Wrocław26
stycznia
Wrocław 26 stycznia IX Turniej Otwarcia Sezonu
Zakopane16
lutego
Zakopane 16 lutego VIII Mistrzostwa Podhala
Łódź23
lutego
Łódź 23-24 lutego Wielka Łódka 2008 — Zima „10 Lat Minęło”
Passa trwa16 lutego 2008 — VIII Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa PodhalaZakopane, 16 lutego 2008

Konkurs Relacja z turnieju


Passa trwaW VIII Mistrzostwach Podhala aktualny Mistrz Polski Stanisław Rydzik potwierdził swoją dobrą dyspozycję wygrywając nie tylko turniej, ale i całe wczasy. Zawziętą walkę toczył z nim Tomasz Zwoliński, który zajął drugie miejsce w turnieju i drugie w klasyfikacji wczasowej. Trzeci był Tomasz Ciejka, który miał realne szanse wygrać cały turniej. Zwycięzca otrzymał puchar i nagrody rzeczowe, a jako zdobywca tytułu króla wczasów — weekendowy pobyt dla dwu osób w Ośrodku w Kościelisku. Królową wczasów została Aleksandra Merklejn-Kaczanowska.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Podhala
VI Mistrzostwa Podhala
V Mistrzostwa Podhala


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekWDW Kościelisko
Zakopane - Kościelisko
Obrońca tytułuDariusz Dzierża
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram16.02.08 (sobota)
— 11:00 — początek turnieju
— ok. 14:00 do 15:00 przerwa obiadowa
— ok. 19:00 zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
— członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
— młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
— debiutanci — bez opłat
NagrodyPuchar Starosty Tatrzańskiego, nagroda pieniężna lub rzeczowa.
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.14      6.0     2766     1109      292
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.65      6.0     2729     1156      170
  3 Tomasz          Ciejka               Kraków                 128.56      5.0     2892     1023      353
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 131.43      5.0     2846      986      424
  5 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 108.99      5.0     2503      993       -1
  6 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 116.17      4.5     2649      871      441
  7 Kamil           Górka                Kraków                 136.34      4.0     2884      953      376
  8 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         111.76      4.0     2741      911      -48
  9 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.95      4.0     2693      915      404
 10 Marcin          Figiel               Zawichost              123.65      4.0     2637      854      199
 11 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               128.85      4.0     2559      795        8
 12 Agnieszka       Krupka               Krosno                 118.71      4.0     2303      798      122
 13 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.36      3.0     2777      712      211
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.53      3.0     2733      843      -55
 15 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               125.86      3.0     2653      804       68
 16 Jerzy           Matyasik             Kraków                 113.76      3.0     2580      783      -43
 17 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 121.99      3.0     2472      772      -82
 18 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      3.0     2457      834     -247
 19 Beata           Wiączkowska          Wrocław                131.03      3.0     2449      744     -146
 20 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                109.30      2.0     2468      648     -123
 21 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           103.42      2.0     2421      662     -218
 22 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      1.5     2233      561     -277
 23 Kamil           Puton                Ruda Śląska            100.00      1.0     2278      551     -432
 24 Przemysław      Pawlic               Wrocław                103.59      1.0     2253      582     -382
 25 Jan             Kozłowski            Kraków                 123.37      0.0        1       81     -414
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Podhala



	Stanisław Rydzik 146.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  423: 416  173
    2     6 Małgorzata     Sikora                100.00 +  427: 350  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  338: 339   90
    4     4 Piotr          Madej                 100.00 +  369: 296  150
    5     3 Kamil          Górka                 136.34 +  390: 336  186
    6     2 Przemysław     Herdzina              131.43 +  383: 342  181
    7     1 Tomasz         Ciejka                128.56 +  436: 395  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  /  7 158.43




	Tomasz Zwoliński 139.65 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                121.99 +  407: 361  172
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 +  388: 330  176
    3     2 Stanisław      Rydzik                146.14 +  339: 338  196
    4     2 Dariusz        Puton                 130.95 +  382: 352  181
    5     1 Tomasz         Ciejka                128.56 -  335: 432   79
    6     3 Kamil          Górka                 136.34 +  461: 379  186
    7     2 Grzegorz       Wilk                  116.17 +  417: 367  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  /  7 165.14




	Kamil Górka 136.34 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Wilk                  116.17 +  418: 267  166
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  383: 348  173
    3     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 +  383: 321  176
    4     1 Tomasz         Ciejka                128.56 -  447: 461   79
    5     3 Stanisław      Rydzik                146.14 -  336: 390   96
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  379: 461   90
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  538: 260  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  /  7 136.14




	Przemysław Herdzina 131.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Matyasik              113.76 +  458: 316  164
    2     2 Tomasz         Ciejka                128.56 -  315: 409   79
    3     7 Przemysław     Pawlic                103.59 +  372: 336  154
    4     5 Małgorzata     Sikora                100.00 +  512: 329  150
    5     2 Dariusz        Puton                 130.95 +  354: 315  181
    6     2 Stanisław      Rydzik                146.14 -  342: 383   96
    7     3 Sławomir       Piotrowski            111.76 +  493: 334  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  /  7 140.86




	Beata Wiączkowska 131.03 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Piotrowski            111.76 +  454: 392  162
    2     3 Marcin         Figiel                123.65 -  322: 393   74
    3     6 Arkadiusz      Biegun                121.99 -  345: 421   72
    4     9 Grzegorz       Kwiecień              108.99 -  262: 346   59
    5    11 Przemysław     Pawlic                103.59 +  401: 325  154
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  315: 470   73
    7    11 Małgorzata     Sikora                100.00 +  350: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     744  /  7 106.29




	Dariusz Puton 130.95 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  430: 379  159
    2     5 Jan            Kozłowski             123.37 +  415:   1  173
    3     3 Marcin         Figiel                123.65 +  363: 362  174
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  352: 382   90
    5     2 Przemysław     Herdzina              131.43 -  315: 354   81
    6     4 Sławomir       Piotrowski            111.76 -  375: 452   62
    7     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 +  443: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Waldemar Czerwoniec 128.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kwiecień              108.99 +  361: 334  159
    2     4 Piotr          Madej                 100.00 -  394: 420   50
    3     8 Małgorzata     Sikora                100.00 -  363: 380   50
    4    10 Przemysław     Pawlic                103.59 +  358: 356  154
    5     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  342: 476   73
    6     9 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  363: 302  159
    7     8 Piotr          Madej                 100.00 +  378: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     795  /  7 113.57




	Tomasz Ciejka 128.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Przemysław     Pawlic                103.59 +  387: 312  154
    2     2 Przemysław     Herdzina              131.43 +  409: 315  181
    3     1 Piotr          Madej                 100.00 +  462: 250  150
    4     1 Kamil          Górka                 136.34 +  461: 447  186
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.65 +  432: 335  190
    6     1 Grzegorz       Wilk                  116.17 -  346: 444   66
    7     1 Stanisław      Rydzik                146.14 -  395: 436   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 125.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          103.42 +  460: 309  153
    2     1 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  330: 388   90
    3     4 Kamil          Górka                 136.34 -  321: 383   86
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            125.36 +  396: 370  175
    5     6 Piotr          Madej                 100.00 +  426: 298  150
    6     5 Agnieszka      Krupka                118.71 -  361: 394   69
    7     6 Dariusz        Puton                 130.95 -  359: 443   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  7 114.86




	Małgorzata Sulejewska 125.36 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Madej                 100.00 -  361: 442   50
    2    11 Maria          Krzyżanowska          103.42 +  392: 366  153
    3     9 Grzegorz       Wilk                  116.17 -  403: 433   66
    4     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 -  370: 396   76
    5    10 Jerzy          Matyasik              113.76 -  369: 436   64
    6    11 Kamil          Puton                 100.00 +  471: 226  150
    7     9 Maria          Krzyżanowska          103.42 +  411: 267  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     712  /  7 101.71




	Marcin Figiel 123.65 Zawichost                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Puton                 100.00 +  363: 301  150
    2     3 Beata          Wiączkowska           131.03 +  393: 322  181
    3     3 Dariusz        Puton                 130.95 -  362: 363   81
    4     3 Agnieszka      Krupka                118.71 -  362: 381   69
    5     8 Małgorzata     Sikora                100.00 +  390: 312  150
    6     6 Grzegorz       Kwiecień              108.99 -  344: 388   59
    7     7 Jerzy          Matyasik              113.76 +  423: 371  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Jan Kozłowski 123.37 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     5 Dariusz        Puton                 130.95 -    1: 415   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      81  /  1  81.00




	Andrzej Kwiatkowski 122.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                146.14 -  416: 423   96
    2     7 Kamil          Górka                 136.34 -  348: 383   86
    3    10 Maria          Krzyżanowska          103.42 +  341: 331  153
    4     8 Sławomir       Piotrowski            111.76 -  422: 456   62
    5     9 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  476: 342  179
    6     7 Beata          Wiączkowska           131.03 +  470: 315  181
    7     5 Kamil          Górka                 136.34 -  260: 538   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  7 120.43




	Arkadiusz Biegun 121.99 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  361: 407   90
    2    12 Kamil          Puton                 100.00 +  351: 326  150
    3     6 Beata          Wiączkowska           131.03 +  421: 345  181
    4     6 Grzegorz       Wilk                  116.17 -  338: 380   66
    5     5 Sławomir       Piotrowski            111.76 -  307: 355   62
    6     8 Jerzy          Matyasik              113.76 -  328: 390   64
    7    10 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  366: 351  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     772  /  7 110.29




	Agnieszka Krupka 118.71 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Jerzy          Matyasik              113.76 +  399: 316  164
    3     5 Grzegorz       Kwiecień              108.99 +  453: 266  159
    4     3 Marcin         Figiel                123.65 +  381: 362  174
    5     4 Grzegorz       Wilk                  116.17 -  286: 458   66
    6     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 +  394: 361  176
    7     4 Grzegorz       Kwiecień              108.99 -  390: 418   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  6 133.00




	Grzegorz Wilk 116.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 136.34 -  267: 418   86
    2    13 PAUZA
    3     9 Małgorzata     Sulejewska            125.36 +  433: 403  175
    4     6 Arkadiusz      Biegun                121.99 +  380: 338  172
    5     4 Agnieszka      Krupka                118.71 +  458: 286  169
    6     1 Tomasz         Ciejka                128.56 +  444: 346  179
    7     2 Tomasz         Zwoliński             139.65 -  367: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  6 145.17




	Jerzy Matyasik 113.76 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Przemysław     Herdzina              131.43 -  316: 458   81
    2     9 Agnieszka      Krupka                118.71 -  316: 399   69
    3    11 Sławomir       Piotrowski            111.76 -  337: 384   62
    4    12 Kamil          Puton                 100.00 +  414: 262  150
    5    10 Małgorzata     Sulejewska            125.36 +  436: 369  175
    6     8 Arkadiusz      Biegun                121.99 +  390: 328  172
    7     7 Marcin         Figiel                123.65 -  371: 423   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86




	Sławomir Piotrowski 111.76 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Beata          Wiączkowska           131.03 -  392: 454   81
    2     8 Grzegorz       Kwiecień              108.99 -  368: 401   59
    3    11 Jerzy          Matyasik              113.76 +  384: 337  164
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 +  456: 422  173
    5     5 Arkadiusz      Biegun                121.99 +  355: 307  172
    6     4 Dariusz        Puton                 130.95 +  452: 375  181
    7     3 Przemysław     Herdzina              131.43 -  334: 493   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  7 130.14




	Grzegorz Wiączkowski 109.30 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dariusz        Puton                 130.95 -  379: 430   81
    2    10 Przemysław     Pawlic                103.59 -  327: 345   54
    3    12 Kamil          Puton                 100.00 +  409: 374  150
    4    11 Maria          Krzyżanowska          103.42 +  374: 363  153
    5     7 Grzegorz       Kwiecień              108.99 -  326: 350   59
    6     9 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  302: 363   79
    7    10 Arkadiusz      Biegun                121.99 -  351: 366   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     648  /  7  92.57




	Grzegorz Kwiecień 108.99 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  334: 361   79
    2     8 Sławomir       Piotrowski            111.76 +  401: 368  162
    3     5 Agnieszka      Krupka                118.71 -  266: 453   69
    4     9 Beata          Wiączkowska           131.03 +  346: 262  181
    5     7 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  350: 326  159
    6     6 Marcin         Figiel                123.65 +  388: 344  174
    7     4 Agnieszka      Krupka                118.71 +  418: 390  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  7 141.86




	Przemysław Pawlic 103.59 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Ciejka                128.56 -  312: 387   79
    2    10 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  345: 327  159
    3     7 Przemysław     Herdzina              131.43 -  336: 372   81
    4    10 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  356: 358   79
    5    11 Beata          Wiączkowska           131.03 -  325: 401   81
    6    12 Maria          Krzyżanowska          103.42 -  270: 392   53
    7    12 Kamil          Puton                 100.00 -  309: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     582  /  7  83.14




	Maria Krzyżanowska 103.42 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 -  309: 460   76
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            125.36 -  366: 392   75
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.53 -  331: 341   73
    4    11 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  363: 374   59
    5    12 Kamil          Puton                 100.00 +  393: 391  150
    6    12 Przemysław     Pawlic                103.59 +  392: 270  154
    7     9 Małgorzata     Sulejewska            125.36 -  267: 411   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  7  94.57




	Piotr Madej 100.00 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Sulejewska            125.36 +  442: 361  175
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  420: 394  179
    3     1 Tomasz         Ciejka                128.56 -  250: 462   79
    4     4 Stanisław      Rydzik                146.14 -  296: 369   96
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  125.86 -  298: 426   76
    6    10 Małgorzata     Sikora                100.00 +  468: 314  150
    7     8 Waldemar       Czerwoniec            128.85 -  283: 378   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  7 119.14




	Kamil Puton 100.00 Ruda Śląska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marcin         Figiel                123.65 -  301: 363   74
    2    12 Arkadiusz      Biegun                121.99 -  326: 351   72
    3    12 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  374: 409   59
    4    12 Jerzy          Matyasik              113.76 -  262: 414   64
    5    12 Maria          Krzyżanowska          103.42 -  391: 393   53
    6    11 Małgorzata     Sulejewska            125.36 -  226: 471   75
    7    12 Przemysław     Pawlic                103.59 +  398: 309  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  7  78.71




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 PAUZA
    2     6 Stanisław      Rydzik                146.14 -  350: 427   96
    3     8 Waldemar       Czerwoniec            128.85 +  380: 363  179
    4     5 Przemysław     Herdzina              131.43 -  329: 512   81
    5     8 Marcin         Figiel                123.65 -  312: 390   74
    6    10 Piotr          Madej                 100.00 -  314: 468   50
    7    11 Beata          Wiączkowska           131.03 -  248: 350   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     561  /  6  93.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           423: 416
   2 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             361: 407
   3 Kamil          Górka                - Grzegorz       Wilk                  418: 267
   4 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              316: 458
   5 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Piotrowski            454: 392
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Puton                 379: 430
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kwiecień              361: 334
   8 Przemysław     Pawlic               - Tomasz         Ciejka                312: 387
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maria          Krzyżanowska          460: 309
  10 Piotr          Madej                - Małgorzata     Sulejewska            442: 361
  11 Marcin         Figiel               - Kamil          Puton                 363: 301
  12 Małgorzata     Sikora               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  388: 330
   2 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              409: 315
   3 Marcin         Figiel               - Beata          Wiączkowska           393: 322
   4 Piotr          Madej                - Waldemar       Czerwoniec            420: 394
   5 Dariusz        Puton                - Jan            Kozłowski             415:   1
   6 Małgorzata     Sikora               - Stanisław      Rydzik                350: 427
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 348: 383
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Sławomir       Piotrowski            401: 368
   9 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Matyasik              399: 316
  10 Przemysław     Pawlic               - Grzegorz       Wiączkowski           345: 327
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Maria          Krzyżanowska          392: 366
  12 Kamil          Puton                - Arkadiusz      Biegun                326: 351
  13 Grzegorz       Wilk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Piotr          Madej                 462: 250
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                339: 338
   3 Dariusz        Puton                - Marcin         Figiel                363: 362
   4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kamil          Górka                 321: 383
   5 Grzegorz       Kwiecień             - Agnieszka      Krupka                266: 453
   6 Arkadiusz      Biegun               - Beata          Wiączkowska           421: 345
   7 Przemysław     Herdzina             - Przemysław     Pawlic                372: 336
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Sikora                363: 380
   9 Grzegorz       Wilk                 - Małgorzata     Sulejewska            433: 403
  10 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           331: 341
  11 Sławomir       Piotrowski           - Jerzy          Matyasik              384: 337
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Puton                 409: 374


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                447: 461
   2 Dariusz        Puton                - Tomasz         Zwoliński             352: 382
   3 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Figiel                381: 362
   4 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Madej                 369: 296
   5 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Sikora                512: 329
   6 Grzegorz       Wilk                 - Arkadiusz      Biegun                380: 338
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  370: 396
   8 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Kwiatkowski           456: 422
   9 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kwiecień              262: 346
  10 Przemysław     Pawlic               - Waldemar       Czerwoniec            356: 358
  11 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Wiączkowski           363: 374
  12 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Puton                 414: 262


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             432: 335
   2 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Puton                 354: 315
   3 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                336: 390
   4 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Wilk                  286: 458
   5 Arkadiusz      Biegun               - Sławomir       Piotrowski            307: 355
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Madej                 426: 298
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Grzegorz       Kwiecień              326: 350
   8 Małgorzata     Sikora               - Marcin         Figiel                312: 390
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            476: 342
  10 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            436: 369
  11 Beata          Wiączkowska          - Przemysław     Pawlic                401: 325
  12 Kamil          Puton                - Maria          Krzyżanowska          391: 393


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Wilk                  346: 444
   2 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              383: 342
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 461: 379
   4 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Puton                 452: 375
   5 Agnieszka      Krupka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  394: 361
   6 Marcin         Figiel               - Grzegorz       Kwiecień              344: 388
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Beata          Wiączkowska           470: 315
   8 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Biegun                390: 328
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Wiączkowski           363: 302
  10 Piotr          Madej                - Małgorzata     Sikora                468: 314
  11 Kamil          Puton                - Małgorzata     Sulejewska            226: 471
  12 Maria          Krzyżanowska         - Przemysław     Pawlic                392: 270


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                436: 395
   2 Grzegorz       Wilk                 - Tomasz         Zwoliński             367: 417
   3 Przemysław     Herdzina             - Sławomir       Piotrowski            493: 334
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Agnieszka      Krupka                418: 390
   5 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           538: 260
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Puton                 359: 443
   7 Marcin         Figiel               - Jerzy          Matyasik              423: 371
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Madej                 378: 283
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Maria          Krzyżanowska          411: 267
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Arkadiusz      Biegun                351: 366
  11 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Sikora                350: 248
  12 Kamil          Puton                - Przemysław     Pawlic                398: 309
Lista rankingowa na dzień 23-02-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.74  14674  100
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.29  28965  198
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.70  27391  188
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             145.53  28669  197
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.10  26371  183
   6 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.89  27721  194
   7 Sławomir Kucia                 Kraków               141.75  11907   84
   8 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.39  25309  179
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.33  28266  200
  10 Marek Syczuk                   Warszawa             141.15  27948  198
  11 Justyna Górka                  Kraków               139.76  26833  192
  12 Andrzej Oleksiak               Ostróda              139.73  26968  193
  13 Szymon Fidziński               Warszawa             139.31  11841   85
  14 Radosław Konca                 Warszawa             139.23  15037  108
  15 Michał Makowski                Warszawa             139.20   7656   55
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.05  24473  176
  17 Dariusz Kosz                   Nysa                 138.48  27557  199
  18 Dawid Pikul                    Poznań               138.02  27466  199
  19 Grzegorz Święcki               Białystok            137.88   9376   68
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.65  27118  197
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  26523  193
  22 Filip Sosin                    Warszawa             136.62  15711  115
  23 Kamil Górka                    Kraków               136.54  26215  192
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.37   5864   43
  25 Andrzej Kowalski               Gdańsk               136.13  26137  192
  26 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.89  19160  141
  27 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.87  11277   83
  28 Joanna Juszczak                Warszawa             135.24   6897   51
  29 Dariusz Dzierża                Kraków               135.02   5806   43
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.91  26983  200
  31 Michał Trumpus                 Wrocław              134.51  16948  126
  32 Krzysztof Obremski             Legnica              134.42  25944  193
  33 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       134.36  25125  187
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.02  12732   95
  35 Marek Reda                     Wołomin              133.03  24877  187
  36 Wojciech Sołdan                Rumia                133.00  26600  200
  37 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.92  17279  130
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               132.42  25557  193
  39 Paweł Jackowski                Warszawa             132.10  25232  191
  40 Robert Kamiński                Warszawa             132.10  25099  190
  41 Bartosz Morawski               Gliwice              131.97  15704  119
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               131.87  21627  164
  43 Dariusz Banaszek               Warszawa             131.62   5133   39
  44 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.99  24889  190
  45 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.58  20762  159
  46 Mariusz Margalski              Pieczyska            130.49  19574  150
  47 Jarosław Kamienik              Słupsk               130.24   4428   34
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           129.84  18307  141
  49 Tomasz Ciejka                  Kraków               129.67  14393  111
  50 Marek Salamon                  Bytom                129.53  13471  104
  51 Irena Sołdan                   Rumia                129.44  24465  189
  52 Jacek Gasik                    Warszawa             129.33   3880   30
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          128.99  15092  117
  54 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.84   4767   37
  55 Łukasz Bryła                   Mielec               128.78  21378  166
  56 Michał Alabrudziński           Włocławek            128.60  13632  106
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             128.43  24530  191
  58 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             128.28  24374  190
  59 Ewa Ciszewska                  Katowice             128.20  24230  189
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.96  15355  120
  61 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              127.89  13940  109
  62 Lucyna Korga                   Zabrze               127.67   4596   36
  63 Rafał Lenartowski              Gdynia               127.62  25269  198
  64 Marek Roszak                   Poznań               127.57  25003  196
  65 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            127.54  24105  189
  66 Maciej Michalak                Łódź                 127.28  21256  167
  67 Paweł Janaś                    Głogów               127.26  25198  198
  68 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.02   7494   59
  69 Maciej Rzychoń                 Katowice             126.77  14959  118
  70 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.72  11025   87
  71 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.70   5068   40
  72 Piotr Rosół                    Warszawa             126.38  24012  190
  73 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.16   6182   49
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.84  13213  105
  75 Maciej Perzyński               Piła                 125.81  10568   84
  76 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.51  22842  182
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.30  24809  198
  78 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.28  16788  134
  79 Ewa Żbikowska                  Warszawa             125.19   6635   53
  80 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             125.05  24260  194
  81 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.93  18490  148
  82 Artur Irzyk                    Kraków               124.93  24236  194
  83 Katarzyna Małek                Mielec               124.67   5984   48
  84 Jakub Szymczak                 Łódź                 124.53  14570  117
  85 Rafał Matczak                  Milanówek            124.44  12693  102
  86 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.40  21397  172
  87 Artur Koszel                   Warszawa             124.31  24364  196
  88 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     124.11   5585   45
  89 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.88  23908  193
  90 Bogusław Szyszka               Oława                123.85   8298   67
  91 Marek Róziecki                 Rybnik               123.75   6311   51
  92 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.50  24206  196
  93 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.44   7283   59
  94 Tomasz Suchanek                Wrocław              123.44  23083  187
  95 Jarosław Michalak              Łódź                 123.19  15892  129
  96 Jan Kozłowski                  Kraków               123.10  19573  159
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              123.08  16370  133
  98 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.71   5031   41
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.56  24267  198
 100 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            122.52   5146   42
 101 Andrzej Rakoczy                Kraków               122.33   7340   60
 102 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.83  24245  199
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.67  23118  190
 104 Karol Waniek                   Wrocław              121.64   6812   56
 105 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.54  13856  114
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.03  10409   86
 107 Daniel Janus                   Wąchock              120.94  20559  170
 108 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             120.90  16322  135
 109 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              120.72  23662  196
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             120.65   9049   75
 111 Sławomir Buk                   Gliwice              120.63   7238   60
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              120.58  10129   84
 113 Robert Głowacki                Łódź                 120.35  13840  115
 114 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.31   5053   42
 115 Łukasz Kozub                   Brzesko              120.30   5173   43
 116 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       120.08  17291  144
 117 Przemysław Rybicki             Otwock               119.81   8626   72
 118 Wojciech Morawski              Gliwice              119.34   4893   41
 119 Agnieszka Krupka               Krosno               119.27  18129  152
 120 Andrzej Gostomski              Łódź                 119.17   5720   48
 121 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.13  21444  180
 122 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  118.90  14982  126
 123 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.49  15641  132
 124 Anna Niedzielko                Szczecin             118.46   8529   72
 125 Iwona Kucia                    Kraków               118.45   6278   53
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.37  11482   97
 127 Janusz Krupiński               Sosnowiec            118.22  12768  108
 128 Grzegorz Kurowski              Warszawa             118.12  11694   99
 129 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  118.07   7911   67
 130 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  117.95  21702  184
 131 Artur Tomczyk                  Piła                 117.89   7781   66
 132 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.87  22277  189
 133 Piotr Adamczyk                 Tarnów               117.65  22235  189
 134 Dariusz Maciejuk               Warszawa             117.62  11880  101
 135 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  117.55   8699   74
 136 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        117.52  23034  196
 137 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.42  22896  195
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              117.39   4813   41
 139 Marek Dudkiewicz               Milanówek            117.28  22986  196
 140 Rafał Wesołowski               Warszawa             117.13  22489  192
 141 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.04   5267   45
 142 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.92   8652   74
 143 Adam Klimont                   Wałcz                116.82  18692  160
 144 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     116.78   6423   55
 145 Michał Lipka                   Mielec               116.77  11560   99
 146 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.74  10156   87
 147 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  116.67  21818  187
 148 Joanna Stępień                 Katowice             116.57   6994   60
 149 Łukasz Święcki                 Białystok            116.51   5942   51
 150 Beata Piotrowska               Łódź                 116.48  22015  189
 151 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.37  15477  133
 152 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.34   5119   44
 153 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.23  16853  145
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.07  10330   89
 155 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           115.97  22267  192
 156 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         115.75  14237  123
 157 Marcin Skowron                 Zabrze               115.61  13526  117
 158 Andrzej Bryła                  Mielec               115.58   3583   31
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             115.57  10748   93
 160 Andrzej Grabiński              Suchedniów           115.56   9014   78
 161 Teresa Fortuna                 Lubin                115.54   4044   35
 162 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  115.53   4159   36
 163 Krystyna Augustyniak           Łódź                 115.40   9694   84
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.32  11071   96
 165 Halina Roszak                  Poznań               115.22  19703  171
 166 Paweł Kowalski                 Kutno                115.18  11403   99
 167 Renata Kowalska                Bielsko Biała        115.15  19461  169
 168 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.02   5521   48
 169 Marek Rogalski                 Warszawa             114.95  21150  184
 170 Jolanta Kosmowska              Warszawa             114.88  14245  124
 171 Bartosz Orłowski               Bytom                114.84  22165  193
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.81  20895  182
 173 Jolanta Chłopińska             Wałcz                114.57  19133  167
 174 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.53   4123   36
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               114.52  10994   96
 176 Dorota Maciejuk                Warszawa             114.47  10989   96
 177 Michał Ozimiński               Łódź                 114.43  22085  193
 178 Marta Dobrzańska               Kraków               114.39  15672  137
 179 Tomasz Łapka                   Opole                114.31  12688  111
 180 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.30   5372   47
 181 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.08  10267   90
 182 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.84   3529   31
 183 Bogusław Puchalski             Włocławek            113.80  15363  135
 184 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.69  22397  197
 185 Tomasz Górka                   Łęczna               113.61   9884   87
 186 Dominik Piasecki               Słupsk               113.42  10775   95
 187 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            113.15  20027  177
 188 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       113.06  11193   99
 189 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.98  18754  166
 190 Radosław Sowiński              Warszawa             112.73   9469   84
 191 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               112.56   8780   78
 192 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.40  12364  110
 194 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              112.36  10787   96
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.31  21338  190
 196 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    112.09   3587   32
 197 Mariusz Makuch                 Zator                112.00   4256   38
 198 Bogusław Książek               Szczecin             111.97  17579  157
 199 Jan Lisiewski                  Piasutno             111.68   4579   41
 200 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 111.61  11161  100
 201 Łukasz Baranowski              Reda                 111.60   6696   60
 202 Anna Stefańska                 Łódź                 111.53  21971  197
 203 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       111.52   9368   84
 204 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              111.38   5346   48
 205 Jerzy Luter                    Bytom                111.36  22049  198
 206 Katarzyna Rosiek               Kraków               111.33  16366  147
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             111.22  16238  146
 208 Joanna Ostrowska               Warszawa             111.13  19892  179
 209 Leszek Jóźwik                  Szczecin             111.11   6000   54
 210 Daniel Tomczyk                 Piła                 111.05   4220   38
 211 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             111.04  12326  111
 212 Piotr Domański                 Łódź                 110.80   5097   46
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.79  19056  172
 214 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.69  15940  144
 215 Rafał Skibicki                 Lębork               110.63  21131  191
 216 Alina Białobrzewska            Gdynia               110.45  14469  131
 217 Robert Soszka                  Warszawa             110.43   5632   51
 218 Grzegorz Kwiecień              Kraków               110.43  17669  160
 219 Mikołaj Fidziński              Dębica               110.27   6837   62
 220 Piotr Łasowski                 Gdańsk               109.84   6151   56
 221 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            109.58   3945   36
 222 Weronika Rudnicka              Ustka                109.16  10916  100
 223 Sylwester Gryz                 Zabrze               109.10   8510   78
 224 Piotr Szutenberg               Ustka                109.10  12983  119
 225 Anita Bruska                   Gdynia               109.00   7957   73
 226 Alicja Kosińska                Szczecin             108.80   5984   55
 227 Karolina Drabik                Skarżysko            108.79   6310   58
 228 Patrycja Śliwińska             Szczecin             108.61  20202  186
 229 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.56   9770   90
 230 Lucyna Śniadach                Rumia                108.48  10631   98
 231 Roman Figiel                   Zawichost            108.23   3247   30
 232 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             108.07  13401  124
 233 Agnieszka Goniowska            Wrocław              107.88  13377  124
 234 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.82  14340  133
 235 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.80   3234   30
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.45   6447   60
 237 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.41  10204   95
 238 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.26   4505   42
 239 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.24  12761  119
 240 Maciej Stolarczyk              Zator                107.16   4608   43
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.16  14788  138
 242 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.05  10170   95
 243 Wiesław Olewiński              Warszawa             107.04   8242   77
 244 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             106.96  10268   96
 245 Anna Dłużniewska               Warszawa             106.87  16137  151
 246 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            106.76  21032  197
 247 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            106.76  11103  104
 248 Michał Puchowski               Izbicko              106.30   4252   40
 249 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             106.25  19550  184
 250 Marianna Kozłowska             Białystok            105.93   8686   82
 251 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 105.50   3798   36
 252 Andrzej Kroc                   Łódź                 105.41   7379   70
 253 Henryk Ryś                     Warszawa             105.29   3580   34
 254 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.15   5047   48
 255 Sylwester Wójcik               Lublin               104.95  10180   97
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.34   3339   32
 257 Monika Laskowska               Wrocław              104.18   9064   87
 258 Michał Kolaj                   Ostróda              103.92  17770  171
 259 Sławomir Zabawa                Jasło                103.88   4259   41
 260 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.86   3739   36
 261 Sławomir Szymański             Szczecin             103.76   3839   37
 262 Joanna Brychcy                 Katowice             103.65  19798  191
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.61  19271  186
 264 Czesław Grajewski              Choroszcz            103.60   6216   60
 265 Paweł Opyc                     Warszawa             103.50   3105   30
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.46   5587   54
 267 Iza Kraj                       Warszawa             103.43   9205   89
 268 Paweł Morga                    Warszawa             103.31   4649   45
 269 Michał Jaworek                 Zabrze               103.22   3716   36
 270 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.15   6189   60
 271 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              102.90   4939   48
 272 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         102.88  11831  115
 273 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.86  20367  198
 274 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 102.61  16931  165
 275 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     102.53   6972   68
 276 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.51  20503  200
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.49   7379   72
 278 Anna Arana                     Warszawa             102.47  19470  190
 279 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.25  19836  194
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.20  20133  197
 281 Joanna Duda                    Zabrze               102.15   3371   33
 282 Grażyna Wesołowska             Łódź                 102.07  19393  190
 283 Sławomir Długosz               Ostróda              102.05  12960  127
 284 Monika Lewandowska             Warszawa             101.77   5801   57
 285 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.32  10943  108
 286 Kazimierz Merklejn             Szczecin             101.22   5162   51
 287 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.12   6067   60
 288 Marek Kocikowski               Ostróda              101.10   6066   60
 289 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 290 Bartłomiej Dalecki             Rumia                101.00   4444   44
 291 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.77   4736   47
 292 Jacek Nowak                    Szczecin             100.72   5741   57
 293 Adam Janicki                   Łódź                 100.19  19236  192
 294 Ryszard Korpalski              Wrocław              100.17   7112   71
 295 Monika Rubinstein              Warszawa             100.17   3005   30
 296 Maciej Pilc                    Poznań               100.12   4806   48
 297 Magdalena Ochot                Katowice             100.00   3600   36
 298 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 299 Wojciech Wróbel                Zator                 99.88   4195   42
 300 Urszula Solarska               Łódź                  99.70  19042  191
 301 Paweł Michalski                Ksawerów              99.47   5968   60
 302 Rafał  Wagnerowski             Tarnów                99.24   3771   38
 303 Elżbieta Święcka               Białystok             99.15   3867   39
 304 Mariusz Michalski              Inowrocław            98.88   5735   58
 305 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.81   6324   64
 306 Małgorzata Sikora              Kraków                98.57   3647   37
 307 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.31   5014   51
 308 Damian Chabrowski              Lublin                98.30   4620   47
 309 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              97.97   3429   35
 310 Jarosław Karp                  Jędrzejów             97.97  11560  118
 311 Tomasz  Jedynak                Majków                97.50   3510   36
 312 Katarzyna Dębska               Ostróda               97.32  14987  154
 313 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.53   3475   36
 314 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.38   6650   69
 315 Rafał Stachowski               Police                96.26   5487   57
 316 Anna Chybowska                 Sochaczew             95.61   3442   36
 317 Urszula Behnke                 Iława                 95.11   3329   35
 318 Katarzyna Majewska             Lublin                94.78   8151   86
 319 Jacek Cichecki                 Józefów               94.52  10586  112
 320 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          94.44   7366   78
 321 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.17   7722   82
 322 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.72   3749   40
 323 Błażej Fidziński               Dębica                92.82   3156   34
 324 Maksymilian Kardas             Warszawa              92.58   2870   31
 325 Magdalena Szymala              Lublin                92.36   4064   44
 326 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         92.31   3231   35
 327 Joanna Żłobicka                Wrocław               92.31   7200   78
 328 Rafał Świątek                  Wrocław               92.28   2953   32
 329 Krzysztof Kruk                 Łódź                  92.03   6074   66
 330 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.83   4959   54
 331 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           91.26   7027   77
 332 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              91.19   3283   36
 333 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.15   4831   53
 334 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.06   3278   36
 335 Tomasz Silny                   Gdynia                90.78   4176   46
 336 Dorota Kaniewska               Sochaczew             90.69   3265   36
 337 Wojciech Obremski              Legnica               90.61   7521   83
 338 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.17   3156   35
 339 Anna Czarnecka                 Zgierz                90.09   3964   44
 340 Radosław Więch                 Warszawa              89.69   8072   90
 341 Agnieszka Kozak                Gdynia                89.59   6361   71
 342 Bożena Guział                  Racibórz              89.37   3128   35
 343 Jerzy Ciesielski               Łódź                  89.32   2769   31
 344 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.78   9233  104
 345 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            88.71   3637   41
 346 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.58   2746   31
 347 Tomasz Lewiński                Wejherowo             87.94   3078   35
 348 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  87.32   4104   47
 349 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 350 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.05   3569   41
 351 Sandra Sekuła                  Szczecin              86.86   5733   66
 352 Dorota Patera                  Legnica               86.70   2601   30
 353 Krystyna Puchalska             Łódź                  86.07   3959   46
 354 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.82   6786   80
 355 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 356 Paweł Golubiński               Gdynia                83.37   6253   75
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              81.72   3841   47
 358 Beata Sekuła                   Szczecin              81.53   3098   38
 359 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  81.27  13247  163
 360 Krzysztof Zawadzki             Sampława              80.45   2494   31
 361 Agata Pastusiak                Sulęcin               80.25   8186  102
 362 Filip Dalecki                  Rumia                 78.73   3228   41
 363 Rafał Horoszko                 Przeciszów            78.02   3199   41
 364 Anna Lenartowska               Gdynia                77.40   4412   57
 365 Katarzyna Kochańska            Piastów               77.06   2697   35
 366 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               74.50   2384   32
 367 Julia Solarska                 Łódź                  73.49   3013   41
 368 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.33   8066  110
 369 Jacek Jabłonowski              Iława                 72.23   3178   44
 370 Paulina Naplocha               Racibórz              70.57   8962  127
 371 Monika Pieczora                Łódź                  70.55   2328   33
 372 Blanka Zwolińska               Skierdy               65.28   2611   40




Poczekalnia na dzień 23-02-2008

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               124.38   3607   29
   2 Monika Wrzałek                 Rumia                 81.72   2370   29
   3 Mirosław Dejna                 Sampława              59.45   1724   29
   4 Filip Klar                     Mielec               119.21   3338   28
   5 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               94.54   2647   28
   6 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   80.21   2246   28
   7 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             126.38   3286   26
   8 Robert Zabłocki                Łódź                 120.04   3121   26
   9 Leszek Stecuła                 Bytom                115.50   3003   26
  10 Adrian Szczepanik              Zator                 89.35   2323   26
  11 Sergiusz Puchalski             Włocławek            132.88   3189   24
  12 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.96   3071   24
  13 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  124.00   2976   24
  14 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 122.96   2951   24
  15 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.71   2945   24
  16 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.12   2931   24
  17 Daniel Czernatowicz            Kraków               121.00   2904   24
  18 Kamil Klinkosz                 Rumia                119.67   2872   24
  19 Maciej Mizgier                 Gdańsk               118.08   2834   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               117.75   2826   24
  21 Przemysław Pok                 Szczecin             117.33   2816   24
  22 Damian Krężel                  Mielec               114.50   2748   24
  23 Paweł Florek                   Bydgoszcz            112.25   2694   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               111.88   2685   24
  25 Jacek Petrus                   Wrocław              109.29   2623   24
  26 Michał Garnowski               Pasłęk               107.67   2584   24
  27 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      105.25   2526   24
  28 Krzysztof Jaworski             Warszawa             104.96   2519   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              104.08   2498   24
  30 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.12   2403   24
  31 Zbyszek Donarski               Wejherowo             99.71   2393   24
  32 Anna Lisiewska                 Piasutno              99.21   2381   24
  33 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  34 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 96.17   2308   24
  35 Jacek Dec                      Pszczew               96.12   2307   24
  36 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  37 Natalia Kosiba                 Warszawa              94.83   2276   24
  38 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.33   2264   24
  39 Monika Jędryka                 Chrzanów              89.62   2151   24
  40 Alicja Bielecka                Poznań                83.75   2010   24
  41 Janina Grajewska               Choroszcz             82.46   1979   24
  42 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              82.17   1972   24
  43 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  44 Aldona Głośnicka               Ostróda               74.92   1798   24
  45 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  46 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.57   3187   23
  47 Marzena Kasner                 Janikowo             116.70   2684   23
  48 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  110.39   2539   23
  49 Tomasz Smulewicz               Łódź                 107.48   2472   23
  50 Magdalena Mroziuk              Warszawa              99.22   2282   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  95.74   2202   23
  52 Sławomir Rosochacz             Lublin                95.39   2194   23
  53 Mirosław Norwajszas            Szczecin              93.91   2160   23
  54 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.70   2132   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                91.96   2115   23
  56 Sylwia Pliszka                 Szczecin              90.22   2075   23
  57 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  58 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  59 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  60 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  61 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  62 Anna Żyła                      Wrocław               79.17   1821   23
  63 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.87   1768   23
  64 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  65 Marek Sitkowski                Warszawa             100.59   2213   22
  66 Paweł Jachowicz                Żyrardów             100.50   2211   22
  67 Kacper Jachowicz               Żyrardów              98.27   2162   22
  68 Renata Rosół                   Warszawa              97.41   2143   22
  69 Michał Popiel                  Głogoczów             89.68   1973   22
  70 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  71 Halina Łubniewicz              Łódź                  86.32   1899   22
  72 Adam Kędzior                   Lublin                85.82   1888   22
  73 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         84.05   1849   22
  74 Piotr Marusa                   Szczytno              82.36   1812   22
  75 Gniewomir Białek               Dębica                79.36   1746   22
  76 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  77 Czesława Pawłowska             Wrocław              116.86   2454   21
  78 Łukasz Miłosz                  Warszawa             102.86   2160   21
  79 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.71   1989   21
  80 Wojciech Popiel                Głogoczów             81.86   1719   21
  81 Andrzej Stańczyk               Kraków               103.90   2078   20
  82 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                95.15   1903   20
  83 Marcin Radwański               Wrocław               94.65   1893   20
  84 Marcin Białkowski              Piła                  90.85   1817   20
  85 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  88.95   1779   20
  86 Joanna Julian                  Wrocław               88.60   1772   20
  87 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              128.58   2443   19
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      113.21   2151   19
  89 Michał Musielak                Bydgoszcz            112.21   2132   19
  90 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  91 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     93.74   1781   19
  92 Edward Smołka                  Zabrze                91.00   1729   19
  93 Mateusz Stańczyk               Tarnów                81.47   1548   19
  94 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        103.83   1869   18
  95 Radosław Jachna                Łódź                 100.72   1813   18
  96 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  97 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.76   1917   17
  98 Anna Biegańska                 Białystok            102.47   1742   17
  99 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              86.76   1475   17
 100 Grzegorz Gardynik              Warszawa             127.94   2047   16
 101 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.75   1356   16
 102 Michał Dulat                   Kraków                67.81   1085   16
 103 Marcin Figiel                  Zawichost            119.53   1793   15
 104 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
 105 Maciej Kutera                  Warszawa              95.20   1428   15
 106 Patrycja Kraus                 Wałcz                 84.07   1261   15
 107 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
 108 Piotr Mańkowski                Warszawa             100.57   1408   14
 109 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
 110 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
 111 Bogdan Pokojski                Brwinów              130.38   1695   13
 112 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 113 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 114 Michał Jaszczak                Gliwice              125.08   1501   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Ewa Majewska                   Nowa Sól             119.67   1436   12
 117 Oskar Lelek                    Barlinek             119.50   1434   12
 118 Michał Wolański                Białystok            119.00   1428   12
 119 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 120 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 121 Wojciech Zieliński             Szczecin             113.75   1365   12
 122 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 123 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 124 Maria Jarosz                   Lublin               109.17   1310   12
 125 Mariusz Niemczyk               Kraków               108.75   1305   12
 126 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             107.33   1288   12
 129 Grażyna Furman                 Sosnowiec            106.92   1283   12
 130 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 131 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 132 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.42   1265   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             105.08   1261   12
 134 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 135 Piotr Chabowski                Piła                 103.67   1244   12
 136 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 137 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.17   1226   12
 138 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 139 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               101.92   1223   12
 140 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 141 Renata Ziółkowska              Gdynia               100.58   1207   12
 142 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.50   1206   12
 143 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.33   1204   12
 144 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   99.25   1191   12
 145 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 146 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 148 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 149 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.17   1178   12
 150 Michał Mamoń                   Zator                 98.17   1178   12
 151 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 152 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 155 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 156 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 157 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 158 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 159 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 160 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 161 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.50   1086   12
 162 Grzegorz Borowski              Piliki                90.17   1082   12
 163 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 164 Iwona Rutkowska                Warszawa              89.92   1079   12
 165 Agnieszka Kozub                Brzesko               89.58   1075   12
 166 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 167 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 168 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 169 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       87.00   1044   12
 170 Hanna Gawłowska                Piła                  86.92   1043   12
 171 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 172 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 173 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 174 Janusz Sojka                   Łódź                  80.17    962   12
 175 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               79.67    956   12
 176 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 177 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 178 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 179 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 180 Przemysław Wójcik              Przeciszów            77.33    928   12
 181 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 182 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 183 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       76.25    915   12
 184 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 185 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 186 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 187 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 188 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 189 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 190 Leszek Kilian                  Jaworzno              84.09    925   11
 191 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 192 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   83.00    913   11
 193 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 194 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 195 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       81.45    896   11
 196 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 197 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 198 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 199 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 200 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 201 Ryszard Schwartz               Kąpino                79.36    873   11
 202 Kuba Żuliński                  Przecław              79.27    872   11
 203 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 204 Anna Szyperska                 Poznań                76.09    837   11
 205 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 206 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 207 Katarzyna Borowska             Piliki                72.91    802   11
 208 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 209 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 210 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 211 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 212 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 213 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 214 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 215 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   64.27    707   11
 216 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 217 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 218 Marcin Łydka                   Jaworzno              64.09    705   11
 219 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 220 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 221 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 222 Waldemar Dębski                Ostróda               62.18    684   11
 223 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 224 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 225 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 226 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 227 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 228 Stanisława Gawęda              Zator                 52.91    582   11
 229 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 230 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 231 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 232 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 233 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 234 Andrzej Wilk                   Zabrze                77.00    693    9
 235 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 236 Marcin Kozyra                  Warszawa             147.62   1181    8
 237 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 238 Marek Swoboda                  Wałbrzych            118.00    944    8
 239 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 242 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza      97.75    782    8
 243 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 244 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 245 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 246 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 247 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 250 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 251 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 252 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 253 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 254 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 255 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 256 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 257 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 258 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 259 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 260 Piotr Madej                    Wrocław              119.14    834    7
 261 Michał Gawroński               Częstochowa          107.43    752    7
 262 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 263 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 264 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 265 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 266 Kamil Tylmanowski              Brodnica              97.00    679    7
 267 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp.          92.00    644    7
 268 Aleksandra Chadryś             Wieluń                86.14    603    7
 269 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 270 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 271 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 272 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 273 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 274 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 275 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 276 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 277 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 278 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 279 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 280 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 281 Andrzej Lożyński               Piastów              102.17    613    6
 282 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 283 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 284 Sylwia Buks                    Warszawa              93.17    559    6
 285 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 286 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 287 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 288 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 292 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 293 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 294 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 295 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 296 Michał Szorc                   Białystok            114.00    570    5
 297 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 298 Agnieszka Biegańska            Białystok             74.00    370    5
 299 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 300 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 301 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 302 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 303 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 304 Radosław Wodecki               Wrocław               63.25    253    4
 305 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 306 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 307 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 308 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 309 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 310 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 311 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 312 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       137.33    412    3
 313 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  130.00    390    3
 314 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 315 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 316 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 317 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 318 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 319 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 320 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 321 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 322 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 323 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 324 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 325 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 326 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 327 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 328 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 329 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 330 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 331 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 332 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 333 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 334 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 335 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 336 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 337 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 338 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie