Inowrocław 9
kwietnia
Inowrocław 9-10 kwietnia IX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Grand Prix 2005
Szczecin23
kwietnia
Szczecin 23-24 kwietnia Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)
Warszawa30
kwietnia
Warszawa 30- 2 maja Turniej „Bomba w górę... Masters-Maraton Edbud”
Magnolie zakwitły dla Mariusza Skrobosza23 - 24 kwietnia 2005 — Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Turniej Kwitnącej Magnolii (VII Mistrzostwa Szczecina)Szczecin, 23 - 24 kwietnia 2005

Konkurs Relacja z turnieju


Magnolie zakwitły dla Mariusza SkroboszaSzczecin przywitał piękną wiosenną pogodą 60 uczestników na VII Mistrzostwach w Scrabble (co jest rekordem Szczecina pod względem frekwencji w  ciągu tych 6 edycji). Na Turnieju Kwitnącej Magnolii już od samego początku powiało sensacją. Mateusz Żbikowski, lider rankingu przegrał swoją pierwszą partię z Jakubem Zaryńskim. Jednak było to tylko małe potknięcie i po 7 wygranych z rzędu Mateusz był pierwszy, jak na lidera rankingu przystało. I w tym momencie do ataku przystąpili Mariusz Skrobosz, Tomasz Zwoliński, Robert Duczemiński — obrońca tytułu, Radosław Konca oraz Karol Wyrębkiewicz. Po 11 partii tytuł mistrza Szczecina A.D. 2005 zapewnił sobie Mariusz Skrobosz, a mimo to w ostatniej rundzie nie spoczął na laurach i także odniósł zwycięstwo. Drugie miejsce zajął Tomasz Zwoliński z największą ilością małych punktów — 5213, trzeci był obrońca tytułu Robert Duczemiński .
Organizatorzy wręczyli okolicznościowe puchary i dużą porcję drobnych upominków dla uczestników. Turniej przebiegał w przyjaznej atmosferze i w przyszłym roku zapowiadana jest jeszcze większa frekwencja.
relacja: Coala vel Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Szczecina
V Mistrzostwa Szczecina
IV Mistrzostwa Szczecina




Wyniki turnieju Turniej Kwitnącej Magnolii czyli VII Mistrzostwa Szczecina w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.70     11.0     5076     2035      845
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               136.86      9.0     5213     1817      728
  3 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    131.08      9.0     4761     1760      680
  4 Radosław        Konca                Warszawa               134.30      8.0     5103     1593     1089
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   138.22      8.0     5071     1729      686
  6 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               143.53      8.0     4994     1674      869
  7 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               143.16      8.0     4758     1635      509
  8 Marek           Syczuk               Warszawa               125.46      8.0     4655     1667      379
  9 Maciej          Perzyński            Piła                   127.27      8.0     4545     1717     -100
 10 Anna            Niedzielko           Szczecin               100.00      7.5     4345     1441      553
 11 Halina          Roszak               Poznań                 115.18      7.5     4293     1541       48
 12 Dawid           Pikul                Poznań                 139.69      7.0     5030     1575      657
 13 Andrzej         Oleksiak             Ostróda                129.56      7.0     4959     1373      728
 14 Marek           Roszak               Poznań                 120.79      7.0     4819     1486      519
 15 Joanna          Stępień              Katowice               123.81      7.0     4611     1487      331
 16 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    117.80      7.0     4607     1492      -30
 17 Jakub           Zaryński             Świnoujście            103.58      7.0     4518     1466      164
 18 Walenty         Siemaszko            Lipiany                115.01      7.0     4403     1442      200
 19 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               117.49      7.0     4397     1589       95
 20 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                122.16      7.0     4346     1486       -3
 21 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  103.05      7.0     4245     1410      -36
 22 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             112.45      7.0     4206     1520     -219
 23 Marcin          Wiśniewski           Wolsztyn               100.00      7.0     4166     1487       -8
 24 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     4506     1273      244
 25 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               114.94      6.0     4411     1345      -61
 26 Magdalena       Merklejn             Szczecin               121.68      6.0     4406     1278      330
 27 Joanna          Zadrożna             Szczecin               100.00      6.0     4383     1407       45
 28 Katarzyna       Kowalewska           Poznań                 115.30      6.0     4351     1326      -44
 29 Jarosław        Sobczak              Warszawa               111.87      6.0     4283     1278      126
 30 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.43      6.0     4263     1249      261
 31 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               100.00      6.0     4223     1347      -29
 32 Lech            Szymczak             Mniszki                100.00      6.0     4170     1317       34
 33 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               117.51      6.0     4156     1292       43
 34 Jarosław        Żuliński             Szczecin               100.00      6.0     4147     1272       12
 35 Bogusław        Książek              Szczecin               100.00      6.0     3997     1357     -394
 36 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.00      6.0     3977     1270     -310
 37 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               104.21      5.0     4274     1229      131
 38 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             116.89      5.0     4252     1202       57
 39 Wojciech        Zieliński            Szczecin               100.00      5.0     4016     1148       -2
 40 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               100.00      5.0     3990     1221      -84
 41 Mariusz         Łasiewicki           Choszczno              100.00      5.0     3990     1179     -255
 42 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               100.00      5.0     3972     1223     -496
 43 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      5.0     3827     1199     -723
 44 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               100.00      5.0     3760     1204     -386
 45 Mirosław        Norwajszas           Szczecin               100.00      5.0     3379     1154     -795
 46 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  106.05      4.0     3985     1018      115
 47 Tadeusz         Wiśniewski           Piła                   100.00      4.0     3852     1088     -472
 48 Ryszard         Kosmaczewski         Szczecin               100.00      4.0     3799     1008     -244
 49 Alicja          Bielecka             Poznań                 100.00      4.0     3780     1057     -493
 50 Kuba            Żuliński             Przecław               100.00      4.0     3366     1033     -663
 51 Magdalena       Łasiewicka           Warszawa               100.00      4.0     3315     1017     -654
 52 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3123      995     -413
 53 Bartłomiej      Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      3.0     3865      990     -499
 54 Krzysztof       Kruk                 Łódź                   100.00      3.0     3535     1008    -1064
 55 Iwona           Kucia                Kraków                 120.57      3.0     1575      599      182
 56 Andrzej         Gostomski            Łódź                   111.01      2.0     2721      649      -36
 57 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.0     2446      583     -231
 58 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   100.00      2.0     2255      577     -155
 59 Jolanta         Obidzińska           Warszawa               100.00      0.0     2770      628    -1588
 60 Bożena          Miklis               Szczecin               100.00      0.0      168       50     -173
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej Kwitnącej Magnolii czyli VII Mistrzostwa Szczecina w Scrabble



	Mateusz Żbikowski 143.53 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Jakub          Zaryński              103.58 -  353: 360   54
    2    17 Marek          Roszak                120.79 +  407: 340  171
    3    12 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  491: 314  168
    4     9 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  490: 304  154
    5     4 Maciej         Perzyński             127.27 +  507: 324  177
    6     2 Joanna         Zadrożna              100.00 +  477: 317  150
    7     3 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 +  432: 243  162
    8     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 +  430: 266  192
    9     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  356: 426   87
   10     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  305: 473   88
   11     3 Robert         Duczemiński           131.08 -  340: 413   81
   12     4 Dawid          Pikul                 139.69 +  406: 345  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Kazimierz.J Merklejn 143.16 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 +  370: 297  153
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  477: 369  165
    3     2 Andrzej        Oleksiak              129.56 +  367: 347  180
    4     2 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  342: 385   92
    5     9 Dawid          Pikul                 139.69 -  336: 489   90
    6    15 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  516: 242  150
    7     6 Maciej         Perzyński             127.27 +  532: 377  177
    8     4 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  340: 342   67
    9     6 Marek          Syczuk                125.46 -  295: 464   75
   10    10 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  307: 264  150
   11     7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  425: 262  165
   12     5 Marek          Roszak                120.79 +  451: 411  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1635  / 12 136.25




	Mariusz Skrobosz 141.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Alicja         Bielecka              100.00 +  488: 327  150
    2     7 Zbigniew       Wietecki              117.80 +  445: 412  168
    3     7 Andrzej        Gostomski             111.01 +  449: 300  161
    4     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  385: 342  193
    5     2 Ewa            Strzelczyk            117.49 +  478: 340  167
    6     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 +  471: 402  188
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.86 +  400: 323  187
    8     1 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  266: 430   94
    9     2 Marek          Roszak                120.79 +  491: 380  171
   10     1 Radosław       Konca                 134.30 +  350: 334  184
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 +  404: 337  188
   12     1 Radosław       Konca                 134.30 +  449: 304  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 12 169.58




	Dawid Pikul 139.69 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  610: 307  150
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             122.16 +  495: 350  172
    3     1 Joanna         Stępień               123.81 -  305: 498   74
    4     4 Robert         Duczemiński           131.08 -  377: 390   81
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  489: 336  193
    6     6 Maciej         Perzyński             127.27 -  407: 418   77
    7    11 Bogusław       Książek               100.00 +  480: 352  150
    8     7 Marek          Syczuk                125.46 +  370: 279  175
    9     5 Iwona          Kucia                 120.57 -  325: 382   71
   10     8 Ewa            Strzelczyk            117.49 +  413: 338  167
   11     5 Iwona          Kucia                 120.57 +  414: 317  171
   12     4 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  345: 406   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Karol Wyrębkiewicz 138.22 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  542: 287  150
    2     3 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  474: 391  165
    3     3 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 +  457: 305  162
    4     1 Maciej         Perzyński             127.27 +  458: 323  177
    5     1 Robert         Duczemiński           131.08 +  407: 313  181
    6     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  402: 471   92
    7     2 Marek          Syczuk                125.46 +  440: 340  175
    8     2 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  373: 415   87
    9     3 Ewa            Strzelczyk            117.49 +  418: 361  167
   10     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  473: 305  194
   11     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  337: 404   92
   12     2 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  290: 470   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Tomasz Zwoliński 136.86 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  500: 304  150
    2     5 Marek          Syczuk                125.46 +  487: 343  175
    3     5 Maciej         Perzyński             127.27 -  373: 458   77
    4     6 Jarosław       Sobczak               111.87 +  457: 395  162
    5     3 Grzegorz       Koczkodon             122.16 +  405: 388  172
    6     3 Ewa            Strzelczyk            117.49 +  462: 366  167
    7     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  323: 400   92
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 +  415: 373  188
    9     1 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  426: 356  194
   10     3 Zbigniew       Wietecki              117.80 +  544: 331  168
   11     2 Radosław       Konca                 134.30 -  351: 481   84
   12     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 +  470: 290  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Radosław Konca 134.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  536: 216  150
    2     4 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  464: 346  150
    3     4 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  286: 343   67
    4     7 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  440: 291  150
    5     5 Joanna         Zadrożna              100.00 -  338: 410   50
    6     7 Lech           Szymczak              100.00 +  480: 275  150
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             122.16 +  422: 327  172
    8     3 Halina         Roszak                115.18 +  531: 278  165
    9     4 Zbigniew       Wietecki              117.80 +  487: 378  168
   10     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  334: 350   92
   11     2 Tomasz         Zwoliński             136.86 +  481: 351  187
   12     1 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  304: 449   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 12 132.75




	Robert Duczemiński 131.08 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Książek               100.00 +  488: 261  150
    2     8 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  471: 264  150
    3     6 Halina         Roszak                115.18 +  385: 296  165
    4     4 Dawid          Pikul                 139.69 +  390: 377  190
    5     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  313: 407   88
    6     4 Marek          Syczuk                125.46 -  309: 385   75
    7     9 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  368: 400   67
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             122.16 +  432: 304  172
    9     7 Mariusz        Kubicki               116.89 +  431: 353  167
   10     5 Walenty        Siemaszko             115.01 +  357: 345  165
   11     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  413: 340  194
   12     3 Maciej         Perzyński             127.27 +  404: 349  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Andrzej Oleksiak 129.56 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Kuć                   100.00 +  586: 324  150
    2     2 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  472: 311  150
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  347: 367   93
    4     5 Joanna         Zadrożna              100.00 -  308: 408   50
    5    10 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  393: 420   50
    6    14 Walenty        Siemaszko             115.01 -  390: 395   65
    7    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  405: 306  150
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 +  430: 347  153
    9    12 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  418: 315  150
   10     9 Anna           Niedzielko            100.00 -  311: 438   50
   11    13 Maciej         Sancewicz             100.00 +  450: 245  150
   12     9 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 +  449: 355  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Maciej Perzyński 127.27 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dorota         Kuć                   100.00 +  360: 317  150
    2    11 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  408: 341  159
    3     5 Tomasz         Zwoliński             136.86 +  458: 373  187
    4     1 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  323: 458   88
    5     4 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  324: 507   94
    6     6 Dawid          Pikul                 139.69 +  418: 407  190
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  377: 532   93
    8    13 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  318: 291  168
    9    11 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 +  427: 324  162
   10     4 Marek          Roszak                120.79 +  374: 324  171
   11     4 Joanna         Stępień               123.81 +  409: 367  174
   12     3 Robert         Duczemiński           131.08 -  349: 404   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1717  / 12 143.08




	Marek Syczuk 125.46 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Niedzielko            100.00 +  375: 314  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  343: 487   87
    3    22 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  451: 314  150
    4    13 Bogusław       Książek               100.00 +  427: 368  150
    5     7 Halina         Roszak                115.18 +  350: 282  165
    6     4 Robert         Duczemiński           131.08 +  385: 309  181
    7     2 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  340: 440   88
    8     7 Dawid          Pikul                 139.69 -  279: 370   90
    9     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  464: 295  193
   10     7 Joanna         Stępień               123.81 -  343: 416   74
   11     9 Walenty        Siemaszko             115.01 +  507: 314  165
   12     6 Joanna         Stępień               123.81 +  391: 367  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Joanna Stępień 123.81 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  477: 260  150
    2     9 Magdalena      Merklejn              121.68 +  374: 357  172
    3     1 Dawid          Pikul                 139.69 +  498: 305  190
    4     3 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  238: 441   67
    5     8 Jakub          Zaryński              103.58 +  415: 284  154
    6     5 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  359: 412   62
    7     8 Halina         Roszak                115.18 -  345: 456   65
    8    10 Lech           Szymczak              100.00 +  404: 274  150
    9     9 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  351: 348  150
   10     7 Marek          Syczuk                125.46 +  416: 343  175
   11     4 Maciej         Perzyński             127.27 -  367: 409   77
   12     6 Marek          Syczuk                125.46 -  367: 391   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Grzegorz Koczkodon 122.16 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  398: 200  150
    2     1 Dawid          Pikul                 139.69 -  350: 495   90
    3    15 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  436: 306  150
    4    12 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  367: 365  150
    5     3 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  388: 405   87
    6    10 Bogusław       Książek               100.00 +  354: 308  150
    7     4 Radosław       Konca                 134.30 -  327: 422   84
    8     9 Robert         Duczemiński           131.08 -  304: 432   81
    9    18 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  404: 322  150
   10    14 Halina         Roszak                115.18 -  278: 362   65
   11    16 Mariusz        Kubicki               116.89 +  392: 391  167
   12    13 Jarosław       Sobczak               111.87 +  348: 341  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Magdalena Merklejn 121.68 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Maciej         Sancewicz             100.00 +  367: 339  150
    2     9 Joanna         Stępień               123.81 -  357: 374   74
    3    19 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  372: 307  150
    4     8 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  368: 373   65
    5    19 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  454: 224  150
    6    12 Halina         Roszak                115.18 -  299: 474   65
    7    14 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  323: 370   53
    8    18 Józef          Wietecki              100.00 +  392: 253  150
    9    17 Bogusław       Książek               100.00 -  312: 357   50
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  412: 364  154
   11    14 Joanna         Zadrożna              100.00 -  355: 356   50
   12    17 Mariusz        Kubicki               116.89 +  395: 285  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Marek Roszak 120.79 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  304: 396   50
    2    17 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  340: 407   94
    3    26 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  437: 264  150
    4    20 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  362: 358  150
    5    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  455: 308  150
    6    13 Jarosław       Żuliński              100.00 +  499: 316  150
    7     7 Joanna         Zadrożna              100.00 +  380: 376  150
    8     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 +  468: 291  162
    9     2 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  380: 491   92
   10     4 Maciej         Perzyński             127.27 -  324: 374   77
   11     6 Zbigniew       Wietecki              117.80 +  459: 268  168
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  411: 451   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Iwona Kucia 120.57 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     5 Dawid          Pikul                 139.69 +  382: 325  190
   10     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  451: 302  165
   11     5 Dawid          Pikul                 139.69 -  317: 414   90
   12     7 Jakub          Zaryński              103.58 +  425: 352  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     599  /  4 149.75




	Zbigniew Wietecki 117.80 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  368: 272  150
    2     7 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  412: 445   92
    3     9 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  432: 342  150
    4    10 Halina         Roszak                115.18 -  311: 348   65
    5    14 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  406: 335  159
    6    11 Jakub          Zaryński              103.58 +  508: 384  154
    7     5 Walenty        Siemaszko             115.01 +  408: 369  165
    8     5 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  406: 327  150
    9     4 Radosław       Konca                 134.30 -  378: 487   84
   10     3 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  331: 544   87
   11     6 Marek          Roszak                120.79 -  268: 459   71
   12    10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  379: 325  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Mariusz Sylwestrzuk 117.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  402: 319  150
    2    14 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  280: 365   50
    3    12 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  314: 491   94
    4    18 Maciej         Sancewicz             100.00 +  403: 392  150
    5    12 Lech           Szymczak              100.00 -  298: 317   50
    6    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  381: 268  150
    7    19 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  376: 321  150
    8    13 Maciej         Perzyński             127.27 -  291: 318   77
    9    25 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  410: 322  156
   10    13 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  369: 389   65
   11    17 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  273: 325   50
   12    19 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  359: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Ewa Strzelczyk 117.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lech           Szymczak              100.00 +  355: 299  150
    2    13 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  420: 337  150
    3     4 Radosław       Konca                 134.30 +  343: 286  184
    4     3 Joanna         Stępień               123.81 +  441: 238  174
    5     2 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  340: 478   92
    6     3 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  366: 462   87
    7     9 Robert         Duczemiński           131.08 +  400: 368  181
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 +  342: 340  193
    9     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  361: 418   88
   10     8 Dawid          Pikul                 139.69 -  338: 413   90
   11    10 Anna           Niedzielko            100.00 -  320: 322   50
   12    12 Joanna         Zadrożna              100.00 +  371: 341  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Mariusz Kubicki 116.89 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  328: 418   50
    2    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  310: 327   50
    3    27 Kuba           Żuliński              100.00 +  486: 196  150
    4    17 Wojciech       Zieliński             100.00 +  390: 369  150
    5    16 Bogusław       Książek               100.00 -  284: 408   50
    6    18 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  339: 322  150
    7    17 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  370: 284  150
    8    11 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  404: 305  165
    9     7 Robert         Duczemiński           131.08 -  353: 431   81
   10    16 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  312: 348   62
   11    16 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  391: 392   72
   12    17 Magdalena      Merklejn              121.68 -  285: 395   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Katarzyna Kowalewska 115.30 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Józef          Wietecki              100.00 +  382: 295  150
    2     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  391: 474   88
    3    10 Wojciech       Zieliński             100.00 +  492: 316  150
    4     8 Magdalena      Merklejn              121.68 +  373: 368  172
    5     6 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  321: 328   62
    6     8 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  386: 369  150
    7    10 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  360: 423   50
    8    11 Mariusz        Kubicki               116.89 -  305: 404   67
    9    14 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  370: 308  150
   10    13 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  389: 369  168
   11     8 Jakub          Zaryński              103.58 -  290: 382   54
   12    11 Walenty        Siemaszko             115.01 -  292: 359   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Halina Roszak 115.18 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  401: 392  150
    2    15 Jarosław       Żuliński              100.00 +  362: 315  150
    3     6 Robert         Duczemiński           131.08 -  296: 385   81
    4    10 Zbigniew       Wietecki              117.80 +  348: 311  168
    5     7 Marek          Syczuk                125.46 -  282: 350   75
    6    12 Magdalena      Merklejn              121.68 +  474: 299  172
    7     8 Joanna         Stępień               123.81 +  456: 345  174
    8     3 Radosław       Konca                 134.30 -  278: 531   84
    9    10 Walenty        Siemaszko             115.01 -  249: 359   65
   10    14 Grzegorz       Koczkodon             122.16 +  362: 278  172
   11    11 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  439: 334  150
   12     8 Anna           Niedzielko            100.00 =  346: 346  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1541  / 12 128.42




	Walenty Siemaszko 115.01 Lipiany                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  360: 378   50
    2    16 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  375: 256  150
    3    17 Jarosław       Żuliński              100.00 +  471: 297  150
    4    11 Jakub          Zaryński              103.58 -  316: 361   54
    5    15 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  376: 369  154
    6    14 Andrzej        Oleksiak              129.56 +  395: 390  180
    7     5 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  369: 408   68
    8    14 Joanna         Zadrożna              100.00 +  364: 339  150
    9    10 Halina         Roszak                115.18 +  359: 249  165
   10     5 Robert         Duczemiński           131.08 -  345: 357   81
   11     9 Marek          Syczuk                125.46 -  314: 507   75
   12    11 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  359: 292  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 114.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Zadrożna              100.00 +  495: 335  150
    2     6 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  369: 477   93
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            104.21 -  332: 371   54
    4    15 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  437: 329  150
    5    11 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  301: 439   50
    6    16 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  381: 283  150
    7    12 Jakub          Zaryński              103.58 +  429: 402  154
    8     8 Jarosław       Sobczak               111.87 +  405: 228  162
    9     8 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  373: 353  150
   10     6 Iwona          Kucia                 120.57 -  302: 451   71
   11     7 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  262: 425   93
   12    10 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  325: 379   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Eugeniusz Wróblewski 112.45 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Zieliński             100.00 +  366: 349  150
    2    10 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  478: 251  154
    3     3 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  305: 457   88
    4    14 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  382: 287  150
    5     6 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  328: 321  165
    6     5 Joanna         Stępień               123.81 +  412: 359  174
    7     3 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  243: 432   94
    8     6 Marek          Roszak                120.79 -  291: 468   71
    9    11 Maciej         Perzyński             127.27 -  324: 427   77
   10    16 Mariusz        Kubicki               116.89 +  348: 312  167
   11    12 Lech           Szymczak              100.00 +  374: 313  150
   12     9 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  355: 449   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Jarosław Sobczak 111.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  347: 368   50
    2    19 Lech           Szymczak              100.00 +  376: 362  150
    3    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  409: 335  150
    4     6 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  395: 457   87
    5    13 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  432: 293  150
    6     9 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  314: 326   50
    7    13 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  349: 283  150
    8     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  228: 405   65
    9    22 Józef          Wietecki              100.00 -  331: 340   50
   10    18 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  426: 332  150
   11    15 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  335: 308  154
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  341: 348   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Andrzej Gostomski 111.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  422: 238  150
    2    12 Jakub          Zaryński              103.58 +  336: 288  154
    3     7 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  300: 449   92
    5    17 Jarosław       Żuliński              100.00 -  332: 362   50
    6    17 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  313: 365   53
    8    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  311: 335   50
   11    22 Józef          Wietecki              100.00 -  357: 366   50
   12    23 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  350: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     649  /  8  81.12




	Dariusz Nawrocki 109.43 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  430: 318  150
    2    11 Maciej         Perzyński             127.27 -  341: 408   77
    3    11 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  293: 338   50
    4    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  328: 287  150
    5    14 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  335: 406   68
    6    22 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  291: 300   50
    7    24 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  423: 234  150
    8    21 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  384: 399   50
    9    15 Joanna         Zadrożna              100.00 -  310: 420   50
   10    22 Alicja         Bielecka              100.00 +  428: 271  150
   11    20 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  356: 283  150
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  344: 338  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Katarzyna Sołdan 106.05 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jarosław       Żuliński              100.00 -  332: 333   50
    2    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  300: 305   50
    3    28 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  423: 220  150
    4    25 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  324: 394   50
    5    25 Józef          Wietecki              100.00 -  311: 352   50
    6    28 Kuba           Żuliński              100.00 -  259: 305   50
    7    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  376: 240  150
    8    25 Alicja         Bielecka              100.00 -  302: 381   50
    9    25 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  322: 410   68
   10    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  353: 320  150
   11    24 Kuba           Żuliński              100.00 +  344: 256  150
   12    22 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  339: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1018  / 12  84.83




	Ireneusz Moralewicz 104.21 Goleniów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Kuba           Żuliński              100.00 +  462: 230  150
    2    10 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  251: 478   62
    3     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  371: 332  165
    4     9 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  304: 490   94
    5    15 Walenty        Siemaszko             115.01 -  369: 376   65
    6    21 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  406: 221  150
    7    16 Józef          Wietecki              100.00 +  510: 319  150
    8    12 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  301: 339   50
    9    16 Wojciech       Zieliński             100.00 +  290: 267  150
   10    17 Magdalena      Merklejn              121.68 -  364: 412   72
   11    15 Jarosław       Sobczak               111.87 -  308: 335   62
   12    18 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  338: 344   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1229  / 12 102.42




	Jakub Zaryński 103.58 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             143.53 +  360: 353  194
    2    12 Andrzej        Gostomski             111.01 -  288: 336   61
    3    16 Anna           Niedzielko            100.00 +  396: 341  150
    4    11 Walenty        Siemaszko             115.01 +  361: 316  165
    5     8 Joanna         Stępień               123.81 -  284: 415   74
    6    11 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  384: 508   68
    7    12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  402: 429   65
    8    19 Jarosław       Żuliński              100.00 +  406: 283  150
    9    20 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  425: 348  150
   10    15 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 +  478: 310  153
   11     8 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  382: 290  165
   12     7 Iwona          Kucia                 120.57 -  352: 425   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1466  / 12 122.17




	Małgorzata Jóźwiak 103.05 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  297: 370   93
    2    20 Maciej         Sancewicz             100.00 +  368: 355  150
    3    14 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  272: 355   50
    4    23 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  297: 343   50
    5    24 Dariusz        Kuć                   100.00 +  449: 384  150
    6    17 Andrzej        Gostomski             111.01 +  365: 313  161
    7    14 Magdalena      Merklejn              121.68 +  370: 323  172
    8    15 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  347: 430   80
    9    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  369: 299  150
   10    15 Jakub          Zaryński              103.58 -  310: 478   54
   11    18 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  432: 317  150
   12    14 Łukasz         Tuszyński             100.00 +  369: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Alicja Bielecka 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              141.70 -  327: 488   92
    2    24 Bogusław       Książek               100.00 -  282: 379   50
    3    23 Maciej         Sancewicz             100.00 -  349: 396   50
    4    26 Kuba           Żuliński              100.00 +  329: 250  150
    5    22 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  371: 396   50
    6    26 Dariusz        Kuć                   100.00 -  306: 367   50
    7    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  235: 309   50
    8    25 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  381: 302  156
    9    26 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  288: 264  150
   10    22 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  271: 428   59
   11    26 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  361: 313  150
   12    24 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  280: 381   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 12  88.08




	Monika Gawron-Cieślik 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 139.69 -  307: 610   90
    2    16 Walenty        Siemaszko             115.01 -  256: 375   65
    3    25 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  292: 403   50
    4    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  386: 182  150
    5    23 Wojciech       Zieliński             100.00 +  371: 313  150
    6    20 Anna           Niedzielko            100.00 +  325: 303  150
    7    17 Mariusz        Kubicki               116.89 -  284: 370   67
    8    21 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  399: 384  159
    9    12 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  315: 418   80
   10    18 Jarosław       Sobczak               111.87 -  332: 426   62
   11    21 Wojciech       Zieliński             100.00 -  324: 404   50
   12    24 Alicja         Bielecka              100.00 +  381: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Karol          Wyrębkiewicz          138.22 -  287: 542   88
    2    22 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  305: 300  156
    3    21 Jarosław       Sobczak               111.87 -  335: 409   62
    4    24 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  341: 331  150
    5    18 Anna           Niedzielko            100.00 +  359: 305  150
    6    15 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  242: 516   93
    7    18 Lech           Szymczak              100.00 -  299: 416   50
    8    22 Bogusław       Książek               100.00 +  352: 286  150
    9    13 Maciej         Sancewicz             100.00 -  349: 374   50
   10    21 Jarosław       Żuliński              100.00 -  297: 382   50
   11    23 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  383: 282  150
   12    21 Józef          Wietecki              100.00 -  278: 407   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Ryszard Kosmaczewski 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             136.86 -  304: 500   87
    2    18 Wojciech       Zieliński             100.00 -  352: 353   50
    3    25 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  403: 292  150
    4    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  331: 341   50
    5    22 Alicja         Bielecka              100.00 +  396: 371  150
    6    19 Józef          Wietecki              100.00 -  366: 384   50
    8    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  412: 305  150
    9    21 Jarosław       Żuliński              100.00 -  279: 408   50
   10    19 Patrycja       Śliwińska             100.00 +  353: 298  150
   11    18 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  317: 432   53
   12    19 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  286: 359   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 11  91.64




	Krzysztof Kruk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Radosław       Konca                 134.30 -  216: 536   84
    2    28 Dorota         Kuć                   100.00 +  332: 304  150
    3    22 Marek          Syczuk                125.46 -  314: 451   75
    4    25 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  394: 324  156
    5    19 Magdalena      Merklejn              121.68 -  224: 454   72
    6    24 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  268: 381   68
    7    23 Anna           Niedzielko            100.00 -  244: 470   50
    8    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  371: 235  150
    9    24 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  299: 369   53
   10    24 Wojciech       Zieliński             100.00 -  242: 351   50
   11    26 Alicja         Bielecka              100.00 -  313: 361   50
   12    27 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  318: 363   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 12  84.00




	Bogusław Książek 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Robert         Duczemiński           131.08 -  261: 488   81
    2    24 Alicja         Bielecka              100.00 +  379: 282  150
    3    18 Dariusz        Kuć                   100.00 +  353: 338  150
    4    13 Marek          Syczuk                125.46 -  368: 427   75
    5    16 Mariusz        Kubicki               116.89 +  408: 284  167
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  308: 354   72
    7    11 Dawid          Pikul                 139.69 -  352: 480   90
    8    22 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  286: 352   50
    9    17 Magdalena      Merklejn              121.68 +  357: 312  172
   10    20 Józef          Wietecki              100.00 +  330: 329  150
   11    19 Jarosław       Żuliński              100.00 -  191: 482   50
   12    20 Wojciech       Zieliński             100.00 +  404: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Dariusz Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  324: 586   80
    2    25 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  409: 303  150
    3    18 Bogusław       Książek               100.00 -  338: 353   50
    4    21 Jarosław       Żuliński              100.00 -  313: 344   50
    5    24 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  384: 449   53
    6    26 Alicja         Bielecka              100.00 +  367: 306  150
    7    22 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  311: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     583  /  7  83.29




	Dorota Kuć 100.00 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Perzyński             127.27 -  317: 360   77
    2    28 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  304: 332   50
    3    29 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  374: 267  150
    4    19 Anna           Niedzielko            100.00 -  319: 383   50
    5    27 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  301: 375   50
    6    27 Wojciech       Zieliński             100.00 +  311: 293  150
    7    21 Maciej         Sancewicz             100.00 -  329: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     577  /  7  82.43




	Bożena Miklis 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    27 Józef          Wietecki              100.00 -  168: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00




	Anna Niedzielko 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Syczuk                125.46 -  314: 375   75
    2    29 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  430: 221  150
    3    16 Jakub          Zaryński              103.58 -  341: 396   54
    4    19 Dorota         Kuć                   100.00 +  383: 319  150
    5    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  305: 359   50
    6    20 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  303: 325   50
    7    23 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  470: 244  150
    8    17 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  373: 261  150
    9    19 Małgorzata     Szmuksta              100.00 +  320: 315  150
   10     9 Andrzej        Oleksiak              129.56 +  438: 311  180
   11    10 Ewa            Strzelczyk            117.49 +  322: 320  167
   12     8 Halina         Roszak                115.18 =  346: 346  115
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Mirosław Norwajszas 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Stępień               123.81 -  260: 477   74
    2    25 Dariusz        Kuć                   100.00 -  303: 409   50
    3    26 Marek          Roszak                120.79 -  264: 437   71
    4    29 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  303: 284  150
    5    27 Dorota         Kuć                   100.00 +  375: 301  150
    6    23 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  227: 350   50
    7    24 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  234: 423   59
    8    24 Wojciech       Zieliński             100.00 -  244: 371   50
    9    28 Kuba           Żuliński              100.00 -  252: 304   50
   10    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  326: 246  150
   11    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  283: 270  150
   12    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  308: 302  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Jolanta Obidzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  200: 398   72
    2    29 Anna           Niedzielko            100.00 -  221: 430   50
    3    29 Dorota         Kuć                   100.00 -  267: 374   50
    4    28 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  182: 386   50
    5    29 Kuba           Żuliński              100.00 -  206: 349   50
    6    29 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  228: 313   50
    7    28 Katarzyna      Sołdan                106.05 -  240: 376   56
    8    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  303: 309   50
    9    26 Alicja         Bielecka              100.00 -  264: 288   50
   10    28 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  246: 326   50
   11    28 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 -  162: 483   50
   12    28 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  251: 326   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  / 12  52.33




	Maciej Sancewicz 100.00 Gorzów Wielkopolski      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Magdalena      Merklejn              121.68 -  339: 367   72
    2    20 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  355: 368   53
    3    23 Alicja         Bielecka              100.00 +  396: 349  150
    4    18 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  392: 403   68
    5    21 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  328: 357   50
    6    25 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  504: 280  150
    7    21 Dorota         Kuć                   100.00 +  400: 329  150
    8    16 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  405: 300  150
    9    13 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  374: 349  150
   10    11 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  339: 348   50
   11    13 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  245: 450   80
   12    16 Lech           Szymczak              100.00 +  429: 362  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Bartłomiej Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Roszak                120.79 +  396: 304  171
    2     2 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  311: 472   80
    3     9 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  342: 432   68
    4    15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  329: 437   65
    5    26 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  265: 320   50
    6    25 Maciej         Sancewicz             100.00 -  280: 504   50
    7    26 Wojciech       Zieliński             100.00 -  232: 367   50
    8    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  309: 303  150
    9    27 Magdalena      Łasiewicka            100.00 -  296: 402   50
   10    27 Katarzyna      Sołdan                106.05 -  320: 353   56
   11    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  483: 162  150
   12    26 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  302: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  / 12  82.50




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  272: 368   68
    2    23 Mariusz        Kubicki               116.89 +  327: 310  167
    3    20 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  339: 322  150
    4    14 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  287: 382   62
    5    20 Marek          Roszak                120.79 -  308: 455   71
    6    22 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  300: 291  159
    7    19 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  321: 376   68
    8    20 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  305: 412   50
    9    23 Lech           Szymczak              100.00 -  301: 342   50
   10    23 Mariusz        Łasiewicki            100.00 +  363: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 10  99.50




	Małgorzata  Szmuksta 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 -  319: 402   68
    2    26 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  373: 219  150
    3    11 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  338: 293  159
    4    12 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  365: 367   72
    5    13 Jarosław       Sobczak               111.87 -  293: 432   62
    6    16 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  283: 381   65
    7    20 Andrzej        Oleksiak              129.56 -  306: 405   80
    8    26 Kuba           Żuliński              100.00 +  394: 287  150
    9    19 Anna           Niedzielko            100.00 -  315: 320   50
   10    25 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  367: 273  150
   11    20 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  283: 356   59
   12    22 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  354: 339  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Lech Szymczak 100.00 Mniszki                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  299: 355   67
    2    19 Jarosław       Sobczak               111.87 -  362: 376   62
    3    24 Józef          Wietecki              100.00 +  515: 288  150
    4    16 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  364: 249  150
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  317: 298  168
    6     7 Radosław       Konca                 134.30 -  275: 480   84
    7    18 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  416: 299  150
    8    10 Joanna         Stępień               123.81 -  274: 404   74
    9    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  342: 301  150
   10    12 Joanna         Zadrożna              100.00 +  331: 283  150
   11    12 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  313: 374   62
   12    16 Maciej         Sancewicz             100.00 -  362: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Łukasz Tuszyński 100.00 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Mariusz        Kubicki               116.89 +  418: 328  167
    2    13 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  337: 420   67
    3    14 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 +  355: 272  153
    4     7 Radosław       Konca                 134.30 -  291: 440   84
    5    11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 +  439: 301  165
    6     8 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  369: 386   65
    7    15 Jarosław       Żuliński              100.00 +  331: 306  150
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            104.21 +  339: 301  154
    9     9 Joanna         Stępień               123.81 -  348: 351   74
   10    11 Maciej         Sancewicz             100.00 +  348: 339  150
   11    11 Halina         Roszak                115.18 -  334: 439   65
   12    14 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 -  314: 369   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Józef Wietecki 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  295: 382   65
    2    21 Joanna         Zadrożna              100.00 -  303: 347   50
    3    24 Lech           Szymczak              100.00 -  288: 515   50
    4    27 Bożena         Miklis                100.00 +  341: 168  150
    5    25 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  352: 311  156
    6    19 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  384: 366  150
    7    16 Ireneusz       Moralewicz            104.21 -  319: 510   54
    8    18 Magdalena      Merklejn              121.68 -  253: 392   72
    9    22 Jarosław       Sobczak               111.87 +  340: 331  162
   10    20 Bogusław       Książek               100.00 -  329: 330   50
   11    22 Andrzej        Gostomski             111.01 +  366: 357  161
   12    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  407: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Marcin Wiśniewski 100.00 Wolsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Halina         Roszak                115.18 -  392: 401   65
    2    14 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  365: 280  168
    3    13 Joanna         Zadrożna              100.00 -  306: 451   50
    4    23 Małgorzata     Jóźwiak               103.05 +  343: 297  153
    5    10 Andrzej        Oleksiak              129.56 +  420: 393  180
    6     9 Jarosław       Sobczak               111.87 +  326: 314  162
    7    10 Katarzyna      Kowalewska            115.30 +  423: 360  165
    8     5 Zbigniew       Wietecki              117.80 -  327: 406   68
    9     8 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  353: 373   65
   10    10 Kazimierz.J    Merklejn              143.16 -  264: 307   93
   11    17 Mariusz        Sylwestrzuk           117.51 +  325: 273  168
   12    15 Jarosław       Żuliński              100.00 +  322: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1487  / 12 123.92




	Tadeusz Wiśniewski 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Walenty        Siemaszko             115.01 +  378: 360  165
    2     4 Radosław       Konca                 134.30 -  346: 464   84
    3    20 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  322: 339   50
    4    16 Lech           Szymczak              100.00 -  249: 364   50
    5    21 Maciej         Sancewicz             100.00 +  357: 328  150
    6    18 Mariusz        Kubicki               116.89 -  322: 339   67
    7    25 Kuba           Żuliński              100.00 +  344: 310  150
    8    17 Anna           Niedzielko            100.00 -  261: 373   50
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  322: 404   72
   10    25 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  273: 367   50
   11    25 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  315: 358   50
   12    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  363: 318  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Joanna Zadrożna 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  114.94 -  335: 495   65
    2    21 Józef          Wietecki              100.00 +  347: 303  150
    3    13 Marcin         Wiśniewski            100.00 +  451: 306  150
    4     5 Andrzej        Oleksiak              129.56 +  408: 308  180
    5     5 Radosław       Konca                 134.30 +  410: 338  184
    6     2 Mateusz        Żbikowski             143.53 -  317: 477   94
    7     7 Marek          Roszak                120.79 -  376: 380   71
    8    14 Walenty        Siemaszko             115.01 -  339: 364   65
    9    15 Dariusz        Nawrocki              109.43 +  420: 310  159
   10    12 Lech           Szymczak              100.00 -  283: 331   50
   11    14 Magdalena      Merklejn              121.68 +  356: 355  172
   12    12 Ewa            Strzelczyk            117.49 -  341: 371   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Wojciech Zieliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Eugeniusz      Wróblewski            112.45 -  349: 366   62
    2    18 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  353: 352  150
    3    10 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  316: 492   65
    4    17 Mariusz        Kubicki               116.89 -  369: 390   67
    5    23 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 -  313: 371   50
    6    27 Dorota         Kuć                   100.00 -  293: 311   50
    7    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  367: 232  150
    8    24 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  371: 244  150
    9    16 Ireneusz       Moralewicz            104.21 -  267: 290   54
   10    24 Krzysztof      Kruk                  100.00 +  351: 242  150
   11    21 Monika         Gawron-Cieślik        100.00 +  404: 324  150
   12    20 Bogusław       Książek               100.00 -  263: 404   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 12  95.67




	Patrycja Śliwińska 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Sobczak               111.87 +  368: 347  162
    2     8 Robert         Duczemiński           131.08 -  264: 471   81
    3    19 Magdalena      Merklejn              121.68 -  307: 372   72
    4    22 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  287: 328   59
    5    26 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  320: 265  150
    6    21 Ireneusz       Moralewicz            104.21 -  221: 406   54
    7    22 Dariusz        Kuć                   100.00 +  336: 311  150
    8    23 Andrzej        Gostomski             111.01 +  335: 311  161
    9    14 Katarzyna      Kowalewska            115.30 -  308: 370   65
   10    19 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 -  298: 353   50
   11    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  282: 383   50
   12    25 Kuba           Żuliński              100.00 +  434: 229  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Magdalena Łasiewicka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Gostomski             111.01 -  238: 422   61
    2    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  219: 373   50
    3    28 Katarzyna      Sołdan                106.05 -  220: 423   56
    4    29 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  284: 303   50
    5    28 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  312: 405   50
    6    29 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  313: 228  150
    7    27 Alicja         Bielecka              100.00 +  309: 235  150
    8    27 Krzysztof      Kruk                  100.00 -  235: 371   50
    9    27 Bartłomiej     Sylwestrzuk           100.00 +  402: 296  150
   10    26 Kuba           Żuliński              100.00 -  187: 379   50
   11    27 Mirosław       Norwajszas            100.00 -  270: 283   50
   12    28 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  326: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  / 12  84.75




	Mariusz Łasiewicki 100.00 Choszczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Nawrocki              109.43 -  318: 430   59
    2    27 Kuba           Żuliński              100.00 +  332: 271  150
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             122.16 -  306: 436   72
    4    20 Marek          Roszak                120.79 -  358: 362   71
    5    28 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  405: 312  150
    6    23 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  350: 227  150
    7    13 Jarosław       Sobczak               111.87 -  283: 349   62
    8    16 Maciej         Sancewicz             100.00 -  300: 405   50
    9    20 Jakub          Zaryński              103.58 -  348: 425   54
   10    23 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  278: 363   50
   11    25 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 +  358: 315  150
   12    23 Andrzej        Gostomski             111.01 +  354: 350  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Jarosław Żuliński 100.00 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  333: 332  156
    2    15 Halina         Roszak                115.18 -  315: 362   65
    3    17 Walenty        Siemaszko             115.01 -  297: 471   65
    4    21 Dariusz        Kuć                   100.00 +  344: 313  150
    5    17 Andrzej        Gostomski             111.01 +  362: 332  161
    6    13 Marek          Roszak                120.79 -  316: 499   71
    7    15 Łukasz         Tuszyński             100.00 -  306: 331   50
    8    19 Jakub          Zaryński              103.58 -  283: 406   54
    9    21 Ryszard        Kosmaczewski          100.00 +  408: 279  150
   10    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  382: 297  150
   11    19 Bogusław       Książek               100.00 +  482: 191  150
   12    15 Marcin         Wiśniewski            100.00 -  319: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Kuba Żuliński 100.00 Przecław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Ireneusz       Moralewicz            104.21 -  230: 462   54
    2    27 Mariusz        Łasiewicki            100.00 -  271: 332   50
    3    27 Mariusz        Kubicki               116.89 -  196: 486   67
    4    26 Alicja         Bielecka              100.00 -  250: 329   50
    5    29 Jolanta        Obidzińska            100.00 +  349: 206  150
    6    28 Katarzyna      Sołdan                106.05 +  305: 259  156
    7    25 Tadeusz        Wiśniewski            100.00 -  310: 344   50
    8    26 Małgorzata     Szmuksta              100.00 -  287: 394   50
    9    28 Mirosław       Norwajszas            100.00 +  304: 252  150
   10    26 Magdalena      Łasiewicka            100.00 +  379: 187  150
   11    24 Katarzyna      Sołdan                106.05 -  256: 344   56
   12    25 Patrycja       Śliwińska             100.00 -  229: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1033  / 12  86.08


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej Kwitnącej Magnolii czyli VII Mistrzostwa Szczecina w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Jakub          Zaryński              353: 360
   2 Małgorzata     Jóźwiak              - Kazimierz.J    Merklejn              297: 370
   3 Mariusz        Skrobosz             - Alicja         Bielecka              488: 327
   4 Monika         Gawron-Cieślik       - Dawid          Pikul                 307: 610
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Gołęcki               542: 287
   6 Ryszard        Kosmaczewski         - Tomasz         Zwoliński             304: 500
   7 Radosław       Konca                - Krzysztof      Kruk                  536: 216
   8 Bogusław       Książek              - Robert         Duczemiński           261: 488
   9 Andrzej        Oleksiak             - Dariusz        Kuć                   586: 324
  10 Dorota         Kuć                  - Maciej         Perzyński             317: 360
  11 Marek          Syczuk               - Anna           Niedzielko            375: 314
  12 Mirosław       Norwajszas           - Joanna         Stępień               260: 477
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Jolanta        Obidzińska            398: 200
  14 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Merklejn              339: 367
  15 Marek          Roszak               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           304: 396
  16 Jolanta        Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              272: 368
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Małgorzata     Szmuksta              402: 319
  18 Lech           Szymczak             - Ewa            Strzelczyk            299: 355
  19 Mariusz        Kubicki              - Łukasz         Tuszyński             328: 418
  20 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Kowalewska            295: 382
  21 Halina         Roszak               - Marcin         Wiśniewski            401: 392
  22 Tadeusz        Wiśniewski           - Walenty        Siemaszko             378: 360
  23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Joanna         Zadrożna              495: 335
  24 Wojciech       Zieliński            - Eugeniusz      Wróblewski            349: 366
  25 Jarosław       Sobczak              - Patrycja       Śliwińska             347: 368
  26 Magdalena      Łasiewicka           - Andrzej        Gostomski             238: 422
  27 Dariusz        Nawrocki             - Mariusz        Łasiewicki            430: 318
  28 Jarosław       Żuliński             - Katarzyna      Sołdan                333: 332
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Kuba           Żuliński              462: 230


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             495: 350
   2 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Andrzej        Oleksiak              311: 472
   3 Katarzyna      Kowalewska           - Karol          Wyrębkiewicz          391: 474
   4 Tadeusz        Wiśniewski           - Radosław       Konca                 346: 464
   5 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                487: 343
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  477: 369
   7 Zbigniew       Wietecki             - Mariusz        Skrobosz              412: 445
   8 Robert         Duczemiński          - Patrycja       Śliwińska             471: 264
   9 Magdalena      Merklejn             - Joanna         Stępień               357: 374
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Ireneusz       Moralewicz            478: 251
  11 Maciej         Perzyński            - Dariusz        Nawrocki              408: 341
  12 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Gostomski             288: 336
  13 Ewa            Strzelczyk           - Łukasz         Tuszyński             420: 337
  14 Marcin         Wiśniewski           - Mariusz        Sylwestrzuk           365: 280
  15 Halina         Roszak               - Jarosław       Żuliński              362: 315
  16 Walenty        Siemaszko            - Monika         Gawron-Cieślik        375: 256
  17 Mateusz        Żbikowski            - Marek          Roszak                407: 340
  18 Wojciech       Zieliński            - Ryszard        Kosmaczewski          353: 352
  19 Lech           Szymczak             - Jarosław       Sobczak               362: 376
  20 Maciej         Sancewicz            - Małgorzata     Jóźwiak               355: 368
  21 Joanna         Zadrożna             - Józef          Wietecki              347: 303
  22 Katarzyna      Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               300: 305
  23 Jolanta        Sylwestrzuk          - Mariusz        Kubicki               327: 310
  24 Alicja         Bielecka             - Bogusław       Książek               282: 379
  25 Dariusz        Kuć                  - Mirosław       Norwajszas            409: 303
  26 Małgorzata     Szmuksta             - Magdalena      Łasiewicka            373: 219
  27 Kuba           Żuliński             - Mariusz        Łasiewicki            271: 332
  28 Krzysztof      Kruk                 - Dorota         Kuć                   332: 304
  29 Anna           Niedzielko           - Jolanta        Obidzińska            430: 221


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Joanna         Stępień              - Dawid          Pikul                 498: 305
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Oleksiak              367: 347
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Eugeniusz      Wróblewski            457: 305
   4 Radosław       Konca                - Ewa            Strzelczyk            286: 343
   5 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Zwoliński             458: 373
   6 Robert         Duczemiński          - Halina         Roszak                385: 296
   7 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Skrobosz              300: 449
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  371: 332
   9 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Zbigniew       Wietecki              342: 432
  10 Katarzyna      Kowalewska           - Wojciech       Zieliński             492: 316
  11 Małgorzata     Szmuksta             - Dariusz        Nawrocki              338: 293
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mateusz        Żbikowski             314: 491
  13 Marcin         Wiśniewski           - Joanna         Zadrożna              306: 451
  14 Łukasz         Tuszyński            - Małgorzata     Jóźwiak               355: 272
  15 Mariusz        Łasiewicki           - Grzegorz       Koczkodon             306: 436
  16 Anna           Niedzielko           - Jakub          Zaryński              341: 396
  17 Walenty        Siemaszko            - Jarosław       Żuliński              471: 297
  18 Dariusz        Kuć                  - Bogusław       Książek               338: 353
  19 Patrycja       Śliwińska            - Magdalena      Merklejn              307: 372
  20 Jolanta        Sylwestrzuk          - Tadeusz        Wiśniewski            339: 322
  21 Wojciech       Gołęcki              - Jarosław       Sobczak               335: 409
  22 Krzysztof      Kruk                 - Marek          Syczuk                314: 451
  23 Alicja         Bielecka             - Maciej         Sancewicz             349: 396
  24 Józef          Wietecki             - Lech           Szymczak              288: 515
  25 Ryszard        Kosmaczewski         - Monika         Gawron-Cieślik        403: 292
  26 Mirosław       Norwajszas           - Marek          Roszak                264: 437
  27 Mariusz        Kubicki              - Kuba           Żuliński              486: 196
  28 Katarzyna      Sołdan               - Magdalena      Łasiewicka            423: 220
  29 Jolanta        Obidzińska           - Dorota         Kuć                   267: 374


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Maciej         Perzyński             458: 323
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              385: 342
   3 Joanna         Stępień              - Ewa            Strzelczyk            238: 441
   4 Dawid          Pikul                - Robert         Duczemiński           377: 390
   5 Andrzej        Oleksiak             - Joanna         Zadrożna              308: 408
   6 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Sobczak               457: 395
   7 Łukasz         Tuszyński            - Radosław       Konca                 291: 440
   8 Magdalena      Merklejn             - Katarzyna      Kowalewska            368: 373
   9 Mateusz        Żbikowski            - Ireneusz       Moralewicz            490: 304
  10 Zbigniew       Wietecki             - Halina         Roszak                311: 348
  11 Jakub          Zaryński             - Walenty        Siemaszko             361: 316
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szmuksta              367: 365
  13 Marek          Syczuk               - Bogusław       Książek               427: 368
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Jolanta        Sylwestrzuk           382: 287
  15 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bartłomiej     Sylwestrzuk           437: 329
  16 Tadeusz        Wiśniewski           - Lech           Szymczak              249: 364
  17 Mariusz        Kubicki              - Wojciech       Zieliński             390: 369
  18 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           392: 403
  19 Dorota         Kuć                  - Anna           Niedzielko            319: 383
  20 Mariusz        Łasiewicki           - Marek          Roszak                358: 362
  21 Jarosław       Żuliński             - Dariusz        Kuć                   344: 313
  22 Dariusz        Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             328: 287
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Marcin         Wiśniewski            297: 343
  24 Wojciech       Gołęcki              - Ryszard        Kosmaczewski          341: 331
  25 Krzysztof      Kruk                 - Katarzyna      Sołdan                394: 324
  26 Kuba           Żuliński             - Alicja         Bielecka              250: 329
  27 Bożena         Miklis               - Józef          Wietecki              168: 341
  28 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Obidzińska            386: 182
  29 Magdalena      Łasiewicka           - Mirosław       Norwajszas            284: 303


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Duczemiński          - Karol          Wyrębkiewicz          313: 407
   2 Ewa            Strzelczyk           - Mariusz        Skrobosz              340: 478
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             388: 405
   4 Maciej         Perzyński            - Mateusz        Żbikowski             324: 507
   5 Joanna         Zadrożna             - Radosław       Konca                 410: 338
   6 Katarzyna      Kowalewska           - Eugeniusz      Wróblewski            321: 328
   7 Marek          Syczuk               - Halina         Roszak                350: 282
   8 Joanna         Stępień              - Jakub          Zaryński              415: 284
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Dawid          Pikul                 336: 489
  10 Marcin         Wiśniewski           - Andrzej        Oleksiak              420: 393
  11 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Łukasz         Tuszyński             301: 439
  12 Lech           Szymczak             - Mariusz        Sylwestrzuk           317: 298
  13 Jarosław       Sobczak              - Małgorzata     Szmuksta              432: 293
  14 Zbigniew       Wietecki             - Dariusz        Nawrocki              406: 335
  15 Ireneusz       Moralewicz           - Walenty        Siemaszko             369: 376
  16 Bogusław       Książek              - Mariusz        Kubicki               408: 284
  17 Andrzej        Gostomski            - Jarosław       Żuliński              332: 362
  18 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Niedzielko            359: 305
  19 Magdalena      Merklejn             - Krzysztof      Kruk                  454: 224
  20 Marek          Roszak               - Jolanta        Sylwestrzuk           455: 308
  21 Maciej         Sancewicz            - Tadeusz        Wiśniewski            328: 357
  22 Ryszard        Kosmaczewski         - Alicja         Bielecka              396: 371
  23 Wojciech       Zieliński            - Monika         Gawron-Cieślik        313: 371
  24 Małgorzata     Jóźwiak              - Dariusz        Kuć                   449: 384
  25 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Sołdan                352: 311
  26 Patrycja       Śliwińska            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           320: 265
  27 Mirosław       Norwajszas           - Dorota         Kuć                   375: 301
  28 Mariusz        Łasiewicki           - Magdalena      Łasiewicka            405: 312
  29 Jolanta        Obidzińska           - Kuba           Żuliński              206: 349


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          471: 402
   2 Joanna         Zadrożna             - Mateusz        Żbikowski             317: 477
   3 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Strzelczyk            462: 366
   4 Marek          Syczuk               - Robert         Duczemiński           385: 309
   5 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Stępień               412: 359
   6 Dawid          Pikul                - Maciej         Perzyński             407: 418
   7 Radosław       Konca                - Lech           Szymczak              480: 275
   8 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Kowalewska            369: 386
   9 Jarosław       Sobczak              - Marcin         Wiśniewski            314: 326
  10 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Koczkodon             308: 354
  11 Jakub          Zaryński             - Zbigniew       Wietecki              384: 508
  12 Halina         Roszak               - Magdalena      Merklejn              474: 299
  13 Jarosław       Żuliński             - Marek          Roszak                316: 499
  14 Andrzej        Oleksiak             - Walenty        Siemaszko             390: 395
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Gołęcki               516: 242
  16 Małgorzata     Szmuksta             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  283: 381
  17 Andrzej        Gostomski            - Małgorzata     Jóźwiak               313: 365
  18 Tadeusz        Wiśniewski           - Mariusz        Kubicki               322: 339
  19 Józef          Wietecki             - Ryszard        Kosmaczewski          384: 366
  20 Anna           Niedzielko           - Monika         Gawron-Cieślik        303: 325
  21 Patrycja       Śliwińska            - Ireneusz       Moralewicz            221: 406
  22 Dariusz        Nawrocki             - Jolanta        Sylwestrzuk           291: 300
  23 Mariusz        Łasiewicki           - Mirosław       Norwajszas            350: 227
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Kruk                  381: 268
  25 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Maciej         Sancewicz             280: 504
  26 Alicja         Bielecka             - Dariusz        Kuć                   306: 367
  27 Dorota         Kuć                  - Wojciech       Zieliński             311: 293
  28 Kuba           Żuliński             - Katarzyna      Sołdan                305: 259
  29 Jolanta        Obidzińska           - Magdalena      Łasiewicka            228: 313


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             400: 323
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Syczuk                440: 340
   3 Eugeniusz      Wróblewski           - Mateusz        Żbikowski             243: 432
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Radosław       Konca                 327: 422
   5 Walenty        Siemaszko            - Zbigniew       Wietecki              369: 408
   6 Maciej         Perzyński            - Kazimierz.J    Merklejn              377: 532
   7 Marek          Roszak               - Joanna         Zadrożna              380: 376
   8 Halina         Roszak               - Joanna         Stępień               456: 345
   9 Ewa            Strzelczyk           - Robert         Duczemiński           400: 368
  10 Marcin         Wiśniewski           - Katarzyna      Kowalewska            423: 360
  11 Bogusław       Książek              - Dawid          Pikul                 352: 480
  12 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Jakub          Zaryński              429: 402
  13 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Łasiewicki            349: 283
  14 Magdalena      Merklejn             - Małgorzata     Jóźwiak               323: 370
  15 Jarosław       Żuliński             - Łukasz         Tuszyński             306: 331
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Józef          Wietecki              510: 319
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Kubicki               284: 370
  18 Lech           Szymczak             - Wojciech       Gołęcki               416: 299
  19 Jolanta        Sylwestrzuk          - Mariusz        Sylwestrzuk           321: 376
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Oleksiak              306: 405
  21 Dorota         Kuć                  - Maciej         Sancewicz             329: 400
  22 Dariusz        Kuć                  - Patrycja       Śliwińska             311: 336
  23 Krzysztof      Kruk                 - Anna           Niedzielko            244: 470
  24 Mirosław       Norwajszas           - Dariusz        Nawrocki              234: 423
  25 Kuba           Żuliński             - Tadeusz        Wiśniewski            310: 344
  26 Wojciech       Zieliński            - Bartłomiej     Sylwestrzuk           367: 232
  27 Magdalena      Łasiewicka           - Alicja         Bielecka              309: 235
  28 Katarzyna      Sołdan               - Jolanta        Obidzińska            376: 240


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Mariusz        Skrobosz              430: 266
   2 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          415: 373
   3 Radosław       Konca                - Halina         Roszak                531: 278
   4 Ewa            Strzelczyk           - Kazimierz.J    Merklejn              342: 340
   5 Zbigniew       Wietecki             - Marcin         Wiśniewski            406: 327
   6 Marek          Roszak               - Eugeniusz      Wróblewski            468: 291
   7 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                370: 279
   8 Jarosław       Sobczak              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  228: 405
   9 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             432: 304
  10 Joanna         Stępień              - Lech           Szymczak              404: 274
  11 Katarzyna      Kowalewska           - Mariusz        Kubicki               305: 404
  12 Łukasz         Tuszyński            - Ireneusz       Moralewicz            339: 301
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Maciej         Perzyński             291: 318
  14 Walenty        Siemaszko            - Joanna         Zadrożna              364: 339
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Oleksiak              347: 430
  16 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Łasiewicki            405: 300
  17 Anna           Niedzielko           - Tadeusz        Wiśniewski            373: 261
  18 Józef          Wietecki             - Magdalena      Merklejn              253: 392
  19 Jakub          Zaryński             - Jarosław       Żuliński              406: 283
  20 Ryszard        Kosmaczewski         - Jolanta        Sylwestrzuk           412: 305
  21 Dariusz        Nawrocki             - Monika         Gawron-Cieślik        384: 399
  22 Wojciech       Gołęcki              - Bogusław       Książek               352: 286
  23 Andrzej        Gostomski            - Patrycja       Śliwińska             311: 335
  24 Wojciech       Zieliński            - Mirosław       Norwajszas            371: 244
  25 Alicja         Bielecka             - Katarzyna      Sołdan                381: 302
  26 Kuba           Żuliński             - Małgorzata     Szmuksta              287: 394
  27 Magdalena      Łasiewicka           - Krzysztof      Kruk                  235: 371
  28 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jolanta        Obidzińska            309: 303


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             426: 356
   2 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Roszak                491: 380
   3 Ewa            Strzelczyk           - Karol          Wyrębkiewicz          361: 418
   4 Zbigniew       Wietecki             - Radosław       Konca                 378: 487
   5 Iwona          Kucia                - Dawid          Pikul                 382: 325
   6 Marek          Syczuk               - Kazimierz.J    Merklejn              464: 295
   7 Mariusz        Kubicki              - Robert         Duczemiński           353: 431
   8 Marcin         Wiśniewski           - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  353: 373
   9 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Stępień               348: 351
  10 Walenty        Siemaszko            - Halina         Roszak                359: 249
  11 Maciej         Perzyński            - Eugeniusz      Wróblewski            427: 324
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Oleksiak              315: 418
  13 Wojciech       Gołęcki              - Maciej         Sancewicz             349: 374
  14 Patrycja       Śliwińska            - Katarzyna      Kowalewska            308: 370
  15 Joanna         Zadrożna             - Dariusz        Nawrocki              420: 310
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Wojciech       Zieliński             290: 267
  17 Magdalena      Merklejn             - Bogusław       Książek               312: 357
  18 Tadeusz        Wiśniewski           - Grzegorz       Koczkodon             322: 404
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Anna           Niedzielko            315: 320
  20 Mariusz        Łasiewicki           - Jakub          Zaryński              348: 425
  21 Jarosław       Żuliński             - Ryszard        Kosmaczewski          408: 279
  22 Jarosław       Sobczak              - Józef          Wietecki              331: 340
  23 Jolanta        Sylwestrzuk          - Lech           Szymczak              301: 342
  24 Krzysztof      Kruk                 - Małgorzata     Jóźwiak               299: 369
  25 Katarzyna      Sołdan               - Mariusz        Sylwestrzuk           322: 410
  26 Jolanta        Obidzińska           - Alicja         Bielecka              264: 288
  27 Magdalena      Łasiewicka           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           402: 296
  28 Mirosław       Norwajszas           - Kuba           Żuliński              252: 304


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Konca                - Mariusz        Skrobosz              334: 350
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Żbikowski             473: 305
   3 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              544: 331
   4 Marek          Roszak               - Maciej         Perzyński             324: 374
   5 Robert         Duczemiński          - Walenty        Siemaszko             357: 345
   6 Iwona          Kucia                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  451: 302
   7 Joanna         Stępień              - Marek          Syczuk                416: 343
   8 Dawid          Pikul                - Ewa            Strzelczyk            413: 338
   9 Andrzej        Oleksiak             - Anna           Niedzielko            311: 438
  10 Kazimierz.J    Merklejn             - Marcin         Wiśniewski            307: 264
  11 Maciej         Sancewicz            - Łukasz         Tuszyński             339: 348
  12 Lech           Szymczak             - Joanna         Zadrożna              331: 283
  13 Katarzyna      Kowalewska           - Mariusz        Sylwestrzuk           389: 369
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Halina         Roszak                278: 362
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Jakub          Zaryński              310: 478
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Kubicki               348: 312
  17 Ireneusz       Moralewicz           - Magdalena      Merklejn              364: 412
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Jarosław       Sobczak               332: 426
  19 Patrycja       Śliwińska            - Ryszard        Kosmaczewski          298: 353
  20 Bogusław       Książek              - Józef          Wietecki              330: 329
  21 Jarosław       Żuliński             - Wojciech       Gołęcki               382: 297
  22 Dariusz        Nawrocki             - Alicja         Bielecka              428: 271
  23 Jolanta        Sylwestrzuk          - Mariusz        Łasiewicki            363: 278
  24 Krzysztof      Kruk                 - Wojciech       Zieliński             242: 351
  25 Tadeusz        Wiśniewski           - Małgorzata     Szmuksta              273: 367
  26 Kuba           Żuliński             - Magdalena      Łasiewicka            379: 187
  27 Katarzyna      Sołdan               - Bartłomiej     Sylwestrzuk           353: 320
  28 Jolanta        Obidzińska           - Mirosław       Norwajszas            246: 326


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              337: 404
   2 Radosław       Konca                - Tomasz         Zwoliński             481: 351
   3 Mateusz        Żbikowski            - Robert         Duczemiński           340: 413
   4 Joanna         Stępień              - Maciej         Perzyński             367: 409
   5 Iwona          Kucia                - Dawid          Pikul                 317: 414
   6 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Roszak                268: 459
   7 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Kazimierz.J    Merklejn              262: 425
   8 Jakub          Zaryński             - Katarzyna      Kowalewska            382: 290
   9 Marek          Syczuk               - Walenty        Siemaszko             507: 314
  10 Anna           Niedzielko           - Ewa            Strzelczyk            322: 320
  11 Halina         Roszak               - Łukasz         Tuszyński             439: 334
  12 Lech           Szymczak             - Eugeniusz      Wróblewski            313: 374
  13 Andrzej        Oleksiak             - Maciej         Sancewicz             450: 245
  14 Joanna         Zadrożna             - Magdalena      Merklejn              356: 355
  15 Jarosław       Sobczak              - Ireneusz       Moralewicz            335: 308
  16 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Koczkodon             391: 392
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marcin         Wiśniewski            273: 325
  18 Ryszard        Kosmaczewski         - Małgorzata     Jóźwiak               317: 432
  19 Bogusław       Książek              - Jarosław       Żuliński              191: 482
  20 Dariusz        Nawrocki             - Małgorzata     Szmuksta              356: 283
  21 Wojciech       Zieliński            - Monika         Gawron-Cieślik        404: 324
  22 Andrzej        Gostomski            - Józef          Wietecki              357: 366
  23 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Śliwińska             383: 282
  24 Katarzyna      Sołdan               - Kuba           Żuliński              344: 256
  25 Mariusz        Łasiewicki           - Tadeusz        Wiśniewski            358: 315
  26 Alicja         Bielecka             - Krzysztof      Kruk                  361: 313
  27 Magdalena      Łasiewicka           - Mirosław       Norwajszas            270: 283
  28 Bartłomiej     Sylwestrzuk          - Jolanta        Obidzińska            483: 162


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Konca                 449: 304
   2 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Wyrębkiewicz          470: 290
   3 Robert         Duczemiński          - Maciej         Perzyński             404: 349
   4 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             345: 406
   5 Marek          Roszak               - Kazimierz.J    Merklejn              411: 451
   6 Joanna         Stępień              - Marek          Syczuk                367: 391
   7 Iwona          Kucia                - Jakub          Zaryński              425: 352
   8 Halina         Roszak               - Anna           Niedzielko            346: 346
   9 Andrzej        Oleksiak             - Eugeniusz      Wróblewski            449: 355
  10 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Zbigniew       Wietecki              325: 379
  11 Katarzyna      Kowalewska           - Walenty        Siemaszko             292: 359
  12 Joanna         Zadrożna             - Ewa            Strzelczyk            341: 371
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Jarosław       Sobczak               348: 341
  14 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Tuszyński             369: 314
  15 Marcin         Wiśniewski           - Jarosław       Żuliński              322: 319
  16 Maciej         Sancewicz            - Lech           Szymczak              429: 362
  17 Mariusz        Kubicki              - Magdalena      Merklejn              285: 395
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Nawrocki              338: 344
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Ryszard        Kosmaczewski          359: 286
  20 Bogusław       Książek              - Wojciech       Zieliński             404: 263
  21 Józef          Wietecki             - Wojciech       Gołęcki               407: 278
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Sołdan                354: 339
  23 Andrzej        Gostomski            - Mariusz        Łasiewicki            350: 354
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Alicja         Bielecka              381: 280
  25 Patrycja       Śliwińska            - Kuba           Żuliński              434: 229
  26 Mirosław       Norwajszas           - Bartłomiej     Sylwestrzuk           308: 302
  27 Krzysztof      Kruk                 - Tadeusz        Wiśniewski            318: 363
  28 Jolanta        Obidzińska           - Magdalena      Łasiewicka            251: 326
Lista rankingowa na dzień 07-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.57  27134  189
   2 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             143.46  27975  195
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.39  27531  192
   4 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             142.06  25712  181
   5 Krzysztof Mówka                Toruń                141.81  27653  195
   6 Szymon Fidziński               Warszawa             141.61  20959  148
   7 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             141.39  27006  191
   8 Kamil Górka                    Łęczna               140.33  27504  196
   9 Dawid Pikul                    Poznań               139.55  26793  192
  10 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.14  26297  189
  11 Sławomir Kordjalik             Warszawa             138.18  25011  181
  12 Szymon Zaleski                 Poznań               137.86   6755   49
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 137.49  26398  192
  14 Tomasz Zwoliński               Warszawa             137.20  27440  200
  15 Adam Weremczuk                 Łódź                 135.82   8828   65
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.37  15297  113
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             135.21  26637  197
  18 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.72   8083   60
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             134.59  25841  192
  20 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.88  25035  187
  21 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.31  11198   84
  22 Radosław Konca                 Warszawa             132.76  25358  191
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              132.52   9674   73
  24 Lucyna Korga                   Zabrze               132.27   7936   60
  25 Maciej Czupryniak              Milanówek            131.51  21173  161
  26 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             131.20  25977  198
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.73  15687  120
  28 Wojciech Zemło                 Łódź                 130.61  21681  166
  29 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.56  25982  199
  30 Sergiusz Puchalski             Włocławek            130.34  14207  109
  31 Małgorzata Kania               Milanówek            128.39  22596  176
  32 Maciej Perzyński               Piła                 128.33  22843  178
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              127.78  24279  190
  34 Sławomir Kucia                 Kraków               127.55  23215  182
  35 Michał Makowski                Warszawa             127.30  19349  152
  36 Andrzej Szepczyński            Kraków               127.29  24566  193
  37 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.68  17609  139
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            126.64  24188  191
  39 Andrzej Słapiński              Warszawa             126.33   6064   48
  40 Marcin Bożek                   Będzin               126.29   9977   79
  41 Marek Syczuk                   Warszawa             126.04  24829  197
  42 Filip Sosin                    Warszawa             126.03  23820  189
  43 Piotr Pietuchowski             Białystok            125.98  24188  192
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  125.31  22931  183
  45 Joanna Stępień                 Katowice             125.02  24628  197
  46 Joanna Juszczak                Warszawa             124.87  23850  191
  47 Kuba Koisar                    Warszawa             124.78   9858   79
  48 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.78  23584  189
  49 Arkadiusz Jaworski             Tychy                124.58   4734   38
  50 Łukasz Bryła                   Mielec               124.51   8716   70
  51 Andrzej Kowalski               Kowale               124.44  12195   98
  52 Sławomir Nosek                 Mielec               124.06  14391  116
  53 Andrzej Wróblewski             Warszawa             123.71   4701   38
  54 Jacek Pietruszka               Kraków               123.59   5438   44
  55 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       122.47  22167  181
  56 Wojciech Morawski              Gliwice              122.39   6242   51
  57 Paweł Florek                   Bydgoszcz            122.33   8808   72
  58 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              122.27  21764  178
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.26  24208  198
  60 Mariusz Margalski              Warszawa             122.20  16130  132
  61 Artur Irzyk                    Strzyżów             122.13  10992   90
  62 Filip Warzecha                 Gdynia               122.08  10255   84
  63 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.90  11702   96
  64 Robert Soszka                  Warszawa             121.53  22969  189
  65 Miłosz Wrzałek                 Reda                 121.35  22935  189
  66 Iwona Kucia                    Kraków               121.22  21699  179
  67 Magdalena Merklejn             Szczecin             121.07  19734  163
  68 Marek Roszak                   Poznań               120.97  23711  196
  69 Marcin Kamiński                Warszawa             120.93  12939  107
  70 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.86  22721  188
  71 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        120.82  23923  198
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             120.75  19199  159
  73 Renata Kowalska                Bielsko Biała        120.30  22857  190
  74 Tomasz Figiel                  Zawichost            120.19  10817   90
  75 Stanisław Gasik                Warszawa             120.15  19224  160
  76 Jarosław Michalak              Łódź                 120.03   7082   59
  77 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.02  23164  193
  78 Michał Waszkiewicz             Warszawa             120.02  24004  200
  79 Marcin Figiel                  Zawichost            119.99   9719   81
  80 Andrzej Rakoczy                Kraków               119.74  14728  123
  81 Irena Sołdan                   Rumia                119.66  23692  198
  82 Przemysław Herdzina            Kraków               119.49   8603   72
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              119.08  11432   96
  84 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.92   5708   48
  85 Piotr Rosół                    Warszawa             118.86  22584  190
  86 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              118.69   4985   42
  87 Maciej Michalak                Łódź                 118.64   5932   50
  88 Katarzyna Stępień              Katowice             118.57   7233   61
  89 Paweł Opyc                     Warszawa             118.57  22528  190
  90 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             118.40  23325  197
  91 Stanisław Ochot                Katowice             118.30   9346   79
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  118.19  23402  198
  93 Andrzej Grabiński              Suchedniów           118.08   5668   48
  94 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.99  12035  102
  95 Rafał Matczak                  Pruszków             117.93  20991  178
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.90  23109  196
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             117.62  21525  183
  98 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       117.48   6814   58
  99 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.45   9044   77
 100 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.43  17380  148
 101 Artur Koszel                   Inowrocław           117.28  18647  159
 102 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            117.18  21093  180
 103 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.81  22427  192
 104 Katarzyna Klimała              Kraków               116.28  11395   98
 105 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             116.26   9882   85
 106 Radosław Sowiński              Warszawa             116.24  23016  198
 107 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             116.21   5578   48
 108 Michał Musielak                Bydgoszcz            116.20   8250   71
 109 Ewa Ciszewska                  Katowice             116.05   6963   60
 110 Halina Roszak                  Poznań               116.00  22504  194
 111 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
 112 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.78  18756  162
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.66  11103   96
 114 Maciej Lelowicz                Kraków               115.61   4162   36
 115 Krzysztof Obremski             Legnica              115.50   5544   48
 116 Joanna Zadrożna                Szczecin             115.44   4156   36
 117 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.25   6915   60
 118 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  115.12  22679  197
 119 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   3445   30
 120 Paweł Jędryka                  Tarnów               114.77  12510  109
 121 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             114.76  22264  194
 122 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.75  22146  193
 123 Daniel Czernatowicz            Kraków               114.69   5505   48
 124 Katarzyna Kowalewska           Poznań               114.50   8244   72
 125 Andrzej Lożyński               Piastów              114.47   3434   30
 126 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         114.38   8235   72
 127 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.91  13669  120
 128 Teresa Fortuna                 Lubin                113.89   5125   45
 129 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.86   4099   36
 130 Dariusz Maciejuk               Warszawa             113.67  10912   96
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             113.65  22162  195
 132 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            113.38  22223  196
 133 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.35  21423  189
 134 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            113.31   8725   77
 135 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 136 Beata Madej                    Lublin               113.02   6329   56
 137 Maciej Śliwa                   Zabrze               112.89   9483   84
 138 Maciej Kutera                  Warszawa             112.72  14315  127
 139 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.43  21923  195
 140 Kamil Klinkosz                 Rumia                112.40   4721   42
 141 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             112.21  21769  194
 142 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 112.00   3360   30
 143 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       111.94   5597   50
 144 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.66   6923   62
 145 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            111.53   4015   36
 146 Filip Klar                     Mielec               111.52   9256   83
 147 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.31  11020   99
 148 Weronika Rudnicka              Ustka                111.27   6120   55
 149 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.22  21021  189
 150 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.18  19345  174
 151 Jarosław Sobczak               Warszawa             111.12  21557  194
 152 Kazimierz Merklejn             Szczecin             111.09  10776   97
 153 Piotr Adamczyk                 Tarnów               111.06  14216  128
 154 Grzegorz Pukniel               Lublin               110.94  22188  200
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.89  15636  141
 156 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.87  14081  127
 157 Wojciech Jacyno                Warszawa             110.86   4656   42
 158 Paweł Ochot                    Katowice             110.83   7869   71
 159 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.63   8297   75
 160 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.47  19885  180
 161 Bogdan Kozłowski               Białystok            110.35  10373   94
 162 Michał Szkudlarek              Pabianice            110.31   3971   36
 163 Arkadiusz Biegun               Kraków               109.94  21438  195
 164 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       109.90   5275   48
 165 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.78   3952   36
 166 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.69  13492  123
 167 Dominik Wester                 Warszawa             109.68   9871   90
 168 Rafał Dąbrowski                Ostróda              109.59   5918   54
 169 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              109.54   7668   70
 170 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.26   4589   42
 171 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.93  17429  160
 172 Joanna Ostrowska               Warszawa             108.90  21235  195
 173 Grzegorz Gardynik              Warszawa             108.80  11424  105
 174 Agnieszka Krupka               Krosno               108.59  12162  112
 175 Beata Piotrowska               Łódź                 108.50  20506  189
 176 Marek Rogalski                 Chełm                108.44   8133   75
 177 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     108.43  10192   94
 178 Leszek Stecuła                 Bytom                108.32   9965   92
 179 Tomasz Żbikowski               Warszawa             108.09  18483  171
 180 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.06   3782   35
 181 Mariusz Makuch                 Zator                107.94   6800   63
 182 Marcin Skowron                 Zabrze               107.80  14445  134
 183 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.64   9472   88
 184 Robert Drózd                   Wesoła               107.43   5049   47
 185 Marianna Kozłowska             Białystok            107.37   8053   75
 186 Maurycy Machnio                Lipiany              107.21   5039   47
 187 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.20  11899  111
 188 Tomasz Ciejka                  Kraków               106.79   6087   57
 189 Iwona Rutkowska                Warszawa             106.75  19001  178
 190 Tomasz Lempart                 Kraków               106.71   5442   51
 191 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             106.68   3307   31
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                106.50  18850  177
 193 Robert Głowacki                Łódź                 106.44   3832   36
 194 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             106.38   8723   82
 195 Władysław Zieliński            Lębork               106.25   8606   81
 196 Paweł Kasprzak                 Warszawa             106.16   3397   32
 197 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             106.03  18555  175
 198 Dorota Ziembowicz              Gliwice              105.97   3815   36
 199 Bogdan Pokojski                Piastów              105.90  10166   96
 200 Sylwester Wójcik               Lublin               105.72   9198   87
 201 Michał Sosin                   Warszawa             105.47   9809   93
 202 Anita Bruska                   Gdynia               105.28   4948   47
 203 Małgorzata Jóźwiak             Iława                105.16  18928  180
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.87  20555  196
 205 Jerzy Luter                    Bytom                104.69  17693  169
 206 Bartosz Orłowski               Bytom                104.62  11508  110
 207 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            104.59  13178  126
 208 Wojciech Sołdan                Rumia                104.55  14533  139
 209 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.33   8659   83
 210 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.15  16977  163
 211 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.15   6249   60
 212 Dominik Piasecki               Słupsk               103.91   7274   70
 213 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             103.85   6127   59
 214 Sławomir Buk                   Gliwice              103.50   3726   36
 215 Grażyna Furman                 Sosnowiec            103.50   3933   38
 216 Roman Figiel                   Zawichost            103.35  11678  113
 217 Marcin Królak                  Warszawa             103.07   4329   42
 218 Magdalena Ochot                Katowice             102.87  14711  143
 219 Krzysztof Sojka                Łódź                 102.71   9757   95
 220 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             102.56   4410   43
 221 Katarzyna Sołdan               Rumia                102.51   7381   72
 222 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 223 Monika Siemaszko               Lipiany              102.17   3678   36
 224 Wiesław Olewiński              Warszawa             102.15  16242  159
 225 Anna Królak                    Warszawa             101.64   8843   87
 226 Janusz Sojka                   Łódź                 101.50   6902   68
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.35   6081   60
 228 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.19   4250   42
 229 Andrzej Kroc                   Łódź                 101.17   3642   36
 230 Tomasz Korpysz                 Warszawa             100.81   3226   32
 231 Joanna Brychcy                 Katowice             100.77  19851  197
 232 Marta Kleinrok                 Lublin               100.62   4226   42
 233 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.60   7847   78
 234 Anna Arana                     Warszawa             100.57  15588  155
 235 Paweł Czubla                   Kock                 100.48   4220   42
 236 Magdalena Podlaska             Warszawa             100.43   4017   40
 237 Damian Krężel                  Mielec               100.38   4216   42
 238 Sławomir Zabawa                Jasło                100.22  19542  195
 239 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             100.19   3607   36
 240 Jacek Baltyn                   Suchedniów           100.19   6913   69
 241 Sylwester Gryz                 Zabrze               100.18  20036  200
 242 Piotr Mossakowski              Chorzów              100.12   3204   32
 243 Bożena Matysiak                Kraków               100.03   3601   36
 244 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           99.94   3098   31
 245 Arkadiusz Łydka                Jaworzno              99.65   4783   48
 246 Jakub Nalepa                   Gliwice               99.61   3088   31
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.50  19403  195
 248 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.25   3573   36
 249 Anna Niedzielko                Szczecin              99.24  12207  123
 250 Daniel Janus                   Wąchock               99.05   4160   42
 251 Irena Ficak                    Mielec                98.64   3551   36
 252 Monika Rubinstein              Warszawa              98.63  19430  197
 253 Maria Jarosz                   Lublin                98.36  12000  122
 254 Renata Rosół                   Warszawa              98.36  17606  179
 255 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 256 Andrzej Puchalski              Łódź                  98.20   2946   30
 257 Michał Korzeniowski            Kraków                98.03   3529   36
 258 Anna Biegańska                 Białystok             97.83   4011   41
 259 Łukasz Święcki                 Białystok             97.62   4881   50
 260 Grażyna Wesołowska             Łódź                  97.62  12495  128
 261 Olaf Czubla                    Łódź                  97.50   3510   36
 262 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.50   8580   88
 263 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.27   6906   71
 264 Jarosław Żuliński              Szczecin              96.94   3393   35
 265 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.74   6965   72
 266 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       96.53   7047   73
 267 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              96.28   4814   50
 268 Marek Kocikowski               Ostróda               96.04  10661  111
 269 Elżbieta Święcka               Białystok             95.82   3737   39
 270 Patrycja Śliwińska             Szczecin              95.78   6896   72
 271 Renata Polończyk               Bielsko Biała         95.64   3443   36
 272 Mariusz Katzig                 Gdańsk                95.57   3345   35
 273 Henryk Ryś                     Warszawa              95.31   5147   54
 274 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.06   3327   35
 275 Maciej Chmielowski             Kraków                94.80   2844   30
 276 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              94.77   6918   73
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   94.63   5583   59
 278 Marcin Tutka                   Wrocław               94.60   2838   30
 279 Maciej Stolarczyk              Zator                 94.46   3684   39
 280 Przemysław Pawlic              Wrocław               94.18   5651   60
 281 Teresa Zalewska                Racibórz              94.17   6027   64
 282 Jarosław Kordalski             Lublin                93.93   5260   56
 283 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                93.76   3188   34
 284 Iza Kraj                       Warszawa              93.68  10680  114
 285 Mikołaj  Przybyłowicz          Warszawa              93.62   5243   56
 286 Beata Kościańska               Lublin                93.49   4394   47
 287 Adam Słapiński                 Warszawa              93.25   3357   36
 288 Małgorzata Marks               Warszawa              93.18   3075   33
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.04   7722   83
 290 Norbert Skrzyński              Warszawa              92.97   6601   71
 291 Joanna Kubińska                Warszawa              92.83   9747  105
 292 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.81   5012   54
 293 Jerzy Ciesielski               Łódź                  92.76   5473   59
 294 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            91.40   7769   85
 295 Tomasz Olędzki                 Warszawa              90.89   5544   61
 296 Rafał Marks                    Warszawa              90.82   4087   45
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  89.91  10879  121
 298 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 299 Mikołaj Fidziński              Dębica                88.62   4165   47
 300 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             88.60   4164   47
 301 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             88.57   7971   90
 302 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 303 Krzysztof Kruk                 Łódź                  88.03  17165  195
 304 Kacper Jachowicz               Żyrardów              87.92   8440   96
 305 Leszek Kilian                  Jaworzno              87.50   3150   36
 306 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             87.47   5948   68
 307 Wojciech Obremski              Legnica               87.23   4187   48
 308 Piotr Madej                    Lublin                87.14   5664   65
 309 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.71   4422   51
 310 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              86.39  11663  135
 311 Andrzej Bryła                  Mielec                86.13   2670   31
 312 Piotr Marusa                   Szczytno              85.85   4722   55
 313 Edward Smołka                  Zabrze                85.53   3079   36
 314 Barbara Szymańska              Gdańsk                84.74   5847   69
 315 Jerzy Augustyniak              Łódź                  83.41   3420   41
 316 Anna Czarnecka                 Zgierz                82.87   3729   45
 317 Filip Sitkowski                Warszawa              82.67   4299   52
 318 Marek Reda                     Wołomin               81.34   3335   41
 319 Jan Pawłowski                  Warszawa              80.69  13153  163
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.67   5808   72
 321 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.66   2788   35
 322 Adam Kędzior                   Lublin                79.08   6643   84
 323 Adam Zalewski                  Racibórz              78.44   5020   64
 324 Jolanta Kruk                   Łódź                  72.20   8014  111
 325 Monika Wrzałek                 Rumia                 68.32   2733   40
 326 Gniewomir Białek               Dębica                65.21   2217   34
 327 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 07-05-2005

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Zalega                 Łódź                 116.14   3368   29
   2 Justyna Woszczyna              Kraków               105.45   3058   29
   3 Michał  Borejko                Wrocław              101.00   2929   29
   4 Jan Kozłowski                  Kraków                87.38   2534   29
   5 Jacek Gasik                    Warszawa             113.46   3177   28
   6 Beata Wolf                     Gdańsk                87.00   2436   28
   7 Marta Deptuła                  Piaseczno            126.11   3405   27
   8 Szymon Stolarczyk              Zator                 89.44   2415   27
   9 Adam Kotwica                   Gdańsk                97.77   2542   26
  10 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  11 Joanna Rubaj                   Lublin                83.65   2175   26
  12 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  13 Paweł Dawidson                 Częstochowa          146.17   3508   24
  14 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.21   3245   24
  15 Grzegorz Matysiak              Kraków               132.33   3176   24
  16 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              122.21   2933   24
  17 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              120.71   2897   24
  18 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  119.62   2871   24
  19 Michał Sak                     Lublin               118.79   2851   24
  20 Janusz  Krupiński              Sosnowiec            118.75   2850   24
  21 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              114.50   2748   24
  22 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.75   2730   24
  23 Marzena Kasner                 Janikowo             113.71   2729   24
  24 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               113.08   2714   24
  25 Jan Ziółkowski                 Rumia                112.79   2707   24
  26 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  27 Artur Tomczyk                  Piła                 110.00   2640   24
  28 Robert Zabłocki                Łódź                 108.79   2611   24
  29 Piotr Chabowski                Piła                 108.29   2599   24
  30 Tomasz Ruta                    Warszawa             107.75   2586   24
  31 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             107.04   2569   24
  32 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  33 Paweł Szulc                    Szczecin             104.62   2511   24
  34 Michał Szorc                   Białystok            102.62   2463   24
  35 Grzegorz Olędzki               Warszawa             102.58   2462   24
  36 Michał Jaworek                 Zabrze               100.71   2417   24
  37 Bartosz Milczarek              Łódź                  99.33   2384   24
  38 Paweł Szczekutek               Warszawa              97.75   2346   24
  39 Joanna Duda                    Zabrze                97.29   2335   24
  40 Czesława Pawłowska             Wrocław               96.67   2320   24
  41 Marek Róziecki                 Rybnik                95.42   2290   24
  42 Beata Lerska                   Warszawa              93.96   2255   24
  43 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               93.38   2241   24
  44 Krystyna Puchalska             Łódź                  89.08   2138   24
  45 Tomasz Ulrych                  Tychy                 87.00   2088   24
  46 Katarzyna Majewska             Lublin                86.83   2084   24
  47 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  48 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  100.87   2320   23
  49 Michał Szymkowski              Wrocław              100.26   2306   23
  50 Lech Szymczak                  Mniszki               98.17   2258   23
  51 Ewa Majewska                   Nowa Sól              96.30   2215   23
  52 Katarzyna Kicińska             Lublin                89.48   2058   23
  53 Paweł Subocz                   Szczecin              88.39   2033   23
  54 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.87   2021   23
  55 Kamil Stokłosa                 Skawina               64.87   1492   23
  56 Ryszard Niżewski               Warszawa             112.50   2475   22
  57 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      100.68   2215   22
  58 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              94.91   2088   22
  59 Jacek Stolarczyk               Zator                 79.64   1752   22
  60 Justyna Horbowska              Lublin                89.62   1882   21
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                79.90   1598   20
  62 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  63 Artur Owsiany                  Skierniewice         123.37   2344   19
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               109.00   2071   19
  65 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             108.63   2064   19
  66 Joanna Kubik                   Częstochowa          105.00   1995   19
  67 Adam Jurkowski                 Knurów               103.68   1970   19
  68 Monika Dzik                    Poznań                96.58   1835   19
  69 Jarosław Wypart                Częstochowa           88.42   1680   19
  70 Wojciech Bochra                Lublin                79.74   1515   19
  71 Andrzej Szymański              Łódź                  72.21   1372   19
  72 Janusz Czerwik                 Zator                 69.47   1320   19
  73 Ewa Jóźwiak                    Iława                 68.00   1292   19
  74 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  75 Piotr Krzemiński               Warszawa             104.44   1880   18
  76 Teresa Ząbek                   Warszawa              99.83   1797   18
  77 Krzysztof Kukier               Warszawa              98.44   1772   18
  78 Bartosz Muszyński              Słupsk                91.67   1650   18
  79 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   81.33   1464   18
  80 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           75.72   1363   18
  81 Adrian Szczepanik              Zator                 74.17   1335   18
  82 Natalia Baranowska             Rumia                 65.33   1176   18
  83 Andrzej Stańczyk               Kraków               111.41   1894   17
  84 Przemysław Drochomirecki       Kraków               108.12   1838   17
  85 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   1795   17
  86 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               102.88   1749   17
  87 Andrzej Burczyk                Gdynia               100.94   1716   17
  88 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   95.41   1622   17
  89 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
  90 Michał Jaszczak                Gliwice              108.50   1736   16
  91 Aleksandra  Krencjasz          Łódź                  94.31   1509   16
  92 Adam Janicki                   Łódź                  88.19   1411   16
  93 Andrzej Nagwizda               Kraków                64.44   1031   16
  94 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             115.67   1735   15
  95 Kinga Niżewska                 Warszawa             104.33   1565   15
  96 Waldemar Bulkowski             Chojnów               96.27   1444   15
  97 Michał Gołębiowski             Warszawa              92.33   1385   15
  98 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  99 Daniel Dymowski                Warszawa              57.13    857   15
 100 Przemysław Milewski            Warszawa              55.67    835   15
 101 Maciej Grabowski               Warszawa             120.00   1680   14
 102 Alicja Bielecka                Poznań                84.57   1184   14
 103 Wojciech Wróbel                Zator                 73.38    954   13
 104 Maciej Rzychoń                 Katowice             136.58   1639   12
 105 Michał Gawroński               Częstochowa          135.00   1620   12
 106 Krzysztof Pypno                Gliwice              126.75   1521   12
 107 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 108 Krzysztof Matuszewski          Lublin               126.50   1518   12
 109 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             123.92   1487   12
 110 Adam Szukalski                 Wałbrzych            121.75   1461   12
 111 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.92   1415   12
 112 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 113 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.58   1399   12
 114 Bogusław Książek               Szczecin             113.08   1357   12
 115 Jacek Szewczyk                 Lublin               112.75   1353   12
 116 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  111.50   1338   12
 117 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 118 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 119 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             109.92   1319   12
 120 Mirosław Sztukiert             Gdańsk               109.08   1309   12
 121 Zygmunt Sołtysiak              Piastów              108.50   1302   12
 122 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 123 Jarosław Krzemiński            Tuchów               107.67   1292   12
 124 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 125 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.58   1279   12
 126 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 127 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               106.33   1276   12
 128 Konrad Patkowski               Gdańsk               105.75   1269   12
 129 Michał Wolański                Białystok            104.58   1255   12
 130 Krzysztof Noskowicz            Stary Toruń          104.17   1250   12
 131 Sławomir Rosochacz             Lublin               104.08   1249   12
 132 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 133 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 134 Małgorzata  Szmuksta           Szczecin             101.75   1221   12
 135 Krzysztof Noskowicz            Toruń                100.92   1211   12
 136 Grzegorz Sokołowski            Słupsk               100.92   1211   12
 137 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 138 Jakub Szymczak                 Łódź                 100.33   1204   12
 139 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 140 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 141 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 142 Jacek Petrus                   Wrocław               98.25   1179   12
 143 Mariusz Łasiewicki             Choszczno             98.25   1179   12
 144 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.17   1178   12
 145 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 146 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.50   1170   12
 147 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 148 Sławomir Czyżewski             Poznań                97.00   1164   12
 149 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 150 Przemysław Rybicki             Otwock                96.42   1157   12
 151 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.17   1154   12
 152 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 153 Wojciech Zieliński             Szczecin              95.67   1148   12
 154 Grzegorz Borowski              Piliki                95.58   1147   12
 155 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 156 Dorota Kwaśny                  Szczecin              94.92   1139   12
 157 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 158 Agnieszka Kozub                Brzesko               94.25   1131   12
 159 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 160 Piotr Łasowski                 Gdańsk                93.25   1119   12
 161 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 162 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   92.50   1110   12
 163 Dariusz Ołdakowski             Toruń                 92.00   1104   12
 164 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 165 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 166 Małgorzata Sikora              Kraków                90.25   1083   12
 167 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 168 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 169 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 170 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            89.25   1071   12
 171 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 172 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 173 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 174 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 175 Maciej Kuczyński               Gdynia                88.50   1062   12
 176 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 177 Roman Błoszyński               Niewodnica            88.17   1058   12
 178 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 179 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 180 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 181 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 182 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 183 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 184 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             86.50   1038   12
 185 Jacek Dec                      Pszczew               86.50   1038   12
 186 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 86.33   1036   12
 187 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 188 Michał Niewiadomski            Gdynia                86.08   1033   12
 189 Kuba Żuliński                  Przecław              86.08   1033   12
 190 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             85.83   1030   12
 191 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         85.50   1026   12
 192 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 193 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              84.75   1017   12
 194 Andrzej Matyasik               Kraków                84.67   1016   12
 195 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 196 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 197 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 198 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 199 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 200 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 201 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 202 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 203 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 204 Katarzyna Borowska             Piliki                78.25    939   12
 205 Monika Pieczora                Łódź                  78.00    936   12
 206 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 207 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 208 Jan Staniewicz                 Lublin                77.67    932   12
 209 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 210 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 211 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 212 Anna Lisiewska                 Piasutno              76.75    921   12
 213 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 214 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 215 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 216 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 217 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   74.25    891   12
 218 Maciej Soska                   Lublin                72.17    866   12
 219 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 220 Zygmunt Skwarek                Katowice              71.33    856   12
 221 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 222 Wacław Sarek                   Jaworzno              69.92    839   12
 223 Agnieszka Kubicka              Rumia                 69.08    829   12
 224 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 225 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 226 Bartosz Boniecki               Elbląg               113.64   1250   11
 227 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 228 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 229 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              91.64   1008   11
 230 Piotr Konopka                  Ostróda               90.27    993   11
 231 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 232 Piotr Syta                     Lublin                84.45    929   11
 233 Filip Dalecki                  Rumia                 84.18    926   11
 234 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 235 Władysław Babula               Inowrocław            82.45    907   11
 236 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.73    899   11
 237 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 238 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 239 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 240 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 241 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 242 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 243 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 244 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 245 Sylwia Buks                    Warszawa              77.73    855   11
 246 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 247 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 248 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 249 Paulina Koczara                Elbląg                70.73    778   11
 250 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 251 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.00    726   11
 253 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 254 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.36    697   11
 255 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 256 Radosław Pastusiak             Sulęcin               62.00    682   11
 257 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 258 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   52.91    582   11
 259 Jerzy  Jabłoński               Lublin                52.45    577   11
 260 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 261 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 262 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 263 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 264 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      104.00   1040   10
 265 Michał Ozimiński               Łódź                 103.50   1035   10
 266 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 267 Adam Babula                    Inowrocław            80.20    802   10
 268 Zbigniew  Jabłoński            Warszawa              79.40    794   10
 269 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 270 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 271 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 272 Krzysztof Wójcicki             Inowrocław            55.80    558   10
 273 Marcin Pyzel                   Warszawa              53.90    539   10
 274 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 275 Witold Gwóźdź                  Warszawa             105.44    949    9
 276 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck   98.56    887    9
 277 Jacek Wszyndybył               Chojnów               88.44    796    9
 278 Barbara Pastuszek              Lublin                86.00    774    9
 279 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 280 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 281 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 282 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 283 Urszula Solarska               Łódź                  50.00    450    9
 284 Leszek Nowak                   Myślibórz            136.88   1095    8
 285 Paweł  Michalski               Ksawerów             106.12    849    8
 286 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz   94.75    758    8
 287 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         92.25    738    8
 288 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 289 Witold Berus                   Zabrze                79.25    634    8
 290 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 291 Halina Mrozek                  Warszawa              73.25    586    8
 292 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 293 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 294 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  136.14    953    7
 295 Marek Sitkowski                Warszawa             129.71    908    7
 296 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 297 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 298 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              113.29    793    7
 299 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie 111.86    783    7
 300 Agata Wojciechowska            Poznań               108.71    761    7
 301 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 302 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 303 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.14    715    7
 304 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 305 Tomasz Noske                   Poznań                85.86    601    7
 306 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 308 Adam Strzelczyk                Częstochowa           83.71    586    7
 309 Dariusz Kuć                    Stargard Szczeciński  83.29    583    7
 310 Dorota Kuć                     Stargard Szczeciński  82.43    577    7
 311 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   81.71    572    7
 312 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 313 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 314 Agata Szeszycka                Poznań                71.14    498    7
 315 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 316 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 317 Paweł Strelczuk                Bielsk PODLASKI       66.71    467    7
 318 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 319 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 320 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 321 Paweł Majewski                 Warszawa             114.67    688    6
 322 Andrzej Wróbel                 Zator                 97.67    586    6
 323 Hanna Lożyńska                 Piastów               93.00    558    6
 324 Dominika Śniadach              Rumia                 90.83    545    6
 325 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 326 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 327 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 328 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 329 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 330 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         58.83    353    6
 331 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 332 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 333 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 334 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 335 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.00    660    5
 336 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  101.20    506    5
 337 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 338 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 339 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 340 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 341 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 342 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 343 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 344 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 345 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 346 Andrzej Bobik                  Chojnów               60.40    302    5
 347 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 348 Martyna Białobrzewska          Gdynia                56.60    283    5
 349 Grażyna Puton                  Ruda Śląska           55.80    279    5
 350 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 351 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 352 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 353 Tomasz Górka                   Łęczna                51.40    257    5
 354 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 355 Paweł Górny                    Lublin               125.00    500    4
 356 Magdalena Mroziuk              Warszawa             105.50    422    4
 357 Jarosław Soborak               Warszawa              99.25    397    4
 358 Paweł Kapela                   Kraków                81.50    326    4
 359 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 360 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 361 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 362 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 363 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 364 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 365 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 366 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 367 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 368 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 369 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 370 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              67.67    203    3
 371 Artur Białecki                 Warszawa              63.00    189    3
 372 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 373 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 374 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 375 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 376 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 377 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 378 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 379 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 380 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 381 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               150.00    300    2
 382 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 383 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 384 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 385 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 386 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 387 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 388 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 389 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 390 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 391 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 392 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 393 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 394 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 395 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 396 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 397 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 398 Paweł  Stelmach                Warszawa              50.50    101    2
 399 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 400 Michał Zakrzewski              Warszawa              50.00    100    2
 401 Bożena Dragun                  Lublin               150.00    150    1
 402 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 403 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 404 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 405 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 406 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 407 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 408 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 409 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 410 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 411 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 412 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie