Racibórz28
sierpnia
Racibórz 28-29 sierpnia I Otwarte Mistrzostwa Raciborza w Scrabble
pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Racibórz i Starosty Raciborskiego
Władysławowo 4
września
Władysławowo 4- 5 września VII Mistrzostwa Bałtyku
Warszawa11
września
Warszawa 11-12 września XIV Mistrzostwa Warszawy
Magiczne Władysławowo04 - 05 września 2010 — VII Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VII Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 04 - 05 września 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Magiczne WładysławowoTydzień intensywnego treningu nie wszystkich zmęczył. Tomek Zwoliński został nowym Mistrzem Bałtyku, a na niższym pudle stanął Stanisław Rydzik. Wszyscy uczestnicy turnieju mogli przez całe dwa dni posilać się kanapkami, ciastem, napojami — wszystko to ufundowane przez gościnną organizatorkę Marysię Krzyżanowską. Serdeczna atmosfera, sprawne rozgrywanie partii, brak napięć, to turniej jaki można sobie wymarzyć. Gorące podziekowania dla wszystkich. Dla porządku dodam, że uczestniczyło w Mistrzostwach 47 osób, co jest nowym rekordem tego turnieju.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VI Mistrzostwa Bałtyku
V Mistrzostwa Bałtyku
IV Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty - ograniczenie do 50 miejsc
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul.Morska 12, Władysławowo
Obrońca tytułuKrzysztof Obremski
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 4 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 5 września (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd do Gdyni — z Gdyni pociąg, bus, autobus
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Na miejscu kawa, napoje, kanapki.
NoclegiNa miejscu ilość miejsc ograniczona, pozostałe miejsca noclegowe w pobliskich pensjonatach:
— tel. 058 674 0461 — pensjonat "Lazur"
— tel. 058 674 1699 — wynajem pokoi Hanna Marońska
— tel. 058 674 0366 — pensjonat "Oleńka"
NagrodyI miejsce 500 zł — puchar
II miejsce 300 zł — puchar
III miejsce 150 zł — puchar
Najlepszy Debiut — puchar i nagroda rzeczowa
nagrody rzeczowe dla pozostałych uczestników turnieju
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska — tel. 601 658 939, (58) 674 14 02
SponsorzyMaria Krzyżanowska


Wyniki turnieju VII Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.77     11.0     5082     2037      784
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               150.26      9.0     5103     1811      534
  3 Radosław        Jachna               Łódź                   131.82      9.0     5008     1890      713
  4 Mateusz         Borsuk               Reda                   126.60      8.0     4884     1617      425
  5 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.15      8.0     4857     1725      762
  6 Weronika        Rudnicka             Ustka                  127.31      8.0     4706     1711      347
  7 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.96      8.0     4662     1704      428
  8 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.23      8.0     4646     1790      163
  9 Łukasz          Baranowski           Reda                   123.94      7.5     4718     1657       13
 10 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.89      7.0     4902     1533      640
 11 Marek           Reda                 Wołomin                136.33      7.0     4862     1582      218
 12 Irena           Sołdan               Rumia                  130.67      7.0     4760     1547      260
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  132.86      7.0     4754     1624      528
 14 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              124.23      7.0     4682     1579      352
 15 Robert          Głowacki             Łódź                   119.96      7.0     4603     1451      308
 16 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 116.20      7.0     4446     1417       93
 17 Beata           Wiączkowska          Wrocław                125.93      7.0     4373     1618      -60
 18 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.03      7.0     4339     1451       -9
 19 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 140.43      6.5     4843     1464      363
 20 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      6.5     4271     1225      450
 21 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.23      6.0     4845     1493      290
 22 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 130.32      6.0     4680     1405       36
 23 Anna            Stefańska            Łódź                   112.51      6.0     4543     1444       78
 24 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                113.73      6.0     4471     1448      106
 25 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           106.68      6.0     4444     1480      107
 26 Adam            Janicki              Łódź                   111.86      6.0     4301     1367       93
 27 Michał          Garnowski            Pasłęk                 102.83      6.0     4220     1437     -143
 28 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    106.60      6.0     4018     1430     -305
 29 Grzegorz        Łukasik              Konojady               100.00      5.5     4345     1324      -10
 30 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                116.79      5.5     4212     1123      518
 31 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 128.71      5.0     4475     1291      115
 32 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   115.06      5.0     4362     1247      -98
 33 Anita           Bruska               Gdynia                 122.29      5.0     4303     1258     -207
 34 Piotr           Broda                Sandomierz             116.24      5.0     4030     1291     -258
 35 Małgorzata      Puternicka           Gdańsk                 115.88      5.0     4024     1306     -645
 36 Renata          Andracka             Zwola                  108.99      4.5     4253     1195     -205
 37 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              100.00      4.5     4108     1239     -191
 38 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      4.5     4090     1082      -57
 39 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.11      4.5     4024     1043       31
 40 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      4.5     3930     1104     -351
 41 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.17      4.5     3783     1056     -480
 42 Mateusz         Lipczyński           Sopot                  100.00      4.0     4028     1205     -424
 43 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              110.24      3.5     4184     1081      -68
 44 Hubert          Wichrowski           Bytów                  100.00      3.5     4013      961       32
 45 Sławomir        Rattay               Zgorzelec              100.00      2.5     3667      791     -672
 46 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      2.5     3605      840     -411
 47 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      2.5     3492      818     -593
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Mistrzostwa Bałtyku



	Stanisław Rydzik 150.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Broda                 116.24 +  448: 370  166
    2     5 Czesław        Grajewski             117.03 +  433: 420  167
    3     5 Łukasz         Baranowski            123.94 +  393: 322  174
    4     1 Radosław       Jachna                131.82 -  347: 391   82
    5     7 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  527: 373  150
    6     2 Bogusław       Szyszka               132.86 +  418: 391  183
    7     3 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  409: 426   95
    8     2 Radosław       Jachna                131.82 +  399: 308  182
    9     3 Weronika       Rudnicka              127.31 -  407: 477   77
   10     3 Grzegorz       Kurowski              134.23 +  433: 394  184
   11     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  451: 342  167
   12     2 Grzegorz       Kurowski              134.23 +  438: 355  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1811  / 12 150.92




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.15 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Alina          Białobrzewska         116.20 +  434: 307  166
    2     8 Michał         Garnowski             102.83 +  350: 293  153
    3     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  322: 418   67
    4     6 Marek          Reda                  136.33 +  371: 319  186
    5     5 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  461: 296  193
    6     3 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  370: 445   95
    7     6 Andrzej        Kowalski              130.32 +  606: 343  180
    8     3 Weronika       Rudnicka              127.31 -  387: 406   77
    9     5 Beata          Wiączkowska           125.93 -  362: 373   76
   10     8 Bogusław       Szyszka               132.86 +  377: 328  183
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              124.23 +  441: 259  174
   12     3 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  376: 308  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1725  / 12 143.75




	Tomasz Zwoliński 144.77 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  459: 313  166
    2     4 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  313: 406   84
    3    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  493: 348  150
    4     8 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  439: 330  157
    5     1 Radosław       Jachna                131.82 +  410: 336  182
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 +  445: 370  197
    7     3 Stanisław      Rydzik                150.26 +  426: 409  200
    8     1 Grzegorz       Kurowski              134.23 +  413: 372  184
    9     1 Irena          Sołdan                130.67 +  461: 367  181
   10     1 Weronika       Rudnicka              127.31 +  377: 353  177
   11     1 Mateusz        Borsuk                126.60 +  438: 310  177
   12     1 Radosław       Jachna                131.82 +  408: 384  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2037  / 12 169.75




	Miłosz Wrzałek 143.23 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  424: 322  165
    2     9 Beata          Wiączkowska           125.93 +  430: 393  176
    3     1 Radosław       Jachna                131.82 -  379: 381   82
    4    11 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  430: 293  157
    5     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  296: 461   97
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  419: 438   74
    7    11 Monika         Krzysztofek           100.00 +  460: 333  150
    8     9 Marek          Reda                  136.33 -  380: 483   86
    9    11 Piotr          Broda                 116.24 +  439: 346  166
   10     9 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  439: 286  179
   11     5 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  319: 326   75
   12     8 Marek          Reda                  136.33 -  430: 493   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Rafał Lenartowski 140.43 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  435: 253  164
    2     7 Anita          Bruska                122.29 +  510: 318  172
    3     2 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  367: 410   84
    4     5 Beata          Wiączkowska           125.93 -  404: 411   76
    5     9 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  295: 538   74
    6    13 Piotr          Broda                 116.24 +  456: 304  166
    7    10 Ryszard        Korpalski             110.24 +  406: 368  160
    8     7 Łukasz         Baranowski            123.94 =  399: 399  124
    9     8 Anna           Stefańska             112.51 -  358: 403   63
   10    14 Monika         Krzysztofek           100.00 +  388: 327  150
   11     9 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  406: 321  157
   12     7 Łukasz         Baranowski            123.94 -  419: 428   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1464  / 12 122.00




	Marek Reda 136.33 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Stefańska             112.51 +  422: 395  163
    2    10 Hubert         Wichrowski            100.00 +  471: 289  150
    3     4 Bogusław       Szyszka               132.86 -  386: 420   83
    4     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  319: 371   97
    5    11 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  379: 361  165
    6    12 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  314: 320   50
    7    15 Michał         Garnowski             102.83 +  413: 359  153
    8     9 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  483: 380  193
    9     9 Łukasz         Baranowski            123.94 -  308: 440   74
   10    10 Andrzej        Kowalski              130.32 +  487: 457  180
   11     7 Irena          Sołdan                130.67 -  387: 422   81
   12     8 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  493: 430  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Grzegorz Kurowski 134.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               111.86 +  386: 373  162
    2     4 Tomasz         Zwoliński             144.77 +  406: 313  195
    3     2 Rafał          Lenartowski           140.43 +  410: 367  190
    4     2 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  448: 321  167
    5     2 Bogusław       Szyszka               132.86 +  399: 385  183
    6     1 Anna           Stefańska             112.51 +  367: 353  163
    7     1 Weronika       Rudnicka              127.31 +  340: 328  177
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  372: 413   95
    9     2 Radosław       Jachna                131.82 -  399: 454   82
   10     3 Stanisław      Rydzik                150.26 -  394: 433  100
   11     4 Beata          Wiączkowska           125.93 +  370: 305  176
   12     2 Stanisław      Rydzik                150.26 -  355: 438  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1790  / 12 149.17




	Bogusław Szyszka 132.86 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Ryszard        Korpalski             110.24 +  342: 265  160
    2    11 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  435: 306  157
    3     4 Marek          Reda                  136.33 +  420: 386  186
    4     3 Weronika       Rudnicka              127.31 +  385: 318  177
    5     2 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  385: 399   84
    6     2 Stanisław      Rydzik                150.26 -  391: 418  100
    7     4 Irena          Sołdan                130.67 -  389: 416   81
    8    12 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  346: 418   64
    9    13 Renata         Andracka              108.99 +  515: 258  159
   10     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  328: 377   97
   11    12 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  428: 336  179
   12     9 Andrzej        Kowalski              130.32 +  390: 329  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1624  / 12 135.33




	Radosław Jachna 131.82 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              108.99 +  541: 396  159
    2     2 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  461: 233  157
    3     1 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  381: 379  193
    4     1 Stanisław      Rydzik                150.26 +  391: 347  200
    5     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  336: 410   95
    6     4 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  540: 342  175
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              124.23 +  407: 355  174
    8     2 Stanisław      Rydzik                150.26 -  308: 399  100
    9     2 Grzegorz       Kurowski              134.23 +  454: 399  184
   10     2 Irena          Sołdan                130.67 +  362: 321  181
   11     2 Weronika       Rudnicka              127.31 +  443: 306  177
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  384: 408   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 12 157.50




	Irena Sołdan 130.67 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  384: 410   57
    2    15 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  473: 253  166
    3     8 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  391: 318  150
    4     9 Łukasz         Baranowski            123.94 -  343: 492   74
    5    12 Michał         Garnowski             102.83 +  402: 344  153
    6    11 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  490: 290  157
    7     4 Bogusław       Szyszka               132.86 +  416: 389  183
    8     4 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  406: 338  167
    9     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  367: 461   95
   10     2 Radosław       Jachna                131.82 -  321: 362   82
   11     7 Marek          Reda                  136.33 +  422: 387  186
   12     4 Mateusz        Borsuk                126.60 -  345: 456   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Andrzej Kowalski 130.32 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  364: 398   57
    2    18 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  362: 416   50
    3    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  458: 269  150
    4    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  371: 313  150
    5    13 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  359: 316  157
    6     7 Mateusz        Borsuk                126.60 +  496: 286  177
    7     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  343: 606   97
    8    11 Beata          Wiączkowska           125.93 -  348: 446   76
    9    12 Anita          Bruska                122.29 +  416: 346  172
   10    10 Marek          Reda                  136.33 -  457: 487   86
   11    11 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  377: 371  150
   12     9 Bogusław       Szyszka               132.86 -  329: 390   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1405  / 12 117.08




	Dariusz Białobrzewski 128.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Michał         Garnowski             102.83 -  350: 368   53
    2    20 Ryszard        Korpalski             110.24 -  391: 464   60
    3    20 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  346: 340  167
    4    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  466: 278  150
    5    14 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  456: 298  150
    6    10 Beata          Wiączkowska           125.93 -  348: 374   76
    7    12 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  407: 323  166
    8    10 Adam           Janicki               111.86 +  457: 270  162
    9     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  336: 381   67
   10     9 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  286: 439   93
   11    12 Bogusław       Szyszka               132.86 -  336: 428   83
   12    14 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  296: 397   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Weronika Rudnicka 127.31 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  401: 283  151
    2     1 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  463: 374  175
    3     6 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  444: 308  150
    4     3 Bogusław       Szyszka               132.86 -  318: 385   83
    5     6 Ryszard        Korpalski             110.24 +  469: 394  160
    6     5 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  313: 287  164
    7     1 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  328: 340   84
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 +  406: 387  197
    9     3 Stanisław      Rydzik                150.26 +  477: 407  200
   10     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  353: 377   95
   11     2 Radosław       Jachna                131.82 -  306: 443   82
   12     5 Robert         Głowacki              119.96 +  428: 374  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Mateusz Borsuk 126.60 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  443: 270  150
    2     6 Łukasz         Baranowski            123.94 -  393: 394   74
    3    10 Anita          Bruska                122.29 -  321: 490   72
    4    15 Tomasz         Lewiński              100.00 +  384: 337  150
    5    16 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  500: 363  166
    6     7 Andrzej        Kowalski              130.32 -  286: 496   80
    7    14 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  391: 344  150
    8     6 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  460: 365  175
    9     4 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  471: 278  150
   10     4 Krzysztof      Sporczyk              124.23 +  469: 339  174
   11     1 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  310: 438   95
   12     4 Irena          Sołdan                130.67 +  456: 345  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Beata Wiączkowska 125.93 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  354: 329  150
    2     9 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  393: 430   93
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              124.23 +  383: 300  174
    4     5 Rafał          Lenartowski           140.43 +  411: 404  190
    5     3 Anna           Stefańska             112.51 -  302: 353   63
    6    10 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  374: 348  179
    7     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  306: 358   67
    8    11 Andrzej        Kowalski              130.32 +  446: 348  180
    9     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 +  373: 362  197
   10     6 Łukasz         Baranowski            123.94 +  450: 374  174
   11     4 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  305: 370   84
   12     6 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  276: 457   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Zbigniew Wietecki 124.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  574: 246  150
    2     1 Weronika       Rudnicka              127.31 -  374: 463   77
    3     7 Tomasz         Lewiński              100.00 +  485: 266  150
    4     4 Ryszard        Korpalski             110.24 -  316: 327   60
    5     8 Łukasz         Baranowski            123.94 +  558: 349  174
    6     4 Radosław       Jachna                131.82 -  342: 540   82
    7     9 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  362: 310  157
    8     6 Mateusz        Borsuk                126.60 -  365: 460   77
    9    10 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  486: 257  166
   10     7 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  406: 349  150
   11     5 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  326: 319  193
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  308: 376   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Krzysztof Sporczyk 124.23 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Leszek         Katyński              100.00 +  395: 246  150
    2     3 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  371: 434   67
    3    17 Beata          Wiączkowska           125.93 -  300: 383   76
    4    21 Sławomir       Rattay                100.00 +  468: 280  150
    5     9 Rafał          Lenartowski           140.43 +  538: 295  190
    6     6 Miłosz         Wrzałek               143.23 +  438: 419  193
    7     2 Radosław       Jachna                131.82 -  355: 407   82
    8     8 Robert         Głowacki              119.96 +  417: 218  170
    9     6 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  444: 433  164
   10     4 Mateusz        Borsuk                126.60 -  339: 469   77
   11     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  259: 441   97
   12    10 Anna           Stefańska             112.51 +  358: 305  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Łukasz Baranowski 123.94 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Krzysztofek           100.00 +  373: 350  150
    2     6 Mateusz        Borsuk                126.60 +  394: 393  177
    3     5 Stanisław      Rydzik                150.26 -  322: 393  100
    4     9 Irena          Sołdan                130.67 +  492: 343  181
    5     8 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  349: 558   75
    6     8 Robert         Głowacki              119.96 +  435: 342  170
    7     8 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  374: 433   50
    8     7 Rafał          Lenartowski           140.43 =  399: 399  140
    9     9 Marek          Reda                  136.33 +  440: 308  186
   10     6 Beata          Wiączkowska           125.93 -  374: 450   76
   11    10 Adam           Janicki               111.86 +  338: 317  162
   12     7 Rafał          Lenartowski           140.43 +  428: 419  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1657  / 12 138.08




	Anita Bruska 122.29 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  368: 361  150
    2     7 Rafał          Lenartowski           140.43 -  318: 510   90
    3    10 Mateusz        Borsuk                126.60 +  490: 321  177
    4    12 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  314: 380   50
    5    10 Robert         Głowacki              119.96 -  364: 387   70
    6    15 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  358: 470   57
    7    16 Adam           Janicki               111.86 -  305: 404   62
    8    19 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  442: 303  150
    9    12 Andrzej        Kowalski              130.32 -  346: 416   80
   10    18 Ryszard        Korpalski             110.24 +  323: 303  160
   11    16 Renata         Andracka              108.99 +  371: 347  159
   12    15 Michał         Garnowski             102.83 -  304: 308   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1258  / 12 104.83




	Robert Głowacki 119.96 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  405: 280  150
    2    12 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  387: 446   50
    3    13 Michał         Garnowski             102.83 +  451: 279  153
    4    10 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  380: 391   64
    5    10 Anita          Bruska                122.29 +  387: 364  172
    6     8 Łukasz         Baranowski            123.94 -  342: 435   74
    7    13 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  362: 359  157
    8     8 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  218: 417   74
    9    17 Tomasz         Lewiński              100.00 +  410: 327  150
   10    13 Czesław        Grajewski             117.03 +  422: 265  167
   11     8 Anna           Stefańska             112.51 +  465: 304  163
   12     5 Weronika       Rudnicka              127.31 -  374: 428   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Czesław Grajewski 117.03 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  375: 335  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                150.26 -  420: 433  100
    3    12 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  281: 423   64
    4    19 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  342: 377   66
    5    18 Hubert         Wichrowski            100.00 +  378: 335  150
    6    20 Alina          Białobrzewska         116.20 -  314: 449   66
    7    19 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  475: 280  150
    8    15 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  343: 308  157
    9    18 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  377: 345  150
   10    13 Robert         Głowacki              119.96 -  265: 422   70
   11    14 Piotr          Broda                 116.24 +  401: 331  166
   12    12 Adam           Janicki               111.86 +  368: 310  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Mariola Osajda-Matczak 116.96 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sławomir       Rattay                100.00 +  504: 252  150
    2     3 Krzysztof      Sporczyk              124.23 +  434: 371  174
    3     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 +  418: 322  197
    4     2 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  321: 448   84
    5     4 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  333: 375   64
    6     9 Ryszard        Korpalski             110.24 +  431: 352  160
    7     5 Beata          Wiączkowska           125.93 +  358: 306  176
    8     4 Irena          Sołdan                130.67 -  338: 406   81
    9     7 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  381: 336  179
   10     5 Anna           Stefańska             112.51 +  345: 339  163
   11     3 Stanisław      Rydzik                150.26 -  342: 451  100
   12     6 Beata          Wiączkowska           125.93 +  457: 276  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1704  / 12 142.00




	Leokadia Litwinowicz 116.79 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Hubert         Wichrowski            100.00 -  315: 348   50
    2    14 Anna           Stefańska             112.51 -  324: 431   63
    3    20 Dariusz        Białobrzewski         128.71 -  340: 346   79
    4    22 Piotr          Broda                 116.24 -  306: 331   66
    5    24 PAUZA
    6    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  359: 333  150
    7    20 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  434: 311  165
    8    17 Monika         Krzysztofek           100.00 -  308: 325   50
    9    21 Leszek         Katyński              100.00 +  350: 216  150
   10    17 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  438: 291  150
   11    15 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  347: 381   50
   12    17 Tomasz         Lewiński              100.00 +  391: 381  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 11 102.09




	Piotr Broda 116.24 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                150.26 -  370: 448  100
    2    17 Agnieszka      Kozak                 101.11 -  355: 399   51
    3    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 -  345: 355   50
    4    22 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  331: 306  167
    5    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  376: 216  150
    6    13 Rafał          Lenartowski           140.43 -  304: 456   90
    7    22 Leszek         Katyński              100.00 +  303: 288  150
    8    14 Renata         Andracka              108.99 +  346: 338  159
    9    11 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  346: 439   93
   10    15 Dariusz        Jarosławski           106.60 +  359: 275  157
   11    14 Czesław        Grajewski             117.03 -  331: 401   67
   12    16 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  264: 367   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Alina Białobrzewska 116.20 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  307: 434   97
    2    16 Adam           Janicki               111.86 -  346: 465   62
    3    19 Renata         Andracka              108.99 -  299: 368   59
    4    23 Monika         Krzysztofek           100.00 -  340: 373   50
    5    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  454: 278  150
    6    20 Czesław        Grajewski             117.03 +  449: 314  167
    7    17 Hubert         Wichrowski            100.00 +  432: 346  150
    8    13 Michał         Garnowski             102.83 +  366: 338  153
    9    15 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  397: 347  151
   10    11 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  291: 376   57
   11    13 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  382: 349  164
   12    11 Maria          Krzyżanowska          106.68 +  383: 365  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1417  / 12 118.08




	Małgorzata Puternicka 115.88 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  313: 459   95
    2    15 Irena          Sołdan                130.67 -  253: 473   81
    3    23 Monika         Krzysztofek           100.00 +  324: 315  150
    4    19 Czesław        Grajewski             117.03 +  377: 342  167
    5    16 Mateusz        Borsuk                126.60 -  363: 500   77
    6    19 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  350: 307  165
    7    12 Dariusz        Białobrzewski         128.71 -  323: 407   79
    8    16 Ryszard        Korpalski             110.24 +  439: 355  160
    9    10 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  257: 486   75
   10    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  330: 363   50
   11    18 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  310: 362   57
   12    20 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  385: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Grażyna Wesołowska 115.06 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  322: 424   93
    2    13 Renata         Andracka              108.99 +  436: 377  159
    3    15 Hubert         Wichrowski            100.00 +  344: 313  150
    4     7 Anna           Stefańska             112.51 -  336: 411   63
    5    11 Marek          Reda                  136.33 -  361: 379   86
    6    19 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  307: 350   66
    7    20 Leokadia       Litwinowicz           116.79 -  311: 434   67
    8    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  363: 418   50
    9    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  369: 339  150
   10    20 Michał         Garnowski             102.83 -  392: 394   53
   11    21 Ryszard        Korpalski             110.24 +  471: 331  160
   12    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  350: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Grzegorz Wiączkowski 113.73 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Rafał          Lenartowski           140.43 -  253: 435   90
    2    21 Monika         Krzysztofek           100.00 +  413: 336  150
    3    12 Czesław        Grajewski             117.03 +  423: 281  167
    4    10 Robert         Głowacki              119.96 +  391: 380  170
    5     4 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 +  375: 333  167
    6     5 Weronika       Rudnicka              127.31 -  287: 313   77
    7     7 Anna           Stefańska             112.51 -  377: 458   63
    8    12 Bogusław       Szyszka               132.86 +  418: 346  183
    9     6 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  433: 444   74
   10    12 Adam           Janicki               111.86 -  355: 361   62
   11    13 Alina          Białobrzewska         116.20 -  349: 382   66
   12    14 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  397: 296  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 12 120.67




	Anna Stefańska 112.51 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  136.33 -  395: 422   86
    2    14 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  431: 324  167
    3    11 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  447: 392  151
    4     7 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  411: 336  165
    5     3 Beata          Wiączkowska           125.93 +  353: 302  176
    6     1 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  353: 367   84
    7     7 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  458: 377  164
    8     5 Grzegorz       Łukasik               100.00 -  344: 419   50
    9     8 Rafał          Lenartowski           140.43 +  403: 358  190
   10     5 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  339: 345   67
   11     8 Robert         Głowacki              119.96 -  304: 465   70
   12    10 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  305: 358   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1444  / 12 120.33




	Adam Janicki 111.86 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kurowski              134.23 -  373: 386   84
    2    16 Alina          Białobrzewska         116.20 +  465: 346  166
    3     9 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  339: 374   57
    4    14 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  325: 340   50
    5    17 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  355: 295  151
    6    14 Tomasz         Lewiński              100.00 +  402: 284  150
    7    16 Anita          Bruska                122.29 +  404: 305  172
    8    10 Dariusz        Białobrzewski         128.71 -  270: 457   79
    9    16 Michał         Garnowski             102.83 +  380: 360  153
   10    12 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 +  361: 355  164
   11    10 Łukasz         Baranowski            123.94 -  317: 338   74
   12    12 Czesław        Grajewski             117.03 -  310: 368   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Ryszard Korpalski 110.24 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bogusław       Szyszka               132.86 -  265: 342   83
    2    20 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  464: 391  179
    3    18 Leszek         Katyński              100.00 +  410: 316  150
    4     4 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  327: 316  175
    5     6 Weronika       Rudnicka              127.31 -  394: 469   77
    6     9 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  352: 431   67
    7    10 Rafał          Lenartowski           140.43 -  368: 406   90
    8    16 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  355: 439   66
    9    14 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  315: 348   57
   10    18 Anita          Bruska                122.29 -  303: 323   72
   11    21 Grażyna        Wesołowska            115.06 -  331: 471   65
   12    24 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 11  98.27




	Renata Andracka 108.99 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Radosław       Jachna                131.82 -  396: 541   82
    2    13 Grażyna        Wesołowska            115.06 -  377: 436   65
    3    19 Alina          Białobrzewska         116.20 +  368: 299  166
    4    16 Hubert         Wichrowski            100.00 +  409: 335  150
    5    15 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  304: 378   57
    6    16 Michał         Garnowski             102.83 -  336: 348   53
    7    18 Tomasz         Lewiński              100.00 +  416: 296  150
    8    14 Piotr          Broda                 116.24 -  338: 346   66
    9    13 Bogusław       Szyszka               132.86 -  258: 515   83
   10    19 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  379: 268  151
   11    16 Anita          Bruska                122.29 -  347: 371   72
   12    19 Monika         Krzysztofek           100.00 =  325: 325  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1195  / 12  99.58




	Maria Krzyżanowska 106.68 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Irena          Sołdan                130.67 +  410: 384  181
    2    11 Bogusław       Szyszka               132.86 -  306: 435   83
    3     9 Adam           Janicki               111.86 +  374: 339  162
    4     8 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  330: 439   95
    5    13 Andrzej        Kowalski              130.32 -  316: 359   80
    6    15 Anita          Bruska                122.29 +  470: 358  172
    7     9 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  310: 362   75
    8    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  518: 266  150
    9    14 Ryszard        Korpalski             110.24 +  348: 315  160
   10    11 Alina          Białobrzewska         116.20 +  376: 291  166
   11     9 Rafał          Lenartowski           140.43 -  321: 406   90
   12    11 Alina          Białobrzewska         116.20 -  365: 383   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Dariusz  Jarosławski 106.60 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Andrzej        Kowalski              130.32 +  398: 364  180
    2     2 Radosław       Jachna                131.82 -  233: 461   82
    3    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  373: 346  150
    4    11 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  293: 430   93
    5    15 Renata         Andracka              108.99 +  378: 304  159
    6    11 Irena          Sołdan                130.67 -  290: 490   81
    7    13 Robert         Głowacki              119.96 -  359: 362   70
    8    15 Czesław        Grajewski             117.03 -  308: 343   67
    9    19 Monika         Krzysztofek           100.00 +  382: 290  150
   10    15 Piotr          Broda                 116.24 -  275: 359   66
   11    18 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  362: 310  166
   12    16 Piotr          Broda                 116.24 +  367: 264  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Michał Garnowski 102.83 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dariusz        Białobrzewski         128.71 +  368: 350  179
    2     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.15 -  293: 350   97
    3    13 Robert         Głowacki              119.96 -  279: 451   70
    4    17 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  403: 305  150
    5    12 Irena          Sołdan                130.67 -  344: 402   81
    6    16 Renata         Andracka              108.99 +  348: 336  159
    7    15 Marek          Reda                  136.33 -  359: 413   86
    8    13 Alina          Białobrzewska         116.20 -  338: 366   66
    9    16 Adam           Janicki               111.86 -  360: 380   62
   10    20 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  394: 392  165
   11    17 Monika         Krzysztofek           100.00 +  426: 314  150
   12    15 Anita          Bruska                122.29 +  308: 304  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1437  / 12 119.75




	Agnieszka Kozak 101.11 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Weronika       Rudnicka              127.31 -  283: 401   77
    2    17 Piotr          Broda                 116.24 +  399: 355  166
    3    11 Anna           Stefańska             112.51 -  392: 447   63
    4    20 Leszek         Katyński              100.00 +  464: 274  150
    5    17 Adam           Janicki               111.86 -  295: 355   62
    6    17 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  249: 403   50
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  291: 331   50
    8    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  359: 317  150
    9    15 Alina          Białobrzewska         116.20 -  347: 397   66
   10    19 Renata         Andracka              108.99 -  268: 379   59
   11    24 PAUZA
   12    21 Hubert         Wichrowski            100.00 +  377: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  / 11  94.82




	Agnieszka Piotrowicz 100.17 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Borsuk                126.60 -  270: 443   77
    2    19 Tomasz         Lewiński              100.00 -  303: 358   50
    3    22 Piotr          Broda                 116.24 +  355: 345  166
    4    18 Dariusz        Białobrzewski         128.71 -  278: 466   79
    5    19 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  368: 336  150
    6    18 Monika         Krzysztofek           100.00 -  298: 387   50
    7    19 Czesław        Grajewski             117.03 -  280: 475   67
    8    24 PAUZA
    9    23 Sławomir       Rattay                100.00 +  336: 333  150
   10    17 Leokadia       Litwinowicz           116.79 -  291: 438   67
   11    20 Sylwia         Buks                  100.00 -  296: 387   50
   12    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  408: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1056  / 11  96.00




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Beata          Wiączkowska           125.93 -  329: 354   76
    2    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  248: 410   50
    3    21 Andrzej        Kowalski              130.32 -  269: 458   80
    4    24 PAUZA
    5    20 Piotr          Broda                 116.24 -  216: 376   66
    6    23 Leokadia       Litwinowicz           116.79 -  333: 359   67
    7    23 Sławomir       Rattay                100.00 +  317: 316  150
    8    22 Agnieszka      Kozak                 101.11 -  317: 359   51
    9    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  258: 354   50
   10    23 Leszek         Katyński              100.00 +  379: 255  150
   11    22 Mateusz        Lipczyński            100.00 -  344: 367   50
   12    22 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 -  295: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     840  / 11  76.36




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  246: 574   75
    2    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  410: 248  150
    3    14 Tomasz         Zwoliński             144.77 -  348: 493   95
    4    13 Andrzej        Kowalski              130.32 -  313: 371   80
    5    23 Alina          Białobrzewska         116.20 -  278: 454   66
    6    24 PAUZA
    7    21 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  331: 291  151
    8    18 Maria          Krzyżanowska          106.68 -  266: 518   57
    9    22 Grażyna        Wesołowska            115.06 -  339: 369   65
   10    22 Sławomir       Rattay                100.00 +  422: 317  150
   11    20 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  387: 296  150
   12    18 Grażyna        Wesołowska            115.06 -  290: 350   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 11 100.36




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  246: 395   74
    2    24 PAUZA
    3    18 Ryszard        Korpalski             110.24 -  316: 410   60
    4    20 Agnieszka      Kozak                 101.11 -  274: 464   51
    5    22 Tomasz         Lewiński              100.00 -  288: 408   50
    6    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  322: 313  150
    7    22 Piotr          Broda                 116.24 -  288: 303   66
    8    21 Hubert         Wichrowski            100.00 +  352: 325  150
    9    21 Leokadia       Litwinowicz           116.79 -  216: 350   67
   10    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  255: 379   50
   11    23 Sławomir       Rattay                100.00 -  344: 365   50
   12    23 Sławomir       Rattay                100.00 -  291: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 11  74.36




	Monika Krzysztofek 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Łukasz         Baranowski            123.94 -  350: 373   74
    2    21 Grzegorz       Wiączkowski           113.73 -  336: 413   64
    3    23 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  315: 324   66
    4    23 Alina          Białobrzewska         116.20 +  373: 340  166
    5    21 Sławomir       Rattay                100.00 +  433: 262  150
    6    18 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  387: 298  150
    7    11 Miłosz         Wrzałek               143.23 -  333: 460   93
    8    17 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  325: 308  167
    9    19 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  290: 382   57
   10    14 Rafał          Lenartowski           140.43 -  327: 388   90
   11    17 Michał         Garnowski             102.83 -  314: 426   53
   12    19 Renata         Andracka              108.99 =  325: 325  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anita          Bruska                122.29 -  361: 368   72
    2    19 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 +  358: 303  150
    3     7 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  266: 485   75
    4    15 Mateusz        Borsuk                126.60 -  337: 384   77
    5    22 Leszek         Katyński              100.00 +  408: 288  150
    6    14 Adam           Janicki               111.86 -  284: 402   62
    7    18 Renata         Andracka              108.99 -  296: 416   59
    8    23 Sławomir       Rattay                100.00 +  375: 363  150
    9    17 Robert         Głowacki              119.96 -  327: 410   70
   10    24 PAUZA
   11    19 Hubert         Wichrowski            100.00 +  397: 337  150
   12    17 Leokadia       Litwinowicz           116.79 -  381: 391   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36




	Mateusz Lipczyński 100.00 Sopot                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Robert         Głowacki              119.96 -  280: 405   70
    2    18 Andrzej        Kowalski              130.32 +  416: 362  180
    3     8 Irena          Sołdan                130.67 -  318: 391   81
    4    14 Adam           Janicki               111.86 +  340: 325  162
    5    14 Dariusz        Białobrzewski         128.71 -  298: 456   79
    6    17 Agnieszka      Kozak                 101.11 +  403: 249  151
    7    14 Mateusz        Borsuk                126.60 -  344: 391   77
    8    19 Anita          Bruska                122.29 -  303: 442   72
    9    18 Czesław        Grajewski             117.03 -  345: 377   67
   10    21 Hubert         Wichrowski            100.00 -  314: 325   50
   11    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  367: 344  150
   12    20 Małgorzata     Puternicka            115.88 -  300: 385   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1205  / 12 100.42




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Czesław        Grajewski             117.03 -  335: 375   67
    2    22 Sławomir       Rattay                100.00 +  423: 314  150
    3    16 Dariusz        Jarosławski           106.60 -  346: 373   57
    4    17 Michał         Garnowski             102.83 -  305: 403   53
    5    19 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 -  336: 368   50
    6    21 Leszek         Katyński              100.00 -  313: 322   50
    7    24 PAUZA
    8    20 Grażyna        Wesołowska            115.06 +  418: 363  165
    9    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  354: 258  150
   10    16 Małgorzata     Puternicka            115.88 +  363: 330  166
   11    15 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  381: 347  167
   12    13 Grzegorz       Łukasik               100.00 +  397: 368  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1225  / 11 111.36




	Sławomir Rattay 100.00 Zgorzelec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.96 -  252: 504   67
    2    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  314: 423   50
    3    24 PAUZA
    4    21 Krzysztof      Sporczyk              124.23 -  280: 468   74
    5    21 Monika         Krzysztofek           100.00 -  262: 433   50
    6    22 Hubert         Wichrowski            100.00 -  192: 426   50
    7    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  316: 317   50
    8    23 Tomasz         Lewiński              100.00 -  363: 375   50
    9    23 Agnieszka      Piotrowicz            100.17 -  333: 336   50
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  317: 422   50
   11    23 Leszek         Katyński              100.00 +  365: 344  150
   12    23 Leszek         Katyński              100.00 +  373: 291  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     791  / 11  71.91




	Hubert Wichrowski 100.00 Bytów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leokadia       Litwinowicz           116.79 +  348: 315  167
    2    10 Marek          Reda                  136.33 -  289: 471   86
    3    15 Grażyna        Wesołowska            115.06 -  313: 344   65
    4    16 Renata         Andracka              108.99 -  335: 409   59
    5    18 Czesław        Grajewski             117.03 -  335: 378   67
    6    22 Sławomir       Rattay                100.00 +  426: 192  150
    7    17 Alina          Białobrzewska         116.20 -  346: 432   66
    8    21 Leszek         Katyński              100.00 -  325: 352   50
    9    24 PAUZA
   10    21 Mateusz        Lipczyński            100.00 +  325: 314  150
   11    19 Tomasz         Lewiński              100.00 -  337: 397   50
   12    21 Agnieszka      Kozak                 101.11 -  334: 377   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Grzegorz Łukasik 100.00 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 PAUZA
    2    12 Robert         Głowacki              119.96 +  446: 387  170
    3     6 Weronika       Rudnicka              127.31 -  308: 444   77
    4    12 Anita          Bruska                122.29 +  380: 314  172
    5     7 Stanisław      Rydzik                150.26 -  373: 527  100
    6    12 Marek          Reda                  136.33 +  320: 314  186
    7     8 Łukasz         Baranowski            123.94 +  433: 374  174
    8     5 Anna           Stefańska             112.51 +  419: 344  163
    9     4 Mateusz        Borsuk                126.60 -  278: 471   77
   10     7 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  349: 406   75
   11    11 Andrzej        Kowalski              130.32 -  371: 377   80
   12    13 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  368: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 448: 370
   2 Alina          Białobrzewska        - Kazimierz.Jr   Merklejn              307: 434
   3 Tomasz         Zwoliński            - Małgorzata     Puternicka            459: 313
   4 Grażyna        Wesołowska           - Miłosz         Wrzałek               322: 424
   5 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Wiączkowski           435: 253
   6 Anna           Stefańska            - Marek          Reda                  395: 422
   7 Grzegorz       Kurowski             - Adam           Janicki               386: 373
   8 Ryszard        Korpalski            - Bogusław       Szyszka               265: 342
   9 Radosław       Jachna               - Renata         Andracka              541: 396
  10 Maria          Krzyżanowska         - Irena          Sołdan                410: 384
  11 Andrzej        Kowalski             - Dariusz        Jarosławski           364: 398
  12 Michał         Garnowski            - Dariusz        Białobrzewski         368: 350
  13 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Kozak                 401: 283
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Mateusz        Borsuk                270: 443
  15 Beata          Wiączkowska          - Andrzej        Bednaruk              354: 329
  16 Sylwia         Buks                 - Zbigniew       Wietecki              246: 574
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Leszek         Katyński              395: 246
  18 Monika         Krzysztofek          - Łukasz         Baranowski            350: 373
  19 Anita          Bruska               - Tomasz         Lewiński              368: 361
  20 Mateusz        Lipczyński           - Robert         Głowacki              280: 405
  21 Czesław        Grajewski            - Mieczysław     Pastuszak             375: 335
  22 Sławomir       Rattay               - Mariola        Osajda-Matczak        252: 504
  23 Leokadia       Litwinowicz          - Hubert         Wichrowski            315: 348
  24 Grzegorz       Łukasik              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              374: 463
   2 Dariusz        Jarosławski          - Radosław       Jachna                233: 461
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Sporczyk              434: 371
   4 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             406: 313
   5 Czesław        Grajewski            - Stanisław      Rydzik                420: 433
   6 Mateusz        Borsuk               - Łukasz         Baranowski            393: 394
   7 Rafał          Lenartowski          - Anita          Bruska                510: 318
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Garnowski             350: 293
   9 Miłosz         Wrzałek              - Beata          Wiączkowska           430: 393
  10 Marek          Reda                 - Hubert         Wichrowski            471: 289
  11 Bogusław       Szyszka              - Maria          Krzyżanowska          435: 306
  12 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Łukasik               387: 446
  13 Renata         Andracka             - Grażyna        Wesołowska            377: 436
  14 Leokadia       Litwinowicz          - Anna           Stefańska             324: 431
  15 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Puternicka            473: 253
  16 Adam           Janicki              - Alina          Białobrzewska         465: 346
  17 Piotr          Broda                - Agnieszka      Kozak                 355: 399
  18 Mateusz        Lipczyński           - Andrzej        Kowalski              416: 362
  19 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Piotrowicz            358: 303
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Ryszard        Korpalski             391: 464
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Monika         Krzysztofek           413: 336
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Rattay                423: 314
  23 Andrzej        Bednaruk             - Sylwia         Buks                  248: 410
  24 Leszek         Katyński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                379: 381
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              367: 410
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Kazimierz.Jr   Merklejn              418: 322
   4 Marek          Reda                 - Bogusław       Szyszka               386: 420
   5 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                322: 393
   6 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Łukasik               444: 308
   7 Tomasz         Lewiński             - Zbigniew       Wietecki              266: 485
   8 Irena          Sołdan               - Mateusz        Lipczyński            391: 318
   9 Adam           Janicki              - Maria          Krzyżanowska          339: 374
  10 Mateusz        Borsuk               - Anita          Bruska                321: 490
  11 Agnieszka      Kozak                - Anna           Stefańska             392: 447
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Czesław        Grajewski             423: 281
  13 Robert         Głowacki             - Michał         Garnowski             451: 279
  14 Sylwia         Buks                 - Tomasz         Zwoliński             348: 493
  15 Hubert         Wichrowski           - Grażyna        Wesołowska            313: 344
  16 Dariusz        Jarosławski          - Mieczysław     Pastuszak             373: 346
  17 Beata          Wiączkowska          - Krzysztof      Sporczyk              383: 300
  18 Ryszard        Korpalski            - Leszek         Katyński              410: 316
  19 Renata         Andracka             - Alina          Białobrzewska         368: 299
  20 Dariusz        Białobrzewski        - Leokadia       Litwinowicz           346: 340
  21 Andrzej        Bednaruk             - Andrzej        Kowalski              269: 458
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Piotr          Broda                 355: 345
  23 Małgorzata     Puternicka           - Monika         Krzysztofek           324: 315
  24 Sławomir       Rattay               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                347: 391
   2 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              321: 448
   3 Bogusław       Szyszka              - Weronika       Rudnicka              385: 318
   4 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             316: 327
   5 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Lenartowski           411: 404
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Reda                  371: 319
   7 Anna           Stefańska            - Grażyna        Wesołowska            411: 336
   8 Tomasz         Zwoliński            - Maria          Krzyżanowska          439: 330
   9 Łukasz         Baranowski           - Irena          Sołdan                492: 343
  10 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Wiączkowski           380: 391
  11 Dariusz        Jarosławski          - Miłosz         Wrzałek               293: 430
  12 Anita          Bruska               - Grzegorz       Łukasik               314: 380
  13 Andrzej        Kowalski             - Sylwia         Buks                  371: 313
  14 Adam           Janicki              - Mateusz        Lipczyński            325: 340
  15 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Lewiński              384: 337
  16 Hubert         Wichrowski           - Renata         Andracka              335: 409
  17 Michał         Garnowski            - Mieczysław     Pastuszak             403: 305
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Białobrzewski         278: 466
  19 Małgorzata     Puternicka           - Czesław        Grajewski             377: 342
  20 Agnieszka      Kozak                - Leszek         Katyński              464: 274
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Rattay                468: 280
  22 Piotr          Broda                - Leokadia       Litwinowicz           331: 306
  23 Monika         Krzysztofek          - Alina          Białobrzewska         373: 340
  24 Andrzej        Bednaruk             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Tomasz         Zwoliński             336: 410
   2 Grzegorz       Kurowski             - Bogusław       Szyszka               399: 385
   3 Anna           Stefańska            - Beata          Wiączkowska           353: 302
   4 Grzegorz       Wiączkowski          - Mariola        Osajda-Matczak        375: 333
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               461: 296
   6 Ryszard        Korpalski            - Weronika       Rudnicka              394: 469
   7 Grzegorz       Łukasik              - Stanisław      Rydzik                373: 527
   8 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            558: 349
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Rafał          Lenartowski           538: 295
  10 Anita          Bruska               - Robert         Głowacki              364: 387
  11 Grażyna        Wesołowska           - Marek          Reda                  361: 379
  12 Irena          Sołdan               - Michał         Garnowski             402: 344
  13 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kowalski              316: 359
  14 Dariusz        Białobrzewski        - Mateusz        Lipczyński            456: 298
  15 Renata         Andracka             - Dariusz        Jarosławski           304: 378
  16 Małgorzata     Puternicka           - Mateusz        Borsuk                363: 500
  17 Agnieszka      Kozak                - Adam           Janicki               295: 355
  18 Hubert         Wichrowski           - Czesław        Grajewski             335: 378
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            336: 368
  20 Piotr          Broda                - Andrzej        Bednaruk              376: 216
  21 Sławomir       Rattay               - Monika         Krzysztofek           262: 433
  22 Leszek         Katyński             - Tomasz         Lewiński              288: 408
  23 Alina          Białobrzewska        - Sylwia         Buks                  454: 278
  24 Leokadia       Litwinowicz          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anna           Stefańska            - Grzegorz       Kurowski              353: 367
   2 Stanisław      Rydzik               - Bogusław       Szyszka               418: 391
   3 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              445: 370
   4 Radosław       Jachna               - Zbigniew       Wietecki              540: 342
   5 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Wiączkowski           313: 287
   6 Miłosz         Wrzałek              - Krzysztof      Sporczyk              419: 438
   7 Andrzej        Kowalski             - Mateusz        Borsuk                496: 286
   8 Łukasz         Baranowski           - Robert         Głowacki              435: 342
   9 Ryszard        Korpalski            - Mariola        Osajda-Matczak        352: 431
  10 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Białobrzewski         374: 348
  11 Irena          Sołdan               - Dariusz        Jarosławski           490: 290
  12 Marek          Reda                 - Grzegorz       Łukasik               314: 320
  13 Piotr          Broda                - Rafał          Lenartowski           304: 456
  14 Tomasz         Lewiński             - Adam           Janicki               284: 402
  15 Maria          Krzyżanowska         - Anita          Bruska                470: 358
  16 Michał         Garnowski            - Renata         Andracka              348: 336
  17 Mateusz        Lipczyński           - Agnieszka      Kozak                 403: 249
  18 Monika         Krzysztofek          - Agnieszka      Piotrowicz            387: 298
  19 Grażyna        Wesołowska           - Małgorzata     Puternicka            307: 350
  20 Alina          Białobrzewska        - Czesław        Grajewski             449: 314
  21 Leszek         Katyński             - Mieczysław     Pastuszak             322: 313
  22 Hubert         Wichrowski           - Sławomir       Rattay                426: 192
  23 Andrzej        Bednaruk             - Leokadia       Litwinowicz           333: 359
  24 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              328: 340
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Radosław       Jachna                355: 407
   3 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                426: 409
   4 Bogusław       Szyszka              - Irena          Sołdan                389: 416
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Wiączkowska           358: 306
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Kowalski              606: 343
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Anna           Stefańska             377: 458
   8 Grzegorz       Łukasik              - Łukasz         Baranowski            433: 374
   9 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          362: 310
  10 Rafał          Lenartowski          - Ryszard        Korpalski             406: 368
  11 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Krzysztofek           460: 333
  12 Małgorzata     Puternicka           - Dariusz        Białobrzewski         323: 407
  13 Robert         Głowacki             - Dariusz        Jarosławski           362: 359
  14 Mateusz        Lipczyński           - Mateusz        Borsuk                344: 391
  15 Michał         Garnowski            - Marek          Reda                  359: 413
  16 Anita          Bruska               - Adam           Janicki               305: 404
  17 Alina          Białobrzewska        - Hubert         Wichrowski            432: 346
  18 Tomasz         Lewiński             - Renata         Andracka              296: 416
  19 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Piotrowicz            475: 280
  20 Grażyna        Wesołowska           - Leokadia       Litwinowicz           311: 434
  21 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Kozak                 331: 291
  22 Leszek         Katyński             - Piotr          Broda                 288: 303
  23 Sławomir       Rattay               - Andrzej        Bednaruk              316: 317
  24 Mieczysław     Pastuszak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             372: 413
   2 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                399: 308
   3 Weronika       Rudnicka             - Kazimierz.Jr   Merklejn              406: 387
   4 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        406: 338
   5 Grzegorz       Łukasik              - Anna           Stefańska             419: 344
   6 Mateusz        Borsuk               - Zbigniew       Wietecki              460: 365
   7 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Lenartowski           399: 399
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              417: 218
   9 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               483: 380
  10 Adam           Janicki              - Dariusz        Białobrzewski         270: 457
  11 Andrzej        Kowalski             - Beata          Wiączkowska           348: 446
  12 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Wiączkowski           346: 418
  13 Alina          Białobrzewska        - Michał         Garnowski             366: 338
  14 Renata         Andracka             - Piotr          Broda                 338: 346
  15 Dariusz        Jarosławski          - Czesław        Grajewski             308: 343
  16 Małgorzata     Puternicka           - Ryszard        Korpalski             439: 355
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Monika         Krzysztofek           308: 325
  18 Maria          Krzyżanowska         - Sylwia         Buks                  518: 266
  19 Anita          Bruska               - Mateusz        Lipczyński            442: 303
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Grażyna        Wesołowska            418: 363
  21 Hubert         Wichrowski           - Leszek         Katyński              325: 352
  22 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Bednaruk              359: 317
  23 Sławomir       Rattay               - Tomasz         Lewiński              363: 375
  24 Agnieszka      Piotrowicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Irena          Sołdan                461: 367
   2 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              454: 399
   3 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              407: 477
   4 Grzegorz       Łukasik              - Mateusz        Borsuk                278: 471
   5 Beata          Wiączkowska          - Kazimierz.Jr   Merklejn              373: 362
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Sporczyk              433: 444
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Mariola        Osajda-Matczak        336: 381
   8 Rafał          Lenartowski          - Anna           Stefańska             358: 403
   9 Łukasz         Baranowski           - Marek          Reda                  440: 308
  10 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Puternicka            486: 257
  11 Miłosz         Wrzałek              - Piotr          Broda                 439: 346
  12 Andrzej        Kowalski             - Anita          Bruska                416: 346
  13 Bogusław       Szyszka              - Renata         Andracka              515: 258
  14 Ryszard        Korpalski            - Maria          Krzyżanowska          315: 348
  15 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         347: 397
  16 Michał         Garnowski            - Adam           Janicki               360: 380
  17 Tomasz         Lewiński             - Robert         Głowacki              327: 410
  18 Czesław        Grajewski            - Mateusz        Lipczyński            377: 345
  19 Monika         Krzysztofek          - Dariusz        Jarosławski           290: 382
  20 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              354: 258
  21 Leszek         Katyński             - Leokadia       Litwinowicz           216: 350
  22 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Buks                  369: 339
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Rattay                336: 333
  24 Hubert         Wichrowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             353: 377
   2 Radosław       Jachna               - Irena          Sołdan                362: 321
   3 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Rydzik                394: 433
   4 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              469: 339
   5 Anna           Stefańska            - Mariola        Osajda-Matczak        339: 345
   6 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Baranowski            450: 374
   7 Grzegorz       Łukasik              - Zbigniew       Wietecki              349: 406
   8 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bogusław       Szyszka               377: 328
   9 Dariusz        Białobrzewski        - Miłosz         Wrzałek               286: 439
  10 Marek          Reda                 - Andrzej        Kowalski              487: 457
  11 Maria          Krzyżanowska         - Alina          Białobrzewska         376: 291
  12 Adam           Janicki              - Grzegorz       Wiączkowski           361: 355
  13 Robert         Głowacki             - Czesław        Grajewski             422: 265
  14 Monika         Krzysztofek          - Rafał          Lenartowski           327: 388
  15 Dariusz        Jarosławski          - Piotr          Broda                 275: 359
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Puternicka            363: 330
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Agnieszka      Piotrowicz            438: 291
  18 Anita          Bruska               - Ryszard        Korpalski             323: 303
  19 Renata         Andracka             - Agnieszka      Kozak                 379: 268
  20 Michał         Garnowski            - Grażyna        Wesołowska            394: 392
  21 Mateusz        Lipczyński           - Hubert         Wichrowski            314: 325
  22 Sylwia         Buks                 - Sławomir       Rattay                422: 317
  23 Andrzej        Bednaruk             - Leszek         Katyński              379: 255
  24 Tomasz         Lewiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Mateusz        Borsuk                438: 310
   2 Radosław       Jachna               - Weronika       Rudnicka              443: 306
   3 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                342: 451
   4 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Wiączkowska           370: 305
   5 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              319: 326
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Sporczyk              441: 259
   7 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  422: 387
   8 Anna           Stefańska            - Robert         Głowacki              304: 465
   9 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Lenartowski           321: 406
  10 Adam           Janicki              - Łukasz         Baranowski            317: 338
  11 Andrzej        Kowalski             - Grzegorz       Łukasik               377: 371
  12 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Białobrzewski         428: 336
  13 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Wiączkowski           382: 349
  14 Piotr          Broda                - Czesław        Grajewski             331: 401
  15 Leokadia       Litwinowicz          - Mieczysław     Pastuszak             347: 381
  16 Renata         Andracka             - Anita          Bruska                347: 371
  17 Monika         Krzysztofek          - Michał         Garnowski             314: 426
  18 Dariusz        Jarosławski          - Małgorzata     Puternicka            362: 310
  19 Tomasz         Lewiński             - Hubert         Wichrowski            397: 337
  20 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Piotrowicz            387: 296
  21 Ryszard        Korpalski            - Grażyna        Wesołowska            331: 471
  22 Mateusz        Lipczyński           - Andrzej        Bednaruk              367: 344
  23 Sławomir       Rattay               - Leszek         Katyński              365: 344
  24 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Radosław       Jachna                408: 384
   2 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              438: 355
   3 Zbigniew       Wietecki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              308: 376
   4 Mateusz        Borsuk               - Irena          Sołdan                456: 345
   5 Robert         Głowacki             - Weronika       Rudnicka              374: 428
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Wiączkowska           457: 276
   7 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Lenartowski           428: 419
   8 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               493: 430
   9 Bogusław       Szyszka              - Andrzej        Kowalski              390: 329
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Stefańska             358: 305
  11 Alina          Białobrzewska        - Maria          Krzyżanowska          383: 365
  12 Czesław        Grajewski            - Adam           Janicki               368: 310
  13 Grzegorz       Łukasik              - Mieczysław     Pastuszak             368: 397
  14 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Białobrzewski         397: 296
  15 Anita          Bruska               - Michał         Garnowski             304: 308
  16 Piotr          Broda                - Dariusz        Jarosławski           264: 367
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Tomasz         Lewiński              391: 381
  18 Grażyna        Wesołowska           - Sylwia         Buks                  350: 290
  19 Renata         Andracka             - Monika         Krzysztofek           325: 325
  20 Małgorzata     Puternicka           - Mateusz        Lipczyński            385: 300
  21 Agnieszka      Kozak                - Hubert         Wichrowski            377: 334
  22 Agnieszka      Piotrowicz           - Andrzej        Bednaruk              408: 295
  23 Leszek         Katyński             - Sławomir       Rattay                291: 373
  24 Ryszard        Korpalski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 11-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.19  29207  187
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             149.52  28707  192
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.44  29341  199
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.01  28960  197
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              144.36  26418  183
   7 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.33  16913  118
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              143.29  28371  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.15  27198  190
  10 Michał Makowski                Warszawa             142.96  24447  171
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.89  27150  190
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             142.15  28288  199
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.79  25380  179
  14 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.66  27482  194
  15 Kamil Górka                    Kraków               141.54  27601  195
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.53  19956  141
  17 Jan Kozłowski                  Kraków               140.86   9719   69
  18 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.80  27879  198
  19 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  140.71  16885  120
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27997  199
  21 Wojciech Zemło                 Łódź                 140.51  19109  136
  22 Justyna Górka                  Kraków               140.36  27089  193
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             140.07  22831  163
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               139.32  27864  200
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     138.80  19432  140
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.63  27033  195
  27 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.53  19948  144
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.48  26589  192
  29 Marek Reda                     Wołomin              137.50  26263  191
  30 Filip Warzecha                 Gdynia               137.29   6590   48
  31 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.25  26215  191
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             137.00  26441  193
  33 Mirosław Uglik                 Warszawa             136.53  26351  193
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               136.26  26707  196
  35 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.23  16892  124
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.55  22231  164
  37 Grzegorz Kurowski              Warszawa             135.18  26495  196
  38 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  39 Michał Musielak                Bydgoszcz            135.00  16740  124
  40 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.95  26046  193
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.05  24933  186
  42 Radosław Jachna                Łódź                 133.49  26698  200
  43 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  44 Karol Waniek                   Wrocław              133.32  18131  136
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.19  25838  194
  46 Bogusław Szyszka               Oława                133.02  25141  189
  47 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  49 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.52  19878  150
  50 Maciej Perzyński               Piła                 132.09  13209  100
  51 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.07  11358   86
  52 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.07  24829  188
  53 Kuba Koisar                    Warszawa             132.07   8056   61
  54 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.64  15928  121
  56 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.33  21670  165
  58 Katarzyna Sołdan               Rumia                131.05   5242   40
  59 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  60 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  61 Irena Sołdan                   Rumia                130.53  24800  190
  62 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.41  17475  134
  63 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  64 Artur Irzyk                    Kraków               130.21  11198   86
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.09  25238  194
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.98  16377  126
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  69 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              129.48  25895  200
  70 Przemysław Rybicki             Otwock               129.38  25229  195
  71 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  72 Kamil Kister                   Puławy               129.27  24950  193
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.89  24875  193
  74 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  75 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  76 Mateusz Borsuk                 Reda                 127.43  15037  118
  77 Janusz Krupiński               Bytom                127.18   9411   74
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  79 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.02  23499  185
  81 Weronika Rudnicka              Ustka                126.92  24495  193
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.91  17894  141
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.88  21062  166
  84 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.75  24716  195
  85 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.71  24202  191
  86 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  87 Andrzej Kowalski               Gdańsk               126.63   5445   43
  88 Dominik Piasecki               Słupsk               126.42   9102   72
  89 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              126.37  24895  197
  90 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  91 Ryszard Żydaczewski            Lubin                126.11   4540   36
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.97  23934  190
  93 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  94 Adam Klimont                   Wałcz                125.79  24277  193
  95 Marta Dobrzańska               Kraków               125.76   8803   70
  96 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.70  10810   86
  97 Sławomir Kucia                 Krosno               125.37   4764   38
  98 Michał Ozimiński               Łódź                 125.30  22679  181
  99 Rafał Wesołowski               Warszawa             125.27  24177  193
 100 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 101 Szymon Płachta                 Warszawa             125.22  24292  194
 102 Agnieszka Krupka               Krosno               125.09  21391  171
 103 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.03  24381  195
 104 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 105 Łukasz Baranowski              Reda                 124.68  23565  189
 106 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.63  13585  109
 107 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.61  24673  198
 108 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 109 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.52  23659  190
 110 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.28  11061   89
 111 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.94  23549  190
 112 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.86   8918   72
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.63  10385   84
 114 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.48  23214  188
 115 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.23  24276  197
 118 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.20  21067  171
 119 Patryk Gadus                   Pszczew              123.00   3936   32
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              122.97   7378   60
 121 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.71  12516  102
 122 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             122.60   7601   62
 123 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 124 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 125 Adam Jurkowski                 Knurów               121.96   5854   48
 126 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.69  14116  116
 127 Leszek Stecuła                 Bytom                121.68   9734   80
 128 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 129 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.43   8500   70
 130 Walenty Siemaszko              Lipiany              121.15   9086   75
 131 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 132 Jarosław Michalak              Łódź                 120.88   5198   43
 133 Anita Bruska                   Gdynia               120.86  17645  146
 134 Tomasz Górka                   Łęczna               120.83   4350   36
 135 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 136 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.52  11570   96
 137 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 138 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.25  11544   96
 140 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.21   3967   33
 141 Robert Głowacki                Łódź                 120.03  19685  164
 142 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.81  14497  121
 143 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 144 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             119.37  15757  132
 145 Paweł Kowalski                 Kutno                119.28   9304   78
 146 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            118.98  22845  192
 148 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.90   8680   73
 149 Maciej Grąbczewski             Piła                 118.82  22339  188
 150 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.82  19011  160
 151 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.56   7351   62
 152 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 153 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.29   8517   72
 154 Magdalena Kublik               Warszawa             117.90  22754  193
 155 Jarosław Olek                  Warszawa             117.56   7171   61
 156 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.54   5642   48
 157 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.49  14216  121
 158 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.39  23478  200
 159 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.39  22538  192
 160 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            117.29   5747   49
 161 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.27  22867  195
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 164 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 165 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 166 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 167 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.43  21772  187
 168 Katarzyna Małek                Mielec               116.33   4188   36
 169 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 170 Jacek Pietruszka               Kraków               116.17  15218  131
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 172 Mateusz Królikowski            Wrocław              116.01  12761  110
 173 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 175 Lucyna Śniadach                Rumia                115.38  10730   93
 176 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 177 Mariusz Makuch                 Zator                115.22   4263   37
 178 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.15  14278  124
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.10  11050   96
 180 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 181 Leszek Kacprzyk                Katowice             114.76   8263   72
 182 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.65   7796   68
 183 Piotr Broda                    Sandomierz           114.44  22316  195
 184 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.31   5601   49
 185 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.15  22488  197
 186 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  18701  164
 187 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.91  11163   98
 188 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 189 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 190 Beata Piotrowska               Łódź                 113.61  21700  191
 191 Sławomir Zabawa                Wałcz                113.46   5673   50
 192 Łukasz Sornek                  Mikołów              113.46  19628  173
 193 Beata Marynowicz               Racibórz             113.44   4084   36
 194 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.31  21529  190
 195 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 196 Grażyna Wesołowska             Łódź                 113.26   8381   74
 197 Joanna Żłobicka                Wrocław              113.19   9961   88
 198 Anna Stefańska                 Łódź                 113.09  18546  164
 199 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 200 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 201 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 202 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 203 Maciej Bukowski                Szczecin             112.51   8213   73
 204 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.38  10676   95
 205 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     112.32  10333   92
 206 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 207 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 208 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.53  18848  169
 209 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.37  18264  164
 210 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.33  16588  149
 211 Adam Janicki                   Łódź                 110.99  21865  197
 212 Zbigniew Rybak                 Warszawa             110.88  21732  196
 213 Jerzy Luter                    Bytom                110.56  16584  150
 214 Rafał Skibicki                 Lębork               110.53   7958   72
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 216 Sławomir Długosz               Ostróda              110.43  18441  167
 217 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.41  12145  110
 218 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.40  18989  172
 219 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.29  21837  198
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 221 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.13  20264  184
 222 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 223 Teresa Zalewska                Racibórz             109.99  15288  139
 224 Tomasz Siwiński                Zawiercie            109.66  21054  192
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             109.64   9868   90
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            109.57  21366  195
 227 Marcin Ceglarek                Kraków               109.38   8094   74
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.27  10599   97
 229 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.14  10150   93
 230 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 231 Anna Niedzielko                Szczecin             108.93   7407   68
 232 Halina Roszak                  Poznań               108.73   8372   77
 233 Marcin Resler                  Września             108.65   5976   55
 234 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  108.44   8892   82
 235 Renata Andracka                Zwola                108.41  21466  198
 236 Natalia Ogierman               Katowice             108.36   7802   72
 237 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 238 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.08   6485   60
 239 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 240 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 241 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.78  19723  183
 242 Anna Arana                     Warszawa             107.33  16958  158
 243 Monika Sadurska                Warszawa             107.26   9761   91
 244 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 245 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 246 Hanna Gawłowska                Piła                 106.42   5534   52
 247 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             106.08   5410   51
 250 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 251 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         105.25   5052   48
 252 Marta Sztajnert                Wisła                104.97   7453   71
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              104.94   5037   48
 254 Piotr Madej                    Wrocław              104.90   9021   86
 255 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.83  20022  191
 256 Rafał Świątek                  Wrocław              104.78   6182   59
 257 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 258 Rafał Stachowski               Police               104.23  11465  110
 259 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.15   4791   46
 260 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.93   4365   42
 261 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 262 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 263 Sławomir Wolski                Wrocław              103.39   8685   84
 264 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.25   3717   36
 265 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 266 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 267 Urszula Solarska               Łódź                 102.77  20245  197
 268 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              102.27   4500   44
 270 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.16   8479   83
 271 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 272 Bożena Guział                  Racibórz             101.75   4884   48
 273 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 274 Daniel Tomczyk                 Piła                 101.32   8916   88
 275 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 277 Agnieszka Kozak                Gdynia               100.81  19961  198
 278 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.48   6933   69
 279 Jakub Kraj                     Szczecin             100.31   3611   36
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.12  19524  195
 282 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 283 Marta Ćwiek                    Radomsko              99.90   5794   58
 284 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 285 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   8965   90
 286 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 287 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 288 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 289 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 290 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.42  13521  136
 291 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.29   5163   52
 292 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.83   9488   96
 293 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          98.81   8201   83
 294 Katarzyna Bogusławska          Piastów               98.62  19428  197
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.50   6895   70
 296 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 297 Anna Chybowska                 Sochaczew             98.13   3042   31
 298 Marcin Radwański               Wrocław               97.26  10212  105
 299 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.93   4459   46
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.58   9561   99
 301 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.41  19089  198
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 303 Anna  Bogucka                  Wrocław               95.89   3452   36
 304 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  95.67   4018   42
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             94.95  10160  107
 306 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.78   6940   74
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               93.76   6563   70
 309 Błażej Fidziński               Dębica                93.60   4399   47
 310 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.53   5425   58
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 312 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 313 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 314 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           92.57   4351   47
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 316 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.68   6547   73
 317 Sylwia Buks                    Warszawa              89.65  17661  197
 318 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  89.54   3492   39
 319 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 320 Sylwia Łada                    Inowrocław            87.95   3782   43
 321 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 322 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 323 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.25   9183  109
 326 Paulina Naplocha               Racibórz              83.54  11529  138
 327 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 328 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 329 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 330 Piotr Sadzyński                Jaworzno              74.09   2519   34
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   68.36   3008   44
 332 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 333 Mirosław Dejna                 Sampława              57.43  11198  195




Poczekalnia na dzień 11-09-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   2 Lidia Szpakowska               Jaworzno              94.76   2748   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.93   2210   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   107.96   2915   27
   9 Aleksander Puzyna              Warszawa             102.85   2777   27
  10 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  11 Artur Tomczyk                  Piła                 115.19   2995   26
  12 Maurycy Machnio                Lipiany              105.04   2731   26
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  14 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     125.76   3144   25
  15 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.00   2625   25
  16 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  17 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  18 Izabela Długosz                Ostróda               80.92   2023   25
  19 Karolina Długosz               Ostróda               74.28   1857   25
  20 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.08   3434   24
  21 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  22 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  23 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  24 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             122.21   2933   24
  25 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  26 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.79   2779   24
  27 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  30 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  31 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.88   2733   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  33 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  34 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  35 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  37 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  38 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.67   2488   24
  39 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  40 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  42 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  43 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  44 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  85.50   2052   24
  45 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  46 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  50 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              90.52   2082   23
  51 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  52 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  53 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  54 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  55 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       78.91   1815   23
  56 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  57 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  58 Małgorzata Baśko               Andrespol             83.09   1828   22
  59 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.95   1952   21
  60 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  61 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  62 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  63 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  64 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  65 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  66 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  67 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  68 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.42   1946   19
  69 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  70 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  71 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  72 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  73 Michał Szymkowski              Wrocław              126.71   2154   17
  74 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  75 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  76 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  77 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  78 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  79 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  80 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  81 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  82 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  83 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  84 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  85 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  86 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  87 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  88 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
  89 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  90 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
  91 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  92 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  93 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
  94 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  95 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  96 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
  97 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  98 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.00   1430   13
  99 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 100 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 101 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 102 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 103 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 104 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 105 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 106 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 107 Alicja Bielecka                Poznań                88.15   1146   13
 108 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 109 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 110 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 111 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 112 Andrzej Oleksiak               Ostróda              152.08   1825   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 114 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 115 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 116 Jan Mrozowski                  Kraków               124.00   1488   12
 117 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 118 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 119 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 120 Anna Stambulska                Kraków               117.25   1407   12
 121 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            115.92   1391   12
 122 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 123 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 124 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 125 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 126 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 127 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 128 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 129 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 130 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 131 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 132 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 133 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            107.17   1286   12
 134 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 135 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 136 Dariusz Małysa                 Kraków               103.75   1245   12
 137 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 138 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 139 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 140 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 141 Paweł Michalski                Ksawerów             101.92   1223   12
 142 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 143 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 144 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 145 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 146 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 147 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 148 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 149 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 150 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 151 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 152 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 153 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 154 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 155 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Krzysztof Gibas                Kraków                94.25   1131   12
 158 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 159 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 160 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 161 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 162 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 163 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 164 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 166 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 167 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 168 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 171 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 172 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 180 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 181 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 182 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 183 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 184 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 185 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 186 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 187 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 188 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 189 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 190 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 191 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 192 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 193 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 194 Grzegorz Łukasik               Konojady             120.36   1324   11
 195 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 196 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 197 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 198 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 199 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 200 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 201 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 202 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 203 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 204 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 205 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 206 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 207 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 208 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 209 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 210 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 211 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 212 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 213 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 214 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 215 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 216 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 217 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 218 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 219 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 220 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 221 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 222 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 223 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 224 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 225 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 226 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 227 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 228 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 229 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 230 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 231 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 232 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 233 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 235 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 236 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 237 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.36    664   11
 238 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 239 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 240 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.82    625   11
 241 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 242 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 243 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 244 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.90    929   10
 245 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 246 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 247 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              57.00    570   10
 248 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 249 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 250 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 251 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 252 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 253 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 254 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 255 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 256 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 257 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 258 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 259 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 260 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 261 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 264 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 265 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 266 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 267 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 268 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 269 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 270 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 271 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 272 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 273 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 274 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 275 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             88.29    618    7
 276 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 277 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 278 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 279 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 280 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 281 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 282 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 283 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 284 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 285 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 286 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 287 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 288 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 289 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 290 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 291 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 292 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 293 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 294 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 295 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 296 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 297 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 298 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 299 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 300 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 301 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 302 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 303 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 304 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 305 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 306 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 307 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 309 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 310 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 311 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 312 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 313 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 314 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 315 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 316 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 317 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 318 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 319 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 320 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 321 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 322 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 323 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 324 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 325 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 326 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 327 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 328 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 329 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 330 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 331 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 332 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 333 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 334 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 335 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 336 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 337 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 338 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 339 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 340 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 341 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 342 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 343 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 344 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 345 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 346 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 347 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 348 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 349 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 350 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 351 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 352 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 353 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 354 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 355 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 356 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 357 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie