Białystok29
października
Białystok 29-30 października II Otwarte Mistrzostwa Białegostoku o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
Wałcz 5
listopada
Wałcz 5- 6 listopada XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
Sulęcin11
listopada
Sulęcin 11-12 listopada XI Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Szczęśliwa dwunastka05 - 06 listopada 2011 — XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)Wałcz, 05 - 06 listopada 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Szczęśliwa dwunastka W dniach 5-6 listopada Wałcz gościł ponad setkę zawodników i sympatyków scrabble. Z odległych krańcow Polski przybyli oni na eliminacje XIX Indywidualnych Mistrzostw Polski w Scrabble. Formuła mistrzostw w tym roku pozwoliła na awans do fazy finałowej zaledwie 12 szczęśliwcom.

Wałcz przywitał zawodników inscenizacją przygotowaną przez nauczycieli i uczniów Gimnazjum nr 2. Tematem impresji teatralnej była trudna i kręta droga życia, którą kroczy każdy scrabblista. Borykanie się z przeciwnościami losu od dnia narodzin, poprzez wiek przedszkolny i szkolny. Przedstawienie ukazało zmaganie się z niezrozumieniem młodego geniusza przez otoczenie w okresie studiów, z niepowodzeniami w życiu osobistym. Oczywiście były też jego sukcesy na mistrzostwach i turniejach scrabblowych — takich jak te odbywające się w Wałczu. Zabawny wstęp do turnieju został przyjęty entuzjastycznie ... aż chciało się grać!

Już od pierwszych rund emocji było sporo, bo jak później się okazało — o awansie zadecydować miało kilka małych punktów.

Nie obyło się jednak bez niespodzianek. Już w XIII rundzie szanse na awans stracił obrońca tytułu Bartek Morawski. W szczęśliwej dwunastce zabrakło też miejsca dla kilku czołowych zawodników rankingu PFS. Dramaturgii dopełniało jednak miejsce 13 zajęte przez Mirosława Uglika — do awansu zabrakło zaledwie osiem małych punktów. Do rundy finałowej awansowali: Dawid Adamczyk, Michał Alabrudziński, Tomasz Zwoliński, Michał Kolaj, Kamil Górka, Rafał Lenartowski, Radosław Jachna, Grzegorz Kurowski, Marek Herzig, Miłosz Wrzałek, Stanisław Rydzik, Szymon Płachta. Serdecznie gratulujemy i życzymy równie udanego występu na finałach XIX Mistrzostw Polski Scrabble.

Wszyscy liczyli przynajmniej na drobny kobiecy akcent w tych mistrzostwach. Jednak jeszcze nie tym razem! Najlepsza scrabblistka tego turnieju zajęła dopiero 21 miejsce.

Turniej, podobnie jak rok wcześniej, utrzymany był na bardzo wysokim poziomie. Mimo rangi mistrzostw na turnieju pojawiły się też trzy debiutantki.

Tradycją stało się już to, że nikt z Wałcza nie wyjeżdża bez upominku. Każdy z uczestników wyjechał z pamiątkowym kubkiem scrabble, z którego będzie można spijać kawki i herbatki wracając myślami do Wałcza. Dziesięciu uczestników zabrało ze sobą nie tylko miłe wspomnienia, ale również losowane nagrody pieniężne.

Bardzo dobra frekwencja i doskonała organizacja. Gimnazjum nr 2 w Wałczu po raz kolejny utwierdza nas, że do Wałcza warto wracać! Składamy podziękowania na ręce Jolanty Chłopińskiej — dyrektorki Gimnazjum nr 2 w Wałczu, załogi Gimnazjum oraz sponsorów, bez których takie imprezy jak ta nie mogłyby być organizowane na tak wysokim poziomie.

Całość, już tradycyjnie, na swych pięknych zdjęciach uwiecznił Bartek Ćmielwww.urokipojezierza.pl , który jak rok wcześniej objął patronat medialny nad mistrzostwami.

W imieniu uczestników serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w organizację XIX Mistrzostw Polski Scrabble. Oczywiście liczymy na Was podczas kolejnych turniejów!

relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XVIII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)
XVIII Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)
XVII Mistrzostwa Polski (faza finałowa)


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 15
system: według regulaminu ustalonego przez Zarząd PFS

Regulamin XIX Mistrzostw Polski
Miejsce rozgrywekHala widowiskowo - sportowa Gimnazjum nr 2 w Wałczu,
ul. M. Konopnickiej 2
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 5 listopada (9 rund)
09:00 – początek zapisów
10:00 — otwarcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier i kolacja

Niedziela, 6 listopada (6 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:15 — zakończenie turnieju i obiad
Wpisowe30 zł — członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami
30 zł — osoby niepełnoletnie (rocznik 1993 i młodsze) oraz debiutanci
50 zł — pozostali
Wyżywieniena miejscu — śniadanie, obiad i kolacja (całość za około 28 zł)
Napoje i przekąski non-stop podczas turnieju gratis!
Noclegiwww.urokipojezierza.pl/cit_baza
NagrodyNagrody niespodzianki dla uczestników.
Organizatorzy- PFS
- Gimnazjum nr 2 w Wałczu
- Urząd Miasta w Wałczu


Wyniki turnieju XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       144.56     13.0     6252     2567      989
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              149.72     13.0     6167     2614     1000
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                135.82     11.5     5720     2438      389
  4 Michał          Kolaj                Ostróda                126.60     11.0     6168     2371      595
  5 Kamil           Górka                Kraków                 149.45     11.0     5914     2406      711
  6 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 146.92     10.5     6003     2313      657
  7 Radosław        Jachna               Łódź                   131.38     10.5     5855     2291      444
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               136.14     10.0     6175     2274      347
  9 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    138.70     10.0     6127     2141     1096
 10 Miłosz          Wrzałek              Reda                   148.33     10.0     6038     2201      333
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               152.11     10.0     6008     2221      716
 12 Szymon          Płachta              Warszawa               131.16     10.0     5975     2251      418
 =========================================================================================================
 13 Mirosław        Uglik                Warszawa               137.99     10.0     5967     2282      529
 14 Paweł           Jackowski            Warszawa               141.95     10.0     5945     2199      611
 15 Robert          Kamiński             Warszawa               130.47     10.0     5572     2155     -142
 16 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.99      9.5     5751     2157       39
 17 Bartosz         Morawski             Gliwice                147.25      9.0     6288     2118      717
 18 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               146.06      9.0     6246     2141      553
 19 Dawid           Pikul                Poznań                 142.14      9.0     6172     2201      365
 20 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.13      9.0     6159     2089      460
 21 Justyna         Górka                Kraków                 141.70      9.0     6132     2153      555
 22 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    130.81      9.0     6052     2084      767
 23 Irena           Sołdan               Rumia                  132.07      9.0     6051     2142       20
 24 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.93      9.0     5993     2104      367
 25 Marcin          Mroziuk              Warszawa               137.12      9.0     5982     2035      612
 26 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  119.10      9.0     5793     2060      187
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                131.42      9.0     5634     2121       -5
 28 Marek           Reda                 Wołomin                140.38      8.5     5775     2095      267
 29 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               129.10      8.5     5596     2167       65
 30 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            141.61      8.5     5465     2131      -48
 31 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               125.64      8.5     5365     2054     -167
 32 Krzysztof       Obremski             Legnica                146.37      8.0     6204     1997      679
 33 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               125.32      8.0     6121     1821      708
 34 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    132.30      8.0     6089     1880      186
 35 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.28      8.0     6065     1948      473
 36 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               146.01      8.0     6038     1889      688
 37 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.69      8.0     6018     1964      310
 38 Kamil           Kister               Puławy                 137.26      8.0     5966     1974      407
 39 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         125.36      8.0     5915     1807      420
 40 Katarzyna       Małek                Mielec                 126.59      8.0     5905     1860      340
 41 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 118.42      8.0     5883     1916      336
 42 Jakub           Szymczak             Łódź                   133.99      8.0     5875     2055      250
 43 Maciej          Perzyński            Piła                   122.93      8.0     5835     2012       76
 44 Dariusz         Kosz                 Nysa                   153.96      8.0     5738     2004       49
 45 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                119.95      8.0     5705     1970       -3
 46 Dominik         Urbacki              Pruszków               133.22      8.0     5664     1948      -94
 47 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.60      8.0     5582     1897       70
 48 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              123.58      8.0     5419     2041     -629
 49 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               112.83      8.0     5372     1872      -26
 50 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   126.07      7.5     5526     1711      236
 51 Piotr           Broda                Sandomierz             125.99      7.5     5513     1978     -300
 52 Marek           Syczuk               Warszawa               143.30      7.0     5737     1713      485
 53 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.22      7.0     5629     1699      166
 54 Maciej          Grąbczewski          Piła                   124.20      7.0     5628     1831      140
 55 Dorota          Rudzińska            Warszawa               113.13      7.0     5568     1691      458
 56 Jerzy           Matyasik             Kraków                 121.91      7.0     5558     1692       70
 57 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              111.68      7.0     5558     1875     -385
 58 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.45      7.0     5503     1807     -444
 59 Czesław         Grajewski            Choroszcz              122.90      7.0     5496     1961     -264
 60 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               126.57      7.0     5476     1811     -306
 61 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.95      7.0     5407     1677      -91
 62 Jerzy           Luter                Bytom                  109.46      7.0     5406     1645       31
 63 Joanna          Suchanek             Wrocław                113.08      7.0     5399     1701     -345
 64 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      7.0     5397     1728      130
 65 Beata           Kowaluk-Jagielska    Police                 100.00      7.0     5315     1695     -161
 66 Anna            Niedzielko           Szczecin               106.53      7.0     5271     1723     -620
 67 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               115.86      7.0     5202     1847     -112
 68 Ewa             Radzikowska          Gliwice                100.00      7.0     5110     1773     -671
 69 Renata          Andracka             Zwola                  114.77      6.5     5471     1776     -206
 70 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.20      6.0     5723     1576      -98
 71 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.24      6.0     5632     1608     -227
 72 Bogusław        Książek              Szczecin               120.50      6.0     5615     1681     -116
 73 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              124.62      6.0     5607     1654     -100
 74 Artur           Tomczyk              Piła                   123.20      6.0     5554     1811     -240
 75 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      6.0     5534     1469      275
 76 Łukasz          Baranowski           Reda                   123.81      6.0     5474     1770     -189
 77 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.81      6.0     5387     1546     -123
 78 Weronika        Rudnicka             Szczecin               128.25      6.0     5371     1789     -215
 79 Daniel          Tomczyk              Piła                   100.00      6.0     5298     1730     -588
 80 Zbigniew        Rybak                Warszawa               116.28      6.0     5258     1539     -373
 81 Adam            Janicki              Łódź                   114.44      6.0     5221     1695     -143
 82 Dorota          Ostrowska            Białystok              100.00      6.0     5218     1585      -77
 83 Katarzyna       Dębska               Ostróda                101.99      6.0     5181     1542       98
 84 Marek           Roszak               Poznań                 133.65      5.5     5954     1728      -23
 85 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 108.88      5.5     5363     1368      390
 86 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.42      5.5     5175     1433      -10
 87 Tomasz          Kozak                Poznań                 100.00      5.5     5154     1412     -148
 88 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    100.71      5.5     5036     1422     -387
 89 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           109.58      5.0     5475     1446     -433
 90 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                107.59      5.0     5334     1493     -511
 91 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 107.36      4.5     5039     1330     -343
 92 Anna            Arana                Warszawa               107.08      4.5     5024     1328       39
 93 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie  106.11      4.5     4793     1265     -362
 94 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      4.5     4686     1261     -447
 95 Waldemar        Dębski               Ostróda                100.00      3.5     4177     1162    -1111
 96 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2776      955    -2899
 97 Milena          Woźniak              Wałcz                  100.00      1.0     1164      368     -380
 98 Joanna          Biernacka            Wałcz                  100.00      0.5     3290      797    -1755
 99 Katarzyna       Magierska-Felusiak   Szczecin               100.00      0.5     1218      253     -401
100 Kamila          Biskupska            Mirosławiec            100.00      0.0      641      178     -602
101 Lech            Szymczak             Mniszki                100.00      0.0        1       76     -399
102 Monika          Nowakowska           Wałcz                  100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



	Dariusz Kosz 153.96 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  405: 348  175
    2     4 Justyna        Górka                 141.70 -  335: 388   92
    3    17 Katarzyna      Dębska                101.99 +  401: 329  152
    4     8 Marek          Herzig                138.70 +  376: 371  189
    5     8 Tomasz         Suchanek              130.69 -  353: 458   81
    6    24 Krzysztof      Langiewicz            126.99 +  489: 311  177
    7    17 Marek          Roszak                133.65 +  424: 391  184
    8     6 Radosław       Jachna                131.38 -  346: 388   81
    9    11 Maciej         Sancewicz             130.81 -  344: 444   81
   10    23 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  397: 293  176
   11    18 Dariusz        Puton                 141.61 -  341: 358   92
   12    21 Czesław        Grajewski             122.90 +  400: 399  173
   13    14 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  333: 341   99
   14    16 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  404: 519   96
   15    26 Sylwia         Łada                  100.00 +  390: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1998  / 15 133.20




	Stanisław Rydzik 152.11 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  307: 354   74
    2    33 Renata         Andracka              114.77 +  358: 337  165
    3    34 Marcin         Mroziuk               137.12 +  411: 306  187
    4    23 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  400: 342  177
    5    13 Michał         Alabrudziński         149.72 -  343: 397  100
    6    18 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  492: 311  169
    7    11 Szymon         Płachta               131.16 +  411: 255  181
    8     7 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  338: 448   86
    9    15 Katarzyna      Małek                 126.59 +  480: 465  177
   10     6 Justyna        Górka                 141.70 +  504: 312  192
   11     6 Jakub          Szymczak              133.99 +  461: 394  184
   12     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  343: 376   86
   13     6 Michał         Kolaj                 126.60 -  311: 421   77
   14    15 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  474: 275  176
   15    10 Marek          Reda                  140.38 +  375: 299  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2221  / 15 148.07




	Michał Alabrudziński 149.72 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  338: 321  174
    2    24 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  426: 311  177
    3     9 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  340: 408   86
    4    21 Weronika       Rudnicka              128.25 +  555: 289  178
    5    13 Stanisław      Rydzik                152.11 +  397: 343  202
    6    10 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  402: 321  179
    7     6 Justyna        Górka                 141.70 +  465: 361  192
    8     4 Marek          Reda                  140.38 +  417: 366  190
    9     1 Dawid          Adamczyk              144.56 +  388: 360  195
   10     1 Michał         Kolaj                 126.60 +  432: 291  177
   11     1 Miłosz         Wrzałek               148.33 +  416: 352  198
   12     2 Rafał          Lenartowski           146.92 +  384: 302  197
   13     2 Kamil          Górka                 149.45 -  340: 442   99
   14     2 Irena          Sołdan                132.07 +  413: 357  182
   15     2 Mirosław       Uglik                 137.99 +  454: 343  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2614  / 15 174.27




	Kamil Górka 149.45 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Baranowski            123.81 +  521: 311  174
    2     1 Rafał          Wesołowski            134.45 +  403: 386  184
    3     5 Jakub          Szymczak              133.99 +  365: 347  184
    4     4 Dariusz        Puton                 141.61 +  391: 334  192
    5     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  369: 372   86
    6    11 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  340: 360   96
    7    15 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  429: 283  166
    8    10 Bartosz        Morawski              147.25 -  341: 368   97
    9    10 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  475: 296  196
   10    11 Dominik        Urbacki               133.22 +  384: 358  183
   11     8 Mirosław       Uglik                 137.99 +  394: 390  188
   12     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  412: 334  179
   13     2 Michał         Alabrudziński         149.72 +  442: 340  200
   14     4 Grzegorz       Kurowski              136.14 +  379: 332  186
   15     1 Dawid          Adamczyk              144.56 -  269: 392   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2406  / 15 160.40




	Krzysztof Mówka 149.28 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  276: 435   74
    2    42 Joanna         Suchanek              113.08 +  517: 331  163
    3    26 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  486: 321  157
    4    15 Daniel         Tomczyk               100.00 +  458: 334  150
    5     7 Krzysztof      Obremski              146.37 +  489: 377  196
    6     4 Mirosław       Uglik                 137.99 -  320: 335   88
    7    10 Dominik        Urbacki               133.22 -  371: 395   83
    8    16 Weronika       Rudnicka              128.25 +  380: 306  178
    9    13 Szymon         Płachta               131.16 -  373: 405   81
   10    17 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  501: 424  170
   11    12 Artur          Tomczyk               123.20 +  432: 376  173
   12     8 Paweł          Jackowski             141.95 +  385: 329  192
   13     7 Irena          Sołdan                132.07 -  405: 461   82
   14    10 Robert         Kamiński              130.47 -  303: 386   80
   15    16 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  369: 377   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 15 129.87




	Mariusz Skrobosz 149.13 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Artur          Tomczyk               123.20 +  518: 307  173
    2     2 Rafał          Lenartowski           146.92 +  381: 367  197
    3     6 Dawid          Pikul                 142.14 -  391: 401   92
    4    13 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  424: 358  163
    5     9 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  341: 353   81
    6    12 Paweł          Jackowski             141.95 -  403: 454   92
    7    21 Piotr          Broda                 125.99 -  357: 492   76
    8    27 Łukasz         Baranowski            123.81 -  305: 474   74
    9    34 Jerzy          Luter                 109.46 +  494: 352  159
   10    27 Weronika       Rudnicka              128.25 +  505: 296  178
   11    21 Rafał          Wesołowski            134.45 +  433: 389  184
   12    16 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  416: 372  162
   13    14 Dariusz        Kosz                  153.96 +  341: 333  204
   14    12 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  479: 334  174
   15     7 Robert         Kamiński              130.47 -  371: 417   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2089  / 15 139.27




	Miłosz Wrzałek 148.33 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Maciej         Perzyński             122.93 -  388: 407   73
    2    30 Łukasz         Baranowski            123.81 +  368: 339  174
    3    36 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  379: 376  160
    4    11 Robert         Duczemiński           132.30 +  531: 369  182
    5    12 Dariusz        Puton                 141.61 -  378: 402   92
    6    13 Daniel         Tomczyk               100.00 +  517: 322  150
    7     9 Jakub          Szymczak              133.99 -  228: 398   84
    8    20 Czesław        Grajewski             122.90 +  397: 381  173
    9    18 Krzysztof      Langiewicz            126.99 +  488: 452  177
   10    10 Kamil          Kister                137.26 +  433: 355  187
   11     1 Michał         Alabrudziński         149.72 -  352: 416  100
   12    14 Bartosz        Morawski              147.25 +  434: 382  197
   13     4 Rafał          Lenartowski           146.92 -  401: 450   97
   14    13 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  327: 323  176
   15    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  417: 333  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2201  / 15 146.73




	Bartosz Morawski 147.25 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Czesław        Grajewski             122.90 +  437: 387  173
    2    18 Tomasz         Kozak                 100.00 +  453: 304  150
    3     8 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  376: 335  163
    4     6 Marek          Reda                  140.38 -  366: 389   90
    5    16 Marek          Roszak                133.65 +  460: 313  184
    6     7 Dariusz        Puton                 141.61 =  397: 397  142
    7     4 Dawid          Pikul                 142.14 -  364: 459   92
    8    10 Kamil          Górka                 149.45 +  368: 341  199
    9     7 Rafał          Lenartowski           146.92 =  408: 408  147
   10    12 Piotr          Broda                 125.99 +  399: 349  176
   11     7 Szymon         Płachta               131.16 -  428: 517   81
   12    14 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  382: 434   98
   13    18 Marcin         Mroziuk               137.12 -  329: 405   87
   14    21 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  521: 306  162
   15    17 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  600: 227  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2118  / 15 141.20




	Rafał Lenartowski 146.92 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Matyasik              121.91 +  411: 357  172
    2     2 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  367: 381   99
    3    29 Dorota         Rudzińska             113.13 +  374: 332  163
    4    26 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  350: 346  174
    5    10 Irena          Sołdan                132.07 +  556: 298  182
    6     9 Robert         Kamiński              130.47 +  420: 331  180
    7     5 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  356: 362   86
    8     9 Artur          Tomczyk               123.20 +  365: 341  173
    9     7 Bartosz        Morawski              147.25 =  408: 408  147
   10     4 Mirosław       Uglik                 137.99 +  421: 342  188
   11     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  399: 327  179
   12     2 Michał         Alabrudziński         149.72 -  302: 384  100
   13     4 Miłosz         Wrzałek               148.33 +  450: 401  198
   14     1 Dawid          Adamczyk              144.56 +  456: 345  195
   15     3 Michał         Kolaj                 126.60 -  368: 391   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2313  / 15 154.20




	Krzysztof Obremski 146.37 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Magdalena      Kublik                121.60 +  366: 332  172
    2    19 Dawid          Pikul                 142.14 -  348: 360   92
    3    22 Sławomir       Długosz               110.42 +  398: 279  160
    4    17 Marek          Syczuk                143.30 +  417: 347  193
    5     7 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  377: 489   99
    6    20 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  441: 361  175
    7    18 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  423: 477   79
    8    22 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  394: 287  166
    9    19 Dariusz        Puton                 141.61 -  348: 380   92
   10    22 Ewa            Radzikowska           100.00 +  642: 239  150
   11    13 Dominik        Urbacki               133.22 +  522: 339  183
   12     7 Jakub          Szymczak              133.99 +  482: 391  184
   13     5 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  344: 382   86
   14     8 Marek          Herzig                138.70 -  389: 404   89
   15    12 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  313: 458   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1997  / 15 133.13




	Kazimierz Merklejn 146.06 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Książek               120.50 +  421: 351  170
    2    26 Anna           Niedzielko            106.53 +  547: 292  157
    3     1 Szymon         Płachta               131.16 +  495: 313  181
    4     1 Dawid          Pikul                 142.14 -  426: 513   92
    5     5 Mirosław       Uglik                 137.99 -  355: 375   88
    6    11 Kamil          Górka                 149.45 +  360: 340  199
    7     8 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  395: 513   86
    8    14 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  383: 393   70
    9    20 Weronika       Rudnicka              128.25 +  387: 365  178
   10    14 Paweł          Jackowski             141.95 -  372: 398   92
   11    20 Maciej         Perzyński             122.93 -  321: 430   73
   12    26 Dominik        Urbacki               133.22 +  423: 366  183
   13    23 Rafał          Wesołowski            134.45 +  448: 282  184
   14    16 Dariusz        Kosz                  153.96 +  519: 404  204
   15    13 Jakub          Szymczak              133.99 +  394: 358  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2141  / 15 142.73




	Łukasz Tuszyński 146.01 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  343: 354   70
    2    40 Daniel         Tomczyk               100.00 -  334: 467   50
    3    46 Adam           Janicki               114.44 -  338: 343   64
    4    45 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  470: 427  168
    5    37 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  594: 299  158
    6    28 Renata         Andracka              114.77 +  474: 310  165
    7    19 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  386: 358  162
    8    15 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  446: 256  169
    9    10 Kamil          Górka                 149.45 -  296: 475   99
   10    16 Czesław        Grajewski             122.90 +  500: 306  173
   11    11 Magdalena      Kublik                121.60 +  372: 272  172
   12    11 Marek          Herzig                138.70 -  345: 348   89
   13    15 Paweł          Jackowski             141.95 -  276: 407   92
   14    20 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  384: 412   81
   15    22 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  480: 316  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1889  / 15 125.93




	Dawid Adamczyk 144.56 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Maciej         Kuczyński             118.42 +  465: 415  168
    2     9 Beata          Wiączkowska           126.22 +  426: 421  176
    3     7 Maciej         Perzyński             122.93 +  433: 343  173
    4     2 Piotr          Broda                 125.99 +  330: 277  176
    5     4 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  450: 279  179
    6     2 Tomasz         Zwoliński             135.82 +  387: 343  186
    7     1 Marek          Reda                  140.38 +  456: 343  190
    8     1 Kamil          Kister                137.26 +  418: 328  187
    9     1 Michał         Alabrudziński         149.72 -  360: 388  100
   10     2 Dawid          Pikul                 142.14 +  405: 328  192
   11     2 Michał         Kolaj                 126.60 +  496: 312  177
   12     1 Grzegorz       Kurowski              136.14 +  515: 396  186
   13     1 Szymon         Płachta               131.16 +  374: 365  181
   14     1 Rafał          Lenartowski           146.92 -  345: 456   97
   15     1 Kamil          Górka                 149.45 +  392: 269  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2567  / 15 171.13




	Marek Syczuk 143.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  438: 229  168
    2    17 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  328: 414   63
    3    32 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  491: 292  158
    4    17 Krzysztof      Obremski              146.37 -  347: 417   96
    5    22 Jakub          Szymczak              133.99 -  362: 386   84
    6    31 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  494: 275  177
    7    20 Weronika       Rudnicka              128.25 -  302: 390   78
    8    28 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  501: 263  150
    9    21 Maciej         Perzyński             122.93 -  330: 500   73
   10    28 Maciej         Kuczyński             118.42 +  330: 255  168
   11    24 Czesław        Grajewski             122.90 -  314: 351   73
   12    29 Joanna         Suchanek              113.08 +  448: 316  163
   13    26 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  323: 387   62
   14    29 Sylwia         Łada                  100.00 -  306: 383   50
   15    32 Daniel         Tomczyk               100.00 +  423: 394  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 15 114.20




	Dawid Pikul 142.14 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  437: 309  166
    2    19 Krzysztof      Obremski              146.37 +  360: 348  196
    3     6 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  401: 391  199
    4     1 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  513: 426  196
    5     2 Marek          Reda                  140.38 -  372: 436   90
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  442: 441  181
    7     4 Bartosz        Morawski              147.25 +  459: 364  197
    8     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  312: 378   86
    9     5 Dominik        Urbacki               133.22 +  431: 288  183
   10     2 Dawid          Adamczyk              144.56 -  328: 405   95
   11     5 Radosław       Jachna                131.38 -  415: 448   81
   12    13 Piotr          Broda                 125.99 +  515: 319  176
   13     8 Mirosław       Uglik                 137.99 -  382: 397   88
   14    11 Paweł          Jackowski             141.95 -  356: 449   92
   15    14 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  449: 408  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2201  / 15 146.73




	Paweł Jackowski 141.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  350: 389   66
    2    37 Beata          Piotrowska            115.20 -  344: 516   65
    3    44 Waldemar       Dębski                100.00 +  477: 217  150
    4    28 Ewa            Radzikowska           100.00 +  321: 304  150
    5    33 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  348: 323  166
    6    12 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  454: 403  199
    7    13 Maciej         Sancewicz             130.81 +  502: 354  181
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  347: 367   79
    9    12 Tomasz         Suchanek              130.69 +  422: 332  181
   10    14 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  398: 372  196
   11    10 Justyna        Górka                 141.70 -  312: 460   92
   12     8 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  329: 385   99
   13    15 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  407: 276  196
   14    11 Dawid          Pikul                 142.14 +  449: 356  192
   15     8 Marcin         Mroziuk               137.12 +  485: 280  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2199  / 15 146.60




	Justyna Górka 141.70 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Beata          Piotrowska            115.20 +  494: 294  165
    2     4 Dariusz        Kosz                  153.96 +  388: 335  204
    3    10 Piotr          Broda                 125.99 -  414: 426   76
    4    12 Maciej         Perzyński             122.93 +  574: 300  173
    5     6 Czesław        Grajewski             122.90 +  488: 261  173
    6     3 Kamil          Kister                137.26 -  314: 418   87
    7     6 Michał         Alabrudziński         149.72 -  361: 465  100
    8    13 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  478: 248  181
    9     9 Marcin         Mroziuk               137.12 +  420: 349  187
   10     6 Stanisław      Rydzik                152.11 -  312: 504  102
   11    10 Paweł          Jackowski             141.95 +  460: 312  192
   12     6 Radosław       Jachna                131.38 -  291: 390   81
   13    13 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  444: 319  177
   14     9 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  384: 379  169
   15     6 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  310: 577   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2153  / 15 143.53




	Dariusz Puton 141.61 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Renata         Andracka              114.77 +  397: 359  165
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  445: 288  176
    3     3 Maciej         Sancewicz             130.81 +  314: 271  181
    4     4 Kamil          Górka                 149.45 -  334: 391   99
    5    12 Miłosz         Wrzałek               148.33 +  402: 378  198
    6     7 Bartosz        Morawski              147.25 =  397: 397  147
    7     7 Kamil          Kister                137.26 -  302: 386   87
    8    12 Irena          Sołdan                132.07 -  346: 391   82
    9    19 Krzysztof      Obremski              146.37 +  380: 348  196
   10    13 Radosław       Jachna                131.38 -  327: 378   81
   11    18 Dariusz        Kosz                  153.96 +  358: 341  204
   12    15 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  370: 473   77
   13    21 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  344: 303  170
   14    14 Marcin         Mroziuk               137.12 -  315: 455   87
   15    19 Tomasz         Suchanek              130.69 +  434: 354  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2131  / 15 142.07




	Marek Reda 140.38 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Adam           Janicki               114.44 +  422: 285  164
    2    25 Katarzyna      Magierska-Felusiak    100.00 +  532: 218  150
    3     2 Marek          Roszak                133.65 =  389: 389  134
    4     6 Bartosz        Morawski              147.25 +  389: 366  197
    5     2 Dawid          Pikul                 142.14 +  436: 372  192
    6     1 Michał         Kolaj                 126.60 +  449: 425  177
    7     1 Dawid          Adamczyk              144.56 -  343: 456   95
    8     4 Michał         Alabrudziński         149.72 -  366: 417  100
    9     6 Radosław       Jachna                131.38 +  353: 310  181
   10     5 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  327: 379   79
   11     9 Irena          Sołdan                132.07 -  363: 447   82
   12    12 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  341: 333  177
   13    10 Jakub          Szymczak              133.99 +  466: 333  184
   14     5 Szymon         Płachta               131.16 -  300: 403   81
   15    10 Stanisław      Rydzik                152.11 -  299: 375  102
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2095  / 15 139.67




	Marek Herzig 138.70 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Rudzińska             113.13 -  327: 375   63
    2    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  641: 169  150
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  462: 349  174
    4     8 Dariusz        Kosz                  153.96 -  371: 376  104
    5    17 Kamil          Kister                137.26 -  364: 374   87
    6    26 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  367: 393   62
    7    33 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  422: 346  174
    8    26 Renata         Andracka              114.77 =  387: 387  115
    9    30 Maciej         Kuczyński             118.42 +  344: 315  168
   10    25 Łukasz         Baranowski            123.81 +  371: 319  174
   11    16 Bogusław       Książek               120.50 +  491: 228  170
   12    11 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  348: 345  196
   13     9 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  478: 316  177
   14     8 Krzysztof      Obremski              146.37 +  404: 389  196
   15     5 Radosław       Jachna                131.38 =  350: 350  131
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2141  / 15 142.73




	Mirosław Uglik 137.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Suchanek              113.08 +  465: 336  163
    2    10 Dominik        Urbacki               133.22 +  383: 347  183
    3    13 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  347: 415   79
    4    22 Magdalena      Kublik                121.60 +  423: 326  172
    5     5 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  375: 355  196
    6     4 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  335: 320  199
    7     3 Tomasz         Suchanek              130.69 +  437: 370  181
    8     2 Michał         Kolaj                 126.60 +  398: 331  177
    9     2 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  359: 363   86
   10     4 Rafał          Lenartowski           146.92 -  342: 421   97
   11     8 Kamil          Górka                 149.45 -  390: 394   99
   12    10 Maciej         Sancewicz             130.81 +  532: 301  181
   13     8 Dawid          Pikul                 142.14 +  397: 382  192
   14     6 Krzysztof      Langiewicz            126.99 +  441: 323  177
   15     2 Michał         Alabrudziński         149.72 -  343: 454  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2282  / 15 152.13




	Kamil Kister 137.26 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  338: 373   63
    2    41 Adam           Janicki               114.44 +  369: 254  164
    3    23 Beata          Piotrowska            115.20 +  430: 347  165
    4    10 Radosław       Jachna                131.38 +  483: 371  181
    5    17 Marek          Herzig                138.70 +  374: 364  189
    6     3 Justyna        Górka                 141.70 +  418: 314  192
    7     7 Dariusz        Puton                 141.61 +  386: 302  192
    8     1 Dawid          Adamczyk              144.56 -  328: 418   95
    9     3 Michał         Kolaj                 126.60 -  339: 443   77
   10    10 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  355: 433   98
   11    19 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  341: 470   77
   12    24 Ewa            Radzikowska           100.00 +  536: 307  150
   13    12 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  366: 492   79
   14    25 Piotr          Broda                 125.99 +  572: 285  176
   15    20 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  331: 386   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 15 131.60




	Marcin Mroziuk 137.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  335: 430   62
    2    44 Marek          Szczepanik            100.00 +  423: 299  150
    3    34 Stanisław      Rydzik                152.11 -  306: 411  102
    4    44 Jerzy          Luter                 109.46 +  471: 239  159
    5    26 Dorota         Ostrowska             100.00 -  347: 354   50
    6    36 Julita         Dygnas                100.95 +  407: 294  151
    7    27 Maciej         Perzyński             122.93 +  384: 299  173
    8    25 Marek          Roszak                133.65 +  491: 342  184
    9     9 Justyna        Górka                 141.70 -  349: 420   92
   10    21 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  358: 349  174
   11    17 Piotr          Broda                 125.99 -  425: 451   76
   12    19 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  546: 353  181
   13    18 Bartosz        Morawski              147.25 +  405: 329  197
   14    14 Dariusz        Puton                 141.61 +  455: 315  192
   15     8 Paweł          Jackowski             141.95 -  280: 485   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2035  / 15 135.67




	Grzegorz Kurowski 136.14 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Sławomir       Długosz               110.42 +  440: 403  160
    2    14 Radosław       Jachna                131.38 +  428: 402  181
    3    12 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  383: 365  170
    4     7 Marek          Roszak                133.65 +  356: 320  184
    5     1 Michał         Kolaj                 126.60 -  339: 527   77
    6     5 Tomasz         Suchanek              130.69 -  390: 437   81
    7     8 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  513: 395  196
    8     7 Stanisław      Rydzik                152.11 +  448: 338  202
    9     4 Irena          Sołdan                132.07 -  380: 453   82
   10     9 Artur          Tomczyk               123.20 +  408: 294  173
   11     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 +  403: 346  186
   12     1 Dawid          Adamczyk              144.56 -  396: 515   95
   13     5 Krzysztof      Obremski              146.37 +  382: 344  196
   14     4 Kamil          Górka                 149.45 -  332: 379   99
   15     6 Justyna        Górka                 141.70 +  577: 310  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2274  / 15 151.60




	Tomasz Zwoliński 135.82 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  440: 265  160
    2    15 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  446: 382  169
    3     9 Michał         Alabrudziński         149.72 +  408: 340  200
    4     3 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 =  371: 371  129
    5     3 Kamil          Górka                 149.45 +  372: 369  199
    6     2 Dawid          Adamczyk              144.56 -  343: 387   95
    7     5 Rafał          Lenartowski           146.92 +  362: 356  197
    8     3 Dawid          Pikul                 142.14 +  378: 312  192
    9     2 Mirosław       Uglik                 137.99 +  363: 359  188
   10     3 Irena          Sołdan                132.07 +  377: 373  182
   11     3 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  346: 403   86
   12     3 Stanisław      Rydzik                152.11 +  376: 343  202
   13     3 Radosław       Jachna                131.38 +  399: 365  181
   14     3 Michał         Kolaj                 126.60 -  325: 351   77
   15     4 Szymon         Płachta               131.16 +  414: 355  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2438  / 15 162.53




	Rafał Wesołowski 134.45 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Jerzy          Luter                 109.46 +  412: 396  159
    2     1 Kamil          Górka                 149.45 -  386: 403   99
    3    25 Czesław        Grajewski             122.90 -  337: 433   73
    4    33 Maria          Krzyżanowska          109.58 -  397: 437   60
    5    36 Anna           Niedzielko            106.53 +  394: 364  157
    6    32 Łukasz         Baranowski            123.81 +  341: 295  174
    7    28 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  332: 392   74
    8    33 Daniel         Tomczyk               100.00 +  409: 342  150
    9    23 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  321: 338   76
   10    32 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  363: 355  166
   11    21 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  389: 433   99
   12    36 Renata         Andracka              114.77 +  373: 308  165
   13    23 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  282: 448   96
   14    27 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  345: 585   75
   15    37 Marek          Roszak                133.65 +  422: 418  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 15 120.47




	Jakub Szymczak 133.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  345: 335  159
    2    23 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  473: 252  162
    3     5 Kamil          Górka                 149.45 -  347: 365   99
    4    24 Artur          Tomczyk               123.20 -  283: 425   73
    5    22 Marek          Syczuk                143.30 +  386: 362  193
    6    14 Katarzyna      Małek                 126.59 +  501: 336  177
    7     9 Miłosz         Wrzałek               148.33 +  398: 228  198
    8     5 Tomasz         Suchanek              130.69 +  453: 328  181
    9     8 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  331: 435   79
   10     8 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  438: 379  177
   11     6 Stanisław      Rydzik                152.11 -  394: 461  102
   12     7 Krzysztof      Obremski              146.37 -  391: 482   96
   13    10 Marek          Reda                  140.38 -  333: 466   90
   14    23 Czesław        Grajewski             122.90 +  444: 377  173
   15    13 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  358: 394   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2055  / 15 137.00




	Marek Roszak 133.65 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  405: 335  158
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  441: 405  175
    3     2 Marek          Reda                  140.38 =  389: 389  140
    4     7 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  320: 356   86
    5    16 Bartosz        Morawski              147.25 -  313: 460   97
    6    25 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  524: 278  174
    7    17 Dariusz        Kosz                  153.96 -  391: 424  104
    8    25 Marcin         Mroziuk               137.12 -  342: 491   87
    9    31 Czesław        Grajewski             122.90 -  370: 401   73
   10    36 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  340: 508   74
   11    41 Julita         Dygnas                100.95 +  475: 309  151
   12    35 Łukasz         Baranowski            123.81 -  367: 424   74
   13    37 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  508: 333  175
   14    33 Beata          Wiączkowska           126.22 -  351: 442   76
   15    37 Rafał          Wesołowski            134.45 -  418: 422   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 15 115.20




	Dominik Urbacki 133.22 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  394: 318  157
    2    10 Mirosław       Uglik                 137.99 -  347: 383   88
    3    16 Irena          Sołdan                132.07 -  393: 397   82
    4    34 Dorota         Rudzińska             113.13 +  381: 332  163
    5    27 Józef          Wietecki              100.71 +  386: 286  151
    6    22 Dorota         Ostrowska             100.00 +  413: 389  150
    7    10 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  395: 371  199
    8     8 Bogusław       Książek               120.50 +  403: 366  170
    9     5 Dawid          Pikul                 142.14 -  288: 431   92
   10    11 Kamil          Górka                 149.45 -  358: 384   99
   11    13 Krzysztof      Obremski              146.37 -  339: 522   96
   12    26 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  366: 423   96
   13    24 Robert         Duczemiński           132.30 -  364: 465   82
   14    34 Anna           Niedzielko            106.53 +  449: 383  157
   15    29 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  388: 308  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1948  / 15 129.87




	Robert Duczemiński 132.30 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Anna           Arana                 107.08 +  439: 310  157
    2    16 Dorota         Rudzińska             113.13 +  490: 318  163
    3     4 Michał         Kolaj                 126.60 -  383: 469   77
    4    11 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  369: 531   98
    5    20 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  327: 362   75
    6    29 Joanna         Suchanek              113.08 +  370: 361  163
    7    23 Daniel         Tomczyk               100.00 +  440: 278  150
    8    19 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  426: 327  176
    9    16 Artur          Tomczyk               123.20 -  319: 439   73
   10    20 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  325: 410   81
   11    25 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  430: 446   74
   12    28 Maciej         Kuczyński             118.42 +  504: 441  168
   13    24 Dominik        Urbacki               133.22 +  465: 364  183
   14    17 Maciej         Perzyński             122.93 +  431: 351  173
   15    15 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  371: 496   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1880  / 15 125.33




	Irena Sołdan 132.07 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Anna           Niedzielko            106.53 +  465: 433  157
    2    11 Michał         Kolaj                 126.60 -  378: 430   77
    3    16 Dominik        Urbacki               133.22 +  397: 393  183
    4    18 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  440: 398  169
    5    10 Rafał          Lenartowski           146.92 -  298: 556   97
    6    17 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  423: 324  175
    7    14 Czesław        Grajewski             122.90 +  386: 362  173
    8    12 Dariusz        Puton                 141.61 +  391: 346  192
    9     4 Grzegorz       Kurowski              136.14 +  453: 380  186
   10     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  373: 377   86
   11     9 Marek          Reda                  140.38 +  447: 363  190
   12     4 Szymon         Płachta               131.16 -  394: 458   81
   13     7 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  461: 405  199
   14     2 Michał         Alabrudziński         149.72 -  357: 413  100
   15     9 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  388: 393   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2142  / 15 142.80




	Grzegorz Koczkodon 131.42 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Kamil          Piecewicz             106.11 +  400: 217  156
    2     6 Weronika       Rudnicka              128.25 -  305: 385   78
    3    27 Sylwia         Łada                  100.00 +  403: 314  150
    4    20 Maciej         Sancewicz             130.81 +  398: 332  181
    5     9 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  353: 341  199
    6     8 Dawid          Pikul                 142.14 -  441: 442   92
    7    12 Radosław       Jachna                131.38 -  366: 448   81
    8    13 Justyna        Górka                 141.70 -  248: 478   92
    9    32 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  363: 362  175
   10    20 Robert         Duczemiński           132.30 +  410: 325  182
   11    14 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  332: 410   77
   12    19 Marcin         Mroziuk               137.12 -  353: 546   87
   13    28 Beata          Wiączkowska           126.22 +  473: 286  176
   14    20 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  412: 384  196
   15    16 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  377: 369  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2121  / 15 141.40




	Radosław Jachna 131.38 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Katarzyna      Dębska                101.99 +  382: 380  152
    2    14 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  402: 428   86
    3    28 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  535: 312  175
    4    10 Kamil          Kister                137.26 -  371: 483   87
    5    19 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  334: 276  160
    6    15 Piotr          Broda                 125.99 +  412: 368  176
    7    12 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  448: 366  181
    8     6 Dariusz        Kosz                  153.96 +  388: 346  204
    9     6 Marek          Reda                  140.38 -  310: 353   90
   10    13 Dariusz        Puton                 141.61 +  378: 327  192
   11     5 Dawid          Pikul                 142.14 +  448: 415  192
   12     6 Justyna        Górka                 141.70 +  390: 291  192
   13     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  365: 399   86
   14     7 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 +  342: 317  179
   15     5 Marek          Herzig                138.70 =  350: 350  139
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2291  / 15 152.73




	Szymon Płachta 131.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Julita         Dygnas                100.95 +  461: 328  151
    2    12 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  387: 270  166
    3     1 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  313: 495   96
    4    25 Krzysztof      Langiewicz            126.99 +  495: 332  177
    5    14 Piotr          Broda                 125.99 +  484: 369  176
    6     6 Artur          Tomczyk               123.20 -  301: 387   73
    7    11 Stanisław      Rydzik                152.11 -  255: 411  102
    8    23 Robert         Kamiński              130.47 +  430: 376  180
    9    13 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  405: 373  199
   10     7 Maciej         Sancewicz             130.81 +  346: 306  181
   11     7 Bartosz        Morawski              147.25 +  517: 428  197
   12     4 Irena          Sołdan                132.07 +  458: 394  182
   13     1 Dawid          Adamczyk              144.56 -  365: 374   95
   14     5 Marek          Reda                  140.38 +  403: 300  190
   15     4 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  355: 414   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2251  / 15 150.07




	Maciej Sancewicz 130.81 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Józef          Wietecki              100.71 +  433: 319  151
    2    21 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  514: 370  174
    3     3 Dariusz        Puton                 141.61 -  271: 314   92
    4    20 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  332: 398   81
    5    23 Łukasz         Baranowski            123.81 +  439: 302  174
    6    16 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  440: 286  176
    7    13 Paweł          Jackowski             141.95 -  354: 502   92
    8    21 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  529: 270  174
    9    11 Dariusz        Kosz                  153.96 +  444: 344  204
   10     7 Szymon         Płachta               131.16 -  306: 346   81
   11    15 Jolanta        Chłopińska            119.10 +  515: 316  169
   12    10 Mirosław       Uglik                 137.99 -  301: 532   88
   13    17 Robert         Kamiński              130.47 -  341: 349   80
   14    19 Magdalena      Kublik                121.60 +  452: 381  172
   15    18 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  381: 256  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2084  / 15 138.93




	Tomasz Suchanek 130.69 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mirosław       Dejna                 100.00 +  501: 195  150
    2     3 Maciej         Perzyński             122.93 -  272: 381   73
    3    30 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  509: 324  162
    4    14 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  437: 379  170
    5     8 Dariusz        Kosz                  153.96 +  458: 353  204
    6     5 Grzegorz       Kurowski              136.14 +  437: 390  186
    7     3 Mirosław       Uglik                 137.99 -  370: 437   88
    8     5 Jakub          Szymczak              133.99 -  328: 453   84
    9    12 Paweł          Jackowski             141.95 -  332: 422   92
   10    18 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  307: 353   69
   11    23 Łukasz         Baranowski            123.81 +  554: 417  174
   12    17 Magdalena      Kublik                121.60 +  391: 361  172
   13    16 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  356: 420   74
   14    18 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  412: 389  174
   15    19 Dariusz        Puton                 141.61 -  354: 434   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1964  / 15 130.93




	Robert Kamiński 130.47 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  384: 336  150
    2    13 Sylwia         Łada                  100.00 +  367: 339  150
    3    11 Weronika       Rudnicka              128.25 +  366: 343  178
    4     5 Michał         Kolaj                 126.60 -  242: 557   77
    5    15 Katarzyna      Małek                 126.59 +  406: 393  177
    6     9 Rafał          Lenartowski           146.92 -  331: 420   97
    7    16 Bogusław       Książek               120.50 -  303: 464   70
    8    23 Szymon         Płachta               131.16 -  376: 430   81
    9    26 Łukasz         Baranowski            123.81 -  299: 408   74
   10    33 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  388: 363  175
   11    28 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  382: 343  174
   12    25 Artur          Tomczyk               123.20 +  576: 303  173
   13    17 Maciej         Sancewicz             130.81 +  349: 341  181
   14    10 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  386: 303  199
   15     7 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  417: 371  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2155  / 15 143.67




	Mariusz Sylwestrzuk 129.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Milena         Woźniak               100.00 +  354: 288  150
    2    20 Krzysztof      Sporczyk              123.58 +  395: 309  174
    3    13 Mirosław       Uglik                 137.99 +  415: 347  188
    4     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 =  371: 371  136
    5     4 Dawid          Adamczyk              144.56 -  279: 450   95
    6    10 Michał         Alabrudziński         149.72 -  321: 402  100
    7    18 Krzysztof      Obremski              146.37 +  477: 423  196
    8    11 Paweł          Jackowski             141.95 +  367: 347  192
    9     8 Jakub          Szymczak              133.99 +  435: 331  184
   10     5 Marek          Reda                  140.38 +  379: 327  190
   11     4 Rafał          Lenartowski           146.92 -  327: 399   97
   12     5 Kamil          Górka                 149.45 -  334: 412   99
   13    12 Kamil          Kister                137.26 +  492: 366  187
   14     7 Radosław       Jachna                131.38 -  317: 342   81
   15    11 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  333: 417   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2167  / 15 144.47




	Weronika Rudnicka 128.25 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Joanna         Biernacka             100.00 +  486: 193  150
    2     6 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  385: 305  181
    3    11 Robert         Kamiński              130.47 -  343: 366   80
    4    21 Michał         Alabrudziński         149.72 -  289: 555  100
    5    31 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  314: 374   77
    6    27 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  385: 307  175
    7    20 Marek          Syczuk                143.30 +  390: 302  193
    8    16 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  306: 380   99
    9    20 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  365: 387   96
   10    27 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  296: 505   99
   11    39 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  461: 307  150
   12    27 Katarzyna      Małek                 126.59 +  466: 319  177
   13    22 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  273: 496   76
   14    28 Maciej         Kuczyński             118.42 -  291: 421   68
   15    39 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  321: 369   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 15 119.27




	Krzysztof Langiewicz 126.99 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  291: 382   69
    2    38 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  389: 361  175
    3    31 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  377: 258  159
    4    25 Szymon         Płachta               131.16 -  332: 495   81
    5    31 Weronika       Rudnicka              128.25 +  374: 314  178
    6    24 Dariusz        Kosz                  153.96 -  311: 489  104
    7    32 Maciej         Kuczyński             118.42 +  354: 316  168
    8    24 Piotr          Broda                 125.99 =  372: 372  126
    9    18 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  452: 488   98
   10    26 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  425: 328  177
   11    19 Kamil          Kister                137.26 +  470: 341  187
   12    15 Dariusz        Puton                 141.61 +  473: 370  192
   13    11 Maciej         Perzyński             122.93 +  415: 369  173
   14     6 Mirosław       Uglik                 137.99 -  323: 441   88
   15     9 Irena          Sołdan                132.07 +  393: 388  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2157  / 15 143.80




	Marek Dudkiewicz 126.93 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Szczepanik            100.00 +  424: 259  150
    2    24 Michał         Alabrudziński         149.72 -  311: 426  100
    3    18 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  435: 393  176
    4    23 Stanisław      Rydzik                152.11 -  342: 400  102
    5    28 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  365: 417   76
    6    38 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  532: 437  166
    7    22 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  439: 413  175
    8    17 Magdalena      Kublik                121.60 +  441: 343  172
    9    14 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  421: 285  170
   10     8 Jakub          Szymczak              133.99 -  379: 438   84
   11    14 Grzegorz       Koczkodon             131.42 +  410: 332  181
   12    12 Marek          Reda                  140.38 -  333: 341   90
   13     9 Marek          Herzig                138.70 -  316: 478   89
   14    22 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  387: 351  177
   15    12 Krzysztof      Obremski              146.37 +  458: 313  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2104  / 15 140.27




	Michał Kolaj 126.60 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Dorota         Ostrowska             100.00 +  389: 354  150
    2    11 Irena          Sołdan                132.07 +  430: 378  182
    3     4 Robert         Duczemiński           132.30 +  469: 383  182
    4     5 Robert         Kamiński              130.47 +  557: 242  180
    5     1 Grzegorz       Kurowski              136.14 +  527: 339  186
    6     1 Marek          Reda                  140.38 -  425: 449   90
    7     2 Artur          Tomczyk               123.20 +  420: 355  173
    8     2 Mirosław       Uglik                 137.99 -  331: 398   88
    9     3 Kamil          Kister                137.26 +  443: 339  187
   10     1 Michał         Alabrudziński         149.72 -  291: 432  100
   11     2 Dawid          Adamczyk              144.56 -  312: 496   95
   12     9 Maciej         Perzyński             122.93 +  411: 404  173
   13     6 Stanisław      Rydzik                152.11 +  421: 311  202
   14     3 Tomasz         Zwoliński             135.82 +  351: 325  186
   15     3 Rafał          Lenartowski           146.92 +  391: 368  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2371  / 15 158.07




	Katarzyna Małek 126.59 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Kamila         Biskupska             100.00 +  430: 203  150
    2    22 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  393: 397   70
    3    20 Ewa            Radzikowska           100.00 +  409: 327  150
    4    19 Ireneusz       Moralewicz            125.64 +  413: 295  176
    5    15 Robert         Kamiński              130.47 -  393: 406   80
    6    14 Jakub          Szymczak              133.99 -  336: 501   84
    7    24 Dorota         Ostrowska             100.00 +  464: 287  150
    8    18 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  431: 340  175
    9    15 Stanisław      Rydzik                152.11 -  465: 480  102
   10    15 Magdalena      Kublik                121.60 -  337: 439   72
   11    22 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  312: 368   77
   12    27 Weronika       Rudnicka              128.25 -  319: 466   78
   13    32 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  390: 340  150
   14    26 Artur          Tomczyk               123.20 +  451: 364  173
   15    23 Czesław        Grajewski             122.90 +  362: 352  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 15 124.00




	Magdalena Kupczyńska 126.57 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Daniel         Tomczyk               100.00 +  471: 286  150
    2     7 Piotr          Broda                 125.99 -  333: 360   76
    3    24 Artur          Tomczyk               123.20 -  350: 366   73
    4    32 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  353: 293  159
    5    30 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  245: 482   74
    6    31 Marek          Syczuk                143.30 -  275: 494   93
    7    37 Katarzyna      Dębska                101.99 +  445: 294  152
    8    29 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  440: 380  175
    9    33 Renata         Andracka              114.77 +  442: 369  165
   10    26 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  328: 425   77
   11    22 Katarzyna      Małek                 126.59 +  368: 312  177
   12    18 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  440: 410  175
   13    13 Justyna        Górka                 141.70 -  319: 444   92
   14    22 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  351: 387   77
   15    22 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  316: 480   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 15 120.73




	Beata Wiączkowska 126.22 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Ewa            Radzikowska           100.00 +  397: 299  150
    2     9 Dawid          Adamczyk              144.56 -  421: 426   95
    3    21 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  340: 389   74
    4    30 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  317: 337   66
    5    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  383: 350  150
    6    41 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  315: 432   68
    7    39 Tomasz         Kozak                 100.00 +  360: 324  150
    8    38 Sławomir       Długosz               110.42 +  467: 250  160
    9    24 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  318: 437   74
   10    34 Józef          Wietecki              100.71 +  483: 275  151
   11    27 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  313: 405   76
   12    33 Anna           Niedzielko            106.53 +  450: 345  157
   13    28 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  286: 473   81
   14    33 Marek          Roszak                133.65 +  442: 351  184
   15    28 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  337: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1699  / 15 113.27




	Mariusz Orzeł 126.07 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Sylwia         Łada                  100.00 -  344: 452   50
    2    39 Milena         Woźniak               100.00 +  489: 232  150
    3    18 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  393: 435   77
    4    27 Julita         Dygnas                100.95 +  406: 290  151
    5    21 Daniel         Tomczyk               100.00 -  274: 385   50
    6    35 Dorota         Rudzińska             113.13 +  399: 339  163
    7    25 Magdalena      Kublik                121.60 -  352: 439   72
    8    31 Ewa            Radzikowska           100.00 -  321: 421   50
    9    36 Dorota         Ostrowska             100.00 +  385: 324  150
   10    29 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  404: 310  157
   11    30 Adam           Janicki               114.44 +  405: 349  164
   12    23 Ireneusz       Moralewicz            125.64 =  306: 306  126
   13    20 Jerzy          Matyasik              121.91 +  469: 300  172
   14    13 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  323: 327   98
   15    18 Maciej         Sancewicz             130.81 -  256: 381   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 15 114.07




	Piotr Broda 125.99 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Lech           Szymczak              100.00 +  400:   1  150
    2     7 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  360: 333  177
    3    10 Justyna        Górka                 141.70 +  426: 414  192
    4     2 Dawid          Adamczyk              144.56 -  277: 330   95
    5    14 Szymon         Płachta               131.16 -  369: 484   81
    6    15 Radosław       Jachna                131.38 -  368: 412   81
    7    21 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  492: 357  199
    8    24 Krzysztof      Langiewicz            126.99 =  372: 372  127
    9    17 Bogusław       Książek               120.50 +  383: 366  170
   10    12 Bartosz        Morawski              147.25 -  349: 399   97
   11    17 Marcin         Mroziuk               137.12 +  451: 425  187
   12    13 Dawid          Pikul                 142.14 -  319: 515   92
   13    19 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  296: 513   69
   14    25 Kamil          Kister                137.26 -  285: 572   87
   15    27 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  366: 320  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1978  / 15 131.87




	Ireneusz Moralewicz 125.64 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  469: 297  150
    2     8 Dariusz        Puton                 141.61 -  288: 445   92
    3    35 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  353: 322  166
    4    19 Katarzyna      Małek                 126.59 -  295: 413   77
    5    28 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  417: 365  177
    6    16 Maciej         Sancewicz             130.81 -  286: 440   81
    7    29 Jerzy          Matyasik              121.91 +  431: 409  172
    8    19 Robert         Duczemiński           132.30 -  327: 426   82
    9    23 Rafał          Wesołowski            134.45 +  338: 321  184
   10    23 Dariusz        Kosz                  153.96 -  293: 397  104
   11    27 Beata          Wiączkowska           126.22 +  405: 313  176
   12    23 Mariusz        Orzeł                 126.07 =  306: 306  126
   13    22 Weronika       Rudnicka              128.25 +  496: 273  178
   14    15 Stanisław      Rydzik                152.11 -  275: 474  102
   15    20 Kamil          Kister                137.26 +  386: 331  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2054  / 15 136.93




	Sławomir Piotrowski 125.36 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Tomasz         Kozak                 100.00 -  321: 369   50
    2    50 Joanna         Biernacka             100.00 +  372: 175  150
    3    28 Radosław       Jachna                131.38 -  312: 535   81
    4    37 Sylwia         Łada                  100.00 +  455: 350  150
    5    20 Robert         Duczemiński           132.30 +  362: 327  182
    6    17 Irena          Sołdan                132.07 -  324: 423   82
    7    26 Beata          Piotrowska            115.20 +  440: 322  165
    8    18 Katarzyna      Małek                 126.59 -  340: 431   77
    9    29 Adam           Janicki               114.44 -  420: 432   64
   10    30 Julita         Dygnas                100.95 +  478: 278  151
   11    26 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  482: 357  163
   12    18 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  410: 440   77
   13    25 Artur          Tomczyk               123.20 +  355: 352  173
   14    24 Ewa            Radzikowska           100.00 +  436: 255  150
   15    14 Dawid          Pikul                 142.14 -  408: 449   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 15 120.47




	Andrzej Kwiatkowski 125.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Waldemar       Dębski                100.00 +  491: 251  150
    2     5 Marek          Roszak                133.65 -  405: 441   84
    3    15 Julita         Dygnas                100.95 +  505: 316  151
    4     9 Czesław        Grajewski             122.90 -  367: 397   73
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  337: 383   74
    6    27 Weronika       Rudnicka              128.25 -  307: 385   78
    7    34 Dorota         Rudzińska             113.13 +  350: 300  163
    8    29 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  380: 440   77
    9    32 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  362: 363   81
   10    38 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  418: 342  158
   11    32 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  312: 361   62
   12    37 Daniel         Tomczyk               100.00 +  435: 328  150
   13    33 Adam           Janicki               114.44 +  415: 398  164
   14    27 Rafał          Wesołowski            134.45 +  585: 345  184
   15    21 Jerzy          Matyasik              121.91 +  452: 363  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1821  / 15 121.40




	Małgorzata Szczygieł 124.62 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Kosz                  153.96 -  348: 405  104
    2    38 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  361: 389   77
    3    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  363: 352  150
    4    42 Adam           Janicki               114.44 +  317: 300  164
    5    32 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  409: 364  170
    6    20 Krzysztof      Obremski              146.37 -  361: 441   96
    7    22 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  413: 439   77
    8    35 Józef          Wietecki              100.71 -  353: 388   51
    9    39 Anna           Arana                 107.08 +  397: 333  157
   10    33 Robert         Kamiński              130.47 -  363: 388   80
   11    35 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  312: 333   66
   12    40 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  454: 372  157
   13    37 Marek          Roszak                133.65 -  333: 508   84
   14    38 Renata         Andracka              114.77 -  369: 429   65
   15    43 Kamil          Piecewicz             106.11 +  454: 266  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 15 110.27




	Maciej Grąbczewski 124.20 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                152.11 +  354: 307  202
    2    21 Maciej         Sancewicz             130.81 -  370: 514   81
    3    21 Beata          Wiączkowska           126.22 +  389: 340  176
    4    16 Maciej         Kuczyński             118.42 -  280: 410   68
    5    30 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  482: 245  177
    6    23 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  351: 381   66
    7    33 Marek          Herzig                138.70 -  346: 422   89
    8    36 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  401: 337  163
    9    25 Ewa            Radzikowska           100.00 -  319: 364   50
   10    36 Marek          Roszak                133.65 +  508: 340  184
   11    28 Robert         Kamiński              130.47 -  343: 382   80
   12    31 Adam           Janicki               114.44 +  382: 311  164
   13    30 Łukasz         Baranowski            123.81 +  394: 357  174
   14    18 Tomasz         Suchanek              130.69 -  389: 412   81
   15    27 Piotr          Broda                 125.99 -  320: 366   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1831  / 15 122.07




	Zbigniew Wietecki 123.81 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         149.72 -  321: 338  100
    2    27 Maciej         Kuczyński             118.42 -  359: 415   68
    3    45 Kamil          Piecewicz             106.11 +  589: 311  156
    4    26 Rafał          Lenartowski           146.92 -  346: 350   97
    5    35 Joanna         Suchanek              113.08 +  388: 322  163
    6    30 Magdalena      Kublik                121.60 -  285: 386   72
    7    35 Sławomir       Długosz               110.42 -  285: 462   60
    8    39 Adam           Janicki               114.44 -  302: 360   64
    9    43 Tomasz         Kozak                 100.00 +  429: 361  150
   10    40 Dorota         Ostrowska             100.00 -  300: 428   50
   11    43 Marek          Szczepanik            100.00 +  402: 349  150
   12    39 Sylwia         Łada                  100.00 -  306: 502   50
   13    43 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 -  337: 370   59
   14    46 Waldemar       Dębski                100.00 +  370: 261  150
   15    44 Anna           Arana                 107.08 +  368: 295  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 15 103.07




	Łukasz Baranowski 123.81 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 149.45 -  311: 521   99
    2    30 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  339: 368   98
    3    50 Mirosław       Dejna                 100.00 +  406: 195  150
    4    29 Katarzyna      Dębska                101.99 +  381: 308  152
    5    23 Maciej         Sancewicz             130.81 -  302: 439   81
    6    32 Rafał          Wesołowski            134.45 -  295: 341   84
    7    36 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  444: 338  168
    8    27 Mariusz        Skrobosz              149.13 +  474: 305  199
    9    26 Robert         Kamiński              130.47 +  408: 299  180
   10    25 Marek          Herzig                138.70 -  319: 371   89
   11    23 Tomasz         Suchanek              130.69 -  417: 554   81
   12    35 Marek          Roszak                133.65 +  424: 367  184
   13    30 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  357: 394   74
   14    32 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  263: 423   66
   15    36 Renata         Andracka              114.77 -  334: 440   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1770  / 15 118.00




	Krzysztof Sporczyk 123.58 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Mówka                 149.28 +  435: 276  199
    2    20 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  309: 395   79
    3    14 Marek          Herzig                138.70 -  349: 462   89
    4    39 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  374: 361  158
    5    18 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  383: 337  175
    6    25 Marek          Roszak                133.65 -  278: 524   84
    7    28 Rafał          Wesołowski            134.45 +  392: 332  184
    8    21 Maciej         Sancewicz             130.81 -  270: 529   81
    9    24 Beata          Wiączkowska           126.22 +  437: 318  176
   10    21 Marcin         Mroziuk               137.12 -  349: 358   87
   11    25 Robert         Duczemiński           132.30 +  446: 430  182
   12    20 Barbara        Łukaszewicz           119.95 +  416: 291  170
   13    16 Tomasz         Suchanek              130.69 +  420: 356  181
   14    12 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  334: 479   99
   15    17 Bartosz        Morawski              147.25 -  227: 600   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2041  / 15 136.07




	Artur Tomczyk 123.20 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  307: 518   99
    2    34 Jerzy          Matyasik              121.91 +  400: 352  172
    3    24 Magdalena      Kupczyńska            126.57 +  366: 350  177
    4    24 Jakub          Szymczak              133.99 +  425: 283  184
    5    11 Maciej         Kuczyński             118.42 +  447: 225  168
    6     6 Szymon         Płachta               131.16 +  387: 301  181
    7     2 Michał         Kolaj                 126.60 -  355: 420   77
    8     9 Rafał          Lenartowski           146.92 -  341: 365   97
    9    16 Robert         Duczemiński           132.30 +  439: 319  182
   10     9 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  294: 408   86
   11    12 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  376: 432   99
   12    25 Robert         Kamiński              130.47 -  303: 576   80
   13    25 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  352: 355   75
   14    26 Katarzyna      Małek                 126.59 -  364: 451   77
   15    35 Anna           Niedzielko            106.53 -  398: 439   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 15 120.73




	Maciej Perzyński 122.93 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               148.33 +  407: 388  198
    2     3 Tomasz         Suchanek              130.69 +  381: 272  181
    3     7 Dawid          Adamczyk              144.56 -  343: 433   95
    4    12 Justyna        Górka                 141.70 -  300: 574   92
    5    24 Jerzy          Matyasik              121.91 +  385: 373  172
    6    19 Bogusław       Książek               120.50 -  322: 452   70
    7    27 Marcin         Mroziuk               137.12 -  299: 384   87
    8    32 Beata          Piotrowska            115.20 +  456: 333  165
    9    21 Marek          Syczuk                143.30 +  500: 330  193
   10    24 Adam           Janicki               114.44 +  402: 329  164
   11    20 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  430: 321  196
   12     9 Michał         Kolaj                 126.60 -  404: 411   77
   13    11 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  369: 415   77
   14    17 Robert         Duczemiński           132.30 -  351: 431   82
   15    25 Joanna         Suchanek              113.08 +  486: 313  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2012  / 15 134.13




	Czesław Grajewski 122.90 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              147.25 -  387: 437   97
    2    31 Anna           Arana                 107.08 +  320: 252  157
    3    25 Rafał          Wesołowski            134.45 +  433: 337  184
    4     9 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  397: 367  175
    5     6 Justyna        Górka                 141.70 -  261: 488   92
    6    21 Maciej         Kuczyński             118.42 +  374: 327  168
    7    14 Irena          Sołdan                132.07 -  362: 386   82
    8    20 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  381: 397   98
    9    31 Marek          Roszak                133.65 +  401: 370  184
   10    16 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  306: 500   96
   11    24 Marek          Syczuk                143.30 +  351: 314  193
   12    21 Dariusz        Kosz                  153.96 -  399: 400  104
   13    29 Bogusław       Książek               120.50 +  395: 379  170
   14    23 Jakub          Szymczak              133.99 -  377: 444   84
   15    23 Katarzyna      Małek                 126.59 -  352: 362   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 15 130.73




	Jerzy Matyasik 121.91 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Rafał          Lenartowski           146.92 -  357: 411   97
    2    34 Artur          Tomczyk               123.20 -  352: 400   73
    3    41 Anna           Arana                 107.08 +  382: 352  157
    4    40 Tomasz         Kozak                 100.00 +  447: 280  150
    5    24 Maciej         Perzyński             122.93 -  373: 385   73
    6    34 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  352: 265  163
    7    29 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  409: 431   76
    8    30 Dorota         Ostrowska             100.00 +  339: 312  150
    9    22 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  273: 409   69
   10    37 Renata         Andracka              114.77 -  357: 394   65
   11    36 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  465: 279  157
   12    34 Józef          Wietecki              100.71 +  403: 298  151
   13    20 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  300: 469   76
   14    35 Sławomir       Długosz               110.42 +  386: 351  160
   15    21 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  363: 452   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 15 112.80




	Magdalena Kublik 121.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Krzysztof      Obremski              146.37 -  332: 366   96
    2    47 Kamil          Piecewicz             106.11 +  416: 327  156
    3    38 Jerzy          Luter                 109.46 +  353: 350  159
    4    22 Mirosław       Uglik                 137.99 -  326: 423   88
    5    25 Bogusław       Książek               120.50 -  340: 397   70
    6    30 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  386: 285  174
    7    25 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  439: 352  176
    8    17 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  343: 441   77
    9    28 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  411: 371  166
   10    15 Katarzyna      Małek                 126.59 +  439: 337  177
   11    11 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  272: 372   96
   12    17 Tomasz         Suchanek              130.69 -  361: 391   81
   13    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 347  150
   14    19 Maciej         Sancewicz             130.81 -  381: 452   81
   15    31 Ewa            Radzikowska           100.00 +  368: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1897  / 15 126.47




	Bogusław Książek 120.50 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  351: 421   96
    2    36 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  382: 302  150
    3    19 Maciej         Kuczyński             118.42 -  384: 437   68
    4    35 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  419: 249  157
    5    25 Magdalena      Kublik                121.60 +  397: 340  172
    6    19 Maciej         Perzyński             122.93 +  452: 322  173
    7    16 Robert         Kamiński              130.47 +  464: 303  180
    8     8 Dominik        Urbacki               133.22 -  366: 403   83
    9    17 Piotr          Broda                 125.99 -  366: 383   76
   10    19 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  399: 388  162
   11    16 Marek          Herzig                138.70 -  228: 491   89
   12    22 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  351: 456   69
   13    29 Czesław        Grajewski             122.90 -  379: 395   73
   14    30 Joanna         Suchanek              113.08 -  378: 410   63
   15    30 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  299: 431   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 15 112.07




	Barbara Łukaszewicz 119.95 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  354: 343  196
    2    22 Katarzyna      Małek                 126.59 +  397: 393  177
    3    12 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  365: 383   86
    4    14 Tomasz         Suchanek              130.69 -  379: 437   81
    5    32 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  364: 409   75
    6    40 Adam           Janicki               114.44 +  398: 338  164
    7    30 Ewa            Radzikowska           100.00 +  387: 335  150
    8    14 Kazimierz      Merklejn              146.06 +  393: 383  196
    9    14 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  285: 421   77
   10    17 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  424: 501   99
   11    31 Renata         Andracka              114.77 +  467: 357  165
   12    20 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  291: 416   74
   13    21 Dariusz        Puton                 141.61 -  303: 344   92
   14    36 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  467: 349  168
   15    30 Bogusław       Książek               120.50 +  431: 299  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1970  / 15 131.33




	Jolanta Chłopińska 119.10 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Langiewicz            126.99 +  382: 291  177
    2    15 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  382: 446   86
    3    33 Tomasz         Kozak                 100.00 +  348: 296  150
    4    18 Irena          Sołdan                132.07 -  398: 440   82
    5    29 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  434: 424  162
    6    18 Stanisław      Rydzik                152.11 -  311: 492  102
    7    31 Józef          Wietecki              100.71 +  360: 274  151
    8    15 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  256: 446   96
    9    22 Jerzy          Matyasik              121.91 +  409: 273  172
   10    18 Tomasz         Suchanek              130.69 +  353: 307  181
   11    15 Maciej         Sancewicz             130.81 -  316: 515   81
   12    22 Bogusław       Książek               120.50 +  456: 351  170
   13    19 Piotr          Broda                 125.99 +  513: 296  176
   14     9 Justyna        Górka                 141.70 -  379: 384   92
   15    15 Robert         Duczemiński           132.30 +  496: 371  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2060  / 15 137.33




	Maciej Kuczyński 118.42 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Dawid          Adamczyk              144.56 -  415: 465   95
    2    27 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  415: 359  174
    3    19 Bogusław       Książek               120.50 +  437: 384  170
    4    16 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  410: 280  174
    5    11 Artur          Tomczyk               123.20 -  225: 447   73
    6    21 Czesław        Grajewski             122.90 -  327: 374   73
    7    32 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  316: 354   77
    8    37 Anna           Arana                 107.08 +  377: 354  157
    9    30 Marek          Herzig                138.70 -  315: 344   89
   10    28 Marek          Syczuk                143.30 -  255: 330   93
   11    33 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  522: 342  168
   12    28 Robert         Duczemiński           132.30 -  441: 504   82
   13    36 Józef          Wietecki              100.71 +  555: 289  151
   14    28 Weronika       Rudnicka              128.25 +  421: 291  178
   15    24 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 +  452: 430  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1916  / 15 127.73




	Grzegorz Pukniel 118.24 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Marek          Syczuk                143.30 -  229: 438   93
    2    46 Katarzyna      Bogusławska           107.59 -  323: 344   58
    3    43 Renata         Andracka              114.77 -  341: 410   65
    4    45 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  427: 470   96
    5    48 Waldemar       Dębski                100.00 +  460: 208  150
    6    41 Beata          Wiączkowska           126.22 +  432: 315  176
    7    36 Łukasz         Baranowski            123.81 -  338: 444   74
    8    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  491: 383  150
    9    35 Daniel         Tomczyk               100.00 -  329: 352   50
   10    39 Dorota         Rudzińska             113.13 +  440: 422  163
   11    33 Maciej         Kuczyński             118.42 -  342: 522   68
   12    38 Julita         Dygnas                100.95 +  415: 372  151
   13    34 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  347: 391   66
   14    36 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  349: 467   70
   15    39 Weronika       Rudnicka              128.25 +  369: 321  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 15 107.20




	Zbigniew Rybak 116.28 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dawid          Pikul                 142.14 -  309: 437   92
    2    32 Katarzyna      Dębska                101.99 -  309: 458   52
    3    39 Anna           Niedzielko            106.53 +  430: 279  157
    4    30 Beata          Wiączkowska           126.22 +  337: 317  176
    5    33 Paweł          Jackowski             141.95 -  323: 348   92
    6    38 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  437: 532   77
    7    41 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  342: 360   63
    8    44 Tomasz         Kozak                 100.00 +  431: 354  150
    9    41 Agnieszka      Kozak                 107.36 -  302: 446   57
   10    43 Anna           Arana                 107.08 -  320: 356   57
   11    45 Kamil          Piecewicz             106.11 +  373: 288  156
   12    43 Sławomir       Długosz               110.42 -  320: 442   60
   13    45 Marek          Szczepanik            100.00 +  407: 310  150
   14    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  248: 417   50
   15    46 Waldemar       Dębski                100.00 +  370: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1539  / 15 102.60




	Monika Gawron-Cieślik 115.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Paweł          Jackowski             141.95 +  389: 350  192
    2    12 Szymon         Płachta               131.16 -  270: 387   81
    3    35 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  322: 353   76
    4    38 Sławomir       Długosz               110.42 +  394: 275  160
    5    34 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  391: 257  163
    6    23 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  381: 351  174
    7    15 Kamil          Górka                 149.45 -  283: 429   99
    8    22 Krzysztof      Obremski              146.37 -  287: 394   96
    9    28 Magdalena      Kublik                121.60 -  371: 411   72
   10    32 Rafał          Wesołowski            134.45 -  355: 363   84
   11    35 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  333: 312  175
   12    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  304: 434   50
   13    34 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  391: 347  168
   14    32 Łukasz         Baranowski            123.81 +  423: 263  174
   15    29 Dominik        Urbacki               133.22 -  308: 388   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 15 123.13




	Beata Piotrowska 115.20 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Justyna        Górka                 141.70 -  294: 494   92
    2    37 Paweł          Jackowski             141.95 +  516: 344  192
    3    23 Kamil          Kister                137.26 -  347: 430   87
    4    31 Józef          Wietecki              100.71 -  323: 375   51
    5    38 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  444: 427  159
    6    33 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  381: 364  160
    7    26 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  322: 440   75
    8    32 Maciej         Perzyński             122.93 -  333: 456   73
    9    37 Sławomir       Długosz               110.42 +  375: 288  160
   10    31 Daniel         Tomczyk               100.00 +  454: 344  150
   11    29 Ewa            Radzikowska           100.00 -  366: 400   50
   12    30 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  359: 400   63
   13    35 Anna           Niedzielko            106.53 -  385: 407   57
   14    37 Dorota         Ostrowska             100.00 -  361: 373   50
   15    41 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  463: 279  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 15 105.07




	Renata Andracka 114.77 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Puton                 141.61 -  359: 397   92
    2    33 Stanisław      Rydzik                152.11 -  337: 358  102
    3    43 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  410: 341  168
    4    36 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  374: 396   62
    5    39 Anna           Arana                 107.08 +  324: 269  157
    6    28 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  310: 474   96
    7    42 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  381: 355  158
    8    26 Marek          Herzig                138.70 =  387: 387  139
    9    33 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  369: 442   77
   10    37 Jerzy          Matyasik              121.91 +  394: 357  172
   11    31 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  357: 467   70
   12    36 Rafał          Wesołowski            134.45 -  308: 373   84
   13    39 Sylwia         Łada                  100.00 -  292: 358   50
   14    38 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  429: 369  175
   15    36 Łukasz         Baranowski            123.81 +  440: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1776  / 15 118.40




	Adam Janicki 114.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Reda                  140.38 -  285: 422   90
    2    41 Kamil          Kister                137.26 -  254: 369   87
    3    46 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  343: 338  196
    4    42 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  300: 317   75
    5    43 Sławomir       Długosz               110.42 +  376: 297  160
    6    40 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  338: 398   70
    7    44 Anna           Niedzielko            106.53 +  408: 281  157
    8    39 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  360: 302  174
    9    29 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  432: 420  175
   10    24 Maciej         Perzyński             122.93 -  329: 402   73
   11    30 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  349: 405   76
   12    31 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  311: 382   74
   13    33 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  398: 415   75
   14    39 Dorota         Rudzińska             113.13 -  366: 421   63
   15    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  372: 195  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 15 113.00




	Dorota Rudzińska 113.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Herzig                138.70 +  375: 327  189
    2    16 Robert         Duczemiński           132.30 -  318: 490   82
    3    29 Rafał          Lenartowski           146.92 -  332: 374   97
    4    34 Dominik        Urbacki               133.22 -  332: 381   83
    5    45 Katarzyna      Magierska-Felusiak    100.00 +  378: 236  150
    6    35 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  339: 399   76
    7    34 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  300: 350   75
    8    41 Sylwia         Łada                  100.00 -  333: 351   50
    9    47 Joanna         Biernacka             100.00 +  401: 248  150
   10    39 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  422: 440   68
   11    46 Waldemar       Dębski                100.00 -  358: 359   50
   12    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  452: 138  150
   13    42 Anna           Arana                 107.08 +  407: 326  157
   14    39 Adam           Janicki               114.44 +  421: 366  164
   15    34 Dorota         Ostrowska             100.00 +  400: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 15 112.73




	Joanna Suchanek 113.08 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mirosław       Uglik                 137.99 -  336: 465   88
    2    42 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  331: 517   99
    3    49 Joanna         Biernacka             100.00 +  415: 181  150
    4    41 Milena         Woźniak               100.00 +  387: 258  150
    5    35 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  322: 388   74
    6    29 Robert         Duczemiński           132.30 -  361: 370   82
    7    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  282: 471   50
    8    45 Jerzy          Luter                 109.46 -  335: 369   59
    9    46 Marek          Szczepanik            100.00 +  412: 288  150
   10    45 Kamil          Piecewicz             106.11 +  418: 410  156
   11    37 Anna           Arana                 107.08 +  386: 379  157
   12    29 Marek          Syczuk                143.30 -  316: 448   93
   13    40 Tomasz         Kozak                 100.00 +  375: 336  150
   14    30 Bogusław       Książek               120.50 +  410: 378  170
   15    25 Maciej         Perzyński             122.93 -  313: 486   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1701  / 15 113.40




	Małgorzata Szmuksta 112.83 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Kamil          Kister                137.26 +  373: 338  187
    2    17 Marek          Syczuk                143.30 +  414: 328  193
    3     8 Bartosz        Morawski              147.25 -  335: 376   97
    4    13 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  358: 424   99
    5    34 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  257: 391   66
    6    34 Jerzy          Matyasik              121.91 -  265: 352   72
    7    41 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  360: 342  166
    8    36 Maciej         Grąbczewski           124.20 -  337: 401   74
    9    42 Sylwia         Łada                  100.00 +  348: 305  150
   10    35 Katarzyna      Dębska                101.99 +  466: 265  152
   11    26 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  357: 482   75
   12    30 Beata          Piotrowska            115.20 +  400: 359  165
   13    31 Ewa            Radzikowska           100.00 -  372: 382   50
   14    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  360: 316  150
   15    28 Beata          Wiączkowska           126.22 +  370: 337  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1872  / 15 124.80




	Tomasz Sienkiewicz 111.68 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Mroziuk               137.12 +  430: 335  187
    2    23 Jakub          Szymczak              133.99 -  252: 473   84
    3    30 Tomasz         Suchanek              130.69 -  324: 509   81
    4    36 Renata         Andracka              114.77 +  396: 374  165
    5    29 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  424: 434   69
    6    26 Marek          Herzig                138.70 +  393: 367  189
    7    19 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  358: 386   96
    8    34 Julita         Dygnas                100.95 +  364: 342  151
    9    27 Józef          Wietecki              100.71 +  373: 300  151
   10    19 Bogusław       Książek               120.50 -  388: 399   70
   11    32 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 +  361: 312  175
   12    16 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  372: 416   99
   13    26 Marek          Syczuk                143.30 +  387: 323  193
   14    21 Bartosz        Morawski              147.25 -  306: 521   97
   15    24 Maciej         Kuczyński             118.42 -  430: 452   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1875  / 15 125.00




	Sławomir Długosz 110.42 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Kurowski              136.14 -  403: 440   86
    2    28 Józef          Wietecki              100.71 +  412: 390  151
    3    22 Krzysztof      Obremski              146.37 -  279: 398   96
    4    38 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 -  275: 394   66
    5    43 Adam           Janicki               114.44 -  297: 376   64
    6    46 Marek          Szczepanik            100.00 +  375: 331  150
    7    35 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  462: 285  174
    8    38 Beata          Wiączkowska           126.22 -  250: 467   76
    9    37 Beata          Piotrowska            115.20 -  288: 375   65
   10    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  310: 426   50
   11    49 PAUZA
   12    43 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  442: 320  166
   13    38 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  415: 242  158
   14    35 Jerzy          Matyasik              121.91 -  351: 386   72
   15    38 Jerzy          Luter                 109.46 -  316: 355   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 14 102.36




	Maria Krzyżanowska 109.58 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Tomasz         Zwoliński             135.82 -  265: 440   86
    2    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  389: 339  150
    3    36 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  376: 379   98
    4    33 Rafał          Wesołowski            134.45 +  437: 397  184
    5    19 Radosław       Jachna                131.38 -  276: 334   81
    6    33 Beata          Piotrowska            115.20 -  364: 381   65
    7    43 Anna           Arana                 107.08 -  389: 416   57
    8    42 Anna           Niedzielko            106.53 +  434: 278  157
    9    38 Julita         Dygnas                100.95 -  352: 482   51
   10    42 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  381: 461   50
   11    42 Katarzyna      Bogusławska           107.59 -  414: 421   58
   12    45 Dorota         Ostrowska             100.00 +  360: 349  150
   13    41 Daniel         Tomczyk               100.00 -  337: 372   50
   14    45 Marek          Szczepanik            100.00 +  399: 358  150
   15    42 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 -  302: 501   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 15  96.40




	Jerzy Luter 109.46 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            134.45 -  396: 412   84
    2    29 Agnieszka      Kozak                 107.36 -  338: 388   57
    3    38 Magdalena      Kublik                121.60 -  350: 353   72
    4    44 Marcin         Mroziuk               137.12 -  239: 471   87
    5    47 Kamil          Piecewicz             106.11 +  389: 363  156
    6    43 Anna           Arana                 107.08 -  350: 356   57
    7    47 Marek          Szczepanik            100.00 +  394: 290  150
    8    45 Joanna         Suchanek              113.08 +  369: 335  163
    9    34 Mariusz        Skrobosz              149.13 -  352: 494   99
   10    46 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 -  351: 425   59
   11    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 180  150
   12    42 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  318: 407   50
   13    44 Waldemar       Dębski                100.00 +  389: 207  150
   14    41 Józef          Wietecki              100.71 +  426: 378  151
   15    38 Sławomir       Długosz               110.42 +  355: 316  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 15 109.67




	Agnieszka Piotrowicz 108.88 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jakub          Szymczak              133.99 -  335: 345   84
    2    45 Waldemar       Dębski                100.00 +  438: 299  150
    3    31 Krzysztof      Langiewicz            126.99 -  258: 377   77
    4    32 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  293: 353   77
    5    38 Beata          Piotrowska            115.20 -  427: 444   65
    6    42 Katarzyna      Bogusławska           107.59 -  346: 362   58
    7    45 Kamil          Piecewicz             106.11 -  356: 402   56
    8    47 Joanna         Biernacka             100.00 +  393: 251  150
    9    44 Anna           Niedzielko            106.53 -  283: 345   57
   10    46 Jerzy          Luter                 109.46 +  425: 351  159
   11    44 Tomasz         Kozak                 100.00 -  305: 380   50
   12    49 PAUZA
   13    43 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  370: 337  174
   14    42 Julita         Dygnas                100.95 -  333: 425   51
   15    42 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  501: 302  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 14  97.71




	Katarzyna Bogusławska 107.59 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Roszak                133.65 -  335: 405   84
    2    46 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  344: 323  168
    3    32 Marek          Syczuk                143.30 -  292: 491   93
    4    39 Krzysztof      Sporczyk              123.58 -  361: 374   74
    5    37 Łukasz         Tuszyński             146.01 -  299: 594   96
    6    42 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  362: 346  159
    7    42 Renata         Andracka              114.77 -  355: 381   65
    8    43 Katarzyna      Dębska                101.99 -  346: 428   52
    9    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  475: 130  150
   10    38 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  342: 418   75
   11    42 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  421: 414  160
   12    41 Anna           Arana                 107.08 +  382: 328  157
   13    38 Sławomir       Długosz               110.42 -  242: 415   60
   14    43 Tomasz         Kozak                 100.00 -  359: 375   50
   15    45 Marek          Szczepanik            100.00 -  419: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 15  99.53




	Agnieszka Kozak 107.36 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Dominik        Urbacki               133.22 -  318: 394   83
    2    29 Jerzy          Luter                 109.46 +  388: 338  159
    3    26 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  321: 486   99
    4    35 Bogusław       Książek               120.50 -  249: 419   70
    5    41 Katarzyna      Dębska                101.99 -  310: 403   52
    6    44 Anna           Niedzielko            106.53 -  329: 382   57
    7    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 151  150
    8    46 Kamil          Piecewicz             106.11 +  353: 338  156
    9    41 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  446: 302  166
   10    29 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  310: 404   76
   11    36 Jerzy          Matyasik              121.91 -  279: 465   72
   12    40 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  372: 454   75
   13    49 PAUZA
   14    44 Daniel         Tomczyk               100.00 -  373: 383   50
   15    41 Beata          Piotrowska            115.20 -  279: 463   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 14  95.00




	Anna Arana 107.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Robert         Duczemiński           132.30 -  310: 439   82
    2    31 Czesław        Grajewski             122.90 -  252: 320   73
    3    41 Jerzy          Matyasik              121.91 -  352: 382   72
    4    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  398: 144  150
    5    39 Renata         Andracka              114.77 -  269: 324   65
    6    43 Jerzy          Luter                 109.46 +  356: 350  159
    7    43 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  416: 389  160
    8    37 Maciej         Kuczyński             118.42 -  354: 377   68
    9    39 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  333: 397   75
   10    43 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  356: 320  166
   11    37 Joanna         Suchanek              113.08 -  379: 386   63
   12    41 Katarzyna      Bogusławska           107.59 -  328: 382   58
   13    42 Dorota         Rudzińska             113.13 -  326: 407   63
   14    49 PAUZA
   15    44 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  295: 368   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 14  94.86




	Anna Niedzielko 106.53 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Irena          Sołdan                132.07 -  433: 465   82
    2    26 Kazimierz      Merklejn              146.06 -  292: 547   96
    3    39 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  279: 430   66
    4    46 Kamil          Piecewicz             106.11 +  337: 259  156
    5    36 Rafał          Wesołowski            134.45 -  364: 394   84
    6    44 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  382: 329  157
    7    44 Adam           Janicki               114.44 -  281: 408   64
    8    42 Maria          Krzyżanowska          109.58 -  278: 434   60
    9    44 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  345: 283  159
   10    44 Sylwia         Łada                  100.00 +  380: 336  150
   11    38 Katarzyna      Dębska                101.99 +  326: 324  152
   12    33 Beata          Wiączkowska           126.22 -  345: 450   76
   13    35 Beata          Piotrowska            115.20 +  407: 385  165
   14    34 Dominik        Urbacki               133.22 -  383: 449   83
   15    35 Artur          Tomczyk               123.20 +  439: 398  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 15 114.87




	Kamil Piecewicz 106.11 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  217: 400   81
    2    47 Magdalena      Kublik                121.60 -  327: 416   72
    3    45 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  311: 589   74
    4    46 Anna           Niedzielko            106.53 -  259: 337   57
    5    47 Jerzy          Luter                 109.46 -  363: 389   59
    6    48 Waldemar       Dębski                100.00 +  332: 254  150
    7    45 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  402: 356  159
    8    46 Agnieszka      Kozak                 107.36 -  338: 353   57
    9    49 PAUZA
   10    45 Joanna         Suchanek              113.08 -  410: 418   63
   11    45 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  288: 373   66
   12    47 Marek          Szczepanik            100.00 -  269: 275   50
   13    46 Katarzyna      Dębska                101.99 +  349: 251  152
   14    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  362: 290  150
   15    43 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  266: 454   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1265  / 14  90.36




	Katarzyna Dębska 101.99 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Radosław       Jachna                131.38 -  380: 382   81
    2    32 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  458: 309  166
    3    17 Dariusz        Kosz                  153.96 -  329: 401  104
    4    29 Łukasz         Baranowski            123.81 -  308: 381   74
    5    41 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  403: 310  157
    6    37 Józef          Wietecki              100.71 -  320: 403   51
    7    37 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  294: 445   77
    8    43 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  428: 346  158
    9    40 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 +  394: 221  150
   10    35 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  265: 466   63
   11    38 Anna           Niedzielko            106.53 -  324: 326   57
   12    44 Tomasz         Kozak                 100.00 -  322: 362   50
   13    46 Kamil          Piecewicz             106.11 -  251: 349   56
   14    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  353: 130  150
   15    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  352: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 15 102.93




	Julita Dygnas 100.95 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Szymon         Płachta               131.16 -  328: 461   81
    2    48 Kamila         Biskupska             100.00 +  416: 180  150
    3    15 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  316: 505   75
    4    27 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  290: 406   76
    5    46 Joanna         Biernacka             100.00 +  369: 204  150
    6    36 Marcin         Mroziuk               137.12 -  294: 407   87
    7    38 Sylwia         Łada                  100.00 +  389: 345  150
    8    34 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  342: 364   62
    9    38 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  482: 352  160
   10    30 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  278: 478   75
   11    41 Marek          Roszak                133.65 -  309: 475   84
   12    38 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  372: 415   68
   13    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  424: 216  150
   14    42 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  425: 333  159
   15    40 Tomasz         Kozak                 100.00 +  373: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 15 111.80




	Józef Wietecki 100.71 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Maciej         Sancewicz             130.81 -  319: 433   81
    2    28 Sławomir       Długosz               110.42 -  390: 412   60
    3    42 Marek          Szczepanik            100.00 +  323: 271  150
    4    31 Beata          Piotrowska            115.20 +  375: 323  165
    5    27 Dominik        Urbacki               133.22 -  286: 386   83
    6    37 Katarzyna      Dębska                101.99 +  403: 320  152
    7    31 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  274: 360   69
    8    35 Małgorzata     Szczygieł             124.62 +  388: 353  175
    9    27 Tomasz         Sienkiewicz           111.68 -  300: 373   62
   10    34 Beata          Wiączkowska           126.22 -  275: 483   76
   11    40 Dorota         Ostrowska             100.00 +  438: 325  150
   12    34 Jerzy          Matyasik              121.91 -  298: 403   72
   13    36 Maciej         Kuczyński             118.42 -  289: 555   68
   14    41 Jerzy          Luter                 109.46 -  378: 426   59
   15    49 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 14 101.57




	Joanna Biernacka 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Weronika       Rudnicka              128.25 -  193: 486   78
    2    50 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  175: 372   75
    3    49 Joanna         Suchanek              113.08 -  181: 415   63
    4    50 PAUZA
    5    46 Julita         Dygnas                100.95 -  204: 369   51
    6    47 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  266: 357   50
    7    46 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  249: 339   50
    8    47 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 -  251: 393   59
    9    47 Dorota         Rudzińska             113.13 -  248: 401   63
   10    48 Mirosław       Dejna                 100.00 -   90: 278   50
   11    48 Sylwia         Łada                  100.00 -  174: 282   50
   12    48 Waldemar       Dębski                100.00 -  256: 300   50
   13    48 Dorota         Ostrowska             100.00 -  161: 339   50
   14    48 Kamil          Piecewicz             106.11 -  290: 362   56
   15    48 Katarzyna      Dębska                101.99 -  252: 352   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     797  / 14  56.93




	Kamila Biskupska 100.00 Mirosławiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Katarzyna      Małek                 126.59 -  203: 430   77
    2    48 Julita         Dygnas                100.95 -  180: 416   51
    3    48 Dorota         Ostrowska             100.00 -  258: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     178  /  3  59.33




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tomasz         Suchanek              130.69 -  195: 501   81
    2    49 Marek          Herzig                138.70 -  169: 641   89
    3    50 Łukasz         Baranowski            123.81 -  195: 406   74
    4    49 Anna           Arana                 107.08 -  144: 398   57
    5    49 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  165: 412   50
    6    49 PAUZA
    7    48 Agnieszka      Kozak                 107.36 -  151: 412   57
    8    48 Waldemar       Dębski                100.00 -  190: 349   50
    9    48 Katarzyna      Bogusławska           107.59 -  130: 475   58
   10    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  278:  90  150
   11    47 Jerzy          Luter                 109.46 -  180: 390   59
   12    46 Dorota         Rudzińska             113.13 -  138: 452   63
   13    47 Julita         Dygnas                100.95 -  216: 424   51
   14    47 Katarzyna      Dębska                101.99 -  130: 353   52
   15    47 Adam           Janicki               114.44 -  195: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     955  / 14  68.21




	Waldemar Dębski 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    50 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  251: 491   75
    2    45 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 -  299: 438   59
    3    44 Paweł          Jackowski             141.95 -  217: 477   92
    4    48 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  333: 348   50
    5    48 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  208: 460   68
    6    48 Kamil          Piecewicz             106.11 -  254: 332   56
    7    49 PAUZA
    8    48 Mirosław       Dejna                 100.00 +  349: 190  150
    9    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  250: 497   50
   10    47 Marek          Szczepanik            100.00 -  302: 312   50
   11    46 Dorota         Rudzińska             113.13 +  359: 358  163
   12    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  300: 256  150
   13    44 Jerzy          Luter                 109.46 -  207: 389   59
   14    46 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  261: 370   74
   15    46 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  287: 370   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1162  / 14  83.00




	Beata Kowaluk-Jagielska 100.00 Police

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Ireneusz       Moralewicz            125.64 -  297: 469   76
    2    36 Bogusław       Książek               120.50 -  302: 382   70
    3    40 Małgorzata     Szczygieł             124.62 -  352: 363   75
    4    48 Waldemar       Dębski                100.00 +  348: 333  150
    5    40 Beata          Wiączkowska           126.22 -  350: 383   76
    6    47 Joanna         Biernacka             100.00 +  357: 266  150
    7    40 Joanna         Suchanek              113.08 +  471: 282  163
    8    28 Marek          Syczuk                143.30 -  263: 501   93
    9    40 Katarzyna      Dębska                101.99 -  221: 394   52
   10    42 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  461: 381  160
   11    39 Weronika       Rudnicka              128.25 -  307: 461   78
   12    42 Jerzy          Luter                 109.46 +  407: 318  159
   13    32 Katarzyna      Małek                 126.59 -  340: 390   77
   14    40 Zbigniew       Rybak                 116.28 +  417: 248  166
   15    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  422: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 15 113.00




	Tomasz Kozak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 Sławomir       Piotrowski            125.36 +  369: 321  175
    2    18 Bartosz        Morawski              147.25 -  304: 453   97
    3    33 Jolanta        Chłopińska            119.10 -  296: 348   69
    4    40 Jerzy          Matyasik              121.91 -  280: 447   72
    5    42 Sylwia         Łada                  100.00 -  321: 408   50
    6    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  435: 371  150
    7    39 Beata          Wiączkowska           126.22 -  324: 360   76
    8    44 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  354: 431   66
    9    43 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  361: 429   74
   10    49 PAUZA
   11    44 Agnieszka      Piotrowicz            108.88 +  380: 305  159
   12    44 Katarzyna      Dębska                101.99 +  362: 322  152
   13    40 Joanna         Suchanek              113.08 -  336: 375   63
   14    43 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  375: 359  158
   15    40 Julita         Dygnas                100.95 -  357: 373   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 14 100.86




	Katarzyna Magierska-Felusiak 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    51 PAUZA
    2    25 Marek          Reda                  140.38 -  218: 532   90
    3    37 Daniel         Tomczyk               100.00 -  218: 363   50
    4    43 Dorota         Ostrowska             100.00 -  246: 346   50
    5    45 Dorota         Rudzińska             113.13 -  236: 378   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     253  /  4  63.25




	Monika Nowakowska 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Dorota Ostrowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Michał         Kolaj                 126.60 -  354: 389   77
    2    35 Ewa            Radzikowska           100.00 -  316: 434   50
    3    48 Kamila         Biskupska             100.00 +  397: 258  150
    4    43 Katarzyna      Magierska-Felusiak    100.00 +  346: 246  150
    5    26 Marcin         Mroziuk               137.12 +  354: 347  187
    6    22 Dominik        Urbacki               133.22 -  389: 413   83
    7    24 Katarzyna      Małek                 126.59 -  287: 464   77
    8    30 Jerzy          Matyasik              121.91 -  312: 339   72
    9    36 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  324: 385   76
   10    40 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  428: 300  174
   11    40 Józef          Wietecki              100.71 -  325: 438   51
   12    45 Maria          Krzyżanowska          109.58 -  349: 360   60
   13    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  339: 161  150
   14    37 Beata          Piotrowska            115.20 +  373: 361  165
   15    34 Dorota         Rudzińska             113.13 -  325: 400   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1585  / 15 105.67




	Ewa Radzikowska 100.00 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Beata          Wiączkowska           126.22 -  299: 397   76
    2    35 Dorota         Ostrowska             100.00 +  434: 316  150
    3    20 Katarzyna      Małek                 126.59 -  327: 409   77
    4    28 Paweł          Jackowski             141.95 -  304: 321   92
    5    44 Marek          Szczepanik            100.00 +  283: 270  150
    6    39 Sylwia         Łada                  100.00 +  459: 321  150
    7    30 Barbara        Łukaszewicz           119.95 -  335: 387   70
    8    31 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  421: 321  176
    9    25 Maciej         Grąbczewski           124.20 +  364: 319  174
   10    22 Krzysztof      Obremski              146.37 -  239: 642   96
   11    29 Beata          Piotrowska            115.20 +  400: 366  165
   12    24 Kamil          Kister                137.26 -  307: 536   87
   13    31 Małgorzata     Szmuksta              112.83 +  382: 372  163
   14    24 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  255: 436   75
   15    31 Magdalena      Kublik                121.60 -  301: 368   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 15 118.20




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  259: 424   77
    2    44 Marcin         Mroziuk               137.12 -  299: 423   87
    3    42 Józef          Wietecki              100.71 -  271: 323   51
    4    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  351: 301  150
    5    44 Ewa            Radzikowska           100.00 -  270: 283   50
    6    46 Sławomir       Długosz               110.42 -  331: 375   60
    7    47 Jerzy          Luter                 109.46 -  290: 394   59
    8    49 PAUZA
    9    46 Joanna         Suchanek              113.08 -  288: 412   63
   10    47 Waldemar       Dębski                100.00 +  312: 302  150
   11    43 Zbigniew       Wietecki              123.81 -  349: 402   74
   12    47 Kamil          Piecewicz             106.11 +  275: 269  156
   13    45 Zbigniew       Rybak                 116.28 -  310: 407   66
   14    45 Maria          Krzyżanowska          109.58 -  358: 399   60
   15    45 Katarzyna      Bogusławska           107.59 +  423: 419  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1261  / 14  90.07




	Lech Szymczak 100.00 Mniszki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Piotr          Broda                 125.99 -    1: 400   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      76  /  1  76.00




	Daniel Tomczyk 100.00 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Magdalena      Kupczyńska            126.57 -  286: 471   77
    2    40 Łukasz         Tuszyński             146.01 +  467: 334  196
    3    37 Katarzyna      Magierska-Felusiak    100.00 +  363: 218  150
    4    15 Krzysztof      Mówka                 149.28 -  334: 458   99
    5    21 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  385: 274  176
    6    13 Miłosz         Wrzałek               148.33 -  322: 517   98
    7    23 Robert         Duczemiński           132.30 -  278: 440   82
    8    33 Rafał          Wesołowski            134.45 -  342: 409   84
    9    35 Grzegorz       Pukniel               118.24 +  352: 329  168
   10    31 Beata          Piotrowska            115.20 -  344: 454   65
   11    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  348: 414   50
   12    37 Andrzej        Kwiatkowski           125.32 -  328: 435   75
   13    41 Maria          Krzyżanowska          109.58 +  372: 337  160
   14    44 Agnieszka      Kozak                 107.36 +  383: 373  157
   15    32 Marek          Syczuk                143.30 -  394: 423   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1730  / 15 115.33




	Milena Woźniak 100.00 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariusz        Sylwestrzuk           129.10 -  288: 354   79
    2    39 Mariusz        Orzeł                 126.07 -  232: 489   76
    3    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  386: 314  150
    4    41 Joanna         Suchanek              113.08 -  258: 387   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     368  /  4  92.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Robert         Kamiński              130.47 -  336: 384   80
    2    43 Maria          Krzyżanowska          109.58 -  339: 389   60
    3    47 Milena         Woźniak               100.00 -  314: 386   50
    4    47 Marek          Szczepanik            100.00 -  301: 351   50
    5    49 Mirosław       Dejna                 100.00 +  412: 165  150
    6    45 Tomasz         Kozak                 100.00 -  371: 435   50
    7    46 Joanna         Biernacka             100.00 +  339: 249  150
    8    40 Grzegorz       Pukniel               118.24 -  383: 491   68
    9    45 Waldemar       Dębski                100.00 +  497: 250  150
   10    41 Sławomir       Długosz               110.42 +  426: 310  160
   11    34 Daniel         Tomczyk               100.00 +  414: 348  150
   12    32 Monika         Gawron-Cieślik        115.86 +  434: 304  166
   13    27 Magdalena      Kublik                121.60 -  347: 415   72
   14    31 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  316: 360   63
   15    33 Beata          Kowaluk-Jagielska     100.00 -  305: 422   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 15  97.93




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mariusz        Orzeł                 126.07 +  452: 344  176
    2    13 Robert         Kamiński              130.47 -  339: 367   80
    3    27 Grzegorz       Koczkodon             131.42 -  314: 403   81
    4    37 Sławomir       Piotrowski            125.36 -  350: 455   75
    5    42 Tomasz         Kozak                 100.00 +  408: 321  150
    6    39 Ewa            Radzikowska           100.00 -  321: 459   50
    7    38 Julita         Dygnas                100.95 -  345: 389   51
    8    41 Dorota         Rudzińska             113.13 +  351: 333  163
    9    42 Małgorzata     Szmuksta              112.83 -  305: 348   63
   10    44 Anna           Niedzielko            106.53 -  336: 380   57
   11    48 Joanna         Biernacka             100.00 +  282: 174  150
   12    39 Zbigniew       Wietecki              123.81 +  502: 306  174
   13    39 Renata         Andracka              114.77 +  358: 292  165
   14    29 Marek          Syczuk                143.30 +  383: 306  193
   15    26 Dariusz        Kosz                  153.96 -  351: 390  104
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1732  / 15 115.47


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIX Mistrzostwa Polski (faza eliminacyjna)



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Szczygieł             405: 348
   2 Maciej         Grąbczewski          - Stanisław      Rydzik                354: 307
   3 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              338: 321
   4 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Górka                 311: 521
   5 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Sporczyk              276: 435
   6 Artur          Tomczyk              - Mariusz        Skrobosz              307: 518
   7 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Perzyński             388: 407
   8 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Morawski              387: 437
   9 Rafał          Lenartowski          - Jerzy          Matyasik              411: 357
  10 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Obremski              332: 366
  11 Kazimierz      Merklejn             - Bogusław       Książek               421: 351
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Łukasz         Tuszyński             354: 343
  13 Dawid          Adamczyk             - Maciej         Kuczyński             465: 415
  14 Grzegorz       Pukniel              - Marek          Syczuk                229: 438
  15 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Rybak                 437: 309
  16 Monika         Gawron-Cieślik       - Paweł          Jackowski             389: 350
  17 Justyna        Górka                - Beata          Piotrowska            494: 294
  18 Renata         Andracka             - Dariusz        Puton                 359: 397
  19 Marek          Reda                 - Adam           Janicki               422: 285
  20 Dorota         Rudzińska            - Marek          Herzig                375: 327
  21 Mirosław       Uglik                - Joanna         Suchanek              465: 336
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Kamil          Kister                373: 338
  23 Marcin         Mroziuk              - Tomasz         Sienkiewicz           335: 430
  24 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Kurowski              403: 440
  25 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          440: 265
  26 Jerzy          Luter                - Rafał          Wesołowski            396: 412
  27 Jakub          Szymczak             - Agnieszka      Piotrowicz            345: 335
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Marek          Roszak                335: 405
  29 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Kozak                 394: 318
  30 Anna           Arana                - Robert         Duczemiński           310: 439
  31 Irena          Sołdan               - Anna           Niedzielko            465: 433
  32 Kamil          Piecewicz            - Grzegorz       Koczkodon             217: 400
  33 Radosław       Jachna               - Katarzyna      Dębska                382: 380
  34 Julita         Dygnas               - Szymon         Płachta               328: 461
  35 Maciej         Sancewicz            - Józef          Wietecki              433: 319
  36 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Suchanek              195: 501
  37 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              384: 336
  38 Milena         Woźniak              - Mariusz        Sylwestrzuk           288: 354
  39 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Biernacka             486: 193
  40 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Langiewicz            382: 291
  41 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Szczepanik            424: 259
  42 Dorota         Ostrowska            - Michał         Kolaj                 354: 389
  43 Katarzyna      Małek                - Kamila         Biskupska             430: 203
  44 Daniel         Tomczyk              - Magdalena      Kupczyńska            286: 471
  45 Beata          Wiączkowska          - Ewa            Radzikowska           397: 299
  46 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 452: 344
  47 Piotr          Broda                - Lech           Szymczak              400:   1
  48 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Ireneusz       Moralewicz            297: 469
  49 Sławomir       Piotrowski           - Tomasz         Kozak                 321: 369
  50 Waldemar       Dębski               - Andrzej        Kwiatkowski           251: 491
  51 Katarzyna      Magierska-Felusiak   - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            403: 386
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Lenartowski           381: 367
   3 Maciej         Perzyński            - Tomasz         Suchanek              381: 272
   4 Justyna        Górka                - Dariusz        Kosz                  388: 335
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Roszak                405: 441
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              305: 385
   7 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Broda                 333: 360
   8 Dariusz        Puton                - Ireneusz       Moralewicz            445: 288
   9 Beata          Wiączkowska          - Dawid          Adamczyk              421: 426
  10 Mirosław       Uglik                - Dominik        Urbacki               383: 347
  11 Michał         Kolaj                - Irena          Sołdan                430: 378
  12 Szymon         Płachta              - Monika         Gawron-Cieślik        387: 270
  13 Robert         Kamiński             - Sylwia         Łada                  367: 339
  14 Grzegorz       Kurowski             - Radosław       Jachna                428: 402
  15 Tomasz         Zwoliński            - Jolanta        Chłopińska            446: 382
  16 Robert         Duczemiński          - Dorota         Rudzińska             490: 318
  17 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Szmuksta              328: 414
  18 Bartosz        Morawski             - Tomasz         Kozak                 453: 304
  19 Krzysztof      Obremski             - Dawid          Pikul                 348: 360
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              395: 309
  21 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Sancewicz             370: 514
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Katarzyna      Małek                 397: 393
  23 Tomasz         Sienkiewicz          - Jakub          Szymczak              252: 473
  24 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            426: 311
  25 Marek          Reda                 - Katarzyna      Magierska-Felusiak    532: 218
  26 Anna           Niedzielko           - Kazimierz      Merklejn              292: 547
  27 Maciej         Kuczyński            - Zbigniew       Wietecki              415: 359
  28 Józef          Wietecki             - Sławomir       Długosz               390: 412
  29 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Luter                 388: 338
  30 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            368: 339
  31 Czesław        Grajewski            - Anna           Arana                 320: 252
  32 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Dębska                309: 458
  33 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              358: 337
  34 Jerzy          Matyasik             - Artur          Tomczyk               352: 400
  35 Ewa            Radzikowska          - Dorota         Ostrowska             434: 316
  36 Bogusław       Książek              - Beata          Kowaluk-Jagielska     382: 302
  37 Beata          Piotrowska           - Paweł          Jackowski             516: 344
  38 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Langiewicz            361: 389
  39 Mariusz        Orzeł                - Milena         Woźniak               489: 232
  40 Łukasz         Tuszyński            - Daniel         Tomczyk               334: 467
  41 Adam           Janicki              - Kamil          Kister                254: 369
  42 Joanna         Suchanek             - Krzysztof      Mówka                 331: 517
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          339: 389
  44 Marek          Szczepanik           - Marcin         Mroziuk               299: 423
  45 Agnieszka      Piotrowicz           - Waldemar       Dębski                438: 299
  46 Katarzyna      Bogusławska          - Grzegorz       Pukniel               344: 323
  47 Magdalena      Kublik               - Kamil          Piecewicz             416: 327
  48 Kamila         Biskupska            - Julita         Dygnas                180: 416
  49 Marek          Herzig               - Mirosław       Dejna                 641: 169
  50 Joanna         Biernacka            - Sławomir       Piotrowski            175: 372


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz      Merklejn             - Szymon         Płachta               495: 313
   2 Marek          Roszak               - Marek          Reda                  389: 389
   3 Maciej         Sancewicz            - Dariusz        Puton                 271: 314
   4 Robert         Duczemiński          - Michał         Kolaj                 383: 469
   5 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              365: 347
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 391: 401
   7 Maciej         Perzyński            - Dawid          Adamczyk              343: 433
   8 Bartosz        Morawski             - Małgorzata     Szmuksta              376: 335
   9 Tomasz         Zwoliński            - Michał         Alabrudziński         408: 340
  10 Piotr          Broda                - Justyna        Górka                 426: 414
  11 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kamiński              343: 366
  12 Grzegorz       Kurowski             - Barbara        Łukaszewicz           383: 365
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Mirosław       Uglik                 415: 347
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Herzig                349: 462
  15 Julita         Dygnas               - Andrzej        Kwiatkowski           316: 505
  16 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               397: 393
  17 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Kosz                  329: 401
  18 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Orzeł                 435: 393
  19 Maciej         Kuczyński            - Bogusław       Książek               437: 384
  20 Katarzyna      Małek                - Ewa            Radzikowska           409: 327
  21 Beata          Wiączkowska          - Maciej         Grąbczewski           340: 389
  22 Krzysztof      Obremski             - Sławomir       Długosz               398: 279
  23 Kamil          Kister               - Beata          Piotrowska            430: 347
  24 Magdalena      Kupczyńska           - Artur          Tomczyk               350: 366
  25 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             337: 433
  26 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Mówka                 321: 486
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Sylwia         Łada                  403: 314
  28 Sławomir       Piotrowski           - Radosław       Jachna                312: 535
  29 Dorota         Rudzińska            - Rafał          Lenartowski           332: 374
  30 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Sienkiewicz           509: 324
  31 Krzysztof      Langiewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            377: 258
  32 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Bogusławska           491: 292
  33 Tomasz         Kozak                - Jolanta        Chłopińska            296: 348
  34 Marcin         Mroziuk              - Stanisław      Rydzik                306: 411
  35 Ireneusz       Moralewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        353: 322
  36 Maria          Krzyżanowska         - Miłosz         Wrzałek               376: 379
  37 Katarzyna      Magierska-Felusiak   - Daniel         Tomczyk               218: 363
  38 Jerzy          Luter                - Magdalena      Kublik                350: 353
  39 Zbigniew       Rybak                - Anna           Niedzielko            430: 279
  40 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Kowaluk-Jagielska     363: 352
  41 Jerzy          Matyasik             - Anna           Arana                 382: 352
  42 Marek          Szczepanik           - Józef          Wietecki              271: 323
  43 Renata         Andracka             - Grzegorz       Pukniel               410: 341
  44 Paweł          Jackowski            - Waldemar       Dębski                477: 217
  45 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Piecewicz             589: 311
  46 Adam           Janicki              - Łukasz         Tuszyński             343: 338
  47 Milena         Woźniak              - Krzysztof      Zawadzki              386: 314
  48 Dorota         Ostrowska            - Kamila         Biskupska             397: 258
  49 Joanna         Suchanek             - Joanna         Biernacka             415: 181
  50 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Dejna                 406: 195


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Kazimierz      Merklejn              513: 426
   2 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Broda                 330: 277
   3 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             371: 371
   4 Dariusz        Puton                - Kamil          Górka                 334: 391
   5 Michał         Kolaj                - Robert         Kamiński              557: 242
   6 Bartosz        Morawski             - Marek          Reda                  366: 389
   7 Marek          Roszak               - Grzegorz       Kurowski              320: 356
   8 Dariusz        Kosz                 - Marek          Herzig                376: 371
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Czesław        Grajewski             367: 397
  10 Kamil          Kister               - Radosław       Jachna                483: 371
  11 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Duczemiński           531: 369
  12 Maciej         Perzyński            - Justyna        Górka                 300: 574
  13 Małgorzata     Szmuksta             - Mariusz        Skrobosz              358: 424
  14 Tomasz         Suchanek             - Barbara        Łukaszewicz           437: 379
  15 Daniel         Tomczyk              - Krzysztof      Mówka                 334: 458
  16 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Kuczyński             280: 410
  17 Krzysztof      Obremski             - Marek          Syczuk                417: 347
  18 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                398: 440
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Małek                 295: 413
  20 Maciej         Sancewicz            - Grzegorz       Koczkodon             332: 398
  21 Weronika       Rudnicka             - Michał         Alabrudziński         289: 555
  22 Mirosław       Uglik                - Magdalena      Kublik                423: 326
  23 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            400: 342
  24 Artur          Tomczyk              - Jakub          Szymczak              425: 283
  25 Szymon         Płachta              - Krzysztof      Langiewicz            495: 332
  26 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Lenartowski           346: 350
  27 Mariusz        Orzeł                - Julita         Dygnas                406: 290
  28 Ewa            Radzikowska          - Paweł          Jackowski             304: 321
  29 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Baranowski            308: 381
  30 Zbigniew       Rybak                - Beata          Wiączkowska           337: 317
  31 Beata          Piotrowska           - Józef          Wietecki              323: 375
  32 Agnieszka      Piotrowicz           - Magdalena      Kupczyńska            293: 353
  33 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Wesołowski            437: 397
  34 Dominik        Urbacki              - Dorota         Rudzińska             381: 332
  35 Bogusław       Książek              - Agnieszka      Kozak                 419: 249
  36 Tomasz         Sienkiewicz          - Renata         Andracka              396: 374
  37 Sylwia         Łada                 - Sławomir       Piotrowski            350: 455
  38 Sławomir       Długosz              - Monika         Gawron-Cieślik        275: 394
  39 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           374: 361
  40 Tomasz         Kozak                - Jerzy          Matyasik              280: 447
  41 Joanna         Suchanek             - Milena         Woźniak               387: 258
  42 Adam           Janicki              - Małgorzata     Szczygieł             300: 317
  43 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Magierska-Felusiak    346: 246
  44 Marcin         Mroziuk              - Jerzy          Luter                 471: 239
  45 Grzegorz       Pukniel              - Łukasz         Tuszyński             427: 470
  46 Anna           Niedzielko           - Kamil          Piecewicz             337: 259
  47 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Szczepanik            301: 351
  48 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Waldemar       Dębski                348: 333
  49 Anna           Arana                - Mirosław       Dejna                 398: 144
  50 Joanna         Biernacka            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Grzegorz       Kurowski              527: 339
   2 Marek          Reda                 - Dawid          Pikul                 436: 372
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             369: 372
   4 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Sylwestrzuk           450: 279
   5 Kazimierz      Merklejn             - Mirosław       Uglik                 355: 375
   6 Justyna        Górka                - Czesław        Grajewski             488: 261
   7 Krzysztof      Mówka                - Krzysztof      Obremski              489: 377
   8 Tomasz         Suchanek             - Dariusz        Kosz                  458: 353
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              353: 341
  10 Rafał          Lenartowski          - Irena          Sołdan                556: 298
  11 Artur          Tomczyk              - Maciej         Kuczyński             447: 225
  12 Dariusz        Puton                - Miłosz         Wrzałek               402: 378
  13 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         343: 397
  14 Szymon         Płachta              - Piotr          Broda                 484: 369
  15 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Małek                 406: 393
  16 Marek          Roszak               - Bartosz        Morawski              313: 460
  17 Marek          Herzig               - Kamil          Kister                364: 374
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           383: 337
  19 Radosław       Jachna               - Maria          Krzyżanowska          334: 276
  20 Sławomir       Piotrowski           - Robert         Duczemiński           362: 327
  21 Daniel         Tomczyk              - Mariusz        Orzeł                 385: 274
  22 Jakub          Szymczak             - Marek          Syczuk                386: 362
  23 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Sancewicz             302: 439
  24 Jerzy          Matyasik             - Maciej         Perzyński             373: 385
  25 Bogusław       Książek              - Magdalena      Kublik                397: 340
  26 Marcin         Mroziuk              - Dorota         Ostrowska             347: 354
  27 Józef          Wietecki             - Dominik        Urbacki               286: 386
  28 Marek          Dudkiewicz           - Ireneusz       Moralewicz            365: 417
  29 Tomasz         Sienkiewicz          - Jolanta        Chłopińska            424: 434
  30 Magdalena      Kupczyńska           - Maciej         Grąbczewski           245: 482
  31 Krzysztof      Langiewicz           - Weronika       Rudnicka              374: 314
  32 Małgorzata     Szczygieł            - Barbara        Łukaszewicz           409: 364
  33 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Rybak                 348: 323
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              391: 257
  35 Zbigniew       Wietecki             - Joanna         Suchanek              388: 322
  36 Rafał          Wesołowski           - Anna           Niedzielko            394: 364
  37 Łukasz         Tuszyński            - Katarzyna      Bogusławska           594: 299
  38 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Piotrowicz            444: 427
  39 Renata         Andracka             - Anna           Arana                 324: 269
  40 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Beata          Wiączkowska           350: 383
  41 Katarzyna      Dębska               - Agnieszka      Kozak                 403: 310
  42 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Kozak                 408: 321
  43 Sławomir       Długosz              - Adam           Janicki               297: 376
  44 Marek          Szczepanik           - Ewa            Radzikowska           270: 283
  45 Katarzyna      Magierska-Felusiak   - Dorota         Rudzińska             236: 378
  46 Julita         Dygnas               - Joanna         Biernacka             369: 204
  47 Kamil          Piecewicz            - Jerzy          Luter                 363: 389
  48 Waldemar       Dębski               - Grzegorz       Pukniel               208: 460
  49 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              165: 412


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Michał         Kolaj                 449: 425
   2 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             387: 343
   3 Kamil          Kister               - Justyna        Górka                 418: 314
   4 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 320: 335
   5 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Suchanek              390: 437
   6 Artur          Tomczyk              - Szymon         Płachta               387: 301
   7 Bartosz        Morawski             - Dariusz        Puton                 397: 397
   8 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Koczkodon             442: 441
   9 Rafał          Lenartowski          - Robert         Kamiński              420: 331
  10 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Sylwestrzuk           402: 321
  11 Kamil          Górka                - Kazimierz      Merklejn              340: 360
  12 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             403: 454
  13 Daniel         Tomczyk              - Miłosz         Wrzałek               322: 517
  14 Katarzyna      Małek                - Jakub          Szymczak              336: 501
  15 Piotr          Broda                - Radosław       Jachna                368: 412
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Maciej         Sancewicz             286: 440
  17 Irena          Sołdan               - Sławomir       Piotrowski            423: 324
  18 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                311: 492
  19 Maciej         Perzyński            - Bogusław       Książek               322: 452
  20 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             441: 361
  21 Maciej         Kuczyński            - Czesław        Grajewski             327: 374
  22 Dominik        Urbacki              - Dorota         Ostrowska             413: 389
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Maciej         Grąbczewski           381: 351
  24 Dariusz        Kosz                 - Krzysztof      Langiewicz            489: 311
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Roszak                278: 524
  26 Marek          Herzig               - Tomasz         Sienkiewicz           367: 393
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Weronika       Rudnicka              307: 385
  28 Łukasz         Tuszyński            - Renata         Andracka              474: 310
  29 Robert         Duczemiński          - Joanna         Suchanek              370: 361
  30 Magdalena      Kublik               - Zbigniew       Wietecki              386: 285
  31 Marek          Syczuk               - Magdalena      Kupczyńska            494: 275
  32 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            341: 295
  33 Maria          Krzyżanowska         - Beata          Piotrowska            364: 381
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Matyasik              265: 352
  35 Mariusz        Orzeł                - Dorota         Rudzińska             399: 339
  36 Julita         Dygnas               - Marcin         Mroziuk               294: 407
  37 Józef          Wietecki             - Katarzyna      Dębska                403: 320
  38 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 532: 437
  39 Ewa            Radzikowska          - Sylwia         Łada                  459: 321
  40 Barbara        Łukaszewicz          - Adam           Janicki               398: 338
  41 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Wiączkowska           432: 315
  42 Katarzyna      Bogusławska          - Agnieszka      Piotrowicz            362: 346
  43 Anna           Arana                - Jerzy          Luter                 356: 350
  44 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Kozak                 382: 329
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Kozak                 371: 435
  46 Sławomir       Długosz              - Marek          Szczepanik            375: 331
  47 Joanna         Biernacka            - Beata          Kowaluk-Jagielska     266: 357
  48 Waldemar       Dębski               - Kamil          Piecewicz             254: 332
  49 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Reda                 - Dawid          Adamczyk              343: 456
   2 Michał         Kolaj                - Artur          Tomczyk               420: 355
   3 Tomasz         Suchanek             - Mirosław       Uglik                 370: 437
   4 Dawid          Pikul                - Bartosz        Morawski              459: 364
   5 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             356: 362
   6 Justyna        Górka                - Michał         Alabrudziński         361: 465
   7 Dariusz        Puton                - Kamil          Kister                302: 386
   8 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz      Merklejn              513: 395
   9 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               398: 228
  10 Krzysztof      Mówka                - Dominik        Urbacki               371: 395
  11 Stanisław      Rydzik               - Szymon         Płachta               411: 255
  12 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Koczkodon             448: 366
  13 Paweł          Jackowski            - Maciej         Sancewicz             502: 354
  14 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                362: 386
  15 Monika         Gawron-Cieślik       - Kamil          Górka                 283: 429
  16 Robert         Kamiński             - Bogusław       Książek               303: 464
  17 Dariusz        Kosz                 - Marek          Roszak                424: 391
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Obremski              477: 423
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Łukasz         Tuszyński             358: 386
  20 Marek          Syczuk               - Weronika       Rudnicka              302: 390
  21 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              492: 357
  22 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Dudkiewicz            413: 439
  23 Robert         Duczemiński          - Daniel         Tomczyk               440: 278
  24 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Małek                 287: 464
  25 Mariusz        Orzeł                - Magdalena      Kublik                352: 439
  26 Sławomir       Piotrowski           - Beata          Piotrowska            440: 322
  27 Marcin         Mroziuk              - Maciej         Perzyński             384: 299
  28 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              332: 392
  29 Ireneusz       Moralewicz           - Jerzy          Matyasik              431: 409
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Ewa            Radzikowska           387: 335
  31 Jolanta        Chłopińska           - Józef          Wietecki              360: 274
  32 Krzysztof      Langiewicz           - Maciej         Kuczyński             354: 316
  33 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Herzig                346: 422
  34 Dorota         Rudzińska            - Andrzej        Kwiatkowski           300: 350
  35 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Długosz               285: 462
  36 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Pukniel               444: 338
  37 Magdalena      Kupczyńska           - Katarzyna      Dębska                445: 294
  38 Sylwia         Łada                 - Julita         Dygnas                345: 389
  39 Tomasz         Kozak                - Beata          Wiączkowska           324: 360
  40 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Joanna         Suchanek              471: 282
  41 Zbigniew       Rybak                - Małgorzata     Szmuksta              342: 360
  42 Renata         Andracka             - Katarzyna      Bogusławska           381: 355
  43 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          416: 389
  44 Adam           Janicki              - Anna           Niedzielko            408: 281
  45 Kamil          Piecewicz            - Agnieszka      Piotrowicz            402: 356
  46 Joanna         Biernacka            - Krzysztof      Zawadzki              249: 339
  47 Jerzy          Luter                - Marek          Szczepanik            394: 290
  48 Agnieszka      Kozak                - Mirosław       Dejna                 412: 151
  49 Waldemar       Dębski               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Dawid          Adamczyk              328: 418
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Kolaj                 398: 331
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 378: 312
   4 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  417: 366
   5 Jakub          Szymczak             - Tomasz         Suchanek              453: 328
   6 Radosław       Jachna               - Dariusz        Kosz                  388: 346
   7 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                448: 338
   8 Bogusław       Książek              - Dominik        Urbacki               366: 403
   9 Rafał          Lenartowski          - Artur          Tomczyk               365: 341
  10 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 368: 341
  11 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Sylwestrzuk           347: 367
  12 Irena          Sołdan               - Dariusz        Puton                 391: 346
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Justyna        Górka                 248: 478
  14 Kazimierz      Merklejn             - Barbara        Łukaszewicz           383: 393
  15 Łukasz         Tuszyński            - Jolanta        Chłopińska            446: 256
  16 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Mówka                 306: 380
  17 Magdalena      Kublik               - Marek          Dudkiewicz            343: 441
  18 Katarzyna      Małek                - Sławomir       Piotrowski            431: 340
  19 Robert         Duczemiński          - Ireneusz       Moralewicz            426: 327
  20 Czesław        Grajewski            - Miłosz         Wrzałek               381: 397
  21 Maciej         Sancewicz            - Krzysztof      Sporczyk              529: 270
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Obremski              287: 394
  23 Szymon         Płachta              - Robert         Kamiński              430: 376
  24 Krzysztof      Langiewicz           - Piotr          Broda                 372: 372
  25 Marek          Roszak               - Marcin         Mroziuk               342: 491
  26 Marek          Herzig               - Renata         Andracka              387: 387
  27 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Baranowski            305: 474
  28 Marek          Syczuk               - Beata          Kowaluk-Jagielska     501: 263
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kupczyńska            380: 440
  30 Jerzy          Matyasik             - Dorota         Ostrowska             339: 312
  31 Ewa            Radzikowska          - Mariusz        Orzeł                 421: 321
  32 Beata          Piotrowska           - Maciej         Perzyński             333: 456
  33 Rafał          Wesołowski           - Daniel         Tomczyk               409: 342
  34 Tomasz         Sienkiewicz          - Julita         Dygnas                364: 342
  35 Józef          Wietecki             - Małgorzata     Szczygieł             388: 353
  36 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Grąbczewski           337: 401
  37 Maciej         Kuczyński            - Anna           Arana                 377: 354
  38 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Długosz               467: 250
  39 Adam           Janicki              - Zbigniew       Wietecki              360: 302
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Pukniel               383: 491
  41 Dorota         Rudzińska            - Sylwia         Łada                  333: 351
  42 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Niedzielko            434: 278
  43 Katarzyna      Dębska               - Katarzyna      Bogusławska           428: 346
  44 Tomasz         Kozak                - Zbigniew       Rybak                 354: 431
  45 Joanna         Suchanek             - Jerzy          Luter                 335: 369
  46 Agnieszka      Kozak                - Kamil          Piecewicz             353: 338
  47 Agnieszka      Piotrowicz           - Joanna         Biernacka             393: 251
  48 Mirosław       Dejna                - Waldemar       Dębski                190: 349
  49 Marek          Szczepanik           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              388: 360
   2 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Zwoliński             359: 363
   3 Kamil          Kister               - Michał         Kolaj                 339: 443
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Kurowski              453: 380
   5 Dominik        Urbacki              - Dawid          Pikul                 288: 431
   6 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  310: 353
   7 Bartosz        Morawski             - Rafał          Lenartowski           408: 408
   8 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jakub          Szymczak              435: 331
   9 Justyna        Górka                - Marcin         Mroziuk               420: 349
  10 Kamil          Górka                - Łukasz         Tuszyński             475: 296
  11 Dariusz        Kosz                 - Maciej         Sancewicz             344: 444
  12 Tomasz         Suchanek             - Paweł          Jackowski             332: 422
  13 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               373: 405
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Marek          Dudkiewicz            285: 421
  15 Katarzyna      Małek                - Stanisław      Rydzik                465: 480
  16 Artur          Tomczyk              - Robert         Duczemiński           439: 319
  17 Bogusław       Książek              - Piotr          Broda                 366: 383
  18 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Langiewicz            488: 452
  19 Dariusz        Puton                - Krzysztof      Obremski              380: 348
  20 Kazimierz      Merklejn             - Weronika       Rudnicka              387: 365
  21 Maciej         Perzyński            - Marek          Syczuk                500: 330
  22 Jerzy          Matyasik             - Jolanta        Chłopińska            273: 409
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            338: 321
  24 Krzysztof      Sporczyk             - Beata          Wiączkowska           437: 318
  25 Ewa            Radzikowska          - Maciej         Grąbczewski           364: 319
  26 Robert         Kamiński             - Łukasz         Baranowski            299: 408
  27 Józef          Wietecki             - Tomasz         Sienkiewicz           300: 373
  28 Magdalena      Kublik               - Monika         Gawron-Cieślik        411: 371
  29 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Janicki               420: 432
  30 Maciej         Kuczyński            - Marek          Herzig                315: 344
  31 Czesław        Grajewski            - Marek          Roszak                401: 370
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Kwiatkowski           363: 362
  33 Renata         Andracka             - Magdalena      Kupczyńska            369: 442
  34 Jerzy          Luter                - Mariusz        Skrobosz              352: 494
  35 Grzegorz       Pukniel              - Daniel         Tomczyk               329: 352
  36 Dorota         Ostrowska            - Mariusz        Orzeł                 324: 385
  37 Sławomir       Długosz              - Beata          Piotrowska            288: 375
  38 Julita         Dygnas               - Maria          Krzyżanowska          482: 352
  39 Anna           Arana                - Małgorzata     Szczygieł             333: 397
  40 Katarzyna      Dębska               - Beata          Kowaluk-Jagielska     394: 221
  41 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Rybak                 446: 302
  42 Małgorzata     Szmuksta             - Sylwia         Łada                  348: 305
  43 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Kozak                 429: 361
  44 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Piotrowicz            345: 283
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Waldemar       Dębski                497: 250
  46 Joanna         Suchanek             - Marek          Szczepanik            412: 288
  47 Joanna         Biernacka            - Dorota         Rudzińska             248: 401
  48 Katarzyna      Bogusławska          - Mirosław       Dejna                 475: 130
  49 Kamil          Piecewicz            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Kolaj                - Michał         Alabrudziński         291: 432
   2 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 405: 328
   3 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                377: 373
   4 Rafał          Lenartowski          - Mirosław       Uglik                 421: 342
   5 Marek          Reda                 - Mariusz        Sylwestrzuk           327: 379
   6 Stanisław      Rydzik               - Justyna        Górka                 504: 312
   7 Maciej         Sancewicz            - Szymon         Płachta               306: 346
   8 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Szymczak              379: 438
   9 Grzegorz       Kurowski             - Artur          Tomczyk               408: 294
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                433: 355
  11 Dominik        Urbacki              - Kamil          Górka                 358: 384
  12 Piotr          Broda                - Bartosz        Morawski              349: 399
  13 Dariusz        Puton                - Radosław       Jachna                327: 378
  14 Paweł          Jackowski            - Kazimierz      Merklejn              398: 372
  15 Magdalena      Kublik               - Katarzyna      Małek                 439: 337
  16 Łukasz         Tuszyński            - Czesław        Grajewski             500: 306
  17 Krzysztof      Mówka                - Barbara        Łukaszewicz           501: 424
  18 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Suchanek              353: 307
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Bogusław       Książek               388: 399
  20 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Koczkodon             325: 410
  21 Marcin         Mroziuk              - Krzysztof      Sporczyk              358: 349
  22 Krzysztof      Obremski             - Ewa            Radzikowska           642: 239
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Kosz                  293: 397
  24 Adam           Janicki              - Maciej         Perzyński             329: 402
  25 Łukasz         Baranowski           - Marek          Herzig                319: 371
  26 Magdalena      Kupczyńska           - Krzysztof      Langiewicz            328: 425
  27 Mariusz        Skrobosz             - Weronika       Rudnicka              505: 296
  28 Marek          Syczuk               - Maciej         Kuczyński             330: 255
  29 Mariusz        Orzeł                - Agnieszka      Kozak                 404: 310
  30 Julita         Dygnas               - Sławomir       Piotrowski            278: 478
  31 Daniel         Tomczyk              - Beata          Piotrowska            344: 454
  32 Rafał          Wesołowski           - Monika         Gawron-Cieślik        363: 355
  33 Małgorzata     Szczygieł            - Robert         Kamiński              363: 388
  34 Beata          Wiączkowska          - Józef          Wietecki              483: 275
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Katarzyna      Dębska                466: 265
  36 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Roszak                508: 340
  37 Renata         Andracka             - Jerzy          Matyasik              394: 357
  38 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Bogusławska           418: 342
  39 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               422: 440
  40 Zbigniew       Wietecki             - Dorota         Ostrowska             300: 428
  41 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Zawadzki              310: 426
  42 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Maria          Krzyżanowska          461: 381
  43 Zbigniew       Rybak                - Anna           Arana                 320: 356
  44 Sylwia         Łada                 - Anna           Niedzielko            336: 380
  45 Kamil          Piecewicz            - Joanna         Suchanek              410: 418
  46 Agnieszka      Piotrowicz           - Jerzy          Luter                 425: 351
  47 Marek          Szczepanik           - Waldemar       Dębski                312: 302
  48 Mirosław       Dejna                - Joanna         Biernacka             278:  90
  49 Tomasz         Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               416: 352
   2 Dawid          Adamczyk             - Michał         Kolaj                 496: 312
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              346: 403
   4 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Lenartowski           327: 399
   5 Dawid          Pikul                - Radosław       Jachna                415: 448
   6 Jakub          Szymczak             - Stanisław      Rydzik                394: 461
   7 Szymon         Płachta              - Bartosz        Morawski              517: 428
   8 Mirosław       Uglik                - Kamil          Górka                 390: 394
   9 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  447: 363
  10 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             460: 312
  11 Łukasz         Tuszyński            - Magdalena      Kublik                372: 272
  12 Artur          Tomczyk              - Krzysztof      Mówka                 376: 432
  13 Krzysztof      Obremski             - Dominik        Urbacki               522: 339
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Dudkiewicz            332: 410
  15 Maciej         Sancewicz            - Jolanta        Chłopińska            515: 316
  16 Marek          Herzig               - Bogusław       Książek               491: 228
  17 Piotr          Broda                - Marcin         Mroziuk               451: 425
  18 Dariusz        Kosz                 - Dariusz        Puton                 341: 358
  19 Krzysztof      Langiewicz           - Kamil          Kister                470: 341
  20 Kazimierz      Merklejn             - Maciej         Perzyński             321: 430
  21 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            433: 389
  22 Katarzyna      Małek                - Magdalena      Kupczyńska            312: 368
  23 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Baranowski            554: 417
  24 Czesław        Grajewski            - Marek          Syczuk                351: 314
  25 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Duczemiński           446: 430
  26 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Szmuksta              482: 357
  27 Beata          Wiączkowska          - Ireneusz       Moralewicz            313: 405
  28 Robert         Kamiński             - Maciej         Grąbczewski           382: 343
  29 Beata          Piotrowska           - Ewa            Radzikowska           366: 400
  30 Mariusz        Orzeł                - Adam           Janicki               405: 349
  31 Barbara        Łukaszewicz          - Renata         Andracka              467: 357
  32 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Sienkiewicz           312: 361
  33 Grzegorz       Pukniel              - Maciej         Kuczyński             342: 522
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Daniel         Tomczyk               414: 348
  35 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szczygieł             333: 312
  36 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Kozak                 465: 279
  37 Anna           Arana                - Joanna         Suchanek              379: 386
  38 Anna           Niedzielko           - Katarzyna      Dębska                326: 324
  39 Weronika       Rudnicka             - Beata          Kowaluk-Jagielska     461: 307
  40 Dorota         Ostrowska            - Józef          Wietecki              325: 438
  41 Marek          Roszak               - Julita         Dygnas                475: 309
  42 Maria          Krzyżanowska         - Katarzyna      Bogusławska           414: 421
  43 Marek          Szczepanik           - Zbigniew       Wietecki              349: 402
  44 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Kozak                 305: 380
  45 Kamil          Piecewicz            - Zbigniew       Rybak                 288: 373
  46 Waldemar       Dębski               - Dorota         Rudzińska             359: 358
  47 Jerzy          Luter                - Mirosław       Dejna                 390: 180
  48 Joanna         Biernacka            - Sylwia         Łada                  174: 282
  49 Sławomir       Długosz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Adamczyk              396: 515
   2 Rafał          Lenartowski          - Michał         Alabrudziński         302: 384
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             343: 376
   4 Szymon         Płachta              - Irena          Sołdan                458: 394
   5 Kamil          Górka                - Mariusz        Sylwestrzuk           412: 334
   6 Radosław       Jachna               - Justyna        Górka                 390: 291
   7 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Obremski              391: 482
   8 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Mówka                 329: 385
   9 Maciej         Perzyński            - Michał         Kolaj                 404: 411
  10 Mirosław       Uglik                - Maciej         Sancewicz             532: 301
  11 Marek          Herzig               - Łukasz         Tuszyński             348: 345
  12 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Reda                  333: 341
  13 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 515: 319
  14 Miłosz         Wrzałek              - Bartosz        Morawski              434: 382
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Puton                 473: 370
  16 Tomasz         Sienkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              372: 416
  17 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Suchanek              361: 391
  18 Magdalena      Kupczyńska           - Sławomir       Piotrowski            440: 410
  19 Marcin         Mroziuk              - Grzegorz       Koczkodon             546: 353
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              291: 416
  21 Czesław        Grajewski            - Dariusz        Kosz                  399: 400
  22 Bogusław       Książek              - Jolanta        Chłopińska            351: 456
  23 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Orzeł                 306: 306
  24 Kamil          Kister               - Ewa            Radzikowska           536: 307
  25 Robert         Kamiński             - Artur          Tomczyk               576: 303
  26 Dominik        Urbacki              - Kazimierz      Merklejn              366: 423
  27 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Małek                 466: 319
  28 Maciej         Kuczyński            - Robert         Duczemiński           441: 504
  29 Joanna         Suchanek             - Marek          Syczuk                316: 448
  30 Beata          Piotrowska           - Małgorzata     Szmuksta              359: 400
  31 Maciej         Grąbczewski          - Adam           Janicki               382: 311
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Monika         Gawron-Cieślik        434: 304
  33 Anna           Niedzielko           - Beata          Wiączkowska           345: 450
  34 Józef          Wietecki             - Jerzy          Matyasik              298: 403
  35 Łukasz         Baranowski           - Marek          Roszak                424: 367
  36 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            308: 373
  37 Daniel         Tomczyk              - Andrzej        Kwiatkowski           328: 435
  38 Grzegorz       Pukniel              - Julita         Dygnas                415: 372
  39 Sylwia         Łada                 - Zbigniew       Wietecki              502: 306
  40 Agnieszka      Kozak                - Małgorzata     Szczygieł             372: 454
  41 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 382: 328
  42 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Jerzy          Luter                 407: 318
  43 Zbigniew       Rybak                - Sławomir       Długosz               320: 442
  44 Tomasz         Kozak                - Katarzyna      Dębska                362: 322
  45 Maria          Krzyżanowska         - Dorota         Ostrowska             360: 349
  46 Mirosław       Dejna                - Dorota         Rudzińska             138: 452
  47 Kamil          Piecewicz            - Marek          Szczepanik            269: 275
  48 Waldemar       Dębski               - Joanna         Biernacka             300: 256
  49 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Szymon         Płachta               374: 365
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 340: 442
   3 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                399: 365
   4 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           401: 450
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Kurowski              344: 382
   6 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                421: 311
   7 Krzysztof      Mówka                - Irena          Sołdan                405: 461
   8 Dawid          Pikul                - Mirosław       Uglik                 382: 397
   9 Marek          Dudkiewicz           - Marek          Herzig                316: 478
  10 Marek          Reda                 - Jakub          Szymczak              466: 333
  11 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Langiewicz            369: 415
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Kamil          Kister                492: 366
  13 Justyna        Górka                - Magdalena      Kupczyńska            444: 319
  14 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Kosz                  341: 333
  15 Łukasz         Tuszyński            - Paweł          Jackowski             276: 407
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Suchanek              420: 356
  17 Maciej         Sancewicz            - Robert         Kamiński              341: 349
  18 Bartosz        Morawski             - Marcin         Mroziuk               329: 405
  19 Jolanta        Chłopińska           - Piotr          Broda                 513: 296
  20 Mariusz        Orzeł                - Jerzy          Matyasik              469: 300
  21 Dariusz        Puton                - Barbara        Łukaszewicz           344: 303
  22 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Moralewicz            273: 496
  23 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz      Merklejn              282: 448
  24 Robert         Duczemiński          - Dominik        Urbacki               465: 364
  25 Artur          Tomczyk              - Sławomir       Piotrowski            352: 355
  26 Marek          Syczuk               - Tomasz         Sienkiewicz           323: 387
  27 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Zawadzki              415: 347
  28 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Koczkodon             286: 473
  29 Bogusław       Książek              - Czesław        Grajewski             379: 395
  30 Łukasz         Baranowski           - Maciej         Grąbczewski           357: 394
  31 Ewa            Radzikowska          - Małgorzata     Szmuksta              382: 372
  32 Katarzyna      Małek                - Beata          Kowaluk-Jagielska     390: 340
  33 Adam           Janicki              - Andrzej        Kwiatkowski           398: 415
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Grzegorz       Pukniel               391: 347
  35 Beata          Piotrowska           - Anna           Niedzielko            385: 407
  36 Józef          Wietecki             - Maciej         Kuczyński             289: 555
  37 Małgorzata     Szczygieł            - Marek          Roszak                333: 508
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Długosz               242: 415
  39 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              358: 292
  40 Tomasz         Kozak                - Joanna         Suchanek              336: 375
  41 Daniel         Tomczyk              - Maria          Krzyżanowska          372: 337
  42 Dorota         Rudzińska            - Anna           Arana                 407: 326
  43 Agnieszka      Piotrowicz           - Zbigniew       Wietecki              370: 337
  44 Jerzy          Luter                - Waldemar       Dębski                389: 207
  45 Marek          Szczepanik           - Zbigniew       Rybak                 310: 407
  46 Katarzyna      Dębska               - Kamil          Piecewicz             251: 349
  47 Mirosław       Dejna                - Julita         Dygnas                216: 424
  48 Joanna         Biernacka            - Dorota         Ostrowska             161: 339
  49 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Dawid          Adamczyk              456: 345
   2 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         357: 413
   3 Michał         Kolaj                - Tomasz         Zwoliński             351: 325
   4 Kamil          Górka                - Grzegorz       Kurowski              379: 332
   5 Szymon         Płachta              - Marek          Reda                  403: 300
   6 Krzysztof      Langiewicz           - Mirosław       Uglik                 323: 441
   7 Radosław       Jachna               - Mariusz        Sylwestrzuk           342: 317
   8 Marek          Herzig               - Krzysztof      Obremski              404: 389
   9 Jolanta        Chłopińska           - Justyna        Górka                 379: 384
  10 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Mówka                 386: 303
  11 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 449: 356
  12 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              479: 334
  13 Mariusz        Orzeł                - Miłosz         Wrzałek               323: 327
  14 Marcin         Mroziuk              - Dariusz        Puton                 455: 315
  15 Stanisław      Rydzik               - Ireneusz       Moralewicz            474: 275
  16 Dariusz        Kosz                 - Kazimierz      Merklejn              404: 519
  17 Robert         Duczemiński          - Maciej         Perzyński             431: 351
  18 Tomasz         Suchanek             - Maciej         Grąbczewski           412: 389
  19 Maciej         Sancewicz            - Magdalena      Kublik                452: 381
  20 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Tuszyński             412: 384
  21 Tomasz         Sienkiewicz          - Bartosz        Morawski              306: 521
  22 Magdalena      Kupczyńska           - Marek          Dudkiewicz            351: 387
  23 Jakub          Szymczak             - Czesław        Grajewski             444: 377
  24 Sławomir       Piotrowski           - Ewa            Radzikowska           436: 255
  25 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                285: 572
  26 Katarzyna      Małek                - Artur          Tomczyk               451: 364
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            585: 345
  28 Maciej         Kuczyński            - Weronika       Rudnicka              421: 291
  29 Marek          Syczuk               - Sylwia         Łada                  306: 383
  30 Joanna         Suchanek             - Bogusław       Książek               410: 378
  31 Małgorzata     Szmuksta             - Krzysztof      Zawadzki              360: 316
  32 Monika         Gawron-Cieślik       - Łukasz         Baranowski            423: 263
  33 Marek          Roszak               - Beata          Wiączkowska           351: 442
  34 Anna           Niedzielko           - Dominik        Urbacki               383: 449
  35 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Długosz               386: 351
  36 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Łukaszewicz           349: 467
  37 Dorota         Ostrowska            - Beata          Piotrowska            373: 361
  38 Małgorzata     Szczygieł            - Renata         Andracka              369: 429
  39 Dorota         Rudzińska            - Adam           Janicki               421: 366
  40 Zbigniew       Rybak                - Beata          Kowaluk-Jagielska     248: 417
  41 Jerzy          Luter                - Józef          Wietecki              426: 378
  42 Julita         Dygnas               - Agnieszka      Piotrowicz            425: 333
  43 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Kozak                 359: 375
  44 Agnieszka      Kozak                - Daniel         Tomczyk               373: 383
  45 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Szczepanik            399: 358
  46 Waldemar       Dębski               - Zbigniew       Wietecki              261: 370
  47 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 353: 130
  48 Kamil          Piecewicz            - Joanna         Biernacka             362: 290
  49 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 15
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 392: 269
   2 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         343: 454
   3 Michał         Kolaj                - Rafał          Lenartowski           391: 368
   4 Tomasz         Zwoliński            - Szymon         Płachta               414: 355
   5 Radosław       Jachna               - Marek          Herzig                350: 350
   6 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 577: 310
   7 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              417: 371
   8 Paweł          Jackowski            - Marcin         Mroziuk               485: 280
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Irena          Sołdan                393: 388
  10 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                299: 375
  11 Miłosz         Wrzałek              - Mariusz        Sylwestrzuk           417: 333
  12 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Obremski              458: 313
  13 Kazimierz      Merklejn             - Jakub          Szymczak              394: 358
  14 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            449: 408
  15 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Duczemiński           496: 371
  16 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Koczkodon             369: 377
  17 Bartosz        Morawski             - Krzysztof      Sporczyk              600: 227
  18 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Sancewicz             256: 381
  19 Dariusz        Puton                - Tomasz         Suchanek              434: 354
  20 Kamil          Kister               - Ireneusz       Moralewicz            331: 386
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Matyasik              452: 363
  22 Łukasz         Tuszyński            - Magdalena      Kupczyńska            480: 316
  23 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Małek                 352: 362
  24 Maciej         Kuczyński            - Tomasz         Sienkiewicz           452: 430
  25 Maciej         Perzyński            - Joanna         Suchanek              486: 313
  26 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Kosz                  351: 390
  27 Maciej         Grąbczewski          - Piotr          Broda                 320: 366
  28 Beata          Wiączkowska          - Małgorzata     Szmuksta              337: 370
  29 Dominik        Urbacki              - Monika         Gawron-Cieślik        388: 308
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Bogusław       Książek               431: 299
  31 Ewa            Radzikowska          - Magdalena      Kublik                301: 368
  32 Daniel         Tomczyk              - Marek          Syczuk                394: 423
  33 Beata          Kowaluk-Jagielska    - Krzysztof      Zawadzki              422: 305
  34 Dorota         Ostrowska            - Dorota         Rudzińska             325: 400
  35 Artur          Tomczyk              - Anna           Niedzielko            398: 439
  36 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            440: 334
  37 Marek          Roszak               - Rafał          Wesołowski            418: 422
  38 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Luter                 316: 355
  39 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Pukniel               321: 369
  40 Tomasz         Kozak                - Julita         Dygnas                357: 373
  41 Beata          Piotrowska           - Agnieszka      Kozak                 463: 279
  42 Agnieszka      Piotrowicz           - Maria          Krzyżanowska          501: 302
  43 Małgorzata     Szczygieł            - Kamil          Piecewicz             454: 266
  44 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 368: 295
  45 Marek          Szczepanik           - Katarzyna      Bogusławska           423: 419
  46 Waldemar       Dębski               - Zbigniew       Rybak                 287: 370
  47 Mirosław       Dejna                - Adam           Janicki               195: 372
  48 Joanna         Biernacka            - Katarzyna      Dębska                252: 352
  49 Józef          Wietecki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 11-11-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             152.69  28858  189
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.96  28532  189
   4 Kamil Górka                    Kraków               150.57  29662  197
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.44  28543  191
   6 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.51  28959  195
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.16  28002  189
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.41  27861  189
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              147.38  28149  191
  10 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.93  24685  168
  11 Kazimierz Merklejn             Warszawa             145.86  28589  196
  12 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             145.58  28243  194
  13 Krzysztof Obremski             Legnica              145.57  28969  199
  14 Michał Makowski                Warszawa             144.80  14190   98
  15 Justyna Górka                  Kraków               143.90  28349  197
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  18 Dawid Pikul                    Poznań               142.73  27690  194
  19 Marek Syczuk                   Warszawa             141.30  27977  198
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  21 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  22 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.80  27033  192
  24 Bogusław Szyszka               Oława                140.69  24058  171
  25 Marek Reda                     Wołomin              140.63  26580  189
  26 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.04  13164   94
  27 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.18  27696  199
  30 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  139.16  18508  133
  31 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.75   5550   40
  32 Mirosław Uglik                 Warszawa             138.49  25620  185
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.10  27206  197
  36 Kamil Kister                   Puławy               137.88  26472  192
  37 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.76  18460  134
  38 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.66  27256  198
  39 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.63  15552  113
  40 Grzegorz Święcki               Białystok            137.46   6873   50
  41 Marcin Mroziuk                 Warszawa             136.94  16296  119
  42 Jarosław Sobczak               Warszawa             135.08   5268   39
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.63  23156  172
  44 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  45 Rafał Wesołowski               Warszawa             134.33  25657  191
  46 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.62  25655  192
  48 Szymon Płachta                 Warszawa             133.50  26033  195
  49 Dominik Piasecki               Słupsk               133.42   4803   36
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.30  21328  160
  51 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.99  25668  193
  52 Radosław Jachna                Łódź                 132.93  24991  188
  53 Irena Sołdan                   Rumia                132.92  25254  190
  54 Dominik Urbacki                Pruszków             132.80  15670  118
  55 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.70  24019  181
  56 Jan Kozłowski                  Kraków               132.54   4639   35
  57 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  58 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.34   5823   44
  59 Adam Szukalski                 Coventry             132.28  15080  114
  60 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  61 Karol Waniek                   Wrocław              131.67  20936  159
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Robert Kamiński                Warszawa             131.55  26310  200
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.48  23929  182
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  66 Marek Roszak                   Poznań               131.24  15093  115
  67 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.16  25052  191
  68 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  69 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.05  24899  190
  70 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       130.98   8383   64
  72 Michał Kolaj                   Ostróda              130.16  24601  189
  73 Michał Ozimiński               Łódź                 129.75   6747   52
  74 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.68  12838   99
  75 Agnieszka Krupka               Krosno               129.38  15137  117
  76 Tomasz Łapka                   Opole                129.01  18062  140
  77 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.82   9790   76
  78 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  79 Rafał Matczak                  Milanówek            128.71  20465  159
  80 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  81 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.00  15104  118
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  83 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.78  25429  199
  84 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  85 Adam Klimont                   Wałcz                127.73  14817  116
  86 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.70  24391  191
  87 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.30  25205  198
  88 Piotr Broda                    Sandomierz           127.14  25173  198
  89 Janusz Krupiński               Bytom                127.08  14233  112
  90 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.03  11941   94
  91 Katarzyna Małek                Mielec               127.00  25019  197
  92 Alicja Kosińska                Szczecin             126.89   6979   55
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.73  19643  155
  94 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  95 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  96 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             126.60  25194  199
  97 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  98 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       126.24   4671   37
  99 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
 100 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.22  22719  180
 101 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 102 Paweł Kowalski                 Kutno                125.97   4409   35
 103 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.92  16873  134
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 105 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       125.64  24626  196
 106 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.64  23746  189
 107 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.43  23580  188
 108 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.37  13665  109
 109 Maciej Perzyński               Piła                 125.33   8773   70
 110 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.08  24765  198
 111 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 112 Jarosław Puchalski             Łódź                 124.99  12874  103
 113 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 115 Krzysztof Jaworski             Warszawa             124.23  12920  104
 116 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.20  24343  196
 117 Czesław Grajewski              Choroszcz            124.05  24065  194
 118 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 119 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 120 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 121 Leszek Stecuła                 Bytom                123.83  12507  101
 122 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 123 Mikołaj Fidziński              Dębica               123.72  16826  136
 124 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 125 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 126 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.44  22466  182
 127 Daniel Janus                   Wąchock              123.24   4190   34
 128 Łukasz Baranowski              Reda                 123.01  23863  194
 129 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 130 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.87  24329  198
 131 Magdalena Kublik               Warszawa             122.67  23920  195
 132 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 133 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 135 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 136 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 137 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 138 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  121.64  22868  188
 139 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 140 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.79  23313  193
 142 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 143 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.74  23544  195
 144 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.63  18939  157
 145 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 146 Mateusz Królikowski            Wrocław              120.05  14766  123
 147 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 148 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.82  11982  100
 149 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 150 Bogusław Książek               Szczecin             119.74  20117  168
 151 Adam Jurkowski                 Knurów               119.73  10895   91
 152 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 153 Paulina Mech                   Kraków               119.18  19427  163
 154 Grzegorz Łukasik               Konojady             118.96  11896  100
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.91  22474  189
 156 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 157 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.58  15771  133
 158 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.49  20735  175
 159 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 160 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 161 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.24  18800  159
 162 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 163 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.84  22625  192
 164 Anita Bruska                   Gdynia               117.84  13669  116
 165 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 166 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 167 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   7639   65
 168 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              117.29   9735   83
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.72  16807  144
 173 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.68  15518  133
 174 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             116.68   8634   74
 175 Krzysztof Gibas                Kraków               116.64   8631   74
 176 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.47  13627  117
 177 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.41  16996  146
 178 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.34  12216  105
 179 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 180 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.29  12210  105
 181 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 182 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 183 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 184 Zbigniew Rybak                 Warszawa             116.03  22510  194
 185 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.94   8927   77
 186 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 187 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 188 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.58  22076  191
 189 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 190 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 191 Natalia Ogierman               Katowice             115.45  17317  150
 192 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 193 Beata Piotrowska               Łódź                 115.34  16147  140
 194 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.27  12795  111
 196 Renata Andracka                Zwola                115.24  21895  190
 197 Anna Biegańska                 Białystok            115.09   9092   79
 198 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.97   4484   39
 199 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 200 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.66  11237   98
 201 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.63  22697  198
 202 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 203 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.35   8576   75
 204 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.25  21365  187
 205 Tomasz Lempart                 Kraków               113.89   5011   44
 206 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 207 Adam Janicki                   Łódź                 113.68  22736  200
 208 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.68  17052  150
 209 Joanna Suchanek                Wrocław              113.68  21940  193
 210 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 211 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.90   8129   72
 212 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 213 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.44  22150  197
 214 Marianna Kozłowska             Białystok            112.42   7195   64
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 216 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 217 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 218 Sławomir Wolski                Wrocław              111.77  21012  188
 219 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 220 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 221 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 222 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 223 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 224 Radosław Więch                 Warszawa             110.49  19888  180
 225 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.19  20937  190
 227 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 228 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 229 Anna Stefańska                 Łódź                 109.82   9994   91
 230 Rafał Skibicki                 Lębork               109.81   5930   54
 231 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79  12077  110
 232 Jerzy Luter                    Bytom                109.10  20620  189
 233 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 234 Sławomir Długosz               Ostróda              109.02  21585  198
 235 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 236 Marta Bajorek                  Warszawa             108.52   9984   92
 237 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 238 Anna Niedzielko                Szczecin             107.83  10352   96
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.83  12185  113
 240 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.82  20810  193
 241 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               107.65  13671  127
 242 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.57  20546  191
 243 Marta Sztajnert                Wisła                107.33  11699  109
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.14  10928  102
 245 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       106.91   8553   80
 246 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 106.90   7269   68
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 249 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 250 Lidia Szpakowska               Jaworzno             106.38   5851   55
 251 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 252 Anna Arana                     Warszawa             106.13  19103  180
 253 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 254 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 255 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 256 Urszula Solarska               Łódź                 105.73  20300  192
 257 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 258 Szymon Dąbrowski               Warszawa             105.10  20179  192
 259 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.04   8613   82
 260 Marta Ćwiek                    Radomsko             104.97  15115  144
 261 Daniel Tomczyk                 Piła                 104.88   4195   40
 262 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 263 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 264 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 265 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 266 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 267 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 268 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 269 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 270 Jan Lisiewski                  Piasutno             102.94   7103   69
 271 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.88   6070   59
 272 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 273 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 274 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.93  20387  200
 276 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 277 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.33  17429  172
 279 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 280 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 281 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 282 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.80  13407  133
 283 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 284 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 285 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   4798   48
 286 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 287 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 288 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 289 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 290 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.08   6473   66
 291 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 292 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 293 Krzysztof Zawadzki             Sampława              97.36  18888  194
 294 Błażej Fidziński               Dębica                97.36   4868   50
 295 Leszek Kilian                  Jaworzno              97.16   7093   73
 296 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18963  196
 297 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 298 Marek Szczepanik               Reda                  96.62   3768   39
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.44   9162   95
 300 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 301 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 302 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 303 Anna Lenartowska               Gdynia                92.94   6692   72
 304 Janina Grajewska               Choroszcz             92.81  11416  123
 305 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 306 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 307 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 308 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.36   5025   55
 309 Aleksandra Brzeska             Warszawa              90.78   4993   55
 310 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 311 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.63   7885   87
 312 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.36  12108  134
 313 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 314 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 316 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 317 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 318 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                88.59  10099  114
 319 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 320 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 321 Paulina Naplocha               Racibórz              86.06  16523  192
 322 Andrzej Klich                  Jaworzno              84.51   7859   93
 323 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 324 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 325 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.32   6339   77
 326 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 327 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 328 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 329 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.03   4468   58
 330 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              60.74  12147  200
 332 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33



Poczekalnia na dzień 11-11-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   3 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      107.18   3001   28
   4 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   5 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   6 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   7 Dorota Ostrowska               Białystok            100.63   2717   27
   8 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
   9 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  10 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  13 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  16 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  17 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  18 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  19 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  20 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  21 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  22 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  23 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  24 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  25 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  26 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  27 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  28 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  29 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  30 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  31 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  32 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  33 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  34 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  35 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  36 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  37 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  38 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  39 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  40 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  41 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  42 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  43 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  44 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  45 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  46 Jacek Cichecki                 Józefów               95.27   2096   22
  47 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  48 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  49 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  50 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  51 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  52 Joanna Jewtuch                 Warszawa             118.62   2491   21
  53 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  54 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  55 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  56 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  57 Dariusz Dzierża                Kraków               136.35   2727   20
  58 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  59 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  60 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  61 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  62 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  63 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  64 Lech Szymczak                  Mniszki              109.05   2072   19
  65 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  66 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  67 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  68 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  69 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  70 Łukasz Święcki                 Białystok            116.50   2097   18
  71 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  72 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  73 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  74 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  75 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  76 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  77 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  78 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  79 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  80 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  81 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  82 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  83 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  84 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  85 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  86 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  87 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  88 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  89 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  90 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  91 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  92 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  93 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  94 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  95 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  96 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  97 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  98 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  99 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 100 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 101 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 102 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 103 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 104 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 105 Małgorzata Jankowska           Warszawa              78.92   1026   13
 106 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 107 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 108 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 109 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 110 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 111 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 112 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 113 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 114 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 115 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 116 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 117 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 118 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 119 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 120 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 121 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 122 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 123 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 124 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 125 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 126 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 127 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 128 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 129 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 130 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 131 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 132 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 133 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 134 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 135 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 136 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 137 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 138 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 139 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 140 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 141 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 142 Marta Świątkowska              Wrocław              105.08   1261   12
 143 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 144 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 145 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 146 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 147 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 148 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 149 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 150 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 151 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 152 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 153 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 154 Piotr Madej                    Wrocław              100.58   1207   12
 155 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 156 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 157 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 158 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 159 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 160 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 161 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 162 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 163 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 164 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 165 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 166 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 167 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 168 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 169 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 171 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 172 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 173 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 174 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 175 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 176 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 177 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 178 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 179 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 180 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 181 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 182 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 183 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 184 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 185 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 186 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 187 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 188 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 189 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 190 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 191 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 192 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 193 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 194 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 195 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 196 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 197 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 198 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 199 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 200 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 201 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 202 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 203 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 204 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 205 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 206 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 207 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 208 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 209 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 210 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 211 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 212 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 213 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 214 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 215 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 216 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 217 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 218 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 219 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 220 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 221 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 222 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 223 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 224 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 225 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 226 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 227 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 228 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 229 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 230 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 231 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 232 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 233 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 234 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 235 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 236 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 237 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 238 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 239 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 240 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 241 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 242 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 243 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 244 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 245 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 246 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 247 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 248 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 249 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 250 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 251 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 252 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 253 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 254 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 255 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 256 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 257 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 258 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 259 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 260 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 261 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 262 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 263 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 264 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       96.62    773    8
 265 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 270 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 271 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 272 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 273 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 274 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 275 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 276 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 277 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 278 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 279 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 280 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 281 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 282 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 283 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 284 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 285 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 286 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 287 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 288 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 289 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 290 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 291 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 292 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 293 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 294 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 295 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 296 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 297 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 298 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 299 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 300 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 301 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 302 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 303 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 304 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 305 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 306 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 308 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 309 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 310 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 311 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 312 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 313 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 314 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 315 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 316 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 317 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 318 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 319 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 320 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 321 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 322 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 323 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 324 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 325 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 326 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 327 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 328 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 329 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 330 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 331 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 332 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 333 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 334 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 335 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 336 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 337 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 338 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 339 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 340 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 341 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 342 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 343 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 344 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 345 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 346 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 347 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 348 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 349 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 350 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 351 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 352 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 353 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 354 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 355 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 356 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 357 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 358 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 359 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 360 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 361 Marcin Kozyra                  Warszawa              93.00     93    1
 362 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 363 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 364 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 365 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 366 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 367 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 368 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 369 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 370 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 371 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 372 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 373 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 374 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 375 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 376 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 377 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 378 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 379 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 380 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
 381 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie