Burzenin12
czerwca
Burzenin 12-14 czerwca IV Klubowe Mistrzostwa Polski
Warszawa20
czerwca
Warszawa 20-21 czerwca IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Warszawa27
czerwca
Warszawa 27-12 lipca IV Mistrzostwa Polski w Scrabble po angielsku
IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”20 - 21 czerwca 2009 — IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”Warszawa, 20 - 21 czerwca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


IX Turniej 24h Non Stop „Le Mans”12:00 — 0:00
Do IX już potyczek w morderczej, 24-godzinnej walce, przystąpiło w sobotnie południe 88 uczestników, w tym dwójka debiutantów. I trzeba przyznać, że debiut właśnie w tym turnieju, to odważna decyzja — a takie wyzwanie podjęli Karol PosielskiGrzegorz Cieplak. Pełni zapału, pewności we własne siły, i oczywiście z zapasami żywności i napojów, rozpoczęli walkę o zwycięstwo wraz z blisko setką innych uczestników. Przez pierwsze 8 rund ton rywalizacji nadawał Paweł Janaś, który kroczył od zwycięstwa do zwycięstwa, by właśnie po 8 rundzie zostać samodzielnym liderem bez straty punktu. Wtedy właśnie przegrał po raz pierwszy — lepszy okazał się Arkadiusz Biegun. Do 12 rundy Paweł jeszcze dwukrotnie przegrał z Kazikiem Merklejnem, który w większości pojedynków właśnie pomiędzy nimi miewa oba blanki. Podobnie było w obu tych partiach, co w dużej mierze przyczyniło się do zwycięstw Kazika, który na półmetku turnieju został samodzielnym liderem (2 duże punkty przewagi nad Staszkiem Rydzikiem), a Pawła zepchnął na 7 miejsce. Warto również dodać, że północ była także czasem zamknięcia większości warszawskich pizzerii, toteż na sali królował zapach pizzy, a utarg tychże lokali w tym dniu był zapewne dużo wyższy dzięki wygłodniałym scrabblistom. Po potężnej dawce kalorii mieli oni kolejne, cięższe 12 godzin przed sobą.

0:00 — 12:00
O północy nadal walczyło 88 zawodników i rozpoczynała się wtedy ta "cięższa" połowa turnieju. Mimo zamykających się ze zmęczenia oczu, do rana wytrwali prawie wszyscy, aby od świtu do południa znów zmagać się z rywalami, snem i zmęczeniem (tutaj bardzo cieżko powiedzieć, który z nich był najbardziej wymagającym przeciwnikiem). Jak na prawdziwy turniej sportowo i emocjonująco było do samego końca. Nieoficjalnie faworytem turnieju był Staszek Rydzik (obrońca tytułu sprzed roku). Jak zwykle "Nic nie idzie, nic nie idzie!", ale szło ... Krok po kroku, partia po partii, Staszek przesuwał się w klasyfikacji, aby na 3 rundy przed końcem zyskać wydawałoby się wystarczającą przewagę nad rywalami. To prawda! Tak tylko się wydawało ... bo scrabble to "### niesprawiedliwa gra" — 22 i 23 rundę Staszek przegrał i tak naprawdę walka o puchar i utrzymanie tytułu mistrza rozstrzygnęła się w ostatniej 24 rundzie. W dramatycznym pojedynku Staszek przegrał z Mariuszem Skroboszem 350:361, a przed utratą tytułu mistrza obroniło go tylko 7 małych, a jakże ważnych, punktów przewagi nad Mariuszem w ogólnej klasyfikacji. Staszek wygrał turniej i obronił tytuł sprzed roku. Czołówka turnieju bardzo wyrównana — aż czterech zawodników z 17 punktami (miejsca od 1-4) i trzech z 16 punktami (miejsca 5-7). Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz, trzecie Kazik Merklejn. Do grona wygranych w turnieju z całą pewnością można jeszcze zaliczyć:
- Czesława GrajewskiegoMichała Gawrońskiego — nagrody losowane wśród wszystkich uczestników;
- Wszystkich uczestników IX Turnieju 24h Non Stop "Le Mans" — bo ukończyli ten mordeczy maraton scrabblowy. Turniej przebiegał planowo i w przyjacielskiej atmosferze — tylko w jednym przypadku interweniował sędzia. Po zakończeniu, jak co roku, najczęściej wypowiadane słowa to "Nigdy wiecej..., to nie dla mnie...", a po kilku dniach zaczynamy już odliczać czas do kolejnego turnieju. Wiemy, że spotkamy się już za rok. Być może w jeszcze liczniejszym gronie.
relacja: Karol Wyrębkiewicz & Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
VI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 24
- system: połówkowy (rundy 1-11, 13-23), duńczyk (rundy 12, 24)

Hierarchia systemów rozstawień:
Turniej rozgrywany systemem połówkowym. Jeśli nie uda się rozstawić rundy systemem połówkowym bez powtórzeń (maksymalne poszerzenie zasięgu co 0,5 punktu aż do 2 punktów, niezależnie od liczby osób), będzie obowiązywała następująca hierarchia systemów:
- połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu
- szwajcarski bez powtórzeń
- duński
Systemy - połówkowy z powtórzeniami z rozszerzeniem zasięgu grupy na 1,5 punktu oraz szwajcarski bez powtórzeń - nie mogą powtórzyć się w dwóch kolejnych rundach (należy stosować je na przemian).

Każda partia będzie zaczynała się o pełnej godzinie i będzie mogła trwać najdłużej 55 minut. W 55 minucie zostaną zatrzymane zegary i wynikiem partii będzie stan w momencie zatrzymania zegarów.
Miejsce rozgrywekCentrum Konferencyjno-Kongresowe PWSBiA
ul. Bobrowiecka 9
Warszawa
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaSławomir Zabawa, Karol Wyrębkiewicz
Harmonogram20-21 czerwca (sobota-niedziela) — 24 rundy non stop
Początek godz. 12.00
Zgłoszenia najpóźniej do godz. 11.30
Wpisowe- członkowie PFS — 20 zł
- młodzież szkolna i debiutanci — 15 zł
- pozostali — 30 zł
UWAGA! Warunkiem uczestnictwa jest rozpoczęcie turnieju od pierwszej rundy. Nie można dołączyć do turnieju już w trakcie jego trwania. Zawodnicy wpłacają także kaucję w wysokości 100 zł, która jest zwracana w przypadku ukończenia pełnych 24 rund. W innych przypadkach następuje:
— opuszczenie turnieju, niezależnie od przyczyny, po rundach 1-14 będzie skutkowało przepadnięciem całej kaucji
— począwszy od 15 rundy wypisanie się z turnieju będzie skutkowało przepadnięciem części kaucji w wysokości będącej taką wielokrotnością 10 zł jak ilość pozostałych do zakończenia turnieju rund (np. wycofanie na 2 rundy przed końcem to przepadnięcie 20 zł z całej kaucji).
Kwota zebrana w wyniku ewentualnych rezygnacji graczy powiększy pulę nagród pieniężnych w turnieju.
DojazdTrasy i rozkłady jazdy na www.ztm.waw.pl

Dojazd z Dworca Centralnego:
131 — spod Dworca Centralnego (Jezdnia Płn.) do przystanku "Chełmska" na ulicy Czerniakowskiej (ok. 20 minut)
119 — spod Dworca Centralnego (Jezdnia Płn.) do przystanku "Bobrowiecka", tuż przy CKK (ok. 15-20 minut)

107 — z przystanku "Centrum" pod hotelem Forum (jeden przystanek od Dw. Centralnego) do przystanku "Chełmska" (ok. 20 minut)
522 — z przystanku "Centrum" przy ul. Marszałkowskiej (jeden przystanek od Dw. Centralnego) do przystanku "Chełmska" na ulicy Czerniakowskiej (ok. 20 minut)
WyżywienieNa miejscu będą dostępne czajniki elektryczne — będzie można zrobić sobie herbatę lub kawę.

Na terenie CKK znajdują się dwie restauracje:
  • Restauracja „Cafe Plikaro” to elegancka restauracja na 120 miejsc siedzących. Specjalizuje się w daniach kuchni polskiej oferując bogate i różnorodne menu.
  • Restauracja „Bajka” to typowa restauracja lunchowa. W lokalu jest 120 miejsc siedzących. System samoobsługi usprawnia wydawanie posiłków. Klienci „Bajki” codziennie mają do wyboru różnorodne dania.
NoclegiNa miejscu (prosimy o wcześniejszą rezerwację!)

Pokoje Profesorskie (w cenę pokoju wliczone jest śniadanie, w pokoju łazienka, telewizor, lodówka, telefon)
pokój 1.os. 210 PLN/doba
pokój 2 os. 230 PLN/doba
Pokoje Akademickie (w cenę pokoju wliczone jest śniadanie, w pokoju: łazienka, lodówka i telewizor)
pokój 1 os. 135 PLN/doba
pokój 2 os. 170 PLN/doba

W pobliżu:
Hotele Atos, Portos, Aramis
ul. Mangalia 1, 3a, 3b
tel. (22) 841 10 43 (Atos), (22) 842 09 74 (Aramis), (22) 320 20 00 (Portos)
NagrodyPuchary dla pierwszej trójki i nagrody pieniężne dla czołówki oraz nagroda pieniężna losowana spośród wszystkich uczestników, którzy rozegrają cały turniej.
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble
pfs@pfs.org.pl


Wyniki turnieju IX Turniej 24h Non Stop "Le Mans"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.02     17.0    10144     3755     1429
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.40     17.0    10137     3652     1414
  3 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.42     17.0     9595     3618      581
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.93     17.0     9413     3680      680
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.89     16.0     9443     3447      997
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               121.93     16.0     9364     3482      848
  7 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              120.32     16.0     9162     3570      600
  8 Radosław        Jachna               Łódź                   135.77     15.5     9350     3395      638
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 138.72     15.0     9862     3377     1305
 10 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.45     15.0     9634     3412      889
 11 Maciej          Michalak             Łódź                   131.63     15.0     9365     3255      749
 12 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        137.79     15.0     9199     3379      381
 13 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.84     15.0     9150     3431      569
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.47     15.0     9085     3398      109
 15 Aleksander      Puchalski            Włocławek              132.31     14.0     9674     3285      762
 16 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.58     14.0     9468     3236      715
 17 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   123.24     14.0     9294     3352      340
 18 Kamil           Górka                Kraków                 142.69     14.0     9237     3367      397
 19 Przemysław      Herdzina             Kraków                 135.07     14.0     9191     3271      589
 20 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.96     14.0     9132     3121      497
 21 Kamil           Kister               Puławy                 107.26     14.0     9091     3009       61
 22 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.14     14.0     9028     3294     -261
 23 Marek           Reda                 Wołomin                133.94     14.0     8905     3212      358
 24 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.09     14.0     8847     3171      420
 25 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               107.87     14.0     8804     3045     -142
 26 Michał          Gawroński            Siemianowice Śląskie   118.87     14.0     8703     3093      133
 27 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 116.85     13.0     9267     3087     -144
 28 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.25     13.0     9255     3212      120
 29 Paweł           Janaś                Głogów                 130.90     13.0     9160     3255      392
 30 Joanna          Juszczak             Warszawa               125.64     13.0     9080     3089     -150
 31 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             129.52     13.0     8986     2915       93
 32 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   112.00     13.0     8984     2925      -83
 33 Jacek           Pietruszka           Kraków                 112.65     13.0     8847     2965     -187
 34 Walenty         Siemaszko            Lipiany                120.38     13.0     8806     2903      437
 35 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.05     13.0     8754     2807      403
 36 Bartosz         Morawski             Gliwice                142.04     12.5     9433     3038      464
 37 Bogusław        Puchalski            Włocławek              120.13     12.5     9212     2910      -44
 38 Sergiusz        Puchalski            Włocławek              131.65     12.5     9200     2878      -79
 39 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.65     12.0    10017     2994      980
 40 Robert          Kamiński             Warszawa               127.47     12.0     9246     2865      338
 41 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              114.51     12.0     9027     2827      288
 42 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 120.23     12.0     8980     3043       89
 43 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.05     12.0     8941     2883      -17
 44 Przemysław      Rybicki              Otwock                 126.59     12.0     8908     2808      112
 45 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               112.89     12.0     8854     2890     -118
 46 Tomasz          Górka                Łęczna                 114.99     12.0     8749     2959     -164
 47 Czesław         Grajewski            Choroszcz              110.48     12.0     8464     2673      439
 48 Piotr           Broda                Sandomierz             104.03     12.0     8458     2666      320
 49 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 116.38     12.0     8441     2786       -3
 50 Renata          Andracka             Poznań                 108.28     12.0     8375     2953     -462
 51 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                110.13     11.5     8798     2858     -153
 52 Jacek           Karwowski            Płock                  100.39     11.5     8490     2903     -858
 53 Ryszard         Niżewski             Warszawa               110.74     11.0     9109     2759       44
 54 Adam            Weremczuk            Łódź                   145.64     11.0     8990     2875      368
 55 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    118.90     11.0     8896     2690      268
 56 Agnieszka       Goniowska            Wrocław                117.04     11.0     8844     2735     -464
 57 Agnieszka       Krupka               Krosno                 120.85     11.0     8811     2701     -466
 58 Bogdan          Kozłowski            Białystok              115.18     11.0     8632     2686     -215
 59 Iza             Kraj                 Warszawa               100.78     11.0     8613     2504      291
 60 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         114.00     11.0     8502     2650      -18
 61 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.89     11.0     8439     2546     -281
 62 Anna            Niedzielko           Szczecin               107.68     11.0     8434     2780     -548
 63 Maciej          Grąbczewski          Piła                   106.61     11.0     8269     2624     -552
 64 Małgorzata      Sameryt              Warszawa               107.06     11.0     8196     2578       82
 65 Jan             Olek                 Warszawa               100.00     11.0     8177     2631     -298
 66 Rafał           Stachowski           Police                 107.55     10.5     8623     2575       47
 67 Robert          Głowacki             Łódź                   125.99     10.0     8878     2779     -505
 68 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.00     10.0     8669     2522     -417
 69 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.78     10.0     8552     2470     -148
 70 Tomasz          Łapka                Opole                  116.97     10.0     8475     2519     -284
 71 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    102.23     10.0     8211     2581     -616
 72 Adam            Janicki              Łódź                   105.45     10.0     8180     2511     -590
 73 Karol           Posielski            Warszawa               100.00     10.0     8068     2382      -19
 74 Beata           Piotrowska           Łódź                   116.99      9.5     8644     2269      368
 75 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.80      9.5     8604     2595     -213
 76 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      9.5     7883     2269     -400
 77 Monika          Sadurska             Warszawa               111.84      9.0     8689     2279      -94
 78 Marianna        Kozłowska            Białystok              104.00      9.0     8238     2359     -482
 79 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.51      9.0     8203     2372       46
 80 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              108.77      9.0     8023     2393     -503
 81 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.99      8.5     7673     2100      -32
 82 Norbert         Skrzyński            Warszawa               100.00      8.5     7586     2067     -482
 83 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      8.5     7576     2107     -571
 84 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   112.41      8.0     8357     2193      -85
 85 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      7.5     7447     1981     -383
 86 Grzegorz        Cieplak              Warszawa               100.00      7.5     7339     1960       68
 87 Kinga           Niżewska             Warszawa               100.00      4.0     4765     1246     -786
 88 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     4001     1230    -5802
 89 Joanna          Brychcy              Katowice               111.75      0.0        1       85     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



	Kazimierz.Jr Merklejn 148.42 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Piotrowska            116.99 +  351: 350  167
    2    18 Jacek          Karwowski             100.39 -  393: 398   50
    3    26 Jan            Olek                  100.00 +  383: 382  150
    4    14 Bogusław       Puchalski             120.13 +  505: 352  170
    5    10 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  611: 274  176
    6     4 Kamil          Nawrocki              131.84 +  428: 393  182
    7     3 Paweł          Jackowski             138.45 +  367: 355  188
    8     3 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  421: 357  195
    9     2 Dariusz        Kuć                   123.24 +  439: 347  173
   10     1 Paweł          Janaś                 130.90 +  382: 349  181
   11     1 Jakub          Szymczak              132.25 +  390: 381  182
   12     1 Paweł          Janaś                 130.90 +  398: 380  181
   13     1 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  370: 330  170
   14     1 Tomasz         Ciejka                133.14 -  380: 443   83
   15     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  400: 501   94
   16     2 Dawid          Pikul                 138.72 -  336: 434   89
   17     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  375: 393   95
   18     3 Kamil          Górka                 142.69 +  454: 442  193
   19     2 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  365: 312  170
   20     2 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  321: 353   92
   21     2 Radosław       Jachna                135.77 +  346: 316  186
   22     2 Jarosław       Borowski              137.79 -  308: 444   88
   23     3 Mirosław       Uglik                 121.93 +  373: 343  172
   24     2 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  499: 385  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3618  / 24 150.75




	Adam Weremczuk 145.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Łapka                 116.97 +  481: 320  167
    2     6 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  414: 331  167
    3     5 Przemysław     Herdzina              135.07 +  407: 337  185
    4     4 Paweł          Janaś                 130.90 -  440: 447   81
    5     7 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  423: 322  167
    6     9 Michał         Alabrudziński         139.65 -  300: 392   90
    7     9 Robert         Kuszpit               137.96 +  398: 268  188
    8     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  372: 375   76
    9    11 Tomasz         Górka                 114.99 +  402: 252  165
   10    10 Bogusław       Puchalski             120.13 +  352: 318  170
   11     5 Stanisław      Rydzik                144.02 -  430: 455   94
   12     8 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  326: 378   91
   13     5 Dawid          Pikul                 138.72 -  310: 444   89
   14    22 Jacek          Karwowski             100.39 +  461: 319  150
   15    10 Kamil          Górka                 142.69 -  321: 379   93
   16    14 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  318: 386   70
   17    20 Walenty        Siemaszko             120.38 +  436: 286  170
   18    16 Wojciech       Zemło                 134.58 -  288: 418   85
   19    20 Ryszard        Niżewski              110.74 -  325: 350   61
   20    24 Łukasz         Bobowski              129.52 -  309: 338   80
   21    23 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  287: 452   65
   22    30 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  406: 442   60
   23    34 Marianna       Kozłowska             104.00 +  411: 369  154
   24    30 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  373: 244  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2875  / 24 119.79




	Mariusz Skrobosz 145.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  610: 327  167
    2     1 Józef          Wietecki              102.23 -  365: 375   52
    3    13 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  484: 350  167
    4     7 Robert         Kuszpit               137.96 +  487: 319  188
    5     4 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  369: 347  163
    6     2 Paweł          Janaś                 130.90 -  387: 427   81
    7     5 Jakub          Szymczak              132.25 +  485: 345  182
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  357: 421   98
    9     7 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  503: 332  170
   10     5 Robert         Kamiński              127.47 +  329: 319  177
   11     2 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  461: 364  170
   12     2 Stanisław      Rydzik                144.02 -  405: 503   94
   13     4 Kamil          Nawrocki              131.84 +  407: 351  182
   14     4 Dariusz        Kuć                   123.24 +  411: 389  173
   15     2 Mirosław       Uglik                 121.93 +  422: 304  172
   16     3 Tomasz         Ciejka                133.14 -  384: 418   83
   17     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  393: 375  198
   18     2 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  352: 399   92
   19     3 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  356: 403   91
   20     6 Paweł          Jackowski             138.45 +  420: 320  188
   21     3 Kamil          Górka                 142.69 +  408: 342  193
   22     4 Dawid          Pikul                 138.72 +  438: 347  189
   23     2 Jarosław       Borowski              137.79 +  543: 296  188
   24     1 Stanisław      Rydzik                144.02 +  361: 350  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3652  / 24 152.17




	Stanisław Rydzik 144.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Adamczyk              116.38 +  472: 315  166
    2     7 Michał         Alabrudziński         139.65 +  418: 362  190
    3     6 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  414: 391  170
    4     3 Kamil          Górka                 142.69 +  470: 249  193
    5     2 Paweł          Janaś                 130.90 -  407: 419   81
    6     8 Bartosz        Morawski              142.04 +  471: 322  192
    7     4 Joanna         Juszczak              125.64 -  350: 364   76
    8     4 Robert         Głowacki              125.99 +  416: 317  176
    9     3 Mirosław       Uglik                 121.93 -  364: 417   72
   10     6 Przemysław     Herdzina              135.07 +  489: 342  185
   11     5 Adam           Weremczuk             145.64 +  455: 430  196
   12     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  503: 405  195
   13     2 Dariusz        Kuć                   123.24 +  393: 334  173
   14     2 Paweł          Jackowski             138.45 +  406: 405  188
   15     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  501: 400  198
   16     1 Kamil          Nawrocki              131.84 +  428: 259  182
   17     1 Tomasz         Ciejka                133.14 +  493: 258  183
   18     1 Dawid          Pikul                 138.72 +  468: 463  189
   19     1 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  340: 407   92
   20     1 Jarosław       Borowski              137.79 +  451: 297  188
   21     1 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  354: 351  192
   22     1 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  332: 430   91
   23     1 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  399: 417   92
   24     1 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  350: 361   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3755  / 24 156.46




	Kamil Górka 142.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  438: 351  165
    2    10 Robert         Kuszpit               137.96 +  424: 280  188
    3     8 Joanna         Ostrowska             119.09 +  344: 337  169
    4     3 Stanisław      Rydzik                144.02 -  249: 470   94
    5    11 Przemysław     Herdzina              135.07 -  328: 478   85
    6    20 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  378: 391   91
    7    20 Maciej         Michalak              131.63 +  358: 340  182
    8    16 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  338: 320  192
    9    15 Robert         Kamiński              127.47 -  357: 399   77
   10    18 Robert         Głowacki              125.99 -  389: 390   76
   11    22 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  478: 347  165
   12    18 Robert         Kuszpit               137.96 +  450: 305  188
   13    11 Joanna         Juszczak              125.64 +  488: 298  176
   14    12 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  396: 322  162
   15    10 Adam           Weremczuk             145.64 +  379: 321  196
   16     7 Marek          Reda                  133.94 +  400: 389  184
   17     4 Jarosław       Borowski              137.79 +  447: 356  188
   18     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  442: 454   98
   19     7 Dariusz        Kuć                   123.24 +  385: 325  173
   20     3 Dawid          Pikul                 138.72 +  445: 322  189
   21     3 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  342: 408   95
   22     5 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  342: 347   70
   23     7 Kamil          Nawrocki              131.84 -  307: 378   82
   24     7 Maciej         Michalak              131.63 -  333: 512   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3367  / 24 140.29




	Bartosz Morawski 142.04 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Górka                 114.99 +  455: 313  165
    2     9 Ireneusz       Kurzok                110.13 =  416: 416  110
    3    11 Dariusz        Kuć                   123.24 -  365: 392   73
    4    21 Tomasz         Siwiński              108.77 +  488: 291  159
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  407: 356  169
    6     8 Stanisław      Rydzik                144.02 -  322: 471   94
    7    13 Marek          Reda                  133.94 -  316: 373   84
    8    21 Wojciech       Zemło                 134.58 -  362: 429   85
    9    27 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  410: 423   67
   10    34 Ryszard        Niżewski              110.74 +  407: 384  161
   11    27 Michał         Gawroński             118.87 +  417: 324  169
   12    21 Renata         Andracka              108.28 +  407: 261  158
   13    18 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  384: 346  167
   14    19 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  463: 307  182
   15    16 Robert         Głowacki              125.99 +  485: 367  176
   16     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  361: 349  176
   17     5 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  342: 401   92
   18     9 Aleksander     Puchalski             132.31 -  313: 424   82
   19    12 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  440: 383  162
   20     8 Tomasz         Ciejka                133.14 +  456: 346  183
   21    10 Jakub          Szymczak              132.25 -  391: 476   82
   22     7 Paweł          Jackowski             138.45 -  304: 362   88
   23    12 Przemysław     Herdzina              135.07 -  379: 399   85
   24    16 Michał         Gawroński             118.87 -  343: 376   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3038  / 24 126.58




	Tomasz Zwoliński 141.93 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  376: 301  165
    2    12 Marek          Reda                  133.94 +  464: 422  184
    3    10 Paweł          Janaś                 130.90 -  270: 432   81
    4    16 Aleksander     Puchalski             132.31 +  415: 290  182
    5     8 Jakub          Szymczak              132.25 -  365: 498   82
    6    14 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  472: 454  163
    7    16 Dawid          Pikul                 138.72 -  396: 427   89
    8    16 Kamil          Górka                 142.69 -  320: 338   93
    9    19 Przemysław     Rybicki               126.59 +  415: 348  177
   10    17 Walenty        Siemaszko             120.38 +  440: 366  170
   11    11 Tomasz         Górka                 114.99 +  451: 327  165
   12     9 Paweł          Jackowski             138.45 -  290: 408   88
   13     7 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  280: 264  191
   14    13 Przemysław     Herdzina              135.07 +  533: 362  185
   15     9 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  421: 277  170
   16     4 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  355: 337  170
   17     5 Bartosz        Morawski              142.04 +  401: 342  192
   18     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  399: 352  195
   19     1 Stanisław      Rydzik                144.02 +  407: 340  194
   20     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  353: 321  198
   21     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  351: 354   94
   22     3 Mirosław       Uglik                 121.93 -  438: 483   72
   23     1 Stanisław      Rydzik                144.02 +  417: 399  194
   24     3 Radosław       Jachna                135.77 +  384: 291  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3680  / 24 153.33




	Mateusz Żbikowski 140.89 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  384: 330  164
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  307: 342   69
    3    20 Dorota         Kuć                   112.41 +  469: 349  162
    4    20 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  318: 444   76
    5    28 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  440: 311  150
    6    20 Kamil          Górka                 142.69 +  391: 378  193
    7     8 Michał         Alabrudziński         139.65 -  429: 481   90
    8    17 Józef          Wietecki              102.23 +  454: 250  152
    9    13 Michał         Gawroński             118.87 +  485: 359  169
   10     8 Joanna         Juszczak              125.64 +  398: 330  176
   11     7 Tomasz         Ciejka                133.14 -  406: 443   83
   12     8 Adam           Weremczuk             145.64 +  378: 326  196
   13     7 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  264: 280   92
   14    11 Wojciech       Zemło                 134.58 -  399: 472   85
   15     7 Dariusz        Kuć                   123.24 +  382: 317  173
   16    11 Joanna         Ostrowska             119.09 -  332: 381   69
   17    17 Renata         Andracka              108.28 +  481: 261  158
   18    10 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  325: 305  170
   19     3 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  403: 356  195
   20     7 Paweł          Janaś                 130.90 +  432: 258  181
   21     6 Kamil          Nawrocki              131.84 +  366: 262  182
   22     1 Stanisław      Rydzik                144.02 +  430: 332  194
   23     4 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  385: 380  170
   24     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  385: 499   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3447  / 24 143.62




	Michał Alabrudziński 139.65 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  387: 343  163
    2     7 Stanisław      Rydzik                144.02 -  362: 418   94
    3    25 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  462: 413  165
    4    15 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  420: 438   67
    5    15 Robert         Głowacki              125.99 +  459: 296  176
    6     9 Adam           Weremczuk             145.64 +  392: 300  196
    7     8 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  481: 429  191
    8     5 Przemysław     Herdzina              135.07 +  453: 344  185
    9     4 Joanna         Juszczak              125.64 +  530: 360  176
   10     2 Kamil          Nawrocki              131.84 -  351: 416   82
   11     4 Dariusz        Kuć                   123.24 -  375: 403   73
   12     6 Dariusz        Kuć                   123.24 -  392: 457   73
   13    14 Jerzy          Matyasik              118.80 +  420: 352  169
   14     7 Mirosław       Uglik                 121.93 -  310: 365   72
   15     6 Paweł          Jackowski             138.45 +  435: 369  188
   16     9 Aleksander     Puchalski             132.31 -  411: 463   82
   17    16 Piotr          Jakubiak              107.87 -  393: 421   58
   18    15 Maciej         Michalak              131.63 -  383: 399   82
   19    18 Jacek          Pietruszka            112.65 +  442: 277  163
   20    15 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  402: 451   82
   21    19 Marek          Reda                  133.94 -  334: 341   84
   22    24 Ryszard        Niżewski              110.74 +  521: 257  161
   23    20 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  400: 421   62
   24    23 Jacek          Karwowski             100.39 +  502: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2994  / 24 124.75




	Dawid Pikul 138.72 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Pietruszka            112.65 +  377: 335  163
    2    11 Dariusz        Kuć                   123.24 -  341: 390   73
    3    15 Kamil          Nawrocki              131.84 -  341: 419   82
    4    37 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  491: 242  150
    5    18 Jacek          Karwowski             100.39 +  441: 256  150
    6    10 Robert         Głowacki              125.99 -  401: 459   76
    7    16 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  427: 396  192
    8    14 Renata         Andracka              108.28 +  558: 280  158
    9     8 Tomasz         Ciejka                133.14 -  328: 436   83
   10    13 Tomasz         Łapka                 116.97 +  436: 314  167
   11     9 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  451: 404  167
   12     7 Aleksander     Puchalski             132.31 +  457: 297  182
   13     5 Adam           Weremczuk             145.64 +  444: 310  196
   14     5 Paweł          Janaś                 130.90 +  409: 315  181
   15     3 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  291: 332   70
   16     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  434: 336  198
   17     3 Mirosław       Uglik                 121.93 +  498: 305  172
   18     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  463: 468   94
   19     4 Jakub          Szymczak              132.25 +  395: 297  182
   20     3 Kamil          Górka                 142.69 -  322: 445   93
   21     4 Wojciech       Zemło                 134.58 +  381: 334  185
   22     4 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  347: 438   95
   23     5 Radosław       Jachna                135.77 -  355: 439   86
   24     6 Aleksander     Puchalski             132.31 +  474: 310  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3377  / 24 140.71




	Paweł Jackowski 138.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   112.41 +  419: 339  162
    2    15 Aleksander     Puchalski             132.31 +  378: 355  182
    3     4 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  424: 393  170
    4     1 Jarosław       Borowski              137.79 -  392: 441   88
    5    14 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  431: 370  160
    6     5 Radosław       Jachna                135.77 +  406: 382  186
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  355: 367   98
    8    10 Bogusław       Puchalski             120.13 -  359: 392   70
    9    14 Joanna         Ostrowska             119.09 +  424: 339  169
   10    12 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  335: 351   76
   11    12 Robert         Kuszpit               137.96 +  383: 340  188
   12     9 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  408: 290  192
   13     9 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  458: 381  167
   14     2 Stanisław      Rydzik                144.02 -  405: 406   94
   15     6 Michał         Alabrudziński         139.65 -  369: 435   90
   16    10 Maciej         Michalak              131.63 +  524: 235  182
   17     8 Wojciech       Zemło                 134.58 +  394: 343  185
   18     5 Jakub          Szymczak              132.25 +  390: 311  182
   19     5 Paweł          Janaś                 130.90 -  426: 447   81
   20     6 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  320: 420   95
   21    11 Piotr          Jakubiak              107.87 +  391: 331  158
   22     7 Bartosz        Morawski              142.04 +  362: 304  192
   23     6 Dariusz        Kuć                   123.24 +  527: 372  173
   24     4 Mirosław       Uglik                 121.93 -  354: 401   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3412  / 24 142.17




	Robert Kuszpit 137.96 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Kublik                112.00 +  379: 347  162
    2    10 Kamil          Górka                 142.69 -  280: 424   93
    3    27 Ryszard        Niżewski              110.74 +  489: 349  161
    4     7 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  319: 487   95
    5    30 Anna           Niedzielko            107.68 +  448: 365  158
    6    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  359: 301  160
    7     9 Adam           Weremczuk             145.64 -  268: 398   96
    8    15 Aleksander     Puchalski             132.31 -  251: 442   82
    9    25 Jacek          Pietruszka            112.65 +  481: 261  163
   10    15 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  396: 267  165
   11    12 Paweł          Jackowski             138.45 -  340: 383   88
   12    18 Kamil          Górka                 142.69 -  305: 450   93
   13    20 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  383: 275  163
   14    16 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  305: 426   76
   15    25 Tomasz         Górka                 114.99 -  356: 406   65
   16    29 Rafał          Wesołowski            122.05 -  365: 368   72
   17    34 Rafał          Stachowski            107.55 -  385: 432   58
   18    35 Tomasz         Łapka                 116.97 +  397: 318  167
   19    27 Przemysław     Rybicki               126.59 +  391: 314  177
   20    28 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  502: 336  167
   21    26 Agnieszka      Krupka                120.85 +  462: 304  171
   22    18 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  433: 310  169
   23    17 Renata         Andracka              108.28 +  437: 363  158
   24    12 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  401: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3121  / 24 130.04




	Jarosław Borowski 137.79 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  517: 240  162
    2     4 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  457: 380  182
    3     1 Jacek          Karwowski             100.39 +  538: 289  150
    4     1 Paweł          Jackowski             138.45 +  441: 392  188
    5     1 Dariusz        Kuć                   123.24 -  305: 393   73
    6     3 Przemysław     Herdzina              135.07 -  340: 366   85
    7     7 Tomasz         Ciejka                133.14 -  309: 406   83
    8    11 Mirosław       Uglik                 121.93 -  352: 437   72
    9    17 Rafał          Stachowski            107.55 +  466: 378  158
   10    11 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  287: 426   70
   11    18 Agnieszka      Krupka                120.85 +  354: 335  171
   12    14 Wojciech       Zemło                 134.58 +  358: 293  185
   13     6 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  413: 334  170
   14    10 Tomasz         Górka                 114.99 +  372: 362  165
   15     8 Radosław       Jachna                135.77 +  418: 310  186
   16     5 Jakub          Szymczak              132.25 +  425: 356  182
   17     4 Kamil          Górka                 142.69 -  356: 447   93
   18     6 Kamil          Nawrocki              131.84 +  389: 327  182
   19     6 Marek          Reda                  133.94 +  393: 317  184
   20     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  297: 451   94
   21     7 Paweł          Janaś                 130.90 +  354: 337  181
   22     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  444: 308  198
   23     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  296: 543   95
   24     5 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  318: 391   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3379  / 24 140.79




	Radosław Jachna 135.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Monika         Sadurska              111.84 +  518: 304  162
    2     3 Jakub          Szymczak              132.25 +  413: 374  182
    3     3 Tomasz         Ciejka                133.14 +  446: 340  183
    4     2 Dariusz        Kuć                   123.24 -  378: 421   73
    5     6 Jacek          Pietruszka            112.65 +  484: 407  163
    6     5 Paweł          Jackowski             138.45 -  382: 406   88
    7     6 Bogusław       Puchalski             120.13 =  406: 406  120
    8     9 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  391: 452   70
    9    16 Przemysław     Herdzina              135.07 -  380: 420   85
   10    22 Michał         Gawroński             118.87 +  330: 285  169
   11    15 Robert         Kamiński              127.47 +  435: 271  177
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  322: 384   69
   13    17 Rafał          Stachowski            107.55 +  364: 330  158
   14    17 Jerzy          Matyasik              118.80 +  329: 295  169
   15     8 Jarosław       Borowski              137.79 -  310: 418   88
   16    13 Joanna         Juszczak              125.64 +  393: 345  176
   17    15 Przemysław     Rybicki               126.59 +  361: 333  177
   18     8 Marek          Reda                  133.94 +  374: 341  184
   19    10 Joanna         Ostrowska             119.09 +  492: 393  169
   20     4 Mirosław       Uglik                 121.93 +  400: 335  172
   21     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  316: 346   98
   22     6 Aleksander     Puchalski             132.31 +  396: 367  182
   23     5 Dawid          Pikul                 138.72 +  439: 355  189
   24     3 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  291: 384   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3395  / 24 141.46




	Przemysław Herdzina 135.07 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Brychcy               111.75 +  400:   1  162
    2    21 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  392: 305  176
    3     5 Adam           Weremczuk             145.64 -  337: 407   96
    4    12 Robert         Kamiński              127.47 +  498: 377  177
    5    11 Kamil          Górka                 142.69 +  478: 328  193
    6     3 Jarosław       Borowski              137.79 +  366: 340  188
    7     2 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  300: 457   70
    8     5 Michał         Alabrudziński         139.65 -  344: 453   90
    9    16 Radosław       Jachna                135.77 +  420: 380  186
   10     6 Stanisław      Rydzik                144.02 -  342: 489   94
   11    14 Jerzy          Matyasik              118.80 -  317: 392   69
   12    16 Robert         Kamiński              127.47 +  388: 331  177
   13    10 Tomasz         Ciejka                133.14 -  312: 355   83
   14    13 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  362: 533   92
   15    20 Tomasz         Łapka                 116.97 +  346: 336  167
   16    17 Robert         Głowacki              125.99 +  435: 249  176
   17    11 Paweł          Janaś                 130.90 +  371: 357  181
   18    11 Dariusz        Kuć                   123.24 -  327: 373   73
   19    19 Jacek          Karwowski             100.39 -  339: 346   50
   20    18 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  437: 348  163
   21    16 Anna           Niedzielko            107.68 +  438: 284  158
   22    13 Joanna         Juszczak              125.64 +  427: 362  176
   23    12 Bartosz        Morawski              142.04 +  399: 379  192
   24     8 Kamil          Nawrocki              131.84 -  416: 420   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3271  / 24 136.29




	Wojciech Zemło 134.58 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  426: 402  161
    2    14 Maciej         Michalak              131.63 +  429: 303  182
    3     9 Jerzy          Matyasik              118.80 -  279: 326   69
    4    10 Kamil          Nawrocki              131.84 -  303: 394   82
    5    25 Tomasz         Górka                 114.99 -  361: 398   65
    6    36 Czesław        Grajewski             110.48 +  338: 305  160
    7    25 Łukasz         Bobowski              129.52 +  505: 497  180
    8    21 Bartosz        Morawski              142.04 +  429: 362  192
    9    10 Aleksander     Puchalski             132.31 -  319: 429   82
   10    20 Renata         Andracka              108.28 +  520: 296  158
   11    13 Joanna         Ostrowska             119.09 -  366: 423   69
   12    14 Jarosław       Borowski              137.79 -  293: 358   88
   13    21 Piotr          Adamczyk              116.38 +  381: 358  166
   14    11 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  472: 399  191
   15    13 Marek          Reda                  133.94 -  372: 378   84
   16    15 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  404: 353  167
   17     8 Paweł          Jackowski             138.45 -  343: 394   88
   18    16 Adam           Weremczuk             145.64 +  418: 288  196
   19    14 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  419: 364  163
   20    10 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  440: 380  170
   21     4 Dawid          Pikul                 138.72 -  334: 381   89
   22     8 Jakub          Szymczak              132.25 +  610: 230  182
   23    10 Tomasz         Ciejka                133.14 -  345: 395   83
   24    10 Joanna         Ostrowska             119.09 +  362: 340  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3236  / 24 134.83




	Marek Reda 133.94 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  433: 251  161
    2    12 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  422: 464   92
    3    14 Mirosław       Uglik                 121.93 +  331: 325  172
    4    17 Joanna         Ostrowska             119.09 +  438: 344  169
    5    12 Jerzy          Matyasik              118.80 -  303: 384   69
    6    16 Michał         Gawroński             118.87 +  441: 350  169
    7    13 Bartosz        Morawski              142.04 +  373: 316  192
    8     6 Jakub          Szymczak              132.25 -  288: 393   82
    9    12 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  374: 329  165
   10     9 Aleksander     Puchalski             132.31 -  307: 412   82
   11    10 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  475: 397  169
   12    10 Joanna         Juszczak              125.64 -  313: 351   76
   13    12 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  401: 345  176
   14    14 Walenty        Siemaszko             120.38 +  406: 371  170
   15    13 Wojciech       Zemło                 134.58 +  378: 372  185
   16     7 Kamil          Górka                 142.69 -  389: 400   93
   17    12 Tomasz         Górka                 114.99 +  369: 284  165
   18     8 Radosław       Jachna                135.77 -  341: 374   86
   19     6 Jarosław       Borowski              137.79 -  317: 393   88
   20    13 Piotr          Jakubiak              107.87 -  351: 373   58
   21    19 Michał         Alabrudziński         139.65 +  341: 334  190
   22    14 Renata         Andracka              108.28 +  348: 308  158
   23    11 Maciej         Michalak              131.63 -  354: 355   82
   24    14 Jacek          Pietruszka            112.65 +  412: 322  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3212  / 24 133.83




	Tomasz Ciejka 133.14 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Niżewski              110.74 +  400: 309  161
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  400: 356  150
    3     3 Radosław       Jachna                135.77 -  340: 446   86
    4     8 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  336: 497   70
    5    29 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  416: 391  157
    6    12 Jacek          Pietruszka            112.65 +  428: 328  163
    7     7 Jarosław       Borowski              137.79 +  406: 309  188
    8     7 Kamil          Nawrocki              131.84 -  361: 433   82
    9     8 Dawid          Pikul                 138.72 +  436: 328  189
   10     7 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  437: 285  169
   11     7 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  443: 406  191
   12     5 Kamil          Nawrocki              131.84 -  285: 482   82
   13    10 Przemysław     Herdzina              135.07 +  355: 312  185
   14     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  443: 380  198
   15     4 Jakub          Szymczak              132.25 +  405: 333  182
   16     3 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  418: 384  195
   17     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  258: 493   94
   18     4 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  354: 392   70
   19     9 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  298: 380   76
   20     8 Bartosz        Morawski              142.04 -  346: 456   92
   21     8 Mirosław       Uglik                 121.93 -  328: 437   72
   22    12 Paweł          Janaś                 130.90 +  391: 385  181
   23    10 Wojciech       Zemło                 134.58 +  395: 345  185
   24     9 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  349: 422   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3294  / 24 137.25




	Aleksander Puchalski 132.31 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  360: 329  161
    2    15 Paweł          Jackowski             138.45 -  355: 378   88
    3    16 Agnieszka      Krupka                120.85 +  477: 340  171
    4    16 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  290: 415   92
    5    27 Maciej         Sancewicz             118.90 +  436: 403  169
    6    21 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  395: 412   76
    7    21 Anna           Niedzielko            107.68 +  487: 327  158
    8    15 Robert         Kuszpit               137.96 +  442: 251  188
    9    10 Wojciech       Zemło                 134.58 +  429: 319  185
   10     9 Marek          Reda                  133.94 +  412: 307  184
   11     6 Mirosław       Uglik                 121.93 -  429: 472   72
   12     7 Dawid          Pikul                 138.72 -  297: 457   89
   13    15 Robert         Głowacki              125.99 +  396: 369  176
   14    18 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  480: 309  157
   15     5 Kamil          Nawrocki              131.84 -  342: 352   82
   16     9 Michał         Alabrudziński         139.65 +  463: 411  190
   17     7 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  405: 410   70
   18     9 Bartosz        Morawski              142.04 +  424: 313  192
   19    11 Joanna         Juszczak              125.64 +  468: 351  176
   20     5 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  366: 345  170
   21     5 Maciej         Michalak              131.63 -  381: 414   82
   22     6 Radosław       Jachna                135.77 -  367: 396   86
   23     9 Jakub          Szymczak              132.25 +  463: 358  182
   24     6 Dawid          Pikul                 138.72 -  310: 474   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3285  / 24 136.88




	Jakub Szymczak 132.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Czesław        Grajewski             110.48 +  389: 288  160
    2     3 Radosław       Jachna                135.77 -  374: 413   86
    3    21 Maciej         Sancewicz             118.90 +  465: 346  169
    4    11 Kamil          Kister                107.26 +  471: 366  157
    5     8 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  498: 365  192
    6     7 Jerzy          Matyasik              118.80 +  359: 338  169
    7     5 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  345: 485   95
    8     6 Marek          Reda                  133.94 +  393: 288  184
    9     6 Bogusław       Puchalski             120.13 +  531: 313  170
   10     4 Dariusz        Kuć                   123.24 +  352: 349  173
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  381: 390   98
   12     3 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  431: 284  170
   13     3 Paweł          Janaś                 130.90 +  339: 333  181
   14     3 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  358: 387   70
   15     4 Tomasz         Ciejka                133.14 -  333: 405   83
   16     5 Jarosław       Borowski              137.79 -  356: 425   88
   17     9 Maciej         Michalak              131.63 +  404: 363  182
   18     5 Paweł          Jackowski             138.45 -  311: 390   88
   19     4 Dawid          Pikul                 138.72 -  297: 395   89
   20     9 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  436: 276  176
   21    10 Bartosz        Morawski              142.04 +  476: 391  192
   22     8 Wojciech       Zemło                 134.58 -  230: 610   85
   23     9 Aleksander     Puchalski             132.31 -  358: 463   82
   24    11 Dariusz        Kuć                   123.24 -  368: 472   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3212  / 24 133.83




	Kamil Nawrocki 131.84 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  324: 381   60
    2    43 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  500: 274  162
    3    15 Dawid          Pikul                 138.72 +  419: 341  189
    4    10 Wojciech       Zemło                 134.58 +  394: 303  185
    5     9 Rafał          Wesołowski            122.05 +  433: 422  172
    6     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  393: 428   98
    7    10 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  419: 335  167
    8     7 Tomasz         Ciejka                133.14 +  433: 361  183
    9     5 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  399: 298  176
   10     2 Michał         Alabrudziński         139.65 +  416: 351  190
   11     3 Paweł          Janaś                 130.90 -  296: 402   81
   12     5 Tomasz         Ciejka                133.14 +  482: 285  183
   13     4 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  351: 407   95
   14     6 Joanna         Ostrowska             119.09 +  389: 332  169
   15     5 Aleksander     Puchalski             132.31 +  352: 342  182
   16     1 Stanisław      Rydzik                144.02 -  259: 428   94
   17     6 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  362: 386   70
   18     6 Jarosław       Borowski              137.79 -  327: 389   88
   19     8 Mirosław       Uglik                 121.93 -  337: 390   72
   20    12 Joanna         Juszczak              125.64 +  411: 373  176
   21     6 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  262: 366   91
   22    10 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  394: 264  170
   23     7 Kamil          Górka                 142.69 +  378: 307  193
   24     8 Przemysław     Herdzina              135.07 +  420: 416  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3431  / 24 142.96




	Sergiusz Puchalski 131.65 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tomasz         Siwiński              108.77 +  389: 384  159
    2     4 Jarosław       Borowski              137.79 -  380: 457   88
    3    19 Walenty        Siemaszko             120.38 +  443: 353  170
    4    13 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  278: 459   63
    5    26 Jan            Olek                  100.00 +  346: 344  150
    6    17 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  315: 436   70
    7    23 Monika         Sadurska              111.84 +  424: 301  162
    8    12 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  338: 378   65
    9    18 Łukasz         Bobowski              129.52 -  390: 421   80
   10    29 Adam           Janicki               105.45 +  464: 304  155
   11    23 Anna           Niedzielko            107.68 -  372: 430   58
   12    24 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  379: 359  165
   13    23 Jacek          Karwowski             100.39 =  455: 455  100
   14    19 Bartosz        Morawski              142.04 -  307: 463   92
   15    26 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  512: 359  162
   16    22 Bogusław       Puchalski             120.13 +  464: 341  170
   17    18 Piotr          Adamczyk              116.38 +  326: 274  166
   18    14 Joanna         Ostrowska             119.09 -  387: 428   69
   19    17 Kamil          Kister                107.26 +  400: 309  157
   20    15 Michał         Alabrudziński         139.65 +  451: 402  190
   21    12 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  303: 464   76
   22    16 Robert         Kamiński              127.47 -  323: 418   77
   23    19 Joanna         Juszczak              125.64 -  388: 390   76
   24    21 Renata         Andracka              108.28 +  366: 350  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2878  / 24 119.92




	Maciej Michalak 131.63 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Renata         Andracka              108.28 +  370: 305  158
    2    14 Wojciech       Zemło                 134.58 -  303: 429   85
    3    23 Bogusław       Puchalski             120.13 -  382: 455   70
    4    38 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  455: 187  150
    5    21 Piotr          Adamczyk              116.38 +  424: 285  166
    6    15 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  403: 426   67
    7    20 Kamil          Górka                 142.69 -  340: 358   93
    8    26 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  391: 349  164
    9    21 Adam           Janicki               105.45 +  429: 309  155
   10    16 Joanna         Ostrowska             119.09 -  333: 402   69
   11    20 Jacek          Pietruszka            112.65 +  391: 322  163
   12    15 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  417: 325  165
   13     8 Mirosław       Uglik                 121.93 -  323: 427   72
   14     9 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  502: 311  169
   15    12 Joanna         Juszczak              125.64 +  509: 282  176
   16    10 Paweł          Jackowski             138.45 -  235: 524   88
   17     9 Jakub          Szymczak              132.25 -  363: 404   82
   18    15 Michał         Alabrudziński         139.65 +  399: 383  190
   19    13 Tomasz         Górka                 114.99 +  370: 235  165
   20    11 Dariusz        Kuć                   123.24 +  410: 390  173
   21     5 Aleksander     Puchalski             132.31 +  414: 381  182
   22     9 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  335: 440   76
   23    11 Marek          Reda                  133.94 +  355: 354  184
   24     7 Kamil          Górka                 142.69 +  512: 333  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3255  / 24 135.62




	Paweł Janaś 130.90 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Piotr          Jakubiak              107.87 +  357: 356  158
    2    17 Łukasz         Bobowski              129.52 +  379: 287  180
    3    10 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  432: 270  192
    4     4 Adam           Weremczuk             145.64 +  447: 440  196
    5     2 Stanisław      Rydzik                144.02 +  419: 407  194
    6     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  427: 387  195
    7     1 Dariusz        Kuć                   123.24 +  434: 406  173
    8     1 Joanna         Juszczak              125.64 +  412: 378  176
    9     1 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  322: 343   70
   10     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  349: 382   98
   11     3 Kamil          Nawrocki              131.84 +  402: 296  182
   12     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  380: 398   98
   13     3 Jakub          Szymczak              132.25 -  333: 339   82
   14     5 Dawid          Pikul                 138.72 -  315: 409   89
   15    11 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  478: 290  169
   16     6 Mirosław       Uglik                 121.93 -  322: 374   72
   17    11 Przemysław     Herdzina              135.07 -  357: 371   85
   18    12 Kamil          Kister                107.26 +  431: 392  157
   19     5 Paweł          Jackowski             138.45 +  447: 426  188
   20     7 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  258: 432   91
   21     7 Jarosław       Borowski              137.79 -  337: 354   88
   22    12 Tomasz         Ciejka                133.14 -  385: 391   83
   23    15 Michał         Gawroński             118.87 -  334: 411   69
   24    18 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  403: 229  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3255  / 24 135.62




	Łukasz Bobowski 129.52 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Anna           Niedzielko            107.68 +  414: 278  158
    2    17 Paweł          Janaś                 130.90 -  287: 379   81
    3    17 Karol          Posielski             100.00 +  381: 379  150
    4    19 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  380: 416   70
    5    16 Robert         Kamiński              127.47 +  451: 319  177
    6    23 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  378: 400   65
    7    25 Wojciech       Zemło                 134.58 -  497: 505   85
    8    23 Maciej         Sancewicz             118.90 +  433: 358  169
    9    18 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  421: 390  182
   10    14 Tomasz         Górka                 114.99 -  377: 391   65
   11    17 Robert         Głowacki              125.99 -  350: 367   76
   12    23 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  321: 413   63
   13    28 Jan            Olek                  100.00 -  271: 499   50
   14    28 Michał         Gawroński             118.87 +  337: 336  169
   15    29 Ryszard        Niżewski              110.74 -  398: 484   61
   16    34 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  358: 307  161
   17    28 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  404: 368  160
   18    23 Jacek          Karwowski             100.39 -  382: 415   50
   19    22 Agnieszka      Krupka                120.85 +  374: 350  171
   20    24 Adam           Weremczuk             145.64 +  338: 309  196
   21    22 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  338: 340   67
   22    25 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  356: 280  164
   23    23 Magdalena      Kublik                112.00 +  349: 319  162
   24    19 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  391: 291  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2915  / 24 121.46




	Robert Kamiński 127.47 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Stachowski            107.55 +  416: 373  158
    2    16 Kamil          Kister                107.26 +  472: 320  157
    3     7 Józef          Wietecki              102.23 -  334: 350   52
    4    12 Przemysław     Herdzina              135.07 -  377: 498   85
    5    16 Łukasz         Bobowski              129.52 -  319: 451   80
    6    24 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  369: 324  161
    7    26 Przemysław     Rybicki               126.59 +  377: 348  177
    8    18 Adam           Janicki               105.45 +  495: 315  155
    9    15 Kamil          Górka                 142.69 +  399: 357  193
   10     5 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  319: 329   95
   11    15 Radosław       Jachna                135.77 -  271: 435   86
   12    16 Przemysław     Herdzina              135.07 -  331: 388   85
   13    24 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  376: 382   57
   14    25 Jan            Olek                  100.00 +  379: 342  150
   15    21 Anna           Niedzielko            107.68 -  335: 342   58
   16    25 Michał         Gawroński             118.87 +  525: 283  169
   17    22 Rafał          Wesołowski            122.05 +  435: 405  172
   18    17 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  328: 416   67
   19    21 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  316: 458   65
   20    25 Agnieszka      Krupka                120.85 +  504: 290  171
   21    20 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  481: 409  160
   22    16 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  418: 323  182
   23    13 Jacek          Pietruszka            112.65 -  370: 378   63
   24    17 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  300: 392   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2865  / 24 119.38




	Przemysław Rybicki 126.59 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Kister                107.26 -  339: 357   57
    2    35 Czesław        Grajewski             110.48 +  415: 325  160
    3    24 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  381: 380  161
    4     9 Robert         Głowacki              125.99 -  316: 343   76
    5    19 Walenty        Siemaszko             120.38 +  377: 309  170
    6    18 Mirosław       Uglik                 121.93 -  306: 476   72
    7    26 Robert         Kamiński              127.47 -  348: 377   77
    8    27 Ryszard        Niżewski              110.74 +  400: 396  161
    9    19 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  348: 415   92
   10    23 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  358: 369   63
   11    33 Jacek          Karwowski             100.39 -  319: 389   50
   12    34 Dorota         Kuć                   112.41 +  423: 404  162
   13    36 Beata          Piotrowska            116.99 +  411: 382  167
   14    31 Monika         Sadurska              111.84 +  461: 304  162
   15    22 Piotr          Adamczyk              116.38 +  336: 298  166
   16    19 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  397: 338  167
   17    15 Radosław       Jachna                135.77 -  333: 361   86
   18    22 Renata         Andracka              108.28 -  342: 397   58
   19    27 Robert         Kuszpit               137.96 -  314: 391   88
   20    29 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  396: 312  164
   21    29 Jan            Olek                  100.00 +  445: 295  150
   22    20 Jacek          Pietruszka            112.65 -  374: 402   63
   23    24 Maciej         Sancewicz             118.90 -  332: 347   69
   24    26 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  437: 429  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2808  / 24 117.00




	Zbigniew Wietecki 126.47 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  337: 319  157
    2    21 Przemysław     Herdzina              135.07 -  305: 392   85
    3    30 Renata         Andracka              108.28 +  387: 344  158
    4    20 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  444: 318  191
    5    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  274: 611   98
    6    21 Aleksander     Puchalski             132.31 +  412: 395  182
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  491: 381  169
    8     8 Adam           Weremczuk             145.64 +  375: 372  196
    9     5 Kamil          Nawrocki              131.84 -  298: 399   82
   10    12 Paweł          Jackowski             138.45 +  351: 335  188
   11     8 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  402: 438   70
   12    12 Jerzy          Matyasik              118.80 +  427: 369  169
   13    12 Marek          Reda                  133.94 -  345: 401   84
   14    16 Robert         Kuszpit               137.96 +  426: 305  188
   15    14 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  369: 367  167
   16     8 Bartosz        Morawski              142.04 -  349: 361   92
   17    13 Maciej         Sancewicz             118.90 +  397: 346  169
   18     7 Mirosław       Uglik                 121.93 -  380: 427   72
   19     9 Tomasz         Ciejka                133.14 +  380: 298  183
   20     9 Jakub          Szymczak              132.25 -  276: 436   82
   21    12 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  464: 303  182
   22     9 Maciej         Michalak              131.63 +  440: 335  182
   23     8 Joanna         Ostrowska             119.09 -  334: 375   69
   24     9 Tomasz         Ciejka                133.14 +  422: 349  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3398  / 24 141.58




	Robert Głowacki 125.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adam           Janicki               105.45 +  484: 375  155
    2     5 Bogusław       Puchalski             120.13 +  467: 369  170
    3     2 Joanna         Juszczak              125.64 -  315: 422   76
    4     9 Przemysław     Rybicki               126.59 +  343: 316  177
    5    15 Michał         Alabrudziński         139.65 -  296: 459   90
    6    10 Dawid          Pikul                 138.72 +  459: 401  189
    7    14 Joanna         Ostrowska             119.09 +  417: 326  169
    8     4 Stanisław      Rydzik                144.02 -  317: 416   94
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  318: 448   69
   10    18 Kamil          Górka                 142.69 +  390: 389  193
   11    17 Łukasz         Bobowski              129.52 +  367: 350  180
   12    11 Joanna         Ostrowska             119.09 -  260: 375   69
   13    15 Aleksander     Puchalski             132.31 -  369: 396   82
   14    21 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  472: 343  160
   15    16 Bartosz        Morawski              142.04 -  367: 485   92
   16    17 Przemysław     Herdzina              135.07 -  249: 435   85
   17    27 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  369: 412   67
   18    24 Agnieszka      Krupka                120.85 -  379: 382   71
   19    24 Maciej         Sancewicz             118.90 +  392: 309  169
   20    27 Magdalena      Kublik                112.00 +  471: 346  162
   21    24 Ryszard        Niżewski              110.74 -  382: 435   61
   22    26 Tomasz         Górka                 114.99 -  331: 373   65
   23    25 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  355: 441   63
   24    31 Agnieszka      Krupka                120.85 -  309: 380   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2779  / 24 115.79




	Joanna Juszczak 125.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Piotr          Broda                 104.03 +  376: 355  154
    2    13 Agnieszka      Krupka                120.85 +  429: 369  171
    3     2 Robert         Głowacki              125.99 +  422: 315  176
    4     6 Jerzy          Matyasik              118.80 +  424: 307  169
    5     3 Józef          Wietecki              102.23 +  383: 332  152
    6     1 Dariusz        Kuć                   123.24 -  377: 417   73
    7     4 Stanisław      Rydzik                144.02 +  364: 350  194
    8     1 Paweł          Janaś                 130.90 -  378: 412   81
    9     4 Michał         Alabrudziński         139.65 -  360: 530   90
   10     8 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  330: 398   91
   11    16 Bogusław       Puchalski             120.13 +  405: 391  170
   12    10 Marek          Reda                  133.94 +  351: 313  184
   13    11 Kamil          Górka                 142.69 -  298: 488   93
   14    15 Anna           Niedzielko            107.68 +  452: 331  158
   15    12 Maciej         Michalak              131.63 -  282: 509   82
   16    13 Radosław       Jachna                135.77 -  345: 393   86
   17    14 Joanna         Ostrowska             119.09 +  374: 354  169
   18    13 Piotr          Jakubiak              107.87 +  414: 271  158
   19    11 Aleksander     Puchalski             132.31 -  351: 468   82
   20    12 Kamil          Nawrocki              131.84 -  373: 411   82
   21    18 Jacek          Karwowski             100.39 +  416: 274  150
   22    13 Przemysław     Herdzina              135.07 -  362: 427   85
   23    19 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  390: 388  182
   24    13 Kamil          Kister                107.26 -  424: 427   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3089  / 24 128.71




	Dariusz Kuć 123.24 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Marianna       Kozłowska             104.00 +  434: 290  154
    2    11 Dawid          Pikul                 138.72 +  390: 341  189
    3    11 Bartosz        Morawski              142.04 +  392: 365  192
    4     2 Radosław       Jachna                135.77 +  421: 378  186
    5     1 Jarosław       Borowski              137.79 +  393: 305  188
    6     1 Joanna         Juszczak              125.64 +  417: 377  176
    7     1 Paweł          Janaś                 130.90 -  406: 434   81
    8     2 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  439: 311  170
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  347: 439   98
   10     4 Jakub          Szymczak              132.25 -  349: 352   82
   11     4 Michał         Alabrudziński         139.65 +  403: 375  190
   12     6 Michał         Alabrudziński         139.65 +  457: 392  190
   13     2 Stanisław      Rydzik                144.02 -  334: 393   94
   14     4 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  389: 411   95
   15     7 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  317: 382   91
   16    12 Renata         Andracka              108.28 +  379: 351  158
   17    10 Kamil          Kister                107.26 -  322: 352   57
   18    11 Przemysław     Herdzina              135.07 +  373: 327  185
   19     7 Kamil          Górka                 142.69 -  325: 385   93
   20    11 Maciej         Michalak              131.63 -  390: 410   82
   21    14 Michał         Gawroński             118.87 +  398: 348  169
   22    11 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  375: 341  162
   23     6 Paweł          Jackowski             138.45 -  372: 527   88
   24    11 Jakub          Szymczak              132.25 +  472: 368  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3352  / 24 139.67




	Rafał Wesołowski 122.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Józef          Wietecki              102.23 -  380: 394   52
    2    25 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  355: 304  157
    3    28 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  416: 291  157
    4    23 Karol          Posielski             100.00 +  345: 270  150
    5     9 Kamil          Nawrocki              131.84 -  422: 433   82
    6    19 Joanna         Ostrowska             119.09 -  305: 336   69
    7    30 Magdalena      Kublik                112.00 -  395: 400   62
    8    28 Anna           Niedzielko            107.68 +  386: 331  158
    9    23 Piotr          Adamczyk              116.38 +  391: 334  166
   10    19 Jerzy          Matyasik              118.80 -  356: 441   69
   11    24 Renata         Andracka              108.28 -  294: 309   58
   12    26 Maciej         Sancewicz             118.90 -  305: 335   69
   13    34 Iza            Kraj                  100.78 +  350: 275  151
   14    36 Tomasz         Siwiński              108.77 -  271: 372   59
   15    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  377: 303  161
   16    29 Robert         Kuszpit               137.96 +  368: 365  188
   17    22 Robert         Kamiński              127.47 -  405: 435   77
   18    28 Piotr          Broda                 104.03 +  436: 355  154
   19    28 Jan            Olek                  100.00 +  357: 327  150
   20    20 Michał         Gawroński             118.87 -  309: 339   69
   21    30 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  410: 260  161
   22    21 Walenty        Siemaszko             120.38 -  307: 520   70
   23    28 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  402: 255  164
   24    20 Piotr          Broda                 104.03 +  412: 367  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2807  / 24 116.96




	Mirosław Uglik 121.93 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  317: 338   51
    2    26 Adam           Janicki               105.45 +  401: 346  155
    3    14 Marek          Reda                  133.94 -  325: 331   84
    4    26 Piotr          Jakubiak              107.87 +  473: 222  158
    5    20 Tomasz         Siwiński              108.77 +  407: 244  159
    6    18 Przemysław     Rybicki               126.59 +  476: 306  177
    7    12 Józef          Wietecki              102.23 +  388: 361  152
    8    11 Jarosław       Borowski              137.79 +  437: 352  188
    9     3 Stanisław      Rydzik                144.02 +  417: 364  194
   10     3 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  330: 393   70
   11     6 Aleksander     Puchalski             132.31 +  472: 429  182
   12     4 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  330: 345   70
   13     8 Maciej         Michalak              131.63 +  427: 323  182
   14     7 Michał         Alabrudziński         139.65 +  365: 310  190
   15     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  304: 422   95
   16     6 Paweł          Janaś                 130.90 +  374: 322  181
   17     3 Dawid          Pikul                 138.72 -  305: 498   89
   18     7 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  427: 380  176
   19     8 Kamil          Nawrocki              131.84 +  390: 337  182
   20     4 Radosław       Jachna                135.77 -  335: 400   86
   21     8 Tomasz         Ciejka                133.14 +  437: 328  183
   22     3 Tomasz         Zwoliński             141.93 +  483: 438  192
   23     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  343: 373   98
   24     4 Paweł          Jackowski             138.45 +  401: 354  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3482  / 24 145.08




	Agnieszka Krupka 120.85 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Iza            Kraj                  100.78 +  426: 276  151
    2    13 Joanna         Juszczak              125.64 -  369: 429   76
    3    16 Aleksander     Puchalski             132.31 -  340: 477   82
    4    25 Monika         Sadurska              111.84 -  361: 398   62
    5    32 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  331: 371   64
    6    37 Piotr          Jakubiak              107.87 -  293: 505   58
    7    40 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  434: 414  161
    8    35 Dorota         Kuć                   112.41 +  367: 347  162
    9    32 Karol          Posielski             100.00 +  338: 295  150
   10    32 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  370: 364  157
   11    18 Jarosław       Borowski              137.79 -  335: 354   88
   12    28 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  400: 403   67
   13    33 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  502: 352  161
   14    24 Piotr          Broda                 104.03 -  327: 404   54
   15    30 Beata          Piotrowska            116.99 +  396: 295  167
   16    24 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  421: 363  165
   17    24 Anna           Niedzielko            107.68 -  363: 415   58
   18    24 Robert         Głowacki              125.99 +  382: 379  176
   19    22 Łukasz         Bobowski              129.52 -  350: 374   80
   20    25 Robert         Kamiński              127.47 -  290: 504   77
   21    26 Robert         Kuszpit               137.96 -  304: 462   88
   22    31 Maciej         Sancewicz             118.90 -  364: 469   69
   23    35 Józef          Wietecki              102.23 +  368: 318  152
   24    31 Robert         Głowacki              125.99 +  380: 309  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2701  / 24 112.54




	Walenty Siemaszko 120.38 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jacek          Karwowski             100.39 -  307: 410   50
    2    30 Piotr          Broda                 104.03 +  385: 308  154
    3    19 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  353: 443   82
    4    24 Magdalena      Kublik                112.00 +  481: 358  162
    5    19 Przemysław     Rybicki               126.59 -  309: 377   77
    6    31 Piotr          Adamczyk              116.38 -  259: 327   66
    7    39 Czesław        Grajewski             110.48 +  358: 282  160
    8    30 Monika         Sadurska              111.84 +  406: 297  162
    9    20 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  388: 329  165
   10    17 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  366: 440   92
   11    19 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  387: 297  163
   12    19 Tomasz         Górka                 114.99 +  444: 274  165
   13    13 Joanna         Ostrowska             119.09 -  284: 311   69
   14    14 Marek          Reda                  133.94 -  371: 406   84
   15    28 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  372: 274  160
   16    20 Piotr          Jakubiak              107.87 -  348: 406   58
   17    20 Adam           Weremczuk             145.64 -  286: 436   96
   18    26 Jerzy          Matyasik              118.80 +  373: 302  169
   19    30 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  370: 356  157
   20    21 Anna           Niedzielko            107.68 -  324: 337   58
   21    31 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  349: 342  157
   22    21 Rafał          Wesołowski            122.05 +  520: 307  172
   23    14 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  373: 331  167
   24    15 Piotr          Jakubiak              107.87 -  393: 419   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2903  / 24 120.96




	Tomasz Sienkiewicz 120.32 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  399: 272  150
    2    23 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  375: 314  161
    3     6 Stanisław      Rydzik                144.02 -  391: 414   94
    4    19 Łukasz         Bobowski              129.52 +  416: 380  180
    5     5 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  346: 406   70
    6    17 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  436: 315  182
    7    15 Jerzy          Matyasik              118.80 +  473: 351  169
    8     9 Radosław       Jachna                135.77 +  452: 391  186
    9     7 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  332: 503   95
   10    11 Jarosław       Borowski              137.79 +  426: 287  188
   11     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  438: 402  176
   12     4 Mirosław       Uglik                 121.93 +  345: 330  172
   13     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  330: 370   98
   14     3 Jakub          Szymczak              132.25 +  387: 358  182
   15     3 Dawid          Pikul                 138.72 +  332: 291  189
   16     4 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  337: 355   92
   17     6 Kamil          Nawrocki              131.84 +  386: 362  182
   18     4 Tomasz         Ciejka                133.14 +  392: 354  183
   19     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  312: 365   98
   20     5 Aleksander     Puchalski             132.31 -  345: 366   82
   21     9 Joanna         Ostrowska             119.09 +  394: 331  169
   22     5 Kamil          Górka                 142.69 +  347: 342  193
   23     4 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  380: 385   91
   24     5 Jarosław       Borowski              137.79 +  391: 318  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3570  / 24 148.75




	Arkadiusz Biegun 120.23 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Mirosław       Dejna                 100.00 +  549: 164  150
    2     2 Maciej         Sancewicz             118.90 +  362: 292  169
    3     4 Paweł          Jackowski             138.45 -  393: 424   88
    4     8 Tomasz         Ciejka                133.14 +  497: 336  183
    5     5 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 +  406: 346  170
    6     6 Józef          Wietecki              102.23 +  516: 327  152
    7     2 Przemysław     Herdzina              135.07 +  457: 300  185
    8     2 Dariusz        Kuć                   123.24 -  311: 439   73
    9     1 Paweł          Janaś                 130.90 +  343: 322  181
   10     3 Mirosław       Uglik                 121.93 +  393: 330  172
   11     2 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  364: 461   95
   12     3 Jakub          Szymczak              132.25 -  284: 431   82
   13     6 Jarosław       Borowski              137.79 -  334: 413   88
   14     8 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  352: 425   67
   15     9 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  277: 421   92
   16    14 Adam           Weremczuk             145.64 +  386: 318  196
   17     7 Aleksander     Puchalski             132.31 +  410: 405  182
   18    10 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  305: 325   91
   19    16 Renata         Andracka              108.28 +  409: 381  158
   20    10 Wojciech       Zemło                 134.58 -  380: 440   85
   21    13 Jacek          Pietruszka            112.65 +  394: 347  163
   22    10 Kamil          Nawrocki              131.84 -  264: 394   82
   23    16 Piotr          Jakubiak              107.87 -  365: 447   58
   24    18 Paweł          Janaś                 130.90 -  229: 403   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3043  / 24 126.79




	Bogusław Puchalski 120.13 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Michał         Gawroński             118.87 +  388: 360  169
    2     5 Robert         Głowacki              125.99 -  369: 467   76
    3    23 Maciej         Michalak              131.63 +  455: 382  182
    4    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  352: 505   98
    5    17 Adam           Janicki               105.45 +  393: 333  155
    6    13 Tomasz         Górka                 114.99 +  390: 349  165
    7     6 Radosław       Jachna                135.77 =  406: 406  136
    8    10 Paweł          Jackowski             138.45 +  392: 359  188
    9     6 Jakub          Szymczak              132.25 -  313: 531   82
   10    10 Adam           Weremczuk             145.64 -  318: 352   96
   11    16 Joanna         Juszczak              125.64 -  391: 405   76
   12    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  490: 385  160
   13    19 Maciej         Sancewicz             118.90 +  436: 350  169
   14    20 Renata         Andracka              108.28 -  356: 409   58
   15    17 Piotr          Jakubiak              107.87 -  339: 344   58
   16    22 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  341: 464   82
   17    25 Jacek          Pietruszka            112.65 -  351: 418   63
   18    31 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  392: 371  157
   19    34 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  408: 330  150
   20    23 Ryszard        Niżewski              110.74 +  379: 339  161
   21    17 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  377: 406   62
   22    23 Jacek          Karwowski             100.39 +  378: 358  150
   23    18 Kamil          Kister                107.26 -  357: 393   57
   24    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  441: 240  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2910  / 24 121.25




	Joanna Ostrowska 119.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Janina         Grajewska             100.00 +  409: 269  150
    2    19 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  352: 311  157
    3     8 Kamil          Górka                 142.69 -  337: 344   93
    4    17 Marek          Reda                  133.94 -  344: 438   84
    5    23 Kamil          Kister                107.26 +  351: 327  157
    6    19 Rafał          Wesołowski            122.05 +  336: 305  172
    7    14 Robert         Głowacki              125.99 -  326: 417   76
    8    20 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  461: 316  167
    9    14 Paweł          Jackowski             138.45 -  339: 424   88
   10    16 Maciej         Michalak              131.63 +  402: 333  182
   11    13 Wojciech       Zemło                 134.58 +  423: 366  185
   12    11 Robert         Głowacki              125.99 +  375: 260  176
   13    13 Walenty        Siemaszko             120.38 +  311: 284  170
   14     6 Kamil          Nawrocki              131.84 -  332: 389   82
   15    15 Renata         Andracka              108.28 -  347: 401   58
   16    11 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  381: 332  191
   17    14 Joanna         Juszczak              125.64 -  354: 374   76
   18    14 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  428: 387  182
   19    10 Radosław       Jachna                135.77 -  393: 492   86
   20    14 Jacek          Karwowski             100.39 +  440: 276  150
   21     9 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  331: 394   70
   22    15 Piotr          Jakubiak              107.87 +  360: 292  158
   23     8 Zbigniew       Wietecki              126.47 +  375: 334  176
   24    10 Wojciech       Zemło                 134.58 -  340: 362   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3171  / 24 132.12




	Krzysztof Sporczyk 119.05 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Kinga          Niżewska              100.00 +  466: 325  150
    2     8 Mateusz        Żbikowski             140.89 +  342: 307  191
    3    12 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  458: 286  160
    4     5 Józef          Wietecki              102.23 -  353: 368   52
    5    13 Bartosz        Morawski              142.04 -  356: 407   92
    6    11 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  472: 300  167
    7    11 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  381: 491   76
    8    13 Tomasz         Łapka                 116.97 +  418: 409  167
    9     9 Robert         Głowacki              125.99 +  448: 318  176
   10     7 Tomasz         Ciejka                133.14 -  285: 437   83
   11    10 Marek          Reda                  133.94 -  397: 475   84
   12    13 Radosław       Jachna                135.77 +  384: 322  186
   13    16 Anna           Niedzielko            107.68 +  393: 305  158
   14     9 Maciej         Michalak              131.63 -  311: 502   82
   15    11 Paweł          Janaś                 130.90 -  290: 478   81
   16    16 Kamil          Kister                107.26 -  300: 375   57
   17    23 Piotr          Broda                 104.03 +  372: 311  154
   18    18 Jacek          Pietruszka            112.65 -  319: 373   63
   19    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  431: 324  161
   20    16 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  443: 300  167
   21    15 Renata         Andracka              108.28 -  318: 393   58
   22    18 Robert         Kuszpit               137.96 -  310: 433   88
   23    22 Ryszard        Niżewski              110.74 -  297: 404   61
   24    25 Maciej         Sancewicz             118.90 +  397: 315  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2883  / 24 120.12




	Maciej Sancewicz 118.90 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jan            Olek                  100.00 +  391: 247  150
    2     2 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  292: 362   70
    3    21 Jakub          Szymczak              132.25 -  346: 465   82
    4    29 Ryszard        Niżewski              110.74 +  371: 354  161
    5    27 Aleksander     Puchalski             132.31 -  403: 436   82
    6    35 Tomasz         Siwiński              108.77 +  356: 264  159
    7    22 Jacek          Pietruszka            112.65 +  421: 277  163
    8    23 Łukasz         Bobowski              129.52 -  358: 433   80
    9    28 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  317: 418   60
   10    33 Piotr          Jakubiak              107.87 -  327: 344   58
   11    34 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  427: 263  157
   12    26 Rafał          Wesołowski            122.05 +  335: 305  172
   13    19 Bogusław       Puchalski             120.13 -  350: 436   70
   14    37 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  367: 322  150
   15    18 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  367: 358  165
   16    21 Anna           Niedzielko            107.68 +  572: 312  158
   17    13 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  346: 397   76
   18    19 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  375: 393   62
   19    24 Robert         Głowacki              125.99 -  309: 392   76
   20    26 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  368: 371   65
   21    25 Kamil          Kister                107.26 -  367: 386   57
   22    31 Agnieszka      Krupka                120.85 +  469: 364  171
   23    24 Przemysław     Rybicki               126.59 +  347: 332  177
   24    25 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  315: 397   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2690  / 24 112.08




	Michał Gawroński 118.87 Siemianowice Śląskie           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Bogusław       Puchalski             120.13 -  360: 388   70
    2    28 Tomasz         Górka                 114.99 +  366: 363  165
    3    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  430: 256  150
    4    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  345: 387   60
    5    22 Renata         Andracka              108.28 +  364: 325  158
    6    16 Marek          Reda                  133.94 -  350: 441   84
    7    17 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  435: 378  163
    8    19 Jerzy          Matyasik              118.80 +  360: 306  169
    9    13 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  359: 485   91
   10    22 Radosław       Jachna                135.77 -  285: 330   86
   11    27 Bartosz        Morawski              142.04 -  324: 417   92
   12    27 Rafał          Stachowski            107.55 -  390: 399   58
   13    32 Ryszard        Niżewski              110.74 +  433: 282  161
   14    28 Łukasz         Bobowski              129.52 -  336: 337   80
   15    32 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  406: 334  164
   16    25 Robert         Kamiński              127.47 -  283: 525   77
   17    32 Dorota         Kuć                   112.41 +  375: 318  162
   18    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  326: 321  161
   19    29 Piotr          Adamczyk              116.38 +  369: 285  166
   20    20 Rafał          Wesołowski            122.05 +  339: 309  172
   21    14 Dariusz        Kuć                   123.24 -  348: 398   73
   22    22 Anna           Niedzielko            107.68 +  333: 309  158
   23    15 Paweł          Janaś                 130.90 +  411: 334  181
   24    16 Bartosz        Morawski              142.04 +  376: 343  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3093  / 24 128.88




	Jerzy Matyasik 118.80 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  407: 334  150
    2    20 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  352: 302  151
    3     9 Wojciech       Zemło                 134.58 +  326: 279  185
    4     6 Joanna         Juszczak              125.64 -  307: 424   76
    5    12 Marek          Reda                  133.94 +  384: 303  184
    6     7 Jakub          Szymczak              132.25 -  338: 359   82
    7    15 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  351: 473   70
    8    19 Michał         Gawroński             118.87 -  306: 360   69
    9    24 Magdalena      Kublik                112.00 +  441: 388  162
   10    19 Rafał          Wesołowski            122.05 +  441: 356  172
   11    14 Przemysław     Herdzina              135.07 +  392: 317  185
   12    12 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  369: 427   76
   13    14 Michał         Alabrudziński         139.65 -  352: 420   90
   14    17 Radosław       Jachna                135.77 -  295: 329   86
   15    19 Kamil          Kister                107.26 -  327: 413   57
   16    28 Tomasz         Łapka                 116.97 +  388: 315  167
   17    21 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  410: 418   67
   18    26 Walenty        Siemaszko             120.38 -  302: 373   70
   19    31 Anna           Niedzielko            107.68 -  303: 382   58
   20    33 Piotr          Adamczyk              116.38 -  337: 338   66
   21    35 Józef          Wietecki              102.23 +  406: 350  152
   22    33 Rafał          Stachowski            107.55 =  406: 406  108
   23    30 Piotr          Broda                 104.03 -  329: 347   54
   24    36 Rafał          Stachowski            107.55 -  335: 404   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2595  / 24 108.12




	Agnieszka Goniowska 117.04 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Norbert        Skrzyński             100.00 +  387: 252  150
    2     6 Adam           Weremczuk             145.64 -  331: 414   96
    3    13 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  350: 484   95
    4    35 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  425: 320  151
    5    24 Monika         Sadurska              111.84 +  400: 393  162
    6    11 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  300: 472   69
    7    18 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  275: 480   65
    8    29 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  385: 410   61
    9    38 Tomasz         Siwiński              108.77 -  287: 459   59
   10    38 Czesław        Grajewski             110.48 +  399: 311  160
   11    35 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  424: 362  161
   12    28 Agnieszka      Krupka                120.85 +  403: 400  171
   13    18 Bartosz        Morawski              142.04 -  346: 384   92
   14    35 Marianna       Kozłowska             104.00 +  485: 329  154
   15    23 Piotr          Broda                 104.03 +  357: 300  154
   16    19 Przemysław     Rybicki               126.59 -  338: 397   77
   17    27 Robert         Głowacki              125.99 +  412: 369  176
   18    20 Tomasz         Górka                 114.99 -  367: 411   65
   19    25 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  317: 337   64
   20    28 Robert         Kuszpit               137.96 -  336: 502   88
   21    22 Łukasz         Bobowski              129.52 +  340: 338  180
   22    27 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  426: 343  157
   23    26 Iza            Kraj                  100.78 -  325: 404   51
   24    26 Przemysław     Rybicki               126.59 -  429: 437   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2735  / 24 113.96




	Beata Piotrowska 116.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  350: 351   98
    2    32 Monika         Sadurska              111.84 +  407: 343  162
    3    22 Kamil          Kister                107.26 -  272: 457   57
    4    30 Tomasz         Górka                 114.99 -  373: 409   65
    5    31 Magdalena      Kublik                112.00 -  399: 401   62
    6    39 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  375: 314  151
    7    32 Jan            Olek                  100.00 -  344: 367   50
    8    36 Marianna       Kozłowska             104.00 +  335: 329  154
    9    37 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  318: 388   57
   10    36 Jacek          Karwowski             100.39 -  305: 446   50
   11    39 Czesław        Grajewski             110.48 +  376: 367  160
   12    36 Piotr          Broda                 104.03 -  282: 443   54
   13    36 Przemysław     Rybicki               126.59 -  382: 411   77
   14    41 Norbert        Skrzyński             100.00 +  371: 274  150
   15    30 Agnieszka      Krupka                120.85 -  295: 396   71
   16    39 Iza            Kraj                  100.78 -  368: 381   51
   17    41 Janina         Grajewska             100.00 +  431: 232  150
   18    38 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  378: 387   61
   19    39 Tomasz         Łapka                 116.97 -  360: 370   67
   20    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  490: 155  150
   21    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  352: 346  161
   22    37 Józef          Wietecki              102.23 -  370: 388   52
   23    44 PAUZA
   24    39 Tomasz         Siwiński              108.77 +  411: 321  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2269  / 23  98.65




	Tomasz Łapka 116.97 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Adam           Weremczuk             145.64 -  320: 481   96
    2    24 Tomasz         Siwiński              108.77 -  360: 387   59
    3    40 Anna           Niedzielko            107.68 -  263: 431   58
    4    43 Norbert        Skrzyński             100.00 +  468: 302  150
    5    42 Iza            Kraj                  100.78 +  417: 307  151
    6    33 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  336: 324  150
    7    19 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  386: 350  165
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  409: 418   69
    9    26 Józef          Wietecki              102.23 +  371: 317  152
   10    13 Dawid          Pikul                 138.72 -  314: 436   89
   11    28 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  301: 405   60
   12    30 Piotr          Adamczyk              116.38 -  331: 332   66
   13    39 Kinga          Niżewska              100.00 +  439: 297  150
   14    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  330: 325  161
   15    20 Przemysław     Herdzina              135.07 -  336: 346   85
   16    28 Jerzy          Matyasik              118.80 -  315: 388   69
   17    35 Czesław        Grajewski             110.48 -  299: 356   60
   18    35 Robert         Kuszpit               137.96 -  318: 397   88
   19    39 Beata          Piotrowska            116.99 +  370: 360  167
   20    35 Jan            Olek                  100.00 -  371: 374   50
   21    38 Marianna       Kozłowska             104.00 -  302: 392   54
   22    38 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  364: 331  151
   23    37 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  365: 372   65
   24    37 Marianna       Kozłowska             104.00 +  390: 331  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2519  / 24 104.96




	Grzegorz Pukniel 116.85 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  327: 610   95
    2    41 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  401: 284  161
    3    32 Janina         Grajewska             100.00 +  394: 364  150
    4    15 Michał         Alabrudziński         139.65 +  438: 420  190
    5     7 Adam           Weremczuk             145.64 -  322: 423   96
    6    15 Maciej         Michalak              131.63 +  426: 403  182
    7    10 Kamil          Nawrocki              131.84 -  335: 419   82
    8    20 Joanna         Ostrowska             119.09 -  316: 461   69
    9    27 Bartosz        Morawski              142.04 +  423: 410  192
   10    21 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  359: 333  160
   11     9 Dawid          Pikul                 138.72 -  404: 451   89
   12    17 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  452: 308  162
   13     9 Paweł          Jackowski             138.45 -  381: 458   88
   14     8 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  425: 352  170
   15    14 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  367: 369   76
   16    15 Wojciech       Zemło                 134.58 -  353: 404   85
   17    21 Jerzy          Matyasik              118.80 +  418: 410  169
   18    17 Robert         Kamiński              127.47 +  416: 328  177
   19    15 Piotr          Jakubiak              107.87 -  398: 403   58
   20    16 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  300: 443   69
   21    21 Adam           Janicki               105.45 +  408: 343  155
   22    17 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  481: 342  165
   23    14 Walenty        Siemaszko             120.38 -  331: 373   70
   24    17 Robert         Kamiński              127.47 +  392: 300  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3087  / 24 128.62




	Piotr Adamczyk 116.38 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                144.02 -  315: 472   94
    2    27 Rafał          Stachowski            107.55 +  380: 319  158
    3    18 Tomasz         Siwiński              108.77 -  333: 388   59
    4    31 Marianna       Kozłowska             104.00 +  418: 288  154
    5    21 Maciej         Michalak              131.63 -  285: 424   82
    6    31 Walenty        Siemaszko             120.38 +  327: 259  170
    7    28 Tomasz         Górka                 114.99 -  349: 396   65
    8    33 Piotr          Broda                 104.03 +  410: 313  154
    9    23 Rafał          Wesołowski            122.05 -  334: 391   72
   10    27 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  321: 380   62
   11    30 Dorota         Kuć                   112.41 +  461: 291  162
   12    30 Tomasz         Łapka                 116.97 +  332: 331  167
   13    21 Wojciech       Zemło                 134.58 -  358: 381   85
   14    23 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  398: 314  165
   15    22 Przemysław     Rybicki               126.59 -  298: 336   77
   16    30 Adam           Janicki               105.45 +  461: 267  155
   17    18 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  274: 326   82
   18    27 Magdalena      Kublik                112.00 -  387: 479   62
   19    29 Michał         Gawroński             118.87 -  285: 369   69
   20    33 Jerzy          Matyasik              118.80 +  338: 337  169
   21    33 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  347: 407   57
   22    35 Jan            Olek                  100.00 +  302: 299  150
   23    29 Anna           Niedzielko            107.68 +  394: 361  158
   24    28 Anna           Niedzielko            107.68 +  334: 316  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2786  / 24 116.08




	Bogdan Kozłowski 115.18 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 142.69 -  351: 438   93
    2    31 Renata         Andracka              108.28 -  350: 425   58
    3    36 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  370: 281  157
    4    34 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  363: 379   50
    5    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  517: 289  150
    6    23 Łukasz         Bobowski              129.52 +  400: 378  180
    7    18 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  480: 275  167
    8    12 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  378: 338  182
    9    12 Marek          Reda                  133.94 -  329: 374   84
   10    15 Robert         Kuszpit               137.96 -  267: 396   88
   11    21 Piotr          Jakubiak              107.87 +  417: 365  158
   12    15 Maciej         Michalak              131.63 -  325: 417   82
   13    22 Tomasz         Górka                 114.99 -  306: 531   65
   14    26 Adam           Janicki               105.45 +  424: 319  155
   15    18 Maciej         Sancewicz             118.90 -  358: 367   69
   16    23 Jacek          Karwowski             100.39 -  272: 395   50
   17    30 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  304: 336   64
   18    33 Ryszard        Niżewski              110.74 -  247: 523   61
   19    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  265: 340   61
   20    37 Tomasz         Siwiński              108.77 +  349: 288  159
   21    36 Dorota         Kuć                   112.41 +  483: 293  162
   22    32 Magdalena      Kublik                112.00 -  309: 350   62
   23    37 Tomasz         Łapka                 116.97 +  372: 365  167
   24    32 Magdalena      Kublik                112.00 +  396: 385  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2686  / 24 111.92




	Tomasz Górka 114.99 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Morawski              142.04 -  313: 455   92
    2    28 Michał         Gawroński             118.87 -  363: 366   69
    3    41 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  407: 383  161
    4    30 Beata          Piotrowska            116.99 +  409: 373  167
    5    25 Wojciech       Zemło                 134.58 +  398: 361  185
    6    13 Bogusław       Puchalski             120.13 -  349: 390   70
    7    28 Piotr          Adamczyk              116.38 +  396: 349  166
    8    22 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  398: 360  160
    9    11 Adam           Weremczuk             145.64 -  252: 402   96
   10    14 Łukasz         Bobowski              129.52 +  391: 377  180
   11    11 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  327: 451   92
   12    19 Walenty        Siemaszko             120.38 -  274: 444   70
   13    22 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  531: 306  165
   14    10 Jarosław       Borowski              137.79 -  362: 372   88
   15    25 Robert         Kuszpit               137.96 +  406: 356  188
   16    18 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  460: 284  163
   17    12 Marek          Reda                  133.94 -  284: 369   84
   18    20 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  411: 367  167
   19    13 Maciej         Michalak              131.63 -  235: 370   82
   20    19 Jacek          Pietruszka            112.65 -  356: 382   63
   21    28 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  330: 399   64
   22    26 Robert         Głowacki              125.99 +  373: 331  176
   23    27 Czesław        Grajewski             110.48 -  335: 352   60
   24    27 Iza            Kraj                  100.78 +  389: 314  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2959  / 24 123.29




	Andrzej Tyczyno 114.51 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  301: 376   92
    2    33 Magdalena      Kublik                112.00 +  366: 349  162
    3    25 Michał         Alabrudziński         139.65 -  413: 462   90
    4    32 Anna           Niedzielko            107.68 -  355: 360   58
    5    39 Janina         Grajewska             100.00 +  416: 291  150
    6    30 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  495: 344  157
    7    19 Tomasz         Łapka                 116.97 -  350: 386   67
    8    25 Karol          Posielski             100.00 +  377: 271  150
    9    20 Walenty        Siemaszko             120.38 -  329: 388   70
   10    25 Monika         Sadurska              111.84 +  396: 312  162
   11    22 Kamil          Górka                 142.69 -  347: 478   93
   12    24 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  359: 379   82
   13    29 Marianna       Kozłowska             104.00 +  369: 337  154
   14    23 Piotr          Adamczyk              116.38 -  314: 398   66
   15    31 Dorota         Kuć                   112.41 +  407: 333  162
   16    24 Agnieszka      Krupka                120.85 -  363: 421   71
   17    29 Ryszard        Niżewski              110.74 -  373: 407   61
   18    32 Ireneusz       Kurzok                110.13 +  376: 352  160
   19    21 Robert         Kamiński              127.47 +  458: 316  177
   20    26 Maciej         Sancewicz             118.90 +  371: 368  169
   21    23 Adam           Weremczuk             145.64 +  452: 287  196
   22    17 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  342: 481   67
   23    21 Jacek          Karwowski             100.39 -  335: 376   50
   24    24 Ryszard        Niżewski              110.74 +  363: 267  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2827  / 24 117.79




	Grzegorz Kulgawczuk 114.00 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  330: 384   91
    2    39 Janina         Grajewska             100.00 -  333: 340   50
    3    43 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  372: 350  162
    4    28 Adam           Janicki               105.45 -  357: 358   55
    5    32 Agnieszka      Krupka                120.85 +  371: 331  171
    6    28 Ryszard        Niżewski              110.74 -  385: 423   61
    7    34 Marianna       Kozłowska             104.00 +  337: 262  154
    8    26 Maciej         Michalak              131.63 -  349: 391   82
    9    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  483: 323  161
   10    28 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  333: 345   57
   11    32 Karol          Posielski             100.00 +  427: 263  150
   12    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  357: 373   61
   13    30 Dorota         Kuć                   112.41 -  332: 373   62
   14    29 Kamil          Kister                107.26 -  323: 481   57
   15    32 Michał         Gawroński             118.87 -  334: 406   69
   16    38 Monika         Sadurska              111.84 +  407: 403  162
   17    30 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  336: 304  165
   18    34 Rafał          Stachowski            107.55 +  390: 287  158
   19    25 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  337: 317  167
   20    29 Przemysław     Rybicki               126.59 -  312: 396   77
   21    28 Tomasz         Górka                 114.99 +  399: 330  165
   22    25 Łukasz         Bobowski              129.52 -  280: 356   80
   23    28 Rafał          Wesołowski            122.05 -  255: 402   72
   24    33 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  363: 322  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2650  / 24 110.42




	Patrycja Śliwińska 112.89 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Alabrudziński         139.65 -  343: 387   90
    2    34 Marianna       Kozłowska             104.00 +  392: 379  154
    3    29 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  394: 322  150
    4    13 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  459: 278  182
    5     4 Mariusz        Skrobosz              145.40 -  347: 369   95
    6    14 Tomasz         Zwoliński             141.93 -  454: 472   92
    7    17 Michał         Gawroński             118.87 -  378: 435   69
    8    24 Rafał          Stachowski            107.55 -  334: 376   58
    9    29 Piotr          Jakubiak              107.87 +  388: 323  158
   10    23 Przemysław     Rybicki               126.59 +  369: 358  177
   11    19 Walenty        Siemaszko             120.38 -  297: 387   70
   12    23 Łukasz         Bobowski              129.52 +  413: 321  180
   13    20 Robert         Kuszpit               137.96 -  275: 383   88
   14    27 Józef          Wietecki              102.23 +  342: 314  152
   15    24 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  385: 353  157
   16    18 Tomasz         Górka                 114.99 -  284: 460   65
   17    19 Jacek          Karwowski             100.39 +  435: 332  150
   18    21 Anna           Niedzielko            107.68 +  392: 347  158
   19    14 Wojciech       Zemło                 134.58 -  364: 419   85
   20    18 Przemysław     Herdzina              135.07 -  348: 437   85
   21    27 Magdalena      Kublik                112.00 +  410: 310  162
   22    19 Kamil          Kister                107.26 -  319: 464   57
   23    25 Robert         Głowacki              125.99 +  441: 355  176
   24    19 Łukasz         Bobowski              129.52 -  291: 391   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2890  / 24 120.42




	Jacek Pietruszka 112.65 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 138.72 -  335: 377   89
    2    37 Iza            Kraj                  100.78 +  393: 344  151
    3    31 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  441: 311  151
    4    18 Jacek          Karwowski             100.39 +  399: 356  150
    5     6 Radosław       Jachna                135.77 -  407: 484   86
    6    12 Tomasz         Ciejka                133.14 -  328: 428   83
    7    22 Maciej         Sancewicz             118.90 -  277: 421   69
    8    32 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  388: 335  161
    9    25 Robert         Kuszpit               137.96 -  261: 481   88
   10    24 Dorota         Kuć                   112.41 +  381: 262  162
   11    20 Maciej         Michalak              131.63 -  322: 391   82
   12    31 Jacek          Karwowski             100.39 -  388: 392   50
   13    37 Czesław        Grajewski             110.48 +  371: 301  160
   14    38 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  304: 384   57
   15    34 Monika         Sadurska              111.84 +  444: 416  162
   16    27 Magdalena      Kublik                112.00 +  509: 333  162
   17    25 Bogusław       Puchalski             120.13 +  418: 351  170
   18    18 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  373: 319  169
   19    18 Michał         Alabrudziński         139.65 -  277: 442   90
   20    19 Tomasz         Górka                 114.99 +  382: 356  165
   21    13 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  347: 394   70
   22    20 Przemysław     Rybicki               126.59 +  402: 374  177
   23    13 Robert         Kamiński              127.47 +  378: 370  177
   24    14 Marek          Reda                  133.94 -  322: 412   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2965  / 24 123.54




	Dorota Kuć 112.41 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jackowski             138.45 -  339: 419   88
    2    36 Anna           Niedzielko            107.68 +  425: 270  158
    3    20 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  349: 469   91
    4    27 Jan            Olek                  100.00 -  361: 387   50
    5    33 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  341: 406   61
    6    38 Kinga          Niżewska              100.00 +  382: 306  150
    7    31 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  357: 342  157
    8    35 Agnieszka      Krupka                120.85 -  347: 367   71
    9    33 Kamil          Kister                107.26 +  514: 345  157
   10    24 Jacek          Pietruszka            112.65 -  262: 381   63
   11    30 Piotr          Adamczyk              116.38 -  291: 461   66
   12    34 Przemysław     Rybicki               126.59 -  404: 423   77
   13    30 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  373: 332  164
   14    30 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  355: 377   61
   15    31 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  333: 407   65
   16    35 Rafał          Stachowski            107.55 +  337: 303  158
   17    32 Michał         Gawroński             118.87 -  318: 375   69
   18    37 Monika         Sadurska              111.84 =  389: 389  112
   19    40 Czesław        Grajewski             110.48 -  306: 369   60
   20    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  429: 200  150
   21    36 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  293: 483   65
   22    44 PAUZA
   23    41 Janina         Grajewska             100.00 -  296: 343   50
   24    41 Janina         Grajewska             100.00 -  256: 288   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2193  / 23  95.35




	Magdalena Kublik 112.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kuszpit               137.96 -  347: 379   88
    2    33 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  349: 366   65
    3    37 Iza            Kraj                  100.78 +  443: 372  151
    4    24 Walenty        Siemaszko             120.38 -  358: 481   70
    5    31 Beata          Piotrowska            116.99 +  401: 399  167
    6    26 Renata         Andracka              108.28 -  300: 348   58
    7    30 Rafał          Wesołowski            122.05 +  400: 395  172
    8    31 Jan            Olek                  100.00 +  380: 313  150
    9    24 Jerzy          Matyasik              118.80 -  388: 441   69
   10    26 Anna           Niedzielko            107.68 -  314: 346   58
   11    29 Kamil          Kister                107.26 -  323: 436   57
   12    33 Marianna       Kozłowska             104.00 +  345: 312  154
   13    35 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  264: 444   61
   14    32 Rafał          Stachowski            107.55 +  363: 312  158
   15    35 Czesław        Grajewski             110.48 +  451: 322  160
   16    27 Jacek          Pietruszka            112.65 -  333: 509   63
   17    33 Józef          Wietecki              102.23 +  405: 260  152
   18    27 Piotr          Adamczyk              116.38 +  479: 387  166
   19    26 Piotr          Broda                 104.03 -  316: 329   54
   20    27 Robert         Głowacki              125.99 -  346: 471   76
   21    27 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  310: 410   63
   22    32 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  350: 309  165
   23    23 Łukasz         Bobowski              129.52 -  319: 349   80
   24    32 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  385: 396   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2522  / 24 105.08




	Mariusz Orzeł 112.00 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Borowski              137.79 -  240: 517   88
    2    43 Kamil          Nawrocki              131.84 -  274: 500   82
    3    43 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  350: 372   64
    4    41 Rafał          Stachowski            107.55 -  296: 501   58
    5    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  487: 127  150
    6    43 Iza            Kraj                  100.78 +  404: 335  151
    7    36 Piotr          Jakubiak              107.87 -  412: 427   58
    8    38 Jacek          Karwowski             100.39 +  414: 377  150
    9    35 Jan            Olek                  100.00 +  460: 252  150
   10    27 Piotr          Adamczyk              116.38 +  380: 321  166
   11    25 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  428: 301  157
   12    17 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  308: 452   67
   13    25 Józef          Wietecki              102.23 +  393: 317  152
   14    12 Kamil          Górka                 142.69 -  322: 396   93
   15    26 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  359: 512   82
   16    26 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  384: 382  161
   17    26 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  412: 293  157
   18    19 Maciej         Sancewicz             118.90 +  393: 375  169
   19    12 Bartosz        Morawski              142.04 -  383: 440   92
   20    17 Kamil          Kister                107.26 +  408: 317  157
   21    17 Bogusław       Puchalski             120.13 +  406: 377  170
   22    11 Dariusz        Kuć                   123.24 -  341: 375   73
   23    20 Michał         Alabrudziński         139.65 +  421: 400  190
   24    12 Robert         Kuszpit               137.96 -  309: 401   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2925  / 24 121.88




	Monika Sadurska 111.84 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Radosław       Jachna                135.77 -  304: 518   86
    2    32 Beata          Piotrowska            116.99 -  343: 407   67
    3    35 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  397: 396  161
    4    25 Agnieszka      Krupka                120.85 +  398: 361  171
    5    24 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  393: 400   67
    6    32 Jacek          Karwowski             100.39 +  463: 261  150
    7    23 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  301: 424   82
    8    30 Walenty        Siemaszko             120.38 -  297: 406   70
    9    34 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  327: 317  161
   10    25 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  312: 396   65
   11    37 Adam           Janicki               105.45 -  335: 387   55
   12    35 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  450: 396  161
   13    38 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  310: 319   57
   14    31 Przemysław     Rybicki               126.59 -  304: 461   77
   15    34 Jacek          Pietruszka            112.65 -  416: 444   63
   16    38 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  403: 407   64
   17    40 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  515: 253  150
   18    37 Dorota         Kuć                   112.41 =  389: 389  112
   19    37 Rafał          Stachowski            107.55 -  281: 463   58
   20    41 Norbert        Skrzyński             100.00 -  336: 342   50
   21    44 PAUZA
   22    43 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  373: 361  150
   23    40 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  376: 392   51
   24    40 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  366: 283  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2279  / 23  99.09




	Joanna Brychcy 111.75 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Herdzina              135.07 -    1: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      85  /  1  85.00




	Dariusz Nawrocki 110.89 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Wojciech       Zemło                 134.58 -  402: 426   85
    2    23 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  314: 375   70
    3    35 Monika         Sadurska              111.84 -  396: 397   62
    4    39 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  350: 336  161
    5    35 Piotr          Jakubiak              107.87 +  398: 273  158
    6    27 Jan            Olek                  100.00 +  431: 298  150
    7    24 Adam           Janicki               105.45 -  315: 337   55
    8    29 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  410: 385  167
    9    22 Renata         Andracka              108.28 -  261: 325   58
   10    31 Józef          Wietecki              102.23 -  261: 398   52
   11    36 Marianna       Kozłowska             104.00 -  323: 385   54
   12    35 Monika         Sadurska              111.84 -  396: 450   62
   13    33 Agnieszka      Krupka                120.85 -  352: 502   71
   14    40 Kinga          Niżewska              100.00 +  415: 287  150
   15    33 Rafał          Stachowski            107.55 +  401: 338  158
   16    34 Łukasz         Bobowski              129.52 -  307: 358   80
   17    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  360: 390   61
   18    38 Beata          Piotrowska            116.99 +  387: 378  167
   19    35 Karol          Posielski             100.00 +  359: 350  150
   20    32 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  231: 433   60
   21    37 Tomasz         Siwiński              108.77 +  357: 315  159
   22    34 Iza            Kraj                  100.78 -  293: 414   51
   23    38 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  359: 276  150
   24    34 Adam           Janicki               105.45 +  361: 294  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2546  / 24 106.08




	Małgorzata Jóźwiak 110.78 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Reda                  133.94 -  251: 433   84
    2    41 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  284: 401   67
    3    41 Tomasz         Górka                 114.99 -  383: 407   65
    4    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  518: 131  150
    5    37 Czesław        Grajewski             110.48 -  300: 344   60
    6    40 Janina         Grajewska             100.00 +  354: 331  150
    7    40 Agnieszka      Krupka                120.85 -  414: 434   71
    8    37 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  488: 252  150
    9    31 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  323: 483   64
   10    35 Jan            Olek                  100.00 +  336: 297  150
   11    31 Tomasz         Siwiński              108.77 +  417: 292  159
   12    25 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  373: 357  164
   13    26 Renata         Andracka              108.28 -  325: 400   58
   14    30 Dorota         Kuć                   112.41 +  377: 355  162
   15    27 Jacek          Karwowski             100.39 -  372: 419   50
   16    26 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  382: 384   62
   17    31 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  390: 360  161
   18    25 Michał         Gawroński             118.87 -  321: 326   69
   19    23 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  324: 431   69
   20    30 Piotr          Broda                 104.03 -  289: 366   54
   21    30 Rafał          Wesołowski            122.05 -  260: 410   72
   22    36 Marianna       Kozłowska             104.00 +  399: 376  154
   23    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  350: 348  161
   24    33 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  322: 363   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2470  / 24 102.92




	Ryszard Niżewski 110.74 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Ciejka                133.14 -  309: 400   83
    2    29 Piotr          Jakubiak              107.87 +  433: 339  158
    3    27 Robert         Kuszpit               137.96 -  349: 489   88
    4    29 Maciej         Sancewicz             118.90 -  354: 371   69
    5    36 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  414: 360  157
    6    28 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  423: 385  164
    7    27 Renata         Andracka              108.28 -  377: 420   58
    8    27 Przemysław     Rybicki               126.59 -  396: 400   77
    9    30 Anna           Niedzielko            107.68 -  344: 361   58
   10    34 Bartosz        Morawski              142.04 -  384: 407   92
   11    38 Kinga          Niżewska              100.00 -  346: 360   50
   12    40 Norbert        Skrzyński             100.00 +  462: 337  150
   13    32 Michał         Gawroński             118.87 -  282: 433   69
   14    39 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  422: 289  150
   15    29 Łukasz         Bobowski              129.52 +  484: 398  180
   16    33 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  348: 429   60
   17    29 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  407: 373  165
   18    33 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  523: 247  165
   19    20 Adam           Weremczuk             145.64 +  350: 325  196
   20    23 Bogusław       Puchalski             120.13 -  339: 379   70
   21    24 Robert         Głowacki              125.99 +  435: 382  176
   22    24 Michał         Alabrudziński         139.65 -  257: 521   90
   23    22 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  404: 297  169
   24    24 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  267: 363   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2759  / 24 114.96




	Monika Gawron-Cieślik 110.51 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksander     Puchalski             132.31 -  329: 360   82
    2    40 Norbert        Skrzyński             100.00 +  341: 262  150
    3    24 Przemysław     Rybicki               126.59 -  380: 381   77
    4    39 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  336: 350   61
    5    33 Dorota         Kuć                   112.41 +  406: 341  162
    6    24 Robert         Kamiński              127.47 -  324: 369   77
    7    37 Jacek          Karwowski             100.39 +  307: 297  150
    8    32 Jacek          Pietruszka            112.65 -  335: 388   63
    9    34 Monika         Sadurska              111.84 -  317: 327   62
   10    41 Iza            Kraj                  100.78 +  358: 235  151
   11    35 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  362: 424   67
   12    37 Tomasz         Siwiński              108.77 -  264: 368   59
   13    35 Magdalena      Kublik                112.00 +  444: 264  162
   14    33 Tomasz         Łapka                 116.97 -  325: 330   67
   15    36 Rafał          Wesołowski            122.05 -  303: 377   72
   16    40 Karol          Posielski             100.00 +  376: 288  150
   17    36 Adam           Janicki               105.45 -  281: 418   55
   18    40 Janina         Grajewska             100.00 +  358: 315  150
   19    36 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  340: 265  165
   20    36 Czesław        Grajewski             110.48 -  244: 426   60
   21    40 Beata          Piotrowska            116.99 -  346: 352   67
   22    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  393: 269  150
   23    36 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  348: 350   61
   24    38 Józef          Wietecki              102.23 -  386: 401   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2372  / 24  98.83




	Czesław Grajewski 110.48 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jakub          Szymczak              132.25 -  288: 389   82
    2    35 Przemysław     Rybicki               126.59 -  325: 415   77
    3    38 Piotr          Jakubiak              107.87 -  246: 437   58
    4    42 Kinga          Niżewska              100.00 +  436: 284  150
    5    37 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  344: 300  161
    6    36 Wojciech       Zemło                 134.58 -  305: 338   85
    7    39 Walenty        Siemaszko             120.38 -  282: 358   70
    8    40 Kamil          Kister                107.26 -  350: 355   57
    9    39 Iza            Kraj                  100.78 +  345: 280  151
   10    38 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  311: 399   67
   11    39 Beata          Piotrowska            116.99 -  367: 376   67
   12    42 Janina         Grajewska             100.00 +  456: 296  150
   13    37 Jacek          Pietruszka            112.65 -  301: 371   63
   14    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  440: 136  150
   15    35 Magdalena      Kublik                112.00 -  322: 451   62
   16    41 Norbert        Skrzyński             100.00 +  378: 288  150
   17    35 Tomasz         Łapka                 116.97 +  356: 299  167
   18    36 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  364: 375   50
   19    40 Dorota         Kuć                   112.41 +  369: 306  162
   20    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  426: 244  161
   21    32 Piotr          Broda                 104.03 +  369: 298  154
   22    28 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  332: 379   57
   23    27 Tomasz         Górka                 114.99 +  352: 335  165
   24    29 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  400: 316  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2673  / 24 111.38




	Ireneusz Kurzok 110.13 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Kamil          Nawrocki              131.84 +  381: 324  182
    2     9 Bartosz        Morawski              142.04 =  416: 416  142
    3    12 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  286: 458   69
    4    22 Michał         Gawroński             118.87 +  387: 345  169
    5    14 Paweł          Jackowski             138.45 -  370: 431   88
    6    22 Robert         Kuszpit               137.96 -  301: 359   88
    7    29 Piotr          Broda                 104.03 +  370: 334  154
    8    22 Tomasz         Górka                 114.99 -  360: 398   65
    9    28 Maciej         Sancewicz             118.90 +  418: 317  169
   10    21 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  333: 359   67
   11    28 Tomasz         Łapka                 116.97 +  405: 301  167
   12    22 Bogusław       Puchalski             120.13 -  385: 490   70
   13    27 Piotr          Jakubiak              107.87 +  371: 288  158
   14    21 Robert         Głowacki              125.99 -  343: 472   76
   15    28 Walenty        Siemaszko             120.38 -  274: 372   70
   16    33 Ryszard        Niżewski              110.74 +  429: 348  161
   17    28 Łukasz         Bobowski              129.52 -  368: 404   80
   18    32 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  352: 376   65
   19    33 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  386: 307  157
   20    32 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  433: 231  161
   21    20 Robert         Kamiński              127.47 -  409: 481   77
   22    30 Adam           Weremczuk             145.64 +  442: 406  196
   23    31 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  339: 293  157
   24    22 Bogusław       Puchalski             120.13 -  240: 441   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2858  / 24 119.08




	Tomasz Siwiński 108.77 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  384: 389   82
    2    24 Tomasz         Łapka                 116.97 +  387: 360  167
    3    18 Piotr          Adamczyk              116.38 +  388: 333  166
    4    21 Bartosz        Morawski              142.04 -  291: 488   92
    5    20 Mirosław       Uglik                 121.93 -  244: 407   72
    6    35 Maciej         Sancewicz             118.90 -  264: 356   69
    7    38 Kamil          Kister                107.26 +  390: 316  157
    8    34 Piotr          Jakubiak              107.87 -  311: 367   58
    9    38 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  459: 287  167
   10    30 Rafał          Stachowski            107.55 -  352: 356   58
   11    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  292: 417   61
   12    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  368: 264  161
   13    41 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  256: 391   50
   14    36 Rafał          Wesołowski            122.05 +  372: 271  172
   15    39 Marianna       Kozłowska             104.00 -  375: 394   54
   16    36 Józef          Wietecki              102.23 +  324: 295  152
   17    38 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  355: 273  150
   18    30 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  292: 401   57
   19    32 Adam           Janicki               105.45 -  317: 353   55
   20    37 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  288: 349   65
   21    37 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  315: 357   61
   22    41 Norbert        Skrzyński             100.00 +  378: 334  150
   23    39 Karol          Posielski             100.00 -  300: 357   50
   24    39 Beata          Piotrowska            116.99 -  321: 411   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2393  / 24  99.71




	Renata Andracka 108.28 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Maciej         Michalak              131.63 -  305: 370   82
    2    31 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  425: 350  165
    3    30 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  344: 387   76
    4    33 Janina         Grajewska             100.00 +  375: 275  150
    5    22 Michał         Gawroński             118.87 -  325: 364   69
    6    26 Magdalena      Kublik                112.00 +  348: 300  162
    7    27 Ryszard        Niżewski              110.74 +  420: 377  161
    8    14 Dawid          Pikul                 138.72 -  280: 558   89
    9    22 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  325: 261  161
   10    20 Wojciech       Zemło                 134.58 -  296: 520   85
   11    24 Rafał          Wesołowski            122.05 +  309: 294  172
   12    21 Bartosz        Morawski              142.04 -  261: 407   92
   13    26 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  400: 325  161
   14    20 Bogusław       Puchalski             120.13 +  409: 356  170
   15    15 Joanna         Ostrowska             119.09 +  401: 347  169
   16    12 Dariusz        Kuć                   123.24 -  351: 379   73
   17    17 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  261: 481   91
   18    22 Przemysław     Rybicki               126.59 +  397: 342  177
   19    16 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  381: 409   70
   20    22 Adam           Janicki               105.45 +  348: 266  155
   21    15 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  393: 318  169
   22    14 Marek          Reda                  133.94 -  308: 348   84
   23    17 Robert         Kuszpit               137.96 -  363: 437   88
   24    21 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  350: 366   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2953  / 24 123.04




	Piotr Jakubiak 107.87 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Paweł          Janaś                 130.90 -  356: 357   81
    2    29 Ryszard        Niżewski              110.74 -  339: 433   61
    3    38 Czesław        Grajewski             110.48 +  437: 246  160
    4    26 Mirosław       Uglik                 121.93 -  222: 473   72
    5    35 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  273: 398   61
    6    37 Agnieszka      Krupka                120.85 +  505: 293  171
    7    36 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  427: 412  162
    8    34 Tomasz         Siwiński              108.77 +  367: 311  159
    9    29 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  323: 388   63
   10    33 Maciej         Sancewicz             118.90 +  344: 327  169
   11    21 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  365: 417   65
   12    29 Kamil          Kister                107.26 +  467: 418  157
   13    27 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  288: 371   60
   14    34 Karol          Posielski             100.00 +  384: 350  150
   15    17 Bogusław       Puchalski             120.13 +  344: 339  170
   16    20 Walenty        Siemaszko             120.38 +  406: 348  170
   17    16 Michał         Alabrudziński         139.65 +  421: 393  190
   18    13 Joanna         Juszczak              125.64 -  271: 414   76
   19    15 Grzegorz       Pukniel               116.85 +  403: 398  167
   20    13 Marek          Reda                  133.94 +  373: 351  184
   21    11 Paweł          Jackowski             138.45 -  331: 391   88
   22    15 Joanna         Ostrowska             119.09 -  292: 360   69
   23    16 Arkadiusz      Biegun                120.23 +  447: 365  170
   24    15 Walenty        Siemaszko             120.38 +  419: 393  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3045  / 24 126.88




	Anna Niedzielko 107.68 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Bobowski              129.52 -  278: 414   80
    2    36 Dorota         Kuć                   112.41 -  270: 425   62
    3    40 Tomasz         Łapka                 116.97 +  431: 263  167
    4    32 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  360: 355  165
    5    30 Robert         Kuszpit               137.96 -  365: 448   88
    6    34 Kamil          Kister                107.26 +  447: 270  157
    7    21 Aleksander     Puchalski             132.31 -  327: 487   82
    8    28 Rafał          Wesołowski            122.05 -  331: 386   72
    9    30 Ryszard        Niżewski              110.74 +  361: 344  161
   10    26 Magdalena      Kublik                112.00 +  346: 314  162
   11    23 Sergiusz       Puchalski             131.65 +  430: 372  182
   12    20 Józef          Wietecki              102.23 +  447: 271  152
   13    16 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  305: 393   69
   14    15 Joanna         Juszczak              125.64 -  331: 452   76
   15    21 Robert         Kamiński              127.47 +  342: 335  177
   16    21 Maciej         Sancewicz             118.90 -  312: 572   69
   17    24 Agnieszka      Krupka                120.85 +  415: 363  171
   18    21 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  347: 392   63
   19    31 Jerzy          Matyasik              118.80 +  382: 303  169
   20    21 Walenty        Siemaszko             120.38 +  337: 324  170
   21    16 Przemysław     Herdzina              135.07 -  284: 438   85
   22    22 Michał         Gawroński             118.87 -  309: 333   69
   23    29 Piotr          Adamczyk              116.38 -  361: 394   66
   24    28 Piotr          Adamczyk              116.38 -  316: 334   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2780  / 24 115.83




	Rafał Stachowski 107.55 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Robert         Kamiński              127.47 -  373: 416   77
    2    27 Piotr          Adamczyk              116.38 -  319: 380   66
    3    39 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  277: 286   50
    4    41 Mariusz        Orzeł                 112.00 +  501: 296  162
    5    34 Marianna       Kozłowska             104.00 +  440: 336  154
    6    25 Adam           Janicki               105.45 -  226: 359   55
    7    35 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  412: 302  150
    8    24 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  376: 334  163
    9    17 Jarosław       Borowski              137.79 -  378: 466   88
   10    30 Tomasz         Siwiński              108.77 +  356: 352  159
   11    26 Józef          Wietecki              102.23 -  337: 384   52
   12    27 Michał         Gawroński             118.87 +  399: 390  169
   13    17 Radosław       Jachna                135.77 -  330: 364   86
   14    32 Magdalena      Kublik                112.00 -  312: 363   62
   15    33 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  338: 401   61
   16    35 Dorota         Kuć                   112.41 -  303: 337   62
   17    34 Robert         Kuszpit               137.96 +  432: 385  188
   18    34 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  287: 390   64
   19    37 Monika         Sadurska              111.84 +  463: 281  162
   20    31 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  320: 394   57
   21    34 Karol          Posielski             100.00 +  352: 302  150
   22    33 Jerzy          Matyasik              118.80 =  406: 406  119
   23    33 Jan            Olek                  100.00 -  282: 317   50
   24    36 Jerzy          Matyasik              118.80 +  404: 335  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2575  / 24 107.29




	Kamil Kister 107.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Rybicki               126.59 +  357: 339  177
    2    16 Robert         Kamiński              127.47 -  320: 472   77
    3    22 Beata          Piotrowska            116.99 +  457: 272  167
    4    11 Jakub          Szymczak              132.25 -  366: 471   82
    5    23 Joanna         Ostrowska             119.09 -  327: 351   69
    6    34 Anna           Niedzielko            107.68 -  270: 447   58
    7    38 Tomasz         Siwiński              108.77 -  316: 390   59
    8    40 Czesław        Grajewski             110.48 +  355: 350  160
    9    33 Dorota         Kuć                   112.41 -  345: 514   62
   10    39 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  407: 340  150
   11    29 Magdalena      Kublik                112.00 +  436: 323  162
   12    29 Piotr          Jakubiak              107.87 -  418: 467   58
   13    31 Karol          Posielski             100.00 +  408: 316  150
   14    29 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  481: 323  164
   15    19 Jerzy          Matyasik              118.80 +  413: 327  169
   16    16 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  375: 300  169
   17    10 Dariusz        Kuć                   123.24 +  352: 322  173
   18    12 Paweł          Janaś                 130.90 -  392: 431   81
   19    17 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  309: 400   82
   20    17 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  317: 408   62
   21    25 Maciej         Sancewicz             118.90 +  386: 367  169
   22    19 Patrycja       Śliwińska             112.89 +  464: 319  163
   23    18 Bogusław       Puchalski             120.13 +  393: 357  170
   24    13 Joanna         Juszczak              125.64 +  427: 424  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    3009  / 24 125.38




	Małgorzata Sameryt 107.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Wietecki              126.47 -  319: 337   76
    2    25 Rafał          Wesołowski            122.05 -  304: 355   72
    3    36 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  281: 370   65
    4    40 Iza            Kraj                  100.78 +  425: 285  151
    5    36 Ryszard        Niżewski              110.74 -  360: 414   61
    6    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  362: 310  150
    7    33 Karol          Posielski             100.00 -  314: 373   50
    8    41 Kinga          Niżewska              100.00 +  340: 292  150
    9    36 Piotr          Broda                 104.03 +  367: 269  154
   10    32 Agnieszka      Krupka                120.85 -  364: 370   71
   11    34 Maciej         Sancewicz             118.90 -  263: 427   69
   12    38 Karol          Posielski             100.00 -  298: 333   50
   13    38 Monika         Sadurska              111.84 +  319: 310  162
   14    38 Jacek          Pietruszka            112.65 +  384: 304  163
   15    41 Janina         Grajewska             100.00 +  503: 245  150
   16    32 Maciej         Grąbczewski           106.61 +  359: 274  157
   17    26 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  293: 412   62
   18    30 Tomasz         Siwiński              108.77 +  401: 292  159
   19    33 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  307: 386   60
   20    31 Rafał          Stachowski            107.55 +  394: 320  158
   21    31 Walenty        Siemaszko             120.38 -  342: 349   70
   22    27 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  343: 426   67
   23    32 Adam           Janicki               105.45 +  310: 288  155
   24    30 Adam           Weremczuk             145.64 -  244: 373   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2578  / 24 107.42




	Maciej Grąbczewski 106.61 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Karol          Posielski             100.00 +  341: 322  150
    2    19 Joanna         Ostrowska             119.09 -  311: 352   69
    3    28 Rafał          Wesołowski            122.05 -  291: 416   72
    4    36 Piotr          Broda                 104.03 +  400: 369  154
    5    29 Tomasz         Ciejka                133.14 -  391: 416   83
    6    30 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  344: 495   65
    7    31 Dorota         Kuć                   112.41 -  342: 357   62
    8    39 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  323: 257  151
    9    37 Beata          Piotrowska            116.99 +  388: 318  167
   10    28 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  345: 333  164
   11    25 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  301: 428   62
   12    32 Adam           Janicki               105.45 +  338: 294  155
   13    24 Robert         Kamiński              127.47 +  382: 376  177
   14    18 Aleksander     Puchalski             132.31 -  309: 480   82
   15    24 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  353: 385   63
   16    32 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  274: 359   57
   17    39 Marianna       Kozłowska             104.00 +  377: 348  154
   18    31 Bogusław       Puchalski             120.13 -  371: 392   70
   19    30 Walenty        Siemaszko             120.38 -  356: 370   70
   20    34 Iza            Kraj                  100.78 +  337: 336  151
   21    33 Piotr          Adamczyk              116.38 +  407: 347  166
   22    28 Czesław        Grajewski             110.48 +  379: 332  160
   23    31 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  293: 339   60
   24    29 Czesław        Grajewski             110.48 -  316: 400   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2624  / 24 109.33




	Adam Janicki 105.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Robert         Głowacki              125.99 -  375: 484   76
    2    26 Mirosław       Uglik                 121.93 -  346: 401   72
    3    34 Kinga          Niżewska              100.00 +  378: 305  150
    4    28 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  358: 357  164
    5    17 Bogusław       Puchalski             120.13 -  333: 393   70
    6    25 Rafał          Stachowski            107.55 +  359: 226  158
    7    24 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  337: 315  161
    8    18 Robert         Kamiński              127.47 -  315: 495   77
    9    21 Maciej         Michalak              131.63 -  309: 429   82
   10    29 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  304: 464   82
   11    37 Monika         Sadurska              111.84 +  387: 335  162
   12    32 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  294: 338   57
   13    42 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  459: 271  151
   14    26 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  319: 424   65
   15    37 Iza            Kraj                  100.78 +  376: 343  151
   16    30 Piotr          Adamczyk              116.38 -  267: 461   66
   17    36 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  418: 281  161
   18    29 Jan            Olek                  100.00 +  381: 314  150
   19    32 Tomasz         Siwiński              108.77 +  353: 317  159
   20    22 Renata         Andracka              108.28 -  266: 348   58
   21    21 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  343: 408   67
   22    29 Piotr          Broda                 104.03 -  321: 390   54
   23    32 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  288: 310   57
   24    34 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  294: 361   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2511  / 24 104.62




	Piotr Broda 104.03 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Juszczak              125.64 -  355: 376   76
    2    30 Walenty        Siemaszko             120.38 -  308: 385   70
    3    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  402: 170  150
    4    36 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  369: 400   57
    5    40 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  313: 260  150
    6    29 Karol          Posielski             100.00 +  478: 309  150
    7    29 Ireneusz       Kurzok                110.13 -  334: 370   60
    8    33 Piotr          Adamczyk              116.38 -  313: 410   66
    9    36 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  269: 367   57
   10    37 Marianna       Kozłowska             104.00 -  306: 374   54
   11    40 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  359: 338  151
   12    36 Beata          Piotrowska            116.99 +  443: 282  167
   13    40 Norbert        Skrzyński             100.00 +  357: 302  150
   14    24 Agnieszka      Krupka                120.85 +  404: 327  171
   15    23 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  300: 357   67
   16    31 Jan            Olek                  100.00 +  385: 267  150
   17    23 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  311: 372   69
   18    28 Rafał          Wesołowski            122.05 -  355: 436   72
   19    26 Magdalena      Kublik                112.00 +  329: 316  162
   20    30 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  366: 289  161
   21    32 Czesław        Grajewski             110.48 -  298: 369   60
   22    29 Adam           Janicki               105.45 +  390: 321  155
   23    30 Jerzy          Matyasik              118.80 +  347: 329  169
   24    20 Rafał          Wesołowski            122.05 -  367: 412   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2666  / 24 111.08




	Marianna Kozłowska 104.00 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Kuć                   123.24 -  290: 434   73
    2    34 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  379: 392   63
    3    42 Norbert        Skrzyński             100.00 +  413: 300  150
    4    31 Piotr          Adamczyk              116.38 -  288: 418   66
    5    34 Rafał          Stachowski            107.55 -  336: 440   58
    6    41 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  325: 319  150
    7    34 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  262: 337   64
    8    36 Beata          Piotrowska            116.99 -  329: 335   67
    9    42 Kinga          Niżewska              100.00 +  315: 303  150
   10    37 Piotr          Broda                 104.03 +  374: 306  154
   11    36 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  385: 323  161
   12    33 Magdalena      Kublik                112.00 -  312: 345   62
   13    29 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  337: 369   65
   14    35 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  329: 485   67
   15    39 Tomasz         Siwiński              108.77 +  394: 375  159
   16    37 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  356: 364   50
   17    39 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  348: 377   57
   18    39 Iza            Kraj                  100.78 -  311: 420   51
   19    41 Norbert        Skrzyński             100.00 +  372: 307  150
   20    39 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  315: 269  151
   21    38 Tomasz         Łapka                 116.97 +  392: 302  167
   22    36 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  376: 399   61
   23    34 Adam           Weremczuk             145.64 -  369: 411   96
   24    37 Tomasz         Łapka                 116.97 -  331: 390   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2359  / 24  98.29




	Józef Wietecki 102.23 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            122.05 +  394: 380  172
    2     1 Mariusz        Skrobosz              145.40 +  375: 365  195
    3     7 Robert         Kamiński              127.47 +  350: 334  177
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  368: 353  169
    5     3 Joanna         Juszczak              125.64 -  332: 383   76
    6     6 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  327: 516   70
    7    12 Mirosław       Uglik                 121.93 -  361: 388   72
    8    17 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  250: 454   91
    9    26 Tomasz         Łapka                 116.97 -  317: 371   67
   10    31 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  398: 261  161
   11    26 Rafał          Stachowski            107.55 +  384: 337  158
   12    20 Anna           Niedzielko            107.68 -  271: 447   58
   13    25 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  317: 393   62
   14    27 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  314: 342   63
   15    40 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  333: 387   50
   16    36 Tomasz         Siwiński              108.77 -  295: 324   59
   17    33 Magdalena      Kublik                112.00 -  260: 405   62
   18    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  422: 165  150
   19    38 Iza            Kraj                  100.78 -  309: 402   51
   20    40 Janina         Grajewska             100.00 +  377: 290  150
   21    35 Jerzy          Matyasik              118.80 -  350: 406   69
   22    37 Beata          Piotrowska            116.99 +  388: 370  167
   23    35 Agnieszka      Krupka                120.85 -  318: 368   71
   24    38 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 +  401: 386  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2581  / 24 107.54




	Wojciech Gołęcki 100.99 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Mirosław       Uglik                 121.93 +  338: 317  172
    2    20 Jerzy          Matyasik              118.80 -  302: 352   69
    3    31 Jacek          Pietruszka            112.65 -  311: 441   63
    4    35 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  320: 425   67
    5    38 Karol          Posielski             100.00 -  326: 418   50
    6    39 Beata          Piotrowska            116.99 -  314: 375   67
    7    41 Norbert        Skrzyński             100.00 +  345: 288  150
    8    39 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  257: 323   57
    9    41 Jacek          Karwowski             100.39 -  287: 350   50
   10    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  484: 201  150
   11    40 Piotr          Broda                 104.03 -  338: 359   54
   12    41 Iza            Kraj                  100.78 -  293: 366   51
   13    42 Adam           Janicki               105.45 -  271: 459   55
   14    44 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  265: 335   50
   15    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  323: 177  150
   16    43 Janina         Grajewska             100.00 -  302: 372   50
   17    44 PAUZA
   18    43 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  325: 273  150
   19    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  372: 203  150
   20    39 Marianna       Kozłowska             104.00 -  269: 315   54
   21    41 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  325: 250  150
   22    38 Tomasz         Łapka                 116.97 -  331: 364   67
   23    40 Monika         Sadurska              111.84 +  392: 376  162
   24    40 Monika         Sadurska              111.84 -  283: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2100  / 23  91.30




	Iza Kraj 100.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Agnieszka      Krupka                120.85 -  276: 426   71
    2    37 Jacek          Pietruszka            112.65 -  344: 393   63
    3    37 Magdalena      Kublik                112.00 -  372: 443   62
    4    40 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  285: 425   57
    5    42 Tomasz         Łapka                 116.97 -  307: 417   67
    6    43 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  335: 404   62
    7    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  538: 136  150
    8    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  425: 366  150
    9    39 Czesław        Grajewski             110.48 -  280: 345   60
   10    41 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  235: 358   61
   11    43 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  413: 236  150
   12    41 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  366: 293  151
   13    34 Rafał          Wesołowski            122.05 -  275: 350   72
   14    42 Janina         Grajewska             100.00 +  366: 354  150
   15    37 Adam           Janicki               105.45 -  343: 376   55
   16    39 Beata          Piotrowska            116.99 +  381: 368  167
   17    37 Jan            Olek                  100.00 -  353: 383   50
   18    39 Marianna       Kozłowska             104.00 +  420: 311  154
   19    38 Józef          Wietecki              102.23 +  402: 309  152
   20    34 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  336: 337   57
   21    39 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  429: 285  150
   22    34 Dariusz        Nawrocki              110.89 +  414: 293  161
   23    26 Agnieszka      Goniowska             117.04 +  404: 325  167
   24    27 Tomasz         Górka                 114.99 -  314: 389   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2504  / 24 104.33




	Jacek Karwowski 100.39 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Walenty        Siemaszko             120.38 +  410: 307  170
    2    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 +  398: 393  198
    3     1 Jarosław       Borowski              137.79 -  289: 538   88
    4    18 Jacek          Pietruszka            112.65 -  356: 399   63
    5    18 Dawid          Pikul                 138.72 -  256: 441   89
    6    32 Monika         Sadurska              111.84 -  261: 463   62
    7    37 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  297: 307   61
    8    38 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  377: 414   62
    9    41 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  350: 287  151
   10    36 Beata          Piotrowska            116.99 +  446: 305  167
   11    33 Przemysław     Rybicki               126.59 +  389: 319  177
   12    31 Jacek          Pietruszka            112.65 +  392: 388  163
   13    23 Sergiusz       Puchalski             131.65 =  455: 455  132
   14    22 Adam           Weremczuk             145.64 -  319: 461   96
   15    27 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 +  419: 372  161
   16    23 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  395: 272  165
   17    19 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  332: 435   63
   18    23 Łukasz         Bobowski              129.52 +  415: 382  180
   19    19 Przemysław     Herdzina              135.07 +  346: 339  185
   20    14 Joanna         Ostrowska             119.09 -  276: 440   69
   21    18 Joanna         Juszczak              125.64 -  274: 416   76
   22    23 Bogusław       Puchalski             120.13 -  358: 378   70
   23    21 Andrzej        Tyczyno               114.51 +  376: 335  165
   24    23 Michał         Alabrudziński         139.65 -  304: 502   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2903  / 24 120.96




	Grzegorz Cieplak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Sienkiewicz           120.32 -  272: 399   70
    2    38 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  299: 315   50
    3    39 Rafał          Stachowski            107.55 +  286: 277  158
    4    37 Dawid          Pikul                 138.72 -  242: 491   89
    5    40 Piotr          Broda                 104.03 -  260: 313   54
    6    41 Marianna       Kozłowska             104.00 -  319: 325   54
    7    42 Kinga          Niżewska              100.00 -  294: 398   50
    8    44 Norbert        Skrzyński             100.00 -  329: 341   50
    9    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  367: 172  150
   10    42 Janina         Grajewska             100.00 -  271: 329   50
   11    43 Iza            Kraj                  100.78 -  236: 413   51
   12    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  420: 162  150
   13    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  415: 132  150
   14    39 Ryszard        Niżewski              110.74 -  289: 422   61
   15    42 Kinga          Niżewska              100.00 +  325: 259  150
   16    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  316: 279  150
   17    38 Tomasz         Siwiński              108.77 -  273: 355   59
   18    43 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  273: 325   51
   19    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  296: 343   50
   20    44 PAUZA
   21    41 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  250: 325   51
   22    43 Monika         Sadurska              111.84 -  361: 373   62
   23    42 Norbert        Skrzyński             100.00 -  282: 355   50
   24    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  364: 168  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1960  / 23  85.22




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Arkadiusz      Biegun                120.23 -  164: 549   70
    2    44 Karol          Posielski             100.00 -  174: 464   50
    3    44 Piotr          Broda                 104.03 -  170: 402   54
    4    44 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  131: 518   61
    5    44 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  127: 487   62
    6    44 Norbert        Skrzyński             100.00 -  172: 383   50
    7    44 Iza            Kraj                  100.78 -  136: 538   51
    8    43 Janina         Grajewska             100.00 -  163: 366   50
    9    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  172: 367   50
   10    44 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  201: 484   51
   11    44 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  148: 321   50
   12    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  162: 420   50
   13    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  132: 415   50
   14    43 Czesław        Grajewski             110.48 -  136: 440   60
   15    44 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  177: 323   51
   16    44 PAUZA
   17    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  175: 383   50
   18    42 Józef          Wietecki              102.23 -  165: 422   52
   19    43 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  203: 372   51
   20    43 Beata          Piotrowska            116.99 -  155: 490   67
   21    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  167: 419   50
   22    42 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  167: 456   50
   23    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  136: 420   50
   24    43 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  168: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 23  53.48




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Ostrowska             119.09 -  269: 409   69
    2    39 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 +  340: 333  164
    3    32 Grzegorz       Pukniel               116.85 -  364: 394   67
    4    33 Renata         Andracka              108.28 -  275: 375   58
    5    39 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  291: 416   65
    6    40 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  331: 354   61
    7    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  420: 430   50
    8    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  366: 163  150
    9    40 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  312: 318   50
   10    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  329: 271  150
   11    42 Norbert        Skrzyński             100.00 -  302: 432   50
   12    42 Czesław        Grajewski             110.48 -  296: 456   60
   13    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  360: 291  150
   14    42 Iza            Kraj                  100.78 -  354: 366   51
   15    41 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  245: 503   57
   16    43 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  372: 302  151
   17    41 Beata          Piotrowska            116.99 -  232: 431   67
   18    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  315: 358   61
   19    44 PAUZA
   20    40 Józef          Wietecki              102.23 -  290: 377   52
   21    42 Norbert        Skrzyński             100.00 +  345: 273  150
   22    40 Karol          Posielski             100.00 -  237: 343   50
   23    41 Dorota         Kuć                   112.41 +  343: 296  162
   24    41 Dorota         Kuć                   112.41 +  288: 256  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2107  / 23  91.61




	Kinga Niżewska 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  325: 466   69
    2    42 Jan            Olek                  100.00 -  336: 413   50
    3    34 Adam           Janicki               105.45 -  305: 378   55
    4    42 Czesław        Grajewski             110.48 -  284: 436   60
    5    43 Norbert        Skrzyński             100.00 +  350: 313  150
    6    38 Dorota         Kuć                   112.41 -  306: 382   62
    7    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  398: 294  150
    8    41 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  292: 340   57
    9    42 Marianna       Kozłowska             104.00 -  303: 315   54
   10    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  395: 252  150
   11    38 Ryszard        Niżewski              110.74 +  360: 346  161
   12    39 Jan            Olek                  100.00 -  268: 437   50
   13    39 Tomasz         Łapka                 116.97 -  297: 439   67
   14    40 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  287: 415   61
   15    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  259: 325   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 15  83.07




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Maciej         Sancewicz             118.90 -  247: 391   69
    2    42 Kinga          Niżewska              100.00 +  413: 336  150
    3    26 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.42 -  382: 383   98
    4    27 Dorota         Kuć                   112.41 +  387: 361  162
    5    26 Sergiusz       Puchalski             131.65 -  344: 346   82
    6    27 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  298: 431   61
    7    32 Beata          Piotrowska            116.99 +  367: 344  167
    8    31 Magdalena      Kublik                112.00 -  313: 380   62
    9    35 Mariusz        Orzeł                 112.00 -  252: 460   62
   10    35 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  297: 336   61
   11    41 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  293: 281  150
   12    39 Kinga          Niżewska              100.00 +  437: 268  150
   13    28 Łukasz         Bobowski              129.52 +  499: 271  180
   14    25 Robert         Kamiński              127.47 -  342: 379   77
   15    38 Karol          Posielski             100.00 +  341: 322  150
   16    31 Piotr          Broda                 104.03 -  267: 385   54
   17    37 Iza            Kraj                  100.78 +  383: 353  151
   18    29 Adam           Janicki               105.45 -  314: 381   55
   19    28 Rafał          Wesołowski            122.05 -  327: 357   72
   20    35 Tomasz         Łapka                 116.97 +  374: 371  167
   21    29 Przemysław     Rybicki               126.59 -  295: 445   77
   22    35 Piotr          Adamczyk              116.38 -  299: 302   66
   23    33 Rafał          Stachowski            107.55 +  317: 282  158
   24    35 Karol          Posielski             100.00 +  389: 310  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2631  / 24 109.62




	Karol Posielski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Maciej         Grąbczewski           106.61 -  322: 341   57
    2    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  464: 174  150
    3    17 Łukasz         Bobowski              129.52 -  379: 381   80
    4    23 Rafał          Wesołowski            122.05 -  270: 345   72
    5    38 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  418: 326  151
    6    29 Piotr          Broda                 104.03 -  309: 478   54
    7    33 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  373: 314  157
    8    25 Andrzej        Tyczyno               114.51 -  271: 377   65
    9    32 Agnieszka      Krupka                120.85 -  295: 338   71
   10    40 Norbert        Skrzyński             100.00 +  357: 319  150
   11    32 Grzegorz       Kulgawczuk            114.00 -  263: 427   64
   12    38 Małgorzata     Sameryt               107.06 +  333: 298  157
   13    31 Kamil          Kister                107.26 -  316: 408   57
   14    34 Piotr          Jakubiak              107.87 -  350: 384   58
   15    38 Jan            Olek                  100.00 -  322: 341   50
   16    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  288: 376   61
   17    42 Norbert        Skrzyński             100.00 +  402: 241  150
   18    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  340: 276  150
   19    35 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  350: 359   61
   20    38 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  334: 306  150
   21    34 Rafał          Stachowski            107.55 -  302: 352   58
   22    40 Janina         Grajewska             100.00 +  343: 237  150
   23    39 Tomasz         Siwiński              108.77 +  357: 300  159
   24    35 Jan            Olek                  100.00 -  310: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2382  / 24  99.25




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Jerzy          Matyasik              118.80 -  334: 407   69
    2    38 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  315: 299  150
    3    29 Patrycja       Śliwińska             112.89 -  322: 394   63
    4    34 Bogdan         Kozłowski             115.18 +  379: 363  165
    5    28 Mateusz        Żbikowski             140.89 -  311: 440   91
    6    33 Tomasz         Łapka                 116.97 -  324: 336   67
    7    35 Rafał          Stachowski            107.55 -  302: 412   58
    8    37 Małgorzata     Jóźwiak               110.78 -  252: 488   61
    9    40 Janina         Grajewska             100.00 +  318: 312  150
   10    39 Kamil          Kister                107.26 -  340: 407   57
   11    41 Jan            Olek                  100.00 -  281: 293   50
   12    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  360: 244  150
   13    41 Tomasz         Siwiński              108.77 +  391: 256  159
   14    37 Maciej         Sancewicz             118.90 -  322: 367   69
   15    40 Józef          Wietecki              102.23 +  387: 333  152
   16    37 Marianna       Kozłowska             104.00 +  364: 356  154
   17    40 Monika         Sadurska              111.84 -  253: 515   62
   18    36 Czesław        Grajewski             110.48 +  375: 364  160
   19    34 Bogusław       Puchalski             120.13 -  330: 408   70
   20    38 Karol          Posielski             100.00 -  306: 334   50
   21    39 Iza            Kraj                  100.78 -  285: 429   51
   22    42 Mirosław       Dejna                 100.00 +  456: 167  150
   23    38 Dariusz        Nawrocki              110.89 -  276: 359   61
   24    44 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2269  / 23  98.65




	Norbert Skrzyński 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Agnieszka      Goniowska             117.04 -  252: 387   67
    2    40 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  262: 341   61
    3    42 Marianna       Kozłowska             104.00 -  300: 413   54
    4    43 Tomasz         Łapka                 116.97 -  302: 468   67
    5    43 Kinga          Niżewska              100.00 -  313: 350   50
    6    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 172  150
    7    41 Wojciech       Gołęcki               100.99 -  288: 345   51
    8    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  341: 329  150
    9    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  380: 308  150
   10    40 Karol          Posielski             100.00 -  319: 357   50
   11    42 Janina         Grajewska             100.00 +  432: 302  150
   12    40 Ryszard        Niżewski              110.74 -  337: 462   61
   13    40 Piotr          Broda                 104.03 -  302: 357   54
   14    41 Beata          Piotrowska            116.99 -  274: 371   67
   15    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  306: 301  150
   16    41 Czesław        Grajewski             110.48 -  288: 378   60
   17    42 Karol          Posielski             100.00 -  241: 402   50
   18    44 PAUZA
   19    41 Marianna       Kozłowska             104.00 -  307: 372   54
   20    41 Monika         Sadurska              111.84 +  342: 336  162
   21    42 Janina         Grajewska             100.00 -  273: 345   50
   22    41 Tomasz         Siwiński              108.77 -  334: 378   59
   23    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  355: 282  150
   24    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  355: 312  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2067  / 23  89.87




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 PAUZA
    2    22 Tomasz         Ciejka                133.14 -  356: 400   83
    3    33 Michał         Gawroński             118.87 -  256: 430   69
    4    38 Maciej         Michalak              131.63 -  187: 455   82
    5    41 Bogdan         Kozłowski             115.18 -  289: 517   65
    6    42 Małgorzata     Sameryt               107.06 -  310: 362   57
    7    43 Janina         Grajewska             100.00 +  430: 420  150
    8    42 Iza            Kraj                  100.78 -  366: 425   51
    9    43 Norbert        Skrzyński             100.00 -  308: 380   50
   10    43 Kinga          Niżewska              100.00 -  252: 395   50
   11    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  321: 148  150
   12    43 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  244: 360   50
   13    43 Janina         Grajewska             100.00 -  291: 360   50
   14    44 Wojciech       Gołęcki               100.99 +  335: 265  151
   15    43 Norbert        Skrzyński             100.00 -  301: 306   50
   16    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  279: 316   50
   17    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 175  150
   18    41 Karol          Posielski             100.00 -  276: 340   50
   19    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  343: 296  150
   20    42 Dorota         Kuć                   112.41 -  200: 429   62
   21    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  419: 167  150
   22    39 Monika         Gawron-Cieślik        110.51 -  269: 393   61
   23    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  420: 136  150
   24    42 Norbert        Skrzyński             100.00 -  312: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1981  / 23  86.13


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Turniej 24h Non Stop "Le Mans"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Beata          Piotrowska            351: 350
   2 Tomasz         Łapka                - Adam           Weremczuk             320: 481
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               610: 327
   4 Piotr          Adamczyk             - Stanisław      Rydzik                315: 472
   5 Kamil          Górka                - Bogdan         Kozłowski             438: 351
   6 Tomasz         Górka                - Bartosz        Morawski              313: 455
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Tyczyno               376: 301
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mateusz        Żbikowski             330: 384
   9 Michał         Alabrudziński        - Patrycja       Śliwińska             387: 343
  10 Jacek          Pietruszka           - Dawid          Pikul                 335: 377
  11 Paweł          Jackowski            - Dorota         Kuć                   419: 339
  12 Magdalena      Kublik               - Robert         Kuszpit               347: 379
  13 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Orzeł                 517: 240
  14 Monika         Sadurska             - Radosław       Jachna                304: 518
  15 Przemysław     Herdzina             - Joanna         Brychcy               400:   1
  16 Dariusz        Nawrocki             - Wojciech       Zemło                 402: 426
  17 Marek          Reda                 - Małgorzata     Jóźwiak               433: 251
  18 Ryszard        Niżewski             - Tomasz         Ciejka                309: 400
  19 Aleksander     Puchalski            - Monika         Gawron-Cieślik        360: 329
  20 Czesław        Grajewski            - Jakub          Szymczak              288: 389
  21 Kamil          Nawrocki             - Ireneusz       Kurzok                324: 381
  22 Tomasz         Siwiński             - Sergiusz       Puchalski             384: 389
  23 Maciej         Michalak             - Renata         Andracka              370: 305
  24 Piotr          Jakubiak             - Paweł          Janaś                 356: 357
  25 Łukasz         Bobowski             - Anna           Niedzielko            414: 278
  26 Rafał          Stachowski           - Robert         Kamiński              373: 416
  27 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Kister                339: 357
  28 Małgorzata     Sameryt              - Zbigniew       Wietecki              319: 337
  29 Robert         Głowacki             - Adam           Janicki               484: 375
  30 Piotr          Broda                - Joanna         Juszczak              355: 376
  31 Dariusz        Kuć                  - Marianna       Kozłowska             434: 290
  32 Józef          Wietecki             - Rafał          Wesołowski            394: 380
  33 Mirosław       Uglik                - Wojciech       Gołęcki               317: 338
  34 Iza            Kraj                 - Agnieszka      Krupka                276: 426
  35 Walenty        Siemaszko            - Jacek          Karwowski             307: 410
  36 Grzegorz       Cieplak              - Tomasz         Sienkiewicz           272: 399
  37 Arkadiusz      Biegun               - Mirosław       Dejna                 549: 164
  38 Michał         Gawroński            - Bogusław       Puchalski             360: 388
  39 Joanna         Ostrowska            - Janina         Grajewska             409: 269
  40 Kinga          Niżewska             - Krzysztof      Sporczyk              325: 466
  41 Maciej         Sancewicz            - Jan            Olek                  391: 247
  42 Karol          Posielski            - Maciej         Grąbczewski           322: 341
  43 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Rybak                 407: 334
  44 Norbert        Skrzyński            - Agnieszka      Goniowska             252: 387
  45 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Józef          Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              375: 365
   2 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Sancewicz             362: 292
   3 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                374: 413
   4 Sergiusz       Puchalski            - Jarosław       Borowski              380: 457
   5 Bogusław       Puchalski            - Robert         Głowacki              369: 467
   6 Agnieszka      Goniowska            - Adam           Weremczuk             331: 414
   7 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         418: 362
   8 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Sporczyk              307: 342
   9 Ireneusz       Kurzok               - Bartosz        Morawski              416: 416
  10 Robert         Kuszpit              - Kamil          Górka                 280: 424
  11 Dawid          Pikul                - Dariusz        Kuć                   341: 390
  12 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             422: 464
  13 Joanna         Juszczak             - Agnieszka      Krupka                429: 369
  14 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              429: 303
  15 Aleksander     Puchalski            - Paweł          Jackowski             355: 378
  16 Robert         Kamiński             - Kamil          Kister                472: 320
  17 Paweł          Janaś                - Łukasz         Bobowski              379: 287
  18 Jacek          Karwowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              398: 393
  19 Maciej         Grąbczewski          - Joanna         Ostrowska             311: 352
  20 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Matyasik              302: 352
  21 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Herdzina              305: 392
  22 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Zawadzki              400: 356
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Nawrocki              375: 314
  24 Tomasz         Siwiński             - Tomasz         Łapka                 387: 360
  25 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Sameryt               355: 304
  26 Adam           Janicki              - Mirosław       Uglik                 346: 401
  27 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Stachowski            380: 319
  28 Michał         Gawroński            - Tomasz         Górka                 366: 363
  29 Ryszard        Niżewski             - Piotr          Jakubiak              433: 339
  30 Walenty        Siemaszko            - Piotr          Broda                 385: 308
  31 Bogdan         Kozłowski            - Renata         Andracka              350: 425
  32 Beata          Piotrowska           - Monika         Sadurska              407: 343
  33 Andrzej        Tyczyno              - Magdalena      Kublik                366: 349
  34 Patrycja       Śliwińska            - Marianna       Kozłowska             392: 379
  35 Przemysław     Rybicki              - Czesław        Grajewski             415: 325
  36 Dorota         Kuć                  - Anna           Niedzielko            425: 270
  37 Iza            Kraj                 - Jacek          Pietruszka            344: 393
  38 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Cieplak               315: 299
  39 Janina         Grajewska            - Grzegorz       Kulgawczuk            340: 333
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Norbert        Skrzyński             341: 262
  41 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Pukniel               284: 401
  42 Jan            Olek                 - Kinga          Niżewska              413: 336
  43 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Nawrocki              274: 500
  44 Mirosław       Dejna                - Karol          Posielski             174: 464


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Karwowski            - Jarosław       Borowski              289: 538
   2 Joanna         Juszczak             - Robert         Głowacki              422: 315
   3 Radosław       Jachna               - Tomasz         Ciejka                446: 340
   4 Paweł          Jackowski            - Arkadiusz      Biegun                424: 393
   5 Adam           Weremczuk            - Przemysław     Herdzina              407: 337
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Stanisław      Rydzik                391: 414
   7 Robert         Kamiński             - Józef          Wietecki              334: 350
   8 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Górka                 337: 344
   9 Jerzy          Matyasik             - Wojciech       Zemło                 326: 279
  10 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Janaś                 270: 432
  11 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Kuć                   365: 392
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kurzok                458: 286
  13 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Goniowska             484: 350
  14 Mirosław       Uglik                - Marek          Reda                  325: 331
  15 Kamil          Nawrocki             - Dawid          Pikul                 419: 341
  16 Agnieszka      Krupka               - Aleksander     Puchalski             340: 477
  17 Łukasz         Bobowski             - Karol          Posielski             381: 379
  18 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Adamczyk              388: 333
  19 Sergiusz       Puchalski            - Walenty        Siemaszko             443: 353
  20 Mateusz        Żbikowski            - Dorota         Kuć                   469: 349
  21 Maciej         Sancewicz            - Jakub          Szymczak              346: 465
  22 Kamil          Kister               - Beata          Piotrowska            457: 272
  23 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Michalak              455: 382
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Przemysław     Rybicki               380: 381
  25 Andrzej        Tyczyno              - Michał         Alabrudziński         413: 462
  26 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jan            Olek                  383: 382
  27 Robert         Kuszpit              - Ryszard        Niżewski              489: 349
  28 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Grąbczewski           416: 291
  29 Zbigniew       Rybak                - Patrycja       Śliwińska             322: 394
  30 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              344: 387
  31 Jacek          Pietruszka           - Wojciech       Gołęcki               441: 311
  32 Grzegorz       Pukniel              - Janina         Grajewska             394: 364
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Gawroński             256: 430
  34 Adam           Janicki              - Kinga          Niżewska              378: 305
  35 Monika         Sadurska             - Dariusz        Nawrocki              397: 396
  36 Bogdan         Kozłowski            - Małgorzata     Sameryt               370: 281
  37 Magdalena      Kublik               - Iza            Kraj                  443: 372
  38 Piotr          Jakubiak             - Czesław        Grajewski             437: 246
  39 Rafał          Stachowski           - Grzegorz       Cieplak               277: 286
  40 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Łapka                 431: 263
  41 Tomasz         Górka                - Małgorzata     Jóźwiak               407: 383
  42 Marianna       Kozłowska            - Norbert        Skrzyński             413: 300
  43 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kulgawczuk            350: 372
  44 Piotr          Broda                - Mirosław       Dejna                 402: 170


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Paweł          Jackowski             441: 392
   2 Dariusz        Kuć                  - Radosław       Jachna                421: 378
   3 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                249: 470
   4 Adam           Weremczuk            - Paweł          Janaś                 440: 447
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Józef          Wietecki              353: 368
   6 Joanna         Juszczak             - Jerzy          Matyasik              424: 307
   7 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               487: 319
   8 Tomasz         Ciejka               - Arkadiusz      Biegun                336: 497
   9 Robert         Głowacki             - Przemysław     Rybicki               343: 316
  10 Wojciech       Zemło                - Kamil          Nawrocki              303: 394
  11 Jakub          Szymczak             - Kamil          Kister                471: 366
  12 Przemysław     Herdzina             - Robert         Kamiński              498: 377
  13 Patrycja       Śliwińska            - Sergiusz       Puchalski             459: 278
  14 Bogusław       Puchalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              352: 505
  15 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Alabrudziński         438: 420
  16 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             415: 290
  17 Joanna         Ostrowska            - Marek          Reda                  344: 438
  18 Jacek          Karwowski            - Jacek          Pietruszka            356: 399
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Łukasz         Bobowski              416: 380
  20 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Żbikowski             444: 318
  21 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Siwiński              488: 291
  22 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Gawroński             387: 345
  23 Karol          Posielski            - Rafał          Wesołowski            270: 345
  24 Magdalena      Kublik               - Walenty        Siemaszko             358: 481
  25 Agnieszka      Krupka               - Monika         Sadurska              361: 398
  26 Piotr          Jakubiak             - Mirosław       Uglik                 222: 473
  27 Jan            Olek                 - Dorota         Kuć                   387: 361
  28 Grzegorz       Kulgawczuk           - Adam           Janicki               357: 358
  29 Ryszard        Niżewski             - Maciej         Sancewicz             354: 371
  30 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Górka                 373: 409
  31 Marianna       Kozłowska            - Piotr          Adamczyk              288: 418
  32 Anna           Niedzielko           - Andrzej        Tyczyno               360: 355
  33 Janina         Grajewska            - Renata         Andracka              275: 375
  34 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 363: 379
  35 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Goniowska             320: 425
  36 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 400: 369
  37 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Cieplak               491: 242
  38 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Zawadzki              455: 187
  39 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Gawron-Cieślik        350: 336
  40 Małgorzata     Sameryt              - Iza            Kraj                  425: 285
  41 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Stachowski            296: 501
  42 Kinga          Niżewska             - Czesław        Grajewski             284: 436
  43 Tomasz         Łapka                - Norbert        Skrzyński             468: 302
  44 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Jóźwiak               131: 518


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Dariusz        Kuć                   305: 393
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Janaś                 407: 419
   3 Józef          Wietecki             - Joanna         Juszczak              332: 383
   4 Patrycja       Śliwińska            - Mariusz        Skrobosz              347: 369
   5 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Sienkiewicz           406: 346
   6 Radosław       Jachna               - Jacek          Pietruszka            484: 407
   7 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Weremczuk             322: 423
   8 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Zwoliński             498: 365
   9 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Nawrocki              422: 433
  10 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              274: 611
  11 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 478: 328
  12 Jerzy          Matyasik             - Marek          Reda                  384: 303
  13 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              407: 356
  14 Ireneusz       Kurzok               - Paweł          Jackowski             370: 431
  15 Michał         Alabrudziński        - Robert         Głowacki              459: 296
  16 Łukasz         Bobowski             - Robert         Kamiński              451: 319
  17 Adam           Janicki              - Bogusław       Puchalski             333: 393
  18 Dawid          Pikul                - Jacek          Karwowski             441: 256
  19 Walenty        Siemaszko            - Przemysław     Rybicki               309: 377
  20 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Siwiński              407: 244
  21 Maciej         Michalak             - Piotr          Adamczyk              424: 285
  22 Renata         Andracka             - Michał         Gawroński             325: 364
  23 Kamil          Kister               - Joanna         Ostrowska             327: 351
  24 Agnieszka      Goniowska            - Monika         Sadurska              400: 393
  25 Tomasz         Górka                - Wojciech       Zemło                 398: 361
  26 Jan            Olek                 - Sergiusz       Puchalski             344: 346
  27 Maciej         Sancewicz            - Aleksander     Puchalski             403: 436
  28 Mateusz        Żbikowski            - Zbigniew       Rybak                 440: 311
  29 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Grąbczewski           416: 391
  30 Robert         Kuszpit              - Anna           Niedzielko            448: 365
  31 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Kublik                399: 401
  32 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Kulgawczuk            331: 371
  33 Dorota         Kuć                  - Monika         Gawron-Cieślik        341: 406
  34 Marianna       Kozłowska            - Rafał          Stachowski            336: 440
  35 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Jakubiak              398: 273
  36 Małgorzata     Sameryt              - Ryszard        Niżewski              360: 414
  37 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Jóźwiak               344: 300
  38 Karol          Posielski            - Wojciech       Gołęcki               418: 326
  39 Janina         Grajewska            - Andrzej        Tyczyno               291: 416
  40 Grzegorz       Cieplak              - Piotr          Broda                 260: 313
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Bogdan         Kozłowski             289: 517
  42 Tomasz         Łapka                - Iza            Kraj                  417: 307
  43 Norbert        Skrzyński            - Kinga          Niżewska              313: 350
  44 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Orzeł                 127: 487


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kuć                  - Joanna         Juszczak              417: 377
   2 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              427: 387
   3 Przemysław     Herdzina             - Jarosław       Borowski              366: 340
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Nawrocki              428: 393
   5 Radosław       Jachna               - Paweł          Jackowski             382: 406
   6 Arkadiusz      Biegun               - Józef          Wietecki              516: 327
   7 Jerzy          Matyasik             - Jakub          Szymczak              338: 359
   8 Stanisław      Rydzik               - Bartosz        Morawski              471: 322
   9 Adam           Weremczuk            - Michał         Alabrudziński         300: 392
  10 Robert         Głowacki             - Dawid          Pikul                 459: 401
  11 Agnieszka      Goniowska            - Krzysztof      Sporczyk              300: 472
  12 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Ciejka                328: 428
  13 Tomasz         Górka                - Bogusław       Puchalski             349: 390
  14 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Zwoliński             454: 472
  15 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Pukniel               403: 426
  16 Marek          Reda                 - Michał         Gawroński             441: 350
  17 Sergiusz       Puchalski            - Tomasz         Sienkiewicz           315: 436
  18 Przemysław     Rybicki              - Mirosław       Uglik                 306: 476
  19 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             305: 336
  20 Kamil          Górka                - Mateusz        Żbikowski             378: 391
  21 Aleksander     Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              395: 412
  22 Robert         Kuszpit              - Ireneusz       Kurzok                359: 301
  23 Łukasz         Bobowski             - Bogdan         Kozłowski             378: 400
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Robert         Kamiński              324: 369
  25 Rafał          Stachowski           - Adam           Janicki               226: 359
  26 Renata         Andracka             - Magdalena      Kublik                348: 300
  27 Jan            Olek                 - Dariusz        Nawrocki              298: 431
  28 Grzegorz       Kulgawczuk           - Ryszard        Niżewski              385: 423
  29 Piotr          Broda                - Karol          Posielski             478: 309
  30 Andrzej        Tyczyno              - Maciej         Grąbczewski           495: 344
  31 Piotr          Adamczyk             - Walenty        Siemaszko             327: 259
  32 Monika         Sadurska             - Jacek          Karwowski             463: 261
  33 Zbigniew       Rybak                - Tomasz         Łapka                 324: 336
  34 Kamil          Kister               - Anna           Niedzielko            270: 447
  35 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Siwiński              356: 264
  36 Czesław        Grajewski            - Wojciech       Zemło                 305: 338
  37 Piotr          Jakubiak             - Agnieszka      Krupka                505: 293
  38 Dorota         Kuć                  - Kinga          Niżewska              382: 306
  39 Wojciech       Gołęcki              - Beata          Piotrowska            314: 375
  40 Małgorzata     Jóźwiak              - Janina         Grajewska             354: 331
  41 Grzegorz       Cieplak              - Marianna       Kozłowska             319: 325
  42 Małgorzata     Sameryt              - Krzysztof      Zawadzki              362: 310
  43 Iza            Kraj                 - Mariusz        Orzeł                 335: 404
  44 Norbert        Skrzyński            - Mirosław       Dejna                 383: 172


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kuć                   434: 406
   2 Przemysław     Herdzina             - Arkadiusz      Biegun                300: 457
   3 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              355: 367
   4 Joanna         Juszczak             - Stanisław      Rydzik                364: 350
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              485: 345
   6 Radosław       Jachna               - Bogusław       Puchalski             406: 406
   7 Tomasz         Ciejka               - Jarosław       Borowski              406: 309
   8 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Żbikowski             481: 429
   9 Adam           Weremczuk            - Robert         Kuszpit               398: 268
  10 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Pukniel               419: 335
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              381: 491
  12 Józef          Wietecki             - Mirosław       Uglik                 361: 388
  13 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              373: 316
  14 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              326: 417
  15 Tomasz         Sienkiewicz          - Jerzy          Matyasik              473: 351
  16 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 396: 427
  17 Michał         Gawroński            - Patrycja       Śliwińska             435: 378
  18 Agnieszka      Goniowska            - Bogdan         Kozłowski             275: 480
  19 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Tyczyno               386: 350
  20 Kamil          Górka                - Maciej         Michalak              358: 340
  21 Anna           Niedzielko           - Aleksander     Puchalski             327: 487
  22 Jacek          Pietruszka           - Maciej         Sancewicz             277: 421
  23 Monika         Sadurska             - Sergiusz       Puchalski             301: 424
  24 Adam           Janicki              - Dariusz        Nawrocki              337: 315
  25 Wojciech       Zemło                - Łukasz         Bobowski              505: 497
  26 Robert         Kamiński             - Przemysław     Rybicki               377: 348
  27 Ryszard        Niżewski             - Renata         Andracka              377: 420
  28 Piotr          Adamczyk             - Tomasz         Górka                 349: 396
  29 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Broda                 370: 334
  30 Magdalena      Kublik               - Rafał          Wesołowski            400: 395
  31 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Kuć                   342: 357
  32 Beata          Piotrowska           - Jan            Olek                  344: 367
  33 Karol          Posielski            - Małgorzata     Sameryt               373: 314
  34 Grzegorz       Kulgawczuk           - Marianna       Kozłowska             337: 262
  35 Rafał          Stachowski           - Zbigniew       Rybak                 412: 302
  36 Mariusz        Orzeł                - Piotr          Jakubiak              412: 427
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Karwowski             307: 297
  38 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Kister                390: 316
  39 Czesław        Grajewski            - Walenty        Siemaszko             282: 358
  40 Małgorzata     Jóźwiak              - Agnieszka      Krupka                414: 434
  41 Norbert        Skrzyński            - Wojciech       Gołęcki               288: 345
  42 Kinga          Niżewska             - Grzegorz       Cieplak               398: 294
  43 Janina         Grajewska            - Krzysztof      Zawadzki              420: 430
  44 Iza            Kraj                 - Mirosław       Dejna                 538: 136


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Joanna         Juszczak              412: 378
   2 Dariusz        Kuć                  - Arkadiusz      Biegun                439: 311
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              421: 357
   4 Robert         Głowacki             - Stanisław      Rydzik                317: 416
   5 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Herdzina              453: 344
   6 Jakub          Szymczak             - Marek          Reda                  393: 288
   7 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Ciejka                433: 361
   8 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Weremczuk             375: 372
   9 Radosław       Jachna               - Tomasz         Sienkiewicz           391: 452
  10 Bogusław       Puchalski            - Paweł          Jackowski             392: 359
  11 Jarosław       Borowski             - Mirosław       Uglik                 352: 437
  12 Bogdan         Kozłowski            - Sergiusz       Puchalski             378: 338
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Łapka                 418: 409
  14 Dawid          Pikul                - Renata         Andracka              558: 280
  15 Aleksander     Puchalski            - Robert         Kuszpit               442: 251
  16 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 320: 338
  17 Mateusz        Żbikowski            - Józef          Wietecki              454: 250
  18 Robert         Kamiński             - Adam           Janicki               495: 315
  19 Michał         Gawroński            - Jerzy          Matyasik              360: 306
  20 Grzegorz       Pukniel              - Joanna         Ostrowska             316: 461
  21 Bartosz        Morawski             - Wojciech       Zemło                 362: 429
  22 Tomasz         Górka                - Ireneusz       Kurzok                398: 360
  23 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Sancewicz             433: 358
  24 Rafał          Stachowski           - Patrycja       Śliwińska             376: 334
  25 Andrzej        Tyczyno              - Karol          Posielski             377: 271
  26 Maciej         Michalak             - Grzegorz       Kulgawczuk            391: 349
  27 Przemysław     Rybicki              - Ryszard        Niżewski              400: 396
  28 Anna           Niedzielko           - Rafał          Wesołowski            331: 386
  29 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Goniowska             410: 385
  30 Walenty        Siemaszko            - Monika         Sadurska              406: 297
  31 Magdalena      Kublik               - Jan            Olek                  380: 313
  32 Jacek          Pietruszka           - Monika         Gawron-Cieślik        388: 335
  33 Piotr          Broda                - Piotr          Adamczyk              313: 410
  34 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Siwiński              367: 311
  35 Agnieszka      Krupka               - Dorota         Kuć                   367: 347
  36 Marianna       Kozłowska            - Beata          Piotrowska            329: 335
  37 Małgorzata     Jóźwiak              - Zbigniew       Rybak                 488: 252
  38 Jacek          Karwowski            - Mariusz        Orzeł                 377: 414
  39 Maciej         Grąbczewski          - Wojciech       Gołęcki               323: 257
  40 Kamil          Kister               - Czesław        Grajewski             355: 350
  41 Kinga          Niżewska             - Małgorzata     Sameryt               292: 340
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Iza            Kraj                  366: 425
  43 Mirosław       Dejna                - Janina         Grajewska             163: 366
  44 Grzegorz       Cieplak              - Norbert        Skrzyński             329: 341


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Paweł          Janaś                 343: 322
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Kuć                   439: 347
   3 Mirosław       Uglik                - Stanisław      Rydzik                417: 364
   4 Michał         Alabrudziński        - Joanna         Juszczak              530: 360
   5 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Nawrocki              298: 399
   6 Bogusław       Puchalski            - Jakub          Szymczak              313: 531
   7 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Sienkiewicz           503: 332
   8 Tomasz         Ciejka               - Dawid          Pikul                 436: 328
   9 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Sporczyk              318: 448
  10 Wojciech       Zemło                - Aleksander     Puchalski             319: 429
  11 Adam           Weremczuk            - Tomasz         Górka                 402: 252
  12 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Reda                  329: 374
  13 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Gawroński             485: 359
  14 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             424: 339
  15 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              357: 399
  16 Przemysław     Herdzina             - Radosław       Jachna                420: 380
  17 Jarosław       Borowski             - Rafał          Stachowski            466: 378
  18 Sergiusz       Puchalski            - Łukasz         Bobowski              390: 421
  19 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             348: 415
  20 Andrzej        Tyczyno              - Walenty        Siemaszko             329: 388
  21 Adam           Janicki              - Maciej         Michalak              309: 429
  22 Renata         Andracka             - Dariusz        Nawrocki              325: 261
  23 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            334: 391
  24 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Kublik                441: 388
  25 Robert         Kuszpit              - Jacek          Pietruszka            481: 261
  26 Tomasz         Łapka                - Józef          Wietecki              371: 317
  27 Grzegorz       Pukniel              - Bartosz        Morawski              423: 410
  28 Ireneusz       Kurzok               - Maciej         Sancewicz             418: 317
  29 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Jakubiak              388: 323
  30 Anna           Niedzielko           - Ryszard        Niżewski              361: 344
  31 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Jóźwiak               483: 323
  32 Agnieszka      Krupka               - Karol          Posielski             338: 295
  33 Dorota         Kuć                  - Kamil          Kister                514: 345
  34 Monika         Sadurska             - Monika         Gawron-Cieślik        327: 317
  35 Mariusz        Orzeł                - Jan            Olek                  460: 252
  36 Małgorzata     Sameryt              - Piotr          Broda                 367: 269
  37 Maciej         Grąbczewski          - Beata          Piotrowska            388: 318
  38 Tomasz         Siwiński             - Agnieszka      Goniowska             459: 287
  39 Czesław        Grajewski            - Iza            Kraj                  345: 280
  40 Zbigniew       Rybak                - Janina         Grajewska             318: 312
  41 Wojciech       Gołęcki              - Jacek          Karwowski             287: 350
  42 Kinga          Niżewska             - Marianna       Kozłowska             303: 315
  43 Norbert        Skrzyński            - Krzysztof      Zawadzki              380: 308
  44 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Cieplak               172: 367


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Janaś                - Kazimierz.Jr   Merklejn              349: 382
   2 Kamil          Nawrocki             - Michał         Alabrudziński         416: 351
   3 Mirosław       Uglik                - Arkadiusz      Biegun                330: 393
   4 Dariusz        Kuć                  - Jakub          Szymczak              349: 352
   5 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              319: 329
   6 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              489: 342
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Ciejka                285: 437
   8 Joanna         Juszczak             - Mateusz        Żbikowski             330: 398
   9 Aleksander     Puchalski            - Marek          Reda                  412: 307
  10 Bogusław       Puchalski            - Adam           Weremczuk             318: 352
  11 Tomasz         Sienkiewicz          - Jarosław       Borowski              426: 287
  12 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              335: 351
  13 Dawid          Pikul                - Tomasz         Łapka                 436: 314
  14 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Górka                 377: 391
  15 Bogdan         Kozłowski            - Robert         Kuszpit               267: 396
  16 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Michalak              402: 333
  17 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Zwoliński             366: 440
  18 Kamil          Górka                - Robert         Głowacki              389: 390
  19 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Matyasik              356: 441
  20 Wojciech       Zemło                - Renata         Andracka              520: 296
  21 Grzegorz       Pukniel              - Ireneusz       Kurzok                359: 333
  22 Michał         Gawroński            - Radosław       Jachna                285: 330
  23 Przemysław     Rybicki              - Patrycja       Śliwińska             358: 369
  24 Dorota         Kuć                  - Jacek          Pietruszka            262: 381
  25 Monika         Sadurska             - Andrzej        Tyczyno               312: 396
  26 Anna           Niedzielko           - Magdalena      Kublik                346: 314
  27 Piotr          Adamczyk             - Mariusz        Orzeł                 321: 380
  28 Maciej         Grąbczewski          - Grzegorz       Kulgawczuk            345: 333
  29 Sergiusz       Puchalski            - Adam           Janicki               464: 304
  30 Rafał          Stachowski           - Tomasz         Siwiński              356: 352
  31 Józef          Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              398: 261
  32 Małgorzata     Sameryt              - Agnieszka      Krupka                364: 370
  33 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Jakubiak              327: 344
  34 Bartosz        Morawski             - Ryszard        Niżewski              407: 384
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Jan            Olek                  336: 297
  36 Beata          Piotrowska           - Jacek          Karwowski             305: 446
  37 Piotr          Broda                - Marianna       Kozłowska             306: 374
  38 Agnieszka      Goniowska            - Czesław        Grajewski             399: 311
  39 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Kister                340: 407
  40 Karol          Posielski            - Norbert        Skrzyński             357: 319
  41 Iza            Kraj                 - Monika         Gawron-Cieślik        235: 358
  42 Grzegorz       Cieplak              - Janina         Grajewska             271: 329
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Kinga          Niżewska              252: 395
  44 Wojciech       Gołęcki              - Mirosław       Dejna                 484: 201


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.Jr   Merklejn              381: 390
   2 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Skrobosz              364: 461
   3 Paweł          Janaś                - Kamil          Nawrocki              402: 296
   4 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Kuć                   375: 403
   5 Stanisław      Rydzik               - Adam           Weremczuk             455: 430
   6 Aleksander     Puchalski            - Mirosław       Uglik                 429: 472
   7 Tomasz         Ciejka               - Mateusz        Żbikowski             443: 406
   8 Tomasz         Sienkiewicz          - Zbigniew       Wietecki              438: 402
   9 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Pukniel               451: 404
  10 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              475: 397
  11 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Górka                 451: 327
  12 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jackowski             340: 383
  13 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Zemło                 423: 366
  14 Jerzy          Matyasik             - Przemysław     Herdzina              392: 317
  15 Radosław       Jachna               - Robert         Kamiński              435: 271
  16 Joanna         Juszczak             - Bogusław       Puchalski             405: 391
  17 Robert         Głowacki             - Łukasz         Bobowski              367: 350
  18 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Borowski              335: 354
  19 Patrycja       Śliwińska            - Walenty        Siemaszko             297: 387
  20 Jacek          Pietruszka           - Maciej         Michalak              322: 391
  21 Piotr          Jakubiak             - Bogdan         Kozłowski             365: 417
  22 Andrzej        Tyczyno              - Kamil          Górka                 347: 478
  23 Sergiusz       Puchalski            - Anna           Niedzielko            372: 430
  24 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            309: 294
  25 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Grąbczewski           428: 301
  26 Józef          Wietecki             - Rafał          Stachowski            384: 337
  27 Michał         Gawroński            - Bartosz        Morawski              324: 417
  28 Ireneusz       Kurzok               - Tomasz         Łapka                 405: 301
  29 Kamil          Kister               - Magdalena      Kublik                436: 323
  30 Dorota         Kuć                  - Piotr          Adamczyk              291: 461
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Tomasz         Siwiński              417: 292
  32 Grzegorz       Kulgawczuk           - Karol          Posielski             427: 263
  33 Jacek          Karwowski            - Przemysław     Rybicki               389: 319
  34 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Sameryt               427: 263
  35 Monika         Gawron-Cieślik       - Agnieszka      Goniowska             362: 424
  36 Marianna       Kozłowska            - Dariusz        Nawrocki              385: 323
  37 Adam           Janicki              - Monika         Sadurska              387: 335
  38 Ryszard        Niżewski             - Kinga          Niżewska              346: 360
  39 Czesław        Grajewski            - Beata          Piotrowska            367: 376
  40 Wojciech       Gołęcki              - Piotr          Broda                 338: 359
  41 Jan            Olek                 - Zbigniew       Rybak                 293: 281
  42 Janina         Grajewska            - Norbert        Skrzyński             302: 432
  43 Iza            Kraj                 - Grzegorz       Cieplak               413: 236
  44 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 321: 148


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Janaś                 398: 380
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              503: 405
   3 Jakub          Szymczak             - Arkadiusz      Biegun                431: 284
   4 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Sienkiewicz           330: 345
   5 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Ciejka                482: 285
   6 Dariusz        Kuć                  - Michał         Alabrudziński         457: 392
   7 Aleksander     Puchalski            - Dawid          Pikul                 297: 457
   8 Mateusz        Żbikowski            - Adam           Weremczuk             378: 326
   9 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             408: 290
  10 Marek          Reda                 - Joanna         Juszczak              313: 351
  11 Robert         Głowacki             - Joanna         Ostrowska             260: 375
  12 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              427: 369
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                384: 322
  14 Jarosław       Borowski             - Wojciech       Zemło                 358: 293
  15 Maciej         Michalak             - Bogdan         Kozłowski             417: 325
  16 Robert         Kamiński             - Przemysław     Herdzina              331: 388
  17 Grzegorz       Pukniel              - Mariusz        Orzeł                 452: 308
  18 Robert         Kuszpit              - Kamil          Górka                 305: 450
  19 Walenty        Siemaszko            - Tomasz         Górka                 444: 274
  20 Anna           Niedzielko           - Józef          Wietecki              447: 271
  21 Bartosz        Morawski             - Renata         Andracka              407: 261
  22 Bogusław       Puchalski            - Ireneusz       Kurzok                490: 385
  23 Łukasz         Bobowski             - Patrycja       Śliwińska             321: 413
  24 Andrzej        Tyczyno              - Sergiusz       Puchalski             359: 379
  25 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Jóźwiak               357: 373
  26 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             305: 335
  27 Rafał          Stachowski           - Michał         Gawroński             399: 390
  28 Agnieszka      Goniowska            - Agnieszka      Krupka                403: 400
  29 Kamil          Kister               - Piotr          Jakubiak              418: 467
  30 Tomasz         Łapka                - Piotr          Adamczyk              331: 332
  31 Jacek          Karwowski            - Jacek          Pietruszka            392: 388
  32 Adam           Janicki              - Maciej         Grąbczewski           294: 338
  33 Marianna       Kozłowska            - Magdalena      Kublik                312: 345
  34 Przemysław     Rybicki              - Dorota         Kuć                   423: 404
  35 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Sadurska              396: 450
  36 Piotr          Broda                - Beata          Piotrowska            443: 282
  37 Monika         Gawron-Cieślik       - Tomasz         Siwiński              264: 368
  38 Karol          Posielski            - Małgorzata     Sameryt               333: 298
  39 Jan            Olek                 - Kinga          Niżewska              437: 268
  40 Ryszard        Niżewski             - Norbert        Skrzyński             462: 337
  41 Wojciech       Gołęcki              - Iza            Kraj                  293: 366
  42 Janina         Grajewska            - Czesław        Grajewski             296: 456
  43 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Zawadzki              360: 244
  44 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Cieplak               162: 420


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Sienkiewicz          - Kazimierz.Jr   Merklejn              330: 370
   2 Dariusz        Kuć                  - Stanisław      Rydzik                334: 393
   3 Jakub          Szymczak             - Paweł          Janaś                 339: 333
   4 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Nawrocki              407: 351
   5 Adam           Weremczuk            - Dawid          Pikul                 310: 444
   6 Arkadiusz      Biegun               - Jarosław       Borowski              334: 413
   7 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             264: 280
   8 Mirosław       Uglik                - Maciej         Michalak              427: 323
   9 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Pukniel               458: 381
  10 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              355: 312
  11 Kamil          Górka                - Joanna         Juszczak              488: 298
  12 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Reda                  345: 401
  13 Joanna         Ostrowska            - Walenty        Siemaszko             311: 284
  14 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         352: 420
  15 Aleksander     Puchalski            - Robert         Głowacki              396: 369
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Niedzielko            393: 305
  17 Radosław       Jachna               - Rafał          Stachowski            364: 330
  18 Agnieszka      Goniowska            - Bartosz        Morawski              346: 384
  19 Maciej         Sancewicz            - Bogusław       Puchalski             350: 436
  20 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Kuszpit               275: 383
  21 Wojciech       Zemło                - Piotr          Adamczyk              381: 358
  22 Tomasz         Górka                - Bogdan         Kozłowski             531: 306
  23 Sergiusz       Puchalski            - Jacek          Karwowski             455: 455
  24 Robert         Kamiński             - Maciej         Grąbczewski           376: 382
  25 Mariusz        Orzeł                - Józef          Wietecki              393: 317
  26 Renata         Andracka             - Małgorzata     Jóźwiak               400: 325
  27 Piotr          Jakubiak             - Ireneusz       Kurzok                288: 371
  28 Jan            Olek                 - Łukasz         Bobowski              499: 271
  29 Marianna       Kozłowska            - Andrzej        Tyczyno               337: 369
  30 Dorota         Kuć                  - Grzegorz       Kulgawczuk            373: 332
  31 Kamil          Kister               - Karol          Posielski             408: 316
  32 Ryszard        Niżewski             - Michał         Gawroński             282: 433
  33 Dariusz        Nawrocki             - Agnieszka      Krupka                352: 502
  34 Iza            Kraj                 - Rafał          Wesołowski            275: 350
  35 Magdalena      Kublik               - Monika         Gawron-Cieślik        264: 444
  36 Beata          Piotrowska           - Przemysław     Rybicki               382: 411
  37 Czesław        Grajewski            - Jacek          Pietruszka            301: 371
  38 Małgorzata     Sameryt              - Monika         Sadurska              319: 310
  39 Kinga          Niżewska             - Tomasz         Łapka                 297: 439
  40 Norbert        Skrzyński            - Piotr          Broda                 302: 357
  41 Tomasz         Siwiński             - Zbigniew       Rybak                 256: 391
  42 Adam           Janicki              - Wojciech       Gołęcki               459: 271
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Janina         Grajewska             291: 360
  44 Grzegorz       Cieplak              - Mirosław       Dejna                 415: 132


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Ciejka                380: 443
   2 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             406: 405
   3 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Sienkiewicz           358: 387
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kuć                   411: 389
   5 Paweł          Janaś                - Dawid          Pikul                 315: 409
   6 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Ostrowska             389: 332
   7 Michał         Alabrudziński        - Mirosław       Uglik                 310: 365
   8 Grzegorz       Pukniel              - Arkadiusz      Biegun                425: 352
   9 Maciej         Michalak             - Krzysztof      Sporczyk              502: 311
  10 Tomasz         Górka                - Jarosław       Borowski              362: 372
  11 Wojciech       Zemło                - Mateusz        Żbikowski             472: 399
  12 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Górka                 322: 396
  13 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              533: 362
  14 Walenty        Siemaszko            - Marek          Reda                  371: 406
  15 Joanna         Juszczak             - Anna           Niedzielko            452: 331
  16 Robert         Kuszpit              - Zbigniew       Wietecki              305: 426
  17 Jerzy          Matyasik             - Radosław       Jachna                295: 329
  18 Maciej         Grąbczewski          - Aleksander     Puchalski             309: 480
  19 Bartosz        Morawski             - Sergiusz       Puchalski             463: 307
  20 Renata         Andracka             - Bogusław       Puchalski             409: 356
  21 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Głowacki              343: 472
  22 Adam           Weremczuk            - Jacek          Karwowski             461: 319
  23 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Tyczyno               398: 314
  24 Agnieszka      Krupka               - Piotr          Broda                 327: 404
  25 Robert         Kamiński             - Jan            Olek                  379: 342
  26 Bogdan         Kozłowski            - Adam           Janicki               424: 319
  27 Józef          Wietecki             - Patrycja       Śliwińska             314: 342
  28 Michał         Gawroński            - Łukasz         Bobowski              336: 337
  29 Grzegorz       Kulgawczuk           - Kamil          Kister                323: 481
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Dorota         Kuć                   377: 355
  31 Monika         Sadurska             - Przemysław     Rybicki               304: 461
  32 Magdalena      Kublik               - Rafał          Stachowski            363: 312
  33 Tomasz         Łapka                - Monika         Gawron-Cieślik        330: 325
  34 Karol          Posielski            - Piotr          Jakubiak              350: 384
  35 Agnieszka      Goniowska            - Marianna       Kozłowska             485: 329
  36 Tomasz         Siwiński             - Rafał          Wesołowski            372: 271
  37 Zbigniew       Rybak                - Maciej         Sancewicz             322: 367
  38 Jacek          Pietruszka           - Małgorzata     Sameryt               304: 384
  39 Grzegorz       Cieplak              - Ryszard        Niżewski              289: 422
  40 Kinga          Niżewska             - Dariusz        Nawrocki              287: 415
  41 Beata          Piotrowska           - Norbert        Skrzyński             371: 274
  42 Janina         Grajewska            - Iza            Kraj                  354: 366
  43 Mirosław       Dejna                - Czesław        Grajewski             136: 440
  44 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               335: 265


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Stanisław      Rydzik                400: 501
   2 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 422: 304
   3 Dawid          Pikul                - Tomasz         Sienkiewicz           291: 332
   4 Tomasz         Ciejka               - Jakub          Szymczak              405: 333
   5 Kamil          Nawrocki             - Aleksander     Puchalski             352: 342
   6 Paweł          Jackowski            - Michał         Alabrudziński         369: 435
   7 Dariusz        Kuć                  - Mateusz        Żbikowski             317: 382
   8 Jarosław       Borowski             - Radosław       Jachna                418: 310
   9 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Zwoliński             277: 421
  10 Adam           Weremczuk            - Kamil          Górka                 321: 379
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Janaś                 290: 478
  12 Maciej         Michalak             - Joanna         Juszczak              509: 282
  13 Marek          Reda                 - Wojciech       Zemło                 378: 372
  14 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               369: 367
  15 Joanna         Ostrowska            - Renata         Andracka              347: 401
  16 Bartosz        Morawski             - Robert         Głowacki              485: 367
  17 Bogusław       Puchalski            - Piotr          Jakubiak              339: 344
  18 Maciej         Sancewicz            - Bogdan         Kozłowski             367: 358
  19 Kamil          Kister               - Jerzy          Matyasik              413: 327
  20 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Łapka                 346: 336
  21 Anna           Niedzielko           - Robert         Kamiński              342: 335
  22 Przemysław     Rybicki              - Piotr          Adamczyk              336: 298
  23 Piotr          Broda                - Agnieszka      Goniowska             300: 357
  24 Maciej         Grąbczewski          - Patrycja       Śliwińska             353: 385
  25 Tomasz         Górka                - Robert         Kuszpit               406: 356
  26 Sergiusz       Puchalski            - Mariusz        Orzeł                 512: 359
  27 Jacek          Karwowski            - Małgorzata     Jóźwiak               419: 372
  28 Walenty        Siemaszko            - Ireneusz       Kurzok                372: 274
  29 Ryszard        Niżewski             - Łukasz         Bobowski              484: 398
  30 Agnieszka      Krupka               - Beata          Piotrowska            396: 295
  31 Dorota         Kuć                  - Andrzej        Tyczyno               333: 407
  32 Michał         Gawroński            - Grzegorz       Kulgawczuk            406: 334
  33 Dariusz        Nawrocki             - Rafał          Stachowski            401: 338
  34 Jacek          Pietruszka           - Monika         Sadurska              444: 416
  35 Magdalena      Kublik               - Czesław        Grajewski             451: 322
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Rafał          Wesołowski            303: 377
  37 Iza            Kraj                 - Adam           Janicki               343: 376
  38 Jan            Olek                 - Karol          Posielski             341: 322
  39 Tomasz         Siwiński             - Marianna       Kozłowska             375: 394
  40 Zbigniew       Rybak                - Józef          Wietecki              387: 333
  41 Janina         Grajewska            - Małgorzata     Sameryt               245: 503
  42 Grzegorz       Cieplak              - Kinga          Niżewska              325: 259
  43 Norbert        Skrzyński            - Krzysztof      Zawadzki              306: 301
  44 Wojciech       Gołęcki              - Mirosław       Dejna                 323: 177


Runda nr 16
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              428: 259
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.Jr   Merklejn              434: 336
   3 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Skrobosz              418: 384
   4 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Sienkiewicz           355: 337
   5 Jarosław       Borowski             - Jakub          Szymczak              425: 356
   6 Mirosław       Uglik                - Paweł          Janaś                 374: 322
   7 Marek          Reda                 - Kamil          Górka                 389: 400
   8 Zbigniew       Wietecki             - Bartosz        Morawski              349: 361
   9 Michał         Alabrudziński        - Aleksander     Puchalski             411: 463
  10 Maciej         Michalak             - Paweł          Jackowski             235: 524
  11 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Ostrowska             332: 381
  12 Renata         Andracka             - Dariusz        Kuć                   351: 379
  13 Joanna         Juszczak             - Radosław       Jachna                345: 393
  14 Adam           Weremczuk            - Arkadiusz      Biegun                318: 386
  15 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Pukniel               404: 353
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kister                300: 375
  17 Przemysław     Herdzina             - Robert         Głowacki              435: 249
  18 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Górka                 284: 460
  19 Przemysław     Rybicki              - Agnieszka      Goniowska             397: 338
  20 Piotr          Jakubiak             - Walenty        Siemaszko             406: 348
  21 Maciej         Sancewicz            - Anna           Niedzielko            572: 312
  22 Sergiusz       Puchalski            - Bogusław       Puchalski             464: 341
  23 Jacek          Karwowski            - Bogdan         Kozłowski             395: 272
  24 Andrzej        Tyczyno              - Agnieszka      Krupka                363: 421
  25 Robert         Kamiński             - Michał         Gawroński             525: 283
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Orzeł                 382: 384
  27 Magdalena      Kublik               - Jacek          Pietruszka            333: 509
  28 Tomasz         Łapka                - Jerzy          Matyasik              315: 388
  29 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kuszpit               368: 365
  30 Piotr          Adamczyk             - Adam           Janicki               461: 267
  31 Piotr          Broda                - Jan            Olek                  385: 267
  32 Małgorzata     Sameryt              - Maciej         Grąbczewski           359: 274
  33 Ireneusz       Kurzok               - Ryszard        Niżewski              429: 348
  34 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Nawrocki              358: 307
  35 Rafał          Stachowski           - Dorota         Kuć                   303: 337
  36 Józef          Wietecki             - Tomasz         Siwiński              295: 324
  37 Marianna       Kozłowska            - Zbigniew       Rybak                 356: 364
  38 Monika         Sadurska             - Grzegorz       Kulgawczuk            403: 407
  39 Beata          Piotrowska           - Iza            Kraj                  368: 381
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Karol          Posielski             376: 288
  41 Norbert        Skrzyński            - Czesław        Grajewski             288: 378
  42 Grzegorz       Cieplak              - Krzysztof      Zawadzki              316: 279
  43 Wojciech       Gołęcki              - Janina         Grajewska             302: 372
  44 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 17
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Ciejka                493: 258
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              393: 375
   3 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 498: 305
   4 Kamil          Górka                - Jarosław       Borowski              447: 356
   5 Tomasz         Zwoliński            - Bartosz        Morawski              401: 342
   6 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Nawrocki              386: 362
   7 Aleksander     Puchalski            - Arkadiusz      Biegun                405: 410
   8 Paweł          Jackowski            - Wojciech       Zemło                 394: 343
   9 Jakub          Szymczak             - Maciej         Michalak              404: 363
  10 Kamil          Kister               - Dariusz        Kuć                   352: 322
  11 Paweł          Janaś                - Przemysław     Herdzina              357: 371
  12 Marek          Reda                 - Tomasz         Górka                 369: 284
  13 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sancewicz             397: 346
  14 Joanna         Ostrowska            - Joanna         Juszczak              354: 374
  15 Radosław       Jachna               - Przemysław     Rybicki               361: 333
  16 Piotr          Jakubiak             - Michał         Alabrudziński         421: 393
  17 Renata         Andracka             - Mateusz        Żbikowski             261: 481
  18 Piotr          Adamczyk             - Sergiusz       Puchalski             274: 326
  19 Jacek          Karwowski            - Patrycja       Śliwińska             332: 435
  20 Walenty        Siemaszko            - Adam           Weremczuk             286: 436
  21 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Matyasik              418: 410
  22 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              405: 435
  23 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              311: 372
  24 Agnieszka      Krupka               - Anna           Niedzielko            363: 415
  25 Bogusław       Puchalski            - Jacek          Pietruszka            351: 418
  26 Małgorzata     Sameryt              - Mariusz        Orzeł                 293: 412
  27 Robert         Głowacki             - Agnieszka      Goniowska             369: 412
  28 Łukasz         Bobowski             - Ireneusz       Kurzok                404: 368
  29 Andrzej        Tyczyno              - Ryszard        Niżewski              373: 407
  30 Bogdan         Kozłowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            304: 336
  31 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               360: 390
  32 Michał         Gawroński            - Dorota         Kuć                   375: 318
  33 Józef          Wietecki             - Magdalena      Kublik                260: 405
  34 Rafał          Stachowski           - Robert         Kuszpit               432: 385
  35 Czesław        Grajewski            - Tomasz         Łapka                 356: 299
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Adam           Janicki               281: 418
  37 Iza            Kraj                 - Jan            Olek                  353: 383
  38 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Cieplak               355: 273
  39 Maciej         Grąbczewski          - Marianna       Kozłowska             377: 348
  40 Monika         Sadurska             - Zbigniew       Rybak                 515: 253
  41 Janina         Grajewska            - Beata          Piotrowska            232: 431
  42 Karol          Posielski            - Norbert        Skrzyński             402: 241
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 383: 175
  44 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 18
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Pikul                 468: 463
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              399: 352
   3 Kamil          Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              442: 454
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Tomasz         Ciejka                392: 354
   5 Jakub          Szymczak             - Paweł          Jackowski             311: 390
   6 Jarosław       Borowski             - Kamil          Nawrocki              389: 327
   7 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Wietecki              427: 380
   8 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  374: 341
   9 Bartosz        Morawski             - Aleksander     Puchalski             313: 424
  10 Mateusz        Żbikowski            - Arkadiusz      Biegun                325: 305
  11 Dariusz        Kuć                  - Przemysław     Herdzina              373: 327
  12 Paweł          Janaś                - Kamil          Kister                431: 392
  13 Joanna         Juszczak             - Piotr          Jakubiak              414: 271
  14 Sergiusz       Puchalski            - Joanna         Ostrowska             387: 428
  15 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Michalak              383: 399
  16 Wojciech       Zemło                - Adam           Weremczuk             418: 288
  17 Grzegorz       Pukniel              - Robert         Kamiński              416: 328
  18 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Sporczyk              373: 319
  19 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Sancewicz             393: 375
  20 Tomasz         Górka                - Agnieszka      Goniowska             411: 367
  21 Anna           Niedzielko           - Patrycja       Śliwińska             347: 392
  22 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               397: 342
  23 Jacek          Karwowski            - Łukasz         Bobowski              415: 382
  24 Robert         Głowacki             - Agnieszka      Krupka                379: 382
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Gawroński             321: 326
  26 Jerzy          Matyasik             - Walenty        Siemaszko             302: 373
  27 Piotr          Adamczyk             - Magdalena      Kublik                387: 479
  28 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 436: 355
  29 Adam           Janicki              - Jan            Olek                  381: 314
  30 Małgorzata     Sameryt              - Tomasz         Siwiński              401: 292
  31 Bogusław       Puchalski            - Maciej         Grąbczewski           392: 371
  32 Ireneusz       Kurzok               - Andrzej        Tyczyno               352: 376
  33 Bogdan         Kozłowski            - Ryszard        Niżewski              247: 523
  34 Grzegorz       Kulgawczuk           - Rafał          Stachowski            390: 287
  35 Tomasz         Łapka                - Robert         Kuszpit               318: 397
  36 Zbigniew       Rybak                - Czesław        Grajewski             375: 364
  37 Dorota         Kuć                  - Monika         Sadurska              389: 389
  38 Dariusz        Nawrocki             - Beata          Piotrowska            387: 378
  39 Marianna       Kozłowska            - Iza            Kraj                  311: 420
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Janina         Grajewska             358: 315
  41 Karol          Posielski            - Krzysztof      Zawadzki              340: 276
  42 Mirosław       Dejna                - Józef          Wietecki              165: 422
  43 Grzegorz       Cieplak              - Wojciech       Gołęcki               273: 325
  44 Norbert        Skrzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 19
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                407: 340
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Sienkiewicz           365: 312
   3 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              403: 356
   4 Dawid          Pikul                - Jakub          Szymczak              395: 297
   5 Paweł          Jackowski            - Paweł          Janaś                 426: 447
   6 Jarosław       Borowski             - Marek          Reda                  393: 317
   7 Kamil          Górka                - Dariusz        Kuć                   385: 325
   8 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 337: 390
   9 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              298: 380
  10 Joanna         Ostrowska            - Radosław       Jachna                393: 492
  11 Aleksander     Puchalski            - Joanna         Juszczak              468: 351
  12 Mariusz        Orzeł                - Bartosz        Morawski              383: 440
  13 Tomasz         Górka                - Maciej         Michalak              235: 370
  14 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Zemło                 364: 419
  15 Piotr          Jakubiak             - Grzegorz       Pukniel               403: 398
  16 Arkadiusz      Biegun               - Renata         Andracka              409: 381
  17 Kamil          Kister               - Sergiusz       Puchalski             309: 400
  18 Jacek          Pietruszka           - Michał         Alabrudziński         277: 442
  19 Przemysław     Herdzina             - Jacek          Karwowski             339: 346
  20 Ryszard        Niżewski             - Adam           Weremczuk             350: 325
  21 Andrzej        Tyczyno              - Robert         Kamiński              458: 316
  22 Agnieszka      Krupka               - Łukasz         Bobowski              350: 374
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Jóźwiak               431: 324
  24 Robert         Głowacki             - Maciej         Sancewicz             392: 309
  25 Agnieszka      Goniowska            - Grzegorz       Kulgawczuk            317: 337
  26 Magdalena      Kublik               - Piotr          Broda                 316: 329
  27 Robert         Kuszpit              - Przemysław     Rybicki               391: 314
  28 Jan            Olek                 - Rafał          Wesołowski            327: 357
  29 Michał         Gawroński            - Piotr          Adamczyk              369: 285
  30 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Grąbczewski           370: 356
  31 Jerzy          Matyasik             - Anna           Niedzielko            303: 382
  32 Adam           Janicki              - Tomasz         Siwiński              353: 317
  33 Ireneusz       Kurzok               - Małgorzata     Sameryt               386: 307
  34 Zbigniew       Rybak                - Bogusław       Puchalski             330: 408
  35 Dariusz        Nawrocki             - Karol          Posielski             359: 350
  36 Bogdan         Kozłowski            - Monika         Gawron-Cieślik        265: 340
  37 Rafał          Stachowski           - Monika         Sadurska              463: 281
  38 Iza            Kraj                 - Józef          Wietecki              402: 309
  39 Beata          Piotrowska           - Tomasz         Łapka                 360: 370
  40 Czesław        Grajewski            - Dorota         Kuć                   369: 306
  41 Norbert        Skrzyński            - Marianna       Kozłowska             307: 372
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Cieplak               343: 296
  43 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               203: 372
  44 Janina         Grajewska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 20
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Borowski              451: 297
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             321: 353
   3 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 322: 445
   4 Mirosław       Uglik                - Radosław       Jachna                335: 400
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Aleksander     Puchalski             345: 366
   6 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             420: 320
   7 Paweł          Janaś                - Mateusz        Żbikowski             258: 432
   8 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Ciejka                456: 346
   9 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Wietecki              436: 276
  10 Arkadiusz      Biegun               - Wojciech       Zemło                 380: 440
  11 Maciej         Michalak             - Dariusz        Kuć                   410: 390
  12 Kamil          Nawrocki             - Joanna         Juszczak              411: 373
  13 Marek          Reda                 - Piotr          Jakubiak              351: 373
  14 Jacek          Karwowski            - Joanna         Ostrowska             276: 440
  15 Michał         Alabrudziński        - Sergiusz       Puchalski             402: 451
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Pukniel               443: 300
  17 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                408: 317
  18 Przemysław     Herdzina             - Patrycja       Śliwińska             437: 348
  19 Tomasz         Górka                - Jacek          Pietruszka            356: 382
  20 Rafał          Wesołowski           - Michał         Gawroński             309: 339
  21 Anna           Niedzielko           - Walenty        Siemaszko             337: 324
  22 Renata         Andracka             - Adam           Janicki               348: 266
  23 Ryszard        Niżewski             - Bogusław       Puchalski             339: 379
  24 Łukasz         Bobowski             - Adam           Weremczuk             338: 309
  25 Robert         Kamiński             - Agnieszka      Krupka                504: 290
  26 Maciej         Sancewicz            - Andrzej        Tyczyno               368: 371
  27 Magdalena      Kublik               - Robert         Głowacki              346: 471
  28 Agnieszka      Goniowska            - Robert         Kuszpit               336: 502
  29 Grzegorz       Kulgawczuk           - Przemysław     Rybicki               312: 396
  30 Małgorzata     Jóźwiak              - Piotr          Broda                 289: 366
  31 Małgorzata     Sameryt              - Rafał          Stachowski            394: 320
  32 Dariusz        Nawrocki             - Ireneusz       Kurzok                231: 433
  33 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Adamczyk              337: 338
  34 Maciej         Grąbczewski          - Iza            Kraj                  337: 336
  35 Jan            Olek                 - Tomasz         Łapka                 374: 371
  36 Czesław        Grajewski            - Monika         Gawron-Cieślik        426: 244
  37 Tomasz         Siwiński             - Bogdan         Kozłowski             288: 349
  38 Karol          Posielski            - Zbigniew       Rybak                 334: 306
  39 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Gołęcki               315: 269
  40 Józef          Wietecki             - Janina         Grajewska             377: 290
  41 Monika         Sadurska             - Norbert        Skrzyński             336: 342
  42 Dorota         Kuć                  - Krzysztof      Zawadzki              429: 200
  43 Beata          Piotrowska           - Mirosław       Dejna                 490: 155
  44 Grzegorz       Cieplak              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 21
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             354: 351
   2 Radosław       Jachna               - Kazimierz.Jr   Merklejn              316: 346
   3 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              342: 408
   4 Wojciech       Zemło                - Dawid          Pikul                 334: 381
   5 Maciej         Michalak             - Aleksander     Puchalski             414: 381
   6 Mateusz        Żbikowski            - Kamil          Nawrocki              366: 262
   7 Paweł          Janaś                - Jarosław       Borowski              337: 354
   8 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Ciejka                437: 328
   9 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Sienkiewicz           331: 394
  10 Bartosz        Morawski             - Jakub          Szymczak              391: 476
  11 Piotr          Jakubiak             - Paweł          Jackowski             331: 391
  12 Sergiusz       Puchalski            - Zbigniew       Wietecki              303: 464
  13 Jacek          Pietruszka           - Arkadiusz      Biegun                347: 394
  14 Dariusz        Kuć                  - Michał         Gawroński             398: 348
  15 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              393: 318
  16 Przemysław     Herdzina             - Anna           Niedzielko            438: 284
  17 Bogusław       Puchalski            - Mariusz        Orzeł                 377: 406
  18 Joanna         Juszczak             - Jacek          Karwowski             416: 274
  19 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         341: 334
  20 Ireneusz       Kurzok               - Robert         Kamiński              409: 481
  21 Grzegorz       Pukniel              - Adam           Janicki               408: 343
  22 Łukasz         Bobowski             - Agnieszka      Goniowska             338: 340
  23 Adam           Weremczuk            - Andrzej        Tyczyno               287: 452
  24 Ryszard        Niżewski             - Robert         Głowacki              435: 382
  25 Kamil          Kister               - Maciej         Sancewicz             386: 367
  26 Robert         Kuszpit              - Agnieszka      Krupka                462: 304
  27 Patrycja       Śliwińska            - Magdalena      Kublik                410: 310
  28 Grzegorz       Kulgawczuk           - Tomasz         Górka                 399: 330
  29 Przemysław     Rybicki              - Jan            Olek                  445: 295
  30 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Jóźwiak               410: 260
  31 Walenty        Siemaszko            - Małgorzata     Sameryt               349: 342
  32 Piotr          Broda                - Czesław        Grajewski             298: 369
  33 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Adamczyk              407: 347
  34 Karol          Posielski            - Rafał          Stachowski            302: 352
  35 Józef          Wietecki             - Jerzy          Matyasik              350: 406
  36 Dorota         Kuć                  - Bogdan         Kozłowski             293: 483
  37 Tomasz         Siwiński             - Dariusz        Nawrocki              315: 357
  38 Tomasz         Łapka                - Marianna       Kozłowska             302: 392
  39 Iza            Kraj                 - Zbigniew       Rybak                 429: 285
  40 Monika         Gawron-Cieślik       - Beata          Piotrowska            346: 352
  41 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Cieplak               325: 250
  42 Norbert        Skrzyński            - Janina         Grajewska             273: 345
  43 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              167: 419
  44 Monika         Sadurska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 22
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Stanisław      Rydzik                430: 332
   2 Jarosław       Borowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              444: 308
   3 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             483: 438
   4 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 438: 347
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Kamil          Górka                 347: 342
   6 Aleksander     Puchalski            - Radosław       Jachna                367: 396
   7 Paweł          Jackowski            - Bartosz        Morawski              362: 304
   8 Wojciech       Zemło                - Jakub          Szymczak              610: 230
   9 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Michalak              440: 335
  10 Kamil          Nawrocki             - Arkadiusz      Biegun                394: 264
  11 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Orzeł                 375: 341
  12 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Janaś                 391: 385
  13 Joanna         Juszczak             - Przemysław     Herdzina              362: 427
  14 Marek          Reda                 - Renata         Andracka              348: 308
  15 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Jakubiak              360: 292
  16 Robert         Kamiński             - Sergiusz       Puchalski             418: 323
  17 Andrzej        Tyczyno              - Grzegorz       Pukniel               342: 481
  18 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Sporczyk              433: 310
  19 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Kister                319: 464
  20 Przemysław     Rybicki              - Jacek          Pietruszka            374: 402
  21 Walenty        Siemaszko            - Rafał          Wesołowski            520: 307
  22 Anna           Niedzielko           - Michał         Gawroński             309: 333
  23 Bogusław       Puchalski            - Jacek          Karwowski             378: 358
  24 Michał         Alabrudziński        - Ryszard        Niżewski              521: 257
  25 Łukasz         Bobowski             - Grzegorz       Kulgawczuk            356: 280
  26 Robert         Głowacki             - Tomasz         Górka                 331: 373
  27 Agnieszka      Goniowska            - Małgorzata     Sameryt               426: 343
  28 Czesław        Grajewski            - Maciej         Grąbczewski           332: 379
  29 Piotr          Broda                - Adam           Janicki               390: 321
  30 Adam           Weremczuk            - Ireneusz       Kurzok                406: 442
  31 Maciej         Sancewicz            - Agnieszka      Krupka                469: 364
  32 Bogdan         Kozłowski            - Magdalena      Kublik                309: 350
  33 Rafał          Stachowski           - Jerzy          Matyasik              406: 406
  34 Dariusz        Nawrocki             - Iza            Kraj                  293: 414
  35 Jan            Olek                 - Piotr          Adamczyk              299: 302
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Marianna       Kozłowska             399: 376
  37 Beata          Piotrowska           - Józef          Wietecki              370: 388
  38 Tomasz         Łapka                - Wojciech       Gołęcki               364: 331
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Gawron-Cieślik        269: 393
  40 Janina         Grajewska            - Karol          Posielski             237: 343
  41 Tomasz         Siwiński             - Norbert        Skrzyński             378: 334
  42 Zbigniew       Rybak                - Mirosław       Dejna                 456: 167
  43 Grzegorz       Cieplak              - Monika         Sadurska              361: 373
  44 Dorota         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 23
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                417: 399
   2 Jarosław       Borowski             - Mariusz        Skrobosz              296: 543
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mirosław       Uglik                 373: 343
   4 Tomasz         Sienkiewicz          - Mateusz        Żbikowski             380: 385
   5 Radosław       Jachna               - Dawid          Pikul                 439: 355
   6 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kuć                   527: 372
   7 Kamil          Górka                - Kamil          Nawrocki              307: 378
   8 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Ostrowska             334: 375
   9 Aleksander     Puchalski            - Jakub          Szymczak              463: 358
  10 Tomasz         Ciejka               - Wojciech       Zemło                 395: 345
  11 Maciej         Michalak             - Marek          Reda                  355: 354
  12 Bartosz        Morawski             - Przemysław     Herdzina              379: 399
  13 Jacek          Pietruszka           - Robert         Kamiński              378: 370
  14 Grzegorz       Pukniel              - Walenty        Siemaszko             331: 373
  15 Michał         Gawroński            - Paweł          Janaś                 411: 334
  16 Arkadiusz      Biegun               - Piotr          Jakubiak              365: 447
  17 Robert         Kuszpit              - Renata         Andracka              437: 363
  18 Kamil          Kister               - Bogusław       Puchalski             393: 357
  19 Joanna         Juszczak             - Sergiusz       Puchalski             390: 388
  20 Mariusz        Orzeł                - Michał         Alabrudziński         421: 400
  21 Jacek          Karwowski            - Andrzej        Tyczyno               376: 335
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Niżewski              297: 404
  23 Magdalena      Kublik               - Łukasz         Bobowski              319: 349
  24 Maciej         Sancewicz            - Przemysław     Rybicki               347: 332
  25 Patrycja       Śliwińska            - Robert         Głowacki              441: 355
  26 Agnieszka      Goniowska            - Iza            Kraj                  325: 404
  27 Tomasz         Górka                - Czesław        Grajewski             335: 352
  28 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kulgawczuk            402: 255
  29 Piotr          Adamczyk             - Anna           Niedzielko            394: 361
  30 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              347: 329
  31 Maciej         Grąbczewski          - Ireneusz       Kurzok                293: 339
  32 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sameryt               288: 310
  33 Rafał          Stachowski           - Jan            Olek                  282: 317
  34 Marianna       Kozłowska            - Adam           Weremczuk             369: 411
  35 Agnieszka      Krupka               - Józef          Wietecki              368: 318
  36 Małgorzata     Jóźwiak              - Monika         Gawron-Cieślik        350: 348
  37 Tomasz         Łapka                - Bogdan         Kozłowski             365: 372
  38 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Nawrocki              276: 359
  39 Karol          Posielski            - Tomasz         Siwiński              357: 300
  40 Monika         Sadurska             - Wojciech       Gołęcki               376: 392
  41 Janina         Grajewska            - Dorota         Kuć                   343: 296
  42 Norbert        Skrzyński            - Grzegorz       Cieplak               355: 282
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 420: 136
  44 Beata          Piotrowska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 24
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                361: 350
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mateusz        Żbikowski             499: 385
   3 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             291: 384
   4 Mirosław       Uglik                - Paweł          Jackowski             401: 354
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Jarosław       Borowski              391: 318
   6 Dawid          Pikul                - Aleksander     Puchalski             474: 310
   7 Kamil          Górka                - Maciej         Michalak              333: 512
   8 Kamil          Nawrocki             - Przemysław     Herdzina              420: 416
   9 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              349: 422
  10 Wojciech       Zemło                - Joanna         Ostrowska             362: 340
  11 Jakub          Szymczak             - Dariusz        Kuć                   368: 472
  12 Mariusz        Orzeł                - Robert         Kuszpit               309: 401
  13 Kamil          Kister               - Joanna         Juszczak              427: 424
  14 Jacek          Pietruszka           - Marek          Reda                  322: 412
  15 Piotr          Jakubiak             - Walenty        Siemaszko             419: 393
  16 Michał         Gawroński            - Bartosz        Morawski              376: 343
  17 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Pukniel               300: 392
  18 Paweł          Janaś                - Arkadiusz      Biegun                403: 229
  19 Łukasz         Bobowski             - Patrycja       Śliwińska             391: 291
  20 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Broda                 412: 367
  21 Sergiusz       Puchalski            - Renata         Andracka              366: 350
  22 Ireneusz       Kurzok               - Bogusław       Puchalski             240: 441
  23 Michał         Alabrudziński        - Jacek          Karwowski             502: 304
  24 Andrzej        Tyczyno              - Ryszard        Niżewski              363: 267
  25 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              315: 397
  26 Przemysław     Rybicki              - Agnieszka      Goniowska             437: 429
  27 Iza            Kraj                 - Tomasz         Górka                 314: 389
  28 Anna           Niedzielko           - Piotr          Adamczyk              316: 334
  29 Czesław        Grajewski            - Maciej         Grąbczewski           400: 316
  30 Adam           Weremczuk            - Małgorzata     Sameryt               373: 244
  31 Agnieszka      Krupka               - Robert         Głowacki              380: 309
  32 Bogdan         Kozłowski            - Magdalena      Kublik                396: 385
  33 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Jóźwiak               363: 322
  34 Adam           Janicki              - Dariusz        Nawrocki              294: 361
  35 Jan            Olek                 - Karol          Posielski             389: 310
  36 Jerzy          Matyasik             - Rafał          Stachowski            335: 404
  37 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Łapka                 331: 390
  38 Monika         Gawron-Cieślik       - Józef          Wietecki              386: 401
  39 Tomasz         Siwiński             - Beata          Piotrowska            321: 411
  40 Wojciech       Gołęcki              - Monika         Sadurska              283: 366
  41 Dorota         Kuć                  - Janina         Grajewska             256: 288
  42 Norbert        Skrzyński            - Krzysztof      Zawadzki              355: 312
  43 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Cieplak               168: 364
  44 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 28-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             150.06  28361  189
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.15  28989  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.74  29003  199
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  28311  195
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.39  28336  199
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.37  28047  197
  10 Krzysztof Obremski             Legnica              142.36  27761  195
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.14  15667  111
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.71  25468  181
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             140.23  28045  200
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  20 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      139.05   7926   57
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Bartosz Morawski               Gliwice              138.87  16248  117
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Dawid Pikul                    Poznań               137.86  26470  192
  25 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.73  26857  195
  26 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  27 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  28 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.08  14256  104
  29 Radosław Jachna                Łódź                 136.99  15343  112
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  31 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.21  20976  154
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.92  26233  193
  34 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.76  26473  195
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.87  25625  190
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.63  26656  198
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.49  25150  187
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.01  25998  194
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.57  25645  192
  43 Marek Reda                     Wołomin              133.07  25816  194
  44 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  46 Maciej Michalak                Łódź                 132.39  16813  127
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  50 Paweł Janaś                    Głogów               131.51  25908  197
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  53 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  55 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  56 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  57 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  58 Irena Sołdan                   Rumia                129.92  25594  197
  59 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  60 Artur Irzyk                    Kraków               129.58  13217  102
  61 Jan Kozłowski                  Kraków               129.50  13468  104
  62 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.49  24732  191
  63 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  64 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.89  25005  194
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.45  10790   84
  66 Grzegorz Kurowski              Warszawa             128.36  24645  192
  67 Adam Klimont                   Wałcz                128.04  25224  197
  68 Marek Roszak                   Poznań               127.88  23146  181
  69 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  70 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  71 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.36  25345  199
  72 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  73 Marek Salamon                  Bytom                127.16  12843  101
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  75 Robert Kamiński                Warszawa             126.91  20560  162
  76 Bogusław Szyszka               Oława                126.81  14076  111
  77 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  78 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             126.53   5441   43
  79 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  80 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.34  24257  192
  81 Mirosław Uglik                 Warszawa             126.24  22470  178
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  83 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.12  19296  153
  84 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  85 Joanna Juszczak                Warszawa             126.08  16516  131
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.70  10307   82
  87 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  89 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.06  15507  124
  90 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  24607  197
  91 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.29  21378  172
  92 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.27  23362  188
  93 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  94 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  95 Artur Koszel                   Warszawa             124.21   7577   61
  96 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 101 Michał Ozimiński               Łódź                 123.36  23931  194
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 103 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 104 Leszek Stecuła                 Bytom                123.13   8496   69
 105 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.97  23610  192
 106 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.87  24329  198
 107 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 108 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 110 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.38  24109  197
 111 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 113 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 114 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.85  17790  146
 115 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.69  23608  194
 116 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.60  13984  115
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 119 Beata Wiączkowska              Wrocław              121.16  23989  198
 120 Daniel Janus                   Wąchock              121.11  17561  145
 121 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.96  16935  140
 122 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 123 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 124 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.49  23616  196
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.38  13001  108
 126 Marta Dobrzańska               Kraków               120.27  11907   99
 127 Paweł Kowalski                 Kutno                120.05  19929  166
 128 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 129 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 130 Agnieszka Krupka               Krosno               119.51  17687  148
 131 Mateusz Borsuk                 Reda                 119.35   5848   49
 132 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 133 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 134 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.05  23453  197
 135 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 136 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 137 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.60  23719  200
 138 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.55  23473  198
 139 Szymon Płachta                 Warszawa             118.54   6994   59
 140 Bartosz Orłowski               Bytom                118.15  14650  124
 141 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 142 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 143 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.90  15327  130
 144 Dorota Maciejuk                Warszawa             117.76   8832   75
 145 Halina Roszak                  Poznań               117.75  13894  118
 146 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.68  15769  134
 147 Weronika Rudnicka              Ustka                117.68  23418  199
 148 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 149 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 150 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.37  18075  154
 151 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 152 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 153 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 155 Agnieszka Goniowska            Wrocław              116.65  22163  190
 156 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 157 Tomasz Górka                   Łęczna               116.61  14343  123
 158 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 159 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.33  14890  128
 160 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.29   9303   80
 162 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 163 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 164 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.10  16603  143
 165 Marek Rogalski                 Warszawa             115.87  14020  121
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             115.79  13779  119
 167 Anna Stefańska                 Łódź                 115.53  22066  191
 168 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 169 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 170 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 171 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.99  18628  162
 172 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.98  13683  119
 173 Michał Kolaj                   Ostróda              114.96  21843  190
 174 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 175 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 176 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.44  21859  191
 177 Beata Piotrowska               Łódź                 114.43  22657  198
 178 Bogdan Kozłowski               Białystok            114.41  11670  102
 179 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  114.39  11325   99
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 182 Jacek Pietruszka               Kraków               114.34  17609  154
 183 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.29   5486   48
 184 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 185 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.07  12206  107
 186 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 187 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.83  12407  109
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.53  21685  191
 193 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 194 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 195 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 197 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.58   6642   59
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 199 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 201 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.85  12192  109
 202 Joanna Brychcy                 Katowice             111.61  21205  190
 203 Kamil Kister                   Puławy               111.40  11697  105
 204 Renata Andracka                Poznań               111.23  13348  120
 205 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 206 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 207 Magdalena Kublik               Warszawa             110.80  20941  189
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 209 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.64  14605  132
 210 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.48  16020  145
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 212 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 214 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 215 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 216 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 217 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 218 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.82  21745  198
 220 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.43  11271  103
 222 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 223 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 224 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.94  19391  178
 226 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 228 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 229 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.39  12465  115
 230 Jerzy Luter                    Bytom                108.28  19382  179
 231 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.27  21112  195
 232 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Łukasz Sornek                  Mikołów              107.64  15392  143
 237 Rafał Stachowski               Police               107.51  15911  148
 238 Maciej Grąbczewski             Piła                 107.47   8168   76
 239 Urszula Solarska               Łódź                 107.43  20949  195
 240 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 242 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 243 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.63  11090  104
 244 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 245 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 246 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 247 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 248 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 249 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 250 Piotr Broda                    Sandomierz           106.02   9012   85
 251 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 252 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 254 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 255 Adam Janicki                   Łódź                 105.62  20068  190
 256 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 260 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 261 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 262 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 263 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 266 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 267 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 268 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 270 Marianna Kozłowska             Białystok            102.64  10367  101
 271 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.47   9427   92
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 273 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 278 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.70  19234  191
 279 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 280 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 281 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 282 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 283 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 284 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 285 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 286 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 287 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 288 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 290 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 291 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.00   9702   98
 292 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 293 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 294 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 295 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 296 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 297 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 298 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 299 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 300 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 301 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 302 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 303 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 304 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 305 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 306 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 307 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 308 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 309 Katarzyna Bogusławska          Piastów               93.17   9690  104
 310 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 312 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             90.41   5244   58
 314 Krzysztof Zawadzki             Sampława              90.30   9391  104
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 316 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 318 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 319 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              88.85  11461  129
 321 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 322 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 323 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 324 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 325 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 326 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 327 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.10   8696  101
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 329 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 330 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 331 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 332 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 333 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 334 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 335 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 336 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 337 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 338 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 339 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 340 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 341 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 342 Mirosław Dejna                 Sampława              57.37   5737  100




Poczekalnia na dzień 28-06-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
   9 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  10 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  11 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  12 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  13 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  16 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  19 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  20 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  21 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  22 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  24 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  27 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  31 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  34 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  35 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  36 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  37 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  38 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  40 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  41 Karol Posielski                Warszawa              99.25   2382   24
  42 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  43 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  44 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  45 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  46 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  47 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  48 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  49 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  50 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  53 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  54 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  55 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  58 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  59 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  60 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  61 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  65 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  66 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  67 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  68 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  69 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  70 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  71 Kamil Puton                    Ruda Śląska           83.14   1746   21
  72 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  73 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  74 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  75 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  76 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  77 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  78 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  79 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  80 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  81 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  82 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  85 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  86 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  87 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  88 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  89 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  90 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  91 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  92 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  93 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  95 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  96 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  97 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  98 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  99 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 100 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 101 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 102 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 103 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 104 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 105 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 106 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 107 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 108 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 109 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 110 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 111 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 112 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 113 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 114 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 115 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 116 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 117 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 118 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 119 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 120 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 121 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Mirosław Konsik                Gdańsk               117.83   1414   12
 124 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 125 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 126 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 128 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 129 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 130 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 133 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 134 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 135 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 136 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 137 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 138 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 139 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 140 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 141 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 142 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 143 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 144 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 145 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 151 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 152 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 153 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 154 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 155 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 156 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 160 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 161 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 162 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 163 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 164 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 165 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 168 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 169 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 170 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 171 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 172 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 173 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 174 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 175 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 176 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 177 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 178 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 179 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 180 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 181 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 182 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 183 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 184 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 185 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 188 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 189 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 190 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 191 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 192 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 193 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 194 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 195 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 196 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 197 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 198 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 199 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 200 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 201 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 202 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 203 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 204 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 205 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 206 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 207 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 208 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 209 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 210 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 211 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 212 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 213 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 214 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 215 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 216 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 217 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 218 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 219 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 220 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 221 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 222 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 223 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 224 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 225 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 226 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 227 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 228 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 229 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 230 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 232 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 233 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 234 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 235 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 238 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 239 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 240 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 241 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 242 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 243 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 244 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 245 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 246 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 251 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 252 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 253 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 256 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 257 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 258 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 259 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 260 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 261 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 262 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 263 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 264 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 265 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 266 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 267 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 268 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 269 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 270 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 271 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 272 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 273 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 274 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 275 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 276 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 277 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 278 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 279 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 280 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 281 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 282 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 283 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 284 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 286 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 287 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 288 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 289 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 290 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 291 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 292 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 293 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 294 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 295 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 296 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 297 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 298 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 299 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 300 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 301 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 302 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 303 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 304 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 305 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 306 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 307 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 308 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 309 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 310 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 311 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 312 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 313 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 314 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 315 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 316 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 317 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 318 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 319 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 320 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 321 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie