Warszawa11
grudnia
Warszawa 11 grudnia III Turniej Mikołajkowy
Wójtowice22
stycznia
Wójtowice 22-23 stycznia IX Urodziny Siódemki
Sulęcin12
lutego
Sulęcin 12-13 lutego IV Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2011
Tomasz Ciejka mistrzem Gór Bystrzyckich22 - 23 stycznia 2011 — IX Urodziny SiódemkiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Urodziny SiódemkiWójtowice, 22 - 23 stycznia 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Ciejka mistrzem Gór BystrzyckichŚnieżna sceneria Gór Bystrzyckich już po raz trzeci stała się areną otwarcia scrabblowego sezonu i celebracji urodzin Wrocławskiego Klubu Scrabble. No, może pośrednio, bo wójtowicki ośrodek „Pod Dębem” gwarantował dodatnią temperaturę wszystkim tym, którzy nie zwiedzali bystrzyckiego dworca w oczekiwaniu na kontakt. ;-) Gorąca była jednak przede wszystkim atmosfera, bo do napiętego harmonogramu z atrakcjami integracyjno-rozrywkowymi dołożyły się występy skoczków narciarskich i piłkarzy ręcznych w tv.

Zanim jednak wszystko w pełni ruszyło z kopyta, w ramach nieoficjalnego otwarcia zagraliśmy turniej szalonych scrabbli. Dyscyplina w sumie mocno przypomina tradycyjny wariant. Jednak dzięki specjalnym bonusom, wskazywanym przez rzut kostką, losowość posuniętą ma do granic absurdu. I o to chodzi. Bo po co wymyślać drogie ruchy w celu odskoczenia przeciwnikowi, jeśli ten w ostatnim ruchu wyrzuca 6-6, czyli bonus „zamiana wyników”? :-) Tym razem najwięcej szczęścia miała (pechowa na MP) Gosia Szczygieł. Ciut tylko mniej Grzegorz Grzeszczuk. Jeszcze ciut mniej niżej podpisany. Całą trójkę uhonorowano wysokogatunkowymi nagrodami z dużą zawartością koloru w szkle.

Inną dyscypliną była Zagadka toponimiczna. Klubowy poeta, Ziemek Pazda, napisał wiersz, w którego wersach czaiły się przeanagramowane nazwy miejscowości. Co to za łamańce były… Wszystko jest do obejrzenia, ściągnięcia, wydrukowania ze strony turniejowej.

Jak się okazało podczas biesiady urodzinowej (i trochę przed nią), lista dostojnych jubilatów na imprezie urodzinowej była znacznie dłuższa niżby się mogło wydawać. Niektórych uczczono tortem i szampanem, niektórych podrzucaniem, jeszcze innych w podgrupach. Ponoć byli też tacy, którzy przed zbiorowym „Sto lat!” chowali się po  kątach. ;-)

Z kronikarskiego obowiązku odnotujmy fakt, że niektórym tak się w Wójtowicach podobało, że przebłysk myśli o nieprzyjeżdżaniu więcej w Góry Bystrzyckie postanowili wybić sobie z głowy całkiem fizycznie.

Jednak, choć rozgrywki scrabblowe są tak naprawdę tylko pretekstem do spotkania towarzyskiego w  gronie graczy (i negocjacji warunków następnych tego typu spotkań), nie wolno zapominać o samym turnieju. Wójtowicki trzynastorundowiec obfitował w zaskakujące rozstrzygnięcia i nagłe zwroty akcji. Zarówno na górze, gdzie od 5 rundy prowadzeniem wymieniali się Tomasz CiejkaBogusław Szyszka, jak i parę stołów niżej, gdzie niektórzy gracze doznawali nagłego ataku wątpliwości, czy ogród zoologiczny to ZOO, czy może ZZO. ;-) Było kilka pasjonujących pogoni, jak ta Ireny Sołdan za Bronkiem Paradą, zabójcze CIĄGAJMYŻ Gosi Sulejewskiej z Tomkiem Suchankiem, czy ta decydująca o pierwszym miejscu. Po 11. rundzie ciejkawy miał stratę dużego punktu do liderującego beau i w dwie rundy wysłał go na najniższy stopień podium. Najpierw gładko ograł Bronka (podczas gdy niżej podpisany nie sprostał Aztechowi), a potem, w pojedynku na szczycie, położył pińcet siedem i potwierdził, że w Wójtowicach ze szczęścia można tańczyć tylko krakowiaka. Tym bardziej, że na drugie miejsce whopsasał Kamil Górka. Ot. ;-P

Uczestnicy mogli przebierać wśród wysokogatunkowych nagród. Drewniane szachy, backgammon, biżuteria Spark ufundowana przez firmę Corundum, a także tajemnicze podłużne torebki, książki i karty do gry znalazły nowych właścicieli. Nagrody finansowe dla najwyżej sklasyfikowanej trójki ufundowała firma OWA-dekor. W czasie ceremonii zamknięcia, inspirator, organizator, konferansjer, sponsor i zawodnik w jednej osobie, Ryś Korpalski alias korry, wręczył także specjalne wyróżnienia. Ogromne szachy trafiły w ręce Grzegorza Wiączkowskiego w podzięce za wieloletnie społeczne sędziowanie siódemkowych turniejów. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki odebrała Beata Wiączkowska. Klasówkę najlepiej napisali Kamil Górka (w kategorii na dochodzenie) i Krzyś Obremski (kategoria czas mierzalny). Z kolei kapituła Przyjaciół Siódemki, w tajnym głosowaniu, po burzliwych obradach, jednogłośnie, najsympatyczniejszą zawodniczką wybrała Justynę Górkę.

Niestety, nikomu nie udało się położyć scrabbla z literami KORRY. Ponoć nagroda specjalna ma się skumulować w przyszłym roku, ale niektórzy żartowali, że z literami KKOORRRRYY będzie jeszcze trudniej.

Za rok 10. urodziny. Tylko tyle powiem. :-)
relacja: Bogusław Szyszka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 13
- system: szczegóły wkrótce
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem”
Wójtowice, ul. Górna 17
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://9urodziny.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramSobota, 22 stycznia (8 rund)
9:00 — śniadanie
10:00-10:45 — zapisy
11:00 — rozpoczęcie turnieju
13:30-14:10 — przerwa obiadowa
18:20 — zakończenie I dnia
19:00 — urodzinowa klasówka
20:00 — impreza z okazji IX urodzin Siódemki

Niedziela, 23 stycznia (5 rund)

8:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie II dnia rozgrywek
13:10–13:50 — obiad
14:10 — uroczyste zakończenie i rozdanie nagród
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazdwe własnym zakresie
mapa
WyżywienieDo wyboru dwie opcje:
2 noclegi, wyżywienie od kolacji 21 stycznia do obiadu 23 stycznia — 170 zł + 20 zł za imprezę
1 nocleg, wyżywienie od obiadu 22 stycznia do obiadu 23 stycznia — 110 zł + 20 zł za imprezę
NoclegiDo wyboru dwie opcje:
2 noclegi, wyżywienie od kolacji 21 stycznia do obiadu 23 stycznia — 170 zł + 20 zł za imprezę
1 nocleg, wyżywienie od obiadu 22 stycznia do obiadu 23 stycznia — 110 zł + 20 zł za imprezę
NagrodyI miejsce — 300 zł + puchar
II miejsce — 200 zł + puchar
III miejsce — 100 zł + puchar

Cenne nagrody rzeczowe (dla wszystkich)

Nagrody specjalne:
- dla najlepszego debiutanta
- dla najlepszej zawodniczki
- dla najlepszego siódemkowicza (jednego;-))

Dla 3 najlepszych Szalonych scrabblistów:
3 szalone nagrody wysokogatunkowe

Dodatkowe nagrody przewidujemy za osiągnęcia w czasie gry.
O szczegółach poinformujemy podczas otwarcia imprezy.
Dodatkowe atrakcjejak zwykle będzie wiele
szczegóły wkrótce
OrganizatorzyWrocławski Klub Scrabble „Siódemka” — Ryszard Korpalski — tel. 508 188 829
Sponsorzyszczegóły wkrótce


Wyniki turnieju IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Ciejka               Kraków                 139.56     10.0     5465     2014      655
  2 Kamil           Górka                Kraków                 146.35     10.0     5277     1989      674
  3 Bogusław        Szyszka              Oława                  132.20      9.0     5405     1909      689
  4 Michał          Trumpus              Wrocław                126.62      9.0     5147     1876      319
  5 Marek           Syczuk               Warszawa               138.68      8.0     5382     1761      635
  6 Tomasz          Suchanek             Wrocław                127.24      8.0     5144     1735      524
  7 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.72      8.0     5139     1830      299
  8 Rafał           Wesołowski           Warszawa               128.04      8.0     5079     1744      482
  9 Beata           Wiączkowska          Wrocław                129.23      8.0     5036     1861       14
 10 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         100.00      8.0     4953     1745       20
 11 Piotr           Broda                Sandomierz             114.84      8.0     4872     1771      135
 12 Justyna         Górka                Kraków                 141.34      7.0     5209     1659      421
 13 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.66      7.0     5077     1625      277
 14 Irena           Sołdan               Rumia                  131.42      7.0     5071     1537      315
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.73      7.0     5039     1677      111
 16 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.95      7.0     4837     1631     -105
 17 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                122.03      7.0     4743     1473       78
 18 Mateusz         Królikowski          Wrocław                116.84      7.0     4688     1561       32
 19 Marta           Ćwiek                Radomsko               103.50      7.0     4418     1606     -344
 20 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.36      6.0     5141     1562      246
 21 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               119.52      6.0     4922     1513     -118
 22 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                126.94      6.0     4808     1375       -4
 23 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        116.33      6.0     4802     1567       78
 24 Joanna          Suchanek             Wrocław                116.30      6.0     4680     1530     -223
 25 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.10      6.0     4625     1419     -159
 26 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.59      6.0     4575     1528      -16
 27 Renata          Andracka             Zwola                  107.46      6.0     4488     1391      -63
 28 Marcin          Radwański            Nowa Wieś Wrocławska   100.00      6.0     4151     1267      245
 29 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.90      5.0     4617     1326      -93
 30 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         100.35      5.0     4552     1379     -323
 31 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.00      5.0     4497     1476     -786
 32 Sławomir        Wolski               Wrocław                102.96      5.0     4312     1352     -347
 33 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              112.00      5.0     4080     1251     -296
 34 Bożena          Guział               Racibórz               102.46      4.0     4324     1222     -447
 35 Anna            Arana                Warszawa               108.35      4.0     4118     1176     -823
 36 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      3.5     4017     1027     -704
 37 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      2.0     4599      953     -585
 38 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      1.5     3062      604     -213
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Kamil Górka 146.35 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  316: 379   70
    2    11 Paweł          Mazurek               100.35 +  358: 353  150
    3    12 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  502: 420  177
    4     7 Irena          Sołdan                131.42 +  438: 301  181
    5     2 Marek          Syczuk                138.68 +  452: 416  189
    6     3 Krzysztof      Obremski              138.72 -  353: 438   89
    7     4 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  316: 334   74
    8     8 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  392: 326  166
    9     3 Beata          Wiączkowska           129.23 +  393: 375  179
   10     1 Bogusław       Szyszka               132.20 +  463: 332  182
   11     1 Tomasz         Ciejka                139.56 +  454: 263  190
   12     3 Piotr          Broda                 114.84 +  447: 288  165
   13     2 Tomasz         Suchanek              127.24 +  393: 378  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1989  / 13 153.00




	Tomasz Zwoliński 144.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mateusz        Królikowski           116.84 +  530: 456  167
    2     1 Beata          Wiączkowska           129.23 -  373: 434   79
    3     6 Renata         Andracka              107.46 -  383: 389   57
    4     9 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  375: 347  175
    5     6 Justyna        Górka                 141.34 +  387: 364  191
    6     5 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  363: 331  166
    7     6 Rafał          Wesołowski            128.04 -  253: 406   78
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  424: 381  181
    9     7 Tomasz         Suchanek              127.24 -  349: 389   77
   10     9 Michał         Trumpus               126.62 -  337: 409   77
   11     8 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  429: 367  174
   12    10 Joanna         Suchanek              116.30 +  481: 290  166
   13     5 Krzysztof      Obremski              138.72 -  355: 365   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 13 129.00




	Justyna Górka 141.34 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  347: 334  166
    2     8 Anna           Arana                 108.35 +  464: 308  158
    3     2 Krzysztof      Obremski              138.72 -  347: 411   89
    4    10 Marta          Ćwiek                 103.50 +  469: 291  154
    5     6 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  364: 387   95
    6     8 Irena          Sołdan                131.42 +  411: 392  181
    7     7 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  278: 391   75
    8    10 Jacek          Wandzel               110.00 +  385: 288  160
    9     5 Bronisław      Parada                100.00 +  440: 380  150
   10     2 Tomasz         Ciejka                139.56 -  414: 419   90
   11     6 Beata          Wiączkowska           129.23 -  440: 490   79
   12     7 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  365: 427   81
   13     8 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  485: 270  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 13 127.62




	Tomasz Ciejka 139.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Suchanek              116.30 +  366: 301  166
    2     6 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  493: 370  172
    3     3 Michał         Trumpus               126.62 +  423: 397  177
    4     2 Jacek          Wandzel               110.00 +  464: 409  160
    5     1 Beata          Wiączkowska           129.23 +  537: 293  179
    6     1 Bogusław       Szyszka               132.20 -  369: 409   82
    7     1 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  428: 350  181
    8     1 Krzysztof      Obremski              138.72 +  426: 356  189
    9     1 Marek          Syczuk                138.68 -  276: 437   89
   10     2 Justyna        Górka                 141.34 +  419: 414  191
   11     1 Kamil          Górka                 146.35 -  263: 454   96
   12     2 Bronisław      Parada                100.00 +  494: 232  150
   13     1 Bogusław       Szyszka               132.20 +  507: 388  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2014  / 13 154.92




	Krzysztof Obremski 138.72 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             112.00 +  462: 269  162
    2     4 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  411: 330  170
    3     2 Justyna        Górka                 141.34 +  411: 347  191
    4     1 Beata          Wiączkowska           129.23 -  412: 434   79
    5     4 Jacek          Wandzel               110.00 +  463: 334  160
    6     3 Kamil          Górka                 146.35 +  438: 353  196
    7     2 Bogusław       Szyszka               132.20 -  360: 386   82
    8     1 Tomasz         Ciejka                139.56 -  356: 426   90
    9     4 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  388: 375  174
   10     3 Marek          Syczuk                138.68 +  421: 381  189
   11     3 Piotr          Broda                 114.84 -  288: 441   65
   12     4 Michał         Trumpus               126.62 -  364: 409   77
   13     5 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  365: 355  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 13 140.77




	Marek Syczuk 138.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Broda                 114.84 +  506: 217  165
    2     3 Michał         Trumpus               126.62 -  399: 423   77
    3     5 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  376: 346  175
    4     3 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  465: 368  166
    5     2 Kamil          Górka                 146.35 -  416: 452   96
    6     4 Jacek          Wandzel               110.00 +  537: 242  160
    7     3 Beata          Wiączkowska           129.23 +  399: 346  179
    8     2 Bogusław       Szyszka               132.20 -  305: 524   82
    9     1 Tomasz         Ciejka                139.56 +  437: 276  190
   10     3 Krzysztof      Obremski              138.72 -  381: 421   89
   11     4 Bronisław      Parada                100.00 -  362: 458   50
   12     6 Mateusz        Królikowski           116.84 +  375: 353  167
   13     4 Piotr          Broda                 114.84 +  424: 321  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 13 135.46




	Bogusław Szyszka 132.20 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Teresa         Zalewska              110.10 +  408: 320  160
    2     7 Bożena         Guział                102.46 +  477: 323  152
    3     1 Beata          Wiączkowska           129.23 -  368: 392   79
    4     4 Piotr          Broda                 114.84 +  382: 339  165
    5     5 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  461: 377  170
    6     1 Tomasz         Ciejka                139.56 +  409: 369  190
    7     2 Krzysztof      Obremski              138.72 +  386: 360  189
    8     2 Marek          Syczuk                138.68 +  524: 305  189
    9     2 Rafał          Wesołowski            128.04 +  396: 287  178
   10     1 Kamil          Górka                 146.35 -  332: 463   96
   11     2 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  475: 264  174
   12     1 Tomasz         Suchanek              127.24 -  399: 410   77
   13     1 Tomasz         Ciejka                139.56 -  388: 507   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1909  / 13 146.85




	Irena Sołdan 131.42 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Anna           Arana                 108.35 -  309: 389   58
    2    14 Przemysław     Pawlic                100.90 +  384: 339  151
    3     9 Bronisław      Parada                100.00 +  372: 363  150
    4     7 Kamil          Górka                 146.35 -  301: 438   96
    5     9 Rafał          Wesołowski            128.04 +  442: 358  178
    6     8 Justyna        Górka                 141.34 -  392: 411   91
    7     9 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  398: 450   74
    8    12 Marta          Ćwiek                 103.50 -  347: 372   54
    9    15 Sławomir       Wolski                102.96 -  359: 413   53
   10    16 Anna           Bogucka               100.00 +  449: 310  150
   11    14 Bożena         Guział                102.46 +  497: 298  152
   12    11 Jacek          Wandzel               110.00 +  435: 282  160
   13     9 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  386: 333  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 13 118.23




	Waldemar Czerwoniec 131.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jacek          Wandzel               110.00 -  372: 386   60
    2    13 Rafał          Wesołowski            128.04 +  405: 299  178
    3    11 Marcin         Radwański             100.00 +  450: 339  150
    4     5 Renata         Andracka              107.46 +  497: 229  157
    5     3 Michał         Trumpus               126.62 +  536: 415  177
    6     2 Beata          Wiączkowska           129.23 -  334: 391   79
    7     1 Tomasz         Ciejka                139.56 -  350: 428   90
    8     5 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  381: 424   95
    9     8 Joanna         Suchanek              116.30 -  334: 419   66
   10     8 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  407: 428   74
   11    12 Marta          Ćwiek                 103.50 +  378: 287  154
   12     7 Justyna        Górka                 141.34 +  427: 365  191
   13     8 Justyna        Górka                 141.34 -  270: 485   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15




	Beata Wiączkowska 129.23 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              107.46 +  385: 327  157
    2     1 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  434: 373  195
    3     1 Bogusław       Szyszka               132.20 +  392: 368  182
    4     1 Krzysztof      Obremski              138.72 +  434: 412  189
    5     1 Tomasz         Ciejka                139.56 -  293: 537   90
    6     2 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  391: 334  181
    7     3 Marek          Syczuk                138.68 -  346: 399   89
    8     4 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  424: 300  175
    9     3 Kamil          Górka                 146.35 -  375: 393   96
   10     5 Piotr          Broda                 114.84 -  350: 392   65
   11     6 Justyna        Górka                 141.34 +  490: 440  191
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  390: 334  174
   13     3 Michał         Trumpus               126.62 -  332: 413   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 13 143.15




	Rafał Wesołowski 128.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Wolski                102.96 -  312: 326   53
    2    13 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  299: 405   81
    3    15 Paweł          Mazurek               100.35 +  582: 288  150
    4    12 Tomasz         Suchanek              127.24 +  402: 352  177
    5     9 Irena          Sołdan                131.42 -  358: 442   81
    6    11 Joanna         Suchanek              116.30 +  508: 353  166
    7     6 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  406: 253  195
    8     6 Mateusz        Królikowski           116.84 +  430: 253  167
    9     2 Bogusław       Szyszka               132.20 -  287: 396   82
   10     6 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  412: 317  166
   11     5 Michał         Trumpus               126.62 -  264: 439   77
   12     9 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  419: 375  175
   13     6 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  400: 398  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 13 134.15




	Tomasz Suchanek 127.24 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marta          Ćwiek                 103.50 -  323: 372   54
    2    18 Piotr          Broda                 114.84 -  311: 540   65
    3    18 Ryszard        Korpalski             112.00 +  385: 305  162
    4    12 Rafał          Wesołowski            128.04 -  352: 402   78
    5    17 Anna           Bogucka               100.00 +  447: 249  150
    6    15 Sławomir       Wolski                102.96 +  415: 276  153
    7    13 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  387: 257  177
    8     7 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  466: 297  174
    9     7 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  389: 349  195
   10     4 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  444: 460   74
   11     7 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  437: 321  175
   12     1 Bogusław       Szyszka               132.20 +  410: 399  182
   13     2 Kamil          Górka                 146.35 -  378: 393   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 13 133.46




	Agnieszka Goniowska 126.94 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bożena         Guział                102.46 -  315: 353   52
    2    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  448: 332  150
    3    12 Kamil          Górka                 146.35 -  420: 502   96
    4    13 Marcin         Radwański             100.00 +  436: 368  150
    5     8 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  351: 378   74
    6    10 Bronisław      Parada                100.00 -  327: 466   50
    7    13 Tomasz         Suchanek              127.24 -  257: 387   77
    8    15 Przemysław     Pawlic                100.90 +  412: 348  151
    9    14 Ryszard        Korpalski             112.00 -  340: 363   62
   10    15 Jacek          Wandzel               110.00 +  416: 382  160
   11    15 Sławomir       Wolski                102.96 -  329: 403   53
   12    16 Anna           Bogucka               100.00 +  373: 275  150
   13    13 Paweł          Mazurek               100.35 +  384: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 13 105.77




	Michał Trumpus 126.62 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Pawlic                100.90 +  379: 363  151
    2     3 Marek          Syczuk                138.68 +  423: 399  189
    3     3 Tomasz         Ciejka                139.56 -  397: 423   90
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  410: 340  174
    5     3 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  415: 536   81
    6     7 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  299: 306   75
    7     8 Paweł          Mazurek               100.35 +  395: 389  150
    8     9 Piotr          Broda                 114.84 -  313: 497   65
    9    10 Teresa         Zalewska              110.10 +  446: 278  160
   10     9 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  409: 337  195
   11     5 Rafał          Wesołowski            128.04 +  439: 264  178
   12     4 Krzysztof      Obremski              138.72 +  409: 364  189
   13     3 Beata          Wiączkowska           129.23 +  413: 332  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1876  / 13 144.31




	Zbigniew Wietecki 124.59 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bronisław      Parada                100.00 +  456: 332  150
    2     5 Marta          Ćwiek                 103.50 +  369: 307  154
    3     5 Marek          Syczuk                138.68 -  346: 376   89
    4     9 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  347: 375   95
    5    12 Sławomir       Wolski                102.96 +  356: 297  153
    6     7 Michał         Trumpus               126.62 +  306: 299  177
    7     7 Justyna        Górka                 141.34 +  391: 278  191
    8     4 Beata          Wiączkowska           129.23 -  300: 424   79
    9     6 Piotr          Broda                 114.84 -  335: 337   65
   10    10 Joanna         Suchanek              116.30 +  345: 335  166
   11     7 Tomasz         Suchanek              127.24 -  321: 437   77
   12     9 Rafał          Wesołowski            128.04 -  375: 419   78
   13    12 Marta          Ćwiek                 103.50 -  328: 375   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 13 117.54




	Małgorzata Sulejewska 123.95 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Mazurek               100.35 +  385: 384  150
    2     2 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  366: 346  174
    3     4 Jacek          Wandzel               110.00 -  327: 361   60
    4     6 Michał         Trumpus               126.62 -  340: 410   77
    5     8 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  378: 351  177
    6     9 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  495: 360  170
    7     4 Kamil          Górka                 146.35 +  334: 316  196
    8     3 Bronisław      Parada                100.00 +  420: 339  150
    9     4 Krzysztof      Obremski              138.72 -  375: 388   89
   10     4 Tomasz         Suchanek              127.24 +  460: 444  177
   11     2 Bogusław       Szyszka               132.20 -  264: 475   82
   12     5 Beata          Wiączkowska           129.23 -  334: 390   79
   13     7 Bronisław      Parada                100.00 -  359: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 13 125.46




	Małgorzata Szczygieł 123.66 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Anna           Bogucka               100.00 +  514: 252  150
    2     2 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  346: 366   74
    3     7 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  346: 364   70
    4    11 Joanna         Suchanek              116.30 +  432: 306  166
    5     7 Teresa         Zalewska              110.10 +  406: 400  160
    6     6 Mateusz        Królikowski           116.84 -  276: 401   67
    7     9 Irena          Sołdan                131.42 +  450: 398  181
    8     7 Tomasz         Suchanek              127.24 -  297: 466   77
    9     9 Jacek          Wandzel               110.00 +  420: 257  160
   10     8 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  428: 407  181
   11     8 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  367: 429   95
   12     8 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  397: 354  166
   13     6 Rafał          Wesołowski            128.04 -  398: 400   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 13 125.00




	Barbara Łukaszewicz 122.03 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  428: 381  150
    2     6 Tomasz         Ciejka                139.56 -  370: 493   90
    3    10 Marta          Ćwiek                 103.50 -  319: 321   54
    4    15 Teresa         Zalewska              110.10 -  354: 488   60
    5    15 Joanna         Suchanek              116.30 -  355: 412   66
    6    17 Anna           Arana                 108.35 -  316: 331   58
    7    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  321: 265  150
    8    17 Marcin         Radwański             100.00 +  370: 286  150
    9    16 Przemysław     Pawlic                100.90 +  425: 292  151
   10    12 Ryszard        Korpalski             112.00 +  368: 344  162
   11    10 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  337: 440   66
   12    14 Paweł          Mazurek               100.35 +  375: 300  150
   13    10 Elżbieta       Szuba                 116.33 +  405: 312  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 13 113.31




	Grzegorz Grzeszczuk 119.52 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 146.35 +  379: 316  196
    2     4 Krzysztof      Obremski              138.72 -  330: 411   89
    3     7 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  364: 346  174
    4     8 Mateusz        Królikowski           116.84 +  508: 351  167
    5     5 Bogusław       Szyszka               132.20 -  377: 461   82
    6     9 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  360: 495   74
    7    10 Jacek          Wandzel               110.00 -  392: 402   60
    8    11 Joanna         Suchanek              116.30 -  324: 447   66
    9    13 Renata         Andracka              107.46 +  353: 331  157
   10    11 Marta          Ćwiek                 103.50 -  376: 382   54
   11    13 Ryszard        Korpalski             112.00 +  415: 373  162
   12    12 Przemysław     Pawlic                100.90 +  411: 339  151
   13     9 Irena          Sołdan                131.42 -  333: 386   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 13 116.38




	Mateusz Królikowski 116.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  456: 530   95
    2    10 Teresa         Zalewska              110.10 +  403: 255  160
    3     8 Anna           Arana                 108.35 +  313: 256  158
    4     8 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  351: 508   70
    5    11 Bożena         Guział                102.46 +  365: 284  152
    6     6 Małgorzata     Szczygieł             123.66 +  401: 276  174
    7     5 Bronisław      Parada                100.00 -  346: 360   50
    8     6 Rafał          Wesołowski            128.04 -  253: 430   78
    9    12 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  319: 437   66
   10    13 Sławomir       Wolski                102.96 +  378: 337  153
   11     9 Paweł          Mazurek               100.35 +  339: 255  150
   12     6 Marek          Syczuk                138.68 -  353: 375   89
   13    11 Joanna         Suchanek              116.30 +  411: 353  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1561  / 13 120.08




	Elżbieta Szuba 116.33 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Justyna        Górka                 141.34 -  334: 347   91
    2    15 Joanna         Suchanek              116.30 +  406: 293  166
    3    14 Sławomir       Wolski                102.96 +  389: 311  153
    4     3 Marek          Syczuk                138.68 -  368: 465   89
    5    13 Marta          Ćwiek                 103.50 +  423: 333  154
    6     5 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  331: 363   95
    7    11 Teresa         Zalewska              110.10 +  365: 350  160
    8     8 Kamil          Górka                 146.35 -  326: 392   96
    9    12 Mateusz        Królikowski           116.84 +  437: 319  167
   10     6 Rafał          Wesołowski            128.04 -  317: 412   78
   11    10 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  440: 337  172
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  354: 397   74
   13    10 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  312: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1567  / 13 120.54




	Joanna Suchanek 116.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Ciejka                139.56 -  301: 366   90
    2    15 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  293: 406   66
    3    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  429: 301  150
    4    11 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  306: 432   74
    5    15 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  412: 355  172
    6    11 Rafał          Wesołowski            128.04 -  353: 508   78
    7    15 Bożena         Guział                102.46 +  375: 310  152
    8    11 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  447: 324  170
    9     8 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  419: 334  181
   10    10 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  335: 345   75
   11    11 Teresa         Zalewska              110.10 +  367: 330  160
   12    10 Tomasz         Zwoliński             144.73 -  290: 481   95
   13    11 Mateusz        Królikowski           116.84 -  353: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1530  / 13 117.69




	Piotr Broda 114.84 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                138.68 -  217: 506   89
    2    18 Tomasz         Suchanek              127.24 +  540: 311  177
    3    13 Bożena         Guział                102.46 +  365: 352  152
    4     4 Bogusław       Szyszka               132.20 -  339: 382   82
    5    14 Paweł          Mazurek               100.35 -  391: 431   50
    6    13 Ryszard        Korpalski             112.00 +  383: 299  162
    7    12 Marta          Ćwiek                 103.50 +  361: 299  154
    8     9 Michał         Trumpus               126.62 +  497: 313  177
    9     6 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  337: 335  175
   10     5 Beata          Wiączkowska           129.23 +  392: 350  179
   11     3 Krzysztof      Obremski              138.72 +  441: 288  189
   12     3 Kamil          Górka                 146.35 -  288: 447   96
   13     4 Marek          Syczuk                138.68 -  321: 424   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1771  / 13 136.23




	Ryszard Korpalski 112.00 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Obremski              138.72 -  269: 462   89
    2    16 Bronisław      Parada                100.00 -  305: 482   50
    3    18 Tomasz         Suchanek              127.24 -  305: 385   77
    4    19 Przemysław     Pawlic                100.90 +  383: 263  151
    5    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 351  150
    6    13 Piotr          Broda                 114.84 -  299: 383   65
    7    14 Marcin         Radwański             100.00 +  363: 252  150
    8    13 Paweł          Mazurek               100.35 -  277: 374   50
    9    14 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  363: 340  177
   10    12 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  344: 368   72
   11    13 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  373: 415   70
   12    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  394: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Teresa Zalewska 110.10 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Szyszka               132.20 -  320: 408   82
    2    10 Mateusz        Królikowski           116.84 -  255: 403   67
    3    17 Przemysław     Pawlic                100.90 +  374: 315  151
    4    15 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  488: 354  172
    5     7 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  400: 406   74
    6    14 Bożena         Guział                102.46 +  322: 321  152
    7    11 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  350: 365   66
    8    14 Sławomir       Wolski                102.96 +  382: 348  153
    9    10 Michał         Trumpus               126.62 -  278: 446   77
   10    14 Anna           Arana                 108.35 +  379: 295  158
   11    11 Joanna         Suchanek              116.30 -  330: 367   66
   12    13 Marcin         Radwański             100.00 -  374: 432   50
   13    14 Przemysław     Pawlic                100.90 +  373: 324  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1419  / 13 109.15




	Jacek Wandzel 110.00 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            131.36 +  386: 372  181
    2     9 Sławomir       Wolski                102.96 +  441: 285  153
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  361: 327  174
    4     2 Tomasz         Ciejka                139.56 -  409: 464   90
    5     4 Krzysztof      Obremski              138.72 -  334: 463   89
    6     4 Marek          Syczuk                138.68 -  242: 537   89
    7    10 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  402: 392  170
    8    10 Justyna        Górka                 141.34 -  288: 385   91
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  257: 420   74
   10    15 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  382: 416   77
   11    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  396: 389  150
   12    11 Irena          Sołdan                131.42 -  282: 435   81
   13    15 Renata         Andracka              107.46 -  317: 398   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 13 113.54




	Anna Arana 108.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                131.42 +  389: 309  181
    2     8 Justyna        Górka                 141.34 -  308: 464   91
    3     8 Mateusz        Królikowski           116.84 -  256: 313   67
    4    14 Bronisław      Parada                100.00 -  359: 376   50
    5    16 Marcin         Radwański             100.00 -  267: 427   50
    6    17 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  331: 316  172
    7    16 Przemysław     Pawlic                100.90 -  259: 469   51
    8    18 Bożena         Guział                102.46 +  417: 309  152
    9    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  370: 318  150
   10    14 Teresa         Zalewska              110.10 -  295: 379   60
   11    19 Anna           Bogucka               100.00 -  303: 411   50
   12    19 Paulina        Naplocha              100.00 -  263: 381   50
   13    17 Bożena         Guział                102.46 -  301: 469   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 13  90.46




	Renata Andracka 107.46 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Wiączkowska           129.23 -  327: 385   79
    2    17 Anna           Bogucka               100.00 +  402: 210  150
    3     6 Tomasz         Zwoliński             144.73 +  389: 383  195
    4     5 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  229: 497   81
    5    10 Bronisław      Parada                100.00 -  330: 400   50
    6    12 Paweł          Mazurek               100.35 -  292: 300   50
    7    17 Sławomir       Wolski                102.96 -  297: 330   53
    8    16 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  370: 355  150
    9    13 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  331: 353   70
   10    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 304  150
   11    17 Przemysław     Pawlic                100.90 -  386: 393   51
   12    17 Bożena         Guział                102.46 +  346: 324  152
   13    15 Jacek          Wandzel               110.00 +  398: 317  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 13 107.00




	Marta Ćwiek 103.50 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Suchanek              127.24 +  372: 323  177
    2     5 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  307: 369   75
    3    10 Barbara        Łukaszewicz           122.03 +  321: 319  172
    4    10 Justyna        Górka                 141.34 -  291: 469   91
    5    13 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  333: 423   66
    6    16 Marcin         Radwański             100.00 +  408: 344  150
    7    12 Piotr          Broda                 114.84 -  299: 361   65
    8    12 Irena          Sołdan                131.42 +  372: 347  181
    9    11 Paweł          Mazurek               100.35 -  354: 412   50
   10    11 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 +  382: 376  170
   11    12 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  287: 378   81
   12    15 Sławomir       Wolski                102.96 +  317: 313  153
   13    12 Zbigniew       Wietecki              124.59 +  375: 328  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 13 123.54




	Sławomir Wolski 102.96 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Wesołowski            128.04 +  326: 312  178
    2     9 Jacek          Wandzel               110.00 -  285: 441   60
    3    14 Elżbieta       Szuba                 116.33 -  311: 389   66
    4    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  349: 330  150
    5    12 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  297: 356   75
    6    15 Tomasz         Suchanek              127.24 -  276: 415   77
    7    17 Renata         Andracka              107.46 +  330: 297  157
    8    14 Teresa         Zalewska              110.10 -  348: 382   60
    9    15 Irena          Sołdan                131.42 +  413: 359  181
   10    13 Mateusz        Królikowski           116.84 -  337: 378   67
   11    15 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  403: 329  177
   12    15 Marta          Ćwiek                 103.50 -  313: 317   54
   13    16 Marcin         Radwański             100.00 -  324: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 13 104.00




	Bożena Guział 102.46 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  353: 315  177
    2     7 Bogusław       Szyszka               132.20 -  323: 477   82
    3    13 Piotr          Broda                 114.84 -  352: 365   65
    4    17 Anna           Bogucka               100.00 +  316: 271  150
    5    11 Mateusz        Królikowski           116.84 -  284: 365   67
    6    14 Teresa         Zalewska              110.10 -  321: 322   60
    7    15 Joanna         Suchanek              116.30 -  310: 375   66
    8    18 Anna           Arana                 108.35 -  309: 417   58
    9    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  359: 287  150
   10    18 Przemysław     Pawlic                100.90 -  306: 433   51
   11    14 Irena          Sołdan                131.42 -  298: 497   81
   12    17 Renata         Andracka              107.46 -  324: 346   57
   13    17 Anna           Arana                 108.35 +  469: 301  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 13  94.00




	Przemysław Pawlic 100.90 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Trumpus               126.62 -  363: 379   77
    2    14 Irena          Sołdan                131.42 -  339: 384   81
    3    17 Teresa         Zalewska              110.10 -  315: 374   60
    4    19 Ryszard        Korpalski             112.00 -  263: 383   62
    5    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  401: 299  150
    6    19 Anna           Bogucka               100.00 +  338: 319  150
    7    16 Anna           Arana                 108.35 +  469: 259  158
    8    15 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  348: 412   77
    9    16 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  292: 425   72
   10    18 Bożena         Guział                102.46 +  433: 306  152
   11    17 Renata         Andracka              107.46 +  393: 386  157
   12    12 Grzegorz       Grzeszczuk            119.52 -  339: 411   70
   13    14 Teresa         Zalewska              110.10 -  324: 373   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 13 102.00




	Paweł Mazurek 100.35 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  384: 385   74
    2    11 Kamil          Górka                 146.35 -  353: 358   96
    3    15 Rafał          Wesołowski            128.04 -  288: 582   78
    4    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  448: 356  150
    5    14 Piotr          Broda                 114.84 +  431: 391  165
    6    12 Renata         Andracka              107.46 +  300: 292  157
    7     8 Michał         Trumpus               126.62 -  389: 395   77
    8    13 Ryszard        Korpalski             112.00 +  374: 277  162
    9    11 Marta          Ćwiek                 103.50 +  412: 354  154
   10     7 Bronisław      Parada                100.00 -  363: 387   50
   11     9 Mateusz        Królikowski           116.84 -  255: 339   67
   12    14 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  300: 375   72
   13    13 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  255: 384   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 13 106.08




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Szczygieł             123.66 -  252: 514   74
    2    17 Renata         Andracka              107.46 -  210: 402   57
    3    19 PAUZA
    4    17 Bożena         Guział                102.46 -  271: 316   52
    5    17 Tomasz         Suchanek              127.24 -  249: 447   77
    6    19 Przemysław     Pawlic                100.90 -  319: 338   51
    7    19 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  319: 436   50
    8    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  327: 295  150
    9    18 Marcin         Radwański             100.00 -  272: 482   50
   10    16 Irena          Sołdan                131.42 -  310: 449   81
   11    19 Anna           Arana                 108.35 +  411: 303  158
   12    16 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  275: 373   77
   13    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  502: 366  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 12  85.58




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    16 Sławomir       Wolski                102.96 -  330: 349   53
    5    18 Ryszard        Korpalski             112.00 -  351: 405   62
    6    18 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  260: 412   50
    7    18 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  265: 321   72
    8    19 Anna           Bogucka               100.00 -  295: 327   50
    9    19 Bożena         Guział                102.46 -  287: 359   52
   10    19 Renata         Andracka              107.46 -  304: 391   57
   11    16 Marcin         Radwański             100.00 -  289: 448   50
   12    19 Anna           Arana                 108.35 +  381: 263  158
   13    19 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     604  /  9  67.11




	Bronisław Parada 100.00 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              124.59 -  332: 456   75
    2    16 Ryszard        Korpalski             112.00 +  482: 305  162
    3     9 Irena          Sołdan                131.42 -  363: 372   81
    4    14 Anna           Arana                 108.35 +  376: 359  158
    5    10 Renata         Andracka              107.46 +  400: 330  157
    6    10 Agnieszka      Goniowska             126.94 +  466: 327  177
    7     5 Mateusz        Królikowski           116.84 +  360: 346  167
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            123.95 -  339: 420   74
    9     5 Justyna        Górka                 141.34 -  380: 440   91
   10     7 Paweł          Mazurek               100.35 +  387: 363  150
   11     4 Marek          Syczuk                138.68 +  458: 362  189
   12     2 Tomasz         Ciejka                139.56 -  232: 494   90
   13     7 Małgorzata     Sulejewska            123.95 +  378: 359  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 13 134.23




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  381: 428   72
    2    12 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  332: 448   77
    3    16 Joanna         Suchanek              116.30 -  301: 429   66
    4    18 Paweł          Mazurek               100.35 -  356: 448   50
    5    19 Przemysław     Pawlic                100.90 -  299: 401   51
    6    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  412: 260  150
    7    19 Anna           Bogucka               100.00 +  436: 319  150
    8    16 Renata         Andracka              107.46 -  355: 370   57
    9    17 Anna           Arana                 108.35 -  318: 370   58
   10    17 Marcin         Radwański             100.00 -  353: 419   50
   11    18 Jacek          Wandzel               110.00 -  389: 396   60
   12    18 Ryszard        Korpalski             112.00 -  301: 394   62
   13    18 Anna           Bogucka               100.00 -  366: 502   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 13  73.31




	Marcin Radwański 100.00 Nowa Wieś Wrocławska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    11 Waldemar       Czerwoniec            131.36 -  339: 450   81
    4    13 Agnieszka      Goniowska             126.94 -  368: 436   77
    5    16 Anna           Arana                 108.35 +  427: 267  158
    6    16 Marta          Ćwiek                 103.50 -  344: 408   54
    7    14 Ryszard        Korpalski             112.00 -  252: 363   62
    8    17 Barbara        Łukaszewicz           122.03 -  286: 370   72
    9    18 Anna           Bogucka               100.00 +  482: 272  150
   10    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  419: 353  150
   11    16 Paulina        Naplocha              100.00 +  448: 289  150
   12    13 Teresa         Zalewska              110.10 +  432: 374  160
   13    16 Sławomir       Wolski                102.96 +  354: 324  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 11 115.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Urodziny Siódemki - III Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Grzegorz       Grzeszczuk            316: 379
   2 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Zwoliński             456: 530
   3 Justyna        Górka                - Elżbieta       Szuba                 347: 334
   4 Joanna         Suchanek             - Tomasz         Ciejka                301: 366
   5 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 506: 217
   6 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Obremski              269: 462
   7 Bogusław       Szyszka              - Teresa         Zalewska              408: 320
   8 Jacek          Wandzel              - Waldemar       Czerwoniec            386: 372
   9 Irena          Sołdan               - Anna           Arana                 309: 389
  10 Renata         Andracka             - Beata          Wiączkowska           327: 385
  11 Tomasz         Suchanek             - Marta          Ćwiek                 323: 372
  12 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            326: 312
  13 Agnieszka      Goniowska            - Bożena         Guział                315: 353
  14 Przemysław     Pawlic               - Michał         Trumpus               363: 379
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Mazurek               385: 384
  16 Anna           Bogucka              - Małgorzata     Szczygieł             252: 514
  17 Zbigniew       Wietecki             - Bronisław      Parada                456: 332
  18 Ziemowit       Pazda                - Barbara        Łukaszewicz           381: 428


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             434: 373
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            346: 366
   3 Michał         Trumpus              - Marek          Syczuk                423: 399
   4 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Grzeszczuk            411: 330
   5 Marta          Ćwiek                - Zbigniew       Wietecki              307: 369
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Ciejka                370: 493
   7 Bożena         Guział               - Bogusław       Szyszka               323: 477
   8 Anna           Arana                - Justyna        Górka                 308: 464
   9 Jacek          Wandzel              - Sławomir       Wolski                441: 285
  10 Teresa         Zalewska             - Mateusz        Królikowski           255: 403
  11 Paweł          Mazurek              - Kamil          Górka                 353: 358
  12 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Goniowska             332: 448
  13 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            299: 405
  14 Przemysław     Pawlic               - Irena          Sołdan                339: 384
  15 Elżbieta       Szuba                - Joanna         Suchanek              406: 293
  16 Bronisław      Parada               - Ryszard        Korpalski             482: 305
  17 Renata         Andracka             - Anna           Bogucka               402: 210
  18 Piotr          Broda                - Tomasz         Suchanek              540: 311


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Bogusław       Szyszka               392: 368
   2 Krzysztof      Obremski             - Justyna        Górka                 411: 347
   3 Tomasz         Ciejka               - Michał         Trumpus               423: 397
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Jacek          Wandzel               327: 361
   5 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Syczuk                346: 376
   6 Tomasz         Zwoliński            - Renata         Andracka              383: 389
   7 Grzegorz       Grzeszczuk           - Małgorzata     Szczygieł             364: 346
   8 Mateusz        Królikowski          - Anna           Arana                 313: 256
   9 Bronisław      Parada               - Irena          Sołdan                363: 372
  10 Marta          Ćwiek                - Barbara        Łukaszewicz           321: 319
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Marcin         Radwański             450: 339
  12 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Górka                 420: 502
  13 Piotr          Broda                - Bożena         Guział                365: 352
  14 Sławomir       Wolski               - Elżbieta       Szuba                 311: 389
  15 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Mazurek               582: 288
  16 Joanna         Suchanek             - Ziemowit       Pazda                 429: 301
  17 Teresa         Zalewska             - Przemysław     Pawlic                374: 315
  18 Tomasz         Suchanek             - Ryszard        Korpalski             385: 305
  19 Anna           Bogucka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Obremski              434: 412
   2 Tomasz         Ciejka               - Jacek          Wandzel               464: 409
   3 Marek          Syczuk               - Elżbieta       Szuba                 465: 368
   4 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 382: 339
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Renata         Andracka              497: 229
   6 Michał         Trumpus              - Małgorzata     Sulejewska            410: 340
   7 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                438: 301
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Mateusz        Królikowski           508: 351
   9 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              375: 347
  10 Justyna        Górka                - Marta          Ćwiek                 469: 291
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Joanna         Suchanek              432: 306
  12 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              402: 352
  13 Marcin         Radwański            - Agnieszka      Goniowska             368: 436
  14 Anna           Arana                - Bronisław      Parada                359: 376
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Teresa         Zalewska              354: 488
  16 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Wolski                330: 349
  17 Bożena         Guział               - Anna           Bogucka               316: 271
  18 Paweł          Mazurek              - Ziemowit       Pazda                 448: 356
  19 Ryszard        Korpalski            - Przemysław     Pawlic                383: 263


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Beata          Wiączkowska           537: 293
   2 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                452: 416
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Trumpus               536: 415
   4 Krzysztof      Obremski             - Jacek          Wandzel               463: 334
   5 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Grzeszczuk            461: 377
   6 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             364: 387
   7 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szczygieł             400: 406
   8 Agnieszka      Goniowska            - Małgorzata     Sulejewska            351: 378
   9 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            442: 358
  10 Bronisław      Parada               - Renata         Andracka              400: 330
  11 Mateusz        Królikowski          - Bożena         Guział                365: 284
  12 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Wietecki              297: 356
  13 Elżbieta       Szuba                - Marta          Ćwiek                 423: 333
  14 Paweł          Mazurek              - Piotr          Broda                 431: 391
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Joanna         Suchanek              355: 412
  16 Marcin         Radwański            - Anna           Arana                 427: 267
  17 Tomasz         Suchanek             - Anna           Bogucka               447: 249
  18 Paulina        Naplocha             - Ryszard        Korpalski             351: 405
  19 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Pawlic                299: 401


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Ciejka                409: 369
   2 Beata          Wiączkowska          - Waldemar       Czerwoniec            391: 334
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Obremski              353: 438
   4 Marek          Syczuk               - Jacek          Wandzel               537: 242
   5 Tomasz         Zwoliński            - Elżbieta       Szuba                 363: 331
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Mateusz        Królikowski           276: 401
   7 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Trumpus               306: 299
   8 Irena          Sołdan               - Justyna        Górka                 392: 411
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Grzeszczuk            495: 360
  10 Agnieszka      Goniowska            - Bronisław      Parada                327: 466
  11 Joanna         Suchanek             - Rafał          Wesołowski            353: 508
  12 Renata         Andracka             - Paweł          Mazurek               292: 300
  13 Piotr          Broda                - Ryszard        Korpalski             383: 299
  14 Bożena         Guział               - Teresa         Zalewska              321: 322
  15 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Suchanek              276: 415
  16 Marta          Ćwiek                - Marcin         Radwański             408: 344
  17 Anna           Arana                - Barbara        Łukaszewicz           331: 316
  18 Paulina        Naplocha             - Ziemowit       Pazda                 260: 412
  19 Przemysław     Pawlic               - Anna           Bogucka               338: 319


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Waldemar       Czerwoniec            428: 350
   2 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               360: 386
   3 Marek          Syczuk               - Beata          Wiączkowska           399: 346
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Kamil          Górka                 334: 316
   5 Mateusz        Królikowski          - Bronisław      Parada                346: 360
   6 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             406: 253
   7 Justyna        Górka                - Zbigniew       Wietecki              278: 391
   8 Michał         Trumpus              - Paweł          Mazurek               395: 389
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Irena          Sołdan                450: 398
  10 Jacek          Wandzel              - Grzegorz       Grzeszczuk            402: 392
  11 Elżbieta       Szuba                - Teresa         Zalewska              365: 350
  12 Piotr          Broda                - Marta          Ćwiek                 361: 299
  13 Tomasz         Suchanek             - Agnieszka      Goniowska             387: 257
  14 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Radwański             363: 252
  15 Bożena         Guział               - Joanna         Suchanek              310: 375
  16 Przemysław     Pawlic               - Anna           Arana                 469: 259
  17 Renata         Andracka             - Sławomir       Wolski                297: 330
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Paulina        Naplocha              321: 265
  19 Anna           Bogucka              - Ziemowit       Pazda                 319: 436


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Obremski              426: 356
   2 Bogusław       Szyszka              - Marek          Syczuk                524: 305
   3 Bronisław      Parada               - Małgorzata     Sulejewska            339: 420
   4 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Wiączkowska           300: 424
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             381: 424
   6 Mateusz        Królikowski          - Rafał          Wesołowski            253: 430
   7 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szczygieł             466: 297
   8 Elżbieta       Szuba                - Kamil          Górka                 326: 392
   9 Michał         Trumpus              - Piotr          Broda                 313: 497
  10 Jacek          Wandzel              - Justyna        Górka                 288: 385
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Joanna         Suchanek              324: 447
  12 Irena          Sołdan               - Marta          Ćwiek                 347: 372
  13 Paweł          Mazurek              - Ryszard        Korpalski             374: 277
  14 Teresa         Zalewska             - Sławomir       Wolski                382: 348
  15 Agnieszka      Goniowska            - Przemysław     Pawlic                412: 348
  16 Ziemowit       Pazda                - Renata         Andracka              355: 370
  17 Marcin         Radwański            - Barbara        Łukaszewicz           286: 370
  18 Anna           Arana                - Bożena         Guział                417: 309
  19 Anna           Bogucka              - Paulina        Naplocha              327: 295


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Tomasz         Ciejka                437: 276
   2 Rafał          Wesołowski           - Bogusław       Szyszka               287: 396
   3 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 375: 393
   4 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Sulejewska            388: 375
   5 Justyna        Górka                - Bronisław      Parada                440: 380
   6 Piotr          Broda                - Zbigniew       Wietecki              337: 335
   7 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Suchanek              349: 389
   8 Joanna         Suchanek             - Waldemar       Czerwoniec            419: 334
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Jacek          Wandzel               420: 257
  10 Teresa         Zalewska             - Michał         Trumpus               278: 446
  11 Marta          Ćwiek                - Paweł          Mazurek               354: 412
  12 Elżbieta       Szuba                - Mateusz        Królikowski           437: 319
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Renata         Andracka              353: 331
  14 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Goniowska             363: 340
  15 Sławomir       Wolski               - Irena          Sołdan                413: 359
  16 Przemysław     Pawlic               - Barbara        Łukaszewicz           292: 425
  17 Ziemowit       Pazda                - Anna           Arana                 318: 370
  18 Anna           Bogucka              - Marcin         Radwański             272: 482
  19 Bożena         Guział               - Paulina        Naplocha              359: 287


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bogusław       Szyszka               463: 332
   2 Tomasz         Ciejka               - Justyna        Górka                 419: 414
   3 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Obremski              381: 421
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              460: 444
   5 Piotr          Broda                - Beata          Wiączkowska           392: 350
   6 Rafał          Wesołowski           - Elżbieta       Szuba                 412: 317
   7 Bronisław      Parada               - Paweł          Mazurek               387: 363
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Małgorzata     Szczygieł             407: 428
   9 Michał         Trumpus              - Tomasz         Zwoliński             409: 337
  10 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Suchanek              345: 335
  11 Marta          Ćwiek                - Grzegorz       Grzeszczuk            382: 376
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Ryszard        Korpalski             368: 344
  13 Mateusz        Królikowski          - Sławomir       Wolski                378: 337
  14 Anna           Arana                - Teresa         Zalewska              295: 379
  15 Jacek          Wandzel              - Agnieszka      Goniowska             382: 416
  16 Irena          Sołdan               - Anna           Bogucka               449: 310
  17 Marcin         Radwański            - Ziemowit       Pazda                 419: 353
  18 Bożena         Guział               - Przemysław     Pawlic                306: 433
  19 Renata         Andracka             - Paulina        Naplocha              391: 304


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                454: 263
   2 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Sulejewska            475: 264
   3 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Broda                 288: 441
   4 Bronisław      Parada               - Marek          Syczuk                458: 362
   5 Michał         Trumpus              - Rafał          Wesołowski            439: 264
   6 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           440: 490
   7 Tomasz         Suchanek             - Zbigniew       Wietecki              437: 321
   8 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szczygieł             429: 367
   9 Paweł          Mazurek              - Mateusz        Królikowski           255: 339
  10 Elżbieta       Szuba                - Barbara        Łukaszewicz           440: 337
  11 Joanna         Suchanek             - Teresa         Zalewska              367: 330
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Marta          Ćwiek                 378: 287
  13 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Grzeszczuk            373: 415
  14 Irena          Sołdan               - Bożena         Guział                497: 298
  15 Agnieszka      Goniowska            - Sławomir       Wolski                329: 403
  16 Paulina        Naplocha             - Marcin         Radwański             289: 448
  17 Przemysław     Pawlic               - Renata         Andracka              393: 386
  18 Ziemowit       Pazda                - Jacek          Wandzel               389: 396
  19 Anna           Bogucka              - Anna           Arana                 411: 303


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Suchanek              399: 410
   2 Tomasz         Ciejka               - Bronisław      Parada                494: 232
   3 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 288: 447
   4 Krzysztof      Obremski             - Michał         Trumpus               364: 409
   5 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Sulejewska            390: 334
   6 Mateusz        Królikowski          - Marek          Syczuk                353: 375
   7 Justyna        Górka                - Waldemar       Czerwoniec            365: 427
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Elżbieta       Szuba                 397: 354
   9 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            375: 419
  10 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Suchanek              481: 290
  11 Jacek          Wandzel              - Irena          Sołdan                282: 435
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Przemysław     Pawlic                411: 339
  13 Teresa         Zalewska             - Marcin         Radwański             374: 432
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Mazurek               375: 300
  15 Sławomir       Wolski               - Marta          Ćwiek                 313: 317
  16 Anna           Bogucka              - Agnieszka      Goniowska             275: 373
  17 Renata         Andracka             - Bożena         Guział                346: 324
  18 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 394: 301
  19 Anna           Arana                - Paulina        Naplocha              263: 381


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Bogusław       Szyszka               507: 388
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              393: 378
   3 Michał         Trumpus              - Beata          Wiączkowska           413: 332
   4 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 424: 321
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              355: 365
   6 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             400: 398
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Bronisław      Parada                359: 378
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Justyna        Górka                 270: 485
   9 Grzegorz       Grzeszczuk           - Irena          Sołdan                333: 386
  10 Elżbieta       Szuba                - Barbara        Łukaszewicz           312: 405
  11 Joanna         Suchanek             - Mateusz        Królikowski           353: 411
  12 Marta          Ćwiek                - Zbigniew       Wietecki              375: 328
  13 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Goniowska             255: 384
  14 Teresa         Zalewska             - Przemysław     Pawlic                373: 324
  15 Jacek          Wandzel              - Renata         Andracka              317: 398
  16 Marcin         Radwański            - Sławomir       Wolski                354: 324
  17 Anna           Arana                - Bożena         Guział                301: 469
  18 Ziemowit       Pazda                - Anna           Bogucka               366: 502
  19 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-02-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             151.07  28704  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               148.44  27759  187
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.97  28114  190
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.95  15617  107
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   7 Dawid Pikul                    Poznań               145.09  26552  183
   8 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.37  28586  198
  10 Jan Kozłowski                  Kraków               144.28   7214   50
  11 Tomasz Zwoliński               Skierdy              144.19  27541  191
  12 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.02  19587  136
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.97  27210  189
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.95  18714  130
  15 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.80  13805   96
  16 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.44  27684  193
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             142.51  27504  193
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             141.86  28372  200
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.65  21531  152
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.10  27938  198
  23 Justyna Górka                  Kraków               140.82  27883  198
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.62  20109  143
  25 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.76  27113  194
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          139.02  23772  171
  28 Krzysztof Obremski             Legnica              138.85  27770  200
  29 Karol Waniek                   Wrocław              138.44  17166  124
  30 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  31 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.30  17712  129
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.91  26834  196
  33 Marek Syczuk                   Warszawa             136.89  25872  189
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  35 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 136.35  22088  162
  36 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.83  25808  190
  37 Jakub Zaryński                 Świnoujście          135.54  25617  189
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  39 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  135.08  18776  139
  40 Paweł Janaś                    Głogów               134.85  24004  178
  41 Adam Szukalski                 Coventry             134.74  18324  136
  42 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  44 Bogusław Szyszka               Oława                134.29  25784  192
  45 Marek Reda                     Wołomin              133.99  25994  194
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  47 Wojciech Sołdan                Gdynia               133.40  18543  139
  48 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  49 Artur Irzyk                    Kraków               132.82  10360   78
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.24  25257  191
  51 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.19   4230   32
  52 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  53 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  54 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  55 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     131.79  10280   78
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  58 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  59 Robert Kamiński                Warszawa             131.07  25821  197
  60 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       130.93  19508  149
  61 Irena Sołdan                   Rumia                130.79  23150  177
  62 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.66  25217  193
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  65 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             130.18  19527  150
  66 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  67 Beata Wiączkowska              Wrocław              129.99  25348  195
  68 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.61   9202   71
  71 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  72 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.26  15899  123
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.79  14425  112
  74 Szymon Płachta                 Warszawa             128.65  23929  186
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.44  25560  199
  76 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.60  13526  106
  77 Tomasz Suchanek                Wrocław              127.54  24998  196
  78 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.95  24756  195
  79 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  80 Weronika Rudnicka              Ustka                126.68  24449  193
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.59  24811  196
  82 Kamil Kister                   Puławy               126.43  24907  197
  83 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  84 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.38  24517  194
  85 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  23874  189
  87 Marek Roszak                   Poznań               126.32  12000   95
  88 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  89 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.83  22020  175
  90 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.50  12550  100
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.49  13176  105
  92 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.42  20193  161
  93 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  94 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  95 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
  96 Katarzyna Małek                Mielec               125.08   9006   72
  97 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.97  18245  146
  98 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
  99 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.93  12368   99
 100 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.74  24824  199
 101 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 102 Łukasz Baranowski              Reda                 124.63  24427  196
 103 Kuba Koisar                    Warszawa             124.62   4237   34
 104 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.61  24424  196
 105 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 106 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 107 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 109 Bogusław Książek               Szczecin             124.26  15160  122
 110 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.13  24082  194
 111 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.04  22451  181
 112 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.74  24747  200
 113 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 114 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 115 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 116 Jan Mrozowski                  Kraków               123.24   4560   37
 117 Marta Dobrzańska               Kraków               123.16  10222   83
 118 Tomasz Łapka                   Opole                123.11  20067  163
 119 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.07  21168  172
 120 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.01  12178   99
 121 Michał Kolaj                   Ostróda              122.92  24339  198
 122 Agnieszka Krupka               Krosno               122.88  19169  156
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 124 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              121.92  24262  199
 125 Michał Ozimiński               Łódź                 121.76  17046  140
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.72  12537  103
 127 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.63  23232  191
 128 Maciej Grąbczewski             Piła                 121.27  21707  179
 129 Robert Głowacki                Łódź                 121.20  23028  190
 130 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 131 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                121.02   6535   54
 133 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 134 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 135 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.71  21728  180
 137 Tomasz Górka                   Łęczna               120.70   7725   64
 138 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.62  15680  130
 139 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 140 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            120.32  23582  196
 141 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.25   9259   77
 142 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 143 Magdalena Kublik               Warszawa             119.82  23604  197
 144 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 145 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 146 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.15  12987  109
 147 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.11  18105  152
 148 Jarosław Michalak              Łódź                 119.08   6073   51
 149 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.08   9169   77
 150 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 151 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 152 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 153 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.98  23479  199
 159 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 160 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.50   5405   46
 161 Piotr Broda                    Sandomierz           117.49  22911  195
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 163 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 164 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 165 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.11  17332  148
 166 Jarosław Olek                  Warszawa             116.71   8520   73
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.64  23327  200
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.58  23199  199
 169 Joanna Suchanek                Wrocław              116.43  16416  141
 170 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 171 Sławomir Zabawa                Wałcz                115.92   4289   37
 172 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 173 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 174 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 175 Łukasz Sornek                  Mikołów              115.55  20106  174
 176 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.52  12245  106
 177 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 178 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 179 Jacek Pietruszka               Kraków               115.07  10586   92
 180 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.87  21251  185
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.72  12619  110
 184 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 185 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.49  21754  190
 186 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  15394  135
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 188 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 189 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 190 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 192 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            113.41  16217  143
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 194 Jerzy Luter                    Bytom                113.28  19937  176
 195 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 196 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 197 Beata Piotrowska               Łódź                 113.03  21588  191
 198 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 199 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.78   4173   37
 200 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.65   9463   84
 201 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.55  21272  189
 202 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 203 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.32  21677  193
 204 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.21  21207  189
 205 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 206 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.08  21743  194
 207 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22144  198
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.68   7259   65
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.67  21888  196
 210 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.64  21659  194
 211 Maciej Bukowski                Szczecin             111.58  12609  113
 212 Anna Stefańska                 Łódź                 111.12  14224  128
 213 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 214 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 217 Kazimierz Merklejn             Szczecin             110.14  10463   95
 218 Marcin Resler                  Września             110.13   3414   31
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 220 Teresa Zalewska                Racibórz             110.03  19365  176
 221 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.96  13415  122
 222 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 223 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.73   9437   86
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.65  17763  162
 225 Dorota Stachowska              Wydartowo I          109.42  21556  197
 226 Adriana Gąbka                  Krasowiec            109.32   4373   40
 227 Renata Andracka                Zwola                109.26  20541  188
 228 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 229 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 230 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 231 Roman Figiel                   Zawichost            108.65   4020   37
 232 Sławomir Długosz               Ostróda              108.64  20424  188
 233 Anna Niedzielko                Szczecin             108.21   8765   81
 234 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 235 Anna Arana                     Warszawa             107.90  20933  194
 236 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 237 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 238 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.80  13906  129
 239 Rafał Skibicki                 Lębork               107.45   6447   60
 240 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 241 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 242 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 243 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 247 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 248 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 249 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.02   5671   54
 250 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 251 Rafał Stachowski               Police               104.54   8886   85
 252 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 253 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 254 Maurycy Machnio                Lipiany              103.76   5603   54
 255 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 256 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 258 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 259 Sławomir Wolski                Wrocław              103.07  12472  121
 260 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 261 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 262 Radosław Więch                 Warszawa             102.71  12017  117
 263 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 264 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.34  15453  151
 266 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 267 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 268 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 269 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 270 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 271 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 272 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.61  19407  191
 273 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 274 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 275 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 276 Przemysław Pawlic              Wrocław              101.02  12627  125
 277 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 278 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 281 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 282 Krystyna Augustyniak           Łódź                 100.14   3505   35
 283 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.89  12286  123
 285 Katarzyna Bogusławska          Piastów               99.87  19674  197
 286 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 287 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 288 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 289 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.07  10105  102
 290 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 291 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 292 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 293 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 294 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.63  18457  191
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 296 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.92   5885   62
 297 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 298 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.63   5678   60
 299 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 300 Sylwia Buks                    Warszawa              94.31  18673  198
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 303 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 304 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 305 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 306 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.94   3310   36
 307 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 308 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 309 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 310 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 311 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 314 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              86.21   2845   33
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               85.87   5152   60
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              85.22  13721  161
 318 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.73   7703   92
 320 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 321 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 322 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 323 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 324 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              79.55   3182   40
 325 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 326 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 327 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 329 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              58.28  11598  199




Poczekalnia na dzień 12-02-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Małgorzata Baśko               Andrespol             86.10   2497   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   6 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              96.63   2609   27
   7 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   8 Monika Siemaszko               Lipiany               90.78   2451   27
   9 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.00   2314   26
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  11 Filip Sosin                    Warszawa             142.40   3560   25
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.68   2892   25
  17 Jakub Kraj                     Szczecin             105.92   2648   25
  18 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  19 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  22 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  23 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  26 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  27 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  28 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  29 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  30 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  31 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  32 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  33 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  35 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  36 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  37 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  38 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  39 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  40 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  43 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  44 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Krzysztof Leśniak              Kraków               124.17   2856   23
  47 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  48 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  49 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  50 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  51 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  57 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  58 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  59 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  60 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  61 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  62 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  65 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  66 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  67 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  68 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  69 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  70 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  71 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  72 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  73 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  74 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  75 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  76 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  77 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  78 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  79 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  80 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  81 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  82 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  83 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  84 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  85 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  86 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  87 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  88 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  89 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  90 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  91 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
  92 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  94 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  95 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  96 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  97 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
  98 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  99 Dariusz Dzierża                Kraków               110.00   1430   13
 100 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 101 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 102 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 103 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 104 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 105 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 106 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 107 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 109 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 110 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 111 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 112 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 113 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 114 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 115 Karolina Długosz               Ostróda               70.15    912   13
 116 Izabela Długosz                Ostróda               68.08    885   13
 117 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 118 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 119 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 120 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 121 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 124 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 125 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 126 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 127 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 128 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 129 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 130 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 131 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 132 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 133 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 134 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 135 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 136 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 137 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 138 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 139 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 140 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 141 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 142 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 143 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 144 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 145 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 146 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 147 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 148 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 149 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 150 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 154 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 155 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 156 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 157 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 158 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 159 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 160 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 161 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 162 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 163 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 167 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 168 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 169 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 170 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 171 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 172 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 173 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 174 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 175 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 176 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 177 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 178 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 179 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 180 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 181 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 182 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 183 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 184 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 185 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 186 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 187 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 188 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 189 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 190 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 191 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 192 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 194 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 195 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 196 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 197 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 198 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 199 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 200 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 206 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 209 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 210 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 215 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 216 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 217 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 218 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 219 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 222 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 223 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 224 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 229 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 230 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 231 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 232 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 233 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 234 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 235 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 236 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 237 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 238 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 239 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 240 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 241 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 242 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 243 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 244 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 245 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 246 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 247 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 248 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 249 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 250 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 251 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 252 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 254 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 255 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 256 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 257 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 260 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 261 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 262 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 263 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 264 Patryk Gadus                   Pszczew               94.75    758    8
 265 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 266 Izabela  Potęga                Łódź                  88.88    711    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 271 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 272 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 273 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 274 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 275 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 276 Karol Rembiałkowski            Warszawa             123.14    862    7
 277 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 278 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 279 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 280 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 281 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 282 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 283 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 284 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 285 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 286 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 287 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 288 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 289 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 290 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 291 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 292 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 293 Jakub Błażejewski              Poznań                78.71    551    7
 294 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 295 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 296 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 297 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 298 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 299 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 300 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 301 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 302 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 303 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 304 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 305 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 306 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 307 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 308 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 309 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 310 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 311 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 312 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 313 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 314 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 315 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 316 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 317 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 318 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 319 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 320 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 321 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 322 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 323 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 324 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 325 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 326 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 327 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 328 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 329 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 330 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 331 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 332 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 333 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 334 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 335 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 336 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 337 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 338 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 339 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 340 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 341 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 342 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 343 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 344 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 345 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 346 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 347 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 348 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 349 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 350 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 351 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 352 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 353 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 354 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 355 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 356 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 357 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 358 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 359 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 360 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 361 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 362 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 363 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 364 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 365 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 366 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 367 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 368 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 369 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 370 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 371 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 372 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 373 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 374 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 375 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 376 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie