Sudomie27
czerwca
Sudomie 27 czerwca XIV Turniej o Puchar Wójta
Ostróda 3
lipca
Ostróda 3- 4 lipca X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Grand Prix 2010
Coventry16
lipca
Coventry 16-18 lipca English Open (scrabble po angielsku)
Zwycięstwo Mariusza Skrobosza na jubileusz ostródzkich turniejów03 - 04 lipca 2010 — X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki” Ostróda, 03 - 04 lipca 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Zwycięstwo Mariusza Skrobosza na jubileusz ostródzkich turniejówJuż dziesiąty raz Ostróda gościła scrabblistów z całej Polski. Jak wyliczyli organizatorzy tylko trzech zawodników brało udział we wszystkich turniejach. Z tej okazji Tomasz Zwoliński, Marek DudkiewiczGrzegorz Koczkodon dostali okolicznościowe koszulki z własnym imieniem i nazwiskiem.

81 zawodników przyjechało walczyć o tryumf w jednym z najlepszych turniejów scrabblowych. Atmosfera na turnieju jak i pogoda była wspaniała. Nikt nie chodził głodny ani spragniony. To wszystko zasługa organizatorów z ostródzkiego klubu "ANAGRAM" i wszystkich sponsorów, których nie sposób zliczyć. Wśród nich znaleźli się:
Urząd Miasta Ostróda
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Ostródzkie Centrum Kultury
Delikates
Fortuna
Condohotels
OPB Holding

Po pierwszym dniu rozgrywek niektórzy śmiałkowie sprawdzili swoje umiejętności na nartach wodnych, a później większość scrabblistów spotkało się przy torach kręglarskich. W niedzielę żołądki scrabblistów wypełniono wspaniałymi potrawami z grilla przygotowanymi przez braci Kamińskich.

W rozgrywkach prym wiódł od początku do samego końca Mariusz Skrobosz z Warszawy. Tylko Kamil Górka był w stanie go pokonać i to dopiero w jedenastej rundzie. Przewagą dwóch punktów Mariusz wyprzedził Michała Alabrudzińskiego z Włocławka i Krzysztofa Obremskiego z Legnicy. Z dziewięcioma zwycięstwami za podium znaleźli się: Kazimierz Merklejn ze Szczecina, Stanisław Rydzik z Warszawy i Krzysztof Langiewicz z Ostródy. Wśród dwójki debiutantów najlepszą okazała się Alina Rybińska z Ostródy.

Czołowej trójce i najlepszej debiutantce wręczono puchary i nagrody. Dla wielu uczestników z kolejnych miejsc przygotowano nagrody i upominki.

A na koniec troszeczkę statystyki z dziesięciu lat:
Liczba wszystkich uczestników turniejów w Ostródzie — 923
Ilość tryumfatorów — sześciu (trzykrotnie Tomasz Zwoliński i Mateusz Żbikowski)
Rekordowa ilość uczestników w V Mistrzostwach — 167 uczestników

Organizatorzy i burmistrz Olgierd Dąbrowski zapraszają ponownie do Ostródy, niekoniecznie przy okazji turniejów.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekZamek Ostródzki Sala Reprezentacyjna
ul. Mickiewicza
14-100 Ostróda
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 3 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 4 lipca (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdZ dworca PKP i PKS dwa przystanki autobusem linii nr 3 lub 8min spacerem wzdłuż jeziora
Wyżywieniewe własnym zakresie, w pobliżu Zamku ok. 10 lokali gastronomicznych
Noclegiwww.hotelpromenada.pl
www.hotelpanorama.ostroda.pl
www.hotelplatinum.pl
www.gospoda.sajmino.pl
www.hotel.sajmino.pl
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka; tel. (89) 646 26 51
Uwaga, organizatorzy nie pośredniczą w rezerwacjach!
Nagrodypuchary za miejsca I-III
pieniężne za miejsca I-III (500, 300, 200)
najlepszy debiutant
najlepszy Ostródzianin
rzeczowe do 30 miejsca lub do wyczerpania
Dodatkowe atrakcjeniespodzianka
OrganizatorzyGrzegorz Koczkodon, tel. 502 581 516, kurierostrodzki@wp.pl
SponsorzyUrząd Miasta Ostróda
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Kultury
Delikates
Fortuna
Condohotels
OPB Holding


Wyniki turnieju X  Otwarte Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej --- "Blanki w Szranki" 

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               142.96     11.0     5195     2102     1122
  2 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.48      9.0     5175     1760     1183
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.62      9.0     5167     1833      964
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.88      9.0     4975     1844      903
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.69      9.0     4801     1902      155
  6 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.75      9.0     4791     1847      396
  7 Kamil           Górka                Kraków                 142.74      8.0     5141     1723      967
  8 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 139.39      8.0     5082     1651     1071
  9 Marek           Syczuk               Warszawa               138.58      8.0     4978     1719      594
 10 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              129.19      8.0     4902     1758      334
 11 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.97      8.0     4843     1759      -21
 12 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               126.21      8.0     4807     1743      297
 13 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 127.91      8.0     4801     1784      363
 14 Marek           Reda                 Wołomin                134.49      8.0     4715     1690      334
 15 Magdalena       Kublik               Warszawa               115.64      8.0     4685     1673      644
 16 Weronika        Rudnicka             Ustka                  128.66      8.0     4555     1677      340
 17 Tomasz          Suchanek             Wrocław                130.35      7.0     5066     1636      475
 18 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         133.29      7.0     4914     1534      632
 19 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.74      7.0     4830     1600      340
 20 Magdalena       Kupczyńska           Szczecin               122.35      7.0     4709     1597      357
 21 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.06      7.0     4687     1557      355
 22 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.80      7.0     4617     1598      357
 23 Justyna         Górka                Kraków                 138.72      7.0     4552     1551      -86
 24 Dorota          Rudzińska            Warszawa               108.99      7.0     4544     1488       20
 25 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                119.10      7.0     4461     1505     -182
 26 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             123.29      7.0     4450     1565     -329
 27 Łukasz          Baranowski           Reda                   119.89      7.0     4404     1551      268
 28 Michał          Kolaj                Ostróda                121.63      7.0     4400     1517        1
 29 Anna            Krynicka             Warszawa               107.89      7.0     4379     1455      154
 30 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      7.0     4361     1430     -237
 31 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               127.91      7.0     4325     1493       46
 32 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 116.30      6.0     4704     1442      534
 33 Andrzej         Rechowicz            Katowice               122.46      6.0     4702     1384      497
 34 Piotr           Pietuchowski         Białystok              133.87      6.0     4551     1428       34
 35 Anita           Bruska               Gdynia                 122.53      6.0     4545     1318      223
 36 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      6.0     4541     1350      283
 37 Kamil           Kister               Puławy                 123.08      6.0     4503     1507      129
 38 Irena           Sołdan               Rumia                  130.80      6.0     4496     1392      131
 39 Tomasz          Łapka                Opole                  121.40      6.0     4432     1430     -144
 40 Zdzisław        Szota                Warszawa               116.29      6.0     4415     1394       86
 41 Beata           Wiączkowska          Wrocław                124.93      6.0     4359     1359      176
 42 Renata          Andracka             Zwola                  111.91      6.0     4351     1398     -105
 43 Urszula         Solarska             Łódź                   101.99      6.0     4344     1291      267
 44 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   116.91      6.0     4331     1457      191
 45 Piotr           Broda                Sandomierz             112.73      6.0     4290     1533     -155
 46 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               123.90      6.0     4267     1382     -154
 47 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        100.00      6.0     4223     1377      -28
 48 Dorota          Maciejuk             Warszawa               119.65      6.0     4192     1399     -295
 49 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.00      6.0     3556     1402     -713
 50 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                106.94      5.5     3770     1302     -402
 51 Beata           Piotrowska           Łódź                   112.59      5.0     4584     1369      -30
 52 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.24      5.0     4510     1214      260
 53 Bogusław        Książek              Szczecin               120.14      5.0     4436     1227      -63
 54 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               119.90      5.0     4429     1374      107
 55 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             120.08      5.0     4401     1318      -50
 56 Aleksandra      Kaczanowska          Szczecin               121.75      5.0     4380     1387     -110
 57 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               118.40      5.0     4227     1207     -370
 58 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.82      5.0     4213     1255      -73
 59 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                115.82      5.0     4206     1344     -173
 60 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.86      5.0     4200     1231     -197
 61 Stanisław       Gasik                Warszawa               118.99      5.0     4133     1286     -308
 62 Marta           Ćwiek                Radomsko               100.00      5.0     3986     1256     -337
 63 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                112.16      5.0     3983     1216       29
 64 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     3868     1290     -587
 65 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    109.33      4.5     4312     1041      303
 66 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.5     3764     1079      -35
 67 Danuta          Langiewicz           Ostróda                111.48      4.0     4231     1192     -328
 68 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               112.81      4.0     4127     1192     -295
 69 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             104.12      4.0     4107     1110     -132
 70 Radosław        Więch                Warszawa               100.00      4.0     3940     1188      -23
 71 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      4.0     3929     1095     -338
 72 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      4.0     3846     1211     -715
 73 Sławomir        Grudziński           Ostróda                100.00      4.0     3678     1153     -649
 74 Zbigniew        Rybak                Warszawa               109.08      3.5     3917     1088     -549
 75 Alina           Rybińska             Ostróda                100.00      3.5     3739      920      196
 76 Eugeniusz       Tuszyński            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      3.5     3582      937     -598
 77 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.0     3905     1031     -757
 78 Sławomir        Długosz              Ostróda                106.20      3.0     2384      796     -499
 79 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      2.5     3316      878    -1037
 80 Marta           Kruk                 Olsztyn                100.00      2.5     2916      828     -952
 81 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie   100.00      0.5     2340      621    -1962
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X  Otwarte Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej --- "Blanki w Szranki" 



	Kazimierz.Jr Merklejn 146.88 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Barbara        Łukaszewicz           119.10 +  485: 319  169
    2     6 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  384: 329  170
    3     8 Danuta         Langiewicz            111.48 +  418: 314  161
    4     6 Robert         Kuszpit               133.29 +  422: 344  183
    5     2 Marek          Dudkiewicz            129.19 +  493: 309  179
    6     2 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  380: 395   77
    7     3 Dariusz        Białobrzewski         127.91 +  467: 332  178
    8     2 Stanisław      Rydzik                142.69 -  329: 356   93
    9     4 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  485: 358  192
   10     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  319: 371   93
   11     6 Kamil          Kister                123.08 +  354: 329  173
   12     4 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  439: 316  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1844  / 12 153.67




	Krzysztof Obremski 144.62 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 118.99 +  443: 345  169
    2    13 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  452: 260  150
    3     5 Weronika       Rudnicka              128.66 +  421: 393  179
    4     3 Krzysztof      Langiewicz            126.75 +  450: 326  177
    5     1 Stanisław      Rydzik                142.69 -  326: 415   93
    6     4 Krzysztof      Kodzis                123.29 +  525: 332  173
    7     2 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  488: 321  192
    8     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  278: 414   93
    9     2 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  375: 409   78
   10     7 Magdalena      Kublik                115.64 +  383: 338  166
   11     7 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  505: 365  184
   12     3 Marek          Dudkiewicz            129.19 +  521: 285  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Mariusz Skrobosz 142.96 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  549: 392  168
    2     1 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  393: 338  174
    3     1 Piotr          Broda                 112.73 +  426: 289  163
    4     1 Dariusz        Białobrzewski         127.91 +  364: 344  178
    5     3 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  520: 361  192
    6     1 Stanisław      Rydzik                142.69 +  396: 283  193
    7     1 Beata          Piotrowska            112.59 +  412: 394  163
    8     1 Krzysztof      Obremski              144.62 +  414: 278  195
    9     1 Stanisław      Rydzik                142.69 +  607: 391  193
   10     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 +  371: 319  197
   11     1 Kamil          Górka                 142.74 -  316: 342   93
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.69 +  427: 342  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2102  / 12 175.17




	Kamil Górka 142.74 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Orzeł                 116.91 -  345: 400   67
    2    30 Sylwia         Łada                  100.00 +  604: 209  150
    3    11 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  404: 453   78
    4    21 Kamil          Kister                123.08 +  443: 330  173
    5    13 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  490: 289  170
    6     8 Marek          Dudkiewicz            129.19 +  441: 358  179
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  452: 258  176
    8     3 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  412: 427   92
    9     5 Tomasz         Suchanek              130.35 +  479: 409  180
   10     4 Grzegorz       Koczkodon             126.80 +  421: 287  177
   11     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 +  342: 316  193
   12     2 Michał         Alabrudziński         138.48 -  308: 438   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Stanisław Rydzik 142.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         116.30 +  378: 322  166
    2     9 Łukasz         Baranowski            119.89 +  409: 400  170
    3     7 Magdalena      Kupczyńska            122.35 +  493: 332  172
    4     2 Marek          Syczuk                138.58 +  439: 361  189
    5     1 Krzysztof      Obremski              144.62 +  415: 326  195
    6     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  283: 396   93
    7     4 Krzysztof      Langiewicz            126.75 +  452: 339  177
    8     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 +  356: 329  197
    9     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  391: 607   93
   10     3 Dariusz        Białobrzewski         127.91 +  435: 401  178
   11     2 Marek          Dudkiewicz            129.19 +  408: 406  179
   12     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  342: 427   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 12 158.50




	Tomasz Zwoliński 141.97 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Zdzisław       Szota                 116.29 +  463: 375  166
    2    11 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  341: 320  172
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             126.80 +  491: 339  177
    4     4 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  390: 386  176
    5     3 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  361: 520   93
    6     3 Tomasz         Suchanek              130.35 +  461: 397  180
    7     2 Krzysztof      Obremski              144.62 -  321: 488   95
    8     3 Kamil          Górka                 142.74 +  427: 412  193
    9     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  358: 485   97
   10    10 Michał         Kolaj                 121.63 +  404: 356  172
   11    10 Magdalena      Kublik                115.64 -  350: 429   66
   12     8 Magdalena      Kupczyńska            122.35 +  476: 357  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Rafał Lenartowski 139.39 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Kurzok                115.82 -  313: 358   66
    2    27 Marta          Ćwiek                 100.00 +  456: 306  150
    3    23 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  542: 244  159
    4     8 Piotr          Broda                 112.73 -  332: 379   63
    5    15 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  487: 278  163
    6    11 Justyna        Górka                 138.72 +  492: 250  189
    7     7 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  352: 383   73
    8    11 Weronika       Rudnicka              128.66 +  438: 313  179
    9     7 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  430: 349  172
   10     5 Kamil          Kister                123.08 +  384: 345  173
   11     5 Marek          Reda                  134.49 -  401: 405   84
   12     6 Tomasz         Suchanek              130.35 +  455: 401  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1651  / 12 137.58




	Justyna Górka 138.72 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Magdalena      Kublik                115.64 +  395: 337  166
    2     7 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  358: 336  169
    3     9 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  366: 434   79
    4     7 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  354: 475   85
    5    26 Marta          Łęgowska              100.00 +  422: 341  150
    6    11 Rafał          Lenartowski           139.39 -  250: 492   89
    7    20 Renata         Andracka              111.91 +  451: 348  162
    8    17 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  441: 314  170
    9    20 Maria          Pokorska              100.00 +  423: 363  150
   10     8 Tomasz         Suchanek              130.35 -  392: 512   80
   11     8 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  322: 390   78
   12    14 Kamil          Kister                123.08 +  378: 296  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Marek Syczuk 138.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  424: 330  163
    2    15 Tomasz         Łapka                 121.40 +  460: 307  171
    3     6 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  480: 274  178
    4     2 Stanisław      Rydzik                142.69 -  361: 439   93
    5     5 Tomasz         Suchanek              130.35 -  316: 514   80
    6    13 Beata          Wiączkowska           124.93 +  430: 325  175
    7     9 Marek          Reda                  134.49 +  481: 357  184
    8     4 Kamil          Kister                123.08 +  429: 329  173
    9     3 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  323: 347   77
   10     9 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  453: 493   73
   11    14 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  438: 332  167
   12     7 Grzegorz       Kurowski              134.74 +  383: 337  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1719  / 12 143.25




	Michał Alabrudziński 138.48 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 112.73 -  348: 471   63
    2    29 Alina          Rybińska              100.00 +  431: 266  150
    3    21 Tomasz         Łapka                 121.40 +  486: 383  171
    4    11 Danuta         Langiewicz            111.48 +  377: 296  161
    5     9 Marek          Reda                  134.49 -  362: 391   84
    6    15 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  408: 267  172
    7    11 Michał         Kolaj                 121.63 -  371: 374   72
    8    13 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  487: 354  167
    9     9 Renata         Andracka              111.91 +  541: 292  162
   10     6 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  421: 333  184
   11     4 Irena          Sołdan                130.80 +  505: 257  181
   12     2 Kamil          Górka                 142.74 +  438: 308  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1760  / 12 146.67




	Grzegorz Kurowski 134.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Piotrowska            112.59 +  497: 277  163
    2     4 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  445: 379  167
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  383: 454   76
    4     7 Justyna        Górka                 138.72 +  475: 354  189
    5     4 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  373: 529   77
    6    10 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  491: 306  170
    7     6 Kamil          Kister                123.08 -  368: 403   73
    8    10 Rafał          Wesołowski            122.06 +  377: 301  172
    9     8 Krzysztof      Jaworski              119.90 -  377: 404   70
   10    13 Marek          Reda                  134.49 +  353: 349  184
   11    15 Dorota         Maciejuk              119.65 +  354: 351  170
   12     7 Marek          Syczuk                138.58 -  337: 383   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Marek Reda 134.49 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  388: 243  162
    2     8 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  299: 349   78
    3    18 Alina          Białobrzewska         116.30 +  426: 360  166
    4     9 Grzegorz       Koczkodon             126.80 +  403: 347  177
    5     9 Michał         Alabrudziński         138.48 +  391: 362  188
    6     6 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  402: 452   76
    7     9 Marek          Syczuk                138.58 -  357: 481   89
    8    20 Marta          Łęgowska              100.00 +  472: 315  150
    9    14 Anna           Krynicka              107.89 +  430: 344  158
   10    13 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  349: 353   85
   11     5 Rafał          Lenartowski           139.39 +  405: 401  189
   12     9 Rafał          Wesołowski            122.06 +  393: 374  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1690  / 12 140.83




	Piotr Pietuchowski 133.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              111.91 +  369: 325  162
    2    12 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  388: 407   72
    3    24 Magdalena      Kublik                115.64 +  440: 408  166
    4    18 Marta          Łęgowska              100.00 +  386: 280  150
    5     6 Beata          Piotrowska            112.59 -  412: 417   63
    6    16 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  413: 349  174
    7    12 Piotr          Broda                 112.73 -  270: 390   63
    8    19 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  347: 330  166
    9    21 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  503: 296  152
   10     6 Michał         Alabrudziński         138.48 -  333: 421   88
   11     7 Krzysztof      Obremski              144.62 -  365: 505   95
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  325: 389   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Robert Kuszpit 133.29 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Danuta         Langiewicz            111.48 -  374: 407   61
    2    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  514: 263  150
    3    12 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  505: 356  168
    4     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  344: 422   97
    5    14 Tomasz         Łapka                 121.40 +  464: 290  171
    6     9 Weronika       Rudnicka              128.66 -  329: 330   79
    7    15 Beata          Wiączkowska           124.93 -  343: 403   75
    8    21 Łukasz         Baranowski            119.89 +  402: 309  170
    9    25 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 -  416: 496   72
   10    19 Dorota         Rudzińska             108.99 +  414: 353  159
   11    16 Alina          Białobrzewska         116.30 +  446: 322  166
   12    12 Alina          Białobrzewska         116.30 +  363: 331  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Irena Sołdan 130.80 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jerzy          Krzyżewski            110.82 -  394: 404   61
    2    21 Tomasz         Suchanek              130.35 -  326: 425   80
    3    32 Andrzej        Ciołek                100.00 +  395: 326  150
    4    28 Stanisław      Gasik                 118.99 +  469: 262  169
    5    19 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  333: 396   74
    6    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  486: 212  150
    7    16 Zdzisław       Szota                 116.29 -  327: 442   66
    8    22 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  378: 336  163
    9    26 Marta          Łęgowska              100.00 +  378: 277  150
   10    17 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  395: 384  172
   11     4 Michał         Alabrudziński         138.48 -  257: 505   88
   12    16 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  358: 396   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Tomasz Suchanek 130.35 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  404: 319  159
    2    21 Irena          Sołdan                130.80 +  425: 326  181
    3    10 Katarzyna      Dębska                100.00 +  432: 276  150
    4     5 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  328: 445   79
    5     5 Marek          Syczuk                138.58 +  514: 316  189
    6     3 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  397: 461   92
    7     8 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  392: 372  170
    8     6 Krzysztof      Kodzis                123.29 +  426: 315  173
    9     5 Kamil          Górka                 142.74 -  409: 479   93
   10     8 Justyna        Górka                 138.72 +  512: 392  189
   11     3 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  426: 435   72
   12     6 Rafał          Lenartowski           139.39 -  401: 455   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Marek Dudkiewicz 129.19 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  419: 316  159
    2    16 Dorota         Maciejuk              119.65 +  439: 397  170
    3     9 Justyna        Górka                 138.72 +  434: 366  189
    4     5 Tomasz         Suchanek              130.35 +  445: 328  180
    5     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  309: 493   97
    6     8 Kamil          Górka                 142.74 -  358: 441   93
    7    13 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  457: 275  166
    8     7 Piotr          Broda                 112.73 +  450: 305  163
    9     6 Waldemar       Czerwoniec            126.21 +  414: 357  176
   10     2 Krzysztof      Langiewicz            126.75 +  486: 361  177
   11     2 Stanisław      Rydzik                142.69 -  406: 408   93
   12     3 Krzysztof      Obremski              144.62 -  285: 521   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Weronika Rudnicka 128.66 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dorota         Rudzińska             108.99 +  413: 367  159
    2    17 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  377: 316  166
    3     5 Krzysztof      Obremski              144.62 -  393: 421   95
    4    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  340: 308  150
    5     7 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  386: 411   76
    6     9 Robert         Kuszpit               133.29 +  330: 329  183
    7    10 Rafał          Wesołowski            122.06 -  388: 392   72
    8    11 Rafał          Lenartowski           139.39 -  313: 438   89
    9    12 Magdalena      Kupczyńska            122.35 +  310: 305  172
   10    18 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  377: 337  170
   11    13 Krzysztof      Kodzis                123.29 +  465: 280  173
   12    11 Michał         Kolaj                 121.63 +  463: 311  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1677  / 12 139.75




	Dariusz Białobrzewski 127.91 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Anna           Krynicka              107.89 +  480: 279  158
    2     8 Marek          Reda                  134.49 +  349: 299  184
    3    11 Kamil          Górka                 142.74 +  453: 404  193
    4     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  344: 364   93
    5    12 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  428: 395  172
    6     7 Piotr          Broda                 112.73 +  447: 314  163
    7     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  332: 467   97
    8     9 Dorota         Maciejuk              119.65 +  444: 325  170
    9     2 Krzysztof      Obremski              144.62 +  409: 375  195
   10     3 Stanisław      Rydzik                142.69 -  401: 435   93
   11     8 Justyna        Górka                 138.72 +  390: 322  189
   12     5 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  324: 459   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Dariusz Maciejuk 127.91 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  357: 293  157
    2    18 Maria          Pokorska              100.00 +  433: 299  150
    3     6 Marek          Syczuk                138.58 -  274: 480   89
    4    15 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  367: 429   73
    5    18 Łukasz         Baranowski            119.89 -  312: 325   70
    6    30 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  388: 328  159
    7    21 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  382: 500   77
    8    29 Marta          Ćwiek                 100.00 +  445: 364  150
    9    11 Beata          Piotrowska            112.59 +  358: 332  163
   10    16 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  244: 369   72
   11    22 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  403: 263  170
   12    19 Piotr          Broda                 112.73 +  362: 297  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Grzegorz Koczkodon 126.80 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Długosz               106.20 +  495: 222  156
    2     5 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  446: 246  172
    3     3 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  339: 491   92
    4     9 Marek          Reda                  134.49 -  347: 403   84
    5    16 Dorota         Maciejuk              119.65 -  311: 363   70
    6    22 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  329: 310  157
    7    21 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  500: 382  178
    8    14 Zdzisław       Szota                 116.29 +  389: 299  166
    9    13 Łukasz         Baranowski            119.89 +  395: 366  170
   10     4 Kamil          Górka                 142.74 -  287: 421   93
   11     9 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  390: 432   76
   12    13 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  389: 325  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Krzysztof Langiewicz 126.75 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  400: 295  154
    2     3 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  397: 331  170
    3     4 Rafał          Wesołowski            122.06 +  469: 316  172
    4     3 Krzysztof      Obremski              144.62 -  326: 450   95
    5     4 Grzegorz       Kurowski              134.74 +  529: 373  185
    6     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 +  395: 380  197
    7     4 Stanisław      Rydzik                142.69 -  339: 452   93
    8     8 Michał         Kolaj                 121.63 +  421: 356  172
    9     3 Marek          Syczuk                138.58 +  347: 323  189
   10     2 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  361: 486   79
   11    12 Piotr          Broda                 112.73 +  348: 309  163
   12     5 Dariusz        Białobrzewski         127.91 +  459: 324  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1847  / 12 153.92




	Waldemar Czerwoniec 126.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Urszula        Solarska              101.99 +  364: 341  152
    2    14 Michał         Kolaj                 121.63 +  446: 306  172
    3     2 Grzegorz       Kurowski              134.74 +  454: 383  185
    4     4 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  386: 390   92
    5     7 Weronika       Rudnicka              128.66 +  411: 386  179
    6     6 Marek          Reda                  134.49 +  452: 402  184
    7     5 Kamil          Górka                 142.74 -  258: 452   93
    8     5 Beata          Piotrowska            112.59 +  444: 346  163
    9     6 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  357: 414   79
   10    12 Dorota         Maciejuk              119.65 +  487: 261  170
   11     9 Grzegorz       Koczkodon             126.80 +  432: 390  177
   12     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  316: 439   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1743  / 12 145.25




	Beata Wiączkowska 124.93 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  405: 321  152
    2    20 Katarzyna      Dębska                100.00 -  383: 389   50
    3    20 Radosław       Więch                 100.00 -  308: 375   50
    4    30 Dariusz        Zębek                 100.00 +  356: 340  150
    5    28 Sławomir       Długosz               106.20 +  400: 300  156
    6    13 Marek          Syczuk                138.58 -  325: 430   89
    7    15 Robert         Kuszpit               133.29 +  403: 343  183
    8    16 Magdalena      Kublik                115.64 -  340: 369   66
    9    15 Rafał          Wesołowski            122.06 -  317: 460   72
   10    29 Sławomir       Grudziński            100.00 +  336: 276  150
   11    19 Tomasz         Łapka                 121.40 +  466: 232  171
   12    17 Łukasz         Baranowski            119.89 -  320: 348   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Ireneusz Moralewicz 123.90 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Ćwiek                 100.00 +  404: 367  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  338: 393   93
    3    26 Andrzej        Rechowicz             122.46 -  312: 421   72
    4    35 Paweł          Jankowski             100.00 +  375: 218  150
    5    19 Irena          Sołdan                130.80 +  396: 333  181
    6    16 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  349: 413   84
    7    17 Dorota         Rudzińska             108.99 -  343: 382   59
    8    28 Andrzej        Ciołek                100.00 -  294: 450   50
    9    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  361: 316  150
   10    22 Tomasz         Łapka                 121.40 -  261: 475   71
   11    26 Bogusław       Książek               120.14 +  427: 367  170
   12    27 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  407: 286  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Krzysztof Kodzis 123.29 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  365: 369   50
    2    28 Blanka         Zwolińska             100.00 +  372: 342  150
    3    28 Sławomir       Długosz               106.20 +  466: 329  156
    4    15 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  429: 367  178
    5    10 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  389: 376  167
    6     4 Krzysztof      Obremski              144.62 -  332: 525   95
    7     7 Rafał          Lenartowski           139.39 +  383: 352  189
    8     6 Tomasz         Suchanek              130.35 -  315: 426   80
    9    19 Zdzisław       Szota                 116.29 +  370: 354  166
   10     9 Marek          Syczuk                138.58 +  493: 453  189
   11    13 Weronika       Rudnicka              128.66 -  280: 465   79
   12    10 Magdalena      Kublik                115.64 -  256: 421   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Kamil Kister 123.08 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Radosław       Więch                 100.00 +  372: 343  150
    2    10 Piotr          Broda                 112.73 -  331: 357   63
    3    15 Renata         Andracka              111.91 +  441: 389  162
    4    21 Kamil          Górka                 142.74 -  330: 443   93
    5    25 Sławomir       Grudziński            100.00 +  475: 194  150
    6    18 Barbara        Łukaszewicz           119.10 +  436: 333  169
    7     6 Grzegorz       Kurowski              134.74 +  403: 368  185
    8     4 Marek          Syczuk                138.58 -  329: 429   89
    9    16 Tomasz         Łapka                 121.40 +  416: 402  171
   10     5 Rafał          Lenartowski           139.39 -  345: 384   89
   11     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  329: 354   97
   12    14 Justyna        Górka                 138.72 -  296: 378   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1507  / 12 125.58




	Anita Bruska 122.53 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Maria          Pokorska              100.00 -  385: 413   50
    2    23 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  346: 420   69
    3    31 Jerzy          Tatarczuk             112.81 -  334: 382   63
    4    36 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 298  150
    5    33 Stanisław      Gasik                 118.99 +  407: 262  169
    6    25 Radosław       Więch                 100.00 +  365: 343  150
    7    22 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  376: 330  161
    8    15 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  311: 516   72
    9    17 Dorota         Rudzińska             108.99 +  425: 326  159
   10    14 Alina          Białobrzewska         116.30 -  394: 427   66
   11    23 Dariusz        Zębek                 100.00 +  439: 218  150
   12    15 Dorota         Rudzińska             108.99 -  376: 387   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Andrzej Rechowicz 122.46 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  398: 332  150
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  246: 446   77
    3    26 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  421: 312  174
    4    14 Beata          Piotrowska            112.59 -  369: 439   63
    5    17 Rafał          Wesołowski            122.06 -  327: 462   72
    6    29 Sławomir       Długosz               106.20 -  385: 388   56
    7    30 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  400:   1  157
    8    24 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  492: 297  161
    9     7 Rafał          Lenartowski           139.39 -  349: 430   89
   10    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  347: 366   50
   11    25 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  484: 344  172
   12    21 Beata          Piotrowska            112.59 +  484: 388  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Magdalena Kupczyńska 122.35 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Ciołek                100.00 +  463: 331  150
    2    12 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  407: 388  184
    3     7 Stanisław      Rydzik                142.69 -  332: 493   93
    4    16 Barbara        Łukaszewicz           119.10 +  430: 308  169
    5    11 Piotr          Broda                 112.73 -  378: 390   63
    6    14 Zdzisław       Szota                 116.29 +  386: 316  166
    7    14 Dorota         Maciejuk              119.65 -  331: 359   70
    8    15 Anita          Bruska                122.53 +  516: 311  173
    9    12 Weronika       Rudnicka              128.66 -  305: 310   79
   10    16 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  369: 244  178
   11     3 Tomasz         Suchanek              130.35 +  435: 426  180
   12     8 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  357: 476   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Rafał Wesołowski 122.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Blanka         Zwolińska             100.00 +  534: 312  150
    2     2 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  394: 311  161
    3     4 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  316: 469   77
    4    13 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 -  348: 360   72
    5    17 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  462: 327  172
    6    12 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  384: 328  167
    7    10 Weronika       Rudnicka              128.66 +  392: 388  179
    8    10 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  301: 377   85
    9    15 Beata          Wiączkowska           124.93 +  460: 317  175
   10    11 Piotr          Broda                 112.73 +  400: 383  163
   11    11 Michał         Kolaj                 121.63 -  322: 367   72
   12     9 Marek          Reda                  134.49 -  374: 393   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Aleksandra Kaczanowska 121.75 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Kruk                  100.00 +  370: 192  150
    2    11 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  320: 341   92
    3    17 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  380: 372  169
    4    13 Rafał          Wesołowski            122.06 +  360: 348  172
    5    12 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  395: 428   78
    6    15 Michał         Alabrudziński         138.48 -  267: 408   88
    7    23 Łukasz         Baranowski            119.89 -  313: 409   70
    8    27 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  382: 300  170
    9    25 Robert         Kuszpit               133.29 +  496: 416  183
   10    17 Irena          Sołdan                130.80 -  384: 395   81
   11    25 Andrzej        Rechowicz             122.46 -  344: 484   72
   12    25 Renata         Andracka              111.91 -  369: 397   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 12 115.58




	Michał Kolaj 121.63 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Dariusz        Zębek                 100.00 +  430: 290  150
    2    14 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  306: 446   76
    3    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  463: 313  150
    4    17 Radosław       Więch                 100.00 +  340: 315  150
    5     8 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  432: 326  170
    6     5 Beata          Piotrowska            112.59 -  230: 422   63
    7    11 Michał         Alabrudziński         138.48 +  374: 371  188
    8     8 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  356: 421   77
    9    22 Andrzej        Ciołek                100.00 +  435: 306  150
   10    10 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  356: 404   92
   11    11 Rafał          Wesołowski            122.06 +  367: 322  172
   12    11 Weronika       Rudnicka              128.66 -  311: 463   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Tomasz Łapka 121.40 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sylwia         Łada                  100.00 +  361: 298  150
    2    15 Marek          Syczuk                138.58 -  307: 460   89
    3    21 Michał         Alabrudziński         138.48 -  383: 486   88
    4    22 Renata         Andracka              111.91 +  400: 315  162
    5    14 Robert         Kuszpit               133.29 -  290: 464   83
    6    31 Sławomir       Grudziński            100.00 +  408: 273  150
    7    18 Alina          Białobrzewska         116.30 -  395: 469   66
    8    26 Radosław       Więch                 100.00 +  374: 268  150
    9    16 Kamil          Kister                123.08 -  402: 416   73
   10    22 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  475: 261  174
   11    19 Beata          Wiączkowska           124.93 -  232: 466   75
   12    23 Krzysztof      Jaworski              119.90 +  405: 400  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Bogusław Książek 120.14 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marta          Łęgowska              100.00 -  329: 330   50
    2    38 Sławomir       Długosz               106.20 -  336: 343   56
    3    36 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  383: 380  162
    4    23 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  438: 384  169
    5    24 Ireneusz       Kurzok                115.82 -  317: 434   66
    6    27 Dariusz        Zębek                 100.00 -  326: 369   50
    7    31 Marta          Ćwiek                 100.00 -  347: 384   50
    8    35 Stanisław      Gasik                 118.99 -  308: 518   69
    9    38 Marta          Kruk                  100.00 +  422: 220  150
   10    31 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  443: 355  170
   11    26 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  367: 427   74
   12    31 Danuta         Langiewicz            111.48 +  420: 355  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Eugeniusz Wróblewski 120.08 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Mariusz        Michalski             100.00 +  396: 319  150
    2     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  329: 384   97
    3    30 Marta          Kruk                  100.00 +  458: 221  150
    4    19 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  426: 324  166
    5    13 Kamil          Górka                 142.74 -  289: 490   93
    6    10 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  306: 491   85
    7    26 Marta          Łęgowska              100.00 -  335: 394   50
    8    27 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 -  300: 382   72
    9    28 Stanisław      Gasik                 118.99 +  388: 327  169
   10    31 Bogusław       Książek               120.14 -  355: 443   70
   11    30 Sławomir       Grudziński            100.00 +  437: 275  150
   12    24 Zdzisław       Szota                 116.29 -  382: 401   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1318  / 12 109.83




	Krzysztof Jaworski 119.90 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Paweł          Jankowski             100.00 +  509: 194  150
    2     3 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  331: 397   77
    3    16 Stanisław      Gasik                 118.99 +  426: 252  169
    4    10 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  380: 344  163
    5     8 Michał         Kolaj                 121.63 -  326: 432   72
    6    17 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  367: 308  161
    7     8 Tomasz         Suchanek              130.35 -  372: 392   80
    8    17 Justyna        Górka                 138.72 -  314: 441   89
    9     8 Grzegorz       Kurowski              134.74 +  404: 377  185
   10    18 Weronika       Rudnicka              128.66 -  337: 377   79
   11    22 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  263: 403   78
   12    23 Tomasz         Łapka                 121.40 -  400: 405   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1374  / 12 114.50




	Łukasz Baranowski 119.89 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  473: 207  150
    2     9 Stanisław      Rydzik                142.69 -  400: 409   93
    3    13 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  384: 371  161
    4    12 Mariusz        Orzeł                 116.91 -  330: 421   67
    5    18 Dariusz        Maciejuk              127.91 +  325: 312  178
    6    21 Alina          Białobrzewska         116.30 -  306: 364   66
    7    23 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  409: 313  172
    8    21 Robert         Kuszpit               133.29 -  309: 402   83
    9    13 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  366: 395   77
   10    24 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  354: 301  166
   11    17 Beata          Piotrowska            112.59 +  400: 321  163
   12    17 Beata          Wiączkowska           124.93 +  348: 320  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Dorota Maciejuk 119.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Alina          Rybińska              100.00 +  360: 303  150
    2    16 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  397: 439   79
    3    25 Marta          Łęgowska              100.00 -  344: 369   50
    4    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  330: 323  150
    5    16 Grzegorz       Koczkodon             126.80 +  363: 311  177
    6    19 Magdalena      Kublik                115.64 +  381: 377  166
    7    14 Magdalena      Kupczyńska            122.35 +  359: 331  172
    8     9 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  325: 444   78
    9    24 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  399: 341  166
   10    12 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  261: 487   76
   11    15 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  351: 354   85
   12    20 Mariusz        Michalski             100.00 -  322: 408   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1399  / 12 116.58




	Grzegorz Pukniel 119.24 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Sławomir       Grudziński            100.00 +  481: 267  150
    2     7 Justyna        Górka                 138.72 -  336: 358   89
    3    17 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 -  372: 380   72
    4    23 Bogusław       Książek               120.14 -  384: 438   70
    5    29 Andrzej        Ciołek                100.00 -  317: 350   50
    6    34 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  365: 289  162
    7    28 Radosław       Więch                 100.00 -  289: 392   50
    8    32 Anna           Lenartowska           100.00 +  401: 345  150
    9    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  414: 276  150
   10    21 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  451: 341  152
   11    18 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  385: 420   69
   12    22 Maria          Pokorska              100.00 -  315: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Barbara Łukaszewicz 119.10 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  319: 485   97
    2    23 Anita          Bruska                122.53 +  420: 346  173
    3    27 Dariusz        Zębek                 100.00 +  318: 274  150
    4    16 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  308: 430   72
    5    21 Maria          Pokorska              100.00 +  440: 333  150
    6    18 Kamil          Kister                123.08 -  333: 436   73
    7    19 Magdalena      Kublik                115.64 -  310: 396   66
    8    25 Anna           Krynicka              107.89 -  347: 384   58
    9    31 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  436: 403  159
   10    30 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  414: 413  157
   11    18 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  420: 385  169
   12    16 Irena          Sołdan                130.80 +  396: 358  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Stanisław Gasik 118.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Obremski              144.62 -  345: 443   95
    2    31 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  354: 293  154
    3    16 Krzysztof      Jaworski              119.90 -  252: 426   70
    4    28 Irena          Sołdan                130.80 -  262: 469   81
    5    33 Anita          Bruska                122.53 -  262: 407   73
    6    36 Urszula        Solarska              101.99 +  311: 303  152
    7    34 Anna           Krynicka              107.89 -  340: 463   58
    8    35 Bogusław       Książek               120.14 +  518: 308  170
    9    28 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 -  327: 388   70
   10    38 Anna           Lenartowska           100.00 +  478: 304  150
   11    34 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  358: 294  163
   12    29 Dariusz        Zębek                 100.00 -  326: 343   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1286  / 12 107.17




	Patrycja Śliwińska 118.40 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  392: 549   93
    2    22 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  324: 291  152
    3    12 Robert         Kuszpit               133.29 -  356: 505   83
    4    32 Sławomir       Długosz               106.20 -  396: 400   56
    5    32 Dariusz        Zębek                 100.00 -  330: 356   50
    6    35 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  410: 300  150
    7    29 Andrzej        Ciołek                100.00 -  254: 369   50
    8    36 Dariusz        Jarosławski           109.33 -  359: 522   59
    9    36 Radosław       Więch                 100.00 +  351: 326  150
   10    33 Blanka         Zwolińska             100.00 +  450: 285  150
   11    27 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  324: 271  162
   12    26 Urszula        Solarska              101.99 -  281: 423   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58




	Mariusz Orzeł 116.91 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Kamil          Górka                 142.74 +  400: 345  193
    2     4 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  379: 445   85
    3    22 Sławomir       Grudziński            100.00 +  309: 289  150
    4    12 Łukasz         Baranowski            119.89 +  421: 330  170
    5    10 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  376: 389   73
    6    12 Rafał          Wesołowski            122.06 -  328: 384   72
    7    25 Dariusz        Zębek                 100.00 +  400:   1  150
    8    13 Michał         Alabrudziński         138.48 -  354: 487   88
    9    10 Alina          Białobrzewska         116.30 +  385: 363  166
   10    15 Beata          Piotrowska            112.59 +  328: 291  163
   11    14 Marek          Syczuk                138.58 -  332: 438   89
   12    18 Anna           Krynicka              107.89 -  319: 378   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Alina Białobrzewska 116.30 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Stanisław      Rydzik                142.69 -  322: 378   93
    2    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  495: 103  150
    3    18 Marek          Reda                  134.49 -  360: 426   84
    4    24 Elżbieta       Zębek                 106.94 -  338: 368   57
    5    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  445: 311  150
    6    21 Łukasz         Baranowski            119.89 +  364: 306  170
    7    18 Tomasz         Łapka                 121.40 +  469: 395  171
    8    12 Danuta         Langiewicz            111.48 +  468: 295  161
    9    10 Mariusz        Orzeł                 116.91 -  363: 385   67
   10    14 Anita          Bruska                122.53 +  427: 394  173
   11    16 Robert         Kuszpit               133.29 -  322: 446   83
   12    12 Robert         Kuszpit               133.29 -  331: 363   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Zdzisław Szota 116.29 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             141.97 -  375: 463   92
    2    24 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  421: 380  159
    3    19 Ireneusz       Kurzok                115.82 -  331: 332   66
    4    26 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  361: 355  154
    5    23 Radosław       Więch                 100.00 +  360: 327  150
    6    14 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  316: 386   72
    7    16 Irena          Sołdan                130.80 +  442: 327  181
    8    14 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  299: 389   77
    9    19 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  354: 370   73
   10    26 Dariusz        Zębek                 100.00 -  349: 384   50
   11    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  406: 234  150
   12    24 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  401: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Ireneusz Kurzok 115.82 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Lenartowski           139.39 +  358: 313  189
    2    17 Weronika       Rudnicka              128.66 -  316: 377   79
    3    19 Zdzisław       Szota                 116.29 +  332: 331  166
    4    19 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 -  324: 426   70
    5    24 Bogusław       Książek               120.14 +  434: 317  170
    6    20 Dorota         Rudzińska             108.99 +  435: 382  159
    7    13 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  275: 457   79
    8    19 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  330: 347   84
    9    24 Dorota         Maciejuk              119.65 -  341: 399   70
   10    24 Łukasz         Baranowski            119.89 -  301: 354   70
   11    35 Wojciech       Gołęcki               104.12 -  305: 386   54
   12    32 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  455: 290  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Magdalena Kublik 115.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 138.72 -  337: 395   89
    2    34 Anna           Krynicka              107.89 +  323: 280  158
    3    24 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  408: 440   84
    4    33 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  446: 226  150
    5    22 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  431: 338  157
    6    19 Dorota         Maciejuk              119.65 -  377: 381   70
    7    19 Barbara        Łukaszewicz           119.10 +  396: 310  169
    8    16 Beata          Wiączkowska           124.93 +  369: 340  175
    9    18 Danuta         Langiewicz            111.48 +  410: 342  161
   10     7 Krzysztof      Obremski              144.62 -  338: 383   95
   11    10 Tomasz         Zwoliński             141.97 +  429: 350  192
   12    10 Krzysztof      Kodzis                123.29 +  421: 256  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Jerzy Tatarczuk 112.81 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                138.58 -  330: 424   89
    2    37 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  390: 328  162
    3    31 Anita          Bruska                122.53 +  382: 334  173
    4    10 Krzysztof      Jaworski              119.90 -  344: 380   70
    5    15 Rafał          Lenartowski           139.39 -  278: 487   89
    6    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  329: 357   50
    7    36 Sylwia         Łada                  100.00 +  418: 301  150
    8    22 Irena          Sołdan                130.80 -  336: 378   81
    9    30 Sławomir       Grudziński            100.00 -  295: 382   50
   10    35 Zbigniew       Rybak                 109.08 -  287: 440   59
   11    34 Stanisław      Gasik                 118.99 -  294: 358   69
   12    37 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  444: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Piotr Broda 112.73 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         138.48 +  471: 348  188
    2    10 Kamil          Kister                123.08 +  357: 331  173
    3     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  289: 426   93
    4     8 Rafał          Lenartowski           139.39 +  379: 332  189
    5    11 Magdalena      Kupczyńska            122.35 +  390: 378  172
    6     7 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  314: 447   78
    7    12 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  390: 270  184
    8     7 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  305: 450   79
    9    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  406: 353  150
   10    11 Rafał          Wesołowski            122.06 -  383: 400   72
   11    12 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  309: 348   77
   12    19 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  297: 362   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Beata Piotrowska 112.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Grzegorz       Kurowski              134.74 -  277: 497   85
    2    35 Anna           Lenartowska           100.00 +  571: 333  150
    3    14 Maria          Pokorska              100.00 +  386: 347  150
    4    14 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  439: 369  172
    5     6 Piotr          Pietuchowski          133.87 +  417: 412  184
    6     5 Michał         Kolaj                 121.63 +  422: 230  172
    7     1 Mariusz        Skrobosz              142.96 -  394: 412   93
    8     5 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  346: 444   76
    9    11 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  332: 358   78
   10    15 Mariusz        Orzeł                 116.91 -  291: 328   67
   11    17 Łukasz         Baranowski            119.89 -  321: 400   70
   12    21 Andrzej        Rechowicz             122.46 -  388: 484   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Stanisław Olsztyn 112.16 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  134.49 -  243: 388   84
    2    37 Jerzy          Tatarczuk             112.81 -  328: 390   63
    3    36 Bogusław       Książek               120.14 -  380: 383   70
    4    40 Alina          Rybińska              100.00 +  351: 336  150
    5    30 Renata         Andracka              111.91 -  344: 364   62
    6    34 Grzegorz       Pukniel               119.24 -  289: 365   69
    7    38 Marta          Kruk                  100.00 +  420: 202  150
    8    38 Sylwia         Łada                  100.00 -  292: 298   50
    9    39 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  380: 328  150
   10    36 Katarzyna      Dębska                100.00 +  344: 288  150
   11    27 Patrycja       Śliwińska             118.40 -  271: 324   68
   12    33 Radosław       Więch                 100.00 +  341: 288  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Renata Andracka 111.91 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  325: 369   84
    2    39 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  517: 272  150
    3    15 Kamil          Kister                123.08 -  389: 441   73
    4    22 Tomasz         Łapka                 121.40 -  315: 400   71
    5    30 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  364: 344  162
    6    24 Marta          Ćwiek                 100.00 +  380: 258  150
    7    20 Justyna        Górka                 138.72 -  348: 451   89
    8    23 Dariusz        Zębek                 100.00 +  384: 325  150
    9     9 Michał         Alabrudziński         138.48 -  292: 541   88
   10    23 Andrzej        Ciołek                100.00 +  324: 308  150
   11    20 Dorota         Rudzińska             108.99 -  316: 378   59
   12    25 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 +  397: 369  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1398  / 12 116.50




	Danuta Langiewicz 111.48 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kuszpit               133.29 +  407: 374  183
    2    19 Marta          Łęgowska              100.00 +  369: 315  150
    3     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.88 -  314: 418   97
    4    11 Michał         Alabrudziński         138.48 -  296: 377   88
    5    20 Dorota         Rudzińska             108.99 -  318: 411   59
    6    33 Sylwia         Łada                  100.00 +  509: 257  150
    7    24 Sławomir       Długosz               106.20 +  405: 402  156
    8    12 Alina          Białobrzewska         116.30 -  295: 468   66
    9    18 Magdalena      Kublik                115.64 -  342: 410   66
   10    27 Marta          Ćwiek                 100.00 -  293: 375   50
   11    31 Elżbieta       Zębek                 106.94 -  328: 332   57
   12    31 Bogusław       Książek               120.14 -  355: 420   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Jerzy Krzyżewski 110.82 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Irena          Sołdan                130.80 +  404: 394  181
    2     2 Rafał          Wesołowski            122.06 -  311: 394   72
    3    13 Łukasz         Baranowski            119.89 -  371: 384   70
    4    31 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  383: 271  159
    5    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  343: 339  150
    6    17 Krzysztof      Jaworski              119.90 -  308: 367   70
    7    22 Anita          Bruska                122.53 -  330: 376   73
    8    24 Andrzej        Rechowicz             122.46 -  297: 492   72
    9    34 Sylwia         Łada                  100.00 +  354: 221  150
   10    25 Anna           Krynicka              107.89 -  332: 402   58
   11    36 Blanka         Zwolińska             100.00 +  399: 249  150
   12    28 Andrzej        Ciołek                100.00 -  381: 397   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Dariusz  Jarosławski 109.33 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Tomasz         Suchanek              130.35 -  319: 404   80
    2    24 Zdzisław       Szota                 116.29 -  380: 421   66
    3    33 Wojciech       Gołęcki               104.12 -  308: 391   54
    4    37 Andrzej        Ciołek                100.00 -  313: 400   50
    5    40 Agnieszka      Kozak                 101.86 -  405: 434   52
    6    41 PAUZA
    7    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  309: 156  150
    8    36 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  522: 359  168
    9    31 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  403: 436   69
   10    32 Urszula        Solarska              101.99 -  363: 383   52
   11    37 Sylwia         Łada                  100.00 +  333: 320  150
   12    35 Sławomir       Grudziński            100.00 +  357: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1041  / 11  94.64




	Zbigniew Rybak 109.08 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            129.19 -  316: 419   79
    2    26 Dorota         Rudzińska             108.99 +  345: 300  159
    3    23 Rafał          Lenartowski           139.39 -  244: 542   89
    4    31 Jerzy          Krzyżewski            110.82 -  271: 383   61
    5    34 Urszula        Solarska              101.99 +  366: 343  152
    6    30 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  328: 388   78
    7    33 Mariusz        Michalski             100.00 -  332: 383   50
    8    34 Elżbieta       Zębek                 106.94 =  328: 328  107
    9    33 Dariusz        Zębek                 100.00 -  292: 315   50
   10    35 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  440: 287  163
   11    33 Andrzej        Ciołek                100.00 -  327: 361   50
   12    36 Katarzyna      Dębska                100.00 -  328: 417   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Dorota Rudzińska 108.99 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Weronika       Rudnicka              128.66 -  367: 413   79
    2    26 Zbigniew       Rybak                 109.08 -  300: 345   59
    3    35 Mariusz        Michalski             100.00 +  477: 418  150
    4    25 Anna           Krynicka              107.89 +  388: 372  158
    5    20 Danuta         Langiewicz            111.48 +  411: 318  161
    6    20 Ireneusz       Kurzok                115.82 -  382: 435   66
    7    17 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  382: 343  174
    8    18 Maria          Pokorska              100.00 +  393: 349  150
    9    17 Anita          Bruska                122.53 -  326: 425   73
   10    19 Robert         Kuszpit               133.29 -  353: 414   83
   11    20 Renata         Andracka              111.91 +  378: 316  162
   12    15 Anita          Bruska                122.53 +  387: 376  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Anna Krynicka 107.89 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dariusz        Białobrzewski         127.91 -  279: 480   78
    2    34 Magdalena      Kublik                115.64 -  280: 323   66
    3    38 Urszula        Solarska              101.99 +  425: 339  152
    4    25 Dorota         Rudzińska             108.99 -  372: 388   59
    5    36 Sylwia         Łada                  100.00 -  368: 378   50
    6    37 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  358: 299  150
    7    34 Stanisław      Gasik                 118.99 +  463: 340  169
    8    25 Barbara        Łukaszewicz           119.10 +  384: 347  169
    9    14 Marek          Reda                  134.49 -  344: 430   84
   10    25 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  402: 332  161
   11    24 Marta          Ćwiek                 100.00 +  326: 250  150
   12    18 Mariusz        Orzeł                 116.91 +  378: 319  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Elżbieta Zębek 106.94 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  293: 357   78
    2    32 Radosław       Więch                 100.00 -  289: 326   50
    3    34 Marta          Ćwiek                 100.00 +  411: 246  150
    4    24 Alina          Białobrzewska         116.30 +  368: 338  166
    5    22 Magdalena      Kublik                115.64 -  338: 431   66
    6    22 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  310: 329   77
    7    30 Andrzej        Rechowicz             122.46 -    1: 400   72
    8    34 Zbigniew       Rybak                 109.08 =  328: 328  109
    9    32 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  335: 329  154
   10    30 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  413: 414   69
   11    31 Danuta         Langiewicz            111.48 +  332: 328  161
   12    30 Marta          Ćwiek                 100.00 +  352: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Sławomir Długosz 106.20 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Grzegorz       Koczkodon             126.80 -  222: 495   77
    2    38 Bogusław       Książek               120.14 +  343: 336  170
    3    28 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  329: 466   73
    4    32 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  400: 396  168
    5    28 Beata          Wiączkowska           124.93 -  300: 400   75
    6    29 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  388: 385  172
    7    24 Danuta         Langiewicz            111.48 -  402: 405   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  7 113.71




	Wojciech Gołęcki 104.12 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Krzysztof      Langiewicz            126.75 -  295: 400   77
    2    31 Stanisław      Gasik                 118.99 -  293: 354   69
    3    33 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  391: 308  159
    4    26 Zdzisław       Szota                 116.29 -  355: 361   66
    5    39 Mariusz        Michalski             100.00 -  357: 374   50
    6    39 Marta          Kruk                  100.00 +  371: 280  150
    7    35 Sławomir       Grudziński            100.00 -  340: 353   50
    8    37 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  377: 343  150
    9    32 Elżbieta       Zębek                 106.94 -  329: 335   57
   10    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  323: 371   50
   11    35 Ireneusz       Kurzok                115.82 +  386: 305  166
   12    32 Ireneusz       Kurzok                115.82 -  290: 455   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Urszula Solarska 101.99 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Waldemar       Czerwoniec            126.21 -  341: 364   76
    2    33 Dariusz        Zębek                 100.00 -  319: 341   50
    3    38 Anna           Krynicka              107.89 -  339: 425   58
    4    39 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  411: 326  152
    5    34 Zbigniew       Rybak                 109.08 -  343: 366   59
    6    36 Stanisław      Gasik                 118.99 -  303: 311   69
    7    37 Blanka         Zwolińska             100.00 +  430: 266  150
    8    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  312: 436   50
    9    37 Anna           Lenartowska           100.00 +  403: 302  150
   10    32 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  383: 363  159
   11    29 Radosław       Więch                 100.00 +  337: 296  150
   12    26 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  423: 281  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1291  / 12 107.58




	Agnieszka Kozak 101.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Beata          Wiączkowska           124.93 -  321: 405   75
    2    22 Patrycja       Śliwińska             118.40 -  291: 324   68
    3    40 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  301: 356   50
    4    39 Urszula        Solarska              101.99 -  326: 411   52
    5    40 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  434: 405  159
    6    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  453: 188  150
    7    32 Anna           Lenartowska           100.00 +  368: 326  150
    8    30 Sławomir       Grudziński            100.00 +  385: 315  150
    9    21 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  296: 503   84
   10    21 Grzegorz       Pukniel               119.24 -  341: 451   69
   11    32 Marta          Łęgowska              100.00 +  398: 306  150
   12    27 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  286: 407   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Andrzej Ciołek 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Magdalena      Kupczyńska            122.35 -  331: 463   72
    2    36 Sławomir       Grudziński            100.00 -  274: 395   50
    3    32 Irena          Sołdan                130.80 -  326: 395   81
    4    37 Dariusz        Jarosławski           109.33 +  400: 313  159
    5    29 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  350: 317  169
    6    26 Maria          Pokorska              100.00 -  351: 353   50
    7    29 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  369: 254  168
    8    28 Ireneusz       Moralewicz            123.90 +  450: 294  174
    9    22 Michał         Kolaj                 121.63 -  306: 435   72
   10    23 Renata         Andracka              111.91 -  308: 324   62
   11    33 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  361: 327  159
   12    28 Jerzy          Krzyżewski            110.82 +  397: 381  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1377  / 12 114.75




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 PAUZA
    2    20 Beata          Wiączkowska           124.93 +  389: 383  175
    3    10 Tomasz         Suchanek              130.35 -  276: 432   80
    4    20 Weronika       Rudnicka              128.66 -  308: 340   79
    5    27 Jerzy          Krzyżewski            110.82 -  339: 343   61
    6    32 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  357: 329  163
    7    27 Maria          Pokorska              100.00 -  240: 337   50
    8    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  285: 357   50
    9    35 Marta          Ćwiek                 100.00 -  278: 320   50
   10    36 Stanisław      Olsztyn               112.16 -  288: 344   62
   11    39 Marta          Kruk                  100.00 +  287: 286  150
   12    36 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  417: 328  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 11  98.09




	Sławomir Grudziński 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Grzegorz       Pukniel               119.24 -  267: 481   69
    2    36 Andrzej        Ciołek                100.00 +  395: 274  150
    3    22 Mariusz        Orzeł                 116.91 -  289: 309   67
    4    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  354: 230  150
    5    25 Kamil          Kister                123.08 -  194: 475   73
    6    31 Tomasz         Łapka                 121.40 -  273: 408   71
    7    35 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  353: 340  154
    8    30 Agnieszka      Kozak                 101.86 -  315: 385   52
    9    30 Jerzy          Tatarczuk             112.81 +  382: 295  163
   10    29 Beata          Wiączkowska           124.93 -  276: 336   75
   11    30 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 -  275: 437   70
   12    35 Dariusz        Jarosławski           109.33 -  305: 357   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1153  / 12  96.08




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Krzysztof      Jaworski              119.90 -  194: 509   70
    2    40 Alina          Białobrzewska         116.30 -  103: 495   66
    3    41 PAUZA
    4    35 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  218: 375   74
    5    38 Blanka         Zwolińska             100.00 -  178: 436   50
    6    40 Agnieszka      Kozak                 101.86 -  188: 453   52
    7    40 Dariusz        Jarosławski           109.33 -  156: 309   59
    8    40 Marta          Kruk                  100.00 -  213: 273   50
    9    40 Alina          Rybińska              100.00 -  125: 392   50
   10    40 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  264: 367   50
   11    40 Anna           Lenartowska           100.00 -  214: 413   50
   12    40 Marta          Kruk                  100.00 -  187: 280   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     621  / 11  56.45




	Marta Kruk 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Aleksandra     Kaczanowska           121.75 -  192: 370   72
    2    41 PAUZA
    3    30 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 -  221: 458   70
    4    34 Maria          Pokorska              100.00 -  192: 456   50
    5    37 Anna           Lenartowska           100.00 -  245: 345   50
    6    39 Wojciech       Gołęcki               104.12 -  280: 371   54
    7    38 Stanisław      Olsztyn               112.16 -  202: 420   62
    8    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  273: 213  150
    9    38 Bogusław       Książek               120.14 -  220: 422   70
   10    39 Alina          Rybińska              100.00 -  225: 339   50
   11    39 Katarzyna      Dębska                100.00 -  286: 287   50
   12    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  280: 187  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  / 11  75.27




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Rechowicz             122.46 -  332: 398   72
    2    35 Beata          Piotrowska            112.59 -  333: 571   63
    3    37 Alina          Rybińska              100.00 +  388: 252  150
    4    36 Anita          Bruska                122.53 -  298: 387   73
    5    37 Marta          Kruk                  100.00 +  345: 245  150
    6    23 Irena          Sołdan                130.80 -  212: 486   81
    7    32 Agnieszka      Kozak                 101.86 -  326: 368   52
    8    32 Grzegorz       Pukniel               119.24 -  345: 401   69
    9    37 Urszula        Solarska              101.99 -  302: 403   52
   10    38 Stanisław      Gasik                 118.99 -  304: 478   69
   11    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  413: 214  150
   12    38 Blanka         Zwolińska             100.00 -  307: 459   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  / 12  85.92




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 -  319: 396   70
    2    25 Robert         Kuszpit               133.29 -  263: 514   83
    3    35 Dorota         Rudzińska             108.99 -  418: 477   59
    4    38 Marta          Ćwiek                 100.00 -  323: 452   50
    5    39 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  374: 357  154
    6    38 Alina          Rybińska              100.00 +  392: 338  150
    7    33 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  383: 332  159
    8    31 Katarzyna      Dębska                100.00 +  357: 285  150
    9    23 Piotr          Broda                 112.73 -  353: 406   63
   10    20 Andrzej        Rechowicz             122.46 +  366: 347  172
   11    21 Maria          Pokorska              100.00 +  405: 372  150
   12    20 Dorota         Maciejuk              119.65 +  408: 322  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Anita          Bruska                122.53 +  413: 385  173
    2    18 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  299: 433   78
    3    14 Beata          Piotrowska            112.59 -  347: 386   63
    4    34 Marta          Kruk                  100.00 +  456: 192  150
    5    21 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  333: 440   69
    6    26 Andrzej        Ciołek                100.00 +  353: 351  150
    7    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  337: 240  150
    8    18 Dorota         Rudzińska             108.99 -  349: 393   59
    9    20 Justyna        Górka                 138.72 -  363: 423   89
   10    28 Marta          Łęgowska              100.00 +  525: 295  150
   11    21 Mariusz        Michalski             100.00 -  372: 405   50
   12    22 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  394: 315  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1350  / 12 112.50




	Alina Rybińska 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Dorota         Maciejuk              119.65 -  303: 360   70
    2    29 Michał         Alabrudziński         138.48 -  266: 431   88
    3    37 Anna           Lenartowska           100.00 -  252: 388   50
    4    40 Stanisław      Olsztyn               112.16 -  336: 351   62
    5    41 PAUZA
    6    38 Mariusz        Michalski             100.00 -  338: 392   50
    7    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  275: 296   50
    8    39 Blanka         Zwolińska             100.00 -  328: 345   50
    9    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  392: 125  150
   10    39 Marta          Kruk                  100.00 +  339: 225  150
   11    38 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 -  302: 323   50
   12    39 Sylwia         Łada                  100.00 +  308: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     920  / 11  83.64




	Eugeniusz Tuszyński 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Łukasz         Baranowski            119.89 -  207: 473   70
    2    39 Renata         Andracka              111.91 -  272: 517   62
    3    40 Agnieszka      Kozak                 101.86 +  356: 301  152
    4    33 Magdalena      Kublik                115.64 -  226: 446   66
    5    35 Marta          Ćwiek                 100.00 -  308: 318   50
    6    37 Anna           Krynicka              107.89 -  299: 358   58
    7    41 PAUZA
    8    37 Wojciech       Gołęcki               104.12 -  343: 377   54
    9    39 Stanisław      Olsztyn               112.16 -  328: 380   62
   10    40 Paweł          Jankowski             100.00 +  367: 264  150
   11    38 Alina          Rybińska              100.00 +  323: 302  150
   12    37 Jerzy          Tatarczuk             112.81 -  253: 444   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     937  / 11  85.18




	Radosław Więch 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Kamil          Kister                123.08 -  343: 372   73
    2    32 Elżbieta       Zębek                 106.94 +  326: 289  157
    3    20 Beata          Wiączkowska           124.93 +  375: 308  175
    4    17 Michał         Kolaj                 121.63 -  315: 340   72
    5    23 Zdzisław       Szota                 116.29 -  327: 360   66
    6    25 Anita          Bruska                122.53 -  343: 365   73
    7    28 Grzegorz       Pukniel               119.24 +  392: 289  169
    8    26 Tomasz         Łapka                 121.40 -  268: 374   71
    9    36 Patrycja       Śliwińska             118.40 -  326: 351   68
   10    37 Sylwia         Łada                  100.00 +  341: 237  150
   11    29 Urszula        Solarska              101.99 -  296: 337   52
   12    33 Stanisław      Olsztyn               112.16 -  288: 341   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Kodzis                123.29 +  369: 365  173
    2    13 Krzysztof      Obremski              144.62 -  260: 452   95
    3    29 Michał         Kolaj                 121.63 -  313: 463   72
    4    29 Dorota         Maciejuk              119.65 -  323: 330   70
    5    31 Alina          Białobrzewska         116.30 -  311: 445   66
    6    35 Patrycja       Śliwińska             118.40 -  300: 410   68
    7    39 Alina          Rybińska              100.00 +  296: 275  150
    8    33 Urszula        Solarska              101.99 +  436: 312  152
    9    29 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  316: 361   74
   10    34 Wojciech       Gołęcki               104.12 +  371: 323  154
   11    28 Zdzisław       Szota                 116.29 -  234: 406   66
   12    34 Marta          Łęgowska              100.00 +  339: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Rafał          Wesołowski            122.06 -  312: 534   72
    2    28 Krzysztof      Kodzis                123.29 -  342: 372   73
    3    39 Sylwia         Łada                  100.00 +  465: 190  150
    4    27 Sławomir       Grudziński            100.00 -  230: 354   50
    5    38 Paweł          Jankowski             100.00 +  436: 178  150
    6    28 Marta          Łęgowska              100.00 -  264: 311   50
    7    37 Urszula        Solarska              101.99 -  266: 430   52
    8    39 Alina          Rybińska              100.00 +  345: 328  150
    9    27 Grzegorz       Pukniel               119.24 -  276: 414   69
   10    33 Patrycja       Śliwińska             118.40 -  285: 450   68
   11    36 Jerzy          Krzyżewski            110.82 -  249: 399   61
   12    38 Anna           Lenartowska           100.00 +  459: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1095  / 12  91.25




	Dariusz Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Michał         Kolaj                 121.63 -  290: 430   72
    2    33 Urszula        Solarska              101.99 +  341: 319  152
    3    27 Barbara        Łukaszewicz           119.10 -  274: 318   69
    4    30 Beata          Wiączkowska           124.93 -  340: 356   75
    5    32 Patrycja       Śliwińska             118.40 +  356: 330  168
    6    27 Bogusław       Książek               120.14 +  369: 326  170
    7    25 Mariusz        Orzeł                 116.91 -    1: 400   67
    8    23 Renata         Andracka              111.91 -  325: 384   62
    9    33 Zbigniew       Rybak                 109.08 +  315: 292  159
   10    26 Zdzisław       Szota                 116.29 +  384: 349  166
   11    23 Anita          Bruska                122.53 -  218: 439   73
   12    29 Stanisław      Gasik                 118.99 +  343: 326  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1402  / 12 116.83




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Tomasz         Łapka                 121.40 -  298: 361   71
    2    30 Kamil          Górka                 142.74 -  209: 604   93
    3    39 Blanka         Zwolińska             100.00 -  190: 465   50
    4    41 PAUZA
    5    36 Anna           Krynicka              107.89 +  378: 368  158
    6    33 Danuta         Langiewicz            111.48 -  257: 509   61
    7    36 Jerzy          Tatarczuk             112.81 -  301: 418   63
    8    38 Stanisław      Olsztyn               112.16 +  298: 292  162
    9    34 Jerzy          Krzyżewski            110.82 -  221: 354   61
   10    37 Radosław       Więch                 100.00 -  237: 341   50
   11    37 Dariusz        Jarosławski           109.33 -  320: 333   59
   12    39 Alina          Rybińska              100.00 -  307: 308   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     878  / 11  79.82




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Bogusław       Książek               120.14 +  330: 329  170
    2    19 Danuta         Langiewicz            111.48 -  315: 369   61
    3    25 Dorota         Maciejuk              119.65 +  369: 344  170
    4    18 Piotr          Pietuchowski          133.87 -  280: 386   84
    5    26 Justyna        Górka                 138.72 -  341: 422   89
    6    28 Blanka         Zwolińska             100.00 +  311: 264  150
    7    26 Eugeniusz      Wróblewski            120.08 +  394: 335  170
    8    20 Marek          Reda                  134.49 -  315: 472   84
    9    26 Irena          Sołdan                130.80 -  277: 378   81
   10    28 Maria          Pokorska              100.00 -  295: 525   50
   11    32 Agnieszka      Kozak                 101.86 -  306: 398   52
   12    34 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  313: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Marta Ćwiek 100.00 Radomsko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Ireneusz       Moralewicz            123.90 -  367: 404   74
    2    27 Rafał          Lenartowski           139.39 -  306: 456   89
    3    34 Elżbieta       Zębek                 106.94 -  246: 411   57
    4    38 Mariusz        Michalski             100.00 +  452: 323  150
    5    35 Eugeniusz      Tuszyński             100.00 +  318: 308  150
    6    24 Renata         Andracka              111.91 -  258: 380   62
    7    31 Bogusław       Książek               120.14 +  384: 347  170
    8    29 Dariusz        Maciejuk              127.91 -  364: 445   78
    9    35 Katarzyna      Dębska                100.00 +  320: 278  150
   10    27 Danuta         Langiewicz            111.48 +  375: 293  161
   11    24 Anna           Krynicka              107.89 -  250: 326   58
   12    30 Elżbieta       Zębek                 106.94 -  346: 352   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67


Wyniki poszczególnych rund turnieju X  Otwarte Mistrzostwa Ziemii Ostródzkiej --- "Blanki w Szranki" 



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Barbara        Łukaszewicz           485: 319
   2 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Obremski              345: 443
   3 Mariusz        Skrobosz             - Patrycja       Śliwińska             549: 392
   4 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Górka                 400: 345
   5 Stanisław      Rydzik               - Alina          Białobrzewska         378: 322
   6 Zdzisław       Szota                - Tomasz         Zwoliński             375: 463
   7 Rafał          Lenartowski          - Ireneusz       Kurzok                313: 358
   8 Magdalena      Kublik               - Justyna        Górka                 337: 395
   9 Marek          Syczuk               - Jerzy          Tatarczuk             424: 330
  10 Piotr          Broda                - Michał         Alabrudziński         471: 348
  11 Grzegorz       Kurowski             - Beata          Piotrowska            497: 277
  12 Stanisław      Olsztyn              - Marek          Reda                  243: 388
  13 Piotr          Pietuchowski         - Renata         Andracka              369: 325
  14 Danuta         Langiewicz           - Robert         Kuszpit               407: 374
  15 Irena          Sołdan               - Jerzy          Krzyżewski            394: 404
  16 Dariusz        Jarosławski          - Tomasz         Suchanek              319: 404
  17 Marek          Dudkiewicz           - Zbigniew       Rybak                 419: 316
  18 Dorota         Rudzińska            - Weronika       Rudnicka              367: 413
  19 Dariusz        Białobrzewski        - Anna           Krynicka              480: 279
  20 Elżbieta       Zębek                - Dariusz        Maciejuk              293: 357
  21 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Długosz               495: 222
  22 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Langiewicz            295: 400
  23 Waldemar       Czerwoniec           - Urszula        Solarska              364: 341
  24 Agnieszka      Kozak                - Beata          Wiączkowska           321: 405
  25 Ireneusz       Moralewicz           - Marta          Ćwiek                 404: 367
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Kodzis                369: 365
  27 Kamil          Kister               - Radosław       Więch                 372: 343
  28 Maria          Pokorska             - Anita          Bruska                413: 385
  29 Andrzej        Rechowicz            - Anna           Lenartowska           398: 332
  30 Andrzej        Ciołek               - Magdalena      Kupczyńska            331: 463
  31 Rafał          Wesołowski           - Blanka         Zwolińska             534: 312
  32 Marta          Kruk                 - Aleksandra     Kaczanowska           192: 370
  33 Michał         Kolaj                - Dariusz        Zębek                 430: 290
  34 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Łapka                 298: 361
  35 Bogusław       Książek              - Marta          Łęgowska              329: 330
  36 Mariusz        Michalski            - Eugeniusz      Wróblewski            319: 396
  37 Krzysztof      Jaworski             - Paweł          Jankowski             509: 194
  38 Eugeniusz      Tuszyński            - Łukasz         Baranowski            207: 473
  39 Dorota         Maciejuk             - Alina          Rybińska              360: 303
  40 Sławomir       Grudziński           - Grzegorz       Pukniel               267: 481
  41 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Ireneusz       Moralewicz           - Mariusz        Skrobosz              338: 393
   2 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Wesołowski            311: 394
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Jaworski              397: 331
   4 Mariusz        Orzeł                - Grzegorz       Kurowski              379: 445
   5 Andrzej        Rechowicz            - Grzegorz       Koczkodon             246: 446
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              329: 384
   7 Justyna        Górka                - Grzegorz       Pukniel               358: 336
   8 Marek          Reda                 - Dariusz        Białobrzewski         299: 349
   9 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                400: 409
  10 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                357: 331
  11 Aleksandra     Kaczanowska          - Tomasz         Zwoliński             320: 341
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Piotr          Pietuchowski          407: 388
  13 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Zawadzki              452: 260
  14 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Kolaj                 446: 306
  15 Tomasz         Łapka                - Marek          Syczuk                307: 460
  16 Dorota         Maciejuk             - Marek          Dudkiewicz            397: 439
  17 Weronika       Rudnicka             - Ireneusz       Kurzok                377: 316
  18 Dariusz        Maciejuk             - Maria          Pokorska              433: 299
  19 Marta          Łęgowska             - Danuta         Langiewicz            315: 369
  20 Beata          Wiączkowska          - Katarzyna      Dębska                383: 389
  21 Tomasz         Suchanek             - Irena          Sołdan                425: 326
  22 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Kozak                 324: 291
  23 Anita          Bruska               - Barbara        Łukaszewicz           346: 420
  24 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Jarosławski           421: 380
  25 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Michalski             514: 263
  26 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             345: 300
  27 Marta          Ćwiek                - Rafał          Lenartowski           306: 456
  28 Blanka         Zwolińska            - Krzysztof      Kodzis                342: 372
  29 Michał         Alabrudziński        - Alina          Rybińska              431: 266
  30 Kamil          Górka                - Sylwia         Łada                  604: 209
  31 Stanisław      Gasik                - Wojciech       Gołęcki               354: 293
  32 Radosław       Więch                - Elżbieta       Zębek                 326: 289
  33 Dariusz        Zębek                - Urszula        Solarska              341: 319
  34 Anna           Krynicka             - Magdalena      Kublik                280: 323
  35 Beata          Piotrowska           - Anna           Lenartowska           571: 333
  36 Andrzej        Ciołek               - Sławomir       Grudziński            274: 395
  37 Jerzy          Tatarczuk            - Stanisław      Olsztyn               390: 328
  38 Sławomir       Długosz              - Bogusław       Książek               343: 336
  39 Renata         Andracka             - Eugeniusz      Tuszyński             517: 272
  40 Paweł          Jankowski            - Alina          Białobrzewska         103: 495
  41 Marta          Kruk                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 426: 289
   2 Grzegorz       Kurowski             - Waldemar       Czerwoniec            383: 454
   3 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             491: 339
   4 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Langiewicz            316: 469
   5 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              421: 393
   6 Dariusz        Maciejuk             - Marek          Syczuk                274: 480
   7 Stanisław      Rydzik               - Magdalena      Kupczyńska            493: 332
   8 Danuta         Langiewicz           - Kazimierz.Jr   Merklejn              314: 418
   9 Justyna        Górka                - Marek          Dudkiewicz            366: 434
  10 Tomasz         Suchanek             - Katarzyna      Dębska                432: 276
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Kamil          Górka                 453: 404
  12 Robert         Kuszpit              - Patrycja       Śliwińska             505: 356
  13 Łukasz         Baranowski           - Jerzy          Krzyżewski            384: 371
  14 Maria          Pokorska             - Beata          Piotrowska            347: 386
  15 Kamil          Kister               - Renata         Andracka              441: 389
  16 Krzysztof      Jaworski             - Stanisław      Gasik                 426: 252
  17 Grzegorz       Pukniel              - Aleksandra     Kaczanowska           372: 380
  18 Alina          Białobrzewska        - Marek          Reda                  360: 426
  19 Ireneusz       Kurzok               - Zdzisław       Szota                 332: 331
  20 Beata          Wiączkowska          - Radosław       Więch                 308: 375
  21 Tomasz         Łapka                - Michał         Alabrudziński         383: 486
  22 Sławomir       Grudziński           - Mariusz        Orzeł                 289: 309
  23 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Rybak                 542: 244
  24 Piotr          Pietuchowski         - Magdalena      Kublik                440: 408
  25 Marta          Łęgowska             - Dorota         Maciejuk              369: 344
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Rechowicz             312: 421
  27 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Zębek                 318: 274
  28 Krzysztof      Kodzis               - Sławomir       Długosz               466: 329
  29 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Zawadzki              463: 313
  30 Eugeniusz      Wróblewski           - Marta          Kruk                  458: 221
  31 Jerzy          Tatarczuk            - Anita          Bruska                382: 334
  32 Irena          Sołdan               - Andrzej        Ciołek                395: 326
  33 Dariusz        Jarosławski          - Wojciech       Gołęcki               308: 391
  34 Marta          Ćwiek                - Elżbieta       Zębek                 246: 411
  35 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Michalski             477: 418
  36 Stanisław      Olsztyn              - Bogusław       Książek               380: 383
  37 Anna           Lenartowska          - Alina          Rybińska              388: 252
  38 Urszula        Solarska             - Anna           Krynicka              339: 425
  39 Blanka         Zwolińska            - Sylwia         Łada                  465: 190
  40 Eugeniusz      Tuszyński            - Agnieszka      Kozak                 356: 301
  41 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Skrobosz              344: 364
   2 Marek          Syczuk               - Stanisław      Rydzik                361: 439
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Obremski              326: 450
   4 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            390: 386
   5 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Suchanek              445: 328
   6 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Kuszpit               422: 344
   7 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 475: 354
   8 Rafał          Lenartowski          - Piotr          Broda                 332: 379
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Reda                  347: 403
  10 Krzysztof      Jaworski             - Jerzy          Tatarczuk             380: 344
  11 Michał         Alabrudziński        - Danuta         Langiewicz            377: 296
  12 Mariusz        Orzeł                - Łukasz         Baranowski            421: 330
  13 Aleksandra     Kaczanowska          - Rafał          Wesołowski            360: 348
  14 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             439: 369
  15 Krzysztof      Kodzis               - Dariusz        Maciejuk              429: 367
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Barbara        Łukaszewicz           430: 308
  17 Radosław       Więch                - Michał         Kolaj                 315: 340
  18 Piotr          Pietuchowski         - Marta          Łęgowska              386: 280
  19 Ireneusz       Kurzok               - Eugeniusz      Wróblewski            324: 426
  20 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Dębska                340: 308
  21 Kamil          Górka                - Kamil          Kister                443: 330
  22 Renata         Andracka             - Tomasz         Łapka                 315: 400
  23 Bogusław       Książek              - Grzegorz       Pukniel               438: 384
  24 Elżbieta       Zębek                - Alina          Białobrzewska         368: 338
  25 Anna           Krynicka             - Dorota         Rudzińska             372: 388
  26 Wojciech       Gołęcki              - Zdzisław       Szota                 355: 361
  27 Blanka         Zwolińska            - Sławomir       Grudziński            230: 354
  28 Irena          Sołdan               - Stanisław      Gasik                 469: 262
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Dorota         Maciejuk              323: 330
  30 Dariusz        Zębek                - Beata          Wiączkowska           340: 356
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Zbigniew       Rybak                 383: 271
  32 Sławomir       Długosz              - Patrycja       Śliwińska             400: 396
  33 Magdalena      Kublik               - Eugeniusz      Tuszyński             446: 226
  34 Marta          Kruk                 - Maria          Pokorska              192: 456
  35 Paweł          Jankowski            - Ireneusz       Moralewicz            218: 375
  36 Anita          Bruska               - Anna           Lenartowska           387: 298
  37 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Ciołek                313: 400
  38 Mariusz        Michalski            - Marta          Ćwiek                 323: 452
  39 Urszula        Solarska             - Agnieszka      Kozak                 411: 326
  40 Alina          Rybińska             - Stanisław      Olsztyn               336: 351
  41 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              415: 326
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            493: 309
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              361: 520
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Kurowski              529: 373
   5 Marek          Syczuk               - Tomasz         Suchanek              316: 514
   6 Beata          Piotrowska           - Piotr          Pietuchowski          417: 412
   7 Weronika       Rudnicka             - Waldemar       Czerwoniec            386: 411
   8 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Jaworski              432: 326
   9 Marek          Reda                 - Michał         Alabrudziński         391: 362
  10 Krzysztof      Kodzis               - Mariusz        Orzeł                 389: 376
  11 Piotr          Broda                - Magdalena      Kupczyńska            390: 378
  12 Aleksandra     Kaczanowska          - Dariusz        Białobrzewski         395: 428
  13 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Górka                 289: 490
  14 Robert         Kuszpit              - Tomasz         Łapka                 464: 290
  15 Jerzy          Tatarczuk            - Rafał          Lenartowski           278: 487
  16 Dorota         Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             363: 311
  17 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Wesołowski            327: 462
  18 Dariusz        Maciejuk             - Łukasz         Baranowski            312: 325
  19 Irena          Sołdan               - Ireneusz       Moralewicz            333: 396
  20 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Rudzińska             318: 411
  21 Barbara        Łukaszewicz          - Maria          Pokorska              440: 333
  22 Elżbieta       Zębek                - Magdalena      Kublik                338: 431
  23 Radosław       Więch                - Zdzisław       Szota                 327: 360
  24 Ireneusz       Kurzok               - Bogusław       Książek               434: 317
  25 Sławomir       Grudziński           - Kamil          Kister                194: 475
  26 Justyna        Górka                - Marta          Łęgowska              422: 341
  27 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Krzyżewski            339: 343
  28 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Długosz               400: 300
  29 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Ciołek                317: 350
  30 Stanisław      Olsztyn              - Renata         Andracka              344: 364
  31 Alina          Białobrzewska        - Krzysztof      Zawadzki              445: 311
  32 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Zębek                 330: 356
  33 Anita          Bruska               - Stanisław      Gasik                 407: 262
  34 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              366: 343
  35 Eugeniusz      Tuszyński            - Marta          Ćwiek                 308: 318
  36 Sylwia         Łada                 - Anna           Krynicka              378: 368
  37 Anna           Lenartowska          - Marta          Kruk                  345: 245
  38 Paweł          Jankowski            - Blanka         Zwolińska             178: 436
  39 Mariusz        Michalski            - Wojciech       Gołęcki               374: 357
  40 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Jarosławski           434: 405
  41 Alina          Rybińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                396: 283
   2 Krzysztof      Langiewicz           - Kazimierz.Jr   Merklejn              395: 380
   3 Tomasz         Suchanek             - Tomasz         Zwoliński             397: 461
   4 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Kodzis                525: 332
   5 Beata          Piotrowska           - Michał         Kolaj                 422: 230
   6 Waldemar       Czerwoniec           - Marek          Reda                  452: 402
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Piotr          Broda                 447: 314
   8 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 358: 441
   9 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kuszpit               330: 329
  10 Grzegorz       Kurowski             - Eugeniusz      Wróblewski            491: 306
  11 Rafał          Lenartowski          - Justyna        Górka                 492: 250
  12 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Orzeł                 384: 328
  13 Marek          Syczuk               - Beata          Wiączkowska           430: 325
  14 Zdzisław       Szota                - Magdalena      Kupczyńska            316: 386
  15 Michał         Alabrudziński        - Aleksandra     Kaczanowska           408: 267
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Pietuchowski          349: 413
  17 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Jaworski              308: 367
  18 Kamil          Kister               - Barbara        Łukaszewicz           436: 333
  19 Magdalena      Kublik               - Dorota         Maciejuk              377: 381
  20 Dorota         Rudzińska            - Ireneusz       Kurzok                382: 435
  21 Łukasz         Baranowski           - Alina          Białobrzewska         306: 364
  22 Grzegorz       Koczkodon            - Elżbieta       Zębek                 329: 310
  23 Anna           Lenartowska          - Irena          Sołdan                212: 486
  24 Renata         Andracka             - Marta          Ćwiek                 380: 258
  25 Radosław       Więch                - Anita          Bruska                343: 365
  26 Andrzej        Ciołek               - Maria          Pokorska              351: 353
  27 Dariusz        Zębek                - Bogusław       Książek               369: 326
  28 Marta          Łęgowska             - Blanka         Zwolińska             311: 264
  29 Sławomir       Długosz              - Andrzej        Rechowicz             388: 385
  30 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Maciejuk              328: 388
  31 Tomasz         Łapka                - Sławomir       Grudziński            408: 273
  32 Katarzyna      Dębska               - Jerzy          Tatarczuk             357: 329
  33 Danuta         Langiewicz           - Sylwia         Łada                  509: 257
  34 Grzegorz       Pukniel              - Stanisław      Olsztyn               365: 289
  35 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Zawadzki              410: 300
  36 Stanisław      Gasik                - Urszula        Solarska              311: 303
  37 Anna           Krynicka             - Eugeniusz      Tuszyński             358: 299
  38 Alina          Rybińska             - Mariusz        Michalski             338: 392
  39 Wojciech       Gołęcki              - Marta          Kruk                  371: 280
  40 Agnieszka      Kozak                - Paweł          Jankowski             453: 188
  41 Dariusz        Jarosławski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Beata          Piotrowska            412: 394
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              321: 488
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Białobrzewski         467: 332
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Langiewicz            452: 339
   5 Kamil          Górka                - Waldemar       Czerwoniec            452: 258
   6 Kamil          Kister               - Grzegorz       Kurowski              403: 368
   7 Krzysztof      Kodzis               - Rafał          Lenartowski           383: 352
   8 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Suchanek              372: 392
   9 Marek          Reda                 - Marek          Syczuk                357: 481
  10 Rafał          Wesołowski           - Weronika       Rudnicka              392: 388
  11 Michał         Alabrudziński        - Michał         Kolaj                 371: 374
  12 Piotr          Broda                - Piotr          Pietuchowski          390: 270
  13 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Dudkiewicz            275: 457
  14 Magdalena      Kupczyńska           - Dorota         Maciejuk              331: 359
  15 Robert         Kuszpit              - Beata          Wiączkowska           343: 403
  16 Zdzisław       Szota                - Irena          Sołdan                442: 327
  17 Dorota         Rudzińska            - Ireneusz       Moralewicz            382: 343
  18 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Łapka                 469: 395
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Magdalena      Kublik                310: 396
  20 Renata         Andracka             - Justyna        Górka                 348: 451
  21 Dariusz        Maciejuk             - Grzegorz       Koczkodon             382: 500
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Anita          Bruska                330: 376
  23 Aleksandra     Kaczanowska          - Łukasz         Baranowski            313: 409
  24 Sławomir       Długosz              - Danuta         Langiewicz            402: 405
  25 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Zębek                 400:   1
  26 Marta          Łęgowska             - Eugeniusz      Wróblewski            394: 335
  27 Maria          Pokorska             - Katarzyna      Dębska                337: 240
  28 Grzegorz       Pukniel              - Radosław       Więch                 289: 392
  29 Andrzej        Ciołek               - Patrycja       Śliwińska             369: 254
  30 Elżbieta       Zębek                - Andrzej        Rechowicz               1: 400
  31 Marta          Ćwiek                - Bogusław       Książek               384: 347
  32 Anna           Lenartowska          - Agnieszka      Kozak                 326: 368
  33 Mariusz        Michalski            - Zbigniew       Rybak                 383: 332
  34 Anna           Krynicka             - Stanisław      Gasik                 463: 340
  35 Sławomir       Grudziński           - Wojciech       Gołęcki               353: 340
  36 Jerzy          Tatarczuk            - Sylwia         Łada                  418: 301
  37 Urszula        Solarska             - Blanka         Zwolińska             430: 266
  38 Marta          Kruk                 - Stanisław      Olsztyn               202: 420
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Alina          Rybińska              296: 275
  40 Paweł          Jankowski            - Dariusz        Jarosławski           156: 309
  41 Eugeniusz      Tuszyński            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Mariusz        Skrobosz              278: 414
   2 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              356: 329
   3 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             412: 427
   4 Marek          Syczuk               - Kamil          Kister                429: 329
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Beata          Piotrowska            444: 346
   6 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Kodzis                426: 315
   7 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Broda                 450: 305
   8 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Langiewicz            356: 421
   9 Dorota         Maciejuk             - Dariusz        Białobrzewski         325: 444
  10 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Kurowski              301: 377
  11 Rafał          Lenartowski          - Weronika       Rudnicka              438: 313
  12 Alina          Białobrzewska        - Danuta         Langiewicz            468: 295
  13 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Orzeł                 487: 354
  14 Grzegorz       Koczkodon            - Zdzisław       Szota                 389: 299
  15 Anita          Bruska               - Magdalena      Kupczyńska            311: 516
  16 Magdalena      Kublik               - Beata          Wiączkowska           369: 340
  17 Justyna        Górka                - Krzysztof      Jaworski              441: 314
  18 Maria          Pokorska             - Dorota         Rudzińska             349: 393
  19 Piotr          Pietuchowski         - Ireneusz       Kurzok                347: 330
  20 Marek          Reda                 - Marta          Łęgowska              472: 315
  21 Łukasz         Baranowski           - Robert         Kuszpit               309: 402
  22 Irena          Sołdan               - Jerzy          Tatarczuk             378: 336
  23 Dariusz        Zębek                - Renata         Andracka              325: 384
  24 Andrzej        Rechowicz            - Jerzy          Krzyżewski            492: 297
  25 Barbara        Łukaszewicz          - Anna           Krynicka              347: 384
  26 Tomasz         Łapka                - Radosław       Więch                 374: 268
  27 Eugeniusz      Wróblewski           - Aleksandra     Kaczanowska           300: 382
  28 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Ciołek                294: 450
  29 Marta          Ćwiek                - Dariusz        Maciejuk              364: 445
  30 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Grudziński            385: 315
  31 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Michalski             285: 357
  32 Anna           Lenartowska          - Grzegorz       Pukniel               345: 401
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Urszula        Solarska              436: 312
  34 Zbigniew       Rybak                - Elżbieta       Zębek                 328: 328
  35 Bogusław       Książek              - Stanisław      Gasik                 308: 518
  36 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Jarosławski           359: 522
  37 Wojciech       Gołęcki              - Eugeniusz      Tuszyński             377: 343
  38 Stanisław      Olsztyn              - Sylwia         Łada                  292: 298
  39 Blanka         Zwolińska            - Alina          Rybińska              345: 328
  40 Marta          Kruk                 - Paweł          Jankowski             273: 213


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                607: 391
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Obremski              409: 375
   3 Krzysztof      Langiewicz           - Marek          Syczuk                347: 323
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              358: 485
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              479: 409
   6 Marek          Dudkiewicz           - Waldemar       Czerwoniec            414: 357
   7 Andrzej        Rechowicz            - Rafał          Lenartowski           349: 430
   8 Krzysztof      Jaworski             - Grzegorz       Kurowski              404: 377
   9 Renata         Andracka             - Michał         Alabrudziński         292: 541
  10 Mariusz        Orzeł                - Alina          Białobrzewska         385: 363
  11 Beata          Piotrowska           - Dariusz        Maciejuk              332: 358
  12 Magdalena      Kupczyńska           - Weronika       Rudnicka              305: 310
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Łukasz         Baranowski            395: 366
  14 Anna           Krynicka             - Marek          Reda                  344: 430
  15 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            317: 460
  16 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 416: 402
  17 Anita          Bruska               - Dorota         Rudzińska             425: 326
  18 Danuta         Langiewicz           - Magdalena      Kublik                342: 410
  19 Krzysztof      Kodzis               - Zdzisław       Szota                 370: 354
  20 Justyna        Górka                - Maria          Pokorska              423: 363
  21 Piotr          Pietuchowski         - Agnieszka      Kozak                 503: 296
  22 Michał         Kolaj                - Andrzej        Ciołek                435: 306
  23 Mariusz        Michalski            - Piotr          Broda                 353: 406
  24 Ireneusz       Kurzok               - Dorota         Maciejuk              341: 399
  25 Aleksandra     Kaczanowska          - Robert         Kuszpit               496: 416
  26 Marta          Łęgowska             - Irena          Sołdan                277: 378
  27 Blanka         Zwolińska            - Grzegorz       Pukniel               276: 414
  28 Stanisław      Gasik                - Eugeniusz      Wróblewski            327: 388
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Ireneusz       Moralewicz            316: 361
  30 Sławomir       Grudziński           - Jerzy          Tatarczuk             382: 295
  31 Dariusz        Jarosławski          - Barbara        Łukaszewicz           403: 436
  32 Elżbieta       Zębek                - Wojciech       Gołęcki               335: 329
  33 Dariusz        Zębek                - Zbigniew       Rybak                 315: 292
  34 Sylwia         Łada                 - Jerzy          Krzyżewski            221: 354
  35 Marta          Ćwiek                - Katarzyna      Dębska                320: 278
  36 Radosław       Więch                - Patrycja       Śliwińska             326: 351
  37 Urszula        Solarska             - Anna           Lenartowska           403: 302
  38 Bogusław       Książek              - Marta          Kruk                  422: 220
  39 Eugeniusz      Tuszyński            - Stanisław      Olsztyn               328: 380
  40 Alina          Rybińska             - Paweł          Jankowski             392: 125


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              319: 371
   2 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            486: 361
   3 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Białobrzewski         435: 401
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Kamil          Górka                 287: 421
   5 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                384: 345
   6 Piotr          Pietuchowski         - Michał         Alabrudziński         333: 421
   7 Krzysztof      Obremski             - Magdalena      Kublik                383: 338
   8 Tomasz         Suchanek             - Justyna        Górka                 512: 392
   9 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Kodzis                453: 493
  10 Michał         Kolaj                - Tomasz         Zwoliński             356: 404
  11 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            383: 400
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Dorota         Maciejuk              487: 261
  13 Marek          Reda                 - Grzegorz       Kurowski              349: 353
  14 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                427: 394
  15 Mariusz        Orzeł                - Beata          Piotrowska            328: 291
  16 Magdalena      Kupczyńska           - Dariusz        Maciejuk              369: 244
  17 Irena          Sołdan               - Aleksandra     Kaczanowska           395: 384
  18 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Jaworski              377: 337
  19 Dorota         Rudzińska            - Robert         Kuszpit               353: 414
  20 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Michalski             347: 366
  21 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Pukniel               341: 451
  22 Tomasz         Łapka                - Ireneusz       Moralewicz            475: 261
  23 Andrzej        Ciołek               - Renata         Andracka              308: 324
  24 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Kurzok                354: 301
  25 Jerzy          Krzyżewski           - Anna           Krynicka              332: 402
  26 Zdzisław       Szota                - Dariusz        Zębek                 349: 384
  27 Danuta         Langiewicz           - Marta          Ćwiek                 293: 375
  28 Maria          Pokorska             - Marta          Łęgowska              525: 295
  29 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Grudziński            336: 276
  30 Barbara        Łukaszewicz          - Elżbieta       Zębek                 414: 413
  31 Bogusław       Książek              - Eugeniusz      Wróblewski            443: 355
  32 Urszula        Solarska             - Dariusz        Jarosławski           383: 363
  33 Patrycja       Śliwińska            - Blanka         Zwolińska             450: 285
  34 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              323: 371
  35 Zbigniew       Rybak                - Jerzy          Tatarczuk             440: 287
  36 Stanisław      Olsztyn              - Katarzyna      Dębska                344: 288
  37 Sylwia         Łada                 - Radosław       Więch                 237: 341
  38 Stanisław      Gasik                - Anna           Lenartowska           478: 304
  39 Alina          Rybińska             - Marta          Kruk                  339: 225
  40 Eugeniusz      Tuszyński            - Paweł          Jankowski             367: 264


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Mariusz        Skrobosz              342: 316
   2 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                406: 408
   3 Magdalena      Kupczyńska           - Tomasz         Suchanek              435: 426
   4 Michał         Alabrudziński        - Irena          Sołdan                505: 257
   5 Marek          Reda                 - Rafał          Lenartowski           405: 401
   6 Kamil          Kister               - Kazimierz.Jr   Merklejn              329: 354
   7 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Pietuchowski          505: 365
   8 Justyna        Górka                - Dariusz        Białobrzewski         322: 390
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Koczkodon             432: 390
  10 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Zwoliński             429: 350
  11 Rafał          Wesołowski           - Michał         Kolaj                 322: 367
  12 Piotr          Broda                - Krzysztof      Langiewicz            309: 348
  13 Krzysztof      Kodzis               - Weronika       Rudnicka              280: 465
  14 Marek          Syczuk               - Mariusz        Orzeł                 438: 332
  15 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Maciejuk              354: 351
  16 Robert         Kuszpit              - Alina          Białobrzewska         446: 322
  17 Łukasz         Baranowski           - Beata          Piotrowska            400: 321
  18 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Łukaszewicz           385: 420
  19 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Łapka                 466: 232
  20 Dorota         Rudzińska            - Renata         Andracka              378: 316
  21 Maria          Pokorska             - Mariusz        Michalski             372: 405
  22 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Jaworski              403: 263
  23 Anita          Bruska               - Dariusz        Zębek                 439: 218
  24 Anna           Krynicka             - Marta          Ćwiek                 326: 250
  25 Aleksandra     Kaczanowska          - Andrzej        Rechowicz             344: 484
  26 Ireneusz       Moralewicz           - Bogusław       Książek               427: 367
  27 Stanisław      Olsztyn              - Patrycja       Śliwińska             271: 324
  28 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Zawadzki              406: 234
  29 Radosław       Więch                - Urszula        Solarska              296: 337
  30 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Grudziński            437: 275
  31 Elżbieta       Zębek                - Danuta         Langiewicz            332: 328
  32 Agnieszka      Kozak                - Marta          Łęgowska              398: 306
  33 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Ciołek                327: 361
  34 Jerzy          Tatarczuk            - Stanisław      Gasik                 294: 358
  35 Ireneusz       Kurzok               - Wojciech       Gołęcki               305: 386
  36 Jerzy          Krzyżewski           - Blanka         Zwolińska             399: 249
  37 Dariusz        Jarosławski          - Sylwia         Łada                  333: 320
  38 Alina          Rybińska             - Eugeniusz      Tuszyński             302: 323
  39 Katarzyna      Dębska               - Marta          Kruk                  287: 286
  40 Paweł          Jankowski            - Anna           Lenartowska           214: 413


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Stanisław      Rydzik                427: 342
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Górka                 438: 308
   3 Krzysztof      Obremski             - Marek          Dudkiewicz            521: 285
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Waldemar       Czerwoniec            439: 316
   5 Krzysztof      Langiewicz           - Dariusz        Białobrzewski         459: 324
   6 Tomasz         Suchanek             - Rafał          Lenartowski           401: 455
   7 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Syczuk                337: 383
   8 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kupczyńska            476: 357
   9 Rafał          Wesołowski           - Marek          Reda                  374: 393
  10 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Kodzis                421: 256
  11 Weronika       Rudnicka             - Michał         Kolaj                 463: 311
  12 Robert         Kuszpit              - Alina          Białobrzewska         363: 331
  13 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Koczkodon             325: 389
  14 Justyna        Górka                - Kamil          Kister                378: 296
  15 Anita          Bruska               - Dorota         Rudzińska             376: 387
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                396: 358
  17 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Baranowski            320: 348
  18 Mariusz        Orzeł                - Anna           Krynicka              319: 378
  19 Dariusz        Maciejuk             - Piotr          Broda                 362: 297
  20 Dorota         Maciejuk             - Mariusz        Michalski             322: 408
  21 Beata          Piotrowska           - Andrzej        Rechowicz             388: 484
  22 Grzegorz       Pukniel              - Maria          Pokorska              315: 394
  23 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Jaworski              405: 400
  24 Eugeniusz      Wróblewski           - Zdzisław       Szota                 382: 401
  25 Renata         Andracka             - Aleksandra     Kaczanowska           397: 369
  26 Urszula        Solarska             - Patrycja       Śliwińska             423: 281
  27 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Moralewicz            286: 407
  28 Andrzej        Ciołek               - Jerzy          Krzyżewski            397: 381
  29 Dariusz        Zębek                - Stanisław      Gasik                 343: 326
  30 Marta          Ćwiek                - Elżbieta       Zębek                 346: 352
  31 Bogusław       Książek              - Danuta         Langiewicz            420: 355
  32 Wojciech       Gołęcki              - Ireneusz       Kurzok                290: 455
  33 Radosław       Więch                - Stanisław      Olsztyn               288: 341
  34 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Łęgowska              339: 313
  35 Sławomir       Grudziński           - Dariusz        Jarosławski           305: 357
  36 Katarzyna      Dębska               - Zbigniew       Rybak                 417: 328
  37 Jerzy          Tatarczuk            - Eugeniusz      Tuszyński             444: 253
  38 Anna           Lenartowska          - Blanka         Zwolińska             307: 459
  39 Sylwia         Łada                 - Alina          Rybińska              307: 308
  40 Marta          Kruk                 - Paweł          Jankowski             280: 187
Lista rankingowa na dzień 24-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.34  29250  192
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             151.05  11631   77
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.54  28721  196
   4 Krzysztof Obremski             Legnica              145.10  28729  198
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   6 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.57  27757  192
   7 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.85  26756  186
   8 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   9 Bartosz Morawski               Gliwice              143.23  27213  190
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.62  27953  196
  11 Kamil Górka                    Kraków               142.43  27631  194
  12 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.18  27725  195
  13 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  14 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  15 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.30  27694  196
  17 Jakub Zaryński                 Świnoujście          141.14  25829  183
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.05  27645  196
  19 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.84  23238  165
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  21 Jan Kozłowski                  Kraków               139.46  11296   81
  22 Mariusz Margalski              Pieczyska            139.18   5428   39
  23 Marek Syczuk                   Warszawa             139.07  15854  114
  24 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.99  26548  191
  25 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  138.70  18309  132
  26 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              137.74   5372   39
  28 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             137.74  24104  175
  29 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.30  17575  128
  30 Justyna Górka                  Kraków               137.19  26066  190
  31 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          136.73  16408  120
  32 Marek Reda                     Wołomin              136.38  27276  200
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             135.34  26255  194
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               135.31  27062  200
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            135.12  20809  154
  37 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  38 Sławomir Kucia                 Krosno               134.72   8757   65
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.32  25790  192
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.92  25981  194
  41 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.88  26107  195
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.47   6807   51
  43 Karol Waniek                   Wrocław              133.44  16413  123
  44 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  45 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.07  24086  181
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      132.99  11836   89
  47 Piotr Pietuchowski             Białystok            132.79  25362  191
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  10208   77
  49 Michał Musielak                Bydgoszcz            132.44  13244  100
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  51 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  52 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  53 Radosław Jachna                Łódź                 131.82  26364  200
  54 Paweł Janaś                    Głogów               131.68  21991  167
  55 Kuba Koisar                    Warszawa             131.47  11569   88
  56 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.42  25759  196
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.32  16021  122
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.90  25133  192
  61 Patryk Gadus                   Pszczew              130.80  10856   83
  62 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.79  11117   85
  63 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  26012  199
  64 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.51   5612   43
  66 Robert Kamiński                Warszawa             130.39  21254  163
  67 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  68 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  69 Maciej Perzyński               Piła                 129.88  14936  115
  70 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.73  16086  124
  71 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               129.68  18285  141
  72 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  73 Weronika Rudnicka              Ustka                129.46  25893  200
  74 Maciej Michalak                Łódź                 129.30  16033  124
  75 Marek Dudkiewicz               Milanówek            128.68  24836  193
  76 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.62  10933   85
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.52  23133  180
  78 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  79 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  80 Przemysław Rybicki             Otwock               127.75  24273  190
  81 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              127.51  25375  199
  82 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  83 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  84 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.56  21641  171
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.46  14163  112
  88 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  89 Adam Jurkowski                 Knurów               126.22   4544   36
  90 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.14  22201  176
  91 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Kamil Kister                   Puławy               125.01  23877  191
  94 Małgorzata Sulejewska          Kraków               124.98  24371  195
  95 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.82  15602  125
  96 Tomasz Górka                   Łęczna               124.81   4493   36
  97 Szymon Płachta                 Warszawa             124.69  16584  133
  98 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.55  12455  100
  99 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             124.53  24035  193
 100 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 101 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 102 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 103 Beata Wiączkowska              Wrocław              124.16  23590  190
 104 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.03  14264  115
 105 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.77  11263   91
 106 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.75   9900   80
 107 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 108 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.44   6419   52
 109 Marcin Figiel                  Kraków               123.13   5541   45
 110 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.54  14582  119
 113 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.51  23277  190
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.46  23513  192
 115 Paweł Kowalski                 Kutno                122.31  11008   90
 116 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             122.30  14920  122
 117 Anita Bruska                   Gdynia               122.29  16387  134
 118 Michał Kolaj                   Ostróda              122.26  23962  196
 119 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.18  13929  114
 120 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 121 Łukasz Baranowski              Reda                 121.94  23169  190
 122 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.49  23448  193
 123 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.47  23322  192
 124 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             121.37  10802   89
 125 Janusz Krupiński               Bytom                121.12   8115   67
 126 Robert Głowacki                Łódź                 121.11  20105  166
 127 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 128 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 129 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.79  24159  200
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 131 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.73  11469   95
 132 Leszek Stecuła                 Bytom                120.57   8199   68
 133 Marek Rogalski                 Warszawa             120.46   8191   68
 134 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.34  11553   96
 135 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 136 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.71  22505  188
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 138 Tomasz Łapka                   Opole                119.44  22693  190
 139 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 140 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.30  17657  148
 141 Bogusław Książek               Szczecin             119.29  13361  112
 142 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.25  10852   91
 143 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.18  10726   90
 144 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.14  23828  200
 145 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.04  13214  111
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.87  15453  130
 147 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 148 Magdalena Kublik               Warszawa             118.37  23083  195
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 150 Patrycja Śliwińska             Szczecin             117.30  22638  193
 151 Stanisław Gasik                Warszawa             117.26  11022   94
 152 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 153 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.20  19924  170
 154 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.18   8554   73
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 156 Daniel Janus                   Wąchock              117.10  11710  100
 157 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.01  21413  183
 158 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.84  23135  198
 159 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.77  20552  176
 160 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 161 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.53  23306  200
 162 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 163 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.42  11526   99
 164 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.27   6976   60
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 166 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.92   6028   52
 168 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.76   8798   76
 169 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.49  11895  103
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               115.47  14549  126
 172 Ireneusz Kurzok                Mikołów              115.42  13273  115
 173 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 174 Lucyna Śniadach                Rumia                114.99  15179  132
 175 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 176 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.79   4821   42
 177 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 178 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 114.24  15879  139
 179 Dorota Zielińska               Piaseczno            114.15   7648   67
 180 Piotr Broda                    Sandomierz           113.93  20850  183
 181 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 182 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.79   9103   80
 183 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 184 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.69  17622  155
 185 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 186 Katarzyna Żuławska             Katowice             113.14   9956   88
 187 Anna Stefańska                 Łódź                 113.13  18554  164
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.12  22397  198
 189 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 190 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 192 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 193 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 112.62  22186  197
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               112.51   9788   87
 196 Anna Niedzielko                Szczecin             112.37   7641   68
 197 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 198 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.24  16948  151
 199 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 200 Adam Janicki                   Łódź                 111.86  22149  198
 201 Jerzy Luter                    Bytom                111.76  16093  144
 202 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 203 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 204 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 205 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 206 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 207 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.95  11983  108
 209 Renata Andracka                Zwola                110.77  20604  186
 210 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 211 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.40  17775  161
 212 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.31  21732  197
 213 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 214 Dorota Rudzińska               Warszawa             110.11  17727  161
 215 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             110.09   5174   47
 216 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.02  21894  199
 217 Teresa Zalewska                Racibórz             109.96  15284  139
 218 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.89   3956   36
 219 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 220 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.75  17011  155
 221 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.51  18617  170
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  19039  174
 223 Monika Sadurska                Warszawa             109.19  12885  118
 224 Zbigniew Rybak                 Warszawa             109.18  19980  183
 225 Joanna Brychcy                 Katowice             108.89  11978  110
 226 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 227 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 228 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 230 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 231 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 232 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 234 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              107.44   3868   36
 235 Rafał Stachowski               Police               107.33  12021  112
 236 Natalia Ogierman               Katowice             107.27   5149   48
 237 Anna Arana                     Warszawa             107.14  16178  151
 238 Sławomir Długosz               Ostróda              106.96  14332  134
 239 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 240 Wojciech Urbański              Warszawa             106.74   3309   31
 241 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.49   9052   85
 242 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.49   6070   57
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 244 Piotr Madej                    Wrocław              106.21  10409   98
 245 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 246 Marta Sztajnert                Wisła                105.48   5696   54
 247 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               105.07   5989   57
 248 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.98   5669   54
 249 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 250 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 252 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 253 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 254 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.84  19107  184
 255 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 256 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 257 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 260 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 261 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 262 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 263 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 264 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.77   6680   65
 265 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.76  11304  110
 266 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 267 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 268 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.90  20278  199
 270 Urszula Solarska               Łódź                 101.83  20060  197
 271 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 272 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 273 Jan Lisiewski                  Piasutno             101.12   5663   56
 274 Marianna Kozłowska             Białystok            101.08   8996   89
 275 Dariusz Zębek                  Olsztyn              100.75   3224   32
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 277 Bożena Guział                  Racibórz             100.42   4820   48
 278 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 279 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 280 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 281 Radosław Więch                 Warszawa              99.61   6873   69
 282 Mariusz Michalski              Inowrocław            99.61   6574   66
 283 Maria Pokorska                 Warszawa              99.51   4876   49
 284 Łukasz Wojciechowski           Łomża                 99.44   3580   36
 285 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 286 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 287 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 288 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 289 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 290 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 291 Jakub Kraj                     Szczecin              98.10   5003   51
 292 Katarzyna Bogusławska          Piastów               97.81  18877  193
 293 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 294 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 295 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 296 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 298 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.50   9646  101
 299 Krzysztof Zawadzki             Sampława              95.30  18678  196
 300 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 301 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             94.67   8899   94
 303 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 304 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 305 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 306 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 308 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             90.97   2911   32
 309 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 310 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  90.15   4868   54
 311 Sylwia Buks                    Warszawa              89.78  17777  198
 312 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 313 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 314 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 315 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  88.03   3081   35
 316 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.23   7588   88
 317 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.67   2827   33
 318 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               84.77  10003  118
 320 Sylwia Łada                    Inowrocław            83.57   2507   30
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 322 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                83.03   2823   34
 323 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 324 Paulina Naplocha               Racibórz              82.20  10439  127
 325 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 326 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 327 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 328 Izabela Długosz                Ostróda               75.57   3023   40
 329 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 330 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.04   3577   55
 331 Mirosław Dejna                 Sampława              57.02  11062  194




Poczekalnia na dzień 24-07-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Pypno                Gliwice              121.17   3514   29
   3 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.79   2633   29
   4 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   5 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   6 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   7 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   8 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   9 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
  10 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
  11 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   3495   27
  12 Jacek Dec                      Pszczew               93.33   2520   27
  13 Wojciech Obremski              Legnica               88.70   2395   27
  14 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             83.81   2263   27
  15 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  16 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  17 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  18 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  19 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  20 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  21 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  22 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Anna Krynicka                  Warszawa             111.42   2674   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  33 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  34 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  35 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  37 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  39 Marta Ćwiek                    Radomsko              99.71   2393   24
  40 Józef Burzyński                Ełk                   99.67   2392   24
  41 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  42 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  43 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  44 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  45 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  46 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  47 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  48 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  49 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  50 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  51 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  52 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  53 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  54 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  55 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  56 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  57 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  58 Andrzej Stolot                 Zabrze                79.26   1823   23
  59 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  60 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  61 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  62 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  63 Beata Sekuła                   Szczecin              89.05   1959   22
  64 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  65 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  66 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  67 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  69 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  72 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  73 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  74 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  75 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 108.74   2066   19
  76 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  77 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  78 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  81 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  82 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  83 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  84 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  85 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  86 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  87 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  92.06   1473   16
  88 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  89 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  90 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  91 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  92 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  93 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  94 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  96 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  97 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  98 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  99 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 100 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 101 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 102 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 103 Andrzej Słapiński              Warszawa             105.86   1482   14
 104 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 105 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 106 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 107 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 108 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 109 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 110 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 111 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 112 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 113 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 114 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 115 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 116 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 117 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 118 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 119 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 120 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 121 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 122 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 123 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 125 Paweł Zaręba                   Warszawa             127.92   1535   12
 126 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 127 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 128 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               122.75   1473   12
 129 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 130 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Ewa Żbikowska                  Warszawa             114.92   1379   12
 133 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 134 Mariusz Grodek                 Olsztyn              113.83   1366   12
 135 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 136 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 137 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 138 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 141 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 142 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 143 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 144 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 145 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 146 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 150 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 151 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 152 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 153 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 154 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 155 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 156 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 157 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 158 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 159 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 160 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 161 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 162 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 163 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 164 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 165 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 166 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 167 Janusz Sojka                   Łódź                  92.58   1111   12
 168 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 169 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 170 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 171 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 172 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 173 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 174 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 175 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 176 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 177 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 178 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 179 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 180 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 181 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 182 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 183 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 184 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 185 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 186 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 187 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 188 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 189 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 190 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 191 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 192 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 193 Krzysztof Lelonek              Zabrze                72.00    864   12
 194 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 195 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 196 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 197 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 198 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 199 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 200 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 201 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 202 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 203 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 204 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 205 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 206 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 207 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 208 Tomasz Silny                   Gdynia                86.64    953   11
 209 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 210 Zuzanna Molak                  Warszawa              85.73    943   11
 211 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 212 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 213 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 214 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 215 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 216 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 217 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 218 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 219 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 220 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 221 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 222 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 223 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 225 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 226 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 227 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 228 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 229 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 230 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 231 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 232 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 233 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 234 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 235 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 236 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 237 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 238 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 239 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 240 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 241 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 242 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 243 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 244 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      116.78   1051    9
 245 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 246 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 248 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 249 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 250 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 251 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 252 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 253 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 254 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 255 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 256 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 257 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 258 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 259 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 260 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 261 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 262 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 263 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 264 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 265 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 266 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 267 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 268 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 269 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 270 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 271 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 272 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 273 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 274 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 275 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 276 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 277 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 278 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 279 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 280 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 281 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 282 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 283 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 284 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 285 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 286 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 287 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 288 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 289 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 290 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 291 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 292 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 293 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 294 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 295 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 296 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 297 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 298 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 299 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 300 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 301 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 302 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 303 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 304 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 305 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 306 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 307 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 308 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 309 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 310 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 311 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 312 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 313 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 314 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 315 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 316 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 317 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 318 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 319 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 320 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 321 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 322 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 323 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 324 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 325 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 326 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 327 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 328 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 329 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 330 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 331 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 332 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 333 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 334 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 335 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 336 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 337 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 338 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 339 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 340 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 341 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 342 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 343 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 344 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 345 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 346 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 347 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 348 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 349 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie