Warszawa12
lutego
Warszawa 12-13 lutego X Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2005
Kościelisko20
lutego
Kościelisko 20 lutego V Mistrzostwa Podhala
Rumia 5
marca
Rumia 5- 6 marca IV Mistrzostwa Wybrzeża
Gościnne Zakopane20 lutego 2005 — V Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa PodhalaKościelisko, 20 lutego 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Gościnne ZakopaneW odróżnieniu od Oberstdorfu, w Zakopanem wiatr wiał wszystkim równo pod stojaki, plansze były dobrze nasmarowane, a woreczki przepuszczały odpowiednią ilość powietrza. Obyło się bez sensacji, ale emocji nie brakowało. W V Mistrzostwach Podhala zwyciężył Stanisław Rydzik, pokonując w  decydującej partii Marka Syczuka. Trzeci był Łukasz Bryła (wszyscy 5:1). Puchar i nagrody rzeczowe ufundował Starosta Tatrzański, pod którego patronatem turniej się odbywał. W Mistrzostwach wzięły udział 32 osoby, w tym kilkoro debiutantów.
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Podhala
III Mistrzostwa Podhala
II Mistrzostwa Podhala




Wyniki turnieju V Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt 
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- 
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               135.65      5.0     2489 
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               124.93      5.0     2401 
  3 Łukasz          Bryła                Mielec                 120.15      5.0     2346 
  4 Artur           Irzyk                Strzyżów               120.26      5.0     2336 
  5 Katarzyna       Klimała              Kraków                 115.07      4.0     2421 
  6 Tomasz          Ciejka               Kraków                 104.55      4.0     2381 
  7 Jarosław        Puchalski            Łódź                   124.89      4.0     2330 
  8 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               112.79      4.0     2323 
  9 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               120.42      4.0     2248 
 10 Agnieszka       Krupka               Krosno                 106.01      4.0     2201 
 11 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 108.03      4.0     2187 
 12 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.91      3.0     2428 
 13 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        131.74      3.0     2319 
 14 Magdalena       Merklejn             Szczecin               123.33      3.0     2280 
 15 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      3.0     2152 
 16 Mariusz         Makuch               Zator                  107.16      3.0     2133 
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.35      3.0     2120 
 18 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           107.24      3.0     2052 
 19 Damian          Krężel               Mielec                 100.00      3.0     2031 
 20 Andrzej         Przybyłowicz         Warszawa               101.50      3.0     2004 
 21 Mikołaj         Przybyłowicz         Warszawa               100.00      3.0     1948 
 22 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               110.70      2.0     2082 
 23 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     2064 
 24 Andrzej         Wróbel               Zator                  100.00      2.0     2038 
 25 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      2.0     1981 
 26 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      2.0     1877 
 27 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      2.0     1830 
 28 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     1812 
 29 Stanisław       Stolarczyk           Zator                  100.00      2.0     1542 
 30 Jan             Kozłowski            Kraków                 100.00      1.0     1849 
 31 Izabela         Bronowicka           Łódź                   100.00      1.0     1612 
 32 Adrian          Szczepanik           Zator                  100.00      0.0     1485 
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Podhala



	Tomasz Zwoliński 139.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Krupka                106.01 +  329: 253  156
    2     8 Tomasz         Ciejka                104.55 -  417: 421   55
    3     9 Wojciech       Wróbel                100.00 +  493: 248  150
    4     3 Andrzej        Wróbel                100.00 +  531: 224  150
    5     2 Łukasz         Bryła                 120.15 -  303: 449   70
    6     4 Katarzyna      Klimała               115.07 -  355: 438   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  /  6 107.67




	Stanisław Rydzik 135.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Ciejka                104.55 -  368: 422   55
    2     9 Damian         Krężel                100.00 +  444: 241  150
    3     5 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  420: 324  150
    4     4 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 +  420: 347  163
    5     3 Mariusz        Makuch                107.16 +  417: 315  157
    6     1 Marek          Syczuk                124.93 +  420: 367  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  6 141.67




	Jarosław Borowski 131.74 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 +  430: 288  152
    2     7 Artur          Irzyk                 120.26 -  361: 365   70
    3     6 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  394: 314  150
    4     7 Jerzy          Matyasik              117.35 +  376: 313  167
    5     4 Tomasz         Ciejka                104.55 -  369: 431   55
    6     5 Jarosław       Puchalski             124.89 -  389: 406   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     669  /  6 111.50




	Marek Syczuk 124.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Izabela        Bronowicka            100.00 +  433: 264  150
    2     6 Mariusz        Makuch                107.16 +  409: 311  157
    3     1 Magdalena      Merklejn              123.33 +  399: 324  173
    4     2 Artur          Irzyk                 120.26 +  412: 357  170
    5     1 Arkadiusz      Biegun                108.03 +  381: 221  158
    6     1 Stanisław      Rydzik                135.65 -  367: 420   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     894  /  6 149.00




	Jarosław Puchalski 124.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kacper         Jachowicz             100.00 +  448: 275  150
    2     3 Waldemar       Czerwoniec            120.42 -  319: 400   70
    3     8 Łukasz         Bryła                 120.15 -  303: 396   70
    4     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  343: 301  150
    5    10 Zofia          Gajewska              107.24 +  511: 279  157
    6     5 Jarosław       Borowski              131.74 +  406: 389  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Magdalena Merklejn 123.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  438: 339  150
    2     4 Jerzy          Matyasik              117.35 +  419: 333  167
    3     1 Marek          Syczuk                124.93 -  324: 399   75
    4     8 Łukasz         Bryła                 120.15 -  386: 471   70
    5     7 Agnieszka      Krupka                106.01 -  304: 360   56
    6     9 Kacper         Jachowicz             100.00 +  409: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     668  /  6 111.33




	Waldemar Czerwoniec 120.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jan            Kozłowski             100.00 +  383: 264  150
    2     3 Jarosław       Puchalski             124.89 +  400: 319  175
    3     3 Katarzyna      Klimała               115.07 +  366: 364  165
    4     1 Arkadiusz      Biegun                108.03 -  306: 392   58
    5     5 Artur          Irzyk                 120.26 -  380: 434   70
    6     7 Mariusz        Makuch                107.16 +  413: 328  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  6 129.17




	Artur Irzyk 120.26 Strzyżów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Iza            Kraj                  100.00 +  355: 331  150
    2     7 Jarosław       Borowski              131.74 +  365: 361  182
    3     4 Tomasz         Ciejka                104.55 +  384: 304  155
    4     2 Marek          Syczuk                124.93 -  357: 412   75
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            120.42 +  434: 380  170
    6     3 Arkadiusz      Biegun                108.03 +  441: 313  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  6 148.33




	Łukasz  Bryła 120.15 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Damian         Krężel                100.00 +  370: 281  150
    2     5 Arkadiusz      Biegun                108.03 -  296: 421   58
    3     8 Jarosław       Puchalski             124.89 +  396: 303  175
    4     8 Magdalena      Merklejn              123.33 +  471: 386  173
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  449: 303  190
    6     2 Tomasz         Ciejka                104.55 +  364: 341  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  6 150.17




	Jerzy Matyasik 117.35 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  381: 279  150
    2     4 Magdalena      Merklejn              123.33 -  333: 419   73
    3    12 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  343: 341  150
    4     7 Jarosław       Borowski              131.74 -  313: 376   82
    5     8 Iza            Kraj                  100.00 -  341: 361   50
    6    10 Paweł          Jachowicz             110.70 +  409: 376  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     666  /  6 111.00




	Katarzyna Klimała 115.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  475: 340  150
    2     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 +  374: 336  163
    3     3 Waldemar       Czerwoniec            120.42 -  364: 366   70
    4     5 Tomasz         Ciejka                104.55 -  385: 462   55
    5     6 Paweł          Jachowicz             110.70 +  385: 316  161
    6     4 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  438: 355  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  6 131.50




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 112.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  400: 297  150
    2     1 Katarzyna      Klimała               115.07 -  336: 374   65
    3    10 Agnieszka      Krupka                106.01 +  404: 345  156
    4     4 Stanisław      Rydzik                135.65 -  347: 420   86
    5     9 Andrzej        Wróbel                100.00 +  355: 340  150
    6     6 Iza            Kraj                  100.00 +  481: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  6 126.17




	Paweł Jachowicz 110.70 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  460: 274  150
    2     2 Andrzej        Wróbel                100.00 -  312: 403   50
    3     7 Mariusz        Makuch                107.16 -  262: 429   57
    4    10 Wojciech       Wróbel                100.00 +  356: 325  150
    5     6 Katarzyna      Klimała               115.07 -  316: 385   65
    6    10 Jerzy          Matyasik              117.35 -  376: 409   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     539  /  6  89.83




	Arkadiusz Biegun 108.03 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adrian         Szczepanik            100.00 +  436: 263  150
    2     5 Łukasz         Bryła                 120.15 +  421: 296  170
    3     2 Andrzej        Wróbel                100.00 +  404: 353  150
    4     1 Waldemar       Czerwoniec            120.42 +  392: 306  170
    5     1 Marek          Syczuk                124.93 -  221: 381   75
    6     3 Artur          Irzyk                 120.26 -  313: 441   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     785  /  6 130.83




	Zofia Gajewska 107.24 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Wróbel                100.00 -  353: 385   50
    2    10 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  264: 422   50
    3    13 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 +  290: 276  152
    4    12 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  454: 286  150
    5    10 Jarosław       Puchalski             124.89 -  279: 511   75
    6    11 Andrzej        Wróbel                100.00 +  412: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     627  /  6 104.50




	Mariusz Makuch 107.16 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Wróbel                100.00 +  363: 325  150
    2     6 Marek          Syczuk                124.93 -  311: 409   75
    3     7 Paweł          Jachowicz             110.70 +  429: 262  161
    4     6 Iza            Kraj                  100.00 +  387: 316  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                135.65 -  315: 417   86
    6     7 Waldemar       Czerwoniec            120.42 -  328: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  6 115.33




	Agnieszka Krupka 106.01 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  253: 329   90
    2    16 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 +  366: 282  152
    3    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 -  345: 404   63
    4    13 Jan            Kozłowski             100.00 +  408: 348  150
    5     7 Magdalena      Merklejn              123.33 +  360: 304  173
    6     8 Damian         Krężel                100.00 +  469: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     778  /  6 129.67




	Tomasz Ciejka 104.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                135.65 +  422: 368  186
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.91 +  421: 417  190
    3     4 Artur          Irzyk                 120.26 -  304: 384   70
    4     5 Katarzyna      Klimała               115.07 +  462: 385  165
    5     4 Jarosław       Borowski              131.74 +  431: 369  182
    6     2 Łukasz         Bryła                 120.15 -  341: 364   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  /  6 143.83




	Andrzej Przybyłowicz 101.50 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jarosław       Borowski              131.74 -  288: 430   82
    2    16 Agnieszka      Krupka                106.01 -  282: 366   56
    3    13 Zofia          Gajewska              107.24 -  276: 290   57
    4    16 Izabela        Bronowicka            100.00 +  452: 258  150
    5    13 Wojciech       Wróbel                100.00 +  320: 285  150
    6    12 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  386: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     645  /  6 107.50




	Izabela Bronowicka 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                124.93 -  264: 433   75
    2    13 Iza            Kraj                  100.00 -  164: 387   50
    3    16 Jan            Kozłowski             100.00 -  281: 325   50
    4    16 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 -  258: 452   52
    5    16 Adrian         Szczepanik            100.00 +  364: 241  150
    6    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  281: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  6  71.17




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Puchalski             124.89 -  275: 448   75
    2    11 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  321: 354   50
    3    15 Damian         Krężel                100.00 -  341: 387   50
    4    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  447: 172  150
    5    12 Jan            Kozłowski             100.00 +  336: 305  150
    6     9 Magdalena      Merklejn              123.33 -  344: 409   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Merklejn              123.33 -  339: 438   73
    2    12 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  273: 332   50
    3    14 Adrian         Szczepanik            100.00 +  299: 294  150
    4     9 Jarosław       Puchalski             124.89 -  301: 343   75
    5    14 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  283: 341   50
    6    15 Izabela        Bronowicka            100.00 +  317: 281  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     548  /  6  91.33




	Jan Kozłowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Waldemar       Czerwoniec            120.42 -  264: 383   70
    2    14 Wojciech       Wróbel                100.00 -  309: 337   50
    3    16 Izabela        Bronowicka            100.00 +  325: 281  150
    4    13 Agnieszka      Krupka                106.01 -  348: 408   56
    5    12 Kacper         Jachowicz             100.00 -  305: 336   50
    6    14 Wojciech       Wróbel                100.00 -  298: 357   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     426  /  6  71.00




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Artur          Irzyk                 120.26 -  331: 355   70
    2    13 Izabela        Bronowicka            100.00 +  387: 164  150
    3    11 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  481: 243  150
    4     6 Mariusz        Makuch                107.16 -  316: 387   57
    5     8 Jerzy          Matyasik              117.35 +  361: 341  167
    6     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 -  276: 481   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     657  /  6 109.50




	Damian Krężel 100.00 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Łukasz         Bryła                 120.15 -  281: 370   70
    2     9 Stanisław      Rydzik                135.65 -  241: 444   86
    3    15 Kacper         Jachowicz             100.00 +  387: 341  150
    4    11 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 +  498: 260  150
    5    11 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  394: 228  150
    6     8 Agnieszka      Krupka                106.01 -  230: 469   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     662  /  6 110.33




	Mikołaj Przybyłowicz 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              117.35 -  279: 381   67
    2    10 Zofia          Gajewska              107.24 +  422: 264  157
    3     5 Stanisław      Rydzik                135.65 -  324: 420   86
    4    11 Damian         Krężel                100.00 -  260: 498   50
    5    15 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  328: 196  150
    6    13 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  335: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     660  /  6 110.00




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Katarzyna      Klimała               115.07 -  340: 475   65
    2    11 Kacper         Jachowicz             100.00 +  354: 321  150
    3     6 Jarosław       Borowski              131.74 -  314: 394   82
    4    12 Zofia          Gajewska              107.24 -  286: 454   57
    5    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  341: 283  150
    6    12 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 -  346: 386   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  6  92.67




	Stanisław Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 -  297: 400   63
    2    15 Adrian         Szczepanik            100.00 +  317: 265  150
    3    11 Iza            Kraj                  100.00 -  243: 481   50
    4    14 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  232: 391   50
    5    15 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  196: 328   50
    6    16 Adrian         Szczepanik            100.00 +  257: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  6  85.50




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jachowicz             110.70 -  274: 460   61
    2    12 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  332: 273  150
    3    12 Jerzy          Matyasik              117.35 -  341: 343   67
    4    14 Stanisław      Stolarczyk            100.00 +  391: 232  150
    5    11 Damian         Krężel                100.00 -  228: 394   50
    6    13 Mikołaj        Przybyłowicz          100.00 -  264: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  6  88.00




	Adrian Szczepanik 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Biegun                108.03 -  263: 436   58
    2    15 Stanisław      Stolarczyk            100.00 -  265: 317   50
    3    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  294: 299   50
    4    15 Kacper         Jachowicz             100.00 -  172: 447   50
    5    16 Izabela        Bronowicka            100.00 -  241: 364   50
    6    16 Stanisław      Stolarczyk            100.00 -  250: 257   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     308  /  6  51.33




	Andrzej Wróbel 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zofia          Gajewska              107.24 +  385: 353  157
    2     2 Paweł          Jachowicz             110.70 +  403: 312  161
    3     2 Arkadiusz      Biegun                108.03 -  353: 404   58
    4     3 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  224: 531   90
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  112.79 -  340: 355   63
    6    11 Zofia          Gajewska              107.24 -  333: 412   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  6  97.67




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mariusz        Makuch                107.16 -  325: 363   57
    2    14 Jan            Kozłowski             100.00 +  337: 309  150
    3     9 Tomasz         Zwoliński             139.91 -  248: 493   90
    4    10 Paweł          Jachowicz             110.70 -  325: 356   61
    5    13 Andrzej        Przybyłowicz          101.50 -  285: 320   52
    6    14 Jan            Kozłowski             100.00 +  357: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     560  /  6  93.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Krupka                329: 253
   2 Tomasz         Ciejka               - Stanisław      Rydzik                422: 368
   3 Jarosław       Borowski             - Andrzej        Przybyłowicz          430: 288
   4 Izabela        Bronowicka           - Marek          Syczuk                264: 433
   5 Jarosław       Puchalski            - Kacper         Jachowicz             448: 275
   6 Krzysztof      Kokot                - Magdalena      Merklejn              339: 438
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Jan            Kozłowski             383: 264
   8 Iza            Kraj                 - Artur          Irzyk                 331: 355
   9 Łukasz         Bryła                - Damian         Krężel                370: 281
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Jerzy          Matyasik              279: 381
  11 Katarzyna      Klimała              - Maciej         Stolarczyk            475: 340
  12 Stanisław      Stolarczyk           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  297: 400
  13 Paweł          Jachowicz            - Szymon         Stolarczyk            460: 274
  14 Adrian         Szczepanik           - Arkadiusz      Biegun                263: 436
  15 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Wróbel                353: 385
  16 Wojciech       Wróbel               - Mariusz        Makuch                325: 363


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Katarzyna      Klimała               336: 374
   2 Andrzej        Wróbel               - Paweł          Jachowicz             403: 312
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Jarosław       Puchalski             400: 319
   4 Magdalena      Merklejn             - Jerzy          Matyasik              419: 333
   5 Arkadiusz      Biegun               - Łukasz         Bryła                 421: 296
   6 Marek          Syczuk               - Mariusz        Makuch                409: 311
   7 Artur          Irzyk                - Jarosław       Borowski              365: 361
   8 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             421: 417
   9 Damian         Krężel               - Stanisław      Rydzik                241: 444
  10 Mikołaj        Przybyłowicz         - Zofia          Gajewska              422: 264
  11 Kacper         Jachowicz            - Maciej         Stolarczyk            321: 354
  12 Szymon         Stolarczyk           - Krzysztof      Kokot                 332: 273
  13 Iza            Kraj                 - Izabela        Bronowicka            387: 164
  14 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Wróbel                309: 337
  15 Stanisław      Stolarczyk           - Adrian         Szczepanik            317: 265
  16 Agnieszka      Krupka               - Andrzej        Przybyłowicz          366: 282


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Magdalena      Merklejn              399: 324
   2 Andrzej        Wróbel               - Arkadiusz      Biegun                353: 404
   3 Katarzyna      Klimała              - Waldemar       Czerwoniec            364: 366
   4 Artur          Irzyk                - Tomasz         Ciejka                384: 304
   5 Stanisław      Rydzik               - Mikołaj        Przybyłowicz          420: 324
   6 Maciej         Stolarczyk           - Jarosław       Borowski              314: 394
   7 Mariusz        Makuch               - Paweł          Jachowicz             429: 262
   8 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Bryła                 303: 396
   9 Wojciech       Wróbel               - Tomasz         Zwoliński             248: 493
  10 Agnieszka      Krupka               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  345: 404
  11 Iza            Kraj                 - Stanisław      Stolarczyk            481: 243
  12 Jerzy          Matyasik             - Szymon         Stolarczyk            343: 341
  13 Andrzej        Przybyłowicz         - Zofia          Gajewska              276: 290
  14 Krzysztof      Kokot                - Adrian         Szczepanik            299: 294
  15 Damian         Krężel               - Kacper         Jachowicz             387: 341
  16 Izabela        Bronowicka           - Jan            Kozłowski             281: 325


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Waldemar       Czerwoniec            392: 306
   2 Artur          Irzyk                - Marek          Syczuk                357: 412
   3 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Wróbel                531: 224
   4 Stanisław      Rydzik               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  420: 347
   5 Tomasz         Ciejka               - Katarzyna      Klimała               462: 385
   6 Mariusz        Makuch               - Iza            Kraj                  387: 316
   7 Jerzy          Matyasik             - Jarosław       Borowski              313: 376
   8 Łukasz         Bryła                - Magdalena      Merklejn              471: 386
   9 Krzysztof      Kokot                - Jarosław       Puchalski             301: 343
  10 Paweł          Jachowicz            - Wojciech       Wróbel                356: 325
  11 Damian         Krężel               - Mikołaj        Przybyłowicz          498: 260
  12 Maciej         Stolarczyk           - Zofia          Gajewska              286: 454
  13 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                348: 408
  14 Szymon         Stolarczyk           - Stanisław      Stolarczyk            391: 232
  15 Kacper         Jachowicz            - Adrian         Szczepanik            447: 172
  16 Andrzej        Przybyłowicz         - Izabela        Bronowicka            452: 258


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Marek          Syczuk                221: 381
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Bryła                 303: 449
   3 Mariusz        Makuch               - Stanisław      Rydzik                315: 417
   4 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Ciejka                369: 431
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Artur          Irzyk                 380: 434
   6 Paweł          Jachowicz            - Katarzyna      Klimała               316: 385
   7 Magdalena      Merklejn             - Agnieszka      Krupka                304: 360
   8 Jerzy          Matyasik             - Iza            Kraj                  341: 361
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Wróbel                355: 340
  10 Zofia          Gajewska             - Jarosław       Puchalski             279: 511
  11 Szymon         Stolarczyk           - Damian         Krężel                228: 394
  12 Jan            Kozłowski            - Kacper         Jachowicz             305: 336
  13 Wojciech       Wróbel               - Andrzej        Przybyłowicz          285: 320
  14 Maciej         Stolarczyk           - Krzysztof      Kokot                 341: 283
  15 Mikołaj        Przybyłowicz         - Stanisław      Stolarczyk            328: 196
  16 Adrian         Szczepanik           - Izabela        Bronowicka            241: 364


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Syczuk                420: 367
   2 Łukasz         Bryła                - Tomasz         Ciejka                364: 341
   3 Arkadiusz      Biegun               - Artur          Irzyk                 313: 441
   4 Katarzyna      Klimała              - Tomasz         Zwoliński             438: 355
   5 Jarosław       Puchalski            - Jarosław       Borowski              406: 389
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Iza            Kraj                  481: 276
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Mariusz        Makuch                413: 328
   8 Agnieszka      Krupka               - Damian         Krężel                469: 230
   9 Magdalena      Merklejn             - Kacper         Jachowicz             409: 344
  10 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Jachowicz             409: 376
  11 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Wróbel                412: 333
  12 Andrzej        Przybyłowicz         - Maciej         Stolarczyk            386: 346
  13 Mikołaj        Przybyłowicz         - Szymon         Stolarczyk            335: 264
  14 Jan            Kozłowski            - Wojciech       Wróbel                298: 357
  15 Izabela        Bronowicka           - Krzysztof      Kokot                 281: 317
  16 Adrian         Szczepanik           - Stanisław      Stolarczyk            250: 257
Lista rankingowa na dzień 05-03-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.97  27642  192
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.68  28735  200
   3 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             142.72  27830  195
   4 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.04  27982  197
   5 Maciej Gałecki                 Łódź                 141.88  11067   78
   6 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   7 Krzysztof Mówka                Toruń                141.18  27530  195
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             140.65  22504  160
   9 Kamil Górka                    Łęczna               139.97  25755  184
  10 Szymon Zaleski                 Poznań               139.92   8535   61
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.79  26647  192
  12 Tomasz Zwoliński               Warszawa             138.32  26834  194
  13 Dawid Pikul                    Poznań               136.77  27355  200
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             136.58  25813  189
  15 Sławomir Kordjalik             Warszawa             136.27  26163  192
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.38  15298  113
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             135.29  24353  180
  18 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.87   8032   60
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.58  24578  184
  21 Bartosz Morawski               Gliwice              133.56   8147   61
  22 Adam Weremczuk                 Łódź                 133.50  14284  107
  23 Radosław Konca                 Warszawa             132.66  25869  195
  24 Justyna Fugiel                 Sandomierz           132.35  25146  190
  25 Paweł Dawidson                 Częstochowa          131.44   6835   52
  26 Marcin Mroziuk                 Warszawa             131.40   9461   72
  27 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.57  25983  199
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.48  14222  109
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            130.27  22536  173
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              128.87  24485  190
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            128.59  24175  188
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            128.41  24527  191
  35 Lucyna Korga                   Zabrze               128.23  10002   78
  36 Sławomir Kucia                 Kraków               127.55  23215  182
  37 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.53  24614  193
  38 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19350  152
  39 Piotr Pietuchowski             Białystok            127.21  24679  194
  40 Marek Syczuk                   Warszawa             126.89  24616  194
  41 Maciej Perzyński               Piła                 126.74  22559  178
  42 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  43 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  44 Marcin Bożek                   Będzin               126.30   9978   79
  45 Grzegorz Matysiak              Kraków               125.84   6166   49
  46 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  47 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.05  24384  195
  48 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  49 Joanna Stępień                 Katowice             124.59  24545  197
  50 Filip Warzecha                 Gdynia               124.07  11911   96
  51 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  52 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  53 Łukasz Bryła                   Mielec               123.26   7149   58
  54 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.17   4434   36
  55 Magdalena Merklejn             Szczecin             122.89  20154  164
  56 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.48  22168  181
  57 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  58 Filip Sosin                    Warszawa             122.33  23854  195
  59 Łukasz Kozub                   Brzesko              122.31   4403   36
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.20  16130  132
  61 Jacek Pietruszka               Kraków               122.16   3909   32
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.14  24183  198
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  64 Paweł Florek                   Bydgoszcz            121.90  15237  125
  65 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  66 Stanisław Gasik                Warszawa             121.51  20413  168
  67 Joanna Juszczak                Warszawa             121.38  23911  197
  68 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.02  22509  186
  69 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  70 Robert Soszka                  Warszawa             120.88  21516  178
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  19199  159
  72 Iwona Kucia                    Kraków               120.57  21100  175
  73 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.53   4339   36
  74 Maciej Michalak                Łódź                 120.39   7705   64
  75 Marek Roszak                   Poznań               120.33  22140  184
  76 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.25  23209  193
  77 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  78 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  79 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.94  23988  200
  80 Michał Waszkiewicz             Warszawa             119.93  23986  200
  81 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.74  14728  123
  82 Paweł Opyc                     Warszawa             119.67  23455  196
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              119.27  21350  179
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              119.09  11433   96
  85 Andrzej Kowalski               Kowale               118.99   8924   75
  86 Irena Sołdan                   Rumia                118.94  22837  192
  87 Stanisław Ochot                Katowice             118.72   7954   67
  88 Renata Kowalska                Bielsko Biała        118.70  22553  190
  89 Piotr Rosół                    Warszawa             118.68  23261  196
  90 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.53   3556   30
  92 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             118.28  22354  189
  93 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  94 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.95   7667   65
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  96 Andrzej Lożyński               Piastów              117.61   4234   36
  97 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  98 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.48  15977  136
  99 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.30  12903  110
 100 Jarosław Michalak              Łódź                 117.28  10438   89
 101 Miłosz Wrzałek                 Reda                 116.94  22101  189
 102 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.63  20993  180
 103 Katarzyna Kowalewska           Poznań               116.58   5596   48
 104 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             116.52  22837  196
 105 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 106 Katarzyna Klimała              Kraków               116.22   9995   86
 107 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 108 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 109 Łukasz Bobowski                Suchedniów           116.19   5577   48
 110 Przemysław Herdzina            Kraków               116.02   6961   60
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  115.95  20175  174
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             115.82  22122  191
 114 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 115 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.47  22516  195
 116 Halina Roszak                  Poznań               115.45  21012  182
 117 Michał Szkudlarek              Pabianice            115.25   5071   44
 118 Artur Koszel                   Inowrocław           115.24  15558  135
 119 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.01   9661   84
 121 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            114.99  20698  180
 122 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 123 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            114.81  12859  112
 124 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.75  18589  162
 125 Małgorzata Sulejewska          Kraków               114.40  12355  108
 126 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.15  20661  181
 127 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.07  11065   97
 128 Maciej Śliwa                   Zabrze               114.07   8213   72
 129 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 130 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 131 Paweł Jędryka                  Tarnów               113.47  11007   97
 132 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             113.19  22299  197
 133 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 134 Ewa Ciszewska                  Katowice             113.04   5426   48
 135 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 136 Jarosław Sobczak               Warszawa             112.83  21889  194
 137 Rafał Wesołowski               Warszawa             112.78  20638  183
 138 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 139 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.21  21208  189
 140 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 141 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 142 Grzegorz Pukniel               Lublin               111.73  21676  194
 143 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 144 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 145 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.44  21508  193
 146 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.34   4899   44
 147 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 148 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              111.24   6452   58
 149 Daniel Czernatowicz            Kraków               111.19   4003   36
 150 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 151 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 152 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   8297   75
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.57   5971   54
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 110.39   3974   36
 155 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 156 Tomasz Suchanek                Wrocław              110.25   9592   87
 157 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            110.18  11128  101
 158 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.05  20690  188
 159 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 160 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.80  20093  183
 161 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 162 Władysław Zieliński            Lębork               109.54  10187   93
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             109.52  20043  183
 164 Tomasz Ciejka                  Kraków               109.26   5463   50
 165 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.24  10596   97
 166 Jacek Petrus                   Wrocław              109.17   4585   42
 167 Krzysztof Jaworski             Warszawa             108.94  20262  186
 168 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               108.90  12632  116
 170 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 171 Dominik Wester                 Warszawa             108.68   8477   78
 172 Leszek Stecuła                 Bytom                108.62  11622  107
 173 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            108.43  20711  191
 174 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.38   8887   82
 175 Marcela Wołowiec               Gdynia               108.37   3251   30
 176 Marek Rogalski                 Chełm                108.08   6809   63
 177 Krzysztof Obremski             Legnica              107.97   3887   36
 178 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 179 Paweł Ochot                    Katowice             107.93   6368   59
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 107.86  21033  195
 181 Tomasz Żbikowski               Warszawa             107.69  21430  199
 182 Agnieszka Krupka               Krosno               107.43  10743  100
 183 Kamil Klinkosz                 Rumia                107.43   4512   42
 184 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 185 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 186 Marcin Skowron                 Zabrze               107.37  13099  122
 187 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 188 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         107.06   9635   90
 189 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 190 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 191 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 192 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 193 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 194 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                105.99  20033  189
 196 Jerzy Luter                    Bytom                105.96  19814  187
 197 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 198 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 105.83   4339   41
 199 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 200 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 201 Rafał Dąbrowski                Ostróda              105.32   7478   71
 202 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.06  20697  197
 203 Bartosz Orłowski               Bytom                104.81  10271   98
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             104.70  11622  111
 205 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 206 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 207 Anita Bruska                   Gdynia               104.12   4373   42
 208 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 209 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            103.64  13059  126
 210 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 211 Jarosław Wypart                Częstochowa          103.49   4864   47
 212 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 213 Mirosław Konsik                Gdańsk               103.33   6200   60
 214 Magdalena Ochot                Katowice             103.32  13535  131
 215 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 216 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               102.98  18022  175
 217 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.86  12857  125
 218 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.70   6778   66
 219 Dorota Ziembowicz              Gliwice              102.62   5439   53
 220 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 221 Andrzej Puchalski              Łódź                 102.54   4922   48
 222 Małgorzata Jóźwiak             Iława                102.41  19663  192
 223 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             102.28   4705   46
 224 Joanna Brychcy                 Katowice             102.25  19223  188
 225 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 226 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 227 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 228 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.40   3042   30
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 230 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.18  10017   99
 231 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 232 Tomasz Korpysz                 Warszawa             100.81   3226   32
 233 Janusz Sojka                   Łódź                 100.72   8360   83
 234 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 235 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.61  19821  197
 236 Beata Łażewska                 Gdynia               100.58   3621   36
 237 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 238 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 239 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 240 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 241 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 242 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 243 Grażyna Furman                 Sosnowiec             99.90   3097   31
 244 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.78   3592   36
 245 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 246 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 247 Danuta Langiewicz              Ostróda               99.00   2970   30
 248 Anna Arana                     Warszawa              98.78  14125  143
 249 Sylwester Gryz                 Zabrze                98.74  19747  200
 250 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 251 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 252 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 253 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 254 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 255 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 256 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 257 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 258 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 259 Renata Rosół                   Warszawa              97.15  19042  196
 260 Anna Niedzielko                Szczecin              96.99  10766  111
 261 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 262 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 263 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.22   5773   60
 264 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 265 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 266 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 267 Adam Kotwica                   Gdańsk                95.03   2946   31
 268 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 269 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 270 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 271 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 272 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 273 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 274 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 275 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 276 Grażyna Wesołowska             Łódź                  93.31  13530  145
 277 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 278 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 279 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 280 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 281 Teresa Zalewska                Racibórz              92.52   4811   52
 282 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.31   5723   62
 283 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              91.88   9372  102
 284 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.77   4313   47
 285 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 286 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.82  11171  123
 288 Joanna Kubińska                Warszawa              90.55   8421   93
 289 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             90.17   9197  102
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 291 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            89.86  10244  114
 292 Krzysztof Kruk                 Łódź                  89.61  15054  168
 293 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 294 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 295 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 296 Patrycja Śliwińska             Szczecin              88.56   3188   36
 297 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 298 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 299 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 300 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 301 Wojciech Obremski              Legnica               86.97   3131   36
 302 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             86.61   4850   56
 303 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.47   9598  111
 304 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 305 Piotr Marusa                   Szczytno              84.70   3642   43
 306 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 307 Jolanta Bednarska              Łódź                  83.32   6666   80
 308 Krystyna Puchalska             Łódź                  82.90   3399   41
 309 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 310 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 311 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 312 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.73   4440   55
 313 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                79.82   4550   57
 315 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             79.69   5658   71
 316 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 317 Adam Zalewski                  Racibórz              78.67   4091   52
 318 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.06   7783  108
 319 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 320 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 05-03-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   6 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   7 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             108.78   2937   27
   8 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
   9 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  10 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  11 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  12 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  13 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  14 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.75   2826   24
  15 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.79   2755   24
  16 Joanna Zadrożna                Szczecin             114.54   2749   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  18 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  19 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  20 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  21 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  22 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  23 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  24 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  25 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  26 Katarzyna Sołdan               Rumia                104.42   2506   24
  27 Jakub Zaryński                 Świnoujście          103.58   2486   24
  28 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  29 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  30 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               101.67   2440   24
  31 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  32 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               100.33   2408   24
  33 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  34 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           98.25   2358   24
  35 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  36 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  37 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  38 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  39 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  40 Renata Polończyk               Bielsko Biała         93.17   2236   24
  41 Edward Smołka                  Zabrze                87.17   2092   24
  42 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  43 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  44 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.26   2559   23
  45 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  46 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  47 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  48 Ireneusz Moralewicz            Goleniów              98.74   2271   23
  49 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  97.35   2239   23
  50 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  51 Jarosław Żuliński              Szczecin              92.22   2121   23
  52 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  53 Mariusz Katzig                 Gdańsk                88.61   2038   23
  54 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  56 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            86.61   1992   23
  57 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             82.22   1891   23
  58 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  59 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  60 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  61 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  62 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             76.50   1683   22
  63 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  64 Piotr Mossakowski              Chorzów               96.55   1931   20
  65 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa              87.85   1757   20
  66 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  67 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  68 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  69 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  70 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  71 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  72 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  73 Jakub Nalepa                   Gliwice               94.05   1787   19
  74 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  75 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  76 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  77 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  78 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  79 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  80 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  81 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  82 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  83 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           75.72   1363   18
  84 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  85 Monika Wrzałek                 Rumia                 69.44   1250   18
  86 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  87 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  88 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  89 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  90 Jan Kozłowski                  Kraków                83.59   1421   17
  91 Aleksandra Krencjasz           Łódź                  94.31   1509   16
  92 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  95 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  96 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  97 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  98 Władysław Babula               Inowrocław            77.33   1160   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 102 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 103 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
 104 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 105 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 106 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 107 Marzena Kasner                 Janikowo             124.08   1489   12
 108 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
 109 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 110 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 111 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 112 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              115.67   1388   12
 113 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 114 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 115 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 118 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 119 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 120 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 121 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 122 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 123 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 124 Janusz Krupiński               Warszawa             105.58   1267   12
 125 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 126 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 127 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.00   1248   12
 128 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 129 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 130 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 131 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 132 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 133 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 134 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 135 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 136 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 137 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 138 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 139 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 140 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 141 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 142 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 143 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 144 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 145 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 146 Marta Gostomska                Warszawa              94.33   1132   12
 147 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 148 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 149 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 150 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 151 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 152 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.08   1093   12
 153 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 154 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 155 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 156 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 157 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 158 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 159 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 160 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 161 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 162 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 163 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 164 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 165 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 166 Marek Róziecki                 Rybnik                87.17   1046   12
 167 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 168 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 169 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 170 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 171 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 172 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 173 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 174 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 175 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 176 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 177 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 178 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 179 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 180 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 181 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 182 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 183 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 184 Anna Piętka                    Szczecin              78.08    937   12
 185 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 186 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 187 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 188 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 189 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 190 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 191 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 192 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 193 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 194 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 195 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 196 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 197 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 198 Natalia Baranowska             Rumia                 70.75    849   12
 199 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 200 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 201 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 202 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 203 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 204 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 205 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 206 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 207 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 208 Lech Szymczak                  Mniszki               85.55    941   11
 209 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 210 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 211 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 212 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 213 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 214 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 215 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 216 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 217 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 218 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 219 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 220 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 221 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 222 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 223 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   76.45    841   11
 224 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 225 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 226 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 227 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 228 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 229 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 230 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 231 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 232 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 233 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 234 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 235 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 236 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 237 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 238 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 239 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 240 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 241 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.80   1118   10
 242 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 243 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 244 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 245 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 246 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.40    794   10
 247 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 248 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 249 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 250 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 251 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 252 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 253 Michał Jaszczak                Gliwice              115.00   1035    9
 254 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 256 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 257 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 258 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 259 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 260 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 261 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 262 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             106.12    849    8
 265 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 266 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 267 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 268 Stanisław Gajos                Strzelno              83.88    671    8
 269 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 270 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 271 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 272 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 273 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 274 Ewa Jóźwiak                    Iława                 50.00    400    8
 275 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 276 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 277 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 278 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 279 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 280 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 281 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 282 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 283 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 284 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 285 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            100.71    705    7
 286 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 287 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 288 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 289 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 290 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 291 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 292 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 293 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 294 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 295 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 296 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 297 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 298 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 299 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 300 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 301 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 302 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 303 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 304 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 305 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 306 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 307 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 308 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 309 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 310 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 311 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 312 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 313 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 314 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 315 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 316 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 317 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 318 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 319 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 320 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 321 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 322 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 323 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 324 Zygmunt Skwarek                Katowice              72.80    364    5
 325 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 326 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 327 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 328 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 329 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 330 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 331 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 332 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 333 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 334 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 335 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 336 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 337 Beata Wolf                     Gdańsk                78.50    314    4
 338 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 339 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 340 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 341 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 342 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 343 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 344 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 345 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 346 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 347 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 348 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 349 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 350 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 351 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 352 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 353 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 354 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 355 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 356 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 357 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 358 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 359 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 360 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 361 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 362 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 363 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 364 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 365 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 366 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 367 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 368 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 369 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 370 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 371 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 372 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 373 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 374 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 375 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 376 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 377 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 378 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 379 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 380 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 381 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 382 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 383 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 384 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 385 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 386 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 387 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 388 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 389 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 390 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 391 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 392 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 393 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 394 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 395 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie