Skorzęcin24
czerwca
Skorzęcin 24 czerwca IX Mensański Turniej Scrabble
Ostróda 9
lipca
Ostróda 9-10 lipca XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2011
Bydgoszcz16
lipca
Bydgoszcz 16-17 lipca VIII Mistrzostwa Bydgoszczy
Michał Alabrudziński wygrywa w Ostródzie09 - 10 lipca 2011 — XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki” Ostróda, 09 - 10 lipca 2011
Grand Prix 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński wygrywa w OstródzieW scrabblowym towarzystwie do Ostródy wraca się po to, aby zagrać po raz kolejny w sztandarowym dla tego miasta turnieju „Blanki w szranki”. W tym roku była to impreza „pod gwiazdką” z cyklu GP. Brygada Ostródzkiego „Anagram-u” na czele z „Doniem”, mocno wsparta gronem sponsorów (Urząd Miasta Ostróda, Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, Ostródzkie Centrum Kultury, Kręgielnia Dario Bowling, Hurtownia WALMIR, Firma STALZŁOM oraz „anonimowy sponsor” z Wałcza), po raz jedenasty gościła sporą grupę sympatyków scrabble z całej Polski. Na Zamku stawiło się 97 osób, aby walczyć o tytuł mistrza Ziemi Ostródzkiej. Część z nich przybyło już dzień przed rozgrywkami, aby cieszyć się wypoczynkiem i piękną pogodą – specjalnie zamówioną na tą imprezę — w Ostródzie. Po pierwszym dniu trudno było typować lidera – bardzo wyrównana gra w czołówce.

Warto też wspomnieć, iż w drugiej rundzie rozegrano bardzo ciekawą partię (Zbigniew Wietecki – Krzysztof Mówka), w której suma sięgnęła 1009 pkt.

Zaraz po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek organizatorzy wraz ze sponsorami zapewnili atrakcje: dla kochających wodę i adrenalinę – narty wodne, a dla preferujących nieco spokojniejszą formę rozrywki wycieczkę statkiem. Amatorzy bowlingu, tańca i piwa mogli też imprezować do woli. Z uśmiechem witano nas w pięknie zlokalizowanych restauracjach i kafejkach nad jeziorem.

Drugi dzień upłynął pod dyktando pięknej pogody, smacznych przekąsek z grilla serwowanych przez Braci Kamińskich i zaciętej rywalizacji o każdy nawet najmniejszy punkt w grze.

Najlepiej warunki te wykorzystał Michał Alabrudziński z Włocławka, który z 10 dużymi punktami i sporą przewagą małych punktów wygrał XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej. Na drugim miejscu z nieco mniejszą liczbą małych punktów zakończył grę Mirosław Uglik z Warszawy. Jako trzeci na podium stanął Krzysztof Obremski z Legnicy.

W klasyfikacji na najlepszego zawodnika z Ostródy najlepiej wypadł Rafał Dąbrowski.

Debiutantów mieliśmy trzech – najlepszy wynik uzyskał: Grzegorz Kasprowicz z Grabowa. Serdecznie gratulujemy osiągnięć i zapraszamy na kolejne imprezy scrabblowe.

Bardzo wysoki poziom gry i sportowa rywalizacja wtórowały wraz z doskonałymi warunkami do gry jakie zapewniła nam Ostróda. Serdeczne podziękowania dla organizatorów, sponsorów i zawodników – za doskonałą rozrywkę scrabblową — takich imprez prosimy wiecej!

W imieniu Olgierda Dąbrowskiego – Burmistrza Ostródy — zapraszam do Ostródy nie tylko na turnieje scrabble.

Organizatorzy zapraszają już dziś na XII Mistrzostwa w 2012 roku — zapowiada się równie dobra zabawa!
relacja: Sławomir Zabawa
Suma 1009 - Zbigniew Wietecki : Krzysztof Mówka
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”


Rodzaj turniejuOtwarty
(liczba uczestników ograniczona do 150)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZamek w Ostródzie
ul. Mickiewicza 22

mapa
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 9 lipca (6 rund)
10:45 — ogłoszenie listy startowej
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 10 lipca (6 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWe własnym zakresie, w najbliższej okolicy Zamku kilkanaście lokali gastronomicznych
NoclegiHotel Platinum — www.hotelplatinum.pl
Hotel Willa Port Resort & Spa — www.willaport.pl
Hotel Panorama — ul. 3 Maja — tel. 89 646 22 77 — (nowe, niższe ceny)
Hotel Promenada — www.hotelpromenada.pl
Hotel Sajmino — www.hotel.sajmino.p
Hotel Sarmatia — www.sarmatia.ostroda.pl
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Konopnickiej — ul. Grunwaldzka 14 — tel. 509 821 792 (p. Joanna Zając) — ok. 60 miejsc w cenie 25-35 zł/os
Pensjonat Motyl — ul. Wyspiańskiego 46 — tel. 89 646 34 44, 516 787 665
Hotelik Sandra — www.nocowanie.pl/noclegi/ostroda/hotele/63849/
NagrodyI miejsce — puchar + 500 zł
II miejsce — puchar + 300 zł
III miejsce — puchar + 200 zł

najlepszy debiutant
najlepszy zawodnik OSPS ANAGRAM
Dodatkowe atrakcjebowling, niedzielny grill i inne

UWAGA: dodatkowa klasyfikacja dla klubów, przy zapisach proszę wypełnić rubrykę ‘przynależność klubowa’ – klasyfikacja liczona dla 4 najlepszych zawodników jednego klubu
OrganizatorzyOSPS ANAGRAM Ostróda – Grzegorz Koczkodon — tel. 502 581 516 — kurierostrodzki@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Ostróda
Ostródzkie Centrum Kultury
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Kręgielnia Dario Bowling
oraz inni


Wyniki turnieju XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              146.09     10.0     5498     1986     1323
  2 Mirosław        Uglik                Warszawa               143.31     10.0     4847     1977      781
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.76      9.0     5161     1892      731
  4 Paweł           Jackowski            Warszawa               141.22      9.0     4898     1925      493
  5 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.38      9.0     4840     1900      458
  6 Kamil           Kister               Puławy                 129.75      8.5     4996     1850      721
  7 Mateusz         Borsuk               Reda                   134.52      8.5     4902     1827      570
  8 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.67      8.0     5291     1760      506
  9 Krzysztof       Mówka                Warszawa               147.66      8.0     5189     1777      545
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               141.20      8.0     5141     1773      745
 11 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.57      8.0     4999     1726      637
 12 Marek           Syczuk               Warszawa               140.59      8.0     4972     1731      349
 13 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.29      8.0     4951     1739      407
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   145.27      8.0     4783     1738      340
 15 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                141.61      8.0     4669     1707      227
 16 Dawid           Pikul                Poznań                 144.49      8.0     4613     1861      341
 17 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   137.83      8.0     4565     1742      238
 18 Justyna         Górka                Kraków                 140.28      8.0     4553     1754      314
 19 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.40      8.0     4495     1737     -122
 20 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    141.53      7.0     4916     1600      391
 21 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               131.72      7.0     4909     1678       73
 22 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.08      7.0     4827     1601      450
 23 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 142.91      7.0     4811     1632      149
 24 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                123.34      7.0     4741     1506      326
 25 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               118.86      7.0     4705     1576      184
 26 Grzegorz        Łukasik              Konojady               117.24      7.0     4682     1574      381
 27 Kamil           Górka                Kraków                 149.49      7.0     4637     1656      143
 28 Szymon          Płachta              Warszawa               128.18      7.0     4618     1622      260
 29 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.50      7.0     4609     1603      223
 30 Piotr           Broda                Sandomierz             119.28      7.0     4594     1637      315
 31 Anita           Bruska               Gdynia                 117.56      7.0     4515     1634      142
 32 Irena           Sołdan               Rumia                  134.77      7.0     4515     1491      206
 33 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.51      7.0     4512     1536      302
 34 Jolanta         Kosmowska            Warszawa               120.00      7.0     4483     1710     -146
 35 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.11      7.0     4469     1495      164
 36 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.61      7.0     4465     1494      259
 37 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 103.54      7.0     4450     1603      -28
 38 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.87      7.0     4236     1515      156
 39 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               126.80      6.0     4798     1445      563
 40 Dominik         Urbacki              Pruszków               134.21      6.0     4673     1424       64
 41 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  118.50      6.0     4665     1639      229
 42 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 117.86      6.0     4640     1407      -54
 43 Wojciech        Urbański             Warszawa               120.75      6.0     4613     1397      258
 44 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               127.04      6.0     4555     1512      167
 45 Michał          Kolaj                Ostróda                126.14      6.0     4496     1483      -75
 46 Robert          Kamiński             Warszawa               136.03      6.0     4471     1442      193
 47 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   121.29      6.0     4417     1430        1
 48 Beata           Wiączkowska          Wrocław                126.77      6.0     4411     1515     -422
 49 Bogusław        Książek              Szczecin               120.48      6.0     4410     1416     -161
 50 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.54      6.0     4406     1404      -59
 51 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               114.81      6.0     4381     1381      381
 52 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                123.13      6.0     4367     1412     -356
 53 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               123.67      6.0     4360     1500       14
 54 Dorota          Rudzińska            Warszawa               114.25      6.0     4358     1404      198
 55 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               110.10      6.0     4310     1382     -126
 56 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                102.96      6.0     4298     1544     -321
 57 Jarosław        Olek                 Warszawa               121.00      6.0     4163     1475     -305
 58 Anna            Arana                Warszawa               106.34      6.0     4158     1352     -105
 59 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                108.54      6.0     4020     1334     -253
 60 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                103.67      5.5     4092     1318     -378
 61 Dorota          Maciejuk             Warszawa               122.94      5.0     4556     1331      297
 62 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              116.88      5.0     4423     1283     -442
 63 Czesław         Grajewski            Choroszcz              116.78      5.0     4423     1285      109
 64 Paulina         Mech                 Kraków                 117.06      5.0     4368     1363     -153
 65 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                114.51      5.0     4354     1349        9
 66 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         129.82      5.0     4335     1404     -503
 67 Joanna          Ostrowska            Warszawa               114.78      5.0     4270     1343       -1
 68 Marta           Bajorek              Warszawa               100.00      5.0     4264     1256       31
 69 Sławomir        Długosz              Ostróda                111.81      5.0     4214     1313     -125
 70 Stanisław       Gasik                Warszawa               117.41      5.0     4147     1337     -321
 71 Łucja           Rosołowska           Biłgoraj               100.00      5.0     4139     1247        6
 72 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    111.32      5.0     4073     1247      120
 73 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.97      5.0     4062     1283     -114
 74 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      5.0     3987     1264     -185
 75 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      5.0     3875     1197     -233
 76 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3848     1197     -768
 77 Piotr           Konopka              Ostróda                100.00      5.0     3717     1157     -281
 78 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.53      4.5     3887     1151      -20
 79 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      4.0     4245     1105      -61
 80 Jan             Olek                 Warszawa               100.00      4.0     4216     1177     -153
 81 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 103.59      4.0     4067     1166     -415
 82 Jolanta         Sylwestrzuk          Warszawa               100.00      4.0     3931     1103     -262
 83 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               103.99      4.0     3870     1140     -636
 84 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3798     1138     -668
 85 Grzegorz        Cieplak              Warszawa               100.00      4.0     3729     1077     -379
 86 Marek           Szczepanik           Reda                   100.00      4.0     3686     1121     -496
 87 Michał          Dąbrowski            Warszawa               100.00      3.5     3606     1028     -382
 88 Grzegorz        Kasprowicz           Grabowo                100.00      3.5     3258     1041     -611
 89 Dariusz         Zębek                Olsztyn                111.58      3.0     4059      965       30
 90 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.0     3700     1011     -721
 91 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.0     3455     1002     -711
 92 Magdalena       Kublik               Warszawa               121.27      3.0     2902      858     -112
 93 Mateusz         Pawlaczyk            Ostróda                100.00      2.5     3402      869     -570
 94 Katarzyna       Dębska               Ostróda                104.44      2.0     2505      699     -562
 95 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      2.0     1845      519      -99
 96 Michał          Lasecki              Warszawa               100.00      1.0     2431      726    -2055
 97 Kamila          Antosz-Lasecka       Warszawa               100.00      0.0     1282      338     -871
 98 Alina           Rybińska             Ostróda                100.00      0.0        1       69     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”



	Mariusz Skrobosz 149.67 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Krzysztof      Kodzis                119.11 +  463: 357  169
    2     7 Rafał          Wesołowski            132.40 +  444: 442  182
    3     3 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  379: 527   69
    4    12 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  308: 529   93
    5    20 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  569: 273  171
    6    11 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 +  523: 371  154
    7     5 Stanisław      Rydzik                141.20 +  515: 307  191
    8     4 Patrycja       Śliwińska             118.86 +  519: 306  169
    9     2 Dawid          Pikul                 144.49 -  342: 402   94
   10     5 Grzegorz       Koczkodon             132.50 +  433: 363  183
   11     3 Paweł          Jackowski             141.22 -  369: 482   91
   12     6 Dawid          Pikul                 144.49 +  427: 426  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Kamil Górka 149.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Patrycja       Śliwińska             118.86 +  448: 392  169
    2     9 Dominik        Urbacki               134.21 +  417: 376  184
    3     8 Dawid          Pikul                 144.49 -  348: 382   94
    4    22 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  378: 347  153
    5     6 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  470: 346  177
    6     4 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  319: 401   69
    7    16 Rafał          Wesołowski            132.40 +  465: 318  182
    8    11 Szymon         Płachta               128.18 +  384: 338  178
    9     6 Krzysztof      Obremski              143.76 -  368: 430   94
   10    12 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  321: 473   87
   11    13 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  405: 316  174
   12    10 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  314: 375   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Krzysztof Mówka 147.66 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  400: 414   69
    2    25 Zbigniew       Wietecki              123.57 +  522: 487  174
    3    14 Dorota         Maciejuk              122.94 +  512: 445  173
    4     8 Krzysztof      Langiewicz            123.34 +  454: 362  173
    5     5 Piotr          Broda                 119.28 +  432: 268  169
    6     3 Michał         Kolaj                 126.14 +  393: 378  176
    7     3 Tomasz         Zwoliński             137.38 +  476: 285  187
    8     2 Dawid          Pikul                 144.49 -  333: 359   94
    9     4 Waldemar       Czerwoniec            131.72 +  440: 391  182
   10     1 Paweł          Jackowski             141.22 +  435: 409  191
   11     1 Michał         Alabrudziński         146.09 -  416: 465   96
   12     2 Mirosław       Uglik                 143.31 -  376: 381   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1777  / 12 148.08




	Michał Alabrudziński 146.09 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Maciej         Kuczyński             117.86 +  541: 354  168
    2     2 Piotr          Broda                 119.28 -  427: 457   69
    3    13 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  543: 209  154
    4     7 Miłosz         Wrzałek               145.27 +  438: 334  195
    5     4 Jolanta        Kosmowska             120.00 +  453: 301  170
    6     2 Szymon         Płachta               128.18 +  458: 259  178
    7     2 Mateusz        Borsuk                134.52 +  427: 394  185
    8     1 Mirosław       Uglik                 143.31 -  339: 384   93
    9     3 Marek          Syczuk                140.59 +  489: 362  191
   10     2 Dawid          Pikul                 144.49 +  397: 346  194
   11     1 Krzysztof      Mówka                 147.66 +  465: 416  198
   12     1 Paweł          Jackowski             141.22 +  521: 359  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1986  / 12 165.50




	Miłosz Wrzałek 145.27 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Anita          Bruska                117.56 -  301: 438   68
    2    28 Anna           Arana                 106.34 +  433: 321  156
    3    37 Stanisław      Gasik                 117.41 +  458: 425  167
    4     7 Michał         Alabrudziński         146.09 -  334: 438   96
    5    26 Magdalena      Kublik                121.27 +  397: 333  171
    6    22 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  414: 303  174
    7     7 Zbigniew       Wietecki              123.57 +  550: 323  174
    8     9 Justyna        Górka                 140.28 +  398: 360  190
    9     5 Kamil          Kister                129.75 -  363: 454   80
   10    11 Rafał          Wesołowski            132.40 -  382: 412   82
   11    11 Marek          Dudkiewicz            130.61 +  378: 322  181
   12    10 Kamil          Górka                 149.49 +  375: 314  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Dawid Pikul 144.49 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Gasik                 117.41 +  291: 282  167
    2    23 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  487: 271  177
    3     8 Kamil          Górka                 149.49 +  382: 348  199
    4     3 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  380: 379  169
    5     3 Kamil          Kister                129.75 +  373: 327  180
    6     1 Paweł          Jackowski             141.22 +  393: 328  191
    7     1 Mirosław       Uglik                 143.31 -  396: 424   93
    8     2 Krzysztof      Mówka                 147.66 +  359: 333  198
    9     2 Mariusz        Skrobosz              149.67 +  402: 342  200
   10     2 Michał         Alabrudziński         146.09 -  346: 397   96
   11     4 Stanisław      Rydzik                141.20 -  378: 414   91
   12     6 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  426: 427  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 12 155.08




	Krzysztof Obremski 143.76 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Łukasik               117.24 +  457: 271  167
    2     8 Bogusław       Książek               120.48 +  488: 403  170
    3     2 Jolanta        Kosmowska             120.00 +  420: 400  170
    4     2 Beata          Wiączkowska           126.77 +  501: 232  177
    5     1 Paweł          Jackowski             141.22 -  360: 490   91
    6     5 Mateusz        Borsuk                134.52 -  293: 457   85
    7     8 Robert         Kuszpit               129.82 +  464: 328  180
    8     7 Tomasz         Zwoliński             137.38 +  469: 338  187
    9     6 Kamil          Górka                 149.49 +  430: 368  199
   10     4 Mirosław       Uglik                 143.31 -  374: 377   93
   11     5 Rafał          Wesołowski            132.40 +  444: 353  182
   12     3 Stanisław      Rydzik                141.20 +  461: 413  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Mirosław Uglik 143.31 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paulina        Mech                  117.06 -  347: 430   67
    2    34 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  471: 231  150
    3    20 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  494: 335  160
    4    11 Joanna         Ostrowska             114.78 +  410: 285  165
    5     8 Rafał          Dąbrowski             141.61 +  382: 341  192
    6     8 Justyna        Górka                 140.28 +  468: 261  190
    7     1 Dawid          Pikul                 144.49 +  424: 396  194
    8     1 Michał         Alabrudziński         146.09 +  384: 339  196
    9     1 Paweł          Jackowski             141.22 -  289: 407   91
   10     4 Krzysztof      Obremski              143.76 +  377: 374  194
   11     2 Kamil          Kister                129.75 +  420: 291  180
   12     2 Krzysztof      Mówka                 147.66 +  381: 376  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1977  / 12 164.75




	Grzegorz Kurowski 143.29 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  430: 246  167
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  376: 362  173
    3     5 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  364: 390   82
    4    12 Mariusz        Skrobosz              149.67 +  529: 308  200
    5     9 Robert         Kuszpit               129.82 -  435: 447   80
    6    12 Dorota         Rudzińska             114.25 +  375: 323  164
    7     9 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  332: 472   70
    8    15 Beata          Wiączkowska           126.77 +  425: 358  177
    9    10 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  354: 552   87
   10    15 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  495: 298  165
   11     9 Marek          Herzig                141.53 +  421: 394  192
   12     8 Waldemar       Czerwoniec            131.72 +  415: 394  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Rafał Lenartowski 142.91 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             116.78 +  418: 323  167
    2    17 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  352: 314  174
    3    10 Piotr          Broda                 119.28 +  454: 376  169
    4     1 Stanisław      Rydzik                141.20 -  413: 469   91
    5    14 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  373: 522   88
    6    16 Grzegorz       Koczkodon             132.50 +  399: 313  183
    7    15 Justyna        Górka                 140.28 -  359: 426   90
    8    19 Rafał          Wesołowski            132.40 -  276: 439   82
    9    22 Stanisław      Gasik                 117.41 +  394: 346  167
   10    21 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  532: 322  153
   11    12 Beata          Wiączkowska           126.77 +  479: 344  177
   12     9 Marek          Syczuk                140.59 -  362: 468   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 12 136.00




	Rafał Dąbrowski 141.61 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  466: 360  165
    2     6 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  371: 444   70
    3    17 Magdalena      Kublik                121.27 +  338: 278  171
    4    10 Marek          Herzig                141.53 +  409: 400  192
    5     8 Mirosław       Uglik                 143.31 -  341: 382   93
    6    21 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  333: 321  177
    7    12 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  402: 404   82
    8    23 Jarosław       Olek                  121.00 +  458: 307  171
    9    16 Łukasz         Baranowski            124.51 +  391: 372  175
   10     6 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  361: 422   74
   11    16 Anita          Bruska                117.56 +  395: 370  168
   12    11 Piotr          Broda                 119.28 +  404: 382  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Marek Herzig 141.53 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Ostrowska             114.78 +  412: 345  165
    2    21 Beata          Wiączkowska           126.77 -  421: 446   77
    3    18 Jarosław       Olek                  121.00 +  484: 343  171
    4    10 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  400: 409   92
    5    16 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  369: 328  165
    6    13 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  364: 396   53
    7    17 Katarzyna      Małek                 125.08 +  419: 395  175
    8    13 Robert         Kamiński              136.03 +  370: 339  186
    9    11 Robert         Kuszpit               129.82 +  495: 309  180
   10     9 Piotr          Broda                 119.28 +  427: 352  169
   11     9 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  394: 421   93
   12     7 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  361: 442   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Paweł Jackowski 141.22 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  430: 294  165
    2    12 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  407: 341  171
    3     1 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  421: 372  177
    4     6 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 +  331: 329  188
    5     1 Krzysztof      Obremski              143.76 +  490: 360  194
    6     1 Dawid          Pikul                 144.49 -  328: 393   94
    7     4 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  445: 317  169
    8     3 Kamil          Kister                129.75 +  389: 385  180
    9     1 Mirosław       Uglik                 143.31 +  407: 289  193
   10     1 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  409: 435   98
   11     3 Mariusz        Skrobosz              149.67 +  482: 369  200
   12     1 Michał         Alabrudziński         146.09 -  359: 521   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1925  / 12 160.42




	Stanisław Rydzik 141.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Rudzińska             114.25 +  425: 316  164
    2    16 Robert         Kamiński              136.03 +  393: 361  186
    3     4 Michał         Kolaj                 126.14 +  573: 362  176
    4     1 Rafał          Lenartowski           142.91 +  469: 413  193
    5     2 Szymon         Płachta               128.18 -  353: 408   78
    6     6 Robert         Kuszpit               129.82 +  437: 342  180
    7     5 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  307: 515  100
    8     8 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  483: 220  153
    9     7 Mateusz        Borsuk                134.52 -  364: 389   85
   10     7 Jolanta        Kosmowska             120.00 +  510: 231  170
   11     4 Dawid          Pikul                 144.49 +  414: 378  194
   12     3 Krzysztof      Obremski              143.76 -  413: 461   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1773  / 12 147.75




	Marek Syczuk 140.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Danuta         Langiewicz            111.97 +  329: 270  162
    2    22 Mateusz        Borsuk                134.52 -  423: 468   85
    3    33 Jan            Olek                  100.00 +  418: 331  150
    4    13 Maciej         Kuczyński             117.86 +  475: 383  168
    5    13 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  494: 348  173
    6     7 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  359: 482   87
    7    10 Piotr          Broda                 119.28 +  523: 406  169
    8     6 Jolanta        Kosmowska             120.00 +  415: 329  170
    9     3 Michał         Alabrudziński         146.09 -  362: 489   96
   10     8 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 +  420: 311  188
   11     7 Justyna        Górka                 140.28 -  286: 444   90
   12     9 Rafał          Lenartowski           142.91 +  468: 362  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Justyna Górka 140.28 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jerzy          Krzyżewski            111.87 +  342: 319  162
    2    20 Dorota         Maciejuk              122.94 +  379: 315  173
    3    11 Kamil          Kister                129.75 -  430: 460   80
    4    16 Patrycja       Śliwińska             118.86 +  378: 335  169
    5    10 Katarzyna      Małek                 125.08 +  440: 302  175
    6     8 Mirosław       Uglik                 143.31 -  261: 468   93
    7    15 Rafał          Lenartowski           142.91 +  426: 359  193
    8     9 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  360: 398   95
    9    13 Grzegorz       Łukasik               117.24 +  396: 391  167
   10    13 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  361: 237  169
   11     7 Marek          Syczuk                140.59 +  444: 286  191
   12     5 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  336: 369   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1754  / 12 146.17




	Karol Wyrębkiewicz 137.83 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Długosz               111.81 +  366: 341  162
    2    13 Paulina        Mech                  117.06 +  350: 338  167
    3    12 Wojciech       Urbański              120.75 +  392: 312  171
    4     6 Paweł          Jackowski             141.22 -  329: 331   91
    5    14 Rafał          Lenartowski           142.91 +  522: 373  193
    6     9 Kamil          Kister                129.75 -  285: 500   80
    7    13 Dorota         Maciejuk              122.94 +  373: 365  173
    8    10 Mateusz        Borsuk                134.52 -  401: 408   85
    9    12 Michał         Kolaj                 126.14 +  410: 316  176
   10     8 Marek          Syczuk                140.59 -  311: 420   91
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             132.50 +  454: 282  183
   12    12 Jolanta        Kosmowska             120.00 +  372: 341  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Tomasz Zwoliński 137.38 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Zębek                 111.58 +  350: 337  162
    2    19 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  330: 413   69
    3    27 Łukasz         Baranowski            124.51 +  411: 352  175
    4    23 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  421: 342  173
    5    11 Waldemar       Czerwoniec            131.72 +  459: 313  182
    6     7 Marek          Syczuk                140.59 +  482: 359  191
    7     3 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  285: 476   98
    8     7 Krzysztof      Obremski              143.76 -  338: 469   94
    9    10 Grzegorz       Kurowski              143.29 +  552: 354  193
   10    12 Kamil          Górka                 149.49 +  473: 321  199
   11     6 Zbigniew       Wietecki              123.57 +  370: 310  174
   12     5 Justyna        Górka                 140.28 +  369: 336  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1900  / 12 158.33




	Robert Kamiński 136.03 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  358: 324  161
    2    16 Stanisław      Rydzik                141.20 -  361: 393   91
    3    16 Anita          Bruska                117.56 -  334: 413   68
    4    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  465: 284  150
    5    27 Marta          Bajorek               100.00 +  352: 327  150
    6    14 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  271: 352   69
    7    26 Marek          Dudkiewicz            130.61 +  499: 318  181
    8    13 Marek          Herzig                141.53 -  339: 370   92
    9    24 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  348: 464   77
   10    29 Joanna         Ostrowska             114.78 +  379: 303  165
   11    28 Jarosław       Olek                  121.00 -  359: 394   71
   12    27 Czesław        Grajewski             116.78 +  406: 336  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Irena Sołdan 134.77 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  364: 326  160
    2    14 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  340: 437   83
    3    23 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  385: 398   54
    4    32 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  290: 450   67
    5    40 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  369: 280  150
    6    27 Paulina        Mech                  117.06 +  384: 317  167
    7    25 Anita          Bruska                117.56 -  370: 386   68
    8    28 Dominik        Urbacki               134.21 +  419: 356  184
    9    21 Wojciech       Urbański              120.75 -  360: 405   71
   10    33 Anna           Arana                 106.34 +  410: 257  156
   11    29 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  390: 374  161
   12    21 Bogusław       Książek               120.48 +  434: 323  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Mateusz Borsuk 134.52 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  412: 264  159
    2    22 Marek          Syczuk                140.59 +  468: 423  191
    3     7 Beata          Wiączkowska           126.77 -  319: 393   77
    4    24 Sławomir       Długosz               111.81 +  461: 322  162
    5    12 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  361: 338  177
    6     5 Krzysztof      Obremski              143.76 +  457: 293  194
    7     2 Michał         Alabrudziński         146.09 -  394: 427   96
    8    10 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 +  408: 401  188
    9     7 Stanisław      Rydzik                141.20 +  389: 364  191
   10     3 Kamil          Kister                129.75 -  325: 398   80
   11     8 Waldemar       Czerwoniec            131.72 +  541: 342  182
   12     4 Kamil          Kister                129.75 =  367: 367  130
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1827  / 12 152.25




	Dominik Urbacki 134.21 Pruszków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anna           Arana                 106.34 +  382: 372  156
    2     9 Kamil          Górka                 149.49 -  376: 417   99
    3    31 Grzegorz       Łukasik               117.24 +  375: 320  167
    4    20 Katarzyna      Małek                 125.08 -  265: 458   75
    5    25 Anita          Bruska                117.56 +  415: 370  168
    6    19 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  417: 438   82
    7    30 Jarosław       Olek                  121.00 -  401: 405   71
    8    28 Irena          Sołdan                134.77 -  356: 419   85
    9    34 Łucja          Rosołowska            100.00 -  334: 425   50
   10    37 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  450: 291  150
   11    32 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  381: 362  154
   12    26 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  521: 332  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Grzegorz Koczkodon 132.50 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Dębska                104.44 +  428: 296  154
    2    14 Irena          Sołdan                134.77 +  437: 340  185
    3     9 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  277: 364   73
    4    18 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  361: 366   70
    5    28 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  354: 269  160
    6    16 Rafał          Lenartowski           142.91 -  313: 399   93
    7    21 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  486: 311  173
    8    24 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  455: 391  177
    9    18 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  418: 380  153
   10     5 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  363: 433  100
   11    15 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  282: 454   88
   12    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  435: 383  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Rafał Wesołowski 132.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  386: 380  154
    2     7 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  442: 444  100
    3    19 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  392: 349  171
    4    21 Jerzy          Krzyżewski            111.87 +  366: 338  162
    5     7 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  291: 573   69
    6    10 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  341: 266  177
    7    16 Kamil          Górka                 149.49 -  318: 465   99
    8    19 Rafał          Lenartowski           142.91 +  439: 276  193
    9    15 Patrycja       Śliwińska             118.86 +  398: 358  169
   10    11 Miłosz         Wrzałek               145.27 +  412: 382  195
   11     5 Krzysztof      Obremski              143.76 -  353: 444   94
   12    13 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 +  357: 342  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 12 144.75




	Waldemar Czerwoniec 131.72 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  427: 293  154
    2    15 Magdalena      Kublik                121.27 +  465: 352  171
    3     5 Grzegorz       Kurowski              143.29 +  390: 364  193
    4     5 Szymon         Płachta               128.18 -  391: 445   78
    5    11 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  313: 459   87
    6    19 Dominik        Urbacki               134.21 +  438: 417  184
    7    12 Rafał          Dąbrowski             141.61 +  404: 402  192
    8     5 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  490: 383  169
    9     4 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  391: 440   98
   10    10 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  464: 325  174
   11     8 Mateusz        Borsuk                134.52 -  342: 541   85
   12     8 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  394: 415   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Marek Dudkiewicz 130.61 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Kozak                 103.59 -  301: 406   54
    2    29 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  361: 368   65
    3    41 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  499: 254  150
    4    26 Sylwia         Łada                  100.00 -  381: 412   50
    5    34 Joanna         Ostrowska             114.78 +  321: 297  165
    6    30 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  385: 347  171
    7    26 Robert         Kamiński              136.03 -  318: 499   86
    8    34 Danuta         Langiewicz            111.97 +  391: 307  162
    9    29 Sławomir       Długosz               111.81 +  410: 310  162
   10    23 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  388: 291  161
   11    11 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  322: 378   95
   12    22 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  388: 337  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Robert Kuszpit 129.82 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  331: 418   54
    2    39 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  420: 289  159
    3    34 Anna           Lenartowska           100.00 +  408: 292  150
    4    14 Zbigniew       Wietecki              123.57 +  377: 358  174
    5     9 Grzegorz       Kurowski              143.29 +  447: 435  193
    6     6 Stanisław      Rydzik                141.20 -  342: 437   91
    7     8 Krzysztof      Obremski              143.76 -  328: 464   94
    8    12 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  380: 334  177
    9    11 Marek          Herzig                141.53 -  309: 495   92
   10    16 Katarzyna      Małek                 125.08 -  306: 507   75
   11    20 Jolanta        Chłopińska            118.50 -  347: 372   69
   12    28 Michał         Kolaj                 126.14 -  340: 437   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Kamil Kister 129.75 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  397: 354  153
    2     5 Łukasz         Baranowski            124.51 +  457: 296  175
    3    11 Justyna        Górka                 140.28 +  460: 430  190
    4     4 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  460: 324  173
    5     3 Dawid          Pikul                 144.49 -  327: 373   94
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 +  500: 285  188
    7     6 Szymon         Płachta               128.18 +  500: 349  178
    8     3 Paweł          Jackowski             141.22 -  385: 389   91
    9     5 Miłosz         Wrzałek               145.27 +  454: 363  195
   10     3 Mateusz        Borsuk                134.52 +  398: 325  185
   11     2 Mirosław       Uglik                 143.31 -  291: 420   93
   12     4 Mateusz        Borsuk                134.52 =  367: 367  135
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Szymon Płachta 128.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  356: 240  153
    2    18 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 +  430: 367  154
    3     6 Katarzyna      Małek                 125.08 +  347: 341  175
    4     5 Waldemar       Czerwoniec            131.72 +  445: 391  182
    5     2 Stanisław      Rydzik                141.20 +  408: 353  191
    6     2 Michał         Alabrudziński         146.09 -  259: 458   96
    7     6 Kamil          Kister                129.75 -  349: 500   80
    8    11 Kamil          Górka                 149.49 -  338: 384   99
    9    17 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  368: 370   70
   10    19 Michał         Kolaj                 126.14 +  527: 257  176
   11    17 Łukasz         Baranowski            124.51 -  333: 409   75
   12    19 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  458: 288  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1622  / 12 135.17




	Mariusz Sylwestrzuk 127.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  409: 237  150
    2    23 Dawid          Pikul                 144.49 -  271: 487   94
    3    28 Paulina        Mech                  117.06 +  464: 334  167
    4    17 Anita          Bruska                117.56 +  318: 275  168
    5    12 Mateusz        Borsuk                134.52 -  338: 361   85
    6    21 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  321: 333   92
    7    28 Czesław        Grajewski             116.78 +  346: 334  167
    8    24 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  391: 455   83
    9    24 Robert         Kamiński              136.03 +  464: 348  186
   10    17 Grzegorz       Łukasik               117.24 +  492: 366  167
   11    18 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  358: 423   70
   12    18 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  383: 435   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Ireneusz Moralewicz 126.80 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  582: 196  150
    2     1 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  428: 306  154
    3     1 Paweł          Jackowski             141.22 -  372: 421   91
    4     9 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 +  437: 310  154
    5     6 Kamil          Górka                 149.49 -  346: 470   99
    6    10 Rafał          Wesołowski            132.40 -  266: 341   82
    7    19 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  445: 331  165
    8    12 Robert         Kuszpit               129.82 -  334: 380   80
    9    19 Bogusław       Książek               120.48 +  447: 309  170
   10    14 Łukasz         Baranowski            124.51 -  351: 360   75
   11    19 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  353: 483   71
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  437: 328  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Beata Wiączkowska 126.77 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Jan            Olek                  100.00 +  338: 325  150
    2    21 Marek          Herzig                141.53 +  446: 421  192
    3     7 Mateusz        Borsuk                134.52 +  393: 319  185
    4     2 Krzysztof      Obremski              143.76 -  232: 501   94
    5    15 Michał         Kolaj                 126.14 -  378: 455   76
    6    23 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  395: 414   70
    7    20 Krzysztof      Langiewicz            123.34 +  431: 415  173
    8    15 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  358: 425   93
    9    25 Marta          Bajorek               100.00 +  397: 350  150
   10    22 Jarosław       Olek                  121.00 +  386: 320  171
   11    12 Rafał          Lenartowski           142.91 -  344: 479   93
   12    20 Anita          Bruska                117.56 -  313: 409   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Michał Kolaj 126.14 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Lasecki               100.00 +  535: 184  150
    2     3 Jarosław       Olek                  121.00 +  371: 316  171
    3     4 Stanisław      Rydzik                141.20 -  362: 573   91
    4    15 Wojciech       Urbański              120.75 +  352: 348  171
    5    15 Beata          Wiączkowska           126.77 +  455: 378  177
    6     3 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  378: 393   98
    7    11 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  360: 392   53
    8    16 Dorota         Rudzińska             114.25 +  367: 343  164
    9    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  316: 410   88
   10    19 Szymon         Płachta               128.18 -  257: 527   78
   11    26 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  306: 367   62
   12    28 Robert         Kuszpit               129.82 +  437: 340  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1483  / 12 123.58




	Katarzyna Małek 125.08 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Marta          Bajorek               100.00 +  491: 309  150
    2     4 Krzysztof      Langiewicz            123.34 +  397: 366  173
    3     6 Szymon         Płachta               128.18 -  341: 347   78
    4    20 Dominik        Urbacki               134.21 +  458: 265  184
    5    10 Justyna        Górka                 140.28 -  302: 440   90
    6    18 Jarosław       Olek                  121.00 +  371: 267  171
    7    17 Marek          Herzig                141.53 -  395: 419   92
    8    20 Joanna         Ostrowska             114.78 +  408: 385  165
    9    14 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  410: 438   74
   10    16 Robert         Kuszpit               129.82 +  507: 306  180
   11    10 Piotr          Broda                 119.28 -  315: 421   69
   12    14 Łukasz         Baranowski            124.51 +  432: 414  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1601  / 12 133.42




	Łukasz Baranowski 124.51 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  483: 248  150
    2     5 Kamil          Kister                129.75 -  296: 457   80
    3    27 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  352: 411   87
    4    27 Danuta         Langiewicz            111.97 -  326: 420   62
    5    37 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  365: 266  150
    6    36 Anna           Lenartowska           100.00 +  404: 272  150
    7    31 Sławomir       Długosz               111.81 +  377: 286  162
    8    17 Dorota         Maciejuk              122.94 +  354: 343  173
    9    16 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  372: 391   92
   10    14 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  360: 351  177
   11    17 Szymon         Płachta               128.18 +  409: 333  178
   12    14 Katarzyna      Małek                 125.08 -  414: 432   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Krzysztof Jaworski 123.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Michał         Dąbrowski             100.00 +  357: 316  150
    2    17 Rafał          Lenartowski           142.91 -  314: 352   93
    3    30 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  376: 420   73
    4    41 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  361: 250  150
    5    24 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  385: 310  173
    6    22 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  303: 414   95
    7    29 Wojciech       Urbański              120.75 +  389: 331  171
    8    22 Bogusław       Książek               120.48 +  492: 265  170
    9    14 Katarzyna      Małek                 125.08 +  438: 410  175
   10    10 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  325: 464   82
   11    13 Kamil          Górka                 149.49 -  316: 405   99
   12    23 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  304: 409   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Zbigniew Wietecki 123.57 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  407: 215  150
    2    25 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  487: 522   98
    3    15 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  380: 324  165
    4    14 Robert         Kuszpit               129.82 -  358: 377   80
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            111.87 +  415: 305  162
    6    15 Bogusław       Książek               120.48 +  491: 419  170
    7     7 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  323: 550   95
    8    14 Stanisław      Gasik                 117.41 +  510: 290  167
    9     9 Anita          Bruska                117.56 +  454: 268  168
   10     6 Rafał          Dąbrowski             141.61 +  422: 361  192
   11     6 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  310: 370   87
   12     7 Marek          Herzig                141.53 +  442: 361  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Krzysztof Langiewicz 123.34 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  398: 255  150
    2     4 Katarzyna      Małek                 125.08 -  366: 397   75
    3    30 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  420: 376  174
    4     8 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  362: 454   98
    5    23 Grzegorz       Łukasik               117.24 +  449: 395  167
    6    17 Jan            Olek                  100.00 -  355: 410   50
    7    20 Beata          Wiączkowska           126.77 -  415: 431   77
    8    26 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  305: 420   54
    9    33 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  478: 310  159
   10    25 Krzysztof      Kodzis                119.11 +  383: 331  169
   11    21 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  385: 311  165
   12    16 Maciej         Kuczyński             117.86 +  425: 325  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1506  / 12 125.50




	Barbara Łukaszewicz 123.13 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  409: 332  150
    2    24 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  363: 344  150
    3     9 Grzegorz       Koczkodon             132.50 +  364: 277  183
    4     4 Kamil          Kister                129.75 -  324: 460   80
    5    13 Marek          Syczuk                140.59 -  348: 494   91
    6    20 Dorota         Maciejuk              122.94 -  357: 439   73
    7    22 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  324: 495   67
    8    29 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 +  463: 341  173
    9    30 Dariusz        Jarosławski           111.32 -  318: 352   61
   10    34 Łucja          Rosołowska            100.00 +  345: 325  150
   11    24 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  339: 469   69
   12    30 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  413: 395  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Dorota Maciejuk 122.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Anna           Lenartowska           100.00 +  413: 248  150
    2    20 Justyna        Górka                 140.28 -  315: 379   90
    3    14 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  445: 512   98
    4    25 Dorota         Rudzińska             114.25 +  439: 366  164
    5    19 Sylwia         Łada                  100.00 +  371: 267  150
    6    20 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  439: 357  173
    7    13 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  365: 373   88
    8    17 Łukasz         Baranowski            124.51 -  343: 354   75
    9    20 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  337: 370   54
   10    26 Bogusław       Książek               120.48 -  344: 365   70
   11    30 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  359: 378   69
   12    36 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  386: 290  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1331  / 12 110.92




	Andrzej Kwiatkowski 122.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Marek          Szczepanik            100.00 +  373: 307  150
    2    11 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  362: 376   93
    3    36 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  465: 257  150
    4    23 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  342: 421   87
    5    24 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  310: 385   74
    6    33 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  468: 324  160
    7    21 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  311: 486   83
    8    29 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  341: 463   73
    9    35 Sylwia         Łada                  100.00 +  345: 340  150
   10    30 Marta          Bajorek               100.00 +  416: 394  150
   11    27 Elżbieta       Zębek                 102.96 +  336: 324  153
   12    22 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  337: 388   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Mariusz Orzeł 121.29 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Janina         Grajewska             100.00 +  372: 350  150
    2    12 Paweł          Jackowski             141.22 -  341: 407   91
    3    19 Rafał          Wesołowski            132.40 -  349: 392   82
    4    37 Katarzyna      Dębska                104.44 +  383: 345  154
    5    20 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  273: 569  100
    6    30 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  347: 385   81
    7    40 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  443: 260  150
    8    27 Paulina        Mech                  117.06 -  317: 323   67
    9    41 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  397: 286  150
   10    28 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  424: 288  150
   11    19 Ireneusz       Moralewicz            126.80 +  483: 353  177
   12    19 Szymon         Płachta               128.18 -  288: 458   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Magdalena Kublik 121.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Łucja          Rosołowska            100.00 +  363: 322  150
    2    15 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  352: 465   82
    3    17 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  278: 338   92
    4    30 Paulina        Mech                  117.06 +  405: 389  167
    5    26 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  333: 397   95
    6    28 Anita          Bruska                117.56 -  342: 370   68
    7    38 Anna           Lenartowska           100.00 +  461: 348  150
    8    37 Katarzyna      Bogusławska           103.67 -  368: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  8 107.25




	Jarosław Olek 121.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Sylwia         Łada                  100.00 +  399: 303  150
    2     3 Michał         Kolaj                 126.14 -  316: 371   76
    3    18 Marek          Herzig                141.53 -  343: 484   92
    4    38 Anna           Lenartowska           100.00 +  322: 293  150
    5    31 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  433: 382  167
    6    18 Katarzyna      Małek                 125.08 -  267: 371   75
    7    30 Dominik        Urbacki               134.21 +  405: 401  184
    8    23 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  307: 458   92
    9    27 Dorota         Rudzińska             114.25 +  362: 303  164
   10    22 Beata          Wiączkowska           126.77 -  320: 386   77
   11    28 Robert         Kamiński              136.03 +  394: 359  186
   12    24 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  295: 357   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1475  / 12 122.92




	Wojciech Urbański 120.75 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  378: 289  150
    2    10 Anita          Bruska                117.56 +  464: 402  168
    3    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  312: 392   88
    4    15 Michał         Kolaj                 126.14 -  348: 352   76
    5    29 Sławomir       Długosz               111.81 -  319: 360   62
    6    37 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  414: 389  154
    7    29 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  331: 389   74
    8    35 Sylwia         Łada                  100.00 +  497: 314  150
    9    21 Irena          Sołdan                134.77 +  405: 360  185
   10    20 Paulina        Mech                  117.06 +  445: 324  167
   11    14 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  305: 379   54
   12    17 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  395: 405   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Bogusław Książek 120.48 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  386: 285  150
    2     8 Krzysztof      Obremski              143.76 -  403: 488   94
    3    22 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  325: 403   53
    4    28 Łucja          Rosołowska            100.00 +  350: 328  150
    5    33 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  400: 265  154
    6    15 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  419: 491   74
    7    23 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  382: 283  165
    8    22 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  265: 492   74
    9    19 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  309: 447   77
   10    26 Dorota         Maciejuk              122.94 +  365: 344  173
   11    25 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  483: 311  167
   12    21 Irena          Sołdan                134.77 -  323: 434   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1416  / 12 118.00




	Jolanta Kosmowska 120.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Piotr          Konopka               100.00 +  392: 274  150
    2     6 Rafał          Dąbrowski             141.61 +  444: 371  192
    3     2 Krzysztof      Obremski              143.76 -  400: 420   94
    4    18 Grzegorz       Koczkodon             132.50 +  366: 361  183
    5     4 Michał         Alabrudziński         146.09 -  301: 453   96
    6    23 Beata          Wiączkowska           126.77 +  414: 395  177
    7     9 Grzegorz       Kurowski              143.29 +  472: 332  193
    8     6 Marek          Syczuk                140.59 -  329: 415   91
    9    17 Szymon         Płachta               128.18 +  370: 368  178
   10     7 Stanisław      Rydzik                141.20 -  231: 510   91
   11    18 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 +  423: 358  177
   12    12 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  341: 372   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Piotr Broda 119.28 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Alina          Rybińska              100.00 +  400:   1  150
    2     2 Michał         Alabrudziński         146.09 +  457: 427  196
    3    10 Rafał          Lenartowski           142.91 -  376: 454   93
    4    19 Krzysztof      Kodzis                119.11 +  387: 329  169
    5     5 Krzysztof      Mówka                 147.66 -  268: 432   98
    6    24 Sławomir       Długosz               111.81 +  418: 308  162
    7    10 Marek          Syczuk                140.59 -  406: 523   91
    8    21 Marta          Bajorek               100.00 +  393: 345  150
    9     8 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  334: 314  169
   10     9 Marek          Herzig                141.53 -  352: 427   92
   11    10 Katarzyna      Małek                 125.08 +  421: 315  175
   12    11 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  382: 404   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Krzysztof Kodzis 119.11 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  357: 463  100
    2    30 Katarzyna      Dębska                104.44 +  409: 340  154
    3    29 Łucja          Rosołowska            100.00 +  374: 335  150
    4    19 Piotr          Broda                 119.28 -  329: 387   69
    5    32 Jan            Olek                  100.00 -  387: 446   50
    6    32 Danuta         Langiewicz            111.97 +  422: 259  162
    7    24 Joanna         Ostrowska             114.78 -  349: 356   65
    8    30 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  331: 287  165
    9    28 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  393: 386  160
   10    25 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  331: 383   73
   11    30 Dorota         Maciejuk              122.94 +  378: 359  173
   12    23 Krzysztof      Jaworski              123.67 +  409: 304  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Patrycja Śliwińska 118.86 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 149.49 -  392: 448   99
    2    26 Marek          Szczepanik            100.00 +  422: 311  150
    3    21 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  439: 335  154
    4    16 Justyna        Górka                 140.28 -  335: 378   90
    5    21 Czesław        Grajewski             116.78 +  471: 339  167
    6    14 Robert         Kamiński              136.03 +  352: 271  186
    7    14 Jan            Olek                  100.00 +  423: 361  150
    8     4 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  306: 519  100
    9    15 Rafał          Wesołowski            132.40 -  358: 398   82
   10    18 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  333: 427   54
   11    24 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  469: 339  173
   12    17 Wojciech       Urbański              120.75 +  405: 395  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1576  / 12 131.33




	Jolanta Chłopińska 118.50 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 147.66 +  414: 400  198
    2    19 Tomasz         Zwoliński             137.38 +  413: 330  187
    3     3 Mariusz        Skrobosz              149.67 +  527: 379  200
    4     3 Dawid          Pikul                 144.49 -  379: 380   94
    5     7 Rafał          Wesołowski            132.40 +  573: 291  182
    6     4 Kamil          Górka                 149.49 +  401: 319  199
    7     4 Paweł          Jackowski             141.22 -  317: 445   91
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  383: 490   82
    9     8 Piotr          Broda                 119.28 -  314: 334   69
   10    13 Justyna        Górka                 140.28 -  237: 361   90
   11    20 Robert         Kuszpit               129.82 +  372: 347  180
   12    15 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  335: 360   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Maciej Kuczyński 117.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         146.09 -  354: 541   96
    2    31 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 +  386: 360  165
    3    35 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  539: 294  150
    4    13 Marek          Syczuk                140.59 -  383: 475   91
    5    17 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  388: 420   53
    6    25 Jerzy          Krzyżewski            111.87 +  389: 281  162
    7    18 Stanisław      Gasik                 117.41 -  339: 426   67
    8    25 Anita          Bruska                117.56 -  329: 436   68
    9    32 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  354: 311  165
   10    27 Jan            Olek                  100.00 +  456: 346  150
   11    23 Paulina        Mech                  117.06 +  398: 379  167
   12    16 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  325: 425   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Anita Bruska 117.56 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               145.27 +  438: 301  195
    2    10 Wojciech       Urbański              120.75 -  402: 464   71
    3    16 Robert         Kamiński              136.03 +  413: 334  186
    4    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  275: 318   77
    5    25 Dominik        Urbacki               134.21 -  370: 415   84
    6    28 Magdalena      Kublik                121.27 +  370: 342  171
    7    25 Irena          Sołdan                134.77 +  386: 370  185
    8    25 Maciej         Kuczyński             117.86 +  436: 329  168
    9     9 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  268: 454   74
   10    24 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  378: 338  154
   11    16 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  370: 395   92
   12    20 Beata          Wiączkowska           126.77 +  409: 313  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Stanisław Gasik 117.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Dawid          Pikul                 144.49 -  282: 291   94
    2    35 Joanna         Ostrowska             114.78 -  424: 439   65
    3    37 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  425: 458   95
    4    43 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  376: 314  154
    5    35 Janina         Grajewska             100.00 +  338: 296  150
    6    34 Marek          Szczepanik            100.00 +  352: 213  150
    7    18 Maciej         Kuczyński             117.86 +  426: 339  168
    8    14 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  290: 510   74
    9    22 Rafał          Lenartowski           142.91 -  346: 394   93
   10    36 Sławomir       Długosz               111.81 +  372: 345  162
   11    22 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  265: 392   67
   12    32 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  251: 477   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1337  / 12 111.42




	Grzegorz Łukasik 117.24 Konojady

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              143.76 -  271: 457   94
    2    37 Dariusz        Zębek                 111.58 +  391: 337  162
    3    31 Dominik        Urbacki               134.21 -  320: 375   84
    4    32 Irena          Sołdan                134.77 +  450: 290  185
    5    23 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  395: 449   73
    6    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  462: 240  150
    7    22 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  495: 324  173
    8    18 Jan            Olek                  100.00 +  389: 341  150
    9    13 Justyna        Górka                 140.28 -  391: 396   90
   10    17 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  366: 492   77
   11    22 Stanisław      Gasik                 117.41 +  392: 265  167
   12    15 Jolanta        Chłopińska            118.50 +  360: 335  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Paulina Mech 117.06 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mirosław       Uglik                 143.31 +  430: 347  193
    2    13 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  338: 350   88
    3    28 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  334: 464   77
    4    30 Magdalena      Kublik                121.27 -  389: 405   71
    5    36 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  408: 398  159
    6    27 Irena          Sołdan                134.77 -  317: 384   85
    7    34 Katarzyna      Dębska                104.44 +  424: 322  154
    8    27 Mariusz        Orzeł                 121.29 +  323: 317  171
    9    26 Jerzy          Krzyżewski            111.87 +  329: 317  162
   10    20 Wojciech       Urbański              120.75 -  324: 445   71
   11    23 Maciej         Kuczyński             117.86 -  379: 398   68
   12    29 Dorota         Rudzińska             114.25 -  373: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Krzysztof Bukowski 116.88 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  246: 430   93
    2    43 Czesław        Grajewski             116.78 +  508: 338  167
    3    32 Dorota         Rudzińska             114.25 -  344: 546   64
    4    31 Janina         Grajewska             100.00 +  377: 304  150
    5    31 Jarosław       Olek                  121.00 -  382: 433   71
    6    31 Sylwia         Łada                  100.00 -  313: 331   50
    7    37 Paulina        Naplocha              100.00 +  416: 297  150
    8    31 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  354: 417   62
    9    37 Danuta         Langiewicz            111.97 +  371: 364  162
   10    31 Jerzy          Tatarczuk             110.10 +  469: 401  160
   11    25 Bogusław       Książek               120.48 -  311: 483   70
   12    26 Dominik        Urbacki               134.21 -  332: 521   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Czesław Grajewski 116.78 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Rafał          Lenartowski           142.91 -  323: 418   93
    2    43 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  338: 508   67
    3    42 Paulina        Naplocha              100.00 +  444: 278  150
    4    29 Marek          Szczepanik            100.00 +  336: 299  150
    5    21 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  339: 471   69
    6    39 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  462: 314  154
    7    28 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  334: 346   77
    8    33 Sławomir       Długosz               111.81 -  302: 393   62
    9    38 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  433: 254  153
   10    32 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  359: 360   62
   11    33 Danuta         Langiewicz            111.97 +  417: 267  162
   12    27 Robert         Kamiński              136.03 -  336: 406   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1285  / 12 107.08




	Małgorzata Szmuksta 114.81 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Dąbrowski             141.61 -  360: 466   92
    2    29 Marek          Dudkiewicz            130.61 +  368: 361  181
    3    15 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  324: 380   74
    4    40 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  336: 273  150
    5    30 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 -  364: 384   54
    6    26 Anna           Arana                 106.34 +  411: 304  156
    7    23 Bogusław       Książek               120.48 -  283: 382   70
    8    30 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  287: 331   69
    9    32 Maciej         Kuczyński             117.86 -  311: 354   68
   10    40 Blanka         Zwolińska             100.00 +  450: 207  150
   11    38 Janina         Grajewska             100.00 +  410: 307  150
   12    32 Stanisław      Gasik                 117.41 +  477: 251  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Joanna Ostrowska 114.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Herzig                141.53 -  345: 412   92
    2    35 Stanisław      Gasik                 117.41 +  439: 424  167
    3    24 Danuta         Langiewicz            111.97 +  392: 318  162
    4    11 Mirosław       Uglik                 143.31 -  285: 410   93
    5    34 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  297: 321   81
    6    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  387: 275  150
    7    24 Krzysztof      Kodzis                119.11 +  356: 349  169
    8    20 Katarzyna      Małek                 125.08 -  385: 408   75
    9    23 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 -  295: 332   65
   10    29 Robert         Kamiński              136.03 -  303: 379   86
   11    39 Marek          Szczepanik            100.00 +  467: 255  150
   12    31 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  319: 388   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Grzegorz Wiączkowski 114.51 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Paweł          Jackowski             141.22 -  294: 430   91
    2    31 Maciej         Kuczyński             117.86 -  360: 386   68
    3    44 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  429: 334  159
    4    35 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  374: 337  154
    5    16 Marek          Herzig                141.53 -  328: 369   92
    6    38 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  410: 258  150
    7    19 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  331: 445   77
    8    38 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  492: 198  154
    9    23 Joanna         Ostrowska             114.78 +  332: 295  165
   10    15 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  298: 495   93
   11    21 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  311: 385   73
   12    30 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  395: 413   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Dorota Rudzińska 114.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Rydzik                141.20 -  316: 425   91
    2    46 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  337: 255  150
    3    32 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  546: 344  167
    4    25 Dorota         Maciejuk              122.94 -  366: 439   73
    5    22 Danuta         Langiewicz            111.97 +  311: 276  162
    6    12 Grzegorz       Kurowski              143.29 -  323: 375   93
    7    32 Sylwia         Łada                  100.00 +  419: 256  150
    8    16 Michał         Kolaj                 126.14 -  343: 367   76
    9    27 Jarosław       Olek                  121.00 -  303: 362   71
   10    35 Marek          Szczepanik            100.00 +  396: 328  150
   11    31 Katarzyna      Bogusławska           103.67 -  324: 360   54
   12    29 Paulina        Mech                  117.06 +  374: 373  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Danuta Langiewicz 111.97 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Syczuk                140.59 -  270: 329   91
    2    38 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  428: 324  150
    3    24 Joanna         Ostrowska             114.78 -  318: 392   65
    4    27 Łukasz         Baranowski            124.51 +  420: 326  175
    5    22 Dorota         Rudzińska             114.25 -  276: 311   64
    6    32 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  259: 422   69
    7    43 Michał         Dąbrowski             100.00 +  340: 329  150
    8    34 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  307: 391   81
    9    37 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  364: 371   67
   10    42 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  402: 287  150
   11    33 Czesław        Grajewski             116.78 -  267: 417   67
   12    38 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  411: 277  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Jerzy Krzyżewski 111.87 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Justyna        Górka                 140.28 -  319: 342   90
    2    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  463: 323  150
    3    26 Janina         Grajewska             100.00 +  332: 307  150
    4    21 Rafał          Wesołowski            132.40 -  338: 366   82
    5    18 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  305: 415   74
    6    25 Maciej         Kuczyński             117.86 -  281: 389   68
    7    41 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  380: 295  153
    8    31 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  417: 354  167
    9    26 Paulina        Mech                  117.06 -  317: 329   67
   10    32 Czesław        Grajewski             116.78 +  360: 359  167
   11    26 Michał         Kolaj                 126.14 +  367: 306  176
   12    24 Jarosław       Olek                  121.00 +  357: 295  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1515  / 12 126.25




	Sławomir Długosz 111.81 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Karol          Wyrębkiewicz          137.83 -  341: 366   88
    2    36 Piotr          Konopka               100.00 +  346: 285  150
    3    25 Marta          Bajorek               100.00 +  384: 303  150
    4    24 Mateusz        Borsuk                134.52 -  322: 461   85
    5    29 Wojciech       Urbański              120.75 +  360: 319  171
    6    24 Piotr          Broda                 119.28 -  308: 418   69
    7    31 Łukasz         Baranowski            124.51 -  286: 377   75
    8    33 Czesław        Grajewski             116.78 +  393: 302  167
    9    29 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  310: 410   81
   10    36 Stanisław      Gasik                 117.41 -  345: 372   67
   11    34 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  467: 297  150
   12    33 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  352: 429   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Dariusz Zębek 111.58 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Zwoliński             137.38 -  337: 350   87
    2    37 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  337: 391   67
    3    39 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  396: 218  150
    4    36 Szymon         Dąbrowski             103.99 -  314: 324   54
    5    39 Paulina        Naplocha              100.00 -  310: 312   50
    6    42 Piotr          Konopka               100.00 +  372: 329  150
    7    39 Katarzyna      Bogusławska           103.67 -  359: 420   54
    8    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  429: 254  150
    9    39 Marek          Szczepanik            100.00 -  333: 335   50
   10    38 Janina         Grajewska             100.00 -  316: 317   50
   11    40 Łucja          Rosołowska            100.00 -  332: 383   50
   12    43 Wojciech       Gołęcki               102.53 -  224: 396   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 12  80.42




	Dariusz  Jarosławski 111.32 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Robert         Kamiński              136.03 -  324: 358   86
    2    42 Anna           Lenartowska           100.00 -  340: 350   50
    3    40 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  329: 370   50
    4    45 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  330: 321  153
    5    44 Michał         Dąbrowski             100.00 -  288: 299   50
    6    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  346: 259  150
    7    33 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  336: 267  154
    8    36 Anna           Arana                 106.34 +  431: 299  156
    9    30 Barbara        Łukaszewicz           123.13 +  352: 318  173
   10    23 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  291: 388   81
   11    29 Irena          Sołdan                134.77 -  374: 390   85
   12    35 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  332: 334   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Jerzy Tatarczuk 110.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Irena          Sołdan                134.77 -  326: 364   85
    2    40 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  386: 353  150
    3    20 Mirosław       Uglik                 143.31 -  335: 494   93
    4    42 Michał         Dąbrowski             100.00 +  348: 281  150
    5    28 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  269: 354   83
    6    33 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  324: 468   73
    7    42 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  376: 258  150
    8    32 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  383: 365  150
    9    28 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  386: 393   69
   10    31 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  401: 469   67
   11    37 Sylwia         Łada                  100.00 +  347: 285  150
   12    33 Sławomir       Długosz               111.81 +  429: 352  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Stanisław Olsztyn 108.54 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Mateusz        Borsuk                134.52 -  264: 412   85
    2    39 Robert         Kuszpit               129.82 -  289: 420   80
    3    44 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 -  334: 429   65
    4    46 Piotr          Konopka               100.00 +  401: 299  150
    5    36 Paulina        Mech                  117.06 -  398: 408   67
    6    43 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  239: 290   50
    7    44 Łucja          Rosołowska            100.00 +  425: 298  150
    8    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  356: 298  150
    9    33 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  310: 478   73
   10    41 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  323: 309  153
   11    36 Jan            Olek                  100.00 +  347: 300  150
   12    35 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  334: 332  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Anna Arana 106.34 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dominik        Urbacki               134.21 -  372: 382   84
    2    28 Miłosz         Wrzałek               145.27 -  321: 433   95
    3    38 Katarzyna      Bogusławska           103.67 -  350: 357   54
    4    44 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  387: 305  150
    5    38 Katarzyna      Dębska                104.44 +  472: 292  154
    6    26 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  304: 411   65
    7    35 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  337: 322  154
    8    36 Dariusz        Jarosławski           111.32 -  299: 431   61
    9    40 Michał         Dąbrowski             100.00 +  283: 277  150
   10    33 Irena          Sołdan                134.77 -  257: 410   85
   11    35 Marta          Bajorek               100.00 +  383: 318  150
   12    34 Łucja          Rosołowska            100.00 +  393: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1352  / 12 112.67




	Katarzyna Dębska 104.44 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  296: 428   83
    2    30 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  340: 409   69
    3    45 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  285: 281  153
    4    37 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  345: 383   71
    5    38 Anna           Arana                 106.34 -  292: 472   56
    6    47 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  367: 271  150
    7    34 Paulina        Mech                  117.06 -  322: 424   67
    8    42 Marek          Szczepanik            100.00 -  258: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     699  /  8  87.38




	Szymon Dąbrowski 103.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            132.40 -  380: 386   82
    2    27 Sylwia         Łada                  100.00 +  350: 323  150
    3    13 Michał         Alabrudziński         146.09 -  209: 543   96
    4    36 Dariusz        Zębek                 111.58 +  324: 314  162
    5    33 Bogusław       Książek               120.48 -  265: 400   70
    6    37 Wojciech       Urbański              120.75 -  389: 414   71
    7    35 Anna           Arana                 106.34 -  322: 337   56
    8    43 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  376: 277  150
    9    36 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  301: 428   50
   10    44 Anna           Lenartowska           100.00 -  312: 350   50
   11    41 Wojciech       Gołęcki               102.53 -  292: 419   53
   12    44 Blanka         Zwolińska             100.00 +  350: 315  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Katarzyna Bogusławska 103.67 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Waldemar       Czerwoniec            131.72 -  293: 427   82
    2    32 Elżbieta       Zębek                 102.96 -  319: 352   53
    3    38 Anna           Arana                 106.34 +  357: 350  156
    4    35 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 -  337: 374   65
    5    46 Wojciech       Gołęcki               102.53 =  337: 337  103
    6    39 Czesław        Grajewski             116.78 -  314: 462   67
    7    39 Dariusz        Zębek                 111.58 +  420: 359  162
    8    37 Magdalena      Kublik                121.27 +  385: 368  171
    9    31 Jan            Olek                  100.00 +  304: 302  150
   10    24 Anita          Bruska                117.56 -  338: 378   68
   11    31 Dorota         Rudzińska             114.25 +  360: 324  164
   12    25 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  328: 437   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Agnieszka Kozak 103.59 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Marek          Dudkiewicz            130.61 +  406: 301  181
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  306: 428   77
    3    21 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  335: 439   69
    4    43 Stanisław      Gasik                 117.41 -  314: 376   67
    5    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  527: 315  150
    6    29 Marta          Bajorek               100.00 -  335: 408   50
    7    33 Dariusz        Jarosławski           111.32 -  267: 336   61
    8    38 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 -  198: 492   65
    9    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  384: 298  150
   10    39 Piotr          Konopka               100.00 +  356: 297  150
   11    32 Dominik        Urbacki               134.21 -  362: 381   84
   12    38 Danuta         Langiewicz            111.97 -  277: 411   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1166  / 12  97.17




	Agnieszka Piotrowicz 103.54 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Robert         Kuszpit               129.82 +  418: 331  180
    2    18 Szymon         Płachta               128.18 -  367: 430   78
    3    23 Irena          Sołdan                134.77 +  398: 385  185
    4     9 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  310: 437   77
    5    30 Małgorzata     Szmuksta              114.81 +  384: 364  165
    6    11 Mariusz        Skrobosz              149.67 -  371: 523  100
    7    27 Marta          Bajorek               100.00 -  264: 371   50
    8    26 Krzysztof      Langiewicz            123.34 +  420: 305  173
    9    20 Dorota         Maciejuk              122.94 +  370: 337  173
   10    18 Patrycja       Śliwińska             118.86 +  427: 333  169
   11    14 Wojciech       Urbański              120.75 +  379: 305  171
   12    13 Rafał          Wesołowski            132.40 -  342: 357   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Elżbieta Zębek 102.96 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Kamil          Kister                129.75 -  354: 397   80
    2    32 Katarzyna      Bogusławska           103.67 +  352: 319  154
    3    22 Bogusław       Książek               120.48 +  403: 325  170
    4    22 Kamil          Górka                 149.49 -  347: 378   99
    5    17 Maciej         Kuczyński             117.86 +  420: 388  168
    6    13 Marek          Herzig                141.53 +  396: 364  192
    7    11 Michał         Kolaj                 126.14 +  392: 360  176
    8     8 Stanisław      Rydzik                141.20 -  220: 483   91
    9    18 Grzegorz       Koczkodon             132.50 -  380: 418   83
   10    21 Rafał          Lenartowski           142.91 -  322: 532   93
   11    27 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  324: 336   73
   12    31 Joanna         Ostrowska             114.78 +  388: 319  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Wojciech Gołęcki 102.53 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Szymon         Płachta               128.18 -  240: 356   78
    2    44 Łucja          Rosołowska            100.00 -  286: 356   50
    3    45 Katarzyna      Dębska                104.44 -  281: 285   54
    4    45 Dariusz        Jarosławski           111.32 -  321: 330   61
    5    46 Katarzyna      Bogusławska           103.67 =  337: 337  104
    6    46 Janina         Grajewska             100.00 +  400: 286  150
    7    41 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  295: 380   62
    8    45 Anna           Lenartowska           100.00 +  349: 305  150
    9    38 Czesław        Grajewski             116.78 -  254: 433   67
   10    41 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  309: 323   59
   11    41 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  419: 292  154
   12    43 Dariusz        Zębek                 111.58 +  396: 224  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Kamila Antosz-Lasecka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Zbigniew       Wietecki              123.57 -  215: 407   74
    2    46 Dorota         Rudzińska             114.25 -  255: 337   64
    3    47 Sylwia         Łada                  100.00 -  136: 413   50
    4    47 Paulina        Naplocha              100.00 -  210: 420   50
    5    47 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  221: 329   50
    6    48 Michał         Lasecki               100.00 -  245: 247   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     338  /  6  56.33




	Marta Bajorek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Katarzyna      Małek                 125.08 -  309: 491   75
    2    48 Michał         Lasecki               100.00 +  474: 195  150
    3    25 Sławomir       Długosz               111.81 -  303: 384   62
    4    34 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  311: 289  150
    5    27 Robert         Kamiński              136.03 -  327: 352   86
    6    29 Agnieszka      Kozak                 103.59 +  408: 335  154
    7    27 Agnieszka      Piotrowicz            103.54 +  371: 264  154
    8    21 Piotr          Broda                 119.28 -  345: 393   69
    9    25 Beata          Wiączkowska           126.77 -  350: 397   77
   10    30 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  394: 416   73
   11    35 Anna           Arana                 106.34 -  318: 383   56
   12    37 Jan            Olek                  100.00 +  354: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  332: 409   73
    2    38 Danuta         Langiewicz            111.97 -  324: 428   62
    3    43 Piotr          Konopka               100.00 +  431: 218  150
    4    33 Jan            Olek                  100.00 -  283: 396   50
    5    41 Anna           Lenartowska           100.00 -  325: 351   50
    6    41 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  488: 271  150
    7    36 Marek          Szczepanik            100.00 +  394: 272  150
    8    32 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  365: 383   60
    9    36 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  428: 301  154
   10    28 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  288: 424   71
   11    34 Sławomir       Długosz               111.81 -  297: 467   62
   12    36 Dorota         Maciejuk              122.94 -  290: 386   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Grzegorz Cieplak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Łukasz         Baranowski            124.51 -  248: 483   75
    2    41 Jan            Olek                  100.00 -  315: 324   50
    3    41 Marek          Dudkiewicz            130.61 -  254: 499   81
    4    44 Anna           Arana                 106.34 -  305: 387   56
    5    47 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  329: 221  150
    6    44 Dariusz        Jarosławski           111.32 -  259: 346   61
    7    46 Piotr          Konopka               100.00 +  391: 263  150
    8    41 Łucja          Rosołowska            100.00 -  291: 423   50
    9    42 Agnieszka      Kozak                 103.59 -  298: 384   54
   10    46 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  319: 279  150
   11    46 Michał         Lasecki               100.00 +  393: 158  150
   12    42 Piotr          Konopka               100.00 -  327: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  / 12  89.75




	Michał Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  316: 357   74
    2    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  315: 343   50
    3    46 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 =  245: 245  100
    4    42 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  281: 348   60
    5    44 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  299: 288  161
    6    40 Joanna         Ostrowska             114.78 -  275: 387   65
    7    43 Danuta         Langiewicz            111.97 -  329: 340   62
    8    44 Janina         Grajewska             100.00 +  357: 318  150
    9    40 Anna           Arana                 106.34 -  277: 283   56
   10    43 Sylwia         Łada                  100.00 -  291: 329   50
   11    42 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  256: 427   50
   12    45 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  365: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1028  / 12  85.67




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  350: 372   71
    2    33 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  332: 320  150
    3    26 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  307: 332   62
    4    31 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  304: 377   67
    5    35 Stanisław      Gasik                 117.41 -  296: 338   67
    6    46 Wojciech       Gołęcki               102.53 -  286: 400   53
    7    45 Blanka         Zwolińska             100.00 +  310: 280  150
    8    44 Michał         Dąbrowski             100.00 -  318: 357   50
    9    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  363: 277  150
   10    38 Dariusz        Zębek                 111.58 +  317: 316  162
   11    38 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  307: 410   65
   12    40 Anna           Lenartowska           100.00 +  385: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Grzegorz Kasprowicz 100.00 Grabowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Bogusław       Książek               120.48 -  285: 386   70
    2    34 Mirosław       Uglik                 143.31 -  231: 471   93
    3    46 Michał         Dąbrowski             100.00 =  245: 245  100
    4    41 Krzysztof      Jaworski              123.67 -  250: 361   74
    5    45 Marek          Szczepanik            100.00 -  248: 306   50
    6    47 Katarzyna      Dębska                104.44 -  271: 367   54
    7    48 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  241: 349   50
    8    47 Piotr          Konopka               100.00 -  258: 294   50
    9    47 Michał         Lasecki               100.00 +  283: 231  150
   10    46 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  279: 319   50
   11    47 Blanka         Zwolińska             100.00 +  340: 320  150
   12    46 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  327: 220  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 12  86.75




	Piotr Konopka 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jolanta        Kosmowska             120.00 -  274: 392   70
    2    36 Sławomir       Długosz               111.81 -  285: 346   62
    3    43 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  218: 431   50
    4    46 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  299: 401   59
    5    48 Michał         Lasecki               100.00 +  401: 175  150
    6    42 Dariusz        Zębek                 111.58 -  329: 372   62
    7    46 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  263: 391   50
    8    47 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  294: 258  150
    9    44 Anna           Lenartowska           100.00 +  440: 290  150
   10    39 Agnieszka      Kozak                 103.59 -  297: 356   54
   11    43 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  276: 259  150
   12    42 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  341: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1157  / 12  96.42




	Michał Lasecki 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Kolaj                 126.14 -  184: 535   76
    2    48 Marta          Bajorek               100.00 -  195: 474   50
    3    48 Marek          Szczepanik            100.00 -  202: 392   50
    4    48 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  209: 373   50
    5    48 Piotr          Konopka               100.00 -  175: 401   50
    6    48 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  247: 245  150
    7    47 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  241: 324   50
    8    48 Blanka         Zwolińska             100.00 -  199: 323   50
    9    47 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  231: 283   50
   10    47 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  187: 370   50
   11    46 Grzegorz       Cieplak               100.00 -  158: 393   50
   12    47 Paulina        Naplocha              100.00 -  203: 373   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  / 12  60.50




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Dorota         Maciejuk              122.94 -  248: 413   73
    2    42 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  350: 340  161
    3    34 Robert         Kuszpit               129.82 -  292: 408   80
    4    38 Jarosław       Olek                  121.00 -  293: 322   71
    5    41 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  351: 325  150
    6    36 Łukasz         Baranowski            124.51 -  272: 404   75
    7    38 Magdalena      Kublik                121.27 -  348: 461   71
    8    45 Wojciech       Gołęcki               102.53 -  305: 349   53
    9    44 Piotr          Konopka               100.00 -  290: 440   50
   10    44 Szymon         Dąbrowski             103.99 +  350: 312  154
   11    44 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 +  370: 307  150
   12    40 Janina         Grajewska             100.00 -  329: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  / 12  94.83




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Mariusz        Sylwestrzuk           127.04 -  237: 409   77
    2    45 Jerzy          Krzyżewski            111.87 -  323: 463   62
    3    42 Czesław        Grajewski             116.78 -  278: 444   67
    4    47 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  420: 210  150
    5    39 Dariusz        Zębek                 111.58 +  312: 310  162
    6    35 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  240: 462   67
    7    37 Krzysztof      Bukowski              116.88 -  297: 416   67
    8    40 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  298: 356   59
    9    45 Blanka         Zwolińska             100.00 -  295: 400   50
   10    45 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  288: 319   50
   11    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  339: 429   50
   12    47 Michał         Lasecki               100.00 +  373: 203  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  / 12  84.25




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Beata          Wiączkowska           126.77 -  325: 338   77
    2    41 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  324: 315  150
    3    33 Marek          Syczuk                140.59 -  331: 418   91
    4    33 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  396: 283  150
    5    32 Krzysztof      Kodzis                119.11 +  446: 387  169
    6    17 Krzysztof      Langiewicz            123.34 +  410: 355  173
    7    14 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  361: 423   69
    8    18 Grzegorz       Łukasik               117.24 -  341: 389   67
    9    31 Katarzyna      Bogusławska           103.67 -  302: 304   54
   10    27 Maciej         Kuczyński             117.86 -  346: 456   68
   11    36 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  300: 347   59
   12    37 Marta          Bajorek               100.00 -  334: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  / 12  98.08




	Mateusz Pawlaczyk 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    49 PAUZA
    2    24 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  344: 363   73
    3    36 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  257: 465   73
    4    40 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  273: 336   65
    5    43 Łucja          Rosołowska            100.00 +  304: 259  150
    6    38 Grzegorz       Wiączkowski           114.51 -  258: 410   65
    7    42 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  258: 376   60
    8    46 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  308: 267  150
    9    41 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  286: 397   71
   10    42 Danuta         Langiewicz            111.97 -  287: 402   62
   11    44 Anna           Lenartowska           100.00 -  307: 370   50
   12    46 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  220: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  / 11  79.00




	Łucja  Rosołowska 100.00 Biłgoraj

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Magdalena      Kublik                121.27 -  322: 363   71
    2    44 Wojciech       Gołęcki               102.53 +  356: 286  153
    3    29 Krzysztof      Kodzis                119.11 -  335: 374   69
    4    28 Bogusław       Książek               120.48 -  328: 350   70
    5    43 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  259: 304   50
    6    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  360: 336  150
    7    44 Stanisław      Olsztyn               108.54 -  298: 425   59
    8    41 Grzegorz       Cieplak               100.00 +  423: 291  150
    9    34 Dominik        Urbacki               134.21 +  425: 334  184
   10    34 Barbara        Łukaszewicz           123.13 -  325: 345   73
   11    40 Dariusz        Zębek                 111.58 +  383: 332  162
   12    34 Anna           Arana                 106.34 -  325: 393   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1247  / 12 103.92




	Alina Rybińska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Piotr          Broda                 119.28 -    1: 400   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      69  /  1  69.00




	Jolanta Sylwestrzuk 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Krzysztof      Langiewicz            123.34 -  255: 398   73
    2    40 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  353: 386   60
    3    40 Dariusz        Jarosławski           111.32 +  370: 329  161
    4    34 Marta          Bajorek               100.00 -  289: 311   50
    5    37 Łukasz         Baranowski            124.51 -  266: 365   75
    6    41 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  271: 488   50
    7    47 Michał         Lasecki               100.00 +  324: 241  150
    8    46 Mateusz        Pawlaczyk             100.00 -  267: 308   50
    9    46 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  495: 247  150
   10    37 Dominik        Urbacki               134.21 -  291: 450   84
   11    42 Michał         Dąbrowski             100.00 +  427: 256  150
   12    39 Sylwia         Łada                  100.00 -  323: 414   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1103  / 12  91.92




	Marek Szczepanik 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  307: 373   73
    2    26 Patrycja       Śliwińska             118.86 -  311: 422   69
    3    48 Michał         Lasecki               100.00 +  392: 202  150
    4    29 Czesław        Grajewski             116.78 -  299: 336   67
    5    45 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  306: 248  150
    6    34 Stanisław      Gasik                 117.41 -  213: 352   67
    7    36 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  272: 394   50
    8    42 Katarzyna      Dębska                104.44 +  399: 258  154
    9    39 Dariusz        Zębek                 111.58 +  335: 333  162
   10    35 Dorota         Rudzińska             114.25 -  328: 396   64
   11    39 Joanna         Ostrowska             114.78 -  255: 467   65
   12    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  269: 401   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Wojciech       Urbański              120.75 -  289: 378   71
    2    33 Janina         Grajewska             100.00 -  320: 332   50
    3    39 Dariusz        Zębek                 111.58 -  218: 396   62
    4    48 Michał         Lasecki               100.00 +  373: 209  150
    5    40 Irena          Sołdan                134.77 -  280: 369   85
    6    43 Stanisław      Olsztyn               108.54 +  290: 239  159
    7    40 Mariusz        Orzeł                 121.29 -  260: 443   71
    8    43 Szymon         Dąbrowski             103.99 -  277: 376   54
    9    46 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 -  247: 495   50
   10    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  319: 288  150
   11    43 Piotr          Konopka               100.00 -  259: 276   50
   12    45 Michał         Dąbrowski             100.00 -  323: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1002  / 12  83.50




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Ireneusz       Moralewicz            126.80 -  196: 582   77
    2    47 Michał         Dąbrowski             100.00 +  343: 315  150
    3    35 Maciej         Kuczyński             117.86 -  294: 539   68
    4    39 Robert         Kamiński              136.03 -  284: 465   86
    5    42 Agnieszka      Kozak                 103.59 -  315: 527   54
    6    45 Łucja          Rosołowska            100.00 -  336: 360   50
    7    48 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 +  349: 241  150
    8    39 Dariusz        Zębek                 111.58 -  254: 429   62
    9    43 Janina         Grajewska             100.00 -  277: 363   50
   10    47 Michał         Lasecki               100.00 +  370: 187  150
   11    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  429: 339  150
   12    41 Marek          Szczepanik            100.00 +  401: 269  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    7    45 Janina         Grajewska             100.00 -  280: 310   50
    8    48 Michał         Lasecki               100.00 +  323: 199  150
    9    45 Paulina        Naplocha              100.00 +  400: 295  150
   10    40 Małgorzata     Szmuksta              114.81 -  207: 450   65
   11    47 Grzegorz       Kasprowicz            100.00 -  320: 340   50
   12    44 Szymon         Dąbrowski             103.99 -  315: 350   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     519  /  6  86.50




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jarosław       Olek                  121.00 -  303: 399   71
    2    27 Szymon         Dąbrowski             103.99 -  323: 350   54
    3    47 Kamila         Antosz-Lasecka        100.00 +  413: 136  150
    4    26 Marek          Dudkiewicz            130.61 +  412: 381  181
    5    19 Dorota         Maciejuk              122.94 -  267: 371   73
    6    31 Krzysztof      Bukowski              116.88 +  331: 313  167
    7    32 Dorota         Rudzińska             114.25 -  256: 419   64
    8    35 Wojciech       Urbański              120.75 -  314: 497   71
    9    35 Andrzej        Kwiatkowski           122.54 -  340: 345   73
   10    43 Michał         Dąbrowski             100.00 +  329: 291  150
   11    37 Jerzy          Tatarczuk             110.10 -  285: 347   60
   12    39 Jolanta        Sylwestrzuk           100.00 +  414: 323  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”


Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Kodzis                463: 357
   2 Patrycja       Śliwińska            - Kamil          Górka                 392: 448
   3 Krzysztof      Mówka                - Jolanta        Chłopińska            400: 414
   4 Maciej         Kuczyński            - Michał         Alabrudziński         354: 541
   5 Miłosz         Wrzałek              - Anita          Bruska                301: 438
   6 Stanisław      Gasik                - Dawid          Pikul                 282: 291
   7 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Łukasik               457: 271
   8 Paulina        Mech                 - Mirosław       Uglik                 430: 347
   9 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Bukowski              430: 246
  10 Czesław        Grajewski            - Rafał          Lenartowski           323: 418
  11 Rafał          Dąbrowski            - Małgorzata     Szmuksta              466: 360
  12 Joanna         Ostrowska            - Marek          Herzig                345: 412
  13 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Wiączkowski           430: 294
  14 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                316: 425
  15 Marek          Syczuk               - Danuta         Langiewicz            329: 270
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Justyna        Górka                 319: 342
  17 Karol          Wyrębkiewicz         - Sławomir       Długosz               366: 341
  18 Dariusz        Zębek                - Tomasz         Zwoliński             337: 350
  19 Robert         Kamiński             - Dariusz        Jarosławski           358: 324
  20 Jerzy          Tatarczuk            - Irena          Sołdan                326: 364
  21 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Olsztyn               412: 264
  22 Anna           Arana                - Dominik        Urbacki               372: 382
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                428: 296
  24 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            380: 386
  25 Waldemar       Czerwoniec           - Katarzyna      Bogusławska           427: 293
  26 Agnieszka      Kozak                - Marek          Dudkiewicz            406: 301
  27 Robert         Kuszpit              - Agnieszka      Piotrowicz            331: 418
  28 Elżbieta       Zębek                - Kamil          Kister                354: 397
  29 Szymon         Płachta              - Wojciech       Gołęcki               356: 240
  30 Paulina        Naplocha             - Mariusz        Sylwestrzuk           237: 409
  31 Ireneusz       Moralewicz           - Krzysztof      Zawadzki              582: 196
  32 Jan            Olek                 - Beata          Wiączkowska           325: 338
  33 Michał         Kolaj                - Michał         Lasecki               535: 184
  34 Marta          Bajorek              - Katarzyna      Małek                 309: 491
  35 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Cieplak               483: 248
  36 Michał         Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              316: 357
  37 Zbigniew       Wietecki             - Kamila         Antosz-Lasecka        407: 215
  38 Jolanta        Sylwestrzuk          - Krzysztof      Langiewicz            255: 398
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Bednaruk              409: 332
  40 Anna           Lenartowska          - Dorota         Maciejuk              248: 413
  41 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Szczepanik            373: 307
  42 Janina         Grajewska            - Mariusz        Orzeł                 350: 372
  43 Magdalena      Kublik               - Łucja          Rosołowska            363: 322
  44 Sylwia         Łada                 - Jarosław       Olek                  303: 399
  45 Wojciech       Urbański             - Eugeniusz      Tuszyński             378: 289
  46 Grzegorz       Kasprowicz           - Bogusław       Książek               285: 386
  47 Jolanta        Kosmowska            - Piotr          Konopka               392: 274
  48 Alina          Rybińska             - Piotr          Broda                   1: 400
  49 Mateusz        Pawlaczyk            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Moralewicz            306: 428
   2 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 427: 457
   3 Jarosław       Olek                 - Michał         Kolaj                 316: 371
   4 Katarzyna      Małek                - Krzysztof      Langiewicz            397: 366
   5 Kamil          Kister               - Łukasz         Baranowski            457: 296
   6 Jolanta        Kosmowska            - Rafał          Dąbrowski             444: 371
   7 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              442: 444
   8 Bogusław       Książek              - Krzysztof      Obremski              403: 488
   9 Kamil          Górka                - Dominik        Urbacki               417: 376
  10 Anita          Bruska               - Wojciech       Urbański              402: 464
  11 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Kwiatkowski           376: 362
  12 Mariusz        Orzeł                - Paweł          Jackowski             341: 407
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Paulina        Mech                  350: 338
  14 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Koczkodon             340: 437
  15 Waldemar       Czerwoniec           - Magdalena      Kublik                465: 352
  16 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              393: 361
  17 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Jaworski              352: 314
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Szymon         Płachta               367: 430
  19 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Zwoliński             413: 330
  20 Dorota         Maciejuk             - Justyna        Górka                 315: 379
  21 Beata          Wiączkowska          - Marek          Herzig                446: 421
  22 Mateusz        Borsuk               - Marek          Syczuk                468: 423
  23 Dawid          Pikul                - Mariusz        Sylwestrzuk           487: 271
  24 Mateusz        Pawlaczyk            - Barbara        Łukaszewicz           344: 363
  25 Zbigniew       Wietecki             - Krzysztof      Mówka                 487: 522
  26 Marek          Szczepanik           - Patrycja       Śliwińska             311: 422
  27 Szymon         Dąbrowski            - Sylwia         Łada                  350: 323
  28 Anna           Arana                - Miłosz         Wrzałek               321: 433
  29 Małgorzata     Szmuksta             - Marek          Dudkiewicz            368: 361
  30 Krzysztof      Kodzis               - Katarzyna      Dębska                409: 340
  31 Grzegorz       Wiączkowski          - Maciej         Kuczyński             360: 386
  32 Katarzyna      Bogusławska          - Elżbieta       Zębek                 319: 352
  33 Eugeniusz      Tuszyński            - Janina         Grajewska             320: 332
  34 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kasprowicz            471: 231
  35 Stanisław      Gasik                - Joanna         Ostrowska             424: 439
  36 Piotr          Konopka              - Sławomir       Długosz               285: 346
  37 Grzegorz       Łukasik              - Dariusz        Zębek                 391: 337
  38 Danuta         Langiewicz           - Andrzej        Bednaruk              428: 324
  39 Stanisław      Olsztyn              - Robert         Kuszpit               289: 420
  40 Jolanta        Sylwestrzuk          - Jerzy          Tatarczuk             353: 386
  41 Grzegorz       Cieplak              - Jan            Olek                  315: 324
  42 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Lenartowska           340: 350
  43 Krzysztof      Bukowski             - Czesław        Grajewski             508: 338
  44 Łucja          Rosołowska           - Wojciech       Gołęcki               356: 286
  45 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Naplocha              463: 323
  46 Kamila         Antosz-Lasecka       - Dorota         Rudzińska             255: 337
  47 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Dąbrowski             343: 315
  48 Michał         Lasecki              - Marta          Bajorek               195: 474


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Jackowski             372: 421
   2 Krzysztof      Obremski             - Jolanta        Kosmowska             420: 400
   3 Jolanta        Chłopińska           - Mariusz        Skrobosz              527: 379
   4 Michał         Kolaj                - Stanisław      Rydzik                362: 573
   5 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            364: 390
   6 Katarzyna      Małek                - Szymon         Płachta               341: 347
   7 Beata          Wiączkowska          - Mateusz        Borsuk                393: 319
   8 Dawid          Pikul                - Kamil          Górka                 382: 348
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Barbara        Łukaszewicz           277: 364
  10 Piotr          Broda                - Rafał          Lenartowski           376: 454
  11 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                430: 460
  12 Wojciech       Urbański             - Karol          Wyrębkiewicz          312: 392
  13 Michał         Alabrudziński        - Szymon         Dąbrowski             543: 209
  14 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Mówka                 445: 512
  15 Małgorzata     Szmuksta             - Zbigniew       Wietecki              324: 380
  16 Anita          Bruska               - Robert         Kamiński              413: 334
  17 Rafał          Dąbrowski            - Magdalena      Kublik                338: 278
  18 Marek          Herzig               - Jarosław       Olek                  484: 343
  19 Mariusz        Orzeł                - Rafał          Wesołowski            349: 392
  20 Mirosław       Uglik                - Jerzy          Tatarczuk             494: 335
  21 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Kozak                 439: 335
  22 Bogusław       Książek              - Elżbieta       Zębek                 325: 403
  23 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Piotrowicz            385: 398
  24 Danuta         Langiewicz           - Joanna         Ostrowska             318: 392
  25 Sławomir       Długosz              - Marta          Bajorek               384: 303
  26 Janina         Grajewska            - Jerzy          Krzyżewski            307: 332
  27 Tomasz         Zwoliński            - Łukasz         Baranowski            411: 352
  28 Mariusz        Sylwestrzuk          - Paulina        Mech                  464: 334
  29 Łucja          Rosołowska           - Krzysztof      Kodzis                335: 374
  30 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Jaworski              420: 376
  31 Dominik        Urbacki              - Grzegorz       Łukasik               375: 320
  32 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Bukowski              546: 344
  33 Jan            Olek                 - Marek          Syczuk                331: 418
  34 Anna           Lenartowska          - Robert         Kuszpit               292: 408
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Kuczyński             294: 539
  36 Andrzej        Kwiatkowski          - Mateusz        Pawlaczyk             465: 257
  37 Miłosz         Wrzałek              - Stanisław      Gasik                 458: 425
  38 Katarzyna      Bogusławska          - Anna           Arana                 357: 350
  39 Dariusz        Zębek                - Eugeniusz      Tuszyński             396: 218
  40 Dariusz        Jarosławski          - Jolanta        Sylwestrzuk           329: 370
  41 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Cieplak               499: 254
  42 Czesław        Grajewski            - Paulina        Naplocha              444: 278
  43 Andrzej        Bednaruk             - Piotr          Konopka               431: 218
  44 Grzegorz       Wiączkowski          - Stanisław      Olsztyn               429: 334
  45 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                281: 285
  46 Grzegorz       Kasprowicz           - Michał         Dąbrowski             245: 245
  47 Sylwia         Łada                 - Kamila         Antosz-Lasecka        413: 136
  48 Marek          Szczepanik           - Michał         Lasecki               392: 202


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           469: 413
   2 Krzysztof      Obremski             - Beata          Wiączkowska           501: 232
   3 Dawid          Pikul                - Jolanta        Chłopińska            380: 379
   4 Barbara        Łukaszewicz          - Kamil          Kister                324: 460
   5 Szymon         Płachta              - Waldemar       Czerwoniec            445: 391
   6 Paweł          Jackowski            - Karol          Wyrębkiewicz          331: 329
   7 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               438: 334
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Mówka                 362: 454
   9 Agnieszka      Piotrowicz           - Ireneusz       Moralewicz            310: 437
  10 Marek          Herzig               - Rafał          Dąbrowski             400: 409
  11 Joanna         Ostrowska            - Mirosław       Uglik                 285: 410
  12 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              308: 529
  13 Maciej         Kuczyński            - Marek          Syczuk                383: 475
  14 Robert         Kuszpit              - Zbigniew       Wietecki              377: 358
  15 Wojciech       Urbański             - Michał         Kolaj                 348: 352
  16 Justyna        Górka                - Patrycja       Śliwińska             378: 335
  17 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anita          Bruska                318: 275
  18 Jolanta        Kosmowska            - Grzegorz       Koczkodon             366: 361
  19 Piotr          Broda                - Krzysztof      Kodzis                387: 329
  20 Dominik        Urbacki              - Katarzyna      Małek                 265: 458
  21 Rafał          Wesołowski           - Jerzy          Krzyżewski            366: 338
  22 Kamil          Górka                - Elżbieta       Zębek                 378: 347
  23 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           421: 342
  24 Sławomir       Długosz              - Mateusz        Borsuk                322: 461
  25 Dorota         Maciejuk             - Dorota         Rudzińska             439: 366
  26 Marek          Dudkiewicz           - Sylwia         Łada                  381: 412
  27 Łukasz         Baranowski           - Danuta         Langiewicz            326: 420
  28 Bogusław       Książek              - Łucja          Rosołowska            350: 328
  29 Marek          Szczepanik           - Czesław        Grajewski             299: 336
  30 Magdalena      Kublik               - Paulina        Mech                  405: 389
  31 Krzysztof      Bukowski             - Janina         Grajewska             377: 304
  32 Grzegorz       Łukasik              - Irena          Sołdan                450: 290
  33 Andrzej        Bednaruk             - Jan            Olek                  283: 396
  34 Marta          Bajorek              - Jolanta        Sylwestrzuk           311: 289
  35 Grzegorz       Wiączkowski          - Katarzyna      Bogusławska           374: 337
  36 Dariusz        Zębek                - Szymon         Dąbrowski             314: 324
  37 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Orzeł                 345: 383
  38 Jarosław       Olek                 - Anna           Lenartowska           322: 293
  39 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Zawadzki              465: 284
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Mateusz        Pawlaczyk             336: 273
  41 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kasprowicz            361: 250
  42 Jerzy          Tatarczuk            - Michał         Dąbrowski             348: 281
  43 Agnieszka      Kozak                - Stanisław      Gasik                 314: 376
  44 Grzegorz       Cieplak              - Anna           Arana                 305: 387
  45 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Jarosławski           321: 330
  46 Stanisław      Olsztyn              - Piotr          Konopka               401: 299
  47 Kamila         Antosz-Lasecka       - Paulina        Naplocha              210: 420
  48 Michał         Lasecki              - Eugeniusz      Tuszyński             209: 373


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Obremski              490: 360
   2 Szymon         Płachta              - Stanisław      Rydzik                408: 353
   3 Kamil          Kister               - Dawid          Pikul                 327: 373
   4 Michał         Alabrudziński        - Jolanta        Kosmowska             453: 301
   5 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Broda                 432: 268
   6 Ireneusz       Moralewicz           - Kamil          Górka                 346: 470
   7 Jolanta        Chłopińska           - Rafał          Wesołowski            573: 291
   8 Mirosław       Uglik                - Rafał          Dąbrowski             382: 341
   9 Robert         Kuszpit              - Grzegorz       Kurowski              447: 435
  10 Justyna        Górka                - Katarzyna      Małek                 440: 302
  11 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             313: 459
  12 Mateusz        Borsuk               - Mariusz        Sylwestrzuk           361: 338
  13 Marek          Syczuk               - Barbara        Łukaszewicz           494: 348
  14 Rafał          Lenartowski          - Karol          Wyrębkiewicz          373: 522
  15 Michał         Kolaj                - Beata          Wiączkowska           455: 378
  16 Marek          Herzig               - Grzegorz       Wiączkowski           369: 328
  17 Elżbieta       Zębek                - Maciej         Kuczyński             420: 388
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Wietecki              305: 415
  19 Sylwia         Łada                 - Dorota         Maciejuk              267: 371
  20 Mariusz        Orzeł                - Mariusz        Skrobosz              273: 569
  21 Patrycja       Śliwińska            - Czesław        Grajewski             471: 339
  22 Dorota         Rudzińska            - Danuta         Langiewicz            311: 276
  23 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Łukasik               449: 395
  24 Krzysztof      Jaworski             - Andrzej        Kwiatkowski           385: 310
  25 Dominik        Urbacki              - Anita          Bruska                415: 370
  26 Magdalena      Kublik               - Miłosz         Wrzałek               333: 397
  27 Marta          Bajorek              - Robert         Kamiński              327: 352
  28 Grzegorz       Koczkodon            - Jerzy          Tatarczuk             354: 269
  29 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Urbański              360: 319
  30 Agnieszka      Piotrowicz           - Małgorzata     Szmuksta              384: 364
  31 Krzysztof      Bukowski             - Jarosław       Olek                  382: 433
  32 Krzysztof      Kodzis               - Jan            Olek                  387: 446
  33 Szymon         Dąbrowski            - Bogusław       Książek               265: 400
  34 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Ostrowska             321: 297
  35 Janina         Grajewska            - Stanisław      Gasik                 296: 338
  36 Paulina        Mech                 - Stanisław      Olsztyn               408: 398
  37 Jolanta        Sylwestrzuk          - Łukasz         Baranowski            266: 365
  38 Katarzyna      Dębska               - Anna           Arana                 292: 472
  39 Paulina        Naplocha             - Dariusz        Zębek                 312: 310
  40 Eugeniusz      Tuszyński            - Irena          Sołdan                280: 369
  41 Andrzej        Bednaruk             - Anna           Lenartowska           325: 351
  42 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 315: 527
  43 Mateusz        Pawlaczyk            - Łucja          Rosołowska            304: 259
  44 Michał         Dąbrowski            - Dariusz        Jarosławski           299: 288
  45 Grzegorz       Kasprowicz           - Marek          Szczepanik            248: 306
  46 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Bogusławska           337: 337
  47 Grzegorz       Cieplak              - Kamila         Antosz-Lasecka        329: 221
  48 Piotr          Konopka              - Michał         Lasecki               401: 175


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Dawid          Pikul                 328: 393
   2 Szymon         Płachta              - Michał         Alabrudziński         259: 458
   3 Krzysztof      Mówka                - Michał         Kolaj                 393: 378
   4 Kamil          Górka                - Jolanta        Chłopińska            319: 401
   5 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Obremski              457: 293
   6 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kuszpit               437: 342
   7 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                482: 359
   8 Justyna        Górka                - Mirosław       Uglik                 261: 468
   9 Kamil          Kister               - Karol          Wyrębkiewicz          500: 285
  10 Rafał          Wesołowski           - Ireneusz       Moralewicz            341: 266
  11 Mariusz        Skrobosz             - Agnieszka      Piotrowicz            523: 371
  12 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Kurowski              323: 375
  13 Elżbieta       Zębek                - Marek          Herzig                396: 364
  14 Robert         Kamiński             - Patrycja       Śliwińska             271: 352
  15 Zbigniew       Wietecki             - Bogusław       Książek               491: 419
  16 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             399: 313
  17 Jan            Olek                 - Krzysztof      Langiewicz            410: 355
  18 Jarosław       Olek                 - Katarzyna      Małek                 267: 371
  19 Dominik        Urbacki              - Waldemar       Czerwoniec            417: 438
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Dorota         Maciejuk              357: 439
  21 Mariusz        Sylwestrzuk          - Rafał          Dąbrowski             321: 333
  22 Krzysztof      Jaworski             - Miłosz         Wrzałek               303: 414
  23 Beata          Wiączkowska          - Jolanta        Kosmowska             395: 414
  24 Piotr          Broda                - Sławomir       Długosz               418: 308
  25 Maciej         Kuczyński            - Jerzy          Krzyżewski            389: 281
  26 Anna           Arana                - Małgorzata     Szmuksta              304: 411
  27 Paulina        Mech                 - Irena          Sołdan                317: 384
  28 Anita          Bruska               - Magdalena      Kublik                370: 342
  29 Agnieszka      Kozak                - Marta          Bajorek               335: 408
  30 Mariusz        Orzeł                - Marek          Dudkiewicz            347: 385
  31 Krzysztof      Bukowski             - Sylwia         Łada                  313: 331
  32 Danuta         Langiewicz           - Krzysztof      Kodzis                259: 422
  33 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Kwiatkowski           324: 468
  34 Stanisław      Gasik                - Marek          Szczepanik            352: 213
  35 Paulina        Naplocha             - Grzegorz       Łukasik               240: 462
  36 Anna           Lenartowska          - Łukasz         Baranowski            272: 404
  37 Wojciech       Urbański             - Szymon         Dąbrowski             414: 389
  38 Mateusz        Pawlaczyk            - Grzegorz       Wiączkowski           258: 410
  39 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             314: 462
  40 Michał         Dąbrowski            - Joanna         Ostrowska             275: 387
  41 Andrzej        Bednaruk             - Jolanta        Sylwestrzuk           488: 271
  42 Piotr          Konopka              - Dariusz        Zębek                 329: 372
  43 Stanisław      Olsztyn              - Eugeniusz      Tuszyński             239: 290
  44 Dariusz        Jarosławski          - Grzegorz       Cieplak               346: 259
  45 Łucja          Rosołowska           - Krzysztof      Zawadzki              360: 336
  46 Janina         Grajewska            - Wojciech       Gołęcki               286: 400
  47 Katarzyna      Dębska               - Grzegorz       Kasprowicz            367: 271
  48 Michał         Lasecki              - Kamila         Antosz-Lasecka        247: 245


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Dawid          Pikul                 424: 396
   2 Michał         Alabrudziński        - Mateusz        Borsuk                427: 394
   3 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             476: 285
   4 Jolanta        Chłopińska           - Paweł          Jackowski             317: 445
   5 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              307: 515
   6 Kamil          Kister               - Szymon         Płachta               500: 349
   7 Miłosz         Wrzałek              - Zbigniew       Wietecki              550: 323
   8 Krzysztof      Obremski             - Robert         Kuszpit               464: 328
   9 Jolanta        Kosmowska            - Grzegorz       Kurowski              472: 332
  10 Marek          Syczuk               - Piotr          Broda                 523: 406
  11 Michał         Kolaj                - Elżbieta       Zębek                 360: 392
  12 Rafał          Dąbrowski            - Waldemar       Czerwoniec            402: 404
  13 Karol          Wyrębkiewicz         - Dorota         Maciejuk              373: 365
  14 Patrycja       Śliwińska            - Jan            Olek                  423: 361
  15 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Górka                 359: 426
  16 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            465: 318
  17 Katarzyna      Małek                - Marek          Herzig                395: 419
  18 Stanisław      Gasik                - Maciej         Kuczyński             426: 339
  19 Grzegorz       Wiączkowski          - Ireneusz       Moralewicz            331: 445
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Beata          Wiączkowska           415: 431
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             311: 486
  22 Grzegorz       Łukasik              - Barbara        Łukaszewicz           495: 324
  23 Bogusław       Książek              - Małgorzata     Szmuksta              382: 283
  24 Krzysztof      Kodzis               - Joanna         Ostrowska             349: 356
  25 Irena          Sołdan               - Anita          Bruska                370: 386
  26 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            499: 318
  27 Marta          Bajorek              - Agnieszka      Piotrowicz            371: 264
  28 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Sylwestrzuk           334: 346
  29 Krzysztof      Jaworski             - Wojciech       Urbański              389: 331
  30 Jarosław       Olek                 - Dominik        Urbacki               405: 401
  31 Łukasz         Baranowski           - Sławomir       Długosz               377: 286
  32 Sylwia         Łada                 - Dorota         Rudzińska             256: 419
  33 Dariusz        Jarosławski          - Agnieszka      Kozak                 336: 267
  34 Katarzyna      Dębska               - Paulina        Mech                  322: 424
  35 Anna           Arana                - Szymon         Dąbrowski             337: 322
  36 Marek          Szczepanik           - Andrzej        Bednaruk              272: 394
  37 Paulina        Naplocha             - Krzysztof      Bukowski              297: 416
  38 Magdalena      Kublik               - Anna           Lenartowska           461: 348
  39 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Zębek                 420: 359
  40 Eugeniusz      Tuszyński            - Mariusz        Orzeł                 260: 443
  41 Wojciech       Gołęcki              - Jerzy          Krzyżewski            295: 380
  42 Jerzy          Tatarczuk            - Mateusz        Pawlaczyk             376: 258
  43 Michał         Dąbrowski            - Danuta         Langiewicz            329: 340
  44 Łucja          Rosołowska           - Stanisław      Olsztyn               298: 425
  45 Blanka         Zwolińska            - Janina         Grajewska             280: 310
  46 Grzegorz       Cieplak              - Piotr          Konopka               391: 263
  47 Michał         Lasecki              - Jolanta        Sylwestrzuk           241: 324
  48 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Kasprowicz            349: 241


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         384: 339
   2 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 359: 333
   3 Kamil          Kister               - Paweł          Jackowski             385: 389
   4 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             519: 306
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Jolanta        Chłopińska            490: 383
   6 Marek          Syczuk               - Jolanta        Kosmowska             415: 329
   7 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              338: 469
   8 Elżbieta       Zębek                - Stanisław      Rydzik                220: 483
   9 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 398: 360
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Mateusz        Borsuk                401: 408
  11 Szymon         Płachta              - Kamil          Górka                 338: 384
  12 Robert         Kuszpit              - Ireneusz       Moralewicz            380: 334
  13 Marek          Herzig               - Robert         Kamiński              370: 339
  14 Zbigniew       Wietecki             - Stanisław      Gasik                 510: 290
  15 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kurowski              358: 425
  16 Michał         Kolaj                - Dorota         Rudzińska             367: 343
  17 Łukasz         Baranowski           - Dorota         Maciejuk              354: 343
  18 Jan            Olek                 - Grzegorz       Łukasik               341: 389
  19 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Lenartowski           439: 276
  20 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Małek                 385: 408
  21 Piotr          Broda                - Marta          Bajorek               393: 345
  22 Krzysztof      Jaworski             - Bogusław       Książek               492: 265
  23 Rafał          Dąbrowski            - Jarosław       Olek                  458: 307
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Grzegorz       Koczkodon             391: 455
  25 Maciej         Kuczyński            - Anita          Bruska                329: 436
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Langiewicz            420: 305
  27 Paulina        Mech                 - Mariusz        Orzeł                 323: 317
  28 Irena          Sołdan               - Dominik        Urbacki               419: 356
  29 Andrzej        Kwiatkowski          - Barbara        Łukaszewicz           341: 463
  30 Krzysztof      Kodzis               - Małgorzata     Szmuksta              331: 287
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Bukowski              417: 354
  32 Jerzy          Tatarczuk            - Andrzej        Bednaruk              383: 365
  33 Czesław        Grajewski            - Sławomir       Długosz               302: 393
  34 Danuta         Langiewicz           - Marek          Dudkiewicz            307: 391
  35 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Urbański              314: 497
  36 Dariusz        Jarosławski          - Anna           Arana                 431: 299
  37 Katarzyna      Bogusławska          - Magdalena      Kublik                385: 368
  38 Grzegorz       Wiączkowski          - Agnieszka      Kozak                 492: 198
  39 Dariusz        Zębek                - Krzysztof      Zawadzki              429: 254
  40 Stanisław      Olsztyn              - Paulina        Naplocha              356: 298
  41 Grzegorz       Cieplak              - Łucja          Rosołowska            291: 423
  42 Marek          Szczepanik           - Katarzyna      Dębska                399: 258
  43 Eugeniusz      Tuszyński            - Szymon         Dąbrowski             277: 376
  44 Janina         Grajewska            - Michał         Dąbrowski             318: 357
  45 Anna           Lenartowska          - Wojciech       Gołęcki               305: 349
  46 Jolanta        Sylwestrzuk          - Mateusz        Pawlaczyk             267: 308
  47 Piotr          Konopka              - Grzegorz       Kasprowicz            294: 258
  48 Blanka         Zwolińska            - Michał         Lasecki               323: 199


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Mirosław       Uglik                 407: 289
   2 Dawid          Pikul                - Mariusz        Skrobosz              402: 342
   3 Marek          Syczuk               - Michał         Alabrudziński         362: 489
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Krzysztof      Mówka                 391: 440
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Kister                363: 454
   6 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 430: 368
   7 Stanisław      Rydzik               - Mateusz        Borsuk                364: 389
   8 Piotr          Broda                - Jolanta        Chłopińska            334: 314
   9 Anita          Bruska               - Zbigniew       Wietecki              268: 454
  10 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             354: 552
  11 Robert         Kuszpit              - Marek          Herzig                309: 495
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Michał         Kolaj                 410: 316
  13 Grzegorz       Łukasik              - Justyna        Górka                 391: 396
  14 Katarzyna      Małek                - Krzysztof      Jaworski              410: 438
  15 Patrycja       Śliwińska            - Rafał          Wesołowski            358: 398
  16 Łukasz         Baranowski           - Rafał          Dąbrowski             372: 391
  17 Jolanta        Kosmowska            - Szymon         Płachta               370: 368
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Elżbieta       Zębek                 418: 380
  19 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               447: 309
  20 Dorota         Maciejuk             - Agnieszka      Piotrowicz            337: 370
  21 Wojciech       Urbański             - Irena          Sołdan                405: 360
  22 Rafał          Lenartowski          - Stanisław      Gasik                 394: 346
  23 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Wiączkowski           295: 332
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kamiński              464: 348
  25 Marta          Bajorek              - Beata          Wiączkowska           350: 397
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Paulina        Mech                  317: 329
  27 Jarosław       Olek                 - Dorota         Rudzińska             362: 303
  28 Krzysztof      Kodzis               - Jerzy          Tatarczuk             393: 386
  29 Marek          Dudkiewicz           - Sławomir       Długosz               410: 310
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Jarosławski           318: 352
  31 Jan            Olek                 - Katarzyna      Bogusławska           302: 304
  32 Małgorzata     Szmuksta             - Maciej         Kuczyński             311: 354
  33 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Olsztyn               478: 310
  34 Dominik        Urbacki              - Łucja          Rosołowska            334: 425
  35 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Łada                  345: 340
  36 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              301: 428
  37 Krzysztof      Bukowski             - Danuta         Langiewicz            371: 364
  38 Wojciech       Gołęcki              - Czesław        Grajewski             254: 433
  39 Dariusz        Zębek                - Marek          Szczepanik            333: 335
  40 Michał         Dąbrowski            - Anna           Arana                 277: 283
  41 Mariusz        Orzeł                - Mateusz        Pawlaczyk             397: 286
  42 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Cieplak               384: 298
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Janina         Grajewska             277: 363
  44 Piotr          Konopka              - Anna           Lenartowska           440: 290
  45 Blanka         Zwolińska            - Paulina        Naplocha              400: 295
  46 Jolanta        Sylwestrzuk          - Eugeniusz      Tuszyński             495: 247
  47 Grzegorz       Kasprowicz           - Michał         Lasecki               283: 231


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Paweł          Jackowski             435: 409
   2 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Pikul                 397: 346
   3 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Kister                325: 398
   4 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Obremski              377: 374
   5 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             433: 363
   6 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Dąbrowski             422: 361
   7 Jolanta        Kosmowska            - Stanisław      Rydzik                231: 510
   8 Marek          Syczuk               - Karol          Wyrębkiewicz          420: 311
   9 Marek          Herzig               - Piotr          Broda                 427: 352
  10 Krzysztof      Jaworski             - Waldemar       Czerwoniec            325: 464
  11 Rafał          Wesołowski           - Miłosz         Wrzałek               412: 382
  12 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             321: 473
  13 Justyna        Górka                - Jolanta        Chłopińska            361: 237
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Łukasz         Baranowski            351: 360
  15 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Wiączkowski           495: 298
  16 Katarzyna      Małek                - Robert         Kuszpit               507: 306
  17 Grzegorz       Łukasik              - Mariusz        Sylwestrzuk           366: 492
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Patrycja       Śliwińska             427: 333
  19 Szymon         Płachta              - Michał         Kolaj                 527: 257
  20 Paulina        Mech                 - Wojciech       Urbański              324: 445
  21 Elżbieta       Zębek                - Rafał          Lenartowski           322: 532
  22 Beata          Wiączkowska          - Jarosław       Olek                  386: 320
  23 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Jarosławski           388: 291
  24 Anita          Bruska               - Katarzyna      Bogusławska           378: 338
  25 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Kodzis                383: 331
  26 Bogusław       Książek              - Dorota         Maciejuk              365: 344
  27 Maciej         Kuczyński            - Jan            Olek                  456: 346
  28 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Orzeł                 288: 424
  29 Robert         Kamiński             - Joanna         Ostrowska             379: 303
  30 Marta          Bajorek              - Andrzej        Kwiatkowski           394: 416
  31 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Bukowski              401: 469
  32 Czesław        Grajewski            - Jerzy          Krzyżewski            359: 360
  33 Anna           Arana                - Irena          Sołdan                257: 410
  34 Łucja          Rosołowska           - Barbara        Łukaszewicz           325: 345
  35 Dorota         Rudzińska            - Marek          Szczepanik            396: 328
  36 Sławomir       Długosz              - Stanisław      Gasik                 345: 372
  37 Dominik        Urbacki              - Jolanta        Sylwestrzuk           450: 291
  38 Janina         Grajewska            - Dariusz        Zębek                 317: 316
  39 Agnieszka      Kozak                - Piotr          Konopka               356: 297
  40 Małgorzata     Szmuksta             - Blanka         Zwolińska             450: 207
  41 Stanisław      Olsztyn              - Wojciech       Gołęcki               323: 309
  42 Mateusz        Pawlaczyk            - Danuta         Langiewicz            287: 402
  43 Sylwia         Łada                 - Michał         Dąbrowski             329: 291
  44 Anna           Lenartowska          - Szymon         Dąbrowski             350: 312
  45 Paulina        Naplocha             - Eugeniusz      Tuszyński             288: 319
  46 Grzegorz       Kasprowicz           - Grzegorz       Cieplak               279: 319
  47 Michał         Lasecki              - Krzysztof      Zawadzki              187: 370


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         416: 465
   2 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 291: 420
   3 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              482: 369
   4 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                378: 414
   5 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Wesołowski            444: 353
   6 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              370: 310
   7 Justyna        Górka                - Marek          Syczuk                444: 286
   8 Waldemar       Czerwoniec           - Mateusz        Borsuk                342: 541
   9 Marek          Herzig               - Grzegorz       Kurowski              394: 421
  10 Piotr          Broda                - Katarzyna      Małek                 421: 315
  11 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            378: 322
  12 Rafał          Lenartowski          - Beata          Wiączkowska           479: 344
  13 Kamil          Górka                - Krzysztof      Jaworski              405: 316
  14 Wojciech       Urbański             - Agnieszka      Piotrowicz            305: 379
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          282: 454
  16 Rafał          Dąbrowski            - Anita          Bruska                395: 370
  17 Łukasz         Baranowski           - Szymon         Płachta               409: 333
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jolanta        Kosmowska             358: 423
  19 Mariusz        Orzeł                - Ireneusz       Moralewicz            483: 353
  20 Jolanta        Chłopińska           - Robert         Kuszpit               372: 347
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Krzysztof      Langiewicz            311: 385
  22 Stanisław      Gasik                - Grzegorz       Łukasik               265: 392
  23 Paulina        Mech                 - Maciej         Kuczyński             379: 398
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Patrycja       Śliwińska             339: 469
  25 Krzysztof      Bukowski             - Bogusław       Książek               311: 483
  26 Michał         Kolaj                - Jerzy          Krzyżewski            306: 367
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Elżbieta       Zębek                 336: 324
  28 Jarosław       Olek                 - Robert         Kamiński              394: 359
  29 Irena          Sołdan               - Dariusz        Jarosławski           390: 374
  30 Dorota         Maciejuk             - Krzysztof      Kodzis                359: 378
  31 Katarzyna      Bogusławska          - Dorota         Rudzińska             360: 324
  32 Dominik        Urbacki              - Agnieszka      Kozak                 381: 362
  33 Danuta         Langiewicz           - Czesław        Grajewski             267: 417
  34 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Bednaruk              467: 297
  35 Anna           Arana                - Marta          Bajorek               383: 318
  36 Jan            Olek                 - Stanisław      Olsztyn               300: 347
  37 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Tatarczuk             285: 347
  38 Małgorzata     Szmuksta             - Janina         Grajewska             410: 307
  39 Joanna         Ostrowska            - Marek          Szczepanik            467: 255
  40 Dariusz        Zębek                - Łucja          Rosołowska            332: 383
  41 Szymon         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               292: 419
  42 Jolanta        Sylwestrzuk          - Michał         Dąbrowski             427: 256
  43 Eugeniusz      Tuszyński            - Piotr          Konopka               259: 276
  44 Mateusz        Pawlaczyk            - Anna           Lenartowska           307: 370
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Paulina        Naplocha              429: 339
  46 Grzegorz       Cieplak              - Michał         Lasecki               393: 158
  47 Grzegorz       Kasprowicz           - Blanka         Zwolińska             340: 320


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Jackowski             521: 359
   2 Krzysztof      Mówka                - Mirosław       Uglik                 376: 381
   3 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              413: 461
   4 Mateusz        Borsuk               - Kamil          Kister                367: 367
   5 Tomasz         Zwoliński            - Justyna        Górka                 369: 336
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 427: 426
   7 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Herzig                442: 361
   8 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            415: 394
   9 Marek          Syczuk               - Rafał          Lenartowski           468: 362
  10 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 375: 314
  11 Rafał          Dąbrowski            - Piotr          Broda                 404: 382
  12 Karol          Wyrębkiewicz         - Jolanta        Kosmowska             372: 341
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Wesołowski            342: 357
  14 Katarzyna      Małek                - Łukasz         Baranowski            432: 414
  15 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Łukasik               335: 360
  16 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Langiewicz            325: 425
  17 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Urbański              405: 395
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Sylwestrzuk           435: 383
  19 Szymon         Płachta              - Mariusz        Orzeł                 458: 288
  20 Beata          Wiączkowska          - Anita          Bruska                313: 409
  21 Bogusław       Książek              - Irena          Sołdan                323: 434
  22 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           388: 337
  23 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Jaworski              409: 304
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Jarosław       Olek                  357: 295
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Katarzyna      Bogusławska           437: 328
  26 Krzysztof      Bukowski             - Dominik        Urbacki               332: 521
  27 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              336: 406
  28 Robert         Kuszpit              - Michał         Kolaj                 340: 437
  29 Dorota         Rudzińska            - Paulina        Mech                  374: 373
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Grzegorz       Wiączkowski           413: 395
  31 Joanna         Ostrowska            - Elżbieta       Zębek                 319: 388
  32 Stanisław      Gasik                - Małgorzata     Szmuksta              251: 477
  33 Sławomir       Długosz              - Jerzy          Tatarczuk             352: 429
  34 Łucja          Rosołowska           - Anna           Arana                 325: 393
  35 Dariusz        Jarosławski          - Stanisław      Olsztyn               332: 334
  36 Andrzej        Bednaruk             - Dorota         Maciejuk              290: 386
  37 Marta          Bajorek              - Jan            Olek                  354: 334
  38 Danuta         Langiewicz           - Agnieszka      Kozak                 411: 277
  39 Jolanta        Sylwestrzuk          - Sylwia         Łada                  323: 414
  40 Anna           Lenartowska          - Janina         Grajewska             329: 385
  41 Marek          Szczepanik           - Krzysztof      Zawadzki              269: 401
  42 Piotr          Konopka              - Grzegorz       Cieplak               341: 327
  43 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Zębek                 396: 224
  44 Blanka         Zwolińska            - Szymon         Dąbrowski             315: 350
  45 Michał         Dąbrowski            - Eugeniusz      Tuszyński             365: 323
  46 Grzegorz       Kasprowicz           - Mateusz        Pawlaczyk             327: 220
  47 Paulina        Naplocha             - Michał         Lasecki               373: 203

Lista rankingowa na dzień 16-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.46  28398  190
   3 Kamil Górka                    Kraków               149.15  29829  200
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             148.58  28081  189
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.02  29605  200
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   7 Dawid Pikul                    Poznań               145.83  28874  198
   8 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.64  27817  191
   9 Wojciech Zemło                 Łódź                 145.59   8444   58
  10 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.54  27653  190

  11 Michał Makowski                Warszawa             145.37  17008  117
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.50  13583   94
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             144.13  27962  194
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              144.05  28810  200
  15 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  16 Miłosz Wrzałek                 Reda                 143.87  25608  178
  17 Tomasz Ciejka                  Kraków               143.30  19202  134
  18 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.29  27082  189
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  20 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.79  27844  195
  
  21 Paweł Jackowski                Warszawa             142.21  27019  190
  22 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.69  12894   91
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             141.58  27041  191
  24 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  140.78  18442  131
  25 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     140.60  21230  151
  26 Justyna Górka                  Kraków               140.03  27866  199
  27 Marek Reda                     Wołomin              139.80  27121  194
  28 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.16  26580  191
  30 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.71  16090  116
  
  31 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.54  17317  125
  32 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.39  27262  197
  33 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  34 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             138.02   8143   59
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  36 Bogusław Szyszka               Oława                137.73  25342  184
  37 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.67  16383  119
  38 Mateusz Borsuk                 Reda                 136.79  12858   94
  39 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  
  41 Paweł Janaś                    Głogów               135.06  17558  130
  42 Adam Szukalski                 Coventry             134.88  16995  126
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.77  21293  158
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.52  26770  199
  45 Irena Sołdan                   Rumia                134.39  25669  191
  46 Robert Kamiński                Warszawa             133.34  26402  198
  47 Przemysław Rybicki             Otwock               133.21  22246  167
  48 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.14  26096  196
  49 Piotr Pietuchowski             Białystok            133.03  25941  195
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.93  26320  198
  
  51 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  52 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  53 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.63  23475  177
  54 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             132.30  22358  169
  55 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.87  25846  196
  58 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.72   4215   32
  59 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  60 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.49  12755   97
  
  61 Dominik Urbacki                Pruszków             131.47   8940   68
  62 Jarosław Sobczak               Warszawa             131.40   8278   63
  63 Artur Irzyk                    Kraków               131.33   8668   66
  64 Dariusz Maciejuk               Warszawa             131.13  19276  147
  65 Kamil Kister                   Puławy               131.12  24782  189
  66 Wojciech Sołdan                Gdynia               130.61  14106  108
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  68 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.12  25113  193
  69 Rafał Matczak                  Milanówek            130.07  17299  133
  70 Szymon Płachta                 Warszawa             129.98  24176  186
  
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  72 Grzegorz Święcki               Białystok            129.63   4926   38
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  74 Radosław Jachna                Łódź                 128.65  23286  181
  75 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       128.52  15165  118
  76 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.44  24147  188
  77 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  78 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  80 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  
  81 Janusz Krupiński               Bytom                127.85   9461   74
  82 Michał Kolaj                   Ostróda              126.89  24110  190
  83 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.82  24350  192
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.72  21542  170
  85 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  86 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  126.55  22653  179
  87 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  126.54  17969  142
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  89 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.46  17198  136
  90 Maciej Michalak                Łódź                 126.42   8723   69
  
  91 Tomasz Łapka                   Opole                126.41  19340  153
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.39  23635  187
  93 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.37  24390  193
  94 Agnieszka Krupka               Krosno               126.34  14529  115
  95 Adam Klimont                   Wałcz                126.05  22058  175
  96 Katarzyna Małek                Mielec               125.90  15360  122
  97 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  98 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          125.70   3771   30
  99 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.69  20487  163
 100 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
 
 101 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            125.17  23907  191
 103 Michał Ozimiński               Łódź                 124.97   8873   71
 104 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
 105 Weronika Rudnicka              Szczecin             124.89  23729  190
 106 Łukasz Baranowski              Reda                 124.86  24222  194
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.46  23771  191
 108 Walenty Siemaszko              Lipiany              124.38   8209   66
 109 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 110 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 111 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 112 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.81  23401  189
 113 Krzysztof Jaworski             Warszawa             123.81  13743  111
 114 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            123.79   8913   72
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.76  11757   95
 116 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.64  13724  111
 117 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              123.49  22351  181
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 119 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 120 Robert Głowacki                Łódź                 123.19  23283  189
 121 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.05  24240  197
 122 Leszek Stecuła                 Bytom                122.30   9662   79
 123 Maciej Perzyński               Piła                 122.07   7446   61
 124 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.70   7789   64
 125 Dorota Maciejuk                Warszawa             121.50  23693  195
 126 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 127 Jarosław Olek                  Warszawa             121.38   7404   61
 128 Paweł Kowalski                 Kutno                121.17   5695   47
 129 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.16   9814   81
 130 Piotr Broda                    Sandomierz           121.09  23129  191
 131 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 132 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 133 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 134 Tomasz Górka                   Łęczna               120.87   5681   47
 135 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  120.87   7252   60
 136 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 137 Magdalena Kublik               Warszawa             120.41  23479  195
 138 Daniel Janus                   Wąchock              120.35   7823   65
 139 Bogusław Książek               Szczecin             120.29  18524  154
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              120.27  16597  138
 141 Wojciech Urbański              Warszawa             120.15  10453   87
 142 Patrycja Śliwińska             Szczecin             119.80  18929  158
 143 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.72  21310  178
 144 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           119.62  15312  128
 145 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       119.35   5848   49
 146 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 147 Anita Bruska                   Gdynia               119.30  15271  128
 148 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 149 Grzegorz Łukasik               Konojady             119.14  10484   88
 150 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.11  22869  192
 
 151 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 152 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.75  20188  170
 153 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.74   9143   77
 154 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 155 Leszek Kacprzyk                Katowice             118.37  12784  108
 156 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.90  12733  108
 157 Maciej Kuczyński               Gdynia               117.79  11543   98
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.52  16218  138
 159 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 160 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             117.30  13372  114
 161 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 162 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 163 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.93  16370  140
 164 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.75  13893  119
 165 Paulina Mech                   Kraków               116.68  12835  110
 166 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 167 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 168 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.42  11293   97
 169 Stanisław Gasik                Warszawa             116.39   8147   70
 170 Czesław Grajewski              Choroszcz            116.19  23239  200
 171 Grzegorz Kwiecień              Kraków               116.14  16840  145
 172 Joanna Brychcy                 Katowice             116.14   8594   74
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.92   7535   65
 174 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 175 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 176 Beata Piotrowska               Łódź                 115.75  18404  159
 177 Joanna Jewtuch                 Warszawa             115.52   3812   33
 178 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.39  12462  108
 179 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 180 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 181 Krzysztof Bonda                Białystok            115.09   5179   45
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.85   9073   79
 183 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.73   6884   60
 184 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 185 Marek Rogalski                 Warszawa             114.70   5276   46
 186 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.64  18228  159
 187 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.60  21659  189
 188 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 189 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.36  18983  166
 190 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            114.33   8346   73
 191 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 192 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.13   6277   55
 193 Zbigniew Rybak                 Warszawa             113.83  22311  196
 194 Anna Biegańska                 Białystok            113.72   5686   50
 195 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.52  21456  189
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.35  14169  125
 197 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 198 Jacek Pietruszka               Kraków               112.75   6201   55
 199 Adam Janicki                   Łódź                 112.61  21508  191
 200 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.22  21321  190
 
 201 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 202 Natalia Ogierman               Katowice             112.11   9978   89
 203 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.11  22086  197
 204 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.11  22309  199
 205 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 206 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 207 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.76   9500   85
 208 Danuta Langiewicz              Ostróda              111.67  21998  197
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.64  17416  156
 210 Marianna Kozłowska             Białystok            111.62   5804   52
 211 Renata Andracka                Zwola                111.59  21871  196
 212 Sławomir Długosz               Ostróda              111.56  22200  199
 213 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 214 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 215 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             111.12   6667   60
 216 Teresa Zalewska                Racibórz             111.02  18208  164
 217 Jerzy Luter                    Bytom                110.94  18194  164
 218 Lucyna Śniadach                Rumia                110.87   7650   69
 219 Anna Stefańska                 Łódź                 110.85   8868   80
 220 Rafał Stachowski               Police               110.61   7079   64
 221 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 222 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 223 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         109.89  10769   98
 224 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 225 Rafał Skibicki                 Lębork               109.60   3836   35
 226 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               109.55   6573   60
 227 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.89   3920   36
 228 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.77  14793  136
 229 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 230 Radosław Więch                 Warszawa             107.29  20064  187
 231 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 232 Anna Arana                     Warszawa             106.76  19324  181
 233 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 234 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 235 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 236 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.83   5080   48
 237 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 238 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 239 Anna Niedzielko                Szczecin             105.42   6747   64
 240 Monika Sadurska                Warszawa             105.22   3893   37
 241 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 242 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.06   5148   49
 243 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 244 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.12   4269   41
 245 Katarzyna Bogusławska          Piastów              104.10  18113  174
 246 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 247 Piotr Madej                    Wrocław              104.00   4888   47
 248 Agnieszka Kozak                Gdynia               103.78  20237  195
 249 Tomasz Lewiński                Wejherowo            103.71   3630   35
 250 Urszula Solarska               Łódź                 103.67  19904  192
 
 251 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.65   5908   57
 252 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 253 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.36  13023  126
 254 Szymon Dąbrowski               Warszawa             103.30  16218  157
 255 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 256 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.15   9387   91
 257 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      103.06   3298   32
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 259 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 260 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.57  20104  196
 261 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 262 Grzegorz Miecugow              Warszawa             102.16   4495   44
 263 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 264 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 265 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 266 Józef Burzyński                Ełk                  101.62   5081   50
 267 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              101.30   4457   44
 268 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 269 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 270 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 271 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 272 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 273 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 274 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 275 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.12   9612   96
 276 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 277 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 278 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   99.67  11362  114
 279 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.59   8266   83
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława              99.17  18743  189
 281 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 282 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 283 Robert Wagner                  Wrocław               98.06   8237   84
 284 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 285 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 286 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 287 Sylwia Buks                    Warszawa              96.26  18866  196
 288 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 289 Sylwia Łada                    Inowrocław            94.24   7445   79
 290 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 291 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 292 Janina Grajewska               Choroszcz             93.86   9292   99
 293 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 294 Anna Lenartowska               Gdynia                91.81   6610   72
 295 Kamila Zacharuk                Zabrze                91.38   4386   48
 296 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 297 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 298 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 299 Maciej Dąbrowski               Warszawa              87.80   5268   60
 300 Liliana Dąbrowska              Warszawa              87.17   4707   54
 
 301 Aleksandra Brzeska             Warszawa              86.56   2770   32
 302 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                86.37   4664   54
 303 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.30   3970   46
 304 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 305 Marta Łęgowska                 Inowrocław            85.48   7522   88
 306 Blanka Zwolińska               Skierdy               85.37   8452   99
 307 Paulina Naplocha               Racibórz              83.96  15869  189
 308 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 309 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.73   6531   78
 310 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 311 Michał Dąbrowski               Warszawa              83.45   8178   98
 312 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 313 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 314 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 315 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 316 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 317 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 318 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.56   5289   70
 319 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.39   2158   33
 320 Mirosław Dejna                 Sampława              60.16  11551  192


Poczekalnia na dzień 16-07-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   7 Jarosław Michalak              Łódź                 114.85   3101   27
   8 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   9 Jan Kozłowski                  Kraków               136.81   3557   26
  10 Katarzyna Sołdan               Rumia                127.85   3324   26
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  12 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  13 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  14 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  15 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  16 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  17 Karol Rembiałkowski            Warszawa             114.96   2874   25
  18 Paweł Morga                    Warszawa             113.60   2840   25
  19 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  20 Elżbieta Święcka               Białystok            101.64   2541   25
  21 Marta Bajorek                  Warszawa             100.76   2519   25
  22 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.67   3304   24
  24 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  25 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  26 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  27 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  28 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  29 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  30 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  32 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  33 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  34 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               111.21   2669   24
  35 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  36 Lidia Żywna                    Gdynia               107.75   2586   24
  37 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  38 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  39 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  40 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.04   2497   24
  41 Paweł Maciejczuk               Białystok            103.71   2489   24
  42 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  43 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  44 Marek Szczepanik               Reda                 101.54   2437   24
  45 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  46 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  47 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  48 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  49 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  50 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.17   2212   24
  51 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  52 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  53 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  54 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  55 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  56 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  57 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  58 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  59 Grzegorz Cieplak               Warszawa              93.26   2145   23
  60 Michał Wodecki                 Skrzyszów             92.39   2125   23
  61 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  62 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  63 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  64 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  65 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  66 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.27   2536   22
  67 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  68 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  69 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  70 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  71 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  72 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  73 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  74 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  75 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  76 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  77 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  78 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  79 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  80 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  81 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  82 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  83 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  84 Jan  Olek                      Warszawa              96.74   1838   19
  85 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  86 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  87 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  88 Iza Kraj                       Warszawa             102.89   1852   18
  89 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  90 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  91 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  92 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  93 Bartłomiej Dalecki             Rumia                100.62   1610   16
  94 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  95 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.19   1315   16
  96 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  97 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  98 Kuba Koisar                    Warszawa             119.13   1787   15
  99 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
 100 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 101 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
 102 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
 103 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
 104 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
 105 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 106 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 107 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 108 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
 109 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 110 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 111 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 112 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 113 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 114 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 115 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 116 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 117 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 118 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 119 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 120 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 121 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 122 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 123 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 124 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 125 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 126 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 127 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 128 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 129 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 130 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 131 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 132 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 133 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 134 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 135 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 136 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 137 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 138 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.17   1394   12
 139 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 140 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 141 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 142 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 143 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.17   1346   12
 144 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 145 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 146 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 147 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 148 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 149 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 150 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 151 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 152 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 153 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 154 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 155 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 156 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 157 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 158 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 159 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 160 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 161 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 162 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 163 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 164 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 165 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 166 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 167 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 168 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 169 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 170 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 171 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 172 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 173 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 174 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 175 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 176 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 177 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 178 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 179 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 180 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 181 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 182 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 183 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 184 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 185 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 186 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 187 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 188 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 189 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 190 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 191 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 192 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 193 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 194 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 195 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 196 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               86.75   1041   12
 197 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 198 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 199 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 200 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 201 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 202 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 203 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 204 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 205 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 206 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 207 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 208 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 209 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 210 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 211 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 212 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 213 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 214 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 215 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 216 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 217 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 218 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 219 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 220 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 221 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 222 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 223 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 230 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 231 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 232 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 233 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 234 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 235 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 236 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 237 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 238 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 239 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 240 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 241 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 242 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 243 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 244 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 245 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 246 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 250 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 251 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 252 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 253 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             111.33   1002    9
 254 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 255 Robert Kurdziel                Katowice              93.89    845    9
 256 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 257 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 258 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 259 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 260 Bartosz Boniecki               Elbląg               103.00    824    8
 261 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 262 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 263 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 264 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 265 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 266 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 267 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 268 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 269 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    82.12    657    8
 270 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 271 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 272 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 273 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 274 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 275 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 276 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 277 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 278 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 279 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 280 Zygmunt Skwarek                Katowice             105.29    737    7
 281 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 282 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 283 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 284 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 285 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 286 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 287 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 288 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 289 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 290 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 291 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 292 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 293 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 294 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 295 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 297 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 298 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 299 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 300 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 301 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 302 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 303 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 304 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 305 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 306 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 307 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 308 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 309 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 310 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 311 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 312 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 313 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 314 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 315 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 316 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 317 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 318 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 319 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 320 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 321 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 322 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 323 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 324 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 325 Filip Dalecki                  Rumia                 99.00    495    5
 326 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 327 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 328 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 329 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 330 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 331 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 332 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 333 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 334 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 335 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 336 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 337 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 338 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 339 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 340 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 341 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 342 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 343 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 344 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 345 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 346 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 347 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 348 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 349 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 350 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 351 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 352 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 353 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 354 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 355 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 356 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 357 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 358 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 359 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 360 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 361 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 362 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 363 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 364 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 365 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 366 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 367 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie