Legnica24
października
Legnica 24-25 października I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Nowy Dwór Mazowiecki25
października
Nowy Dwór Mazowiecki 25 października XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź 7
listopada
Łódź 7- 8 listopada Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2009
Nieoficjalne rekordy25 października 2009 — XII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa Nowego Dworu MazowieckiegoNowy Dwór Mazowiecki, 25 października 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Nieoficjalne rekordyW małym liczebnie, ale silnie obsadzonym turnieju — XII Mistrzostwach Nowego Dworu Mazowieckiego — padły prawdopodobnie nieoficjalne rekordy Polski w dwóch kategoriach: średniej liczby punktów z jednego ruchu oraz średniej liczby punktów w partii liczonych z całego turnieju.

W piątej rundzie w partii Mariusza Skrobosza ze Stanisławem Rydzikiem zakończonej wynikiem 645:322, Mariusz wygrał wykonując 11 ruchów, co daje średnią ilość punktów na ruch — 58,6. Mariusz wygrał nie tylko tę partię, ale również i cały turniej, zdobywając po raz drugi w historii tych turniejów tytuł mistrzowski. Ciekawe jest także, że pierwszą partię w turnieju Mariusz rozegrał z Piotrem Jakubiakiem i z nim również walczył w ostatniej partii o zwycięstwo.

Nowy Mistrz zgromadził w całym turnieju 3482 punkty, co daje średnią 497 punktów w partii i jest to prawdopodobnie najwyższa średnia w historii turniejów 1-dniowych.

Tytuł wicemistrzowski zdobył Piotr Jakubiak, a trzecie miejsce Robert Kamiński. W turnieju uczestniczyły 34 osoby, a organizatorzy zapowiadają, że być może w przyszłym roku zorganizują w nowym miejscu długo wyczekiwany turniej 2-dniowy.
relacja: Andrzej Lożyński
645 punktów w 11 ruchach - Stanisław Rydzik : Mariusz Skrobosz
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Otwarty Turniej Nowego Dworu Mazowieckiego w Scrabble
X Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
IX Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekUrząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki
ul. Zakroczymska 30, sala 410, IV piętro
Obrońca tytułuMichał Ozimiński
SędziaAndrzej Lożyński
Harmonogram Niedziela, 25 października (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazd- PKP Warszawa Gdańska — Nowy Dwór Mazowiecki
- autobus firmy Translud (przystanki – Domy Towarowe Centrum lub Marszałkowska)
- Plac Bankowy
WyżywienieBar „Donald” — 30m od miejsca rozgrywek
Pizzeria 100m od miejsca rozgrywek
NagrodyPuchary i nagrody rzeczowe
OrganizatorzyNOK tel: 0-22-775-11-69
SponsorzyUrząd Miejski w Nowym Dworze Mazowieckim
Drogeria Alicja i Tadeusz Sampławscy
Sklep z upominkami „Remi” Barbara Torzewska


Wyniki turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.06      6.0     3482     1119     1056
  2 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               116.04      6.0     2865     1191      247
  3 Robert          Kamiński             Warszawa               125.64      5.0     2970      965      291
  4 Daniel          Janus                Wąchock                118.73      5.0     2799     1023      -26
  5 Przemysław      Rybicki              Otwock                 123.10      5.0     2792     1027      294
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.84      5.0     2777      972      311
  7 Marzena         Mazur                Warszawa               100.00      5.0     2688     1007      217
  8 Michał          Makowski             Warszawa               143.14      5.0     2678     1030      169
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.93      4.0     2805      916      127
 10 Krzysztof       Mówka                Warszawa               140.83      4.0     2775      881      271
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.05      4.0     2728      859      172
 12 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               121.85      4.0     2680      890       84
 13 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.14      4.0     2633      881      299
 14 Jakub           Szymczak             Łódź                   134.26      4.0     2631      938       24
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.20      4.0     2622      929      -61
 16 Iza             Kraj                 Warszawa               100.00      4.0     2557      808      199
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.73      4.0     2504      883     -301
 18 Andrzej         Słapiński            Warszawa               113.82      3.0     2884      762      518
 19 Anna            Arana                Warszawa               103.49      3.0     2617      737      234
 20 Magdalena       Kublik               Warszawa               109.22      3.0     2606      805       96
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.44      3.0     2523      805     -178
 22 Radosław        Jachna               Łódź                   135.34      3.0     2518      848     -274
 23 Zbigniew        Rybak                Warszawa               101.45      3.0     2421      798      -50
 24 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      3.0     2404      750     -128
 25 Marek           Antosik              Nowy Dwór Mazowiecki   109.52      3.0     2362      750     -102
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.56      3.0     2351      764     -294
 27 Michał          Ozimiński            Łódź                   123.86      2.0     2733      664        7
 28 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 113.24      2.0     2577      692      -78
 29 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      2.0     2412      598       63
 30 Jacek           Cichecki             Józefów                100.00      2.0     2326      697     -313
 31 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2046      688     -574
 32 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.0     1969      623     -939
 33 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      1.0     2173      496     -351
 34 Barbara         Pęska                Nowy Dwór Mazowiecki   100.00      1.0     1565      484    -1010
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



	Mariusz Skrobosz 150.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Jakubiak              116.04 -  381: 434   66
    2     9 Michał         Makowski              143.14 +  460: 378  193
    3     7 Radosław       Więch                 100.00 +  451: 340  150
    4     5 Radosław       Jachna                135.34 +  496: 345  185
    5     2 Stanisław      Rydzik                140.20 +  645: 322  190
    6     2 Daniel         Janus                 118.73 +  549: 269  169
    7     1 Piotr          Jakubiak              116.04 +  500: 338  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1119  /  7 159.86




	Miłosz Wrzałek 145.05 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kroc                  115.56 +  420: 306  166
    2     7 Jakub          Szymczak              134.26 -  352: 390   84
    3    12 Radosław       Jachna                135.34 -  381: 461   85
    4    10 Andrzej        Słapiński             113.82 +  438: 385  164
    5     7 Zbigniew       Rybak                 101.45 +  465: 243  151
    6     4 Marzena        Mazur                 100.00 -  299: 481   50
    7     7 Magdalena      Kublik                109.22 +  373: 290  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  7 122.71




	Michał Makowski 143.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Andrzej        Słapiński             113.82 +  409: 379  164
    2     9 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  378: 460  100
    3     9 Grzegorz       Kurowski              134.44 -  309: 426   84
    4    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  404: 270  150
    5    10 Rafał          Wesołowski            120.73 +  458: 306  171
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              121.14 +  351: 332  171
    7     6 Stanisław      Rydzik                140.20 +  369: 336  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Tomasz Zwoliński 140.93 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mikołaj        Fidziński             113.24 +  497: 355  163
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              121.14 +  416: 345  171
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 -  390: 392   72
    4     4 Grzegorz       Kurowski              134.44 +  414: 326  184
    5     3 Przemysław     Rybicki               123.10 -  263: 435   73
    6     5 Jakub          Szymczak              134.26 +  426: 393  184
    7     4 Daniel         Janus                 118.73 -  399: 432   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  7 130.86




	Krzysztof Mówka 140.83 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Antosik               109.52 +  423: 329  160
    2     6 Przemysław     Rybicki               123.10 -  360: 398   73
    3    10 Jacek          Cichecki              100.00 +  396: 303  150
    4     6 Rafał          Wesołowski            120.73 +  457: 354  171
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 +  436: 391  172
    6     1 Piotr          Jakubiak              116.04 -  357: 381   66
    7     3 Paweł          Jackowski             138.84 -  346: 348   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Stanisław Rydzik 140.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Kublik                109.22 +  416: 363  159
    2     8 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 218  150
    3     4 Jakub          Szymczak              134.26 +  390: 319  184
    4     1 Daniel         Janus                 118.73 -  357: 401   69
    5     2 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  322: 645  100
    6     9 Michał         Ozimiński             123.86 +  378: 368  174
    7     6 Michał         Makowski              143.14 -  336: 369   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  /  7 132.71




	Paweł Jackowski 138.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 103.49 -  308: 380   53
    2    11 Magdalena      Kublik                109.22 -  388: 434   59
    3    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  408: 298  150
    4    12 Jacek          Cichecki              100.00 +  438: 321  150
    5     9 Grzegorz       Kurowski              134.44 +  436: 336  184
    6     6 Radosław       Jachna                135.34 +  451: 351  185
    7     3 Krzysztof      Mówka                 140.83 +  348: 346  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  7 138.86




	Radosław Jachna 135.34 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Zbigniew       Rybak                 101.45 +  373: 324  151
    2     4 Piotr          Jakubiak              116.04 -  266: 393   66
    3    12 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  461: 381  195
    4     5 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  345: 496  100
    5     8 Mikołaj        Fidziński             113.24 +  374: 357  163
    6     6 Paweł          Jackowski             138.84 -  351: 451   89
    7     8 Jakub          Szymczak              134.26 -  348: 390   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     848  /  7 121.14




	Grzegorz Kurowski 134.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Buks                  100.00 -  292: 346   50
    2    14 Marek          Antosik               109.52 +  400: 368  160
    3     9 Michał         Makowski              143.14 +  426: 309  193
    4     4 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  326: 414   91
    5     9 Paweł          Jackowski             138.84 -  336: 436   89
    6    14 Zbigniew       Rybak                 101.45 +  342: 333  151
    7     9 Krzysztof      Sporczyk              121.14 -  401: 495   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  7 115.00




	Jakub Szymczak 134.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jacek          Cichecki              100.00 +  349: 321  150
    2     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  390: 352  195
    3     4 Stanisław      Rydzik                140.20 -  319: 390   90
    4     7 Zbigniew       Rybak                 101.45 +  429: 294  151
    5     4 Robert         Kamiński              125.64 -  361: 476   76
    6     5 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  393: 426   91
    7     8 Radosław       Jachna                135.34 +  390: 348  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  7 134.00




	Robert Kamiński 125.64 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Błażej         Fidziński             100.00 +  362: 305  150
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 -  378: 385   72
    3     5 Mikołaj        Fidziński             113.24 +  413: 352  163
    4     8 Marzena        Mazur                 100.00 +  495: 420  150
    5     4 Jakub          Szymczak              134.26 +  476: 361  184
    6     3 Przemysław     Rybicki               123.10 -  386: 469   73
    7     2 Przemysław     Rybicki               123.10 +  460: 387  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  /  7 137.86




	Michał Ozimiński 123.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Iza            Kraj                  100.00 +  470: 327  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            120.73 +  558: 308  171
    3     1 Piotr          Jakubiak              116.04 -  357: 421   66
    4     3 Przemysław     Rybicki               123.10 -  321: 358   73
    5     6 Marzena        Mazur                 100.00 -  369: 397   50
    6     9 Stanisław      Rydzik                140.20 -  368: 378   90
    7    12 Andrzej        Słapiński             113.82 -  290: 537   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  7  94.86




	Przemysław Rybicki 123.10 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marzena        Mazur                 100.00 +  358: 314  150
    2     6 Krzysztof      Mówka                 140.83 +  398: 360  191
    3     3 Daniel         Janus                 118.73 -  387: 394   69
    4     3 Michał         Ozimiński             123.86 +  358: 321  174
    5     3 Tomasz         Zwoliński             140.93 +  435: 263  191
    6     3 Robert         Kamiński              125.64 +  469: 386  176
    7     2 Robert         Kamiński              125.64 -  387: 460   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  /  7 146.71




	Andrzej Kwiatkowski 121.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  430: 267  150
    2     5 Robert         Kamiński              125.64 +  385: 378  176
    3     2 Tomasz         Zwoliński             140.93 +  392: 390  191
    4     2 Piotr          Jakubiak              116.04 -  328: 418   66
    5     5 Krzysztof      Mówka                 140.83 -  391: 436   91
    6     8 Andrzej        Kroc                  115.56 +  414: 354  166
    7     5 Marzena        Mazur                 100.00 -  340: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Krzysztof Sporczyk 121.14 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Pęska                 100.00 +  403: 206  150
    2     1 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  345: 416   91
    3    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  397: 301  150
    4     9 Mikołaj        Fidziński             113.24 -  328: 329   63
    5    11 Iza            Kraj                  100.00 +  333: 330  150
    6     7 Michał         Makowski              143.14 -  332: 351   93
    7     9 Grzegorz       Kurowski              134.44 +  495: 401  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  7 125.86




	Rafał Wesołowski 120.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Radosław       Więch                 100.00 +  390: 341  150
    2     2 Michał         Ozimiński             123.86 -  308: 558   74
    3     8 Magdalena      Kublik                109.22 +  390: 345  159
    4     6 Krzysztof      Mówka                 140.83 -  354: 457   91
    5    10 Michał         Makowski              143.14 -  306: 458   93
    6    12 Błażej         Fidziński             100.00 +  350: 284  150
    7    11 Andrzej        Kroc                  115.56 +  406: 362  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  /  7 126.14




	Daniel Janus 118.73 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  459: 256  150
    2     3 Anna           Arana                 103.49 +  415: 397  153
    3     3 Przemysław     Rybicki               123.10 +  394: 387  173
    4     1 Stanisław      Rydzik                140.20 +  401: 357  190
    5     1 Piotr          Jakubiak              116.04 -  429: 480   66
    6     2 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  269: 549  100
    7     4 Tomasz         Zwoliński             140.93 +  432: 399  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  /  7 146.14




	Piotr Jakubiak 116.04 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              150.06 +  434: 381  200
    2     4 Radosław       Jachna                135.34 +  393: 266  185
    3     1 Michał         Ozimiński             123.86 +  421: 357  174
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 +  418: 328  172
    5     1 Daniel         Janus                 118.73 +  480: 429  169
    6     1 Krzysztof      Mówka                 140.83 +  381: 357  191
    7     1 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  338: 500  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1191  /  7 170.14




	Andrzej Kroc 115.56 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  306: 420   95
    2    12 Mikołaj        Fidziński             113.24 -  188: 517   63
    3    15 Marek          Antosik               109.52 +  353: 255  160
    4    14 Radosław       Więch                 100.00 +  395: 310  150
    5    12 Anna           Arana                 103.49 +  393: 323  153
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 -  354: 414   72
    7    11 Rafał          Wesołowski            120.73 -  362: 406   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  /  7 109.14




	Andrzej Słapiński 113.82 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Makowski              143.14 -  379: 409   93
    2    10 Marzena        Mazur                 100.00 -  325: 336   50
    3    14 Jan            Pawłowski             100.00 +  346: 287  150
    4    10 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  385: 438   95
    5    13 Jacek          Cichecki              100.00 -  373: 393   50
    6    15 Blanka         Zwolińska             100.00 +  539: 213  150
    7    12 Michał         Ozimiński             123.86 +  537: 290  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Mikołaj Fidziński 113.24 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             140.93 -  355: 497   91
    2    12 Andrzej        Kroc                  115.56 +  517: 188  166
    3     5 Robert         Kamiński              125.64 -  352: 413   76
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              121.14 +  329: 328  171
    5     8 Radosław       Jachna                135.34 -  357: 374   85
    6    10 Radosław       Więch                 100.00 -  328: 359   50
    7    13 Anna           Arana                 103.49 -  339: 496   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Marek Antosik 109.52 Nowy Dwór Mazowiecki          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 140.83 -  329: 423   91
    2    14 Grzegorz       Kurowski              134.44 -  368: 400   84
    3    15 Andrzej        Kroc                  115.56 -  255: 353   66
    4    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  356: 302  150
    5    14 Magdalena      Kublik                109.22 -  274: 404   59
    6    16 Barbara        Pęska                 100.00 +  388: 253  150
    7    15 Jacek          Cichecki              100.00 +  392: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Magdalena Kublik 109.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                140.20 -  363: 416   90
    2    11 Paweł          Jackowski             138.84 +  434: 388  189
    3     8 Rafał          Wesołowski            120.73 -  345: 390   71
    4    11 Iza            Kraj                  100.00 -  292: 377   50
    5    14 Marek          Antosik               109.52 +  404: 274  160
    6    11 Jacek          Cichecki              100.00 +  478: 292  150
    7     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  290: 373   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  7 115.00




	Anna Arana 103.49 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             138.84 +  380: 308  189
    2     3 Daniel         Janus                 118.73 -  397: 415   69
    3    11 Marzena        Mazur                 100.00 -  285: 387   50
    4    15 Barbara        Pęska                 100.00 +  398: 165  150
    5    12 Andrzej        Kroc                  115.56 -  323: 393   66
    6    13 Iza            Kraj                  100.00 -  338: 376   50
    7    13 Mikołaj        Fidziński             113.24 +  496: 339  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Zbigniew Rybak 101.45 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Radosław       Jachna                135.34 -  324: 373   85
    2    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  526: 223  150
    3     6 Iza            Kraj                  100.00 +  305: 295  150
    4     7 Jakub          Szymczak              134.26 -  294: 429   84
    5     7 Miłosz         Wrzałek               145.05 -  243: 465   95
    6    14 Grzegorz       Kurowski              134.44 -  333: 342   84
    7    14 Błażej         Fidziński             100.00 +  396: 344  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              134.44 +  346: 292  184
    2     8 Stanisław      Rydzik                140.20 -  218: 423   90
    3    13 Krzysztof      Sporczyk              121.14 -  301: 397   71
    4    13 Michał         Makowski              143.14 -  270: 404   93
    5    16 Błażej         Fidziński             100.00 -  269: 444   50
    6    17 Jan            Pawłowski             100.00 -  289: 335   50
    7    16 Jan            Pawłowski             100.00 +  353: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Jacek Cichecki 100.00 Józefów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Szymczak              134.26 -  321: 349   84
    2    17 Barbara        Pęska                 100.00 +  367: 213  150
    3    10 Krzysztof      Mówka                 140.83 -  303: 396   91
    4    12 Paweł          Jackowski             138.84 -  321: 438   89
    5    13 Andrzej        Słapiński             113.82 +  393: 373  164
    6    11 Magdalena      Kublik                109.22 -  292: 478   59
    7    15 Marek          Antosik               109.52 -  329: 392   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Robert         Kamiński              125.64 -  305: 362   76
    2    13 Radosław       Więch                 100.00 -  323: 387   50
    3    17 Barbara        Pęska                 100.00 -  284: 303   50
    4    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  428: 282  150
    5    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  444: 269  150
    6    12 Rafał          Wesołowski            120.73 -  284: 350   71
    7    14 Zbigniew       Rybak                 101.45 -  344: 396   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     598  /  7  85.43




	Iza Kraj 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Ozimiński             123.86 -  327: 470   74
    2    15 Jan            Pawłowski             100.00 +  412: 329  150
    3     6 Zbigniew       Rybak                 101.45 -  295: 305   51
    4    11 Magdalena      Kublik                109.22 +  377: 292  159
    5    11 Krzysztof      Sporczyk              121.14 -  330: 333   71
    6    13 Anna           Arana                 103.49 +  376: 338  153
    7    10 Radosław       Więch                 100.00 +  440: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     808  /  7 115.43




	Marzena Mazur 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Rybicki               123.10 -  314: 358   73
    2    10 Andrzej        Słapiński             113.82 +  336: 325  164
    3    11 Anna           Arana                 103.49 +  387: 285  153
    4     8 Robert         Kamiński              125.64 -  420: 495   76
    5     6 Michał         Ozimiński             123.86 +  397: 369  174
    6     4 Miłosz         Wrzałek               145.05 +  481: 299  195
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 +  353: 340  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  /  7 143.86




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Kwiatkowski           121.85 -  267: 430   72
    2    15 Iza            Kraj                  100.00 -  329: 412   50
    3    14 Andrzej        Słapiński             113.82 -  287: 346   64
    4    16 Marek          Antosik               109.52 -  302: 356   60
    5    17 Blanka         Zwolińska             100.00 -  328: 338   50
    6    17 Sylwia         Buks                  100.00 +  335: 289  150
    7    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  325: 353   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  7  70.86




	Barbara Pęska 100.00 Nowy Dwór Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Sporczyk              121.14 -  206: 403   71
    2    17 Jacek          Cichecki              100.00 -  213: 367   50
    3    17 Błażej         Fidziński             100.00 +  303: 284  150
    4    15 Anna           Arana                 103.49 -  165: 398   53
    5    15 Radosław       Więch                 100.00 -  205: 376   50
    6    16 Marek          Antosik               109.52 -  253: 388   60
    7    17 Blanka         Zwolińska             100.00 -  220: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     484  /  7  69.14




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Rafał          Wesołowski            120.73 -  341: 390   71
    2    13 Błażej         Fidziński             100.00 +  387: 323  150
    3     7 Mariusz        Skrobosz              150.06 -  340: 451  100
    4    14 Andrzej        Kroc                  115.56 -  310: 395   66
    5    15 Barbara        Pęska                 100.00 +  376: 205  150
    6    10 Mikołaj        Fidziński             113.24 +  359: 328  163
    7    10 Iza            Kraj                  100.00 -  291: 440   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     750  /  7 107.14




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Daniel         Janus                 118.73 -  256: 459   69
    2    16 Zbigniew       Rybak                 101.45 -  223: 526   51
    3    16 Paweł          Jackowski             138.84 -  298: 408   89
    4    17 Błażej         Fidziński             100.00 -  282: 428   50
    5    17 Jan            Pawłowski             100.00 +  338: 328  150
    6    15 Andrzej        Słapiński             113.82 -  213: 539   64
    7    17 Barbara        Pęska                 100.00 +  359: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     623  /  7  89.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Otwarte Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Jakubiak              381: 434
   2 Andrzej        Kroc                 - Miłosz         Wrzałek               306: 420
   3 Michał         Makowski             - Andrzej        Słapiński             409: 379
   4 Mikołaj        Fidziński            - Tomasz         Zwoliński             355: 497
   5 Krzysztof      Mówka                - Marek          Antosik               423: 329
   6 Magdalena      Kublik               - Stanisław      Rydzik                363: 416
   7 Paweł          Jackowski            - Anna           Arana                 308: 380
   8 Zbigniew       Rybak                - Radosław       Jachna                324: 373
   9 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  292: 346
  10 Jacek          Cichecki             - Jakub          Szymczak              321: 349
  11 Robert         Kamiński             - Błażej         Fidziński             362: 305
  12 Iza            Kraj                 - Michał         Ozimiński             327: 470
  13 Przemysław     Rybicki              - Marzena        Mazur                 358: 314
  14 Jan            Pawłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           267: 430
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Barbara        Pęska                 403: 206
  16 Radosław       Więch                - Rafał          Wesołowski            341: 390
  17 Daniel         Janus                - Blanka         Zwolińska             459: 256


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              416: 345
   2 Michał         Ozimiński            - Rafał          Wesołowski            558: 308
   3 Anna           Arana                - Daniel         Janus                 397: 415
   4 Piotr          Jakubiak             - Radosław       Jachna                393: 266
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              385: 378
   6 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Mówka                 398: 360
   7 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               390: 352
   8 Sylwia         Buks                 - Stanisław      Rydzik                218: 423
   9 Michał         Makowski             - Mariusz        Skrobosz              378: 460
  10 Marzena        Mazur                - Andrzej        Słapiński             336: 325
  11 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                388: 434
  12 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Kroc                  517: 188
  13 Błażej         Fidziński            - Radosław       Więch                 323: 387
  14 Marek          Antosik              - Grzegorz       Kurowski              368: 400
  15 Iza            Kraj                 - Jan            Pawłowski             412: 329
  16 Blanka         Zwolińska            - Zbigniew       Rybak                 223: 526
  17 Barbara        Pęska                - Jacek          Cichecki              213: 367


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Jakubiak             - Michał         Ozimiński             421: 357
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             392: 390
   3 Daniel         Janus                - Przemysław     Rybicki               394: 387
   4 Stanisław      Rydzik               - Jakub          Szymczak              390: 319
   5 Robert         Kamiński             - Mikołaj        Fidziński             413: 352
   6 Zbigniew       Rybak                - Iza            Kraj                  305: 295
   7 Radosław       Więch                - Mariusz        Skrobosz              340: 451
   8 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kublik                390: 345
   9 Grzegorz       Kurowski             - Michał         Makowski              426: 309
  10 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Cichecki              396: 303
  11 Marzena        Mazur                - Anna           Arana                 387: 285
  12 Radosław       Jachna               - Miłosz         Wrzałek               461: 381
  13 Sylwia         Buks                 - Krzysztof      Sporczyk              301: 397
  14 Andrzej        Słapiński            - Jan            Pawłowski             346: 287
  15 Andrzej        Kroc                 - Marek          Antosik               353: 255
  16 Blanka         Zwolińska            - Paweł          Jackowski             298: 408
  17 Barbara        Pęska                - Błażej         Fidziński             303: 284


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Daniel         Janus                 357: 401
   2 Piotr          Jakubiak             - Andrzej        Kwiatkowski           418: 328
   3 Michał         Ozimiński            - Przemysław     Rybicki               321: 358
   4 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              414: 326
   5 Mariusz        Skrobosz             - Radosław       Jachna                496: 345
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 354: 457
   7 Jakub          Szymczak             - Zbigniew       Rybak                 429: 294
   8 Marzena        Mazur                - Robert         Kamiński              420: 495
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Mikołaj        Fidziński             328: 329
  10 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Słapiński             438: 385
  11 Magdalena      Kublik               - Iza            Kraj                  292: 377
  12 Jacek          Cichecki             - Paweł          Jackowski             321: 438
  13 Michał         Makowski             - Sylwia         Buks                  404: 270
  14 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Więch                 395: 310
  15 Anna           Arana                - Barbara        Pęska                 398: 165
  16 Jan            Pawłowski            - Marek          Antosik               302: 356
  17 Błażej         Fidziński            - Blanka         Zwolińska             428: 282


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Daniel         Janus                - Piotr          Jakubiak              429: 480
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              322: 645
   3 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             435: 263
   4 Robert         Kamiński             - Jakub          Szymczak              476: 361
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 391: 436
   6 Michał         Ozimiński            - Marzena        Mazur                 369: 397
   7 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Rybak                 465: 243
   8 Radosław       Jachna               - Mikołaj        Fidziński             374: 357
   9 Grzegorz       Kurowski             - Paweł          Jackowski             336: 436
  10 Rafał          Wesołowski           - Michał         Makowski              306: 458
  11 Iza            Kraj                 - Krzysztof      Sporczyk              330: 333
  12 Anna           Arana                - Andrzej        Kroc                  323: 393
  13 Andrzej        Słapiński            - Jacek          Cichecki              373: 393
  14 Marek          Antosik              - Magdalena      Kublik                274: 404
  15 Radosław       Więch                - Barbara        Pęska                 376: 205
  16 Błażej         Fidziński            - Sylwia         Buks                  444: 269
  17 Jan            Pawłowski            - Blanka         Zwolińska             328: 338


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Jakubiak              357: 381
   2 Mariusz        Skrobosz             - Daniel         Janus                 549: 269
   3 Przemysław     Rybicki              - Robert         Kamiński              469: 386
   4 Miłosz         Wrzałek              - Marzena        Mazur                 299: 481
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jakub          Szymczak              426: 393
   6 Paweł          Jackowski            - Radosław       Jachna                451: 351
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Makowski              332: 351
   8 Andrzej        Kroc                 - Andrzej        Kwiatkowski           354: 414
   9 Michał         Ozimiński            - Stanisław      Rydzik                368: 378
  10 Mikołaj        Fidziński            - Radosław       Więch                 328: 359
  11 Magdalena      Kublik               - Jacek          Cichecki              478: 292
  12 Rafał          Wesołowski           - Błażej         Fidziński             350: 284
  13 Anna           Arana                - Iza            Kraj                  338: 376
  14 Zbigniew       Rybak                - Grzegorz       Kurowski              333: 342
  15 Andrzej        Słapiński            - Blanka         Zwolińska             539: 213
  16 Barbara        Pęska                - Marek          Antosik               253: 388
  17 Sylwia         Buks                 - Jan            Pawłowski             289: 335


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Jakubiak              500: 338
   2 Robert         Kamiński             - Przemysław     Rybicki               460: 387
   3 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 348: 346
   4 Daniel         Janus                - Tomasz         Zwoliński             432: 399
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Marzena        Mazur                 340: 353
   6 Michał         Makowski             - Stanisław      Rydzik                369: 336
   7 Miłosz         Wrzałek              - Magdalena      Kublik                373: 290
   8 Jakub          Szymczak             - Radosław       Jachna                390: 348
   9 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              401: 495
  10 Radosław       Więch                - Iza            Kraj                  291: 440
  11 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  406: 362
  12 Andrzej        Słapiński            - Michał         Ozimiński             537: 290
  13 Mikołaj        Fidziński            - Anna           Arana                 339: 496
  14 Zbigniew       Rybak                - Błażej         Fidziński             396: 344
  15 Jacek          Cichecki             - Marek          Antosik               329: 392
  16 Jan            Pawłowski            - Sylwia         Buks                  325: 353
  17 Blanka         Zwolińska            - Barbara        Pęska                 359: 220
Lista rankingowa na dzień 07-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.40  29930  199
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.68  29240  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              146.71  29341  200
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.49  28420  194
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.82  28384  196
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.49  28554  199
   8 Michał Makowski                Warszawa             143.38  17205  120
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             142.85   4857   34
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              141.86  24826  175
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.38  27570  195
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.09  26666  189
  15 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.16  28033  200
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.97  27014  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.94  27848  199
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.55  27073  194
  20 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  21 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.05  27057  196
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.90  26559  194
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  30 Justyna Górka                  Kraków               136.63  26369  193
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Dariusz Dzierża                Kraków               136.49   6961   51
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  34 Szymon Fidziński               Kobyłka              135.89   7202   53
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.63  26990  199
  36 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  134.91  15785  117
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  38 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  40 Radosław Jachna                Łódź                 134.65  19389  144
  41 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.25  26581  198
  43 Marek Reda                     Wołomin              134.16  25222  188
  44 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.14  15560  116
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               133.94  26119  195
  47 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.70  24869  186
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               132.98   7713   58
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.64  21885  165
  52 Jan Kozłowski                  Kraków               132.63  12202   92
  53 Maciej Michalak                Łódź                 132.20  16128  122
  54 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.66  26200  199
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  59 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.32  24109  185
  62 Karol Waniek                   Wrocław              129.96  15075  116
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.75  19203  148
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.89  25005  194
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.01  23809  186
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  76 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  77 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.82  24984  197
  78 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.66  24573  194
  81 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  82 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  83 Robert Kamiński                Warszawa             126.21  18931  150
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.18  23470  186
  85 Weronika Rudnicka              Ustka                125.94  22291  177
  86 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  87 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  88 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  89 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  90 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  91 Adam Klimont                   Wałcz                124.86  24472  196
  92 Przemysław Rybicki             Otwock               124.78  24707  198
  93 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.65  23684  190
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  96 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  98 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.11   5585   45
  99 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
 100 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
 101 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 102 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.79  22406  181
 103 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 104 Michał Ozimiński               Łódź                 123.62  22252  180
 105 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 106 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 109 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.06  12798  104
 110 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.06   6645   54
 111 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 112 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.49   9922   81
 116 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.49  17148  140
 117 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 118 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.29  23846  195
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               122.03  18061  148
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.84   8163   67
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                121.58  17264  142
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 125 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.49  23569  194
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 127 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.31  23777  196
 129 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.30  23168  191
 130 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 131 Dominik Piasecki               Słupsk               120.97  11492   95
 132 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.92  24184  200
 133 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.73  12797  106
 134 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 135 Daniel Janus                   Wąchock              119.99  18239  152
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 137 Bartosz Orłowski               Bytom                119.81   6230   52
 138 Marek Róziecki                 Rybnik               119.46   4659   39
 139 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.12  15486  130
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 142 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 144 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 145 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.51  17184  145
 148 Janusz Krupiński               Bytom                118.46   8292   70
 149 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.95  22765  193
 150 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 151 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 152 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 153 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.48  22908  195
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 155 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 117.39   8804   75
 157 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.96  18948  162
 158 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 160 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 162 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.59  19470  167
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 165 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 167 Anna Stefańska                 Łódź                 116.13  19393  167
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 169 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 170 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 171 Michał Kolaj                   Ostróda              115.84  22704  196
 172 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             115.58  10402   90
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 175 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 176 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 177 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 178 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.12  21413  186
 181 Beata Piotrowska               Łódź                 115.02  22543  196
 182 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.01  22196  193
 183 Tomasz Górka                   Łęczna               114.86   9993   87
 184 Teresa Pawlik                  Lubin                114.85   4479   39
 185 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 186 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.46  22549  197
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 190 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 191 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.72  16490  145
 192 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 193 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.95   4518   40
 194 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 195 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 197 Renata Andracka                Poznań               112.60  22294  198
 198 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.56   9793   87
 199 Kamil Kister                   Puławy               112.48  21033  187
 200 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 201 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 202 Łukasz Baranowski              Reda                 111.93  21602  193
 203 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 205 Mikołaj Fidziński              Dębica               111.47   6354   57
 206 Monika Laskowska               Wrocław              111.30   8904   80
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 209 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 213 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.84  13744  124
 214 Karolina Drabik                Skarżysko            110.53   5637   51
 215 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 216 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 218 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 220 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 221 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 223 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 224 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 225 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 226 Piotr Broda                    Sandomierz           109.67  14696  134
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 228 Piotr Madej                    Wrocław              109.57  10300   94
 229 Magdalena Kublik               Warszawa             109.42  21666  198
 230 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 231 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.26  12346  113
 232 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 233 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 234 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 235 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 236 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 237 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 238 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 239 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 240 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 241 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.20   9630   89
 242 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 243 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 244 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 245 Ryszard Korpalski              Wójtowice            107.76  16919  157
 246 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 247 Jerzy Luter                    Bytom                107.45  12787  119
 248 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 249 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.10  19814  185
 250 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 251 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.84  18911  177
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 253 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 254 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 255 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.19   5097   48
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 257 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 258 Mateusz Królikowski            Wrocław              105.83   3810   36
 259 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 260 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.27  12095  116
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 262 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.99   7071   68
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 265 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 266 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 267 Anna Arana                     Warszawa             103.56  20194  195
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 270 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.85   5657   55
 271 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 272 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 273 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 274 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.52   4511   44
 275 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 276 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 277 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 278 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 279 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 280 Zbigniew Rybak                 Warszawa             102.03  15508  152
 281 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 282 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 283 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 284 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 285 Rafał Świątek                  Wrocław              100.97   9491   94
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.83   7159   71
 288 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 289 Iza Kraj                       Warszawa             100.48   8541   85
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 100.39   6425   64
 291 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 292 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 293 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 294 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 295 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.49  17809  179
 297 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 299 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 300 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 301 Joanna Kubińska                Warszawa              97.89   3720   38
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 303 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 304 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 305 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 306 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 307 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 308 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 309 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 310 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 311 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 312 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 313 Jacek Cichecki                 Józefów               93.77   4032   43
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 317 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.86  14951  161
 318 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 319 Radosław Więch                 Warszawa              92.72   5656   61
 320 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 321 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 322 Sławomir Wolski                Wrocław               91.56   3296   36
 323 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 324 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              90.45  13839  153
 326 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 327 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 328 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 329 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.53   3223   36
 330 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 331 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 332 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 333 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 334 Dorota Patera                  Legnica               87.74   3071   35
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 336 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 337 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 338 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.91   4477   54
 339 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 340 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 341 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 342 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 343 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 344 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 345 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 346 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 347 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 348 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              56.51   8816  156




Poczekalnia na dzień 07-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   4 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  14 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  15 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  16 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  17 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  18 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  19 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  20 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  21 Katarzyna Rosiek               Kraków               109.83   2636   24
  22 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  23 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  24 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  25 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  26 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  27 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  29 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  30 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  32 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  33 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  34 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  35 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  36 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  37 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  38 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  39 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  40 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  41 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  42 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  43 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  44 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  45 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  46 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  47 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  48 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  49 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  50 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  54 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  55 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  56 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  57 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  58 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  59 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  60 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  61 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  62 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  63 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  64 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  65 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  66 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  67 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  68 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  69 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  70 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  71 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  72 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  73 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  74 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  75 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  76 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  77 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  78 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  79 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  80 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  81 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  82 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  83 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  84 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  85 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  86 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  87 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  88 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  89 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  90 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  91 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  92 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  93 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  94 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  95 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  96 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  97 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
  98 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
  99 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 100 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 101 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 102 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 103 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 104 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 105 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 106 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 107 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 108 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 109 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 110 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 111 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 112 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 113 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 114 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 115 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 116 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 117 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 118 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 119 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 120 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 121 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 122 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 123 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 124 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 125 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 126 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 127 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 128 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 129 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 130 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 131 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 132 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 133 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 134 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 135 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 136 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 137 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 139 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 140 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 141 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 142 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 143 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 144 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 145 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 146 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 147 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 148 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 149 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 150 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 151 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 152 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 153 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 154 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 155 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 156 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 157 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 158 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 159 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 160 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 161 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 162 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 163 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 164 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 165 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 166 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 167 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 168 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 169 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 170 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 171 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 172 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 173 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 174 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 175 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 176 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 177 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 178 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 179 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 180 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 181 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 182 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 183 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 184 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 185 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 186 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 187 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 188 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 189 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 190 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 191 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 192 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 193 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 194 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 195 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 196 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 197 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 198 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 199 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 200 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 201 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 202 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 203 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 204 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 205 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 206 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 207 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 208 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 209 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 210 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 211 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 212 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 213 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 214 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 215 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 216 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 217 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 218 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 219 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 220 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 221 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 222 Łukasz Miłosz                  Warszawa              87.33    786    9
 223 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 224 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 225 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 226 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 227 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 228 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 229 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 230 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 231 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 232 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 233 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 234 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 235 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 236 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 237 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 238 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 239 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 240 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 241 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 242 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 243 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 244 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 245 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 246 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 247 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 248 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 249 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 250 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 251 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 252 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 253 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 254 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 255 Andrzej Puchalski              Łódź                 118.83    713    6
 256 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 257 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 258 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 259 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 260 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 261 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 262 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 263 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 264 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 265 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 266 Krystyna Puchalska             Łódź                  74.00    444    6
 267 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 268 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 269 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 270 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 271 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 272 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 273 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 274 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 275 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 276 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 277 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 278 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 279 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 280 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 281 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 282 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 283 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 284 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 285 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 286 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 287 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 288 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 289 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 290 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 291 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 292 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 293 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 294 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 295 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 296 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 297 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 298 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 299 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 300 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 301 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 302 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 303 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 304 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 305 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 306 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 307 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 308 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 309 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 310 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 311 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 312 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 313 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie