Wicie27
sierpnia
Wicie 27-28 sierpnia I Turniej Charytatywny „Scrabble w szkole”
Władysławowo 3
września
Władysławowo 3- 4 września VIII Mistrzostwa Bałtyku
Warszawa 3
września
Warszawa 3 września I WSZYSTKO GRA — Festiwal gier i zabaw
VIII Mistrzostwa Bałtyku03 - 04 września 2011 — VIII Mistrzostwa BałtykuInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

VIII Mistrzostwa BałtykuWładysławowo, 03 - 04 września 2011

Konkurs Relacja z turnieju


VIII Mistrzostwa BałtykuWczasy scrabblowe we Władysławowie i Mistrzostwa Bałtyku to inicjatywa i zasługa gospodyni Marysi Krzyżanowskiej. Potrafi stworzyć serdeczną, rodzinną atmosferę w której wszyscy czują się dobrze. Tak było też w tym roku. Kilkanaście osób uczestniczących w rozgrywkach wczasowych nie nudziło się ani przez chwilę. Królem wczasów został, wygrywając sześć turniejów, Stanisław Rydzik, a królową Małgorzata Sulejewska.

Po zakończeniu wczasów przyszła pora na VIII Mistrzostwa Bałtyku. Pewnie większość zainteresowanych oglądała bezpośrednią transmisję, więc tylko z obowiązku przypomnę, że rzutem na taśmę wygrał Miłosz Wrzałek, drugi był Mateusz Borsuk, a na trzecim miejscu ukończył turniej mistrz wczasowy, Stanisław Rydzik. Przez cały czas trwania turnieju uczestnicy mieli do dyspozycji kanapki herbatę i kawę oraz ciasto. W turnieju wzięło udział 42 osoby.

Długofalowa klasyfikacja wczasowa

Dodatkową turniejową atrakcją były zorganizowane przez Agnieszkę Piotrowicz i Miłosza Wrzałka kwizy: wiedzy ogólnej i muzyczny. W obu bezkonkurencyjna okazała się dowodzona przez Jakuba Zaryńskiego drużyna Bulinek Sampława w składzie: Mirosław Dejna, Krzysztof Zawadzki, Magdalena Sulejewska i Łukasz Tuszyński.
relacja: Andrzej Lożyński, Jakub Zaryński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Bałtyku
VI Mistrzostwa Bałtyku
V Mistrzostwa Bałtyku


Rodzaj turniejuotwarty - ograniczenie do 50 miejsc
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekWilla "Zawoja"
ul.Morska 12, Władysławowo
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 3 września (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 września (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdDojazd do Gdyni — z Gdyni pociąg, bus, autobus
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie w pobliskich licznych barach i restauracjach.
Na miejscu kawa, napoje, kanapki.
NoclegiNa miejscu ilość miejsc ograniczona, pozostałe miejsca noclegowe w pobliskich pensjonatach:
— tel. 058 674 0461 — pensjonat "Lazur"
— tel. 058 674 1699 — wynajem pokoi Hanna Marońska
— tel. 058 674 0366 — pensjonat "Oleńka"
NagrodyI miejsce — 500zł i puchar
II miejsce — 300zł i puchar
III miejsce — 200zł i puchar

Najlepszy debiutant — puchar i nagroda rzeczowa
OrganizatorzyMaria Krzyżanowska — tel. 601 658 939, (58) 674 14 02
SponsorzyMaria Krzyżanowska


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Bałtyku

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   146.23     10.0     5014     1940      972
  2 Mateusz         Borsuk               Reda                   136.36     10.0     4944     1933      832
  3 Stanisław       Rydzik               Warszawa               148.34      9.0     5014     1892      629
  4 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 144.04      8.5     4882     1867      389
  5 Weronika        Rudnicka             Szczecin               127.38      8.0     4822     1720      549
  6 Marek           Reda                 Wołomin                139.80      8.0     4528     1648      266
  7 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.13      7.0     5039     1625      652
  8 Radosław        Jachna               Łódź                   130.14      7.0     4783     1632      676
  9 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.26      7.0     4718     1571      271
 10 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  120.48      7.0     4521     1509      416
 11 Irena           Sołdan               Rumia                  136.66      7.0     4349     1550     -205
 12 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 105.58      7.0     4328     1528     -293
 13 Łukasz          Baranowski           Reda                   125.81      7.0     4311     1485      100
 14 Anita           Bruska               Gdynia                 117.96      6.5     4559     1532       94
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.13      6.5     4520     1606      260
 16 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               139.87      6.0     4539     1442       88
 17 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.30      6.0     4523     1347      122
 18 Czesław         Grajewski            Choroszcz              117.74      6.0     4477     1467     -121
 19 Anna            Arana                Warszawa               107.62      6.0     4457     1299      401
 20 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    112.07      6.0     4299     1286      264
 21 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  110.50      6.0     4252     1386     -192
 22 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      6.0     4132     1414     -358
 23 Anna            Stefańska            Łódź                   107.91      6.0     4131     1409     -186
 24 Monika          Krzysztofek          Wejherowo              100.00      5.5     4157     1285      -17
 25 Renata          Andracka             Zwola                  115.21      5.0     4398     1222      199
 26 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 109.47      5.0     4303     1217      265
 27 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      5.0     4285     1292     -226
 28 Lucyna          Śniadach             Rumia                  104.37      5.0     4261     1249      -59
 29 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           109.89      5.0     4249     1287      -97
 30 Adam            Janicki              Łódź                   112.62      5.0     4123     1275     -356
 31 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     4070     1331     -725
 32 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               144.48      5.0     2927     1060      434
 33 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              103.71      4.5     4204     1149      181
 34 Zbigniew        Donarski             Wejherowo              100.00      4.0     4078     1178     -593
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     4031     1123     -143
 36 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      4.0     3583      950     -207
 37 Jarosław        Wiśniewski           Gdańsk                 100.00      3.5     3379      922     -418
 38 Lidia           Żywna                Gdynia                 101.87      3.0     3891     1013     -382
 39 Jakub           Zaryński             Świnoujście            133.88      3.0     2620      793       95
 40 Zdzisław        Szota                Warszawa               121.70      2.0     1402      452       -4
 41 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2421      615    -2274
 42 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      0.0        1       70     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Bałtyku



	Stanisław Rydzik 148.34 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adam           Janicki               112.62 -  423: 472   63
    2    11 Mateusz        Borsuk                136.36 +  447: 407  186
    3     7 Jolanta        Chłopińska            120.48 +  415: 316  170
    4     4 Marek          Reda                  139.80 +  345: 323  190
    5     3 Weronika       Rudnicka              127.38 +  427: 396  177
    6     4 Łukasz         Tuszyński             144.48 -  333: 403   94
    7     7 Irena          Sołdan                136.66 +  389: 291  187
    8     2 Tomasz         Zwoliński             139.13 +  476: 317  189
    9     2 Rafał          Lenartowski           144.04 -  363: 418   94
   10     3 Czesław        Grajewski             117.74 +  544: 348  168
   11     4 Radosław       Jachna                130.14 +  491: 368  180
   12     2 Rafał          Lenartowski           144.04 +  361: 326  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Miłosz Wrzałek 146.23 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  359: 357  162
    2     7 Irena          Sołdan                136.66 -  357: 381   87
    3     8 Mateusz        Borsuk                136.36 -  349: 390   86
    4    11 Anita          Bruska                117.96 +  437: 352  168
    5    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  444: 325  150
    6     6 Łukasz         Baranowski            125.81 +  367: 342  176
    7     4 Weronika       Rudnicka              127.38 +  418: 396  177
    8     3 Małgorzata     Sulejewska            125.13 +  425: 365  175
    9     3 Tomasz         Zwoliński             139.13 +  348: 324  189
   10     2 Rafał          Lenartowski           144.04 +  471: 332  194
   11     2 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  538: 166  190
   12     1 Mateusz        Borsuk                136.36 +  501: 312  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1940  / 12 161.67




	Łukasz Tuszyński 144.48 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Sławomir       Zabawa                110.50 +  494: 273  161
    2     3 Jolanta        Chłopińska            120.48 +  424: 329  170
    3     3 Irena          Sołdan                136.66 +  477: 281  187
    4     3 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  403: 285  175
    5     2 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  345: 535   75
    6     4 Stanisław      Rydzik                148.34 +  403: 333  198
    7     1 Rafał          Lenartowski           144.04 -  381: 457   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1060  /  7 151.43




	Rafał Lenartowski 144.04 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  504: 370  160
    2     2 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  399: 360  190
    3     4 Weronika       Rudnicka              127.38 +  475: 426  177
    4     1 Małgorzata     Sulejewska            125.13 +  446: 387  175
    5     1 Tomasz         Zwoliński             139.13 =  348: 348  139
    6     1 Radosław       Jachna                130.14 +  391: 308  180
    7     1 Łukasz         Tuszyński             144.48 +  457: 381  194
    8     1 Mateusz        Borsuk                136.36 -  332: 419   86
    9     2 Stanisław      Rydzik                148.34 +  418: 363  198
   10     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  332: 471   96
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  454: 299  174
   12     2 Stanisław      Rydzik                148.34 -  326: 361   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1867  / 12 155.58




	Grzegorz Kurowski 139.87 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  404: 360  159
    2     2 Rafał          Lenartowski           144.04 -  360: 399   94
    3    11 Renata         Andracka              115.21 +  510: 292  165
    4     5 Łukasz         Baranowski            125.81 -  277: 382   76
    5     9 Czesław        Grajewski             117.74 -  325: 351   68
    6     8 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  406: 301  156
    7     5 Radosław       Jachna                130.14 -  305: 405   80
    8    11 Zbigniew       Donarski              100.00 +  437: 343  150
    9     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  403: 376  174
   10     8 Sylwia         Buks                  100.00 +  585: 295  150
   11     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  166: 538   96
   12     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  361: 409   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Marek Reda 139.80 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Anna           Stefańska             107.91 +  389: 357  158
    2     5 Monika         Krzysztofek           100.00 +  436: 242  150
    3     2 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  341: 468   89
    4     4 Stanisław      Rydzik                148.34 -  323: 345   98
    5    12 Sławomir       Zabawa                110.50 +  402: 363  161
    6     9 Anna           Lenartowska           100.00 +  465: 320  150
    7     3 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  313: 429   75
    8     8 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  385: 275  160
    9     4 Anita          Bruska                117.96 +  452: 366  168
   10     4 Radosław       Jachna                130.14 -  347: 499   80
   11     6 Jolanta        Chłopińska            120.48 +  321: 290  170
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.13 +  354: 308  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1648  / 12 137.33




	Tomasz Zwoliński 139.13 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Anna           Arana                 107.62 +  423: 345  158
    2     9 Zbigniew       Donarski              100.00 +  529: 348  150
    3     2 Marek          Reda                  139.80 +  468: 341  190
    4     2 Jakub          Zaryński              133.88 +  319: 300  184
    5     1 Rafał          Lenartowski           144.04 =  348: 348  144
    6     2 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  426: 319  174
    7     2 Mateusz        Borsuk                136.36 -  352: 393   86
    8     2 Stanisław      Rydzik                148.34 -  317: 476   98
    9     3 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  324: 348   96
   10     5 Anita          Bruska                117.96 -  310: 391   68
   11     7 Czesław        Grajewski             117.74 +  396: 297  168
   12     4 Marek          Reda                  139.80 -  308: 354   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1606  / 12 133.83




	Irena Sołdan 136.66 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  444: 395  156
    2     7 Miłosz         Wrzałek               146.23 +  381: 357  196
    3     3 Łukasz         Tuszyński             144.48 -  281: 477   94
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  345: 486   74
    5    13 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  474: 344  150
    6     7 Adam           Janicki               112.62 +  367: 232  163
    7     7 Stanisław      Rydzik                148.34 -  291: 389   98
    8     9 Anna           Stefańska             107.91 +  388: 346  158
    9     6 Weronika       Rudnicka              127.38 -  332: 438   77
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  270: 461   75
   11    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  424: 320  150
   12     8 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  352: 309  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Mateusz Borsuk 136.36 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lucyna         Śniadach              104.37 +  406: 242  154
    2    11 Stanisław      Rydzik                148.34 -  407: 447   98
    3     8 Miłosz         Wrzałek               146.23 +  390: 349  196
    4     8 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  433: 341  156
    5     6 Anna           Lenartowska           100.00 +  423: 288  150
    6     3 Małgorzata     Sulejewska            125.13 +  477: 313  175
    7     2 Tomasz         Zwoliński             139.13 +  393: 352  189
    8     1 Rafał          Lenartowski           144.04 +  419: 332  194
    9     1 Radosław       Jachna                130.14 +  440: 304  180
   10     1 Weronika       Rudnicka              127.38 +  442: 312  177
   11     1 Anita          Bruska                117.96 +  402: 331  168
   12     1 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  312: 501   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1933  / 12 161.08




	Jakub Zaryński 133.88 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Lewiński              103.71 +  422: 280  154
    2    10 Zdzisław       Szota                 121.70 +  437: 332  172
    3     1 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  416: 370  175
    4     2 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  300: 319   89
    5     4 Radosław       Jachna                130.14 -  280: 423   80
    6    10 Anita          Bruska                117.96 -  353: 361   68
    7     8 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  412: 440   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     794  /  7 113.43




	Radosław Jachna 130.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Dejna                 100.00 +  521: 182  150
    2     1 Weronika       Rudnicka              127.38 -  363: 364   77
    3     6 Anna           Stefańska             107.91 +  389: 311  158
    4     6 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  435: 275  160
    5     4 Jakub          Zaryński              133.88 +  423: 280  184
    6     1 Rafał          Lenartowski           144.04 -  308: 391   94
    7     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  405: 305  190
    8     4 Czesław        Grajewski             117.74 +  449: 346  168
    9     1 Mateusz        Borsuk                136.36 -  304: 440   86
   10     4 Marek          Reda                  139.80 +  499: 347  190
   11     4 Stanisław      Rydzik                148.34 -  368: 491   98
   12     3 Weronika       Rudnicka              127.38 -  319: 375   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Weronika Rudnicka 127.38 Szczecin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  405: 251  150
    2     1 Radosław       Jachna                130.14 +  364: 363  180
    3     4 Rafał          Lenartowski           144.04 -  426: 475   94
    4     9 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  522: 173  150
    5     3 Stanisław      Rydzik                148.34 -  396: 427   98
    6     5 Lucyna         Śniadach              104.37 +  391: 339  154
    7     4 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  396: 418   96
    8     6 Jolanta        Chłopińska            120.48 +  459: 407  170
    9     6 Irena          Sołdan                136.66 +  438: 332  187
   10     1 Mateusz        Borsuk                136.36 -  312: 442   86
   11     5 Małgorzata     Sulejewska            125.13 +  338: 327  175
   12     3 Radosław       Jachna                130.14 +  375: 319  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1720  / 12 143.33




	Łukasz Baranowski 125.81 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Buks                  100.00 -  314: 359   50
    2    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  444: 429  150
    3    12 Czesław        Grajewski             117.74 +  362: 296  168
    4     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  382: 277  190
    5     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  335: 383   74
    6     6 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  342: 367   96
    7    11 Adam           Janicki               112.62 -  324: 429   63
    8    14 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  368: 334  150
    9    10 Anna           Lenartowska           100.00 +  437: 361  150
   10    10 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  298: 341   75
   11    10 Anna           Stefańska             107.91 +  380: 337  158
   12     9 Sławomir       Zabawa                110.50 +  325: 298  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Zbigniew Wietecki 125.30 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Lidia          Żywna                 101.87 +  434: 276  152
    2     8 Sylwia         Buks                  100.00 +  531: 293  150
    3     1 Jakub          Zaryński              133.88 -  370: 416   84
    4     3 Łukasz         Tuszyński             144.48 -  285: 403   94
    5     7 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  343: 358   56
    6    12 Anna           Stefańska             107.91 -  329: 414   58
    7    15 Anna           Arana                 107.62 -  297: 475   58
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  399: 295  150
    9    13 Lucyna         Śniadach              104.37 +  442: 365  154
   10    10 Łukasz         Baranowski            125.81 +  341: 298  176
   11     8 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  303: 445   50
   12    11 Renata         Andracka              115.21 +  449: 363  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Małgorzata Sulejewska 125.13 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  457: 263  150
    2     6 Renata         Andracka              115.21 +  422: 325  165
    3     5 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  548: 343  150
    4     1 Rafał          Lenartowski           144.04 -  387: 446   94
    5     2 Łukasz         Tuszyński             144.48 +  535: 345  194
    6     3 Mateusz        Borsuk                136.36 -  313: 477   86
    7     3 Marek          Reda                  139.80 +  429: 313  190
    8     3 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  365: 425   96
    9     5 Czesław        Grajewski             117.74 -  359: 475   68
   10     6 Irena          Sołdan                136.66 +  461: 270  187
   11     5 Weronika       Rudnicka              127.38 -  327: 338   77
   12     5 Anita          Bruska                117.96 +  436: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Andrzej Kwiatkowski 124.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  288: 394   50
    2    20 Lucyna         Śniadach              104.37 +  493: 319  154
    3     9 Zbigniew       Donarski              100.00 +  441: 275  150
    4     7 Irena          Sołdan                136.66 +  486: 345  187
    5     5 Łukasz         Baranowski            125.81 +  383: 335  176
    6     2 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  319: 426   89
    7     6 Anita          Bruska                117.96 -  350: 400   68
    8     7 Adam           Janicki               112.62 +  443: 358  163
    9     7 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  376: 403   90
   10     7 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  431: 377  160
   11     3 Rafał          Lenartowski           144.04 -  299: 454   94
   12     6 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  409: 361  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1571  / 12 130.92




	Zdzisław Szota 121.70 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Lenartowska           100.00 +  320: 274  150
    2    10 Jakub          Zaryński              133.88 -  332: 437   84
    3    13 Anita          Bruska                117.96 -  408: 409   68
    4    13 Lidia          Żywna                 101.87 +  342: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     454  /  4 113.50




	Jolanta Chłopińska 120.48 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marek          Szczepanik            100.00 +  400:   1  150
    2     3 Łukasz         Tuszyński             144.48 -  329: 424   94
    3     7 Stanisław      Rydzik                148.34 -  316: 415   98
    4    14 Czesław        Grajewski             117.74 -  306: 464   68
    5    17 Lidia          Żywna                 101.87 +  387: 318  152
    6    17 Tomasz         Lewiński              103.71 +  376: 369  154
    7    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  397: 372  150
    8     6 Weronika       Rudnicka              127.38 -  407: 459   77
    9     8 Anna           Stefańska             107.91 +  494: 261  158
   10     9 Monika         Krzysztofek           100.00 +  396: 343  150
   11     6 Marek          Reda                  139.80 -  290: 321   90
   12     7 Czesław        Grajewski             117.74 +  423: 358  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Anita Bruska 117.96 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Zbigniew       Donarski              100.00 -  341: 358   50
    2    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  417: 252  150
    3    13 Zdzisław       Szota                 121.70 +  409: 408  172
    4    11 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  352: 437   96
    5    10 Maria          Krzyżanowska          109.89 =  375: 375  110
    6    10 Jakub          Zaryński              133.88 +  361: 353  184
    7     6 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  400: 350  174
    8     5 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  449: 332  156
    9     4 Marek          Reda                  139.80 -  366: 452   90
   10     5 Tomasz         Zwoliński             139.13 +  391: 310  189
   11     1 Mateusz        Borsuk                136.36 -  331: 402   86
   12     5 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  367: 436   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Czesław Grajewski 117.74 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Monika         Krzysztofek           100.00 -  264: 462   50
    2    17 Anna           Arana                 107.62 +  406: 295  158
    3    12 Łukasz         Baranowski            125.81 -  296: 362   76
    4    14 Jolanta        Chłopińska            120.48 +  464: 306  170
    5     9 Grzegorz       Kurowski              139.87 +  351: 325  190
    6    15 Sławomir       Zabawa                110.50 +  418: 334  161
    7    12 Sylwia         Buks                  100.00 +  454: 343  150
    8     4 Radosław       Jachna                130.14 -  346: 449   80
    9     5 Małgorzata     Sulejewska            125.13 +  475: 359  175
   10     3 Stanisław      Rydzik                148.34 -  348: 544   98
   11     7 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  297: 396   89
   12     7 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  358: 423   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1467  / 12 122.25




	Renata Andracka 115.21 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  362: 267  150
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  325: 422   75
    3    11 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  292: 510   90
    4    12 Adam           Janicki               112.62 -  333: 373   63
    5    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  496: 164  150
    6    14 Zbigniew       Donarski              100.00 -  404: 448   50
    7    17 Sławomir       Zabawa                110.50 -  339: 362   61
    8    17 Lidia          Żywna                 101.87 +  393: 347  152
    9    15 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  422: 232  150
   10    11 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  322: 366   56
   11    13 Monika         Krzysztofek           100.00 +  347: 259  150
   12    11 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  363: 449   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1222  / 12 101.83




	Adam Janicki 112.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                148.34 +  472: 423  198
    2     4 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  275: 359   50
    3    15 Anna           Lenartowska           100.00 -  314: 317   50
    4    12 Renata         Andracka              115.21 +  373: 333  165
    5     8 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  403: 328  162
    6     7 Irena          Sołdan                136.66 -  232: 367   87
    7    11 Łukasz         Baranowski            125.81 +  429: 324  176
    8     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  358: 443   74
    9    11 Sylwia         Buks                  100.00 -  325: 420   50
   10    14 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 -  292: 463   59
   11    17 Tomasz         Lewiński              103.71 -  280: 439   54
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  370: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1275  / 12 106.25




	Dariusz  Jarosławski 112.07 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  357: 359   96
    2    15 Sławomir       Zabawa                110.50 +  417: 285  161
    3    10 Monika         Krzysztofek           100.00 +  421: 312  150
    4    10 Anna           Lenartowska           100.00 -  383: 404   50
    5     8 Adam           Janicki               112.62 -  328: 403   63
    6    13 Sylwia         Buks                  100.00 -  313: 343   50
    7    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  280: 352   50
    8    18 Tomasz         Lewiński              103.71 +  387: 353  154
    9    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  370: 272  150
   10    12 Anna           Stefańska             107.91 -  321: 350   58
   11    15 Zbigniew       Donarski              100.00 +  333: 289  150
   12    12 Lucyna         Śniadach              104.37 +  389: 313  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Sławomir Zabawa 110.50 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Łukasz         Tuszyński             144.48 -  273: 494   94
    2    15 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  285: 417   62
    3    19 Anna           Arana                 107.62 +  374: 352  158
    4    16 Monika         Krzysztofek           100.00 +  360: 322  150
    5    12 Marek          Reda                  139.80 -  363: 402   90
    6    15 Czesław        Grajewski             117.74 -  334: 418   68
    7    17 Renata         Andracka              115.21 +  362: 339  165
    8    13 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 -  283: 349   59
    9    17 Zbigniew       Donarski              100.00 +  472: 319  150
   10    13 Lucyna         Śniadach              104.37 +  445: 357  154
   11    12 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  403: 350  160
   12     9 Łukasz         Baranowski            125.81 -  298: 325   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Maria Krzyżanowska 109.89 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Rafał          Lenartowski           144.04 -  370: 504   94
    2    13 Lidia          Żywna                 101.87 +  373: 339  152
    3    16 Mirosław       Dejna                 100.00 +  364: 190  150
    4     6 Radosław       Jachna                130.14 -  275: 435   80
    5    10 Anita          Bruska                117.96 =  375: 375  118
    6    11 Monika         Krzysztofek           100.00 =  345: 345  100
    7     9 Lucyna         Śniadach              104.37 +  375: 283  154
    8     8 Marek          Reda                  139.80 -  275: 385   90
    9     9 Agnieszka      Kozak                 105.58 +  406: 278  156
   10     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  377: 431   74
   11    12 Sławomir       Zabawa                110.50 -  350: 403   61
   12    14 Anna           Stefańska             107.91 -  364: 378   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Agnieszka Piotrowicz 109.47 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  360: 404   90
    2    14 Anna           Lenartowska           100.00 -  342: 370   50
    3    17 Lidia          Żywna                 101.87 -  313: 364   52
    4    19 Zbigniew       Donarski              100.00 +  393: 308  150
    5    15 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  346: 322  150
    6    16 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  427: 240  150
    7    10 Anna           Stefańska             107.91 -  326: 363   58
    8    13 Sławomir       Zabawa                110.50 +  349: 283  161
    9    12 Monika         Krzysztofek           100.00 -  306: 356   50
   10    14 Adam           Janicki               112.62 +  463: 292  163
   11     9 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  369: 384   56
   12     8 Irena          Sołdan                136.66 -  309: 352   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Anna Stefańska 107.91 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Reda                  139.80 -  357: 389   90
    2    16 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  375: 218  150
    3     6 Radosław       Jachna                130.14 -  311: 389   80
    4    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  261: 402   50
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  378: 317  150
    6    12 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  414: 329  175
    7    10 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  363: 326  159
    8     9 Irena          Sołdan                136.66 -  346: 388   87
    9     8 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  261: 494   70
   10    12 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  350: 321  162
   11    10 Łukasz         Baranowski            125.81 -  337: 380   76
   12    14 Maria          Krzyżanowska          109.89 +  378: 364  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Anna Arana 107.62 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  345: 423   89
    2    17 Czesław        Grajewski             117.74 -  295: 406   68
    3    19 Sławomir       Zabawa                110.50 -  352: 374   61
    4    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  397: 290  150
    5    16 Zbigniew       Donarski              100.00 -  324: 369   50
    6    18 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  379: 250  150
    7    15 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  475: 297  175
    8    12 Anna           Lenartowska           100.00 -  392: 397   50
    9    14 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  297: 372   50
   10    16 Tomasz         Lewiński              103.71 +  356: 248  154
   11    14 Lidia          Żywna                 101.87 +  478: 273  152
   12    10 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  367: 357  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Agnieszka Kozak 105.58 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Irena          Sołdan                136.66 -  395: 444   87
    2    12 Tomasz         Lewiński              103.71 +  359: 350  154
    3    14 Sylwia         Buks                  100.00 +  351: 298  150
    4     8 Mateusz        Borsuk                136.36 -  341: 433   86
    5     7 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  358: 343  175
    6     8 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  301: 406   90
    7     8 Jakub          Zaryński              133.88 +  440: 412  184
    8     5 Anita          Bruska                117.96 -  332: 449   68
    9     9 Maria          Krzyżanowska          109.89 -  278: 406   60
   10    11 Renata         Andracka              115.21 +  366: 322  165
   11     9 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  384: 369  159
   12    13 Anna           Lenartowska           100.00 +  423: 389  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Lucyna Śniadach 104.37 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mateusz        Borsuk                136.36 -  242: 406   86
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  319: 493   74
    3    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  424: 259  150
    4    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  465: 224  150
    5    14 Tomasz         Lewiński              103.71 +  404: 328  154
    6     5 Weronika       Rudnicka              127.38 -  339: 391   77
    7     9 Maria          Krzyżanowska          109.89 -  283: 375   60
    8    15 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  366: 305  150
    9    13 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  365: 442   75
   10    13 Sławomir       Zabawa                110.50 -  357: 445   61
   11    16 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  384: 263  150
   12    12 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  313: 389   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Tomasz Lewiński 103.71 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Zaryński              133.88 -  280: 422   84
    2    12 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  350: 359   56
    3    20 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  363: 257  150
    4    17 Magdalena      Sulejewska            100.00 =  375: 375  100
    5    14 Lucyna         Śniadach              104.37 -  328: 404   54
    6    17 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  369: 376   70
    7    18 Lidia          Żywna                 101.87 -  293: 398   52
    8    18 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  353: 387   62
    9    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  453: 186  150
   10    16 Anna           Arana                 107.62 -  248: 356   58
   11    17 Adam           Janicki               112.62 +  439: 280  163
   12    17 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  353: 223  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1149  / 12  95.75




	Lidia Żywna 101.87 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  276: 434   75
    2    13 Maria          Krzyżanowska          109.89 -  339: 373   60
    3    17 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  364: 313  159
    4    13 Zdzisław       Szota                 121.70 -  286: 342   72
    5    17 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  318: 387   70
    6    19 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  262: 332   50
    7    18 Tomasz         Lewiński              103.71 +  398: 293  154
    8    17 Renata         Andracka              115.21 -  347: 393   65
    9    18 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  362: 396   50
   10    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 162  150
   11    14 Anna           Arana                 107.62 -  273: 478   58
   12    18 Zbigniew       Donarski              100.00 -  276: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1013  / 12  84.42




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Baranowski            125.81 +  359: 314  176
    2     8 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  293: 531   75
    3    14 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  298: 351   56
    4    15 Anna           Stefańska             107.91 +  402: 261  158
    5    11 Miłosz         Wrzałek               146.23 -  325: 444   96
    6    13 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  343: 313  162
    7    12 Czesław        Grajewski             117.74 -  343: 454   68
    8    10 Monika         Krzysztofek           100.00 +  337: 331  150
    9    11 Adam           Janicki               112.62 +  420: 325  163
   10     8 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  295: 585   90
   11    11 Irena          Sołdan                136.66 -  320: 424   87
   12    15 Monika         Krzysztofek           100.00 -  335: 462   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Radosław       Jachna                130.14 -  182: 521   80
    2    21 PAUZA
    3    16 Maria          Krzyżanowska          109.89 -  190: 364   60
    4    18 Lucyna         Śniadach              104.37 -  224: 465   54
    5    19 Renata         Andracka              115.21 -  164: 496   65
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  199: 519   50
    7    19 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  176: 338   50
    8    19 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  201: 368   50
    9    19 Tomasz         Lewiński              103.71 -  186: 453   54
   10    19 Lidia          Żywna                 101.87 -  162: 390   52
   11    18 Anna           Lenartowska           100.00 -  196: 452   50
   12    19 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  241: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     615  / 11  55.91




	Zbigniew Donarski 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anita          Bruska                117.96 +  358: 341  168
    2     9 Tomasz         Zwoliński             139.13 -  348: 529   89
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  275: 441   74
    4    19 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 -  308: 393   59
    5    16 Anna           Arana                 107.62 +  369: 324  158
    6    14 Renata         Andracka              115.21 +  448: 404  165
    7    14 Monika         Krzysztofek           100.00 -  357: 363   50
    8    11 Grzegorz       Kurowski              139.87 -  343: 437   90
    9    17 Sławomir       Zabawa                110.50 -  319: 472   61
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  294: 358   50
   11    15 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  289: 333   62
   12    18 Lidia          Żywna                 101.87 +  370: 276  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1178  / 12  98.17




	Monika Krzysztofek 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Czesław        Grajewski             117.74 +  462: 264  168
    2     5 Marek          Reda                  139.80 -  242: 436   90
    3    10 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  312: 421   62
    4    16 Sławomir       Zabawa                110.50 -  322: 360   61
    5    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  360: 270  150
    6    11 Maria          Krzyżanowska          109.89 =  345: 345  110
    7    14 Zbigniew       Donarski              100.00 +  363: 357  150
    8    10 Sylwia         Buks                  100.00 -  331: 337   50
    9    12 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  356: 306  159
   10     9 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  343: 396   70
   11    13 Renata         Andracka              115.21 -  259: 347   65
   12    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  462: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zdzisław       Szota                 121.70 -  274: 320   72
    2    14 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 +  370: 342  159
    3    15 Adam           Janicki               112.62 +  317: 314  163
    4    10 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  404: 383  162
    5     6 Mateusz        Borsuk                136.36 -  288: 423   86
    6     9 Marek          Reda                  139.80 -  320: 465   90
    7    13 Jolanta        Chłopińska            120.48 -  372: 397   70
    8    12 Anna           Arana                 107.62 +  397: 392  158
    9    10 Łukasz         Baranowski            125.81 -  361: 437   76
   10    15 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  341: 419   50
   11    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  452: 196  150
   12    13 Agnieszka      Kozak                 105.58 -  389: 423   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  394: 288  174
    2     4 Adam           Janicki               112.62 +  359: 275  163
    3     5 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  343: 548   75
    4     9 Weronika       Rudnicka              127.38 -  173: 522   77
    5    13 Irena          Sołdan                136.66 -  344: 474   87
    6    16 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 -  240: 427   59
    7    16 Dariusz        Jarosławski           112.07 +  352: 280  162
    8    14 Łukasz         Baranowski            125.81 -  334: 368   76
    9    14 Anna           Arana                 107.62 +  372: 297  158
   10    15 Anna           Lenartowska           100.00 +  419: 341  150
   11     8 Zbigniew       Wietecki              125.30 +  445: 303  175
   12    10 Anna           Arana                 107.62 -  357: 367   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Renata         Andracka              115.21 -  267: 362   65
    2    16 Anna           Stefańska             107.91 -  218: 375   58
    3    21 PAUZA
    4    17 Tomasz         Lewiński              103.71 =  375: 375  104
    5    15 Agnieszka      Piotrowicz            109.47 -  322: 346   59
    6    18 Anna           Arana                 107.62 -  250: 379   58
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  254: 398   50
    8    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  368: 201  150
    9    18 Lidia          Żywna                 101.87 +  396: 362  152
   10    18 Jarosław       Wiśniewski            100.00 -  241: 367   50
   11    16 Lucyna         Śniadach              104.37 -  263: 384   54
   12    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  329: 241  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     950  / 11  86.36




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Jolanta        Chłopińska            120.48 -    1: 400   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      70  /  1  70.00




	Jarosław Wiśniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Małgorzata     Sulejewska            125.13 -  263: 457   75
    2    18 Anita          Bruska                117.96 -  252: 417   68
    3    20 Tomasz         Lewiński              103.71 -  257: 363   54
    4    21 PAUZA
    5    18 Monika         Krzysztofek           100.00 -  270: 360   50
    6    19 Lidia          Żywna                 101.87 +  332: 262  152
    7    19 Mirosław       Dejna                 100.00 +  338: 176  150
    8    15 Lucyna         Śniadach              104.37 -  305: 366   54
    9    15 Renata         Andracka              115.21 -  232: 422   65
   10    18 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  367: 241  150
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  240: 380   50
   12    17 Tomasz         Lewiński              103.71 -  223: 353   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     922  / 11  83.82




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Weronika       Rudnicka              127.38 -  251: 405   77
    2    19 Łukasz         Baranowski            125.81 -  429: 444   76
    3    18 Lucyna         Śniadach              104.37 -  259: 424   54
    4    20 Anna           Arana                 107.62 -  290: 397   58
    5    20 Anna           Stefańska             107.91 -  317: 378   58
    6    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  519: 199  150
    7    20 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  398: 254  150
    8    16 Zbigniew       Wietecki              125.30 -  295: 399   75
    9    16 Dariusz        Jarosławski           112.07 -  272: 370   62
   10    17 Zbigniew       Donarski              100.00 +  358: 294  150
   11    19 Jarosław       Wiśniewski            100.00 +  380: 240  150
   12    16 Adam           Janicki               112.62 -  263: 370   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1123  / 12  93.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Bałtyku



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Adam           Janicki               423: 472
   2 Dariusz        Jarosławski          - Miłosz         Wrzałek               357: 359
   3 Łukasz         Tuszyński            - Sławomir       Zabawa                494: 273
   4 Maria          Krzyżanowska         - Rafał          Lenartowski           370: 504
   5 Grzegorz       Kurowski             - Agnieszka      Piotrowicz            404: 360
   6 Anna           Stefańska            - Marek          Reda                  357: 389
   7 Tomasz         Zwoliński            - Anna           Arana                 423: 345
   8 Agnieszka      Kozak                - Irena          Sołdan                395: 444
   9 Mateusz        Borsuk               - Lucyna         Śniadach              406: 242
  10 Tomasz         Lewiński             - Jakub          Zaryński              280: 422
  11 Radosław       Jachna               - Mirosław       Dejna                 521: 182
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Weronika       Rudnicka              251: 405
  13 Łukasz         Baranowski           - Sylwia         Buks                  314: 359
  14 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Wietecki              276: 434
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Wiśniewski            457: 263
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Kwiatkowski           394: 288
  17 Zdzisław       Szota                - Anna           Lenartowska           320: 274
  18 Marek          Szczepanik           - Jolanta        Chłopińska              1: 400
  19 Anita          Bruska               - Zbigniew       Donarski              341: 358
  20 Monika         Krzysztofek          - Czesław        Grajewski             462: 264
  21 Renata         Andracka             - Magdalena      Sulejewska            362: 267


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Radosław       Jachna                364: 363
   2 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Kurowski              399: 360
   3 Jolanta        Chłopińska           - Łukasz         Tuszyński             329: 424
   4 Adam           Janicki              - Mieczysław     Pastuszak             275: 359
   5 Marek          Reda                 - Monika         Krzysztofek           436: 242
   6 Renata         Andracka             - Małgorzata     Sulejewska            325: 422
   7 Miłosz         Wrzałek              - Irena          Sołdan                357: 381
   8 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Buks                  531: 293
   9 Zbigniew       Donarski             - Tomasz         Zwoliński             348: 529
  10 Jakub          Zaryński             - Zdzisław       Szota                 437: 332
  11 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                447: 407
  12 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Kozak                 350: 359
  13 Lidia          Żywna                - Maria          Krzyżanowska          339: 373
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Anna           Lenartowska           342: 370
  15 Sławomir       Zabawa               - Dariusz        Jarosławski           285: 417
  16 Magdalena      Sulejewska           - Anna           Stefańska             218: 375
  17 Anna           Arana                - Czesław        Grajewski             295: 406
  18 Jarosław       Wiśniewski           - Anita          Bruska                252: 417
  19 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Zawadzki              444: 429
  20 Lucyna         Śniadach             - Andrzej        Kwiatkowski           319: 493
  21 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Zaryński              370: 416
   2 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  468: 341
   3 Irena          Sołdan               - Łukasz         Tuszyński             281: 477
   4 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           426: 475
   5 Mieczysław     Pastuszak            - Małgorzata     Sulejewska            343: 548
   6 Radosław       Jachna               - Anna           Stefańska             389: 311
   7 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                316: 415
   8 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                349: 390
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Donarski              441: 275
  10 Dariusz        Jarosławski          - Monika         Krzysztofek           421: 312
  11 Grzegorz       Kurowski             - Renata         Andracka              510: 292
  12 Czesław        Grajewski            - Łukasz         Baranowski            296: 362
  13 Anita          Bruska               - Zdzisław       Szota                 409: 408
  14 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Kozak                 298: 351
  15 Anna           Lenartowska          - Adam           Janicki               317: 314
  16 Mirosław       Dejna                - Maria          Krzyżanowska          190: 364
  17 Agnieszka      Piotrowicz           - Lidia          Żywna                 313: 364
  18 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Zawadzki              424: 259
  19 Sławomir       Zabawa               - Anna           Arana                 374: 352
  20 Jarosław       Wiśniewski           - Tomasz         Lewiński              257: 363
  21 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Małgorzata     Sulejewska            446: 387
   2 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Zwoliński             300: 319
   3 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              403: 285
   4 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                323: 345
   5 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Baranowski            277: 382
   6 Maria          Krzyżanowska         - Radosław       Jachna                275: 435
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Irena          Sołdan                486: 345
   8 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Kozak                 433: 341
   9 Weronika       Rudnicka             - Mieczysław     Pastuszak             522: 173
  10 Anna           Lenartowska          - Dariusz        Jarosławski           404: 383
  11 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                437: 352
  12 Adam           Janicki              - Renata         Andracka              373: 333
  13 Zdzisław       Szota                - Lidia          Żywna                 342: 286
  14 Czesław        Grajewski            - Jolanta        Chłopińska            464: 306
  15 Sylwia         Buks                 - Anna           Stefańska             402: 261
  16 Monika         Krzysztofek          - Sławomir       Zabawa                322: 360
  17 Tomasz         Lewiński             - Magdalena      Sulejewska            375: 375
  18 Mirosław       Dejna                - Lucyna         Śniadach              224: 465
  19 Zbigniew       Donarski             - Agnieszka      Piotrowicz            308: 393
  20 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              397: 290
  21 Jarosław       Wiśniewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Tomasz         Zwoliński             348: 348
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Tuszyński             535: 345
   3 Stanisław      Rydzik               - Weronika       Rudnicka              427: 396
   4 Radosław       Jachna               - Jakub          Zaryński              423: 280
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Baranowski            383: 335
   6 Anna           Lenartowska          - Mateusz        Borsuk                288: 423
   7 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Wietecki              358: 343
   8 Adam           Janicki              - Dariusz        Jarosławski           403: 328
   9 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Kurowski              351: 325
  10 Maria          Krzyżanowska         - Anita          Bruska                375: 375
  11 Sylwia         Buks                 - Miłosz         Wrzałek               325: 444
  12 Marek          Reda                 - Sławomir       Zabawa                402: 363
  13 Irena          Sołdan               - Mieczysław     Pastuszak             474: 344
  14 Lucyna         Śniadach             - Tomasz         Lewiński              404: 328
  15 Agnieszka      Piotrowicz           - Magdalena      Sulejewska            346: 322
  16 Zbigniew       Donarski             - Anna           Arana                 369: 324
  17 Lidia          Żywna                - Jolanta        Chłopińska            318: 387
  18 Monika         Krzysztofek          - Jarosław       Wiśniewski            360: 270
  19 Renata         Andracka             - Mirosław       Dejna                 496: 164
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Stefańska             317: 378


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Radosław       Jachna                391: 308
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           426: 319
   3 Mateusz        Borsuk               - Małgorzata     Sulejewska            477: 313
   4 Łukasz         Tuszyński            - Stanisław      Rydzik                403: 333
   5 Lucyna         Śniadach             - Weronika       Rudnicka              339: 391
   6 Łukasz         Baranowski           - Miłosz         Wrzałek               342: 367
   7 Irena          Sołdan               - Adam           Janicki               367: 232
   8 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Kurowski              301: 406
   9 Marek          Reda                 - Anna           Lenartowska           465: 320
  10 Jakub          Zaryński             - Anita          Bruska                353: 361
  11 Monika         Krzysztofek          - Maria          Krzyżanowska          345: 345
  12 Anna           Stefańska            - Zbigniew       Wietecki              414: 329
  13 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Buks                  313: 343
  14 Zbigniew       Donarski             - Renata         Andracka              448: 404
  15 Sławomir       Zabawa               - Czesław        Grajewski             334: 418
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            240: 427
  17 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Lewiński              376: 369
  18 Magdalena      Sulejewska           - Anna           Arana                 250: 379
  19 Lidia          Żywna                - Jarosław       Wiśniewski            262: 332
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 519: 199


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Tuszyński            - Rafał          Lenartowski           381: 457
   2 Mateusz        Borsuk               - Tomasz         Zwoliński             393: 352
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Reda                  429: 313
   4 Weronika       Rudnicka             - Miłosz         Wrzałek               396: 418
   5 Radosław       Jachna               - Grzegorz       Kurowski              405: 305
   6 Anita          Bruska               - Andrzej        Kwiatkowski           400: 350
   7 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                389: 291
   8 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Kozak                 412: 440
   9 Maria          Krzyżanowska         - Lucyna         Śniadach              375: 283
  10 Anna           Stefańska            - Agnieszka      Piotrowicz            363: 326
  11 Adam           Janicki              - Łukasz         Baranowski            429: 324
  12 Czesław        Grajewski            - Sylwia         Buks                  454: 343
  13 Jolanta        Chłopińska           - Anna           Lenartowska           397: 372
  14 Zbigniew       Donarski             - Monika         Krzysztofek           357: 363
  15 Anna           Arana                - Zbigniew       Wietecki              475: 297
  16 Mieczysław     Pastuszak            - Dariusz        Jarosławski           352: 280
  17 Renata         Andracka             - Sławomir       Zabawa                339: 362
  18 Tomasz         Lewiński             - Lidia          Żywna                 293: 398
  19 Jarosław       Wiśniewski           - Mirosław       Dejna                 338: 176
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Magdalena      Sulejewska            398: 254


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           419: 332
   2 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                317: 476
   3 Małgorzata     Sulejewska           - Miłosz         Wrzałek               365: 425
   4 Radosław       Jachna               - Czesław        Grajewski             449: 346
   5 Anita          Bruska               - Agnieszka      Kozak                 449: 332
   6 Weronika       Rudnicka             - Jolanta        Chłopińska            459: 407
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Janicki               443: 358
   8 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Reda                  275: 385
   9 Irena          Sołdan               - Anna           Stefańska             388: 346
  10 Sylwia         Buks                 - Monika         Krzysztofek           337: 331
  11 Grzegorz       Kurowski             - Zbigniew       Donarski              437: 343
  12 Anna           Arana                - Anna           Lenartowska           392: 397
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Zabawa                349: 283
  14 Łukasz         Baranowski           - Mieczysław     Pastuszak             368: 334
  15 Jarosław       Wiśniewski           - Lucyna         Śniadach              305: 366
  16 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Zawadzki              399: 295
  17 Lidia          Żywna                - Renata         Andracka              347: 393
  18 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Lewiński              387: 353
  19 Magdalena      Sulejewska           - Mirosław       Dejna                 368: 201


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Radosław       Jachna               - Mateusz        Borsuk                304: 440
   2 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Rydzik                418: 363
   3 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             348: 324
   4 Marek          Reda                 - Anita          Bruska                452: 366
   5 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Sulejewska            475: 359
   6 Irena          Sołdan               - Weronika       Rudnicka              332: 438
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              376: 403
   8 Anna           Stefańska            - Jolanta        Chłopińska            261: 494
   9 Agnieszka      Kozak                - Maria          Krzyżanowska          278: 406
  10 Anna           Lenartowska          - Łukasz         Baranowski            361: 437
  11 Adam           Janicki              - Sylwia         Buks                  325: 420
  12 Monika         Krzysztofek          - Agnieszka      Piotrowicz            356: 306
  13 Zbigniew       Wietecki             - Lucyna         Śniadach              442: 365
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Arana                 372: 297
  15 Renata         Andracka             - Jarosław       Wiśniewski            422: 232
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Dariusz        Jarosławski           272: 370
  17 Sławomir       Zabawa               - Zbigniew       Donarski              472: 319
  18 Magdalena      Sulejewska           - Lidia          Żywna                 396: 362
  19 Mirosław       Dejna                - Tomasz         Lewiński              186: 453


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Weronika       Rudnicka              442: 312
   2 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Lenartowski           471: 332
   3 Stanisław      Rydzik               - Czesław        Grajewski             544: 348
   4 Marek          Reda                 - Radosław       Jachna                347: 499
   5 Anita          Bruska               - Tomasz         Zwoliński             391: 310
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                461: 270
   7 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           377: 431
   8 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  585: 295
   9 Jolanta        Chłopińska           - Monika         Krzysztofek           396: 343
  10 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Wietecki              298: 341
  11 Agnieszka      Kozak                - Renata         Andracka              366: 322
  12 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Stefańska             321: 350
  13 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Zabawa                357: 445
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Adam           Janicki               463: 292
  15 Anna           Lenartowska          - Mieczysław     Pastuszak             341: 419
  16 Tomasz         Lewiński             - Anna           Arana                 248: 356
  17 Zbigniew       Donarski             - Krzysztof      Zawadzki              294: 358
  18 Jarosław       Wiśniewski           - Magdalena      Sulejewska            367: 241
  19 Mirosław       Dejna                - Lidia          Żywna                 162: 390


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Mateusz        Borsuk                331: 402
   2 Grzegorz       Kurowski             - Miłosz         Wrzałek               166: 538
   3 Rafał          Lenartowski          - Andrzej        Kwiatkowski           454: 299
   4 Stanisław      Rydzik               - Radosław       Jachna                491: 368
   5 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sulejewska            338: 327
   6 Jolanta        Chłopińska           - Marek          Reda                  290: 321
   7 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             396: 297
   8 Zbigniew       Wietecki             - Mieczysław     Pastuszak             303: 445
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Kozak                 369: 384
  10 Anna           Stefańska            - Łukasz         Baranowski            337: 380
  11 Sylwia         Buks                 - Irena          Sołdan                320: 424
  12 Sławomir       Zabawa               - Maria          Krzyżanowska          403: 350
  13 Renata         Andracka             - Monika         Krzysztofek           347: 259
  14 Anna           Arana                - Lidia          Żywna                 478: 273
  15 Dariusz        Jarosławski          - Zbigniew       Donarski              333: 289
  16 Magdalena      Sulejewska           - Lucyna         Śniadach              263: 384
  17 Adam           Janicki              - Tomasz         Lewiński              280: 439
  18 Mirosław       Dejna                - Anna           Lenartowska           196: 452
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Jarosław       Wiśniewski            380: 240


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Mateusz        Borsuk                501: 312
   2 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           361: 326
   3 Radosław       Jachna               - Weronika       Rudnicka              319: 375
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Reda                  308: 354
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Anita          Bruska                436: 367
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              409: 361
   7 Czesław        Grajewski            - Jolanta        Chłopińska            358: 423
   8 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Piotrowicz            352: 309
   9 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Zabawa                325: 298
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Anna           Arana                 357: 367
  11 Zbigniew       Wietecki             - Renata         Andracka              449: 363
  12 Lucyna         Śniadach             - Dariusz        Jarosławski           313: 389
  13 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 389: 423
  14 Anna           Stefańska            - Maria          Krzyżanowska          378: 364
  15 Sylwia         Buks                 - Monika         Krzysztofek           335: 462
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Adam           Janicki               263: 370
  17 Tomasz         Lewiński             - Jarosław       Wiśniewski            353: 223
  18 Lidia          Żywna                - Zbigniew       Donarski              276: 370
  19 Mirosław       Dejna                - Magdalena      Sulejewska            241: 329
Lista rankingowa na dzień 10-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.68  30536  200
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             150.24  28847  192
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             148.94  28745  193
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.45  29394  198
   5 Kamil Górka                    Kraków               147.95  29590  200
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Michał Alabrudziński           Włocławek            147.42  28895  196
   8 Miłosz Wrzałek                 Reda                 147.15  29431  200
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             146.14  27328  187
  10 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.96   7152   49
  11 Rafał Lenartowski              Gdynia               145.56  26346  181
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              145.55  27363  188
  13 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  14 Dawid Pikul                    Poznań               144.73  27644  191
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.73  28367  196
  16 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.89  15684  109
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.26  18480  129
  18 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     143.13  23330  163
  19 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.49  27644  194
  20 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.37  11674   82
  21 Marek Syczuk                   Warszawa             142.17  27865  196
  22 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 140.90  14935  106
  23 Paweł Jackowski                Warszawa             140.87  25075  178
  24 Marek Reda                     Wołomin              140.25  27909  199
  25 Mateusz Borsuk                 Reda                 140.02  14842  106
  26 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            139.69  16623  119
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              139.41  17426  125
  28 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.79  26509  191
  29 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.71  25938  187
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.70  16367  118
  32 Bogusław Szyszka               Oława                138.28  21987  159
  33 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  34 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.04  20154  146
  35 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.69  26849  195
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           137.62  27112  197
  38 Justyna Górka                  Kraków               137.08  27278  199
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.49  23340  171
  40 Rafał Wesołowski               Warszawa             135.97  26106  192
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 135.59  23593  174
  42 Irena Sołdan                   Rumia                135.46  26009  192
  43 Kamil Kister                   Puławy               135.03  26871  199
  44 Jan Mrozowski                  Kraków               134.95  13900  103
  45 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  46 Paweł Janaś                    Głogów               134.60  16152  120
  47 Marek Roszak                   Poznań               133.65  13365  100
  48 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.50  26567  199
  49 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  50 Dominik Urbacki                Pruszków             133.22  13722  103
  51 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  52 Jarosław Sobczak               Warszawa             133.08   6787   51
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               132.50   6360   48
  54 Filip Sosin                    Warszawa             132.48   7154   54
  55 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.30  25533  193
  56 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  57 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  58 Jakub Zaryński                 Świnoujście          131.81  25175  191
  59 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  60 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  131.64  20931  159
  61 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.56  25391  193
  62 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.33  26003  198
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.11   5769   44
  64 Radosław Jachna                Łódź                 130.52  24147  185
  65 Szymon Płachta                 Warszawa             130.42  23346  179
  66 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.28  25274  194
  67 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  70 Michał Trumpus                 Wrocław              129.41   6341   49
  71 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             129.21  25841  200
  72 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.99  24767  192
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.65  24314  189
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Wojciech Sołdan                Gdynia               128.54  10669   83
  77 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  78 Weronika Rudnicka              Szczecin             128.25  24881  194
  79 Alicja Kosińska                Szczecin             128.16   5511   43
  80 Katarzyna Małek                Mielec               127.95  21751  170
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  82 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  83 Janusz Krupiński               Bytom                127.87  12531   98
  84 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.77   7155   56
  85 Tomasz Łapka                   Opole                127.75  17885  140
  86 Mariusz Grodek                 Kraków               127.28   5473   43
  87 Adam Klimont                   Wałcz                127.11  19067  150
  88 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.99  24256  191
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               126.68  13048  103
  90 Michał Kolaj                   Ostróda              126.60  23928  189
  91 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             126.57  15062  119
  92 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.51  25049  198
  94 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.50  20493  162
  95 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.41  19593  155
  96 Maciej Perzyński               Piła                 126.40   6699   53
  97 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.24   6438   51
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.10  24590  195
  99 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       126.02  24951  198
 100 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.99  23435  186
 101 Aleksander Puchalski           Włocławek            125.98  13102  104
 102 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
 103 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
 104 Agnieszka Goniowska            Wrocław              125.32  19174  153
 105 Łukasz Baranowski              Reda                 125.26  23925  191
 106 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.98  24746  198
 107 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  20486  164
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.87  24349  195
 109 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.76  24453  196
 110 Paweł Kowalski                 Kutno                124.47   5850   47
 111 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.46  24145  194
 112 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 113 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.85  11766   95
 114 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.84   9412   76
 115 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 116 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.81  24143  195
 118 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.81  13371  108
 119 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 120 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.64   6553   53
 121 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 122 Piotr Broda                    Sandomierz           123.41  23942  194
 123 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.12  24377  198
 124 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.62  19497  159
 125 Łukasz Sornek                  Mikołów              122.57  16914  138
 126 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.33   4404   36
 127 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 128 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      121.69   5963   49
 129 Mikołaj Fidziński              Dębica               121.66  15937  131
 130 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 131 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                121.32   9099   75
 133 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.31   3882   32
 134 Bogusław Książek               Szczecin             121.08  17072  141
 135 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  120.95  22497  186
 136 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              120.93  22856  189
 137 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 138 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.81  23437  194
 139 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 140 Adam Jurkowski                 Knurów               120.75   9298   77
 141 Maciej Michalak                Łódź                 120.52   6026   50
 142 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 143 Michał Ozimiński               Łódź                 120.25   7095   59
 144 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             119.83   5752   48
 145 Paulina Mech                   Kraków               119.70  16638  139
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Magdalena Kublik               Warszawa             119.64  23330  195
 148 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.46  23534  197
 149 Marta Dobrzańska               Kraków               119.34   7041   59
 150 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 151 Mateusz Królikowski            Wrocław              119.17  16088  135
 152 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                118.88   5706   48
 154 Maciej Kuczyński               Gdynia               118.42  10066   85
 155 Marcin Resler                  Września             118.38   4972   42
 156 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.36  17162  145
 157 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.88  11316   96
 158 Anita Bruska                   Gdynia               117.77  15074  128
 159 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 160 Stanisław Gasik                Warszawa             117.52   6816   58
 161 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.46  22552  192
 162 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.37  23004  196
 163 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            117.15  16401  140
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              117.11  23305  199
 165 Jarosław Karp                  Jędrzejów            117.02   5617   48
 166 Natalia Ogierman               Katowice             116.99  13220  113
 167 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 168 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.95  18361  157
 169 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.95   9005   77
 170 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 171 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 172 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.61  14810  127
 173 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.48  17356  149
 174 Leszek Kacprzyk                Katowice             116.24  15344  132
 175 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.24   5347   46
 176 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           116.17  13359  115
 177 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  14282  123
 178 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.05  12649  109
 179 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              116.02  11022   95
 180 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 181 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 115.88   9039   78
 182 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             115.86  13671  118
 184 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 185 Dorota Zielińska               Piaseczno            115.50   9702   84
 186 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 187 Anna Biegańska                 Białystok            115.10   7712   67
 188 Renata Andracka                Zwola                115.09  21983  191
 189 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 190 Krzysztof Gibas                Kraków               114.88   6893   60
 191 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 192 Beata Piotrowska               Łódź                 114.68  16858  147
 193 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 194 Dorota Stachowska              Wydartowo I          114.28  22285  195
 195 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.20  18843  165
 196 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             114.11  21909  192
 197 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.85  21518  189
 198 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.73  16832  148
 199 Ewa Szałas                     Katowice             113.39   4082   36
 200 Joanna Suchanek                Wrocław              113.19  21280  188
 201 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.83   9365   83
 202 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.73  21870  194
 203 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 204 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.30  14037  125
 205 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.07  22190  198
 206 Marcin Ceglarek                Kraków               111.85  20692  185
 207 Adam Janicki                   Łódź                 111.84  22145  198
 208 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.83  21471  192
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 210 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            111.68   6701   60
 211 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 212 Teresa Zalewska                Racibórz             111.55  18295  164
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.50   6690   60
 215 Jerzy Luter                    Bytom                111.39  19604  176
 216 Halina Roszak                  Poznań               111.34   7794   70
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.32  21596  194
 218 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     111.17   5336   48
 219 Jacek Pietruszka               Kraków               111.16   6781   61
 220 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.63  13497  122
 222 Rafał Stachowski               Police               110.15   7160   65
 223 Sławomir Długosz               Ostróda              109.91  20992  191
 224 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 109.86   4065   37
 225 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 226 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.58  10739   98
 227 Anna Stefańska                 Łódź                 109.34   8747   80
 228 Lucyna Śniadach                Rumia                109.06   3490   32
 229 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 230 Sławomir Wolski                Wrocław              108.62  20420  188
 231 Monika Sadurska                Warszawa             108.58   4886   45
 232 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.51  10960  101
 233 Anna Arana                     Warszawa             108.19  19799  183
 234 Piotr Madej                    Wrocław              107.37   3758   35
 235 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               107.14  20357  190
 237 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             106.68   7254   68
 238 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             106.53   8629   81
 240 Marta Sztajnert                Wisła                106.41  10109   95
 241 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              106.26   3294   31
 242 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 243 Teresa Pawlik                  Lubin                106.03   3605   34
 244 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 245 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 246 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 247 Katarzyna Bogusławska          Piastów              105.52  19943  189
 248 Tomasz Lempart                 Kraków               105.43   3163   30
 249 Lidia Szpakowska               Jaworzno             105.17   4312   41
 250 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 251 Zofia Górka                    Łęczna               104.80   6183   59
 252 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       104.59   5857   56
 253 Anna Stambulska                Kraków               104.43   3864   37
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             104.31   5633   54
 255 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.05   4370   42
 256 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 257 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.69   6014   58
 258 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 259 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.57  18747  181
 260 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 261 Grzegorz Miecugow              Warszawa             103.18   5262   51
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.84  14603  142
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.72  19415  189
 264 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 265 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 266 Urszula Solarska               Łódź                 102.37  20065  196
 267 Bożena Guział                  Racibórz             102.26   6238   61
 268 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 269 Paweł Maciejczuk               Białystok            101.85   4176   41
 270 Jakub Błażejewski              Poznań               101.82   4582   45
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   7023   69
 272 Tomasz Lewiński                Wejherowo            101.68   4779   47
 273 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 274 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            101.28   7191   71
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 276 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.19   9714   96
 277 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.02  13233  131
 278 Marta Bajorek                  Warszawa             100.57   4224   42
 279 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.40   4819   48
 280 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.36  16559  165
 281 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 282 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 283 Lidia Żywna                    Gdynia                99.46   8653   87
 284 Robert Wagner                  Wrocław               99.15   5949   60
 285 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 286 Krzysztof Zawadzki             Sampława              98.60  17847  181
 287 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.43   8170   83
 288 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 289 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.65   6379   66
 290 Sylwia Buks                    Warszawa              96.56  18926  196
 291 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              95.65   4113   43
 292 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               95.32   2955   31
 293 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                95.26   7430   78
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 295 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 296 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.18  10171  108
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                94.07   7902   84
 298 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 299 Ziemowit Pazda                 Wrocław               92.79   8815   95
 300 Leszek Kilian                  Jaworzno              92.60   4445   48
 301 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 302 Aleksandra Brzeska             Warszawa              92.09   3960   43
 303 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 304 Zuzanna Molak                  Warszawa              90.68   3718   41
 305 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.20   5773   64
 306 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 307 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.09   3153   35
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 309 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.90   6922   77
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.81   7005   78
 311 Leszek Katyński                Słupsk                89.54   6089   68
 312 Marta Łęgowska                 Inowrocław            88.38   5745   65
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.80   9027  104
 314 Michał Dąbrowski               Warszawa              86.40  10541  122
 315 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 316 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                85.34   7681   90
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              84.63  16079  190
 318 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 319 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 320 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              83.28   5330   64
 321 Andrzej Klich                  Jaworzno              83.19   5740   69
 322 Piotr Sadzyński                Jaworzno              80.73   3633   45
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 324 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                77.61   5433   70
 326 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.98   5081   66
 327 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 328 Mirosław Dejna                 Sampława              60.27  11874  197




Poczekalnia na dzień 10-09-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   2 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.38   3317   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   4 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   5 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
   8 Jan Kozłowski                  Kraków               129.69   3372   26
   9 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  10 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  12 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  13 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  14 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  15 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  16 Marek Szczepanik               Reda                 100.28   2507   25
  17 Daniel Tomczyk                 Piła                  98.60   2465   25
  18 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  19 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              131.75   3162   24
  20 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  21 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  22 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  23 Konrad Sowula                  Kraków               116.17   2788   24
  24 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  25 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  26 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  27 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  28 Monika Krzysztofek             Wejherowo            105.17   2524   24
  29 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  30 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  31 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  32 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  33 Jacek Nocoń                    Jaworzno              99.00   2376   24
  34 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  35 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  36 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  37 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                84.38   2025   24
  38 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  39 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  41 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  42 Roman Figiel                   Zawichost             99.52   2289   23
  43 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  44 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  45 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  46 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  47 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  48 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  49 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  50 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  51 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  52 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  53 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  54 Maciej Michalski               Łódź                 102.09   2246   22
  55 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  56 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  57 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  58 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  59 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  60 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  61 Bartosz Pięta                  Swarzędz             103.43   2172   21
  62 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  63 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  64 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  65 Artur Tomczyk                  Piła                 123.20   2464   20
  66 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      111.65   2233   20
  67 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  68 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  69 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  70 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  71 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  72 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  73 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  76 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  77 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  78 Lech Szymczak                  Mniszki              110.89   1996   18
  79 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  80 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  81 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  83 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  84 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  85 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  86 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  87 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  88 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  89 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  90 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  95 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  96 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  97 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
  98 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  99 Marcin Kozyra                  Warszawa             129.31   1681   13
 100 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 101 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 102 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 103 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 104 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 105 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 106 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 107 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 108 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 109 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 110 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 111 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 112 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 113 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 114 Dominika Brzezińska            Piła                  90.69   1179   13
 115 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 116 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 117 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 118 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 119 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 120 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 121 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 122 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 123 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 124 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 125 Filip Warzecha                 Gdynia               123.83   1486   12
 126 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 127 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 128 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 129 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 130 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 134 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 135 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 141 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 142 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 143 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 144 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 145 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 146 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 147 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 148 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 149 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 150 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 151 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 152 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 153 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 154 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 155 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 156 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 157 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 158 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 159 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 160 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 161 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 162 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 163 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 164 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 165 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 168 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 169 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 170 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 171 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 172 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 173 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 174 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 175 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 176 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 177 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 178 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 179 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 180 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 181 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 182 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 183 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 184 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 185 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 186 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 187 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 188 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 189 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 190 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 191 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 192 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 193 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 198 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 199 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 200 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 201 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 202 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 203 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 204 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 205 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 206 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 207 Anna Chybowska                 Sochaczew             91.36   1005   11
 208 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 209 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 210 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 211 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 212 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 213 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 214 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 215 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 216 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 217 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 218 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 219 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 220 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 221 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 222 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 223 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 224 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 225 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 226 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 227 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 228 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 231 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 232 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 233 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 234 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 235 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 236 Jerzy Ciesielski               Łódź                  91.90    919   10
 237 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 238 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 239 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 240 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 241 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 242 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 243 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 244 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 245 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 246 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 247 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 248 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 249 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 250 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 251 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 252 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 253 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 254 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 255 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 256 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 257 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 258 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 259 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 260 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 261 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 262 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 263 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 264 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 265 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 266 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 267 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 268 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 269 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 270 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 271 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 272 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 273 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 274 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 275 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 276 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 277 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 278 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 279 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 280 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 281 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 282 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 283 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 284 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 285 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 286 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 287 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 288 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 289 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 290 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 291 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 292 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 293 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 294 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 295 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 296 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 297 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 298 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 299 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 300 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 301 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 302 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 303 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 304 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 305 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 306 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 307 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 308 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 309 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 310 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 311 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 312 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 313 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 314 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 315 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 316 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 317 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 318 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 319 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 320 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 321 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 322 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 323 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 324 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 325 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 326 Milena Woźniak                 Wałcz                100.00    400    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Kinga Stecuła                  Bytom                 85.50    342    4
 329 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 330 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 333 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 334 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 335 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 336 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 337 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 338 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 339 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 340 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 341 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 342 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 343 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 344 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 345 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 346 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 347 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 348 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 349 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 350 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 351 Kamila Biskupska               Mirosławiec          150.00    150    1
 352 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 353 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 354 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 355 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 356 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 357 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 358 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 359 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 360 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 361 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 362 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 363 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 364 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie