Warszawa10
grudnia
Warszawa 10-11 grudnia V Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Zakopane 5
lutego
Zakopane 5 lutego VI Mistrzostwa Podhala
Łódź25
lutego
Łódź 25-26 lutego Wielka Łódka 2006 — Zima
Mistrzostwa Podhala05 lutego 2006 — VI Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa PodhalaZakopane, 05 lutego 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Mistrzostwa PodhalaNawet trzaskający mróz nie przeszkodził spragnionym gry scrabblistom którzy m.inn. przyjechali z Krakowa i Zatora aby wziąć udział w VI Mistrzostwach Podhala. Łącznie z uczestnikami wczasów w turnieju wzięło udział 36 osób. Stanisławowi Rydzikowi nie udało się obronić tytułu, bowiem klasą dla siebie okazał się były Mistrz Polski Jarosław Borowski. Wygrał zdecydowanie wszystkie partie i osiągnął również najlepszy wynik w małych punktach — 2671. Drugie miejsce zajął Przemysław Herdzina. Rydzik był ostatecznie czwarty. Symbolem zwycięstwa był kryształowy puchar wręczony przez sponsorów turnieju, Kierownictwo Ośrodka w Kościelisku.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Podhala
IV Mistrzostwa Podhala
III Mistrzostwa Podhala




Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        126.20      6.0     2671     1043      482
  2 Przemysław      Herdzina             Kraków                 122.77      5.0     2560      906      664
  3 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 115.01      5.0     2315      901      434
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.33      4.0     2617      796      364
  5 Sławomir        Kucia                Kraków                 130.66      4.0     2524      782      708
  6 Artur           Irzyk                Strzyżów               126.40      4.0     2514      764      738
  7 Leszek          Stecuła              Bytom                  116.11      4.0     2473      783      518
  8 Kamil           Górka                Łęczna                 142.17      4.0     2367      819       73
  9 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 118.73      4.0     2345      780      232
 10 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                109.30      4.0     2326      793      317
 11 Iwona           Kucia                Kraków                 121.96      4.0     2270      830      137
 12 Mariusz         Makuch               Zator                  112.77      4.0     2262      779      310
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.79      4.0     2205      810      201
 14 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.77      3.0     2409      683      414
 15 Mariusz         Grodek               Olsztyn                100.00      3.0     2382      635      270
 16 Beata           Wiączkowska          Wrocław                112.57      3.0     2284      722      203
 17 Justyna         Fugiel               Sandomierz             136.02      3.0     2214      730      -90
 18 Paweł           Morga                Warszawa               100.00      3.0     2171      646       56
 19 Miłosz          Wrzałek              Reda                   123.79      3.0     2163      709     -137
 20 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      3.0     2030      644      -14
 21 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      3.0     1999      646      -53
 22 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      3.0     1891      624      -93
 23 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.08      3.0     1886      666     -146
 24 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      3.0     1869      673      -25
 25 Magdalena       Mroziuk              Warszawa               104.82      2.0     2068      436      119
 26 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      2.0     1909      532      -90
 27 Piotr           Madej                Wrocław                100.00      2.0     1829      550     -501
 28 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      2.0     1809      577     -589
 29 Piotr           Dudczyk              Przeciszów             100.00      2.0     1761      545     -232
 30 Błażej          Fuczek               Przeciszów             100.00      2.0     1667      527     -399
 31 Anna            Świerczek            Nowy Targ              100.00      1.5     1542      384     -127
 32 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      1.0     1640      415     -472
 33 Przemysław      Wójcik               Przeciszów             100.00      1.0     1595      413     -602
 34 Adam            Plebanik             Częstochowa            100.00      1.0      555      213     -447
 35 Rafał           Horoszko             Przeciszów             100.00      0.5     1268      288     -384
 36 Stanisława      Gawęda               Zator                  100.00      0.5     1219      307     -939
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Podhala



	Kamil Górka 142.17 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  417: 368  159
    2     7 Leszek         Stecuła               116.11 +  467: 390  166
    3     3 Justyna        Fugiel                136.02 -  375: 453   86
    4     6 Beata          Wiączkowska           112.57 +  383: 367  163
    5     5 Iwona          Kucia                 121.96 +  353: 321  172
    6     2 Przemysław     Herdzina              122.77 -  372: 395   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  6 136.50




	Stanisław Rydzik 139.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  460: 334  155
    2     5 Beata          Wiączkowska           112.57 -  383: 481   63
    3     5 Arkadiusz      Biegun                115.01 +  379: 330  165
    4     9 Miłosz         Wrzałek               123.79 +  544: 373  174
    5     3 Mariusz        Makuch                112.77 +  460: 322  163
    6     1 Jarosław       Borowski              126.20 -  391: 413   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  6 132.67




	Justyna Fugiel 136.02 Sandomierz             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Dudczyk               100.00 +  368: 275  150
    2     3 Sławomir       Kucia                 130.66 +  342: 314  181
    3     3 Kamil          Górka                 142.17 +  453: 375  192
    4     1 Jarosław       Borowski              126.20 -  368: 515   76
    5     6 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  327: 396   59
    6     9 Iwona          Kucia                 121.96 -  356: 429   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  6 121.67




	Sławomir Kucia 130.66 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Katarzyna      Dębska                100.00 +  502: 278  150
    2     3 Justyna        Fugiel                136.02 -  314: 342   86
    3     8 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  477: 224  150
    4     4 Grzegorz       Wilk                  118.73 -  346: 359   69
    5     8 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  437: 270  150
    6     5 Waldemar       Czerwoniec            126.77 +  448: 343  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     782  /  6 130.33




	Waldemar Czerwoniec 126.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Błażej         Fuczek                100.00 +  510: 200  150
    2     1 Jerzy          Matyasik              115.08 +  421: 221  165
    3     1 Iwona          Kucia                 121.96 -  361: 385   72
    4     5 Arkadiusz      Biegun                115.01 -  343: 419   65
    5    10 Piotr          Madej                 100.00 +  431: 322  150
    6     5 Sławomir       Kucia                 130.66 -  343: 448   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     683  /  6 113.83




	Artur Irzyk 126.40 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisława     Gawęda                100.00 +  510: 138  150
    2     2 Miłosz         Wrzałek               123.79 -  311: 356   74
    3     7 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  415: 285  150
    4     8 Katarzyna      Dębska                100.00 +  535: 260  150
    5     2 Arkadiusz      Biegun                115.01 -  343: 383   65
    6     4 Andrzej        Rechowicz             124.79 +  400: 354  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  6 127.33




	Jarosław Borowski 126.20 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Grodek                100.00 +  487: 342  150
    2     4 Grzegorz       Wilk                  118.73 +  422: 365  169
    3     2 Miłosz         Wrzałek               123.79 +  424: 356  174
    4     1 Justyna        Fugiel                136.02 +  515: 368  186
    5     1 Andrzej        Rechowicz             124.79 +  410: 367  175
    6     1 Stanisław      Rydzik                139.33 +  413: 391  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  /  6 173.83




	Andrzej Rechowicz 124.79 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Horoszko              100.00 +  354: 206  150
    2     6 Przemysław     Herdzina              122.77 +  343: 333  173
    3     4 Beata          Wiączkowska           112.57 +  358: 313  163
    4     2 Iwona          Kucia                 121.96 +  429: 342  172
    5     1 Jarosław       Borowski              126.20 -  367: 410   76
    6     4 Artur          Irzyk                 126.40 -  354: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     810  /  6 135.00




	Miłosz Wrzałek 123.79 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  378: 274  150
    2     2 Artur          Irzyk                 126.40 +  356: 311  176
    3     2 Jarosław       Borowski              126.20 -  356: 424   76
    4     9 Stanisław      Rydzik                139.33 -  373: 544   89
    5    12 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  404: 357  155
    6     8 Mariusz        Makuch                112.77 -  296: 390   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  6 118.17




	Przemysław Herdzina 122.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Madej                 100.00 +  457: 247  150
    2     6 Andrzej        Rechowicz             124.79 -  333: 343   75
    3    10 Jerzy          Matyasik              115.08 +  423: 275  165
    4    10 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  466: 281  155
    5     4 Grzegorz       Wilk                  118.73 +  486: 378  169
    6     2 Kamil          Górka                 142.17 +  395: 372  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     906  /  6 151.00




	Iwona Kucia 121.96 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Morga                 100.00 +  404: 274  150
    2     8 Wojciech       Wróbel                100.00 +  389: 360  150
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            126.77 +  385: 361  177
    4     2 Andrzej        Rechowicz             124.79 -  342: 429   75
    5     5 Kamil          Górka                 142.17 -  321: 353   92
    6     9 Justyna        Fugiel                136.02 +  429: 356  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     830  /  6 138.33




	Grzegorz Wilk 118.73 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sikora                100.00 +  365: 320  150
    2     4 Jarosław       Borowski              126.20 -  365: 422   76
    3    12 Anna           Świerczek             100.00 +  447: 246  150
    4     4 Sławomir       Kucia                 130.66 +  359: 346  181
    5     4 Przemysław     Herdzina              122.77 -  378: 486   73
    6     7 Paweł          Morga                 100.00 +  431: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Leszek Stecuła 116.11 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  337: 310  150
    2     7 Kamil          Górka                 142.17 -  390: 467   92
    3    13 Stanisława     Gawęda                100.00 +  529: 193  150
    4     7 Mariusz        Makuch                112.77 -  381: 405   63
    5     9 Jerzy          Matyasik              115.08 +  366: 248  165
    6     6 Beata          Wiączkowska           112.57 +  470: 332  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  6 130.50




	Jerzy Matyasik 115.08 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  387: 303  150
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            126.77 -  221: 421   77
    3    10 Przemysław     Herdzina              122.77 -  275: 423   73
    4    16 Stanisława     Gawęda                100.00 +  377: 169  150
    5     9 Leszek         Stecuła               116.11 -  248: 366   66
    6    14 Katarzyna      Dębska                100.00 +  378: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  6 111.00




	Arkadiusz Biegun 115.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  393: 212  150
    2     9 Anna           Świerczek             100.00 +  437: 258  150
    3     5 Stanisław      Rydzik                139.33 -  330: 379   89
    4     5 Waldemar       Czerwoniec            126.77 +  419: 343  177
    5     2 Artur          Irzyk                 126.40 +  383: 343  176
    6     3 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 +  353: 346  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  6 150.17




	Mariusz Makuch 112.77 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Wróbel                100.00 -  287: 333   50
    2    16 Rafał          Horoszko              100.00 +  427: 188  150
    3    14 Małgorzata     Sikora                100.00 +  431: 294  150
    4     7 Leszek         Stecuła               116.11 +  405: 381  166
    5     3 Stanisław      Rydzik                139.33 -  322: 460   89
    6     8 Miłosz         Wrzałek               123.79 +  390: 296  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Beata Wiączkowska 112.57 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Przemysław     Wójcik                100.00 +  365: 238  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                139.33 +  481: 383  189
    3     4 Andrzej        Rechowicz             124.79 -  313: 358   75
    4     6 Kamil          Górka                 142.17 -  367: 383   92
    5    11 Adam           Plebanik              100.00 +  426: 249  150
    6     6 Leszek         Stecuła               116.11 -  332: 470   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  6 120.33




	Grzegorz Wiączkowski 109.30 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 142.17 -  368: 417   92
    2    10 Piotr          Dudczyk               100.00 +  460: 290  150
    3     6 Wojciech       Wróbel                100.00 +  368: 267  150
    4     3 Mariusz        Grodek                100.00 +  388: 355  150
    5     6 Justyna        Fugiel                136.02 +  396: 327  186
    6     3 Arkadiusz      Biegun                115.01 -  346: 353   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     793  /  6 132.17




	Magdalena Mroziuk 104.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                139.33 -  334: 460   89
    2    12 Paweł          Morga                 100.00 +  401: 298  150
    3    11 Katarzyna      Dębska                100.00 -  295: 321   50
    4    10 Przemysław     Herdzina              122.77 -  281: 466   73
    5    12 Miłosz         Wrzałek               123.79 -  357: 404   74
    6    15 Adam           Plebanik              100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  5  87.20




	Piotr Dudczyk 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Fugiel                136.02 -  275: 368   86
    2    10 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  290: 460   59
    3    17 Błażej         Fuczek                100.00 -  246: 289   50
    4    18 Przemysław     Wójcik                100.00 +  442: 310  150
    5    16 Rafał          Horoszko              100.00 +  265: 229  150
    6    13 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  243: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Sławomir       Kucia                 130.66 -  278: 502   81
    2    17 Błażej         Fuczek                100.00 +  299: 253  150
    3    11 Magdalena      Mroziuk               104.82 +  321: 295  155
    4     8 Artur          Irzyk                 126.40 -  260: 535   76
    5    13 Paweł          Morga                 100.00 -  301: 435   50
    6    14 Jerzy          Matyasik              115.08 -  350: 378   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  6  96.17




	Błażej Fuczek 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Waldemar       Czerwoniec            126.77 -  200: 510   77
    2    17 Katarzyna      Dębska                100.00 -  253: 299   50
    3    17 Piotr          Dudczyk               100.00 +  289: 246  150
    4    13 Wojciech       Wróbel                100.00 -  333: 356   50
    5    14 Małgorzata     Sikora                100.00 -  277: 350   50
    6    16 Adrian         Szczepanik            100.00 +  315: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  6  87.83




	Stanisława Gawęda 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Irzyk                 126.40 -  138: 510   76
    2    18 PAUZA
    3    13 Leszek         Stecuła               116.11 -  193: 529   66
    4    16 Jerzy          Matyasik              115.08 -  169: 377   65
    5    17 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  181: 456   50
    6    18 Przemysław     Wójcik                100.00 -  238: 286   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     307  /  5  61.40




	Mariusz Grodek 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Borowski              126.20 -  342: 487   76
    2    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  450: 317  150
    3     9 Piotr          Madej                 100.00 +  568: 206  150
    4     3 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  355: 388   59
    5     7 Wojciech       Wróbel                100.00 -  301: 377   50
    6    10 Wojciech       Wróbel                100.00 +  366: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  /  6 105.83




	Rafał Horoszko 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             124.79 -  206: 354   75
    2    16 Mariusz        Makuch                112.77 -  188: 427   63
    3    18 PAUZA
    4    15 Adam           Plebanik              100.00 -  176: 306   50
    5    16 Piotr          Dudczyk               100.00 -  229: 265   50
    6    17 Anna           Świerczek             100.00 -  169: 300   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     288  /  5  57.60




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               123.79 -  274: 378   74
    2    11 Mariusz        Grodek                100.00 -  317: 450   50
    3    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  422: 267  150
    4    12 Piotr          Madej                 100.00 -  260: 387   50
    5    15 Anna           Świerczek             100.00 +  304: 227  150
    6    12 Piotr          Madej                 100.00 +  314: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     624  /  6 104.00




	Piotr Madej 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Herdzina              122.77 -  247: 457   73
    2    13 Małgorzata     Sikora                100.00 +  392: 300  150
    3     9 Mariusz        Grodek                100.00 -  206: 568   50
    4    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  387: 260  150
    5    10 Waldemar       Czerwoniec            126.77 -  322: 431   77
    6    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  275: 314   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  /  6  91.67




	Paweł Morga 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Iwona          Kucia                 121.96 -  274: 404   72
    2    12 Magdalena      Mroziuk               104.82 -  298: 401   55
    3    16 Przemysław     Wójcik                100.00 +  450: 237  150
    4    11 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  421: 341  150
    5    13 Katarzyna      Dębska                100.00 +  435: 301  150
    6     7 Grzegorz       Wilk                  118.73 -  293: 431   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  6 107.67




	Adam Plebanik 100.00 Częstochowa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    15 Rafał          Horoszko              100.00 +  306: 176  150
    5    11 Beata          Wiączkowska           112.57 -  249: 426   63
    6    15 Magdalena      Mroziuk               104.82 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     213  /  2 106.50




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Wilk                  118.73 -  320: 365   69
    2    13 Piotr          Madej                 100.00 -  300: 392   50
    3    14 Mariusz        Makuch                112.77 -  294: 431   63
    4    17 Adrian         Szczepanik            100.00 +  371: 197  150
    5    14 Błażej         Fuczek                100.00 +  350: 277  150
    6    11 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  274: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  6  88.67




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Leszek         Stecuła               116.11 -  310: 337   66
    2    14 Przemysław     Wójcik                100.00 +  355: 251  150
    3     7 Artur          Irzyk                 126.40 -  285: 415   76
    4    14 Anna           Świerczek             100.00 +  312: 211  150
    5     8 Sławomir       Kucia                 130.66 -  270: 437   81
    6    13 Piotr          Dudczyk               100.00 +  337: 243  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     673  /  6 112.17




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Matyasik              115.08 -  303: 387   65
    2    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  338: 312  150
    3     8 Sławomir       Kucia                 130.66 -  224: 477   81
    4    11 Paweł          Morga                 100.00 -  341: 421   50
    5    17 Stanisława     Gawęda                100.00 +  456: 181  150
    6    11 Małgorzata     Sikora                100.00 +  337: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  6 107.67




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Arkadiusz      Biegun                115.01 -  212: 393   65
    2    15 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  312: 338   50
    3    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  267: 422   50
    4    17 Małgorzata     Sikora                100.00 -  197: 371   50
    5    18 Przemysław     Wójcik                100.00 +  347: 273  150
    6    16 Błażej         Fuczek                100.00 -  305: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  6  69.17




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Makuch                112.77 +  333: 287  163
    2     8 Iwona          Kucia                 121.96 -  360: 389   72
    3     6 Grzegorz       Wiączkowski           109.30 -  267: 368   59
    4    13 Błażej         Fuczek                100.00 +  356: 333  150
    5     7 Mariusz        Grodek                100.00 +  377: 301  150
    6    10 Mariusz        Grodek                100.00 -  337: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     644  /  6 107.33




	Przemysław  Wójcik 100.00 Przeciszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Wiączkowska           112.57 -  238: 365   63
    2    14 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  251: 355   50
    3    16 Paweł          Morga                 100.00 -  237: 450   50
    4    18 Piotr          Dudczyk               100.00 -  310: 442   50
    5    18 Adrian         Szczepanik            100.00 -  273: 347   50
    6    18 Stanisława     Gawęda                100.00 +  286: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     413  /  6  68.83




	Anna Świerczek 100.00 Nowy Targ

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 PAUZA
    2     9 Arkadiusz      Biegun                115.01 -  258: 437   65
    3    12 Grzegorz       Wilk                  118.73 -  246: 447   69
    4    14 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  211: 312   50
    5    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  227: 304   50
    6    17 Rafał          Horoszko              100.00 +  300: 169  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     384  /  5  76.80


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Grzegorz       Wiączkowski           417: 368
   2 Magdalena      Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                334: 460
   3 Justyna        Fugiel               - Piotr          Dudczyk               368: 275
   4 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Kucia                 278: 502
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Błażej         Fuczek                510: 200
   6 Stanisława     Gawęda               - Artur          Irzyk                 138: 510
   7 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Grodek                487: 342
   8 Rafał          Horoszko             - Andrzej        Rechowicz             206: 354
   9 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Kokot                 378: 274
  10 Piotr          Madej                - Przemysław     Herdzina              247: 457
  11 Iwona          Kucia                - Paweł          Morga                 404: 274
  12 Małgorzata     Sikora               - Grzegorz       Wilk                  320: 365
  13 Leszek         Stecuła              - Maciej         Stolarczyk            337: 310
  14 Szymon         Stolarczyk           - Jerzy          Matyasik              303: 387
  15 Arkadiusz      Biegun               - Adrian         Szczepanik            393: 212
  16 Wojciech       Wróbel               - Mariusz        Makuch                333: 287
  17 Beata          Wiączkowska          - Przemysław     Wójcik                365: 238
  18 Anna           Świerczek            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Matyasik             - Waldemar       Czerwoniec            221: 421
   2 Artur          Irzyk                - Miłosz         Wrzałek               311: 356
   3 Sławomir       Kucia                - Justyna        Fugiel                314: 342
   4 Grzegorz       Wilk                 - Jarosław       Borowski              365: 422
   5 Stanisław      Rydzik               - Beata          Wiączkowska           383: 481
   6 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              343: 333
   7 Kamil          Górka                - Leszek         Stecuła               467: 390
   8 Iwona          Kucia                - Wojciech       Wróbel                389: 360
   9 Arkadiusz      Biegun               - Anna           Świerczek             437: 258
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Piotr          Dudczyk               460: 290
  11 Krzysztof      Kokot                - Mariusz        Grodek                317: 450
  12 Paweł          Morga                - Magdalena      Mroziuk               298: 401
  13 Małgorzata     Sikora               - Piotr          Madej                 300: 392
  14 Maciej         Stolarczyk           - Przemysław     Wójcik                355: 251
  15 Adrian         Szczepanik           - Szymon         Stolarczyk            312: 338
  16 Mariusz        Makuch               - Rafał          Horoszko              427: 188
  17 Błażej         Fuczek               - Katarzyna      Dębska                253: 299
  18 Stanisława     Gawęda               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Iwona          Kucia                 361: 385
   2 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Borowski              356: 424
   3 Justyna        Fugiel               - Kamil          Górka                 453: 375
   4 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             313: 358
   5 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Biegun                379: 330
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Wojciech       Wróbel                368: 267
   7 Artur          Irzyk                - Maciej         Stolarczyk            415: 285
   8 Sławomir       Kucia                - Szymon         Stolarczyk            477: 224
   9 Mariusz        Grodek               - Piotr          Madej                 568: 206
  10 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Matyasik              423: 275
  11 Katarzyna      Dębska               - Magdalena      Mroziuk               321: 295
  12 Grzegorz       Wilk                 - Anna           Świerczek             447: 246
  13 Leszek         Stecuła              - Stanisława     Gawęda                529: 193
  14 Mariusz        Makuch               - Małgorzata     Sikora                431: 294
  15 Krzysztof      Kokot                - Adrian         Szczepanik            422: 267
  16 Przemysław     Wójcik               - Paweł          Morga                 237: 450
  17 Piotr          Dudczyk              - Błażej         Fuczek                246: 289
  18 Rafał          Horoszko             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Justyna        Fugiel                515: 368
   2 Andrzej        Rechowicz            - Iwona          Kucia                 429: 342
   3 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Wiączkowski           355: 388
   4 Sławomir       Kucia                - Grzegorz       Wilk                  346: 359
   5 Arkadiusz      Biegun               - Waldemar       Czerwoniec            419: 343
   6 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 367: 383
   7 Mariusz        Makuch               - Leszek         Stecuła               405: 381
   8 Artur          Irzyk                - Katarzyna      Dębska                535: 260
   9 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                373: 544
  10 Magdalena      Mroziuk              - Przemysław     Herdzina              281: 466
  11 Paweł          Morga                - Szymon         Stolarczyk            421: 341
  12 Piotr          Madej                - Krzysztof      Kokot                 387: 260
  13 Wojciech       Wróbel               - Błażej         Fuczek                356: 333
  14 Anna           Świerczek            - Maciej         Stolarczyk            211: 312
  15 Adam           Plebanik             - Rafał          Horoszko              306: 176
  16 Jerzy          Matyasik             - Stanisława     Gawęda                377: 169
  17 Adrian         Szczepanik           - Małgorzata     Sikora                197: 371
  18 Przemysław     Wójcik               - Piotr          Dudczyk               310: 442


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Borowski              367: 410
   2 Artur          Irzyk                - Arkadiusz      Biegun                343: 383
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Makuch                460: 322
   4 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Wilk                  486: 378
   5 Kamil          Górka                - Iwona          Kucia                 353: 321
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Justyna        Fugiel                396: 327
   7 Mariusz        Grodek               - Wojciech       Wróbel                301: 377
   8 Maciej         Stolarczyk           - Sławomir       Kucia                 270: 437
   9 Jerzy          Matyasik             - Leszek         Stecuła               248: 366
  10 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Madej                 431: 322
  11 Adam           Plebanik             - Beata          Wiączkowska           249: 426
  12 Magdalena      Mroziuk              - Miłosz         Wrzałek               357: 404
  13 Paweł          Morga                - Katarzyna      Dębska                435: 301
  14 Błażej         Fuczek               - Małgorzata     Sikora                277: 350
  15 Krzysztof      Kokot                - Anna           Świerczek             304: 227
  16 Piotr          Dudczyk              - Rafał          Horoszko              265: 229
  17 Szymon         Stolarczyk           - Stanisława     Gawęda                456: 181
  18 Adrian         Szczepanik           - Przemysław     Wójcik                347: 273


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Stanisław      Rydzik                413: 391
   2 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 395: 372
   3 Arkadiusz      Biegun               - Grzegorz       Wiączkowski           353: 346
   4 Andrzej        Rechowicz            - Artur          Irzyk                 354: 400
   5 Sławomir       Kucia                - Waldemar       Czerwoniec            448: 343
   6 Leszek         Stecuła              - Beata          Wiączkowska           470: 332
   7 Grzegorz       Wilk                 - Paweł          Morga                 431: 293
   8 Mariusz        Makuch               - Miłosz         Wrzałek               390: 296
   9 Justyna        Fugiel               - Iwona          Kucia                 356: 429
  10 Wojciech       Wróbel               - Mariusz        Grodek                337: 366
  11 Małgorzata     Sikora               - Szymon         Stolarczyk            274: 337
  12 Piotr          Madej                - Krzysztof      Kokot                 275: 314
  13 Piotr          Dudczyk              - Maciej         Stolarczyk            243: 337
  14 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Matyasik              350: 378
  15 Adam           Plebanik             - Magdalena      Mroziuk                 0: 400
  16 Błażej         Fuczek               - Adrian         Szczepanik            315: 305
  17 Rafał          Horoszko             - Anna           Świerczek             169: 300
  18 Stanisława     Gawęda               - Przemysław     Wójcik                238: 286
Lista rankingowa na dzień 25-02-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             146.00  28908  198
   2 Mateusz Żbikowski              Warszawa             145.21  29042  200
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.51  28501  200
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.99  27831  196
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.98  27491  195
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.92  13669   97
   8 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.29  12907   92
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  10 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.56  27494  197
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.56  26603  192
  12 Dawid Pikul                    Poznań               138.45  27689  200
  13 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  14 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.61  11391   84
  15 Justyna Fugiel                 Sandomierz           135.59  27117  200
  16 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  18 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.02   6346   47
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             133.97  25588  191
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  24 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  20643  155
  25 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  26 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  27 Sławomir Kucia                 Kraków               132.63  10876   82
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.03  23192  177
  31 Filip Sosin                    Warszawa             130.75  23535  180
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.59  23636  181
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            130.57  13840  106
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.02  15862  122
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  40 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.90  11988   93
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  42 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  43 Paweł Florek                   Bydgoszcz            127.98   5375   42
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  45 Łukasz Bryła                   Mielec               127.18  13735  108
  46 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  47 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  48 Artur Irzyk                    Strzyżów             126.43  24022  190
  49 Maciej Perzyński               Piła                 126.34  24005  190
  50 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  17670  140
  51 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.09  23704  188
  52 Artur Koszel                   Legionowo            126.02  23943  190
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 125.74   9305   74
  54 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  55 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.42  24834  198
  56 Marek Roszak                   Poznań               125.36  25071  200
  57 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  58 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  59 Iwona Kucia                    Kraków               124.07  10670   86
  60 Przemysław Herdzina            Kraków               123.97  17480  141
  61 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            123.96   5578   45
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  24160  195
  63 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             123.58  23975  194
  65 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  66 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  67 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            123.13  19209  156
  68 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.03  24236  197
  69 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.69  23925  195
  70 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.67  23675  193
  71 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  72 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  73 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.22  10633   87
  74 Irena Sołdan                   Rumia                122.19  24071  197
  75 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             122.03  23308  191
  76 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  77 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             121.83  16082  132
  78 Andrzej Kowalski               Gdańsk               121.52  24061  198
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  80 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  81 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.41  23068  190
  82 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.20   6545   54
  83 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             121.18  19268  159
  84 Maciej Michalak                Łódź                 121.08  11139   92
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  86 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.35   8665   72
  87 Joanna Zadrożna                Szczecin             120.25   8658   72
  88 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  89 Sławomir Nosek                 Mielec               120.16   8171   68
  90 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.96  22673  189
  91 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  92 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  93 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.71  23822  199
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.67   8616   72
  95 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  96 Radosław Sowiński              Warszawa             118.94  20576  173
  97 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
  98 Stanisław Gasik                Warszawa             118.86  13193  111
  99 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.84  22699  191
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 101 Kazimierz Merklejn             Szczecin             118.64  10678   90
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 103 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 104 Rafał Matczak                  Pruszków             118.02  15224  129
 105 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 106 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 107 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   5188   44
 108 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 109 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 110 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 111 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                116.98  11581   99
 113 Anna Niedzielko                Szczecin             116.97  11229   96
 114 Jolanta Kosmowska              Warszawa             116.97  18130  155
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Bogusław Książek               Szczecin             116.92   5963   51
 117 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.90  14028  120
 118 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 119 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.74  15643  134
 120 Arkadiusz Biegun               Kraków               116.18  20912  180
 121 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 122 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.12   9522   82
 123 Rafał Wesołowski               Warszawa             116.09  22869  197
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Tomasz Ciejka                  Kraków               116.01  13109  113
 126 Radosław Jachna                Łódź                 115.75   4167   36
 127 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.62   8325   72
 128 Halina Roszak                  Poznań               115.54  22530  195
 129 Piotr Rosół                    Warszawa             115.44  22626  196
 130 Beata Piotrowska               Łódź                 115.26  21900  190
 131 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.93   9654   84
 132 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.90  20222  176
 133 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 134 Piotr Adamczyk                 Tarnów               114.65  18803  164
 135 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 136 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.64  17196  150
 137 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.55   7331   64
 138 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 139 Stanisław Ochot                Katowice             114.40   6864   60
 140 Mariusz Makuch                 Zator                114.12   8673   76
 141 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.11  21795  191
 142 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.05  10493   92
 143 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 144 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 145 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.97  11625  102
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.95  22790  200
 147 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 148 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.84  11270   99
 149 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.78  13199  116
 150 Adam Klimont                   Wałcz                113.73   5459   48
 151 Grzegorz Gardynik              Warszawa             113.68   8753   77
 152 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 153 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 154 Andrzej Gostomski              Łódź                 112.94  19991  177
 155 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 156 Katarzyna Klimała              Kraków               112.88  19529  173
 157 Lucyna Śniadach                Rumia                112.61  18918  168
 158 Robert Zabłocki                Łódź                 112.48   9448   84
 159 Wojciech Sołdan                Rumia                112.38  20116  179
 160 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.37  18541  165
 161 Marek Rogalski                 Chełm                112.19  18623  166
 162 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 163 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.06  13447  120
 164 Małgorzata Sulejewska          Kraków               111.98  12094  108
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  111.89  10741   96
 166 Andrzej Rakoczy                Kraków               111.87   9397   84
 167 Łukasz Bobowski                Suchedniów           111.67  12395  111
 168 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 169 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 170 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.43  13372  120
 171 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 172 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 173 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.99  15872  143
 174 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 175 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 176 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 177 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.80   8310   75
 178 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 179 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  110.77   6868   62
 180 Agnieszka Krupka               Krosno               110.75  18606  168
 181 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.65  13167  119
 182 Paweł Ochot                    Katowice             110.55   5196   47
 183 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.53  14701  133
 184 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.29  20955  190
 185 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 186 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 187 Marcin Skowron                 Zabrze               110.10  15414  140
 188 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.09  15522  141
 189 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 190 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.81  11750  107
 191 Małgorzata Jóźwiak             Iława                109.81  21084  192
 192 Maciej Śliwa                   Zabrze               109.70  11409  104
 193 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            109.38  21439  196
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 109.37   6562   60
 195 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.04   8178   75
 196 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            108.77  16315  150
 197 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.61  13685  126
 198 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 199 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 200 Katarzyna Sołdan               Rumia                108.00  21276  197
 201 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 202 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 203 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 204 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 205 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 206 Mirosław Konsik                Gdańsk               107.28   6437   60
 207 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 208 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 209 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 210 Jerzy Luter                    Bytom                106.77  20180  189
 211 Andrzej Puchalski              Łódź                 106.74   3736   35
 212 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 213 Janusz Sojka                   Łódź                 106.43   7663   72
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 215 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 216 Joanna Ostrowska               Warszawa             106.24  20610  194
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 218 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 220 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 221 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.87  16410  155
 222 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 223 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 224 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 225 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.60  19114  181
 226 Maciej Stolarczyk              Zator                105.53   3588   34
 227 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 228 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 229 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 230 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 231 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 232 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 233 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            104.92   5036   48
 234 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Jan Kozłowski                  Kraków               104.70  16438  157
 237 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 238 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.43  13367  128
 240 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 241 Sylwester Wójcik               Lublin               104.18  10314   99
 242 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 243 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 244 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 245 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.03  15084  145
 246 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 247 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 248 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 249 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 250 Michał Ozimiński               Łódź                 102.53  14867  145
 251 Paweł Michalski                Ksawerów             102.50   3280   32
 252 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 253 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 254 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 255 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 256 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 257 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 258 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 259 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 260 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 261 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 262 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 263 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.63  11371  113
 264 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 265 Władysław Zieliński            Lębork               100.32   5016   50
 266 Anna Arana                     Warszawa             100.23  14633  146
 267 Danuta Langiewicz              Ostróda              100.10  10110  101
 268 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.75  16259  163
 269 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              99.72   4986   50
 270 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.61  19125  192
 271 Joanna Brychcy                 Katowice              99.44  18893  190
 272 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.35   9538   96
 273 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 274 Renata Rosół                   Warszawa              99.07  18328  185
 275 Teresa Zalewska                Racibórz              99.01   7129   72
 276 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              98.97  17617  178
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                98.69   4737   48
 278 Adam Janicki                   Łódź                  98.50   4925   50
 279 Monika Rubinstein              Warszawa              97.63  17964  184
 280 Jarosław Żuliński              Szczecin              97.20   3402   35
 281 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 282 Jacek Gasik                    Warszawa              96.88   3100   32
 283 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 284 Katarzyna Majewska             Lublin                96.65   6379   66
 285 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 286 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 287 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 288 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 289 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 290 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 291 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 292 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 293 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 294 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.23  11618  122
 295 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 296 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   94.63   5867   62
 297 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 298 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 299 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.20   4333   46
 301 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 302 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 303 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 304 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.40   5324   57
 305 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  93.38   8778   94
 306 Przemysław Pawlic              Wrocław               93.37  11298  121
 307 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.83   8076   87
 308 Anna Stefańska                 Łódź                  92.55   9255  100
 309 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 310 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 311 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.96   4322   47
 312 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 313 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 314 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 315 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.28   4153   46
 316 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             90.22   6857   76
 317 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.17  16862  187
 318 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 319 Katarzyna Dębska               Ostróda               90.02   4771   53
 320 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 321 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.49   6891   77
 322 Wojciech Wróbel                Zator                 89.28   3839   43
 323 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 324 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 325 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 326 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 327 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 328 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.61   3154   36
 329 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 330 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 331 Piotr Marusa                   Szczytno              87.06   5746   66
 332 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.19   4999   58
 333 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 334 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  85.95   3524   41
 335 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 336 Małgorzata Sikora              Kraków                85.50   2565   30
 337 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 338 Sylwia Pliszka                 Szczecin              83.60   3929   47
 339 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 340 Urszula Solarska               Łódź                  82.93  13600  164
 341 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.17   7711   95
 342 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 343 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 344 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 345 Monika Pieczora                Łódź                  80.64   2903   36
 346 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.09   4587   58
 347 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 348 Ewa Jóźwiak                    Iława                 76.94   5078   66
 349 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.72   2949   40
 350 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 351 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 352 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 353 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 25-02-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   4 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   5 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  19 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  20 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  21 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  26 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  27 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  28 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  29 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             98.21   2357   24
  30 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  31 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  32 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  33 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  34 Jolanta Bednarska              Łódź                  92.58   2222   24
  35 Michał Kolaj                   Ostróda               92.17   2212   24
  36 Piotr Domański                 Łódź                  92.08   2210   24
  37 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  38 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  39 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  40 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  41 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  42 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  43 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  44 Monika Ścisłowska              Chrzanów              78.67   1888   24
  45 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  46 Adrian Szczepanik              Zator                 72.92   1750   24
  47 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  48 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  49 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  50 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  52 Wojciech Zieliński             Szczecin              96.61   2222   23
  53 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  54 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  55 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  56 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  57 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.04   2094   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  60 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  61 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  62 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  63 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  64 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  65 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  66 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  67 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  68 Paweł Morga                    Warszawa             111.24   2336   21
  69 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  70 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  71 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  72 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  73 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  74 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  75 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  76 Andrzej Lożyński               Piastów              106.00   2014   19
  77 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  79 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  80 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  81 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  82 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  83 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  84 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  85 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  86 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  87 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  88 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  89 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  90 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
  91 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
  92 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
  93 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
  94 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
  95 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
  96 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  97 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
  98 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
  99 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 100 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 101 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 102 Bartosz Pięta                  Swarzędz             116.58   1399   12
 103 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 104 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 105 Maurycy Machnio                Lipiany              111.17   1334   12
 106 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 107 Paweł Szulc                    Szczecin             109.92   1319   12
 108 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 109 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 110 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 111 Agnieszka Grzelak              Łódź                 108.17   1298   12
 112 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 113 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 114 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 115 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 116 Oskar Lelek                    Barlinek             106.92   1283   12
 117 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 118 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 119 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 120 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 121 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 122 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 123 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 124 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 125 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 126 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 127 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 130 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 131 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 132 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 133 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 134 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 135 Bartosz Kujawiński             Pleszew               99.25   1191   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 142 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 143 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 144 Kasia Kowalewska               Poznań                97.58   1171   12
 145 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 146 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 147 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 148 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 149 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 150 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 151 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 152 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 153 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 156 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 157 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 158 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 159 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 160 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 161 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 162 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 163 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 164 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 165 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 166 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 167 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 168 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 169 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 170 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 171 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 172 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 173 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 174 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 175 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 176 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 177 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 178 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 179 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 180 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 181 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 182 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 183 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 184 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 185 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 186 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 187 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 188 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 189 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 190 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 191 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 192 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 193 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 195 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 196 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 197 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 198 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 199 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 200 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 201 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 202 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 203 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 204 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 206 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 207 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 208 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 209 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 210 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 211 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 212 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 213 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 214 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 215 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 216 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 217 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 218 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 219 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 220 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 221 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 222 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 223 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 224 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 225 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 226 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 227 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 228 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 229 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 230 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 231 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 232 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 233 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 234 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 235 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 236 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 237 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 238 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 239 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 240 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 241 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 242 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 243 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 244 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 245 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 246 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 247 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 248 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 249 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 250 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 251 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 252 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 253 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 254 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 255 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 256 Jacek Stolarczyk               Zator                 78.09    859   11
 257 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 258 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 259 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 260 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 261 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 262 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 263 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 264 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 265 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 266 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 267 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 268 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 269 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 270 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 271 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 272 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 273 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 274 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 275 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 276 Janusz Czerwik                 Zator                 83.70    837   10
 277 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 278 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 279 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 280 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 281 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 282 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 283 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 284 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 285 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 286 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 287 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 288 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 289 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 290 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 291 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 292 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 293 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 294 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 295 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 296 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 297 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 298 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 299 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 300 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 301 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 302 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 303 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 304 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 305 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 306 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 307 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 308 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 309 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 311 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 312 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 313 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 314 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 315 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 317 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 318 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 319 Mariusz Grodek                 Olsztyn              105.83    635    6
 320 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 321 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 322 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 323 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 324 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            90.83    545    6
 325 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 326 Błażej Fuczek                  Przeciszów            87.83    527    6
 327 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 328 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 329 Monika Siemaszko               Lipiany               80.33    482    6
 330 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 331 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 332 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 333 Przemysław Wójcik              Przeciszów            68.83    413    6
 334 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 335 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 336 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 337 Agata Pastusiak                Sulęcin               54.17    325    6
 338 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 339 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 340 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 341 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 342 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 343 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 344 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 345 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 346 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 347 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 348 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 349 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 350 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 351 Stanisława Gawęda              Zator                 61.40    307    5
 352 Rafał Horoszko                 Przeciszów            57.60    288    5
 353 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 354 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 355 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 356 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 357 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 358 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 359 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 360 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 361 Maciej Pilc                    Poznań                93.67    281    3
 362 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 363 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 364 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 365 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 366 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 367 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 368 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 369 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 370 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 371 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 372 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 373 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 374 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 375 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 376 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 377 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 378 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 379 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 380 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 381 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 382 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 383 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 384 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 385 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 386 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 387 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 388 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 389 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 390 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 391 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 392 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie