Szczecin 6
marca
Szczecin 6- 7 marca XII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2010
Graboszyce27
marca
Graboszyce 27-28 marca V Mistrzostwa Doliny Karpia
Inowrocław10
kwietnia
Inowrocław 10 kwietnia XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Jubileuszowe Mistrzostwa w Graboszycach27 - 28 marca 2010 — V Mistrzostwa Doliny KarpiaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Doliny KarpiaGraboszyce, 27 - 28 marca 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Jubileuszowe Mistrzostwa w GraboszycachJubileuszowe V Mistrzostwa Doliny Karpia odbyły się w rekordowej liczbowo obsadzie. W turnieju wzięło udział 81 osób. Nie wszyscy dotrwali do końca, ale intencje też się liczą. Sporo debiutantów i uczestnicy ze wszystkich stron Polski.
Tytuł Mistrza Doliny Karpia obronił Stanisław Rydzik, który przed ostatnią rundą miał punkt przewagi oraz 300 małych punktów nad następnym, Łukaszem Bobowskim z Suchedniowa i przystępował do ostatniej gry "na luzie". Drugie miejsce zdobył Łukasz a na najniższym pudle stanął Bogusław Szyszka z Oławy. W konkurencji oldboyów puchar zgarnął Tomasz Zwoliński który dzień wcześniej wkroczył do tego szacownego grona.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
III Mistrzostwa Doliny Karpia Graboszyce (koło Zatora)
II Mistrzostwa Doliny Karpia


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Rekreacyjno Turystyczny „Karpik”
Graboszyce k. Zatora, woj. małopolskie
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 27 marca (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 marca (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00-15:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdOśrodek „Karpik” w Graboszycach — 400 metrów od drogi krajowej nr 28 – Zator-Wadowice (6 km od Zatora, 8 km od Wadowic)
WyżywienieWe własnym zakresie na miejscu w Ośrodku „Karpik”.
NoclegiW Ośrodku „Karpik” brak już wolnych miejsc (tel: 033 841-20-50; e-mail: biuro@karpik.pl; www.karpik.pl)

Można rezerwować noclegi w pokojach gościnnych Restauracji "Myśliwskiej" w Zatorze (Rynek 11) 6 km od Graboszyc, tel. 33 / 841 21 25; e-mail: biuro@restauracja-mysliwska.pl; www.restauracja-mysliwska.pl
NagrodyI miejsce — 300 zł
II miejsce — 200 zł
III miejsce — 100 zł
puchary dla najlepszych, nagrody książkowe, pamiątkowe emblematy
OrganizatorzyOśrodek Kultury w Zatorze: zyciezip@interia.pl 033 841-21-66
Zatorski Klub Skrablowy: Mariusz Makuch mariusz.makuch@neostrada.pl 606-184-111
SponsorzyBank Spółdzielczy w Zatorze
Ośrodek Kultury w Zatorze


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Doliny Karpia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.59     10.0     4917     1953      779
  2 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             134.03     10.0     4741     1883      782
  3 Bogusław        Szyszka              Oława                  130.64      9.0     4847     1825      419
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 131.96      9.0     4728     1829      755
  5 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.68      8.5     5063     1698      729
  6 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.90      8.0     4932     1730      510
  7 Justyna         Górka                Kraków                 136.78      8.0     4887     1639      429
  8 Irena           Sołdan               Rumia                  130.22      8.0     4860     1660      528
  9 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.28      8.0     4754     1690      424
 10 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.32      8.0     4707     1701      599
 11 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.58      8.0     4586     1629      487
 12 Adam            Jurkowski            Knurów                 103.21      8.0     4468     1693       23
 13 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.10      8.0     4405     1749      108
 14 Kamil           Kister               Puławy                 120.32      7.0     5073     1550      803
 15 Przemysław      Rybicki              Otwock                 124.04      7.0     4889     1568      269
 16 Marek           Gajdosz              Nowy Sącz              100.00      7.0     4867     1580      596
 17 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       134.79      7.0     4784     1500       49
 18 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               121.36      7.0     4661     1492      633
 19 Krzysztof       Pypno                Gliwice                120.95      7.0     4581     1578     -253
 20 Marek           Reda                 Wołomin                135.07      7.0     4544     1575      -42
 21 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 124.28      7.0     4521     1647      116
 22 Marcin          Figiel               Kraków                 130.50      7.0     4464     1576      169
 23 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                119.61      7.0     4394     1597     -106
 24 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.78      6.0     4868     1376      582
 25 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              122.98      6.0     4852     1411      583
 26 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.59      6.0     4833     1439      584
 27 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.39      6.0     4739     1470      437
 28 Jerzy           Luter                Bytom                  110.46      6.0     4633     1417       46
 29 Andrzej         Kroc                 Łódź                   113.66      6.0     4619     1479       58
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             110.62      6.0     4514     1420     -141
 31 Natalia         Ogierman             Katowice               100.82      6.0     4446     1347      351
 32 Kamil           Górka                Kraków                 143.57      6.0     4437     1448      110
 33 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.52      6.0     4420     1326      299
 34 Karol           Waniek               Wrocław                131.74      6.0     4395     1543     -295
 35 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              117.44      6.0     4291     1441     -290
 36 Mariusz         Makuch               Zator                  116.17      6.0     4201     1368     -122
 37 Ewa             Ciszewska            Katowice               121.30      6.0     3997     1245      233
 38 Marek           Salamon              Bytom                  130.59      6.0     2810     1087      486
 39 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.92      5.5     4166     1357     -232
 40 Katarzyna       Żuławska             Katowice               108.84      5.5     4037     1354     -261
 41 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              111.75      5.5     3993     1449     -609
 42 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 134.89      5.0     4709     1298      236
 43 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              115.22      5.0     4689     1293      466
 44 Urszula         Solarska             Łódź                   104.76      5.0     4524     1253       85
 45 Marta           Sztajnert            Wisła                  106.47      5.0     4414     1256     -256
 46 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 127.48      5.0     4328     1243      -22
 47 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           107.62      5.0     4227     1279     -116
 48 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              109.00      5.0     4107     1271     -488
 49 Roman           Figiel               Zawichost              112.18      5.0     4087     1369     -257
 50 Joanna          Żłobicka             Wrocław                113.50      5.0     4048     1283     -489
 51 Agnieszka       Krupka               Krosno                 125.75      5.0     2575      982      -23
 52 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.22      4.5     4448     1292        8
 53 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      4.5     3938     1199     -724
 54 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      4.5     3906     1141     -462
 55 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.72      4.0     4533     1131      -66
 56 Renata          Andracka             Zwola                  110.57      4.0     4385     1200      -77
 57 Adam            Janicki              Łódź                   110.97      4.0     4099     1124      134
 58 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              109.17      4.0     4021     1200     -422
 59 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      4.0     3975     1126     -503
 60 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.0     3817      986     -491
 61 Sławomir        Rattay               Zgorzelec              100.00      4.0     3604     1135     -962
 62 Artur           Irzyk                Kraków                 127.75      4.0     2846      864      392
 63 Janusz          Krupiński            Bytom                  118.19      4.0     2739      916      147
 64 Andrzej         Szmidtke             Bolszewo               116.73      4.0     2643      880     -119
 65 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 119.82      4.0     2583      916      290
 66 Zuzanna         Molak                Warszawa               100.00      3.5     3472      943     -596
 67 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      3.0     3692      981     -439
 68 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.73      3.0     2610      720      205
 69 Jan             Kozłowski            Kraków                 136.73      3.0     2088      653      228
 70 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.5     3774      798     -204
 71 Rafał           Stachura             Zator                  100.00      2.5     3122      817    -1148
 72 Agnieszka       Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice   110.55      2.0     1018      403       33
 73 Barbara         Mrowiec              Wadowice               100.00      1.5     1991      455      -21
 74 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 120.70      1.0     1344      381     -229
 75 Iwona           Bujak                Tarnów                 100.00      1.0     1180      388     -402
 76 Wojciech        Wróbel               Zator                  100.00      1.0      735      227        0
 77 Andrzej         Gałuszka             Wadowice               100.00      0.5     1386      333    -1077
 78 Jakub           Tlałka               Osiek                  100.00      0.0      141       69     -320
 79 Justyna         Kuźma                Osiek                  100.00      0.0      139       73     -378
 80 Patrycja        Luranc               Osiek                  100.00      0.0      130       71     -253
 81 Krzysztof       Kuźma                Osiek                  100.00      0.0       55       73     -505
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Doliny Karpia



	Miłosz Wrzałek 143.58 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  447: 349  167
    2    12 Tomasz         Suchanek              130.10 -  374: 412   80
    4     7 Przemysław     Rybicki               124.04 -  400: 469   74
    5    19 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  485: 348  167
    6    12 Grzegorz       Kwiecień              119.82 +  370: 313  170
    7     9 Karol          Waniek                131.74 +  430: 326  182
    8     7 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  514: 403  171
    9     3 Małgorzata     Sulejewska            124.28 +  468: 391  174
   10     3 Przemysław     Herdzina              131.96 +  379: 328  182
   11     4 Irena          Sołdan                130.22 +  398: 361  180
   12     3 Przemysław     Herdzina              131.96 -  321: 399   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 11 148.09




	Kamil Górka 143.57 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Makuch                116.17 +  451: 394  166
    2    10 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  308: 342   70
    3    27 Magdalena      Kublik                113.22 +  471: 401  163
    4    16 Agnieszka      Krupka                125.75 +  457: 302  176
    5     7 Marek          Salamon               130.59 -  305: 368   81
    6    15 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  355: 366   71
    7    20 Grzegorz       Kwiecień              119.82 -  260: 417   70
    8    23 Joanna         Żłobicka              113.50 +  445: 318  164
    9    17 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  355: 310  167
   10    18 Roman          Figiel                112.18 +  348: 326  162
   11    12 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  353: 412   84
   12    14 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  329: 371   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Tomasz Zwoliński 141.90 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              115.52 +  336: 314  166
    2    16 Grzegorz       Kurowski              134.28 +  430: 373  184
    3     7 Kamil          Kister                120.32 +  361: 349  170
    4     4 Dawid          Adamczyk              134.79 +  689: 265  185
    5     1 Tomasz         Siwiński              111.75 +  372: 305  162
    6     1 Łukasz         Bobowski              134.03 -  430: 434   84
    7     2 Marek          Salamon               130.59 -  385: 417   81
    8     5 Irena          Sołdan                130.22 -  244: 417   80
    9    11 Karol          Waniek                131.74 +  493: 362  182
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            124.28 +  452: 357  174
   11     1 Stanisław      Rydzik                137.59 -  347: 506   88
   12     5 Przemysław     Rybicki               124.04 +  393: 323  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 12 144.17




	Stanisław Rydzik 137.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  422: 354  165
    2    15 Marek          Reda                  135.07 +  435: 242  185
    3     9 Leokadia       Litwinowicz           119.61 +  406: 321  170
    4     5 Paweł          Jackowski             135.68 +  402: 339  186
    5     3 Przemysław     Rybicki               124.04 -  406: 407   74
    6     5 Tomasz         Suchanek              130.10 +  374: 359  180
    7     5 Przemysław     Herdzina              131.96 +  386: 325  182
    8     2 Rafał          Wesołowski            120.39 +  418: 337  170
    9     1 Łukasz         Bobowski              134.03 +  432: 351  184
   10     1 Bogusław       Szyszka               130.64 +  439: 350  181
   11     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  506: 347  192
   12     1 Łukasz         Bobowski              134.03 -  291: 406   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1953  / 12 162.75




	Justyna Górka 136.78 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Andrzej        Kroc                  113.66 +  403: 369  164
    2    20 Magdalena      Kublik                113.22 +  438: 424  163
    3     2 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  355: 442   73
    4     6 Beata          Wiączkowska           123.32 -  332: 372   73
    5    24 Karol          Waniek                131.74 -  362: 487   82
    6    27 Robert         Wagner                100.00 +  542: 314  150
    7    16 Marek          Reda                  135.07 +  430: 313  185
    8    11 Tomasz         Siwiński              111.75 +  398: 261  162
    9    10 Tomasz         Suchanek              130.10 +  440: 328  180
   10     8 Paweł          Jackowski             135.68 -  335: 393   86
   11     9 Marek          Gajdosz               100.00 +  453: 410  150
   12     6 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 +  399: 345  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Jan Kozłowski 136.73 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Joanna         Żłobicka              113.50 +  395: 375  164
    2     5 Janusz         Krupiński             118.19 -  376: 424   68
    3    22 Ryszard        Korpalski             109.17 +  441: 347  159
    4    19 Karol          Waniek                131.74 +  447: 284  182
    5     9 Tomasz         Suchanek              130.10 -  429: 430   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     653  /  5 130.60




	Paweł Jackowski 135.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Magdalena      Kublik                113.22 =  384: 384  113
    2    19 Rafał          Wesołowski            120.39 +  414: 348  170
    3    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 +  421: 349  171
    4     5 Stanisław      Rydzik                137.59 -  339: 402   88
    5    12 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  390: 394   74
    6    20 Piotr          Broda                 110.62 +  581: 365  161
    7    14 Tomasz         Suchanek              130.10 -  330: 365   80
    8    15 Marcin         Figiel                130.50 +  449: 301  181
    9    12 Marek          Gajdosz               100.00 +  425: 381  150
   10     8 Justyna        Górka                 136.78 +  393: 335  187
   11     6 Adam           Jurkowski             103.21 +  487: 342  153
   12     4 Kamil          Kister                120.32 +  450: 368  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Marek Reda 135.07 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Roman          Figiel                112.18 +  359: 313  162
    2    15 Stanisław      Rydzik                137.59 -  242: 435   88
    3    25 Leszek         Stecuła               125.78 +  435: 299  176
    4    18 Rafał          Wesołowski            120.39 -  406: 441   70
    5    18 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 +  425: 319  169
    6    10 Bogusław       Szyszka               130.64 -  395: 422   81
    7    16 Justyna        Górka                 136.78 -  313: 430   87
    8    25 Magdalena      Kublik                113.22 +  434: 349  163
    9    20 Teresa         Zalewska              109.92 +  413: 356  160
   10    17 Renata         Andracka              110.57 +  413: 393  161
   11    11 Małgorzata     Sulejewska            124.28 +  372: 309  174
   12     8 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  337: 520   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Andrzej Rakoczy 134.89 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Siwiński              111.75 -  367: 392   62
    2    27 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  314: 286  159
    3    19 Marcin         Figiel                130.50 -  342: 392   81
    4    22 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  388: 366  165
    5    20 Bogusław       Szyszka               130.64 -  411: 559   81
    6    30 Teresa         Zalewska              109.92 -  387: 403   60
    7    29 Danuta         Wodecka               100.00 +  529: 317  150
    8    18 Jarosław       Karp                  109.00 +  414: 270  159
    9    14 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  376: 404   84
   10    11 Jerzy          Luter                 110.46 +  410: 266  160
   11    14 Andrzej        Rechowicz             122.59 -  388: 411   73
   12    17 Andrzej        Kroc                  113.66 -  383: 407   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Dawid Adamczyk 134.79 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Adam           Janicki               110.97 +  373: 352  161
    2    14 Grzegorz       Kwiecień              119.82 +  470: 323  170
    3     1 Beata          Wiączkowska           123.32 +  424: 402  173
    4     4 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  265: 689   92
    5     8 Rafał          Wesołowski            120.39 -  242: 495   70
    6    17 Renata         Andracka              110.57 -  334: 389   61
    7    21 Janusz         Krupiński             118.19 -  379: 396   68
    8    20 Marta          Sztajnert             106.47 +  605: 231  156
    9    15 Andrzej        Kroc                  113.66 +  480: 408  164
   10    13 Urszula        Solarska              104.76 -  327: 411   55
   11    15 Jerzy          Luter                 110.46 +  472: 257  160
   12    12 Rafał          Wesołowski            120.39 +  413: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Grzegorz Kurowski 134.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 110.62 +  421: 361  161
    2    16 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  373: 430   92
    3    18 Piotr          Adamczyk              120.70 +  436: 297  171
    4    17 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  281: 405   70
    5    26 Robert         Wagner                100.00 +  407: 292  150
    6    18 Roman          Figiel                112.18 -  302: 395   62
    7    17 Artur          Irzyk                 127.75 -  322: 431   78
    8    19 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  449: 323  176
    9    14 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  404: 376  185
   10    19 Mariusz        Makuch                116.17 +  427: 330  166
   11    12 Kamil          Górka                 143.57 +  412: 353  194
   12     8 Marek          Reda                  135.07 +  520: 337  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Łukasz Bobowski 134.03 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Renata         Andracka              110.57 +  393: 300  161
    2     8 Marek          Gajdosz               100.00 +  429: 390  150
    3     3 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  391: 372  173
    4     2 Janusz         Krupiński             118.19 +  462: 299  168
    5     2 Przemysław     Herdzina              131.96 +  384: 278  182
    6     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  434: 430  192
    7     1 Małgorzata     Sulejewska            124.28 +  439: 275  174
    8     1 Beata          Wiączkowska           123.32 +  344: 289  173
    9     1 Stanisław      Rydzik                137.59 -  351: 432   88
   10     2 Adam           Jurkowski             103.21 +  366: 252  153
   11     2 Bogusław       Szyszka               130.64 -  342: 351   81
   12     1 Stanisław      Rydzik                137.59 +  406: 291  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 12 156.92




	Przemysław Herdzina 131.96 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jerzy          Luter                 110.46 +  449: 390  160
    2    11 Iwona          Bujak                 100.00 +  427: 275  150
    3     8 Karol          Waniek                131.74 +  397: 289  182
    4     3 Tomasz         Suchanek              130.10 +  346: 303  180
    5     2 Łukasz         Bobowski              134.03 -  278: 384   84
    6     7 Marcin         Figiel                130.50 +  475: 308  181
    7     5 Stanisław      Rydzik                137.59 -  325: 386   88
    8     4 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  357: 291  173
    9     5 Beata          Wiączkowska           123.32 +  382: 357  173
   10     3 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  328: 379   94
   11     5 Leokadia       Litwinowicz           119.61 +  565: 290  170
   12     3 Miłosz         Wrzałek               143.58 +  399: 321  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Karol Waniek 131.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Teresa         Zalewska              109.92 +  395: 332  160
    2     6 Bogusław       Szyszka               130.64 +  347: 321  181
    3     8 Przemysław     Herdzina              131.96 -  289: 397   82
    4    19 Jan            Kozłowski             136.73 -  284: 447   87
    5    24 Justyna        Górka                 136.78 +  487: 362  187
    6    13 Artur          Irzyk                 127.75 +  437: 375  178
    7     9 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  326: 430   94
    8    12 Jerzy          Luter                 110.46 +  398: 388  160
    9    11 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  362: 493   92
   10    21 Adam           Janicki               110.97 +  401: 395  161
   11    13 Tomasz         Suchanek              130.10 -  381: 385   80
   12    15 Marcin         Figiel                130.50 -  288: 365   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Bogusław Szyszka 130.64 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             109.17 +  496: 274  159
    2     6 Karol          Waniek                131.74 -  321: 347   82
    3    17 Roman          Figiel                112.18 -  341: 403   62
    4    24 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  422: 408  177
    5    20 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  559: 411  185
    6    10 Marek          Reda                  135.07 +  422: 395  185
    7     8 Leokadia       Litwinowicz           119.61 +  434: 431  170
    8     6 Tomasz         Suchanek              130.10 +  414: 288  180
    9     2 Irena          Sołdan                130.22 +  375: 359  180
   10     1 Stanisław      Rydzik                137.59 -  350: 439   88
   11     2 Łukasz         Bobowski              134.03 +  351: 342  184
   12     2 Beata          Wiączkowska           123.32 +  362: 331  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 12 152.08




	Marek Salamon 130.59 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jarosław       Karp                  109.00 +  406: 351  159
    2    18 Adam           Jurkowski             103.21 +  401: 342  153
    3     4 Janusz         Krupiński             118.19 -  360: 422   68
    4    10 Marek          Gajdosz               100.00 +  372: 247  150
    5     7 Kamil          Górka                 143.57 +  368: 305  194
    6     6 Ewa            Ciszewska             121.30 +  486: 272  171
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  417: 385  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  /  7 155.29




	Marcin Figiel 130.50 Kraków             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  403: 298  159
    2     1 Beata          Wiączkowska           123.32 -  388: 421   73
    3    19 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  392: 342  185
    4     9 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  419: 313  173
    5    13 Jerzy          Luter                 110.46 +  432: 294  160
    6     7 Przemysław     Herdzina              131.96 -  308: 475   82
    7    11 Agnieszka      Krupka                125.75 -  377: 410   76
    8    15 Paweł          Jackowski             135.68 -  301: 449   86
    9    19 Tomasz         Siwiński              111.75 -  282: 376   62
   10    16 Piotr          Broda                 110.62 +  411: 320  161
   11    17 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  386: 309  177
   12    15 Karol          Waniek                131.74 +  365: 288  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Irena Sołdan 130.22 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  417: 406  158
    2    17 Piotr          Adamczyk              120.70 +  490: 348  171
    3     6 Tomasz         Siwiński              111.75 -  341: 453   62
    4    13 Joanna         Żłobicka              113.50 +  365: 310  164
    5    11 Leokadia       Litwinowicz           119.61 +  403: 337  170
    6     8 Adam           Jurkowski             103.21 +  369: 333  153
    7     3 Rafał          Wesołowski            120.39 -  302: 447   70
    8     5 Tomasz         Zwoliński             141.90 +  417: 244  192
    9     2 Bogusław       Szyszka               130.64 -  359: 375   81
   10     5 Przemysław     Rybicki               124.04 +  428: 346  174
   11     4 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  361: 398   94
   12     7 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  608: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Tomasz Suchanek 130.10 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marta          Sztajnert             106.47 +  383: 290  156
    2    12 Miłosz         Wrzałek               143.58 +  412: 374  194
    3     5 Małgorzata     Sulejewska            124.28 +  386: 324  174
    4     3 Przemysław     Herdzina              131.96 -  303: 346   82
    5     9 Jan            Kozłowski             136.73 +  430: 429  187
    6     5 Stanisław      Rydzik                137.59 -  359: 374   88
    7    14 Paweł          Jackowski             135.68 +  365: 330  186
    8     6 Bogusław       Szyszka               130.64 -  288: 414   81
    9    10 Justyna        Górka                 136.78 -  328: 440   87
   10    22 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  411: 277  159
   11    13 Karol          Waniek                131.74 +  385: 381  182
   12    10 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  355: 318  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 12 145.75




	Artur Irzyk 127.75 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              104.76 -  308: 399   55
    2    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  555: 238  150
    3    13 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  409: 316  171
    4    11 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  451: 339  158
    5     6 Andrzej        Kroc                  113.66 -  317: 403   64
    6    13 Karol          Waniek                131.74 -  375: 437   82
    7    17 Grzegorz       Kurowski              134.28 +  431: 322  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     864  /  7 123.43




	Arkadiusz Biegun 127.48 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Adam           Jurkowski             103.21 -  269: 318   53
    2    34 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  388: 372  176
    3    23 Maria          Krzyżanowska          107.62 -  327: 386   58
    4    24 Bogusław       Szyszka               130.64 -  408: 422   81
    5    30 Zuzanna        Molak                 100.00 +  514: 261  150
    6    25 Joanna         Żłobicka              113.50 -  327: 384   64
    7    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  356: 355  150
    8    24 Sławomir       Rattay                100.00 +  438: 299  150
    9    18 Roman          Figiel                112.18 +  327: 309  162
   10    20 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  330: 360   67
   11    17 Marcin         Figiel                130.50 -  309: 386   81
   12    20 Natalia        Ogierman              100.82 -  335: 498   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Leszek Stecuła 125.78 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Ogierman              100.82 +  394: 315  151
    2     7 Kamil          Kister                120.32 -  366: 416   70
    3    25 Marek          Reda                  135.07 -  299: 435   85
    4    30 Sławomir       Rattay                100.00 +  498: 201  150
    5    21 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  384: 423   71
    6    23 Ryszard        Korpalski             109.17 +  507: 315  159
    7    15 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  359: 407   67
    8    16 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  348: 352   70
    9    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  409: 309  150
   10    10 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  410: 457   73
   11    19 Magdalena      Kublik                113.22 +  400: 343  163
   12    16 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  494: 313  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Agnieszka Krupka 125.75 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  398: 388  150
    2     3 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  310: 367   74
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  356: 339  165
    4    16 Kamil          Górka                 143.57 -  302: 457   94
    5    22 Marek          Gajdosz               100.00 +  433: 347  150
    6    14 Janusz         Krupiński             118.19 +  366: 323  168
    7    11 Marcin         Figiel                130.50 +  410: 377  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  /  7 140.29




	Andrzej Kwiatkowski 125.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Iwona          Bujak                 100.00 -  345: 389   50
    2    34 Arkadiusz      Biegun                127.48 -  372: 388   77
    3    30 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  384: 359  150
    4    27 Zuzanna        Molak                 100.00 +  439: 249  150
    5    23 Roman          Figiel                112.18 -  366: 390   62
    6    26 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  316: 357   61
    7    28 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  468: 328  159
    8    19 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  323: 449   84
    9    22 Ryszard        Korpalski             109.17 +  411: 327  159
   10    12 Marek          Gajdosz               100.00 -  335: 414   50
   11    20 Andrzej        Kroc                  113.66 -  367: 466   64
   12    24 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 -  407: 483   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Małgorzata Sulejewska 124.28 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sylwia         Buks                  100.00 +  551: 258  150
    2     3 Agnieszka      Krupka                125.75 +  367: 310  176
    3     5 Tomasz         Suchanek              130.10 -  324: 386   80
    4    14 Roman          Figiel                112.18 +  363: 270  162
    5    12 Paweł          Jackowski             135.68 +  394: 390  186
    6     2 Przemysław     Rybicki               124.04 +  424: 395  174
    7     1 Łukasz         Bobowski              134.03 -  275: 439   84
    8     3 Kamil          Kister                120.32 +  395: 336  170
    9     3 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  391: 468   94
   10     6 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  357: 452   92
   11    11 Marek          Reda                  135.07 -  309: 372   85
   12    14 Kamil          Górka                 143.57 +  371: 329  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Przemysław Rybicki 124.04 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Gajdosz               100.00 -  359: 470   50
    2    29 Marta          Sztajnert             106.47 +  511: 303  156
    3    12 Jarosław       Karp                  109.00 +  494: 342  159
    4     7 Miłosz         Wrzałek               143.58 +  469: 400  194
    5     3 Stanisław      Rydzik                137.59 +  407: 406  188
    6     2 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  395: 424   74
    7     4 Beata          Wiączkowska           123.32 -  376: 426   73
    8     9 Renata         Andracka              110.57 +  349: 314  161
    9     7 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 +  407: 405  171
   10     5 Irena          Sołdan                130.22 -  346: 428   80
   11     8 Rafał          Wesołowski            120.39 +  453: 309  170
   12     5 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  323: 393   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Beata Wiączkowska 123.32 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  584: 130  150
    2     1 Marcin         Figiel                130.50 +  421: 388  181
    3     1 Dawid          Adamczyk              134.79 -  402: 424   85
    4     6 Justyna        Górka                 136.78 +  372: 332  187
    5     5 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 +  344: 341  171
    6     4 Tomasz         Siwiński              111.75 +  404: 336  162
    7     4 Przemysław     Rybicki               124.04 +  426: 376  174
    8     1 Łukasz         Bobowski              134.03 -  289: 344   84
    9     5 Przemysław     Herdzina              131.96 -  357: 382   82
   10     9 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  414: 383  173
   11     3 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  363: 310  171
   12     2 Bogusław       Szyszka               130.64 -  331: 362   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 12 141.75




	Małgorzata Szczygieł 122.98 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Justyna        Kuźma                 100.00 +  517: 139  150
    2     4 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  468: 324  171
    3     2 Justyna        Górka                 136.78 +  442: 355  187
    4     1 Tomasz         Siwiński              111.75 -  372: 382   62
    5     4 Ewa            Ciszewska             121.30 -  381: 451   71
    6     9 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  411: 312  158
    7     7 Andrzej        Kroc                  113.66 +  446: 334  164
    8     4 Przemysław     Herdzina              131.96 -  291: 357   82
    9     9 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  351: 363   70
   10    10 Leszek         Stecuła               125.78 +  457: 410  176
   11     7 Kamil          Kister                120.32 -  375: 376   70
   12    11 Marek          Gajdosz               100.00 -  341: 466   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Andrzej Rechowicz 122.59 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Kuźma                 100.00 +  560:  55  150
    2     2 Urszula        Solarska              104.76 +  393: 360  155
    3     3 Łukasz         Bobowski              134.03 -  372: 391   84
    4     9 Marcin         Figiel                130.50 -  313: 419   81
    5    14 Grzegorz       Kwiecień              119.82 -  328: 367   70
    6    21 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  433: 284  167
    7    18 Jarosław       Karp                  109.00 +  531: 358  159
    8    10 Andrzej        Kroc                  113.66 +  408: 404  164
    9     8 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  383: 454   71
   10     9 Beata          Wiączkowska           123.32 -  383: 414   73
   11    14 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  411: 388  185
   12    10 Tomasz         Suchanek              130.10 -  318: 355   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1439  / 12 119.92




	Grzegorz Grzeszczuk 121.36 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Patrycja       Luranc                100.00 +  383: 130  150
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  461: 277  167
    3    10 Paweł          Jackowski             135.68 -  349: 421   86
    4     8 Piotr          Broda                 110.62 +  370: 289  161
    5     5 Beata          Wiączkowska           123.32 -  341: 344   73
    6    19 Jarosław       Karp                  109.00 +  476: 292  159
    7    10 Adam           Jurkowski             103.21 -  345: 448   53
    8    14 Teresa         Zalewska              109.92 +  439: 364  160
    9     7 Przemysław     Rybicki               124.04 -  405: 407   74
   10    15 Natalia        Ogierman              100.82 +  361: 303  151
   11    10 Ewa            Ciszewska             121.30 +  386: 354  171
   12     6 Justyna        Górka                 136.78 -  345: 399   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Ewa Ciszewska 121.30 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    20 Iwona          Bujak                 100.00 +  422: 255  150
    4    20 Teresa         Zalewska              109.92 +  394: 355  160
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  451: 381  173
    6     6 Marek          Salamon               130.59 -  272: 486   81
    7    13 Roman          Figiel                112.18 +  473: 320  162
    8     8 Adam           Jurkowski             103.21 -  386: 467   53
    9     6 Kamil          Kister                120.32 -  393: 468   70
   10    14 Andrzej        Kroc                  113.66 +  376: 347  164
   11    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  354: 386   71
   12    13 Piotr          Broda                 110.62 +  476: 299  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 10 124.50




	Krzysztof Pypno 120.95 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Zuzanna        Molak                 100.00 +  396: 301  150
    2     4 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  324: 468   73
    3    13 Artur          Irzyk                 127.75 -  316: 409   78
    4    34 Marta          Sztajnert             106.47 +  332: 315  156
    5    21 Leszek         Stecuła               125.78 +  423: 384  176
    6    15 Kamil          Górka                 143.57 +  366: 355  194
    7    12 Renata         Andracka              110.57 +  471: 299  161
    8     7 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  403: 514   94
    9     8 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  454: 383  173
   10     4 Kamil          Kister                120.32 +  451: 435  170
   11     3 Beata          Wiączkowska           123.32 -  310: 363   73
   12     7 Irena          Sołdan                130.22 -  335: 608   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Piotr Adamczyk 120.70 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Barbara        Mrowiec               100.00 +  336: 278  150
    2    17 Irena          Sołdan                130.22 -  348: 490   80
    3    18 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  297: 436   84
    4    25 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  363: 369   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     381  /  4  95.25




	Rafał Wesołowski 120.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  404: 298  150
    2    19 Paweł          Jackowski             135.68 -  348: 414   86
    3    29 Sylwia         Buks                  100.00 +  468: 260  150
    4    18 Marek          Reda                  135.07 +  441: 406  185
    5     8 Dawid          Adamczyk              134.79 +  495: 242  185
    6     3 Andrzej        Kroc                  113.66 +  405: 305  164
    7     3 Irena          Sołdan                130.22 +  447: 302  180
    8     2 Stanisław      Rydzik                137.59 -  337: 418   88
    9     4 Adam           Jurkowski             103.21 -  372: 392   53
   10     7 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  331: 399   70
   11     8 Przemysław     Rybicki               124.04 -  309: 453   74
   12    12 Dawid          Adamczyk              134.79 -  382: 413   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Kamil Kister 120.32 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Rattay                100.00 +  486: 285  150
    2     7 Leszek         Stecuła               125.78 +  416: 366  176
    3     7 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  349: 361   92
    4    12 Andrzej        Kroc                  113.66 -  357: 390   64
    5    17 Joanna         Żłobicka              113.50 +  485: 196  164
    6    11 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  502: 370  167
    7     6 Tomasz         Siwiński              111.75 +  495: 238  162
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  336: 395   74
    9     6 Ewa            Ciszewska             121.30 +  468: 393  171
   10     4 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  435: 451   71
   11     7 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  376: 375  173
   12     4 Paweł          Jackowski             135.68 -  368: 450   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Grzegorz Kwiecień 119.82 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Stachura              100.00 +  425: 209  150
    2    14 Dawid          Adamczyk              134.79 -  323: 470   85
    3    11 Piotr          Broda                 110.62 -  363: 409   61
    4    26 Ryszard        Korpalski             109.17 +  375: 247  159
    5    14 Andrzej        Rechowicz             122.59 +  367: 328  173
    6    12 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  313: 370   94
    7    20 Kamil          Górka                 143.57 +  417: 260  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  7 130.86




	Leokadia Litwinowicz 119.61 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  390: 315  150
    2    10 Kamil          Górka                 143.57 +  342: 308  194
    3     9 Stanisław      Rydzik                137.59 -  321: 406   88
    4    17 Grzegorz       Kurowski              134.28 +  405: 281  184
    5    11 Irena          Sołdan                130.22 -  337: 403   80
    6    16 Mariusz        Makuch                116.17 +  428: 359  166
    7     8 Bogusław       Szyszka               130.64 -  431: 434   81
    8    16 Leszek         Stecuła               125.78 +  352: 348  176
    9     9 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  363: 351  173
   10     7 Rafał          Wesołowski            120.39 +  399: 331  170
   11     5 Przemysław     Herdzina              131.96 -  290: 565   82
   12     9 Adam           Jurkowski             103.21 -  336: 399   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Grzegorz Wiączkowski 118.73 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jakub          Tlałka                100.00 +  461: 141  150
    2     9 Tomasz         Siwiński              111.75 -  363: 402   62
    3    16 Natalia        Ogierman              100.82 +  415: 328  151
    4    15 Adam           Jurkowski             103.21 -  360: 398   53
    5    18 Marek          Reda                  135.07 -  319: 425   85
    6    24 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  386: 366  159
    7    24 Teresa         Zalewska              109.92 -  306: 345   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     720  /  7 102.86




	Janusz Krupiński 118.19 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Robert         Wagner                100.00 +  511: 279  150
    2     5 Jan            Kozłowski             136.73 +  424: 376  187
    3     4 Marek          Salamon               130.59 +  422: 360  181
    4     2 Łukasz         Bobowski              134.03 -  299: 462   84
    5    10 Adam           Jurkowski             103.21 -  364: 370   53
    6    14 Agnieszka      Krupka                125.75 -  323: 366   76
    7    21 Dawid          Adamczyk              134.79 +  396: 379  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  7 130.86




	Krzysztof Sporczyk 117.44 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Danuta         Wodecka               100.00 +  438: 328  150
    2    13 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  277: 461   71
    3    14 Marek          Gajdosz               100.00 -  333: 436   50
    4    32 Magdalena      Kublik                113.22 +  369: 330  163
    5    19 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  348: 485   94
    6    21 Andrzej        Rechowicz             122.59 -  284: 433   73
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  392: 369  165
    8    22 Jerzy          Matyasik              115.52 +  398: 332  166
    9    17 Kamil          Górka                 143.57 -  310: 355   94
   10    20 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  360: 330  177
   11    18 Tomasz         Siwiński              111.75 +  469: 228  162
   12    16 Leszek         Stecuła               125.78 -  313: 494   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Andrzej Szmidtke 116.73 Bolszewo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Miłosz         Wrzałek               143.58 -  349: 447   94
    2    33 Ryszard        Korpalski             109.17 -  306: 385   59
    3    34 Danuta         Wodecka               100.00 +  483: 365  150
    4    25 Piotr          Adamczyk              120.70 +  369: 363  171
    5    27 Teresa         Zalewska              109.92 +  359: 341  160
    6    11 Kamil          Kister                120.32 -  370: 502   70
    7    15 Leszek         Stecuła               125.78 +  407: 359  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     880  /  7 125.71




	Mariusz Makuch 116.17 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 143.57 -  394: 451   94
    2    22 Jerzy          Matyasik              115.52 +  385: 333  166
    3    21 Adam           Jurkowski             103.21 -  390: 407   53
    4    23 Natalia        Ogierman              100.82 +  467: 339  151
    5    15 Adam           Janicki               110.97 +  329: 325  161
    6    16 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  359: 428   70
    7    23 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 -  251: 361   61
    8    17 Piotr          Broda                 110.62 -  286: 309   61
    9    26 Sławomir       Rattay                100.00 +  358: 333  150
   10    19 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  330: 427   84
   11    24 Ryszard        Korpalski             109.17 +  299: 280  159
   12    21 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  353: 330  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Jerzy Matyasik 115.52 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  314: 336   92
    2    22 Mariusz        Makuch                116.17 -  333: 385   66
    3    35 Barbara        Mrowiec               100.00 +  382: 230  150
    4    21 Jerzy          Luter                 110.46 -  320: 428   60
    5    32 Rafał          Stachura              100.00 +  517: 223  150
    6    29 Magdalena      Kublik                113.22 +  413: 370  163
    7    25 Piotr          Broda                 110.62 -  355: 407   61
    8    22 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  332: 398   67
    9    23 Adam           Janicki               110.97 -  306: 363   61
   10    26 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  387: 270  150
   11    22 Wojciech       Wróbel                100.00 +  370: 365  150
   12    19 Marta          Sztajnert             106.47 +  391: 346  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Mariola Osajda-Matczak 115.22 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                137.59 -  354: 422   88
    2    30 Sławomir       Rattay                100.00 +  503: 192  150
    3    15 Agnieszka      Krupka                125.75 -  339: 356   76
    4    22 Andrzej        Rakoczy               134.89 -  366: 388   85
    5    28 Maria          Krzyżanowska          107.62 -  340: 378   58
    6    31 Adam           Janicki               110.97 +  336: 278  161
    7    26 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  369: 392   67
    8    26 Katarzyna      Żuławska              108.84 -  322: 329   59
    9    27 Jarosław       Karp                  109.00 +  448: 317  159
   10    25 Joanna         Żłobicka              113.50 -  374: 439   64
   11    28 Robert         Wagner                100.00 +  455: 325  150
   12    24 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  483: 407  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1293  / 12 107.75




	Andrzej Kroc 113.66 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 136.78 -  369: 403   87
    2    26 Renata         Andracka              110.57 +  391: 381  161
    3    26 Rafał          Stachura              100.00 +  395: 238  150
    4    12 Kamil          Kister                120.32 +  390: 357  170
    5     6 Artur          Irzyk                 127.75 +  403: 317  178
    6     3 Rafał          Wesołowski            120.39 -  305: 405   70
    7     7 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  334: 446   73
    8    10 Andrzej        Rechowicz             122.59 -  404: 408   73
    9    15 Dawid          Adamczyk              134.79 -  408: 480   85
   10    14 Ewa            Ciszewska             121.30 -  347: 376   71
   11    20 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  466: 367  176
   12    17 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  407: 383  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Joanna Żłobicka 113.50 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Kozłowski             136.73 -  375: 395   87
    2    25 Zuzanna        Molak                 100.00 +  394: 319  150
    3    24 Robert         Wagner                100.00 +  364: 280  150
    4    13 Irena          Sołdan                130.22 -  310: 365   80
    5    17 Kamil          Kister                120.32 -  196: 485   70
    6    25 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  384: 327  177
    7    22 Marek          Gajdosz               100.00 -  261: 472   50
    8    23 Kamil          Górka                 143.57 -  318: 445   94
    9    25 Natalia        Ogierman              100.82 -  329: 434   51
   10    25 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  439: 374  165
   11    26 Katarzyna      Żuławska              108.84 -  319: 357   59
   12    28 Sylwia         Buks                  100.00 +  359: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Magdalena Kublik 113.22 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             135.68 =  384: 384  136
    2    20 Justyna        Górka                 136.78 -  424: 438   87
    3    27 Kamil          Górka                 143.57 -  401: 471   94
    4    32 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  330: 369   67
    5    33 Danuta         Wodecka               100.00 +  448: 252  150
    6    29 Jerzy          Matyasik              115.52 -  370: 413   66
    7    32 Natalia        Ogierman              100.82 +  368: 344  151
    8    25 Marek          Reda                  135.07 -  349: 434   85
    9    28 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  333: 327  158
   10    23 Tomasz         Siwiński              111.75 +  387: 268  162
   11    19 Leszek         Stecuła               125.78 -  343: 400   76
   12    23 Teresa         Zalewska              109.92 -  311: 340   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Roman Figiel 112.18 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  135.07 -  313: 359   85
    2    23 Jerzy          Luter                 110.46 +  377: 327  160
    3    17 Bogusław       Szyszka               130.64 +  403: 341  181
    4    14 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  270: 363   74
    5    23 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  390: 366  176
    6    18 Grzegorz       Kurowski              134.28 +  395: 302  184
    7    13 Ewa            Ciszewska             121.30 -  320: 473   71
    8    13 Marek          Gajdosz               100.00 -  312: 390   50
    9    18 Arkadiusz      Biegun                127.48 -  309: 327   77
   10    18 Kamil          Górka                 143.57 -  326: 348   94
   11    25 Maria          Krzyżanowska          107.62 -  297: 462   58
   12    27 Ryszard        Korpalski             109.17 +  375: 286  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Tomasz Siwiński 111.75 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  392: 367  185
    2     9 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 +  402: 363  169
    3     6 Irena          Sołdan                130.22 +  453: 341  180
    4     1 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  382: 372  173
    5     1 Tomasz         Zwoliński             141.90 -  305: 372   92
    6     4 Beata          Wiączkowska           123.32 -  336: 404   73
    7     6 Kamil          Kister                120.32 -  238: 495   70
    8    11 Justyna        Górka                 136.78 -  261: 398   87
    9    19 Marcin         Figiel                130.50 +  376: 282  181
   10    23 Magdalena      Kublik                113.22 -  268: 387   63
   11    18 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  228: 469   67
   12    22 Katarzyna      Żuławska              108.84 =  352: 352  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Adam Janicki 110.97 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Adamczyk              134.79 -  352: 373   85
    2    31 Robert         Wagner                100.00 -  315: 374   50
    3    33 Paulina        Naplocha              100.00 +  385: 319  150
    4    31 Rafał          Stachura              100.00 +  430: 264  150
    5    15 Mariusz        Makuch                116.17 -  325: 329   66
    6    31 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 -  278: 336   65
    7    33 Sławomir       Rattay                100.00 -  273: 294   50
    8    30 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  365: 305  150
    9    23 Jerzy          Matyasik              115.52 +  363: 306  166
   10    21 Karol          Waniek                131.74 -  395: 401   82
   11    23 Natalia        Ogierman              100.82 -  312: 340   51
   12    26 Jarosław       Karp                  109.00 -  306: 324   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 12  93.67




	Piotr Broda 110.62 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  361: 421   84
    2    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  557: 281  150
    3    11 Grzegorz       Kwiecień              119.82 +  409: 363  170
    4     8 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  289: 370   71
    5    16 Jarosław       Karp                  109.00 -  367: 432   59
    6    20 Paweł          Jackowski             135.68 -  365: 581   86
    7    25 Jerzy          Matyasik              115.52 +  407: 355  166
    8    17 Mariusz        Makuch                116.17 +  309: 286  166
    9    16 Renata         Andracka              110.57 +  422: 349  161
   10    16 Marcin         Figiel                130.50 -  320: 411   81
   11    16 Urszula        Solarska              104.76 +  409: 330  155
   12    13 Ewa            Ciszewska             121.30 -  299: 476   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Renata Andracka 110.57 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Bobowski              134.03 -  300: 393   84
    2    26 Andrzej        Kroc                  113.66 -  381: 391   64
    3    32 Katarzyna      Żuławska              108.84 +  362: 337  159
    4    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  485: 284  150
    5    25 Agnieszka      Jaśkiewicz            110.55 +  418: 300  161
    6    17 Dawid          Adamczyk              134.79 +  389: 334  185
    7    12 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  299: 471   71
    8     9 Przemysław     Rybicki               124.04 -  314: 349   74
    9    16 Piotr          Broda                 110.62 -  349: 422   61
   10    17 Marek          Reda                  135.07 -  393: 413   85
   11    21 Marta          Sztajnert             106.47 -  330: 398   56
   12    25 Wojciech       Wróbel                100.00 -  365: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Agnieszka Jaśkiewicz 110.55 Czechowice-Dziedzice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    25 Renata         Andracka              110.57 -  300: 418   61
    6    26 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  357: 316  176
    7    23 Mariusz        Makuch                116.17 +  361: 251  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     403  /  3 134.33




	Jerzy Luter 110.46 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Herdzina              131.96 -  390: 449   82
    2    23 Roman          Figiel                112.18 -  327: 377   62
    3    31 Marta          Sztajnert             106.47 +  510: 384  156
    4    21 Jerzy          Matyasik              115.52 +  428: 320  166
    5    13 Marcin         Figiel                130.50 -  294: 432   81
    6    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  404: 289  150
    7    19 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  497: 276  158
    8    12 Karol          Waniek                131.74 -  388: 398   82
    9    13 Urszula        Solarska              104.76 +  407: 395  155
   10    11 Andrzej        Rakoczy               134.89 -  266: 410   85
   11    15 Dawid          Adamczyk              134.79 -  257: 472   85
   12    18 Urszula        Solarska              104.76 +  465: 385  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Teresa Zalewska 109.92 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Karol          Waniek                131.74 -  332: 395   82
    2    35 Sylwia         Buks                  100.00 =  318: 318  100
    3    28 Urszula        Solarska              104.76 +  379: 342  155
    4    20 Ewa            Ciszewska             121.30 -  355: 394   71
    5    27 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  341: 359   67
    6    30 Andrzej        Rakoczy               134.89 +  403: 387  185
    7    24 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 +  345: 306  169
    8    14 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  364: 439   71
    9    20 Marek          Reda                  135.07 -  356: 413   85
   10    24 Ryszard        Korpalski             109.17 -  274: 400   59
   11    27 Sławomir       Rattay                100.00 +  359: 334  150
   12    23 Magdalena      Kublik                113.22 +  340: 311  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1357  / 12 113.08




	Ryszard Korpalski 109.17 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Szyszka               130.64 -  274: 496   81
    2    33 Andrzej        Szmidtke              116.73 +  385: 306  167
    3    22 Jan            Kozłowski             136.73 -  347: 441   87
    4    26 Grzegorz       Kwiecień              119.82 -  247: 375   70
    5    35 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  405: 202  150
    6    23 Leszek         Stecuła               125.78 -  315: 507   76
    7    30 Urszula        Solarska              104.76 -  402: 442   55
    8    29 Robert         Wagner                100.00 +  353: 315  150
    9    22 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 -  327: 411   76
   10    24 Teresa         Zalewska              109.92 +  400: 274  160
   11    24 Mariusz        Makuch                116.17 -  280: 299   66
   12    27 Roman          Figiel                112.18 -  286: 375   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1200  / 12 100.00




	Jarosław Karp 109.00 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Salamon               130.59 -  351: 406   81
    2    32 Barbara        Mrowiec               100.00 +  388: 244  150
    3    12 Przemysław     Rybicki               124.04 -  342: 494   74
    4    29 Iwona          Bujak                 100.00 +  388: 261  150
    5    16 Piotr          Broda                 110.62 +  432: 367  161
    6    19 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  292: 476   71
    7    18 Andrzej        Rechowicz             122.59 -  358: 531   73
    8    18 Andrzej        Rakoczy               134.89 -  270: 414   85
    9    27 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 -  317: 448   65
   10    28 Sławomir       Rattay                100.00 -  245: 361   50
   11    29 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  400: 287  150
   12    26 Adam           Janicki               110.97 +  324: 306  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Katarzyna Żuławska 108.84 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Figiel                130.50 -  298: 403   81
    2    27 Andrzej        Rakoczy               134.89 -  286: 314   85
    3    32 Renata         Andracka              110.57 -  337: 362   61
    4    37 Barbara        Mrowiec               100.00 +  315: 274  150
    5    29 Urszula        Solarska              104.76 +  406: 377  155
    6    24 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 -  366: 386   69
    7    28 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 -  328: 468   76
    8    26 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  329: 322  165
    9    24 Marta          Sztajnert             106.47 +  386: 310  156
   10    22 Tomasz         Suchanek              130.10 -  277: 411   80
   11    26 Joanna         Żłobicka              113.50 +  357: 319  164
   12    22 Tomasz         Siwiński              111.75 =  352: 352  112
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Maria Krzyżanowska 107.62 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Irena          Sołdan                130.22 -  406: 417   80
    2    21 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  364: 303  150
    3    23 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  386: 327  177
    4    11 Artur          Irzyk                 127.75 -  339: 451   78
    5    28 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 +  378: 340  165
    6     9 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  312: 411   73
    7    19 Jerzy          Luter                 110.46 -  276: 497   60
    8    21 Urszula        Solarska              104.76 -  309: 359   55
    9    28 Magdalena      Kublik                113.22 -  327: 333   63
   10    29 Danuta         Wodecka               100.00 +  338: 255  150
   11    25 Roman          Figiel                112.18 +  462: 297  162
   12    21 Mariusz        Makuch                116.17 -  330: 353   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Marta Sztajnert 106.47 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Suchanek              130.10 -  290: 383   80
    2    29 Przemysław     Rybicki               124.04 -  303: 511   74
    3    31 Jerzy          Luter                 110.46 -  384: 510   60
    4    34 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  315: 332   71
    5    36 Paulina        Naplocha              100.00 +  398: 389  150
    6    33 Rafał          Stachura              100.00 +  498: 252  150
    7    31 Robert         Wagner                100.00 +  494: 229  150
    8    20 Dawid          Adamczyk              134.79 -  231: 605   85
    9    24 Katarzyna      Żuławska              108.84 -  310: 386   59
   10    27 Sylwia         Buks                  100.00 +  447: 352  150
   11    21 Renata         Andracka              110.57 +  398: 330  161
   12    19 Jerzy          Matyasik              115.52 -  346: 391   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Urszula Solarska 104.76 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Artur          Irzyk                 127.75 +  399: 308  178
    2     2 Andrzej        Rechowicz             122.59 -  360: 393   73
    3    28 Teresa         Zalewska              109.92 -  342: 379   60
    4    28 Robert         Wagner                100.00 -  346: 371   50
    5    29 Katarzyna      Żuławska              108.84 -  377: 406   59
    6    32 Zuzanna        Molak                 100.00 +  378: 263  150
    7    30 Ryszard        Korpalski             109.17 +  442: 402  159
    8    21 Maria          Krzyżanowska          107.62 +  359: 309  158
    9    13 Jerzy          Luter                 110.46 -  395: 407   60
   10    13 Dawid          Adamczyk              134.79 +  411: 327  185
   11    16 Piotr          Broda                 110.62 -  330: 409   61
   12    18 Jerzy          Luter                 110.46 -  385: 465   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1253  / 12 104.42




	Adam Jurkowski 103.21 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  318: 269  177
    2    18 Marek          Salamon               130.59 -  342: 401   81
    3    21 Mariusz        Makuch                116.17 +  407: 390  166
    4    15 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 +  398: 360  169
    5    10 Janusz         Krupiński             118.19 +  370: 364  168
    6     8 Irena          Sołdan                130.22 -  333: 369   80
    7    10 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 +  448: 345  171
    8     8 Ewa            Ciszewska             121.30 +  467: 386  171
    9     4 Rafał          Wesołowski            120.39 +  392: 372  170
   10     2 Łukasz         Bobowski              134.03 -  252: 366   84
   11     6 Paweł          Jackowski             135.68 -  342: 487   86
   12     9 Leokadia       Litwinowicz           119.61 +  399: 336  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Natalia Ogierman 100.82 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leszek         Stecuła               125.78 -  315: 394   76
    2    37 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  378: 185  150
    3    16 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 -  328: 415   69
    4    23 Mariusz        Makuch                116.17 -  339: 467   66
    5    31 Sławomir       Rattay                100.00 -  317: 360   50
    6    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  432: 320  150
    7    32 Magdalena      Kublik                113.22 -  344: 368   63
    8    27 Danuta         Wodecka               100.00 +  418: 249  150
    9    25 Joanna         Żłobicka              113.50 +  434: 329  164
   10    15 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  303: 361   71
   11    23 Adam           Janicki               110.97 +  340: 312  161
   12    20 Arkadiusz      Biegun                127.48 +  498: 335  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Agnieszka      Krupka                125.75 -  388: 398   76
    2    24 Artur          Irzyk                 127.75 -  238: 555   78
    3    36 Sławomir       Rattay                100.00 -  286: 394   50
    4    35 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  417: 270  150
    5    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  409: 334  150
    6    22 Jerzy          Luter                 110.46 -  289: 404   60
    7    27 Arkadiusz      Biegun                127.48 -  355: 356   77
    8    28 Paulina        Naplocha              100.00 +  372: 261  150
    9    21 Leszek         Stecuła               125.78 -  309: 409   76
   10    30 Robert         Wagner                100.00 -  301: 378   50
   11    29 Jarosław       Karp                  109.00 -  287: 400   59
   12    31 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  324: 319  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Iwona Bujak 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  389: 345  176
    2    11 Przemysław     Herdzina              131.96 -  275: 427   82
    3    20 Ewa            Ciszewska             121.30 -  255: 422   71
    4    29 Jarosław       Karp                  109.00 -  261: 388   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     388  /  4  97.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Sulejewska            124.28 -  258: 551   74
    2    35 Teresa         Zalewska              109.92 =  318: 318  110
    3    29 Rafał          Wesołowski            120.39 -  260: 468   70
    4    33 Renata         Andracka              110.57 -  284: 485   61
    5    34 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  334: 409   50
    6    34 Natalia        Ogierman              100.82 -  320: 432   51
    7    37 PAUZA
    8    31 Zuzanna        Molak                 100.00 +  333: 289  150
    9    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  391: 335  150
   10    27 Marta          Sztajnert             106.47 -  352: 447   56
   11    30 Rafał          Stachura              100.00 +  383: 215  150
   12    28 Joanna         Żłobicka              113.50 -  284: 359   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     986  / 11  89.64




	Marek Gajdosz 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Przemysław     Rybicki               124.04 +  470: 359  174
    2     8 Łukasz         Bobowski              134.03 -  390: 429   84
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              117.44 +  436: 333  167
    4    10 Marek          Salamon               130.59 -  247: 372   81
    5    22 Agnieszka      Krupka                125.75 -  347: 433   76
    6    28 Sławomir       Rattay                100.00 +  444: 218  150
    7    22 Joanna         Żłobicka              113.50 +  472: 261  164
    8    13 Roman          Figiel                112.18 +  390: 312  162
    9    12 Paweł          Jackowski             135.68 -  381: 425   86
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 +  414: 335  176
   11     9 Justyna        Górka                 136.78 -  410: 453   87
   12    11 Małgorzata     Szczygieł             122.98 +  466: 341  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Andrzej Gałuszka 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Beata          Wiączkowska           123.32 -  130: 584   73
    2    37 Natalia        Ogierman              100.82 -  185: 378   51
    3    37 Zuzanna        Molak                 100.00 -  189: 333   50
    4    38 PAUZA
    5    35 Ryszard        Korpalski             109.17 -  202: 405   59
    6    35 Danuta         Wodecka               100.00 -  220: 399   50
    7    35 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  160: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     333  /  6  55.50




	Justyna Kuźma 100.00 Osiek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Szczygieł             122.98 -  139: 517   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Krzysztof Kuźma 100.00 Osiek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Rechowicz             122.59 -   55: 560   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      73  /  1  73.00




	Patrycja Luranc 100.00 Osiek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Grzegorz       Grzeszczuk            121.36 -  130: 383   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      71  /  1  71.00




	Zuzanna Molak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  301: 396   71
    2    25 Joanna         Żłobicka              113.50 -  319: 394   64
    3    37 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  333: 189  150
    4    27 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 -  249: 439   76
    5    30 Arkadiusz      Biegun                127.48 -  261: 514   77
    6    32 Urszula        Solarska              104.76 -  263: 378   55
    7    36 Barbara        Mrowiec               100.00 -  258: 355   50
    8    31 Sylwia         Buks                  100.00 -  289: 333   50
    9    32 PAUZA
   10    31 Rafał          Stachura              100.00 +  332: 309  150
   11    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  331: 318  150
   12    30 Robert         Wagner                100.00 -  236: 443   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     943  / 11  85.73




	Barbara Mrowiec 100.00 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Adamczyk              120.70 -  278: 336   71
    2    32 Jarosław       Karp                  109.00 -  244: 388   59
    3    35 Jerzy          Matyasik              115.52 -  230: 382   66
    4    37 Katarzyna      Żuławska              108.84 -  274: 315   59
    5    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  310: 333   50
    6    37 PAUZA
    7    36 Zuzanna        Molak                 100.00 +  355: 258  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     455  /  6  75.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Rafał          Wesołowski            120.39 -  298: 404   70
    2    28 Piotr          Broda                 110.62 -  281: 557   61
    3    33 Adam           Janicki               110.97 -  319: 385   61
    4    36 Danuta         Wodecka               100.00 -  265: 405   50
    5    36 Marta          Sztajnert             106.47 -  389: 398   56
    6    36 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  334: 229  150
    7    34 Rafał          Stachura              100.00 +  397: 226  150
    8    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  261: 372   50
    9    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  335: 391   50
   10    32 PAUZA
   11    32 Zuzanna        Molak                 100.00 -  318: 331   50
   12    32 Rafał          Stachura              100.00 -  277: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     798  / 11  72.55




	Sławomir Rattay 100.00 Zgorzelec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Kamil          Kister                120.32 -  285: 486   70
    2    30 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 -  192: 503   65
    3    36 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  394: 286  150
    4    30 Leszek         Stecuła               125.78 -  201: 498   76
    5    31 Natalia        Ogierman              100.82 +  360: 317  151
    6    28 Marek          Gajdosz               100.00 -  218: 444   50
    7    33 Adam           Janicki               110.97 +  294: 273  161
    8    24 Arkadiusz      Biegun                127.48 -  299: 438   77
    9    26 Mariusz        Makuch                116.17 -  333: 358   66
   10    28 Jarosław       Karp                  109.00 +  361: 245  159
   11    27 Teresa         Zalewska              109.92 -  334: 359   60
   12    29 Danuta         Wodecka               100.00 -  333: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Rafał Stachura 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Kwiecień              119.82 -  209: 425   70
    2    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  300: 249  150
    3    26 Andrzej        Kroc                  113.66 -  238: 395   64
    4    31 Adam           Janicki               110.97 -  264: 430   61
    5    32 Jerzy          Matyasik              115.52 -  223: 517   66
    6    33 Marta          Sztajnert             106.47 -  252: 498   56
    7    34 Paulina        Naplocha              100.00 -  226: 397   50
    8    32 PAUZA
    9    31 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  306: 367   50
   10    31 Zuzanna        Molak                 100.00 -  309: 332   50
   11    30 Sylwia         Buks                  100.00 -  215: 383   50
   12    32 Paulina        Naplocha              100.00 +  280: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  / 11  74.27




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Leokadia       Litwinowicz           119.61 -  315: 390   70
    2    21 Maria          Krzyżanowska          107.62 -  303: 364   58
    3    30 Andrzej        Kwiatkowski           125.72 -  359: 384   76
    4    35 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  270: 417   50
    5    37 Barbara        Mrowiec               100.00 +  333: 310  150
    6    36 Paulina        Naplocha              100.00 -  229: 334   50
    7    35 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  364: 160  150
    8    30 Adam           Janicki               110.97 -  305: 365   61
    9    31 Rafał          Stachura              100.00 +  367: 306  150
   10    26 Jerzy          Matyasik              115.52 -  270: 387   66
   11    31 Danuta         Wodecka               100.00 -  258: 390   50
   12    31 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  319: 324   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     981  / 12  81.75




	Jakub Tlałka 100.00 Osiek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Wiączkowski           118.73 -  141: 461   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Janusz         Krupiński             118.19 -  279: 511   68
    2    31 Adam           Janicki               110.97 +  374: 315  161
    3    24 Joanna         Żłobicka              113.50 -  280: 364   64
    4    28 Urszula        Solarska              104.76 +  371: 346  155
    5    26 Grzegorz       Kurowski              134.28 -  292: 407   84
    6    27 Justyna        Górka                 136.78 -  314: 542   87
    7    31 Marta          Sztajnert             106.47 -  229: 494   56
    8    29 Ryszard        Korpalski             109.17 -  315: 353   59
    9    29 Danuta         Wodecka               100.00 =  338: 338  100
   10    30 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  378: 301  150
   11    28 Mariola        Osajda-Matczak        115.22 -  325: 455   65
   12    30 Zuzanna        Molak                 100.00 +  443: 236  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Sporczyk              117.44 -  328: 438   67
    2    36 Rafał          Stachura              100.00 -  249: 300   50
    3    34 Andrzej        Szmidtke              116.73 -  365: 483   67
    4    36 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 265  150
    5    33 Magdalena      Kublik                113.22 -  252: 448   63
    6    35 Andrzej        Gałuszka              100.00 +  399: 220  150
    7    29 Andrzej        Rakoczy               134.89 -  317: 529   85
    8    27 Natalia        Ogierman              100.82 -  249: 418   51
    9    29 Robert         Wagner                100.00 =  338: 338  100
   10    29 Maria          Krzyżanowska          107.62 -  255: 338   58
   11    31 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  390: 258  150
   12    29 Sławomir       Rattay                100.00 +  359: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1141  / 12  95.08




	Wojciech Wróbel 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   11    22 Jerzy          Matyasik              115.52 -  365: 370   66
   12    25 Renata         Andracka              110.57 +  370: 365  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     227  /  2 113.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Doliny Karpia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Szmidtke              447: 349
   2 Mariusz        Makuch               - Kamil          Górka                 394: 451
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              336: 314
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                354: 422
   5 Justyna        Górka                - Andrzej        Kroc                  403: 369
   6 Joanna         Żłobicka             - Jan            Kozłowski             375: 395
   7 Paweł          Jackowski            - Magdalena      Kublik                384: 384
   8 Roman          Figiel               - Marek          Reda                  313: 359
   9 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Siwiński              367: 392
  10 Adam           Janicki              - Dawid          Adamczyk              352: 373
  11 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 421: 361
  12 Renata         Andracka             - Łukasz         Bobowski              300: 393
  13 Przemysław     Herdzina             - Jerzy          Luter                 449: 390
  14 Teresa         Zalewska             - Karol          Waniek                332: 395
  15 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             496: 274
  16 Jarosław       Karp                 - Marek          Salamon               351: 406
  17 Marcin         Figiel               - Katarzyna      Żuławska              403: 298
  18 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                406: 417
  19 Tomasz         Suchanek             - Marta          Sztajnert             383: 290
  20 Urszula        Solarska             - Artur          Irzyk                 399: 308
  21 Arkadiusz      Biegun               - Adam           Jurkowski             269: 318
  22 Natalia        Ogierman             - Leszek         Stecuła               315: 394
  23 Agnieszka      Krupka               - Katarzyna      Bogusławska           398: 388
  24 Iwona          Bujak                - Andrzej        Kwiatkowski           389: 345
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Sylwia         Buks                  551: 258
  26 Marek          Gajdosz              - Przemysław     Rybicki               470: 359
  27 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Gałuszka              584: 130
  28 Justyna        Kuźma                - Małgorzata     Szczygieł             139: 517
  29 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Kuźma                 560:  55
  30 Patrycja       Luranc               - Grzegorz       Grzeszczuk            130: 383
  31 Krzysztof      Pypno                - Zuzanna        Molak                 396: 301
  32 Barbara        Mrowiec              - Piotr          Adamczyk              278: 336
  33 Rafał          Wesołowski           - Paulina        Naplocha              404: 298
  34 Sławomir       Rattay               - Kamil          Kister                285: 486
  35 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Stachura              425: 209
  36 Magdalena      Sulejewska           - Leokadia       Litwinowicz           315: 390
  37 Grzegorz       Wiączkowski          - Jakub          Tlałka                461: 141
  38 Robert         Wagner               - Janusz         Krupiński             279: 511
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Danuta         Wodecka               438: 328


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Figiel                421: 388
   2 Urszula        Solarska             - Andrzej        Rechowicz             360: 393
   3 Agnieszka      Krupka               - Małgorzata     Sulejewska            310: 367
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Pypno                 468: 324
   5 Jan            Kozłowski            - Janusz         Krupiński             376: 424
   6 Karol          Waniek               - Bogusław       Szyszka               347: 321
   7 Leszek         Stecuła              - Kamil          Kister                366: 416
   8 Łukasz         Bobowski             - Marek          Gajdosz               429: 390
   9 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Wiączkowski           402: 363
  10 Kamil          Górka                - Leokadia       Litwinowicz           308: 342
  11 Iwona          Bujak                - Przemysław     Herdzina              275: 427
  12 Tomasz         Suchanek             - Miłosz         Wrzałek               412: 374
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Sporczyk              461: 277
  14 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kwiecień              470: 323
  15 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                242: 435
  16 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             373: 430
  17 Irena          Sołdan               - Piotr          Adamczyk              490: 348
  18 Marek          Salamon              - Adam           Jurkowski             401: 342
  19 Paweł          Jackowski            - Rafał          Wesołowski            414: 348
  20 Magdalena      Kublik               - Justyna        Górka                 424: 438
  21 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Sulejewska            364: 303
  22 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Makuch                333: 385
  23 Jerzy          Luter                - Roman          Figiel                327: 377
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Artur          Irzyk                 238: 555
  25 Zuzanna        Molak                - Joanna         Żłobicka              319: 394
  26 Andrzej        Kroc                 - Renata         Andracka              391: 381
  27 Katarzyna      Żuławska             - Andrzej        Rakoczy               286: 314
  28 Paulina        Naplocha             - Piotr          Broda                 281: 557
  29 Marta          Sztajnert            - Przemysław     Rybicki               303: 511
  30 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Rattay                503: 192
  31 Robert         Wagner               - Adam           Janicki               374: 315
  32 Jarosław       Karp                 - Barbara        Mrowiec               388: 244
  33 Andrzej        Szmidtke             - Ryszard        Korpalski             306: 385
  34 Andrzej        Kwiatkowski          - Arkadiusz      Biegun                372: 388
  35 Sylwia         Buks                 - Teresa         Zalewska              318: 318
  36 Rafał          Stachura             - Danuta         Wodecka               300: 249
  37 Andrzej        Gałuszka             - Natalia        Ogierman              185: 378


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Beata          Wiączkowska           424: 402
   2 Justyna        Górka                - Małgorzata     Szczygieł             355: 442
   3 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             391: 372
   4 Janusz         Krupiński            - Marek          Salamon               422: 360
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Suchanek              324: 386
   6 Tomasz         Siwiński             - Irena          Sołdan                453: 341
   7 Kamil          Kister               - Tomasz         Zwoliński             349: 361
   8 Przemysław     Herdzina             - Karol          Waniek                397: 289
   9 Stanisław      Rydzik               - Leokadia       Litwinowicz           406: 321
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Paweł          Jackowski             349: 421
  11 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kwiecień              409: 363
  12 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Karp                  494: 342
  13 Artur          Irzyk                - Krzysztof      Pypno                 409: 316
  14 Marek          Gajdosz              - Krzysztof      Sporczyk              436: 333
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Agnieszka      Krupka                339: 356
  16 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Wiączkowski           328: 415
  17 Roman          Figiel               - Bogusław       Szyszka               403: 341
  18 Piotr          Adamczyk             - Grzegorz       Kurowski              297: 436
  19 Marcin         Figiel               - Andrzej        Rakoczy               392: 342
  20 Ewa            Ciszewska            - Iwona          Bujak                 422: 255
  21 Adam           Jurkowski            - Mariusz        Makuch                407: 390
  22 Ryszard        Korpalski            - Jan            Kozłowski             347: 441
  23 Arkadiusz      Biegun               - Maria          Krzyżanowska          327: 386
  24 Joanna         Żłobicka             - Robert         Wagner                364: 280
  25 Marek          Reda                 - Leszek         Stecuła               435: 299
  26 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Stachura              395: 238
  27 Kamil          Górka                - Magdalena      Kublik                471: 401
  28 Teresa         Zalewska             - Urszula        Solarska              379: 342
  29 Rafał          Wesołowski           - Sylwia         Buks                  468: 260
  30 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Sulejewska            384: 359
  31 Jerzy          Luter                - Marta          Sztajnert             510: 384
  32 Renata         Andracka             - Katarzyna      Żuławska              362: 337
  33 Adam           Janicki              - Paulina        Naplocha              385: 319
  34 Danuta         Wodecka              - Andrzej        Szmidtke              365: 483
  35 Jerzy          Matyasik             - Barbara        Mrowiec               382: 230
  36 Sławomir       Rattay               - Katarzyna      Bogusławska           394: 286
  37 Zuzanna        Molak                - Andrzej        Gałuszka              333: 189


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Siwiński              372: 382
   2 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Bobowski              299: 462
   3 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Suchanek              346: 303
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Adamczyk              689: 265
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             402: 339
   6 Justyna        Górka                - Beata          Wiączkowska           332: 372
   7 Przemysław     Rybicki              - Miłosz         Wrzałek               469: 400
   8 Piotr          Broda                - Grzegorz       Grzeszczuk            289: 370
   9 Andrzej        Rechowicz            - Marcin         Figiel                313: 419
  10 Marek          Salamon              - Marek          Gajdosz               372: 247
  11 Artur          Irzyk                - Maria          Krzyżanowska          451: 339
  12 Kamil          Kister               - Andrzej        Kroc                  357: 390
  13 Irena          Sołdan               - Joanna         Żłobicka              365: 310
  14 Roman          Figiel               - Małgorzata     Sulejewska            270: 363
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Adam           Jurkowski             360: 398
  16 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                457: 302
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Grzegorz       Kurowski              405: 281
  18 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  441: 406
  19 Karol          Waniek               - Jan            Kozłowski             284: 447
  20 Ewa            Ciszewska            - Teresa         Zalewska              394: 355
  21 Jerzy          Luter                - Jerzy          Matyasik              428: 320
  22 Andrzej        Rakoczy              - Mariola        Osajda-Matczak        388: 366
  23 Mariusz        Makuch               - Natalia        Ogierman              467: 339
  24 Bogusław       Szyszka              - Arkadiusz      Biegun                422: 408
  25 Piotr          Adamczyk             - Andrzej        Szmidtke              363: 369
  26 Ryszard        Korpalski            - Grzegorz       Kwiecień              247: 375
  27 Zuzanna        Molak                - Andrzej        Kwiatkowski           249: 439
  28 Robert         Wagner               - Urszula        Solarska              371: 346
  29 Jarosław       Karp                 - Iwona          Bujak                 388: 261
  30 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Rattay                498: 201
  31 Rafał          Stachura             - Adam           Janicki               264: 430
  32 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Sporczyk              330: 369
  33 Sylwia         Buks                 - Renata         Andracka              284: 485
  34 Marta          Sztajnert            - Krzysztof      Pypno                 315: 332
  35 Magdalena      Sulejewska           - Katarzyna      Bogusławska           270: 417
  36 Danuta         Wodecka              - Paulina        Naplocha              405: 265
  37 Barbara        Mrowiec              - Katarzyna      Żuławska              274: 315
  38 Andrzej        Gałuszka             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Siwiński              372: 305
   2 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Herdzina              384: 278
   3 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                407: 406
   4 Ewa            Ciszewska            - Małgorzata     Szczygieł             451: 381
   5 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Grzeszczuk            344: 341
   6 Artur          Irzyk                - Andrzej        Kroc                  317: 403
   7 Marek          Salamon              - Kamil          Górka                 368: 305
   8 Dawid          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            242: 495
   9 Jan            Kozłowski            - Tomasz         Suchanek              429: 430
  10 Adam           Jurkowski            - Janusz         Krupiński             370: 364
  11 Leokadia       Litwinowicz          - Irena          Sołdan                337: 403
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Paweł          Jackowski             394: 390
  13 Marcin         Figiel               - Jerzy          Luter                 432: 294
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Rechowicz             367: 328
  15 Mariusz        Makuch               - Adam           Janicki               329: 325
  16 Piotr          Broda                - Jarosław       Karp                  367: 432
  17 Joanna         Żłobicka             - Kamil          Kister                196: 485
  18 Marek          Reda                 - Grzegorz       Wiączkowski           425: 319
  19 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               348: 485
  20 Andrzej        Rakoczy              - Bogusław       Szyszka               411: 559
  21 Krzysztof      Pypno                - Leszek         Stecuła               423: 384
  22 Agnieszka      Krupka               - Marek          Gajdosz               433: 347
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Roman          Figiel                366: 390
  24 Karol          Waniek               - Justyna        Górka                 487: 362
  25 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Renata         Andracka              300: 418
  26 Grzegorz       Kurowski             - Robert         Wagner                407: 292
  27 Andrzej        Szmidtke             - Teresa         Zalewska              359: 341
  28 Maria          Krzyżanowska         - Mariola        Osajda-Matczak        378: 340
  29 Katarzyna      Żuławska             - Urszula        Solarska              406: 377
  30 Arkadiusz      Biegun               - Zuzanna        Molak                 514: 261
  31 Sławomir       Rattay               - Natalia        Ogierman              360: 317
  32 Rafał          Stachura             - Jerzy          Matyasik              223: 517
  33 Danuta         Wodecka              - Magdalena      Kublik                252: 448
  34 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Buks                  409: 334
  35 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Gałuszka              405: 202
  36 Paulina        Naplocha             - Marta          Sztajnert             389: 398
  37 Magdalena      Sulejewska           - Barbara        Mrowiec               333: 310


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             434: 430
   2 Przemysław     Rybicki              - Małgorzata     Sulejewska            395: 424
   3 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Wesołowski            305: 405
   4 Tomasz         Siwiński             - Beata          Wiączkowska           336: 404
   5 Tomasz         Suchanek             - Stanisław      Rydzik                359: 374
   6 Marek          Salamon              - Ewa            Ciszewska             486: 272
   7 Marcin         Figiel               - Przemysław     Herdzina              308: 475
   8 Adam           Jurkowski            - Irena          Sołdan                333: 369
   9 Małgorzata     Szczygieł            - Maria          Krzyżanowska          411: 312
  10 Bogusław       Szyszka              - Marek          Reda                  422: 395
  11 Kamil          Kister               - Andrzej        Szmidtke              502: 370
  12 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kwiecień              370: 313
  13 Artur          Irzyk                - Karol          Waniek                375: 437
  14 Janusz         Krupiński            - Agnieszka      Krupka                323: 366
  15 Krzysztof      Pypno                - Kamil          Górka                 366: 355
  16 Leokadia       Litwinowicz          - Mariusz        Makuch                428: 359
  17 Renata         Andracka             - Dawid          Adamczyk              389: 334
  18 Roman          Figiel               - Grzegorz       Kurowski              395: 302
  19 Grzegorz       Grzeszczuk           - Jarosław       Karp                  476: 292
  20 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 581: 365
  21 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Sporczyk              433: 284
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Jerzy          Luter                 289: 404
  23 Leszek         Stecuła              - Ryszard        Korpalski             507: 315
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Katarzyna      Żuławska              386: 366
  25 Joanna         Żłobicka             - Arkadiusz      Biegun                384: 327
  26 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           357: 316
  27 Justyna        Górka                - Robert         Wagner                542: 314
  28 Marek          Gajdosz              - Sławomir       Rattay                444: 218
  29 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Kublik                413: 370
  30 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Rakoczy               403: 387
  31 Adam           Janicki              - Mariola        Osajda-Matczak        278: 336
  32 Urszula        Solarska             - Zuzanna        Molak                 378: 263
  33 Marta          Sztajnert            - Rafał          Stachura              498: 252
  34 Natalia        Ogierman             - Sylwia         Buks                  432: 320
  35 Andrzej        Gałuszka             - Danuta         Wodecka               220: 399
  36 Paulina        Naplocha             - Magdalena      Sulejewska            334: 229
  37 Barbara        Mrowiec              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Bobowski              275: 439
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Salamon               385: 417
   3 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            302: 447
   4 Beata          Wiączkowska          - Przemysław     Rybicki               426: 376
   5 Stanisław      Rydzik               - Przemysław     Herdzina              386: 325
   6 Kamil          Kister               - Tomasz         Siwiński              495: 238
   7 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Szczygieł             334: 446
   8 Bogusław       Szyszka              - Leokadia       Litwinowicz           434: 431
   9 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Waniek                430: 326
  10 Adam           Jurkowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            448: 345
  11 Agnieszka      Krupka               - Marcin         Figiel                410: 377
  12 Krzysztof      Pypno                - Renata         Andracka              471: 299
  13 Ewa            Ciszewska            - Roman          Figiel                473: 320
  14 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             365: 330
  15 Andrzej        Szmidtke             - Leszek         Stecuła               407: 359
  16 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 313: 430
  17 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Irzyk                 322: 431
  18 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Karp                  531: 358
  19 Jerzy          Luter                - Maria          Krzyżanowska          497: 276
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 417: 260
  21 Janusz         Krupiński            - Dawid          Adamczyk              396: 379
  22 Marek          Gajdosz              - Joanna         Żłobicka              472: 261
  23 Agnieszka      Jaśkiewicz           - Mariusz        Makuch                361: 251
  24 Grzegorz       Wiączkowski          - Teresa         Zalewska              306: 345
  25 Piotr          Broda                - Jerzy          Matyasik              407: 355
  26 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        392: 369
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Arkadiusz      Biegun                355: 356
  28 Katarzyna      Żuławska             - Andrzej        Kwiatkowski           328: 468
  29 Danuta         Wodecka              - Andrzej        Rakoczy               317: 529
  30 Ryszard        Korpalski            - Urszula        Solarska              402: 442
  31 Marta          Sztajnert            - Robert         Wagner                494: 229
  32 Magdalena      Kublik               - Natalia        Ogierman              368: 344
  33 Adam           Janicki              - Sławomir       Rattay                273: 294
  34 Paulina        Naplocha             - Rafał          Stachura              397: 226
  35 Andrzej        Gałuszka             - Magdalena      Sulejewska            160: 364
  36 Zuzanna        Molak                - Barbara        Mrowiec               258: 355
  37 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              289: 344
   2 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                337: 418
   3 Kamil          Kister               - Małgorzata     Sulejewska            336: 395
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Przemysław     Herdzina              291: 357
   5 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             417: 244
   6 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Suchanek              414: 288
   7 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Pypno                 514: 403
   8 Adam           Jurkowski            - Ewa            Ciszewska             467: 386
   9 Renata         Andracka             - Przemysław     Rybicki               314: 349
  10 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Kroc                  408: 404
  11 Tomasz         Siwiński             - Justyna        Górka                 261: 398
  12 Karol          Waniek               - Jerzy          Luter                 398: 388
  13 Marek          Gajdosz              - Roman          Figiel                390: 312
  14 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              439: 364
  15 Paweł          Jackowski            - Marcin         Figiel                449: 301
  16 Leszek         Stecuła              - Leokadia       Litwinowicz           348: 352
  17 Mariusz        Makuch               - Piotr          Broda                 286: 309
  18 Jarosław       Karp                 - Andrzej        Rakoczy               270: 414
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              323: 449
  20 Dawid          Adamczyk             - Marta          Sztajnert             605: 231
  21 Urszula        Solarska             - Maria          Krzyżanowska          359: 309
  22 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Sporczyk              332: 398
  23 Kamil          Górka                - Joanna         Żłobicka              445: 318
  24 Arkadiusz      Biegun               - Sławomir       Rattay                438: 299
  25 Magdalena      Kublik               - Marek          Reda                  349: 434
  26 Katarzyna      Żuławska             - Mariola        Osajda-Matczak        329: 322
  27 Natalia        Ogierman             - Danuta         Wodecka               418: 249
  28 Paulina        Naplocha             - Katarzyna      Bogusławska           261: 372
  29 Robert         Wagner               - Ryszard        Korpalski             315: 353
  30 Magdalena      Sulejewska           - Adam           Janicki               305: 365
  31 Sylwia         Buks                 - Zuzanna        Molak                 333: 289
  32 Rafał          Stachura             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Bobowski              432: 351
   2 Irena          Sołdan               - Bogusław       Szyszka               359: 375
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Miłosz         Wrzałek               391: 468
   4 Rafał          Wesołowski           - Adam           Jurkowski             372: 392
   5 Przemysław     Herdzina             - Beata          Wiączkowska           382: 357
   6 Ewa            Ciszewska            - Kamil          Kister                393: 468
   7 Przemysław     Rybicki              - Grzegorz       Grzeszczuk            407: 405
   8 Krzysztof      Pypno                - Andrzej        Rechowicz             454: 383
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Małgorzata     Szczygieł             363: 351
  10 Justyna        Górka                - Tomasz         Suchanek              440: 328
  11 Karol          Waniek               - Tomasz         Zwoliński             362: 493
  12 Paweł          Jackowski            - Marek          Gajdosz               425: 381
  13 Urszula        Solarska             - Jerzy          Luter                 395: 407
  14 Andrzej        Rakoczy              - Grzegorz       Kurowski              376: 404
  15 Andrzej        Kroc                 - Dawid          Adamczyk              408: 480
  16 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              422: 349
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 310: 355
  18 Roman          Figiel               - Arkadiusz      Biegun                309: 327
  19 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Figiel                376: 282
  20 Teresa         Zalewska             - Marek          Reda                  356: 413
  21 Leszek         Stecuła              - Katarzyna      Bogusławska           409: 309
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Ryszard        Korpalski             411: 327
  23 Adam           Janicki              - Jerzy          Matyasik              363: 306
  24 Katarzyna      Żuławska             - Marta          Sztajnert             386: 310
  25 Joanna         Żłobicka             - Natalia        Ogierman              329: 434
  26 Sławomir       Rattay               - Mariusz        Makuch                333: 358
  27 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Karp                  448: 317
  28 Maria          Krzyżanowska         - Magdalena      Kublik                327: 333
  29 Danuta         Wodecka              - Robert         Wagner                338: 338
  30 Sylwia         Buks                 - Paulina        Naplocha              391: 335
  31 Rafał          Stachura             - Magdalena      Sulejewska            306: 367
  32 Zuzanna        Molak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               439: 350
   2 Łukasz         Bobowski             - Adam           Jurkowski             366: 252
   3 Miłosz         Wrzałek              - Przemysław     Herdzina              379: 328
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Pypno                 435: 451
   5 Irena          Sołdan               - Przemysław     Rybicki               428: 346
   6 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Sulejewska            452: 357
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Rafał          Wesołowski            399: 331
   8 Paweł          Jackowski            - Justyna        Górka                 393: 335
   9 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Rechowicz             414: 383
  10 Małgorzata     Szczygieł            - Leszek         Stecuła               457: 410
  11 Andrzej        Rakoczy              - Jerzy          Luter                 410: 266
  12 Marek          Gajdosz              - Andrzej        Kwiatkowski           414: 335
  13 Dawid          Adamczyk             - Urszula        Solarska              327: 411
  14 Ewa            Ciszewska            - Andrzej        Kroc                  376: 347
  15 Natalia        Ogierman             - Grzegorz       Grzeszczuk            303: 361
  16 Marcin         Figiel               - Piotr          Broda                 411: 320
  17 Renata         Andracka             - Marek          Reda                  393: 413
  18 Kamil          Górka                - Roman          Figiel                348: 326
  19 Mariusz        Makuch               - Grzegorz       Kurowski              330: 427
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Arkadiusz      Biegun                360: 330
  21 Karol          Waniek               - Adam           Janicki               401: 395
  22 Tomasz         Suchanek             - Katarzyna      Żuławska              411: 277
  23 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Siwiński              387: 268
  24 Teresa         Zalewska             - Ryszard        Korpalski             274: 400
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Żłobicka              374: 439
  26 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Sulejewska            387: 270
  27 Marta          Sztajnert            - Sylwia         Buks                  447: 352
  28 Jarosław       Karp                 - Sławomir       Rattay                245: 361
  29 Maria          Krzyżanowska         - Danuta         Wodecka               338: 255
  30 Robert         Wagner               - Katarzyna      Bogusławska           378: 301
  31 Rafał          Stachura             - Zuzanna        Molak                 309: 332
  32 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             506: 347
   2 Bogusław       Szyszka              - Łukasz         Bobowski              351: 342
   3 Krzysztof      Pypno                - Beata          Wiączkowska           310: 363
   4 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                398: 361
   5 Przemysław     Herdzina             - Leokadia       Litwinowicz           565: 290
   6 Adam           Jurkowski            - Paweł          Jackowski             342: 487
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Kister                375: 376
   8 Przemysław     Rybicki              - Rafał          Wesołowski            453: 309
   9 Justyna        Górka                - Marek          Gajdosz               453: 410
  10 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ewa            Ciszewska             386: 354
  11 Marek          Reda                 - Małgorzata     Sulejewska            372: 309
  12 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 412: 353
  13 Tomasz         Suchanek             - Karol          Waniek                385: 381
  14 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               411: 388
  15 Jerzy          Luter                - Dawid          Adamczyk              257: 472
  16 Piotr          Broda                - Urszula        Solarska              409: 330
  17 Arkadiusz      Biegun               - Marcin         Figiel                309: 386
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Siwiński              469: 228
  19 Magdalena      Kublik               - Leszek         Stecuła               343: 400
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Andrzej        Kroc                  367: 466
  21 Renata         Andracka             - Marta          Sztajnert             330: 398
  22 Wojciech       Wróbel               - Jerzy          Matyasik              365: 370
  23 Adam           Janicki              - Natalia        Ogierman              312: 340
  24 Ryszard        Korpalski            - Mariusz        Makuch                280: 299
  25 Maria          Krzyżanowska         - Roman          Figiel                462: 297
  26 Katarzyna      Żuławska             - Joanna         Żłobicka              357: 319
  27 Sławomir       Rattay               - Teresa         Zalewska              334: 359
  28 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Wagner                455: 325
  29 Katarzyna      Bogusławska          - Jarosław       Karp                  287: 400
  30 Sylwia         Buks                 - Rafał          Stachura              383: 215
  31 Magdalena      Sulejewska           - Danuta         Wodecka               258: 390
  32 Zuzanna        Molak                - Paulina        Naplocha              331: 318


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Stanisław      Rydzik                406: 291
   2 Bogusław       Szyszka              - Beata          Wiączkowska           362: 331
   3 Przemysław     Herdzina             - Miłosz         Wrzałek               399: 321
   4 Paweł          Jackowski            - Kamil          Kister                450: 368
   5 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               393: 323
   6 Grzegorz       Grzeszczuk           - Justyna        Górka                 345: 399
   7 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Pypno                 608: 335
   8 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  520: 337
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Adam           Jurkowski             336: 399
  10 Tomasz         Suchanek             - Andrzej        Rechowicz             355: 318
  11 Marek          Gajdosz              - Małgorzata     Szczygieł             466: 341
  12 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Adamczyk              382: 413
  13 Piotr          Broda                - Ewa            Ciszewska             299: 476
  14 Kamil          Górka                - Małgorzata     Sulejewska            329: 371
  15 Marcin         Figiel               - Karol          Waniek                365: 288
  16 Leszek         Stecuła              - Krzysztof      Sporczyk              494: 313
  17 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Kroc                  383: 407
  18 Jerzy          Luter                - Urszula        Solarska              465: 385
  19 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Matyasik              346: 391
  20 Natalia        Ogierman             - Arkadiusz      Biegun                498: 335
  21 Mariusz        Makuch               - Maria          Krzyżanowska          353: 330
  22 Tomasz         Siwiński             - Katarzyna      Żuławska              352: 352
  23 Teresa         Zalewska             - Magdalena      Kublik                340: 311
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           483: 407
  25 Wojciech       Wróbel               - Renata         Andracka              370: 365
  26 Jarosław       Karp                 - Adam           Janicki               324: 306
  27 Roman          Figiel               - Ryszard        Korpalski             375: 286
  28 Joanna         Żłobicka             - Sylwia         Buks                  359: 284
  29 Sławomir       Rattay               - Danuta         Wodecka               333: 359
  30 Robert         Wagner               - Zuzanna        Molak                 443: 236
  31 Magdalena      Sulejewska           - Katarzyna      Bogusławska           319: 324
  32 Paulina        Naplocha             - Rafał          Stachura              277: 280
Lista rankingowa na dzień 10-04-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.91  28647  195
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.61  29176  199
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Michał Makowski                Warszawa             145.01  20157  139
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.43  27587  191
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.73  28458  198
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             143.36  10035   70
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.84  27283  191

  11 Kamil Górka                    Kraków               142.69  27540  193
  12 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  14 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  16 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.09  27140  191
  17 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.33  27587  198
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185

  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               137.63  26563  193
  22 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.47  26669  194
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Justyna Górka                  Kraków               136.90  26695  195
  26 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             136.04  26391  194
  28 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  33 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       135.57  22776  168
  34 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  35 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  11344   84
  36 Marek Reda                     Wołomin              134.92  26714  198
  37 Andrzej Oleksiak               Ostróda              134.89  12815   95
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.72  25866  192
  39 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.48   9548   71
  
  40 Marek Salamon                  Bytom                134.19   6441   48
  41 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.18  24421  182
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  43 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.95  18753  140
  44 Radosław Jachna                Łódź                 133.87  25302  189
  45 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.77  21938  164
  46 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  47 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.99  24072  181
  48 Przemysław Herdzina            Kraków               132.68  25342  191
  49 Bogusław Szyszka               Oława                132.21  21682  164
  
  50 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  51 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  53 Maciej Michalak                Łódź                 131.73  15807  120
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.64  25406  193
  55 Karol Waniek                   Wrocław              131.43  16166  123
  56 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  59 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.68  25352  194
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  
  61 Paweł Janaś                    Głogów               130.33  22287  171
  62 Irena Sołdan                   Rumia                130.29  24624  189
  63 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.77  25824  199
  65 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  66 Michał Musielak                Bydgoszcz            129.76   7007   54
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.64  15946  123
  68 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  129.63  19056  147
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  70 Maciej Perzyński               Piła                 129.37  17982  139
  
  71 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.99  12641   98
  72 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  74 Weronika Rudnicka              Ustka                127.60  24371  191
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.32  17443  137
  79 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  80 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  
  81 Andrzej Kowalski               Gdańsk               126.95   6982   55
  82 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.93  24244  191
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  86 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.39  24646  195
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  88 Katarzyna Sołdan               Rumia                126.22   5680   45
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  90 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  
  91 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.89  16491  131
  92 Szymon Płachta                 Warszawa             125.31  13784  110
  93 Robert Kamiński                Warszawa             125.18  17275  138
  94 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.09  24017  192
  95 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  96 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
  97 Anita Bruska                   Gdynia               124.75  15719  126
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
  99 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.25  18141  146
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                124.09   9803   79
 102 Dorota Zielińska               Piaseczno            123.64  10880   88
 103 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  23982  194
 104 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.15  24261  197
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.14  24627  200
 107 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 108 Paweł Kowalski                 Kutno                123.10  14033  114
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.02  23496  191
 110 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.80  22718  185
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 114 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 115 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.24  23836  195
 117 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 119 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.84  23758  195
 120 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 121 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.73   5478   45
 123 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.65  11070   91
 124 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.56  22488  185
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 126 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.28   5700   47
 127 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.97  18145  150
 128 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 129 Kamil Kister                   Puławy               120.86  23689  196
 130 Michał Kolaj                   Ostróda              120.77  23067  191
 131 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.54  22783  189
 133 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.52  22779  189
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.39   6501   54
 135 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.35  17331  144
 136 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.97  14396  120
 138 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           119.87  12826  107
 139 Rafał Matczak                  Milanówek            119.55   6097   51
 140 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 141 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.51  10278   86
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.49  16011  134
 143 Janusz Krupiński               Bytom                119.34   9189   77
 144 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 145 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 146 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 148 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.17  23397  198
 149 Tomasz Łapka                   Opole                118.02  22895  194
 150 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.76  22609  192
 151 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.52  11517   98
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 153 Łukasz Baranowski              Reda                 117.32  23112  197
 154 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 155 Bogusław Książek               Szczecin             117.12  15928  136
 156 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 158 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 159 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 161 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.78   6423   55
 162 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 163 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 164 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 165 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 168 Jacek Pietruszka               Kraków               116.27  13836  119
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.23   5579   48
 170 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.85  18652  161
 172 Anna Stefańska                 Łódź                 115.79  15631  135
 173 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.54  22876  198
 174 Mariusz Makuch                 Zator                115.44   4156   36
 175 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 176 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 177 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.31  21678  188
 178 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.96  22993  200
 181 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 182 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 183 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 184 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            113.99  22798  200
 185 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.97  12081  106
 186 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.58  18968  167
 187 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36  16324  144
 188 Rafał Skibicki                 Lębork               113.11  12555  111
 189 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 190 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 191 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 192 Magdalena Kublik               Warszawa             112.88  22125  196
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 194 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.86  20654  183
 196 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 197 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.74  19165  170
 198 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 199 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.71  10595   94
 200 Roman Figiel                   Zawichost            112.58   6417   57
 201 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.51   9001   80
 202 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 203 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.42   3485   31
 204 Beata Piotrowska               Łódź                 112.38  21352  190
 205 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 206 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 207 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 208 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 209 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 210 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 211 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 212 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 213 Piotr Broda                    Sandomierz           111.10  21332  192
 214 Jerzy Luter                    Bytom                111.10  15887  143
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 216 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 217 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 218 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.95  20303  183
 219 Renata Andracka                Zwola                110.50  20884  189
 220 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 221 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.14   8040   73
 222 Adam Janicki                   Łódź                 109.87  20876  190
 223 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 224 Monika Sadurska                Warszawa             109.77  19320  176
 225 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 226 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 227 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.27  12020  110
 228 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 229 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 230 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 231 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.19  17094  158
 232 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 233 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 234 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 235 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 236 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 237 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 238 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.37  19649  183
 239 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 241 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 242 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 243 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 244 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 245 Zbigniew Rybak                 Warszawa             106.04  20996  198
 246 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 247 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 248 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.80   6348   60
 249 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 250 Anna Arana                     Warszawa             105.59  20274  192
 251 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.48   8544   81
 252 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 253 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 254 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 255 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 256 Urszula Solarska               Łódź                 103.85  20562  198
 257 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 258 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 259 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 261 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 262 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 263 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 264 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 265 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.02   5048   49
 266 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.90  15949  155
 267 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.89   4630   45
 268 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 269 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 270 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 271 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.71   9655   94
 272 Sławomir Długosz               Ostróda              102.69  12220  119
 273 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 274 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.29  19435  190
 276 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.64  19719  194
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 280 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 281 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.02   9395   93
 282 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.81   7762   77
 283 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 284 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 285 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 286 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 287 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 288 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 289 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 290 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 291 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 292 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 293 Radosław Więch                 Warszawa              97.36   6231   64
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 295 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 296 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 297 Tomasz Silny                   Gdynia                96.51   4536   47
 298 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                95.87   4506   47
 300 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.78   5651   59
 301 Robert Wagner                  Wrocław               95.74   7851   82
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 303 Jan Lisiewski                  Piasutno              95.22   3428   36
 304 Błażej Fidziński               Dębica                95.09   3233   34
 305 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 306 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.96   8926   94
 307 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.57  13334  141
 308 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 310 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 311 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 312 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 313 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 314 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 315 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 317 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 318 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.36   5331   59
 319 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 320 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 321 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 322 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 323 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 324 Sylwia Buks                    Warszawa              88.55  16471  186
 325 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 326 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.52   3763   44
 327 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 328 Adam Kędzior                   Lublin                83.77   3602   43
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 330 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.47   6594   79
 331 Alicja Bielecka                Poznań                83.30   2499   30
 332 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 333 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 334 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 335 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 336 Magdalena Sulejewska           Kraków                74.93   5395   72
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 339 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 340 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 10-04-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   5 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   6 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
   7 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
   8 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
   9 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  10 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  14 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  15 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  16 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  17 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  18 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  19 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  20 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  22 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  23 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  24 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  27 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  28 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  29 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  31 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  32 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  33 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  34 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  35 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  36 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  37 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  38 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  39 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  40 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  41 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  42 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  43 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  44 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  45 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  47 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  48 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  49 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.74   2294   23
  50 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  54 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  55 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  56 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  57 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  58 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  59 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  60 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  61 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  62 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  63 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Paweł Golubiński               Gdynia                96.85   1937   20
  66 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  67 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  68 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  69 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.00   2546   19
  70 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.74   2332   19
  71 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  72 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  73 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  76 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  77 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  78 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  79 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  80 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  81 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  82 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  83 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  86 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  87 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  88 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  89 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  90 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  91 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  92 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  93 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  94 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  96 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  97 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  98 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  99 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 100 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 101 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 102 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 103 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 104 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 105 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 106 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 107 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 108 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 109 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 110 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 111 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 112 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 113 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 114 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 115 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 116 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 117 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 118 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 119 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 120 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 121 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 122 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 123 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 124 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 125 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 126 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 127 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 128 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 129 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 130 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 131 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 132 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 133 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 134 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 135 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 136 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 137 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 138 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 139 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 140 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 141 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 142 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 143 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 144 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 145 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 152 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 153 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 154 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 155 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 156 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 157 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 158 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 159 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 163 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 164 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 165 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 170 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 171 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 172 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 176 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 182 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 186 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 187 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 188 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 189 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 190 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 191 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 192 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 193 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 194 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 195 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 196 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 197 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 198 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 199 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 200 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 201 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 202 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 203 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 204 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 205 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 209 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 212 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 213 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 214 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 215 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 216 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 218 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 219 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 220 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 221 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 224 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 232 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 233 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 234 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 235 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 236 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 237 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 238 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 239 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 240 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 241 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 242 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 243 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 246 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 247 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 253 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 255 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 256 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 257 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 258 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 259 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 260 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 261 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 262 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 263 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 264 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 265 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 266 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 267 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 268 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 269 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 270 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 271 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 274 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 275 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 276 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 277 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 278 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 279 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 280 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 281 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 282 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 283 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 289 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 290 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 291 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 292 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 293 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 294 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 295 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 296 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 297 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 298 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 299 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 300 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 301 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 302 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 303 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 304 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 305 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 306 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 307 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 308 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 309 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 310 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 311 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 312 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 313 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 314 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 315 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 316 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 317 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 318 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 319 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 320 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 321 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 322 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 323 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 324 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 325 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 326 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 327 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 328 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 329 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 330 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 331 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 332 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 333 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 334 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 335 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 336 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 337 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 338 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 339 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie