Katowice15
sierpnia
Katowice 15-18 sierpnia II Maraton Scrabble
Katowice15
sierpnia
Katowice 15-16 sierpnia VII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2002
Słupsk24
sierpnia
Słupsk 24-25 sierpnia VI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia15 - 16 sierpnia 2002 — VII Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia Katowice, 15 - 16 sierpnia 2002
Grand Prix 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Paweł Dawidson (Częstochowa) 10,0 5097
 2. Maciej Czupryniak (Milanówek) 9,0 5051
 3. Kamil Górka (Łęczna) 9,0 4991
 4. Marcin Mroziuk (Warszawa) 9,0 4775
 5. Robert Duczemiński (Gorzów Wlkp.) 9,0 4576
 6. Sergiusz Puchalski (Włocławek) 9,0 4573
 7. Kazimierz M. Merklejn (Szczecin) 8,0 4880
 8. Wojciech Zemło (Łódź) 8,0 4823
 9. Wojciech Usakiewicz (Warszawa) 8,0 4791
 10. Mariusz Wrześniewski (Warszawa) 8,0 4779

 84 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
V Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
IV Otwarte Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




sędzia: Andrzej Lożyński                                                                               
Śro, 4 Wrz 2002

Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia
                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Paweł Dawidson          140 Częstochowa         5097          10.0
  2 Maciej Czupryniak       135 Milanówek           5051           9.0
  3 Kamil Górka             125 Łęczna              4991           9.0
  4 Marcin Mroziuk          137 Warszawa            4775           9.0
  5 Robert Duczemiński      127 Gorzów Wielkop.     4576           9.0
  6 Sergiusz Puchalski      118 Włocławek           4573           9.0
  7 Kazio Merklejn          130 Szczecin            4880           8.0
  8 Wojciech Zemło          130 Łódź                4823           8.0
  9 Wojciech Usakiewicz     134 Warszawa            4791           8.0
 10 Mariusz Wrześniewski    129 Warszawa            4779           8.0
 11 Mateusz Żbikowski       135 Warszawa            4682           8.0
 12 Karol Wyrębkiewicz      133 Łódź                4654           8.0
 13 Rafał Matczak           118 Pruszków            4641           8.0
 14 Małgorzata Kania        131 Milanówek           4598           8.0
 15 Marek Dudkiewicz        108 Milanówek           4260           8.0
 16 Joanna Stępień          122 Katowice            4816           7.0
 17 Stanisław Rydzik        128 Warszawa            4805           7.0
 18 Szymon Fidziński        133 Warszawa            4681           7.0
 19 Radosław Konca          128 Warszawa            4626           7.0
 20 Stanisław Ochot         120 Katowice            4623           7.0
 21 Mariusz Orzeł           133 Nowe Miasto Lub.    4575           7.0
 22 Roman Figiel            108 Zawichost           4515           7.0
 23 Bogusław Puchalski      106 Włocławek           4420           7.0
 24 Aleksander Puchalski    114 Włocławek           4390           7.0
 25 Magdalena Merklejn      120 Szczecin            4388           7.0
 26 Mariola Osajda-Matczak  120 Pruszków            4355           7.0
 27 Wojciech Próchniewicz   113 Warszawa            4142           7.0
 28 Krzysztof Mówka         121 Toruń               4404           6.5
 29 Joanna Juszczak         101 Warszawa            4383           6.5
 30 Mariusz Skrobosz        138 Warszawa            4979           6.0
 31 Dariusz Banaszek        141 Warszawa            4745           6.0
 32 Tomasz Zwoliński        142 Warszawa            4686           6.0
 33 Jerzy Matyasik          117 Kraków              4598           6.0
 34 Andrzej Szmidtke        115 Bolszewo            4550           6.0
 35 Katarzyna Stępień       122 Katowice            4539           6.0
 36 Radosław Sowiński       107 Warszawa            4492           6.0
 37 Lucyna Korga            110 Zabrze              4468           6.0
 38 Wiktor Stępień          123 Katowice            4425           6.0
 39 Stefan Dawidson         105 Częstochowa         4292           6.0
 40 Małgorzata Sulejewska   100 Kraków              4291           6.0
 41 Dorota Ziembowicz       100 Gliwice             4169           6.0
 42 Paweł Ochot             100 Katowice            4114           6.0
 43 Ewa Strzelczyk          100 Warszawa            3983           6.0
 44 Elżbieta Jankowska      105 Wrocław             3950           6.0
 45 Aleksandra Merklejn     121 Szczecin            3881           6.0
 46 Paweł Kokoszka          100 Kłomnice            3821           6.0
 47 Zbigniew Wietecki       120 Gorzów Wielkop.     4040           5.5
 48 Roman Sulima            126 Warszawa            4798           5.0
 49 Andrzej Rechowicz       126 Katowice            4427           5.0
 50 Maciej Gałecki          121 Łódź                4399           5.0
 51 Robert Kamiński         113 Wysokie Maz.        4358           5.0
 52 Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa            4349           5.0
 53 Paweł Opyc              100 Warszawa            4315           5.0
 54 Piotr Rosół             112 Warszawa            4271           5.0
 55 Arkadiusz Jaworski      100 Tychy               4242           5.0
 56 Irena Ficak             100 Mielec              4222           5.0
 57 Katarzyna Żuławska      109 Katowice            4121           5.0
 58 Adam Jurkowski          104 Knurów              4060           5.0
 59 Tomasz Żbikowski        104 Warszawa            3986           5.0
 60 Andrzej Gostomski       101 Łódź                3881           5.0
 61 Krzysztof Pypno         117 Gliwice             2613           5.0
 62 Łukasz Homa             100 Bielsko Biała       2539           5.0
 63 Eligiusz Jankowski      100 Wrocław             4169           4.5
 64 Aneta Szubiak           100 Łódź                4122           4.5
 65 Bożena Matysiak         104 Kraków              4068           4.5
 66 Krystyna Augustyniak    104 Łódź                4282           4.0
 67 Grzegorz Matysiak       110 Kraków              4229           4.0
 68 Jerzy Luter             113 Bytom               4220           4.0
 69 Marcin Figiel           107 Zawichost           4025           4.0
 70 Renata Rosół            100 Warszawa            4008           4.0
 71 Michał Karwacki         100 Dąbrowa Górnicza    3764           4.0
 72 Maciej Śliwa            100 Zabrze              3701           4.0
 73 Dariusz Puton           131 Ruda Śląska         3173           4.0
 74 Leszek Stecuła          115 Bytom               2453           4.0
 75 Andrzej Szepczyński     117 Kraków              2208           4.0
 76 Jarosław Wypart         100 Częstochowa         1801           4.0
 77 Sebastian Dudek         100 Częstochowa         3925           3.5
 78 Jerzy Augustyniak       100 Łódź                3382           3.5
 79 Ewa Ciszewska           100 Katowice            4376           3.0
 80 Magdalena Kortz         100 Szczecin            3749           3.0
 81 Joanna Kubik            100 Częstochowa         1662           3.0
 82 Jarosław Karwacki       100 Dąbrowa Górnicza    1661           3.0
 83 Joanna Brychcy          100 Katowice            3396           2.5
 84 Tomasz Szepczyński      100 Kraków              1773           2.0
 85 Stanisław Harat         106 Kęty                2348           1.5
 86 Tomasz Sulejewski       100 Kraków              3403           1.5
 87 Grażyna Puton           100 Ruda Śląska         1608           1.5
 88 Zbigniew Szepczyński    100 Kraków              1985           1.5

   1  Tomasz Zwoliński        142 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  374:305   163
   2   15   15  Kazio Merklejn          130   +  424:398   180
   3    7   52  Bogusław Puchalski      106   +  403:362   156
   4    3   10  Szymon Fidziński        133   -  404:436    83
   5    6   22  Kamil Górka             125   -  401:410    75
   6   10    7  Maciej Czupryniak       135   -  383:456    85
   7   16   64  Paweł Opyc              100   +  499:311   150
   8   10   29  Krzysztof Mówka         121   -  326:518    71
   9   16   37  Jerzy Matyasik          117   -  315:436    67
  10   21    4  Mariusz Skrobosz        138   -  348:397    88
  11   26   28  Maciej Gałecki          121   +  372:358   171
  12   21   20  Roman Sulima            126   +  437:424   176
  13   17    2  Dariusz Banaszek        141   +  388:295   191
  14   13   17  Radosław Konca          128   +  360:324   178
  15    9   25  Joanna Stępień          122   +  424:318   172
  16    7   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  494:328   183
  17    5   14  Wojciech Zemło          130   +  405:389   180
  18    1    3  Paweł Dawidson          140   -  291:429    90
  19    5    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  387:351   184
  20    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  349:376    79
  21    4   35  Sergiusz Puchalski      118   +  453:371   168
  22    6   19  Robert Duczemiński      127   +  371:282   177
  23    5   13  Małgorzata Kania        131   +  401:336   181
  24    5   12  Dariusz Puton           131   +  433:374   181
  25    4    5  Marcin Mroziuk          137   +  435:354   187
  26    4   18  Stanisław Rydzik        128   +  407:313   178
  27    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  492:314   179
  28    1    3  Paweł Dawidson          140   -  326:383    90
  29    3   15  Kazio Merklejn          130   +  378:294   180
  30    2    4  Mariusz Skrobosz        138   +  418:303   188
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4431 / 30 partii


   2  Dariusz Banaszek        141 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2   42  Jerzy Luter             113   +  400:344   163
   2   11   35  Sergiusz Puchalski      118   +  572:254   168
   3    1    3  Paweł Dawidson          140   -  278:389    90
   4    7   20  Roman Sulima            126   -  319:489    76
   5   16   44  Piotr Rosół             112   -  359:386    62
   6   23   28  Maciej Gałecki          121   -  312:397    71
   7   29   25  Joanna Stępień          122   +  501:385   172
   8   21   69  Ewa Ciszewska           100   +  474:359   150
   9   15    4  Mariusz Skrobosz        138   +  370:341   188
  10   12   17  Radosław Konca          128   -  332:386    78
  11   17   45  Lucyna Korga            110   +  498:295   160
  12   12   25  Joanna Stępień          122   -  330:333    72
  13   17    1  Tomasz Zwoliński        142   -  295:388    92
  14   19   30  Zbigniew Wietecki       120   -  370:387    70
  15   22   24  Katarzyna Stępień       122   +  436:336   172
  16   19   33  Stanisław Ochot         120   +  361:257   170
  17   15   21  Andrzej Rechowicz       126   +  399:329   176
  18   11   75  Ewa Strzelczyk          100   +  400:332   150
  19   11   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  295:440    83
  20   13   14  Wojciech Zemło          130   +  386:325   180
  21   10   18  Stanisław Rydzik        128   -  322:458    78
  22   14    9  Mariusz Orzeł           133   +  386:262   183
  23   10    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  393:497    84
  24   14   40  Aleksander Puchalski    114   +  289:258   164
  25    7   19  Robert Duczemiński      127   +  356:310   177
  26    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  336:405    79
  27   12   33  Stanisław Ochot         120   -  310:323    70
  28   14   23  Wiktor Stępień          123   -  385:394    73
  29   16   17  Radosław Konca          128   -  309:432    78
  30   18   69  Ewa Ciszewska           100   +  442:376   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3679 / 30 partii


   3  Paweł Dawidson          140 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3   43  Robert Kamiński         113   +  614:299   163
   2    1   20  Roman Sulima            126   +  344:330   176
   3    1    2  Dariusz Banaszek        141   +  389:278   191
   4    1   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  366:323   179
   5    1    5  Marcin Mroziuk          137   -  280:445    87
   6    4   22  Kamil Górka             125   +  495:400   175
   7    2   34  Rafał Matczak           118   +  428:277   168
   8    1   15  Kazio Merklejn          130   +  409:290   180
   9    1    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  447:373   184
  10    1    7  Maciej Czupryniak       135   -  385:505    85
  11    1    7  Maciej Czupryniak       135   +  454:404   185
  12    1    5  Marcin Mroziuk          137   +  486:203   187
  13    1   19  Robert Duczemiński      127   -  400:431    77
  14    1   35  Sergiusz Puchalski      118   +  426:374   168
  15    1   12  Dariusz Puton           131   +  398:300   181
  16    1   14  Wojciech Zemło          130   +  487:392   180
  17    1   13  Małgorzata Kania        131   -  374:390    81
  18    1    1  Tomasz Zwoliński        142   +  429:291   192
  19    1   18  Stanisław Rydzik        128   +  578:332   178
  20    1    6  Mateusz Żbikowski       135   +  594:265   185
  21    1   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  472:342   183
  22    1   31  Magdalena Merklejn      120   +  406:275   170
  23    1    4  Mariusz Skrobosz        138   -  344:400    88
  24    1   60  Joanna Juszczak         101   +  340:291   151
  25    1   30  Zbigniew Wietecki       120   +  433:388   170
  26    1   23  Wiktor Stępień          123   +  348:308   173
  27    1   22  Kamil Górka             125   +  410:336   175
  28    1    1  Tomasz Zwoliński        142   +  383:326   192
  29    1    4  Mariusz Skrobosz        138   +  412:303   188
  30    1   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  363:383    79
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4771 / 30 partii


   4  Mariusz Skrobosz        138 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4   44  Piotr Rosół             112   -  352:479    62
   2   23   17  Radosław Konca          128   -  401:418    78
   3   31   82  Andrzej Szepczyński     117   +  448:350   167
   4   21   81  Aneta Szubiak           100   +  560:417   150
   5   13   29  Krzysztof Mówka         121   +  528:321   171
   6    8   35  Sergiusz Puchalski      118   -  313:399    68
   7   15   30  Zbigniew Wietecki       120   +  526:272   170
   8   11   14  Wojciech Zemło          130   -  350:451    80
   9   15    2  Dariusz Banaszek        141   -  341:370    91
  10   21    1  Tomasz Zwoliński        142   +  397:348   192
  11   16   25  Joanna Stępień          122   -  419:479    72
  12   20   30  Zbigniew Wietecki       120   +  344:324   170
  13   16   38  Andrzej Szmidtke        115   +  448:289   165
  14   11   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  493:302   163
  15    8   49  Marek Dudkiewicz        108   +  350:304   158
  16    5   13  Małgorzata Kania        131   -  377:453    81
  17    8   60  Joanna Juszczak         101   +  436:387   151
  18    7   18  Stanisław Rydzik        128   -  401:448    78
  19    9   31  Magdalena Merklejn      120   -  391:438    70
  20   12   48  Roman Figiel            108   +  535:201   158
  21    9    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  456:254   184
  22    2   22  Kamil Górka             125   +  547:363   175
  23    1    3  Paweł Dawidson          140   +  400:344   190
  24    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  444:351   179
  25    6   15  Kazio Merklejn          130   +  541:248   180
  26    5   12  Dariusz Puton           131   +  442:294   181
  27    3   15  Kazio Merklejn          130   +  477:374   180
  28    2   22  Kamil Górka             125   +  484:421   175
  29    1    3  Paweł Dawidson          140   -  303:412    90
  30    2    1  Tomasz Zwoliński        142   -  303:418    92
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4121 / 30 partii


   5  Marcin Mroziuk          137 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5   45  Lucyna Korga            110   +  414:331   160
   2    9    7  Maciej Czupryniak       135   +  404:380   185
   3    6   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  438:392   150
   4    2    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  395:359   184
   5    1    3  Paweł Dawidson          140   +  445:280   190
   6    1   10  Szymon Fidziński        133   -  354:372    83
   7    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  387:306   179
   8    2   19  Robert Duczemiński      127   +  432:345   177
   9    2   22  Kamil Górka             125   -  369:389    75
  10    3   40  Aleksander Puchalski    114   +  409:326   164
  11    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  525:356   179
  12    1    3  Paweł Dawidson          140   -  203:486    90
  13    3   35  Sergiusz Puchalski      118   -  306:389    68
  14    6   18  Stanisław Rydzik        128   -  272:457    78
  15    5   15  Kazio Merklejn          130   -  391:483    80
  16    8    9  Mariusz Orzeł           133   +  348:335   183
  17    7   31  Magdalena Merklejn      120   =  415:415   120
  18    6   12  Dariusz Puton           131   -  287:312    81
  19    8   60  Joanna Juszczak         101   +  514:384   151
  20    8   25  Joanna Stępień          122   +  341:321   172
  21    8   13  Małgorzata Kania        131   -  356:442    81
  22    8    6  Mateusz Żbikowski       135   +  382:360   185
  23    9   21  Andrzej Rechowicz       126   -  359:399    76
  24    9   44  Piotr Rosół             112   +  438:317   162
  25    4    1  Tomasz Zwoliński        142   -  354:435    92
  26   10   75  Ewa Strzelczyk          100   +  408:295   150
  27    6    6  Mateusz Żbikowski       135   -  319:410    85
  28    7   36  Krzysztof Pypno         117   +  493:217   167
  29    6    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  281:319    84
  30    8   14  Wojciech Zemło          130   -  356:383    80
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3911 / 30 partii


   6  Mateusz Żbikowski       135 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6   46  Grzegorz Matysiak       110   +  427:278   160
   2    7   25  Joanna Stępień          122   -  331:478    72
   3   17   14  Wojciech Zemło          130   -  320:428    80
   4   25   69  Ewa Ciszewska           100   -  289:498    50
   5   33   54  Stefan Dawidson         105   +  347:305   155
   6   29   55  Elżbieta Jankowska      105   +  459:261   155
   7   21   62  Eligiusz Jankowski      100   +  429:300   150
   8   16   23  Wiktor Stępień          123   +  421:232   173
   9   11   34  Rafał Matczak           118   -  360:411    68
  10   15   21  Andrzej Rechowicz       126   +  553:282   176
  11    9   17  Radosław Konca          128   +  368:326   178
  12    8    9  Mariusz Orzeł           133   +  378:330   183
  13    5    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  307:377    84
  14    9   13  Małgorzata Kania        131   -  298:398    81
  15   12   65  Dorota Ziembowicz       100   +  384:282   150
  16    9   48  Roman Figiel            108   +  352:307   158
  17    6   15  Kazio Merklejn          130   -  415:417    80
  18    9   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  375:322   183
  19    6   50  Radosław Sowiński       107   +  507:297   157
  20    1    3  Paweł Dawidson          140   -  265:594    90
  21    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  370:396    79
  22    8    5  Marcin Mroziuk          137   -  360:382    87
  23   12   40  Aleksander Puchalski    114   +  334:290   164
  24    7   19  Robert Duczemiński      127   +  376:307   177
  25    5   35  Sergiusz Puchalski      118   +  492:359   168
  26    2   22  Kamil Górka             125   -  320:344    75
  27    6    5  Marcin Mroziuk          137   +  410:319   187
  28    5   35  Sergiusz Puchalski      118   -  326:429    68
  29    7   43  Robert Kamiński         113   -  351:356    63
  30    9   24  Katarzyna Stępień       122   +  353:299   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3823 / 30 partii


   7  Maciej Czupryniak       135 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7   47  Katarzyna Żuławska      109   +  414:274   159
   2    9    5  Marcin Mroziuk          137   -  380:404    87
   3   13   54  Stefan Dawidson         105   +  430:313   155
   4    8   45  Lucyna Korga            110   +  398:374   160
   5    5   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  387:433    79
   6   10    1  Tomasz Zwoliński        142   +  456:383   192
   7    5   35  Sergiusz Puchalski      118   +  366:340   168
   8    5   34  Rafał Matczak           118   +  425:353   168
   9    3   15  Kazio Merklejn          130   +  515:302   180
  10    1    3  Paweł Dawidson          140   +  505:385   190
  11    1    3  Paweł Dawidson          140   -  404:454    90
  12    2   15  Kazio Merklejn          130   +  371:355   180
  13    2   22  Kamil Górka             125   +  434:322   175
  14    2   19  Robert Duczemiński      127   -  353:355    77
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2060 / 14 partii


   8  Wojciech Usakiewicz     134 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8   48  Roman Figiel            108   +  489:255   158
   2    2   28  Maciej Gałecki          121   +  401:376   171
   3    3   25  Joanna Stępień          122   +  408:299   172
   4    2    5  Marcin Mroziuk          137   -  359:395    87
   5    4   18  Stanisław Rydzik        128   +  416:321   178
   6    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  363:396    79
   7    7   14  Wojciech Zemło          130   +  449:397   180
   8    3   10  Szymon Fidziński        133   +  416:386   183
   9    1    3  Paweł Dawidson          140   -  373:447    90
  10    6    9  Mariusz Orzeł           133   +  379:333   183
  11    4   15  Kazio Merklejn          130   -  313:549    80
  12    7   10  Szymon Fidziński        133   +  425:307   183
  13    5    6  Mateusz Żbikowski       135   +  377:307   185
  14    5   12  Dariusz Puton           131   -  382:434    81
  15    6   31  Magdalena Merklejn      120   +  382:324   170
  16    2   22  Kamil Górka             125   +  410:398   175
  17    4   19  Robert Duczemiński      127   +  391:276   177
  18    4   35  Sergiusz Puchalski      118   -  379:426    68
  19    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  351:387    92
  20    6   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  307:430    83
  21    9    4  Mariusz Skrobosz        138   -  254:456    88
  22    9   40  Aleksander Puchalski    114   +  417:273   164
  23   10    2  Dariusz Banaszek        141   +  497:393   191
  24    8   13  Małgorzata Kania        131   -  292:406    81
  25   10   23  Wiktor Stępień          123   -  322:352    73
  26   11   60  Joanna Juszczak         101   -  349:350    51
  27   10   17  Radosław Konca          128   +  486:362   178
  28    8   60  Joanna Juszczak         101   +  410:379   151
  29    6    5  Marcin Mroziuk          137   +  319:281   187
  30    5   35  Sergiusz Puchalski      118   -  408:441    68
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4007 / 30 partii


   9  Mariusz Orzeł           133 Nowe Miasto Lub. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9   49  Marek Dudkiewicz        108   +  432:285   158
   2    6   36  Krzysztof Pypno         117   +  422:318   167
   3    5   10  Szymon Fidziński        133   -  316:368    83
   4   11   34  Rafał Matczak           118   -  348:384    68
   5   18   33  Stanisław Ochot         120   +  440:362   170
   6   12   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  361:355   150
   7    9   52  Bogusław Puchalski      106   +  387:336   156
   8    6   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  370:456    79
   9   10   45  Lucyna Korga            110   +  418:344   160
  10    6    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  333:379    84
  11   11   33  Stanisław Ochot         120   +  418:401   170
  12    8    6  Mateusz Żbikowski       135   -  330:378    85
  13   12   40  Aleksander Puchalski    114   +  410:322   164
  14   10   31  Magdalena Merklejn      120   -  351:429    70
  15   11   50  Radosław Sowiński       107   +  356:311   157
  16    8    5  Marcin Mroziuk          137   -  335:348    87
  17   11   23  Wiktor Stępień          123   -  351:430    73
  18   12   60  Joanna Juszczak         101   -  391:408    51
  19   15   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  304:274   163
  20   14   47  Katarzyna Żuławska      109   -  310:363    59
  21   17   48  Roman Figiel            108   +  424:290   158
  22   14    2  Dariusz Banaszek        141   -  262:386    91
  23   17   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  540:399   171
  24   15   28  Maciej Gałecki          121   -  351:386    71
  25   15   14  Wojciech Zemło          130   -  336:459    80
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2925 / 25 partii


  10  Szymon Fidziński        133 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   50  Radosław Sowiński       107   +  423:288   157
   2    8   23  Wiktor Stępień          123   +  407:327   173
   3    5    9  Mariusz Orzeł           133   +  368:316   183
   4    3    1  Tomasz Zwoliński        142   +  436:404   192
   5    2   38  Andrzej Szmidtke        115   +  430:308   165
   6    1    5  Marcin Mroziuk          137   +  372:354   187
   7    1   15  Kazio Merklejn          130   -  362:495    80
   8    3    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  386:416    84
   9    4   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  323:417    79
  10    7   34  Rafał Matczak           118   -  339:385    68
  11   10   37  Jerzy Matyasik          117   +  528:378   167
  12    7    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  307:425    84
  13   10   17  Radosław Konca          128   +  345:335   178
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1797 / 13 partii


  11  Karol Wyrębkiewicz      133 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   51  Marcin Figiel           107   -  310:314    57
   2   29   60  Joanna Juszczak         101   +  378:351   151
   3   23   72  Magdalena Kortz         100   +  402:263   150
   4   17   21  Andrzej Rechowicz       126   +  408:379   176
   5    9   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  359:382    70
   6   15   46  Grzegorz Matysiak       110   +  389:342   160
   7   10   40  Aleksander Puchalski    114   -  358:444    64
   8   15   52  Bogusław Puchalski      106   +  349:325   156
   9   13   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  419:349   163
  10    9   13  Małgorzata Kania        131   -  341:451    81
  11   13   65  Dorota Ziembowicz       100   +  496:314   150
  12    9   48  Roman Figiel            108   +  445:350   158
  13    6   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  356:414    79
  14    7   14  Wojciech Zemło          130   -  367:369    80
  15   10   34  Rafał Matczak           118   +  442:348   168
  16    7    1  Tomasz Zwoliński        142   -  328:494    92
  17    9   25  Joanna Stępień          122   +  374:292   172
  18    9    6  Mateusz Żbikowski       135   -  322:375    85
  19   11    2  Dariusz Banaszek        141   +  440:295   191
  20    6    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  430:307   184
  21    1    3  Paweł Dawidson          140   -  342:472    90
  22    7   12  Dariusz Puton           131   -  331:357    81
  23   11   43  Robert Kamiński         113   +  461:432   163
  24    4   15  Kazio Merklejn          130   +  414:367   180
  25    2   22  Kamil Górka             125   +  463:244   175
  26    6   35  Sergiusz Puchalski      118   +  419:305   168
  27    4   35  Sergiusz Puchalski      118   +  455:409   168
  28    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  387:453    79
  29    4   35  Sergiusz Puchalski      118   +  453:344   168
  30    3   22  Kamil Górka             125   -  361:457    75
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3934 / 30 partii


  12  Dariusz Puton           131 Ruda Śląska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   52  Bogusław Puchalski      106   -  306:407    56
   2   30   80  Łukasz Homa             100   -  321:370    50
   3   37   74  Paweł Kokoszka          100   +  464:230   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8    9   26  Aleksandra Merklejn     121   +  409:228   171
   9    6   35  Sergiusz Puchalski      118   -  373:450    68
  10   11   20  Roman Sulima            126   +  432:366   176
  11   15   26  Aleksandra Merklejn     121   +  474:264   171
  12    5   19  Robert Duczemiński      127   -  394:430    77
  13    8   13  Małgorzata Kania        131   +  525:347   181
  14    5    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  434:382   184
  15    1    3  Paweł Dawidson          140   -  300:398    90
  16    6   18  Stanisław Rydzik        128   +  384:338   178
  17    3   22  Kamil Górka             125   -  353:482    75
  18    6    5  Marcin Mroziuk          137   +  312:287   187
  19    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  398:321   179
  20    5   15  Kazio Merklejn          130   -  410:488    80
  21    7   31  Magdalena Merklejn      120   -  335:389    70
  22    7   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  357:331   183
  23    8   14  Wojciech Zemło          130   +  414:314   180
  24    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  374:433    92
  25    9   21  Andrzej Rechowicz       126   +  370:321   176
  26    5    4  Mariusz Skrobosz        138   -  294:442    88
  27    5   13  Małgorzata Kania        131   -  309:376    81
  28    6   19  Robert Duczemiński      127   +  417:371   177
  29    5   13  Małgorzata Kania        131   +  399:364   181
  30    4   15  Kazio Merklejn          130   +  403:311   180
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3481 / 26 partii


  13  Małgorzata Kania        131 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   53  Stanisław Harat         106   +  356:337   156
   2   18   72  Magdalena Kortz         100   +  516:337   150
   3    4   34  Rafał Matczak           118   +  325:310   168
   4    4   38  Andrzej Szmidtke        115   -  258:405    65
   5   11   80  Łukasz Homa             100   +  396:301   150
   6    7   19  Robert Duczemiński      127   -  306:392    77
   7   13   26  Aleksandra Merklejn     121   -  338:370    71
   8   18   56  Adam Jurkowski          104   +  385:313   154
   9   12   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  438:323   170
  10    9   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  451:341   183
  11    6   19  Robert Duczemiński      127   -  361:397    77
  12   10   40  Aleksander Puchalski    114   +  468:325   164
  13    8   12  Dariusz Puton           131   -  347:525    81
  14    9    6  Mateusz Żbikowski       135   +  398:298   185
  15    4   18  Stanisław Rydzik        128   +  362:266   178
  16    5    4  Mariusz Skrobosz        138   +  453:377   188
  17    1    3  Paweł Dawidson          140   +  390:374   190
  18    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  247:562    79
  19    3   22  Kamil Górka             125   -  348:398    75
  20    4   35  Sergiusz Puchalski      118   -  267:414    68
  21    8    5  Marcin Mroziuk          137   +  442:356   187
  22    4   15  Kazio Merklejn          130   +  398:330   180
  23    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  336:401    92
  24    8    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  406:292   184
  25    8   60  Joanna Juszczak         101   +  426:349   151
  26    7   50  Radosław Sowiński       107   -  340:354    57
  27    5   12  Dariusz Puton           131   +  376:309   181
  28    4   15  Kazio Merklejn          130   -  398:435    80
  29    5   12  Dariusz Puton           131   -  364:399    81
  30    7   36  Krzysztof Pypno         117   -  320:414    67
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3889 / 30 partii


  14  Wojciech Zemło          130 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   54  Stefan Dawidson         105   -  362:405    55
   2   22   24  Katarzyna Stępień       122   +  388:357   172
   3   17    6  Mateusz Żbikowski       135   +  428:320   185
   4   10   22  Kamil Górka             125   -  341:405    75
   5   17   28  Maciej Gałecki          121   +  432:416   171
   6   13   44  Piotr Rosół             112   +  478:381   162
   7    7    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  397:449    84
   8   11    4  Mariusz Skrobosz        138   +  451:350   188
   9    8   20  Roman Sulima            126   +  444:362   176
  10    4   35  Sergiusz Puchalski      118   +  352:336   168
  11    3   22  Kamil Górka             125   -  392:397    75
  12    6   18  Stanisław Rydzik        128   +  358:328   178
  13    4   15  Kazio Merklejn          130   -  348:383    80
  14    7   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  369:367   183
  15    7   48  Roman Figiel            108   +  540:303   158
  16    1    3  Paweł Dawidson          140   -  392:487    90
  17    5    1  Tomasz Zwoliński        142   -  389:405    92
  18    8   50  Radosław Sowiński       107   -  395:425    57
  19   10   25  Joanna Stępień          122   -  276:343    72
  20   13    2  Dariusz Banaszek        141   -  325:386    91
  21   14   75  Ewa Strzelczyk          100   +  359:310   150
  22   12   17  Radosław Konca          128   +  389:264   178
  23    8   12  Dariusz Puton           131   -  314:414    81
  24   13   33  Stanisław Ochot         120   -  305:372    70
  25   15    9  Mariusz Orzeł           133   +  459:336   183
  26   12   31  Magdalena Merklejn      120   +  393:368   170
  27    9   60  Joanna Juszczak         101   -  310:392    51
  28   12   25  Joanna Stępień          122   +  426:361   172
  29   10   60  Joanna Juszczak         101   +  400:266   151
  30    8    5  Marcin Mroziuk          137   +  383:356   187
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3905 / 30 partii


  15  Kazio Merklejn          130 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   55  Elżbieta Jankowska      105   +  374:305   155
   2   15    1  Tomasz Zwoliński        142   -  398:424    92
   3   14   37  Jerzy Matyasik          117   +  380:347   167
   4   13   64  Paweł Opyc              100   +  453:362   150
   5    7   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  485:352   150
   6    2   20  Roman Sulima            126   +  427:246   176
   7    1   10  Szymon Fidziński        133   +  495:362   183
   8    1    3  Paweł Dawidson          140   -  290:409    90
   9    3    7  Maciej Czupryniak       135   -  302:515    85
  10    5   18  Stanisław Rydzik        128   +  372:334   178
  11    4    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  549:313   184
  12    2    7  Maciej Czupryniak       135   -  355:371    85
  13    4   14  Wojciech Zemło          130   +  383:348   180
  14    3   22  Kamil Górka             125   -  363:392    75
  15    5    5  Marcin Mroziuk          137   +  483:391   187
  16    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  360:426    79
  17    6    6  Mateusz Żbikowski       135   +  417:415   185
  18    5   19  Robert Duczemiński      127   +  463:431   177
  19    4   35  Sergiusz Puchalski      118   -  397:425    68
  20    5   12  Dariusz Puton           131   +  488:410   181
  21    5   50  Radosław Sowiński       107   +  430:301   157
  22    4   13  Małgorzata Kania        131   -  330:398    81
  23    4   23  Wiktor Stępień          123   +  396:357   173
  24    4   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  367:414    83
  25    6    4  Mariusz Skrobosz        138   -  248:541    88
  26    8   30  Zbigniew Wietecki       120   +  448:317   170
  27    3    4  Mariusz Skrobosz        138   -  374:477    88
  28    4   13  Małgorzata Kania        131   +  435:398   181
  29    3    1  Tomasz Zwoliński        142   -  294:378    92
  30    4   12  Dariusz Puton           131   -  311:403    81
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4021 / 30 partii


  16  Mariusz Wrześniewski    129 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   56  Adam Jurkowski          104   +  443:248   154
   2    5   37  Jerzy Matyasik          117   +  468:336   167
   3    2   18  Stanisław Rydzik        128   +  398:396   178
   4    1    3  Paweł Dawidson          140   -  323:366    90
   5    5    7  Maciej Czupryniak       135   +  433:387   185
   6    3    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  396:363   184
   7    3    5  Marcin Mroziuk          137   -  306:387    87
   8    6    9  Mariusz Orzeł           133   +  456:370   183
   9    4   10  Szymon Fidziński        133   +  417:323   183
  10    2   22  Kamil Górka             125   +  420:383   175
  11    2    5  Marcin Mroziuk          137   -  356:525    87
  12    3   22  Kamil Górka             125   -  363:481    75
  13    6   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  414:356   183
  14    4   49  Marek Dudkiewicz        108   +  402:308   158
  15    2   19  Robert Duczemiński      127   +  488:420   177
  16    3   15  Kazio Merklejn          130   +  426:360   180
  17    2   35  Sergiusz Puchalski      118   +  488:361   168
  18    2   13  Małgorzata Kania        131   +  562:247   181
  19    2   12  Dariusz Puton           131   -  321:398    81
  20    2    1  Tomasz Zwoliński        142   +  376:349   192
  21    2    6  Mateusz Żbikowski       135   +  396:370   185
  22    3   23  Wiktor Stępień          123   -  352:540    73
  23    3   60  Joanna Juszczak         101   -  290:384    51
  24    3    4  Mariusz Skrobosz        138   -  351:444    88
  25    3   75  Ewa Strzelczyk          100   +  418:335   150
  26    3    2  Dariusz Banaszek        141   +  405:336   191
  27    2    1  Tomasz Zwoliński        142   -  314:492    92
  28    3   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  453:387   183
  29    2   22  Kamil Górka             125   +  453:400   175
  30    1    3  Paweł Dawidson          140   +  383:363   190
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4446 / 30 partii


  17  Radosław Konca          128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   57  Tomasz Żbikowski        104   -  351:383    54
   2   23    4  Mariusz Skrobosz        138   +  418:401   188
   3   15   45  Lucyna Korga            110   -  353:451    60
   4   22   28  Maciej Gałecki          121   -  350:359    71
   5   30   24  Katarzyna Stępień       122   +  387:379   172
   6   25   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  439:348   171
   7   19   33  Stanisław Ochot         120   +  471:365   170
   8   13   21  Andrzej Rechowicz       126   +  435:330   176
   9    9   38  Andrzej Szmidtke        115   -  321:354    65
  10   12    2  Dariusz Banaszek        141   +  386:332   191
  11    9    6  Mateusz Żbikowski       135   -  326:368    85
  12   13   37  Jerzy Matyasik          117   +  389:342   167
  13   10   10  Szymon Fidziński        133   -  335:345    83
  14   13    1  Tomasz Zwoliński        142   -  324:360    92
  15   16   64  Paweł Opyc              100   +  406:326   150
  16   13   34  Rafał Matczak           118   +  383:376   168
  17   10   18  Stanisław Rydzik        128   -  298:500    78
  18   14   48  Roman Figiel            108   -  365:397    58
  19   16   40  Aleksander Puchalski    114   -  409:461    64
  20   19   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  441:255   170
  21   15   20  Roman Sulima            126   +  488:321   176
  22   12   14  Wojciech Zemło          130   -  264:389    80
  23   15   75  Ewa Strzelczyk          100   -  271:396    50
  24   17   49  Marek Dudkiewicz        108   +  404:387   158
  25   17   52  Bogusław Puchalski      106   +  442:242   156
  26   14   44  Piotr Rosół             112   +  434:383   162
  27   10    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  362:486    84
  28   13   24  Katarzyna Stępień       122   -  330:410    72
  29   16    2  Dariusz Banaszek        141   +  432:309   191
  30   13   28  Maciej Gałecki          121   -  314:391    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3633 / 30 partii


  18  Stanisław Rydzik        128 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   58  Bożena Matysiak         104   +  461:397   154
   2    4   33  Stanisław Ochot         120   +  450:308   170
   3    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  396:398    79
   4    6   30  Zbigniew Wietecki       120   +  423:325   170
   5    4    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  321:416    84
   6    9   45  Lucyna Korga            110   +  389:279   160
   7    6   20  Roman Sulima            126   -  382:412    76
   8   12   37  Jerzy Matyasik          117   +  487:263   167
   9    7   29  Krzysztof Mówka         121   +  410:371   171
  10    5   15  Kazio Merklejn          130   -  334:372    80
  11    8   20  Roman Sulima            126   +  424:356   176
  12    6   14  Wojciech Zemło          130   -  328:358    80
  13    9   25  Joanna Stępień          122   +  392:356   172
  14    6    5  Marcin Mroziuk          137   +  457:272   187
  15    4   13  Małgorzata Kania        131   -  266:362    81
  16    6   12  Dariusz Puton           131   -  338:384    81
  17   10   17  Radosław Konca          128   +  500:298   178
  18    7    4  Mariusz Skrobosz        138   +  448:401   188
  19    1    3  Paweł Dawidson          140   -  332:578    90
  20    3   22  Kamil Górka             125   -  307:387    75
  21   10    2  Dariusz Banaszek        141   +  458:322   191
  22    5   35  Sergiusz Puchalski      118   +  441:366   168
  23    7   19  Robert Duczemiński      127   -  309:393    77
  24   10   75  Ewa Strzelczyk          100   =  372:372   100
  25   11   43  Robert Kamiński         113   +  441:322   163
  26    4    1  Tomasz Zwoliński        142   -  313:407    92
  27    8   36  Krzysztof Pypno         117   -  310:391    67
  28   11   31  Magdalena Merklejn      120   +  447:339   170
  29    9   36  Krzysztof Pypno         117   -  294:318    67
  30   11   30  Zbigniew Wietecki       120   -  444:446    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3784 / 30 partii


  19  Robert Duczemiński      127 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   59  Krystyna Augustyniak    104   +  390:326   154
   2   12   22  Kamil Górka             125   +  355:337   175
   3    8   21  Andrzej Rechowicz       126   +  367:327   176
   4    5   29  Krzysztof Mówka         121   +  377:350   171
   5    3   20  Roman Sulima            126   -  327:396    76
   6    7   13  Małgorzata Kania        131   +  392:306   181
   7    4   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  481:292   170
   8    2    5  Marcin Mroziuk          137   -  345:432    87
   9    5   40  Aleksander Puchalski    114   -  344:352    64
  10    8   38  Andrzej Szmidtke        115   +  371:323   165
  11    6   13  Małgorzata Kania        131   +  397:361   181
  12    5   12  Dariusz Puton           131   +  430:394   181
  13    1    3  Paweł Dawidson          140   +  431:400   190
  14    2    7  Maciej Czupryniak       135   +  355:353   185
  15    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  420:488    79
  16    4   35  Sergiusz Puchalski      118   -  289:454    68
  17    4    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  276:391    84
  18    5   15  Kazio Merklejn          130   -  431:463    80
  19    7   23  Wiktor Stępień          123   +  341:324   173
  20    7   31  Magdalena Merklejn      120   +  371:329   170
  21    6   60  Joanna Juszczak         101   +  522:311   151
  22    6    1  Tomasz Zwoliński        142   -  282:371    92
  23    7   18  Stanisław Rydzik        128   +  393:309   178
  24    7    6  Mateusz Żbikowski       135   -  307:376    85
  25    7    2  Dariusz Banaszek        141   -  310:356    91
  26    9   36  Krzysztof Pypno         117   -  368:456    67
  27    7   50  Radosław Sowiński       107   +  489:266   157
  28    6   12  Dariusz Puton           131   -  371:417    81
  29    8   50  Radosław Sowiński       107   +  462:332   157
  30    6   43  Robert Kamiński         113   -  345:420    63
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3932 / 30 partii


  20  Roman Sulima            126 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   60  Joanna Juszczak         101   +  555:309   151
   2    1    3  Paweł Dawidson          140   -  330:344    90
   3   11   81  Aneta Szubiak           100   +  414:325   150
   4    7    2  Dariusz Banaszek        141   +  489:319   191
   5    3   19  Robert Duczemiński      127   +  396:327   177
   6    2   15  Kazio Merklejn          130   -  246:427    80
   7    6   18  Stanisław Rydzik        128   +  412:382   178
   8    4   22  Kamil Górka             125   -  448:481    75
   9    8   14  Wojciech Zemło          130   -  362:444    80
  10   11   12  Dariusz Puton           131   -  366:432    81
  11    8   18  Stanisław Rydzik        128   -  356:424    78
  12   21    1  Tomasz Zwoliński        142   -  424:437    92
  13   23   30  Zbigniew Wietecki       120   -  297:406    70
  14   25   74  Paweł Kokoszka          100   +  424:270   150
  15   21   21  Andrzej Rechowicz       126   -  305:402    76
  16   23   61  Andrzej Gostomski       101   +  324:315   151
  17   21   64  Paweł Opyc              100   -  363:396    50
  18   23   24  Katarzyna Stępień       122   +  423:400   172
  19   20   29  Krzysztof Mówka         121   +  418:395   171
  20   17   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  342:332   163
  21   15   17  Radosław Konca          128   -  321:488    78
  22   16   49  Marek Dudkiewicz        108   -  396:429    58
  23   20   28  Maciej Gałecki          121   -  364:431    71
  24   22   26  Aleksandra Merklejn     121   -  295:325    71
  25   24   87  Jarosław Wypart         100   -  321:337    50
  26   28   68  Jerzy Augustyniak       100   +  445:279   150
  27   24   61  Andrzej Gostomski       101   -  224:413    51
  28   25   56  Adam Jurkowski          104   -  329:393    54
  29   27   48  Roman Figiel            108   -  288:376    58
  30   28   77  Sebastian Dudek         100   +  335:310   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3217 / 30 partii


  21  Andrzej Rechowicz       126 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   61  Andrzej Gostomski       101   +  359:265   151
   2   17   40  Aleksander Puchalski    114   +  391:318   164
   3    8   19  Robert Duczemiński      127   -  327:367    77
   4   17   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  379:408    83
   5   20   23  Wiktor Stępień          123   +  377:292   173
   6   16   36  Krzysztof Pypno         117   -  356:382    67
   7   20   48  Roman Figiel            108   +  483:261   158
   8   13   17  Radosław Konca          128   -  330:435    78
   9   17   44  Piotr Rosół             112   +  389:300   162
  10   15    6  Mateusz Żbikowski       135   -  282:553    85
  11   19   52  Bogusław Puchalski      106   -  330:375    56
  12   23   50  Radosław Sowiński       107   -  424:482    57
  13   24   28  Maciej Gałecki          121   -  409:415    71
  14   26   59  Krystyna Augustyniak    104   +  415:346   154
  15   21   20  Roman Sulima            126   +  402:305   176
  16   18   30  Zbigniew Wietecki       120   +  448:315   170
  17   15    2  Dariusz Banaszek        141   -  329:399    91
  18   18   34  Rafał Matczak           118   +  402:302   168
  19   14   75  Ewa Strzelczyk          100   -  355:358    50
  20   18   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  380:323   171
  21   16   64  Paweł Opyc              100   +  454:241   150
  22   13   25  Joanna Stępień          122   +  432:381   172
  23    9    5  Marcin Mroziuk          137   +  399:359   187
  24    2   22  Kamil Górka             125   -  338:395    75
  25    9   12  Dariusz Puton           131   -  321:370    81
  26   13   43  Robert Kamiński         113   -  376:403    63
  27   15   25  Joanna Stępień          122   -  274:460    72
  28   18   45  Lucyna Korga            110   +  457:387   160
  29   15   28  Maciej Gałecki          121   -  365:388    71
  30   17   25  Joanna Stępień          122   +  374:253   172
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3565 / 30 partii


  22  Kamil Górka             125 Łęczna           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   62  Eligiusz Jankowski      100   +  398:344   150
   2   12   19  Robert Duczemiński      127   -  337:355    77
   3   19   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  461:319   150
   4   10   14  Wojciech Zemło          130   +  405:341   180
   5    6    1  Tomasz Zwoliński        142   +  410:401   192
   6    4    3  Paweł Dawidson          140   -  400:495    90
   7    8   37  Jerzy Matyasik          117   +  449:375   167
   8    4   20  Roman Sulima            126   +  481:448   176
   9    2    5  Marcin Mroziuk          137   +  389:369   187
  10    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  383:420    79
  11    3   14  Wojciech Zemło          130   +  397:392   180
  12    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  481:363   179
  13    2    7  Maciej Czupryniak       135   -  322:434    85
  14    3   15  Kazio Merklejn          130   +  392:363   180
  15    3   35  Sergiusz Puchalski      118   +  417:378   168
  16    2    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  398:410    84
  17    3   12  Dariusz Puton           131   +  482:353   181
  18    3   31  Magdalena Merklejn      120   +  413:351   170
  19    3   13  Małgorzata Kania        131   +  398:348   181
  20    3   18  Stanisław Rydzik        128   +  387:307   178
  21    3   23  Wiktor Stępień          123   +  469:373   173
  22    2    4  Mariusz Skrobosz        138   -  363:547    88
  23    2   30  Zbigniew Wietecki       120   +  412:328   170
  24    2   21  Andrzej Rechowicz       126   +  395:338   176
  25    2   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  244:463    83
  26    2    6  Mateusz Żbikowski       135   +  344:320   185
  27    1    3  Paweł Dawidson          140   -  336:410    90
  28    2    4  Mariusz Skrobosz        138   -  421:484    88
  29    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  400:453    79
  30    3   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  457:361   183
                                                 --------------
                                                  SUMA =  4349 / 30 partii


  23  Wiktor Stępień          123 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  418:311   150
   2    8   10  Szymon Fidziński        133   -  327:407    83
   3   18   36  Krzysztof Pypno         117   -  285:348    67
   4   28   50  Radosław Sowiński       107   +  451:335   157
   5   20   21  Andrzej Rechowicz       126   -  292:377    76
   6   27   61  Andrzej Gostomski       101   +  372:294   151
   7   22   46  Grzegorz Matysiak       110   +  420:397   160
   8   16    6  Mateusz Żbikowski       135   -  232:421    85
   9   20   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  376:458    71
  10   26   55  Elżbieta Jankowska      105   -  283:329    55
  11   29   51  Marcin Figiel           107   +  517:312   157
  12   24   44  Piotr Rosół             112   +  452:290   162
  13   19   45  Lucyna Korga            110   +  380:327   160
  14   15   52  Bogusław Puchalski      106   +  299:261   156
  15   13   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  411:288   170
  16   10   31  Magdalena Merklejn      120   -  415:431    70
  17   11    9  Mariusz Orzeł           133   +  430:351   183
  18   10   49  Marek Dudkiewicz        108   +  424:224   158
  19    7   19  Robert Duczemiński      127   -  324:341    77
  20   10   75  Ewa Strzelczyk          100   +  473:282   150
  21    3   22  Kamil Górka             125   -  373:469    75
  22    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  540:352   179
  23    4   15  Kazio Merklejn          130   -  357:396    80
  24    6   35  Sergiusz Puchalski      118   -  307:446    68
  25   10    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  352:322   184
  26    1    3  Paweł Dawidson          140   -  308:348    90
  27   11   43  Robert Kamiński         113   -  341:402    63
  28   14    2  Dariusz Banaszek        141   +  394:385   191
  29   11   24  Katarzyna Stępień       122   -  334:391    72
  30   14   33  Stanisław Ochot         120   -  235:363    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3570 / 30 partii


  24  Katarzyna Stępień       122 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   64  Paweł Opyc              100   -  360:381    50
   2   22   14  Wojciech Zemło          130   -  357:388    80
   3   32   83  Tomasz Szepczyński      100   +  400:248   150
   4   23   37  Jerzy Matyasik          117   -  322:480    67
   5   30   17  Radosław Konca          128   -  379:387    78
   6   35   43  Robert Kamiński         113   +  395:352   163
   7   30   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  333:358    71
   8   33   59  Krystyna Augustyniak    104   +  412:406   154
   9   28   46  Grzegorz Matysiak       110   +  352:261   160
  10   22   28  Maciej Gałecki          121   +  509:362   171
  11   18   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  401:335   171
  12   14   33  Stanisław Ochot         120   -  319:389    70
  13   18   50  Radosław Sowiński       107   -  340:344    57
  14   20   38  Andrzej Szmidtke        115   -  325:341    65
  15   22    2  Dariusz Banaszek        141   -  336:436    91
  16   24   74  Paweł Kokoszka          100   +  416:258   150
  17   20   30  Zbigniew Wietecki       120   -  265:366    70
  18   23   20  Roman Sulima            126   -  400:423    76
  19   25   67  Paweł Ochot             100   +  488:311   150
  20   22   61  Andrzej Gostomski       101   +  336:321   151
  21   19   49  Marek Dudkiewicz        108   -  310:415    58
  22   23   69  Ewa Ciszewska           100   +  401:341   150
  23   19   29  Krzysztof Mówka         121   +  365:320   171
  24   18   45  Lucyna Korga            110   +  374:313   160
  25   18   34  Rafał Matczak           118   -  405:466    68
  26   19   40  Aleksander Puchalski    114   +  509:279   164
  27   16   28  Maciej Gałecki          121   +  455:447   171
  28   13   17  Radosław Konca          128   +  410:330   178
  29   11   23  Wiktor Stępień          123   +  391:334   173
  30    9    6  Mateusz Żbikowski       135   -  299:353    85
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3573 / 30 partii


  25  Joanna Stępień          122 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   65  Dorota Ziembowicz       100   +  425:277   150
   2    7    6  Mateusz Żbikowski       135   +  478:331   185
   3    3    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  299:408    84
   4    9   71  Arkadiusz Jaworski      100   -  252:403    50
   5   21   62  Eligiusz Jankowski      100   -  408:442    50
   6   24   33  Stanisław Ochot         120   -  396:408    70
   7   29    2  Dariusz Banaszek        141   -  385:501    91
   8   32   77  Sebastian Dudek         100   +  434:354   150
   9   26   81  Aneta Szubiak           100   +  455:386   150
  10   20   30  Zbigniew Wietecki       120   +  472:295   170
  11   16    4  Mariusz Skrobosz        138   +  479:419   188
  12   12    2  Dariusz Banaszek        141   +  333:330   191
  13    9   18  Stanisław Rydzik        128   -  356:392    78
  14   12   60  Joanna Juszczak         101   +  394:372   151
  15    9    1  Tomasz Zwoliński        142   -  318:424    92
  16   12   75  Ewa Strzelczyk          100   +  455:288   150
  17    9   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  292:374    83
  18   13   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  526:339   171
  19   10   14  Wojciech Zemło          130   +  343:276   180
  20    8    5  Marcin Mroziuk          137   -  321:341    87
  21   11   40  Aleksander Puchalski    114   -  330:340    64
  22   13   21  Andrzej Rechowicz       126   -  381:432    76
  23   14   49  Marek Dudkiewicz        108   +  392:330   158
  24   12   43  Robert Kamiński         113   -  378:431    63
  25   13   50  Radosław Sowiński       107   -  322:386    57
  26   18   34  Rafał Matczak           118   +  419:279   168
  27   15   21  Andrzej Rechowicz       126   +  460:274   176
  28   12   14  Wojciech Zemło          130   -  361:426    80
  29   14   31  Magdalena Merklejn      120   -  375:398    70
  30   17   21  Andrzej Rechowicz       126   -  253:374    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3509 / 30 partii


  26  Aleksandra Merklejn     121 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   66  Irena Ficak             100   +  331:303   150
   2   20   51  Marcin Figiel           107   -  329:399    57
   3   27   46  Grzegorz Matysiak       110   +  362:348   160
   4   18   80  Łukasz Homa             100   -  324:407    50
   5   26   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  319:284   163
   6   19   31  Magdalena Merklejn      120   +  387:374   170
   7   13   13  Małgorzata Kania        131   +  370:338   181
   8    9   12  Dariusz Puton           131   -  228:409    81
   9   14   30  Zbigniew Wietecki       120   +  343:330   170
  10   10   29  Krzysztof Mówka         121   -  339:344    71
  11   15   12  Dariusz Puton           131   -  264:474    81
  12   19   60  Joanna Juszczak         101   -  285:367    51
  13   21   67  Paweł Ochot             100   -  287:292    50
  14   24   61  Andrzej Gostomski       101   -  347:382    51
  15   25   44  Piotr Rosół             112   -  336:353    62
  16   27   47  Katarzyna Żuławska      109   -  378:379    59
  17   28   42  Jerzy Luter             113   -  311:360    63
  18   29   70  Renata Rosół            100   +  398:293   150
  19   28   72  Magdalena Kortz         100   +  415:254   150
  20   25   65  Dorota Ziembowicz       100   +  353:312   150
  21   24   56  Adam Jurkowski          104   +  383:355   154
  22   20   64  Paweł Opyc              100   +  375:294   150
  23   18   34  Rafał Matczak           118   -  289:338    68
  24   22   20  Roman Sulima            126   +  325:295   176
  25   19   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  333:340    71
  26   22   69  Ewa Ciszewska           100   -  365:375    50
  27   23   65  Dorota Ziembowicz       100   +  412:288   150
  28   21   61  Andrzej Gostomski       101   -  319:381    51
  29   23   56  Adam Jurkowski          104   +  331:295   154
  30   21   61  Andrzej Gostomski       101   +  527:297   151
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3295 / 30 partii


  27  Krzysztof Usakiewicz    121 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   67  Paweł Ochot             100   -  293:368    50
   2   34   50  Radosław Sowiński       107   +  380:373   157
   3   26   57  Tomasz Żbikowski        104   +  439:309   154
   4   14   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  379:400    70
   5   19   64  Paweł Opyc              100   -  322:502    50
   6   25   17  Radosław Konca          128   -  348:439    78
   7   30   24  Katarzyna Stępień       122   +  358:333   172
   8   24   46  Grzegorz Matysiak       110   +  420:316   160
   9   20   23  Wiktor Stępień          123   +  458:376   173
  10   14   33  Stanisław Ochot         120   -  323:406    70
  11   18   24  Katarzyna Stępień       122   -  335:401    72
  12   22   45  Lucyna Korga            110   -  294:312    60
  13   25   43  Robert Kamiński         113   +  469:308   163
  14   21   28  Maciej Gałecki          121   +  369:334   171
  15   18   52  Bogusław Puchalski      106   +  416:359   156
  16   14   40  Aleksander Puchalski    114   -  340:485    64
  17   16   34  Rafał Matczak           118   +  433:283   168
  18   13   25  Joanna Stępień          122   -  339:526    72
  19   17   47  Katarzyna Żuławska      109   -  279:367    59
  20   18   21  Andrzej Rechowicz       126   -  323:380    76
  21   21   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  390:266   163
  22   19   48  Roman Figiel            108   +  389:314   158
  23   17    9  Mariusz Orzeł           133   -  399:540    83
  24   19   42  Jerzy Luter             113   +  394:310   163
  25   19   26  Aleksandra Merklejn     121   +  340:333   171
  26   17   29  Krzysztof Mówka         121   -  397:410    71
  27   17   34  Rafał Matczak           118   +  399:324   168
  28   15   52  Bogusław Puchalski      106   +  369:341   156
  29   12   33  Stanisław Ochot         120   +  412:347   170
  30   10   50  Radosław Sowiński       107   +  437:260   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3655 / 30 partii


  28  Maciej Gałecki          121 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   68  Jerzy Augustyniak       100   +  485:221   150
   2    2    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  376:401    84
   3   12   44  Piotr Rosół             112   -  299:321    62
   4   22   17  Radosław Konca          128   +  359:350   178
   5   17   14  Wojciech Zemło          130   -  416:432    80
   6   23    2  Dariusz Banaszek        141   +  397:312   191
   7   17   45  Lucyna Korga            110   -  384:429    60
   8   22   71  Arkadiusz Jaworski      100   -  313:357    50
   9   27   69  Ewa Ciszewska           100   +  333:257   150
  10   22   24  Katarzyna Stępień       122   -  362:509    72
  11   26    1  Tomasz Zwoliński        142   -  358:372    92
  12   29   62  Eligiusz Jankowski      100   +  317:295   150
  13   24   21  Andrzej Rechowicz       126   +  415:409   176
  14   21   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  334:369    71
  15   23   43  Robert Kamiński         113   -  339:406    63
  16   25   42  Jerzy Luter             113   +  365:350   163
  17   22   33  Stanisław Ochot         120   +  517:336   170
  18   19   64  Paweł Opyc              100   -  338:402    50
  19   21   34  Rafał Matczak           118   -  313:339    68
  20   23   29  Krzysztof Mówka         121   -  347:351    71
  21   23   51  Marcin Figiel           107   +  405:344   157
  22   22   67  Paweł Ochot             100   +  470:234   150
  23   20   20  Roman Sulima            126   +  431:364   176
  24   15    9  Mariusz Orzeł           133   +  386:351   183
  25   16   40  Aleksander Puchalski    114   +  350:347   164
  26   15   49  Marek Dudkiewicz        108   -  316:360    58
  27   16   24  Katarzyna Stępień       122   -  447:455    72
  28   17   75  Ewa Strzelczyk          100   +  419:295   150
  29   15   21  Andrzej Rechowicz       126   +  388:365   176
  30   13   17  Radosław Konca          128   +  391:314   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3615 / 30 partii


  29  Krzysztof Mówka         121 Toruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   69  Ewa Ciszewska           100   +  371:299   150
   2   16   67  Paweł Ochot             100   +  365:265   150
   3    9   30  Zbigniew Wietecki       120   =  335:335   120
   4    5   19  Robert Duczemiński      127   -  350:377    77
   5   13    4  Mariusz Skrobosz        138   -  321:528    88
   6   21   81  Aneta Szubiak           100   +  393:294   150
   7   14   82  Andrzej Szepczyński     117   +  388:320   167
   8   10    1  Tomasz Zwoliński        142   +  518:326   192
   9    7   18  Stanisław Rydzik        128   -  371:410    78
  10   10   26  Aleksandra Merklejn     121   +  344:339   171
  11    7   35  Sergiusz Puchalski      118   -  321:486    68
  12   11   49  Marek Dudkiewicz        108   -  327:351    58
  13   15   60  Joanna Juszczak         101   -  239:416    51
  14   18   75  Ewa Strzelczyk          100   -  329:333    50
  15   20   61  Andrzej Gostomski       101   +  410:266   151
  16   16   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  357:389    70
  17   19   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  332:384    63
  18   21   56  Adam Jurkowski          104   +  363:295   154
  19   20   20  Roman Sulima            126   -  395:418    76
  20   23   28  Maciej Gałecki          121   +  351:347   171
  21   20   34  Rafał Matczak           118   -  364:368    68
  22   21   52  Bogusław Puchalski      106   +  390:324   156
  23   19   24  Katarzyna Stępień       122   -  320:365    72
  24   21   47  Katarzyna Żuławska      109   +  470:319   159
  25   20   45  Lucyna Korga            110   -  330:379    60
  26   17   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  410:397   171
  27   19   59  Krystyna Augustyniak    104   +  390:315   154
  28   16   49  Marek Dudkiewicz        108   +  459:354   158
  29   13   30  Zbigniew Wietecki       120   -  289:353    70
  30   16   75  Ewa Strzelczyk          100   -  331:333    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3373 / 30 partii


  30  Zbigniew Wietecki       120 Gorzów Wielkop.  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   70  Renata Rosół            100   +  337:331   150
   2   19   39  Leszek Stecuła          115   +  394:258   165
   3    9   29  Krzysztof Mówka         121   =  335:335   121
   4    6   18  Stanisław Rydzik        128   -  325:423    78
   5   14   37  Jerzy Matyasik          117   -  269:397    67
   6   22   69  Ewa Ciszewska           100   +  381:351   150
   7   15    4  Mariusz Skrobosz        138   -  272:526    88
   8   20   75  Ewa Strzelczyk          100   +  403:330   150
   9   14   26  Aleksandra Merklejn     121   -  330:343    71
  10   20   25  Joanna Stępień          122   -  295:472    72
  11   25   62  Eligiusz Jankowski      100   +  375:364   150
  12   20    4  Mariusz Skrobosz        138   -  324:344    88
  13   23   20  Roman Sulima            126   +  406:297   176
  14   19    2  Dariusz Banaszek        141   +  387:370   191
  15   15   60  Joanna Juszczak         101   -  230:485    51
  16   18   21  Andrzej Rechowicz       126   -  315:448    76
  17   20   24  Katarzyna Stępień       122   +  366:265   172
  18   17   41  Wojciech Próchniewicz   113   =  383:383   113
  19   19   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  448:353   170
  20   16   49  Marek Dudkiewicz        108   +  409:291   158
  21   13   47  Katarzyna Żuławska      109   +  379:366   159
  22   10   43  Robert Kamiński         113   +  378:347   163
  23    2   22  Kamil Górka             125   -  328:412    75
  24   11   31  Magdalena Merklejn      120   +  356:275   170
  25    1    3  Paweł Dawidson          140   -  388:433    90
  26    8   15  Kazio Merklejn          130   -  317:448    80
  27   13   49  Marek Dudkiewicz        108   +  376:365   158
  28   10   50  Radosław Sowiński       107   -  343:432    57
  29   13   29  Krzysztof Mówka         121   +  353:289   171
  30   11   18  Stanisław Rydzik        128   +  446:444   178
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3758 / 30 partii


  31  Magdalena Merklejn      120 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   71  Arkadiusz Jaworski      100   -  344:376    50
   2   24   42  Jerzy Luter             113   +  421:305   163
   3   16   33  Stanisław Ochot         120   +  344:337   170
   4   15   36  Krzysztof Pypno         117   -  291:369    67
   5   23   61  Andrzej Gostomski       101   +  332:306   151
   6   19   26  Aleksandra Merklejn     121   -  374:387    71
   7   23   50  Radosław Sowiński       107   +  377:344   157
   8   17   38  Andrzej Szmidtke        115   -  294:566    65
   9   22   56  Adam Jurkowski          104   +  409:280   154
  10   17   49  Marek Dudkiewicz        108   -  333:363    58
  11   22   67  Paweł Ochot             100   +  393:359   150
  12   17   65  Dorota Ziembowicz       100   +  476:291   150
  13   13   52  Bogusław Puchalski      106   +  352:339   156
  14   10    9  Mariusz Orzeł           133   +  429:351   183
  15    6    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  324:382    84
  16   10   23  Wiktor Stępień          123   +  431:415   173
  17    7    5  Marcin Mroziuk          137   =  415:415   137
  18    3   22  Kamil Górka             125   -  351:413    75
  19    9    4  Mariusz Skrobosz        138   +  438:391   188
  20    7   19  Robert Duczemiński      127   -  329:371    77
  21    7   12  Dariusz Puton           131   +  389:335   181
  22    1    3  Paweł Dawidson          140   -  275:406    90
  23    6   35  Sergiusz Puchalski      118   -  373:383    68
  24   11   30  Zbigniew Wietecki       120   -  275:356    70
  25   14   44  Piotr Rosół             112   +  362:242   162
  26   12   14  Wojciech Zemło          130   -  368:393    80
  27   14   75  Ewa Strzelczyk          100   +  412:298   150
  28   11   18  Stanisław Rydzik        128   -  339:447    78
  29   14   25  Joanna Stępień          122   +  398:375   172
  30   12   60  Joanna Juszczak         101   -  335:448    51
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3581 / 30 partii


  32  Mariola Osajda-Matczak  120 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   72  Magdalena Kortz         100   -  328:355    50
   2   27   70  Renata Rosół            100   +  376:348   150
   3   21   61  Andrzej Gostomski       101   +  407:359   151
   4   14   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  400:379   171
   5    9   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  382:359   183
   6    6   38  Andrzej Szmidtke        115   +  445:291   165
   7    4   19  Robert Duczemiński      127   -  292:481    77
   8    7   40  Aleksander Puchalski    114   -  337:446    64
   9   12   13  Małgorzata Kania        131   -  323:438    81
  10   16   48  Roman Figiel            108   -  308:422    58
  11   20   50  Radosław Sowiński       107   +  401:380   157
  12   16   54  Stefan Dawidson         105   +  356:345   155
  13   14   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  347:361    63
  14   17   67  Paweł Ochot             100   +  293:262   150
  15   13   23  Wiktor Stępień          123   -  288:411    73
  16   16   29  Krzysztof Mówka         121   +  389:357   171
  17   14   75  Ewa Strzelczyk          100   -  302:367    50
  18   16   44  Piotr Rosół             112   -  409:435    62
  19   19   30  Zbigniew Wietecki       120   -  353:448    70
  20   19   17  Radosław Konca          128   -  255:441    78
  21   22   45  Lucyna Korga            110   -  310:427    60
  22   24   59  Krystyna Augustyniak    104   +  488:303   154
  23   22   42  Jerzy Luter             113   -  327:400    63
  24   26   85  Grażyna Puton           100   -  376:387    50
  25   25   69  Ewa Ciszewska           100   -  306:460    50
  26   29   76  Joanna Brychcy          100   +  396:215   150
  27   25   48  Roman Figiel            108   +  412:287   158
  28   23   51  Marcin Figiel           107   +  469:304   157
  29   21   69  Ewa Ciszewska           100   -  255:438    50
  30   23   42  Jerzy Luter             113   +  419:310   163
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3234 / 30 partii


  33  Stanisław Ochot         120 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   73  Tomasz Sulejewski       100   +  453:219   150
   2    4   18  Stanisław Rydzik        128   -  308:450    78
   3   16   31  Magdalena Merklejn      120   -  337:344    70
   4   24   54  Stefan Dawidson         105   +  409:280   155
   5   18    9  Mariusz Orzeł           133   -  362:440    83
   6   24   25  Joanna Stępień          122   +  408:396   172
   7   19   17  Radosław Konca          128   -  365:471    78
   8   23   64  Paweł Opyc              100   +  332:261   150
   9   18   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  453:233   150
  10   14   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  406:323   171
  11   11    9  Mariusz Orzeł           133   -  401:418    83
  12   14   24  Katarzyna Stępień       122   +  389:319   172
  13   11   48  Roman Figiel            108   -  323:392    58
  14   14   50  Radosław Sowiński       107   -  307:432    57
  15   17   40  Aleksander Puchalski    114   -  321:382    64
  16   19    2  Dariusz Banaszek        141   -  257:361    91
  17   22   28  Maciej Gałecki          121   -  336:517    71
  18   24   45  Lucyna Korga            110   +  373:339   160
  19   22   65  Dorota Ziembowicz       100   +  448:277   150
  20   20   34  Rafał Matczak           118   +  382:374   168
  21   18   52  Bogusław Puchalski      106   +  478:298   156
  22   15   44  Piotr Rosół             112   -  355:366    62
  23   16   47  Katarzyna Żuławska      109   +  427:360   159
  24   13   14  Wojciech Zemło          130   +  372:305   180
  25   12   49  Marek Dudkiewicz        108   -  380:400    58
  26   16   42  Jerzy Luter             113   +  338:335   163
  27   12    2  Dariusz Banaszek        141   +  323:310   191
  28    9   43  Robert Kamiński         113   -  328:363    63
  29   12   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  347:412    71
  30   14   23  Wiktor Stępień          123   +  363:235   173
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3607 / 30 partii


  34  Rafał Matczak           118 Pruszków         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   74  Paweł Kokoszka          100   +  468:257   150
   2    3   44  Piotr Rosół             112   +  389:357   162
   3    4   13  Małgorzata Kania        131   -  310:325    81
   4   11    9  Mariusz Orzeł           133   +  384:348   183
   5    8   52  Bogusław Puchalski      106   +  434:324   156
   6    5   40  Aleksander Puchalski    114   +  446:309   164
   7    2    3  Paweł Dawidson          140   -  277:428    90
   8    5    7  Maciej Czupryniak       135   -  353:425    85
   9   11    6  Mateusz Żbikowski       135   +  411:360   185
  10    7   10  Szymon Fidziński        133   +  385:339   183
  11    5   40  Aleksander Puchalski    114   +  496:246   164
  12    4   35  Sergiusz Puchalski      118   -  288:389    68
  13    7   49  Marek Dudkiewicz        108   -  354:435    58
  14    8   48  Roman Figiel            108   -  350:371    58
  15   10   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  348:442    83
  16   13   17  Radosław Konca          128   -  376:383    78
  17   16   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  283:433    71
  18   18   21  Andrzej Rechowicz       126   -  302:402    76
  19   21   28  Maciej Gałecki          121   +  339:313   171
  20   20   33  Stanisław Ochot         120   -  374:382    70
  21   20   29  Krzysztof Mówka         121   +  368:364   171
  22   18   45  Lucyna Korga            110   +  348:307   160
  23   18   26  Aleksandra Merklejn     121   +  338:289   171
  24   16   50  Radosław Sowiński       107   -  283:418    57
  25   18   24  Katarzyna Stępień       122   +  466:405   172
  26   18   25  Joanna Stępień          122   -  279:419    72
  27   17   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  324:399    71
  28   19   40  Aleksander Puchalski    114   -  385:396    64
  29   20   45  Lucyna Korga            110   +  406:306   160
  30   19   44  Piotr Rosół             112   -  312:425    62
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3496 / 30 partii


  35  Sergiusz Puchalski      118 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   75  Ewa Strzelczyk          100   +  400:283   150
   2   11    2  Dariusz Banaszek        141   -  254:572    91
   3   28   49  Marek Dudkiewicz        108   +  321:295   158
   4   19   51  Marcin Figiel           107   +  377:372   157
   5   12   39  Leszek Stecuła          115   +  421:359   165
   6    8    4  Mariusz Skrobosz        138   +  399:313   188
   7    5    7  Maciej Czupryniak       135   -  340:366    85
   8            PAUZA
   9    6   12  Dariusz Puton           131   +  450:373   181
  10    4   14  Wojciech Zemło          130   -  336:352    80
  11    7   29  Krzysztof Mówka         121   +  486:321   171
  12    4   34  Rafał Matczak           118   +  389:288   168
  13    3    5  Marcin Mroziuk          137   +  389:306   187
  14    1    3  Paweł Dawidson          140   -  374:426    90
  15    3   22  Kamil Górka             125   -  378:417    75
  16    4   19  Robert Duczemiński      127   +  454:289   177
  17    2   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  361:488    79
  18    4    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  426:379   184
  19    4   15  Kazio Merklejn          130   +  425:397   180
  20    4   13  Małgorzata Kania        131   +  414:267   181
  21    4    1  Tomasz Zwoliński        142   -  371:453    92
  22    5   18  Stanisław Rydzik        128   -  366:441    78
  23    6   31  Magdalena Merklejn      120   +  383:373   170
  24    6   23  Wiktor Stępień          123   +  446:307   173
  25    5    6  Mateusz Żbikowski       135   -  359:492    85
  26    6   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  305:419    83
  27    4   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  409:455    83
  28    5    6  Mateusz Żbikowski       135   +  429:326   185
  29    4   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  344:453    83
  30    5    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  441:408   184
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3963 / 29 partii


  36  Krzysztof Pypno         117 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   76  Joanna Brychcy          100   +  430:302   150
   2    6    9  Mariusz Orzeł           133   -  318:422    83
   3   18   23  Wiktor Stępień          123   +  348:285   173
   4   15   31  Magdalena Merklejn      120   +  369:291   170
   5   10   40  Aleksander Puchalski    114   -  344:478    64
   6   16   21  Andrzej Rechowicz       126   +  382:356   176
   7   11   39  Leszek Stecuła          115   +  422:251   165
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   32   79  Maciej Śliwa            100   +  380:273   150
  18   30   81  Aneta Szubiak           100   +  380:309   150
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26    9   19  Robert Duczemiński      127   +  456:368   177
  27    8   18  Stanisław Rydzik        128   +  391:310   178
  28    7    5  Marcin Mroziuk          137   -  217:493    87
  29    9   18  Stanisław Rydzik        128   +  318:294   178
  30    7   13  Małgorzata Kania        131   +  414:320   181
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2082 / 14 partii


  37  Jerzy Matyasik          117 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   77  Sebastian Dudek         100   +  439:251   150
   2    5   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  336:468    79
   3   14   15  Kazio Merklejn          130   -  347:380    80
   4   23   24  Katarzyna Stępień       122   +  480:322   172
   5   14   30  Zbigniew Wietecki       120   +  397:269   170
   6   11   64  Paweł Opyc              100   +  398:334   150
   7    8   22  Kamil Górka             125   -  375:449    75
   8   12   18  Stanisław Rydzik        128   -  263:487    78
   9   16    1  Tomasz Zwoliński        142   +  436:315   192
  10   13   45  Lucyna Korga            110   +  407:404   160
  11   10   10  Szymon Fidziński        133   -  378:528    83
  12   13   17  Radosław Konca          128   -  342:389    78
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1467 / 12 partii


  38  Andrzej Szmidtke        115 Bolszewo         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   78  Michał Karwacki         100   +  385:334   150
   2   13   57  Tomasz Żbikowski        104   +  340:290   154
   3   10   51  Marcin Figiel           107   +  461:284   157
   4    4   13  Małgorzata Kania        131   +  405:258   181
   5    2   10  Szymon Fidziński        133   -  308:430    83
   6    6   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  291:445    70
   7   12   80  Łukasz Homa             100   -  358:431    50
   8   17   31  Magdalena Merklejn      120   +  566:294   170
   9    9   17  Radosław Konca          128   +  354:321   178
  10    8   19  Robert Duczemiński      127   -  323:371    77
  11   12   48  Roman Figiel            108   -  414:418    58
  12   15   52  Bogusław Puchalski      106   -  345:367    56
  13   16    4  Mariusz Skrobosz        138   -  289:448    88
  14   20   24  Katarzyna Stępień       122   +  341:325   172
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1644 / 14 partii


  39  Leszek Stecuła          115 Bytom            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   79  Maciej Śliwa            100   +  336:266   150
   2   19   30  Zbigniew Wietecki       120   -  258:394    70
   3   30   47  Katarzyna Żuławska      109   +  351:325   159
   4   20   67  Paweł Ochot             100   +  454:271   150
   5   12   35  Sergiusz Puchalski      118   -  359:421    68
   6   18   51  Marcin Figiel           107   +  444:321   157
   7   11   36  Krzysztof Pypno         117   -  251:422    67
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   821 /  7 partii


  40  Aleksander Puchalski    114 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   80  Łukasz Homa             100   +  365:307   150
   2   17   21  Andrzej Rechowicz       126   -  318:391    76
   3   24   62  Eligiusz Jankowski      100   +  410:373   150
   4   16   48  Roman Figiel            108   +  371:339   158
   5   10   36  Krzysztof Pypno         117   +  478:344   167
   6    5   34  Rafał Matczak           118   -  309:446    68
   7   10   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  444:358   183
   8    7   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  446:337   170
   9    5   19  Robert Duczemiński      127   +  352:344   177
  10    3    5  Marcin Mroziuk          137   -  326:409    87
  11    5   34  Rafał Matczak           118   -  246:496    68
  12   10   13  Małgorzata Kania        131   -  325:468    81
  13   12    9  Mariusz Orzeł           133   -  322:410    83
  14   16   65  Dorota Ziembowicz       100   -  343:461    50
  15   17   33  Stanisław Ochot         120   +  382:321   170
  16   14   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  485:340   171
  17   12   50  Radosław Sowiński       107   -  328:411    57
  18   15   43  Robert Kamiński         113   -  321:439    63
  19   16   17  Radosław Konca          128   +  461:409   178
  20   15   52  Bogusław Puchalski      106   +  581:282   156
  21   11   25  Joanna Stępień          122   +  340:330   172
  22    9    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  273:417    84
  23   12    6  Mateusz Żbikowski       135   -  290:334    85
  24   14    2  Dariusz Banaszek        141   -  258:289    91
  25   16   28  Maciej Gałecki          121   -  347:350    71
  26   19   24  Katarzyna Stępień       122   -  279:509    72
  27   21   51  Marcin Figiel           107   +  448:324   157
  28   19   34  Rafał Matczak           118   +  396:385   168
  29   17   44  Piotr Rosół             112   +  387:377   162
  30   15   49  Marek Dudkiewicz        108   -  328:348    58
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3583 / 30 partii


  41  Wojciech Próchniewicz   113 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński        142   -  305:374    92
   2   31   55  Elżbieta Jankowska      105   -  352:372    55
   3   35   60  Joanna Juszczak         101   +  360:355   151
   4   29   42  Jerzy Luter             113   +  334:276   163
   5   26   26  Aleksandra Merklejn     121   -  284:319    71
   6   31   47  Katarzyna Żuławska      109   +  391:273   159
   7   25   49  Marek Dudkiewicz        108   +  392:278   158
   8   19   65  Dorota Ziembowicz       100   +  354:316   150
   9   13   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  349:419    83
  10   18   62  Eligiusz Jankowski      100   +  386:301   150
  11   14   49  Marek Dudkiewicz        108   -  328:380    58
  12   18   55  Elżbieta Jankowska      105   +  307:230   155
  13   14   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  361:347   170
  14   11    4  Mariusz Skrobosz        138   -  302:493    88
  15   14   75  Ewa Strzelczyk          100   -  302:331    50
  16   17   54  Stefan Dawidson         105   -  304:325    55
  17   19   29  Krzysztof Mówka         121   +  384:332   171
  18   17   30  Zbigniew Wietecki       120   =  383:383   120
  19   15    9  Mariusz Orzeł           133   -  274:304    83
  20   17   20  Roman Sulima            126   -  332:342    76
  21   21   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  266:390    71
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2329 / 21 partii


  42  Jerzy Luter             113 Bytom            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    2    2  Dariusz Banaszek        141   -  344:400    91
   2   24   31  Magdalena Merklejn      120   -  305:421    70
   3   36   53  Stanisław Harat         106   +  369:350   156
   4   29   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  276:334    63
   5   35   75  Ewa Strzelczyk          100   -  301:367    50
   6   38   78  Michał Karwacki         100   +  481:263   150
   7   31   59  Krystyna Augustyniak    104   +  425:326   154
   8   25   48  Roman Figiel            108   -  344:412    58
   9   30   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  343:374    50
  10   31   69  Ewa Ciszewska           100   +  388:263   150
  11   27   44  Piotr Rosół             112   -  320:347    62
  12   31   64  Paweł Opyc              100   -  324:426    50
  13   30   46  Grzegorz Matysiak       110   +  432:348   160
  14   27   43  Robert Kamiński         113   -  280:355    63
  15   28   51  Marcin Figiel           107   +  359:352   157
  16   25   28  Maciej Gałecki          121   -  350:365    71
  17   28   26  Aleksandra Merklejn     121   +  360:311   171
  18   25   61  Andrzej Gostomski       101   -  314:326    51
  19   27   74  Paweł Kokoszka          100   +  387:301   150
  20   24   45  Lucyna Korga            110   -  353:393    60
  21   27   67  Paweł Ochot             100   +  420:341   150
  22   25   56  Adam Jurkowski          104   +  423:295   154
  23   22   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  400:327   170
  24   19   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  310:394    71
  25   21   47  Katarzyna Żuławska      109   +  392:278   159
  26   16   33  Stanisław Ochot         120   -  335:338    70
  27   22   64  Paweł Opyc              100   +  350:253   150
  28   20   44  Piotr Rosół             112   -  298:430    62
  29   22   65  Dorota Ziembowicz       100   -  308:318    50
  30   23   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  310:419    70
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3093 / 30 partii


  43  Robert Kamiński         113 Wysokie Maz.     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    3    3  Paweł Dawidson          140   -  299:614    90
   2   33   69  Ewa Ciszewska           100   -  314:400    50
   3   38   78  Michał Karwacki         100   +  404:309   150
   4   30   46  Grzegorz Matysiak       110   -  356:425    60
   5   32   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  358:378    50
   6   35   24  Katarzyna Stępień       122   -  352:395    72
   7   38   58  Bożena Matysiak         104   -  321:350    54
   8   37   74  Paweł Kokoszka          100   +  428:288   150
   9   35   66  Irena Ficak             100   -  327:328    50
  10   37   70  Renata Rosół            100   +  380:321   150
  11   34   69  Ewa Ciszewska           100   +  401:400   150
  12   30   59  Krystyna Augustyniak    104   +  418:246   154
  13   25   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  308:469    71
  14   27   42  Jerzy Luter             113   +  355:280   163
  15   23   28  Maciej Gałecki          121   +  406:339   171
  16   20   64  Paweł Opyc              100   +  403:374   150
  17   17   52  Bogusław Puchalski      106   +  405:344   156
  18   15   40  Aleksander Puchalski    114   +  439:321   164
  19   12   48  Roman Figiel            108   +  450:426   158
  20    9   50  Radosław Sowiński       107   -  306:322    57
  21   12   44  Piotr Rosół             112   +  430:284   162
  22   10   30  Zbigniew Wietecki       120   -  347:378    70
  23   11   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  432:461    83
  24   12   25  Joanna Stępień          122   +  431:378   172
  25   11   18  Stanisław Rydzik        128   -  322:441    78
  26   13   21  Andrzej Rechowicz       126   +  403:376   176
  27   11   23  Wiktor Stępień          123   +  402:341   173
  28    9   33  Stanisław Ochot         120   +  363:328   170
  29    7    6  Mateusz Żbikowski       135   +  356:351   185
  30    6   19  Robert Duczemiński      127   +  420:345   177
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3716 / 30 partii


  44  Piotr Rosół             112 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    4    4  Mariusz Skrobosz        138   +  479:352   188
   2    3   34  Rafał Matczak           118   -  357:389    68
   3   12   28  Maciej Gałecki          121   +  321:299   171
   4   12   52  Bogusław Puchalski      106   -  382:383    56
   5   16    2  Dariusz Banaszek        141   +  386:359   191
   6   13   14  Wojciech Zemło          130   -  381:478    80
   7   18   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  360:344   150
   8   14   45  Lucyna Korga            110   -  344:359    60
   9   17   21  Andrzej Rechowicz       126   -  300:389    76
  10   23   54  Stefan Dawidson         105   -  324:400    55
  11   27   42  Jerzy Luter             113   +  347:320   163
  12   24   23  Wiktor Stępień          123   -  290:452    73
  13   26   64  Paweł Opyc              100   -  310:377    50
  14   23   57  Tomasz Żbikowski        104   +  339:297   154
  15   25   26  Aleksandra Merklejn     121   +  353:336   171
  16   22   67  Paweł Ochot             100   +  351:226   150
  17   18   65  Dorota Ziembowicz       100   +  391:310   150
  18   16   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  435:409   170
  19   13   49  Marek Dudkiewicz        108   +  436:323   158
  20   11   60  Joanna Juszczak         101   -  390:428    51
  21   12   43  Robert Kamiński         113   -  284:430    63
  22   15   33  Stanisław Ochot         120   +  366:355   170
  23   13   50  Radosław Sowiński       107   +  435:321   157
  24    9    5  Marcin Mroziuk          137   -  317:438    87
  25   14   31  Magdalena Merklejn      120   -  242:362    70
  26   14   17  Radosław Konca          128   -  383:434    78
  27   18   52  Bogusław Puchalski      106   -  299:366    56
  28   20   42  Jerzy Luter             113   +  430:298   163
  29   17   40  Aleksander Puchalski    114   -  377:387    64
  30   19   34  Rafał Matczak           118   +  425:312   168
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3461 / 30 partii


  45  Lucyna Korga            110 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    5    5  Marcin Mroziuk          137   -  331:414    87
   2   26   78  Michał Karwacki         100   +  439:279   150
   3   15   17  Radosław Konca          128   +  451:353   178
   4    8    7  Maciej Czupryniak       135   -  374:398    85
   5   15   69  Ewa Ciszewska           100   +  451:383   150
   6    9   18  Stanisław Rydzik        128   -  279:389    78
   7   17   28  Maciej Gałecki          121   +  429:384   171
   8   14   44  Piotr Rosół             112   +  359:344   162
   9   10    9  Mariusz Orzeł           133   -  344:418    83
  10   13   37  Jerzy Matyasik          117   -  404:407    67
  11   17    2  Dariusz Banaszek        141   -  295:498    91
  12   22   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  312:294   171
  13   19   23  Wiktor Stępień          123   -  327:380    73
  14   22   54  Stefan Dawidson         105   -  293:363    55
  15   24   56  Adam Jurkowski          104   -  332:406    54
  16   26   46  Grzegorz Matysiak       110   -  262:366    60
  17   26   87  Jarosław Wypart         100   +  366:270   150
  18   24   33  Stanisław Ochot         120   -  339:373    70
  19   26   59  Krystyna Augustyniak    104   +  449:282   154
  20   24   42  Jerzy Luter             113   +  393:353   163
  21   22   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  427:310   170
  22   18   34  Rafał Matczak           118   -  307:348    68
  23   21   64  Paweł Opyc              100   +  510:334   150
  24   18   24  Katarzyna Stępień       122   -  313:374    72
  25   20   29  Krzysztof Mówka         121   +  379:330   171
  26   20   52  Bogusław Puchalski      106   -  361:362    56
  27   20   69  Ewa Ciszewska           100   +  428:256   150
  28   18   21  Andrzej Rechowicz       126   -  387:457    76
  29   20   34  Rafał Matczak           118   -  306:406    68
  30   22   51  Marcin Figiel           107   +  369:315   157
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3390 / 30 partii


  46  Grzegorz Matysiak       110 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    6    6  Mateusz Żbikowski       135   -  278:427    85
   2   36   65  Dorota Ziembowicz       100   +  377:258   150
   3   27   26  Aleksandra Merklejn     121   -  348:362    71
   4   30   43  Robert Kamiński         113   +  425:356   163
   5   22   48  Roman Figiel            108   +  384:365   158
   6   15   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  342:389    83
   7   22   23  Wiktor Stępień          123   -  397:420    73
   8   24   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  316:420    71
   9   28   24  Katarzyna Stępień       122   -  261:352    72
  10   32   64  Paweł Opyc              100   -  324:371    50
  11   35   66  Irena Ficak             100   -  360:450    50
  12   36   69  Ewa Ciszewska           100   +  417:400   150
  13   30   42  Jerzy Luter             113   -  348:432    63
  14   31   68  Jerzy Augustyniak       100   +  293:275   150
  15   27   59  Krystyna Augustyniak    104   +  389:226   154
  16   26   45  Lucyna Korga            110   +  366:262   160
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1703 / 16 partii


  47  Katarzyna Żuławska      109 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    7    7  Maciej Czupryniak       135   -  274:414    85
   2   37   79  Maciej Śliwa            100   +  337:280   150
   3   30   39  Leszek Stecuła          115   -  325:351    65
   4   33   49  Marek Dudkiewicz        108   -  239:436    58
   5   37   73  Tomasz Sulejewski       100   +  467:293   150
   6   31   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  273:391    63
   7   35   74  Paweł Kokoszka          100   +  402:283   150
   8   29   55  Elżbieta Jankowska      105   +  363:322   155
   9   23   65  Dorota Ziembowicz       100   -  314:389    50
  10   27   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  374:396    50
  11   30   56  Adam Jurkowski          104   -  318:425    54
  12   33   78  Michał Karwacki         100   +  435:220   150
  13   27   57  Tomasz Żbikowski        104   -  269:340    54
  14   28   64  Paweł Opyc              100   -  279:470    50
  15   29   70  Renata Rosół            100   +  294:272   150
  16   27   26  Aleksandra Merklejn     121   +  379:378   171
  17   24   61  Andrzej Gostomski       101   +  457:299   151
  18   22   67  Paweł Ochot             100   +  424:220   150
  19   17   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  367:279   171
  20   14    9  Mariusz Orzeł           133   +  363:310   183
  21   13   30  Zbigniew Wietecki       120   -  366:379    70
  22   17   75  Ewa Strzelczyk          100   -  336:392    50
  23   16   33  Stanisław Ochot         120   -  360:427    70
  24   21   29  Krzysztof Mówka         121   -  319:470    71
  25   21   42  Jerzy Luter             113   -  278:392    63
  26   24   51  Marcin Figiel           107   -  319:511    57
  27   26   56  Adam Jurkowski          104   -  348:426    54
  28   26   48  Roman Figiel            108   +  465:270   158
  29   25   64  Paweł Opyc              100   -  280:395    50
  30   26   48  Roman Figiel            108   +  453:354   158
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3061 / 30 partii


  48  Roman Figiel            108 Zawichost        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    8    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  255:489    84
   2   39   77  Sebastian Dudek         100   +  437:355   150
   3   22   69  Ewa Ciszewska           100   +  403:393   150
   4   16   40  Aleksander Puchalski    114   -  339:371    64
   5   22   46  Grzegorz Matysiak       110   -  365:384    60
   6   26   59  Krystyna Augustyniak    104   +  477:325   154
   7   20   21  Andrzej Rechowicz       126   -  261:483    76
   8   25   42  Jerzy Luter             113   +  412:344   163
   9   19   52  Bogusław Puchalski      106   +  376:329   156
  10   16   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  422:308   170
  11   12   38  Andrzej Szmidtke        115   +  418:414   165
  12    9   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  350:445    83
  13   11   33  Stanisław Ochot         120   +  392:323   170
  14    8   34  Rafał Matczak           118   +  371:350   168
  15    7   14  Wojciech Zemło          130   -  303:540    80
  16    9    6  Mateusz Żbikowski       135   -  307:352    85
  17   13   49  Marek Dudkiewicz        108   -  363:426    58
  18   14   17  Radosław Konca          128   +  397:365   178
  19   12   43  Robert Kamiński         113   -  426:450    63
  20   12    4  Mariusz Skrobosz        138   -  201:535    88
  21   17    9  Mariusz Orzeł           133   -  290:424    83
  22   19   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  314:389    71
  23   23   51  Marcin Figiel           107   -  340:404    57
  24   24   61  Andrzej Gostomski       101   -  286:420    51
  25   27   76  Joanna Brychcy          100   +  431:307   150
  26   23   65  Dorota Ziembowicz       100   -  295:428    50
  27   25   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  287:412    70
  28   26   47  Katarzyna Żuławska      109   -  270:465    59
  29   27   20  Roman Sulima            126   +  376:288   176
  30   26   47  Katarzyna Żuławska      109   -  354:453    59
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3191 / 30 partii


  49  Marek Dudkiewicz        108 Milanówek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1    9    9  Mariusz Orzeł           133   -  285:432    83
   2   35   75  Ewa Strzelczyk          100   +  367:300   150
   3   28   35  Sergiusz Puchalski      118   -  295:321    68
   4   33   47  Katarzyna Żuławska      109   +  436:239   159
   5   24   56  Adam Jurkowski          104   +  394:281   154
   6   17   80  Łukasz Homa             100   -  327:349    50
   7   25   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  278:392    63
   8   28   51  Marcin Figiel           107   +  391:355   157
   9   21   50  Radosław Sowiński       107   +  393:323   157
  10   17   31  Magdalena Merklejn      120   +  363:333   170
  11   14   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  380:328   163
  12   11   29  Krzysztof Mówka         121   +  351:327   171
  13    7   34  Rafał Matczak           118   +  435:354   168
  14    4   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  308:402    79
  15    8    4  Mariusz Skrobosz        138   -  304:350    88
  16   11   60  Joanna Juszczak         101   -  344:345    51
  17   13   48  Roman Figiel            108   +  426:363   158
  18   10   23  Wiktor Stępień          123   -  224:424    73
  19   13   44  Piotr Rosół             112   -  323:436    62
  20   16   30  Zbigniew Wietecki       120   -  291:409    70
  21   19   24  Katarzyna Stępień       122   +  415:310   172
  22   16   20  Roman Sulima            126   +  429:396   176
  23   14   25  Joanna Stępień          122   -  330:392    72
  24   17   17  Radosław Konca          128   -  387:404    78
  25   12   33  Stanisław Ochot         120   +  400:380   170
  26   15   28  Maciej Gałecki          121   +  360:316   171
  27   13   30  Zbigniew Wietecki       120   -  365:376    70
  28   16   29  Krzysztof Mówka         121   -  354:459    71
  29   18   52  Bogusław Puchalski      106   +  424:289   156
  30   15   40  Aleksander Puchalski    114   +  348:328   164
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3594 / 30 partii


  50  Radosław Sowiński       107 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   10   10  Szymon Fidziński        133   -  288:423    83
   2   34   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  373:380    71
   3   34   70  Renata Rosół            100   +  360:358   150
   4   28   23  Wiktor Stępień          123   -  335:451    73
   5   34   66  Irena Ficak             100   +  392:350   150
   6   28   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  370:274   150
   7   23   31  Magdalena Merklejn      120   -  344:377    70
   8   27   57  Tomasz Żbikowski        104   +  407:254   154
   9   21   49  Marek Dudkiewicz        108   -  323:393    58
  10   25   56  Adam Jurkowski          104   +  438:253   154
  11   20   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  380:401    70
  12   23   21  Andrzej Rechowicz       126   +  482:424   176
  13   18   24  Katarzyna Stępień       122   +  344:340   172
  14   14   33  Stanisław Ochot         120   +  432:307   170
  15   11    9  Mariusz Orzeł           133   -  311:356    83
  16   15   65  Dorota Ziembowicz       100   +  418:320   150
  17   12   40  Aleksander Puchalski    114   +  411:328   164
  18    8   14  Wojciech Zemło          130   +  425:395   180
  19    6    6  Mateusz Żbikowski       135   -  297:507    85
  20    9   43  Robert Kamiński         113   +  322:306   163
  21    5   15  Kazio Merklejn          130   -  301:430    80
  22   11   60  Joanna Juszczak         101   -  290:437    51
  23   13   44  Piotr Rosół             112   -  321:435    62
  24   16   34  Rafał Matczak           118   +  418:283   168
  25   13   25  Joanna Stępień          122   +  386:322   172
  26    7   13  Małgorzata Kania        131   +  354:340   181
  27    7   19  Robert Duczemiński      127   -  266:489    77
  28   10   30  Zbigniew Wietecki       120   +  432:343   170
  29    8   19  Robert Duczemiński      127   -  332:462    77
  30   10   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  260:437    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3635 / 30 partii


  51  Marcin Figiel           107 Zawichost        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   11   11  Karol Wyrębkiewicz      133   +  314:310   183
   2   20   26  Aleksandra Merklejn     121   +  399:329   171
   3   10   38  Andrzej Szmidtke        115   -  284:461    65
   4   19   35  Sergiusz Puchalski      118   -  372:377    68
   5   25   65  Dorota Ziembowicz       100   +  372:271   150
   6   18   39  Leszek Stecuła          115   -  321:444    65
   7   24   56  Adam Jurkowski          104   -  285:349    54
   8   28   49  Marek Dudkiewicz        108   -  355:391    58
   9   31   57  Tomasz Żbikowski        104   -  320:353    54
  10   33   66  Irena Ficak             100   +  413:296   150
  11   29   23  Wiktor Stępień          123   -  312:517    73
  12   32   66  Irena Ficak             100   -  278:432    50
  13   31   70  Renata Rosół            100   +  350:238   150
  14   29   87  Jarosław Wypart         100   -  337:341    50
  15   28   42  Jerzy Luter             113   -  352:359    63
  16   29   68  Jerzy Augustyniak       100   +  383:296   150
  17   27   59  Krystyna Augustyniak    104   +  382:373   154
  18   26   74  Paweł Kokoszka          100   +  387:313   150
  19   23   61  Andrzej Gostomski       101   -  311:361    51
  20   26   67  Paweł Ochot             100   +  464:240   150
  21   23   28  Maciej Gałecki          121   -  344:405    71
  22   26   85  Grażyna Puton           100   +  364:333   150
  23   23   48  Roman Figiel            108   +  404:340   158
  24   20   52  Bogusław Puchalski      106   -  424:459    56
  25   22   64  Paweł Opyc              100   -  302:358    50
  26   24   47  Katarzyna Żuławska      109   +  511:319   159
  27   21   40  Aleksander Puchalski    114   -  324:448    64
  28   23   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  304:469    70
  29   24   59  Krystyna Augustyniak    104   +  499:315   154
  30   22   45  Lucyna Korga            110   -  315:369    60
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3051 / 30 partii


  52  Bogusław Puchalski      106 Włocławek        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   12   12  Dariusz Puton           131   +  407:306   181
   2   10   54  Stefan Dawidson         105   +  389:375   155
   3    7    1  Tomasz Zwoliński        142   -  362:403    92
   4   12   44  Piotr Rosół             112   +  383:382   162
   5    8   34  Rafał Matczak           118   -  324:434    68
   6   14   62  Eligiusz Jankowski      100   +  426:310   150
   7    9    9  Mariusz Orzeł           133   -  336:387    83
   8   15   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  325:349    83
   9   19   48  Roman Figiel            108   -  329:376    58
  10   24   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  397:281   150
  11   19   21  Andrzej Rechowicz       126   +  375:330   176
  12   15   38  Andrzej Szmidtke        115   +  367:345   165
  13   13   31  Magdalena Merklejn      120   -  339:352    70
  14   15   23  Wiktor Stępień          123   -  261:299    73
  15   18   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  359:416    71
  16   21   56  Adam Jurkowski          104   +  361:351   154
  17   17   43  Robert Kamiński         113   -  344:405    63
  18   20   65  Dorota Ziembowicz       100   +  394:317   150
  19   18   64  Paweł Opyc              100   +  397:324   150
  20   15   40  Aleksander Puchalski    114   -  282:581    64
  21   18   33  Stanisław Ochot         120   -  298:478    70
  22   21   29  Krzysztof Mówka         121   -  324:390    71
  23   24   61  Andrzej Gostomski       101   +  422:316   151
  24   20   51  Marcin Figiel           107   +  459:424   157
  25   17   17  Radosław Konca          128   -  242:442    78
  26   20   45  Lucyna Korga            110   +  362:361   160
  27   18   44  Piotr Rosół             112   +  366:299   162
  28   15   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  341:369    71
  29   18   49  Marek Dudkiewicz        108   -  289:424    58
  30   20   65  Dorota Ziembowicz       100   +  415:379   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3446 / 30 partii


  53  Stanisław Harat         106 Kęty             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   13   13  Małgorzata Kania        131   -  337:356    81
   2   25   62  Eligiusz Jankowski      100   -  313:341    50
   3   36   42  Jerzy Luter             113   -  350:369    63
   4   39   78  Michał Karwacki         100   -  314:334    50
   5   41   74  Paweł Kokoszka          100   -  304:385    50
   6            PAUZA
   7   41   68  Jerzy Augustyniak       100   +  430:277   150
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   444 /  6 partii


  54  Stefan Dawidson         105 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   14   14  Wojciech Zemło          130   +  405:362   180
   2   10   52  Bogusław Puchalski      106   -  375:389    56
   3   13    7  Maciej Czupryniak       135   -  313:430    85
   4   24   33  Stanisław Ochot         120   -  280:409    70
   5   33    6  Mateusz Żbikowski       135   -  305:347    85
   6   37   66  Irena Ficak             100   +  369:347   150
   7   32   60  Joanna Juszczak         101   -  364:389    51
   8   35   58  Bożena Matysiak         104   +  452:316   154
   9   29   64  Paweł Opyc              100   +  331:257   150
  10   23   44  Piotr Rosół             112   +  400:324   162
  11   21   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  353:352   150
  12   16   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  345:356    70
  13   20   65  Dorota Ziembowicz       100   -  291:426    50
  14   22   45  Lucyna Korga            110   +  363:293   160
  15   19   67  Paweł Ochot             100   +  320:287   150
  16   17   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  325:304   163
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1886 / 16 partii


  55  Elżbieta Jankowska      105 Wrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   15   15  Kazio Merklejn          130   -  305:374    80
   2   31   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  372:352   163
   3   25   80  Łukasz Homa             100   -  299:374    50
   4   32   72  Magdalena Kortz         100   -  267:327    50
   5   36   78  Michał Karwacki         100   +  449:302   150
   6   29    6  Mateusz Żbikowski       135   -  261:459    85
   7   34   61  Andrzej Gostomski       101   +  360:271   151
   8   29   47  Katarzyna Żuławska      109   -  322:363    59
   9   32   79  Maciej Śliwa            100   +  400:291   150
  10   26   23  Wiktor Stępień          123   +  329:283   173
  11   23   57  Tomasz Żbikowski        104   +  356:309   154
  12   18   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  230:307    63
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1328 / 12 partii


  56  Adam Jurkowski          104 Knurów           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   16   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  248:443    79
   2   40   68  Jerzy Augustyniak       100   +  391:209   150
   3   29   67  Paweł Ochot             100   -  258:314    50
   4   35   79  Maciej Śliwa            100   +  486:267   150
   5   24   49  Marek Dudkiewicz        108   -  281:394    58
   6   30   57  Tomasz Żbikowski        104   +  442:372   154
   7   24   51  Marcin Figiel           107   +  349:285   157
   8   18   13  Małgorzata Kania        131   -  313:385    81
   9   22   31  Magdalena Merklejn      120   -  280:409    70
  10   25   50  Radosław Sowiński       107   -  253:438    57
  11   30   47  Katarzyna Żuławska      109   +  425:318   159
  12   26   67  Paweł Ochot             100   -  334:347    50
  13   28   61  Andrzej Gostomski       101   -  271:340    51
  14   30   81  Aneta Szubiak           100   +  413:291   150
  15   24   45  Lucyna Korga            110   +  406:332   160
  16   21   52  Bogusław Puchalski      106   -  351:361    56
  17   33   77  Sebastian Dudek         100   +  346:339   150
  18   21   29  Krzysztof Mówka         121   -  295:363    71
  19   24   87  Jarosław Wypart         100   +  364:245   150
  20   21   64  Paweł Opyc              100   -  255:417    50
  21   24   26  Aleksandra Merklejn     121   -  355:383    71
  22   25   42  Jerzy Luter             113   -  295:423    63
  23   25   69  Ewa Ciszewska           100   -  302:368    50
  24   28   76  Joanna Brychcy          100   +  314:247   150
  25   26   59  Krystyna Augustyniak    104   +  435:411   154
  26   25   89  Grażyna Chmielewska     100   -  290:386    50
  27   26   47  Katarzyna Żuławska      109   +  426:348   159
  28   25   20  Roman Sulima            126   +  393:329   176
  29   23   26  Aleksandra Merklejn     121   -  295:331    71
  30   24   64  Paweł Opyc              100   -  345:368    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3047 / 30 partii


  57  Tomasz Żbikowski        104 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   17   17  Radosław Konca          128   +  383:351   178
   2   13   38  Andrzej Szmidtke        115   -  290:340    65
   3   26   27  Krzysztof Usakiewicz    121   -  309:439    71
   4   31   66  Irena Ficak             100   +  353:346   150
   5   27   72  Magdalena Kortz         100   -  311:366    50
   6   30   56  Adam Jurkowski          104   -  372:442    54
   7   33   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  400:385   150
   8   27   50  Radosław Sowiński       107   -  254:407    57
   9   31   51  Marcin Figiel           107   +  353:320   157
  10   28   61  Andrzej Gostomski       101   +  338:284   151
  11   23   55  Elżbieta Jankowska      105   -  309:356    55
  12   27   75  Ewa Strzelczyk          100   -  314:352    50
  13   27   47  Katarzyna Żuławska      109   +  340:269   159
  14   23   44  Piotr Rosół             112   -  297:339    62
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1409 / 14 partii


  58  Bożena Matysiak         104 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   18   18  Stanisław Rydzik        128   -  397:461    78
   2   21   81  Aneta Szubiak           100   -  283:398    50
   3   33   59  Krystyna Augustyniak    104   -  351:368    54
   4   38   60  Joanna Juszczak         101   -  310:374    51
   5   40   70  Renata Rosół            100   -  285:367    50
   6   41   68  Jerzy Augustyniak       100   +  431:261   150
   7   38   43  Robert Kamiński         113   +  350:321   163
   8   35   54  Stefan Dawidson         105   -  316:452    55
   9   36   78  Michał Karwacki         100   -  286:400    50
  10            PAUZA
  11   37   68  Jerzy Augustyniak       100   +  316:311   150
  12   35   77  Sebastian Dudek         100   +  443:333   150
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1001 / 11 partii


  59  Krystyna Augustyniak    104 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   19   19  Robert Duczemiński      127   -  326:390    77
   2   28   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  364:430    50
   3   33   58  Bożena Matysiak         104   +  368:351   154
   4   27   62  Eligiusz Jankowski      100   -  357:377    50
   5   31   60  Joanna Juszczak         101   +  388:314   151
   6   26   48  Roman Figiel            108   -  325:477    58
   7   31   42  Jerzy Luter             113   -  326:425    63
   8   33   24  Katarzyna Stępień       122   -  406:412    72
   9   34   77  Sebastian Dudek         100   -  317:426    50
  10   36   68  Jerzy Augustyniak       100   +  450:236   150
  11   33   77  Sebastian Dudek         100   +  409:394   150
  12   30   43  Robert Kamiński         113   -  246:418    63
  13   29   81  Aneta Szubiak           100   +  417:317   150
  14   26   21  Andrzej Rechowicz       126   -  346:415    76
  15   27   46  Grzegorz Matysiak       110   -  226:389    60
  16   30   70  Renata Rosół            100   +  407:296   150
  17   27   51  Marcin Figiel           107   -  373:382    57
  18   28   69  Ewa Ciszewska           100   +  409:383   150
  19   26   45  Lucyna Korga            110   -  282:449    60
  20   28   74  Paweł Kokoszka          100   +  346:304   150
  21   26   65  Dorota Ziembowicz       100   +  395:352   150
  22   24   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  303:488    70
  23   26   86  Joanna Kubik            100   +  403:283   150
  24   25   87  Jarosław Wypart         100   +  511:327   150
  25   26   56  Adam Jurkowski          104   -  411:435    54
  26   21   64  Paweł Opyc              100   +  430:340   150
  27   19   29  Krzysztof Mówka         121   -  315:390    71
  28   22   69  Ewa Ciszewska           100   -  282:390    50
  29   24   51  Marcin Figiel           107   -  315:499    57
  30   25   79  Maciej Śliwa            100   -  350:402    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2893 / 30 partii


  60  Joanna Juszczak         101 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   20   20  Roman Sulima            126   -  309:555    76
   2   29   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  351:378    83
   3   35   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  355:360    63
   4   38   58  Bożena Matysiak         104   +  374:310   154
   5   31   59  Krystyna Augustyniak    104   -  314:388    54
   6   36   70  Renata Rosół            100   +  404:251   150
   7   32   54  Stefan Dawidson         105   +  389:364   155
   8   26   62  Eligiusz Jankowski      100   =  390:390   100
   9   24   75  Ewa Strzelczyk          100   +  427:273   150
  10   19   65  Dorota Ziembowicz       100   -  280:491    50
  11   24   75  Ewa Strzelczyk          100   +  423:326   150
  12   19   26  Aleksandra Merklejn     121   +  367:285   171
  13   15   29  Krzysztof Mówka         121   +  416:239   171
  14   12   25  Joanna Stępień          122   -  372:394    72
  15   15   30  Zbigniew Wietecki       120   +  485:230   170
  16   11   49  Marek Dudkiewicz        108   +  345:344   158
  17    8    4  Mariusz Skrobosz        138   -  387:436    88
  18   12    9  Mariusz Orzeł           133   +  408:391   183
  19    8    5  Marcin Mroziuk          137   -  384:514    87
  20   11   44  Piotr Rosół             112   +  428:390   162
  21    6   19  Robert Duczemiński      127   -  311:522    77
  22   11   50  Radosław Sowiński       107   +  437:290   157
  23    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   +  384:290   179
  24    1    3  Paweł Dawidson          140   -  291:340    90
  25    8   13  Małgorzata Kania        131   -  349:426    81
  26   11    8  Wojciech Usakiewicz     134   +  350:349   184
  27    9   14  Wojciech Zemło          130   +  392:310   180
  28    8    8  Wojciech Usakiewicz     134   -  379:410    84
  29   10   14  Wojciech Zemło          130   -  266:400    80
  30   12   31  Magdalena Merklejn      120   +  448:335   170
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3729 / 30 partii


  61  Andrzej Gostomski       101 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   21   21  Andrzej Rechowicz       126   -  265:359    76
   2   38   74  Paweł Kokoszka          100   +  440:368   150
   3   21   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  359:407    70
   4   26   63  Małgorzata Sulejewska   100   +  358:331   150
   5   23   31  Magdalena Merklejn      120   -  306:332    70
   6   27   23  Wiktor Stępień          123   -  294:372    73
   7   34   55  Elżbieta Jankowska      105   -  271:360    55
   8   36   76  Joanna Brychcy          100   +  329:234   150
   9   33   72  Magdalena Kortz         100   +  384:360   150
  10   28   57  Tomasz Żbikowski        104   -  284:338    54
  11   31   78  Michał Karwacki         100   +  297:288   150
  12   28   74  Paweł Kokoszka          100   -  294:308    50
  13   28   56  Adam Jurkowski          104   +  340:271   154
  14   24   26  Aleksandra Merklejn     121   +  382:347   171
  15   20   29  Krzysztof Mówka         121   -  266:410    71
  16   23   20  Roman Sulima            126   -  315:324    76
  17   24   47  Katarzyna Żuławska      109   -  299:457    59
  18   25   42  Jerzy Luter             113   +  326:314   163
  19   23   51  Marcin Figiel           107   +  361:311   157
  20   22   24  Katarzyna Stępień       122   -  321:336    72
  21   25   69  Ewa Ciszewska           100   -  320:344    50
  22   27   87  Jarosław Wypart         100   +  333:296   150
  23   24   52  Bogusław Puchalski      106   -  316:422    56
  24   24   48  Roman Figiel            108   +  420:286   158
  25   23   85  Grażyna Puton           100   -  277:322    50
  26   26   79  Maciej Śliwa            100   +  358:323   150
  27   24   20  Roman Sulima            126   +  413:224   176
  28   21   26  Aleksandra Merklejn     121   +  381:319   171
  29   19   75  Ewa Strzelczyk          100   -  288:373    50
  30   21   26  Aleksandra Merklejn     121   -  297:527    71
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3203 / 30 partii


  62  Eligiusz Jankowski      100 Wrocław          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   22   22  Kamil Górka             125   -  344:398    75
   2   25   53  Stanisław Harat         106   +  341:313   156
   3   24   40  Aleksander Puchalski    114   -  373:410    64
   4   27   59  Krystyna Augustyniak    104   +  377:357   154
   5   21   25  Joanna Stępień          122   +  442:408   172
   6   14   52  Bogusław Puchalski      106   -  310:426    56
   7   21    6  Mateusz Żbikowski       135   -  300:429    85
   8   26   60  Joanna Juszczak         101   =  390:390   101
   9   25   67  Paweł Ochot             100   +  332:312   150
  10   18   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  301:386    63
  11   25   30  Zbigniew Wietecki       120   -  364:375    70
  12   29   28  Maciej Gałecki          121   -  295:317    71
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1217 / 12 partii


  63  Małgorzata Sulejewska   100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   23   23  Wiktor Stępień          123   -  311:418    73
   2   28   59  Krystyna Augustyniak    104   +  430:364   154
   3   19   22  Kamil Górka             125   -  319:461    75
   4   26   61  Andrzej Gostomski       101   -  331:358    51
   5   32   43  Robert Kamiński         113   +  378:358   163
   6   28   50  Radosław Sowiński       107   -  274:370    57
   7   33   57  Tomasz Żbikowski        104   -  385:400    54
   8   34   66  Irena Ficak             100   +  361:301   150
   9   30   42  Jerzy Luter             113   +  374:343   163
  10   27   47  Katarzyna Żuławska      109   +  396:374   159
  11   21   54  Stefan Dawidson         105   -  352:353    55
  12   25   71  Arkadiusz Jaworski      100   +  380:340   150
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1304 / 12 partii


  64  Paweł Opyc              100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   24   24  Katarzyna Stępień       122   +  381:360   172
   2   14   71  Arkadiusz Jaworski      100   -  345:429    50
   3   20   66  Irena Ficak             100   +  412:281   150
   4   13   15  Kazio Merklejn          130   -  362:453    80
   5   19   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  502:322   171
   6   11   37  Jerzy Matyasik          117   -  334:398    67
   7   16    1  Tomasz Zwoliński        142   -  311:499    92
   8   23   33  Stanisław Ochot         120   -  261:332    70
   9   29   54  Stefan Dawidson         105   -  257:331    55
  10   32   46  Grzegorz Matysiak       110   +  371:324   160
  11   28   71  Arkadiusz Jaworski      100   -  353:380    50
  12   31   42  Jerzy Luter             113   +  426:324   163
  13   26   44  Piotr Rosół             112   +  377:310   162
  14   28   47  Katarzyna Żuławska      109   +  470:279   159
  15   16   17  Radosław Konca          128   -  326:406    78
  16   20   43  Robert Kamiński         113   -  374:403    63
  17   21   20  Roman Sulima            126   +  396:363   176
  18   19   28  Maciej Gałecki          121   +  402:338   171
  19   18   52  Bogusław Puchalski      106   -  324:397    56
  20   21   56  Adam Jurkowski          104   +  417:255   154
  21   16   21  Andrzej Rechowicz       126   -  241:454    76
  22   20   26  Aleksandra Merklejn     121   -  294:375    71
  23   21   45  Lucyna Korga            110   -  334:510    60
  24   23   69  Ewa Ciszewska           100   +  315:302   150
  25   22   51  Marcin Figiel           107   +  358:302   157
  26   21   59  Krystyna Augustyniak    104   -  340:430    54
  27   22   42  Jerzy Luter             113   -  253:350    63
  28   24   65  Dorota Ziembowicz       100   -  322:416    50
  29   25   47  Katarzyna Żuławska      109   +  395:280   159
  30   24   56  Adam Jurkowski          104   +  368:345   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3293 / 30 partii


  65  Dorota Ziembowicz       100 Gliwice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   25   25  Joanna Stępień          122   -  277:425    72
   2   36   46  Grzegorz Matysiak       110   -  258:377    60
   3   41   73  Tomasz Sulejewski       100   +  394:342   150
   4   34   75  Ewa Strzelczyk          100   +  429:352   150
   5   25   51  Marcin Figiel           107   -  271:372    57
   6   33   76  Joanna Brychcy          100   +  341:317   150
   7   27   79  Maciej Śliwa            100   +  398:304   150
   8   19   41  Wojciech Próchniewicz   113   -  316:354    63
   9   23   47  Katarzyna Żuławska      109   +  389:314   159
  10   19   60  Joanna Juszczak         101   +  491:280   151
  11   13   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  314:496    83
  12   17   31  Magdalena Merklejn      120   -  291:476    70
  13   20   54  Stefan Dawidson         105   +  426:291   155
  14   16   40  Aleksander Puchalski    114   +  461:343   164
  15   12    6  Mateusz Żbikowski       135   -  282:384    85
  16   15   50  Radosław Sowiński       107   -  320:418    57
  17   18   44  Piotr Rosół             112   -  310:391    62
  18   20   52  Bogusław Puchalski      106   -  317:394    56
  19   22   33  Stanisław Ochot         120   -  277:448    70
  20   25   26  Aleksandra Merklejn     121   -  312:353    71
  21   26   59  Krystyna Augustyniak    104   -  352:395    54
  22   28   86  Joanna Kubik            100   -  356:389    50
  23   29   72  Magdalena Kortz         100   +  373:337   150
  24   27   67  Paweł Ochot             100   +  381:281   150
  25   28   70  Renata Rosół            100   +  430:304   150
  26   23   48  Roman Figiel            108   +  428:295   158
  27   23   26  Aleksandra Merklejn     121   -  288:412    71
  28   24   64  Paweł Opyc              100   +  416:322   150
  29   22   42  Jerzy Luter             113   +  318:308   163
  30   20   52  Bogusław Puchalski      106   -  379:415    56
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3187 / 30 partii


  66  Irena Ficak             100 Mielec           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   26   26  Aleksandra Merklejn     121   -  303:331    71
   2   32   76  Joanna Brychcy          100   +  407:273   150
   3   20   64  Paweł Opyc              100   -  281:412    50
   4   31   57  Tomasz Żbikowski        104   -  346:353    54
   5   34   50  Radosław Sowiński       107   -  350:392    57
   6   37   54  Stefan Dawidson         105   -  347:369    55
   7   39   70  Renata Rosół            100   +  381:273   150
   8   34   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  301:361    50
   9   35   43  Robert Kamiński         113   +  328:327   163
  10   33   51  Marcin Figiel           107   -  296:413    57
  11   35   46  Grzegorz Matysiak       110   +  450:360   160
  12   32   51  Marcin Figiel           107   +  432:278   157
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1174 / 12 partii


  67  Paweł Ochot             100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   27   27  Krzysztof Usakiewicz    121   +  368:293   171
   2   16   29  Krzysztof Mówka         121   -  265:365    71
   3   29   56  Adam Jurkowski          104   +  314:258   154
   4   20   39  Leszek Stecuła          115   -  271:454    65
   5   28   82  Andrzej Szepczyński     117   -  278:328    67
   6   32   75  Ewa Strzelczyk          100   -  355:365    50
   7   36   76  Joanna Brychcy          100   +  353:281   150
   8   30   72  Magdalena Kortz         100   +  413:304   150
   9   25   62  Eligiusz Jankowski      100   -  312:332    50
  10   30   77  Sebastian Dudek         100   +  479:265   150
  11   22   31  Magdalena Merklejn      120   -  359:393    70
  12   26   56  Adam Jurkowski          104   +  347:334   154
  13   21   26  Aleksandra Merklejn     121   +  292:287   171
  14   17   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  262:293    70
  15   19   54  Stefan Dawidson         105   -  287:320    55
  16   22   44  Piotr Rosół             112   -  226:351    62
  17   25   74  Paweł Kokoszka          100   +  400:350   150
  18   22   47  Katarzyna Żuławska      109   -  220:424    59
  19   25   24  Katarzyna Stępień       122   -  311:488    72
  20   26   51  Marcin Figiel           107   -  240:464    57
  21   27   42  Jerzy Luter             113   -  341:420    63
  22   22   28  Maciej Gałecki          121   -  234:470    71
  23   30   79  Maciej Śliwa            100   +  306:281   150
  24   27   65  Dorota Ziembowicz       100   -  281:381    50
  25   30   86  Joanna Kubik            100   -  280:362    50
  26            PAUZA
  27   29   81  Aneta Szubiak           100   +  419:393   150
  28   28   79  Maciej Śliwa            100   -  287:369    50
  29   28   74  Paweł Kokoszka          100   -  266:369    50
  30   29   72  Magdalena Kortz         100   -  272:325    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2682 / 29 partii


  68  Jerzy Augustyniak       100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   28   28  Maciej Gałecki          121   -  221:485    71
   2   40   56  Adam Jurkowski          104   -  209:391    54
   3   42   84  Zbigniew Szepczyński    100   -  300:474    50
   4            PAUZA
   5   39   79  Maciej Śliwa            100   -  290:296    50
   6   41   58  Bożena Matysiak         104   -  261:431    54
   7   41   53  Stanisław Harat         106   -  277:430    56
   8   39   85  Grażyna Puton           100   +  350:309   150
   9   38   76  Joanna Brychcy          100   +  308:254   150
  10   36   59  Krystyna Augustyniak    104   -  236:450    54
  11   37   58  Bożena Matysiak         104   -  311:316    54
  12   39   85  Grażyna Puton           100   +  319:292   150
  13   33   77  Sebastian Dudek         100   +  379:282   150
  14   31   46  Grzegorz Matysiak       110   -  275:293    60
  15   31   72  Magdalena Kortz         100   +  368:363   150
  16   29   51  Marcin Figiel           107   -  296:383    57
  17   30   69  Ewa Ciszewska           100   -  306:398    50
  18   31   86  Joanna Kubik            100   +  365:363   150
  19   29   70  Renata Rosół            100   -  319:360    50
  20   31   81  Aneta Szubiak           100   +  383:350   150
  21   29   89  Grażyna Chmielewska     100   -  327:359    50
  22   33   90  Piotr Chmielewski       100   -  301:390    50
  23   32   91  Ewa Zając               100   -  267:336    50
  24   33   92  Zygmunt Skwarek         100   +  281:267   150
  25   29   74  Paweł Kokoszka          100   -  292:415    50
  26   28   20  Roman Sulima            126   -  279:445    76
  27   30   77  Sebastian Dudek         100   -  260:358    50
  28   30   77  Sebastian Dudek         100   -  297:365    50
  29   31   92  Zygmunt Skwarek         100   +  321:297   150
  30   30   89  Grażyna Chmielewska     100   -  327:374    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2436 / 29 partii


  69  Ewa Ciszewska           100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   29   29  Krzysztof Mówka         121   -  299:371    71
   2   33   43  Robert Kamiński         113   +  400:314   163
   3   22   48  Roman Figiel            108   -  393:403    58
   4   25    6  Mateusz Żbikowski       135   +  498:289   185
   5   15   45  Lucyna Korga            110   -  383:451    60
   6   22   30  Zbigniew Wietecki       120   -  351:381    70
   7   28   81  Aneta Szubiak           100   +  373:279   150
   8   21    2  Dariusz Banaszek        141   -  359:474    91
   9   27   28  Maciej Gałecki          121   -  257:333    71
  10   31   42  Jerzy Luter             113   -  263:388    63
  11   34   43  Robert Kamiński         113   -  400:401    63
  12   36   46  Grzegorz Matysiak       110   -  400:417    60
  13   34   86  Joanna Kubik            100   -  271:327    50
  14   34   85  Grażyna Puton           100   -  274:370    50
  15   34   76  Joanna Brychcy          100   +  377:285   150
  16   32   88  Jarosław Karwacki       100   +  345:314   150
  17   30   68  Jerzy Augustyniak       100   +  398:306   150
  18   28   59  Krystyna Augustyniak    104   -  383:409    54
  19   30   77  Sebastian Dudek         100   +  425:277   150
  20   27   87  Jarosław Wypart         100   +  448:324   150
  21   25   61  Andrzej Gostomski       101   +  344:320   151
  22   23   24  Katarzyna Stępień       122   -  341:401    72
  23   25   56  Adam Jurkowski          104   +  368:302   154
  24   23   64  Paweł Opyc              100   -  302:315    50
  25   25   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  460:306   170
  26   22   26  Aleksandra Merklejn     121   +  375:365   171
  27   20   45  Lucyna Korga            110   -  256:428    60
  28   22   59  Krystyna Augustyniak    104   +  390:282   154
  29   21   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  438:255   170
  30   18    2  Dariusz Banaszek        141   -  376:442    91
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3252 / 30 partii


  70  Renata Rosół            100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   30   30  Zbigniew Wietecki       120   -  331:337    70
   2   27   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  348:376    70
   3   34   50  Radosław Sowiński       107   -  358:360    57
   4   37   82  Andrzej Szepczyński     117   -  323:416    67
   5   40   58  Bożena Matysiak         104   +  367:285   154
   6   36   60  Joanna Juszczak         101   -  251:404    51
   7   39   66  Irena Ficak             100   -  273:381    50
   8   38   73  Tomasz Sulejewski       100   +  370:299   150
   9   37   74  Paweł Kokoszka          100   -  313:387    50
  10   37   43  Robert Kamiński         113   -  321:380    63
  11   38   76  Joanna Brychcy          100   +  358:266   150
  12   37   72  Magdalena Kortz         100   +  395:304   150
  13   31   51  Marcin Figiel           107   -  238:350    57
  14   32   79  Maciej Śliwa            100   +  365:303   150
  15   29   47  Katarzyna Żuławska      109   -  272:294    59
  16   30   59  Krystyna Augustyniak    104   -  296:407    54
  17   31   86  Joanna Kubik            100   +  344:299   150
  18   29   26  Aleksandra Merklejn     121   -  293:398    71
  19   29   68  Jerzy Augustyniak       100   +  360:319   150
  20            PAUZA
  21   28   87  Jarosław Wypart         100   -  322:324    50
  22   30   81  Aneta Szubiak           100   +  355:345   150
  23   28   85  Grażyna Puton           100   -  287:361    50
  24   30   77  Sebastian Dudek         100   +  368:305   150
  25   28   65  Dorota Ziembowicz       100   -  304:430    50
  26   30   92  Zygmunt Skwarek         100   -  266:371    50
  27   27   74  Paweł Kokoszka          100   +  428:311   150
  28   27   74  Paweł Kokoszka          100   +  320:280   150
  29   26   79  Maciej Śliwa            100   -  234:377    50
  30   27   74  Paweł Kokoszka          100   +  336:312   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2773 / 29 partii


  71  Arkadiusz Jaworski      100 Tychy            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   31   31  Magdalena Merklejn      120   +  376:344   170
   2   14   64  Paweł Opyc              100   +  429:345   150
   3    6    5  Marcin Mroziuk          137   -  392:438    87
   4    9   25  Joanna Stępień          122   +  403:252   172
   5    7   15  Kazio Merklejn          130   -  352:485    80
   6   12    9  Mariusz Orzeł           133   -  355:361    83
   7   18   44  Piotr Rosół             112   -  344:360    62
   8   22   28  Maciej Gałecki          121   +  357:313   171
   9   18   33  Stanisław Ochot         120   -  233:453    70
  10   24   52  Bogusław Puchalski      106   -  281:397    56
  11   28   64  Paweł Opyc              100   +  380:353   150
  12   25   63  Małgorzata Sulejewska   100   -  340:380    50
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1301 / 12 partii


  72  Magdalena Kortz         100 Szczecin         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   32   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  355:328   170
   2   18   13  Małgorzata Kania        131   -  337:516    81
   3   23   11  Karol Wyrębkiewicz      133   -  263:402    83
   4   32   55  Elżbieta Jankowska      105   +  327:267   155
   5   27   57  Tomasz Żbikowski        104   +  366:311   154
   6   20   82  Andrzej Szepczyński     117   -  271:408    67
   7   26   75  Ewa Strzelczyk          100   -  316:336    50
   8   30   67  Paweł Ochot             100   -  304:413    50
   9   33   61  Andrzej Gostomski       101   -  360:384    51
  10   34   78  Michał Karwacki         100   -  343:351    50
  11   36   79  Maciej Śliwa            100   -  203:336    50
  12   37   70  Renata Rosół            100   -  304:395    50
  13   35   88  Jarosław Karwacki       100   +  341:281   150
  14            PAUZA
  15   31   68  Jerzy Augustyniak       100   -  363:368    50
  16   31   86  Joanna Kubik            100   +  338:319   150
  17   29   81  Aneta Szubiak           100   +  319:315   150
  18   27   87  Jarosław Wypart         100   -  294:382    50
  19   28   26  Aleksandra Merklejn     121   -  254:415    71
  20   30   85  Grażyna Puton           100   -  337:396    50
  21   33   77  Sebastian Dudek         100   +  385:313   150
  22   31   76  Joanna Brychcy          100   +  334:249   150
  23   29   65  Dorota Ziembowicz       100   -  337:373    50
  24   31   89  Grażyna Chmielewska     100   -  280:380    50
  25   31   92  Zygmunt Skwarek         100   -  288:344    50
  26   32   90  Piotr Chmielewski       100   +  346:342   150
  27   28   79  Maciej Śliwa            100   -  309:358    50
  28   29   81  Aneta Szubiak           100   =  373:373   100
  29   29   77  Sebastian Dudek         100   -  256:320    50
  30   29   67  Paweł Ochot             100   +  325:272   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2632 / 29 partii


  73  Tomasz Sulejewski       100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   33   33  Stanisław Ochot         120   -  219:453    70
   2   41   83  Tomasz Szepczyński      100   -  296:348    50
   3   41   65  Dorota Ziembowicz       100   -  342:394    50
   4   40   77  Sebastian Dudek         100   +  343:278   150
   5   37   47  Katarzyna Żuławska      109   -  293:467    59
   6   39   74  Paweł Kokoszka          100   -  264:366    50
   7   40   78  Michał Karwacki         100   -  286:296    50
   8   38   70  Renata Rosół            100   -  299:370    50
   9            PAUZA
  10   38   87  Jarosław Wypart         100   -  304:325    50
  11   40   87  Jarosław Wypart         100   -  233:516    50
  12   40   88  Jarosław Karwacki       100   -  224:359    50
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   679 / 11 partii


  74  Paweł Kokoszka          100 Kłomnice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   34   34  Rafał Matczak           118   -  257:468    68
   2   38   61  Andrzej Gostomski       101   -  368:440    51
   3   37   12  Dariusz Puton           131   -  230:464    81
   4   41   76  Joanna Brychcy          100   -  273:342    50
   5   41   53  Stanisław Harat         106   +  385:304   156
   6   39   73  Tomasz Sulejewski       100   +  366:264   150
   7   35   47  Katarzyna Żuławska      109   -  283:402    59
   8   37   43  Robert Kamiński         113   -  288:428    63
   9   37   70  Renata Rosół            100   +  387:313   150
  10   35   79  Maciej Śliwa            100   +  356:349   150
  11   32   81  Aneta Szubiak           100   +  320:301   150
  12   28   61  Andrzej Gostomski       101   +  308:294   151
  13   22   75  Ewa Strzelczyk          100   -  337:392    50
  14   25   20  Roman Sulima            126   -  270:424    76
  15   26   87  Jarosław Wypart         100   +  336:285   150
  16   24   24  Katarzyna Stępień       122   -  258:416    72
  17   25   67  Paweł Ochot             100   -  350:400    50
  18   26   51  Marcin Figiel           107   -  313:387    57
  19   27   42  Jerzy Luter             113   -  301:387    63
  20   28   59  Krystyna Augustyniak    104   -  304:346    54
  21            PAUZA
  22   32   89  Grażyna Chmielewska     100   -  289:413    50
  23   31   90  Piotr Chmielewski       100   +  375:295   150
  24   29   86  Joanna Kubik            100   +  333:318   150
  25   29   68  Jerzy Augustyniak       100   +  415:292   150
  26   27   91  Ewa Zając               100   -  329:390    50
  27   27   70  Renata Rosół            100   -  311:428    50
  28   27   70  Renata Rosół            100   -  280:320    50
  29   28   67  Paweł Ochot             100   +  369:266   150
  30   27   70  Renata Rosół            100   -  312:336    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2701 / 29 partii


  75  Ewa Strzelczyk          100 Warszawa         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   35   35  Sergiusz Puchalski      118   -  283:400    68
   2   35   49  Marek Dudkiewicz        108   -  300:367    58
   3   39   77  Sebastian Dudek         100   +  328:312   150
   4   34   65  Dorota Ziembowicz       100   -  352:429    50
   5   35   42  Jerzy Luter             113   +  367:301   163
   6   32   67  Paweł Ochot             100   +  365:355   150
   7   26   72  Magdalena Kortz         100   +  336:316   150
   8   20   30  Zbigniew Wietecki       120   -  330:403    70
   9   24   60  Joanna Juszczak         101   -  273:427    51
  10   29   81  Aneta Szubiak           100   +  371:318   150
  11   24   60  Joanna Juszczak         101   -  326:423    51
  12   27   57  Tomasz Żbikowski        104   +  352:314   154
  13   22   74  Paweł Kokoszka          100   +  392:337   150
  14   18   29  Krzysztof Mówka         121   +  333:329   171
  15   14   41  Wojciech Próchniewicz   113   +  331:302   163
  16   12   25  Joanna Stępień          122   -  288:455    72
  17   14   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  367:302   170
  18   11    2  Dariusz Banaszek        141   -  332:400    91
  19   14   21  Andrzej Rechowicz       126   +  358:355   176
  20   10   23  Wiktor Stępień          123   -  282:473    73
  21   14   14  Wojciech Zemło          130   -  310:359    80
  22   17   47  Katarzyna Żuławska      109   +  392:336   159
  23   15   17  Radosław Konca          128   +  396:271   178
  24   10   18  Stanisław Rydzik        128   =  372:372   128
  25    3   16  Mariusz Wrześniewski    129   -  335:418    79
  26   10    5  Marcin Mroziuk          137   -  295:408    87
  27   14   31  Magdalena Merklejn      120   -  298:412    70
  28   17   28  Maciej Gałecki          121   -  295:419    71
  29   19   61  Andrzej Gostomski       101   +  373:288   151
  30   16   29  Krzysztof Mówka         121   +  333:331   171
                                                 --------------
                                                  SUMA =  3505 / 30 partii


  76  Joanna Brychcy          100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   36   36  Krzysztof Pypno         117   -  302:430    67
   2   32   66  Irena Ficak             100   -  273:407    50
   3   40   79  Maciej Śliwa            100   -  220:292    50
   4   41   74  Paweł Kokoszka          100   +  342:273   150
   5   38   84  Zbigniew Szepczyński    100   +  318:314   150
   6   33   65  Dorota Ziembowicz       100   -  317:341    50
   7   36   67  Paweł Ochot             100   -  281:353    50
   8   36   61  Andrzej Gostomski       101   -  234:329    51
   9   38   68  Jerzy Augustyniak       100   -  254:308    50
  10   39   86  Joanna Kubik            100   -  289:330    50
  11   38   70  Renata Rosół            100   -  266:358    50
  12            PAUZA
  13   36   85  Grażyna Puton           100   -  290:337    50
  14   35   88  Jarosław Karwacki       100   -  277:295    50
  15   34   69  Ewa Ciszewska           100   -  285:377    50
  16   33   77  Sebastian Dudek         100   +  297:281   150
  17   34   89  Grażyna Chmielewska     100   -  225:365    50
  18   34   92  Zygmunt Skwarek         100   -  214:414    50
  19   34   90  Piotr Chmielewski       100   -  286:367    50
  20   34   91  Ewa Zając               100   -  211:335    50
  21   34   81  Aneta Szubiak           100   -  303:317    50
  22   31   72  Magdalena Kortz         100   -  249:334    50
  23   27   87  Jarosław Wypart         100   -  275:407    50
  24   28   56  Adam Jurkowski          104   -  247:314    54
  25   27   48  Roman Figiel            108   -  307:431    58
  26   29   32  Mariola Osajda-Matczak  120   -  215:396    70
  27            PAUZA
  28   32   92  Zygmunt Skwarek         100   -  288:290    50
  29            PAUZA
  30   32   90  Piotr Chmielewski       100   -  264:383    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1700 / 27 partii


  77  Sebastian Dudek         100 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   37   37  Jerzy Matyasik          117   -  251:439    67
   2   39   48  Roman Figiel            108   -  355:437    58
   3   39   75  Ewa Strzelczyk          100   -  312:328    50
   4   40   73  Tomasz Sulejewski       100   -  278:343    50
   5            PAUZA
   6   40   84  Zbigniew Szepczyński    100   +  359:332   150
   7   37   83  Tomasz Szepczyński      100   +  298:269   150
   8   32   25  Joanna Stępień          122   -  354:434    72
   9   34   59  Krystyna Augustyniak    104   +  426:317   154
  10   30   67  Paweł Ochot             100   -  265:479    50
  11   33   59  Krystyna Augustyniak    104   -  394:409    54
  12   35   58  Bożena Matysiak         104   -  333:443    54
  13   33   68  Jerzy Augustyniak       100   -  282:379    50
  14   33   86  Joanna Kubik            100   -  290:416    50
  15   33   85  Grażyna Puton           100   +  350:330   150
  16   33   76  Joanna Brychcy          100   -  281:297    50
  17   33   56  Adam Jurkowski          104   -  339:346    54
  18   32   79  Maciej Śliwa            100   +  441:326   150
  19   30   69  Ewa Ciszewska           100   -  277:425    50
  20   33   90  Piotr Chmielewski       100   -  343:361    50
  21   33   72  Magdalena Kortz         100   -  313:385    50
  22   29   92  Zygmunt Skwarek         100   +  348:310   150
  23   34   89  Grażyna Chmielewska     100   +  380:324   150
  24   30   70  Renata Rosół            100   -  305:368    50
  25   33   91  Ewa Zając               100   -  301:339    50
  26   31   81  Aneta Szubiak           100   -  315:351    50
  27   30   68  Jerzy Augustyniak       100   +  358:260   150
  28   30   68  Jerzy Augustyniak       100   +  365:297   150
  29   29   72  Magdalena Kortz         100   +  320:256   150
  30   28   20  Roman Sulima            126   -  310:335    76
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2539 / 29 partii


  78  Michał Karwacki         100 Dąbrowa Górnicza 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   38   38  Andrzej Szmidtke        115   -  334:385    65
   2   26   45  Lucyna Korga            110   -  279:439    60
   3   38   43  Robert Kamiński         113   -  309:404    63
   4   39   53  Stanisław Harat         106   +  334:314   156
   5   36   55  Elżbieta Jankowska      105   -  302:449    55
   6   38   42  Jerzy Luter             113   -  263:481    63
   7   40   73  Tomasz Sulejewski       100   +  296:286   150
   8   41   88  Jarosław Karwacki       100   -  388:401    50
   9   36   58  Bożena Matysiak         104   +  400:286   154
  10   34   72  Magdalena Kortz         100   +  351:343   150
  11   31   61  Andrzej Gostomski       101   -  288:297    51
  12   33   47  Katarzyna Żuławska      109   -  220:435    59
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1076 / 12 partii


  79  Maciej Śliwa            100 Zabrze           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   39   39  Leszek Stecuła          115   -  266:336    65
   2   37   47  Katarzyna Żuławska      109   -  280:337    59
   3   40   76  Joanna Brychcy          100   +  292:220   150
   4   35   56  Adam Jurkowski          104   -  267:486    54
   5   39   68  Jerzy Augustyniak       100   +  296:290   150
   6   34   83  Tomasz Szepczyński      100   +  405:341   150
   7   27   65  Dorota Ziembowicz       100   -  304:398    50
   8   31   81  Aneta Szubiak           100   -  325:342    50
   9   32   55  Elżbieta Jankowska      105   -  291:400    55
  10   35   74  Paweł Kokoszka          100   -  349:356    50
  11   36   72  Magdalena Kortz         100   +  336:203   150
  12   34   81  Aneta Szubiak           100   -  290:394    50
  13   32   87  Jarosław Wypart         100   -  332:339    50
  14   32   70  Renata Rosół            100   -  303:365    50
  15   32   88  Jarosław Karwacki       100   -  323:371    50
  16   34   85  Grażyna Puton           100   +  337:236   150
  17   32   36  Krzysztof Pypno         117   -  273:380    67
  18   32   77  Sebastian Dudek         100   -  326:441    50
  19            PAUZA
  20   32   86  Joanna Kubik            100   -  311:392    50
  21   31   92  Zygmunt Skwarek         100   +  314:304   150
  22   34   91  Ewa Zając               100   +  331:274   150
  23   30   67  Paweł Ochot             100   -  281:306    50
  24   32   90  Piotr Chmielewski       100   +  391:200   150
  25   32   89  Grażyna Chmielewska     100   +  368:310   150
  26   26   61  Andrzej Gostomski       101   -  323:358    51
  27   28   72  Magdalena Kortz         100   +  358:309   150
  28   28   67  Paweł Ochot             100   +  369:287   150
  29   26   70  Renata Rosół            100   +  377:234   150
  30   25   59  Krystyna Augustyniak    104   +  402:350   154
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2805 / 29 partii


  80  Łukasz Homa             100 Bielsko Biała    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1   40   40  Aleksander Puchalski    114   -  307:365    64
   2   30   12  Dariusz Puton           131   +  370:321   181
   3   25   55  Elżbieta Jankowska      105   +  374:299   155
   4   18   26  Aleksandra Merklejn     121   +  407:324   171
   5   11   13  Małgorzata Kania        131   -  301:396    81
   6   17   49  Marek Dudkiewicz        108   +  349:327   158
   7   12   38  Andrzej Szmidtke        115   +  431:358   165
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   975 /  7 partii


  81  Aneta Szubiak           100 Łódź             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   21   58  Bożena Matysiak         104   +  398:283   154
   3   11   20  Roman Sulima            126   -  325:414    76
   4   21    4  Mariusz Skrobosz        138   -  417:560    88
   5   29   83  Tomasz Szepczyński      100   +  368:304   150
   6   21   29  Krzysztof Mówka         121   -  294:393    71
   7   28   69  Ewa Ciszewska           100   -  279:373    50
   8   31   79  Maciej Śliwa            100   +  342:325   150
   9   26   25  Joanna Stępień          122   -  386:455    72
  10   29   75  Ewa Strzelczyk          100   -  318:371    50
  11   32   74  Paweł Kokoszka          100   -  301:320    50
  12   34   79  Maciej Śliwa            100   +  394:290   150
  13   29   59  Krystyna Augustyniak    104   -  317:417    54
  14   30   56  Adam Jurkowski          104   -  291:413    54
  15   30   86  Joanna Kubik            100   +  365:290   150
  16   28   87  Jarosław Wypart         100   -  281:381    50
  17   29   72  Magdalena Kortz         100   -  315:319    50
  18   30   36  Krzysztof Pypno         117   -  309:380    67
  19   31   85  Grażyna Puton           100   -  287:317    50
  20   31   68  Jerzy Augustyniak       100   -  350:383    50
  21   34   76  Joanna Brychcy          100   +  317:303   150
  22   30   70  Renata Rosół            100   -  345:355    50
  23   33   92  Zygmunt Skwarek         100   -  286:306    50
  24   34   91  Ewa Zając               100   -  348:373    50
  25   34   90  Piotr Chmielewski       100   +  334:300   150
  26   31   77  Sebastian Dudek         100   +  351:315   150
  27   29   67  Paweł Ochot             100   -  393:419    50
  28   29   72  Magdalena Kortz         100   =  373:373   100
  29   30   89  Grażyna Chmielewska     100   -  295:329    50
  30   31   92  Zygmunt Skwarek         100   +  382:288   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2536 / 29 partii


  82  Andrzej Szepczyński     117 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   42   84  Zbigniew Szepczyński    100   +  386:306   150
   3   31    4  Mariusz Skrobosz        138   -  350:448    88
   4   37   70  Renata Rosół            100   +  416:323   150
   5   28   67  Paweł Ochot             100   +  328:278   150
   6   20   72  Magdalena Kortz         100   +  408:271   150
   7   14   29  Krzysztof Mówka         121   -  320:388    71
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   759 /  6 partii


  83  Tomasz Szepczyński      100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   41   73  Tomasz Sulejewski       100   +  348:296   150
   3   32   24  Katarzyna Stępień       122   -  248:400    72
   4   36   84  Zbigniew Szepczyński    100   +  263:259   150
   5   29   81  Aneta Szubiak           100   -  304:368    50
   6   34   79  Maciej Śliwa            100   -  341:405    50
   7   37   77  Sebastian Dudek         100   -  269:298    50
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   522 /  6 partii


  84  Zbigniew Szepczyński    100 Kraków           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   42   82  Andrzej Szepczyński     117   -  306:386    67
   3   42   68  Jerzy Augustyniak       100   +  474:300   150
   4   36   83  Tomasz Szepczyński      100   -  259:263    50
   5   38   76  Joanna Brychcy          100   -  314:318    50
   6   40   77  Sebastian Dudek         100   -  332:359    50
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   367 /  5 partii


  85  Grażyna Puton           100 Ruda Śląska      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   39   68  Jerzy Augustyniak       100   -  309:350    50
   9   39   87  Jarosław Wypart         100   -  322:367    50
  10   40   88  Jarosław Karwacki       100   +  385:351   150
  11            PAUZA
  12   39   68  Jerzy Augustyniak       100   -  292:319    50
  13   36   76  Joanna Brychcy          100   +  337:290   150
  14   34   69  Ewa Ciszewska           100   +  370:274   150
  15   33   77  Sebastian Dudek         100   -  330:350    50
  16   34   79  Maciej Śliwa            100   -  236:337    50
  17   35   91  Ewa Zając               100   +  371:368   150
  18   33   89  Grażyna Chmielewska     100   +  392:348   150
  19   31   81  Aneta Szubiak           100   +  317:287   150
  20   30   72  Magdalena Kortz         100   +  396:337   150
  21   30   90  Piotr Chmielewski       100   +  329:322   150
  22   26   51  Marcin Figiel           107   -  333:364    57
  23   28   70  Renata Rosół            100   +  361:287   150
  24   26   32  Mariola Osajda-Matczak  120   +  387:376   170
  25   23   61  Andrzej Gostomski       101   +  322:277   151
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1978 / 17 partii


  86  Joanna Kubik            100 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   40   87  Jarosław Wypart         100   +  445:265   150
   9   40   88  Jarosław Karwacki       100   -  250:284    50
  10   39   76  Joanna Brychcy          100   +  330:289   150
  11   39   88  Jarosław Karwacki       100   +  378:266   150
  12   38   87  Jarosław Wypart         100   -  259:328    50
  13   34   69  Ewa Ciszewska           100   +  327:271   150
  14   33   77  Sebastian Dudek         100   +  416:290   150
  15   30   81  Aneta Szubiak           100   -  290:365    50
  16   31   72  Magdalena Kortz         100   -  319:338    50
  17   31   70  Renata Rosół            100   -  299:344    50
  18   31   68  Jerzy Augustyniak       100   -  363:365    50
  19   33   92  Zygmunt Skwarek         100   +  405:341   150
  20   32   79  Maciej Śliwa            100   +  392:311   150
  21   32   91  Ewa Zając               100   +  398:253   150
  22   28   65  Dorota Ziembowicz       100   +  389:356   150
  23   26   59  Krystyna Augustyniak    104   -  283:403    54
  24   29   74  Paweł Kokoszka          100   -  318:333    50
  25   30   67  Paweł Ochot             100   +  362:280   150
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1904 / 18 partii


  87  Jarosław Wypart         100 Częstochowa      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   40   86  Joanna Kubik            100   -  265:445    50
   9   39   85  Grażyna Puton           100   +  367:322   150
  10   38   73  Tomasz Sulejewski       100   +  325:304   150
  11   40   73  Tomasz Sulejewski       100   +  516:233   150
  12   38   86  Joanna Kubik            100   +  328:259   150
  13   32   79  Maciej Śliwa            100   +  339:332   150
  14   29   51  Marcin Figiel           107   +  341:337   157
  15   26   74  Paweł Kokoszka          100   -  285:336    50
  16   28   81  Aneta Szubiak           100   +  381:281   150
  17   26   45  Lucyna Korga            110   -  270:366    60
  18   27   72  Magdalena Kortz         100   +  382:294   150
  19   24   56  Adam Jurkowski          104   -  245:364    54
  20   27   69  Ewa Ciszewska           100   -  324:448    50
  21   28   70  Renata Rosół            100   +  324:322   150
  22   27   61  Andrzej Gostomski       101   -  296:333    51
  23   27   76  Joanna Brychcy          100   +  407:275   150
  24   25   59  Krystyna Augustyniak    104   -  327:511    54
  25   24   20  Roman Sulima            126   +  337:321   176
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  2052 / 18 partii


  88  Jarosław Karwacki       100 Dąbrowa Górnicza 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8   41   78  Michał Karwacki         100   +  401:388   150
   9   40   86  Joanna Kubik            100   +  284:250   150
  10   40   85  Grażyna Puton           100   -  351:385    50
  11   39   86  Joanna Kubik            100   -  266:378    50
  12   40   73  Tomasz Sulejewski       100   +  359:224   150
  13   35   72  Magdalena Kortz         100   -  281:341    50
  14   35   76  Joanna Brychcy          100   +  295:277   150
  15   32   79  Maciej Śliwa            100   +  371:323   150
  16   32   69  Ewa Ciszewska           100   -  314:345    50
  17            PAUZA
  18            PAUZA
  19            PAUZA
  20            PAUZA
  21            PAUZA
  22            PAUZA
  23            PAUZA
  24            PAUZA
  25            PAUZA
  26            PAUZA
  27            PAUZA
  28            PAUZA
  29            PAUZA
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =   950 /  9 partii


  89  Grażyna Chmielewska     100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   34   76  Joanna Brychcy          100   +  365:225   150
  18   33   85  Grażyna Puton           100   -  348:392    50
  19   32   91  Ewa Zając               100   +  309:258   150
  20   29   92  Zygmunt Skwarek         100   +  369:310   150
  21   29   68  Jerzy Augustyniak       100   +  359:327   150
  22   32   74  Paweł Kokoszka          100   +  413:289   150
  23   34   77  Sebastian Dudek         100   -  324:380    50
  24   31   72  Magdalena Kortz         100   +  380:280   150
  25   32   79  Maciej Śliwa            100   -  310:368    50
  26   25   56  Adam Jurkowski          104   +  386:290   154
  27   31   91  Ewa Zając               100   +  374:265   150
  28   31   91  Ewa Zając               100   +  435:297   150
  29   30   81  Aneta Szubiak           100   +  329:295   150
  30   30   68  Jerzy Augustyniak       100   +  374:327   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1804 / 14 partii


  90  Piotr Chmielewski       100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   23   92  Zygmunt Skwarek         100   +  340:321   150
  18   35   91  Ewa Zając               100   -  283:317    50
  19   34   76  Joanna Brychcy          100   +  367:286   150
  20   33   77  Sebastian Dudek         100   +  361:343   150
  21   30   85  Grażyna Puton           100   -  322:329    50
  22   33   68  Jerzy Augustyniak       100   +  390:301   150
  23   31   74  Paweł Kokoszka          100   -  295:375    50
  24   32   79  Maciej Śliwa            100   -  200:391    50
  25   34   81  Aneta Szubiak           100   -  300:334    50
  26   32   72  Magdalena Kortz         100   -  342:346    50
  27   32   92  Zygmunt Skwarek         100   -  268:356    50
  28            PAUZA
  29   32   91  Ewa Zając               100   +  379:301   150
  30   32   76  Joanna Brychcy          100   +  383:264   150
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1250 / 13 partii


  91  Ewa Zając               100 Mrągowo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   35   85  Grażyna Puton           100   -  368:371    50
  18   35   90  Piotr Chmielewski       100   +  317:283   150
  19   32   89  Grażyna Chmielewska     100   -  258:309    50
  20   34   76  Joanna Brychcy          100   +  335:211   150
  21   32   86  Joanna Kubik            100   -  253:398    50
  22   34   79  Maciej Śliwa            100   -  274:331    50
  23   32   68  Jerzy Augustyniak       100   +  336:267   150
  24   34   81  Aneta Szubiak           100   +  373:348   150
  25   33   77  Sebastian Dudek         100   +  339:301   150
  26   27   74  Paweł Kokoszka          100   +  390:329   150
  27   31   89  Grażyna Chmielewska     100   -  265:374    50
  28   31   89  Grażyna Chmielewska     100   -  297:435    50
  29   32   90  Piotr Chmielewski       100   -  301:379    50
  30            PAUZA
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1250 / 13 partii


  92  Zygmunt Skwarek         100 Katowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK              RNK       WYNIK   SKALP
---------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
  13            PAUZA
  14            PAUZA
  15            PAUZA
  16            PAUZA
  17   23   90  Piotr Chmielewski       100   -  321:340    50
  18   34   76  Joanna Brychcy          100   +  414:214   150
  19   33   86  Joanna Kubik            100   -  341:405    50
  20   29   89  Grażyna Chmielewska     100   -  310:369    50
  21   31   79  Maciej Śliwa            100   -  304:314    50
  22   29   77  Sebastian Dudek         100   -  310:348    50
  23   33   81  Aneta Szubiak           100   +  306:286   150
  24   33   68  Jerzy Augustyniak       100   -  267:281    50
  25   31   72  Magdalena Kortz         100   +  344:288   150
  26   30   70  Renata Rosół            100   +  371:266   150
  27   32   90  Piotr Chmielewski       100   +  356:268   150
  28   32   76  Joanna Brychcy          100   +  290:288   150
  29   31   68  Jerzy Augustyniak       100   -  297:321    50
  30   31   81  Aneta Szubiak           100   -  288:382    50
                                                 --------------
                                                  SUMA =  1300 / 14 partii


                                                                             

RANKING Z DNIA 2002/08/24

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           145 (144.59)   8386 / 58
  2  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  3  Tomasz Zwoliński         Warszawa           142 (142.41)  28055 / 197
  4  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  5  Mariusz Skrobosz         Warszawa           138 (137.55)  27509 / 200
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           137 (137.35)  27195 / 198
  7  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.32)  26502 / 193
  8  Maciej Czupryniak        Milanówek          136 (136.27)  26437 / 194
  9  Mateusz Żbikowski        Warszawa           135 (135.36)  26530 / 196
 10  Szymon Fidziński         Warszawa           134 (134.36)  25528 / 190
 11  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (134.13)  26557 / 198
 12  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               133 (133.22)  26511 / 199
 13  Szymon Zaleski           Poznań             133 (133.10)  10515 / 79
 14  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           133 (132.88)  25380 / 191
 15  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 16  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.86)  16878 / 128
 17  Kazio Merklejn           Szczecin           130 (130.14)  24987 / 192
 18  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   130 (130.10)  16002 / 123
 19  Małgorzata Kania         Milanówek          130 (130.01)  25742 / 198
 20  Jacek Pietruszka         Kraków             129 (129.17)  12400 / 96
 21  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.07)  19489 / 151
 22  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 23  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           129 (128.50)  17604 / 137
 24  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    128 (128.08)  15498 / 121
 25  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.55)   9439 / 74
 26  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (126.48)  24791 / 196
 28  Radosław Konca           Warszawa           126 (126.08)  25216 / 200
 29  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 30  Andrzej Rechowicz        Katowice           124 (123.59)  24594 / 199
 31  Krzysztof Bukowski       Warszawa           123 (122.80)  18297 / 149
 32  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 33  Wiktor Stępień           Katowice           122 (122.38)  23864 / 195
 34  Andrzej Lożyński         Piastów            122 (122.34)   5750 / 47
 35  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 36  Mariusz Kubicki          Inowrocław         122 (121.99)  22813 / 187
 37  Stanisław Gasik          Warszawa           122 (121.91)  19627 / 161
 38  Magdalena Merklejn       Szczecin           122 (121.65)  23600 / 194
 39  Maciej Grabowski         Warszawa           122 (121.63)  24083 / 198
 40  Katarzyna Stępień        Katowice           122 (121.57)  14831 / 122
     Andrzej Słapiński        Warszawa           122 (121.57)  13981 / 115
 42  Marcin Kozyra            Warszawa           122 (121.51)   5711 / 47
 43  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           121 (121.30)  24138 / 199
 44  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 45  Maciej Gałecki           Łódź               121 (120.70)  23898 / 198
 46  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    121 (120.66)  23529 / 195
 47  Marek Roszak             Poznań             120 (120.27)  20446 / 170
 48  Aleksandra Merklejn      Szczecin           120 (120.20)  23078 / 192
 49  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     120 (119.92)  14031 / 117
 50  Joanna Stępień           Katowice           120 (119.89)  23977 / 200
 51  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.86)  20377 / 170
 52  Stanisław Ochot          Katowice           120 (119.78)  12936 / 108
 53  Anna Kowalska            Bielsko Biała      119 (119.37)  15160 / 127
 54  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 55  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     118 (118.40)  10538 / 89
 56  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 57  Andrzej Oleksiak         Ostróda            118 (118.05)  15937 / 135
 58  Roman Sulima             Warszawa           118 (118.03)   8262 / 70
 59  Rafał Matczak            Pruszków           118 (117.88)  15324 / 130
 60  Krzysztof Mówka          Toruń              118 (117.83)  10369 / 88
 61  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.66)  23180 / 197
 62  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 63  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 64  Robert Kamiński          Wysokie Maz.       117 (117.36)   9037 / 77
 65  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     117 (117.19)   6914 / 59
 66  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
     Jerzy Matyasik           Kraków             117 (117.10)  19790 / 169
 68  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           117 (116.84)  14371 / 123
 69  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 70  Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 71  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           116 (115.57)  10286 / 89
 72  Aleksander Puchalski     Włocławek          115 (115.49)  13166 / 114
 73  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 74  Beata Madej              Lublin             115 (115.01)  22656 / 197
 75  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.93)  13906 / 121
 76  Leszek Stecuła           Bytom              115 (114.87)   8960 / 78
 77  Adam Weremczuk           Łódź               115 (114.83)   7579 / 66
 78  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (114.38)   5147 / 45
 79  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 80  Halina Roszak            Poznań             114 (113.95)  17548 / 154
 81  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.86)  14233 / 125
 82  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           113 (113.02)  21247 / 188
     Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 84  Filip Warzecha           Gdynia             113 (112.82)  12297 / 109
 85  Kamil Klinkosz           Rumia              113 (112.77)  16352 / 145
 86  Piotr Jachimowicz        Warszawa           113 (112.60)   7882 / 70
 87  Paweł Majewski           Warszawa           112 (112.37)   3933 / 35
 88  Jerzy Luter              Bytom              112 (111.73)  21900 / 196
 89  Walenty Siemaszko        Lipiany            112 (111.69)  10834 / 97
 90  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (111.06)  15992 / 144
 91  Lucyna Korga             Zabrze             111 (110.68)  21472 / 194
 92  Jarosław Sobczak         Warszawa           111 (110.63)   4425 / 40
     Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
 94  Radosław Sowiński        Warszawa           110 (110.24)  14441 / 131
 95  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
 96  Kazimierz Merklejn       Szczecin           110 (109.89)  13407 / 122
 97  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
 98  Filip Klar               Mielec             109 (108.97)  11769 / 108
 99  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
100  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
101  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   109 (108.51)   3798 / 35
102  Jarosław Puchalski       Łódź               108 (108.40)  10406 / 96
103  Marek Dudkiewicz         Milanówek          108 (108.33)  21341 / 197
104  Ewa Strzelczyk           Warszawa           108 (108.25)   4330 / 40
105  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
106  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
107  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
108  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
109  Arkadiusz Jaworski       Tychy              108 (107.93)   4425 / 41
110  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
111  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (106.64)  14076 / 132
112  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        106 (106.39)   8405 / 79
113  Elżbieta Jankowska       Wrocław            106 (106.10)   6366 / 60
114  Jan Ziółkowski           Rumia              106 (105.89)   6989 / 66
115  Jarosław Żuliński        Szczecin           106 (105.87)  10693 / 101
116  Beata Piotrowska         Łódź               106 (105.69)  14162 / 134
117  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
118  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
119  Joanna Juszczak          Warszawa           105 (105.38)  17283 / 164
120  Maciej Zięba             Wrocław            105 (105.18)  10097 / 96
121  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
122  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
123  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
124  Mariusz Michalski        Inowrocław         104 (104.11)   3748 / 36
125  Tomasz Żbikowski         Warszawa           104 (103.91)  20574 / 198
126  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (103.84)   9969 / 96
127  Adam Słapiński           Warszawa           104 (103.73)   6431 / 62
128  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
129  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
130  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
131  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            103 (102.74)   6986 / 68
132  Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
133  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
134  Marek Syczuk             Warszawa           102 (102.47)   7378 / 72
135  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
136  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
137  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
138  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
139  Grażyna Furman           Sosnowiec          101 (101.13)  10315 / 102
140  Paweł Opyc               Warszawa           101 (100.77)  16123 / 160
141  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
142  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
143  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.04)   4802 / 48
144  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
145  Dawid Pikul              Poznań             100 ( 99.70)   5384 / 54
146  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
147  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
148  Grzegorz Pukniel         Lublin              99 ( 99.12)  10408 / 105
149  Małgorzata Niciporuk     Rumia               99 ( 98.53)   7193 / 73
150  Ania Pendowska           Rumia               98 ( 98.26)   7075 / 72
151  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
152  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
153  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
154  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          97 ( 97.30)  18681 / 192
155  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
156  Adam Kotwica             Gdańsk              97 ( 96.80)   6195 / 64
157  Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 96.79)   7937 / 82
158  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
159  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
160  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
161  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
162  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
163  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
164  Monika Siemaszko         Lipiany             93 ( 93.13)   6519 / 70
165  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        93 ( 92.84)   2878 / 31
166  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
167  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
168  Maria Jarosz             Lublin              92 ( 92.08)   5709 / 62
169  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
170  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
171  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
172  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
173  Jolanta Kosmowska        Warszawa            90 ( 89.67)   6725 / 75
174  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
175  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
176  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
177  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
178  Magdalena Kortz          Szczecin            88 ( 87.50)   4200 / 48
179  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
180  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           87 ( 86.76)  10325 / 119
181  Piotr Madej              Lublin              84 ( 84.49)   6590 / 78
182  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 84.02)   3865 / 46
183  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
184  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
185  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
186  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
187  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/08/24  -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Aneta Szubiak            Łódź                87 ( 87.45)   2536 / 29
  5  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  6  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  7  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
  8  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
  9  Magdalena Ochot          Katowice           102 (101.96)   2549 / 25
 10  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 11  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 12  Sławomir Kucia           Kraków             109 (108.71)   2609 / 24
 13  Paweł Subocz             Szczecin           108 (107.71)   2585 / 24
 14  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka    96 ( 96.25)   2310 / 24
 15  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            94 ( 94.08)   2258 / 24
 16  Jerzy Tatarczuk          Warszawa            93 ( 92.71)   2225 / 24
 17  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 18  Piotr Krzemiński         Warszawa           113 (113.22)   2604 / 23
 19  Paweł Szulc              Szczecin            98 ( 98.26)   2260 / 23
 20  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 21  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 22  Iwona Baran              Kraków              81 ( 81.43)   1873 / 23
 23  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 24  Mirosław Norwajszas      Szczecin            87 ( 86.55)   1904 / 22
 25  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 26  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 27  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          78 ( 77.90)   1636 / 21
 28  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 29  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 30  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 31  Miłosz Wrzałek           Reda                94 ( 93.84)   1783 / 19
 32  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 33  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 34  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 35  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 36  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 37  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 38  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 39  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 40  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 41  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 42  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 43  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 44  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 45  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 46  Przemysław Pawlic        Wrocław             93 ( 93.38)   1494 / 16
 47  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 48  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 49  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   107 (106.93)   1497 / 14
 50  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 51  Tatiana Drzycimska       Wrocław            103 (102.85)   1337 / 13
 52  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 53  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 54  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 55  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 56  Bogusław Kuma            Słupsk             123 (122.83)   1474 / 12
 57  Maciej Perzyński         Piła               115 (115.33)   1384 / 12
 58  Krzysztof Nowak          Lublin             113 (113.33)   1360 / 12
 59  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 60  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 61  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 62  Jacek Petrus             Wrocław            105 (105.17)   1262 / 12
 63  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 64  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 65  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 66  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             101 (101.00)   1212 / 12
 67  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 68  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 69  Michał Szymkowski        Wrocław             99 ( 98.83)   1186 / 12
 70  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.50)   1170 / 12
 71  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 72  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 73  Marta Gostomska          Warszawa            96 ( 96.42)   1157 / 12
 74  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 75  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 76  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.    95 ( 95.25)   1143 / 12
 77  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 78  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.42)   1133 / 12
 79  Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
     Jakub Zaryński           Świnoujście         94 ( 94.33)   1132 / 12
 81  Ewa Fiszer               Wrocław             94 ( 93.67)   1124 / 12
     Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 83  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.    93 ( 92.83)   1114 / 12
 84  Władysław Zieliński      Lębork              93 ( 92.75)   1113 / 12
 85  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 86  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 87  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 88  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    89 ( 89.08)   1069 / 12
 89  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
 90  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
 91  Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
     Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
 93  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
 94  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              86 ( 85.50)   1026 / 12
 95  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław             84 ( 84.08)   1009 / 12
     Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
 98  Gosia Kołodziejczyk      Ostróda             81 ( 80.75)    969 / 12
 99  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
100  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
101  Marek Kocikowski         Ostróda             77 ( 77.08)    925 / 12
102  Krzysztof Kruk           Łódź                76 ( 75.75)    909 / 12
103  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
104  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
105  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
106  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
107  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
108  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
109  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
110  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.09)    969 / 11
111  Beata Próchniak          Bielsko Biała       84 ( 84.09)    925 / 11
112  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
113  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
114  Mariusz Rogalski         Iława               78 ( 78.27)    861 / 11
115  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
116  Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
118  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
119  Slawomir Zieliński       Lębork              68 ( 68.45)    753 / 11
120  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
121  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
122  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
123  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
124  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
125  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
126  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             62 ( 62.10)    621 / 10
127  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
128  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
129  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
130  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
131  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
132  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
133  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
134  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
135  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
136  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
137  Małgorzata Pluszyńska    Jasienica           59 ( 59.00)    472 / 8
138  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
139  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
140  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
141  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
142  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
143  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
144  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
145  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
146  Zdzisław Parnicki        Słupsk              84 ( 84.29)    590 / 7
147  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
148  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
149  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
150  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
151  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
152  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
153  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
154  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
155  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
156  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
157  Jagoda Żbikowska         Warszawa            94 ( 94.33)    566 / 6
158  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
159  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
160  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
161  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
162  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
163  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
164  Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
165  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
166  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
167  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
168  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
169  Marzena Szulc            Szczecin           110 (110.00)    550 / 5
170  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
     Agnieszka Stefaniuk      Warszawa            90 ( 90.00)    450 / 5
172  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
173  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
174  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
175  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
176  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
177  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
178  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
179  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
180  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
181  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
182  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
183  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
184  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
185  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
186  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
187  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
188  Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
     Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
190  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
191  Jarosław Kordalski       Lublin              93 ( 93.33)    280 / 3
192  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
193  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
194  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
195  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
196  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
197  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
199  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
200  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
201  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
202  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
203  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
204  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
205  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
206  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
207  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
208  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
209  Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
212  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
213  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
214  Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
     Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
217  Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
223  Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
     Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
225  Edward Puchałka          Bielsko Biała       68 ( 68.00)     68 / 1
226  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
227  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
228  Jarosław Puchałka        Bielsko Biała       65 ( 65.00)     65 / 1
229  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
230  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
231  Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
235  Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie