Warszawa15
grudnia
Warszawa 15 grudnia V Turniej Mikołajkowy
Wójtowice12
stycznia
Wójtowice 12-13 stycznia V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny Siódemki
Huta Szklana 9
lutego
Huta Szklana 9 lutego I Mistrzostwa Gór Świętokrzyskich "O miotłę czarownicy”
pod patronatem Pani Wojewody Województwa Świętokrzyskiego
Tradycja! Tradycja!12 - 13 stycznia 2013 — V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny SiódemkiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – XI Urodziny SiódemkiWójtowice, 12 - 13 stycznia 2013

Konkurs Relacja z turnieju


Tradycja! Tradycja!Niewiele jest rzeczy pewnych a trwałych na tym świecie. Wydaje się, że cechy takie posiada — otwierający już od kilku lat sezon scrabblowy — turniej w Wójtowicach, będący (w tym roku — po raz piąty) Mistrzostwami Gór Bystrzyckich, a zarazem imprezą urodzinową Wrocławskiego Klubu Scrabble "Siódemka", inaugurującego 12 rok swej działalności.

Uczestnicy — w liczbie prawie ćwierci setki — zjeżdżali na piękną Ziemię Kłodzką pewni gościnnego przyjęcia (jak zwykle "Pod Dębem"), sprawnej organizacji (dzięki siódemkowym działaczom: wójtowickiemu gospodarzowi Ryszardowi Korpalskiemu, prezesowi Tomaszowi Suchankowi, sędziemu Grzegorzowi Wiączkowskiemu oraz Rafałowi Wesołowskiemu, co roku spieszącego ofiarnie z pomocą sprzętową z centrali PFS), licznych nagród i prezentów (za sprawą sponsorów, wśród których ponownie należy wymienić kolegę Ryszarda i firmę Corundum), atrakcji dodatkowych (jak turniej "Szalone Scrabble", "Dyktando w biegu" autorstwa Sławomira Wolskiego, klasówki anagramowe…), pięknie ośnieżonych krajobrazów (za sprawą Sił Natury i sprytnego doboru terminu)… i nie doznali zawodu! No może doznali go ci wszyscy, którzy liczyli po cichu na zerwanie z innym elementem tradycji — obecnością na podium przedstawicieli Krakowa, szczególnie Kamila Górki i jego żony Justyny.

Cud nie nastąpił, a powtarzająca się obecność krakowian wśród zwycięzców z ciekawego zbiegu okoliczności staje się przyzwyczajeniem, a może wręcz nałogiem. Daremnie starali się odebrać Kamilowi zwycięstwo członkowie walecznej ekipy z Sampławy (po raz pierwszy w naszych stronach), przybysze z Inowrocławia, Warszawy, Łodzi, Sandomierza (Piotr Broda musiał zadowolić się drugim miejscem), a nawet siódemkowy (pod)wrocławsko-wójtowicko-słupsko-radomszczańsko-kostrzyńsko-polanicki zaciąg, którego najlepszym reprezentantem (brązowym medalistą) paradoksalnie okazała się reprezentantka — Joanna Suchanek, posiadaczka zarazem handicapu i dodatkowego dopingu w osobie potomstwa noszonego pod sercem (przyszłego scrabblisty?).

Goście Wójtowic potrafili także umilić sobie pobyt spacerami po pięknych okolicach, grami i zabawami towarzyskimi oraz biesiadowaniem, któremu towarzyszyły toasty i przemowy ku uświetnieniu kolejnych urodzin klubu organizatora. Nie zabrakło tradycyjnego tortu.

Dotychczasowe doświadczenia pozwalają nam na wyciągnięcie wniosku, że w Wójtowicach w styczniu będzie się grało tak długo, jak Siły Wyższe pozwolą. Już teraz zatem prosimy zarówno stałych bywalców, zagubionych wśród zasp niedoszłych uczestników, jak i kandydatów na wójtowickich nowicjuszy o uwzględnienie tego terminu w swych planach na 2014 rok. Przypominamy też, że działacze z pobliskiej Polanicy Zdrój, reprezentowani na turnieju przez naszego beniaminka Pawła Mazurka oraz Bronisława Paradę (dziękujemy za jabłka od Parady, a nie od parady) planują jeszcze w tym roku zorganizowanie rozgrywek scrabblowych w swojej miejscowości, a więc — śledźcie kalendarz imprez! Do zobaczenia!
relacja: Ziemowit Pazda
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny Siódemki
IX Urodziny Siódemki
VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich


Rodzaj turniejuOtwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), duńczyk (runda 13)
Miejsce rozgrywekOśrodek wypoczynkowy "Pod Dębem", Wójtowice, ul. Górna 17, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Harmonogram11.01.2013 (piątek)
od 11:00 przyjazd
18:00 — kolacja
19:00 — Szalone Scrabble (5 rund)

12.01.2013 (sobota)
8:00 — 10:00 – śniadanie
8:30 — 10:30 – spacer po górach (dla chętnych, którzy zgłoszą się wcześniej przez formularz online)
9:00 — 10:45 – zapisy
11:00 — 14:00 – rundy I-III
14:00 — 14:30 – obiad
14:30 — 19:30 – rundy IV-VIII
od 20:00 — uroczysta kolacja z okazji XI Urodzin Siódemki (tańce, hulanki, swawole z udziałem "przyjaznej beczki")
?:?? — cisza nocna

13.01.2013 (niedziela)
7:30 — 8:30 – śniadanie
8:30 — 13:30 – rundy IX-XIII
13:30 — 14:00 – obiad
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdWe własnym zakresie.
Mapa => http://g.co/maps/ymedk
WyżywienieWarunek konieczny to zamówienie noclegu i wyżywienia poprzez organizatora.
Noclegi2 noclegi + wyżywienie od kolacji 11.01 do obiadu 13.01 – 180 + 30 zł za imprezę
1 nocleg + wyżywienie od obiadu 12.01 do obiadu 13.01 – 125 + 30 zł za imprezę
NagrodyI – 300 zł + puchar
II – 200 zł + puchar
III – 100 zł + puchar

- cenne nagrody rzeczowe (dla wszystkich)
- najlepszy debiutant
- dla najlepszego "siódemkowicza" bez względu na płeć
- 3 szalone nagrody wysokogatunkowe dla trzech najbardziej Szalonych scrabblistów

Pozostałe nagrody:
- za najdroższą "7" zawierającą litery KORRY
- za grę na 11 stole
- za zwycięstwo w grach na "Scrabblenadzie"

O dodatkowych nagrodach poinformujemy w trakcie turnieju
Dodatkowe atrakcjeDodatkowe atrakcje:
- spacery po górach
- Szalone Scrabble
- narty w Zieleńcu
- impreza urodzinowa
- tradycyjny śnieg :)
OrganizatorzyRyszard Korpalski — biuro@owadekor.com.pl — 508 188 829
SponsorzyOWA-dekor http://www.owadekor.com.pl/
Corundum http://www.corundum.com.pl/
WKS Siódemka http://scrabble.wroclaw.pl/


Wyniki turnieju XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 144.14     10.0     5481     1964      811
  2 Piotr           Broda                Sandomierz             127.33      9.0     5100     1897      814
  3 Joanna          Suchanek             Wrocław                107.64      9.0     4916     1773      421
  4 Karol           Waniek               Wrocław                134.40      8.0     5103     1681      324
  5 Paweł           Mazurek              Polanica Zdrój         124.80      8.0     5089     1801      197
  6 Justyna         Górka                Kraków                 140.36      8.0     5059     1746      591
  7 Rafał           Wesołowski           Warszawa               130.79      8.0     4939     1707      230
  8 Tomasz          Suchanek             Wrocław                136.35      8.0     4885     1749      136
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              119.63      7.0     5162     1665      424
 10 Bronisław       Parada               Polanica Zdrój         122.48      7.0     4858     1679     -133
 11 Marta           Ćwiek                Radomsko               116.50      7.0     4852     1656       74
 12 Dominik         Piasecki             Słupsk                 136.22      7.0     4801     1527      418
 13 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              111.39      7.0     4762     1604      319
 14 Adam            Janicki              Łódź                   117.03      7.0     4671     1566      -84
 15 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 130.79      6.0     4811     1562     -131
 16 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   110.33      6.0     4533     1483     -192
 17 Sylwia          Łada                 Inowrocław             105.77      6.0     4403     1434      -43
 18 Sławomir        Wolski               Wrocław                116.68      5.0     4674     1419      138
 19 Ziemowit        Pazda                Wrocław                106.00      5.0     4495     1364     -141
 20 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               106.67      5.0     4494     1335       12
 21 Laura           Pisula               Wrocław                100.00      5.0     3989     1329     -466
 22 Marta           Świątkowska          Wrocław                114.44      4.0     4328     1232      -95
 23 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               107.38      4.0     4316     1259     -497
 24 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     2473      826    -3127
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Kamil Górka 144.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sławomir       Wolski                116.68 +  412: 386  167
    2     5 Bronisław      Parada                122.48 -  334: 447   72
    3     9 Marcin         Radwański             110.33 +  472: 324  160
    4     5 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  454: 325  181
    5     2 Tomasz         Suchanek              136.35 +  459: 338  186
    6     2 Justyna        Górka                 140.36 +  496: 442  190
    7     1 Paweł          Mazurek               124.80 +  473: 311  175
    8     1 Karol          Waniek                134.40 +  505: 346  184
    9     1 Marta          Ćwiek                 116.50 -  318: 439   67
   10     1 Piotr          Broda                 127.33 +  381: 290  177
   11     1 Joanna         Suchanek              107.64 -  315: 332   58
   12     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  492: 333  170
   13     1 Piotr          Broda                 127.33 +  370: 357  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 13 151.08




	Justyna Górka 140.36 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marta          Ćwiek                 116.50 +  448: 321  167
    2     2 Ryszard        Korpalski             111.39 +  342: 315  161
    3     3 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  298: 293  157
    4     2 Tomasz         Suchanek              136.35 +  435: 314  186
    5     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  325: 360   70
    6     2 Kamil          Górka                 144.14 -  442: 496   94
    7     4 Bronisław      Parada                122.48 +  398: 305  172
    8     3 Paweł          Mazurek               124.80 +  389: 351  175
    9     2 Piotr          Broda                 127.33 -  358: 411   77
   10     4 Rafał          Wesołowski            130.79 -  349: 376   81
   11     5 Sławomir       Wolski                116.68 +  511: 291  167
   12     3 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  475: 318  181
   13     2 Joanna         Suchanek              107.64 -  289: 317   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1746  / 13 134.31




	Tomasz Suchanek 136.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marta          Świątkowska           114.44 +  422: 339  164
    2     3 Marcin         Radwański             110.33 +  404: 292  160
    3     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  395: 388  170
    4     2 Justyna        Górka                 140.36 -  314: 435   90
    5     2 Kamil          Górka                 144.14 -  338: 459   94
    6     4 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  299: 401   81
    7     6 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  402: 300  157
    8     6 Adam           Janicki               117.03 +  419: 335  167
    9     3 Paweł          Mazurek               124.80 +  437: 345  175
   10     2 Bronisław      Parada                122.48 +  356: 285  172
   11     2 Piotr          Broda                 127.33 -  273: 406   77
   12     5 Marta          Ćwiek                 116.50 +  436: 358  167
   13     3 Paweł          Mazurek               124.80 -  390: 406   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 13 134.54




	Dominik Piasecki 136.22 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Ryszard        Korpalski             111.39 -  370: 393   61
    2     9 Rafał          Wesołowski            130.79 -  317: 420   81
    3    11 Laura          Pisula                100.00 +  337: 301  150
    4    11 Sylwia         Łada                  105.77 +  393: 285  156
    5     5 Piotr          Broda                 127.33 -  336: 374   77
    6     8 Marta          Ćwiek                 116.50 -  305: 328   67
    7    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 174  150
    8     9 Ziemowit       Pazda                 106.00 -  361: 390   56
    9     9 Adam           Janicki               117.03 +  446: 352  167
   10     9 Marta          Świątkowska           114.44 +  382: 294  164
   11     7 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  370: 341  157
   12     6 Marcin         Radwański             110.33 +  383: 306  160
   13     5 Rafał          Wesołowski            130.79 -  333: 425   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 13 117.46




	Karol Waniek 134.40 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marcin         Radwański             110.33 -  362: 374   60
    2    10 Laura          Pisula                100.00 +  411: 280  150
    3     8 Ryszard        Korpalski             111.39 +  327: 311  161
    4     4 Sławomir       Wolski                116.68 +  359: 323  167
    5     4 Paweł          Mazurek               124.80 -  353: 427   75
    6     6 Adam           Janicki               117.03 +  445: 326  167
    7     2 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  411: 263  170
    8     1 Kamil          Górka                 144.14 -  346: 505   94
    9     4 Bronisław      Parada                122.48 -  317: 471   72
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  317: 553   81
   11     8 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  415: 366  156
   12     7 Sylwia         Łada                  105.77 +  546: 311  156
   13     4 Bronisław      Parada                122.48 +  494: 269  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 13 129.31




	Rafał Wesołowski 130.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Suchanek              107.64 -  317: 407   58
    2     9 Dominik        Piasecki              136.22 +  420: 317  186
    3     4 Piotr          Broda                 127.33 +  381: 296  177
    4     3 Paweł          Mazurek               124.80 -  347: 388   75
    5     7 Marta          Świątkowska           114.44 -  289: 384   64
    6     7 Sławomir       Wolski                116.68 +  390: 328  167
    7     8 Adam           Janicki               117.03 -  376: 459   67
    8    10 Laura          Pisula                100.00 +  371: 255  150
    9     8 Ryszard        Korpalski             111.39 +  479: 383  161
   10     4 Justyna        Górka                 140.36 +  376: 349  190
   11     6 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  306: 497   70
   12     8 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  462: 313  156
   13     5 Dominik        Piasecki              136.22 +  425: 333  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 13 131.31




	Małgorzata Sulejewska 130.79 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Zawadzki              107.38 -  357: 363   57
    2    11 Sylwia         Łada                  105.77 +  363: 349  156
    3     6 Marta          Ćwiek                 116.50 +  355: 318  167
    4     5 Kamil          Górka                 144.14 -  325: 454   94
    5     6 Sławomir       Wolski                116.68 +  398: 351  167
    6     4 Tomasz         Suchanek              136.35 +  401: 299  186
    7     3 Piotr          Broda                 127.33 -  306: 382   77
    8     5 Bronisław      Parada                122.48 -  335: 431   72
    9     5 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  411: 381  170
   10     6 Karol          Waniek                134.40 +  553: 317  184
   11     3 Paweł          Mazurek               124.80 -  358: 438   75
   12     3 Justyna        Górka                 140.36 -  318: 475   90
   13     7 Marta          Ćwiek                 116.50 -  331: 384   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15




	Piotr Broda 127.33 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Borodziuk             106.67 -  354: 411   57
    2    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  511: 145  150
    3     4 Rafał          Wesołowski            130.79 -  296: 381   81
    4     7 Ryszard        Korpalski             111.39 +  448: 351  161
    5     5 Dominik        Piasecki              136.22 +  374: 336  186
    6     3 Bronisław      Parada                122.48 +  519: 265  172
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  382: 306  181
    8     2 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  393: 352  170
    9     2 Justyna        Górka                 140.36 +  411: 358  190
   10     1 Kamil          Górka                 144.14 -  290: 381   94
   11     2 Tomasz         Suchanek              136.35 +  406: 273  186
   12     2 Paweł          Mazurek               124.80 +  359: 357  175
   13     1 Kamil          Górka                 144.14 -  357: 370   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 13 145.92




	Paweł Mazurek 124.80 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  422: 376  156
    2     4 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  449: 360  157
    3     2 Bronisław      Parada                122.48 -  387: 445   72
    4     3 Rafał          Wesołowski            130.79 +  388: 347  181
    5     4 Karol          Waniek                134.40 +  427: 353  184
    6     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 +  387: 274  170
    7     1 Kamil          Górka                 144.14 -  311: 473   94
    8     3 Justyna        Górka                 140.36 -  351: 389   90
    9     3 Tomasz         Suchanek              136.35 -  345: 437   86
   10     3 Marta          Ćwiek                 116.50 +  421: 331  167
   11     3 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  438: 358  181
   12     2 Piotr          Broda                 127.33 -  357: 359   77
   13     3 Tomasz         Suchanek              136.35 +  406: 390  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 13 138.54




	Bronisław Parada 122.48 Polanica Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Sylwia         Łada                  105.77 +  361: 266  156
    2     5 Kamil          Górka                 144.14 +  447: 334  194
    3     2 Paweł          Mazurek               124.80 +  445: 387  175
    4     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  396: 508   70
    5     3 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  440: 332  157
    6     3 Piotr          Broda                 127.33 -  265: 519   77
    7     4 Justyna        Górka                 140.36 -  305: 398   90
    8     5 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  431: 335  181
    9     4 Karol          Waniek                134.40 +  471: 317  184
   10     2 Tomasz         Suchanek              136.35 -  285: 356   86
   11     4 Marta          Ćwiek                 116.50 +  385: 295  167
   12     4 Joanna         Suchanek              107.64 -  358: 450   58
   13     4 Karol          Waniek                134.40 -  269: 494   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1679  / 13 129.15




	Małgorzata Szczygieł 119.63 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Dejna                 100.00 +  469: 197  150
    2     1 Joanna         Suchanek              107.64 +  578: 377  158
    3     1 Tomasz         Suchanek              136.35 -  388: 395   86
    4     1 Bronisław      Parada                122.48 +  508: 396  172
    5     1 Justyna        Górka                 140.36 +  360: 325  190
    6     1 Paweł          Mazurek               124.80 -  274: 387   75
    7     2 Karol          Waniek                134.40 -  263: 411   84
    8     2 Piotr          Broda                 127.33 -  352: 393   77
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  381: 411   81
   10     7 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  348: 302  156
   11     6 Rafał          Wesołowski            130.79 +  497: 306  181
   12     1 Kamil          Górka                 144.14 -  333: 492   94
   13     6 Ryszard        Korpalski             111.39 +  411: 346  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 13 128.08




	Adam Janicki 117.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Laura          Pisula                100.00 +  358: 304  150
    2     6 Krzysztof      Borodziuk             106.67 -  353: 424   57
    3     7 Sławomir       Wolski                116.68 -  262: 466   67
    4    10 Joanna         Suchanek              107.64 +  375: 353  158
    5     8 Marcin         Radwański             110.33 +  403: 298  160
    6     6 Karol          Waniek                134.40 -  326: 445   84
    7     8 Rafał          Wesołowski            130.79 +  459: 376  181
    8     6 Tomasz         Suchanek              136.35 -  335: 419   86
    9     9 Dominik        Piasecki              136.22 -  352: 446   86
   10    10 Sylwia         Łada                  105.77 -  281: 388   56
   11    12 Marta          Świątkowska           114.44 +  339: 312  164
   12    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 212  150
   13     8 Sławomir       Wolski                116.68 +  350: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 13 120.46




	Sławomir Wolski 116.68 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 144.14 -  386: 412   94
    2     7 Marta          Świątkowska           114.44 +  390: 289  164
    3     7 Adam           Janicki               117.03 +  466: 262  167
    4     4 Karol          Waniek                134.40 -  323: 359   84
    5     6 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  351: 398   81
    6     7 Rafał          Wesołowski            130.79 -  328: 390   81
    7     9 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  434: 244  156
    8     7 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  357: 283  157
    9     6 Marcin         Radwański             110.33 -  330: 346   60
   10     8 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  409: 257  157
   11     5 Justyna        Górka                 140.36 -  291: 511   90
   12     9 Ryszard        Korpalski             111.39 -  297: 435   61
   13     8 Adam           Janicki               117.03 -  312: 350   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 13 109.15




	Marta Ćwiek 116.50 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 140.36 -  321: 448   90
    2     8 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  456: 355  156
    3     6 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  318: 355   81
    4     9 Marcin         Radwański             110.33 -  368: 434   60
    5     9 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  452: 362  157
    6     8 Dominik        Piasecki              136.22 +  328: 305  186
    7     5 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  443: 317  157
    8     4 Ryszard        Korpalski             111.39 +  359: 311  161
    9     1 Kamil          Górka                 144.14 +  439: 318  194
   10     3 Paweł          Mazurek               124.80 -  331: 421   75
   11     4 Bronisław      Parada                122.48 -  295: 385   72
   12     5 Tomasz         Suchanek              136.35 -  358: 436   86
   13     7 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  384: 331  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 13 127.38




	Marta Świątkowska 114.44 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Suchanek              136.35 -  339: 422   86
    2     7 Sławomir       Wolski                116.68 -  289: 390   67
    3    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 166  150
    4     8 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  399: 307  156
    5     7 Rafał          Wesołowski            130.79 +  384: 289  181
    6     5 Krzysztof      Borodziuk             106.67 -  249: 360   57
    7     7 Ryszard        Korpalski             111.39 -  292: 315   61
    8     8 Joanna         Suchanek              107.64 -  390: 404   58
    9    10 Sylwia         Łada                  105.77 -  309: 375   56
   10     9 Dominik        Piasecki              136.22 -  294: 382   86
   11    12 Adam           Janicki               117.03 -  312: 339   67
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              107.38 -  262: 475   57
   13    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  419: 199  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 13  94.77




	Ryszard Korpalski 111.39 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dominik        Piasecki              136.22 +  393: 370  186
    2     2 Justyna        Górka                 140.36 -  315: 342   90
    3     8 Karol          Waniek                134.40 -  311: 327   84
    4     7 Piotr          Broda                 127.33 -  351: 448   77
    5    10 Joanna         Suchanek              107.64 +  389: 361  158
    6    10 Marcin         Radwański             110.33 +  411: 350  160
    7     7 Marta          Świątkowska           114.44 +  315: 292  164
    8     4 Marta          Ćwiek                 116.50 -  311: 359   67
    9     8 Rafał          Wesołowski            130.79 -  383: 479   81
   10    11 Laura          Pisula                100.00 +  360: 250  150
   11    10 Mirosław       Dejna                 100.00 +  442: 157  150
   12     9 Sławomir       Wolski                116.68 +  435: 297  167
   13     6 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  346: 411   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 13 123.38




	Marcin Radwański 110.33 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Waniek                134.40 +  374: 362  184
    2     3 Tomasz         Suchanek              136.35 -  292: 404   86
    3     9 Kamil          Górka                 144.14 -  324: 472   94
    4     9 Marta          Ćwiek                 116.50 +  434: 368  167
    5     8 Adam           Janicki               117.03 -  298: 403   67
    6    10 Ryszard        Korpalski             111.39 -  350: 411   61
    7    11 Sylwia         Łada                  105.77 +  327: 320  156
    8    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  425: 168  150
    9     6 Sławomir       Wolski                116.68 +  346: 330  167
   10     5 Joanna         Suchanek              107.64 -  348: 456   58
   11    11 Laura          Pisula                100.00 -  293: 295   50
   12     6 Dominik        Piasecki              136.22 -  306: 383   86
   13     9 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  416: 353  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 13 114.08




	Joanna Suchanek 107.64 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            130.79 +  407: 317  181
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  377: 578   70
    3     5 Krzysztof      Zawadzki              107.38 -  311: 330   57
    4    10 Adam           Janicki               117.03 -  353: 375   67
    5    10 Ryszard        Korpalski             111.39 -  361: 389   61
    6    11 Mirosław       Dejna                 100.00 +  426: 205  150
    7    10 Laura          Pisula                100.00 +  352: 245  150
    8     8 Marta          Świątkowska           114.44 +  404: 390  164
    9     7 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  370: 356  157
   10     5 Marcin         Radwański             110.33 +  456: 348  160
   11     1 Kamil          Górka                 144.14 +  332: 315  194
   12     4 Bronisław      Parada                122.48 +  450: 358  172
   13     2 Justyna        Górka                 140.36 +  317: 289  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 13 136.38




	Krzysztof Zawadzki 107.38 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Sulejewska            130.79 +  363: 357  181
    2     4 Paweł          Mazurek               124.80 -  360: 449   75
    3     5 Joanna         Suchanek              107.64 +  330: 311  158
    4     6 Krzysztof      Borodziuk             106.67 -  366: 371   57
    5     9 Marta          Ćwiek                 116.50 -  362: 452   67
    6     9 Ziemowit       Pazda                 106.00 +  349: 292  156
    7     6 Tomasz         Suchanek              136.35 -  300: 402   86
    8    11 Sylwia         Łada                  105.77 -  272: 382   56
    9    11 Laura          Pisula                100.00 -  326: 368   50
   10     8 Sławomir       Wolski                116.68 -  257: 409   67
   11     7 Dominik        Piasecki              136.22 -  341: 370   86
   12    12 Marta          Świątkowska           114.44 +  475: 262  164
   13    11 Ziemowit       Pazda                 106.00 -  215: 388   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1259  / 13  96.85




	Krzysztof Borodziuk 106.67 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 127.33 +  411: 354  177
    2     6 Adam           Janicki               117.03 +  424: 353  167
    3     3 Justyna        Górka                 140.36 -  293: 298   90
    4     6 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  371: 366  157
    5     3 Bronisław      Parada                122.48 -  332: 440   72
    6     5 Marta          Świątkowska           114.44 +  360: 249  164
    7     5 Marta          Ćwiek                 116.50 -  317: 443   67
    8     7 Sławomir       Wolski                116.68 -  283: 357   67
    9     7 Joanna         Suchanek              107.64 -  356: 370   58
   10    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  409: 177  150
   11     9 Sylwia         Łada                  105.77 -  287: 318   56
   12    11 Laura          Pisula                100.00 -  298: 341   50
   13     9 Marcin         Radwański             110.33 -  353: 416   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1335  / 13 102.69




	Ziemowit Pazda 106.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Mazurek               124.80 -  376: 422   75
    2     8 Marta          Ćwiek                 116.50 -  355: 456   67
    3    10 Sylwia         Łada                  105.77 +  372: 340  156
    4     8 Marta          Świątkowska           114.44 -  307: 399   64
    5    11 Laura          Pisula                100.00 +  338: 261  150
    6     9 Krzysztof      Zawadzki              107.38 -  292: 349   57
    7     9 Sławomir       Wolski                116.68 -  244: 434   67
    8     9 Dominik        Piasecki              136.22 +  390: 361  186
    9    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  452: 174  150
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  302: 348   70
   11     8 Karol          Waniek                134.40 -  366: 415   84
   12     8 Rafał          Wesołowski            130.79 -  313: 462   81
   13    11 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  388: 215  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 13 104.92




	Sylwia Łada 105.77 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bronisław      Parada                122.48 -  266: 361   72
    2    11 Małgorzata     Sulejewska            130.79 -  349: 363   81
    3    10 Ziemowit       Pazda                 106.00 -  340: 372   56
    4    11 Dominik        Piasecki              136.22 -  285: 393   86
    5    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  318: 239  150
    6    12 Laura          Pisula                100.00 -  328: 332   50
    7    11 Marcin         Radwański             110.33 -  320: 327   60
    8    11 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  382: 272  157
    9    10 Marta          Świątkowska           114.44 +  375: 309  164
   10    10 Adam           Janicki               117.03 +  388: 281  167
   11     9 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  318: 287  157
   12     7 Karol          Waniek                134.40 -  311: 546   84
   13    10 Laura          Pisula                100.00 +  423: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 13 110.31




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szczygieł             119.63 -  197: 469   70
    2    12 Piotr          Broda                 127.33 -  145: 511   77
    3    12 Marta          Świątkowska           114.44 -  166: 390   64
    4    12 Laura          Pisula                100.00 -  260: 393   50
    5    12 Sylwia         Łada                  105.77 -  239: 318   56
    6    11 Joanna         Suchanek              107.64 -  205: 426   58
    7    12 Dominik        Piasecki              136.22 -  174: 468   86
    8    12 Marcin         Radwański             110.33 -  168: 425   60
    9    12 Ziemowit       Pazda                 106.00 -  174: 452   56
   10    12 Krzysztof      Borodziuk             106.67 -  177: 409   57
   11    10 Ryszard        Korpalski             111.39 -  157: 442   61
   12    10 Adam           Janicki               117.03 -  212: 478   67
   13    12 Marta          Świątkowska           114.44 -  199: 419   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  / 13  63.54




	Laura Pisula 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               117.03 -  304: 358   67
    2    10 Karol          Waniek                134.40 -  280: 411   84
    3    11 Dominik        Piasecki              136.22 -  301: 337   86
    4    12 Mirosław       Dejna                 100.00 +  393: 260  150
    5    11 Ziemowit       Pazda                 106.00 -  261: 338   56
    6    12 Sylwia         Łada                  105.77 +  332: 328  156
    7    10 Joanna         Suchanek              107.64 -  245: 352   58
    8    10 Rafał          Wesołowski            130.79 -  255: 371   81
    9    11 Krzysztof      Zawadzki              107.38 +  368: 326  157
   10    11 Ryszard        Korpalski             111.39 -  250: 360   61
   11    11 Marcin         Radwański             110.33 +  295: 293  160
   12    11 Krzysztof      Borodziuk             106.67 +  341: 298  157
   13    10 Sylwia         Łada                  105.77 -  364: 423   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1329  / 13 102.23


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Urodziny Siódemki - V Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Sławomir       Wolski                412: 386
   2 Marta          Ćwiek                - Justyna        Górka                 321: 448
   3 Tomasz         Suchanek             - Marta          Świątkowska           422: 339
   4 Ryszard        Korpalski            - Dominik        Piasecki              393: 370
   5 Karol          Waniek               - Marcin         Radwański             362: 374
   6 Joanna         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            407: 317
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Krzysztof      Zawadzki              357: 363
   8 Krzysztof      Borodziuk            - Piotr          Broda                 411: 354
   9 Paweł          Mazurek              - Ziemowit       Pazda                 422: 376
  10 Sylwia         Łada                 - Bronisław      Parada                266: 361
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Mirosław       Dejna                 469: 197
  12 Laura          Pisula               - Adam           Janicki               304: 358


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Suchanek              578: 377
   2 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             342: 315
   3 Marcin         Radwański            - Tomasz         Suchanek              292: 404
   4 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Mazurek               360: 449
   5 Bronisław      Parada               - Kamil          Górka                 447: 334
   6 Adam           Janicki              - Krzysztof      Borodziuk             353: 424
   7 Sławomir       Wolski               - Marta          Świątkowska           390: 289
   8 Ziemowit       Pazda                - Marta          Ćwiek                 355: 456
   9 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Piasecki              420: 317
  10 Laura          Pisula               - Karol          Waniek                280: 411
  11 Sylwia         Łada                 - Małgorzata     Sulejewska            349: 363
  12 Piotr          Broda                - Mirosław       Dejna                 511: 145


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szczygieł             395: 388
   2 Paweł          Mazurek              - Bronisław      Parada                387: 445
   3 Justyna        Górka                - Krzysztof      Borodziuk             298: 293
   4 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 381: 296
   5 Krzysztof      Zawadzki             - Joanna         Suchanek              330: 311
   6 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Sulejewska            318: 355
   7 Adam           Janicki              - Sławomir       Wolski                262: 466
   8 Ryszard        Korpalski            - Karol          Waniek                311: 327
   9 Kamil          Górka                - Marcin         Radwański             472: 324
  10 Ziemowit       Pazda                - Sylwia         Łada                  372: 340
  11 Dominik        Piasecki             - Laura          Pisula                337: 301
  12 Marta          Świątkowska          - Mirosław       Dejna                 390: 166


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Szczygieł             396: 508
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              435: 314
   3 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Mazurek               347: 388
   4 Karol          Waniek               - Sławomir       Wolski                359: 323
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 325: 454
   6 Krzysztof      Borodziuk            - Krzysztof      Zawadzki              371: 366
   7 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             448: 351
   8 Marta          Świątkowska          - Ziemowit       Pazda                 399: 307
   9 Marcin         Radwański            - Marta          Ćwiek                 434: 368
  10 Joanna         Suchanek             - Adam           Janicki               353: 375
  11 Dominik        Piasecki             - Sylwia         Łada                  393: 285
  12 Mirosław       Dejna                - Laura          Pisula                260: 393


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 360: 325
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              459: 338
   3 Krzysztof      Borodziuk            - Bronisław      Parada                332: 440
   4 Karol          Waniek               - Paweł          Mazurek               353: 427
   5 Dominik        Piasecki             - Piotr          Broda                 336: 374
   6 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Sulejewska            351: 398
   7 Marta          Świątkowska          - Rafał          Wesołowski            384: 289
   8 Adam           Janicki              - Marcin         Radwański             403: 298
   9 Marta          Ćwiek                - Krzysztof      Zawadzki              452: 362
  10 Joanna         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             361: 389
  11 Ziemowit       Pazda                - Laura          Pisula                338: 261
  12 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  239: 318


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             387: 274
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 442: 496
   3 Bronisław      Parada               - Piotr          Broda                 265: 519
   4 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Sulejewska            299: 401
   5 Krzysztof      Borodziuk            - Marta          Świątkowska           360: 249
   6 Karol          Waniek               - Adam           Janicki               445: 326
   7 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            328: 390
   8 Dominik        Piasecki             - Marta          Ćwiek                 305: 328
   9 Krzysztof      Zawadzki             - Ziemowit       Pazda                 349: 292
  10 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             411: 350
  11 Mirosław       Dejna                - Joanna         Suchanek              205: 426
  12 Sylwia         Łada                 - Laura          Pisula                328: 332


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Paweł          Mazurek               473: 311
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Karol          Waniek                263: 411
   3 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            382: 306
   4 Bronisław      Parada               - Justyna        Górka                 305: 398
   5 Marta          Ćwiek                - Krzysztof      Borodziuk             443: 317
   6 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Suchanek              300: 402
   7 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Korpalski             292: 315
   8 Rafał          Wesołowski           - Adam           Janicki               376: 459
   9 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Wolski                244: 434
  10 Laura          Pisula               - Joanna         Suchanek              245: 352
  11 Marcin         Radwański            - Sylwia         Łada                  327: 320
  12 Mirosław       Dejna                - Dominik        Piasecki              174: 468


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Kamil          Górka                 346: 505
   2 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szczygieł             393: 352
   3 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 351: 389
   4 Ryszard        Korpalski            - Marta          Ćwiek                 311: 359
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Bronisław      Parada                335: 431
   6 Adam           Janicki              - Tomasz         Suchanek              335: 419
   7 Sławomir       Wolski               - Krzysztof      Borodziuk             357: 283
   8 Joanna         Suchanek             - Marta          Świątkowska           404: 390
   9 Dominik        Piasecki             - Ziemowit       Pazda                 361: 390
  10 Laura          Pisula               - Rafał          Wesołowski            255: 371
  11 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              382: 272
  12 Marcin         Radwański            - Mirosław       Dejna                 425: 168


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marta          Ćwiek                 318: 439
   2 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 358: 411
   3 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Mazurek               437: 345
   4 Bronisław      Parada               - Karol          Waniek                471: 317
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             411: 381
   6 Sławomir       Wolski               - Marcin         Radwański             330: 346
   7 Krzysztof      Borodziuk            - Joanna         Suchanek              356: 370
   8 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Korpalski             479: 383
   9 Adam           Janicki              - Dominik        Piasecki              352: 446
  10 Marta          Świątkowska          - Sylwia         Łada                  309: 375
  11 Krzysztof      Zawadzki             - Laura          Pisula                326: 368
  12 Mirosław       Dejna                - Ziemowit       Pazda                 174: 452


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 290: 381
   2 Tomasz         Suchanek             - Bronisław      Parada                356: 285
   3 Marta          Ćwiek                - Paweł          Mazurek               331: 421
   4 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            349: 376
   5 Marcin         Radwański            - Joanna         Suchanek              348: 456
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                553: 317
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 348: 302
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wolski                257: 409
   9 Dominik        Piasecki             - Marta          Świątkowska           382: 294
  10 Sylwia         Łada                 - Adam           Janicki               388: 281
  11 Laura          Pisula               - Ryszard        Korpalski             250: 360
  12 Krzysztof      Borodziuk            - Mirosław       Dejna                 409: 177


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Suchanek             - Kamil          Górka                 332: 315
   2 Piotr          Broda                - Tomasz         Suchanek              406: 273
   3 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Sulejewska            438: 358
   4 Bronisław      Parada               - Marta          Ćwiek                 385: 295
   5 Sławomir       Wolski               - Justyna        Górka                 291: 511
   6 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             306: 497
   7 Dominik        Piasecki             - Krzysztof      Zawadzki              370: 341
   8 Ziemowit       Pazda                - Karol          Waniek                366: 415
   9 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Borodziuk             318: 287
  10 Ryszard        Korpalski            - Mirosław       Dejna                 442: 157
  11 Marcin         Radwański            - Laura          Pisula                293: 295
  12 Marta          Świątkowska          - Adam           Janicki               312: 339


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Małgorzata     Szczygieł             492: 333
   2 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 357: 359
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Justyna        Górka                 318: 475
   4 Joanna         Suchanek             - Bronisław      Parada                450: 358
   5 Tomasz         Suchanek             - Marta          Ćwiek                 436: 358
   6 Marcin         Radwański            - Dominik        Piasecki              306: 383
   7 Karol          Waniek               - Sylwia         Łada                  546: 311
   8 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Wesołowski            313: 462
   9 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                435: 297
  10 Mirosław       Dejna                - Adam           Janicki               212: 478
  11 Laura          Pisula               - Krzysztof      Borodziuk             341: 298
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Świątkowska           475: 262


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 357: 370
   2 Justyna        Górka                - Joanna         Suchanek              289: 317
   3 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Mazurek               390: 406
   4 Karol          Waniek               - Bronisław      Parada                494: 269
   5 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Piasecki              425: 333
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             411: 346
   7 Marta          Ćwiek                - Małgorzata     Sulejewska            384: 331
   8 Adam           Janicki              - Sławomir       Wolski                350: 312
   9 Krzysztof      Borodziuk            - Marcin         Radwański             353: 416
  10 Sylwia         Łada                 - Laura          Pisula                423: 364
  11 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Zawadzki              388: 215
  12 Mirosław       Dejna                - Marta          Świątkowska           199: 419
Lista rankingowa na dzień 09-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            158.84  29703  187
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              155.00  31000  200
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.58  29641  193
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 152.98   7955   52
   5 Dominik Urbacki                Pruszków             150.59  26654  177
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.37  18646  124
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.85  29970  200
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.26  29703  199
   9 Maciej Czupryniak              Milanówek            148.98   6257   42
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.52  26666  182
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.20  29240  200
  12 Rafał Lenartowski              Gdynia               146.02  27451  188
  13 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.82  28873  198
  14 Dawid Pikul                    Poznań               145.79  26971  185
  15 Kazimierz Merklejn             Szczecin             145.69  27827  191
  16 Marek Reda                     Wołomin              145.25  27743  191
  17 Kamil Górka                    Kraków               145.05  27704  191
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.95  20003  138
  19 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     144.79  28813  199
  20 Jan Mrozowski                  Kraków               144.38  21079  146
  21 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             143.98  28509  198
  23 Grzegorz Święcki               Białystok            143.29  10747   75
  24 Piotr Pietuchowski             Białystok            142.50  28357  199
  25 Kamil Kister                   Puławy               142.31  28462  200
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  27 Przemysław Herdzina            Kraków               140.97   4370   31
  28 Grzegorz Kurowski              Warszawa             140.93  27058  192
  29 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.93  26635  189
  30 Krzysztof Obremski             Legnica              140.75  24912  177
  31 Justyna Górka                  Kraków               139.96  27713  198
  32 Adam Szukalski                 Coventry             139.92   6716   48
  33 Bogusław Szyszka               Oława                139.16  21988  158
  34 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.95  27235  196
  35 Grzegorz Łukasik               Konojady             138.83  26377  190
  36 Mateusz Borsuk                 Reda                 138.67  22465  162
  37 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.35   5119   37
  38 Radosław Jachna                Łódź                 137.61  27110  197
  39 Jakub Szymczak                 Łódź                 137.51  13338   97
  40 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.47  25706  187
  41 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.42  11681   85
  42 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.42  20063  146
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               137.07  11240   82
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             136.97  26847  196
  45 Przemysław Rybicki             Otwock               136.85  11632   85
  46 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.81  24353  178
  47 Tomasz Suchanek                Wrocław              136.12  26407  194
  48 Mateusz Królikowski            Wrocław              135.88   6522   48
  49 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26600  196
  50 Wojciech Sołdan                Gdynia               135.64   4476   33
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.85  16062  120
  52 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  53 Janusz Krupiński               Bytom                133.77  14849  111
  54 Szymon Płachta                 Warszawa             133.53  26439  198
  55 Weronika Rudnicka              Szczecin             133.10  26220  197
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.05  12241   92
  57 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       132.85   5181   39
  58 Michał Ozimiński               Łódź                 132.68   4113   31
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               132.63   9019   68
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  132.31  25139  190
  61 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       132.27  14814  112
  62 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       132.09  22588  171
  63 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  64 Agnieszka Krupka               Krosno               131.86  14636  111
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               131.67  24490  186
  66 Irena Sołdan                   Sopot                131.16  25838  197
  67 Robert Kamiński                Warszawa             130.95  25535  195
  68 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             130.91   6022   46
  69 Marek Roszak                   Poznań               130.79   7978   61
  70 Alicja Grąbczewska             Szczecin             130.75  20528  157
  71 Rafał Wesołowski               Warszawa             130.73  24839  190
  72 Paweł Janaś                    Głogów               130.66  11237   86
  73 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.54  11618   89
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              130.21  18230  140
  75 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  76 Patrycja Śliwińska             Szczecin             129.58  14513  112
  77 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  129.39  21996  170
  78 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.34  22247  172
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  80 Maciej Grąbczewski             Piła                 129.23  25716  199
  81 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.21   7365   57
  82 Mikołaj Fidziński              Dębica               129.03  12774   99
  83 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             128.95  21922  170
  84 Tomasz Łapka                   Opole                128.79  11462   89
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.61  21863  170
  86 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.40  12583   98
  87 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              128.39   8602   67
  88 Marcin Mroziuk                 Warszawa             128.28   8851   69
  89 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              128.03  19845  155
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           128.00  25471  199
  91 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             127.76  24402  191
  92 Paweł Mazurek                  Polanica Zdrój       127.67  18767  147
  93 Katarzyna Małek                Mielec               127.36  22034  173
  94 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.22  24807  195
  95 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  96 Leszek Kacprzyk                Katowice             127.01  13971  110
  97 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.06  20800  165
  99 Andrzej Kroc                   Łódź                 125.77  21759  173
 100 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.66  24881  198
 101 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.64  24500  195
 102 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 103 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            125.41  22825  182
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            125.39   4514   36
 105 Michał Kolaj                   Ostróda              125.27  23926  191
 106 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            125.20  10141   81
 107 Magdalena Kublik               Warszawa             125.12  24274  194
 108 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            125.00   5875   47
 109 Dorota Stachowska              Wydartowo I          124.96  24242  194
 110 Tomasz Siwiński                Zawiercie            124.93   5372   43
 111 Robert Głowacki                Łódź                 124.79  13852  111
 112 Tomasz Górka                   Łęczna               124.73   6860   55
 113 Krzysztof Gibas                Kraków               124.52  21293  171
 114 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.38  10821   87
 115 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 116 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  124.30  23119  186
 117 Rafał Matczak                  Milanówek            124.25  23731  191
 118 Anita Bruska                   Gdynia               124.06  16376  132
 119 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            123.94  22681  183
 120 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          123.93   3718   30
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.88  24157  195
 122 Natalia Ogierman               Katowice             123.85  20559  166
 123 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.09   6524   53
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.76  22957  187
 125 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             122.58  11645   95
 126 Jacek Pietruszka               Kraków               122.49  11024   90
 127 Leszek Stecuła                 Bytom                122.04   8787   72
 128 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.99  22812  187
 129 Artur Koszel                   Warszawa             121.96   9269   76
 130 Bronisław Parada               Polanica Zdrój       121.65   9610   79
 131 Czesław Grajewski              Choroszcz            121.61  24323  200
 132 Grzegorz Pukniel               Łódź                 121.60  23591  194
 133 Adam Jurkowski                 Gliwice              121.54   6077   50
 134 Przemysław Pawlic              Wrocław              121.50   3645   30
 135 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46   4980   41
 136 Krzysztof Bukowski             Milanówek            121.44   4736   39
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.38  13595  112
 138 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            121.13   3755   31
 139 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              121.02  20089  166
 142 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.85  22720  188
 143 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.77  17632  146
 144 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.77   7246   60
 145 Dorota Rudzińska               Warszawa             120.41  23842  198
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 147 Dariusz Maciejuk               Warszawa             119.91   5636   47
 148 Krzysztof Bonda                Białystok            119.91  13190  110
 149 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            119.88  19061  159
 150 Dariusz Socha                  Warszawa             119.33   6921   58
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.10  13577  114
 152 Marek Rogalski                 Warszawa             119.05   9048   76
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             118.96   9755   82
 154 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 155 Lucyna Śniadach                Rumia                118.81   7604   64
 156 Tomasz Lempart                 Kraków               118.80  14493  122
 157 Beata Piotrowska               Łódź                 118.74   7837   66
 158 Piotr Mańkowski                Warszawa             118.28   4258   36
 159 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.00  23483  199
 160 Łukasz Sornek                  Mikołów              117.95  22292  189
 161 Anna Biegańska                 Białystok            117.94   9081   77
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.66  20709  176
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 166 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 167 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.44  20905  178
 168 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.40   6105   52
 169 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 170 Paweł Morga                    Warszawa             117.28  11611   99
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              117.27  22984  196
 172 Adam Janicki                   Łódź                 117.26  23334  199
 173 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 174 Rafał Polak                    Wałcz                116.98   5030   43
 175 Marta Ćwiek                    Radomsko             116.84  17409  149
 176 Radosław Więch                 Warszawa             116.79  15650  134
 177 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.72  11439   98
 178 Monika Sadurska                Warszawa             116.46   6289   54
 179 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.15   4530   39
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            116.15  10105   87
 181 Marta Bajorek                  Warszawa             115.99  22154  191
 182 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.92  22373  193
 183 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.73  12499  108
 184 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.43  15699  136
 185 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 186 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.40  19157  166
 187 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.34  22145  192
 188 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.93   7815   68
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             114.58   9625   84
 190 Walenty Siemaszko              Lipiany              114.56   6988   61
 191 Maciej Bukowski                Szczecin             114.48   5266   46
 192 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 193 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 194 Renata Andracka                Zwola                114.06  22013  193
 195 Maurycy Machnio                Lipiany              113.88  12755  112
 196 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            113.76   7963   70
 197 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    113.76   4209   37
 198 Ewa Szałas                     Katowice             113.63   9772   86
 199 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.56   5905   52
 200 Anna Niedzielko                Szczecin             113.53  11126   98
 201 Marianna Kozłowska             Białystok            113.44   9869   87
 202 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 203 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 204 Teresa Zalewska                Racibórz             112.93  14568  129
 205 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.68  20959  186
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              112.68  16338  145
 208 Bogusław Książek               Szczecin             112.55   7316   65
 209 Jarosław Karp                  Jędrzejów            112.54  11029   98
 210 Szymon Dąbrowski               Warszawa             112.40  22255  198
 211 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21766  195
 212 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 213 Halina Roszak                  Poznań               110.80   4543   41
 214 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 215 Jacek Nocoń                    Jaworzno             110.63   4204   38
 216 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 217 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 218 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 219 Jerzy Luter                    Bytom                110.39  17110  155
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.29  14338  130
 221 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    110.14   4075   37
 222 Ziemowit Pazda                 Wrocław              109.99  11329  103
 223 Marcin Ceglarek                Kraków               109.94   9345   85
 224 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 225 Józef Burzyński                Ełk                  109.82   9005   82
 226 Anna Krynicka                  Warszawa             109.79   6697   61
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.71  12946  118
 228 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      109.69   3839   35
 229 Urszula Solarska               Łódź                 109.67  21495  196
 230 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 231 Elżbieta Święcka               Białystok            109.51   6680   61
 232 Marta Sztajnert                Wisła                109.32   5466   50
 233 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 234 Joanna Suchanek                Wrocław              109.17  17358  159
 235 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.88   6206   57
 236 Bożena Guział                  Racibórz             108.78   5439   50
 237 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.69   5217   48
 238 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.16   6706   62
 239 Paweł Maciejczuk               Białystok            107.86  11325  105
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 241 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               107.50  15480  144
 242 Lech Szymczak                  Mniszki              107.50   4515   42
 243 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.37  20185  188
 244 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.17  14361  134
 245 Sylwia Łada                    Inowrocław           107.10  20456  191
 246 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.95   4064   38
 247 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  106.74   4056   38
 248 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.59   8634   81
 249 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.31  19561  184
 250 Dorota Ostrowska               Białystok            106.25   8181   77
 251 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.07   6470   61
 252 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.00   9540   90
 253 Krzysztof Zawadzki             Sampława             106.00  20564  194
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              105.82  20952  198
 255 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.63  12464  118
 256 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 257 Robert Wagner                  Wrocław              105.16   6415   61
 258 Mariusz Michalski              Inowrocław           104.75   9323   89
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.14  12497  120
 260 Agnieszka Kozak                Gdynia               104.07  20398  196
 261 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.74  19711  190
 262 Jakub Błażejewski              Poznań               103.70   6533   63
 263 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 264 Laura Pisula                   Wrocław              103.26   3924   38
 265 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 266 Anna Arana                     Warszawa             102.00  12546  123
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.84  14461  142
 269 Juliusz Czupryniak             Warszawa             101.28   5064   50
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 272 Maciej Sylwestrzuk             Gródek               100.24  10425  104
 273 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.39   3578   36
 274 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 275 Halina Mrozek                  Warszawa              98.17   8148   83
 276 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.93  11556  118
 277 Maciej Dąbrowski               Warszawa              97.45  19101  196
 278 Sylwia Kozłowska               Białystok             97.24   8168   84
 279 Aleksandra Brzeska             Piastów               96.87  11237  116
 280 Michał Dąbrowski               Warszawa              96.80  16552  171
 281 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              95.87   5944   62
 282 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 283 Leszek Kilian                  Jaworzno              95.17   5710   60
 284 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               94.65   4354   46
 285 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 286 Sylwia Buks                    Warszawa              93.84  18768  200
 287 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 288 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 289 Joanna Wilk                    Racibórz              91.56   3113   34
 290 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 291 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 292 Janina Grajewska               Choroszcz             89.85   8626   96
 293 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.57   3277   37
 294 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.53   7171   81
 295 Paulina Naplocha               Racibórz              86.86  17286  199
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              85.19   9967  117
 297 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             85.00   9945  117
 298 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              84.86   6025   71
 299 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 300 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.64   4182   50
 301 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.22   6824   82
 302 Paulina Ostrowska              Białystok             83.04   3820   46
 303 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   83.03   2740   33
 304 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   82.69   3721   45
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                82.39   3131   38
 306 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 308 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 309 Alicja Puchowska               Strzelce Opolskie     73.58   2649   36
 310 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   60.58   1999   33
 311 Mirosław Dejna                 Sampława              60.50  11435  189

Poczekalnia na dzień 09-02-2013

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Antos                Racibórz              97.52   2828   29
   4 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   5 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   6 Piotr Kozak                    Racibórz              93.71   2624   28
   7 Andrzej Kraska                 Wrocław              111.04   2998   27
   8 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   9 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
  10 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  11 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  12 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 112.35   2921   26
  13 Monika Siemaszko               Lipiany              110.42   2871   26
  14 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  15 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  16 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  17 Paweł Zaręba                   Warszawa             116.48   2912   25
  18 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  19 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  20 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.60   2615   25
  21 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  22 Radosław Studniarski           Bydgoszcz             96.44   2411   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  24 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  25 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  26 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        130.58   3134   24
  27 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  28 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  29 Leszek Dobrowolski             Wrocław              126.00   3024   24
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      125.54   3013   24
  31 Michał Burak                   Wrocław              123.71   2969   24
  32 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             123.58   2966   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  34 Kacper Zegadło                 Warszawa             119.33   2864   24
  35 Michał Trumpus                 Wrocław              119.04   2857   24
  36 Mateusz Żbikowski              Warszawa             117.83   2828   24
  37 Lidia Nowak                    Sosnowiec            117.62   2823   24
  38 Michał  Borejko                Wrocław              117.04   2809   24
  39 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        116.75   2802   24
  40 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     115.25   2766   24
  41 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  42 Dorota Patera                  Legnica              114.00   2736   24
  43 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  44 Iza Kraj                       Warszawa             112.71   2705   24
  45 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  46 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  47 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  48 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  49 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  50 Wojciech Gonet                 Wrocław              106.33   2552   24
  51 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  52 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  53 Dariusz Sowula                 Kraków               103.46   2483   24
  54 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  55 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  56 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          97.04   2329   24
  57 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  58 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  59 Marcin Stachowski              Wydartowo I           94.00   2256   24
  60 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  61 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  62 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  63 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  64 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  65 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  66 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  67 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  68 Grażyna Błaut                  Białystok             99.26   2283   23
  69 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  70 Krystyna Augustyniak           Łódź                  94.74   2179   23
  71 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  72 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   86.65   1993   23
  73 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  74 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  75 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  76 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  77 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  78 Marek Sitkowski                Warszawa             110.68   2435   22
  79 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  80 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  81 Marcin Kołodziejski            Brodnica              79.55   1750   22
  82 Agata Jagodzińska              Warszawa              72.05   1585   22
  83 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  84 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            117.00   2457   21
  85 Andrzej Słapiński              Warszawa             110.19   2314   21
  86 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            106.81   2243   21
  87 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  88 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  89 Maciej Michalak                Łódź                 136.40   2728   20
  90 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  91 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  92 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  93 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  94 Rafał Skibicki                 Lębork               110.21   2094   19
  95 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  96 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  97 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.42   1794   19
  98 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  99 Małgorzata Karpacz             Białystok             91.21   1733   19
 100 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
 101 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
 102 Marta Dobrzańska               Kraków               118.11   2126   18
 103 Paweł Brzeziński               Warszawa              88.89   1600   18
 104 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
 105 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              123.53   2100   17
 107 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
 108 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
 109 Kinga Stecuła                  Bytom                104.94   1784   17
 110 Zygmunt Skwarek                Katowice              85.35   1451   17
 111 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 112 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 113 Artur Tomczyk                  Piła                 120.73   1811   15
 114 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 115 Jacek Gasik                    Warszawa             114.47   1717   15
 116 Ewa Kondracka                  Warszawa             106.33   1595   15
 117 Tomasz Kozak                   Poznań               100.86   1412   14
 118 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             82.86   1160   14
 119 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 120 Łukasz Pawlak                  Sochaczew             72.93   1021   14
 121 Piotr Ozimek                   Sochaczew             65.64    919   14
 122 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 123 Adam Klimont                   Wałcz                135.23   1758   13
 124 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 125 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 126 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 127 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 128 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 129 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 130 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 131 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 132 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 133 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 134 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 135 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 136 Artur Jakimczyk                Olsztyn               88.15   1146   13
 137 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 138 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 139 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 140 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 141 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 142 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 143 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.67   1640   12
 144 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 145 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 146 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 147 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 148 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 149 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 150 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 151 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 152 Wojciech Chodakiewicz          Białystok            123.92   1487   12
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      123.33   1480   12
 154 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 155 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 156 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 157 Agnieszka Nowak-Baran          Kraków               117.33   1408   12
 158 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 159 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 160 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.58   1375   12
 161 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 162 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 163 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 164 Ewelina Gruda                  Białystok            111.17   1334   12
 165 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 166 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 167 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 168 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 169 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 170 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              108.42   1301   12
 171 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 172 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 173 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 174 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 175 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 176 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 177 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 178 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.92   1247   12
 179 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 180 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 181 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 182 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 183 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 184 Dawid Brandys                  Chrzanów             101.42   1217   12
 185 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 186 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 187 Aleksandra, Róża Rycharska     Białystok            100.00   1200   12
 188 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 189 Daria Pisula                   Wrocław               99.08   1189   12
 190 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 191 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 192 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 193 Adam Drzyzga                   Bytom                 98.17   1178   12
 194 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 195 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 196 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 197 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 198 Piotr Konopka                  Ostróda               96.42   1157   12
 199 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 200 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 201 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 202 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 203 Barbara Żydaczewska            Lubin                 94.42   1133   12
 204 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.08   1129   12
 205 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 206 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 207 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 208 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 209 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 210 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 211 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 212 Urszula Gutowska               Pszczyna              91.00   1092   12
 213 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 214 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 215 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 216 Katarzyna Grabka               Mysłowice             88.75   1065   12
 217 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 218 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 219 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 220 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 221 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 222 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 223 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 224 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 225 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 226 Adam Motyl                     Jaskółki              80.75    969   12
 227 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 228 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 229 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 230 Hanna Dobrzycka                Wrocław               78.25    939   12
 231 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 232 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  76.83    922   12
 233 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 234 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 235 Michał Dobrzycki               Wrocław               70.00    840   12
 236 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 237 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 238 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 239 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 240 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 241 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 242 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 243 Tomasz A. Praga                Białystok             91.18   1003   11
 244 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 245 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 246 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     90.09    991   11
 247 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 248 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 249 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 250 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 251 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 252 Piotr Sadzyński                Jaworzno              82.00    902   11
 253 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 254 Hanna Siemionow                Białystok             81.18    893   11
 255 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 256 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 257 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 258 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 259 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 260 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 261 Marta Sicińska                 Wrocław               76.91    846   11
 262 Anna  Bogucka                  Wrocław               76.82    845   11
 263 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 264 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 265 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 266 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 267 Liliana Sicińska               Wrocław               64.91    714   11
 268 Witold Podwysocki              Zgierz                64.00    704   11
 269 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 270 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 277 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   75.50    755   10
 278 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 279 Jarosław Michalak              Łódź                 130.67   1176    9
 280 Izabela Korzińska              Warszawa              98.89    890    9
 281 Andrzej Gostomski              Łódź                  93.11    838    9
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 283 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  132.12   1057    8
 284 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 285 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 286 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 287 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 288 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 289 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 290 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 291 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 292 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 293 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 294 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 295 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 296 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 297 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         113.71    796    7
 298 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 299 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 300 Małgorzata Baśko               Andrespol             96.43    675    7
 301 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 302 Jarosław Józik                 Brzeszcze             95.86    671    7
 303 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 304 Adam Obradović                 Czeladź               88.57    620    7
 305 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 306 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 307 Adam Słapiński                 Warszawa              81.86    573    7
 308 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 309 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 310 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 311 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 312 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 313 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 314 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 315 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 316 Grzegorz Sęk                   Wrocław               98.50    591    6
 317 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 318 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 319 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 320 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 321 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 322 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 323 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 324 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 325 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 326 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 327 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 328 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 329 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 330 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 331 Zdzisław Szota                 Warszawa             113.00    452    4
 332 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 333 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 334 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 335 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 336 Artur Dachowski                Zabrze                65.00    260    4
 337 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 338 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 339 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 340 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 341 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 342 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 343 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 344 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 345 Ewa Dembek                     Nowe Miasto Lubawsk  124.00    248    2
 346 Michał Smardz                  Wrocław               75.50    151    2
 347 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 348 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 349 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 350 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 351 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 352 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 353 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 354 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 355 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 356 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 357 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 358 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 359 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 360 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 361 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 362 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 363 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 364 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie