Kraków24
lipca
Kraków 24-25 lipca XIV Otwarte Mistrzostwa Krakowa w ScrabbleGrand Prix 2010
Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia XIV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2010
Bydgoszcz 7
sierpnia
Bydgoszcz 7- 8 sierpnia X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Tercet mistrzów31 - 01 sierpnia 2010 — XIV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 31 - 01 sierpnia 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Tercet mistrzówJuż koniec pierwszego dnia XIV Mistrzostw Ziemi Słupskiej zapowiadał nie lada emocje. Na prowadzeniu z 6 zwycięstwami znajdowała się Barbara Łukaszewicz. Oprócz niej jeszcze 3 osoby miały po 6 wygranych. Drugie miejsce zajmował Robert Duczemiński, a trzecie ex equo Irena SołdanStanisław Rydzik. W następnej rundzie obie panie wygrały i umocniły się na pierwszych miejscach z przewagą jednego punktu nad sześcioosobową grupą pościgową.

Pościg okazał się być udany i po 9 rundzie 6 osób miało po  7 zwycięstw, a na pozycję lidera wyszedł Kamil Górka i nie oddał jej już do końca. Jeszcze do przedostatniej rundy Basia walczyła o  zwycięstwo, ale tym razem do głosu doszło doświadczenie innych graczy i miejsca na pudle zajęli mistrzowie Polski. Pierwszym wicemistrzem został Stanisław Rydzik, a drugim Tomasz Zwoliński. Tak więc trzy pierwsze miejsca dla trzech mistrzów Polski. Basia zajęła ostatecznie piąte miejsce. Pogoda sprzyjała turniejowi i w ramach relaksu część uczestników pojechała po pierwszym dniu do Ustki nacieszyć się morzem i sutą wieczerzą. Serdeczne podziękowania dla organizatorów i sponsorów turnieju.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku
ul. Arciszewskiego 22a
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.bridgefestival.hg.pl (zakładka Scrabble)
HarmonogramSobota, 31 lipca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 1 sierpnia (5 rund)
8:00-9:00 — śniadanie
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1. Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego).
Wyżywieniena miejscu
NoclegiDom Studenta Nr 3 Akademii Pomorskiej
ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe 45zł od osoby
- pokoje 2-osobowe 35 zł od osoby

Rezerwacja noclegów:
telefonicznie — 598-405-367
e-mail — osiedle@apsl.edu.pl

Termin rezerwacji do 20 lipca 2010
NagrodyI miejsce — 700zł, puchar, dyplom
II miejsce — 500zł, dyplom
III miejsce — 400zł, dyplom
IV miejsce — 300zł, dyplom
V miejsce — 200zł, dyplom
VI miejsce — nagroda rzeczowa
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa

nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
OrganizatorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność" 76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
tel. 601831325 — Henryk Grądzki
tel. 693967637 — Józef Grządzielski
e-mail: bridgefestival@go2.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Słupsku


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 142.02     10.0     5291     1929     1294
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.30      9.0     5069     1903      591
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.49      9.0     4881     1833      415
  4 Marek           Syczuk               Warszawa               138.98      8.0     5094     1728      570
  5 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                119.71      8.0     5057     1827      494
  6 Bogusław        Szyszka              Oława                  133.16      8.0     5027     1778      723
  7 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.87      8.0     4960     1800      298
  8 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               137.74      8.0     4912     1724      399
  9 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.92      8.0     4906     1728      557
 10 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.15      8.0     4716     1708      497
 11 Irena           Sołdan               Rumia                  129.96      8.0     4645     1790      -33
 12 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.10      7.0     4984     1665      296
 13 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 141.68      7.0     4952     1607      498
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 141.05      7.0     4932     1579      431
 15 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.18      7.0     4768     1686      433
 16 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               145.62      7.0     4739     1599      288
 17 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.01      7.0     4708     1654      154
 18 Danuta          Langiewicz           Ostróda                109.51      7.0     4610     1523      461
 19 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.79      7.0     4537     1572      279
 20 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            137.81      7.0     4474     1636       96
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               124.53      7.0     4376     1597      -72
 22 Adam            Klimont              Wałcz                  123.57      7.0     4342     1484      115
 23 Jakub           Zaryński             Świnoujście            141.14      6.0     4969     1540      491
 24 Przemysław      Herdzina             Kraków                 135.84      6.0     4718     1539       68
 25 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.30      6.0     4671     1451      411
 26 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                128.52      6.0     4554     1536       94
 27 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  122.85      6.0     4518     1525      -38
 28 Leszek          Kacprzyk             Katowice               111.96      6.0     4515     1462     -179
 29 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.51      6.0     4480     1518     -107
 30 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.96      6.0     4208     1490     -208
 31 Monika          Dymek                Ustka                  111.03      6.0     4144     1519     -157
 32 Łukasz          Baranowski           Reda                   121.94      5.5     4432     1284      486
 33 Maciej          Bukowski             Szczecin               100.00      5.5     4342     1378     -314
 34 Jarosław        Olek                 Warszawa               111.67      5.5     4341     1395     -329
 35 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  107.56      5.5     4015     1232      219
 36 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.22      5.0     4618     1396       11
 37 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.05      5.0     4282     1375     -426
 38 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               122.30      5.0     4175     1351     -268
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.84      5.0     4050     1312     -174
 40 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   141.30      4.5     4427     1393     -163
 41 Rafał           Stachowski           Police                 107.33      4.5     4249     1218     -187
 42 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      4.5     3977     1033      156
 43 Maciej          Grąbczewski          Piła                   114.76      4.0     4606     1351       -3
 44 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                127.51      4.0     4404     1256     -149
 45 Weronika        Rudnicka             Ustka                  129.07      4.0     4163     1171     -368
 46 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      4.0     3837     1191     -392
 47 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.90      3.5     3914     1015     -339
 48 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3788      976     -407
 49 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      3.5     3633     1003     -588
 50 Magdalena       Parnicka             Słupsk                 100.00      2.5     2456      682     -385
 51 Kasper          Kamiński             Gdańsk                 100.00      0.5     1962      646    -2715
 52 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      0.0     2266      436     -424
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Kazimierz.Jr Merklejn 145.62 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Wiączkowska           123.30 +  491: 360  173
    2     7 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 -  329: 429   91
    3    14 Dariusz        Puton                 137.81 -  302: 374   88
    4    18 Sławomir       Długosz               106.96 +  536: 324  157
    5    13 Rafał          Wesołowski            122.15 +  405: 381  172
    6    11 Monika         Dymek                 111.03 -  300: 360   61
    7    11 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  430: 365  162
    8    10 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  346: 369   75
    9    12 Rafał          Lenartowski           141.05 -  375: 461   91
   10    16 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  362: 355  165
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  405: 303  178
   12    10 Przemysław     Herdzina              135.84 +  458: 370  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1599  / 12 133.25




	Stanisław Rydzik 145.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  312: 442   73
    2    17 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  422: 330  152
    3     9 Jakub          Zaryński              141.14 +  477: 431  191
    4    13 Dariusz        Puton                 137.81 +  413: 296  188
    5     4 Grzegorz       Kurowski              133.92 +  371: 339  184
    6     4 Bogusław       Szyszka               133.16 +  403: 372  183
    7     2 Kamil          Górka                 142.02 +  430: 298  192
    8     2 Irena          Sołdan                129.96 -  434: 467   80
    9     4 Robert         Duczemiński           136.01 -  382: 394   86
   10     4 Mariusz        Skrobosz              143.87 +  494: 361  194
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          141.68 +  462: 448  192
   12     2 Łukasz         Tuszyński             137.74 +  469: 300  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Krzysztof Obremski 145.10 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  545: 295  172
    2     3 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  286: 527   92
    3    12 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  468: 471   88
    4    14 Magdalena      Parnicka              100.00 +  399: 297  150
    5    11 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  413: 332  178
    6     7 Ireneusz       Moralewicz            124.53 +  531: 257  175
    7     4 Marek          Syczuk                138.98 -  394: 539   89
    8     7 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  513: 325  173
    9     5 Przemysław     Herdzina              135.84 +  401: 392  186
   10     7 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  440: 310  179
   11     3 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  322: 471   94
   12     4 Marek          Syczuk                138.98 -  272: 472   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Mariusz Skrobosz 143.87 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Wesołowski            122.15 +  442: 423  172
    2    12 Bogusław       Szyszka               133.16 -  313: 489   83
    3    19 Rafał          Stachowski            107.33 +  463: 276  157
    4    12 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  440: 324  191
    5     8 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  366: 341  173
    6     2 Kamil          Górka                 142.02 -  435: 535   92
    7     5 Jakub          Zaryński              141.14 +  424: 352  191
    8     5 Marek          Syczuk                138.98 +  450: 294  189
    9     1 Barbara        Łukaszewicz           119.71 +  421: 372  170
   10     4 Stanisław      Rydzik                145.30 -  361: 494   95
   11     3 Krzysztof      Obremski              145.10 +  471: 322  195
   12     3 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  374: 440   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Tomasz Zwoliński 142.49 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Baranowski            121.94 -  355: 439   72
    2    22 Sławomir       Długosz               106.96 +  473: 254  157
    3    13 Jarosław       Olek                  111.67 +  473: 392  162
    4     8 Rafał          Wesołowski            122.15 +  408: 268  172
    5     5 Bogusław       Szyszka               133.16 -  332: 574   83
    6    12 Dariusz        Puton                 137.81 +  403: 364  188
    7     8 Przemysław     Herdzina              135.84 +  416: 218  186
    8     6 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  358: 418   88
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            124.53 +  371: 337  175
   10     6 Robert         Duczemiński           136.01 +  415: 404  186
   11     2 Barbara        Łukaszewicz           119.71 +  437: 424  170
   12     3 Mariusz        Skrobosz              143.87 +  440: 374  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Miłosz Wrzałek 142.18 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Piotrowski            120.79 +  436: 335  171
    2     3 Krzysztof      Obremski              145.10 +  527: 286  195
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  406: 280  191
    4     3 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  361: 337  173
    5     1 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  385: 403   79
    6     5 Robert         Duczemiński           136.01 -  376: 443   86
    7     9 Monika         Dymek                 111.03 +  355: 333  161
    8     4 Bogusław       Szyszka               133.16 -  357: 366   83
    9     6 Jakub          Zaryński              141.14 +  357: 351  191
   10     5 Irena          Sołdan                129.96 +  511: 241  180
   11     1 Kamil          Górka                 142.02 -  323: 467   92
   12     6 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  374: 493   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Kamil Górka 142.02 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  324: 387   70
    2    15 Rafał          Stachowski            107.33 +  427: 301  157
    3    20 Kasper         Kamiński              100.00 +  585: 116  150
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  520: 335  175
    5     3 Ireneusz       Moralewicz            124.53 +  476: 280  175
    6     2 Mariusz        Skrobosz              143.87 +  535: 435  194
    7     2 Stanisław      Rydzik                145.30 -  298: 430   95
    8     3 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  445: 322  179
    9     3 Bogusław       Szyszka               133.16 +  345: 317  183
   10     1 Marek          Syczuk                138.98 +  395: 382  189
   11     1 Miłosz         Wrzałek               142.18 +  467: 323  192
   12     1 Barbara        Łukaszewicz           119.71 +  474: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1929  / 12 160.75




	Mariusz Wrześniewski 141.68 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 -  360: 494   66
    2    20 Leszek         Katyński              100.00 +  543: 214  150
    3     7 Irena          Sołdan                129.96 -  290: 396   80
    4    17 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  437: 306  154
    5    15 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  390: 318  191
    6     6 Jakub          Zaryński              141.14 -  340: 428   91
    7    12 Sławomir       Piotrowski            120.79 +  389: 302  171
    8    12 Maciej         Bukowski              100.00 +  488: 346  150
    9     8 Dariusz        Puton                 137.81 +  452: 361  188
   10     3 Łukasz         Tuszyński             137.74 +  427: 417  188
   11     5 Stanisław      Rydzik                145.30 -  448: 462   95
   12     5 Bogusław       Szyszka               133.16 -  388: 410   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1607  / 12 133.92




	Karol Wyrębkiewicz 141.30 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  375: 363  166
    2     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 +  429: 329  196
    3     3 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  280: 406   92
    4    12 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  324: 440   94
    5    15 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  318: 390   92
    6    18 Maciej         Bukowski              100.00 =  381: 381  100
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  505: 349  175
    8    13 Przemysław     Herdzina              135.84 -  400: 410   86
    9    22 Sławomir       Zabawa                107.56 +  393: 352  158
   10    14 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  353: 386   71
   11    12 Rafał          Lenartowski           141.05 -  362: 379   91
   12    18 Łukasz         Baranowski            121.94 -  307: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Jakub Zaryński 141.14 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Grąbczewski           114.76 -  392: 526   65
    2    16 Sławomir       Zabawa                107.56 +  468: 333  158
    3     9 Stanisław      Rydzik                145.30 -  431: 477   95
    4    15 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  474: 303  172
    5    10 Weronika       Rudnicka              129.07 +  443: 273  179
    6     6 Mariusz        Wrześniewski          141.68 +  428: 340  192
    7     5 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  352: 424   94
    8     8 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  542: 254  166
    9     6 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  351: 357   92
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  290: 450   75
   11    11 Monika         Dymek                 111.03 +  439: 321  161
   12     9 Rafał          Lenartowski           141.05 -  359: 420   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Rafał Lenartowski 141.05 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  568: 325  162
    2     2 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  321: 561   84
    3     8 Sławomir       Piotrowski            120.79 +  457: 251  171
    4     4 Irena          Sołdan                129.96 -  423: 465   80
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  343: 376   75
    6    14 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 -  365: 368   72
    7    19 Sławomir       Długosz               106.96 -  360: 424   57
    8    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  395: 335  150
    9    12 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 +  461: 375  196
   10    15 Maciej         Bukowski              100.00 +  440: 300  150
   11    12 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  379: 362  191
   12     9 Jakub          Zaryński              141.14 +  420: 359  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Marek Syczuk 138.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jarosław       Olek                  111.67 +  436: 344  162
    2     4 Maciej         Grąbczewski           114.76 -  377: 395   65
    3    15 Danuta         Langiewicz            109.51 +  437: 394  160
    4    10 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  454: 329  178
    5     6 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  379: 452   70
    6     9 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  402: 332  166
    7     4 Krzysztof      Obremski              145.10 +  539: 394  195
    8     5 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  294: 450   94
    9     7 Rafał          Wesołowski            122.15 +  441: 397  172
   10     1 Kamil          Górka                 142.02 -  382: 395   92
   11     7 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  481: 370  179
   12     4 Krzysztof      Obremski              145.10 +  472: 272  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Dariusz Puton 137.81 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Monika         Dymek                 111.03 -  310: 365   61
    2    18 Maciej         Bukowski              100.00 +  391: 297  150
    3    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 +  374: 302  196
    4    13 Stanisław      Rydzik                145.30 -  296: 413   95
    5    16 Łukasz         Baranowski            121.94 +  391: 337  172
    6    12 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  364: 403   92
    7    15 Jarosław       Olek                  111.67 +  473: 301  162
    8     9 Grzegorz       Kurowski              133.92 +  374: 359  184
    9     8 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  361: 452   92
   10    10 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  368: 345  166
   11     9 Przemysław     Herdzina              135.84 +  429: 366  186
   12     8 Irena          Sołdan                129.96 -  343: 438   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Łukasz Tuszyński 137.74 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Danuta         Langiewicz            109.51 -  328: 347   60
    2    25 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  388: 289  150
    3    12 Krzysztof      Obremski              145.10 +  471: 468  195
    4     6 Łukasz         Baranowski            121.94 +  478: 302  172
    5     7 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  545: 320  166
    6     3 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  378: 485   70
    7     6 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  342: 337  166
    8     6 Tomasz         Zwoliński             142.49 +  418: 358  192
    9     2 Irena          Sołdan                129.96 +  412: 356  180
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  417: 427   92
   11     4 Robert         Duczemiński           136.01 +  435: 355  186
   12     2 Stanisław      Rydzik                145.30 -  300: 469   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Robert Duczemiński 136.01 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Sławomir       Zabawa                107.56 +  348: 320  158
    2     9 Weronika       Rudnicka              129.07 +  438: 381  179
    3     5 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  360: 333  165
    4     2 Grzegorz       Kurowski              133.92 +  386: 335  184
    5     2 Irena          Sołdan                129.96 -  382: 391   80
    6     5 Miłosz         Wrzałek               142.18 +  443: 376  192
    7     3 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  474: 330  179
    8     1 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  387: 451   70
    9     4 Stanisław      Rydzik                145.30 +  394: 382  195
   10     6 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  404: 415   92
   11     4 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  355: 435   88
   12     7 Rafał          Wesołowski            122.15 -  337: 405   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Przemysław Herdzina 135.84 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Stachowski            107.33 +  577: 409  157
    2     1 Łukasz         Baranowski            121.94 +  368: 322  172
    3     4 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  360: 458   70
    4     7 Ireneusz       Kurzok                116.05 -  362: 401   66
    5    12 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  427: 323  162
    6     8 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  429: 303  175
    7     8 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  218: 416   92
    8    13 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  410: 400  191
    9     5 Krzysztof      Obremski              145.10 -  392: 401   95
   10    11 Ireneusz       Moralewicz            124.53 +  439: 330  175
   11     9 Dariusz        Puton                 137.81 -  366: 429   88
   12    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  370: 458   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Grzegorz Kurowski 133.92 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Długosz               106.96 +  438: 278  157
    2     2 Rafał          Lenartowski           141.05 +  561: 321  191
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  407: 317  175
    4     2 Robert         Duczemiński           136.01 -  335: 386   86
    5     4 Stanisław      Rydzik                145.30 -  339: 371   95
    6    10 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  310: 440   73
    7    10 Beata          Wiączkowska           123.30 +  421: 378  173
    8     9 Dariusz        Puton                 137.81 -  359: 374   88
    9    11 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  412: 385  165
   10     9 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  443: 367  162
   11     8 Sławomir       Piotrowski            120.79 +  388: 358  171
   12     6 Miłosz         Wrzałek               142.18 +  493: 374  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Bogusław Szyszka 133.16 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  337: 260  154
    2    12 Mariusz        Skrobosz              143.87 +  489: 313  194
    3     2 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  341: 489   79
    4     9 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  455: 295  165
    5     5 Tomasz         Zwoliński             142.49 +  574: 332  192
    6     4 Stanisław      Rydzik                145.30 -  372: 403   95
    7     7 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  532: 407  173
    8     4 Miłosz         Wrzałek               142.18 +  366: 357  192
    9     3 Kamil          Górka                 142.02 -  317: 345   92
   10     2 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  394: 400   70
   11     6 Irena          Sołdan                129.96 +  440: 315  180
   12     5 Mariusz        Wrześniewski          141.68 +  410: 388  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 12 148.17




	Irena Sołdan 129.96 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  445: 371  152
    2    11 Adam           Klimont               123.57 +  443: 278  174
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          141.68 +  396: 290  192
    4     4 Rafał          Lenartowski           141.05 +  465: 423  191
    5     2 Robert         Duczemiński           136.01 +  391: 382  186
    6     1 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  404: 299  179
    7     1 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  284: 495   70
    8     2 Stanisław      Rydzik                145.30 +  467: 434  195
    9     2 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  356: 412   88
   10     5 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  241: 511   92
   11     6 Bogusław       Szyszka               133.16 -  315: 440   83
   12     8 Dariusz        Puton                 137.81 +  438: 343  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Weronika Rudnicka 129.07 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  466: 265  150
    2     9 Robert         Duczemiński           136.01 -  381: 438   86
    3    11 Grzegorz       Koczkodon             127.51 -  240: 436   78
    4    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  415: 333  150
    5    10 Jakub          Zaryński              141.14 -  273: 443   91
    6    16 Maciej         Grąbczewski           114.76 -  339: 453   65
    7    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  332: 365   50
    8    23 Leszek         Katyński              100.00 +  403: 221  150
    9    15 Danuta         Langiewicz            109.51 +  411: 386  160
   10    20 Sławomir       Długosz               106.96 -  218: 387   57
   11    17 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  345: 429   62
   12    21 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 -  340: 375   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Krzysztof Langiewicz 128.52 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kasper         Kamiński              100.00 +  516: 111  150
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  483: 309  178
    3     2 Bogusław       Szyszka               133.16 +  489: 341  183
    4     1 Barbara        Łukaszewicz           119.71 +  367: 356  170
    5     1 Miłosz         Wrzałek               142.18 +  403: 385  192
    6     1 Irena          Sołdan                129.96 -  299: 404   80
    7     3 Robert         Duczemiński           136.01 -  330: 474   86
    8     3 Kamil          Górka                 142.02 -  322: 445   92
    9    10 Monika         Dymek                 111.03 +  302: 286  161
   10     7 Krzysztof      Obremski              145.10 -  310: 440   95
   11     7 Marek          Syczuk                138.98 -  370: 481   89
   12    11 Danuta         Langiewicz            109.51 -  363: 428   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Grzegorz Koczkodon 127.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  412: 252  150
    2     5 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  309: 483   79
    3    11 Weronika       Rudnicka              129.07 +  436: 240  179
    4    10 Marek          Syczuk                138.98 -  329: 454   89
    5    11 Krzysztof      Obremski              145.10 -  332: 413   95
    6    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  394: 321  150
    7    18 Maciej         Bukowski              100.00 -  406: 420   50
    8    16 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  329: 441   71
    9    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 -  411: 454   66
   10    17 Beata          Wiączkowska           123.30 +  412: 337  173
   11    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  303: 405   96
   12    20 Sławomir       Zabawa                107.56 -  331: 333   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Ireneusz Moralewicz 124.53 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  456: 309  150
    2    10 Danuta         Langiewicz            109.51 +  450: 333  160
    3     6 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  316: 364   73
    4    11 Beata          Wiączkowska           123.30 +  415: 276  173
    5     3 Kamil          Górka                 142.02 -  280: 476   92
    6     7 Krzysztof      Obremski              145.10 -  257: 531   95
    7    13 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  361: 348  165
    8    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 +  369: 346  196
    9     9 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  337: 371   92
   10    11 Przemysław     Herdzina              135.84 -  330: 439   86
   11    19 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  353: 346  154
   12    14 Monika         Dymek                 111.03 +  452: 309  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Krzysztof Sporczyk 124.51 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Bukowski              100.00 +  485: 370  150
    2     8 Monika         Dymek                 111.03 +  401: 273  161
    3     1 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  317: 407   84
    4     5 Kamil          Górka                 142.02 -  335: 520   92
    5     9 Rafał          Lenartowski           141.05 +  376: 343  191
    6     8 Przemysław     Herdzina              135.84 -  303: 429   86
    7    17 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 -  349: 505   91
    8    18 Adam           Klimont               123.57 +  382: 322  174
    9    18 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  437: 351  152
   10     8 Jakub          Zaryński              141.14 +  450: 290  191
   11    10 Rafał          Wesołowski            122.15 -  292: 389   72
   12    13 Adam           Klimont               123.57 -  353: 388   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Adam Klimont 123.57 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Leszek         Katyński              100.00 +  346: 298  150
    2    11 Irena          Sołdan                129.96 -  278: 443   80
    3    17 Beata          Wiączkowska           123.30 -  284: 384   73
    4    20 Jarosław       Olek                  111.67 +  373: 329  162
    5    18 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  466: 357  165
    6    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 -  313: 424   66
    7    16 Ireneusz       Kurzok                116.05 -  363: 397   66
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  322: 382   75
    9    19 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  322: 298  172
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  501: 221  150
   11    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  386: 341  150
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  388: 353  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Beata Wiączkowska 123.30 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  360: 491   96
    2    21 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  404: 348  172
    3    17 Adam           Klimont               123.57 +  384: 284  174
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  276: 415   75
    5    14 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 -  385: 393   66
    6    22 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  393: 263  152
    7    10 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  378: 421   84
    8    17 Sławomir       Długosz               106.96 +  482: 274  157
    9    14 Jarosław       Olek                  111.67 -  385: 404   62
   10    17 Grzegorz       Koczkodon             127.51 -  337: 412   78
   11    15 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  497: 256  173
   12    15 Jarosław       Olek                  111.67 +  390: 299  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Jolanta Chłopińska 122.85 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                145.30 +  442: 312  195
    2    13 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  323: 296  150
    3     6 Ireneusz       Moralewicz            124.53 +  364: 316  175
    4     3 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  337: 361   92
    5     8 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  341: 366   94
    6    10 Grzegorz       Kurowski              133.92 +  440: 310  184
    7     7 Bogusław       Szyszka               133.16 -  407: 532   83
    8     7 Krzysztof      Obremski              145.10 -  325: 513   95
    9    17 Sławomir       Długosz               106.96 +  454: 306  157
   10    13 Monika         Dymek                 111.03 -  372: 385   61
   11    15 Beata          Wiączkowska           123.30 -  256: 497   73
   12    16 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  457: 362  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Aleksandra Kaczanowska 122.30 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              145.10 -  295: 545   95
    2    21 Beata          Wiączkowska           123.30 -  348: 404   73
    3    25 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  369: 299  150
    4    15 Jakub          Zaryński              141.14 -  303: 474   91
    5    23 Leszek         Katyński              100.00 +  479: 225  150
    6    14 Rafał          Lenartowski           141.05 +  368: 365  191
    7    14 Rafał          Wesołowski            122.15 -  368: 384   72
    8    20 Jarosław       Olek                  111.67 +  411: 332  162
    9    19 Adam           Klimont               123.57 -  298: 322   74
   10    21 Wojciech       Gołęcki               103.84 -  268: 374   54
   11    16 Danuta         Langiewicz            109.51 -  293: 379   60
   12    21 Weronika       Rudnicka              129.07 +  375: 340  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Rafał Wesołowski 122.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  423: 442   94
    2    14 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  366: 338  162
    3    16 Monika         Dymek                 111.03 +  379: 291  161
    4     8 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  268: 408   92
    5    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  381: 405   96
    6    21 Magdalena      Parnicka              100.00 +  457: 209  150
    7    14 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  384: 368  172
    8    14 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  432: 291  165
    9     7 Marek          Syczuk                138.98 -  397: 441   89
   10    12 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  435: 397  166
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              124.51 +  389: 292  175
   12     7 Robert         Duczemiński           136.01 +  405: 337  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Łukasz Baranowski 121.94 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             142.49 +  439: 355  192
    2     1 Przemysław     Herdzina              135.84 -  322: 368   86
    3    18 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  563: 268  150
    4     6 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  302: 478   88
    5    16 Dariusz        Puton                 137.81 -  337: 391   88
    6    15 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  306: 400   62
    7    20 Wojciech       Gołęcki               103.84 -  297: 323   54
    8    22 Sławomir       Zabawa                107.56 -  341: 377   58
    9    26 PAUZA
   10    23 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  438: 337  150
   11    21 Maciej         Grąbczewski           114.76 +  382: 342  165
   12    18 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  405: 307  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 11 116.73




	Sławomir Piotrowski 120.79 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  335: 436   92
    2    24 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  408: 309  154
    3     8 Rafał          Lenartowski           141.05 -  251: 457   91
    4    16 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 -  303: 373   66
    5    19 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  458: 327  152
    6    17 Danuta         Langiewicz            109.51 +  438: 253  160
    7    12 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  302: 389   92
    8    16 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  441: 329  178
    9    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  479: 301  150
   10    14 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 +  386: 353  191
   11     8 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  358: 388   84
   12    12 Leszek         Kacprzyk              111.96 +  378: 343  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1572  / 12 131.00




	Barbara Łukaszewicz 119.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 142.02 +  387: 324  192
    2     6 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  408: 358  166
    3     4 Przemysław     Herdzina              135.84 +  458: 360  186
    4     1 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  356: 367   79
    5     6 Marek          Syczuk                138.98 +  452: 379  189
    6     3 Łukasz         Tuszyński             137.74 +  485: 378  188
    7     1 Irena          Sołdan                129.96 +  495: 284  180
    8     1 Robert         Duczemiński           136.01 +  451: 387  186
    9     1 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  372: 421   94
   10     2 Bogusław       Szyszka               133.16 +  400: 394  183
   11     2 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  424: 437   92
   12     1 Kamil          Górka                 142.02 -  369: 474   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Grzegorz Wiączkowski 116.22 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          141.68 +  494: 360  192
    2     6 Barbara        Łukaszewicz           119.71 -  358: 408   70
    3    10 Ireneusz       Kurzok                116.05 -  414: 449   66
    4    16 Sławomir       Piotrowski            120.79 +  373: 303  171
    5    14 Beata          Wiączkowska           123.30 +  393: 385  173
    6    13 Adam           Klimont               123.57 +  424: 313  174
    7     6 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  337: 342   88
    8    11 Monika         Dymek                 111.03 -  311: 369   61
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  454: 411  178
   10    10 Dariusz        Puton                 137.81 -  345: 368   88
   11    13 Jarosław       Olek                  111.67 -  353: 442   62
   12    16 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  362: 457   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Ireneusz Kurzok 116.05 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 -  363: 375   91
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  365: 215  150
    3    10 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  449: 414  166
    4     7 Przemysław     Herdzina              135.84 +  401: 362  186
    5     7 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  320: 545   88
    6     9 Marek          Syczuk                138.98 -  332: 402   89
    7    16 Adam           Klimont               123.57 +  397: 363  174
    8     8 Jakub          Zaryński              141.14 -  254: 542   91
    9    21 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  362: 301  154
   10    12 Rafał          Wesołowski            122.15 -  397: 435   72
   11    18 Sławomir       Długosz               106.96 -  339: 382   57
   12    17 Sławomir       Długosz               106.96 -  303: 372   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Maciej Grąbczewski 114.76 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              141.14 +  526: 392  191
    2     4 Marek          Syczuk                138.98 +  395: 377  189
    3     5 Robert         Duczemiński           136.01 -  333: 360   86
    4     9 Bogusław       Szyszka               133.16 -  295: 455   83
    5    18 Adam           Klimont               123.57 -  357: 466   74
    6    16 Weronika       Rudnicka              129.07 +  453: 339  179
    7    13 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  348: 361   75
    8    14 Rafał          Wesołowski            122.15 -  291: 432   72
    9    11 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  385: 412   84
   10    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  355: 362   96
   11    21 Łukasz         Baranowski            121.94 -  342: 382   72
   12    24 Leszek         Katyński              100.00 +  526: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Leszek Kacprzyk 111.96 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           141.05 -  325: 568   91
    2    14 Rafał          Wesołowski            122.15 -  338: 366   72
    3    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  413: 372  150
    4    22 Leszek         Katyński              100.00 +  399: 354  150
    5    12 Przemysław     Herdzina              135.84 -  323: 427   86
    6    15 Łukasz         Baranowski            121.94 +  400: 306  172
    7    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  365: 430   96
    8    19 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  445: 347  154
    9    16 Rafał          Stachowski            107.33 +  368: 358  157
   10     9 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  367: 443   84
   11    17 Weronika       Rudnicka              129.07 +  429: 345  179
   12    12 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  343: 378   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Jarosław Olek 111.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Syczuk                138.98 -  344: 436   89
    2    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  372: 365  150
    3    13 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  392: 473   92
    4    20 Adam           Klimont               123.57 -  329: 373   74
    5    20 Sławomir       Długosz               106.96 +  384: 305  157
    6    19 Wojciech       Gołęcki               103.84 +  414: 378  154
    7    15 Dariusz        Puton                 137.81 -  301: 473   88
    8    20 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 -  332: 411   72
    9    14 Beata          Wiączkowska           123.30 +  404: 385  173
   10    19 Rafał          Stachowski            107.33 =  328: 328  107
   11    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  442: 353  166
   12    15 Beata          Wiączkowska           123.30 -  299: 390   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Monika Dymek 111.03 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dariusz        Puton                 137.81 +  365: 310  188
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  273: 401   75
    3    16 Rafał          Wesołowski            122.15 -  291: 379   72
    4    19 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  430: 362  152
    5    17 Danuta         Langiewicz            109.51 +  422: 318  160
    6    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 +  360: 300  196
    7     9 Miłosz         Wrzałek               142.18 -  333: 355   92
    8    11 Grzegorz       Wiączkowski           116.22 +  369: 311  166
    9    10 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  286: 302   79
   10    13 Jolanta        Chłopińska            122.85 +  385: 372  173
   11    11 Jakub          Zaryński              141.14 -  321: 439   91
   12    14 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  309: 452   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Danuta Langiewicz 109.51 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Tuszyński             137.74 +  347: 328  188
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  333: 450   75
    3    15 Marek          Syczuk                138.98 -  394: 437   89
    4    23 Kasper         Kamiński              100.00 +  502: 177  150
    5    17 Monika         Dymek                 111.03 -  318: 422   61
    6    17 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  253: 438   71
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  475: 290  150
    8    15 Rafał          Stachowski            107.33 +  389: 300  157
    9    15 Weronika       Rudnicka              129.07 -  386: 411   79
   10    18 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  406: 240  152
   11    16 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  379: 293  172
   12    11 Krzysztof      Langiewicz            128.52 +  428: 363  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Sławomir Zabawa 107.56 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Duczemiński           136.01 -  320: 348   86
    2    16 Jakub          Zaryński              141.14 -  333: 468   91
    3    24 Sławomir       Długosz               106.96 -  189: 436   57
    4    25 Rafał          Stachowski            107.33 -  335: 410   57
    5    26 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  244: 380   50
    6    26 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  389: 314  150
    7    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  444: 122  150
    8    22 Łukasz         Baranowski            121.94 +  377: 341  172
    9    22 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 -  352: 393   91
   10    26 PAUZA
   11    24 Magdalena      Parnicka              100.00 +  399: 253  150
   12    20 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  333: 331  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 11 112.00




	Rafał Stachowski 107.33 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Herdzina              135.84 -  409: 577   86
    2    15 Kamil          Górka                 142.02 -  301: 427   92
    3    19 Mariusz        Skrobosz              143.87 -  276: 463   94
    4    25 Sławomir       Zabawa                107.56 +  410: 335  158
    5    21 Wojciech       Gołęcki               103.84 -  310: 381   54
    6    23 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  397: 393  150
    7    23 Magdalena      Parnicka              100.00 +  395: 246  150
    8    15 Danuta         Langiewicz            109.51 -  300: 389   60
    9    16 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  358: 368   62
   10    19 Jarosław       Olek                  111.67 =  328: 328  112
   11    23 Kasper         Kamiński              100.00 +  429: 161  150
   12    19 Maciej         Bukowski              100.00 -  336: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Sławomir Długosz 106.96 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              133.92 -  278: 438   84
    2    22 Tomasz         Zwoliński             142.49 -  254: 473   92
    3    24 Sławomir       Zabawa                107.56 +  436: 189  158
    4    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.62 -  324: 536   96
    5    20 Jarosław       Olek                  111.67 -  305: 384   62
    6    24 Leszek         Katyński              100.00 +  466: 240  150
    7    19 Rafał          Lenartowski           141.05 +  424: 360  191
    8    17 Beata          Wiączkowska           123.30 -  274: 482   73
    9    17 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  306: 454   73
   10    20 Weronika       Rudnicka              129.07 +  387: 218  179
   11    18 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  382: 339  166
   12    17 Ireneusz       Kurzok                116.05 +  372: 303  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Wojciech Gołęcki 103.84 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bogusław       Szyszka               133.16 -  260: 337   83
    2    24 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  309: 408   71
    3    22 Maciej         Bukowski              100.00 +  413: 363  150
    4    17 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  306: 437   92
    5    21 Rafał          Stachowski            107.33 +  381: 310  157
    6    19 Jarosław       Olek                  111.67 -  378: 414   62
    7    20 Łukasz         Baranowski            121.94 +  323: 297  172
    8    19 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  347: 445   62
    9    21 Ireneusz       Kurzok                116.05 -  301: 362   66
   10    21 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 +  374: 268  172
   11    19 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  346: 353   75
   12    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  312: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Agnieszka Kozak 101.90 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                129.96 -  371: 445   80
    2    17 Stanisław      Rydzik                145.30 -  330: 422   95
    3    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  413: 284  150
    4    19 Monika         Dymek                 111.03 -  362: 430   61
    5    19 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  327: 458   71
    6    22 Beata          Wiączkowska           123.30 -  263: 393   73
    7    24 Leszek         Katyński              100.00 +  363: 329  150
    8    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  326: 295  150
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  351: 437   75
   10    18 Danuta         Langiewicz            109.51 -  240: 406   60
   11    22 Maciej         Bukowski              100.00 -  268: 354   50
   12    26 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1015  / 11  92.27




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Grzegorz       Koczkodon             127.51 -  252: 412   78
    2    25 Łukasz         Tuszyński             137.74 -  289: 388   88
    3    23 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  372: 413   62
    4    24 Maciej         Bukowski              100.00 -  355: 365   50
    5    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  349: 368   50
    6    26 Sławomir       Zabawa                107.56 -  314: 389   58
    7    26 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  335: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     436  /  7  62.29




	Maciej Bukowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Krzysztof      Sporczyk              124.51 -  370: 485   75
    2    18 Dariusz        Puton                 137.81 -  297: 391   88
    3    22 Wojciech       Gołęcki               103.84 -  363: 413   54
    4    24 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  365: 355  150
    5    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  428: 285  150
    6    18 Karol          Wyrębkiewicz          141.30 =  381: 381  141
    7    18 Grzegorz       Koczkodon             127.51 +  420: 406  178
    8    12 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  346: 488   92
    9    23 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  350: 408   50
   10    15 Rafał          Lenartowski           141.05 -  300: 440   91
   11    22 Agnieszka      Kozak                 101.90 +  354: 268  152
   12    19 Rafał          Stachowski            107.33 +  368: 336  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Weronika       Rudnicka              129.07 -  265: 466   79
    2    23 Jarosław       Olek                  111.67 -  365: 372   62
    3    21 Agnieszka      Kozak                 101.90 -  284: 413   52
    4    26 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  395: 266  150
    5    25 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  368: 349  150
    6    20 Grzegorz       Koczkodon             127.51 -  321: 394   78
    7    21 Danuta         Langiewicz            109.51 -  290: 475   60
    8    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  421: 127  150
    9    20 Sławomir       Piotrowski            120.79 -  301: 479   71
   10    22 Adam           Klimont               123.57 -  221: 501   74
   11    26 PAUZA
   12    23 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  257: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 11  88.73




	Kasper Kamiński 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Langiewicz            128.52 -  111: 516   79
    2    26 PAUZA
    3    20 Kamil          Górka                 142.02 -  116: 585   92
    4    23 Danuta         Langiewicz            109.51 -  177: 502   60
    5    24 Magdalena      Parnicka              100.00 -  167: 292   50
    6    25 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  187: 352   50
    7    25 Sławomir       Zabawa                107.56 -  122: 444   58
    8    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  127: 421   50
    9    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  139: 364   50
   10    25 Leszek         Katyński              100.00 -  100: 422   50
   11    23 Rafał          Stachowski            107.33 -  161: 429   57
   12    25 Magdalena      Parnicka              100.00 -  255: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     646  / 11  58.73




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Adam           Klimont               123.57 -  298: 346   74
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          141.68 -  214: 543   92
    3    26 PAUZA
    4    22 Leszek         Kacprzyk              111.96 -  354: 399   62
    5    23 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 -  225: 479   72
    6    24 Sławomir       Długosz               106.96 -  240: 466   57
    7    24 Agnieszka      Kozak                 101.90 -  329: 363   52
    8    23 Weronika       Rudnicka              129.07 -  221: 403   79
    9    24 Magdalena      Parnicka              100.00 +  378: 252  150
   10    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  422: 100  150
   11    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  381: 344  150
   12    24 Maciej         Grąbczewski           114.76 -  271: 526   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1003  / 11  91.18




	Magdalena Parnicka 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Krzysztof      Obremski              145.10 -  297: 399   95
    5    24 Kasper         Kamiński              100.00 +  292: 167  150
    6    21 Rafał          Wesołowski            122.15 -  209: 457   72
    7    23 Rafał          Stachowski            107.33 -  246: 395   57
    8    26 PAUZA
    9    24 Leszek         Katyński              100.00 -  252: 378   50
   10    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  257: 391   50
   11    24 Sławomir       Zabawa                107.56 -  253: 399   58
   12    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  350: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  /  8  85.25




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Jolanta        Chłopińska            122.85 -  296: 323   73
    3    18 Łukasz         Baranowski            121.94 -  268: 563   72
    4    21 Weronika       Rudnicka              129.07 -  333: 415   79
    5    22 Maciej         Bukowski              100.00 -  285: 428   50
    6    23 Rafał          Stachowski            107.33 -  393: 397   57
    7    26 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  355: 335  150
    8    24 Agnieszka      Kozak                 101.90 -  295: 326   52
    9    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  364: 139  150
   10    24 Magdalena      Parnicka              100.00 +  391: 257  150
   11    25 Leszek         Katyński              100.00 -  344: 381   50
   12    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  353: 257  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 11  93.91




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Ireneusz       Moralewicz            124.53 -  309: 456   75
    2    19 Ireneusz       Kurzok                116.05 -  215: 365   66
    3    25 Aleksandra     Kaczanowska           122.30 -  299: 369   72
    4    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  266: 395   50
    5    26 Sławomir       Zabawa                107.56 +  380: 244  158
    6    25 Kasper         Kamiński              100.00 +  352: 187  150
    7    22 Weronika       Rudnicka              129.07 +  365: 332  179
    8    21 Rafał          Lenartowski           141.05 -  335: 395   91
    9    23 Maciej         Bukowski              100.00 +  408: 350  150
   10    23 Łukasz         Baranowski            121.94 -  337: 438   72
   11    20 Adam           Klimont               123.57 -  341: 386   74
   12    22 Wojciech       Gołęcki               103.84 -  230: 312   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Beata          Wiączkowska           491: 360
   2 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                442: 312
   3 Krzysztof      Obremski             - Aleksandra     Kaczanowska           545: 295
   4 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              423: 442
   5 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            355: 439
   6 Sławomir       Piotrowski           - Miłosz         Wrzałek               335: 436
   7 Kamil          Górka                - Barbara        Łukaszewicz           324: 387
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Mariusz        Wrześniewski          494: 360
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Ireneusz       Kurzok                375: 363
  10 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Zaryński              526: 392
  11 Rafał          Lenartowski          - Leszek         Kacprzyk              568: 325
  12 Jarosław       Olek                 - Marek          Syczuk                344: 436
  13 Dariusz        Puton                - Monika         Dymek                 310: 365
  14 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Tuszyński             347: 328
  15 Robert         Duczemiński          - Sławomir       Zabawa                348: 320
  16 Rafał          Stachowski           - Przemysław     Herdzina              409: 577
  17 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Długosz               438: 278
  18 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Szyszka               260: 337
  19 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 445: 371
  20 Sylwia         Buks                 - Weronika       Rudnicka              265: 466
  21 Krzysztof      Langiewicz           - Kasper         Kamiński              516: 111
  22 Andrzej        Bednaruk             - Grzegorz       Koczkodon             252: 412
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Mieczysław     Pastuszak             456: 309
  24 Maciej         Bukowski             - Krzysztof      Sporczyk              370: 485
  25 Adam           Klimont              - Leszek         Katyński              346: 298
  26 Zdzisław       Parnicki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Baranowski            368: 322
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              321: 561
   3 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              527: 286
   4 Marek          Syczuk               - Maciej         Grąbczewski           377: 395
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            309: 483
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Wiączkowski           408: 358
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Kazimierz.Jr   Merklejn              429: 329
   8 Monika         Dymek                - Krzysztof      Sporczyk              273: 401
   9 Weronika       Rudnicka             - Robert         Duczemiński           381: 438
  10 Danuta         Langiewicz           - Ireneusz       Moralewicz            333: 450
  11 Irena          Sołdan               - Adam           Klimont               443: 278
  12 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Skrobosz              489: 313
  13 Zdzisław       Parnicki             - Jolanta        Chłopińska            296: 323
  14 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Wesołowski            338: 366
  15 Kamil          Górka                - Rafał          Stachowski            427: 301
  16 Sławomir       Zabawa               - Jakub          Zaryński              333: 468
  17 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 422: 330
  18 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Puton                 297: 391
  19 Ireneusz       Kurzok               - Mieczysław     Pastuszak             365: 215
  20 Leszek         Katyński             - Mariusz        Wrześniewski          214: 543
  21 Beata          Wiączkowska          - Aleksandra     Kaczanowska           404: 348
  22 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Zwoliński             254: 473
  23 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Olek                  365: 372
  24 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Piotrowski            309: 408
  25 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Bednaruk              388: 289
  26 Kasper         Kamiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kurowski              317: 407
   2 Bogusław       Szyszka              - Krzysztof      Langiewicz            341: 489
   3 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          406: 280
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Przemysław     Herdzina              458: 360
   5 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           333: 360
   6 Jolanta        Chłopińska           - Ireneusz       Moralewicz            364: 316
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Irena          Sołdan                290: 396
   8 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Lenartowski           251: 457
   9 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                431: 477
  10 Ireneusz       Kurzok               - Grzegorz       Wiączkowski           449: 414
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              436: 240
  12 Krzysztof      Obremski             - Łukasz         Tuszyński             468: 471
  13 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Olek                  473: 392
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Puton                 302: 374
  15 Marek          Syczuk               - Danuta         Langiewicz            437: 394
  16 Monika         Dymek                - Rafał          Wesołowski            291: 379
  17 Beata          Wiączkowska          - Adam           Klimont               384: 284
  18 Łukasz         Baranowski           - Zdzisław       Parnicki              563: 268
  19 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Stachowski            463: 276
  20 Kasper         Kamiński             - Kamil          Górka                 116: 585
  21 Agnieszka      Kozak                - Sylwia         Buks                  413: 284
  22 Maciej         Bukowski             - Wojciech       Gołęcki               363: 413
  23 Andrzej        Bednaruk             - Leszek         Kacprzyk              372: 413
  24 Sławomir       Długosz              - Sławomir       Zabawa                436: 189
  25 Aleksandra     Kaczanowska          - Mieczysław     Pastuszak             369: 299
  26 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Barbara        Łukaszewicz           367: 356
   2 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Kurowski              386: 335
   3 Miłosz         Wrzałek              - Jolanta        Chłopińska            361: 337
   4 Irena          Sołdan               - Rafał          Lenartowski           465: 423
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 335: 520
   6 Łukasz         Tuszyński            - Łukasz         Baranowski            478: 302
   7 Przemysław     Herdzina             - Ireneusz       Kurzok                362: 401
   8 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             268: 408
   9 Bogusław       Szyszka              - Maciej         Grąbczewski           455: 295
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Syczuk                329: 454
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Beata          Wiączkowska           415: 276
  12 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          440: 324
  13 Dariusz        Puton                - Stanisław      Rydzik                296: 413
  14 Magdalena      Parnicka             - Krzysztof      Obremski              297: 399
  15 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Kaczanowska           474: 303
  16 Grzegorz       Wiączkowski          - Sławomir       Piotrowski            373: 303
  17 Mariusz        Wrześniewski         - Wojciech       Gołęcki               437: 306
  18 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Sławomir       Długosz               536: 324
  19 Agnieszka      Kozak                - Monika         Dymek                 362: 430
  20 Jarosław       Olek                 - Adam           Klimont               329: 373
  21 Weronika       Rudnicka             - Zdzisław       Parnicki              415: 333
  22 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Katyński              399: 354
  23 Danuta         Langiewicz           - Kasper         Kamiński              502: 177
  24 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Bukowski              355: 365
  25 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Stachowski            335: 410
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Buks                  266: 395


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               403: 385
   2 Robert         Duczemiński          - Irena          Sołdan                382: 391
   3 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Górka                 280: 476
   4 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                339: 371
   5 Tomasz         Zwoliński            - Bogusław       Szyszka               332: 574
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Syczuk                452: 379
   7 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Kurzok                545: 320
   8 Mariusz        Skrobosz             - Jolanta        Chłopińska            366: 341
   9 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              343: 376
  10 Jakub          Zaryński             - Weronika       Rudnicka              443: 273
  11 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             413: 332
  12 Przemysław     Herdzina             - Leszek         Kacprzyk              427: 323
  13 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              381: 405
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Beata          Wiączkowska           393: 385
  15 Mariusz        Wrześniewski         - Karol          Wyrębkiewicz          390: 318
  16 Łukasz         Baranowski           - Dariusz        Puton                 337: 391
  17 Monika         Dymek                - Danuta         Langiewicz            422: 318
  18 Adam           Klimont              - Maciej         Grąbczewski           466: 357
  19 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Piotrowski            327: 458
  20 Sławomir       Długosz              - Jarosław       Olek                  305: 384
  21 Rafał          Stachowski           - Wojciech       Gołęcki               310: 381
  22 Zdzisław       Parnicki             - Maciej         Bukowski              285: 428
  23 Aleksandra     Kaczanowska          - Leszek         Katyński              479: 225
  24 Magdalena      Parnicka             - Kasper         Kamiński              292: 167
  25 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Bednaruk              368: 349
  26 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Zabawa                380: 244


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                299: 404
   2 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              535: 435
   3 Łukasz         Tuszyński            - Barbara        Łukaszewicz           378: 485
   4 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               403: 372
   5 Robert         Duczemiński          - Miłosz         Wrzałek               443: 376
   6 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Wrześniewski          428: 340
   7 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Obremski              257: 531
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Przemysław     Herdzina              303: 429
   9 Marek          Syczuk               - Ireneusz       Kurzok                402: 332
  10 Grzegorz       Kurowski             - Jolanta        Chłopińska            310: 440
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Monika         Dymek                 300: 360
  12 Dariusz        Puton                - Tomasz         Zwoliński             364: 403
  13 Adam           Klimont              - Grzegorz       Wiączkowski           313: 424
  14 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Lenartowski           368: 365
  15 Leszek         Kacprzyk             - Łukasz         Baranowski            400: 306
  16 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              453: 339
  17 Sławomir       Piotrowski           - Danuta         Langiewicz            438: 253
  18 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Bukowski              381: 381
  19 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Olek                  378: 414
  20 Sylwia         Buks                 - Grzegorz       Koczkodon             321: 394
  21 Magdalena      Parnicka             - Rafał          Wesołowski            209: 457
  22 Beata          Wiączkowska          - Agnieszka      Kozak                 393: 263
  23 Rafał          Stachowski           - Zdzisław       Parnicki              397: 393
  24 Leszek         Katyński             - Sławomir       Długosz               240: 466
  25 Kasper         Kamiński             - Mieczysław     Pastuszak             187: 352
  26 Sławomir       Zabawa               - Andrzej        Bednaruk              389: 314


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                495: 284
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 430: 298
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Robert         Duczemiński           330: 474
   4 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Obremski              539: 394
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Zaryński              424: 352
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Łukasz         Tuszyński             337: 342
   7 Jolanta        Chłopińska           - Bogusław       Szyszka               407: 532
   8 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              416: 218
   9 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Dymek                 355: 333
  10 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Wiączkowska           421: 378
  11 Leszek         Kacprzyk             - Kazimierz.Jr   Merklejn              365: 430
  12 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Wrześniewski          302: 389
  13 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Moralewicz            348: 361
  14 Rafał          Wesołowski           - Aleksandra     Kaczanowska           384: 368
  15 Jarosław       Olek                 - Dariusz        Puton                 301: 473
  16 Ireneusz       Kurzok               - Adam           Klimont               397: 363
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Sporczyk              505: 349
  18 Maciej         Bukowski             - Grzegorz       Koczkodon             420: 406
  19 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Długosz               360: 424
  20 Łukasz         Baranowski           - Wojciech       Gołęcki               297: 323
  21 Danuta         Langiewicz           - Sylwia         Buks                  475: 290
  22 Weronika       Rudnicka             - Mieczysław     Pastuszak             332: 365
  23 Rafał          Stachowski           - Magdalena      Parnicka              395: 246
  24 Agnieszka      Kozak                - Leszek         Katyński              363: 329
  25 Kasper         Kamiński             - Sławomir       Zabawa                122: 444
  26 Andrzej        Bednaruk             - Zdzisław       Parnicki              335: 355


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Barbara        Łukaszewicz           387: 451
   2 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                434: 467
   3 Kamil          Górka                - Krzysztof      Langiewicz            445: 322
   4 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               366: 357
   5 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              294: 450
   6 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             418: 358
   7 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Chłopińska            513: 325
   8 Ireneusz       Kurzok               - Jakub          Zaryński              254: 542
   9 Dariusz        Puton                - Grzegorz       Kurowski              374: 359
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Kazimierz.Jr   Merklejn              369: 346
  11 Monika         Dymek                - Grzegorz       Wiączkowski           369: 311
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Maciej         Bukowski              488: 346
  13 Przemysław     Herdzina             - Karol          Wyrębkiewicz          410: 400
  14 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           432: 291
  15 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Stachowski            389: 300
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Piotrowski            329: 441
  17 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Długosz               482: 274
  18 Adam           Klimont              - Krzysztof      Sporczyk              322: 382
  19 Wojciech       Gołęcki              - Leszek         Kacprzyk              347: 445
  20 Aleksandra     Kaczanowska          - Jarosław       Olek                  411: 332
  21 Mieczysław     Pastuszak            - Rafał          Lenartowski           335: 395
  22 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Zabawa                341: 377
  23 Weronika       Rudnicka             - Leszek         Katyński              403: 221
  24 Zdzisław       Parnicki             - Agnieszka      Kozak                 295: 326
  25 Sylwia         Buks                 - Kasper         Kamiński              421: 127
  26 Magdalena      Parnicka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Barbara        Łukaszewicz           421: 372
   2 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             356: 412
   3 Bogusław       Szyszka              - Kamil          Górka                 317: 345
   4 Stanisław      Rydzik               - Robert         Duczemiński           382: 394
   5 Przemysław     Herdzina             - Krzysztof      Obremski              392: 401
   6 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               351: 357
   7 Rafał          Wesołowski           - Marek          Syczuk                397: 441
   8 Dariusz        Puton                - Mariusz        Wrześniewski          361: 452
   9 Tomasz         Zwoliński            - Ireneusz       Moralewicz            371: 337
  10 Monika         Dymek                - Krzysztof      Langiewicz            286: 302
  11 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kurowski              385: 412
  12 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              461: 375
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Wiączkowski           411: 454
  14 Jarosław       Olek                 - Beata          Wiączkowska           404: 385
  15 Weronika       Rudnicka             - Danuta         Langiewicz            411: 386
  16 Leszek         Kacprzyk             - Rafał          Stachowski            368: 358
  17 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Długosz               454: 306
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Kozak                 437: 351
  19 Adam           Klimont              - Aleksandra     Kaczanowska           322: 298
  20 Sławomir       Piotrowski           - Sylwia         Buks                  479: 301
  21 Ireneusz       Kurzok               - Wojciech       Gołęcki               362: 301
  22 Sławomir       Zabawa               - Karol          Wyrębkiewicz          352: 393
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Bukowski              408: 350
  24 Leszek         Katyński             - Magdalena      Parnicka              378: 252
  25 Kasper         Kamiński             - Zdzisław       Parnicki              139: 364
  26 Łukasz         Baranowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Syczuk                395: 382
   2 Barbara        Łukaszewicz          - Bogusław       Szyszka               400: 394
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Łukasz         Tuszyński             427: 417
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              494: 361
   5 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                511: 241
   6 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             404: 415
   7 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Langiewicz            440: 310
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              450: 290
   9 Grzegorz       Kurowski             - Leszek         Kacprzyk              443: 367
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Puton                 345: 368
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Przemysław     Herdzina              330: 439
  12 Ireneusz       Kurzok               - Rafał          Wesołowski            397: 435
  13 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Dymek                 372: 385
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Piotrowski            353: 386
  15 Maciej         Bukowski             - Rafał          Lenartowski           300: 440
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Grąbczewski           362: 355
  17 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Koczkodon             337: 412
  18 Agnieszka      Kozak                - Danuta         Langiewicz            240: 406
  19 Jarosław       Olek                 - Rafał          Stachowski            328: 328
  20 Sławomir       Długosz              - Weronika       Rudnicka              387: 218
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Wojciech       Gołęcki               268: 374
  22 Sylwia         Buks                 - Adam           Klimont               221: 501
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Łukasz         Baranowski            337: 438
  24 Magdalena      Parnicka             - Zdzisław       Parnicki              257: 391
  25 Leszek         Katyński             - Kasper         Kamiński              422: 100
  26 Sławomir       Zabawa               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               467: 323
   2 Tomasz         Zwoliński            - Barbara        Łukaszewicz           437: 424
   3 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              322: 471
   4 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           435: 355
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                448: 462
   6 Irena          Sołdan               - Bogusław       Szyszka               315: 440
   7 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Langiewicz            481: 370
   8 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              358: 388
   9 Przemysław     Herdzina             - Dariusz        Puton                 366: 429
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Wesołowski            292: 389
  11 Jakub          Zaryński             - Monika         Dymek                 439: 321
  12 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          379: 362
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Jarosław       Olek                  353: 442
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             405: 303
  15 Beata          Wiączkowska          - Jolanta        Chłopińska            497: 256
  16 Danuta         Langiewicz           - Aleksandra     Kaczanowska           379: 293
  17 Weronika       Rudnicka             - Leszek         Kacprzyk              345: 429
  18 Sławomir       Długosz              - Ireneusz       Kurzok                382: 339
  19 Wojciech       Gołęcki              - Ireneusz       Moralewicz            346: 353
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Klimont               341: 386
  21 Maciej         Grąbczewski          - Łukasz         Baranowski            342: 382
  22 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Bukowski              268: 354
  23 Rafał          Stachowski           - Kasper         Kamiński              429: 161
  24 Sławomir       Zabawa               - Magdalena      Parnicka              399: 253
  25 Zdzisław       Parnicki             - Leszek         Katyński              344: 381
  26 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Górka                 369: 474
   2 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Tuszyński             469: 300
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             374: 440
   4 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Obremski              472: 272
   5 Bogusław       Szyszka              - Mariusz        Wrześniewski          410: 388
   6 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               493: 374
   7 Robert         Duczemiński          - Rafał          Wesołowski            337: 405
   8 Dariusz        Puton                - Irena          Sołdan                343: 438
   9 Jakub          Zaryński             - Rafał          Lenartowski           359: 420
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Przemysław     Herdzina              458: 370
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Danuta         Langiewicz            363: 428
  12 Leszek         Kacprzyk             - Sławomir       Piotrowski            343: 378
  13 Adam           Klimont              - Krzysztof      Sporczyk              388: 353
  14 Monika         Dymek                - Ireneusz       Moralewicz            309: 452
  15 Jarosław       Olek                 - Beata          Wiączkowska           299: 390
  16 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Wiączkowski           457: 362
  17 Sławomir       Długosz              - Ireneusz       Kurzok                372: 303
  18 Łukasz         Baranowski           - Karol          Wyrębkiewicz          405: 307
  19 Maciej         Bukowski             - Rafał          Stachowski            368: 336
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Zabawa                331: 333
  21 Aleksandra     Kaczanowska          - Weronika       Rudnicka              375: 340
  22 Wojciech       Gołęcki              - Mieczysław     Pastuszak             312: 230
  23 Zdzisław       Parnicki             - Sylwia         Buks                  353: 257
  24 Leszek         Katyński             - Maciej         Grąbczewski           271: 526
  25 Magdalena      Parnicka             - Kasper         Kamiński              350: 255
  26 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 07-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.09  29123  189
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.08  27651  188
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.69  28846  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              145.42  28794  198
   6 Michał Makowski                Warszawa             144.46  21236  147
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.90  28492  198
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.67  27729  193
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.23  27787  194
  11 Bartosz Morawski               Gliwice              143.13  27194  190
  12 Kamil Górka                    Kraków               143.04  27321  191
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  14 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.90  25116  177
  15 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.77  21691  153
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  18 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.69  13225   94
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.43  26400  188
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.35  27369  195
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.71  27522  197
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             139.41  19239  138
  24 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     139.27  17827  128
  25 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  26 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.99  26548  191
  27 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  28 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.12  25828  187
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.74   5372   39
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.67  18173  132
  31 Justyna Górka                  Kraków               137.30  27186  198
  32 Marek Reda                     Wołomin              136.35  27269  200
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.06  26124  192
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             135.34  26255  194
  35 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.12  20809  154
  36 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  37 Przemysław Herdzina            Kraków               135.07  27013  200
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.93  26041  193
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.69  26265  195
  40 Bogusław Szyszka               Oława                134.26  22018  164
  41 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.33  25599  192
  44 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.07  24086  181
  45 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  46 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.44  26091  197
  48 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.44  13244  100
  49 Sławomir Kucia                 Krosno               132.43   7019   53
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  51 Mirosław Uglik                 Warszawa             132.05  25749  195
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  53 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  54 Paweł Janaś                    Głogów               131.68  21991  167
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  56 Kuba Koisar                    Warszawa             131.47  11569   88
  57 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  59 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.13  21636  165
  60 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.60  25336  194
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.53  24800  190
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.51   5612   43
  65 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  66 Irena Sołdan                   Rumia                130.38  25032  192
  67 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  68 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  69 Maciej Perzyński               Piła                 129.88  14936  115
  70 Ewa Ciszewska                  Katowice             129.86   7272   56
  71 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  72 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.68  18285  141
  73 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  74 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  75 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  76 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.48  24669  192
  77 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  78 Weronika Rudnicka              Ustka                127.92  24688  193
  79 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.91  12791  100
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.85  24676  193
  81 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  82 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  83 Kamil Kister                   Puławy               127.36  24326  191
  84 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  85 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  86 Patryk Gadus                   Pszczew              126.98   7492   59
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.72  25217  199
  88 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  89 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  90 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  91 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.14  22201  176
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.82  23906  190
  94 Janusz Krupiński               Bytom                125.79   8428   67
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  96 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  97 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
  98 Szymon Płachta                 Warszawa             124.84  18102  145
  99 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.82  15602  125
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.03  14264  115
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.00  23560  190
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.82  24021  194
 104 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.77  11263   91
 105 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 106 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.61  23733  192
 107 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 108 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.44  22837  185
 109 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.41  24065  195
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.41  20979  170
 111 Adam Klimont                   Wałcz                123.30  24167  196
 112 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.22  23412  190
 113 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.06  24243  197
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.91  12291  100
 115 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 116 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       122.57  23410  191
 117 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 118 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 119 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 120 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.18  13929  114
 121 Łukasz Baranowski              Reda                 121.97  22930  188
 122 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 123 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 124 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              121.66  24332  200
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 126 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.43  16271  134
 128 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.37  10802   89
 129 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.11  10173   84
 130 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 131 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 132 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 134 Robert Głowacki                Łódź                 120.72  18591  154
 135 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 136 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.42  24084  200
 137 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 138 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.24  17795  148
 139 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 140 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 141 Bogusław Książek               Szczecin             119.29  13361  112
 142 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 143 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 144 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.04  13214  111
 145 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.76  14014  118
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Magdalena Kublik               Warszawa             118.21  23288  197
 148 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 149 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.88  10373   88
 150 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.72  22955  195
 151 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 152 Patrycja Śliwińska             Szczecin             117.30  22638  193
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 154 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.20  19924  170
 155 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 156 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 157 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 158 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.02  23169  198
 159 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.96  10643   91
 160 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 161 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.53  23306  200
 162 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.42  11526   99
 164 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.23  23246  200
 167 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.06   6151   53
 168 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.92   6028   52
 169 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.92  16113  139
 170 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               115.67  13765  119
 172 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 173 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 174 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 175 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.06   7134   62
 176 Lucyna Śniadach                Rumia                114.99  15179  132
 177 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 178 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 179 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.78   6313   55
 180 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 181 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.61  20401  178
 182 Mateusz Królikowski            Wrocław              114.56  11227   98
 183 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.24  15879  139
 184 Piotr Broda                    Sandomierz           114.21  22270  195
 185 Leszek Kacprzyk                Katowice             113.93   6836   60
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.83  22311  196
 187 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 188 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.69  17622  155
 189 Monika Dymek                   Ustka                113.59   8292   73
 190 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.43   9074   80
 191 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 192 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 193 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 195 Jarosław Olek                  Warszawa             112.81   5415   48
 196 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 197 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 198 Anna Stefańska                 Łódź                 112.51  17102  152
 199 Rafał Skibicki                 Lębork               112.51   9788   87
 200 Anna Niedzielko                Szczecin             112.37   7641   68
 201 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 202 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.24  16948  151
 203 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 204 Beata Piotrowska               Łódź                 112.19  22102  197
 205 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 206 Łukasz Sornek                  Mikołów              111.77  17995  161
 207 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 208 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.30  22038  198
 209 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.95  11983  108
 211 Renata Andracka                Zwola                110.77  20604  186
 212 Maciej Bukowski                Szczecin             110.68   4095   37
 213 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.66  20140  182
 214 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.31  21732  197
 216 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 217 Joanna Brychcy                 Katowice             110.17  10797   98
 218 Joanna Żłobicka                Wrocław              110.13   8590   78
 219 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.11  17727  161
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 221 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.02  21564  196
 222 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 223 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.75  17011  155
 224 Teresa Zalewska                Racibórz             109.65  13925  127
 225 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  19039  174
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.99   9264   85
 227 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.82  21219  195
 228 Monika Sadurska                Warszawa             108.71  11523  106
 229 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 230 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 231 Sławomir Długosz               Ostróda              108.37  15822  146
 232 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.14   9084   84
 233 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 234 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 235 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 236 Natalia Ogierman               Katowice             107.65   6459   60
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 238 Marta Sztajnert                Wisła                107.26   7079   66
 239 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 240 Rafał Stachowski               Police               106.77  13239  124
 241 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 242 Anna Arana                     Warszawa             106.64  14823  139
 243 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.49   6070   57
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 245 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 246 Piotr Madej                    Wrocław              106.21  10409   98
 247 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 248 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 249 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 250 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               105.07   5989   57
 251 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.98   5669   54
 252 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 253 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 254 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 255 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 257 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.36  17532  168
 258 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.18  20419  196
 259 Marcin Ceglarek                Kraków               103.84   5088   49
 260 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 261 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 262 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 263 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Urszula Solarska               Łódź                 102.89  20270  197
 268 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 269 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.77   6680   65
 270 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 271 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 272 Bożena Guział                  Racibórz             102.53   3691   36
 273 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 275 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 276 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.88  20274  199
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 279 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 280 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 284 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 285 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 286 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   6574   66
 287 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 288 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 289 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 290 Sławomir Wolski                Wrocław               98.83   5831   59
 291 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 292 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 293 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 294 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 295 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 296 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.07  18634  190
 297 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.93   5876   60
 298 Zdzisław Parnicki              Słupsk                96.89   3391   35
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 300 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 302 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 303 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.67   4018   42
 304 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.50   9646  101
 305 Marcin Radwański               Wrocław               95.39   8871   93
 306 Krzysztof Zawadzki             Sampława              95.30  18678  196
 307 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 310 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 311 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 313 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 314 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             90.97   2911   32
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 316 Sylwia Buks                    Warszawa              90.16  17852  198
 317 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  90.15   4868   54
 318 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 319 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 320 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.23   7588   88
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 322 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 323 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.77  10003  118
 324 Leszek Katyński                Słupsk                84.01   5713   68
 325 Paulina Naplocha               Racibórz              83.64  10622  127
 326 Sylwia Łada                    Inowrocław            83.57   2507   30
 327 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 328 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 329 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 330 Izabela Długosz                Ostróda               75.57   3023   40
 331 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 332 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 333 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.04   3577   55
 334 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 07-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   3495   27
  12 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  13 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             83.81   2263   27
  14 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  15 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  16 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  17 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  18 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  19 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  20 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  26 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  27 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  28 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  32 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  34 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  35 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  36 Marta Ćwiek                    Radomsko              99.71   2393   24
  37 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  40 Zygmunt Skwarek                Katowice              95.12   2283   24
  41 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  43 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  47 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  48 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  49 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  50 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  51 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  52 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  53 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  54 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  55 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  56 Beata Sekuła                   Szczecin              89.05   1959   22
  57 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  58 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  59 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  60 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  61 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  62 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  65 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  66 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  67 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  68 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  69 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  70 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  71 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  72 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  73 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  76 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  77 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  78 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  79 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  80 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  82 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  83 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  84 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  88 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  89 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  90 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  91 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  92 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  93 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  94 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  95 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  96 Jacek Dec                      Pszczew               91.73   1376   15
  97 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  98 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  99 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 100 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 101 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 102 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 103 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 104 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 105 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 106 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           86.36   1209   14
 107 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 108 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 109 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 110 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 111 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 112 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 114 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 115 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 116 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 117 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 118 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 119 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 120 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 121 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 123 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 124 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 125 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 126 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 127 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 128 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 132 Katarzyna Małek                Mielec               116.67   1400   12
 133 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 134 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 135 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 136 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 137 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 138 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 141 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 142 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 147 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 148 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 149 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 150 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 151 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 152 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 153 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 154 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 155 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.33   1204   12
 160 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 163 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 164 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 165 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 166 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 167 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 168 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 169 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 170 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 171 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 172 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 173 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 174 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 175 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 176 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 177 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 178 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 179 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 180 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 181 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 182 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 183 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 184 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 185 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 186 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 187 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 188 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 189 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 190 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 191 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 192 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 193 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 194 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 195 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 197 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 198 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 199 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 200 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 201 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 202 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 203 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 204 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 205 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 206 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 207 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 208 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 209 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 210 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Tomasz Silny                   Gdynia                86.64    953   11
 214 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 215 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 216 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 217 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 218 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 219 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 222 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 223 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 224 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 225 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 226 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 227 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 228 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 229 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 230 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 231 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 232 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 233 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 234 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 236 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 239 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 240 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 241 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 242 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 243 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 244 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 245 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 246 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 247 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 250 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 251 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 252 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 253 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 254 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 255 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 256 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 257 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 258 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 259 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 260 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 261 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 262 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 263 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 264 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 265 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 266 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 267 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 268 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 269 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 270 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 271 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 272 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 275 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 276 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 277 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 278 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 279 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 280 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 281 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 282 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 283 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 284 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                62.29    436    7
 285 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 286 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 287 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 288 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 289 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 290 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 291 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 292 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 293 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 294 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 295 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 296 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 297 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 298 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 299 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 300 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 301 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 302 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 303 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 304 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 305 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 306 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 307 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 308 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 309 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 310 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 311 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 312 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 313 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 314 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 315 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 316 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 317 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 318 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 319 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 320 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 321 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 322 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 323 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 324 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 325 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 326 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 327 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 328 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 329 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 336 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 337 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 338 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 339 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 340 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 341 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 342 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 343 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 344 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 345 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 346 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 347 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 348 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 349 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 350 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 351 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 352 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 353 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 354 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie