Rumia10
grudnia
Rumia 10-11 grudnia XII turniej o Puchar Dyrektora MDK w Rumi
Wójtowice 6
stycznia
Wójtowice 6- 8 stycznia IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny Siódemki
Kościelisko28
stycznia
Kościelisko 28 stycznia XII Mistrzostwa Podhala
Górki górą w górach06 - 08 stycznia 2012 — IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny SiódemkiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny SiódemkiWójtowice, 06 - 08 stycznia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Górki górą w górachTradycją stało się już, że Mistrzostwa Gór Bystrzyckich to turniej otwierający kolejny sezon scrabblowy. W tym roku wrocławska "Siódemka" dodatkowo obchodziła okrągłą 10. rocznicę działalności. Aby godnie uczcić ten jubileusz, zorganizowany został turniej trzydniowy, a do rozegrania było aż 19 rund. Pierwsi uczestniczy zaczęli zjeżdżać do Wójtowic już we czwartek. Czekały na nich przytulne pokoje w ośrodku „Pod Dębem” i turniej w „Szalone Scrabble” na rozgrzewkę. Szalone to właściwe określenie tej odmiany scrabble, gdyż dla połowy uczestników najbardziej pożądanym wynikiem w rzucie kostkami jest wariant „6 i 6” – zamiana wyników. Dwukrotnie zdarzyło się to w partii Korry’ego z Jakubem Zaryńskim. „Szalone scrabble” wygrał jednak Andrzej Rechowicz przed Rafałem WesołowskimKatarzyną Bogusławską. Nagrodami były wysokoprocentowe napoje w kolorowych butelkach.

Świąteczny piątek większość uczestników rozpoczęła od wysłuchania kolędy rozchodzącej się z wieży pobliskiego kościółka. Niektórzy odsypiali czwartkowe szaleństwa, a pozostali obserwowali sypiący śnieg i czekali na rozpoczęcie turnieju. Po pierwszym dniu (8 rund) na czele znalazła się Mariola Osajda-Matczak z 7 wygranymi. Po każdej rundzie gracze z 10. stołu byli obdarowywani pysznymi czekoladami. Wieczorem organizatorzy na czele z Ryszardem Korpalskim przygotowali kolejne atrakcje. Tym razem była to Scrabblenada — kilka konkurencji okołoscrabblowych: m.in. klasówka z anagramami, ciągnięcie blanków, belgijka muzyczno-scrabblowa. Zwycięzcami Scrabblenady okazała się drużyna o swojsko brzmiącej nazwie Finlandia (w składzie: Jakub Zaryński (c), Mariola Osajda-Matczak, Irena Sołdan, Andrzej Sołdan, Jacek Matczak). Impreza odbywała się w towarzystwie bardzo „przyjaznej beczki”. Nagrodą za zwycięstwo w Scrabblenadzie był brzęczący wielopak.

Sobota zaczęła się od wyjazdu na narty. Scrabbliści-narciarze dzięki firmie Winterpol mogli szusować po ośnieżonych stokach Zieleńca, nabierając sił do popołudniowych zmagań przy planszy. Natomiast scrabbliści-piechurzy udali się na wycieczkę w góry. Podobno, jak twierdzą mieli w jej trakcie spotkanie ze „Strażnikiem Wieczności”. W drugim dniu rozgrywek Marioli nie szło już tak dobrze. Na czoło stawki po rozegraniu 13 rund wyszli Państwo Górkowie, oboje z 10 zwycięstwami. A wieczorem rozpoczęła się impreza jubileuszowa: X Urodziny WKS „Siódemki”. Był tort urodzinowy, szampan, odśpiewane 100 lat i życzenia dalszej owocnej działalności i organizowania wspaniałych turniejów. Później były tańce, hulanki, swawole, karaoke i gry towarzysko-logiczne. Niektórzy zakończyli zabawę tuż przed świtem.

Trzeci dzień turnieju przebiegał dalej pod dyktando Kamila Górki, który triumfując w 18. rundzie zapewnił sobie zwycięstwo. W ostatniej rundzie spotkał się z Justyną, która jednak nie dała szans małżonkowi i wygrywając z nim zdobyła drugie miejsce. Trzecie miejsce zajął Dawid Pikul pokonując w duńczyku Jakuba Zaryńskiego, który ostatecznie był piąty. Czwarte miejsce zajął Dominik Piasecki. Wszyscy zawodnicy zostali obdarowani upominkami, pierwsza trójka pucharami i nagrodami pieniężnymi, a zwycięzca dodatkowo dwuosobowym zaproszeniem na tegorocznego Sylwestra. Ostatnią nagrodę ufundował ośrodek „Pod Dębem”. Nagrodę dla najlepszego piechura zdobył Sławomir Wolski, narciarza – Grzegorz Wiączkowski a najsympatyczniejszą scrabblistką została Małgorzata Szczygieł.

Turniej został zorganizowany wzorowo. Podziękowania należą się całej „Siódemce”, a szczególnie Ryszardowi KORRY’EMU Korpalskiemu oraz sponsorom: OWA-dekor, Spark, Winterpol, Wydawnictwu Logi i Bronisławowi Paradzie.

P.S. Niestety, nikomu nie udało się położyć scrabbelka z literami KORRY. Za rok będzie podobno potrójna kumulacja

relacja: Adam Janicki
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Urodziny Siódemki
VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 19
system: połówkowy (rundy 1-19) (organizator zastrzega sobie możliwość zmiany systemu rozgrywek)
Miejsce rozgrywekOśrodek wypoczynkowy "Pod Dębem"
Wójtowice
Obrońca tytułuTomasz Ciejka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuhttp://10urodziny.scrabble.wroclaw.pl/
HarmonogramCzwartek, 5 stycznia
9:00-17:00 — przyjeżdżamy
17:00-21:00 — Szalone Scrabble (rundy I-IV)
21:00 — kolacja
21:30 — Szalone Scrabble (rundy V-VI)
24:00 — Szalona noc po Szalonych Scrabblach

Piątek, 6 stycznia (8 rund)
9:00 — śniadanie
9:30-10:45 — zapisy
9:45-10:45 — spacer po górach (dla tych co się zapisali)
11:00-14:00 — rundy I-III
14:00-14:30 — obiad
14:30-19:30 — rundy IV-VIII
20:00 — kolacja
21:00 — Scrabblenada — gry i zabawy dotyczące scrabble i nie tylko... z udziałem "przyjaznej beczki"

Sobota, 7 stycznia (6 rund)
8:00 — śniadanie
9:00 — wyjazd do Zieleńca na narty i inne zabawy na śniegu
13:00 — powrót z Zieleńca
13:30 — obiad
14:00-20:00 — rundy IX-XIV
21:00 — Impreza z okazji X urodzin Siódemki (tańce, hulanki, swawola)

Niedziela, 8 stycznia (5 rund)
8:00 — śniadanie
8:30-13:30 — rundy XV-XIX
13:30 — obiad
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami i członkowie WKS "Siódemka" — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdwe własnym zakresie
mapa
Wyżywieniepatrz noclegi (warunek konieczny to zamówienie noclegu i wyżywienia poprzez organizatora)
Noclegi3 noclegi i wyżywienie od kolacji 5.01.2012 do obiadu 8.01.2012 — 258 zł + 30 zł za imprezę
2 noclegi i wyżywienie od obiadu 6.01.2012 do obiadu 8.01.2012 — 212 zł + 30 zł za imprezę
NagrodyI — 400zł + puchar
II — 200 zł + puchar
III — 100 zł + puchar


- cenne nagrody rzeczowe (dla wszystkich)

- najlepszy debiutant
- dla najlepszego "siódemkowicza" bez względu na płeć

Cenna srebrna biżuteria firmy corundum dla:
- najlepszej zawodniczki
- najsympatyczniejszej zawodniczki (wybieranej przez głosowanie kapituły "Przyjaciele Siódemki")

3 szalone nagrody wysokogatunkowe dla trzech najbardziej Szalonych scrabblistów

Pozostałe nagrody:
- za najdroższą "7" zawierającą litery KORRY
- za grę na "10" stole
- za zwycięstwo w grach na "Scrabblenadzie"
- dla najlepszego narciarza pośród scrabblistów

O dodatkowych nagrodach poinformujemy w trakcie turnieju
Dodatkowe atrakcje"Scrabblenada"
szalone scrabble
narty w Zieleńcu
impreza urodzinowa
OrganizatorzyRyszard Korpalski — biuro@owadekor.com.pl — 508 188 829
SponsorzyOWA-dekor
Corundum
WKS "Siódemka"


Wyniki turnieju X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 152.49     15.0     7905     3026     1167
  2 Justyna         Górka                Kraków                 146.11     14.0     7880     2921     1175
  3 Dawid           Pikul                Poznań                 142.73     13.0     7704     2800      693
  4 Dominik         Piasecki             Słupsk                 133.42     13.0     7405     2741      364
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            131.64     12.0     7463     2717      492
  6 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.08     12.0     7425     2725        3
  7 Marek           Syczuk               Warszawa               142.48     11.5     7409     2422      722
  8 Bogusław        Szyszka              Oława                  142.69     11.0     7689     2546      748
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               127.78     11.0     7244     2572      -10
 10 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.66     11.0     7039     2571     -366
 11 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.14     11.0     7011     2581     -121
 12 Piotr           Broda                Sandomierz             126.91     11.0     6603     2377      202
 13 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.08     10.0     7535     2385      564
 14 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.33     10.0     7176     2363      173
 15 Irena           Sołdan               Rumia                  131.67     10.0     7081     2439       54
 16 Paweł           Mazurek              Polanica-Zdrój         106.91      9.0     7239     2280      144
 17 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.19      9.0     7041     2300        2
 18 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.44      8.5     7233     2042      526
 19 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      7.5     7118     1924      -66
 20 Bronisław       Parada               Polanica-Zdrój         126.24      7.5     6808     1977       57
 21 Sławomir        Wolski               Wrocław                111.77      6.5     6598     1903        3
 22 Marta           Świątkowska          Wrocław                100.00      6.5     6429     1838     -327
 23 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.82      6.5     6284     1811     -406
 24 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.73      5.5     6205     1726     -432
 25 Urszula         Solarska             Łódź                   105.73      5.0     6275     1680     -651
 26 Magdalena       Kublik               Warszawa               122.01      4.5     3367     1059      355
 27 Łukasz          Sornek               Mikołów                119.80      4.0     3104      988      133
 28 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                118.91      2.5     2767      722      113
 29 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      0.5     4726     1005    -1411
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Kamil Górka 152.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           125.08 +  497: 344  175
    2     1 Piotr          Broda                 126.91 +  473: 281  177
    3     1 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  308: 436   78
    4     4 Irena          Sołdan                131.67 +  452: 360  182
    5     2 Sławomir       Wolski                111.77 +  376: 367  162
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  469: 379  177
    7     1 Jakub          Zaryński              131.64 +  436: 283  182
    8     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  359: 444   77
    9     2 Dawid          Pikul                 142.73 +  459: 318  193
   10     1 Justyna        Górka                 146.11 -  329: 408   96
   11     2 Bronisław      Parada                126.24 +  499: 341  176
   12     1 Dominik        Piasecki              133.42 +  408: 384  183
   13     1 Bogusław       Szyszka               142.69 +  368: 290  193
   14     1 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  449: 349  173
   15     1 Marek          Syczuk                142.48 +  458: 309  192
   16     1 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  446: 289  173
   17     1 Rafał          Wesołowski            134.33 +  387: 317  184
   18     1 Paweł          Mazurek               106.91 +  422: 360  157
   19     1 Justyna        Górka                 146.11 -  310: 479   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3026  / 19 159.26




	Justyna Górka 146.11 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  416: 296  173
    2     6 Dominik        Piasecki              133.42 +  513: 350  183
    3     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  368: 425   77
    4     3 Bogusław       Szyszka               142.69 +  409: 336  193
    5     3 Rafał          Wesołowski            134.33 +  352: 326  184
    6     1 Jakub          Zaryński              131.64 +  390: 267  182
    7     3 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  453: 326  178
    8     2 Dawid          Pikul                 142.73 -  379: 481   93
    9     3 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  334: 425   77
   10     1 Kamil          Górka                 152.49 +  408: 329  202
   11     4 Irena          Sołdan                131.67 +  454: 255  182
   12     2 Beata          Wiączkowska           125.08 +  373: 361  175
   13     3 Bronisław      Parada                126.24 +  405: 324  176
   14     2 Paweł          Mazurek               106.91 +  393: 388  157
   15     2 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  423: 431   73
   16     2 Marek          Syczuk                142.48 -  339: 395   92
   17     3 Ryszard        Korpalski             110.19 +  551: 366  160
   18     3 Sławomir       Wolski                111.77 +  441: 314  162
   19     1 Kamil          Górka                 152.49 +  479: 310  202
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2921  / 19 153.74




	Dawid Pikul 142.73 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  367: 340  173
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  348: 360   77
    3    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  368: 288  160
    4     6 Beata          Wiączkowska           125.08 -  337: 412   75
    5    11 Łukasz         Sornek                119.80 +  517: 328  170
    6     6 Ryszard        Korpalski             110.19 +  415: 408  160
    7     4 Bogusław       Szyszka               142.69 +  398: 334  193
    8     2 Justyna        Górka                 146.11 +  481: 379  196
    9     2 Kamil          Górka                 152.49 -  318: 459  102
   10     4 Jakub          Zaryński              131.64 +  451: 386  182
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  471: 388  177
   12     3 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  476: 338  178
   13     2 Dominik        Piasecki              133.42 -  330: 401   83
   14     3 Rafał          Wesołowski            134.33 +  390: 365  184
   15     3 Irena          Sołdan                131.67 -  322: 398   82
   16     3 Paweł          Mazurek               106.91 +  547: 304  157
   17     2 Marek          Syczuk                142.48 +  448: 408  192
   18     2 Piotr          Broda                 126.91 -  300: 412   77
   19     2 Jakub          Zaryński              131.64 +  420: 303  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2800  / 19 147.37




	Bogusław Szyszka 142.69 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Magdalena      Kublik                122.01 +  370: 309  172
    2     3 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  367: 377   78
    3     8 Ireneusz       Kurzok                118.91 +  420: 401  169
    4     3 Justyna        Górka                 146.11 -  336: 409   96
    5     8 Piotr          Broda                 126.91 +  412: 301  177
    6     4 Sławomir       Wolski                111.77 +  432: 343  162
    7     4 Dawid          Pikul                 142.73 -  334: 398   93
    8     5 Rafał          Wesołowski            134.33 +  450: 303  184
    9     5 Jakub          Zaryński              131.64 -  358: 371   82
   10     6 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  359: 418   73
   11     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  464: 434  150
   12     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  373: 279  177
   13     1 Kamil          Górka                 152.49 -  290: 368  102
   14    10 Urszula        Solarska              105.73 +  493: 397  156
   15     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  552: 322  177
   16     8 Marta          Świątkowska           100.00 +  492: 305  150
   17     5 Dominik        Piasecki              133.42 -  392: 406   83
   18     7 Irena          Sołdan                131.67 +  483: 272  182
   19     3 Dominik        Piasecki              133.42 -  312: 528   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2546  / 19 134.00




	Marek Syczuk 142.48 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Sornek                119.80 +  358: 349  170
    2     5 Irena          Sołdan                131.67 +  502: 340  182
    3     3 Jakub          Zaryński              131.64 -  315: 446   82
    4     8 Bronisław      Parada                126.24 -  374: 396   76
    5     6 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  374: 389   73
    6     9 Magdalena      Kublik                122.01 -  325: 429   72
    7    11 Urszula        Solarska              105.73 -  335: 390   56
    8    15 PAUZA
    9    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  436: 269  160
   10    10 Sławomir       Wolski                111.77 +  308: 292  162
   11     8 Paweł          Mazurek               106.91 +  464: 386  157
   12     7 Ryszard        Korpalski             110.19 +  383: 350  160
   13     7 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  420: 330  177
   14     9 Marta          Świątkowska           100.00 +  426: 249  150
   15     1 Kamil          Górka                 152.49 -  309: 458  102
   16     2 Justyna        Górka                 146.11 +  395: 339  196
   17     2 Dawid          Pikul                 142.73 -  408: 448   93
   18     6 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  470: 422  177
   19     5 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  507: 405  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2422  / 18 134.56




	Rafał Wesołowski 134.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ireneusz       Kurzok                118.91 +  486: 319  169
    2     2 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  355: 275  150
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  338: 428   77
    4     7 Marta          Świątkowska           100.00 +  423: 369  150
    5     3 Justyna        Górka                 146.11 -  326: 352   96
    6     8 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  511: 357  173
    7     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  310: 439   77
    8     5 Bogusław       Szyszka               142.69 -  303: 450   93
    9     7 Ryszard        Korpalski             110.19 -  304: 324   60
   10     9 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  317: 456   73
   11    10 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  431: 326  158
   12     9 Sławomir       Wolski                111.77 +  433: 377  162
   13     6 Jakub          Zaryński              131.64 -  323: 437   82
   14     3 Dawid          Pikul                 142.73 -  365: 390   93
   15    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  416: 372  160
   16    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  466: 230  150
   17     1 Kamil          Górka                 152.49 -  317: 387  102
   18     9 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  372: 356  178
   19     8 Ryszard        Korpalski             110.19 +  380: 359  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2363  / 19 124.37




	Dominik Piasecki 133.42 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Sławomir       Wolski                111.77 +  332: 330  162
    2     6 Justyna        Górka                 146.11 -  350: 513   96
    3    11 Marta          Świątkowska           100.00 -  290: 440   50
    4    11 Ireneusz       Kurzok                118.91 +  349: 347  169
    5     7 Irena          Sołdan                131.67 +  395: 369  182
    6     7 Beata          Wiączkowska           125.08 +  408: 352  175
    7     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  342: 388   77
    8     8 Bronisław      Parada                126.24 +  389: 364  176
    9     4 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  317: 440   78
   10     8 Paweł          Mazurek               106.91 +  378: 377  157
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  456: 278  177
   12     1 Kamil          Górka                 152.49 -  384: 408  102
   13     2 Dawid          Pikul                 142.73 +  401: 330  193
   14     8 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  451: 357  150
   15     4 Jakub          Zaryński              131.64 +  404: 337  182
   16     7 Urszula        Solarska              105.73 +  423: 263  156
   17     5 Bogusław       Szyszka               142.69 +  406: 392  193
   18     4 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  402: 444   73
   19     3 Bogusław       Szyszka               142.69 +  528: 312  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2741  / 19 144.26




	Irena Sołdan 131.67 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ryszard        Korpalski             110.19 +  426: 375  160
    2     5 Marek          Syczuk                142.48 -  340: 502   92
    3     6 Piotr          Broda                 126.91 +  376: 331  177
    4     4 Kamil          Górka                 152.49 -  360: 452  102
    5     7 Dominik        Piasecki              133.42 -  369: 395   83
    6    10 Marta          Świątkowska           100.00 +  401: 257  150
    7    10 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  460: 300  173
    8     6 Magdalena      Kublik                122.01 +  361: 308  172
    9     6 Bronisław      Parada                126.24 -  315: 434   76
   10     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  432: 317  150
   11     4 Justyna        Górka                 146.11 -  255: 454   96
   12     6 Jakub          Zaryński              131.64 -  345: 459   82
   13     8 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  355: 255  158
   14    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  435: 310  150
   15     3 Dawid          Pikul                 142.73 +  398: 322  193
   16     5 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  468: 314  178
   17     7 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  380: 403   77
   18     7 Bogusław       Szyszka               142.69 -  272: 483   93
   19     7 Piotr          Broda                 126.91 -  333: 356   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2439  / 19 128.37




	Jakub Zaryński 131.64 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  398: 279  160
    2     7 Marta          Świątkowska           100.00 +  369: 256  150
    3     3 Marek          Syczuk                142.48 +  446: 315  192
    4     1 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  425: 408  178
    5     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  492: 404  177
    6     1 Justyna        Górka                 146.11 -  267: 390   96
    7     1 Kamil          Górka                 152.49 -  283: 436  102
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  408: 412   77
    9     5 Bogusław       Szyszka               142.69 +  371: 358  193
   10     4 Dawid          Pikul                 142.73 -  386: 451   93
   11     1 Beata          Wiączkowska           125.08 +  397: 361  175
   12     6 Irena          Sołdan                131.67 +  459: 345  182
   13     6 Rafał          Wesołowski            134.33 +  437: 323  184
   14     4 Bronisław      Parada                126.24 +  405: 352  176
   15     4 Dominik        Piasecki              133.42 -  337: 404   83
   16     4 Ryszard        Korpalski             110.19 +  410: 356  160
   17     4 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  407: 414   73
   18     5 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  463: 287  173
   19     2 Dawid          Pikul                 142.73 -  303: 420   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2717  / 19 143.00




	Andrzej Rechowicz 127.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  443: 373  158
    2     3 Bogusław       Szyszka               142.69 +  377: 367  193
    3     1 Kamil          Górka                 152.49 +  436: 308  202
    4     1 Jakub          Zaryński              131.64 -  408: 425   82
    5     4 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  327: 404   77
    6     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  445: 432  150
    7     3 Justyna        Górka                 146.11 -  326: 453   96
    8     4 Ryszard        Korpalski             110.19 +  417: 353  160
    9     4 Dominik        Piasecki              133.42 +  440: 317  183
   10     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  372: 357  177
   11     6 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  397: 341  173
   12     3 Dawid          Pikul                 142.73 -  338: 476   93
   13     4 Beata          Wiączkowska           125.08 -  274: 493   75
   14     7 Sławomir       Wolski                111.77 +  430: 277  162
   15     6 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  396: 314  173
   16     5 Irena          Sołdan                131.67 -  314: 468   82
   17     6 Piotr          Broda                 126.91 -  365: 399   77
   18     9 Rafał          Wesołowski            134.33 -  356: 372   84
   19     6 Beata          Wiączkowska           125.08 +  383: 325  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2572  / 19 135.37




	Mariola Osajda-Matczak 127.14 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Mazurek               106.91 +  442: 334  157
    2     4 Dawid          Pikul                 142.73 +  360: 348  193
    3     2 Justyna        Górka                 146.11 +  425: 368  196
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  477: 386  177
    5     1 Jakub          Zaryński              131.64 -  404: 492   82
    6     2 Bronisław      Parada                126.24 +  398: 307  176
    7     2 Rafał          Wesołowski            134.33 +  439: 310  184
    8     1 Kamil          Górka                 152.49 +  444: 359  202
    9     1 Beata          Wiączkowska           125.08 -  316: 449   75
   10     2 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  357: 372   78
   11     3 Dominik        Piasecki              133.42 -  278: 456   83
   12     4 Bogusław       Szyszka               142.69 -  279: 373   93
   13     7 Marek          Syczuk                142.48 -  330: 420   92
   14    11 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  373: 336  158
   15     8 Piotr          Broda                 126.91 -  240: 423   77
   16    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  400: 275  150
   17     9 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  329: 307  160
   18    10 Urszula        Solarska              105.73 +  315: 310  156
   19     5 Marek          Syczuk                142.48 -  405: 507   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2581  / 19 135.84




	Małgorzata Sulejewska 127.08 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              105.73 +  397: 332  156
    2     8 Ryszard        Korpalski             110.19 +  354: 323  160
    3     4 Rafał          Wesołowski            134.33 +  428: 338  184
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  386: 477   77
    5     4 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  404: 327  178
    6     3 Kamil          Górka                 152.49 -  379: 469  102
    7     5 Dominik        Piasecki              133.42 +  388: 342  183
    8     3 Jakub          Zaryński              131.64 +  412: 408  182
    9     3 Justyna        Górka                 146.11 +  425: 334  196
   10     3 Beata          Wiączkowska           125.08 -  286: 482   75
   11     5 Dawid          Pikul                 142.73 -  388: 471   93
   12     5 Bronisław      Parada                126.24 +  475: 284  176
   13     5 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  388: 380  173
   14     5 Piotr          Broda                 126.91 +  390: 357  177
   15     5 Bogusław       Szyszka               142.69 -  322: 552   93
   16     6 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  307: 418   73
   17     7 Irena          Sołdan                131.67 +  403: 380  182
   18     6 Marek          Syczuk                142.48 -  422: 470   92
   19     4 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  471: 278  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2725  / 19 143.42




	Piotr Broda 126.91 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  395: 312  150
    2     1 Kamil          Górka                 152.49 -  281: 473  102
    3     6 Irena          Sołdan                131.67 -  331: 376   82
    4    10 Magdalena      Kublik                122.01 +  328: 298  172
    5     8 Bogusław       Szyszka               142.69 -  301: 412   93
    6    11 Ireneusz       Kurzok                118.91 +  317: 301  169
    7     9 Beata          Wiączkowska           125.08 -  348: 440   75
    8     9 Łukasz         Sornek                119.80 -  286: 417   70
    9    14 PAUZA
   10    11 Urszula        Solarska              105.73 =  314: 314  106
   11    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  390: 385  160
   12    10 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  308: 416   73
   13     9 Ryszard        Korpalski             110.19 +  347: 330  160
   14     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  357: 390   77
   15     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  423: 240  177
   16    13 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  410: 299  158
   17     6 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  399: 365  178
   18     2 Dawid          Pikul                 142.73 +  412: 300  193
   19     7 Irena          Sołdan                131.67 +  356: 333  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2377  / 18 132.06




	Bronisław Parada 126.24 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  374: 377   50
    2     9 Urszula        Solarska              105.73 -  333: 349   56
    3    12 Łukasz         Sornek                119.80 +  478: 389  170
    4     8 Marek          Syczuk                142.48 +  396: 374  192
    5     5 Beata          Wiączkowska           125.08 +  476: 290  175
    6     2 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  307: 398   77
    7     6 Paweł          Mazurek               106.91 +  335: 331  157
    8     8 Dominik        Piasecki              133.42 -  364: 389   83
    9     6 Irena          Sołdan                131.67 +  434: 315  182
   10     5 Ryszard        Korpalski             110.19 +  360: 351  160
   11     2 Kamil          Górka                 152.49 -  341: 499  102
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  284: 475   77
   13     3 Justyna        Górka                 146.11 -  324: 405   96
   14     4 Jakub          Zaryński              131.64 -  352: 405   82
   15    11 Paulina        Naplocha              100.00 +  516: 288  150
   16    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 -  232: 374   60
   17    12 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  343: 379   58
   18    12 Marta          Świątkowska           100.00 -  259: 363   50
   19    13 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 18 109.83




	Beata Wiączkowska 125.08 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 152.49 -  344: 497  102
    2    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  407: 256  150
    3     7 Zbigniew       Wietecki              122.66 +  479: 392  173
    4     6 Dawid          Pikul                 142.73 +  412: 337  193
    5     5 Bronisław      Parada                126.24 -  290: 476   76
    6     7 Dominik        Piasecki              133.42 -  352: 408   83
    7     9 Piotr          Broda                 126.91 +  440: 348  177
    8     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  537: 386  150
    9     1 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 +  449: 316  177
   10     3 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  482: 286  177
   11     1 Jakub          Zaryński              131.64 -  361: 397   82
   12     2 Justyna        Górka                 146.11 -  361: 373   96
   13     4 Andrzej        Rechowicz             127.78 +  493: 274  178
   14     6 Ryszard        Korpalski             110.19 -  347: 438   60
   15     7 Paweł          Mazurek               106.91 -  347: 351   57
   16     9 Sławomir       Wolski                111.77 +  419: 381  162
   17     8 Urszula        Solarska              105.73 +  368: 329  156
   18     8 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  322: 343   58
   19     6 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  325: 383   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2385  / 19 125.53




	Małgorzata Szczygieł 123.44 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 146.11 -  296: 416   96
    2    14 Paweł          Mazurek               106.91 -  386: 389   57
    3    14 Magdalena      Kublik                122.01 -  374: 440   72
    4    14 Łukasz         Sornek                119.80 -  286: 439   70
    5    15 PAUZA
    6    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 306  150
    7    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  436: 250  160
    8    10 Sławomir       Wolski                111.77 -  393: 437   62
    9    12 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  434: 303  158
   10     9 Rafał          Wesołowski            134.33 +  456: 317  184
   11     9 Ryszard        Korpalski             110.19 -  345: 424   60
   12    10 Piotr          Broda                 126.91 +  416: 308  177
   13    10 Marta          Świątkowska           100.00 +  440: 354  150
   14     1 Kamil          Górka                 152.49 -  349: 449  102
   15     6 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  314: 396   78
   16     6 Małgorzata     Sulejewska            127.08 +  418: 307  177
   17    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  472: 276  150
   18     5 Jakub          Zaryński              131.64 -  287: 463   82
   19     9 Paweł          Mazurek               106.91 -  426: 433   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2042  / 18 113.44




	Zbigniew Wietecki 122.66 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Pikul                 142.73 -  340: 367   93
    2    13 Magdalena      Kublik                122.01 +  333: 329  172
    3     7 Beata          Wiączkowska           125.08 -  392: 479   75
    4    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  329: 316  150
    5     6 Marek          Syczuk                142.48 +  389: 374  192
    6     8 Rafał          Wesołowski            134.33 -  357: 511   84
    7    10 Irena          Sołdan                131.67 -  300: 460   82
    8    12 Urszula        Solarska              105.73 +  512: 284  156
    9     8 Sławomir       Wolski                111.77 +  342: 303  162
   10     6 Bogusław       Szyszka               142.69 +  418: 359  193
   11     6 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  341: 397   78
   12     8 Paweł          Mazurek               106.91 +  393: 363  157
   13     5 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  380: 388   77
   14    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  357: 326  160
   15     2 Justyna        Górka                 146.11 +  431: 423  196
   16     1 Kamil          Górka                 152.49 -  289: 446  102
   17     4 Jakub          Zaryński              131.64 +  414: 407  182
   18     4 Dominik        Piasecki              133.42 +  444: 402  183
   19     4 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  278: 471   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2571  / 19 135.32




	Magdalena Kublik 122.01 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Bogusław       Szyszka               142.69 -  309: 370   93
    2    13 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  329: 333   73
    3    14 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  440: 374  173
    4    10 Piotr          Broda                 126.91 -  298: 328   77
    5    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  401: 306  150
    6     9 Marek          Syczuk                142.48 +  429: 325  192
    7     8 Sławomir       Wolski                111.77 +  321: 248  162
    8     6 Irena          Sołdan                131.67 -  308: 361   82
    9     9 Paweł          Mazurek               106.91 -  232: 367   57
   10    14 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1059  /  9 117.67




	Łukasz Sornek 119.80 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                142.48 -  349: 358   92
    2    11 Ireneusz       Kurzok                118.91 -  317: 354   69
    3    12 Bronisław      Parada                126.24 -  389: 478   76
    4    14 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  439: 286  173
    5    11 Dawid          Pikul                 142.73 -  328: 517   93
    6    13 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  383: 367  158
    7    12 Marta          Świątkowska           100.00 +  482: 325  150
    8     9 Piotr          Broda                 126.91 +  417: 286  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     988  /  8 123.50




	Ireneusz Kurzok 118.91 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            134.33 -  319: 486   84
    2    11 Łukasz         Sornek                119.80 +  354: 317  170
    3     8 Bogusław       Szyszka               142.69 -  401: 420   93
    4    11 Dominik        Piasecki              133.42 -  347: 349   83
    5    13 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  404: 345  158
    6    11 Piotr          Broda                 126.91 -  301: 317   77
    7    15 PAUZA
    8    11 Paweł          Mazurek               106.91 -  341: 420   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     722  /  7 103.14




	Sławomir Wolski 111.77 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dominik        Piasecki              133.42 -  330: 332   83
    2    10 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  463: 288  158
    3     5 Urszula        Solarska              105.73 +  448: 372  156
    4     5 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  389: 327  150
    5     2 Kamil          Górka                 152.49 -  367: 376  102
    6     4 Bogusław       Szyszka               142.69 -  343: 432   93
    7     8 Magdalena      Kublik                122.01 -  248: 321   72
    8    10 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  437: 393  173
    9     8 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  303: 342   73
   10    10 Marek          Syczuk                142.48 -  292: 308   92
   11    11 Paulina        Naplocha              100.00 +  399: 277  150
   12     9 Rafał          Wesołowski            134.33 -  377: 433   84
   13    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 -  350: 397   60
   14     7 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  277: 430   78
   15    13 Marta          Świątkowska           100.00 -  230: 391   50
   16     9 Beata          Wiączkowska           125.08 -  381: 419   75
   17    13 PAUZA
   18     3 Justyna        Górka                 146.11 -  314: 441   96
   19    11 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  350: 316  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 18 105.72




	Ryszard Korpalski 110.19 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                131.67 -  375: 426   82
    2     8 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  323: 354   77
    3    13 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  351: 271  158
    4     9 Paweł          Mazurek               106.91 +  420: 361  157
    5     9 Marta          Świątkowska           100.00 +  353: 342  150
    6     6 Dawid          Pikul                 142.73 -  408: 415   93
    7     7 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  388: 382  150
    8     4 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  353: 417   78
    9     7 Rafał          Wesołowski            134.33 +  324: 304  184
   10     5 Bronisław      Parada                126.24 -  351: 360   76
   11     9 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  424: 345  173
   12     7 Marek          Syczuk                142.48 -  350: 383   92
   13     9 Piotr          Broda                 126.91 -  330: 347   77
   14     6 Beata          Wiączkowska           125.08 +  438: 347  175
   15     9 Urszula        Solarska              105.73 +  400: 326  156
   16     4 Jakub          Zaryński              131.64 -  356: 410   82
   17     3 Justyna        Górka                 146.11 -  366: 551   96
   18    11 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  372: 318  160
   19     8 Rafał          Wesołowski            134.33 -  359: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2300  / 19 121.05




	Agnieszka Piotrowicz 109.73 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Zaryński              131.64 -  279: 398   82
    2    15 PAUZA
    3    10 Dawid          Pikul                 142.73 -  288: 368   93
    4    13 Urszula        Solarska              105.73 +  333: 289  156
    5    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  340: 473   50
    6    12 Paweł          Mazurek               106.91 -  244: 410   57
    7    13 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  250: 436   73
    8    13 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  341: 347   58
    9    11 Marek          Syczuk                142.48 -  269: 436   92
   10    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  353: 310  150
   11    13 Piotr          Broda                 126.91 -  385: 390   77
   12    13 Marta          Świątkowska           100.00 -  327: 414   50
   13    13 Sławomir       Wolski                111.77 +  397: 350  162
   14    12 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  326: 357   73
   15    10 Rafał          Wesołowski            134.33 -  372: 416   84
   16    11 Bronisław      Parada                126.24 +  374: 232  176
   17     9 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  307: 329   77
   18    11 Ryszard        Korpalski             110.19 -  318: 372   60
   19    12 Urszula        Solarska              105.73 +  402: 310  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 18  95.89




	Katarzyna Bogusławska 107.82 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  373: 443   78
    2    10 Sławomir       Wolski                111.77 -  288: 463   62
    3    13 Ryszard        Korpalski             110.19 -  271: 351   60
    4    15 PAUZA
    5    13 Ireneusz       Kurzok                118.91 -  345: 404   69
    6    13 Łukasz         Sornek                119.80 -  367: 383   70
    7    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  362: 260  150
    8    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  347: 341  160
    9    12 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  303: 434   73
   10    12 Marta          Świątkowska           100.00 +  397: 318  150
   11    10 Rafał          Wesołowski            134.33 -  326: 431   84
   12    12 Urszula        Solarska              105.73 +  367: 276  156
   13     8 Irena          Sołdan                131.67 -  255: 355   82
   14    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  336: 373   77
   15    12 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  310: 433   50
   16    13 Piotr          Broda                 126.91 -  299: 410   77
   17    12 Bronisław      Parada                126.24 +  379: 343  176
   18     8 Beata          Wiączkowska           125.08 +  343: 322  175
   19    11 Sławomir       Wolski                111.77 -  316: 350   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 18 100.61




	Paweł Mazurek 106.91 Polanica-Zdrój

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  334: 442   77
    2    14 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  389: 386  173
    3     9 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  384: 468   50
    4     9 Ryszard        Korpalski             110.19 -  361: 420   60
    5    12 Urszula        Solarska              105.73 +  357: 327  156
    6    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  410: 244  160
    7     6 Bronisław      Parada                126.24 -  331: 335   76
    8    11 Ireneusz       Kurzok                118.91 +  420: 341  169
    9     9 Magdalena      Kublik                122.01 +  367: 232  172
   10     8 Dominik        Piasecki              133.42 -  377: 378   83
   11     8 Marek          Syczuk                142.48 -  386: 464   92
   12     8 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  363: 393   73
   13    12 Paulina        Naplocha              100.00 +  478: 300  150
   14     2 Justyna        Górka                 146.11 -  388: 393   96
   15     7 Beata          Wiączkowska           125.08 +  351: 347  175
   16     3 Dawid          Pikul                 142.73 -  304: 547   93
   17    11 Marta          Świątkowska           100.00 +  446: 230  150
   18     1 Kamil          Górka                 152.49 -  360: 422  102
   19     9 Małgorzata     Szczygieł             123.44 +  433: 426  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2280  / 19 120.00




	Urszula Solarska 105.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sulejewska            127.08 -  332: 397   77
    2     9 Bronisław      Parada                126.24 +  349: 333  176
    3     5 Sławomir       Wolski                111.77 -  372: 448   62
    4    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 -  289: 333   60
    5    12 Paweł          Mazurek               106.91 -  327: 357   57
    6    15 PAUZA
    7    11 Marek          Syczuk                142.48 +  390: 335  192
    8    12 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  284: 512   73
    9    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  389: 320  150
   10    11 Piotr          Broda                 126.91 =  314: 314  127
   11    12 Marta          Świątkowska           100.00 -  299: 439   50
   12    12 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  276: 367   58
   13    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  419: 370  150
   14    10 Bogusław       Szyszka               142.69 -  397: 493   93
   15     9 Ryszard        Korpalski             110.19 -  326: 400   60
   16     7 Dominik        Piasecki              133.42 -  263: 423   83
   17     8 Beata          Wiączkowska           125.08 -  329: 368   75
   18    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  310: 315   77
   19    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 -  310: 402   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1680  / 18  93.33




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Broda                 126.91 -  312: 395   77
    2    12 Beata          Wiączkowska           125.08 -  256: 407   75
    3    15 PAUZA
    4    12 Zbigniew       Wietecki              122.66 -  316: 329   73
    5    14 Magdalena      Kublik                122.01 -  306: 401   72
    6    14 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  306: 405   73
    7    14 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  260: 362   58
    8    14 Marta          Świątkowska           100.00 -  333: 355   50
    9    13 Urszula        Solarska              105.73 -  320: 389   56
   10    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 -  310: 353   60
   11    11 Sławomir       Wolski                111.77 -  277: 399   62
   12    11 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  302: 447   50
   13    12 Paweł          Mazurek               106.91 -  300: 478   57
   14    13 Irena          Sołdan                131.67 -  310: 435   82
   15    11 Bronisław      Parada                126.24 -  288: 516   76
   16    12 Rafał          Wesołowski            134.33 -  230: 466   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1005  / 15  67.00




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bronisław      Parada                126.24 +  377: 374  176
    2     2 Rafał          Wesołowski            134.33 -  275: 355   84
    3     9 Paweł          Mazurek               106.91 +  468: 384  157
    4     5 Sławomir       Wolski                111.77 -  327: 389   62
    5    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  473: 340  160
    6     5 Andrzej        Rechowicz             127.78 -  432: 445   78
    7     7 Ryszard        Korpalski             110.19 -  382: 388   60
    8     7 Beata          Wiączkowska           125.08 -  386: 537   75
    9    10 Marta          Świątkowska           100.00 +  398: 351  150
   10     7 Irena          Sołdan                131.67 -  317: 432   82
   11     7 Bogusław       Szyszka               142.69 -  434: 464   93
   12    11 Paulina        Naplocha              100.00 +  447: 302  150
   13    11 Urszula        Solarska              105.73 -  370: 419   56
   14     8 Dominik        Piasecki              133.42 -  357: 451   83
   15    12 Katarzyna      Bogusławska           107.82 +  433: 310  158
   16    10 Mariola        Osajda-Matczak        127.14 -  275: 400   77
   17    10 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  276: 472   73
   18    13 PAUZA
   19    10 Marta          Świątkowska           100.00 +  391: 371  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 18 106.89




	Marta Świątkowska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 PAUZA
    2     7 Jakub          Zaryński              131.64 -  256: 369   82
    3    11 Dominik        Piasecki              133.42 +  440: 290  183
    4     7 Rafał          Wesołowski            134.33 -  369: 423   84
    5     9 Ryszard        Korpalski             110.19 -  342: 353   60
    6    10 Irena          Sołdan                131.67 -  257: 401   82
    7    12 Łukasz         Sornek                119.80 -  325: 482   70
    8    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  355: 333  150
    9    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  351: 398   50
   10    12 Katarzyna      Bogusławska           107.82 -  318: 397   58
   11    12 Urszula        Solarska              105.73 +  439: 299  156
   12    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.73 +  414: 327  160
   13    10 Małgorzata     Szczygieł             123.44 -  354: 440   73
   14     9 Marek          Syczuk                142.48 -  249: 426   92
   15    13 Sławomir       Wolski                111.77 +  391: 230  162
   16     8 Bogusław       Szyszka               142.69 -  305: 492   93
   17    11 Paweł          Mazurek               106.91 -  230: 446   57
   18    12 Bronisław      Parada                126.24 +  363: 259  176
   19    10 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  371: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1838  / 18 102.11


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Urodziny Siódemki - IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Beata          Wiączkowska           497: 344
   2 Małgorzata     Szczygieł            - Justyna        Górka                 296: 416
   3 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              367: 340
   4 Magdalena      Kublik               - Bogusław       Szyszka               309: 370
   5 Marek          Syczuk               - Łukasz         Sornek                358: 349
   6 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            319: 486
   7 Dominik        Piasecki             - Sławomir       Wolski                332: 330
   8 Ryszard        Korpalski            - Irena          Sołdan                375: 426
   9 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Piotrowicz            398: 279
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Rechowicz             373: 443
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Mazurek               442: 334
  12 Urszula        Solarska             - Małgorzata     Sulejewska            332: 397
  13 Piotr          Broda                - Paulina        Naplocha              395: 312
  14 Ziemowit       Pazda                - Bronisław      Parada                377: 374
  15 Marta          Świątkowska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Broda                - Kamil          Górka                 281: 473
   2 Rafał          Wesołowski           - Ziemowit       Pazda                 355: 275
   3 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Rechowicz             367: 377
   4 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        348: 360
   5 Irena          Sołdan               - Marek          Syczuk                340: 502
   6 Justyna        Górka                - Dominik        Piasecki              513: 350
   7 Jakub          Zaryński             - Marta          Świątkowska           369: 256
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             354: 323
   9 Bronisław      Parada               - Urszula        Solarska              333: 349
  10 Sławomir       Wolski               - Katarzyna      Bogusławska           463: 288
  11 Łukasz         Sornek               - Ireneusz       Kurzok                317: 354
  12 Beata          Wiączkowska          - Paulina        Naplocha              407: 256
  13 Zbigniew       Wietecki             - Magdalena      Kublik                333: 329
  14 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             389: 386
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Górka                 436: 308
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 425: 368
   3 Marek          Syczuk               - Jakub          Zaryński              315: 446
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Rafał          Wesołowski            428: 338
   5 Urszula        Solarska             - Sławomir       Wolski                372: 448
   6 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 376: 331
   7 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Wietecki              479: 392
   8 Ireneusz       Kurzok               - Bogusław       Szyszka               401: 420
   9 Ziemowit       Pazda                - Paweł          Mazurek               468: 384
  10 Agnieszka      Piotrowicz           - Dawid          Pikul                 288: 368
  11 Dominik        Piasecki             - Marta          Świątkowska           290: 440
  12 Bronisław      Parada               - Łukasz         Sornek                478: 389
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Ryszard        Korpalski             271: 351
  14 Magdalena      Kublik               - Małgorzata     Szczygieł             440: 374
  15 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Jakub          Zaryński              408: 425
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Mariola        Osajda-Matczak        386: 477
   3 Justyna        Górka                - Bogusław       Szyszka               409: 336
   4 Kamil          Górka                - Irena          Sołdan                452: 360
   5 Sławomir       Wolski               - Ziemowit       Pazda                 389: 327
   6 Beata          Wiączkowska          - Dawid          Pikul                 412: 337
   7 Rafał          Wesołowski           - Marta          Świątkowska           423: 369
   8 Marek          Syczuk               - Bronisław      Parada                374: 396
   9 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Mazurek               420: 361
  10 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 298: 328
  11 Ireneusz       Kurzok               - Dominik        Piasecki              347: 349
  12 Zbigniew       Wietecki             - Paulina        Naplocha              329: 316
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Urszula        Solarska              333: 289
  14 Łukasz         Sornek               - Małgorzata     Szczygieł             439: 286
  15 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Zaryński              404: 492
   2 Kamil          Górka                - Sławomir       Wolski                376: 367
   3 Justyna        Górka                - Rafał          Wesołowski            352: 326
   4 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Sulejewska            327: 404
   5 Bronisław      Parada               - Beata          Wiączkowska           476: 290
   6 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Syczuk                389: 374
   7 Dominik        Piasecki             - Irena          Sołdan                395: 369
   8 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 412: 301
   9 Marta          Świątkowska          - Ryszard        Korpalski             342: 353
  10 Ziemowit       Pazda                - Agnieszka      Piotrowicz            473: 340
  11 Łukasz         Sornek               - Dawid          Pikul                 328: 517
  12 Paweł          Mazurek              - Urszula        Solarska              357: 327
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Ireneusz       Kurzok                345: 404
  14 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Kublik                306: 401
  15 Małgorzata     Szczygieł            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Justyna        Górka                 267: 390
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Bronisław      Parada                398: 307
   3 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            469: 379
   4 Bogusław       Szyszka              - Sławomir       Wolski                432: 343
   5 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Rechowicz             432: 445
   6 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Pikul                 408: 415
   7 Beata          Wiączkowska          - Dominik        Piasecki              352: 408
   8 Rafał          Wesołowski           - Zbigniew       Wietecki              511: 357
   9 Magdalena      Kublik               - Marek          Syczuk                429: 325
  10 Marta          Świątkowska          - Irena          Sołdan                257: 401
  11 Piotr          Broda                - Ireneusz       Kurzok                317: 301
  12 Paweł          Mazurek              - Agnieszka      Piotrowicz            410: 244
  13 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Bogusławska           383: 367
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Paulina        Naplocha              405: 306
  15 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 283: 436
   2 Rafał          Wesołowski           - Mariola        Osajda-Matczak        310: 439
   3 Justyna        Górka                - Andrzej        Rechowicz             453: 326
   4 Dawid          Pikul                - Bogusław       Szyszka               398: 334
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Dominik        Piasecki              388: 342
   6 Bronisław      Parada               - Paweł          Mazurek               335: 331
   7 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 388: 382
   8 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Kublik                248: 321
   9 Piotr          Broda                - Beata          Wiączkowska           348: 440
  10 Irena          Sołdan               - Zbigniew       Wietecki              460: 300
  11 Urszula        Solarska             - Marek          Syczuk                390: 335
  12 Marta          Świątkowska          - Łukasz         Sornek                325: 482
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Szczygieł             250: 436
  14 Paulina        Naplocha             - Katarzyna      Bogusławska           260: 362
  15 Ireneusz       Kurzok               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Kamil          Górka                 444: 359
   2 Dawid          Pikul                - Justyna        Górka                 481: 379
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Jakub          Zaryński              412: 408
   4 Andrzej        Rechowicz            - Ryszard        Korpalski             417: 353
   5 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Wesołowski            450: 303
   6 Irena          Sołdan               - Magdalena      Kublik                361: 308
   7 Beata          Wiączkowska          - Ziemowit       Pazda                 537: 386
   8 Dominik        Piasecki             - Bronisław      Parada                389: 364
   9 Łukasz         Sornek               - Piotr          Broda                 417: 286
  10 Sławomir       Wolski               - Małgorzata     Szczygieł             437: 393
  11 Paweł          Mazurek              - Ireneusz       Kurzok                420: 341
  12 Zbigniew       Wietecki             - Urszula        Solarska              512: 284
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Katarzyna      Bogusławska           341: 347
  14 Paulina        Naplocha             - Marta          Świątkowska           333: 355
  15 Marek          Syczuk               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Mariola        Osajda-Matczak        449: 316
   2 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 459: 318
   3 Justyna        Górka                - Małgorzata     Sulejewska            334: 425
   4 Andrzej        Rechowicz            - Dominik        Piasecki              440: 317
   5 Bogusław       Szyszka              - Jakub          Zaryński              358: 371
   6 Bronisław      Parada               - Irena          Sołdan                434: 315
   7 Ryszard        Korpalski            - Rafał          Wesołowski            324: 304
   8 Sławomir       Wolski               - Zbigniew       Wietecki              303: 342
   9 Paweł          Mazurek              - Magdalena      Kublik                367: 232
  10 Ziemowit       Pazda                - Marta          Świątkowska           398: 351
  11 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Piotrowicz            436: 269
  12 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Bogusławska           434: 303
  13 Paulina        Naplocha             - Urszula        Solarska              320: 389
  14 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 329: 408
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             357: 372
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Wiączkowska           286: 482
   4 Jakub          Zaryński             - Dawid          Pikul                 386: 451
   5 Ryszard        Korpalski            - Bronisław      Parada                351: 360
   6 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Szyszka               418: 359
   7 Irena          Sołdan               - Ziemowit       Pazda                 432: 317
   8 Dominik        Piasecki             - Paweł          Mazurek               378: 377
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Wesołowski            456: 317
  10 Marek          Syczuk               - Sławomir       Wolski                308: 292
  11 Urszula        Solarska             - Piotr          Broda                 314: 314
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Marta          Świątkowska           397: 318
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Paulina        Naplocha              353: 310
  14 Magdalena      Kublik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Beata          Wiączkowska           397: 361
   2 Bronisław      Parada               - Kamil          Górka                 341: 499
   3 Dominik        Piasecki             - Mariola        Osajda-Matczak        456: 278
   4 Justyna        Górka                - Irena          Sołdan                454: 255
   5 Dawid          Pikul                - Małgorzata     Sulejewska            471: 388
   6 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Wietecki              397: 341
   7 Bogusław       Szyszka              - Ziemowit       Pazda                 464: 434
   8 Paweł          Mazurek              - Marek          Syczuk                386: 464
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Ryszard        Korpalski             345: 424
  10 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Bogusławska           431: 326
  11 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Wolski                277: 399
  12 Marta          Świątkowska          - Urszula        Solarska              439: 299
  13 Piotr          Broda                - Agnieszka      Piotrowicz            390: 385


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dominik        Piasecki              408: 384
   2 Beata          Wiączkowska          - Justyna        Górka                 361: 373
   3 Dawid          Pikul                - Andrzej        Rechowicz             476: 338
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Bogusław       Szyszka               279: 373
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Bronisław      Parada                475: 284
   6 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              345: 459
   7 Marek          Syczuk               - Ryszard        Korpalski             383: 350
   8 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Mazurek               393: 363
   9 Sławomir       Wolski               - Rafał          Wesołowski            377: 433
  10 Piotr          Broda                - Małgorzata     Szczygieł             308: 416
  11 Ziemowit       Pazda                - Paulina        Naplocha              447: 302
  12 Urszula        Solarska             - Katarzyna      Bogusławska           276: 367
  13 Marta          Świątkowska          - Agnieszka      Piotrowicz            414: 327


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 290: 368
   2 Dominik        Piasecki             - Dawid          Pikul                 401: 330
   3 Justyna        Górka                - Bronisław      Parada                405: 324
   4 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Wiączkowska           274: 493
   5 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            380: 388
   6 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              323: 437
   7 Marek          Syczuk               - Mariola        Osajda-Matczak        420: 330
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Irena          Sołdan                255: 355
   9 Ryszard        Korpalski            - Piotr          Broda                 330: 347
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Marta          Świątkowska           440: 354
  11 Urszula        Solarska             - Ziemowit       Pazda                 419: 370
  12 Paulina        Naplocha             - Paweł          Mazurek               300: 478
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Wolski                397: 350


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Górka                 349: 449
   2 Paweł          Mazurek              - Justyna        Górka                 388: 393
   3 Dawid          Pikul                - Rafał          Wesołowski            390: 365
   4 Jakub          Zaryński             - Bronisław      Parada                405: 352
   5 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            357: 390
   6 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Korpalski             347: 438
   7 Sławomir       Wolski               - Andrzej        Rechowicz             277: 430
   8 Ziemowit       Pazda                - Dominik        Piasecki              357: 451
   9 Marta          Świątkowska          - Marek          Syczuk                249: 426
  10 Urszula        Solarska             - Bogusław       Szyszka               397: 493
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Mariola        Osajda-Matczak        336: 373
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Zbigniew       Wietecki              326: 357
  13 Irena          Sołdan               - Paulina        Naplocha              435: 310


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                458: 309
   2 Zbigniew       Wietecki             - Justyna        Górka                 431: 423
   3 Dawid          Pikul                - Irena          Sołdan                322: 398
   4 Jakub          Zaryński             - Dominik        Piasecki              337: 404
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Bogusław       Szyszka               322: 552
   6 Andrzej        Rechowicz            - Małgorzata     Szczygieł             396: 314
   7 Paweł          Mazurek              - Beata          Wiączkowska           351: 347
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 240: 423
   9 Ryszard        Korpalski            - Urszula        Solarska              400: 326
  10 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Piotrowicz            416: 372
  11 Bronisław      Parada               - Paulina        Naplocha              516: 288
  12 Ziemowit       Pazda                - Katarzyna      Bogusławska           433: 310
  13 Marta          Świątkowska          - Sławomir       Wolski                391: 230


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              446: 289
   2 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                339: 395
   3 Dawid          Pikul                - Paweł          Mazurek               547: 304
   4 Jakub          Zaryński             - Ryszard        Korpalski             410: 356
   5 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             468: 314
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            418: 307
   7 Dominik        Piasecki             - Urszula        Solarska              423: 263
   8 Bogusław       Szyszka              - Marta          Świątkowska           492: 305
   9 Sławomir       Wolski               - Beata          Wiączkowska           381: 419
  10 Ziemowit       Pazda                - Mariola        Osajda-Matczak        275: 400
  11 Bronisław      Parada               - Agnieszka      Piotrowicz            232: 374
  12 Rafał          Wesołowski           - Paulina        Naplocha              466: 230
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Broda                 299: 410


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 317: 387
   2 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 408: 448
   3 Justyna        Górka                - Ryszard        Korpalski             551: 366
   4 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              414: 407
   5 Dominik        Piasecki             - Bogusław       Szyszka               406: 392
   6 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             399: 365
   7 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Sulejewska            380: 403
   8 Urszula        Solarska             - Beata          Wiączkowska           329: 368
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Piotrowicz            329: 307
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Ziemowit       Pazda                 472: 276
  11 Marta          Świątkowska          - Paweł          Mazurek               230: 446
  12 Katarzyna      Bogusławska          - Bronisław      Parada                379: 343
  13 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Mazurek              - Kamil          Górka                 360: 422
   2 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 412: 300
   3 Justyna        Górka                - Sławomir       Wolski                441: 314
   4 Zbigniew       Wietecki             - Dominik        Piasecki              444: 402
   5 Jakub          Zaryński             - Małgorzata     Szczygieł             463: 287
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Syczuk                422: 470
   7 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                483: 272
   8 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Bogusławska           322: 343
   9 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            356: 372
  10 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        310: 315
  11 Ryszard        Korpalski            - Agnieszka      Piotrowicz            372: 318
  12 Bronisław      Parada               - Marta          Świątkowska           259: 363
  13 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 310: 479
   2 Dawid          Pikul                - Jakub          Zaryński              420: 303
   3 Bogusław       Szyszka              - Dominik        Piasecki              312: 528
   4 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Wietecki              471: 278
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                405: 507
   6 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             325: 383
   7 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 333: 356
   8 Rafał          Wesołowski           - Ryszard        Korpalski             380: 359
   9 Paweł          Mazurek              - Małgorzata     Szczygieł             433: 426
  10 Marta          Świątkowska          - Ziemowit       Pazda                 371: 391
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Wolski                316: 350
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Urszula        Solarska              402: 310
  13 Bronisław      Parada               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-01-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             153.01  30295  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.97  29371  192
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.51  26363  174
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.77  30154  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.09  28818  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.92  28549  193
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.62  29525  200
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  29201  198
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
  11 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  12 Justyna Górka                  Kraków               145.82  28143  193
  13 Kazimierz Merklejn             Warszawa             145.01  28132  194
  14 Tomasz Ciejka                  Kraków               144.69  14035   97
  15 Dawid Pikul                    Poznań               144.69  28938  200
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  18 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  20 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  21 Bogusław Szyszka               Oława                141.66  23091  163
  22 Marek Syczuk                   Warszawa             141.42  27719  196
  23 Michał Makowski                Warszawa             141.39   9756   69
  24 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  26 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  28 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  29 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  30 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  31 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  32 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.24  23225  168
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  35 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.08  26373  191
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  37 Radosław Jachna                Łódź                 137.68  25884  188
  38 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  39 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.89  14373  105
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 136.62  21449  157
  42 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  43 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.35   4227   31
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.32   9679   71
  45 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  46 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  47 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  48 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  49 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  50 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  52 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.96  24598  185
  54 Przemysław Rybicki             Otwock               132.93  19275  145
  55 Karol Waniek                   Wrocław              132.73  17520  132
  56 Rafał Wesołowski               Warszawa             132.65  26265  198
  57 Paweł Janaś                    Głogów               132.59  15248  115
  58 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  59 Dominik Urbacki                Pruszków             132.39  17476  132
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.28  21958  166
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.95  25070  190
  63 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  64 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  65 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  67 Irena Sołdan                   Rumia                131.34  25218  192
  68 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  69 Michał Kolaj                   Ostróda              130.01  26002  200
  70 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  71 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  72 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.42  17083  132
  73 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  74 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  75 Marek Roszak                   Poznań               129.22  12922  100
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  78 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  79 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.05  24586  192
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.98  24317  190
  81 Tomasz Łapka                   Opole                127.82  15978  125
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.63  24505  192
  84 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  85 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  86 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  87 Alicja Kosińska                Szczecin             127.01  10034   79
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           126.84  24481  193
  90 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  91 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  92 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  93 Andrzej Rakoczy                Kraków               126.52   7591   60
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               126.24  11362   90
  95 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  96 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
  98 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  99 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
 100 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 101 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 102 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 103 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 104 Mateusz Królikowski            Wrocław              124.70  12345   99
 105 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.69  16958  136
 106 Mikołaj Fidziński              Dębica               124.55  18683  150
 107 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.53  24533  197
 108 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.44  19662  158
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.43  15056  121
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.26  23982  193
 111 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 112 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 113 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 114 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 115 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 116 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 117 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.62  24477  198
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 119 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 120 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 121 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.86  23834  194
 122 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 123 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 124 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.39  24234  198
 125 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 126 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 128 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 129 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.10  22954  188
 130 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 131 Krzysztof Gibas                Kraków               121.83  11939   98
 132 Magdalena Kublik               Warszawa             121.81  24240  199
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.68   9369   77
 134 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 135 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 136 Łukasz Baranowski              Reda                 120.90  23213  192
 137 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 138 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.99  18479  154
 142 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 143 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.84  13422  112
 144 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 145 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.73  15804  132
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 148 Bogusław Książek               Szczecin             119.33  18257  153
 149 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.90  17479  147
 151 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.82  23052  194
 152 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 153 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 154 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 155 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 156 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 157 Anita Bruska                   Gdynia               118.36  15150  128
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.35  23196  196
 159 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.16  17960  152
 160 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.14  23391  198
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 162 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.73  21426  182
 164 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 165 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 166 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 167 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.09  16627  142
 168 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 171 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 173 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 174 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 176 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 177 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 178 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 182 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 183 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 184 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.48  15244  132
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.47  14087  122
 186 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 187 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 188 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 189 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 191 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 192 Halina Roszak                  Poznań               115.24   6338   55
 193 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 194 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.80  14121  123
 196 Monika Sadurska                Warszawa             114.70   6538   57
 197 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.48  19691  172
 198 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 199 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 200 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 201 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.02  11630  102
 202 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 203 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.83  15708  138
 205 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 206 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 207 Joanna Suchanek                Wrocław              112.95  21009  186
 208 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.25  15378  137
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.90  22156  198
 211 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 213 Sławomir Wolski                Wrocław              111.81  21803  195
 214 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 215 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 216 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 217 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 218 Radosław Więch                 Warszawa             111.41  19943  179
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.14  13892  125
 221 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 222 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 223 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 224 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 225 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 226 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 227 Paweł Subocz                   Szczecin             110.00   3960   36
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 229 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 230 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 231 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 232 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.27   8086   74
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 234 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 235 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.37  20699  191
 236 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 237 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 238 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.15  16979  157
 239 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 240 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 241 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 244 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.51  21071  196
 246 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 249 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 250 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.28   5633   53
 251 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 252 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 253 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 254 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 255 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 256 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 257 Urszula Solarska               Łódź                 105.21  19149  182
 258 Anna Arana                     Warszawa             105.12  17661  168
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 260 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 261 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 263 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 264 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 265 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 266 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 267 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 268 Marta Świątkowska              Wrocław              103.30   3099   30
 269 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 270 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 272 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 273 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 274 Maria Pokorska                 Warszawa             102.14   7150   70
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 276 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 279 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 281 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 282 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 283 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 284 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 285 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.35  10737  107
 286 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 287 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 288 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 289 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.50  15622  157
 290 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 291 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 292 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 293 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 294 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 295 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.87   9881  102
 296 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 297 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 298 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 299 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 300 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 301 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 303 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 304 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 305 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 306 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 307 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 308 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.89   8089   89
 309 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 310 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 311 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 312 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 313 Aleksandra Brzeska             Warszawa              89.98   5129   57
 314 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 315 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 316 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 318 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 319 Radosław Pastusiak             Sulęcin               86.20   7758   90
 320 Paulina Naplocha               Racibórz              84.62  16500  195
 321 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 322 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 323 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 324 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 325 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 326 Adam Kędzior                   Lublin                81.08   3892   48
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                81.06   3810   47
 328 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 329 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 330 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33

Poczekalnia na dzień 28-01-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   8 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  12 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  13 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  16 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  19 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  20 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  21 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  22 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  23 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  24 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  25 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  26 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  27 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  28 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  29 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  30 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  31 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  33 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  34 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  35 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  36 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  37 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  38 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  39 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  42 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  43 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  44 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  45 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  46 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  47 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  48 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  49 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  50 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  51 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  52 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  53 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  54 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  55 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  56 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  57 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  58 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  59 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  66 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  67 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  68 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  69 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  70 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  71 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  72 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  73 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  74 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  75 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  77 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  78 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  79 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  80 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  81 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  82 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  83 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  84 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  85 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  86 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  88 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  89 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  90 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
  91 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  92 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  93 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  94 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  95 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  96 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  97 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
  98 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
  99 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 100 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 101 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 102 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 103 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 104 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 105 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 106 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 107 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 108 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 109 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 110 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 111 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 112 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 113 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 114 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 115 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 116 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 117 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 118 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 119 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 120 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 121 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 122 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 123 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 124 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 125 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 126 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 127 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 130 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 131 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 132 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 133 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 134 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 135 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 136 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 137 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 138 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 140 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 141 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 142 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 143 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 144 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 145 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 146 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 147 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 148 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 149 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 150 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 151 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 152 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 153 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 154 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 155 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 156 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 157 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 158 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 159 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 160 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 161 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 162 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 163 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 164 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 165 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 166 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 167 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 168 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 169 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 170 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 171 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 172 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 173 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 174 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 175 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 176 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 177 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 178 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 179 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 180 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 181 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 182 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 183 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 184 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 185 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 186 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 187 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 188 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 189 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 190 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 191 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 199 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 200 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 201 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 202 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 203 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 204 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 205 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 206 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 207 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 208 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 209 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 210 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 211 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 212 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 213 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 214 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 215 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 216 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 217 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 218 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 219 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 220 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 221 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 222 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 223 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 224 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 225 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 226 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 229 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 230 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 231 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 232 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 233 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 234 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 235 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 236 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 237 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 238 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 239 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 240 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 241 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 242 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 243 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 244 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 245 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 246 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 247 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 248 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 249 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 250 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 251 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 252 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 253 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 254 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 255 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 256 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 257 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 258 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 259 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 260 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 261 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 263 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 264 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 265 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 266 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 267 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 268 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 269 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 270 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 271 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 272 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 273 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 274 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 275 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 276 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 277 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 278 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 279 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 280 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 281 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 282 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 283 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 284 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 285 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 286 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 287 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 288 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 289 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 290 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 291 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 292 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 293 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 294 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 295 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 296 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 297 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 298 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 299 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 300 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 301 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 302 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 303 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 304 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 305 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 306 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 307 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 308 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 309 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 310 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 311 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 312 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 313 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 315 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 316 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 317 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 318 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 319 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 320 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 321 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 322 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 323 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 324 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 325 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 326 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 327 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 328 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 329 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 330 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 331 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 332 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 333 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 334 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 335 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 336 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 337 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 338 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 339 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 340 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 341 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 342 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 343 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 344 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 345 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 346 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 347 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 348 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 349 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 350 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 351 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 352 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 353 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 354 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 355 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 356 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 357 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 358 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 359 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 360 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 361 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 362 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 363 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 364 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 365 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 366 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 367 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 368 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 369 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie