Warszawa14
lutego
Warszawa 14-15 lutego IX Mistrzostwa WarszawyGrand Prix 2004
Zakopane 7
marca
Zakopane 7 marca IV Mistrzostwa Podhala
Inowrocław 3
kwietnia
Inowrocław 3- 4 kwietnia VIII Mistrzostwa Ziemi KujawskiejGrand Prix 2004
IV Mistrzostwa Podhala07 marca 2004 — IV Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRanking
galeria

IV Mistrzostwa PodhalaZakopane, 07 marca 2004

Konkurs Relacja z turnieju


1 Jarosław Puchalski Łódź 6.0 2457
2 Tomasz Zwoliński Warszawa 5.0 2367
3 Sławomir Nosek Mielec 4.0 2481
4 Mariusz Skrobosz Warszawa 4.0 2406
5 Kamil Górka Łęczna 4.0 2405
6 Arkadiusz Biegun Kraków 4.0 2369
7 Stanisław Rydzik Warszawa 4.0 2316
8 Mariusz Makuch Zator 4.0 2301
9 Marek Syczuk Warszawa 4.0 2252
10 Paweł Jachowicz Żyrardów 4.0 2144
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Podhala
II Mistrzostwa Podhala
I Otwarte Mistrzostwa Podhala




Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jarosław        Puchalski            Łódź                   125.12      6.0     2457     1045      487
  2 Tomasz          Zwoliński            Warszawa               139.42      5.0     2367      937       99
  3 Sławomir        Nosek                Mielec                 126.53      4.0     2481      853      419
  4 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               145.27      4.0     2406      836      152
  5 Kamil           Górka                Łęczna                 136.82      4.0     2405      847      418
  6 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 104.42      4.0     2369      779      447
  7 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.91      4.0     2316      791       94
  8 Mariusz         Makuch               Zator                  100.00      4.0     2301      833      213
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               133.47      4.0     2252      800      170
 10 Paweł           Jachowicz            Żyrardów               108.51      4.0     2144      727      163
 11 Maciej          Stolarczyk           Zator                  100.00      4.0     2009      718        7
 12 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.77      3.0     2371      672      251
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               124.84      3.0     2278      647       63
 14 Renata          Kowalska             Bielsko Biała          106.58      3.0     2227      687      114
 15 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 100.00      3.0     2173      664     -172
 16 Stanisław       Ochot                Katowice               125.63      3.0     2100      674     -252
 17 Katarzyna       Klimała              Kraków                 100.00      3.0     2068      658     -133
 18 Paweł           Ochot                Katowice               102.19      3.0     2037      635      -16
 19 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                100.00      3.0     2015      620       90
 20 Justyna         Woszczyna            Kraków                 100.00      2.5     1939      496      157
 21 Paweł           Jędryka              Tarnów                 112.78      2.5     1896      475       48
 22 Joanna          Brychcy              Katowice               100.00      2.0     2110      585      -44
 23 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 100.00      2.0     2082      579       38
 24 Sylwester       Gryz                 Zabrze                 100.00      2.0     2050      535       44
 25 Krzysztof       Kokot                Nowy Targ              100.00      2.0     1973      551     -215
 26 Kacper          Jachowicz            Żyrardów               100.00      2.0     1788      545     -315
 27 Szymon          Stolarczyk           Zator                  100.00      1.5     1527      354     -210
 28 Jacek           Stolarczyk           Zator                  100.00      1.0     1853      409     -126
 29 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      1.0     1835      440     -475
 30 Janusz          Czerwik              Zator                  100.00      1.0     1503      437     -577
 31 Paweł           Kapela               Kraków                 100.00      1.0     1330      326     -150
 32 Andrzej         Lożyński             Piastów                118.35      1.0      388      150      111
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Podhala



	Mariusz Skrobosz 145.27 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Adamczyk              100.00 +  376: 350  150
    2     6 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  557: 344  150
    3     1 Sławomir       Nosek                 126.53 +  392: 378  177
    4     1 Kamil          Górka                 136.82 -  337: 442   87
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.42 -  358: 388   89
    6     3 Marek          Syczuk                133.47 +  386: 352  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     836  /  6 139.33




	Tomasz Zwoliński 139.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Brychcy               100.00 +  396: 330  150
    2     5 Stanisław      Ochot                 125.63 +  374: 304  176
    3     3 Arkadiusz      Biegun                104.42 +  363: 351  154
    4     2 Jarosław       Puchalski             125.12 -  460: 590   75
    5     3 Mariusz        Skrobosz              145.27 +  388: 358  195
    6     2 Kamil          Górka                 136.82 +  386: 335  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  /  6 156.17




	Stanisław Rydzik 137.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Maciej         Chmielowski           100.00 +  468: 333  150
    2     2 Jerzy          Matyasik              119.77 +  421: 366  170
    3     2 Kamil          Górka                 136.82 -  388: 413   87
    4     4 Mariusz        Makuch                100.00 +  395: 265  150
    5     2 Sławomir       Nosek                 126.53 -  335: 547   77
    6     4 Renata         Kowalska              106.58 +  309: 298  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  /  6 131.83




	Kamil Górka 136.82 Łęczna           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Janusz         Czerwik               100.00 +  469: 207  150
    2     1 Mariusz        Makuch                100.00 +  418: 280  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                137.91 +  413: 388  188
    4     1 Mariusz        Skrobosz              145.27 +  442: 337  195
    5     1 Jarosław       Puchalski             125.12 -  328: 389   75
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.42 -  335: 386   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     847  /  6 141.17




	Marek Syczuk 133.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sylwester      Gryz                  100.00 +  349: 315  150
    2     8 Justyna        Woszczyna             100.00 +  397: 388  150
    3     4 Jarosław       Puchalski             125.12 -  343: 398   75
    4     6 Stanisław      Ochot                 125.63 +  454: 248  176
    5     4 Arkadiusz      Biegun                104.42 +  357: 347  154
    6     3 Mariusz        Skrobosz              145.27 -  352: 386   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  /  6 133.33




	Sławomir Nosek 126.53 Mielec                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Jachowicz             100.00 +  440: 275  150
    2     3 Andrzej        Rechowicz             124.84 +  477: 334  175
    3     1 Mariusz        Skrobosz              145.27 -  378: 392   95
    4     3 Jerzy          Matyasik              119.77 +  378: 322  170
    5     2 Stanisław      Rydzik                137.91 +  547: 335  188
    6     1 Jarosław       Puchalski             125.12 -  261: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     853  /  6 142.17




	Stanisław Ochot 125.63 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Kapela                100.00 +  391: 353  150
    2     5 Tomasz         Zwoliński             139.42 -  304: 374   89
    3     8 Joanna         Brychcy               100.00 +  435: 351  150
    4     6 Marek          Syczuk                133.47 -  248: 454   83
    5     9 Paweł          Ochot                 102.19 -  280: 445   52
    6    11 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  442: 375  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     674  /  6 112.33




	Jarosław Puchalski 125.12 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Klimała               100.00 +  359: 274  150
    2     7 Paweł          Jachowicz             108.51 +  317: 304  159
    3     4 Marek          Syczuk                133.47 +  398: 343  183
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.42 +  590: 460  189
    5     1 Kamil          Górka                 136.82 +  389: 328  187
    6     1 Sławomir       Nosek                 126.53 +  404: 261  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1045  /  6 174.17




	Andrzej Rechowicz 124.84 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  441: 240  150
    2     3 Sławomir       Nosek                 126.53 -  334: 477   77
    3     6 Mariusz        Makuch                100.00 -  394: 439   50
    4     9 Paweł          Jędryka               112.78 +  415: 341  163
    5     6 Renata         Kowalska              106.58 -  354: 382   57
    6    10 Piotr          Adamczyk              100.00 +  340: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     647  /  6 107.83




	Jerzy Matyasik 119.77 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  469: 281  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                137.91 -  366: 421   88
    3     5 Renata         Kowalska              106.58 +  444: 324  157
    4     3 Sławomir       Nosek                 126.53 -  322: 378   77
    5     5 Katarzyna      Klimała               100.00 +  400: 320  150
    6     5 Mariusz        Makuch                100.00 -  370: 396   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     672  /  6 112.00




	Andrzej Lożyński 118.35 Piastów                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     8 Kacper         Jachowicz             100.00 +  388: 277  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     150  /  1 150.00




	Paweł Jędryka 112.78 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Makuch                100.00 -  182: 476   50
    2    16 PAUZA
    3    12 Justyna        Woszczyna             100.00 +  388: 279  150
    4     9 Andrzej        Rechowicz             124.84 -  341: 415   75
    5    12 Joanna         Brychcy               100.00 +  333: 293  150
    6     9 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  352: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     475  /  5  95.00




	Paweł Jachowicz 108.51 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  371: 365  150
    2     7 Jarosław       Puchalski             125.12 -  304: 317   75
    3    10 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  402: 333  150
    4     7 Katarzyna      Klimała               100.00 -  347: 407   50
    5     8 Piotr          Adamczyk              100.00 +  314: 289  150
    6     7 Paweł          Ochot                 102.19 +  406: 270  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  6 121.17




	Renata Kowalska 106.58 Bielsko Biała            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Stolarczyk            100.00 +  419: 291  150
    2     4 Arkadiusz      Biegun                104.42 -  363: 385   54
    3     5 Jerzy          Matyasik              119.77 -  324: 444   70
    4    10 Joanna         Brychcy               100.00 +  441: 330  150
    5     6 Andrzej        Rechowicz             124.84 +  382: 354  175
    6     4 Stanisław      Rydzik                137.91 -  298: 309   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     687  /  6 114.50




	Arkadiusz Biegun 104.42 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  422: 224  150
    2     4 Renata         Kowalska              106.58 +  385: 363  157
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.42 -  351: 363   89
    4     5 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  374: 326  150
    5     4 Marek          Syczuk                133.47 -  347: 357   83
    6     6 Katarzyna      Klimała               100.00 +  490: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  6 129.83




	Paweł Ochot 102.19 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  305: 388   50
    2    12 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  275: 309   50
    3    14 Sylwester      Gryz                  100.00 +  360: 351  150
    4    12 Maciej         Chmielowski           100.00 +  382: 319  150
    5     9 Stanisław      Ochot                 125.63 +  445: 280  176
    6     7 Paweł          Jachowicz             108.51 -  270: 406   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     635  /  6 105.83




	Piotr Adamczyk 100.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              145.27 -  350: 376   95
    2    10 Maciej         Chmielowski           100.00 +  385: 275  150
    3     7 Grzegorz       Wilk                  100.00 -  312: 401   50
    4    11 Paweł          Kapela                100.00 +  410: 338  150
    5     8 Paweł          Jachowicz             108.51 -  289: 314   59
    6    10 Andrzej        Rechowicz             124.84 -  336: 340   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     579  /  6  96.50




	Joanna Brychcy 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             139.42 -  330: 396   89
    2    11 Sylwester      Gryz                  100.00 +  397: 283  150
    3     8 Stanisław      Ochot                 125.63 -  351: 435   76
    4    10 Renata         Kowalska              106.58 -  330: 441   57
    5    12 Paweł          Jędryka               112.78 -  293: 333   63
    6    13 Kacper         Jachowicz             100.00 +  409: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  6  97.50




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                137.91 -  333: 468   88
    2    10 Piotr          Adamczyk              100.00 -  275: 385   50
    3    13 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  366: 273  150
    4    12 Paweł          Ochot                 102.19 -  319: 382   52
    5    13 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  317: 358   50
    6    14 Sylwester      Gryz                  100.00 -  225: 444   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     440  /  6  73.33




	Janusz Czerwik 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 136.82 -  207: 469   87
    2    15 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  275: 264  150
    3    11 Kacper         Jachowicz             100.00 -  243: 334   50
    4    14 Justyna        Woszczyna             100.00 -  238: 305   50
    5    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  254: 409   50
    6    15 Jacek          Stolarczyk            100.00 -  286: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     437  /  6  72.83




	Sylwester Gryz 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                133.47 -  315: 349   83
    2    11 Joanna         Brychcy               100.00 -  283: 397   50
    3    14 Paweł          Ochot                 102.19 -  351: 360   52
    4    16 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  306: 345   50
    5    15 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  351: 330  150
    6    14 Maciej         Chmielowski           100.00 +  444: 225  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     535  /  6  89.17




	Kacper Jachowicz 100.00 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sławomir       Nosek                 126.53 -  275: 440   77
    2    13 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  320: 298  150
    3    11 Janusz         Czerwik               100.00 +  334: 243  150
    4     8 Andrzej        Lożyński              118.35 -  277: 388   68
    5    10 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  316: 325   50
    6    13 Joanna         Brychcy               100.00 -  266: 409   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     545  /  6  90.83




	Paweł Kapela 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Ochot                 125.63 -  353: 391   76
    2     9 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  334: 321  150
    3     9 Katarzyna      Klimała               100.00 -  305: 358   50
    4    11 Piotr          Adamczyk              100.00 -  338: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     326  /  4  81.50




	Katarzyna Klimała 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jarosław       Puchalski             125.12 -  274: 359   75
    2    14 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  420: 300  150
    3     9 Paweł          Kapela                100.00 +  358: 305  150
    4     7 Paweł          Jachowicz             108.51 +  407: 347  159
    5     5 Jerzy          Matyasik              119.77 -  320: 400   70
    6     6 Arkadiusz      Biegun                104.42 -  289: 490   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  6 109.67




	Krzysztof Kokot 100.00 Nowy Targ                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Rechowicz             124.84 -  240: 441   75
    2    14 Katarzyna      Klimała               100.00 -  300: 420   50
    3    15 Leokadia       Litwinowicz           100.00 +  375: 309  150
    4    13 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  274: 322   50
    5    14 Janusz         Czerwik               100.00 +  409: 254  150
    6    11 Stanisław      Ochot                 125.63 -  375: 442   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     551  /  6  91.83




	Leokadia Litwinowicz 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              119.77 -  281: 469   70
    2    13 Kacper         Jachowicz             100.00 -  298: 320   50
    3    15 Krzysztof      Kokot                 100.00 -  309: 375   50
    4    16 Sylwester      Gryz                  100.00 +  345: 306  150
    5    13 Maciej         Chmielowski           100.00 +  358: 317  150
    6    12 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  424: 138  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  /  6 103.33




	Mariusz Makuch 100.00 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Jędryka               112.78 +  476: 182  163
    2     1 Kamil          Górka                 136.82 -  280: 418   87
    3     6 Andrzej        Rechowicz             124.84 +  439: 394  175
    4     4 Stanisław      Rydzik                137.91 -  265: 395   88
    5     7 Grzegorz       Wilk                  100.00 +  445: 329  150
    6     5 Jerzy          Matyasik              119.77 +  396: 370  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     833  /  6 138.83




	Jacek Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Jachowicz             108.51 -  365: 371   59
    2     9 Paweł          Kapela                100.00 -  321: 334   50
    3    13 Maciej         Chmielowski           100.00 -  273: 366   50
    4    15 Szymon         Stolarczyk            100.00 -  265: 271   50
    5    15 Sylwester      Gryz                  100.00 -  330: 351   50
    6    15 Janusz         Czerwik               100.00 +  299: 286  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     409  /  6  68.17




	Maciej Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Kowalska              106.58 -  291: 419   57
    2    12 Paweł          Ochot                 102.19 +  309: 275  152
    3    10 Paweł          Jachowicz             108.51 -  333: 402   59
    4    13 Krzysztof      Kokot                 100.00 +  322: 274  150
    5    10 Kacper         Jachowicz             100.00 +  325: 316  150
    6     8 Justyna        Woszczyna             100.00 +  429: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     718  /  6 119.67




	Szymon Stolarczyk 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Biegun                104.42 -  224: 422   54
    2    15 Janusz         Czerwik               100.00 -  264: 275   50
    3    16 PAUZA
    4    15 Jacek          Stolarczyk            100.00 +  271: 265  150
    5    11 Justyna        Woszczyna             100.00 -  330: 351   50
    6    12 Leokadia       Litwinowicz           100.00 -  138: 424   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     354  /  5  70.80




	Grzegorz Wilk 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Paweł          Ochot                 102.19 +  388: 305  152
    2     6 Mariusz        Skrobosz              145.27 -  344: 557   95
    3     7 Piotr          Adamczyk              100.00 +  401: 312  150
    4     5 Arkadiusz      Biegun                104.42 -  326: 374   54
    5     7 Mariusz        Makuch                100.00 -  329: 445   50
    6     9 Paweł          Jędryka               112.78 +  385: 352  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     664  /  6 110.67




	Justyna Woszczyna 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 PAUZA
    2     8 Marek          Syczuk                133.47 -  388: 397   83
    3    12 Paweł          Jędryka               112.78 -  279: 388   63
    4    14 Janusz         Czerwik               100.00 +  305: 238  150
    5    11 Szymon         Stolarczyk            100.00 +  351: 330  150
    6     8 Maciej         Stolarczyk            100.00 -  316: 429   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20


Lista rankingowa na dzień 03-04-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.10  28051  192
   2 Paweł Dawidson                 Częstochowa          142.13  22883  161
   3 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.41  27521  196
   4 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             140.30  28060  200
   5 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             140.18  26494  189
   6 Tomasz Zwoliński               Warszawa             139.78  26418  189
   7 Szymon Zaleski                 Poznań               138.82  15409  111
   8 Szymon Fidziński               Warszawa             138.81  26791  193
   9 Stanisław Rydzik               Warszawa             137.72  26993  196
  10 Kamil Górka                    Łęczna               137.47  26670  194
  11 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.51  25801  189
  12 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.96   6526   48
  13 Mariusz Wrześniewski           Warszawa             135.35  26935  199
  14 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.29  23947  177
  15 Maciej Gałecki                 Łódź                 135.27  25971  192
  16 Grzegorz Święcki               Białystok            135.15  13515  100
  17 Dariusz Banaszek               Warszawa             134.98  26187  194
  18 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.97  20245  150
  19 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 134.87  26705  198
  20 Marek Syczuk                   Warszawa             134.13  25619  191
  21 Justyna Fugiel                 Sandomierz           133.85  25432  190
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.75  26349  197
  23 Maciej Czupryniak              Milanówek            133.54  24304  182
  24 Krzysztof Mówka                Toruń                132.57  25320  191
  25 Leszek Nowak                   Myślibórz            131.94   6729   51
  26 Adam Weremczuk                 Łódź                 131.56  25259  192
  27 Sławomir Kordjalik             Warszawa             131.41  26020  198
  28 Radosław Konca                 Warszawa             131.34  24955  190
  29 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      130.55  13186  101
  30 Marcin Kamiński                Warszawa             130.49   7438   57
  31 Dawid Pikul                    Poznań               130.01  25351  195
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              129.44  24594  190
  33 Wiktor Stępień                 Katowice             129.15   8653   67
  34 Andrzej Słapiński              Warszawa             128.30  11547   90
  35 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.11  14989  117
  36 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.54   9055   71
  37 Sławomir Nosek                 Mielec               127.27  16163  127
  38 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.02  24006  189
  39 Joanna Stępień                 Katowice             126.93  25259  199
  40 Małgorzata Kania               Milanówek            126.88  24995  197
  41 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.76  18761  148
  42 Jarosław Puchalski             Łódź                 126.60  25194  199
  43 Wojciech Morawski              Gliwice              125.89   5665   45
  44 Marcin Bożek                   Będzin               125.76   9809   78
  45 Marcin Kozyra                  Warszawa             125.28  24554  196
  46 Stanisław Ochot                Katowice             124.62   9845   79
  47 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.38  23508  189
  48 Paweł Jackowski                Warszawa             124.33  23498  189
  49 Andrzej Szepczyński            Kraków               124.02  18231  147
  50 Michał Makowski                Warszawa             123.97   7810   63
  51 Sławomir Kucia                 Kraków               123.39  23445  190
  52 Teresa Fortuna                 Lubin                123.29   4192   34
  53 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             122.85  12776  104
  54 Marek Roszak                   Poznań               122.72  24176  197
  55 Maciej Michalak                Łódź                 122.37   7220   59
  56 Maciej Perzyński               Piła                 121.67  15695  129
  57 Tomasz Figiel                  Zawichost            121.63   8271   68
  58 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       121.59   4134   34
  59 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             121.53  18473  152
  60 Filip Warzecha                 Gdynia               121.35  13106  108
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            120.74  23545  195
  62 Krzysztof Bukowski             Milanówek            120.56  16637  138
  63 Artur Owsiany                  Skierniewice         120.52   3736   31
  64 Andrzej Wróblewski             Warszawa             120.40   7465   62
  65 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  120.40  22514  187
  66 Lucyna Korga                   Zabrze               120.16  23070  192
  67 Michał Musielak                Bydgoszcz            119.90   4676   39
  68 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     119.70   6823   57
  69 Magdalena Merklejn             Szczecin             119.67  23694  198
  70 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.53  22471  188
  71 Mariusz Margalski              Warszawa             119.44   4658   39
  72 Radosław Sowiński              Warszawa             119.31  23742  199
  73 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        119.25  19915  167
  74 Robert Kamiński                Wysokie Mazowieckie  119.13  23469  197
  75 Andrzej Lożyński               Piastów              119.00   5831   49
  76 Stanisław Gasik                Warszawa             118.82  21981  185
  77 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.60  14944  126
  78 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       118.53  18847  159
  79 Maciej Grabowski               Warszawa             118.43   9593   81
  80 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.23   9813   83
  81 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             117.97  23477  199
  82 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             117.69  23538  200
  83 Rafał Matczak                  Pruszków             117.67  22240  189
  84 Roman Sulima                   Warszawa             117.40  14558  124
  85 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.26  10319   88
  86 Paweł Florek                   Nowa Wieś Wielka     116.94  19996  171
  87 Jarosław Michalak              Łódź                 116.93  13681  117
  88 Kamil Klinkosz                 Rumia                116.76  11209   96
  89 Filip Klar                     Mielec               116.74   7121   61
  90 Joanna Juszczak                Warszawa             116.57  23197  199
  91 Piotr Pietuchowski             Białystok            116.40  14084  121
  92 Mariola Osajda-Matczak         Pruszków             116.28  20000  172
  93 Krzysztof Szkudlarek           Pabianice            116.28   8372   72
  94 Michał Waszkiewicz             Warszawa             115.99  15659  135
  95 Maciej Mizgier                 Gdańsk               115.98   5335   46
  96 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.79  17368  150
  97 Arkadiusz Jaworski             Tychy                115.30  15681  136
  98 Iwona Baran                    Kraków               115.23  22469  195
  99 Bogusław Puchalski             Włocławek            114.94  21723  189
 100 Katarzyna Stępień              Katowice             114.61   9398   82
 101 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             114.60  11116   97
 102 Jacek Pietruszka               Kraków               114.45   4807   42
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             114.35   8233   72
 104 Halina Roszak                  Poznań               114.14  21572  189
 105 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.03  20982  184
 106 Maciej Kutera                  Warszawa             113.80  15818  139
 107 Irena Sołdan                   Rumia                113.77   9215   81
 108 Beata Madej                    Lublin               113.50  17819  157
 109 Michał Sak                     Lublin               113.35   4194   37
 110 Marcin Figiel                  Zawichost            113.12  17195  152
 111 Renata Andracka                Poznań               113.11   4072   36
 112 Piotr Rosół                    Warszawa             112.98  22258  197
 113 Michał Trumpus                 Wrocław              112.90   4403   39
 114 Andrzej Rakoczy                Kraków               112.80  17033  151
 115 Ewa Strzelczyk                 Warszawa             112.79  20867  185
 116 Jarosław Żuliński              Szczecin             112.41   7981   71
 117 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.34  13368  119
 118 Wojciech Próchniewicz          Warszawa             112.26  21442  191
 119 Grzegorz Matysiak              Kraków               112.17   9983   89
 120 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.16   9870   88
 121 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               112.12  18837  168
 122 Grażyna Chmielewska            Mrągowo              111.93   4701   42
 123 Robert Soszka                  Warszawa             111.89  21819  195
 124 Magdalena Ochot                Katowice             111.79   5366   48
 125 Władysław Zieliński            Lębork               111.69   8935   80
 126 Bogdan Kozłowski               Białystok            111.44   9584   86
 127 Filip Sosin                    Warszawa             111.22  19909  179
 128 Marcin Skowron                 Zabrze               111.10   6888   62
 129 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.85   5099   46
 130 Stefan Dawidson                Częstochowa          110.81  21830  197
 131 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              110.79  16618  150
 132 Paweł Majewski                 Warszawa             110.51   8509   77
 133 Piotr Krzemiński               Warszawa             110.45  10603   96
 134 Maurycy Machnio                Lipiany              110.40   7728   70
 135 Wiesław Olewiński              Warszawa             110.18  17298  157
 136 Ryszard Niżewski               Warszawa             110.04   5722   52
 137 Beata Piotrowska               Łódź                 109.91  21982  200
 138 Jakub Zaryński                 Świnoujście          109.86   3955   36
 139 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  109.79   4721   43
 140 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.59  19178  175
 141 Paweł Opyc                     Warszawa             109.45  21561  197
 142 Krystyna Augustyniak           Łódź                 109.40   9408   86
 143 Miłosz Wrzałek                 Reda                 109.37  14218  130
 144 Elżbieta Jankowska             Wrocław              109.33   3936   36
 145 Jarosław Sobczak               Warszawa             109.22  21298  195
 146 Paweł Jachowicz                Żyrardów             109.11  13748  126
 147 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            108.96  11768  108
 148 Jerzy Luter                    Bytom                108.78  20560  189
 149 Dorota Zielińska               Piaseczno            108.73  20333  187
 150 Leszek Stecuła                 Bytom                108.58   9664   89
 151 Tomasz Ciejka                  Kraków               108.14   3893   36
 152 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  108.03  19013  176
 153 Wojciech Jacyno                Warszawa             107.85   6471   60
 154 Paweł Kasprzak                 Warszawa             107.78   3880   36
 155 Maciej Śliwa                   Zabrze               107.67  10767  100
 156 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            107.47   8920   83
 157 Andrzej Gostomski              Łódź                 106.93  20210  189
 158 Renata Kowalska                Bielsko Biała        106.83  20938  196
 159 Bogdan Pokojski                Piastów              106.54   6712   63
 160 Paweł Subocz                   Szczecin             106.51   6710   63
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                106.50  19596  184
 162 Jacek Petrus                   Wrocław              106.47   9582   90
 163 Mariusz Makuch                 Zator                106.37   3723   35
 164 Jędrzej Florek                 Nowa Wieś Wielka     106.28  16473  155
 165 Krzysztof Jaworski             Warszawa             106.27  12965  122
 166 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         106.23   8286   78
 167 Arkadiusz Biegun               Kraków               106.13   9446   89
 168 Małgorzata Niciporuk           Rumia                106.12   4457   42
 169 Grażyna Puton                  Ruda Śląska          105.85   3599   34
 170 Iwona Rutkowska                Warszawa             105.72  15963  151
 171 Grażyna Furman                 Sosnowiec            105.67   3804   36
 172 Tomasz Żbikowski               Warszawa             105.65  20601  195
 173 Grzegorz Pukniel               Lublin               105.61  21123  200
 174 Roman Figiel                   Zawichost            105.58  14148  134
 175 Piotr Mossakowski              Chorzów              105.50   3376   32
 176 Agnieszka Stefaniuk            Warszawa             105.27  10211   97
 177 Monika Siemaszko               Lipiany              105.21   5576   53
 178 Adam Jurkowski                 Knurów               104.97   8398   80
 179 Janina Jabłczyńska-Zając       Gdynia               104.92  11017  105
 180 Małgorzata Sulejewska          Kraków               104.74  13197  126
 181 Jarosław Wypart                Częstochowa          104.63  12870  123
 182 Adam Słapiński                 Warszawa             104.57   7006   67
 183 Marianna Kozłowska             Białystok            104.52   6271   60
 184 Dorota Ziembowicz              Gliwice              104.31  17837  171
 185 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.30  20130  193
 186 Jacek Baltyn                   Suchedniów           104.11   5934   57
 187 Dominik Piasecki               Słupsk               103.53   4866   47
 188 Jan Ziółkowski                 Rumia                103.53   5487   53
 189 Piotr Mańkowski                Warszawa             103.47   5484   53
 190 Rafał Dąbrowski                Ostróda              103.32   7026   68
 191 Paweł Czubla                   Kock                 103.00   8034   78
 192 Adam Legięć                    Warszawa             102.89   5556   54
 193 Grzegorz Gardynik              Warszawa             102.84   4525   44
 194 Alina Białobrzewska            Gdynia               102.51  17530  171
 195 Paweł Ochot                    Katowice             102.48   7686   75
 196 Jolanta Kosmowska              Warszawa             102.44  19567  191
 197 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.25  15236  149
 198 Agnieszka Krupka               Krosno               102.22  10222  100
 199 Piotr Wojciekiewicz            Katowice             102.19   7153   70
 200 Bożena Matysiak                Kraków               102.02   4795   47
 201 Joanna Ostrowska               Warszawa             101.86  19659  193
 202 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            101.82   8146   80
 203 Michał Szymkowski              Wrocław              101.77   4783   47
 204 Paweł Szulc                    Szczecin             101.74   4782   47
 205 Michał Szkudlarek              Pabianice            101.73   4476   44
 206 Robert Drózd                   Wesoła               101.73   9664   95
 207 Joanna Kubik                   Częstochowa          101.65  10267  101
 208 Adam Strzelczyk                Częstochowa          101.30   3039   30
 209 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.28   3950   39
 210 Stanisław Harat                Kęty                 101.28   3646   36
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            101.01  16667  165
 212 Jarosław Kordalski             Lublin               100.63   5434   54
 213 Małgorzata Szczygieł           Wrocław              100.57   4727   47
 214 Maciej Zięba                   Wrocław              100.29   4814   48
 215 Bogusław Koszarski             Lądek Zdrój          100.26   9525   95
 216 Magdalena Oprządek             Siedlce              100.19   3206   32
 217 Krzysztof Krzyżewski           Świętajno             99.94   5397   54
 218 Przemysław Pawlic              Wrocław               99.65   8271   83
 219 Agata Wojciechowska            Poznań                99.60   2988   30
 220 Ewa Fiszer                     Wrocław               99.55   4181   42
 221 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.33   8840   89
 222 Andrzej Burczyk                Gdynia                99.12   4163   42
 223 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.06   4755   48
 224 Magdalena Podlaska             Warszawa              98.87  10085  102
 225 Marcin Królak                  Warszawa              98.63   2959   30
 226 Małgorzata Jóźwiak             Iława                 98.58  11632  118
 227 Sylwester Wójcik               Lublin                98.49   4432   45
 228 Renata Rosół                   Warszawa              98.41  18895  192
 229 Kszysztof Waberski             Łódź                  98.33   3540   36
 230 Piotr Jańczyk                  Łódź                  98.28   3538   36
 231 Henryk Ryś                     Warszawa              98.25   3537   36
 232 Ewa Zając                      Mrągowo               98.12   4023   41
 233 Irena Ficak                    Mielec                97.92   8127   83
 234 Anna Królak                    Warszawa              97.86   6165   63
 235 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa              97.82  11543  118
 236 Łukasz Święcki                 Białystok             97.52   3218   33
 237 Bartosz Orłowski               Bytom                 97.41   3799   39
 238 Anna Arana                     Warszawa              96.49   4149   43
 239 Elżbieta Święcka               Białystok             96.28   3081   32
 240 Maria Jarosz                   Lublin                96.25  14052  146
 241 Marta Dobrzańska               Kraków                96.00   3264   34
 242 Magdalena Mroziuk              Warszawa              95.69  11291  118
 243 Anna Pendowska                 Rumia                 95.57   4014   42
 244 Anna Niedzielko                Szczecin              95.53   9457   99
 245 Beata Kościańska               Lublin                95.44   4581   48
 246 Aneta Szubiak                  Łódź                  95.02   5036   53
 247 Sylwester Gryz                 Zabrze                95.01   9406   99
 248 Piotr Ingling                  Warszawa              94.99   8549   90
 249 Monika Rubinstein              Warszawa              94.79  14787  156
 250 Piotr Jakubiak                 Żyrardów              94.66   3597   38
 251 Tomasz Korpysz                 Warszawa              94.66   5774   61
 252 Marek Kocikowski               Ostróda               94.47   9353   99
 253 Krzysztof Kukier               Warszawa              94.42   4060   43
 254 Adam Kotwica                   Gdańsk                94.37   2831   30
 255 Norbert Skrzyński              Warszawa              94.21  10080  107
 256 Teresa Ząbek                   Warszawa              94.07   5362   57
 257 Andrzej Puchalski              Łódź                  94.00   4512   48
 258 Michał Sosin                   Warszawa              93.98   4793   51
 259 Marcin Tutka                   Wrocław               93.91   4132   44
 260 Wojciech Sołdan                Rumia                 93.65   3746   40
 261 Monika Dzik                    Poznań                92.87   3529   38
 262 Rafał Marks                    Warszawa              92.79   3619   39
 263 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             92.78   7886   85
 264 Katarzyna Niedźwiedź           Lublin                92.59   5000   54
 265 Piotr Chmielewski              Mrągowo               92.53   3701   40
 266 Marta Gostomska                Warszawa              92.44   8412   91
 267 Adam Cieśla                    Częstochowa           92.31   3323   36
 268 Rafał Wesołowski               Warszawa              91.09   7743   85
 269 Paweł Kokoszka                 Kłomnice              91.02   5916   65
 270 Bogumiła Ilczuk                Warszawa              90.99  12193  134
 271 Janusz Sojka                   Łódź                  90.90   5272   58
 272 Grażyna Wesołowska             Łódź                  90.45   7236   80
 273 Ziemowit Pazda                 Wrocław               90.14   7842   87
 274 Joanna Brychcy                 Katowice              89.18   8918  100
 275 Waldemar Bulkowski             Chojnów               88.80   3108   35
 276 Anna Pawłowska                 Opacz Kol.            88.74   9051  102
 277 Paulina Płatkiewicz            Zielona Góra          88.69   3459   39
 278 Maciej Soska                   Lublin                88.55   7350   83
 279 Ewa Jobs                       Ostróda               88.42   3183   36
 280 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa              87.97   3343   38
 281 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  87.94   6156   70
 282 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       87.77   5705   65
 283 Tomasz Olędzki                 Warszawa              87.72   5263   60
 284 Piotr Ziółkowski               Piaseczno             87.70  13068  149
 285 Piotr Madej                    Lublin                87.03  11314  130
 286 Filip Sitkowski                Warszawa              86.07   3443   40
 287 Mariusz Rogalski               Iława                 85.03   3316   39
 288 Krzysztof Kruk                 Łódź                  85.01   9351  110
 289 Robert Włodarczyk              Wrocław               84.76   3475   41
 290 Krystyna Puchalska             Łódź                  84.54   3466   41
 291 Kacper Jachowicz               Żyrardów              83.55   7436   89
 292 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            83.41   2669   32
 293 Jan Pawłowski                  Warszawa              83.34   9334  112
 294 Artur Kwiatkowski              Częstochowa           83.20   2496   30
 295 Jerzy Augustyniak              Łódź                  82.36   6342   77
 296 Iza Kraj                       Warszawa              80.60   4836   60
 297 Jolanta Bednarska              Łódź                  80.31   5461   68
 298 Halina Łubniewicz              Łódź                  79.25   3487   44
 299 Adam Kędzior                   Lublin                74.31   6019   81
 300 Jolanta Kruk                   Łódź                  70.38   5771   82
 301 Tomasz Sulejewski              Kraków                69.67   3553   51
 302 Barbara Szymańska              Gdańsk                68.12   2248   33
 303 Małgorzata Pawłowska           Opacz Kol.            64.05   2562   40




Poczekalnia na dzień 07-03-2004

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Wilk                  Kraków               114.41   3318   29
   2 Marek Sitkowski                Warszawa             104.52   3031   29
   3 Paweł Kapela                   Kraków                94.31   2735   29
   4 Grzegorz Jęczek                Łódź                  91.59   2656   29
   5 Sebastian Dudek                Częstochowa           87.55   2539   29
   6 Marek Urbańczyk                Bielsko Biała         83.52   2422   29
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                  93.68   2623   28
   8 Adam Zalewski                  Racibórz              74.79   2094   28
   9 Tomasz Lempart                 Kraków                96.63   2609   27
  10 Małgorzata Marks               Warszawa              87.00   2349   27
  11 Maciej Hebda                   Tarnów               119.19   3099   26
  12 Łukasz Marks                   Warszawa              96.00   2496   26
  13 Kinga Niżewska                 Warszawa              95.46   2482   26
  14 Ilona Giryn                    Łódź                  94.46   2456   26
  15 Lech Rawski                    Kraków                90.19   2345   26
  16 Alfred Anuszkiewicz            Warszawa              87.19   2267   26
  17 Joanna Rubaj                   Lublin                83.04   2159   26
  18 Jerzy Paszek                   Tarnowskie Góry      114.96   2759   24
  19 Tomasz Suchanek                Wrocław              111.38   2673   24
  20 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       110.25   2646   24
  21 Artur Tomczyk                  Piła                 107.79   2587   24
  22 Krzysztof Noskowicz            Toruń                106.67   2560   24
  23 Grzegorz Kulawiak              Warszawa             105.75   2538   24
  24 Jolanta Hoffmann               Kraków               105.21   2525   24
  25 Mirosław Konsik                Gdańsk               104.17   2500   24
  26 Tomasz Stencel                 Poznań               104.17   2500   24
  27 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk   99.29   2383   24
  28 Grzegorz Sokołowski            Słupsk                97.96   2351   24
  29 Grzegorz Olędzki               Warszawa              97.83   2348   24
  30 Mariusz Obłoza                 Szczecin              97.29   2335   24
  31 Sławomir Zabawa                Jasło                 96.42   2314   24
  32 Jacek Cichecki                 Józefów               96.25   2310   24
  33 Joanna Markiewicz              Żyrardów              94.21   2261   24
  34 Sebastian Markiewicz           Warszawa              92.58   2222   24
  35 Andrzej Kroc                   Łódź                  91.67   2200   24
  36 Michał Kołodziejczyk           Ostróda               90.12   2163   24
  37 Sławomir Czyżewski             Poznań                88.67   2128   24
  38 Małgorzata Rawska              Kraków                86.96   2087   24
  39 Jacek Rzepa                    Tychy                 85.04   2041   24
  40 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   81.83   1964   24
  41 Dominik Wester                 Warszawa             113.87   2619   23
  42 Dawid Dawidson                 Częstochowa          108.00   2484   23
  43 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn             104.65   2407   23
  44 Marta Świątkowska              Wrocław              104.00   2392   23
  45 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 103.04   2370   23
  46 Eligiusz Jankowski             Wrocław              101.00   2323   23
  47 Robert Głowacki                Łódź                  98.61   2268   23
  48 Mikołaj Fidziński              Dębica                81.91   1884   23
  49 Olaf Czubla                    Łódź                  79.00   1817   23
  50 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             78.00   1794   23
  51 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           91.50   2013   22
  52 Teresa Zalewska                Racibórz              85.36   1878   22
  53 Zdzisław Parnicki              Słupsk                86.95   1826   21
  54 Anna Czarnecka                 Zgierz                86.76   1822   21
  55 Michał Gołębiowski             Warszawa              85.76   1801   21
  56 Paulina Hennig                 Gniezno               90.85   1817   20
  57 Agnieszka Kowalczuk            Lublin                61.05   1221   20
  58 Anna Bielaszka                 Nowe Miasto Lubawsk   58.70   1174   20
  59 Jacek Gasik                    Warszawa             113.05   2148   19
  60 Jarosław Kamienik              Słupsk               104.53   1986   19
  61 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   90.16   1713   19
  62 Małgorzata Kołodziejczyk       Ostróda               86.53   1644   19
  63 Andrzej Chmielewski            Warszawa             122.94   2213   18
  64 Agata Szkamruk                 Warszawa             116.56   2098   18
  65 Marcin Jędrzejczyk             Warszawa             106.83   1923   18
  66 Zbigniew Lewandowski           Słupsk               103.78   1868   18
  67 Anita Bruska                   Gdynia               100.94   1817   18
  68 Leokadia Litwinowicz           Gliwice               99.44   1790   18
  69 Ewa Lewandowska                Warszawa              81.11   1460   18
  70 Wojciech Bochra                Lublin                70.06   1261   18
  71 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  131.65   2238   17
  72 Agnieszka Jaśkiewicz           Jastrzębie Zdrój     113.00   1921   17
  73 Piotr Adamczyk                 Tarnów                99.82   1697   17
  74 Michał  Borejko                Wrocław               97.47   1657   17
  75 Maciej Stolarczyk              Zator                 87.47   1487   17
  76 Jacek Stolarczyk               Zator                 76.59   1302   17
  77 Jacek Wszyndybył               Chojnów               76.24   1296   17
  78 Bogusław Macal                 Szczecin              89.81   1437   16
  79 Andrzej Bobik                  Chojnów               66.19   1059   16
  80 Bartosz Morawski               Gliwice              124.60   1869   15
  81 Dariusz Kopera                 Mińsk Mazowiecki      88.40   1326   15
  82 Janusz Czerwik                 Zator                 61.33    920   15
  83 Bogusław Kuma                  Słupsk               114.64   1605   14
  84 Paweł Górny                    Lublin                98.14   1374   14
  85 Anna Piętka                    Szczecin              78.29   1096   14
  86 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa              59.43    832   14
  87 Paweł Stanosz                  Warszawa             161.15   2095   13
  88 Jarosław Soborak               Warszawa             105.00   1365   13
  89 Tomasz Krzyszczyk              Siemianowice Śląski  102.77   1336   13
  90 Krzysztof Krzyszczyk           Siemianowice Śląskie  99.38   1292   13
  91 Marzena Szulc                  Szczecin              82.69   1075   13
  92 Martyna Białobrzewska          Gdynia                52.54    683   13
  93 Łukasz Kozub                   Brzesko              135.50   1626   12
  94 Mariola Pęczkowska             Warszawa             124.25   1491   12
  95 Jakub Kozłowski                Warszawa             123.92   1487   12
  96 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              120.08   1441   12
  97 Krzysztof Nowak                Lublin               116.33   1396   12
  98 Bogdan Wasilonek               Mińsk Mazowiecki     114.83   1378   12
  99 Marta Deptuła                  Piaseczno            112.42   1349   12
 100 Adam Grzona                    Toruń                111.17   1334   12
 101 Artur Irzyk                    Kraków               107.50   1290   12
 102 Jacek Lewiński                 Wrocław              106.08   1273   12
 103 Robert Kaciński                Kazimierza Wielka    105.25   1263   12
 104 Szymon Płachta                 Warszawa             102.50   1230   12
 105 Beata Kowal                    Lublin               100.17   1202   12
 106 Ewa Majewska                   Nowa Sól              98.92   1187   12
 107 Adam Czyściak                  Legnica               98.75   1185   12
 108 Tomasz Rubaj                   Lublin                98.08   1177   12
 109 Małgorzata Sameryt             Warszawa              97.25   1167   12
 110 Adam Paszek                    Tarnowskie Góry       96.92   1163   12
 111 Renata Puchalska               Włocławek             96.83   1162   12
 112 Dorota Ryś                     Warszawa              95.67   1148   12
 113 Rafał Mirowski                 Częstochowa           94.92   1139   12
 114 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 94.83   1138   12
 115 Katarzyna Kicińska             Lublin                94.58   1135   12
 116 Tomasz Juśkiewicz              Łódź                  94.42   1133   12
 117 Radosław Wróblewski            Mielec                94.33   1132   12
 118 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                94.25   1131   12
 119 Dawid Boczoń                   Zakopane              94.00   1128   12
 120 Bartosz Muszyński              Słupsk                93.67   1124   12
 121 Paweł Byczyński                Bydgoszcz             92.67   1112   12
 122 Bartłomiej Kosman              Bielsko Biała         92.58   1111   12
 123 Paweł Gajda                    Ostrów Wielkopolski   91.83   1102   12
 124 Patryk Pytlak                  Kielce                90.92   1091   12
 125 Grzegorz Tecław                Poznań                90.83   1090   12
 126 Izabela Kurszewska             Białystok             89.92   1079   12
 127 Marian Dudycz                  Łódź                  89.83   1078   12
 128 Piotr Morawski                 Gdańsk                89.83   1078   12
 129 Stanisław Stanek               Olkusz                89.83   1078   12
 130 Dominika Śniadach              Rumia                 89.83   1078   12
 131 Michał Karwacki                Dąbrowa Górnicza      89.67   1076   12
 132 Małgorzata Szablowska          Wrocław               89.67   1076   12
 133 Małgorzata Górska              Bydgoszcz             88.83   1066   12
 134 Michał Zdanowicz               Lublin                88.58   1063   12
 135 Edward Smołka                  Zabrze                87.42   1049   12
 136 Tomasz Gapiński                Lorki                 86.83   1042   12
 137 Katarzyna Szulc                Szczecin              86.75   1041   12
 138 Piotr Grzybała                 Tarnów                86.33   1036   12
 139 Anna Skudlarska                Wrocław               86.17   1034   12
 140 Zbigniew Niedźwiedź            Lublin                86.08   1033   12
 141 Tomasz Jopek                   Wrocław               85.83   1030   12
 142 Anna Paradowska                Wejherowo             85.08   1021   12
 143 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               80.67    968   12
 144 Wojciech Wąs                   Warszawa              79.58    955   12
 145 Sławomir Szymański             Dobrzelin             78.17    938   12
 146 Małgorzata Danielak            Lublin                77.75    933   12
 147 Tomasz Ulrych                  Tychy                 77.58    931   12
 148 Adrian Majewski                Nowa Sól              77.33    928   12
 149 Mirosław Norwajszas            Szczecin              77.00    924   12
 150 Stanisław Gajos                Strzelno              73.75    885   12
 151 Przemysław Kurszewski          Białystok             72.00    864   12
 152 Kinga Woszuk                   Gliwice               70.50    846   12
 153 Filip Dalecki                  Rumia                 61.33    736   12
 154 Jan Damer                      Lublin               140.09   1541   11
 155 Jakub Ciesielski               Poznań                96.82   1065   11
 156 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski   96.64   1063   11
 157 Julita Spryszyńska             Łódź                  91.91   1011   11
 158 Anna Mikuć                     Wrocław               89.82    988   11
 159 Eliza Krasna                   Rumia                 88.82    977   11
 160 Przemysław Załęcki             Wałbrzych             88.45    973   11
 161 Jadwiga Niedźwiedź             Lublin                85.36    939   11
 162 Paweł Pędzisz                  Lipiany               81.18    893   11
 163 Sylwia Bil                     Dąbrowa Górnicza.     80.36    884   11
 164 Paweł Górski                   Bydgoszcz             80.18    882   11
 165 Lucjan Kaczmarek               Bydgoszcz             80.09    881   11
 166 Katarzyna Konopka              Ostróda               79.91    879   11
 167 Agnieszka Nieścierowicz        Szczecin              79.18    871   11
 168 Jacek Nowakowski               Bydgoszcz             78.00    858   11
 169 Jacek Mania                    Bielsko Biała         77.64    854   11
 170 Marta Zacharska                Słupsk                73.73    811   11
 171 Marcin Glazik                  Bydgoszcz             72.00    792   11
 172 Bartosz Białecki               Solec Kujawski        71.82    790   11
 173 Dariusz Gątarski               Rzeszów               71.27    784   11
 174 Marcin Szopowski               Chojnów               71.00    781   11
 175 Adam Machnio                   Lipiany               70.64    777   11
 176 Grzegorz Roszak                Poznań                70.18    772   11
 177 Dorota Krzyżaniak              Słupsk                70.00    770   11
 178 Slawomir Zieliński             Lębork                65.73    723   11
 179 Margarita Malkowska            Poznań                65.64    722   11
 180 Ryszard Czarniewski            Lipiany               62.73    690   11
 181 Krzysztof Krause               Poznań                60.18    662   11
 182 Grzegorz Wielgoszewski         Wrocław               59.91    659   11
 183 Gniewomir Białek               Dębica                56.45    621   11
 184 Anna Peschak                   Kraków                53.55    589   11
 185 Anna Zachorowska-Mazurkiewicz  Zabrze               105.50   1055   10
 186 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           83.30    833   10
 187 Grzegorz Kaczmarek             Bydgoszcz             72.70    727   10
 188 Simona Pietrzak                Chojnów               72.70    727   10
 189 Martyna Kulczyńska             Ostróda               63.90    639   10
 190 Monika Kozłowska               Warszawa              53.10    531   10
 191 Daria Ślusarczyk               Chojnów               52.00    520   10
 192 Paweł Kamionka                 Szczecin             109.11    982    9
 193 Jarosław Karwacki              Dąbrowa Górnicza     105.56    950    9
 194 Andrzej Szymański              Łódź                  84.44    760    9
 195 Grażyna Kędzierska             Lublin                68.44    616    9
 196 Justyna Horbowska              Lublin                65.56    590    9
 197 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              108.50    868    8
 198 Michał Effler                  Pruszków              85.25    682    8
 199 Krystyna Badełek               Ogrodzieniec          75.00    600    8
 200 Łukasz Homa                    Bielsko Biała        139.29    975    7
 201 Janusz Grodzki                 Łódź                 131.14    918    7
 202 Michał Krzemień                Kraków               120.43    843    7
 203 Grzegorz Owsiany               Skierniewice         106.71    747    7
 204 Leszek Matuszak                Poznań               102.86    720    7
 205 Janusz Kasza                   Kraków               100.86    706    7
 206 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  100.71    705    7
 207 Czesław Kozak                  Częstochowa           93.43    654    7
 208 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk   90.86    636    7
 209 Andrzej Pikul                  Poznań                84.00    588    7
 210 Adam Pieńkowski                Rumia                 82.29    576    7
 211 Piotr Bogdanowicz              Gorzów Wiekopolski    71.86    503    7
 212 Anna Kania                     Lublin                68.00    476    7
 213 Tomasz Leszczyński             Częstochowa           66.29    464    7
 214 Kamil Kozłowski                Częstochowa           65.57    459    7
 215 Sylwia Buks                    Warszawa              57.00    399    7
 216 Maciej Kwiatkowski             Częstochowa           54.29    380    7
 217 Piotr Niegowski                Ostróda               52.43    367    7
 218 Wojciech Olejarczyk            Nowe Miasto Lubawsk   52.00    364    7
 219 Andrzej Chylewski              Poznań               140.17    841    6
 220 Jan Lisiewski                  Piasutno             119.50    717    6
 221 Katarzyna Klimała              Kraków               109.67    658    6
 222 Mikołaj Bednarek               Warszawa             104.17    625    6
 223 Anna Lożyńska                  Piastów               93.00    558    6
 224 Tomasz Szepczyński             Kraków                87.00    522    6
 225 Tomasz Lus                     Piła                  86.17    517    6
 226 Sylwia Orłowska                Warszawa              85.67    514    6
 227 Leszek Orłowski                Warszawa              85.33    512    6
 228 Piotr Marusa                   Szczytno              83.33    500    6
 229 Maciej Chmielowski             Kraków                73.33    440    6
 230 Grzegorz Olszewski             Augustów              71.50    429    6
 231 Adrian Przybylski              Częstochowa           70.00    420    6
 232 Daniel Zyśk                    Nowy Dwór Mazowieck   69.83    419    6
 233 Ewelina Stankiewicz            Elbląg                69.50    417    6
 234 Łukasz Degórski                Warszawa              69.00    414    6
 235 Paweł Błędowski                Częstochowa           68.17    409    6
 236 Anna Kosińska                  Lewin Brzeski         67.50    405    6
 237 Bartosz Ryś                    Terespol              57.33    344    6
 238 Patryk Pajdzik                 Lipiany               55.50    333    6
 239 Ewa Wink                       Warszawa              51.83    311    6
 240 Dawid Mońko                    Wrocław               51.33    308    6
 241 Andrzej Stańczyk               Kraków               135.00    675    5
 242 Mateusz Zalega                 Łódź                 133.00    665    5
 243 Sebastian Joński-Jastrzębowski Gdańsk               113.20    566    5
 244 Justyna Woszczyna              Kraków                99.20    496    5
 245 Andrzej Lis                    Mińsk Mazowiecki      97.40    487    5
 246 Jadwiga Kędzierska             Łódź                  90.00    450    5
 247 Zygmunt Korga                  Zabrze                76.00    380    5
 248 Paweł Morga                    Warszawa              76.00    380    5
 249 Joanna Kula                    Częstochowa           74.80    374    5
 250 Jacek Szczap                   Warszawa              74.60    373    5
 251 Elżbieta Korga                 Zabrze                74.40    372    5
 252 Zbigniew Szepczyński           Kraków                73.40    367    5
 253 Monika Kulawiak                Warszawa              72.80    364    5
 254 Krzysztof Orłowski             Warszawa              72.40    362    5
 255 Justyna Syrek                  Częstochowa           71.60    358    5
 256 Szymon Stolarczyk              Zator                 70.80    354    5
 257 Karolina Białobrzewska         Gdynia                59.40    297    5
 258 Rafał Kitowski                 Nowe Miasto Lubawsk   53.80    269    5
 259 Andrzej Nagwizda               Kraków                53.60    268    5
 260 Anna Mencina                   Warszawa              53.40    267    5
 261 Edyta Gomułka                  Częstochowa           50.80    254    5
 262 Agata Gnabasik                 Poznań                82.50    330    4
 263 Piotr Konopka                  Ostróda               80.50    322    4
 264 Maria Majos                    Warszawa              77.75    311    4
 265 Magdalena Majos                Warszawa              75.00    300    4
 266 Władysław Babula               Inowrocław            63.25    253    4
 267 Dobrochna Poterańska           Warszawa              61.75    247    4
 268 Piotr Jakimowicz               Poznań               150.00    450    3
 269 Witold Gwóźdź                  Warszawa             128.00    384    3
 270 Dominik Loch                   Częstochowa          119.67    359    3
 271 Tatiana Drzycimska             Wrocław              107.67    323    3
 272 Elżbieta Dziewulska            Warszawa              96.67    290    3
 273 Elżbieta Polińska              Łódź                  95.67    287    3
 274 Radosław Szymański             Łódź                  90.33    271    3
 275 Erwin Sak                      Lublin                86.33    259    3
 276 Elżbieta Kukla                 Częstochowa           85.33    256    3
 277 Anna Majos                     Warszawa              83.33    250    3
 278 Barbara Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk   83.33    250    3
 279 Agnieszka Usakiewicz           Warszawa              83.33    250    3
 280 Maciej Frankowski              Warszawa              59.00    177    3
 281 Tomasz Krajewski               Łódź                  57.33    172    3
 282 Jolanta Turzańska              Zabrze                57.33    172    3
 283 Piotr Pyzel                    Warszawa              57.00    171    3
 284 Paweł Piotrowicz               Kurzętnik             55.67    167    3
 285 Aleksandra Franaszczyk         Łódź                  54.33    163    3
 286 Bartosz Poliński               Łódź                  54.33    163    3
 287 Jacek Rondio                   Łódź                  54.33    163    3
 288 Teresa Prokopczuk              Warszawa              54.00    162    3
 289 Piotr Prokopczuk               Warszawa              54.00    162    3
 290 Joanna Słapińska               Olsztyn               50.00    150    3
 291 Paweł Graczykowski             Łódź                 109.00    218    2
 292 Agnieszka Tańska               Warszawa             107.00    214    2
 293 Maciek Michalak                Bydgoszcz            104.50    209    2
 294 Arkadiusz Karasewicz           Wrocław              104.00    208    2
 295 Stefan Tomaszczyk              Dębno                102.50    205    2
 296 Barbara Belof                  Polkowice            100.00    200    2
 297 Bartłomiej Olek                Lublin               100.00    200    2
 298 Adam Sulejewski                Kraków               100.00    200    2
 299 Anna Żyła                      Wrocław              100.00    200    2
 300 Jolanta Bieczyńska             Poznań                82.50    165    2
 301 Alicja Bielecka                Poznań                63.50    127    2
 302 Piotr Jach                     Łódź                  62.00    124    2
 303 Tina Policińska                Częstochowa           58.00    116    2
 304 Sławomir Kurkiewicz            Warszawa              57.50    115    2
 305 Tomasz Molenda                 Szczecin              57.50    115    2
 306 Kamil Piskorz                  Piastów               57.00    114    2
 307 Cezary Bajorek                 Bydgoszcz             55.00    110    2
 308 Izabela Dudek                  Częstochowa           54.50    109    2
 309 Wojciech Knypiński             Bydgoszcz             54.50    109    2
 310 Katarzyna Spryszyńska          Łódź                  54.50    109    2
 311 Izabela Redlińska              Warszawa              53.00    106    2
 312 Ewa Zielonka                   Krzeszów              53.00    106    2
 313 Andrzej Żak                    Kraków                53.00    106    2
 314 Janusz Naumowicz               Rumia                 52.00    104    2
 315 Damian Więciorkowski           Częstochowa           52.00    104    2
 316 Krzysztof Kononowicz           Piastów               51.00    102    2
 317 Maciej Leszczyński             Łódź                  50.00    100    2
 318 Radosław Leszczyński           Łódź                  50.00    100    2
 319 Sylwia Skokowska               Chojnów               50.00    100    2
 320 Agnieszka Zuziak               Kraków                56.00     56    1
 321 Marek Kasprzak                 Częstochowa           53.00     53    1
 322 Beata Borowska                 Lublin                50.00     50    1
 323 Kinga Bossy                    Poznań                50.00     50    1
 324 Barbara Graczykowska           Łódź                  50.00     50    1
 325 Agata Majos                    Warszawa              50.00     50    1
 326 Sylwia Wilczek                 Warszawa              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie