Warszawa21
listopada
Warszawa 21-22 listopada XVII Mistrzostwa Polski (faza I)
Jaworzno28
listopada
Jaworzno 28-29 listopada IV Mistrzostwa Jaworzna
Warszawa 5
grudnia
Warszawa 5 grudnia II Turniej Mikołajkowy
Krzysztof Mówka — Mistrz Jaworzna '200928 - 29 listopada 2009 — IV Mistrzostwa JaworznaInformacjeRelacjaWynikiHHRundy
galeria

IV Mistrzostwa JaworznaJaworzno, 28 - 29 listopada 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Krzysztof Mówka — Mistrz Jaworzna '2009Nie jest już tajemnicą, że w Jaworznie gra się w Scrabble. Teraz wiadomo też, że z powodzeniem rozgrywa się tam ogólnopolskie turnieje. Takim właśnie były IV Mistrzostwa Jaworzna rozegrane w dniach 28-29 listopada 2009r. Tym samym można powiedzieć, że pojawił się nowy punkt na scrabblowej mapie Polski. W Jaworznie już od czterech lat rozgrywa się mistrzostwa — tegoroczne jednak były wyjątkowe, bo był to ogólnopolski otwarty turniej rankingowy.

Doskonale w rolę organizatora tych mistrzostw wcielili się: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w JaworznieStowarzyszenie Równych Szans "SIGMA". Projekt mistrzostw został też wsparty z finansów budżetu miasta Jaworzna. Nie udałoby się zorganizować tak wielkiego przedsięwzięcia bez licznej grupy sponsorów:

  • Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie,
  • Urząd Miasta Jaworzna,
  • Biuro Promocji i Informacji Urzędu miasta Jaworzna,
  • Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie,
  • Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych,
  • Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa,
  • Polska Federacja Scrabble,
  • Restauracja Mega Pizza z Jaworzna,
  • Red Bull z Katowic,
  • Klub Młodzieżowy MCKiS "Podłęże".

Nie da się zliczyć wkładu pracy, jaki w organizację tej imprezy wnieśli pracownicy Klubu MCKiS "Podłęże". Dlatego też dziękujemy im tutaj imiennie:

  • Ewa Latko — kierownik Klubu MCKiS "Podłęże",
  • Aneta Szczyrzyca — instruktor MCKiS / inicjator mistrzostw,
  • Bernadeta Cebula — pracownik administracji,
  • Natalia Szlachetka — instruktor MCKiS,
  • Bernadeta Zapała — instruktor MCKiS,
  • Irena Czak — pracownik obsługi.

Serdecznie dziękujemy!

Impreza przebiegła sprawnie i na wysokim poziomie. Rozgrywane pojedynki w gronie 58 zgłoszonych do mistrzostw zawodników niejednokrotnie wprawiały w oszołomienie obserwatorów. Bardzo dobrze przygotowana medialnie impreza co kilka godzin monitorowana była przez lokalną telewizję. Liczne wywiady z zawodnikami i podawane na bieżąco wyniki sprawiały wrażanie, iż Jaworzno śledziło na żywo losy rozgrywek.

Pierwszy dzień mijał całkowicie pod dyktando Kamila Górki z Krakowa. To on po pierwszym dniu był niekwestionowanym liderem turnieju. Inni jednak zawodnicy nie poddawali się w ciągłym pościgu i już w połowie drugiego dnia czołówka wyrównała się — a liderem został Krzysztof Mówka. Kamil nie zdołał utrzymać swego prowadzenia i na rundę przed końcem można było już powiedzieć, że mało realnym była kwestia pokonania Krzysztofa. Krzysztof Mówka wygrał IV Mistrzostwa Jaworzna, Kamil Górka ostatecznie zakończył turniej tuż za nim na 2 pozycji. Trzecie miejsce wywalczyła Agnieszka Krupka z Krosna. Gdyby nie pierwsze miejsce Krzysztofa można by powiedzieć, że turniej należał do Krakowa, bo 5 miejsc w czołowej dziesiątce należało właśnie do nich. Najlepszym zawodnikiem z Jaworzna został Arkadiusz Łydka zajmując 10 miejsce. Najmłodszą uczestniczką turnieju była Monika Szczyrzyca — 9 letnia zawodniczka MCKiS "Podłęże", ale już potrafiąca uzyskać wynik 493 pkt w jednej z rozegranych partii. Brawo!

Imprezę swoją osobą uświetnili też: Pan Paweł Bańkowski — Radny Miasta Jaworzna, który to wręczył w imieniu Posła na Sejm RP Wojciecha Saługi puchar za I miejsce oraz Pan Mirosław Ciołczyk — Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie.

Mimo, że była to pierwsza ogólnopolska impreza scrabblowa w Jaworznie to już dziś należą się ogromne brawa za organizację! Organizatorzy zapowiadają kolejne mistrzostwa za rok i serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków scrabble. Czekać będą przestrzenne sale i jeszcze lepsze warunki do gry. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w mistrzostwach i zapraszamy za rok.
relacja: Sławomir Zabawa


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc w turnieju ograniczona do 80)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub Młodzieżowy Miejskiego Centrum Kultury i Sportu "Podłęże" w Jaworznie
al. Piłsudskiego 72, 43-609 Jaworzno (w okolicy stacji Statoil)
tel./faks (032) 616-54-18, mail: swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Obrońca tytułuArkadiusz Łydka
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 28 listopada (7 rund)
9:00-10:30 — rejestracja zawodników
11:00 — rozpoczęcie Mistrzostw
13:30-14:30 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 29 listopada (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
13:30-14:30 — przerwa obiadowa
16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim znajduje się na trasie autostrady A4 (Warszawa-Kraków-Katowice-Wrocław), 20 km od Katowic (dojazd autobusami: J,A,E z dworca przy PKP), 60 km od Krakowa (dojazd mini-busami lub pociągiem).
WyżywienieWe własnym zakresie (podamy różne propozycje na turnieju).
Na miejscu kawa, napoje, ciastka.
NoclegiHotel Brojan — 4 km od miejsca rozgrywek
Hotel Pańska Góra — 7 km od miejsca rozgrywek
Hotel Wodnik — 13 km od miejsca rozgrywek
Hotel Dalia
NagrodyNagrody pieniężne i puchary — za I, II i III miejsce
Nagrody specjalne – dla dwóch najlepszych Jaworznian
Nagrody książkowe i nagrody pocieszenia dla pozostałych graczy
OrganizatorzyKlub Młodzieżowy MCKiS „Podłęże” — (032) 616 54 18, swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
Stowarzyszenie Równych Szans "SIGMA" w Jaworznie
Aneta Szczyrzyca — 660 189 742, aneta.szczyrzyca@interia.pl
SponsorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
Stowarzyszenie Równych Szans „SIGMA” w Jaworznie
Urząd Miasta Jaworzno
Poseł na Sejm RP Wojciech Saługa
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaworznie
Restauracja Mega Pizza
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Jaworznie
i inni


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Jaworzna

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Mówka                Warszawa               139.42     11.0     5066     2000      990
  2 Kamil           Górka                Kraków                 143.06      9.0     5111     1795      893
  3 Agnieszka       Krupka               Krosno                 123.14      9.0     4716     1764      582
  4 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       134.14      8.0     5129     1693      631
  5 Przemysław      Herdzina             Kraków                 134.38      8.0     4846     1702      741
  6 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 134.30      8.0     4689     1575       41
  7 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 123.33      8.0     4616     1665      396
  8 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.56      8.0     4461     1649      -65
  9 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                118.58      8.0     4435     1504      675
 10 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               118.06      8.0     4401     1709      248
 11 Rafał           Matczak              Milanówek              120.06      7.0     4792     1524      638
 12 Paweł           Jędryka              Tarnów                 107.92      7.0     4779     1525      421
 13 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.47      7.0     4675     1544      597
 14 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.64      7.0     4623     1504      428
 15 Adam            Jurkowski            Knurów                 103.21      7.0     4592     1472      224
 16 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            134.91      7.0     4537     1457      446
 17 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.25      7.0     4536     1520     -100
 18 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.32      7.0     4448     1605       -7
 19 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                116.89      7.0     4437     1563       25
 20 Jerzy           Luter                Bytom                  109.46      7.0     4410     1480      183
 21 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                116.75      7.0     4406     1394      574
 22 Marek           Gajdosz              Nowy Sącz              100.00      7.0     4245     1499      155
 23 Łukasz          Sornek               Mikołów                108.10      7.0     4215     1448      187
 24 Ewa             Ciszewska            Katowice               122.49      6.0     4552     1379       -2
 25 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.90      6.0     4551     1372      310
 26 Janusz          Krupiński            Bytom                  118.46      6.0     4522     1281      298
 27 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      110.36      6.0     4376     1285      473
 28 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 122.75      6.0     4362     1321      219
 29 Jakub           Nalepa               Gliwice                124.11      6.0     4359     1333      171
 30 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              110.93      6.0     4265     1344     -106
 31 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      6.0     4198     1240     -148
 32 Andrzej         Zając                Jaworzno               100.00      6.0     3916     1333     -227
 33 Piotr           Madej                Wrocław                109.47      5.0     4550     1207      207
 34 Leszek          Kacprzyk             Katowice               100.00      5.0     4348     1228       39
 35 Marta           Sztajnert            Wisła                  100.00      5.0     4155     1230     -343
 36 Natalia         Kosiba               Katowice               100.00      5.0     4128     1296     -279
 37 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           108.51      5.0     4096     1250      -61
 38 Wacław          Sarek                Jaworzno               100.00      5.0     4045     1217      102
 39 Piotr           Broda                Sandomierz             111.48      5.0     4033     1251     -118
 40 Leszek          Kilian               Jaworzno               100.00      5.0     3743     1187     -349
 41 Kamila          Zacharuk             Zabrze                 100.00      5.0     3438     1127     -337
 42 Jan             Kozłowski            Kraków                 136.65      5.0     3308     1181     -215
 43 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      4.5     3691     1055     -278
 44 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.5     2910      924       75
 45 Mateusz         Królikowski          Wrocław                113.83      4.0     4254     1111      -68
 46 Mateusz         Cygan                Chorzów                100.00      4.0     3984     1182     -577
 47 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               100.00      4.0     3741     1198     -241
 48 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      4.0     3566     1058     -522
 49 Sandra          Rykaczewska          Jaworzno               100.00      4.0     3433     1112     -536
 50 Dawid           Rykaczewski          Jaworzno               100.00      4.0     3242     1049     -911
 51 Leszek          Stecuła              Bytom                  125.36      4.0     2299      780      248
 52 Danuta          Zając                Jaworzno               100.00      3.0     3463      976     -799
 53 Zygmunt         Skwarek              Katowice               100.00      3.0     2158      737     -247
 54 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      2.5     3209      800     -569
 55 Martyna         Zaforemska           Jaworzno               100.00      2.5     2337      783    -1545
 56 Krzysztof       Pypno                Gliwice                120.95      2.0     1828      587      122
 57 Klaudia         Zaforemska           Jaworzno               100.00      0.5     2533      573    -1184
 58 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      0.0      298       50       -5
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Jaworzna



	Kamil Górka 143.06 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Tomasz         Siwiński              110.93 +  461: 386  161
    2     9 Marta          Sztajnert             100.00 +  555: 289  150
    3     1 Arkadiusz      Biegun                123.33 +  457: 262  173
    4     1 Arkadiusz      Łydka                 118.06 +  370: 262  168
    5     1 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 +  509: 383  167
    6     1 Tomasz         Ciejka                134.56 +  503: 297  185
    7     1 Przemysław     Herdzina              134.38 +  388: 358  184
    8     1 Dawid          Adamczyk              134.14 -  318: 417   84
    9     1 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  340: 462   89
   10     2 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  467: 341  188
   11     2 Agnieszka      Krupka                123.14 -  345: 384   73
   12     2 Arkadiusz      Biegun                123.33 +  398: 377  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1795  / 12 149.58




	Krzysztof Mówka 139.42 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jacek          Wandzel               110.36 +  500: 272  160
    2     4 Rafał          Wesołowski            121.25 +  392: 376  171
    3     6 Jan            Kozłowski             136.65 -  370: 454   87
    4     6 Ireneusz       Kurzok                116.75 +  346: 336  167
    5     8 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  438: 392  173
    6     5 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 +  593: 275  167
    7     2 Dawid          Adamczyk              134.14 +  422: 389  184
    8     2 Arkadiusz      Łydka                 118.06 +  477: 253  168
    9     1 Kamil          Górka                 143.06 +  462: 340  193
   10     1 Arkadiusz      Biegun                123.33 +  349: 312  173
   11     1 Przemysław     Herdzina              134.38 +  345: 324  184
   12     1 Agnieszka      Krupka                123.14 +  372: 353  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2000  / 12 166.67




	Tomasz Zwoliński 138.32 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Piotr          Madej                 109.47 +  439: 417  159
    2    12 Ewa            Ciszewska             122.49 +  429: 375  172
    3     7 Piotr          Broda                 111.48 +  389: 303  161
    4     4 Dawid          Adamczyk              134.14 -  419: 455   84
    5     4 Arkadiusz      Biegun                123.33 +  415: 346  173
    6     3 Leszek         Stecuła               125.36 +  362: 322  175
    7     3 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  250: 395   68
    8     6 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 +  363: 307  167
    9     3 Przemysław     Herdzina              134.38 +  406: 298  184
   10     2 Kamil          Górka                 143.06 -  341: 467   93
   11     3 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  327: 376   84
   12     6 Tomasz         Ciejka                134.56 -  308: 394   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1605  / 12 133.75




	Jan Kozłowski 136.65 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Luter                 109.46 +  374: 354  159
    2     7 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  387: 381  172
    3     6 Krzysztof      Mówka                 139.42 +  454: 370  189
    4     2 Rafał          Matczak               120.06 +  366: 340  170
    5     2 Dawid          Adamczyk              134.14 -  295: 378   84
    6     4 Przemysław     Herdzina              134.38 -  392: 498   84
    7     5 Agnieszka      Krupka                123.14 -  316: 419   73
    8     9 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  416: 322  179
    9     6 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  308: 461   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  /  9 131.22




	Dariusz Puton 134.91 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  373: 365  159
    2     8 Tomasz         Ciejka                134.56 +  429: 365  185
    3     4 Rafał          Matczak               120.06 -  290: 463   70
    4    11 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  360: 361   84
    5    19 Lidia          Szpakowska            100.00 -  287: 319   50
    6    23 Marcin         Radwański             100.00 +  485: 272  150
    7    18 Piotr          Madej                 109.47 +  440: 194  159
    8    15 Beata          Wiączkowska           123.64 -  291: 413   74
    9    18 Natalia        Kosiba                100.00 +  391: 318  150
   10    14 Łukasz         Sornek                108.10 -  357: 374   58
   11    15 Mateusz        Cygan                 100.00 +  413: 306  150
   12    12 Janusz         Krupiński             118.46 +  421: 341  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Tomasz Ciejka 134.56 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Sornek                108.10 +  467: 348  158
    2     8 Dariusz        Puton                 134.91 -  365: 429   85
    3    10 Jerzy          Luter                 109.46 +  350: 343  159
    4    12 Piotr          Broda                 111.48 +  388: 361  161
    5     3 Rafał          Matczak               120.06 +  420: 283  170
    6     1 Kamil          Górka                 143.06 -  297: 503   93
    7     9 Natalia        Kosiba                100.00 +  403: 319  150
    8     3 Przemysław     Herdzina              134.38 -  334: 418   84
    9     5 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  387: 386  172
   10     5 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  334: 328  171
   11     5 Paweł          Jędryka               107.92 -  322: 500   58
   12     6 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  394: 308  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Przemysław Herdzina 134.38 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jędryka               107.92 +  423: 314  158
    2    15 Piotr          Madej                 109.47 +  391: 369  159
    3     3 Leszek         Stecuła               125.36 +  456: 260  175
    4     3 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  340: 344   67
    5     7 Rafał          Wesołowski            121.25 +  455: 307  171
    6     4 Jan            Kozłowski             136.65 +  498: 392  187
    7     1 Kamil          Górka                 143.06 -  358: 388   93
    8     3 Tomasz         Ciejka                134.56 +  418: 334  185
    9     3 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  298: 406   88
   10     4 Ewa            Ciszewska             122.49 +  466: 289  172
   11     1 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  324: 345   89
   12     4 Paweł          Jędryka               107.92 +  419: 357  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 12 141.83




	Andrzej Rakoczy 134.30 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Adam           Jurkowski             103.21 -  369: 424   53
    2    17 Danuta         Zając                 100.00 +  374: 332  150
    3    18 Natalia        Kosiba                100.00 +  453: 339  150
    4    11 Dariusz        Puton                 134.91 +  361: 360  185
    5     6 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  445: 342  172
    6     6 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  313: 463   68
    7     8 Marek          Gajdosz               100.00 -  407: 484   50
    8    11 Rafał          Wesołowski            121.25 -  342: 444   71
    9    14 Wacław         Sarek                 100.00 +  375: 352  150
   10    12 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 +  466: 419  167
   11     3 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  376: 327  188
   12     5 Rafał          Wesołowski            121.25 +  408: 362  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Dawid Adamczyk 134.14 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Andrzej        Klich                 100.00 +  493: 243  150
    2     5 Beata          Wiączkowska           123.64 +  436: 427  174
    3     2 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  390: 411   68
    4     4 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  455: 419  188
    5     2 Jan            Kozłowski             136.65 +  378: 295  187
    6     2 Łukasz         Sornek                108.10 +  450: 332  158
    7     2 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  389: 422   89
    8     1 Kamil          Górka                 143.06 +  417: 318  193
    9     2 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  421: 469   73
   10     3 Agnieszka      Krupka                123.14 -  395: 407   73
   11     8 Ewa            Ciszewska             122.49 +  455: 410  172
   12     3 Arkadiusz      Łydka                 118.06 +  450: 345  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1693  / 12 141.08




	Zbigniew Wietecki 128.90 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Zając                 100.00 +  391: 290  150
    2     3 Agnieszka      Krupka                123.14 -  337: 406   73
    3    20 Leszek         Kilian                100.00 +  387: 350  150
    4     9 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  318: 422   72
    5    20 Beata          Wiączkowska           123.64 -  326: 422   74
    6    21 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  519: 227  150
    7    14 Mateusz        Cygan                 100.00 +  497: 308  150
    8     9 Jan            Kozłowski             136.65 -  322: 416   87
    9    13 Jerzy          Luter                 109.46 +  375: 303  159
   10    10 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  335: 376   69
   11    13 Mateusz        Królikowski           113.83 +  413: 337  164
   12    10 Beata          Wiączkowska           123.64 -  331: 384   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1372  / 12 114.33




	Leszek Stecuła 125.36 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Danuta         Zając                 100.00 +  440: 282  150
    2    11 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  481: 288  150
    3     3 Przemysław     Herdzina              134.38 -  260: 456   84
    4    14 Marek          Gajdosz               100.00 +  381: 322  150
    5     5 Paweł          Jędryka               107.92 +  415: 341  158
    6     3 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  322: 362   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     780  /  6 130.00




	Jakub Nalepa 124.11 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Sadzyński             100.00 +  473: 273  150
    2     6 Piotr          Broda                 111.48 -  283: 307   61
    3    15 Marta          Sztajnert             100.00 +  392: 371  150
    4     5 Mateusz        Królikowski           113.83 +  446: 306  164
    5     9 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  320: 330   68
    6     7 Agnieszka      Krupka                123.14 -  331: 396   73
    7    17 Lidia          Szpakowska            100.00 +  418: 297  150
    8     7 Krzysztof      Pypno                 120.95 -  356: 375   71
    9    15 Mateusz        Cygan                 100.00 +  398: 369  150
   10    13 Rafał          Matczak               120.06 -  275: 504   70
   11    16 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  357: 329  159
   12    13 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  310: 331   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Beata Wiączkowska 123.64 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Lidia          Szpakowska            100.00 +  387: 287  150
    2     5 Dawid          Adamczyk              134.14 -  427: 436   84
    3    11 Ewa            Ciszewska             122.49 -  396: 411   72
    4    15 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  350: 372   73
    5    20 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  422: 326  179
    6    15 Marta          Sztajnert             100.00 +  417: 375  150
    7    10 Tomasz         Siwiński              110.93 -  355: 384   61
    8    15 Dariusz        Puton                 134.91 +  413: 291  185
    9    11 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  378: 256  150
   10     9 Rafał          Wesołowski            121.25 -  395: 460   71
   11    12 Marcin         Radwański             100.00 +  299: 266  150
   12    10 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  384: 331  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Arkadiusz Biegun 123.33 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Martyna        Zaforemska            100.00 +  459: 151  150
    2    10 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  392: 310  150
    3     1 Kamil          Górka                 143.06 -  262: 457   93
    4    10 Agnieszka      Krupka                123.14 +  456: 351  173
    5     4 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  346: 415   88
    6    14 Lidia          Szpakowska            100.00 +  339: 313  150
    7     4 Rafał          Matczak               120.06 +  376: 372  170
    8     4 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  401: 383  172
    9     2 Dawid          Adamczyk              134.14 +  469: 421  184
   10     1 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  312: 349   89
   11     4 Adam           Jurkowski             103.21 +  427: 300  153
   12     2 Kamil          Górka                 143.06 -  377: 398   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Agnieszka Krupka 123.14 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  501: 205  150
    2     3 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  406: 337  179
    3     5 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  297: 376   67
    4    10 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  351: 456   73
    5    12 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  446: 332  150
    6     7 Jakub          Nalepa                124.11 +  396: 331  174
    7     5 Jan            Kozłowski             136.65 +  419: 316  187
    8     5 Marek          Gajdosz               100.00 +  377: 324  150
    9     4 Arkadiusz      Łydka                 118.06 +  379: 345  168
   10     3 Dawid          Adamczyk              134.14 +  407: 395  184
   11     2 Kamil          Górka                 143.06 +  384: 345  193
   12     1 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  353: 372   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1764  / 12 147.00




	Grzegorz Kwiecień 122.75 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  418: 264  150
    2     1 Rafał          Matczak               120.06 -  326: 372   70
    3    17 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  428: 239  150
    4    15 Beata          Wiączkowska           123.64 +  372: 350  174
    5     8 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  392: 438   89
    6    12 Natalia        Kosiba                100.00 -  333: 338   50
    7    15 Wacław         Sarek                 100.00 -  353: 455   50
    8    16 Jacek          Wandzel               110.36 +  357: 320  160
    9    16 Łukasz         Sornek                108.10 -  300: 382   58
   10    15 Piotr          Broda                 111.48 +  377: 262  161
   11    17 Lidia          Szpakowska            100.00 +  333: 308  150
   12    14 Jerzy          Luter                 109.46 -  373: 415   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Ewa Ciszewska 122.49 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  335: 304  150
    2    12 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  375: 429   88
    3    11 Beata          Wiączkowska           123.64 +  411: 396  174
    4     8 Paweł          Jędryka               107.92 -  419: 439   58
    5    14 Marta          Sztajnert             100.00 +  454: 333  150
    6    10 Rafał          Wesołowski            121.25 -  290: 373   71
    7    12 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  394: 377  150
    8    13 Natalia        Kosiba                100.00 +  357: 288  150
    9    10 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 +  473: 302  167
   10     4 Przemysław     Herdzina              134.38 -  289: 466   84
   11     8 Dawid          Adamczyk              134.14 -  410: 455   84
   12    11 Adam           Jurkowski             103.21 -  345: 392   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Andrzej Rechowicz 122.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  470: 235  150
    2     7 Jan            Kozłowski             136.65 -  381: 387   87
    3     9 Leokadia       Litwinowicz           118.58 +  363: 344  169
    4     9 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  422: 318  179
    5     6 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  342: 445   84
    6    11 Andrzej        Zając                 100.00 +  379: 230  150
    7     6 Rafał          Wesołowski            121.25 +  487: 296  171
    8     4 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  383: 401   73
    9     5 Tomasz         Ciejka                134.56 -  386: 387   85
   10     8 Ireneusz       Kurzok                116.75 +  399: 266  167
   11     9 Łukasz         Sornek                108.10 -  304: 437   58
   12     9 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  359: 332  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Rafał Wesołowski 121.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wacław         Sarek                 100.00 +  389: 347  150
    2     4 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  376: 392   89
    3    13 Andrzej        Zając                 100.00 +  374: 335  150
    4     7 Adam           Jurkowski             103.21 +  406: 382  153
    5     7 Przemysław     Herdzina              134.38 -  307: 455   84
    6    10 Ewa            Ciszewska             122.49 +  373: 290  172
    7     6 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  296: 487   72
    8    11 Andrzej        Rakoczy               134.30 +  444: 342  184
    9     8 Paweł          Jędryka               107.92 -  377: 483   58
   10     9 Beata          Wiączkowska           123.64 +  460: 395  174
   11     6 Marek          Gajdosz               100.00 +  372: 320  150
   12     5 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  362: 408   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Krzysztof Pypno 120.95 Gliwice                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8     7 Jakub          Nalepa                124.11 +  375: 356  174
    9     6 Jan            Kozłowski             136.65 +  461: 308  187
   10     5 Tomasz         Ciejka                134.56 -  328: 334   85
   11    10 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  332: 349   69
   12     9 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  332: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     587  /  5 117.40




	Rafał Matczak 120.06 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Kosiba                100.00 +  540: 309  150
    2     1 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  372: 326  173
    3     4 Dariusz        Puton                 134.91 +  463: 290  185
    4     2 Jan            Kozłowski             136.65 -  340: 366   87
    5     3 Tomasz         Ciejka                134.56 -  283: 420   85
    6     8 Jerzy          Luter                 109.46 +  426: 266  159
    7     4 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  372: 376   73
    8     8 Tomasz         Siwiński              110.93 -  349: 379   61
    9    12 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  325: 476   69
   10    13 Jakub          Nalepa                124.11 +  504: 275  174
   11    11 Andrzej        Zając                 100.00 +  436: 337  150
   12     8 Łukasz         Sornek                108.10 +  382: 334  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Leokadia Litwinowicz 118.58 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  318: 348   50
    2    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  403: 235  150
    3     9 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  344: 363   72
    4    17 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  477: 238  150
    5    13 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  387: 264  159
    6    13 Marek          Gajdosz               100.00 -  277: 400   50
    7    11 Adam           Jurkowski             103.21 -  313: 384   53
    8    20 Lidia          Szpakowska            100.00 +  346: 252  150
    9    12 Rafał          Matczak               120.06 +  476: 325  170
   10    10 Zbigniew       Wietecki              128.90 +  376: 335  179
   11    10 Krzysztof      Pypno                 120.95 +  349: 332  171
   12     7 Marek          Gajdosz               100.00 +  369: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 12 125.33




	Janusz Krupiński 118.46 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  343: 355   50
    2    23 Mateusz        Cygan                 100.00 +  405: 396  150
    3    16 Lidia          Szpakowska            100.00 +  434: 233  150
    4    13 Łukasz         Sornek                108.10 -  326: 505   58
    5    15 Natalia        Kosiba                100.00 -  353: 366   50
    6    18 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  402: 274  159
    7    16 Andrzej        Zając                 100.00 +  443: 277  150
    8    12 Wacław         Sarek                 100.00 +  393: 306  150
    9     9 Marek          Gajdosz               100.00 -  349: 356   50
   10    11 Tomasz         Siwiński              110.93 +  403: 317  161
   11     7 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  330: 418   68
   12    12 Dariusz        Puton                 134.91 -  341: 421   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Arkadiusz Łydka 118.06 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamila         Zacharuk              100.00 +  411: 210  150
    2     2 Mateusz        Królikowski           113.83 +  421: 328  164
    3     2 Dawid          Adamczyk              134.14 +  411: 390  184
    4     1 Kamil          Górka                 143.06 -  262: 370   93
    5     9 Jakub          Nalepa                124.11 +  330: 320  174
    6     6 Andrzej        Rakoczy               134.30 +  463: 313  184
    7     3 Tomasz         Zwoliński             138.32 +  395: 250  188
    8     2 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  253: 477   89
    9     4 Agnieszka      Krupka                123.14 -  345: 379   73
   10     6 Paweł          Jędryka               107.92 +  347: 336  158
   11     7 Janusz         Krupiński             118.46 +  418: 330  168
   12     3 Dawid          Adamczyk              134.14 -  345: 450   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Grzegorz Wiączkowski 116.89 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mateusz        Cygan                 100.00 +  428: 255  150
    2    13 Leszek         Kilian                100.00 +  374: 174  150
    3     5 Agnieszka      Krupka                123.14 +  376: 297  173
    4     3 Przemysław     Herdzina              134.38 +  344: 340  184
    5     1 Kamil          Górka                 143.06 -  383: 509   93
    6     5 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  275: 593   89
    7     7 Paweł          Jędryka               107.92 +  381: 328  158
    8     6 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  307: 363   88
    9    10 Ewa            Ciszewska             122.49 -  302: 473   72
   10    12 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  419: 466   84
   11    21 Piotr          Broda                 111.48 +  364: 338  161
   12    15 Tomasz         Siwiński              110.93 +  484: 276  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Ireneusz Kurzok 116.75 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marta          Sztajnert             100.00 -  359: 365   50
    2    19 Piotr          Sadzyński             100.00 +  418: 209  150
    3    12 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  346: 271  150
    4     6 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  336: 346   89
    5    18 Marek          Gajdosz               100.00 -  343: 396   50
    6    19 Mateusz        Cygan                 100.00 -  318: 370   50
    7    19 Danuta         Zając                 100.00 +  471: 273  150
    8    17 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  373: 363  159
    9    17 Marcin         Radwański             100.00 +  349: 306  150
   10     8 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  266: 399   72
   11    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  496: 224  150
   12    13 Jakub          Nalepa                124.11 +  331: 310  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Mateusz Królikowski 113.83 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Danuta         Wodecka               100.00 +  540: 271  150
    2     2 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  328: 421   68
    3     8 Adam           Jurkowski             103.21 +  426: 368  153
    4     5 Jakub          Nalepa                124.11 -  306: 446   74
    5    11 Andrzej        Zając                 100.00 -  286: 325   50
    6    17 Jacek          Wandzel               110.36 +  397: 366  160
    7    13 Jerzy          Luter                 109.46 -  289: 407   59
    8    18 Mateusz        Cygan                 100.00 -  304: 389   50
    9    19 Maria          Krzyżanowska          108.51 -  313: 370   59
   10    22 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  394: 209  150
   11    13 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  337: 413   79
   12    20 Maria          Krzyżanowska          108.51 -  334: 337   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Piotr Broda 111.48 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Marek          Gajdosz               100.00 +  379: 274  150
    2     6 Jakub          Nalepa                124.11 +  307: 283  174
    3     7 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  303: 389   88
    4    12 Tomasz         Ciejka                134.56 -  361: 388   85
    5    17 Tomasz         Siwiński              110.93 -  368: 398   61
    6    16 Adam           Jurkowski             103.21 -  398: 400   53
    7    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  295: 363   50
    8    22 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  326: 320  150
    9    22 Leszek         Kilian                100.00 +  355: 301  150
   10    15 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  262: 377   73
   11    21 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  338: 364   67
   12    22 Lidia          Szpakowska            100.00 +  341: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Tomasz Siwiński 110.93 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 143.06 -  386: 461   93
    2    16 Lidia          Szpakowska            100.00 -  261: 354   50
    3    24 Andrzej        Klich                 100.00 +  405: 273  150
    4    19 Wacław         Sarek                 100.00 +  428: 301  150
    5    17 Piotr          Broda                 111.48 +  398: 368  161
    6     9 Paweł          Jędryka               107.92 -  340: 341   58
    7    10 Beata          Wiączkowska           123.64 +  384: 355  174
    8     8 Rafał          Matczak               120.06 +  379: 349  170
    9     7 Adam           Jurkowski             103.21 -  295: 362   53
   10    11 Janusz         Krupiński             118.46 -  317: 403   68
   11    20 Leszek         Kilian                100.00 +  396: 320  150
   12    15 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  276: 484   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Jacek Wandzel 110.36 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 139.42 -  272: 500   89
    2    20 Jerzy          Luter                 109.46 -  311: 358   59
    3    28 Martyna        Zaforemska            100.00 +  450: 181  150
    4    21 Lidia          Szpakowska            100.00 -  257: 343   50
    5    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  371: 238  150
    6    17 Mateusz        Królikowski           113.83 -  366: 397   64
    7    22 Leszek         Kilian                100.00 +  420: 335  150
    8    16 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  320: 357   73
    9    21 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  480: 240  150
   10    16 Mateusz        Cygan                 100.00 +  406: 352  150
   11    18 Wacław         Sarek                 100.00 -  282: 318   50
   12    16 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  441: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Piotr Madej 109.47 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             138.32 -  417: 439   88
    2    15 Przemysław     Herdzina              134.38 -  369: 391   84
    3    22 Piotr          Sadzyński             100.00 +  421: 340  150
    4    16 Mateusz        Cygan                 100.00 -  286: 425   50
    5    21 Leszek         Kilian                100.00 -  277: 365   50
    6    24 Kamila         Zacharuk              100.00 +  438: 231  150
    7    18 Dariusz        Puton                 134.91 -  194: 440   85
    8    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  440: 224  150
    9    20 Andrzej        Zając                 100.00 -  399: 401   50
   10    21 Marcin         Radwański             100.00 -  364: 401   50
   11    23 Danuta         Wodecka               100.00 +  517: 353  150
   12    19 Marcin         Radwański             100.00 +  428: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Jerzy Luter 109.46 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jan            Kozłowski             136.65 -  354: 374   87
    2    20 Jacek          Wandzel               110.36 +  358: 311  160
    3    10 Tomasz         Ciejka                134.56 -  343: 350   85
    4    18 Danuta         Wodecka               100.00 +  429: 349  150
    5    16 Mateusz        Cygan                 100.00 +  408: 252  150
    6     8 Rafał          Matczak               120.06 -  266: 426   70
    7    13 Mateusz        Królikowski           113.83 +  407: 289  164
    8    10 Adam           Jurkowski             103.21 -  331: 418   53
    9    13 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  303: 375   79
   10    17 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  446: 361  159
   11    19 Natalia        Kosiba                100.00 +  350: 349  150
   12    14 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  415: 373  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Maria Krzyżanowska 108.51 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Puton                 134.91 -  365: 373   85
    2    18 Marek          Gajdosz               100.00 -  274: 292   50
    3    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  412: 293  150
    4    20 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  339: 312  150
    5    13 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  264: 387   69
    6    18 Janusz         Krupiński             118.46 -  274: 402   68
    7    24 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  408: 275  150
    8    17 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  363: 373   67
    9    19 Mateusz        Królikowski           113.83 +  370: 313  164
   10    17 Jerzy          Luter                 109.46 -  361: 446   59
   11    16 Jakub          Nalepa                124.11 -  329: 357   74
   12    20 Mateusz        Królikowski           113.83 +  337: 334  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Łukasz Sornek 108.10 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Ciejka                134.56 -  348: 467   85
    2    21 Danuta         Wodecka               100.00 +  380: 333  150
    3    21 Marcin         Radwański             100.00 +  356: 305  150
    4    13 Janusz         Krupiński             118.46 +  505: 326  168
    5    10 Adam           Jurkowski             103.21 +  401: 368  153
    6     2 Dawid          Adamczyk              134.14 -  332: 450   84
    8    14 Paweł          Jędryka               107.92 -  366: 436   58
    9    16 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  382: 300  173
   10    14 Dariusz        Puton                 134.91 +  374: 357  185
   11     9 Andrzej        Rechowicz             122.47 +  437: 304  172
   12     8 Rafał          Matczak               120.06 -  334: 382   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1448  / 11 131.64




	Paweł Jędryka 107.92 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Przemysław     Herdzina              134.38 -  314: 423   84
    2    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  444: 204  150
    3    14 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  460: 345  150
    4     8 Ewa            Ciszewska             122.49 +  439: 419  172
    5     5 Leszek         Stecuła               125.36 -  341: 415   75
    6     9 Tomasz         Siwiński              110.93 +  341: 340  161
    7     7 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  328: 381   67
    8    14 Łukasz         Sornek                108.10 +  436: 366  158
    9     8 Rafał          Wesołowski            121.25 +  483: 377  171
   10     6 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  336: 347   68
   11     5 Tomasz         Ciejka                134.56 +  500: 322  185
   12     4 Przemysław     Herdzina              134.38 -  357: 419   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1525  / 12 127.08




	Adam Jurkowski 103.21 Knurów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rakoczy               134.30 +  424: 369  184
    2    14 Marcin         Radwański             100.00 +  429: 249  150
    3     8 Mateusz        Królikowski           113.83 -  368: 426   64
    4     7 Rafał          Wesołowski            121.25 -  382: 406   71
    5    10 Łukasz         Sornek                108.10 -  368: 401   58
    6    16 Piotr          Broda                 111.48 +  400: 398  161
    7    11 Leokadia       Litwinowicz           118.58 +  384: 313  169
    8    10 Jerzy          Luter                 109.46 +  418: 331  159
    9     7 Tomasz         Siwiński              110.93 +  362: 295  161
   10     7 Marek          Gajdosz               100.00 -  365: 408   50
   11     4 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  300: 427   73
   12    11 Ewa            Ciszewska             122.49 +  392: 345  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Mateusz Cygan 100.00 Chorzów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  255: 428   67
    2    23 Janusz         Krupiński             118.46 -  396: 405   68
    3    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  310: 280  150
    4    16 Piotr          Madej                 109.47 +  425: 286  159
    5    16 Jerzy          Luter                 109.46 -  252: 408   59
    6    19 Ireneusz       Kurzok                116.75 +  370: 318  167
    7    14 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  308: 497   79
    8    18 Mateusz        Królikowski           113.83 +  389: 304  164
    9    15 Jakub          Nalepa                124.11 -  369: 398   74
   10    16 Jacek          Wandzel               110.36 -  352: 406   60
   11    15 Dariusz        Puton                 134.91 -  306: 413   85
   12    21 Natalia        Kosiba                100.00 -  252: 418   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1182  / 12  98.50




	Marek Gajdosz 100.00 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Broda                 111.48 -  274: 379   61
    2    18 Maria          Krzyżanowska          108.51 +  292: 274  159
    3    19 Wacław         Sarek                 100.00 +  385: 197  150
    4    14 Leszek         Stecuła               125.36 -  322: 381   75
    5    18 Ireneusz       Kurzok                116.75 +  396: 343  167
    6    13 Leokadia       Litwinowicz           118.58 +  400: 277  169
    7     8 Andrzej        Rakoczy               134.30 +  484: 407  184
    8     5 Agnieszka      Krupka                123.14 -  324: 377   73
    9     9 Janusz         Krupiński             118.46 +  356: 349  168
   10     7 Adam           Jurkowski             103.21 +  408: 365  153
   11     6 Rafał          Wesołowski            121.25 -  320: 372   71
   12     7 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  284: 369   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1499  / 12 124.92




	Leszek Kacprzyk 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Janusz         Krupiński             118.46 +  355: 343  168
    2    10 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  310: 392   73
    3    14 Paweł          Jędryka               107.92 -  345: 460   58
    4    23 Kamila         Zacharuk              100.00 +  399: 256  150
    5    12 Agnieszka      Krupka                123.14 -  332: 446   73
    6    22 Leszek         Kilian                100.00 +  450: 219  150
    7    12 Ewa            Ciszewska             122.49 -  377: 394   72
    8    19 Andrzej        Zając                 100.00 +  373: 270  150
    9    11 Beata          Wiączkowska           123.64 -  256: 378   74
   10    18 Natalia        Kosiba                100.00 +  531: 349  150
   11    14 Marta          Sztajnert             100.00 -  336: 361   50
   12    16 Jacek          Wandzel               110.36 -  284: 441   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Leszek Kilian 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bernadeta      Zapała                100.00 +  303: 298  150
    2    13 Grzegorz       Wiączkowski           116.89 -  174: 374   67
    3    20 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  350: 387   79
    4    22 Marta          Sztajnert             100.00 -  314: 364   50
    5    21 Piotr          Madej                 109.47 +  365: 277  159
    6    22 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  219: 450   50
    7    22 Jacek          Wandzel               110.36 -  335: 420   60
    8    26 Piotr          Sadzyński             100.00 +  394: 210  150
    9    22 Piotr          Broda                 111.48 -  301: 355   61
   10    23 Kamila         Zacharuk              100.00 +  347: 296  150
   11    20 Tomasz         Siwiński              110.93 -  320: 396   61
   12    23 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  321: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1187  / 12  98.92




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Adamczyk              134.14 -  243: 493   84
    2    24 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  235: 403   69
    3    24 Tomasz         Siwiński              110.93 -  273: 405   61
    4    28 Martyna        Zaforemska            100.00 +  307: 191  150
    5    23 Jacek          Wandzel               110.36 -  238: 371   60
    8    28 PAUZA
    9    25 Sandra         Rykaczewska           100.00 -  255: 300   50
   10    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  360: 217  150
   11    27 Piotr          Sadzyński             100.00 +  350: 165  150
   12    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  349: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  /  9 102.67




	Natalia Kosiba 100.00 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               120.06 -  309: 540   70
    2    26 Kamila         Zacharuk              100.00 +  314: 205  150
    3    18 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  339: 453   84
    4    25 Danuta         Zając                 100.00 +  421: 239  150
    5    15 Janusz         Krupiński             118.46 +  366: 353  168
    6    12 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  338: 333  173
    7     9 Tomasz         Ciejka                134.56 -  319: 403   85
    8    13 Ewa            Ciszewska             122.49 -  288: 357   72
    9    18 Dariusz        Puton                 134.91 -  318: 391   85
   10    18 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  349: 531   50
   11    19 Jerzy          Luter                 109.46 -  349: 350   59
   12    21 Mateusz        Cygan                 100.00 +  418: 252  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 PAUZA
    2    14 Adam           Jurkowski             103.21 -  249: 429   53
    3    21 Łukasz         Sornek                108.10 -  305: 356   58
    4    24 Andrzej        Zając                 100.00 -  219: 415   50
    5    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 +  334: 267  150
    6    23 Dariusz        Puton                 134.91 -  272: 485   85
    7    23 Danuta         Wodecka               100.00 +  374: 307  150
    8    21 Marta          Sztajnert             100.00 +  332: 270  150
    9    17 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  306: 349   67
   10    21 Piotr          Madej                 109.47 +  401: 364  159
   11    12 Beata          Wiączkowska           123.64 -  266: 299   74
   12    19 Piotr          Madej                 109.47 -  333: 428   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 11  95.91




	Sandra Rykaczewska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Ewa            Ciszewska             122.49 -  304: 335   72
    2    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  381: 182  150
    3    12 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  271: 346   67
    4    17 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  238: 477   69
    5    25 Kamila         Zacharuk              100.00 +  312: 274  150
    6    21 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  227: 519   79
    7    21 Marta          Sztajnert             100.00 -  264: 353   50
    8    22 Piotr          Broda                 111.48 -  320: 326   61
    9    25 Andrzej        Klich                 100.00 +  300: 255  150
   10    22 Mateusz        Królikowski           113.83 -  209: 394   64
   11    24 Danuta         Zając                 100.00 +  367: 233  150
   12    24 Kamila         Zacharuk              100.00 -  240: 275   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1112  / 12  92.67




	Dawid Rykaczewski 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  235: 470   72
    2    25 Paweł          Jędryka               107.92 -  204: 444   58
    3    25 Maria          Krzyżanowska          108.51 -  293: 412   59
    4    26 Piotr          Sadzyński             100.00 +  314: 258  150
    5    24 Wacław         Sarek                 100.00 -  209: 384   50
    6    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  278: 291   50
    7    26 Martyna        Zaforemska            100.00 +  287: 183  150
    8    25 Danuta         Zając                 100.00 +  349: 244  150
    9    21 Jacek          Wandzel               110.36 -  240: 480   60
   10    24 Lidia          Szpakowska            100.00 -  206: 415   50
   11    26 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  337: 223  150
   12    25 Andrzej        Klich                 100.00 -  290: 349   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  / 12  87.42




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Nalepa                124.11 -  273: 473   74
    2    19 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  209: 418   67
    3    22 Piotr          Madej                 109.47 -  340: 421   59
    4    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  258: 314   50
    5    28 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  278: 220  150
    6    25 Danuta         Zając                 100.00 -  282: 299   50
    7    25 Kamila         Zacharuk              100.00 -  236: 282   50
    8    26 Leszek         Kilian                100.00 -  210: 394   50
    9    28 PAUZA
   10    26 Martyna        Zaforemska            100.00 +  373: 233  150
   11    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  165: 350   50
   12    26 Danuta         Zając                 100.00 -  285: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     800  / 11  72.73




	Wacław Sarek 100.00 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            121.25 -  347: 389   71
    2    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  388: 218  150
    3    19 Marek          Gajdosz               100.00 -  197: 385   50
    4    19 Tomasz         Siwiński              110.93 -  301: 428   61
    5    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  384: 209  150
    6    20 Danuta         Wodecka               100.00 +  373: 260  150
    7    15 Grzegorz       Kwiecień              122.75 +  455: 353  173
    8    12 Janusz         Krupiński             118.46 -  306: 393   68
    9    14 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  352: 375   84
   10    19 Andrzej        Zając                 100.00 -  307: 320   50
   11    18 Jacek          Wandzel               110.36 +  318: 282  160
   12    18 Andrzej        Zając                 100.00 -  317: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Zygmunt Skwarek 100.00 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Leokadia       Litwinowicz           118.58 +  348: 318  169
    2    11 Leszek         Stecuła               125.36 -  288: 481   75
    3    17 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  239: 428   73
    4    20 Maria          Krzyżanowska          108.51 -  312: 339   59
    5    26 Marcin         Radwański             100.00 -  267: 334   50
    6    26 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  341: 210  150
    7    20 Piotr          Broda                 111.48 +  363: 295  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     737  /  7 105.29




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  264: 418   73
    2    22 Wacław         Sarek                 100.00 -  218: 388   50
    3    23 Mateusz        Cygan                 100.00 -  280: 310   50
    4    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  349: 172  150
    5    22 Danuta         Wodecka               100.00 -  259: 466   50
    6    27 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  291: 278  150
    7    24 Maria          Krzyżanowska          108.51 -  275: 408   59
    8    23 Piotr          Madej                 109.47 -  224: 440   59
    9    27 Martyna        Zaforemska            100.00 +  493: 138  150
   10    25 Danuta         Zając                 100.00 +  424: 253  150
   11    22 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  224: 496   67
   12    23 Leszek         Kilian                100.00 -  265: 321   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1058  / 12  88.17




	Lidia Szpakowska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Beata          Wiączkowska           123.64 -  287: 387   74
    2    16 Tomasz         Siwiński              110.93 +  354: 261  161
    3    16 Janusz         Krupiński             118.46 -  233: 434   68
    4    21 Jacek          Wandzel               110.36 +  343: 257  160
    5    19 Dariusz        Puton                 134.91 +  319: 287  185
    6    14 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  313: 339   73
    7    17 Jakub          Nalepa                124.11 -  297: 418   74
    8    20 Leokadia       Litwinowicz           118.58 -  252: 346   69
    9    23 Marta          Sztajnert             100.00 -  326: 373   50
   10    24 Dawid          Rykaczewski           100.00 +  415: 206  150
   11    17 Grzegorz       Kwiecień              122.75 -  308: 333   73
   12    22 Piotr          Broda                 111.48 -  294: 341   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Marta Sztajnert 100.00 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Ireneusz       Kurzok                116.75 +  365: 359  167
    2     9 Kamil          Górka                 143.06 -  289: 555   93
    3    15 Jakub          Nalepa                124.11 -  371: 392   74
    4    22 Leszek         Kilian                100.00 +  364: 314  150
    5    14 Ewa            Ciszewska             122.49 -  333: 454   72
    6    15 Beata          Wiączkowska           123.64 -  375: 417   74
    7    21 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  353: 264  150
    8    21 Marcin         Radwański             100.00 -  270: 332   50
    9    23 Lidia          Szpakowska            100.00 +  373: 326  150
   10    20 Danuta         Wodecka               100.00 -  354: 388   50
   11    14 Leszek         Kacprzyk              100.00 +  361: 336  150
   12    17 Danuta         Wodecka               100.00 -  347: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Mateusz        Królikowski           113.83 -  271: 540   64
    2    21 Łukasz         Sornek                108.10 -  333: 380   58
    3    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  341: 174  150
    4    18 Jerzy          Luter                 109.46 -  349: 429   59
    5    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  466: 259  150
    6    20 Wacław         Sarek                 100.00 -  260: 373   50
    7    23 Marcin         Radwański             100.00 -  307: 374   50
    8    24 Kamila         Zacharuk              100.00 +  386: 357  150
    9    24 Danuta         Zając                 100.00 +  383: 242  150
   10    20 Marta          Sztajnert             100.00 +  388: 354  150
   11    23 Piotr          Madej                 109.47 -  353: 517   59
   12    17 Marta          Sztajnert             100.00 +  361: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1240  / 12 103.33




	Kamila Zacharuk 100.00 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Arkadiusz      Łydka                 118.06 -  210: 411   68
    2    26 Natalia        Kosiba                100.00 -  205: 314   50
    3    26 Danuta         Zając                 100.00 +  351: 332  150
    4    23 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  256: 399   50
    5    25 Sandra         Rykaczewska           100.00 -  274: 312   50
    6    24 Piotr          Madej                 109.47 -  231: 438   59
    7    25 Piotr          Sadzyński             100.00 +  282: 236  150
    8    24 Danuta         Wodecka               100.00 -  357: 386   50
    9    26 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  355: 208  150
   10    23 Leszek         Kilian                100.00 -  296: 347   50
   11    25 Martyna        Zaforemska            100.00 +  346: 152  150
   12    24 Sandra         Rykaczewska           100.00 +  275: 240  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1127  / 12  93.92




	Klaudia Zaforemska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Agnieszka      Krupka                123.14 -  205: 501   73
    2    27 Sandra         Rykaczewska           100.00 -  182: 381   50
    3    27 Danuta         Wodecka               100.00 -  174: 341   50
    4    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  172: 349   50
    5    28 Piotr          Sadzyński             100.00 -  220: 278   50
    6    26 Zygmunt        Skwarek               100.00 -  210: 341   50
    7    27 PAUZA
    8    27 Martyna        Zaforemska            100.00 -  213: 214   50
    9    26 Kamila         Zacharuk              100.00 -  208: 355   50
   10    27 Andrzej        Klich                 100.00 -  217: 360   50
   11    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  223: 337   50
   12    27 Martyna        Zaforemska            100.00 -  209: 260   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     573  / 11  52.09




	Martyna  Zaforemska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Biegun                123.33 -  151: 459   73
    2    28 Andrzej        Zając                 100.00 -  219: 385   50
    3    28 Jacek          Wandzel               110.36 -  181: 450   60
    4    28 Andrzej        Klich                 100.00 -  191: 307   50
    5    27 Danuta         Zając                 100.00 -  115: 360   50
    6    28 PAUZA
    7    26 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  183: 287   50
    8    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  214: 213  150
    9    27 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  138: 493   50
   10    26 Piotr          Sadzyński             100.00 -  233: 373   50
   11    25 Kamila         Zacharuk              100.00 -  152: 346   50
   12    27 Klaudia        Zaforemska            100.00 +  260: 209  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     783  / 11  71.18




	Andrzej Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              128.90 -  290: 391   79
    2    28 Martyna        Zaforemska            100.00 +  385: 219  150
    3    13 Rafał          Wesołowski            121.25 -  335: 374   71
    4    24 Marcin         Radwański             100.00 +  415: 219  150
    5    11 Mateusz        Królikowski           113.83 +  325: 286  164
    6    11 Andrzej        Rechowicz             122.47 -  230: 379   72
    7    16 Janusz         Krupiński             118.46 -  277: 443   68
    8    19 Leszek         Kacprzyk              100.00 -  270: 373   50
    9    20 Piotr          Madej                 109.47 +  401: 399  159
   10    19 Wacław         Sarek                 100.00 +  320: 307  150
   11    11 Rafał          Matczak               120.06 -  337: 436   70
   12    18 Wacław         Sarek                 100.00 +  331: 317  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Danuta Zając 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Leszek         Stecuła               125.36 -  282: 440   75
    2    17 Andrzej        Rakoczy               134.30 -  332: 374   84
    3    26 Kamila         Zacharuk              100.00 -  332: 351   50
    4    25 Natalia        Kosiba                100.00 -  239: 421   50
    5    27 Martyna        Zaforemska            100.00 +  360: 115  150
    6    25 Piotr          Sadzyński             100.00 +  299: 282  150
    7    19 Ireneusz       Kurzok                116.75 -  273: 471   67
    8    25 Dawid          Rykaczewski           100.00 -  244: 349   50
    9    24 Danuta         Wodecka               100.00 -  242: 383   50
   10    25 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  253: 424   50
   11    24 Sandra         Rykaczewska           100.00 -  233: 367   50
   12    26 Piotr          Sadzyński             100.00 +  374: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     976  / 12  81.33




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Leszek         Kilian                100.00 -  298: 303   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      50  /  1  50.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Jaworzna



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Siwiński              461: 386
   2 Jacek          Wandzel              - Krzysztof      Mówka                 272: 500
   3 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Madej                 439: 417
   4 Jerzy          Luter                - Jan            Kozłowski             354: 374
   5 Dariusz        Puton                - Maria          Krzyżanowska          373: 365
   6 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Ciejka                348: 467
   7 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jędryka               423: 314
   8 Adam           Jurkowski            - Andrzej        Rakoczy               424: 369
   9 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Klich                 493: 243
  10 Andrzej        Zając                - Zbigniew       Wietecki              290: 391
  11 Leszek         Stecuła              - Danuta         Zając                 440: 282
  12 Piotr          Sadzyński            - Jakub          Nalepa                273: 473
  13 Beata          Wiączkowska          - Lidia          Szpakowska            387: 287
  14 Martyna        Zaforemska           - Arkadiusz      Biegun                151: 459
  15 Agnieszka      Krupka               - Klaudia        Zaforemska            501: 205
  16 Monika         Szczyrzyca           - Grzegorz       Kwiecień              264: 418
  17 Ewa            Ciszewska            - Sandra         Rykaczewska           335: 304
  18 Dawid          Rykaczewski          - Andrzej        Rechowicz             235: 470
  19 Rafał          Wesołowski           - Wacław         Sarek                 389: 347
  20 Leszek         Kilian               - Bernadeta      Zapała                303: 298
  21 Rafał          Matczak              - Natalia        Kosiba                540: 309
  22 Zygmunt        Skwarek              - Leokadia       Litwinowicz           348: 318
  23 Janusz         Krupiński            - Leszek         Kacprzyk              343: 355
  24 Kamila         Zacharuk             - Arkadiusz      Łydka                 210: 411
  25 Grzegorz       Wiączkowski          - Mateusz        Cygan                 428: 255
  26 Marta          Sztajnert            - Ireneusz       Kurzok                365: 359
  27 Mateusz        Królikowski          - Danuta         Wodecka               540: 271
  28 Marek          Gajdosz              - Piotr          Broda                 274: 379
  29 Marcin         Radwański            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kwiecień             - Rafał          Matczak               326: 372
   2 Arkadiusz      Łydka                - Mateusz        Królikowski           421: 328
   3 Zbigniew       Wietecki             - Agnieszka      Krupka                337: 406
   4 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Wesołowski            392: 376
   5 Beata          Wiączkowska          - Dawid          Adamczyk              427: 436
   6 Jakub          Nalepa               - Piotr          Broda                 283: 307
   7 Andrzej        Rechowicz            - Jan            Kozłowski             381: 387
   8 Tomasz         Ciejka               - Dariusz        Puton                 365: 429
   9 Kamil          Górka                - Marta          Sztajnert             555: 289
  10 Arkadiusz      Biegun               - Leszek         Kacprzyk              392: 310
  11 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Stecuła               288: 481
  12 Tomasz         Zwoliński            - Ewa            Ciszewska             429: 375
  13 Grzegorz       Wiączkowski          - Leszek         Kilian                374: 174
  14 Adam           Jurkowski            - Marcin         Radwański             429: 249
  15 Piotr          Madej                - Przemysław     Herdzina              369: 391
  16 Lidia          Szpakowska           - Tomasz         Siwiński              354: 261
  17 Danuta         Zając                - Andrzej        Rakoczy               332: 374
  18 Maria          Krzyżanowska         - Marek          Gajdosz               274: 292
  19 Ireneusz       Kurzok               - Piotr          Sadzyński             418: 209
  20 Jerzy          Luter                - Jacek          Wandzel               358: 311
  21 Danuta         Wodecka              - Łukasz         Sornek                333: 380
  22 Wacław         Sarek                - Monika         Szczyrzyca            388: 218
  23 Mateusz        Cygan                - Janusz         Krupiński             396: 405
  24 Leokadia       Litwinowicz          - Andrzej        Klich                 403: 235
  25 Paweł          Jędryka              - Dawid          Rykaczewski           444: 204
  26 Natalia        Kosiba               - Kamila         Zacharuk              314: 205
  27 Sandra         Rykaczewska          - Klaudia        Zaforemska            381: 182
  28 Martyna        Zaforemska           - Andrzej        Zając                 219: 385


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Kamil          Górka                 262: 457
   2 Arkadiusz      Łydka                - Dawid          Adamczyk              411: 390
   3 Przemysław     Herdzina             - Leszek         Stecuła               456: 260
   4 Rafał          Matczak              - Dariusz        Puton                 463: 290
   5 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Wiączkowski           297: 376
   6 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Mówka                 454: 370
   7 Piotr          Broda                - Tomasz         Zwoliński             303: 389
   8 Mateusz        Królikowski          - Adam           Jurkowski             426: 368
   9 Andrzej        Rechowicz            - Leokadia       Litwinowicz           363: 344
  10 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Luter                 350: 343
  11 Ewa            Ciszewska            - Beata          Wiączkowska           411: 396
  12 Sandra         Rykaczewska          - Ireneusz       Kurzok                271: 346
  13 Andrzej        Zając                - Rafał          Wesołowski            335: 374
  14 Leszek         Kacprzyk             - Paweł          Jędryka               345: 460
  15 Marta          Sztajnert            - Jakub          Nalepa                371: 392
  16 Janusz         Krupiński            - Lidia          Szpakowska            434: 233
  17 Grzegorz       Kwiecień             - Zygmunt        Skwarek               428: 239
  18 Andrzej        Rakoczy              - Natalia        Kosiba                453: 339
  19 Marek          Gajdosz              - Wacław         Sarek                 385: 197
  20 Leszek         Kilian               - Zbigniew       Wietecki              350: 387
  21 Łukasz         Sornek               - Marcin         Radwański             356: 305
  22 Piotr          Madej                - Piotr          Sadzyński             421: 340
  23 Monika         Szczyrzyca           - Mateusz        Cygan                 280: 310
  24 Andrzej        Klich                - Tomasz         Siwiński              273: 405
  25 Dawid          Rykaczewski          - Maria          Krzyżanowska          293: 412
  26 Danuta         Zając                - Kamila         Zacharuk              332: 351
  27 Klaudia        Zaforemska           - Danuta         Wodecka               174: 341
  28 Jacek          Wandzel              - Martyna        Zaforemska            450: 181


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Łydka                - Kamil          Górka                 262: 370
   2 Jan            Kozłowski            - Rafał          Matczak               366: 340
   3 Grzegorz       Wiączkowski          - Przemysław     Herdzina              344: 340
   4 Dawid          Adamczyk             - Tomasz         Zwoliński             455: 419
   5 Jakub          Nalepa               - Mateusz        Królikowski           446: 306
   6 Ireneusz       Kurzok               - Krzysztof      Mówka                 336: 346
   7 Rafał          Wesołowski           - Adam           Jurkowski             406: 382
   8 Paweł          Jędryka              - Ewa            Ciszewska             439: 419
   9 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Rechowicz             318: 422
  10 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Krupka                456: 351
  11 Dariusz        Puton                - Andrzej        Rakoczy               360: 361
  12 Piotr          Broda                - Tomasz         Ciejka                361: 388
  13 Janusz         Krupiński            - Łukasz         Sornek                326: 505
  14 Leszek         Stecuła              - Marek          Gajdosz               381: 322
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Beata          Wiączkowska           372: 350
  16 Mateusz        Cygan                - Piotr          Madej                 425: 286
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Sandra         Rykaczewska           477: 238
  18 Danuta         Wodecka              - Jerzy          Luter                 349: 429
  19 Tomasz         Siwiński             - Wacław         Sarek                 428: 301
  20 Maria          Krzyżanowska         - Zygmunt        Skwarek               339: 312
  21 Lidia          Szpakowska           - Jacek          Wandzel               343: 257
  22 Leszek         Kilian               - Marta          Sztajnert             314: 364
  23 Leszek         Kacprzyk             - Kamila         Zacharuk              399: 256
  24 Marcin         Radwański            - Andrzej        Zając                 219: 415
  25 Natalia        Kosiba               - Danuta         Zając                 421: 239
  26 Piotr          Sadzyński            - Dawid          Rykaczewski           258: 314
  27 Klaudia        Zaforemska           - Monika         Szczyrzyca            172: 349
  28 Andrzej        Klich                - Martyna        Zaforemska            307: 191


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Grzegorz       Wiączkowski           509: 383
   2 Dawid          Adamczyk             - Jan            Kozłowski             378: 295
   3 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Matczak               420: 283
   4 Tomasz         Zwoliński            - Arkadiusz      Biegun                415: 346
   5 Leszek         Stecuła              - Paweł          Jędryka               415: 341
   6 Andrzej        Rakoczy              - Andrzej        Rechowicz             445: 342
   7 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Herdzina              307: 455
   8 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Kwiecień              438: 392
   9 Jakub          Nalepa               - Arkadiusz      Łydka                 320: 330
  10 Łukasz         Sornek               - Adam           Jurkowski             401: 368
  11 Andrzej        Zając                - Mateusz        Królikowski           325: 286
  12 Leszek         Kacprzyk             - Agnieszka      Krupka                332: 446
  13 Maria          Krzyżanowska         - Leokadia       Litwinowicz           264: 387
  14 Ewa            Ciszewska            - Marta          Sztajnert             454: 333
  15 Natalia        Kosiba               - Janusz         Krupiński             366: 353
  16 Jerzy          Luter                - Mateusz        Cygan                 408: 252
  17 Tomasz         Siwiński             - Piotr          Broda                 398: 368
  18 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Gajdosz               343: 396
  19 Lidia          Szpakowska           - Dariusz        Puton                 319: 287
  20 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Wiączkowska           326: 422
  21 Piotr          Madej                - Leszek         Kilian                277: 365
  22 Danuta         Wodecka              - Monika         Szczyrzyca            466: 259
  23 Andrzej        Klich                - Jacek          Wandzel               238: 371
  24 Wacław         Sarek                - Dawid          Rykaczewski           384: 209
  25 Kamila         Zacharuk             - Sandra         Rykaczewska           274: 312
  26 Marcin         Radwański            - Zygmunt        Skwarek               334: 267
  27 Danuta         Zając                - Martyna        Zaforemska            360: 115
  28 Klaudia        Zaforemska           - Piotr          Sadzyński             220: 278


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Ciejka                503: 297
   2 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Sornek                450: 332
   3 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Stecuła               362: 322
   4 Przemysław     Herdzina             - Jan            Kozłowski             498: 392
   5 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Wiączkowski           593: 275
   6 Andrzej        Rakoczy              - Arkadiusz      Łydka                 313: 463
   7 Agnieszka      Krupka               - Jakub          Nalepa                396: 331
   8 Rafał          Matczak              - Jerzy          Luter                 426: 266
   9 Paweł          Jędryka              - Tomasz         Siwiński              341: 340
  10 Rafał          Wesołowski           - Ewa            Ciszewska             373: 290
  11 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Zając                 379: 230
  12 Grzegorz       Kwiecień             - Natalia        Kosiba                333: 338
  13 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Gajdosz               277: 400
  14 Lidia          Szpakowska           - Arkadiusz      Biegun                313: 339
  15 Beata          Wiączkowska          - Marta          Sztajnert             417: 375
  16 Piotr          Broda                - Adam           Jurkowski             398: 400
  17 Mateusz        Królikowski          - Jacek          Wandzel               397: 366
  18 Janusz         Krupiński            - Maria          Krzyżanowska          402: 274
  19 Mateusz        Cygan                - Ireneusz       Kurzok                370: 318
  20 Wacław         Sarek                - Danuta         Wodecka               373: 260
  21 Sandra         Rykaczewska          - Zbigniew       Wietecki              227: 519
  22 Leszek         Kacprzyk             - Leszek         Kilian                450: 219
  23 Dariusz        Puton                - Marcin         Radwański             485: 272
  24 Kamila         Zacharuk             - Piotr          Madej                 231: 438
  25 Piotr          Sadzyński            - Danuta         Zając                 282: 299
  26 Zygmunt        Skwarek              - Klaudia        Zaforemska            341: 210
  27 Dawid          Rykaczewski          - Monika         Szczyrzyca            278: 291
  28 Martyna        Zaforemska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Górka                 358: 388
   2 Krzysztof      Mówka                - Dawid          Adamczyk              422: 389
   3 Arkadiusz      Łydka                - Tomasz         Zwoliński             395: 250
   4 Rafał          Matczak              - Arkadiusz      Biegun                372: 376
   5 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                316: 419
   6 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            487: 296
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Paweł          Jędryka               381: 328
   8 Marek          Gajdosz              - Andrzej        Rakoczy               484: 407
   9 Natalia        Kosiba               - Tomasz         Ciejka                319: 403
  10 Tomasz         Siwiński             - Beata          Wiączkowska           384: 355
  11 Adam           Jurkowski            - Leokadia       Litwinowicz           384: 313
  12 Ewa            Ciszewska            - Leszek         Kacprzyk              394: 377
  13 Jerzy          Luter                - Mateusz        Królikowski           407: 289
  14 Mateusz        Cygan                - Zbigniew       Wietecki              308: 497
  15 Wacław         Sarek                - Grzegorz       Kwiecień              455: 353
  16 Andrzej        Zając                - Janusz         Krupiński             277: 443
  17 Jakub          Nalepa               - Lidia          Szpakowska            418: 297
  18 Dariusz        Puton                - Piotr          Madej                 440: 194
  19 Danuta         Zając                - Ireneusz       Kurzok                273: 471
  20 Zygmunt        Skwarek              - Piotr          Broda                 363: 295
  21 Marta          Sztajnert            - Sandra         Rykaczewska           353: 264
  22 Jacek          Wandzel              - Leszek         Kilian                420: 335
  23 Danuta         Wodecka              - Marcin         Radwański             307: 374
  24 Monika         Szczyrzyca           - Maria          Krzyżanowska          275: 408
  25 Piotr          Sadzyński            - Kamila         Zacharuk              236: 282
  26 Martyna        Zaforemska           - Dawid          Rykaczewski           183: 287
  27 Klaudia        Zaforemska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Kamil          Górka                 417: 318
   2 Krzysztof      Mówka                - Arkadiusz      Łydka                 477: 253
   3 Tomasz         Ciejka               - Przemysław     Herdzina              334: 418
   4 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Rechowicz             401: 383
   5 Agnieszka      Krupka               - Marek          Gajdosz               377: 324
   6 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           363: 307
   7 Krzysztof      Pypno                - Jakub          Nalepa                375: 356
   8 Tomasz         Siwiński             - Rafał          Matczak               379: 349
   9 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Kozłowski             322: 416
  10 Adam           Jurkowski            - Jerzy          Luter                 418: 331
  11 Andrzej        Rakoczy              - Rafał          Wesołowski            342: 444
  12 Wacław         Sarek                - Janusz         Krupiński             306: 393
  13 Ewa            Ciszewska            - Natalia        Kosiba                357: 288
  14 Paweł          Jędryka              - Łukasz         Sornek                436: 366
  15 Beata          Wiączkowska          - Dariusz        Puton                 413: 291
  16 Jacek          Wandzel              - Grzegorz       Kwiecień              320: 357
  17 Ireneusz       Kurzok               - Maria          Krzyżanowska          373: 363
  18 Mateusz        Królikowski          - Mateusz        Cygan                 304: 389
  19 Andrzej        Zając                - Leszek         Kacprzyk              270: 373
  20 Leokadia       Litwinowicz          - Lidia          Szpakowska            346: 252
  21 Marcin         Radwański            - Marta          Sztajnert             332: 270
  22 Piotr          Broda                - Sandra         Rykaczewska           326: 320
  23 Piotr          Madej                - Monika         Szczyrzyca            440: 224
  24 Kamila         Zacharuk             - Danuta         Wodecka               357: 386
  25 Dawid          Rykaczewski          - Danuta         Zając                 349: 244
  26 Leszek         Kilian               - Piotr          Sadzyński             394: 210
  27 Klaudia        Zaforemska           - Martyna        Zaforemska            213: 214
  28 Andrzej        Klich                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 340: 462
   2 Arkadiusz      Biegun               - Dawid          Adamczyk              469: 421
   3 Przemysław     Herdzina             - Tomasz         Zwoliński             298: 406
   4 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Krupka                345: 379
   5 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Rechowicz             387: 386
   6 Krzysztof      Pypno                - Jan            Kozłowski             461: 308
   7 Tomasz         Siwiński             - Adam           Jurkowski             295: 362
   8 Paweł          Jędryka              - Rafał          Wesołowski            483: 377
   9 Marek          Gajdosz              - Janusz         Krupiński             356: 349
  10 Grzegorz       Wiączkowski          - Ewa            Ciszewska             302: 473
  11 Beata          Wiączkowska          - Leszek         Kacprzyk              378: 256
  12 Leokadia       Litwinowicz          - Rafał          Matczak               476: 325
  13 Jerzy          Luter                - Zbigniew       Wietecki              303: 375
  14 Andrzej        Rakoczy              - Wacław         Sarek                 375: 352
  15 Mateusz        Cygan                - Jakub          Nalepa                369: 398
  16 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Kwiecień              382: 300
  17 Ireneusz       Kurzok               - Marcin         Radwański             349: 306
  18 Natalia        Kosiba               - Dariusz        Puton                 318: 391
  19 Maria          Krzyżanowska         - Mateusz        Królikowski           370: 313
  20 Piotr          Madej                - Andrzej        Zając                 399: 401
  21 Dawid          Rykaczewski          - Jacek          Wandzel               240: 480
  22 Piotr          Broda                - Leszek         Kilian                355: 301
  23 Marta          Sztajnert            - Lidia          Szpakowska            373: 326
  24 Danuta         Wodecka              - Danuta         Zając                 383: 242
  25 Sandra         Rykaczewska          - Andrzej        Klich                 300: 255
  26 Kamila         Zacharuk             - Klaudia        Zaforemska            355: 208
  27 Monika         Szczyrzyca           - Martyna        Zaforemska            493: 138
  28 Piotr          Sadzyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Mówka                 312: 349
   2 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 341: 467
   3 Agnieszka      Krupka               - Dawid          Adamczyk              407: 395
   4 Ewa            Ciszewska            - Przemysław     Herdzina              289: 466
   5 Krzysztof      Pypno                - Tomasz         Ciejka                328: 334
   6 Paweł          Jędryka              - Arkadiusz      Łydka                 336: 347
   7 Marek          Gajdosz              - Adam           Jurkowski             408: 365
   8 Andrzej        Rechowicz            - Ireneusz       Kurzok                399: 266
   9 Rafał          Wesołowski           - Beata          Wiączkowska           460: 395
  10 Zbigniew       Wietecki             - Leokadia       Litwinowicz           335: 376
  11 Janusz         Krupiński            - Tomasz         Siwiński              403: 317
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Andrzej        Rakoczy               419: 466
  13 Rafał          Matczak              - Jakub          Nalepa                504: 275
  14 Łukasz         Sornek               - Dariusz        Puton                 374: 357
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Piotr          Broda                 377: 262
  16 Jacek          Wandzel              - Mateusz        Cygan                 406: 352
  17 Maria          Krzyżanowska         - Jerzy          Luter                 361: 446
  18 Leszek         Kacprzyk             - Natalia        Kosiba                531: 349
  19 Andrzej        Zając                - Wacław         Sarek                 320: 307
  20 Marta          Sztajnert            - Danuta         Wodecka               354: 388
  21 Marcin         Radwański            - Piotr          Madej                 401: 364
  22 Mateusz        Królikowski          - Sandra         Rykaczewska           394: 209
  23 Leszek         Kilian               - Kamila         Zacharuk              347: 296
  24 Lidia          Szpakowska           - Dawid          Rykaczewski           415: 206
  25 Monika         Szczyrzyca           - Danuta         Zając                 424: 253
  26 Martyna        Zaforemska           - Piotr          Sadzyński             233: 373
  27 Andrzej        Klich                - Klaudia        Zaforemska            360: 217


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Herdzina              345: 324
   2 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                345: 384
   3 Andrzej        Rakoczy              - Tomasz         Zwoliński             376: 327
   4 Adam           Jurkowski            - Arkadiusz      Biegun                300: 427
   5 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Jędryka               322: 500
   6 Marek          Gajdosz              - Rafał          Wesołowski            320: 372
   7 Arkadiusz      Łydka                - Janusz         Krupiński             418: 330
   8 Dawid          Adamczyk             - Ewa            Ciszewska             455: 410
   9 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Sornek                304: 437
  10 Krzysztof      Pypno                - Leokadia       Litwinowicz           332: 349
  11 Rafał          Matczak              - Andrzej        Zając                 436: 337
  12 Beata          Wiączkowska          - Marcin         Radwański             299: 266
  13 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Królikowski           413: 337
  14 Leszek         Kacprzyk             - Marta          Sztajnert             336: 361
  15 Dariusz        Puton                - Mateusz        Cygan                 413: 306
  16 Jakub          Nalepa               - Maria          Krzyżanowska          357: 329
  17 Lidia          Szpakowska           - Grzegorz       Kwiecień              308: 333
  18 Jacek          Wandzel              - Wacław         Sarek                 282: 318
  19 Jerzy          Luter                - Natalia        Kosiba                350: 349
  20 Leszek         Kilian               - Tomasz         Siwiński              320: 396
  21 Piotr          Broda                - Grzegorz       Wiączkowski           338: 364
  22 Ireneusz       Kurzok               - Monika         Szczyrzyca            496: 224
  23 Piotr          Madej                - Danuta         Wodecka               517: 353
  24 Sandra         Rykaczewska          - Danuta         Zając                 367: 233
  25 Kamila         Zacharuk             - Martyna        Zaforemska            346: 152
  26 Dawid          Rykaczewski          - Klaudia        Zaforemska            337: 223
  27 Andrzej        Klich                - Piotr          Sadzyński             350: 165


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Mówka                 353: 372
   2 Kamil          Górka                - Arkadiusz      Biegun                398: 377
   3 Dawid          Adamczyk             - Arkadiusz      Łydka                 450: 345
   4 Przemysław     Herdzina             - Paweł          Jędryka               419: 357
   5 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Rakoczy               362: 408
   6 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             394: 308
   7 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Gajdosz               369: 284
   8 Łukasz         Sornek               - Rafał          Matczak               334: 382
   9 Krzysztof      Pypno                - Andrzej        Rechowicz             332: 359
  10 Zbigniew       Wietecki             - Beata          Wiączkowska           331: 384
  11 Adam           Jurkowski            - Ewa            Ciszewska             392: 345
  12 Dariusz        Puton                - Janusz         Krupiński             421: 341
  13 Jakub          Nalepa               - Ireneusz       Kurzok                310: 331
  14 Grzegorz       Kwiecień             - Jerzy          Luter                 373: 415
  15 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Wiączkowski           276: 484
  16 Leszek         Kacprzyk             - Jacek          Wandzel               284: 441
  17 Marta          Sztajnert            - Danuta         Wodecka               347: 361
  18 Wacław         Sarek                - Andrzej        Zając                 317: 331
  19 Marcin         Radwański            - Piotr          Madej                 333: 428
  20 Maria          Krzyżanowska         - Mateusz        Królikowski           337: 334
  21 Mateusz        Cygan                - Natalia        Kosiba                252: 418
  22 Piotr          Broda                - Lidia          Szpakowska            341: 294
  23 Monika         Szczyrzyca           - Leszek         Kilian                265: 321
  24 Sandra         Rykaczewska          - Kamila         Zacharuk              240: 275
  25 Andrzej        Klich                - Dawid          Rykaczewski           349: 290
  26 Danuta         Zając                - Piotr          Sadzyński             374: 285
  27 Martyna        Zaforemska           - Klaudia        Zaforemska            260: 209
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie