Kraków 3
kwietnia
Kraków 3 kwietnia Przegląd Kabaretów "Paka"
Graboszyce 4
kwietnia
Graboszyce 4- 5 kwietnia IV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Ustka 4
kwietnia
Ustka 4- 5 kwietnia I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble”
Do ostatniej chwili04 - 05 kwietnia 2009 — IV Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Doliny Karpia w ScrabbleGraboszyce, 04 - 05 kwietnia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Do ostatniej chwiliNic nie zapowiadało tak zaciętego finału jaki miał miejsce w IV Mistrzostwach Doliny Karpia. Kiedy po 10 rundach Stanisław Rydzik miał przewagę 1 punktu wydawało się, że trudno będzie mu odebrać zwycięstwo. Jednak 11 partię przegrał... i zrównał się z nim Kamil Górka. Ostatnia partia to zacięta walka dwóch byłych mistrzów Polski, spośród których jeden na pewno musiał stać się zwycięzcą turnieju. Ostatecznie finał wygrał zdecydowanie Stanisław Rydzik.
Wspaniała pogoda i serdeczna jak zawsze atmosfera to niezapomniane wrażenia z Graboszyc. Dzięki organizatorom, a szczególnie Mariuszowi Makuchowi, wszyscy wyjechali zadowoleni. Wicemistrzem został Kamil Górka, a trzecie miejsce zajął Jan Kozłowski rownież z Krakowa. W turnieju wzięło udział 62 zawodniczek i zawodników. A za rok kolejne — piąte — jubileuszowe Mistrzostwa.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora)
II Mistrzostwa Doliny Karpia
I Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Rekreacyjno Turystyczny „Karpik”
Graboszyce k. Zatora, woj. małopolskie
Obrońca tytułuMarek Reda
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 04 kwietnia (7 rund)
11:45 — koniec zapisów
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 05 kwietnia (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”.
Noclegihotel-restauracja Myśliwska w zatorskim Rynku 14
nr tel. 33 84 12 125
Ceny noclegów:
pokój 1-osobowy: 60 zł
pokój 2-osobowy: 100 zł
pokój 3-osobowy: 140 zł
pokój 4-osobowy: 180 zł
NagrodyI miejsce — 300 zł
II miejsce — 200 zł
III miejsce — 100 zł
puchary dla najlepszych, nagrody książkowe, pamiątkowe emblematy.
OrganizatorzyOśrodek Kultury w Zatorze: zyciezip@interia.pl, 033 / 841 21 66
Zatorski Klub Skrablowy: Mariusz Makuch: mariusz.makuch@neostrada.pl
SponsorzyUrząd Miejski w Zatorze,
Bank Spółdzielczy w Zatorze,
Ośrodek Kultury w Zatorze.


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               145.09     10.0     5171     1933      586
  2 Kamil           Górka                Kraków                 146.56      9.0     5203     1794      709
  3 Jan             Kozłowski            Kraków                 126.47      9.0     5105     1839      589
  4 Rafał           Wesołowski           Warszawa               119.72      9.0     4895     1796      638
  5 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       132.83      8.0     4920     1705      440
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.32      8.0     4873     1726      558
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.08      8.0     4823     1665      575
  8 Przemysław      Herdzina             Kraków                 134.05      8.0     4760     1731      206
  9 Tomasz          Suchanek             Wrocław                128.50      8.0     4738     1623      786
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.27      8.0     4679     1751      405
 11 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.42      8.0     4669     1560      350
 12 Marek           Reda                 Wołomin                134.43      8.0     4469     1690      313
 13 Artur           Irzyk                Kraków                 128.17      7.0     4876     1577      474
 14 Justyna         Górka                Kraków                 136.82      7.0     4821     1539      684
 15 Karol           Waniek               Wrocław                120.27      7.0     4789     1632      395
 16 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              120.67      7.0     4742     1640       87
 17 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 129.93      7.0     4669     1479      408
 18 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               109.97      7.0     4566     1576       54
 19 Jerzy           Luter                Bytom                  107.03      7.0     4440     1440      284
 20 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           108.17      7.0     4337     1468      310
 21 Marcin          Figiel               Kraków                 129.40      7.0     4243     1539     -383
 22 Tomasz          Lempart              Kraków                 117.75      7.0     4215     1437      196
 23 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.08      6.0     4863     1392      387
 24 Tomasz          Ciejka               Kraków                 132.41      6.0     4619     1372      293
 25 Beata           Wiączkowska          Wrocław                120.39      6.0     4567     1377      299
 26 Paweł           Jędryka              Tarnów                 107.92      6.0     4513     1381      -14
 27 Mariusz         Grodek               Olsztyn                124.21      6.0     4433     1366      -87
 28 Mariusz         Makuch               Zator                  103.46      6.0     4431     1473     -261
 29 Janusz          Krupiński            Bytom                  117.34      6.0     4404     1447       66
 30 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.23      6.0     4309     1365      -63
 31 Kamil           Kister               Puławy                 101.88      6.0     4278     1443       41
 32 Marta           Dobrzańska           Kraków                 117.48      6.0     4266     1456       45
 33 Małgorzata      Sikora               Kraków                 100.00      6.0     4061     1407       37
 34 Łukasz          Sornek               Mikołów                109.31      6.0     3981     1370     -576
 35 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.06      5.5     3979     1220      -23
 36 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               129.73      5.0     4401     1249     -129
 37 Piotr           Broda                Sandomierz             100.00      5.0     4400     1316       25
 38 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.78      5.0     4350     1261     -139
 39 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.12      5.0     4299     1225      106
 40 Jacek           Pietruszka           Kraków                 113.53      5.0     4197     1289      -38
 41 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              102.75      5.0     4193     1286     -257
 42 Paweł           Miczko               Sandomierz             100.00      5.0     4087     1303     -172
 43 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              107.77      5.0     3886     1295     -778
 44 Michał          Wodecki              Skrzyszów              100.00      5.0     3763     1245     -649
 45 Adam            Janicki              Łódź                   106.59      4.5     4183     1089      346
 46 Grażyna         Cieślikowska         Racibórz               100.00      4.5     3763     1108     -240
 47 Jerzy           Matyasik             Kraków                 122.71      4.0     4125     1073     -320
 48 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      4.0     4029     1144     -332
 49 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      4.0     3942     1096      -99
 50 Sławomir        Rattay               Zgorzelec              100.00      4.0     3819     1087     -296
 51 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 115.62      4.0     2774      875      294
 52 Kamil           Kajfasz              Spytkowice             100.00      3.5     3780      899       58
 53 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      3.5     3736      923     -383
 54 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3755     1013     -550
 55 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 128.67      3.0     2581      756      -17
 56 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            130.56      3.0     2563      705      -16
 57 Sonia           Cieślikowska         Racibórz               100.00      2.5     2699      800    -1412
 58 Krzysztof       Wysoczański          Kraków                 100.00      2.0     2361      687     -370
 59 Leszek          Stecuła              Bytom                  124.16      2.0     1968      529       54
 60 Przemysław      Mamoń                Spytkowice             100.00      1.5     2755      717    -1394
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Doliny Karpia



	Kamil Górka 146.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Marta          Dobrzańska            117.48 +  441: 344  167
    2    10 Stanisław      Rydzik                145.09 -  395: 471   95
    3    11 Michał         Wodecki               100.00 +  461: 246  150
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 +  441: 337  172
    5     4 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 +  401: 320  160
    6     3 Janusz         Krupiński             117.34 +  457: 345  167
    7     4 Rafał          Wesołowski            119.72 -  373: 426   70
    8     3 Jan            Kozłowski             126.47 +  440: 402  176
    9     2 Karol          Waniek                120.27 +  435: 389  170
   10     2 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  478: 396  189
   11     2 Dawid          Adamczyk              132.83 +  513: 418  183
   12     1 Stanisław      Rydzik                145.09 -  368: 400   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1794  / 12 149.50




	Stanisław Rydzik 145.09 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Janusz         Krupiński             117.34 +  373: 327  167
    2    10 Kamil          Górka                 146.56 +  471: 395  197
    3     8 Artur          Irzyk                 128.17 +  380: 368  178
    4     3 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  401: 445   71
    5     7 Jan            Kozłowski             126.47 +  481: 472  176
    6     4 Mariusz        Makuch                103.46 +  552: 304  153
    7     2 Paweł          Jackowski             137.32 +  391: 386  187
    8     1 Karol          Waniek                120.27 +  464: 335  170
    9     1 Dawid          Adamczyk              132.83 +  465: 390  183
   10     1 Przemysław     Herdzina              134.05 +  439: 370  184
   11     1 Rafał          Wesołowski            119.72 -  354: 425   70
   12     1 Kamil          Górka                 146.56 +  400: 368  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Tomasz Zwoliński 139.27 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Grzegorz       Kwiecień              115.62 +  466: 345  166
    2     6 Mariusz        Grodek                124.21 +  363: 309  174
    3     2 Beata          Wiączkowska           120.39 +  429: 384  170
    4     4 Marek          Reda                  134.43 +  334: 290  184
    5     2 Małgorzata     Szczygieł             120.67 +  464: 344  171
    6     1 Paweł          Jackowski             137.32 +  441: 360  187
    7     1 Karol          Waniek                120.27 -  344: 358   70
    8     2 Dawid          Adamczyk              132.83 -  357: 406   83
    9     5 Artur          Irzyk                 128.17 +  427: 295  178
   10     2 Kamil          Górka                 146.56 -  396: 478   97
   11     4 Przemysław     Herdzina              134.05 +  362: 315  184
   12     4 Paweł          Jackowski             137.32 -  296: 390   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Paweł Jackowski 137.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  427: 334  165
    2    12 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  487: 269  180
    3     3 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  434: 289  150
    4     1 Maria          Krzyżanowska          108.17 +  395: 312  158
    5     1 Przemysław     Herdzina              134.05 +  429: 356  184
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  360: 441   89
    7     2 Stanisław      Rydzik                145.09 -  386: 391   95
    8     4 Justyna        Górka                 136.82 +  418: 351  187
    9     3 Tomasz         Suchanek              128.50 -  337: 449   79
   10     5 Leszek         Stecuła               124.16 +  435: 358  174
   11     3 Jan            Kozłowski             126.47 -  375: 469   76
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  390: 296  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Justyna Górka 136.82 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jacek          Pietruszka            113.53 -  358: 392   64
    2    21 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  398: 459   60
    3    23 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  360: 224  150
    4    19 Michał         Wodecki               100.00 +  446: 311  150
    5    15 Agnieszka      Krupka                122.12 +  360: 328  172
    6     7 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  447: 360  168
    7    10 Marta          Dobrzańska            117.48 +  450: 401  167
    8     4 Paweł          Jackowski             137.32 -  351: 418   87
    9     9 Marcin         Figiel                129.40 +  453: 245  179
   10     7 Marek          Reda                  134.43 -  364: 371   84
   11     6 Artur          Irzyk                 128.17 +  461: 234  178
   12     5 Łukasz         Bobowski              130.08 -  373: 394   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Marek Reda 134.43 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Teresa         Zalewska              110.06 +  379: 278  160
    2     9 Mariusz        Makuch                103.46 +  459: 374  153
    3     1 Rafał          Wesołowski            119.72 +  384: 285  170
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  290: 334   89
    5     9 Marcin         Figiel                129.40 -  366: 378   79
    6    10 Jan            Kozłowski             126.47 -  353: 422   76
    7    19 Beata          Wiączkowska           120.39 +  380: 239  170
    8     9 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  396: 350  168
    9     8 Łukasz         Bobowski              130.08 +  373: 371  180
   10     7 Justyna        Górka                 136.82 +  371: 364  187
   11     5 Tomasz         Suchanek              128.50 -  251: 465   79
   12     8 Marcin         Figiel                129.40 +  467: 296  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Przemysław Herdzina 134.05 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 +  421: 304  160
    2    14 Tomasz         Suchanek              128.50 +  451: 414  179
    3     5 Paweł          Jędryka               107.92 +  435: 408  158
    4     2 Jan            Kozłowski             126.47 +  392: 295  176
    5     1 Paweł          Jackowski             137.32 -  356: 429   87
    6     2 Dawid          Adamczyk              132.83 -  419: 431   83
    7     5 Tomasz         Ciejka                132.41 +  426: 381  182
    8     6 Łukasz         Bobowski              130.08 +  417: 377  180
    9     4 Małgorzata     Szczygieł             120.67 +  378: 364  171
   10     1 Stanisław      Rydzik                145.09 -  370: 439   95
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  315: 362   89
   12     6 Małgorzata     Szczygieł             120.67 +  380: 350  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Dawid Adamczyk 132.83 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Sornek                109.31 -  393: 400   59
    2    17 Adam           Janicki               106.59 +  421: 239  157
    3    14 Jarosław       Karp                  102.75 +  485: 352  153
    4     7 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  469: 280  165
    5     3 Łukasz         Bobowski              130.08 +  448: 355  180
    6     2 Przemysław     Herdzina              134.05 +  431: 419  184
    7     3 Małgorzata     Szczygieł             120.67 +  397: 319  171
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  406: 357  189
    9     1 Stanisław      Rydzik                145.09 -  390: 465   95
   10     3 Tomasz         Suchanek              128.50 +  371: 307  179
   11     2 Kamil          Górka                 146.56 -  418: 513   97
   12     2 Jan            Kozłowski             126.47 -  291: 474   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Tomasz Ciejka 132.41 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  351: 427   58
    2    23 Sławomir       Rattay                100.00 +  362: 327  150
    3    10 Karol          Waniek                120.27 -  282: 419   70
    4    18 Grzegorz       Kwiecień              115.62 +  435: 355  166
    5    16 Paweł          Jędryka               107.92 +  375: 295  158
    6    13 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  532: 225  176
    7     5 Przemysław     Herdzina              134.05 -  381: 426   84
    8    11 Marta          Dobrzańska            117.48 -  277: 387   67
    9    16 Paweł          Miczko                100.00 +  444: 307  150
   10    10 Kamil          Kister                101.88 +  516: 303  152
   11     8 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  323: 399   71
   12    10 Karol          Waniek                120.27 -  341: 456   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Dariusz Puton 130.56 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jędryka               107.92 -  395: 420   58
    2    16 Janusz         Krupiński             117.34 -  317: 507   67
    3    24 Kamil          Kister                101.88 -  293: 407   52
    4    27 Paweł          Miczko                100.00 +  341: 294  150
    5    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  486: 256  150
    6    17 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  382: 280  150
    7    11 Artur          Irzyk                 128.17 -  349: 415   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     705  /  7 100.71




	Łukasz Bobowski 130.08 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Siwiński              107.77 +  415: 245  158
    2     1 Artur          Irzyk                 128.17 +  367: 358  178
    3     7 Jan            Kozłowski             126.47 -  340: 374   76
    4    11 Rafał          Wesołowski            119.72 +  472: 368  170
    5     3 Dawid          Adamczyk              132.83 -  355: 448   83
    6    14 Beata          Wiączkowska           120.39 +  487: 353  170
    7     6 Kamil          Kister                101.88 +  376: 316  152
    8     6 Przemysław     Herdzina              134.05 -  377: 417   84
    9     8 Marek          Reda                  134.43 -  371: 373   84
   10     9 Mariusz        Makuch                103.46 +  442: 326  153
   11     7 Karol          Waniek                120.27 +  427: 297  170
   12     5 Justyna        Górka                 136.82 +  394: 373  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Andrzej Rakoczy 129.93 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Luter                 107.03 -  312: 486   57
    2    20 Agnieszka      Krupka                122.12 +  433: 310  172
    3    20 Tomasz         Siwiński              107.77 +  451: 308  158
    4    15 Piotr          Broda                 100.00 -  340: 404   50
    5    17 Marta          Dobrzańska            117.48 -  318: 329   67
    6    16 Jacek          Pietruszka            113.53 +  437: 304  164
    7    15 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  388: 284  176
    8    12 Marcin         Figiel                129.40 -  313: 368   79
    9    18 Teresa         Zalewska              110.06 +  423: 295  160
   10    11 Małgorzata     Sikora                100.00 +  445: 299  150
   11     9 Leszek         Stecuła               124.16 +  444: 415  174
   12     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  365: 459   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Waldemar Czerwoniec 129.73 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Janicki               106.59 +  354: 322  157
    2    12 Paweł          Jackowski             137.32 -  269: 487   87
    3    17 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  388: 425   60
    4    16 Artur          Irzyk                 128.17 -  383: 484   78
    5    22 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  370: 355  150
    6    25 Tomasz         Siwiński              107.77 +  435: 294  158
    7    13 Piotr          Broda                 100.00 -  318: 400   50
    8    21 Teresa         Zalewska              110.06 -  340: 374   60
    9    21 Łukasz         Sornek                109.31 -  336: 354   59
   10    22 Jacek          Pietruszka            113.53 +  389: 336  164
   11    20 Jerzy          Matyasik              122.71 +  430: 279  173
   12    17 Mariusz        Makuch                103.46 -  389: 420   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Marcin Figiel 129.40 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Makuch                103.46 -  303: 449   53
    2    22 Małgorzata     Sikora                100.00 +  335: 327  150
    3    16 Grzegorz       Kwiecień              115.62 +  423: 330  166
    4    14 Paweł          Jędryka               107.92 +  455: 339  158
    5     9 Marek          Reda                  134.43 +  378: 366  184
    6     5 Karol          Waniek                120.27 -  318: 440   70
    7     8 Tomasz         Suchanek              128.50 -  348: 439   79
    8    12 Andrzej        Rakoczy               129.93 +  368: 313  180
    9     9 Justyna        Górka                 136.82 -  245: 453   87
   10    15 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 +  418: 357  160
   11    11 Tomasz         Lempart               117.75 +  356: 346  168
   12     8 Marek          Reda                  134.43 -  296: 467   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 12 128.25




	Małgorzata Sulejewska 128.67 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Karp                  102.75 +  401: 314  153
    2     3 Jerzy          Luter                 107.03 +  397: 360  157
    3     4 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  387: 396   71
    4     6 Beata          Wiączkowska           120.39 +  387: 377  170
    5     5 Karol          Waniek                120.27 -  361: 383   70
    6    15 Marta          Dobrzańska            117.48 -  294: 411   67
    7    20 Tomasz         Lempart               117.75 -  354: 357   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     756  /  7 108.00




	Tomasz Suchanek 128.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                101.88 +  324: 288  152
    2    14 Przemysław     Herdzina              134.05 -  414: 451   84
    3    22 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  478: 196  150
    4    12 Jacek          Pietruszka            113.53 +  399: 361  164
    5     8 Mariusz        Makuch                103.46 -  349: 389   53
    6    12 Małgorzata     Sikora                100.00 +  442: 254  150
    7     8 Marcin         Figiel                129.40 +  439: 348  179
    8     7 Janusz         Krupiński             117.34 +  370: 322  167
    9     3 Paweł          Jackowski             137.32 +  449: 337  187
   10     3 Dawid          Adamczyk              132.83 -  307: 371   83
   11     5 Marek          Reda                  134.43 +  465: 251  184
   12     3 Rafał          Wesołowski            119.72 -  302: 384   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Artur Irzyk 128.17 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  554: 223  150
    2     1 Łukasz         Bobowski              130.08 -  358: 367   80
    3     8 Stanisław      Rydzik                145.09 -  368: 380   95
    4    16 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  484: 383  180
    5    11 Jarosław       Karp                  102.75 +  453: 296  153
    6     6 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  389: 405   71
    7    11 Dariusz        Puton                 130.56 +  415: 349  181
    8     8 Mariusz        Makuch                103.46 +  458: 342  153
    9     5 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  295: 427   89
   10     8 Karol          Waniek                120.27 +  423: 418  170
   11     6 Justyna        Górka                 136.82 -  234: 461   87
   12     9 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  445: 351  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Jan Kozłowski 126.47 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  451: 389  150
    2     8 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  401: 314  176
    3     7 Łukasz         Bobowski              130.08 +  374: 340  180
    4     2 Przemysław     Herdzina              134.05 -  295: 392   84
    5     7 Stanisław      Rydzik                145.09 -  472: 481   95
    6    10 Marek          Reda                  134.43 +  422: 353  184
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 +  407: 367  172
    8     3 Kamil          Górka                 146.56 -  402: 440   97
    9     7 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 +  462: 394  160
   10     4 Małgorzata     Szczygieł             120.67 +  476: 380  171
   11     3 Paweł          Jackowski             137.32 +  469: 375  187
   12     2 Dawid          Adamczyk              132.83 +  474: 291  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 12 153.25




	Andrzej Rechowicz 125.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Paulina        Naplocha              100.00 +  390: 252  150
    2     8 Jan            Kozłowski             126.47 -  314: 401   76
    3    12 Janusz         Krupiński             117.34 -  370: 443   67
    4    22 Tomasz         Siwiński              107.77 +  430: 273  158
    5    19 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  453: 336  150
    6    13 Tomasz         Ciejka                132.41 -  225: 532   82
    7    15 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  284: 388   80
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  360: 366   65
    9    22 Adam           Janicki               106.59 +  342: 329  157
   10    16 Piotr          Broda                 100.00 +  369: 324  150
   11    17 Kamil          Kister                101.88 -  408: 410   52
   12    18 Mariusz        Grodek                124.21 -  405: 435   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 12 105.08




	Mariusz Grodek 124.21 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Piotr          Broda                 100.00 +  392: 380  150
    2     6 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  309: 363   89
    3    13 Mariusz        Makuch                103.46 -  375: 380   53
    4    21 Tomasz         Lempart               117.75 +  375: 348  168
    5    14 Rafał          Wesołowski            119.72 -  340: 497   70
    6    22 Łukasz         Sornek                109.31 +  443: 216  159
    7    18 Paweł          Miczko                100.00 -  381: 451   50
    8    16 Maria          Krzyżanowska          108.17 +  389: 327  158
    9    15 Tomasz         Siwiński              107.77 +  382: 338  158
   10    14 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  269: 464   68
   11    15 Marta          Dobrzańska            117.48 -  343: 351   67
   12    18 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  435: 405  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Leszek Stecuła 124.16 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Paweł          Miczko                100.00 +  415: 269  150
    9    10 Kamil          Kister                101.88 +  410: 347  152
   10     5 Paweł          Jackowski             137.32 -  358: 435   87
   11     9 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  415: 444   80
   12    11 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  370: 419   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     529  /  5 105.80




	Jerzy Matyasik 122.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paweł          Miczko                100.00 -  318: 352   50
    2    18 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  341: 349   50
    3    25 Piotr          Broda                 100.00 -  343: 582   50
    4    28 Teresa         Zalewska              110.06 +  365: 265  160
    5    23 Tomasz         Siwiński              107.77 -  342: 351   58
    6    26 Robert         Wagner                100.00 +  389: 277  150
    7    22 Danuta         Wodecka               100.00 +  361: 316  150
    8    18 Agnieszka      Krupka                122.12 -  287: 453   72
    9    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  295: 380   50
   10    23 Michał         Wodecki               100.00 +  452: 236  150
   11    20 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  279: 430   80
   12    23 Jarosław       Karp                  102.75 -  353: 454   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 12  89.42




	Andrzej Kwiatkowski 122.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Rattay                100.00 +  413: 303  150
    2     2 Rafał          Wesołowski            119.72 -  396: 417   70
    3    15 Paweł          Miczko                100.00 +  352: 331  150
    4     8 Kamil          Górka                 146.56 -  337: 441   97
    5    20 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  421: 302  150
    6     9 Piotr          Broda                 100.00 +  379: 358  150
    7     7 Jan            Kozłowski             126.47 -  367: 407   76
    8    14 Małgorzata     Sikora                100.00 -  365: 368   50
    9    14 Jarosław       Karp                  102.75 +  372: 345  153
   10    12 Marta          Dobrzańska            117.48 +  398: 331  167
   11    10 Janusz         Krupiński             117.34 +  410: 351  167
   12     7 Andrzej        Rakoczy               129.93 +  459: 365  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1560  / 12 130.00




	Agnieszka Krupka 122.12 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  361: 437   50
    2    20 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  310: 433   80
    3    29 Teresa         Zalewska              110.06 +  365: 323  160
    4    25 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  404: 181  150
    5    15 Justyna        Górka                 136.82 -  328: 360   87
    6    24 Adam           Janicki               106.59 +  471: 335  157
    7    17 Małgorzata     Sikora                100.00 -  301: 372   50
    8    18 Jerzy          Matyasik              122.71 +  453: 287  173
    9    17 Tomasz         Lempart               117.75 -  309: 459   68
   10    18 Paweł          Miczko                100.00 -  290: 376   50
   11    19 Piotr          Broda                 100.00 -  290: 327   50
   12    22 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  417: 303  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 12 102.08




	Małgorzata Szczygieł 120.67 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Danuta         Wodecka               100.00 +  394: 344  150
    2     5 Karol          Waniek                120.27 +  491: 372  170
    3     4 Małgorzata     Sulejewska            128.67 +  396: 387  179
    4     3 Stanisław      Rydzik                145.09 +  445: 401  195
    5     2 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  344: 464   89
    6     6 Artur          Irzyk                 128.17 +  405: 389  178
    7     3 Dawid          Adamczyk              132.83 -  319: 397   83
    8     5 Rafał          Wesołowski            119.72 +  455: 344  170
    9     4 Przemysław     Herdzina              134.05 -  364: 378   84
   10     4 Jan            Kozłowski             126.47 -  380: 476   76
   11     8 Tomasz         Ciejka                132.41 +  399: 323  182
   12     6 Przemysław     Herdzina              134.05 -  350: 380   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Beata Wiączkowska 120.39 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Wodecki               100.00 +  469: 332  150
    2     4 Łukasz         Sornek                109.31 +  465: 317  159
    3     2 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  384: 429   89
    4     6 Małgorzata     Sulejewska            128.67 -  377: 387   79
    5    12 Małgorzata     Sikora                100.00 -  332: 394   50
    6    14 Łukasz         Bobowski              130.08 -  353: 487   80
    7    19 Marek          Reda                  134.43 -  239: 380   84
    8    23 Danuta         Wodecka               100.00 +  423: 307  150
    9    19 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  381: 305  165
   10    17 Jarosław       Karp                  102.75 +  450: 290  153
   11    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  353: 366   68
   12    15 Małgorzata     Sikora                100.00 +  341: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Karol Waniek 120.27 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Kamil          Kajfasz               100.00 +  468: 245  150
    2     5 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  372: 491   71
    3    10 Tomasz         Ciejka                132.41 +  419: 282  182
    4    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  454: 263  150
    5     5 Małgorzata     Sulejewska            128.67 +  383: 361  179
    6     5 Marcin         Figiel                129.40 +  440: 318  179
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  358: 344  189
    8     1 Stanisław      Rydzik                145.09 -  335: 464   95
    9     2 Kamil          Górka                 146.56 -  389: 435   97
   10     8 Artur          Irzyk                 128.17 -  418: 423   78
   11     7 Łukasz         Bobowski              130.08 -  297: 427   80
   12    10 Tomasz         Ciejka                132.41 +  456: 341  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Rafał Wesołowski 119.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  537: 175  150
    2     2 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 +  417: 396  172
    3     1 Marek          Reda                  134.43 -  285: 384   84
    4    11 Łukasz         Bobowski              130.08 -  368: 472   80
    5    14 Mariusz        Grodek                124.21 +  497: 340  174
    6     8 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 +  381: 346  160
    7     4 Kamil          Górka                 146.56 +  426: 373  197
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  344: 455   71
    9     6 Marta          Dobrzańska            117.48 +  406: 358  167
   10     6 Janusz         Krupiński             117.34 +  425: 302  167
   11     1 Stanisław      Rydzik                145.09 +  425: 354  195
   12     3 Tomasz         Suchanek              128.50 +  384: 302  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Grzegorz Wiączkowski 118.08 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  345: 453   50
    2    24 Kamil          Kister                101.88 +  394: 382  152
    3    21 Robert         Wagner                100.00 +  710: 227  150
    4     5 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  345: 393   60
    5    10 Jacek          Pietruszka            113.53 +  367: 277  164
    6     7 Justyna        Górka                 136.82 -  360: 447   87
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  426: 396  165
    8     9 Marek          Reda                  134.43 -  350: 396   84
    9    12 Paweł          Jędryka               107.92 -  385: 438   58
   10    14 Mariusz        Grodek                124.21 +  464: 269  174
   11    12 Beata          Wiączkowska           120.39 +  366: 353  170
   12     9 Artur          Irzyk                 128.17 -  351: 445   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Tomasz Lempart 117.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Sikora                100.00 +  357: 353  150
    2    11 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  226: 418   50
    3    19 Jacek          Pietruszka            113.53 -  347: 366   64
    4    21 Mariusz        Grodek                124.21 -  348: 375   74
    5    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  350: 236  150
    6    21 Jerzy          Luter                 107.03 +  354: 271  157
    7    20 Małgorzata     Sulejewska            128.67 +  357: 354  179
    8    15 Kamil          Kister                101.88 -  289: 298   52
    9    17 Agnieszka      Krupka                122.12 +  459: 309  172
   10    13 Paweł          Jędryka               107.92 +  404: 390  158
   11    11 Marcin         Figiel                129.40 -  346: 356   79
   12    14 Kamil          Kister                101.88 +  378: 293  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Marta Dobrzańska 117.48 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 146.56 -  344: 441   97
    2    26 Paulina        Naplocha              100.00 -  334: 369   50
    3    27 Adam           Janicki               106.59 +  360: 271  157
    4    24 Robert         Wagner                100.00 +  383: 303  150
    5    17 Andrzej        Rakoczy               129.93 +  329: 318  180
    6    15 Małgorzata     Sulejewska            128.67 +  411: 294  179
    7    10 Justyna        Górka                 136.82 -  401: 450   87
    8    11 Tomasz         Ciejka                132.41 +  387: 277  182
    9     6 Rafał          Wesołowski            119.72 -  358: 406   70
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  331: 398   72
   11    15 Mariusz        Grodek                124.21 +  351: 343  174
   12    13 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  277: 351   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Janusz Krupiński 117.34 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                145.09 -  327: 373   95
    2    16 Dariusz        Puton                 130.56 +  507: 317  181
    3    12 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  443: 370  176
    4     9 Łukasz         Sornek                109.31 +  423: 269  159
    5     6 Maria          Krzyżanowska          108.17 +  334: 295  158
    6     3 Kamil          Górka                 146.56 -  345: 457   97
    7     9 Mariusz        Makuch                103.46 +  341: 323  153
    8     7 Tomasz         Suchanek              128.50 -  322: 370   79
    9    11 Małgorzata     Sikora                100.00 +  359: 349  150
   10     6 Rafał          Wesołowski            119.72 -  302: 425   70
   11    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  351: 410   72
   12    12 Jerzy          Luter                 107.03 -  350: 380   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Grzegorz Kwiecień 115.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  345: 466   89
    2    25 Teresa         Zalewska              110.06 +  453: 266  160
    3    16 Marcin         Figiel                129.40 -  330: 423   79
    4    18 Tomasz         Ciejka                132.41 -  355: 435   82
    5    21 Jerzy          Luter                 107.03 +  341: 309  157
    6    19 Sławomir       Rattay                100.00 +  502: 290  150
    7    14 Maria          Krzyżanowska          108.17 +  448: 291  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     875  /  7 125.00




	Krzysztof Sporczyk 115.23 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Paweł          Jackowski             137.32 -  334: 427   87
    2    28 Kamil          Kajfasz               100.00 +  415: 301  150
    3    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  416: 267  150
    4     7 Dawid          Adamczyk              132.83 -  280: 469   83
    5    13 Piotr          Broda                 100.00 -  353: 356   50
    6    20 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  412: 316  150
    7    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  396: 426   68
    8    17 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  366: 360  176
    9    19 Beata          Wiączkowska           120.39 -  305: 381   70
   10    19 Łukasz         Sornek                109.31 +  337: 321  159
   11    16 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  326: 388   58
   12    19 Jacek          Pietruszka            113.53 +  369: 360  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Jacek Pietruszka 113.53 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 136.82 +  392: 358  187
    2     7 Krzysztof      Wysoczański           100.00 -  354: 360   50
    3    19 Tomasz         Lempart               117.75 +  366: 347  168
    4    12 Tomasz         Suchanek              128.50 -  361: 399   79
    5    10 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  277: 367   68
    6    16 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  304: 437   80
    7    24 Łukasz         Sornek                109.31 -  296: 403   59
    8    24 Paulina        Naplocha              100.00 +  447: 297  150
    9    24 Kamil          Kajfasz               100.00 +  385: 238  150
   10    22 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  336: 389   80
   11    21 Jarosław       Karp                  102.75 +  319: 271  153
   12    19 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  360: 369   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1289  / 12 107.42




	Teresa Zalewska 110.06 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  134.43 -  278: 379   84
    2    25 Grzegorz       Kwiecień              115.62 -  266: 453   66
    3    29 Agnieszka      Krupka                122.12 -  323: 365   72
    4    28 Jerzy          Matyasik              122.71 -  265: 365   73
    5    30 PAUZA
    6    27 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  393: 280  150
    7    27 Sławomir       Rattay                100.00 +  331: 282  150
    8    21 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  374: 340  180
    9    18 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  295: 423   80
   10    20 Jerzy          Luter                 107.03 -  390: 400   57
   11    24 Danuta         Wodecka               100.00 +  387: 377  150
   12    21 Tomasz         Siwiński              107.77 +  377: 338  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 11 110.91




	Grzegorz Grzeszczuk 109.97 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Herdzina              134.05 -  304: 421   84
    2    21 Justyna        Górka                 136.82 +  459: 398  187
    3    17 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  425: 388  180
    4     5 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  393: 345  168
    5     4 Kamil          Górka                 146.56 -  320: 401   97
    6     8 Rafał          Wesołowski            119.72 -  346: 381   70
    7    16 Jarosław       Karp                  102.75 +  341: 311  153
    8    10 Piotr          Broda                 100.00 +  385: 333  150
    9     7 Jan            Kozłowski             126.47 -  394: 462   76
   10    15 Marcin         Figiel                129.40 -  357: 418   79
   11    13 Paweł          Jędryka               107.92 +  423: 284  158
   12    11 Leszek         Stecuła               124.16 +  419: 370  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Łukasz Sornek 109.31 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Dawid          Adamczyk              132.83 +  400: 393  183
    2     4 Beata          Wiączkowska           120.39 -  317: 465   70
    3     9 Jerzy          Luter                 107.03 +  418: 313  157
    4     9 Janusz         Krupiński             117.34 -  269: 423   67
    5    18 Kamil          Kister                101.88 -  231: 453   52
    6    22 Mariusz        Grodek                124.21 -  216: 443   74
    7    24 Jacek          Pietruszka            113.53 +  403: 296  164
    8    20 Paweł          Jędryka               107.92 -  295: 435   58
    9    21 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  354: 336  180
   10    19 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  321: 337   65
   11    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  358: 347  150
   12    20 Paweł          Miczko                100.00 +  399: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Maria Krzyżanowska 108.17 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Ciejka                132.41 +  427: 351  182
    2    13 Paweł          Miczko                100.00 +  361: 329  150
    3     6 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  460: 269  150
    4     1 Paweł          Jackowski             137.32 -  312: 395   87
    5     6 Janusz         Krupiński             117.34 -  295: 334   67
    6    11 Kamil          Kister                101.88 -  332: 337   52
    7    14 Grzegorz       Kwiecień              115.62 -  291: 448   66
    8    16 Mariusz        Grodek                124.21 -  327: 389   74
    9    23 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  386: 300  150
   10    21 Tomasz         Siwiński              107.77 +  407: 272  158
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  388: 326  165
   12    13 Marta          Dobrzańska            117.48 +  351: 277  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Paweł Jędryka 107.92 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Puton                 130.56 +  420: 395  181
    2    15 Robert         Wagner                100.00 +  370: 303  150
    3     5 Przemysław     Herdzina              134.05 -  408: 435   84
    4    14 Marcin         Figiel                129.40 -  339: 455   79
    5    16 Tomasz         Ciejka                132.41 -  295: 375   82
    6    18 Paweł          Miczko                100.00 -  303: 395   50
    7    21 Michał         Wodecki               100.00 +  387: 378  150
    8    20 Łukasz         Sornek                109.31 +  435: 295  159
    9    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  438: 385  168
   10    13 Tomasz         Lempart               117.75 -  390: 404   68
   11    13 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  284: 423   60
   12    16 Piotr          Broda                 100.00 +  444: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Tomasz Siwiński 107.77 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Bobowski              130.08 -  245: 415   80
    2    27 Danuta         Wodecka               100.00 +  334: 333  150
    3    20 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  308: 451   80
    4    22 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  273: 430   76
    5    23 Jerzy          Matyasik              122.71 +  351: 342  173
    6    25 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  294: 435   80
    7    25 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  369: 346  150
    8    19 Jerzy          Luter                 107.03 +  369: 359  157
    9    15 Mariusz        Grodek                124.21 -  338: 382   74
   10    21 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  272: 407   58
   11    23 Adam           Janicki               106.59 +  395: 387  157
   12    21 Teresa         Zalewska              110.06 -  338: 377   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Jerzy Luter 107.03 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Andrzej        Rakoczy               129.93 +  486: 312  180
    2     3 Małgorzata     Sulejewska            128.67 -  360: 397   79
    3     9 Łukasz         Sornek                109.31 -  313: 418   59
    4    17 Danuta         Wodecka               100.00 +  330: 292  150
    5    21 Grzegorz       Kwiecień              115.62 -  309: 341   66
    6    21 Tomasz         Lempart               117.75 -  271: 354   68
    7    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  464: 319  150
    8    19 Tomasz         Siwiński              107.77 -  359: 369   58
    9    20 Michał         Wodecki               100.00 +  364: 259  150
   10    20 Teresa         Zalewska              110.06 +  400: 390  160
   11    14 Mariusz        Makuch                103.46 +  404: 355  153
   12    12 Janusz         Krupiński             117.34 +  380: 350  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1440  / 12 120.00




	Adam Janicki 106.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  322: 354   80
    2    17 Dawid          Adamczyk              132.83 -  239: 421   83
    3    27 Marta          Dobrzańska            117.48 -  271: 360   67
    4    30 PAUZA
    5    26 Danuta         Wodecka               100.00 +  384: 312  150
    6    24 Agnieszka      Krupka                122.12 -  335: 471   72
    7    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  376: 332  150
    8    22 Jarosław       Karp                  102.75 -  342: 350   53
    9    22 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  329: 342   76
   10    26 Sławomir       Rattay                100.00 +  455: 246  150
   11    23 Tomasz         Siwiński              107.77 -  387: 395   58
   12    25 Robert         Wagner                100.00 +  443: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1089  / 11  99.00




	Mariusz Makuch 103.46 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marcin         Figiel                129.40 +  449: 303  179
    2     9 Marek          Reda                  134.43 -  374: 459   84
    3    13 Mariusz        Grodek                124.21 +  380: 375  174
    4    13 Krzysztof      Wysoczański           100.00 +  394: 297  150
    5     8 Tomasz         Suchanek              128.50 +  389: 349  179
    6     4 Stanisław      Rydzik                145.09 -  304: 552   95
    7     9 Janusz         Krupiński             117.34 -  323: 341   67
    8     8 Artur          Irzyk                 128.17 -  342: 458   78
    9    13 Piotr          Broda                 100.00 +  375: 323  150
   10     9 Łukasz         Bobowski              130.08 -  326: 442   80
   11    14 Jerzy          Luter                 107.03 -  355: 404   57
   12    17 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  420: 389  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Jarosław Karp 102.75 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Sulejewska            128.67 -  314: 401   79
    2    19 Piotr          Broda                 100.00 +  387: 329  150
    3    14 Dawid          Adamczyk              132.83 -  352: 485   83
    4    23 Paulina        Naplocha              100.00 +  420: 271  150
    5    11 Artur          Irzyk                 128.17 -  296: 453   78
    6    23 Michał         Wodecki               100.00 +  403: 334  150
    7    16 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  311: 341   60
    8    22 Adam           Janicki               106.59 +  350: 342  157
    9    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  345: 372   72
   10    17 Beata          Wiączkowska           120.39 -  290: 450   70
   11    21 Jacek          Pietruszka            113.53 -  271: 319   64
   12    23 Jerzy          Matyasik              122.71 +  454: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Kamil Kister 101.88 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Suchanek              128.50 -  288: 324   79
    2    24 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  382: 394   68
    3    24 Dariusz        Puton                 130.56 +  407: 293  181
    4    20 Grażyna        Cieślikowska          100.00 +  444: 286  150
    5    18 Łukasz         Sornek                109.31 +  453: 231  159
    6    11 Maria          Krzyżanowska          108.17 +  337: 332  158
    7     6 Łukasz         Bobowski              130.08 -  316: 376   80
    8    15 Tomasz         Lempart               117.75 +  298: 289  168
    9    10 Leszek         Stecuła               124.16 -  347: 410   74
   10    10 Tomasz         Ciejka                132.41 -  303: 516   82
   11    17 Andrzej        Rechowicz             125.78 +  410: 408  176
   12    14 Tomasz         Lempart               117.75 -  293: 378   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Krupka                122.12 +  437: 361  172
    2    11 Tomasz         Lempart               117.75 +  418: 226  168
    3     6 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  269: 460   58
    4    10 Karol          Waniek                120.27 -  263: 454   70
    5    20 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  302: 421   72
    6    20 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  316: 412   65
    7    26 Adam           Janicki               106.59 -  332: 376   57
    8    25 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  298: 304   50
    9    25 Jerzy          Matyasik              122.71 +  380: 295  173
   10    24 Kamil          Kajfasz               100.00 +  369: 357  150
   11    22 Łukasz         Sornek                109.31 -  347: 358   59
   12    24 Michał         Wodecki               100.00 -  298: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Piotr Broda 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Grodek                124.21 -  380: 392   74
    2    19 Jarosław       Karp                  102.75 -  329: 387   53
    3    25 Jerzy          Matyasik              122.71 +  582: 343  173
    4    15 Andrzej        Rakoczy               129.93 +  404: 340  180
    5    13 Krzysztof      Sporczyk              115.23 +  356: 353  165
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  358: 379   72
    7    13 Waldemar       Czerwoniec            129.73 +  400: 318  180
    8    10 Grzegorz       Grzeszczuk            109.97 -  333: 385   60
    9    13 Mariusz        Makuch                103.46 -  323: 375   53
   10    16 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  324: 369   76
   11    19 Agnieszka      Krupka                122.12 +  327: 290  172
   12    16 Paweł          Jędryka               107.92 -  284: 444   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Grażyna Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jan            Kozłowski             126.47 -  389: 451   76
    2    18 Jerzy          Matyasik              122.71 +  349: 341  173
    3    23 Justyna        Górka                 136.82 -  224: 360   87
    4    20 Kamil          Kister                101.88 -  286: 444   52
    5    22 Waldemar       Czerwoniec            129.73 -  355: 370   80
    6    27 Teresa         Zalewska              110.06 -  280: 393   60
    7    30 PAUZA
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  304: 298  150
    9    23 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  300: 386   58
   10    25 Danuta         Wodecka               100.00 +  342: 242  150
   11    25 Sławomir       Rattay                100.00 +  331: 301  150
   12    22 Agnieszka      Krupka                122.12 -  303: 417   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 11 100.73




	Sonia Cieślikowska 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Artur          Irzyk                 128.17 -  223: 554   78
    2    29 Michał         Wodecki               100.00 -  268: 377   50
    3    30 PAUZA
    4    25 Agnieszka      Krupka                122.12 -  181: 404   72
    5    27 Sławomir       Rattay                100.00 -  134: 417   50
    6    29 Paulina        Naplocha              100.00 -  159: 420   50
    7    29 Robert         Wagner                100.00 -  185: 370   50
    8    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 -  235: 308   50
    9    27 Danuta         Wodecka               100.00 -  262: 406   50
   10    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  278: 225  150
   11    27 Kamil          Kajfasz               100.00 -  152: 406   50
   12    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  322: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Kamil Kajfasz 100.00 Spytkowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Karol          Waniek                120.27 -  245: 468   70
    2    28 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  301: 415   65
    3    28 Danuta         Wodecka               100.00 -  314: 319   50
    4    29 Sławomir       Rattay                100.00 -  363: 372   50
    5    29 Michał         Wodecki               100.00 -  285: 346   50
    6    30 PAUZA
    7    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  339: 241  150
    8    27 Robert         Wagner                100.00 +  328: 297  150
    9    24 Jacek          Pietruszka            113.53 -  238: 385   64
   10    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  357: 369   50
   11    27 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  406: 152  150
   12    26 Danuta         Wodecka               100.00 -  304: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     899  / 11  81.73




	Przemysław Mamoń 100.00 Spytkowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            119.72 -  175: 537   70
    2    30 PAUZA
    3    22 Tomasz         Suchanek              128.50 -  196: 478   79
    4    26 Małgorzata     Sikora                100.00 -  201: 420   50
    5    28 Tomasz         Lempart               117.75 -  236: 350   68
    6    28 Danuta         Wodecka               100.00 -  206: 336   50
    7    28 Kamil          Kajfasz               100.00 -  241: 339   50
    8    28 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  308: 235  150
    9    28 Paulina        Naplocha              100.00 -  206: 440   50
   10    28 Sonia          Cieślikowska          100.00 -  225: 278   50
   11    28 Robert         Wagner                100.00 -  237: 414   50
   12    28 Sonia          Cieślikowska          100.00 -  224: 322   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  / 11  65.18




	Paweł Miczko 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jerzy          Matyasik              122.71 +  352: 318  173
    2    13 Maria          Krzyżanowska          108.17 -  329: 361   58
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  331: 352   72
    4    27 Dariusz        Puton                 130.56 -  294: 341   81
    5    25 Robert         Wagner                100.00 +  398: 356  150
    6    18 Paweł          Jędryka               107.92 +  395: 303  158
    7    18 Mariusz        Grodek                124.21 +  451: 381  174
    8    13 Leszek         Stecuła               124.16 -  269: 415   74
    9    16 Tomasz         Ciejka                132.41 -  307: 444   82
   10    18 Agnieszka      Krupka                122.12 +  376: 290  172
   11    18 Małgorzata     Sikora                100.00 -  269: 299   50
   12    20 Łukasz         Sornek                109.31 -  316: 399   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  252: 390   76
    2    26 Marta          Dobrzańska            117.48 +  369: 334  167
    3    18 Krzysztof      Sporczyk              115.23 -  267: 416   65
    4    23 Jarosław       Karp                  102.75 -  271: 420   53
    5    24 Dariusz        Puton                 130.56 -  256: 486   81
    6    29 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  420: 159  150
    7    23 Jerzy          Luter                 107.03 -  319: 464   57
    8    24 Jacek          Pietruszka            113.53 -  297: 447   64
    9    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  440: 206  150
   10    27 Robert         Wagner                100.00 -  287: 350   50
   11    26 Michał         Wodecki               100.00 -  287: 310   50
   12    27 Sławomir       Rattay                100.00 -  290: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Sławomir Rattay 100.00 Zgorzelec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 -  303: 413   72
    2    23 Tomasz         Ciejka                132.41 -  327: 362   82
    3    26 Małgorzata     Sikora                100.00 -  277: 352   50
    4    29 Kamil          Kajfasz               100.00 +  372: 363  150
    5    27 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  417: 134  150
    6    19 Grzegorz       Kwiecień              115.62 -  290: 502   66
    7    27 Teresa         Zalewska              110.06 -  282: 331   60
    8    26 Michał         Wodecki               100.00 -  292: 297   50
    9    26 Robert         Wagner                100.00 +  389: 285  150
   10    26 Adam           Janicki               106.59 -  246: 455   57
   11    25 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  301: 331   50
   12    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  323: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Małgorzata Sikora 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Tomasz         Lempart               117.75 -  353: 357   68
    2    22 Marcin         Figiel                129.40 -  327: 335   79
    3    26 Sławomir       Rattay                100.00 +  352: 277  150
    4    26 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  420: 201  150
    5    12 Beata          Wiączkowska           120.39 +  394: 332  170
    6    12 Tomasz         Suchanek              128.50 -  254: 442   79
    7    17 Agnieszka      Krupka                122.12 +  372: 301  172
    8    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.42 +  368: 365  172
    9    11 Janusz         Krupiński             117.34 -  349: 359   67
   10    11 Andrzej        Rakoczy               129.93 -  299: 445   80
   11    18 Paweł          Miczko                100.00 +  299: 269  150
   12    15 Beata          Wiączkowska           120.39 -  274: 341   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 PAUZA
    2    15 Paweł          Jędryka               107.92 -  303: 370   58
    3    21 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 -  227: 710   68
    4    24 Marta          Dobrzańska            117.48 -  303: 383   67
    5    25 Paweł          Miczko                100.00 -  356: 398   50
    6    26 Jerzy          Matyasik              122.71 -  277: 389   73
    7    29 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  370: 185  150
    8    27 Kamil          Kajfasz               100.00 -  297: 328   50
    9    26 Sławomir       Rattay                100.00 -  285: 389   50
   10    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  350: 287  150
   11    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  414: 237  150
   12    25 Adam           Janicki               106.59 -  254: 443   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     923  / 11  83.91




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Małgorzata     Szczygieł             120.67 -  344: 394   71
    2    27 Tomasz         Siwiński              107.77 -  333: 334   58
    3    28 Kamil          Kajfasz               100.00 +  319: 314  150
    4    17 Jerzy          Luter                 107.03 -  292: 330   57
    5    26 Adam           Janicki               106.59 -  312: 384   57
    6    28 Przemysław     Mamoń                 100.00 +  336: 206  150
    7    22 Jerzy          Matyasik              122.71 -  316: 361   73
    8    23 Beata          Wiączkowska           120.39 -  307: 423   70
    9    27 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  406: 262  150
   10    25 Grażyna        Cieślikowska          100.00 -  242: 342   50
   11    24 Teresa         Zalewska              110.06 -  377: 387   60
   12    26 Kamil          Kajfasz               100.00 +  358: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Michał Wodecki 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Wiączkowska           120.39 -  332: 469   70
    2    29 Sonia          Cieślikowska          100.00 +  377: 268  150
    3    11 Kamil          Górka                 146.56 -  246: 461   97
    4    19 Justyna        Górka                 136.82 -  311: 446   87
    5    29 Kamil          Kajfasz               100.00 +  346: 285  150
    6    23 Jarosław       Karp                  102.75 -  334: 403   53
    7    21 Paweł          Jędryka               107.92 -  378: 387   58
    8    26 Sławomir       Rattay                100.00 +  297: 292  150
    9    20 Jerzy          Luter                 107.03 -  259: 364   57
   10    23 Jerzy          Matyasik              122.71 -  236: 452   73
   11    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  310: 287  150
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  337: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Krzysztof Wysoczański 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Grzegorz       Wiączkowski           118.08 +  453: 345  168
    2     7 Jacek          Pietruszka            113.53 +  360: 354  164
    3     3 Paweł          Jackowski             137.32 -  289: 434   87
    4    13 Mariusz        Makuch                103.46 -  297: 394   53
    5    19 Andrzej        Rechowicz             125.78 -  336: 453   76
    6    17 Dariusz        Puton                 130.56 -  280: 382   81
    7    25 Tomasz         Siwiński              107.77 -  346: 369   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  7  98.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marta          Dobrzańska            441: 344
   2 Janusz         Krupiński            - Stanisław      Rydzik                327: 373
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kwiecień              466: 345
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             334: 427
   5 Justyna        Górka                - Jacek          Pietruszka            358: 392
   6 Teresa         Zalewska             - Marek          Reda                  278: 379
   7 Przemysław     Herdzina             - Grzegorz       Grzeszczuk            421: 304
   8 Łukasz         Sornek               - Dawid          Adamczyk              400: 393
   9 Tomasz         Ciejka               - Maria          Krzyżanowska          351: 427
  10 Paweł          Jędryka              - Dariusz        Puton                 420: 395
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Siwiński              415: 245
  12 Jerzy          Luter                - Andrzej        Rakoczy               486: 312
  13 Waldemar       Czerwoniec           - Adam           Janicki               354: 322
  14 Mariusz        Makuch               - Marcin         Figiel                449: 303
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Karp                  401: 314
  16 Kamil          Kister               - Tomasz         Suchanek              288: 324
  17 Artur          Irzyk                - Sonia          Cieślikowska          554: 223
  18 Grażyna        Cieślikowska         - Jan            Kozłowski             389: 451
  19 Andrzej        Rechowicz            - Paulina        Naplocha              390: 252
  20 Piotr          Broda                - Mariusz        Grodek                380: 392
  21 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Miczko                318: 352
  22 Sławomir       Rattay               - Andrzej        Kwiatkowski           303: 413
  23 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Bogusławska           361: 437
  24 Danuta         Wodecka              - Małgorzata     Szczygieł             344: 394
  25 Beata          Wiączkowska          - Michał         Wodecki               469: 332
  26 Kamil          Kajfasz              - Karol          Waniek                245: 468
  27 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Mamoń                 537: 175
  28 Krzysztof      Wysoczański          - Grzegorz       Wiączkowski           453: 345
  29 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sikora                357: 353
  30 Robert         Wagner               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 367: 358
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            396: 417
   3 Jerzy          Luter                - Małgorzata     Sulejewska            360: 397
   4 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Sornek                465: 317
   5 Karol          Waniek               - Małgorzata     Szczygieł             372: 491
   6 Mariusz        Grodek               - Tomasz         Zwoliński             309: 363
   7 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Wysoczański           354: 360
   8 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Rechowicz             401: 314
   9 Marek          Reda                 - Mariusz        Makuch                459: 374
  10 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 471: 395
  11 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Lempart               418: 226
  12 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Czerwoniec            487: 269
  13 Maria          Krzyżanowska         - Paweł          Miczko                361: 329
  14 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Herdzina              414: 451
  15 Robert         Wagner               - Paweł          Jędryka               303: 370
  16 Dariusz        Puton                - Janusz         Krupiński             317: 507
  17 Dawid          Adamczyk             - Adam           Janicki               421: 239
  18 Grażyna        Cieślikowska         - Jerzy          Matyasik              349: 341
  19 Jarosław       Karp                 - Piotr          Broda                 387: 329
  20 Andrzej        Rakoczy              - Agnieszka      Krupka                433: 310
  21 Grzegorz       Grzeszczuk           - Justyna        Górka                 459: 398
  22 Małgorzata     Sikora               - Marcin         Figiel                327: 335
  23 Sławomir       Rattay               - Tomasz         Ciejka                327: 362
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Kamil          Kister                394: 382
  25 Grzegorz       Kwiecień             - Teresa         Zalewska              453: 266
  26 Paulina        Naplocha             - Marta          Dobrzańska            369: 334
  27 Tomasz         Siwiński             - Danuta         Wodecka               334: 333
  28 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Kajfasz               415: 301
  29 Michał         Wodecki              - Sonia          Cieślikowska          377: 268
  30 Przemysław     Mamoń                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  285: 384
   2 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           429: 384
   3 Krzysztof      Wysoczański          - Paweł          Jackowski             289: 434
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska            396: 387
   5 Paweł          Jędryka              - Przemysław     Herdzina              408: 435
   6 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Bogusławska           460: 269
   7 Jan            Kozłowski            - Łukasz         Bobowski              374: 340
   8 Stanisław      Rydzik               - Artur          Irzyk                 380: 368
   9 Łukasz         Sornek               - Jerzy          Luter                 418: 313
  10 Karol          Waniek               - Tomasz         Ciejka                419: 282
  11 Michał         Wodecki              - Kamil          Górka                 246: 461
  12 Andrzej        Rechowicz            - Janusz         Krupiński             370: 443
  13 Mariusz        Grodek               - Mariusz        Makuch                375: 380
  14 Dawid          Adamczyk             - Jarosław       Karp                  485: 352
  15 Paweł          Miczko               - Andrzej        Kwiatkowski           331: 352
  16 Marcin         Figiel               - Grzegorz       Kwiecień              423: 330
  17 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Grzeszczuk            388: 425
  18 Paulina        Naplocha             - Krzysztof      Sporczyk              267: 416
  19 Tomasz         Lempart              - Jacek          Pietruszka            347: 366
  20 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Siwiński              451: 308
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Robert         Wagner                710: 227
  22 Tomasz         Suchanek             - Przemysław     Mamoń                 478: 196
  23 Justyna        Górka                - Grażyna        Cieślikowska          360: 224
  24 Kamil          Kister               - Dariusz        Puton                 407: 293
  25 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 343: 582
  26 Małgorzata     Sikora               - Sławomir       Rattay                352: 277
  27 Adam           Janicki              - Marta          Dobrzańska            271: 360
  28 Danuta         Wodecka              - Kamil          Kajfasz               319: 314
  29 Teresa         Zalewska             - Agnieszka      Krupka                323: 365
  30 Sonia          Cieślikowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Maria          Krzyżanowska          395: 312
   2 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             392: 295
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Stanisław      Rydzik                445: 401
   4 Marek          Reda                 - Tomasz         Zwoliński             290: 334
   5 Grzegorz       Grzeszczuk           - Grzegorz       Wiączkowski           393: 345
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Wiączkowska           387: 377
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Dawid          Adamczyk              280: 469
   8 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           441: 337
   9 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                423: 269
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Karol          Waniek                263: 454
  11 Łukasz         Bobowski             - Rafał          Wesołowski            472: 368
  12 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Suchanek              361: 399
  13 Mariusz        Makuch               - Krzysztof      Wysoczański           394: 297
  14 Marcin         Figiel               - Paweł          Jędryka               455: 339
  15 Piotr          Broda                - Andrzej        Rakoczy               404: 340
  16 Artur          Irzyk                - Waldemar       Czerwoniec            484: 383
  17 Danuta         Wodecka              - Jerzy          Luter                 292: 330
  18 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Kwiecień              435: 355
  19 Justyna        Górka                - Michał         Wodecki               446: 311
  20 Kamil          Kister               - Grażyna        Cieślikowska          444: 286
  21 Mariusz        Grodek               - Tomasz         Lempart               375: 348
  22 Tomasz         Siwiński             - Andrzej        Rechowicz             273: 430
  23 Jarosław       Karp                 - Paulina        Naplocha              420: 271
  24 Marta          Dobrzańska           - Robert         Wagner                383: 303
  25 Sonia          Cieślikowska         - Agnieszka      Krupka                181: 404
  26 Przemysław     Mamoń                - Małgorzata     Sikora                201: 420
  27 Paweł          Miczko               - Dariusz        Puton                 294: 341
  28 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              365: 265
  29 Kamil          Kajfasz              - Sławomir       Rattay                363: 372
  30 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jackowski             356: 429
   2 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Szczygieł             464: 344
   3 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Bobowski              448: 355
   4 Kamil          Górka                - Grzegorz       Grzeszczuk            401: 320
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                361: 383
   6 Janusz         Krupiński            - Maria          Krzyżanowska          334: 295
   7 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             481: 472
   8 Mariusz        Makuch               - Tomasz         Suchanek              389: 349
   9 Marek          Reda                 - Marcin         Figiel                366: 378
  10 Jacek          Pietruszka           - Grzegorz       Wiączkowski           277: 367
  11 Jarosław       Karp                 - Artur          Irzyk                 296: 453
  12 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Sikora                332: 394
  13 Piotr          Broda                - Krzysztof      Sporczyk              356: 353
  14 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Grodek                497: 340
  15 Agnieszka      Krupka               - Justyna        Górka                 328: 360
  16 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Ciejka                295: 375
  17 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Rakoczy               329: 318
  18 Łukasz         Sornek               - Kamil          Kister                231: 453
  19 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Wysoczański           453: 336
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           421: 302
  21 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 341: 309
  22 Waldemar       Czerwoniec           - Grażyna        Cieślikowska          370: 355
  23 Tomasz         Siwiński             - Jerzy          Matyasik              351: 342
  24 Dariusz        Puton                - Paulina        Naplocha              486: 256
  25 Robert         Wagner               - Paweł          Miczko                356: 398
  26 Adam           Janicki              - Danuta         Wodecka               384: 312
  27 Sonia          Cieślikowska         - Sławomir       Rattay                134: 417
  28 Tomasz         Lempart              - Przemysław     Mamoń                 350: 236
  29 Kamil          Kajfasz              - Michał         Wodecki               285: 346
  30 Teresa         Zalewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Tomasz         Zwoliński             360: 441
   2 Dawid          Adamczyk             - Przemysław     Herdzina              431: 419
   3 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             457: 345
   4 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Makuch                552: 304
   5 Karol          Waniek               - Marcin         Figiel                440: 318
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Artur          Irzyk                 405: 389
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Justyna        Górka                 360: 447
   8 Grzegorz       Grzeszczuk           - Rafał          Wesołowski            346: 381
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 379: 358
  10 Jan            Kozłowski            - Marek          Reda                  422: 353
  11 Maria          Krzyżanowska         - Kamil          Kister                332: 337
  12 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Sikora                442: 254
  13 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             532: 225
  14 Łukasz         Bobowski             - Beata          Wiączkowska           487: 353
  15 Marta          Dobrzańska           - Małgorzata     Sulejewska            411: 294
  16 Andrzej        Rakoczy              - Jacek          Pietruszka            437: 304
  17 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Wysoczański           382: 280
  18 Paweł          Miczko               - Paweł          Jędryka               395: 303
  19 Sławomir       Rattay               - Grzegorz       Kwiecień              290: 502
  20 Katarzyna      Bogusławska          - Krzysztof      Sporczyk              316: 412
  21 Jerzy          Luter                - Tomasz         Lempart               271: 354
  22 Mariusz        Grodek               - Łukasz         Sornek                443: 216
  23 Michał         Wodecki              - Jarosław       Karp                  334: 403
  24 Agnieszka      Krupka               - Adam           Janicki               471: 335
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Siwiński              435: 294
  26 Robert         Wagner               - Jerzy          Matyasik              277: 389
  27 Grażyna        Cieślikowska         - Teresa         Zalewska              280: 393
  28 Przemysław     Mamoń                - Danuta         Wodecka               206: 336
  29 Paulina        Naplocha             - Sonia          Cieślikowska          420: 159
  30 Kamil          Kajfasz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Waniek                344: 358
   2 Paweł          Jackowski            - Stanisław      Rydzik                386: 391
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Adamczyk              319: 397
   4 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Górka                 426: 373
   5 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              381: 426
   6 Kamil          Kister               - Łukasz         Bobowski              316: 376
   7 Jan            Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           407: 367
   8 Marcin         Figiel               - Tomasz         Suchanek              348: 439
   9 Janusz         Krupiński            - Mariusz        Makuch                341: 323
  10 Justyna        Górka                - Marta          Dobrzańska            450: 401
  11 Artur          Irzyk                - Dariusz        Puton                 415: 349
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Wiączkowski           396: 426
  13 Piotr          Broda                - Waldemar       Czerwoniec            400: 318
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Maria          Krzyżanowska          448: 291
  15 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Rechowicz             388: 284
  16 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Grzeszczuk            311: 341
  17 Małgorzata     Sikora               - Agnieszka      Krupka                372: 301
  18 Paweł          Miczko               - Mariusz        Grodek                451: 381
  19 Beata          Wiączkowska          - Marek          Reda                  239: 380
  20 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Sulejewska            357: 354
  21 Michał         Wodecki              - Paweł          Jędryka               378: 387
  22 Jerzy          Matyasik             - Danuta         Wodecka               361: 316
  23 Paulina        Naplocha             - Jerzy          Luter                 319: 464
  24 Łukasz         Sornek               - Jacek          Pietruszka            403: 296
  25 Krzysztof      Wysoczański          - Tomasz         Siwiński              346: 369
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Adam           Janicki               332: 376
  27 Sławomir       Rattay               - Teresa         Zalewska              282: 331
  28 Przemysław     Mamoń                - Kamil          Kajfasz               241: 339
  29 Sonia          Cieślikowska         - Robert         Wagner                185: 370
  30 Grażyna        Cieślikowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Stanisław      Rydzik                335: 464
   2 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Adamczyk              357: 406
   3 Kamil          Górka                - Jan            Kozłowski             440: 402
   4 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 418: 351
   5 Rafał          Wesołowski           - Małgorzata     Szczygieł             344: 455
   6 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              417: 377
   7 Tomasz         Suchanek             - Janusz         Krupiński             370: 322
   8 Artur          Irzyk                - Mariusz        Makuch                458: 342
   9 Marek          Reda                 - Grzegorz       Wiączkowski           396: 350
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Broda                 385: 333
  11 Marta          Dobrzańska           - Tomasz         Ciejka                387: 277
  12 Marcin         Figiel               - Andrzej        Rakoczy               368: 313
  13 Leszek         Stecuła              - Paweł          Miczko                415: 269
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Sikora                365: 368
  15 Kamil          Kister               - Tomasz         Lempart               298: 289
  16 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Grodek                327: 389
  17 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              360: 366
  18 Agnieszka      Krupka               - Jerzy          Matyasik              453: 287
  19 Jerzy          Luter                - Tomasz         Siwiński              359: 369
  20 Paweł          Jędryka              - Łukasz         Sornek                435: 295
  21 Teresa         Zalewska             - Waldemar       Czerwoniec            374: 340
  22 Adam           Janicki              - Jarosław       Karp                  342: 350
  23 Danuta         Wodecka              - Beata          Wiączkowska           307: 423
  24 Jacek          Pietruszka           - Paulina        Naplocha              447: 297
  25 Grażyna        Cieślikowska         - Katarzyna      Bogusławska           304: 298
  26 Sławomir       Rattay               - Michał         Wodecki               292: 297
  27 Kamil          Kajfasz              - Robert         Wagner                328: 297
  28 Przemysław     Mamoń                - Sonia          Cieślikowska          308: 235


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Dawid          Adamczyk              465: 390
   2 Karol          Waniek               - Kamil          Górka                 389: 435
   3 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             449: 337
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              364: 378
   5 Artur          Irzyk                - Tomasz         Zwoliński             295: 427
   6 Marta          Dobrzańska           - Rafał          Wesołowski            358: 406
   7 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jan            Kozłowski             394: 462
   8 Marek          Reda                 - Łukasz         Bobowski              373: 371
   9 Justyna        Górka                - Marcin         Figiel                453: 245
  10 Leszek         Stecuła              - Kamil          Kister                410: 347
  11 Małgorzata     Sikora               - Janusz         Krupiński             349: 359
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Paweł          Jędryka               385: 438
  13 Mariusz        Makuch               - Piotr          Broda                 375: 323
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Karp                  372: 345
  15 Tomasz         Siwiński             - Mariusz        Grodek                338: 382
  16 Paweł          Miczko               - Tomasz         Ciejka                307: 444
  17 Tomasz         Lempart              - Agnieszka      Krupka                459: 309
  18 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rakoczy               295: 423
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           305: 381
  20 Michał         Wodecki              - Jerzy          Luter                 259: 364
  21 Łukasz         Sornek               - Waldemar       Czerwoniec            354: 336
  22 Andrzej        Rechowicz            - Adam           Janicki               342: 329
  23 Maria          Krzyżanowska         - Grażyna        Cieślikowska          386: 300
  24 Jacek          Pietruszka           - Kamil          Kajfasz               385: 238
  25 Jerzy          Matyasik             - Katarzyna      Bogusławska           295: 380
  26 Robert         Wagner               - Sławomir       Rattay                285: 389
  27 Sonia          Cieślikowska         - Danuta         Wodecka               262: 406
  28 Paulina        Naplocha             - Przemysław     Mamoń                 440: 206


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Stanisław      Rydzik                370: 439
   2 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             478: 396
   3 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Suchanek              371: 307
   4 Jan            Kozłowski            - Małgorzata     Szczygieł             476: 380
   5 Leszek         Stecuła              - Paweł          Jackowski             358: 435
   6 Janusz         Krupiński            - Rafał          Wesołowski            302: 425
   7 Justyna        Górka                - Marek          Reda                  364: 371
   8 Artur          Irzyk                - Karol          Waniek                423: 418
   9 Mariusz        Makuch               - Łukasz         Bobowski              326: 442
  10 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Kister                516: 303
  11 Andrzej        Rakoczy              - Małgorzata     Sikora                445: 299
  12 Marta          Dobrzańska           - Andrzej        Kwiatkowski           331: 398
  13 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Lempart               390: 404
  14 Mariusz        Grodek               - Grzegorz       Wiączkowski           269: 464
  15 Marcin         Figiel               - Grzegorz       Grzeszczuk            418: 357
  16 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             324: 369
  17 Beata          Wiączkowska          - Jarosław       Karp                  450: 290
  18 Agnieszka      Krupka               - Paweł          Miczko                290: 376
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                337: 321
  20 Jerzy          Luter                - Teresa         Zalewska              400: 390
  21 Tomasz         Siwiński             - Maria          Krzyżanowska          272: 407
  22 Waldemar       Czerwoniec           - Jacek          Pietruszka            389: 336
  23 Jerzy          Matyasik             - Michał         Wodecki               452: 236
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Kajfasz               369: 357
  25 Danuta         Wodecka              - Grażyna        Cieślikowska          242: 342
  26 Adam           Janicki              - Sławomir       Rattay                455: 246
  27 Paulina        Naplocha             - Robert         Wagner                287: 350
  28 Przemysław     Mamoń                - Sonia          Cieślikowska          225: 278


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                425: 354
   2 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 418: 513
   3 Jan            Kozłowski            - Paweł          Jackowski             469: 375
   4 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             315: 362
   5 Tomasz         Suchanek             - Marek          Reda                  465: 251
   6 Artur          Irzyk                - Justyna        Górka                 234: 461
   7 Łukasz         Bobowski             - Karol          Waniek                427: 297
   8 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Szczygieł             323: 399
   9 Leszek         Stecuła              - Andrzej        Rakoczy               415: 444
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Janusz         Krupiński             410: 351
  11 Tomasz         Lempart              - Marcin         Figiel                346: 356
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Beata          Wiączkowska           366: 353
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paweł          Jędryka               423: 284
  14 Jerzy          Luter                - Mariusz        Makuch                404: 355
  15 Mariusz        Grodek               - Marta          Dobrzańska            343: 351
  16 Maria          Krzyżanowska         - Krzysztof      Sporczyk              388: 326
  17 Kamil          Kister               - Andrzej        Rechowicz             410: 408
  18 Małgorzata     Sikora               - Paweł          Miczko                299: 269
  19 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                327: 290
  20 Waldemar       Czerwoniec           - Jerzy          Matyasik              430: 279
  21 Jarosław       Karp                 - Jacek          Pietruszka            271: 319
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Łukasz         Sornek                347: 358
  23 Tomasz         Siwiński             - Adam           Janicki               395: 387
  24 Danuta         Wodecka              - Teresa         Zalewska              377: 387
  25 Sławomir       Rattay               - Grażyna        Cieślikowska          301: 331
  26 Michał         Wodecki              - Paulina        Naplocha              310: 287
  27 Sonia          Cieślikowska         - Kamil          Kajfasz               152: 406
  28 Robert         Wagner               - Przemysław     Mamoń                 414: 237


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 400: 368
   2 Dawid          Adamczyk             - Jan            Kozłowski             291: 474
   3 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Suchanek              384: 302
   4 Tomasz         Zwoliński            - Paweł          Jackowski             296: 390
   5 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 394: 373
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              350: 380
   7 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kwiatkowski           365: 459
   8 Marek          Reda                 - Marcin         Figiel                467: 296
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Artur          Irzyk                 351: 445
  10 Karol          Waniek               - Tomasz         Ciejka                456: 341
  11 Leszek         Stecuła              - Grzegorz       Grzeszczuk            370: 419
  12 Janusz         Krupiński            - Jerzy          Luter                 350: 380
  13 Maria          Krzyżanowska         - Marta          Dobrzańska            351: 277
  14 Kamil          Kister               - Tomasz         Lempart               293: 378
  15 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Sikora                341: 274
  16 Paweł          Jędryka              - Piotr          Broda                 444: 284
  17 Mariusz        Makuch               - Waldemar       Czerwoniec            420: 389
  18 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Grodek                405: 435
  19 Jacek          Pietruszka           - Krzysztof      Sporczyk              360: 369
  20 Paweł          Miczko               - Łukasz         Sornek                316: 399
  21 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Siwiński              377: 338
  22 Agnieszka      Krupka               - Grażyna        Cieślikowska          417: 303
  23 Jarosław       Karp                 - Jerzy          Matyasik              454: 353
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Michał         Wodecki               298: 337
  25 Adam           Janicki              - Robert         Wagner                443: 254
  26 Kamil          Kajfasz              - Danuta         Wodecka               304: 358
  27 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Rattay                290: 323
  28 Przemysław     Mamoń                - Sonia          Cieślikowska          224: 322
Lista rankingowa na dzień 18-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             150.61  29671  197
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             146.53  28720  196
   3 Kamil Górka                    Kraków               145.96  28463  195
   4 Mariusz Wrześniewski           Kraków               144.96  20004  138
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   8 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.98  26977  190
  10 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.39  26815  191
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              140.01  27161  194
  15 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          139.53  26510  190
  17 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  19 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  20 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.51  14959  108
  21 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  22 Paweł Jackowski                Warszawa             138.12  27624  200
  23 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  26608  193
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  26 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  27 Mariusz Skrobosz               Warszawa             137.46  26942  196
  28 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.33  26504  193
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Justyna Górka                  Kraków               135.99  26519  195
  31 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.96  26785  197
  32 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  34 Marek Reda                     Wołomin              134.81  26962  200
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  36 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  38 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  41 Wojciech Sołdan                Rumia                132.83  26035  196
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.29  18785  142
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.29  25470  194
  49 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.92  24875  190
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  54 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  55 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  56 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  57 Maciej Michalak                Łódź                 129.50  15928  123
  58 Przemysław Rybicki             Otwock               129.49  23049  178
  59 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.49  13078  101
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  61 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  62 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  63 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  64 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  67 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.54  17996  140
  69 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  70 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.90  24174  189
  71 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  73 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  74 Michał Ozimiński               Łódź                 127.14  23520  185
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  76 Robert Głowacki                Łódź                 126.64  24315  192
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  78 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  79 Anita Bruska                   Gdynia               125.98  11464   91
  80 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  81 Artur Koszel                   Warszawa             125.64  13695  109
  82 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.59  22230  177
  83 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.52  23974  191
  85 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23230  186
  86 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  87 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  88 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       124.62  14331  115
  89 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.51  24279  195
  90 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  91 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  92 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  93 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.05  24314  196
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.04  15629  126
  95 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.96  24420  197
  96 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.50  23959  194
  99 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 100 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 101 Piotr Rosół                    Warszawa             123.08   8123   66
 102 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 103 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.02  24358  198
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 105 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.70  13252  108
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       122.29  23112  189
 107 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.29  24457  200
 108 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 110 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 111 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 112 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 113 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.64  19098  157
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 115 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 116 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 117 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 118 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 121 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 124 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 119.67  23694  198
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.37  23396  196
 128 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.11  17628  148
 129 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 130 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 131 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.20  23403  198
 137 Halina Roszak                  Poznań               118.09  16769  142
 138 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 139 Weronika Rudnicka              Ustka                118.05  22430  190
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 142 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 143 Marta Dobrzańska               Kraków               117.85  14496  123
 144 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 146 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.69  23068  196
 147 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 149 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 151 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 152 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 153 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 154 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 155 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.78  13547  116
 156 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 159 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 160 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 161 Piotr Broda                    Sandomierz           116.19   3718   32
 162 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.73   9143   79
 163 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.73  22799  197
 164 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            115.67  22902  198
 165 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 166 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 167 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.34  21914  190
 168 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 169 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 170 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 171 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 172 Stanisław Gasik                Warszawa             114.93  14481  126
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 114.74  21915  191
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 176 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 177 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 178 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 181 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 182 Michał Kolaj                   Ostróda              113.92  22100  194
 183 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 184 Marek Rogalski                 Warszawa             113.83  14684  129
 185 Jarosław Sobczak               Warszawa             113.77  19341  170
 186 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 187 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 188 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 189 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.50  22700  200
 190 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             113.03   7686   68
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 193 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               112.43  13379  119
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 196 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.29  21896  195
 197 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 198 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 199 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 200 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             111.59   6249   56
 202 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 203 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 205 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 206 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.78  21159  191
 207 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 209 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 210 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         110.42  21643  196
 211 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 212 Alicja Kosińska                Szczecin             110.30   9045   82
 213 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 214 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 215 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 216 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 217 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 218 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 219 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 220 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             109.68   7787   71
 222 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 223 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 224 Rafał Stachowski               Police               109.51  13689  125
 225 Renata Andracka                Poznań               109.33   7981   73
 226 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 227 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.85  12082  111
 228 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 229 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 230 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.20  21532  199
 231 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 232 Urszula Solarska               Łódź                 108.08  21400  198
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 237 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 238 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 239 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 240 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 241 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 242 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.22  15508  146
 244 Adam Janicki                   Łódź                 106.16  20702  195
 245 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 246 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 247 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 248 Danuta Langiewicz              Ostróda              105.69  20716  196
 249 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 250 Łukasz Baranowski              Reda                 105.50  16774  159
 251 Kamil Kister                   Puławy               105.44   6537   62
 252 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 255 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 256 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 257 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 258 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 259 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 260 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         103.97   9877   95
 261 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 262 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 263 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 264 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 266 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 267 Sławomir Długosz               Ostróda              102.02  19486  191
 268 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.19  20035  198
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 276 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 277 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.60   7847   78
 278 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 282 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 283 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.15  19135  193
 285 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 286 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 287 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 288 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 291 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 292 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 294 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.18  12407  129
 295 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 296 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 297 Zbigniew Rybak                 Warszawa              95.53   3439   36
 298 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 300 Agnieszka Kozak                Gdynia                94.28  14897  158
 301 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 302 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 303 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           93.68   6183   66
 304 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 305 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 306 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 307 Katarzyna Bogusławska          Piastów               92.47   7398   80
 308 Jacek Cichecki                 Józefów               92.09   9209  100
 309 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 310 Krzysztof Zawadzki             Sampława              89.66   6276   70
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 315 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 316 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 317 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 318 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 319 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 321 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 322 Anna Lenartowska               Gdynia                85.51   5815   68
 323 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.00  10625  125
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           84.58   7866   93
 326 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 327 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 328 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              78.64   6291   80
 330 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 331 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 332 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 333 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 334 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 335 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 336 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              58.86   3885   66




Poczekalnia na dzień 18-04-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Adam Kędzior                   Lublin                87.48   2537   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  10 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  11 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  12 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  13 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  14 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  15 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  16 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  17 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  18 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  19 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  20 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  23 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  25 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  26 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  27 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  28 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  29 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  30 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  31 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  32 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  33 Przemysław Pok                 Szczecin             112.17   2692   24
  34 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  35 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  36 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  37 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  38 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  39 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  40 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  41 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  42 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  43 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  44 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.79   2419   24
  45 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  46 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  47 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  48 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  49 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  50 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  51 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  52 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  53 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  54 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  55 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  56 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  57 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  58 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  59 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  60 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  61 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  62 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  63 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  64 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  65 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  66 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  67 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  68 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  69 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  70 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  71 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  72 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  73 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  74 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  75 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  76 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  77 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  78 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  79 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  80 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  81 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  82 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  83 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  84 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  86 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  87 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  88 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  89 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  90 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  91 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  92 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  93 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  94 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  95 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
  96 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  97 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  98 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  99 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 100 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 101 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 103 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 104 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 105 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 106 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 107 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 108 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 109 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 122 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 127 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 128 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 129 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 130 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 131 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 132 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 133 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 134 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 135 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 136 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 137 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 138 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 139 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 140 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 141 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 142 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 143 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 144 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 145 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 146 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 147 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 148 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 149 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 150 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 151 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 152 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 153 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 154 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 155 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 156 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 157 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 158 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 159 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 160 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 161 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 162 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 163 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 164 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                92.75   1113   12
 165 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 166 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 167 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 168 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 171 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 172 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 173 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 174 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 175 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 176 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 177 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 178 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 179 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 182 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 183 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 184 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 185 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 188 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 189 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 190 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 191 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 192 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 193 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 194 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 195 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 196 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 197 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 198 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 199 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 200 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 201 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 204 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 205 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 206 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 207 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 208 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 209 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 210 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 211 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 212 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 213 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 214 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 215 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 216 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 217 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 218 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 220 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 221 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 222 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 223 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 224 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 225 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 226 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 227 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 228 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 229 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 230 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 231 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 232 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 233 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 234 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 235 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 236 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 237 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 238 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 239 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 240 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 241 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 242 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 243 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 244 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 245 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 246 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 247 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 248 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 249 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 250 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 251 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 254 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 255 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 256 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 257 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 259 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 260 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 261 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 262 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 263 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 264 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 265 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 266 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 267 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 269 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 270 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 271 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 272 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 273 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 274 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 275 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 276 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 277 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 278 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 279 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 280 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 281 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 282 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 283 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 284 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 287 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 288 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 289 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 290 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 291 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 292 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 293 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 294 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 295 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 296 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 297 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 298 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 299 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 300 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 301 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 304 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 305 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 306 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 307 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 308 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 311 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 312 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 313 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 314 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 315 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 316 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 317 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 318 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 319 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 320 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 321 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 322 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 323 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 324 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 325 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 326 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 327 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 328 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 329 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 330 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 331 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie