Nowy Dwór Mazowiecki25
października
Nowy Dwór Mazowiecki 25 października XII Mistrzostwa Nowego Dworu Mazowieckiego
Łódź 7
listopada
Łódź 7- 8 listopada Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa ŁodziGrand Prix 2009
Łomża14
listopada
Łomża 14-15 listopada I Otwarte Mistrzostwa Łomży
Dariusz Kosz — nowy, a zarazem oczekiwany lider rankingu...07 - 08 listopada 2009 — Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa ŁodziInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

Wielka Łódka 2009 — Jesień — XV Mistrzostwa Łodzi Łódź, 07 - 08 listopada 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz — nowy, a zarazem oczekiwany lider rankingu...W ostatnim rejsie "Wielkiej Łódki" w 2009 roku stawiło się na pokładzie 53 kandydatów na kapitana. Na turnieju w Łodzi rostrzygnęło się, kto zostanie mistrzem Łodzi, kto zostanie kapitanem "Wielkiej Łódki" i kto zwycięży w cyklu Grand Prix 2009 roku.
Gdy na liście startowej pojawiło się nazwisko Kosz, zapowiadała się emocjonująca walka o dwa z wymienionych tytułów. W klasyfikacji Grand Prix trójka zawodników miała szansę na najwyższe miejsce na podium. Wspomniany Dariusz Kosz z Nysy zajmował 3 miejsce, tuż za Krzysztofem Obremskim z Legnicy i Kazimierzem Merklejnem Juniorem ze Szczecina. Zgodnie z regulaminem cyklu 2009 punkty liczone są z siedmiu najlepszych turniejów i to było największym atutem Darka. Swoje trzecie miejsce osiągnął w 6 tegorocznych turniejach i udział w 7 tylko powiększał jego dorobek. Kazik i Krzysiek musieli liczyć się z odpisywaniem punktów. Po trzeciej rundzie cała trójka mieściła się w pierwszej czwórce turnieju. Skład uzupełniał Adam Weremczuk z Łodzi, który mieszka na stałe w Angli.
Od czwartej rundy trwała zacięta rywalizacja pomiędzy Darkiem i Krzyśkiem. W trakcie turnieju rozegrali ze sobą trzy partie, w których górą był tegoroczny zdobywca Pucharu Polski, Krzysztof Obremski. Jednak większa ilość zdobytych małych punktów dała zwycięstwo w turnieju Dariuszowi Koszowi, a tym samym przyniosła mu tryumf w cyklu Grand Prix. Kapitanem "Wielkiej Łódki 2009" został po raz drugi Stanisław Rydzik z Warszawy.
Tak jak prognozowałem, pisząc sprawozdanie z Mistrzostw Warszawy, nastąpiła zmiana lidera rankingu. Na pierwszym miejscu znalazł się Dariusz Kosz, który o jedną setną wyprzedza Krzysztofa Obremskiego. Dotychczasowy lider zajmuje trzecie miejsce. Obserwując zaciętą walkę "młodych wilków", zbliżające się Mistrzostwa Polski zapowiadają sie niezwykle interesująco.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Wielka Łódka 2009 — Lato
Wielka Łódka 2009 — Wiosna
Wielka Łódka 2009 — Zima


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekPoleski Ośrodek Sztuki
ul. Krzemieniecka 2, Łódź

mapka
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 7 listopada (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 8 listopada(5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieNa miejscu
Noclegiwe własnym zakresie (proszę rezerwować wcześniej): 
 
Dom Studenta Akademii Muzycznej Łódź ul. Żubardzka 2a 
tel. 042 616-57-47 (ilość miejsc 30 po 35 zł) 
 
Hotel „Grosik” Łódź, ul. Brzoskwiniowa 17 
tel. 042 658-95-29 
(pokój bez łazienki: „1” – 60 zł, „2” – 80 zł, „3” – 100 zł,  
pokój z łazienką: „1” – 80,00 zł, „2” – 100,00 zł, 
śniadanie: 10 – 15 zł) 
 
Pensjonat „Helenówek”, ul. Okulickiego 10b 
tel. 042 658-22-39 
(pokój z łazienką: „1” – 75 zł, „2” – 90 zł, „3” – 125 zł) 
 
Hotelik „Na Zdrowiu”, ul. Minerska 6 
tel. 042 236-57-38, tel. kom. 0 604 52 50 77 
(pokój z łazienką: „2” do wykorzystania pojedynczego – 80 zł, „2” – 90 zł, „3” – 110 zł,  
parking na terenie zamkniętym 10 zł) 
 
Pensjonat „KDKruk”, ul. 6-go Sierpnia 68 – na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia 
tel. 042 632-75-33, tel. kom. 0 503 035 751 
(pokój z łazienką: „1” – 60 zł, „2” – 120 zł, „3” – 165 zł, „4” – 220 zł) 
 
Hotel „Daria”, ul. Studencka 2/4 – Łagiewniki 
tel. 042 659-82-44 
(pokój z łazienką i śniadaniem: „1” – 130 zł, „2” z łóżkiem małżeńskim – 150 zł + 20 zł ew. dostawka,  
„2” – z dwoma łóżkami – 170 zł)
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne za miejsca I-III
Nagrody rzeczowe
OrganizatorzyAnna Stefańska 609137313, astefka@buziaczek.pl, GG: 5206098
Urszula Solarska 669662428, GG: 4454001
Adam Janicki 502949180, janicki.adam@gmail.com GG: 2807324
Wojciech Zemło 600368806, wzemlo@toya.net.pl, GG: 3442656


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Łodzi Wielka Łódka 2009 - Jesień

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   147.68     10.0     5269     2013     1132
  2 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.71     10.0     5003     2022      630
  3 Kamil           Górka                Kraków                 143.49      9.0     5099     1836      906
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.49      8.0     5237     1784      641
  5 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.70      8.0     5195     1739     1042
  6 Marek           Reda                 Wołomin                134.16      8.0     4910     1697      536
  7 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.82      8.0     4738     1664      278
  8 Radosław        Jachna               Łódź                   134.65      8.0     4719     1732      553
  9 Mateusz         Królikowski          Wrocław                105.83      8.0     4554     1654      438
 10 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   110.84      8.0     4409     1844      131
 11 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.40      7.0     4966     1527      740
 12 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.55      7.0     4890     1637      396
 13 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.94      7.0     4825     1612      266
 14 Jakub           Szymczak             Łódź                   134.25      7.0     4736     1544      205
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.97      7.0     4691     1718      143
 16 Magdalena       Kublik               Warszawa               109.42      7.0     4612     1522      340
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              121.31      7.0     4541     1550      390
 18 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.73      7.0     4446     1546      157
 19 Adam            Janicki              Łódź                   108.57      7.0     4261     1502     -188
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.66      6.0     4827     1386      725
 21 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.25      6.0     4729     1372       67
 22 Beata           Wiączkowska          Wrocław                124.65      6.0     4694     1497      281
 23 Michał          Ozimiński            Łódź                   123.62      6.0     4633     1448     -248
 24 Mirosław        Uglik                Warszawa               128.89      6.0     4630     1476      235
 25 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 117.95      6.0     4596     1620      -80
 26 Adam            Weremczuk            Łódź                   145.64      6.0     4421     1457     -558
 27 Jerzy           Luter                Bytom                  107.45      6.0     4283     1442     -143
 28 Renata          Andracka             Poznań                 112.60      6.0     4168     1447     -279
 29 Maciej          Michalak             Łódź                   132.20      6.0     4088     1274      507
 30 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.91      6.0     3646     1366      110
 31 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              114.46      5.5     4511     1314      350
 32 Robert          Głowacki             Łódź                   122.89      5.5     4427     1391        6
 33 Andrzej         Kroc                 Łódź                   115.01      5.0     4605     1322       33
 34 Weronika        Rudnicka             Ustka                  125.94      5.0     4569     1311      369
 35 Urszula         Solarska             Łódź                   106.20      5.0     4265     1279     -248
 36 Zbigniew        Rybak                Warszawa               102.03      5.0     4167     1392     -397
 37 Jerzy           Matyasik             Kraków                 117.48      5.0     4130     1341     -165
 38 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      5.0     3772     1308     -823
 39 Piotr           Madej                Wrocław                109.57      4.5     4074     1194     -158
 40 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.5     3846     1090     -390
 41 Krystyna        Augustyniak          Łódź                   106.19      4.0     4197     1161     -384
 42 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            104.27      4.0     4123     1268     -623
 43 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3914      950      217
 44 Jerzy           Ciesielski           Łódź                   108.32      3.5     3874      919      477
 45 Małgorzata      Baśko                Andrespol              100.00      3.5     3815      911      -20
 46 Jarosław        Puchalski            Łódź                   120.73      3.0     2571      850     -490
 47 Andrzej         Puchalski            Łódź                   100.00      3.0     2512      809     -482
 48 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.02      2.0     2496      636     -103
 49 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.20      2.0     1917      549      295
 50 Krystyna        Puchalska            Łódź                   100.00      1.5     2026      510     -517
 51 Grażyna         Kaczyńska            Łódź                   100.39      1.0     2234      580     -663
 52 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.30      1.0     1493      498     -606
 53 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2028      682    -2931
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Łodzi Wielka Łódka 2009 - Jesień



	Mariusz Skrobosz 150.40 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  355: 367   68
    2    16 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  332: 366   61
    3    22 Mirosław       Uglik                 128.89 +  537: 312  179
    4    15 Robert         Głowacki              122.89 -  344: 405   73
    5    21 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  523: 284  150
    6    14 Weronika       Rudnicka              125.94 +  371: 323  176
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              121.31 +  541: 327  171
    8     7 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  357: 484   77
    9    10 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  344: 394   73
   10    10 Michał         Alabrudziński         139.55 +  407: 379  190
   11    17 Julita         Dygnas                100.00 +  448: 229  150
   12     9 Adam           Janicki               108.57 +  407: 356  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Dariusz Kosz 147.68 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              117.48 +  441: 291  167
    2    11 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  475: 338  152
    3     4 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  377: 340  168
    4     3 Radosław       Jachna                134.65 +  385: 345  185
    5     2 Wojciech       Zemło                 134.91 +  498: 347  185
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.97 +  529: 373  190
    7     1 Stanisław      Rydzik                139.94 +  468: 323  190
    8     1 Tomasz         Zwoliński             139.97 +  403: 367  190
    9     1 Krzysztof      Obremski              146.71 -  370: 412   97
   10     1 Miłosz         Wrzałek               144.82 +  467: 315  195
   11     1 Krzysztof      Obremski              146.71 -  411: 418   97
   12     1 Krzysztof      Obremski              146.71 +  445: 268  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2013  / 12 167.75




	Krzysztof Obremski 146.71 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Piotrowska            115.02 +  356: 353  165
    2    10 Jakub          Szymczak              134.25 +  452: 331  184
    3     2 Michał         Alabrudziński         139.55 +  483: 348  190
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 +  565: 291  196
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  366: 395   90
    6     2 Andrzej        Rechowicz             122.73 +  418: 315  173
    7     2 Wojciech       Zemło                 134.91 +  444: 399  185
    8     2 Grzegorz       Kurowski              133.70 +  427: 360  184
    9     1 Dariusz        Kosz                  147.68 +  412: 370  198
   10     2 Grażyna        Wesołowska            110.84 +  394: 355  161
   11     1 Dariusz        Kosz                  147.68 +  418: 411  198
   12     1 Dariusz        Kosz                  147.68 -  268: 445   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2022  / 12 168.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 146.49 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  115.01 +  548: 420  165
    2     2 Grzegorz       Kurowski              133.70 +  380: 346  184
    3     3 Kamil          Górka                 143.49 +  450: 319  193
    4     1 Krzysztof      Obremski              146.71 -  291: 565   97
    5     5 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  382: 348  168
    6     5 Wojciech       Zemło                 134.91 -  421: 478   85
    7     5 Mateusz        Królikowski           105.83 +  477: 372  156
    8     3 Andrzej        Rechowicz             122.73 +  439: 290  173
    9     2 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  400: 407   95
   10     4 Radosław       Jachna                134.65 +  617: 321  185
   11     2 Tomasz         Zwoliński             139.97 +  493: 343  190
   12     2 Kamil          Górka                 143.49 -  339: 387   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Adam Weremczuk 145.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  394: 326  164
    2     5 Jarosław       Puchalski             120.73 +  498: 359  171
    3     5 Dorota         Stachowska            104.27 +  408: 323  154
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  318: 394   90
    5     7 Grażyna        Wesołowska            110.84 +  448: 388  161
    6     4 Stanisław      Rydzik                139.94 -  351: 527   90
    7     8 Jerzy          Luter                 107.45 -  250: 434   57
    8    14 Weronika       Rudnicka              125.94 +  454: 368  176
    9     8 Magdalena      Kublik                109.42 +  377: 366  159
   10     5 Kamil          Górka                 143.49 -  310: 588   93
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  271: 453   71
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  342: 453   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Miłosz Wrzałek 144.82 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              112.60 +  398: 322  163
    2     4 Beata          Wiączkowska           124.65 -  381: 400   75
    3    16 Zbigniew       Rybak                 102.03 -  381: 432   52
    4    19 Jerzy          Matyasik              117.48 +  448: 277  167
    5    12 Sławomir       Piotrowski            121.30 +  402: 304  171
    6     8 Urszula        Solarska              106.20 +  480: 411  156
    7     4 Jakub          Szymczak              134.25 +  387: 377  184
    8     5 Jerzy          Luter                 107.45 +  428: 327  157
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 +  407: 400  196
   10     1 Dariusz        Kosz                  147.68 -  315: 467   98
   11     4 Grażyna        Wesołowska            110.84 +  371: 296  161
   12     3 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  340: 447   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1664  / 12 138.67




	Kamil Górka 143.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grażyna        Wesołowska            110.84 +  322: 301  161
    2    12 Robert         Głowacki              122.89 +  475: 300  173
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  319: 450   96
    4     5 Michał         Alabrudziński         139.55 +  476: 350  190
    5     3 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  407: 410   84
    6     9 Mateusz        Królikowski           105.83 -  354: 381   56
    7    14 Andrzej        Puchalski             100.00 +  420: 349  150
    8    12 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  473: 358  168
    9     5 Maciej         Michalak              132.20 +  459: 356  182
   10     5 Adam           Weremczuk             145.64 +  588: 310  196
   11     3 Marek          Reda                  134.16 +  419: 289  184
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 +  387: 339  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1836  / 12 153.00




	Tomasz Zwoliński 139.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Madej                 109.57 +  369: 355  160
    2     8 Marek          Reda                  134.16 +  410: 316  184
    3     6 Michał         Ozimiński             123.62 +  466: 318  174
    4     2 Adam           Weremczuk             145.64 +  394: 318  196
    5     1 Krzysztof      Obremski              146.71 +  395: 366  197
    6     1 Dariusz        Kosz                  147.68 -  373: 529   98
    7     3 Grzegorz       Kurowski              133.70 +  410: 401  184
    8     1 Dariusz        Kosz                  147.68 -  367: 403   98
    9     3 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  364: 392   61
   10     3 Wojciech       Zemło                 134.91 +  454: 295  185
   11     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  343: 493   96
   12     6 Radosław       Jachna                134.65 -  346: 362   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1718  / 12 143.17




	Stanisław Rydzik 139.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Magdalena      Kublik                109.42 +  483: 394  159
    2     7 Dorota         Stachowska            104.27 -  396: 408   54
    3     8 Robert         Głowacki              122.89 +  355: 342  173
    4     7 Renata         Andracka              112.60 +  445: 373  163
    5     4 Mateusz        Królikowski           105.83 +  341: 310  156
    6     4 Adam           Weremczuk             145.64 +  527: 351  196
    7     1 Dariusz        Kosz                  147.68 -  323: 468   98
    8     6 Wojciech       Zemło                 134.91 -  370: 373   85
    9     6 Michał         Alabrudziński         139.55 +  418: 350  190
   10     7 Beata          Wiączkowska           124.65 -  351: 361   75
   11     9 Mirosław       Uglik                 128.89 +  450: 301  179
   12     5 Marek          Reda                  134.16 -  366: 528   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Michał Alabrudziński 139.55 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Janicki               108.57 +  540: 356  159
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              121.31 +  391: 377  171
    3     2 Krzysztof      Obremski              146.71 -  348: 483   97
    4     5 Kamil          Górka                 143.49 -  350: 476   93
    5    11 Renata         Andracka              112.60 +  415: 283  163
    6     6 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  419: 350  168
    7     6 Radosław       Jachna                134.65 +  438: 403  185
    8     4 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  329: 346   61
    9     6 Stanisław      Rydzik                139.94 -  350: 418   90
   10    10 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  379: 407  100
   11     7 Beata          Wiączkowska           124.65 +  494: 282  175
   12    10 Beata          Wiączkowska           124.65 +  437: 313  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Wojciech Zemło 134.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  609: 295  152
    5     2 Dariusz        Kosz                  147.68 -  347: 498   98
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 +  478: 421  196
    7     2 Krzysztof      Obremski              146.71 -  399: 444   97
    8     6 Stanisław      Rydzik                139.94 +  373: 370  190
    9     4 Grzegorz       Kurowski              133.70 +  403: 359  184
   10     3 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  295: 454   90
   11     6 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  362: 358  177
   12     4 Maciej         Michalak              132.20 +  380: 337  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  /  9 151.78




	Radosław Jachna 134.65 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jerzy          Luter                 107.45 +  384: 269  157
    2     6 Weronika       Rudnicka              125.94 +  442: 359  176
    3     1 Beata          Wiączkowska           124.65 +  374: 369  175
    4     3 Dariusz        Kosz                  147.68 -  345: 385   98
    5     6 Marek          Reda                  134.16 -  285: 371   84
    6    11 Andrzej        Kroc                  115.01 +  378: 374  165
    7     6 Michał         Alabrudziński         139.55 -  403: 438   90
    8    17 Jarosław       Puchalski             120.73 +  400:   1  171
    9     9 Mateusz        Królikowski           105.83 +  511: 319  156
   10     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  321: 617   96
   11    11 Michał         Ozimiński             123.62 +  514: 318  174
   12     6 Tomasz         Zwoliński             139.97 +  362: 346  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 12 144.33




	Jakub Szymczak 134.25 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Urszula        Solarska              106.20 +  447: 330  156
    2    10 Krzysztof      Obremski              146.71 -  331: 452   97
    3    17 Julita         Dygnas                100.00 +  444: 299  150
    4    10 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  280: 389   61
    5     9 Beata          Wiączkowska           124.65 +  391: 333  175
    6     7 Michał         Ozimiński             123.62 +  384: 376  174
    7     4 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  377: 387   95
    8    15 Krystyna       Augustyniak           106.19 -  384: 478   56
    9    14 Mirosław       Uglik                 128.89 +  480: 381  179
   10    14 Andrzej        Kroc                  115.01 +  368: 333  165
   11    10 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  418: 434   68
   12    11 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  432: 339  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Marek Reda 134.16 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  472: 337  156
    2     8 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  316: 410   90
    3    14 Jerzy          Matyasik              117.48 +  442: 347  167
    4     9 Piotr          Madej                 109.57 +  419: 304  160
    5     6 Radosław       Jachna                134.65 +  371: 285  185
    6     3 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  418: 474   84
    7     7 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  399: 424   61
    8     9 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  358: 342  164
    9     7 Michał         Ozimiński             123.62 +  475: 337  174
   10     6 Andrzej        Rechowicz             122.73 +  423: 329  173
   11     3 Kamil          Górka                 143.49 -  289: 419   93
   12     5 Stanisław      Rydzik                139.94 +  528: 366  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Grzegorz Kurowski 133.70 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Królikowski           105.83 +  415: 341  156
    2     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  346: 380   96
    3    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  474: 150  150
    4     6 Dorota         Stachowska            104.27 +  487: 320  154
    5     3 Kamil          Górka                 143.49 +  410: 407  193
    6     3 Marek          Reda                  134.16 +  474: 418  184
    7     3 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  401: 410   90
    8     2 Krzysztof      Obremski              146.71 -  360: 427   97
    9     4 Wojciech       Zemło                 134.91 -  359: 403   85
   10     8 Renata         Andracka              112.60 +  448: 295  163
   11     5 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  574: 262  176
   12     3 Miłosz         Wrzałek               144.82 +  447: 340  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Maciej Michalak 132.20 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     9 Piotr          Madej                 109.57 -  326: 354   60
    4    16 Urszula        Solarska              106.20 -  408: 458   56
    5    20 Mirosław       Uglik                 128.89 +  459: 346  179
    6    15 Renata         Andracka              112.60 +  487: 264  163
    7    10 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  372: 353  164
    8     8 Grzegorz       Wiączkowski           116.20 +  399: 273  166
    9     5 Kamil          Górka                 143.49 -  356: 459   93
   10     9 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  376: 369  152
   11     8 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  568: 325  156
   12     4 Wojciech       Zemło                 134.91 -  337: 380   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1274  / 10 127.40




	Mirosław Uglik 128.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dorota         Stachowska            104.27 -  349: 373   54
    2    19 Jerzy          Matyasik              117.48 -  292: 378   67
    3    22 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  312: 537  100
    4    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  405: 244  150
    5    20 Maciej         Michalak              132.20 -  346: 459   82
    6    22 Robert         Głowacki              122.89 +  433: 283  173
    7    21 Sławomir       Piotrowski            121.30 +  487: 261  171
    8    11 Andrzej        Kroc                  115.01 +  399: 256  165
    9    14 Jakub          Szymczak              134.25 -  381: 480   84
   10    12 Michał         Ozimiński             123.62 +  481: 296  174
   11     9 Stanisław      Rydzik                139.94 -  301: 450   90
   12    15 Grzegorz       Wiączkowski           116.20 +  444: 378  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Marek Dudkiewicz 126.66 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 102.03 -  293: 327   52
    2    17 Piotr          Madej                 109.57 -  358: 375   60
    3    21 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  409: 345  156
    4    18 Jarosław       Puchalski             120.73 -  328: 455   71
    5    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  507: 118  150
    6    18 Dorota         Stachowska            104.27 -  354: 428   54
    7    19 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  394: 376  158
    8     7 Mariusz        Skrobosz              150.40 +  484: 357  200
    9    12 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  451: 286  176
   10    11 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  382: 386   68
   11     6 Wojciech       Zemło                 134.91 -  358: 362   85
   12    13 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  509: 287  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Waldemar Czerwoniec 126.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  563: 307  150
    2     1 Michał         Ozimiński             123.62 -  399: 443   74
    3     7 Sławomir       Piotrowski            121.30 -  320: 333   71
    4    14 Magdalena      Kublik                109.42 -  337: 415   59
    5    19 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  411: 324  158
    6    16 Andrzej        Puchalski             100.00 -  352: 410   50
    7    18 Jerzy          Matyasik              117.48 +  444: 366  167
    8    22 Julita         Dygnas                100.00 +  402: 321  150
    9    12 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  286: 451   77
   10    13 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  473: 419  156
   11     5 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  262: 574   84
   12    14 Weronika       Rudnicka              125.94 +  480: 299  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Weronika Rudnicka 125.94 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  491: 134  150
    2     6 Radosław       Jachna                134.65 -  359: 442   85
    3    11 Adam           Janicki               108.57 -  303: 338   59
    4    20 Julita         Dygnas                100.00 -  330: 369   50
    5    22 Jerzy          Matyasik              117.48 +  316: 314  167
    6    14 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  323: 371  100
    7    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  474: 289  150
    8    14 Adam           Weremczuk             145.64 -  368: 454   96
    9    19 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  371: 474   68
   10    21 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  514: 261  150
   11    18 Piotr          Madej                 109.57 +  421: 274  160
   12    14 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  299: 480   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1311  / 12 109.25




	Beata Wiączkowska 124.65 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  534: 222  150
    2     4 Miłosz         Wrzałek               144.82 +  400: 381  195
    3     1 Radosław       Jachna                134.65 -  369: 374   85
    4     4 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  353: 412   68
    5     9 Jakub          Szymczak              134.25 -  333: 391   84
    6    17 Sławomir       Piotrowski            121.30 +  508: 224  171
    7    11 Magdalena      Kublik                109.42 -  419: 493   59
    8    21 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  361: 344  158
    9    11 Jerzy          Luter                 107.45 +  461: 290  157
   10     7 Stanisław      Rydzik                139.94 +  361: 351  190
   11     7 Michał         Alabrudziński         139.55 -  282: 494   90
   12    10 Michał         Alabrudziński         139.55 -  313: 437   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 12 124.75




	Michał Ozimiński 123.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  428: 291  150
    2     1 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  443: 399  176
    3     6 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  318: 466   90
    4    12 Jerzy          Luter                 107.45 -  346: 404   57
    5    14 Dorota         Stachowska            104.27 +  508: 296  154
    6     7 Jakub          Szymczak              134.25 -  376: 384   84
    7    13 Grzegorz       Pukniel               117.95 +  401: 361  168
    8    10 Urszula        Solarska              106.20 +  387: 340  156
    9     7 Marek          Reda                  134.16 -  337: 475   84
   10    12 Mirosław       Uglik                 128.89 -  296: 481   79
   11    11 Radosław       Jachna                134.65 -  318: 514   85
   12    16 Andrzej        Kroc                  115.01 +  475: 470  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Robert Głowacki 122.89 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Julita         Dygnas                100.00 +  437: 258  150
    2    12 Kamil          Górka                 143.49 -  300: 475   93
    3     8 Stanisław      Rydzik                139.94 -  342: 355   90
    4    15 Mariusz        Skrobosz              150.40 +  405: 344  200
    5    10 Jarosław       Puchalski             120.73 -  336: 355   71
    6    22 Mirosław       Uglik                 128.89 -  283: 433   79
    7    23 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  385: 340  150
    8    18 Piotr          Madej                 109.57 +  461: 313  160
    9    15 Dorota         Stachowska            104.27 +  431: 342  154
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  367: 376   71
   11    12 Magdalena      Kublik                109.42 -  299: 449   59
   12    17 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 =  381: 381  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Andrzej Rechowicz 122.73 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  453: 281  150
    2     9 Grzegorz       Pukniel               117.95 -  313: 427   68
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  453: 289  150
    4    11 Sławomir       Piotrowski            121.30 +  382: 371  171
    5     8 Jerzy          Luter                 107.45 +  433: 259  157
    6     2 Krzysztof      Obremski              146.71 -  315: 418   97
    7     9 Piotr          Madej                 109.57 +  345: 332  160
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  290: 439   96
    9    10 Mariusz        Skrobosz              150.40 +  394: 344  200
   10     6 Marek          Reda                  134.16 -  329: 423   84
   11    15 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  370: 309  152
   12     8 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  369: 397   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Krzysztof Sporczyk 121.31 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  405: 239  150
    2     3 Michał         Alabrudziński         139.55 -  377: 391   90
    3    15 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  360: 415   61
    4    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  382: 122  150
    5    16 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  372: 314  152
    6    13 Jerzy          Luter                 107.45 -  374: 447   57
    7    12 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  327: 541  100
    8    13 Magdalena      Kublik                109.42 -  287: 346   59
    9    20 Grzegorz       Wiączkowski           116.20 +  375: 356  166
   10    16 Robert         Głowacki              122.89 +  376: 367  173
   11    13 Adam           Weremczuk             145.64 +  453: 271  196
   12    12 Adam           Weremczuk             145.64 +  453: 342  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Sławomir Piotrowski 121.30 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     7 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  333: 320  176
    4    11 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  371: 382   73
    5    12 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  304: 402   95
    6    17 Beata          Wiączkowska           124.65 -  224: 508   75
    7    21 Mirosław       Uglik                 128.89 -  261: 487   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     498  /  5  99.60




	Jarosław Puchalski 120.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Puchalski             100.00 +  511: 340  150
    2     5 Adam           Weremczuk             145.64 -  359: 498   96
    3    10 Mateusz        Królikowski           105.83 -  307: 428   56
    4    18 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  455: 328  177
    5    10 Robert         Głowacki              122.89 +  355: 336  173
    6    10 Grażyna        Wesołowska            110.84 -  310: 340   61
    7    17 Zbigniew       Rybak                 102.03 -  273: 391   52
    8    17 Radosław       Jachna                134.65 -    1: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  8 106.25




	Grzegorz Pukniel 117.95 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              150.40 +  367: 355  200
    2     9 Andrzej        Rechowicz             122.73 +  427: 313  173
    3     4 Dariusz        Kosz                  147.68 -  340: 377   98
    4     4 Beata          Wiączkowska           124.65 +  412: 353  175
    5     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  348: 382   96
    6     6 Michał         Alabrudziński         139.55 -  350: 419   90
    7    13 Michał         Ozimiński             123.62 -  361: 401   74
    8    12 Kamil          Górka                 143.49 -  358: 473   93
    9    19 Weronika       Rudnicka              125.94 +  474: 371  176
   10    11 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  386: 382  177
   11    10 Jakub          Szymczak              134.25 +  434: 418  184
   12    11 Jakub          Szymczak              134.25 -  339: 432   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1620  / 12 135.00




	Jerzy Matyasik 117.48 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  147.68 -  291: 441   98
    2    19 Mirosław       Uglik                 128.89 +  378: 292  179
    3    14 Marek          Reda                  134.16 -  347: 442   84
    4    19 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  277: 448   95
    5    22 Weronika       Rudnicka              125.94 -  314: 316   76
    6    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  425: 262  150
    7    18 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  366: 444   76
    8    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  354: 314  150
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  423: 309  150
   10    18 Adam           Janicki               108.57 -  324: 363   59
   11    19 Grzegorz       Wiączkowski           116.20 -  276: 345   66
   12    21 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  355: 319  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Grzegorz Wiączkowski 116.20 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     8 Maciej         Michalak              132.20 -  273: 399   82
    9    20 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  356: 375   71
   10    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  565: 128  150
   11    19 Jerzy          Matyasik              117.48 +  345: 276  167
   12    15 Mirosław       Uglik                 128.89 -  378: 444   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     549  /  5 109.80




	Beata Piotrowska 115.02 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              146.71 -  353: 356   97
    2    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  440: 341  150
    3    13 Jerzy          Luter                 107.45 -  354: 381   57
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  376: 341  150
    5    17 Piotr          Madej                 109.57 -  348: 377   60
    6    19 Adam           Janicki               108.57 -  271: 401   59
    7    20 Renata         Andracka              112.60 -  354: 402   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  7  90.86




	Andrzej Kroc 115.01 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  420: 548   96
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  403: 328  164
    3    12 Renata         Andracka              112.60 -  359: 400   63
    4    17 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  350: 309  158
    5    15 Adam           Janicki               108.57 +  443: 324  159
    6    11 Radosław       Jachna                134.65 -  374: 378   85
    7    15 Dorota         Stachowska            104.27 +  442: 309  154
    8    11 Mirosław       Uglik                 128.89 -  256: 399   79
    9    13 Krystyna       Augustyniak           106.19 -  355: 481   56
   10    14 Jakub          Szymczak              134.25 -  333: 368   84
   11    20 Sylwia         Buks                  100.00 +  400: 253  150
   12    16 Michał         Ozimiński             123.62 -  470: 475   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1322  / 12 110.17




	Mariola Osajda-Matczak 114.46 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Weremczuk             145.64 -  326: 394   96
    2    13 Andrzej        Kroc                  115.01 -  328: 403   65
    3    25 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  454: 312  150
    4    24 Krystyna       Augustyniak           106.19 -  303: 399   56
    5    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  439: 243  150
    6    21 Julita         Dygnas                100.00 +  433: 244  150
    7    10 Maciej         Michalak              132.20 -  353: 372   82
    8     9 Marek          Reda                  134.16 -  342: 358   84
    9    17 Zbigniew       Rybak                 102.03 -  360: 392   52
   10    20 Urszula        Solarska              106.20 +  365: 334  156
   11    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  427: 329  150
   12    17 Robert         Głowacki              122.89 =  381: 381  123
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Renata Andracka 112.60 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  322: 398   95
    2    14 Magdalena      Kublik                109.42 +  376: 339  159
    3    12 Andrzej        Kroc                  115.01 +  400: 359  165
    4     7 Stanisław      Rydzik                139.94 -  373: 445   90
    5    11 Michał         Alabrudziński         139.55 -  283: 415   90
    6    15 Maciej         Michalak              132.20 -  264: 487   82
    7    20 Beata          Piotrowska            115.02 +  402: 354  165
    8    20 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  347: 305  152
    9    18 Urszula        Solarska              106.20 +  428: 291  156
   10     8 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  295: 448   84
   11    16 Adam           Janicki               108.57 -  304: 314   59
   12    19 Julita         Dygnas                100.00 +  374: 292  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Grażyna Wesołowska 110.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 143.49 -  301: 322   93
    2    16 Mariusz        Skrobosz              150.40 +  366: 332  200
    3    15 Krzysztof      Sporczyk              121.31 +  415: 360  171
    4    10 Jakub          Szymczak              134.25 +  389: 280  184
    5     7 Adam           Weremczuk             145.64 -  388: 448   96
    6    10 Jarosław       Puchalski             120.73 +  340: 310  171
    7     7 Marek          Reda                  134.16 +  424: 399  184
    8     4 Michał         Alabrudziński         139.55 +  346: 329  190
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.97 +  392: 364  190
   10     2 Krzysztof      Obremski              146.71 -  355: 394   97
   11     4 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  296: 371   95
   12     8 Andrzej        Rechowicz             122.73 +  397: 369  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Piotr Madej 109.57 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             139.97 -  355: 369   90
    2    17 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  375: 358  177
    3     9 Maciej         Michalak              132.20 +  354: 326  182
    4     9 Marek          Reda                  134.16 -  304: 419   84
    5    17 Beata          Piotrowska            115.02 +  377: 348  165
    6    12 Magdalena      Kublik                109.42 +  399: 339  159
    7     9 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  332: 345   73
    8    18 Robert         Głowacki              122.89 -  313: 461   73
    9    16 Adam           Janicki               108.57 -  376: 385   59
   10    17 Mateusz        Królikowski           105.83 -  315: 461   56
   11    18 Weronika       Rudnicka              125.94 -  274: 421   76
   12    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 11 108.55




	Magdalena Kublik 109.42 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Stanisław      Rydzik                139.94 -  394: 483   90
    2    14 Renata         Andracka              112.60 -  339: 376   63
    3    20 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  370: 310  158
    4    14 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  415: 337  176
    5    18 Julita         Dygnas                100.00 +  416: 322  150
    6    12 Piotr          Madej                 109.57 -  339: 399   60
    7    11 Beata          Wiączkowska           124.65 +  493: 419  175
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              121.31 +  346: 287  171
    9     8 Adam           Weremczuk             145.64 -  366: 377   96
   10    15 Dorota         Stachowska            104.27 +  345: 302  154
   11    12 Robert         Głowacki              122.89 +  449: 299  173
   12     7 Mateusz        Królikowski           105.83 -  340: 361   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1522  / 12 126.83




	Adam Janicki 108.57 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         139.55 -  356: 540   90
    2    15 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  346: 303  150
    3    11 Weronika       Rudnicka              125.94 +  338: 303  176
    4    13 Mateusz        Królikowski           105.83 -  355: 410   56
    5    15 Andrzej        Kroc                  115.01 -  324: 443   65
    6    19 Beata          Piotrowska            115.02 +  401: 271  165
    7    16 Urszula        Solarska              106.20 +  367: 327  156
    8    19 Dorota         Stachowska            104.27 -  356: 441   54
    9    16 Piotr          Madej                 109.57 +  385: 376  160
   10    18 Jerzy          Matyasik              117.48 +  363: 324  167
   11    16 Renata         Andracka              112.60 +  314: 304  163
   12     9 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  356: 407  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Jerzy Ciesielski 108.32 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  424: 316  150
    3    20 Magdalena      Kublik                109.42 -  310: 370   59
    4    17 Andrzej        Kroc                  115.01 -  309: 350   65
    5    19 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  324: 411   76
    6    23 Grażyna        Kaczyńska             100.39 +  340: 314  150
    7    19 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  376: 394   77
    8    21 Beata          Wiączkowska           124.65 -  344: 361   75
    9    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  503: 161  150
   10    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  325: 365   50
   11    24 PAUZA
   12    21 Jerzy          Matyasik              117.48 -  319: 355   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     919  / 10  91.90




	Jerzy Luter 107.45 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Jachna                134.65 -  269: 384   85
    2    21 Andrzej        Puchalski             100.00 +  415: 322  150
    3    13 Beata          Piotrowska            115.02 +  381: 354  165
    4    12 Michał         Ozimiński             123.62 +  404: 346  174
    5     8 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  259: 433   73
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              121.31 +  447: 374  171
    7     8 Adam           Weremczuk             145.64 +  434: 250  196
    8     5 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  327: 428   95
    9    11 Beata          Wiączkowska           124.65 -  290: 461   75
   10    19 Julita         Dygnas                100.00 -  328: 357   50
   11    14 Mateusz        Królikowski           105.83 -  360: 399   56
   12    18 Zbigniew       Rybak                 102.03 +  369: 318  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Urszula Solarska 106.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              134.25 -  330: 447   84
    2    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  326: 403   50
    3    24 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  422: 326  150
    4    16 Maciej         Michalak              132.20 +  458: 408  182
    5    13 Andrzej        Puchalski             100.00 +  356: 321  150
    6     8 Miłosz         Wrzałek               144.82 -  411: 480   95
    7    16 Adam           Janicki               108.57 -  327: 367   59
    8    10 Michał         Ozimiński             123.62 -  340: 387   74
    9    18 Renata         Andracka              112.60 -  291: 428   63
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 -  334: 365   64
   11    22 Dorota         Stachowska            104.27 +  348: 306  154
   12    20 Dorota         Stachowska            104.27 +  322: 275  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Krystyna Augustyniak 106.19 Łódź                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Reda                  134.16 -  337: 472   84
    2    22 Julita         Dygnas                100.00 -  380: 391   50
    3    21 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  345: 409   77
    4    24 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  399: 303  164
    5    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  407: 340  150
    6    20 Zbigniew       Rybak                 102.03 -  339: 377   52
    8    15 Jakub          Szymczak              134.25 +  478: 384  184
    9    13 Andrzej        Kroc                  115.01 +  481: 355  165
   10    13 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  419: 473   76
   11     8 Maciej         Michalak              132.20 -  325: 568   82
   12    13 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  287: 509   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 11 105.55




	Mateusz Królikowski 105.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  341: 415   84
    2    20 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  372: 340  150
    3    10 Jarosław       Puchalski             120.73 +  428: 307  171
    4    13 Adam           Janicki               108.57 +  410: 355  159
    5     4 Stanisław      Rydzik                139.94 -  310: 341   90
    6     9 Kamil          Górka                 143.49 +  381: 354  193
    7     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.49 -  372: 477   96
    8    16 Andrzej        Puchalski             100.00 +  400:   1  150
    9     9 Radosław       Jachna                134.65 -  319: 511   85
   10    17 Piotr          Madej                 109.57 +  461: 315  160
   11    14 Jerzy          Luter                 107.45 +  399: 360  157
   12     7 Magdalena      Kublik                109.42 +  361: 340  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Dorota Stachowska 104.27 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Uglik                 128.89 +  373: 349  179
    2     7 Stanisław      Rydzik                139.94 +  408: 396  190
    3     5 Adam           Weremczuk             145.64 -  323: 408   96
    4     6 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  320: 487   84
    5    14 Michał         Ozimiński             123.62 -  296: 508   74
    6    18 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  428: 354  177
    7    15 Andrzej        Kroc                  115.01 -  309: 442   65
    8    19 Adam           Janicki               108.57 +  441: 356  159
    9    15 Robert         Głowacki              122.89 -  342: 431   73
   10    15 Magdalena      Kublik                109.42 -  302: 345   59
   11    22 Urszula        Solarska              106.20 -  306: 348   56
   12    20 Urszula        Solarska              106.20 -  275: 322   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Zbigniew Rybak 102.03 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Dudkiewicz            126.66 +  327: 293  177
    2    11 Dariusz        Kosz                  147.68 -  338: 475   98
    3    16 Miłosz         Wrzałek               144.82 +  432: 381  195
    4     8 Wojciech       Zemło                 134.91 -  295: 609   85
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  314: 372   71
    6    20 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  377: 339  156
    7    17 Jarosław       Puchalski             120.73 +  391: 273  171
    8    20 Renata         Andracka              112.60 -  305: 347   63
    9    17 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 +  392: 360  164
   10     9 Maciej         Michalak              132.20 -  369: 376   82
   11    15 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  309: 370   73
   12    18 Jerzy          Luter                 107.45 -  318: 369   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Grażyna Kaczyńska 100.39 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  307: 563   76
    2    15 Adam           Janicki               108.57 -  303: 346   59
    3    25 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 -  312: 454   64
    4    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  374: 286  150
    5    21 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  284: 523  100
    6    23 Jerzy          Ciesielski            108.32 -  314: 340   58
    7    23 Robert         Głowacki              122.89 -  340: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     580  /  7  82.86




	Małgorzata Baśko 100.00 Andrespol

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  281: 453   73
    2    20 Mateusz        Królikowski           105.83 -  340: 372   56
    3    24 Urszula        Solarska              106.20 -  326: 422   56
    4    26 Grażyna        Kaczyńska             100.39 -  286: 374   50
    5    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  302: 420   50
    6    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  288: 350   50
    7    26 PAUZA
    8    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  465: 169  150
    9    22 Julita         Dygnas                100.00 -  291: 307   50
   10    21 Weronika       Rudnicka              125.94 -  261: 514   76
   11    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  301: 229  150
   12    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  374: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  / 11  82.82




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Ozimiński             123.62 -  291: 428   74
    2    18 Beata          Piotrowska            115.02 -  341: 440   65
    3    23 Andrzej        Puchalski             100.00 -  293: 448   50
    4    25 Mirosław       Uglik                 128.89 -  244: 405   79
    5    26 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  420: 302  150
    6    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  479: 163  150
    7    24 Julita         Dygnas                100.00 -  312: 383   50
    8    24 Krystyna       Puchalska             100.00 +  400:   1  150
    9    21 Jerzy          Matyasik              117.48 -  309: 423   67
   10    24 PAUZA
   11    20 Andrzej        Kroc                  115.01 -  253: 400   65
   12    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  272: 304   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 11  86.36




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Weronika       Rudnicka              125.94 -  134: 491   76
    2    25 PAUZA
    3    19 Grzegorz       Kurowski              133.70 -  150: 474   84
    4    22 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  122: 382   71
    5    25 Marek          Dudkiewicz            126.66 -  118: 507   77
    6    26 Sylwia         Buks                  100.00 -  163: 479   50
    7    25 Krystyna       Puchalska             100.00 -  129: 418   50
    8    25 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  169: 465   50
    9    23 Jerzy          Ciesielski            108.32 -  161: 503   58
   10    22 Grzegorz       Wiączkowski           116.20 -  128: 565   66
   11    23 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  229: 301   50
   12    23 Małgorzata     Baśko                 100.00 -  225: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     682  / 11  62.00




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Robert         Głowacki              122.89 -  258: 437   73
    2    22 Krystyna       Augustyniak           106.19 +  391: 380  156
    3    17 Jakub          Szymczak              134.25 -  299: 444   84
    4    20 Weronika       Rudnicka              125.94 +  369: 330  176
    5    18 Magdalena      Kublik                109.42 -  322: 416   59
    6    21 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 -  244: 433   64
    7    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  383: 312  150
    8    22 Waldemar       Czerwoniec            126.25 -  321: 402   76
    9    22 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  307: 291  150
   10    19 Jerzy          Luter                 107.45 +  357: 328  157
   11    17 Mariusz        Skrobosz              150.40 -  229: 448  100
   12    19 Renata         Andracka              112.60 -  292: 374   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1308  / 12 109.00




	Krystyna Puchalska 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Sporczyk              121.31 -  239: 405   71
    2    23 Jerzy          Ciesielski            108.32 -  316: 424   58
    3    26 PAUZA
    4    23 Andrzej        Puchalski             100.00 -  247: 321   50
    5    24 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 -  243: 439   64
    6    24 Jerzy          Matyasik              117.48 -  262: 425   67
    7    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  418: 129  150
    8    24 Sylwia         Buks                  100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     510  /  7  72.86




	Andrzej Puchalski 100.00 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jarosław       Puchalski             120.73 -  340: 511   71
    2    21 Jerzy          Luter                 107.45 -  322: 415   57
    3    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  448: 293  150
    4    23 Krystyna       Puchalska             100.00 +  321: 247  150
    5    13 Urszula        Solarska              106.20 -  321: 356   56
    6    16 Waldemar       Czerwoniec            126.25 +  410: 352  176
    7    14 Kamil          Górka                 143.49 -  349: 420   93
    8    16 Mateusz        Królikowski           105.83 -    1: 400   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     809  /  8 101.12




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Beata          Wiączkowska           124.65 -  222: 534   75
    2    24 Urszula        Solarska              106.20 +  403: 326  156
    3    18 Andrzej        Rechowicz             122.73 -  289: 453   73
    4    21 Beata          Piotrowska            115.02 -  341: 376   65
    5    23 Krystyna       Augustyniak           106.19 -  340: 407   56
    6    25 Małgorzata     Baśko                 100.00 +  350: 288  150
    7    22 Weronika       Rudnicka              125.94 -  289: 474   76
    8    23 Jerzy          Matyasik              117.48 -  314: 354   67
    9    24 PAUZA
   10    23 Jerzy          Ciesielski            108.32 +  365: 325  158
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        114.46 -  329: 427   64
   12    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  304: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 11  99.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Łodzi Wielka Łódka 2009 - Jesień



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Pukniel               355: 367
   2 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Kosz                  291: 441
   3 Krzysztof      Obremski             - Beata          Piotrowska            356: 353
   4 Andrzej        Kroc                 - Kazimierz.Jr   Merklejn              420: 548
   5 Adam           Weremczuk            - Mariola        Osajda-Matczak        394: 326
   6 Renata         Andracka             - Miłosz         Wrzałek               322: 398
   7 Kamil          Górka                - Grażyna        Wesołowska            322: 301
   8 Piotr          Madej                - Tomasz         Zwoliński             355: 369
   9 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kublik                483: 394
  10 Adam           Janicki              - Michał         Alabrudziński         356: 540
  11 Radosław       Jachna               - Jerzy          Luter                 384: 269
  12 Urszula        Solarska             - Jakub          Szymczak              330: 447
  13 Marek          Reda                 - Krystyna       Augustyniak           472: 337
  14 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Kurowski              341: 415
  15 Mirosław       Uglik                - Dorota         Stachowska            349: 373
  16 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            327: 293
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Grażyna        Kaczyńska             563: 307
  18 Mirosław       Dejna                - Weronika       Rudnicka              134: 491
  19 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Zawadzki              534: 222
  20 Sylwia         Buks                 - Michał         Ozimiński             291: 428
  21 Robert         Głowacki             - Julita         Dygnas                437: 258
  22 Małgorzata     Baśko                - Andrzej        Rechowicz             281: 453
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Krystyna       Puchalska             405: 239
  24 Andrzej        Puchalski            - Jarosław       Puchalski             340: 511


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Ozimiński            - Waldemar       Czerwoniec            443: 399
   2 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              346: 380
   3 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Sporczyk              391: 377
   4 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Wiączkowska           381: 400
   5 Jarosław       Puchalski            - Adam           Weremczuk             359: 498
   6 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Jachna                359: 442
   7 Dorota         Stachowska           - Stanisław      Rydzik                408: 396
   8 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  410: 316
   9 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Pukniel               313: 427
  10 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              331: 452
  11 Dariusz        Kosz                 - Zbigniew       Rybak                 475: 338
  12 Robert         Głowacki             - Kamil          Górka                 300: 475
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kroc                  328: 403
  14 Magdalena      Kublik               - Renata         Andracka              339: 376
  15 Grażyna        Kaczyńska            - Adam           Janicki               303: 346
  16 Grażyna        Wesołowska           - Mariusz        Skrobosz              366: 332
  17 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Madej                 358: 375
  18 Beata          Piotrowska           - Sylwia         Buks                  440: 341
  19 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Matyasik              292: 378
  20 Mateusz        Królikowski          - Małgorzata     Baśko                 372: 340
  21 Jerzy          Luter                - Andrzej        Puchalski             415: 322
  22 Julita         Dygnas               - Krystyna       Augustyniak           391: 380
  23 Jerzy          Ciesielski           - Krystyna       Puchalska             424: 316
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              403: 326
  25 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Radosław       Jachna                369: 374
   2 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Obremski              348: 483
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 450: 319
   4 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Kosz                  340: 377
   5 Dorota         Stachowska           - Adam           Weremczuk             323: 408
   6 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Ozimiński             466: 318
   7 Sławomir       Piotrowski           - Waldemar       Czerwoniec            333: 320
   8 Stanisław      Rydzik               - Robert         Głowacki              355: 342
   9 Maciej         Michalak             - Piotr          Madej                 326: 354
  10 Jarosław       Puchalski            - Mateusz        Królikowski           307: 428
  11 Weronika       Rudnicka             - Adam           Janicki               303: 338
  12 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              359: 400
  13 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Luter                 354: 381
  14 Jerzy          Matyasik             - Marek          Reda                  347: 442
  15 Grażyna        Wesołowska           - Krzysztof      Sporczyk              415: 360
  16 Zbigniew       Rybak                - Miłosz         Wrzałek               432: 381
  17 Jakub          Szymczak             - Julita         Dygnas                444: 299
  18 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              453: 289
  19 Grzegorz       Kurowski             - Mirosław       Dejna                 474: 150
  20 Magdalena      Kublik               - Jerzy          Ciesielski            370: 310
  21 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Dudkiewicz            345: 409
  22 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 537: 312
  23 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Puchalski             293: 448
  24 Małgorzata     Baśko                - Urszula        Solarska              326: 422
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Grażyna        Kaczyńska             454: 312
  26 Krystyna       Puchalska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              565: 291
   2 Adam           Weremczuk            - Tomasz         Zwoliński             318: 394
   3 Radosław       Jachna               - Dariusz        Kosz                  345: 385
   4 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Wiączkowska           412: 353
   5 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         476: 350
   6 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Stachowska            487: 320
   7 Renata         Andracka             - Stanisław      Rydzik                373: 445
   8 Wojciech       Zemło                - Zbigniew       Rybak                 609: 295
   9 Marek          Reda                 - Piotr          Madej                 419: 304
  10 Grażyna        Wesołowska           - Jakub          Szymczak              389: 280
  11 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Rechowicz             371: 382
  12 Jerzy          Luter                - Michał         Ozimiński             404: 346
  13 Adam           Janicki              - Mateusz        Królikowski           355: 410
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Magdalena      Kublik                337: 415
  15 Robert         Głowacki             - Mariusz        Skrobosz              405: 344
  16 Maciej         Michalak             - Urszula        Solarska              408: 458
  17 Jerzy          Ciesielski           - Andrzej        Kroc                  309: 350
  18 Marek          Dudkiewicz           - Jarosław       Puchalski             328: 455
  19 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Matyasik              448: 277
  20 Julita         Dygnas               - Weronika       Rudnicka              369: 330
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Beata          Piotrowska            341: 376
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Mirosław       Dejna                 382: 122
  23 Krystyna       Puchalska            - Andrzej        Puchalski             247: 321
  24 Krystyna       Augustyniak          - Mariola        Osajda-Matczak        399: 303
  25 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Uglik                 244: 405
  26 Grażyna        Kaczyńska            - Małgorzata     Baśko                 374: 286


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              395: 366
   2 Dariusz        Kosz                 - Wojciech       Zemło                 498: 347
   3 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              407: 410
   4 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Królikowski           341: 310
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Pukniel               382: 348
   6 Marek          Reda                 - Radosław       Jachna                371: 285
   7 Adam           Weremczuk            - Grażyna        Wesołowska            448: 388
   8 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Luter                 433: 259
   9 Jakub          Szymczak             - Beata          Wiączkowska           391: 333
  10 Jarosław       Puchalski            - Robert         Głowacki              355: 336
  11 Michał         Alabrudziński        - Renata         Andracka              415: 283
  12 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            402: 304
  13 Urszula        Solarska             - Andrzej        Puchalski             356: 321
  14 Michał         Ozimiński            - Dorota         Stachowska            508: 296
  15 Adam           Janicki              - Andrzej        Kroc                  324: 443
  16 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              314: 372
  17 Piotr          Madej                - Beata          Piotrowska            377: 348
  18 Magdalena      Kublik               - Julita         Dygnas                416: 322
  19 Waldemar       Czerwoniec           - Jerzy          Ciesielski            411: 324
  20 Maciej         Michalak             - Mirosław       Uglik                 459: 346
  21 Grażyna        Kaczyńska            - Mariusz        Skrobosz              284: 523
  22 Jerzy          Matyasik             - Weronika       Rudnicka              314: 316
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Krystyna       Augustyniak           340: 407
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Krystyna       Puchalska             439: 243
  25 Marek          Dudkiewicz           - Mirosław       Dejna                 507: 118
  26 Małgorzata     Baśko                - Sylwia         Buks                  302: 420


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             529: 373
   2 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             418: 315
   3 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              418: 474
   4 Stanisław      Rydzik               - Adam           Weremczuk             527: 351
   5 Wojciech       Zemło                - Kazimierz.Jr   Merklejn              478: 421
   6 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Alabrudziński         350: 419
   7 Michał         Ozimiński            - Jakub          Szymczak              376: 384
   8 Urszula        Solarska             - Miłosz         Wrzałek               411: 480
   9 Mateusz        Królikowski          - Kamil          Górka                 381: 354
  10 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Puchalski             340: 310
  11 Andrzej        Kroc                 - Radosław       Jachna                374: 378
  12 Piotr          Madej                - Magdalena      Kublik                399: 339
  13 Jerzy          Luter                - Krzysztof      Sporczyk              447: 374
  14 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              323: 371
  15 Renata         Andracka             - Maciej         Michalak              264: 487
  16 Andrzej        Puchalski            - Waldemar       Czerwoniec            410: 352
  17 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Piotrowski            508: 224
  18 Dorota         Stachowska           - Marek          Dudkiewicz            428: 354
  19 Beata          Piotrowska           - Adam           Janicki               271: 401
  20 Krystyna       Augustyniak          - Zbigniew       Rybak                 339: 377
  21 Julita         Dygnas               - Mariola        Osajda-Matczak        244: 433
  22 Mirosław       Uglik                - Robert         Głowacki              433: 283
  23 Jerzy          Ciesielski           - Grażyna        Kaczyńska             340: 314
  24 Krystyna       Puchalska            - Jerzy          Matyasik              262: 425
  25 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Baśko                 350: 288
  26 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Buks                  163: 479


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                468: 323
   2 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Obremski              399: 444
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              410: 401
   4 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               377: 387
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mateusz        Królikowski           477: 372
   6 Radosław       Jachna               - Michał         Alabrudziński         403: 438
   7 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Reda                  424: 399
   8 Adam           Weremczuk            - Jerzy          Luter                 250: 434
   9 Piotr          Madej                - Andrzej        Rechowicz             332: 345
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Michalak              353: 372
  11 Magdalena      Kublik               - Beata          Wiączkowska           493: 419
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              327: 541
  13 Grzegorz       Pukniel              - Michał         Ozimiński             361: 401
  14 Andrzej        Puchalski            - Kamil          Górka                 349: 420
  15 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Stachowska            442: 309
  16 Urszula        Solarska             - Adam           Janicki               327: 367
  17 Zbigniew       Rybak                - Jarosław       Puchalski             391: 273
  18 Waldemar       Czerwoniec           - Jerzy          Matyasik              444: 366
  19 Jerzy          Ciesielski           - Marek          Dudkiewicz            376: 394
  20 Renata         Andracka             - Beata          Piotrowska            402: 354
  21 Sławomir       Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 261: 487
  22 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Zawadzki              474: 289
  23 Grażyna        Kaczyńska            - Robert         Głowacki              340: 385
  24 Julita         Dygnas               - Sylwia         Buks                  383: 312
  25 Krystyna       Puchalska            - Mirosław       Dejna                 418: 129
  26 Małgorzata     Baśko                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  367: 403
   2 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Obremski              360: 427
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             439: 290
   4 Michał         Alabrudziński        - Grażyna        Wesołowska            329: 346
   5 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Luter                 428: 327
   6 Wojciech       Zemło                - Stanisław      Rydzik                373: 370
   7 Mariusz        Skrobosz             - Marek          Dudkiewicz            357: 484
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Maciej         Michalak              273: 399
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Reda                  342: 358
  10 Michał         Ozimiński            - Urszula        Solarska              387: 340
  11 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  399: 256
  12 Kamil          Górka                - Grzegorz       Pukniel               473: 358
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Magdalena      Kublik                287: 346
  14 Adam           Weremczuk            - Weronika       Rudnicka              454: 368
  15 Krystyna       Augustyniak          - Jakub          Szymczak              478: 384
  16 Andrzej        Puchalski            - Mateusz        Królikowski             1: 400
  17 Jarosław       Puchalski            - Radosław       Jachna                  1: 400
  18 Robert         Głowacki             - Piotr          Madej                 461: 313
  19 Dorota         Stachowska           - Adam           Janicki               441: 356
  20 Renata         Andracka             - Zbigniew       Rybak                 347: 305
  21 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Ciesielski            361: 344
  22 Waldemar       Czerwoniec           - Julita         Dygnas                402: 321
  23 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Zawadzki              354: 314
  24 Sylwia         Buks                 - Krystyna       Puchalska             400:   1
  25 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Baśko                 169: 465


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  412: 370
   2 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              407: 400
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grażyna        Wesołowska            364: 392
   4 Wojciech       Zemło                - Grzegorz       Kurowski              403: 359
   5 Maciej         Michalak             - Kamil          Górka                 356: 459
   6 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         418: 350
   7 Michał         Ozimiński            - Marek          Reda                  337: 475
   8 Magdalena      Kublik               - Adam           Weremczuk             366: 377
   9 Radosław       Jachna               - Mateusz        Królikowski           511: 319
  10 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              394: 344
  11 Jerzy          Luter                - Beata          Wiączkowska           290: 461
  12 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            451: 286
  13 Krystyna       Augustyniak          - Andrzej        Kroc                  481: 355
  14 Jakub          Szymczak             - Mirosław       Uglik                 480: 381
  15 Dorota         Stachowska           - Robert         Głowacki              342: 431
  16 Adam           Janicki              - Piotr          Madej                 385: 376
  17 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        392: 360
  18 Urszula        Solarska             - Renata         Andracka              291: 428
  19 Grzegorz       Pukniel              - Weronika       Rudnicka              474: 371
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Sporczyk              356: 375
  21 Sylwia         Buks                 - Jerzy          Matyasik              309: 423
  22 Julita         Dygnas               - Małgorzata     Baśko                 307: 291
  23 Jerzy          Ciesielski           - Mirosław       Dejna                 503: 161
  24 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Miłosz         Wrzałek               467: 315
   2 Krzysztof      Obremski             - Grażyna        Wesołowska            394: 355
   3 Wojciech       Zemło                - Tomasz         Zwoliński             295: 454
   4 Radosław       Jachna               - Kazimierz.Jr   Merklejn              321: 617
   5 Kamil          Górka                - Adam           Weremczuk             588: 310
   6 Marek          Reda                 - Andrzej        Rechowicz             423: 329
   7 Beata          Wiączkowska          - Stanisław      Rydzik                361: 351
   8 Grzegorz       Kurowski             - Renata         Andracka              448: 295
   9 Maciej         Michalak             - Zbigniew       Rybak                 376: 369
  10 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         407: 379
  11 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               382: 386
  12 Mirosław       Uglik                - Michał         Ozimiński             481: 296
  13 Krystyna       Augustyniak          - Waldemar       Czerwoniec            419: 473
  14 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Szymczak              333: 368
  15 Magdalena      Kublik               - Dorota         Stachowska            345: 302
  16 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Sporczyk              367: 376
  17 Mateusz        Królikowski          - Piotr          Madej                 461: 315
  18 Jerzy          Matyasik             - Adam           Janicki               324: 363
  19 Jerzy          Luter                - Julita         Dygnas                328: 357
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              365: 334
  21 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Baśko                 514: 261
  22 Grzegorz       Wiączkowski          - Mirosław       Dejna                 565: 128
  23 Jerzy          Ciesielski           - Krzysztof      Zawadzki              325: 365
  24 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  418: 411
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             493: 343
   3 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  419: 289
   4 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Wesołowska            371: 296
   5 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            574: 262
   6 Marek          Dudkiewicz           - Wojciech       Zemło                 358: 362
   7 Michał         Alabrudziński        - Beata          Wiączkowska           494: 282
   8 Maciej         Michalak             - Krystyna       Augustyniak           568: 325
   9 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 450: 301
  10 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Szymczak              434: 418
  11 Radosław       Jachna               - Michał         Ozimiński             514: 318
  12 Robert         Głowacki             - Magdalena      Kublik                299: 449
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Adam           Weremczuk             453: 271
  14 Mateusz        Królikowski          - Jerzy          Luter                 399: 360
  15 Andrzej        Rechowicz            - Zbigniew       Rybak                 370: 309
  16 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              314: 304
  17 Mariusz        Skrobosz             - Julita         Dygnas                448: 229
  18 Piotr          Madej                - Weronika       Rudnicka              274: 421
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Jerzy          Matyasik              345: 276
  20 Andrzej        Kroc                 - Sylwia         Buks                  400: 253
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Mariola        Osajda-Matczak        329: 427
  22 Dorota         Stachowska           - Urszula        Solarska              306: 348
  23 Małgorzata     Baśko                - Mirosław       Dejna                 301: 229
  24 Jerzy          Ciesielski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Obremski              445: 268
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 339: 387
   3 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               447: 340
   4 Wojciech       Zemło                - Maciej         Michalak              380: 337
   5 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                528: 366
   6 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             362: 346
   7 Mateusz        Królikowski          - Magdalena      Kublik                361: 340
   8 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            369: 397
   9 Adam           Janicki              - Mariusz        Skrobosz              356: 407
  10 Beata          Wiączkowska          - Michał         Alabrudziński         313: 437
  11 Jakub          Szymczak             - Grzegorz       Pukniel               432: 339
  12 Adam           Weremczuk            - Krzysztof      Sporczyk              342: 453
  13 Krystyna       Augustyniak          - Marek          Dudkiewicz            287: 509
  14 Weronika       Rudnicka             - Waldemar       Czerwoniec            299: 480
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Mirosław       Uglik                 378: 444
  16 Michał         Ozimiński            - Andrzej        Kroc                  475: 470
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Głowacki              381: 381
  18 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Luter                 318: 369
  19 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              292: 374
  20 Urszula        Solarska             - Dorota         Stachowska            322: 275
  21 Jerzy          Matyasik             - Jerzy          Ciesielski            355: 319
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Sylwia         Buks                  304: 272
  23 Mirosław       Dejna                - Małgorzata     Baśko                 225: 374
  24 Piotr          Madej                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 149.02  29059  195
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              149.01  29652  199
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.23  29498  199
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             145.80  28286  194
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.43  26759  184
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.59  26851  187
   8 Michał Makowski                Warszawa             143.38  17205  120
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             142.85   4857   34
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              141.86  24826  175
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.38  27570  195
  14 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             141.09  26666  189
  15 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.37  27091  193
  17 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.16  28033  200
  18 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.43  26631  191
  19 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.66  27594  199
  21 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.05  27057  196
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.90  26559  194
  28 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  29 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  30 Justyna Górka                  Kraków               136.63  26369  193
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Dariusz Dzierża                Kraków               136.49   6961   51
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  34 Szymon Fidziński               Kobyłka              135.89   7202   53
  35 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  36 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.63  26990  199
  37 Radosław Jachna                Łódź                 135.39  21121  156
  38 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.00  26730  198
  39 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  134.91  15785  117
  40 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  41 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  42 Marek Reda                     Wołomin              134.60  26919  200
  43 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  44 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.38  26608  198
  45 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.14  15560  116
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               133.94  26119  195
  48 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               132.98   7713   58
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.64  21885  165
  52 Jan Kozłowski                  Kraków               132.63  12202   92
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  54 Maciej Michalak                Łódź                 131.83  17402  132
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.66  26200  199
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  59 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  60 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.32  24109  185
  62 Karol Waniek                   Wrocław              129.96  15075  116
  63 Bogusław Szyszka               Oława                129.75  19203  148
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.71  24969  194
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.01  23809  186
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  76 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  77 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.82  24984  197
  78 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.57  25315  200
  81 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  82 Robert Kamiński                Warszawa             126.21  18931  150
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.18  23470  186
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  86 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  87 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.09  15386  123
  89 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  90 Weronika Rudnicka              Ustka                124.88  23602  189
  91 Adam Klimont                   Wałcz                124.86  24472  196
  92 Przemysław Rybicki             Otwock               124.78  24707  198
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  94 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  95 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  97 Jakub Nalepa                   Gliwice              124.11   5585   45
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
 100 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 101 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.79  22406  181
 102 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 103 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.64  23491  190
 104 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 105 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 106 Michał Ozimiński               Łódź                 123.44  23700  192
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 109 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.06  12798  104
 110 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             123.06   6645   54
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 113 Ewa Ciszewska                  Katowice             122.49   9922   81
 114 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.49  17148  140
 115 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.47  23270  190
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 117 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.29  23846  195
 118 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 119 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               122.03  18061  148
 121 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.84   8163   67
 122 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                121.58  17264  142
 124 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 125 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.49  23569  194
 126 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 127 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.19  23026  190
 129 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 130 Dominik Piasecki               Słupsk               120.97  11492   95
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.92  24184  200
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.74  23666  196
 133 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 134 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 135 Daniel Janus                   Wąchock              119.99  18239  152
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 137 Bartosz Orłowski               Bytom                119.81   6230   52
 138 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.71  13647  114
 139 Marek Róziecki                 Rybnik               119.46   4659   39
 140 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.39  23043  193
 141 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.12  15486  130
 143 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 144 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 145 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 146 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 147 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 148 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 149 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.51  17184  145
 150 Janusz Krupiński               Bytom                118.46   8292   70
 151 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 152 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 153 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 154 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 155 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 156 Jarosław Michalak              Łódź                 117.39   8804   75
 157 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.33  23466  200
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.96  18948  162
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 160 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.89  22793  195
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 162 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 163 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 164 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.59  19470  167
 165 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 166 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 167 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 168 Anna Stefańska                 Łódź                 116.13  19393  167
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 170 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 171 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 172 Michał Kolaj                   Ostróda              115.84  22704  196
 173 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 174 Marek Rogalski                 Warszawa             115.58  10402   90
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 177 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 178 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 179 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 180 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 181 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.12  21413  186
 182 Tomasz Górka                   Łęczna               114.86   9993   87
 183 Teresa Pawlik                  Lubin                114.85   4479   39
 184 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 185 Grażyna Wesołowska             Łódź                 114.62  15588  136
 186 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.22  22501  197
 187 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 188 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 189 Renata Andracka                Poznań               114.08  22587  198
 190 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 191 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 192 Mateusz Królikowski            Wrocław              113.83   5464   48
 193 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.76  21955  193
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.72  16490  145
 195 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 196 Andrzej Słapiński              Warszawa             112.95   4518   40
 197 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 198 Beata Piotrowska               Łódź                 112.76  21198  188
 199 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 200 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 201 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.56   9793   87
 202 Kamil Kister                   Puławy               112.48  21033  187
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 204 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 205 Łukasz Baranowski              Reda                 111.93  21602  193
 206 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 207 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 208 Mikołaj Fidziński              Dębica               111.47   6354   57
 209 Monika Laskowska               Wrocław              111.30   8904   80
 210 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 211 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 213 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 214 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 215 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 216 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 217 Karolina Drabik                Skarżysko            110.53   5637   51
 218 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 219 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 220 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 221 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 222 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 223 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 224 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 226 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 227 Magdalena Kublik               Warszawa             109.88  21757  198
 228 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 229 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 230 Piotr Broda                    Sandomierz           109.67  14696  134
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 232 Piotr Madej                    Wrocław              109.47  11494  105
 233 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 234 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.26  12346  113
 235 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 236 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 237 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 238 Jerzy Luter                    Bytom                108.62  14229  131
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 240 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 241 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 242 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 243 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.20   9630   89
 244 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 245 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 246 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 247 Ryszard Korpalski              Wójtowice            107.76  16919  157
 248 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 249 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 250 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.10  19814  185
 251 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 252 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.84  18911  177
 253 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 254 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 255 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.07   6258   59
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 257 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 258 Jerzy Ciesielski               Łódź                 105.04   5252   50
 259 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 261 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.40  13363  128
 262 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 263 Grzegorz Bajer                 Łódź                 103.99   7071   68
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 267 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 268 Anna Arana                     Warszawa             103.56  20194  195
 269 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 270 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 271 Zbigniew Rybak                 Warszawa             103.05  16900  164
 272 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.85   5657   55
 273 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 274 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 275 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 276 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              102.52   4511   44
 277 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 278 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 279 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 280 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 281 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 282 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 283 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 284 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 285 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 286 Rafał Świątek                  Wrocław              100.97   9491   94
 287 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 288 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.83   7159   71
 289 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 290 Iza Kraj                       Warszawa             100.48   8541   85
 291 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 292 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 293 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 294 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 295 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.49  17809  179
 297 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 299 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 300 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 301 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.66   7005   71
 302 Joanna Kubińska                Warszawa              97.89   3720   38
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 304 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 305 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 306 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 307 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          96.80   3388   35
 308 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 309 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 310 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 311 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 312 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 313 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 314 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 315 Jacek Cichecki                 Józefów               93.77   4032   43
 316 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 317 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 318 Krzysztof Zawadzki             Sampława              93.26  16041  172
 319 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 320 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 321 Radosław Więch                 Warszawa              92.72   5656   61
 322 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 324 Sławomir Wolski                Wrocław               91.56   3296   36
 325 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 326 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 327 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 328 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 329 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 330 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 331 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.53   3223   36
 332 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 333 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 334 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 335 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 336 Dorota Patera                  Legnica               87.74   3071   35
 337 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 338 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 339 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 340 Jan Pawłowski                  Warszawa              82.91   4477   54
 341 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 342 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 343 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 344 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 345 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 346 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 347 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 348 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 349 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 350 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 351 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 352 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 353 Mirosław Dejna                 Sampława              56.87   9498  167




Poczekalnia na dzień 14-11-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   4 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  14 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  15 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  16 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  17 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  18 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  19 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  20 Katarzyna Rosiek               Kraków               109.83   2636   24
  21 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  22 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  23 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  24 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  25 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  27 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  28 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  29 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  30 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  31 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  32 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  33 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  34 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  35 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  36 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  37 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  38 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  39 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  40 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  41 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  42 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  43 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  44 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  45 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  46 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  50 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  51 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  52 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  53 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  54 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  55 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  56 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  57 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  58 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  59 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  60 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  61 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  62 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  63 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  64 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  65 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  66 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  67 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  68 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  69 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  70 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  71 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  72 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  73 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  74 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  75 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  76 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  77 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  78 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  79 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  80 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  81 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  82 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  83 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  84 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  85 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  86 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  87 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  88 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  89 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  90 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  91 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  92 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  93 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  94 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  95 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
  96 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
  97 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
  98 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
  99 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 100 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 101 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 102 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 103 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 104 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 105 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 106 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 107 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 108 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 109 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 110 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 111 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 112 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 113 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 114 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 115 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 116 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 117 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 118 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 119 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 120 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 121 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 122 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 123 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 124 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 125 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 126 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 127 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 128 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 129 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 130 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 131 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 132 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 133 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 134 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 135 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 136 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 137 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 138 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 139 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 140 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 141 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 142 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 143 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 144 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 145 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 146 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 147 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 148 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 149 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 150 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 151 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 152 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 153 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 154 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 155 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 156 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 157 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 158 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 159 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 160 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 161 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 162 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 163 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 164 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 165 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 166 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 167 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 168 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 169 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 170 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 171 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 172 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 173 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 174 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 175 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 176 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 177 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 178 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 179 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 180 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 181 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 182 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 183 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 184 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 185 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 186 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 187 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 188 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 189 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 190 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 191 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 192 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 193 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 194 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 195 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 196 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 197 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 198 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 199 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 200 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 201 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 202 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 203 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 204 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 205 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 206 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 207 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 208 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 209 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 210 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 211 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 212 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 213 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 214 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 215 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 216 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 217 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 218 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 219 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 220 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 221 Łukasz Miłosz                  Warszawa              87.33    786    9
 222 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 223 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 224 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 225 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 226 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 227 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 228 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 229 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 230 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 231 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 232 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 233 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 234 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 235 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 236 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 237 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 238 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 239 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 240 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 241 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 242 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 243 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 244 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 245 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 246 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 247 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 248 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 249 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 250 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 251 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 252 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 253 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 254 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 255 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 256 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 257 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 258 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 259 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 260 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 261 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 262 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 263 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 264 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 265 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 266 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 267 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 268 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 269 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 270 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 271 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 272 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 273 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 274 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 275 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 276 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 277 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 278 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 279 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 280 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 281 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 282 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 283 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 284 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 285 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 286 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 287 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 288 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 289 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 290 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 291 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 292 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 293 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 294 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 295 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 296 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 297 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 298 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 299 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 300 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 301 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 302 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 303 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 304 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 305 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 306 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 307 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 308 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 309 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 310 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 311 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 312 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 313 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 314 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie