Słupsk31
lipca
Słupsk 31- 1 sierpnia XIV Mistrzostwa Ziemi SłupskiejGrand Prix 2010
Bydgoszcz 7
sierpnia
Bydgoszcz 7- 8 sierpnia X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wałcz13
sierpnia
Wałcz 13 sierpnia VI Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Mirosław Uglik tryumfatorem jubileuszowego turnieju „Le Mans”07 - 08 sierpnia 2010 — X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

X Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Bydgoszcz, 07 - 08 sierpnia 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Mirosław Uglik tryumfatorem jubileuszowego turnieju „Le Mans”Już X raz spotkali się scrabbliści z całej Polski by wziąć udział w ekstremalnym turnieju "Le Mans". Prawdopodobnie nietypowy termin w kalendarzu scrabblowym sprawił, że tylko 63 zawodników przerwało wakacyjną sielankę. Wśród tych śmiałków znalazł się "rodzynek", który zadebiutował w scrabble "face to face". Był nim Artur Chrzczonowicz z Człuchowa.

Pierwszy raz turniej nie odbył się w Warszawie, tylko w Bydgoszczy. Małgorzata JóźwiakDariusz Nawrocki wspólnie ze sponsorami przygotowali jako miejsce rozgrywek halę sportowo-widowiskową "Łuczniczka". Spora część zawodników zna atmosferę tego obiektu, choćby z rozegranego kilka dni wcześniej meczu koszykówki męskiej pomiędzy Polską a Portugalią. Tym razem turniej w Bydgoszczy został rozegrany na głównej arenie imprez sportowych. Po wnikliwej analizie okazało się, iż tylko siedmiu graczy nie opuściło żadnego z dziewięciu dotychczas zorganizowanych "Le Mansów". Na jubileusz nie dojechało dwóch z nich — Mariusz Skrobosz i Mateusz Żbikowski z Warszawy. A najbardziej wytrwali "lemansowcy" to: Aleksander i Bogusław Puchalscy z Włocławka, Kamil Górka z Krakowa, Zbigniew Wietecki z Gorzowa Wielkopolskiego i Tomasz Zwoliński ze Skierd.

Turniej przebiegał w spokojnej atmosferze pod dyktando najbardziej doświadczonego gracza — Tomka Zwolińskiego. Popularny "Magik" piętnaście razy zajmował miejsce lidera w ogólnej klasyfikacji. Jednak to nie on wygrał, tylko Mirosław Uglik z Warszawy. Mirek pięciokrotnie prowadził w turnieju, w tym ostatecznie po 24 rundzie. Trzecie miejsce zajął Mariusz Wrześniewski z Krakowa. Na tegorocznym turnieju nie było osoby, która nie wytrzymałaby wszystkich rund i nie miało tu znaczenia, czy ktoś był zmęczony lub nie osiągał zadowalających wyników.

Już przy okazji przyszłorocznego turnieju w całej jego historii pęknie pierwszy tysiąc uczestników. Na dzień dzisiejszy nie jest znane miejsce rozgrywek XI "Le Mans`a", ale już dziś zachęcam wszystkich chętnych by sprawdzili swoje siły w tak ekstremalnych warunkach.

Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe puchary i nagrody pieniężne, a po każdej z rund losowana była osoba, która otrzymała drobne upominki od sponsorów. Podziękowania dla wszystkich sponsorów:
Urząd Miasta, Gazeta Wyborcza – patron medialny, Open PL, Elteko, Vaupe, Remondis, MJM, Pizzeria Mario, sponsorzy indywidualni.
relacja: śpiący po 24h sędziowania Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 24
- system: połówkowy (rundy 1-11, 13-23), duńczyk (rundy 12, 24)

Hierarchia systemów rozstawień:
Turniej rozgrywany systemem połówkowym. Jeśli nie uda się rozstawić rundy systemem połówkowym bez powtórzeń (maksymalne poszerzenie zasięgu co 0,5 punktu aż do 2 punktów, niezależnie od liczby osób), będzie obowiązywała następująca hierarchia systemów:
- połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu
- szwajcarski bez powtórzeń
- duński
Systemy - połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu oraz szwajcarski bez powtórzeń - nie mogą powtórzyć się w dwóch kolejnych rundach (należy stosować je na przemian).

Każda partia będzie zaczynała się o pełnej godzinie i będzie mogła trwać najdłużej 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania zegarów.
Miejsce rozgrywekHala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka” w Bydgoszczy
ul. Toruńska 59
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 7 sierpnia
12:30 — koniec przyjmowania zgłoszeń
13:00 — rozpoczęcie turnieju

Niedziela, 8 sierpnia
13:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 20 zł
- młodzież szkolna i debiutanci — 15 zł
- pozostali — 30 zł

UWAGA!
Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
DojazdMapka
WyżywienieNa miejscu restauracja zorganizuje sprzedaż ciepłych posiłków, zimnych przekąsek, ciast, napojów, itp.
Automaty z napojami i batonami.
Na miejscu będą: czajniki, herbata, woda mineralna, cukier, kubki i łyżeczki jednorazowe.
Noclegivisitbydgoszcz.pl
NagrodyTrzy puchary oraz nagrody pieniężne dla trzech pierwszych miejsc.
Nagrody rzeczowe losowane po każdej rundzie.
OrganizatorzyMałgorzata Jóźwiak — tel. 609 089 199 — mail: pl@open.com.pl
Dariusz Nawrocki — tel. 501 022 116 — mail: darken@open.com.pl
Polska Federacja Scrabble
SponsorzyUrząd Miasta
Gazeta Wyborcza – patron medialny
Open PL
Elteko
Vaupe
Remondis
MJM
Pizzeria Reno
Pizzeria Mario
sponsorzy indywidualni


Wyniki turnieju X Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mirosław        Uglik                Warszawa               132.05     19.0     9735     3864      943
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.67     18.0    10045     3799     1466
  3 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 140.69     17.0     9836     3688      602
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.34     16.0     9870     3643      910
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.08     16.0     9700     3631      642
  6 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               138.12     16.0     9643     3524      764
  7 Bartosz         Morawski             Gliwice                143.13     15.0     9643     3419      740
  8 Kamil           Górka                Kraków                 143.04     15.0     9589     3364      893
  9 Michał          Musielak             Bydgoszcz              132.44     15.0     9550     3496      888
 10 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.99     15.0     9547     3441      349
 11 Krzysztof       Obremski             Legnica                145.42     14.0     9723     3304      350
 12 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    136.06     14.0     9646     3122      726
 13 Michał          Makowski             Warszawa               144.46     14.0     9551     3211     1080
 14 Szymon          Płachta              Warszawa               124.84     14.0     8919     3118      214
 15 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              135.12     13.5     9509     3152      452
 16 Piotr           Broda                Sandomierz             114.21     13.5     8598     2943      340
 17 Przemysław      Rybicki              Otwock                 127.75     13.0     9686     3045     1013
 18 Irena           Sołdan               Rumia                  130.38     13.0     9625     3179      397
 19 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.35     13.0     9615     3130      526
 20 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                121.66     13.0     9183     3055      335
 21 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         122.57     13.0     8959     3132      221
 22 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              112.69     13.0     8943     3050      -66
 23 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.82     13.0     8868     3082      -43
 24 Kamil           Kister               Puławy                 127.36     13.0     8852     3054     -286
 25 Maciej          Śliwa                Zabrze                 114.70     13.0     8775     2979      205
 26 Aleksander      Puchalski            Włocławek              131.32     12.5     9208     2913      138
 27 Jacek           Karwowski            Płock                  124.24     12.5     8891     3001      -93
 28 Maciej          Bukowski             Szczecin               110.68     12.5     8669     2727      100
 29 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              137.97     12.0     9261     2901      134
 30 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                119.04     12.0     9176     2989       99
 31 Maciej          Grąbczewski          Piła                   114.61     12.0     9098     2869      428
 32 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         112.88     12.0     8884     2935     -126
 33 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 106.21     12.0     8873     2889     -254
 34 Andrzej         Kroc                 Łódź                   111.30     12.0     8776     2855      -19
 35 Adam            Klimont              Wałcz                  123.30     12.0     8619     2878      -53
 36 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.92     11.5     8656     2713      -71
 37 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 120.42     11.5     8605     2633       21
 38 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            104.36     11.5     8366     2490      -14
 39 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.37     11.5     8181     2546      171
 40 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   109.42     11.0     9216     2796     -212
 41 Artur           Chrzczonowicz        Człuchów               100.00     11.0     8946     2993     -297
 42 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.02     11.0     8867     2722      147
 43 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.88     11.0     8849     2788     -321
 44 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.53     11.0     8730     2552      377
 45 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   126.14     10.5     8863     2737       87
 46 Bogusław        Puchalski            Włocławek              119.44     10.5     8775     2784      -70
 47 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              124.82     10.5     8594     2546      144
 48 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  113.69     10.5     8523     2558      -78
 49 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              110.02     10.5     8336     2524     -294
 50 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.75     10.5     8053     2549     -462
 51 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   100.00     10.5     8029     2390      267
 52 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00     10.5     7593     2362     -715
 53 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 116.53      9.5     8846     2387      395
 54 Joanna          Ostrowska            Warszawa               113.83      9.5     8293     2421      -11
 55 Renata          Andracka             Zwola                  110.77      9.5     8090     2274      297
 56 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      9.0     7147     2148     -912
 57 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.00      8.5     8280     2169     -483
 58 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      8.5     7736     2118    -1033
 59 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      8.5     7532     2123     -534
 60 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.18      8.5     7479     2197     -196
 61 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.46      8.0     7774     2169     -717
 62 Ziemowit        Pazda                Wrocław                100.00      7.5     8409     2125      -99
 63 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      0.5     6231     1271    -2202
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Stanisław Rydzik 147.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  414: 319  170
    2    15 Adam           Klimont               123.30 +  385: 281  173
    3     6 Michał         Makowski              144.46 +  394: 375  194
    4     3 Dariusz        Kuć                   126.14 +  476: 390  176
    5     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  356: 403   91
    6     2 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  348: 416   94
    7    11 Szymon         Płachta               124.84 +  507: 365  175
    8     8 Irena          Sołdan                130.38 +  412: 400  180
    9     3 Paweł          Jackowski             135.34 -  365: 449   85
   10     9 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  355: 344  173
   11     6 Michał         Musielak              132.44 +  406: 366  182
   12     3 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  486: 361  188
   13     2 Bartosz        Morawski              143.13 -  365: 422   93
   14     7 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  403: 323  163
   15     5 Mirosław       Uglik                 132.05 -  323: 425   82
   16     5 Michał         Alabrudziński         138.99 +  491: 403  189
   17     6 Krzysztof      Obremski              145.42 +  475: 405  195
   18     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  442: 362  194
   19     4 Jakub          Zaryński              140.35 +  476: 268  190
   20     2 Bartosz        Morawski              143.13 +  403: 397  193
   21     2 Kamil          Górka                 143.04 -  264: 432   93
   22     2 Mirosław       Uglik                 132.05 -  354: 369   82
   23     5 Kamil          Nawrocki              135.12 +  409: 328  185
   24     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  391: 455   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3631  / 24 151.29




	Krzysztof Obremski 145.42 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bogusław       Puchalski             119.44 +  386: 358  169
    2     8 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  375: 490   63
    3    22 Adam           Klimont               123.30 +  465: 321  173
    4    13 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  335: 463   73
    5    13 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  446: 282  150
    6    11 Katarzyna      Małek                 125.88 +  561: 208  176
    7     5 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  497: 294  169
    8     3 Michał         Alabrudziński         138.99 -  401: 432   89
    9     6 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  347: 339  172
   10     4 Kamil          Górka                 143.04 +  380: 303  193
   11     5 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  412: 471   91
   12     5 Michał         Alabrudziński         138.99 +  405: 338  189
   13     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  287: 428   94
   14     9 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  402: 400  150
   15     6 Jacek          Karwowski             124.24 +  423: 359  174
   16     4 Paweł          Jackowski             135.34 -  339: 477   85
   17     6 Stanisław      Rydzik                147.08 -  405: 475   97
   18     8 Michał         Makowski              144.46 -  361: 469   94
   19    10 Kamil          Kister                127.36 +  481: 358  177
   20     7 Przemysław     Rybicki               127.75 -  386: 538   78
   21     9 Irena          Sołdan                130.38 +  436: 347  180
   22     8 Kamil          Nawrocki              135.12 +  425: 390  185
   23     7 Bartosz        Morawski              143.13 -  369: 462   93
   24     6 Jakub          Zaryński              140.35 +  399: 371  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3304  / 24 137.67




	Michał Makowski 144.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  438: 349  167
    2     9 Maciej         Kuczyński             106.21 +  415: 374  156
    3     6 Stanisław      Rydzik                147.08 -  375: 394   97
    4    11 Katarzyna      Małek                 125.88 +  393: 318  176
    5     4 Paweł          Jackowski             135.34 -  329: 449   85
    6    14 Kamil          Kister                127.36 +  363: 297  177
    7     6 Kamil          Górka                 143.04 -  372: 382   93
    8    16 Aleksander     Puchalski             131.32 -  306: 417   81
    9    17 Maciej         Bukowski              110.68 +  538: 274  161
   10    11 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  330: 401   65
   11    17 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  382: 321  166
   12    12 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  395: 322  165
   13     8 Michał         Alabrudziński         138.99 -  379: 402   89
   14    15 Maciej         Śliwa                 114.70 -  350: 386   65
   15    11 Robert         Duczemiński           136.06 -  421: 428   86
   16    18 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  389: 332  164
   17    15 Irena          Sołdan                130.38 +  449: 337  180
   18     8 Krzysztof      Obremski              145.42 +  469: 361  195
   19    11 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  407: 270  150
   20    10 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  378: 361  169
   21     3 Mirosław       Uglik                 132.05 -  348: 379   82
   22     7 Rafał          Wesołowski            123.82 +  452: 282  174
   23     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  352: 364   94
   24     8 Rafał          Wesołowski            123.82 +  521: 271  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3211  / 24 133.79




	Tomasz Zwoliński 143.67 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         116.53 +  467: 356  167
    2     5 Kamil          Kister                127.36 +  441: 259  177
    3     3 Dariusz        Kuć                   126.14 -  397: 466   76
    4     8 Jacek          Karwowski             124.24 +  469: 401  174
    5     3 Dorota         Kuć                   109.42 +  505: 388  159
    6     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  416: 348  197
    7     2 Mirosław       Uglik                 132.05 +  431: 409  182
    8     1 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  548: 300  191
    9     1 Michał         Musielak              132.44 +  459: 325  182
   10     1 Paweł          Jackowski             135.34 +  450: 422  185
   11     1 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  540: 339  150
   12     1 Bartosz        Morawski              143.13 -  325: 370   93
   13     1 Krzysztof      Obremski              145.42 +  428: 287  195
   14     1 Jakub          Zaryński              140.35 -  279: 335   90
   15     1 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  357: 360   88
   16     2 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  441: 370  188
   17     1 Michał         Alabrudziński         138.99 +  396: 316  189
   18     1 Stanisław      Rydzik                147.08 -  362: 442   97
   19     3 Kamil          Górka                 143.04 +  356: 301  193
   20     1 Paweł          Jackowski             135.34 +  406: 295  185
   21     1 Rafał          Wesołowski            123.82 +  426: 292  174
   22     1 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  424: 398  191
   23     1 Michał         Makowski              144.46 +  364: 352  194
   24     1 Mirosław       Uglik                 132.05 -  358: 448   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3799  / 24 158.29




	Bartosz Morawski 143.13 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  405: 427   66
    2    18 Tomasz         Siwiński              110.02 +  472: 345  160
    3    11 Bogusław       Puchalski             119.44 +  414: 365  169
    4     9 Rafał          Wesołowski            123.82 +  415: 389  174
    5     7 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  379: 380   73
    6     7 Jacek          Karwowski             124.24 +  540: 346  174
    7     4 Paweł          Jackowski             135.34 +  407: 331  185
    8     4 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  276: 350   50
    9     8 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  488: 346  163
   10     6 Dariusz        Kuć                   126.14 +  448: 332  176
   11     2 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  411: 395  188
   12     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  370: 325  194
   13     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  422: 365  197
   14     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  412: 435   91
   15     4 Michał         Musielak              132.44 -  327: 374   82
   16     6 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  403: 377  169
   17     5 Jakub          Zaryński              140.35 +  433: 318  190
   18     4 Paweł          Jackowski             135.34 -  309: 334   85
   19     1 Mirosław       Uglik                 132.05 +  397: 306  182
   20     2 Stanisław      Rydzik                147.08 -  397: 403   97
   21     6 Michał         Alabrudziński         138.99 -  370: 423   89
   22     4 Paweł          Jackowski             135.34 +  429: 427  185
   23     7 Krzysztof      Obremski              145.42 +  462: 369  195
   24     3 Paweł          Jackowski             135.34 -  257: 441   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3419  / 24 142.46




	Kamil Górka 143.04 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  407: 394  165
    2     3 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  345: 377   63
    3     9 Jakub          Zaryński              140.35 +  390: 346  190
    4    10 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  329: 470   63
    5    11 Irena          Sołdan                130.38 +  611: 251  180
    6     8 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  417: 286  166
    7     6 Michał         Makowski              144.46 +  382: 372  194
    8     7 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  365: 264  172
    9     5 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  354: 355   91
   10     4 Krzysztof      Obremski              145.42 -  303: 380   95
   11     9 Kamil          Kister                127.36 +  507: 283  177
   12     7 Michał         Musielak              132.44 -  431: 445   82
   13    10 Robert         Duczemiński           136.06 +  442: 400  186
   14     3 Paweł          Jackowski             135.34 -  402: 416   85
   15     8 Przemysław     Rybicki               127.75 -  305: 511   78
   16     9 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  450: 445  150
   17     8 Bogusław       Puchalski             119.44 +  355: 325  169
   18     9 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  467: 326  169
   19     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  301: 356   94
   20     9 Andrzej        Kroc                  111.30 +  404: 271  161
   21     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  432: 264  197
   22     5 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  451: 397  173
   23     2 Mirosław       Uglik                 132.05 -  388: 417   82
   24     5 Michał         Musielak              132.44 +  351: 345  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3364  / 24 140.17




	Mariusz Wrześniewski 140.69 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 114.21 +  416: 328  164
    2    13 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  436: 338  173
    3     7 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  370: 307  166
    4     2 Michał         Musielak              132.44 +  481: 368  182
    5     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  403: 356  197
    6     1 Mirosław       Uglik                 132.05 +  449: 360  182
    7     1 Dariusz        Kuć                   126.14 -  303: 356   76
    8     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  300: 548   94
    9     5 Kamil          Górka                 143.04 +  355: 354  193
   10     3 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  353: 373   88
   11     5 Krzysztof      Obremski              145.42 +  471: 412  195
   12     4 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  492: 358  150
   13     3 Paweł          Jackowski             135.34 +  482: 452  185
   14     2 Bartosz        Morawski              143.13 +  435: 412  193
   15     2 Jakub          Zaryński              140.35 +  428: 397  190
   16     1 Michał         Musielak              132.44 -  351: 398   82
   17     3 Robert         Duczemiński           136.06 +  416: 407  186
   18     3 Michał         Musielak              132.44 +  473: 422  182
   19     2 Michał         Alabrudziński         138.99 -  362: 419   89
   20     3 Michał         Musielak              132.44 -  300: 409   82
   21     5 Jacek          Karwowski             124.24 +  506: 339  174
   22     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  398: 424   94
   23     3 Rafał          Wesołowski            123.82 +  401: 306  174
   24     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  455: 391  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3688  / 24 153.67




	Jakub Zaryński 140.35 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Joanna         Ostrowska             113.83 +  445: 372  164
    2     7 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  448: 450   50
    3     9 Kamil          Górka                 143.04 -  346: 390   93
    4    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  324: 396   50
    5    25 Dorota         Stachowska            104.36 +  423: 346  154
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  406: 360  167
    7    16 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  438: 284  166
    8     9 Maciej         Kuczyński             106.21 +  423: 345  156
    9     9 Kamil          Kister                127.36 +  447: 396  177
   10     8 Irena          Sołdan                130.38 +  392: 335  180
   11     3 Michał         Alabrudziński         138.99 +  448: 374  189
   12     2 Paweł          Jackowski             135.34 -  423: 480   85
   13     4 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  609: 346  163
   14     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  335: 279  194
   15     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  397: 428   91
   16     3 Mirosław       Uglik                 132.05 -  371: 376   82
   17     5 Bartosz        Morawski              143.13 -  318: 433   93
   18     6 Bogusław       Puchalski             119.44 +  511: 316  169
   19     4 Stanisław      Rydzik                147.08 -  268: 476   97
   20     6 Rafał          Wesołowski            123.82 -  368: 412   74
   21     8 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  436: 333  188
   22     9 Szymon         Płachta               124.84 -  290: 413   75
   23     9 Przemysław     Rybicki               127.75 +  378: 350  178
   24     6 Krzysztof      Obremski              145.42 -  371: 399   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3130  / 24 130.42




	Michał Alabrudziński 138.99 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  410: 382  164
    2     1 Irena          Sołdan                130.38 +  421: 356  180
    3     2 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  445: 321  163
    4     4 Szymon         Płachta               124.84 +  423: 333  175
    5     1 Mirosław       Uglik                 132.05 -  322: 470   82
    6     3 Michał         Musielak              132.44 -  368: 454   82
    7    10 Maciej         Kuczyński             106.21 +  456: 338  156
    8     3 Krzysztof      Obremski              145.42 +  432: 401  195
    9     4 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  362: 413   50
   10     5 Dorota         Kuć                   109.42 +  575: 287  159
   11     3 Jakub          Zaryński              140.35 -  374: 448   90
   12     5 Krzysztof      Obremski              145.42 -  338: 405   95
   13     8 Michał         Makowski              144.46 +  402: 379  194
   14     8 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  440: 332  175
   15     3 Paweł          Jackowski             135.34 +  427: 379  185
   16     5 Stanisław      Rydzik                147.08 -  403: 491   97
   17     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  316: 396   94
   18     7 Przemysław     Rybicki               127.75 +  377: 291  178
   19     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  419: 362  191
   20     5 Kamil          Nawrocki              135.12 +  417: 398  185
   21     6 Bartosz        Morawski              143.13 +  423: 370  193
   22     3 Michał         Musielak              132.44 +  376: 353  182
   23     4 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  306: 430   88
   24     4 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  315: 409   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3441  / 24 143.38




	Łukasz Tuszyński 138.12 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  290: 495   63
    2    27 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  336: 257  167
    3    21 Piotr          Broda                 114.21 +  426: 387  164
    4    15 Maciej         Kuczyński             106.21 +  444: 296  156
    5    10 Michał         Musielak              132.44 -  334: 569   82
    6    13 Przemysław     Rybicki               127.75 +  467: 320  178
    7     8 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  485: 287  163
    8     5 Mirosław       Uglik                 132.05 +  524: 354  182
    9     2 Dariusz        Kuć                   126.14 +  446: 286  176
   10     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  373: 353  191
   11     2 Bartosz        Morawski              143.13 -  395: 411   93
   12     3 Stanisław      Rydzik                147.08 -  361: 486   97
   13     7 Irena          Sołdan                130.38 +  494: 335  180
   14     5 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  408: 360  169
   15     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  360: 357  194
   16     2 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  370: 441   94
   17     4 Paweł          Jackowski             135.34 +  381: 334  185
   18     2 Mirosław       Uglik                 132.05 -  383: 396   82
   19     7 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  411: 326  172
   20     4 Mirosław       Uglik                 132.05 -  375: 392   82
   21     8 Jakub          Zaryński              140.35 -  333: 436   90
   22     6 Robert         Duczemiński           136.06 +  408: 380  186
   23     4 Michał         Alabrudziński         138.99 +  430: 306  189
   24     4 Michał         Alabrudziński         138.99 +  409: 315  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3524  / 24 146.83




	Jędrzej Florek 137.97 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  402: 424   69
    2    19 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  349: 400   70
    3    25 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  385: 439   67
    4    29 Kamil          Piecewicz             100.00 +  378: 361  150
    5    26 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  426: 371  154
    6    21 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  462: 255  150
    7    13 Jacek          Karwowski             124.24 +  332: 324  174
    8    13 Katarzyna      Małek                 125.88 -  334: 399   76
    9    16 Adam           Klimont               123.30 +  432: 338  173
   10    12 Kamil          Nawrocki              135.12 -  359: 550   85
   11    18 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  416: 270  181
   12    11 Kamil          Nawrocki              135.12 +  407: 354  185
   13    13 Przemysław     Rybicki               127.75 -  386: 400   78
   14    14 Maciej         Kuczyński             106.21 +  424: 338  156
   15     9 Dorota         Kuć                   109.42 +  431: 380  159
   16     7 Irena          Sołdan                130.38 +  362: 348  180
   17     7 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  434: 436   72
   18    11 Dariusz        Kuć                   126.14 +  468: 375  176
   19     6 Michał         Musielak              132.44 -  297: 409   82
   20    11 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  363: 393   50
   21    10 Robert         Duczemiński           136.06 -  355: 400   86
   22    13 Kamil          Kister                127.36 +  372: 334  177
   23    12 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  404: 419   73
   24    12 Przemysław     Rybicki               127.75 -  283: 410   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2901  / 24 120.88




	Robert Duczemiński 136.06 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  304: 443   63
    2    21 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  382: 280  164
    3    16 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  312: 393   69
    4    20 Piotr          Broda                 114.21 -  343: 353   64
    5    24 Alina          Białobrzewska         116.53 -  381: 487   67
    6    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  394: 260  150
    7    25 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  425: 318  154
    8    25 Renata         Andracka              110.77 +  385: 265  161
    9    21 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  412: 288  160
   10    19 Joanna         Ostrowska             113.83 +  388: 379  164
   11     7 Dorota         Kuć                   109.42 -  320: 462   59
   12    14 Katarzyna      Małek                 125.88 +  509: 358  176
   13    10 Kamil          Górka                 143.04 -  400: 442   93
   14    17 Adam           Klimont               123.30 +  471: 315  173
   15    11 Michał         Makowski              144.46 +  428: 421  194
   16     8 Przemysław     Rybicki               127.75 +  465: 402  178
   17     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  407: 416   91
   18    10 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  479: 373  165
   19     5 Paweł          Jackowski             135.34 -  381: 419   85
   20     8 Irena          Sołdan                130.38 -  386: 445   80
   21    10 Jędrzej        Florek                137.97 +  400: 355  188
   22     6 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  380: 408   88
   23    11 Maciej         Kuczyński             106.21 +  471: 242  156
   24     7 Irena          Sołdan                130.38 +  423: 396  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3122  / 24 130.08




	Paweł Jackowski 135.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kroc                  111.30 +  511: 324  161
    2     2 Rafał          Wesołowski            123.82 +  427: 359  174
    3     1 Michał         Musielak              132.44 -  372: 436   82
    4     7 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  422: 354  172
    5     4 Michał         Makowski              144.46 +  449: 329  194
    6     4 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  408: 318  163
    7     4 Bartosz        Morawski              143.13 -  331: 407   93
    8     6 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  293: 275  173
    9     3 Stanisław      Rydzik                147.08 +  449: 365  197
   10     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  422: 450   94
   11     4 Mirosław       Uglik                 132.05 +  444: 360  182
   12     2 Jakub          Zaryński              140.35 +  480: 423  190
   13     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  452: 482   91
   14     3 Kamil          Górka                 143.04 +  416: 402  193
   15     3 Michał         Alabrudziński         138.99 -  379: 427   89
   16     4 Krzysztof      Obremski              145.42 +  477: 339  195
   17     4 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  334: 381   88
   18     4 Bartosz        Morawski              143.13 +  334: 309  193
   19     5 Robert         Duczemiński           136.06 +  419: 381  186
   20     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  295: 406   94
   21     7 Przemysław     Rybicki               127.75 +  406: 360  178
   22     4 Bartosz        Morawski              143.13 -  427: 429   93
   23     6 Szymon         Płachta               124.84 +  482: 387  175
   24     3 Bartosz        Morawski              143.13 +  441: 257  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3643  / 24 151.79




	Kamil Nawrocki 135.12 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Renata         Andracka              110.77 +  399: 300  161
    2     4 Mirosław       Uglik                 132.05 -  387: 413   82
    3    14 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  436: 422  175
    4    14 Joanna         Ostrowska             113.83 +  446: 335  164
    5     8 Szymon         Płachta               124.84 -  313: 443   75
    6    12 Maciej         Kuczyński             106.21 -  351: 413   56
    7    18 Katarzyna      Małek                 125.88 -  301: 370   76
    8    22 Adam           Klimont               123.30 -  357: 431   73
    9    22 Piotr          Broda                 114.21 +  356: 264  164
   10    12 Jędrzej        Florek                137.97 +  550: 359  188
   11    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  500: 355  164
   12    11 Jędrzej        Florek                137.97 -  354: 407   88
   13    14 Maciej         Śliwa                 114.70 +  411: 351  165
   14    13 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  339: 472   66
   15     7 Irena          Sołdan                130.38 +  435: 297  180
   16    10 Bogusław       Puchalski             119.44 =  449: 449  119
   17    13 Jacek          Karwowski             124.24 +  406: 367  174
   18     5 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  374: 368  172
   19     9 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  405: 379  173
   20     5 Michał         Alabrudziński         138.99 -  398: 417   89
   21     4 Michał         Musielak              132.44 +  374: 306  182
   22     8 Krzysztof      Obremski              145.42 -  390: 425   95
   23     5 Stanisław      Rydzik                147.08 -  328: 409   97
   24    10 Jacek          Karwowski             124.24 +  450: 305  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3152  / 24 131.33




	Michał Musielak 132.44 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Bukowski              110.68 +  376: 331  161
    2    10 Aleksander     Puchalski             131.32 +  466: 347  181
    3     1 Paweł          Jackowski             135.34 +  436: 372  185
    4     2 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  368: 481   91
    5    10 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  569: 334  188
    6     3 Michał         Alabrudziński         138.99 +  454: 368  189
    7     3 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  427: 284  173
    8     2 Dariusz        Kuć                   126.14 +  402: 320  176
    9     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  325: 459   94
   10     2 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  321: 387   50
   11     6 Stanisław      Rydzik                147.08 -  366: 406   97
   12     7 Kamil          Górka                 143.04 +  445: 431  193
   13     5 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  380: 313  172
   14     6 Bogusław       Puchalski             119.44 +  468: 230  169
   15     4 Bartosz        Morawski              143.13 +  374: 327  193
   16     1 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  398: 351  191
   17     2 Mirosław       Uglik                 132.05 -  317: 405   82
   18     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  422: 473   91
   19     6 Jędrzej        Florek                137.97 +  409: 297  188
   20     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  409: 300  191
   21     4 Kamil          Nawrocki              135.12 -  306: 374   85
   22     3 Michał         Alabrudziński         138.99 -  353: 376   89
   23     8 Jacek          Karwowski             124.24 +  414: 345  174
   24     5 Kamil          Górka                 143.04 -  345: 351   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3496  / 24 145.67




	Mirosław Uglik 132.05 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Siwiński              110.02 +  473: 322  160
    2     4 Kamil          Nawrocki              135.12 +  413: 387  185
    3     4 Jacek          Karwowski             124.24 +  437: 353  174
    4     1 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  419: 342  163
    5     1 Michał         Alabrudziński         138.99 +  470: 322  189
    6     1 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  360: 449   91
    7     2 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  409: 431   94
    8     5 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  354: 524   88
    9     7 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  453: 317  169
   10     7 Bogusław       Puchalski             119.44 +  406: 353  169
   11     4 Paweł          Jackowski             135.34 -  360: 444   85
   12     6 Dorota         Kuć                   109.42 +  373: 287  159
   13     6 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  472: 350  150
   14     4 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  423: 297  172
   15     5 Stanisław      Rydzik                147.08 +  425: 323  197
   16     3 Jakub          Zaryński              140.35 +  376: 371  190
   17     2 Michał         Musielak              132.44 +  405: 317  182
   18     2 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  396: 383  188
   19     1 Bartosz        Morawski              143.13 -  306: 397   93
   20     4 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  392: 375  188
   21     3 Michał         Makowski              144.46 +  379: 348  194
   22     2 Stanisław      Rydzik                147.08 +  369: 354  197
   23     2 Kamil          Górka                 143.04 +  417: 388  193
   24     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  448: 358  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3864  / 24 161.00




	Aleksander Puchalski 131.32 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  429: 250  160
    2    10 Michał         Musielak              132.44 -  347: 466   82
    3    19 Kamil          Kister                127.36 +  391: 361  177
    4     6 Maciej         Śliwa                 114.70 -  300: 369   65
    5    12 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  403: 279  165
    6     9 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  343: 355   63
    7    14 Zbigniew       Wietecki              130.53 =  376: 376  131
    8    16 Michał         Makowski              144.46 +  417: 306  194
    9    12 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  344: 420   73
   10    10 Przemysław     Rybicki               127.75 +  427: 388  178
   11    12 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  384: 489   63
   12    16 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  390: 356  160
   13    12 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  331: 403   69
   14    10 Irena          Sołdan                130.38 -  317: 415   80
   15    20 Adam           Klimont               123.30 -  357: 418   73
   16    20 Maciej         Kuczyński             106.21 +  474: 426  156
   17    18 Szymon         Płachta               124.84 -  293: 458   75
   18    16 Jacek          Karwowski             124.24 -  279: 421   74
   19    23 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  469: 366  170
   20    17 Tomasz         Siwiński              110.02 +  467: 362  160
   21    17 Andrzej        Kroc                  111.30 -  303: 395   61
   22    22 Sławomir       Długosz               108.37 +  394: 337  158
   23    20 Dariusz        Kuć                   126.14 +  473: 405  176
   24    17 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  500: 249  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2913  / 24 121.38




	Zbigniew Wietecki 130.53 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Kuć                   109.42 -  408: 415   59
    2    17 Andrzej        Kroc                  111.30 -  342: 454   61
    3    26 Kamil          Piecewicz             100.00 +  472: 305  150
    4    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  379: 415   67
    5    23 Renata         Andracka              110.77 +  374: 308  161
    6    20 Mariusz        Michalski             100.00 +  424: 316  150
    7    14 Aleksander     Puchalski             131.32 =  376: 376  131
    8    15 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  325: 338   63
    9    18 Rafał          Wesołowski            123.82 -  270: 418   74
   10    23 Józef          Wietecki              100.46 +  438: 308  150
   11    18 Jędrzej        Florek                137.97 -  270: 416   88
   12    23 Joanna         Ostrowska             113.83 +  386: 375  164
   13    18 Dariusz        Kuć                   126.14 -  333: 367   76
   14    20 Katarzyna      Małek                 125.88 +  426: 316  176
   15    19 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  237: 435   73
   16    24 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  324: 325   60
   17    24 Adam           Klimont               123.30 +  456: 425  173
   18    17 Tomasz         Siwiński              110.02 -  341: 365   60
   19    24 Dorota         Stachowska            104.36 -  327: 351   54
   20    32 PAUZA
   21    28 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  362: 309  154
   22    21 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  370: 354  175
   23    22 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  348: 350   66
   24    25 Alina          Białobrzewska         116.53 +  442: 312  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2552  / 23 110.96




	Irena Sołdan 130.38 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Długosz               108.37 +  524: 299  158
    2     1 Michał         Alabrudziński         138.99 -  356: 421   89
    3    10 Alina          Białobrzewska         116.53 +  464: 447  167
    4     5 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  404: 414   69
    5    11 Kamil          Górka                 143.04 -  251: 611   93
    6    18 Piotr          Broda                 114.21 +  416: 305  164
    7    12 Andrzej        Kroc                  111.30 +  475: 426  161
    8     8 Stanisław      Rydzik                147.08 -  400: 412   97
    9    13 Szymon         Płachta               124.84 +  415: 320  175
   10     8 Jakub          Zaryński              140.35 -  335: 392   90
   11    13 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  535: 354  163
   12    10 Przemysław     Rybicki               127.75 +  378: 311  178
   13     7 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  335: 494   88
   14    10 Aleksander     Puchalski             131.32 +  415: 317  181
   15     7 Kamil          Nawrocki              135.12 -  297: 435   85
   16     7 Jędrzej        Florek                137.97 -  348: 362   88
   17    15 Michał         Makowski              144.46 -  337: 449   94
   18    18 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  492: 260  170
   19    14 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  414: 387  165
   20     8 Robert         Duczemiński           136.06 +  445: 386  186
   21     9 Krzysztof      Obremski              145.42 -  347: 436   95
   22    12 Maciej         Śliwa                 114.70 +  480: 290  165
   23    10 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  366: 277  172
   24     7 Robert         Duczemiński           136.06 -  396: 423   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3179  / 24 132.46




	Przemysław Rybicki 127.75 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Kuczyński             106.21 -  261: 383   56
    2    31 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  373: 456   50
    3    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  459: 336  150
    4    28 Leszek         Katyński              100.00 +  461: 254  150
    5    15 Andrzej        Kroc                  111.30 +  397: 366  161
    6    13 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  320: 467   88
    7    20 Maciej         Bukowski              110.68 -  369: 398   61
    8    21 Joanna         Ostrowska             113.83 +  435: 324  164
    9    15 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  526: 290  166
   10    10 Aleksander     Puchalski             131.32 -  388: 427   81
   11    14 Szymon         Płachta               124.84 +  468: 283  175
   12    10 Irena          Sołdan                130.38 -  311: 378   80
   13    13 Jędrzej        Florek                137.97 +  400: 386  188
   14    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  393: 396   67
   15     8 Kamil          Górka                 143.04 +  511: 305  193
   16     8 Robert         Duczemiński           136.06 -  402: 465   86
   17    14 Dorota         Kuć                   109.42 +  449: 394  159
   18     7 Michał         Alabrudziński         138.99 -  291: 377   89
   19    13 Tomasz         Siwiński              110.02 +  385: 258  160
   20     7 Krzysztof      Obremski              145.42 +  538: 386  195
   21     7 Paweł          Jackowski             135.34 -  360: 406   85
   22    11 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  429: 277  163
   23     9 Jakub          Zaryński              140.35 -  350: 378   90
   24    12 Jędrzej        Florek                137.97 +  410: 283  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3045  / 24 126.88




	Kamil Kister 127.36 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dorota         Stachowska            104.36 +  398: 282  154
    2     5 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  259: 441   94
    3    19 Aleksander     Puchalski             131.32 -  361: 391   81
    4    19 Alina          Białobrzewska         116.53 +  470: 384  167
    5    21 Józef          Wietecki              100.46 +  328: 264  150
    6    14 Michał         Makowski              144.46 -  297: 363   94
    7    17 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  363: 326  170
    8    12 Rafał          Wesołowski            123.82 +  403: 222  174
    9     9 Jakub          Zaryński              140.35 -  396: 447   90
   10    22 Katarzyna      Małek                 125.88 +  449: 370  176
   11     9 Kamil          Górka                 143.04 -  283: 507   93
   12    15 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  387: 389   75
   13    16 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  465: 353  165
   14    21 Tomasz         Siwiński              110.02 +  418: 370  160
   15    16 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  368: 366  166
   16    12 Dariusz        Kuć                   126.14 -  295: 488   76
   17    12 Maciej         Śliwa                 114.70 -  374: 450   65
   18    12 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  414: 405  150
   19    10 Krzysztof      Obremski              145.42 -  358: 481   95
   20    12 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  396: 373  172
   21    13 Szymon         Płachta               124.84 -  248: 402   75
   22    13 Jędrzej        Florek                137.97 -  334: 372   88
   23    17 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  378: 370  163
   24    15 Andrzej        Kroc                  111.30 +  410: 322  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3054  / 24 127.25




	Dariusz Kuć 126.14 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  337: 332  154
    2    14 Dorota         Kuć                   109.42 +  474: 411  159
    3     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 +  466: 397  194
    4     3 Stanisław      Rydzik                147.08 -  390: 476   97
    5     9 Maciej         Bukowski              110.68 +  432: 295  161
    6     5 Szymon         Płachta               124.84 +  447: 253  175
    7     1 Mariusz        Wrześniewski          140.69 +  356: 303  191
    8     2 Michał         Musielak              132.44 -  320: 402   82
    9     2 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  286: 446   88
   10     6 Bartosz        Morawski              143.13 -  332: 448   93
   11    10 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  349: 393   72
   12    13 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  340: 528   69
   13    18 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  367: 333  181
   14    19 Joanna         Ostrowska             113.83 -  284: 356   64
   15    14 Rafał          Wesołowski            123.82 +  423: 336  174
   16    12 Kamil          Kister                127.36 +  488: 295  177
   17    11 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  399: 419   73
   18    11 Jędrzej        Florek                137.97 -  375: 468   88
   19    16 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  289: 400   63
   20    19 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  277: 350   60
   21    21 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  333: 337   65
   22    20 Katarzyna      Małek                 125.88 +  394: 325  176
   23    20 Aleksander     Puchalski             131.32 -  405: 473   81
   24    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2737  / 23 119.00




	Katarzyna Małek 125.88 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Józef          Wietecki              100.46 +  413: 297  150
    2    16 Leszek         Katyński              100.00 +  391: 274  150
    3     5 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  329: 394   63
    4    11 Michał         Makowski              144.46 -  318: 393   94
    5    16 Rafał          Wesołowski            123.82 +  410: 350  174
    6    11 Krzysztof      Obremski              145.42 -  208: 561   95
    7    18 Kamil          Nawrocki              135.12 +  370: 301  185
    8    13 Jędrzej        Florek                137.97 +  399: 334  188
    9    10 Dorota         Kuć                   109.42 -  408: 587   59
   10    22 Kamil          Kister                127.36 -  370: 449   77
   11    20 Andrzej        Kroc                  111.30 +  507: 369  161
   12    14 Robert         Duczemiński           136.06 -  358: 509   86
   13    20 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  411: 290  160
   14    20 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  316: 426   81
   15    15 Bogusław       Puchalski             119.44 -  377: 435   69
   16    22 Maciej         Bukowski              110.68 -  366: 422   61
   17    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  344: 378   67
   18    24 Sławomir       Długosz               108.37 +  413: 319  158
   19    21 Adam           Klimont               123.30 -  282: 375   73
   20    24 Joanna         Ostrowska             113.83 +  381: 375  164
   21    22 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  378: 326  164
   22    20 Dariusz        Kuć                   126.14 -  325: 394   76
   23    21 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  441: 241  170
   24    19 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  334: 371   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2788  / 24 116.17




	Szymon Płachta 124.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Ćwiek                 100.00 +  373: 285  150
    2    12 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  361: 356  169
    3     8 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  434: 331  150
    4     4 Michał         Alabrudziński         138.99 -  333: 423   89
    5     8 Kamil          Nawrocki              135.12 +  443: 313  185
    6     5 Dariusz        Kuć                   126.14 -  253: 447   76
    7    11 Stanisław      Rydzik                147.08 -  365: 507   97
    8    11 Bogusław       Puchalski             119.44 -  363: 401   69
    9    13 Irena          Sołdan                130.38 -  320: 415   80
   10    15 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  453: 367  163
   11    14 Przemysław     Rybicki               127.75 -  283: 468   78
   12    21 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  309: 342   64
   13    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  423: 299  150
   14    16 Rafał          Wesołowski            123.82 -  299: 359   74
   15    26 Alina          Białobrzewska         116.53 +  368: 362  167
   16    16 Piotr          Broda                 114.21 +  438: 284  164
   17    18 Aleksander     Puchalski             131.32 +  458: 293  181
   18    15 Maciej         Śliwa                 114.70 -  240: 409   65
   19    19 Dorota         Kuć                   109.42 +  474: 314  159
   20    15 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  332: 331  163
   21    13 Kamil          Kister                127.36 +  402: 248  177
   22     9 Jakub          Zaryński              140.35 +  413: 290  190
   23     6 Paweł          Jackowski             135.34 -  387: 482   85
   24     9 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  395: 379  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3118  / 24 129.92




	Tomasz Sienkiewicz 124.82 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  393: 299  150
    2     6 Jacek          Karwowski             124.24 -  316: 359   74
    3    14 Kamil          Nawrocki              135.12 -  422: 436   85
    4    21 Marta          Ćwiek                 100.00 -  341: 409   50
    5    28 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  284: 348   60
    6    27 Tomasz         Siwiński              110.02 +  336: 321  160
    7    27 Sławomir       Długosz               108.37 +  383: 364  158
    8    18 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  391: 292  170
    9    14 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  423: 408  165
   10    21 Maciej         Bukowski              110.68 +  437: 311  161
   11     8 Bogusław       Puchalski             119.44 -  311: 466   69
   12    15 Kamil          Kister                127.36 +  389: 387  177
   13     9 Dorota         Kuć                   109.42 +  414: 331  159
   14     8 Michał         Alabrudziński         138.99 -  332: 440   89
   15    18 Joanna         Ostrowska             113.83 +  429: 393  164
   16    13 Maciej         Śliwa                 114.70 -  326: 336   65
   17    10 Rafał          Wesołowski            123.82 -  331: 358   74
   18    14 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  272: 408   73
   19    17 Andrzej        Kroc                  111.30 -  305: 345   61
   20    22 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  417: 346  164
   21    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  326: 354   67
   22    21 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  354: 370   81
   23    32 PAUZA
   24    21 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  362: 369   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2546  / 23 110.70




	Jacek Karwowski 124.24 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Piecewicz             100.00 +  447: 303  150
    2     6 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  359: 316  175
    3     4 Mirosław       Uglik                 132.05 -  353: 437   82
    4     8 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  401: 469   94
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  327: 318  167
    6     7 Bartosz        Morawski              143.13 -  346: 540   93
    7    13 Jędrzej        Florek                137.97 -  324: 332   88
    8    24 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  375: 394   60
    9    26 Tomasz         Siwiński              110.02 -  329: 436   60
   10    27 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  382: 263  154
   11    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  412: 297  150
   12    20 Maciej         Kuczyński             106.21 +  464: 395  156
   13    19 Alina          Białobrzewska         116.53 +  428: 353  167
   14    18 Piotr          Broda                 114.21 =  333: 333  114
   15     6 Krzysztof      Obremski              145.42 -  359: 423   95
   16    15 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  370: 331  166
   17    13 Kamil          Nawrocki              135.12 -  367: 406   85
   18    16 Aleksander     Puchalski             131.32 +  421: 279  181
   19    12 Bogusław       Puchalski             119.44 +  340: 332  169
   20    14 Maciej         Śliwa                 114.70 +  357: 301  165
   21     5 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  339: 506   91
   22    10 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  408: 356  172
   23     8 Michał         Musielak              132.44 -  345: 414   82
   24    10 Kamil          Nawrocki              135.12 -  305: 450   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3001  / 24 125.04




	Rafał Wesołowski 123.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  409: 324  150
    2     2 Paweł          Jackowski             135.34 -  359: 427   85
    3    20 Marta          Ćwiek                 100.00 +  390: 315  150
    4     9 Bartosz        Morawski              143.13 -  389: 415   93
    5    16 Katarzyna      Małek                 125.88 -  350: 410   76
    6    22 Adam           Klimont               123.30 +  356: 273  173
    7    21 Józef          Wietecki              100.46 +  483: 253  150
    8    12 Kamil          Kister                127.36 -  222: 403   77
    9    18 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  418: 270  181
   10    16 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  378: 406   64
   11    19 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  393: 459   60
   12    17 Alina          Białobrzewska         116.53 +  454: 298  167
   13    15 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  356: 322  166
   14    16 Szymon         Płachta               124.84 +  359: 299  175
   15    14 Dariusz        Kuć                   126.14 -  336: 423   76
   16    14 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  450: 408  173
   17    10 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  358: 331  175
   18    13 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  445: 375  163
   19     8 Maciej         Śliwa                 114.70 +  400: 332  165
   20     6 Jakub          Zaryński              140.35 +  412: 368  190
   21     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  292: 426   94
   22     7 Michał         Makowski              144.46 -  282: 452   94
   23     3 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  306: 401   91
   24     8 Michał         Makowski              144.46 -  271: 521   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3082  / 24 128.42




	Adam Klimont 123.30 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  308: 306  150
    2    15 Stanisław      Rydzik                147.08 -  281: 385   97
    3    22 Krzysztof      Obremski              145.42 -  321: 465   95
    4    24 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  479: 269  170
    5    18 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  273: 422   50
    6    22 Rafał          Wesołowski            123.82 -  273: 356   74
    7    26 Piotr          Broda                 114.21 +  428: 309  164
    8    22 Kamil          Nawrocki              135.12 +  431: 357  185
    9    16 Jędrzej        Florek                137.97 -  338: 432   88
   10    18 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  339: 376   72
   11    26 Sławomir       Długosz               108.37 -  373: 410   58
   12    25 Renata         Andracka              110.77 +  341: 340  161
   13    21 Andrzej        Kroc                  111.30 +  345: 332  161
   14    17 Robert         Duczemiński           136.06 -  315: 471   86
   15    20 Aleksander     Puchalski             131.32 +  418: 357  181
   16    19 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  329: 372   65
   17    24 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  425: 456   81
   18    26 Józef          Wietecki              100.46 +  432: 303  150
   19    21 Katarzyna      Małek                 125.88 +  375: 282  176
   20    16 Bogusław       Puchalski             119.44 +  377: 253  169
   21    18 Tomasz         Siwiński              110.02 +  411: 313  160
   22    17 Maciej         Bukowski              110.68 -  323: 425   61
   23    19 Dorota         Kuć                   109.42 +  380: 346  159
   24    16 Maciej         Śliwa                 114.70 -  304: 335   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2878  / 24 119.92




	Sławomir Piotrowski 122.57 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  362: 282  150
    2    13 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  338: 436   91
    3    15 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  381: 348  165
    4    13 Krzysztof      Obremski              145.42 +  463: 335  195
    5     7 Bartosz        Morawski              143.13 +  380: 379  193
    6     6 Maciej         Śliwa                 114.70 +  347: 317  165
    7     3 Michał         Musielak              132.44 -  284: 427   82
    8     6 Paweł          Jackowski             135.34 -  275: 293   85
    9    12 Aleksander     Puchalski             131.32 +  420: 344  181
   10     9 Stanisław      Rydzik                147.08 -  344: 355   97
   11    11 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  375: 333  169
   12     9 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  423: 457   72
   13    11 Bogusław       Puchalski             119.44 -  294: 363   69
   14    22 Sławomir       Długosz               108.37 +  405: 331  158
   15    19 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  435: 237  181
   16    14 Rafał          Wesołowski            123.82 -  408: 450   74
   17    11 Dariusz        Kuć                   126.14 +  419: 399  176
   18    14 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  408: 272  175
   19     9 Kamil          Nawrocki              135.12 -  379: 405   85
   20    13 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  288: 392   63
   21    12 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  336: 333  150
   22     5 Kamil          Górka                 143.04 -  397: 451   93
   23    12 Jędrzej        Florek                137.97 +  419: 404  188
   24     9 Szymon         Płachta               124.84 -  379: 395   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3132  / 24 130.50




	Barbara Łukaszewicz 121.66 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  366: 393   50
    2    23 Renata         Andracka              110.77 +  390: 342  161
    3    24 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  404: 320  160
    4     7 Paweł          Jackowski             135.34 -  354: 422   85
    5    17 Mariusz        Michalski             100.00 +  356: 318  150
    6    10 Dorota         Kuć                   109.42 +  387: 367  159
    7     9 Maciej         Śliwa                 114.70 +  486: 323  165
    8     7 Kamil          Górka                 143.04 -  264: 365   93
    9     6 Krzysztof      Obremski              145.42 -  339: 347   95
   10    18 Adam           Klimont               123.30 +  376: 339  173
   11    10 Dariusz        Kuć                   126.14 +  393: 349  176
   12     9 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  457: 423  173
   13     5 Michał         Musielak              132.44 -  313: 380   82
   14     4 Mirosław       Uglik                 132.05 -  297: 423   82
   15    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  493: 306  164
   16    11 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  469: 307  163
   17     7 Jędrzej        Florek                137.97 +  436: 434  188
   18     5 Kamil          Nawrocki              135.12 -  368: 374   85
   19     7 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  326: 411   88
   20    12 Kamil          Kister                127.36 -  373: 396   77
   21    11 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  383: 358  163
   22    10 Jacek          Karwowski             124.24 -  356: 408   74
   23    10 Irena          Sołdan                130.38 -  277: 366   80
   24    13 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  520: 377  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3055  / 24 127.29




	Grzegorz Pukniel 120.42 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                147.08 -  319: 414   97
    2    19 Jędrzej        Florek                137.97 +  400: 349  188
    3    13 Maciej         Śliwa                 114.70 -  391: 521   65
    4    24 Adam           Klimont               123.30 -  269: 479   73
    5    30 Leszek         Katyński              100.00 +  505: 232  150
    6    23 Marta          Ćwiek                 100.00 +  478: 283  150
    7    17 Kamil          Kister                127.36 -  326: 363   77
    8    18 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  292: 391   75
    9    23 Joanna         Ostrowska             113.83 -  249: 337   64
   10    28 Sławomir       Długosz               108.37 -  283: 377   58
   11    27 Piotr          Broda                 114.21 +  450: 375  164
   12    24 Sławomir       Długosz               108.37 +  448: 390  158
   13    23 Tomasz         Siwiński              110.02 -  303: 388   60
   14    27 Maciej         Bukowski              110.68 -  307: 392   61
   15    32 PAUZA
   16    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  406: 229  150
   17    25 Renata         Andracka              110.77 +  495: 292  161
   18    18 Irena          Sołdan                130.38 -  260: 492   80
   19    23 Aleksander     Puchalski             131.32 -  366: 469   81
   20    27 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  403: 308  154
   21    23 Kamil          Piecewicz             100.00 +  337: 301  150
   22    24 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  408: 399  166
   23    21 Katarzyna      Małek                 125.88 -  241: 441   76
   24    21 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  369: 362  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2633  / 23 114.48




	Bogusław Puchalski 119.44 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              145.42 -  358: 386   95
    2    25 Sławomir       Długosz               108.37 +  386: 233  158
    3    11 Bartosz        Morawski              143.13 -  365: 414   93
    4    25 Józef          Wietecki              100.46 -  379: 380   50
    5    27 Waldemar       Kudliński             100.00 +  338: 319  150
    6    25 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  493: 272  160
    7    19 Joanna         Ostrowska             113.83 +  467: 353  164
    8    11 Szymon         Płachta               124.84 +  401: 363  175
    9    11 Maciej         Śliwa                 114.70 +  364: 347  165
   10     7 Mirosław       Uglik                 132.05 -  353: 406   82
   11     8 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  466: 311  175
   12     8 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  347: 401   63
   13    11 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  363: 294  173
   14     6 Michał         Musielak              132.44 -  230: 468   82
   15    15 Katarzyna      Małek                 125.88 +  435: 377  176
   16    10 Kamil          Nawrocki              135.12 =  449: 449  135
   17     8 Kamil          Górka                 143.04 -  325: 355   93
   18     6 Jakub          Zaryński              140.35 -  316: 511   90
   19    12 Jacek          Karwowski             124.24 -  332: 340   74
   20    16 Adam           Klimont               123.30 -  253: 377   73
   21    19 Piotr          Broda                 114.21 -  288: 318   64
   22    23 Alina          Białobrzewska         116.53 +  401: 340  167
   23    18 Andrzej        Kroc                  111.30 -  307: 430   61
   24    20 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  359: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2784  / 24 116.00




	Agnieszka Goniowska 119.04 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jędrzej        Florek                137.97 +  424: 402  188
    2    12 Szymon         Płachta               124.84 -  356: 361   75
    3    16 Robert         Duczemiński           136.06 +  393: 312  186
    4     5 Irena          Sołdan                130.38 +  414: 404  180
    5     6 Maciej         Śliwa                 114.70 -  347: 379   65
    6    16 Maciej         Bukowski              110.68 +  438: 310  161
    7     5 Krzysztof      Obremski              145.42 -  294: 497   95
    8    17 Alina          Białobrzewska         116.53 +  374: 355  167
    9     7 Mirosław       Uglik                 132.05 -  317: 453   82
   10    17 Marta          Ćwiek                 100.00 +  472: 281  150
   11    11 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  333: 375   73
   12    13 Dariusz        Kuć                   126.14 +  528: 340  176
   13    12 Aleksander     Puchalski             131.32 +  403: 331  181
   14     5 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  360: 408   88
   15    10 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  480: 343  165
   16     6 Bartosz        Morawski              143.13 -  377: 403   93
   17     9 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  305: 349   50
   18     9 Kamil          Górka                 143.04 -  326: 467   93
   19    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  434: 347  167
   20    10 Michał         Makowski              144.46 -  361: 378   94
   21    15 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  355: 326  163
   22    14 Andrzej        Kroc                  111.30 +  420: 366  161
   23    13 Piotr          Broda                 114.21 -  288: 370   64
   24    13 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  377: 520   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2989  / 24 124.54




	Mariola Osajda-Matczak 117.02 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Makowski              144.46 -  349: 438   94
    2    27 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  257: 336   88
    3    25 Jędrzej        Florek                137.97 +  439: 385  188
    4    18 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  415: 379  181
    5    14 Jacek          Karwowski             124.24 -  318: 327   74
    6    19 Jakub          Zaryński              140.35 -  360: 406   90
    7    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  422: 293  150
    8    23 Józef          Wietecki              100.46 -  413: 414   50
    9    24 Mariusz        Michalski             100.00 +  361: 247  150
   10    14 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  422: 433   63
   11    22 Maciej         Bukowski              110.68 +  382: 250  161
   12    18 Andrzej        Kroc                  111.30 +  412: 357  161
   13    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  300: 350   64
   14    12 Przemysław     Rybicki               127.75 +  396: 393  178
   15    12 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  359: 369   50
   16    21 Tomasz         Siwiński              110.02 -  392: 451   60
   17    21 Katarzyna      Małek                 125.88 +  378: 344  176
   18    21 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  358: 285  160
   19    15 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  347: 434   69
   20    21 Dorota         Stachowska            104.36 +  399: 305  154
   21    16 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  354: 326  175
   22    16 Maciej         Kuczyński             106.21 -  375: 380   56
   23    16 Maciej         Śliwa                 114.70 -  332: 353   65
   24    18 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  327: 465   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2722  / 24 113.42




	Alina Białobrzewska 116.53 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  356: 467   94
    2    26 Józef          Wietecki              100.46 +  395: 288  150
    3    10 Irena          Sołdan                130.38 -  447: 464   80
    4    19 Kamil          Kister                127.36 -  384: 470   77
    5    24 Robert         Duczemiński           136.06 +  487: 381  186
    6    17 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  302: 374   64
    7    22 Marta          Ćwiek                 100.00 +  423: 319  150
    8    17 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  355: 374   69
    9    20 Maciej         Kuczyński             106.21 -  350: 385   56
   10    26 Kamil          Piecewicz             100.00 +  414: 371  150
   11    21 Maciej         Śliwa                 114.70 +  315: 307  165
   12    17 Rafał          Wesołowski            123.82 -  298: 454   74
   13    19 Jacek          Karwowski             124.24 -  353: 428   74
   14    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  322: 354   50
   15    26 Szymon         Płachta               124.84 -  362: 368   75
   16    32 PAUZA
   17    29 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  299: 386   54
   18    28 Leszek         Katyński              100.00 +  468: 278  150
   19    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  512: 175  150
   20    26 Sławomir       Długosz               108.37 -  278: 289   58
   21    29 Renata         Andracka              110.77 +  371: 309  161
   22    23 Bogusław       Puchalski             119.44 -  340: 401   69
   23    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  403: 367  150
   24    25 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  312: 442   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2387  / 23 103.78




	Ireneusz Kurzok 115.92 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Morawski              143.13 +  427: 405  193
    2    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  370: 369  150
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  307: 370   91
    4    12 Dorota         Kuć                   109.42 -  395: 416   59
    5    20 Marta          Ćwiek                 100.00 +  384: 377  150
    6     8 Kamil          Górka                 143.04 -  286: 417   93
    7    16 Jakub          Zaryński              140.35 -  284: 438   90
    8    20 Andrzej        Kroc                  111.30 +  343: 309  161
    9    15 Przemysław     Rybicki               127.75 -  290: 526   78
   10    20 Maciej         Kuczyński             106.21 +  458: 369  156
   11    17 Michał         Makowski              144.46 -  321: 382   94
   12    22 Marta          Ćwiek                 100.00 +  415: 358  150
   13    15 Rafał          Wesołowski            123.82 -  322: 356   74
   14    13 Kamil          Nawrocki              135.12 +  472: 339  185
   15    16 Kamil          Kister                127.36 -  366: 368   77
   16    15 Jacek          Karwowski             124.24 -  331: 370   74
   17    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  297: 346   64
   18    25 Dorota         Stachowska            104.36 -  350: 352   54
   19    32 PAUZA
   20    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  408: 377  150
   21    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  380: 368  150
   22    24 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  399: 408   70
   23    22 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  350: 348  181
   24    20 Bogusław       Puchalski             119.44 +  401: 359  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2713  / 23 117.96




	Maciej Śliwa 114.70 Zabrze                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  359: 375   50
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  460: 251  150
    3    13 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  521: 391  170
    4     6 Aleksander     Puchalski             131.32 +  369: 300  181
    5     6 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  379: 347  169
    6     6 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  317: 347   73
    7     9 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  323: 486   72
    8    14 Maciej         Bukowski              110.68 +  365: 322  161
    9    11 Bogusław       Puchalski             119.44 -  347: 364   69
   10    13 Andrzej        Kroc                  111.30 -  313: 414   61
   11    21 Alina          Białobrzewska         116.53 -  307: 315   67
   12    19 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  396: 326  163
   13    14 Kamil          Nawrocki              135.12 -  351: 411   85
   14    15 Michał         Makowski              144.46 +  386: 350  194
   15    13 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  372: 349  163
   16    13 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  336: 326  175
   17    12 Kamil          Kister                127.36 +  450: 374  177
   18    15 Szymon         Płachta               124.84 +  409: 240  175
   19     8 Rafał          Wesołowski            123.82 -  332: 400   74
   20    14 Jacek          Karwowski             124.24 -  301: 357   74
   21    14 Maciej         Kuczyński             106.21 -  404: 409   56
   22    12 Irena          Sołdan                130.38 -  290: 480   80
   23    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  353: 332  167
   24    16 Adam           Klimont               123.30 +  335: 304  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2979  / 24 124.12




	Maciej Grąbczewski 114.61 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 143.04 -  394: 407   93
    2    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  386: 251  150
    3    15 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  348: 381   73
    4    22 Waldemar       Kudliński             100.00 +  473: 249  150
    5    12 Aleksander     Puchalski             131.32 -  279: 403   81
    6    24 Józef          Wietecki              100.46 -  326: 343   50
    7    23 Dorota         Stachowska            104.36 +  456: 293  154
    8    19 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  482: 333  164
    9    14 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  408: 423   75
   10    11 Michał         Makowski              144.46 +  401: 330  194
   11    15 Maciej         Kuczyński             106.21 +  320: 311  156
   12    12 Michał         Makowski              144.46 -  322: 395   94
   13    16 Kamil          Kister                127.36 -  353: 465   77
   14    11 Dorota         Kuć                   109.42 +  459: 285  159
   15    10 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  343: 480   69
   16    19 Adam           Klimont               123.30 +  372: 329  173
   17    16 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  391: 306  163
   18    10 Robert         Duczemiński           136.06 -  373: 479   86
   19    14 Irena          Sołdan                130.38 -  387: 414   80
   20    18 Piotr          Broda                 114.21 -  298: 439   64
   21    21 Dariusz        Kuć                   126.14 +  337: 333  176
   22    18 Tomasz         Siwiński              110.02 +  388: 335  160
   23    14 Maciej         Bukowski              110.68 -  337: 359   61
   24    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  465: 327  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2869  / 24 119.54




	Piotr Broda 114.21 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  328: 416   91
    2    30 Dorota         Stachowska            104.36 +  439: 302  154
    3    21 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  387: 426   88
    4    20 Robert         Duczemiński           136.06 +  353: 343  186
    5    19 Joanna         Ostrowska             113.83 -  287: 386   64
    6    18 Irena          Sołdan                130.38 -  305: 416   80
    7    26 Adam           Klimont               123.30 -  309: 428   73
    8    26 Kamil          Piecewicz             100.00 +  353: 253  150
    9    22 Kamil          Nawrocki              135.12 -  264: 356   85
   10    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  402: 287  150
   11    27 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  375: 450   70
   12    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  434: 224  150
   13    27 Maciej         Bukowski              110.68 +  425: 285  161
   14    18 Jacek          Karwowski             124.24 =  333: 333  124
   15    21 Józef          Wietecki              100.46 +  447: 324  150
   16    16 Szymon         Płachta               124.84 -  284: 438   75
   17    17 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  314: 363   63
   18    19 Dorota         Kuć                   109.42 +  287: 273  159
   19    20 Maciej         Kuczyński             106.21 -  302: 368   56
   20    18 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  439: 298  165
   21    19 Bogusław       Puchalski             119.44 +  318: 288  169
   22    15 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  425: 386  150
   23    13 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  370: 288  169
   24    11 Maciej         Bukowski              110.68 +  418: 327  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2943  / 24 122.62




	Joanna Ostrowska 113.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Zaryński              140.35 -  372: 445   90
    2    22 Kamil          Piecewicz             100.00 +  308: 287  150
    3    17 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  373: 286  150
    4    14 Kamil          Nawrocki              135.12 -  335: 446   85
    5    19 Piotr          Broda                 114.21 +  386: 287  164
    6    15 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  314: 471   50
    7    19 Bogusław       Puchalski             119.44 -  353: 467   69
    8    21 Przemysław     Rybicki               127.75 -  324: 435   78
    9    23 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  337: 249  170
   10    19 Robert         Duczemiński           136.06 -  379: 388   86
   11    25 Tomasz         Siwiński              110.02 +  322: 303  160
   12    23 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  375: 386   81
   13    22 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  401: 345  163
   14    19 Dariusz        Kuć                   126.14 +  356: 284  176
   15    18 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  393: 429   75
   16    17 Dorota         Kuć                   109.42 -  314: 399   59
   17    22 Andrzej        Kroc                  111.30 -  248: 377   61
   18    32 PAUZA
   19    25 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  336: 356   60
   20    24 Katarzyna      Małek                 125.88 -  375: 381   76
   21    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  359: 260  150
   22    26 Leszek         Katyński              100.00 +  318: 255  150
   23    25 Dorota         Stachowska            104.36 -  359: 370   54
   24    26 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  356: 398   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2421  / 23 105.26




	Małgorzata Jóźwiak 113.69 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         138.99 -  382: 410   89
    2    21 Robert         Duczemiński           136.06 -  280: 382   86
    3    28 Dorota         Stachowska            104.36 +  436: 285  154
    4    27 Sławomir       Długosz               108.37 -  306: 344   58
    5    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  416: 318  150
    6    17 Alina          Białobrzewska         116.53 +  374: 302  167
    7    15 Dorota         Kuć                   109.42 -  263: 425   59
    8    19 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  333: 482   65
    9    28 Renata         Andracka              110.77 +  398: 378  161
   10    16 Rafał          Wesołowski            123.82 +  406: 378  174
   11    16 Kamil          Nawrocki              135.12 -  355: 500   85
   12    21 Szymon         Płachta               124.84 +  342: 309  175
   13    17 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  350: 300  167
   14    23 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  343: 365   60
   15    17 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  306: 493   72
   16    18 Michał         Makowski              144.46 -  332: 389   94
   17    23 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  346: 297  166
   18    23 Andrzej        Kroc                  111.30 -  362: 402   61
   19    22 Marta          Ćwiek                 100.00 +  508: 369  150
   20    22 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  346: 417   75
   21    22 Katarzyna      Małek                 125.88 -  326: 378   76
   22    32 PAUZA
   23    23 Kamil          Piecewicz             100.00 -  315: 322   50
   24    26 Joanna         Ostrowska             113.83 +  398: 356  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2558  / 23 111.22




	Grzegorz Kulgawczuk 112.88 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Tuszyński             138.12 +  495: 290  188
    2     3 Kamil          Górka                 143.04 +  377: 345  193
    3     5 Katarzyna      Małek                 125.88 +  394: 329  176
    4     1 Mirosław       Uglik                 132.05 -  342: 419   82
    5     5 Andrzej        Tyczyno               112.69 +  383: 327  163
    6     4 Paweł          Jackowski             135.34 -  318: 408   85
    7     7 Artur          Chrzczonowicz         100.00 -  261: 408   50
    8    10 Dorota         Kuć                   109.42 -  379: 403   59
    9    19 Józef          Wietecki              100.46 +  438: 339  150
   10    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  433: 422  167
   11    12 Aleksander     Puchalski             131.32 +  489: 384  181
   12     8 Bogusław       Puchalski             119.44 +  401: 347  169
   13     4 Jakub          Zaryński              140.35 -  346: 609   90
   14     7 Stanisław      Rydzik                147.08 -  323: 403   97
   15    13 Maciej         Śliwa                 114.70 -  349: 372   65
   16    11 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  307: 469   72
   17    16 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  306: 391   65
   18    22 Kamil          Piecewicz             100.00 +  372: 324  150
   19    16 Dariusz        Kuć                   126.14 +  400: 289  176
   20    15 Szymon         Płachta               124.84 -  331: 332   75
   21    15 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  326: 355   69
   22    19 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  373: 333  160
   23    17 Kamil          Kister                127.36 -  370: 378   77
   24    19 Katarzyna      Małek                 125.88 +  371: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2935  / 24 122.29




	Andrzej Tyczyno 112.69 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Duczemiński           136.06 +  443: 304  186
    2     8 Krzysztof      Obremski              145.42 +  490: 375  195
    3     2 Michał         Alabrudziński         138.99 -  321: 445   89
    4    10 Kamil          Górka                 143.04 +  470: 329  193
    5     5 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  327: 383   63
    6     9 Aleksander     Puchalski             131.32 +  355: 343  181
    7     8 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  287: 485   88
    8    15 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  338: 325  181
    9     8 Bartosz        Morawski              143.13 -  346: 488   93
   10    15 Szymon         Płachta               124.84 -  367: 453   75
   11    13 Irena          Sołdan                130.38 -  354: 535   80
   12    19 Maciej         Śliwa                 114.70 -  326: 396   65
   13    22 Joanna         Ostrowska             113.83 -  345: 401   64
   14    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  380: 304  150
   15    25 Sławomir       Długosz               108.37 +  376: 277  158
   16    23 Andrzej        Kroc                  111.30 +  378: 284  161
   17    17 Piotr          Broda                 114.21 +  363: 314  164
   18    13 Rafał          Wesołowski            123.82 -  375: 445   74
   19    18 Maciej         Bukowski              110.68 +  439: 343  161
   20    13 Sławomir       Piotrowski            122.57 +  392: 288  173
   21    11 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  358: 383   72
   22    11 Przemysław     Rybicki               127.75 -  277: 429   78
   23    15 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  375: 335  150
   24    14 Maciej         Kuczyński             106.21 +  461: 345  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3050  / 24 127.08




	Andrzej Kroc 111.30 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             135.34 -  324: 511   85
    2    17 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  454: 342  181
    3    18 Maciej         Bukowski              110.68 -  326: 356   61
    4    26 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  351: 349  160
    5    15 Przemysław     Rybicki               127.75 -  366: 397   78
    6    26 Sławomir       Długosz               108.37 +  413: 288  158
    7    12 Irena          Sołdan                130.38 -  426: 475   80
    8    20 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  309: 343   66
    9    25 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  371: 362  150
   10    13 Maciej         Śliwa                 114.70 +  414: 313  165
   11    20 Katarzyna      Małek                 125.88 -  369: 507   76
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  357: 412   67
   13    21 Adam           Klimont               123.30 -  332: 345   73
   14    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  384: 334  150
   15    23 Kamil          Piecewicz             100.00 +  388: 324  150
   16    23 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  284: 378   63
   17    22 Joanna         Ostrowska             113.83 +  377: 248  164
   18    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  402: 362  164
   19    17 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  345: 305  175
   20     9 Kamil          Górka                 143.04 -  271: 404   93
   21    17 Aleksander     Puchalski             131.32 +  395: 303  181
   22    14 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  366: 420   69
   23    18 Bogusław       Puchalski             119.44 +  430: 307  169
   24    15 Kamil          Kister                127.36 -  322: 410   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2855  / 24 118.96




	Renata Andracka 110.77 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Kamil          Nawrocki              135.12 -  300: 399   85
    2    23 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  342: 390   72
    3    29 Waldemar       Kudliński             100.00 -  339: 356   50
    4    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  369: 258  150
    5    23 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  308: 374   81
    6    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  371: 223  150
    7    29 Tomasz         Siwiński              110.02 -  402: 411   60
    8    25 Robert         Duczemiński           136.06 -  265: 385   86
    9    28 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  378: 398   64
   10    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  422: 262  150
   11    28 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  308: 257  154
   12    25 Adam           Klimont               123.30 -  340: 341   73
   13    28 Leszek         Katyński              100.00 -  352: 389   50
   14    32 PAUZA
   15    28 Mariusz        Michalski             100.00 +  384: 237  150
   16    28 Dorota         Stachowska            104.36 -  327: 415   54
   17    25 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  292: 495   70
   18    29 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  245: 361   54
   19    26 Kamil          Piecewicz             100.00 -  297: 387   50
   20    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  344: 264  150
   21    29 Alina          Białobrzewska         116.53 -  309: 371   67
   22    30 Józef          Wietecki              100.46 +  324: 306  150
   23    29 Marta          Ćwiek                 100.00 +  373: 263  150
   24    28 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  399: 251  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2274  / 23  98.87




	Maciej Bukowski 110.68 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Michał         Musielak              132.44 -  331: 376   82
    2    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  328: 291  150
    3    18 Andrzej        Kroc                  111.30 +  356: 326  161
    4    16 Artur          Chrzczonowicz         100.00 +  348: 340  150
    5     9 Dariusz        Kuć                   126.14 -  295: 432   76
    6    16 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  310: 438   69
    7    20 Przemysław     Rybicki               127.75 +  398: 369  178
    8    14 Maciej         Śliwa                 114.70 -  322: 365   65
    9    17 Michał         Makowski              144.46 -  274: 538   94
   10    21 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  311: 437   75
   11    22 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  250: 382   67
   12    32 PAUZA
   13    27 Piotr          Broda                 114.21 -  285: 425   64
   14    27 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  392: 307  170
   15    27 Marta          Ćwiek                 100.00 +  448: 328  150
   16    22 Katarzyna      Małek                 125.88 +  422: 366  176
   17    19 Tomasz         Siwiński              110.02 -  396: 413   60
   18    20 Maciej         Kuczyński             106.21 +  500: 310  156
   19    18 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  343: 439   63
   20    23 Dorota         Kuć                   109.42 +  434: 325  159
   21    20 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  515: 284  160
   22    17 Adam           Klimont               123.30 +  425: 323  173
   23    14 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  359: 337  165
   24    11 Piotr          Broda                 114.21 -  327: 418   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2727  / 23 118.57




	Tomasz Siwiński 110.02 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Uglik                 132.05 -  322: 473   82
    2    18 Bartosz        Morawski              143.13 -  345: 472   93
    3    27 Józef          Wietecki              100.46 -  260: 290   50
    4    31 Dorota         Stachowska            104.36 -  283: 404   54
    5    31 Kamil          Piecewicz             100.00 +  307: 304  150
    6    27 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  321: 336   75
    7    29 Renata         Andracka              110.77 +  411: 402  161
    8    32 PAUZA
    9    26 Jacek          Karwowski             124.24 +  436: 329  174
   10    25 Mariusz        Michalski             100.00 -  338: 432   50
   11    25 Joanna         Ostrowska             113.83 -  303: 322   64
   12    27 Józef          Wietecki              100.46 +  450: 315  150
   13    23 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  388: 303  170
   14    21 Kamil          Kister                127.36 -  370: 418   77
   15    22 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  434: 313  160
   16    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  451: 392  167
   17    19 Maciej         Bukowski              110.68 +  413: 396  161
   18    17 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  365: 341  181
   19    13 Przemysław     Rybicki               127.75 -  258: 385   78
   20    17 Aleksander     Puchalski             131.32 -  362: 467   81
   21    18 Adam           Klimont               123.30 -  313: 411   73
   22    18 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  335: 388   65
   23    24 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  278: 249  154
   24    22 Dorota         Stachowska            104.36 -  293: 488   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2524  / 23 109.74




	Dariusz Nawrocki 109.75 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Aleksander     Puchalski             131.32 -  250: 429   81
    2    32 PAUZA
    3    24 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  320: 404   72
    4    26 Andrzej        Kroc                  111.30 -  349: 351   61
    5    28 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  348: 284  175
    6    25 Bogusław       Puchalski             119.44 -  272: 493   69
    7    28 Mariusz        Michalski             100.00 +  467: 213  150
    8    24 Jacek          Karwowski             124.24 +  394: 375  174
    9    21 Robert         Duczemiński           136.06 -  288: 412   86
   10    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  362: 284  150
   11    19 Rafał          Wesołowski            123.82 +  459: 393  174
   12    16 Aleksander     Puchalski             131.32 -  356: 390   81
   13    20 Katarzyna      Małek                 125.88 -  290: 411   76
   14    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  365: 343  164
   15    22 Tomasz         Siwiński              110.02 -  313: 434   60
   16    24 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  325: 324  181
   17    20 Maciej         Kuczyński             106.21 -  352: 408   56
   18    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  285: 358   67
   19    25 Joanna         Ostrowska             113.83 +  356: 336  164
   20    19 Dariusz        Kuć                   126.14 +  350: 277  176
   21    20 Maciej         Bukowski              110.68 -  284: 515   61
   22    19 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  333: 373   63
   23    26 Leszek         Katyński              100.00 +  355: 287  150
   24    23 Sławomir       Długosz               108.37 -  280: 421   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2549  / 23 110.83




	Dorota Kuć 109.42 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  415: 408  181
    2    14 Dariusz        Kuć                   126.14 -  411: 474   76
    3    12 Mariusz        Michalski             100.00 +  401: 375  150
    4    12 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  416: 395  166
    5     3 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  388: 505   94
    6    10 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  367: 387   72
    7    15 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  425: 263  164
    8    10 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  403: 379  163
    9    10 Katarzyna      Małek                 125.88 +  587: 408  176
   10     5 Michał         Alabrudziński         138.99 -  287: 575   89
   11     7 Robert         Duczemiński           136.06 +  462: 320  186
   12     6 Mirosław       Uglik                 132.05 -  287: 373   82
   13     9 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  331: 414   75
   14    11 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  285: 459   65
   15     9 Jędrzej        Florek                137.97 -  380: 431   88
   16    17 Joanna         Ostrowska             113.83 +  399: 314  164
   17    14 Przemysław     Rybicki               127.75 -  394: 449   78
   18    19 Piotr          Broda                 114.21 -  273: 287   64
   19    19 Szymon         Płachta               124.84 -  314: 474   75
   20    23 Maciej         Bukowski              110.68 -  325: 434   61
   21    25 Dorota         Stachowska            104.36 +  473: 261  154
   22    25 Marta          Ćwiek                 100.00 +  455: 358  150
   23    19 Adam           Klimont               123.30 -  346: 380   73
   24    24 Kamil          Piecewicz             100.00 +  392: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2796  / 24 116.50




	Sławomir Długosz 108.37 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                130.38 -  299: 524   80
    2    25 Bogusław       Puchalski             119.44 -  233: 386   69
    3    32 PAUZA
    4    27 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  344: 306  164
    5    22 Maciej         Kuczyński             106.21 -  291: 371   56
    6    26 Andrzej        Kroc                  111.30 -  288: 413   61
    7    27 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  364: 383   75
    8    28 Mariusz        Michalski             100.00 -  333: 351   50
    9    29 Dorota         Stachowska            104.36 +  305: 290  154
   10    28 Grzegorz       Pukniel               120.42 +  377: 283  170
   11    26 Adam           Klimont               123.30 +  410: 373  173
   12    24 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  390: 448   70
   13    26 Marta          Ćwiek                 100.00 +  396: 374  150
   14    22 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  331: 405   73
   15    25 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  277: 376   63
   16    26 Józef          Wietecki              100.46 +  400: 250  150
   17    27 Leszek         Katyński              100.00 +  299: 272  150
   18    24 Katarzyna      Małek                 125.88 -  319: 413   76
   19    27 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  371: 386   54
   20    26 Alina          Białobrzewska         116.53 +  289: 278  167
   21    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  387: 294  150
   22    22 Aleksander     Puchalski             131.32 -  337: 394   81
   23    27 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  420: 160  150
   24    23 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  421: 280  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2546  / 23 110.70




	Maciej Kuczyński 106.21 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Przemysław     Rybicki               127.75 +  383: 261  178
    2     9 Michał         Makowski              144.46 -  374: 415   94
    3    23 Leszek         Katyński              100.00 +  419: 173  150
    4    15 Łukasz         Tuszyński             138.12 -  296: 444   88
    5    22 Sławomir       Długosz               108.37 +  371: 291  158
    6    12 Kamil          Nawrocki              135.12 +  413: 351  185
    7    10 Michał         Alabrudziński         138.99 -  338: 456   89
    8     9 Jakub          Zaryński              140.35 -  345: 423   90
    9    20 Alina          Białobrzewska         116.53 +  385: 350  167
   10    20 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  369: 458   66
   11    15 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  311: 320   65
   12    20 Jacek          Karwowski             124.24 -  395: 464   74
   13    24 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  438: 342  150
   14    14 Jędrzej        Florek                137.97 -  338: 424   88
   15    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  453: 344  150
   16    20 Aleksander     Puchalski             131.32 -  426: 474   81
   17    20 Dariusz        Nawrocki              109.75 +  408: 352  160
   18    20 Maciej         Bukowski              110.68 -  310: 500   61
   19    20 Piotr          Broda                 114.21 +  368: 302  164
   20    20 Kamil          Piecewicz             100.00 +  357: 272  150
   21    14 Maciej         Śliwa                 114.70 +  409: 404  165
   22    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  380: 375  167
   23    11 Robert         Duczemiński           136.06 -  242: 471   86
   24    14 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  345: 461   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2889  / 24 120.38




	Dorota Stachowska 104.36 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Kister                127.36 -  282: 398   77
    2    30 Piotr          Broda                 114.21 -  302: 439   64
    3    28 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  285: 436   64
    4    31 Tomasz         Siwiński              110.02 +  404: 283  160
    5    25 Jakub          Zaryński              140.35 -  346: 423   90
    6    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  381: 314  150
    7    23 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  293: 456   65
    8    29 Waldemar       Kudliński             100.00 -  371: 376   50
    9    29 Sławomir       Długosz               108.37 -  290: 305   58
   10    32 PAUZA
   11    29 Leszek         Katyński              100.00 +  364: 281  150
   12    28 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  276: 477   50
   13    30 Kamil          Piecewicz             100.00 -  322: 386   50
   14    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  350: 280  150
   15    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  337: 413   54
   16    28 Renata         Andracka              110.77 +  415: 327  161
   17    31 Mariusz        Michalski             100.00 +  372: 287  150
   18    25 Ireneusz       Kurzok                115.92 +  352: 350  166
   19    24 Zbigniew       Wietecki              130.53 +  351: 327  181
   20    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  305: 399   67
   21    25 Dorota         Kuć                   109.42 -  261: 473   59
   22    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  549: 298  150
   23    25 Joanna         Ostrowska             113.83 +  370: 359  164
   24    22 Tomasz         Siwiński              110.02 +  488: 293  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2490  / 23 108.26




	Wojciech Gołęcki 104.18 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Kuć                   126.14 -  332: 337   76
    2    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  302: 351   50
    3    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  287: 255  150
    4    23 Mariusz        Michalski             100.00 -  308: 327   50
    5    26 Jędrzej        Florek                137.97 -  371: 426   88
    6    31 Leszek         Katyński              100.00 +  350: 276  150
    7    25 Robert         Duczemiński           136.06 -  318: 425   86
    8    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  279: 333   50
    9    32 PAUZA
   10    27 Jacek          Karwowski             124.24 -  263: 382   74
   11    28 Renata         Andracka              110.77 -  257: 308   61
   12    30 Kamil          Piecewicz             100.00 -  293: 331   50
   13    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  265: 367   50
   14    29 Józef          Wietecki              100.46 -  210: 393   50
   15    30 Dorota         Stachowska            104.36 +  413: 337  154
   16    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  301: 261  150
   17    29 Alina          Białobrzewska         116.53 +  386: 299  167
   18    29 Renata         Andracka              110.77 +  361: 245  161
   19    27 Sławomir       Długosz               108.37 +  386: 371  158
   20    27 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  308: 403   70
   21    28 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  309: 362   81
   22    29 Mariusz        Michalski             100.00 +  380: 209  150
   23    24 Tomasz         Siwiński              110.02 -  249: 278   60
   24    28 Renata         Andracka              110.77 -  251: 399   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2197  / 23  95.52




	Józef Wietecki 100.46 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Małek                 125.88 -  297: 413   76
    2    26 Alina          Białobrzewska         116.53 -  288: 395   67
    3    27 Tomasz         Siwiński              110.02 +  290: 260  160
    4    25 Bogusław       Puchalski             119.44 +  380: 379  169
    5    21 Kamil          Kister                127.36 -  264: 328   77
    6    24 Maciej         Grąbczewski           114.61 +  343: 326  165
    7    21 Rafał          Wesołowski            123.82 -  253: 483   74
    8    23 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  414: 413  167
    9    19 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  339: 438   63
   10    23 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  308: 438   81
   11    24 Marta          Ćwiek                 100.00 -  375: 386   50
   12    27 Tomasz         Siwiński              110.02 -  315: 450   60
   13    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  428: 283  150
   14    29 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  393: 210  154
   15    21 Piotr          Broda                 114.21 -  324: 447   64
   16    26 Sławomir       Długosz               108.37 -  250: 400   58
   17    32 PAUZA
   18    26 Adam           Klimont               123.30 -  303: 432   73
   19    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  320: 351   50
   20    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  407: 346  150
   21    31 Leszek         Katyński              100.00 =  333: 333  100
   22    30 Renata         Andracka              110.77 -  306: 324   61
   23    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  304: 326   50
   24    29 Leszek         Katyński              100.00 -  240: 330   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 23  94.30




	Artur Chrzczonowicz 100.00 Człuchów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Barbara        Łukaszewicz           121.66 +  393: 366  172
    2     7 Jakub          Zaryński              140.35 +  450: 448  190
    3     8 Szymon         Płachta               124.84 -  331: 434   75
    4    16 Maciej         Bukowski              110.68 -  340: 348   61
    5    18 Adam           Klimont               123.30 +  422: 273  173
    6    15 Joanna         Ostrowska             113.83 +  471: 314  164
    7     7 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 +  408: 261  163
    8     4 Bartosz        Morawski              143.13 +  350: 276  193
    9     4 Michał         Alabrudziński         138.99 +  413: 362  189
   10     2 Michał         Musielak              132.44 +  387: 321  182
   11     1 Tomasz         Zwoliński             143.67 -  339: 540   94
   12     4 Mariusz        Wrześniewski          140.69 -  358: 492   91
   13     6 Mirosław       Uglik                 132.05 -  350: 472   82
   14     9 Krzysztof      Obremski              145.42 -  400: 402   95
   15    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 +  369: 359  167
   16     9 Kamil          Górka                 143.04 -  445: 450   93
   17     9 Agnieszka      Goniowska             119.04 +  349: 305  169
   18    12 Kamil          Kister                127.36 -  405: 414   77
   19    11 Michał         Makowski              144.46 -  270: 407   94
   20    11 Jędrzej        Florek                137.97 +  393: 363  188
   21    12 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  333: 336   73
   22    15 Piotr          Broda                 114.21 -  386: 425   64
   23    15 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  335: 375   63
   24    17 Aleksander     Puchalski             131.32 -  249: 500   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2993  / 24 124.71




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 PAUZA
    2    16 Katarzyna      Małek                 125.88 -  274: 391   76
    3    23 Maciej         Kuczyński             106.21 -  173: 419   56
    4    28 Przemysław     Rybicki               127.75 -  254: 461   78
    5    30 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  232: 505   70
    6    31 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  276: 350   54
    7    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  324: 440   50
    8    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  343: 213  150
    9    31 Kamil          Piecewicz             100.00 -  252: 341   50
   10    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  300: 271  150
   11    29 Dorota         Stachowska            104.36 -  281: 364   54
   12    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  311: 229  150
   13    28 Renata         Andracka              110.77 +  389: 352  161
   14    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  251: 357   50
   15    31 Waldemar       Kudliński             100.00 +  326: 280  150
   16    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  403: 369  150
   17    27 Sławomir       Długosz               108.37 -  272: 299   58
   18    28 Alina          Białobrzewska         116.53 -  278: 468   67
   19    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  348: 383   50
   20    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  355: 321  150
   21    31 Józef          Wietecki              100.46 =  333: 333  100
   22    26 Joanna         Ostrowska             113.83 -  255: 318   64
   23    26 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  287: 355   60
   24    29 Józef          Wietecki              100.46 +  330: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2148  / 23  93.39




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Klimont               123.30 -  306: 308   73
    2    20 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  251: 386   65
    3    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  255: 287   54
    4    32 PAUZA
    5    29 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  318: 416   64
    6    29 Renata         Andracka              110.77 -  223: 371   61
    7    30 Kamil          Piecewicz             100.00 -  319: 398   50
    8    31 Leszek         Katyński              100.00 -  213: 343   50
    9    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  296: 355   50
   10    31 Leszek         Katyński              100.00 -  271: 300   50
   11    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  270: 506   50
   12    31 Leszek         Katyński              100.00 -  229: 311   50
   13    29 Józef          Wietecki              100.46 -  283: 428   50
   14    31 Dorota         Stachowska            104.36 -  280: 350   54
   15    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  277: 426   50
   16    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  296: 322   50
   17    28 Marta          Ćwiek                 100.00 -  247: 388   50
   18    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  211: 283   50
   19    28 Alina          Białobrzewska         116.53 -  175: 512   67
   20    31 Renata         Andracka              110.77 -  264: 344   61
   21    30 Joanna         Ostrowska             113.83 -  260: 359   64
   22    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  261: 336   50
   23    27 Sławomir       Długosz               108.37 -  160: 420   58
   24    31 Waldemar       Kudliński             100.00 -  266: 284   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 23  55.26




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Sławomir       Piotrowski            122.57 -  282: 362   73
    2    29 Maciej         Bukowski              110.68 -  291: 328   61
    3    29 Renata         Andracka              110.77 +  356: 339  161
    4    22 Maciej         Grąbczewski           114.61 -  249: 473   65
    5    27 Bogusław       Puchalski             119.44 -  319: 338   69
    6    28 Robert         Duczemiński           136.06 -  260: 394   86
    7    32 PAUZA
    8    29 Dorota         Stachowska            104.36 +  376: 371  154
    9    27 Marta          Ćwiek                 100.00 -  290: 367   50
   10    29 Piotr          Broda                 114.21 -  287: 402   64
   11    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  506: 270  150
   12    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  373: 332  150
   13    25 Szymon         Płachta               124.84 -  299: 423   75
   14    25 Andrzej        Kroc                  111.30 -  334: 384   61
   15    31 Leszek         Katyński              100.00 -  280: 326   50
   16    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  261: 301   54
   17    26 Kamil          Piecewicz             100.00 -  235: 364   50
   18    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  310: 324   50
   19    29 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  261: 454   50
   20    30 Leszek         Katyński              100.00 -  321: 355   50
   21    27 Mariusz        Michalski             100.00 +  396: 328  150
   22    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  336: 261  150
   23    31 Józef          Wietecki              100.46 +  326: 304  150
   24    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  284: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2123  / 23  92.30




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Śliwa                 114.70 +  375: 359  165
    2    11 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  369: 370   66
    3    12 Dorota         Kuć                   109.42 -  375: 401   59
    4    23 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  327: 308  154
    5    17 Barbara        Łukaszewicz           121.66 -  318: 356   72
    6    20 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  316: 424   81
    7    28 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  213: 467   60
    8    28 Sławomir       Długosz               108.37 +  351: 333  158
    9    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  247: 361   67
   10    25 Tomasz         Siwiński              110.02 +  432: 338  160
   11    23 Jacek          Karwowski             124.24 -  297: 412   74
   12    26 Piotr          Broda                 114.21 -  224: 434   64
   13    32 PAUZA
   14    26 Andrzej        Tyczyno               112.69 -  304: 380   63
   15    28 Renata         Andracka              110.77 -  237: 384   61
   16    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  322: 296  150
   17    31 Dorota         Stachowska            104.36 -  287: 372   54
   18    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  283: 211  150
   19    31 Leszek         Katyński              100.00 +  383: 348  150
   20    25 Marta          Ćwiek                 100.00 +  411: 380  150
   21    27 Waldemar       Kudliński             100.00 -  328: 396   50
   22    29 Wojciech       Gołęcki               104.18 -  209: 380   54
   23    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  365: 344  150
   24    27 Marta          Ćwiek                 100.00 +  320: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2362  / 23 102.70




	Ziemowit Pazda 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Rafał          Wesołowski            123.82 -  324: 409   74
    2    31 Przemysław     Rybicki               127.75 +  456: 373  178
    3    17 Joanna         Ostrowska             113.83 -  286: 373   64
    4    17 Jakub          Zaryński              140.35 +  396: 324  190
    5    13 Krzysztof      Obremski              145.42 -  282: 446   95
    6    21 Jędrzej        Florek                137.97 -  255: 462   88
    7    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.02 -  293: 422   67
    8    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  333: 279  154
    9    25 Andrzej        Kroc                  111.30 -  362: 371   61
   10    30 Renata         Andracka              110.77 -  262: 422   61
   11    32 PAUZA
   12    28 Dorota         Stachowska            104.36 +  477: 276  154
   13    24 Maciej         Kuczyński             106.21 -  342: 438   56
   14    30 Kamil          Piecewicz             100.00 -  292: 371   50
   15    29 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  426: 277  150
   16    29 Leszek         Katyński              100.00 -  369: 403   50
   17    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  420: 270  150
   18    27 Marta          Ćwiek                 100.00 -  366: 423   50
   19    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  454: 261  150
   20    29 Józef          Wietecki              100.46 -  346: 407   50
   21    24 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  368: 380   66
   22    27 Kamil          Piecewicz             100.00 -  306: 379   50
   23    28 Alina          Białobrzewska         116.53 -  367: 403   67
   24    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  327: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2125  / 23  92.39




	Kamil Piecewicz 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jacek          Karwowski             124.24 -  303: 447   74
    2    22 Joanna         Ostrowska             113.83 -  287: 308   64
    3    26 Zbigniew       Wietecki              130.53 -  305: 472   81
    4    29 Jędrzej        Florek                137.97 -  361: 378   88
    5    31 Tomasz         Siwiński              110.02 -  304: 307   60
    6    32 PAUZA
    7    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  398: 319  150
    8    26 Piotr          Broda                 114.21 -  253: 353   64
    9    31 Leszek         Katyński              100.00 +  341: 252  150
   10    26 Alina          Białobrzewska         116.53 -  371: 414   67
   11    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  314: 357   50
   12    30 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  331: 293  154
   13    30 Dorota         Stachowska            104.36 +  386: 322  154
   14    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  371: 292  150
   15    23 Andrzej        Kroc                  111.30 -  324: 388   61
   16    25 Marta          Ćwiek                 100.00 +  426: 249  150
   17    26 Waldemar       Kudliński             100.00 +  364: 235  150
   18    22 Grzegorz       Kulgawczuk            112.88 -  324: 372   63
   19    26 Renata         Andracka              110.77 +  387: 297  161
   20    20 Maciej         Kuczyński             106.21 -  272: 357   56
   21    23 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  301: 337   70
   22    27 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  379: 306  150
   23    23 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 +  322: 315  164
   24    24 Dorota         Kuć                   109.42 -  305: 392   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2390  / 23 103.91




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 -  299: 393   75
    2    24 Maciej         Śliwa                 114.70 -  251: 460   65
    3    31 Przemysław     Rybicki               127.75 -  336: 459   78
    4    30 Renata         Andracka              110.77 -  258: 369   61
    5    32 PAUZA
    6    30 Dorota         Stachowska            104.36 -  314: 381   54
    7    31 Leszek         Katyński              100.00 +  440: 324  150
    8    27 Marta          Ćwiek                 100.00 -  319: 506   50
    9    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  355: 296  150
   10    24 Dariusz        Nawrocki              109.75 -  284: 362   60
   11    30 Kamil          Piecewicz             100.00 +  357: 314  150
   12    29 Waldemar       Kudliński             100.00 -  332: 373   50
   13    31 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  367: 265  154
   14    24 Alina          Białobrzewska         116.53 +  354: 322  167
   15    24 Maciej         Kuczyński             106.21 -  344: 453   56
   16    27 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  229: 406   70
   17    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 -  270: 420   50
   18    30 Waldemar       Kudliński             100.00 +  324: 310  150
   19    30 Józef          Wietecki              100.46 +  351: 320  150
   20    28 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  377: 408   66
   21    26 Sławomir       Długosz               108.37 -  294: 387   58
   22    28 Dorota         Stachowska            104.36 -  298: 549   54
   23    30 Mariusz        Michalski             100.00 -  344: 365   50
   24    30 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  339: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 23  92.09




	Marta Ćwiek 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Płachta               124.84 -  285: 373   75
    2    28 Wojciech       Gołęcki               104.18 +  351: 302  154
    3    20 Rafał          Wesołowski            123.82 -  315: 390   74
    4    21 Tomasz         Sienkiewicz           124.82 +  409: 341  175
    5    20 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  377: 384   66
    6    23 Grzegorz       Pukniel               120.42 -  283: 478   70
    7    22 Alina          Białobrzewska         116.53 -  319: 423   67
    8    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  506: 319  150
    9    27 Waldemar       Kudliński             100.00 +  367: 290  150
   10    17 Agnieszka      Goniowska             119.04 -  281: 472   69
   11    24 Józef          Wietecki              100.46 +  386: 375  150
   12    22 Ireneusz       Kurzok                115.92 -  358: 415   66
   13    26 Sławomir       Długosz               108.37 -  374: 396   58
   14    28 Leszek         Katyński              100.00 +  357: 251  150
   15    27 Maciej         Bukowski              110.68 -  328: 448   61
   16    25 Kamil          Piecewicz             100.00 -  249: 426   50
   17    28 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  388: 247  150
   18    27 Ziemowit       Pazda                 100.00 +  423: 366  150
   19    22 Małgorzata     Jóźwiak               113.69 -  369: 508   64
   20    25 Mariusz        Michalski             100.00 -  380: 411   50
   21    32 PAUZA
   22    25 Dorota         Kuć                   109.42 -  358: 455   59
   23    29 Renata         Andracka              110.77 -  263: 373   61
   24    27 Mariusz        Michalski             100.00 -  254: 320   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2169  / 23  94.30


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Pukniel               414: 319
   2 Bogusław       Puchalski            - Krzysztof      Obremski              358: 386
   3 Jędrzej        Florek               - Agnieszka      Goniowska             402: 424
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Makowski              349: 438
   5 Tomasz         Zwoliński            - Alina          Białobrzewska         467: 356
   6 Ireneusz       Kurzok               - Bartosz        Morawski              427: 405
   7 Kamil          Górka                - Maciej         Grąbczewski           407: 394
   8 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          328: 416
   9 Jakub          Zaryński             - Joanna         Ostrowska             445: 372
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Alabrudziński         382: 410
  11 Łukasz         Tuszyński            - Grzegorz       Kulgawczuk            290: 495
  12 Andrzej        Tyczyno              - Robert         Duczemiński           443: 304
  13 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kroc                  511: 324
  14 Renata         Andracka             - Kamil          Nawrocki              300: 399
  15 Michał         Musielak             - Maciej         Bukowski              376: 331
  16 Tomasz         Siwiński             - Mirosław       Uglik                 322: 473
  17 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              429: 250
  18 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              415: 408
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               524: 299
  20 Maciej         Kuczyński            - Przemysław     Rybicki               383: 261
  21 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            398: 282
  22 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Kuć                   332: 337
  23 Katarzyna      Małek                - Józef          Wietecki              413: 297
  24 Marta          Ćwiek                - Szymon         Płachta               285: 373
  25 Tomasz         Sienkiewicz          - Krzysztof      Zawadzki              393: 299
  26 Mariusz        Michalski            - Maciej         Śliwa                 375: 359
  27 Jacek          Karwowski            - Kamil          Piecewicz             447: 303
  28 Ziemowit       Pazda                - Rafał          Wesołowski            324: 409
  29 Adam           Klimont              - Bernadetta     Kudlińska             308: 306
  30 Waldemar       Kudliński            - Sławomir       Piotrowski            282: 362
  31 Barbara        Łukaszewicz          - Artur          Chrzczonowicz         366: 393
  32 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                421: 356
   2 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             359: 427
   3 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Górka                 377: 345
   4 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 387: 413
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                441: 259
   6 Jacek          Karwowski            - Tomasz         Sienkiewicz           359: 316
   7 Artur          Chrzczonowicz        - Jakub          Zaryński              450: 448
   8 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Tyczyno               375: 490
   9 Michał         Makowski             - Maciej         Kuczyński             415: 374
  10 Aleksander     Puchalski            - Michał         Musielak              347: 466
  11 Ireneusz       Kurzok               - Mariusz        Michalski             370: 369
  12 Szymon         Płachta              - Agnieszka      Goniowska             361: 356
  13 Mariusz        Wrześniewski         - Sławomir       Piotrowski            436: 338
  14 Dariusz        Kuć                  - Dorota         Kuć                   474: 411
  15 Stanisław      Rydzik               - Adam           Klimont               385: 281
  16 Katarzyna      Małek                - Leszek         Katyński              391: 274
  17 Andrzej        Kroc                 - Zbigniew       Wietecki              454: 342
  18 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Siwiński              472: 345
  19 Grzegorz       Pukniel              - Jędrzej        Florek                400: 349
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Maciej         Grąbczewski           251: 386
  21 Robert         Duczemiński          - Małgorzata     Jóźwiak               382: 280
  22 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Piecewicz             308: 287
  23 Barbara        Łukaszewicz          - Renata         Andracka              390: 342
  24 Maciej         Śliwa                - Krzysztof      Zawadzki              460: 251
  25 Sławomir       Długosz              - Bogusław       Puchalski             233: 386
  26 Józef          Wietecki             - Alina          Białobrzewska         288: 395
  27 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        336: 257
  28 Marta          Ćwiek                - Wojciech       Gołęcki               351: 302
  29 Maciej         Bukowski             - Waldemar       Kudliński             328: 291
  30 Dorota         Stachowska           - Piotr          Broda                 302: 439
  31 Przemysław     Rybicki              - Ziemowit       Pazda                 373: 456
  32 Dariusz        Nawrocki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Michał         Musielak              372: 436
   2 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Alabrudziński         321: 445
   3 Dariusz        Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             466: 397
   4 Mirosław       Uglik                - Jacek          Karwowski             437: 353
   5 Grzegorz       Kulgawczuk           - Katarzyna      Małek                 394: 329
   6 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                375: 394
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Ireneusz       Kurzok                370: 307
   8 Szymon         Płachta              - Artur          Chrzczonowicz         434: 331
   9 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              390: 346
  10 Alina          Białobrzewska        - Irena          Sołdan                447: 464
  11 Bogusław       Puchalski            - Bartosz        Morawski              365: 414
  12 Dorota         Kuć                  - Mariusz        Michalski             401: 375
  13 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Śliwa                 391: 521
  14 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Nawrocki              422: 436
  15 Maciej         Grąbczewski          - Sławomir       Piotrowski            348: 381
  16 Agnieszka      Goniowska            - Robert         Duczemiński           393: 312
  17 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Ostrowska             286: 373
  18 Maciej         Bukowski             - Andrzej        Kroc                  356: 326
  19 Kamil          Kister               - Aleksander     Puchalski             361: 391
  20 Rafał          Wesołowski           - Marta          Ćwiek                 390: 315
  21 Piotr          Broda                - Łukasz         Tuszyński             387: 426
  22 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              321: 465
  23 Leszek         Katyński             - Maciej         Kuczyński             173: 419
  24 Dariusz        Nawrocki             - Barbara        Łukaszewicz           320: 404
  25 Jędrzej        Florek               - Mariola        Osajda-Matczak        385: 439
  26 Kamil          Piecewicz            - Zbigniew       Wietecki              305: 472
  27 Józef          Wietecki             - Tomasz         Siwiński              290: 260
  28 Dorota         Stachowska           - Małgorzata     Jóźwiak               285: 436
  29 Waldemar       Kudliński            - Renata         Andracka              356: 339
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Wojciech       Gołęcki               255: 287
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Przemysław     Rybicki               336: 459
  32 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kulgawczuk            419: 342
   2 Michał         Musielak             - Mariusz        Wrześniewski          368: 481
   3 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                390: 476
   4 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Płachta               423: 333
   5 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Goniowska             404: 414
   6 Maciej         Śliwa                - Aleksander     Puchalski             369: 300
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Jackowski             354: 422
   8 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Karwowski             469: 401
   9 Bartosz        Morawski             - Rafał          Wesołowski            415: 389
  10 Kamil          Górka                - Andrzej        Tyczyno               329: 470
  11 Katarzyna      Małek                - Michał         Makowski              318: 393
  12 Ireneusz       Kurzok               - Dorota         Kuć                   395: 416
  13 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              463: 335
  14 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Nawrocki              335: 446
  15 Maciej         Kuczyński            - Łukasz         Tuszyński             296: 444
  16 Artur          Chrzczonowicz        - Maciej         Bukowski              340: 348
  17 Jakub          Zaryński             - Ziemowit       Pazda                 324: 396
  18 Zbigniew       Wietecki             - Mariola        Osajda-Matczak        379: 415
  19 Alina          Białobrzewska        - Kamil          Kister                384: 470
  20 Robert         Duczemiński          - Piotr          Broda                 343: 353
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Marta          Ćwiek                 341: 409
  22 Maciej         Grąbczewski          - Waldemar       Kudliński             473: 249
  23 Wojciech       Gołęcki              - Mariusz        Michalski             308: 327
  24 Adam           Klimont              - Grzegorz       Pukniel               479: 269
  25 Józef          Wietecki             - Bogusław       Puchalski             380: 379
  26 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Nawrocki              351: 349
  27 Małgorzata     Jóźwiak              - Sławomir       Długosz               306: 344
  28 Przemysław     Rybicki              - Leszek         Katyński              461: 254
  29 Kamil          Piecewicz            - Jędrzej        Florek                361: 378
  30 Renata         Andracka             - Krzysztof      Zawadzki              369: 258
  31 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Stachowska            283: 404
  32 Bernadetta     Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         470: 322
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Stanisław      Rydzik                403: 356
   3 Dorota         Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             388: 505
   4 Michał         Makowski             - Paweł          Jackowski             329: 449
   5 Andrzej        Tyczyno              - Grzegorz       Kulgawczuk            327: 383
   6 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Śliwa                 347: 379
   7 Sławomir       Piotrowski           - Bartosz        Morawski              380: 379
   8 Kamil          Nawrocki             - Szymon         Płachta               313: 443
   9 Maciej         Bukowski             - Dariusz        Kuć                   295: 432
  10 Michał         Musielak             - Łukasz         Tuszyński             569: 334
  11 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 251: 611
  12 Aleksander     Puchalski            - Maciej         Grąbczewski           403: 279
  13 Krzysztof      Obremski             - Ziemowit       Pazda                 446: 282
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Jacek          Karwowski             318: 327
  15 Andrzej        Kroc                 - Przemysław     Rybicki               366: 397
  16 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Małek                 350: 410
  17 Mariusz        Michalski            - Barbara        Łukaszewicz           318: 356
  18 Artur          Chrzczonowicz        - Adam           Klimont               422: 273
  19 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             287: 386
  20 Marta          Ćwiek                - Ireneusz       Kurzok                377: 384
  21 Kamil          Kister               - Józef          Wietecki              328: 264
  22 Sławomir       Długosz              - Maciej         Kuczyński             291: 371
  23 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              374: 308
  24 Alina          Białobrzewska        - Robert         Duczemiński           487: 381
  25 Jakub          Zaryński             - Dorota         Stachowska            423: 346
  26 Wojciech       Gołęcki              - Jędrzej        Florek                371: 426
  27 Waldemar       Kudliński            - Bogusław       Puchalski             319: 338
  28 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Sienkiewicz           348: 284
  29 Małgorzata     Jóźwiak              - Bernadetta     Kudlińska             416: 318
  30 Leszek         Katyński             - Grzegorz       Pukniel               232: 505
  31 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Piecewicz             307: 304
  32 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrześniewski          360: 449
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             348: 416
   3 Michał         Alabrudziński        - Michał         Musielak              368: 454
   4 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            408: 318
   5 Szymon         Płachta              - Dariusz        Kuć                   253: 447
   6 Maciej         Śliwa                - Sławomir       Piotrowski            317: 347
   7 Bartosz        Morawski             - Jacek          Karwowski             540: 346
   8 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Górka                 286: 417
   9 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Tyczyno               343: 355
  10 Dorota         Kuć                  - Barbara        Łukaszewicz           367: 387
  11 Krzysztof      Obremski             - Katarzyna      Małek                 561: 208
  12 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Nawrocki              413: 351
  13 Przemysław     Rybicki              - Łukasz         Tuszyński             320: 467
  14 Michał         Makowski             - Kamil          Kister                363: 297
  15 Joanna         Ostrowska            - Artur          Chrzczonowicz         314: 471
  16 Agnieszka      Goniowska            - Maciej         Bukowski              438: 310
  17 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Jóźwiak               302: 374
  18 Irena          Sołdan               - Piotr          Broda                 416: 305
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Zaryński              360: 406
  20 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Michalski             424: 316
  21 Jędrzej        Florek               - Ziemowit       Pazda                 462: 255
  22 Rafał          Wesołowski           - Adam           Klimont               356: 273
  23 Grzegorz       Pukniel              - Marta          Ćwiek                 478: 283
  24 Maciej         Grąbczewski          - Józef          Wietecki              326: 343
  25 Bogusław       Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              493: 272
  26 Andrzej        Kroc                 - Sławomir       Długosz               413: 288
  27 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Sienkiewicz           321: 336
  28 Robert         Duczemiński          - Waldemar       Kudliński             394: 260
  29 Renata         Andracka             - Bernadetta     Kudlińska             371: 223
  30 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Zawadzki              381: 314
  31 Wojciech       Gołęcki              - Leszek         Katyński              350: 276
  32 Kamil          Piecewicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Wrześniewski          356: 303
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 431: 409
   3 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Musielak              284: 427
   4 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              331: 407
   5 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Obremski              294: 497
   6 Kamil          Górka                - Michał         Makowski              382: 372
   7 Grzegorz       Kulgawczuk           - Artur          Chrzczonowicz         261: 408
   8 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Tyczyno               485: 287
   9 Maciej         Śliwa                - Barbara        Łukaszewicz           323: 486
  10 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Kuczyński             456: 338
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               507: 365
  12 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                426: 475
  13 Jacek          Karwowski            - Jędrzej        Florek                324: 332
  14 Zbigniew       Wietecki             - Aleksander     Puchalski             376: 376
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Dorota         Kuć                   263: 425
  16 Jakub          Zaryński             - Ireneusz       Kurzok                438: 284
  17 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Kister                326: 363
  18 Kamil          Nawrocki             - Katarzyna      Małek                 301: 370
  19 Joanna         Ostrowska            - Bogusław       Puchalski             353: 467
  20 Maciej         Bukowski             - Przemysław     Rybicki               398: 369
  21 Józef          Wietecki             - Rafał          Wesołowski            253: 483
  22 Marta          Ćwiek                - Alina          Białobrzewska         319: 423
  23 Dorota         Stachowska           - Maciej         Grąbczewski           293: 456
  24 Ziemowit       Pazda                - Mariola        Osajda-Matczak        293: 422
  25 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Gołęcki               425: 318
  26 Adam           Klimont              - Piotr          Broda                 428: 309
  27 Tomasz         Sienkiewicz          - Sławomir       Długosz               383: 364
  28 Mariusz        Michalski            - Dariusz        Nawrocki              213: 467
  29 Renata         Andracka             - Tomasz         Siwiński              402: 411
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Kamil          Piecewicz             319: 398
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Leszek         Katyński              440: 324
  32 Waldemar       Kudliński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             300: 548
   2 Michał         Musielak             - Dariusz        Kuć                   402: 320
   3 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         401: 432
   4 Artur          Chrzczonowicz        - Bartosz        Morawski              350: 276
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 524: 354
   6 Sławomir       Piotrowski           - Paweł          Jackowski             275: 293
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Górka                 264: 365
   8 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                412: 400
   9 Maciej         Kuczyński            - Jakub          Zaryński              345: 423
  10 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dorota         Kuć                   379: 403
  11 Bogusław       Puchalski            - Szymon         Płachta               401: 363
  12 Kamil          Kister               - Rafał          Wesołowski            403: 222
  13 Katarzyna      Małek                - Jędrzej        Florek                399: 334
  14 Maciej         Śliwa                - Maciej         Bukowski              365: 322
  15 Andrzej        Tyczyno              - Zbigniew       Wietecki              338: 325
  16 Aleksander     Puchalski            - Michał         Makowski              417: 306
  17 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Goniowska             355: 374
  18 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Sienkiewicz           292: 391
  19 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Jóźwiak               482: 333
  20 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Kroc                  343: 309
  21 Przemysław     Rybicki              - Joanna         Ostrowska             435: 324
  22 Kamil          Nawrocki             - Adam           Klimont               357: 431
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Józef          Wietecki              413: 414
  24 Jacek          Karwowski            - Dariusz        Nawrocki              375: 394
  25 Robert         Duczemiński          - Renata         Andracka              385: 265
  26 Piotr          Broda                - Kamil          Piecewicz             353: 253
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Ćwiek                 319: 506
  28 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Michalski             333: 351
  29 Waldemar       Kudliński            - Dorota         Stachowska            376: 371
  30 Ziemowit       Pazda                - Wojciech       Gołęcki               333: 279
  31 Leszek         Katyński             - Bernadetta     Kudlińska             343: 213
  32 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Musielak             - Tomasz         Zwoliński             325: 459
   2 Dariusz        Kuć                  - Łukasz         Tuszyński             286: 446
   3 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                449: 365
   4 Artur          Chrzczonowicz        - Michał         Alabrudziński         413: 362
   5 Mariusz        Wrześniewski         - Kamil          Górka                 355: 354
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Obremski              339: 347
   7 Mirosław       Uglik                - Agnieszka      Goniowska             453: 317
   8 Bartosz        Morawski             - Andrzej        Tyczyno               488: 346
   9 Jakub          Zaryński             - Kamil          Kister                447: 396
  10 Dorota         Kuć                  - Katarzyna      Małek                 587: 408
  11 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Śliwa                 364: 347
  12 Sławomir       Piotrowski           - Aleksander     Puchalski             420: 344
  13 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                320: 415
  14 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Grąbczewski           423: 408
  15 Przemysław     Rybicki              - Ireneusz       Kurzok                526: 290
  16 Jędrzej        Florek               - Adam           Klimont               432: 338
  17 Michał         Makowski             - Maciej         Bukowski              538: 274
  18 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            270: 418
  19 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Kulgawczuk            339: 438
  20 Maciej         Kuczyński            - Alina          Białobrzewska         385: 350
  21 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Duczemiński           288: 412
  22 Kamil          Nawrocki             - Piotr          Broda                 356: 264
  23 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Pukniel               337: 249
  24 Mariusz        Michalski            - Mariola        Osajda-Matczak        247: 361
  25 Ziemowit       Pazda                - Andrzej        Kroc                  362: 371
  26 Jacek          Karwowski            - Tomasz         Siwiński              329: 436
  27 Marta          Ćwiek                - Waldemar       Kudliński             367: 290
  28 Renata         Andracka             - Małgorzata     Jóźwiak               378: 398
  29 Dorota         Stachowska           - Sławomir       Długosz               290: 305
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             355: 296
  31 Kamil          Piecewicz            - Leszek         Katyński              341: 252
  32 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             450: 422
   2 Artur          Chrzczonowicz        - Michał         Musielak              387: 321
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Wrześniewski          373: 353
   4 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 380: 303
   5 Michał         Alabrudziński        - Dorota         Kuć                   575: 287
   6 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   448: 332
   7 Mirosław       Uglik                - Bogusław       Puchalski             406: 353
   8 Irena          Sołdan               - Jakub          Zaryński              335: 392
   9 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            355: 344
  10 Przemysław     Rybicki              - Aleksander     Puchalski             388: 427
  11 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Makowski              401: 330
  12 Jędrzej        Florek               - Kamil          Nawrocki              359: 550
  13 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Śliwa                 414: 313
  14 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mariola        Osajda-Matczak        433: 422
  15 Andrzej        Tyczyno              - Szymon         Płachta               367: 453
  16 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Jóźwiak               378: 406
  17 Agnieszka      Goniowska            - Marta          Ćwiek                 472: 281
  18 Adam           Klimont              - Barbara        Łukaszewicz           339: 376
  19 Joanna         Ostrowska            - Robert         Duczemiński           379: 388
  20 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Kuczyński             458: 369
  21 Maciej         Bukowski             - Tomasz         Sienkiewicz           311: 437
  22 Kamil          Kister               - Katarzyna      Małek                 449: 370
  23 Józef          Wietecki             - Zbigniew       Wietecki              308: 438
  24 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Zawadzki              362: 284
  25 Mariusz        Michalski            - Tomasz         Siwiński              432: 338
  26 Kamil          Piecewicz            - Alina          Białobrzewska         371: 414
  27 Jacek          Karwowski            - Wojciech       Gołęcki               382: 263
  28 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Pukniel               377: 283
  29 Piotr          Broda                - Waldemar       Kudliński             402: 287
  30 Renata         Andracka             - Ziemowit       Pazda                 422: 262
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Leszek         Katyński              271: 300
  32 Dorota         Stachowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Artur          Chrzczonowicz         540: 339
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             411: 395
   3 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              374: 448
   4 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 444: 360
   5 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Wrześniewski          412: 471
   6 Michał         Musielak             - Stanisław      Rydzik                366: 406
   7 Dorota         Kuć                  - Robert         Duczemiński           462: 320
   8 Bogusław       Puchalski            - Tomasz         Sienkiewicz           466: 311
   9 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                507: 283
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Kuć                   393: 349
  11 Agnieszka      Goniowska            - Sławomir       Piotrowski            333: 375
  12 Grzegorz       Kulgawczuk           - Aleksander     Puchalski             489: 384
  13 Irena          Sołdan               - Andrzej        Tyczyno               535: 354
  14 Szymon         Płachta              - Przemysław     Rybicki               283: 468
  15 Maciej         Kuczyński            - Maciej         Grąbczewski           311: 320
  16 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Nawrocki              355: 500
  17 Michał         Makowski             - Ireneusz       Kurzok                382: 321
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jędrzej        Florek                270: 416
  19 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Nawrocki              393: 459
  20 Katarzyna      Małek                - Andrzej        Kroc                  507: 369
  21 Maciej         Śliwa                - Alina          Białobrzewska         307: 315
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Bukowski              382: 250
  23 Mariusz        Michalski            - Jacek          Karwowski             297: 412
  24 Marta          Ćwiek                - Józef          Wietecki              386: 375
  25 Tomasz         Siwiński             - Joanna         Ostrowska             303: 322
  26 Adam           Klimont              - Sławomir       Długosz               373: 410
  27 Grzegorz       Pukniel              - Piotr          Broda                 450: 375
  28 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              257: 308
  29 Leszek         Katyński             - Dorota         Stachowska            281: 364
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Kamil          Piecewicz             357: 314
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             270: 506
  32 Ziemowit       Pazda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              325: 370
   2 Jakub          Zaryński             - Paweł          Jackowski             423: 480
   3 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                361: 486
   4 Mariusz        Wrześniewski         - Artur          Chrzczonowicz         492: 358
   5 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         405: 338
   6 Mirosław       Uglik                - Dorota         Kuć                   373: 287
   7 Kamil          Górka                - Michał         Musielak              431: 445
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Bogusław       Puchalski             401: 347
   9 Sławomir       Piotrowski           - Barbara        Łukaszewicz           423: 457
  10 Przemysław     Rybicki              - Irena          Sołdan                311: 378
  11 Kamil          Nawrocki             - Jędrzej        Florek                354: 407
  12 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Makowski              322: 395
  13 Dariusz        Kuć                  - Agnieszka      Goniowska             340: 528
  14 Robert         Duczemiński          - Katarzyna      Małek                 509: 358
  15 Kamil          Kister               - Tomasz         Sienkiewicz           387: 389
  16 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Nawrocki              390: 356
  17 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Wesołowski            298: 454
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  412: 357
  19 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Śliwa                 326: 396
  20 Jacek          Karwowski            - Maciej         Kuczyński             464: 395
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Szymon         Płachta               342: 309
  22 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Ćwiek                 415: 358
  23 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             386: 375
  24 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Pukniel               390: 448
  25 Adam           Klimont              - Renata         Andracka              341: 340
  26 Piotr          Broda                - Mariusz        Michalski             434: 224
  27 Tomasz         Siwiński             - Józef          Wietecki              450: 315
  28 Ziemowit       Pazda                - Dorota         Stachowska            477: 276
  29 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              373: 332
  30 Kamil          Piecewicz            - Wojciech       Gołęcki               331: 293
  31 Leszek         Katyński             - Bernadetta     Kudlińska             311: 229
  32 Maciej         Bukowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             287: 428
   2 Bartosz        Morawski             - Stanisław      Rydzik                422: 365
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Wrześniewski          452: 482
   4 Jakub          Zaryński             - Grzegorz       Kulgawczuk            609: 346
   5 Michał         Musielak             - Barbara        Łukaszewicz           380: 313
   6 Artur          Chrzczonowicz        - Mirosław       Uglik                 350: 472
   7 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                494: 335
   8 Michał         Makowski             - Michał         Alabrudziński         379: 402
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Kuć                   414: 331
  10 Kamil          Górka                - Robert         Duczemiński           442: 400
  11 Bogusław       Puchalski            - Sławomir       Piotrowski            363: 294
  12 Agnieszka      Goniowska            - Aleksander     Puchalski             403: 331
  13 Jędrzej        Florek               - Przemysław     Rybicki               386: 400
  14 Maciej         Śliwa                - Kamil          Nawrocki              351: 411
  15 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Kurzok                356: 322
  16 Kamil          Kister               - Maciej         Grąbczewski           465: 353
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Jóźwiak               300: 350
  18 Dariusz        Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              367: 333
  19 Alina          Białobrzewska        - Jacek          Karwowski             353: 428
  20 Katarzyna      Małek                - Dariusz        Nawrocki              411: 290
  21 Andrzej        Kroc                 - Adam           Klimont               332: 345
  22 Andrzej        Tyczyno              - Joanna         Ostrowska             345: 401
  23 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Siwiński              303: 388
  24 Maciej         Kuczyński            - Ziemowit       Pazda                 438: 342
  25 Szymon         Płachta              - Waldemar       Kudliński             423: 299
  26 Sławomir       Długosz              - Marta          Ćwiek                 396: 374
  27 Maciej         Bukowski             - Piotr          Broda                 285: 425
  28 Leszek         Katyński             - Renata         Andracka              389: 352
  29 Józef          Wietecki             - Bernadetta     Kudlińska             428: 283
  30 Dorota         Stachowska           - Kamil          Piecewicz             322: 386
  31 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              265: 367
  32 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             335: 279
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Bartosz        Morawski              435: 412
   3 Paweł          Jackowski            - Kamil          Górka                 416: 402
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Mirosław       Uglik                 297: 423
   5 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Goniowska             408: 360
   6 Michał         Musielak             - Bogusław       Puchalski             468: 230
   7 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kulgawczuk            403: 323
   8 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Sienkiewicz           440: 332
   9 Artur          Chrzczonowicz        - Krzysztof      Obremski              400: 402
  10 Aleksander     Puchalski            - Irena          Sołdan                317: 415
  11 Dorota         Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           285: 459
  12 Przemysław     Rybicki              - Mariola        Osajda-Matczak        393: 396
  13 Kamil          Nawrocki             - Ireneusz       Kurzok                339: 472
  14 Jędrzej        Florek               - Maciej         Kuczyński             424: 338
  15 Michał         Makowski             - Maciej         Śliwa                 350: 386
  16 Szymon         Płachta              - Rafał          Wesołowski            299: 359
  17 Robert         Duczemiński          - Adam           Klimont               471: 315
  18 Piotr          Broda                - Jacek          Karwowski             333: 333
  19 Joanna         Ostrowska            - Dariusz        Kuć                   356: 284
  20 Katarzyna      Małek                - Zbigniew       Wietecki              316: 426
  21 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Kister                370: 418
  22 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               405: 331
  23 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               365: 343
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Alina          Białobrzewska         354: 322
  25 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Kroc                  334: 384
  26 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Tyczyno               304: 380
  27 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Bukowski              307: 392
  28 Marta          Ćwiek                - Leszek         Katyński              357: 251
  29 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               393: 210
  30 Kamil          Piecewicz            - Ziemowit       Pazda                 371: 292
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Dorota         Stachowska            280: 350
  32 Renata         Andracka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             357: 360
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              428: 397
   3 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             427: 379
   4 Bartosz        Morawski             - Michał         Musielak              327: 374
   5 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 323: 425
   6 Jacek          Karwowski            - Krzysztof      Obremski              359: 423
   7 Irena          Sołdan               - Kamil          Nawrocki              297: 435
   8 Kamil          Górka                - Przemysław     Rybicki               305: 511
   9 Jędrzej        Florek               - Dorota         Kuć                   431: 380
  10 Maciej         Grąbczewski          - Agnieszka      Goniowska             343: 480
  11 Robert         Duczemiński          - Michał         Makowski              428: 421
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Artur          Chrzczonowicz         359: 369
  13 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maciej         Śliwa                 349: 372
  14 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Kuć                   336: 423
  15 Bogusław       Puchalski            - Katarzyna      Małek                 435: 377
  16 Ireneusz       Kurzok               - Kamil          Kister                366: 368
  17 Małgorzata     Jóźwiak              - Barbara        Łukaszewicz           306: 493
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Joanna         Ostrowska             429: 393
  19 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              435: 237
  20 Aleksander     Puchalski            - Adam           Klimont               357: 418
  21 Piotr          Broda                - Józef          Wietecki              447: 324
  22 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Siwiński              313: 434
  23 Andrzej        Kroc                 - Kamil          Piecewicz             388: 324
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Kuczyński             344: 453
  25 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Tyczyno               277: 376
  26 Szymon         Płachta              - Alina          Białobrzewska         368: 362
  27 Marta          Ćwiek                - Maciej         Bukowski              328: 448
  28 Renata         Andracka             - Mariusz        Michalski             384: 237
  29 Ziemowit       Pazda                - Bernadetta     Kudlińska             426: 277
  30 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Stachowska            413: 337
  31 Leszek         Katyński             - Waldemar       Kudliński             326: 280
  32 Grzegorz       Pukniel              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Musielak             - Mariusz        Wrześniewski          398: 351
   2 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             441: 370
   3 Mirosław       Uglik                - Jakub          Zaryński              376: 371
   4 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              477: 339
   5 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                403: 491
   6 Agnieszka      Goniowska            - Bartosz        Morawski              377: 403
   7 Irena          Sołdan               - Jędrzej        Florek                348: 362
   8 Robert         Duczemiński          - Przemysław     Rybicki               465: 402
   9 Kamil          Górka                - Artur          Chrzczonowicz         450: 445
  10 Kamil          Nawrocki             - Bogusław       Puchalski             449: 449
  11 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Kulgawczuk            469: 307
  12 Kamil          Kister               - Dariusz        Kuć                   295: 488
  13 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Śliwa                 326: 336
  14 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Wesołowski            408: 450
  15 Ireneusz       Kurzok               - Jacek          Karwowski             331: 370
  16 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 438: 284
  17 Dorota         Kuć                  - Joanna         Ostrowska             399: 314
  18 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Makowski              332: 389
  19 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Klimont               372: 329
  20 Maciej         Kuczyński            - Aleksander     Puchalski             426: 474
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Siwiński              392: 451
  22 Maciej         Bukowski             - Katarzyna      Małek                 422: 366
  23 Andrzej        Tyczyno              - Andrzej        Kroc                  378: 284
  24 Dariusz        Nawrocki             - Zbigniew       Wietecki              325: 324
  25 Kamil          Piecewicz            - Marta          Ćwiek                 426: 249
  26 Sławomir       Długosz              - Józef          Wietecki              400: 250
  27 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Pukniel               229: 406
  28 Dorota         Stachowska           - Renata         Andracka              415: 327
  29 Ziemowit       Pazda                - Leszek         Katyński              369: 403
  30 Waldemar       Kudliński            - Wojciech       Gołęcki               261: 301
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Michalski             296: 322
  32 Alina          Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             316: 396
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Musielak              405: 317
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Robert         Duczemiński           416: 407
   4 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             381: 334
   5 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              433: 318
   6 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              475: 405
   7 Jędrzej        Florek               - Barbara        Łukaszewicz           434: 436
   8 Bogusław       Puchalski            - Kamil          Górka                 325: 355
   9 Agnieszka      Goniowska            - Artur          Chrzczonowicz         305: 349
  10 Tomasz         Sienkiewicz          - Rafał          Wesołowski            331: 358
  11 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            399: 419
  12 Maciej         Śliwa                - Kamil          Kister                450: 374
  13 Kamil          Nawrocki             - Jacek          Karwowski             406: 367
  14 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Kuć                   449: 394
  15 Irena          Sołdan               - Michał         Makowski              337: 449
  16 Grzegorz       Kulgawczuk           - Maciej         Grąbczewski           306: 391
  17 Piotr          Broda                - Andrzej        Tyczyno               314: 363
  18 Aleksander     Puchalski            - Szymon         Płachta               293: 458
  19 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Bukowski              413: 396
  20 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Kuczyński             352: 408
  21 Katarzyna      Małek                - Mariola        Osajda-Matczak        344: 378
  22 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kroc                  248: 377
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Ireneusz       Kurzok                346: 297
  24 Adam           Klimont              - Zbigniew       Wietecki              425: 456
  25 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               292: 495
  26 Waldemar       Kudliński            - Kamil          Piecewicz             235: 364
  27 Leszek         Katyński             - Sławomir       Długosz               272: 299
  28 Bernadetta     Kudlińska            - Marta          Ćwiek                 247: 388
  29 Wojciech       Gołęcki              - Alina          Białobrzewska         386: 299
  30 Ziemowit       Pazda                - Krzysztof      Zawadzki              420: 270
  31 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Michalski             372: 287
  32 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             442: 362
   2 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Tuszyński             396: 383
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Musielak              473: 422
   4 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             309: 334
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Nawrocki              368: 374
   6 Jakub          Zaryński             - Bogusław       Puchalski             511: 316
   7 Przemysław     Rybicki              - Michał         Alabrudziński         291: 377
   8 Krzysztof      Obremski             - Michał         Makowski              361: 469
   9 Agnieszka      Goniowska            - Kamil          Górka                 326: 467
  10 Maciej         Grąbczewski          - Robert         Duczemiński           373: 479
  11 Dariusz        Kuć                  - Jędrzej        Florek                375: 468
  12 Artur          Chrzczonowicz        - Kamil          Kister                405: 414
  13 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Tyczyno               445: 375
  14 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Sienkiewicz           408: 272
  15 Maciej         Śliwa                - Szymon         Płachta               409: 240
  16 Jacek          Karwowski            - Aleksander     Puchalski             421: 279
  17 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Siwiński              341: 365
  18 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                260: 492
  19 Dorota         Kuć                  - Piotr          Broda                 273: 287
  20 Maciej         Bukowski             - Maciej         Kuczyński             500: 310
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Dariusz        Nawrocki              358: 285
  22 Kamil          Piecewicz            - Grzegorz       Kulgawczuk            324: 372
  23 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Jóźwiak               402: 362
  24 Katarzyna      Małek                - Sławomir       Długosz               413: 319
  25 Ireneusz       Kurzok               - Dorota         Stachowska            350: 352
  26 Adam           Klimont              - Józef          Wietecki              432: 303
  27 Marta          Ćwiek                - Ziemowit       Pazda                 423: 366
  28 Alina          Białobrzewska        - Leszek         Katyński              468: 278
  29 Renata         Andracka             - Wojciech       Gołęcki               245: 361
  30 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              310: 324
  31 Mariusz        Michalski            - Bernadetta     Kudlińska             283: 211
  32 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Mirosław       Uglik                 397: 306
   2 Mariusz        Wrześniewski         - Michał         Alabrudziński         362: 419
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 356: 301
   4 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                268: 476
   5 Paweł          Jackowski            - Robert         Duczemiński           419: 381
   6 Michał         Musielak             - Jędrzej        Florek                409: 297
   7 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Tuszyński             326: 411
   8 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Śliwa                 400: 332
   9 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Piotrowski            405: 379
  10 Kamil          Kister               - Krzysztof      Obremski              358: 481
  11 Michał         Makowski             - Artur          Chrzczonowicz         407: 270
  12 Bogusław       Puchalski            - Jacek          Karwowski             332: 340
  13 Tomasz         Siwiński             - Przemysław     Rybicki               258: 385
  14 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           414: 387
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Goniowska             347: 434
  16 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dariusz        Kuć                   400: 289
  17 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Sienkiewicz           345: 305
  18 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Bukowski              439: 343
  19 Szymon         Płachta              - Dorota         Kuć                   474: 314
  20 Maciej         Kuczyński            - Piotr          Broda                 368: 302
  21 Katarzyna      Małek                - Adam           Klimont               282: 375
  22 Małgorzata     Jóźwiak              - Marta          Ćwiek                 508: 369
  23 Aleksander     Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               469: 366
  24 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Stachowska            327: 351
  25 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             356: 336
  26 Kamil          Piecewicz            - Renata         Andracka              387: 297
  27 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Długosz               386: 371
  28 Alina          Białobrzewska        - Bernadetta     Kudlińska             512: 175
  29 Ziemowit       Pazda                - Waldemar       Kudliński             454: 261
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Józef          Wietecki              351: 320
  31 Leszek         Katyński             - Mariusz        Michalski             348: 383
  32 Ireneusz       Kurzok               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             295: 406
   2 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              403: 397
   3 Michał         Musielak             - Mariusz        Wrześniewski          409: 300
   4 Łukasz         Tuszyński            - Mirosław       Uglik                 375: 392
   5 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Nawrocki              417: 398
   6 Rafał          Wesołowski           - Jakub          Zaryński              412: 368
   7 Krzysztof      Obremski             - Przemysław     Rybicki               386: 538
   8 Robert         Duczemiński          - Irena          Sołdan                386: 445
   9 Kamil          Górka                - Andrzej        Kroc                  404: 271
  10 Michał         Makowski             - Agnieszka      Goniowska             378: 361
  11 Jędrzej        Florek               - Artur          Chrzczonowicz         363: 393
  12 Kamil          Kister               - Barbara        Łukaszewicz           396: 373
  13 Andrzej        Tyczyno              - Sławomir       Piotrowski            392: 288
  14 Maciej         Śliwa                - Jacek          Karwowski             301: 357
  15 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kulgawczuk            332: 331
  16 Adam           Klimont              - Bogusław       Puchalski             377: 253
  17 Tomasz         Siwiński             - Aleksander     Puchalski             362: 467
  18 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 298: 439
  19 Dariusz        Kuć                  - Dariusz        Nawrocki              277: 350
  20 Maciej         Kuczyński            - Kamil          Piecewicz             357: 272
  21 Dorota         Stachowska           - Mariola        Osajda-Matczak        305: 399
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Małgorzata     Jóźwiak               417: 346
  23 Maciej         Bukowski             - Dorota         Kuć                   434: 325
  24 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Małek                 375: 381
  25 Mariusz        Michalski            - Marta          Ćwiek                 411: 380
  26 Sławomir       Długosz              - Alina          Białobrzewska         289: 278
  27 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Pukniel               308: 403
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Kurzok                377: 408
  29 Józef          Wietecki             - Ziemowit       Pazda                 407: 346
  30 Leszek         Katyński             - Waldemar       Kudliński             355: 321
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Renata         Andracka              264: 344
  32 Zbigniew       Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            426: 292
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                432: 264
   3 Michał         Makowski             - Mirosław       Uglik                 348: 379
   4 Kamil          Nawrocki             - Michał         Musielak              374: 306
   5 Jacek          Karwowski            - Mariusz        Wrześniewski          339: 506
   6 Michał         Alabrudziński        - Bartosz        Morawski              423: 370
   7 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             360: 406
   8 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              333: 436
   9 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                436: 347
  10 Robert         Duczemiński          - Jędrzej        Florek                400: 355
  11 Andrzej        Tyczyno              - Barbara        Łukaszewicz           358: 383
  12 Artur          Chrzczonowicz        - Sławomir       Piotrowski            333: 336
  13 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               248: 402
  14 Maciej         Śliwa                - Maciej         Kuczyński             404: 409
  15 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Kulgawczuk            355: 326
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        326: 354
  17 Andrzej        Kroc                 - Aleksander     Puchalski             395: 303
  18 Adam           Klimont              - Tomasz         Siwiński              411: 313
  19 Piotr          Broda                - Bogusław       Puchalski             318: 288
  20 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Bukowski              284: 515
  21 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Grąbczewski           333: 337
  22 Katarzyna      Małek                - Małgorzata     Jóźwiak               378: 326
  23 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Piecewicz             337: 301
  24 Ireneusz       Kurzok               - Ziemowit       Pazda                 380: 368
  25 Dorota         Kuć                  - Dorota         Stachowska            473: 261
  26 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              387: 294
  27 Waldemar       Kudliński            - Mariusz        Michalski             396: 328
  28 Zbigniew       Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               362: 309
  29 Renata         Andracka             - Alina          Białobrzewska         309: 371
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Joanna         Ostrowska             260: 359
  31 Józef          Wietecki             - Leszek         Katyński              333: 333
  32 Marta          Ćwiek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Wrześniewski         - Tomasz         Zwoliński             398: 424
   2 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                369: 354
   3 Michał         Musielak             - Michał         Alabrudziński         353: 376
   4 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              427: 429
   5 Sławomir       Piotrowski           - Kamil          Górka                 397: 451
   6 Łukasz         Tuszyński            - Robert         Duczemiński           408: 380
   7 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              282: 452
   8 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Obremski              390: 425
   9 Jakub          Zaryński             - Szymon         Płachta               290: 413
  10 Jacek          Karwowski            - Barbara        Łukaszewicz           408: 356
  11 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Tyczyno               429: 277
  12 Irena          Sołdan               - Maciej         Śliwa                 480: 290
  13 Jędrzej        Florek               - Kamil          Kister                372: 334
  14 Agnieszka      Goniowska            - Andrzej        Kroc                  420: 366
  15 Artur          Chrzczonowicz        - Piotr          Broda                 386: 425
  16 Maciej         Kuczyński            - Mariola        Osajda-Matczak        380: 375
  17 Maciej         Bukowski             - Adam           Klimont               425: 323
  18 Maciej         Grąbczewski          - Tomasz         Siwiński              388: 335
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Dariusz        Nawrocki              373: 333
  20 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Małek                 394: 325
  21 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Sienkiewicz           370: 354
  22 Aleksander     Puchalski            - Sławomir       Długosz               394: 337
  23 Bogusław       Puchalski            - Alina          Białobrzewska         401: 340
  24 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Kurzok                408: 399
  25 Dorota         Kuć                  - Marta          Ćwiek                 455: 358
  26 Joanna         Ostrowska            - Leszek         Katyński              318: 255
  27 Kamil          Piecewicz            - Ziemowit       Pazda                 379: 306
  28 Dorota         Stachowska           - Krzysztof      Zawadzki              549: 298
  29 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               209: 380
  30 Józef          Wietecki             - Renata         Andracka              306: 324
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             261: 336
  32 Małgorzata     Jóźwiak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Makowski             - Tomasz         Zwoliński             352: 364
   2 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 417: 388
   3 Mariusz        Wrześniewski         - Rafał          Wesołowski            401: 306
   4 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Tuszyński             306: 430
   5 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              409: 328
   6 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             387: 482
   7 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Obremski              462: 369
   8 Jacek          Karwowski            - Michał         Musielak              345: 414
   9 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Rybicki               378: 350
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                277: 366
  11 Maciej         Kuczyński            - Robert         Duczemiński           242: 471
  12 Jędrzej        Florek               - Sławomir       Piotrowski            404: 419
  13 Piotr          Broda                - Agnieszka      Goniowska             370: 288
  14 Maciej         Bukowski             - Maciej         Grąbczewski           359: 337
  15 Artur          Chrzczonowicz        - Andrzej        Tyczyno               335: 375
  16 Maciej         Śliwa                - Mariola        Osajda-Matczak        353: 332
  17 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kulgawczuk            378: 370
  18 Andrzej        Kroc                 - Bogusław       Puchalski             430: 307
  19 Adam           Klimont              - Dorota         Kuć                   380: 346
  20 Aleksander     Puchalski            - Dariusz        Kuć                   473: 405
  21 Katarzyna      Małek                - Grzegorz       Pukniel               441: 241
  22 Zbigniew       Wietecki             - Ireneusz       Kurzok                348: 350
  23 Kamil          Piecewicz            - Małgorzata     Jóźwiak               322: 315
  24 Wojciech       Gołęcki              - Tomasz         Siwiński              249: 278
  25 Dorota         Stachowska           - Joanna         Ostrowska             370: 359
  26 Dariusz        Nawrocki             - Leszek         Katyński              355: 287
  27 Sławomir       Długosz              - Bernadetta     Kudlińska             420: 160
  28 Alina          Białobrzewska        - Ziemowit       Pazda                 403: 367
  29 Marta          Ćwiek                - Renata         Andracka              263: 373
  30 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Zawadzki              365: 344
  31 Waldemar       Kudliński            - Józef          Wietecki              326: 304
  32 Tomasz         Sienkiewicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 358: 448
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrześniewski          391: 455
   3 Bartosz        Morawski             - Paweł          Jackowski             257: 441
   4 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         409: 315
   5 Kamil          Górka                - Michał         Musielak              351: 345
   6 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              399: 371
   7 Robert         Duczemiński          - Irena          Sołdan                423: 396
   8 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              271: 521
   9 Sławomir       Piotrowski           - Szymon         Płachta               379: 395
  10 Kamil          Nawrocki             - Jacek          Karwowski             450: 305
  11 Piotr          Broda                - Maciej         Bukowski              418: 327
  12 Jędrzej        Florek               - Przemysław     Rybicki               283: 410
  13 Barbara        Łukaszewicz          - Agnieszka      Goniowska             520: 377
  14 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Kuczyński             461: 345
  15 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  410: 322
  16 Maciej         Śliwa                - Adam           Klimont               335: 304
  17 Aleksander     Puchalski            - Artur          Chrzczonowicz         500: 249
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Grąbczewski           327: 465
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Katarzyna      Małek                 371: 334
  20 Bogusław       Puchalski            - Ireneusz       Kurzok                359: 401
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Grzegorz       Pukniel               362: 369
  22 Tomasz         Siwiński             - Dorota         Stachowska            293: 488
  23 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Nawrocki              421: 280
  24 Dorota         Kuć                  - Kamil          Piecewicz             392: 305
  25 Alina          Białobrzewska        - Zbigniew       Wietecki              312: 442
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Joanna         Ostrowska             398: 356
  27 Marta          Ćwiek                - Mariusz        Michalski             254: 320
  28 Renata         Andracka             - Wojciech       Gołęcki               399: 251
  29 Leszek         Katyński             - Józef          Wietecki              330: 240
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Ziemowit       Pazda                 339: 327
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             266: 284
  32 Dariusz        Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 154.09  29123  189
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.46  28356  191
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.69  28846  198
   5 Krzysztof Obremski             Legnica              144.01  28369  197
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.90  28492  198
   7 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.67  28447  198
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.33  16913  118
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.23  27787  194
  11 Michał Makowski                Warszawa             142.96  24447  171
  12 Bartosz Morawski               Gliwice              142.31  25900  182
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.90  25116  177
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  15 Kamil Górka                    Kraków               141.59  26760  189
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  18 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               140.43  26400  188
  21 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.25  27208  194
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.21  27761  198
  23 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.71  27522  197
  24 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.61  26665  191
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             139.41  19239  138
  26 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     139.27  17827  128
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  28 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.74   5372   39
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          137.67  18173  132
  31 Justyna Górka                  Kraków               137.30  27186  198
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             137.14  27291  199
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             136.97  24654  180
  34 Marek Reda                     Wołomin              136.35  27269  200
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               135.07  27013  200
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.00  16740  124
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.93  26041  193
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.69  26265  195
  40 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.61  23961  178
  41 Bogusław Szyszka               Oława                134.26  22018  164
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.89  25172  188
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  44 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  45 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.33  25599  192
  46 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.07  24086  181
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.44  26091  197
  50 Sławomir Kucia                 Krosno               132.43   7019   53
  51 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  53 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  54 Paweł Janaś                    Głogów               131.68  21991  167
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  56 Kuba Koisar                    Warszawa             131.47  11569   88
  57 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  58 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.13  20063  153
  59 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.60  25336  194
  61 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  62 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.51   5612   43
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  64 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Irena Sołdan                   Rumia                130.07  24974  192
  67 Maciej Perzyński               Piła                 129.88  14936  115
  68 Ewa Ciszewska                  Katowice             129.86   7272   56
  69 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  70 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.68  18934  146
  71 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.68  18285  141
  72 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  73 Kamil Kister                   Puławy               129.41  25365  196
  74 Przemysław Rybicki             Otwock               129.38  25229  195
  75 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.50  23130  180
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Weronika Rudnicka              Ustka                127.92  24688  193
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.91  12791  100
  81 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.85  24676  193
  82 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  84 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.74  23954  189
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.72  25217  199
  87 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  88 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  89 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  90 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  91 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.82  23906  190
  94 Janusz Krupiński               Bytom                125.79   8428   67
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.68  23502  187
  97 Szymon Płachta                 Warszawa             125.56  21220  169
  98 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  99 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 100 Rafał Wesołowski               Warszawa             124.80  23961  192
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 102 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              124.53  24407  196
 103 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.36   5596   45
 104 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.03  14264  115
 105 Patryk Gadus                   Pszczew              124.00   5828   47
 106 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.00  23560  190
 107 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.77  11263   91
 108 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       123.76  23639  191
 109 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 110 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.61  23733  192
 111 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24097  195
 112 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             123.53   9512   77
 113 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 114 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.44  22837  185
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.41  24065  195
 116 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.41  20979  170
 117 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.22  23412  190
 118 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.06  24243  197
 119 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.91  12291  100
 120 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 121 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 122 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 123 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.18  13929  114
 124 Łukasz Baranowski              Reda                 121.97  22930  188
 125 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 126 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 127 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            121.60  16538  136
 128 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 130 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.43  16271  134
 131 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.11  10173   84
 132 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 133 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 134 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 135 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 136 Robert Głowacki                Łódź                 120.72  18591  154
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.24  17795  148
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.02  16203  135
 141 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 142 Bogusław Książek               Szczecin             119.29  13361  112
 143 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 144 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 145 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.76  14014  118
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 148 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.25  21167  179
 149 Magdalena Kublik               Warszawa             118.21  23288  197
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 151 Katarzyna Kowalska             Katowice             117.88  10373   88
 152 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.72  22955  195
 153 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             117.30  22638  193
 155 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 156 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.20  19924  170
 157 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 158 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 159 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 160 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.96  22456  192
 161 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.96  10643   91
 162 Piotr Broda                    Sandomierz           116.60  22620  194
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 165 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.42  11526   99
 166 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 167 Maciej Grąbczewski             Piła                 116.31  22098  190
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 169 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 170 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.21  18826  162
 171 Jarosław Karp                  Jędrzejów            116.06   6151   53
 172 Lucyna Śniadach                Rumia                115.93  13911  120
 173 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.92   6028   52
 174 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              115.77  21765  188
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               115.67  13765  119
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 177 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.46  14432  125
 178 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 179 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 180 Grażyna Wesołowska             Łódź                 115.06   7134   62
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.94  14597  127
 182 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 183 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.78   6313   55
 185 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.73  13997  122
 186 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 187 Anna Niedzielko                Szczecin             114.64   6420   56
 188 Mateusz Królikowski            Wrocław              114.56  11227   98
 189 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            114.53   7330   64
 190 Leszek Kacprzyk                Katowice             113.93   6836   60
 191 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 192 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 193 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.73  22632  199
 194 Maciej Bukowski                Szczecin             113.70   6822   60
 195 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.43   9074   80
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.37  20180  178
 197 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 198 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 199 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 200 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             112.81   5415   48
 202 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 203 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 204 Anna Stefańska                 Łódź                 112.51  17102  152
 205 Rafał Skibicki                 Lębork               112.51   9788   87
 206 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 207 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.24  16948  151
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Beata Piotrowska               Łódź                 112.19  22102  197
 210 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.92  19139  171
 211 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 212 Łukasz Sornek                  Mikołów              111.77  17995  161
 213 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 214 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 216 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.31  21732  197
 217 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 218 Joanna Brychcy                 Katowice             110.17  10797   98
 219 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.14  20926  190
 220 Joanna Żłobicka                Wrocław              110.13   8590   78
 221 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.11  17727  161
 222 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 223 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.89  19560  178
 224 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 225 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.72  20407  186
 226 Teresa Zalewska                Racibórz             109.65  13925  127
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.45  11492  105
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.44   7880   72
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.12  10476   96
 230 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.99   9264   85
 231 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.82  21219  195
 232 Monika Sadurska                Warszawa             108.71  11523  106
 233 Sławomir Długosz               Ostróda              108.69  18368  169
 234 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 235 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 236 Renata Andracka                Zwola                108.54  21383  197
 237 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 238 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 239 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 240 Natalia Ogierman               Katowice             107.65   6459   60
 241 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 242 Marta Sztajnert                Wisła                107.26   7079   66
 243 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 244 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 245 Anna Arana                     Warszawa             106.64  14823  139
 246 Rafał Stachowski               Police               106.56  11935  112
 247 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.49   6070   57
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 250 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 251 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 252 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.98   5669   54
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 254 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 255 Piotr Madej                    Wrocław              104.90   9021   86
 256 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.83  20022  191
 257 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 258 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 260 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.15   4791   46
 261 Marcin Ceglarek                Kraków               103.84   5088   49
 262 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 263 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.42  20270  196
 265 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 266 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 267 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 270 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               103.00   5459   53
 271 Urszula Solarska               Łódź                 102.89  20270  197
 272 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 273 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 274 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 275 Bożena Guział                  Racibórz             102.53   3691   36
 276 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 277 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 278 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 279 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.88  20274  199
 280 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 281 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 282 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.22   4555   45
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 284 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 285 Mariusz Michalski              Inowrocław           100.40   8936   89
 286 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 287 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 288 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 289 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 290 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 291 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 292 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.42  13521  136
 293 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 294 Sławomir Wolski                Wrocław               98.83   5831   59
 295 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 296 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 297 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 300 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.07  18634  190
 301 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.93   5876   60
 302 Marta Ćwiek                    Radomsko              97.06   4562   47
 303 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 304 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.30  17816  185
 305 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 306 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 307 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.67   4018   42
 308 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.50   9646  101
 309 Marcin Radwański               Wrocław               95.39   8871   93
 310 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.23   4095   43
 311 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 312 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 314 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 315 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 316 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 317 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 318 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 319 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             90.97   2911   32
 320 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 321 Sylwia Buks                    Warszawa              90.16  17852  198
 322 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  90.15   4868   54
 323 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 324 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 325 Leszek Katyński                Słupsk                86.38   7861   91
 326 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.23   7588   88
 327 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 328 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 329 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.77  10003  118
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              83.64  10622  127
 331 Sylwia Łada                    Inowrocław            83.57   2507   30
 332 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 333 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 334 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 335 Izabela Długosz                Ostróda               75.57   3023   40
 336 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.04   3577   55
 339 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 14-08-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   8 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   3495   27
  11 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  12 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             83.81   2263   27
  13 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  15 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  16 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  17 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  18 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  19 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  20 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  26 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  27 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  28 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  32 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  34 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  35 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  36 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  37 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  38 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  39 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  40 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  41 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  42 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  45 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  46 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  47 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  48 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  49 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  50 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  51 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  52 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  53 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  54 Beata Sekuła                   Szczecin              89.05   1959   22
  55 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  56 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  57 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  58 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  59 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  60 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  62 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  63 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  65 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  66 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  67 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  68 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  69 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  70 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  71 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  72 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  74 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  75 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  76 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  77 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  78 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  79 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  80 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  81 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  82 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  83 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  86 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  87 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  89 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  90 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  91 Jacek Dec                      Pszczew               91.73   1376   15
  92 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  94 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  95 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  96 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  97 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  99 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 100 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 101 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           86.36   1209   14
 102 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 103 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 104 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 105 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 106 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 107 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 108 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 109 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 110 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 111 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 112 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 113 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 114 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 115 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 116 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 117 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 118 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 119 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 120 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 121 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 124 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 125 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 126 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 127 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 128 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 129 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 130 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 131 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 132 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 134 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 135 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 136 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 137 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 138 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 139 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 140 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 141 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 142 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 143 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 144 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 145 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 146 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 147 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 148 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 149 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 150 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 151 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       100.33   1204   12
 154 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 155 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 156 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 160 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 161 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 162 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 165 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 166 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 167 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 168 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 175 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 176 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 177 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 178 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 179 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 180 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 181 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 182 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 185 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 186 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 187 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 188 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 189 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 190 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 191 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 192 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 193 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 194 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 195 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 196 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 197 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 198 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 199 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 200 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 201 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 202 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 203 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 204 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 205 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 206 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 207 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 208 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 209 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 210 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 211 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 212 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 213 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 216 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 217 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 218 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 219 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 220 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 221 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 222 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 223 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 224 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 225 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 226 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 227 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 228 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 229 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 232 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 233 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 234 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 235 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 236 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 237 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 238 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 239 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 240 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 241 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 242 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 243 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 244 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 245 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 246 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 249 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 250 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 251 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 252 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 253 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 255 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 256 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 257 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 258 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 259 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 260 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 261 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 262 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 263 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 264 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 265 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 266 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 267 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 268 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 269 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 270 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 271 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 272 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 273 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 274 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 275 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 276 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                62.29    436    7
 277 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 278 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 279 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 280 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 281 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 282 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 283 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 284 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 285 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 286 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 287 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 288 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 289 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 290 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 291 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 292 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 293 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 294 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 295 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 296 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 297 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 298 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 299 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 300 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 301 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 302 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 303 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 304 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 305 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 306 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 307 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 308 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 311 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 312 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 313 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 316 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 317 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 318 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 319 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 320 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 321 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 322 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 323 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 324 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 325 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 326 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 327 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 328 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 329 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 330 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 331 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 332 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 333 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 334 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 335 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 336 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 337 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 338 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 339 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 340 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 341 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 342 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 343 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 344 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 345 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 346 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie