Warszawa12
marca
Warszawa 12-13 marca Turniej „Bomba w górę... Warszawa NONI Centrum”
Katowice 2
kwietnia
Katowice 2- 3 kwietnia II Mistrzostwa Katowic
Inowrocław 9
kwietnia
Inowrocław 9-10 kwietnia IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Grand Prix 2005
Turniej w smutnej atmosferze...02 - 03 kwietnia 2005 — II Mistrzostwa KatowicInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

II Mistrzostwa KatowicKatowice, 02 - 03 kwietnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej w smutnej atmosferze...Po 8 latach rozegrano II Mistrzostwa Katowic. Wśród 106 zawodników było siedmiu, którzy brali udział w I mistrzostwach w 1997 roku. Obserwując rozwój scrabble w Polsce należy cieszyć się, iż znów pojawiło się wielu debiutantów, tym razem 17. Przez większość turnieju królował Krzysztof Mówka. Po pierwszym dniu rozgrywek to on prowadził z kompletem zwycięstw, druga była Justyna Fugiel. Drugi dzień rozgrywek wszyscy obecni na sali uczcili pamięć Jana Pawła II minutą ciszy. Po wspólnych konsultacjach z organizatorami turniej został dokończony. Kolejność na pierwszych dwóch miejscach zmieniła się po  ostatniej partii, w której Justyna Fugiel pokonała Krzysztofa Mówkę (oboje po 10 zwycięstw). Trzecie miejsce z 9 zwycięstwami zajął Dawid Pikul. Najlepszym debiutantem został Michał Gawroński z Częstochowy.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
VI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
V Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju II Mistrzostwa Katowic

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Fugiel               Sandomierz             132.35     10.0     4973     1855      912
  2 Krzysztof       Mówka                Toruń                  141.17     10.0     4866     1909      984
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 137.60      9.0     5096     1700      687
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 116.02      9.0     4819     1642      758
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.31      9.0     4783     1632      509
  6 Kamil           Górka                Łęczna                 139.97      9.0     4710     1750      646
  7 Michał          Gawroński            Częstochowa            100.00      9.0     4428     1620      358
  8 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.75      8.5     4935     1713      364
  9 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.79      8.0     4933     1617      456
 10 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.25      8.0     4889     1487      758
 11 Radosław        Konca                Warszawa               132.66      8.0     4733     1627      763
 12 Paweł           Jędryka              Tarnów                 113.47      8.0     4704     1503      413
 13 Łukasz          Bryła                Mielec                 123.26      8.0     4613     1567      489
 14 Krzysztof       Obremski             Legnica                107.97      8.0     4597     1657      217
 15 Lucyna          Korga                Zabrze                 128.23      8.0     4542     1560      220
 16 Marek           Syczuk               Warszawa               126.89      8.0     4541     1605      344
 17 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           107.06      8.0     4509     1779      158
 18 Jacek           Pietruszka           Kraków                 122.16      8.0     4493     1529      359
 19 Maciej          Rzychoń              Katowice               100.00      8.0     4431     1639      129
 20 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 108.90      8.0     4394     1584      671
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               112.78      8.0     4329     1580      -17
 22 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.29      7.5     4880     1618      750
 23 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          121.02      7.0     4712     1414      600
 24 Joanna          Stępień              Katowice               124.59      7.0     4679     1433      618
 25 Paweł           Ochot                Katowice               107.93      7.0     4625     1501      278
 26 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.56      7.0     4605     1527      211
 27 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.73      7.0     4599     1519       82
 28 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 111.19      7.0     4527     1502      -17
 29 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.05      7.0     4524     1585       67
 30 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.63      7.0     4523     1434      323
 31 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          118.70      7.0     4512     1430      243
 32 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               115.82      7.0     4501     1520      286
 33 Piotr           Rosół                Warszawa               118.68      7.0     4432     1502      118
 34 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              100.00      7.0     4422     1583      -93
 35 Ewa             Ciszewska            Katowice               113.04      7.0     4392     1537      164
 36 Katarzyna       Żuławska             Katowice               104.85      7.0     4373     1519      -80
 37 Adam            Szukalski            Wałbrzych              100.00      7.0     4269     1461       68
 38 Agnieszka       Krupka               Krosno                 107.43      7.0     4265     1419      245
 39 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  102.72      7.0     4157     1396     -187
 40 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 127.53      6.5     4400     1398      182
 41 Katarzyna       Klimała              Kraków                 116.21      6.5     4391     1401       -2
 42 Stanisław       Ochot                Katowice               118.72      6.0     4757     1392      249
 43 Jerzy           Luter                Bytom                  105.96      6.0     4624     1314      276
 44 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       108.38      6.0     4567     1305      532
 45 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 117.95      6.0     4552     1377      -65
 46 Renata          Rosół                Warszawa               100.00      6.0     4535     1401       68
 47 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                100.00      6.0     4502     1360      -58
 48 Maciej          Śliwa                Zabrze                 114.07      6.0     4489     1270      351
 49 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             116.19      6.0     4487     1338      210
 50 Tomasz          Suchanek             Wrocław                110.25      6.0     4428     1428     -148
 51 Mariusz         Wrześniewski         Warszawa               142.76      6.0     4407     1305      151
 52 Jakub           Nalepa               Gliwice                100.00      6.0     4381     1301      -97
 53 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 109.80      6.0     4378     1345       32
 54 Łukasz          Kozub                Brzesko                122.31      6.0     4292     1305      -61
 55 Marcin          Skowron              Zabrze                 107.37      6.0     4236     1346      113
 56 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 114.40      6.0     4199     1314     -253
 57 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      6.0     4195     1310     -444
 58 Piotr           Mossakowski          Chorzów                105.50      6.0     4033     1273      -22
 59 Mirosława       Uryzaj               Mysłowice              100.00      6.0     3374     1136      191
 60 Piotr           Pietuchowski         Białystok              127.21      5.0     4801     1191      419
 61 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               138.77      5.0     4706     1257      211
 62 Bartosz         Orłowski             Bytom                  104.81      5.0     4653     1237      364
 63 Filip           Sosin                Warszawa               125.21      5.0     4547     1283      -53
 64 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               105.28      5.0     4517     1266      -69
 65 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      5.0     4385     1293     -434
 66 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                102.62      5.0     4330     1180       82
 67 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               121.44      5.0     4238     1195     -553
 68 Magdalena       Ochot                Katowice               103.32      5.0     4216     1176     -224
 69 Marek           Róziecki             Rybnik                 100.00      5.0     4206     1244      185
 70 Andrzej         Bociąga              Chorzów                100.00      5.0     4164     1192      -26
 71 Łukasz          Homa                 Wrocław                100.00      5.0     4159     1296     -470
 72 Renata          Polończyk            Bielsko Biała          100.00      5.0     4063     1207      118
 73 Jarosław        Sobczak              Warszawa               112.83      5.0     4025     1203     -302
 74 Joanna          Ostrowska            Warszawa               109.52      5.0     3956     1193     -139
 75 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.00      5.0     3956     1216     -116
 76 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                111.24      5.0     3952     1216     -638
 77 Karolina        Drabik               Skarżysko              100.00      4.5     4156     1189     -155
 78 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               100.00      4.5     3761     1191     -539
 79 Czesława        Pawłowska            Wrocław                100.00      4.0     4303     1072      109
 80 Krzysztof       Zgodzaj              Strzelce Opolskie      100.00      4.0     4164     1034       31
 81 Łukasz          Wiechecki            Katowice               100.00      4.0     4038     1065     -167
 82 Joanna          Brychcy              Katowice               102.25      4.0     4016     1084     -270
 83 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      4.0     3996     1113     -413
 84 Beata           Rudzka               Racibórz               100.00      4.0     3902     1142     -303
 85 Jacek           Dec                  Pszczew                100.00      4.0     3886     1038     -916
 86 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      4.0     3834     1083     -526
 87 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      4.0     3821     1098     -777
 88 Adam            Worsztynowicz        Katowice               100.00      4.0     3730     1087     -377
 89 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      4.0     3707     1056     -223
 90 Maciej          Mraczek              Katowice               100.00      4.0     3367     1039     -984
 91 Grażyna         Furman               Sosnowiec              100.00      4.0     2469      836      236
 92 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     3903     1018     -452
 93 Edward          Smołka               Zabrze                 100.00      3.0     3762      987     -581
 94 Adam            Zalewski             Racibórz               100.00      3.0     3275      929     -908
 95 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.47      3.0     2487      686      190
 96 Wojciech        Kwaśniak             Częstochowa            100.00      3.0     2328      740     -351
 97 Michał          Jaszczak             Gliwice                100.00      3.0     2241      701     -446
 98 Wacław          Sarek                Jaworzno               100.00      2.0     3480      839     -741
 99 Agata           Witkowska            Katowice               100.00      2.0     2274      643     -242
100 Tomasz          Ciejka               Kraków                 109.26      2.0     2240      624     -392
101 Leszek          Stecuła              Bytom                  108.62      2.0     1809      495      126
102 Jolanta         Kruk                 Łódź                   100.00      1.0     2083      531     -762
103 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.59      1.0     1956      492     -848
104 Krzysztof       Gruszka              Częstochowa            100.00      0.0     1038      372    -1898
105 Sylwester       Buczek               Tychy                  100.00      0.0      428      130     -371
106 Izabela         Mych                 Tychy                  100.00      0.0      323      110     -464
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju II Mistrzostwa Katowic



	Kazimierz.J Merklejn 144.75 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Krupka                107.43 +  393: 336  157
    2     2 Stanisław      Ochot                 118.72 +  454: 360  169
    3     6 Maciej         Rzychoń               100.00 +  485: 355  150
    4     1 Piotr          Rosół                 118.68 +  422: 347  169
    5     2 Kamil          Górka                 139.97 +  470: 382  190
    6     2 Paweł          Jackowski             135.29 =  398: 398  135
    7     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  317: 421   91
    8     4 Mariusz        Skrobosz              140.73 +  379: 374  191
    9     2 Zofia          Gajewska              107.06 +  427: 419  157
   10     2 Krzysztof      Obremski              107.97 -  309: 384   58
   11     3 Krzysztof      Obremski              107.97 +  489: 352  158
   12     2 Dawid          Pikul                 137.60 -  392: 443   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Mariusz Wrześniewski 142.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Skowron               107.37 +  365: 342  157
    2    13 Piotr          Rosół                 118.68 -  388: 401   69
    3    38 Karolina       Drabik                100.00 -  367: 379   50
    4    33 Joanna         Brychcy               102.25 +  399: 364  152
    5    25 Beata          Rudzka                100.00 +  361: 339  150
    6    20 Renata         Kowalska              118.70 +  402: 302  169
    7    12 Katarzyna      Żuławska              104.85 +  467: 293  155
    8     7 Marek          Syczuk                126.89 -  314: 371   77
    9    14 Rafał          Wesołowski            112.78 -  300: 410   63
   10    21 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  370: 341  150
   11    15 Janusz         Krupiński             100.00 -  358: 372   50
   12    22 Ewa            Ciszewska             113.04 -  316: 342   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Krzysztof Mówka 141.17 Toruń                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zofia          Gajewska              107.06 +  420: 227  157
    2    19 Joanna         Ostrowska             109.52 +  441: 232  160
    3     5 Łukasz         Homa                  100.00 +  471: 301  150
    4     2 Bartosz        Morawski              133.56 +  436: 385  184
    5     1 Daniel         Czernatowicz          111.19 +  473: 314  161
    6     1 Jarosław       Puchalski             125.05 +  431: 278  175
    7     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 +  421: 317  195
    8     1 Stanisław      Rydzik                139.31 -  312: 400   89
    9     1 Radosław       Konca                 132.66 +  336: 332  183
   10     1 Kamil          Górka                 139.97 +  446: 287  190
   11     1 Radosław       Konca                 132.66 +  374: 313  183
   12     1 Justyna        Fugiel                132.35 -  305: 496   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 12 159.08




	Mariusz Skrobosz 140.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 105.96 +  373: 313  156
    2    11 Piotr          Adamczyk              108.90 +  394: 332  159
    3     4 Adam           Szukalski             100.00 +  369: 346  150
    4     5 Jarosław       Puchalski             125.05 -  346: 365   75
    5     7 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  474: 377  155
    6     9 Marcin         Skowron               107.37 +  398: 320  157
    7     5 Paweł          Jackowski             135.29 +  423: 413  185
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  374: 379   95
    9     7 Kamil          Górka                 139.97 -  304: 507   90
   10    12 Maciej         Rzychoń               100.00 -  370: 372   50
   11    13 Bartosz        Morawski              133.56 +  413: 329  184
   12     9 Paweł          Jędryka               113.47 -  361: 464   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Kamil Górka 139.97 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Mossakowski           105.50 +  401: 274  156
    2    24 Andrzej        Szepczyński           127.53 +  386: 322  178
    3     2 Paweł          Jackowski             135.29 +  449: 340  185
    4     4 Paweł          Ochot                 107.93 +  372: 322  158
    5     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  382: 470   95
    6     5 Zofia          Gajewska              107.06 -  344: 345   57
    7     8 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  388: 232  161
    8     8 Piotr          Adamczyk              108.90 +  357: 338  159
    9     7 Mariusz        Skrobosz              140.73 +  507: 304  191
   10     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  287: 446   91
   11     6 Daniel         Czernatowicz          111.19 +  420: 343  161
   12     4 Krzysztof      Obremski              107.97 +  417: 328  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1750  / 12 145.83




	Stanisław Rydzik 139.31 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  415: 385  155
    2    20 Maciej         Śliwa                 114.07 +  424: 369  164
    3     8 Paweł          Ochot                 107.93 -  379: 388   58
    4    18 Łukasz         Homa                  100.00 -  352: 354   50
    5    21 Marek          Róziecki              100.00 +  394: 327  150
    6    14 Sylwester      Gryz                  100.00 +  463: 364  150
    7     6 Janusz         Krupiński             100.00 +  391: 276  150
    8     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 +  400: 312  191
    9     5 Jarosław       Puchalski             125.05 +  392: 382  175
   10     4 Michał         Gawroński             100.00 +  381: 340  150
   11     2 Justyna        Fugiel                132.35 -  273: 442   82
   12     5 Zofia          Gajewska              107.06 +  519: 335  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Karol Wyrębkiewicz 138.79 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Katarzyna      Żuławska              104.85 +  522: 258  155
    2     3 Michał         Waszkiewicz           121.44 -  416: 446   71
    3    15 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  431: 322  150
    4     8 Ewa            Ciszewska             113.04 -  350: 395   63
    5    18 Łukasz         Bryła                 123.26 -  287: 513   73
    6    28 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 +  399: 329  166
    7    22 Sylwester      Gryz                  100.00 +  550: 306  150
    8    13 Tomasz         Suchanek              110.25 +  383: 351  160
    9    10 Łukasz         Kozub                 122.31 +  433: 325  172
   10     6 Bartosz        Morawski              133.56 +  398: 396  184
   11     4 Dawid          Pikul                 137.60 -  382: 485   88
   12     7 Paweł          Jackowski             135.29 +  382: 351  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Tomasz Zwoliński 138.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Orłowski              104.81 -  299: 428   55
    2    29 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  355: 415   68
    3    43 Małgorzata     Sikora                100.00 +  431: 339  150
    4    36 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  341: 379   64
    5    41 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  411: 361  150
    6    37 Agata          Witkowska             100.00 +  440: 301  150
    7    27 Renata         Kowalska              118.70 +  527: 319  169
    8    17 Rafał          Wesołowski            112.78 -  369: 371   63
    9    21 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  440: 456   66
   10    16 Joanna         Stępień               124.59 +  419: 346  175
   11    22 Stanisław      Ochot                 118.72 -  345: 425   69
   12    26 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  329: 355   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Dawid Pikul 137.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Ochot                 103.32 +  403: 376  153
    2    22 Lucyna         Korga                 128.23 +  417: 341  178
    3    12 Łukasz         Bobowski              116.19 +  342: 327  166
    4     3 Renata         Rosół                 100.00 +  455: 305  150
    5     4 Paweł          Jackowski             135.29 -  358: 417   85
    6     7 Piotr          Adamczyk              108.90 +  406: 317  159
    7     4 Zofia          Gajewska              107.06 -  395: 404   57
    8     6 Janusz         Krupiński             100.00 +  542: 348  150
    9     3 Krzysztof      Obremski              107.97 -  376: 458   58
   10     7 Tomasz         Suchanek              110.25 +  474: 342  160
   11     4 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  485: 382  189
   12     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 +  443: 392  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Paweł Jackowski 135.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Sołdan                102.72 +  466: 307  153
    2    10 Edward         Smołka                100.00 +  514: 254  150
    3     2 Kamil          Górka                 139.97 -  340: 449   90
    4    11 Sylwester      Gryz                  100.00 +  455: 251  150
    5     4 Dawid          Pikul                 137.60 +  417: 358  188
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 =  398: 398  145
    7     5 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  413: 423   91
    8    11 Jacek          Pietruszka            122.16 +  325: 286  172
    9     8 Maciej         Rzychoń               100.00 +  360: 330  150
   10     5 Justyna        Fugiel                132.35 -  388: 430   82
   11    10 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  453: 262  158
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  351: 382   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Bartosz Morawski 133.56 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  389: 285  153
    2     6 Joanna         Stępień               124.59 +  397: 368  175
    3     3 Radosław       Konca                 132.66 +  403: 304  183
    4     2 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  385: 436   91
    5    12 Michał         Gawroński             100.00 +  394: 332  150
    6     8 Łukasz         Homa                  100.00 +  356: 340  150
    7     2 Justyna        Fugiel                132.35 -  316: 382   82
    8     5 Paweł          Ochot                 107.93 -  391: 406   58
    9    16 Katarzyna      Żuławska              104.85 +  382: 379  155
   10     6 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  396: 398   89
   11    13 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  329: 413   91
   12    18 Renata         Rosół                 100.00 +  467: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Radosław Konca 132.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Brychcy               102.25 +  400: 292  152
    2    25 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  553: 219  150
    3     3 Bartosz        Morawski              133.56 -  304: 403   84
    4    15 Rafał          Wesołowski            112.78 +  458: 303  163
    5     6 Tomasz         Suchanek              110.25 +  409: 321  160
    6     4 Daniel         Czernatowicz          111.19 +  364: 357  161
    7     3 Marek          Syczuk                126.89 +  470: 334  177
    8     3 Jarosław       Puchalski             125.05 +  398: 324  175
    9     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  332: 336   91
   10     3 Zofia          Gajewska              107.06 +  388: 242  157
   11     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  313: 374   91
   12     3 Przemysław     Herdzina              116.02 -  344: 465   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1627  / 12 135.58




	Justyna Fugiel 132.35 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  502: 233  152
    2     5 Ewa            Ciszewska             113.04 +  500: 360  163
    3     1 Jarosław       Puchalski             125.05 -  319: 442   75
    4    10 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 +  402: 296  166
    5     5 Krzysztof      Obremski              107.97 +  454: 355  158
    6     3 Paweł          Ochot                 107.93 +  449: 344  158
    7     2 Bartosz        Morawski              133.56 +  382: 316  184
    8     2 Zofia          Gajewska              107.06 -  272: 445   57
    9     4 Marek          Syczuk                126.89 +  325: 304  177
   10     5 Paweł          Jackowski             135.29 +  430: 388  185
   11     2 Stanisław      Rydzik                139.31 +  442: 273  189
   12     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 +  496: 305  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Lucyna Korga 128.23 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wacław         Sarek                 100.00 +  322: 249  150
    2    22 Dawid          Pikul                 137.60 -  341: 417   88
    3    29 Piotr          Adamczyk              108.90 -  300: 354   59
    4    40 Grażyna        Furman                100.00 -  349: 373   50
    5    48 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  391: 321  150
    6    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  382: 353  158
    7    25 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  343: 360   68
    8    27 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  400: 383  177
    9    25 Filip          Sosin                 125.21 +  496: 321  175
   10    29 Renata         Polończyk             100.00 +  315: 313  150
   11    19 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  425: 402  160
   12    13 Jarosław       Puchalski             125.05 +  478: 476  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Andrzej Szepczyński 127.53 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Arkadiusz      Łydka                 100.00 =  348: 348  100
    2    24 Kamil          Górka                 139.97 -  322: 386   90
    3    37 Jerzy          Luter                 105.96 +  386: 361  156
    4    26 Agnieszka      Krupka                107.43 +  371: 294  157
    5    16 Ewa            Ciszewska             113.04 +  350: 294  163
    6    10 Janusz         Krupiński             100.00 -  360: 398   50
    7    17 Jerzy          Matyasik              116.63 -  415: 458   67
    8    26 Adam           Szukalski             100.00 +  351: 315  150
    9    17 Tomasz         Suchanek              110.25 -  340: 359   60
   10    37 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  468: 337  150
   11    21 Katarzyna      Klimała               116.21 -  334: 339   66
   12    26 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  355: 329  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Piotr Pietuchowski 127.21 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Mraczek               100.00 +  630: 180  150
    2     1 Renata         Rosół                 100.00 -  400: 425   50
    3    14 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 +  398: 321  166
    4     7 Janusz         Krupiński             100.00 -  333: 420   50
    5    17 Zofia          Gajewska              107.06 -  319: 395   57
    6    27 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  484: 339  164
    7    19 Adam           Szukalski             100.00 -  361: 366   50
    8    27 Lucyna         Korga                 128.23 -  383: 400   78
    9    33 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  395: 337  150
   10    15 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  363: 370   71
   11    31 Bartosz        Orłowski              104.81 -  356: 469   55
   12    36 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  379: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Marek Syczuk 126.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Rzychoń               100.00 -  374: 383   50
    2    32 Beata          Rudzka                100.00 +  365: 324  150
    3    19 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 +  391: 289  171
    4     9 Paweł          Jędryka               113.47 +  351: 267  163
    5     8 Stanisław      Ochot                 118.72 +  407: 341  169
    6     6 Renata         Rosół                 100.00 +  368: 347  150
    7     3 Radosław       Konca                 132.66 -  334: 470   83
    8     7 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  371: 314  193
    9     4 Justyna        Fugiel                132.35 -  304: 325   82
   10     9 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  382: 444   70
   11    18 Katarzyna      Żuławska              104.85 +  490: 376  155
   12    11 Piotr          Rosół                 118.68 +  404: 317  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Filip Sosin 125.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  479: 283  150
    2     8 Maciej         Rzychoń               100.00 -  363: 379   50
    3    18 Łukasz         Bryła                 123.26 -  307: 362   73
    4    30 Krzysztof      Sporczyk              115.47 +  398: 379  165
    5    24 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  385: 365  164
    6    15 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  316: 363   60
    7    31 Rafał          Wesołowski            112.78 -  397: 413   63
    8    30 Renata         Kowalska              118.70 +  456: 367  169
    9    25 Lucyna         Korga                 128.23 -  321: 496   78
   10    19 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  426: 372  168
   11    23 Joanna         Stępień               124.59 -  288: 385   75
   12    28 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  411: 436   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Jarosław Puchalski 125.05 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agata          Witkowska             100.00 +  398: 321  150
    2    26 Katarzyna      Klimała               116.21 +  395: 362  166
    3     1 Justyna        Fugiel                132.35 +  442: 319  182
    4     5 Mariusz        Skrobosz              140.73 +  365: 346  191
    5     3 Janusz         Krupiński             100.00 +  363: 322  150
    6     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  278: 431   91
    7     7 Jacek          Pietruszka            122.16 +  367: 348  172
    8     3 Radosław       Konca                 132.66 -  324: 398   83
    9     5 Stanisław      Rydzik                139.31 -  382: 392   89
   10     8 Przemysław     Herdzina              116.02 -  340: 351   66
   11    17 Jerzy          Matyasik              116.63 +  394: 389  167
   12    13 Lucyna         Korga                 128.23 -  476: 478   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Joanna Stępień 124.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  492: 312  150
    2     6 Bartosz        Morawski              133.56 -  368: 397   84
    3    17 Marek          Róziecki              100.00 -  309: 345   50
    4    29 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  338: 406   53
    5    38 Andrzej        Bociąga               100.00 +  408: 348  150
    6    33 Teresa         Zalewska              100.00 +  472: 296  150
    7    23 Ewa            Ciszewska             113.04 -  338: 384   63
    8    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  405: 216  150
    9    23 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  404: 321  150
   10    16 Tomasz         Zwoliński             138.77 -  346: 419   89
   11    23 Filip          Sosin                 125.21 +  385: 288  175
   12    16 Stanisław      Ochot                 118.72 +  414: 329  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Łukasz Bryła 123.26 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Beata          Rudzka                100.00 +  402: 291  150
    2    23 Tomasz         Ciejka                109.26 -  339: 369   59
    3    18 Filip          Sosin                 125.21 +  362: 307  175
    4    14 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 -  310: 408   55
    5    18 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  513: 287  189
    6    16 Jarosław       Sobczak               112.83 +  347: 303  163
    7    14 Piotr          Rosół                 118.68 +  414: 332  169
    8    10 Maciej         Rzychoń               100.00 -  384: 392   50
    9    13 Piotr          Adamczyk              108.90 -  282: 395   59
   10    26 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  385: 369  171
   11    14 Łukasz         Bobowski              116.19 +  406: 336  166
   12    10 Daniel         Czernatowicz          111.19 +  469: 335  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 12 130.58




	Łukasz Kozub 122.31 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Teresa         Zalewska              100.00 -  318: 472   50
    2    49 Zofia          Gajewska              107.06 -  315: 405   57
    3    45 Wojciech       Obremski              100.00 +  356: 242  150
    4    37 Maciej         Śliwa                 114.07 +  397: 334  164
    5    23 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  443: 380  168
    6    24 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  382: 290  150
    7    18 Karolina       Drabik                100.00 -  312: 326   50
    8    15 Bartosz        Orłowski              104.81 +  412: 337  155
    9    10 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  325: 433   89
   10    31 Leszek         Stecuła               108.62 -  308: 401   59
   11    27 Ewa            Ciszewska             113.04 -  302: 445   63
   12    31 Andrzej        Bociąga               100.00 +  422: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Jacek Pietruszka 122.16 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adam           Zalewski              100.00 +  421: 268  150
    2    18 Janusz         Krupiński             100.00 -  357: 471   50
    3    31 Katarzyna      Żuławska              104.85 +  415: 353  155
    4    21 Jerzy          Matyasik              116.63 +  392: 317  167
    5    11 Jan            Kozłowski             100.00 +  360: 297  150
    6    11 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  391: 351  155
    7     7 Jarosław       Puchalski             125.05 -  348: 367   75
    8    11 Paweł          Jackowski             135.29 -  286: 325   85
    9     9 Stanisław      Ochot                 118.72 +  466: 310  169
   10    14 Katarzyna      Klimała               116.21 +  337: 320  166
   11     7 Zofia          Gajewska              107.06 -  324: 419   57
   12    12 Janusz         Krupiński             100.00 +  396: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Michał Waszkiewicz 121.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  392: 363  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  446: 416  189
    3     9 Jan            Kozłowski             100.00 -  353: 372   50
    4    22 Zofia          Gajewska              107.06 -  298: 468   57
    5    26 Sylwester      Gryz                  100.00 -  329: 439   50
    6    40 Joanna         Ostrowska             109.52 -  325: 380   60
    7    38 Agata          Witkowska             100.00 +  414: 324  150
    8    35 Renata         Polończyk             100.00 -  310: 432   50
    9    37 Jarosław       Sobczak               112.83 +  338: 320  163
   10    26 Łukasz         Bryła                 123.26 -  369: 385   73
   11    34 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  365: 358  153
   12    30 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  299: 534   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Anna Kowalska-Demczyszyn 121.02 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Szukalski             100.00 -  350: 398   50
    2    36 Sylwester      Buczek                100.00 +  487: 145  150
    3    19 Marek          Syczuk                126.89 -  289: 391   77
    4    32 Jarosław       Sobczak               112.83 -  422: 426   63
    5    37 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  413: 191  150
    6    29 Marek          Róziecki              100.00 +  339: 326  150
    7    26 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  506: 324  150
    8    16 Piotr          Rosół                 118.68 -  377: 399   69
    9    20 Janusz         Krupiński             100.00 +  390: 358  150
   10    15 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  370: 363  177
   11    11 Paweł          Ochot                 107.93 +  434: 317  158
   12     8 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  335: 474   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Andrzej Rechowicz 120.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Renata         Rosół                 100.00 -  322: 395   50
    2    46 Grażyna        Furman                100.00 +  413: 369  150
    3    21 Krzysztof      Obremski              107.97 -  315: 325   58
    4    41 Michał         Jaszczak              100.00 +  436: 257  150
    5    27 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  340: 375   50
    6    39 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  366: 356  150
    7    21 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  559: 264  155
    8    18 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  356: 334  160
    9    12 Łukasz         Homa                  100.00 +  463: 324  150
   10     9 Marek          Syczuk                126.89 +  444: 382  177
   11     5 Przemysław     Herdzina              116.02 -  401: 415   66
   12     8 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 +  474: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Stanisław Ochot 118.72 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Sylwester      Gryz                  100.00 +  546: 371  150
    2     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  360: 454   95
    3    16 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  410: 276  150
    4    12 Maciej         Rzychoń               100.00 +  344: 323  150
    5     8 Marek          Syczuk                126.89 -  341: 407   77
    6    13 Tomasz         Suchanek              110.25 -  445: 459   60
    7    20 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  473: 266  150
    8    14 Ewa            Ciszewska             113.04 +  430: 328  163
    9     9 Jacek          Pietruszka            122.16 -  310: 466   72
   10    13 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  344: 399   61
   11    22 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  425: 345  189
   12    16 Joanna         Stępień               124.59 -  329: 414   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Renata Kowalska 118.70 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Edward         Smołka                100.00 -  338: 374   50
    2    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  439: 297  150
    3    32 Zofia          Gajewska              107.06 -  330: 405   57
    4    35 Andrzej        Bociąga               100.00 +  335: 316  150
    5    31 Teresa         Zalewska              100.00 +  334: 331  150
    6    20 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  302: 402   93
    7    27 Tomasz         Zwoliński             138.77 -  319: 527   89
    8    30 Filip          Sosin                 125.21 -  367: 456   75
    9    40 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  530: 206  150
   10    22 Jakub          Nalepa                100.00 +  402: 298  150
   11    25 Sylwester      Gryz                  100.00 +  436: 297  150
   12    19 Łukasz         Bobowski              116.19 +  380: 360  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Piotr Rosół 118.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Obremski              100.00 +  443: 246  150
    2    13 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  401: 388  193
    3     7 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  353: 327  160
    4     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  347: 422   95
    5    15 Marcin         Skowron               107.37 -  271: 355   57
    6    12 Bartosz        Orłowski              104.81 +  336: 334  155
    7    14 Łukasz         Bryła                 123.26 -  332: 414   73
    8    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 +  399: 377  171
    9    15 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  378: 391   61
   10    32 Beata          Rudzka                100.00 +  447: 267  150
   11    16 Tomasz         Suchanek              110.25 +  408: 389  160
   12    11 Marek          Syczuk                126.89 -  317: 404   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Grzegorz Wilk 117.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Bociąga               100.00 -  389: 411   50
    2    29 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  415: 355  189
    3    24 Teresa         Zalewska              100.00 +  417: 324  150
    4    16 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  327: 357   60
    5    23 Łukasz         Kozub                 122.31 -  380: 443   72
    6    32 Agnieszka      Krupka                107.43 +  399: 386  157
    7    25 Lucyna         Korga                 128.23 +  360: 343  178
    8    19 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  337: 411   55
    9    27 Renata         Polończyk             100.00 +  388: 372  150
   10    19 Filip          Sosin                 125.21 -  372: 426   75
   11    24 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  332: 378   66
   12    28 Filip          Sosin                 125.21 +  436: 411  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Jerzy Matyasik 116.63 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Renata         Polończyk             100.00 +  374: 253  150
    2     9 Teresa         Zalewska              100.00 +  345: 254  150
    3    10 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  326: 380   61
    4    21 Jacek          Pietruszka            122.16 -  317: 392   72
    5    29 Łukasz         Bobowski              116.19 +  425: 334  166
    6    18 Przemysław     Herdzina              116.02 +  456: 366  166
    7    17 Andrzej        Szepczyński           127.53 +  458: 415  178
    8     9 Michał         Gawroński             100.00 -  303: 406   50
    9    18 Katarzyna      Klimała               116.21 -  322: 374   66
   10    28 Marek          Róziecki              100.00 +  377: 347  150
   11    17 Jarosław       Puchalski             125.05 -  389: 394   75
   12    21 Jakub          Nalepa                100.00 +  431: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Katarzyna Klimała 116.21 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Karolina       Drabik                100.00 =  342: 342  100
    2    26 Jarosław       Puchalski             125.05 -  362: 395   75
    3    36 Tomasz         Suchanek              110.25 -  345: 392   60
    4    44 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  439: 395  153
    5    35 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 +  347: 342  166
    6    25 Leokadia       Litwinowicz           111.24 -  361: 383   61
    7    34 Czesława       Pawłowska             100.00 +  355: 349  150
    8    25 Jerzy          Luter                 105.96 +  449: 393  156
    9    18 Jerzy          Matyasik              116.63 +  374: 322  167
   10    14 Jacek          Pietruszka            122.16 -  320: 337   72
   11    21 Andrzej        Szepczyński           127.53 +  339: 334  178
   12    15 Rafał          Wesołowski            112.78 -  358: 409   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Łukasz Bobowski 116.19 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jakub          Nalepa                100.00 +  391: 279  150
    2     4 Przemysław     Herdzina              116.02 +  313: 296  166
    3    12 Dawid          Pikul                 137.60 -  327: 342   88
    4    23 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  441: 476   50
    5    29 Jerzy          Matyasik              116.63 -  334: 425   67
    6    41 Jacek          Dec                   100.00 +  451: 318  150
    7    30 Magdalena      Ochot                 103.32 +  403: 307  153
    8    22 Leszek         Stecuła               108.62 +  332: 308  159
    9    19 Karolina       Drabik                100.00 +  466: 396  150
   10    11 Rafał          Wesołowski            112.78 -  333: 344   63
   11    14 Łukasz         Bryła                 123.26 -  336: 406   73
   12    19 Renata         Kowalska              118.70 -  360: 380   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Przemysław Herdzina 116.02 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Jaszczak              100.00 +  503: 290  150
    2     4 Łukasz         Bobowski              116.19 -  296: 313   66
    3    26 Jarosław       Sobczak               112.83 +  422: 308  163
    4    17 Marek          Róziecki              100.00 +  326: 311  150
    5    14 Łukasz         Homa                  100.00 -  360: 365   50
    6    18 Jerzy          Matyasik              116.63 -  366: 456   67
    7    29 Jan            Kozłowski             100.00 +  411: 307  150
    8    20 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  448: 357  161
    9    11 Marcin         Skowron               107.37 +  456: 269  157
   10     8 Jarosław       Puchalski             125.05 +  351: 340  175
   11     5 Andrzej        Rechowicz             120.25 +  415: 401  170
   12     3 Radosław       Konca                 132.66 +  465: 344  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Mariusz Sylwestrzuk 115.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  428: 295  150
    2    16 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  379: 300  164
    3    14 Piotr          Pietuchowski          127.21 -  321: 398   77
    4    10 Justyna        Fugiel                132.35 -  296: 402   82
    5    35 Katarzyna      Klimała               116.21 -  342: 347   66
    6    28 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  329: 399   89
    7    39 Tomasz         Ciejka                109.26 +  419: 294  159
    8    36 Katarzyna      Sołdan                102.72 +  388: 290  153
    9    21 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  456: 440  189
   10    23 Ewa            Ciszewska             113.04 -  369: 386   63
   11    24 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  378: 332  168
   12    20 Tomasz         Suchanek              110.25 +  396: 332  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Sporczyk 115.47 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Janusz         Krupiński             100.00 -  320: 355   50
    2    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  368: 249  150
    3    28 Leokadia       Litwinowicz           111.24 -  325: 327   61
    4    30 Filip          Sosin                 125.21 -  379: 398   75
    5    44 Michał         Jaszczak              100.00 -  343: 353   50
    6    43 Wojciech       Obremski              100.00 +  346: 290  150
    7    40 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  406: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     686  /  7  98.00




	Małgorzata Sulejewska 114.40 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grażyna        Furman                100.00 +  362: 234  150
    2    16 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  300: 379   66
    3    30 Agnieszka      Krupka                107.43 -  332: 371   57
    4    36 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  379: 341  189
    5    24 Filip          Sosin                 125.21 -  365: 385   75
    6    27 Piotr          Pietuchowski          127.21 -  339: 484   77
    7    41 Małgorzata     Sikora                100.00 +  413: 347  150
    8    37 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  366: 452   50
    9    38 Łukasz         Wiechecki             100.00 -  254: 462   50
   10    40 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  336: 326  150
   11    37 Renata         Polończyk             100.00 +  355: 277  150
   12    33 Marek          Róziecki              100.00 +  398: 394  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Maciej Śliwa 114.07 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Małgorzata     Sikora                100.00 +  347: 278  150
    2    20 Stanisław      Rydzik                139.31 -  369: 424   89
    3    25 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  362: 366   50
    4    37 Łukasz         Kozub                 122.31 -  334: 397   72
    5    43 Edward         Smołka                100.00 +  424: 254  150
    6    38 Tomasz         Ciejka                109.26 +  438: 301  159
    7    28 Grażyna        Furman                100.00 -  333: 395   50
    8    32 Jan            Kozłowski             100.00 +  367: 343  150
    9    30 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  384: 261  150
   10    24 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  308: 316   50
   11    26 Jakub          Nalepa                100.00 -  430: 438   50
   12    29 Sylwester      Gryz                  100.00 +  393: 365  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Paweł Jędryka 113.47 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Jan            Kozłowski             100.00 -  339: 359   50
    2    39 Piotr          Mossakowski           105.50 +  498: 412  156
    3    20 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  512: 324  150
    4     9 Marek          Syczuk                126.89 -  267: 351   77
    5    19 Leokadia       Litwinowicz           111.24 -  322: 421   61
    6    30 Beata          Rudzka                100.00 +  307: 299  150
    7    32 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  436: 294  150
    8    21 Łukasz         Homa                  100.00 -  426: 439   50
    9    24 Ewa            Ciszewska             113.04 +  401: 350  163
   10    18 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  361: 348  155
   11    12 Renata         Rosół                 100.00 +  371: 333  150
   12     9 Mariusz        Skrobosz              140.73 +  464: 361  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1503  / 12 125.25




	Ewa Ciszewska 113.04 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jolanta        Kruk                  100.00 +  391: 229  150
    2     5 Justyna        Fugiel                132.35 -  360: 500   82
    3    39 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  382: 257  150
    4     8 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 +  395: 350  189
    5    16 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  294: 350   78
    6    26 Karolina       Drabik                100.00 -  335: 386   50
    7    23 Joanna         Stępień               124.59 +  384: 338  175
    8    14 Stanisław      Ochot                 118.72 -  328: 430   69
    9    24 Paweł          Jędryka               113.47 -  350: 401   63
   10    23 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 +  386: 369  166
   11    27 Łukasz         Kozub                 122.31 +  445: 302  172
   12    22 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  342: 316  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Jarosław Sobczak 112.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Łukasz         Homa                  100.00 -  307: 369   50
    2    52 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  389: 184  150
    3    26 Przemysław     Herdzina              116.02 -  308: 422   66
    4    32 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 +  426: 422  171
    5    33 Tomasz         Ciejka                109.26 +  371: 304  159
    6    16 Łukasz         Bryła                 123.26 -  303: 347   73
    7    24 Bartosz        Orłowski              104.81 -  279: 458   55
    8    31 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  287: 436   58
    9    37 Michał         Waszkiewicz           121.44 -  320: 338   71
   10    43 Edward         Smołka                100.00 +  418: 370  150
   11    38 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  288: 285  150
   12    34 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  329: 392   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Rafał Wesołowski 112.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Czesława       Pawłowska             100.00 -  340: 363   50
    2    38 Małgorzata     Sikora                100.00 +  392: 305  150
    3    22 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  361: 325  150
    4    15 Radosław       Konca                 132.66 -  303: 458   83
    5    22 Adam           Szukalski             100.00 +  366: 283  150
    6    21 Krzysztof      Obremski              107.97 -  292: 398   58
    7    31 Filip          Sosin                 125.21 +  413: 397  175
    8    17 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  371: 369  189
    9    14 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  410: 300  193
   10    11 Łukasz         Bobowski              116.19 +  344: 333  166
   11     9 Maciej         Rzychoń               100.00 -  328: 457   50
   12    15 Katarzyna      Klimała               116.21 +  409: 358  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Leokadia Litwinowicz 111.24 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  406: 445   50
    2    28 Katarzyna      Sołdan                102.72 +  381: 328  153
    3    28 Krzysztof      Sporczyk              115.47 +  327: 325  165
    4    13 Czesława       Pawłowska             100.00 -  293: 354   50
    5    19 Paweł          Jędryka               113.47 +  421: 322  163
    6    25 Katarzyna      Klimała               116.21 +  383: 361  166
    7     8 Kamil          Górka                 139.97 -  232: 388   90
    8    20 Przemysław     Herdzina              116.02 -  357: 448   66
    9    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  257: 457   58
   10    34 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  288: 407   55
   11    39 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  234: 433   50
   12    41 Beata          Rudzka                100.00 +  373: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Daniel Czernatowicz 111.19 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jacek          Dec                   100.00 +  440: 365  150
    2    15 Czesława       Pawłowska             100.00 +  390: 366  150
    3    10 Jerzy          Matyasik              116.63 +  380: 326  167
    4     6 Jan            Kozłowski             100.00 +  401: 351  150
    5     1 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  314: 473   91
    6     4 Radosław       Konca                 132.66 -  357: 364   83
    7    13 Maciej         Rzychoń               100.00 -  360: 369   50
    8    24 Joanna         Ostrowska             109.52 +  417: 319  160
    9    15 Piotr          Rosół                 118.68 +  391: 378  169
   10    13 Stanisław      Ochot                 118.72 +  399: 344  169
   11     6 Kamil          Górka                 139.97 -  343: 420   90
   12    10 Łukasz         Bryła                 123.26 -  335: 469   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Tomasz Suchanek 110.25 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  441: 324  150
    2    14 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  323: 396   60
    3    36 Katarzyna      Klimała               116.21 +  392: 345  166
    4    25 Joanna         Ostrowska             109.52 +  336: 324  160
    5     6 Radosław       Konca                 132.66 -  321: 409   83
    6    13 Stanisław      Ochot                 118.72 +  459: 445  169
    7    15 Łukasz         Homa                  100.00 +  383: 332  150
    8    13 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  351: 383   89
    9    17 Andrzej        Szepczyński           127.53 +  359: 340  178
   10     7 Dawid          Pikul                 137.60 -  342: 474   88
   11    16 Piotr          Rosół                 118.68 -  389: 408   69
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  332: 396   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Arkadiusz Biegun 109.80 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marek          Róziecki              100.00 +  364: 331  150
    2    14 Tomasz         Suchanek              110.25 +  396: 323  160
    3     7 Piotr          Rosół                 118.68 -  327: 353   69
    4    16 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  357: 327  168
    5    13 Renata         Rosół                 100.00 -  362: 418   50
    6    15 Filip          Sosin                 125.21 +  363: 316  175
    7    11 Paweł          Ochot                 107.93 -  294: 519   58
    8    18 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  334: 356   70
    9    28 Jerzy          Luter                 105.96 +  450: 393  156
   10    33 Piotr          Mossakowski           105.50 +  400: 241  156
   11    19 Lucyna         Korga                 128.23 -  402: 425   78
   12    23 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  329: 344   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Joanna Ostrowska 109.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Izabela        Mych                  100.00 +  352: 161  150
    2    19 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  232: 441   91
    3    34 Magdalena      Ochot                 103.32 +  340: 269  153
    4    25 Tomasz         Suchanek              110.25 -  324: 336   60
    5    34 Grażyna        Furman                100.00 -  330: 332   50
    6    40 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  380: 325  171
    7    33 Jakub          Nalepa                100.00 +  445: 359  150
    8    24 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  319: 417   61
    9    31 Renata         Rosół                 100.00 -  308: 416   50
   10    36 Marcin         Skowron               107.37 -  240: 402   57
   11    41 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  302: 361   50
   12    42 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  384: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1193  / 12  99.42




	Tomasz Ciejka 109.26 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Sylwester      Buczek                100.00 +  312: 283  150
    2    23 Łukasz         Bryła                 123.26 +  369: 339  173
    3    13 Renata         Rosół                 100.00 -  329: 439   50
    4    24 Krzysztof      Obremski              107.97 -  331: 343   58
    5    33 Jarosław       Sobczak               112.83 -  304: 371   63
    6    38 Maciej         Śliwa                 114.07 -  301: 438   64
    7    39 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  294: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  7  89.14




	Piotr Adamczyk 108.90 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  451:  95  150
    2    11 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  332: 394   91
    3    29 Lucyna         Korga                 128.23 +  354: 300  178
    4    27 Karolina       Drabik                100.00 +  335: 297  150
    5     9 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  409: 244  150
    6     7 Dawid          Pikul                 137.60 -  317: 406   88
    7    10 Jerzy          Luter                 105.96 +  334: 304  156
    8     8 Kamil          Górka                 139.97 -  338: 357   90
    9    13 Łukasz         Bryła                 123.26 +  395: 282  173
   10    10 Paweł          Ochot                 107.93 +  408: 390  158
   11     8 Michał         Gawroński             100.00 -  268: 353   50
   12    14 Adam           Szukalski             100.00 +  453: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Leszek Stecuła 108.62 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Łukasz         Bobowski              116.19 -  308: 332   66
    9    29 Jakub          Nalepa                100.00 -  337: 358   50
   10    31 Łukasz         Kozub                 122.31 +  401: 308  172
   11    29 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  478: 330  150
   12    24 Agnieszka      Krupka                107.43 -  285: 355   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 108.38 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Michał         Gawroński             100.00 -  332: 333   50
    2    42 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  351: 402   55
    3    41 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  488: 280  150
    4    28 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  312: 346   50
    5    39 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  449: 330  150
    6    31 Lucyna         Korga                 128.23 -  353: 382   78
    7    35 Teresa         Zalewska              100.00 +  352: 269  150
    8    31 Jarosław       Sobczak               112.83 +  436: 287  163
    9    26 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  457: 257  161
   10    17 Bartosz        Orłowski              104.81 +  464: 333  155
   11    10 Paweł          Jackowski             135.29 -  262: 453   85
   12    17 Paweł          Ochot                 107.93 -  311: 363   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Krzysztof Obremski 107.97 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Wojciech       Kwaśniak              100.00 +  485: 323  150
    2     7 Paweł          Ochot                 107.93 -  347: 367   58
    3    21 Andrzej        Rechowicz             120.25 +  325: 315  170
    4    24 Tomasz         Ciejka                109.26 +  343: 331  159
    5     5 Justyna        Fugiel                132.35 -  355: 454   82
    6    21 Rafał          Wesołowski            112.78 +  398: 292  163
    7    16 Marcin         Skowron               107.37 +  429: 349  157
    8    12 Karolina       Drabik                100.00 +  393: 358  150
    9     3 Dawid          Pikul                 137.60 +  458: 376  188
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 +  384: 309  195
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  352: 489   95
   12     4 Kamil          Górka                 139.97 -  328: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Paweł Ochot 107.93 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  385: 274  150
    2     7 Krzysztof      Obremski              107.97 +  367: 347  158
    3     8 Stanisław      Rydzik                139.31 +  388: 379  189
    4     4 Kamil          Górka                 139.97 -  322: 372   90
    5    10 Czesława       Pawłowska             100.00 +  477: 284  150
    6     3 Justyna        Fugiel                132.35 -  344: 449   82
    7    11 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  519: 294  160
    8     5 Bartosz        Morawski              133.56 +  406: 391  184
    9     6 Michał         Gawroński             100.00 -  347: 404   50
   10    10 Piotr          Adamczyk              108.90 -  390: 408   59
   11    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  317: 434   71
   12    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  363: 311  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Agnieszka Krupka 107.43 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  336: 393   95
    2    41 Adam           Zalewski              100.00 +  443: 199  150
    3    30 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  371: 332  164
    4    26 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  294: 371   78
    5    30 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  247: 433   55
    6    32 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  386: 399   68
    7    42 Renata         Polończyk             100.00 -  371: 399   50
    8    42 Teresa         Zalewska              100.00 +  348: 216  150
    9    39 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  352: 324  150
   10    25 Sylwester      Gryz                  100.00 +  384: 366  150
   11    28 Łukasz         Homa                  100.00 +  378: 303  150
   12    24 Leszek         Stecuła               108.62 +  355: 285  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 12 118.25




	Marcin Skowron 107.37 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  342: 365   93
    2    37 Jakub          Nalepa                100.00 +  405: 312  150
    3    40 Piotr          Mossakowski           105.50 +  317: 292  156
    4    19 Adam           Szukalski             100.00 +  354: 350  150
    5    15 Piotr          Rosół                 118.68 +  355: 271  169
    6     9 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  320: 398   91
    7    16 Krzysztof      Obremski              107.97 -  349: 429   58
    8    23 Renata         Rosół                 100.00 +  453: 331  150
    9    11 Przemysław     Herdzina              116.02 -  269: 456   66
   10    36 Joanna         Ostrowska             109.52 +  402: 240  160
   11    20 Adam           Szukalski             100.00 -  333: 341   50
   12    25 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  337: 338   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1346  / 12 112.17




	Zofia Gajewska 107.06 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  227: 420   91
    2    49 Łukasz         Kozub                 122.31 +  405: 315  172
    3    32 Renata         Kowalska              118.70 +  405: 330  169
    4    22 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  468: 298  171
    5    17 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  395: 319  177
    6     5 Kamil          Górka                 139.97 +  345: 344  190
    7     4 Dawid          Pikul                 137.60 +  404: 395  188
    8     2 Justyna        Fugiel                132.35 +  445: 272  182
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  419: 427   95
   10     3 Radosław       Konca                 132.66 -  242: 388   83
   11     7 Jacek          Pietruszka            122.16 +  419: 324  172
   12     5 Stanisław      Rydzik                139.31 -  335: 519   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1779  / 12 148.25




	Jerzy Luter 105.96 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  313: 373   91
    2    50 Maciej         Mraczek               100.00 +  442: 271  150
    3    37 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  361: 386   78
    4    34 Jakub          Nalepa                100.00 +  366: 335  150
    5    28 Agata          Witkowska             100.00 +  359: 285  150
    6    22 Jan            Kozłowski             100.00 +  480: 309  150
    7    10 Piotr          Adamczyk              108.90 -  304: 334   59
    8    25 Katarzyna      Klimała               116.21 -  393: 449   66
    9    28 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  393: 450   60
   10    20 Renata         Rosół                 100.00 -  314: 461   50
   11    32 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  473: 334  155
   12    27 Bartosz        Orłowski              104.81 +  426: 361  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Piotr Mossakowski 105.50 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 139.97 -  274: 401   90
    2    39 Paweł          Jędryka               113.47 -  412: 498   63
    3    40 Marcin         Skowron               107.37 -  292: 317   57
    4    46 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  308: 309   50
    5    49 Maciej         Mraczek               100.00 +  426: 279  150
    6    45 Wacław         Sarek                 100.00 +  347: 265  150
    7    43 Jacek          Dec                   100.00 -  302: 350   50
    8    44 Edward         Smołka                100.00 +  334: 322  150
    9    36 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  367: 324  153
   10    33 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  241: 400   60
   11    40 Beata          Rudzka                100.00 +  371: 248  150
   12    35 Karolina       Drabik                100.00 +  359: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Andrzej Przybyłowicz 105.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.31 -  385: 415   89
    2    30 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  380: 297  150
    3    35 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  510: 248  152
    4    14 Łukasz         Bryła                 123.26 +  408: 310  173
    5     7 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  377: 474   91
    6    11 Jacek          Pietruszka            122.16 -  351: 391   72
    7    21 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  264: 559   70
    8    29 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  391: 482   50
    9    34 Jan            Kozłowski             100.00 +  399: 269  150
   10    18 Paweł          Jędryka               113.47 -  348: 361   63
   11    32 Jerzy          Luter                 105.96 -  334: 473   56
   12    37 Czesława       Pawłowska             100.00 +  370: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Katarzyna Żuławska 104.85 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  258: 522   89
    2    42 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  402: 351  158
    3    31 Jacek          Pietruszka            122.16 -  353: 415   72
    4    31 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  348: 319  150
    5    30 Agnieszka      Krupka                107.43 +  433: 247  157
    6    17 Czesława       Pawłowska             100.00 +  369: 306  150
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  293: 467   93
    8    19 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  411: 337  168
    9    16 Bartosz        Morawski              133.56 -  379: 382   84
   10    34 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  407: 288  161
   11    18 Marek          Syczuk                126.89 -  376: 490   77
   12    23 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  344: 329  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Bartosz Orłowski 104.81 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             138.77 +  428: 299  189
    2    17 Jan            Kozłowski             100.00 -  368: 379   50
    3    27 Andrzej        Bociąga               100.00 +  406: 303  150
    4    20 Michał         Gawroński             100.00 -  393: 395   50
    5    20 Magdalena      Ochot                 103.32 +  447: 276  153
    6    12 Piotr          Rosół                 118.68 -  334: 336   69
    7    24 Jarosław       Sobczak               112.83 +  458: 279  163
    8    15 Łukasz         Kozub                 122.31 -  337: 412   72
    9    22 Adam           Szukalski             100.00 -  319: 364   50
   10    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  333: 464   58
   11    31 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  469: 356  177
   12    27 Jerzy          Luter                 105.96 -  361: 426   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Magdalena Ochot 103.32 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 137.60 -  376: 403   88
    2    31 Joanna         Brychcy               102.25 +  391: 335  152
    3    34 Joanna         Ostrowska             109.52 -  269: 340   60
    4    43 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  367: 290  152
    5    20 Bartosz        Orłowski              104.81 -  276: 447   55
    6    35 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  381: 362  153
    7    30 Łukasz         Bobowski              116.19 -  307: 403   66
    8    33 Jakub          Nalepa                100.00 -  344: 401   50
    9    35 Czesława       Pawłowska             100.00 +  427: 411  150
   10    27 Janusz         Krupiński             100.00 -  357: 383   50
   11    35 Andrzej        Bociąga               100.00 -  333: 347   50
   12    39 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  388: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Katarzyna Sołdan 102.72 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             135.29 -  307: 466   85
    2    28 Leokadia       Litwinowicz           111.24 -  328: 381   61
    3    44 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  379: 362  150
    4    29 Joanna         Stępień               124.59 +  406: 338  175
    5    36 Karolina       Drabik                100.00 -  249: 382   50
    6    36 Adam           Szukalski             100.00 -  301: 372   50
    7    37 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  350: 338  150
    8    36 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  290: 388   66
    9    41 Joanna         Brychcy               102.25 +  428: 311  152
   10    35 Łukasz         Homa                  100.00 +  438: 338  150
   11    30 Karolina       Drabik                100.00 +  343: 331  150
   12    25 Marcin         Skowron               107.37 +  338: 337  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Dorota Ziembowicz 102.62 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bartosz        Morawski              133.56 -  285: 389   84
    2    34 Jacek          Dec                   100.00 -  334: 440   50
    3    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  411: 247  150
    4    44 Katarzyna      Klimała               116.21 -  395: 439   66
    5    42 Wacław         Sarek                 100.00 +  437: 266  150
    6    35 Magdalena      Ochot                 103.32 -  362: 381   53
    7    36 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  365: 443   50
    8    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  309: 291  150
    9    36 Piotr          Mossakowski           105.50 -  324: 367   56
   10    39 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  367: 291  150
   11    34 Michał         Waszkiewicz           121.44 -  358: 365   71
   12    38 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  383: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1180  / 12  98.33




	Joanna Brychcy 102.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Radosław       Konca                 132.66 -  292: 400   83
    2    31 Magdalena      Ochot                 103.32 -  335: 391   53
    3    46 Wacław         Sarek                 100.00 +  375: 300  150
    4    33 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  364: 399   93
    5    45 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  366: 376   50
    6    44 Adam           Worsztynowicz         100.00 -  237: 326   50
    7    48 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  379: 308  152
    8    45 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  385: 372  150
    9    41 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  311: 428   53
   10    42 Jacek          Dec                   100.00 +  405: 311  150
   11    36 Marek          Róziecki              100.00 -  268: 330   50
   12    40 Renata         Polończyk             100.00 -  299: 345   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1084  / 12  90.33




	Zygmunt Skwarek 101.59 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Justyna        Fugiel                132.35 -  233: 502   82
    2    47 Agata          Witkowska             100.00 +  336: 293  150
    3    35 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 -  248: 510   55
    4    43 Magdalena      Ochot                 103.32 -  290: 367   53
    5    47 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  327: 349   50
    6    48 Łukasz         Wiechecki             100.00 -  214: 404   50
    7    48 Joanna         Brychcy               102.25 -  308: 379   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     492  /  7  70.29




	Andrzej Bociąga 100.00 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Wilk                  117.95 +  411: 389  168
    2    21 Michał         Gawroński             100.00 -  281: 372   50
    3    27 Bartosz        Orłowski              104.81 -  303: 406   55
    4    35 Renata         Kowalska              118.70 -  316: 335   69
    5    38 Joanna         Stępień               124.59 -  348: 408   75
    6    46 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  341: 389   50
    7    47 Edward         Smołka                100.00 -  315: 356   50
    8    47 Maciej         Mraczek               100.00 +  455: 206  150
    9    44 Wojciech       Obremski              100.00 +  320: 296  150
   10    41 Małgorzata     Sikora                100.00 +  439: 278  150
   11    35 Magdalena      Ochot                 103.32 +  347: 333  153
   12    31 Łukasz         Kozub                 122.31 -  288: 422   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Sylwester Buczek 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Tomasz         Ciejka                109.26 -  283: 312   59
    2    36 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  145: 487   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     130  /  2  65.00




	Jacek Dec 100.00 Pszczew

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  365: 440   61
    2    34 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  440: 334  153
    3    23 Czesława       Pawłowska             100.00 -  175: 549   50
    4    39 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  370: 273  150
    5    32 Maciej         Rzychoń               100.00 -  217: 392   50
    6    41 Łukasz         Bobowski              116.19 -  318: 451   66
    7    43 Piotr          Mossakowski           105.50 +  350: 302  156
    8    38 Sylwester      Gryz                  100.00 -  269: 468   50
    9    42 Marek          Róziecki              100.00 -  338: 402   50
   10    42 Joanna         Brychcy               102.25 -  311: 405   52
   11    45 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  348: 437   50
   12    45 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  385: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  / 12  86.50




	Karolina Drabik 100.00 Skarżysko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Katarzyna      Klimała               116.21 =  342: 342  116
    2    27 Adam           Szukalski             100.00 -  323: 468   50
    3    38 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  379: 367  193
    4    27 Piotr          Adamczyk              108.90 -  297: 335   59
    5    36 Katarzyna      Sołdan                102.72 +  382: 249  153
    6    26 Ewa            Ciszewska             113.04 +  386: 335  163
    7    18 Łukasz         Kozub                 122.31 +  326: 312  172
    8    12 Krzysztof      Obremski              107.97 -  358: 393   58
    9    19 Łukasz         Bobowski              116.19 -  396: 466   66
   10    38 Czesława       Pawłowska             100.00 -  294: 342   50
   11    30 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  331: 343   53
   12    35 Piotr          Mossakowski           105.50 -  342: 359   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1189  / 12  99.08




	Grażyna Furman 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  234: 362   64
    2    46 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  369: 413   70
    3    51 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  449: 126  150
    4    40 Lucyna         Korga                 128.23 +  373: 349  178
    5    34 Joanna         Ostrowska             109.52 +  332: 330  160
    6    23 Maciej         Rzychoń               100.00 -  317: 320   50
    7    28 Maciej         Śliwa                 114.07 +  395: 333  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  7 119.43




	Michał Gawroński 100.00 Częstochowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  333: 332  158
    2    21 Andrzej        Bociąga               100.00 +  372: 281  150
    3    11 Janusz         Krupiński             100.00 -  348: 383   50
    4    20 Bartosz        Orłowski              104.81 +  395: 393  155
    5    12 Bartosz        Morawski              133.56 -  332: 394   84
    6    19 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  427: 315  150
    7     9 Renata         Rosół                 100.00 +  318: 314  150
    8     9 Jerzy          Matyasik              116.63 +  406: 303  167
    9     6 Paweł          Ochot                 107.93 +  404: 347  158
   10     4 Stanisław      Rydzik                139.31 -  340: 381   89
   11     8 Piotr          Adamczyk              108.90 +  353: 268  159
   12     6 Maciej         Rzychoń               100.00 +  400: 359  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Krzysztof Gruszka 100.00 Częstochowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Piotr          Adamczyk              108.90 -   95: 451   59
    2    52 Jarosław       Sobczak               112.83 -  184: 389   63
    3    51 Grażyna        Furman                100.00 -  126: 449   50
    4    51 Wacław         Sarek                 100.00 -  175: 416   50
    5    51 Renata         Polończyk             100.00 -  121: 476   50
    6    51 Adam           Zalewski              100.00 -  183: 416   50
    7    51 Maciej         Mraczek               100.00 -  154: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     372  /  7  53.14




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Stanisław      Ochot                 118.72 -  371: 546   69
    2    33 Michał         Jaszczak              100.00 +  397: 330  150
    3    33 Edward         Smołka                100.00 +  351: 297  150
    4    11 Paweł          Jackowski             135.29 -  251: 455   85
    5    26 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  439: 329  171
    6    14 Stanisław      Rydzik                139.31 -  364: 463   89
    7    22 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  306: 550   89
    8    38 Jacek          Dec                   100.00 +  468: 269  150
    9    32 Beata          Rudzka                100.00 +  410: 367  150
   10    25 Agnieszka      Krupka                107.43 -  366: 384   57
   11    25 Renata         Kowalska              118.70 -  297: 436   69
   12    29 Maciej         Śliwa                 114.07 -  365: 393   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Łukasz Homa 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jarosław       Sobczak               112.83 +  369: 307  163
    2    12 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 +  395: 358  150
    3     5 Krzysztof      Mówka                 141.17 -  301: 471   91
    4    18 Stanisław      Rydzik                139.31 +  354: 352  189
    5    14 Przemysław     Herdzina              116.02 +  365: 360  166
    6     8 Bartosz        Morawski              133.56 -  340: 356   84
    7    15 Tomasz         Suchanek              110.25 -  332: 383   60
    8    21 Paweł          Jędryka               113.47 +  439: 426  163
    9    12 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  324: 463   70
   10    35 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  338: 438   53
   11    28 Agnieszka      Krupka                107.43 -  303: 378   57
   12    32 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  299: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Michał Jaszczak 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Przemysław     Herdzina              116.02 -  290: 503   66
    2    33 Sylwester      Gryz                  100.00 -  330: 397   50
    3    47 Renata         Polończyk             100.00 +  332: 274  150
    4    41 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  257: 436   70
    5    44 Krzysztof      Sporczyk              115.47 +  353: 343  165
    6    42 Jakub          Nalepa                100.00 -  289: 469   50
    7    45 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  390: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     701  /  7 100.14




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mariusz        Sylwestrzuk           115.82 -  295: 428   66
    2    30 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 -  297: 380   55
    3    41 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  280: 488   58
    4    50 Adam           Zalewski              100.00 +  333: 234  150
    5    45 Joanna         Brychcy               102.25 +  376: 366  152
    6    39 Andrzej        Rechowicz             120.25 -  356: 366   70
    7    40 Krzysztof      Sporczyk              115.47 -  325: 406   65
    8    41 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  349: 301  150
    9    40 Renata         Kowalska              118.70 -  206: 530   69
   10    39 Dorota         Ziembowicz            102.62 -  291: 367   53
   11    45 Jacek          Dec                   100.00 +  437: 348  150
   12    42 Joanna         Ostrowska             109.52 -  276: 384   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Paweł          Jędryka               113.47 +  359: 339  163
    2    17 Bartosz        Orłowski              104.81 +  379: 368  155
    3     9 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  372: 353  171
    4     6 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  351: 401   61
    5    11 Jacek          Pietruszka            122.16 -  297: 360   72
    6    22 Jerzy          Luter                 105.96 -  309: 480   56
    7    29 Przemysław     Herdzina              116.02 -  307: 411   66
    8    32 Maciej         Śliwa                 114.07 -  343: 367   64
    9    34 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 -  269: 399   55
   10    44 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  301: 316   50
   11    42 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 -  280: 338   50
   12    44 Wojciech       Obremski              100.00 +  429: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Jolanta Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Ewa            Ciszewska             113.04 -  229: 391   63
    2    48 Krzysztof      Sporczyk              115.47 -  249: 368   65
    3    48 Dorota         Ziembowicz            102.62 -  247: 411   53
    8    48 Wojciech       Obremski              100.00 -  260: 332   50
    9    48 Adam           Zalewski              100.00 +  290: 268  150
   10    46 Teresa         Zalewska              100.00 -  244: 424   50
   11    48 Adam           Zalewski              100.00 -  309: 348   50
   12    48 Adam           Zalewski              100.00 -  255: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     531  /  8  66.38




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    52 Paweł          Ochot                 107.93 -  274: 385   58
    2    40 Renata         Kowalska              118.70 -  297: 439   69
    3    44 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  362: 379   53
    4    47 Wojciech       Obremski              100.00 +  337: 316  150
    5    41 Tomasz         Zwoliński             138.77 -  361: 411   89
    6    47 Edward         Smołka                100.00 +  341: 271  150
    7    36 Dorota         Ziembowicz            102.62 +  443: 365  153
    8    28 Joanna         Stępień               124.59 -  216: 405   75
    9    39 Agnieszka      Krupka                107.43 -  324: 352   57
   10    40 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  326: 336   64
   11    43 Małgorzata     Sikora                100.00 -  273: 311   50
   12    45 Jacek          Dec                   100.00 -  349: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 12  84.83




	Janusz  Krupiński 100.00 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Sporczyk              115.47 +  355: 320  165
    2    18 Jacek          Pietruszka            122.16 +  471: 357  172
    3    11 Michał         Gawroński             100.00 +  383: 348  150
    4     7 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  420: 333  177
    5     3 Jarosław       Puchalski             125.05 -  322: 363   75
    6    10 Andrzej        Szepczyński           127.53 +  398: 360  178
    7     6 Stanisław      Rydzik                139.31 -  276: 391   89
    8     6 Dawid          Pikul                 137.60 -  348: 542   88
    9    20 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  358: 390   71
   10    27 Magdalena      Ochot                 103.32 +  383: 357  153
   11    15 Mariusz        Wrześniewski          142.76 +  372: 358  193
   12    12 Jacek          Pietruszka            122.16 -  336: 396   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Wojciech Kwaśniak 100.00 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 Krzysztof      Obremski              107.97 -  323: 485   58
    2    45 Wojciech       Obremski              100.00 +  424: 314  150
    3    16 Stanisław      Ochot                 118.72 -  276: 410   69
    4    28 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 +  346: 312  158
    5    27 Andrzej        Rechowicz             120.25 +  375: 340  170
    6    24 Łukasz         Kozub                 122.31 -  290: 382   72
    7    32 Paweł          Jędryka               113.47 -  294: 436   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  7 105.71




	Maciej Mraczek 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Pietuchowski          127.21 -  180: 630   77
    2    50 Jerzy          Luter                 105.96 -  271: 442   56
    3    50 Agata          Witkowska             100.00 -  327: 369   50
    4    48 Łukasz         Wiechecki             100.00 -  265: 372   50
    5    49 Piotr          Mossakowski           105.50 -  279: 426   56
    6    50 Renata         Polończyk             100.00 -  309: 345   50
    7    51 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  339: 154  150
    8    47 Andrzej        Bociąga               100.00 -  206: 455   50
    9    47 Wacław         Sarek                 100.00 +  279: 271  150
   10    48 Adam           Zalewski              100.00 +  355: 274  150
   11    46 Wojciech       Obremski              100.00 -  236: 324   50
   12    47 Wacław         Sarek                 100.00 +  321: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  / 12  86.58




	Izabela Mych 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Joanna         Ostrowska             109.52 -  161: 352   60
    2    51 Adam           Worsztynowicz         100.00 -  162: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     110  /  2  55.00




	Jakub Nalepa 100.00 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Łukasz         Bobowski              116.19 -  279: 391   66
    2    37 Marcin         Skowron               107.37 -  312: 405   57
    3    42 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  410: 268  150
    4    34 Jerzy          Luter                 105.96 -  335: 366   56
    5    46 Mirosława      Uryzaj                100.00 +  437: 370  150
    6    42 Michał         Jaszczak              100.00 +  469: 289  150
    7    33 Joanna         Ostrowska             109.52 -  359: 445   60
    8    33 Magdalena      Ochot                 103.32 +  401: 344  153
    9    29 Leszek         Stecuła               108.62 +  358: 337  159
   10    22 Renata         Kowalska              118.70 -  298: 402   69
   11    26 Maciej         Śliwa                 114.07 +  438: 430  164
   12    21 Jerzy          Matyasik              116.63 -  285: 431   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Piotr          Rosół                 118.68 -  246: 443   69
    2    45 Wojciech       Kwaśniak              100.00 -  314: 424   50
    3    45 Łukasz         Kozub                 122.31 -  242: 356   72
    4    47 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  316: 337   50
    5    50 Adam           Zalewski              100.00 +  387: 218  150
    6    43 Krzysztof      Sporczyk              115.47 -  290: 346   65
    7    49 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  287: 304   50
    8    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  332: 260  150
    9    44 Andrzej        Bociąga               100.00 -  296: 320   50
   10    47 Wacław         Sarek                 100.00 +  396: 257  150
   11    46 Maciej         Mraczek               100.00 +  324: 236  150
   12    44 Jan            Kozłowski             100.00 -  277: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 12  88.00




	Czesława Pawłowska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Wesołowski            112.78 +  363: 340  163
    2    15 Daniel         Czernatowicz          111.19 -  366: 390   61
    3    23 Jacek          Dec                   100.00 +  549: 175  150
    4    13 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  354: 293  161
    5    10 Paweł          Ochot                 107.93 -  284: 477   58
    6    17 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  306: 369   55
    7    34 Katarzyna      Klimała               116.21 -  349: 355   66
    8    34 Beata          Rudzka                100.00 -  328: 346   50
    9    35 Magdalena      Ochot                 103.32 -  411: 427   53
   10    38 Karolina       Drabik                100.00 +  342: 294  150
   11    33 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  344: 358   50
   12    37 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 -  307: 370   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  / 12  89.33




	Renata Polończyk 100.00 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Jerzy          Matyasik              116.63 -  253: 374   67
    2    43 Marek          Róziecki              100.00 -  250: 411   50
    3    47 Michał         Jaszczak              100.00 -  274: 332   50
    4    49 Małgorzata     Sikora                100.00 -  327: 360   50
    5    51 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  476: 121  150
    6    50 Maciej         Mraczek               100.00 +  345: 309  150
    7    42 Agnieszka      Krupka                107.43 +  399: 371  157
    8    35 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  432: 310  171
    9    27 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  372: 388   68
   10    29 Lucyna         Korga                 128.23 -  313: 315   78
   11    37 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  277: 355   64
   12    40 Joanna         Brychcy               102.25 +  345: 299  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Mikołaj  Przybyłowicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Michał         Waszkiewicz           121.44 -  363: 392   71
    2    35 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  373: 372  150
    3    20 Paweł          Jędryka               113.47 -  324: 512   63
    4    39 Jacek          Dec                   100.00 -  273: 370   50
    5    47 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  349: 327  152
    6    34 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  403: 280  150
    7    26 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  324: 506   71
    8    29 Andrzej        Przybyłowicz          105.28 +  482: 391  155
    9    23 Joanna         Stępień               124.59 -  321: 404   75
   10    24 Maciej         Śliwa                 114.07 +  316: 308  164
   11    29 Leszek         Stecuła               108.62 -  330: 478   59
   12    32 Łukasz         Homa                  100.00 +  337: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Renata Rosół 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Rechowicz             120.25 +  395: 322  170
    2     1 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  425: 400  177
    3    13 Tomasz         Ciejka                109.26 +  439: 329  159
    4     3 Dawid          Pikul                 137.60 -  305: 455   88
    5    13 Arkadiusz      Biegun                109.80 +  418: 362  160
    6     6 Marek          Syczuk                126.89 -  347: 368   77
    7     9 Michał         Gawroński             100.00 -  314: 318   50
    8    23 Marcin         Skowron               107.37 -  331: 453   57
    9    31 Joanna         Ostrowska             109.52 +  416: 308  160
   10    20 Jerzy          Luter                 105.96 +  461: 314  156
   11    12 Paweł          Jędryka               113.47 -  333: 371   63
   12    18 Bartosz        Morawski              133.56 -  351: 467   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1401  / 12 116.75




	Beata Rudzka 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Bryła                 123.26 -  291: 402   73
    2    32 Marek          Syczuk                126.89 -  324: 365   77
    3    49 Adam           Zalewski              100.00 +  411: 195  150
    4    45 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  345: 324  150
    5    25 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  339: 361   93
    6    30 Paweł          Jędryka               113.47 -  299: 307   63
    7    46 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  343: 322  150
    8    34 Czesława       Pawłowska             100.00 +  346: 328  150
    9    32 Sylwester      Gryz                  100.00 -  367: 410   50
   10    32 Piotr          Rosół                 118.68 -  267: 447   69
   11    40 Piotr          Mossakowski           105.50 -  248: 371   56
   12    41 Leokadia       Litwinowicz           111.24 -  322: 373   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Maciej Rzychoń 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Syczuk                126.89 +  383: 374  177
    2     8 Filip          Sosin                 125.21 +  379: 363  175
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.75 -  355: 485   95
    4    12 Stanisław      Ochot                 118.72 -  323: 344   69
    5    32 Jacek          Dec                   100.00 +  392: 217  150
    6    23 Grażyna        Furman                100.00 +  320: 317  150
    7    13 Daniel         Czernatowicz          111.19 +  369: 360  161
    8    10 Łukasz         Bryła                 123.26 +  392: 384  173
    9     8 Paweł          Jackowski             135.29 -  330: 360   85
   10    12 Mariusz        Skrobosz              140.73 +  372: 370  191
   11     9 Rafał          Wesołowski            112.78 +  457: 328  163
   12     6 Michał         Gawroński             100.00 -  359: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Marek Róziecki 100.00 Rybnik                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Arkadiusz      Biegun                109.80 -  331: 364   60
    2    43 Renata         Polończyk             100.00 +  411: 250  150
    3    17 Joanna         Stępień               124.59 +  345: 309  175
    4    17 Przemysław     Herdzina              116.02 -  311: 326   66
    5    21 Stanisław      Rydzik                139.31 -  327: 394   89
    6    29 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  326: 339   71
    7    44 Mirosława      Uryzaj                100.00 -  316: 431   50
    8    43 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  366: 227  150
    9    42 Jacek          Dec                   100.00 +  402: 338  150
   10    28 Jerzy          Matyasik              116.63 -  347: 377   67
   11    36 Joanna         Brychcy               102.25 +  330: 268  152
   12    33 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  394: 398   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Wacław Sarek 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lucyna         Korga                 128.23 -  249: 322   78
    2    44 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 -  268: 496   50
    3    46 Joanna         Brychcy               102.25 -  300: 375   52
    4    51 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  416: 175  150
    5    42 Dorota         Ziembowicz            102.62 -  266: 437   53
    6    45 Piotr          Mossakowski           105.50 -  265: 347   56
    7    50 Adam           Zalewski              100.00 +  334: 313  150
    8    46 Łukasz         Wiechecki             100.00 -  330: 358   50
    9    47 Maciej         Mraczek               100.00 -  271: 279   50
   10    47 Wojciech       Obremski              100.00 -  257: 396   50
   11    47 Adam           Worsztynowicz         100.00 -  235: 402   50
   12    47 Maciej         Mraczek               100.00 -  289: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  / 12  69.92




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maciej         Śliwa                 114.07 -  278: 347   64
    2    38 Rafał          Wesołowski            112.78 -  305: 392   63
    3    43 Tomasz         Zwoliński             138.77 -  339: 431   89
    4    49 Renata         Polończyk             100.00 +  360: 327  150
    5    40 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 -  311: 432   50
    6    49 Arkadiusz      Łydka                 100.00 +  343: 257  150
    7    41 Małgorzata     Sulejewska            114.40 -  347: 413   64
    8    40 Dorota         Ziembowicz            102.62 -  291: 309   53
    9    45 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  326: 305  150
   10    41 Andrzej        Bociąga               100.00 -  278: 439   50
   11    43 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  311: 273  150
   12    43 Teresa         Zalewska              100.00 -  345: 435   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Edward Smołka 100.00 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Renata         Kowalska              118.70 +  374: 338  169
    2    10 Paweł          Jackowski             135.29 -  254: 514   85
    3    33 Sylwester      Gryz                  100.00 -  297: 351   50
    4    42 Teresa         Zalewska              100.00 -  292: 307   50
    5    43 Maciej         Śliwa                 114.07 -  254: 424   64
    6    47 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  271: 341   50
    7    47 Andrzej        Bociąga               100.00 +  356: 315  150
    8    44 Piotr          Mossakowski           105.50 -  322: 334   56
    9    43 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 +  375: 275  150
   10    43 Jarosław       Sobczak               112.83 -  370: 418   63
   11    44 Teresa         Zalewska              100.00 -  283: 344   50
   12    46 Adam           Worsztynowicz         100.00 -  314: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Łukasz Szałkiewicz 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  445: 406  161
    2    12 Łukasz         Homa                  100.00 -  358: 395   50
    3    25 Maciej         Śliwa                 114.07 +  366: 362  164
    4    23 Łukasz         Bobowski              116.19 +  476: 441  166
    5     9 Piotr          Adamczyk              108.90 -  244: 409   59
    6    19 Michał         Gawroński             100.00 -  315: 427   50
    7    20 Stanisław      Ochot                 118.72 -  266: 473   69
    8    39 Adam           Zalewski              100.00 +  462: 239  150
    9    33 Piotr          Pietuchowski          127.21 -  337: 395   77
   10    21 Mariusz        Wrześniewski          142.76 -  341: 370   93
   11    33 Czesława       Pawłowska             100.00 +  358: 344  150
   12    30 Michał         Waszkiewicz           121.44 +  534: 299  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Adam Szukalski 100.00 Wałbrzych

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 +  398: 350  171
    2    27 Karolina       Drabik                100.00 +  468: 323  150
    3     4 Mariusz        Skrobosz              140.73 -  346: 369   91
    4    19 Marcin         Skowron               107.37 -  350: 354   57
    5    22 Rafał          Wesołowski            112.78 -  283: 366   63
    6    36 Katarzyna      Sołdan                102.72 +  372: 301  153
    7    19 Piotr          Pietuchowski          127.21 +  366: 361  177
    8    26 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  315: 351   78
    9    22 Bartosz        Orłowski              104.81 +  364: 319  155
   10    30 Łukasz         Wiechecki             100.00 +  365: 321  150
   11    20 Marcin         Skowron               107.37 +  341: 333  157
   12    14 Piotr          Adamczyk              108.90 -  301: 453   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Mirosława Uryzaj 100.00 Mysłowice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    46 Piotr          Mossakowski           105.50 +  309: 308  156
    5    46 Jakub          Nalepa                100.00 -  370: 437   50
    6    46 Andrzej        Bociąga               100.00 +  389: 341  150
    7    44 Marek          Róziecki              100.00 +  431: 316  150
    8    37 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  452: 366  164
    9    30 Maciej         Śliwa                 114.07 -  261: 384   64
   10    37 Andrzej        Szepczyński           127.53 -  337: 468   78
   11    39 Leokadia       Litwinowicz           111.24 +  433: 234  161
   12    34 Jarosław       Sobczak               112.83 +  392: 329  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  /  9 126.22




	Łukasz Wiechecki 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Filip          Sosin                 125.21 -  283: 479   75
    2    35 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  372: 373   50
    3    42 Jakub          Nalepa                100.00 -  268: 410   50
    4    48 Maciej         Mraczek               100.00 +  372: 265  150
    5    39 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  330: 449   58
    6    48 Zygmunt        Skwarek               101.59 +  404: 214  152
    7    45 Michał         Jaszczak              100.00 -  265: 390   50
    8    46 Wacław         Sarek                 100.00 +  358: 330  150
    9    38 Małgorzata     Sulejewska            114.40 +  462: 254  164
   10    30 Adam           Szukalski             100.00 -  321: 365   50
   11    38 Jarosław       Sobczak               112.83 -  285: 288   63
   12    39 Magdalena      Ochot                 103.32 -  318: 388   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1065  / 12  88.75




	Agata Witkowska 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jarosław       Puchalski             125.05 -  321: 398   75
    2    47 Zygmunt        Skwarek               101.59 -  293: 336   52
    3    50 Maciej         Mraczek               100.00 +  369: 327  150
    4    38 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  381: 242  150
    5    28 Jerzy          Luter                 105.96 -  285: 359   56
    6    37 Tomasz         Zwoliński             138.77 -  301: 440   89
    7    38 Michał         Waszkiewicz           121.44 -  324: 414   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     643  /  7  91.86




	Adam Worsztynowicz 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Joanna         Stępień               124.59 -  312: 492   75
    2    51 Izabela        Mych                  100.00 +  435: 162  150
    3    15 Karol          Wyrębkiewicz          138.79 -  322: 431   89
    4    38 Agata          Witkowska             100.00 -  242: 381   50
    5    37 Anna           Kowalska-Demczyszyn   121.02 -  191: 413   71
    6    44 Joanna         Brychcy               102.25 +  326: 237  152
    7    46 Beata          Rudzka                100.00 -  322: 343   50
    8    43 Marek          Róziecki              100.00 -  227: 366   50
    9    45 Małgorzata     Sikora                100.00 -  305: 326   50
   10    45 Krzysztof      Zgodzaj               100.00 -  264: 407   50
   11    47 Wacław         Sarek                 100.00 +  402: 235  150
   12    46 Edward         Smołka                100.00 +  382: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Teresa Zalewska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Łukasz         Kozub                 122.31 +  472: 318  172
    2     9 Jerzy          Matyasik              116.63 -  254: 345   67
    3    24 Grzegorz       Wilk                  117.95 -  324: 417   68
    4    42 Edward         Smołka                100.00 +  307: 292  150
    5    31 Renata         Kowalska              118.70 -  331: 334   69
    6    33 Joanna         Stępień               124.59 -  296: 472   75
    7    35 Agnieszka      Jaśkiewicz            108.38 -  269: 352   58
    8    42 Agnieszka      Krupka                107.43 -  216: 348   57
    9    46 Arkadiusz      Łydka                 100.00 -  284: 322   50
   10    46 Jolanta        Kruk                  100.00 +  424: 244  150
   11    44 Edward         Smołka                100.00 +  344: 283  150
   12    43 Małgorzata     Sikora                100.00 +  435: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Adam Zalewski 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jacek          Pietruszka            122.16 -  268: 421   72
    2    41 Agnieszka      Krupka                107.43 -  199: 443   57
    3    49 Beata          Rudzka                100.00 -  195: 411   50
    4    50 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  234: 333   50
    5    50 Wojciech       Obremski              100.00 -  218: 387   50
    6    51 Krzysztof      Gruszka               100.00 +  416: 183  150
    7    50 Wacław         Sarek                 100.00 -  313: 334   50
    8    39 Łukasz         Szałkiewicz           100.00 -  239: 462   50
    9    48 Jolanta        Kruk                  100.00 -  268: 290   50
   10    48 Maciej         Mraczek               100.00 -  274: 355   50
   11    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  348: 309  150
   12    48 Jolanta        Kruk                  100.00 +  303: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  / 12  77.42




	Krzysztof Zgodzaj 100.00 Strzelce Opolskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Tomasz         Suchanek              110.25 -  324: 441   60
    2    44 Wacław         Sarek                 100.00 +  496: 268  150
    3    22 Rafał          Wesołowski            112.78 -  325: 361   63
    4    31 Katarzyna      Żuławska              104.85 -  319: 348   55
    5    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  432: 311  150
    6    34 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  280: 403   50
    7    37 Katarzyna      Sołdan                102.72 -  338: 350   53
    8    41 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  301: 349   50
    9    43 Edward         Smołka                100.00 -  275: 375   50
   10    45 Adam           Worsztynowicz         100.00 +  407: 264  150
   11    42 Jan            Kozłowski             100.00 +  338: 280  150
   12    38 Dorota         Ziembowicz            102.62 -  329: 383   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 12  86.17




	Arkadiusz Łydka 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Szepczyński           127.53 =  348: 348  128
    2    25 Radosław       Konca                 132.66 -  219: 553   83
    3    39 Ewa            Ciszewska             113.04 -  257: 382   63
    4    45 Beata          Rudzka                100.00 -  324: 345   50
    5    48 Lucyna         Korga                 128.23 -  321: 391   78
    6    49 Małgorzata     Sikora                100.00 -  257: 343   50
    7    49 Wojciech       Obremski              100.00 +  304: 287  150
    8    45 Joanna         Brychcy               102.25 -  372: 385   52
    9    46 Teresa         Zalewska              100.00 +  322: 284  150
   10    44 Jan            Kozłowski             100.00 +  316: 301  150
   11    41 Joanna         Ostrowska             109.52 +  361: 302  160
   12    36 Piotr          Pietuchowski          127.21 -  360: 379   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju II Mistrzostwa Katowic



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Agnieszka      Krupka                393: 336
   2 Marcin         Skowron              - Mariusz        Wrześniewski          342: 365
   3 Krzysztof      Mówka                - Zofia          Gajewska              420: 227
   4 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              313: 373
   5 Kamil          Górka                - Piotr          Mossakowski           401: 274
   6 Andrzej        Przybyłowicz         - Stanisław      Rydzik                385: 415
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Katarzyna      Żuławska              522: 258
   8 Bartosz        Orłowski             - Tomasz         Zwoliński             428: 299
   9 Dawid          Pikul                - Magdalena      Ochot                 403: 376
  10 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Jackowski             307: 466
  11 Bartosz        Morawski             - Dorota         Ziembowicz            389: 285
  12 Joanna         Brychcy              - Radosław       Konca                 292: 400
  13 Justyna        Fugiel               - Zygmunt        Skwarek               502: 233
  14 Wacław         Sarek                - Lucyna         Korga                 249: 322
  15 Andrzej        Szepczyński          - Arkadiusz      Łydka                 348: 348
  16 Maciej         Mraczek              - Piotr          Pietuchowski          180: 630
  17 Marek          Syczuk               - Maciej         Rzychoń               374: 383
  18 Łukasz         Wiechecki            - Filip          Sosin                 283: 479
  19 Jarosław       Puchalski            - Agata          Witkowska             398: 321
  20 Adam           Worsztynowicz        - Joanna         Stępień               312: 492
  21 Łukasz         Bryła                - Beata          Rudzka                402: 291
  22 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Kozub                 472: 318
  23 Jacek          Pietruszka           - Adam           Zalewski              421: 268
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Michał         Waszkiewicz           363: 392
  25 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Adam           Szukalski             350: 398
  26 Renata         Rosół                - Andrzej        Rechowicz             395: 322
  27 Stanisław      Ochot                - Sylwester      Gryz                  546: 371
  28 Edward         Smołka               - Renata         Kowalska              374: 338
  29 Piotr          Rosół                - Wojciech       Obremski              443: 246
  30 Andrzej        Bociąga              - Grzegorz       Wilk                  411: 389
  31 Jerzy          Matyasik             - Renata         Polończyk             374: 253
  32 Karolina       Drabik               - Katarzyna      Klimała               342: 342
  33 Łukasz         Bobowski             - Jakub          Nalepa                391: 279
  34 Michał         Jaszczak             - Przemysław     Herdzina              290: 503
  35 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Kokot                 428: 295
  36 Janusz         Krupiński            - Krzysztof      Sporczyk              355: 320
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Grażyna        Furman                362: 234
  38 Małgorzata     Sikora               - Maciej         Śliwa                 278: 347
  39 Paweł          Jędryka              - Jan            Kozłowski             339: 359
  40 Jolanta        Kruk                 - Ewa            Ciszewska             229: 391
  41 Jarosław       Sobczak              - Łukasz         Homa                  307: 369
  42 Czesława       Pawłowska            - Rafał          Wesołowski            363: 340
  43 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Szałkiewicz           406: 445
  44 Jacek          Dec                  - Daniel         Czernatowicz          365: 440
  45 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Zgodzaj               441: 324
  46 Marek          Róziecki             - Arkadiusz      Biegun                331: 364
  47 Joanna         Ostrowska            - Izabela        Mych                  352: 161
  48 Sylwester      Buczek               - Tomasz         Ciejka                283: 312
  49 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Gruszka               451:  95
  50 Michał         Gawroński            - Agnieszka      Jaśkiewicz            333: 332
  51 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Kwaśniak              485: 323
  52 Krzysztof      Kruk                 - Paweł          Ochot                 274: 385


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Renata         Rosół                 400: 425
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Stanisław      Ochot                 454: 360
   3 Michał         Waszkiewicz          - Karol          Wyrębkiewicz          446: 416
   4 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              296: 313
   5 Ewa            Ciszewska            - Justyna        Fugiel                360: 500
   6 Joanna         Stępień              - Bartosz        Morawski              368: 397
   7 Paweł          Ochot                - Krzysztof      Obremski              367: 347
   8 Filip          Sosin                - Maciej         Rzychoń               363: 379
   9 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              254: 345
  10 Paweł          Jackowski            - Edward         Smołka                514: 254
  11 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Adamczyk              394: 332
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Łukasz         Homa                  358: 395
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Rosół                 388: 401
  14 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Suchanek              396: 323
  15 Daniel         Czernatowicz         - Czesława       Pawłowska             390: 366
  16 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Sulejewska            379: 300
  17 Jan            Kozłowski            - Bartosz        Orłowski              379: 368
  18 Janusz         Krupiński            - Jacek          Pietruszka            471: 357
  19 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             441: 232
  20 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Śliwa                 424: 369
  21 Andrzej        Bociąga              - Michał         Gawroński             281: 372
  22 Lucyna         Korga                - Dawid          Pikul                 341: 417
  23 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Bryła                 369: 339
  24 Andrzej        Szepczyński          - Kamil          Górka                 322: 386
  25 Arkadiusz      Łydka                - Radosław       Konca                 219: 553
  26 Katarzyna      Klimała              - Jarosław       Puchalski             362: 395
  27 Adam           Szukalski            - Karolina       Drabik                468: 323
  28 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Sołdan                381: 328
  29 Grzegorz       Wilk                 - Tomasz         Zwoliński             415: 355
  30 Krzysztof      Kokot                - Andrzej        Przybyłowicz          297: 380
  31 Magdalena      Ochot                - Joanna         Brychcy               391: 335
  32 Beata          Rudzka               - Marek          Syczuk                324: 365
  33 Sylwester      Gryz                 - Michał         Jaszczak              397: 330
  34 Dorota         Ziembowicz           - Jacek          Dec                   334: 440
  35 Mikołaj        Przybyłowicz         - Łukasz         Wiechecki             373: 372
  36 Sylwester      Buczek               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   145: 487
  37 Jakub          Nalepa               - Marcin         Skowron               312: 405
  38 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sikora                392: 305
  39 Piotr          Mossakowski          - Paweł          Jędryka               412: 498
  40 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Kruk                  439: 297
  41 Adam           Zalewski             - Agnieszka      Krupka                199: 443
  42 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Jaśkiewicz            402: 351
  43 Renata         Polończyk            - Marek          Róziecki              250: 411
  44 Krzysztof      Zgodzaj              - Wacław         Sarek                 496: 268
  45 Wojciech       Kwaśniak             - Wojciech       Obremski              424: 314
  46 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Furman                413: 369
  47 Zygmunt        Skwarek              - Agata          Witkowska             336: 293
  48 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Kruk                  368: 249
  49 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Kozub                 405: 315
  50 Maciej         Mraczek              - Jerzy          Luter                 271: 442
  51 Izabela        Mych                 - Adam           Worsztynowicz         162: 435
  52 Krzysztof      Gruszka              - Jarosław       Sobczak               184: 389


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Jarosław       Puchalski             319: 442
   2 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             449: 340
   3 Radosław       Konca                - Bartosz        Morawski              304: 403
   4 Mariusz        Skrobosz             - Adam           Szukalski             369: 346
   5 Łukasz         Homa                 - Krzysztof      Mówka                 301: 471
   6 Maciej         Rzychoń              - Kazimierz.J    Merklejn              355: 485
   7 Piotr          Rosół                - Arkadiusz      Biegun                353: 327
   8 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Ochot                 379: 388
   9 Jan            Kozłowski            - Michał         Waszkiewicz           372: 353
  10 Jerzy          Matyasik             - Daniel         Czernatowicz          326: 380
  11 Michał         Gawroński            - Janusz         Krupiński             348: 383
  12 Łukasz         Bobowski             - Dawid          Pikul                 327: 342
  13 Renata         Rosół                - Tomasz         Ciejka                439: 329
  14 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           398: 321
  15 Adam           Worsztynowicz        - Karol          Wyrębkiewicz          322: 431
  16 Wojciech       Kwaśniak             - Stanisław      Ochot                 276: 410
  17 Marek          Róziecki             - Joanna         Stępień               345: 309
  18 Łukasz         Bryła                - Filip          Sosin                 362: 307
  19 Marek          Syczuk               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   391: 289
  20 Paweł          Jędryka              - Mikołaj        Przybyłowicz          512: 324
  21 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             325: 315
  22 Krzysztof      Zgodzaj              - Rafał          Wesołowski            325: 361
  23 Czesława       Pawłowska            - Jacek          Dec                   549: 175
  24 Grzegorz       Wilk                 - Teresa         Zalewska              417: 324
  25 Maciej         Śliwa                - Łukasz         Szałkiewicz           362: 366
  26 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Sobczak               422: 308
  27 Bartosz        Orłowski             - Andrzej        Bociąga               406: 303
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Leokadia       Litwinowicz           325: 327
  29 Lucyna         Korga                - Piotr          Adamczyk              300: 354
  30 Agnieszka      Krupka               - Małgorzata     Sulejewska            371: 332
  31 Katarzyna      Żuławska             - Jacek          Pietruszka            353: 415
  32 Zofia          Gajewska             - Renata         Kowalska              405: 330
  33 Edward         Smołka               - Sylwester      Gryz                  297: 351
  34 Magdalena      Ochot                - Joanna         Ostrowska             269: 340
  35 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Przybyłowicz          248: 510
  36 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Suchanek              345: 392
  37 Jerzy          Luter                - Andrzej        Szepczyński           361: 386
  38 Karolina       Drabik               - Mariusz        Wrześniewski          379: 367
  39 Ewa            Ciszewska            - Arkadiusz      Łydka                 382: 257
  40 Marcin         Skowron              - Piotr          Mossakowski           317: 292
  41 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Krzysztof      Kokot                 488: 280
  42 Łukasz         Wiechecki            - Jakub          Nalepa                268: 410
  43 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sikora                431: 339
  44 Krzysztof      Kruk                 - Katarzyna      Sołdan                362: 379
  45 Łukasz         Kozub                - Wojciech       Obremski              356: 242
  46 Joanna         Brychcy              - Wacław         Sarek                 375: 300
  47 Renata         Polończyk            - Michał         Jaszczak              274: 332
  48 Jolanta        Kruk                 - Dorota         Ziembowicz            247: 411
  49 Beata          Rudzka               - Adam           Zalewski              411: 195
  50 Agata          Witkowska            - Maciej         Mraczek               369: 327
  51 Grażyna        Furman               - Krzysztof      Gruszka               449: 126


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Rosół                - Kazimierz.J    Merklejn              347: 422
   2 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 385: 436
   3 Dawid          Pikul                - Renata         Rosół                 455: 305
   4 Paweł          Ochot                - Kamil          Górka                 322: 372
   5 Jarosław       Puchalski            - Mariusz        Skrobosz              365: 346
   6 Daniel         Czernatowicz         - Jan            Kozłowski             401: 351
   7 Janusz         Krupiński            - Piotr          Pietuchowski          420: 333
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Ewa            Ciszewska             350: 395
   9 Paweł          Jędryka              - Marek          Syczuk                267: 351
  10 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Sylwestrzuk           402: 296
  11 Paweł          Jackowski            - Sylwester      Gryz                  455: 251
  12 Maciej         Rzychoń              - Stanisław      Ochot                 323: 344
  13 Czesława       Pawłowska            - Leokadia       Litwinowicz           354: 293
  14 Andrzej        Przybyłowicz         - Łukasz         Bryła                 408: 310
  15 Radosław       Konca                - Rafał          Wesołowski            458: 303
  16 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Wilk                  357: 327
  17 Przemysław     Herdzina             - Marek          Róziecki              326: 311
  18 Łukasz         Homa                 - Stanisław      Rydzik                354: 352
  19 Adam           Szukalski            - Marcin         Skowron               350: 354
  20 Michał         Gawroński            - Bartosz        Orłowski              395: 393
  21 Jacek          Pietruszka           - Jerzy          Matyasik              392: 317
  22 Michał         Waszkiewicz          - Zofia          Gajewska              298: 468
  23 Łukasz         Szałkiewicz          - Łukasz         Bobowski              476: 441
  24 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              331: 343
  25 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Suchanek              324: 336
  26 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Szepczyński           294: 371
  27 Piotr          Adamczyk             - Karolina       Drabik                335: 297
  28 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Wojciech       Kwaśniak              312: 346
  29 Joanna         Stępień              - Katarzyna      Sołdan                338: 406
  30 Filip          Sosin                - Krzysztof      Sporczyk              398: 379
  31 Krzysztof      Zgodzaj              - Katarzyna      Żuławska              319: 348
  32 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Sobczak               422: 426
  33 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Brychcy               399: 364
  34 Jakub          Nalepa               - Jerzy          Luter                 335: 366
  35 Renata         Kowalska             - Andrzej        Bociąga               335: 316
  36 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Zwoliński             379: 341
  37 Łukasz         Kozub                - Maciej         Śliwa                 397: 334
  38 Agata          Witkowska            - Adam           Worsztynowicz         381: 242
  39 Jacek          Dec                  - Mikołaj        Przybyłowicz          370: 273
  40 Grażyna        Furman               - Lucyna         Korga                 373: 349
  41 Michał         Jaszczak             - Andrzej        Rechowicz             257: 436
  42 Teresa         Zalewska             - Edward         Smołka                307: 292
  43 Magdalena      Ochot                - Zygmunt        Skwarek               367: 290
  44 Dorota         Ziembowicz           - Katarzyna      Klimała               395: 439
  45 Arkadiusz      Łydka                - Beata          Rudzka                324: 345
  46 Mirosława      Uryzaj               - Piotr          Mossakowski           309: 308
  47 Wojciech       Obremski             - Krzysztof      Kruk                  316: 337
  48 Maciej         Mraczek              - Łukasz         Wiechecki             265: 372
  49 Małgorzata     Sikora               - Renata         Polończyk             360: 327
  50 Adam           Zalewski             - Krzysztof      Kokot                 234: 333
  51 Krzysztof      Gruszka              - Wacław         Sarek                 175: 416


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Daniel         Czernatowicz          473: 314
   2 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              382: 470
   3 Jarosław       Puchalski            - Janusz         Krupiński             363: 322
   4 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 417: 358
   5 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Fugiel                355: 454
   6 Tomasz         Suchanek             - Radosław       Konca                 321: 409
   7 Andrzej        Przybyłowicz         - Mariusz        Skrobosz              377: 474
   8 Stanisław      Ochot                - Marek          Syczuk                341: 407
   9 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Adamczyk              244: 409
  10 Paweł          Ochot                - Czesława       Pawłowska             477: 284
  11 Jan            Kozłowski            - Jacek          Pietruszka            297: 360
  12 Bartosz        Morawski             - Michał         Gawroński             394: 332
  13 Arkadiusz      Biegun               - Renata         Rosół                 362: 418
  14 Łukasz         Homa                 - Przemysław     Herdzina              365: 360
  15 Marcin         Skowron              - Piotr          Rosół                 355: 271
  16 Andrzej        Szepczyński          - Ewa            Ciszewska             350: 294
  17 Zofia          Gajewska             - Piotr          Pietuchowski          395: 319
  18 Łukasz         Bryła                - Karol          Wyrębkiewicz          513: 287
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Jędryka               421: 322
  20 Bartosz        Orłowski             - Magdalena      Ochot                 447: 276
  21 Marek          Róziecki             - Stanisław      Rydzik                327: 394
  22 Rafał          Wesołowski           - Adam           Szukalski             366: 283
  23 Łukasz         Kozub                - Grzegorz       Wilk                  443: 380
  24 Małgorzata     Sulejewska           - Filip          Sosin                 365: 385
  25 Beata          Rudzka               - Mariusz        Wrześniewski          339: 361
  26 Sylwester      Gryz                 - Michał         Waszkiewicz           439: 329
  27 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Kwaśniak              340: 375
  28 Jerzy          Luter                - Agata          Witkowska             359: 285
  29 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              334: 425
  30 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Krupka                433: 247
  31 Renata         Kowalska             - Teresa         Zalewska              334: 331
  32 Maciej         Rzychoń              - Jacek          Dec                   392: 217
  33 Jarosław       Sobczak              - Tomasz         Ciejka                371: 304
  34 Joanna         Ostrowska            - Grażyna        Furman                330: 332
  35 Katarzyna      Klimała              - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 342
  36 Katarzyna      Sołdan               - Karolina       Drabik                249: 382
  37 Adam           Worsztynowicz        - Anna           Kowalska-Demczyszyn   191: 413
  38 Andrzej        Bociąga              - Joanna         Stępień               348: 408
  39 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Łukasz         Wiechecki             449: 330
  40 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Zgodzaj               311: 432
  41 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Kruk                  411: 361
  42 Wacław         Sarek                - Dorota         Ziembowicz            266: 437
  43 Maciej         Śliwa                - Edward         Smołka                424: 254
  44 Michał         Jaszczak             - Krzysztof      Sporczyk              353: 343
  45 Krzysztof      Kokot                - Joanna         Brychcy               376: 366
  46 Mirosława      Uryzaj               - Jakub          Nalepa                370: 437
  47 Zygmunt        Skwarek              - Mikołaj        Przybyłowicz          327: 349
  48 Arkadiusz      Łydka                - Lucyna         Korga                 321: 391
  49 Piotr          Mossakowski          - Maciej         Mraczek               426: 279
  50 Wojciech       Obremski             - Adam           Zalewski              387: 218
  51 Renata         Polończyk            - Krzysztof      Gruszka               476: 121


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Puchalski             431: 278
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             398: 398
   3 Justyna        Fugiel               - Paweł          Ochot                 449: 344
   4 Daniel         Czernatowicz         - Radosław       Konca                 357: 364
   5 Kamil          Górka                - Zofia          Gajewska              344: 345
   6 Renata         Rosół                - Marek          Syczuk                347: 368
   7 Piotr          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 317: 406
   8 Łukasz         Homa                 - Bartosz        Morawski              340: 356
   9 Mariusz        Skrobosz             - Marcin         Skowron               398: 320
  10 Janusz         Krupiński            - Andrzej        Szepczyński           398: 360
  11 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Przybyłowicz          391: 351
  12 Piotr          Rosół                - Bartosz        Orłowski              336: 334
  13 Stanisław      Ochot                - Tomasz         Suchanek              445: 459
  14 Stanisław      Rydzik               - Sylwester      Gryz                  463: 364
  15 Filip          Sosin                - Arkadiusz      Biegun                316: 363
  16 Jarosław       Sobczak              - Łukasz         Bryła                 303: 347
  17 Katarzyna      Żuławska             - Czesława       Pawłowska             369: 306
  18 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              456: 366
  19 Michał         Gawroński            - Łukasz         Szałkiewicz           427: 315
  20 Mariusz        Wrześniewski         - Renata         Kowalska              402: 302
  21 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Obremski              292: 398
  22 Jan            Kozłowski            - Jerzy          Luter                 309: 480
  23 Grażyna        Furman               - Maciej         Rzychoń               317: 320
  24 Wojciech       Kwaśniak             - Łukasz         Kozub                 290: 382
  25 Katarzyna      Klimała              - Leokadia       Litwinowicz           361: 383
  26 Ewa            Ciszewska            - Karolina       Drabik                335: 386
  27 Piotr          Pietuchowski         - Małgorzata     Sulejewska            484: 339
  28 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           399: 329
  29 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Marek          Róziecki              339: 326
  30 Paweł          Jędryka              - Beata          Rudzka                307: 299
  31 Lucyna         Korga                - Agnieszka      Jaśkiewicz            382: 353
  32 Grzegorz       Wilk                 - Agnieszka      Krupka                399: 386
  33 Joanna         Stępień              - Teresa         Zalewska              472: 296
  34 Mikołaj        Przybyłowicz         - Krzysztof      Zgodzaj               403: 280
  35 Dorota         Ziembowicz           - Magdalena      Ochot                 362: 381
  36 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Szukalski             301: 372
  37 Agata          Witkowska            - Tomasz         Zwoliński             301: 440
  38 Maciej         Śliwa                - Tomasz         Ciejka                438: 301
  39 Krzysztof      Kokot                - Andrzej        Rechowicz             356: 366
  40 Michał         Waszkiewicz          - Joanna         Ostrowska             325: 380
  41 Jacek          Dec                  - Łukasz         Bobowski              318: 451
  42 Jakub          Nalepa               - Michał         Jaszczak              469: 289
  43 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Obremski              346: 290
  44 Joanna         Brychcy              - Adam           Worsztynowicz         237: 326
  45 Piotr          Mossakowski          - Wacław         Sarek                 347: 265
  46 Mirosława      Uryzaj               - Andrzej        Bociąga               389: 341
  47 Krzysztof      Kruk                 - Edward         Smołka                341: 271
  48 Łukasz         Wiechecki            - Zygmunt        Skwarek               404: 214
  49 Małgorzata     Sikora               - Arkadiusz      Łydka                 343: 257
  50 Renata         Polończyk            - Maciej         Mraczek               345: 309
  51 Adam           Zalewski             - Krzysztof      Gruszka               416: 183


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 317: 421
   2 Bartosz        Morawski             - Justyna        Fugiel                316: 382
   3 Radosław       Konca                - Marek          Syczuk                470: 334
   4 Dawid          Pikul                - Zofia          Gajewska              395: 404
   5 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             423: 413
   6 Stanisław      Rydzik               - Janusz         Krupiński             391: 276
   7 Jarosław       Puchalski            - Jacek          Pietruszka            367: 348
   8 Leokadia       Litwinowicz          - Kamil          Górka                 232: 388
   9 Renata         Rosół                - Michał         Gawroński             314: 318
  10 Jerzy          Luter                - Piotr          Adamczyk              304: 334
  11 Paweł          Ochot                - Arkadiusz      Biegun                519: 294
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Katarzyna      Żuławska              467: 293
  13 Maciej         Rzychoń              - Daniel         Czernatowicz          369: 360
  14 Łukasz         Bryła                - Piotr          Rosół                 414: 332
  15 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Homa                  383: 332
  16 Krzysztof      Obremski             - Marcin         Skowron               429: 349
  17 Andrzej        Szepczyński          - Jerzy          Matyasik              415: 458
  18 Karolina       Drabik               - Łukasz         Kozub                 326: 312
  19 Adam           Szukalski            - Piotr          Pietuchowski          366: 361
  20 Stanisław      Ochot                - Łukasz         Szałkiewicz           473: 266
  21 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Przybyłowicz          559: 264
  22 Sylwester      Gryz                 - Karol          Wyrębkiewicz          306: 550
  23 Joanna         Stępień              - Ewa            Ciszewska             338: 384
  24 Bartosz        Orłowski             - Jarosław       Sobczak               458: 279
  25 Lucyna         Korga                - Grzegorz       Wilk                  343: 360
  26 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mikołaj        Przybyłowicz          506: 324
  27 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Kowalska              527: 319
  28 Grażyna        Furman               - Maciej         Śliwa                 395: 333
  29 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             411: 307
  30 Magdalena      Ochot                - Łukasz         Bobowski              307: 403
  31 Rafał          Wesołowski           - Filip          Sosin                 413: 397
  32 Wojciech       Kwaśniak             - Paweł          Jędryka               294: 436
  33 Joanna         Ostrowska            - Jakub          Nalepa                445: 359
  34 Czesława       Pawłowska            - Katarzyna      Klimała               349: 355
  35 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Teresa         Zalewska              352: 269
  36 Krzysztof      Kruk                 - Dorota         Ziembowicz            443: 365
  37 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Zgodzaj               350: 338
  38 Michał         Waszkiewicz          - Agata          Witkowska             414: 324
  39 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Ciejka                419: 294
  40 Krzysztof      Kokot                - Krzysztof      Sporczyk              325: 406
  41 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Sikora                413: 347
  42 Agnieszka      Krupka               - Renata         Polończyk             371: 399
  43 Piotr          Mossakowski          - Jacek          Dec                   302: 350
  44 Mirosława      Uryzaj               - Marek          Róziecki              431: 316
  45 Michał         Jaszczak             - Łukasz         Wiechecki             390: 265
  46 Beata          Rudzka               - Adam           Worsztynowicz         343: 322
  47 Edward         Smołka               - Andrzej        Bociąga               356: 315
  48 Joanna         Brychcy              - Zygmunt        Skwarek               379: 308
  49 Wojciech       Obremski             - Arkadiusz      Łydka                 287: 304
  50 Wacław         Sarek                - Adam           Zalewski              334: 313
  51 Krzysztof      Gruszka              - Maciej         Mraczek               154: 339


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 400: 312
   2 Zofia          Gajewska             - Justyna        Fugiel                445: 272
   3 Radosław       Konca                - Jarosław       Puchalski             398: 324
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              374: 379
   5 Paweł          Ochot                - Bartosz        Morawski              406: 391
   6 Dawid          Pikul                - Janusz         Krupiński             542: 348
   7 Marek          Syczuk               - Mariusz        Wrześniewski          371: 314
   8 Piotr          Adamczyk             - Kamil          Górka                 338: 357
   9 Jerzy          Matyasik             - Michał         Gawroński             303: 406
  10 Łukasz         Bryła                - Maciej         Rzychoń               384: 392
  11 Jacek          Pietruszka           - Paweł          Jackowski             286: 325
  12 Karolina       Drabik               - Krzysztof      Obremski              358: 393
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Suchanek              383: 351
  14 Ewa            Ciszewska            - Stanisław      Ochot                 328: 430
  15 Łukasz         Kozub                - Bartosz        Orłowski              412: 337
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Piotr          Rosół                 377: 399
  17 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            369: 371
  18 Andrzej        Rechowicz            - Arkadiusz      Biegun                356: 334
  19 Grzegorz       Wilk                 - Katarzyna      Żuławska              337: 411
  20 Przemysław     Herdzina             - Leokadia       Litwinowicz           448: 357
  21 Łukasz         Homa                 - Paweł          Jędryka               439: 426
  22 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Bobowski              308: 332
  23 Marcin         Skowron              - Renata         Rosół                 453: 331
  24 Daniel         Czernatowicz         - Joanna         Ostrowska             417: 319
  25 Katarzyna      Klimała              - Jerzy          Luter                 449: 393
  26 Adam           Szukalski            - Andrzej        Szepczyński           315: 351
  27 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Korga                 383: 400
  28 Joanna         Stępień              - Krzysztof      Kruk                  405: 216
  29 Andrzej        Przybyłowicz         - Mikołaj        Przybyłowicz          391: 482
  30 Filip          Sosin                - Renata         Kowalska              456: 367
  31 Jarosław       Sobczak              - Agnieszka      Jaśkiewicz            287: 436
  32 Maciej         Śliwa                - Jan            Kozłowski             367: 343
  33 Jakub          Nalepa               - Magdalena      Ochot                 401: 344
  34 Beata          Rudzka               - Czesława       Pawłowska             346: 328
  35 Renata         Polończyk            - Michał         Waszkiewicz           432: 310
  36 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Sołdan                388: 290
  37 Mirosława      Uryzaj               - Małgorzata     Sulejewska            452: 366
  38 Sylwester      Gryz                 - Jacek          Dec                   468: 269
  39 Łukasz         Szałkiewicz          - Adam           Zalewski              462: 239
  40 Dorota         Ziembowicz           - Małgorzata     Sikora                309: 291
  41 Krzysztof      Zgodzaj              - Krzysztof      Kokot                 301: 349
  42 Agnieszka      Krupka               - Teresa         Zalewska              348: 216
  43 Adam           Worsztynowicz        - Marek          Róziecki              227: 366
  44 Edward         Smołka               - Piotr          Mossakowski           322: 334
  45 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Brychcy               372: 385
  46 Wacław         Sarek                - Łukasz         Wiechecki             330: 358
  47 Maciej         Mraczek              - Andrzej        Bociąga               206: 455
  48 Jolanta        Kruk                 - Wojciech       Obremski              260: 332


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Krzysztof      Mówka                 332: 336
   2 Zofia          Gajewska             - Kazimierz.J    Merklejn              419: 427
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Obremski              376: 458
   4 Marek          Syczuk               - Justyna        Fugiel                304: 325
   5 Jarosław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                382: 392
   6 Michał         Gawroński            - Paweł          Ochot                 404: 347
   7 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              507: 304
   8 Paweł          Jackowski            - Maciej         Rzychoń               360: 330
   9 Stanisław      Ochot                - Jacek          Pietruszka            310: 466
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Kozub                 433: 325
  11 Marcin         Skowron              - Przemysław     Herdzina              269: 456
  12 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Homa                  463: 324
  13 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Bryła                 395: 282
  14 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Wrześniewski          410: 300
  15 Daniel         Czernatowicz         - Piotr          Rosół                 391: 378
  16 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Żuławska              382: 379
  17 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Szepczyński           359: 340
  18 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Klimała               322: 374
  19 Łukasz         Bobowski             - Karolina       Drabik                466: 396
  20 Janusz         Krupiński            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   358: 390
  21 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Sylwestrzuk           440: 456
  22 Adam           Szukalski            - Bartosz        Orłowski              364: 319
  23 Mikołaj        Przybyłowicz         - Joanna         Stępień               321: 404
  24 Ewa            Ciszewska            - Paweł          Jędryka               350: 401
  25 Filip          Sosin                - Lucyna         Korga                 321: 496
  26 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Leokadia       Litwinowicz           457: 257
  27 Grzegorz       Wilk                 - Renata         Polończyk             388: 372
  28 Arkadiusz      Biegun               - Jerzy          Luter                 450: 393
  29 Leszek         Stecuła              - Jakub          Nalepa                337: 358
  30 Maciej         Śliwa                - Mirosława      Uryzaj                384: 261
  31 Renata         Rosół                - Joanna         Ostrowska             416: 308
  32 Sylwester      Gryz                 - Beata          Rudzka                410: 367
  33 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Szałkiewicz           395: 337
  34 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Przybyłowicz          269: 399
  35 Magdalena      Ochot                - Czesława       Pawłowska             427: 411
  36 Dorota         Ziembowicz           - Piotr          Mossakowski           324: 367
  37 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Sobczak               338: 320
  38 Łukasz         Wiechecki            - Małgorzata     Sulejewska            462: 254
  39 Krzysztof      Kruk                 - Agnieszka      Krupka                324: 352
  40 Renata         Kowalska             - Krzysztof      Kokot                 530: 206
  41 Katarzyna      Sołdan               - Joanna         Brychcy               428: 311
  42 Jacek          Dec                  - Marek          Róziecki              338: 402
  43 Krzysztof      Zgodzaj              - Edward         Smołka                275: 375
  44 Wojciech       Obremski             - Andrzej        Bociąga               296: 320
  45 Adam           Worsztynowicz        - Małgorzata     Sikora                305: 326
  46 Teresa         Zalewska             - Arkadiusz      Łydka                 284: 322
  47 Wacław         Sarek                - Maciej         Mraczek               271: 279
  48 Jolanta        Kruk                 - Adam           Zalewski              290: 268


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Kamil          Górka                 446: 287
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Obremski              309: 384
   3 Radosław       Konca                - Zofia          Gajewska              388: 242
   4 Michał         Gawroński            - Stanisław      Rydzik                340: 381
   5 Paweł          Jackowski            - Justyna        Fugiel                388: 430
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              398: 396
   7 Tomasz         Suchanek             - Dawid          Pikul                 342: 474
   8 Jarosław       Puchalski            - Przemysław     Herdzina              340: 351
   9 Marek          Syczuk               - Andrzej        Rechowicz             382: 444
  10 Paweł          Ochot                - Piotr          Adamczyk              390: 408
  11 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            333: 344
  12 Maciej         Rzychoń              - Mariusz        Skrobosz              372: 370
  13 Daniel         Czernatowicz         - Stanisław      Ochot                 399: 344
  14 Jacek          Pietruszka           - Katarzyna      Klimała               337: 320
  15 Piotr          Pietuchowski         - Anna           Kowalska-Demczyszyn   363: 370
  16 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Stępień               419: 346
  17 Bartosz        Orłowski             - Agnieszka      Jaśkiewicz            333: 464
  18 Andrzej        Przybyłowicz         - Paweł          Jędryka               348: 361
  19 Filip          Sosin                - Grzegorz       Wilk                  426: 372
  20 Jerzy          Luter                - Renata         Rosół                 314: 461
  21 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Szałkiewicz           370: 341
  22 Jakub          Nalepa               - Renata         Kowalska              298: 402
  23 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ewa            Ciszewska             369: 386
  24 Mikołaj        Przybyłowicz         - Maciej         Śliwa                 316: 308
  25 Agnieszka      Krupka               - Sylwester      Gryz                  384: 366
  26 Łukasz         Bryła                - Michał         Waszkiewicz           385: 369
  27 Janusz         Krupiński            - Magdalena      Ochot                 383: 357
  28 Marek          Róziecki             - Jerzy          Matyasik              347: 377
  29 Lucyna         Korga                - Renata         Polończyk             315: 313
  30 Łukasz         Wiechecki            - Adam           Szukalski             321: 365
  31 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Kozub                 401: 308
  32 Piotr          Rosół                - Beata          Rudzka                447: 267
  33 Piotr          Mossakowski          - Arkadiusz      Biegun                241: 400
  34 Leokadia       Litwinowicz          - Katarzyna      Żuławska              288: 407
  35 Łukasz         Homa                 - Katarzyna      Sołdan                338: 438
  36 Joanna         Ostrowska            - Marcin         Skowron               240: 402
  37 Andrzej        Szepczyński          - Mirosława      Uryzaj                468: 337
  38 Czesława       Pawłowska            - Karolina       Drabik                342: 294
  39 Krzysztof      Kokot                - Dorota         Ziembowicz            291: 367
  40 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Kruk                  336: 326
  41 Andrzej        Bociąga              - Małgorzata     Sikora                439: 278
  42 Joanna         Brychcy              - Jacek          Dec                   405: 311
  43 Jarosław       Sobczak              - Edward         Smołka                418: 370
  44 Arkadiusz      Łydka                - Jan            Kozłowski             316: 301
  45 Krzysztof      Zgodzaj              - Adam           Worsztynowicz         407: 264
  46 Teresa         Zalewska             - Jolanta        Kruk                  424: 244
  47 Wojciech       Obremski             - Wacław         Sarek                 396: 257
  48 Adam           Zalewski             - Maciej         Mraczek               274: 355


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Radosław       Konca                 374: 313
   2 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                442: 273
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              352: 489
   4 Dawid          Pikul                - Karol          Wyrębkiewicz          485: 382
   5 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              401: 415
   6 Kamil          Górka                - Daniel         Czernatowicz          420: 343
   7 Jacek          Pietruszka           - Zofia          Gajewska              324: 419
   8 Piotr          Adamczyk             - Michał         Gawroński             268: 353
   9 Maciej         Rzychoń              - Rafał          Wesołowski            457: 328
  10 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Jaśkiewicz            453: 262
  11 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Paweł          Ochot                 434: 317
  12 Paweł          Jędryka              - Renata         Rosół                 371: 333
  13 Bartosz        Morawski             - Mariusz        Skrobosz              329: 413
  14 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Bryła                 336: 406
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Janusz         Krupiński             358: 372
  16 Piotr          Rosół                - Tomasz         Suchanek              408: 389
  17 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Puchalski             389: 394
  18 Katarzyna      Żuławska             - Marek          Syczuk                376: 490
  19 Arkadiusz      Biegun               - Lucyna         Korga                 402: 425
  20 Adam           Szukalski            - Marcin         Skowron               341: 333
  21 Katarzyna      Klimała              - Andrzej        Szepczyński           339: 334
  22 Stanisław      Ochot                - Tomasz         Zwoliński             425: 345
  23 Joanna         Stępień              - Filip          Sosin                 385: 288
  24 Grzegorz       Wilk                 - Mariusz        Sylwestrzuk           332: 378
  25 Renata         Kowalska             - Sylwester      Gryz                  436: 297
  26 Jakub          Nalepa               - Maciej         Śliwa                 438: 430
  27 Łukasz         Kozub                - Ewa            Ciszewska             302: 445
  28 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Homa                  378: 303
  29 Leszek         Stecuła              - Mikołaj        Przybyłowicz          478: 330
  30 Karolina       Drabik               - Katarzyna      Sołdan                331: 343
  31 Bartosz        Orłowski             - Piotr          Pietuchowski          469: 356
  32 Andrzej        Przybyłowicz         - Jerzy          Luter                 334: 473
  33 Łukasz         Szałkiewicz          - Czesława       Pawłowska             358: 344
  34 Dorota         Ziembowicz           - Michał         Waszkiewicz           358: 365
  35 Andrzej        Bociąga              - Magdalena      Ochot                 347: 333
  36 Marek          Róziecki             - Joanna         Brychcy               330: 268
  37 Małgorzata     Sulejewska           - Renata         Polończyk             355: 277
  38 Jarosław       Sobczak              - Łukasz         Wiechecki             288: 285
  39 Mirosława      Uryzaj               - Leokadia       Litwinowicz           433: 234
  40 Piotr          Mossakowski          - Beata          Rudzka                371: 248
  41 Arkadiusz      Łydka                - Joanna         Ostrowska             361: 302
  42 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Zgodzaj               280: 338
  43 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Kruk                  311: 273
  44 Edward         Smołka               - Teresa         Zalewska              283: 344
  45 Jacek          Dec                  - Krzysztof      Kokot                 348: 437
  46 Maciej         Mraczek              - Wojciech       Obremski              236: 324
  47 Adam           Worsztynowicz        - Wacław         Sarek                 402: 235
  48 Adam           Zalewski             - Jolanta        Kruk                  348: 309


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Mówka                 496: 305
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 392: 443
   3 Przemysław     Herdzina             - Radosław       Konca                 465: 344
   4 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 328: 417
   5 Stanisław      Rydzik               - Zofia          Gajewska              519: 335
   6 Michał         Gawroński            - Maciej         Rzychoń               400: 359
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Paweł          Jackowski             382: 351
   8 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   474: 335
   9 Paweł          Jędryka              - Mariusz        Skrobosz              464: 361
  10 Łukasz         Bryła                - Daniel         Czernatowicz          469: 335
  11 Marek          Syczuk               - Piotr          Rosół                 404: 317
  12 Jacek          Pietruszka           - Janusz         Krupiński             396: 336
  13 Lucyna         Korga                - Jarosław       Puchalski             478: 476
  14 Piotr          Adamczyk             - Adam           Szukalski             453: 301
  15 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Klimała               409: 358
  16 Joanna         Stępień              - Stanisław      Ochot                 414: 329
  17 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Paweł          Ochot                 311: 363
  18 Renata         Rosół                - Bartosz        Morawski              351: 467
  19 Renata         Kowalska             - Łukasz         Bobowski              380: 360
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Suchanek              396: 332
  21 Jakub          Nalepa               - Jerzy          Matyasik              285: 431
  22 Ewa            Ciszewska            - Mariusz        Wrześniewski          342: 316
  23 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Żuławska              329: 344
  24 Leszek         Stecuła              - Agnieszka      Krupka                285: 355
  25 Marcin         Skowron              - Katarzyna      Sołdan                337: 338
  26 Andrzej        Szepczyński          - Tomasz         Zwoliński             355: 329
  27 Jerzy          Luter                - Bartosz        Orłowski              426: 361
  28 Grzegorz       Wilk                 - Filip          Sosin                 436: 411
  29 Sylwester      Gryz                 - Maciej         Śliwa                 365: 393
  30 Michał         Waszkiewicz          - Łukasz         Szałkiewicz           299: 534
  31 Łukasz         Kozub                - Andrzej        Bociąga               422: 288
  32 Mikołaj        Przybyłowicz         - Łukasz         Homa                  337: 299
  33 Marek          Róziecki             - Małgorzata     Sulejewska            394: 398
  34 Jarosław       Sobczak              - Mirosława      Uryzaj                329: 392
  35 Karolina       Drabik               - Piotr          Mossakowski           342: 359
  36 Piotr          Pietuchowski         - Arkadiusz      Łydka                 379: 360
  37 Czesława       Pawłowska            - Andrzej        Przybyłowicz          307: 370
  38 Krzysztof      Zgodzaj              - Dorota         Ziembowicz            329: 383
  39 Magdalena      Ochot                - Łukasz         Wiechecki             388: 318
  40 Renata         Polończyk            - Joanna         Brychcy               345: 299
  41 Beata          Rudzka               - Leokadia       Litwinowicz           322: 373
  42 Krzysztof      Kokot                - Joanna         Ostrowska             276: 384
  43 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Sikora                435: 345
  44 Wojciech       Obremski             - Jan            Kozłowski             277: 429
  45 Jacek          Dec                  - Krzysztof      Kruk                  385: 349
  46 Edward         Smołka               - Adam           Worsztynowicz         314: 382
  47 Wacław         Sarek                - Maciej         Mraczek               289: 321
  48 Jolanta        Kruk                 - Adam           Zalewski              255: 303
Lista rankingowa na dzień 09-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.97  27642  192
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.45  27972  195
   3 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.79  27416  192
   4 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.28  27550  195
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.95  26639  189
   7 Szymon Fidziński               Warszawa             140.65  22504  160
   8 Kamil Górka                    Łęczna               140.33  27504  196
   9 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  10 Maciej Gałecki                 Łódź                 139.83   9229   66
  11 Dawid Pikul                    Poznań               139.04  26695  192
  12 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.01  26689  192
  13 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.52  26180  189
  14 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.61  26092  191
  15 Tomasz Zwoliński               Warszawa             135.94  26373  194
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             135.27  25971  192
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Radosław Konca                 Warszawa             134.97  24160  179
  20 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.88  25035  187
  22 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.58  24578  184
  24 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  25 Adam Weremczuk                 Łódź                 132.31  12569   95
  26 Paweł Dawidson                 Częstochowa          131.44   6835   52
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            130.27  22536  173
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.87  24485  190
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            128.59  24175  188
  34 Lucyna Korga                   Zabrze               128.47  11562   90
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               127.55  23215  182
  37 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19349  152
  38 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  39 Maciej Perzyński               Piła                 127.27  21126  166
  40 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  41 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  42 Marcin Bożek                   Będzin               126.29   9977   79
  43 Marek Syczuk                   Warszawa             126.15  24095  191
  44 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.98  24188  192
  45 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  48 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.63  24303  195
  49 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               124.51   8716   70
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Filip Sosin                    Warszawa             124.05  23445  189
  53 Joanna Stępień                 Katowice             123.81  24391  197
  54 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  55 Filip Warzecha                 Gdynia               123.64  11869   96
  56 Jacek Pietruszka               Kraków               123.59   5438   44
  57 Joanna Juszczak                Warszawa             122.51  24135  197
  58 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.47  22167  181
  59 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.20  16130  132
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.14  24183  198
  62 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  63 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  64 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.81  13764  113
  65 Stanisław Gasik                Warszawa             121.51  20413  168
  66 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              121.37  21604  178
  67 Robert Soszka                  Warszawa             121.20  22906  189
  68 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             120.91  21159  175
  70 Andrzej Kowalski               Kowale               120.84  10392   86
  71 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.82  23923  198
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  19199  159
  73 Iwona Kucia                    Kraków               120.57  21100  175
  74 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  75 Marek Roszak                   Poznań               120.33  22140  184
  76 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  77 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  78 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.02  23164  193
  79 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.02  24004  200
  80 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.74  14728  123
  82 Irena Sołdan                   Rumia                119.64  22970  192
  83 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              119.08  11432   96
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.95  22363  188
  86 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  87 Paweł Opyc                     Warszawa             118.88  23301  196
  88 Miłosz Wrzałek                 Reda                 118.69  22433  189
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.69   4985   42
  90 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  91 Piotr Rosół                    Warszawa             118.38  23202  196
  92 Stanisław Ochot                Katowice             118.30   9346   79
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.28  22354  189
  94 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  96 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             117.49  21736  185
  97 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  98 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.48  15977  136
  99 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 100 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.30  12903  110
 101 Jarosław Michalak              Łódź                 117.28  10438   89
 102 Mariusz Kubicki                Inowrocław           117.23  18991  162
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.81  22427  192
 104 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.80  22309  191
 105 Andrzej Lożyński               Piastów              116.69   4084   35
 106 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 107 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.47  20965  180
 108 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.37  21645  186
 109 Katarzyna Klimała              Kraków               116.28  11395   98
 110 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.26   9882   85
 111 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 113 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 114 Artur Koszel                   Inowrocław           116.15  17074  147
 115 Dorota Zielińska               Piaseczno            116.12  21017  181
 116 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 117 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 118 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 119 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 120 Halina Roszak                  Poznań               115.45  21012  182
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.30  23060  200
 122 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 123 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 124 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 126 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 127 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 128 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 129 Rafał Wesołowski               Warszawa             113.94  22218  195
 130 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 131 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 132 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 133 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.39  21998  194
 134 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 135 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 136 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.89   9483   84
 137 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            112.87  11287  100
 138 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 139 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.28   4042   36
 140 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 141 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.06  21851  195
 142 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 143 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         111.90  11414  102
 144 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.87  21702  194
 145 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 146 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 147 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.44  21508  193
 148 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 149 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 150 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 151 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 152 Grzegorz Pukniel               Lublin               110.94  22188  200
 153 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.91  11091  100
 154 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 156 Paweł Ochot                    Katowice             110.83   7869   71
 157 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   8297   75
 158 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.57   5971   54
 159 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 110.40   4637   42
 160 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 161 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.34  20523  186
 162 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.94  21438  195
 163 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 164 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.89  21979  200
 165 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.71   9325   85
 166 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 167 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 169 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 170 Kamil Klinkosz                 Rumia                109.44   5910   54
 171 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 172 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 173 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 174 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.90  21235  195
 175 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.86  20793  191
 176 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 177 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 178 Beata Piotrowska               Łódź                 108.50  20506  189
 179 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.43  20277  187
 180 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 181 Leszek Stecuła                 Bytom                108.19  12117  112
 182 Marek Rogalski                 Chełm                108.08   6809   63
 183 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 184 Marcin Skowron                 Zabrze               107.80  14445  134
 185 Rafał Dąbrowski                Ostróda              107.76   7112   66
 186 Lucyna Śniadach                Rumia                107.64  20344  189
 187 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 188 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 189 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 190 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.20  11899  111
 191 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 192 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 193 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 194 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 195 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 196 Jerzy Luter                    Bytom                106.17  21128  199
 197 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 198 Katarzyna Sołdan               Rumia                106.12   5094   48
 199 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 200 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 201 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 202 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 203 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             105.31   7372   70
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.13  20605  196
 205 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 206 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 207 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 208 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 209 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 210 Anita Bruska                   Gdynia               103.80   5605   54
 211 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.66  14305  138
 212 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 213 Grażyna Furman                 Sosnowiec            103.50   3933   38
 214 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               103.36  18088  175
 215 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 216 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 217 Małgorzata Jóźwiak             Iława                103.05  19785  192
 218 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 219 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.86  12857  125
 220 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 221 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 222 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 223 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 224 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.83   6619   65
 225 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 226 Joanna Brychcy                 Katowice             101.54  20307  200
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 228 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.19   4250   42
 229 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 230 Tomasz Korpysz                 Warszawa             100.81   3226   32
 231 Janusz Sojka                   Łódź                 100.72   8360   83
 232 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             100.63   3522   35
 233 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 234 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 235 Beata Łażewska                 Gdynia               100.58   3621   36
 236 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 237 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 238 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 239 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 240 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 241 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 242 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.18  20036  200
 243 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.12   3204   32
 244 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 245 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           99.94   3098   31
 246 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 247 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 248 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.46   8653   87
 249 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.25   3573   36
 250 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.23  19250  194
 251 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 252 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 253 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 254 Renata Rosół                   Warszawa              98.54  18722  190
 255 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 256 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 257 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 258 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.97   3723   38
 259 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 260 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 261 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 262 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 263 Andrzej Burczyk                Gdynia                97.24   3987   41
 264 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 265 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              96.80   4259   44
 266 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 267 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 268 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 269 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 270 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 271 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 272 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 273 Jarosław Wypart                Częstochowa           95.46   3341   35
 274 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 275 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 276 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 277 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 278 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 279 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 280 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 281 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 282 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 283 Patrycja Śliwińska             Szczecin              93.62   4494   48
 284 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 285 Grażyna Wesołowska             Łódź                  93.31  13530  145
 286 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 287 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 288 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 289 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 290 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 291 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.29  10244  111
 292 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.88   9372  102
 293 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 294 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 295 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 296 Joanna Kubińska                Warszawa              90.55   8421   93
 297 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.17   9197  102
 298 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 299 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.86  10244  114
 300 Krzysztof Kruk                 Łódź                  89.29  16072  180
 301 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 302 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 303 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 304 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 305 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 306 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 307 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.47   5948   68
 308 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 309 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 310 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.47   9598  111
 311 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 312 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 313 Edward Smołka                  Zabrze                85.53   3079   36
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 315 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 316 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 317 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 318 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 319 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 320 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 321 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.67   5808   72
 324 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 325 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 326 Jolanta Kruk                   Łódź                  71.67   8314  116
 327 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 328 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 09-04-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   6 Monika Wrzałek                 Rumia                 70.55   2046   29
   7 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   8 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   9 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             108.78   2937   27
  10 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
  11 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  12 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  13 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  14 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  15 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  16 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  17 Janusz  Krupiński              Sosnowiec            118.75   2850   24
  18 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.75   2826   24
  19 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  20 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.50   2748   24
  21 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  22 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  23 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  24 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  25 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  26 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  27 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  28 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  29 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  30 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  31 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  32 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  33 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  34 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  35 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  36 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  37 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  38 Czesława Pawłowska             Wrocław               96.67   2320   24
  39 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  40 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  41 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  42 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 90.58   2174   24
  43 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  44 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  45 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  46 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  47 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  49 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  50 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  51 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  52 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  53 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  55 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  56 Filip Dalecki                  Rumia                 72.26   1662   23
  57 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  58 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  59 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  60 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  61 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  63 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  64 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  65 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  66 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  67 Joanna Kubik                   Częstochowa          105.00   1995   19
  68 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  69 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  70 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  71 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  72 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  73 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  74 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  75 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  76 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  77 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  78 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  79 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  80 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           75.72   1363   18
  81 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  82 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  84 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  86 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  87 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  88 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  89 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  90 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  94.31   1509   16
  91 Beata Wolf                     Gdańsk                91.25   1460   16
  92 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  95 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 102 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 103 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 104 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
 105 Michał Gawroński               Częstochowa          135.00   1620   12
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 107 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 108 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 109 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 110 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 111 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 112 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 113 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 114 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 115 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 116 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               112.25   1347   12
 117 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 118 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 121 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 122 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 123 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 126 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 127 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 128 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 129 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 130 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 131 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 133 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 134 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 135 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 136 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 137 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 139 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 140 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 141 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 142 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 143 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 144 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 145 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 146 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 147 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 148 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 149 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 150 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.67   1136   12
 151 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 152 Marta Gostomska                Warszawa              94.33   1132   12
 153 Łukasz Tuszyński               Chłopowo              94.33   1132   12
 154 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 155 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 156 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 157 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 158 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 159 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 160 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 161 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 162 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 163 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 164 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 165 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 166 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 167 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 168 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 171 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 172 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 173 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 174 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 175 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 176 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 177 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 178 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 179 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 180 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 181 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 184 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 185 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 186 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 187 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 188 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 189 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 190 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 191 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 192 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 193 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 194 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 195 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 196 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 197 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 198 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 199 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 200 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 201 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 202 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 203 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 204 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 205 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 206 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 207 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 208 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 209 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 210 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 211 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 212 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   74.25    891   12
 213 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 214 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 215 Zygmunt Skwarek                Katowice              71.33    856   12
 216 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 217 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 218 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 219 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 220 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 221 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 222 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 223 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 224 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 225 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 226 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 227 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 228 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 229 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 230 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 231 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 232 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 233 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 234 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 235 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 236 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 237 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 238 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 239 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 240 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 241 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 242 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 243 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 244 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 245 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 246 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 247 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 248 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 249 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 250 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 251 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 252 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 253 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 254 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 255 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 256 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.80   1118   10
 257 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 258 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 259 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 260 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 261 Zbigniew  Jabłoński            Warszawa              79.40    794   10
 262 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 263 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 264 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 265 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 266 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 267 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 268 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 269 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 270 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 271 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 272 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 273 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 274 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 275 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 276 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 277 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 278 Paweł  Michalski               Ksawerów             106.12    849    8
 279 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 280 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 281 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 282 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 283 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 284 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 285 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 286 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 287 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 288 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 289 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 290 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 291 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 292 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 293 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 294 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 295 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 296 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 297 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 298 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 299 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 300 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 301 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 302 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 303 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 304 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 305 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 306 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 307 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 308 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 310 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 311 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 312 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 313 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 314 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 315 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 316 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 317 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 318 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 319 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 320 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 321 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 322 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 323 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 324 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 325 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 326 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 327 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 328 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 329 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 330 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 331 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 332 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 333 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 334 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 335 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 336 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 337 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 338 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 339 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 340 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 341 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 342 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 343 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 344 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 345 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 346 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 347 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 348 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 349 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 350 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 351 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 352 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 353 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 354 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 355 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 356 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 357 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 358 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 359 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 360 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 361 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 362 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 363 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 364 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 365 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 366 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 367 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 368 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 369 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 370 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 371 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 372 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 373 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 374 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 375 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 376 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 377 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 378 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 379 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 380 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 381 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 382 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 383 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 384 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 385 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 386 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 387 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 388 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 389 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 390 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 391 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 392 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 393 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 394 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 395 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 396 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 397 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 398 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 399 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 401 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 402 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 403 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 404 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 405 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 406 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 407 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie