Katowice 3
marca
Katowice 3 marca Hanysowe scrabblowanie
Szczecin10
marca
Szczecin 10-11 marca IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”Grand Prix 2007
Kutno23
marca
Kutno 23 marca V Mistrzostwa Polski Gimnazjów Kutno'2007
Cykl Grand Prix 2007 rozpoczęty...10 - 11 marca 2007 — IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie” Szczecin, 10 - 11 marca 2007
Grand Prix 2007

Konkurs Relacja z turnieju


Cykl Grand Prix 2007 rozpoczęty...Piękną wiosenną pogodą przywitał Szczecin wszystkich uczestników pierwszego turnieju z cyklu Grand Prix "Zanim zakwitną magnolie". W restauracji "Jachtowa" stawiło się 83 uczestników, w tym kilku debiutantów. Przez większość rund na czele stawki walczących o tryumf w turnieju znajdowało się trzech zawodników — Marek Roszak, Kazimierz Junior Merklejn oraz Tomasz Zwoliński.
Po pierwszym dniu rozgrywek jedynym uczestnikiem z kompletem punktów był Marek Roszak z Poznania. Wyprzedzał Tomka Zwolińskiego i Kazika Merklejna. W niedzielę nadal tempo dyktowała ta trójka zawodników, do których dołączali inni żądni zwycięstwa. Dopiero po ostatniej rundzie poznaliśmy tryumfatora turnieju. Został nim Kazik Merklejn ze Szczecina, lecz należący do Rumskiego Klubu Scrabble "Mikrus". Dzięki wysokiemu zwycięstwu nad Markiem Roszakiem 499-335 uzyskał w końcowej klasyfikacji 95 pkt przewagi nad swoim ostatnim przeciwnikiem. Trzecie miejsce przypadło Jakubowi Zaryńskiemu ze Świnoujścia.
Najlepszym debiutantem został Przemysław Pok ze Szczecina (klub "Blank"), a najlepszą zawodniczką turnieju Irena Sołdan z Rumi (klub "Mikrus").
Organizatorzy ze Szczecinskiego Klubu Miłośników Scrabble "Blank" zapewnili uczestnikom wspaniałe warunki do gry oraz wspaniałe nagrody. W nastrojowej sali bankietowej, przy blasku świec, panowała rodzinna atmosfera. Szczecin zaprasza ponownie za rok, w liczniejszym gronie uczestników.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”
Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)
VI Mistrzostwa Szczecina




Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.73     10.0     5227     1894      952
  2 Marek           Roszak               Poznań                 124.93     10.0     5132     1912      787
  3 Jakub           Zaryński             Świnoujście            120.65      9.0     4999     1690      705
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.49      9.0     4781     1828      116
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               130.05      9.0     4718     1742      564
  6 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                113.95      9.0     4510     1743      389
  7 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               148.65      8.0     4934     1613      483
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 137.28      8.0     4933     1548      892
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.60      8.0     4903     1609      572
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  122.78      8.0     4764     1617      628
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 142.79      8.0     4718     1611      408
 12 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.96      8.0     4626     1719      129
 13 Wojciech        Sołdan               Rumia                  127.66      8.0     4564     1465      601
 14 Anna            Niedzielko           Szczecin               115.77      8.0     4512     1600      428
 15 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.39      8.0     4370     1586      115
 16 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               126.18      7.5     4677     1614      562
 17 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.66      7.0     5225     1613      927
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.96      7.0     5100     1462      606
 19 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               130.20      7.0     4841     1502      430
 20 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    115.67      7.0     4616     1493      422
 21 Paweł           Janaś                Głogów                 125.52      7.0     4543     1403      105
 22 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.07      7.0     4539     1570       12
 23 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.45      7.0     4415     1538       -7
 24 Walenty         Siemaszko            Lipiany                122.49      7.0     4413     1455      276
 25 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               118.68      7.0     4393     1524     -104
 26 Danuta          Langiewicz           Ostróda                101.71      7.0     4371     1393      440
 27 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               126.05      7.0     4338     1495     -185
 28 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.89      7.0     4252     1539      250
 29 Anna            Stefańska            Łódź                   104.44      7.0     4230     1489      -27
 30 Halina          Roszak               Poznań                 113.33      7.0     4183     1450       -2
 31 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   102.53      6.5     4334     1510     -198
 32 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  119.20      6.0     4555     1418      223
 33 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               119.22      6.0     4553     1304      329
 34 Michał          Ozimiński            Łódź                   106.54      6.0     4502     1430       92
 35 Magdalena       Merklejn             Szczecin               110.40      6.0     4491     1296      250
 36 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              115.87      6.0     4488     1294      205
 37 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 123.17      6.0     4488     1312      107
 38 Krzysztof       Mówka                Warszawa               146.86      6.0     4455     1337      248
 39 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    112.69      6.0     4401     1351       34
 40 Przemysław      Pok                  Szczecin               100.00      6.0     4291     1420     -142
 41 Kazimierz       Merklejn             Szczecin               117.52      6.0     4252     1318       32
 42 Arkadiusz       Ziemba               Szczecin               100.00      6.0     4252     1397     -370
 43 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  108.47      6.0     4167     1359     -194
 44 Piotr           Szutenberg           Ustka                  115.00      6.0     4138     1337       -6
 45 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               110.24      6.0     4127     1407       29
 46 Bartosz         Pięta                Swarzędz               107.11      6.0     4110     1368     -180
 47 Rafał           Skibicki             Lębork                 106.17      6.0     3282     1149       72
 48 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.33      5.5     4217     1261      -26
 49 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           100.00      5.5     4055     1399     -327
 50 Łukasz          Baranowski           Reda                   100.00      5.5     4020     1234       46
 51 Bogusław        Książek              Szczecin               114.00      5.0     4462     1237       91
 52 Alicja          Kosińska             Szczecin               100.00      5.0     4433     1409     -125
 53 Jarosław        Sobczak              Warszawa               115.32      5.0     4421     1208      188
 54 Artur           Koszel               Warszawa               124.81      5.0     4334     1203       96
 55 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4313     1215      102
 56 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      5.0     4277     1204       94
 57 Maurycy         Machnio              Lipiany                100.00      5.0     4143     1207      -99
 58 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4071     1206     -329
 59 Sławomir        Szymański            Szczecin               100.00      5.0     4060     1238     -344
 60 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               104.98      5.0     3955     1235     -326
 61 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               102.94      5.0     3893     1171     -126
 62 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 100.00      4.5     4200     1154     -480
 63 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      4.5     3880     1030      -99
 64 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   116.81      4.0     4300     1120      -75
 65 Jacek           Nowak                Szczecin               101.48      4.0     3892     1168     -750
 66 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3867     1101      -89
 67 Natalia         Połomska             Ostrów Wlkp            100.00      4.0     3836     1125     -375
 68 Sandra          Sekuła               Szczecin               100.00      4.0     3819     1096     -487
 69 Rafał           Stachowski           Police                 100.00      4.0     3812     1113     -923
 70 Mirosław        Norwajszas           Szczecin               100.00      4.0     3338     1000     -450
 71 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              103.16      3.5     4185     1088     -373
 72 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      3.5     3852      876     -200
 73 Jarosław        Żuliński             Szczecin               108.29      3.5     2746      783      152
 74 Danuta          Połomska             Ostrów Wlkp.           100.00      3.0     3870      995     -646
 75 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      3.0     3648     1009     -912
 76 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.0     3631     1012     -759
 77 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      3.0     3348      941    -1274
 78 Paweł           Subocz               Szczecin               100.00      3.0     2093      740     -162
 79 Joanna          Zadrożna             Szczecin               122.29      3.0     1947      670      101
 80 Justyna         Szymendera           Ostrów Wlkp            100.00      1.5     3556      716     -506
 81 Ryszard         Kosmaczewski         Szczecin               100.00      1.0      907      287     -229
 82 Jerzy           Siadak               Szczecin               100.00      0.5     1827      374     -941
 83 Katarzyna       Tomasiak             Szczecin               100.00      0.0      845      167     -243
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



	Mateusz Żbikowski 148.65 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Merklejn              110.40 +  430: 346  160
    2    20 Walenty        Siemaszko             122.49 +  399: 323  172
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.66 +  424: 421  193
    4     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  347: 357   71
    5    12 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  340: 427   72
    6    15 Anna           Stefańska             104.44 -  380: 420   54
    7    19 Anna           Niedzielko            115.77 -  350: 445   66
    8    24 Jarosław       Sobczak               115.32 +  440: 391  165
    9    16 Maciej         Kuczyński             100.00 +  468: 334  150
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 +  383: 257  167
   11     9 Przemysław     Pok                   100.00 +  512: 286  150
   12     6 Mariusz        Skrobosz              142.66 +  461: 444  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Krzysztof Mówka 146.86 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  292: 358   60
    2    21 Agata          Kuć                   100.00 +  403: 278  150
    3    13 Michał         Ozimiński             106.54 -  351: 412   57
    4    32 Natalia        Połomska              100.00 +  442: 255  150
    5    21 Jacek          Nowak                 101.48 +  367: 351  151
    6    20 Dorota         Kuć                   102.53 +  429: 323  153
    7     5 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  379: 383   93
    8    20 Bartosz        Pięta                 107.11 +  339: 333  157
    9     8 Joanna         Zadrożna              122.29 -  353: 375   72
   10    21 Bogusław       Książek               114.00 -  296: 405   64
   11    18 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  374: 402   80
   12    26 Adam           Janicki               100.00 +  430: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Kazimierz.J Merklejn 143.73 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  438: 320  158
    2    17 Grzegorz       Koczkodon             126.45 +  414: 375  176
    3     7 Paweł          Subocz                100.00 +  476: 298  150
    4     3 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  381: 363  169
    5     3 Mariusz        Skrobosz              142.66 +  380: 354  193
    6     1 Marek          Roszak                124.93 -  402: 434   75
    7     3 Wojciech       Usakiewicz            126.18 +  459: 331  176
    8     3 Zbigniew       Wietecki              122.07 +  410: 370  172
    9     2 Dawid          Pikul                 142.79 +  484: 366  193
   10     1 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  423: 440   71
   11     2 Tomasz         Zwoliński             136.49 +  461: 289  186
   12     1 Marek          Roszak                124.93 +  499: 335  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1894  / 12 157.83




	Dawid Pikul 142.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jarosław       Żuliński              108.29 +  494: 317  158
    2     7 Rafał          Lenartowski           123.17 +  392: 353  173
    3     4 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  391: 358  168
    4     1 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  380: 399   86
    5     7 Alicja         Kosińska              100.00 -  325: 402   50
    6    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 +  421: 338  167
    7     8 Krzysztof      Sporczyk              119.39 +  454: 376  169
    8     6 Anna           Stefańska             104.44 +  328: 301  154
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  366: 484   94
   10    11 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  497: 280  150
   11     7 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  260: 397   76
   12     8 Marek          Herzig                115.67 +  410: 305  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1611  / 12 134.25




	Mariusz Skrobosz 142.66 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Bartosz        Pięta                 107.11 +  431: 257  157
    2    19 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  554: 273  150
    3     1 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  421: 424   99
    4     6 Piotr          Szutenberg            115.00 +  501: 379  165
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  354: 380   94
    6     8 Alicja         Kosińska              100.00 +  444: 355  150
    7     5 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  383: 379  197
    8     2 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  375: 379   86
    9     7 Paweł          Janaś                 125.52 +  430: 348  176
   10     4 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  316: 350   64
   11     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 +  572: 313  176
   12     6 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  444: 461   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Stanisław Rydzik 139.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Ozimiński             106.54 -  349: 496   57
    2    24 Alicja         Kosińska              100.00 -  354: 356   50
    3    31 Rafał          Stachowski            100.00 +  519: 271  150
    4    22 Walenty        Siemaszko             122.49 +  483: 294  172
    5    14 Anna           Niedzielko            115.77 -  332: 392   66
    6    22 Maurycy        Machnio               100.00 +  430: 414  150
    7    15 Rafał          Lenartowski           123.17 +  390: 338  173
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              119.39 +  397: 295  169
    9    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  433: 438   76
   10    10 Irena          Sołdan                122.78 -  384: 492   73
   11    17 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  605: 289  150
   12    12 Grzegorz       Koczkodon             126.45 +  424: 419  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Andrzej Kowalski 137.28 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  568: 280  155
    2     1 Piotr          Szutenberg            115.00 -  355: 373   65
    3    12 Łukasz         Baranowski            100.00 +  394: 315  150
    4     8 Paweł          Subocz                100.00 +  414: 281  150
    5     5 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 +  456: 254  169
    6     2 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  398: 410   86
    7     6 Alicja         Kosińska              100.00 +  416: 296  150
    8     4 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  314: 466   64
    9     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 +  387: 308  167
   10     6 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  454: 343  150
   11     3 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  417: 294  171
   12     2 Jakub          Zaryński              120.65 -  360: 421   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Tomasz Zwoliński 136.49 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Stefańska             104.44 +  480: 324  154
    2     9 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 +  461: 408  169
    3     2 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 +  411: 374  176
    4     1 Dawid          Pikul                 142.79 +  399: 380  193
    5     2 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  434: 409  171
    6     2 Andrzej        Kowalski              137.28 +  410: 398  187
    7     1 Marek          Roszak                124.93 -  363: 428   75
    8     2 Mariusz        Skrobosz              142.66 +  379: 375  193
    9     3 Krzysztof      Langiewicz            113.95 +  360: 315  164
   10     3 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  351: 420   80
   11     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  289: 461   94
   12     3 Rafał          Wesołowski            121.60 +  444: 373  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Krzysztof Usakiewicz 130.20 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  412: 278  153
    2     6 Michał         Ozimiński             106.54 +  427: 395  157
    3     9 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  493: 270  160
    4     2 Marek          Roszak                124.93 -  325: 521   75
    5     8 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  304: 446   80
    6    13 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  376: 327  158
    7    12 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  379: 412   64
    8    15 Anna           Niedzielko            115.77 +  454: 326  166
    9    13 Anna           Stefańska             104.44 -  366: 370   54
   10    13 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  361: 370   69
   11    18 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  402: 374  197
   12    13 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  542: 322  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Łukasz Tuszyński 130.05 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  384: 291  153
    2    11 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  420: 374  166
    3     5 Irena          Sołdan                122.78 -  312: 393   73
    4    20 Dorota         Kuć                   102.53 +  394: 296  153
    5     8 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 +  446: 304  180
    6     7 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  306: 330   76
    7     7 Marek          Herzig                115.67 +  413: 358  166
    8     7 Rafał          Wesołowski            121.60 +  405: 369  172
    9     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  472: 329  171
   10     3 Tomasz         Zwoliński             136.49 +  420: 351  186
   11     1 Marek          Roszak                124.93 -  319: 438   75
   12     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 +  427: 321  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Wojciech Sołdan 127.66 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Kuć                   102.53 -  358: 371   53
    2    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  338: 445   50
    3    32 Jacek          Nowak                 101.48 -  271: 369   51
    4    40 Justyna        Szymendera            100.00 +  422: 303  150
    5    34 Katarzyna      Dębska                100.00 +  432: 276  150
    6    29 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  487: 258  150
    7    20 Sławomir       Szymański             100.00 +  407: 312  150
    8    17 Halina         Roszak                113.33 -  276: 366   63
    9    23 Artur          Koszel                124.81 +  419: 324  175
   10    19 Bartosz        Pięta                 107.11 +  365: 295  157
   11    13 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  397: 333  160
   12     9 Rafał          Skibicki              106.17 +  392: 311  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Grzegorz Koczkodon 126.45 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Danuta         Langiewicz            101.71 +  348: 328  152
    2    17 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  375: 414   94
    3    30 Sylwia         Pliszka               100.00 +  370: 366  150
    4     9 Michał         Ozimiński             106.54 +  392: 390  157
    5    10 Rafał          Lenartowski           123.17 +  338: 312  173
    6     5 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  348: 323  169
    7     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  360: 383   71
    8     9 Wojciech       Usakiewicz            126.18 +  340: 299  176
    9     5 Jakub          Zaryński              120.65 -  286: 461   71
   10     8 Rafał          Wesołowski            121.60 -  427: 444   72
   11    12 Maciej         Sancewicz             112.69 +  412: 278  163
   12    12 Stanisław      Rydzik                139.96 -  419: 424   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1538  / 12 128.17




	Wojciech Usakiewicz 126.18 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jacek          Nowak                 101.48 +  549: 226  151
    2     2 Irena          Sołdan                122.78 -  375: 459   73
    3    11 Dorota         Kuć                   102.53 =  370: 370  103
    4    19 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 +  399: 328  167
    5    13 Rafał          Wesołowski            121.60 +  409: 320  172
    6     7 Łukasz         Tuszyński             130.05 +  330: 306  180
    7     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  331: 459   94
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  299: 340   76
    9    14 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  367: 365  169
   10     9 Zbigniew       Wietecki              122.07 +  517: 305  172
   11     7 Dawid          Pikul                 142.79 +  397: 260  193
   12     5 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  334: 377   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 126.05 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  465: 346  150
    2    13 Dorota         Kuć                   102.53 +  356: 327  153
    3     2 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  374: 411   86
    4    15 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  349: 298  160
    5     6 Jakub          Zaryński              120.65 -  304: 387   71
    6    21 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  284: 349   50
    7    17 Michał         Ozimiński             106.54 +  421: 339  157
    8    14 Maciej         Sancewicz             112.69 +  369: 280  163
    9    10 Stanisław      Rydzik                139.96 +  438: 433  190
   10     5 Joanna         Zadrożna              122.29 -  287: 412   72
   11     8 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  313: 572   93
   12    17 Przemysław     Pok                   100.00 +  378: 369  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Paweł Janaś 125.52 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  446: 338  150
    2    15 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  373: 404   60
    3    19 Alicja         Kosińska              100.00 -  267: 416   50
    4    30 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  361: 288  150
    5    24 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  419: 355  155
    6    19 Jarosław       Żuliński              108.29 +  462: 428  158
    7    14 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  365: 382   50
    8    18 Przemysław     Pok                   100.00 +  422: 337  150
    9     7 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  348: 430   93
   10    16 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  370: 261  158
   11    11 Anna           Niedzielko            115.77 -  325: 453   66
   12    15 Maciej         Sancewicz             112.69 +  385: 346  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Marek Roszak 124.93 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Kuczyński             100.00 +  432: 346  150
    2    18 Artur          Koszel                124.81 +  382: 235  175
    3     3 Marek          Herzig                115.67 +  450: 415  166
    4     2 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 +  521: 325  180
    5     1 Irena          Sołdan                122.78 +  428: 313  173
    6     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 +  434: 402  194
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.49 +  428: 363  186
    8     1 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  365: 375   71
    9     1 Zbigniew       Wietecki              122.07 +  378: 374  172
   10     2 Jakub          Zaryński              120.65 +  541: 379  171
   11     1 Łukasz         Tuszyński             130.05 +  438: 319  180
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  335: 499   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1912  / 12 159.33




	Artur Koszel 124.81 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Łukasz         Baranowski            100.00 +  344: 271  150
    2    18 Marek          Roszak                124.93 -  235: 382   75
    3    28 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  329: 345   50
    4    33 Przemysław     Pok                   100.00 -  352: 460   50
    5    32 Rafał          Skibicki              106.17 -  356: 416   56
    6    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  420: 277  150
    7    36 Dariusz        Kuć                   116.81 +  459: 224  167
    8    22 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  318: 380   66
    9    23 Wojciech       Sołdan                127.66 -  324: 419   78
   10    34 Sandra         Sekuła                100.00 +  466: 280  150
   11    28 Jacek          Nowak                 101.48 +  442: 328  151
   12    25 Magdalena      Merklejn              110.40 -  289: 456   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 12 100.25




	Rafał Lenartowski 123.17 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maurycy        Machnio               100.00 +  409: 343  150
    2     7 Dawid          Pikul                 142.79 -  353: 392   93
    3    25 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  434: 296  150
    4    14 Danuta         Połomska              100.00 +  446: 264  150
    5    10 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  312: 338   76
    6    14 Paweł          Subocz                100.00 +  341: 338  150
    7    15 Stanisław      Rydzik                139.96 -  338: 390   90
    8    21 Dorota         Kuć                   102.53 -  315: 387   53
    9    24 Agata          Kuć                   100.00 +  404: 331  150
   10    23 Alicja         Kosińska              100.00 -  386: 450   50
   11    24 Patrycja       Śliwińska             100.33 -  353: 476   50
   12    24 Alicja         Kosińska              100.00 +  397: 376  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Irena Sołdan 122.78 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Szymański             100.00 +  426: 256  150
    2     2 Wojciech       Usakiewicz            126.18 +  459: 375  176
    3     5 Łukasz         Tuszyński             130.05 +  393: 312  180
    4     5 Rafał          Wesołowski            121.60 +  419: 363  172
    5     1 Marek          Roszak                124.93 -  313: 428   75
    6     6 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  332: 369   72
    7    11 Halina         Roszak                113.33 +  451: 270  163
    8     8 Maria          Krzyżanowska          100.00 -  338: 360   50
    9    15 Dorota         Kuć                   102.53 +  436: 336  153
   10    10 Stanisław      Rydzik                139.96 +  492: 384  190
   11     6 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  322: 372   64
   12     7 Joanna         Zadrożna              122.29 +  383: 311  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Walenty Siemaszko 122.49 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Rafał          Stachowski            100.00 +  323: 317  150
    2    20 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  323: 399   99
    3    18 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  353: 439   69
    4    22 Stanisław      Rydzik                139.96 -  294: 483   90
    5    30 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  353: 436   66
    6    36 Beata          Sekuła                100.00 +  477: 186  150
    7    32 Sandra         Sekuła                100.00 +  381: 295  150
    8    32 Przemysław     Pawlic                100.00 -  374: 404   50
    9    20 Bogusław       Książek               114.00 +  399: 359  164
   10    24 Adam           Janicki               100.00 +  384: 250  150
   11    26 Dariusz        Kuć                   116.81 +  389: 299  167
   12    16 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  363: 270  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Joanna Zadrożna 122.29 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    12 Danuta         Langiewicz            101.71 +  549: 314  152
    9     8 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  375: 353  197
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 +  412: 287  176
   11     4 Rafał          Wesołowski            121.60 -  300: 509   72
   12     7 Irena          Sołdan                122.78 -  311: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     670  /  5 134.00




	Zbigniew Wietecki 122.07 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Przemysław     Pawlic                100.00 +  409: 341  150
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  343: 341  169
    3    10 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  250: 425   69
    4    17 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  451: 267  168
    5    12 Mateusz        Żbikowski             148.65 +  427: 340  199
    6     6 Irena          Sołdan                122.78 +  369: 332  173
    7     2 Jakub          Zaryński              120.65 +  582: 411  171
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  370: 410   94
    9     1 Marek          Roszak                124.93 -  374: 378   75
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  305: 517   76
   11    10 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  286: 449   69
   12    14 Michał         Ozimiński             106.54 +  373: 316  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Rafał Wesołowski 121.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  421: 318  150
    2     4 Maciej         Sancewicz             112.69 +  420: 374  163
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 +  383: 334  167
    4     5 Irena          Sołdan                122.78 -  363: 419   73
    5    13 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  320: 409   76
    6    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  458: 401  153
    7     9 Przemysław     Pok                   100.00 +  439: 241  150
    8     7 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  369: 405   80
    9    12 Halina         Roszak                113.33 +  404: 259  163
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             126.45 +  444: 427  176
   11     4 Joanna         Zadrożna              122.29 +  509: 300  172
   12     3 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  373: 444   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1609  / 12 134.08




	Andrzej Rechowicz 120.96 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Natalia        Połomska              100.00 +  476: 253  150
    2    10 Bogusław       Książek               114.00 +  407: 377  164
    3     6 Piotr          Szutenberg            115.00 +  430: 302  165
    4     4 Mateusz        Żbikowski             148.65 +  357: 347  199
    5     2 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  409: 434   86
    6     4 Halina         Roszak                113.33 +  405: 320  163
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             126.45 +  383: 360  176
    8     1 Marek          Roszak                124.93 +  375: 365  175
    9     4 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  329: 472   80
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 +  440: 423  194
   11     3 Andrzej        Kowalski              137.28 -  294: 417   87
   12     4 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  321: 427   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Jakub Zaryński 120.65 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Justyna        Szymendera            100.00 +  505: 235  150
    2     5 Paweł          Subocz                100.00 -  358: 383   50
    3    15 Przemysław     Pok                   100.00 +  409: 361  150
    4    10 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  425: 300  150
    5     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 +  387: 304  176
    6     3 Krzysztof      Sporczyk              119.39 +  428: 325  169
    7     2 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  411: 582   72
    8     5 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 +  365: 313  169
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             126.45 +  461: 286  176
   10     2 Marek          Roszak                124.93 -  379: 541   75
   11     5 Marek          Herzig                115.67 +  450: 304  166
   12     2 Andrzej        Kowalski              137.28 +  421: 360  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Krzysztof Sporczyk 119.39 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Danuta         Połomska              100.00 +  460: 278  150
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  357: 416   67
    3    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  289: 284  150
    4    21 Dariusz        Kuć                   116.81 +  388: 349  167
    5     9 Maciej         Sancewicz             112.69 +  435: 339  163
    6     3 Jakub          Zaryński              120.65 -  325: 428   71
    7     8 Dawid          Pikul                 142.79 -  376: 454   93
    8    10 Stanisław      Rydzik                139.96 -  295: 397   90
    9    26 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  397: 336  168
   10    25 Piotr          Szutenberg            115.00 +  385: 324  165
   11    16 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  376: 373  150
   12    10 Danuta         Langiewicz            101.71 +  287: 277  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Ireneusz Moralewicz 119.22 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Kuć                   100.00 +  481: 247  150
    2     8 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  341: 343   72
    3    18 Walenty        Siemaszko             122.49 +  439: 353  172
    4    11 Alicja         Kosińska              100.00 -  333: 468   50
    5    16 Sławomir       Szymański             100.00 +  474: 297  150
    6     9 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  341: 389   69
    7    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  401: 291  153
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  281: 384   67
    9    18 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  402: 311  150
   10    15 Przemysław     Pok                   100.00 -  306: 404   50
   11    20 Bartosz        Pięta                 107.11 -  312: 386   57
   12    23 Bogusław       Książek               114.00 +  442: 351  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1304  / 12 108.67




	Katarzyna Sołdan 119.20 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Kuć                   100.00 +  439: 366  150
    2    16 Halina         Roszak                113.33 +  391: 373  163
    3    10 Zbigniew       Wietecki              122.07 +  425: 250  172
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  363: 381   94
    5    11 Krzysztof      Langiewicz            113.95 +  417: 345  164
    6     5 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  323: 348   76
    7    10 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  358: 396   69
    8    16 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  447: 263  158
    9    14 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  365: 367   76
   10    14 Anna           Niedzielko            115.77 -  340: 341   66
   11    19 Adam           Janicki               100.00 +  365: 360  150
   12    13 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  322: 542   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Mariusz Sylwestrzuk 118.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Przemysław     Pok                   100.00 +  407: 355  150
    2     9 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  408: 461   86
    3    21 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  408: 335  155
    4    13 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  343: 335  153
    5     5 Andrzej        Kowalski              137.28 -  254: 456   87
    6     9 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  389: 341  169
    7    10 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  396: 358  169
    8     5 Jakub          Zaryński              120.65 -  313: 365   71
    9    11 Marek          Herzig                115.67 -  316: 379   66
   10    13 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 +  370: 361  180
   11    10 Zbigniew       Wietecki              122.07 +  449: 286  172
   12    11 Anna           Niedzielko            115.77 -  340: 465   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Kazimierz Merklejn 117.52 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sandra         Sekuła                100.00 +  373: 244  150
    2    12 Dariusz        Kuć                   116.81 +  437: 391  167
    3     4 Dawid          Pikul                 142.79 -  358: 391   93
    4    17 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  267: 451   72
    5    27 Dorota         Kuć                   102.53 -  338: 361   53
    6    33 Sylwia         Pliszka               100.00 -  366: 384   50
    7    30 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  314: 304  153
    8    25 Rafał          Skibicki              106.17 -  330: 408   56
    9    26 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  336: 397   69
   10    36 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  394: 343  150
   11    30 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  362: 282  155
   12    27 Maurycy        Machnio               100.00 +  377: 264  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Mariola Osajda-Matczak 116.89 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Beata          Sekuła                100.00 +  368: 276  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              119.39 +  416: 357  169
    3     8 Rafał          Wesołowski            121.60 -  334: 383   72
    4    19 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  328: 399   76
    5    25 Danuta         Połomska              100.00 +  352: 277  150
    6    12 Dawid          Pikul                 142.79 -  338: 421   93
    7    27 Sylwia         Pliszka               100.00 +  431: 263  150
    8    13 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  384: 281  169
    9     9 Andrzej        Kowalski              137.28 -  308: 387   87
   10    12 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  257: 383   99
   11    21 Bogusław       Książek               114.00 +  377: 323  164
   12    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  359: 252  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Dariusz Kuć 116.81 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Katarzyna      Tomasiak              100.00 +  471: 269  150
    2    12 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  391: 437   68
    3    16 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 -  368: 381   53
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  349: 388   69
    5    29 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 -  303: 348   53
    6    34 Jarosław       Sobczak               115.32 -  409: 419   65
    7    36 Artur          Koszel                124.81 -  224: 459   75
    8    38 Justyna        Szymendera            100.00 +  325: 230  150
    9    36 Maciej         Kuć                   100.00 +  361: 341  150
   10    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  480: 294  150
   11    26 Walenty        Siemaszko             122.49 -  299: 389   72
   12    30 Jarosław       Sobczak               115.32 -  320: 420   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Marek Dudkiewicz 115.87 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Alicja         Kosińska              100.00 +  473: 289  150
    2    11 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  374: 420   80
    3    17 Danuta         Połomska              100.00 -  367: 383   50
    4    23 Jacek          Nowak                 101.48 -  330: 354   51
    5    30 Walenty        Siemaszko             122.49 +  436: 353  172
    6    24 Sławomir       Szymański             100.00 -  338: 380   50
    7    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  401: 328  150
    8    22 Artur          Koszel                124.81 +  380: 318  175
    9    17 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  362: 312  153
   10    17 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  274: 416   60
   11    25 Dorota         Kuć                   102.53 -  410: 413   53
   12    22 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  343: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Anna Niedzielko 115.77 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  324: 339   50
    2    34 Natalia        Połomska              100.00 -  324: 341   50
    3    35 Sandra         Sekuła                100.00 +  379: 303  150
    4    34 Maciej         Kuć                   100.00 +  387: 265  150
    5    14 Stanisław      Rydzik                139.96 +  392: 332  190
    6    10 Marek          Herzig                115.67 -  299: 398   66
    7    19 Mateusz        Żbikowski             148.65 +  445: 350  199
    8    15 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  326: 454   80
    9    29 Jacek          Nowak                 101.48 +  377: 297  151
   10    14 Katarzyna      Sołdan                119.20 +  341: 340  169
   11    11 Paweł          Janaś                 125.52 +  453: 325  176
   12    11 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 +  465: 340  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Marek Herzig 115.67 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jerzy          Siadak                100.00 +  519: 228  150
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            113.95 +  414: 321  164
    3     3 Marek          Roszak                124.93 -  415: 450   75
    4     7 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  395: 332  158
    5     4 Halina         Roszak                113.33 -  320: 333   63
    6    10 Anna           Niedzielko            115.77 +  398: 299  166
    7     7 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  358: 413   80
    8    11 Alicja         Kosińska              100.00 +  396: 342  150
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 +  379: 316  169
   10     7 Anna           Stefańska             104.44 +  413: 300  154
   11     5 Jakub          Zaryński              120.65 -  304: 450   71
   12     8 Dawid          Pikul                 142.79 -  305: 410   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Jarosław Sobczak 115.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Subocz                100.00 -  332: 414   50
    2    32 Bartosz        Pięta                 107.11 +  448: 274  157
    3    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  325: 331   50
    4    28 Małgorzata     Szmuksta              104.98 -  238: 359   55
    5    37 Maciej         Kuć                   100.00 +  396: 331  150
    6    34 Dariusz        Kuć                   116.81 +  419: 409  167
    7    25 Patrycja       Śliwińska             100.33 -  305: 421   50
    8    24 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  391: 440   99
    9    21 Maciej         Sancewicz             112.69 -  306: 349   63
   10    32 Rafał          Stachowski            100.00 +  489: 232  150
   11    27 Przemysław     Pawlic                100.00 -  352: 353   50
   12    30 Dariusz        Kuć                   116.81 +  420: 320  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Piotr Szutenberg 115.00 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Sylwia         Pliszka               100.00 +  430: 185  150
    2     1 Andrzej        Kowalski              137.28 +  373: 355  187
    3     6 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  302: 430   71
    4     6 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  379: 501   93
    5    22 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  307: 354   60
    6    31 Patrycja       Śliwińska             100.33 -  323: 339   50
    7    33 Natalia        Połomska              100.00 +  352: 310  150
    8    23 Michał         Ozimiński             106.54 -  281: 285   57
    9    27 Alicja         Kosińska              100.00 +  374: 370  150
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  324: 385   69
   11    32 Agata          Kuć                   100.00 +  377: 339  150
   12    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  316: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Bogusław Książek 114.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  393: 262  150
    2    10 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  377: 407   71
    3    24 Sławomir       Szymański             100.00 -  363: 440   50
    4    25 Przemysław     Pawlic                100.00 +  380: 376  150
    5    18 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 -  300: 355   53
    6    30 Natalia        Połomska              100.00 +  382: 307  150
    7    24 Jarosław       Żuliński              108.29 -  372: 448   58
    8    26 Rafał          Stachowski            100.00 +  457: 262  150
    9    20 Walenty        Siemaszko             122.49 -  359: 399   72
   10    21 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  405: 296  197
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  323: 377   67
   12    23 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  351: 442   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  / 12 103.08




	Krzysztof Langiewicz 113.95 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  426: 292  150
    2     3 Marek          Herzig                115.67 -  321: 414   66
    3    27 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  405: 343  150
    4    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  311: 307  150
    5    11 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  345: 417   69
    6    11 Maciej         Sancewicz             112.69 +  410: 323  163
    7    12 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 +  412: 379  180
    8     4 Andrzej        Kowalski              137.28 +  466: 314  187
    9     3 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  315: 360   86
   10     4 Mariusz        Skrobosz              142.66 +  350: 316  193
   11     6 Irena          Sołdan                122.78 +  372: 322  173
   12     5 Wojciech       Usakiewicz            126.18 +  377: 334  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Halina Roszak 113.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Adam           Janicki               100.00 +  355: 336  150
    2    16 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  373: 391   69
    3    29 Maciej         Kuć                   100.00 +  446: 200  150
    4    16 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  399: 388  150
    5     4 Marek          Herzig                115.67 +  333: 320  166
    6     4 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  320: 405   71
    7    11 Irena          Sołdan                122.78 -  270: 451   73
    8    17 Wojciech       Sołdan                127.66 +  366: 276  178
    9    12 Rafał          Wesołowski            121.60 -  259: 404   72
   10    18 Michał         Ozimiński             106.54 +  341: 296  157
   11    14 Rafał          Skibicki              106.17 -  284: 347   56
   12    20 Jolanta        Chłopińska            108.47 +  437: 371  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Maciej Sancewicz 112.69 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Urszula        Solarska              100.00 +  511: 320  150
    2     4 Rafał          Wesołowski            121.60 -  374: 420   72
    3    14 Maurycy        Machnio               100.00 +  376: 328  150
    4    12 Sławomir       Szymański             100.00 +  385: 342  150
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  339: 435   69
    6    11 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  323: 410   64
    7    21 Rafał          Stachowski            100.00 +  417: 321  150
    8    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  280: 369   76
    9    21 Jarosław       Sobczak               115.32 +  349: 306  165
   10    22 Dorota         Kuć                   102.53 +  423: 319  153
   11    12 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  278: 412   76
   12    15 Paweł          Janaś                 125.52 -  346: 385   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1351  / 12 112.58




	Magdalena Merklejn 110.40 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  346: 430   99
    2    25 Małgorzata     Szmuksta              104.98 -  327: 344   55
    3    34 Urszula        Solarska              100.00 +  374: 286  150
    4    31 Katarzyna      Dębska                100.00 +  412: 295  150
    5    23 Bartosz        Pięta                 107.11 -  321: 388   57
    6    32 Łukasz         Baranowski            100.00 +  365: 337  150
    7    26 Dorota         Kuć                   102.53 -  395: 432   53
    8    28 Sławomir       Szymański             100.00 -  303: 373   50
    9    22 Michał         Ozimiński             106.54 -  345: 456   57
   10    31 Danuta         Połomska              100.00 +  382: 354  150
   11    29 Maciej         Kuczyński             100.00 +  465: 257  150
   12    25 Artur          Koszel                124.81 +  456: 289  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Monika Gawron-Cieślik 110.24 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  358: 292  197
    2    15 Paweł          Janaś                 125.52 +  404: 373  176
    3     9 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  270: 493   80
    4    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  298: 349   76
    5    22 Piotr          Szutenberg            115.00 +  354: 307  165
    6    18 Przemysław     Pok                   100.00 -  318: 365   50
    7    22 Danuta         Langiewicz            101.71 -  289: 324   52
    8    29 Maurycy        Machnio               100.00 +  468: 271  150
    9    32 Danuta         Połomska              100.00 +  367: 294  150
   10    17 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  416: 274  166
   11    13 Wojciech       Sołdan                127.66 -  333: 397   78
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  252: 359   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Jolanta Chłopińska 108.47 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  320: 438   94
    2    36 Sandra         Sekuła                100.00 +  432: 336  150
    3    26 Natalia        Połomska              100.00 +  353: 315  150
    4     7 Marek          Herzig                115.67 -  332: 395   66
    5    26 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  360: 296  150
    6    13 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  327: 376   80
    7    18 Rafał          Skibicki              106.17 +  387: 314  156
    8    16 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  263: 447   69
    9    31 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  368: 324  155
   10    16 Paweł          Janaś                 125.52 -  261: 370   76
   11    23 Alicja         Kosińska              100.00 +  393: 313  150
   12    20 Halina         Roszak                113.33 -  371: 437   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Jarosław Żuliński 108.29 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 142.79 -  317: 494   93
    2    39 Jerzy          Siadak                100.00 +  456: 203  150
    3    23 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  383: 398   50
    4    24 Rafał          Stachowski            100.00 +  384: 335  150
    5    17 Maria          Krzyżanowska          100.00 =  330: 330  100
    6    19 Paweł          Janaś                 125.52 -  428: 462   76
    7    24 Bogusław       Książek               114.00 +  448: 372  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  /  7 111.86




	Bartosz Pięta 107.11 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  257: 431   93
    2    32 Jarosław       Sobczak               115.32 -  274: 448   65
    3    39 Maciej         Kuczyński             100.00 +  411: 374  150
    4    29 Danuta         Langiewicz            101.71 +  365: 336  152
    5    23 Magdalena      Merklejn              110.40 +  388: 321  160
    6    17 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  334: 443   50
    7    23 Agata          Kuć                   100.00 +  394: 303  150
    8    20 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  333: 339   97
    9    33 Sandra         Sekuła                100.00 +  363: 251  150
   10    19 Wojciech       Sołdan                127.66 -  295: 365   78
   11    20 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  386: 312  169
   12    19 Anna           Stefańska             104.44 -  310: 367   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Michał Ozimiński 106.54 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.96 +  496: 349  190
    2     6 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  395: 427   80
    3    13 Krzysztof      Mówka                 146.86 +  412: 351  197
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  390: 392   76
    5    15 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  292: 491   50
    6    23 Jacek          Nowak                 101.48 +  393: 351  151
    7    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  339: 421   76
    8    23 Piotr          Szutenberg            115.00 +  285: 281  165
    9    22 Magdalena      Merklejn              110.40 +  456: 345  160
   10    18 Halina         Roszak                113.33 -  296: 341   63
   11    22 Sławomir       Szymański             100.00 +  432: 288  150
   12    14 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  316: 373   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Rafał Skibicki 106.17 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    26 Anna           Stefańska             104.44 -  321: 444   54
    5    32 Artur          Koszel                124.81 +  416: 356  175
    6    27 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  467: 339  153
    7    18 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  314: 387   58
    8    25 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  408: 330  168
    9    19 Łukasz         Baranowski            100.00 +  341: 336  150
   10    20 Sławomir       Szymański             100.00 +  357: 342  150
   11    14 Halina         Roszak                113.33 +  347: 284  163
   12     9 Wojciech       Sołdan                127.66 -  311: 392   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  /  9 127.67




	Małgorzata Szmuksta 104.98 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Andrzej        Kowalski              137.28 -  280: 568   87
    2    25 Magdalena      Merklejn              110.40 +  344: 327  160
    3    21 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  335: 408   69
    4    28 Jarosław       Sobczak               115.32 +  359: 238  165
    5    24 Paweł          Janaś                 125.52 -  355: 419   76
    6    26 Danuta         Langiewicz            101.71 -  332: 374   52
    7    29 Maciej         Kuczyński             100.00 -  299: 333   50
    8    34 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  326: 298  150
    9    31 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  324: 368   58
   10    29 Łukasz         Baranowski            100.00 +  363: 325  150
   11    30 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  282: 362   68
   12    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  356: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Anna Stefańska 104.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             136.49 -  324: 480   86
    2    35 Maciej         Kuć                   100.00 -  284: 299   50
    3    33 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  370: 349  150
    4    26 Rafał          Skibicki              106.17 +  444: 321  156
    5    28 Sylwia         Pliszka               100.00 +  316: 302  150
    6    15 Mateusz        Żbikowski             148.65 +  420: 380  199
    7    13 Arkadiusz      Ziemba                100.00 +  390: 338  150
    8     6 Dawid          Pikul                 142.79 -  301: 328   93
    9    13 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 +  370: 366  180
   10     7 Marek          Herzig                115.67 -  300: 413   66
   11    15 Danuta         Langiewicz            101.71 -  344: 371   52
   12    19 Bartosz        Pięta                 107.11 +  367: 310  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Tomasz Sienkiewicz 103.16 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Usakiewicz            130.20 -  278: 412   80
    2    26 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  386: 331  150
    3    16 Dariusz        Kuć                   116.81 +  381: 368  167
    4    13 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  335: 343   69
    5    18 Bogusław       Książek               114.00 +  355: 300  164
    6    16 Rafał          Wesołowski            121.60 -  401: 458   72
    7    16 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  291: 401   69
    8    27 Maciej         Kuczyński             100.00 =  395: 395  100
    9    17 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  312: 362   66
   10    27 Jacek          Nowak                 101.48 -  367: 374   51
   11    31 Maurycy        Machnio               100.00 -  278: 405   50
   12    34 Maciej         Kuczyński             100.00 -  406: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Anna Gorszka-Bilska 102.94 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  291: 384   80
    2    23 Przemysław     Pok                   100.00 -  287: 317   50
    3    36 Adam           Janicki               100.00 +  390: 352  150
    4    27 Agata          Kuć                   100.00 -  341: 377   50
    5    29 Dariusz        Kuć                   116.81 +  348: 303  167
    6    27 Rafał          Skibicki              106.17 -  339: 467   56
    7    30 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  304: 314   68
    8    35 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  254: 347   50
    9    38 Urszula        Solarska              100.00 +  402: 271  150
   10    28 Patrycja       Śliwińska             100.33 -  280: 328   50
   11    35 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  349: 263  150
   12    33 Natalia        Połomska              100.00 +  308: 296  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Dorota Kuć 102.53 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                127.66 +  371: 358  178
    2    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  327: 356   76
    3    11 Wojciech       Usakiewicz            126.18 =  370: 370  126
    4    20 Łukasz         Tuszyński             130.05 -  296: 394   80
    5    27 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  361: 338  168
    6    20 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  323: 429   97
    7    26 Magdalena      Merklejn              110.40 +  432: 395  160
    8    21 Rafał          Lenartowski           123.17 +  387: 315  173
    9    15 Irena          Sołdan                122.78 -  336: 436   73
   10    22 Maciej         Sancewicz             112.69 -  319: 423   63
   11    25 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  413: 410  166
   12    21 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  399: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Danuta Langiewicz 101.71 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  328: 348   76
    2    33 Sławomir       Szymański             100.00 -  293: 351   50
    3    40 Beata          Sekuła                100.00 +  477: 292  150
    4    29 Bartosz        Pięta                 107.11 -  336: 365   57
    5    33 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  444: 209  150
    6    26 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  374: 332  155
    7    22 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  324: 289  160
    8    12 Joanna         Zadrożna              122.29 -  314: 549   72
    9    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  403: 326  150
   10    26 Maciej         Kuczyński             100.00 +  430: 239  150
   11    15 Anna           Stefańska             104.44 +  371: 344  154
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  277: 287   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Jacek Nowak 101.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Usakiewicz            126.18 -  226: 549   76
    2    40 Rafał          Stachowski            100.00 -  391: 394   50
    3    32 Wojciech       Sołdan                127.66 +  369: 271  178
    4    23 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  354: 330  166
    5    21 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  351: 367   97
    6    23 Michał         Ozimiński             106.54 -  351: 393   57
    7    35 Łukasz         Baranowski            100.00 -  264: 283   50
    8    33 Natalia        Połomska              100.00 +  364: 354  150
    9    29 Anna           Niedzielko            115.77 -  297: 377   66
   10    27 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  374: 367  153
   11    28 Artur          Koszel                124.81 -  328: 442   75
   12    31 Agata          Kuć                   100.00 -  223: 515   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Patrycja Śliwińska 100.33 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  346: 465   76
    2    26 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 -  331: 386   53
    3    33 Anna           Stefańska             104.44 -  349: 370   54
    4    37 Urszula        Solarska              100.00 +  431: 276  150
    5    31 Łukasz         Baranowski            100.00 =  335: 335  100
    6    31 Piotr          Szutenberg            115.00 +  339: 323  165
    7    25 Jarosław       Sobczak               115.32 +  421: 305  165
    8    19 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  242: 349   50
    9    18 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  311: 402   69
   10    28 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  328: 280  153
   11    24 Rafał          Lenartowski           123.17 +  476: 353  173
   12    21 Dorota         Kuć                   102.53 -  308: 399   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Łukasz Baranowski 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Koszel                124.81 -  271: 344   75
    2    29 Przemysław     Pawlic                100.00 +  425: 303  150
    3    12 Andrzej        Kowalski              137.28 -  315: 394   87
    4    35 Sylwia         Pliszka               100.00 -  274: 367   50
    5    31 Patrycja       Śliwińska             100.33 =  335: 335  100
    6    32 Magdalena      Merklejn              110.40 -  337: 365   60
    7    35 Jacek          Nowak                 101.48 +  283: 264  151
    8    30 Agata          Kuć                   100.00 +  391: 263  150
    9    19 Rafał          Skibicki              106.17 -  336: 341   56
   10    29 Małgorzata     Szmuksta              104.98 -  325: 363   55
   11    33 Danuta         Połomska              100.00 +  375: 319  150
   12    29 Sławomir       Szymański             100.00 +  353: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            121.60 -  318: 421   72
    2    38 Justyna        Szymendera            100.00 +  317: 312  150
    3    20 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  284: 289   69
    4    31 Magdalena      Merklejn              110.40 -  295: 412   60
    5    34 Wojciech       Sołdan                127.66 -  276: 432   78
    6    35 Adam           Janicki               100.00 -  343: 396   50
    7    38 Maciej         Kuć                   100.00 -  334: 351   50
    8    39 Jerzy          Siadak                100.00 +  400:   1  150
    9    37 Beata          Sekuła                100.00 +  385: 187  150
   10    30 Dariusz        Kuć                   116.81 -  294: 480   67
   11    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  360: 319  150
   12    32 Małgorzata     Szmuksta              104.98 -  261: 356   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Halina         Roszak                113.33 -  336: 355   63
    2    31 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  309: 349   50
    3    36 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 -  352: 390   53
    4    39 Beata          Sekuła                100.00 -  332: 333   50
    5    39 Urszula        Solarska              100.00 +  349: 325  150
    6    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  396: 343  150
    7    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  447: 262  150
    8    31 Sylwia         Pliszka               100.00 +  415: 317  150
    9    25 Maurycy        Machnio               100.00 +  399: 330  150
   10    24 Walenty        Siemaszko             122.49 -  250: 384   72
   11    19 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  360: 365   69
   12    26 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  332: 430   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Alicja Kosińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  289: 473   66
    2    24 Stanisław      Rydzik                139.96 +  356: 354  190
    3    19 Paweł          Janaś                 125.52 +  416: 267  176
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  468: 333  169
    5     7 Dawid          Pikul                 142.79 +  402: 325  193
    6     8 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  355: 444   93
    7     6 Andrzej        Kowalski              137.28 -  296: 416   87
    8    11 Marek          Herzig                115.67 -  342: 396   66
    9    27 Piotr          Szutenberg            115.00 -  370: 374   65
   10    23 Rafał          Lenartowski           123.17 +  450: 386  173
   11    23 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  313: 393   58
   12    24 Rafał          Lenartowski           123.17 -  376: 397   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Ryszard Kosmaczewski 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Bogusław       Książek               114.00 -  262: 393   64
    2    31 Adam           Janicki               100.00 +  349: 309  150
    3    25 Rafał          Lenartowski           123.17 -  296: 434   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     287  /  3  95.67




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Janaś                 125.52 -  338: 446   76
    2    30 Katarzyna      Tomasiak              100.00 +  282: 271  150
    3    22 Jarosław       Sobczak               115.32 +  331: 325  165
    4    18 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  307: 311   64
    5    26 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  296: 360   58
    6    29 Wojciech       Sołdan                127.66 -  258: 487   78
    7    34 Adam           Janicki               100.00 -  262: 447   50
    8    35 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  347: 254  153
    9    34 Sławomir       Szymański             100.00 -  273: 363   50
   10    36 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  343: 394   68
   11    34 Katarzyna      Dębska                100.00 -  319: 360   50
   12    37 Rafał          Stachowski            100.00 -  275: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1012  / 12  84.33




	Maria Krzyżanowska 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  292: 426   64
    2    22 Wojciech       Sołdan                127.66 +  445: 338  178
    3    28 Artur          Koszel                124.81 +  345: 329  175
    4    10 Jakub          Zaryński              120.65 -  300: 425   71
    5    17 Jarosław       Żuliński              108.29 =  330: 330  108
    6    21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 +  349: 284  176
    7    14 Paweł          Janaś                 125.52 +  382: 365  176
    8     8 Irena          Sołdan                122.78 +  360: 338  173
    9     6 Arkadiusz      Ziemba                100.00 -  282: 331   50
   10    11 Dawid          Pikul                 142.79 -  280: 497   93
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  373: 376   69
   12    22 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  317: 343   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Maciej Kuczyński 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Roszak                124.93 -  346: 432   75
    2    27 Danuta         Połomska              100.00 -  285: 375   50
    3    39 Bartosz        Pięta                 107.11 -  374: 411   57
    4    38 Sandra         Sekuła                100.00 +  340: 339  150
    5    36 Beata          Sekuła                100.00 +  544: 289  150
    6    25 Rafał          Stachowski            100.00 -  344: 371   50
    7    29 Małgorzata     Szmuksta              104.98 +  333: 299  155
    8    27 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 =  395: 395  103
    9    16 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  334: 468   99
   10    26 Danuta         Langiewicz            101.71 -  239: 430   52
   11    29 Magdalena      Merklejn              110.40 -  257: 465   60
   12    34 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  409: 406  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Katarzyna      Sołdan                119.20 -  366: 439   69
    2    21 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  278: 403   97
    3    37 Justyna        Szymendera            100.00 +  486: 263  150
    4    27 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  377: 341  153
    5    19 Paweł          Subocz                100.00 -  334: 379   50
    6    28 Danuta         Połomska              100.00 +  388: 320  150
    7    23 Bartosz        Pięta                 107.11 -  303: 394   57
    8    30 Łukasz         Baranowski            100.00 -  263: 391   50
    9    24 Rafał          Lenartowski           123.17 -  331: 404   73
   10    35 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  333: 277  150
   11    32 Piotr          Szutenberg            115.00 -  339: 377   65
   12    31 Jacek          Nowak                 101.48 +  515: 223  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1215  / 12 101.25




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  247: 481   69
    2    35 Anna           Stefańska             104.44 +  299: 284  154
    3    29 Halina         Roszak                113.33 -  200: 446   63
    4    34 Anna           Niedzielko            115.77 -  265: 387   66
    5    37 Jarosław       Sobczak               115.32 -  331: 396   65
    6    38 Artur          Koszel                124.81 -  277: 420   75
    7    38 Katarzyna      Dębska                100.00 +  351: 334  150
    8    37 Sandra         Sekuła                100.00 -  330: 370   50
    9    36 Dariusz        Kuć                   116.81 -  341: 361   67
   10    38 Urszula        Solarska              100.00 -  273: 419   50
   11    39 Justyna        Szymendera            100.00 +  417: 343  150
   12    38 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  317: 319   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1009  / 12  84.08




	Maurycy Machnio 100.00 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Rafał          Lenartowski           123.17 -  343: 409   73
    2    28 Beata          Sekuła                100.00 +  332: 248  150
    3    14 Maciej         Sancewicz             112.69 -  328: 376   63
    4    36 Jerzy          Siadak                100.00 +  366: 244  150
    5    20 Przemysław     Pok                   100.00 -  345: 374   50
    6    22 Stanisław      Rydzik                139.96 -  414: 430   90
    7    31 Danuta         Połomska              100.00 +  409: 325  150
    8    29 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  271: 468   60
    9    25 Adam           Janicki               100.00 -  330: 399   50
   10    33 Natalia        Połomska              100.00 +  336: 314  150
   11    31 Tomasz         Sienkiewicz           103.16 +  405: 278  153
   12    27 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  264: 377   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Mirosław Norwajszas 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    37 Urszula        Solarska              100.00 +  357: 287  150
    3    27 Krzysztof      Langiewicz            113.95 -  343: 405   64
    4    30 Paweł          Janaś                 125.52 -  288: 361   76
    5    33 Danuta         Langiewicz            101.71 -  209: 444   52
    6    37 Przemysław     Pawlic                100.00 -  304: 389   50
    7    39 Jerzy          Siadak                100.00 +  342: 287  150
    8    34 Małgorzata     Szmuksta              104.98 -  298: 326   55
    9    35 Sylwia         Pliszka               100.00 +  338: 290  150
   10    35 Agata          Kuć                   100.00 -  277: 333   50
   11    35 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 -  263: 349   53
   12    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  319: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Wietecki              122.07 -  341: 409   72
    2    29 Łukasz         Baranowski            100.00 -  303: 425   50
    3    38 Katarzyna      Tomasiak              100.00 +  335: 305  150
    4    25 Bogusław       Książek               114.00 -  376: 380   64
    5    35 Natalia        Połomska              100.00 -  265: 388   50
    6    37 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  389: 304  150
    7    28 Marek          Dudkiewicz            115.87 -  328: 401   66
    8    32 Walenty        Siemaszko             122.49 +  404: 374  172
    9    28 Danuta         Langiewicz            101.71 -  326: 403   52
   10    37 Sylwia         Pliszka               100.00 +  360: 343  150
   11    27 Jarosław       Sobczak               115.32 +  353: 352  165
   12    28 Piotr          Szutenberg            115.00 -  291: 316   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1206  / 12 100.50




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Piotr          Szutenberg            115.00 -  185: 430   65
    2    41 PAUZA
    3    30 Grzegorz       Koczkodon             126.45 -  366: 370   76
    4    35 Łukasz         Baranowski            100.00 +  367: 274  150
    5    28 Anna           Stefańska             104.44 -  302: 316   54
    6    33 Kazimierz      Merklejn              117.52 +  384: 366  168
    7    27 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  263: 431   67
    8    31 Adam           Janicki               100.00 -  317: 415   50
    9    35 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  290: 338   50
   10    37 Przemysław     Pawlic                100.00 -  343: 360   50
   11    38 Sandra         Sekuła                100.00 +  368: 364  150
   12    35 Urszula        Solarska              100.00 +  395: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 11  93.64




	Przemysław Pok 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           118.68 -  355: 407   69
    2    23 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 +  317: 287  153
    3    15 Jakub          Zaryński              120.65 -  361: 409   71
    4    33 Artur          Koszel                124.81 +  460: 352  175
    5    20 Maurycy        Machnio               100.00 +  374: 345  150
    6    18 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 +  365: 318  160
    7     9 Rafał          Wesołowski            121.60 -  241: 439   72
    8    18 Paweł          Janaś                 125.52 -  337: 422   76
    9    30 Rafał          Stachowski            100.00 +  422: 258  150
   10    15 Ireneusz       Moralewicz            119.22 +  404: 306  169
   11     9 Mateusz        Żbikowski             148.65 -  286: 512   99
   12    17 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  126.05 -  369: 378   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Danuta Połomska 100.00 Ostrów Wlkp.             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Sporczyk              119.39 -  278: 460   69
    2    27 Maciej         Kuczyński             100.00 +  375: 285  150
    3    17 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  383: 367  166
    4    14 Rafał          Lenartowski           123.17 -  264: 446   73
    5    25 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  277: 352   67
    6    28 Agata          Kuć                   100.00 -  320: 388   50
    7    31 Maurycy        Machnio               100.00 -  325: 409   50
    8    36 Beata          Sekuła                100.00 +  393: 306  150
    9    32 Monika         Gawron-Cieślik        110.24 -  294: 367   60
   10    31 Magdalena      Merklejn              110.40 -  354: 382   60
   11    33 Łukasz         Baranowski            100.00 -  319: 375   50
   12    36 Sandra         Sekuła                100.00 -  288: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 12  82.92




	Natalia Połomska 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Rechowicz             120.96 -  253: 476   71
    2    34 Anna           Niedzielko            115.77 +  341: 324  166
    3    26 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  315: 353   58
    4    32 Krzysztof      Mówka                 146.86 -  255: 442   97
    5    35 Przemysław     Pawlic                100.00 +  388: 265  150
    6    30 Bogusław       Książek               114.00 -  307: 382   64
    7    33 Piotr          Szutenberg            115.00 -  310: 352   65
    8    33 Jacek          Nowak                 101.48 -  354: 364   51
    9    39 Justyna        Szymendera            100.00 +  335: 296  150
   10    33 Maurycy        Machnio               100.00 -  314: 336   50
   11    36 Beata          Sekuła                100.00 +  368: 313  150
   12    33 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 -  296: 308   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  / 12  93.75




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mariola        Osajda-Matczak        116.89 -  276: 368   67
    2    28 Maurycy        Machnio               100.00 -  248: 332   50
    3    40 Danuta         Langiewicz            101.71 -  292: 477   52
    4    39 Adam           Janicki               100.00 +  333: 332  150
    5    36 Maciej         Kuczyński             100.00 -  289: 544   50
    6    36 Walenty        Siemaszko             122.49 -  186: 477   72
    7    37 Urszula        Solarska              100.00 +  370: 269  150
    8    36 Danuta         Połomska              100.00 -  306: 393   50
    9    37 Katarzyna      Dębska                100.00 -  187: 385   50
   10    39 Justyna        Szymendera            100.00 +  274: 257  150
   11    36 Natalia        Połomska              100.00 -  313: 368   50
   12    39 Justyna        Szymendera            100.00 -  274: 420   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     941  / 12  78.42




	Sandra Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kazimierz      Merklejn              117.52 -  244: 373   68
    2    36 Jolanta        Chłopińska            108.47 -  336: 432   58
    3    35 Anna           Niedzielko            115.77 -  303: 379   66
    4    38 Maciej         Kuczyński             100.00 -  339: 340   50
    5    40 Justyna        Szymendera            100.00 +  341: 318  150
    6    39 Jerzy          Siadak                100.00 +  317: 268  150
    7    32 Walenty        Siemaszko             122.49 -  295: 381   72
    8    37 Maciej         Kuć                   100.00 +  370: 330  150
    9    33 Bartosz        Pięta                 107.11 -  251: 363   57
   10    34 Artur          Koszel                124.81 -  280: 466   75
   11    38 Sylwia         Pliszka               100.00 -  364: 368   50
   12    36 Danuta         Połomska              100.00 +  379: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Jerzy Siadak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marek          Herzig                115.67 -  228: 519   66
    2    39 Jarosław       Żuliński              108.29 -  203: 456   58
    3    41 PAUZA
    4    36 Maurycy        Machnio               100.00 -  244: 366   50
    5    38 Rafał          Stachowski            100.00 -  296: 368   50
    6    39 Sandra         Sekuła                100.00 -  268: 317   50
    7    39 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  287: 342   50
    8    39 Katarzyna      Dębska                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     374  /  7  53.43




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Maciej         Sancewicz             112.69 -  320: 511   63
    2    37 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  287: 357   50
    3    34 Magdalena      Merklejn              110.40 -  286: 374   60
    4    37 Patrycja       Śliwińska             100.33 -  276: 431   50
    5    39 Adam           Janicki               100.00 -  325: 349   50
    6    40 Justyna        Szymendera            100.00 +  366: 279  150
    7    37 Beata          Sekuła                100.00 -  269: 370   50
    8    40 PAUZA
    9    38 Anna           Gorszka-Bilska        102.94 -  271: 402   53
   10    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  419: 273  150
   11    37 Rafał          Stachowski            100.00 +  418: 311  150
   12    35 Sylwia         Pliszka               100.00 -  315: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     876  / 11  79.64




	Rafał Stachowski 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Walenty        Siemaszko             122.49 -  317: 323   72
    2    40 Jacek          Nowak                 101.48 +  394: 391  151
    3    31 Stanisław      Rydzik                139.96 -  271: 519   90
    4    24 Jarosław       Żuliński              108.29 -  335: 384   58
    5    38 Jerzy          Siadak                100.00 +  368: 296  150
    6    25 Maciej         Kuczyński             100.00 +  371: 344  150
    7    21 Maciej         Sancewicz             112.69 -  321: 417   63
    8    26 Bogusław       Książek               114.00 -  262: 457   64
    9    30 Przemysław     Pok                   100.00 -  258: 422   50
   10    32 Jarosław       Sobczak               115.32 -  232: 489   65
   11    37 Urszula        Solarska              100.00 -  311: 418   50
   12    37 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  372: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1113  / 12  92.75




	Paweł Subocz 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jarosław       Sobczak               115.32 +  414: 332  165
    2     5 Jakub          Zaryński              120.65 +  383: 358  171
    3     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.73 -  298: 476   94
    4     8 Andrzej        Kowalski              137.28 -  281: 414   87
    5    19 Agata          Kuć                   100.00 +  379: 334  150
    6    14 Rafał          Lenartowski           123.17 -  338: 341   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     740  /  6 123.33




	Sławomir Szymański 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Irena          Sołdan                122.78 -  256: 426   73
    2    33 Danuta         Langiewicz            101.71 +  351: 293  152
    3    24 Bogusław       Książek               114.00 +  440: 363  164
    4    12 Maciej         Sancewicz             112.69 -  342: 385   63
    5    16 Ireneusz       Moralewicz            119.22 -  297: 474   69
    6    24 Marek          Dudkiewicz            115.87 +  380: 338  166
    7    20 Wojciech       Sołdan                127.66 -  312: 407   78
    8    28 Magdalena      Merklejn              110.40 +  373: 303  160
    9    34 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  363: 273  150
   10    20 Rafał          Skibicki              106.17 -  342: 357   56
   11    22 Michał         Ozimiński             106.54 -  288: 432   57
   12    29 Łukasz         Baranowski            100.00 -  316: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Justyna Szymendera 100.00 Ostrów Wlkp              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Zaryński              120.65 -  235: 505   71
    2    38 Katarzyna      Dębska                100.00 -  312: 317   50
    3    37 Agata          Kuć                   100.00 -  263: 486   50
    4    40 Wojciech       Sołdan                127.66 -  303: 422   78
    5    40 Sandra         Sekuła                100.00 -  318: 341   50
    6    40 Urszula        Solarska              100.00 -  279: 366   50
    7    40 PAUZA
    8    38 Dariusz        Kuć                   116.81 -  230: 325   67
    9    39 Natalia        Połomska              100.00 -  296: 335   50
   10    39 Beata          Sekuła                100.00 -  257: 274   50
   11    39 Maciej         Kuć                   100.00 -  343: 417   50
   12    39 Beata          Sekuła                100.00 +  420: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  / 11  65.09




	Katarzyna Tomasiak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dariusz        Kuć                   116.81 -  269: 471   67
    2    30 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  271: 282   50
    3    38 Przemysław     Pawlic                100.00 -  305: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     167  /  3  55.67




	Arkadiusz Ziemba 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Anna           Niedzielko            115.77 +  339: 324  166
    2    19 Mariusz        Skrobosz              142.66 -  273: 554   93
    3    23 Jarosław       Żuliński              108.29 +  398: 383  158
    4    16 Halina         Roszak                113.33 -  388: 399   63
    5    15 Michał         Ozimiński             106.54 +  491: 292  157
    6    17 Bartosz        Pięta                 107.11 +  443: 334  157
    7    13 Anna           Stefańska             104.44 -  338: 390   54
    8    19 Patrycja       Śliwińska             100.33 +  349: 242  150
    9     6 Maria          Krzyżanowska          100.00 +  331: 282  150
   10     6 Andrzej        Kowalski              137.28 -  343: 454   87
   11    17 Stanisław      Rydzik                139.96 -  289: 605   90
   12    16 Walenty        Siemaszko             122.49 -  270: 363   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Szczecina "Zanim zakwitną magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Magdalena      Merklejn              430: 346
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Mówka                 358: 292
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Jolanta        Chłopińska            438: 320
   4 Jarosław       Żuliński             - Dawid          Pikul                 317: 494
   5 Mariusz        Skrobosz             - Bartosz        Pięta                 431: 257
   6 Michał         Ozimiński            - Stanisław      Rydzik                496: 349
   7 Andrzej        Kowalski             - Małgorzata     Szmuksta              568: 280
   8 Anna           Stefańska            - Tomasz         Zwoliński             324: 480
   9 Krzysztof      Usakiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           412: 278
  10 Anna           Gorszka-Bilska       - Łukasz         Tuszyński             291: 384
  11 Wojciech       Sołdan               - Dorota         Kuć                   358: 371
  12 Danuta         Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             328: 348
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Jacek          Nowak                 549: 226
  14 Patrycja       Śliwińska            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  346: 465
  15 Paweł          Janaś                - Agnieszka      Kozak                 446: 338
  16 Maciej         Kuczyński            - Marek          Roszak                346: 432
  17 Artur          Koszel               - Łukasz         Baranowski            344: 271
  18 Maurycy        Machnio              - Rafał          Lenartowski           343: 409
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Szymański             426: 256
  20 Rafał          Stachowski           - Walenty        Siemaszko             317: 323
  21 Zbigniew       Wietecki             - Przemysław     Pawlic                409: 341
  22 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Wesołowski            318: 421
  23 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Połomska              476: 253
  24 Justyna        Szymendera           - Jakub          Zaryński              235: 505
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Połomska              460: 278
  26 Maciej         Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            247: 481
  27 Katarzyna      Sołdan               - Agata          Kuć                   439: 366
  28 Przemysław     Pok                  - Mariusz        Sylwestrzuk           355: 407
  29 Kazimierz      Merklejn             - Sandra         Sekuła                373: 244
  30 Beata          Sekuła               - Mariola        Osajda-Matczak        276: 368
  31 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Tomasiak              471: 269
  32 Alicja         Kosińska             - Marek          Dudkiewicz            289: 473
  33 Anna           Niedzielko           - Arkadiusz      Ziemba                324: 339
  34 Jerzy          Siadak               - Marek          Herzig                228: 519
  35 Jarosław       Sobczak              - Paweł          Subocz                332: 414
  36 Sylwia         Pliszka              - Piotr          Szutenberg            185: 430
  37 Bogusław       Książek              - Ryszard        Kosmaczewski          393: 262
  38 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Langiewicz            292: 426
  39 Halina         Roszak               - Adam           Janicki               355: 336
  40 Urszula        Solarska             - Maciej         Sancewicz             320: 511


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Szutenberg           - Andrzej        Kowalski              373: 355
   2 Irena          Sołdan               - Wojciech       Usakiewicz            459: 375
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Herzig                321: 414
   4 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Sancewicz             420: 374
   5 Paweł          Subocz               - Jakub          Zaryński              383: 358
   6 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Usakiewicz            395: 427
   7 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Pikul                 353: 392
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Zbigniew       Wietecki              341: 343
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             408: 461
  10 Bogusław       Książek              - Andrzej        Rechowicz             377: 407
  11 Marek          Dudkiewicz           - Łukasz         Tuszyński             374: 420
  12 Dariusz        Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              391: 437
  13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dorota         Kuć                   356: 327
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              416: 357
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Janaś                 404: 373
  16 Katarzyna      Sołdan               - Halina         Roszak                391: 373
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Kazimierz.J    Merklejn              375: 414
  18 Marek          Roszak               - Artur          Koszel                382: 235
  19 Arkadiusz      Ziemba               - Mariusz        Skrobosz              273: 554
  20 Walenty        Siemaszko            - Mateusz        Żbikowski             323: 399
  21 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Mówka                 278: 403
  22 Maria          Krzyżanowska         - Wojciech       Sołdan                445: 338
  23 Anna           Gorszka-Bilska       - Przemysław     Pok                   287: 317
  24 Stanisław      Rydzik               - Alicja         Kosińska              354: 356
  25 Magdalena      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              327: 344
  26 Tomasz         Sienkiewicz          - Patrycja       Śliwińska             386: 331
  27 Danuta         Połomska             - Maciej         Kuczyński             375: 285
  28 Beata          Sekuła               - Maurycy        Machnio               248: 332
  29 Przemysław     Pawlic               - Łukasz         Baranowski            303: 425
  30 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Tomasiak              282: 271
  31 Ryszard        Kosmaczewski         - Adam           Janicki               349: 309
  32 Bartosz        Pięta                - Jarosław       Sobczak               274: 448
  33 Sławomir       Szymański            - Danuta         Langiewicz            351: 293
  34 Natalia        Połomska             - Anna           Niedzielko            341: 324
  35 Maciej         Kuć                  - Anna           Stefańska             299: 284
  36 Sandra         Sekuła               - Jolanta        Chłopińska            336: 432
  37 Mirosław       Norwajszas           - Urszula        Solarska              357: 287
  38 Justyna        Szymendera           - Katarzyna      Dębska                312: 317
  39 Jarosław       Żuliński             - Jerzy          Siadak                456: 203
  40 Jacek          Nowak                - Rafał          Stachowski            391: 394
  41 Sylwia         Pliszka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             421: 424
   2 Tomasz         Zwoliński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  411: 374
   3 Marek          Herzig               - Marek          Roszak                415: 450
   4 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              391: 358
   5 Łukasz         Tuszyński            - Irena          Sołdan                312: 393
   6 Andrzej        Rechowicz            - Piotr          Szutenberg            430: 302
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Subocz                476: 298
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            334: 383
   9 Krzysztof      Usakiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        493: 270
  10 Zbigniew       Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                250: 425
  11 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Usakiewicz            370: 370
  12 Łukasz         Baranowski           - Andrzej        Kowalski              315: 394
  13 Krzysztof      Mówka                - Michał         Ozimiński             351: 412
  14 Maciej         Sancewicz            - Maurycy        Machnio               376: 328
  15 Jakub          Zaryński             - Przemysław     Pok                   409: 361
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Kuć                   381: 368
  17 Danuta         Połomska             - Marek          Dudkiewicz            383: 367
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Walenty        Siemaszko             439: 353
  19 Alicja         Kosińska             - Paweł          Janaś                 416: 267
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                289: 284
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Sylwestrzuk           335: 408
  22 Jarosław       Sobczak              - Agnieszka      Kozak                 325: 331
  23 Arkadiusz      Ziemba               - Jarosław       Żuliński              398: 383
  24 Sławomir       Szymański            - Bogusław       Książek               440: 363
  25 Rafał          Lenartowski          - Ryszard        Kosmaczewski          434: 296
  26 Jolanta        Chłopińska           - Natalia        Połomska              353: 315
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Mirosław       Norwajszas            405: 343
  28 Artur          Koszel               - Maria          Krzyżanowska          329: 345
  29 Halina         Roszak               - Maciej         Kuć                   446: 200
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Pliszka               370: 366
  31 Rafał          Stachowski           - Stanisław      Rydzik                271: 519
  32 Wojciech       Sołdan               - Jacek          Nowak                 271: 369
  33 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Stefańska             349: 370
  34 Magdalena      Merklejn             - Urszula        Solarska              374: 286
  35 Sandra         Sekuła               - Anna           Niedzielko            303: 379
  36 Adam           Janicki              - Anna           Gorszka-Bilska        352: 390
  37 Agata          Kuć                  - Justyna        Szymendera            486: 263
  38 Katarzyna      Tomasiak             - Przemysław     Pawlic                305: 335
  39 Maciej         Kuczyński            - Bartosz        Pięta                 374: 411
  40 Danuta         Langiewicz           - Beata          Sekuła                477: 292
  41 Jerzy          Siadak               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 399: 380
   2 Marek          Roszak               - Krzysztof      Usakiewicz            521: 325
   3 Katarzyna      Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              363: 381
   4 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             347: 357
   5 Rafał          Wesołowski           - Irena          Sołdan                363: 419
   6 Piotr          Szutenberg           - Mariusz        Skrobosz              379: 501
   7 Marek          Herzig               - Jolanta        Chłopińska            395: 332
   8 Paweł          Subocz               - Andrzej        Kowalski              281: 414
   9 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Koczkodon             390: 392
  10 Jakub          Zaryński             - Maria          Krzyżanowska          425: 300
  11 Ireneusz       Moralewicz           - Alicja         Kosińska              333: 468
  12 Maciej         Sancewicz            - Sławomir       Szymański             385: 342
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Sienkiewicz           343: 335
  14 Rafał          Lenartowski          - Danuta         Połomska              446: 264
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Monika         Gawron-Cieślik        349: 298
  16 Arkadiusz      Ziemba               - Halina         Roszak                388: 399
  17 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              267: 451
  18 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Langiewicz            307: 311
  19 Wojciech       Usakiewicz           - Mariola        Osajda-Matczak        399: 328
  20 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                   394: 296
  21 Dariusz        Kuć                  - Krzysztof      Sporczyk              349: 388
  22 Walenty        Siemaszko            - Stanisław      Rydzik                294: 483
  23 Jacek          Nowak                - Marek          Dudkiewicz            354: 330
  24 Rafał          Stachowski           - Jarosław       Żuliński              335: 384
  25 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Książek               376: 380
  26 Rafał          Skibicki             - Anna           Stefańska             321: 444
  27 Agata          Kuć                  - Anna           Gorszka-Bilska        377: 341
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Jarosław       Sobczak               359: 238
  29 Bartosz        Pięta                - Danuta         Langiewicz            365: 336
  30 Mirosław       Norwajszas           - Paweł          Janaś                 288: 361
  31 Katarzyna      Dębska               - Magdalena      Merklejn              295: 412
  32 Natalia        Połomska             - Krzysztof      Mówka                 255: 442
  33 Przemysław     Pok                  - Artur          Koszel                460: 352
  34 Anna           Niedzielko           - Maciej         Kuć                   387: 265
  35 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Pliszka               274: 367
  36 Maurycy        Machnio              - Jerzy          Siadak                366: 244
  37 Urszula        Solarska             - Patrycja       Śliwińska             276: 431
  38 Maciej         Kuczyński            - Sandra         Sekuła                340: 339
  39 Adam           Janicki              - Beata          Sekuła                332: 333
  40 Wojciech       Sołdan               - Justyna        Szymendera            422: 303


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Marek          Roszak                313: 428
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             434: 409
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              354: 380
   4 Halina         Roszak               - Marek          Herzig                333: 320
   5 Andrzej        Kowalski             - Mariusz        Sylwestrzuk           456: 254
   6 Jakub          Zaryński             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  387: 304
   7 Dawid          Pikul                - Alicja         Kosińska              325: 402
   8 Krzysztof      Usakiewicz           - Łukasz         Tuszyński             304: 446
   9 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              339: 435
  10 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Lenartowski           338: 312
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Katarzyna      Sołdan                345: 417
  12 Mateusz        Żbikowski            - Zbigniew       Wietecki              340: 427
  13 Wojciech       Usakiewicz           - Rafał          Wesołowski            409: 320
  14 Stanisław      Rydzik               - Anna           Niedzielko            332: 392
  15 Arkadiusz      Ziemba               - Michał         Ozimiński             491: 292
  16 Sławomir       Szymański            - Ireneusz       Moralewicz            297: 474
  17 Maria          Krzyżanowska         - Jarosław       Żuliński              330: 330
  18 Tomasz         Sienkiewicz          - Bogusław       Książek               355: 300
  19 Paweł          Subocz               - Agata          Kuć                   379: 334
  20 Maurycy        Machnio              - Przemysław     Pok                   345: 374
  21 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Nowak                 367: 351
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Piotr          Szutenberg            354: 307
  23 Bartosz        Pięta                - Magdalena      Merklejn              388: 321
  24 Paweł          Janaś                - Małgorzata     Szmuksta              419: 355
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Danuta         Połomska              352: 277
  26 Jolanta        Chłopińska           - Agnieszka      Kozak                 360: 296
  27 Dorota         Kuć                  - Kazimierz      Merklejn              361: 338
  28 Anna           Stefańska            - Sylwia         Pliszka               316: 302
  29 Anna           Gorszka-Bilska       - Dariusz        Kuć                   348: 303
  30 Marek          Dudkiewicz           - Walenty        Siemaszko             436: 353
  31 Patrycja       Śliwińska            - Łukasz         Baranowski            335: 335
  32 Rafał          Skibicki             - Artur          Koszel                416: 356
  33 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Norwajszas            444: 209
  34 Katarzyna      Dębska               - Wojciech       Sołdan                276: 432
  35 Natalia        Połomska             - Przemysław     Pawlic                388: 265
  36 Beata          Sekuła               - Maciej         Kuczyński             289: 544
  37 Jarosław       Sobczak              - Maciej         Kuć                   396: 331
  38 Jerzy          Siadak               - Rafał          Stachowski            296: 368
  39 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               325: 349
  40 Justyna        Szymendera           - Sandra         Sekuła                318: 341


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              434: 402
   2 Andrzej        Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             398: 410
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              325: 428
   4 Andrzej        Rechowicz            - Halina         Roszak                405: 320
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Sołdan                348: 323
   6 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                369: 332
   7 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Usakiewicz            306: 330
   8 Alicja         Kosińska             - Mariusz        Skrobosz              355: 444
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ireneusz       Moralewicz            389: 341
  10 Marek          Herzig               - Anna           Niedzielko            398: 299
  11 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Langiewicz            323: 410
  12 Dawid          Pikul                - Mariola        Osajda-Matczak        421: 338
  13 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Usakiewicz            327: 376
  14 Paweł          Subocz               - Rafał          Lenartowski           338: 341
  15 Anna           Stefańska            - Mateusz        Żbikowski             420: 380
  16 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Sienkiewicz           458: 401
  17 Bartosz        Pięta                - Arkadiusz      Ziemba                334: 443
  18 Przemysław     Pok                  - Monika         Gawron-Cieślik        365: 318
  19 Paweł          Janaś                - Jarosław       Żuliński              462: 428
  20 Krzysztof      Mówka                - Dorota         Kuć                   429: 323
  21 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maria          Krzyżanowska          284: 349
  22 Stanisław      Rydzik               - Maurycy        Machnio               430: 414
  23 Jacek          Nowak                - Michał         Ozimiński             351: 393
  24 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Szymański             338: 380
  25 Rafał          Stachowski           - Maciej         Kuczyński             371: 344
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Danuta         Langiewicz            332: 374
  27 Rafał          Skibicki             - Anna           Gorszka-Bilska        467: 339
  28 Danuta         Połomska             - Agata          Kuć                   320: 388
  29 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Sołdan                258: 487
  30 Bogusław       Książek              - Natalia        Połomska              382: 307
  31 Piotr          Szutenberg           - Patrycja       Śliwińska             323: 339
  32 Magdalena      Merklejn             - Łukasz         Baranowski            365: 337
  33 Kazimierz      Merklejn             - Sylwia         Pliszka               366: 384
  34 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Kuć                   419: 409
  35 Adam           Janicki              - Katarzyna      Dębska                396: 343
  36 Walenty        Siemaszko            - Beata          Sekuła                477: 186
  37 Przemysław     Pawlic               - Mirosław       Norwajszas            389: 304
  38 Maciej         Kuć                  - Artur          Koszel                277: 420
  39 Sandra         Sekuła               - Jerzy          Siadak                317: 268
  40 Urszula        Solarska             - Justyna        Szymendera            366: 279


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Roszak                363: 428
   2 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              582: 411
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Usakiewicz            459: 331
   4 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Koczkodon             383: 360
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 383: 379
   6 Andrzej        Kowalski             - Alicja         Kosińska              416: 296
   7 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             358: 413
   8 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Sporczyk              454: 376
   9 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Pok                   439: 241
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Katarzyna      Sołdan                396: 358
  11 Halina         Roszak               - Irena          Sołdan                270: 451
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Usakiewicz            412: 379
  13 Anna           Stefańska            - Arkadiusz      Ziemba                390: 338
  14 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Janaś                 382: 365
  15 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                338: 390
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           401: 291
  17 Michał         Ozimiński            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  339: 421
  18 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Skibicki              387: 314
  19 Anna           Niedzielko           - Mateusz        Żbikowski             445: 350
  20 Wojciech       Sołdan               - Sławomir       Szymański             407: 312
  21 Rafał          Stachowski           - Maciej         Sancewicz             321: 417
  22 Danuta         Langiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        324: 289
  23 Agata          Kuć                  - Bartosz        Pięta                 303: 394
  24 Jarosław       Żuliński             - Bogusław       Książek               448: 372
  25 Patrycja       Śliwińska            - Jarosław       Sobczak               421: 305
  26 Dorota         Kuć                  - Magdalena      Merklejn              432: 395
  27 Sylwia         Pliszka              - Mariola        Osajda-Matczak        263: 431
  28 Przemysław     Pawlic               - Marek          Dudkiewicz            328: 401
  29 Maciej         Kuczyński            - Małgorzata     Szmuksta              333: 299
  30 Anna           Gorszka-Bilska       - Kazimierz      Merklejn              304: 314
  31 Maurycy        Machnio              - Danuta         Połomska              409: 325
  32 Walenty        Siemaszko            - Sandra         Sekuła                381: 295
  33 Natalia        Połomska             - Piotr          Szutenberg            310: 352
  34 Adam           Janicki              - Agnieszka      Kozak                 447: 262
  35 Łukasz         Baranowski           - Jacek          Nowak                 283: 264
  36 Artur          Koszel               - Dariusz        Kuć                   459: 224
  37 Beata          Sekuła               - Urszula        Solarska              370: 269
  38 Katarzyna      Dębska               - Maciej         Kuć                   334: 351
  39 Mirosław       Norwajszas           - Jerzy          Siadak                342: 287
  40 Justyna        Szymendera           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Andrzej        Rechowicz             365: 375
   2 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             375: 379
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Zbigniew       Wietecki              410: 370
   4 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Langiewicz            314: 466
   5 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Sylwestrzuk           365: 313
   6 Dawid          Pikul                - Anna           Stefańska             328: 301
   7 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Wesołowski            405: 369
   8 Irena          Sołdan               - Maria          Krzyżanowska          338: 360
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             299: 340
  10 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              397: 295
  11 Alicja         Kosińska             - Marek          Herzig                342: 396
  12 Joanna         Zadrożna             - Danuta         Langiewicz            549: 314
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Ireneusz       Moralewicz            384: 281
  14 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Maciej         Sancewicz             369: 280
  15 Krzysztof      Usakiewicz           - Anna           Niedzielko            454: 326
  16 Katarzyna      Sołdan               - Jolanta        Chłopińska            447: 263
  17 Halina         Roszak               - Wojciech       Sołdan                366: 276
  18 Paweł          Janaś                - Przemysław     Pok                   422: 337
  19 Arkadiusz      Ziemba               - Patrycja       Śliwińska             349: 242
  20 Krzysztof      Mówka                - Bartosz        Pięta                 339: 333
  21 Dorota         Kuć                  - Rafał          Lenartowski           387: 315
  22 Marek          Dudkiewicz           - Artur          Koszel                380: 318
  23 Piotr          Szutenberg           - Michał         Ozimiński             281: 285
  24 Mateusz        Żbikowski            - Jarosław       Sobczak               440: 391
  25 Kazimierz      Merklejn             - Rafał          Skibicki              330: 408
  26 Bogusław       Książek              - Rafał          Stachowski            457: 262
  27 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Kuczyński             395: 395
  28 Sławomir       Szymański            - Magdalena      Merklejn              373: 303
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Maurycy        Machnio               468: 271
  30 Łukasz         Baranowski           - Agata          Kuć                   391: 263
  31 Sylwia         Pliszka              - Adam           Janicki               317: 415
  32 Walenty        Siemaszko            - Przemysław     Pawlic                374: 404
  33 Jacek          Nowak                - Natalia        Połomska              364: 354
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Mirosław       Norwajszas            326: 298
  35 Agnieszka      Kozak                - Anna           Gorszka-Bilska        347: 254
  36 Danuta         Połomska             - Beata          Sekuła                393: 306
  37 Sandra         Sekuła               - Maciej         Kuć                   370: 330
  38 Dariusz        Kuć                  - Justyna        Szymendera            325: 230
  39 Jerzy          Siadak               - Katarzyna      Dębska                  1: 400
  40 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                374: 378
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 484: 366
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            360: 315
   4 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             472: 329
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Zaryński              286: 461
   6 Maria          Krzyżanowska         - Arkadiusz      Ziemba                282: 331
   7 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              348: 430
   8 Joanna         Zadrożna             - Krzysztof      Mówka                 375: 353
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kowalski              308: 387
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Stanisław      Rydzik                438: 433
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Herzig                316: 379
  12 Rafał          Wesołowski           - Halina         Roszak                404: 259
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Anna           Stefańska             366: 370
  14 Wojciech       Usakiewicz           - Katarzyna      Sołdan                367: 365
  15 Dorota         Kuć                  - Irena          Sołdan                336: 436
  16 Maciej         Kuczyński            - Mateusz        Żbikowski             334: 468
  17 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           362: 312
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Patrycja       Śliwińska             402: 311
  19 Rafał          Skibicki             - Łukasz         Baranowski            341: 336
  20 Bogusław       Książek              - Walenty        Siemaszko             359: 399
  21 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Sobczak               349: 306
  22 Magdalena      Merklejn             - Michał         Ozimiński             345: 456
  23 Artur          Koszel               - Wojciech       Sołdan                324: 419
  24 Agata          Kuć                  - Rafał          Lenartowski           331: 404
  25 Adam           Janicki              - Maurycy        Machnio               399: 330
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Kazimierz      Merklejn              397: 336
  27 Alicja         Kosińska             - Piotr          Szutenberg            370: 374
  28 Przemysław     Pawlic               - Danuta         Langiewicz            326: 403
  29 Anna           Niedzielko           - Jacek          Nowak                 377: 297
  30 Przemysław     Pok                  - Rafał          Stachowski            422: 258
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            324: 368
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Danuta         Połomska              367: 294
  33 Sandra         Sekuła               - Bartosz        Pięta                 251: 363
  34 Sławomir       Szymański            - Agnieszka      Kozak                 363: 273
  35 Mirosław       Norwajszas           - Sylwia         Pliszka               338: 290
  36 Maciej         Kuć                  - Dariusz        Kuć                   341: 361
  37 Katarzyna      Dębska               - Beata          Sekuła                385: 187
  38 Anna           Gorszka-Bilska       - Urszula        Solarska              402: 271
  39 Justyna        Szymendera           - Natalia        Połomska              296: 335


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              440: 423
   2 Marek          Roszak               - Jakub          Zaryński              541: 379
   3 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Tuszyński             351: 420
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Mariusz        Skrobosz              350: 316
   5 Joanna         Zadrożna             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  412: 287
   6 Arkadiusz      Ziemba               - Andrzej        Kowalski              343: 454
   7 Marek          Herzig               - Anna           Stefańska             413: 300
   8 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Koczkodon             444: 427
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Zbigniew       Wietecki              517: 305
  10 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                492: 384
  11 Maria          Krzyżanowska         - Dawid          Pikul                 280: 497
  12 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        383: 257
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 370
  14 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Niedzielko            340: 341
  15 Przemysław     Pok                  - Ireneusz       Moralewicz            404: 306
  16 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Janaś                 261: 370
  17 Marek          Dudkiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        274: 416
  18 Michał         Ozimiński            - Halina         Roszak                296: 341
  19 Bartosz        Pięta                - Wojciech       Sołdan                295: 365
  20 Rafał          Skibicki             - Sławomir       Szymański             357: 342
  21 Krzysztof      Mówka                - Bogusław       Książek               296: 405
  22 Maciej         Sancewicz            - Dorota         Kuć                   423: 319
  23 Rafał          Lenartowski          - Alicja         Kosińska              386: 450
  24 Walenty        Siemaszko            - Adam           Janicki               384: 250
  25 Piotr          Szutenberg           - Krzysztof      Sporczyk              324: 385
  26 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Kuczyński             430: 239
  27 Jacek          Nowak                - Tomasz         Sienkiewicz           374: 367
  28 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Gorszka-Bilska        328: 280
  29 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Szmuksta              325: 363
  30 Dariusz        Kuć                  - Katarzyna      Dębska                480: 294
  31 Danuta         Połomska             - Magdalena      Merklejn              354: 382
  32 Jarosław       Sobczak              - Rafał          Stachowski            489: 232
  33 Maurycy        Machnio              - Natalia        Połomska              336: 314
  34 Artur          Koszel               - Sandra         Sekuła                466: 280
  35 Mirosław       Norwajszas           - Agata          Kuć                   277: 333
  36 Agnieszka      Kozak                - Kazimierz      Merklejn              343: 394
  37 Sylwia         Pliszka              - Przemysław     Pawlic                343: 360
  38 Maciej         Kuć                  - Urszula        Solarska              273: 419
  39 Beata          Sekuła               - Justyna        Szymendera            274: 257


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Marek          Roszak                319: 438
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             461: 289
   3 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kowalski              294: 417
   4 Joanna         Zadrożna             - Rafał          Wesołowski            300: 509
   5 Jakub          Zaryński             - Marek          Herzig                450: 304
   6 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            322: 372
   7 Dawid          Pikul                - Wojciech       Usakiewicz            260: 397
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mariusz        Skrobosz              313: 572
   9 Mateusz        Żbikowski            - Przemysław     Pok                   512: 286
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              449: 286
  11 Anna           Niedzielko           - Paweł          Janaś                 453: 325
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Sancewicz             412: 278
  13 Wojciech       Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        397: 333
  14 Halina         Roszak               - Rafał          Skibicki              284: 347
  15 Anna           Stefańska            - Danuta         Langiewicz            344: 371
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Maria          Krzyżanowska          376: 373
  17 Stanisław      Rydzik               - Arkadiusz      Ziemba                605: 289
  18 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Usakiewicz            374: 402
  19 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Janicki               365: 360
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Bartosz        Pięta                 312: 386
  21 Bogusław       Książek              - Mariola        Osajda-Matczak        323: 377
  22 Michał         Ozimiński            - Sławomir       Szymański             432: 288
  23 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Kosińska              393: 313
  24 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Lenartowski           476: 353
  25 Dorota         Kuć                  - Marek          Dudkiewicz            413: 410
  26 Dariusz        Kuć                  - Walenty        Siemaszko             299: 389
  27 Przemysław     Pawlic               - Jarosław       Sobczak               353: 352
  28 Jacek          Nowak                - Artur          Koszel                328: 442
  29 Magdalena      Merklejn             - Maciej         Kuczyński             465: 257
  30 Kazimierz      Merklejn             - Małgorzata     Szmuksta              362: 282
  31 Tomasz         Sienkiewicz          - Maurycy        Machnio               278: 405
  32 Piotr          Szutenberg           - Agata          Kuć                   377: 339
  33 Danuta         Połomska             - Łukasz         Baranowski            319: 375
  34 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Dębska                319: 360
  35 Anna           Gorszka-Bilska       - Mirosław       Norwajszas            349: 263
  36 Natalia        Połomska             - Beata          Sekuła                368: 313
  37 Rafał          Stachowski           - Urszula        Solarska              311: 418
  38 Sandra         Sekuła               - Sylwia         Pliszka               364: 368
  39 Justyna        Szymendera           - Maciej         Kuć                   343: 417


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              335: 499
   2 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kowalski              421: 360
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            444: 373
   4 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Rechowicz             427: 321
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Wojciech       Usakiewicz            377: 334
   6 Mariusz        Skrobosz             - Mateusz        Żbikowski             444: 461
   7 Joanna         Zadrożna             - Irena          Sołdan                311: 383
   8 Marek          Herzig               - Dawid          Pikul                 305: 410
   9 Wojciech       Sołdan               - Rafał          Skibicki              392: 311
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Langiewicz            287: 277
  11 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Sylwestrzuk           465: 340
  12 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             424: 419
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Katarzyna      Sołdan                542: 322
  14 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Ozimiński             373: 316
  15 Paweł          Janaś                - Maciej         Sancewicz             385: 346
  16 Walenty        Siemaszko            - Arkadiusz      Ziemba                363: 270
  17 Przemysław     Pok                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  369: 378
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariola        Osajda-Matczak        252: 359
  19 Anna           Stefańska            - Bartosz        Pięta                 367: 310
  20 Jolanta        Chłopińska           - Halina         Roszak                371: 437
  21 Patrycja       Śliwińska            - Dorota         Kuć                   308: 399
  22 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Dudkiewicz            317: 343
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               442: 351
  24 Rafał          Lenartowski          - Alicja         Kosińska              397: 376
  25 Artur          Koszel               - Magdalena      Merklejn              289: 456
  26 Adam           Janicki              - Krzysztof      Mówka                 332: 430
  27 Kazimierz      Merklejn             - Maurycy        Machnio               377: 264
  28 Piotr          Szutenberg           - Przemysław     Pawlic                316: 291
  29 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Szymański             353: 316
  30 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Kuć                   420: 320
  31 Agata          Kuć                  - Jacek          Nowak                 515: 223
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Dębska                356: 261
  33 Natalia        Połomska             - Anna           Gorszka-Bilska        296: 308
  34 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Sienkiewicz           409: 406
  35 Urszula        Solarska             - Sylwia         Pliszka               315: 395
  36 Danuta         Połomska             - Sandra         Sekuła                288: 379
  37 Rafał          Stachowski           - Agnieszka      Kozak                 372: 275
  38 Maciej         Kuć                  - Mirosław       Norwajszas            317: 319
  39 Beata          Sekuła               - Justyna        Szymendera            274: 420
Lista rankingowa na dzień 31-03-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.79  29211  199
   2 Krzysztof Mówka                Warszawa             145.96  29192  200
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  11633   80
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             144.58  28772  199
   5 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.52  27792  195
   6 Dawid Pikul                    Poznań               142.04  27697  195
   7 Kamil Górka                    Kraków               141.79  28074  198
   8 Sławomir Kordjalik             Warszawa             141.07  27227  193
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             140.86  26764  190
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.80  27034  192
  11 Dariusz Banaszek               Warszawa             140.49   6884   49
  12 Justyna Fugiel                 Kraków               139.08  27260  196
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.71  27743  200
  14 Sławomir Kucia                 Kraków               138.54   7481   54
  15 Paweł Jackowski                Warszawa             137.99  26081  189
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            137.99  10349   75
  17 Andrzej Kowalski               Gdańsk               137.90  26753  194
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  137.65  16105  117
  19 Andrzej Oleksiak               Olsztyn              137.15  27155  198
  20 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             136.82   5199   38
  21 Radosław Konca                 Warszawa             136.71  22284  163
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 136.57  22808  167
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 136.56  26903  197
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             136.14  11436   84
  25 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26434  195
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               135.21  26230  194
  27 Michał Trumpus                 Wrocław              134.88  26976  200
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            134.82  26963  200
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.18  10198   76
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.88  17806  133
  31 Filip Sosin                    Warszawa             133.62  26591  199
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            132.70   8360   63
  33 Mariusz Margalski              Pieczyska            132.52  17493  132
  34 Bartosz Morawski               Gliwice              132.24  17324  131
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.18  21148  160
  36 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.83  14238  108
  37 Filip Warzecha                 Gdynia               131.36  25221  192
  38 Łukasz Bryła                   Mielec               130.93  23568  180
  39 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     130.58  11622   89
  40 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 130.21   5469   42
  41 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             129.93  24426  188
  42 Lucyna Korga                   Zabrze               129.79   6230   48
  43 Piotr Szałkiewicz              Dungarvan [Irlandia] 129.57   6867   53
  44 Dariusz Kosz                   Nysa                 128.94  10315   80
  45 Robert Kamiński                Warszawa             128.62  24952  194
  46 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.35   5904   46
  47 Marcin Kozyra                  Warszawa             128.29  12188   95
  48 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.04   6018   47
  49 Marek Roszak                   Poznań               127.41  21787  171
  50 Maciej Perzyński               Piła                 126.93  18658  147
  51 Przemysław Herdzina            Kraków               126.82  24729  195
  52 Kamil Klinkosz                 Rumia                126.75   8746   69
  53 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       126.75  19013  150
  54 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             126.71  24202  191
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.61  24563  194
  56 Leszek Stecuła                 Bytom                126.54   7719   61
  57 Kuba Koisar                    Warszawa             126.46  24153  191
  58 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            126.37   4423   35
  59 Michał Waszkiewicz             Warszawa             126.36  20471  162
  60 Wojciech Sołdan                Rumia                126.26  24241  192
  61 Jarosław Michalak              Łódź                 126.19  15143  120
  62 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            125.86  20767  165
  63 Artur Irzyk                    Strzyżów             125.74  25147  200
  64 Dariusz Dzierża                Kraków               125.58   5400   43
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             125.51  14057  112
  66 Maciej Rzychoń                 Katowice             125.31  11278   90
  67 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.21  25042  200
  68 Michał Makowski                Warszawa             125.19   7136   57
  69 Maciej Michalak                Łódź                 125.19  20281  162
  70 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.07   7254   58
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.03  13253  106
  72 Łukasz Kozub                   Brzesko              125.00   9000   72
  73 Paweł Janaś                    Głogów               124.93  21738  174
  74 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  124.71  16337  131
  75 Irena Sołdan                   Rumia                124.27  24854  200
  76 Artur Koszel                   Warszawa             124.26  23733  191
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            124.24  15654  126
  78 Iwona Kucia                    Kraków               123.66   7172   58
  79 Mateusz Zalega                 Łódź                 123.48   5927   48
  80 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.47  12347  100
  81 Piotr Rosół                    Warszawa             123.15  24138  196
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa             123.10   5047   41
  83 Radosław Sowiński              Warszawa             122.96  13895  113
  84 Joanna Zadrożna                Szczecin             122.94  10942   89
  85 Andrzej Grabiński              Suchedniów           122.76  11048   90
  86 Filip Klar                     Mielec               122.66   5397   44
  87 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.56  24511  200
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              122.46  17144  140
  89 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.41  11629   95
  90 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.33  11744   96
  91 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  122.25   5868   48
  92 Jakub Zaryński                 Świnoujście          122.23  18701  153
  93 Krzysztof Obremski             Legnica              122.14  20276  166
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.05  24287  199
  95 Joanna Stępień                 Katowice             121.99  13175  108
  96 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.98  24275  199
  97 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.78  21676  178
  98 Rafał Lenartowski              Gdynia               121.75  14245  117
  99 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  121.68  24335  200
 100 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             121.20   5333   44
 101 Jakub Szymczak                 Łódź                 121.11  16108  133
 102 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        121.07  23367  193
 103 Tomasz Ruta                    Warszawa             121.00  17303  143
 104 Damian Krężel                  Mielec               120.90   5803   48
 105 Łukasz Bobowski                Suchedniów           120.86  17525  145
 106 Marta Dobrzańska               Kraków               120.74   6037   50
 107 Ewa Ciszewska                  Katowice             120.68  20274  168
 108 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.62  22797  189
 109 Wojciech Morawski              Gliwice              120.17  10575   88
 110 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  120.14   5286   44
 111 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.11  23302  194
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.06   4322   36
 113 Tomasz Lempart                 Kraków               119.97   4319   36
 114 Jacek Pietruszka               Kraków               119.95   8996   75
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              119.68  15798  132
 116 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.65  23092  193
 117 Mariusz Makuch                 Zator                119.61   6698   56
 118 Katarzyna Sołdan               Rumia                119.56  22955  192
 119 Michał Wolański                Białystok            119.56   4304   36
 120 Marek Reda                     Wołomin              119.43  21020  176
 121 Tomasz Ciejka                  Kraków               119.43  16123  135
 122 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.18  22764  191
 123 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            119.07  17384  146
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               118.95   4996   42
 125 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
 126 Rafał Dąbrowski                Ostróda              118.79  13542  114
 127 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.54  21929  185
 128 Marek Róziecki                 Rybnik               118.53   8060   68
 129 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.52  16949  143
 130 Bartosz Orłowski               Bytom                118.35  13492  114
 131 Teresa Fortuna                 Lubin                118.29   6033   51
 132 Michał Szymkowski              Wrocław              118.27   6623   56
 133 Zdzisław Szota                 Warszawa             118.22  22934  194
 134 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.19   6382   54
 135 Paweł Jędryka                  Tarnów               118.06   5667   48
 136 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.96  23356  198
 137 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.95  20051  170
 138 Marcin Skowron                 Zabrze               117.93  16157  137
 139 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              117.81   5655   48
 140 Magdalena Kublik               Warszawa             117.80  16728  142
 141 Daniel Czernatowicz            Kraków               117.51   9048   77
 142 Anna Niedzielko                Szczecin             117.36  15492  132
 143 Małgorzata Jóźwiak             Iława                117.24  22159  189
 144 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.22  20161  172
 145 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  117.19   8086   69
 146 Artur Tomczyk                  Piła                 117.17   5624   48
 147 Małgorzata Sulejewska          Kraków               116.83  12384  106
 148 Dominik Piasecki               Słupsk               116.68   7001   60
 149 Daniel Janus                   Wąchock              116.64  15396  132
 150 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              116.58  22500  193
 151 Kazimierz Merklejn             Szczecin             116.29   8722   75
 152 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.17   4066   35
 153 Marek Dudkiewicz               Milanówek            116.02  22855  197
 154 Krzysztof Jaworski             Warszawa             115.98   5799   50
 155 Michał Jaszczak                Gliwice              115.97   3595   31
 156 Robert Zabłocki                Łódź                 115.79   9958   86
 157 Marek Rogalski                 Warszawa             115.74  20602  178
 158 Michał Sosin                   Warszawa             115.69   4859   42
 159 Bogusław Puchalski             Włocławek            115.65  22436  194
 160 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       115.62   5550   48
 161 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             115.62  22778  197
 162 Jakub Nalepa                   Gliwice              115.49  15706  136
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.41  22043  191
 164 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.14   8175   71
 165 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  114.99  17824  155
 166 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            114.97   7933   69
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 114.90  22865  199
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 114.87  15393  134
 169 Halina Roszak                  Poznań               114.69  22709  198
 170 Michał Szorc                   Białystok            114.68   6422   56
 171 Jan Kozłowski                  Kraków               114.68  19495  170
 172 Robert Soszka                  Warszawa             114.62  16390  143
 173 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.45   9614   84
 174 Paweł Opyc                     Warszawa             114.42  12472  109
 175 Łukasz Święcki                 Białystok            114.41  11670  102
 176 Piotr Szutenberg               Ustka                114.37   7777   68
 177 Agnieszka Krupka               Krosno               114.31  19432  170
 178 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.04  22466  197
 179 Paweł Florek                   Bydgoszcz            113.44   4084   36
 180 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.35   6801   60
 181 Jerzy Matyasik                 Kraków               113.31  20282  179
 182 Adam Klimont                   Wałcz                113.21  13246  117
 183 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.16  12448  110
 184 Bogusław Książek               Szczecin             113.06  15829  140
 185 Mariusz Kubicki                Inowrocław           112.99  14915  132
 186 Jerzy Luter                    Bytom                112.83  20987  186
 187 Krzysztof Bukowski             Milanówek            112.70   8565   76
 188 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  112.68  10817   96
 189 Marcela Wołowiec               Gdynia               112.46   6073   54
 190 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.45   9446   84
 191 Grażyna Furman                 Sosnowiec            112.26   3480   31
 192 Katarzyna Żuławska             Katowice             112.25  13246  118
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.95   9628   86
 194 Sławomir Buk                   Gliwice              111.85   9395   84
 195 Joanna Duda                    Zabrze               111.71   4692   42
 196 Michał Lipka                   Mielec               111.22   7563   68
 197 Dorota Maciejuk                Warszawa             111.20  10675   96
 198 Maciej Śliwa                   Zabrze               110.96   8100   73
 199 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.94  13313  120
 200 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.81  17175  155
 201 Andrzej Gostomski              Łódź                 110.76   7864   71
 202 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 203 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.53  21884  198
 204 Agnieszka Jaśkiewicz           Góra                 110.49  14253  129
 205 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.34   9931   90
 206 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.22   8928   81
 207 Sylwester Gryz                 Zabrze               110.18  16748  152
 208 Stanisław Gasik                Warszawa             110.10   8588   78
 209 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.08   6605   60
 210 Magdalena Merklejn             Szczecin             110.08   9907   90
 211 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.03   6602   60
 212 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           109.96  21002  191
 213 Leszek Jóźwik                  Szczecin             109.95   4618   42
 214 Lucyna Śniadach                Rumia                109.92  16818  153
 215 Maciej Mizgier                 Gdańsk               109.91   5166   47
 216 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             109.64  21051  192
 217 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       109.33  10933  100
 218 Małgorzata Sameryt             Warszawa             109.29  18798  172
 219 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               109.09  14727  135
 220 Jolanta Chłopińska             Wałcz                108.85  16436  151
 221 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.83   5224   48
 222 Jarosław Żuliński              Szczecin             108.75   5981   55
 223 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.45  16485  152
 224 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             108.40  15176  140
 225 Grzegorz Kwiecień              Kraków               108.03   7130   66
 226 Agnieszka Grzelak              Łódź                 107.90   4532   42
 227 Michał Ozimiński               Łódź                 107.68  21536  200
 228 Iza Kraj                       Warszawa             107.64   9903   92
 229 Piotr Mańkowski                Warszawa             107.63   4090   38
 230 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               107.63  10978  102
 231 Alina Białobrzewska            Gdynia               107.62  15712  146
 232 Jan Lisiewski                  Piasutno             107.60   8823   82
 233 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             107.56   5163   48
 234 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               107.46  14399  134
 235 Robert Głowacki                Łódź                 107.36   7730   72
 236 Maciej Stolarczyk              Zator                107.30   3970   37
 237 Czesława Pawłowska             Wrocław              107.28   7295   68
 238 Rafał Skibicki                 Lębork               107.16  20897  195
 239 Katarzyna Klimała              Kraków               107.00  17334  162
 240 Marianna Kozłowska             Białystok            106.74   8326   78
 241 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            106.63  10343   97
 242 Dorota Zielińska               Piaseczno            106.62   8316   78
 243 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.56   3836   36
 244 Tomasz Górka                   Łęczna               106.55   3303   31
 245 Sławomir Zabawa                Jasło                106.36   7020   66
 246 Anita Bruska                   Gdynia               106.31   8292   78
 247 Przemysław Rybicki             Otwock               106.21   4036   38
 248 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 106.13   6368   60
 249 Teresa Zalewska                Racibórz             106.00  13568  128
 250 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               105.87   6564   62
 251 Anna Stefańska                 Łódź                 105.65  20602  195
 252 Michał Jaworek                 Zabrze               105.60   4752   45
 253 Monika Laskowska               Dungarvan [Irlandia] 105.43   4639   44
 254 Henryk Ryś                     Warszawa             105.41   4849   46
 255 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             104.86  20657  197
 256 Piotr Łasowski                 Gdańsk               104.64   7743   74
 257 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  104.34  16172  155
 258 Tomasz Żbikowski               Warszawa             104.22   9171   88
 259 Joanna Kubińska                Warszawa             104.20   3126   30
 260 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      104.13   3228   31
 261 Paweł Morga                    Warszawa             103.85   5608   54
 262 Weronika Rudnicka              Ustka                103.53  18118  175
 263 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.42  16030  155
 264 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.14  20318  197
 265 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             103.02   4327   42
 266 Sylwester Wójcik               Lublin               102.92  14615  142
 267 Marta Kleinrok                 Lublin               102.86   4320   42
 268 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 269 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 270 Marek Kocikowski               Ostróda              102.48   4919   48
 271 Danuta Langiewicz              Ostróda              102.41  19663  192
 272 Maciej Pilc                    Poznań               102.40   4096   40
 273 Anna Lisiewska                 Piasutno             102.40   4915   48
 274 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             102.19   3679   36
 275 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.13   6128   60
 276 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 277 Janusz Sojka                   Łódź                 101.69   3661   36
 278 Tomasz Siwiński                Zawiercie            101.64  14636  144
 279 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             101.60   4877   48
 280 Renata Rosół                   Warszawa             101.52   6396   63
 281 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              101.19   7286   72
 282 Anna Dłużniewska               Warszawa             101.16  10521  104
 283 Magdalena Ochot                Katowice             101.13   5461   54
 284 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.92  19780  196
 285 Patrycja Śliwińska             Szczecin             100.63  19119  190
 286 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            100.48   5627   56
 287 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.42   3615   36
 288 Jacek Nowak                    Szczecin             100.38   4517   45
 289 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.15   3906   39
 290 Jacek Gasik                    Warszawa             100.06   3302   33
 291 Paweł Michalski                Ksawerów              99.99   8399   84
 292 Maurycy Machnio                Lipiany               99.98   4799   48
 293 Tomasz  Jedynak                Majków                99.90   4795   48
 294 Piotr Domański                 Łódź                  99.84   5791   58
 295 Elżbieta Święcka               Białystok             99.76   5088   51
 296 Adam Janicki                   Łódź                  99.60  17828  179
 297 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.40   9741   98
 298 Anna Arana                     Warszawa              98.82  11760  119
 299 Katarzyna Majewska             Lublin                98.72  12142  123
 300 Grzegorz Bajer                 Łódź                  98.48   6992   71
 301 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski      98.41   4330   44
 302 Krzysztof Sojka                Łódź                  98.03   7058   72
 303 Przemysław Pawlic              Wrocław               97.80  13985  143
 304 Jan Ziółkowski                 Rumia                 97.60   4099   42
 305 Wojciech Wróbel                Zator                 97.57   5854   60
 306 Andrzej Bociąga                Chorzów               97.36   5452   56
 307 Paweł Jachowicz                Żyrardów              97.22   3597   37
 308 Marek Sitkowski                Warszawa              97.18   4373   45
 309 Maciej Kutera                  Warszawa              97.13   3691   38
 310 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 311 Jarosław Karp                  Jędrzejów             96.91   6784   70
 312 Andrzej Puchalski              Łódź                  96.82   6003   62
 313 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.72   7834   81
 314 Monika Rubinstein              Warszawa              96.51   8879   92
 315 Michał Kolaj                   Ostróda               96.48  11192  116
 316 Sławomir Rosochacz             Lublin                96.33   2890   30
 317 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   95.94   3454   36
 318 Urszula Solarska               Łódź                  95.59  19023  199
 319 Joanna Brychcy                 Katowice              95.59  19022  199
 320 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 321 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   5145   54
 322 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.25   9620  101
 323 Mikołaj Fidziński              Dębica                94.86   3415   36
 324 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała         94.83   4457   47
 325 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.75   3032   32
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin              94.69   3314   35
 327 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.67   5491   58
 328 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.65  10412  110
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           94.40   3965   42
 330 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  94.25  11498  122
 331 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  94.12   5271   56
 332 Katarzyna Dębska               Ostróda               93.58  12820  137
 333 Maciej Kuczyński               Gdynia                93.24   3823   41
 334 Urszula Behnke                 Iława                 93.04   4280   46
 335 Anna Chybowska                 Sochaczew             92.28   4337   47
 336 Renata Ziółkowska              Gdynia                92.19   3319   36
 337 Paweł Szczekutek               Warszawa              92.18   5254   57
 338 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.11   3316   36
 339 Sławomir Długosz               Ostróda               91.95   3954   43
 340 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.79   4314   47
 341 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.60   6687   73
 342 Anna Czarnecka                 Zgierz                91.54   5126   56
 343 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.38   4295   47
 344 Bartosz Milczarek              Łódź                  91.37   3198   35
 345 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              91.37   2741   30
 346 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 347 Rafał Stachowski               Police                90.52   2987   33
 348 Piotr Marusa                   Szczytno              90.47   3076   34
 349 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 350 Wojciech Obremski              Legnica               90.36   9578  106
 351 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              90.31  11379  126
 352 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          90.12   3875   43
 353 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.53   5282   59
 354 Beata Wolf                     Gdańsk                89.50   3222   36
 355 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.12  10516  118
 356 Radosław Więch                 Warszawa              88.26   4766   54
 357 Błażej Fidziński               Dębica                87.83   4128   47
 358 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.18   3487   40
 359 Filip Dalecki                  Rumia                 87.07   4702   54
 360 Alicja Bielecka                Poznań                86.12   5856   68
 361 Sylwia Pliszka                 Szczecin              85.77   6004   70
 362 Jerzy Ciesielski               Łódź                  85.71   2657   31
 363 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.00  10370  122
 364 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             84.75   4831   57
 365 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           83.90   2517   30
 366 Sandra Sekuła                  Szczecin              83.28   3914   47
 367 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 368 Błażej Fuczek                  Przeciszów            82.57   2890   35
 369 Aldona Głośnicka               Ostróda               82.17   2876   35
 370 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 371 Halina Łubniewicz              Łódź                  80.88   4610   57
 372 Monika Wrzałek                 Rumia                 80.41   4744   59
 373 Jan Pawłowski                  Warszawa              79.85   3673   46
 374 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  78.68  10386  132
 375 Paweł Golubiński               Gdynia                78.55   4006   51
 376 Edward Smołka                  Zabrze                77.40   2322   30
 377 Rafał Horoszko                 Przeciszów            77.23   2703   35
 378 Monika Pieczora                Łódź                  75.35   4295   57
 379 Ewa Jóźwiak                    Iława                 74.81  10100  135
 380 Agata Pastusiak                Sulęcin               74.25   4826   65
 381 Paulina Naplocha               Racibórz              68.06   4900   72
 382 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 383 Jacek Jabłonowski              Iława                 65.12   3386   52




Poczekalnia na dzień 31-03-2007

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Andrzej Stańczyk               Kraków               104.71   2932   28
   2 Renata Polończyk               Bielsko Biała         98.79   2766   28
   3 Magdalena Mroziuk              Warszawa              97.07   2718   28
   4 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.18   2413   28
   5 Marcin Bożek                   Będzin               138.63   3743   27
   6 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   7 Bogusław Szyszka               Oława                115.37   3115   27
   8 Dominik Wester                 Warszawa             104.00   2808   27
   9 Patrycja Kraus                 Wałcz                 81.15   2110   26
  10 Beata Sekuła                   Szczecin              79.62   2070   26
  11 Grzegorz Gardynik              Warszawa             126.32   3158   25
  12 Beata Lerska                   Warszawa              94.16   2354   25
  13 Adrian Szczepanik              Zator                 82.20   2055   25
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               132.17   3172   24
  15 Sergiusz Puchalski             Włocławek            129.17   3100   24
  16 Mirosław Konsik                Gdańsk               123.58   2966   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               122.83   2948   24
  18 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             121.71   2921   24
  19 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  20 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  21 Ewa Majewska                   Nowa Sól             114.04   2737   24
  22 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  23 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.54   2629   24
  24 Maria Jarosz                   Lublin               107.79   2587   24
  25 Sławomir Szymański             Szczecin             106.79   2563   24
  26 Piotr Chabowski                Piła                 106.58   2558   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            104.33   2504   24
  28 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  29 Jacek Cichecki                 Józefów              102.92   2470   24
  30 Roman Błoszyński               Niewodnica           102.83   2468   24
  31 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               101.62   2439   24
  32 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      98.96   2375   24
  33 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk                97.50   2340   24
  35 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.50   2316   24
  36 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         95.79   2299   24
  37 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     95.46   2291   24
  38 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   95.17   2284   24
  39 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             94.46   2267   24
  40 Grzegorz Borowski              Piliki                93.71   2249   24
  41 Beata Kościańska               Lublin                93.62   2247   24
  42 Leszek Kilian                  Jaworzno              91.79   2203   24
  43 Dorota Kaniewska               Sochaczew             91.29   2191   24
  44 Dorota Patera                  Legnica               89.83   2156   24
  45 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       80.50   1932   24
  46 Katarzyna Kochańska            Piastów               76.29   1831   24
  47 Marcin Kamiński                Warszawa              94.74   2179   23
  48 Damian Chabrowski              Lublin                94.30   2169   23
  49 Agnieszka Kozub                Brzesko               91.00   2093   23
  50 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      86.09   1980   23
  51 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  52 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              85.35   1963   23
  53 Bożena Guział                  Racibórz              84.09   1934   23
  54 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  55 Michał Kowalski                Świętajno             83.57   1922   23
  56 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  57 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  58 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             81.96   1885   23
  59 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       79.26   1823   23
  60 Katarzyna Borowska             Piliki                76.00   1748   23
  61 Anna Lenartowska               Gdynia                74.78   1720   23
  62 Jakub Drzewoszewski            Iława                 67.96   1563   23
  63 Andrzej Słapiński              Warszawa             125.73   2766   22
  64 Sławomir Grudziński            Ostróda               87.32   1921   22
  65 Adam Kędzior                   Lublin                83.41   1835   22
  66 Barbara Bujacz                 Szczecin              70.95   1561   22
  67 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     107.48   2257   21
  68 Michał Puchowski               Izbicko              112.55   2251   20
  69 Łukasz Homa                    Wrocław              108.70   2174   20
  70 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.20   2124   20
  71 Agnieszka Goniowska            Wrocław               98.30   1966   20
  72 Barbara Łukaszewicz            Wrocław               97.00   1940   20
  73 Roman Figiel                   Zawichost             93.65   1873   20
  74 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski       93.30   1866   20
  75 Magdalena Szymala              Lublin                89.35   1787   20
  76 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               83.00   1660   20
  77 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  78 Władysław Zieliński            Lębork                99.84   1897   19
  79 Joanna Regdos                  Kraków                99.68   1894   19
  80 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      96.05   1825   19
  81 Aleksandra Chadryś             Wieluń                84.28   1517   18
  82 Marta Juszczyk                 Ścinawa               78.44   1412   18
  83 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  84 Anna Biegańska                 Białystok            116.35   1978   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok             96.29   1637   17
  86 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.53   1420   17
  87 Ryszard Korpalski              Wrocław               97.56   1561   16
  88 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  89 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       132.27   1984   15
  90 Jacek Baltyn                   Suchedniów           117.87   1768   15
  91 Anna Jagielska                 Wejherowo             70.67   1060   15
  92 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.79   1299   14
  93 Jerzy Siadak                   Szczecin              59.86    838   14
  94 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             137.46   1787   13
  95 Andrzej Szymański              Łódź                  67.23    874   13
  96 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
  97 Paweł Ochot                    Katowice             125.08   1501   12
  98 Marcin Figiel                  Zawichost            120.33   1444   12
  99 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 100 Przemysław Pok                 Szczecin             118.33   1420   12
 101 Ryszard Żydaczewski            Lubin                117.92   1415   12
 102 Alicja Kosińska                Szczecin             117.42   1409   12
 103 Sławomir Nosek                 Mielec               116.92   1403   12
 104 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  116.67   1400   12
 105 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            116.42   1397   12
 106 Stanisław Ochot                Katowice             116.00   1392   12
 107 Katarzyna Małek                Mielec               115.08   1381   12
 108 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  113.67   1364   12
 109 Jacek Petrus                   Wrocław              112.58   1351   12
 110 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               112.08   1345   12
 111 Andrzej Bryła                  Mielec               111.17   1334   12
 112 Monika Siemaszko               Lipiany              111.00   1332   12
 113 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.08   1321   12
 114 Katarzyna Stępień              Katowice             109.08   1309   12
 115 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 116 Robert Drózd                   Wesoła               108.25   1299   12
 117 Beata Łażewska                 Gdynia               108.25   1299   12
 118 Zbyszek Donarski               Wejherowo            107.42   1289   12
 119 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 120 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 121 Jacek Jerzyński                Toruń                106.58   1279   12
 122 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 123 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.58   1267   12
 124 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 125 Michał  Borejko                Wrocław              105.00   1260   12
 126 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 127 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 128 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 129 Łukasz Baranowski              Reda                 102.83   1234   12
 130 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 131 Andrzej Wróbel                 Zator                101.17   1214   12
 132 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 133 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 134 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk   99.75   1197   12
 135 Jerzy Misiak                   Gdańsk                99.25   1191   12
 136 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 137 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 138 Janusz Łabędzki                Wrocław               98.67   1184   12
 139 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 140 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 141 Mateusz Lipczyński             Sopot                 98.42   1181   12
 142 Paweł Szulc                    Szczecin              98.42   1181   12
 143 Maciej Lelowicz                Kraków                98.00   1176   12
 144 Szymon Jachimek                Gdynia                97.75   1173   12
 145 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 146 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś             96.92   1163   12
 147 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 148 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 149 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 150 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 151 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 152 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 153 Leszek Dobrowolski             Wrocław               95.00   1140   12
 154 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 155 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 156 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 157 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 158 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 159 Małgorzata Żmuda               Wrocław               93.25   1119   12
 160 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.92   1115   12
 161 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 162 Maciej Zięba                   Wrocław               92.83   1114   12
 163 Arkadiusz Tomczak              Strykowo              91.50   1098   12
 164 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         91.42   1097   12
 165 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                 91.33   1096   12
 166 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 167 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 168 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 169 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 170 Krzysztof Szeruga              Wrocław               88.67   1064   12
 171 Wojciech Silnicki              Elbląg                88.58   1063   12
 172 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 173 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 174 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 175 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                87.33   1048   12
 176 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 177 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 178 Rafał Świątek                  Wrocław               86.67   1040   12
 179 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 180 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 181 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 182 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 183 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 184 Agnieszka Kozak                Gdynia                84.33   1012   12
 185 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 186 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 187 Janina Grajewska               Choroszcz             82.25    987   12
 188 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   82.08    985   12
 189 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 190 Michał Korzeniowski            Kraków                80.08    961   12
 191 Przemysław Langiewicz          Ostróda               79.08    949   12
 192 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 193 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 194 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 195 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 196 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 197 Katarzyna Żurawska             Nowe Miasto Lubawsk   78.00    936   12
 198 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              77.50    930   12
 199 Adam Zalewski                  Racibórz              77.42    929   12
 200 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 201 Sylwia Buks                    Warszawa              77.00    924   12
 202 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       76.92    923   12
 203 Patryk Lewandowski             Iława                 76.83    922   12
 204 Joanna Julian                  Wrocław               76.75    921   12
 205 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 206 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             72.33    868   12
 207 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 208 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 209 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 210 Kamil Stokłosa                 Skawina               69.25    831   12
 211 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 212 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 213 Zofia Czycza                   Wrocław               62.08    745   12
 214 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 215 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 216 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 217 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 218 Jacek Szewczyk                 Lublin               120.36   1324   11
 219 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      102.00   1122   11
 220 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 221 Krzysztof Matuszewski          Lublin                94.55   1040   11
 222 Lucyna Sapis                   Słupsk                93.09   1024   11
 223 Izabela  Potęga                Łódź                  89.18    981   11
 224 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                88.64    975   11
 225 Michał Popiel                  Głogoczów             87.09    958   11
 226 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 227 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 228 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 229 Grzegorz Kokot                 Ustka                 82.00    902   11
 230 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         81.64    898   11
 231 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 232 Sylwia Kozłowska               Białystok             80.91    890   11
 233 Barbara Szymańska              Gdańsk                80.91    890   11
 234 Barbara Pastuszek              Lublin                80.55    886   11
 235 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 236 Małgorzata Kasprzyk            Kraków                79.36    873   11
 237 Joanna Żłobicka                Wrocław               79.09    870   11
 238 Gniewomir Białek               Dębica                78.45    863   11
 239 Jolanta Bednarska              Łódź                  72.73    800   11
 240 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 241 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                70.64    777   11
 242 Józef Łoziński                 Oleśnica              70.36    774   11
 243 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            65.73    723   11
 244 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 245 Maciej Donarski                Wejherowo             62.73    690   11
 246 Piotr Syta                     Lublin                61.45    676   11
 247 Filip Kowalczuk                Gdynia                61.18    673   11
 248 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 249 Agnieszka Pellowska            Słupsk                55.36    609   11
 250 Katarzyna Chomik               Bielsko-Biała         54.09    595   11
 251 Krzysztof Marszałek            Kraków                51.36    565   11
 252 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 253 Andrzej Lożyński               Piastów              101.30   1013   10
 254 Wojciech Popiel                Głogoczów             92.90    929   10
 255 Ewa Jaworska                   Iława                 80.00    800   10
 256 Witold Berus                   Zabrze                58.20    582   10
 257 Adam Słapiński                 Warszawa             129.22   1163    9
 258 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            126.22   1136    9
 259 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  121.44   1093    9
 260 Paweł Subocz                   Szczecin             130.50   1044    8
 261 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.38    763    8
 263 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 264 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 265 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                92.00    736    8
 266 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 267 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 268 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 269 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 270 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 271 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 272 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 273 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 274 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 275 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 276 Krzysztof Zawadzki             Sampława              75.62    605    8
 277 Jolanta Kruk                   Łódź                  66.38    531    8
 278 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 279 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 280 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 281 Olaf Czubla                    Łódź                 115.86    811    7
 282 Bożena Dragun                  Lublin               108.29    758    7
 283 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    106.43    745    7
 284 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.71    740    7
 285 Michał Czyż                    Łódź                 105.29    737    7
 286 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 287 Marcin Matujewicz              Warszawa              97.86    685    7
 288 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 289 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 290 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                85.86    601    7
 291 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 292 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 293 Ewa Jaworska                   Ostróda               82.86    580    7
 294 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 295 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 296 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.86    503    7
 297 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 298 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 299 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 300 Nikodem Łągiewski              Żyrardów              57.57    403    7
 301 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   55.86    391    7
 302 Wioletta Gadomska              Ostróda               53.29    373    7
 303 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 304 Mirosław Dejna                 Sampława              50.00    350    7
 305 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 306 Rafał Marks                    Warszawa             123.17    739    6
 307 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 308 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 309 Maciej Wałachowski             Milanówek             98.67    592    6
 310 Maksymilian Kardas             Warszawa              98.17    589    6
 311 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 312 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 313 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 314 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 315 Piotr Madej                    Wrocław               91.67    550    6
 316 Krystyna Borecka               Wałcz                 90.33    542    6
 317 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 318 Marcin Białkowski              Piła                  75.83    455    6
 319 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   73.83    443    6
 320 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 321 Justyna Jaszke                 Kraków                68.17    409    6
 322 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 323 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 324 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 325 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 326 Wojciech Rudnicki              Ustka                 55.50    333    6
 327 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 328 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 329 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 330 Przemysław Drochomirecki       Kraków               137.80    689    5
 331 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 332 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              78.80    394    5
 333 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 334 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 335 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 336 Anna Żyła                      Wrocław               74.80    374    5
 337 Justyna Dulat                  Kraków                54.20    271    5
 338 Michał Dulat                   Kraków                53.00    265    5
 339 Piotr Konopka                  Ostróda              108.50    434    4
 340 Krzysztof Witta                Iława                 87.00    348    4
 341 Barbara Żydaczewska            Lubin                 76.75    307    4
 342 Jarosław Kordalski             Lublin                76.00    304    4
 343 Dariusz Strawa                 Łódź                  65.75    263    4
 344 Radosław Zalewski              Milanówek             61.25    245    4
 345 Zbysław Witta                  Iława                 57.00    228    4
 346 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 347 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 348 Grzegorz Mlak                  Kraków                53.75    215    4
 349 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 350 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 351 Grzegorz Wróblewski            Bielsk Podlaski       50.00    200    4
 352 Aleksander Kusiak              Myślenice             96.00    288    3
 353 Szymon Lichawski               Tychy                 89.67    269    3
 354 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 355 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 356 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 357 Wojciech Dzierżek              Ostróda               64.67    194    3
 358 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 359 Radosław Wodecki               Wrocław               62.00    186    3
 360 Małgorzata Marks               Warszawa              59.33    178    3
 361 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 362 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 363 Edmund Dłuszczakowski          Iława                 55.00    165    3
 364 Patryk Godlewski               Milanówek             54.00    162    3
 365 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 366 Łukasz Walijewski              Ostróda              117.50    235    2
 367 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 368 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 369 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 370 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 371 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 372 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 373 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 374 Gracjan Jackowski              Iława                 62.00    124    2
 375 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 376 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 377 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 378 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 379 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 380 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 381 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 382 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 383 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 384 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 385 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 386 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 387 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 388 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie