Bydgoszcz22
sierpnia
Bydgoszcz 22-23 sierpnia VII Mistrzostwa Bydgoszczy
Władysławowo 5
września
Władysławowo 5- 6 września VI Mistrzostwa Bałtyku
Zakopane11
września
Zakopane 11 września VII Letnie Igrzyska Lekarskie
Wczasy scrabblowe i Mistrzostwa Bałtyku05 - 06 września 2009 — VI Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VI Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 05 - 06 września 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Wczasy scrabblowe i Mistrzostwa BałtykuW przytulnej i rodzinnej atmosferze, stworzonej już po raz trzeci przez Marysię Krzyżanowską, odbyły sie wczasy scrabblowe. Odbyły się w atmosferze zażartej walki o tytuł króla wczasów. Tylko jeden z dwóch uczestników wczasów mógł nim faktycznie zostać, bowiem wszyscy pozostali byli w cieniu wygrywajacych wszystkie turnieje Tomka ZwolińskiegoStaszka Rydzika. O zwycięstwie tego ostatniego przesądziła liga wczasowa. Królową wczasów została Grażyna Wesołowska. Wczasy zakończyły sie w piątek, a w sobotę i niedzielę po tym forsownym treningu przyszedł czas sprawdzianu na VI Mistrzostwach Bałtyku.
Pierwszy dzień to świetna gra pań, Weroniki RudnickiejIreny Sołdan, które okupywaly drugie i trzecie miejsca z niewielką tylko stratą punktową do prowadzącego Tomka Zwolińskiego. Następny dzień to jeszcze lepsza gra Weroniki. Po 10 rundach była samodzielnym liderem z dwoma punktami przewagi nad następnym Krzysztofem Obremskim i od zwycięstwa dzielił ją choćby tylko jeden remis. Tym razem się nie udało. Kobrem wygrał dwukrotnie i został Mistrzem Bałtyku. Wera zajęła 3 miejsce, a wicemistrzem został Filip Warzecha. W turnieju wzięły udział 43 osoby.
Serdeczne podziekowania dla Marysi Krzyżanowskiej za wspaniałe wczasy i świetny turniej, w którym nie tylko przygotowała nagrody i prezenty, ale także karmiła uczestników pysznymi kanapkami.

Klasyfikacja wczasowa
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
V Mistrzostwa Bałtyku
IV Mistrzostwa Bałtyku
III Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 52)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul.Morska 12, Władysławowo
Harmonogram5 września (sobota — 7 rund)
- 12:00 — rozpoczęcie turnieju
- ok. 15:00 do 16:00 — przerwa obiadowa
- ok. 20:00 — zakończenie pierwszego dnia rozgrywek
- 20:30 — kolacja

6 września (niedziela — 5 rund)
- 8:00 do 9:00 — śniadanie
- 9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd do Gdyni — z Gdyni pociąg, bus, autobus
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Na miejscu kawa, napoje, kanapki
NoclegiNa miejscu ilość miejsc ograniczona, pozostałe miejsca noclegowe w pobliskich pensjonatach:
— tel. 058 674 0461 — pensjonat "Lazur"
— tel. 058 674 1699 — wynajem pokoi Hanna Marońska
— tel. 058 674 0366 — pensjonat "Oleńka"
NagrodyI miejsce 500 zł — puchar
II miejsce 300 zł — puchar
III miejsce 150 zł — puchar
Najlepszy Debiut — 100 zł i puchar
nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników turnieju
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska


Wyniki turnieju VI Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.37      9.0     5134     1786     1230
  2 Filip           Warzecha             Gdynia                 133.94      9.0     4996     1818      941
  3 Weronika        Rudnicka             Ustka                  122.72      9.0     4598     1787      482
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.17      8.0     4936     1729      364
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.12      8.0     4808     1727      524
  6 Bogusław        Szyszka              Oława                  127.62      8.0     4758     1728      378
  7 Irena           Sołdan               Rumia                  129.81      8.0     4714     1711      600
  8 Miłosz          Wrzałek              Reda                   142.54      8.0     4583     1744       63
  9 Marek           Reda                 Wołomin                133.03      7.0     4800     1509      178
 10 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 136.64      7.0     4777     1551      282
 11 Beata           Wiączkowska          Wrocław                121.57      7.0     4761     1545      715
 12 Mateusz         Borsuk               Reda                   122.61      7.0     4651     1545      435
 13 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                111.74      7.0     4651     1571       52
 14 Czesław         Grajewski            Choroszcz              116.08      7.0     4618     1546      383
 15 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.43      7.0     4545     1640      168
 16 Łukasz          Baranowski           Reda                   109.78      7.0     4394     1596     -124
 17 Anita           Bruska               Gdynia                 125.88      7.0     4359     1557       72
 18 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                123.35      6.0     4692     1344      478
 19 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.26      6.0     4688     1476      368
 20 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.68      6.0     4553     1451      149
 21 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.03      6.0     4496     1438       44
 22 Monika          Laskowska            Wrocław                106.40      6.0     4467     1411      176
 23 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.83      6.0     4389     1403     -277
 24 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.89      6.0     4384     1394       88
 25 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           108.43      6.0     4328     1317      368
 26 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   110.59      6.0     4266     1553     -176
 27 Ireneusz        Kaczmarczyk          Gdańsk                 100.00      6.0     4149     1407      109
 28 Adam            Janicki              Łódź                   107.93      5.5     4363     1175      487
 29 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      5.5     4096     1196      160
 30 Rafał           Wesołowski           Warszawa               124.22      5.0     4459     1306     -190
 31 Monika          Dymek                Ustka                  111.45      5.0     4281     1312     -177
 32 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              106.52      5.0     4157     1283      -35
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      5.0     3980     1256     -156
 34 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.97      4.5     4321     1148      270
 35 Anna            Arana                Warszawa               102.26      4.5     4252     1087      138
 36 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.5     4137     1137      -86
 37 Bartosz         Muszyński            Ustka                  107.64      4.5     4029     1124      -32
 38 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.5     3793     1050     -315
 39 Lucyna          Śniadach             Rumia                  118.98      4.0     4407     1069     -111
 40 Dorota          Maciejuk             Warszawa               121.14      3.5     3755     1027     -205
 41 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      2.5     3228      867     -816
 42 Kinga           Kunert               Zelistrzewo            100.00      2.5     2055      764    -1576
 43 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.5     2501      766    -2126
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VI Mistrzostwa Bałtyku



	Kazimierz.Jr Merklejn 149.17 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zdzisław       Szota                 116.83 +  503: 333  167
    2     3 Marcin         Kozyra                126.68 +  502: 404  177
    3     1 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  393: 392  177
    4     1 Irena          Sołdan                129.81 -  388: 410   80
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  369: 480   89
    6     5 Bogusław       Szyszka               127.62 -  298: 418   78
    7     8 Łukasz         Baranowski            109.78 +  414: 299  160
    8     7 Monika         Dymek                 111.45 +  441: 340  161
    9     5 Stanisław      Rydzik                141.43 +  478: 378  191
   10     3 Miłosz         Wrzałek               142.54 +  487: 272  193
   11     2 Beata          Wiączkowska           121.57 +  385: 370  172
   12     2 Filip          Warzecha              133.94 -  278: 476   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Miłosz Wrzałek 142.54 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Czesław        Grajewski             116.08 +  388: 347  166
    2     5 Marek          Reda                  133.03 +  461: 389  183
    3     5 Bogusław       Szyszka               127.62 +  439: 291  178
    4     3 Stanisław      Rydzik                141.43 +  402: 322  191
    5     2 Irena          Sołdan                129.81 -  325: 460   80
    6     4 Krzysztof      Obremski              142.37 -  353: 415   92
    7     4 Filip          Warzecha              133.94 -  374: 434   84
    8     9 Marcin         Kozyra                126.68 +  392: 340  177
    9     7 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  377: 325  161
   10     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  272: 487   99
   11     9 Łukasz         Baranowski            109.78 +  375: 302  160
   12     6 Mateusz        Borsuk                122.61 +  425: 408  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1744  / 12 145.33




	Krzysztof Obremski 142.37 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Alina          Białobrzewska         113.97 -  336: 364   64
    2    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  651: 171  150
    3     6 Stanisław      Rydzik                141.43 -  382: 396   91
    4    11 Dorota         Maciejuk              121.14 +  420: 265  171
    5     6 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  421: 313  171
    6     4 Miłosz         Wrzałek               142.54 +  415: 353  193
    7     3 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  342: 379   77
    8     5 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  511: 293  161
    9     4 Mateusz        Borsuk                122.61 +  411: 319  173
   10     2 Tomasz         Zwoliński             139.12 +  386: 360  189
   11     1 Weronika       Rudnicka              122.72 +  448: 317  173
   12     1 Weronika       Rudnicka              122.72 +  411: 374  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Stanisław Rydzik 141.43 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  408: 332  162
    2     2 Mateusz        Borsuk                122.61 +  421: 359  173
    3     6 Krzysztof      Obremski              142.37 +  396: 382  192
    4     3 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  322: 402   93
    5     7 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  434: 344  180
    6     2 Weronika       Rudnicka              122.72 -  334: 347   73
    7     7 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  359: 349  171
    8     3 Rafał          Lenartowski           136.64 -  392: 400   87
    9     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  378: 478   99
   10    11 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  380: 295  150
   11     8 Marek          Reda                  133.03 -  341: 371   83
   12     8 Marcin         Kozyra                126.68 +  380: 318  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Tomasz Zwoliński 139.12 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Dymek                 111.45 +  467: 339  161
    2     6 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  450: 321  161
    3     3 Anita          Bruska                125.88 +  329: 273  176
    4     2 Weronika       Rudnicka              122.72 +  494: 288  173
    5     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 +  480: 369  199
    6     1 Irena          Sołdan                129.81 +  356: 323  180
    7     1 Irena          Sołdan                129.81 -  305: 397   80
    8     1 Filip          Warzecha              133.94 -  269: 407   84
    9     3 Rafał          Lenartowski           136.64 +  447: 383  187
   10     2 Krzysztof      Obremski              142.37 -  360: 386   92
   11     4 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  423: 425   62
   12     4 Beata          Wiączkowska           121.57 +  428: 373  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1727  / 12 143.92




	Rafał Lenartowski 136.64 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  370: 388   61
    2    14 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  460: 431  162
    3    12 Alina          Białobrzewska         113.97 +  463: 345  164
    4     6 Anita          Bruska                125.88 -  372: 398   76
    5     9 Monika         Laskowska             106.40 +  375: 348  156
    6     8 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  449: 254  150
    7     5 Mateusz        Borsuk                122.61 +  401: 358  173
    8     3 Stanisław      Rydzik                141.43 +  400: 392  191
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  383: 447   89
   10     4 Zdzisław       Szota                 116.83 +  445: 323  167
   11     3 Filip          Warzecha              133.94 -  370: 459   84
   12     3 Bogusław       Szyszka               127.62 -  289: 352   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Filip Warzecha 133.94 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Baranowski            109.78 +  481: 340  160
    2     4 Bogusław       Szyszka               127.62 -  357: 371   78
    3    10 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  376: 410   61
    4    12 Alina          Białobrzewska         113.97 +  501: 306  164
    5     8 Ryszard        Korpalski             106.52 +  394: 306  157
    6     6 Marcin         Kozyra                126.68 +  428: 327  177
    7     4 Miłosz         Wrzałek               142.54 +  434: 374  193
    8     1 Tomasz         Zwoliński             139.12 +  407: 269  189
    9     2 Irena          Sołdan                129.81 +  352: 351  180
   10     1 Weronika       Rudnicka              122.72 -  331: 353   73
   11     3 Rafał          Lenartowski           136.64 +  459: 370  187
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 +  476: 278  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Marek Reda 133.03 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  468: 380  158
    2     5 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  389: 461   93
    3     8 Ryszard        Korpalski             106.52 +  452: 356  157
    4     4 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  355: 358   50
    5    10 Bogusław       Szyszka               127.62 -  371: 456   78
    6    12 Rafał          Wesołowski            124.22 +  409: 401  174
    7     9 Czesław        Grajewski             116.08 -  347: 401   66
    8    12 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  386: 347  150
    9    10 Monika         Dymek                 111.45 +  370: 358  161
   10     9 Łukasz         Baranowski            109.78 -  380: 425   60
   11     8 Stanisław      Rydzik                141.43 +  371: 341  191
   12     7 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  502: 338  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Zbigniew Wietecki 129.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Adam           Janicki               107.93 +  363: 323  158
    2     9 Dorota         Maciejuk              121.14 -  307: 334   71
    3    13 Monika         Laskowska             106.40 +  334: 258  156
    4    10 Marcin         Kozyra                126.68 +  410: 376  177
    5     7 Stanisław      Rydzik                141.43 -  344: 434   91
    6    11 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  376: 385   77
    7    15 Rafał          Wesołowski            124.22 -  339: 379   74
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  397: 329  150
    9    12 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  432: 439   71
   10    15 Anna           Arana                 102.26 +  441: 366  152
   11    13 Ryszard        Korpalski             106.52 +  343: 314  157
   12    10 Łukasz         Baranowski            109.78 -  298: 359   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Irena Sołdan 129.81 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Bartosz        Muszyński             107.64 +  448: 316  158
    2     8 Alina          Białobrzewska         113.97 +  453: 315  164
    3     4 Dorota         Maciejuk              121.14 +  387: 376  171
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 +  410: 388  199
    5     2 Miłosz         Wrzałek               142.54 +  460: 325  193
    6     1 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  323: 356   89
    7     1 Tomasz         Zwoliński             139.12 +  397: 305  189
    8     2 Weronika       Rudnicka              122.72 -  362: 367   73
    9     2 Filip          Warzecha              133.94 -  351: 352   84
   10     6 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  317: 346   62
   11     5 Zdzisław       Szota                 116.83 +  407: 364  167
   12     5 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  399: 304  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Bogusław Szyszka 127.62 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Ryszard        Korpalski             106.52 +  398: 368  157
    2     4 Filip          Warzecha              133.94 +  371: 357  184
    3     5 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  291: 439   93
    4     9 Łukasz         Baranowski            109.78 -  385: 540   60
    5    10 Marek          Reda                  133.03 +  456: 371  183
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 +  418: 298  199
    7     6 Beata          Wiączkowska           121.57 -  355: 414   72
    8     6 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  511: 342  173
    9     6 Zdzisław       Szota                 116.83 -  382: 383   67
   10     7 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  336: 302  177
   11     6 Anita          Bruska                125.88 +  503: 277  176
   12     3 Rafał          Lenartowski           136.64 +  352: 289  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1728  / 12 144.00




	Waldemar Czerwoniec 127.03 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Monika         Laskowska             106.40 +  427: 384  156
    2    10 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  402: 388  150
    3     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  392: 393   99
    4     7 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  388: 315  150
    5     5 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  353: 387   61
    6    11 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  385: 376  180
    7     3 Krzysztof      Obremski              142.37 +  379: 342  192
    8     4 Beata          Wiączkowska           121.57 -  373: 393   72
    9     8 Anita          Bruska                125.88 -  328: 406   76
   10     7 Bogusław       Szyszka               127.62 -  302: 336   78
   11    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  373: 380   50
   12    13 Rafał          Wesołowski            124.22 +  394: 352  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  / 12 119.83




	Marcin Kozyra 126.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  399: 346  171
    2     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  404: 502   99
    3    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  376: 265  150
    4    10 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  376: 410   80
    5    15 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  352: 344  150
    6     6 Filip          Warzecha              133.94 -  327: 428   84
    7    13 Bartosz        Muszyński             107.64 +  430: 292  158
    8     9 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  340: 392   93
    9    13 Monika         Laskowska             106.40 +  452: 349  156
   10    10 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  345: 420   61
   11    11 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  434: 276  158
   12     8 Stanisław      Rydzik                141.43 -  318: 380   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Anita Bruska 125.88 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anna           Arana                 102.26 +  411: 333  152
    2     1 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  400: 285  173
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  273: 329   89
    4     6 Rafał          Lenartowski           136.64 +  398: 372  187
    5     4 Weronika       Rudnicka              122.72 -  328: 481   73
    6    10 Mateusz        Borsuk                122.61 -  274: 340   73
    7    11 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  418: 351  162
    8    10 Łukasz         Baranowski            109.78 +  402: 256  160
    9     8 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  406: 328  177
   10     5 Beata          Wiączkowska           121.57 -  393: 421   72
   11     6 Bogusław       Szyszka               127.62 -  277: 503   78
   12    11 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  379: 288  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Rafał Wesołowski 124.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  314: 450   50
    2    17 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  341: 388   71
    3    21 Leszek         Katyński              100.00 +  304: 282  150
    4    14 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  485: 385  173
    5    11 Beata          Wiączkowska           121.57 -  331: 388   72
    6    12 Marek          Reda                  133.03 -  401: 409   83
    7    15 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  379: 339  180
    8    14 Bartosz        Muszyński             107.64 +  384: 324  158
    9    11 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  382: 459   62
   10    13 Alina          Białobrzewska         113.97 +  447: 318  164
   11    12 Czesław        Grajewski             116.08 -  339: 513   66
   12    13 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  352: 394   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Piotr Szałkiewicz 123.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mirosław       Dejna                 100.00 +  560: 184  150
    2     1 Anita          Bruska                125.88 -  285: 400   76
    3     9 Czesław        Grajewski             116.08 -  348: 359   66
    4    14 Rafał          Wesołowski            124.22 -  385: 485   74
    5    16 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  404: 309  158
    6    13 Ryszard        Korpalski             106.52 +  369: 300  157
    7    10 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  518: 245  150
    8     6 Bogusław       Szyszka               127.62 -  342: 511   78
    9     9 Łukasz         Baranowski            109.78 -  341: 361   60
   10    12 Lucyna         Śniadach              118.98 -  335: 397   69
   11    15 Monika         Laskowska             106.40 +  426: 324  156
   12    12 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  379: 339  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Weronika Rudnicka 122.72 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  426: 265  150
    2    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  504: 258  150
    3     2 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  459: 260  150
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  288: 494   89
    5     4 Anita          Bruska                125.88 +  481: 328  176
    6     2 Stanisław      Rydzik                141.43 +  347: 334  191
    7     2 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  333: 306  161
    8     2 Irena          Sołdan                129.81 +  367: 362  180
    9     1 Beata          Wiączkowska           121.57 +  349: 319  172
   10     1 Filip          Warzecha              133.94 +  353: 331  184
   11     1 Krzysztof      Obremski              142.37 -  317: 448   92
   12     1 Krzysztof      Obremski              142.37 -  374: 411   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Mateusz Borsuk 122.61 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Katyński              100.00 +  525: 203  150
    2     2 Stanisław      Rydzik                141.43 -  359: 421   91
    3     7 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  330: 399   50
    4    13 Bartosz        Muszyński             107.64 +  343: 332  158
    5    14 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  424: 323  150
    6    10 Anita          Bruska                125.88 +  340: 274  176
    7     5 Rafał          Lenartowski           136.64 -  358: 401   87
    8    11 Czesław        Grajewski             116.08 +  418: 382  166
    9     4 Krzysztof      Obremski              142.37 -  319: 411   92
   10     8 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  485: 306  171
   11     7 Grażyna        Wesołowska            110.59 +  342: 339  161
   12     6 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  408: 425   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Beata Wiączkowska 121.57 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  338: 371   50
    2    20 Leszek         Katyński              100.00 +  500: 198  150
    3    11 Anna           Arana                 102.26 +  464: 253  152
    4     5 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  328: 339   61
    5    11 Rafał          Wesołowski            124.22 +  388: 331  174
    6     9 Czesław        Grajewski             116.08 +  453: 271  166
    7     6 Bogusław       Szyszka               127.62 +  414: 355  178
    8     4 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  393: 373  177
    9     1 Weronika       Rudnicka              122.72 -  319: 349   73
   10     5 Anita          Bruska                125.88 +  421: 393  176
   11     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  370: 385   99
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  373: 428   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1545  / 12 128.75




	Sławomir Piotrowski 121.26 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Kozyra                126.68 -  346: 399   77
    2    17 Rafał          Wesołowski            124.22 +  388: 341  174
    3    16 Kinga          Kunert                100.00 +  465: 134  150
    4     8 Czesław        Grajewski             116.08 +  371: 351  166
    5     6 Krzysztof      Obremski              142.37 -  313: 421   92
    6     7 Barbara        Łukaszewicz           111.74 +  540: 250  162
    7     7 Stanisław      Rydzik                141.43 -  349: 359   91
    8     8 Zdzisław       Szota                 116.83 -  343: 381   67
    9    12 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  439: 432  180
   10     8 Mateusz        Borsuk                122.61 -  306: 485   73
   11    10 Monika         Dymek                 111.45 +  490: 265  161
   12     7 Marek          Reda                  133.03 -  338: 502   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1476  / 12 123.00




	Dorota Maciejuk 121.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Kinga          Kunert                100.00 +  448: 150  150
    2     9 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  334: 307  180
    3     4 Irena          Sołdan                129.81 -  376: 387   80
    4    11 Krzysztof      Obremski              142.37 -  265: 420   92
    5    12 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  238: 502   62
    6    16 Alina          Białobrzewska         113.97 +  324: 317  164
    7    14 Monika         Dymek                 111.45 -  280: 354   61
    8    15 Monika         Laskowska             106.40 -  284: 449   56
    9    22 PAUZA
   10    18 Czesław        Grajewski             116.08 -  299: 375   66
   11    18 Adam           Janicki               107.93 -  255: 324   58
   12    19 Bartosz        Muszyński             107.64 -  352: 375   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1027  / 11  93.36




	Lucyna Śniadach 118.98 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  305: 343   50
    2    18 Łukasz         Baranowski            109.78 -  358: 440   60
    3    20 Bartosz        Muszyński             107.64 -  362: 392   58
    4    20 Monika         Dymek                 111.45 -  291: 541   61
    5    21 Anna           Arana                 102.26 +  420: 320  152
    6    19 Leszek         Katyński              100.00 -  339: 349   50
    7    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 268  150
    8    17 Ryszard        Korpalski             106.52 +  481: 318  157
    9    15 Adam           Janicki               107.93 -  356: 468   58
   10    12 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  397: 335  173
   11    16 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  338: 355   50
   12    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  292: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1069  / 12  89.08




	Zdzisław Szota 116.83 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  333: 503   99
    2    12 Monika         Laskowska             106.40 -  311: 443   56
    3    18 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  306: 406   58
    4    21 Adam           Janicki               107.93 +  466: 349  158
    5    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  464: 254  150
    6    14 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  426: 305  150
    7    12 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  345: 305  150
    8     8 Sławomir       Piotrowski            121.26 +  381: 343  171
    9     6 Bogusław       Szyszka               127.62 +  383: 382  178
   10     4 Rafał          Lenartowski           136.64 -  323: 445   87
   11     5 Irena          Sołdan                129.81 -  364: 407   80
   12     9 Czesław        Grajewski             116.08 -  287: 524   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Czesław Grajewski 116.08 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  347: 388   93
    2    16 Bartosz        Muszyński             107.64 +  363: 304  158
    3     9 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  359: 348  173
    4     8 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  351: 371   71
    5    13 Monika         Dymek                 111.45 +  437: 300  161
    6     9 Beata          Wiączkowska           121.57 -  271: 453   72
    7     9 Marek          Reda                  133.03 +  401: 347  183
    8    11 Mateusz        Borsuk                122.61 -  382: 418   73
    9    14 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  295: 381   50
   10    18 Dorota         Maciejuk              121.14 +  375: 299  171
   11    12 Rafał          Wesołowski            124.22 +  513: 339  174
   12     9 Zdzisław       Szota                 116.83 +  524: 287  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1546  / 12 128.83




	Alina Białobrzewska 113.97 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Obremski              142.37 +  364: 336  192
    2     8 Irena          Sołdan                129.81 -  315: 453   80
    3    12 Rafał          Lenartowski           136.64 -  345: 463   87
    4    12 Filip          Warzecha              133.94 -  306: 501   84
    5    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  492: 192  150
    6    16 Dorota         Maciejuk              121.14 -  317: 324   71
    7    17 Adam           Janicki               107.93 -  379: 415   58
    8    19 Leszek         Katyński              100.00 +  377: 287  150
    9    17 Anna           Arana                 102.26 -  315: 474   52
   10    13 Rafał          Wesołowski            124.22 -  318: 447   74
   11    20 Kinga          Kunert                100.00 +  493: 159  150
   12    22 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1148  / 11 104.36




	Barbara Łukaszewicz 111.74 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                141.43 -  332: 408   91
    2    14 Rafał          Lenartowski           136.64 -  431: 460   87
    3    17 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  359: 326  150
    4    15 Anna           Arana                 102.26 +  471: 301  152
    5    12 Dorota         Maciejuk              121.14 +  502: 238  171
    6     7 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  250: 540   71
    7    11 Anita          Bruska                125.88 -  351: 418   76
    8    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  421: 387  150
    9    11 Rafał          Wesołowski            124.22 +  459: 382  174
   10     6 Irena          Sołdan                129.81 +  346: 317  180
   11     4 Tomasz         Zwoliński             139.12 +  425: 423  189
   12     5 Irena          Sołdan                129.81 -  304: 399   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Monika Dymek 111.45 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  339: 467   89
    2    19 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  286: 381   50
    3    19 Adam           Janicki               107.93 +  400: 291  158
    4    20 Lucyna         Śniadach              118.98 +  541: 291  169
    5    13 Czesław        Grajewski             116.08 -  300: 437   66
    6    15 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  345: 286  150
    7    14 Dorota         Maciejuk              121.14 +  354: 280  171
    8     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  340: 441   99
    9    10 Marek          Reda                  133.03 -  358: 370   83
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  440: 289  150
   11    10 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  265: 490   71
   12    14 Monika         Laskowska             106.40 -  313: 435   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1312  / 12 109.33




	Grażyna Wesołowska 110.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           136.64 +  388: 370  187
    2     6 Tomasz         Zwoliński             139.12 -  321: 450   89
    3    10 Filip          Warzecha              133.94 +  410: 376  184
    4     5 Beata          Wiączkowska           121.57 +  339: 328  172
    5     5 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  387: 353  177
    6     3 Łukasz         Baranowski            109.78 +  450: 278  160
    7     2 Weronika       Rudnicka              122.72 -  306: 333   73
    8     5 Krzysztof      Obremski              142.37 -  293: 511   92
    9     7 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  325: 377   93
   10    10 Marcin         Kozyra                126.68 +  420: 345  177
   11     7 Mateusz        Borsuk                122.61 -  339: 342   73
   12    11 Anita          Bruska                125.88 -  288: 379   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Łukasz Baranowski 109.78 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Filip          Warzecha              133.94 -  340: 481   84
    2    18 Lucyna         Śniadach              118.98 +  440: 358  169
    3    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 259  150
    4     9 Bogusław       Szyszka               127.62 +  540: 385  178
    5     3 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  379: 375  150
    6     3 Grażyna        Wesołowska            110.59 -  278: 450   61
    7     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.17 -  299: 414   99
    8    10 Anita          Bruska                125.88 -  256: 402   76
    9     9 Piotr          Szałkiewicz           123.35 +  361: 341  173
   10     9 Marek          Reda                  133.03 +  425: 380  183
   11     9 Miłosz         Wrzałek               142.54 -  302: 375   93
   12    10 Zbigniew       Wietecki              129.89 +  359: 298  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1596  / 12 133.00




	Maria Krzyżanowska 108.43 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  133.03 -  380: 468   83
    2    13 Anna           Arana                 102.26 -  293: 356   52
    3    18 Zdzisław       Szota                 116.83 +  406: 306  167
    4    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  417: 175  150
    5    16 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  309: 404   73
    6    17 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  337: 413   50
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  324: 338   50
    8    20 Kinga          Kunert                100.00 +  468: 121  150
    9    16 Bartosz        Muszyński             107.64 +  378: 359  158
   10    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  380: 316  150
   11    11 Marcin         Kozyra                126.68 -  276: 434   77
   12    15 Ryszard        Korpalski             106.52 +  360: 270  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Adam Janicki 107.93 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  323: 363   80
    2    15 Ryszard        Korpalski             106.52 -  349: 356   57
    3    19 Monika         Dymek                 111.45 -  291: 400   61
    4    21 Zdzisław       Szota                 116.83 -  349: 466   67
    5    22 PAUZA
    6    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  534: 234  150
    7    17 Alina          Białobrzewska         113.97 +  415: 379  164
    8    18 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  307: 383   50
    9    15 Lucyna         Śniadach              118.98 +  468: 356  169
   10    16 Monika         Laskowska             106.40 -  301: 411   56
   11    18 Dorota         Maciejuk              121.14 +  324: 255  171
   12    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  402: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  / 11 106.82




	Bartosz Muszyński 107.64 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                129.81 -  316: 448   80
    2    16 Czesław        Grajewski             116.08 -  304: 363   66
    3    20 Lucyna         Śniadach              118.98 +  392: 362  169
    4    13 Mateusz        Borsuk                122.61 -  332: 343   73
    5    18 Leszek         Katyński              100.00 +  293: 248  150
    6    18 Monika         Laskowska             106.40 +  379: 337  156
    7    13 Marcin         Kozyra                126.68 -  292: 430   77
    8    14 Rafał          Wesołowski            124.22 -  324: 384   74
    9    16 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  359: 378   58
   10    22 PAUZA
   11    17 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  363: 416   50
   12    19 Dorota         Maciejuk              121.14 +  375: 352  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1124  / 11 102.18




	Ryszard Korpalski 106.52 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Bogusław       Szyszka               127.62 -  368: 398   78
    2    15 Adam           Janicki               107.93 +  356: 349  158
    3     8 Marek          Reda                  133.03 -  356: 452   83
    4    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  393: 258  150
    5     8 Filip          Warzecha              133.94 -  306: 394   84
    6    13 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  300: 369   73
    7    19 Leszek         Katyński              100.00 +  359: 265  150
    8    17 Lucyna         Śniadach              118.98 -  318: 481   69
    9    18 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  406: 254  150
   10    19 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  411: 269  150
   11    13 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  314: 343   80
   12    15 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  270: 360   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Monika Laskowska 106.40 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  384: 427   77
    2    12 Zdzisław       Szota                 116.83 +  443: 311  167
    3    13 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  258: 334   80
    4    16 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 +  365: 350  150
    5     9 Rafał          Lenartowski           136.64 -  348: 375   87
    6    18 Bartosz        Muszyński             107.64 -  337: 379   58
    7    18 Anna           Arana                 102.26 +  364: 339  152
    8    15 Dorota         Maciejuk              121.14 +  449: 284  171
    9    13 Marcin         Kozyra                126.68 -  349: 452   77
   10    16 Adam           Janicki               107.93 +  411: 301  158
   11    15 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  324: 426   73
   12    14 Monika         Dymek                 111.45 +  435: 313  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Anna Arana 102.26 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Anita          Bruska                125.88 -  333: 411   76
    2    13 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  356: 293  158
    3    11 Beata          Wiączkowska           121.57 -  253: 464   72
    4    15 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  301: 471   62
    5    21 Lucyna         Śniadach              118.98 -  320: 420   69
    6    22 PAUZA
    7    18 Monika         Laskowska             106.40 -  339: 364   56
    8    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  478: 202  150
    9    17 Alina          Białobrzewska         113.97 +  474: 315  164
   10    15 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  366: 441   80
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  415: 281  150
   12    17 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  317: 452   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 11  98.82




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Wesołowski            124.22 +  450: 314  174
    2     7 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  372: 359  150
    3     2 Weronika       Rudnicka              122.72 -  260: 459   73
    4     7 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  315: 388   77
    5    15 Marcin         Kozyra                126.68 -  344: 352   77
    6    14 Zdzisław       Szota                 116.83 -  305: 426   67
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  282: 317   50
    8    22 PAUZA
    9    18 Ryszard        Korpalski             106.52 -  254: 406   57
   10    20 Leszek         Katyński              100.00 +  407: 260  150
   11    16 Lucyna         Śniadach              118.98 +  355: 338  169
   12    17 Anna           Arana                 102.26 +  452: 317  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 11 108.73




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  184: 560   73
    2    21 Krzysztof      Obremski              142.37 -  171: 651   92
    3    22 PAUZA
    4    18 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  175: 417   58
    5    19 Alina          Białobrzewska         113.97 -  192: 492   64
    6    20 Adam           Janicki               107.93 -  234: 534   58
    7    21 Lucyna         Śniadach              118.98 -  268: 468   69
    8    21 Anna           Arana                 102.26 -  202: 478   52
    9    21 Kinga          Kunert                100.00 -  200: 229   50
   10    21 Kinga          Kunert                100.00 -  173: 262   50
   11    21 Leszek         Katyński              100.00 -  183: 384   50
   12    21 Kinga          Kunert                100.00 +  219: 152  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     766  / 11  69.64




	Ireneusz Kaczmarczyk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Weronika       Rudnicka              122.72 -  265: 426   73
    2    19 Monika         Dymek                 111.45 +  381: 286  161
    3    14 Marcin         Kozyra                126.68 -  265: 376   77
    4    16 Monika         Laskowska             106.40 -  350: 365   56
    5    20 Kinga          Kunert                100.00 +  392: 171  150
    6    17 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  413: 337  158
    7    12 Zdzisław       Szota                 116.83 -  305: 345   67
    8    18 Adam           Janicki               107.93 +  383: 307  158
    9    14 Czesław        Grajewski             116.08 +  381: 295  166
   10    11 Stanisław      Rydzik                141.43 -  295: 380   91
   11    14 Waldemar       Czerwoniec            127.03 +  380: 373  177
   12    12 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  339: 379   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Mateusz        Borsuk                122.61 -  203: 525   73
    2    20 Beata          Wiączkowska           121.57 -  198: 500   72
    3    21 Rafał          Wesołowski            124.22 -  282: 304   74
    4    22 PAUZA
    5    18 Bartosz        Muszyński             107.64 -  248: 293   58
    6    19 Lucyna         Śniadach              118.98 +  349: 339  169
    7    19 Ryszard        Korpalski             106.52 -  265: 359   57
    8    19 Alina          Białobrzewska         113.97 -  287: 377   64
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  233: 329   50
   10    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  260: 407   50
   11    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 183  150
   12    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  219: 428   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     867  / 11  78.82




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Beata          Wiączkowska           121.57 +  371: 338  172
    2     7 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  359: 372   50
    3     7 Mateusz        Borsuk                122.61 +  399: 330  173
    4     4 Marek          Reda                  133.03 +  358: 355  183
    5     3 Łukasz         Baranowski            109.78 -  375: 379   60
    6     8 Rafał          Lenartowski           136.64 -  254: 449   87
    7    10 Piotr          Szałkiewicz           123.35 -  245: 518   73
    8    13 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  387: 421   62
    9    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  384: 389   50
   10    14 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  316: 380   58
   11    22 PAUZA
   12    18 Lucyna         Śniadach              118.98 +  389: 292  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1137  / 11 103.36




	Kinga Kunert 100.00 Zelistrzewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dorota         Maciejuk              121.14 -  150: 448   71
    2    22 PAUZA
    3    16 Sławomir       Piotrowski            121.26 -  134: 465   71
    4    19 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  182: 342   50
    5    20 Ireneusz       Kaczmarczyk           100.00 -  171: 392   50
    6    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  195: 431   50
    8    20 Maria          Krzyżanowska          108.43 -  121: 468   58
    9    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  229: 200  150
   10    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  262: 173  150
   11    20 Alina          Białobrzewska         113.97 -  159: 493   64
   12    21 Mirosław       Dejna                 100.00 -  152: 219   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     764  / 10  76.40




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Lucyna         Śniadach              118.98 +  343: 305  169
    2    10 Waldemar       Czerwoniec            127.03 -  388: 402   77
    3    17 Barbara        Łukaszewicz           111.74 -  326: 359   62
    4    19 Kinga          Kunert                100.00 +  342: 182  150
    5    14 Mateusz        Borsuk                122.61 -  323: 424   73
    6    15 Monika         Dymek                 111.45 -  286: 345   61
    7    16 Maria          Krzyżanowska          108.43 +  338: 324  158
    8    12 Marek          Reda                  133.03 -  347: 386   83
    9    20 Leszek         Katyński              100.00 +  329: 233  150
   10    19 Ryszard        Korpalski             106.52 -  269: 411   57
   11    17 Bartosz        Muszyński             107.64 +  416: 363  158
   12    16 Adam           Janicki               107.93 -  273: 402   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 PAUZA
    2    11 Weronika       Rudnicka              122.72 -  258: 504   73
    3    15 Łukasz         Baranowski            109.78 -  259: 415   60
    4    17 Ryszard        Korpalski             106.52 -  258: 393   57
    5    17 Zdzisław       Szota                 116.83 -  254: 464   67
    6    21 Kinga          Kunert                100.00 +  431: 195  150
    7    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  317: 282  150
    8    16 Zbigniew       Wietecki              129.89 -  329: 397   80
    9    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  389: 384  150
   10    17 Monika         Dymek                 111.45 -  289: 440   61
   11    19 Anna           Arana                 102.26 -  281: 415   52
   12    20 Leszek         Katyński              100.00 +  428: 219  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1050  / 11  95.45


Wyniki poszczególnych rund turnieju VI Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Zdzisław       Szota                 503: 333
   2 Czesław        Grajewski            - Miłosz         Wrzałek               347: 388
   3 Krzysztof      Obremski             - Alina          Białobrzewska         336: 364
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Stanisław      Rydzik                332: 408
   5 Tomasz         Zwoliński            - Monika         Dymek                 467: 339
   6 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Lenartowski           388: 370
   7 Filip          Warzecha             - Łukasz         Baranowski            481: 340
   8 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Reda                  380: 468
   9 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               363: 323
  10 Bartosz        Muszyński            - Irena          Sołdan                316: 448
  11 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             398: 368
  12 Monika         Laskowska            - Waldemar       Czerwoniec            384: 427
  13 Anita          Bruska               - Anna           Arana                 411: 333
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Wesołowski            450: 314
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Mirosław       Dejna                 560: 184
  16 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Weronika       Rudnicka              265: 426
  17 Mateusz        Borsuk               - Leszek         Katyński              525: 203
  18 Agnieszka      Kozak                - Beata          Wiączkowska           371: 338
  19 Sławomir       Piotrowski           - Marcin         Kozyra                346: 399
  20 Kinga          Kunert               - Dorota         Maciejuk              150: 448
  21 Lucyna         Śniadach             - Mieczysław     Pastuszak             305: 343
  22 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Piotr          Szałkiewicz           400: 285
   2 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                421: 359
   3 Marcin         Kozyra               - Kazimierz.Jr   Merklejn              404: 502
   4 Filip          Warzecha             - Bogusław       Szyszka               357: 371
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  461: 389
   6 Grażyna        Wesołowska           - Tomasz         Zwoliński             321: 450
   7 Bartłomiej     Dalecki              - Agnieszka      Kozak                 372: 359
   8 Irena          Sołdan               - Alina          Białobrzewska         453: 315
   9 Dorota         Maciejuk             - Zbigniew       Wietecki              334: 307
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Waldemar       Czerwoniec            388: 402
  11 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Zawadzki              504: 258
  12 Zdzisław       Szota                - Monika         Laskowska             311: 443
  13 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          356: 293
  14 Rafał          Lenartowski          - Barbara        Łukaszewicz           460: 431
  15 Adam           Janicki              - Ryszard        Korpalski             349: 356
  16 Bartosz        Muszyński            - Czesław        Grajewski             304: 363
  17 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            341: 388
  18 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         Śniadach              440: 358
  19 Monika         Dymek                - Ireneusz       Kaczmarczyk           286: 381
  20 Beata          Wiączkowska          - Leszek         Katyński              500: 198
  21 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Obremski              171: 651
  22 Kinga          Kunert               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Kazimierz.Jr   Merklejn              392: 393
   2 Weronika       Rudnicka             - Bartłomiej     Dalecki               459: 260
   3 Tomasz         Zwoliński            - Anita          Bruska                329: 273
   4 Dorota         Maciejuk             - Irena          Sołdan                376: 387
   5 Bogusław       Szyszka              - Miłosz         Wrzałek               291: 439
   6 Krzysztof      Obremski             - Stanisław      Rydzik                382: 396
   7 Agnieszka      Kozak                - Mateusz        Borsuk                399: 330
   8 Ryszard        Korpalski            - Marek          Reda                  356: 452
   9 Piotr          Szałkiewicz          - Czesław        Grajewski             348: 359
  10 Filip          Warzecha             - Grażyna        Wesołowska            376: 410
  11 Anna           Arana                - Beata          Wiączkowska           253: 464
  12 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Lenartowski           345: 463
  13 Monika         Laskowska            - Zbigniew       Wietecki              258: 334
  14 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Marcin         Kozyra                265: 376
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Baranowski            259: 415
  16 Sławomir       Piotrowski           - Kinga          Kunert                465: 134
  17 Barbara        Łukaszewicz          - Mieczysław     Pastuszak             359: 326
  18 Zdzisław       Szota                - Maria          Krzyżanowska          306: 406
  19 Adam           Janicki              - Monika         Dymek                 291: 400
  20 Lucyna         Śniadach             - Bartosz        Muszyński             362: 392
  21 Leszek         Katyński             - Rafał          Wesołowski            282: 304
  22 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              410: 388
   2 Tomasz         Zwoliński            - Weronika       Rudnicka              494: 288
   3 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               322: 402
   4 Marek          Reda                 - Agnieszka      Kozak                 355: 358
   5 Beata          Wiączkowska          - Grażyna        Wesołowska            328: 339
   6 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                372: 398
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Bartłomiej     Dalecki               388: 315
   8 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Piotrowski            351: 371
   9 Łukasz         Baranowski           - Bogusław       Szyszka               540: 385
  10 Marcin         Kozyra               - Zbigniew       Wietecki              376: 410
  11 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Obremski              265: 420
  12 Alina          Białobrzewska        - Filip          Warzecha              306: 501
  13 Mateusz        Borsuk               - Bartosz        Muszyński             343: 332
  14 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Szałkiewicz           485: 385
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Anna           Arana                 471: 301
  16 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Monika         Laskowska             350: 365
  17 Ryszard        Korpalski            - Krzysztof      Zawadzki              393: 258
  18 Maria          Krzyżanowska         - Mirosław       Dejna                 417: 175
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Kinga          Kunert                342: 182
  20 Monika         Dymek                - Lucyna         Śniadach              541: 291
  21 Adam           Janicki              - Zdzisław       Szota                 349: 466
  22 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Tomasz         Zwoliński             369: 480
   2 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                325: 460
   3 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 379: 375
   4 Anita          Bruska               - Weronika       Rudnicka              328: 481
   5 Grażyna        Wesołowska           - Waldemar       Czerwoniec            387: 353
   6 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Obremski              313: 421
   7 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Rydzik                344: 434
   8 Ryszard        Korpalski            - Filip          Warzecha              306: 394
   9 Monika         Laskowska            - Rafał          Lenartowski           348: 375
  10 Marek          Reda                 - Bogusław       Szyszka               371: 456
  11 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            388: 331
  12 Barbara        Łukaszewicz          - Dorota         Maciejuk              502: 238
  13 Czesław        Grajewski            - Monika         Dymek                 437: 300
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Mateusz        Borsuk                323: 424
  15 Bartłomiej     Dalecki              - Marcin         Kozyra                344: 352
  16 Piotr          Szałkiewicz          - Maria          Krzyżanowska          404: 309
  17 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Zawadzki              464: 254
  18 Bartosz        Muszyński            - Leszek         Katyński              293: 248
  19 Alina          Białobrzewska        - Mirosław       Dejna                 492: 192
  20 Kinga          Kunert               - Ireneusz       Kaczmarczyk           171: 392
  21 Anna           Arana                - Lucyna         Śniadach              320: 420
  22 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             323: 356
   2 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              334: 347
   3 Grażyna        Wesołowska           - Łukasz         Baranowski            450: 278
   4 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Obremski              353: 415
   5 Bogusław       Szyszka              - Kazimierz.Jr   Merklejn              418: 298
   6 Marcin         Kozyra               - Filip          Warzecha              327: 428
   7 Sławomir       Piotrowski           - Barbara        Łukaszewicz           540: 250
   8 Rafał          Lenartowski          - Agnieszka      Kozak                 449: 254
   9 Beata          Wiączkowska          - Czesław        Grajewski             453: 271
  10 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                340: 274
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Zbigniew       Wietecki              385: 376
  12 Marek          Reda                 - Rafał          Wesołowski            409: 401
  13 Piotr          Szałkiewicz          - Ryszard        Korpalski             369: 300
  14 Zdzisław       Szota                - Bartłomiej     Dalecki               426: 305
  15 Monika         Dymek                - Mieczysław     Pastuszak             345: 286
  16 Alina          Białobrzewska        - Dorota         Maciejuk              317: 324
  17 Maria          Krzyżanowska         - Ireneusz       Kaczmarczyk           337: 413
  18 Monika         Laskowska            - Bartosz        Muszyński             337: 379
  19 Leszek         Katyński             - Lucyna         Śniadach              349: 339
  20 Mirosław       Dejna                - Adam           Janicki               234: 534
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Kinga          Kunert                431: 195
  22 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             397: 305
   2 Weronika       Rudnicka             - Grażyna        Wesołowska            333: 306
   3 Krzysztof      Obremski             - Waldemar       Czerwoniec            342: 379
   4 Miłosz         Wrzałek              - Filip          Warzecha              374: 434
   5 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           358: 401
   6 Bogusław       Szyszka              - Beata          Wiączkowska           355: 414
   7 Stanisław      Rydzik               - Sławomir       Piotrowski            359: 349
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Łukasz         Baranowski            414: 299
   9 Czesław        Grajewski            - Marek          Reda                  401: 347
  10 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Szałkiewicz           245: 518
  11 Anita          Bruska               - Barbara        Łukaszewicz           418: 351
  12 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Zdzisław       Szota                 305: 345
  13 Bartosz        Muszyński            - Marcin         Kozyra                292: 430
  14 Dorota         Maciejuk             - Monika         Dymek                 280: 354
  15 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            339: 379
  16 Maria          Krzyżanowska         - Mieczysław     Pastuszak             324: 338
  17 Alina          Białobrzewska        - Adam           Janicki               379: 415
  18 Anna           Arana                - Monika         Laskowska             339: 364
  19 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Katyński              359: 265
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Bartłomiej     Dalecki               317: 282
  21 Lucyna         Śniadach             - Mirosław       Dejna                 468: 268


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Tomasz         Zwoliński             407: 269
   2 Weronika       Rudnicka             - Irena          Sołdan                367: 362
   3 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                400: 392
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Wiączkowska           373: 393
   5 Krzysztof      Obremski             - Grażyna        Wesołowska            511: 293
   6 Piotr          Szałkiewicz          - Bogusław       Szyszka               342: 511
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Monika         Dymek                 441: 340
   8 Sławomir       Piotrowski           - Zdzisław       Szota                 343: 381
   9 Marcin         Kozyra               - Miłosz         Wrzałek               340: 392
  10 Łukasz         Baranowski           - Anita          Bruska                256: 402
  11 Mateusz        Borsuk               - Czesław        Grajewski             418: 382
  12 Mieczysław     Pastuszak            - Marek          Reda                  347: 386
  13 Agnieszka      Kozak                - Barbara        Łukaszewicz           387: 421
  14 Rafał          Wesołowski           - Bartosz        Muszyński             384: 324
  15 Monika         Laskowska            - Dorota         Maciejuk              449: 284
  16 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              397: 329
  17 Lucyna         Śniadach             - Ryszard        Korpalski             481: 318
  18 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Adam           Janicki               383: 307
  19 Leszek         Katyński             - Alina          Białobrzewska         287: 377
  20 Kinga          Kunert               - Maria          Krzyżanowska          121: 468
  21 Mirosław       Dejna                - Anna           Arana                 202: 478
  22 Bartłomiej     Dalecki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Beata          Wiączkowska           349: 319
   2 Irena          Sołdan               - Filip          Warzecha              351: 352
   3 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           447: 383
   4 Krzysztof      Obremski             - Mateusz        Borsuk                411: 319
   5 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              378: 478
   6 Bogusław       Szyszka              - Zdzisław       Szota                 382: 383
   7 Miłosz         Wrzałek              - Grażyna        Wesołowska            377: 325
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Anita          Bruska                328: 406
   9 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Szałkiewicz           361: 341
  10 Monika         Dymek                - Marek          Reda                  358: 370
  11 Rafał          Wesołowski           - Barbara        Łukaszewicz           382: 459
  12 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Piotrowski            432: 439
  13 Marcin         Kozyra               - Monika         Laskowska             452: 349
  14 Czesław        Grajewski            - Ireneusz       Kaczmarczyk           295: 381
  15 Adam           Janicki              - Lucyna         Śniadach              468: 356
  16 Bartosz        Muszyński            - Maria          Krzyżanowska          359: 378
  17 Alina          Białobrzewska        - Anna           Arana                 315: 474
  18 Ryszard        Korpalski            - Bartłomiej     Dalecki               406: 254
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 389: 384
  20 Leszek         Katyński             - Mieczysław     Pastuszak             233: 329
  21 Kinga          Kunert               - Mirosław       Dejna                 229: 200
  22 Dorota         Maciejuk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Weronika       Rudnicka              331: 353
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              360: 386
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               487: 272
   4 Rafał          Lenartowski          - Zdzisław       Szota                 445: 323
   5 Anita          Bruska               - Beata          Wiączkowska           393: 421
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                346: 317
   7 Waldemar       Czerwoniec           - Bogusław       Szyszka               302: 336
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mateusz        Borsuk                306: 485
   9 Marek          Reda                 - Łukasz         Baranowski            380: 425
  10 Grażyna        Wesołowska           - Marcin         Kozyra                420: 345
  11 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Stanisław      Rydzik                295: 380
  12 Lucyna         Śniadach             - Piotr          Szałkiewicz           397: 335
  13 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         447: 318
  14 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Kozak                 380: 316
  15 Zbigniew       Wietecki             - Anna           Arana                 441: 366
  16 Adam           Janicki              - Monika         Laskowska             301: 411
  17 Monika         Dymek                - Krzysztof      Zawadzki              440: 289
  18 Dorota         Maciejuk             - Czesław        Grajewski             299: 375
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Ryszard        Korpalski             269: 411
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Leszek         Katyński              407: 260
  21 Mirosław       Dejna                - Kinga          Kunert                173: 262
  22 Bartosz        Muszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              448: 317
   2 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              370: 385
   3 Filip          Warzecha             - Rafał          Lenartowski           459: 370
   4 Tomasz         Zwoliński            - Barbara        Łukaszewicz           423: 425
   5 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                364: 407
   6 Bogusław       Szyszka              - Anita          Bruska                503: 277
   7 Mateusz        Borsuk               - Grażyna        Wesołowska            342: 339
   8 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                371: 341
   9 Miłosz         Wrzałek              - Łukasz         Baranowski            375: 302
  10 Monika         Dymek                - Sławomir       Piotrowski            265: 490
  11 Maria          Krzyżanowska         - Marcin         Kozyra                276: 434
  12 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            513: 339
  13 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Wietecki              314: 343
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Ireneusz       Kaczmarczyk           373: 380
  15 Piotr          Szałkiewicz          - Monika         Laskowska             426: 324
  16 Lucyna         Śniadach             - Bartłomiej     Dalecki               338: 355
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Bartosz        Muszyński             416: 363
  18 Adam           Janicki              - Dorota         Maciejuk              324: 255
  19 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              415: 281
  20 Kinga          Kunert               - Alina          Białobrzewska         159: 493
  21 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 384: 183
  22 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              374: 411
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Filip          Warzecha              278: 476
   3 Rafał          Lenartowski          - Bogusław       Szyszka               289: 352
   4 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             373: 428
   5 Irena          Sołdan               - Barbara        Łukaszewicz           399: 304
   6 Mateusz        Borsuk               - Miłosz         Wrzałek               408: 425
   7 Marek          Reda                 - Sławomir       Piotrowski            502: 338
   8 Marcin         Kozyra               - Stanisław      Rydzik                318: 380
   9 Zdzisław       Szota                - Czesław        Grajewski             287: 524
  10 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Wietecki              359: 298
  11 Anita          Bruska               - Grażyna        Wesołowska            379: 288
  12 Ireneusz       Kaczmarczyk          - Piotr          Szałkiewicz           339: 379
  13 Rafał          Wesołowski           - Waldemar       Czerwoniec            352: 394
  14 Monika         Laskowska            - Monika         Dymek                 435: 313
  15 Ryszard        Korpalski            - Maria          Krzyżanowska          270: 360
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Adam           Janicki               273: 402
  17 Bartłomiej     Dalecki              - Anna           Arana                 452: 317
  18 Agnieszka      Kozak                - Lucyna         Śniadach              389: 292
  19 Bartosz        Muszyński            - Dorota         Maciejuk              375: 352
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Leszek         Katyński              428: 219
  21 Mirosław       Dejna                - Kinga          Kunert                219: 152
  22 Alina          Białobrzewska        - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 26-09-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.17  29283  195
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.86  29624  199
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 146.10  27174  186
   5 Marek Syczuk                   Warszawa             144.39   5920   41
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.11  28049  196
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              142.85  27571  193
   9 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.16  27295  192
  11 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.29  26562  188
  14 Bartosz Morawski               Gliwice              141.01  19883  141
  15 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.58  27553  196
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.19  23272  166
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             139.93  27706  198
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.64  25834  185
  19 Dawid Pikul                    Poznań               139.59  26940  193
  20 Stanisław Rydzik               Warszawa             139.46  26497  190
  21 Justyna Górka                  Kraków               139.06  27116  195
  22 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.63  27033  195
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  25 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.88  16959  123
  26 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  27 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.08  27142  198
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               136.99  11918   87
  29 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  31 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  32 Wojciech Sołdan                Rumia                136.11  25180  185
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.83  22412  165
  34 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  35 Rafał Dąbrowski                Ostróda              135.25  26239  194
  36 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.08  26611  197
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  38 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  40 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  41 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  42 Maciej Michalak                Łódź                 134.21  17984  134
  43 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.67  25605  193
  48 Grzegorz Kurowski              Warszawa             132.47  25964  196
  49 Marek Reda                     Wołomin              132.43  25824  195
  50 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.27  23411  177
  51 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  132.10  13870  105
  52 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  57 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  58 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  59 Marek Dudkiewicz               Milanówek            129.98  25217  194
  60 Irena Sołdan                   Rumia                129.96  24692  190
  61 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  62 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  63 Marek Salamon                  Bytom                129.22   8399   65
  64 Bogusław Szyszka               Oława                129.21  17573  136
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Anita Bruska                   Gdynia               129.00  13158  102
  67 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  69 Maciej Perzyński               Piła                 128.30  14755  115
  70 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.05  23946  187
  71 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   7296   57
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  75 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.39  24714  194
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  79 Kuba Koisar                    Warszawa             126.88  21442  169
  80 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  81 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.72  24330  192
  82 Joanna Juszczak                Warszawa             126.72  15586  123
  83 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.44  13276  105
  84 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.34   9981   79
  85 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  86 Marta Dobrzańska               Kraków               126.25   9469   75
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  88 Adam Klimont                   Wałcz                126.22  24992  198
  89 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.57  23983  191
  91 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  92 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  93 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.26  13172  106
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  97 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.99  23807  192
  98 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Weronika Rudnicka              Ustka                123.85  24026  194
 102 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 103 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 104 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.45  24073  195
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.33  19363  157
 106 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 107 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 108 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.81  23702  193
 110 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 111 Grzegorz Kwiecień              Kraków               122.77  15715  128
 112 Karol Waniek                   Wrocław              122.62  12752  104
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 114 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 115 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.20  22730  186
 116 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.15  23697  194
 117 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 118 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 120 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.38  24276  200
 121 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.24  23763  196
 122 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 123 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.05   6658   55
 124 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.00  24078  199
 125 Daniel Janus                   Wąchock              120.71  14606  121
 126 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.62  23280  193
 127 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 128 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.31  23219  193
 129 Paweł Kowalski                 Kutno                120.24  18517  154
 130 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.21   9617   80
 131 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.15  20665  172
 132 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.03  18485  154
 133 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 134 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              119.86  11027   92
 135 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.81  11981  100
 136 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.56  13630  114
 137 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 138 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           119.12  10125   85
 139 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 141 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 142 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 143 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 144 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 145 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 146 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.22  19152  162
 147 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 148 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 149 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 150 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.58  17049  145
 151 Bartosz Orłowski               Bytom                117.47   8928   76
 152 Stanisław Gasik                Warszawa             117.06  14750  126
 153 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 154 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 156 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 157 Dominik Piasecki               Słupsk               116.47   9667   83
 158 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 159 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 160 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 161 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 162 Michał Kolaj                   Ostróda              116.11  21365  184
 163 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 164 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 165 Tomasz Łapka                   Opole                116.03  22741  196
 166 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 167 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 168 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 169 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 170 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.42  22507  195
 171 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 172 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 173 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 174 Anna Stefańska                 Łódź                 115.25  20630  179
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 176 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 177 Patrycja Śliwińska             Szczecin             114.80  21697  189
 178 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 179 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              114.57  16612  145
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.00   5700   50
 182 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.93  18343  161
 184 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 185 Anna Dłużniewska               Warszawa             113.79   5462   48
 186 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 187 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 188 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.09  15267  135
 189 Joanna Brychcy                 Katowice             112.95  20218  179
 190 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 192 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 193 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 194 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 196 Łukasz Baranowski              Reda                 112.17  21648  193
 197 Grażyna Wesołowska             Łódź                 112.14  16261  145
 198 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 199 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 200 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 201 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 202 Kamil Kister                   Puławy               111.03  16987  153
 203 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.86  20398  184
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 205 Magdalena Kublik               Warszawa             110.52  21219  192
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             110.50   4862   44
 207 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 208 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 209 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 211 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 212 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 213 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 214 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 215 Renata Andracka                Poznań               110.01  19362  176
 216 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 217 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 219 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.75   3951   36
 220 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 221 Monika Laskowska               Wrocław              109.11   9929   91
 222 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 223 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 224 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  108.93  20370  187
 225 Adam Janicki                   Łódź                 108.85  20790  191
 226 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    108.68   6195   57
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 228 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 229 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.46  18112  167
 230 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.37   8886   82
 231 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 232 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 233 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 234 Teresa Zalewska                Racibórz             108.26  11151  103
 235 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.17   9086   84
 236 Maciej Grąbczewski             Piła                 108.03  10911  101
 237 Katarzyna Żuławska             Katowice             107.99  10475   97
 238 Grzegorz Bajer                 Łódź                 107.96   9932   92
 239 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 240 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 241 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.78  19940  185
 242 Jerzy Luter                    Bytom                107.19  16615  155
 243 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 244 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 245 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.72  15474  145
 246 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 247 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 248 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.33   3828   36
 250 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 252 Urszula Solarska               Łódź                 105.94  20659  195
 253 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 254 Piotr Broda                    Sandomierz           105.50  11605  110
 255 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.16  18508  176
 256 Dorota Rudzińska               Warszawa             104.86   3670   35
 257 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 258 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 259 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 260 Ziemowit Pazda                 Wrocław              103.89   5610   54
 261 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 262 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 263 Joanna Kubińska                Warszawa             103.57   8389   81
 264 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.54   5591   54
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 267 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 268 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.30   3376   33
 269 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 271 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 272 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 273 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   101.94   9175   90
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Anna Arana                     Warszawa             101.77  19337  190
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.15   5462   54
 279 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.90  11805  117
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.59  19314  192
 281 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 284 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 285 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.88  17878  179
 286 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 287 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 288 Rafał Świątek                  Wrocław               99.48   8157   82
 289 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.38  12224  123
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 291 Sławomir Długosz               Ostróda               99.16  16560  167
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 293 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 294 Robert Wagner                  Wrocław               97.23   4570   47
 295 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 296 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 297 Tomasz Silny                   Gdynia                96.54   6854   71
 298 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 299 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.42  10115  106
 301 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 302 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 303 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 304 Anna  Bogucka                  Wrocław               94.23   2827   30
 305 Marcin Radwański               Wrocław               93.70   6278   67
 306 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 308 Jacek Cichecki                 Józefów               92.64   3335   36
 309 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 310 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 311 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.99  14903  162
 312 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 313 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 314 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  91.04   9650  106
 315 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 316 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 317 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 318 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 319 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 320 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 321 Radosław Więch                 Warszawa              89.12   3743   42
 322 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 323 Wojciech Obremski              Legnica               87.80   4302   49
 324 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 325 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 326 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 327 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 328 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 329 Marta Łęgowska                 Inowrocław            82.41   3791   46
 330 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 331 Leszek Katyński                Słupsk                80.61   3708   46
 332 Paulina Naplocha               Racibórz              80.32   7470   93
 333 Blanka Zwolińska               Skierdy               77.78   8634  111
 334 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 335 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 336 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 337 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 338 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 339 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 340 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 341 Mirosław Dejna                 Sampława              57.68   8998  156




Poczekalnia na dzień 26-09-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Julia Solarska                 Łódź                  75.48   2189   29
   3 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   4 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   5 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   6 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   7 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   8 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   9 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  10 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  11 Marcin Ceglarek                Kraków               108.40   2710   25
  12 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              106.96   2674   25
  13 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  14 Sławomir Rattay                Zgorzelec             97.92   2448   25
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  17 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  19 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  20 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  23 Marcin Kozyra                  Warszawa             116.33   2792   24
  24 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  25 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  26 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  27 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  28 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  29 Ryszard Żydaczewski            Lubin                111.29   2671   24
  30 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  31 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  35 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  36 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  37 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  40 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  41 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  42 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  43 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  44 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  45 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  46 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  47 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  48 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  49 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  50 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  51 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  56 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  57 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  58 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  59 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  60 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  61 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  62 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  63 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  64 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.38   1898   21
  65 Michał Trumpus                 Wrocław              118.65   2373   20
  66 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  67 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  68 Michał Puchowski               Izbicko              106.35   2127   20
  69 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  70 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  71 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  72 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              122.28   2201   18
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  75 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  76 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  77 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  78 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  79 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  80 Dorota Patera                  Legnica               81.33   1464   18
  81 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  82 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  83 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  84 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  85 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  86 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  87 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  88 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  89 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  90 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  91 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  92 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  93 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  94 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  95 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  96 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  97 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  98 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  99 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
 100 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 102 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 103 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 104 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 105 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 106 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          88.85   1155   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Dominika Brzezińska            Piła                  87.15   1133   13
 109 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 117 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 118 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 119 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 120 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 121 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 122 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 123 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 124 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 125 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 126 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 127 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 128 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 129 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 130 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 131 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 132 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 133 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 134 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 135 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 136 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 137 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 138 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 139 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 140 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 141 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 142 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 145 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 146 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 147 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 148 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 149 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 150 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 151 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 152 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 153 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 154 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 155 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 156 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 157 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 158 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 159 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 160 Błażej Fidziński               Dębica                92.58   1111   12
 161 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 162 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 164 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 165 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 166 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 167 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 168 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 172 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 173 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 174 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 175 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 176 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 177 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 178 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 179 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 180 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 181 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 182 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 183 Sławomir Wolski                Wrocław               79.08    949   12
 184 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 185 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 186 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 187 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 188 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 189 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 190 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 191 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 192 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 193 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 194 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 197 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 198 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 199 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 200 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 201 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 202 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 203 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 209 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 210 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 211 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 212 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 213 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 214 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 217 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 218 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 219 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 220 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 221 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 222 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 223 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 228 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 229 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 230 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 233 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 234 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 235 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 236 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 237 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 238 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 239 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 240 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 241 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 245 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 246 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 247 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 248 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 249 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 250 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 251 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 252 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 253 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 254 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 255 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 256 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 257 Anna Żyła                      Wrocław               80.57    564    7
 258 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 259 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 260 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 261 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 262 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 263 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 264 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 265 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 266 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 267 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 268 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 269 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 270 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 271 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 272 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 273 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 274 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 275 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 276 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 277 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 278 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 279 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 280 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 281 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 282 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 283 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 284 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 285 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 286 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 287 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 289 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 290 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 291 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 292 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 293 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 294 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 295 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 296 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 297 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 298 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 299 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 300 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 301 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 302 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 303 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 304 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 305 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 306 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 307 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 308 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 309 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 310 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 311 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 312 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 313 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 314 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 315 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 316 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 317 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 318 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 319 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 320 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 321 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 322 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 323 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 324 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie