Inowrocław18
kwietnia
Inowrocław 18-19 kwietnia XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XIII Mistrzostwa Piastowa
Rumia16
maja
Rumia 16-17 maja VIII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2009
Kameralny turniej03 maja 2009 — XIII Mistrzostwa PiastowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa PiastowaPiastów, 03 maja 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Trzeciego dnia długiego weekendu do Piastowa przyjechały 32 osoby. Spokojnie, szybko i sprawnie odbyły się XIII już Mistrzostwa Piastowa. Zwyciężył Miłosz Wrzałek z Redy, a najlepszą zawodniczką z Piastowa została Katarzyna Bogusławska. Oboje zostali uhonorowani pucharami, a Miłosz otrzymał jako nagrodę przenośny dysk twardy 320 Gb. Pogoda dopisała i w przerwach pomiędzy rundami można było nagrzać się na słońcu w wewnętrznym patio szkoły, gdzie odbywał się turniej.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Otwarte Mistrzostwa Piastowa
XI Mistrzostwa Piastowa
X Mistrzostwa Piastowa


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekSzkoła Podstawowa nr.1 im. Stanisława Staszica
Piastów, ul. Brandta 22

Uwaga: wejście do szkoły i na parking od ul. Dworcowej, 800 m. od dworca kolejowego.
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramNiedziela, 3 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NagrodyNagrody rzeczowe i upominki
Puchary dla najlepszych
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Piastowa w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   137.33      7.0     2950     1237      562
  2 Wojciech        Zemło                Łódź                   134.26      6.0     2838     1120      454
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.42      5.0     2852      928      403
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.38      5.0     2797     1038      355
  5 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      5.0     2786     1048      440
  6 Kamil           Kister               Puławy                 105.44      5.0     2743      952      331
  7 Marcin          Mroziuk              Warszawa               145.41      5.0     2683      997      109
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               123.78      4.5     2602      833      160
  9 Robert          Kamiński             Warszawa               125.94      4.0     2873      892      491
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.32      4.0     2780      910      299
 11 Marek           Reda                 Wołomin                134.81      4.0     2767      929      102
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.18      4.0     2693      901       47
 13 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.49      4.0     2570      936       42
 14 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.99      4.0     2533      875        3
 15 Anna            Arana                Warszawa               100.52      4.0     2515      924       96
 16 Monika          Sadurska             Warszawa               111.21      4.0     2429      867       37
 17 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.51      3.0     2892      769      193
 18 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.52      3.0     2805      856      135
 19 Tomasz          Ruta                 Warszawa               114.03      3.0     2666      828       79
 20 Marek           Rogalski             Warszawa               115.44      3.0     2614      857     -201
 21 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.34      3.0     2502      798      118
 22 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.91      3.0     2474      777     -271
 23 Andrzej         Gostomski            Łódź                   124.08      3.0     2407      762        3
 24 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.0     2272      734     -244
 25 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.65      2.5     2356      636      -54
 26 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.38      2.5     2340      595      171
 27 Adam            Janicki              Łódź                   106.71      2.0     2417      695      -88
 28 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            100.60      2.0     2417      688     -364
 29 Urszula         Solarska             Łódź                   108.08      1.5     2248      528     -299
 30 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      1.5     2196      528      -80
 31 Artur           Koszel               Warszawa               127.62      1.0     1038      279     -221
 32 Piotr           Broda                Sandomierz             116.19      0.5     2202      423     -108
 33 Grzegorz        Głowacki             Piastów                100.00      0.0      411      188     -875
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.78      0.0      302       84      -25
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Piastowa w Scrabble



	Marcin Mroziuk 145.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 -  372: 379   74
    2     9 Stanisław      Gasik                 115.99 +  474: 380  166
    3     6 Adam           Janicki               106.71 +  397: 383  157
    4     5 Krzysztof      Sporczyk              116.65 +  387: 290  167
    5     3 Stanisław      Rydzik                145.18 +  398: 381  195
    6     1 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  251: 425   87
    7     5 Anna           Arana                 100.52 +  404: 336  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  7 142.43




	Stanisław Rydzik 145.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 +  379: 360  167
    2     4 Marek          Rogalski              115.44 -  347: 449   65
    3    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  406: 310  150
    4     3 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 +  422: 341  174
    5     3 Marcin         Mroziuk               145.41 -  381: 398   95
    6     8 Marek          Reda                  134.81 -  336: 422   85
    7     8 Marek          Rogalski              115.44 +  422: 366  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  /  7 128.71




	Krzysztof Mówka 141.38 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             117.34 +  376: 335  167
    2     7 Tomasz         Zwoliński             140.32 +  360: 349  190
    3     3 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  399: 434   87
    4     9 Grzegorz       Kurowski              123.78 +  476: 348  174
    5     5 Marek          Reda                  134.81 +  454: 343  185
    6     2 Anna           Arana                 100.52 +  365: 225  151
    7     2 Wojciech       Zemło                 134.26 -  367: 408   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1038  /  7 148.29




	Mariusz Skrobosz 140.42 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              116.65 -  372: 402   67
    2    10 Joanna         Ostrowska             117.34 +  486: 297  167
    3     5 Jacek          Karwowski             100.00 +  420: 359  150
    4     4 Anna           Arana                 100.52 -  305: 438   51
    5     8 Dorota         Stachowska            100.60 +  447: 341  151
    6     6 Stanisław      Gasik                 115.99 +  486: 302  166
    7     3 Robert         Kamiński              125.94 +  336: 310  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  /  7 132.57




	Tomasz Zwoliński 140.32 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Piotr          Broda                 116.19 +  416: 266  166
    2     7 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  349: 360   91
    3    10 Paweł          Jackowski             138.91 -  384: 399   89
    4    10 Tomasz         Ruta                  114.03 -  279: 446   64
    5    13 Urszula        Solarska              108.08 +  489: 277  158
    6    10 Joanna         Ostrowska             117.34 +  450: 380  167
    7     7 Andrzej        Rechowicz             124.51 +  413: 353  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     910  /  7 130.00




	Paweł Jackowski 138.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Rogalski              115.44 -  350: 449   65
    2    15 Piotr          Broda                 116.19 +  325: 304  166
    3    10 Tomasz         Zwoliński             140.32 +  399: 384  190
    4     7 Jacek          Karwowski             100.00 -  326: 412   50
    5     9 Robert         Kamiński              125.94 -  281: 467   76
    6    11 Tomasz         Ruta                  114.03 +  473: 373  164
    7     9 Stanisław      Gasik                 115.99 -  320: 356   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     777  /  7 111.00




	Piotr Pietuchowski 138.78 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3     2 Wojciech       Zemło                 134.26 -  302: 327   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      84  /  1  84.00




	Miłosz Wrzałek 137.33 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Ruta                  114.03 +  482: 315  164
    2     1 Andrzej        Gostomski             124.08 +  363: 331  174
    3     3 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  434: 399  191
    4     2 Przemysław     Rybicki               129.49 +  452: 360  179
    5     1 Wojciech       Zemło                 134.26 +  472: 418  184
    6     1 Marcin         Mroziuk               145.41 +  425: 251  195
    7     1 Jacek          Karwowski             100.00 +  322: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1237  /  7 176.71




	Marek Reda 134.81 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Monika         Sadurska              111.21 +  422: 358  161
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 +  413: 412  174
    3     4 Przemysław     Rybicki               129.49 -  326: 338   79
    4     8 Andrzej        Gostomski             124.08 +  450: 365  174
    5     5 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  343: 454   91
    6     8 Stanisław      Rydzik                145.18 +  422: 336  195
    7     4 Kamil          Kister                105.44 -  391: 402   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  /  7 132.71




	Wojciech Zemło 134.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Urszula        Solarska              108.08 +  482: 291  158
    2     2 Dorota         Stachowska            100.60 +  382: 289  151
    3     2 Piotr          Pietuchowski          138.78 +  327: 302  189
    4     1 Marek          Rogalski              115.44 +  433: 316  165
    5     1 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  418: 472   87
    6     3 Przemysław     Rybicki               129.49 +  388: 347  179
    7     2 Krzysztof      Mówka                 141.38 +  408: 367  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  /  7 160.00




	Przemysław Rybicki 129.49 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Janicki               106.71 +  377: 300  157
    2     6 Andrzej        Rechowicz             124.51 +  311: 305  175
    3     4 Marek          Reda                  134.81 +  338: 326  185
    4     2 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  360: 452   87
    5     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 +  431: 325  174
    6     3 Wojciech       Zemło                 134.26 -  347: 388   84
    7     6 Grzegorz       Kurowski              123.78 -  406: 432   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     936  /  7 133.71




	Artur Koszel 127.62 Warszawa    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                105.44 +  382: 338  155
    2     3 Jacek          Karwowski             100.00 -  297: 352   50
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 -  359: 569   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     279  /  3  93.00




	Robert Kamiński 125.94 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dorota         Stachowska            100.60 -  371: 387   51
    2    11 Tomasz         Ruta                  114.03 -  304: 383   64
    3    16 Piotr          Broda                 116.19 +  445: 335  166
    4    11 Joanna         Ostrowska             117.34 +  452: 320  167
    5     9 Paweł          Jackowski             138.91 +  467: 281  189
    6     5 Marek          Rogalski              115.44 +  524: 340  165
    7     3 Mariusz        Skrobosz              140.42 -  310: 336   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Andrzej Rechowicz 124.51 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 100.52 +  418: 353  151
    2     6 Przemysław     Rybicki               129.49 -  305: 311   79
    3    13 Grzegorz       Kurowski              123.78 -  383: 507   74
    4    12 Urszula        Solarska              108.08 +  484: 282  158
    5     7 Krzysztof      Sporczyk              116.65 +  543: 393  167
    6     4 Jacek          Karwowski             100.00 -  406: 440   50
    7     7 Tomasz         Zwoliński             140.32 -  353: 413   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  7 109.86




	Andrzej Gostomski 124.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  387: 291  150
    2     1 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  331: 363   87
    3    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 +  353: 302  167
    4     8 Marek          Reda                  134.81 -  365: 450   85
    5    12 Adam           Janicki               106.71 +  332: 294  157
    6     7 Kamil          Kister                105.44 -  318: 347   55
    7    10 Monika         Sadurska              111.21 -  321: 357   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Grzegorz Kurowski 123.78 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Karwowski             100.00 -  220: 452   50
    2    17 PAUZA
    3    13 Andrzej        Rechowicz             124.51 +  507: 383  175
    4     9 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  348: 476   91
    5    11 Tomasz         Ruta                  114.03 +  433: 410  164
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 +  362: 315  174
    7     6 Przemysław     Rybicki               129.49 +  432: 406  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  6 138.83




	Andrzej Kwiatkowski 123.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marcin         Mroziuk               145.41 +  379: 372  195
    2     5 Marek          Reda                  134.81 -  412: 413   85
    3     8 Artur          Koszel                127.62 +  569: 359  178
    4     3 Stanisław      Rydzik                145.18 -  341: 422   95
    5     6 Przemysław     Rybicki               129.49 -  325: 431   79
    6     9 Grzegorz       Kurowski              123.78 -  315: 362   74
    7    11 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  464: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  7 122.29




	Mariola Osajda-Matczak 117.38 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                145.18 -  360: 379   95
    2    12 Adam           Janicki               106.71 -  348: 415   57
    3    14 Andrzej        Gostomski             124.08 -  302: 353   74
    4    15 Monika         Sadurska              111.21 -  319: 356   61
    5    16 PAUZA
    6    15 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  331: 307  150
    7    14 Urszula        Solarska              108.08 +  380: 359  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     595  /  6  99.17




	Joanna Ostrowska 117.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  335: 376   91
    2    10 Mariusz        Skrobosz              140.42 -  297: 486   90
    3    17 Grzegorz       Głowacki              100.00 +  400:   1  150
    4    11 Robert         Kamiński              125.94 -  320: 452   76
    5    14 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  352: 298  150
    6    10 Tomasz         Zwoliński             140.32 -  380: 450   90
    7    13 Dorota         Stachowska            100.60 +  418: 321  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  /  7 114.00




	Krzysztof Sporczyk 116.65 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              140.42 +  402: 372  190
    2     8 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  396: 293  150
    3     1 Marek          Rogalski              115.44 -  332: 408   65
    4     5 Marcin         Mroziuk               145.41 -  290: 387   95
    5     7 Andrzej        Rechowicz             124.51 -  393: 543   75
    6    12 Monika         Sadurska              111.21 -  243: 407   61
    7    16 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     636  /  6 106.00




	Piotr Broda 116.19 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             140.32 -  266: 416   90
    2    15 Paweł          Jackowski             138.91 -  304: 325   89
    3    16 Robert         Kamiński              125.94 -  335: 445   76
    4    16 PAUZA
    5    15 Monika         Sadurska              111.21 -  344: 349   61
    6    14 Adam           Janicki               106.71 -  313: 417   57
    7    15 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  340: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     423  /  6  70.50




	Stanisław Gasik 115.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Głowacki              100.00 +  389: 223  150
    2     9 Marcin         Mroziuk               145.41 -  380: 474   95
    3     9 Dorota         Stachowska            100.60 -  324: 399   51
    4    14 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  451: 330  150
    5    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  331: 298  150
    6     6 Mariusz        Skrobosz              140.42 -  302: 486   90
    7     9 Paweł          Jackowski             138.91 +  356: 320  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Marek Rogalski 115.44 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Jackowski             138.91 +  449: 350  189
    2     4 Stanisław      Rydzik                145.18 +  449: 347  195
    3     1 Krzysztof      Sporczyk              116.65 +  408: 332  167
    4     1 Wojciech       Zemło                 134.26 -  316: 433   84
    5     4 Anna           Arana                 100.52 -  286: 407   51
    6     5 Robert         Kamiński              125.94 -  340: 524   76
    7     8 Stanisław      Rydzik                145.18 -  366: 422   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     857  /  7 122.43




	Tomasz Ruta 114.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  315: 482   87
    2    11 Robert         Kamiński              125.94 +  383: 304  176
    3     7 Kamil          Kister                105.44 -  344: 349   55
    4    10 Tomasz         Zwoliński             140.32 +  446: 279  190
    5    11 Grzegorz       Kurowski              123.78 -  410: 433   74
    6    11 Paweł          Jackowski             138.91 -  373: 473   89
    7    12 Adam           Janicki               106.71 +  395: 267  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Monika Sadurska 111.21 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  134.81 -  358: 422   85
    2    13 Urszula        Solarska              108.08 -  330: 381   58
    3    15 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  272: 362   50
    4    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 +  356: 319  167
    5    15 Piotr          Broda                 116.19 +  349: 344  166
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              116.65 +  407: 243  167
    7    10 Andrzej        Gostomski             124.08 +  357: 321  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  /  7 123.86




	Urszula Solarska 108.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Wojciech       Zemło                 134.26 -  291: 482   84
    2    13 Monika         Sadurska              111.21 +  381: 330  161
    3    11 Anna           Arana                 100.52 -  358: 382   51
    4    12 Andrzej        Rechowicz             124.51 -  282: 484   75
    5    13 Tomasz         Zwoliński             140.32 -  277: 489   90
    6    16 PAUZA
    7    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 -  359: 380   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  6  88.00




	Adam Janicki 106.71 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Przemysław     Rybicki               129.49 -  300: 377   79
    2    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 +  415: 348  167
    3     6 Marcin         Mroziuk               145.41 -  383: 397   95
    4    13 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  341: 343   50
    5    12 Andrzej        Gostomski             124.08 -  294: 332   74
    6    14 Piotr          Broda                 116.19 +  417: 313  166
    7    12 Tomasz         Ruta                  114.03 -  267: 395   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     695  /  7  99.29




	Kamil Kister 105.44 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Artur          Koszel                127.62 -  338: 382   78
    2    16 Grzegorz       Głowacki              100.00 +  497: 187  150
    3     7 Tomasz         Ruta                  114.03 +  349: 344  164
    4     6 Dorota         Stachowska            100.60 +  455: 333  151
    5     2 Jacek          Karwowski             100.00 -  355: 457   50
    6     7 Andrzej        Gostomski             124.08 +  347: 318  174
    7     4 Marek          Reda                  134.81 +  402: 391  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     952  /  7 136.00




	Dorota Stachowska 100.60 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Robert         Kamiński              125.94 +  387: 371  176
    2     2 Wojciech       Zemło                 134.26 -  289: 382   84
    3     9 Stanisław      Gasik                 115.99 +  399: 324  166
    4     6 Kamil          Kister                105.44 -  333: 455   55
    5     8 Mariusz        Skrobosz              140.42 -  341: 447   90
    6    13 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  347: 384   50
    7    13 Joanna         Ostrowska             117.34 -  321: 418   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     688  /  7  98.29




	Anna Arana 100.52 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Rechowicz             124.51 -  353: 418   75
    2    14 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  374: 283  150
    3    11 Urszula        Solarska              108.08 +  382: 358  158
    4     4 Mariusz        Skrobosz              140.42 +  438: 305  190
    5     4 Marek          Rogalski              115.44 +  407: 286  165
    6     2 Krzysztof      Mówka                 141.38 -  225: 365   91
    7     5 Marcin         Mroziuk               145.41 -  336: 404   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  7 132.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Andrzej        Gostomski             124.08 -  291: 387   74
    2    14 Anna           Arana                 100.52 -  283: 374   51
    3    15 Monika         Sadurska              111.21 +  362: 272  161
    4    13 Adam           Janicki               106.71 +  343: 341  157
    5    10 Stanisław      Gasik                 115.99 -  298: 331   66
    6    13 Dorota         Stachowska            100.60 +  384: 347  151
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.52 -  311: 464   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     734  /  7 104.86




	Grzegorz Głowacki 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Stanisław      Gasik                 115.99 -  223: 389   66
    2    16 Kamil          Kister                105.44 -  187: 497   55
    3    17 Joanna         Ostrowska             117.34 -    1: 400   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     188  /  3  62.67




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              123.78 +  452: 220  174
    2     3 Artur          Koszel                127.62 +  352: 297  178
    3     5 Mariusz        Skrobosz              140.42 -  359: 420   90
    4     7 Paweł          Jackowski             138.91 +  412: 326  189
    5     2 Kamil          Kister                105.44 +  457: 355  155
    6     4 Andrzej        Rechowicz             124.51 +  440: 406  175
    7     1 Miłosz         Wrzałek               137.33 -  314: 322   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1048  /  7 149.71




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 PAUZA
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              116.65 -  293: 396   67
    3    12 Stanisław      Rydzik                145.18 -  310: 406   95
    4    14 Stanisław      Gasik                 115.99 -  330: 451   66
    5    14 Joanna         Ostrowska             117.34 -  298: 352   67
    6    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.38 -  307: 331   67
    7    15 Piotr          Broda                 116.19 +  358: 340  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  6  88.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Piastowa w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Mroziuk              - Andrzej        Kwiatkowski           372: 379
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                360: 379
   3 Krzysztof      Mówka                - Joanna         Ostrowska             376: 335
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Skrobosz              402: 372
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Broda                 416: 266
   6 Marek          Rogalski             - Paweł          Jackowski             449: 350
   7 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Ruta                  482: 315
   8 Monika         Sadurska             - Marek          Reda                  358: 422
   9 Wojciech       Zemło                - Urszula        Solarska              482: 291
  10 Adam           Janicki              - Przemysław     Rybicki               300: 377
  11 Artur          Koszel               - Kamil          Kister                382: 338
  12 Dorota         Stachowska           - Robert         Kamiński              387: 371
  13 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Arana                 418: 353
  14 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Gostomski             291: 387
  15 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Głowacki              389: 223
  16 Jacek          Karwowski            - Grzegorz       Kurowski              452: 220
  17 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Gostomski            - Miłosz         Wrzałek               331: 363
   2 Dorota         Stachowska           - Wojciech       Zemło                 289: 382
   3 Jacek          Karwowski            - Artur          Koszel                352: 297
   4 Stanisław      Rydzik               - Marek          Rogalski              347: 449
   5 Marek          Reda                 - Andrzej        Kwiatkowski           413: 412
   6 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Rechowicz             311: 305
   7 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Mówka                 349: 360
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Rybak                 396: 293
   9 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Gasik                 474: 380
  10 Mariusz        Skrobosz             - Joanna         Ostrowska             486: 297
  11 Robert         Kamiński             - Tomasz         Ruta                  304: 383
  12 Mariola        Osajda-Matczak       - Adam           Janicki               348: 415
  13 Urszula        Solarska             - Monika         Sadurska              381: 330
  14 Anna           Arana                - Katarzyna      Bogusławska           374: 283
  15 Piotr          Broda                - Paweł          Jackowski             304: 325
  16 Grzegorz       Głowacki             - Kamil          Kister                187: 497
  17 Grzegorz       Kurowski             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              408: 332
   2 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Zemło                 302: 327
   3 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Mówka                 434: 399
   4 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               326: 338
   5 Mariusz        Skrobosz             - Jacek          Karwowski             420: 359
   6 Adam           Janicki              - Marcin         Mroziuk               383: 397
   7 Kamil          Kister               - Tomasz         Ruta                  349: 344
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Artur          Koszel                569: 359
   9 Stanisław      Gasik                - Dorota         Stachowska            324: 399
  10 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             399: 384
  11 Urszula        Solarska             - Anna           Arana                 358: 382
  12 Zbigniew       Rybak                - Stanisław      Rydzik                310: 406
  13 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Rechowicz             507: 383
  14 Andrzej        Gostomski            - Mariola        Osajda-Matczak        353: 302
  15 Monika         Sadurska             - Katarzyna      Bogusławska           272: 362
  16 Robert         Kamiński             - Piotr          Broda                 445: 335
  17 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Głowacki              400:   1


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Marek          Rogalski              433: 316
   2 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               360: 452
   3 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           422: 341
   4 Anna           Arana                - Mariusz        Skrobosz              438: 305
   5 Krzysztof      Sporczyk             - Marcin         Mroziuk               290: 387
   6 Kamil          Kister               - Dorota         Stachowska            455: 333
   7 Paweł          Jackowski            - Jacek          Karwowski             326: 412
   8 Marek          Reda                 - Andrzej        Gostomski             450: 365
   9 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kurowski              476: 348
  10 Tomasz         Ruta                 - Tomasz         Zwoliński             446: 279
  11 Joanna         Ostrowska            - Robert         Kamiński              320: 452
  12 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Solarska              484: 282
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Adam           Janicki               343: 341
  14 Stanisław      Gasik                - Zbigniew       Rybak                 451: 330
  15 Monika         Sadurska             - Mariola        Osajda-Matczak        356: 319
  16 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Miłosz         Wrzałek               418: 472
   2 Jacek          Karwowski            - Kamil          Kister                457: 355
   3 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                398: 381
   4 Anna           Arana                - Marek          Rogalski              407: 286
   5 Krzysztof      Mówka                - Marek          Reda                  454: 343
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Przemysław     Rybicki               325: 431
   7 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              543: 393
   8 Dorota         Stachowska           - Mariusz        Skrobosz              341: 447
   9 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              281: 467
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Stanisław      Gasik                 298: 331
  11 Tomasz         Ruta                 - Grzegorz       Kurowski              410: 433
  12 Adam           Janicki              - Andrzej        Gostomski             294: 332
  13 Urszula        Solarska             - Tomasz         Zwoliński             277: 489
  14 Joanna         Ostrowska            - Zbigniew       Rybak                 352: 298
  15 Piotr          Broda                - Monika         Sadurska              344: 349
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Marcin         Mroziuk               425: 251
   2 Krzysztof      Mówka                - Anna           Arana                 365: 225
   3 Przemysław     Rybicki              - Wojciech       Zemło                 347: 388
   4 Andrzej        Rechowicz            - Jacek          Karwowski             406: 440
   5 Robert         Kamiński             - Marek          Rogalski              524: 340
   6 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Gasik                 486: 302
   7 Andrzej        Gostomski            - Kamil          Kister                318: 347
   8 Stanisław      Rydzik               - Marek          Reda                  336: 422
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              315: 362
  10 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             450: 380
  11 Tomasz         Ruta                 - Paweł          Jackowski             373: 473
  12 Monika         Sadurska             - Krzysztof      Sporczyk              407: 243
  13 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Stachowska            384: 347
  14 Adam           Janicki              - Piotr          Broda                 417: 313
  15 Zbigniew       Rybak                - Mariola        Osajda-Matczak        307: 331
  16 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Karwowski            - Miłosz         Wrzałek               314: 322
   2 Wojciech       Zemło                - Krzysztof      Mówka                 408: 367
   3 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kamiński              336: 310
   4 Kamil          Kister               - Marek          Reda                  402: 391
   5 Anna           Arana                - Marcin         Mroziuk               336: 404
   6 Grzegorz       Kurowski             - Przemysław     Rybicki               432: 406
   7 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Rechowicz             413: 353
   8 Marek          Rogalski             - Stanisław      Rydzik                366: 422
   9 Stanisław      Gasik                - Paweł          Jackowski             356: 320
  10 Andrzej        Gostomski            - Monika         Sadurska              321: 357
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           464: 311
  12 Tomasz         Ruta                 - Adam           Janicki               395: 267
  13 Dorota         Stachowska           - Joanna         Ostrowska             321: 418
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Urszula        Solarska              380: 359
  15 Piotr          Broda                - Zbigniew       Rybak                 340: 358
  16 Krzysztof      Sporczyk             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 16-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             149.24  28952  194
   2 Kamil Górka                    Kraków               145.68  27680  190
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.51  27602  191
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.62  27900  197
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.15  24947  178
  14 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.14  27468  196
  15 Krzysztof Obremski             Legnica              140.01  27161  194
  16 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.95  27571  197
  17 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  18 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.71  27741  200
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.50  27285  197
  22 Justyna Górka                  Kraków               138.40  26988  195
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             137.98  26906  195
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  27 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.82  26407  193
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.96  26785  197
  31 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.69  26189  193
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  34 Filip Warzecha                 Gdynia               134.93   7556   56
  35 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  37 Marek Reda                     Wołomin              134.48  26492  197
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  40 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.35  22136  166
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.27  20524  154
  42 Wojciech Sołdan                Rumia                132.83  26035  196
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.89  25587  194
  47 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.29  25470  194
  49 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.92  24875  190
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  54 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  55 Przemysław Rybicki             Otwock               129.65  23985  185
  56 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  57 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  59 Maciej Michalak                Łódź                 129.27  14349  111
  60 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  61 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  62 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  63 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  64 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  65 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  66 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.90  24174  189
  68 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  69 Andrzej Kowalski               Gdańsk               127.73  14817  116
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.70  25030  196
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  73 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  75 Anita Bruska                   Gdynia               126.76  10014   79
  76 Robert Głowacki                Łódź                 126.63  24313  192
  77 Michał Ozimiński               Łódź                 126.59  24938  197
  78 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  79 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  81 Robert Kamiński                Warszawa             126.02  16887  134
  82 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.52  23974  191
  85 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.18  12268   98
  86 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.10  23644  189
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23230  186
  89 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  90 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  91 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.35  11938   96
  92 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.23  24846  200
  93 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  94 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.70  23503  190
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.50  23959  194
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.47  24077  195
 100 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 101 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 102 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.52  22298  182
 104 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 106 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.04  23187  190
 107 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 108 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 109 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 110 Andrzej Gostomski              Łódź                 121.60   5229   43
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.23  17578  145
 112 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.20  22906  189
 113 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 114 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 115 Daniel Janus                   Wąchock              120.56  17963  149
 116 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 119 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 120 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 123 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 124 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 125 Beata Piotrowska               Łódź                 119.81  22883  191
 126 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.43  16243  136
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.37  23396  196
 128 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 129 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 131 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 133 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 137 Weronika Rudnicka              Ustka                118.08  22435  190
 138 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 139 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 140 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.95  22764  193
 141 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 142 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 143 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 145 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 146 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 148 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 149 Lucyna Śniadach                Rumia                117.12  10775   92
 150 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 151 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 153 Halina Roszak                  Poznań               116.90  15197  130
 154 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.85  22201  190
 155 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.81  16820  144
 156 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.78  13547  116
 157 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 158 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             116.45  16186  139
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 162 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.11  22525  194
 163 Marek Rogalski                 Warszawa             115.85  13555  117
 164 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.73  22799  197
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 166 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.34  21914  190
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 169 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Anna Stefańska                 Łódź                 114.92  21949  191
 172 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 173 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 174 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 175 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.40  14872  130
 177 Tomasz Ruta                    Warszawa             114.39   9380   82
 178 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 181 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.25  18051  158
 182 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.03  13570  119
 184 Jarosław Olek                  Warszawa             113.93   5013   44
 185 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 186 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 187 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 188 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 189 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.50  13847  122
 191 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 192 Michał Kolaj                   Ostróda              113.34  20627  182
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.11  21264  188
 194 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 195 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.86   4063   36
 196 Anna Niedzielko                Szczecin             112.66   6309   56
 197 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 198 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 199 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.02  20052  179
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 202 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 203 Patrycja Śliwińska             Szczecin             111.79  20458  183
 204 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.70  21587  195
 209 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.59   7852   71
 210 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.50  21548  195
 211 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.49  11049  100
 212 Renata Andracka                Poznań               110.45   9388   85
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 215 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         110.31  21510  195
 216 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 217 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 220 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 222 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 223 Rafał Stachowski               Police               109.23  12343  113
 224 Czesław Grajewski              Choroszcz            109.18  10481   96
 225 Piotr Broda                    Sandomierz           108.97   4141   38
 226 Kamil Kister                   Puławy               108.54   7489   69
 227 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 228 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.20  21532  199
 229 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 230 Urszula Solarska               Łódź                 108.14  21196  196
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.03   6374   59
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.85  21139  196
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 237 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 238 Maciej Kuczyński               Gdynia               107.33  10626   99
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 240 Łukasz Baranowski              Reda                 106.96  18290  171
 241 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.70  10457   98
 242 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 243 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 246 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 247 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 248 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 250 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 251 Adam Janicki                   Łódź                 105.73  20088  190
 252 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 253 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 254 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 255 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.20  12939  123
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 258 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 259 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 262 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 264 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 266 Sławomir Długosz               Ostróda              102.26  18305  179
 267 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 268 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 269 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 270 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 271 Anna Arana                     Warszawa             101.64  20124  198
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 273 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 274 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 275 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 276 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 277 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.41   8535   85
 278 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 279 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 280 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 281 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.35  19076  192
 283 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 284 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 285 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 286 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 287 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 288 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 289 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 290 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 291 Jacek Cichecki                 Józefów               96.69   8025   83
 292 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.56   3283   34
 293 Zbigniew Rybak                 Warszawa              96.49   5114   53
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 295 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 296 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 297 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.47  11170  117
 298 Agnieszka Kozak                Gdynia                94.39  14819  157
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 300 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 301 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.17   7722   82
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.10   5458   58
 303 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 304 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.85   3157   34
 305 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 306 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 307 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 308 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 309 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 312 Krzysztof Zawadzki             Sampława              89.02   7211   81
 313 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 314 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 315 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 316 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 317 Paweł Golubiński               Gdynia                87.40   3671   42
 318 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 319 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 320 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 321 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 322 Anna Lenartowska               Gdynia                84.98   4844   57
 323 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 324 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 325 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 326 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 327 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              78.09   5388   69
 329 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 330 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 331 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 332 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 333 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 334 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 335 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 336 Mirosław Dejna                 Sampława              58.51   4505   77




Poczekalnia na dzień 16-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   7 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   8 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   9 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  10 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  11 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  12 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  16 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  17 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  18 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  19 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  20 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  24 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  25 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  26 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  27 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  28 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  34 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  37 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  38 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  39 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  40 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  41 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  42 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  43 Michał Garnowski               Pasłęk                99.50   2388   24
  44 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  45 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  46 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  47 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  48 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  49 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  50 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  58 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  59 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  60 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  64 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  65 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  66 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  67 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  68 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  69 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  70 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  71 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  72 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  73 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  74 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  75 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  76 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  77 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  78 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  79 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  80 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  81 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  82 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  83 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  84 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  86 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  87 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  88 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  89 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  90 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  91 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  92 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  93 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  94 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  95 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
  96 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  97 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  98 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  99 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 100 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 101 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 102 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 103 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 104 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 105 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 106 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 107 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Jan Ziółkowski                 Rumia                127.08   1525   12
 111 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 115 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 116 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 117 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 118 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 120 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 121 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 123 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 124 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 125 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 126 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 127 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 128 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 130 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 131 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 132 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 133 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 134 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 135 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 136 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 137 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 138 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 139 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 142 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 143 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 149 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 150 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 151 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 152 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 153 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 154 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 158 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                92.75   1113   12
 159 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 160 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 162 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 163 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 164 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 165 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 166 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 167 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 168 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 169 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 170 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 171 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 172 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 173 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 174 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 175 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 176 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 177 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 178 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 179 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 180 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 181 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 182 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 183 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 184 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 185 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 186 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 187 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 188 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 189 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 190 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 191 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 192 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 193 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 194 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 195 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 196 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 197 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 198 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 199 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 200 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 201 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 202 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 203 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 204 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 207 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 210 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 211 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 212 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 213 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 214 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 215 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 218 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 219 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 220 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 221 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 222 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 223 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 224 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 225 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 226 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 227 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 228 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 229 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 230 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 231 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 232 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 233 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 234 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 235 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 236 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 237 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 238 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 239 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 240 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 241 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 242 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 243 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 244 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 245 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 246 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 247 Jacek Karwowski                Płock                149.71   1048    7
 248 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 249 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 250 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 251 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 252 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 253 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 254 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 255 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 256 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 257 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 258 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 259 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 260 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 262 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 263 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 264 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 265 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 266 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 267 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 268 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 269 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 270 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 271 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 272 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 273 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 274 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 275 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 276 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 277 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 278 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 279 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 280 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 281 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 282 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 283 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 284 Filip Dalecki                  Rumia                 57.50    345    6
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 286 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 287 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 288 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 289 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 290 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 291 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 292 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 293 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 294 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 295 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 296 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 297 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 298 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 299 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 300 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 301 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 302 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 303 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 304 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 305 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 306 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 307 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 308 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 309 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 310 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 311 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 312 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 313 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 314 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 315 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 316 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 317 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 318 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie