Graboszyce31
marca
Graboszyce 31- 1 kwietnia II Mistrzostwa Doliny Karpia
Katowice14
kwietnia
Katowice 14-15 kwietnia IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
Inowrocław21
kwietnia
Inowrocław 21-22 kwietnia XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Aktywista PFS zwycięża w IV Mistrzostwach Katowic14 - 15 kwietnia 2007 — IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta Katowice, 14 - 15 kwietnia 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Aktywista PFS zwycięża w IV Mistrzostwach KatowicKatowicki Pałac Młodzieży, placówka chlubnie kontynuująca swe tradycje od 1951 roku, gościł przebywających w Województwie Śląskim przodowników pracy scrabblowej. Zgodnie z nazwą miejsca zawodów, w trakcie rozgrywek bardzo aktywni byli młodzi przedstawiciele tej gry, popularnej zarówno wśród proletariatu jak i postępowej inteligencji. Po pierwszym dniu na czele stawki przewodził Michał Trumpus, który do Katowic przyjechał z Ziem Odzyskanych, z zawsze polskiego Wrocławia, zaś za nim plasował się Krzysztof Obremski. Końcowe laury zebrali jednak Ci, którzy swe zaangażowanie i wytrwałą pracę rozłożyli równomiernie na cały turniej. Pierwsze miejsce zdobył członek aktywu scrabblowego ze stolicy: Mariusz Skrobosz. Za nim (to wspaniały przykład jak w dzisiejszym świecie zacieramy burżuazyjne różnice pomiędzy płciami) stanęła na podium Ewa CiszewskaKatowic. Dzierżyła ona nadto w dłoniach puchary dla najlepszego gracza/graczki ze Śląska oraz dla najlepszej kobiety (choć ta kategoria pachnie trochę wstecznictwem). Na podium stanął także po raz pierwszy, na najniższym stopniu, Dariusz Kosz. Wzorowo zorganizowany turniej, w tym zabezpieczenie nagród dla wszystkich działaczy i opieka socjalna, została zapewniona przez towarzyszkę Joannę Brychcy. Odnotujmy jeszcze, że najlepszym debiutantem (z 8 zwycięstwami) został Marek SalomonBytomia — miasta górniczego trudu.
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
II Mistrzostwa Katowic
VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.52     10.0     4907     1920      551
  2 Ewa             Ciszewska            Katowice               119.66     10.0     4847     1798      752
  3 Dariusz         Kosz                 Nysa                   128.94      9.0     4882     1845      521
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                121.69      9.0     4813     1786      581
  5 Justyna         Fugiel               Kraków                 137.89      9.0     4659     1643      724
  6 Michał          Trumpus              Wrocław                134.88      8.0     4950     1679      856
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.94      8.0     4870     1655      390
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 142.04      8.0     4768     1631      538
  9 Kamil           Górka                Kraków                 141.83      8.0     4688     1596      608
 10 Bogusław        Szyszka              Oława                  100.00      8.0     4633     1611      209
 11 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.88      8.0     4608     1615      520
 12 Jakub           Nalepa               Gliwice                116.17      8.0     4570     1718        8
 13 Marek           Salamon              Bytom                  100.00      8.0     4387     1656       -5
 14 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.61      7.0     4831     1502      416
 15 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 117.07      7.0     4704     1456      286
 16 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                120.32      7.0     4665     1574      -31
 17 Marcin          Skowron              Zabrze                 116.61      7.0     4563     1632       60
 18 Marek           Róziecki             Rybnik                 121.71      7.0     4554     1491      396
 19 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.04      7.0     4512     1546      182
 20 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              112.76      7.0     4474     1543     -135
 21 Piotr           Rosół                Warszawa               123.35      7.0     4457     1445      290
 22 Radosław        Konca                Warszawa               137.88      7.0     4429     1631     -116
 23 Tomasz          Suchanek             Wrocław                122.78      7.0     4399     1504      246
 24 Jerzy           Luter                Bytom                  112.24      7.0     4368     1508      220
 25 Roman           Figiel               Zawichost              100.00      7.0     4135     1525     -368
 26 Bartosz         Morawski             Gliwice                132.75      6.5     4663     1394      324
 27 Katarzyna       Klimała              Kraków                 106.22      6.0     4707     1429      265
 28 Bartosz         Orłowski             Bytom                  120.15      6.0     4699     1350      371
 29 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           115.65      6.0     4674     1368      183
 30 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.99      6.0     4601     1389      264
 31 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.75      6.0     4519     1443      231
 32 Przemysław      Herdzina             Kraków                 128.59      6.0     4480     1444      112
 33 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          119.46      6.0     4398     1380      136
 34 Maciej          Rzychoń              Katowice               123.58      6.0     4370     1419      195
 35 Paweł           Jędryka              Tarnów                 115.31      6.0     4357     1354      273
 36 Andrzej         Bryła                Mielec                 100.00      6.0     4261     1377      419
 37 Teresa          Zalewska             Racibórz               107.96      6.0     4170     1357     -297
 38 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      6.0     4098     1358     -192
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.27      6.0     4048     1439     -508
 40 Stanisław       Gasik                Warszawa               113.51      5.5     4320     1386      -90
 41 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.13      5.0     4661     1343      187
 42 Agnieszka       Jaśkiewicz           Góra                   110.67      5.0     4400     1260       -1
 43 Jacek           Pietruszka           Kraków                 118.52      5.0     4361     1248     -129
 44 Jerzy           Matyasik             Kraków                 112.14      5.0     4261     1243     -276
 45 Leszek          Kacprzyk             Katowice               100.00      5.0     4221     1261     -121
 46 Łukasz          Bryła                Mielec                 130.90      5.0     4196     1360     -239
 47 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 107.46      5.0     4178     1215     -452
 48 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 121.04      5.0     4126     1282     -131
 49 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              102.21      5.0     4064     1290     -386
 50 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                100.00      5.0     3857     1236     -226
 51 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3810     1240     -480
 52 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               108.43      4.0     4221     1139     -176
 53 Artur           Tamioła              Katowice               100.00      4.0     4158     1103     -516
 54 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                100.00      4.0     4148     1069     -194
 55 Katarzyna       Żuławska             Katowice               112.05      4.0     4116     1168     -352
 56 Tomasz          Cieśla               Katowice               100.00      4.0     3953     1117     -294
 57 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      4.0     3925     1040     -252
 58 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3538     1080     -674
 59 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              100.00      3.5     3800     1059     -814
 60 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      3.5     3716      913     -151
 61 Anna            Czech                Jaworzno               100.00      3.0     3430      838     -286
 62 Paweł           Bratuń               Dąbrowa Górnicza       100.00      3.0     2365      782     -565
 63 Piotr           Haraf                Jaworzno               100.00      2.5     3201      822     -613
 64 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.59      2.5     2353      686      111
 65 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      1.5     3357      687     -849
 66 Jarosław        Józik                Brzeszcze              100.00      1.5     2383      572     -306
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta



	Mariusz Skrobosz 142.52 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jarosław       Sobczak               114.04 +  420: 379  164
    2    15 Maciej         Rzychoń               123.58 +  397: 384  174
    3     1 Marcin         Skowron               116.61 -  312: 381   67
    4     7 Tomasz         Suchanek              122.78 +  406: 278  173
    5     7 Stanisław      Rydzik                140.94 +  443: 381  191
    6     7 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  406: 392  172
    7     3 Dariusz        Kosz                  128.94 +  443: 289  179
    8     2 Krzysztof      Obremski              121.69 -  320: 416   72
    9     4 Przemysław     Herdzina              128.59 +  378: 307  179
   10     2 Michał         Trumpus               134.88 +  471: 398  185
   11     2 Dariusz        Kosz                  128.94 +  448: 402  179
   12     2 Michał         Trumpus               134.88 +  463: 349  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Dawid Pikul 142.04 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 113.51 +  482: 318  164
    2     5 Andrzej        Bryła                 100.00 +  428: 318  150
    3     5 Jakub          Nalepa                116.17 -  365: 525   66
    4     5 Radosław       Konca                 137.88 -  289: 316   88
    5    13 Piotr          Rosół                 123.35 +  320: 309  173
    6    17 Tomasz         Suchanek              122.78 -  338: 400   73
    7    17 Łukasz         Bryła                 130.90 +  504: 318  181
    8    11 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  323: 414   67
    9    17 Joanna         Ostrowska             114.27 +  440: 369  164
   10    14 Roman          Figiel                100.00 +  459: 287  150
   11    10 Paweł          Jackowski             137.99 +  397: 356  188
   12     6 Marcin         Skowron               116.61 +  423: 300  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Kamil Górka 141.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Janusz         Krupiński             112.76 +  453: 312  163
    2    11 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  379: 424   70
    3    12 Stanisław      Gasik                 113.51 -  291: 383   64
    4    21 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  384: 383  157
    5    16 Łukasz         Bryła                 130.90 +  419: 294  181
    6    13 Jerzy          Luter                 112.24 +  371: 362  162
    7    10 Roman          Figiel                100.00 +  433: 243  150
    8     3 Stanisław      Rydzik                140.94 -  308: 388   91
    9    14 Andrzej        Bryła                 100.00 +  367: 352  150
   10     7 Przemysław     Herdzina              128.59 +  468: 314  179
   11     7 Marek          Salamon               100.00 +  455: 245  150
   12     3 Dariusz        Kosz                  128.94 -  360: 380   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Stanisław Rydzik 140.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 112.24 +  346: 306  162
    2    13 Andrzej        Rechowicz             122.13 -  341: 495   72
    3    15 Bartosz        Orłowski              120.15 +  482: 382  170
    4    11 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  430: 308  150
    5     7 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  381: 443   93
    6     9 Maciej         Rzychoń               123.58 +  414: 342  174
    7     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  435: 415  171
    8     3 Kamil          Górka                 141.83 +  388: 308  192
    9     3 Janusz         Krupiński             112.76 -  396: 400   63
   10     5 Bogusław       Szyszka               100.00 -  398: 437   50
   11     6 Radosław       Konca                 137.88 +  403: 326  188
   12     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 +  456: 318  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Tomasz Zwoliński 138.61 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Matyasik              112.14 +  492: 331  162
    2     4 Paweł          Jackowski             137.99 +  401: 308  188
    3     6 Piotr          Adamczyk              121.04 +  336: 301  171
    4     3 Marcin         Skowron               116.61 -  340: 393   67
    5    10 Joanna         Ostrowska             114.27 +  477: 325  164
    6     4 Dariusz        Kosz                  128.94 -  384: 531   79
    7     5 Katarzyna      Klimała               106.22 -  380: 481   56
    8    10 Jacek          Pietruszka            118.52 +  473: 279  169
    9     6 Marek          Salamon               100.00 -  328: 381   50
   10    11 Renata         Kowalska              119.46 +  390: 275  169
   11     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  383: 405   71
   12    10 Katarzyna      Klimała               106.22 +  447: 405  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Paweł Jackowski 137.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  389: 304  162
    2     4 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  308: 401   89
    3    13 Marek          Róziecki              121.71 +  426: 301  172
    4     8 Jarosław       Sobczak               114.04 -  363: 398   64
    5    19 Joanna         Brychcy               100.00 -  328: 457   50
    6    20 Łukasz         Bryła                 130.90 -  363: 387   81
    7    25 Tomasz         Siwiński              102.21 +  441: 369  152
    8     9 Zofia          Gajewska              115.65 -  340: 438   66
    9    20 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  398: 356  150
   10    19 Urszula        Solarska              100.00 +  423: 239  150
   11    10 Dawid          Pikul                 142.04 -  356: 397   92
   12    19 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  466: 290  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Justyna Fugiel 137.89 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  394: 266  161
    2     2 Krzysztof      Obremski              121.69 -  390: 397   72
    3    16 Marek          Salamon               100.00 -  330: 376   50
    4    23 Tomasz         Siwiński              102.21 +  366: 259  152
    5    20 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  436: 345  162
    6    15 Joanna         Ostrowska             114.27 +  363: 328  164
    7     7 Jarosław       Sobczak               114.04 +  369: 295  164
    8     5 Janusz         Krupiński             112.76 -  307: 320   63
    9    11 Marcin         Skowron               116.61 +  512: 413  167
   10     8 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  376: 323  172
   11     4 Bogusław       Szyszka               100.00 +  435: 286  150
   12     4 Jakub          Nalepa                116.17 +  381: 327  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Radosław Konca 137.88 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  466: 357  158
    2     8 Jacek          Pietruszka            118.52 +  455: 396  169
    3     4 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 +  359: 342  170
    4     5 Dawid          Pikul                 142.04 +  316: 289  192
    5     3 Michał         Trumpus               134.88 -  294: 447   85
    6     5 Marcin         Skowron               116.61 -  407: 411   67
    7    11 Bartosz        Morawski              132.75 +  463: 356  183
    8     8 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  403: 351  172
    9     5 Dariusz        Puton                 134.88 -  300: 402   85
   10    10 Maciej         Rzychoń               123.58 +  412: 406  174
   11     6 Stanisław      Rydzik                140.94 -  326: 403   91
   12     7 Dariusz        Puton                 134.88 -  228: 385   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Dariusz Puton 134.88 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Teresa         Zalewska              107.96 +  409: 402  158
    2    17 Joanna         Ostrowska             114.27 -  315: 317   64
    3    23 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  437: 288  150
    4    13 Łukasz         Bryła                 130.90 +  352: 347  181
    5     8 Janusz         Krupiński             112.76 +  393: 294  163
    6     3 Krzysztof      Obremski              121.69 -  349: 357   72
    7     9 Bogusław       Szyszka               100.00 +  406: 332  150
    8     6 Katarzyna      Klimała               106.22 +  427: 368  156
    9     5 Radosław       Konca                 137.88 +  402: 300  188
   10     3 Dariusz        Kosz                  128.94 -  399: 477   79
   11     5 Jakub          Nalepa                116.17 -  334: 378   66
   12     7 Radosław       Konca                 137.88 +  385: 228  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Michał Trumpus 134.88 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  439: 299  157
    2    12 Marek          Salamon               100.00 +  426: 325  150
    3     7 Łukasz         Bryła                 130.90 +  396: 323  181
    4     1 Krzysztof      Obremski              121.69 +  412: 306  172
    5     3 Radosław       Konca                 137.88 +  447: 294  188
    6     1 Jakub          Nalepa                116.17 +  486: 260  166
    7     1 Marcin         Skowron               116.61 +  387: 283  167
    8     1 Ewa            Ciszewska             119.66 -  374: 429   70
    9     1 Dariusz        Kosz                  128.94 -  368: 372   79
   10     2 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  398: 471   93
   11     3 Janusz         Krupiński             112.76 +  468: 269  163
   12     2 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  349: 463   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 12 139.92




	Bartosz Morawski 132.75 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Klimała               106.22 +  498: 310  156
    2     3 Jakub          Nalepa                116.17 -  359: 375   66
    3     9 Renata         Kowalska              119.46 -  311: 411   69
    4    19 Jarosław       Józik                 100.00 =  370: 370  100
    5    22 Andrzej        Rakoczy               117.07 +  394: 382  167
    6    16 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 +  502: 356  170
    7    11 Radosław       Konca                 137.88 -  356: 463   88
    8    24 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  492: 252  150
    9    13 Bogusław       Szyszka               100.00 -  379: 399   50
   10    16 Jarosław       Sobczak               114.04 +  377: 344  164
   11    18 Andrzej        Bryła                 100.00 -  263: 376   50
   12    17 Stanisław      Gasik                 113.51 +  362: 301  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Łukasz Bryła 130.90 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Siwiński              102.21 +  370: 289  152
    2    10 Marek          Róziecki              121.71 +  364: 362  172
    3     7 Michał         Trumpus               134.88 -  323: 396   85
    4    13 Dariusz        Puton                 134.88 -  347: 352   85
    5    16 Kamil          Górka                 141.83 -  294: 419   92
    6    20 Paweł          Jackowski             137.99 +  387: 363  188
    7    17 Dawid          Pikul                 142.04 -  318: 504   92
    8    20 Piotr          Rosół                 123.35 -  352: 367   73
    9    27 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  349: 276  150
   10    17 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  368: 386   71
   11    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  338: 391   50
   12    26 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  386: 330  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Dariusz Kosz 128.94 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  397: 274  152
    2     1 Tomasz         Suchanek              122.78 +  401: 314  173
    3     2 Krzysztof      Obremski              121.69 -  357: 435   72
    4    14 Piotr          Adamczyk              121.04 +  468: 317  171
    5     4 Maciej         Rzychoń               123.58 +  324: 304  174
    6     4 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  531: 384  189
    7     3 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  289: 443   93
    8     7 Jakub          Nalepa                116.17 +  484: 315  166
    9     1 Michał         Trumpus               134.88 +  372: 368  185
   10     3 Dariusz        Puton                 134.88 +  477: 399  185
   11     2 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  402: 448   93
   12     3 Kamil          Górka                 141.83 +  380: 360  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1845  / 12 153.75




	Przemysław Herdzina 128.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Paweł          Bratuń                100.00 +  413: 326  150
    2    16 Teresa         Zalewska              107.96 +  449: 311  158
    3     8 Joanna         Ostrowska             114.27 +  483: 204  164
    4     2 Renata         Kowalska              119.46 +  426: 345  169
    5     1 Jakub          Nalepa                116.17 -  337: 343   66
    6     2 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  375: 332  171
    7     2 Ewa            Ciszewska             119.66 -  331: 471   70
    8     4 Marcin         Skowron               116.61 +  403: 373  167
    9     4 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  307: 378   93
   10     7 Kamil          Górka                 141.83 -  314: 468   92
   11    13 Marek          Róziecki              121.71 -  323: 399   72
   12    13 Marek          Róziecki              121.71 -  319: 418   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Maciej Rzychoń 123.58 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               100.00 +  333: 311  150
    2    15 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  384: 397   93
    3    24 Piotr          Haraf                 100.00 +  445: 202  150
    4    12 Marek          Salamon               100.00 +  405: 379  150
    5     4 Dariusz        Kosz                  128.94 -  304: 324   79
    6     9 Stanisław      Rydzik                140.94 -  342: 414   91
    7    18 Paweł          Bratuń                100.00 +  336: 319  150
    8    19 Piotr          Adamczyk              121.04 +  429: 289  171
    9     9 Tomasz         Suchanek              122.78 +  339: 323  173
   10    10 Radosław       Konca                 137.88 -  406: 412   88
   11    17 Jerzy          Luter                 112.24 -  303: 447   62
   12    15 Jerzy          Luter                 112.24 -  344: 358   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Piotr Rosół 123.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Bryła                 100.00 -  340: 385   50
    2    21 Tomasz         Siwiński              102.21 -  344: 345   52
    3    26 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  394: 338  162
    4    25 Tomasz         Cieśla                100.00 +  349: 347  150
    5    13 Dawid          Pikul                 142.04 -  309: 320   92
    6    24 Urszula        Solarska              100.00 +  399: 299  150
    7    22 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  387: 374  152
    8    20 Łukasz         Bryła                 130.90 +  367: 352  181
    9    12 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  361: 398   70
   10    13 Andrzej        Rakoczy               117.07 +  489: 273  167
   11    16 Renata         Kowalska              119.46 +  380: 372  169
   12     9 Marek          Salamon               100.00 -  338: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Tomasz Suchanek 122.78 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Cieśla                100.00 +  542: 279  150
    2     1 Dariusz        Kosz                  128.94 -  314: 401   79
    3    10 Bogusław       Szyszka               100.00 +  400: 332  150
    4     7 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  278: 406   93
    5    14 Jerzy          Luter                 112.24 -  323: 356   62
    6    17 Dawid          Pikul                 142.04 +  400: 338  192
    7    15 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  419: 341  162
    8    13 Jerzy          Matyasik              112.14 +  438: 352  162
    9     9 Maciej         Rzychoń               123.58 -  323: 339   74
   10    15 Andrzej        Bryła                 100.00 +  317: 312  150
   11    15 Paweł          Jędryka               115.31 -  307: 374   65
   12    14 Paweł          Jędryka               115.31 +  338: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Andrzej Rechowicz 122.13 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anna           Czech                 100.00 +  430: 252  150
    2    13 Stanisław      Rydzik                140.94 +  495: 341  191
    3     3 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  340: 420   71
    4     6 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  394: 432   70
    5    11 Stanisław      Gasik                 113.51 +  378: 370  164
    6     7 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  392: 406   93
    7    12 Joanna         Brychcy               100.00 +  412: 300  150
    8     8 Radosław       Konca                 137.88 -  351: 403   88
    9    15 Teresa         Zalewska              107.96 +  504: 282  158
   10     8 Justyna        Fugiel                137.89 -  323: 376   88
   11    19 Roman          Figiel                100.00 -  338: 383   50
   12    18 Bartosz        Orłowski              120.15 -  304: 509   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Marek Róziecki 121.71 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Roman          Figiel                100.00 +  460: 273  150
    2    10 Łukasz         Bryła                 130.90 -  362: 364   81
    3    13 Paweł          Jackowski             137.99 -  301: 426   88
    4    22 Urszula        Solarska              100.00 +  364: 355  150
    5    18 Piotr          Adamczyk              121.04 -  325: 381   71
    6    21 Paweł          Bratuń                100.00 -  361: 379   50
    7    26 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  366: 228  150
    8    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  408: 366  171
    9    19 Bartosz        Orłowski              120.15 -  368: 379   70
   10    21 Tomasz         Siwiński              102.21 +  422: 365  152
   11    13 Przemysław     Herdzina              128.59 +  399: 323  179
   12    13 Przemysław     Herdzina              128.59 +  418: 319  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Krzysztof Obremski 121.69 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  540: 268  150
    2     2 Justyna        Fugiel                137.89 +  397: 390  188
    3     2 Dariusz        Kosz                  128.94 +  435: 357  179
    4     1 Michał         Trumpus               134.88 -  306: 412   85
    5     2 Marcin         Skowron               116.61 +  428: 310  167
    6     3 Dariusz        Puton                 134.88 +  357: 349  185
    7     4 Jakub          Nalepa                116.17 +  420: 340  166
    8     2 Mariusz        Skrobosz              142.52 +  416: 320  193
    9     2 Ewa            Ciszewska             119.66 +  397: 304  170
   10     1 Janusz         Krupiński             112.76 +  407: 343  163
   11     1 Ewa            Ciszewska             119.66 -  405: 443   70
   12     1 Ewa            Ciszewska             119.66 -  305: 396   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Piotr Adamczyk 121.04 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Haraf                 100.00 +  371: 208  150
    2     9 Zofia          Gajewska              115.65 +  385: 353  166
    3     6 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  301: 336   89
    4    14 Dariusz        Kosz                  128.94 -  317: 468   79
    5    18 Marek          Róziecki              121.71 +  381: 325  172
    6    14 Katarzyna      Klimała               106.22 -  336: 364   56
    7    14 Renata         Kowalska              119.46 -  324: 350   69
    8    19 Maciej         Rzychoń               123.58 -  289: 429   74
    9    21 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 -  326: 413   61
   10    27 Tomasz         Cieśla                100.00 +  358: 289  150
   11    21 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  402: 356  158
   12    21 Teresa         Zalewska              107.96 -  336: 366   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.75 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Józik                 100.00 +  467: 239  150
    2     6 Paweł          Jędryka               115.31 +  331: 313  165
    3     3 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  420: 340  172
    4     4 Jakub          Nalepa                116.17 -  327: 376   66
    5     6 Jarosław       Sobczak               114.04 +  410: 352  164
    6     2 Przemysław     Herdzina              128.59 -  332: 375   79
    7     6 Stanisław      Rydzik                140.94 -  415: 435   91
    8    12 Marek          Róziecki              121.71 -  366: 408   72
    9    16 Roman          Figiel                100.00 -  337: 359   50
   10    17 Łukasz         Bryła                 130.90 +  386: 368  181
   11     8 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  405: 383  189
   12    12 Jarosław       Sobczak               114.04 -  323: 340   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Łukasz Szałkiewicz 120.32 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  368: 322  150
    2    11 Kamil          Górka                 141.83 +  424: 379  192
    3     4 Radosław       Konca                 137.88 -  342: 359   88
    4     6 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  432: 394  172
    5     5 Ewa            Ciszewska             119.66 -  332: 412   70
    6    16 Bartosz        Morawski              132.75 -  356: 502   83
    7    16 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  405: 388  158
    8    15 Jerzy          Luter                 112.24 +  409: 298  162
    9    12 Piotr          Rosół                 123.35 +  398: 361  173
   10     9 Jakub          Nalepa                116.17 -  372: 525   66
   11    14 Jacek          Pietruszka            118.52 +  509: 300  169
   12     5 Stanisław      Rydzik                140.94 -  318: 456   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Bartosz Orłowski 120.15 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  337: 342   50
    2    22 Tomasz         Cieśla                100.00 +  469: 279  150
    3    15 Stanisław      Rydzik                140.94 -  382: 482   91
    4    18 Katarzyna      Żuławska              112.05 -  333: 368   62
    5    24 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 -  333: 458   58
    6    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  429: 271  150
    7    23 Jerzy          Luter                 112.24 +  366: 311  162
    8    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 -  370: 446   61
    9    19 Marek          Róziecki              121.71 +  379: 368  172
   10    18 Teresa         Zalewska              107.96 +  479: 352  158
   11    20 Stanisław      Gasik                 113.51 -  313: 347   64
   12    18 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  509: 304  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Ewa Ciszewska 119.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  377: 297  150
    2     7 Marcin         Skowron               116.61 -  368: 472   67
    3    20 Artur          Tamioła               100.00 +  458: 226  150
    4     9 Paweł          Jędryka               115.31 +  406: 346  165
    5     5 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 +  412: 332  170
    6     6 Roman          Figiel                100.00 +  372: 293  150
    7     2 Przemysław     Herdzina              128.59 +  471: 331  179
    8     1 Michał         Trumpus               134.88 +  429: 374  185
    9     2 Krzysztof      Obremski              121.69 -  304: 397   72
   10     4 Zofia          Gajewska              115.65 +  411: 317  166
   11     1 Krzysztof      Obremski              121.69 +  443: 405  172
   12     1 Krzysztof      Obremski              121.69 +  396: 305  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1798  / 12 149.83




	Renata Kowalska 119.46 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  430: 262  150
    2    14 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  400: 374  150
    3     9 Bartosz        Morawski              132.75 +  411: 311  183
    4     2 Przemysław     Herdzina              128.59 -  345: 426   79
    5     9 Roman          Figiel                100.00 -  385: 426   50
    6    10 Marek          Salamon               100.00 -  318: 331   50
    7    14 Piotr          Adamczyk              121.04 +  350: 324  171
    8    16 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  379: 294  150
    9     7 Zofia          Gajewska              115.65 -  336: 371   66
   10    11 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  275: 390   89
   11    16 Piotr          Rosół                 123.35 -  372: 380   73
   12    20 Jacek          Pietruszka            118.52 +  397: 373  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Jacek Pietruszka 118.52 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  376: 278  150
    2     8 Radosław       Konca                 137.88 -  396: 455   88
    3    17 Katarzyna      Klimała               106.22 -  306: 466   56
    4    26 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  265: 358   50
    5    27 Artur          Tamioła               100.00 +  474: 251  150
    6    19 Jerzy          Matyasik              112.14 -  370: 443   62
    7    24 Tomasz         Cieśla                100.00 +  401: 228  150
    8    10 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  279: 473   89
    9    22 Joanna         Brychcy               100.00 +  390: 265  150
   10    22 Joanna         Ostrowska             114.27 +  431: 367  164
   11    14 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  300: 509   70
   12    20 Renata         Kowalska              119.46 -  373: 397   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Andrzej Rakoczy 117.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Salamon               100.00 -  331: 361   50
    2    23 Przemysław     Pawlic                100.00 +  399: 299  150
    3    22 Roman          Figiel                100.00 -  318: 389   50
    4    27 Jerzy          Matyasik              112.14 +  409: 352  162
    5    22 Bartosz        Morawski              132.75 -  382: 394   83
    6    18 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  298: 407   50
    7    27 Artur          Tamioła               100.00 +  423: 302  150
    8    11 Dawid          Pikul                 142.04 +  414: 323  192
    9    18 Stanisław      Gasik                 113.51 +  517: 370  164
   10    13 Piotr          Rosół                 123.35 -  273: 489   73
   11    11 Zofia          Gajewska              115.65 +  503: 353  166
   12    11 Zofia          Gajewska              115.65 +  437: 379  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Marcin Skowron 116.61 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Urszula        Solarska              100.00 +  467: 239  150
    2     7 Ewa            Ciszewska             119.66 +  472: 368  170
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.52 +  381: 312  193
    4     3 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  393: 340  189
    5     2 Krzysztof      Obremski              121.69 -  310: 428   72
    6     5 Radosław       Konca                 137.88 +  411: 407  188
    7     1 Michał         Trumpus               134.88 -  283: 387   85
    8     4 Przemysław     Herdzina              128.59 -  373: 403   79
    9    11 Justyna        Fugiel                137.89 -  413: 512   88
   10    12 Paweł          Jędryka               115.31 +  362: 332  165
   11    12 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  398: 352  161
   12     6 Dawid          Pikul                 142.04 -  300: 423   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Jakub Nalepa 116.17 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bogusław       Szyszka               100.00 +  390: 360  150
    2     3 Bartosz        Morawski              132.75 +  375: 359  183
    3     5 Dawid          Pikul                 142.04 +  525: 365  192
    4     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  376: 327  171
    5     1 Przemysław     Herdzina              128.59 +  343: 337  179
    6     1 Michał         Trumpus               134.88 -  260: 486   85
    7     4 Krzysztof      Obremski              121.69 -  340: 420   72
    8     7 Dariusz        Kosz                  128.94 -  315: 484   79
    9    10 Jarosław       Sobczak               114.04 +  416: 337  164
   10     9 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 +  525: 372  170
   11     5 Dariusz        Puton                 134.88 +  378: 334  185
   12     4 Justyna        Fugiel                137.89 -  327: 381   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Zofia Gajewska 115.65 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Tamioła               100.00 +  465: 296  150
    2     9 Piotr          Adamczyk              121.04 -  353: 385   71
    3    14 Paweł          Jędryka               115.31 -  422: 423   65
    4    17 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  383: 277  150
    5    12 Teresa         Zalewska              107.96 +  398: 296  158
    6     8 Janusz         Krupiński             112.76 -  367: 454   63
    7    13 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  428: 333  150
    8     9 Paweł          Jackowski             137.99 +  438: 340  188
    9     7 Renata         Kowalska              119.46 +  371: 336  169
   10     4 Ewa            Ciszewska             119.66 -  317: 411   70
   11    11 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  353: 503   67
   12    11 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  379: 437   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Paweł Jędryka 115.31 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  382: 265  150
    2     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  313: 331   71
    3    14 Zofia          Gajewska              115.65 +  423: 422  166
    4     9 Ewa            Ciszewska             119.66 -  346: 406   70
    5    21 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  329: 251  150
    6    11 Jarosław       Sobczak               114.04 -  363: 419   64
    7    19 Joanna         Ostrowska             114.27 +  354: 264  164
    8    21 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  497: 252  150
    9     8 Katarzyna      Klimała               106.22 -  321: 467   56
   10    12 Marcin         Skowron               116.61 -  332: 362   67
   11    15 Tomasz         Suchanek              122.78 +  374: 307  173
   12    14 Tomasz         Suchanek              122.78 -  323: 338   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Joanna Ostrowska 114.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  333: 312  150
    2    17 Dariusz        Puton                 134.88 +  317: 315  185
    3     8 Przemysław     Herdzina              128.59 -  204: 483   79
    4    16 Katarzyna      Klimała               106.22 +  367: 358  156
    5    10 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  325: 477   89
    6    15 Justyna        Fugiel                137.89 -  328: 363   88
    7    19 Paweł          Jędryka               115.31 -  264: 354   65
    8    25 Stanisław      Gasik                 113.51 +  339: 329  164
    9    17 Dawid          Pikul                 142.04 -  369: 440   92
   10    22 Jacek          Pietruszka            118.52 -  367: 431   69
   11    24 Artur          Tamioła               100.00 +  494: 374  150
   12    22 Tomasz         Siwiński              102.21 +  341: 320  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Jarosław Sobczak 114.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              142.52 -  379: 420   93
    2    18 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  455: 267  157
    3    11 Andrzej        Bryła                 100.00 +  373: 315  150
    4     8 Paweł          Jackowski             137.99 +  398: 363  188
    5     6 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  352: 410   71
    6    11 Paweł          Jędryka               115.31 +  419: 363  165
    7     7 Justyna        Fugiel                137.89 -  295: 369   88
    8    14 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  428: 367  158
    9    10 Jakub          Nalepa                116.17 -  337: 416   66
   10    16 Bartosz        Morawski              132.75 -  344: 377   83
   11     9 Katarzyna      Klimała               106.22 +  392: 340  156
   12    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  340: 323  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Stanisław Gasik 113.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 142.04 -  318: 482   92
    2    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  384: 368  161
    3    12 Kamil          Górka                 141.83 +  383: 291  192
    4    10 Janusz         Krupiński             112.76 -  355: 397   63
    5    11 Andrzej        Rechowicz             122.13 -  370: 378   72
    6    22 Zygmunt        Skwarek               101.59 =  317: 317  102
    7    21 Jerzy          Matyasik              112.14 +  411: 346  162
    8    25 Joanna         Ostrowska             114.27 -  329: 339   64
    9    18 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  370: 517   67
   10    23 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  435: 300  158
   11    20 Bartosz        Orłowski              120.15 +  347: 313  170
   12    17 Bartosz        Morawski              132.75 -  301: 362   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Janusz Krupiński 112.76 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 141.83 -  312: 453   92
    2    28 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  449: 365  150
    3    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  429: 258  150
    4    10 Stanisław      Gasik                 113.51 +  397: 355  164
    5     8 Dariusz        Puton                 134.88 -  294: 393   85
    6     8 Zofia          Gajewska              115.65 +  454: 367  166
    7     8 Marek          Salamon               100.00 +  458: 390  150
    8     5 Justyna        Fugiel                137.89 +  320: 307  188
    9     3 Stanisław      Rydzik                140.94 +  400: 396  191
   10     1 Krzysztof      Obremski              121.69 -  343: 407   72
   11     3 Michał         Trumpus               134.88 -  269: 468   85
   12     8 Bogusław       Szyszka               100.00 -  349: 450   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Jerzy Luter 112.24 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                140.94 -  306: 346   91
    2    32 Urszula        Solarska              100.00 +  439: 315  150
    3    21 Tomasz         Siwiński              102.21 +  402: 314  152
    4    15 Roman          Figiel                100.00 -  268: 405   50
    5    14 Tomasz         Suchanek              122.78 +  356: 323  173
    6    13 Kamil          Górka                 141.83 -  362: 371   92
    7    23 Bartosz        Orłowski              120.15 -  311: 366   70
    8    15 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  298: 409   70
    9    28 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  455: 329  150
   10    24 Jerzy          Matyasik              112.14 +  366: 323  162
   11    17 Maciej         Rzychoń               123.58 +  447: 303  174
   12    15 Maciej         Rzychoń               123.58 +  358: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1508  / 12 125.67




	Jerzy Matyasik 112.14 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  331: 492   89
    2    24 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  185: 392   52
    3    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  368: 317  150
    4    27 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  352: 409   67
    5    28 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  466: 313  157
    6    19 Jacek          Pietruszka            118.52 +  443: 370  169
    7    21 Stanisław      Gasik                 113.51 -  346: 411   64
    8    13 Tomasz         Suchanek              122.78 -  352: 438   73
    9    23 Tomasz         Siwiński              102.21 -  336: 369   52
   10    24 Jerzy          Luter                 112.24 -  323: 366   62
   11    27 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  399: 334  150
   12    24 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  360: 326  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Katarzyna Żuławska 112.05 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             137.99 -  304: 389   88
    2    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  354: 266  150
    3    26 Piotr          Rosół                 123.35 -  338: 394   73
    4    18 Bartosz        Orłowski              120.15 +  368: 333  170
    5    20 Justyna        Fugiel                137.89 -  345: 436   88
    6    27 Jarosław       Józik                 100.00 +  381: 358  150
    7    15 Tomasz         Suchanek              122.78 -  341: 419   73
    8    17 Bogusław       Szyszka               100.00 -  337: 422   50
    9    26 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  336: 242  150
   10    20 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 -  315: 436   61
   11    25 Teresa         Zalewska              107.96 -  316: 390   58
   12    27 Grzegorz       Kwiecień              107.46 -  381: 383   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.67 Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Justyna        Fugiel                137.89 -  266: 394   88
    2    27 Stanisław      Gasik                 113.51 -  368: 384   64
    3    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  446: 247  150
    4    24 Joanna         Brychcy               100.00 -  310: 410   50
    5    25 Tomasz         Cieśla                100.00 -  383: 384   50
    6    29 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  304: 457   50
    7    30 Urszula        Solarska              100.00 +  386: 250  150
    8    26 Bartosz        Orłowski              120.15 +  446: 370  170
    9    21 Piotr          Adamczyk              121.04 +  413: 326  171
   10    20 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  436: 315  162
   11    12 Marcin         Skowron               116.61 -  352: 398   67
   12    19 Paweł          Jackowski             137.99 -  290: 466   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Grzegorz Grzeszczuk 108.43 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Konca                 137.88 -  357: 466   88
    2    20 Artur          Tamioła               100.00 -  282: 342   50
    3    29 Urszula        Solarska              100.00 -  285: 399   50
    4    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  331: 243  150
    5    24 Bartosz        Orłowski              120.15 +  458: 333  170
    6    26 Anna           Czech                 100.00 +  375: 320  150
    7    16 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  388: 405   70
    8    14 Jarosław       Sobczak               114.04 -  367: 428   64
    9    24 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  396: 264  150
   10    23 Stanisław      Gasik                 113.51 -  300: 435   64
   11    21 Piotr          Adamczyk              121.04 -  356: 402   71
   12    24 Jerzy          Matyasik              112.14 -  326: 360   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1139  / 12  94.92




	Teresa Zalewska 107.96 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Puton                 134.88 -  402: 409   85
    2    16 Przemysław     Herdzina              128.59 -  311: 449   79
    3    25 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  412: 287  150
    4    20 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  314: 286  152
    5    12 Zofia          Gajewska              115.65 -  296: 398   66
    6    25 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  298: 356   50
    7    28 Anna           Czech                 100.00 +  296: 292  150
    8    23 Roman          Figiel                100.00 +  451: 355  150
    9    15 Andrzej        Rechowicz             122.13 -  282: 504   72
   10    18 Bartosz        Orłowski              120.15 -  352: 479   70
   11    25 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  390: 316  162
   12    21 Piotr          Adamczyk              121.04 +  366: 336  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Grzegorz Kwiecień 107.46 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Trumpus               134.88 -  299: 439   85
    2    18 Jarosław       Sobczak               114.04 -  267: 455   64
    3    27 Paweł          Bratuń                100.00 +  390: 276  150
    4    21 Kamil          Górka                 141.83 -  383: 384   92
    5    28 Jerzy          Matyasik              112.14 -  313: 466   62
    6    32 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  331: 346   50
    7    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  463: 347  150
    8    27 Przemysław     Pawlic                100.00 +  394: 305  150
    9    25 Urszula        Solarska              100.00 -  271: 375   50
   10    25 Artur          Tamioła               100.00 -  330: 553   50
   11    28 Piotr          Haraf                 100.00 +  354: 303  150
   12    27 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  383: 381  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Katarzyna Klimała 106.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Morawski              132.75 -  310: 498   83
    2    31 Jarosław       Józik                 100.00 +  370: 294  150
    3    17 Jacek          Pietruszka            118.52 +  466: 306  169
    4    16 Joanna         Ostrowska             114.27 -  358: 367   64
    5    17 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  421: 308  150
    6    14 Piotr          Adamczyk              121.04 +  364: 336  171
    7     5 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  481: 380  189
    8     6 Dariusz        Puton                 134.88 -  368: 427   85
    9     8 Paweł          Jędryka               115.31 +  467: 321  165
   10     6 Marek          Salamon               100.00 -  357: 366   50
   11     9 Jarosław       Sobczak               114.04 -  340: 392   64
   12    10 Tomasz         Zwoliński             138.61 -  405: 447   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Tomasz Siwiński 102.21 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bryła                 130.90 -  289: 370   81
    2    21 Piotr          Rosół                 123.35 +  345: 344  173
    3    21 Jerzy          Luter                 112.24 -  314: 402   62
    4    23 Justyna        Fugiel                137.89 -  259: 366   88
    5    29 Urszula        Solarska              100.00 -  302: 345   50
    6    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  361: 352  150
    7    25 Paweł          Jackowski             137.99 -  369: 441   88
    8    29 Artur          Tamioła               100.00 +  403: 367  150
    9    23 Jerzy          Matyasik              112.14 +  369: 336  162
   10    21 Marek          Róziecki              121.71 -  365: 422   72
   11    22 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  368: 364  150
   12    22 Joanna         Ostrowska             114.27 -  320: 341   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Zygmunt Skwarek 101.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Kosz                  128.94 -  274: 397   79
    2    24 Jerzy          Matyasik              112.14 +  392: 185  162
    3    19 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  298: 334   50
    4    20 Teresa         Zalewska              107.96 -  286: 314   58
    5    26 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  412: 308  150
    6    22 Stanisław      Gasik                 113.51 =  317: 317  114
    7    22 Piotr          Rosół                 123.35 -  374: 387   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  7  98.00




	Paweł Bratuń 100.00 Dąbrowa Górnicza

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Herdzina              128.59 -  326: 413   79
    2    25 Roman          Figiel                100.00 -  346: 357   50
    3    27 Grzegorz       Kwiecień              107.46 -  276: 390   57
    4    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  356: 333  150
    5    30 Przemysław     Pawlic                100.00 +  362: 340  150
    6    21 Marek          Róziecki              121.71 +  379: 361  172
    7    18 Maciej         Rzychoń               123.58 -  319: 336   74
    8    22 Andrzej        Bryła                 100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  8  97.75




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Rzychoń               123.58 -  311: 333   74
    2    30 Anna           Czech                 100.00 +  357: 207  150
    3    18 Janusz         Krupiński             112.76 -  258: 429   63
    4    24 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  410: 310  161
    5    19 Paweł          Jackowski             137.99 +  457: 328  188
    6    12 Bogusław       Szyszka               100.00 -  328: 376   50
    7    12 Andrzej        Rechowicz             122.13 -  300: 412   72
    8    18 Marek          Salamon               100.00 -  305: 471   50
    9    22 Jacek          Pietruszka            118.52 -  265: 390   69
   10    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  321: 309  150
   11    23 Łukasz         Bryła                 130.90 +  391: 338  181
   12    23 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  395: 387  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Andrzej Bryła 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Rosół                 123.35 +  385: 340  173
    2     5 Dawid          Pikul                 142.04 -  318: 428   92
    3    11 Jarosław       Sobczak               114.04 -  315: 373   64
    4    29 Artur          Tamioła               100.00 +  393: 373  150
    5    15 Bogusław       Szyszka               100.00 -  376: 412   50
    6    23 Tomasz         Cieśla                100.00 +  360: 280  150
    7    20 Barbara        Łukaszewicz           100.00 +  338: 323  150
    8    22 Paweł          Bratuń                100.00 +  400:   1  150
    9    14 Kamil          Górka                 141.83 -  352: 367   92
   10    15 Tomasz         Suchanek              122.78 -  312: 317   73
   11    18 Bartosz        Morawski              132.75 +  376: 263  183
   12    16 Roman          Figiel                100.00 -  336: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Tomasz Cieśla 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Suchanek              122.78 -  279: 542   73
    2    22 Bartosz        Orłowski              120.15 -  279: 469   70
    3    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  368: 237  150
    4    25 Piotr          Rosół                 123.35 -  347: 349   73
    5    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  384: 383  161
    6    23 Andrzej        Bryła                 100.00 -  280: 360   50
    7    24 Jacek          Pietruszka            118.52 -  228: 401   69
    8    31 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  300: 330   50
    9    31 Piotr          Haraf                 100.00 +  422: 237  150
   10    27 Piotr          Adamczyk              121.04 -  289: 358   71
   11    30 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  338: 345   50
   12    29 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  439: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1117  / 12  93.08




	Anna Czech 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             122.13 -  252: 430   72
    2    30 Joanna         Brychcy               100.00 -  207: 357   50
    3    33 Przemysław     Pawlic                100.00 -  284: 335   50
    4    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  312: 288  150
    5    31 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  421: 274  150
    6    26 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 -  320: 375   58
    7    28 Teresa         Zalewska              107.96 -  292: 296   58
    8    30 Urszula        Solarska              100.00 -  238: 314   50
    9    30 Artur          Tamioła               100.00 -  278: 405   50
   10    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  218: 334   50
   11    32 PAUZA
   12    30 Krzysztof      Kałuża                100.00 =  308: 308  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     838  / 11  76.18




	Roman Figiel 100.00 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Róziecki              121.71 -  273: 460   72
    2    25 Paweł          Bratuń                100.00 +  357: 346  150
    3    22 Andrzej        Rakoczy               117.07 +  389: 318  167
    4    15 Jerzy          Luter                 112.24 +  405: 268  162
    5     9 Renata         Kowalska              119.46 +  426: 385  169
    6     6 Ewa            Ciszewska             119.66 -  293: 372   70
    7    10 Kamil          Górka                 141.83 -  243: 433   92
    8    23 Teresa         Zalewska              107.96 -  355: 451   58
    9    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 +  359: 337  171
   10    14 Dawid          Pikul                 142.04 -  287: 459   92
   11    19 Andrzej        Rechowicz             122.13 +  383: 338  172
   12    16 Andrzej        Bryła                 100.00 +  365: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Agnieszka Goniowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Krzysztof      Obremski              121.69 -  268: 540   72
    2    26 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  363: 429   50
    3    31 Jarosław       Józik                 100.00 -  335: 434   50
    4    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  424: 308  150
    5    26 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  308: 412   52
    6    30 Tomasz         Siwiński              102.21 -  352: 361   52
    7    31 Przemysław     Pawlic                100.00 -  303: 341   50
    8    31 Tomasz         Cieśla                100.00 +  330: 300  150
    9    28 Jerzy          Luter                 112.24 -  329: 455   62
   10    30 Anna           Czech                 100.00 +  334: 218  150
   11    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  472: 158  150
   12    26 Łukasz         Bryła                 130.90 -  330: 386   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Piotr Haraf 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Piotr          Adamczyk              121.04 -  208: 371   71
    2    33 Katarzyna      Żuławska              112.05 -  266: 354   62
    3    24 Maciej         Rzychoń               123.58 -  202: 445   74
    4    33 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 -  243: 331   58
    5    33 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  231: 292   50
    6    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  309: 274  150
    7    33 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  281: 349   50
    8    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  352: 300  150
    9    31 Tomasz         Cieśla                100.00 -  237: 422   50
   10    32 PAUZA
   11    28 Grzegorz       Kwiecień              107.46 -  303: 354   57
   12    31 Paulina        Naplocha              100.00 -  269: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  / 11  74.73




	Jarosław Józik 100.00 Brzeszcze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.75 -  239: 467   71
    2    31 Katarzyna      Klimała               106.22 -  294: 370   56
    3    31 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  434: 335  150
    4    19 Bartosz        Morawski              132.75 =  370: 370  133
    5    23 Marek          Salamon               100.00 -  341: 398   50
    6    27 Katarzyna      Żuławska              112.05 -  358: 381   62
    7    29 Krzysztof      Kałuża                100.00 -  347: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     572  /  7  81.71




	Leszek Kacprzyk 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Łukasz         Szałkiewicz           120.32 -  322: 368   70
    2    26 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  429: 363  150
    3    19 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  334: 298  152
    4    11 Stanisław      Rydzik                140.94 -  308: 430   91
    5    17 Katarzyna      Klimała               106.22 -  308: 421   56
    6    18 Andrzej        Rakoczy               117.07 +  407: 298  167
    7    13 Zofia          Gajewska              115.65 -  333: 428   66
    8    16 Renata         Kowalska              119.46 -  294: 379   69
    9    20 Paweł          Jackowski             137.99 -  356: 398   88
   10    26 Krzysztof      Kałuża                100.00 +  410: 263  150
   11    22 Tomasz         Siwiński              102.21 -  364: 368   52
   12    25 Artur          Tamioła               100.00 +  356: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Krzysztof Kałuża 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bartosz        Orłowski              120.15 +  342: 337  170
    2    14 Renata         Kowalska              119.46 -  374: 400   69
    3    25 Teresa         Zalewska              107.96 -  287: 412   58
    4    17 Zofia          Gajewska              115.65 -  277: 383   66
    5    31 Anna           Czech                 100.00 -  274: 421   50
    6    29 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 +  457: 304  161
    7    29 Jarosław       Józik                 100.00 +  368: 347  150
    8    21 Paweł          Jędryka               115.31 -  252: 497   65
    9    24 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 -  264: 396   58
   10    26 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  263: 410   50
   11    27 Jerzy          Matyasik              112.14 -  334: 399   62
   12    30 Anna           Czech                 100.00 =  308: 308  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  / 12  88.25




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ewa            Ciszewska             119.66 -  297: 377   70
    2    19 Bogusław       Szyszka               100.00 -  349: 355   50
    3    28 Tomasz         Cieśla                100.00 -  237: 368   50
    4    30 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  308: 424   50
    5    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  292: 231  150
    6    32 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  346: 331  157
    7    26 Marek          Róziecki              121.71 -  228: 366   72
    8    28 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  347: 340  150
    9    27 Łukasz         Bryła                 130.90 -  276: 349   81
   10    28 Joanna         Brychcy               100.00 -  309: 321   50
   11    31 Przemysław     Pawlic                100.00 +  313: 311  150
   12    29 Tomasz         Cieśla                100.00 -  236: 439   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Renata         Kowalska              119.46 -  262: 430   69
    2    29 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  283: 308   50
    3    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 -  247: 446   61
    4    31 Paweł          Bratuń                100.00 -  333: 356   50
    5    32 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  301: 426   50
    6    33 Piotr          Haraf                 100.00 -  274: 309   50
    7    32 Grzegorz       Kwiecień              107.46 -  347: 463   57
    8    32 Piotr          Haraf                 100.00 -  300: 352   50
    9    32 PAUZA
   10    31 Przemysław     Pawlic                100.00 -  230: 375   50
   11    29 Agnieszka      Goniowska             100.00 -  158: 472   50
   12    31 Piotr          Haraf                 100.00 +  322: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  / 11  62.45




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Pietruszka            118.52 -  278: 376   69
    2    23 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  299: 399   67
    3    33 Anna           Czech                 100.00 +  335: 284  150
    4    28 Bogusław       Szyszka               100.00 -  277: 472   50
    5    30 Paweł          Bratuń                100.00 -  340: 362   50
    6    28 Bartosz        Orłowski              120.15 -  271: 429   70
    7    31 Agnieszka      Goniowska             100.00 +  341: 303  150
    8    27 Grzegorz       Kwiecień              107.46 -  305: 394   57
    9    29 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  284: 305   50
   10    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  375: 230  150
   11    31 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  311: 313   50
   12    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     913  / 11  83.00




	Marek Salamon 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Andrzej        Rakoczy               117.07 +  361: 331  167
    2    12 Michał         Trumpus               134.88 -  325: 426   85
    3    16 Justyna        Fugiel                137.89 +  376: 330  188
    4    12 Maciej         Rzychoń               123.58 -  379: 405   74
    5    23 Jarosław       Józik                 100.00 +  398: 341  150
    6    10 Renata         Kowalska              119.46 +  331: 318  169
    7     8 Janusz         Krupiński             112.76 -  390: 458   63
    8    18 Joanna         Brychcy               100.00 +  471: 305  150
    9     6 Tomasz         Zwoliński             138.61 +  381: 328  189
   10     6 Katarzyna      Klimała               106.22 +  366: 357  156
   11     7 Kamil          Górka                 141.83 -  245: 455   92
   12     9 Piotr          Rosół                 123.35 +  364: 338  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marcin         Skowron               116.61 -  239: 467   67
    2    32 Jerzy          Luter                 112.24 -  315: 439   62
    3    29 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  399: 285  158
    4    22 Marek          Róziecki              121.71 -  355: 364   72
    5    29 Tomasz         Siwiński              102.21 +  345: 302  152
    6    24 Piotr          Rosół                 123.35 -  299: 399   73
    7    30 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.67 -  250: 386   61
    8    30 Anna           Czech                 100.00 +  314: 238  150
    9    25 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  375: 271  157
   10    19 Paweł          Jackowski             137.99 -  239: 423   88
   11    26 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  260: 426   50
   12    28 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  420: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Bogusław Szyszka 100.00 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jakub          Nalepa                116.17 -  360: 390   66
    2    19 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  355: 349  150
    3    10 Tomasz         Suchanek              122.78 -  332: 400   73
    4    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  472: 277  150
    5    15 Andrzej        Bryła                 100.00 +  412: 376  150
    6    12 Joanna         Brychcy               100.00 +  376: 328  150
    7     9 Dariusz        Puton                 134.88 -  332: 406   85
    8    17 Katarzyna      Żuławska              112.05 +  422: 337  162
    9    13 Bartosz        Morawski              132.75 +  399: 379  183
   10     5 Stanisław      Rydzik                140.94 +  437: 398  191
   11     4 Justyna        Fugiel                137.89 -  286: 435   88
   12     8 Janusz         Krupiński             112.76 +  450: 349  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Artur Tamioła 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zofia          Gajewska              115.65 -  296: 465   66
    2    20 Grzegorz       Grzeszczuk            108.43 +  342: 282  158
    3    20 Ewa            Ciszewska             119.66 -  226: 458   70
    4    29 Andrzej        Bryła                 100.00 -  373: 393   50
    5    27 Jacek          Pietruszka            118.52 -  251: 474   69
    6    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  341: 318  150
    7    27 Andrzej        Rakoczy               117.07 -  302: 423   67
    8    29 Tomasz         Siwiński              102.21 -  367: 403   52
    9    30 Anna           Czech                 100.00 +  405: 278  150
   10    25 Grzegorz       Kwiecień              107.46 +  553: 330  157
   11    24 Joanna         Ostrowska             114.27 -  374: 494   64
   12    25 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  328: 356   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Paweł          Jędryka               115.31 -  265: 382   65
    2    28 Janusz         Krupiński             112.76 -  365: 449   63
    3    32 Jerzy          Matyasik              112.14 -  317: 368   62
    4    32 Anna           Czech                 100.00 -  288: 312   50
    5    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  426: 301  150
    6    31 Artur          Tamioła               100.00 -  318: 341   50
    7    33 Piotr          Haraf                 100.00 +  349: 281  150
    8    28 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  340: 347   50
    9    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  305: 284  150
   10    29 Barbara        Łukaszewicz           100.00 -  317: 354   50
   11    30 Tomasz         Cieśla                100.00 +  345: 338  150
   12    28 Urszula        Solarska              100.00 -  290: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  / 12  86.67




	Barbara Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Joanna         Ostrowska             114.27 -  312: 333   64
    2    29 Paulina        Naplocha              100.00 +  308: 283  150
    3    23 Dariusz        Puton                 134.88 -  288: 437   85
    4    26 Jacek          Pietruszka            118.52 +  358: 265  169
    5    21 Paweł          Jędryka               115.31 -  251: 329   65
    6    25 Teresa         Zalewska              107.96 +  356: 298  158
    7    20 Andrzej        Bryła                 100.00 -  323: 338   50
    8    24 Bartosz        Morawski              132.75 -  252: 492   83
    9    26 Katarzyna      Żuławska              112.05 -  242: 336   62
   10    29 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  354: 317  150
   11    26 Urszula        Solarska              100.00 +  426: 260  150
   12    23 Joanna         Brychcy               100.00 -  387: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Sobczak               420: 379
   2 Stanisław      Gasik                - Dawid          Pikul                 318: 482
   3 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             453: 312
   4 Jerzy          Luter                - Stanisław      Rydzik                306: 346
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              492: 331
   6 Katarzyna      Żuławska             - Paweł          Jackowski             304: 389
   7 Justyna        Fugiel               - Agnieszka      Jaśkiewicz            394: 266
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Radosław       Konca                 357: 466
   9 Dariusz        Puton                - Teresa         Zalewska              409: 402
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Michał         Trumpus               299: 439
  11 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Klimała               498: 310
  12 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Bryła                 289: 370
  13 Dariusz        Kosz                 - Zygmunt        Skwarek               397: 274
  14 Paweł          Bratuń               - Przemysław     Herdzina              326: 413
  15 Maciej         Rzychoń              - Joanna         Brychcy               333: 311
  16 Andrzej        Bryła                - Piotr          Rosół                 385: 340
  17 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Cieśla                542: 279
  18 Anna           Czech                - Andrzej        Rechowicz             252: 430
  19 Marek          Róziecki             - Roman          Figiel                460: 273
  20 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              268: 540
  21 Piotr          Adamczyk             - Piotr          Haraf                 371: 208
  22 Jarosław       Józik                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   239: 467
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Leszek         Kacprzyk              368: 322
  24 Krzysztof      Kałuża               - Bartosz        Orłowski              342: 337
  25 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Kokot                 377: 297
  26 Paulina        Naplocha             - Renata         Kowalska              262: 430
  27 Jacek          Pietruszka           - Przemysław     Pawlic                376: 278
  28 Marek          Salamon              - Andrzej        Rakoczy               361: 331
  29 Marcin         Skowron              - Urszula        Solarska              467: 239
  30 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Nalepa                360: 390
  31 Zofia          Gajewska             - Artur          Tamioła               465: 296
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Paweł          Jędryka               265: 382
  33 Joanna         Ostrowska            - Barbara        Łukaszewicz           333: 312


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Suchanek              401: 314
   2 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Fugiel                397: 390
   3 Jakub          Nalepa               - Bartosz        Morawski              375: 359
   4 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             308: 401
   5 Dawid          Pikul                - Andrzej        Bryła                 428: 318
   6 Paweł          Jędryka              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   313: 331
   7 Marcin         Skowron              - Ewa            Ciszewska             472: 368
   8 Radosław       Konca                - Jacek          Pietruszka            455: 396
   9 Piotr          Adamczyk             - Zofia          Gajewska              385: 353
  10 Łukasz         Bryła                - Marek          Róziecki              364: 362
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Kamil          Górka                 424: 379
  12 Michał         Trumpus              - Marek          Salamon               426: 325
  13 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Rydzik                495: 341
  14 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Kałuża                400: 374
  15 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Rzychoń               397: 384
  16 Teresa         Zalewska             - Przemysław     Herdzina              311: 449
  17 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Puton                 317: 315
  18 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Kwiecień              455: 267
  19 Krzysztof      Kokot                - Bogusław       Szyszka               349: 355
  20 Artur          Tamioła              - Grzegorz       Grzeszczuk            342: 282
  21 Piotr          Rosół                - Tomasz         Siwiński              344: 345
  22 Tomasz         Cieśla               - Bartosz        Orłowski              279: 469
  23 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Pawlic                399: 299
  24 Zygmunt        Skwarek              - Jerzy          Matyasik              392: 185
  25 Roman          Figiel               - Paweł          Bratuń                357: 346
  26 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Goniowska             429: 363
  27 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Stanisław      Gasik                 368: 384
  28 Janusz         Krupiński            - Aleksandra     Łukaszewicz           449: 365
  29 Barbara        Łukaszewicz          - Paulina        Naplocha              308: 283
  30 Joanna         Brychcy              - Anna           Czech                 357: 207
  31 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Józik                 370: 294
  32 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 315: 439
  33 Piotr          Haraf                - Katarzyna      Żuławska              266: 354


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Skowron               312: 381
   2 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  435: 357
   3 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Rechowicz             420: 340
   4 Radosław       Konca                - Łukasz         Szałkiewicz           359: 342
   5 Jakub          Nalepa               - Dawid          Pikul                 525: 365
   6 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Adamczyk              336: 301
   7 Łukasz         Bryła                - Michał         Trumpus               323: 396
   8 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Ostrowska             483: 204
   9 Bartosz        Morawski             - Renata         Kowalska              311: 411
  10 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Szyszka               400: 332
  11 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Bryła                 373: 315
  12 Stanisław      Gasik                - Kamil          Górka                 383: 291
  13 Marek          Róziecki             - Paweł          Jackowski             301: 426
  14 Paweł          Jędryka              - Zofia          Gajewska              423: 422
  15 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Orłowski              482: 382
  16 Marek          Salamon              - Justyna        Fugiel                376: 330
  17 Katarzyna      Klimała              - Jacek          Pietruszka            466: 306
  18 Janusz         Krupiński            - Joanna         Brychcy               429: 258
  19 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Kacprzyk              298: 334
  20 Artur          Tamioła              - Ewa            Ciszewska             226: 458
  21 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Luter                 314: 402
  22 Andrzej        Rakoczy              - Roman          Figiel                318: 389
  23 Dariusz        Puton                - Barbara        Łukaszewicz           437: 288
  24 Maciej         Rzychoń              - Piotr          Haraf                 445: 202
  25 Teresa         Zalewska             - Krzysztof      Kałuża                412: 287
  26 Piotr          Rosół                - Katarzyna      Żuławska              394: 338
  27 Paweł          Bratuń               - Grzegorz       Kwiecień              276: 390
  28 Tomasz         Cieśla               - Krzysztof      Kokot                 368: 237
  29 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Grzeszczuk            399: 285
  30 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Paulina        Naplocha              446: 247
  31 Jarosław       Józik                - Agnieszka      Goniowska             434: 335
  32 Jerzy          Matyasik             - Aleksandra     Łukaszewicz           368: 317
  33 Przemysław     Pawlic               - Anna           Czech                 335: 284


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Krzysztof      Obremski              412: 306
   2 Przemysław     Herdzina             - Renata         Kowalska              426: 345
   3 Marcin         Skowron              - Tomasz         Zwoliński             393: 340
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jakub          Nalepa                327: 376
   5 Dawid          Pikul                - Radosław       Konca                 289: 316
   6 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Szałkiewicz           394: 432
   7 Tomasz         Suchanek             - Mariusz        Skrobosz              278: 406
   8 Paweł          Jackowski            - Jarosław       Sobczak               363: 398
   9 Ewa            Ciszewska            - Paweł          Jędryka               406: 346
  10 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Gasik                 397: 355
  11 Leszek         Kacprzyk             - Stanisław      Rydzik                308: 430
  12 Maciej         Rzychoń              - Marek          Salamon               405: 379
  13 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bryła                 352: 347
  14 Piotr          Adamczyk             - Dariusz        Kosz                  317: 468
  15 Jerzy          Luter                - Roman          Figiel                268: 405
  16 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Klimała               367: 358
  17 Zofia          Gajewska             - Krzysztof      Kałuża                383: 277
  18 Bartosz        Orłowski             - Katarzyna      Żuławska              333: 368
  19 Bartosz        Morawski             - Jarosław       Józik                 370: 370
  20 Teresa         Zalewska             - Zygmunt        Skwarek               314: 286
  21 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 383: 384
  22 Marek          Róziecki             - Urszula        Solarska              364: 355
  23 Justyna        Fugiel               - Tomasz         Siwiński              366: 259
  24 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Jaśkiewicz            410: 310
  25 Tomasz         Cieśla               - Piotr          Rosół                 347: 349
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Jacek          Pietruszka            358: 265
  27 Jerzy          Matyasik             - Andrzej        Rakoczy               352: 409
  28 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Szyszka               277: 472
  29 Andrzej        Bryła                - Artur          Tamioła               393: 373
  30 Krzysztof      Kokot                - Agnieszka      Goniowska             308: 424
  31 Paulina        Naplocha             - Paweł          Bratuń                333: 356
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Anna           Czech                 288: 312
  33 Piotr          Haraf                - Grzegorz       Grzeszczuk            243: 331


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Nalepa               - Przemysław     Herdzina              343: 337
   2 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Skowron               428: 310
   3 Michał         Trumpus              - Radosław       Konca                 447: 294
   4 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Rzychoń               324: 304
   5 Ewa            Ciszewska            - Łukasz         Szałkiewicz           412: 332
   6 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Sobczak               410: 352
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              381: 443
   8 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Puton                 294: 393
   9 Roman          Figiel               - Renata         Kowalska              426: 385
  10 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             477: 325
  11 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Rechowicz             370: 378
  12 Zofia          Gajewska             - Teresa         Zalewska              398: 296
  13 Dawid          Pikul                - Piotr          Rosół                 320: 309
  14 Jerzy          Luter                - Tomasz         Suchanek              356: 323
  15 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Bryła                 412: 376
  16 Kamil          Górka                - Łukasz         Bryła                 419: 294
  17 Katarzyna      Klimała              - Leszek         Kacprzyk              421: 308
  18 Marek          Róziecki             - Piotr          Adamczyk              325: 381
  19 Paweł          Jackowski            - Joanna         Brychcy               328: 457
  20 Katarzyna      Żuławska             - Justyna        Fugiel                345: 436
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Jędryka               251: 329
  22 Andrzej        Rakoczy              - Bartosz        Morawski              382: 394
  23 Jarosław       Józik                - Marek          Salamon               341: 398
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bartosz        Orłowski              458: 333
  25 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Tomasz         Cieśla                383: 384
  26 Agnieszka      Goniowska            - Zygmunt        Skwarek               308: 412
  27 Jacek          Pietruszka           - Artur          Tamioła               474: 251
  28 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Kwiecień              466: 313
  29 Tomasz         Siwiński             - Urszula        Solarska              302: 345
  30 Przemysław     Pawlic               - Paweł          Bratuń                340: 362
  31 Anna           Czech                - Krzysztof      Kałuża                421: 274
  32 Aleksandra     Łukaszewicz          - Paulina        Naplocha              426: 301
  33 Krzysztof      Kokot                - Piotr          Haraf                 292: 231


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Trumpus              - Jakub          Nalepa                486: 260
   2 Przemysław     Herdzina             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   375: 332
   3 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              349: 357
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  384: 531
   5 Radosław       Konca                - Marcin         Skowron               407: 411
   6 Roman          Figiel               - Ewa            Ciszewska             293: 372
   7 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              392: 406
   8 Zofia          Gajewska             - Janusz         Krupiński             367: 454
   9 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Rzychoń               414: 342
  10 Renata         Kowalska             - Marek          Salamon               318: 331
  11 Paweł          Jędryka              - Jarosław       Sobczak               363: 419
  12 Joanna         Brychcy              - Bogusław       Szyszka               328: 376
  13 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 371: 362
  14 Katarzyna      Klimała              - Piotr          Adamczyk              364: 336
  15 Justyna        Fugiel               - Joanna         Ostrowska             363: 328
  16 Łukasz         Szałkiewicz          - Bartosz        Morawski              356: 502
  17 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 400: 338
  18 Leszek         Kacprzyk             - Andrzej        Rakoczy               407: 298
  19 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              370: 443
  20 Łukasz         Bryła                - Paweł          Jackowski             387: 363
  21 Paweł          Bratuń               - Marek          Róziecki              379: 361
  22 Zygmunt        Skwarek              - Stanisław      Gasik                 317: 317
  23 Andrzej        Bryła                - Tomasz         Cieśla                360: 280
  24 Piotr          Rosół                - Urszula        Solarska              399: 299
  25 Teresa         Zalewska             - Barbara        Łukaszewicz           298: 356
  26 Anna           Czech                - Grzegorz       Grzeszczuk            320: 375
  27 Katarzyna      Żuławska             - Jarosław       Józik                 381: 358
  28 Bartosz        Orłowski             - Przemysław     Pawlic                429: 271
  29 Krzysztof      Kałuża               - Agnieszka      Jaśkiewicz            457: 304
  30 Agnieszka      Goniowska            - Tomasz         Siwiński              352: 361
  31 Artur          Tamioła              - Aleksandra     Łukaszewicz           341: 318
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Kokot                 331: 346
  33 Paulina        Naplocha             - Piotr          Haraf                 274: 309


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Skowron              - Michał         Trumpus               283: 387
   2 Przemysław     Herdzina             - Ewa            Ciszewska             331: 471
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  443: 289
   4 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Nalepa                420: 340
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Klimała               380: 481
   6 Stanisław      Rydzik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   435: 415
   7 Jarosław       Sobczak              - Justyna        Fugiel                295: 369
   8 Marek          Salamon              - Janusz         Krupiński             390: 458
   9 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Puton                 332: 406
  10 Kamil          Górka                - Roman          Figiel                433: 243
  11 Bartosz        Morawski             - Radosław       Konca                 356: 463
  12 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Brychcy               412: 300
  13 Leszek         Kacprzyk             - Zofia          Gajewska              333: 428
  14 Renata         Kowalska             - Piotr          Adamczyk              350: 324
  15 Katarzyna      Żuławska             - Tomasz         Suchanek              341: 419
  16 Grzegorz       Grzeszczuk           - Łukasz         Szałkiewicz           388: 405
  17 Łukasz         Bryła                - Dawid          Pikul                 318: 504
  18 Paweł          Bratuń               - Maciej         Rzychoń               319: 336
  19 Paweł          Jędryka              - Joanna         Ostrowska             354: 264
  20 Andrzej        Bryła                - Barbara        Łukaszewicz           338: 323
  21 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Gasik                 346: 411
  22 Piotr          Rosół                - Zygmunt        Skwarek               387: 374
  23 Bartosz        Orłowski             - Jerzy          Luter                 366: 311
  24 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Cieśla                401: 228
  25 Tomasz         Siwiński             - Paweł          Jackowski             369: 441
  26 Krzysztof      Kokot                - Marek          Róziecki              228: 366
  27 Artur          Tamioła              - Andrzej        Rakoczy               302: 423
  28 Anna           Czech                - Teresa         Zalewska              292: 296
  29 Krzysztof      Kałuża               - Jarosław       Józik                 368: 347
  30 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            250: 386
  31 Przemysław     Pawlic               - Agnieszka      Goniowska             341: 303
  32 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Kwiecień              347: 463
  33 Piotr          Haraf                - Aleksandra     Łukaszewicz           281: 349


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Ciszewska            - Michał         Trumpus               429: 374
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              320: 416
   3 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 388: 308
   4 Marcin         Skowron              - Przemysław     Herdzina              373: 403
   5 Justyna        Fugiel               - Janusz         Krupiński             307: 320
   6 Dariusz        Puton                - Katarzyna      Klimała               427: 368
   7 Jakub          Nalepa               - Dariusz        Kosz                  315: 484
   8 Radosław       Konca                - Andrzej        Rechowicz             403: 351
   9 Paweł          Jackowski            - Zofia          Gajewska              340: 438
  10 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Zwoliński             279: 473
  11 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rakoczy               323: 414
  12 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marek          Róziecki              366: 408
  13 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Matyasik              438: 352
  14 Jarosław       Sobczak              - Grzegorz       Grzeszczuk            428: 367
  15 Jerzy          Luter                - Łukasz         Szałkiewicz           298: 409
  16 Renata         Kowalska             - Leszek         Kacprzyk              379: 294
  17 Bogusław       Szyszka              - Katarzyna      Żuławska              422: 337
  18 Marek          Salamon              - Joanna         Brychcy               471: 305
  19 Maciej         Rzychoń              - Piotr          Adamczyk              429: 289
  20 Łukasz         Bryła                - Piotr          Rosół                 352: 367
  21 Krzysztof      Kałuża               - Paweł          Jędryka               252: 497
  22 Paweł          Bratuń               - Andrzej        Bryła                   1: 400
  23 Roman          Figiel               - Teresa         Zalewska              355: 451
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Bartosz        Morawski              252: 492
  25 Stanisław      Gasik                - Joanna         Ostrowska             329: 339
  26 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Bartosz        Orłowski              446: 370
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Przemysław     Pawlic                394: 305
  28 Aleksandra     Łukaszewicz          - Krzysztof      Kokot                 340: 347
  29 Tomasz         Siwiński             - Artur          Tamioła               403: 367
  30 Urszula        Solarska             - Anna           Czech                 314: 238
  31 Tomasz         Cieśla               - Agnieszka      Goniowska             300: 330
  32 Piotr          Haraf                - Paulina        Naplocha              352: 300


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Michał         Trumpus               372: 368
   2 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Ciszewska             397: 304
   3 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                400: 396
   4 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Skrobosz              307: 378
   5 Radosław       Konca                - Dariusz        Puton                 300: 402
   6 Marek          Salamon              - Tomasz         Zwoliński             381: 328
   7 Zofia          Gajewska             - Renata         Kowalska              371: 336
   8 Katarzyna      Klimała              - Paweł          Jędryka               467: 321
   9 Maciej         Rzychoń              - Tomasz         Suchanek              339: 323
  10 Jarosław       Sobczak              - Jakub          Nalepa                337: 416
  11 Justyna        Fugiel               - Marcin         Skowron               512: 413
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Rosół                 398: 361
  13 Bogusław       Szyszka              - Bartosz        Morawski              399: 379
  14 Kamil          Górka                - Andrzej        Bryła                 367: 352
  15 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rechowicz             282: 504
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Roman          Figiel                337: 359
  17 Joanna         Ostrowska            - Dawid          Pikul                 369: 440
  18 Andrzej        Rakoczy              - Stanisław      Gasik                 517: 370
  19 Bartosz        Orłowski             - Marek          Róziecki              379: 368
  20 Paweł          Jackowski            - Leszek         Kacprzyk              398: 356
  21 Piotr          Adamczyk             - Agnieszka      Jaśkiewicz            326: 413
  22 Joanna         Brychcy              - Jacek          Pietruszka            265: 390
  23 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Siwiński              336: 369
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Kałuża                396: 264
  25 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kwiecień              375: 271
  26 Katarzyna      Żuławska             - Barbara        Łukaszewicz           336: 242
  27 Krzysztof      Kokot                - Łukasz         Bryła                 276: 349
  28 Agnieszka      Goniowska            - Jerzy          Luter                 329: 455
  29 Przemysław     Pawlic               - Aleksandra     Łukaszewicz           284: 305
  30 Artur          Tamioła              - Anna           Czech                 405: 278
  31 Tomasz         Cieśla               - Piotr          Haraf                 422: 237
  32 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Janusz         Krupiński             407: 343
   2 Michał         Trumpus              - Mariusz        Skrobosz              398: 471
   3 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Puton                 477: 399
   4 Ewa            Ciszewska            - Zofia          Gajewska              411: 317
   5 Bogusław       Szyszka              - Stanisław      Rydzik                437: 398
   6 Katarzyna      Klimała              - Marek          Salamon               357: 366
   7 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              468: 314
   8 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                323: 376
   9 Jakub          Nalepa               - Łukasz         Szałkiewicz           525: 372
  10 Maciej         Rzychoń              - Radosław       Konca                 406: 412
  11 Renata         Kowalska             - Tomasz         Zwoliński             275: 390
  12 Paweł          Jędryka              - Marcin         Skowron               332: 362
  13 Piotr          Rosół                - Andrzej        Rakoczy               489: 273
  14 Dawid          Pikul                - Roman          Figiel                459: 287
  15 Andrzej        Bryła                - Tomasz         Suchanek              312: 317
  16 Bartosz        Morawski             - Jarosław       Sobczak               377: 344
  17 Łukasz         Bryła                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   368: 386
  18 Bartosz        Orłowski             - Teresa         Zalewska              479: 352
  19 Urszula        Solarska             - Paweł          Jackowski             239: 423
  20 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Katarzyna      Żuławska              436: 315
  21 Marek          Róziecki             - Tomasz         Siwiński              422: 365
  22 Joanna         Ostrowska            - Jacek          Pietruszka            367: 431
  23 Grzegorz       Grzeszczuk           - Stanisław      Gasik                 300: 435
  24 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              366: 323
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Artur          Tamioła               330: 553
  26 Leszek         Kacprzyk             - Krzysztof      Kałuża                410: 263
  27 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Cieśla                358: 289
  28 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kokot                 321: 309
  29 Barbara        Łukaszewicz          - Aleksandra     Łukaszewicz           354: 317
  30 Agnieszka      Goniowska            - Anna           Czech                 334: 218
  31 Paulina        Naplocha             - Przemysław     Pawlic                230: 375
  32 Piotr          Haraf                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Obremski              443: 405
   2 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  448: 402
   3 Michał         Trumpus              - Janusz         Krupiński             468: 269
   4 Justyna        Fugiel               - Bogusław       Szyszka               435: 286
   5 Dariusz        Puton                - Jakub          Nalepa                334: 378
   6 Radosław       Konca                - Stanisław      Rydzik                326: 403
   7 Marek          Salamon              - Kamil          Górka                 245: 455
   8 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   383: 405
   9 Jarosław       Sobczak              - Katarzyna      Klimała               392: 340
  10 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 356: 397
  11 Andrzej        Rakoczy              - Zofia          Gajewska              503: 353
  12 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Marcin         Skowron               352: 398
  13 Przemysław     Herdzina             - Marek          Róziecki              323: 399
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Jacek          Pietruszka            509: 300
  15 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Suchanek              374: 307
  16 Piotr          Rosół                - Renata         Kowalska              380: 372
  17 Jerzy          Luter                - Maciej         Rzychoń               447: 303
  18 Andrzej        Bryła                - Bartosz        Morawski              376: 263
  19 Roman          Figiel               - Andrzej        Rechowicz             383: 338
  20 Stanisław      Gasik                - Bartosz        Orłowski              347: 313
  21 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Adamczyk              356: 402
  22 Leszek         Kacprzyk             - Tomasz         Siwiński              364: 368
  23 Joanna         Brychcy              - Łukasz         Bryła                 391: 338
  24 Artur          Tamioła              - Joanna         Ostrowska             374: 494
  25 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Żuławska              390: 316
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Urszula        Solarska              426: 260
  27 Krzysztof      Kałuża               - Jerzy          Matyasik              334: 399
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Haraf                 354: 303
  29 Agnieszka      Goniowska            - Paulina        Naplocha              472: 158
  30 Aleksandra     Łukaszewicz          - Tomasz         Cieśla                345: 338
  31 Krzysztof      Kokot                - Przemysław     Pawlic                313: 311
  32 Anna           Czech                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ewa            Ciszewska            - Krzysztof      Obremski              396: 305
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Trumpus               463: 349
   3 Dariusz        Kosz                 - Kamil          Górka                 380: 360
   4 Jakub          Nalepa               - Justyna        Fugiel                327: 381
   5 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Szałkiewicz           456: 318
   6 Dawid          Pikul                - Marcin         Skowron               423: 300
   7 Dariusz        Puton                - Radosław       Konca                 385: 228
   8 Janusz         Krupiński            - Bogusław       Szyszka               349: 450
   9 Piotr          Rosół                - Marek          Salamon               338: 364
  10 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Klimała               447: 405
  11 Andrzej        Rakoczy              - Zofia          Gajewska              437: 379
  12 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Sobczak               323: 340
  13 Marek          Róziecki             - Przemysław     Herdzina              418: 319
  14 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jędryka               338: 323
  15 Jerzy          Luter                - Maciej         Rzychoń               358: 344
  16 Roman          Figiel               - Andrzej        Bryła                 365: 336
  17 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Gasik                 362: 301
  18 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Orłowski              304: 509
  19 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Jaśkiewicz            466: 290
  20 Jacek          Pietruszka           - Renata         Kowalska              373: 397
  21 Piotr          Adamczyk             - Teresa         Zalewska              336: 366
  22 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Siwiński              341: 320
  23 Joanna         Brychcy              - Barbara        Łukaszewicz           395: 387
  24 Jerzy          Matyasik             - Grzegorz       Grzeszczuk            360: 326
  25 Leszek         Kacprzyk             - Artur          Tamioła               356: 328
  26 Łukasz         Bryła                - Agnieszka      Goniowska             386: 330
  27 Katarzyna      Żuławska             - Grzegorz       Kwiecień              381: 383
  28 Aleksandra     Łukaszewicz          - Urszula        Solarska              290: 420
  29 Tomasz         Cieśla               - Krzysztof      Kokot                 439: 236
  30 Anna           Czech                - Krzysztof      Kałuża                308: 308
  31 Piotr          Haraf                - Paulina        Naplocha              269: 322
  32 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 21-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.79  29211  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             145.96  29192  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.58  28772  199
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.19  28117  195
   6 Kamil Górka                    Kraków               142.31  27323  192
   7 Dawid Pikul                    Poznań               141.27  27548  195
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.36  27370  195
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  139.99  14699  105
  12 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.73  25291  181
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.82   9162   66
  14 Wojciech Zemło                 Łódź                 138.12  21408  155
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  16 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.90  26753  194
  17 Radosław Konca                 Warszawa             137.72  20796  151
  18 Justyna Fugiel                 Kraków               137.69  27262  198
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.23  26623  194
  20 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               137.01  27403  200
  22 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             136.33  25766  189
  25 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  26 Michał Trumpus                 Wrocław              136.10  27220  200
  27 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.86  21173  157
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.89  19815  148
  32 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  33 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  35 Dariusz Kosz                   Nysa                 132.17  12160   92
  36 Andrzej Szepczyński            Kraków               132.00   4620   35
  37 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  39 Bartosz Morawski               Gliwice              131.23  17191  131
  40 Dariusz Dzierża                Kraków               130.95   7202   55
  41 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  42 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  43 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.93  24426  188
  44 Łukasz Bryła                   Mielec               129.80  24922  192
  45 Lucyna Korga                   Zabrze               129.72   4670   36
  46 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  47 Leszek Stecuła                 Bytom                129.00   7224   56
  48 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  49 Michał Waszkiewicz             Warszawa             128.51  19276  150
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               128.44  23120  180
  51 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.35   5904   46
  52 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  53 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.64  25527  200
  54 Marek Roszak                   Poznań               127.41  21787  171
  55 Maciej Perzyński               Piła                 126.93  18658  147
  56 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  57 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  58 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.71  24202  191
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.61  24563  194
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  61 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  62 Wojciech Sołdan                Rumia                126.26  24241  192
  63 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  64 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            125.68  19229  153
  65 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.34  12534  100
  66 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.33   8397   67
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.19  20281  162
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  72 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  73 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  74 Artur Koszel                   Warszawa             124.26  23733  191
  75 Joanna Juszczak                Warszawa             124.10  12410  100
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            123.84  17090  138
  77 Irena Sołdan                   Rumia                123.68  24736  200
  78 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  79 Krzysztof Obremski             Legnica              123.52  21986  178
  80 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  81 Piotr Rosół                    Warszawa             123.16  22662  184
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  83 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.00  17220  140
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  85 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.94  10942   89
  86 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.87  11058   90
  87 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  89 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.36  12481  102
  90 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.33  11744   96
  91 Joanna Stępień                 Katowice             122.31  11742   96
  92 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  93 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.23  18701  153
  94 Marek Róziecki                 Rybnik               122.16   8307   68
  95 Grzegorz Wilk                  Kraków               122.12   5129   42
  96 Rafał Lenartowski              Gdynia               121.75  14245  117
  97 Łukasz Bobowski                Suchedniów           121.71  16187  133
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.68  24335  200
  99 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.67  21901  180
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.54  23092  190
 101 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.30  16012  132
 102 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
 103 Bogusław Szyszka               Oława                121.18   4726   39
 104 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.16  24111  199
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.13  23499  194
 106 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 107 Tomasz Ciejka                  Kraków               121.09  15499  128
 108 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.91  24062  199
 110 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 111 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.87  24053  199
 112 Marta Dobrzańska               Kraków               120.21   7453   62
 113 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 114 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.08  21374  178
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 116 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.01  16082  134
 117 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 118 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.92  22665  189
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.56  22955  192
 120 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 121 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  119.53   3825   32
 122 Marek Reda                     Wołomin              119.43  21020  176
 123 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.43  23766  199
 124 Bartosz Orłowski               Bytom                119.34  13605  114
 125 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 126 Małgorzata Sulejewska          Kraków               119.01  12615  106
 127 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 128 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.77  20548  173
 129 Jakub Nalepa                   Gliwice              118.55  16123  136
 130 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.30  21531  182
 132 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 133 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 134 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 135 Marcin Skowron                 Zabrze               118.17  17608  149
 136 Andrzej Rakoczy                Kraków               117.68   9885   84
 137 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.46  23258  198
 138 Anna Niedzielko                Szczecin             117.36  15492  132
 139 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 140 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 141 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  117.19   8086   69
 142 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 143 Marek Rogalski                 Warszawa             116.72  20777  178
 144 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 145 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 146 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.58  22500  193
 147 Mariusz Makuch                 Zator                116.49   7921   68
 148 Jacek Pietruszka               Kraków               116.20   8715   75
 149 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.14  22880  197
 150 Daniel Czernatowicz            Kraków               116.09   7546   65
 151 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.00  22156  191
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 153 Paweł Opyc                     Warszawa             115.94  11246   97
 154 Magdalena Kublik               Warszawa             115.90  17848  154
 155 Agnieszka Krupka               Krosno               115.85  21085  182
 156 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 157 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 158 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 159 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              115.64   4163   36
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 161 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 162 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 163 Jan Kozłowski                  Kraków               115.57  21033  182
 164 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.53  19640  170
 165 Kazimierz Merklejn             Szczecin             115.41   7271   63
 166 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.30  22022  191
 167 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.17   8292   72
 168 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.05   9549   83
 169 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  114.99  17824  155
 170 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 171 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 172 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 173 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.82   6889   60
 174 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 175 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 176 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 177 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 178 Stanisław Gasik                Warszawa             113.80   9445   83
 179 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 180 Robert Soszka                  Warszawa             113.44  14860  131
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.27  13592  120
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 183 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.16  12448  110
 184 Bogusław Książek               Szczecin             113.06  15829  140
 185 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.88   7224   64
 186 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.68  10817   96
 187 Jerzy Luter                    Bytom                112.68  22310  198
 188 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 189 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.45   9446   84
 190 Michał Lipka                   Mielec               112.11   8408   75
 191 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.97   6830   61
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Jerzy Matyasik                 Kraków               111.60  21316  191
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 197 Czesława Pawłowska             Wrocław              111.12   6223   56
 198 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.02   6550   59
 199 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.94  13313  120
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 201 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  14390  130
 203 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 204 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.39  15455  140
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 207 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.14  14208  129
 208 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 209 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.08   9907   90
 210 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 211 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 212 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 213 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 214 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 216 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 218 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.06  15269  140
 219 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.89   7187   66
 220 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.75   5981   55
 223 Alina Białobrzewska            Gdynia               108.65  14559  134
 224 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.41  13335  123
 225 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             108.40  15176  140
 227 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 228 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            107.86  11757  109
 229 Maciej Stolarczyk              Zator                107.78   5281   49
 230 Michał Ozimiński               Łódź                 107.68  21536  200
 231 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 232 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 233 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 235 Anna Stefańska                 Łódź                 107.47  20957  195
 236 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 237 Katarzyna Klimała              Kraków               107.17  17362  162
 238 Rafał Skibicki                 Lębork               107.16  20897  195
 239 Mariusz Michalski              Inowrocław           107.10   5141   48
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 241 Grzegorz Kwiecień              Kraków               106.63   9597   90
 242 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 243 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 244 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 245 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 246 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 247 Roman Figiel                   Zawichost            106.19   3398   32
 248 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.18   7645   72
 249 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 250 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               106.07  12940  122
 251 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  104.34  16172  155
 258 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 259 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 262 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 263 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         103.36   3721   36
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.58  17234  168
 270 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 271 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 272 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.41  19663  192
 273 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 274 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 275 Magdalena Ochot                Katowice             102.02   4285   42
 276 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 277 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 278 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 279 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 280 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 281 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 282 Adam Janicki                   Łódź                 100.70  19234  191
 283 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.68  17921  178
 284 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 285 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 286 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 287 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 288 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 289 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 290 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 291 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 292 Anna Arana                     Warszawa              99.68  13058  131
 293 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 294 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               99.25   3176   32
 295 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.88   3164   32
 296 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 297 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.48   6992   71
 298 Jarosław Karp                  Jędrzejów             98.43   8071   82
 299 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 300 Wojciech Wróbel                Zator                 98.26   7075   72
 301 Tomasz  Jedynak                Majków                98.19   5793   59
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 303 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 304 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.36  10125  104
 305 Paweł Jachowicz                Żyrardów              97.22   3597   37
 306 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 307 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 308 Renata Rosół                   Warszawa              96.90   3779   39
 309 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 310 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.82   4260   44
 311 Przemysław Pawlic              Wrocław               96.74  14898  154
 312 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 316 Joanna Brychcy                 Katowice              96.47  19197  199
 317 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 318 Urszula Solarska               Łódź                  96.31  19165  199
 319 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 320 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.04   6653   70
 323 Agnieszka Goniowska            Wrocław               94.98   4179   44
 324 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 325 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 327 Mirosław Norwajszas            Szczecin              94.69   3314   35
 328 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.40   3965   42
 330 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.25  11498  122
 331 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 332 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.83   5536   59
 333 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.58  12820  137
 334 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 335 Małgorzata Sikora              Kraków                93.22   4568   49
 336 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 337 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.27   7843   85
 338 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 339 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 340 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 341 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.91   9834  107
 342 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 343 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 344 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 345 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 346 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 347 Wojciech Obremski              Legnica               90.87   9632  106
 348 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 349 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 350 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 351 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.39  10304  114
 352 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          90.12   3875   43
 353 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 354 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 355 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.98   4182   47
 356 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 357 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 358 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.18   3487   40
 359 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.15   4096   47
 360 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 361 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 362 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.82   9784  114
 363 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 364 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 365 Adrian Szczepanik              Zator                 85.56   2738   32
 366 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.75   4831   57
 367 Monika Wrzałek                 Rumia                 84.52   4057   48
 368 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 369 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 370 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 371 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 372 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 373 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 374 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 375 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.68  10386  132
 376 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 377 Rafał Horoszko                 Przeciszów            75.80   3487   46
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              69.18   6503   94
 382 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 21-04-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   3 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   4 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   7 Michał Gawroński               Częstochowa          111.42   2897   26
   8 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
   9 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  13 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  14 Katarzyna Małek                Mielec               123.46   2963   24
  15 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  16 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  17 Michał Jaszczak                Gliwice              120.58   2894   24
  18 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  19 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  20 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.17   2644   24
  21 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  22 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  23 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  24 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  25 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             103.67   2488   24
  26 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  27 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            102.33   2456   24
  29 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.46   2435   24
  30 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  31 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  33 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  34 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  35 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  38 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  39 Beata Wolf                     Gdańsk                93.17   2236   24
  40 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  41 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  42 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 83.88   2013   24
  43 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  44 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  45 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            120.74   2777   23
  46 Jacek Dec                      Pszczew              100.13   2303   23
  47 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  48 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  49 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  50 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  52 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  53 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  54 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  55 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  56 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  57 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  58 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  59 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  60 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  61 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  62 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  63 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  64 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  65 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  66 Wacław Sarek                   Jaworzno              66.55   1464   22
  67 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  68 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  69 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  70 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  71 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  72 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  73 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  74 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  75 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  76 Joanna Kubińska                Warszawa             100.00   1800   18
  77 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  78 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  79 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  80 Edward Smołka                  Zabrze                74.17   1335   18
  81 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  82 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  83 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  84 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  85 Renata Polończyk               Bielsko Biała         97.44   1559   16
  86 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  87 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  88 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  89 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  90 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.79   1299   14
  91 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  92 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  93 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  94 Dariusz Ołdakowski             Toruń                144.50   1734   12
  95 Marek Salamon                  Bytom                138.00   1656   12
  96 Marzena Kasner                 Janikowo             134.92   1619   12
  97 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.75   1557   12
  98 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  99 Paweł Kowalski                 Kutno                120.83   1450   12
 100 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 101 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 102 Przemysław Pok                 Szczecin             118.33   1420   12
 103 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 104 Alicja Kosińska                Szczecin             117.42   1409   12
 105 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 106 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 107 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 108 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 109 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 110 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 111 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 112 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 113 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 114 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 115 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 116 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 119 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 120 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 121 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 122 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 123 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 124 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 125 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 126 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 127 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 128 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 129 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 130 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 131 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 132 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 133 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 134 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 135 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 136 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 137 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 138 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 139 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 140 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 141 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 142 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 143 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 144 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 145 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 146 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 147 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 148 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 149 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 150 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 151 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 152 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 153 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 154 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 155 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 156 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 157 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 158 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 159 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 160 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 162 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 165 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 166 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 167 Sylwia Stuchlik                Gdańsk                89.33   1072   12
 168 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 169 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 170 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 171 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 172 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 173 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 174 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 175 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 176 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 177 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 178 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 179 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 180 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 181 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 182 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 183 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 184 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 185 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 186 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 187 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 188 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 189 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 190 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 191 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 192 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 193 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 194 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 195 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 196 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 197 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 198 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 199 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 200 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 201 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 202 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 203 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 204 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 205 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 206 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 207 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 208 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 209 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 210 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 211 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 212 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 213 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 214 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 215 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 216 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 217 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 218 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 219 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 220 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 221 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 222 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 223 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 224 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 225 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 226 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 227 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 228 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 229 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 230 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 231 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 232 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 233 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 234 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 235 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 236 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 237 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 238 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 239 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 240 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 241 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 242 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 243 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 244 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 245 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 246 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 248 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 249 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 250 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 251 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 252 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 253 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 254 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 255 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 256 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 257 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 258 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 259 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 260 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 261 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 262 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 263 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 264 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 265 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 266 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 267 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 268 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 269 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 270 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 271 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 272 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 273 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 274 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 275 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 276 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 277 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 278 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 279 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 280 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 281 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 282 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 283 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 284 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 285 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 286 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 287 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 288 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.00    686    7
 289 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 290 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 291 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 292 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 293 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 294 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 295 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 296 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 297 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 298 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 299 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 300 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 301 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 302 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 303 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 304 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 305 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 306 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 307 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 308 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 309 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 310 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 311 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 312 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 313 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 314 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 315 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 316 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 317 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 318 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 319 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 320 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 321 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 322 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 323 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 324 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 325 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 326 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 327 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 328 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 329 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 330 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 331 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 332 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 333 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 334 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 335 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 336 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 337 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 338 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 339 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 340 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 341 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 342 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 343 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 344 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 345 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 346 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 347 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 348 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 349 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 350 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 351 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 352 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 353 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 354 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 355 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 356 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 357 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 358 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 359 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 360 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 361 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 362 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 363 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 364 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 365 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 366 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 367 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 368 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 369 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 370 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 371 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 372 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 373 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 374 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 375 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 376 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 377 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 378 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 379 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 380 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 381 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 382 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 383 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 384 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 385 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 386 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie