Zabrze13
maja
Zabrze 13-14 maja XI Mistrzostwa Górnego Śląska i ZagłębiaGrand Prix 2006
Łódź20
maja
Łódź 20-21 maja Wielka Łódka 2006 — Wiosna
Iława27
maja
Iława 27-28 maja II Mistrzostwa Iławy
Zmiana na „Kapitańskim mostku” przy porywistym wietrze...20 - 21 maja 2006 — Wielka Łódka 2006 — WiosnaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2006 — WiosnaŁódź, 20 - 21 maja 2006

Konkurs Relacja z turnieju


Zmiana na „Kapitańskim mostku” przy porywistym wietrze...Liczebność załogi w porównaniu z zimowym rejsem zmalała aż do 58 członków. Jest to bardzo niepokojące, gdyż gdy będzie cisza na morzu to z wiosłami daleko nie zapłyniemy. Nie udała się obrona stanowiska Kapitana Dawidowi Pikulowi, którego porywisty wiatr zdmuchnął z "kapitańskiego mostka". Walkę o dowodzenie załogą wygrał Kamil Górka z Łęcznej, który z 10 zwycięstwami prowadzić będzie Wielką Łódkę do 3 rejsu latem. Bliski sukcesu był Karol Wyrębkiewicz, jednak nie udało mu się powtórzyć triumfu sprzed tygodnia. Pierwszym oficerem został Tomasz Zwoliński, dla którego bardzo trafne jest powiedzenie: gdy odwrócisz tabelę to będziesz na czele. "Magik" rozpoczął turniej od drugiego miejsca od końca, a zakończył na drugim od początku. Drugim oficerem został Karol Wyrębkiewicz. Liderem w punktacji łącznej po dwóch rejsach jest Mateusz Żbikowski. Organizatorzy serdecznie zapraszają na letni rejs przy pomyślnych wiatrach.
Ahoj załogo!
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2006 — Zima
XI Mistrzostwa Łodzi — Wielka Łódka 2005 — Jesień
Wielka Łódka 2005 — Lato




Wyniki turnieju Wielka Łódka 2006 - Wiosna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Łęczna                 140.36     10.0     4969     1930      878
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.10      9.0     4989     1781      740
  3 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   135.29      9.0     4844     1802      664
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               143.84      9.0     4674     1806      154
  5 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               146.23      8.0     5061     1700      885
  6 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.53      8.0     5045     1714      673
  7 Wojciech        Zemło                Łódź                   133.12      8.0     4914     1633      643
  8 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 125.38      8.0     4786     1552      718
  9 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  113.72      8.0     4638     1597      588
 10 Anna            Kowalska-Demczyszyn  Bielsko Biała          117.50      8.0     4608     1661      347
 11 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                116.12      8.0     4562     1678      234
 12 Filip           Sosin                Warszawa               131.21      7.0     4881     1586      425
 13 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               144.10      7.0     4841     1585      463
 14 Dawid           Pikul                Poznań                 142.46      7.0     4640     1547      144
 15 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              112.02      7.0     4632     1591      465
 16 Michał          Waszkiewicz          Warszawa               122.84      7.0     4545     1630      314
 17 Jarosław        Puchalski            Łódź                   126.09      7.0     4520     1515       84
 18 Marek           Reda                 Wołomin                100.72      7.0     4496     1592     -176
 19 Ewa             Strzelczyk           Warszawa               122.99      7.0     4482     1514      382
 20 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              111.28      7.0     4318     1426       36
 21 Bartosz         Morawski             Gliwice                135.83      6.0     4667     1443       87
 22 Wojciech        Sołdan               Rumia                  113.88      6.0     4454     1460      -43
 23 Michał          Ozimiński            Łódź                   103.61      6.0     4440     1362      195
 24 Artur           Koszel               Legionowo              124.45      6.0     4383     1281      405
 25 Paweł           Michalski            Ksawerów               101.91      6.0     4360     1413      -96
 26 Tomasz          Ruta                 Warszawa               116.51      6.0     4359     1378      217
 27 Maciej          Michalak             Łódź                   125.09      6.0     4351     1456       52
 28 Jarosław        Michalak             Łódź                   126.44      6.0     4301     1502     -485
 29 Anna            Stefańska            Łódź                   100.00      6.0     4151     1327      103
 30 Rafał           Matczak              Milanówek              116.76      6.0     4051     1357     -437
 31 Jakub           Szymczak             Łódź                   112.89      6.0     3341     1152      184
 32 Grzegorz        Bajer                Łódź                   100.00      5.5     4198     1249     -293
 33 Marek           Rogalski             Chełm                  114.06      5.0     4581     1190       35
 34 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 121.51      5.0     4461     1261      -46
 35 Robert          Głowacki             Łódź                   107.23      5.0     4336     1227      250
 36 Magdalena.Maja  Rusak                Poznań                 100.00      5.0     4225     1270     -269
 37 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          122.71      5.0     4199     1319     -320
 38 Aleksandra      Krencjasz            Łódź                   101.94      5.0     4118     1314     -425
 39 Andrzej         Rechowicz            Katowice               129.08      4.5     4352     1192     -411
 40 Sylwester       Wójcik               Lublin                 102.50      4.0     4339     1106      -56
 41 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   113.75      4.0     4317     1197     -697
 42 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   100.73      4.0     4157     1131     -159
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   100.00      4.0     4060     1179     -406
 44 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 100.00      4.0     3807     1157     -677
 45 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               120.63      4.0     3338     1161     -143
 46 Tomasz          Wieszczyk            Łódź                   100.00      3.0     3578     1000     -620
 47 Halina          Łubniewicz           Łódź                   100.00      3.0     3430      980     -773
 48 Robert          Zabłocki             Łódź                   114.86      3.0     2488      789     -287
 49 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.36      3.0     2420      812     -386
 50 Adam            Janicki              Łódź                   100.00      3.0     2277      822     -385
 51 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      3.0     1672      593       65
 52 Katarzyna       Majewska             Lublin                 100.00      2.0     2959      727       49
 53 Andrzej         Puchalski            Łódź                   108.19      2.0     1529      494     -172
 54 Radosław        Jachna               Łódź                   115.62      1.0     2020      430     -284
 55 Piotr           Domański             Łódź                   100.00      1.0     1414      349     -103
 56 Adam            Weremczuk            Łódź                   145.64      1.0      405      189       30
 57 Monika          Pieczora             Łódź                   100.00      0.0     3134      635    -1350
 58 Dariusz         Strawa               Łódź                   100.00      0.0      758      263    -1010
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Wielka Łódka 2006 - Wiosna



	Mateusz Żbikowski 146.23 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Beata          Piotrowska            114.36 -  390: 407   64
    2    14 Filip          Sosin                 131.21 +  473: 332  181
    3     8 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  397: 281  152
    4     5 Robert         Zabłocki              114.86 +  379: 288  165
    5     5 Łukasz         Tuszyński             120.63 -  440: 447   71
    6     6 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  358: 386   89
    7    11 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  540: 320  179
    8     7 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 +  475: 281  166
    9     5 Dawid          Pikul                 142.46 +  453: 360  192
   10     2 Stanisław      Rydzik                139.53 +  437: 355  190
   11     2 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 +  348: 299  162
   12     2 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  371: 420   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Adam Weremczuk 145.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7     2 Tomasz         Zwoliński             139.10 +  405: 375  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     189  /  1 189.00




	Kazimierz.J Merklejn 144.10 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Rogalski              114.06 +  468: 349  164
    2     7 Stanisław      Rydzik                139.53 -  334: 385   90
    3    15 Beata          Piotrowska            114.36 +  414: 286  164
    4     8 Łukasz         Tuszyński             120.63 -  351: 363   71
    5    11 Renata         Kowalska              122.71 +  469: 317  173
    6     8 Wojciech       Sołdan                113.88 +  463: 405  164
    7     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 +  429: 363  168
    8     4 Marek          Reda                  100.72 +  461: 261  151
    9     3 Michał         Waszkiewicz           122.84 +  384: 354  173
   10     1 Kamil          Górka                 140.36 -  360: 434   90
   11     5 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  377: 411   94
   12     5 Wojciech       Zemło                 133.12 -  331: 450   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 12 132.08




	Mariusz Skrobosz 143.84 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Wojciech       Sołdan                113.88 +  376: 348  164
    2    10 Jarosław       Michalak              126.44 -  340: 432   76
    3    12 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  459: 377  164
    4    13 Paweł          Michalski             101.91 +  452: 325  152
    5     6 Ewa            Strzelczyk            122.99 +  354: 284  173
    6     2 Filip          Sosin                 131.21 +  416: 388  181
    7     4 Łukasz         Tuszyński             120.63 +  377: 346  171
    8     1 Stanisław      Rydzik                139.53 +  404: 403  190
    9     1 Kamil          Górka                 140.36 -  326: 481   90
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  358: 408   85
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 +  411: 377  194
   12     3 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 +  401: 351  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1806  / 12 150.50




	Dawid Pikul 142.46 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  429: 376  164
    2    11 Adam           Janicki               100.00 +  428: 267  150
    3     6 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  382: 360  150
    4     1 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  302: 315   73
    5     3 Filip          Sosin                 131.21 -  362: 459   81
    6    11 Urszula        Solarska              100.00 +  411: 360  150
    7    10 Wojciech       Zemło                 133.12 +  386: 345  183
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  354: 400   85
    9     5 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  360: 453   96
   10    10 Bartosz        Morawski              135.83 +  423: 408  186
   11     8 Andrzej        Kowalski              125.38 -  314: 484   75
   12     9 Michał         Ozimiński             103.61 +  489: 269  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Kamil Górka 140.36 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Sołdan                113.72 +  403: 373  164
    2     4 Bartosz        Morawski              135.83 +  452: 347  186
    3     7 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  433: 328  172
    4     3 Maciej         Michalak              125.09 -  337: 388   75
    5     7 Urszula        Solarska              100.00 +  423: 333  150
    6     5 Jarosław       Puchalski             126.09 +  429: 312  176
    7     3 Jarosław       Michalak              126.44 +  474: 329  176
    8     2 Michał         Waszkiewicz           122.84 +  359: 353  173
    9     1 Mariusz        Skrobosz              143.84 +  481: 326  194
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 +  434: 360  194
   11     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  359: 374   85
   12     1 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  385: 268  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 12 160.83




	Stanisław Rydzik 139.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Szymczak              112.89 +  391: 304  163
    2     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 +  385: 334  194
    3     4 Marek          Reda                  100.72 +  485: 320  151
    4     4 Wojciech       Zemło                 133.12 +  401: 358  183
    5     2 Maciej         Michalak              125.09 +  428: 331  175
    6     1 Jarosław       Michalak              126.44 +  525: 315  176
    7     1 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  376: 401   73
    8     1 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  403: 404   94
    9     2 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 +  493: 392  162
   10     2 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  355: 437   96
   11     3 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  377: 419   66
   12     4 Filip          Sosin                 131.21 +  426: 357  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Tomasz Zwoliński 139.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  259: 487   62
    2    26 Halina         Łubniewicz            100.00 +  528: 259  150
    3    18 Adam           Janicki               100.00 +  426: 288  150
    4     9 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  435: 330  179
    5     4 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 +  344: 335  168
    6     6 Mateusz        Żbikowski             146.23 +  386: 358  196
    7     2 Adam           Weremczuk             145.64 -  375: 405   96
    8     6 Jarosław       Michalak              126.44 -  437: 439   76
    9     6 Łukasz         Tuszyński             120.63 +  477: 327  171
   10     4 Wojciech       Sołdan                113.88 +  474: 306  164
   11     4 Michał         Waszkiewicz           122.84 +  428: 344  173
   12     2 Mateusz        Żbikowski             146.23 +  420: 371  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1781  / 12 148.42




	Bartosz Morawski 135.83 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              111.28 +  484: 287  161
    2     4 Kamil          Górka                 140.36 -  347: 452   90
    3     9 Filip          Sosin                 131.21 -  365: 412   81
    4    17 Artur          Koszel                124.45 +  339: 327  174
    5    12 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  386: 302  150
    6    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  340: 427   68
    7    16 Beata          Piotrowska            114.36 +  483: 408  164
    8    10 Jarosław       Puchalski             126.09 -  402: 406   76
    9    13 Paweł          Michalski             101.91 +  374: 350  152
   10    10 Dawid          Pikul                 142.46 -  408: 423   92
   11    11 Łukasz         Tuszyński             120.63 +  464: 353  171
   12     8 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  275: 433   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Karol Wyrębkiewicz 135.29 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Głowacki              107.23 +  476: 288  157
    2     5 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  317: 422   68
    3    16 Tomasz         Ruta                  116.51 +  412: 305  167
    4    10 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  409: 288  150
    5     8 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  530: 370  172
    6     3 Łukasz         Tuszyński             120.63 -  369: 380   71
    7     6 Maciej         Michalak              125.09 +  427: 400  175
    8     3 Dawid          Pikul                 142.46 +  400: 354  192
    9     4 Jarosław       Michalak              126.44 +  454: 271  176
   10     3 Mariusz        Skrobosz              143.84 +  408: 358  194
   11     1 Kamil          Górka                 140.36 +  374: 359  190
   12     1 Kamil          Górka                 140.36 -  268: 385   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1802  / 12 150.17




	Wojciech Zemło 133.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Ozimiński             103.61 +  438: 388  154
    2     8 Renata         Kowalska              122.71 +  502: 319  173
    3     2 Maciej         Michalak              125.09 -  345: 353   75
    4     4 Stanisław      Rydzik                139.53 -  358: 401   90
    5    10 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  423: 313  150
    6     7 Marek          Reda                  100.72 -  383: 432   51
    7    10 Dawid          Pikul                 142.46 -  345: 386   92
    8    14 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  466: 346  152
    9    11 Tomasz         Ruta                  116.51 +  401: 362  167
   10     8 Łukasz         Tuszyński             120.63 +  393: 357  171
   11     6 Wojciech       Sołdan                113.88 +  410: 283  164
   12     5 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 +  450: 331  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Filip Sosin 131.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwester      Wójcik                102.50 +  416: 360  153
    2    14 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  332: 473   96
    3     9 Bartosz        Morawski              135.83 +  412: 365  186
    4    14 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  535: 239  150
    5     3 Dawid          Pikul                 142.46 +  459: 362  192
    6     2 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  388: 416   94
    7     5 Marek          Reda                  100.72 -  317: 371   51
    8     8 Maciej         Michalak              125.09 -  347: 461   75
    9    12 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  414: 281  150
   10     9 Jarosław       Puchalski             126.09 +  422: 381  176
   11     7 Ewa            Strzelczyk            122.99 +  482: 321  173
   12     4 Stanisław      Rydzik                139.53 -  357: 426   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Andrzej Rechowicz 129.08 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Krencjasz             101.94 -  318: 422   52
    2    27 Monika         Pieczora              100.00 +  442: 309  150
    3    21 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  375: 320  151
    4     9 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  330: 435   89
    5    18 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  391: 337  150
    6     9 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  360: 454   62
    7    11 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  320: 540   96
    8    19 Paweł          Michalski             101.91 -  357: 428   52
    9    21 Renata         Kowalska              122.71 -  364: 398   73
   10    21 Grzegorz       Bajer                 100.00 =  410: 410  100
   11    20 Krystyna       Puchalska             100.00 +  376: 274  150
   12    19 Rafał          Matczak               116.76 -  309: 436   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jarosław Michalak 126.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Michalski             101.91 +  430: 279  152
    2    10 Mariusz        Skrobosz              143.84 +  432: 340  194
    3     5 Jarosław       Puchalski             126.09 +  430: 353  176
    4     2 Urszula        Solarska              100.00 +  339: 266  150
    5     1 Michał         Waszkiewicz           122.84 +  318: 306  173
    6     1 Stanisław      Rydzik                139.53 -  315: 525   90
    7     3 Kamil          Górka                 140.36 -  329: 474   90
    8     6 Tomasz         Zwoliński             139.10 +  439: 437  189
    9     4 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  271: 454   85
   10     7 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  333: 473   62
   11    10 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  354: 380   68
   12    13 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  311: 499   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Jarosław Puchalski 126.09 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  340: 296  151
    2    13 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  436: 322  152
    3     5 Jarosław       Michalak              126.44 -  353: 430   76
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 +  338: 322  162
    5     9 Marek          Reda                  100.72 +  401: 288  151
    6     5 Kamil          Górka                 140.36 -  312: 429   90
    7     9 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  384: 395   66
    8    10 Bartosz        Morawski              135.83 +  406: 402  186
    9     8 Wojciech       Sołdan                113.88 -  335: 395   64
   10     9 Filip          Sosin                 131.21 -  381: 422   81
   11    12 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  372: 356  172
   12    10 Wojciech       Sołdan                113.88 +  462: 379  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Andrzej Kowalski 125.38 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Reda                  100.72 -  387: 407   51
    2    16 Jakub          Szymczak              112.89 +  440: 348  163
    3    10 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  361: 366   50
    4    18 Aleksandra     Krencjasz             101.94 -  322: 335   52
    5    19 Robert         Zabłocki              114.86 +  466: 263  165
    6    15 Renata         Kowalska              122.71 +  394: 363  173
    7    13 Urszula        Solarska              100.00 +  427: 220  150
    8     9 Tomasz         Ruta                  116.51 +  374: 318  167
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  293: 383   66
   10    11 Krzysztof      Sporczyk              111.28 +  429: 396  161
   11     8 Dawid          Pikul                 142.46 +  484: 314  192
   12     6 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 +  409: 355  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Maciej Michalak 125.09 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  399: 286  150
    2     6 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 +  402: 336  166
    3     2 Wojciech       Zemło                 133.12 +  353: 345  183
    4     3 Kamil          Górka                 140.36 +  388: 337  190
    5     2 Stanisław      Rydzik                139.53 -  331: 428   90
    6     4 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  338: 339   73
    7     6 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  400: 427   85
    8     8 Filip          Sosin                 131.21 +  461: 347  181
    9    10 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  349: 382   73
   10    13 Anna           Stefańska             100.00 +  286: 278  150
   11     9 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  338: 341   64
   12    12 Marek          Reda                  100.72 -  306: 453   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Artur Koszel 124.45 Legionowo       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Piotr          Domański              100.00 -  305: 382   50
    2    15 Michał         Ozimiński             103.61 -  317: 400   54
    3    27 Dariusz        Strawa                100.00 +  415: 281  150
    4    17 Bartosz        Morawski              135.83 -  327: 339   86
    5    22 Grażyna        Wesołowska            100.73 -  333: 409   51
    6    26 Monika         Pieczora              100.00 +  372: 207  150
    7    24 Adam           Janicki               100.00 -  297: 395   50
    8    21 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  495: 242  164
    9    22 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  415: 254  150
   10    19 Rafał          Matczak               116.76 +  433: 219  167
   11    16 Paweł          Michalski             101.91 -  285: 532   52
   12    16 Robert         Głowacki              107.23 +  389: 318  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Ewa Strzelczyk 122.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Adam           Janicki               100.00 -  338: 374   50
    2    23 Dariusz        Strawa                100.00 +  478: 201  150
    3    13 Renata         Kowalska              122.71 +  340: 313  173
    4     6 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 +  342: 270  166
    5     6 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  284: 354   94
    6    13 Katarzyna      Sołdan                113.72 +  391: 351  164
    7     8 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  316: 395   62
    8    13 Anna           Stefańska             100.00 +  417: 318  150
    9    10 Maciej         Michalak              125.09 +  382: 349  175
   10     6 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  374: 382   73
   11     7 Filip          Sosin                 131.21 -  321: 482   81
   12    13 Jarosław       Michalak              126.44 +  499: 311  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Michał Waszkiewicz 122.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  508: 265  150
    2     1 Robert         Zabłocki              114.86 +  487: 368  165
    3     1 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 +  442: 331  168
    4     1 Dawid          Pikul                 142.46 +  315: 302  192
    5     1 Jarosław       Michalak              126.44 -  306: 318   76
    6     4 Maciej         Michalak              125.09 +  339: 338  175
    7     1 Stanisław      Rydzik                139.53 +  401: 376  190
    8     2 Kamil          Górka                 140.36 -  353: 359   90
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  354: 384   94
   10     6 Ewa            Strzelczyk            122.99 +  382: 374  173
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  344: 428   89
   12     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  314: 388   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Renata Kowalska 122.71 Bielsko Biała          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Katarzyna      Majewska              100.00 +  391: 273  150
    2     8 Wojciech       Zemło                 133.12 -  319: 502   83
    3    13 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  313: 340   73
    4    19 Michał         Ozimiński             103.61 +  366: 344  154
    5    11 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  317: 469   94
    6    15 Andrzej        Kowalski              125.38 -  363: 394   75
    7    25 Halina         Łubniewicz            100.00 +  340: 298  150
    8    20 Rafał          Matczak               116.76 -  296: 378   67
    9    21 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  398: 364  179
   10    16 Jakub          Szymczak              112.89 -  311: 367   63
   11    22 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  521: 385  164
   12    17 Tomasz         Ruta                  116.51 -  264: 405   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Grzegorz Pukniel 121.51 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Monika         Pieczora              100.00 +  485: 187  150
    2     3 Marek          Reda                  100.72 -  399: 456   51
    3     7 Kamil          Górka                 140.36 -  328: 433   90
    4    15 Piotr          Domański              100.00 +  455: 342  150
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  370: 530   85
    6    14 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  378: 311  152
    7    12 Tomasz         Ruta                  116.51 -  309: 380   67
    8    15 Andrzej        Puchalski             108.19 +  376: 321  158
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  308: 410   61
   10    15 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  423: 335  150
   11    12 Jarosław       Puchalski             126.09 -  356: 372   76
   12    15 Łukasz         Tuszyński             120.63 -  274: 430   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Łukasz Tuszyński 120.63 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 +  363: 351  194
    5     5 Mateusz        Żbikowski             146.23 +  447: 440  196
    6     3 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  380: 369  185
    7     4 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  346: 377   94
    8     5 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  335: 336   62
    9     6 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  327: 477   89
   10     8 Wojciech       Zemło                 133.12 -  357: 393   83
   11    11 Bartosz        Morawski              135.83 -  353: 464   86
   12    15 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  430: 274  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  /  9 129.00




	Anna Kowalska-Demczyszyn 117.50 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  401: 367  150
    2     5 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 +  422: 317  185
    3     1 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  331: 442   73
    4     7 Sylwester      Wójcik                102.50 +  359: 253  153
    5     4 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  335: 344   89
    6    10 Bartosz        Morawski              135.83 +  427: 340  186
    7     7 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  363: 429   94
    8    12 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  331: 469   64
    9    16 Rafał          Matczak               116.76 +  487: 306  167
   10    12 Marek          Reda                  100.72 +  384: 326  151
   11    10 Jarosław       Michalak              126.44 +  380: 354  176
   12     7 Michał         Waszkiewicz           122.84 +  388: 314  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Rafał Matczak 116.76 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Urszula        Solarska              100.00 -  289: 438   50
    2    18 Katarzyna      Sołdan                113.72 +  339: 335  164
    3    19 Robert         Zabłocki              114.86 -  297: 384   65
    4    23 Marek          Rogalski              114.06 +  376: 361  164
    5    17 Sylwester      Wójcik                102.50 +  399: 335  153
    6    12 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  302: 430   66
    7    18 Anna           Stefańska             100.00 -  252: 382   50
    8    20 Renata         Kowalska              122.71 +  378: 296  173
    9    16 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  306: 487   68
   10    19 Artur          Koszel                124.45 -  219: 433   74
   11    19 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  458: 298  151
   12    19 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  436: 309  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Tomasz Ruta 116.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Stefańska             100.00 +  343: 332  150
    2    12 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  311: 348   50
    3    16 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  305: 412   85
    4    21 Wojciech       Sołdan                113.88 -  364: 399   64
    5    21 Michał         Ozimiński             103.61 +  450: 318  154
    6    21 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  415: 308  150
    7    12 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  380: 309  172
    8     9 Andrzej        Kowalski              125.38 -  318: 374   75
    9    11 Wojciech       Zemło                 133.12 -  362: 401   83
   10    14 Marek          Rogalski              114.06 -  337: 387   64
   11    18 Andrzej        Puchalski             108.19 +  369: 290  158
   12    17 Renata         Kowalska              122.71 +  405: 264  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Łukasz Szałkiewicz 116.12 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Dariusz        Strawa                100.00 +  475: 275  150
    2     6 Maciej         Michalak              125.09 -  336: 402   75
    3    14 Radosław       Jachna                115.62 +  436: 384  166
    4     6 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  270: 342   73
    5    14 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  371: 367  152
    6    12 Rafał          Matczak               116.76 +  430: 302  167
    7     9 Jarosław       Puchalski             126.09 +  395: 384  176
    8     7 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  281: 475   96
    9     7 Andrzej        Kowalski              125.38 +  383: 293  175
   10     5 Katarzyna      Sołdan                113.72 +  415: 326  164
   11     3 Stanisław      Rydzik                139.53 +  419: 377  190
   12     3 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  351: 401   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Radosław Jachna 115.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  333: 425   50
    2    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  365: 309  150
    3    14 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  384: 436   66
    4    22 Adam           Janicki               100.00 -  298: 312   50
    5    20 Krystyna       Augustyniak           113.75 -  319: 480   64
    6    25 Halina         Łubniewicz            100.00 -  321: 342   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     430  /  6  71.67




	Robert Zabłocki 114.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Halina         Łubniewicz            100.00 +  408: 327  150
    2     1 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  368: 487   73
    3    19 Rafał          Matczak               116.76 +  384: 297  167
    4     5 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  288: 379   96
    5    19 Andrzej        Kowalski              125.38 -  263: 466   75
    6    16 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  462: 407  164
    7    14 Wojciech       Sołdan                113.88 -  315: 412   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Beata Piotrowska 114.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mateusz        Żbikowski             146.23 +  407: 390  196
    2     2 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  288: 426   62
    3    15 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  286: 414   94
    4    20 Robert         Głowacki              107.23 +  365: 330  157
    5    15 Wojciech       Sołdan                113.88 -  293: 396   64
    6    19 Sylwester      Wójcik                102.50 +  373: 367  153
    7    16 Bartosz        Morawski              135.83 -  408: 483   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  7 116.00




	Marek Rogalski 114.06 Chełm                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  349: 468   94
    2    21 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  418: 353  150
    3    20 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  313: 414   50
    4    23 Rafał          Matczak               116.76 -  361: 376   67
    5    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  350: 324  150
    6    20 Adam           Janicki               100.00 +  474: 290  150
    7    15 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  315: 433   50
    8    17 Urszula        Solarska              100.00 +  485: 336  150
    9    15 Anna           Stefańska             100.00 -  376: 436   50
   10    14 Tomasz         Ruta                  116.51 +  387: 337  167
   11    13 Marek          Reda                  100.72 -  407: 426   51
   12    14 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  346: 353   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Wojciech Sołdan 113.88 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  348: 376   94
    2    22 Paweł          Michalski             101.91 -  336: 362   52
    3    23 Halina         Łubniewicz            100.00 +  401: 286  150
    4    21 Tomasz         Ruta                  116.51 +  399: 364  167
    5    15 Beata          Piotrowska            114.36 +  396: 293  164
    6     8 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  405: 463   94
    7    14 Robert         Zabłocki              114.86 +  412: 315  165
    8    11 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  394: 357  150
    9     8 Jarosław       Puchalski             126.09 +  395: 335  176
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  306: 474   89
   11     6 Wojciech       Zemło                 133.12 -  283: 410   83
   12    10 Jarosław       Puchalski             126.09 -  379: 462   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Krystyna Augustyniak 113.75 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dawid          Pikul                 142.46 -  376: 429   92
    2    17 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  450: 425  151
    3    12 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  377: 459   94
    4    16 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  291: 417   64
    5    20 Radosław       Jachna                115.62 +  480: 319  166
    6    16 Robert         Zabłocki              114.86 -  407: 462   65
    7    19 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  305: 357   61
    8    21 Artur          Koszel                124.45 -  242: 495   74
    9    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  387: 325  150
   10    20 Robert         Głowacki              107.23 -  236: 492   57
   11    22 Renata         Kowalska              122.71 -  385: 521   73
   12    24 Halina         Łubniewicz            100.00 +  381: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Katarzyna Sołdan 113.72 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Górka                 140.36 -  373: 403   90
    2    18 Rafał          Matczak               116.76 -  335: 339   67
    3    22 Anna           Stefańska             100.00 +  359: 250  150
    4    16 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  417: 291  164
    5    16 Adam           Janicki               100.00 +  401: 351  150
    6    13 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  351: 391   73
    7    17 Robert         Głowacki              107.23 +  380: 321  157
    8    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 +  469: 331  168
    9     9 Marek          Reda                  100.72 +  453: 345  151
   10     5 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  326: 415   66
   11     9 Maciej         Michalak              125.09 +  341: 338  175
   12     8 Bartosz        Morawski              135.83 +  433: 275  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Jakub Szymczak 112.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                139.53 -  304: 391   90
    2    16 Andrzej        Kowalski              125.38 -  348: 440   75
    3    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  392: 291  150
    7    20 Aleksandra     Krencjasz             101.94 -  350: 368   52
    8    22 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  429: 372  150
    9    17 Robert         Głowacki              107.23 +  346: 322  157
   10    16 Renata         Kowalska              122.71 +  367: 311  173
   11    17 Sylwester      Wójcik                102.50 +  350: 348  153
   12    11 Paweł          Michalski             101.91 +  455: 314  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1152  /  9 128.00




	Mariola Osajda-Matczak 112.02 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.10 +  487: 259  189
    2     2 Beata          Piotrowska            114.36 +  426: 288  164
    3     3 Urszula        Solarska              100.00 -  288: 407   50
    4    11 Jarosław       Puchalski             126.09 -  322: 338   76
    5    13 Paweł          Michalski             101.91 +  405: 281  152
    6     9 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  454: 360  179
    7     8 Ewa            Strzelczyk            122.99 +  395: 316  173
    8     5 Łukasz         Tuszyński             120.63 +  336: 335  171
    9     2 Stanisław      Rydzik                139.53 -  392: 493   90
   10     7 Jarosław       Michalak              126.44 +  473: 333  176
   11     2 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  299: 348   96
   12     6 Andrzej        Kowalski              125.38 -  355: 409   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Krzysztof Sporczyk 111.28 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              135.83 -  287: 484   86
    2    20 Sylwester      Wójcik                102.50 -  284: 467   53
    3    25 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  505: 243  150
    4    24 Grażyna        Wesołowska            100.73 -  308: 417   51
    5    25 Anna           Stefańska             100.00 -  326: 365   50
    6    24 Katarzyna      Majewska              100.00 +  333: 318  150
    7    19 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  357: 305  164
    8    16 Michał         Ozimiński             103.61 +  373: 329  154
    9    14 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  410: 308  172
   10    11 Andrzej        Kowalski              125.38 -  396: 429   75
   11    14 Robert         Głowacki              107.23 +  386: 271  157
   12    14 Marek          Rogalski              114.06 +  353: 346  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Andrzej Puchalski 108.19 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Grzegorz       Pukniel               121.51 -  321: 376   72
    9    19 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  320: 277  151
   10    17 Michał         Ozimiński             103.61 -  257: 419   54
   11    18 Tomasz         Ruta                  116.51 -  290: 369   67
   12    23 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  341: 260  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  5  98.80




	Robert Głowacki 107.23 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  288: 476   85
    2    19 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  340: 355   50
    3    26 Monika         Pieczora              100.00 +  459: 250  150
    4    20 Beata          Piotrowska            114.36 -  330: 365   64
    5    24 Halina         Łubniewicz            100.00 +  483: 243  150
    6    17 Paweł          Michalski             101.91 +  348: 301  152
    7    17 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  321: 380   64
    8    18 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  364: 359  150
    9    17 Jakub          Szymczak              112.89 -  322: 346   63
   10    20 Krystyna       Augustyniak           113.75 +  492: 236  164
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  271: 386   61
   12    16 Artur          Koszel                124.45 -  318: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Michał Ozimiński 103.61 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Zemło                 133.12 -  388: 438   83
    2    15 Artur          Koszel                124.45 +  400: 317  174
    3    17 Paweł          Michalski             101.91 -  338: 408   52
    4    19 Renata         Kowalska              122.71 -  344: 366   73
    5    21 Tomasz         Ruta                  116.51 -  318: 450   67
    6    23 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  425: 255  150
    7    21 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  406: 268  150
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  329: 373   61
    9    18 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  380: 258  152
   10    17 Andrzej        Puchalski             108.19 +  419: 257  158
   11    15 Anna           Stefańska             100.00 +  424: 366  150
   12     9 Dawid          Pikul                 142.46 -  269: 489   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1362  / 12 113.50




	Sylwester Wójcik 102.50 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Filip          Sosin                 131.21 -  360: 416   81
    2    20 Krzysztof      Sporczyk              111.28 +  467: 284  161
    3    11 Piotr          Domański              100.00 +  396: 353  150
    4     7 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  253: 359   68
    5    17 Rafał          Matczak               116.76 -  335: 399   67
    6    19 Beata          Piotrowska            114.36 -  367: 373   64
    7    23 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  323: 377   50
    8    23 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  407: 290  150
    9    20 Urszula        Solarska              100.00 +  387: 361  150
   10    18 Paweł          Michalski             101.91 -  381: 442   52
   11    17 Jakub          Szymczak              112.89 -  348: 350   63
   12    20 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  315: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Aleksandra Krencjasz 101.94 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  422: 318  179
    2    13 Jarosław       Puchalski             126.09 -  322: 436   76
    3     8 Mateusz        Żbikowski             146.23 -  281: 397   96
    4    18 Andrzej        Kowalski              125.38 +  335: 322  175
    5    14 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  367: 371   66
    6    14 Grzegorz       Pukniel               121.51 -  311: 378   72
    7    20 Jakub          Szymczak              112.89 +  368: 350  163
    8    14 Wojciech       Zemło                 133.12 -  346: 466   83
    9    18 Michał         Ozimiński             103.61 -  258: 380   54
   10    25 Monika         Pieczora              100.00 +  372: 370  150
   11    23 Halina         Łubniewicz            100.00 +  399: 358  150
   12    18 Anna           Stefańska             100.00 -  337: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Paweł Michalski 101.91 Ksawerów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Michalak              126.44 -  279: 430   76
    2    22 Wojciech       Sołdan                113.88 +  362: 336  164
    3    17 Michał         Ozimiński             103.61 +  408: 338  154
    4    13 Mariusz        Skrobosz              143.84 -  325: 452   94
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 -  281: 405   62
    6    17 Robert         Głowacki              107.23 -  301: 348   57
    7    22 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  338: 295  151
    8    19 Andrzej        Rechowicz             129.08 +  428: 357  179
    9    13 Bartosz        Morawski              135.83 -  350: 374   86
   10    18 Sylwester      Wójcik                102.50 +  442: 381  153
   11    16 Artur          Koszel                124.45 +  532: 285  174
   12    11 Jakub          Szymczak              112.89 -  314: 455   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1413  / 12 117.75




	Grażyna Wesołowska 100.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Puchalski             126.09 -  296: 340   76
    2    17 Krystyna       Augustyniak           113.75 -  425: 450   64
    3    21 Andrzej        Rechowicz             129.08 -  320: 375   79
    4    24 Krzysztof      Sporczyk              111.28 +  417: 308  161
    5    22 Artur          Koszel                124.45 +  409: 333  174
    6    18 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  326: 402   50
    7    22 Paweł          Michalski             101.91 -  295: 338   52
    8    25 Monika         Pieczora              100.00 +  436: 277  150
    9    19 Andrzej        Puchalski             108.19 -  277: 320   58
   10    22 Grzegorz       Kwiecień              100.00 +  329: 319  150
   11    19 Rafał          Matczak               116.76 -  298: 458   67
   12    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 -  329: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Marek Reda 100.72 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kowalski              125.38 +  407: 387  175
    2     3 Grzegorz       Pukniel               121.51 +  456: 399  172
    3     4 Stanisław      Rydzik                139.53 -  320: 485   90
    4    12 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  411: 289  150
    5     9 Jarosław       Puchalski             126.09 -  288: 401   76
    6     7 Wojciech       Zemło                 133.12 +  432: 383  183
    7     5 Filip          Sosin                 131.21 +  371: 317  181
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              144.10 -  261: 461   94
    9     9 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  345: 453   64
   10    12 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  326: 384   68
   11    13 Marek          Rogalski              114.06 +  426: 407  164
   12    12 Maciej         Michalak              125.09 +  453: 306  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Grzegorz Bajer 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Michalak              125.09 -  286: 399   75
    2    21 Marek          Rogalski              114.06 -  353: 418   64
    3    25 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  243: 505   61
    4    25 Anna           Stefańska             100.00 -  352: 353   50
    5    26 Monika         Pieczora              100.00 +  394: 280  150
    6    23 Michał         Ozimiński             103.61 -  255: 425   54
    7    26 Katarzyna      Majewska              100.00 +  375: 328  150
    8    22 Jakub          Szymczak              112.89 -  372: 429   63
    9    24 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  373: 287  150
   10    21 Andrzej        Rechowicz             129.08 =  410: 410  129
   11    21 Magdalena.Maja Rusak                 100.00 +  394: 342  150
   12    20 Sylwester      Wójcik                102.50 +  391: 315  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Piotr Domański 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Koszel                124.45 +  382: 305  174
    2     9 Urszula        Solarska              100.00 -  337: 361   50
    3    11 Sylwester      Wójcik                102.50 -  353: 396   53
    4    15 Grzegorz       Pukniel               121.51 -  342: 455   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     349  /  4  87.25




	Adam Janicki 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ewa            Strzelczyk            122.99 +  374: 338  173
    2    11 Dawid          Pikul                 142.46 -  267: 428   92
    3    18 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  288: 426   89
    4    22 Radosław       Jachna                115.62 +  312: 298  166
    5    16 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  351: 401   64
    6    20 Marek          Rogalski              114.06 -  290: 474   64
    7    24 Artur          Koszel                124.45 +  395: 297  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  7 117.43




	Grzegorz Kwiecień 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Michał         Waszkiewicz           122.84 -  265: 508   73
    2    25 Anna           Stefańska             100.00 +  323: 284  150
    3    20 Marek          Rogalski              114.06 +  414: 313  164
    4    14 Filip          Sosin                 131.21 -  239: 535   81
    5    18 Andrzej        Rechowicz             129.08 -  337: 391   79
    6    21 Tomasz         Ruta                  116.51 -  308: 415   67
    7    23 Sylwester      Wójcik                102.50 +  377: 323  153
    8    18 Robert         Głowacki              107.23 -  359: 364   57
    9    22 Artur          Koszel                124.45 -  254: 415   74
   10    22 Grażyna        Wesołowska            100.73 -  319: 329   51
   11    25 Monika         Pieczora              100.00 +  352: 266  150
   12    23 Andrzej        Puchalski             108.19 -  260: 341   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Katarzyna Majewska 100.00 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Renata         Kowalska              122.71 -  273: 391   73
    2    24 Radosław       Jachna                115.62 -  309: 365   66
    3    24 Jakub          Szymczak              112.89 -  291: 392   63
    4    26 Dariusz        Strawa                100.00 +  400:   1  150
    5    23 Marek          Rogalski              114.06 -  324: 350   64
    6    24 Krzysztof      Sporczyk              111.28 -  318: 333   61
    7    26 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  328: 375   50
    9    25 Monika         Pieczora              100.00 +  418: 324  150
   10    23 Krystyna       Puchalska             100.00 -  298: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  9  80.78




	Monika Pieczora 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Pukniel               121.51 -  187: 485   72
    2    27 Andrzej        Rechowicz             129.08 -  309: 442   79
    3    26 Robert         Głowacki              107.23 -  250: 459   57
    4    27 Halina         Łubniewicz            100.00 -  313: 352   50
    5    26 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  280: 394   50
    6    26 Artur          Koszel                124.45 -  207: 372   74
    8    25 Grażyna        Wesołowska            100.73 -  277: 436   51
    9    25 Katarzyna      Majewska              100.00 -  324: 418   50
   10    25 Aleksandra     Krencjasz             101.94 -  370: 372   52
   11    25 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  266: 352   50
   12    25 Tomasz         Wieszczyk             100.00 -  351: 402   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  / 11  57.73




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Halina         Łubniewicz            100.00 +  335: 275  150
    9    23 Krystyna       Augustyniak           113.75 -  325: 387   64
   10    23 Katarzyna      Majewska              100.00 +  379: 298  150
   11    20 Andrzej        Rechowicz             129.08 -  274: 376   79
   12    22 Urszula        Solarska              100.00 +  359: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     593  /  5 118.60




	Magdalena.Maja Rusak 100.00 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Kowalska-Demczyszyn   117.50 -  367: 401   68
    2    19 Robert         Głowacki              107.23 +  355: 340  157
    3    10 Andrzej        Kowalski              125.38 +  366: 361  175
    4    12 Marek          Reda                  100.72 -  289: 411   51
    5    12 Bartosz        Morawski              135.83 -  302: 386   86
    6    18 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  402: 326  151
    7    15 Marek          Rogalski              114.06 +  433: 315  164
    8    11 Wojciech       Sołdan                113.88 -  357: 394   64
    9    12 Filip          Sosin                 131.21 -  281: 414   81
   10    15 Grzegorz       Pukniel               121.51 -  335: 423   72
   11    21 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  342: 394   50
   12    21 Grażyna        Wesołowska            100.73 +  396: 329  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 12 105.83




	Urszula Solarska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Matczak               116.76 +  438: 289  167
    2     9 Piotr          Domański              100.00 +  361: 337  150
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        112.02 +  407: 288  162
    4     2 Jarosław       Michalak              126.44 -  266: 339   76
    5     7 Kamil          Górka                 140.36 -  333: 423   90
    6    11 Dawid          Pikul                 142.46 -  360: 411   92
    7    13 Andrzej        Kowalski              125.38 -  220: 427   75
    8    17 Marek          Rogalski              114.06 -  336: 485   64
    9    20 Sylwester      Wójcik                102.50 -  361: 387   53
   10    24 Halina         Łubniewicz            100.00 -  294: 377   50
   11    24 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  413: 344  150
   12    22 Krystyna       Puchalska             100.00 -  271: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1179  / 12  98.25




	Anna Stefańska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Ruta                  116.51 -  332: 343   67
    2    25 Grzegorz       Kwiecień              100.00 -  284: 323   50
    3    22 Katarzyna      Sołdan                113.72 -  250: 359   64
    4    25 Grzegorz       Bajer                 100.00 +  353: 352  150
    5    25 Krzysztof      Sporczyk              111.28 +  365: 326  161
    6    22 Tomasz         Wieszczyk             100.00 +  390: 253  150
    7    18 Rafał          Matczak               116.76 +  382: 252  167
    8    13 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  318: 417   73
    9    15 Marek          Rogalski              114.06 +  436: 376  164
   10    13 Maciej         Michalak              125.09 -  278: 286   75
   11    15 Michał         Ozimiński             103.61 -  366: 424   54
   12    18 Aleksandra     Krencjasz             101.94 +  397: 337  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1327  / 12 110.58




	Dariusz Strawa 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Łukasz         Szałkiewicz           116.12 -  275: 475   66
    2    23 Ewa            Strzelczyk            122.99 -  201: 478   73
    3    27 Artur          Koszel                124.45 -  281: 415   74
    4    26 Katarzyna      Majewska              100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     263  /  4  65.75




	Tomasz Wieszczyk 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Radosław       Jachna                115.62 +  425: 333  166
    2    12 Tomasz         Ruta                  116.51 +  348: 311  167
    3     6 Dawid          Pikul                 142.46 -  360: 382   92
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          135.29 -  288: 409   85
    5    10 Wojciech       Zemło                 133.12 -  313: 423   83
    6    22 Anna           Stefańska             100.00 -  253: 390   50
    7    21 Michał         Ozimiński             103.61 -  268: 406   54
    8    23 Sylwester      Wójcik                102.50 -  290: 407   53
    9    24 Grzegorz       Bajer                 100.00 -  287: 373   50
   11    24 Urszula        Solarska              100.00 -  344: 413   50
   12    25 Monika         Pieczora              100.00 +  402: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 11  90.91




	Halina Łubniewicz 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Zabłocki              114.86 -  327: 408   65
    2    26 Tomasz         Zwoliński             139.10 -  259: 528   89
    3    23 Wojciech       Sołdan                113.88 -  286: 401   64
    4    27 Monika         Pieczora              100.00 +  352: 313  150
    5    24 Robert         Głowacki              107.23 -  243: 483   57
    6    25 Radosław       Jachna                115.62 +  342: 321  166
    7    25 Renata         Kowalska              122.71 -  298: 340   73
    8    24 Krystyna       Puchalska             100.00 -  275: 335   50
   10    24 Urszula        Solarska              100.00 +  377: 294  150
   11    23 Aleksandra     Krencjasz             101.94 -  358: 399   52
   12    24 Krystyna       Augustyniak           113.75 -  313: 381   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     980  / 11  89.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju Wielka Łódka 2006 - Wiosna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Żbikowski            - Beata          Piotrowska            390: 407
   2 Marek          Rogalski             - Kazimierz.J    Merklejn              349: 468
   3 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Sołdan                376: 348
   4 Krystyna       Augustyniak          - Dawid          Pikul                 376: 429
   5 Kamil          Górka                - Katarzyna      Sołdan                403: 373
   6 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                304: 391
   7 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        259: 487
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Morawski              287: 484
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Robert         Głowacki              476: 288
  10 Michał         Ozimiński            - Wojciech       Zemło                 388: 438
  11 Filip          Sosin                - Sylwester      Wójcik                416: 360
  12 Aleksandra     Krencjasz            - Andrzej        Rechowicz             422: 318
  13 Jarosław       Michalak             - Paweł          Michalski             430: 279
  14 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Puchalski             296: 340
  15 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  387: 407
  16 Grzegorz       Bajer                - Maciej         Michalak              286: 399
  17 Artur          Koszel               - Piotr          Domański              305: 382
  18 Adam           Janicki              - Ewa            Strzelczyk            374: 338
  19 Michał         Waszkiewicz          - Grzegorz       Kwiecień              508: 265
  20 Katarzyna      Majewska             - Renata         Kowalska              273: 391
  21 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Pieczora              485: 187
  22 Magdalena.Maja Rusak                - Anna           Kowalska-Demczyszyn   367: 401
  23 Rafał          Matczak              - Urszula        Solarska              289: 438
  24 Anna           Stefańska            - Tomasz         Ruta                  332: 343
  25 Łukasz         Szałkiewicz          - Dariusz        Strawa                475: 275
  26 Tomasz         Wieszczyk            - Radosław       Jachna                425: 333
  27 Robert         Zabłocki             - Halina         Łubniewicz            408: 327


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Zabłocki             - Michał         Waszkiewicz           368: 487
   2 Beata          Piotrowska           - Mariola        Osajda-Matczak        288: 426
   3 Marek          Reda                 - Grzegorz       Pukniel               456: 399
   4 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 347: 452
   5 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Karol          Wyrębkiewicz          422: 317
   6 Maciej         Michalak             - Łukasz         Szałkiewicz           402: 336
   7 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.J    Merklejn              385: 334
   8 Wojciech       Zemło                - Renata         Kowalska              502: 319
   9 Piotr          Domański             - Urszula        Solarska              337: 361
  10 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Michalak              340: 432
  11 Dawid          Pikul                - Adam           Janicki               428: 267
  12 Tomasz         Ruta                 - Tomasz         Wieszczyk             311: 348
  13 Jarosław       Puchalski            - Aleksandra     Krencjasz             436: 322
  14 Mateusz        Żbikowski            - Filip          Sosin                 473: 332
  15 Artur          Koszel               - Michał         Ozimiński             317: 400
  16 Jakub          Szymczak             - Andrzej        Kowalski              348: 440
  17 Krystyna       Augustyniak          - Grażyna        Wesołowska            450: 425
  18 Katarzyna      Sołdan               - Rafał          Matczak               335: 339
  19 Robert         Głowacki             - Magdalena.Maja Rusak                 340: 355
  20 Sylwester      Wójcik               - Krzysztof      Sporczyk              467: 284
  21 Marek          Rogalski             - Grzegorz       Bajer                 418: 353
  22 Paweł          Michalski            - Wojciech       Sołdan                362: 336
  23 Ewa            Strzelczyk           - Dariusz        Strawa                478: 201
  24 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Majewska              365: 309
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Anna           Stefańska             323: 284
  26 Halina         Łubniewicz           - Tomasz         Zwoliński             259: 528
  27 Monika         Pieczora             - Andrzej        Rechowicz             309: 442


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Michał         Waszkiewicz           331: 442
   2 Maciej         Michalak             - Wojciech       Zemło                 353: 345
   3 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        407: 288
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                320: 485
   5 Jarosław       Puchalski            - Jarosław       Michalak              353: 430
   6 Tomasz         Wieszczyk            - Dawid          Pikul                 360: 382
   7 Grzegorz       Pukniel              - Kamil          Górka                 328: 433
   8 Aleksandra     Krencjasz            - Mateusz        Żbikowski             281: 397
   9 Bartosz        Morawski             - Filip          Sosin                 365: 412
  10 Andrzej        Kowalski             - Magdalena.Maja Rusak                 361: 366
  11 Sylwester      Wójcik               - Piotr          Domański              396: 353
  12 Mariusz        Skrobosz             - Krystyna       Augustyniak           459: 377
  13 Renata         Kowalska             - Ewa            Strzelczyk            313: 340
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Radosław       Jachna                436: 384
  15 Kazimierz.J    Merklejn             - Beata          Piotrowska            414: 286
  16 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ruta                  412: 305
  17 Paweł          Michalski            - Michał         Ozimiński             408: 338
  18 Adam           Janicki              - Tomasz         Zwoliński             288: 426
  19 Rafał          Matczak              - Robert         Zabłocki              297: 384
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Marek          Rogalski              414: 313
  21 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            375: 320
  22 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Stefańska             359: 250
  23 Wojciech       Sołdan               - Halina         Łubniewicz            401: 286
  24 Katarzyna      Majewska             - Jakub          Szymczak              291: 392
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Bajer                 505: 243
  26 Robert         Głowacki             - Monika         Pieczora              459: 250
  27 Dariusz        Strawa               - Artur          Koszel                281: 415


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Dawid          Pikul                 315: 302
   2 Jarosław       Michalak             - Urszula        Solarska              339: 266
   3 Kamil          Górka                - Maciej         Michalak              337: 388
   4 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Zemło                 401: 358
   5 Robert         Zabłocki             - Mateusz        Żbikowski             288: 379
   6 Ewa            Strzelczyk           - Łukasz         Szałkiewicz           342: 270
   7 Sylwester      Wójcik               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   253: 359
   8 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.J    Merklejn              363: 351
   9 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             435: 330
  10 Tomasz         Wieszczyk            - Karol          Wyrębkiewicz          288: 409
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Puchalski             322: 338
  12 Magdalena.Maja Rusak                - Marek          Reda                  289: 411
  13 Paweł          Michalski            - Mariusz        Skrobosz              325: 452
  14 Filip          Sosin                - Grzegorz       Kwiecień              535: 239
  15 Piotr          Domański             - Grzegorz       Pukniel               342: 455
  16 Krystyna       Augustyniak          - Katarzyna      Sołdan                291: 417
  17 Artur          Koszel               - Bartosz        Morawski              327: 339
  18 Andrzej        Kowalski             - Aleksandra     Krencjasz             322: 335
  19 Michał         Ozimiński            - Renata         Kowalska              344: 366
  20 Beata          Piotrowska           - Robert         Głowacki              365: 330
  21 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Ruta                  399: 364
  22 Radosław       Jachna               - Adam           Janicki               298: 312
  23 Rafał          Matczak              - Marek          Rogalski              376: 361
  24 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              417: 308
  25 Grzegorz       Bajer                - Anna           Stefańska             352: 353
  26 Dariusz        Strawa               - Katarzyna      Majewska                1: 400
  27 Monika         Pieczora             - Halina         Łubniewicz            313: 352


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Michalak             - Michał         Waszkiewicz           318: 306
   2 Maciej         Michalak             - Stanisław      Rydzik                331: 428
   3 Dawid          Pikul                - Filip          Sosin                 362: 459
   4 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Tomasz         Zwoliński             335: 344
   5 Łukasz         Tuszyński            - Mateusz        Żbikowski             447: 440
   6 Ewa            Strzelczyk           - Mariusz        Skrobosz              284: 354
   7 Urszula        Solarska             - Kamil          Górka                 333: 423
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Grzegorz       Pukniel               530: 370
   9 Jarosław       Puchalski            - Marek          Reda                  401: 288
  10 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Wieszczyk             423: 313
  11 Renata         Kowalska             - Kazimierz.J    Merklejn              317: 469
  12 Bartosz        Morawski             - Magdalena.Maja Rusak                 386: 302
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Michalski             405: 281
  14 Łukasz         Szałkiewicz          - Aleksandra     Krencjasz             371: 367
  15 Beata          Piotrowska           - Wojciech       Sołdan                293: 396
  16 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Janicki               401: 351
  17 Rafał          Matczak              - Sylwester      Wójcik                399: 335
  18 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Kwiecień              391: 337
  19 Andrzej        Kowalski             - Robert         Zabłocki              466: 263
  20 Radosław       Jachna               - Krystyna       Augustyniak           319: 480
  21 Tomasz         Ruta                 - Michał         Ozimiński             450: 318
  22 Grażyna        Wesołowska           - Artur          Koszel                409: 333
  23 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Majewska              350: 324
  24 Halina         Łubniewicz           - Robert         Głowacki              243: 483
  25 Anna           Stefańska            - Krzysztof      Sporczyk              365: 326
  26 Grzegorz       Bajer                - Monika         Pieczora              394: 280


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Michalak              525: 315
   2 Filip          Sosin                - Mariusz        Skrobosz              388: 416
   3 Łukasz         Tuszyński            - Karol          Wyrębkiewicz          380: 369
   4 Michał         Waszkiewicz          - Maciej         Michalak              339: 338
   5 Kamil          Górka                - Jarosław       Puchalski             429: 312
   6 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Żbikowski             386: 358
   7 Wojciech       Zemło                - Marek          Reda                  383: 432
   8 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Sołdan                463: 405
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        360: 454
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Bartosz        Morawski              427: 340
  11 Urszula        Solarska             - Dawid          Pikul                 360: 411
  12 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Matczak               430: 302
  13 Ewa            Strzelczyk           - Katarzyna      Sołdan                391: 351
  14 Aleksandra     Krencjasz            - Grzegorz       Pukniel               311: 378
  15 Renata         Kowalska             - Andrzej        Kowalski              363: 394
  16 Robert         Zabłocki             - Krystyna       Augustyniak           462: 407
  17 Robert         Głowacki             - Paweł          Michalski             348: 301
  18 Magdalena.Maja Rusak                - Grażyna        Wesołowska            402: 326
  19 Beata          Piotrowska           - Sylwester      Wójcik                373: 367
  20 Adam           Janicki              - Marek          Rogalski              290: 474
  21 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Kwiecień              415: 308
  22 Anna           Stefańska            - Tomasz         Wieszczyk             390: 253
  23 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Bajer                 425: 255
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Majewska              333: 318
  25 Halina         Łubniewicz           - Radosław       Jachna                342: 321
  26 Monika         Pieczora             - Artur          Koszel                207: 372


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Waszkiewicz           376: 401
   2 Adam           Weremczuk            - Tomasz         Zwoliński             405: 375
   3 Jarosław       Michalak             - Kamil          Górka                 329: 474
   4 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             377: 346
   5 Marek          Reda                 - Filip          Sosin                 371: 317
   6 Maciej         Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          400: 427
   7 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Kowalska-Demczyszyn   429: 363
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Ewa            Strzelczyk            395: 316
   9 Jarosław       Puchalski            - Łukasz         Szałkiewicz           384: 395
  10 Dawid          Pikul                - Wojciech       Zemło                 386: 345
  11 Mateusz        Żbikowski            - Andrzej        Rechowicz             540: 320
  12 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Ruta                  309: 380
  13 Urszula        Solarska             - Andrzej        Kowalski              220: 427
  14 Wojciech       Sołdan               - Robert         Zabłocki              412: 315
  15 Magdalena.Maja Rusak                - Marek          Rogalski              433: 315
  16 Bartosz        Morawski             - Beata          Piotrowska            483: 408
  17 Robert         Głowacki             - Katarzyna      Sołdan                321: 380
  18 Anna           Stefańska            - Rafał          Matczak               382: 252
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Krystyna       Augustyniak           357: 305
  20 Jakub          Szymczak             - Aleksandra     Krencjasz             350: 368
  21 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Wieszczyk             406: 268
  22 Grażyna        Wesołowska           - Paweł          Michalski             295: 338
  23 Grzegorz       Kwiecień             - Sylwester      Wójcik                377: 323
  24 Adam           Janicki              - Artur          Koszel                395: 297
  25 Renata         Kowalska             - Halina         Łubniewicz            340: 298
  26 Katarzyna      Majewska             - Grzegorz       Bajer                 328: 375


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                404: 403
   2 Kamil          Górka                - Michał         Waszkiewicz           359: 353
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Dawid          Pikul                 400: 354
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Marek          Reda                  461: 261
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Łukasz         Tuszyński             336: 335
   6 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Michalak              437: 439
   7 Mateusz        Żbikowski            - Łukasz         Szałkiewicz           475: 281
   8 Filip          Sosin                - Maciej         Michalak              347: 461
   9 Tomasz         Ruta                 - Andrzej        Kowalski              318: 374
  10 Jarosław       Puchalski            - Bartosz        Morawski              406: 402
  11 Wojciech       Sołdan               - Magdalena.Maja Rusak                 394: 357
  12 Katarzyna      Sołdan               - Anna           Kowalska-Demczyszyn   469: 331
  13 Ewa            Strzelczyk           - Anna           Stefańska             417: 318
  14 Wojciech       Zemło                - Aleksandra     Krencjasz             466: 346
  15 Andrzej        Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               321: 376
  16 Michał         Ozimiński            - Krzysztof      Sporczyk              329: 373
  17 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              485: 336
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Robert         Głowacki              359: 364
  19 Paweł          Michalski            - Andrzej        Rechowicz             428: 357
  20 Rafał          Matczak              - Renata         Kowalska              378: 296
  21 Krystyna       Augustyniak          - Artur          Koszel                242: 495
  22 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Bajer                 429: 372
  23 Sylwester      Wójcik               - Tomasz         Wieszczyk             407: 290
  24 Krystyna       Puchalska            - Halina         Łubniewicz            335: 275
  25 Monika         Pieczora             - Grażyna        Wesołowska            277: 436


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              481: 326
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                392: 493
   3 Michał         Waszkiewicz          - Kazimierz.J    Merklejn              354: 384
   4 Jarosław       Michalak             - Karol          Wyrębkiewicz          271: 454
   5 Dawid          Pikul                - Mateusz        Żbikowski             360: 453
   6 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             327: 477
   7 Andrzej        Kowalski             - Łukasz         Szałkiewicz           293: 383
   8 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Puchalski             395: 335
   9 Marek          Reda                 - Katarzyna      Sołdan                345: 453
  10 Maciej         Michalak             - Ewa            Strzelczyk            349: 382
  11 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Ruta                  401: 362
  12 Magdalena.Maja Rusak                - Filip          Sosin                 281: 414
  13 Paweł          Michalski            - Bartosz        Morawski              350: 374
  14 Grzegorz       Pukniel              - Krzysztof      Sporczyk              308: 410
  15 Anna           Stefańska            - Marek          Rogalski              436: 376
  16 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Rafał          Matczak               487: 306
  17 Robert         Głowacki             - Jakub          Szymczak              322: 346
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Michał         Ozimiński             258: 380
  19 Andrzej        Puchalski            - Grażyna        Wesołowska            320: 277
  20 Urszula        Solarska             - Sylwester      Wójcik                361: 387
  21 Andrzej        Rechowicz            - Renata         Kowalska              364: 398
  22 Artur          Koszel               - Grzegorz       Kwiecień              415: 254
  23 Krystyna       Puchalska            - Krystyna       Augustyniak           325: 387
  24 Tomasz         Wieszczyk            - Grzegorz       Bajer                 287: 373
  25 Katarzyna      Majewska             - Monika         Pieczora              418: 324


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 360: 434
   2 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Żbikowski             355: 437
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Skrobosz              408: 358
   4 Tomasz         Zwoliński            - Wojciech       Sołdan                474: 306
   5 Katarzyna      Sołdan               - Łukasz         Szałkiewicz           326: 415
   6 Michał         Waszkiewicz          - Ewa            Strzelczyk            382: 374
   7 Jarosław       Michalak             - Mariola        Osajda-Matczak        333: 473
   8 Łukasz         Tuszyński            - Wojciech       Zemło                 357: 393
   9 Filip          Sosin                - Jarosław       Puchalski             422: 381
  10 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              423: 408
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kowalski              396: 429
  12 Marek          Reda                 - Anna           Kowalska-Demczyszyn   326: 384
  13 Anna           Stefańska            - Maciej         Michalak              278: 286
  14 Marek          Rogalski             - Tomasz         Ruta                  387: 337
  15 Grzegorz       Pukniel              - Magdalena.Maja Rusak                 423: 335
  16 Renata         Kowalska             - Jakub          Szymczak              311: 367
  17 Andrzej        Puchalski            - Michał         Ozimiński             257: 419
  18 Sylwester      Wójcik               - Paweł          Michalski             381: 442
  19 Artur          Koszel               - Rafał          Matczak               433: 219
  20 Krystyna       Augustyniak          - Robert         Głowacki              236: 492
  21 Grzegorz       Bajer                - Andrzej        Rechowicz             410: 410
  22 Grzegorz       Kwiecień             - Grażyna        Wesołowska            319: 329
  23 Krystyna       Puchalska            - Katarzyna      Majewska              379: 298
  24 Halina         Łubniewicz           - Urszula        Solarska              377: 294
  25 Aleksandra     Krencjasz            - Monika         Pieczora              372: 370


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 374: 359
   2 Mateusz        Żbikowski            - Mariola        Osajda-Matczak        348: 299
   3 Łukasz         Szałkiewicz          - Stanisław      Rydzik                419: 377
   4 Michał         Waszkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             344: 428
   5 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              411: 377
   6 Wojciech       Zemło                - Wojciech       Sołdan                410: 283
   7 Filip          Sosin                - Ewa            Strzelczyk            482: 321
   8 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kowalski              314: 484
   9 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Michalak              341: 338
  10 Anna           Kowalska-Demczyszyn  - Jarosław       Michalak              380: 354
  11 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Tuszyński             464: 353
  12 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Pukniel               372: 356
  13 Marek          Reda                 - Marek          Rogalski              426: 407
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              386: 271
  15 Michał         Ozimiński            - Anna           Stefańska             424: 366
  16 Paweł          Michalski            - Artur          Koszel                532: 285
  17 Jakub          Szymczak             - Sylwester      Wójcik                350: 348
  18 Andrzej        Puchalski            - Tomasz         Ruta                  290: 369
  19 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               298: 458
  20 Krystyna       Puchalska            - Andrzej        Rechowicz             274: 376
  21 Grzegorz       Bajer                - Magdalena.Maja Rusak                 394: 342
  22 Renata         Kowalska             - Krystyna       Augustyniak           521: 385
  23 Halina         Łubniewicz           - Aleksandra     Krencjasz             358: 399
  24 Tomasz         Wieszczyk            - Urszula        Solarska              344: 413
  25 Monika         Pieczora             - Grzegorz       Kwiecień              266: 352


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Karol          Wyrębkiewicz          385: 268
   2 Mateusz        Żbikowski            - Tomasz         Zwoliński             371: 420
   3 Łukasz         Szałkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              351: 401
   4 Stanisław      Rydzik               - Filip          Sosin                 426: 357
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Zemło                 331: 450
   6 Andrzej        Kowalski             - Mariola        Osajda-Matczak        409: 355
   7 Michał         Waszkiewicz          - Anna           Kowalska-Demczyszyn   314: 388
   8 Bartosz        Morawski             - Katarzyna      Sołdan                275: 433
   9 Dawid          Pikul                - Michał         Ozimiński             489: 269
  10 Wojciech       Sołdan               - Jarosław       Puchalski             379: 462
  11 Jakub          Szymczak             - Paweł          Michalski             455: 314
  12 Maciej         Michalak             - Marek          Reda                  306: 453
  13 Ewa            Strzelczyk           - Jarosław       Michalak              499: 311
  14 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              346: 353
  15 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             274: 430
  16 Robert         Głowacki             - Artur          Koszel                318: 389
  17 Tomasz         Ruta                 - Renata         Kowalska              405: 264
  18 Aleksandra     Krencjasz            - Anna           Stefańska             337: 397
  19 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Matczak               309: 436
  20 Sylwester      Wójcik               - Grzegorz       Bajer                 315: 391
  21 Grażyna        Wesołowska           - Magdalena.Maja Rusak                 329: 396
  22 Krystyna       Puchalska            - Urszula        Solarska              359: 271
  23 Andrzej        Puchalski            - Grzegorz       Kwiecień              341: 260
  24 Krystyna       Augustyniak          - Halina         Łubniewicz            381: 313
  25 Tomasz         Wieszczyk            - Monika         Pieczora              402: 351
Lista rankingowa na dzień 2006-05-27

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mateusz Żbikowski              Warszawa             146.01  29203  200
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.26  27265  189
   3 Szymon Fidziński               Warszawa             143.88  16546  115
   4 Dawid Pikul                    Poznań               142.36  26906  189
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.07  26852  189
   6 Kamil Górka                    Łęczna               141.95  26970  190
   7 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             141.58  27749  196
   8 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.88  27276  195
   9 Sławomir Kordjalik             Warszawa             139.24  27709  199
  10 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.95   5836   42
  11 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.60  26612  192
  12 Sławomir Kucia                 Kraków               138.33  10790   78
  13 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.02  13250   96
  14 Justyna Fugiel                 Sandomierz           137.94  27175  197
  15 Dariusz Banaszek               Warszawa             137.90  11032   80
  16 Marcin Bożek                   Będzin               137.78   7578   55
  17 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             136.31   9542   70
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 135.56  26027  192
  19 Radosław Konca                 Warszawa             135.26  26916  199
  20 Grzegorz Święcki               Białystok            135.11  13106   97
  21 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             134.62  26520  197
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.50  16006  119
  23 Bartosz Morawski               Gliwice              134.35  17063  127
  24 Andrzej Oleksiak               Hel                  134.15  25891  193
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             134.11  26688  199
  26 Paweł Jackowski                Warszawa             133.90  26378  197
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.68  26736  200
  28 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.39  10004   75
  29 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.33  22266  167
  30 Lucyna Korga                   Zabrze               132.80  11155   84
  31 Maciej Perzyński               Piła                 130.49  21140  162
  32 Filip Sosin                    Warszawa             130.17  24992  192
  33 Marcin Kozyra                  Warszawa             130.07  20812  160
  34 Michał Trumpus                 Wrocław              129.72  25036  193
  35 Aleksander Puchalski           Włocławek            129.65  24634  190
  36 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.53  15414  119
  37 Łukasz Bryła                   Mielec               129.45  17088  132
  38 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      129.24  12149   94
  39 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.89   9667   75
  40 Michał Makowski                Warszawa             128.86  14304  111
  41 Andrzej Szepczyński            Kraków               128.66  17240  134
  42 Mariusz Margalski              Warszawa             128.48  17859  139
  43 Artur Irzyk                    Strzyżów             127.79  24280  190
  44 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  127.28  25075  197
  45 Małgorzata Kania               Milanówek            127.28   9037   71
  46 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.07  18934  149
  47 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     126.84  12938  102
  48 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.79  24598  194
  49 Joanna Juszczak                Warszawa             126.39  25279  200
  50 Marek Roszak                   Poznań               126.30  24881  197
  51 Jarosław Michalak              Łódź                 126.27  11617   92
  52 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            126.12  18162  144
  53 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.10  24589  195
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               125.04  24758  198
  55 Irena Sołdan                   Rumia                124.74  24948  200
  56 Maciej Michalak                Łódź                 124.68  13715  110
  57 Filip Warzecha                 Gdynia               124.60  13457  108
  58 Miłosz Wrzałek                 Reda                 124.52  24281  195
  59 Joanna Stępień                 Katowice             124.49  24276  195
  60 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.44  24514  197
  61 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             124.25   9319   75
  62 Michał Waszkiewicz             Warszawa             124.02  24804  200
  63 Przemysław Herdzina            Kraków               123.98  21944  177
  64 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.89  23663  191
  65 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.78  23890  193
  66 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  123.64  24358  197
  67 Kamil Klinkosz                 Rumia                123.41   8515   69
  68 Artur Koszel                   Legionowo            123.29  24164  196
  69 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             123.26  17749  144
  70 Wojciech Morawski              Gliwice              123.06   6522   53
  71 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             122.68  23432  191
  72 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.59   8091   66
  73 Michał Musielak                Bydgoszcz            122.48   8696   71
  74 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       122.31   6727   55
  75 Renata Kowalska                Bielsko Biała        122.00  23790  195
  76 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.69   5841   48
  77 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.52  10208   84
  78 Andrzej Grabiński              Suchedniów           121.51  12029   99
  79 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       121.48  19558  161
  80 Kuba Koisar                    Warszawa             121.45  19554  161
  81 Jakub Zaryński                 Świnoujście          121.14  11629   96
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            121.12  22771  188
  83 Paweł Florek                   Bydgoszcz            120.90   5078   42
  84 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.58  22790  189
  85 Tomasz Lempart                 Kraków               120.17   4326   36
  86 Radosław Sowiński              Warszawa             120.08  21495  179
  87 Iwona Kucia                    Kraków               120.07   9846   82
  88 Kazimierz Merklejn             Szczecin             119.95   9356   78
  89 Mateusz Zalega                 Łódź                 119.86   8630   72
  90 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.81   9345   78
  91 Robert Soszka                  Warszawa             119.73  23587  197
  92 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  119.56  23911  200
  93 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.28  21232  178
  94 Paweł Opyc                     Warszawa             119.00  23801  200
  95 Michał Gawroński               Częstochowa          118.87   4517   38
  96 Łukasz Kozub                   Brzesko              118.83   8556   72
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              118.76  12826  108
  98 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 118.69   5697   48
  99 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  118.56   4268   36
 100 Tomasz Ciejka                  Kraków               118.55  16242  137
 101 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.28   4258   36
 102 Sławomir Nosek                 Mielec               118.03   7318   62
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               117.80  20498  174
 104 Bogusław Puchalski             Włocławek            117.64  22822  194
 105 Michał Sosin                   Warszawa             117.62   9880   84
 106 Piotr Rosół                    Warszawa             117.61  22934  195
 107 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.51  23503  200
 108 Katarzyna Sołdan               Rumia                117.46  20790  177
 109 Jolanta Kosmowska              Warszawa             117.40  18902  161
 110 Tomasz Suchanek                Wrocław              117.32  14782  126
 111 Magdalena Merklejn             Szczecin             117.13  14641  125
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             117.11   5270   45
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             116.99  22112  189
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         116.99  16028  137
 115 Filip Klar                     Mielec               116.93  11108   95
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               116.92  11575   99
 117 Katarzyna Stępień              Katowice             116.82   3972   34
 118 Leszek Stecuła                 Bytom                116.65  12248  105
 119 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            116.51   5476   47
 120 Rafał Matczak                  Milanówek            116.42  15018  129
 121 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.41   7450   64
 122 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.34  13146  113
 123 Anna Niedzielko                Szczecin             116.08  12537  108
 124 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              116.08   4179   36
 125 Stanisław Gasik                Warszawa             116.06   9633   83
 126 Jacek Pietruszka               Kraków               116.04   5686   49
 127 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            116.03  16012  138
 128 Katarzyna Kowalewska           Poznań               115.95  13914  120
 129 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              115.88  14601  126
 130 Janusz Krupiński               Sosnowiec            115.85   6835   59
 131 Michał Jaszczak                Gliwice              115.75   4630   40
 132 Łukasz Bobowski                Suchedniów           115.67  17004  147
 133 Rafał Dąbrowski                Ostróda              115.58   9709   84
 134 Daniel Czernatowicz            Kraków               115.50  13051  113
 135 Bogusław Książek               Szczecin             115.48   7275   63
 136 Lucyna Śniadach                Rumia                115.40  16617  144
 137 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.23  22355  194
 138 Rafał Wesołowski               Warszawa             115.12  21988  191
 139 Halina Roszak                  Poznań               114.99  21733  189
 140 Wojciech Sołdan                Rumia                114.89  22634  197
 141 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.80  21698  189
 142 Michał Wolański                Białystok            114.75   4131   36
 143 Robert Zabłocki                Łódź                 114.72  11816  103
 144 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       114.65  12841  112
 145 Stanisław Ochot                Katowice             114.63   6190   54
 146 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.61  15473  135
 147 Jerzy Matyasik                 Kraków               114.60  22232  194
 148 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.57  21882  191
 149 Jakub Szymczak                 Łódź                 114.49   9732   85
 150 Krzysztof Obremski             Legnica              114.43  13961  122
 151 Łukasz Miłosz                  Warszawa             114.34  10291   90
 152 Beata Piotrowska               Łódź                 114.18  21580  189
 153 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.03   4105   36
 154 Teresa Fortuna                 Lubin                113.92   5468   48
 155 Marek Róziecki                 Rybnik               113.82   9106   80
 156 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  113.81  12292  108
 157 Mariusz Kubicki                Inowrocław           113.70  15009  132
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.64  22728  200
 159 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.56   3861   34
 160 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              113.42   4083   36
 161 Małgorzata Sulejewska          Kraków               113.34  13601  120
 162 Marek Rogalski                 Chełm                113.16  22292  197
 163 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  113.07   9724   86
 164 Katarzyna Klimała              Kraków               113.04  21591  191
 165 Adam Klimont                   Wałcz                112.93   6776   60
 166 Bartosz Orłowski               Bytom                112.81  10491   93
 167 Mariusz Makuch                 Zator                112.81   8686   77
 168 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.55  15757  140
 169 Grzegorz Gardynik              Warszawa             112.26   3929   35
 170 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.19  15482  138
 171 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            112.04   5378   48
 172 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.92  16005  143
 173 Agnieszka Krupka               Krosno               111.86  22261  199
 174 Andrzej Gostomski              Łódź                 111.71  15192  136
 175 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            111.54  21973  197
 176 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.38  12140  109
 177 Marcin Skowron                 Zabrze               111.30  19255  173
 178 Maciej Lelowicz                Kraków               111.29   5342   48
 179 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             111.29  12687  114
 180 Dariusz Maciejuk               Warszawa             111.27  17581  158
 181 Paweł Ochot                    Katowice             111.24   4561   41
 182 Krzysztof Jaworski             Warszawa             111.24  14572  131
 183 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               111.11   4000   36
 184 Michał Szorc                   Białystok            111.06   8885   80
 185 Paweł Janaś                    Głogów               111.03   3997   36
 186 Jerzy Krzyżewski               Świętajno            110.91  16636  150
 187 Krzysztof Leśniak              Kraków               110.85  18291  165
 188 Radosław Jachna                Łódź                 110.74   5980   54
 189 Andrzej Rakoczy                Kraków               110.61   9291   84
 190 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     110.59  17362  157
 191 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.47   7954   72
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.37  21191  192
 193 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.30  14559  132
 194 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.24  13119  119
 195 Damian Krężel                  Mielec               110.23   7275   66
 196 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           110.09  19596  178
 197 Grażyna Furman                 Sosnowiec            109.96   5498   50
 198 Marcela Wołowiec               Gdynia               109.83   6590   60
 199 Łukasz Święcki                 Białystok            109.83   9116   83
 200 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             109.74  14376  131
 201 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               109.66  15462  141
 202 Iza Kraj                       Warszawa             109.59   8548   78
 203 Jolanta Chłopińska             Wałcz                109.54   9530   87
 204 Jerzy Luter                    Bytom                109.53  21139  193
 205 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.09   6218   57
 206 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              108.71  16958  156
 207 Jakub Nalepa                   Gliwice              108.58  10749   99
 208 Dominik Piasecki               Słupsk               108.29   3790   35
 209 Maciej Kutera                  Warszawa             107.84   8088   75
 210 Marcin Kamiński                Warszawa             107.82   7332   68
 211 Daniel Janus                   Wąchock              107.79  10671   99
 212 Joanna Ostrowska               Warszawa             107.68  21536  200
 213 Piotr Chabowski                Piła                 107.50   5160   48
 214 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.48  13220  123
 215 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             107.43  16437  153
 216 Paweł Morga                    Warszawa             107.30   3541   33
 217 Andrzej Puchalski              Łódź                 107.29   5579   52
 218 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               106.56  20567  193
 219 Joanna Duda                    Zabrze               106.47   7027   66
 220 Jan Kozłowski                  Kraków               106.43  20009  188
 221 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              106.42   5108   48
 222 Robert Głowacki                Łódź                 106.23   6374   60
 223 Bogdan Kozłowski               Białystok            106.21   9559   90
 224 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             106.00   7526   71
 225 Olaf Czubla                    Łódź                 105.71   3277   31
 226 Andrzej Stańczyk               Kraków               105.66   3381   32
 227 Mirosław Konsik                Gdańsk               105.56   5067   48
 228 Anita Bruska                   Gdynia               105.53   6332   60
 229 Marianna Kozłowska             Białystok            105.49  10022   95
 230 Sylwester Gryz                 Zabrze               105.49  20992  199
 231 Paweł Michalski                Ksawerów             105.30   5897   56
 232 Sławomir Buk                   Gliwice              105.25   8841   84
 233 Sylwia Stuchlik                Gdańsk               105.17   3786   36
 234 Jacek Baltyn                   Suchedniów           105.08   4098   39
 235 Czesława Pawłowska             Wrocław              104.95   6927   66
 236 Dorota Maciejuk                Warszawa             104.91  11225  107
 237 Sławomir Zabawa                Jasło                104.74  20110  192
 238 Dominik Wester                 Warszawa             104.64   8685   83
 239 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             104.60  14539  139
 240 Alina Białobrzewska            Gdynia               104.60  13702  131
 241 Przemysław Rybicki             Otwock               104.47   3761   36
 242 Elżbieta Święcka               Białystok            104.44   3760   36
 243 Rafał Skibicki                 Lębork               104.43   5639   54
 244 Iwona Rutkowska                Warszawa             104.28  10011   96
 245 Michał Ozimiński               Łódź                 104.23  19908  191
 246 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.04   4994   48
 247 Michał Jaworek                 Zabrze               103.90   7169   69
 248 Tomasz Żbikowski               Warszawa             103.87  13192  127
 249 Marek Reda                     Wołomin              103.60  13779  133
 250 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski  103.60  16058  155
 251 Teresa Zalewska                Racibórz             103.54  11079  107
 252 Wiesław Olewiński              Warszawa             103.53  12320  119
 253 Jarosław Żuliński              Szczecin             103.43   4861   47
 254 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 103.36   6615   64
 255 Maciej Stolarczyk              Zator                103.30   4132   40
 256 Maria Jarosz                   Lublin               102.82   6683   65
 257 Jacek Karwowski                Płock                102.74   4315   42
 258 Bogdan Pokojski                Piastów              102.71   3903   38
 259 Roman Figiel                   Zawichost            102.68   7496   73
 260 Janusz Sojka                   Łódź                 102.68   8625   84
 261 Beata Łażewska                 Gdynia               102.50   4920   48
 262 Wojciech Zieliński             Szczecin             102.49   3587   35
 263 Anna Biegańska                 Białystok            102.38   5426   53
 264 Władysław Zieliński            Lębork               102.28   4398   43
 265 Weronika Rudnicka              Ustka                102.26  14521  142
 266 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             102.22   4191   41
 267 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.19  19621  192
 268 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.00   4284   42
 269 Danuta Langiewicz              Ostróda              101.90  12738  125
 270 Dorota Ziembowicz              Gliwice              101.81   4887   48
 271 Marta Kleinrok                 Lublin               101.74   8546   84
 272 Mariusz Łasiewicki             Choszczno            101.71   6713   66
 273 Sylwester Wójcik               Lublin               101.59  13714  135
 274 Anna Arana                     Warszawa             101.03  14144  140
 275 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             100.88   7263   72
 276 Tomasz  Jedynak                Skarżysko            100.78   3628   36
 277 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               100.76   7255   72
 278 Grażyna Wesołowska             Łódź                 100.30  18355  183
 279 Małgorzata Szmuksta            Szczecin              99.70  18943  190
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.53  10749  108
 281 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.50  10050  101
 282 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk   99.41   8549   86
 283 Magdalena Ochot                Katowice              99.34  11225  113
 284 Joanna Kubińska                Warszawa              98.93  10684  108
 285 Renata Rosół                   Warszawa              98.67  19340  196
 286 Mikołaj Fidziński              Dębica                98.61   3550   36
 287 Monika Rubinstein              Warszawa              98.49  15758  160
 288 Anna Stefańska                 Łódź                  97.86  13798  141
 289 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              97.69   6057   62
 290 Piotr Domański                 Łódź                  97.60   3904   40
 291 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.30   4476   46
 292 Adam Janicki                   Łódź                  97.22   7097   73
 293 Dorota  Kwaśny                 Szczecin              97.10  11264  116
 294 Andrzej Bociąga                Chorzów               96.77  11225  116
 295 Marek Kocikowski               Ostróda               96.21   8659   90
 296 Renata Polończyk               Bielsko Biała         96.19   5002   52
 297 Patrycja Śliwińska             Szczecin              96.06  14025  146
 298 Anna Lisiewska                 Piasutno              95.97   3455   36
 299 Henryk Ryś                     Warszawa              95.97   2879   30
 300 Szymon Stolarczyk              Zator                 95.88   6136   64
 301 Przemysław Pawlic              Wrocław               95.76  12736  133
 302 Barbara Szymańska              Gdańsk                95.51   4489   47
 303 Jacek Dec                      Pszczew               95.46   3341   35
 304 Tadeusz Wiśniewski             Piła                  95.42   6775   71
 305 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       95.42   4103   43
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                95.05   9410   99
 307 Mariusz Katzig                 Gdańsk                94.83   3414   36
 308 Bartosz Milczarek              Łódź                  94.61   5582   59
 309 Joanna Brychcy                 Katowice              94.58  17687  187
 310 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  94.34  10000  106
 311 Beata Kościańska               Lublin                94.28   4431   47
 312 Paweł Szczekutek               Warszawa              94.28   5468   58
 313 Wojciech Wróbel                Zator                 94.25   5184   55
 314 Beata Lerska                   Warszawa              94.06   4609   49
 315 Anna Chybowska                 Sochaczew             93.86   3285   35
 316 Michał Korzeniowski            Kraków                93.62   4494   48
 317 Andrzej Bryła                  Mielec                93.12   4004   43
 318 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              93.11   9125   98
 319 Michał Kolaj                   Ostróda               92.66   3243   35
 320 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.37   7205   78
 321 Kacper Jachowicz               Żyrardów              92.05   5523   60
 322 Katarzyna Dębska               Ostróda               91.99   7083   77
 323 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   91.98   5427   59
 324 Krystyna Puchalska             Łódź                  90.96   4457   49
 325 Krzysztof Noskowicz            Toruń                 90.64   3263   36
 326 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                90.63   3172   35
 327 Jarosław Karp                  Jędrzejów             90.53   3078   34
 328 Małgorzata Sikora              Kraków                90.46   4885   54
 329 Piotr Łasowski                 Gdańsk                90.37   2711   30
 330 Beata Wolf                     Gdańsk                90.13   4687   52
 331 Jerzy Ciesielski               Łódź                  90.11   4866   54
 332 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              89.86  14648  163
 333 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński  89.78   5836   65
 334 Anna Czarnecka                 Zgierz                89.56   4299   48
 335 Urszula Solarska               Łódź                  89.49  17450  195
 336 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             89.28   7321   82
 337 Leszek Kilian                  Jaworzno              89.15   5349   60
 338 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.13   7309   82
 339 Błażej Fidziński               Dębica                89.11   3208   36
 340 Jerzy Augustyniak              Łódź                  88.89   4089   46
 341 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.76   2984   34
 342 Krzysztof Kruk                 Łódź                  87.67  14641  167
 343 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 87.43   3672   42
 344 Wojciech Obremski              Legnica               87.40   8915  102
 345 Jolanta Bednarska              Łódź                  86.34   3022   35
 346 Filip Dalecki                  Rumia                 85.88   3521   41
 347 Piotr Marusa                   Szczytno              84.81   4580   54
 348 Sylwia Pliszka                 Szczecin              84.31   4974   59
 349 Alicja Bielecka                Poznań                83.21   5159   62
 350 Magdalena Łasiewicka           Warszawa              82.95   5226   63
 351 Halina Łubniewicz              Łódź                  81.07   6486   80
 352 Adam Zalewski                  Racibórz              81.06   2918   36
 353 Monika Ścisłowska              Chrzanów              80.92   2913   36
 354 Adam Kędzior                   Lublin                80.74   3714   46
 355 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             80.72   5731   71
 356 Edward Smołka                  Zabrze                80.12   3365   42
 357 Jan Pawłowski                  Warszawa              77.69   5283   68
 358 Adrian Szczepanik              Zator                 77.50   2790   36
 359 Monika Pieczora                Łódź                  74.67   4331   58
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                 73.74   5678   77
 361 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  73.27   4616   63
 362 Monika Wrzałek                 Rumia                 72.23   3756   52
 363 Jolanta Kruk                   Łódź                  69.98   3919   56
 364 Wacław Sarek                   Jaworzno              67.74   2303   34
 365 Kamil Stokłosa                 Skawina               66.37   2323   35
 366 Paulina Naplocha               Racibórz              65.21   2217   34




Poczekalnia na dzień 2006-05-27

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.59   3062   29
   2 Tomasz Frynia                  Konstantynów Łódzki   89.90   2607   29
   3 Agata Pastusiak                Sulęcin               69.76   2023   29
   4 Adam Słapiński                 Warszawa              93.29   2612   28
   5 Marcin Wiśniewski              Wolsztyn             119.19   3218   27
   6 Michał Szymkowski              Wrocław              117.67   3177   27
   7 Jacek Gasik                    Warszawa              90.85   2453   27
   8 Arkadiusz Jaworski             Tychy                123.38   3208   26
   9 Jakub Mioduszewski             Żyrardów             112.28   2807   25
  10 Roman Sulima                   Warszawa             111.96   2799   25
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 121.46   2915   24
  12 Marzena Kasner                 Janikowo             119.12   2859   24
  13 Dariusz Ołdakowski             Toruń                118.25   2838   24
  14 Jarosław Kamienik              Słupsk               116.25   2790   24
  15 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  116.17   2788   24
  16 Adam Szukalski                 Wałbrzych            114.17   2740   24
  17 Zbigniew Szepczyński           Kraków               113.42   2722   24
  18 Oskar Lelek                    Barlinek             113.21   2717   24
  19 Michał Szkudlarek              Pabianice            113.08   2714   24
  20 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.62   2703   24
  21 Piotr Mańkowski                Warszawa             111.75   2682   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               110.83   2660   24
  23 Ewa Piramowska                 Łódź                 110.42   2650   24
  24 Monika Laskowska               Wrocław              108.96   2615   24
  25 Bartosz Pięta                  Swarzędz             106.96   2567   24
  26 Justyna Woszczyna              Kraków               106.75   2562   24
  27 Grzegorz Bryła                 Mielec               105.83   2540   24
  28 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  105.21   2525   24
  29 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            104.62   2511   24
  30 Paweł Szulc                    Szczecin             104.17   2500   24
  31 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     103.62   2487   24
  32 Piotr Mossakowski              Chorzów              103.29   2479   24
  33 Maurycy Machnio                Lipiany              101.25   2430   24
  34 Bożena Matysiak                Kraków               100.62   2415   24
  35 Anna Dłużniewska               Warszawa             100.54   2413   24
  36 Maciej Chmielowski             Kraków               100.17   2404   24
  37 Bartosz Kujawiński             Pleszew               98.71   2369   24
  38 Norbert Skrzyński              Warszawa              96.71   2321   24
  39 Grzegorz Borowski              Piliki                96.42   2314   24
  40 Mirosław Norwajszas            Szczecin              96.42   2314   24
  41 Roman Błoszyński               Niewodnica            95.83   2300   24
  42 Tomasz Górka                   Łęczna                92.71   2225   24
  43 Daniel Tomczyk                 Piła                  91.50   2196   24
  44 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze                88.88   2133   24
  45 Katarzyna Waliczek             Bielsko Biała         88.46   2123   24
  46 Renata Ziółkowska              Gdynia                88.00   2112   24
  47 Łukasz Moskal                  Kurzętnik             87.79   2107   24
  48 Andrzej Buczkowski             Bydgoszcz             79.42   1906   24
  49 Katarzyna Borowska             Piliki                78.54   1885   24
  50 Jacek Szewczyk                 Lublin               116.39   2677   23
  51 Krzysztof Matuszewski          Lublin               111.22   2558   23
  52 Ireneusz Kurzok                Mikołów              104.91   2413   23
  53 Maciej Mizgier                 Gdańsk               101.39   2332   23
  54 Ewa Majewska                   Nowa Sól             101.17   2327   23
  55 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            94.65   2177   23
  56 Grzegorz Bajer                 Łódź                  94.35   2170   23
  57 Marek Sitkowski                Warszawa              93.91   2160   23
  58 Agnieszka Kozub                Brzesko               93.43   2149   23
  59 Urszula Behnke                 Iława                 92.35   2124   23
  60 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   88.09   2026   23
  61 Tomasz Wieszczyk               Łódź                  85.65   1970   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                84.39   1941   23
  63 Aldona Głośnicka               Ostróda               84.09   1934   23
  64 Waldemar Bulkowski             Chojnów               83.83   1928   23
  65 Kuba Żuliński                  Przecław              82.83   1905   23
  66 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          82.26   1892   23
  67 Filip Sitkowski                Warszawa              77.96   1793   23
  68 Sylwia Buks                    Warszawa              77.35   1779   23
  69 Andrzej Szymański              Łódź                  64.61   1486   23
  70 Tomasz Figiel                  Zawichost            115.73   2546   22
  71 Przemysław Drochomirecki       Kraków               114.86   2527   22
  72 Piotr Syta                     Lublin                72.95   1605   22
  73 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry      103.52   2174   21
  74 Maciej Pilc                    Poznań                99.48   2089   21
  75 Kamil Jagliński                Ostrowiec Świętokrz  107.90   2158   20
  76 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała         88.90   1778   20
  77 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.45   1729   20
  78 Barbara Pastuszek              Lublin                83.00   1660   20
  79 Paweł Czubla                   Kock                 131.05   2490   19
  80 Marcin Figiel                  Zawichost            114.95   2184   19
  81 Agnieszka Grzelak              Łódź                 106.89   2031   19
  82 Andrzej Lożyński               Piastów              106.47   2023   19
  83 Sławomir Rosochacz             Lublin               102.37   1945   19
  84 Adam Kotwica                   Gdańsk               101.32   1925   19
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          100.63   1912   19
  86 Jacek Jabłonowski              Iława                 53.79   1022   19
  87 Mariusz Grodek                 Olsztyn              119.33   2148   18
  88 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   2067   18
  89 Michał Pryzowicz               Bielsk Podlaski      103.44   1862   18
  90 Monika Siemaszko               Lipiany              100.78   1814   18
  91 Andrzej Wróbel                 Zator                100.00   1800   18
  92 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            92.67   1668   18
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia                89.17   1605   18
  94 Błażej Fuczek                  Przeciszów            86.67   1560   18
  95 Przemysław Wójcik              Przeciszów            74.50   1341   18
  96 Danuta Frynia                  Konstantynów Łódzki   68.44   1232   18
  97 Witold Berus                   Zabrze                67.56   1216   18
  98 Piotr Madej                    Wrocław               93.59   1591   17
  99 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.12   1209   17
 100 Mirosława Uryzaj               Mysłowice            115.06   1841   16
 101 Jarosław Kordalski             Lublin                88.62   1418   16
 102 Stanisława Gawęda              Zator                 55.56    889   16
 103 Zbigniew Jabłoński             Warszawa              79.20   1188   15
 104 Edyta Arent-Irzyk              Kraków               117.50   1645   14
 105 Wojciech Jacyno                Warszawa             115.38   1500   13
 106 Grzegorz Matysiak              Kraków               127.33   1528   12
 107 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             127.00   1524   12
 108 Patryk Gadus                   Pszczew              126.58   1519   12
 109 Adam Cieśla                    Częstochowa          126.50   1518   12
 110 Leszek Jóźwik                  Szczecin             123.75   1485   12
 111 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.50   1446   12
 112 Mariusz Mastalerek             Piła                 119.25   1431   12
 113 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  118.42   1421   12
 114 Joanna Górniaczyk              Poznań               117.42   1409   12
 115 Dariusz Dzierża                Kraków               116.33   1396   12
 116 Marcin Królak                  Warszawa             114.17   1370   12
 117 Anna Królak                    Warszawa             113.42   1361   12
 118 Sławomir Szymański             Szczecin             110.42   1325   12
 119 Paweł Kondratiuk               Bielsk Podlaski      110.17   1322   12
 120 Tomasz Wenda                   Warszawa             109.00   1308   12
 121 Łukasz Homa                    Wrocław              108.00   1296   12
 122 Justyna Horbowska              Lublin               107.67   1292   12
 123 Tomasz Skrzypczyński           Reda                 107.33   1288   12
 124 Roman Gierszewski              Jastrzębie Zdrój     106.92   1283   12
 125 Magdalena Kubik                Warszawa             106.83   1282   12
 126 Dominik Zyskowski              Poznań               106.75   1281   12
 127 Andrzej Wilczyński             Gliwice              106.50   1278   12
 128 Michał  Borejko                Wrocław              106.42   1277   12
 129 Magdalena Preidl               Katowice             106.08   1273   12
 130 Grzegorz Olędzki               Warszawa             105.58   1267   12
 131 Janusz Domagała                Poznań               105.42   1265   12
 132 Krzysztof Lichota              Piła                 105.00   1260   12
 133 Kamila Krzykawska              Gorzów Wielkopolski  104.58   1255   12
 134 Paweł Kokoszka                 Kłomnice             103.75   1245   12
 135 Marek Kluczyński               Piła                 103.58   1243   12
 136 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        102.17   1226   12
 137 Damian Kaczmarczyk             Ruda Śląska          102.08   1225   12
 138 Mirosław Grafiński             Brodnica             100.83   1210   12
 139 Rafał Marks                    Warszawa             100.58   1207   12
 140 Ewa Langiewicz-Ostojska        Zielona Góra         100.42   1205   12
 141 Jarosław Baranowski            Lublin                99.92   1199   12
 142 Michał Lipka                   Mielec                99.83   1198   12
 143 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie      99.75   1197   12
 144 Jacek Nowak                    Szczecin              99.25   1191   12
 145 Karolina Drabik                Skarżysko             99.08   1189   12
 146 Kazimierz Dziadkowiec          Kraków                99.00   1188   12
 147 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              98.75   1185   12
 148 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk                98.58   1183   12
 149 Marcin Resler                  Września              98.58   1183   12
 150 Aleksandra Gibas               Bełchatów             98.42   1181   12
 151 Tomasz Kościuczuk              Ustka                 98.08   1177   12
 152 Wojciech Chodakiewicz          Białystok             97.83   1174   12
 153 Łukasz Marks                   Warszawa              97.75   1173   12
 154 Paweł Mojsik                   Bielsk Podlaski       97.42   1169   12
 155 Grzegorz Kwiecień              Kraków                96.42   1157   12
 156 Izabela Kargol                 Warszawa              96.33   1156   12
 157 Angelika Zmitrowicz            Szczecin              96.25   1155   12
 158 Renata Andracka                Poznań                96.08   1153   12
 159 Tomasz Ulrych                  Tychy                 96.08   1153   12
 160 Tomasz Smulewicz               Łódź                  96.00   1152   12
 161 Jagoda Żbikowska               Warszawa              95.75   1149   12
 162 Adam Kaczmarczyk               Wrocław               95.50   1146   12
 163 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               95.25   1143   12
 164 Beata Rudzka                   Racibórz              95.17   1142   12
 165 Tomasz Krym                    Łódź                  95.00   1140   12
 166 Anna Gierej                    Hermanówka            94.92   1139   12
 167 Dorota Franków                 Witnica               94.50   1134   12
 168 Stanisław Stanek               Olkusz                94.42   1133   12
 169 Mariusz Rogalski               Iława                 94.17   1130   12
 170 Tadeusz Sokólski               Białystok             94.17   1130   12
 171 Dorota Kaniewska               Sochaczew             93.75   1125   12
 172 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 93.67   1124   12
 173 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             93.25   1119   12
 174 Wojciech  Pietrzak             Warszawa              92.92   1115   12
 175 Arkadiusz Pranga               Rumia                 92.92   1115   12
 176 Adam Worsztynowicz             Katowice              90.58   1087   12
 177 Marian Dudycz                  Łódź                  90.25   1083   12
 178 Anna  Bogucka                  Wrocław               89.67   1076   12
 179 Beata Żurawska                 Jastrzębie Zdrój      89.25   1071   12
 180 Irena Ficak                    Mielec                88.92   1067   12
 181 Małgorzata Kulik               Lublin                88.92   1067   12
 182 Tomasz Olędzki                 Warszawa              88.92   1067   12
 183 Joanna Kochmańska              Lublin                88.83   1066   12
 184 Łukasz Wiechecki               Katowice              88.75   1065   12
 185 Elżbieta Dedek                 Warszawa              88.67   1064   12
 186 Sonia Tarczałowicz             Zabrze                88.25   1059   12
 187 Stefania Dryżałowska           Olsztyn               88.08   1057   12
 188 Tomasz Żukowski                Olsztyn               87.75   1053   12
 189 Dorota Rogalska                Chełm                 87.67   1052   12
 190 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.58   1051   12
 191 Maciej Szumieluk               Bielsk Podlaski       87.42   1049   12
 192 Krzysztof Gulowaty             Bytom                 87.33   1048   12
 193 Bogumiła Sokólska              Białystok             86.92   1043   12
 194 Krzysztof Ufir                 Nowy Targ             86.83   1042   12
 195 Karol Sikora                   Trzyniec(Czechy)      86.67   1040   12
 196 Maciej Mraczek                 Katowice              86.58   1039   12
 197 Krzysztof Zgodzaj              Strzelce Opolskie     86.17   1034   12
 198 Joanna Rubaj                   Lublin                86.08   1033   12
 199 Tomasz Idczak                  Ruda Śląska           85.25   1023   12
 200 Robert Jóźwik                  Szczecin              85.17   1022   12
 201 Dariusz Nieora                 Iława                 85.17   1022   12
 202 Andrzej Matyasik               Kraków                85.08   1021   12
 203 Dorota Patera                  Legnica               85.00   1020   12
 204 Sławomir Długosz               Ostróda               84.75   1017   12
 205 Piotr Matyasik                 Kraków                84.75   1017   12
 206 Marcin Wróblewski              Bielsk Podlaski       84.75   1017   12
 207 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             84.17   1010   12
 208 Karol Marchewka                Wrocław               83.75   1005   12
 209 Mirosław Ring                  Mysłowice             82.83    994   12
 210 Michał Sikora                  Trzyniec(Czechy)      81.67    980   12
 211 Grzegorz Wołowiec              Gdynia                81.25    975   12
 212 Robert Zabel                   Poznań                81.00    972   12
 213 Zbigniew Lewandowski           Słupsk                80.17    962   12
 214 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             79.67    956   12
 215 Alicja Kladamicza              Chorzów               79.17    950   12
 216 Jolanta Skrobisz               Warszawa              79.00    948   12
 217 Artur Bomba                    Bytom                 78.75    945   12
 218 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       78.50    942   12
 219 Małgorzata Stęplowska          Kielce                78.42    941   12
 220 Amelia Borysiuk                Strzegom              78.33    940   12
 221 Dorota Ryś                     Warszawa              78.33    940   12
 222 Mateusz Cygan                  Chorzów               78.25    939   12
 223 Jan Staniewicz                 Lublin                78.08    937   12
 224 Piotr Błaszczyk                Łódź                  77.92    935   12
 225 Klaudyna Hubeny                Łódź                  77.33    928   12
 226 Dawid Jabłuszewski             Bielsk Podlaski       77.25    927   12
 227 Bartosz Krzywda                Chojnów               77.08    925   12
 228 Robert Kowalski                Ostrołęka             77.00    924   12
 229 Paweł Golubiński               Gdynia                76.75    921   12
 230 Aleksandra Pelczarska          Warszawa              76.50    918   12
 231 Martina Stefankowa             Hawierzów(Czechy)     76.42    917   12
 232 Czesław Konopko                Szczecin              76.25    915   12
 233 Łukasz Walijewski              Ostróda               75.92    911   12
 234 Gniewomir Białek               Dębica                75.67    908   12
 235 Grzegorz Wełna                 Chorzów               74.50    894   12
 236 Agnieszka Neumann              Iława                 72.17    866   12
 237 Wojciech Szkutnik              Kraków                70.50    846   12
 238 Marzena Żukowska               Olsztyn               70.17    842   12
 239 Danuta Głowacka                Nowa Sól              68.42    821   12
 240 Tomasz Sulejewski              Kraków                68.00    816   12
 241 Simona Pietrzak                Chojnów               67.83    814   12
 242 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       60.92    731   12
 243 Aldona Saniewska               Warszawa              52.42    629   12
 244 Jolanta Obidzińska             Warszawa              52.33    628   12
 245 Marcin Kasprzyk                Chojnów               50.00    600   12
 246 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    103.82   1142   11
 247 Tomasz Siwiński                Zawiercie            100.00   1100   11
 248 Dominika Gałdyńska             Poznań                96.55   1062   11
 249 Andrzej Burczyk                Gdynia                92.82   1021   11
 250 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              92.00   1012   11
 251 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             91.18   1003   11
 252 Robert Drózd                   Wesoła                91.00   1001   11
 253 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   86.27    949   11
 254 Żaneta Malińska                Ostrzeszów            85.55    941   11
 255 Krzysztof Zalewski             Kraków                84.91    934   11
 256 Katarzyna Kicińska             Lublin                83.91    923   11
 257 Dariusz Powójski               Warszawa              83.55    919   11
 258 Krzysztof Ratajczyk            Poznań                83.55    919   11
 259 Aleksandra Chadryś             Wieluń                83.09    914   11
 260 Justyna Palimąka               Piła                  82.27    905   11
 261 Małgorzata Skubel              Nowa Sól              81.55    897   11
 262 Robert Lekston                 Mikołów               81.27    894   11
 263 Adam Paczkowski                Bydgoszcz             80.82    889   11
 264 Adrian Skowroński              Bydgoszcz             80.27    883   11
 265 Hortensja Hola                 Bielsko Biała         79.82    878   11
 266 Agnieszka Szczekutek           Warszawa              79.64    876   11
 267 Grzegorz Parfieniuk-Kacejko    Bielsk Podlaski       79.45    874   11
 268 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                79.27    872   11
 269 Wawrzyniec Andrzejewski        Bydgoszcz             79.00    869   11
 270 Patrycja Kraus                 Wałcz                 77.18    849   11
 271 Filip Kowalczuk                Gdynia                72.45    797   11
 272 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                72.36    796   11
 273 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                69.64    766   11
 274 Andrzej Nagwizda               Kraków                69.36    763   11
 275 Radosław Przybycień            Zabrze                69.36    763   11
 276 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          66.45    731   11
 277 Marta Giżewska                 Bielsk Podlaski       65.00    715   11
 278 Patrycja Kraus                 Wałcz                 63.36    697   11
 279 Małgorzata Szmat               Koszalin              63.27    696   11
 280 Michał Klimont                 Wałcz                 57.00    627   11
 281 Mariusz Przekwas               Nowe Misto Lub        53.91    593   11
 282 Jerzy Jabłoński                Lublin                52.45    577   11
 283 Patryk Stokłosa                Skawina               51.91    571   11
 284 Mateusz Skowroński             Bydgoszcz             51.82    570   11
 285 Daniel Pazdan                  Zabrze                51.18    563   11
 286 Jakub Witkowski                Warszawa             121.60   1216   10
 287 Barbara Belof                  Szwecja              108.30   1083   10
 288 Stanisław Stolarczyk           Zator                 81.30    813   10
 289 Aleksandra Sylwestrzuk         Gródek                65.30    653   10
 290 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  113.11   1018    9
 291 Małgorzata Marks               Warszawa             100.44    904    9
 292 Maciej Paradowicz              Bielsk Podlaski       85.78    772    9
 293 Barbara Bujacz                 Szczecin              74.11    667    9
 294 Maciej Makselon                Knurów                74.00    666    9
 295 Urszula Makselon               Knurów                62.89    566    9
 296 Bożena Dragun                  Lublin               113.50    908    8
 297 Paweł Kasprzak                 Warszawa             102.88    823    8
 298 Jarosław Wypart                Częstochowa           83.88    671    8
 299 Anna Grabowska                 Gdynia                77.25    618    8
 300 Wojciech Dzierżek              Ostróda               67.25    538    8
 301 Dominik Berliński              Warszawa              65.50    524    8
 302 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            54.88    439    8
 303 Bogusław Szyszka               Oława                114.14    799    7
 304 Jakub Klakla                   Bytom                113.57    795    7
 305 Magdalena Nyklewicz            Poznań                99.14    694    7
 306 Piotr Konopka                  Ostróda               95.86    671    7
 307 Piotr Ziętal                   Legnica               94.57    662    7
 308 Agata Witkowska                Katowice              91.86    643    7
 309 Marta Witała                   Zabrze                85.86    601    7
 310 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.86    587    7
 311 Wojciech Wiszniewski           Piła                  83.71    586    7
 312 Paweł Dąbrowski                Ostróda               83.29    583    7
 313 Aleksandra Witkowska           Iława                 82.14    575    7
 314 Wojciech Bochra                Lublin                81.71    572    7
 315 Grzegorz Radziewicz            Juchnowiec            81.71    572    7
 316 Patrycja Kierno                Gdańsk                81.57    571    7
 317 Zygmunt Skwarek                Katowice              70.29    492    7
 318 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lub       67.29    471    7
 319 Paweł Strelczuk                Bielsk Podlaski       66.71    467    7
 320 Jerzy Siadak                   Szczecin              66.29    464    7
 321 Katarzyna Witkowska            Iława                 65.57    459    7
 322 Jakub Daroń                    Tychy                 58.14    407    7
 323 Krzysztof Gruszka              Częstochowa           53.14    372    7
 324 Szymon Jachimek                Gdynia               141.00    846    6
 325 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              132.17    793    6
 326 Beata Wiączkowska              Wrocław              120.33    722    6
 327 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.67    676    6
 328 Wojciech Kruczyński            Piastów              105.17    631    6
 329 Magdalena Podlaska             Warszawa              97.83    587    6
 330 Bogdan Pokojski                Brwinów               96.67    580    6
 331 Katarzyna Kochańska            Piastów               95.33    572    6
 332 Małgorzata Czart               Olsztyn               94.50    567    6
 333 Witold Gwóźdź                  Warszawa              94.17    565    6
 334 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.50    561    6
 335 Aneta Urbańska                 Lublin                89.83    539    6
 336 Bartosz Muszyński              Słupsk                87.67    526    6
 337 Jacek Wszyndybył               Chojnów               87.50    525    6
 338 Jarosław Olek                  Warszawa              75.00    450    6
 339 Mariola Podwiązka              Nowy Dwór Mazowieck   73.67    442    6
 340 Izabela Bronowicka             Łódź                  71.17    427    6
 341 Ewa Bargłowska                 Szczecin              69.17    415    6
 342 Michał Pleban                  Piastów               60.33    362    6
 343 Emilia Oliwkowska              Inowrocław            58.67    352    6
 344 Wojciech Buńka                 Ostróda               58.33    350    6
 345 Wojciech Pinczewski            Poznań                57.17    343    6
 346 Kamil Kiermaszek               Wodzisław Śląski      54.67    328    6
 347 Natalia Baranowska             Rumia                 54.50    327    6
 348 Tomasz Cerk                    Rumia                 53.50    321    6
 349 Agnieszka Wilk                 Wrocław               53.50    321    6
 350 Anna Ryźlak                    Warszawa              53.33    320    6
 351 Michał Patera                  Legnica              150.00    750    5
 352 Michał Sak                     Lublin               119.80    599    5
 353 Adam Rogoń                     Warszawa             103.40    517    5
 354 Agata Ślusarczyk               Łódź                  93.80    469    5
 355 Jacek Stolarczyk               Zator                 90.00    450    5
 356 Grzegorz Sylwestrzuk           Gródek                90.00    450    5
 357 Magdalena Mroziuk              Warszawa              87.20    436    5
 358 Anna Świerczek                 Nowy Targ             76.80    384    5
 359 Marcin Karpienia               Gorzów Wielkopolski   76.00    380    5
 360 Tomasz Maniecki                Gorzów Wielkopolski   75.20    376    5
 361 Mateusz Konopiński             Lublin                74.60    373    5
 362 Marianna Das                   Warszawa              54.20    271    5
 363 Wojciech Czeronko              Lublin               125.00    500    4
 364 Janusz Czerwik                 Zator                100.00    400    4
 365 Jan Czeronko                   Lublin                75.75    303    4
 366 Dariusz  Strawa                Łódź                  65.75    263    4
 367 Paweł Siemieniuk               Bielsk Podlaski       55.25    221    4
 368 Karolina Pawełek               Szczecin              55.00    220    4
 369 Luiza Malisiewicz              Lublin                53.75    215    4
 370 Maciej Chmielowski             Szczecin              53.00    212    4
 371 Piotr Witkowski                Graboszyce            50.00    200    4
 372 Agnieszka Ćwiertnia            Brzeszcze             50.00    200    4
 373 Małgorzata Fugiel              Sandomierz            95.67    287    3
 374 Elżbieta Ostrowska             Nowy Dwór Mazowieck   89.67    269    3
 375 Wojciech Zajączkowski          Kraków                88.00    264    3
 376 Karol Koronkiewicz             Piastów               68.67    206    3
 377 Edward Ostrowski               Nowy Dwór Mazowieck   66.33    199    3
 378 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              64.00    192    3
 379 Balbina Piotrowska             Szczecin              62.00    186    3
 380 Bożena Karczmarczuk            Łódź                  61.67    185    3
 381 Karolina Kowalska              Warszawa              60.00    180    3
 382 Michał Pilc                    Poznań                58.33    175    3
 383 Lidia Godlewska                Modlin Twierdza       51.67    155    3
 384 Paweł Subocz                   Szczecin             152.00    304    2
 385 Adam Plebanik                  Częstochowa          106.50    213    2
 386 Elżbieta Bargłowska            Szczecin             100.00    200    2
 387 Andrzej Wilk                   Zabrze               100.00    200    2
 388 Alicja Wójcik                  Elbląg                71.50    143    2
 389 Łukasz Ordon                   Tarnowskie Góry       66.00    132    2
 390 Sylwester Buczek               Tychy                 65.00    130    2
 391 Marcin Olender                 Tarnowskie Góry       64.00    128    2
 392 Mateusz Milewski               Tarnowskie Góry       61.00    122    2
 393 Teresa Lachowicz               Kraków                59.50    119    2
 394 Bożena Opalińska               Kraków                59.50    119    2
 395 Sonia Stawujak                 Bydgoszcz             57.50    115    2
 396 Stanisław Nowak                Pszczyna              57.00    114    2
 397 Zofia Żemła                    Pszczyna              57.00    114    2
 398 Izabela Mych                   Tychy                 55.00    110    2
 399 Agnieszka Bujak                Lublin                50.00    100    2
 400 Adam Weremczuk                 Łódź                 189.00    189    1
 401 Agata Dzierko                  Zabrze               150.00    150    1
 402 Iwona Soszka                   Warszawa             150.00    150    1
 403 Ewa Zychowicz                  Zabrze               150.00    150    1
 404 Elżbieta Wodzińska             Warszawa              71.00     71    1
 405 Monika Krusiewicz              Warszawa              69.00     69    1
 406 Alicja Nowak                   Bydgoszcz             66.00     66    1
 407 Maria Mirkowska                Bydgoszcz             65.00     65    1
 408 Adrian Wołoszyn                Lubsko                62.00     62    1
 409 Katarzyna Świątkowska          Nowa Sól              59.00     59    1
 410 Bożena Miklis                  Szczecin              50.00     50    1
 411 Iwona Pieczora                 Łódź                  50.00     50    1
 412 Łukasz Pilorz                  Lublin                50.00     50    1
 413 Kamil Tessmer                  Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
 414 Łukasz Wełnicki                Olsztyn               50.00     50    1
 415 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie