Warszawa 5
grudnia
Warszawa 5- 6 grudnia XVII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
Wójtowice 9
stycznia
Wójtowice 9-10 stycznia VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
Kościelisko 6
lutego
Kościelisko 6 lutego X Mistrzostwa Podhala
Tytuł zostaje u Górków09 - 10 stycznia 2010 — VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór BystrzyckichInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór BystrzyckichWójtowice, 09 - 10 stycznia 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Tytuł zostaje u GórkówVIII Urodziny "Siódemki" na długo zostaną w pamięci graczy. Trzydniowe świętowanie rozpoczęliśmy już w piątkowy poranek. Dzięki wsparciu gminy Bystrzyca Kłodzka, Sławomir Wolski i Grzegorz Wiączkowski przygotowali dla dzieci z pobliskich podstawówek i gimnazjów półtoragodzinne wykłady o języku polskim i matematyce, sprytnie wplatając przekazem podprogowym treści okołoscrabblowe. Uczniowie radzili sobie znakomicie. Każdy wyjechał z Wójtowic z nagrodą, którą zdobył podczas trwania wykładu za udział w licznych konkursach.

Później zaczęło sypać. Przykryci śniegową pierzyną scrabbliści, którzy dojechali do Wójtowic wcześniej, wypatrywali kolejnych śmiałków przebijających się przez śniegowe bezdroża Gór Bystrzyckich. Rekordziści trasę Wrocław — Wójtowice (trochę ponad 100 km) przebyli w ponad 9 godzin! Na szczęście wszyscy dotarli na miejsce bezpiecznie. W piątkowy wieczór zagrano turniej szalonych scrabbli, który wygrał Karol Waniek.

W sobotę przed biesiadą, tradycyjną już klasówkę siódemkową przygotował Boguś Szyszka. Wygrał bezkonkurencyjnie Adam Szukalski, wymyślając 79 ze 100 anagramów czyli o 9 więcej niż kolejny gracz.

II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich wygrała zasłużenie Justyna Górka. Swoje zwycięstwo zadedykowała wszystkim kobietom grającym w scrabble. Może ten rok będzie należał właśnie do nich? Drugie miejsce zajął Tomasz Zwoliński, który uległ Justynie w finale. On także zdobył się na dedykację, tym razem dla wszystkich mężczyzn. Trzeciemu na podium, Krzysztofowi Obremskiemu, nie pozostało nic innego jak zadedykować swoje trofeum dzieciom grającym w scrabble.

Scrabblowy sezon 2010 rozpoczął się więc fantastycznie. Wrocławski klub "Siódemka" pokazał, że nawet w warunkach klęski żywiołowej potrafi zrobić turniej znakomity. Szczególne ukłony należą się Grzegorzowi Wiączkowskiemu, który rolę organizatora łączył z funkcją sędziego głównego zawodów, nie mając przy tym sędziów liniowych.

Do zobaczenia na IX Urodzinach "Siódemki" w przyszłym roku!
relacja: Krzysztof Obremski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem”
ul. Górna 17
Wójtowice, woj. dolnośląskie
www.poddebem.info
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuwojt2010.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 09 stycznia (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:15 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 stycznia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00-14:30 — przerwa po XI rundzie
15:30-16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju

harmonogram może jeszcze ulec zmianie
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd na stronie Ośrodka.
Podobnie jak w ubiegłym roku — w przypadku wcześniejszego umówienia organizatorzy mogą przewieźć graczy z dworca PKP Bystrzyca Kłodzka na miejsce gry.
Wyżywieniena miejscu
Noclegina miejscu
Nagrody
  • I miejsce 400zł
  • II miejsce 300zł
  • III miejsce 200zł
  • IV miejsce 100zł
  • V miejsce 100zł
  • Najlepszy dolnoślązak (albo członek Siódemki),
  • Nagrody rzeczowe dla uczestników turnieju.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany wysokości nagród — ale tylko na większe ;-)
W piątek najaktywniejsze dzieci również zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi.
Dodatkowe atrakcjeZapraszamy wszystkich chętnych do przyjazdu do Wójtowic już w piątek popołudniu.
Tak jak podczas VII Urodzin zapewnimy atrakcje:
- 8 stycznia (piątek) — rozgrzewkowy turniej nierankingowy
- 9 stycznia (sobota) — zamiast kolacji biesiada
i może jeszcze jedna niespodzianka — ale o niej wtedy jak będzie wiadomo coś więcej.
OrganizatorzyStowarzyszenie Wrocławski Klub Scrabble „Siódemka”
Kontakt: Grzegorz Wiączkowski, grzegorz.wiaczkowski@scrabble.wroclaw.pl, +48 697 033 468
SponsorzyUrząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
OWA-dekor sp. z o.o.


Wyniki turnieju VIII Urodziny Siódemki - II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Justyna         Górka                Kraków                 133.76     10.0     5110     2003      851
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.05      9.0     4962     1893      579
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                147.73      8.0     5173     1722      640
  4 Bogusław        Szyszka              Oława                  130.34      8.0     4929     1714      653
  5 Karol           Waniek               Wrocław                129.82      8.0     4825     1736      217
  6 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    134.38      7.0     4949     1632      265
  7 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.57      7.0     4789     1587      311
  8 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             132.78      7.0     4693     1625      276
  9 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              123.19      7.0     4635     1554      185
 10 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 133.87      7.0     4543     1581      -32
 11 Kamil           Górka                Kraków                 143.38      6.0     5071     1524      490
 12 Dominik         Piasecki             Słupsk                 121.28      6.0     4612     1523      105
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                131.09      6.0     4537     1529     -145
 14 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.59      5.5     4338     1205        4
 15 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              107.76      5.5     4190     1208       74
 16 Przemysław      Herdzina             Kraków                 133.64      5.0     4492     1368     -159
 17 Mateusz         Królikowski          Wrocław                109.58      5.0     4351     1310       71
 18 Ziemowit        Pazda                Wrocław                102.69      5.0     4104     1205      206
 19 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      4.5     4113     1112      311
 20 Przemysław      Pawlic               Wrocław                105.68      4.5     3957     1125     -226
 21 Mateusz         Cygan                Chorzów                100.00      4.5     3793     1031     -189
 22 Joanna          Żłobicka             Wrocław                111.66      4.0     2564      931      -22
 23 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3717      997     -243
 24 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3663      986     -612
 25 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      0.5     3204      658    -1210
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Urodziny Siódemki - II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Krzysztof Obremski 147.73 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  359: 367   73
    2     9 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  495: 233  150
    3     6 Andrzej        Rakoczy               133.87 +  510: 308  184
    4     3 Justyna        Górka                 133.76 -  331: 426   84
    5     6 Joanna         Żłobicka              111.66 +  413: 375  162
    6     3 Tomasz         Suchanek              131.09 +  594: 295  181
    7     2 Tomasz         Zwoliński             138.05 +  414: 331  188
    8     2 Karol          Waniek                129.82 +  416: 364  180
    9     1 Beata          Wiączkowska           121.57 +  432: 407  172
   10     1 Adam           Szukalski             134.38 +  451: 411  184
   11     1 Justyna        Górka                 133.76 -  413: 519   84
   12     2 Bogusław       Szyszka               130.34 -  345: 497   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1722  / 12 143.50




	Kamil Górka 143.38 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Beata          Wiączkowska           121.57 +  501: 313  172
    2     2 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  407: 436   88
    3     4 Tomasz         Suchanek              131.09 +  472: 368  181
    4     2 Karol          Waniek                129.82 -  386: 388   80
    5     5 Dominik        Piasecki              121.28 -  375: 423   71
    6     6 Przemysław     Herdzina              133.64 +  489: 322  184
    7     3 Adam           Szukalski             134.38 -  384: 440   84
    8     7 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  640: 288  178
    9     6 Mateusz        Królikowski           109.58 +  383: 365  160
   10     3 Justyna        Górka                 133.76 -  309: 440   84
   11     5 Ryszard        Korpalski             107.76 +  417: 387  158
   12     4 Adam           Szukalski             134.38 -  308: 411   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Tomasz Zwoliński 138.05 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dominik        Piasecki              121.28 +  375: 300  171
    2     2 Kamil          Górka                 143.38 +  436: 407  193
    3     1 Bogusław       Szyszka               130.34 +  438: 355  180
    4     1 Łukasz         Bobowski              132.78 +  389: 347  183
    5     1 Karol          Waniek                129.82 +  481: 377  180
    6     1 Justyna        Górka                 133.76 -  328: 451   84
    7     2 Krzysztof      Obremski              147.73 -  331: 414   98
    8     3 Adam           Szukalski             134.38 +  475: 325  184
    9     4 Andrzej        Rakoczy               133.87 +  516: 323  184
   10     2 Beata          Wiączkowska           121.57 +  428: 358  172
   11     2 Bogusław       Szyszka               130.34 +  416: 329  180
   12     1 Justyna        Górka                 133.76 -  349: 397   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1893  / 12 157.75




	Adam Szukalski 134.38 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Żłobicka              111.66 -  363: 386   62
    2     8 Dominik        Piasecki              121.28 +  471: 376  171
    3     8 Małgorzata     Szczygieł             123.19 +  430: 365  173
    4     5 Radosław       Pastusiak             100.00 +  486: 323  150
    5     2 Tomasz         Suchanek              131.09 -  350: 386   81
    6     4 Mateusz        Królikowski           109.58 +  457: 393  160
    7     3 Kamil          Górka                 143.38 +  440: 384  193
    8     3 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  325: 475   88
    9     5 Łukasz         Bobowski              132.78 +  428: 348  183
   10     1 Krzysztof      Obremski              147.73 -  411: 451   98
   11     3 Karol          Waniek                129.82 -  377: 489   80
   12     4 Kamil          Górka                 143.38 +  411: 308  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Andrzej Rakoczy 133.87 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mateusz        Królikowski           109.58 +  345: 267  160
    2     5 Tomasz         Suchanek              131.09 -  358: 412   81
    3     6 Krzysztof      Obremski              147.73 -  308: 510   98
    4     9 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  392: 316  153
    5     8 Małgorzata     Szczygieł             123.19 +  377: 337  173
    6     7 Dominik        Piasecki              121.28 -  318: 431   71
    7     9 Przemysław     Pawlic                105.68 +  475: 285  156
    8     5 Przemysław     Herdzina              133.64 +  391: 350  184
    9     4 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  323: 516   88
   10     6 Łukasz         Bobowski              132.78 -  416: 441   83
   11     9 Sławomir       Wolski                100.00 +  450: 343  150
   12     7 Przemysław     Herdzina              133.64 +  390: 367  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Justyna Górka 133.76 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Korpalski             107.76 +  372: 294  158
    2     3 Przemysław     Herdzina              133.64 +  374: 369  184
    3     2 Łukasz         Bobowski              132.78 -  382: 417   83
    4     3 Krzysztof      Obremski              147.73 +  426: 331  198
    5     3 Bogusław       Szyszka               130.34 +  417: 367  180
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.05 +  451: 328  188
    7     1 Karol          Waniek                129.82 +  501: 334  180
    8     1 Beata          Wiączkowska           121.57 -  401: 405   72
    9     2 Tomasz         Suchanek              131.09 +  430: 343  181
   10     3 Kamil          Górka                 143.38 +  440: 309  193
   11     1 Krzysztof      Obremski              147.73 +  519: 413  198
   12     1 Tomasz         Zwoliński             138.05 +  397: 349  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2003  / 12 166.92




	Przemysław Herdzina 133.64 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Pawlic                105.68 +  462: 412  156
    2     3 Justyna        Górka                 133.76 -  369: 374   84
    3     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  370: 337  150
    4     7 Beata          Wiączkowska           121.57 +  417: 395  172
    5     4 Łukasz         Bobowski              132.78 -  303: 358   83
    6     6 Kamil          Górka                 143.38 -  322: 489   93
    7     8 Mateusz        Królikowski           109.58 +  473: 299  160
    8     5 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  350: 391   84
    9     7 Małgorzata     Sulejewska            127.59 -  321: 429   78
   10     8 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  405: 351  153
   11     8 Dominik        Piasecki              121.28 -  333: 426   71
   12     7 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  367: 390   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Łukasz Bobowski 132.78 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  401: 290  153
    2     7 Przemysław     Pawlic                105.68 +  507: 318  156
    3     2 Justyna        Górka                 133.76 +  417: 382  184
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  347: 389   88
    5     4 Przemysław     Herdzina              133.64 +  358: 303  184
    6     2 Karol          Waniek                129.82 -  376: 392   80
    7     5 Dominik        Piasecki              121.28 +  391: 319  171
    8     4 Bogusław       Szyszka               130.34 -  294: 412   80
    9     5 Adam           Szukalski             134.38 -  348: 428   84
   10     6 Andrzej        Rakoczy               133.87 +  441: 416  184
   11     4 Tomasz         Suchanek              131.09 +  466: 371  181
   12     3 Karol          Waniek                129.82 -  347: 397   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Tomasz Suchanek 131.09 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Cygan                 100.00 +  429: 301  150
    2     5 Andrzej        Rakoczy               133.87 +  412: 358  184
    3     4 Kamil          Górka                 143.38 -  368: 472   93
    4     6 Sławomir       Wolski                100.00 +  455: 280  150
    5     2 Adam           Szukalski             134.38 +  386: 350  184
    6     3 Krzysztof      Obremski              147.73 -  295: 594   98
    7     4 Bogusław       Szyszka               130.34 -  333: 430   80
    8     6 Dominik        Piasecki              121.28 +  407: 325  171
    9     2 Justyna        Górka                 133.76 -  343: 430   84
   10     5 Karol          Waniek                129.82 +  457: 305  180
   11     4 Łukasz         Bobowski              132.78 -  371: 466   83
   12     5 Beata          Wiączkowska           121.57 -  281: 371   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Bogusław Szyszka 130.34 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agata          Pastusiak             100.00 +  445: 226  150
    2     4 Małgorzata     Szczygieł             123.19 +  519: 311  173
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  355: 438   88
    4     4 Joanna         Żłobicka              111.66 +  397: 329  162
    5     3 Justyna        Górka                 133.76 -  367: 417   84
    6     5 Przemysław     Pawlic                105.68 +  398: 333  156
    7     4 Tomasz         Suchanek              131.09 +  430: 333  181
    8     4 Łukasz         Bobowski              132.78 +  412: 294  183
    9     3 Karol          Waniek                129.82 -  346: 462   80
   10     4 Dominik        Piasecki              121.28 +  434: 372  171
   11     2 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  329: 416   88
   12     2 Krzysztof      Obremski              147.73 +  497: 345  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Karol Waniek 129.82 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Pastusiak             100.00 +  503: 313  150
    2     1 Joanna         Żłobicka              111.66 +  389: 293  162
    3     3 Sławomir       Wolski                100.00 +  425: 315  150
    4     2 Kamil          Górka                 143.38 +  388: 386  193
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  377: 481   88
    6     2 Łukasz         Bobowski              132.78 +  392: 376  183
    7     1 Justyna        Górka                 133.76 -  334: 501   84
    8     2 Krzysztof      Obremski              147.73 -  364: 416   98
    9     3 Bogusław       Szyszka               130.34 +  462: 346  180
   10     5 Tomasz         Suchanek              131.09 -  305: 457   81
   11     3 Adam           Szukalski             134.38 +  489: 377  184
   12     3 Łukasz         Bobowski              132.78 +  397: 347  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 12 144.67




	Małgorzata Sulejewska 127.59 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  404: 297  150
    2     6 Sławomir       Wolski                100.00 -  439: 461   50
    3     7 Joanna         Żłobicka              111.66 -  341: 446   62
    4     8 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  269: 452   73
    5    12 Ryszard        Korpalski             107.76 -  302: 320   58
    6    13 PAUZA
    7    10 Agata          Pastusiak             100.00 +  455: 298  150
    8     7 Kamil          Górka                 143.38 -  288: 640   93
    9     7 Przemysław     Herdzina              133.64 +  429: 321  184
   10     9 Mateusz        Królikowski           109.58 +  379: 333  160
   11     6 Beata          Wiączkowska           121.57 -  364: 437   72
   12     8 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  368: 329  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 11 109.55




	Małgorzata Szczygieł 123.19 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Obremski              147.73 +  367: 359  198
    2     4 Bogusław       Szyszka               130.34 -  311: 519   80
    3     8 Adam           Szukalski             134.38 -  365: 430   84
    4     8 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  452: 269  178
    5     8 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  337: 377   84
    6    10 Radosław       Pastusiak             100.00 +  406: 362  150
    7     6 Beata          Wiączkowska           121.57 -  351: 456   72
    8     9 Agata          Pastusiak             100.00 +  446: 260  150
    9     8 Dominik        Piasecki              121.28 -  351: 441   71
   10     7 Przemysław     Pawlic                105.68 +  424: 228  156
   11     7 Mateusz        Królikowski           109.58 +  399: 342  160
   12     6 Dominik        Piasecki              121.28 +  426: 407  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Beata Wiączkowska 121.57 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 143.38 -  313: 501   93
    2    10 Ryszard        Korpalski             107.76 +  577: 315  158
    3     5 Radosław       Pastusiak             100.00 -  310: 375   50
    4     7 Przemysław     Herdzina              133.64 -  395: 417   84
    5    10 Agata          Pastusiak             100.00 +  369: 271  150
    6     8 Sławomir       Wolski                100.00 +  391: 342  150
    7     6 Małgorzata     Szczygieł             123.19 +  456: 351  173
    8     1 Justyna        Górka                 133.76 +  405: 401  184
    9     1 Krzysztof      Obremski              147.73 -  407: 432   98
   10     2 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  358: 428   88
   11     6 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  437: 364  178
   12     5 Tomasz         Suchanek              131.09 +  371: 281  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Dominik Piasecki 121.28 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.05 -  300: 375   88
    2     8 Adam           Szukalski             134.38 -  376: 471   84
    3    11 Mateusz        Cygan                 100.00 +  392: 324  150
    4    11 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  400: 302  150
    5     5 Kamil          Górka                 143.38 +  423: 375  193
    6     7 Andrzej        Rakoczy               133.87 +  431: 318  184
    7     5 Łukasz         Bobowski              132.78 -  319: 391   83
    8     6 Tomasz         Suchanek              131.09 -  325: 407   81
    9     8 Małgorzata     Szczygieł             123.19 +  441: 351  173
   10     4 Bogusław       Szyszka               130.34 -  372: 434   80
   11     8 Przemysław     Herdzina              133.64 +  426: 333  184
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  407: 426   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Joanna Żłobicka 111.66 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Adam           Szukalski             134.38 +  386: 363  184
    2     1 Karol          Waniek                129.82 -  293: 389   80
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  446: 341  178
    4     4 Bogusław       Szyszka               130.34 -  329: 397   80
    5     6 Krzysztof      Obremski              147.73 -  375: 413   98
    6    11 Ryszard        Korpalski             107.76 +  366: 356  158
    7     7 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  369: 327  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     931  /  7 133.00




	Mateusz Królikowski 109.58 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  267: 345   84
    2    12 Mateusz        Cygan                 100.00 +  526: 309  150
    3    10 Przemysław     Pawlic                105.68 -  323: 332   56
    4    10 Agata          Pastusiak             100.00 +  391: 327  150
    5     7 Radosław       Pastusiak             100.00 +  342: 285  150
    6     4 Adam           Szukalski             134.38 -  393: 457   84
    7     8 Przemysław     Herdzina              133.64 -  299: 473   84
    8    10 Ryszard        Korpalski             107.76 +  386: 315  158
    9     6 Kamil          Górka                 143.38 -  365: 383   93
   10     9 Małgorzata     Sulejewska            127.59 -  333: 379   78
   11     7 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  342: 399   73
   12    10 Mateusz        Cygan                 100.00 +  384: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Ryszard Korpalski 107.76 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Justyna        Górka                 133.76 -  294: 372   84
    2    10 Beata          Wiączkowska           121.57 -  315: 577   72
    3    12 Ziemowit       Pazda                 102.69 -  299: 526   53
    4    13 PAUZA
    5    12 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  320: 302  178
    6    11 Joanna         Żłobicka              111.66 -  356: 366   62
    7    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  416: 236  150
    8    10 Mateusz        Królikowski           109.58 -  315: 386   60
    9    10 Sławomir       Wolski                100.00 +  395: 319  150
   10    10 Radosław       Pastusiak             100.00 +  389: 323  150
   11     5 Kamil          Górka                 143.38 -  387: 417   93
   12     9 Przemysław     Pawlic                105.68 +  404: 292  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 11 109.82




	Przemysław Pawlic 105.68 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Herdzina              133.64 -  412: 462   84
    2     7 Łukasz         Bobowski              132.78 -  318: 507   83
    3    10 Mateusz        Królikowski           109.58 +  332: 323  160
    4    12 Mateusz        Cygan                 100.00 +  412: 278  150
    5     9 Sławomir       Wolski                100.00 +  331: 248  150
    6     5 Bogusław       Szyszka               130.34 -  333: 398   80
    7     9 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  285: 475   84
    8    11 Radosław       Pastusiak             100.00 +  395: 310  150
    9    12 PAUZA
   10     7 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  228: 424   73
   11    10 Ziemowit       Pazda                 102.69 -  319: 354   53
   12     9 Ryszard        Korpalski             107.76 -  292: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 11 102.27




	Ziemowit Pazda 102.69 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              132.78 -  290: 401   83
    2    11 Radosław       Pastusiak             100.00 -  358: 436   50
    3    12 Ryszard        Korpalski             107.76 +  526: 299  158
    4     9 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  316: 392   84
    5    11 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  384: 249  150
    6     9 Mateusz        Cygan                 100.00 +  433: 297  150
    7     7 Joanna         Żłobicka              111.66 -  327: 369   62
    8     8 Sławomir       Wolski                100.00 +  436: 363  150
   10     8 Przemysław     Herdzina              133.64 -  351: 405   84
   11    10 Przemysław     Pawlic                105.68 +  354: 319  156
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            127.59 -  329: 368   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 11 109.55




	Mateusz Cygan 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Suchanek              131.09 -  301: 429   81
    2    12 Mateusz        Królikowski           109.58 -  309: 526   60
    3    11 Dominik        Piasecki              121.28 -  324: 392   71
    4    12 Przemysław     Pawlic                105.68 -  278: 412   56
    5    13 PAUZA
    6     9 Ziemowit       Pazda                 102.69 -  297: 433   53
    7    11 Sławomir       Wolski                100.00 -  285: 328   50
    8    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  389: 257  150
    9     9 Radosław       Pastusiak             100.00 +  362: 250  150
   10    12 Agata          Pastusiak             100.00 +  337: 319  150
   11    11 Agata          Pastusiak             100.00 +  335: 252  150
   12    10 Mateusz        Królikowski           109.58 -  276: 384   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 11  93.73




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bogusław       Szyszka               130.34 -  226: 445   80
    2    13 PAUZA
    3     9 Przemysław     Herdzina              133.64 -  337: 370   84
    4    10 Mateusz        Królikowski           109.58 -  327: 391   60
    5    10 Beata          Wiączkowska           121.57 -  271: 369   72
    6    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  358: 221  150
    7    10 Małgorzata     Sulejewska            127.59 -  298: 455   78
    8     9 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  260: 446   73
    9    11 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  381: 280  150
   10    12 Mateusz        Cygan                 100.00 -  319: 337   50
   11    11 Mateusz        Cygan                 100.00 -  252: 335   50
   12    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  388: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  / 11  90.64




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Karol          Waniek                129.82 -  313: 503   80
    2    11 Ziemowit       Pazda                 102.69 +  436: 358  153
    3     5 Beata          Wiączkowska           121.57 +  375: 310  172
    4     5 Adam           Szukalski             134.38 -  323: 486   84
    5     7 Mateusz        Królikowski           109.58 -  285: 342   60
    6    10 Małgorzata     Szczygieł             123.19 -  362: 406   73
    7    13 PAUZA
    8    11 Przemysław     Pawlic                105.68 -  310: 395   56
    9     9 Mateusz        Cygan                 100.00 -  250: 362   50
   10    10 Ryszard        Korpalski             107.76 -  323: 389   58
   11    12 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  385: 324  150
   12    11 Sławomir       Wolski                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Małgorzata     Sulejewska            127.59 -  297: 404   78
    2     9 Krzysztof      Obremski              147.73 -  233: 495   98
    3    13 PAUZA
    4    11 Dominik        Piasecki              121.28 -  302: 400   71
    5    11 Ziemowit       Pazda                 102.69 -  249: 384   53
    6    12 Agata          Pastusiak             100.00 -  221: 358   50
    7    12 Ryszard        Korpalski             107.76 -  236: 416   58
    8    12 Mateusz        Cygan                 100.00 -  257: 389   50
    9    11 Agata          Pastusiak             100.00 -  280: 381   50
   10    11 Sławomir       Wolski                100.00 -  194: 414   50
   11    12 Radosław       Pastusiak             100.00 -  324: 385   50
   12    12 Agata          Pastusiak             100.00 -  311: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  / 11  59.82




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 PAUZA
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            127.59 +  461: 439  178
    3     3 Karol          Waniek                129.82 -  315: 425   80
    4     6 Tomasz         Suchanek              131.09 -  280: 455   81
    5     9 Przemysław     Pawlic                105.68 -  248: 331   56
    6     8 Beata          Wiączkowska           121.57 -  342: 391   72
    7    11 Mateusz        Cygan                 100.00 +  328: 285  150
    8     8 Ziemowit       Pazda                 102.69 -  363: 436   53
    9    10 Ryszard        Korpalski             107.76 -  319: 395   58
   10    11 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  414: 194  150
   11     9 Andrzej        Rakoczy               133.87 -  343: 450   84
   12    11 Radosław       Pastusiak             100.00 +  400:   1  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 11 101.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Urodziny Siódemki - II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             359: 367
   2 Beata          Wiączkowska          - Kamil          Górka                 313: 501
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dominik        Piasecki              375: 300
   4 Joanna         Żłobicka             - Adam           Szukalski             386: 363
   5 Andrzej        Rakoczy              - Mateusz        Królikowski           345: 267
   6 Ryszard        Korpalski            - Justyna        Górka                 294: 372
   7 Przemysław     Herdzina             - Przemysław     Pawlic                462: 412
   8 Ziemowit       Pazda                - Łukasz         Bobowski              290: 401
   9 Tomasz         Suchanek             - Mateusz        Cygan                 429: 301
  10 Agata          Pastusiak            - Bogusław       Szyszka               226: 445
  11 Karol          Waniek               - Radosław       Pastusiak             503: 313
  12 Magdalena      Sulejewska           - Małgorzata     Sulejewska            297: 404
  13 Sławomir       Wolski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Żłobicka             - Karol          Waniek                293: 389
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             407: 436
   3 Justyna        Górka                - Przemysław     Herdzina              374: 369
   4 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             519: 311
   5 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rakoczy               412: 358
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Sławomir       Wolski                439: 461
   7 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Pawlic                507: 318
   8 Adam           Szukalski            - Dominik        Piasecki              471: 376
   9 Magdalena      Sulejewska           - Krzysztof      Obremski              233: 495
  10 Beata          Wiączkowska          - Ryszard        Korpalski             577: 315
  11 Radosław       Pastusiak            - Ziemowit       Pazda                 436: 358
  12 Mateusz        Cygan                - Mateusz        Królikowski           309: 526
  13 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Szyszka               438: 355
   2 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 417: 382
   3 Karol          Waniek               - Sławomir       Wolski                425: 315
   4 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              472: 368
   5 Radosław       Pastusiak            - Beata          Wiączkowska           375: 310
   6 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rakoczy               510: 308
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Żłobicka              341: 446
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Adam           Szukalski             365: 430
   9 Przemysław     Herdzina             - Agata          Pastusiak             370: 337
  10 Mateusz        Królikowski          - Przemysław     Pawlic                323: 332
  11 Dominik        Piasecki             - Mateusz        Cygan                 392: 324
  12 Ryszard        Korpalski            - Ziemowit       Pazda                 299: 526
  13 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             347: 389
   2 Karol          Waniek               - Kamil          Górka                 388: 386
   3 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              426: 331
   4 Bogusław       Szyszka              - Joanna         Żłobicka              397: 329
   5 Adam           Szukalski            - Radosław       Pastusiak             486: 323
   6 Sławomir       Wolski               - Tomasz         Suchanek              280: 455
   7 Przemysław     Herdzina             - Beata          Wiączkowska           417: 395
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            452: 269
   9 Andrzej        Rakoczy              - Ziemowit       Pazda                 392: 316
  10 Mateusz        Królikowski          - Agata          Pastusiak             391: 327
  11 Dominik        Piasecki             - Magdalena      Sulejewska            400: 302
  12 Przemysław     Pawlic               - Mateusz        Cygan                 412: 278
  13 Ryszard        Korpalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Waniek                481: 377
   2 Tomasz         Suchanek             - Adam           Szukalski             386: 350
   3 Bogusław       Szyszka              - Justyna        Górka                 367: 417
   4 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              358: 303
   5 Kamil          Górka                - Dominik        Piasecki              375: 423
   6 Joanna         Żłobicka             - Krzysztof      Obremski              375: 413
   7 Radosław       Pastusiak            - Mateusz        Królikowski           285: 342
   8 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Szczygieł             377: 337
   9 Przemysław     Pawlic               - Sławomir       Wolski                331: 248
  10 Beata          Wiączkowska          - Agata          Pastusiak             369: 271
  11 Ziemowit       Pazda                - Magdalena      Sulejewska            384: 249
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             302: 320
  13 Mateusz        Cygan                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             451: 328
   2 Karol          Waniek               - Łukasz         Bobowski              392: 376
   3 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Suchanek              594: 295
   4 Adam           Szukalski            - Mateusz        Królikowski           457: 393
   5 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Szyszka               333: 398
   6 Kamil          Górka                - Przemysław     Herdzina              489: 322
   7 Dominik        Piasecki             - Andrzej        Rakoczy               431: 318
   8 Sławomir       Wolski               - Beata          Wiączkowska           342: 391
   9 Mateusz        Cygan                - Ziemowit       Pazda                 297: 433
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Radosław       Pastusiak             406: 362
  11 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Żłobicka              356: 366
  12 Agata          Pastusiak            - Magdalena      Sulejewska            358: 221
  13 Małgorzata     Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Karol          Waniek                501: 334
   2 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             414: 331
   3 Adam           Szukalski            - Kamil          Górka                 440: 384
   4 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Suchanek              430: 333
   5 Dominik        Piasecki             - Łukasz         Bobowski              319: 391
   6 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Szczygieł             456: 351
   7 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Żłobicka              327: 369
   8 Mateusz        Królikowski          - Przemysław     Herdzina              299: 473
   9 Przemysław     Pawlic               - Andrzej        Rakoczy               285: 475
  10 Agata          Pastusiak            - Małgorzata     Sulejewska            298: 455
  11 Sławomir       Wolski               - Mateusz        Cygan                 328: 285
  12 Magdalena      Sulejewska           - Ryszard        Korpalski             236: 416
  13 Radosław       Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Justyna        Górka                 405: 401
   2 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                416: 364
   3 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Szukalski             475: 325
   4 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              412: 294
   5 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Rakoczy               350: 391
   6 Tomasz         Suchanek             - Dominik        Piasecki              407: 325
   7 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            640: 288
   8 Ziemowit       Pazda                - Sławomir       Wolski                436: 363
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Agata          Pastusiak             446: 260
  10 Mateusz        Królikowski          - Ryszard        Korpalski             386: 315
  11 Radosław       Pastusiak            - Przemysław     Pawlic                310: 395
  12 Mateusz        Cygan                - Magdalena      Sulejewska            389: 257


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Obremski              407: 432
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              430: 343
   3 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               462: 346
   4 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Zwoliński             323: 516
   5 Adam           Szukalski            - Łukasz         Bobowski              428: 348
   6 Mateusz        Królikowski          - Kamil          Górka                 365: 383
   7 Przemysław     Herdzina             - Małgorzata     Sulejewska            321: 429
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Piasecki              351: 441
   9 Mateusz        Cygan                - Radosław       Pastusiak             362: 250
  10 Ryszard        Korpalski            - Sławomir       Wolski                395: 319
  11 Agata          Pastusiak            - Magdalena      Sulejewska            381: 280
  12 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Szukalski            - Krzysztof      Obremski              411: 451
   2 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           428: 358
   3 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 309: 440
   4 Dominik        Piasecki             - Bogusław       Szyszka               372: 434
   5 Tomasz         Suchanek             - Karol          Waniek                457: 305
   6 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rakoczy               441: 416
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Pawlic                424: 228
   8 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Herdzina              351: 405
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Mateusz        Królikowski           379: 333
  10 Radosław       Pastusiak            - Ryszard        Korpalski             323: 389
  11 Sławomir       Wolski               - Magdalena      Sulejewska            414: 194
  12 Mateusz        Cygan                - Agata          Pastusiak             337: 319


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Obremski              519: 413
   2 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Szyszka               416: 329
   3 Karol          Waniek               - Adam           Szukalski             489: 377
   4 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Suchanek              466: 371
   5 Ryszard        Korpalski            - Kamil          Górka                 387: 417
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Wiączkowska           364: 437
   7 Mateusz        Królikowski          - Małgorzata     Szczygieł             342: 399
   8 Dominik        Piasecki             - Przemysław     Herdzina              426: 333
   9 Andrzej        Rakoczy              - Sławomir       Wolski                450: 343
  10 Ziemowit       Pazda                - Przemysław     Pawlic                354: 319
  11 Agata          Pastusiak            - Mateusz        Cygan                 252: 335
  12 Magdalena      Sulejewska           - Radosław       Pastusiak             324: 385


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             397: 349
   2 Krzysztof      Obremski             - Bogusław       Szyszka               345: 497
   3 Karol          Waniek               - Łukasz         Bobowski              397: 347
   4 Adam           Szukalski            - Kamil          Górka                 411: 308
   5 Tomasz         Suchanek             - Beata          Wiączkowska           281: 371
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Dominik        Piasecki              426: 407
   7 Andrzej        Rakoczy              - Przemysław     Herdzina              390: 367
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Ziemowit       Pazda                 368: 329
   9 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             292: 404
  10 Mateusz        Królikowski          - Mateusz        Cygan                 384: 276
  11 Sławomir       Wolski               - Radosław       Pastusiak             400:   1
  12 Magdalena      Sulejewska           - Agata          Pastusiak             311: 388
Lista rankingowa na dzień 2010-02-06

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              146.43  27822  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.20  28509  195
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.93  18533  127
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             144.82  28530  197
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.13  28682  199
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.69  26113  183
   9 Kamil Górka                    Kraków               142.68  28537  200
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.28  27176  191
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.07  26945  191
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27293  194
  16 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.25  27097  196
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  25093  182
  20 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.76  26174  190
  21 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  22 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.19  23048  168
  23 Justyna Górka                  Kraków               137.16  26471  193
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.80  26402  193
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.72  16270  119
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.72  27207  199
  28 Jan Kozłowski                  Kraków               136.10  12113   89
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  31 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  33 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.51  13009   96
  34 Tomasz Ciejka                  Kraków               135.46  26551  196
  35 Marek Reda                     Wołomin              135.15  25813  191
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.79  17253  128
  38 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.61  24634  183
  39 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.41  11022   82
  40 Radosław Jachna                Łódź                 133.94  22903  171
  41 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  42 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.61  12960   97
  43 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.54  25240  189
  44 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  45 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.27  25988  195
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  47 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               131.96  25204  191
  49 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.89  25587  194
  50 Maciej Michalak                Łódź                 131.83  17402  132
  51 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.75  25296  192
  52 Karol Waniek                   Wrocław              131.74  14623  111
  53 Irena Sołdan                   Rumia                131.27  26255  200
  54 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  55 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  56 Marcin Figiel                  Kraków               130.84   7458   57
  57 Paweł Janaś                    Głogów               130.67  20515  157
  58 Bogusław Szyszka               Oława                130.64  19857  152
  59 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  61 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  62 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  63 Artur Irzyk                    Kraków               129.52  10232   79
  64 Filip Sosin                    Warszawa             129.28   5042   39
  65 Marek Roszak                   Poznań               129.18  16406  127
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  68 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       128.32  10137   79
  69 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  70 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.19  24356  190
  71 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  72 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  73 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  74 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  75 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  15688  123
  76 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  79 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  80 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  81 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.44   9989   79
  83 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.41  25282  200
  84 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.17  12995  103
  85 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  86 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.92  23925  190
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.78   8427   67
  89 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.62  22612  180
  90 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.48  23966  191
  91 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  92 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               124.78  21836  175
  94 Joanna Jewtuch                 Warszawa             124.68  17829  143
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.66  19697  158
  96 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  97 Robert Kamiński                Warszawa             124.57  15696  126
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               124.51  23533  189
  99 Paweł Kowalski                 Kutno                124.41  12814  103
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Weronika Rudnicka              Ustka                124.22  23851  192
 102 Maciej Rzychoń                 Katowice             124.10   7322   59
 103 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.86   9413   76
 104 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 107 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.09  24003  195
 108 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  23490  191
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  23906  195
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.51  23277  190
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 116 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 118 Szymon Płachta                 Warszawa             121.95  11951   98
 119 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.64  16665  137
 120 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.52  11301   93
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.37   6918   57
 123 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.33  23174  191
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            121.17   9088   75
 126 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.90  19585  162
 127 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 128 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.82  22472  186
 129 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.74  23666  196
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 131 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.70   9897   82
 132 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 133 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.97  23515  196
 134 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   9449   79
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.56  14347  120
 136 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 137 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.41  14568  122
 138 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.39  23043  193
 139 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 140 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 141 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 142 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 143 Bartosz Orłowski               Bytom                118.65   3678   31
 144 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 145 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.97  22886  194
 146 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 147 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 148 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.94  22998  195
 149 Michał Kolaj                   Ostróda              117.80  23443  199
 150 Kamil Kister                   Puławy               117.73  23076  196
 151 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 152 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             117.23   7620   65
 153 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.18  14296  122
 154 Joanna Żłobicka                Wrocław              117.00   9360   80
 155 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 157 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 158 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.86  20334  174
 159 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.86   5025   43
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               116.82  14486  124
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             116.78  13547  116
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.74   9573   82
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 165 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 166 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 167 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 168 Tomasz Łapka                   Opole                116.51  22603  194
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.37   6982   60
 170 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 171 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.07  22169  191
 172 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.48  17207  149
 174 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.46   9121   79
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.32  13608  118
 177 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 178 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 179 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.18  21653  188
 180 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.00  23001  200
 181 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 182 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 183 Bogusław Książek               Szczecin             114.77  15609  136
 184 Alicja Kosińska                Szczecin             114.62   4470   39
 185 Anna Stefańska                 Łódź                 114.40  18075  158
 186 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.22  12564  110
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.19  22381  196
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Łukasz Baranowski              Reda                 113.84  22084  194
 190 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.51  17934  158
 192 Magdalena Kublik               Warszawa             113.38  22222  196
 193 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 112.76  21198  188
 195 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 197 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 198 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 199 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 200 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 201 Halina Roszak                  Poznań               111.92  10073   90
 202 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.76  18664  167
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               111.76  12405  111
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 205 Renata Andracka                Poznań               111.47  21179  190
 206 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.29  22259  200
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 212 Piotr Broda                    Sandomierz           110.94  17861  161
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 214 Maciej Grąbczewski             Piła                 110.81  14184  128
 215 Jerzy Luter                    Bytom                110.62  15819  143
 216 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 217 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 218 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 219 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 220 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.95  10225   93
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 222 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 223 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 224 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 225 Mateusz Królikowski            Wrocław              109.51   7885   72
 226 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 227 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 228 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 230 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 231 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.74  21747  200
 232 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.64  17383  160
 233 Piotr Madej                    Wrocław              108.56  12701  117
 234 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 235 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 236 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 237 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 238 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 239 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 241 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 242 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 243 Marta Sztajnert                Wisła                106.47   3194   30
 244 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 246 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.07   6258   59
 247 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 105.04   5252   50
 249 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.93   4617   44
 250 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.83  14781  141
 251 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 252 Anna Arana                     Warszawa             104.70  20102  192
 253 Zbigniew Rybak                 Warszawa             104.42  18692  179
 254 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 255 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 256 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 257 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 258 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 260 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.89   8437   82
 264 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 265 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 266 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 267 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 268 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 269 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 270 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.40  14643  143
 271 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 272 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 273 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 274 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 276 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 277 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 278 Sławomir Długosz               Ostróda              100.97  14439  143
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 280 Natalia Kosiba                 Katowice             100.82   3428   34
 281 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 282 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 283 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 284 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 286 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 287 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 288 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 289 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.18  19042  192
 290 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 291 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.66   7005   71
 292 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 294 Radosław Więch                 Warszawa              97.27   5058   52
 295 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 296 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 297 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 298 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          96.80   3388   35
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 300 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.21   6927   72
 301 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 302 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 304 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 306 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 307 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 308 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 309 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 310 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.03   5582   60
 312 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 313 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 314 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 315 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.80   5508   60
 317 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 318 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 319 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 320 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 321 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 322 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 323 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 324 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 326 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 327 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 330 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 331 Adam Kędzior                   Lublin                82.44   2638   32
 332 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 333 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 334 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 335 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 336 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 337 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.57   4414   60
 338 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 339 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 340 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 341 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 2010-02-06

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Marek Syczuk                   Warszawa             136.96   3424   25
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  14 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  15 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  16 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  18 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  19 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  20 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  21 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  22 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  23 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  24 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  25 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  26 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  27 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  28 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  29 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  30 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  31 Piotr Szutenberg               Ustka                101.88   2445   24
  32 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  33 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  34 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  35 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  36 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  37 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  38 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  39 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  40 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  41 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  51 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  52 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  53 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  54 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  55 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  59 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  60 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  61 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  62 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  63 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  64 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  65 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  66 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  67 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  68 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  69 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  70 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  71 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  72 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  73 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  74 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  75 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  76 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  77 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  78 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  79 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  80 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  81 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  82 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  83 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  84 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  85 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  86 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  87 Maria Pokorska                 Warszawa              96.21   1347   14
  88 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  89 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  90 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  91 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  92 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  93 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  94 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  95 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  96 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  98 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  99 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 100 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 101 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 102 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 103 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 104 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 105 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 106 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 107 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 108 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            145.42   1745   12
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 112 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 113 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 114 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 115 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.92   1499   12
 116 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 117 Adam Jurkowski                 Knurów               122.67   1472   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 121 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 122 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 123 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 124 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 127 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 128 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 129 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 130 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 133 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 134 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 135 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 136 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 137 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 140 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 141 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 142 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 143 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 147 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 150 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 151 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 152 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 153 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 154 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 155 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 160 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 161 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 162 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 163 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 164 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 166 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 167 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 168 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 169 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 170 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 171 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 172 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 173 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 174 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 175 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 178 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 179 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 180 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 181 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 182 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 183 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 184 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 185 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 186 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 187 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 188 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 189 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 190 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 191 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 192 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 193 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 194 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 195 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 196 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 197 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 198 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 199 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 200 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 204 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 210 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 213 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 214 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 215 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 218 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 219 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 220 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 221 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 222 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 223 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 230 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 233 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 234 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 235 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 236 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 238 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 239 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 240 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 241 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 242 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 243 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 244 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 245 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 246 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 253 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 255 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 256 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 257 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 258 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 259 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 260 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 261 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 262 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 263 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 264 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 265 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 266 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 267 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 268 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 271 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 274 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 275 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 276 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 279 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 280 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 281 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 282 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 283 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 289 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 290 Krzysztof Pypno                Gliwice              117.40    587    5
 291 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 292 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 293 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 306 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 307 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 308 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 309 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 310 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 311 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 312 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 313 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 316 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 317 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 318 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 319 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 320 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 321 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 322 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 323 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 324 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 325 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 326 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 327 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 328 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 329 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 330 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 331 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 332 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 333 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 334 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 335 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie