Graboszyce18
marca
Graboszyce 18-19 marca I Mistrzostwa Doliny Karpia
Szczecin25
marca
Szczecin 25-26 marca VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”Grand Prix 2006
Katowice 8
kwietnia
Katowice 8- 9 kwietnia III Mistrzostwa Katowic o puchar Prezydenta Miasta
Rzbik najlepszy na barce25 - 26 marca 2006 — VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim Zakwitną Magnolie” Szczecin, 25 - 26 marca 2006
Grand Prix 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Rzbik najlepszy na barceTegoroczne Mistrzostwa Szczecina odbyły się w nietypowym miejscu; sobotnio-niedzielne zmagania toczyły się na barce zacumowanej w szczecińskim porcie. Zanim jednak rozpoczęliśmy rozgrywki, na wszystkich czekało śniadanie w dolnej części pokładu. Po naładowaniu swoich akumulatorów, w rekordowej dla Szczecina ilości i niespodziewanej, patrząc na odległość od wielu miast w Polsce liczbie blisko 90 uczestników rozpoczęły się VIII Mistrzostwa Szczecina. Turniej ten otwierał jednocześnie tegoroczny cykl Grand Prix. Zeszłoroczny zwycięzca tegoż cyklu, Mateusz Żbikowski, już na wstępie dał znać, że w tym roku będzie próbował po raz trzeci z rzędu sięgnąć po ten tytuł, na dobry początek zostając Mistrzem Szczecina. Tytuł wicemistrza wywalczył Stanisław Rydzik, a trzeci w stawce był dwukrotny zwycięzca tego turnieju Robert Duczemiński, który w ostatniej rundzie stoczył zaciętą partię o zwycięstwo z Mateuszem. Obaj szli "łeb w łeb" i dopiero końcówka partii zadecydowała, że to jednak Mateusz, a nie po raz trzeci Robert, został zwycięzcą turnieju. Po zakończeniu zawodów, dzięki całej masie sponsorów, czekało mnóstwo nagród w różnych kategoriach (od losowanej wśród wszystkich uczestników począwszy). Warto wspomnieć, że nagradzani byli też najlepsi po pierwszym dniu gier. Kto nie był, niech żałuje, bo jest czego. Za rok będzie okazja to naprawić. Już dziś serdecznie zapraszamy!
relacja: Karol Wyrębkiewicz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)
VI Mistrzostwa Szczecina
V Mistrzostwa Szczecina




Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim Zakwitną Magnolie"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.59     11.0     4946     1984      769
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.77     10.0     4991     1920      862
  3 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    135.61      9.0     5044     1859      840
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.44      9.0     4920     1754     1162
  5 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               122.03      9.0     4893     1719      906
  6 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.03      8.0     5268     1711      747
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.89      8.0     5266     1699      993
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 140.32      8.0     4948     1691      671
  9 Paweł           Jackowski            Warszawa               134.23      8.0     4888     1704      643
 10 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    111.89      8.0     4832     1551      886
 11 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               141.16      8.0     4735     1674      138
 12 Krzysztof       Usakiewicz           Warszawa               128.90      8.0     4516     1521      250
 13 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               121.83      8.0     4454     1525      601
 14 Wojciech        Sołdan               Rumia                  112.01      8.0     4379     1532      404
 15 Leszek          Jóźwik               Szczecin               100.00      8.0     4312     1485      307
 16 Joanna          Zadrożna             Szczecin               120.25      8.0     4294     1550       23
 17 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  108.90      8.0     4287     1686     -183
 18 Halina          Roszak               Poznań                 115.54      7.0     4869     1479      540
 19 Marek           Roszak               Poznań                 125.36      7.0     4720     1541      -36
 20 Magdalena       Merklejn             Szczecin               116.74      7.0     4670     1350      387
 21 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 115.34      7.0     4542     1463      320
 22 Paweł           Janaś                Głogów                 100.00      7.0     4505     1507      472
 23 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      7.0     4382     1431      588
 24 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.04      7.0     4375     1459      109
 25 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               119.96      7.0     4348     1423      119
 26 Oskar           Lelek                Barlinek               100.00      7.0     4299     1434      365
 27 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   110.77      7.0     4285     1429      -11
 28 Walenty         Siemaszko            Lipiany                121.20      7.0     4257     1546     -134
 29 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             110.29      7.0     4160     1437        5
 30 Jarosław        Żuliński             Szczecin               100.00      7.0     4148     1459     -108
 31 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              114.07      7.0     4125     1512     -392
 32 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               119.94      7.0     3838     1392     -271
 33 Irena           Sołdan               Rumia                  122.34      6.0     4746     1450      201
 34 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               140.92      6.0     4660     1340      314
 35 Adam            Szukalski            Wałbrzych              100.00      6.0     4642     1279      264
 36 Jakub           Zaryński             Świnoujście            120.35      6.0     4562     1380      529
 37 Wojciech        Zieliński            Szczecin               100.00      6.0     4460     1365      337
 38 Adam            Klimont              Wałcz                  113.73      6.0     4389     1317      117
 39 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      6.0     4357     1276      334
 40 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               109.81      6.0     4346     1282      -24
 41 Jarosław        Sobczak              Warszawa               113.95      6.0     4328     1339      130
 42 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      6.0     4326     1338      378
 43 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    119.71      6.0     4273     1365     -148
 44 Bogusław        Książek              Szczecin               116.92      6.0     4264     1312      -25
 45 Joanna          Ostrowska            Warszawa               107.27      6.0     4258     1389     -299
 46 Anna            Niedzielko           Szczecin               116.97      6.0     4181     1308     -168
 47 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             112.06      6.0     4128     1374     -172
 48 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  109.04      6.0     4063     1352      210
 49 Sławomir        Szymański            Szczecin               100.00      6.0     3923     1325     -146
 50 Monika          Siemaszko            Lipiany                102.17      6.0     3768     1332     -319
 51 Radosław        Pastusiak            Sulęcin                100.00      6.0     3702     1322     -571
 52 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.97      5.0     4482     1217     -115
 53 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     4260     1201      407
 54 Jacek           Nowak                Szczecin               100.00      5.0     4240     1191       53
 55 Bartosz         Pięta                Swarzędz               100.00      5.0     4213     1168     -106
 56 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      5.0     4207     1182     -100
 57 Przemysław      Pawlic               Wrocław                100.00      5.0     4072     1196        7
 58 Paweł           Szulc                Szczecin               101.77      5.0     4032     1181     -341
 59 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.92      5.0     4018     1142      228
 60 Anna            Gorszka-Bilska       Przecław               100.00      5.0     3969     1185     -466
 61 Angelika        Zmitrowicz           Szczecin               100.00      5.0     3964     1155     -106
 62 Maciej          Pilc                 Poznań                 100.00      5.0     3960     1173     -149
 63 Mirosław        Norwajszas           Szczecin               100.00      5.0     3730     1160     -476
 64 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      5.0     3263     1031      170
 65 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      4.0     4015     1105     -294
 66 Krzysztof       Borodziuk            Kostrzyn               100.00      4.0     3989     1071     -173
 67 Maurycy         Machnio              Lipiany                103.83      4.0     3951     1096     -307
 68 Sylwia          Pliszka              Szczecin               100.00      4.0     3847     1045     -367
 69 Robert          Jóźwik               Szczecin               100.00      4.0     3711     1022     -508
 70 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3675     1116     -957
 71 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.83      4.0     3458     1034      -51
 72 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3384     1049     -667
 73 Kuba            Żuliński             Przecław               100.00      3.5     3520      872     -489
 74 Agata           Pastusiak            Sulęcin                100.00      3.5     3511      872     -187
 75 Michał          Ozimiński            Łódź                   104.80      3.0     3677      878      -26
 76 Czesław         Konopko              Szczecin               100.00      3.0     3587      915     -749
 77 Maciej          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.5     3346      775     -578
 78 Barbara         Bujacz               Szczecin               100.00      2.5     2671      667     -317
 79 Wojciech        Wiszniewski          Piła                   100.00      2.0     2050      586     -526
 80 Paweł           Subocz               Szczecin               100.00      2.0      784      304       88
 81 Patrycja        Kraus                Wałcz                  100.00      1.5     3412      697     -416
 82 Ewa             Bargłowska           Szczecin               100.00      1.0     1615      415     -263
 83 Jerzy           Siadak               Szczecin               100.00      1.0     1599      464    -1069
 84 Elżbieta        Bargłowska           Szczecin               100.00      1.0      642      200       19
 85 Maciej          Chmielowski          Szczecin               100.00      0.5     1006      212     -461
 86 Alicja          Wójcik               Elbląg                 100.00      0.5      483      143     -507
 87 Karolina        Pawełek              Szczecin               100.00      0.0     1102      220     -331
 88 Balbina         Piotrowska           Szczecin               100.00      0.0      864      186     -320
 89 Adrian          Wołoszyn             Lubsko                 100.00      0.0      143       62     -364
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim Zakwitną Magnolie"



	Mateusz Żbikowski 146.59 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Maurycy        Machnio               103.83 +  431: 321  154
    2    15 Radosław       Pastusiak             100.00 +  494: 228  150
    3     5 Grzegorz       Pukniel               121.92 +  435: 406  172
    4     5 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 +  359: 284  160
    5     1 Krzysztof      Mówka                 141.03 +  446: 408  191
    6     1 Paweł          Jackowski             134.23 +  433: 290  184
    7     1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 +  405: 319  172
    8     1 Robert         Duczemiński           135.61 -  259: 453   86
    9     3 Paweł          Janaś                 100.00 +  380: 325  150
   10     1 Stanisław      Rydzik                137.77 +  422: 373  188
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.16 +  446: 367  191
   12     1 Robert         Duczemiński           135.61 +  436: 403  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1984  / 12 165.33




	Kazimierz.J Merklejn 144.89 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Siemaszko             102.17 +  392: 335  152
    2     5 Katarzyna      Sołdan                108.90 +  488: 320  159
    3     6 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  446: 459   91
    4     8 Łukasz         Tuszyński             119.94 +  751: 175  170
    5     3 Irena          Sołdan                122.34 +  384: 334  172
    6     2 Dawid          Pikul                 140.32 -  333: 457   90
    7     5 Paweł          Jackowski             134.23 +  438: 290  184
    8     3 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  369: 341  170
    9     5 Walenty        Siemaszko             121.20 +  463: 304  171
   10     2 Robert         Duczemiński           135.61 -  259: 491   86
   11     3 Stanisław      Rydzik                137.77 -  402: 438   88
   12     6 Halina         Roszak                115.54 +  541: 329  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 12 141.58




	Mariusz Skrobosz 142.44 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Paweł          Szulc                 101.77 +  518: 278  152
    2     2 Walenty        Siemaszko             121.20 +  361: 354  171
    3     7 Jakub          Zaryński              120.35 +  337: 283  170
    4     3 Paweł          Jackowski             134.23 -  366: 393   84
    5    13 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 +  506: 265  160
    6     8 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  353: 306  159
    7     4 Robert         Duczemiński           135.61 -  357: 361   86
    8     9 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 +  490: 279  170
    9     2 Stanisław      Rydzik                137.77 -  326: 382   88
   10     7 Mariusz        Kubicki               112.06 +  447: 337  162
   11     5 Dariusz        Kuć                   110.77 +  417: 260  161
   12     4 Tomasz         Zwoliński             141.16 +  442: 260  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Tomasz Zwoliński 141.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Oskar          Lelek                 100.00 +  421: 356  150
    2    17 Joanna         Ostrowska             107.27 +  546: 351  157
    3     2 Marek          Roszak                125.36 +  446: 340  175
    4     2 Dawid          Pikul                 140.32 -  303: 455   90
    5     8 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  456: 371  150
    6     4 Paweł          Janaś                 100.00 -  312: 471   50
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             124.04 +  325: 317  174
    8     7 Mariusz        Kubicki               112.06 +  441: 340  162
    9     1 Robert         Duczemiński           135.61 +  423: 363  186
   10     4 Krzysztof      Mówka                 141.03 +  435: 345  191
   11     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  367: 446   97
   12     4 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  260: 442   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Krzysztof Mówka 141.03 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Patrycja       Kraus                 100.00 +  374: 239  150
    2    11 Jarosław       Sobczak               113.95 +  442: 372  164
    3     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 +  459: 446  195
    4     1 Robert         Duczemiński           135.61 +  538: 377  186
    5     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  408: 446   97
    6     3 Irena          Sołdan                122.34 +  573: 387  172
    7     2 Dawid          Pikul                 140.32 +  559: 437  190
    8     2 Stanisław      Rydzik                137.77 -  343: 370   88
    9     4 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  304: 322   59
   10     4 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  345: 435   91
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  434: 394  160
   12     5 Katarzyna      Sołdan                108.90 +  489: 296  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Wojciech Usakiewicz 140.92 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  393: 424   50
    2    21 Sławomir       Szymański             100.00 +  573: 265  150
    3    11 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  460: 261  170
    4     6 Marek          Roszak                125.36 -  379: 409   75
    5    14 Wojciech       Zieliński             100.00 +  367: 355  150
    6     9 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  325: 390   74
    7    16 Piotr          Adamczyk              115.34 -  353: 426   65
    8    11 Irena          Sołdan                122.34 +  446: 345  172
    9    18 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  256: 442   50
   10    22 Jarosław       Sobczak               113.95 +  421: 307  164
   11    17 Joanna         Zadrożna              120.25 -  327: 417   70
   12    22 Sławomir       Szymański             100.00 +  360: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1340  / 12 111.67




	Dawid Pikul 140.32 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  372: 308  150
    2    12 Łukasz         Tuszyński             119.94 +  403: 293  170
    3     9 Anna           Niedzielko            116.97 +  447: 251  167
    4     2 Tomasz         Zwoliński             141.16 +  455: 303  191
    5     2 Paweł          Jackowski             134.23 -  393: 485   84
    6     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 +  457: 333  195
    7     2 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  437: 559   91
    8     4 Dariusz        Nawrocki              114.07 +  567: 243  164
    9     6 Joanna         Ostrowska             107.27 +  365: 364  157
   10     3 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  356: 391   59
   11     4 Marek          Roszak                125.36 +  395: 333  175
   12     2 Stanisław      Rydzik                137.77 -  301: 414   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Stanisław Rydzik 137.77 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Szukalski             100.00 +  410: 306  150
    2    19 Wojciech       Sołdan                112.01 +  427: 264  162
    3     1 Paweł          Jackowski             134.23 -  425: 427   84
    4    11 Joanna         Zadrożna              120.25 +  483: 372  170
    5     5 Dariusz        Nawrocki              114.07 +  372: 317  164
    6     6 Marek          Roszak                125.36 +  516: 339  175
    7     3 Paweł          Janaś                 100.00 +  381: 310  150
    8     2 Krzysztof      Mówka                 141.03 +  370: 343  191
    9     2 Mariusz        Skrobosz              142.44 +  382: 326  192
   10     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  373: 422   97
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 +  438: 402  195
   12     2 Dawid          Pikul                 140.32 +  414: 301  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1920  / 12 160.00




	Robert Duczemiński 135.61 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Wiszniewski           100.00 +  470: 236  150
    2     7 Grzegorz       Koczkodon             124.04 +  467: 363  174
    3     4 Dariusz        Nawrocki              114.07 +  477: 356  164
    4     1 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  377: 538   91
    5     4 Jakub          Zaryński              120.35 +  372: 348  170
    6     5 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 +  436: 307  179
    7     4 Mariusz        Skrobosz              142.44 +  361: 357  192
    8     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 +  453: 259  197
    9     1 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  363: 423   91
   10     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 +  491: 259  195
   11     2 Katarzyna      Sołdan                108.90 +  374: 322  159
   12     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  403: 436   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1859  / 12 154.92




	Paweł Jackowski 134.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Alicja         Wójcik                100.00 +  590: 182  150
    2     1 Dariusz        Kuć                   110.77 +  382: 292  161
    3     1 Stanisław      Rydzik                137.77 +  427: 425  188
    4     3 Mariusz        Skrobosz              142.44 +  393: 366  192
    5     2 Dawid          Pikul                 140.32 +  485: 393  190
    6     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  290: 433   97
    7     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  290: 438   95
    8     6 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  284: 318   59
    9     9 Ewa            Strzelczyk            121.83 +  431: 316  172
   10     8 Joanna         Ostrowska             107.27 +  489: 337  157
   11     6 Walenty        Siemaszko             121.20 +  472: 335  171
   12     3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  355: 410   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Krzysztof Usakiewicz 128.90 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  379: 307  150
    2     9 Maciej         Sancewicz             111.89 +  401: 243  162
    3     8 Wojciech       Zieliński             100.00 +  418: 341  150
    4     4 Irena          Sołdan                122.34 -  340: 381   72
    5     6 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  441: 332  161
    6     5 Robert         Duczemiński           135.61 -  307: 436   86
    7    10 Jarosław       Żuliński              100.00 -  364: 381   50
    8    17 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  341: 297  150
    9    14 Oskar          Lelek                 100.00 +  417: 342  150
   10    12 Halina         Roszak                115.54 -  291: 497   66
   11    13 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  420: 328  159
   12     8 Piotr          Adamczyk              115.34 +  397: 381  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1521  / 12 126.75




	Marek Roszak 125.36 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Józef          Wietecki              100.00 +  380: 369  150
    2     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 +  455: 422  172
    3     2 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  340: 446   91
    4     6 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  409: 379  191
    5    12 Maciej         Pilc                  100.00 +  378: 372  150
    6     6 Stanisław      Rydzik                137.77 -  339: 516   88
    7     9 Walenty        Siemaszko             121.20 -  387: 416   71
    8    15 Bogusław       Książek               116.92 +  417: 339  167
    9    11 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  390: 289  159
   10    10 Jarosław       Żuliński              100.00 +  516: 304  150
   11     4 Dawid          Pikul                 140.32 -  333: 395   90
   12     7 Maciej         Sancewicz             111.89 -  376: 509   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Grzegorz Koczkodon 124.04 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  381: 346  150
    2     7 Robert         Duczemiński           135.61 -  363: 467   86
    3    24 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  322: 310  150
    4    20 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  340: 373   64
    5    19 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  439: 379  150
    6     9 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  390: 325  191
    7     6 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  317: 325   91
    8    22 Jakub          Zaryński              120.35 -  368: 406   70
    9    28 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  314: 356   50
   10    30 Monika         Siemaszko             102.17 +  387: 280  152
   11    27 Michał         Ozimiński             104.80 +  394: 386  155
   12    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  360: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Irena Sołdan 122.34 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  492: 240  150
    2     4 Bogusław       Książek               116.92 +  446: 369  167
    3     3 Adam           Klimont               113.73 +  429: 396  164
    4     4 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 +  381: 340  179
    5     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  334: 384   95
    6     3 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  387: 573   91
    7     7 Mariusz        Kubicki               112.06 -  350: 390   62
    8    11 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  345: 446   91
    9    19 Beata          Piotrowska            114.83 -  376: 382   65
   10    23 Maciej         Pilc                  100.00 +  419: 333  150
   11    18 Jarosław       Sobczak               113.95 +  394: 285  164
   12    13 Grzegorz       Pukniel               121.92 -  393: 407   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 122.03 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Kuba           Żuliński              100.00 +  466: 221  150
    2     8 Marek          Roszak                125.36 -  422: 455   75
    3    13 Dorota         Kuć                   100.00 +  413: 364  150
    4     9 Bogusław       Książek               116.92 +  374: 329  167
    5     9 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  414: 340  170
    6     7 Katarzyna      Sołdan                108.90 +  466: 343  159
    7     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  319: 405   97
    8     5 Walenty        Siemaszko             121.20 -  304: 347   71
    9     8 Dariusz        Nawrocki              114.07 +  471: 232  164
   10     5 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 +  381: 289  170
   11     7 Wojciech       Sołdan                112.01 +  453: 307  162
   12     3 Paweł          Jackowski             134.23 +  410: 355  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Grzegorz Pukniel 121.92 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     5 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  406: 435   97
    4    14 Jolanta        Chłopińska            109.04 -  321: 376   59
    5    16 Walenty        Siemaszko             121.20 -  359: 369   71
    6    23 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  489: 313  150
    7    18 Jacek          Nowak                 100.00 +  396: 377  150
    8    12 Halina         Roszak                115.54 -  360: 442   66
    9    21 Józef          Wietecki              100.00 +  427: 356  150
   10    13 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  361: 404   60
   11    19 Bogusław       Książek               116.92 +  492: 325  167
   12    13 Irena          Sołdan                122.34 +  407: 393  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 10 114.20




	Ewa Strzelczyk 121.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Przemysław     Pawlic                100.00 -  343: 365   50
    2    29 Balbina        Piotrowska            100.00 +  340: 239  150
    3    19 Beata          Piotrowska            114.83 -  283: 327   65
    4    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  356: 278  150
    5    25 Joanna         Zadrożna              120.25 +  391: 300  170
    6    20 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  338: 368   64
    7    24 Jakub          Zaryński              120.35 +  402: 267  170
    8    27 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  418: 327  150
    9     9 Paweł          Jackowski             134.23 -  316: 431   84
   10    14 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  499: 344  161
   11    16 Dorota         Kuć                   100.00 +  370: 283  150
   12     9 Dariusz        Kuć                   110.77 +  398: 324  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Walenty Siemaszko 121.20 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Kuć                   100.00 +  397: 202  150
    2     2 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  354: 361   92
    3    23 Mariusz        Kubicki               112.06 +  354: 352  162
    4    12 Paweł          Janaś                 100.00 -  320: 405   50
    5    16 Grzegorz       Pukniel               121.92 +  369: 359  172
    6    14 Magdalena      Merklejn              116.74 +  374: 320  167
    7     9 Marek          Roszak                125.36 +  416: 387  175
    8     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 +  347: 304  172
    9     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  304: 463   95
   10    11 Piotr          Adamczyk              115.34 +  386: 341  165
   11     6 Paweł          Jackowski             134.23 -  335: 472   84
   12    10 Wojciech       Sołdan                112.01 -  301: 425   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Jakub Zaryński 120.35 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agata          Kuć                   100.00 +  370: 369  150
    2    13 Halina         Roszak                115.54 +  417: 356  166
    3     7 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  283: 337   92
    4    19 Józef          Wietecki              100.00 +  471: 282  150
    5     4 Robert         Duczemiński           135.61 -  348: 372   86
    6    17 Jarosław       Żuliński              100.00 -  336: 393   50
    7    24 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  267: 402   72
    8    22 Grzegorz       Koczkodon             124.04 +  406: 368  174
    9    29 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  438: 271  150
   10    19 Joanna         Zadrożna              120.25 -  335: 356   70
   11    26 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  583: 170  150
   12    14 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  308: 357   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Joanna Zadrożna 120.25 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Kuć                   100.00 +  353: 304  150
    2    16 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  367: 422   50
    3    29 Wojciech       Sołdan                112.01 +  388: 383  162
    4    11 Stanisław      Rydzik                137.77 -  372: 483   88
    5    25 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  300: 391   72
    6    29 Monika         Siemaszko             102.17 +  329: 289  152
    7    20 Wojciech       Zieliński             100.00 +  340: 254  150
    8    28 Przemysław     Pawlic                100.00 +  332: 317  150
    9    15 Piotr          Adamczyk              115.34 -  309: 457   65
   10    19 Jakub          Zaryński              120.35 +  356: 335  170
   11    17 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  417: 327  191
   12    12 Jarosław       Żuliński              100.00 +  431: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Mariusz Sylwestrzuk 119.96 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Radosław       Pastusiak             100.00 -  319: 363   50
    2    33 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  381: 319  150
    3    32 Sylwia         Pliszka               100.00 +  354: 320  150
    4    21 Jarosław       Żuliński              100.00 +  401: 296  150
    5    11 Paweł          Janaś                 100.00 -  364: 394   50
    6    13 Adam           Klimont               113.73 +  349: 286  164
    7     8 Maciej         Sancewicz             111.89 +  408: 329  162
    8     9 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  279: 490   92
    9    10 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  473: 336  161
   10     5 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  289: 381   72
   11    12 Piotr          Adamczyk              115.34 -  325: 394   65
   12    19 Joanna         Ostrowska             107.27 +  406: 321  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Łukasz Tuszyński 119.94 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agata          Pastusiak             100.00 +  445: 267  150
    2    12 Dawid          Pikul                 140.32 -  293: 403   90
    3    26 Maurycy        Machnio               103.83 +  432: 248  154
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  175: 751   95
    5    24 Adam           Szukalski             100.00 +  382: 315  150
    6    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  358: 398   50
    7    22 Adam           Klimont               113.73 +  450: 368  164
    8    23 Dorota         Kuć                   100.00 -    1: 400   50
   10    27 Paweł          Szulc                 101.77 +  432: 318  152
   11    23 Anna           Niedzielko            116.97 +  513: 333  167
   12    14 Jakub          Zaryński              120.35 +  357: 308  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 11 126.55




	Zbigniew Wietecki 119.71 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bartosz        Pięta                 100.00 +  452: 291  150
    2    10 Piotr          Adamczyk              115.34 +  387: 344  165
    3    11 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  261: 460   91
    4    15 Maciej         Sancewicz             111.89 +  400: 397  162
    5     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  340: 414   72
    6    10 Halina         Roszak                115.54 +  446: 299  166
    7    11 Maciej         Pilc                  100.00 +  370: 360  150
    8     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  341: 369   95
    9    13 Jarosław       Żuliński              100.00 -  345: 379   50
   10    18 Oskar          Lelek                 100.00 +  346: 291  150
   11    15 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  325: 405   64
   12    18 Dorota         Kuć                   100.00 -  260: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Anna Niedzielko 116.97 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Bujacz                100.00 +  418: 206  150
    2    18 Mariusz        Kubicki               112.06 +  435: 326  162
    3     9 Dawid          Pikul                 140.32 -  251: 447   90
    4    13 Adam           Klimont               113.73 -  294: 416   64
    5    21 Beata          Piotrowska            114.83 -  296: 395   65
    6    34 Radosław       Pastusiak             100.00 -  283: 327   50
    7    36 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  419: 357  150
    8    26 Leszek         Jóźwik                100.00 +  368: 305  150
    9    34 Monika         Siemaszko             102.17 -  269: 366   52
   10    25 Michał         Ozimiński             104.80 +  384: 317  155
   11    23 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  333: 513   70
   12    28 Bartosz        Pięta                 100.00 +  431: 374  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Bogusław Książek 116.92 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Leszek         Jóźwik                100.00 +  393: 370  150
    2     4 Irena          Sołdan                122.34 -  369: 446   72
    3    22 Przemysław     Pawlic                100.00 +  402: 288  150
    4     9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  329: 374   72
    5    23 Agata          Kuć                   100.00 -  348: 369   50
    6    26 Sławomir       Szymański             100.00 -  303: 368   50
    7    31 Monika         Siemaszko             102.17 +  419: 206  152
    8    15 Marek          Roszak                125.36 -  339: 417   75
    9    36 Maurycy        Machnio               103.83 +  348: 288  154
   10    29 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  355: 353  150
   11    19 Grzegorz       Pukniel               121.92 -  325: 492   72
   12    26 Beata          Piotrowska            114.83 +  334: 318  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Magdalena Merklejn 116.74 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Robert         Jóźwik                100.00 +  391: 247  150
    2     6 Adam           Klimont               113.73 -  352: 355   64
    3    25 Maciej         Pilc                  100.00 -  412: 417   50
    4    25 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  375: 359  150
    5    17 Dorota         Kuć                   100.00 +  415: 351  150
    6    14 Walenty        Siemaszko             121.20 -  320: 374   71
    7    21 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  353: 333  150
    8    19 Wojciech       Zieliński             100.00 -  331: 416   50
    9    25 Bartosz        Pięta                 100.00 -  388: 398   50
   10    24 Agata          Kuć                   100.00 +  485: 291  150
   11    20 Beata          Piotrowska            114.83 +  396: 347  165
   12    15 Adam           Szukalski             100.00 +  452: 395  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Halina Roszak 115.54 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karolina       Pawełek               100.00 +  437: 251  150
    2    13 Jakub          Zaryński              120.35 -  356: 417   70
    3    18 Joanna         Ostrowska             107.27 +  471: 326  157
    4    10 Beata          Piotrowska            114.83 +  459: 394  165
    5     7 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  357: 376   59
    6    10 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  299: 446   70
    7    19 Leszek         Jóźwik                100.00 -  341: 358   50
    8    12 Grzegorz       Pukniel               121.92 +  442: 360  172
    9    20 Jacek          Nowak                 100.00 +  432: 308  150
   10    12 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 +  497: 291  179
   11     9 Mariusz        Kubicki               112.06 +  449: 261  162
   12     6 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  329: 541   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Piotr Adamczyk 115.34 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Czesław        Konopko               100.00 +  378: 284  150
    2    10 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  344: 387   70
    3    28 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  355: 412   50
    4    26 Przemysław     Pawlic                100.00 +  367: 337  150
    5    15 Maciej         Sancewicz             111.89 -  340: 450   62
    6    28 Urszula        Solarska              100.00 +  353: 255  150
    7    16 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  426: 353  191
    8    21 Jacek          Nowak                 100.00 +  406: 327  150
    9    15 Joanna         Zadrożna              120.25 +  457: 309  170
   10    11 Walenty        Siemaszko             121.20 -  341: 386   71
   11    12 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 +  394: 325  170
   12     8 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  381: 397   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Beata Piotrowska 114.83 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    19 Ewa            Strzelczyk            121.83 +  327: 283  172
    4    10 Halina         Roszak                115.54 -  394: 459   66
    5    21 Anna           Niedzielko            116.97 +  395: 296  167
    6    16 Maciej         Pilc                  100.00 -  310: 364   50
    7    25 Wojciech       Sołdan                112.01 -  366: 377   62
    8    14 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 -  255: 371   61
    9    19 Irena          Sołdan                122.34 +  382: 376  172
   10    31 Józef          Wietecki              100.00 +  364: 253  150
   11    20 Magdalena      Merklejn              116.74 -  347: 396   67
   12    26 Bogusław       Książek               116.92 -  318: 334   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1034  / 10 103.40




	Dariusz Nawrocki 114.07 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Sławomir       Szymański             100.00 +  431: 297  150
    2    14 Przemysław     Pawlic                100.00 +  392: 306  150
    3     4 Robert         Duczemiński           135.61 -  356: 477   86
    4    20 Grzegorz       Koczkodon             124.04 +  373: 340  174
    5     5 Stanisław      Rydzik                137.77 -  317: 372   88
    6    20 Ewa            Strzelczyk            121.83 +  368: 338  172
    7    15 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 +  406: 347  160
    8     4 Dawid          Pikul                 140.32 -  243: 567   90
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  232: 471   72
   10    17 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  344: 305  150
   11    15 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  405: 325  170
   12    11 Leszek         Jóźwik                100.00 -  258: 372   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Jarosław Sobczak 113.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  446: 283  150
    2    11 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  372: 442   91
    3    15 Oskar          Lelek                 100.00 +  353: 294  150
    4     7 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 -  343: 369   61
    5    18 Joanna         Ostrowska             107.27 -  339: 379   57
    6    25 Wojciech       Sołdan                112.01 -  292: 376   62
    7    30 Sylwia         Pliszka               100.00 +  415: 355  150
    8    16 Michał         Ozimiński             104.80 +  379: 291  155
    9    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  345: 273  150
   10    22 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  307: 421   91
   11    18 Irena          Sołdan                122.34 -  285: 394   72
   12    27 Maciej         Pilc                  100.00 +  452: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Adam Klimont 113.73 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Balbina        Piotrowska            100.00 +  476: 271  150
    2     6 Magdalena      Merklejn              116.74 +  355: 352  167
    3     3 Irena          Sołdan                122.34 -  396: 429   72
    4    13 Anna           Niedzielko            116.97 +  416: 294  167
    5    10 Jolanta        Chłopińska            109.04 -  329: 354   59
    6    13 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  286: 349   70
    7    22 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  368: 450   70
    8    13 Maciej         Sancewicz             111.89 -  321: 496   62
    9    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  368: 305  150
   10    26 Bartosz        Pięta                 100.00 -  299: 401   50
   11    29 Urszula        Solarska              100.00 +  320: 284  150
   12    25 Jacek          Nowak                 100.00 +  455: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mariusz Kubicki 112.06 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Chmielowski           100.00 +  332: 210  150
    2    18 Anna           Niedzielko            116.97 -  326: 435   67
    3    23 Walenty        Siemaszko             121.20 -  352: 354   71
    4    31 Maurycy        Machnio               103.83 +  451: 252  154
    5    29 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  363: 319  150
    6    11 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  369: 342  161
    7     7 Irena          Sołdan                122.34 +  390: 350  172
    8     7 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  340: 441   91
    9    17 Sławomir       Szymański             100.00 +  359: 334  150
   10     7 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  337: 447   92
   11     9 Halina         Roszak                115.54 -  261: 449   66
   12    20 Oskar          Lelek                 100.00 -  248: 367   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Wojciech Sołdan 112.01 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jacek          Nowak                 100.00 +  331: 320  150
    2    19 Stanisław      Rydzik                137.77 -  264: 427   88
    3    29 Joanna         Zadrożna              120.25 -  383: 388   70
    4    35 Radosław       Pastusiak             100.00 +  363: 289  150
    5    26 Jarosław       Żuliński              100.00 -  271: 290   50
    6    25 Jarosław       Sobczak               113.95 +  376: 292  164
    7    25 Beata          Piotrowska            114.83 +  377: 366  165
    8    31 Paweł          Szulc                 101.77 +  474: 298  152
    9    12 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  414: 297  150
   10     9 Paweł          Janaś                 100.00 +  394: 254  150
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  307: 453   72
   12    10 Walenty        Siemaszko             121.20 +  425: 301  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Maciej Sancewicz 111.89 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Jerzy          Siadak                100.00 +  461: 203  150
    2     9 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  243: 401   79
    3    31 Adrian         Wołoszyn              100.00 +  507: 143  150
    4    15 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  397: 400   70
    5    15 Piotr          Adamczyk              115.34 +  450: 340  165
    6    12 Jacek          Nowak                 100.00 +  372: 295  150
    7     8 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  329: 408   70
    8    13 Adam           Klimont               113.73 +  496: 321  164
    9     7 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  368: 326  160
   10     6 Dariusz        Kuć                   110.77 -  371: 405   61
   11    10 Joanna         Ostrowska             107.27 +  329: 328  157
   12     7 Marek          Roszak                125.36 +  509: 376  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Małgorzata Jóźwiak 110.97 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sylwia         Pliszka               100.00 +  505: 220  150
    2     3 Wojciech       Zieliński             100.00 -  409: 464   50
    3    12 Michał         Ozimiński             104.80 +  453: 306  155
    4     7 Jarosław       Sobczak               113.95 +  369: 343  164
    5     6 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  332: 441   79
    6    11 Mariusz        Kubicki               112.06 -  342: 369   62
    7    17 Agata          Kuć                   100.00 +  348: 301  150
    8    14 Beata          Piotrowska            114.83 +  371: 255  165
    9    10 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  336: 473   70
   10    14 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  344: 499   72
   11    22 Oskar          Lelek                 100.00 -  348: 514   50
   12    23 Wojciech       Zieliński             100.00 -  325: 412   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Dariusz Kuć 110.77 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Jarosław       Żuliński              100.00 +  399: 360  150
    2     1 Paweł          Jackowski             134.23 -  292: 382   84
    3    14 Paweł          Janaś                 100.00 -  314: 379   50
    4    32 Ewa            Bargłowska            100.00 +  309: 248  150
    5    28 Leszek         Jóźwik                100.00 +  375: 294  150
    6    21 Józef          Wietecki              100.00 +  414: 356  150
    7    14 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  371: 389   59
    8    25 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  451: 338  150
    9    16 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 +  371: 364  160
   10     6 Maciej         Sancewicz             111.89 +  405: 371  162
   11     5 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  260: 417   92
   12     9 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  324: 398   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Eugeniusz Wróblewski 110.29 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  307: 300  150
    2    20 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  351: 290  159
    3    10 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  358: 329  150
    4     5 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  284: 359   97
    5    13 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  265: 506   92
    6    22 Michał         Ozimiński             104.80 +  394: 345  155
    7    15 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  347: 406   64
    8    32 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  393: 298  150
    9    16 Dariusz        Kuć                   110.77 -  364: 371   61
   10    21 Dorota         Kuć                   100.00 -  344: 393   50
   11    24 Wojciech       Zieliński             100.00 +  376: 328  150
   12    21 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  377: 230  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Ireneusz Moralewicz 109.81 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Wojciech       Zieliński             100.00 -  292: 397   50
    2    22 Leszek         Jóźwik                100.00 +  414: 370  150
    3    30 Radosław       Pastusiak             100.00 +  491: 279  150
    4    18 Maciej         Pilc                  100.00 -  311: 343   50
    5    20 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  374: 338  150
    6    18 Agata          Kuć                   100.00 +  402: 396  150
    7    12 Joanna         Ostrowska             107.27 -  294: 400   57
    8    20 Józef          Wietecki              100.00 +  328: 293  150
    9     7 Maciej         Sancewicz             111.89 -  326: 368   62
   10    13 Grzegorz       Pukniel               121.92 +  404: 361  172
   11     8 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  394: 434   91
   12    16 Paweł          Janaś                 100.00 -  316: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1282  / 12 106.83




	Jolanta Chłopińska 109.04 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  410: 351  150
    2    20 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  290: 351   60
    3    33 Alicja         Wójcik                100.00 +  400:   1  150
    4    14 Grzegorz       Pukniel               121.92 +  376: 321  172
    5    10 Adam           Klimont               113.73 +  354: 329  164
    6     8 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  306: 353   92
    7    13 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  269: 385   50
    8    30 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  445: 240  150
    9    11 Marek          Roszak                125.36 -  289: 390   75
   10    16 Wojciech       Zieliński             100.00 +  366: 335  150
   11    13 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  328: 420   79
   12    21 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  230: 377   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Katarzyna Sołdan 108.90 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  481: 276  150
    2     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  320: 488   95
    3    16 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  397: 378  150
    4    17 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  332: 327  150
    5     7 Halina         Roszak                115.54 +  376: 357  166
    6     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  343: 466   72
    7    14 Dariusz        Kuć                   110.77 +  389: 371  161
    8     6 Paweł          Jackowski             134.23 +  318: 284  184
    9     4 Krzysztof      Mówka                 141.03 +  322: 304  191
   10     3 Dawid          Pikul                 140.32 +  391: 356  190
   11     2 Robert         Duczemiński           135.61 -  322: 374   86
   12     5 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  296: 489   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Joanna Ostrowska 107.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Paweł          Janaś                 100.00 +  335: 305  150
    2    17 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  351: 546   91
    3    18 Halina         Roszak                115.54 -  326: 471   66
    4    30 Monika         Siemaszko             102.17 +  397: 319  152
    5    18 Jarosław       Sobczak               113.95 +  379: 339  164
    6    15 Wojciech       Zieliński             100.00 +  357: 350  150
    7    12 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  400: 294  160
    8    10 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  363: 344  150
    9     6 Dawid          Pikul                 140.32 -  364: 365   90
   10     8 Paweł          Jackowski             134.23 -  337: 489   84
   11    10 Maciej         Sancewicz             111.89 -  328: 329   62
   12    19 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  321: 406   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Michał Ozimiński 104.80 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 -  306: 453   61
    4    33 Robert         Jóźwik                100.00 +  499: 293  150
    5    22 Oskar          Lelek                 100.00 +  347: 338  150
    6    22 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  345: 394   60
    7    27 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  462: 281  150
    8    16 Jarosław       Sobczak               113.95 -  291: 379   64
    9    26 Paweł          Szulc                 101.77 -  371: 401   52
   10    25 Anna           Niedzielko            116.97 -  317: 384   67
   11    27 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  386: 394   74
   12    31 Agata          Kuć                   100.00 -  353: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  / 10  87.80




	Maurycy Machnio 103.83 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  321: 431   97
    2    31 Karolina       Pawełek               100.00 +  330: 328  150
    3    26 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  248: 432   70
    4    31 Mariusz        Kubicki               112.06 -  252: 451   62
    5    33 Przemysław     Pawlic                100.00 +  398: 264  150
    6    27 Adam           Szukalski             100.00 -  258: 381   50
    7    34 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  359: 367   50
    8    36 Paweł          Subocz                100.00 -  336: 387   50
    9    36 Bogusław       Książek               116.92 -  288: 348   67
   10    38 Patrycja       Kraus                 100.00 +  398: 268  150
   11    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  492: 265  150
   12    32 Przemysław     Pawlic                100.00 -  271: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Monika Siemaszko 102.17 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.89 -  335: 392   95
    2    30 Agata          Pastusiak             100.00 +  336: 272  150
    3    21 Jarosław       Żuliński              100.00 -  228: 404   50
    4    30 Joanna         Ostrowska             107.27 -  319: 397   57
    5    36 Ewa            Bargłowska            100.00 +  324: 248  150
    6    29 Joanna         Zadrożna              120.25 -  289: 329   70
    7    31 Bogusław       Książek               116.92 -  206: 419   67
    8    37 Urszula        Solarska              100.00 +  353: 307  150
    9    34 Anna           Niedzielko            116.97 +  366: 269  167
   10    30 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  280: 387   74
   11    32 Agata          Kuć                   100.00 +  350: 336  150
   12    29 Paweł          Szulc                 101.77 +  382: 327  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Paweł Szulc 101.77 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.44 -  278: 518   92
    2    26 Oskar          Lelek                 100.00 -  332: 335   50
    3    38 Jerzy          Siadak                100.00 +  359: 251  150
    4    37 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  329: 378   50
    5    32 Radosław       Pastusiak             100.00 -  300: 325   50
    6    36 Ewa            Bargłowska            100.00 +  330: 275  150
    7    38 Patrycja       Kraus                 100.00 +  358: 350  150
    8    31 Wojciech       Sołdan                112.01 -  298: 474   62
    9    26 Michał         Ozimiński             104.80 +  401: 371  155
   10    27 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  318: 432   70
   11    33 Józef          Wietecki              100.00 +  402: 282  150
   12    29 Monika         Siemaszko             102.17 -  327: 382   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Elżbieta Bargłowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    37 Sylwia         Pliszka               100.00 -  334: 335   50
    3    36 Kuba           Żuliński              100.00 +  308: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     200  /  2 100.00




	Ewa Bargłowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    38 Maciej         Chmielowski           100.00 +  334: 250  150
    3    27 Agata          Kuć                   100.00 -  243: 374   50
    4    32 Dariusz        Kuć                   110.77 -  248: 309   61
    5    36 Monika         Siemaszko             102.17 -  248: 324   52
    6    36 Paweł          Szulc                 101.77 -  275: 330   52
    7    41 Kuba           Żuliński              100.00 -  267: 291   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     415  /  6  69.17




	Krzysztof Borodziuk 100.00 Kostrzyn                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  346: 381   74
    2    28 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  342: 231  150
    3    17 Adam           Szukalski             100.00 +  387: 379  150
    4    17 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  327: 332   59
    5    20 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  338: 374   60
    6    32 Czesław        Konopko               100.00 +  347: 299  150
    7    21 Magdalena      Merklejn              116.74 -  333: 353   67
    8    25 Dariusz        Kuć                   110.77 -  338: 451   61
    9    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  232: 422   50
   10    34 Robert         Jóźwik                100.00 -  302: 374   50
   11    36 Barbara        Bujacz                100.00 +  378: 216  150
   12    33 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  319: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 12  89.25




	Barbara Bujacz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Niedzielko            116.97 -  206: 418   67
    2    39 Paweł          Janaś                 100.00 -  237: 544   50
    3    44 Agata          Pastusiak             100.00 -  249: 275   50
    6    39 Wojciech       Wiszniewski           100.00 -  291: 359   50
    7    39 Jerzy          Siadak                100.00 +  400:   1  150
    8    35 Czesław        Konopko               100.00 -  228: 409   50
    9    39 Patrycja       Kraus                 100.00 +  292: 267  150
   10    37 Urszula        Solarska              100.00 -  252: 337   50
   11    36 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  216: 378   50
   12    40 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  9  74.11




	Maciej Chmielowski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mariusz        Kubicki               112.06 -  210: 332   62
    2    38 Ewa            Bargłowska            100.00 -  250: 334   50
    3    43 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  245: 401   50
    4    42 PAUZA
    5    39 Sławomir       Szymański             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     212  /  4  53.00




	Anna Gorszka-Bilska 100.00 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                122.34 -  240: 492   72
    2    33 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  319: 381   70
    3    43 Maciej         Chmielowski           100.00 +  401: 245  150
    4    25 Magdalena      Merklejn              116.74 -  359: 375   67
    5    31 Robert         Jóźwik                100.00 +  367: 324  150
    6    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  306: 388   50
    7    34 Maurycy        Machnio               103.83 +  367: 359  154
    8    27 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  327: 418   72
    9    22 Adam           Szukalski             100.00 -  384: 487   50
   10    33 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  245: 364   50
   11    35 Czesław        Konopko               100.00 +  304: 283  150
   12    33 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  350: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1185  / 12  98.75




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  307: 379   79
    2    35 Wojciech       Wiszniewski           100.00 +  382: 296  150
    3    16 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  378: 397   59
    4    27 Czesław        Konopko               100.00 +  443: 254  150
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  379: 439   74
    6    24 Bartosz        Pięta                 100.00 +  368: 334  150
    7    23 Oskar          Lelek                 100.00 -  294: 338   50
    8    18 Adam           Szukalski             100.00 +  407: 353  150
    9    23 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  422: 232  150
   10    17 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  305: 344   64
   11    25 Sławomir       Szymański             100.00 -  324: 362   50
   12    24 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  348: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Paweł Janaś 100.00 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Joanna         Ostrowska             107.27 -  305: 335   57
    2    39 Barbara        Bujacz                100.00 +  544: 237  150
    3    14 Dariusz        Kuć                   110.77 +  379: 314  161
    4    12 Walenty        Siemaszko             121.20 +  405: 320  171
    5    11 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 +  394: 364  170
    6     4 Tomasz         Zwoliński             141.16 +  471: 312  191
    7     3 Stanisław      Rydzik                137.77 -  310: 381   88
    8     8 Jarosław       Żuliński              100.00 +  399: 297  150
    9     3 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  325: 380   97
   10     9 Wojciech       Sołdan                112.01 -  254: 394   62
   11    11 Leszek         Jóźwik                100.00 -  328: 383   50
   12    16 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  391: 316  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Leszek Jóźwik 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogusław       Książek               116.92 -  370: 393   67
    2    22 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  370: 414   60
    3    34 Urszula        Solarska              100.00 +  324: 290  150
    4    28 Sławomir       Szymański             100.00 +  398: 250  150
    5    28 Dariusz        Kuć                   110.77 -  294: 375   61
    6    31 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  356: 325  150
    7    19 Halina         Roszak                115.54 +  358: 341  166
    8    26 Anna           Niedzielko            116.97 -  305: 368   67
    9    33 Robert         Jóźwik                100.00 +  386: 309  150
   10    15 Adam           Szukalski             100.00 +  396: 354  150
   11    11 Paweł          Janaś                 100.00 +  383: 328  150
   12    11 Dariusz        Nawrocki              114.07 +  372: 258  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Robert Jóźwik 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Magdalena      Merklejn              116.74 -  247: 391   67
    2    32 Jacek          Nowak                 100.00 -  323: 355   50
    3    41 Patrycja       Kraus                 100.00 +  305: 284  150
    4    33 Michał         Ozimiński             104.80 -  293: 499   55
    5    31 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  324: 367   50
    6    38 Agata          Pastusiak             100.00 +  315: 296  150
    7    32 Dorota         Kuć                   100.00 -  321: 354   50
    8    34 Sylwia         Pliszka               100.00 +  302: 296  150
    9    33 Leszek         Jóźwik                100.00 -  309: 386   50
   10    34 Krzysztof      Borodziuk             100.00 +  374: 302  150
   11    31 Maciej         Pilc                  100.00 -  290: 373   50
   12    36 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  308: 316   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1022  / 12  85.17




	Czesław Konopko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Adamczyk              115.34 -  284: 378   65
    2    24 Józef          Wietecki              100.00 -  299: 415   50
    3    39 Balbina        Piotrowska            100.00 +  368: 354  150
    4    27 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  254: 443   50
    5    37 Wojciech       Wiszniewski           100.00 +  284: 269  150
    6    32 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  299: 347   50
    7    35 Bartosz        Pięta                 100.00 -  276: 363   50
    8    35 Barbara        Bujacz                100.00 +  409: 228  150
    9    30 Dorota         Kuć                   100.00 -  298: 428   50
   10    32 Jacek          Nowak                 100.00 -  236: 455   50
   11    35 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 -  283: 304   50
   12    38 Kuba           Żuliński              100.00 -  297: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  / 12  76.25




	Patrycja Kraus 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 141.03 -  239: 374   91
    2    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  249: 349   50
    3    41 Robert         Jóźwik                100.00 -  284: 305   50
    4    40 Urszula        Solarska              100.00 -  286: 364   50
    5    41 PAUZA
    6    40 Maciej         Kuć                   100.00 +  328: 273  150
    7    38 Paweł          Szulc                 101.77 -  350: 358   52
    8    39 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  255: 424   50
    9    39 Barbara        Bujacz                100.00 -  267: 292   50
   10    38 Maurycy        Machnio               103.83 -  268: 398   54
   11    39 Sylwia         Pliszka               100.00 -  295: 390   50
   12    39 Maciej         Kuć                   100.00 -  291: 301   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  / 11  63.36




	Agata Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jakub          Zaryński              120.35 -  369: 370   70
    2    23 Bartosz        Pięta                 100.00 +  354: 340  150
    3    27 Ewa            Bargłowska            100.00 +  374: 243  150
    4    16 Wojciech       Zieliński             100.00 -  272: 376   50
    5    23 Bogusław       Książek               116.92 +  369: 348  167
    6    18 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  396: 402   60
    7    17 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 -  301: 348   61
    8    24 Maciej         Pilc                  100.00 +  429: 339  150
    9    31 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  330: 353   50
   10    24 Magdalena      Merklejn              116.74 -  291: 485   67
   11    32 Monika         Siemaszko             102.17 -  336: 350   52
   12    31 Michał         Ozimiński             104.80 +  386: 353  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Joanna         Zadrożna              120.25 -  304: 353   70
    2    40 Jerzy          Siadak                100.00 +  390: 321  150
    3    13 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  364: 413   72
    4    29 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  357: 314  150
    5    17 Magdalena      Merklejn              116.74 -  351: 415   67
    6    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  346: 384   50
    7    32 Robert         Jóźwik                100.00 +  354: 321  150
    8    23 Łukasz         Tuszyński             119.94 +  400:   1  170
    9    30 Czesław        Konopko               100.00 +  428: 298  150
   10    21 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 +  393: 344  160
   11    16 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  283: 370   72
   12    18 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  412: 260  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Maciej Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Walenty        Siemaszko             121.20 -  202: 397   71
    2    41 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  282: 338   50
    3    42 Sławomir       Szymański             100.00 -  302: 359   50
    4    38 Bartosz        Pięta                 100.00 -  347: 374   50
    5    40 Kuba           Żuliński              100.00 +  328: 300  150
    6    40 Patrycja       Kraus                 100.00 -  273: 328   50
    7    40 Agata          Pastusiak             100.00 -  237: 308   50
    8    40 Kuba           Żuliński              100.00 -  271: 338   50
    9    40 PAUZA
   10    39 Sylwia         Pliszka               100.00 -  238: 399   50
   11    38 Maurycy        Machnio               103.83 -  265: 492   54
   12    39 Patrycja       Kraus                 100.00 +  301: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  / 11  70.45




	Oskar Lelek 100.00 Barlinek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  356: 421   91
    2    26 Paweł          Szulc                 101.77 +  335: 332  152
    3    15 Jarosław       Sobczak               113.95 -  294: 353   64
    4    34 Sylwia         Pliszka               100.00 +  407: 265  150
    5    22 Michał         Ozimiński             104.80 -  338: 347   55
    6    33 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  349: 281  150
    7    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  338: 294  150
    8    29 Bartosz        Pięta                 100.00 +  368: 282  150
    9    14 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  342: 417   79
   10    18 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  291: 346   70
   11    22 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  514: 348  161
   12    20 Mariusz        Kubicki               112.06 +  367: 248  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Mirosław Norwajszas 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Katarzyna      Sołdan                108.90 -  276: 481   59
    2    28 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  231: 342   50
    3    40 Karolina       Pawełek               100.00 +  296: 290  150
    4    37 Paweł          Szulc                 101.77 +  378: 329  152
    5    29 Mariusz        Kubicki               112.06 -  319: 363   62
    6    33 Oskar          Lelek                 100.00 -  281: 349   50
    7    36 Anna           Niedzielko            116.97 -  357: 419   67
    8    38 Agata          Pastusiak             100.00 +  336: 272  150
    9    29 Jakub          Zaryński              120.35 -  271: 438   70
   10    33 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  364: 245  150
   11    30 Jacek          Nowak                 100.00 -  305: 370   50
   12    36 Robert         Jóźwik                100.00 +  316: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1160  / 12  96.67




	Jacek Nowak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Wojciech       Sołdan                112.01 -  320: 331   62
    2    32 Robert         Jóźwik                100.00 +  355: 323  150
    3    20 Józef          Wietecki              100.00 -  302: 399   50
    4    36 Agata          Pastusiak             100.00 +  476: 210  150
    5    30 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  368: 322  150
    6    12 Maciej         Sancewicz             111.89 -  295: 372   62
    7    18 Grzegorz       Pukniel               121.92 -  377: 396   72
    8    21 Piotr          Adamczyk              115.34 -  327: 406   65
    9    20 Halina         Roszak                115.54 -  308: 432   66
   10    32 Czesław        Konopko               100.00 +  455: 236  150
   11    30 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  370: 305  150
   12    25 Adam           Klimont               113.73 -  287: 455   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  / 12  99.25




	Agata Pastusiak 100.00 Sulęcin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  267: 445   70
    2    30 Monika         Siemaszko             102.17 -  272: 336   52
    3    44 Barbara        Bujacz                100.00 +  275: 249  150
    4    36 Jacek          Nowak                 100.00 -  210: 476   50
    5    38 Urszula        Solarska              100.00 -  331: 360   50
    6    38 Robert         Jóźwik                100.00 -  296: 315   50
    7    40 Maciej         Kuć                   100.00 +  308: 237  150
    8    38 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  272: 336   50
    9    37 Sylwia         Pliszka               100.00 +  357: 296  150
   10    36 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  341: 342   50
   11    40 PAUZA
   12    37 Józef          Wietecki              100.00 -  282: 306   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  / 11  79.27




	Radosław Pastusiak 100.00 Sulęcin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 +  363: 319  170
    2    15 Mateusz        Żbikowski             146.59 -  228: 494   97
    3    30 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  279: 491   60
    4    35 Wojciech       Sołdan                112.01 -  289: 363   62
    5    32 Paweł          Szulc                 101.77 +  325: 300  152
    6    34 Anna           Niedzielko            116.97 +  327: 283  167
    7    28 Adam           Szukalski             100.00 -  275: 432   50
    8    33 Sławomir       Szymański             100.00 -  313: 363   50
    9    35 Adam           Klimont               113.73 -  305: 368   64
   10    35 Przemysław     Pawlic                100.00 +  325: 301  150
   11    34 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  344: 297  150
   12    30 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  329: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Karolina Pawełek 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Halina         Roszak                115.54 -  251: 437   66
    2    31 Maurycy        Machnio               103.83 -  328: 330   54
    3    40 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  290: 296   50
    4    39 Jerzy          Siadak                100.00 -  233: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     220  /  4  55.00




	Przemysław Pawlic 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Strzelczyk            121.83 +  365: 343  172
    2    14 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  306: 392   64
    3    22 Bogusław       Książek               116.92 -  288: 402   67
    4    26 Piotr          Adamczyk              115.34 -  337: 367   65
    5    33 Maurycy        Machnio               103.83 -  264: 398   54
    6    37 Jerzy          Siadak                100.00 +  443: 233  150
    7    33 Urszula        Solarska              100.00 +  356: 350  150
    8    28 Joanna         Zadrożna              120.25 -  317: 332   70
    9    24 Wojciech       Zieliński             100.00 -  270: 432   50
   10    35 Radosław       Pastusiak             100.00 -  301: 325   50
   11    37 Kuba           Żuliński              100.00 +  489: 220  150
   12    32 Maurycy        Machnio               103.83 +  336: 271  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Maciej Pilc 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    27 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  378: 341  150
    3    25 Magdalena      Merklejn              116.74 +  417: 412  167
    4    18 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  343: 311  160
    5    12 Marek          Roszak                125.36 -  372: 378   75
    6    16 Beata          Piotrowska            114.83 +  364: 310  165
    7    11 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  360: 370   70
    8    24 Agata          Kuć                   100.00 -  339: 429   50
    9    32 Paweł          Subocz                100.00 -  360: 397   50
   10    23 Irena          Sołdan                122.34 -  333: 419   72
   11    31 Robert         Jóźwik                100.00 +  373: 290  150
   12    27 Jarosław       Sobczak               113.95 -  321: 452   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 11 106.64




	Balbina Piotrowska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Adam           Klimont               113.73 -  271: 476   64
    2    29 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  239: 340   72
    3    39 Czesław        Konopko               100.00 -  354: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     186  /  3  62.00




	Bartosz Pięta 100.00 Swarzędz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              119.71 -  291: 452   70
    2    23 Agata          Kuć                   100.00 -  340: 354   50
    3    37 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  263: 383   50
    4    38 Maciej         Kuć                   100.00 +  374: 347  150
    5    34 Jerzy          Siadak                100.00 +  382: 220  150
    6    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  334: 368   50
    7    35 Czesław        Konopko               100.00 +  363: 276  150
    8    29 Oskar          Lelek                 100.00 -  282: 368   50
    9    25 Magdalena      Merklejn              116.74 +  398: 388  167
   10    26 Adam           Klimont               113.73 +  401: 299  164
   11    21 Adam           Szukalski             100.00 -  411: 433   50
   12    28 Anna           Niedzielko            116.97 -  374: 431   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Sylwia Pliszka 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 -  220: 505   61
    2    37 Elżbieta       Bargłowska            100.00 +  335: 334  150
    3    32 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  320: 354   70
    4    34 Oskar          Lelek                 100.00 -  265: 407   50
    5    35 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  291: 294   50
    6    41 Kuba           Żuliński              100.00 +  401: 316  150
    7    30 Jarosław       Sobczak               113.95 -  355: 415   64
    8    34 Robert         Jóźwik                100.00 -  296: 302   50
    9    37 Agata          Pastusiak             100.00 -  296: 357   50
   10    39 Maciej         Kuć                   100.00 +  399: 238  150
   11    39 Patrycja       Kraus                 100.00 +  390: 295  150
   12    34 Angelika       Zmitrowicz            100.00 -  279: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  / 12  87.08




	Jerzy Siadak 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Maciej         Sancewicz             111.89 -  203: 461   62
    2    40 Dorota         Kuć                   100.00 -  321: 390   50
    3    38 Paweł          Szulc                 101.77 -  251: 359   52
    4    39 Karolina       Pawełek               100.00 +  370: 233  150
    5    34 Bartosz        Pięta                 100.00 -  220: 382   50
    6    37 Przemysław     Pawlic                100.00 -  233: 443   50
    7    39 Barbara        Bujacz                100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     464  /  7  66.29




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    34 Leszek         Jóźwik                100.00 -  290: 324   50
    4    40 Patrycja       Kraus                 100.00 +  364: 286  150
    5    38 Agata          Pastusiak             100.00 +  360: 331  150
    6    28 Piotr          Adamczyk              115.34 -  255: 353   65
    7    33 Przemysław     Pawlic                100.00 -  350: 356   50
    8    37 Monika         Siemaszko             102.17 -  307: 353   52
    9    38 Kuba           Żuliński              100.00 +  347: 270  150
   10    37 Barbara        Bujacz                100.00 +  337: 252  150
   11    29 Adam           Klimont               113.73 -  284: 320   64
   12    35 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  369: 248  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 10 103.10




	Paweł Subocz 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    36 Maurycy        Machnio               103.83 +  387: 336  154
    9    32 Maciej         Pilc                  100.00 +  397: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     304  /  2 152.00




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  424: 393  191
    2    16 Joanna         Zadrożna              120.25 +  422: 367  170
    3    10 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  329: 358   60
    4    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  163: 460   50
    5    27 Józef          Wietecki              100.00 -  318: 388   50
    6    23 Grzegorz       Pukniel               121.92 -  313: 489   72
    7    37 Wojciech       Wiszniewski           100.00 +  370: 341  150
    8    30 Jolanta        Chłopińska            109.04 -  240: 445   59
    9    27 Jarosław       Sobczak               113.95 -  273: 345   64
   10    36 Agata          Pastusiak             100.00 +  342: 341  150
   11    28 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  233: 336   50
   12    35 Urszula        Solarska              100.00 -  248: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1116  / 12  93.00




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dawid          Pikul                 140.32 -  308: 372   90
    2    34 Patrycja       Kraus                 100.00 +  349: 249  150
    3    24 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  310: 322   74
    4    23 Adam           Szukalski             100.00 -  306: 318   50
    6    30 Dorota         Kuć                   100.00 +  384: 346  150
    7    27 Michał         Ozimiński             104.80 -  281: 462   55
    8    32 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  298: 393   60
    9    31 Agata          Kuć                   100.00 +  353: 330  150
   10    28 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  363: 347  150
   11    26 Jakub          Zaryński              120.35 -  170: 583   70
   12    30 Radosław       Pastusiak             100.00 -  262: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 11  95.36




	Małgorzata Szmuksta 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  300: 307   60
    2    41 Maciej         Kuć                   100.00 +  338: 282  150
    3    28 Piotr          Adamczyk              115.34 +  412: 355  165
    4    22 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  460: 163  150
    5     8 Tomasz         Zwoliński             141.16 -  371: 456   91
    6    19 Łukasz         Tuszyński             119.94 +  398: 358  170
    7    13 Jolanta        Chłopińska            109.04 +  385: 269  159
    8    10 Joanna         Ostrowska             107.27 -  344: 363   57
    9    12 Wojciech       Sołdan                112.01 -  297: 414   62
   10    20 Sławomir       Szymański             100.00 +  389: 298  150
   11    14 Jarosław       Żuliński              100.00 -  319: 323   50
   12    17 Grzegorz       Koczkodon             124.04 -  313: 360   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1338  / 12 111.50




	Adam Szukalski 100.00 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Stanisław      Rydzik                137.77 -  306: 410   88
    2    36 Kuba           Żuliński              100.00 +  489: 310  150
    3    17 Krzysztof      Borodziuk             100.00 -  379: 387   50
    4    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  318: 306  150
    5    24 Łukasz         Tuszyński             119.94 -  315: 382   70
    6    27 Maurycy        Machnio               103.83 +  381: 258  154
    7    28 Radosław       Pastusiak             100.00 +  432: 275  150
    8    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  353: 407   50
    9    22 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  487: 384  150
   10    15 Leszek         Jóźwik                100.00 -  354: 396   50
   11    21 Bartosz        Pięta                 100.00 +  433: 411  150
   12    15 Magdalena      Merklejn              116.74 -  395: 452   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Sławomir Szymański 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Dariusz        Nawrocki              114.07 -  297: 431   64
    2    21 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  265: 573   91
    3    42 Maciej         Kuć                   100.00 +  359: 302  150
    4    28 Leszek         Jóźwik                100.00 -  250: 398   50
    5    39 Maciej         Chmielowski           100.00 +  400:   1  150
    6    26 Bogusław       Książek               116.92 +  368: 303  167
    7    26 Józef          Wietecki              100.00 +  322: 316  150
    8    33 Radosław       Pastusiak             100.00 +  363: 313  150
    9    17 Mariusz        Kubicki               112.06 -  334: 359   62
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  298: 389   50
   11    25 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  362: 324  150
   12    22 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  305: 360   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1325  / 12 110.42




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Roszak                125.36 -  369: 380   75
    2    24 Czesław        Konopko               100.00 +  415: 299  150
    3    20 Jacek          Nowak                 100.00 +  399: 302  150
    4    19 Jakub          Zaryński              120.35 -  282: 471   70
    5    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  388: 318  150
    6    21 Dariusz        Kuć                   110.77 -  356: 414   61
    7    26 Sławomir       Szymański             100.00 -  316: 322   50
    8    20 Ireneusz       Moralewicz            109.81 -  293: 328   60
    9    21 Grzegorz       Pukniel               121.92 -  356: 427   72
   10    31 Beata          Piotrowska            114.83 -  253: 364   65
   11    33 Paweł          Szulc                 101.77 -  282: 402   52
   12    37 Agata          Pastusiak             100.00 +  306: 282  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Wojciech Wiszniewski 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Duczemiński           135.61 -  236: 470   86
    2    35 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  296: 382   50
    3    35 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  203: 465   50
    4    41 Kuba           Żuliński              100.00 +  346: 314  150
    5    37 Czesław        Konopko               100.00 -  269: 284   50
    6    39 Barbara        Bujacz                100.00 +  359: 291  150
    7    37 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  341: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     586  /  7  83.71




	Adrian Wołoszyn 100.00 Lubsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    31 Maciej         Sancewicz             111.89 -  143: 507   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      62  /  1  62.00




	Alicja Wójcik 100.00 Elbląg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             134.23 -  182: 590   84
    2    42 PAUZA
    3    33 Jolanta        Chłopińska            109.04 -    1: 400   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     143  /  2  71.50




	Wojciech Zieliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ireneusz       Moralewicz            109.81 +  397: 292  160
    2     3 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  464: 409  161
    3     8 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  341: 418   79
    4    16 Agata          Kuć                   100.00 +  376: 272  150
    5    14 Wojciech       Usakiewicz            140.92 -  355: 367   91
    6    15 Joanna         Ostrowska             107.27 -  350: 357   57
    7    20 Joanna         Zadrożna              120.25 -  254: 340   70
    8    19 Magdalena      Merklejn              116.74 +  416: 331  167
    9    24 Przemysław     Pawlic                100.00 +  432: 270  150
   10    16 Jolanta        Chłopińska            109.04 -  335: 366   59
   11    24 Eugeniusz      Wróblewski            110.29 -  328: 376   60
   12    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.97 +  412: 325  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Angelika Zmitrowicz 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Jarosław       Sobczak               113.95 -  283: 446   64
    2    25 Jarosław       Żuliński              100.00 -  247: 412   50
    3    37 Bartosz        Pięta                 100.00 +  383: 263  150
    4    29 Dorota         Kuć                   100.00 -  314: 357   50
    5    35 Sylwia         Pliszka               100.00 +  294: 291  150
    6    31 Leszek         Jóźwik                100.00 -  325: 356   50
    7    29 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  291: 398   50
    8    39 Patrycja       Kraus                 100.00 +  424: 255  150
    9    28 Grzegorz       Koczkodon             124.04 +  356: 314  174
   10    29 Bogusław       Książek               116.92 -  353: 355   67
   11    34 Radosław       Pastusiak             100.00 -  297: 344   50
   12    34 Sylwia         Pliszka               100.00 +  397: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1155  / 12  96.25




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jolanta        Chłopińska            109.04 -  351: 410   59
    2    27 Maciej         Pilc                  100.00 -  341: 378   50
    3    35 Wojciech       Wiszniewski           100.00 +  465: 203  150
    4    24 Ewa            Strzelczyk            121.83 -  278: 356   72
    5    30 Jacek          Nowak                 100.00 -  322: 368   50
    6    35 Anna           Gorszka-Bilska        100.00 +  388: 306  150
    7    29 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  398: 291  150
    8    17 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 -  297: 341   79
    9    18 Wojciech       Usakiewicz            140.92 +  442: 256  191
   10    28 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  347: 363   50
   11    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  336: 233  150
   12    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  295: 348   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Jarosław Żuliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Kuć                   110.77 -  360: 399   61
    2    25 Angelika       Zmitrowicz            100.00 +  412: 247  150
    3    21 Monika         Siemaszko             102.17 +  404: 228  152
    4    21 Mariusz        Sylwestrzuk           119.96 -  296: 401   70
    5    26 Wojciech       Sołdan                112.01 +  290: 271  162
    6    17 Jakub          Zaryński              120.35 +  393: 336  170
    7    10 Krzysztof      Usakiewicz            128.90 +  381: 364  179
    8     8 Paweł          Janaś                 100.00 -  297: 399   50
    9    13 Zbigniew       Wietecki              119.71 +  379: 345  170
   10    10 Marek          Roszak                125.36 -  304: 516   75
   11    14 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  323: 319  150
   12    12 Joanna         Zadrożna              120.25 -  309: 431   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Kuba Żuliński 100.00 Przecław                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.03 -  221: 466   72
    2    36 Adam           Szukalski             100.00 -  310: 489   50
    3    36 Elżbieta       Bargłowska            100.00 -  288: 308   50
    4    41 Wojciech       Wiszniewski           100.00 -  314: 346   50
    5    40 Maciej         Kuć                   100.00 -  300: 328   50
    6    41 Sylwia         Pliszka               100.00 -  316: 401   50
    7    41 Ewa            Bargłowska            100.00 +  291: 267  150
    8    40 Maciej         Kuć                   100.00 +  338: 271  150
    9    38 Urszula        Solarska              100.00 -  270: 347   50
   10    40 PAUZA
   11    37 Przemysław     Pawlic                100.00 -  220: 489   50
   12    38 Czesław        Konopko               100.00 +  352: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     872  / 11  79.27


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Szczecina "Zanim Zakwitną Magnolie"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Maurycy        Machnio               431: 321
   2 Monika         Siemaszko            - Kazimierz.J    Merklejn              335: 392
   3 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Szulc                 518: 278
   4 Oskar          Lelek                - Tomasz         Zwoliński             356: 421
   5 Krzysztof      Mówka                - Patrycja       Kraus                 374: 239
   6 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Wojciech       Usakiewicz            424: 393
   7 Dawid          Pikul                - Jolanta        Sylwestrzuk           372: 308
   8 Adam           Szukalski            - Stanisław      Rydzik                306: 410
   9 Robert         Duczemiński          - Wojciech       Wiszniewski           470: 236
  10 Alicja         Wójcik               - Paweł          Jackowski             182: 590
  11 Krzysztof      Usakiewicz           - Wojciech       Gołęcki               379: 307
  12 Józef          Wietecki             - Marek          Roszak                369: 380
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Borodziuk             381: 346
  14 Anna           Gorszka-Bilska       - Irena          Sołdan                240: 492
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kuba           Żuliński              466: 221
  16 Przemysław     Pawlic               - Ewa            Strzelczyk            365: 343
  17 Walenty        Siemaszko            - Maciej         Kuć                   397: 202
  18 Agata          Kuć                  - Jakub          Zaryński              369: 370
  19 Joanna         Zadrożna             - Dorota         Kuć                   353: 304
  20 Radosław       Pastusiak            - Mariusz        Sylwestrzuk           363: 319
  21 Łukasz         Tuszyński            - Agata          Pastusiak             445: 267
  22 Bartosz        Pięta                - Zbigniew       Wietecki              291: 452
  23 Anna           Niedzielko           - Barbara        Bujacz                418: 206
  24 Leszek         Jóźwik               - Bogusław       Książek               370: 393
  25 Magdalena      Merklejn             - Robert         Jóźwik                391: 247
  26 Karolina       Pawełek              - Halina         Roszak                251: 437
  27 Piotr          Adamczyk             - Czesław        Konopko               378: 284
  28 Sławomir       Szymański            - Dariusz        Nawrocki              297: 431
  29 Jarosław       Sobczak              - Angelika       Zmitrowicz            446: 283
  30 Balbina        Piotrowska           - Adam           Klimont               271: 476
  31 Mariusz        Kubicki              - Maciej         Chmielowski           332: 210
  32 Jacek          Nowak                - Wojciech       Sołdan                320: 331
  33 Maciej         Sancewicz            - Jerzy          Siadak                461: 203
  34 Sylwia         Pliszka              - Małgorzata     Jóźwiak               220: 505
  35 Dariusz        Kuć                  - Jarosław       Żuliński              399: 360
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Eugeniusz      Wróblewski            300: 307
  37 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Zieliński             292: 397
  38 Patrycja       Śliwińska            - Jolanta        Chłopińska            351: 410
  39 Katarzyna      Sołdan               - Mirosław       Norwajszas            481: 276
  40 Paweł          Janaś                - Joanna         Ostrowska             305: 335


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dariusz        Kuć                   382: 292
   2 Walenty        Siemaszko            - Mariusz        Skrobosz              354: 361
   3 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Zieliński             409: 464
   4 Irena          Sołdan               - Bogusław       Książek               446: 369
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Katarzyna      Sołdan                488: 320
   6 Adam           Klimont              - Magdalena      Merklejn              355: 352
   7 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             467: 363
   8 Marek          Roszak               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  455: 422
   9 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Usakiewicz            243: 401
  10 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Adamczyk              387: 344
  11 Krzysztof      Mówka                - Jarosław       Sobczak               442: 372
  12 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 293: 403
  13 Halina         Roszak               - Jakub          Zaryński              356: 417
  14 Dariusz        Nawrocki             - Przemysław     Pawlic                392: 306
  15 Mateusz        Żbikowski            - Radosław       Pastusiak             494: 228
  16 Joanna         Zadrożna             - Bartłomiej     Sylwestrzuk           367: 422
  17 Joanna         Ostrowska            - Tomasz         Zwoliński             351: 546
  18 Anna           Niedzielko           - Mariusz        Kubicki               435: 326
  19 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Sołdan                427: 264
  20 Jolanta        Chłopińska           - Eugeniusz      Wróblewski            290: 351
  21 Wojciech       Usakiewicz           - Sławomir       Szymański             573: 265
  22 Ireneusz       Moralewicz           - Leszek         Jóźwik                414: 370
  23 Bartosz        Pięta                - Agata          Kuć                   340: 354
  24 Czesław        Konopko              - Józef          Wietecki              299: 415
  25 Angelika       Zmitrowicz           - Jarosław       Żuliński              247: 412
  26 Paweł          Szulc                - Oskar          Lelek                 332: 335
  27 Maciej         Pilc                 - Patrycja       Śliwińska             378: 341
  28 Krzysztof      Borodziuk            - Mirosław       Norwajszas            342: 231
  29 Ewa            Strzelczyk           - Balbina        Piotrowska            340: 239
  30 Agata          Pastusiak            - Monika         Siemaszko             272: 336
  31 Maurycy        Machnio              - Karolina       Pawełek               330: 328
  32 Robert         Jóźwik               - Jacek          Nowak                 323: 355
  33 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna           Gorszka-Bilska        381: 319
  34 Jolanta        Sylwestrzuk          - Patrycja       Kraus                 349: 249
  35 Wojciech       Wiszniewski          - Wojciech       Gołęcki               296: 382
  36 Kuba           Żuliński             - Adam           Szukalski             310: 489
  37 Elżbieta       Bargłowska           - Sylwia         Pliszka               334: 335
  38 Maciej         Chmielowski          - Ewa            Bargłowska            250: 334
  39 Barbara        Bujacz               - Paweł          Janaś                 237: 544
  40 Jerzy          Siadak               - Dorota         Kuć                   321: 390
  41 Maciej         Kuć                  - Małgorzata     Szmuksta              282: 338
  42 Alicja         Wójcik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                427: 425
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Roszak                446: 340
   3 Adam           Klimont              - Irena          Sołdan                396: 429
   4 Dariusz        Nawrocki             - Robert         Duczemiński           356: 477
   5 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Żbikowski             406: 435
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 446: 459
   7 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              283: 337
   8 Wojciech       Zieliński            - Krzysztof      Usakiewicz            341: 418
   9 Dawid          Pikul                - Anna           Niedzielko            447: 251
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           358: 329
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Zbigniew       Wietecki              460: 261
  12 Michał         Ozimiński            - Małgorzata     Jóźwiak               306: 453
  13 Dorota         Kuć                  - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  364: 413
  14 Paweł          Janaś                - Dariusz        Kuć                   379: 314
  15 Jarosław       Sobczak              - Oskar          Lelek                 353: 294
  16 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Sołdan                378: 397
  17 Krzysztof      Borodziuk            - Adam           Szukalski             387: 379
  18 Joanna         Ostrowska            - Halina         Roszak                326: 471
  19 Beata          Piotrowska           - Ewa            Strzelczyk            327: 283
  20 Jacek          Nowak                - Józef          Wietecki              302: 399
  21 Jarosław       Żuliński             - Monika         Siemaszko             404: 228
  22 Bogusław       Książek              - Przemysław     Pawlic                402: 288
  23 Mariusz        Kubicki              - Walenty        Siemaszko             352: 354
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Sylwestrzuk           322: 310
  25 Maciej         Pilc                 - Magdalena      Merklejn              417: 412
  26 Maurycy        Machnio              - Łukasz         Tuszyński             248: 432
  27 Ewa            Bargłowska           - Agata          Kuć                   243: 374
  28 Małgorzata     Szmuksta             - Piotr          Adamczyk              412: 355
  29 Wojciech       Sołdan               - Joanna         Zadrożna              383: 388
  30 Radosław       Pastusiak            - Ireneusz       Moralewicz            279: 491
  31 Adrian         Wołoszyn             - Maciej         Sancewicz             143: 507
  32 Sylwia         Pliszka              - Mariusz        Sylwestrzuk           320: 354
  33 Jolanta        Chłopińska           - Alicja         Wójcik                400:   1
  34 Urszula        Solarska             - Leszek         Jóźwik                290: 324
  35 Wojciech       Wiszniewski          - Patrycja       Śliwińska             203: 465
  36 Kuba           Żuliński             - Elżbieta       Bargłowska            288: 308
  37 Angelika       Zmitrowicz           - Bartosz        Pięta                 383: 263
  38 Paweł          Szulc                - Jerzy          Siadak                359: 251
  39 Czesław        Konopko              - Balbina        Piotrowska            368: 354
  40 Mirosław       Norwajszas           - Karolina       Pawełek               296: 290
  41 Patrycja       Kraus                - Robert         Jóźwik                284: 305
  42 Maciej         Kuć                  - Sławomir       Szymański             302: 359
  43 Anna           Gorszka-Bilska       - Maciej         Chmielowski           401: 245
  44 Barbara        Bujacz               - Agata          Pastusiak             249: 275


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Robert         Duczemiński           538: 377
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 303: 455
   3 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             366: 393
   4 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Usakiewicz            381: 340
   5 Eugeniusz      Wróblewski           - Mateusz        Żbikowski             284: 359
   6 Marek          Roszak               - Wojciech       Usakiewicz            409: 379
   7 Małgorzata     Jóźwiak              - Jarosław       Sobczak               369: 343
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Tuszyński             751: 175
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bogusław       Książek               374: 329
  10 Halina         Roszak               - Beata          Piotrowska            459: 394
  11 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Zadrożna              483: 372
  12 Walenty        Siemaszko            - Paweł          Janaś                 320: 405
  13 Anna           Niedzielko           - Adam           Klimont               294: 416
  14 Grzegorz       Pukniel              - Jolanta        Chłopińska            321: 376
  15 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Sancewicz             400: 397
  16 Wojciech       Zieliński            - Agata          Kuć                   376: 272
  17 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Borodziuk             332: 327
  18 Maciej         Pilc                 - Ireneusz       Moralewicz            343: 311
  19 Józef          Wietecki             - Jakub          Zaryński              282: 471
  20 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             373: 340
  21 Jarosław       Żuliński             - Mariusz        Sylwestrzuk           296: 401
  22 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szmuksta              163: 460
  23 Adam           Szukalski            - Jolanta        Sylwestrzuk           318: 306
  24 Patrycja       Śliwińska            - Ewa            Strzelczyk            278: 356
  25 Magdalena      Merklejn             - Anna           Gorszka-Bilska        375: 359
  26 Piotr          Adamczyk             - Przemysław     Pawlic                367: 337
  27 Wojciech       Gołęcki              - Czesław        Konopko               443: 254
  28 Leszek         Jóźwik               - Sławomir       Szymański             398: 250
  29 Dorota         Kuć                  - Angelika       Zmitrowicz            357: 314
  30 Monika         Siemaszko            - Joanna         Ostrowska             319: 397
  31 Mariusz        Kubicki              - Maurycy        Machnio               451: 252
  32 Ewa            Bargłowska           - Dariusz        Kuć                   248: 309
  33 Michał         Ozimiński            - Robert         Jóźwik                499: 293
  34 Oskar          Lelek                - Sylwia         Pliszka               407: 265
  35 Wojciech       Sołdan               - Radosław       Pastusiak             363: 289
  36 Agata          Pastusiak            - Jacek          Nowak                 210: 476
  37 Mirosław       Norwajszas           - Paweł          Szulc                 378: 329
  38 Bartosz        Pięta                - Maciej         Kuć                   374: 347
  39 Jerzy          Siadak               - Karolina       Pawełek               370: 233
  40 Urszula        Solarska             - Patrycja       Kraus                 364: 286
  41 Wojciech       Wiszniewski          - Kuba           Żuliński              346: 314
  42 Maciej         Chmielowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Krzysztof      Mówka                 446: 408
   2 Dawid          Pikul                - Paweł          Jackowski             393: 485
   3 Irena          Sołdan               - Kazimierz.J    Merklejn              334: 384
   4 Jakub          Zaryński             - Robert         Duczemiński           348: 372
   5 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Nawrocki              372: 317
   6 Krzysztof      Usakiewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               441: 332
   7 Halina         Roszak               - Katarzyna      Sołdan                357: 376
   8 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szmuksta              456: 371
   9 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Zbigniew       Wietecki              414: 340
  10 Adam           Klimont              - Jolanta        Chłopińska            329: 354
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paweł          Janaś                 364: 394
  12 Marek          Roszak               - Maciej         Pilc                  378: 372
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Skrobosz              265: 506
  14 Wojciech       Zieliński            - Wojciech       Usakiewicz            355: 367
  15 Maciej         Sancewicz            - Piotr          Adamczyk              450: 340
  16 Grzegorz       Pukniel              - Walenty        Siemaszko             359: 369
  17 Magdalena      Merklejn             - Dorota         Kuć                   415: 351
  18 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Sobczak               379: 339
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Wojciech       Gołęcki               439: 379
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Borodziuk             374: 338
  21 Beata          Piotrowska           - Anna           Niedzielko            395: 296
  22 Michał         Ozimiński            - Oskar          Lelek                 347: 338
  23 Bogusław       Książek              - Agata          Kuć                   348: 369
  24 Łukasz         Tuszyński            - Adam           Szukalski             382: 315
  25 Ewa            Strzelczyk           - Joanna         Zadrożna              391: 300
  26 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Żuliński              271: 290
  27 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Józef          Wietecki              318: 388
  28 Dariusz        Kuć                  - Leszek         Jóźwik                375: 294
  29 Mirosław       Norwajszas           - Mariusz        Kubicki               319: 363
  30 Jacek          Nowak                - Patrycja       Śliwińska             368: 322
  31 Robert         Jóźwik               - Anna           Gorszka-Bilska        324: 367
  32 Paweł          Szulc                - Radosław       Pastusiak             300: 325
  33 Przemysław     Pawlic               - Maurycy        Machnio               264: 398
  34 Jerzy          Siadak               - Bartosz        Pięta                 220: 382
  35 Sylwia         Pliszka              - Angelika       Zmitrowicz            291: 294
  36 Ewa            Bargłowska           - Monika         Siemaszko             248: 324
  37 Czesław        Konopko              - Wojciech       Wiszniewski           284: 269
  38 Agata          Pastusiak            - Urszula        Solarska              331: 360
  39 Sławomir       Szymański            - Maciej         Chmielowski           400:   1
  40 Maciej         Kuć                  - Kuba           Żuliński              328: 300
  41 Patrycja       Kraus                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mateusz        Żbikowski             290: 433
   2 Dawid          Pikul                - Kazimierz.J    Merklejn              457: 333
   3 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 387: 573
   4 Paweł          Janaś                - Tomasz         Zwoliński             471: 312
   5 Robert         Duczemiński          - Krzysztof      Usakiewicz            436: 307
   6 Stanisław      Rydzik               - Marek          Roszak                516: 339
   7 Katarzyna      Sołdan               - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  343: 466
   8 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              306: 353
   9 Wojciech       Usakiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             325: 390
  10 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Roszak                446: 299
  11 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Kubicki               342: 369
  12 Jacek          Nowak                - Maciej         Sancewicz             295: 372
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Adam           Klimont               349: 286
  14 Walenty        Siemaszko            - Magdalena      Merklejn              374: 320
  15 Wojciech       Zieliński            - Joanna         Ostrowska             350: 357
  16 Beata          Piotrowska           - Maciej         Pilc                  310: 364
  17 Jarosław       Żuliński             - Jakub          Zaryński              393: 336
  18 Agata          Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            396: 402
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Łukasz         Tuszyński             398: 358
  20 Ewa            Strzelczyk           - Dariusz        Nawrocki              338: 368
  21 Dariusz        Kuć                  - Józef          Wietecki              414: 356
  22 Eugeniusz      Wróblewski           - Michał         Ozimiński             394: 345
  23 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Grzegorz       Pukniel               313: 489
  24 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Pięta                 368: 334
  25 Jarosław       Sobczak              - Wojciech       Sołdan                292: 376
  26 Sławomir       Szymański            - Bogusław       Książek               368: 303
  27 Adam           Szukalski            - Maurycy        Machnio               381: 258
  28 Piotr          Adamczyk             - Urszula        Solarska              353: 255
  29 Monika         Siemaszko            - Joanna         Zadrożna              289: 329
  30 Jolanta        Sylwestrzuk          - Dorota         Kuć                   384: 346
  31 Leszek         Jóźwik               - Angelika       Zmitrowicz            356: 325
  32 Krzysztof      Borodziuk            - Czesław        Konopko               347: 299
  33 Oskar          Lelek                - Mirosław       Norwajszas            349: 281
  34 Radosław       Pastusiak            - Anna           Niedzielko            327: 283
  35 Patrycja       Śliwińska            - Anna           Gorszka-Bilska        388: 306
  36 Ewa            Bargłowska           - Paweł          Szulc                 275: 330
  37 Przemysław     Pawlic               - Jerzy          Siadak                443: 233
  38 Robert         Jóźwik               - Agata          Pastusiak             315: 296
  39 Barbara        Bujacz               - Wojciech       Wiszniewski           291: 359
  40 Patrycja       Kraus                - Maciej         Kuć                   328: 273
  41 Kuba           Żuliński             - Sylwia         Pliszka               316: 401


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Mateusz        Żbikowski             319: 405
   2 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Pikul                 559: 437
   3 Paweł          Janaś                - Stanisław      Rydzik                310: 381
   4 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Duczemiński           357: 361
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Paweł          Jackowski             438: 290
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             325: 317
   7 Mariusz        Kubicki              - Irena          Sołdan                390: 350
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             408: 329
   9 Marek          Roszak               - Walenty        Siemaszko             387: 416
  10 Krzysztof      Usakiewicz           - Jarosław       Żuliński              364: 381
  11 Maciej         Pilc                 - Zbigniew       Wietecki              360: 370
  12 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Moralewicz            400: 294
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Jolanta        Chłopińska            385: 269
  14 Katarzyna      Sołdan               - Dariusz        Kuć                   389: 371
  15 Dariusz        Nawrocki             - Eugeniusz      Wróblewski            406: 347
  16 Wojciech       Usakiewicz           - Piotr          Adamczyk              353: 426
  17 Agata          Kuć                  - Małgorzata     Jóźwiak               301: 348
  18 Grzegorz       Pukniel              - Jacek          Nowak                 396: 377
  19 Leszek         Jóźwik               - Halina         Roszak                358: 341
  20 Joanna         Zadrożna             - Wojciech       Zieliński             340: 254
  21 Magdalena      Merklejn             - Krzysztof      Borodziuk             353: 333
  22 Adam           Klimont              - Łukasz         Tuszyński             368: 450
  23 Oskar          Lelek                - Wojciech       Gołęcki               338: 294
  24 Jakub          Zaryński             - Ewa            Strzelczyk            267: 402
  25 Wojciech       Sołdan               - Beata          Piotrowska            377: 366
  26 Józef          Wietecki             - Sławomir       Szymański             316: 322
  27 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Ozimiński             281: 462
  28 Adam           Szukalski            - Radosław       Pastusiak             432: 275
  29 Angelika       Zmitrowicz           - Patrycja       Śliwińska             291: 398
  30 Sylwia         Pliszka              - Jarosław       Sobczak               355: 415
  31 Bogusław       Książek              - Monika         Siemaszko             419: 206
  32 Dorota         Kuć                  - Robert         Jóźwik                354: 321
  33 Urszula        Solarska             - Przemysław     Pawlic                350: 356
  34 Anna           Gorszka-Bilska       - Maurycy        Machnio               367: 359
  35 Bartosz        Pięta                - Czesław        Konopko               363: 276
  36 Mirosław       Norwajszas           - Anna           Niedzielko            357: 419
  37 Wojciech       Wiszniewski          - Bartłomiej     Sylwestrzuk           341: 370
  38 Patrycja       Kraus                - Paweł          Szulc                 350: 358
  39 Jerzy          Siadak               - Barbara        Bujacz                  1: 400
  40 Agata          Pastusiak            - Maciej         Kuć                   308: 237
  41 Kuba           Żuliński             - Ewa            Bargłowska            291: 267


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Mateusz        Żbikowski             453: 259
   2 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                343: 370
   3 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.J    Merklejn              341: 369
   4 Dariusz        Nawrocki             - Dawid          Pikul                 243: 567
   5 Walenty        Siemaszko            - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  347: 304
   6 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Sołdan                284: 318
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Kubicki               441: 340
   8 Jarosław       Żuliński             - Paweł          Janaś                 297: 399
   9 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Sylwestrzuk           490: 279
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Joanna         Ostrowska             344: 363
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Irena          Sołdan                446: 345
  12 Halina         Roszak               - Grzegorz       Pukniel               442: 360
  13 Maciej         Sancewicz            - Adam           Klimont               496: 321
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Beata          Piotrowska            371: 255
  15 Bogusław       Książek              - Marek          Roszak                339: 417
  16 Jarosław       Sobczak              - Michał         Ozimiński             379: 291
  17 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Usakiewicz            297: 341
  18 Wojciech       Gołęcki              - Adam           Szukalski             407: 353
  19 Magdalena      Merklejn             - Wojciech       Zieliński             331: 416
  20 Ireneusz       Moralewicz           - Józef          Wietecki              328: 293
  21 Piotr          Adamczyk             - Jacek          Nowak                 406: 327
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Jakub          Zaryński              368: 406
  23 Łukasz         Tuszyński            - Dorota         Kuć                     1: 400
  24 Agata          Kuć                  - Maciej         Pilc                  429: 339
  25 Krzysztof      Borodziuk            - Dariusz        Kuć                   338: 451
  26 Anna           Niedzielko           - Leszek         Jóźwik                368: 305
  27 Anna           Gorszka-Bilska       - Ewa            Strzelczyk            327: 418
  28 Przemysław     Pawlic               - Joanna         Zadrożna              317: 332
  29 Bartosz        Pięta                - Oskar          Lelek                 282: 368
  30 Jolanta        Chłopińska           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           445: 240
  31 Paweł          Szulc                - Wojciech       Sołdan                298: 474
  32 Jolanta        Sylwestrzuk          - Eugeniusz      Wróblewski            298: 393
  33 Radosław       Pastusiak            - Sławomir       Szymański             313: 363
  34 Robert         Jóźwik               - Sylwia         Pliszka               302: 296
  35 Czesław        Konopko              - Barbara        Bujacz                409: 228
  36 Paweł          Subocz               - Maurycy        Machnio               387: 336
  37 Monika         Siemaszko            - Urszula        Solarska              353: 307
  38 Mirosław       Norwajszas           - Agata          Pastusiak             336: 272
  39 Angelika       Zmitrowicz           - Patrycja       Kraus                 424: 255
  40 Maciej         Kuć                  - Kuba           Żuliński              271: 338


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Tomasz         Zwoliński             363: 423
   2 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                326: 382
   3 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Janaś                 380: 325
   4 Katarzyna      Sołdan               - Krzysztof      Mówka                 322: 304
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Walenty        Siemaszko             463: 304
   6 Dawid          Pikul                - Joanna         Ostrowska             365: 364
   7 Maciej         Sancewicz            - Ireneusz       Moralewicz            368: 326
   8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Dariusz        Nawrocki              471: 232
   9 Ewa            Strzelczyk           - Paweł          Jackowski             316: 431
  10 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Jóźwiak               473: 336
  11 Marek          Roszak               - Jolanta        Chłopińska            390: 289
  12 Wojciech       Sołdan               - Małgorzata     Szmuksta              414: 297
  13 Jarosław       Żuliński             - Zbigniew       Wietecki              379: 345
  14 Krzysztof      Usakiewicz           - Oskar          Lelek                 417: 342
  15 Joanna         Zadrożna             - Piotr          Adamczyk              309: 457
  16 Dariusz        Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            371: 364
  17 Sławomir       Szymański            - Mariusz        Kubicki               334: 359
  18 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Usakiewicz            442: 256
  19 Beata          Piotrowska           - Irena          Sołdan                382: 376
  20 Jacek          Nowak                - Halina         Roszak                308: 432
  21 Józef          Wietecki             - Grzegorz       Pukniel               356: 427
  22 Anna           Gorszka-Bilska       - Adam           Szukalski             384: 487
  23 Krzysztof      Borodziuk            - Wojciech       Gołęcki               232: 422
  24 Wojciech       Zieliński            - Przemysław     Pawlic                432: 270
  25 Bartosz        Pięta                - Magdalena      Merklejn              398: 388
  26 Michał         Ozimiński            - Paweł          Szulc                 371: 401
  27 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jarosław       Sobczak               273: 345
  28 Angelika       Zmitrowicz           - Grzegorz       Koczkodon             356: 314
  29 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Norwajszas            438: 271
  30 Dorota         Kuć                  - Czesław        Konopko               428: 298
  31 Agata          Kuć                  - Jolanta        Sylwestrzuk           330: 353
  32 Paweł          Subocz               - Maciej         Pilc                  397: 360
  33 Leszek         Jóźwik               - Robert         Jóźwik                386: 309
  34 Anna           Niedzielko           - Monika         Siemaszko             269: 366
  35 Radosław       Pastusiak            - Adam           Klimont               305: 368
  36 Maurycy        Machnio              - Bogusław       Książek               288: 348
  37 Sylwia         Pliszka              - Agata          Pastusiak             296: 357
  38 Urszula        Solarska             - Kuba           Żuliński              347: 270
  39 Barbara        Bujacz               - Patrycja       Kraus                 292: 267
  40 Maciej         Kuć                  - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             373: 422
   2 Robert         Duczemiński          - Kazimierz.J    Merklejn              491: 259
   3 Katarzyna      Sołdan               - Dawid          Pikul                 391: 356
   4 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 435: 345
   5 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  289: 381
   6 Dariusz        Kuć                  - Maciej         Sancewicz             405: 371
   7 Mariusz        Kubicki              - Mariusz        Skrobosz              337: 447
   8 Paweł          Jackowski            - Joanna         Ostrowska             489: 337
   9 Paweł          Janaś                - Wojciech       Sołdan                254: 394
  10 Marek          Roszak               - Jarosław       Żuliński              516: 304
  11 Piotr          Adamczyk             - Walenty        Siemaszko             341: 386
  12 Halina         Roszak               - Krzysztof      Usakiewicz            497: 291
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Pukniel               404: 361
  14 Ewa            Strzelczyk           - Małgorzata     Jóźwiak               499: 344
  15 Adam           Szukalski            - Leszek         Jóźwik                354: 396
  16 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Zieliński             366: 335
  17 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Nawrocki              305: 344
  18 Oskar          Lelek                - Zbigniew       Wietecki              291: 346
  19 Jakub          Zaryński             - Joanna         Zadrożna              335: 356
  20 Sławomir       Szymański            - Małgorzata     Szmuksta              298: 389
  21 Dorota         Kuć                  - Eugeniusz      Wróblewski            393: 344
  22 Jarosław       Sobczak              - Wojciech       Usakiewicz            307: 421
  23 Irena          Sołdan               - Maciej         Pilc                  419: 333
  24 Magdalena      Merklejn             - Agata          Kuć                   485: 291
  25 Michał         Ozimiński            - Anna           Niedzielko            317: 384
  26 Adam           Klimont              - Bartosz        Pięta                 299: 401
  27 Paweł          Szulc                - Łukasz         Tuszyński             318: 432
  28 Jolanta        Sylwestrzuk          - Patrycja       Śliwińska             363: 347
  29 Bogusław       Książek              - Angelika       Zmitrowicz            355: 353
  30 Monika         Siemaszko            - Grzegorz       Koczkodon             280: 387
  31 Beata          Piotrowska           - Józef          Wietecki              364: 253
  32 Czesław        Konopko              - Jacek          Nowak                 236: 455
  33 Mirosław       Norwajszas           - Anna           Gorszka-Bilska        364: 245
  34 Robert         Jóźwik               - Krzysztof      Borodziuk             374: 302
  35 Przemysław     Pawlic               - Radosław       Pastusiak             301: 325
  36 Agata          Pastusiak            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           341: 342
  37 Urszula        Solarska             - Barbara        Bujacz                337: 252
  38 Maurycy        Machnio              - Patrycja       Kraus                 398: 268
  39 Sylwia         Pliszka              - Maciej         Kuć                   399: 238
  40 Kuba           Żuliński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             446: 367
   2 Robert         Duczemiński          - Katarzyna      Sołdan                374: 322
   3 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              438: 402
   4 Dawid          Pikul                - Marek          Roszak                395: 333
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kuć                   417: 260
   6 Paweł          Jackowski            - Walenty        Siemaszko             472: 335
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Wojciech       Sołdan                453: 307
   8 Krzysztof      Mówka                - Ireneusz       Moralewicz            434: 394
   9 Mariusz        Kubicki              - Halina         Roszak                261: 449
  10 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Sancewicz             328: 329
  11 Paweł          Janaś                - Leszek         Jóźwik                328: 383
  12 Piotr          Adamczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           394: 325
  13 Krzysztof      Usakiewicz           - Jolanta        Chłopińska            420: 328
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Jarosław       Żuliński              319: 323
  15 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              325: 405
  16 Ewa            Strzelczyk           - Dorota         Kuć                   370: 283
  17 Joanna         Zadrożna             - Wojciech       Usakiewicz            417: 327
  18 Irena          Sołdan               - Jarosław       Sobczak               394: 285
  19 Grzegorz       Pukniel              - Bogusław       Książek               492: 325
  20 Beata          Piotrowska           - Magdalena      Merklejn              347: 396
  21 Adam           Szukalski            - Bartosz        Pięta                 433: 411
  22 Małgorzata     Jóźwiak              - Oskar          Lelek                 348: 514
  23 Łukasz         Tuszyński            - Anna           Niedzielko            513: 333
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Wojciech       Zieliński             376: 328
  25 Sławomir       Szymański            - Wojciech       Gołęcki               362: 324
  26 Jakub          Zaryński             - Jolanta        Sylwestrzuk           583: 170
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Ozimiński             394: 386
  28 Patrycja       Śliwińska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           336: 233
  29 Adam           Klimont              - Urszula        Solarska              320: 284
  30 Jacek          Nowak                - Mirosław       Norwajszas            370: 305
  31 Maciej         Pilc                 - Robert         Jóźwik                373: 290
  32 Monika         Siemaszko            - Agata          Kuć                   350: 336
  33 Józef          Wietecki             - Paweł          Szulc                 282: 402
  34 Angelika       Zmitrowicz           - Radosław       Pastusiak             297: 344
  35 Czesław        Konopko              - Anna           Gorszka-Bilska        283: 304
  36 Barbara        Bujacz               - Krzysztof      Borodziuk             216: 378
  37 Kuba           Żuliński             - Przemysław     Pawlic                220: 489
  38 Maurycy        Machnio              - Maciej         Kuć                   492: 265
  39 Patrycja       Kraus                - Sylwia         Pliszka               295: 390
  40 Agata          Pastusiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Duczemiński           436: 403
   2 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                301: 414
   3 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Paweł          Jackowski             410: 355
   4 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             442: 260
   5 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Sołdan                489: 296
   6 Halina         Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              329: 541
   7 Maciej         Sancewicz            - Marek          Roszak                509: 376
   8 Krzysztof      Usakiewicz           - Piotr          Adamczyk              397: 381
   9 Dariusz        Kuć                  - Ewa            Strzelczyk            324: 398
  10 Walenty        Siemaszko            - Wojciech       Sołdan                301: 425
  11 Leszek         Jóźwik               - Dariusz        Nawrocki              372: 258
  12 Jarosław       Żuliński             - Joanna         Zadrożna              309: 431
  13 Grzegorz       Pukniel              - Irena          Sołdan                407: 393
  14 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              357: 308
  15 Adam           Szukalski            - Magdalena      Merklejn              395: 452
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 316: 391
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              360: 313
  18 Dorota         Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              412: 260
  19 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 406
  20 Oskar          Lelek                - Mariusz        Kubicki               367: 248
  21 Eugeniusz      Wróblewski           - Jolanta        Chłopińska            377: 230
  22 Wojciech       Usakiewicz           - Sławomir       Szymański             360: 305
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Zieliński             325: 412
  24 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Śliwińska             348: 295
  25 Jacek          Nowak                - Adam           Klimont               287: 455
  26 Bogusław       Książek              - Beata          Piotrowska            334: 318
  27 Maciej         Pilc                 - Jarosław       Sobczak               321: 452
  28 Anna           Niedzielko           - Bartosz        Pięta                 431: 374
  29 Paweł          Szulc                - Monika         Siemaszko             327: 382
  30 Radosław       Pastusiak            - Jolanta        Sylwestrzuk           329: 262
  31 Agata          Kuć                  - Michał         Ozimiński             386: 353
  32 Maurycy        Machnio              - Przemysław     Pawlic                271: 336
  33 Anna           Gorszka-Bilska       - Krzysztof      Borodziuk             350: 319
  34 Angelika       Zmitrowicz           - Sylwia         Pliszka               397: 279
  35 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Urszula        Solarska              248: 369
  36 Robert         Jóźwik               - Mirosław       Norwajszas            308: 316
  37 Józef          Wietecki             - Agata          Pastusiak             306: 282
  38 Kuba           Żuliński             - Czesław        Konopko               352: 297
  39 Maciej         Kuć                  - Patrycja       Kraus                 301: 291
  40 Barbara        Bujacz               - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 08-04-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.79  29359  200
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             145.81  25955  178
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             144.56  18359  127
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.72  28544  200
   5 Kamil Górka                    Łęczna               141.91  27815  196
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.56  27604  195
   7 Dawid Pikul                    Poznań               141.27  24158  171
   8 Tomasz Zwoliński               Warszawa             140.45  27668  197
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             140.05  27029  193
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.96  26872  192
  11 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  12 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  13 Justyna Fugiel                 Sandomierz           136.16  27232  200
  14 Marcin Mroziuk                 Warszawa             135.86   4891   36
  15 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.25  26645  197
  16 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             135.12  13107   97
  17 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.72  25866  192
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.68  25723  191
  20 Lucyna Korga                   Zabrze               134.45   8067   60
  21 Sławomir Kucia                 Kraków               134.24  12619   94
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.02   7907   59
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              133.78  12977   97
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             133.47  26560  199
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.18  20643  155
  26 Marcin Bożek                   Będzin               133.18   8923   67
  27 Radosław Konca                 Warszawa             133.17  25701  193
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.40  25421  192
  29 Andrzej Oleksiak               Hel                  131.80  25833  196
  30 Wojciech Zemło                 Łódź                 131.64  23300  177
  31 Filip Sosin                    Warszawa             131.21  25192  192
  32 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.59  23636  181
  33 Małgorzata Kania               Milanówek            130.57  13840  106
  34 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.25  25660  197
  35 Andrzej Szepczyński            Kraków               130.09  17432  134
  36 Michał Trumpus                 Wrocław              129.60  23458  181
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Łukasz Bryła                   Mielec               129.22  15506  120
  40 Mariusz Margalski              Warszawa             129.01  21803  169
  41 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  42 Artur Irzyk                    Strzyżów             128.73  24458  190
  43 Michał Makowski                Warszawa             128.32  16040  125
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.48  23583  185
  45 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             127.25  11834   93
  46 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.21  25442  200
  47 Paweł Florek                   Bydgoszcz            126.93   3808   30
  48 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  49 Joanna Juszczak                Warszawa             126.74  25094  198
  50 Maciej Perzyński               Piła                 126.68  22549  178
  51 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  52 Artur Koszel                   Legionowo            126.02  23943  190
  53 Jarosław Michalak              Łódź                 125.69  10809   86
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.48  19073  152
  55 Filip Warzecha                 Gdynia               125.45  15054  120
  56 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.32  24437  195
  57 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            125.21  19533  156
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.19  23285  186
  59 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24753  198
  60 Kuba Koisar                    Warszawa             124.70  20949  168
  61 Przemysław Herdzina            Kraków               124.58  19060  153
  62 Maciej Michalak                Łódź                 123.73  12868  104
  63 Marcin Figiel                  Zawichost            123.65   3833   31
  64 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.43  24068  195
  65 Renata Kowalska                Bielsko Biała        123.33  23680  192
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               123.30  23674  192
  67 Iwona Kucia                    Kraków               123.24  12078   98
  68 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.20  24270  197
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             122.84  23831  194
  70 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  71 Miłosz Wrzałek                 Reda                 122.56  23900  195
  72 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  73 Irena Sołdan                   Rumia                122.31  22995  188
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  75 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             122.27  17607  144
  76 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.11  24421  200
  77 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.95  24025  197
  78 Łukasz Kozub                   Brzesko              121.85   7311   60
  79 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  80 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.51  22966  189
  81 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  82 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  83 Michał Gawroński               Częstochowa          121.45   3765   31
  84 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            121.12   4845   40
  85 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.47  24094  200
  86 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.44   7949   66
  87 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.42  23602  196
  88 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             120.34  21902  182
  89 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  90 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  91 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  92 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  93 Jakub Zaryński                 Świnoujście          119.58  10045   84
  94 Stanisław Gasik                Warszawa             119.53  11833   99
  95 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             119.45  22576  189
  96 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.44  23769  199
  97 Paweł Opyc                     Warszawa             119.36  23514  197
  98 Radosław Sowiński              Warszawa             119.06  22027  185
  99 Wojciech Morawski              Gliwice              118.88   7014   59
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             118.71   6885   58
 101 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 102 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 103 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 104 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 105 Rafał Matczak                  Pruszków             118.02  15224  129
 106 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 117.97   7078   60
 107 Kamil Klinkosz                 Rumia                117.95   9554   81
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 109 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 110 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 111 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         117.36  14670  125
 112 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 113 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.05  19548  167
 114 Leszek Stecuła                 Bytom                116.98  11581   99
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 117 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.83  11099   95
 118 Magdalena Merklejn             Szczecin             116.39  16993  146
 119 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.15   5575   48
 120 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 121 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 122 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 123 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 124 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.81  19687  170
 125 Grzegorz Gardynik              Warszawa             115.75   7524   65
 126 Radosław Jachna                Łódź                 115.62   5550   48
 127 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 128 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.51  13168  114
 129 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 130 Piotr Rosół                    Warszawa             115.44  22626  196
 131 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.40  21003  182
 132 Ewa Ciszewska                  Katowice             115.26  12794  111
 133 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.22  22699  197
 134 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 135 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.93   9654   84
 136 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.90  15856  138
 137 Robert Zabłocki                Łódź                 114.86  11027   96
 138 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 139 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 140 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 141 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 142 Krzysztof Obremski             Legnica              114.47  12592  110
 143 Lucyna Śniadach                Rumia                114.24  17821  156
 144 Beata Piotrowska               Łódź                 114.22  21473  188
 145 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.20   7994   70
 146 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 147 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.01  10147   89
 148 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 149 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 150 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.75  14560  128
 151 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.51  22702  200
 152 Łukasz Bobowski                Suchedniów           113.40  13948  123
 153 Marek Róziecki                 Rybnik               113.35   7708   68
 154 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 155 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.16  18671  165
 156 Dorota Zielińska               Piaseczno            113.10  18096  160
 157 Wojciech Sołdan                Rumia                113.05  21593  191
 158 Katarzyna Klimała              Kraków               113.02  20231  179
 159 Andrzej Rakoczy                Kraków               113.02  10850   96
 160 Janusz Krupiński               Sosnowiec            112.94   3953   35
 161 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 162 Jakub Szymczak                 Łódź                 112.89   8580   76
 163 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 164 Marek Rogalski                 Chełm                112.64  20050  178
 165 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.37  18541  165
 166 Dariusz Maciejuk               Warszawa             112.12  17043  152
 167 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  112.12   8297   74
 168 Mariusz Kubicki                Inowrocław           111.97  13437  120
 169 Katarzyna Sołdan               Rumia                111.61  21318  191
 170 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             111.58  21981  197
 171 Marcin Kamiński                Warszawa             111.51  10147   91
 172 Agnieszka Krupka               Krosno               111.49  20848  187
 173 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.43  13372  120
 174 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 175 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 176 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 177 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 178 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.99  15872  143
 179 Grażyna Furman                 Sosnowiec            110.92   4215   38
 180 Michał Szorc                   Białystok            110.87   8315   75
 181 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 182 Marcela Wołowiec               Gdynia               110.79   7977   72
 183 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.54  14481  131
 184 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.53  14701  133
 185 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 186 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            110.42  21642  196
 187 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.37  20971  190
 188 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 189 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 190 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 191 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.09  15522  141
 192 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.90   7583   69
 193 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 194 Marcin Skowron                 Zabrze               109.70  16675  152
 195 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.66  14475  132
 196 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 197 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.51  13032  119
 198 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            109.37  17718  162
 199 Jerzy Luter                    Bytom                108.95  20592  189
 200 Bartosz Orłowski               Bytom                108.55   8358   77
 201 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 202 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.19   5085   47
 203 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            108.06   3890   36
 204 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 205 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 206 Iza Kraj                       Warszawa             107.75  11422  106
 207 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 208 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 209 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 210 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.26  20809  194
 211 Robert Głowacki                Łódź                 107.23   5147   48
 212 Dominik Wester                 Warszawa             107.02  10060   94
 213 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.99  17440  163
 214 Joanna Duda                    Zabrze               106.62   4798   45
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 216 Jakub Nalepa                   Gliwice              106.25   7969   75
 217 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 218 Jan Kozłowski                  Kraków               106.19  18689  176
 219 Łukasz Miłosz                  Warszawa             106.06  11348  107
 220 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.02  20462  193
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 222 Alina Białobrzewska            Gdynia               105.87  16410  155
 223 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.73  19772  187
 224 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 225 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 226 Jan Ziółkowski                 Rumia                105.63   5704   54
 227 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 228 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   7598   72
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 230 Michał Jaworek                 Zabrze               105.36   4741   45
 231 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 232 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 233 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 234 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 235 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 236 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 237 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.45  12116  116
 238 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 239 Weronika Rudnicka              Ustka                104.29  16791  161
 240 Sławomir Buk                   Gliwice              104.18   7501   72
 241 Bogdan Pokojski                Piastów              104.11   4685   45
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 243 Michał Ozimiński               Łódź                 103.78  17332  167
 244 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 245 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 246 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 247 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.26  13733  133
 248 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.78  13362  130
 249 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 250 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 251 Rafał Skibicki                 Lębork               102.67   4312   42
 252 Sylwester Wójcik               Lublin               102.50  12608  123
 253 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 254 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 255 Maria Jarosz                   Lublin               102.43   7887   77
 256 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 257 Roman Figiel                   Zawichost            102.33   8289   81
 258 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 259 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             102.26  13907  136
 260 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.94   5301   52
 261 Paweł Michalski                Ksawerów             101.91   4484   44
 262 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 263 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 264 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.12  11427  113
 265 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             101.09   3538   35
 266 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 267 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 268 Marek Reda                     Wołomin              100.72  12187  121
 269 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.63  11371  113
 270 Dorota Ziembowicz              Gliwice              100.61   3622   36
 271 Teresa Zalewska                Racibórz             100.61   8451   84
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.58  19312  192
 273 Anna Arana                     Warszawa             100.42  13456  134
 274 Grażyna Wesołowska             Łódź                  99.95  16991  170
 275 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.76  18955  190
 276 Magdalena.Maja Rusak           Poznań                99.75   5985   60
 277 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 278 Magdalena Ochot                Katowice              99.35  10034  101
 279 Renata Rosół                   Warszawa              99.07  18328  185
 280 Piotr Domański                 Łódź                  98.75   3555   36
 281 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   98.62   7298   74
 282 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 283 Monika Rubinstein              Warszawa              97.63  17964  184
 284 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 285 Joanna Brychcy                 Katowice              97.09  18155  187
 286 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 287 Adam Janicki                   Łódź                  96.53   5792   60
 288 Katarzyna Majewska             Lublin                96.48   8683   90
 289 Mariusz Katzig                 Gdańsk                96.36   4529   47
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 291 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 292 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 293 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 294 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 295 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.66  12819  134
 296 Mikołaj Fidziński              Dębica                95.56   4587   48
 297 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 298 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 299 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 300 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.12  11509  121
 301 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 302 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 303 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 304 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 305 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.09   3199   34
 307 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 308 Joanna Kubińska                Warszawa              93.88  11547  123
 309 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 310 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 311 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 312 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 313 Anna Stefańska                 Łódź                  92.93  10408  112
 314 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 315 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            92.51   3238   35
 316 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 317 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 318 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.20   5928   65
 319 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 320 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 321 Małgorzata Sikora              Kraków                90.52   3802   42
 322 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 323 Radosław Pastusiak             Sulęcin               90.30   6321   70
 324 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 325 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 326 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.75  16784  187
 327 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 328 Kacper Jachowicz               Żyrardów              89.38   6346   71
 329 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 330 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 331 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 332 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 333 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  88.79   4706   53
 334 Krystyna Puchalska             Łódź                  87.82   3864   44
 335 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.80  15628  178
 336 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 337 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 338 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 339 Piotr Marusa                   Szczytno              87.06   5746   66
 340 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 341 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 342 Urszula Solarska               Łódź                  84.82  15776  186
 343 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 344 Alicja Bielecka                Poznań                84.20   4210   50
 345 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 346 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             81.46   6761   83
 347 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 348 Edward Smołka                  Zabrze                81.00   2835   35
 349 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 350 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 351 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.80   5506   69
 352 Monika Pieczora                Łódź                  78.64   3696   47
 353 Jan Pawłowski                  Warszawa              78.12   7578   97
 354 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 355 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 356 Monika Wrzałek                 Rumia                 73.05   4675   64
 357 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.02   3724   51
 358 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.45   4854   67
 359 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 360 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35




Poczekalnia na dzień 08-04-2006

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.71   3156   28
   4 Michał Jaszczak                Gliwice              111.75   3129   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  13 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  14 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  15 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.79   2731   24
  16 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  17 Maciej Rzychoń                 Katowice             113.25   2718   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  22 Anna Królak                    Warszawa             111.58   2678   24
  23 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  24 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  32 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  33 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  34 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  35 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  36 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  37 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  38 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  39 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  40 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  41 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  42 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  43 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  44 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  45 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  46 Adam Słapiński                 Warszawa              87.42   2098   24
  47 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  48 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  49 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  50 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  51 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  52 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  53 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  54 Jacek Dec                      Pszczew               96.00   2208   23
  55 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  56 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  57 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  59 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  60 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  61 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  62 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  63 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  64 Gniewomir Białek               Dębica                69.61   1601   23
  65 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  66 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  67 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  68 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  69 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  70 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  71 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  72 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  73 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  74 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  75 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  76 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  77 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  78 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  79 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  80 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  81 Andrzej Lożyński               Piastów              103.56   1864   18
  82 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  83 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  84 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  85 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  86 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  87 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  88 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  89 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  90 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  91 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  92 Sylwia Buks                    Warszawa              71.76   1220   17
  93 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
  94 Agata Pastusiak                Sulęcin               70.41   1197   17
  95 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  96 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
  97 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
  98 Marta Deptuła                  Piaseczno            137.07   2056   15
  99 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 100 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 101 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 102 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 103 Maciej Pilc                    Poznań               103.86   1454   14
 104 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 105 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 106 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 107 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 108 Paweł Janaś                    Głogów               125.58   1507   12
 109 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 110 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 111 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 112 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 113 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 114 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 115 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 116 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 117 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 118 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 119 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 120 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 121 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 122 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 123 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 124 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 125 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 126 Monika Laskowska               Wrocław              106.50   1278   12
 127 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 128 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 129 Piotr Mossakowski              Chorzów              106.08   1273   12
 130 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 131 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 132 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 133 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 134 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 135 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 136 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 137 Marzena Kasner                 Janikowo             103.33   1240   12
 138 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 139 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 140 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 141 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 142 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 143 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 144 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 145 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 146 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 147 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 148 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 149 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 150 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 151 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 152 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 153 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 154 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 155 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 156 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 157 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 158 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 159 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 160 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 161 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 162 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 163 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 164 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 165 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 166 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 167 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 168 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 169 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 170 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 171 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 172 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 173 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 174 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 175 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 176 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 177 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 178 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 179 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          89.00   1068   12
 180 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 187 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 188 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 189 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 190 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 191 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 192 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 193 Jarosław Karp                  Jędrzejów             87.08   1045   12
 194 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 195 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 196 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 197 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 198 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 199 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 200 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 201 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 202 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 203 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 204 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 205 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 206 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 207 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 208 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 209 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 210 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 211 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 212 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 213 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 214 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  80.83    970   12
 215 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 216 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 217 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 218 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 219 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 220 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 221 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 222 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 223 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 224 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 225 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 226 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 227 Paulina Naplocha               Racibórz              77.25    927   12
 228 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 229 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 230 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 231 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 232 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 233 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 234 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 235 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 236 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 237 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 238 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 239 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 240 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 241 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 242 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 243 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 244 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 245 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 246 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 247 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 248 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 249 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 250 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 251 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 252 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 253 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 254 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 255 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 256 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 257 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 258 Grzegorz Bajer                 Łódź                  83.73    921   11
 259 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 260 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 261 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 262 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 263 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 264 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 265 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 266 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 267 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 268 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 270 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 271 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 272 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 273 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 274 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 275 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 276 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 277 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 278 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 279 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 280 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 281 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 282 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 283 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 284 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 285 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 286 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 287 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 288 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 289 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 290 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.00    940   10
 291 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 292 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 293 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 294 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 295 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 296 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 297 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 298 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 299 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 300 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 301 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 302 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 303 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 304 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 305 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 306 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 307 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 308 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 309 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 310 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 311 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 312 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 313 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 314 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 315 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 316 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 317 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 318 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 319 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 320 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 321 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 322 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 324 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 325 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 326 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 327 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 328 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 329 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 330 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 331 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 332 Mariusz Grodek                 Olsztyn              105.83    635    6
 333 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 334 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 335 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 336 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 337 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 338 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 339 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 340 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 341 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 342 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 343 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 344 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 345 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 346 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 347 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 348 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 349 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 350 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 351 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 352 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 353 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 354 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 355 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 356 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 357 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 358 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 359 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 360 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 361 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 362 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 363 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 364 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 365 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 366 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 367 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 368 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 369 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 370 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 371 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 372 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 373 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 374 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 375 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 376 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 377 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 378 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 379 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 380 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 381 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 382 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 383 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 384 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 385 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 386 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 387 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 388 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 389 Paweł Stelmach                 Warszawa              50.50    101    2
 390 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 391 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 392 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 393 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 394 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 395 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 396 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 397 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 398 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 399 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 400 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 401 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 402 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 403 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 404 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 405 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 406 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie