Szczecin25
marca
Szczecin 25-26 marca VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”Grand Prix 2006
Katowice 8
kwietnia
Katowice 8- 9 kwietnia III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
Kościan 8
kwietnia
Kościan 8 kwietnia II Mistrzostwa Kościana
Gościu, nie ma jak ... w Katowicach!08 - 09 kwietnia 2006 — III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta MiastaKatowice, 08 - 09 kwietnia 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Gościu, nie ma jak ... w Katowicach!Blisko 90 uczestników wzięło udział w tegorocznych, III już Mistrzostwach Katowic. Cieszy zwłaszcza, po raz kolejny w tym roku, napływ świeżej krwi — debiutantów. Spośród ponad dziesiątki z nich, najlepszy — Grzegorz Grzeszczuk wygrał 6 partii. Miejmy nadzieję, że będzie to już tradycją na kolejnych turniejach. Wracając do meritum walki, czyli najwyższych laurów: Stanisław Rydzik nie miał sobie równych w ten weekend, wygrywając cały turniej z zaledwie jedną porażką na koncie (w ostatniej rundzie pokonał byłego Mistrza Polski Kamila Górkę, spychając go ostatecznie na trzecie miejsce). Dawno nie mieliśmy już na podium kobiety. Tym razem, Irena Sołdan pokazała, że wcale tak być nie musi, zajmując drugie miejsce (wygrała 9 partii i zdobyła najwięcej małych punktów wśród dziewiątek). Natomiast najwięcej małych punktów w całym turnieju i zarazem najwięcej w dotychczasowej historii turniejów 12-rundowych — 5434 (średnio 453 na partię!) uzyskał Stanisław Rydzik. Nic więc dziwnego, że wygrał też cały turniej. Pierwsza trójka otrzymała puchary i nagrody pieniężne, a nagród książkowych i upominków wystarczyło dla wszystkich uczestników, którzy dotrwali do końca turnieju. W przerwach uczestnicy gasili pragnienie przygotowanymi sokami i wodą mineralną lub pobudzali szare komórki kawą i herbatą. Podziękowania dla organizatorów, Joanny BrychcySylwestra Gryza za udaną imprezę. Zapraszamy za rok!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
II Mistrzostwa Katowic
VII Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia
VI Mistrzostwa Górnego Śląska i Zagłębia




Wyniki turnieju III Mistrzostwa Katowic

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.96     11.0     5434     2038     1137
  2 Irena           Sołdan               Rumia                  122.31      9.0     5242     1814      976
  3 Kamil           Górka                Łęczna                 141.91      9.0     5147     1823      823
  4 Radosław        Konca                Warszawa               133.17      9.0     4941     1766      806
  5 Bartosz         Morawski             Gliwice                133.78      9.0     4743     1797      444
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.56      8.5     5026     1697      762
  7 Maciej          Perzyński            Piła                   126.68      8.0     5054     1591      539
  8 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.79      8.0     5037     1700      714
  9 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               145.81      8.0     4892     1637      710
 10 Dawid           Pikul                Poznań                 141.27      8.0     4780     1714      626
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.72      8.0     4742     1675      473
 12 Janusz          Krupiński            Sosnowiec              112.94      8.0     4704     1577      707
 13 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               140.45      8.0     4664     1609      305
 14 Mariola         Osajda-Matczak       Pruszków               111.58      8.0     4566     1695       81
 15 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             113.40      8.0     4512     1640      165
 16 Piotr           Pietuchowski         Białystok              132.40      8.0     4433     1572      189
 17 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.32      7.0     4984     1487      926
 18 Daniel          Czernatowicz         Kraków                 114.01      7.0     4843     1512      329
 19 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                114.93      7.0     4817     1494      403
 20 Łukasz          Bryła                Mielec                 129.22      7.0     4731     1582     -147
 21 Justyna         Fugiel               Sandomierz             136.16      7.0     4718     1674      246
 22 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              121.95      7.0     4698     1586      497
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               115.22      7.0     4670     1460      572
 24 Artur           Irzyk                Strzyżów               128.73      7.0     4616     1494      271
 25 Mariusz         Grodek               Olsztyn                100.00      7.0     4598     1513      128
 26 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.02      7.0     4586     1478      470
 27 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 105.73      7.0     4482     1476      435
 28 Joanna          Stępień              Katowice               125.02      7.0     4469     1548       -3
 29 Andrzej         Szepczyński          Kraków                 130.09      7.0     4381     1501        7
 30 Piotr           Rosół                Warszawa               115.44      7.0     4344     1490     -222
 31 Teresa          Zalewska             Racibórz               100.61      7.0     4257     1551      231
 32 Bartosz         Orłowski             Bytom                  108.55      7.0     4255     1457     -185
 33 Jarosław        Sobczak              Warszawa               113.51      7.0     4164     1507     -247
 34 Lucyna          Korga                Zabrze                 134.45      6.5     4496     1519      340
 35 Przemysław      Herdzina             Kraków                 124.58      6.0     4770     1305      529
 36 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          120.42      6.0     4606     1381      215
 37 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 120.44      6.0     4583     1396      188
 38 Krzysztof       Obremski             Legnica                114.47      6.0     4522     1369      -23
 39 Jakub           Nalepa               Gliwice                106.25      6.0     4518     1373      290
 40 Maciej          Rzychoń              Katowice               100.00      6.0     4508     1450     -131
 41 Agnieszka       Krupka               Krosno                 111.49      6.0     4504     1413      129
 42 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  111.61      6.0     4483     1405     -108
 43 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.44      6.0     4466     1478     -156
 44 Jan             Kozłowski            Kraków                 106.19      6.0     4439     1320      367
 45 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.21      6.0     4383     1392      -42
 46 Sławomir        Buk                  Gliwice                104.18      6.0     4267     1340     -130
 47 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               100.00      6.0     4256     1446     -351
 48 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              110.42      6.0     4209     1460      -53
 49 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.81      6.0     4194     1367     -220
 50 Marcin          Skowron              Zabrze                 109.70      6.0     3505     1145      386
 51 Artur           Koszel               Legionowo              126.02      5.0     4617     1254      412
 52 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.68      5.0     4529     1322      203
 53 Ewa             Ciszewska            Katowice               115.26      5.0     4470     1217      218
 54 Paweł           Janaś                Głogów                 100.00      5.0     4394     1235     -248
 55 Kuba            Koisar               Warszawa               124.70      5.0     4374     1278      -95
 56 Magdalena       Preidl               Katowice               100.00      5.0     4358     1273       88
 57 Agnieszka       Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój       110.53      5.0     4355     1266      201
 58 Dorota          Ziembowicz           Gliwice                100.61      5.0     4263     1265     -441
 59 Łukasz          Kozub                Brzesko                121.85      5.0     4179     1245       24
 60 Michał          Lipka                Mielec                 100.00      5.0     4085     1198       21
 61 Katarzyna       Żuławska             Katowice               110.54      5.0     3975     1286     -296
 62 Grażyna         Furman               Sosnowiec              110.92      5.0     3931     1283     -546
 63 Damian          Kaczmarczyk          Ruda Śląska            100.00      5.0     3846     1225     -762
 64 Jerzy           Luter                Bytom                  108.95      4.0     4331     1172       20
 65 Piotr           Mossakowski          Chorzów                100.13      4.0     4310     1206     -369
 66 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      4.0     4141     1141     -132
 67 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                109.66      4.0     4072     1255     -607
 68 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      4.0     4005     1083     -321
 69 Michał          Jaworek              Zabrze                 105.36      4.0     3945     1175     -560
 70 Anna            Dłużniewska          Warszawa               100.00      4.0     3766     1133     -351
 71 Joanna          Duda                 Zabrze                 106.62      4.0     3148      919      -37
 72 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              100.00      3.5     3829      969     -297
 73 Robert          Lekston              Mikołów                100.00      3.5     3670      894     -144
 74 Mateusz         Cygan                Chorzów                100.00      3.0     3423      939     -743
 75 Małgorzata      Stęplowska           Kielce                 100.00      3.0     3394      941     -773
 76 Mirosław        Ring                 Mysłowice              100.00      3.0     3201      994    -1229
 77 Leszek          Stecuła              Bytom                  116.98      3.0     2235      667       66
 78 Michał          Gawroński            Częstochowa            121.45      3.0     2144      752     -552
 79 Paulina         Płatkiewicz          Zielona Góra           100.00      2.5     3352      824     -557
 80 Andrzej         Lożyński             Piastów                110.44      2.0     2053      613     -529
 81 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              114.20      2.0     2015      649     -194
 82 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     1785      559     -527
 83 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      0.5     3107      593    -1169
 84 Zofia           Żemła                Pszczyna               100.00      0.0      642      114     -130
 85 Stanisław       Nowak                Pszczyna               100.00      0.0      523      114     -326
 86 Marcin          Olender              Tarnowskie Góry        100.00      0.0      272      128     -933
 87 Mateusz         Milewski             Tarnowskie Góry        100.00      0.0      181      122     -658
 88 Łukasz          Ordon                Tarnowskie Góry        100.00      0.0      145      132     -925
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju III Mistrzostwa Katowic



	Mateusz Żbikowski 146.79 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Janusz         Krupiński             112.94 +  566: 338  163
    2     3 Jarosław       Sobczak               113.51 +  385: 336  164
    3     4 Joanna         Stępień               125.02 -  418: 428   75
    4     6 Mariusz        Skrobosz              142.72 +  328: 288  193
    5     4 Maciej         Rzychoń               100.00 -  369: 424   50
    6    10 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  471: 396  170
    7     5 Dawid          Pikul                 141.27 +  436: 345  191
    8     4 Artur          Irzyk                 128.73 +  454: 344  179
    9     5 Justyna        Fugiel                136.16 -  366: 411   86
   10     2 Kamil          Górka                 141.91 -  343: 369   92
   11     7 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 +  491: 249  162
   12     5 Jarosław       Puchalski             125.32 +  410: 395  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Kazimierz.J Merklejn 145.81 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  293: 445   62
    2    31 Agnieszka      Krupka                111.49 +  476: 269  161
    3    25 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  287: 426   69
    4    22 Maciej         Perzyński             126.68 +  543: 279  177
    5    15 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  507: 303  150
    6     8 Justyna        Fugiel                136.16 -  332: 357   86
    7    17 Piotr          Mossakowski           100.13 +  438: 354  150
    8    13 Michał         Gawroński             121.45 -  395: 398   71
    9    17 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  376: 305  150
   10    12 Tomasz         Zwoliński             140.45 +  372: 362  190
   11    12 Paweł          Jackowski             134.68 +  408: 349  185
   12     7 Justyna        Fugiel                136.16 +  465: 335  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Mariusz Skrobosz 142.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 +  447: 353  162
    2    13 Rafał          Wesołowski            115.22 +  445: 338  165
    3     6 Paweł          Janaś                 100.00 +  421: 365  150
    4     6 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  288: 328   97
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  415: 372  160
    6     2 Stanisław      Rydzik                139.96 -  328: 502   90
    7     6 Radosław       Konca                 133.17 +  414: 353  183
    8     5 Dawid          Pikul                 141.27 -  345: 364   91
    9    16 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  324: 339   82
   10    23 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  499: 237  160
   11    15 Jakub          Nalepa                106.25 +  449: 370  156
   12     8 Łukasz         Bryła                 129.22 +  367: 348  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Kamil Górka 141.91 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Krupka                111.49 +  436: 356  161
    2    16 Piotr          Pietuchowski          132.40 +  412: 306  182
    3     8 Piotr          Rosół                 115.44 +  483: 301  165
    4     5 Justyna        Fugiel                136.16 +  431: 337  186
    5     1 Stanisław      Rydzik                139.96 +  427: 306  190
    6     1 Irena          Sołdan                122.31 +  519: 362  172
    7     1 Mariusz        Grodek                100.00 +  537: 304  150
    8     1 Bartosz        Morawski              133.78 -  426: 456   84
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 +  428: 380  162
   10     2 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  369: 343  197
   11     2 Bartosz        Morawski              133.78 -  315: 405   84
   12     1 Stanisław      Rydzik                139.96 -  364: 468   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1823  / 12 151.92




	Krzysztof Mówka 141.56 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grażyna        Furman                110.92 +  442: 273  161
    2    15 Łukasz         Kozub                 121.85 +  370: 368  172
    3     2 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  313: 381   72
    4     7 Bartosz        Morawski              133.78 -  411: 417   84
    5    22 Krzysztof      Bukowski              114.20 +  463: 297  164
    6    13 Łukasz         Bryła                 129.22 +  406: 397  179
    7    11 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  455: 338  169
    8     7 Łukasz         Bobowski              113.40 -  387: 394   63
    9     9 Lucyna         Korga                 134.45 =  357: 357  134
   10    10 Mariusz        Grodek                100.00 +  570: 333  150
   11     6 Justyna        Fugiel                136.16 +  443: 355  186
   12     4 Łukasz         Bobowski              113.40 +  409: 354  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Dawid Pikul 141.27 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  464: 239  161
    2     9 Radosław       Konca                 133.17 +  411: 346  183
    3     7 Andrzej        Szepczyński           130.09 +  406: 294  180
    4     2 Irena          Sołdan                122.31 -  417: 423   72
    5     3 Daniel         Czernatowicz          114.01 +  437: 362  164
    6     5 Joanna         Stępień               125.02 +  419: 344  175
    7     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  345: 436   97
    8     5 Mariusz        Skrobosz              142.72 +  364: 345  193
    9     1 Stanisław      Rydzik                139.96 -  362: 447   90
   10     8 Piotr          Rosół                 115.44 +  498: 260  165
   11     5 Teresa         Zalewska              100.61 +  391: 254  151
   12     3 Radosław       Konca                 133.17 -  266: 404   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Tomasz Zwoliński 140.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 -  411: 419   61
    2    22 Bartosz        Morawski              133.78 +  411: 329  184
    3    14 Krzysztof      Bukowski              114.20 -  306: 401   64
    4    30 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  464: 332  161
    5    16 Łukasz         Bryła                 129.22 -  347: 375   79
    6    24 Joanna         Brychcy               100.00 +  363: 300  150
    7    21 Magdalena      Preidl                100.00 +  367: 358  150
    8    22 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  436: 395  150
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  403: 374  160
   10    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  362: 372   96
   11    19 Kuba           Koisar                124.70 +  425: 363  175
   12    10 Artur          Irzyk                 128.73 +  369: 341  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Stanisław Rydzik 139.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Lożyński              110.44 +  559: 307  160
    2     4 Krzysztof      Obremski              114.47 +  428: 330  164
    3     3 Łukasz         Bryła                 129.22 +  634: 303  179
    4     1 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 +  410: 369  165
    5     1 Kamil          Górka                 141.91 -  306: 427   92
    6     2 Mariusz        Skrobosz              142.72 +  502: 328  193
    7     2 Marek          Dudkiewicz            121.95 +  357: 353  172
    8     2 Irena          Sołdan                122.31 +  526: 374  172
    9     1 Dawid          Pikul                 141.27 +  447: 362  191
   10     1 Justyna        Fugiel                136.16 +  403: 393  186
   11     1 Irena          Sołdan                122.31 +  394: 387  172
   12     1 Kamil          Górka                 141.91 +  468: 364  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2038  / 12 169.83




	Justyna Fugiel 136.16 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  396: 318  160
    2     5 Jarosław       Puchalski             125.32 +  450: 334  175
    3     9 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  365: 328  177
    4     5 Kamil          Górka                 141.91 -  337: 431   92
    5     5 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  514: 241  162
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 +  357: 332  196
    7     3 Irena          Sołdan                122.31 -  411: 454   72
    8     9 Piotr          Rosół                 115.44 +  394: 357  165
    9     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  411: 366  197
   10     1 Stanisław      Rydzik                139.96 -  393: 403   90
   11     6 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  355: 443   92
   12     7 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  335: 465   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Paweł Jackowski 134.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  358: 319  160
    2    18 Łukasz         Bryła                 129.22 -  344: 380   79
    3    23 Łukasz         Bobowski              113.40 -  318: 346   63
    4    27 Artur          Koszel                126.02 -  314: 340   76
    5    39 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  515: 272  150
    6    28 Krzysztof      Bukowski              114.20 +  400: 293  164
    7    28 Grażyna        Furman                110.92 +  411: 256  161
    8    11 Maciej         Perzyński             126.68 +  394: 367  177
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  402: 435   65
   10    19 Agnieszka      Krupka                111.49 -  362: 458   61
   11    12 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  349: 408   96
   12    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  362: 452   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Lucyna Korga 134.45 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 108.95 +  376: 350  159
    2    11 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  358: 375   65
    3    12 Artur          Koszel                126.02 +  372: 313  176
    4    12 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  404: 349  170
    5     8 Bartosz        Morawski              133.78 -  292: 329   84
    6    15 Artur          Irzyk                 128.73 -  371: 393   79
    7    22 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  508: 312  160
    8    21 Jarosław       Sobczak               113.51 +  364: 310  164
    9     9 Krzysztof      Mówka                 141.56 =  357: 357  142
   10    11 Dariusz        Puton                 134.02 -  313: 362   84
   11    11 Marek          Dudkiewicz            121.95 +  421: 324  172
   12    13 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  360: 382   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Dariusz Puton 134.02 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Bartosz        Orłowski              108.55 -  392: 396   59
    2    23 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  315: 368   60
    3    34 Agnieszka      Krupka                111.49 +  406: 365  161
    4    32 Michał         Jaworek               105.36 +  497: 267  155
    5    14 Łukasz         Bobowski              113.40 +  466: 328  163
    6     9 Teresa         Zalewska              100.61 +  416: 310  151
    7     8 Joanna         Stępień               125.02 +  401: 351  175
    8     6 Maciej         Rzychoń               100.00 +  408: 324  150
    9     6 Jarosław       Puchalski             125.32 -  267: 412   75
   10    11 Lucyna         Korga                 134.45 +  362: 313  184
   11     4 Radosław       Konca                 133.17 -  334: 345   83
   12    11 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  322: 337   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Bartosz Morawski 133.78 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jakub          Nalepa                106.25 +  405: 390  156
    2    22 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  329: 411   90
    3    13 Piotr          Mossakowski           100.13 +  503: 238  150
    4     7 Krzysztof      Mówka                 141.56 +  417: 411  192
    5     8 Lucyna         Korga                 134.45 +  329: 292  184
    6     4 Radosław       Konca                 133.17 +  372: 361  183
    7     4 Daniel         Czernatowicz          114.01 +  509: 291  164
    8     1 Kamil          Górka                 141.91 +  456: 426  192
    9     3 Mariusz        Grodek                100.00 +  435: 379  150
   10     3 Irena          Sołdan                122.31 -  330: 336   72
   11     2 Kamil          Górka                 141.91 +  405: 315  192
   12     2 Irena          Sołdan                122.31 -  253: 449   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1797  / 12 149.75




	Radosław Konca 133.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Kozłowski             106.19 +  389: 367  156
    2     9 Dawid          Pikul                 141.27 -  346: 411   91
    3    31 Mirosław       Ring                  100.00 +  486: 235  150
    4     9 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  431: 371  169
    5     9 Jarosław       Sobczak               113.51 +  508: 292  164
    6     4 Bartosz        Morawski              133.78 -  361: 372   84
    7     6 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  353: 414   93
    8    14 Joanna         Stępień               125.02 +  369: 337  175
    9    10 Maciej         Rzychoń               100.00 +  491: 363  150
   10     6 Bartosz        Orłowski              108.55 +  458: 373  159
   11     4 Dariusz        Puton                 134.02 +  345: 334  184
   12     3 Dawid          Pikul                 141.27 +  404: 266  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1766  / 12 147.17




	Piotr Pietuchowski 132.40 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sylwester      Gryz                  105.73 +  367: 327  156
    2    16 Kamil          Górka                 141.91 -  306: 412   92
    3    27 Teresa         Zalewska              100.61 +  414: 270  151
    4    14 Mariusz        Grodek                100.00 -  318: 440   50
    5    25 Piotr          Mossakowski           100.13 +  329: 303  150
    6    19 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  388: 352  160
    7    14 Artur          Irzyk                 128.73 -  314: 431   79
    8    20 Krzysztof      Obremski              114.47 +  472: 301  164
    9    16 Mariusz        Skrobosz              142.72 +  339: 324  193
   10     9 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  364: 366   62
   11     9 Daniel         Czernatowicz          114.01 +  457: 423  164
   12    12 Teresa         Zalewska              100.61 +  365: 295  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Andrzej Szepczyński 130.09 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Michał         Jaworek               105.36 +  355: 315  155
    2    19 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  400: 335  170
    3     7 Dawid          Pikul                 141.27 -  294: 406   91
    4    16 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  387: 346  161
    5    11 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  419: 315  160
    6     6 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  347: 386   72
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  320: 409   62
    8    18 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  386: 326  170
    9    14 Sylwester      Gryz                  105.73 -  329: 350   56
   10    15 Rafał          Wesołowski            115.22 -  315: 388   65
   11    22 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  414: 401  162
   12    20 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  415: 397  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Łukasz Bryła 129.22 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Buk                   104.18 +  416: 309  154
    2    18 Paweł          Jackowski             134.68 +  380: 344  185
    3     3 Stanisław      Rydzik                139.96 -  303: 634   90
    4    13 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  360: 499   62
    5    16 Tomasz         Zwoliński             140.45 +  375: 347  190
    6    13 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  397: 406   92
    7    16 Maciej         Perzyński             126.68 -  328: 454   77
    8    33 Grażyna        Furman                110.92 +  473: 344  161
    9    23 Jerzy          Luter                 108.95 +  406: 376  159
   10    22 Piotr          Mossakowski           100.13 +  427: 405  150
   11    20 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  518: 393  169
   12     8 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  348: 367   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Artur Irzyk 128.73 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Ziembowicz            100.61 -  363: 385   51
    2    29 Andrzej        Lożyński              110.44 +  436: 337  160
    3    18 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  364: 393   50
    4    25 Magdalena      Preidl                100.00 +  413: 347  150
    5    17 Jerzy          Luter                 108.95 +  399: 336  159
    6    15 Lucyna         Korga                 134.45 +  393: 371  184
    7    14 Piotr          Pietuchowski          132.40 +  431: 314  182
    8     4 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  344: 454   97
    9    13 Piotr          Rosół                 115.44 -  300: 382   65
   10    21 Jan            Kozłowski             106.19 +  433: 313  156
   11    18 Maciej         Rzychoń               100.00 +  399: 344  150
   12    10 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  341: 369   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Andrzej Rechowicz 127.21 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Teresa         Zalewska              100.61 +  359: 348  151
    2    17 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  347: 295  161
    3     9 Justyna        Fugiel                136.16 -  328: 365   86
    4    17 Jarosław       Sobczak               113.51 -  318: 349   64
    5    27 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  344: 348   69
    6    30 Janusz         Krupiński             112.94 -  314: 521   63
    7    37 Przemysław     Herdzina              124.58 +  419: 372  175
    8    29 Jan            Kozłowski             106.19 -  341: 350   56
    9    29 Piotr          Mossakowski           100.13 +  414: 290  150
   10    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  425: 418  170
   11    21 Leszek         Stecuła               116.98 +  377: 354  167
   12    20 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  397: 415   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Maciej Perzyński 126.68 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Mossakowski           100.13 -  373: 477   50
    2    26 Magdalena      Preidl                100.00 -  435: 438   50
    3    33 Andrzej        Lożyński              110.44 +  550: 257  160
    4    22 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  279: 543   96
    5    30 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  395: 331  161
    6    22 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  415: 351  151
    7    16 Łukasz         Bryła                 129.22 +  454: 328  179
    8    11 Paweł          Jackowski             134.68 -  367: 394   85
    9    18 Michał         Lipka                 100.00 +  358: 334  150
   10    13 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  474: 320  169
   11     8 Joanna         Stępień               125.02 +  456: 365  175
   12     6 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 +  498: 377  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Artur Koszel 126.02 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Preidl                100.00 +  484: 312  150
    2     6 Bartosz        Orłowski              108.55 -  345: 429   59
    3    12 Lucyna         Korga                 134.45 -  313: 372   84
    4    27 Paweł          Jackowski             134.68 +  340: 314  185
    5    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  453: 235  150
    6    18 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  316: 388   60
    7    27 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  338: 351   50
    8    30 Kuba           Koisar                124.70 -  341: 448   75
    9    21 Jakub          Nalepa                106.25 -  412: 419   56
   10    32 Małgorzata     Sikora                100.00 +  340: 288  150
   11    28 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  576: 279  160
   12    23 Przemysław     Herdzina              124.58 -  359: 370   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1254  / 12 104.50




	Jarosław Puchalski 125.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Joanna         Brychcy               100.00 +  487: 341  150
    2     5 Justyna        Fugiel                136.16 -  334: 450   86
    3    15 Krzysztof      Obremski              114.47 -  326: 340   64
    4    26 Teresa         Zalewska              100.61 -  314: 424   51
    5    34 Michał         Jaworek               105.36 +  468: 365  155
    6    25 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  601: 183  150
    7    15 Bartosz        Orłowski              108.55 +  494: 238  159
    8    10 Marek          Dudkiewicz            121.95 +  352: 339  172
    9     6 Dariusz        Puton                 134.02 +  412: 267  184
   10     4 Sylwester      Gryz                  105.73 +  458: 343  156
   11     3 Łukasz         Bobowski              113.40 -  343: 358   63
   12     5 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  395: 410   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Joanna Stępień 125.02 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Rzychoń               100.00 +  375: 358  150
    2    12 Piotr          Adamczyk              115.81 +  411: 314  166
    3     4 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  428: 418  197
    4     4 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  301: 379   72
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 +  425: 373  162
    6     5 Dawid          Pikul                 141.27 -  344: 419   91
    7     8 Dariusz        Puton                 134.02 -  351: 401   84
    8    14 Radosław       Konca                 133.17 -  337: 369   83
    9    30 Joanna         Brychcy               100.00 +  340: 326  150
   10    30 Michał         Jaworek               105.36 +  412: 302  155
   11     8 Maciej         Perzyński             126.68 -  365: 456   77
   12    18 Agnieszka      Krupka                111.49 +  380: 357  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Kuba Koisar 124.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  346: 410   50
    2    37 Katarzyna      Żuławska              110.54 -  337: 364   61
    3    36 Małgorzata     Sikora                100.00 +  447: 298  150
    4    28 Janusz         Krupiński             112.94 +  406: 343  163
    5    21 Piotr          Adamczyk              115.81 -  264: 344   66
    6    33 Jarosław       Karp                  100.00 +  345: 331  150
    7    24 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  280: 441   70
    8    30 Artur          Koszel                126.02 +  448: 341  176
    9    35 Grażyna        Furman                110.92 +  385: 285  161
   10    14 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  398: 428   72
   11    19 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  363: 425   90
   12    28 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  355: 459   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Przemysław Herdzina 124.58 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  458: 233  150
    2    10 Dorota         Ziembowicz            100.61 -  351: 392   51
    3    17 Maciej         Rzychoń               100.00 -  417: 427   50
    4    24 Piotr          Adamczyk              115.81 -  346: 384   66
    5    32 Sławomir       Buk                   104.18 -  378: 381   54
    6    34 Marcin         Skowron               109.70 -  327: 405   60
    7    37 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  372: 419   77
    8    38 Anna           Dłużniewska           100.00 +  438: 296  150
    9    36 Mirosław       Ring                  100.00 +  372: 260  150
   10    31 Joanna         Brychcy               100.00 +  470: 382  150
   11    26 Michał         Gawroński             121.45 +  471: 303  171
   12    23 Artur          Koszel                126.02 +  370: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Irena Sołdan 122.31 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Łukasz         Ordon                 100.00 +  604:  91  150
    2     2 Anna           Dłużniewska           100.00 +  388: 307  150
    3     1 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  515: 377  162
    4     2 Dawid          Pikul                 141.27 +  423: 417  191
    5     2 Marek          Dudkiewicz            121.95 +  469: 340  172
    6     1 Kamil          Górka                 141.91 -  362: 519   92
    7     3 Justyna        Fugiel                136.16 +  454: 411  186
    8     2 Stanisław      Rydzik                139.96 -  374: 526   90
    9     4 Łukasz         Bobowski              113.40 +  481: 301  163
   10     3 Bartosz        Morawski              133.78 +  336: 330  184
   11     1 Stanisław      Rydzik                139.96 -  387: 394   90
   12     2 Bartosz        Morawski              133.78 +  449: 253  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1814  / 12 151.17




	Marek Dudkiewicz 121.95 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marcin         Olender               100.00 +  617: 122  150
    2     1 Krzysztof      Bukowski              114.20 +  373: 325  164
    3     2 Krzysztof      Mówka                 141.56 +  381: 313  192
    4     4 Joanna         Stępień               125.02 +  379: 301  175
    5     2 Irena          Sołdan                122.31 -  340: 469   72
    6     6 Andrzej        Szepczyński           130.09 +  386: 347  180
    7     2 Stanisław      Rydzik                139.96 -  353: 357   90
    8    10 Jarosław       Puchalski             125.32 -  339: 352   75
    9    11 Bartosz        Orłowski              108.55 -  424: 459   59
   10    14 Kuba           Koisar                124.70 +  428: 398  175
   11    11 Lucyna         Korga                 134.45 -  324: 421   84
   12    14 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  354: 337  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Łukasz Kozub 121.85 Brzesko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mateusz        Milewski              100.00 +  368: 119  150
    2    15 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  368: 370   92
    3    30 Janusz         Krupiński             112.94 +  374: 352  163
    4    11 Leokadia       Litwinowicz           109.66 -  352: 426   60
    5    29 Jarosław       Karp                  100.00 +  373: 335  150
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  324: 375   62
    7    23 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  368: 427   70
    8    26 Ewa            Ciszewska             115.26 -  327: 356   65
    9    24 Leszek         Stecuła               116.98 -  286: 394   67
   10    36 Anna           Dłużniewska           100.00 +  374: 350  150
   11    27 Magdalena      Preidl                100.00 +  327: 281  150
   12    29 Piotr          Adamczyk              115.81 -  338: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Michał Gawroński 121.45 Częstochowa              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Dłużniewska           100.00 -    1: 400   50
    7    26 Joanna         Duda                  106.62 +  399: 309  157
    8    13 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 +  398: 395  196
    9     8 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  328: 402   64
   10    27 Sławomir       Buk                   104.18 +  409: 308  154
   11    26 Przemysław     Herdzina              124.58 -  303: 471   75
   12    19 Sylwester      Gryz                  105.73 -  306: 411   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     752  /  7 107.43




	Grzegorz Wilk 120.44 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  411: 350  150
    2    19 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  335: 400   80
    3    29 Sławomir       Buk                   104.18 +  445: 280  154
    4    12 Lucyna         Korga                 134.45 -  349: 404   84
    5    20 Joanna         Brychcy               100.00 +  345: 341  150
    6    10 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  396: 471   97
    7    24 Kuba           Koisar                124.70 +  441: 280  175
    8    17 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  429: 383  169
    9    12 Teresa         Zalewska              100.61 -  354: 379   51
   10    17 Paweł          Janaś                 100.00 +  373: 333  150
   11    17 Krzysztof      Obremski              114.47 -  368: 420   64
   12    14 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  337: 354   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Anna Kowalska-Demczyszyn 120.42 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mateusz        Cygan                 100.00 +  408: 244  150
    2    21 Jarosław       Karp                  100.00 -  301: 347   50
    3    21 Ewa            Ciszewska             115.26 -  242: 439   65
    4    31 Marcin         Skowron               109.70 +  465: 348  160
    5    24 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  450: 282  151
    6    11 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  416: 467   65
    7    23 Łukasz         Kozub                 121.85 +  427: 368  172
    8    18 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  326: 386   80
    9    22 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  365: 316  161
   10    24 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  418: 425   77
   11    13 Rafał          Wesołowski            115.22 -  336: 407   65
   12    24 Paweł          Jackowski             134.68 +  452: 362  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Zbigniew Wietecki 119.44 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  373: 346  150
    2    14 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  314: 367   62
    3    25 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 +  426: 287  196
    4     9 Radosław       Konca                 133.17 -  371: 431   83
    5    27 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  348: 344  177
    6    14 Jakub          Nalepa                106.25 +  367: 289  156
    7    11 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  338: 455   92
    8    17 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  383: 429   70
    9    33 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  374: 327  161
   10    13 Maciej         Perzyński             126.68 -  320: 474   77
   11    20 Łukasz         Bryła                 129.22 -  393: 518   79
   12    28 Kuba           Koisar                124.70 +  459: 355  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1478  / 12 123.17




	Leszek Stecuła 116.98 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    18 Paweł          Janaś                 100.00 -  287: 430   50
    8    24 Jerzy          Luter                 108.95 +  362: 324  159
    9    24 Łukasz         Kozub                 121.85 +  394: 286  172
   10    25 Michał         Lipka                 100.00 +  448: 266  150
   11    21 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  354: 377   77
   12    16 Bartosz        Orłowski              108.55 -  390: 486   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  6 111.17




	Piotr Adamczyk 115.81 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Lipka                 100.00 +  448: 320  150
    2    12 Joanna         Stępień               125.02 -  314: 411   75
    3    26 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  280: 316   60
    4    24 Przemysław     Herdzina              124.58 +  384: 346  175
    5    21 Kuba           Koisar                124.70 +  344: 264  175
    6    17 Krzysztof      Obremski              114.47 -  343: 424   64
    7    25 Jakub          Nalepa                106.25 +  386: 362  156
    8    19 Sylwester      Gryz                  105.73 -  303: 407   56
    9    19 Rafał          Wesołowski            115.22 -  301: 417   65
   10    28 Marcin         Skowron               109.70 -  356: 481   60
   11    30 Jerzy          Luter                 108.95 +  365: 328  159
   12    29 Łukasz         Kozub                 121.85 +  370: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Piotr Rosół 115.44 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Robert         Lekston               100.00 +  323: 314  150
    2    20 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  386: 314  150
    3     8 Kamil          Górka                 141.91 -  301: 483   92
    4    18 Paweł          Janaś                 100.00 +  457: 426  150
    5    10 Rafał          Wesołowski            115.22 +  345: 317  165
    6     7 Mariusz        Grodek                100.00 -  373: 442   50
    7    12 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  378: 342  162
    8     9 Justyna        Fugiel                136.16 -  357: 394   86
    9    13 Artur          Irzyk                 128.73 +  382: 300  179
   10     8 Dawid          Pikul                 141.27 -  260: 498   91
   11    10 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  371: 403   65
   12    21 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  411: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Ewa Ciszewska 115.26 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  392: 221  150
    2     8 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  399: 432   64
    3    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  439: 242  170
    4     8 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  283: 304   50
    5    23 Krzysztof      Obremski              114.47 -  337: 534   64
    6    27 Joanna         Duda                  106.62 -  344: 360   57
    7    30 Michał         Jaworek               105.36 +  431: 302  155
    8    26 Łukasz         Kozub                 121.85 +  356: 327  172
    9    27 Leokadia       Litwinowicz           109.66 -  348: 416   60
   10    18 Jakub          Nalepa                106.25 +  425: 306  156
   11    16 Janusz         Krupiński             112.94 -  366: 432   63
   12    25 Jakub          Nalepa                106.25 -  350: 376   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Rafał Wesołowski 115.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Grodek                100.00 +  374: 364  150
    2    13 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  338: 445   93
    3    20 Michał         Lipka                 100.00 +  418: 288  150
    4    21 Jarosław       Karp                  100.00 +  515: 307  150
    5    10 Piotr          Rosół                 115.44 -  317: 345   65
    6    16 Jarosław       Sobczak               113.51 +  459: 269  164
    7     9 Maciej         Rzychoń               100.00 -  342: 377   50
    8    15 Bartosz        Orłowski              108.55 -  391: 395   59
    9    19 Piotr          Adamczyk              115.81 +  417: 301  166
   10    15 Andrzej        Szepczyński           130.09 +  388: 315  180
   11    13 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  407: 336  170
   12     9 Janusz         Krupiński             112.94 -  304: 356   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Łukasz Szałkiewicz 114.93 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Małgorzata     Sikora                100.00 +  454: 270  150
    2    11 Lucyna         Korga                 134.45 +  375: 358  184
    3    10 Jarosław       Karp                  100.00 +  468: 288  150
    4     1 Stanisław      Rydzik                139.96 -  369: 410   90
    5     6 Bartosz        Orłowski              108.55 -  368: 377   59
    6    11 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  467: 416  170
    7     7 Łukasz         Bobowski              113.40 -  385: 387   63
    8    12 Paweł          Janaś                 100.00 +  418: 282  150
    9     7 Paweł          Jackowski             134.68 +  435: 402  185
   10     5 Teresa         Zalewska              100.61 -  298: 355   51
   11    10 Piotr          Rosół                 115.44 +  403: 371  165
   12     6 Maciej         Perzyński             126.68 -  377: 498   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Krzysztof Obremski 114.47 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Stanisław      Nowak                 100.00 +  397: 308  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                139.96 -  330: 428   90
    3    15 Jarosław       Puchalski             125.32 +  340: 326  175
    4    15 Maciej         Rzychoń               100.00 -  343: 408   50
    5    23 Ewa            Ciszewska             115.26 +  534: 337  165
    6    17 Piotr          Adamczyk              115.81 +  424: 343  166
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  321: 326   60
    8    20 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  301: 472   82
    9    25 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  405: 392  151
   10    26 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  348: 372   50
   11    17 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  420: 368  170
   12    17 Marcin         Skowron               109.70 -  359: 465   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Krzysztof Bukowski 114.20 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Zofia          Żemła                 100.00 +  404: 299  150
    2     1 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  325: 373   72
    3    14 Tomasz         Zwoliński             140.45 +  401: 306  190
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  295: 368   60
    5    22 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  297: 463   92
    6    28 Paweł          Jackowski             134.68 -  293: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  6 108.17




	Daniel Czernatowicz 114.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  465: 277  150
    2     8 Ewa            Ciszewska             115.26 +  432: 399  165
    3     5 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  593: 334  151
    4     3 Bartosz        Orłowski              108.55 +  391: 299  159
    5     3 Dawid          Pikul                 141.27 -  362: 437   91
    6     3 Maciej         Rzychoń               100.00 +  441: 294  150
    7     4 Bartosz        Morawski              133.78 -  291: 509   84
    8     3 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  326: 417   62
    9     8 Michał         Gawroński             121.45 +  402: 328  171
   10     7 Łukasz         Bobowski              113.40 -  335: 403   63
   11     9 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  423: 457   82
   12    13 Lucyna         Korga                 134.45 +  382: 360  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Jarosław Sobczak 113.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Mirosław       Ring                  100.00 +  398: 242  150
    2     3 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  336: 385   97
    3    32 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  414: 353  161
    4    17 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  349: 318  177
    5     9 Radosław       Konca                 133.17 -  292: 508   83
    6    16 Rafał          Wesołowski            115.22 -  269: 459   65
    7    29 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  372: 353  161
    8    21 Lucyna         Korga                 134.45 -  310: 364   84
    9    20 Janusz         Krupiński             112.94 -  301: 418   63
   10    29 Maciej         Rzychoń               100.00 +  394: 378  150
   11    25 Sylwester      Gryz                  105.73 +  306: 271  156
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  423: 362  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Łukasz Bobowski 113.40 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Paweł          Janaś                 100.00 -  386: 395   50
    2    25 Robert         Lekston               100.00 +  398: 287  150
    3    23 Paweł          Jackowski             134.68 +  346: 318  185
    4    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  439: 218  150
    5    14 Dariusz        Puton                 134.02 -  328: 466   84
    6    21 Grażyna        Furman                110.92 +  418: 323  161
    7     7 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 +  387: 385  165
    8     7 Krzysztof      Mówka                 141.56 +  394: 387  192
    9     4 Irena          Sołdan                122.31 -  301: 481   72
   10     7 Daniel         Czernatowicz          114.01 +  403: 335  164
   11     3 Jarosław       Puchalski             125.32 +  358: 343  175
   12     4 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  354: 409   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Janusz Krupiński 112.94 Sosnowiec               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  338: 566   97
    2    39 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  318: 206  150
    3    30 Łukasz         Kozub                 121.85 -  352: 374   72
    4    28 Kuba           Koisar                124.70 -  343: 406   75
    5    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  484: 212  150
    6    30 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  521: 314  177
    7    19 Teresa         Zalewska              100.61 -  341: 363   51
    8    23 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  411: 287  151
    9    20 Jarosław       Sobczak               113.51 +  418: 301  164
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  390: 298  160
   11    16 Ewa            Ciszewska             115.26 +  432: 366  165
   12     9 Rafał          Wesołowski            115.22 +  356: 304  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Katarzyna Sołdan 111.61 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 +  445: 293  196
    2    14 Zbigniew       Wietecki              119.44 +  367: 314  169
    3     1 Irena          Sołdan                122.31 -  377: 515   72
    4    13 Łukasz         Bryła                 129.22 +  499: 360  179
    5     5 Justyna        Fugiel                136.16 -  241: 514   86
    6    20 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  452: 340  150
    7    12 Piotr          Rosół                 115.44 -  342: 378   65
    8    16 Teresa         Zalewska              100.61 -  255: 405   51
    9    28 Joanna         Duda                  106.62 +  468: 306  157
   10    20 Magdalena      Preidl                100.00 +  394: 368  150
   11    22 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  401: 414   80
   12    15 Mariusz        Grodek                100.00 -  242: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Mariola Osajda-Matczak 111.58 Pruszków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  353: 447   93
    2    32 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  427: 379  150
    3    24 Michał         Jaworek               105.36 +  434: 259  155
    4    10 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  446: 400  151
    5     7 Joanna         Stępień               125.02 -  373: 425   75
    6    12 Łukasz         Kozub                 121.85 +  375: 324  172
    7    10 Andrzej        Szepczyński           130.09 +  409: 320  180
    8     3 Daniel         Czernatowicz          114.01 +  417: 326  164
    9     2 Kamil          Górka                 141.91 -  380: 428   92
   10     9 Piotr          Pietuchowski          132.40 +  366: 364  182
   11     7 Mateusz        Żbikowski             146.79 -  249: 491   97
   12    11 Dariusz        Puton                 134.02 +  337: 322  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Agnieszka Krupka 111.49 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 141.91 -  356: 436   92
    2    31 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  269: 476   96
    3    34 Dariusz        Puton                 134.02 -  365: 406   84
    4    38 Andrzej        Lożyński              110.44 -  344: 402   60
    5    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  430: 401  150
    6    35 Mateusz        Cygan                 100.00 +  408: 235  150
    7    31 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  341: 285  161
    8    27 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  472: 228  160
    9    26 Magdalena      Preidl                100.00 -  337: 487   50
   10    19 Paweł          Jackowski             134.68 +  458: 362  185
   11    14 Mariusz        Grodek                100.00 +  367: 277  150
   12    18 Joanna         Stępień               125.02 -  357: 380   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Grażyna Furman 110.92 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  273: 442   92
    2    33 Jerzy          Luter                 108.95 -  285: 444   59
    3    37 Jan            Kozłowski             106.19 +  321: 283  156
    4    34 Joanna         Duda                  106.62 +  339: 322  157
    5    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  361: 348  161
    6    21 Łukasz         Bobowski              113.40 -  323: 418   63
    7    28 Paweł          Jackowski             134.68 -  256: 411   85
    8    33 Łukasz         Bryła                 129.22 -  344: 473   79
    9    35 Kuba           Koisar                124.70 -  285: 385   75
   10    35 Dorota         Ziembowicz            100.61 -  322: 367   51
   11    37 Jarosław       Karp                  100.00 +  459: 251  150
   12    35 Michał         Jaworek               105.36 +  363: 333  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Katarzyna Żuławska 110.54 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 141.27 -  239: 464   91
    2    37 Kuba           Koisar                124.70 +  364: 337  175
    3    32 Jarosław       Sobczak               113.51 -  353: 414   64
    4    30 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  332: 464   90
    5    30 Maciej         Perzyński             126.68 -  331: 395   77
    6    38 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  329: 279  150
    7    31 Agnieszka      Krupka                111.49 -  285: 341   61
    8    36 Jarosław       Karp                  100.00 +  343: 273  150
    9    33 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  327: 374   69
   10    33 Jerzy          Luter                 108.95 -  356: 422   59
   11    36 Mirosław       Ring                  100.00 +  305: 252  150
   12    36 Anna           Dłużniewska           100.00 +  411: 256  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.53 Jastrzębie Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             140.45 +  419: 411  190
    2    17 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  295: 347   77
    3    19 Jerzy          Luter                 108.95 +  437: 300  159
    4    16 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  346: 387   80
    5    26 Grażyna        Furman                110.92 -  348: 361   61
    6    29 Sławomir       Buk                   104.18 +  399: 299  154
    7    29 Jarosław       Sobczak               113.51 -  353: 372   64
    8    28 Michał         Lipka                 100.00 -  333: 376   50
    9    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  316: 365   70
   10    34 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  382: 248  150
   11    32 Michał         Jaworek               105.36 +  392: 290  155
   12    27 Jan            Kozłowski             106.19 -  335: 398   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Andrzej Lożyński 110.44 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                139.96 -  307: 559   90
    2    29 Artur          Irzyk                 128.73 -  337: 436   79
    3    33 Maciej         Perzyński             126.68 -  257: 550   77
    4    38 Agnieszka      Krupka                111.49 +  402: 344  161
    5    31 Sylwester      Gryz                  105.73 -  327: 372   56
    6    37 Robert         Lekston               100.00 +  423: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     613  /  6 102.17




	Krzysztof Sporczyk 110.42 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Justyna        Fugiel                136.16 -  318: 396   86
    2    23 Dariusz        Puton                 134.02 +  368: 315  184
    3    26 Piotr          Adamczyk              115.81 +  316: 280  166
    4    19 Krzysztof      Bukowski              114.20 +  368: 295  164
    5    13 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  372: 415   93
    6    18 Artur          Koszel                126.02 +  388: 316  176
    7    13 Krzysztof      Obremski              114.47 +  326: 321  164
    8     8 Mariusz        Grodek                100.00 -  380: 392   50
    9    15 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  374: 403   90
   10    16 Janusz         Krupiński             112.94 -  298: 390   63
   11    23 Marcin         Skowron               109.70 +  339: 316  160
   12    22 Jarosław       Sobczak               113.51 -  362: 423   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Marcin Skowron 109.70 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  348: 465   70
    5    33 Anna           Dłużniewska           100.00 +  336: 277  150
    6    34 Przemysław     Herdzina              124.58 +  405: 327  175
    7    20 Sylwester      Gryz                  105.73 -  356: 365   56
    8    32 Sławomir       Buk                   104.18 +  344: 337  154
    9    34 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  454: 294  150
   10    28 Piotr          Adamczyk              115.81 +  481: 356  166
   11    23 Krzysztof      Sporczyk              110.42 -  316: 339   60
   12    17 Krzysztof      Obremski              114.47 +  465: 359  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1145  /  9 127.22




	Leokadia Litwinowicz 109.66 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             134.68 -  319: 358   85
    2    42 Łukasz         Ordon                 100.00 +  466:  54  150
    3    22 Anna           Dłużniewska           100.00 +  408: 300  150
    4    11 Łukasz         Kozub                 121.85 +  426: 352  172
    5    11 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  315: 419   80
    6    19 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  352: 388   82
    7    22 Lucyna         Korga                 134.45 -  312: 508   84
    8    27 Agnieszka      Krupka                111.49 -  228: 472   61
    9    27 Ewa            Ciszewska             115.26 +  416: 348  165
   10    23 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  237: 499   93
   11    28 Artur          Koszel                126.02 -  279: 576   76
   12    33 Joanna         Duda                  106.62 -  314: 405   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Jerzy Luter 108.95 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Lucyna         Korga                 134.45 -  350: 376   84
    2    33 Grażyna        Furman                110.92 +  444: 285  161
    3    19 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 -  300: 437   61
    4    33 Sławomir       Buk                   104.18 +  359: 328  154
    5    17 Artur          Irzyk                 128.73 -  336: 399   79
    6    23 Sylwester      Gryz                  105.73 -  317: 333   56
    7    34 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  442: 215  150
    8    24 Leszek         Stecuła               116.98 -  324: 362   67
    9    23 Łukasz         Bryła                 129.22 -  376: 406   79
   10    33 Katarzyna      Żuławska              110.54 +  422: 356  161
   11    30 Piotr          Adamczyk              115.81 -  328: 365   66
   12    30 Sławomir       Buk                   104.18 -  333: 449   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Bartosz Orłowski 108.55 Bytom

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Puton                 134.02 +  396: 392  184
    2     6 Artur          Koszel                126.02 +  429: 345  176
    3    11 Sylwester      Gryz                  105.73 +  413: 356  156
    4     3 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  299: 391   64
    5     6 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 +  377: 368  165
    7    15 Jarosław       Puchalski             125.32 -  238: 494   75
    8    15 Rafał          Wesołowski            115.22 +  395: 391  165
    9    11 Marek          Dudkiewicz            121.95 +  459: 424  172
   10     6 Radosław       Konca                 133.17 -  373: 458   83
   11    24 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 -  390: 431   50
   12    16 Leszek         Stecuła               116.98 +  486: 390  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 11 132.45




	Joanna Duda 106.62 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    34 Grażyna        Furman                110.92 -  322: 339   61
    5    36 Mateusz        Cygan                 100.00 +  323: 266  150
    6    27 Ewa            Ciszewska             115.26 +  360: 344  165
    7    26 Michał         Gawroński             121.45 -  309: 399   71
    8    31 Piotr          Mossakowski           100.13 -  388: 389   50
    9    28 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  306: 468   62
   10    37 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  381: 262  150
   11    29 Paweł          Janaś                 100.00 -  354: 404   50
   12    33 Leokadia       Litwinowicz           109.66 +  405: 314  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  /  9 102.11




	Jakub Nalepa 106.25 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bartosz        Morawski              133.78 -  390: 405   84
    2    24 Michał         Jaworek               105.36 -  311: 372   55
    3    35 Robert         Lekston               100.00 +  427: 231  150
    4    29 Anna           Dłużniewska           100.00 +  428: 214  150
    5    19 Michał         Lipka                 100.00 +  433: 323  150
    6    14 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  289: 367   69
    7    25 Piotr          Adamczyk              115.81 -  362: 386   66
    8    25 Magdalena      Preidl                100.00 +  407: 294  150
    9    21 Artur          Koszel                126.02 +  419: 412  176
   10    18 Ewa            Ciszewska             115.26 -  306: 425   65
   11    15 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  370: 449   93
   12    25 Ewa            Ciszewska             115.26 +  376: 350  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Jan Kozłowski 106.19 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Konca                 133.17 -  367: 389   83
    2    27 Sławomir       Buk                   104.18 -  309: 347   54
    3    37 Grażyna        Furman                110.92 -  283: 321   61
    4    39 Małgorzata     Sikora                100.00 +  450: 330  150
    5    35 Małgorzata     Stęplowska            100.00 -  351: 385   50
    6    36 Mirosław       Ring                  100.00 +  377: 250  150
    7    33 Anna           Dłużniewska           100.00 +  453: 259  150
    8    29 Andrzej        Rechowicz             127.21 +  350: 341  177
    9    32 Michał         Jaworek               105.36 -  360: 372   55
   10    21 Artur          Irzyk                 128.73 -  313: 433   79
   11    33 Michał         Lipka                 100.00 +  428: 310  150
   12    27 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  398: 335  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Sylwester Gryz 105.73 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  327: 367   82
    2    40 Marcin         Olender               100.00 +  588: 150  150
    3    11 Bartosz        Orłowski              108.55 -  356: 413   59
    4    23 Damian         Kaczmarczyk           100.00 -  359: 415   50
    5    31 Andrzej        Lożyński              110.44 +  372: 327  160
    6    23 Jerzy          Luter                 108.95 +  333: 317  159
    7    20 Marcin         Skowron               109.70 +  365: 356  160
    8    19 Piotr          Adamczyk              115.81 +  407: 303  166
    9    14 Andrzej        Szepczyński           130.09 +  350: 329  180
   10     4 Jarosław       Puchalski             125.32 -  343: 458   75
   11    25 Jarosław       Sobczak               113.51 -  271: 306   64
   12    19 Michał         Gawroński             121.45 +  411: 306  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Michał Jaworek 105.36 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Szepczyński           130.09 -  315: 355   80
    2    24 Jakub          Nalepa                106.25 +  372: 311  156
    3    24 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  259: 434   62
    4    32 Dariusz        Puton                 134.02 -  267: 497   84
    5    34 Jarosław       Puchalski             125.32 -  365: 468   75
    6    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  381: 227  150
    7    30 Ewa            Ciszewska             115.26 -  302: 431   65
    8    35 Mirosław       Ring                  100.00 +  387: 255  150
    9    32 Jan            Kozłowski             106.19 +  372: 360  156
   10    30 Joanna         Stępień               125.02 -  302: 412   75
   11    32 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 -  290: 392   61
   12    35 Grażyna        Furman                110.92 -  333: 363   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 12  97.92




	Sławomir Buk 104.18 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Bryła                 129.22 -  309: 416   79
    2    27 Jan            Kozłowski             106.19 +  347: 309  156
    3    29 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  280: 445   70
    4    33 Jerzy          Luter                 108.95 -  328: 359   59
    5    32 Przemysław     Herdzina              124.58 +  381: 378  175
    6    29 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 -  299: 399   61
    7    35 Joanna         Brychcy               100.00 +  425: 307  150
    8    32 Marcin         Skowron               109.70 -  337: 344   60
    9    31 Paweł          Janaś                 100.00 +  409: 398  150
   10    27 Michał         Gawroński             121.45 -  308: 409   71
   11    31 Piotr          Mossakowski           100.13 +  395: 300  150
   12    30 Jerzy          Luter                 108.95 +  449: 333  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Dorota Ziembowicz 100.61 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Artur          Irzyk                 128.73 +  385: 363  179
    2    10 Przemysław     Herdzina              124.58 +  392: 351  175
    3     5 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  334: 593   64
    4    10 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  400: 446   62
    5    24 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  282: 450   70
    6    22 Maciej         Perzyński             126.68 -  351: 415   77
    7    32 Damian         Kaczmarczyk           100.00 +  405: 261  150
    8    23 Janusz         Krupiński             112.94 -  287: 411   63
    9    25 Krzysztof      Obremski              114.47 -  392: 405   64
   10    35 Grażyna        Furman                110.92 +  367: 322  161
   11    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  293: 395   50
   12    32 Joanna         Brychcy               100.00 +  375: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 12 105.42




	Teresa Zalewska 100.61 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  348: 359   77
    2    35 Mateusz        Cygan                 100.00 +  402: 213  150
    3    27 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  270: 414   82
    4    26 Jarosław       Puchalski             125.32 +  424: 314  175
    5    18 Paweł          Janaś                 100.00 +  452: 306  150
    6     9 Dariusz        Puton                 134.02 -  310: 416   84
    7    19 Janusz         Krupiński             112.94 +  363: 341  163
    8    16 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  405: 255  162
    9    12 Grzegorz       Wilk                  120.44 +  379: 354  170
   10     5 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 +  355: 298  165
   11     5 Dawid          Pikul                 141.27 -  254: 391   91
   12    12 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  295: 365   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Piotr Mossakowski 100.13 Chorzów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Perzyński             126.68 +  477: 373  177
    2     7 Paweł          Janaś                 100.00 -  351: 377   50
    3    13 Bartosz        Morawski              133.78 -  238: 503   84
    4    37 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  436: 260  150
    5    25 Piotr          Pietuchowski          132.40 -  303: 329   82
    6    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  425: 381  150
    7    17 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  354: 438   96
    8    31 Joanna         Duda                  106.62 +  389: 388  157
    9    29 Andrzej        Rechowicz             127.21 -  290: 414   77
   10    22 Łukasz         Bryła                 129.22 -  405: 427   79
   11    31 Sławomir       Buk                   104.18 -  300: 395   54
   12    31 Magdalena      Preidl                100.00 -  342: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Puchalski             125.32 -  341: 487   75
    2    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  386: 253  150
    3    16 Mariusz        Grodek                100.00 -  351: 354   50
    4    36 Mateusz        Cygan                 100.00 +  350: 305  150
    5    20 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  341: 345   70
    6    24 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  300: 363   90
    7    35 Sławomir       Buk                   104.18 -  307: 425   54
    8    34 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  370: 263  150
    9    30 Joanna         Stępień               125.02 -  326: 340   75
   10    31 Przemysław     Herdzina              124.58 -  382: 470   75
   11    34 Dorota         Ziembowicz            100.61 +  395: 293  151
   12    32 Dorota         Ziembowicz            100.61 -  292: 375   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  350: 411   70
    2    34 Małgorzata     Sikora                100.00 +  313: 297  150
    3    28 Magdalena      Preidl                100.00 +  288: 287  150
    4    20 Łukasz         Bobowski              113.40 -  218: 439   63
    5    28 Artur          Koszel                126.02 -  235: 453   76
    6    32 Piotr          Mossakowski           100.13 -  381: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     559  /  6  93.17




	Mateusz Cygan 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 -  244: 408   70
    2    35 Teresa         Zalewska              100.61 -  213: 402   51
    3    39 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  328: 260  150
    4    36 Joanna         Brychcy               100.00 -  305: 350   50
    5    36 Joanna         Duda                  106.62 -  266: 323   57
    6    35 Agnieszka      Krupka                111.49 -  235: 408   61
    7    38 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  259: 323   50
    8    40 Robert         Lekston               100.00 -  333: 353   50
    9    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  307: 285  150
   10    38 Jarosław       Karp                  100.00 -  290: 353   50
   11    39 Anna           Dłużniewska           100.00 -  261: 431   50
   12    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  382: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  / 12  78.25




	Anna Dłużniewska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Michał         Gawroński             121.45 +  400:   1  171
    2     2 Irena          Sołdan                122.31 -  307: 388   72
    3    22 Leokadia       Litwinowicz           109.66 -  300: 408   60
    4    29 Jakub          Nalepa                106.25 -  214: 428   56
    5    33 Marcin         Skowron               109.70 -  277: 336   60
    6    40 Małgorzata     Sikora                100.00 +  325: 314  150
    7    33 Jan            Kozłowski             106.19 -  259: 453   56
    8    38 Przemysław     Herdzina              124.58 -  296: 438   75
    9    38 Robert         Lekston               100.00 +  351: 305  150
   10    36 Łukasz         Kozub                 121.85 -  350: 374   72
   11    39 Mateusz        Cygan                 100.00 +  431: 261  150
   12    36 Katarzyna      Żuławska              110.54 -  256: 411   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1133  / 12  94.42




	Mariusz Grodek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Rafał          Wesołowski            115.22 -  364: 374   65
    2    28 Stanisław      Nowak                 100.00 +  452: 215  150
    3    16 Joanna         Brychcy               100.00 +  354: 351  150
    4    14 Piotr          Pietuchowski          132.40 +  440: 318  182
    5    12 Grzegorz       Grzeszczuk            100.00 +  477: 308  150
    6     7 Piotr          Rosół                 115.44 +  442: 373  165
    7     1 Kamil          Górka                 141.91 -  304: 537   92
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              110.42 +  392: 380  160
    9     3 Bartosz        Morawski              133.78 -  379: 435   84
   10    10 Krzysztof      Mówka                 141.56 -  333: 570   92
   11    14 Agnieszka      Krupka                111.49 -  277: 367   61
   12    15 Katarzyna      Sołdan                111.61 +  384: 242  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Grzegorz Grzeszczuk 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kuba           Koisar                124.70 +  410: 346  175
    2    20 Piotr          Rosół                 115.44 -  314: 386   65
    3    18 Artur          Irzyk                 128.73 +  393: 364  179
    4     8 Ewa            Ciszewska             115.26 +  304: 283  165
    5    12 Mariusz        Grodek                100.00 -  308: 477   50
    6    20 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  340: 452   62
    7    27 Artur          Koszel                126.02 +  351: 338  176
    8    22 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  395: 436   90
    9    17 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  305: 376   96
   10    26 Krzysztof      Obremski              114.47 +  372: 348  164
   11    24 Bartosz        Orłowski              108.55 +  431: 390  159
   12    21 Piotr          Rosół                 115.44 -  333: 411   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Paweł Janaś 100.00 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Łukasz         Bobowski              113.40 +  395: 386  163
    2     7 Piotr          Mossakowski           100.13 +  377: 351  150
    3     6 Mariusz        Skrobosz              142.72 -  365: 421   93
    4    18 Piotr          Rosół                 115.44 -  426: 457   65
    5    18 Teresa         Zalewska              100.61 -  306: 452   51
    6    26 Michał         Lipka                 100.00 +  361: 291  150
    7    18 Leszek         Stecuła               116.98 +  430: 287  167
    8    12 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  282: 418   65
    9    31 Sławomir       Buk                   104.18 -  398: 409   54
   10    17 Grzegorz       Wilk                  120.44 -  333: 373   70
   11    29 Joanna         Duda                  106.62 +  404: 354  157
   12    26 Maciej         Rzychoń               100.00 -  317: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Damian Kaczmarczyk 100.00 Ruda Śląska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  277: 465   64
    2    32 Mariola        Osajda-Matczak        111.58 -  379: 427   62
    3    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  389: 258  150
    4    23 Sylwester      Gryz                  105.73 +  415: 359  156
    5    15 Kazimierz.J    Merklejn              145.81 -  303: 507   96
    6    25 Jarosław       Puchalski             125.32 -  183: 601   75
    7    32 Dorota         Ziembowicz            100.61 -  261: 405   51
    8    37 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  339: 279  150
    9    34 Marcin         Skowron               109.70 -  294: 454   60
   10    34 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 -  248: 382   61
   11    38 Robert         Lekston               100.00 +  414: 206  150
   12    37 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  344: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Jarosław Karp 100.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 PAUZA
    2    21 Anna           Kowalska-Demczyszyn   120.42 +  347: 301  170
    3    10 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  288: 468   65
    4    21 Rafał          Wesołowski            115.22 -  307: 515   65
    5    29 Łukasz         Kozub                 121.85 -  335: 373   72
    6    33 Kuba           Koisar                124.70 -  331: 345   75
    7    36 Michał         Lipka                 100.00 -  256: 381   50
    8    36 Katarzyna      Żuławska              110.54 -  273: 343   61
    9    37 Małgorzata     Sikora                100.00 -  344: 352   50
   10    38 Mateusz        Cygan                 100.00 +  353: 290  150
   11    37 Grażyna        Furman                110.92 -  251: 459   61
   12    38 Mirosław       Ring                  100.00 +  444: 299  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09




	Robert Lekston 100.00 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Rosół                 115.44 -  314: 323   65
    2    25 Łukasz         Bobowski              113.40 -  287: 398   63
    3    35 Jakub          Nalepa                106.25 -  231: 427   56
    4    40 Małgorzata     Stęplowska            100.00 -  281: 287   50
    5    41 PAUZA
    6    37 Andrzej        Lożyński              110.44 -  321: 423   60
    7    40 Małgorzata     Sikora                100.00 -  351: 355   50
    8    40 Mateusz        Cygan                 100.00 +  353: 333  150
    9    38 Anna           Dłużniewska           100.00 -  305: 351   50
   10    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  353: 265  150
   11    38 Damian         Kaczmarczyk           100.00 -  206: 414   50
   12    39 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  368: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  / 11  81.27




	Michał Lipka 100.00 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Piotr          Adamczyk              115.81 -  320: 448   66
    2    41 Mateusz        Milewski              100.00 +  471:  62  150
    3    20 Rafał          Wesołowski            115.22 -  288: 418   65
    4    35 Mirosław       Ring                  100.00 +  355: 192  150
    5    19 Jakub          Nalepa                106.25 -  323: 433   56
    6    26 Paweł          Janaś                 100.00 -  291: 361   50
    7    36 Jarosław       Karp                  100.00 +  381: 256  150
    8    28 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.53 +  376: 333  161
    9    18 Maciej         Perzyński             126.68 -  334: 358   77
   10    25 Leszek         Stecuła               116.98 -  266: 448   67
   11    33 Jan            Kozłowski             106.19 -  310: 428   56
   12    34 Małgorzata     Sikora                100.00 +  370: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Mateusz Milewski 100.00 Tarnowskie Góry 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Kozub                 121.85 -  119: 368   72
    2    41 Michał         Lipka                 100.00 -   62: 471   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     122  /  2  61.00




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Przemysław     Herdzina              124.58 -  233: 458   75
    2    38 Joanna         Brychcy               100.00 -  253: 386   50
    3    38 Damian         Kaczmarczyk           100.00 -  258: 389   50
    4    41 PAUZA
    5    38 Janusz         Krupiński             112.94 -  212: 484   63
    6    39 Michał         Jaworek               105.36 -  227: 381   55
    7    39 Mirosław       Ring                  100.00 -  243: 335   50
    8    39 Małgorzata     Sikora                100.00 -  255: 402   50
    9    40 Mateusz        Cygan                 100.00 -  285: 307   50
   10    40 Robert         Lekston               100.00 -  265: 353   50
   11    40 Paulina        Płatkiewicz           100.00 -  306: 399   50
   12    40 Mateusz        Cygan                 100.00 -  270: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  / 11  53.91




	Stanisław Nowak 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Obremski              114.47 -  308: 397   64
    2    28 Mariusz        Grodek                100.00 -  215: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     114  /  2  57.00




	Marcin Olender 100.00 Tarnowskie Góry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marek          Dudkiewicz            121.95 -  122: 617   72
    2    40 Sylwester      Gryz                  105.73 -  150: 588   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     128  /  2  64.00




	Łukasz Ordon 100.00 Tarnowskie Góry

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Irena          Sołdan                122.31 -   91: 604   72
    2    42 Leokadia       Litwinowicz           109.66 -   54: 466   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     132  /  2  66.00




	Magdalena Preidl 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Artur          Koszel                126.02 -  312: 484   76
    2    26 Maciej         Perzyński             126.68 +  438: 435  177
    3    28 Sylwia         Buks                  100.00 -  287: 288   50
    4    25 Artur          Irzyk                 128.73 -  347: 413   79
    5    37 Mirosław       Ring                  100.00 +  436: 238  150
    6    31 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  356: 238  150
    7    21 Tomasz         Zwoliński             140.45 -  358: 367   90
    8    25 Jakub          Nalepa                106.25 -  294: 407   56
    9    26 Agnieszka      Krupka                111.49 +  487: 337  161
   10    20 Katarzyna      Sołdan                111.61 -  368: 394   62
   11    27 Łukasz         Kozub                 121.85 -  281: 327   72
   12    31 Piotr          Mossakowski           100.13 +  394: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Paulina Płatkiewicz 100.00 Zielona Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Ewa            Ciszewska             115.26 -  221: 392   65
    2    39 Janusz         Krupiński             112.94 -  206: 318   63
    3    40 PAUZA
    4    37 Piotr          Mossakowski           100.13 -  260: 436   50
    5    39 Paweł          Jackowski             134.68 -  272: 515   85
    6    38 Katarzyna      Żuławska              110.54 -  279: 329   61
    7    38 Mateusz        Cygan                 100.00 +  323: 259  150
    8    37 Damian         Kaczmarczyk           100.00 -  279: 339   50
    9    39 Małgorzata     Stęplowska            100.00 -  256: 318   50
   10    39 Mirosław       Ring                  100.00 -  319: 329   50
   11    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 306  150
   12    39 Robert         Lekston               100.00 -  238: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  / 11  74.91




	Mirosław Ring 100.00 Mysłowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jarosław       Sobczak               113.51 -  242: 398   64
    2    36 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  314: 308  150
    3    31 Radosław       Konca                 133.17 -  235: 486   83
    4    35 Michał         Lipka                 100.00 -  192: 355   50
    5    37 Magdalena      Preidl                100.00 -  238: 436   50
    6    36 Jan            Kozłowski             106.19 -  250: 377   56
    7    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  335: 243  150
    8    35 Michał         Jaworek               105.36 -  255: 387   55
    9    36 Przemysław     Herdzina              124.58 -  260: 372   75
   10    39 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  329: 319  150
   11    36 Katarzyna      Żuławska              110.54 -  252: 305   61
   12    38 Jarosław       Karp                  100.00 -  299: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     994  / 12  82.83




	Maciej Rzychoń 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Stępień               125.02 -  358: 375   75
    2    30 Zofia          Żemła                 100.00 +  368: 343  150
    3    17 Przemysław     Herdzina              124.58 +  427: 417  175
    4    15 Krzysztof      Obremski              114.47 +  408: 343  164
    5     4 Mateusz        Żbikowski             146.79 +  424: 369  197
    6     3 Daniel         Czernatowicz          114.01 -  294: 441   64
    7     9 Rafał          Wesołowski            115.22 +  377: 342  165
    8     6 Dariusz        Puton                 134.02 -  324: 408   84
    9    10 Radosław       Konca                 133.17 -  363: 491   83
   10    29 Jarosław       Sobczak               113.51 -  378: 394   64
   11    18 Artur          Irzyk                 128.73 -  344: 399   79
   12    26 Paweł          Janaś                 100.00 +  443: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Łukasz         Szałkiewicz           114.93 -  270: 454   65
    2    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  297: 313   50
    3    36 Kuba           Koisar                124.70 -  298: 447   75
    4    39 Jan            Kozłowski             106.19 -  330: 450   56
    5    40 Agnieszka      Krupka                111.49 -  401: 430   61
    6    40 Anna           Dłużniewska           100.00 -  314: 325   50
    7    40 Robert         Lekston               100.00 +  355: 351  150
    8    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  402: 255  150
    9    37 Jarosław       Karp                  100.00 +  352: 344  150
   10    32 Artur          Koszel                126.02 -  288: 340   76
   11    35 Małgorzata     Stęplowska            100.00 +  371: 247  150
   12    34 Michał         Lipka                 100.00 -  327: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Małgorzata Stęplowska 100.00 Kielce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Zbigniew       Wietecki              119.44 -  346: 373   69
    2    36 Mirosław       Ring                  100.00 -  308: 314   50
    3    39 Mateusz        Cygan                 100.00 -  260: 328   50
    4    40 Robert         Lekston               100.00 +  287: 281  150
    5    35 Jan            Kozłowski             106.19 +  385: 351  156
    6    31 Magdalena      Preidl                100.00 -  238: 356   50
    7    34 Jerzy          Luter                 108.95 -  215: 442   59
    8    34 Joanna         Brychcy               100.00 -  263: 370   50
    9    39 Paulina        Płatkiewicz           100.00 +  318: 256  150
   10    37 Joanna         Duda                  106.62 -  262: 381   57
   11    35 Małgorzata     Sikora                100.00 -  247: 371   50
   12    37 Damian         Kaczmarczyk           100.00 -  265: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 12  78.42




	Zofia Żemła 100.00 Pszczyna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Bukowski              114.20 -  299: 404   64
    2    30 Maciej         Rzychoń               100.00 -  343: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     114  /  2  57.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju III Mistrzostwa Katowic



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Janusz         Krupiński             566: 338
   2 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              445: 293
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mariola        Osajda-Matczak        447: 353
   4 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Górka                 356: 436
   5 Krzysztof      Mówka                - Grażyna        Furman                442: 273
   6 Katarzyna      Żuławska             - Dawid          Pikul                 239: 464
   7 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Jaśkiewicz            411: 419
   8 Andrzej        Lożyński             - Stanisław      Rydzik                307: 559
   9 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Sporczyk              396: 318
  10 Leokadia       Litwinowicz          - Paweł          Jackowski             319: 358
  11 Lucyna         Korga                - Jerzy          Luter                 376: 350
  12 Bartosz        Orłowski             - Dariusz        Puton                 396: 392
  13 Bartosz        Morawski             - Jakub          Nalepa                405: 390
  14 Jan            Kozłowski            - Radosław       Konca                 367: 389
  15 Piotr          Pietuchowski         - Sylwester      Gryz                  367: 327
  16 Michał         Jaworek              - Andrzej        Szepczyński           315: 355
  17 Łukasz         Bryła                - Sławomir       Buk                   416: 309
  18 Dorota         Ziembowicz           - Artur          Irzyk                 385: 363
  19 Andrzej        Rechowicz            - Teresa         Zalewska              359: 348
  20 Piotr          Mossakowski          - Maciej         Perzyński             477: 373
  21 Artur          Koszel               - Magdalena      Preidl                484: 312
  22 Joanna         Brychcy              - Jarosław       Puchalski             341: 487
  23 Joanna         Stępień              - Maciej         Rzychoń               375: 358
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Kuba           Koisar                410: 346
  25 Przemysław     Herdzina             - Paulina        Naplocha              458: 233
  26 Łukasz         Ordon                - Irena          Sołdan                 91: 604
  27 Marek          Dudkiewicz           - Marcin         Olender               617: 122
  28 Mateusz        Milewski             - Łukasz         Kozub                 119: 368
  29 Michał         Gawroński            - Anna           Dłużniewska             1: 400
  30 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Wilk                  350: 411
  31 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Mateusz        Cygan                 408: 244
  32 Małgorzata     Stęplowska           - Zbigniew       Wietecki              346: 373
  33 Piotr          Adamczyk             - Michał         Lipka                 448: 320
  34 Robert         Lekston              - Piotr          Rosół                 314: 323
  35 Ewa            Ciszewska            - Paulina        Płatkiewicz           392: 221
  36 Mariusz        Grodek               - Rafał          Wesołowski            364: 374
  37 Łukasz         Szałkiewicz          - Małgorzata     Sikora                454: 270
  38 Stanisław      Nowak                - Krzysztof      Obremski              308: 397
  39 Krzysztof      Bukowski             - Zofia          Żemła                 404: 299
  40 Damian         Kaczmarczyk          - Daniel         Czernatowicz          277: 465
  41 Jarosław       Sobczak              - Mirosław       Ring                  398: 242
  42 Paweł          Janaś                - Łukasz         Bobowski              395: 386
  43 Jarosław       Karp                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Bukowski              373: 325
   2 Irena          Sołdan               - Anna           Dłużniewska           388: 307
   3 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Sobczak               385: 336
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              428: 330
   5 Jarosław       Puchalski            - Justyna        Fugiel                334: 450
   6 Bartosz        Orłowski             - Artur          Koszel                429: 345
   7 Paweł          Janaś                - Piotr          Mossakowski           377: 351
   8 Daniel         Czernatowicz         - Ewa            Ciszewska             432: 399
   9 Dawid          Pikul                - Radosław       Konca                 411: 346
  10 Dorota         Ziembowicz           - Przemysław     Herdzina              392: 351
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Lucyna         Korga                 375: 358
  12 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Stępień               314: 411
  13 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              338: 445
  14 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                314: 367
  15 Łukasz         Kozub                - Krzysztof      Mówka                 368: 370
  16 Kamil          Górka                - Piotr          Pietuchowski          412: 306
  17 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Andrzej        Rechowicz             295: 347
  18 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Bryła                 344: 380
  19 Grzegorz       Wilk                 - Andrzej        Szepczyński           335: 400
  20 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Grzeszczuk            386: 314
  21 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Karp                  301: 347
  22 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Zwoliński             329: 411
  23 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Sporczyk              315: 368
  24 Jakub          Nalepa               - Michał         Jaworek               311: 372
  25 Łukasz         Bobowski             - Robert         Lekston               398: 287
  26 Maciej         Perzyński            - Magdalena      Preidl                435: 438
  27 Sławomir       Buk                  - Jan            Kozłowski             347: 309
  28 Mariusz        Grodek               - Stanisław      Nowak                 452: 215
  29 Artur          Irzyk                - Andrzej        Lożyński              436: 337
  30 Zofia          Żemła                - Maciej         Rzychoń               343: 368
  31 Kazimierz.J    Merklejn             - Agnieszka      Krupka                476: 269
  32 Mariola        Osajda-Matczak       - Damian         Kaczmarczyk           427: 379
  33 Jerzy          Luter                - Grażyna        Furman                444: 285
  34 Małgorzata     Sikora               - Sylwia         Buks                  297: 313
  35 Teresa         Zalewska             - Mateusz        Cygan                 402: 213
  36 Mirosław       Ring                 - Małgorzata     Stęplowska            314: 308
  37 Kuba           Koisar               - Katarzyna      Żuławska              337: 364
  38 Paulina        Naplocha             - Joanna         Brychcy               253: 386
  39 Paulina        Płatkiewicz          - Janusz         Krupiński             206: 318
  40 Sylwester      Gryz                 - Marcin         Olender               588: 150
  41 Michał         Lipka                - Mateusz        Milewski              471:  62
  42 Łukasz         Ordon                - Leokadia       Litwinowicz            54: 466


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Sołdan                515: 377
   2 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            313: 381
   3 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bryła                 634: 303
   4 Joanna         Stępień              - Mateusz        Żbikowski             428: 418
   5 Daniel         Czernatowicz         - Dorota         Ziembowicz            593: 334
   6 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Janaś                 421: 365
   7 Andrzej        Szepczyński          - Dawid          Pikul                 294: 406
   8 Kamil          Górka                - Piotr          Rosół                 483: 301
   9 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                328: 365
  10 Jarosław       Karp                 - Łukasz         Szałkiewicz           288: 468
  11 Sylwester      Gryz                 - Bartosz        Orłowski              356: 413
  12 Artur          Koszel               - Lucyna         Korga                 313: 372
  13 Piotr          Mossakowski          - Bartosz        Morawski              238: 503
  14 Krzysztof      Bukowski             - Tomasz         Zwoliński             401: 306
  15 Krzysztof      Obremski             - Jarosław       Puchalski             340: 326
  16 Joanna         Brychcy              - Mariusz        Grodek                351: 354
  17 Maciej         Rzychoń              - Przemysław     Herdzina              427: 417
  18 Grzegorz       Grzeszczuk           - Artur          Irzyk                 393: 364
  19 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jerzy          Luter                 437: 300
  20 Rafał          Wesołowski           - Michał         Lipka                 418: 288
  21 Ewa            Ciszewska            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   439: 242
  22 Anna           Dłużniewska          - Leokadia       Litwinowicz           300: 408
  23 Łukasz         Bobowski             - Paweł          Jackowski             346: 318
  24 Michał         Jaworek              - Mariola        Osajda-Matczak        259: 434
  25 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.J    Merklejn              426: 287
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Piotr          Adamczyk              316: 280
  27 Teresa         Zalewska             - Piotr          Pietuchowski          270: 414
  28 Magdalena      Preidl               - Sylwia         Buks                  287: 288
  29 Grzegorz       Wilk                 - Sławomir       Buk                   445: 280
  30 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Kozub                 352: 374
  31 Radosław       Konca                - Mirosław       Ring                  486: 235
  32 Katarzyna      Żuławska             - Jarosław       Sobczak               353: 414
  33 Maciej         Perzyński            - Andrzej        Lożyński              550: 257
  34 Agnieszka      Krupka               - Dariusz        Puton                 365: 406
  35 Robert         Lekston              - Jakub          Nalepa                231: 427
  36 Kuba           Koisar               - Małgorzata     Sikora                447: 298
  37 Grażyna        Furman               - Jan            Kozłowski             321: 283
  38 Damian         Kaczmarczyk          - Paulina        Naplocha              389: 258
  39 Mateusz        Cygan                - Małgorzata     Stęplowska            328: 260
  40 Paulina        Płatkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Szałkiewicz          - Stanisław      Rydzik                369: 410
   2 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                417: 423
   3 Daniel         Czernatowicz         - Bartosz        Orłowski              391: 299
   4 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Stępień               379: 301
   5 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 337: 431
   6 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              328: 288
   7 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Mówka                 417: 411
   8 Ewa            Ciszewska            - Grzegorz       Grzeszczuk            283: 304
   9 Radosław       Konca                - Zbigniew       Wietecki              431: 371
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Dorota         Ziembowicz            446: 400
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Łukasz         Kozub                 426: 352
  12 Lucyna         Korga                - Grzegorz       Wilk                  404: 349
  13 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Bryła                 499: 360
  14 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Grodek                318: 440
  15 Krzysztof      Obremski             - Maciej         Rzychoń               343: 408
  16 Andrzej        Szepczyński          - Agnieszka      Jaśkiewicz            387: 346
  17 Jarosław       Sobczak              - Andrzej        Rechowicz             349: 318
  18 Piotr          Rosół                - Paweł          Janaś                 457: 426
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Bukowski              368: 295
  20 Sylwia         Buks                 - Łukasz         Bobowski              218: 439
  21 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Karp                  515: 307
  22 Kazimierz.J    Merklejn             - Maciej         Perzyński             543: 279
  23 Damian         Kaczmarczyk          - Sylwester      Gryz                  415: 359
  24 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Adamczyk              346: 384
  25 Magdalena      Preidl               - Artur          Irzyk                 347: 413
  26 Jarosław       Puchalski            - Teresa         Zalewska              314: 424
  27 Paweł          Jackowski            - Artur          Koszel                314: 340
  28 Janusz         Krupiński            - Kuba           Koisar                343: 406
  29 Jakub          Nalepa               - Anna           Dłużniewska           428: 214
  30 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Żuławska              464: 332
  31 Marcin         Skowron              - Anna           Kowalska-Demczyszyn   348: 465
  32 Dariusz        Puton                - Michał         Jaworek               497: 267
  33 Jerzy          Luter                - Sławomir       Buk                   359: 328
  34 Joanna         Duda                 - Grażyna        Furman                322: 339
  35 Michał         Lipka                - Mirosław       Ring                  355: 192
  36 Mateusz        Cygan                - Joanna         Brychcy               305: 350
  37 Piotr          Mossakowski          - Paulina        Płatkiewicz           436: 260
  38 Andrzej        Lożyński             - Agnieszka      Krupka                402: 344
  39 Jan            Kozłowski            - Małgorzata     Sikora                450: 330
  40 Małgorzata     Stęplowska           - Robert         Lekston               287: 281
  41 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                427: 306
   2 Irena          Sołdan               - Marek          Dudkiewicz            469: 340
   3 Dawid          Pikul                - Daniel         Czernatowicz          437: 362
   4 Maciej         Rzychoń              - Mateusz        Żbikowski             424: 369
   5 Justyna        Fugiel               - Katarzyna      Sołdan                514: 241
   6 Bartosz        Orłowski             - Łukasz         Szałkiewicz           377: 368
   7 Joanna         Stępień              - Mariola        Osajda-Matczak        425: 373
   8 Lucyna         Korga                - Bartosz        Morawski              292: 329
   9 Jarosław       Sobczak              - Radosław       Konca                 292: 508
  10 Piotr          Rosół                - Rafał          Wesołowski            345: 317
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Szepczyński           315: 419
  12 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Grzeszczuk            477: 308
  13 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              415: 372
  14 Dariusz        Puton                - Łukasz         Bobowski              466: 328
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Damian         Kaczmarczyk           507: 303
  16 Łukasz         Bryła                - Tomasz         Zwoliński             375: 347
  17 Artur          Irzyk                - Jerzy          Luter                 399: 336
  18 Paweł          Janaś                - Teresa         Zalewska              306: 452
  19 Michał         Lipka                - Jakub          Nalepa                323: 433
  20 Grzegorz       Wilk                 - Joanna         Brychcy               345: 341
  21 Piotr          Adamczyk             - Kuba           Koisar                344: 264
  22 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Bukowski              463: 297
  23 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Ciszewska             534: 337
  24 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Dorota         Ziembowicz            450: 282
  25 Piotr          Pietuchowski         - Piotr          Mossakowski           329: 303
  26 Grażyna        Furman               - Agnieszka      Jaśkiewicz            361: 348
  27 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             348: 344
  28 Artur          Koszel               - Sylwia         Buks                  453: 235
  29 Łukasz         Kozub                - Jarosław       Karp                  373: 335
  30 Katarzyna      Żuławska             - Maciej         Perzyński             331: 395
  31 Sylwester      Gryz                 - Andrzej        Lożyński              372: 327
  32 Sławomir       Buk                  - Przemysław     Herdzina              381: 378
  33 Marcin         Skowron              - Anna           Dłużniewska           336: 277
  34 Michał         Jaworek              - Jarosław       Puchalski             365: 468
  35 Małgorzata     Stęplowska           - Jan            Kozłowski             385: 351
  36 Joanna         Duda                 - Mateusz        Cygan                 323: 266
  37 Mirosław       Ring                 - Magdalena      Preidl                238: 436
  38 Paulina        Naplocha             - Janusz         Krupiński             212: 484
  39 Paweł          Jackowski            - Paulina        Płatkiewicz           515: 272
  40 Małgorzata     Sikora               - Agnieszka      Krupka                401: 430
  41 Robert         Lekston              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                519: 362
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              502: 328
   3 Maciej         Rzychoń              - Daniel         Czernatowicz          294: 441
   4 Radosław       Konca                - Bartosz        Morawski              361: 372
   5 Joanna         Stępień              - Dawid          Pikul                 344: 419
   6 Andrzej        Szepczyński          - Marek          Dudkiewicz            347: 386
   7 Piotr          Rosół                - Mariusz        Grodek                373: 442
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                332: 357
   9 Teresa         Zalewska             - Dariusz        Puton                 310: 416
  10 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Wilk                  471: 396
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Anna           Kowalska-Demczyszyn   467: 416
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Kozub                 375: 324
  13 Łukasz         Bryła                - Krzysztof      Mówka                 397: 406
  14 Jakub          Nalepa               - Zbigniew       Wietecki              289: 367
  15 Artur          Irzyk                - Lucyna         Korga                 393: 371
  16 Jarosław       Sobczak              - Rafał          Wesołowski            269: 459
  17 Piotr          Adamczyk             - Krzysztof      Obremski              343: 424
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Artur          Koszel                388: 316
  19 Leokadia       Litwinowicz          - Piotr          Pietuchowski          352: 388
  20 Katarzyna      Sołdan               - Grzegorz       Grzeszczuk            452: 340
  21 Łukasz         Bobowski             - Grażyna        Furman                418: 323
  22 Maciej         Perzyński            - Dorota         Ziembowicz            415: 351
  23 Jerzy          Luter                - Sylwester      Gryz                  317: 333
  24 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Zwoliński             300: 363
  25 Jarosław       Puchalski            - Damian         Kaczmarczyk           601: 183
  26 Michał         Lipka                - Paweł          Janaś                 291: 361
  27 Joanna         Duda                 - Ewa            Ciszewska             360: 344
  28 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Jackowski             293: 400
  29 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Sławomir       Buk                   399: 299
  30 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             314: 521
  31 Magdalena      Preidl               - Małgorzata     Stęplowska            356: 238
  32 Sylwia         Buks                 - Piotr          Mossakowski           381: 425
  33 Kuba           Koisar               - Jarosław       Karp                  345: 331
  34 Przemysław     Herdzina             - Marcin         Skowron               327: 405
  35 Agnieszka      Krupka               - Mateusz        Cygan                 408: 235
  36 Jan            Kozłowski            - Mirosław       Ring                  377: 250
  37 Andrzej        Lożyński             - Robert         Lekston               423: 321
  38 Paulina        Płatkiewicz          - Katarzyna      Żuławska              279: 329
  39 Michał         Jaworek              - Paulina        Naplocha              381: 227
  40 Anna           Dłużniewska          - Małgorzata     Sikora                325: 314


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Grodek               - Kamil          Górka                 304: 537
   2 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                353: 357
   3 Irena          Sołdan               - Justyna        Fugiel                454: 411
   4 Daniel         Czernatowicz         - Bartosz        Morawski              291: 509
   5 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             345: 436
   6 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              353: 414
   7 Łukasz         Bobowski             - Łukasz         Szałkiewicz           387: 385
   8 Dariusz        Puton                - Joanna         Stępień               401: 351
   9 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Rzychoń               342: 377
  10 Andrzej        Szepczyński          - Mariola        Osajda-Matczak        320: 409
  11 Krzysztof      Mówka                - Zbigniew       Wietecki              455: 338
  12 Katarzyna      Sołdan               - Piotr          Rosół                 342: 378
  13 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              321: 326
  14 Artur          Irzyk                - Piotr          Pietuchowski          431: 314
  15 Jarosław       Puchalski            - Bartosz        Orłowski              494: 238
  16 Łukasz         Bryła                - Maciej         Perzyński             328: 454
  17 Piotr          Mossakowski          - Kazimierz.J    Merklejn              354: 438
  18 Leszek         Stecuła              - Paweł          Janaś                 287: 430
  19 Janusz         Krupiński            - Teresa         Zalewska              341: 363
  20 Marcin         Skowron              - Sylwester      Gryz                  356: 365
  21 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Preidl                367: 358
  22 Lucyna         Korga                - Leokadia       Litwinowicz           508: 312
  23 Łukasz         Kozub                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   368: 427
  24 Grzegorz       Wilk                 - Kuba           Koisar                441: 280
  25 Jakub          Nalepa               - Piotr          Adamczyk              362: 386
  26 Michał         Gawroński            - Joanna         Duda                  399: 309
  27 Grzegorz       Grzeszczuk           - Artur          Koszel                351: 338
  28 Grażyna        Furman               - Paweł          Jackowski             256: 411
  29 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jarosław       Sobczak               353: 372
  30 Ewa            Ciszewska            - Michał         Jaworek               431: 302
  31 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Żuławska              341: 285
  32 Dorota         Ziembowicz           - Damian         Kaczmarczyk           405: 261
  33 Anna           Dłużniewska          - Jan            Kozłowski             259: 453
  34 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Stęplowska            442: 215
  35 Sławomir       Buk                  - Joanna         Brychcy               425: 307
  36 Jarosław       Karp                 - Michał         Lipka                 256: 381
  37 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rechowicz             372: 419
  38 Mateusz        Cygan                - Paulina        Płatkiewicz           259: 323
  39 Mirosław       Ring                 - Paulina        Naplocha              335: 243
  40 Małgorzata     Sikora               - Robert         Lekston               355: 351


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 456: 426
   2 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                526: 374
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Daniel         Czernatowicz          417: 326
   4 Artur          Irzyk                - Mateusz        Żbikowski             344: 454
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 345: 364
   6 Maciej         Rzychoń              - Dariusz        Puton                 324: 408
   7 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 394: 387
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Grodek                380: 392
   9 Justyna        Fugiel               - Piotr          Rosół                 394: 357
  10 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Puchalski             339: 352
  11 Maciej         Perzyński            - Paweł          Jackowski             367: 394
  12 Paweł          Janaś                - Łukasz         Szałkiewicz           282: 418
  13 Michał         Gawroński            - Kazimierz.J    Merklejn              398: 395
  14 Joanna         Stępień              - Radosław       Konca                 337: 369
  15 Bartosz        Orłowski             - Rafał          Wesołowski            395: 391
  16 Teresa         Zalewska             - Katarzyna      Sołdan                405: 255
  17 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Wilk                  383: 429
  18 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Andrzej        Szepczyński           326: 386
  19 Sylwester      Gryz                 - Piotr          Adamczyk              407: 303
  20 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Obremski              472: 301
  21 Jarosław       Sobczak              - Lucyna         Korga                 310: 364
  22 Grzegorz       Grzeszczuk           - Tomasz         Zwoliński             395: 436
  23 Janusz         Krupiński            - Dorota         Ziembowicz            411: 287
  24 Leszek         Stecuła              - Jerzy          Luter                 362: 324
  25 Magdalena      Preidl               - Jakub          Nalepa                294: 407
  26 Łukasz         Kozub                - Ewa            Ciszewska             327: 356
  27 Agnieszka      Krupka               - Leokadia       Litwinowicz           472: 228
  28 Michał         Lipka                - Agnieszka      Jaśkiewicz            376: 333
  29 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Rechowicz             350: 341
  30 Artur          Koszel               - Kuba           Koisar                341: 448
  31 Joanna         Duda                 - Piotr          Mossakowski           388: 389
  32 Sławomir       Buk                  - Marcin         Skowron               337: 344
  33 Grażyna        Furman               - Łukasz         Bryła                 344: 473
  34 Małgorzata     Stęplowska           - Joanna         Brychcy               263: 370
  35 Mirosław       Ring                 - Michał         Jaworek               255: 387
  36 Jarosław       Karp                 - Katarzyna      Żuławska              273: 343
  37 Damian         Kaczmarczyk          - Paulina        Płatkiewicz           339: 279
  38 Anna           Dłużniewska          - Przemysław     Herdzina              296: 438
  39 Paulina        Naplocha             - Małgorzata     Sikora                255: 402
  40 Robert         Lekston              - Mateusz        Cygan                 353: 333


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 447: 362
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 380: 428
   3 Mariusz        Grodek               - Bartosz        Morawski              379: 435
   4 Irena          Sołdan               - Łukasz         Bobowski              481: 301
   5 Mateusz        Żbikowski            - Justyna        Fugiel                366: 411
   6 Jarosław       Puchalski            - Dariusz        Puton                 412: 267
   7 Paweł          Jackowski            - Łukasz         Szałkiewicz           402: 435
   8 Michał         Gawroński            - Daniel         Czernatowicz          328: 402
   9 Krzysztof      Mówka                - Lucyna         Korga                 357: 357
  10 Radosław       Konca                - Maciej         Rzychoń               491: 363
  11 Bartosz        Orłowski             - Marek          Dudkiewicz            459: 424
  12 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Wilk                  379: 354
  13 Piotr          Rosół                - Artur          Irzyk                 382: 300
  14 Andrzej        Szepczyński          - Sylwester      Gryz                  329: 350
  15 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              403: 374
  16 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              339: 324
  17 Grzegorz       Grzeszczuk           - Kazimierz.J    Merklejn              305: 376
  18 Maciej         Perzyński            - Michał         Lipka                 358: 334
  19 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Adamczyk              417: 301
  20 Janusz         Krupiński            - Jarosław       Sobczak               418: 301
  21 Jakub          Nalepa               - Artur          Koszel                419: 412
  22 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Agnieszka      Jaśkiewicz            365: 316
  23 Łukasz         Bryła                - Jerzy          Luter                 406: 376
  24 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Kozub                 394: 286
  25 Dorota         Ziembowicz           - Krzysztof      Obremski              392: 405
  26 Magdalena      Preidl               - Agnieszka      Krupka                487: 337
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Ewa            Ciszewska             416: 348
  28 Joanna         Duda                 - Katarzyna      Sołdan                306: 468
  29 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Mossakowski           414: 290
  30 Joanna         Brychcy              - Joanna         Stępień               326: 340
  31 Paweł          Janaś                - Sławomir       Buk                   398: 409
  32 Michał         Jaworek              - Jan            Kozłowski             372: 360
  33 Katarzyna      Żuławska             - Zbigniew       Wietecki              327: 374
  34 Marcin         Skowron              - Damian         Kaczmarczyk           454: 294
  35 Kuba           Koisar               - Grażyna        Furman                385: 285
  36 Przemysław     Herdzina             - Mirosław       Ring                  372: 260
  37 Małgorzata     Sikora               - Jarosław       Karp                  352: 344
  38 Anna           Dłużniewska          - Robert         Lekston               351: 305
  39 Paulina        Płatkiewicz          - Małgorzata     Stęplowska            256: 318
  40 Mateusz        Cygan                - Paulina        Naplocha              307: 285


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Fugiel               - Stanisław      Rydzik                393: 403
   2 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             369: 343
   3 Bartosz        Morawski             - Irena          Sołdan                330: 336
   4 Sylwester      Gryz                 - Jarosław       Puchalski             343: 458
   5 Łukasz         Szałkiewicz          - Teresa         Zalewska              298: 355
   6 Bartosz        Orłowski             - Radosław       Konca                 373: 458
   7 Daniel         Czernatowicz         - Łukasz         Bobowski              335: 403
   8 Dawid          Pikul                - Piotr          Rosół                 498: 260
   9 Piotr          Pietuchowski         - Mariola        Osajda-Matczak        364: 366
  10 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Grodek                570: 333
  11 Dariusz        Puton                - Lucyna         Korga                 362: 313
  12 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             372: 362
  13 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Perzyński             320: 474
  14 Kuba           Koisar               - Marek          Dudkiewicz            398: 428
  15 Andrzej        Szepczyński          - Rafał          Wesołowski            315: 388
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Janusz         Krupiński             298: 390
  17 Grzegorz       Wilk                 - Paweł          Janaś                 373: 333
  18 Ewa            Ciszewska            - Jakub          Nalepa                425: 306
  19 Paweł          Jackowski            - Agnieszka      Krupka                362: 458
  20 Katarzyna      Sołdan               - Magdalena      Preidl                394: 368
  21 Jan            Kozłowski            - Artur          Irzyk                 313: 433
  22 Piotr          Mossakowski          - Łukasz         Bryła                 405: 427
  23 Mariusz        Skrobosz             - Leokadia       Litwinowicz           499: 237
  24 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   425: 418
  25 Leszek         Stecuła              - Michał         Lipka                 448: 266
  26 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Grzeszczuk            348: 372
  27 Michał         Gawroński            - Sławomir       Buk                   409: 308
  28 Marcin         Skowron              - Piotr          Adamczyk              481: 356
  29 Maciej         Rzychoń              - Jarosław       Sobczak               378: 394
  30 Michał         Jaworek              - Joanna         Stępień               302: 412
  31 Joanna         Brychcy              - Przemysław     Herdzina              382: 470
  32 Artur          Koszel               - Małgorzata     Sikora                340: 288
  33 Katarzyna      Żuławska             - Jerzy          Luter                 356: 422
  34 Damian         Kaczmarczyk          - Agnieszka      Jaśkiewicz            248: 382
  35 Dorota         Ziembowicz           - Grażyna        Furman                367: 322
  36 Łukasz         Kozub                - Anna           Dłużniewska           374: 350
  37 Małgorzata     Stęplowska           - Joanna         Duda                  262: 381
  38 Mateusz        Cygan                - Jarosław       Karp                  290: 353
  39 Mirosław       Ring                 - Paulina        Płatkiewicz           329: 319
  40 Robert         Lekston              - Paulina        Naplocha              353: 265


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                394: 387
   2 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              315: 405
   3 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Bobowski              343: 358
   4 Dariusz        Puton                - Radosław       Konca                 334: 345
   5 Teresa         Zalewska             - Dawid          Pikul                 254: 391
   6 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Mówka                 355: 443
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Mateusz        Żbikowski             249: 491
   8 Maciej         Perzyński            - Joanna         Stępień               456: 365
   9 Daniel         Czernatowicz         - Piotr          Pietuchowski          423: 457
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Piotr          Rosół                 403: 371
  11 Lucyna         Korga                - Marek          Dudkiewicz            421: 324
  12 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              349: 408
  13 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Rafał          Wesołowski            336: 407
  14 Mariusz        Grodek               - Agnieszka      Krupka                277: 367
  15 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Nalepa                449: 370
  16 Ewa            Ciszewska            - Janusz         Krupiński             366: 432
  17 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Wilk                  420: 368
  18 Maciej         Rzychoń              - Artur          Irzyk                 344: 399
  19 Tomasz         Zwoliński            - Kuba           Koisar                425: 363
  20 Łukasz         Bryła                - Zbigniew       Wietecki              518: 393
  21 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rechowicz             354: 377
  22 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Szepczyński           401: 414
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Skowron               339: 316
  24 Grzegorz       Grzeszczuk           - Bartosz        Orłowski              431: 390
  25 Jarosław       Sobczak              - Sylwester      Gryz                  306: 271
  26 Michał         Gawroński            - Przemysław     Herdzina              303: 471
  27 Łukasz         Kozub                - Magdalena      Preidl                327: 281
  28 Artur          Koszel               - Leokadia       Litwinowicz           576: 279
  29 Joanna         Duda                 - Paweł          Janaś                 354: 404
  30 Piotr          Adamczyk             - Jerzy          Luter                 365: 328
  31 Sławomir       Buk                  - Piotr          Mossakowski           395: 300
  32 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Michał         Jaworek               392: 290
  33 Jan            Kozłowski            - Michał         Lipka                 428: 310
  34 Joanna         Brychcy              - Dorota         Ziembowicz            395: 293
  35 Małgorzata     Sikora               - Małgorzata     Stęplowska            371: 247
  36 Katarzyna      Żuławska             - Mirosław       Ring                  305: 252
  37 Jarosław       Karp                 - Grażyna        Furman                251: 459
  38 Damian         Kaczmarczyk          - Robert         Lekston               414: 206
  39 Anna           Dłużniewska          - Mateusz        Cygan                 431: 261
  40 Paulina        Płatkiewicz          - Paulina        Naplocha              399: 306


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                364: 468
   2 Irena          Sołdan               - Bartosz        Morawski              449: 253
   3 Dawid          Pikul                - Radosław       Konca                 266: 404
   4 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 354: 409
   5 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Puchalski             410: 395
   6 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Szałkiewicz           498: 377
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Justyna        Fugiel                465: 335
   8 Łukasz         Bryła                - Mariusz        Skrobosz              348: 367
   9 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            356: 304
  10 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             341: 369
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Puton                 337: 322
  12 Teresa         Zalewska             - Piotr          Pietuchowski          295: 365
  13 Lucyna         Korga                - Daniel         Czernatowicz          360: 382
  14 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Wilk                  354: 337
  15 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Grodek                242: 384
  16 Leszek         Stecuła              - Bartosz        Orłowski              390: 486
  17 Marcin         Skowron              - Krzysztof      Obremski              465: 359
  18 Agnieszka      Krupka               - Joanna         Stępień               357: 380
  19 Sylwester      Gryz                 - Michał         Gawroński             411: 306
  20 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Szepczyński           397: 415
  21 Piotr          Rosół                - Grzegorz       Grzeszczuk            411: 333
  22 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Sporczyk              423: 362
  23 Przemysław     Herdzina             - Artur          Koszel                370: 359
  24 Paweł          Jackowski            - Anna           Kowalska-Demczyszyn   362: 452
  25 Jakub          Nalepa               - Ewa            Ciszewska             376: 350
  26 Paweł          Janaś                - Maciej         Rzychoń               317: 443
  27 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Jan            Kozłowski             335: 398
  28 Zbigniew       Wietecki             - Kuba           Koisar                459: 355
  29 Piotr          Adamczyk             - Łukasz         Kozub                 370: 338
  30 Jerzy          Luter                - Sławomir       Buk                   333: 449
  31 Magdalena      Preidl               - Piotr          Mossakowski           394: 342
  32 Dorota         Ziembowicz           - Joanna         Brychcy               375: 292
  33 Leokadia       Litwinowicz          - Joanna         Duda                  314: 405
  34 Michał         Lipka                - Małgorzata     Sikora                370: 327
  35 Grażyna        Furman               - Michał         Jaworek               363: 333
  36 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Dłużniewska           411: 256
  37 Małgorzata     Stęplowska           - Damian         Kaczmarczyk           265: 344
  38 Mirosław       Ring                 - Jarosław       Karp                  299: 444
  39 Robert         Lekston              - Paulina        Płatkiewicz           368: 238
  40 Paulina        Naplocha             - Mateusz        Cygan                 270: 382
Lista rankingowa na dzień 22-04-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.38  29276  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.22  27592  190
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.25  28417  197
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.86  27237  192
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.38  25872  183
   7 Kamil Górka                    Łęczna               141.24  27684  196
   8 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.47  27392  195
   9 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.11  24800  177
  10 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  13 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.35  27270  200
  14 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  15 Bartosz Morawski               Gliwice              135.54  14774  109
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.12  13107   97
  18 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  20 Sławomir Kucia                 Kraków               134.24  12619   94
  21 Radosław Konca                 Warszawa             134.24  25908  193
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             133.86  25568  191
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  20643  155
  25 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  26 Lucyna Korga                   Zabrze               133.14   9586   72
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.68  25873  195
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.18   9385   71
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.64  23300  177
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.62  22074  169
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            130.57  13840  106
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               129.68  18933  146
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  42 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.80  24215  188
  43 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  44 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.12  24342  190
  45 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  46 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.25  11834   93
  47 Maciej Perzyński               Piła                 127.05  24140  190
  48 Paweł Florek                   Bydgoszcz            126.93   3808   30
  49 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  50 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  51 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  52 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.12  18162  144
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.09  23074  183
  54 Jarosław Michalak              Łódź                 125.69  10809   86
  55 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  19073  152
  56 Artur Koszel                   Legionowo            125.21  22288  178
  57 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.19  23285  186
  58 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  59 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                124.04  24809  200
  61 Maciej Michalak                Łódź                 123.73  12868  104
  62 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  63 Kuba Koisar                    Warszawa             123.48  22227  180
  64 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  65 Przemysław Herdzina            Kraków               123.42  20365  165
  66 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  67 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.30  23674  192
  69 Iwona Kucia                    Kraków               123.24  12078   98
  70 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.20  24270  197
  71 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.56  23900  195
  74 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  75 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  76 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.27  17607  144
  77 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.11  24421  200
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.94  23291  191
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  80 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.51  22966  189
  81 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  83 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            121.12   4845   40
  84 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  85 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             120.34  21902  182
  86 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  87 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  88 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  89 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  90 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  91 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.58  10045   84
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.56  23911  200
  93 Stanisław Gasik                Warszawa             119.53  11833   99
  94 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.45  22576  189
  95 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             119.06  22027  185
  97 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  98 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  99 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
 100 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        118.82  23289  196
 101 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 102 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 104 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 105 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 106 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 108 Janusz Krupiński               Sosnowiec            117.66   5530   47
 109 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 110 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 111 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 112 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 113 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 114 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.05  19548  167
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 117 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 119 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.62  23208  199
 120 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.39  16993  146
 121 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.12  11148   96
 122 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 123 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 124 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 125 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 126 Rafał Matczak                  Pruszków             115.87  13557  117
 127 Maciej Rzychoń                 Katowice             115.78   4168   36
 128 Grzegorz Gardynik              Warszawa             115.75   7524   65
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.68  21054  182
 130 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 131 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 132 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.51  13168  114
 133 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 134 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.47  15588  135
 135 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.44  11659  101
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.40  21003  182
 137 Lucyna Śniadach                Rumia                115.40  16617  144
 138 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 139 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.84  14470  126
 141 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 142 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 143 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 144 Piotr Rosół                    Warszawa             114.57  22455  196
 145 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 146 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 147 Beata Piotrowska               Łódź                 114.22  21473  188
 148 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 149 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 150 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.91  14011  123
 151 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 152 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 153 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.72   8643   76
 154 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.36  22672  200
 155 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 156 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 157 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.16  18671  165
 158 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 159 Wojciech Sołdan                Rumia                113.05  21593  191
 160 Katarzyna Klimała              Kraków               113.02  20231  179
 161 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.02  10850   96
 162 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 163 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 164 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 165 Marek Rogalski                 Chełm                112.64  20050  178
 166 Katarzyna Sołdan               Rumia                112.29  21448  191
 167 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 168 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12   8297   74
 169 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            112.07  22077  197
 170 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.97  13437  120
 171 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 172 Bartosz Orłowski               Bytom                111.53   9815   88
 173 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 174 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.43  13372  120
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 176 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 177 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 178 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 179 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 180 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               111.03  16987  153
 181 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.95  21747  196
 182 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.91  16636  150
 183 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 184 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 185 Marcin Skowron                 Zabrze               110.68  17820  161
 186 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 187 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.37  20971  190
 188 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 189 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.26  15767  143
 190 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 191 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 192 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.12  15967  145
 193 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.09  15522  141
 194 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 195 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.90   7583   69
 196 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 197 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 198 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 199 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.51  13032  119
 200 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.24  15730  144
 201 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 202 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 203 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            108.06   3890   36
 204 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 205 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 206 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 207 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 208 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 209 Jerzy Luter                    Bytom                107.40  20729  193
 210 Jakub Nalepa                   Gliwice              107.38   9342   87
 211 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.26  20809  194
 213 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 214 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.87  19344  181
 217 Sylwester Gryz                 Zabrze               106.77  21248  199
 218 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 219 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 220 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 221 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 223 Joanna Duda                    Zabrze               105.87   5717   54
 224 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.83  15133  143
 225 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 226 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 227 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 228 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   6332   60
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 230 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 231 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 232 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 233 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 234 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.45  12116  116
 238 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 239 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 240 Teresa Zalewska                Racibórz             104.19  10002   96
 241 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 243 Michał Jaworek                 Zabrze               103.79   5916   57
 244 Michał Ozimiński               Łódź                 103.78  17332  167
 245 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 246 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 247 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 248 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.26  13733  133
 249 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 250 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 251 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 252 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 253 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 254 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 255 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 256 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 257 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 258 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 259 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 260 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 261 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 262 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 264 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 265 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 266 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.12  11427  113
 268 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 269 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 270 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 271 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.58  19312  192
 273 Anna Arana                     Warszawa             100.42  13456  134
 274 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.95  16991  170
 275 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.76  18955  190
 276 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.50  10050  101
 279 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 280 Renata Rosół                   Warszawa              99.07  18328  185
 281 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 282 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   98.62   7298   74
 283 Monika Rubinstein              Warszawa              97.84  16829  172
 284 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 285 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 286 Joanna Brychcy                 Katowice              96.96  19296  199
 287 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 288 Adam Janicki                   Łódź                  96.53   5792   60
 289 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 291 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 292 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 293 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 294 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.66  12819  134
 296 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 297 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 298 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 299 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 300 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.12  11509  121
 301 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 302 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 303 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 304 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 305 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 306 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 307 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.09   3199   34
 308 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 309 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 310 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 311 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 312 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 313 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 314 Anna Stefańska                 Łódź                  92.93  10408  112
 315 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 316 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 317 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 318 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 319 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.20   5928   65
 320 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 321 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 322 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 323 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 324 Radosław Pastusiak             Sulęcin               90.30   6321   70
 325 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 326 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 327 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.75  16784  187
 328 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 329 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.38   6346   71
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 331 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 332 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 333 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 334 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  88.79   4706   53
 335 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 336 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 337 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 338 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 339 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 340 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 341 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 342 Urszula Solarska               Łódź                  84.82  15776  186
 343 Piotr Marusa                   Szczytno              84.81   4580   54
 344 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 345 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 346 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 347 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 348 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 349 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 350 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 351 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 352 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 353 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 354 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 355 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 356 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 357 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.02   3724   51
 358 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 359 Monika Wrzałek                 Rumia                 72.23   3756   52
 360 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 361 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 22-04-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  10 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  11 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  13 Paweł Janaś                    Głogów               114.25   2742   24
  14 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  21 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  25 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  26 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  27 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  28 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  29 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  30 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  31 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  32 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  33 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  34 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  35 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  36 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  38 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  39 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  40 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  41 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  42 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  54 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  55 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Jarosław Karp                  Jędrzejów             87.57   2014   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  61 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  62 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  63 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  64 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  65 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  66 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  67 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  68 Paulina Naplocha               Racibórz              66.09   1520   23
  69 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  74 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  75 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  76 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  77 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  78 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  79 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  80 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  81 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  82 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  83 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  84 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  85 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  86 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  87 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  88 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  89 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  90 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  91 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  92 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  93 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  94 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  95 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  96 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  97 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  98 Agata Pastusiak                Sulęcin               70.41   1197   17
  99 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 100 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 101 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 102 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
 103 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 104 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 105 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 106 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 107 Maciej Pilc                    Poznań               103.86   1454   14
 108 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 109 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 110 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 111 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 112 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 113 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 114 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 115 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 116 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 117 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 118 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 119 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 120 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 121 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 122 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 123 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 124 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 125 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 126 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 127 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 128 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 129 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 130 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 131 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 132 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 133 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 134 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 135 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 136 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 137 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 138 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 139 Marzena Kasner                 Janikowo             103.33   1240   12
 140 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 141 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 142 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 143 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 144 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 145 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 146 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 147 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 148 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 149 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 150 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 151 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 152 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 153 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 154 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 155 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 156 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 157 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 158 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 159 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 160 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 161 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 162 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 163 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 164 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 165 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 166 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 167 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 168 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 169 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 170 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 171 Anna Dłużniewska               Warszawa              94.42   1133   12
 172 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 173 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 174 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 175 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 176 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 177 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 178 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 179 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 180 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 181 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 182 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 183 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 184 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 185 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 186 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 187 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 188 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 189 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 190 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 191 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 192 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 193 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 194 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 195 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 196 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 197 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 198 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 199 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 200 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 201 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 202 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 203 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 204 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 205 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 206 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 207 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 208 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 209 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 210 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 211 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 212 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 213 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 214 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 215 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 216 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 217 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 218 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 219 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 220 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 221 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 222 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 223 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 224 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 225 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 226 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 227 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 228 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 229 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 230 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 231 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 232 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 233 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 234 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 235 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 236 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 237 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 238 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 239 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 240 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 241 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 242 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 243 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 244 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 245 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 246 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 247 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 248 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 249 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 250 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 251 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 252 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 253 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 254 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 255 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 256 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 257 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 258 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 259 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 260 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 261 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 262 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 263 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 264 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 265 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 266 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 267 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 268 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 269 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 270 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 271 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 272 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 273 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 274 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 275 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 276 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 277 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 278 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 279 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 280 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 281 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 282 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 283 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 284 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 285 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 286 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 287 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 288 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 289 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 290 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 291 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 292 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 293 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 294 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 295 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 296 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 297 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 298 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 299 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 300 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 301 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 302 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 303 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 304 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 305 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 306 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 307 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 308 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 309 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 310 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 311 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 312 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 313 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 314 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 315 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 316 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 317 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 318 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 319 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 320 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 321 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 322 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 323 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 324 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 325 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 326 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 327 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 328 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 329 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 330 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 331 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 332 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 333 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 334 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 335 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 336 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 337 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 338 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 339 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 340 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 341 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 342 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 343 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 344 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 345 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 346 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 347 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 348 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 349 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 350 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 351 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 352 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 353 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 354 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 355 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 356 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 357 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 358 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 359 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 360 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 361 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 362 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 363 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 364 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 365 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 366 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 367 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 368 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 369 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 370 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 371 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 372 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 373 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 374 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 375 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 376 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 377 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 378 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 379 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 380 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 381 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 382 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 383 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 384 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 385 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 386 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 387 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 388 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 389 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 390 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 391 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 392 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 393 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 394 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 395 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 396 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 397 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 398 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 399 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 400 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 401 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 403 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 404 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 405 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 406 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 407 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 408 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 409 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 410 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 411 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 412 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 413 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie