Zakopane 7
września
Zakopane 7 września X Letnie Igrzyska Lekarskie
Władysławowo 8
września
Władysławowo 8- 9 września IX Mistrzostwa Bałtyku
Jaworzno15
września
Jaworzno 15-16 września VII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble (XVII Mistrzostwa Górnego Ślaska i Zagłębia w Scrabble)Grand Prix 2012
Jak w domu08 - 09 września 2012 — IX Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

IX Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 08 - 09 września 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Jak w domuNie wiem jak inni, ale zawsze kiedy przyjeżdżam do Marysi Krzyżanowskiej czuję się aż skrępowany jej ogromną serdecznością i troskliwością. Tym razem było tak samo. To spotkanie przyjaciół w jej domu jest czymś niezwykłym. Wczasy minęły błyskawicznie i nieważne jaka była pogoda, jaka pora roku, ważne że byliśmy właśnie tam. Rozgrywki wczasowe zakończyły się zwycięstwem Stasia Rydzika, który wygrał wszystkie turnieje wczasowe, zostawiając daleko w tyle punktowo drugiego w klasyfikacji Tomka Zwolińskiego. Królową wczasów została Weronika Rudnicka zajmując trzecie miejsce. Nagrody dla zwycięzców ufundowała oczywiście gospodyni.

A w sobotę i w niedzielę odbyły się IX Mistrzostwa Bałtyku. I tutaj znowu padają te same nazwiska, tylko w innej kolejności. Nową Mistrzynią Bałtyku została Wera, której zawsze dobrze idzie we Władysławowie, wicemistrzem Stanisław, a Tomek zajął 3 miejsce. Nie można nie wspomnieć, że przez dwa dni uczestnicy turnieju byli raczeni kanapkami, ciastem, kawą i herbatą. Było wspaniale. Wyjeżdżaliśmy z żalem, że tak krótko i z nadzieją że wrócimy do domu za rok. Dziękujemy Marysiu.

Długofalowa klasyfikacja wczasowa
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Bałtyku
VII Mistrzostwa Bałtyku
VI Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty - ograniczenie do 50 miejsc
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul.Morska 12, Władysławowo
HarmonogramSobota, 8 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 9 września (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd do Gdyni — z Gdyni pociąg, bus, autobus
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Na miejscu kawa, napoje, kanapki.
NoclegiNa miejscu ilość miejsc ograniczona, pozostałe miejsca noclegowe w pobliskich pensjonatach:
— tel. 058 674 0461 — pensjonat "Lazur"
— tel. 058 674 1699 — wynajem pokoi Hanna Marońska
— tel. 058 674 0366 — pensjonat "Oleńka"
NagrodyI miejsce — 500zł i puchar
II miejsce — 300zł i puchar
III miejsce — 200zł i puchar

Najlepszy debiutant — puchar i nagroda rzeczowa
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska — tel. 601 658 939, (58) 674 14 02
SponsorzyMaria Krzyżanowska


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Weronika        Rudnicka             Szczecin               131.39     10.0     4460     1903      399
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.23      9.0     4819     1817      465
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                146.41      8.0     5036     1660      935
  4 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.52      8.0     4933     1681      604
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 148.74      8.0     4645     1706      363
  6 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           115.12      8.0     4528     1589      419
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    122.74      8.0     4414     1504      414
  8 Mateusz         Borsuk               Reda                   141.36      7.0     4920     1506      513
  9 Irena           Sołdan               Sopot                  131.51      7.0     4605     1465      399
 10 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 106.62      7.0     4529     1509      308
 11 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 106.08      7.0     4511     1598       18
 12 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.32      7.0     4353     1425      296
 13 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                125.95      7.0     4350     1565      -98
 14 Lucyna          Śniadach             Rumia                  111.64      7.0     4335     1630      225
 15 Ewa             Radzikowska          Gliwice                113.78      6.0     4679     1464      375
 16 Czesław         Grajewski            Choroszcz              124.49      6.0     4585     1399      631
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               131.36      6.0     4322     1365      251
 18 Michał          Mikołajczyk          Gdańsk                 100.00      6.0     4279     1342      139
 19 Jakub           Onoszko              Gdynia                 100.00      6.0     4242     1294      126
 20 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 110.72      6.0     4241     1396       95
 21 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   118.75      6.0     4225     1396        7
 22 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 104.96      6.0     4201     1427     -529
 23 Renata          Andracka             Zwola                  111.87      6.0     4182     1451      -71
 24 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.62      5.0     4319     1213      286
 25 Anita           Bruska               Gdynia                 124.17      5.0     4229     1358     -182
 26 Łukasz          Baranowski           Gdynia                 121.01      5.0     4209     1207       36
 27 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              113.10      5.0     4182     1184       37
 28 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      5.0     4139     1348     -168
 29 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              113.35      5.0     4041     1330     -585
 30 Dorota          Modrzyńska           Gdańsk                 100.00      4.5     4006      908      460
 31 Barbara         Wiśniewska           Gdańsk                 100.00      4.5     3689     1062     -126
 32 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     4254     1107     -175
 33 Karol           Lenartowski          Gdynia                 100.00      3.0     2301      766     -381
 34 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2318      585      -59
 35 Bogumiła        Płocharska           Malbork                100.00      1.5     1418      321      169
 36 Jarosław        Wiśniewski           Gdańsk                 100.00      1.0     1816      491     -708
 37 Izabela         Lawrenz              Władysławowo           100.00      0.5     2009      634    -2887
 38 Michał          Płocharski           Malbork                100.00      0.5      970      174     -501

Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Bałtyku




	Rafał Lenartowski 148.74 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              111.87 +  425: 251  162
    2     6 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  368: 339  169
    3     5 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  340: 417   96
    4     9 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  407: 367  155
    5     3 Ewa            Radzikowska           113.78 +  375: 365  164
    6     1 Marek          Szczepanik            100.00 +  444: 309  150
    7     1 Lucyna         Śniadach              111.64 +  387: 298  162
    8     1 Weronika       Rudnicka              131.39 +  357: 290  181
    9     1 Stanisław      Rydzik                141.23 -  297: 411   91
   10     2 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  422: 426   94
   11     3 Mateusz        Borsuk                141.36 +  453: 417  191
   12     2 Stanisław      Rydzik                141.23 -  370: 392   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1706  / 12 142.17




	Tomasz Zwoliński 146.41 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Lucyna         Śniadach              111.64 -  298: 358   62
    2    18 Izabela        Lawrenz               100.00 +  581: 120  150
    3     5 Rafał          Lenartowski           148.74 +  417: 340  199
    4     3 Miłosz         Wrzałek               143.52 +  474: 369  194
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.23 -  327: 594   91
    6     4 Anita          Bruska                124.17 +  361: 283  174
    7     5 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  307: 390   56
    8     6 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  359: 410   65
    9     8 Rafał          Wesołowski            131.36 +  443: 334  181
   10     4 Leokadia       Litwinowicz           125.95 +  437: 289  176
   11     4 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  560: 272  155
   12     3 Andrzej        Bednaruk              106.62 +  472: 342  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1660  / 12 138.33




	Miłosz Wrzałek 143.52 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  328: 376   61
    2    15 Agnieszka      Kozak                 106.08 +  396: 312  156
    3    12 Renata         Andracka              111.87 +  407: 406  162
    4     3 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  369: 474   96
    5     8 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  461: 387  155
    6     6 Monika         Krzysztofek           113.35 +  668: 248  163
    7     3 Anita          Bruska                124.17 +  394: 333  174
    8     2 Lucyna         Śniadach              111.64 +  368: 345  162
    9     2 Weronika       Rudnicka              131.39 -  279: 363   81
   10     2 Rafał          Lenartowski           148.74 +  426: 422  199
   11     1 Stanisław      Rydzik                141.23 +  496: 276  191
   12     1 Weronika       Rudnicka              131.39 -  341: 387   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 12 140.08




	Mateusz Borsuk 141.36 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Bednaruk              106.62 +  430: 373  157
    2     5 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  431: 267  161
    3     2 Monika         Krzysztofek           113.35 +  466: 334  163
    4     1 Marek          Szczepanik            100.00 -  370: 377   50
    5     4 Maria          Krzyżanowska          115.12 +  408: 335  165
    6     3 Lucyna         Śniadach              111.64 -  350: 364   62
    7     6 Renata         Andracka              111.87 +  417: 360  162
    8     4 Agnieszka      Kozak                 106.08 +  442: 404  156
    9     3 Ewa            Radzikowska           113.78 -  375: 447   64
   10     1 Stanisław      Rydzik                141.23 -  408: 430   91
   11     3 Rafał          Lenartowski           148.74 -  417: 453   99
   12     5 Leokadia       Litwinowicz           125.95 +  406: 263  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Stanisław Rydzik 141.23 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Kozak                 106.08 +  412: 283  156
    2     7 Karol          Lenartowski           100.00 +  394: 346  150
    3     4 Lucyna         Śniadach              111.64 -  361: 419   62
    4     7 Monika         Krzysztofek           113.35 +  409: 374  163
    5     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  594: 327  196
    6     2 Weronika       Rudnicka              131.39 -  371: 376   81
    7     4 Leokadia       Litwinowicz           125.95 +  413: 334  176
    8     3 Marek          Szczepanik            100.00 +  356: 324  150
    9     1 Rafał          Lenartowski           148.74 +  411: 297  199
   10     1 Mateusz        Borsuk                141.36 +  430: 408  191
   11     1 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  276: 496   94
   12     2 Rafał          Lenartowski           148.74 +  392: 370  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Irena Sołdan 131.51 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  440: 329  155
    2     4 Weronika       Rudnicka              131.39 -  295: 406   81
    3    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  393: 374  150
    4     4 Czesław        Grajewski             124.49 -  337: 387   74
    5    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  407: 217  150
    6     9 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  356: 418   56
    7    11 Monika         Krzysztofek           113.35 +  448: 268  163
    8     8 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  381: 341  169
    9     4 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  360: 428   76
   10     8 Mariusz        Michalski             104.32 +  439: 313  154
   11     6 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  342: 394   73
   12     6 Ewa            Radzikowska           113.78 +  407: 331  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1465  / 12 122.08




	Weronika Rudnicka 131.39 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Michalski             104.32 +  376: 354  154
    2     4 Irena          Sołdan                131.51 +  406: 295  182
    3     1 Anita          Bruska                124.17 +  407: 264  174
    4     2 Lucyna         Śniadach              111.64 -  269: 424   62
    5     6 Czesław        Grajewski             124.49 +  358: 327  174
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.23 +  376: 371  191
    7     2 Marek          Szczepanik            100.00 +  394: 331  150
    8     1 Rafał          Lenartowski           148.74 -  290: 357   99
    9     2 Miłosz         Wrzałek               143.52 +  363: 279  194
   10     3 Ewa            Radzikowska           113.78 +  441: 376  164
   11     2 Maria          Krzyżanowska          115.12 +  393: 342  165
   12     1 Miłosz         Wrzałek               143.52 +  387: 341  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1903  / 12 158.58




	Rafał Wesołowski 131.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Lidia          Żywna                 100.62 +  408: 286  151
    2     9 Lucyna         Śniadach              111.64 -  304: 320   62
    3     6 Czesław        Grajewski             124.49 -  279: 407   74
    4    13 Renata         Andracka              111.87 -  298: 361   62
    5    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  490: 285  150
    6    13 Tomasz         Lewiński              113.10 +  349: 329  163
    7    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  379: 323  150
    8     7 Ewa            Radzikowska           113.78 -  382: 383   64
    9     8 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  334: 443   96
   10    14 Jakub          Onoszko               100.00 +  464: 269  150
   11     9 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  276: 404   69
   12    11 Anita          Bruska                124.17 +  359: 261  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Leokadia Litwinowicz 125.95 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  389: 287  150
    2     2 Anita          Bruska                124.17 -  320: 403   74
    3     8 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  377: 413   65
    4    11 Karol          Lenartowski           100.00 +  391: 317  150
    5    10 Łukasz         Baranowski            121.01 +  364: 322  171
    6     7 Czesław        Grajewski             124.49 +  412: 322  174
    7     4 Stanisław      Rydzik                141.23 -  334: 413   91
    8     5 Andrzej        Bednaruk              106.62 +  358: 350  157
    9     4 Irena          Sołdan                131.51 +  428: 360  182
   10     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  289: 437   96
   11     5 Ewa            Radzikowska           113.78 +  425: 418  164
   12     5 Mateusz        Borsuk                141.36 -  263: 406   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Czesław Grajewski 124.49 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Izabela        Lawrenz               100.00 +  529: 132  150
    2     1 Monika         Krzysztofek           113.35 -  305: 365   63
    3     6 Rafał          Wesołowski            131.36 +  407: 279  181
    4     4 Irena          Sołdan                131.51 +  387: 337  182
    5     6 Weronika       Rudnicka              131.39 -  327: 358   81
    6     7 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  322: 412   76
    7     8 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  328: 371   69
    8    10 Anita          Bruska                124.17 +  441: 302  174
    9     9 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  449: 338  161
   10     6 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  360: 396   55
   11     8 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  341: 391   56
   12    10 Lidia          Żywna                 100.62 +  389: 273  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Anita Bruska 124.17 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anna           Lenartowska           100.00 +  524: 289  150
    2     2 Leokadia       Litwinowicz           125.95 +  403: 320  176
    3     1 Weronika       Rudnicka              131.39 -  264: 407   81
    4     6 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  447: 411  161
    5     5 Andrzej        Bednaruk              106.62 +  334: 291  157
    6     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  283: 361   96
    7     3 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  333: 394   94
    8    10 Czesław        Grajewski             124.49 -  302: 441   74
    9    12 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  398: 454   55
   10    11 Łukasz         Baranowski            121.01 +  328: 309  171
   11    10 Renata         Andracka              111.87 -  352: 375   62
   12    11 Rafał          Wesołowski            131.36 -  261: 359   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Zbigniew Wietecki 122.74 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Karol          Lenartowski           100.00 -  296: 367   50
    2    10 Andrzej        Bednaruk              106.62 +  413: 395  157
    3     9 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  347: 349   50
    4    14 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  370: 385   56
    5    14 Jakub          Onoszko               100.00 -  338: 375   50
    6    16 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  333: 283  150
    7    13 Łukasz         Baranowski            121.01 +  458: 277  171
    8    12 Monika         Krzysztofek           113.35 +  345: 341  163
    9    11 Renata         Andracka              111.87 +  394: 270  162
   10    10 Lidia          Żywna                 100.62 +  347: 307  151
   11     6 Irena          Sołdan                131.51 +  394: 342  182
   12     9 Renata         Andracka              111.87 +  379: 309  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Łukasz Baranowski 121.01 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  410: 328  150
    2     8 Marek          Szczepanik            100.00 -  308: 393   50
    3    13 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  246: 467   61
    4    15 Mariusz        Michalski             104.32 +  414: 282  154
    5    10 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  322: 364   76
    6    12 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  340: 354   69
    7    13 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  277: 458   73
    8    17 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  437: 301  150
    9    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  435: 244  150
   10    11 Anita          Bruska                124.17 -  309: 328   74
   11    15 Bogumiła       Płocharska            100.00 +  417: 259  150
   12    12 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  294: 395   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Grażyna Wesołowska 118.75 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  372: 329  150
    2     6 Rafał          Lenartowski           148.74 -  339: 368   99
    3     7 Ewa            Radzikowska           113.78 -  299: 413   64
    4    10 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  313: 354   57
    5    16 Karol          Lenartowski           100.00 +  470: 232  150
    6    12 Łukasz         Baranowski            121.01 +  354: 340  171
    7     8 Czesław        Grajewski             124.49 +  371: 328  174
    8     8 Irena          Sołdan                131.51 -  341: 381   82
    9    10 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  419: 343  150
   10     9 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  276: 452   56
   11     9 Rafał          Wesołowski            131.36 +  404: 276  181
   12     7 Lucyna         Śniadach              111.64 -  267: 402   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Maria Krzyżanowska 115.12 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jakub          Onoszko               100.00 +  467: 257  150
    2     3 Tomasz         Lewiński              113.10 -  284: 421   63
    3     8 Leokadia       Litwinowicz           125.95 +  413: 377  176
    4     8 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  362: 313  150
    5     4 Mateusz        Borsuk                141.36 -  335: 408   91
    6     5 Ewa            Radzikowska           113.78 -  314: 355   64
    7    12 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  406: 259  150
    8     6 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  410: 359  196
    9     6 Marek          Szczepanik            100.00 +  355: 305  150
   10     5 Lucyna         Śniadach              111.64 +  438: 315  162
   11     2 Weronika       Rudnicka              131.39 -  342: 393   81
   12     4 Agnieszka      Kozak                 106.08 +  402: 347  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Ewa Radzikowska 113.78 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Szczepanik            100.00 -  334: 365   50
    2    12 Anna           Lenartowska           100.00 +  487: 265  150
    3     7 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  413: 299  169
    4     5 Tomasz         Lewiński              113.10 +  467: 231  163
    5     3 Rafał          Lenartowski           148.74 -  365: 375   99
    6     5 Maria          Krzyżanowska          115.12 +  355: 314  165
    7     7 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  303: 425   57
    8     7 Rafał          Wesołowski            131.36 +  383: 382  181
    9     3 Mateusz        Borsuk                141.36 +  447: 375  191
   10     3 Weronika       Rudnicka              131.39 -  376: 441   81
   11     5 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  418: 425   76
   12     6 Irena          Sołdan                131.51 -  331: 407   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Monika Krzysztofek 113.35 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  393: 314  150
    2     1 Czesław        Grajewski             124.49 +  365: 305  174
    3     2 Mateusz        Borsuk                141.36 -  334: 466   91
    4     7 Stanisław      Rydzik                141.23 -  374: 409   91
    5    11 Tomasz         Lewiński              113.10 +  376: 264  163
    6     6 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  248: 668   94
    7    11 Irena          Sołdan                131.51 -  268: 448   82
    8    12 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  341: 345   73
    9    13 Lidia          Żywna                 100.62 -  305: 399   51
   10    16 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  352: 303  150
   11    14 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  337: 358   61
   12    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  348: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Tomasz Lewiński 113.10 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  389: 293  150
    2     3 Maria          Krzyżanowska          115.12 +  421: 284  165
    3     3 Marek          Szczepanik            100.00 -  303: 360   50
    4     5 Ewa            Radzikowska           113.78 -  231: 467   64
    5    11 Monika         Krzysztofek           113.35 -  264: 376   63
    6    13 Rafał          Wesołowski            131.36 -  329: 349   81
    7    15 Jakub          Onoszko               100.00 -  368: 375   50
    8    16 Anna           Lenartowska           100.00 -  321: 520   50
    9    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  506: 159  150
   10    15 Michał         Płocharski            100.00 +  364: 220  150
   11    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  384: 371  150
   12    13 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  302: 371   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  / 12  98.67




	Renata Andracka 111.87 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Rafał          Lenartowski           148.74 -  251: 425   99
    2    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  409: 284  150
    3    12 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  406: 407   94
    4    13 Rafał          Wesołowski            131.36 +  361: 298  181
    5    13 Lidia          Żywna                 100.62 +  393: 279  151
    6     8 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  320: 308  161
    7     6 Mateusz        Borsuk                141.36 -  360: 417   91
    8     9 Mariusz        Michalski             104.32 -  355: 359   54
    9    11 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  270: 394   73
   10    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  373: 351  150
   11    10 Anita          Bruska                124.17 +  375: 352  174
   12     9 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  309: 379   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Lucyna Śniadach 111.64 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  358: 298  196
    2     9 Rafał          Wesołowski            131.36 +  320: 304  181
    3     4 Stanisław      Rydzik                141.23 +  419: 361  191
    4     2 Weronika       Rudnicka              131.39 +  424: 269  181
    5     1 Marek          Szczepanik            100.00 -  363: 368   50
    6     3 Mateusz        Borsuk                141.36 +  364: 350  191
    7     1 Rafał          Lenartowski           148.74 -  298: 387   99
    8     2 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  345: 368   94
    9     5 Agnieszka      Kozak                 106.08 +  412: 318  156
   10     5 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  315: 438   65
   11     7 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  315: 382   57
   12     7 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  402: 267  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Agnieszka Piotrowicz 110.72 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               143.52 +  376: 328  194
    2     5 Mateusz        Borsuk                141.36 -  267: 431   91
    3    13 Łukasz         Baranowski            121.01 +  467: 246  171
    4     6 Anita          Bruska                124.17 -  411: 447   74
    5     7 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  425: 256  150
    6     8 Renata         Andracka              111.87 -  308: 320   62
    7     9 Mariusz        Michalski             104.32 -  291: 466   54
    8    13 Michał         Płocharski            100.00 +  316: 234  150
    9     9 Czesław        Grajewski             124.49 -  338: 449   74
   10    12 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  313: 330   50
   11    14 Monika         Krzysztofek           113.35 +  358: 337  163
   12    13 Tomasz         Lewiński              113.10 +  371: 302  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Andrzej Bednaruk 106.62 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mateusz        Borsuk                141.36 -  373: 430   91
    2    10 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  395: 413   73
    3    14 Karol          Lenartowski           100.00 +  550: 304  150
    4    10 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  354: 313  169
    5     5 Anita          Bruska                124.17 -  291: 334   74
    6    10 Jakub          Onoszko               100.00 +  390: 360  150
    7     7 Ewa            Radzikowska           113.78 +  425: 303  164
    8     5 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  350: 358   76
    9     7 Mariusz        Michalski             104.32 +  325: 276  154
   10     7 Marek          Szczepanik            100.00 +  352: 343  150
   11     7 Lucyna         Śniadach              111.64 +  382: 315  162
   12     3 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  342: 472   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Agnieszka Kozak 106.08 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                141.23 -  283: 412   91
    2    15 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  312: 396   94
    3    15 Lidia          Żywna                 100.62 +  387: 383  151
    4    14 Zbigniew       Wietecki              122.74 +  385: 370  173
    5     9 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  424: 396  150
    6     9 Irena          Sołdan                131.51 +  418: 356  182
    7     5 Tomasz         Zwoliński             146.41 +  390: 307  196
    8     4 Mateusz        Borsuk                141.36 -  404: 442   91
    9     5 Lucyna         Śniadach              111.64 -  318: 412   62
   10     9 Grażyna        Wesołowska            118.75 +  452: 276  169
   11     8 Czesław        Grajewski             124.49 +  391: 341  174
   12     4 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  347: 402   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Mieczysław Pastuszak 104.96 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Irena          Sołdan                131.51 -  329: 440   82
    2    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  341: 315  150
    3    11 Mariusz        Michalski             104.32 +  344: 324  154
    4     9 Rafał          Lenartowski           148.74 -  367: 407   99
    5     8 Miłosz         Wrzałek               143.52 -  387: 461   94
    6    14 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  287: 349   50
    7    16 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  373: 318  150
    8    14 Jakub          Onoszko               100.00 +  369: 356  150
    9    12 Anita          Bruska                124.17 +  454: 398  174
   10     6 Czesław        Grajewski             124.49 +  396: 360  174
   11     4 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  272: 560   96
   12     8 Mariusz        Michalski             104.32 -  282: 442   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Mariusz Michalski 104.32 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Weronika       Rudnicka              131.39 -  354: 376   81
    2    11 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  374: 199  150
    3    11 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  324: 344   55
    4    15 Łukasz         Baranowski            121.01 -  282: 414   71
    5    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  398: 354  150
    6    15 Lidia          Żywna                 100.62 +  411: 335  151
    7     9 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  466: 291  161
    8     9 Renata         Andracka              111.87 +  359: 355  162
    9     7 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  276: 325   57
   10     8 Irena          Sołdan                131.51 -  313: 439   82
   11    12 Marek          Szczepanik            100.00 +  354: 343  150
   12     8 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  442: 282  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Lidia Żywna 100.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Wesołowski            131.36 -  286: 408   81
    2    14 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  335: 414   50
    3    15 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  383: 387   56
    4    17 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  497: 228  150
    5    13 Renata         Andracka              111.87 -  279: 393   62
    6    15 Mariusz        Michalski             104.32 -  335: 411   54
    7    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  534: 130  150
    8    15 Barbara        Wiśniewska            100.00 +  369: 325  150
    9    13 Monika         Krzysztofek           113.35 +  399: 305  163
   10    10 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  307: 347   73
   11    11 Michał         Mikołajczyk           100.00 +  322: 296  150
   12    10 Czesław        Grajewski             124.49 -  273: 389   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  / 12 101.08




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  287: 389   76
    2    13 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  315: 341   55
    3    16 Anna           Lenartowska           100.00 +  396: 327  150
    4    12 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  327: 419   50
    5    15 Mariusz        Michalski             104.32 -  354: 398   54
    6    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  394: 148  150
    7    14 Karol          Lenartowski           100.00 -  245: 355   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     585  /  7  83.57




	Izabela Lawrenz 100.00 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             124.49 -  132: 529   74
    2    18 Tomasz         Zwoliński             146.41 -  120: 581   96
    3    18 Jakub          Onoszko               100.00 -  148: 426   50
    4    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  203: 452   50
    5    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  162: 324   50
    6    17 Sylwia         Buks                  100.00 -  148: 394   50
    7    17 Lidia          Żywna                 100.62 -  130: 534   51
    8    18 PAUZA
    9    17 Tomasz         Lewiński              113.10 -  159: 506   63
   10    17 Bogumiła       Płocharska            100.00 -  172: 337   50
   11    17 Dorota         Modrzyńska            100.00 -  186: 451   50
   12    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  149: 362   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  / 11  57.64




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Anita          Bruska                124.17 -  289: 524   74
    2    12 Ewa            Radzikowska           113.78 -  265: 487   64
    3    16 Sylwia         Buks                  100.00 -  327: 396   50
    4    18 Izabela        Lawrenz               100.00 +  452: 203  150
    5    17 Rafał          Wesołowski            131.36 -  285: 490   81
    6    18 Karol          Lenartowski           100.00 -  336: 380   50
    7    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  434: 222  150
    8    16 Tomasz         Lewiński              113.10 +  520: 321  163
    9    14 Bogumiła       Płocharska            100.00 +  319: 274  150
   10    13 Renata         Andracka              111.87 -  351: 373   62
   11    13 Jakub          Onoszko               100.00 -  329: 411   50
   12    15 Monika         Krzysztofek           113.35 -  347: 348   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 12  92.25




	Karol Lenartowski 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Wietecki              122.74 +  367: 296  173
    2     7 Stanisław      Rydzik                141.23 -  346: 394   91
    3    14 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  304: 550   57
    4    11 Leokadia       Litwinowicz           125.95 -  317: 391   76
    5    16 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  232: 470   69
    6    18 Anna           Lenartowska           100.00 +  380: 336  150
    7    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  355: 245  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  /  7 109.43




	Michał Mikołajczyk 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Baranowski            121.01 -  328: 410   71
    2    16 Jakub          Onoszko               100.00 +  377: 339  150
    3    10 Irena          Sołdan                131.51 -  374: 393   82
    4    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  419: 327  150
    5     9 Agnieszka      Kozak                 106.08 -  396: 424   56
    6    11 Dorota         Modrzyńska            100.00 +  357: 272  150
    7    10 Rafał          Wesołowski            131.36 -  323: 379   81
    8    11 Bogumiła       Płocharska            100.00 +  341: 248  150
    9    10 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  343: 419   69
   10    12 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 +  330: 313  161
   11    11 Lidia          Żywna                 100.62 -  296: 322   51
   12    12 Łukasz         Baranowski            121.01 +  395: 294  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Dorota Modrzyńska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grażyna        Wesołowska            118.75 -  329: 372   69
    2    14 Lidia          Żywna                 100.62 +  414: 335  151
    3     9 Zbigniew       Wietecki              122.74 +  349: 347  173
    4     8 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  313: 362   65
    5     7 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  256: 425   61
    6    11 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  272: 357   50
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  318: 373   55
    8    17 Łukasz         Baranowski            121.01 -  301: 437   71
    9    18 PAUZA
   10    16 Monika         Krzysztofek           113.35 -  303: 352   63
   11    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  451: 186  150
   12    16 Michał         Płocharski            100.00 +  400:   0    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     908  / 10  90.80




	Jakub Onoszko 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  257: 467   65
    2    16 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  339: 377   50
    3    18 Izabela        Lawrenz               100.00 +  426: 148  150
    4    16 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  309: 329   50
    5    14 Zbigniew       Wietecki              122.74 +  375: 338  173
    6    10 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  360: 390   57
    7    15 Tomasz         Lewiński              113.10 +  375: 368  163
    8    14 Mieczysław     Pastuszak             104.96 -  356: 369   55
    9    15 Michał         Płocharski            100.00 +  391: 216  150
   10    14 Rafał          Wesołowski            131.36 -  269: 464   81
   11    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  411: 329  150
   12    14 Marek          Szczepanik            100.00 +  374: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Bogumiła Płocharska 100.00 Malbork

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Michał         Mikołajczyk           100.00 -  248: 341   50
    9    14 Anna           Lenartowska           100.00 -  274: 319   50
   10    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  337: 172  150
   11    15 Łukasz         Baranowski            121.01 -  259: 417   71
   12    18 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     321  /  4  80.25




	Michał  Płocharski 100.00 Malbork

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    13 Agnieszka      Piotrowicz            110.72 -  234: 316   61
    9    15 Jakub          Onoszko               100.00 -  216: 391   50
   10    15 Tomasz         Lewiński              113.10 -  220: 364   63
   11    18 PAUZA
   12    16 Dorota         Modrzyńska            100.00 -    0: 400    0
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     174  /  3  58.00




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Radzikowska           113.78 +  365: 334  164
    2     8 Łukasz         Baranowski            121.01 +  393: 308  171
    3     3 Tomasz         Lewiński              113.10 +  360: 303  163
    4     1 Mateusz        Borsuk                141.36 +  377: 370  191
    5     1 Lucyna         Śniadach              111.64 +  368: 363  162
    6     1 Rafał          Lenartowski           148.74 -  309: 444   99
    7     2 Weronika       Rudnicka              131.39 -  331: 394   81
    8     3 Stanisław      Rydzik                141.23 -  324: 356   91
    9     6 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  305: 355   65
   10     7 Andrzej        Bednaruk              106.62 -  343: 352   57
   11    12 Mariusz        Michalski             104.32 -  343: 354   54
   12    14 Jakub          Onoszko               100.00 -  321: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Barbara Wiśniewska 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Monika         Krzysztofek           113.35 -  314: 393   63
    2    17 Renata         Andracka              111.87 -  284: 409   62
    3    17 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  335: 267  150
    4    16 Jakub          Onoszko               100.00 +  329: 309  150
    5    12 Irena          Sołdan                131.51 -  217: 407   82
    6    14 Mieczysław     Pastuszak             104.96 +  349: 287  155
    7    12 Maria          Krzyżanowska          115.12 -  259: 406   65
    8    15 Lidia          Żywna                 100.62 -  325: 369   51
    9    16 Łukasz         Baranowski            121.01 -  244: 435   71
   10    18 PAUZA
   11    16 Tomasz         Lewiński              113.10 -  371: 384   63
   12    17 Izabela        Lawrenz               100.00 +  362: 149  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 11  96.55




	Jarosław Wiśniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Lewiński              113.10 -  293: 389   63
    2    11 Mariusz        Michalski             104.32 -  199: 374   54
    3    17 Barbara        Wiśniewska            100.00 -  267: 335   50
    4    17 Lidia          Żywna                 100.62 -  228: 497   51
    5    18 Izabela        Lawrenz               100.00 +  324: 162  150
    6    16 Zbigniew       Wietecki              122.74 -  283: 333   73
    7    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  222: 434   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     491  /  7  70.14


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Bałtyku




Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Renata         Andracka              425: 251
   2 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Zwoliński             358: 298
   3 Miłosz         Wrzałek              - Agnieszka      Piotrowicz            328: 376
   4 Andrzej        Bednaruk             - Mateusz        Borsuk                373: 430
   5 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kozak                 412: 283
   6 Mieczysław     Pastuszak            - Irena          Sołdan                329: 440
   7 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Michalski             376: 354
   8 Lidia          Żywna                - Rafał          Wesołowski            286: 408
   9 Leokadia       Litwinowicz          - Sylwia         Buks                  389: 287
  10 Izabela        Lawrenz              - Czesław        Grajewski             132: 529
  11 Anita          Bruska               - Anna           Lenartowska           524: 289
  12 Karol          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              367: 296
  13 Łukasz         Baranowski           - Michał         Mikołajczyk           410: 328
  14 Dorota         Modrzyńska           - Grażyna        Wesołowska            329: 372
  15 Maria          Krzyżanowska         - Jakub          Onoszko               467: 257
  16 Marek          Szczepanik           - Ewa            Radzikowska           365: 334
  17 Monika         Krzysztofek          - Barbara        Wiśniewska            393: 314
  18 Jarosław       Wiśniewski           - Tomasz         Lewiński              293: 389


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Czesław        Grajewski            - Monika         Krzysztofek           305: 365
   2 Leokadia       Litwinowicz          - Anita          Bruska                320: 403
   3 Tomasz         Lewiński             - Maria          Krzyżanowska          421: 284
   4 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              295: 406
   5 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Piotrowicz            431: 267
   6 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Lenartowski           339: 368
   7 Stanisław      Rydzik               - Karol          Lenartowski           394: 346
   8 Marek          Szczepanik           - Łukasz         Baranowski            393: 308
   9 Rafał          Wesołowski           - Lucyna         Śniadach              304: 320
  10 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Bednaruk              413: 395
  11 Mariusz        Michalski            - Jarosław       Wiśniewski            374: 199
  12 Ewa            Radzikowska          - Anna           Lenartowska           487: 265
  13 Sylwia         Buks                 - Mieczysław     Pastuszak             315: 341
  14 Lidia          Żywna                - Dorota         Modrzyńska            335: 414
  15 Agnieszka      Kozak                - Miłosz         Wrzałek               312: 396
  16 Jakub          Onoszko              - Michał         Mikołajczyk           339: 377
  17 Renata         Andracka             - Barbara        Wiśniewska            409: 284
  18 Tomasz         Zwoliński            - Izabela        Lawrenz               581: 120


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Anita          Bruska                407: 264
   2 Mateusz        Borsuk               - Monika         Krzysztofek           466: 334
   3 Tomasz         Lewiński             - Marek          Szczepanik            303: 360
   4 Lucyna         Śniadach             - Stanisław      Rydzik                419: 361
   5 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           417: 340
   6 Rafał          Wesołowski           - Czesław        Grajewski             279: 407
   7 Grażyna        Wesołowska           - Ewa            Radzikowska           299: 413
   8 Maria          Krzyżanowska         - Leokadia       Litwinowicz           413: 377
   9 Dorota         Modrzyńska           - Zbigniew       Wietecki              349: 347
  10 Michał         Mikołajczyk          - Irena          Sołdan                374: 393
  11 Mariusz        Michalski            - Mieczysław     Pastuszak             324: 344
  12 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              407: 406
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Łukasz         Baranowski            467: 246
  14 Andrzej        Bednaruk             - Karol          Lenartowski           550: 304
  15 Agnieszka      Kozak                - Lidia          Żywna                 387: 383
  16 Anna           Lenartowska          - Sylwia         Buks                  327: 396
  17 Barbara        Wiśniewska           - Jarosław       Wiśniewski            335: 267
  18 Jakub          Onoszko              - Izabela        Lawrenz               426: 148


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Marek          Szczepanik            370: 377
   2 Lucyna         Śniadach             - Weronika       Rudnicka              424: 269
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             369: 474
   4 Czesław        Grajewski            - Irena          Sołdan                387: 337
   5 Ewa            Radzikowska          - Tomasz         Lewiński              467: 231
   6 Agnieszka      Piotrowicz           - Anita          Bruska                411: 447
   7 Monika         Krzysztofek          - Stanisław      Rydzik                374: 409
   8 Maria          Krzyżanowska         - Dorota         Modrzyńska            362: 313
   9 Rafał          Lenartowski          - Mieczysław     Pastuszak             407: 367
  10 Grażyna        Wesołowska           - Andrzej        Bednaruk              313: 354
  11 Karol          Lenartowski          - Leokadia       Litwinowicz           317: 391
  12 Sylwia         Buks                 - Michał         Mikołajczyk           327: 419
  13 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            361: 298
  14 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Kozak                 370: 385
  15 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Michalski             414: 282
  16 Barbara        Wiśniewska           - Jakub          Onoszko               329: 309
  17 Jarosław       Wiśniewski           - Lidia          Żywna                 228: 497
  18 Izabela        Lawrenz              - Anna           Lenartowska           203: 452


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Szczepanik           - Lucyna         Śniadach              368: 363
   2 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             594: 327
   3 Ewa            Radzikowska          - Rafał          Lenartowski           365: 375
   4 Mateusz        Borsuk               - Maria          Krzyżanowska          408: 335
   5 Anita          Bruska               - Andrzej        Bednaruk              334: 291
   6 Czesław        Grajewski            - Weronika       Rudnicka              327: 358
   7 Agnieszka      Piotrowicz           - Dorota         Modrzyńska            425: 256
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Miłosz         Wrzałek               387: 461
   9 Michał         Mikołajczyk          - Agnieszka      Kozak                 396: 424
  10 Łukasz         Baranowski           - Leokadia       Litwinowicz           322: 364
  11 Monika         Krzysztofek          - Tomasz         Lewiński              376: 264
  12 Irena          Sołdan               - Barbara        Wiśniewska            407: 217
  13 Renata         Andracka             - Lidia          Żywna                 393: 279
  14 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Onoszko               338: 375
  15 Sylwia         Buks                 - Mariusz        Michalski             354: 398
  16 Karol          Lenartowski          - Grażyna        Wesołowska            232: 470
  17 Anna           Lenartowska          - Rafał          Wesołowski            285: 490
  18 Izabela        Lawrenz              - Jarosław       Wiśniewski            162: 324


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Marek          Szczepanik            444: 309
   2 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Rydzik                376: 371
   3 Lucyna         Śniadach             - Mateusz        Borsuk                364: 350
   4 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             283: 361
   5 Ewa            Radzikowska          - Maria          Krzyżanowska          355: 314
   6 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Krzysztofek           668: 248
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Czesław        Grajewski             412: 322
   8 Renata         Andracka             - Agnieszka      Piotrowicz            320: 308
   9 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                418: 356
  10 Jakub          Onoszko              - Andrzej        Bednaruk              360: 390
  11 Michał         Mikołajczyk          - Dorota         Modrzyńska            357: 272
  12 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Baranowski            354: 340
  13 Tomasz         Lewiński             - Rafał          Wesołowski            329: 349
  14 Barbara        Wiśniewska           - Mieczysław     Pastuszak             349: 287
  15 Lidia          Żywna                - Mariusz        Michalski             335: 411
  16 Jarosław       Wiśniewski           - Zbigniew       Wietecki              283: 333
  17 Sylwia         Buks                 - Izabela        Lawrenz               394: 148
  18 Anna           Lenartowska          - Karol          Lenartowski           336: 380


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Lucyna         Śniadach              387: 298
   2 Marek          Szczepanik           - Weronika       Rudnicka              331: 394
   3 Anita          Bruska               - Miłosz         Wrzałek               333: 394
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Stanisław      Rydzik                334: 413
   5 Tomasz         Zwoliński            - Agnieszka      Kozak                 307: 390
   6 Mateusz        Borsuk               - Renata         Andracka              417: 360
   7 Andrzej        Bednaruk             - Ewa            Radzikowska           425: 303
   8 Czesław        Grajewski            - Grażyna        Wesołowska            328: 371
   9 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Piotrowicz            466: 291
  10 Rafał          Wesołowski           - Michał         Mikołajczyk           379: 323
  11 Irena          Sołdan               - Monika         Krzysztofek           448: 268
  12 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Wiśniewska            406: 259
  13 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Wietecki              277: 458
  14 Karol          Lenartowski          - Sylwia         Buks                  355: 245
  15 Tomasz         Lewiński             - Jakub          Onoszko               368: 375
  16 Dorota         Modrzyńska           - Mieczysław     Pastuszak             318: 373
  17 Lidia          Żywna                - Izabela        Lawrenz               534: 130
  18 Jarosław       Wiśniewski           - Anna           Lenartowska           222: 434


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           290: 357
   2 Lucyna         Śniadach             - Miłosz         Wrzałek               345: 368
   3 Stanisław      Rydzik               - Marek          Szczepanik            356: 324
   4 Agnieszka      Kozak                - Mateusz        Borsuk                404: 442
   5 Andrzej        Bednaruk             - Leokadia       Litwinowicz           350: 358
   6 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          359: 410
   7 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Radzikowska           382: 383
   8 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            381: 341
   9 Mariusz        Michalski            - Renata         Andracka              359: 355
  10 Anita          Bruska               - Czesław        Grajewski             302: 441
  11 Bogumiła       Płocharska           - Michał         Mikołajczyk           248: 341
  12 Zbigniew       Wietecki             - Monika         Krzysztofek           345: 341
  13 Michał         Płocharski           - Agnieszka      Piotrowicz            234: 316
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Jakub          Onoszko               369: 356
  15 Barbara        Wiśniewska           - Lidia          Żywna                 325: 369
  16 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Lewiński              520: 321
  17 Dorota         Modrzyńska           - Łukasz         Baranowski            301: 437
  18 Izabela        Lawrenz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                297: 411
   2 Miłosz         Wrzałek              - Weronika       Rudnicka              279: 363
   3 Ewa            Radzikowska          - Mateusz        Borsuk                447: 375
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Irena          Sołdan                428: 360
   5 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              318: 412
   6 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Szczepanik            355: 305
   7 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Bednaruk              276: 325
   8 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            443: 334
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Czesław        Grajewski             338: 449
  10 Michał         Mikołajczyk          - Grażyna        Wesołowska            343: 419
  11 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              270: 394
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Anita          Bruska                454: 398
  13 Monika         Krzysztofek          - Lidia          Żywna                 305: 399
  14 Bogumiła       Płocharska           - Anna           Lenartowska           274: 319
  15 Michał         Płocharski           - Jakub          Onoszko               216: 391
  16 Barbara        Wiśniewska           - Łukasz         Baranowski            244: 435
  17 Tomasz         Lewiński             - Izabela        Lawrenz               506: 159
  18 Dorota         Modrzyńska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                430: 408
   2 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               422: 426
   3 Weronika       Rudnicka             - Ewa            Radzikowska           441: 376
   4 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Zwoliński             289: 437
   5 Lucyna         Śniadach             - Maria          Krzyżanowska          315: 438
   6 Czesław        Grajewski            - Mieczysław     Pastuszak             360: 396
   7 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              343: 352
   8 Irena          Sołdan               - Mariusz        Michalski             439: 313
   9 Grażyna        Wesołowska           - Agnieszka      Kozak                 276: 452
  10 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Wietecki              307: 347
  11 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                309: 328
  12 Agnieszka      Piotrowicz           - Michał         Mikołajczyk           313: 330
  13 Anna           Lenartowska          - Renata         Andracka              351: 373
  14 Jakub          Onoszko              - Rafał          Wesołowski            269: 464
  15 Tomasz         Lewiński             - Michał         Płocharski            364: 220
  16 Monika         Krzysztofek          - Dorota         Modrzyńska            352: 303
  17 Izabela        Lawrenz              - Bogumiła       Płocharska            172: 337
  18 Barbara        Wiśniewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Rydzik                496: 276
   2 Maria          Krzyżanowska         - Weronika       Rudnicka              342: 393
   3 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           417: 453
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Tomasz         Zwoliński             272: 560
   5 Ewa            Radzikowska          - Leokadia       Litwinowicz           418: 425
   6 Zbigniew       Wietecki             - Irena          Sołdan                394: 342
   7 Andrzej        Bednaruk             - Lucyna         Śniadach              382: 315
   8 Agnieszka      Kozak                - Czesław        Grajewski             391: 341
   9 Rafał          Wesołowski           - Grażyna        Wesołowska            276: 404
  10 Anita          Bruska               - Renata         Andracka              352: 375
  11 Michał         Mikołajczyk          - Lidia          Żywna                 296: 322
  12 Mariusz        Michalski            - Marek          Szczepanik            354: 343
  13 Jakub          Onoszko              - Anna           Lenartowska           411: 329
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Monika         Krzysztofek           358: 337
  15 Łukasz         Baranowski           - Bogumiła       Płocharska            417: 259
  16 Barbara        Wiśniewska           - Tomasz         Lewiński              371: 384
  17 Dorota         Modrzyńska           - Izabela        Lawrenz               451: 186
  18 Michał         Płocharski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               387: 341
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           392: 370
   3 Andrzej        Bednaruk             - Tomasz         Zwoliński             342: 472
   4 Agnieszka      Kozak                - Maria          Krzyżanowska          347: 402
   5 Leokadia       Litwinowicz          - Mateusz        Borsuk                263: 406
   6 Irena          Sołdan               - Ewa            Radzikowska           407: 331
   7 Grażyna        Wesołowska           - Lucyna         Śniadach              267: 402
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Mariusz        Michalski             282: 442
   9 Renata         Andracka             - Zbigniew       Wietecki              309: 379
  10 Czesław        Grajewski            - Lidia          Żywna                 389: 273
  11 Rafał          Wesołowski           - Anita          Bruska                359: 261
  12 Michał         Mikołajczyk          - Łukasz         Baranowski            395: 294
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Tomasz         Lewiński              371: 302
  14 Jakub          Onoszko              - Marek          Szczepanik            374: 321
  15 Anna           Lenartowska          - Monika         Krzysztofek           347: 348
  16 Michał         Płocharski           - Dorota         Modrzyńska              0: 400
  17 Izabela        Lawrenz              - Barbara        Wiśniewska            149: 362
  18 Bogumiła       Płocharska           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 15-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 156.84   5803   37
   2 Bartosz Morawski               Gliwice              153.51  29934  195
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            153.44  29000  189
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.88  28706  189
   5 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.76  22312  148
   6 Rafał Lenartowski              Gdynia               148.35  29670  200
   7 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.64  29328  200
   8 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             146.62  29178  199
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.61  29028  198
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.91  28745  197
  11 Paweł Jackowski                Warszawa             145.68  27971  192
  12 Dominik Urbacki                Pruszków             145.54  27944  192
  13 Dawid Pikul                    Poznań               145.37  28929  199
  14 Kamil Górka                    Kraków               145.21  28896  199
  15 Piotr Pietuchowski             Białystok            144.40  27870  193
  16 Dariusz Dzierża                Kraków               144.35   4475   31
  17 Marek Reda                     Wołomin              144.26  27842  193
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.41  27678  193
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.40  13193   92
  20 Kazimierz Merklejn             Szczecin             143.28  27509  192
  21 Mariusz Wrześniewski           Kraków               142.81  17137  120
  22 Grzegorz Święcki               Białystok            142.73   8992   63
  23 Justyna Górka                  Kraków               142.46  27494  193
  24 Stanisław Rydzik               Warszawa             141.85  26243  185
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             141.31  27980  198
  26 Krzysztof Obremski             Legnica              141.30  27412  194
  27 Kamil Kister                   Puławy               141.26  27829  197
  28 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            141.00   8037   57
  29 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.06  20589  147
  30 Jan Mrozowski                  Kraków               140.05  17927  128
  31 Radosław Jachna                Łódź                 139.54  27768  199
  32 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.20  12389   89
  33 Jakub Szymczak                 Łódź                 138.78  14433  104
  34 Grzegorz Kurowski              Warszawa             138.62  27031  195
  35 Bogusław Szyszka               Oława                137.37  23491  171
  36 Jakub Zaryński                 Świnoujście          137.32  27465  200
  37 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  137.31  24441  178
  38 Michał Ozimiński               Łódź                 136.50   4914   36
  39 Dominik Piasecki               Słupsk               136.22   7492   55
  40 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.07   8300   61
  41 Przemysław Rybicki             Otwock               135.89   9920   73
  42 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          135.78  27020  199
  43 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              135.71  26193  193
  44 Marek Syczuk                   Warszawa             135.70  27140  200
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           134.90  24552  182
  46 Tomasz Suchanek                Wrocław              134.21  26037  194
  47 Szymon Płachta                 Warszawa             134.06  26544  198
  48 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.98  26261  196
  49 Mateusz Żbikowski              Warszawa             133.96   6966   52
  50 Michał Musielak                Bydgoszcz            133.79   6422   48
  51 Karol Waniek                   Wrocław              133.60  15899  119
  52 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             133.42   4136   31
  53 Przemysław Herdzina            Kraków               133.36  12669   95
  54 Adam Szukalski                 Coventry             131.97  11613   88
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.95  14646  111
  56 Mariusz Grodek                 Kraków               131.86   7516   57
  57 Weronika Rudnicka              Szczecin             131.86  25580  194
  58 Adam Klimont                   Wałcz                131.83   8569   65
  59 Artur Koszel                   Warszawa             131.68   4872   37
  60 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.55  13155  100
  61 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  131.41  26019  198
  62 Robert Kamiński                Warszawa             131.16  24921  190
  63 Janusz Krupiński               Bytom                130.91  12829   98
  64 Tomasz Łapka                   Opole                130.65   8884   68
  65 Krzysztof Jaworski             Warszawa             130.57   9662   74
  66 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.56   6267   48
  67 Irena Sołdan                   Sopot                130.49  25054  192
  68 Marcin Mroziuk                 Warszawa             130.49  10700   82
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               130.38  24512  188
  70 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  71 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       130.33  25806  198
  72 Marek Salamon                  Bytom                130.02   5721   44
  73 Grzegorz Łukasik               Konojady             129.97  25214  194
  74 Rafał Dąbrowski                Ostróda              129.96  13126  101
  75 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            129.56   7385   57
  76 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.50  24605  190
  77 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.27   4266   33
  78 Andrzej Kroc                   Łódź                 129.01  22447  174
  79 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.82  22802  177
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.80  25502  198
  81 Maciej Grąbczewski             Piła                 128.75  24076  187
  82 Grzegorz Kwiecień              Kraków               128.70  13514  105
  83 Katarzyna Małek                Mielec               128.64  25343  197
  84 Alicja Grąbczewska             Szczecin             128.58  16972  132
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             127.95  21111  165
  86 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  87 Piotr Broda                    Sandomierz           127.32  24190  190
  88 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.14  24920  196
  89 Patrycja Śliwińska             Szczecin             127.08  12708  100
  90 Maciej Kuczyński               Gdynia               127.01  12193   96
  91 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.00   8636   68
  92 Rafał Matczak                  Milanówek            126.76  22057  174
  93 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              126.75   8492   67
  94 Wojciech Urbański              Warszawa             126.69   8488   67
  95 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.64  24568  194
  96 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.57  24934  197
  97 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              126.55   6707   53
  98 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.35  24007  190
  99 Jolanta Chłopińska             Wałcz                126.19  24733  196
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               126.18  11861   94
 101 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.88  22911  182
 102 Michał Garnowski               Pasłęk               125.64   7664   61
 103 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.59  24238  193
 104 Magdalena Kublik               Warszawa             125.56  24359  194
 105 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              125.43  24585  196
 106 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.34  24315  194
 107 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.33  23186  185
 108 Czesław Grajewski              Choroszcz            125.27  23927  191
 109 Robert Głowacki                Łódź                 125.26  18413  147
 110 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.23  14151  113
 111 Marta Dobrzańska               Kraków               125.20   3756   30
 112 Michał Kolaj                   Ostróda              125.19  24412  195
 113 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            125.02   5751   46
 114 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            124.71  11972   96
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.69  15836  127
 116 Konrad Sowula                  Kraków               124.37   4726   38
 117 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       124.25   9816   79
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.11  24698  199
 119 Tomasz Górka                   Łęczna               123.56   7290   59
 120 Mateusz Królikowski            Wrocław              123.53   9018   73
 121 Dorota Stachowska              Wydartowo I          123.38  24059  195
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.36  24673  200
 123 Krzysztof Gibas                Kraków               123.21  19590  159
 124 Anita Bruska                   Gdynia               123.17  16258  132
 125 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.73   6750   55
 126 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.64  22689  185
 127 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.57   8335   68
 128 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.38  12728  104
 129 Krzysztof Bonda                Białystok            122.08  10499   86
 130 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     121.98   6343   52
 131 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  121.80  13642  112
 132 Leszek Kacprzyk                Katowice             121.61  14836  122
 133 Dariusz Maciejuk               Warszawa             121.32   8735   72
 134 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.27  24132  199
 135 Stanisław Gasik                Warszawa             121.23   7274   60
 136 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.14   7147   59
 137 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              121.11   9931   82
 138 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.03   3752   31
 139 Leszek Stecuła                 Bytom                120.99   9195   76
 140 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.98  16574  137
 141 Ireneusz Kurzok                Mikołów              120.80  22952  190
 142 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.65   7239   60
 143 Natalia Ogierman               Katowice             120.62  18455  153
 144 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       120.42  17701  147
 145 Zdzisław Szota                 Warszawa             120.38   3852   32
 146 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.36   6981   58
 147 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             120.11  15974  133
 148 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 149 Łukasz Baranowski              Gdynia               119.78  23836  199
 150 Bogusław Książek               Szczecin             119.77  12576  105
 151 Adam Jurkowski                 Gliwice              119.45   7406   62
 152 Anna Biegańska                 Białystok            119.43   7763   65
 153 Paweł Morga                    Warszawa             119.37   8953   75
 154 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.37  22799  191
 155 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.16   5839   49
 156 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.90   5707   48
 157 Grażyna Wesołowska             Łódź                 118.80  12593  106
 158 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.57   8893   75
 159 Marek Rogalski                 Warszawa             118.08   4369   37
 160 Dorota Zielińska               Piaseczno            117.97   8376   71
 161 Jacek Pietruszka               Kraków               117.91   6249   53
 162 Paulina Mech                   Kraków               117.89  23579  200
 163 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               117.81   5537   47
 164 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  117.65  22236  189
 165 Alina Białobrzewska            Gdynia               117.57   8465   72
 166 Rafał Stachowski               Police               117.47   9163   78
 167 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.45  22198  189
 168 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.44  14328  122
 169 Lucyna Śniadach                Rumia                117.33   5984   51
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             117.33  22762  194
 171 Maciej Perzyński               Piła                 117.32  11732  100
 172 Radosław Więch                 Warszawa             117.25  16767  143
 173 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               117.25   4221   36
 174 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.58  16554  142
 175 Tomasz Lempart                 Kraków               116.56  10024   86
 176 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 116.23  10577   91
 177 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.20  12550  108
 178 Adam Janicki                   Łódź                 116.04  23092  199
 179 Walenty Siemaszko              Lipiany              115.58   8900   77
 180 Monika Sadurska                Warszawa             115.50   7623   66
 181 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 182 Marta Ćwiek                    Radomsko             115.36  16727  145
 183 Ewa Szałas                     Katowice             115.36  11305   98
 184 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.12  22334  194
 185 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  14157  123
 186 Ewa Radzikowska                Gliwice              114.90  10111   88
 187 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.85  21592  188
 188 Krzysztof Bukowski             Milanówek            114.56   4468   39
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             114.55   9851   86
 190 Monika Dymek                   Ustka                114.47   4121   36
 191 Jarosław Olek                  Warszawa             114.28   7428   65
 192 Sławomir Wolski                Wrocław              114.14  22258  195
 193 Dariusz Jarosławski            Ełk                  113.97  21655  190
 194 Jarosław Karp                  Jędrzejów            113.92   9797   86
 195 Marianna Kozłowska             Białystok            113.67   8525   75
 196 Jarosław Puchalski             Łódź                 113.34   3967   35
 197 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               113.33   4080   36
 198 Mariusz Makuch                 Zator                113.32   3513   31
 199 Beata Piotrowska               Łódź                 113.29   7817   69
 200 Marta Bajorek                  Warszawa             113.13  18666  165
 201 Lidia Szpakowska               Jaworzno             112.96   5083   45
 202 Monika Krzysztofek             Wejherowo            112.85   6771   60
 203 Rafał Polak                    Wałcz                112.69   8001   71
 204 Renata Andracka                Zwola                112.43  21924  195
 205 Marta Świątkowska              Wrocław              112.30   8310   74
 206 Jerzy Luter                    Bytom                112.09  21746  194
 207 Elżbieta Święcka               Białystok            112.00   5488   49
 208 Joanna Suchanek                Wrocław              111.83  19123  171
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.65   8262   74
 210 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.62  21431  192
 211 Urszula Solarska               Łódź                 111.36  20490  184
 212 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    111.30   8236   74
 213 Maciej Śliwa                   Zabrze               111.06   5442   49
 214 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       111.00   7215   65
 215 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.69   7970   72
 216 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.67   9850   89
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.61   9402   85
 218 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           110.58   5308   48
 219 Jacek Nowak                    Szczecin             110.42   5521   50
 220 Józef Burzyński                Ełk                  110.40   7728   70
 221 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  110.40   3312   30
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             110.25  14332  130
 223 Zofia Górka                    Łęczna               109.83   3954   36
 224 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            109.74   3731   34
 225 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.66  21383  195
 226 Marcin Ceglarek                Kraków               109.38  17500  160
 227 Maurycy Machnio                Lipiany              109.24   8302   76
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.23  11251  103
 229 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.22   5570   51
 230 Dorota Patera                  Legnica              109.11   3928   36
 231 Anna Krynicka                  Warszawa             109.07   3272   30
 232 Paweł Maciejczuk               Białystok            108.94   8497   78
 233 Małgorzata Jóźwiak             Iława                108.52   7488   69
 234 Szymon Dąbrowski               Warszawa             108.45  19847  183
 235 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               108.36  14304  132
 236 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 237 Łukasz Wojciechowski           Łomża                108.09   5945   55
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.08  18806  174
 239 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 107.77   3233   30
 240 Grażyna Kula                   Sosnowiec            107.74   3340   31
 241 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 242 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              107.55  12691  118
 243 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.54  21508  200
 244 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.52  17525  163
 245 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      106.97   3209   30
 246 Dorota Ostrowska               Białystok            106.75   6939   65
 247 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 248 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 249 Marta Sztajnert                Wisła                106.69   6615   62
 250 Sławomir Długosz               Ostróda              106.60  19827  186
 251 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            106.38   5106   48
 252 Mariusz Michalski              Inowrocław           106.27   9458   89
 253 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               106.03  16646  157
 254 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 255 Katarzyna Dębska               Ostróda              106.01  20353  192
 256 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           105.98  12612  119
 257 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              105.97   3285   31
 258 Agnieszka Biegańska            Białystok            105.83   8255   78
 259 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            105.35   5057   48
 260 Bożena Guział                  Racibórz             104.30   6571   63
 261 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.03  14044  135
 262 Sylwia Łada                    Inowrocław           103.75  16912  163
 263 Anna Stambulska                Kraków               103.35   5064   49
 264 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.91   5454   53
 265 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 266 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.92   8052   79
 267 Maria Pokorska                 Warszawa             101.91   4688   46
 268 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         101.44  16028  158
 269 Krzysztof Zawadzki             Sampława             101.29  20056  198
 270 Grzegorz Miecugow              Warszawa             101.26   3139   31
 271 Jakub Błażejewski              Poznań               101.20   7084   70
 272 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 273 Sylwia Kozłowska               Białystok            100.71   4834   48
 274 Lidia Żywna                    Gdynia               100.66  15904  158
 275 Anna Arana                     Warszawa             100.38  15257  152
 276 Juliusz Czupryniak             Warszawa             100.34   3512   35
 277 Marek Szczepanik               Reda                  98.79   6125   62
 278 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                98.46   9748   99
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              98.05   6471   66
 280 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             97.70  10356  106
 281 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 282 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              96.00   4416   46
 283 Halina Mrozek                  Warszawa              95.71   5647   59
 284 Anna Lenartowska               Gdynia                95.47   7256   76
 285 Sylwia Buks                    Warszawa              94.95  18516  195
 286 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.47   6802   72
 287 Tomasz Szczodry                Łomża                 94.08   3387   36
 288 Aleksandra Brzeska             Piastów               93.65   7305   78
 289 Maciej Dąbrowski               Warszawa              93.65  17794  190
 290 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                93.08   4747   51
 291 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.81   4919   53
 292 Michał Dąbrowski               Warszawa              92.77  17627  190
 293 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               91.94   3126   34
 294 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              91.33   7489   82
 295 Janina Grajewska               Choroszcz             90.44   7687   85
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.09   2883   32
 297 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.49   5752   65
 298 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                88.30   6181   70
 299 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.22   3966   46
 300 Paulina Naplocha               Racibórz              86.01  16772  195
 301 Paulina Ostrowska              Białystok             85.43   2990   35
 302 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                84.62   3977   47
 303 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             84.37   8943  106
 304 Kamila Zacharuk                Zabrze                83.43   4672   56
 305 Artur Kwiatkowski              Radomsko              83.37   3835   46
 306 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.30   4665   56
 307 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.09   8808  106
 308 Marcin Kołodziejski            Brodnica              83.06   2741   33
 309 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              82.90   5969   72
 310 Julia Solarska                 Łódź                  80.86   3396   42
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               80.71   4197   52
 312 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             74.76   3364   45
 313 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   62.30   2056   33
 314 Mirosław Dejna                 Sampława              61.48  11988  195




Poczekalnia na dzień 15-09-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               135.31   3924   29
   2 Filip Sosin                    Warszawa             123.93   3594   29
   3 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            81.03   2350   29
   4 Jan Kozłowski                  Kraków               126.25   3535   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Tomasz Drewnowski              Warszawa             110.63   2987   27
   7 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   8 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   9 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  10 Jarosław Żuliński              Szczecin             122.88   3195   26
  11 Waldemar Dębski                Ostróda               84.31   2192   26
  12 Joanna Jewtuch                 Warszawa             133.88   3347   25
  13 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              130.80   3270   25
  14 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.88   3047   25
  15 Patryk Wolniewicz              Szczecin             115.80   2895   25
  16 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             105.44   2636   25
  17 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          104.20   2605   25
  18 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.58   3302   24
  19 Marcela Wołowiec               Gdynia               136.67   3280   24
  20 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       133.83   3212   24
  21 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  22 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            127.92   3070   24
  23 Szymon Jachimek                Gdynia               127.38   3057   24
  24 Piotr Mańkowski                Warszawa             122.88   2949   24
  25 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              121.04   2905   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  27 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  115.88   2781   24
  28 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.62   2751   24
  29 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.38   2745   24
  30 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.25   2742   24
  31 Grzegorz Krzyżowski            Sopot                112.83   2708   24
  32 Lech Boszko                    Gdańsk               111.17   2668   24
  33 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  34 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  35 Jakub Onoszko                  Gdynia               107.08   2570   24
  36 Wiesław Kożyczkowski           Miłobądz             106.54   2557   24
  37 Zuzanna Cichoń                 Korsze               106.33   2552   24
  38 Damian Łupiński                Konojady             105.88   2541   24
  39 Paweł Brylski                  Kraków               105.75   2538   24
  40 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia               103.12   2475   24
  41 Beata Marynowicz               Racibórz             102.21   2453   24
  42 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.17   2404   24
  43 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  44 Dariusz Zębek                  Olsztyn               99.08   2378   24
  45 Teresa Prystupa                Zajączkowo            96.00   2304   24
  46 Stefan Koczarski               Szczecin              95.71   2297   24
  47 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  48 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           91.92   2206   24
  49 Jędrzej Zawojski               Modzurów              88.08   2114   24
  50 Joanna Kozłowska               Gdańsk                86.17   2068   24
  51 Adam Kędzior                   Lublin                73.50   1764   24
  52 Joanna Szałkiewicz             Wrocław               59.12   1419   24
  53 Piotr Domański                 Ostrołęka            119.57   2750   23
  54 Anna Stefańska                 Łódź                 115.48   2656   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk               106.61   2452   23
  56 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  57 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.65   2269   23
  58 Barbara Boszko                 Gdańsk                97.61   2245   23
  59 Julia Lutkiewicz               Gdynia                91.43   2103   23
  60 Krzysztof Lelonek              Zabrze                89.65   2062   23
  61 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  62 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  63 Piotr Sadzyński                Jaworzno              84.48   1943   23
  64 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  65 Teresa Gruszczyńska            Gdańsk                78.04   1795   23
  66 Wioletta Kamińska              Gdańsk                77.39   1780   23
  67 Michał Lasecki                 Warszawa              70.65   1625   23
  68 Monika Kowalik                 Kraków                69.26   1593   23
  69 Jadwiga Żelazny                Kraków                65.87   1515   23
  70 Artur Tomczyk                  Piła                 124.00   2728   22
  71 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  72 Dorota Modrzyńska              Gdańsk                98.73   2172   22
  73 Joanna Wilk                    Racibórz              91.50   2013   22
  74 Grażyna Smereka                Racibórz              88.05   1937   22
  75 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   82.77   1821   22
  76 Kasper Kamiński                Gdańsk                61.59   1355   22
  77 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  78 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  79 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  80 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  81 Mirosława Rochowicz            Gdańsk                89.75   1795   20
  82 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  83 Michał Śliwiński               Szczecin              54.90   1098   20
  84 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  85 Dariusz Małysa                 Kraków               118.00   2242   19
  86 Andrzej Stańczyk               Tarnów               107.58   2044   19
  87 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             96.95   1842   19
  88 Karol Lenartowski              Gdynia                92.63   1760   19
  89 Marek Horyń                    Ełk                   89.21   1695   19
  90 Agnieszka Dawid                Kraków                79.74   1515   19
  91 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  92 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            87.00   1566   18
  93 Rafał Stachura                 Zator                 70.28   1265   18
  94 Marcin Resler                  Września             118.35   2012   17
  95 Krzysztof Pypno                Gliwice              107.82   1833   17
  96 Anna Swoboda                   Wałbrzych            107.35   1825   17
  97 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  98 Agnieszka Antos                Racibórz              99.12   1685   17
  99 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              66.88   1137   17
 100 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
 101 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
 102 Piotr Kozak                    Racibórz              88.00   1408   16
 103 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
 105 Daniel Tomczyk                 Piła                 115.33   1730   15
 106 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 107 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
 108 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 109 Ewa Stypułkowska               Warszawa              73.50   1029   14
 110 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
 111 Marcin Bertrand                Poznań               121.85   1584   13
 112 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
 113 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       120.00   1560   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             110.46   1436   13
 115 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
 116 Marek Kocikowski               Ostróda              106.92   1390   13
 117 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 118 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
 119 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
 120 Beata Błaszczyk                Łowicz                94.15   1224   13
 121 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 122 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 123 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 124 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 125 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 126 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 127 Zuzanna Drażba                 Ełk                   61.31    797   13
 128 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 129 Maciej Czupryniak              Milanówek            160.83   1930   12
 130 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 131 Maciej Michalak                Łódź                 142.25   1707   12
 132 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 133 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      134.00   1608   12
 134 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 135 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 136 Andrzej Kowalski               Gdańsk               132.50   1590   12
 137 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 138 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 139 Michał Makowski                Warszawa             125.50   1506   12
 140 Jarosław Sobczak               Warszawa             124.58   1495   12
 141 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 142 Filip Warzecha                 Gdynia               122.17   1466   12
 143 Krzysztof Wysoczański          Kraków               121.17   1454   12
 144 Ewelina Sadłowska              Bydgoszcz            120.92   1451   12
 145 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 146 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 147 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 148 Dariusz Socha                  Warszawa             117.00   1404   12
 149 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            116.50   1398   12
 150 Maciej Chmielowski             Kraków               115.33   1384   12
 151 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 152 Andrzej Burczyk                Gdynia               111.75   1341   12
 153 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 154 Tomasz Kłosiński               Bydgoszcz            111.25   1335   12
 155 Maciej Mizgier                 Gdańsk               110.92   1331   12
 156 Mateusz Stańczyk               Tarnów               110.75   1329   12
 157 Joanna Brychcy                 Katowice             110.25   1323   12
 158 Łukasz Ciunel                  Gdynia               109.92   1319   12
 159 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 160 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 161 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 162 Wojciech Silnicki              Elbląg               107.67   1292   12
 163 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                107.58   1291   12
 164 Alicja Tarczewska              Łomża                107.33   1288   12
 165 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 166 Jowita Janus                   Kraków               106.08   1273   12
 167 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 168 Jarosław Zieliński             Toruń                104.25   1251   12
 169 Paweł Zaręba                   Warszawa             104.17   1250   12
 170 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 171 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 172 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 173 Tomasz  Niklewicz              Ełk                  103.58   1243   12
 174 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 175 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 176 Lidia Nowak                    Sosnowiec            101.92   1223   12
 177 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 178 Sławomir Matczak               Łomianki             100.58   1207   12
 179 Michał Garbowski               Kraków               100.00   1200   12
 180 Małgorzata Puternicka          Gdańsk                99.58   1195   12
 181 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.92   1187   12
 182 Łukasz Łysko                   Miastko               98.75   1185   12
 183 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 184 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 185 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 186 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 187 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 188 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 189 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 190 Jacek Barski                   Racibórz              97.33   1168   12
 191 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 192 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 193 Maria Kożyczkowska             Miłobądz              95.58   1147   12
 194 Tomasz Klunder                 Chojnice              95.50   1146   12
 195 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 196 Henryk Piskorz                 Kraków                94.75   1137   12
 197 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 198 Dariusz Sowula                 Kraków                94.17   1130   12
 199 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 200 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 201 Agata Bojarska                 Gdańsk                93.33   1120   12
 202 Bożena Mileńko                 Świnoujście           93.25   1119   12
 203 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 204 Leszek Katyński                Słupsk                93.17   1118   12
 205 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 206 Anna Gliniecka                 Grabiny - Zameczek    91.67   1100   12
 207 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 208 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 209 Albert Połomski                Ostrów Wielkopolski   90.83   1090   12
 210 Beata Zalewska                 Gdańsk                90.67   1088   12
 211 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 212 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 213 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 214 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 215 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 216 Michał Wawryn                  Gdańsk                87.08   1045   12
 217 Milena Stoch                   Kraków                86.92   1043   12
 218 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 219 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 220 Magdalena Boguszewicz          Kraków                85.25   1023   12
 221 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 222 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 223 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           82.75    993   12
 224 Beata Kiżewska                 Świnoujście           82.25    987   12
 225 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 226 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 227 Emilia Wylandowska             Gdańsk                80.33    964   12
 228 Piotr Morawski                 Gdańsk                79.50    954   12
 229 Wojciech Dębski                Gdańsk                77.58    931   12
 230 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 231 Ewa Bryś                       Szczecin              71.75    861   12
 232 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 233 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              69.67    836   12
 234 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 235 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 236 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 237 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 238 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 239 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 240 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               94.45   1039   11
 241 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 242 Joanna Jędraszczyk-Kalwak      Racibórz              90.27    993   11
 243 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 244 Marek Sitkowski                Warszawa              88.73    976   11
 245 Magdalena Sulejewska           Kraków                86.36    950   11
 246 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 247 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 248 Michał Dulat                   Kraków                84.91    934   11
 249 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 250 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 251 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 252 Andrzej Stolot                 Zabrze                81.64    898   11
 253 Ewa Skwarek                    Wydminy               79.45    874   11
 254 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 255 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 256 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 257 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 258 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 259 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 260 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 261 August Mrozowicz               Łomża                 73.45    808   11
 262 Zbigniew Kolka                 Rumia                 69.00    759   11
 263 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 264 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 265 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 266 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 267 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 268 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 269 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 270 Michał Kosmecki                Legnica               60.82    669   11
 271 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 272 Izabela Lawrenz                Władysławowo          57.64    634   11
 273 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 274 Piotr Pawłowski                Łomża                 53.00    583   11
 275 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 276 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        121.10   1211   10
 277 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        107.60   1076   10
 278 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 279 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 280 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 281 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 282 Katarzyna Kasowska             Racibórz              86.33    777    9
 283 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 284 Jarosław Michalak              Łódź                 109.38    875    8
 285 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 104.62    837    8
 286 Paweł Szulc                    Szczecin             100.75    806    8
 287 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 288 Barbara Turbo                  Szczecin              94.75    758    8
 289 Aleksandra Zedlewska           Gdańsk                91.75    734    8
 290 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 291 Mariusz Bogdański              Łomża                 83.00    664    8
 292 Emilia Zamelska                Gdynia                79.12    633    8
 293 Kinga Grabarczyk               Gdańsk                78.62    629    8
 294 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 295 Dagmara Orłowska               Toruń                 69.88    559    8
 296 Paweł Zadlewski                Malbork               68.38    547    8
 297 Kamil Świderski                Ełk                   57.12    457    8
 298 Daniel Janus                   Wąchock              136.86    958    7
 299 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 300 Karolina Michniewicz           Wrocław              102.71    719    7
 301 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 302 Katarzyna Kowalczyk            Zielona Góra          98.29    688    7
 303 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 304 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 305 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 306 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 307 Magdalena Karkoszka            Kraków                85.57    599    7
 308 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 309 Jarosław Janczak               Zbiczno               83.71    586    7
 310 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 311 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 312 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 313 Paweł Jarosławski              Ełk                   75.43    528    7
 314 Hanna Mazowiecka               Świnoujście           71.43    500    7
 315 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   70.86    496    7
 316 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 317 Joanna Rutkowska               Kraków                69.71    488    7
 318 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 319 Dominika Stanek                Kraków                59.71    418    7
 320 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 321 Anna Dutka                     Kraków                56.29    394    7
 322 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 323 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            149.00    894    6
 324 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 325 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 326 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 327 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 328 Stanisław Hajduk               Milanówek             69.67    418    6
 329 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 330 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 331 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 332 Marcin Wójcicki                Piastów               57.17    343    6
 333 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 334 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 335 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 336 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 337 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 338 Monika Czekała                 Pietrowice            84.20    421    5
 339 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 340 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 341 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 342 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 343 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 344 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 345 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 346 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 347 Bogumiła Płocharska            Malbork               80.25    321    4
 348 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 349 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 350 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 351 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 352 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 353 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 354 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 355 Magda Janiczko                 Racibórz             104.67    314    3
 356 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 357 Roman Figiel                   Zawichost             86.00    258    3
 358 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 359 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 360 Michał  Płocharski             Malbork               58.00    174    3
 361 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 362 Monika Hajduk                  Milanówek             66.50    133    2
 363 Łukasz Kowalski                Kraków                63.50    127    2
 364 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 365 Iwona Rafałowska               Łomża                 52.50    105    2
 366 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 367 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 368 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 369 Robert Wagner                  Wrocław               84.00     84    1
 370 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 371 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 372 Ariel Kowalski                 Ostróda               76.00     76    1
 373 Karol Zieliński                Świnoujście           75.00     75    1
 374 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 375 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 376 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 377 Kamila Ziemba                  Warszawa              72.00     72    1
 378 Alina Rybińska                 Ostróda               69.00     69    1
 379 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 380 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 381 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 382 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 383 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 384 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie