Wrocław27
stycznia
Wrocław 27 stycznia V-lecie Wrocławskiego Klubu Scrabble Siódemka — Budopol Series 2007
Zakopane 3
lutego
Zakopane 3 lutego VII Mistrzostwa Podhala
Łódź17
lutego
Łódź 17-18 lutego Wielka Łódka 2007 — Zima
Śnieżny turniej03 lutego 2007 — VII Mistrzostwa Podhala InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Mistrzostwa Podhala Zakopane, 03 lutego 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Śnieżny turniejOstatnim punktem wczasów scrabblowych w Kościelisku były VII Mistrzostwa Podhala. Sypiący nieprzerwanie śnieg zniechęcił prawdopodobnie niektórych do przyjazdu i stąd mniejsza liczba uczestniczących w turnieju osób. O zwycięstwo w turnieju i tym samym w łącznej klasyfikacji rozgrywek wczasowych rywalizowali juz tradycyjnie Tomasz ZwolińskiStanisław Rydzik. Pogodził ich Dariusz Dzierża, który dwa lata temu powrócił po ośmiu latach nieobecności do gier turniejowych. Darek, jako 12-latek w 1995 roku, w wywiadzie telewizyjnym powiedział że jego marzeniem jest zdobycie Mistrzostwa Polski. Okazuje się ze talent nie ginie z latami i po tym zwycięstwie być może jest szansa na realizację starego marzenia. Drugie miejsce zajął Marcin Mroziuk a trzecie Stanisław Rydzik.
W ogólnej klasyfikacji wczasowej już po raz szósty zwyciężył Stanisław Rydzik. Wczasy były bardzo udane, a zwolennicy narciarskich szaleństw mogli używać do woli na wspaniałym świeżym śniegu.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Podhala
V Mistrzostwa Podhala
IV Mistrzostwa Podhala




Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Dzierża              Kraków                 119.22      6.0     2961     1108      783
  2 Marcin          Mroziuk              Warszawa               144.88      6.0     2794     1057      575
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.84      5.0     3177      998      719
  4 Kamil           Górka                Kraków                 142.28      5.0     2880      977      625
  5 Przemysław      Herdzina             Kraków                 126.73      5.0     2797     1006      174
  6 Justyna         Fugiel               Kraków                 138.92      5.0     2789     1004      547
  7 Łukasz          Bryła                Mielec                 132.06      5.0     2721     1021      231
  8 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 115.47      5.0     2710     1052      147
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.91      5.0     2684     1015      170
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.05      4.0     2856      854      321
 11 Jan             Kozłowski            Kraków                 113.46      4.0     2774      871      227
 12 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        133.95      4.0     2766      821      457
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.82      4.0     2757      869      107
 14 Maciej          Stolarczyk           Zator                  101.81      4.0     2597      861       40
 15 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.26      4.0     2552      925      -49
 16 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        100.00      4.0     2519      834      271
 17 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             120.11      4.0     2482      950     -117
 18 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.32      3.0     2812      763      122
 19 Artur           Irzyk                Strzyżów               126.44      3.0     2805      745      326
 20 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           117.53      3.0     2490      815      235
 21 Agnieszka       Krupka               Krosno                 113.71      3.0     2471      779      -99
 22 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 107.97      3.0     2406      760      -83
 23 Mariusz         Makuch               Zator                  117.91      3.0     2399      745     -104
 24 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.59      3.0     2328      791     -127
 25 Joanna          Regdos               Kraków                 100.00      3.0     2271      722     -247
 26 Rafał           Horoszko             Przeciszów             100.00      3.0     2014      705     -427
 27 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      2.0     2130      600     -333
 28 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      2.0     2106      557     -332
 29 Piotr           Dudczyk              Przeciszów             100.00      2.0     2056      652     -429
 30 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      2.0     1870      565     -182
 31 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      2.0     1659      596     -814
 32 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      1.0     1848      502     -540
 33 Katarzyna       Kochańska            Piastów                100.00      1.0     1796      439     -284
 34 Błażej          Fuczek               Przeciszów             100.00      1.0     1677      438     -639
 35 Krystyna        Stolarczyk           Zator                  100.00      0.0     1117      351    -1271
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Podhala



	Marcin Mroziuk 144.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zofia          Gajewska              117.53 -  332: 350   68
    2    13 Urszula        Solarska              100.00 +  436: 247  150
    3     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  497: 274  150
    4     4 Agnieszka      Krupka                113.71 +  334: 305  164
    5     5 Łukasz         Bobowski              120.11 +  399: 331  170
    6     2 Stanisław      Rydzik                139.84 +  418: 403  190
    7     2 Małgorzata     Sulejewska            115.47 +  378: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  /  7 151.00




	Kamil Górka 142.28 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Sulejewska            115.47 -  311: 412   65
    2    15 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  484: 284  150
    3     6 Łukasz         Bryła                 132.06 -  351: 376   82
    4    10 Grzegorz       Kwiecień              107.97 +  383: 333  158
    5     9 Zofia          Gajewska              117.53 +  432: 260  168
    6     6 Łukasz         Bobowski              120.11 +  551: 262  170
    7     4 Jarosław       Borowski              133.95 +  368: 328  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     977  /  7 139.57




	Stanisław Rydzik 139.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Krupka                113.71 +  456: 290  164
    2     3 Łukasz         Bobowski              120.11 -  327: 381   70
    3     8 Zofia          Gajewska              117.53 +  436: 305  168
    4     8 Wojciech       Wróbel                100.00 +  583: 403  150
    5     2 Małgorzata     Sulejewska            115.47 +  545: 338  165
    6     2 Marcin         Mroziuk               144.88 -  403: 418   95
    7     3 Tomasz         Zwoliński             135.91 +  427: 323  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     998  /  7 142.57




	Justyna Fugiel 138.92 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Kozłowski             113.46 +  414: 321  163
    2     8 Mariusz        Makuch                117.91 +  498: 213  168
    3     2 Łukasz         Bobowski              120.11 -  333: 364   70
    4     5 Łukasz         Bryła                 132.06 +  389: 316  182
    5     4 Waldemar       Czerwoniec            130.26 -  303: 354   80
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              118.59 +  390: 284  169
    7     5 Andrzej        Rechowicz             121.82 +  462: 390  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1004  /  7 143.43




	Tomasz Zwoliński 135.91 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kwiecień              107.97 +  337: 335  158
    2     6 Artur          Irzyk                 126.44 +  384: 361  176
    3     4 Dariusz        Dzierża               119.22 +  387: 361  169
    4     3 Waldemar       Czerwoniec            130.26 +  422: 311  180
    5     1 Przemysław     Herdzina              126.73 +  494: 331  177
    6     1 Małgorzata     Sulejewska            115.47 -  337: 388   65
    7     3 Stanisław      Rydzik                139.84 -  323: 427   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  /  7 145.00




	Jarosław Borowski 133.95 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maciej         Stolarczyk            101.81 -  336: 393   52
    2    10 Piotr          Dudczyk               100.00 -  325: 358   50
    3    14 Jan            Kozłowski             113.46 +  429: 311  163
    4    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  430: 295  150
    5    10 Joanna         Regdos                100.00 +  448: 230  150
    6     5 Agnieszka      Krupka                113.71 +  470: 354  164
    7     4 Kamil          Górka                 142.28 -  328: 368   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     821  /  7 117.29




	Łukasz Bryła 132.06 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Dudczyk               100.00 +  336: 289  150
    2     7 Dariusz        Dzierża               119.22 -  366: 427   69
    3     6 Kamil          Górka                 142.28 +  376: 351  192
    4     5 Justyna        Fugiel                138.92 -  316: 389   89
    5     6 Arkadiusz      Biegun                123.32 +  449: 342  173
    6     9 Mariusz        Makuch                117.91 +  402: 391  168
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            130.26 +  476: 301  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1021  /  7 145.86




	Waldemar Czerwoniec 130.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Błażej         Fuczek                100.00 +  445: 279  150
    2     5 Zofia          Gajewska              117.53 +  346: 311  168
    3     1 Arkadiusz      Biegun                123.32 +  379: 368  173
    4     3 Tomasz         Zwoliński             135.91 -  311: 422   86
    5     4 Justyna        Fugiel                138.92 +  354: 303  189
    6     4 Przemysław     Herdzina              126.73 -  416: 442   77
    7     6 Łukasz         Bryła                 132.06 -  301: 476   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  7 132.14




	Przemysław Herdzina 126.73 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Horoszko              100.00 +  485: 257  150
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  361: 299  172
    3     5 Artur          Irzyk                 126.44 +  406: 370  176
    4     2 Arkadiusz      Biegun                123.32 +  436: 314  173
    5     1 Tomasz         Zwoliński             135.91 -  331: 494   86
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            130.26 +  442: 416  180
    7     1 Dariusz        Dzierża               119.22 -  336: 473   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  7 143.71




	Artur Irzyk 126.44 Strzyżów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  443: 260  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             135.91 -  361: 384   86
    3     5 Przemysław     Herdzina              126.73 -  370: 406   77
    4     9 Sebastian      Orzelski              100.00 +  452: 316  150
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              118.59 -  316: 374   69
    6    11 Rafał          Horoszko              100.00 +  394: 262  150
    7     8 Jan            Kozłowski             113.46 -  469: 477   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  7 106.43




	Arkadiusz Biegun 123.32 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  504: 301  150
    2     1 Maciej         Stolarczyk            101.81 +  474: 339  152
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            130.26 -  368: 379   80
    4     2 Przemysław     Herdzina              126.73 -  314: 436   77
    5     6 Łukasz         Bryła                 132.06 -  342: 449   82
    6    10 Piotr          Dudczyk               100.00 +  413: 268  150
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  397: 518   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  7 109.00




	Andrzej Kwiatkowski 122.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sebastian      Orzelski              100.00 +  374: 333  150
    2     2 Przemysław     Herdzina              126.73 -  299: 361   77
    3     7 Andrzej        Rechowicz             121.82 -  345: 451   72
    4    13 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  534: 173  150
    5     8 Jan            Kozłowski             113.46 +  424: 400  163
    6     3 Dariusz        Dzierża               119.22 -  362: 420   69
    7     7 Arkadiusz      Biegun                123.32 +  518: 397  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     854  /  7 122.00




	Andrzej Rechowicz 121.82 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Joanna         Regdos                100.00 +  456: 285  150
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              118.59 -  337: 376   69
    3     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  451: 345  172
    4     6 Mariusz        Makuch                117.91 +  423: 376  168
    5     3 Dariusz        Dzierża               119.22 -  240: 504   69
    6     8 Maciej         Stolarczyk            101.81 +  460: 302  152
    7     5 Justyna        Fugiel                138.92 -  390: 462   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Łukasz Bobowski 120.11 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Urszula        Solarska              100.00 +  372: 274  150
    2     3 Stanisław      Rydzik                139.84 +  381: 327  190
    3     2 Justyna        Fugiel                138.92 +  364: 333  189
    4     1 Małgorzata     Sulejewska            115.47 -  323: 420   65
    5     5 Marcin         Mroziuk               144.88 -  331: 399   95
    6     6 Kamil          Górka                 142.28 -  262: 551   92
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              118.59 +  449: 295  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  /  7 135.71




	Dariusz Dzierża 119.22 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  439: 177  150
    2     7 Łukasz         Bryła                 132.06 +  427: 366  182
    3     4 Tomasz         Zwoliński             135.91 -  361: 387   86
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              118.59 +  337: 310  169
    5     3 Andrzej        Rechowicz             121.82 +  504: 240  172
    6     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 +  420: 362  172
    7     1 Przemysław     Herdzina              126.73 +  473: 336  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  /  7 158.29




	Krzysztof Sporczyk 118.59 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  350: 258  150
    2     4 Andrzej        Rechowicz             121.82 +  376: 337  172
    3     3 Małgorzata     Sulejewska            115.47 -  339: 368   65
    4     7 Dariusz        Dzierża               119.22 -  310: 337   69
    5     7 Artur          Irzyk                 126.44 +  374: 316  176
    6     7 Justyna        Fugiel                138.92 -  284: 390   89
    7    11 Łukasz         Bobowski              120.11 -  295: 449   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  7 113.00




	Mariusz Makuch 117.91 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adrian         Szczepanik            100.00 +  282: 253  150
    2     8 Justyna        Fugiel                138.92 -  213: 498   89
    3    11 Maciej         Stolarczyk            101.81 +  436: 294  152
    4     6 Andrzej        Rechowicz             121.82 -  376: 423   72
    5    11 Sebastian      Orzelski              100.00 +  378: 249  150
    6     9 Łukasz         Bryła                 132.06 -  391: 402   82
    7    10 Sebastian      Orzelski              100.00 -  323: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     745  /  7 106.43




	Zofia Gajewska 117.53 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               144.88 +  350: 332  195
    2     5 Waldemar       Czerwoniec            130.26 -  311: 346   80
    3     8 Stanisław      Rydzik                139.84 -  305: 436   90
    4    16 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  387: 158  150
    5     9 Kamil          Górka                 142.28 -  260: 432   92
    6    14 Grzegorz       Kwiecień              107.97 -  346: 376   58
    7    13 Adrian         Szczepanik            100.00 +  531: 175  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     815  /  7 116.43




	Małgorzata Sulejewska 115.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 142.28 +  412: 311  192
    2     9 Wojciech       Wróbel                100.00 +  475: 330  150
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              118.59 +  368: 339  169
    4     1 Łukasz         Bobowski              120.11 +  420: 323  170
    5     2 Stanisław      Rydzik                139.84 -  338: 545   90
    6     1 Tomasz         Zwoliński             135.91 +  388: 337  186
    7     2 Marcin         Mroziuk               144.88 -  309: 378   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  /  7 150.29




	Agnieszka Krupka 113.71 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                139.84 -  290: 456   90
    2    17 Adrian         Szczepanik            100.00 +  433: 278  150
    3    13 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  431: 236  150
    4     4 Marcin         Mroziuk               144.88 -  305: 334   95
    5    13 Grzegorz       Kwiecień              107.97 +  385: 375  158
    6     5 Jarosław       Borowski              133.95 -  354: 470   84
    7     9 Maciej         Stolarczyk            101.81 -  273: 421   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  7 111.29




	Jan Kozłowski 113.46 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Fugiel                138.92 -  321: 414   89
    2    14 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  382: 235  150
    3    14 Jarosław       Borowski              133.95 -  311: 429   84
    4    14 Piotr          Dudczyk               100.00 +  341: 310  150
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  400: 424   72
    6    12 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  542: 266  150
    7     8 Artur          Irzyk                 126.44 +  477: 469  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     871  /  7 124.43




	Grzegorz Kwiecień 107.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             135.91 -  335: 337   86
    2    11 Joanna         Regdos                100.00 -  271: 446   50
    3    15 Błażej         Fuczek                100.00 +  320: 279  150
    4    10 Kamil          Górka                 142.28 -  333: 383   92
    5    13 Agnieszka      Krupka                113.71 -  375: 385   64
    6    14 Zofia          Gajewska              117.53 +  376: 346  168
    7    12 Joanna         Regdos                100.00 +  396: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  7 108.57




	Maciej Stolarczyk 101.81 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Borowski              133.95 +  393: 336  184
    2     1 Arkadiusz      Biegun                123.32 -  339: 474   73
    3    11 Mariusz        Makuch                117.91 -  294: 436   68
    4    12 Rafał          Horoszko              100.00 +  434: 221  150
    5    12 Wojciech       Wróbel                100.00 +  414: 357  150
    6     8 Andrzej        Rechowicz             121.82 -  302: 460   72
    7     9 Agnieszka      Krupka                113.71 +  421: 273  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  7 123.00




	Piotr Dudczyk 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bryła                 132.06 -  289: 336   82
    2    10 Jarosław       Borowski              133.95 +  358: 325  184
    3    10 Sebastian      Orzelski              100.00 -  187: 427   50
    4    14 Jan            Kozłowski             113.46 -  310: 341   63
    5    16 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  361: 350  150
    6    10 Arkadiusz      Biegun                123.32 -  268: 413   73
    7    14 Rafał          Horoszko              100.00 -  283: 293   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     652  /  7  93.14




	Błażej Fuczek 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            130.26 -  279: 445   80
    2    12 Sebastian      Orzelski              100.00 -  243: 430   50
    3    15 Grzegorz       Kwiecień              107.97 -  279: 320   58
    4    17 Adrian         Szczepanik            100.00 -  294: 414   50
    6    17 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  330: 255  150
    7    16 Urszula        Solarska              100.00 -  252: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  6  73.00




	Rafał Horoszko 100.00 Przeciszów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Przemysław     Herdzina              126.73 -  257: 485   77
    2    16 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  259: 349   50
    3    17 Adrian         Szczepanik            100.00 +  397: 314  150
    4    12 Maciej         Stolarczyk            101.81 -  221: 434   52
    5    17 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  325: 182  150
    6    11 Artur          Irzyk                 126.44 -  262: 394   76
    7    14 Piotr          Dudczyk               100.00 +  293: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Katarzyna Kochańska 100.00 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Artur          Irzyk                 126.44 -  260: 443   76
    2    14 Jan            Kozłowski             113.46 -  235: 382   63
    4    15 Joanna         Regdos                100.00 -  297: 365   50
    5    16 Piotr          Dudczyk               100.00 -  350: 361   50
    6    17 Błażej         Fuczek                100.00 -  255: 330   50
    7    17 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  399: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     439  /  6  73.17




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Arkadiusz      Biegun                123.32 -  301: 504   73
    2    16 Rafał          Horoszko              100.00 +  349: 259  150
    3     9 Marcin         Mroziuk               144.88 -  274: 497   95
    4    11 Jarosław       Borowski              133.95 -  295: 430   84
    5    15 Urszula        Solarska              100.00 -  283: 305   50
    7    15 Wojciech       Wróbel                100.00 -  346: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     502  /  6  83.67




	Sebastian Orzelski 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  333: 374   72
    2    12 Błażej         Fuczek                100.00 +  430: 243  150
    3    10 Piotr          Dudczyk               100.00 +  427: 187  150
    4     9 Artur          Irzyk                 126.44 -  316: 452   76
    5    11 Mariusz        Makuch                117.91 -  249: 378   68
    6    13 Wojciech       Wróbel                100.00 +  380: 291  150
    7    10 Mariusz        Makuch                117.91 +  384: 323  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     834  /  7 119.14




	Joanna Regdos 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             121.82 -  285: 456   72
    2    11 Grzegorz       Kwiecień              107.97 +  446: 271  158
    3    12 Wojciech       Wróbel                100.00 -  240: 332   50
    4    15 Katarzyna      Kochańska             100.00 +  365: 297  150
    5    10 Jarosław       Borowski              133.95 -  230: 448   84
    6    15 Urszula        Solarska              100.00 +  392: 318  150
    7    12 Grzegorz       Kwiecień              107.97 -  313: 396   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  7 103.14




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Bobowski              120.11 -  274: 372   70
    2    13 Marcin         Mroziuk               144.88 -  247: 436   95
    3    16 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  274: 317   50
    5    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  305: 283  150
    6    15 Joanna         Regdos                100.00 -  318: 392   50
    7    16 Błażej         Fuczek                100.00 +  452: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     565  /  6  94.17




	Krystyna Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Dzierża               119.22 -  177: 439   69
    3    13 Agnieszka      Krupka                113.71 -  236: 431   64
    4    16 Zofia          Gajewska              117.53 -  158: 387   68
    5    17 Rafał          Horoszko              100.00 -  182: 325   50
    6    16 Adrian         Szczepanik            100.00 -  165: 407   50
    7    17 Katarzyna      Kochańska             100.00 -  199: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     351  /  6  58.50




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Sporczyk              118.59 -  258: 350   69
    2    15 Kamil          Górka                 142.28 -  284: 484   92
    3    16 Urszula        Solarska              100.00 +  317: 274  150
    4    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.05 -  173: 534   72
    5    14 Adrian         Szczepanik            100.00 +  361: 289  150
    6    12 Jan            Kozłowski             113.46 -  266: 542   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  /  6  99.33




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Makuch                117.91 -  253: 282   68
    2    17 Agnieszka      Krupka                113.71 -  278: 433   64
    3    17 Rafał          Horoszko              100.00 -  314: 397   50
    4    17 Błażej         Fuczek                100.00 +  414: 294  150
    5    14 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  289: 361   50
    6    16 Krystyna       Stolarczyk            100.00 +  407: 165  150
    7    13 Zofia          Gajewska              117.53 -  175: 531   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     600  /  7  85.71




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            115.47 -  330: 475   65
    3    12 Joanna         Regdos                100.00 +  332: 240  150
    4     8 Stanisław      Rydzik                139.84 -  403: 583   90
    5    12 Maciej         Stolarczyk            101.81 -  357: 414   52
    6    13 Sebastian      Orzelski              100.00 -  291: 380   50
    7    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  393: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     557  /  6  92.83


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Zofia          Gajewska              332: 350
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 412: 311
   3 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                456: 290
   4 Jan            Kozłowski            - Justyna        Fugiel                321: 414
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kwiecień              337: 335
   6 Maciej         Stolarczyk           - Jarosław       Borowski              393: 336
   7 Łukasz         Bryła                - Piotr          Dudczyk               336: 289
   8 Błażej         Fuczek               - Waldemar       Czerwoniec            279: 445
   9 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Horoszko              485: 257
  10 Katarzyna      Kochańska            - Artur          Irzyk                 260: 443
  11 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Kokot                 504: 301
  12 Sebastian      Orzelski             - Andrzej        Kwiatkowski           333: 374
  13 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Regdos                456: 285
  14 Urszula        Solarska             - Łukasz         Bobowski              274: 372
  15 Dariusz        Dzierża              - Krystyna       Stolarczyk            439: 177
  16 Szymon         Stolarczyk           - Krzysztof      Sporczyk              258: 350
  17 Mariusz        Makuch               - Adrian         Szczepanik            282: 253


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Stolarczyk           - Arkadiusz      Biegun                339: 474
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Herdzina              299: 361
   3 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                381: 327
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             376: 337
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Zofia          Gajewska              346: 311
   6 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             361: 384
   7 Dariusz        Dzierża              - Łukasz         Bryła                 427: 366
   8 Justyna        Fugiel               - Mariusz        Makuch                498: 213
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Wróbel                475: 330
  10 Jarosław       Borowski             - Piotr          Dudczyk               325: 358
  11 Joanna         Regdos               - Grzegorz       Kwiecień              446: 271
  12 Sebastian      Orzelski             - Błażej         Fuczek                430: 243
  13 Marcin         Mroziuk              - Urszula        Solarska              436: 247
  14 Jan            Kozłowski            - Katarzyna      Kochańska             382: 235
  15 Kamil          Górka                - Szymon         Stolarczyk            484: 284
  16 Rafał          Horoszko             - Krzysztof      Kokot                 259: 349
  17 Adrian         Szczepanik           - Agnieszka      Krupka                278: 433


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Waldemar       Czerwoniec            368: 379
   2 Justyna        Fugiel               - Łukasz         Bobowski              333: 364
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Sulejewska            339: 368
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Dzierża               387: 361
   5 Przemysław     Herdzina             - Artur          Irzyk                 406: 370
   6 Łukasz         Bryła                - Kamil          Górka                 376: 351
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Rechowicz             345: 451
   8 Zofia          Gajewska             - Stanisław      Rydzik                305: 436
   9 Krzysztof      Kokot                - Marcin         Mroziuk               274: 497
  10 Piotr          Dudczyk              - Sebastian      Orzelski              187: 427
  11 Mariusz        Makuch               - Maciej         Stolarczyk            436: 294
  12 Wojciech       Wróbel               - Joanna         Regdos                332: 240
  13 Agnieszka      Krupka               - Krystyna       Stolarczyk            431: 236
  14 Jarosław       Borowski             - Jan            Kozłowski             429: 311
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Błażej         Fuczek                320: 279
  16 Szymon         Stolarczyk           - Urszula        Solarska              317: 274
  17 Adrian         Szczepanik           - Rafał          Horoszko              314: 397


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Małgorzata     Sulejewska            323: 420
   2 Arkadiusz      Biegun               - Przemysław     Herdzina              314: 436
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             311: 422
   4 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Mroziuk               305: 334
   5 Łukasz         Bryła                - Justyna        Fugiel                316: 389
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Makuch                423: 376
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Dzierża               310: 337
   8 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Wróbel                583: 403
   9 Artur          Irzyk                - Sebastian      Orzelski              452: 316
  10 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kwiecień              383: 333
  11 Krzysztof      Kokot                - Jarosław       Borowski              295: 430
  12 Rafał          Horoszko             - Maciej         Stolarczyk            221: 434
  13 Szymon         Stolarczyk           - Andrzej        Kwiatkowski           173: 534
  14 Piotr          Dudczyk              - Jan            Kozłowski             310: 341
  15 Joanna         Regdos               - Katarzyna      Kochańska             365: 297
  16 Krystyna       Stolarczyk           - Zofia          Gajewska              158: 387
  17 Błażej         Fuczek               - Adrian         Szczepanik            294: 414


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             331: 494
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Stanisław      Rydzik                338: 545
   3 Dariusz        Dzierża              - Andrzej        Rechowicz             504: 240
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Justyna        Fugiel                354: 303
   5 Łukasz         Bobowski             - Marcin         Mroziuk               331: 399
   6 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bryła                 342: 449
   7 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Sporczyk              316: 374
   8 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           400: 424
   9 Zofia          Gajewska             - Kamil          Górka                 260: 432
  10 Joanna         Regdos               - Jarosław       Borowski              230: 448
  11 Mariusz        Makuch               - Sebastian      Orzelski              378: 249
  12 Wojciech       Wróbel               - Maciej         Stolarczyk            357: 414
  13 Grzegorz       Kwiecień             - Agnieszka      Krupka                375: 385
  14 Adrian         Szczepanik           - Szymon         Stolarczyk            289: 361
  15 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Kokot                 305: 283
  16 Piotr          Dudczyk              - Katarzyna      Kochańska             361: 350
  17 Rafał          Horoszko             - Krystyna       Stolarczyk            325: 182


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            337: 388
   2 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                418: 403
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Dariusz        Dzierża               362: 420
   4 Przemysław     Herdzina             - Waldemar       Czerwoniec            442: 416
   5 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Borowski              354: 470
   6 Kamil          Górka                - Łukasz         Bobowski              551: 262
   7 Justyna        Fugiel               - Krzysztof      Sporczyk              390: 284
   8 Maciej         Stolarczyk           - Andrzej        Rechowicz             302: 460
   9 Mariusz        Makuch               - Łukasz         Bryła                 391: 402
  10 Piotr          Dudczyk              - Arkadiusz      Biegun                268: 413
  11 Rafał          Horoszko             - Artur          Irzyk                 262: 394
  12 Jan            Kozłowski            - Szymon         Stolarczyk            542: 266
  13 Sebastian      Orzelski             - Wojciech       Wróbel                380: 291
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Zofia          Gajewska              376: 346
  15 Urszula        Solarska             - Joanna         Regdos                318: 392
  16 Krystyna       Stolarczyk           - Adrian         Szczepanik            165: 407
  17 Katarzyna      Kochańska            - Błażej         Fuczek                255: 330


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Dzierża              - Przemysław     Herdzina              473: 336
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Marcin         Mroziuk               309: 378
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             427: 323
   4 Jarosław       Borowski             - Kamil          Górka                 328: 368
   5 Andrzej        Rechowicz            - Justyna        Fugiel                390: 462
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bryła                 301: 476
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Biegun                518: 397
   8 Artur          Irzyk                - Jan            Kozłowski             469: 477
   9 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Stolarczyk            273: 421
  10 Sebastian      Orzelski             - Mariusz        Makuch                384: 323
  11 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              449: 295
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Joanna         Regdos                396: 313
  13 Zofia          Gajewska             - Adrian         Szczepanik            531: 175
  14 Piotr          Dudczyk              - Rafał          Horoszko              283: 293
  15 Wojciech       Wróbel               - Krzysztof      Kokot                 393: 346
  16 Błażej         Fuczek               - Urszula        Solarska              252: 452
  17 Krystyna       Stolarczyk           - Katarzyna      Kochańska             199: 399
Lista rankingowa na dzień 17-02-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             148.63  29577  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.02  27828  188
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.72  27738  193
   5 Kamil Górka                    Kraków               142.19  28153  198
   6 Dawid Pikul                    Poznań               141.91  28383  200
   7 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   8 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.63  27845  198
  10 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.94  27708  198
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               139.08  27260  196
  13 Sławomir Kucia                 Kraków               138.54   7481   54
  14 Paweł Jackowski                Warszawa             138.17  26115  189
  15 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  16 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  17 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  18 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.89  21218  155
  19 Radosław Konca                 Warszawa             136.71  22284  163
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              136.49  27297  200
  21 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  22 Andrzej Kowalski               Gdańsk               135.96  26377  194
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               135.21  26230  194
  24 Michał Trumpus                 Wrocław              134.88  26976  200
  25 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  26 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.54  26236  195
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 134.28  25648  191
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.88  17806  133
  29 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  31 Łukasz Bryła                   Mielec               132.61  23075  174
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.52  10867   82
  33 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  34 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.18  21148  160
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.69  15013  114
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  38 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  39 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             130.05  26011  200
  40 Lucyna Korga                   Zabrze               129.79   6230   48
  41 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  42 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94  10315   80
  43 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  44 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  45 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.04   6018   47
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                127.66  24511  192
  47 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 127.04   6860   54
  48 Maciej Perzyński               Piła                 126.93  18658  147
  49 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               126.70  24707  195
  51 Joanna Juszczak                Warszawa             126.65  15705  124
  52 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 126.53  13665  108
  54 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.45  24532  194
  56 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  57 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.28  22351  177
  58 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.26  21969  174
  59 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.18   4290   34
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.05  24831  197
  61 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.74  25147  200
  62 Dariusz Dzierża                Kraków               125.58   5400   43
  63 Paweł Janaś                    Głogów               125.52  20335  162
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  65 Kamil Klinkosz                 Rumia                125.23  10144   81
  66 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  67 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  68 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  70 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  71 Marek Roszak                   Poznań               124.93  23862  191
  72 Maciej Michalak                Łódź                 124.81  18722  150
  73 Artur Koszel                   Legionowo            124.81  23838  191
  74 Irena Sołdan                   Rumia                124.76  24952  200
  75 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  76 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  77 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.89  13132  106
  78 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  79 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  80 Piotr Rosół                    Warszawa             123.15  24138  196
  81 Rafał Lenartowski              Gdynia               123.11  11449   93
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  84 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.76  11048   90
  85 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  86 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.49  10289   84
  87 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.46  17144  140
  88 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  89 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.29  10272   84
  90 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  91 Krzysztof Obremski             Legnica              122.14  20276  166
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.07  24414  200
  93 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  24287  199
  94 Joanna Stępień                 Katowice             121.99  13175  108
  95 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.89  14749  121
  96 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.78  21676  178
  97 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.21  23394  193
  98 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
  99 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
 100 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 101 Łukasz Bobowski                Suchedniów           120.86  17525  145
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
 104 Jakub Zaryński                 Świnoujście          120.65  17011  141
 105 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.62  23038  191
 106 Tomasz Ciejka                  Kraków               120.47  16986  141
 107 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.44  22161  184
 108 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 109 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.14   5286   44
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 111 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 112 Jacek Pietruszka               Kraków               119.95   8996   75
 113 Damian Krężel                  Mielec               119.72   6465   54
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.68  15798  132
 115 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 116 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 117 Rafał Dąbrowski                Ostróda              119.26  14430  121
 118 Mariusz Makuch                 Zator                119.19   7390   62
 119 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.14  23590  198
 120 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 121 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 122 Marek Reda                     Wołomin              118.70  19466  164
 123 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 124 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 125 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.38  22965  194
 126 Bartosz Orłowski               Bytom                118.35  13492  114
 127 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 129 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.25  21876  185
 130 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 131 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 132 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 133 Marcin Skowron                 Zabrze               117.93  16157  137
 134 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 135 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             117.66  22120  188
 136 Krzysztof Jaworski             Warszawa             117.65   7294   62
 137 Kazimierz Merklejn             Szczecin             117.52   7404   63
 138 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 139 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.49  20678  176
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            117.45  18440  157
 141 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             117.19  15235  130
 144 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  23276  199
 146 Małgorzata Sulejewska          Kraków               116.83  12384  106
 147 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  116.81  16704  143
 148 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 149 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 150 Mirosław Konsik                Gdańsk               116.53   4195   36
 151 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 152 Krystyna Augustyniak           Łódź                 116.09  14163  122
 153 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 154 Marek Dudkiewicz               Milanówek            115.87  22131  191
 155 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 156 Anna Niedzielko                Szczecin             115.77  13892  120
 157 Marek Rogalski                 Warszawa             115.74  20602  178
 158 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 159 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  115.67   6593   57
 160 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 161 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 162 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.49  15706  136
 163 Robert Soszka                  Warszawa             115.46  17781  154
 164 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.32  22719  197
 165 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 166 Beata Piotrowska               Łódź                 115.14  22913  199
 167 Piotr Szutenberg               Ustka                115.00   6440   56
 168 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 169 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             114.87  21941  191
 170 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 171 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.66  16511  144
 172 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.65  22587  197
 173 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.45   9614   84
 174 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 175 Paweł Opyc                     Warszawa             114.13  13810  121
 176 Jan Kozłowski                  Kraków               114.03  22350  196
 177 Bogusław Książek               Szczecin             114.00  14592  128
 178 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              113.95  21993  193
 179 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 180 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.35   6801   60
 181 Halina Roszak                  Poznań               113.33  22439  198
 182 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.23  20948  185
 183 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 184 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.16  12448  110
 185 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 186 Agnieszka Krupka               Krosno               112.74  22098  196
 187 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.70   8565   76
 188 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.69   9466   84
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.29   7411   66
 190 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 191 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.25  13246  118
 192 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 193 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 194 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 195 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.50   5352   48
 196 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 197 Lucyna Śniadach                Rumia                111.15  18340  165
 198 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 199 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.76   7864   71
 200 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 202 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.49  14253  129
 203 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               110.45  10603   96
 204 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             110.42  21201  192
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Dorota Zielińska               Piaseczno            110.31   9928   90
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.24  11906  108
 208 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 209 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.18  16748  152
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.12  17069  155
 211 Stanisław Gasik                Warszawa             110.10   8588   78
 212 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 213 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 214 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 215 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 216 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 217 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               108.83  15998  147
 219 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               108.61   9775   90
 220 Michał Lipka                   Mielec               108.50   6076   56
 221 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.47  15077  139
 222 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 223 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            108.44   9217   85
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 225 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.29   5198   48
 226 Magdalena Merklejn             Szczecin             108.25  10284   95
 227 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.03   7130   66
 228 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               108.01  15770  146
 229 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 230 Katarzyna Klimała              Kraków               107.88  18123  168
 231 Iza Kraj                       Warszawa             107.76  10560   98
 232 Dominik Wester                 Warszawa             107.74   4202   39
 233 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 234 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 235 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.28   7295   68
 236 Robert Głowacki                Łódź                 107.20   6432   60
 237 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.11   3856   36
 238 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 239 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 240 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 241 Alina Białobrzewska            Gdynia               106.49  16719  157
 242 Michał Ozimiński               Łódź                 106.37  20635  194
 243 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 244 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 245 Rafał Skibicki                 Lębork               106.17  19748  186
 246 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 247 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 248 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 249 Anita Bruska                   Gdynia               105.82   9524   90
 250 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 251 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 252 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 253 Maciej Stolarczyk              Zator                105.26   4526   43
 254 Jan Lisiewski                  Piasutno             105.23   9892   94
 255 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 256 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.98  19422  185
 257 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 258 Joanna Kubińska                Warszawa             104.20   3126   30
 259 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 260 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 261 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 262 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 263 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            103.16   4539   44
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 265 Piotr Łasowski                 Gdańsk               103.05   8862   86
 266 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 267 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.94   3706   36
 268 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 269 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 270 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 271 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  102.53  14662  143
 272 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 273 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 274 Tomasz Siwiński                Zawiercie            102.36  13511  132
 275 Anna Arana                     Warszawa             102.33  12689  124
 276 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 277 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 278 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.71  19529  192
 279 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 280 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 281 Renata Rosół                   Warszawa             101.52   6396   63
 282 Jacek Nowak                    Szczecin             101.48   3349   33
 283 Grażyna Wesołowska             Łódź                 101.32  19858  196
 284 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 285 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 286 Magdalena Ochot                Katowice             101.13   5461   54
 287 Anna Stefańska                 Łódź                 101.06  19606  194
 288 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.82  19156  190
 289 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 290 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 291 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 292 Paweł Michalski                Ksawerów             100.00   7200   72
 293 Tomasz  Jedynak                Skarżysko             99.90   4795   48
 294 Piotr Domański                 Łódź                  99.88   5194   52
 295 Adam Janicki                   Łódź                  99.82  15572  156
 296 Maurycy Machnio                Lipiany               99.78   3592   36
 297 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 298 Jan Ziółkowski                 Rumia                 99.74   5386   54
 299 Maciej Pilc                    Poznań                99.70   3290   33
 300 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 301 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.62   5917   60
 303 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 304 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.31   5800   59
 305 Mariusz Katzig                 Gdańsk                98.29   9141   93
 306 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.55  12779  131
 307 Andrzej Bociąga                Chorzów               97.36   5452   56
 308 Anna Lisiewska                 Piasutno              97.27   5836   60
 309 Wojciech Wróbel                Zator                 97.18   6414   66
 310 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 311 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 312 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 313 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 314 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 315 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 316 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 317 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 318 Paweł Jachowicz                Żyrardów              96.19   4136   43
 319 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 320 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.79   8525   89
 321 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 322 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 323 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 324 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 325 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 326 Urszula Solarska               Łódź                  94.72  18944  200
 327 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 328 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 329 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.05   6019   64
 330 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.75  11719  125
 331 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.65   6181   66
 332 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  93.48  10283  110
 333 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 334 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 335 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 336 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 337 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.11   3316   36
 338 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 339 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.88   4502   49
 340 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.58   7235   79
 342 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 343 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 344 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 345 Beata Wolf                     Gdańsk                91.00   4368   48
 346 Maciej Kuczyński               Gdynia                90.80   3723   41
 347 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 348 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 349 Wojciech Obremski              Legnica               90.36   9578  106
 350 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.31  11379  126
 351 Piotr Marusa                   Szczytno              90.17   4148   46
 352 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 353 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 354 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 355 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 356 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.72   4035   46
 357 Krzysztof Kruk                 Łódź                  86.84   9987  115
 358 Filip Dalecki                  Rumia                 86.58   5628   65
 359 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 360 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.75   4831   57
 361 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 362 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 363 Błażej Fuczek                  Przeciszów            82.57   2890   35
 364 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 365 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 366 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 367 Sandra Sekuła                  Szczecin              80.51   2818   35
 368 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 369 Monika Wrzałek                 Rumia                 79.14   5540   70
 370 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 371 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.14   9377  120
 372 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 373 Rafał Horoszko                 Przeciszów            77.23   2703   35
 374 Adrian Szczepanik              Zator                 76.23   2363   31
 375 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 376 Ewa Jóźwiak                    Iława                 75.29  10992  146
 377 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 378 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 379 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 380 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 17-02-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   3 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   4 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   5 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Bogusław Szyszka               Oława                115.37   3115   27
   8 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             142.19   3697   26
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  11 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  12 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  13 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.17   3100   24
  14 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  15 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  16 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  17 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  20 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  21 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  22 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  23 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  24 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  25 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  26 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  27 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  28 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  29 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  30 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  31 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  32 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  34 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  35 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  36 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  37 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  38 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  39 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  40 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  41 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.09   2187   23
  42 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  43 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  44 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  45 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  46 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  47 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  48 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  49 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  50 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  51 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                83.48   1920   23
  52 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  53 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  54 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  55 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  56 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  57 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  58 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  59 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  60 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  61 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  62 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  63 Filip Kowalczuk                Gdynia                66.82   1470   22
  64 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  65 Rafał Stachowski               Police                89.24   1874   21
  66 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  67 Łukasz Homa                    Wrocław              108.70   2174   20
  68 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.20   2124   20
  69 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         102.45   2049   20
  70 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.30   1966   20
  71 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               97.00   1940   20
  72 Roman Figiel                   Zawichost             93.65   1873   20
  73 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  74 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  75 Jerzy Ciesielski               Łódź                  88.30   1766   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          100.84   1916   19
  79 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  80 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  81 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  82 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           94.79   1801   19
  83 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  84 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  85 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  86 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  87 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  89 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  90 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  91 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  92 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  93 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  94 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  95 Beata Sekuła                   Szczecin              80.64   1129   14
  96 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  97 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  98 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
  99 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 100 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
 101 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
 102 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 103 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 105 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 106 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 107 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 108 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 109 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 110 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 111 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 112 Andrzej Bryła                  Mielec               111.17   1334   12
 113 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 114 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 115 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 116 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 117 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 118 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 119 Beata Łażewska                 Gdynia               108.25   1299   12
 120 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 121 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 122 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 123 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 124 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 125 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 126 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 127 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 128 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 129 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 130 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 131 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 132 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 133 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 134 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 135 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 136 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 137 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 138 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 139 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 140 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 141 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 142 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 143 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 144 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 145 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 146 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 147 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 148 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 149 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 150 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 151 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 152 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 153 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 154 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 155 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 156 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 157 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 158 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 159 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 160 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 161 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 162 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 163 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 164 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 166 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 167 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 168 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 169 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 170 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 171 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 172 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 173 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 174 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 175 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 176 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 177 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 178 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 179 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 180 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 181 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 182 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 183 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 184 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 185 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 186 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 187 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 188 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 189 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 190 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 191 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 192 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 193 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 194 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 195 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 196 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 197 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 198 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 199 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 200 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 201 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 202 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 203 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 204 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 205 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 206 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 207 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 208 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 209 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 210 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 211 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 212 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 213 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 214 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 215 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 216 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 217 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 218 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 219 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 220 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 221 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 222 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 223 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 224 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 225 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 226 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 227 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 228 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 229 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 230 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 231 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 232 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 233 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 234 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 235 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 236 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 237 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 238 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 239 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 240 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 241 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 242 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 243 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 244 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 245 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 246 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 247 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 248 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 249 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 250 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 251 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 252 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 253 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 254 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 255 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 256 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 257 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 258 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 259 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 260 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 261 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 263 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 264 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 265 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 266 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 267 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 268 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 269 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 270 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 272 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 273 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 274 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 275 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 276 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 277 Jolanta Kruk                   Łódź                  66.38    531    8
 278 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 279 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 280 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 281 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 282 Adam Kotwica                   Gdańsk               111.00    777    7
 283 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 284 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 285 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 286 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 287 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 288 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 289 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 290 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 291 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 292 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 293 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 294 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 295 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 296 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 297 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 298 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 299 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 300 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 301 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 302 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 303 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 304 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 305 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 306 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 307 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 308 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 309 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 310 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 311 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 312 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 313 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 314 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 315 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 316 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 317 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 318 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 319 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 320 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 321 Stanisław Stolarczyk           Zator                 85.50    513    6
 322 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 323 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 324 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 325 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 326 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 327 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 328 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 329 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 330 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 331 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 332 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 333 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 334 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 335 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 336 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 337 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 338 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 339 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 340 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 341 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 342 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 343 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 344 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 345 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 346 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 347 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 348 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 349 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 350 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 351 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 352 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 353 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 354 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 355 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 356 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 357 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 358 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 359 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 360 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 361 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 362 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 363 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 364 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 365 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 366 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 367 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 368 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 369 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 370 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 371 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 372 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 373 Arkadiusz Jaworski             Tychy                150.00    300    2
 374 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 375 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 376 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 377 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 378 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 379 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 380 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 381 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 382 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 383 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 384 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 385 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 386 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 387 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 388 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 389 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 390 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 391 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 392 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 393 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 394 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 395 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 396 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie