Poznań 5
października
Poznań 5- 6 października II Mistrzostwa Poznania
Szczecin12
października
Szczecin 12-13 października VI Mistrzostwa Szczecina
Bielsko-Biała19
października
Bielsko-Biała 19-20 października V Mistrzostwa Podbeskidzia
V Mistrzostwa Szczecina12 - 13 października 2002 — VI Mistrzostwa SzczecinaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

VI Mistrzostwa SzczecinaSzczecin, 12 - 13 października 2002

Konkurs Relacja z turnieju


 1. Robert Duczemiński (Gorzów Wlkp.) 11,0 5014
 2. Marcin Mroziuk (Warszawa) 9,0 4888
 3. Marek Roszak (Poznań) 9,0 4829
 4. Kazimierz Merklejn jr (Szczecin) 8,0 4490
 5. Zbigniew Wietecki (Gorzów Wlkp.) 8,0 4310
 6. Tomasz Zwoliński (Warszawa) 7,0 4823
 7. Andrzej Rechowicz (Katowice) 7,0 4582
 8. Paweł Subocz (Szczecin) 7,0 4572
 9. Magdalena Merklejn (Szczecin) 7,0 4444
 10. Halina Roszak (Poznań) 7,0 4409

 39 uczestników, 12 rund 
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Szczecina
IV Mistrzostwa Szczecina
III Otwarte Mistrzostwa Ziemi Szczecińskiej




sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Sob, 19 Paź 2002

V Otwarte Mistrzostwa Szczecina

                                                                   VP
MIEJSCE                                             p-ty    +/-  RAZEM
-----------------------------------------------------------------------
  1 Robert Duczemiński       130 Gorzów Wielkop.    5014          11.0
  2 Marcin Mroziuk           138 Warszawa           4888           9.0
  3 Marek Roszak             121 Poznań             4829           9.0
  4 Kazio Merklejn           131 Szczecin           4490           8.0
  5 Zbigniew Wietecki        122 Gorzów Wielkop.    4310           8.0
  6 Tomasz Zwoliński         145 Warszawa           4823           7.0
  7 Andrzej Rechowicz        122 Katowice           4582           7.0
  8 Paweł Subocz             100 Szczecin           4572           7.0
  9 Magdalena Merklejn       121 Szczecin           4444           7.0
 10 Halina Roszak            115 Poznań             4409           7.0
 11 Joanna Stępień           121 Katowice           4295           7.0
 12 Jakub Zaryński           100 Świnoujście        4273           7.0
 13 Jarosław Żuliński        106 Szczecin           3563           7.0
 14 Mariusz Skrobosz         143 Warszawa           4842           6.0
 15 Aleksandra Merklejn      120 Szczecin           4465           6.0
 16 Radosław Konca           124 Warszawa           4416           6.0
 17 Dawid Pikul              109 Poznań             4409           6.0
 18 Wojciech Usakiewicz      134 Warszawa           4334           6.0
 19 Lucyna Korga             117 Zabrze             4325           6.0
 20 Magdalena Kortz          100 Szczecin           4141           6.0
 21 Jarosław Sobczak         109 Warszawa           4017           6.0
 22 Paweł Kamionka           100 Szczecin           3180           6.0
 23 Agata Wojciechowska      100 Poznań             3838           5.5
 24 Tomasz Stencel           100 Poznań             3543           5.5
 25 Walenty Siemaszko        115 Lipiany            4376           5.0
 26 Maurycy Machnio          104 Lipiany            4228           5.0
 27 Paweł Szulc              102 Szczecin           4037           5.0
 28 Kazimierz Merklejn       111 Szczecin           4035           5.0
 29 Maciej Soska             100 Lublin             3611           5.0
 30 Monika Siemaszko         100 Lipiany            3689           4.5
 31 Bogusław Koszarski       106 Lądek Zdrój        3904           4.0
 32 Katarzyna Szulc          100 Szczecin           3808           4.0
 33 Bogusław Macal           100 Szczecin           3407           4.0
 34 Mirosław Norwajszas      100 Szczecin           3552           3.0
 35 Agnieszka Nieścierowicz  100 Szczecin           3331           3.0
 36 Sławomir Szymański       100 Dobrzelin          3119           3.0
 37 Anna Piętka              100 Szczecin            541           0.5
 38 Tomasz Molenda           100 Szczecin            429           0.0
 39 Marzena Szulc            100 Szczecin            362           0.0

sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Nie, 13 Paź 2002

   1  Tomasz Zwoliński         145 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    1   19  Dawid Pikul              109   -  333:463    59
   2   11   23  Paweł Szulc              102   +  402:334   152
   3    8   26  Paweł Subocz             100   +  468:326   150
   4    4   16  Walenty Siemaszko        115   -  349:431    65
   5    7   13  Aleksandra Merklejn      120   +  394:297   170
   6    5   15  Halina Roszak            115   +  449:290   165
   7    2    6  Robert Duczemiński       130   -  414:418    80
   8    5    7  Radosław Konca           124   -  355:379    74
   9    7    2  Mariusz Skrobosz         143   -  321:459    93
  10    9   20  Jarosław Żuliński        106   +  445:290   156
  11    7   11  Joanna Stępień           121   +  422:379   171
  12    5    2  Mariusz Skrobosz         143   +  471:373   193
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1528 / 12 partii


   2  Mariusz Skrobosz         143 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    2   20  Jarosław Żuliński        106   +  502:219   156
   2    2   15  Halina Roszak            115   -  368:392    65
   3    6    7  Radosław Konca           124   +  430:406   174
   4    3    6  Robert Duczemiński       130   -  381:416    80
   5    6   17  Kazimierz Merklejn       111   +  409:313   161
   6    4   16  Walenty Siemaszko        115   +  425:291   165
   7    3    3  Marcin Mroziuk           138   -  325:375    88
   8    4    5  Kazio Merklejn           131   -  357:382    81
   9    7    1  Tomasz Zwoliński         145   +  459:321   195
  10    5   11  Joanna Stępień           121   +  494:290   171
  11    3   26  Paweł Subocz             100   -  319:395    50
  12    5    1  Tomasz Zwoliński         145   -  373:471    95
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1481 / 12 partii


   3  Marcin Mroziuk           138 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    3   21  Bogusław Koszarski       106   +  406:286   156
   2    5   13  Aleksandra Merklejn      120   +  470:356   170
   3    2   16  Walenty Siemaszko        115   +  395:368   165
   4    1   12  Marek Roszak             121   +  411:397   171
   5    1    5  Kazio Merklejn           131   +  371:369   181
   6    1    6  Robert Duczemiński       130   -  370:415    80
   7    3    2  Mariusz Skrobosz         143   +  375:325   193
   8    3   11  Joanna Stępień           121   -  352:359    71
   9    3   19  Dawid Pikul              109   +  516:242   159
  10    3   29  Jakub Zaryński           100   -  356:407    50
  11    2   29  Jakub Zaryński           100   +  498:274   150
  12    2   26  Paweł Subocz             100   +  368:322   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1696 / 12 partii


   4  Wojciech Usakiewicz      134 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    4   22  Maurycy Machnio          104   +  330:328   154
   2    8    9  Zbigniew Wietecki        122   -  337:364    72
   3   10   31  Agata Wojciechowska      100   +  364:298   150
   4    7    8  Andrzej Rechowicz        122   +  391:359   172
   5    5   25  Magdalena Kortz          100   +  378:348   150
   6    3   11  Joanna Stępień           121   -  323:368    71
   7    5    5  Kazio Merklejn           131   -  319:408    81
   8    8   29  Jakub Zaryński           100   -  335:387    50
   9   11   30  Maciej Soska             100   +  466:246   150
  10    7   19  Dawid Pikul              109   +  436:334   159
  11    6    9  Zbigniew Wietecki        122   -  353:361    72
  12    7   15  Halina Roszak            115   -  302:431    65
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1346 / 12 partii


   5  Kazio Merklejn           131 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    5   23  Paweł Szulc              102   +  391:334   152
   2    6    8  Andrzej Rechowicz        122   +  392:307   172
   3    3   19  Dawid Pikul              109   +  437:315   159
   4    2   11  Joanna Stępień           121   +  365:336   171
   5    1    3  Marcin Mroziuk           138   -  369:371    88
   6    2   12  Marek Roszak             121   -  322:412    71
   7    5    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  408:319   184
   8    4    2  Mariusz Skrobosz         143   +  382:357   193
   9    2    6  Robert Duczemiński       130   -  327:418    80
  10    4    7  Radosław Konca           124   -  330:347    74
  11    5    7  Radosław Konca           124   +  433:426   174
  12    3   10  Magdalena Merklejn       121   +  334:326   171
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1689 / 12 partii


   6  Robert Duczemiński       130 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    6   24  Monika Siemaszko         100   +  510:256   150
   2    1   12  Marek Roszak             121   -  392:407    71
   3    5    9  Zbigniew Wietecki        122   +  400:267   172
   4    3    2  Mariusz Skrobosz         143   +  416:381   193
   5    3   15  Halina Roszak            115   +  373:285   165
   6    1    3  Marcin Mroziuk           138   +  415:370   188
   7    2    1  Tomasz Zwoliński         145   +  418:414   195
   8    1   19  Dawid Pikul              109   +  408:306   159
   9    2    5  Kazio Merklejn           131   +  418:327   181
  10    1   26  Paweł Subocz             100   +  448:393   150
  11    1   12  Marek Roszak             121   +  391:348   171
  12    1   12  Marek Roszak             121   +  425:404   171
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1966 / 12 partii


   7  Radosław Konca           124 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    7   25  Magdalena Kortz          100   +  472:263   150
   2    3   16  Walenty Siemaszko        115   -  400:413    65
   3    6    2  Mariusz Skrobosz         143   -  406:430    93
   4   10   13  Aleksandra Merklejn      120   -  320:370    70
   5   13   20  Jarosław Żuliński        106   +  325:316   156
   6   10   10  Magdalena Merklejn       121   +  374:309   171
   7    8   15  Halina Roszak            115   +  350:275   165
   8    5    1  Tomasz Zwoliński         145   +  379:355   195
   9    1   12  Marek Roszak             121   -  310:364    71
  10    4    5  Kazio Merklejn           131   +  347:330   181
  11    5    5  Kazio Merklejn           131   -  426:433    81
  12    6    8  Andrzej Rechowicz        122   -  307:540    72
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1470 / 12 partii


   8  Andrzej Rechowicz        122 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    8   26  Paweł Subocz             100   +  385:358   150
   2    6    5  Kazio Merklejn           131   -  307:392    81
   3    9   18  Jarosław Sobczak         109   +  331:328   159
   4    7    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  359:391    84
   5   10    9  Zbigniew Wietecki        122   +  416:388   172
   6    7   22  Maurycy Machnio          104   +  411:341   154
   7    4   19  Dawid Pikul              109   -  403:415    59
   8    6   13  Aleksandra Merklejn      120   +  389:332   170
   9    4   11  Joanna Stępień           121   +  432:365   171
  10    2   12  Marek Roszak             121   -  300:353    71
  11    4   10  Magdalena Merklejn       121   -  309:373    71
  12    6    7  Radosław Konca           124   +  540:307   174
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1516 / 12 partii


   9  Zbigniew Wietecki        122 Gorzów Wielkop. 

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    9   27  Mirosław Norwajszas      100   +  317:273   150
   2    8    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  364:337   184
   3    5    6  Robert Duczemiński       130   -  267:400    80
   4    8   25  Magdalena Kortz          100   -  288:403    50
   5   10    8  Andrzej Rechowicz        122   -  388:416    72
   6   12   21  Bogusław Koszarski       106   +  382:328   156
   7   11   20  Jarosław Żuliński        106   -  313:343    56
   8   13   35  Katarzyna Szulc          100   +  368:291   150
   9   10   22  Maurycy Machnio          104   +  461:323   154
  10    8   17  Kazimierz Merklejn       111   +  412:247   161
  11    6    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  361:353   184
  12    4   29  Jakub Zaryński           100   +  389:357   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1547 / 12 partii


  10  Magdalena Merklejn       121 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   10   28  Tomasz Stencel           100   -  298:343    50
   2   12   22  Maurycy Machnio          104   -  350:443    54
   3   15   24  Monika Siemaszko         100   +  363:316   150
   4   13   31  Agata Wojciechowska      100   +  460:270   150
   5    8   19  Dawid Pikul              109   -  366:383    59
   6   10    7  Radosław Konca           124   -  309:374    74
   7   12   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  328:325   150
   8   12   18  Jarosław Sobczak         109   +  474:254   159
   9    8   13  Aleksandra Merklejn      120   +  355:345   170
  10    6   14  Lucyna Korga             117   +  442:340   167
  11    4    8  Andrzej Rechowicz        122   +  373:309   172
  12    3    5  Kazio Merklejn           131   -  326:334    81
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1436 / 12 partii


  11  Joanna Stępień           121 Katowice        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   11   29  Jakub Zaryński           100   +  351:338   150
   2    7   28  Tomasz Stencel           100   +  424:216   150
   3    4   14  Lucyna Korga             117   +  385:327   167
   4    2    5  Kazio Merklejn           131   -  336:365    81
   5    4   22  Maurycy Machnio          104   +  350:312   154
   6    3    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  368:323   184
   7    1   12  Marek Roszak             121   -  318:389    71
   8    3    3  Marcin Mroziuk           138   +  359:352   188
   9    4    8  Andrzej Rechowicz        122   -  365:432    72
  10    5    2  Mariusz Skrobosz         143   -  290:494    93
  11    7    1  Tomasz Zwoliński         145   -  379:422    95
  12    8   14  Lucyna Korga             117   +  370:354   167
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1572 / 12 partii


  12  Marek Roszak             121 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   12   30  Maciej Soska             100   +  521:270   150
   2    1    6  Robert Duczemiński       130   +  407:392   180
   3    1   15  Halina Roszak            115   +  408:311   165
   4    1    3  Marcin Mroziuk           138   -  397:411    88
   5    2   16  Walenty Siemaszko        115   +  374:349   165
   6    2    5  Kazio Merklejn           131   +  412:322   181
   7    1   11  Joanna Stępień           121   +  389:318   171
   8    2   17  Kazimierz Merklejn       111   +  452:340   161
   9    1    7  Radosław Konca           124   +  364:310   174
  10    2    8  Andrzej Rechowicz        122   +  353:300   172
  11    1    6  Robert Duczemiński       130   -  348:391    80
  12    1    6  Robert Duczemiński       130   -  404:425    80
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1767 / 12 partii


  13  Aleksandra Merklejn      120 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   13   31  Agata Wojciechowska      100   +  420:293   150
   2    5    3  Marcin Mroziuk           138   -  356:470    88
   3    7   22  Maurycy Machnio          104   -  346:388    54
   4   10    7  Radosław Konca           124   +  370:320   174
   5    7    1  Tomasz Zwoliński         145   -  297:394    95
   6   11   14  Lucyna Korga             117   +  418:271   167
   7    9   18  Jarosław Sobczak         109   +  455:271   159
   8    6    8  Andrzej Rechowicz        122   -  332:389    72
   9    8   10  Magdalena Merklejn       121   -  345:355    71
  10   10   16  Walenty Siemaszko        115   +  412:363   165
  11    8   14  Lucyna Korga             117   -  292:303    67
  12   10   16  Walenty Siemaszko        115   +  422:328   165
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1427 / 12 partii


  14  Lucyna Korga             117 Zabrze          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   14   32  Bogusław Macal           100   +  310:273   150
   2    9   17  Kazimierz Merklejn       111   +  415:254   161
   3    4   11  Joanna Stępień           121   -  327:385    71
   4    6   22  Maurycy Machnio          104   -  320:358    54
   5    9   26  Paweł Subocz             100   -  368:485    50
   6   11   13  Aleksandra Merklejn      120   -  271:418    70
   7   14   21  Bogusław Koszarski       106   +  520:323   156
   8   11   15  Halina Roszak            115   +  460:319   165
   9    9   25  Magdalena Kortz          100   +  337:326   150
  10    6   10  Magdalena Merklejn       121   -  340:442    71
  11    8   13  Aleksandra Merklejn      120   +  303:292   170
  12    8   11  Joanna Stępień           121   -  354:370    71
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1339 / 12 partii


  15  Halina Roszak            115 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   15   33  Tomasz Molenda           100   +  490:209   150
   2    2    2  Mariusz Skrobosz         143   +  392:368   193
   3    1   12  Marek Roszak             121   -  311:408    71
   4    5   19  Dawid Pikul              109   +  450:262   159
   5    3    6  Robert Duczemiński       130   -  285:373    80
   6    5    1  Tomasz Zwoliński         145   -  290:449    95
   7    8    7  Radosław Konca           124   -  275:350    74
   8   11   14  Lucyna Korga             117   -  319:460    67
   9   13   24  Monika Siemaszko         100   +  385:297   150
  10   11   22  Maurycy Machnio          104   +  398:298   154
  11    9   19  Dawid Pikul              109   +  383:315   159
  12    7    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  431:302   184
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1536 / 12 partii


  16  Walenty Siemaszko        115 Lipiany         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   16   34  Sławomir Szymański       100   +  469:215   150
   2    3    7  Radosław Konca           124   +  413:400   174
   3    2    3  Marcin Mroziuk           138   -  368:395    88
   4    4    1  Tomasz Zwoliński         145   +  431:349   195
   5    2   12  Marek Roszak             121   -  349:374    71
   6    4    2  Mariusz Skrobosz         143   -  291:425    93
   7    7   26  Paweł Subocz             100   -  310:339    50
   8   10   22  Maurycy Machnio          104   -  297:390    54
   9   12   38  Paweł Kamionka           100   +  339:336   150
  10   10   13  Aleksandra Merklejn      120   -  363:412    70
  11   12   24  Monika Siemaszko         100   +  418:334   150
  12   10   13  Aleksandra Merklejn      120   -  328:422    70
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1315 / 12 partii


  17  Kazimierz Merklejn       111 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   17   35  Katarzyna Szulc          100   +  314:254   150
   2    9   14  Lucyna Korga             117   -  254:415    67
   3   12   34  Sławomir Szymański       100   +  319:275   150
   4    9   20  Jarosław Żuliński        106   +  472:268   156
   5    6    2  Mariusz Skrobosz         143   -  313:409    93
   6    9   24  Monika Siemaszko         100   +  351:252   150
   7    6   25  Magdalena Kortz          100   +  390:354   150
   8    2   12  Marek Roszak             121   -  340:452    71
   9    5   26  Paweł Subocz             100   -  341:465    50
  10    8    9  Zbigniew Wietecki        122   -  247:412    72
  11   11   20  Jarosław Żuliński        106   -  338:362    56
  12   12   25  Magdalena Kortz          100   -  356:371    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1215 / 12 partii


  18  Jarosław Sobczak         109 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   18   36  Anna Piętka              100   +  431:260   150
   2    4   19  Dawid Pikul              109   -  278:413    59
   3    9    8  Andrzej Rechowicz        122   -  328:331    72
   4   12   21  Bogusław Koszarski       106   +  332:327   156
   5   11   30  Maciej Soska             100   +  370:245   150
   6    8   25  Magdalena Kortz          100   -  327:374    50
   7    9   13  Aleksandra Merklejn      120   -  271:455    70
   8   12   10  Magdalena Merklejn       121   -  254:474    71
   9   14   23  Paweł Szulc              102   +  348:283   152
  10   13   38  Paweł Kamionka           100   +  437:240   150
  11   10   25  Magdalena Kortz          100   +  374:279   150
  12    9   20  Jarosław Żuliński        106   -  267:329    56
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1286 / 12 partii


  19  Dawid Pikul              109 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    1    1  Tomasz Zwoliński         145   +  463:333   195
   2    4   18  Jarosław Sobczak         109   +  413:278   159
   3    3    5  Kazio Merklejn           131   -  315:437    81
   4    5   15  Halina Roszak            115   -  262:450    65
   5    8   10  Magdalena Merklejn       121   +  383:366   171
   6    6   26  Paweł Subocz             100   +  460:354   150
   7    4    8  Andrzej Rechowicz        122   +  415:403   172
   8    1    6  Robert Duczemiński       130   -  306:408    80
   9    3    3  Marcin Mroziuk           138   -  242:516    88
  10    7    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  334:436    84
  11    9   15  Halina Roszak            115   -  315:383    65
  12   11   22  Maurycy Machnio          104   +  501:289   154
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1464 / 12 partii


  20  Jarosław Żuliński        106 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    2    2  Mariusz Skrobosz         143   -  219:502    93
   2   17   35  Katarzyna Szulc          100   +  293:213   150
   3   13   28  Tomasz Stencel           100   +  294:268   150
   4    9   17  Kazimierz Merklejn       111   -  268:472    61
   5   13    7  Radosław Konca           124   -  316:325    74
   6   14   34  Sławomir Szymański       100   +  262:239   150
   7   11    9  Zbigniew Wietecki        122   +  343:313   172
   8    9   38  Paweł Kamionka           100   +  341:298   150
   9    6   29  Jakub Zaryński           100   -  246:390    50
  10    9    1  Tomasz Zwoliński         145   -  290:445    95
  11   11   17  Kazimierz Merklejn       111   +  362:338   161
  12    9   18  Jarosław Sobczak         109   +  329:267   159
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1465 / 12 partii


  21  Bogusław Koszarski       106 Lądek Zdrój     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    3    3  Marcin Mroziuk           138   -  286:406    88
   2   13   31  Agata Wojciechowska      100   -  294:399    50
   3   16   29  Jakub Zaryński           100   +  460:352   150
   4   12   18  Jarosław Sobczak         109   -  327:332    59
   5   14   23  Paweł Szulc              102   +  315:251   152
   6   12    9  Zbigniew Wietecki        122   -  328:382    72
   7   14   14  Lucyna Korga             117   -  323:520    67
   8   15   24  Monika Siemaszko         100   -  259:361    50
   9   17   34  Sławomir Szymański       100   +  347:269   150
  10   15   32  Bogusław Macal           100   +  330:288   150
  11   14   31  Agata Wojciechowska      100   -  313:316    50
  12   15   23  Paweł Szulc              102   -  322:337    52
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1090 / 12 partii


  22  Maurycy Machnio          104 Lipiany         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    4    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  328:330    84
   2   12   10  Magdalena Merklejn       121   +  443:350   171
   3    7   13  Aleksandra Merklejn      120   +  388:346   170
   4    6   14  Lucyna Korga             117   +  358:320   167
   5    4   11  Joanna Stępień           121   -  312:350    71
   6    7    8  Andrzej Rechowicz        122   -  341:411    72
   7   10   29  Jakub Zaryński           100   -  379:449    50
   8   10   16  Walenty Siemaszko        115   +  390:297   165
   9   10    9  Zbigniew Wietecki        122   -  323:461    72
  10   11   15  Halina Roszak            115   -  298:398    65
  11   13   23  Paweł Szulc              102   +  379:368   152
  12   11   19  Dawid Pikul              109   -  289:501    59
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1298 / 12 partii


  23  Paweł Szulc              102 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kazio Merklejn           131   -  334:391    81
   2   11    1  Tomasz Zwoliński         145   -  334:402    95
   3            PAUZA
   4   11   26  Paweł Subocz             100   -  294:334    50
   5   14   21  Bogusław Koszarski       106   -  251:315    56
   6   16   38  Paweł Kamionka           100   -  320:354    50
   7   18   27  Mirosław Norwajszas      100   +  387:259   150
   8   16   32  Bogusław Macal           100   +  333:307   150
   9   14   18  Jarosław Sobczak         109   -  283:348    59
  10   16   35  Katarzyna Szulc          100   +  396:380   150
  11   13   22  Maurycy Machnio          104   -  368:379    54
  12   15   21  Bogusław Koszarski       106   +  337:322   156
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1051 / 11 partii


  24  Monika Siemaszko         100 Lipiany         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    6    6  Robert Duczemiński       130   -  256:510    80
   2   16   36  Anna Piętka              100   =  281:281   100
   3   15   10  Magdalena Merklejn       121   -  316:363    71
   4   16   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  269:266   150
   5   12   28  Tomasz Stencel           100   +  322:206   150
   6    9   17  Kazimierz Merklejn       111   -  252:351    61
   7   13   38  Paweł Kamionka           100   -  313:435    50
   8   15   21  Bogusław Koszarski       106   +  361:259   156
   9   13   15  Halina Roszak            115   -  297:385    65
  10   14   30  Maciej Soska             100   +  346:305   150
  11   12   16  Walenty Siemaszko        115   -  334:418    65
  12   14   38  Paweł Kamionka           100   +  342:282   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1248 / 12 partii


  25  Magdalena Kortz          100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    7    7  Radosław Konca           124   -  263:472    74
   2   15   30  Maciej Soska             100   +  402:265   150
   3   11   32  Bogusław Macal           100   +  320:224   150
   4    8    9  Zbigniew Wietecki        122   +  403:288   172
   5    5    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  348:378    84
   6    8   18  Jarosław Sobczak         109   +  374:327   159
   7    6   17  Kazimierz Merklejn       111   -  354:390    61
   8    7   26  Paweł Subocz             100   -  348:400    50
   9    9   14  Lucyna Korga             117   -  326:337    67
  10   12   31  Agata Wojciechowska      100   +  353:262   150
  11   10   18  Jarosław Sobczak         109   -  279:374    59
  12   12   17  Kazimierz Merklejn       111   +  371:356   161
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1337 / 12 partii


  26  Paweł Subocz             100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    8    8  Andrzej Rechowicz        122   -  358:385    72
   2   10   29  Jakub Zaryński           100   +  401:290   150
   3    8    1  Tomasz Zwoliński         145   -  326:468    95
   4   11   23  Paweł Szulc              102   +  334:294   152
   5    9   14  Lucyna Korga             117   +  485:368   167
   6    6   19  Dawid Pikul              109   -  354:460    59
   7    7   16  Walenty Siemaszko        115   +  339:310   165
   8    7   25  Magdalena Kortz          100   +  400:348   150
   9    5   17  Kazimierz Merklejn       111   +  465:341   161
  10    1    6  Robert Duczemiński       130   -  393:448    80
  11    3    2  Mariusz Skrobosz         143   +  395:319   193
  12    2    3  Marcin Mroziuk           138   -  322:368    88
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1532 / 12 partii


  27  Mirosław Norwajszas      100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    9    9  Zbigniew Wietecki        122   -  273:317    72
   2   14   32  Bogusław Macal           100   -  267:302    50
   3   17   30  Maciej Soska             100   -  304:321    50
   4   17   29  Jakub Zaryński           100   -  286:353    50
   5   18   38  Paweł Kamionka           100   -  322:362    50
   6   18   35  Katarzyna Szulc          100   -  289:306    50
   7   18   23  Paweł Szulc              102   -  259:387    52
   8   18   34  Sławomir Szymański       100   +  253:242   150
   9   18   28  Tomasz Stencel           100   -  309:345    50
  10   18   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  384:343   150
  11   18   34  Sławomir Szymański       100   -  275:277    50
  12   18   34  Sławomir Szymański       100   +  331:264   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =   924 / 12 partii


  28  Tomasz Stencel           100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   10   10  Magdalena Merklejn       121   +  343:298   171
   2    7   11  Joanna Stępień           121   -  216:424    71
   3   13   20  Jarosław Żuliński        106   -  268:294    56
   4   15   32  Bogusław Macal           100   +  305:259   150
   5   12   24  Monika Siemaszko         100   -  206:322    50
   6   15   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   -  314:330    50
   7   16   30  Maciej Soska             100   -  258:371    50
   8   17   31  Agata Wojciechowska      100   -  279:350    50
   9   18   27  Mirosław Norwajszas      100   +  345:309   150
  10   17   34  Sławomir Szymański       100   +  305:211   150
  11   15   30  Maciej Soska             100   +  372:258   150
  12   13   31  Agata Wojciechowska      100   =  332:332   100
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1198 / 12 partii


  29  Jakub Zaryński           100 Świnoujście     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   11   11  Joanna Stępień           121   -  338:351    71
   2   10   26  Paweł Subocz             100   -  290:401    50
   3   16   21  Bogusław Koszarski       106   -  352:460    56
   4   17   27  Mirosław Norwajszas      100   +  353:286   150
   5   15   31  Agata Wojciechowska      100   +  299:288   150
   6   13   30  Maciej Soska             100   +  377:299   150
   7   10   22  Maurycy Machnio          104   +  449:379   154
   8    8    4  Wojciech Usakiewicz      134   +  387:335   184
   9    6   20  Jarosław Żuliński        106   +  390:246   156
  10    3    3  Marcin Mroziuk           138   +  407:356   188
  11    2    3  Marcin Mroziuk           138   -  274:498    88
  12    4    9  Zbigniew Wietecki        122   -  357:389    72
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1469 / 12 partii


  30  Maciej Soska             100 Lublin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   12   12  Marek Roszak             121   -  270:521    71
   2   15   25  Magdalena Kortz          100   -  265:402    50
   3   17   27  Mirosław Norwajszas      100   +  321:304   150
   4   14   34  Sławomir Szymański       100   +  372:277   150
   5   11   18  Jarosław Sobczak         109   -  245:370    59
   6   13   29  Jakub Zaryński           100   -  299:377    50
   7   16   28  Tomasz Stencel           100   +  371:258   150
   8   14   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  340:324   150
   9   11    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  246:466    84
  10   14   24  Monika Siemaszko         100   -  305:346    50
  11   15   28  Tomasz Stencel           100   -  258:372    50
  12   16   32  Bogusław Macal           100   +  319:230   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1164 / 12 partii


  31  Agata Wojciechowska      100 Poznań          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   13   13  Aleksandra Merklejn      120   -  293:420    70
   2   13   21  Bogusław Koszarski       106   +  399:294   156
   3   10    4  Wojciech Usakiewicz      134   -  298:364    84
   4   13   10  Magdalena Merklejn       121   -  270:460    71
   5   15   29  Jakub Zaryński           100   -  288:299    50
   6   17   32  Bogusław Macal           100   +  361:253   150
   7   15   35  Katarzyna Szulc          100   -  289:380    50
   8   17   28  Tomasz Stencel           100   +  350:279   150
   9   15   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  380:280   150
  10   12   25  Magdalena Kortz          100   -  262:353    50
  11   14   21  Bogusław Koszarski       106   +  316:313   156
  12   13   28  Tomasz Stencel           100   =  332:332   100
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1237 / 12 partii


  32  Bogusław Macal           100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   14   14  Lucyna Korga             117   -  273:310    67
   2   14   27  Mirosław Norwajszas      100   +  302:267   150
   3   11   25  Magdalena Kortz          100   -  224:320    50
   4   15   28  Tomasz Stencel           100   -  259:305    50
   5   17   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   -  399:417    50
   6   17   31  Agata Wojciechowska      100   -  253:361    50
   7   17   34  Sławomir Szymański       100   +  252:227   150
   8   16   23  Paweł Szulc              102   -  307:333    52
   9   16   35  Katarzyna Szulc          100   +  301:288   150
  10   15   21  Bogusław Koszarski       106   -  288:330    56
  11   17   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  319:287   150
  12   16   30  Maciej Soska             100   -  230:319    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1025 / 12 partii


  33  Tomasz Molenda           100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   15   15  Halina Roszak            115   -  209:490    65
   2   19   38  Paweł Kamionka           100   -  220:391    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   115 /  2 partie


  34  Sławomir Szymański       100 Dobrzelin       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   16   16  Walenty Siemaszko        115   -  215:469    65
   2   18   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  360:173   150
   3   12   17  Kazimierz Merklejn       111   -  275:319    61
   4   14   30  Maciej Soska             100   -  277:372    50
   5   16   35  Katarzyna Szulc          100   +  263:258   150
   6   14   20  Jarosław Żuliński        106   -  239:262    56
   7   17   32  Bogusław Macal           100   -  227:252    50
   8   18   27  Mirosław Norwajszas      100   -  242:253    50
   9   17   21  Bogusław Koszarski       106   -  269:347    56
  10   17   28  Tomasz Stencel           100   -  211:305    50
  11   18   27  Mirosław Norwajszas      100   +  277:275   150
  12   18   27  Mirosław Norwajszas      100   -  264:331    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =   938 / 12 partii


  35  Katarzyna Szulc          100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   17   17  Kazimierz Merklejn       111   -  254:314    61
   2   17   20  Jarosław Żuliński        106   -  213:293    56
   3   18   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   -  323:379    50
   4   18   39  Marzena Szulc            100   +  428:362   150
   5   16   34  Sławomir Szymański       100   -  258:263    50
   6   18   27  Mirosław Norwajszas      100   +  306:289   150
   7   15   31  Agata Wojciechowska      100   +  380:289   150
   8   13    9  Zbigniew Wietecki        122   -  291:368    72
   9   16   32  Bogusław Macal           100   -  288:301    50
  10   16   23  Paweł Szulc              102   -  380:396    52
  11   16   38  Paweł Kamionka           100   -  380:382    50
  12   17   37  Agnieszka Nieścierowicz  100   +  307:207   150
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1041 / 12 partii


  36  Anna Piętka              100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1   18   18  Jarosław Sobczak         109   -  260:431    59
   2   16   24  Monika Siemaszko         100   =  281:281   100
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =   159 /  2 partie


  37  Agnieszka Nieścierowicz  100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   18   34  Sławomir Szymański       100   -  173:360    50
   3   18   35  Katarzyna Szulc          100   +  379:323   150
   4   16   24  Monika Siemaszko         100   -  266:269    50
   5   17   32  Bogusław Macal           100   +  417:399   150
   6   15   28  Tomasz Stencel           100   +  330:314   150
   7   12   10  Magdalena Merklejn       121   -  325:328    71
   8   14   30  Maciej Soska             100   -  324:340    50
   9   15   31  Agata Wojciechowska      100   -  280:380    50
  10   18   27  Mirosław Norwajszas      100   -  343:384    50
  11   17   32  Bogusław Macal           100   -  287:319    50
  12   17   35  Katarzyna Szulc          100   -  207:307    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =   871 / 11 partii


  38  Paweł Kamionka           100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   19   33  Tomasz Molenda           100   +  391:220   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   18   27  Mirosław Norwajszas      100   +  362:322   150
   6   16   23  Paweł Szulc              102   +  354:320   152
   7   13   24  Monika Siemaszko         100   +  435:313   150
   8    9   20  Jarosław Żuliński        106   -  298:341    56
   9   12   16  Walenty Siemaszko        115   -  336:339    65
  10   13   18  Jarosław Sobczak         109   -  240:437    59
  11   16   35  Katarzyna Szulc          100   +  382:380   150
  12   14   24  Monika Siemaszko         100   -  282:342    50
                                                  --------------
                                                   SUMA =   982 /  9 partii


  39  Marzena Szulc            100 Szczecin        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   18   35  Katarzyna Szulc          100   -  362:428    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
   8            PAUZA
   9            PAUZA
  10            PAUZA
  11            PAUZA
  12            PAUZA
                                                  --------------
                                                   SUMA =    50 /  1 partia


   1  Tomasz Zwoliński         145 Warszawa        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK               RNK       WYNIK   SKALP
----------------------------------------------------------------
   1    1   19  Dawid Pikul              109   -  333:463    59
   2   11   23  Paweł Szulc              102   +  402:334   152
   3    8   26  Paweł Subocz             100   +  468:326   150
   4    4   16  Walenty Siemaszko        115   -  349:431    65
   5    7   13  Aleksandra Merklejn      120   +  394:297   170
   6    5   15  Halina Roszak            115   +  449:290   165
   7    2    6  Robert Duczemiński       130   -  414:418    80
   8    5    7  Radosław Konca           124   -  355:379    74
   9    7    2  Mariusz Skrobosz         143   -  321:459    93
  10    9   20  Jarosław Żuliński        106   +  445:290   156
  11    7   11  Joanna Stępień           121   +  422:379   171
  12    5    2  Mariusz Skrobosz         143   +  471:373   193
                                                  --------------
                                                   SUMA =  1528 / 12 partii


sędzia: Andrzej Lozynski                                                                               Sob, 19 Paź 2002

RANKING Z DNIA 2002/10/19

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Paweł Stanosz            Warszawa           152 (151.81)   7894 / 52
  2  Tomasz Zwoliński         Warszawa           144 (144.40)  27725 / 192
  3  Paweł Dawidson           Częstochowa        142 (142.47)  28209 / 198
  4  Mariusz Skrobosz         Warszawa           142 (141.56)  28171 / 199
  5  Leszek Nowak             Myślibórz          140 (140.07)  10505 / 75
  6  Marcin Mroziuk           Warszawa           138 (138.33)  27527 / 199
  7  Mateusz Żbikowski        Warszawa           138 (138.20)  27087 / 196
  8  Dariusz Banaszek         Warszawa           137 (137.45)  26528 / 193
  9  Szymon Fidziński         Warszawa           135 (134.91)  26982 / 200
 10  Maciej Czupryniak        Milanówek          134 (134.39)  26071 / 194
 11  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           134 (133.99)  26397 / 197
 12  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           134 (133.62)  26457 / 198
 13  Szymon Zaleski           Poznań             133 (133.17)  13717 / 103
 14  Robert Duczemiński       Gorzów Wielkop.    133 (132.79)  19254 / 145
 15  Kazio Merklejn           Szczecin           133 (132.62)  26391 / 199
 16  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               133 (132.57)  26248 / 198
 17  Wojciech Zemło           Łódź               132 (132.34)  25277 / 191
 18  Dariusz Puton            Ruda Śląska        132 (131.60)  16187 / 123
 19  Małgorzata Kania         Milanówek          131 (131.25)  25331 / 193
 20  Kamil Górka              Łęczna             129 (129.11)  21045 / 163
 21  Marcin Bożek             Będzin             129 (128.77)   3863 / 30
 22  Jacek Pietruszka         Kraków             128 (128.13)  11404 / 89
 23  Mariusz Orzeł            Nowe Miasto Lub.   128 (128.10)  17293 / 135
 24  Sławomir Nosek           Mielec             128 (127.59)  10973 / 86
 25  Grzegorz Święcki         Białystok          127 (127.12)   7373 / 58
 26  Waldemar Czerwoniec      Warszawa           127 (126.97)  18918 / 149
 27  Stanisław Rydzik         Warszawa           126 (126.19)  24733 / 196
 28  Jarosław Borowski        Bielsk Podlaski    125 (124.83)   8239 / 66
 29  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           125 (124.66)  24682 / 198
 30  Wiktor Stępień           Katowice           124 (124.37)  23506 / 189
 31  Maciej Gałecki           Łódź               124 (124.21)  24593 / 198
 32  Radosław Konca           Warszawa           123 (123.47)  24570 / 199
 33  Krzysztof Bukowski       Warszawa           123 (123.23)  17868 / 145
 34  Andrzej Słapiński        Warszawa           123 (123.09)  13540 / 110
 35  Maciej Grabowski         Warszawa           123 (122.99)  23614 / 192
 36  Joanna Stępień           Katowice           123 (122.89)  24578 / 200
 37  Zbigniew Wietecki        Gorzów Wielkop.    123 (122.78)  23574 / 192
 38  Sergiusz Puchalski       Włocławek          123 (122.71)  13743 / 112
 39  Marek Roszak             Poznań             123 (122.54)  23773 / 194
 40  Paweł Stefaniak          Biała Podlaska     122 (122.28)   5747 / 47
 41  Maciej Perzyński         Piła               122 (122.19)   4399 / 36
 42  Andrzej Rechowicz        Katowice           122 (122.16)  24187 / 198
 43  Marek Antosik            Nowy Dwór Maz.     122 (121.57)  10212 / 84
 44  Krzysztof Pypno          Gliwice            121 (121.11)  12959 / 107
 45  Mariusz Kubicki          Inowrocław         121 (120.99)  23351 / 193
 46  Katarzyna Stępień        Katowice           121 (120.76)  15457 / 128
 47  Marcin Kozyra            Warszawa           121 (120.53)   7111 / 59
 48  Anna Kowalska            Bielsko Biała      121 (120.52)  13860 / 115
 49  Aleksandra Merklejn      Szczecin           120 (120.24)  22244 / 185
 50  Stanisław Gasik          Warszawa           120 (119.97)  18596 / 155
 51  Andrzej Szmidtke         Bolszewo           120 (119.86)  14263 / 119
 52  Stanisław Ochot          Katowice           120 (119.71)  10774 / 90
 53  Zdzisław Szota           Warszawa           120 (119.50)  19598 / 164
 54  Andrzej Lożyński         Piastów            119 (119.47)   7168 / 60
 55  Magdalena Merklejn       Szczecin           119 (119.39)  23162 / 194
 56  Edward Stefaniak         Biała Podlaska     119 (119.18)   8462 / 71
 57  Andrzej Tyczyno          Bydgoszcz          119 (118.98)   5830 / 49
 58  Ryszard Dębski           Biała Podlaska     119 (118.54)  15292 / 129
 59  Sławomir Kordjalik       Warszawa           118 (118.17)  16071 / 136
 60  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.85)  19091 / 162
 61  Andrzej Kwiatkowski      Warszawa           118 (117.55)  23275 / 198
 62  Andrzej Szepczyński      Kraków             118 (117.51)   7873 / 67
 63  Jarosław Michalak        Łódź               117 (117.49)   9282 / 79
 64  Andrzej Oleksiak         Ostróda            117 (117.41)  17259 / 147
 65  Justyna Fugiel           Sandomierz         117 (117.10)   9017 / 77
 66  Krzysztof Mówka          Toruń              117 (116.85)  11685 / 100
 67  Rafał Matczak            Pruszków           116 (116.26)  17207 / 148
 68  Lucyna Korga             Zabrze             116 (116.23)  22199 / 191
 69  Aleksander Puchalski     Włocławek          116 (116.21)  14642 / 126
 70  Jakub Kozłowski          Warszawa           116 (116.09)   9171 / 79
 71  Maciej Michalak          Łódź               116 (116.04)   9747 / 84
 72  Roman Sulima             Warszawa           116 (115.84)  10889 / 94
 73  Robert Kamiński          Wysokie Maz.       116 (115.81)  10307 / 89
 74  Halina Roszak            Poznań             116 (115.63)  19773 / 171
 75  Paweł Subocz             Szczecin           115 (115.43)   4617 / 40
 76  Grażyna Chmielewska      Mrągowo            115 (115.40)   3462 / 30
 77  Beata Madej              Lublin             115 (115.24)  22818 / 198
 78  Adam Weremczuk           Łódź               115 (115.15)   8982 / 78
 79  Filip Warzecha           Gdynia             115 (115.00)  15295 / 133
 80  Renata Kowalska          Bielsko Biała      115 (114.83)  12517 / 109
 81  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           115 (114.74)  16179 / 141
 82  Wojciech Próchniewicz    Warszawa           115 (114.55)  22909 / 200
 83  Walenty Siemaszko        Lipiany            114 (114.04)  13799 / 121
 84  Piotr Rosół              Warszawa           114 (114.01)  21547 / 189
 85  Grażyna Puton            Ruda Śląska        114 (113.80)   4552 / 40
 86  Paweł Florek             Nowa Wieś Wielka   114 (113.62)   5908 / 52
 87  Marek Charytoniuk        Biała Podlaska     114 (113.52)  15552 / 137
 88  Ryszard Niżewski         Warszawa           113 (113.02)  13902 / 123
 89  Kamil Klinkosz           Rumia              112 (112.41)  19672 / 175
 90  Jerzy Luter              Bytom              112 (112.37)  22137 / 197
 91  Piotr Jachimowicz        Warszawa           112 (111.88)   7160 / 64
 92  Sławomir Kucia           Kraków             112 (111.75)   4023 / 36
 93  Lucyna Śniadach          Rumia              111 (111.20)  18682 / 168
 94  Arkadiusz Jaworski       Tychy              111 (110.80)   7202 / 65
 95  Kazimierz Faron          Warszawa           111 (110.63)   5310 / 48
 96  Kazimierz Merklejn       Szczecin           111 (110.54)  16139 / 146
 97  Paweł Majewski           Warszawa           111 (110.51)   5194 / 47
 98  Joanna Juszczak          Warszawa           110 (110.34)  21737 / 197
 99  Marek Dudkiewicz         Milanówek          110 (110.13)  21696 / 197
100  Andrzej Chmielewski      Warszawa           110 (110.03)   3301 / 30
101  Radosław Sowiński        Warszawa           110 (109.95)  17043 / 155
102  Dawid Pikul              Poznań             110 (109.92)  12531 / 114
     Leszek Stecuła           Bytom              110 (109.92)   6595 / 60
104  Grzegorz Matysiak        Kraków             110 (109.52)  15552 / 142
105  Piotr Krzemiński         Warszawa           109 (109.30)   5137 / 47
106  Jarosław Puchalski       Łódź               109 (109.27)  14424 / 132
107  Filip Klar               Mielec             109 (108.98)  13077 / 120
108  Bogusław Puchalski       Włocławek          109 (108.72)  12285 / 113
109  Robert Kaciński          Kazimierza Wielka  109 (108.52)   3364 / 31
110  Elżbieta Jankowska       Wrocław            109 (108.50)   7812 / 72
111  Jarosław Sobczak         Warszawa           108 (108.39)   6937 / 64
112  Jerzy Paszek             Tarnowskie Góry    108 (108.24)   4546 / 42
113  Dawid Dawidson           Częstochowa        108 (108.11)   5081 / 47
114  Katarzyna Żuławska       Katowice           108 (108.07)  20750 / 192
115  Roman Figiel             Zawichost          108 (107.94)  15004 / 139
116  Jarosław Żuliński        Szczecin           108 (107.58)  13448 / 125
117  Beata Piotrowska         Łódź               107 (107.35)  16962 / 158
118  Wiesław Olewiński        Warszawa           107 (107.22)  13510 / 126
119  Stefan Dawidson          Częstochowa        107 (107.01)  20438 / 191
120  Grzegorz Koczkodon       Ostróda            107 (106.95)   8556 / 80
121  Ewa Strzelczyk           Warszawa           106 (106.28)   7546 / 71
122  Marek Syczuk             Warszawa           106 (105.83)  11430 / 108
123  Janusz Kaczor            Międzyrzec Podl.   106 (105.61)   5703 / 54
124  Marcin Figiel            Zawichost          105 (105.41)  11384 / 108
125  Eugeniusz Wróblewski     Inowrocław         105 (104.85)  18454 / 176
126  Adam Słapiński           Warszawa           105 (104.75)   5866 / 56
127  Bogdan Kozłowski         Białystok          105 (104.62)   5545 / 53
128  Jarosław Wypart          Częstochowa        105 (104.58)   3974 / 38
129  Maurycy Machnio          Lipiany            104 (104.32)  11267 / 108
130  Bogusław Koszarski       Lądek Zdrój        104 (104.29)  13245 / 127
131  Maciej Zięba             Wrocław            104 (103.69)  11198 / 108
132  Krzysztof Szkudlarek     Pabianice          104 (103.62)   8808 / 85
133  Adam Jurkowski           Knurów             104 (103.57)   9839 / 95
134  Jan Ziółkowski           Rumia              104 (103.52)   9213 / 89
135  Grażyna Furman           Sosnowiec          103 (103.44)   9413 / 91
136  Tomasz Żbikowski         Warszawa           103 (103.39)  19954 / 193
137  Mariusz Michalski        Inowrocław         103 (103.20)   6192 / 60
138  Jerzy Tatarczuk          Warszawa           103 (103.17)   3714 / 36
139  Paweł Opyc               Warszawa           103 (102.99)  20186 / 196
140  Andrzej Gostomski        Łódź               103 (102.77)  20553 / 200
141  Zbigniew Lewandowski     Słupsk             103 (102.67)   3080 / 30
142  Stanisław Harat          Kęty               103 (102.55)   6153 / 60
143  Bożena Matysiak          Kraków             103 (102.50)  11583 / 113
144  Maciej Kutera            Warszawa           102 (102.38)   6655 / 65
145  Jacek Petrus             Wrocław            102 (101.97)   3671 / 36
146  Zygmunt Skwarek          Katowice           102 (101.87)   3871 / 38
147  Krystyna Augustyniak     Łódź               102 (101.58)  10971 / 108
148  Małgorzata Sulejewska    Kraków             101 (101.44)   4869 / 48
149  Małgorzata Niciporuk     Rumia              101 (101.32)  10436 / 103
150  Marianna Kozłowska       Białystok          101 (100.70)   4431 / 44
151  Jędrzej Florek           Nowa Wieś Wielka   101 (100.67)   4228 / 42
152  Paweł Szulc              Szczecin           100 (100.30)   4614 / 46
153  Eligiusz Jankowski       Wrocław            100 (100.14)   5908 / 59
154  Grzegorz Pukniel         Lublin             100 (100.12)  12916 / 129
155  Joanna Kubik             Częstochowa        100 (100.08)   3603 / 36
156  Dorota Ziembowicz        Gliwice            100 ( 99.87)  11285 / 113
157  Bartłomiej Boczek        Toruń               99 ( 99.44)   5469 / 55
158  Władysław Zieliński      Lębork              99 ( 99.33)   2980 / 30
159  Adelina Śniadach         Rumia               99 ( 99.15)   5255 / 53
160  Iwona Rutkowska          Warszawa            98 ( 98.19)   8150 / 83
161  Jacek Nowak              Szczecin            98 ( 98.01)   9605 / 98
162  Miłosz Wrzałek           Reda                98 ( 97.81)   3619 / 37
163  Wojciech Gołęcki         Inowrocław          98 ( 97.56)  19317 / 198
164  Andrzej Rakoczy          Kraków              98 ( 97.53)   3316 / 34
165  Józef Wietecki           Gorzów Wlkp.        97 ( 97.33)   4185 / 43
     Ewa Ciszewska            Katowice            97 ( 97.33)   6813 / 70
167  Kinga Niżewska           Warszawa            97 ( 96.87)   6490 / 67
168  Ewa Fiszer               Wrocław             96 ( 96.42)   3471 / 36
169  Ania Pendowska           Rumia               96 ( 96.30)   9823 / 102
170  Renata Andracka          Poznań              96 ( 95.89)   3452 / 36
171  Paulina Hennig           Gniezno             96 ( 95.70)   4211 / 44
172  Irena Ficak              Mielec              96 ( 95.67)  11768 / 123
173  Piotr Wojciekiewicz      Katowice            95 ( 95.33)   6578 / 69
174  Adam Kotwica             Gdańsk              95 ( 95.16)   5519 / 58
175  Monika Siemaszko         Lipiany             95 ( 94.72)   7767 / 82
176  Paweł Ochot              Katowice            94 ( 94.37)   7644 / 81
177  Aneta Szubiak            Łódź                94 ( 94.34)   3868 / 41
178  Dorota Zielińska         Ustanów             94 ( 94.00)   4324 / 46
179  Jolanta Kosmowska        Warszawa            93 ( 92.74)   8068 / 87
180  Maria Jarosz             Lublin              93 ( 92.73)   6862 / 74
181  Kamila Tarnacka          Rumia               92 ( 92.40)   2772 / 30
182  Adam Legięć              Warszawa            92 ( 92.24)   3136 / 34
183  Magdalena Kortz          Szczecin            92 ( 91.99)   7727 / 84
184  Piotr Ingling            Warszawa            92 ( 91.55)   9521 / 104
185  Teresa Ząbek             Warszawa            91 ( 90.68)   6257 / 69
186  Norbert Skrzyński        Warszawa            91 ( 90.61)  15222 / 168
187  Paweł Kokoszka           Kłomnice            91 ( 90.59)   3714 / 41
188  Agnieszka Nieścierowicz  Szczecin            89 ( 89.40)   3129 / 35
189  Michał Mionskowski       Szczecin            89 ( 89.27)   2678 / 30
190  Renata Rosół             Warszawa            89 ( 89.10)  16483 / 185
191  Jerzy Augustyniak        Łódź                88 ( 88.22)   8204 / 93
192  Krzysztof Kokot          Nowy Targ           88 ( 87.82)  11505 / 131
193  Katarzyna Grodzicka      Warszawa            88 ( 87.65)   4733 / 54
194  Michał Szkudlarek        Pabianice           87 ( 87.47)   3149 / 36
195  Piotr Madej              Lublin              85 ( 85.46)   8717 / 102
196  Mariusz Rogalski         Iława               85 ( 85.03)   3316 / 39
197  Mirosław Przepiórkowski  Inowrocław          84 ( 84.39)   2785 / 33
198  Dominika Śniadach        Rumia               84 ( 83.64)   3931 / 47
199  Iwona Baran              Kraków              84 ( 83.51)   2923 / 35
200  Mirosław Norwajszas      Szczecin            83 ( 83.18)   2828 / 34
201  Robert Włodarczyk        Wrocław             81 ( 81.29)   2845 / 35
202  Robert Drózd             Wesoła              77 ( 77.22)   2857 / 37
203  Witold Jankowski         Warszawa            77 ( 76.96)   4233 / 55
204  Małgorzata Plata         Rumia               77 ( 76.50)   2295 / 30
205  Monika Rubinstein        Warszawa            65 ( 64.85)   2140 / 33
206  Joanna Brychcy           Katowice            65 ( 64.62)   2197 / 34


RANKING Z DNIA 2002/10/19  -  POCZEKALNIA

                                                  RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Ewa Zając                Mrągowo            100 ( 99.72)   2892 / 29
  2  Maciej Śliwa             Zabrze              97 ( 96.72)   2805 / 29
  3  Sebastian Dudek          Częstochowa         88 ( 87.55)   2539 / 29
  4  Małgorzata Kołodziejczyk Ostróda             78 ( 77.90)   2259 / 29
  5  Piotr Chmielewski        Mrągowo             96 ( 95.71)   2680 / 28
  6  Przemysław Pawlic        Wrocław             94 ( 94.07)   2634 / 28
  7  Paweł Tomaszewski        Pruszków            67 ( 67.14)   1880 / 28
  8  Tomasz Sulejewski        Kraków              66 ( 66.00)   1848 / 28
  9  Ziemowit Pazda           Wrocław             95 ( 95.15)   2569 / 27
 10  Bogusław Kuma            Słupsk             118 (118.42)   3079 / 26
 11  Bogdan Pokojski          Piastów             99 ( 99.04)   2476 / 25
 12  Krzysztof Nowak          Lublin             115 (114.83)   2756 / 24
 13  Ireneusz Kurzok          Mikołów            114 (113.54)   2725 / 24
 14  Jakub Zaryński           Świnoujście        108 (108.38)   2601 / 24
 15  Tomasz Stencel           Poznań             104 (104.17)   2500 / 24
 16  Michał Szymkowski        Wrocław            103 (103.21)   2477 / 24
 17  Marta Gostomska          Warszawa           102 (101.83)   2444 / 24
 18  Maria Grzegorzewska      Nowe Miasto Lub.   101 (100.67)   2416 / 24
 19  Tomasz Rubaj             Lublin              98 ( 97.79)   2347 / 24
 20  Jarosław Kamienik        Słupsk              94 ( 94.04)   2257 / 24
 21  Jan Bielaszka            Nowe Miasto Lub.    92 ( 92.08)   2210 / 24
 22  Maciej Soska             Lublin              92 ( 91.63)   2199 / 24
 23  Katarzyna Niedźwiedź     Lublin              91 ( 90.83)   2180 / 24
 24  Marek Kocikowski         Ostróda             82 ( 82.17)   1972 / 24
 25  Krzysztof Kruk           Łódź                73 ( 72.75)   1746 / 24
 26  Marcin Kamiński          Warszawa           114 (114.43)   2632 / 23
 27  Agata Wojciechowska      Poznań              97 ( 96.83)   2227 / 23
 28  Paweł Kapela             Kraków              95 ( 94.96)   2184 / 23
 29  Michał Kołodziejczyk     Ostróda             88 ( 88.43)   2034 / 23
 30  Anna Mikuć               Wrocław             83 ( 83.43)   1919 / 23
 31  Adam Machnio             Lipiany             69 ( 69.48)   1598 / 23
 32  Krystian Wandzlewicz     Nowe Miasto Lub.   109 (109.05)   2399 / 22
 33  Slawomir Zieliński       Lębork              67 ( 67.09)   1476 / 22
 34  Jacek Gigoła             Gorzów Wielkop.    121 (121.38)   2549 / 21
 35  Piotr Pietuchowski       Białystok           92 ( 92.48)   1942 / 21
 36  Paweł Jachowicz          Żyrardów           110 (110.05)   2201 / 20
 37  Grzegorz Wiączkowski     Kielce             109 (109.00)   2180 / 20
 38  Waldemar Bulkowski       Chojnów             83 ( 83.20)   1664 / 20
 39  Stanisław Stanek         Olkusz              93 ( 92.58)   1759 / 19
 40  Zdzisław Parnicki        Słupsk              85 ( 84.63)   1608 / 19
 41  Marcin Rogowski          Nowe Miasto Lub.    70 ( 69.58)   1322 / 19
 42  Mariusz Makuch           Zator              101 (100.94)   1817 / 18
 43  Janusz Grodzki           Łódź               100 ( 99.89)   1798 / 18
 44  Dawid Boczoń             Zakopane            93 ( 93.22)   1678 / 18
 45  Marzena Szulc            Szczecin            90 ( 90.28)   1625 / 18
 46  Tomasz Szepczyński       Kraków              81 ( 81.11)   1460 / 18
 47  Jan Pawłowski            Warszawa            81 ( 80.94)   1457 / 18
 48  Patryk Pajdzik           Lipiany             53 ( 52.61)    947 / 18
 49  Elżbieta Święcka         Białystok          107 (107.06)   1820 / 17
 50  Barbara Orzeł            Nowe Miasto Lub.   103 (102.76)   1747 / 17
 51  Agnieszka Stefaniuk      Warszawa           100 (100.00)   1700 / 17
 52  Ewa Lewandowska          Warszawa            93 ( 93.06)   1582 / 17
 53  Zbigniew Szepczyński     Kraków              88 ( 88.24)   1500 / 17
 54  Zygmunt Sołtysiak        Piastów             84 ( 83.71)   1423 / 17
 55  Sylwia Bil               Dąbrowa Górn.       71 ( 71.06)   1208 / 17
 56  Maciej Hebda             Tarnów             105 (105.00)   1680 / 16
 57  Tatiana Drzycimska       Wrocław            104 (103.75)   1660 / 16
 58  Bogusław Macal           Szczecin            90 ( 89.81)   1437 / 16
 59  Edmund Łagutko           Ośno Lubuskie       84 ( 84.38)   1350 / 16
 60  Jolanta Bednarska        Łódź                85 ( 85.33)   1280 / 15
 61  Piotr Mossakowski        Chorzów            103 (102.79)   1439 / 14
 62  Marcin Tutka             Wrocław             92 ( 92.43)   1294 / 14
 63  Teresa Fortuna           Lubin              131 (131.23)   1706 / 13
 64  Jarosław Kordalski       Lublin             120 (120.46)   1566 / 13
 65  Andrzej Pikul            Poznań              85 ( 85.23)   1108 / 13
 66  Piotr Mańkowski          Warszawa            80 ( 80.00)   1040 / 13
 67  Sylwia Wilczek           Warszawa            68 ( 67.62)    879 / 13
 68  Tomasz Szymański         Gorzów Wlkp        134 (134.25)   1611 / 12
 69  Michał Sak               Lublin             118 (117.58)   1411 / 12
 70  Tomasz Figiel            Zawichost          113 (113.17)   1358 / 12
 71  Kamil Nawrocki           Bydgoszcz          113 (112.67)   1352 / 12
 72  Krzysztof Borodziuk      Kostrzyn           109 (109.42)   1313 / 12
 73  Robert Głowacki          Łódź               108 (108.33)   1300 / 12
 74  Paweł Czubla             Lublin             107 (107.33)   1288 / 12
 75  Jacek Lewiński           Wrocław            106 (106.08)   1273 / 12
 76  Adam Strzelczyk          Częstochowa        106 (105.67)   1268 / 12
 77  Paweł Gajda              Ostrów Wlkp        104 (104.33)   1252 / 12
 78  Beata Kościańska         Lublin             104 (103.83)   1246 / 12
 79  Marek Sitkowski          Warszawa           103 (102.75)   1233 / 12
 80  Leszek Owsianko          Warszawa           102 (102.33)   1228 / 12
 81  Sebastian Markiewicz     Warszawa           100 (100.08)   1201 / 12
 82  Paweł Graczykowski       Łódź                99 ( 99.00)   1188 / 12
 83  Dariusz Bojarski         Szczecin            97 ( 97.17)   1166 / 12
 84  Mariusz Obłoza           Szczecin            97 ( 97.08)   1165 / 12
 85  Bartłomiej Bednarski     Łódź                97 ( 96.92)   1163 / 12
 86  Ewelina Zięba            Wrocław             96 ( 96.08)   1153 / 12
 87  Radosław Majkut          Szczecin            96 ( 95.75)   1149 / 12
 88  Grzegorz Sokołowski      Słupsk              95 ( 95.00)   1140 / 12
 89  Rafał Mirowski           Częstochowa         95 ( 94.92)   1139 / 12
 90  Radosław Wróblewski      Mielec              94 ( 94.33)   1132 / 12
 91  Ilona Giryn              Łódź                94 ( 93.92)   1127 / 12
 92  Józef Burzyński          Ełk                 94 ( 93.67)   1124 / 12
 93  Leszek Dys               Olsztyn             92 ( 91.67)   1100 / 12
 94  Grzegorz Tecław          Poznań              91 ( 90.83)   1090 / 12
 95  Małgorzata Kucia         Wrocław             90 ( 89.83)   1078 / 12
 96  Michał Karwacki          Dąbrowa Górnicza    90 ( 89.67)   1076 / 12
 97  Bartłomiej Kosman        Bielsko Biała       89 ( 89.42)   1073 / 12
 98  Michał Zdanowicz         Lublin              89 ( 88.58)   1063 / 12
 99  Dorota Niedbała          Warszawa            88 ( 87.67)   1052 / 12
100  Dariusz Nawrocki         Bydgoszcz           88 ( 87.50)   1050 / 12
101  Jacek Rzepa              Tychy               87 ( 87.25)   1047 / 12
102  Katarzyna Szulc          Szczecin            87 ( 86.75)   1041 / 12
103  Adam Cieśla              Częstochowa         87 ( 86.67)   1040 / 12
     Mirosław Grafiński       Brodnica            87 ( 86.67)   1040 / 12
105  Krzysztof Zakrocki       Szczecin            86 ( 86.25)   1035 / 12
106  Anna Skudlarska          Wrocław             86 ( 86.17)   1034 / 12
107  Zbigniew Niedźwiedź      Lublin              86 ( 86.08)   1033 / 12
108  Tomasz Jopek             Wrocław             86 ( 85.83)   1030 / 12
109  Joanna Rubaj             Lublin              85 ( 84.75)   1017 / 12
110  Marek Urbańczyk          Bielsko Biała       85 ( 84.67)   1016 / 12
111  Adam Grzona              Toruń               84 ( 84.08)   1009 / 12
112  Sławomir Czyżewski       Poznań              80 ( 80.33)    964 / 12
113  Andrzej Nagwizda         Kraków              80 ( 79.58)    955 / 12
114  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 78.58)    943 / 12
115  Sławomir Szymański       Dobrzelin           78 ( 78.17)    938 / 12
116  Jolanta Kruk             Łódź                76 ( 75.58)    907 / 12
117  Jacek Cichecki           Józefów             72 ( 72.33)    868 / 12
118  Adam Graczyk             Nowe Miasto Lub.    68 ( 68.42)    821 / 12
119  Jadwiga Szkudlarek       Pabianice           65 ( 65.08)    781 / 12
120  Karol Jankowski          Warszawa            62 ( 61.75)    741 / 12
121  Jan Damer                Lublin             140 (140.09)   1541 / 11
122  Artur Gawroński          Halinów            112 (112.00)   1232 / 11
123  Tomasz Łagutko           Ośno                99 ( 98.73)   1086 / 11
124  Jakub Ciesielski         Poznań              97 ( 96.82)   1065 / 11
125  Joanna Musiał            Słupsk              90 ( 90.45)    995 / 11
126  Przemysław Załęcki       Wałbrzych           88 ( 88.45)    973 / 11
127  Jadwiga Niedźwiedź       Lublin              85 ( 85.36)    939 / 11
128  Wieńczysław Syguda       Częstochowa         81 ( 81.00)    891 / 11
129  Szymon Pobudkiewicz      Warszawa            81 ( 80.91)    890 / 11
130  Marta Zacharska          Słupsk              74 ( 73.73)    811 / 11
131  Bartłomiej Kozłowski     Radom               72 ( 72.27)    795 / 11
132  Małgorzata Czart         Olsztyn             70 ( 70.18)    772 / 11
     Grzegorz Roszak          Poznań              70 ( 70.18)    772 / 11
134  Dorota Krzyżaniak        Słupsk              70 ( 70.00)    770 / 11
135  Adam Kędzior             Lublin              69 ( 69.09)    760 / 11
136  Andrzej Bobik            Chojnów             69 ( 68.82)    757 / 11
137  Margarita Malkowska      Poznań              66 ( 65.64)    722 / 11
138  Krzysztof Krause         Poznań              60 ( 60.18)    662 / 11
139  Grzegorz Wielgoszewski   Wrocław             60 ( 59.91)    659 / 11
140  Tadeusz Szemryk          Słupsk              60 ( 59.64)    656 / 11
141  Anna Peschak             Kraków              54 ( 53.55)    589 / 11
142  Katarzyna Steglińska     Częstochowa         53 ( 53.00)    583 / 11
143  Marta Dobrzańska         Kraków             103 (103.10)   1031 / 10
144  Sylwia Hardej            Szczecin            92 ( 91.80)    918 / 10
145  Paweł Górny              Lublin              87 ( 87.40)    874 / 10
146  Magdalena Skowrońska     Szczecin            81 ( 81.10)    811 / 10
147  Zbigniew Kosewski        Szczecin            63 ( 63.10)    631 / 10
148  Paweł Kamionka           Szczecin           109 (109.11)    982 / 9
149  Jarosław Karwacki        Dąbrowa Górnicza   106 (105.56)    950 / 9
150  Jacek Panek              Warszawa            97 ( 97.22)    875 / 9
151  Magdalena Podlaska       Warszawa            90 ( 90.44)    814 / 9
152  Anna Bielaszka           Nowe Miasto Lub.    66 ( 65.78)    592 / 9
153  Michał Czyż              Łódź                64 ( 64.33)    579 / 9
154  Paula Nowak              Szczecin            63 ( 63.00)    567 / 9
155  Jacek Gasik              Warszawa           119 (118.75)    950 / 8
156  Rafał Dąbrowski          Ostróda            111 (111.25)    890 / 8
157  Lucjan Boroś             Gdańsk             100 ( 99.63)    797 / 8
158  Jacek Baltyn             Suchedniów          91 ( 90.88)    727 / 8
159  Jacek Taczalski          Szczecin            90 ( 90.38)    723 / 8
160  Jacek Wszyndybył         Chojnów             63 ( 62.50)    500 / 8
161  Łukasz Homa              Bielsko Biała      139 (139.29)    975 / 7
162  Damian Korsak            Gorzów Wlkp.       123 (122.71)    859 / 7
163  Magdalena Ochot          Katowice           104 (104.29)    730 / 7
164  Janusz Kasza             Kraków             101 (100.86)    706 / 7
165  Małgorzata Koprowska     Pabianice           98 ( 98.43)    689 / 7
166  Andrzej Stańczyk         Kraków              98 ( 98.29)    688 / 7
167  Wojciech Zieliński       Szczecin            96 ( 96.43)    675 / 7
168  Czesław Kozak            Częstochowa         93 ( 93.43)    654 / 7
169  Jarosław Soborak         Warszawa            92 ( 91.71)    642 / 7
170  Jerzy Siadak             Szczecin            83 ( 83.43)    584 / 7
171  Monika Dzik              Poznań              81 ( 80.71)    565 / 7
172  Adam Sulejewski          Kraków              69 ( 68.86)    482 / 7
173  Kamil Kozłowski          Częstochowa         66 ( 65.57)    459 / 7
174  Sylwia Buks              Warszawa            57 ( 57.00)    399 / 7
175  Wojciech Olejarczyk      Nowe Miasto Lub.    52 ( 52.00)    364 / 7
176  Andrzej Chylewski        Poznań             140 (140.17)    841 / 6
177  Bartosz Skórniewski      Warszawa           119 (118.67)    712 / 6
178  Ewa Czerwoniec           Warszawa           110 (109.67)    658 / 6
179  Michał Krzemień          Kraków             109 (108.67)    652 / 6
180  Grzegorz Kulawiak        Warszawa           107 (107.00)    642 / 6
181  Mikołaj Bednarek         Warszawa           104 (104.17)    625 / 6
182  Krzysztof Duda           Pszczyna           103 (102.50)    615 / 6
183  Wojciech Jacyno          Warszawa            88 ( 88.17)    529 / 6
184  Karol Tokarczyk          Warszawa            86 ( 86.17)    517 / 6
185  Robert Nowak             Gorzów Wlkp         73 ( 73.00)    438 / 6
186  Kacper Jachowicz         Żyrardów            69 ( 69.00)    414 / 6
187  Robert Buciak            Szczecin            68 ( 67.83)    407 / 6
188  Anna Kosińska            Lewin Brzeski       68 ( 67.50)    405 / 6
189  Mariusz Sobania          Ośno Lub.           53 ( 53.17)    319 / 6
190  Wojciech Bochra          Lublin              53 ( 53.00)    318 / 6
     Arek Sółkowski           Ostróda             53 ( 53.00)    318 / 6
192  Krzysztof Dalka          Bytów               52 ( 52.00)    312 / 6
193  Dawid Mońko              Wrocław             51 ( 51.33)    308 / 6
194  Paweł Gudaczewski        Ostróda             50 ( 50.33)    302 / 6
195  Przemysław Szczepaniak   Szczecin            50 ( 50.00)    300 / 6
196  Grzegorz Marek           Warszawa           124 (124.40)    622 / 5
197  Agnieszka Krupka         Lublin              92 ( 91.60)    458 / 5
198  Piotr Jakubiak           Żyrardów            90 ( 90.00)    450 / 5
199  Krzysztof Waberski       Łódź                78 ( 77.80)    389 / 5
200  Piotr Tymoszuk           Warszawa            76 ( 75.60)    378 / 5
201  Joanna Kula              Częstochowa         75 ( 74.80)    374 / 5
202  Danuta Zyśko             Warszawa            74 ( 74.40)    372 / 5
203  Justyna Syrek            Częstochowa         72 ( 71.60)    358 / 5
204  Marzena Poklikajew       Pruszków            64 ( 64.40)    322 / 5
205  Elżbieta Paszkowska      Warszawa            56 ( 56.40)    282 / 5
206  Edyta Gomułka            Częstochowa         51 ( 50.80)    254 / 5
207  Michał Elmerych          Szczecin           105 (105.00)    420 / 4
208  Agata Gnabasik           Poznań              83 ( 82.50)    330 / 4
209  Krzysztof Białecki       Warszawa            79 ( 79.00)    316 / 4
210  Piotr Michałek           Warszawa            76 ( 76.00)    304 / 4
211  Dorota Kucharska         Warszawa            72 ( 71.50)    286 / 4
212  Ireneusz Sołoniewicz     Pułtusk             71 ( 71.00)    284 / 4
213  Stanisław Gajos          Strzelno            54 ( 53.50)    214 / 4
214  Wojciech Łysak           Sosnowiec           50 ( 50.25)    201 / 4
215  Artur Tyl                Częstochowa         50 ( 50.00)    200 / 4
216  Piotr Jakimowicz         Poznań             150 (150.00)    450 / 3
217  Paweł Wąsowicz           Szczecin           117 (116.67)    350 / 3
     Lech Rawski              Kraków             117 (116.67)    350 / 3
219  Edward Salamon           Bytom               95 ( 94.67)    284 / 3
220  Joanna Krzeszewska       Łódź                92 ( 92.00)    276 / 3
221  Sławomir Budek           Warszawa            87 ( 87.00)    261 / 3
222  Elżbieta Kukla           Częstochowa         85 ( 85.33)    256 / 3
223  Michał Maciątek          Warszawa            57 ( 57.33)    172 / 3
224  Miłosz Borowski          Bielsko Biała       55 ( 55.33)    166 / 3
225  Iwo Sobczyk              Bielsko Biała       55 ( 54.67)    164 / 3
     Eryk Białecki            Warszawa            55 ( 54.67)    164 / 3
227  Marek Penszko            Warszawa            54 ( 54.00)    162 / 3
228  Marek Wojtczak           Piastów             51 ( 51.00)    153 / 3
229  Adam Winiczenko          Warszawa            50 ( 50.33)    151 / 3
230  Joanna Słapińska         Olsztyn             50 ( 50.00)    150 / 3
231  Bartek Kaczanowski       Szczecin           150 (150.00)    300 / 2
232  Irena Rokosz             Bielsko Biała      118 (117.50)    235 / 2
233  Mirosław Rokosz          Bielsko Biała      100 (100.00)    200 / 2
     Anna Żyła                Wrocław            100 (100.00)    200 / 2
235  Anna Piętka              Szczecin            80 ( 79.50)    159 / 2
236  Izabela Kraj             Warszawa            61 ( 61.00)    122 / 2
237  Tina Policińska          Częstochowa         58 ( 58.00)    116 / 2
238  Tomasz Molenda           Szczecin            58 ( 57.50)    115 / 2
239  Izabela Dudek            Częstochowa         55 ( 54.50)    109 / 2
240  Marcin Pomorski          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
     Damian Więciorkowski     Częstochowa         52 ( 52.00)    104 / 2
     Piotr Śmietanka          Warszawa            52 ( 52.00)    104 / 2
243  Witold Gwóźdź            Warszawa            51 ( 51.00)    102 / 2
244  Grzegorz Orzeł           Nowe Miasto Lub.    51 ( 50.50)    101 / 2
245  Agnieszka Zuziak         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2
     Ewa Gajkowska            Warszawa            50 ( 50.00)    100 / 2
     Sylwia Skokowska         Chojnów             50 ( 50.00)    100 / 2
248  Jerzy Giersz             Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Jagoda Żbikowska         Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Maria Majos              Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Izabela Estko            Częstochowa        150 (150.00)    150 / 1
     Magdalena Majos          Warszawa           150 (150.00)    150 / 1
     Marzena Wasiluk          Szczecin           150 (150.00)    150 / 1
     Anna Szczotka            Bielsko Biała      150 (150.00)    150 / 1
255  Jolanta Hoffmann         Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1
     Magdalena Wanot          Warszawa            69 ( 69.00)     69 / 1
257  Krzysztof Sobolewski     Piastów             67 ( 67.00)     67 / 1
258  Andrzej Szkocki          Szczecin            66 ( 66.00)     66 / 1
259  Małgorzata Koczorowska   Gorzów Wlkp.        63 ( 63.00)     63 / 1
260  Małgorzata Rawska        Kraków              57 ( 57.00)     57 / 1
261  Kinga Bossy              Poznań              50 ( 50.00)     50 / 1
     Rafał Tyc                Bielsko Biała       50 ( 50.00)     50 / 1
     Barbara Graczykowska     Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Dorota Szmidt            Łódź                50 ( 50.00)     50 / 1
     Joanna Ćwiertka          Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1
266  Ryszard Żydaczewski      Lubin                0 (      )      0 / 0
     Barbara Żydaczewska      Lubin                0 (      )      0 / 0
     P                        Warszawa             0 (      )      0 / 0
     Grażyna Żol              Lubin                0 (      )      0 / 0
     Agnieszka Krupka         Krosno               0 (      )      0 / 0
     Wojciech Pochra          Lublin               0 (      )      0 / 0
     Jarosław Puchałka        Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Małgorzata Pluszyńska    Jasienica            0 (      )      0 / 0
     Elżbieta Jaskuła         Zielona Góra         0 (      )      0 / 0
     Edward Puchałka          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Beata Próchniak          Bielsko Biała        0 (      )      0 / 0
     Teresa Pawlik            Lubin                0 (      )      0 / 0
     Tadeusz Olenderek        Katowice             0 (      )      0 / 0
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie