Sudomie28
czerwca
Sudomie 28 czerwca XIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna
Ostróda 4
lipca
Ostróda 4- 5 lipca IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”
Łódź18
lipca
Łódź 18-19 lipca Wielka Łódka 2009 — Lato
Tomasz Zwoliński najlepszy w Ostródzie04 - 05 lipca 2009 — IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w Szranki”Ostróda, 04 - 05 lipca 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Zwoliński najlepszy w OstródzieNie bez powodu mówi się, że ostródzkie „Blanki w szranki” to jedna z niewielu pięciogwiazdkowych imprez scrabblowych w Polsce. Brygada Ostródzkiego „Anagram-u” na czele z „Doniem”, wsparta sponsorami (OPB Holding, Condohotels Group, Walmir, Urząd Miasta w Ostródzie, Jolanta Chłopińska, Fortuna, Pabich i OCSiR), po raz dziewiąty udowodniła, że jak się bawić to na całego. Już na dzień przed turniejem można było uczestniczyć w koncercie na zamku.
W turnieju wzięło udział 95 zawodników. Pierwszego dnia rozegrano 7 rund, które niewiele mówiły o kandydacie na nowego mistrza Ostródy. Czołówka była bardzo wyrównana. Mateusz Żbikowski — obrońca z 2008 roku — oddał tytuł bez walki, nie stawiając się tego roku w Ostródzie.
Zaraz po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywek organizatorzy wraz ze sponsorami zapewnili nie lada atrakcję dla sympatyków sportów wodnych. Kilku z nich zmagało się z nartami wodnymi, aż do wyczerpania sił. Nocna część rozrywkowa turnieju zgromadziła jeszcze większą grupę amatorów bowlingu, tańca i piwa. Niektórzy wracali do swych łóżek dopiero bladym świtem.
Drugi dzień rozgrywek przyniósł sporo emocji. Dotąd wyrównana czołówka toczyła niezwykle zaciętą walkę o każdy punkt. Lider zmieniał się z rundy na rundę. Grupa pościgowa też nie odpuszczała. Decydujące partie rozgrywały się w ostatniej rundzie na trzech pierwszy stołach. Po dramatycznych pojedynkach na najwyższym podium stanął Tomasz Zwoliński. Tomek — w sytuacji gdzie wydawało się, że właśnie zakończona na pierwszym stole partia przesądziła o losach turnieju — zachował zimną krew do końca i grając na drugim stole genialnie wykorzystał w końcówce partii literę Ś robiąc to, co Rafałowi wydawało się już niemożliwe... Wygrał ten turniej! Ostatecznie z różnicą zaledwie 17 małych punktów Rafał Dąbrowski z Ostródy zajął drugie miejsce.
Pojedynki na dwóch pierwszych stołach skrzętnie wykorzystała Irena Sołdan z Rumi, grająca w ostatniej rundzie na trzecim stole, a w drugim dniu turnieju będąca cały czas w grupie pościgowej za liderami. Z 9 wygranymi i najwyższą sumą małych punktów w turnieju wyprzedziła pozostałych pretendentów do trzeciego miejsca.
Najlepszy debiut na turnieju zaliczył Łukasz Wojciechowski z Łomży wygrywając 6 z 12 pojedynków.
Nad imprezą czuwał vice burmistrz Ostródy — Olgierd Dąbrowski. Dzielnie zarządzał i kierował imprezą Grzegorz Koczkodon „Donio”. W Ostródzie w tym roku nie zabrakło: słońca, dobrej zabawy i wymiarowych kiełbasek! Ostródzie i sponsorom dziękuję za zorganizowanie scrabblowej rozrywki na najwyższym poziomie. W imieniu organizatorów zapraszam już dziś na X jubileuszowe mistrzostwa w 2010 roku — zapowiada się jeszcze lepsza zabawa!
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
VII Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”
VI Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej „Blanki w szranki”


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOstróda, ul. Mickiewicza - Zamek (Sala Reprezentacyjna)
Obrońca tytułuMateusz Żbikowski
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejuwww.scrabble.info.pl/ostroda/
HarmonogramSobota, 4 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 5 lipca (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieKilkanaście lokali gastronomicznej w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.
Noclegiwww.hotelpromenada.pl
www.parkhotel.ostroda.pl
www.hotelplatinum.pl
www.gospoda.sajmino.pl
www.hotel.sajmino.pl
Hotelik "Falcon" ul. 3 Maja 19 A, tel. 089 646 49 41
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, ul. Grunwaldzka Tel. 0*89-6462651

Uwaga, organizatorzy nie pośredniczą w rezerwacjach!
NagrodyPuchary, statuetki
Finansowe: I – 500zł, II – 300zł, III – 200zł
Rzeczowe do ok. 50 miejsca
OrganizatorzyOSPS ANAGRAM Ostróda
Prezes Grzegorz Koczkodon tel. 502-581-516, donio007@interia.pl
SponsorzyUrząd Miasta Ostróda
Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji
Centrum Kultury
www.condohotels.pl
www.opb.com.pl
www.dariobowling.pl


Wyniki turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.48     10.0     5086     1891      990
  2 Rafał           Dąbrowski            Ostróda                135.92     10.0     5069     1938      622
  3 Irena           Sołdan               Rumia                  130.15      9.0     5134     1715      883
  4 Krzysztof       Obremski             Legnica                142.36      9.0     4970     1829      814
  5 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 135.90      9.0     4849     1751      515
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               127.25      9.0     4772     1824      267
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.34      8.5     4834     1739      621
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.73      8.5     4790     1784      281
  9 Mateusz         Borsuk               Reda                   119.35      8.0     5085     1631      885
 10 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.76      8.0     4856     1514      789
 11 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.78      8.0     4825     1582      431
 12 Grzegorz        Święcki              Białystok              129.87      8.0     4743     1682      562
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie  114.39      8.0     4687     1691      447
 14 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 118.55      8.0     4515     1686       21
 15 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.09      8.0     4470     1625      192
 16 Magdalena       Kublik               Warszawa               110.80      8.0     4444     1639      256
 17 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.27      8.0     4309     1629      187
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.21      7.5     4990     1608      430
 19 Piotr           Pietuchowski         Białystok              139.10      7.5     4037     1563     -155
 20 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        139.05      7.0     4823     1500      366
 21 Beata           Piotrowska           Łódź                   114.43      7.0     4780     1484      475
 22 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                127.36      7.0     4723     1532      473
 23 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  124.07      7.0     4713     1473      288
 24 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 126.22      7.0     4657     1512       61
 25 Łukasz          Baranowski           Reda                   107.27      7.0     4644     1625       25
 26 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         118.60      7.0     4603     1597      256
 27 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.64      7.0     4601     1429      463
 28 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               116.10      7.0     4597     1459      440
 29 Czesław         Grajewski            Choroszcz              110.64      7.0     4561     1485       49
 30 Marek           Reda                 Wołomin                132.32      7.0     4529     1537      711
 31 Kamil           Kister               Puławy                 111.40      7.0     4515     1558      -36
 32 Aleksandra      Merklejn-Kaczanowska Szczecin               122.74      7.0     4457     1489       56
 33 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.99      7.0     4443     1524      198
 34 Wojciech        Sołdan               Rumia                  132.73      7.0     4403     1564      119
 35 Weronika        Rudnicka             Ustka                  118.84      7.0     4318     1612      -81
 36 Dorota          Maciejuk             Warszawa               117.76      7.0     4119     1496       36
 37 Renata          Andracka             Poznań                 111.23      6.5     4269     1495      152
 38 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.97      6.0     4997     1442      597
 39 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.14      6.0     4849     1436      288
 40 Adam            Klimont              Wałcz                  128.04      6.0     4753     1375      504
 41 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              116.87      6.0     4668     1386      264
 42 Paweł           Janaś                Głogów                 131.51      6.0     4664     1420      517
 43 Jerzy           Tatarczuk            Warszawa               103.04      6.0     4587     1462       97
 44 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 113.65      6.0     4572     1459       55
 45 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               112.66      6.0     4489     1396      -60
 46 Michał          Kolaj                Ostróda                113.70      6.0     4477     1431      279
 47 Szymon          Płachta              Warszawa               118.54      6.0     4477     1381      112
 48 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.69      6.0     4436     1305       -3
 49 Łukasz          Wojciechowski        Łomża                  100.00      6.0     4414     1272      132
 50 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.05      6.0     4369     1443      -93
 51 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                100.00      6.0     4342     1344      204
 52 Elżbieta        Święcka              Białystok              106.71      6.0     4309     1301      306
 53 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             114.17      6.0     4201     1396     -337
 54 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.49      6.0     4193     1354      -74
 55 Stanisław       Olsztyn              Olsztyn                110.44      6.0     4139     1343      145
 56 Bartosz         Boniecki             Elbląg                 100.00      5.0     4791     1334      283
 57 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                108.66      5.0     4494     1279     -160
 58 Dariusz         Maciejuk             Warszawa               125.70      5.0     4458     1266      -19
 59 Andrzej         Kroc                 Łódź                   114.44      5.0     4414     1271      -77
 60 Bogdan          Kozłowski            Białystok              114.41      5.0     4375     1317     -246
 61 Dariusz         Zębek                Olsztyn                100.00      5.0     4375     1235      -71
 62 Anna            Stefańska            Łódź                   115.53      5.0     4353     1243        7
 63 Marianna        Kozłowska            Białystok              102.64      5.0     4285     1181      362
 64 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.71      5.0     4221     1236     -244
 65 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      5.0     4212     1256     -167
 66 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               113.53      5.0     4192     1328     -465
 67 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.24      5.0     4146     1315     -273
 68 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      5.0     4021     1190      -69
 69 Sławomir        Długosz              Ostróda                100.17      5.0     4008     1263     -495
 70 Karol           Posielski            Warszawa               100.00      5.0     3957     1334     -554
 71 Elżbieta        Zębek                Olsztyn                100.00      5.0     3950     1239     -297
 72 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.70      5.0     3933     1201      110
 73 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      5.0     3754     1130     -312
 74 Dorota          Zielińska            Piaseczno              122.84      5.0     3684     1214     -443
 75 Stanisław       Gasik                Warszawa               115.79      4.5     2673      956       78
 76 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              130.34      4.0     4392     1140     -162
 77 Urszula         Solarska             Łódź                   107.43      4.0     4145     1132     -698
 78 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      4.0     4077     1135     -744
 79 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               108.94      4.0     4010     1176     -597
 80 Danuta          Langiewicz           Ostróda                108.42      4.0     3997     1087     -348
 81 Andrzej         Ciołek               Bielsk Podlaski        100.00      4.0     3989     1090     -116
 82 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3719     1098     -652
 83 Janina          Grajewska            Choroszcz              100.00      4.0     3678     1128     -602
 84 Magdalena       Ambroszczyk          Łódź                   100.00      3.5     3895      979      201
 85 Sławomir        Grudziński           Ostróda                100.00      3.5     3542      934       64
 86 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      3.5     3121      890     -483
 87 Sylwia          Kozłowska            Białystok              100.00      3.0     3644     1000     -451
 88 Artur           Jakimczyk            Olsztyn                100.00      3.0     3426      993     -845
 89 Piotr           Madej                Wrocław                112.22      3.0     2557      743       17
 90 Paweł           Jakubiak             Ostróda                100.00      2.5     2494      788    -1458
 91 Paweł           Jankowski            Nowe Miasto Lubawskie  100.00      2.0     2450      717    -1429
 92 Henryk          Piotrowski           Lidzbark Warmiński     103.84      2.0     2203      715     -534
 93 Beata           Sekuła               Szczecin               100.00      2.0     2151      628     -218
 94 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.5     1514      316       60
 95 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      1.0     2175      631    -1875
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



	Kazimierz.Jr Merklejn 149.78 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  399: 386  164
    2    24 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  318: 317  150
    3    10 Barbara        Łukaszewicz           108.66 -  364: 410   59
    4    18 Mariusz        Orzeł                 114.39 +  413: 357  164
    5    10 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  333: 373   92
    6    16 Alina          Białobrzewska         113.65 +  447: 351  164
    7    11 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  402: 417   77
    8    15 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  483: 322  167
    9    14 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  417: 353  166
   10    11 Weronika       Rudnicka              118.84 -  344: 429   69
   11    15 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  435: 384  153
   12     8 Łukasz         Baranowski            107.27 +  470: 295  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Stanisław Rydzik 143.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  338: 396   64
    2    39 Adam           Klimont               128.04 +  418: 384  178
    3    29 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  434: 283  164
    4    16 Henryk         Piotrowski            103.84 +  515: 290  154
    5     7 Stanisław      Gasik                 115.79 =  390: 390  116
    6     8 Mateusz        Borsuk                119.35 +  391: 360  169
    7     4 Łukasz         Baranowski            107.27 +  513: 343  157
    8     1 Michał         Alabrudziński         137.73 +  501: 344  188
    9     3 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  357: 451   69
   10     4 Krzysztof      Obremski              142.36 -  319: 516   92
   11     8 Grzegorz       Święcki               129.87 +  394: 373  180
   12     5 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  420: 430   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Tomasz Zwoliński 142.48 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  486: 285  164
    2     3 Szymon         Płachta               118.54 +  381: 353  169
    3     6 Michał         Alabrudziński         137.73 -  294: 373   88
    4    24 Karol          Posielski             100.00 +  518: 276  150
    5    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 +  373: 333  200
    6     9 Stanisław      Gasik                 115.79 +  389: 325  166
    7     5 Piotr          Pietuchowski          139.10 +  581: 298  189
    8     3 Sławomir       Piotrowski            118.60 +  444: 334  169
    9     2 Łukasz         Baranowski            107.27 +  421: 372  157
   10     1 Grzegorz       Kurowski              127.25 +  367: 344  177
   11     1 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  367: 417   86
   12     2 Zbigniew       Wietecki              126.34 +  465: 386  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 12 157.58




	Krzysztof Obremski 142.36 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Kolaj                 113.70 +  342: 329  164
    2    19 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  401: 408   69
    3    33 Irena          Sołdan                130.15 +  486: 310  180
    4    12 Jarosław       Sobczak               114.99 +  464: 266  165
    5     8 Krzysztof      Langiewicz            127.36 +  509: 426  177
    6     4 Wojciech       Sołdan                132.73 +  403: 234  183
    7     2 Weronika       Rudnicka              118.84 +  426: 320  169
    8     2 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  366: 500   86
    9     5 Grzegorz       Pukniel               118.55 +  375: 337  169
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.21 +  516: 319  193
   11     2 Michał         Alabrudziński         137.73 +  394: 335  188
   12     1 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  288: 372   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Piotr Pietuchowski 139.10 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2     6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 +  510: 285  173
    3     1 Rafał          Lenartowski           135.90 -  341: 379   86
    4     8 Paweł          Janaś                 131.51 +  429: 372  182
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             124.27 +  371: 362  174
    6     7 Renata         Andracka              111.23 =  349: 349  111
    7     5 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  298: 581   92
    8    11 Marek          Reda                  132.32 -    1: 400   82
    9    18 Alina          Białobrzewska         113.65 +  475: 356  164
   10    13 Łukasz         Baranowski            107.27 +  491: 421  157
   11     7 Sławomir       Piotrowski            118.60 +  396: 321  169
   12    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  376: 366  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 11 142.09




	Jarosław Borowski 139.05 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         113.65 -  396: 401   64
    2    26 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  413: 321  150
    3    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  448: 259  166
    4    10 Kamil          Kister                111.40 +  518: 427  161
    5     5 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  430: 244  164
    6     3 Łukasz         Baranowski            107.27 -  340: 488   57
    7     8 Czesław        Grajewski             110.64 +  462: 387  161
    8     6 Magdalena      Kublik                110.80 -  335: 395   61
    9     8 Marek          Reda                  132.32 -  350: 366   82
   10    14 Joanna         Ostrowska             120.49 +  390: 339  170
   11    10 Adam           Klimont               128.04 +  403: 392  178
   12     6 Robert         Kuszpit               135.76 -  338: 438   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Michał Alabrudziński 137.73 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  471: 342  164
    2    12 Beata          Piotrowska            114.43 +  404: 397  164
    3     6 Tomasz         Zwoliński             142.48 +  373: 294  192
    4     5 Krzysztof      Langiewicz            127.36 +  328: 322  177
    5     3 Zbigniew       Wietecki              126.34 =  403: 403  126
    6     2 Sławomir       Piotrowski            118.60 +  444: 352  169
    7     1 Rafał          Dąbrowski             135.92 +  479: 401  186
    8     1 Stanisław      Rydzik                143.21 -  344: 501   93
    9     4 Magdalena      Kublik                110.80 +  420: 325  161
   10     2 Grzegorz       Święcki               129.87 +  386: 368  180
   11     2 Krzysztof      Obremski              142.36 -  335: 394   92
   12     3 Irena          Sołdan                130.15 -  403: 410   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1784  / 12 148.67




	Rafał Dąbrowski 135.92 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  489: 303  163
    2     2 Mariusz        Orzeł                 114.39 +  398: 337  164
    3     4 Dariusz        Białobrzewski         126.22 +  438: 368  176
    4     2 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  459: 425  177
    5     2 Weronika       Rudnicka              118.84 +  422: 345  169
    6     1 Zbigniew       Wietecki              126.34 +  407: 394  176
    7     1 Michał         Alabrudziński         137.73 -  401: 479   88
    8     2 Krzysztof      Obremski              142.36 +  500: 366  192
    9     1 Grzegorz       Święcki               129.87 -  346: 391   80
   10     3 Sławomir       Piotrowski            118.60 +  420: 384  169
   11     1 Tomasz         Zwoliński             142.48 +  417: 367  192
   12     1 Krzysztof      Obremski              142.36 +  372: 288  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1938  / 12 161.50




	Rafał Lenartowski 135.90 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Madej                 112.22 +  436: 352  162
    2    16 Grzegorz       Koczkodon             124.27 +  384: 364  174
    3     1 Piotr          Pietuchowski          139.10 +  379: 341  189
    4     3 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  330: 361   69
    5     4 Bartosz        Boniecki              100.00 +  610: 366  150
    6     6 Grzegorz       Pukniel               118.55 +  359: 338  169
    7     3 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  355: 407   76
    8     9 Weronika       Rudnicka              118.84 -  302: 342   69
    9    15 Dorota         Maciejuk              117.76 +  406: 305  168
   10    12 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  469: 410  173
   11     6 Wojciech       Sołdan                132.73 +  406: 377  183
   12     4 Mateusz        Borsuk                119.35 +  413: 371  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1751  / 12 145.92




	Robert Kuszpit 135.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Kister                111.40 -  375: 422   61
    2    30 Dorota         Maciejuk              117.76 +  356: 347  168
    3    13 Bartosz        Boniecki              100.00 -  316: 414   50
    4    37 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  392: 270  151
    5    20 Michał         Kolaj                 113.70 -  325: 397   64
    6    39 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  449: 267  160
    7    18 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  352: 433   64
    8    28 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  343: 338  150
    9    33 Sławomir       Długosz               100.17 +  492: 269  150
   10    26 Urszula        Solarska              107.43 +  503: 268  157
   11    19 Dariusz        Zębek                 100.00 +  515: 304  150
   12     6 Jarosław       Borowski              139.05 +  438: 338  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Wojciech Sołdan 132.73 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Renata         Andracka              111.23 +  374: 306  161
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  387: 380  173
    3     7 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  322: 324   53
    4    17 Anna           Stefańska             115.53 +  409: 290  166
    5    12 Grzegorz       Święcki               129.87 +  441: 389  180
    6     4 Krzysztof      Obremski              142.36 -  234: 403   92
    7    16 Michał         Kolaj                 113.70 +  394: 364  164
    8     8 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  331: 424   77
    9    13 Krzysztof      Langiewicz            127.36 +  431: 319  177
   10    10 Beata          Wiączkowska           123.64 +  388: 318  174
   11     6 Rafał          Lenartowski           135.90 -  377: 406   86
   12    11 Magdalena      Kublik                110.80 -  315: 361   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Marek Reda 132.32 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Magdalena      Kublik                110.80 +  388: 335  161
    2     5 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  269: 457   77
    3    27 Dariusz        Maciejuk              125.70 -  338: 436   76
    4    25 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  482: 296  164
    5    31 Dorota         Maciejuk              117.76 -  344: 365   68
    6    33 Henryk         Piotrowski            103.84 +  406: 231  154
    7    32 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  469: 263  150
    8    11 Piotr          Pietuchowski          139.10 +  400:   1  189
    9     8 Jarosław       Borowski              139.05 +  366: 350  189
   10     5 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  312: 333   76
   11    21 Michał         Kolaj                 113.70 +  355: 342  164
   12    10 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  400: 409   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Paweł Janaś 131.51 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  438: 276  161
    2    14 Weronika       Rudnicka              118.84 -  330: 378   69
    3    23 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 +  387: 293  173
    4     8 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  372: 429   89
    5    23 Jarosław       Sobczak               114.99 +  412: 284  165
    6    23 Karol          Posielski             100.00 +  457: 256  150
    7    13 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  357: 434   69
    8    19 Grzegorz       Koczkodon             124.27 +  372: 332  174
    9    17 Bartosz        Boniecki              100.00 +  477: 275  150
   10     9 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  354: 357   68
   11    13 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  303: 415   76
   12    17 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  405: 418   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Marek Dudkiewicz 130.34 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Czesław        Grajewski             110.64 +  437: 385  161
    2    15 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  326: 413   69
    3    25 Jarosław       Sobczak               114.99 -  333: 473   65
    4    33 Janina         Grajewska             100.00 +  423: 320  150
    5    24 Henryk         Piotrowski            103.84 +  318: 292  154
    6    15 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  397: 414   77
    7    31 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  479: 332  164
    8    24 Bartosz        Boniecki              100.00 -  414: 415   50
    9    22 Szymon         Płachta               118.54 -  340: 376   69
   10    19 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  296: 389   64
   11    32 Patrycja       Śliwińska             113.53 -  297: 398   64
   12    34 Marianna       Kozłowska             102.64 -  332: 347   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Irena Sołdan 130.15 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  341: 299  160
    2    21 Kamil          Kister                111.40 -  290: 391   61
    3    33 Krzysztof      Obremski              142.36 -  310: 486   92
    4    35 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  558: 326  172
    5    28 Mariusz        Michalski             100.00 +  472: 416  150
    6    19 Sławomir       Długosz               100.17 +  604: 218  150
    7     7 Magdalena      Kublik                110.80 +  445: 300  161
    8     5 Grzegorz       Święcki               129.87 -  316: 444   80
    9     9 Andrzej        Kroc                  114.44 +  482: 327  164
   10     6 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  485: 334  169
   11     4 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 +  421: 307  168
   12     3 Michał         Alabrudziński         137.73 +  410: 403  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Grzegorz Święcki 129.87 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  432: 283  159
    2    17 Karol          Posielski             100.00 -  328: 351   50
    3    26 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  402: 335  150
    4    23 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  477: 304  173
    5    12 Wojciech       Sołdan                132.73 -  389: 441   83
    6    13 Grzegorz       Koczkodon             124.27 +  385: 305  174
    7    12 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  370: 354  169
    8     5 Irena          Sołdan                130.15 +  444: 316  180
    9     1 Rafał          Dąbrowski             135.92 +  391: 346  186
   10     2 Michał         Alabrudziński         137.73 -  368: 386   88
   11     8 Stanisław      Rydzik                143.21 -  373: 394   93
   12     7 Krzysztof      Langiewicz            127.36 +  384: 366  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Adam Klimont 128.04 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Barbara        Łukaszewicz           108.66 -  267: 486   59
    2    39 Stanisław      Rydzik                143.21 -  384: 418   93
    3    40 Beata          Sekuła                100.00 +  465: 280  150
    4    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  361: 416   73
    5    35 Janina         Grajewska             100.00 +  483: 254  150
    6    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  430: 289  150
    7    20 Dariusz        Zębek                 100.00 +  380: 367  150
    8    18 Kamil          Kister                111.40 +  438: 340  161
    9    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  365: 404   68
   10    16 Dorota         Maciejuk              117.76 -  375: 395   68
   11    10 Jarosław       Borowski              139.05 -  392: 403   89
   12    25 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  413: 197  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1375  / 12 114.58




	Krzysztof Langiewicz 127.36 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Danuta         Langiewicz            108.42 +  463: 237  158
    2     8 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  363: 302  151
    3    11 Karol          Posielski             100.00 +  356: 314  150
    4     5 Michał         Alabrudziński         137.73 -  322: 328   88
    5     8 Krzysztof      Obremski              142.36 -  426: 509   92
    6    24 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  337: 454   73
    7    27 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  452: 352  159
    8    22 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  443: 320  163
    9    13 Wojciech       Sołdan                132.73 -  319: 431   83
   10    20 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  480: 354  159
   11    12 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  396: 265  176
   12     7 Grzegorz       Święcki               129.87 -  366: 384   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Grzegorz Kurowski 127.25 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Urszula        Solarska              107.43 +  485: 383  157
    2     5 Marek          Reda                  132.32 +  457: 269  182
    3     2 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  303: 431   76
    4    11 Szymon         Płachta               118.54 +  436: 368  169
    5     9 Magdalena      Kublik                110.80 -  318: 456   61
    6    15 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  414: 397  180
    7    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 +  417: 402  200
    8    10 Dorota         Maciejuk              117.76 +  442: 302  168
    9     7 Weronika       Rudnicka              118.84 +  349: 337  169
   10     1 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  344: 367   92
   11     9 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  377: 373  177
   12     5 Stanisław      Rydzik                143.21 +  430: 420  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1824  / 12 152.00




	Małgorzata Sulejewska 127.14 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Łukasz         Baranowski            107.27 +  452: 432  157
    2     9 Dorota         Zielińska             122.84 +  374: 357  173
    3    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 +  404: 366  168
    4     2 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  425: 459   86
    5    11 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  505: 326  153
    6     5 Weronika       Rudnicka              118.84 -  352: 364   69
    7     9 Kamil          Kister                111.40 +  365: 334  161
    8     8 Wojciech       Sołdan                132.73 +  424: 331  183
    9     6 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  382: 387   76
   10     8 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  407: 434   69
   11     9 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  373: 377   77
   12    15 Beata          Piotrowska            114.43 -  386: 394   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Zbigniew Wietecki 126.34 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Elżbieta       Święcka               106.71 +  432: 315  157
    2    18 Jarosław       Sobczak               114.99 +  384: 313  165
    3     2 Grzegorz       Kurowski              127.25 +  431: 303  177
    4     6 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  487: 322  153
    5     3 Michał         Alabrudziński         137.73 =  403: 403  138
    6     1 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  394: 407   86
    7     3 Rafał          Lenartowski           135.90 +  407: 355  186
    8     4 Łukasz         Baranowski            107.27 -  334: 337   57
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  387: 382  177
   10     5 Marek          Reda                  132.32 +  333: 312  182
   11     3 Grzegorz       Pukniel               118.55 +  456: 299  169
   12     2 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  386: 465   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Dariusz Białobrzewski 126.22 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Henryk         Piotrowski            103.84 +  408: 330  154
    2    22 Małgorzata     Szmuksta              116.10 +  392: 389  166
    3     4 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  368: 438   86
    4    22 Renata         Andracka              111.23 -  297: 407   61
    5    16 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  358: 360   67
    6    32 Jarosław       Sobczak               114.99 +  371: 315  165
    7    17 Bartosz        Boniecki              100.00 +  492: 363  150
    8    13 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  372: 396   64
    9    26 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  418: 378  161
   10    21 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  348: 512   74
   11    13 Paweł          Janaś                 131.51 +  415: 303  182
   12    17 Paweł          Janaś                 131.51 +  418: 405  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Dariusz Maciejuk 125.70 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  367: 398   53
    2    32 Katarzyna      Dębska                100.00 +  390: 319  150
    3    27 Marek          Reda                  132.32 +  436: 338  182
    4    14 Patrycja       Śliwińska             113.53 -  393: 408   64
    5    17 Piotr          Madej                 112.22 +  428: 393  162
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  326: 370   69
    7    23 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  366: 383   63
    8    26 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  432: 375  159
    9    21 Dorota         Zielińska             122.84 +  417: 316  173
   10    17 Renata         Andracka              111.23 -  320: 363   61
   11    12 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  265: 396   77
   12    26 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  318: 418   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Grzegorz Koczkodon 124.27 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marianna       Kozłowska             102.64 +  362: 361  153
    2    16 Rafał          Lenartowski           135.90 -  364: 384   86
    3    15 Beata          Piotrowska            114.43 +  432: 308  164
    4     7 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  367: 332  167
    5     6 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  362: 371   89
    6    13 Grzegorz       Święcki               129.87 -  305: 385   80
    7    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  404: 387  173
    8    19 Paweł          Janaś                 131.51 -  332: 372   82
    9    32 Andrzej        Ciołek                100.00 +  320: 315  150
   10    32 Danuta         Langiewicz            108.42 +  370: 317  158
   11    26 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  345: 291  166
   12    13 Renata         Andracka              111.23 +  346: 299  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Jolanta Chłopińska 124.07 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Wojciech       Gołęcki               100.70 -  370: 385   51
    2    31 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  351: 367   64
    3    36 Dorota         Zielińska             122.84 +  419: 365  173
    4    27 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  395: 356  150
    5    22 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  444: 322  163
    6    18 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  382: 272  159
    7    15 Stanisław      Gasik                 115.79 -  414: 447   66
    8    16 Beata          Wiączkowska           123.64 -  351: 464   74
    9    23 Anna           Stefańska             115.53 -  254: 380   66
   10    21 Dariusz        Białobrzewski         126.22 +  512: 348  176
   11    11 Beata          Piotrowska            114.43 +  394: 351  164
   12    16 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  427: 368  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Beata Wiączkowska 123.64 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Długosz               100.17 -  298: 392   50
    2    28 Czesław        Grajewski             110.64 -  344: 371   61
    3    42 Artur          Jakimczyk             100.00 +  395: 273  150
    4    38 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  305: 364   50
    5    43 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  442: 248  150
    6    37 Dorota         Zielińska             122.84 +  462: 405  173
    7    29 Karol          Posielski             100.00 +  417: 323  150
    8    16 Jolanta        Chłopińska            124.07 +  464: 351  174
    9    16 Renata         Andracka              111.23 +  469: 296  161
   10    10 Wojciech       Sołdan                132.73 -  318: 388   83
   11    17 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  300: 366   63
   12    18 Alina          Białobrzewska         113.65 +  387: 361  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Andrzej Kwiatkowski 122.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  452: 227  150
    2    10 Wojciech       Sołdan                132.73 -  380: 387   83
    3    16 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  363: 444   66
    4    23 Grzegorz       Święcki               129.87 -  304: 477   80
    5    34 Katarzyna      Dębska                100.00 +  466: 277  150
    6    24 Krzysztof      Langiewicz            127.36 +  454: 337  177
    7    19 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  387: 404   74
    8    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  467: 297  150
    9    19 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  476: 372  164
   10    12 Rafał          Lenartowski           135.90 -  410: 469   86
   11    29 Dorota         Zielińska             122.84 +  472: 333  173
   12    14 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  366: 376   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 12 120.17




	Dorota Zielińska 122.84 Piaseczno               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  375: 265  150
    2     9 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  357: 374   77
    3    36 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  365: 419   74
    4    32 Sławomir       Grudziński            100.00 -    1: 400   50
    6    37 Beata          Wiączkowska           123.64 -  405: 462   74
    7    40 Jarosław       Sobczak               114.99 +  384: 303  165
    8    34 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  375: 358  161
    9    21 Dariusz        Maciejuk              125.70 -  316: 417   76
   10    33 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  432: 394  164
   11    29 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  333: 472   73
   12    41 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  341: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 11 110.36




	Aleksandra Merklejn-Kaczanowska 122.74 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  388: 310  150
    2     6 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  285: 510   89
    3    23 Paweł          Janaś                 131.51 -  293: 387   82
    4    31 Adam           Klimont               128.04 +  416: 361  178
    5    25 Andrzej        Kroc                  114.44 -  327: 427   64
    6    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  412: 332  150
    7    24 Alina          Białobrzewska         113.65 -  314: 438   64
    8    36 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  353: 346  164
    9    38 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  551: 287  150
   10    30 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  354: 405   60
   11    22 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  373: 270  169
   12    22 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  391: 328  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1489  / 12 124.08




	Andrzej Rechowicz 121.69 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Karol          Posielski             100.00 -  340: 354   50
    2    38 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  345: 390   50
    3    38 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  377: 333  160
    4    35 Irena          Sołdan                130.15 -  326: 558   80
    5    38 Beata          Sekuła                100.00 +  334: 256  150
    6    29 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  431: 302  150
    7    21 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  331: 399   67
    8    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  493: 241  150
    9    29 Elżbieta       Święcka               106.71 +  366: 365  157
   10    29 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  380: 347  164
   11    23 Czesław        Grajewski             110.64 -  413: 438   61
   12    19 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  300: 456   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1305  / 12 108.75




	Joanna Ostrowska 120.49 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Janina         Grajewska             100.00 +  386: 364  150
    2     7 Mateusz        Borsuk                119.35 -  316: 454   69
    3    19 Elżbieta       Święcka               106.71 -  310: 422   57
    4    40 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  412: 278  150
    5    19 Kamil          Kister                111.40 -  312: 342   61
    6    28 Piotr          Madej                 112.22 +  370: 249  162
    7    25 Andrzej        Kroc                  114.44 -  286: 397   64
    8    27 Szymon         Płachta               118.54 +  381: 335  169
    9    39 Artur          Jakimczyk             100.00 +  378: 246  150
   10    14 Jarosław       Borowski              139.05 -  339: 390   89
   11    27 Dorota         Maciejuk              117.76 +  382: 371  168
   12    23 Jarosław       Sobczak               114.99 -  321: 419   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Mateusz Borsuk 119.35 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  475: 284  150
    2     7 Joanna         Ostrowska             120.49 +  454: 316  170
    3     3 Kamil          Kister                111.40 +  431: 323  161
    4     1 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  426: 324  169
    5     1 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  327: 427   69
    6     8 Stanisław      Rydzik                143.21 -  360: 391   93
    7    10 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 +  512: 301  168
    8     7 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  310: 374   69
    9    10 Małgorzata     Szmuksta              116.10 +  431: 424  166
   10     7 Magdalena      Kublik                110.80 +  541: 286  161
   11     5 Weronika       Rudnicka              118.84 +  447: 337  169
   12     4 Rafał          Lenartowski           135.90 -  371: 413   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Krzysztof Sporczyk 119.05 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Andrzej        Ciołek                100.00 +  432: 277  150
    2    19 Krzysztof      Obremski              142.36 +  408: 401  192
    3     9 Stanisław      Gasik                 115.79 +  398: 331  166
    4     1 Mateusz        Borsuk                119.35 -  324: 426   69
    5    14 Renata         Andracka              111.23 -  306: 434   61
    6    14 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  370: 326  176
    7    12 Grzegorz       Święcki               129.87 -  354: 370   80
    8    20 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  439: 382  159
    9    11 Mariusz        Orzeł                 114.39 +  406: 266  164
   10     6 Irena          Sołdan                130.15 -  334: 485   80
   11    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  270: 373   73
   12    22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  328: 391   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1443  / 12 120.25




	Weronika Rudnicka 118.84 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Bartosz        Boniecki              100.00 +  366: 312  150
    2    14 Paweł          Janaś                 131.51 +  378: 330  182
    3     8 Anna           Stefańska             115.53 +  454: 348  166
    4     4 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  380: 379  159
    5     2 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  345: 422   86
    6     5 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  364: 352  177
    7     2 Krzysztof      Obremski              142.36 -  320: 426   92
    8     9 Rafał          Lenartowski           135.90 +  342: 302  186
    9     7 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  337: 349   77
   10    11 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 +  429: 344  200
   11     5 Mateusz        Borsuk                119.35 -  337: 447   69
   12    12 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  266: 388   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Sławomir Piotrowski 118.60 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Artur          Jakimczyk             100.00 +  447: 264  150
    2    11 Mariusz        Michalski             100.00 +  425: 305  150
    3     5 Grzegorz       Pukniel               118.55 +  402: 298  169
    4     3 Rafał          Lenartowski           135.90 +  361: 330  186
    5     1 Mateusz        Borsuk                119.35 +  427: 327  169
    6     2 Michał         Alabrudziński         137.73 -  352: 444   88
    7     6 Renata         Andracka              111.23 +  421: 366  161
    8     3 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  334: 444   92
    9     3 Stanisław      Rydzik                143.21 +  451: 357  193
   10     3 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  384: 420   86
   11     7 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  321: 396   89
   12     9 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  278: 396   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Grzegorz Pukniel 118.55 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Dariusz        Zębek                 100.00 +  365: 348  150
    2    15 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  413: 326  180
    3     5 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  298: 402   69
    4    19 Alina          Białobrzewska         113.65 +  408: 402  164
    5    13 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  406: 352  159
    6     6 Rafał          Lenartowski           135.90 -  338: 359   86
    7    13 Paweł          Janaś                 131.51 +  434: 357  182
    8     7 Mateusz        Borsuk                119.35 +  374: 310  169
    9     5 Krzysztof      Obremski              142.36 -  337: 375   92
   10     8 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  434: 407  177
   11     3 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  299: 456   76
   12    10 Marek          Reda                  132.32 +  409: 400  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Szymon Płachta 118.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  393: 303  150
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  353: 381   92
    3    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  389: 366  150
    4    11 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  368: 436   77
    5    26 Sławomir       Grudziński            100.00 +  467: 276  150
    6    20 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  309: 512   68
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 -  334: 345   66
    8    27 Joanna         Ostrowska             120.49 -  335: 381   70
    9    22 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  376: 340  180
   10    22 Alina          Białobrzewska         113.65 -  334: 380   64
   11    34 Andrzej        Ciołek                100.00 +  443: 301  150
   12    27 Andrzej        Kroc                  114.44 +  376: 344  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1381  / 12 115.08




	Grzegorz Wiączkowski 118.09 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marta          Łęgowska              100.00 +  292: 282  150
    2    23 Alina          Białobrzewska         113.65 +  386: 322  164
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  366: 404   77
    4    21 Małgorzata     Szmuksta              116.10 +  397: 333  166
    5    15 Łukasz         Baranowski            107.27 -  330: 399   57
    6    20 Szymon         Płachta               118.54 +  512: 309  169
    7    10 Mateusz        Borsuk                119.35 -  301: 512   69
    8    21 Michał         Kolaj                 113.70 +  430: 311  164
    9    12 Adam           Klimont               128.04 +  404: 365  178
   10     9 Paweł          Janaś                 131.51 +  357: 354  182
   11     4 Irena          Sołdan                130.15 -  307: 421   80
   12    12 Weronika       Rudnicka              118.84 +  388: 266  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Dorota Maciejuk 117.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Mariusz        Michalski             100.00 -  292: 373   50
    2    30 Robert         Kuszpit               135.76 -  347: 356   86
    3    43 Andrzej        Ciołek                100.00 +  305: 301  150
    4    34 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  351: 233  150
    5    31 Marek          Reda                  132.32 +  365: 344  182
    6    22 Andrzej        Kroc                  114.44 +  372: 346  164
    7    14 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  390: 260  153
    8    10 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  302: 442   77
    9    15 Rafał          Lenartowski           135.90 -  305: 406   86
   10    16 Adam           Klimont               128.04 +  395: 375  178
   11    27 Joanna         Ostrowska             120.49 -  371: 382   70
   12    24 Bartosz        Boniecki              100.00 +  324: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Krzysztof Bukowski 116.87 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Paweł          Jankowski             100.00 +  554: 158  150
    2     1 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  329: 448   53
    3    14 Urszula        Solarska              107.43 +  517: 317  157
    4     7 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  332: 367   74
    5    16 Dariusz        Białobrzewski         126.22 +  360: 358  176
    6    11 Czesław        Grajewski             110.64 -  295: 419   61
    7    21 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  399: 331  172
    8    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  322: 483  100
    9    25 Marianna       Kozłowska             102.64 +  423: 361  153
   10    18 Bartosz        Boniecki              100.00 +  421: 345  150
   11    14 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  348: 390   66
   12    16 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  368: 427   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 12 115.50




	Mariola Osajda-Matczak 116.24 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  371: 337  150
    2    13 Anna           Stefańska             115.53 -  346: 400   66
    3    17 Jarosław       Borowski              139.05 -  259: 448   89
    4    30 Andrzej        Kroc                  114.44 -  379: 400   64
    5    41 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  391: 304  150
    6    27 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  368: 367  164
    7    26 Szymon         Płachta               118.54 +  345: 334  169
    8    23 Czesław        Grajewski             110.64 +  370: 299  161
    9    14 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  353: 417  100
   10    15 Beata          Piotrowska            114.43 -  354: 365   64
   11    26 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  291: 345   74
   12    31 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  319: 403   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1315  / 12 109.58




	Małgorzata Szmuksta 116.10 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  337: 205  150
    2    22 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  389: 392   76
    3    16 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 +  444: 363  173
    4    21 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  333: 397   68
    5    27 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 -  318: 448   59
    6    34 Sławomir       Grudziński            100.00 +  424: 145  150
    7    30 Sławomir       Długosz               100.17 +  433: 349  150
    8    14 Beata          Piotrowska            114.43 +  352: 351  164
    9    10 Mateusz        Borsuk                119.35 -  424: 431   69
   10    23 Kamil          Kister                111.40 -  297: 428   61
   11    14 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  390: 348  167
   12    19 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  456: 300  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Stanisław Gasik 115.79 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  342: 269  150
    2    20 Andrzej        Kroc                  114.44 +  393: 355  164
    3     9 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  331: 398   69
    4    20 Michał         Kolaj                 113.70 +  445: 380  164
    5     7 Stanisław      Rydzik                143.21 =  390: 390  143
    6     9 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  325: 389   92
    7    15 Jolanta        Chłopińska            124.07 +  447: 414  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     956  /  7 136.57




	Anna Stefańska 115.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Paweł          Jakubiak              100.00 +  440: 122  150
    2    13 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  400: 346  166
    3     8 Weronika       Rudnicka              118.84 -  348: 454   69
    4    17 Wojciech       Sołdan                132.73 -  290: 409   83
    5    30 Karol          Posielski             100.00 -  347: 352   50
    6    30 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  346: 424   63
    7    33 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  281: 449   64
    8    37 Katarzyna      Dębska                100.00 +  452: 324  150
    9    23 Jolanta        Chłopińska            124.07 +  380: 254  174
   10    24 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  458: 363  153
   11    16 Łukasz         Baranowski            107.27 -  326: 434   57
   12    28 Michał         Kolaj                 113.70 -  285: 415   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1243  / 12 103.58




	Jarosław Sobczak 114.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Sławomir       Grudziński            100.00 +  347: 295  150
    2    18 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  313: 384   76
    3    25 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  473: 333  180
    4    12 Krzysztof      Obremski              142.36 -  266: 464   92
    5    23 Paweł          Janaś                 131.51 -  284: 412   82
    6    32 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  315: 371   76
    7    40 Dorota         Zielińska             122.84 -  303: 384   73
    8    41 Janina         Grajewska             100.00 +  438: 225  150
    9    30 Kamil          Kister                111.40 +  461: 346  161
   10    28 Michał         Kolaj                 113.70 +  400: 344  164
   11    24 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  424: 366  150
   12    23 Joanna         Ostrowska             120.49 +  419: 321  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1524  / 12 127.00




	Andrzej Kroc 114.44 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Katarzyna      Dębska                100.00 +  426: 285  150
    2    20 Stanisław      Gasik                 115.79 -  355: 393   66
    3    20 Henryk         Piotrowski            103.84 -  337: 405   54
    4    30 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  400: 379  166
    5    25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 +  427: 327  173
    6    22 Dorota         Maciejuk              117.76 -  346: 372   68
    7    25 Joanna         Ostrowska             120.49 +  397: 286  170
    8    12 Renata         Andracka              111.23 +  396: 344  161
    9     9 Irena          Sołdan                130.15 -  327: 482   80
   10    25 Dariusz        Zębek                 100.00 -  327: 459   50
   11    18 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  332: 383   64
   12    27 Szymon         Płachta               118.54 -  344: 376   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Beata Piotrowska 114.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Beata          Sekuła                100.00 +  445: 234  150
    2    12 Michał         Alabrudziński         137.73 -  397: 404   88
    3    15 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  308: 432   74
    4    26 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  391: 406   63
    5    33 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  375: 362  150
    6    26 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  459: 278  161
    7    22 Urszula        Solarska              107.43 +  444: 378  157
    8    14 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  351: 352   66
    9    20 Danuta         Langiewicz            108.42 +  500: 325  158
   10    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  365: 354  166
   11    11 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  351: 394   74
   12    15 Małgorzata     Sulejewska            127.14 +  394: 386  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1484  / 12 123.67




	Bogdan Kozłowski 114.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  386: 399  100
    2    27 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  423: 280  160
    3    18 Alina          Białobrzewska         113.65 -  353: 457   64
    4    25 Marek          Reda                  132.32 -  296: 482   82
    5    36 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  434: 386  164
    6    27 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 -  367: 368   66
    7    31 Marek          Dudkiewicz            130.34 -  332: 479   80
    8    36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  346: 353   73
    9    40 Janina         Grajewska             100.00 +  444: 312  150
   10    34 Sławomir       Długosz               100.17 +  382: 309  150
   11    33 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  415: 383  150
   12    25 Adam           Klimont               128.04 -  197: 413   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Mariusz Orzeł 114.39 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.21 +  396: 338  193
    2     2 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  337: 398   86
    3    35 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  449: 293  150
    4    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  357: 413  100
    5    21 Urszula        Solarska              107.43 +  517: 380  157
    6    12 Kamil          Kister                111.40 -  368: 382   61
    7    18 Robert         Kuszpit               135.76 +  433: 352  186
    8    13 Dariusz        Białobrzewski         126.22 +  396: 372  176
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  266: 406   69
   10    19 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  389: 296  180
   11    18 Andrzej        Kroc                  114.44 +  383: 332  164
   12     9 Sławomir       Piotrowski            118.60 +  396: 278  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 12 140.92




	Krzysztof Kodzis 114.17 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  285: 486   92
    2    31 Jolanta        Chłopińska            124.07 +  367: 351  174
    3    29 Stanisław      Rydzik                143.21 -  283: 434   93
    4    36 Urszula        Solarska              107.43 -  336: 371   57
    5    36 Bogdan         Kozłowski             114.41 -  386: 434   64
    6    42 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  334: 304  150
    7    33 Anna           Stefańska             115.53 +  449: 281  166
    8    35 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  403: 396  150
    9    37 Karol          Posielski             100.00 +  356: 335  150
   10    33 Dorota         Zielińska             122.84 -  394: 432   73
   11    25 Magdalena      Kublik                110.80 -  205: 395   61
   12    31 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 +  403: 319  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Michał Kolaj 113.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              142.36 -  329: 342   92
    2    43 Beata          Sekuła                100.00 +  441: 307  150
    3    22 Mariusz        Michalski             100.00 +  407: 290  150
    4    20 Stanisław      Gasik                 115.79 -  380: 445   66
    5    20 Robert         Kuszpit               135.76 +  397: 325  186
    6    21 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  407: 303  164
    7    16 Wojciech       Sołdan                132.73 -  364: 394   83
    8    21 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  311: 430   68
    9    27 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  340: 322  159
   10    28 Jarosław       Sobczak               114.99 -  344: 400   65
   11    21 Marek          Reda                  132.32 -  342: 355   82
   12    28 Anna           Stefańska             115.53 +  415: 285  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Alina Białobrzewska 113.65 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jarosław       Borowski              139.05 +  401: 396  189
    2    23 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  322: 386   68
    3    18 Bogdan         Kozłowski             114.41 +  457: 353  164
    4    19 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  402: 408   69
    5    18 Dariusz        Zębek                 100.00 +  402: 326  150
    6    16 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  351: 447  100
    7    24 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 +  438: 314  173
    8    17 Jerzy          Tatarczuk             103.04 +  344: 325  153
    9    18 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  356: 475   89
   10    22 Szymon         Płachta               118.54 +  380: 334  169
   11    20 Kamil          Kister                111.40 -  358: 366   61
   12    18 Beata          Wiączkowska           123.64 -  361: 387   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Patrycja Śliwińska 113.53 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Alabrudziński         137.73 -  342: 471   88
    2    37 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  394: 367  161
    3    34 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  383: 303  159
    4    14 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  408: 393  176
    5     5 Jarosław       Borowski              139.05 -  244: 430   89
    6    21 Michał         Kolaj                 113.70 -  303: 407   64
    7    28 Barbara        Łukaszewicz           108.66 -  288: 480   59
    8    29 Dariusz        Zębek                 100.00 +  396: 300  150
    9    19 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  372: 476   73
   10    29 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  347: 380   72
   11    32 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  398: 297  180
   12    30 Elżbieta       Święcka               106.71 -  317: 353   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Krzysztof Jaworski 112.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Rafał          Dąbrowski             135.92 -  303: 489   86
    2    25 Łukasz         Baranowski            107.27 -  301: 321   57
    3    46 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  390: 241  150
    4    26 Beata          Piotrowska            114.43 +  406: 391  164
    5    22 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  322: 444   74
    6    30 Anna           Stefańska             115.53 +  424: 346  166
    7    23 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  383: 366  176
    8    22 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  320: 443   77
    9    36 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  389: 473   50
   10    27 Czesław        Grajewski             110.64 +  501: 286  161
   11    17 Beata          Wiączkowska           123.64 +  366: 300  174
   12    20 Czesław        Grajewski             110.64 -  384: 449   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Piotr Madej 112.22 Wrocław  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Rafał          Lenartowski           135.90 -  352: 436   86
    2    35 Marta          Łęgowska              100.00 +  415: 315  150
    3    24 Sławomir       Długosz               100.17 +  343: 336  150
    4    15 Łukasz         Baranowski            107.27 -  339: 364   57
    5    17 Dariusz        Maciejuk              125.70 -  393: 428   76
    6    28 Joanna         Ostrowska             120.49 -  249: 370   70
    7    37 Henryk         Piotrowski            103.84 +  466: 291  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Kamil Kister 111.40 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               135.76 +  422: 375  186
    2    21 Irena          Sołdan                130.15 +  391: 290  180
    3     3 Mateusz        Borsuk                119.35 -  323: 431   69
    4    10 Jarosław       Borowski              139.05 -  427: 518   89
    5    19 Joanna         Ostrowska             120.49 +  342: 312  170
    6    12 Mariusz        Orzeł                 114.39 +  382: 368  164
    7     9 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  334: 365   77
    8    18 Adam           Klimont               128.04 -  340: 438   78
    9    30 Jarosław       Sobczak               114.99 -  346: 461   65
   10    23 Małgorzata     Szmuksta              116.10 +  428: 297  166
   11    20 Alina          Białobrzewska         113.65 +  366: 358  164
   12    21 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  414: 338  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1558  / 12 129.83




	Renata Andracka 111.23 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Sołdan                132.73 -  306: 374   83
    2    47 Paweł          Jakubiak              100.00 +  348: 215  150
    3    28 Czesław        Grajewski             110.64 +  381: 378  161
    4    22 Dariusz        Białobrzewski         126.22 +  407: 297  176
    5    14 Krzysztof      Sporczyk              119.05 +  434: 306  169
    6     7 Piotr          Pietuchowski          139.10 =  349: 349  139
    7     6 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  366: 421   69
    8    12 Andrzej        Kroc                  114.44 -  344: 396   64
    9    16 Beata          Wiączkowska           123.64 -  296: 469   74
   10    17 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  363: 320  176
   11    28 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  376: 246  160
   12    13 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  299: 346   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Magdalena Kublik 110.80 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  132.32 -  335: 388   82
    2    41 Artur          Jakimczyk             100.00 +  412: 248  150
    3    31 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  375: 290  150
    4    13 Elżbieta       Święcka               106.71 +  379: 293  157
    5     9 Grzegorz       Kurowski              127.25 +  456: 318  177
    6    10 Bartosz        Boniecki              100.00 +  425: 390  150
    7     7 Irena          Sołdan                130.15 -  300: 445   80
    8     6 Jarosław       Borowski              139.05 +  395: 335  189
    9     4 Michał         Alabrudziński         137.73 -  325: 420   88
   10     7 Mateusz        Borsuk                119.35 -  286: 541   69
   11    25 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  395: 205  164
   12    11 Wojciech       Sołdan                132.73 +  361: 315  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Jerzy Krzyżewski 110.71 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Paweł          Janaś                 131.51 -  276: 438   82
    2    37 Patrycja       Śliwińska             113.53 -  367: 394   64
    3    41 Danuta         Langiewicz            108.42 +  378: 346  158
    4    39 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 -  356: 434   59
    5    40 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  371: 358  151
    6    26 Beata          Piotrowska            114.43 -  278: 459   64
    7    39 Janina         Grajewska             100.00 +  429: 324  150
    8    34 Dorota         Zielińska             122.84 -  358: 375   73
    9    26 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  378: 418   76
   10    35 Karol          Posielski             100.00 -  303: 389   50
   11    38 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  306: 266  150
   12    36 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  421: 264  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1236  / 12 103.00




	Czesław Grajewski 110.64 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Dudkiewicz            130.34 -  385: 437   80
    2    28 Beata          Wiączkowska           123.64 +  371: 344  174
    3    28 Renata         Andracka              111.23 -  378: 381   61
    4    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  339: 323  150
    5    32 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  438: 288  150
    6    11 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  419: 295  167
    7     8 Jarosław       Borowski              139.05 -  387: 462   89
    8    23 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 -  299: 370   66
    9    28 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  372: 314  150
   10    27 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  286: 501   63
   11    23 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  438: 413  172
   12    20 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  449: 384  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Stanisław Olsztyn 110.44 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                130.15 -  299: 341   80
    2    27 Bogdan         Kozłowski             114.41 -  280: 423   64
    3    38 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  333: 377   72
    4    43 Artur          Jakimczyk             100.00 -  276: 319   50
    5    45 Paweł          Jakubiak              100.00 +  528: 163  150
    6    39 Robert         Kuszpit               135.76 -  267: 449   86
    7    44 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  367: 325  150
    8    40 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  358: 284  150
    9    34 Urszula        Solarska              107.43 +  366: 365  157
   10    30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 +  405: 354  173
   11    28 Renata         Andracka              111.23 -  246: 376   61
   12    32 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  414: 218  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Monika Gawron-Cieślik 108.94 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Grzegorz       Święcki               129.87 -  283: 432   80
    2    34 Marianna       Kozłowska             102.64 +  338: 295  153
    3    34 Patrycja       Śliwińska             113.53 -  303: 383   64
    4    39 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  434: 356  161
    5    27 Małgorzata     Szmuksta              116.10 +  448: 318  166
    6    18 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  272: 382   74
    7    27 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  352: 452   77
    8    26 Dariusz        Maciejuk              125.70 -  375: 432   76
    9    27 Michał         Kolaj                 113.70 -  322: 340   64
   10    38 Blanka         Zwolińska             100.00 +  385: 349  150
   11    30 Bartosz        Boniecki              100.00 -  234: 447   50
   12    36 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  264: 421   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  / 12  98.00




	Barbara Łukaszewicz 108.66 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Adam           Klimont               128.04 +  486: 267  178
    2     4 Sławomir       Długosz               100.17 +  352: 276  150
    3    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 +  410: 364  200
    4     4 Weronika       Rudnicka              118.84 -  379: 380   69
    5    13 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  352: 406   69
    6    17 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  283: 551   53
    7    28 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  480: 288  164
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  382: 439   69
    9    24 Dariusz        Zębek                 100.00 -  334: 407   50
   10    20 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  354: 480   77
   11    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  329: 485   50
   12    33 Karol          Posielski             100.00 +  353: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Danuta Langiewicz 108.42 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  237: 463   77
    2    42 Henryk         Piotrowski            103.84 -  287: 364   54
    3    41 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  346: 378   61
    4    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  376: 248  150
    5    37 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  344: 398   50
    6    44 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  402: 247  150
    7    42 Artur          Jakimczyk             100.00 +  338: 302  150
    8    31 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 +  338: 274  150
    9    20 Beata          Piotrowska            114.43 -  325: 500   64
   10    32 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  317: 370   74
   11    36 Elżbieta       Święcka               106.71 -  323: 422   57
   12    38 Sławomir       Długosz               100.17 -  364: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Urszula Solarska 107.43 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kurowski              127.25 -  383: 485   77
    2    29 Sławomir       Grudziński            100.00 +  347: 330  150
    3    14 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  317: 517   67
    4    36 Krzysztof      Kodzis                114.17 +  371: 336  164
    5    21 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  380: 517   64
    6    35 Andrzej        Ciołek                100.00 +  370: 277  150
    7    22 Beata          Piotrowska            114.43 -  378: 444   64
    8    30 Sławomir       Długosz               100.17 +  339: 328  150
    9    34 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  365: 366   60
   10    26 Robert         Kuszpit               135.76 -  268: 503   86
   11    37 Karol          Posielski             100.00 -  337: 375   50
   12    35 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  290: 365   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1132  / 12  94.33




	Łukasz Baranowski 107.27 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  432: 452   77
    2    25 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  321: 301  163
    3    30 Janina         Grajewska             100.00 +  438: 302  150
    4    15 Piotr          Madej                 112.22 +  364: 339  162
    5    15 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 +  399: 330  168
    6     3 Jarosław       Borowski              139.05 +  488: 340  189
    7     4 Stanisław      Rydzik                143.21 -  343: 513   93
    8     4 Zbigniew       Wietecki              126.34 +  337: 334  176
    9     2 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  372: 421   92
   10    13 Piotr          Pietuchowski          139.10 -  421: 491   89
   11    16 Anna           Stefańska             115.53 +  434: 326  166
   12     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  295: 470  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Elżbieta Święcka 106.71 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  315: 432   76
    2    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  468: 136  150
    3    19 Joanna         Ostrowska             120.49 +  422: 310  170
    4    13 Magdalena      Kublik                110.80 -  293: 379   61
    5    29 Sławomir       Długosz               100.17 -  287: 444   50
    6    36 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  365: 370   50
    7    35 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  271: 339   50
    8    38 Blanka         Zwolińska             100.00 +  358: 290  150
    9    29 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  365: 366   72
   10    37 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  390: 297  150
   11    36 Danuta         Langiewicz            108.42 +  422: 323  158
   12    30 Patrycja       Śliwińska             113.53 +  353: 317  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Henryk Piotrowski 103.84 Lidzbark Warmiński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  330: 408   76
    2    42 Danuta         Langiewicz            108.42 +  364: 287  158
    3    20 Andrzej        Kroc                  114.44 +  405: 337  164
    4    16 Stanisław      Rydzik                143.21 -  290: 515   93
    5    24 Marek          Dudkiewicz            130.34 -  292: 318   80
    6    33 Marek          Reda                  132.32 -  231: 406   82
    7    37 Piotr          Madej                 112.22 -  291: 466   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     715  /  7 102.14




	Jerzy Tatarczuk 103.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  398: 367  176
    2     1 Krzysztof      Bukowski              116.87 +  448: 329  167
    3     7 Wojciech       Sołdan                132.73 +  324: 322  183
    4     6 Zbigniew       Wietecki              126.34 -  322: 487   76
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            127.14 -  326: 505   77
    6    17 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  551: 283  159
    7    14 Dorota         Maciejuk              117.76 -  260: 390   68
    8    17 Alina          Białobrzewska         113.65 -  325: 344   64
    9    31 Mariusz        Michalski             100.00 +  468: 252  150
   10    24 Anna           Stefańska             115.53 -  363: 458   66
   11    15 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  384: 435  100
   12    26 Dariusz        Maciejuk              125.70 +  418: 318  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1462  / 12 121.83




	Marianna Kozłowska 102.64 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  361: 362   74
    2    34 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 -  295: 338   59
    3    39 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  316: 334   50
    4    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  407: 332  150
    5    39 Andrzej        Ciołek                100.00 -  299: 376   50
    6    40 Janina         Grajewska             100.00 -  305: 314   50
    7    43 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  394: 231  150
    8    39 Sławomir       Grudziński            100.00 +  443: 261  150
    9    25 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  361: 423   67
   10    36 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  411: 252  151
   11    35 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  346: 368   50
   12    34 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  347: 332  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Wojciech Gołęcki 100.70 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Chłopińska            124.07 +  385: 370  174
    2     8 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  302: 363   77
    3    21 Dariusz        Zębek                 100.00 -  245: 373   50
    4    37 Robert         Kuszpit               135.76 -  270: 392   86
    5    40 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  358: 371   61
    6    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 125  150
    7    34 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  322: 353   50
    8    42 Artur          Jakimczyk             100.00 -  317: 334   50
    9    41 Sławomir       Grudziński            100.00 +  296: 263  150
   10    36 Marianna       Kozłowska             102.64 -  252: 411   53
   11    43 Paweł          Jakubiak              100.00 +  438: 192  150
   12    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  335: 276  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1201  / 12 100.08




	Sławomir Długosz 100.17 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Beata          Wiączkowska           123.64 +  392: 298  174
    2     4 Barbara        Łukaszewicz           108.66 -  276: 352   59
    3    24 Piotr          Madej                 112.22 -  336: 343   62
    4    41 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  332: 324  150
    5    29 Elżbieta       Święcka               106.71 +  444: 287  157
    6    19 Irena          Sołdan                130.15 -  218: 604   80
    7    30 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  349: 433   66
    8    30 Urszula        Solarska              107.43 -  328: 339   57
    9    33 Robert         Kuszpit               135.76 -  269: 492   86
   10    34 Bogdan         Kozłowski             114.41 -  309: 382   64
   11    41 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  376: 285  150
   12    38 Danuta         Langiewicz            108.42 +  379: 364  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1263  / 12 105.25




	Magdalena Ambroszczyk 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 PAUZA
    2    24 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.78 -  317: 318  100
    3    35 Mariusz        Orzeł                 114.39 -  293: 449   64
    4    41 Sławomir       Długosz               100.17 -  324: 332   50
    5    43 Beata          Wiączkowska           123.64 -  248: 442   74
    6    44 Danuta         Langiewicz            108.42 -  247: 402   58
    7    44 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  325: 367   60
    8    45 Mirosław       Dejna                 100.00 +  431: 168  150
    9    44 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  302: 303   50
   10    44 Sławomir       Grudziński            100.00 +  387: 320  150
   11    42 Blanka         Zwolińska             100.00 +  458: 252  150
   12    41 Dorota         Zielińska             122.84 -  263: 341   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00




	Bartosz Boniecki 100.00 Elbląg                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Weronika       Rudnicka              118.84 -  312: 366   69
    2    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  605: 128  150
    3    13 Robert         Kuszpit               135.76 +  414: 316  186
    4     9 Dariusz        Zębek                 100.00 +  594: 301  150
    5     4 Rafał          Lenartowski           135.90 -  366: 610   86
    6    10 Magdalena      Kublik                110.80 -  390: 425   61
    7    17 Dariusz        Białobrzewski         126.22 -  363: 492   76
    8    24 Marek          Dudkiewicz            130.34 +  415: 414  180
    9    17 Paweł          Janaś                 131.51 -  275: 477   82
   10    18 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  345: 421   67
   11    30 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 +  447: 234  159
   12    24 Dorota         Maciejuk              117.76 -  265: 324   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Andrzej Ciołek 100.00 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Krzysztof      Sporczyk              119.05 -  277: 432   69
    2    36 Dariusz        Zębek                 100.00 -  213: 427   50
    3    43 Dorota         Maciejuk              117.76 -  301: 305   68
    4    47 Mirosław       Dejna                 100.00 +  426: 139  150
    5    39 Marianna       Kozłowska             102.64 +  376: 299  153
    6    35 Urszula        Solarska              107.43 -  277: 370   57
    7    38 Mariusz        Michalski             100.00 -  373: 378   50
    8    43 Marta          Łęgowska              100.00 +  481: 345  150
    9    32 Grzegorz       Koczkodon             124.27 -  315: 320   74
   10    40 Artur          Jakimczyk             100.00 +  365: 287  150
   11    34 Szymon         Płachta               118.54 -  301: 443   69
   12    37 Katarzyna      Dębska                100.00 -  284: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1090  / 12  90.83




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  227: 452   73
    2    44 Elżbieta       Święcka               106.71 -  136: 468   57
    3    44 Sławomir       Grudziński            100.00 -  147: 333   50
    4    47 Andrzej        Ciołek                100.00 -  139: 426   50
    5    47 PAUZA
    6    46 Wojciech       Gołęcki               100.70 -  125: 413   51
    7    46 Sylwia         Kozłowska             100.00 -  146: 396   50
    8    45 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  168: 431   50
    9    45 Paweł          Jankowski             100.00 -  196: 233   50
   10    45 Paweł          Jakubiak              100.00 -  193: 313   50
   11    44 Janina         Grajewska             100.00 -  157: 344   50
   12    45 Paweł          Jankowski             100.00 =  241: 241  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     631  / 11  57.36




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Andrzej        Kroc                  114.44 -  285: 426   64
    2    32 Dariusz        Maciejuk              125.70 -  319: 390   76
    3    47 Paweł          Jankowski             100.00 +  385: 217  150
    4    28 Czesław        Grajewski             110.64 -  323: 339   61
    5    34 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  277: 466   73
    6    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  332: 230  150
    7    36 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  318: 339   50
    8    37 Anna           Stefańska             115.53 -  324: 452   66
    9    42 Marta          Łęgowska              100.00 -  316: 337   50
   10    42 Mariusz        Michalski             100.00 +  422: 332  150
   11    40 Artur          Jakimczyk             100.00 +  360: 278  150
   12    37 Andrzej        Ciołek                100.00 +  360: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Janina Grajewska 100.00 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Joanna         Ostrowska             120.49 -  364: 386   70
    2    33 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  286: 272  150
    3    30 Łukasz         Baranowski            107.27 -  302: 438   57
    4    33 Marek          Dudkiewicz            130.34 -  320: 423   80
    5    35 Adam           Klimont               128.04 -  254: 483   78
    6    40 Marianna       Kozłowska             102.64 +  314: 305  153
    7    39 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  324: 429   61
    8    41 Jarosław       Sobczak               114.99 -  225: 438   65
    9    40 Bogdan         Kozłowski             114.41 -  312: 444   64
   10    43 Paweł          Jankowski             100.00 +  380: 188  150
   11    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  344: 157  150
   12    40 Marta          Łęgowska              100.00 -  253: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1128  / 12  94.00




	Sławomir Grudziński 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Jarosław       Sobczak               114.99 -  295: 347   65
    2    29 Urszula        Solarska              107.43 -  330: 347   57
    3    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  333: 147  150
    4    32 Dorota         Zielińska             122.84 +  400:   1  173
    5    26 Szymon         Płachta               118.54 -  276: 467   69
    6    34 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  145: 424   66
    7    41 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  337: 369   50
    8    39 Marianna       Kozłowska             102.64 -  261: 443   53
    9    41 Wojciech       Gołęcki               100.70 -  263: 296   51
   10    44 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  320: 387   50
   11    46 PAUZA
   12    43 Artur          Jakimczyk             100.00 +  282: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     934  / 11  84.91




	Artur Jakimczyk 100.00 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  264: 447   69
    2    41 Magdalena      Kublik                110.80 -  248: 412   61
    3    42 Beata          Wiączkowska           123.64 -  273: 395   74
    4    43 Stanisław      Olsztyn               110.44 +  319: 276  160
    5    44 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  329: 290  150
    6    38 Dariusz        Zębek                 100.00 -  296: 411   50
    7    42 Danuta         Langiewicz            108.42 -  302: 338   58
    8    42 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  334: 317  151
    9    39 Joanna         Ostrowska             120.49 -  246: 378   70
   10    40 Andrzej        Ciołek                100.00 -  287: 365   50
   11    40 Katarzyna      Dębska                100.00 -  278: 360   50
   12    43 Sławomir       Grudziński            100.00 -  250: 282   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  / 12  82.75




	Paweł Jakubiak 100.00 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Anna           Stefańska             115.53 -  122: 440   66
    2    47 Renata         Andracka              111.23 -  215: 348   61
    3    45 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  210: 456   50
    4    45 Marta          Łęgowska              100.00 -  192: 321   50
    5    45 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  163: 528   60
    6    47 Paweł          Jankowski             100.00 +  309: 202  150
    7    45 Beata          Sekuła                100.00 -  198: 334   50
    8    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  279: 292   50
    9    46 PAUZA
   10    45 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 193  150
   11    43 Wojciech       Gołęcki               100.70 -  192: 438   51
   12    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     788  / 11  71.64




	Paweł Jankowski 100.00 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Krzysztof      Bukowski              116.87 -  158: 554   67
    2    46 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  147: 324   50
    3    47 Katarzyna      Dębska                100.00 -  217: 385   50
    4    46 Beata          Sekuła                100.00 -  164: 424   50
    5    46 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  191: 308   50
    6    47 Paweł          Jakubiak              100.00 -  202: 309   50
    7    47 Marta          Łęgowska              100.00 -  128: 384   50
    8    46 PAUZA
    9    45 Mirosław       Dejna                 100.00 +  233: 196  150
   10    43 Janina         Grajewska             100.00 -  188: 380   50
   11    45 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  281: 374   50
   12    45 Mirosław       Dejna                 100.00 =  241: 241  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     717  / 11  65.18




	Sylwia Kozłowska 100.00 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Mateusz        Borsuk                119.35 -  284: 475   69
    2    33 Janina         Grajewska             100.00 -  272: 286   50
    3    39 Marianna       Kozłowska             102.64 +  334: 316  153
    4    40 Joanna         Ostrowska             120.49 -  278: 412   70
    5    41 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 -  304: 391   66
    6    42 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  304: 334   64
    7    46 Mirosław       Dejna                 100.00 +  396: 146  150
    8    40 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  284: 358   60
    9    44 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 +  303: 302  150
   10    37 Elżbieta       Święcka               106.71 -  297: 390   57
   11    38 Jerzy          Krzyżewski            110.71 -  266: 306   61
   12    42 Mariusz        Michalski             100.00 -  322: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1000  / 12  83.33




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Dorota         Maciejuk              117.76 +  373: 292  168
    2    11 Sławomir       Piotrowski            118.60 -  305: 425   69
    3    22 Michał         Kolaj                 113.70 -  290: 407   64
    4    29 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  379: 324  150
    5    28 Irena          Sołdan                130.15 -  416: 472   80
    6    25 Adam           Klimont               128.04 -  289: 430   78
    7    38 Andrzej        Ciołek                100.00 +  378: 373  150
    8    25 Andrzej        Kwiatkowski           122.97 -  297: 467   73
    9    31 Jerzy          Tatarczuk             103.04 -  252: 468   53
   10    42 Katarzyna      Dębska                100.00 -  332: 422   50
   11    39 Marta          Łęgowska              100.00 -  387: 419   50
   12    42 Sylwia         Kozłowska             100.00 +  379: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1135  / 12  94.58




	Karol Posielski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  354: 340  172
    2    17 Grzegorz       Święcki               129.87 +  351: 328  180
    3    11 Krzysztof      Langiewicz            127.36 -  314: 356   77
    4    24 Tomasz         Zwoliński             142.48 -  276: 518   92
    5    30 Anna           Stefańska             115.53 +  352: 347  166
    6    23 Paweł          Janaś                 131.51 -  256: 457   82
    7    29 Beata          Wiączkowska           123.64 -  323: 417   74
    8    33 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  321: 399   50
    9    37 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  335: 356   64
   10    35 Jerzy          Krzyżewski            110.71 +  389: 303  161
   11    37 Urszula        Solarska              107.43 +  375: 337  157
   12    33 Barbara        Łukaszewicz           108.66 -  311: 353   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  310: 388   73
    2    46 Paweł          Jankowski             100.00 +  324: 147  150
    3    31 Magdalena      Kublik                110.80 -  290: 375   61
    4    38 Beata          Wiączkowska           123.64 +  364: 305  174
    5    32 Czesław        Grajewski             110.64 -  288: 438   61
    6    36 Elżbieta       Święcka               106.71 +  370: 365  157
    7    32 Marek          Reda                  132.32 -  263: 469   82
    8    35 Krzysztof      Kodzis                114.17 -  396: 403   64
    9    36 Krzysztof      Jaworski              112.66 +  473: 389  163
   10    31 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  386: 395   50
   11    33 Bogdan         Kozłowski             114.41 -  383: 415   64
   12    35 Urszula        Solarska              107.43 +  365: 290  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Beata Sekuła 100.00 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Beata          Piotrowska            114.43 -  234: 445   64
    2    43 Michał         Kolaj                 113.70 -  307: 441   64
    3    40 Adam           Klimont               128.04 -  280: 465   78
    4    46 Paweł          Jankowski             100.00 +  424: 164  150
    5    38 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  256: 334   72
    6    41 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  316: 322   50
    7    45 Paweł          Jakubiak              100.00 +  334: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     628  /  7  89.71




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Małgorzata     Szmuksta              116.10 -  205: 337   66
    2    45 Bartosz        Boniecki              100.00 -  128: 605   50
    3    46 Krzysztof      Jaworski              112.66 -  241: 390   63
    4    44 Danuta         Langiewicz            108.42 -  248: 376   58
    5    46 Paweł          Jankowski             100.00 +  308: 191  150
    6    45 Katarzyna      Dębska                100.00 -  230: 332   50
    7    43 Marianna       Kozłowska             102.64 -  231: 394   53
    8    44 Paweł          Jakubiak              100.00 +  292: 279  150
    9    43 Blanka         Zwolińska             100.00 -  253: 323   50
   10    46 PAUZA
   11    41 Sławomir       Długosz               100.17 -  285: 376   50
   12    44 Paweł          Jakubiak              100.00 +  400:   1  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  / 11  80.91




	Łukasz Wojciechowski 100.00 Łomża

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mariola        Osajda-Matczak        116.24 -  337: 371   66
    2    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  367: 369   50
    3    37 Marta          Łęgowska              100.00 +  416: 248  150
    4    29 Mariusz        Michalski             100.00 -  324: 379   50
    5    37 Danuta         Langiewicz            108.42 +  398: 344  158
    6    29 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  302: 431   72
    7    36 Katarzyna      Dębska                100.00 +  339: 318  150
    8    33 Karol          Posielski             100.00 +  399: 321  150
    9    35 Elżbieta       Zębek                 100.00 +  433: 277  150
   10    31 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  395: 386  150
   11    24 Jarosław       Sobczak               114.99 -  366: 424   65
   12    21 Kamil          Kister                111.40 -  338: 414   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dorota         Zielińska             122.84 -  265: 375   73
    2    40 Łukasz         Wojciechowski         100.00 +  369: 367  150
    3    32 Szymon         Płachta               118.54 -  366: 389   69
    4    42 Marianna       Kozłowska             102.64 -  332: 407   53
    5    44 Artur          Jakimczyk             100.00 -  290: 329   50
    6    43 Marta          Łęgowska              100.00 +  329: 192  150
    7    35 Elżbieta       Święcka               106.71 +  339: 271  157
    8    32 Andrzej        Rechowicz             121.69 -  241: 493   72
    9    38 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  287: 551   73
   10    39 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  251: 381   50
   11    45 Paweł          Jankowski             100.00 +  374: 281  150
   12    39 Wojciech       Gołęcki               100.70 -  276: 335   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    38 Elżbieta       Święcka               106.71 -  290: 358   57
    9    43 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  323: 253  150
   10    38 Monika         Gawron-Cieślik        108.94 -  349: 385   59
   11    42 Magdalena      Ambroszczyk           100.00 -  252: 458   50
   12    46 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     316  /  4  79.00




	Dariusz Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Pukniel               118.55 -  348: 365   69
    2    36 Andrzej        Ciołek                100.00 +  427: 213  150
    3    21 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  373: 245  151
    4     9 Bartosz        Boniecki              100.00 -  301: 594   50
    5    18 Alina          Białobrzewska         113.65 -  326: 402   64
    6    38 Artur          Jakimczyk             100.00 +  411: 296  150
    7    20 Adam           Klimont               128.04 -  367: 380   78
    8    29 Patrycja       Śliwińska             113.53 -  300: 396   64
    9    24 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  407: 334  159
   10    25 Andrzej        Kroc                  114.44 +  459: 327  164
   11    19 Robert         Kuszpit               135.76 -  304: 515   86
   12    29 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  352: 379   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1235  / 12 102.92




	Elżbieta Zębek 100.00 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Szymon         Płachta               118.54 -  303: 393   69
    2    26 Jarosław       Borowski              139.05 -  321: 413   89
    3    45 Paweł          Jakubiak              100.00 +  456: 210  150
    4    34 Dorota         Maciejuk              117.76 -  233: 351   68
    5    33 Beata          Piotrowska            114.43 -  362: 375   64
    6    41 Beata          Sekuła                100.00 +  322: 316  150
    7    41 Sławomir       Grudziński            100.00 +  369: 337  150
    8    28 Robert         Kuszpit               135.76 -  338: 343   86
    9    35 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  277: 433   50
   10    41 Marta          Łęgowska              100.00 +  383: 316  150
   11    35 Marianna       Kozłowska             102.64 +  368: 346  153
   12    32 Stanisław      Olsztyn               110.44 -  218: 414   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Aleksandra Łukaszewicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Stanisław      Gasik                 115.79 -  269: 342   66
    2    38 Andrzej        Rechowicz             121.69 +  390: 345  172
    3    26 Grzegorz       Święcki               129.87 -  335: 402   80
    4    27 Jolanta        Chłopińska            124.07 -  356: 395   74
    5    42 Marta          Łęgowska              100.00 +  474: 278  150
    6    31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  122.74 -  332: 412   73
    7    34 Wojciech       Gołęcki               100.70 +  353: 322  151
    8    31 Danuta         Langiewicz            108.42 -  274: 338   58
    9    28 Czesław        Grajewski             110.64 -  314: 372   61
   10    39 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  381: 251  150
   11    31 Barbara        Łukaszewicz           108.66 +  485: 329  159
   12    29 Dariusz        Zębek                 100.00 +  379: 352  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1344  / 12 112.00




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Grzegorz       Wiączkowski           118.09 -  282: 292   68
    2    35 Piotr          Madej                 112.22 -  315: 415   62
    3    37 Łukasz         Wojciechowski         100.00 -  248: 416   50
    4    45 Paweł          Jakubiak              100.00 +  321: 192  150
    5    42 Aleksandra     Łukaszewicz           100.00 -  278: 474   50
    6    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  192: 329   50
    7    47 Paweł          Jankowski             100.00 +  384: 128  150
    8    43 Andrzej        Ciołek                100.00 -  345: 481   50
    9    42 Katarzyna      Dębska                100.00 +  337: 316  150
   10    41 Elżbieta       Zębek                 100.00 -  316: 383   50
   11    39 Mariusz        Michalski             100.00 +  419: 387  150
   12    40 Janina         Grajewska             100.00 +  317: 253  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Otwarte Mistrzostwa Ziemi Ostródzkiej "Blanki w Szranki"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bogdan         Kozłowski             399: 386
   2 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Rydzik                396: 338
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Kodzis                486: 285
   4 Michał         Kolaj                - Krzysztof      Obremski              329: 342
   5 Jarosław       Borowski             - Alina          Białobrzewska         396: 401
   6 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Alabrudziński         342: 471
   7 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Jaworski              489: 303
   8 Piotr          Madej                - Rafał          Lenartowski           352: 436
   9 Robert         Kuszpit              - Kamil          Kister                375: 422
  10 Renata         Andracka             - Wojciech       Sołdan                306: 374
  11 Marek          Reda                 - Magdalena      Kublik                388: 335
  12 Jerzy          Krzyżewski           - Paweł          Janaś                 276: 438
  13 Marek          Dudkiewicz           - Czesław        Grajewski             437: 385
  14 Stanisław      Olsztyn              - Irena          Sołdan                299: 341
  15 Grzegorz       Święcki              - Monika         Gawron-Cieślik        432: 283
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Adam           Klimont               486: 267
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Danuta         Langiewicz            463: 237
  18 Urszula        Solarska             - Grzegorz       Kurowski              383: 485
  19 Małgorzata     Sulejewska           - Łukasz         Baranowski            452: 432
  20 Elżbieta       Święcka              - Zbigniew       Wietecki              315: 432
  21 Dariusz        Białobrzewski        - Henryk         Piotrowski            408: 330
  22 Jerzy          Tatarczuk            - Dariusz        Maciejuk              398: 367
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Marianna       Kozłowska             362: 361
  24 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Chłopińska            385: 370
  25 Beata          Wiączkowska          - Sławomir       Długosz               298: 392
  26 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Kwiatkowski           227: 452
  27 Dorota         Zielińska            - Krzysztof      Zawadzki              375: 265
  28 Zbigniew       Rybak                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  310: 388
  29 Andrzej        Rechowicz            - Karol          Posielski             340: 354
  30 Janina         Grajewska            - Joanna         Ostrowska             364: 386
  31 Mateusz        Borsuk               - Sylwia         Kozłowska             475: 284
  32 Andrzej        Ciołek               - Krzysztof      Sporczyk              277: 432
  33 Weronika       Rudnicka             - Bartosz        Boniecki              366: 312
  34 Artur          Jakimczyk            - Sławomir       Piotrowski            264: 447
  35 Grzegorz       Pukniel              - Dariusz        Zębek                 365: 348
  36 Elżbieta       Zębek                - Szymon         Płachta               303: 393
  37 Grzegorz       Wiączkowski          - Marta          Łęgowska              292: 282
  38 Mariusz        Michalski            - Dorota         Maciejuk              373: 292
  39 Krzysztof      Bukowski             - Paweł          Jankowski             554: 158
  40 Łukasz         Wojciechowski        - Mariola        Osajda-Matczak        337: 371
  41 Małgorzata     Szmuksta             - Magdalena      Sulejewska            337: 205
  42 Aleksandra     Łukaszewicz          - Stanisław      Gasik                 269: 342
  43 Anna           Stefańska            - Paweł          Jakubiak              440: 122
  44 Sławomir       Grudziński           - Jarosław       Sobczak               295: 347
  45 Andrzej        Kroc                 - Katarzyna      Dębska                426: 285
  46 Beata          Sekuła               - Beata          Piotrowska            234: 445
  47 Magdalena      Ambroszczyk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jerzy          Tatarczuk            - Krzysztof      Bukowski              448: 329
   2 Rafał          Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 398: 337
   3 Szymon         Płachta              - Tomasz         Zwoliński             353: 381
   4 Sławomir       Długosz              - Barbara        Łukaszewicz           276: 352
   5 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  457: 269
   6 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Piotr          Pietuchowski          285: 510
   7 Joanna         Ostrowska            - Mateusz        Borsuk                316: 454
   8 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Langiewicz            302: 363
   9 Dorota         Zielińska            - Małgorzata     Sulejewska            357: 374
  10 Wojciech       Sołdan               - Andrzej        Kwiatkowski           387: 380
  11 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Michalski             425: 305
  12 Beata          Piotrowska           - Michał         Alabrudziński         397: 404
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Stefańska             346: 400
  14 Paweł          Janaś                - Weronika       Rudnicka              330: 378
  15 Marek          Dudkiewicz           - Grzegorz       Pukniel               326: 413
  16 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             384: 364
  17 Karol          Posielski            - Grzegorz       Święcki               351: 328
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jarosław       Sobczak               384: 313
  19 Krzysztof      Obremski             - Krzysztof      Sporczyk              401: 408
  20 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Kroc                  393: 355
  21 Irena          Sołdan               - Kamil          Kister                290: 391
  22 Dariusz        Białobrzewski        - Małgorzata     Szmuksta              392: 389
  23 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Wiączkowski           322: 386
  24 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Magdalena      Ambroszczyk           318: 317
  25 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Jaworski              321: 301
  26 Jarosław       Borowski             - Elżbieta       Zębek                 413: 321
  27 Bogdan         Kozłowski            - Stanisław      Olsztyn               423: 280
  28 Czesław        Grajewski            - Beata          Wiączkowska           371: 344
  29 Sławomir       Grudziński           - Urszula        Solarska              330: 347
  30 Dorota         Maciejuk             - Robert         Kuszpit               347: 356
  31 Krzysztof      Kodzis               - Jolanta        Chłopińska            367: 351
  32 Dariusz        Maciejuk             - Katarzyna      Dębska                390: 319
  33 Sylwia         Kozłowska            - Janina         Grajewska             272: 286
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Marianna       Kozłowska             338: 295
  35 Marta          Łęgowska             - Piotr          Madej                 315: 415
  36 Dariusz        Zębek                - Andrzej        Ciołek                427: 213
  37 Patrycja       Śliwińska            - Jerzy          Krzyżewski            394: 367
  38 Aleksandra     Łukaszewicz          - Andrzej        Rechowicz             390: 345
  39 Stanisław      Rydzik               - Adam           Klimont               418: 384
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Łukasz         Wojciechowski         369: 367
  41 Magdalena      Kublik               - Artur          Jakimczyk             412: 248
  42 Henryk         Piotrowski           - Danuta         Langiewicz            364: 287
  43 Michał         Kolaj                - Beata          Sekuła                441: 307
  44 Mirosław       Dejna                - Elżbieta       Święcka               136: 468
  45 Bartosz        Boniecki             - Magdalena      Sulejewska            605: 128
  46 Paweł          Jankowski            - Zbigniew       Rybak                 147: 324
  47 Paweł          Jakubiak             - Renata         Andracka              215: 348


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Lenartowski           341: 379
   2 Zbigniew       Wietecki             - Grzegorz       Kurowski              431: 303
   3 Kamil          Kister               - Mateusz        Borsuk                323: 431
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Dąbrowski             368: 438
   5 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Pukniel               402: 298
   6 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             373: 294
   7 Wojciech       Sołdan               - Jerzy          Tatarczuk             322: 324
   8 Anna           Stefańska            - Weronika       Rudnicka              348: 454
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Gasik                 398: 331
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Kazimierz.Jr   Merklejn              410: 364
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Karol          Posielski             356: 314
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Wiączkowski           404: 366
  13 Bartosz        Boniecki             - Robert         Kuszpit               414: 316
  14 Krzysztof      Bukowski             - Urszula        Solarska              517: 317
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            432: 308
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Małgorzata     Szmuksta              363: 444
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Jarosław       Borowski              259: 448
  18 Alina          Białobrzewska        - Bogdan         Kozłowski             457: 353
  19 Elżbieta       Święcka              - Joanna         Ostrowska             422: 310
  20 Andrzej        Kroc                 - Henryk         Piotrowski            337: 405
  21 Dariusz        Zębek                - Wojciech       Gołęcki               373: 245
  22 Mariusz        Michalski            - Michał         Kolaj                 290: 407
  23 Paweł          Janaś                - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  387: 293
  24 Sławomir       Długosz              - Piotr          Madej                 336: 343
  25 Jarosław       Sobczak              - Marek          Dudkiewicz            473: 333
  26 Grzegorz       Święcki              - Aleksandra     Łukaszewicz           402: 335
  27 Marek          Reda                 - Dariusz        Maciejuk              338: 436
  28 Czesław        Grajewski            - Renata         Andracka              378: 381
  29 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Kodzis                434: 283
  30 Janina         Grajewska            - Łukasz         Baranowski            302: 438
  31 Zbigniew       Rybak                - Magdalena      Kublik                290: 375
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Szymon         Płachta               366: 389
  33 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                486: 310
  34 Monika         Gawron-Cieślik       - Patrycja       Śliwińska             303: 383
  35 Magdalena      Ambroszczyk          - Mariusz        Orzeł                 293: 449
  36 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Zielińska             419: 365
  37 Marta          Łęgowska             - Łukasz         Wojciechowski         248: 416
  38 Andrzej        Rechowicz            - Stanisław      Olsztyn               377: 333
  39 Marianna       Kozłowska            - Sylwia         Kozłowska             316: 334
  40 Adam           Klimont              - Beata          Sekuła                465: 280
  41 Danuta         Langiewicz           - Jerzy          Krzyżewski            346: 378
  42 Artur          Jakimczyk            - Beata          Wiączkowska           273: 395
  43 Dorota         Maciejuk             - Andrzej        Ciołek                305: 301
  44 Mirosław       Dejna                - Sławomir       Grudziński            147: 333
  45 Paweł          Jakubiak             - Elżbieta       Zębek                 210: 456
  46 Krzysztof      Jaworski             - Magdalena      Sulejewska            390: 241
  47 Katarzyna      Dębska               - Paweł          Jankowski             385: 217


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Borsuk                324: 426
   2 Rafał          Dąbrowski            - Małgorzata     Sulejewska            459: 425
   3 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Piotrowski            330: 361
   4 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Łukaszewicz           380: 379
   5 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Langiewicz            328: 322
   6 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Tatarczuk             487: 322
   7 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Koczkodon             332: 367
   8 Piotr          Pietuchowski         - Paweł          Janaś                 429: 372
   9 Bartosz        Boniecki             - Dariusz        Zębek                 594: 301
  10 Kamil          Kister               - Jarosław       Borowski              427: 518
  11 Szymon         Płachta              - Grzegorz       Kurowski              368: 436
  12 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Obremski              266: 464
  13 Magdalena      Kublik               - Elżbieta       Święcka               379: 293
  14 Dariusz        Maciejuk             - Patrycja       Śliwińska             393: 408
  15 Łukasz         Baranowski           - Piotr          Madej                 364: 339
  16 Henryk         Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                290: 515
  17 Anna           Stefańska            - Wojciech       Sołdan                290: 409
  18 Mariusz        Orzeł                - Kazimierz.Jr   Merklejn              357: 413
  19 Grzegorz       Pukniel              - Alina          Białobrzewska         408: 402
  20 Stanisław      Gasik                - Michał         Kolaj                 445: 380
  21 Małgorzata     Szmuksta             - Grzegorz       Wiączkowski           333: 397
  22 Renata         Andracka             - Dariusz        Białobrzewski         407: 297
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Święcki               304: 477
  24 Karol          Posielski            - Tomasz         Zwoliński             276: 518
  25 Bogdan         Kozłowski            - Marek          Reda                  296: 482
  26 Krzysztof      Jaworski             - Beata          Piotrowska            406: 391
  27 Jolanta        Chłopińska           - Aleksandra     Łukaszewicz           395: 356
  28 Katarzyna      Dębska               - Czesław        Grajewski             323: 339
  29 Łukasz         Wojciechowski        - Mariusz        Michalski             324: 379
  30 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        400: 379
  31 Adam           Klimont              - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  361: 416
  32 Dorota         Zielińska            - Sławomir       Grudziński              1: 400
  33 Janina         Grajewska            - Marek          Dudkiewicz            320: 423
  34 Elżbieta       Zębek                - Dorota         Maciejuk              233: 351
  35 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             558: 326
  36 Krzysztof      Kodzis               - Urszula        Solarska              336: 371
  37 Robert         Kuszpit              - Wojciech       Gołęcki               392: 270
  38 Beata          Wiączkowska          - Zbigniew       Rybak                 305: 364
  39 Jerzy          Krzyżewski           - Monika         Gawron-Cieślik        356: 434
  40 Sylwia         Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             278: 412
  41 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Ambroszczyk           332: 324
  42 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Zawadzki              407: 332
  43 Stanisław      Olsztyn              - Artur          Jakimczyk             276: 319
  44 Magdalena      Sulejewska           - Danuta         Langiewicz            248: 376
  45 Marta          Łęgowska             - Paweł          Jakubiak              321: 192
  46 Paweł          Jankowski            - Beata          Sekuła                164: 424
  47 Andrzej        Ciołek               - Mirosław       Dejna                 426: 139


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mateusz        Borsuk               - Sławomir       Piotrowski            327: 427
   2 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Dąbrowski             345: 422
   3 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Wietecki              403: 403
   4 Rafał          Lenartowski          - Bartosz        Boniecki              610: 366
   5 Jarosław       Borowski             - Patrycja       Śliwińska             430: 244
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Piotr          Pietuchowski          362: 371
   7 Stanisław      Gasik                - Stanisław      Rydzik                390: 390
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Obremski              426: 509
   9 Grzegorz       Kurowski             - Magdalena      Kublik                318: 456
  10 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              373: 333
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Jerzy          Tatarczuk             505: 326
  12 Wojciech       Sołdan               - Grzegorz       Święcki               441: 389
  13 Grzegorz       Pukniel              - Barbara        Łukaszewicz           406: 352
  14 Renata         Andracka             - Krzysztof      Sporczyk              434: 306
  15 Grzegorz       Wiączkowski          - Łukasz         Baranowski            330: 399
  16 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Bukowski              358: 360
  17 Piotr          Madej                - Dariusz        Maciejuk              393: 428
  18 Dariusz        Zębek                - Alina          Białobrzewska         326: 402
  19 Joanna         Ostrowska            - Kamil          Kister                312: 342
  20 Michał         Kolaj                - Robert         Kuszpit               397: 325
  21 Urszula        Solarska             - Mariusz        Orzeł                 380: 517
  22 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Jaworski              444: 322
  23 Jarosław       Sobczak              - Paweł          Janaś                 284: 412
  24 Marek          Dudkiewicz           - Henryk         Piotrowski            318: 292
  25 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Andrzej        Kroc                  327: 427
  26 Sławomir       Grudziński           - Szymon         Płachta               276: 467
  27 Monika         Gawron-Cieślik       - Małgorzata     Szmuksta              448: 318
  28 Mariusz        Michalski            - Irena          Sołdan                416: 472
  29 Elżbieta       Święcka              - Sławomir       Długosz               287: 444
  30 Karol          Posielski            - Anna           Stefańska             352: 347
  31 Dorota         Maciejuk             - Marek          Reda                  365: 344
  32 Czesław        Grajewski            - Zbigniew       Rybak                 438: 288
  33 Beata          Piotrowska           - Elżbieta       Zębek                 375: 362
  34 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Kwiatkowski           277: 466
  35 Adam           Klimont              - Janina         Grajewska             483: 254
  36 Krzysztof      Kodzis               - Bogdan         Kozłowski             386: 434
  37 Danuta         Langiewicz           - Łukasz         Wojciechowski         344: 398
  38 Beata          Sekuła               - Andrzej        Rechowicz             256: 334
  39 Andrzej        Ciołek               - Marianna       Kozłowska             376: 299
  40 Jerzy          Krzyżewski           - Wojciech       Gołęcki               371: 358
  41 Mariola        Osajda-Matczak       - Sylwia         Kozłowska             391: 304
  42 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marta          Łęgowska              474: 278
  43 Beata          Wiączkowska          - Magdalena      Ambroszczyk           442: 248
  44 Artur          Jakimczyk            - Krzysztof      Zawadzki              329: 290
  45 Stanisław      Olsztyn              - Paweł          Jakubiak              528: 163
  46 Magdalena      Sulejewska           - Paweł          Jankowski             308: 191
  47 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Zbigniew       Wietecki              407: 394
   2 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         352: 444
   3 Łukasz         Baranowski           - Jarosław       Borowski              488: 340
   4 Krzysztof      Obremski             - Wojciech       Sołdan                403: 234
   5 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Sulejewska            364: 352
   6 Grzegorz       Pukniel              - Rafał          Lenartowski           338: 359
   7 Piotr          Pietuchowski         - Renata         Andracka              349: 349
   8 Mateusz        Borsuk               - Stanisław      Rydzik                360: 391
   9 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Gasik                 389: 325
  10 Magdalena      Kublik               - Bartosz        Boniecki              425: 390
  11 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Bukowski              419: 295
  12 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                368: 382
  13 Grzegorz       Święcki              - Grzegorz       Koczkodon             385: 305
  14 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Sporczyk              326: 370
  15 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            414: 397
  16 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Alina          Białobrzewska         447: 351
  17 Jerzy          Tatarczuk            - Barbara        Łukaszewicz           551: 283
  18 Monika         Gawron-Cieślik       - Jolanta        Chłopińska            272: 382
  19 Irena          Sołdan               - Sławomir       Długosz               604: 218
  20 Grzegorz       Wiączkowski          - Szymon         Płachta               512: 309
  21 Patrycja       Śliwińska            - Michał         Kolaj                 303: 407
  22 Andrzej        Kroc                 - Dorota         Maciejuk              346: 372
  23 Paweł          Janaś                - Karol          Posielski             457: 256
  24 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Langiewicz            454: 337
  25 Adam           Klimont              - Mariusz        Michalski             430: 289
  26 Beata          Piotrowska           - Jerzy          Krzyżewski            459: 278
  27 Bogdan         Kozłowski            - Mariola        Osajda-Matczak        367: 368
  28 Piotr          Madej                - Joanna         Ostrowska             249: 370
  29 Łukasz         Wojciechowski        - Andrzej        Rechowicz             302: 431
  30 Krzysztof      Jaworski             - Anna           Stefańska             424: 346
  31 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Aleksandra     Łukaszewicz           412: 332
  32 Jarosław       Sobczak              - Dariusz        Białobrzewski         315: 371
  33 Henryk         Piotrowski           - Marek          Reda                  231: 406
  34 Małgorzata     Szmuksta             - Sławomir       Grudziński            424: 145
  35 Urszula        Solarska             - Andrzej        Ciołek                370: 277
  36 Zbigniew       Rybak                - Elżbieta       Święcka               370: 365
  37 Dorota         Zielińska            - Beata          Wiączkowska           405: 462
  38 Dariusz        Zębek                - Artur          Jakimczyk             411: 296
  39 Robert         Kuszpit              - Stanisław      Olsztyn               449: 267
  40 Marianna       Kozłowska            - Janina         Grajewska             305: 314
  41 Beata          Sekuła               - Elżbieta       Zębek                 316: 322
  42 Sylwia         Kozłowska            - Krzysztof      Kodzis                304: 334
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Marta          Łęgowska              329: 192
  44 Danuta         Langiewicz           - Magdalena      Ambroszczyk           402: 247
  45 Magdalena      Sulejewska           - Katarzyna      Dębska                230: 332
  46 Wojciech       Gołęcki              - Mirosław       Dejna                 413: 125
  47 Paweł          Jakubiak             - Paweł          Jankowski             309: 202


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Rafał          Dąbrowski             479: 401
   2 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              426: 320
   3 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Wietecki              355: 407
   4 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            513: 343
   5 Tomasz         Zwoliński            - Piotr          Pietuchowski          581: 298
   6 Sławomir       Piotrowski           - Renata         Andracka              421: 366
   7 Magdalena      Kublik               - Irena          Sołdan                300: 445
   8 Jarosław       Borowski             - Czesław        Grajewski             462: 387
   9 Kamil          Kister               - Małgorzata     Sulejewska            334: 365
  10 Mateusz        Borsuk               - Grzegorz       Wiączkowski           512: 301
  11 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              417: 402
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Święcki               354: 370
  13 Paweł          Janaś                - Grzegorz       Pukniel               357: 434
  14 Dorota         Maciejuk             - Jerzy          Tatarczuk             390: 260
  15 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Gasik                 414: 447
  16 Michał         Kolaj                - Wojciech       Sołdan                364: 394
  17 Bartosz        Boniecki             - Dariusz        Białobrzewski         363: 492
  18 Robert         Kuszpit              - Mariusz        Orzeł                 352: 433
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Koczkodon             387: 404
  20 Dariusz        Zębek                - Adam           Klimont               367: 380
  21 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Bukowski              331: 399
  22 Beata          Piotrowska           - Urszula        Solarska              444: 378
  23 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Jaworski              366: 383
  24 Alina          Białobrzewska        - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  438: 314
  25 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Kroc                  286: 397
  26 Szymon         Płachta              - Mariola        Osajda-Matczak        334: 345
  27 Krzysztof      Langiewicz           - Monika         Gawron-Cieślik        452: 352
  28 Barbara        Łukaszewicz          - Patrycja       Śliwińska             480: 288
  29 Beata          Wiączkowska          - Karol          Posielski             417: 323
  30 Sławomir       Długosz              - Małgorzata     Szmuksta              349: 433
  31 Marek          Dudkiewicz           - Bogdan         Kozłowski             479: 332
  32 Marek          Reda                 - Zbigniew       Rybak                 469: 263
  33 Krzysztof      Kodzis               - Anna           Stefańska             449: 281
  34 Wojciech       Gołęcki              - Aleksandra     Łukaszewicz           322: 353
  35 Krzysztof      Zawadzki             - Elżbieta       Święcka               339: 271
  36 Katarzyna      Dębska               - Łukasz         Wojciechowski         318: 339
  37 Piotr          Madej                - Henryk         Piotrowski            466: 291
  38 Andrzej        Ciołek               - Mariusz        Michalski             373: 378
  39 Janina         Grajewska            - Jerzy          Krzyżewski            324: 429
  40 Jarosław       Sobczak              - Dorota         Zielińska             303: 384
  41 Elżbieta       Zębek                - Sławomir       Grudziński            369: 337
  42 Danuta         Langiewicz           - Artur          Jakimczyk             338: 302
  43 Magdalena      Sulejewska           - Marianna       Kozłowska             231: 394
  44 Magdalena      Ambroszczyk          - Stanisław      Olsztyn               325: 367
  45 Beata          Sekuła               - Paweł          Jakubiak              334: 198
  46 Sylwia         Kozłowska            - Mirosław       Dejna                 396: 146
  47 Paweł          Jankowski            - Marta          Łęgowska              128: 384


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         501: 344
   2 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              500: 366
   3 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            444: 334
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Baranowski            334: 337
   5 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Święcki               316: 444
   6 Jarosław       Borowski             - Magdalena      Kublik                335: 395
   7 Grzegorz       Pukniel              - Mateusz        Borsuk                374: 310
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Wojciech       Sołdan                424: 331
   9 Rafał          Lenartowski          - Weronika       Rudnicka              302: 342
  10 Grzegorz       Kurowski             - Dorota         Maciejuk              442: 302
  11 Marek          Reda                 - Piotr          Pietuchowski          400:   1
  12 Renata         Andracka             - Andrzej        Kroc                  344: 396
  13 Mariusz        Orzeł                - Dariusz        Białobrzewski         396: 372
  14 Małgorzata     Szmuksta             - Beata          Piotrowska            352: 351
  15 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Bukowski              483: 322
  16 Jolanta        Chłopińska           - Beata          Wiączkowska           351: 464
  17 Alina          Białobrzewska        - Jerzy          Tatarczuk             344: 325
  18 Kamil          Kister               - Adam           Klimont               340: 438
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Paweł          Janaś                 332: 372
  20 Barbara        Łukaszewicz          - Krzysztof      Sporczyk              382: 439
  21 Grzegorz       Wiączkowski          - Michał         Kolaj                 430: 311
  22 Krzysztof      Jaworski             - Krzysztof      Langiewicz            320: 443
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Czesław        Grajewski             370: 299
  24 Bartosz        Boniecki             - Marek          Dudkiewicz            415: 414
  25 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Kwiatkowski           297: 467
  26 Monika         Gawron-Cieślik       - Dariusz        Maciejuk              375: 432
  27 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Płachta               381: 335
  28 Elżbieta       Zębek                - Robert         Kuszpit               338: 343
  29 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Zębek                 396: 300
  30 Urszula        Solarska             - Sławomir       Długosz               339: 328
  31 Aleksandra     Łukaszewicz          - Danuta         Langiewicz            274: 338
  32 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Zawadzki              493: 241
  33 Łukasz         Wojciechowski        - Karol          Posielski             399: 321
  34 Jerzy          Krzyżewski           - Dorota         Zielińska             358: 375
  35 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Kodzis                396: 403
  36 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Bogdan         Kozłowski             353: 346
  37 Anna           Stefańska            - Katarzyna      Dębska                452: 324
  38 Blanka         Zwolińska            - Elżbieta       Święcka               290: 358
  39 Sławomir       Grudziński           - Marianna       Kozłowska             261: 443
  40 Stanisław      Olsztyn              - Sylwia         Kozłowska             358: 284
  41 Janina         Grajewska            - Jarosław       Sobczak               225: 438
  42 Artur          Jakimczyk            - Wojciech       Gołęcki               334: 317
  43 Marta          Łęgowska             - Andrzej        Ciołek                345: 481
  44 Paweł          Jakubiak             - Magdalena      Sulejewska            279: 292
  45 Magdalena      Ambroszczyk          - Mirosław       Dejna                 431: 168
  46 Paweł          Jankowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Święcki              - Rafał          Dąbrowski             391: 346
   2 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             372: 421
   3 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                451: 357
   4 Michał         Alabrudziński        - Magdalena      Kublik                420: 325
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Pukniel               375: 337
   6 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Sulejewska            387: 382
   7 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              337: 349
   8 Marek          Reda                 - Jarosław       Borowski              366: 350
   9 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                327: 482
  10 Małgorzata     Szmuksta             - Mateusz        Borsuk                424: 431
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Orzeł                 406: 266
  12 Adam           Klimont              - Grzegorz       Wiączkowski           365: 404
  13 Wojciech       Sołdan               - Krzysztof      Langiewicz            431: 319
  14 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariola        Osajda-Matczak        417: 353
  15 Dorota         Maciejuk             - Rafał          Lenartowski           305: 406
  16 Beata          Wiączkowska          - Renata         Andracka              469: 296
  17 Paweł          Janaś                - Bartosz        Boniecki              477: 275
  18 Piotr          Pietuchowski         - Alina          Białobrzewska         475: 356
  19 Patrycja       Śliwińska            - Andrzej        Kwiatkowski           372: 476
  20 Beata          Piotrowska           - Danuta         Langiewicz            500: 325
  21 Dariusz        Maciejuk             - Dorota         Zielińska             417: 316
  22 Szymon         Płachta              - Marek          Dudkiewicz            376: 340
  23 Anna           Stefańska            - Jolanta        Chłopińska            380: 254
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Zębek                 334: 407
  25 Marianna       Kozłowska            - Krzysztof      Bukowski              361: 423
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Dariusz        Białobrzewski         378: 418
  27 Michał         Kolaj                - Monika         Gawron-Cieślik        340: 322
  28 Czesław        Grajewski            - Aleksandra     Łukaszewicz           372: 314
  29 Elżbieta       Święcka              - Andrzej        Rechowicz             365: 366
  30 Kamil          Kister               - Jarosław       Sobczak               346: 461
  31 Jerzy          Tatarczuk            - Mariusz        Michalski             468: 252
  32 Andrzej        Ciołek               - Grzegorz       Koczkodon             315: 320
  33 Robert         Kuszpit              - Sławomir       Długosz               492: 269
  34 Urszula        Solarska             - Stanisław      Olsztyn               365: 366
  35 Elżbieta       Zębek                - Łukasz         Wojciechowski         277: 433
  36 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Jaworski              473: 389
  37 Karol          Posielski            - Krzysztof      Kodzis                335: 356
  38 Krzysztof      Zawadzki             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  287: 551
  39 Artur          Jakimczyk            - Joanna         Ostrowska             246: 378
  40 Bogdan         Kozłowski            - Janina         Grajewska             444: 312
  41 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Grudziński            296: 263
  42 Katarzyna      Dębska               - Marta          Łęgowska              316: 337
  43 Blanka         Zwolińska            - Magdalena      Sulejewska            323: 253
  44 Sylwia         Kozłowska            - Magdalena      Ambroszczyk           303: 302
  45 Paweł          Jankowski            - Mirosław       Dejna                 233: 196
  46 Paweł          Jakubiak             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              367: 344
   2 Grzegorz       Święcki              - Michał         Alabrudziński         368: 386
   3 Sławomir       Piotrowski           - Rafał          Dąbrowski             384: 420
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              319: 516
   5 Marek          Reda                 - Zbigniew       Wietecki              312: 333
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Irena          Sołdan                334: 485
   7 Magdalena      Kublik               - Mateusz        Borsuk                286: 541
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Pukniel               407: 434
   9 Grzegorz       Wiączkowski          - Paweł          Janaś                 357: 354
  10 Wojciech       Sołdan               - Beata          Wiączkowska           388: 318
  11 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Weronika       Rudnicka              344: 429
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Lenartowski           410: 469
  13 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            491: 421
  14 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Borowski              339: 390
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Piotrowska            354: 365
  16 Dorota         Maciejuk             - Adam           Klimont               395: 375
  17 Renata         Andracka             - Dariusz        Maciejuk              363: 320
  18 Krzysztof      Bukowski             - Bartosz        Boniecki              421: 345
  19 Mariusz        Orzeł                - Marek          Dudkiewicz            389: 296
  20 Krzysztof      Langiewicz           - Barbara        Łukaszewicz           480: 354
  21 Dariusz        Białobrzewski        - Jolanta        Chłopińska            348: 512
  22 Alina          Białobrzewska        - Szymon         Płachta               380: 334
  23 Kamil          Kister               - Małgorzata     Szmuksta              428: 297
  24 Jerzy          Tatarczuk            - Anna           Stefańska             363: 458
  25 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Zębek                 327: 459
  26 Urszula        Solarska             - Robert         Kuszpit               268: 503
  27 Krzysztof      Jaworski             - Czesław        Grajewski             501: 286
  28 Jarosław       Sobczak              - Michał         Kolaj                 400: 344
  29 Andrzej        Rechowicz            - Patrycja       Śliwińska             380: 347
  30 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Stanisław      Olsztyn               354: 405
  31 Łukasz         Wojciechowski        - Zbigniew       Rybak                 395: 386
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Danuta         Langiewicz            370: 317
  33 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Zielińska             394: 432
  34 Bogdan         Kozłowski            - Sławomir       Długosz               382: 309
  35 Karol          Posielski            - Jerzy          Krzyżewski            389: 303
  36 Marianna       Kozłowska            - Wojciech       Gołęcki               411: 252
  37 Elżbieta       Święcka              - Sylwia         Kozłowska             390: 297
  38 Blanka         Zwolińska            - Monika         Gawron-Cieślik        349: 385
  39 Aleksandra     Łukaszewicz          - Krzysztof      Zawadzki              381: 251
  40 Artur          Jakimczyk            - Andrzej        Ciołek                287: 365
  41 Marta          Łęgowska             - Elżbieta       Zębek                 316: 383
  42 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Dębska                332: 422
  43 Paweł          Jankowski            - Janina         Grajewska             188: 380
  44 Magdalena      Ambroszczyk          - Sławomir       Grudziński            387: 320
  45 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jakubiak              193: 313
  46 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Tomasz         Zwoliński             417: 367
   2 Krzysztof      Obremski             - Michał         Alabrudziński         394: 335
   3 Grzegorz       Pukniel              - Zbigniew       Wietecki              299: 456
   4 Irena          Sołdan               - Grzegorz       Wiączkowski           421: 307
   5 Mateusz        Borsuk               - Weronika       Rudnicka              447: 337
   6 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                406: 377
   7 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Piotrowski            396: 321
   8 Grzegorz       Święcki              - Stanisław      Rydzik                373: 394
   9 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            377: 373
  10 Jarosław       Borowski             - Adam           Klimont               403: 392
  11 Beata          Piotrowska           - Jolanta        Chłopińska            351: 394
  12 Dariusz        Maciejuk             - Krzysztof      Langiewicz            265: 396
  13 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Janaś                 415: 303
  14 Krzysztof      Bukowski             - Małgorzata     Szmuksta              348: 390
  15 Jerzy          Tatarczuk            - Kazimierz.Jr   Merklejn              384: 435
  16 Łukasz         Baranowski           - Anna           Stefańska             434: 326
  17 Krzysztof      Jaworski             - Beata          Wiączkowska           366: 300
  18 Mariusz        Orzeł                - Andrzej        Kroc                  383: 332
  19 Dariusz        Zębek                - Robert         Kuszpit               304: 515
  20 Alina          Białobrzewska        - Kamil          Kister                358: 366
  21 Michał         Kolaj                - Marek          Reda                  342: 355
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska  270: 373
  23 Andrzej        Rechowicz            - Czesław        Grajewski             413: 438
  24 Łukasz         Wojciechowski        - Jarosław       Sobczak               366: 424
  25 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Kodzis                395: 205
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Koczkodon             291: 345
  27 Joanna         Ostrowska            - Dorota         Maciejuk              382: 371
  28 Stanisław      Olsztyn              - Renata         Andracka              246: 376
  29 Dorota         Zielińska            - Andrzej        Kwiatkowski           333: 472
  30 Bartosz        Boniecki             - Monika         Gawron-Cieślik        447: 234
  31 Aleksandra     Łukaszewicz          - Barbara        Łukaszewicz           485: 329
  32 Marek          Dudkiewicz           - Patrycja       Śliwińska             297: 398
  33 Bogdan         Kozłowski            - Zbigniew       Rybak                 415: 383
  34 Szymon         Płachta              - Andrzej        Ciołek                443: 301
  35 Elżbieta       Zębek                - Marianna       Kozłowska             368: 346
  36 Danuta         Langiewicz           - Elżbieta       Święcka               323: 422
  37 Karol          Posielski            - Urszula        Solarska              375: 337
  38 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Kozłowska             306: 266
  39 Marta          Łęgowska             - Mariusz        Michalski             419: 387
  40 Katarzyna      Dębska               - Artur          Jakimczyk             360: 278
  41 Sławomir       Długosz              - Magdalena      Sulejewska            376: 285
  42 Blanka         Zwolińska            - Magdalena      Ambroszczyk           252: 458
  43 Wojciech       Gołęcki              - Paweł          Jakubiak              438: 192
  44 Janina         Grajewska            - Mirosław       Dejna                 344: 157
  45 Krzysztof      Zawadzki             - Paweł          Jankowski             374: 281
  46 Sławomir       Grudziński           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Dąbrowski            - Krzysztof      Obremski              372: 288
   2 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             386: 465
   3 Irena          Sołdan               - Michał         Alabrudziński         410: 403
   4 Mateusz        Borsuk               - Rafał          Lenartowski           371: 413
   5 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Kurowski              420: 430
   6 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Borowski              438: 338
   7 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Święcki               366: 384
   8 Łukasz         Baranowski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              295: 470
   9 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Piotrowski            396: 278
  10 Marek          Reda                 - Grzegorz       Pukniel               400: 409
  11 Wojciech       Sołdan               - Magdalena      Kublik                315: 361
  12 Grzegorz       Wiączkowski          - Weronika       Rudnicka              388: 266
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              346: 299
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Pietuchowski          366: 376
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Piotrowska            386: 394
  16 Jolanta        Chłopińska           - Krzysztof      Bukowski              427: 368
  17 Paweł          Janaś                - Dariusz        Białobrzewski         405: 418
  18 Beata          Wiączkowska          - Alina          Białobrzewska         387: 361
  19 Małgorzata     Szmuksta             - Andrzej        Rechowicz             456: 300
  20 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Jaworski              449: 384
  21 Łukasz         Wojciechowski        - Kamil          Kister                338: 414
  22 Aleksandra     Merklejn-Kaczanowska - Krzysztof      Sporczyk              391: 328
  23 Jarosław       Sobczak              - Joanna         Ostrowska             419: 321
  24 Dorota         Maciejuk             - Bartosz        Boniecki              324: 265
  25 Adam           Klimont              - Bogdan         Kozłowski             413: 197
  26 Dariusz        Maciejuk             - Jerzy          Tatarczuk             318: 418
  27 Szymon         Płachta              - Andrzej        Kroc                  376: 344
  28 Anna           Stefańska            - Michał         Kolaj                 285: 415
  29 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dariusz        Zębek                 379: 352
  30 Patrycja       Śliwińska            - Elżbieta       Święcka               317: 353
  31 Krzysztof      Kodzis               - Mariola        Osajda-Matczak        403: 319
  32 Stanisław      Olsztyn              - Elżbieta       Zębek                 414: 218
  33 Barbara        Łukaszewicz          - Karol          Posielski             353: 311
  34 Marek          Dudkiewicz           - Marianna       Kozłowska             332: 347
  35 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Solarska              365: 290
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Jerzy          Krzyżewski            264: 421
  37 Andrzej        Ciołek               - Katarzyna      Dębska                284: 360
  38 Sławomir       Długosz              - Danuta         Langiewicz            379: 364
  39 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Gołęcki               276: 335
  40 Marta          Łęgowska             - Janina         Grajewska             317: 253
  41 Magdalena      Ambroszczyk          - Dorota         Zielińska             263: 341
  42 Mariusz        Michalski            - Sylwia         Kozłowska             379: 322
  43 Sławomir       Grudziński           - Artur          Jakimczyk             282: 250
  44 Paweł          Jakubiak             - Magdalena      Sulejewska              1: 400
  45 Mirosław       Dejna                - Paweł          Jankowski             241: 241
  46 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 18-07-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.11  28585  193
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.15  28989  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 145.18  28311  195
   5 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.90  26909  187
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              143.42  27966  195
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             142.64  27673  194
   9 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
  10 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.37  28047  197
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               141.14  15667  111
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.71  25468  181
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             140.23  28045  200
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.44  27191  195
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  21 Bartosz Morawski               Gliwice              138.87  16248  117
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.56  27157  196
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Dawid Pikul                    Poznań               137.86  26470  192
  25 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  26 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.41  26521  193
  28 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     137.08  14256  104
  29 Radosław Jachna                Łódź                 136.99  15343  112
  30 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.75  18461  135
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  34 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.23  26838  197
  35 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.63  26656  198
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.49  25150  187
  39 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  40 Przemysław Herdzina            Kraków               134.01  25998  194
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Wojciech Sołdan                Rumia                133.77  26219  196
  43 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.57  25645  192
  44 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  45 Maciej Michalak                Łódź                 132.39  16813  127
  46 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  47 Marek Reda                     Wołomin              132.20  24986  189
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  50 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Irena Sołdan                   Rumia                131.18  25187  192
  53 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Paweł Janaś                    Głogów               130.72  25751  197
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  58 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  59 Artur Irzyk                    Kraków               129.58  13217  102
  60 Jan Kozłowski                  Kraków               129.50  13468  104
  61 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  62 Grzegorz Kurowski              Warszawa             129.06  25683  199
  63 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.06  23747  184
  64 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  65 Łukasz Bobowski                Suchedniów           128.89  25005  194
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.26  25139  196
  68 Artur Koszel                   Warszawa             127.76   6260   49
  69 Marek Roszak                   Poznań               127.73  21586  169
  70 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  71 Adam Klimont                   Wałcz                127.60  25137  197
  72 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  73 Marek Salamon                  Bytom                127.45  11343   89
  74 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.39  24458  192
  75 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  76 Bogusław Szyszka               Oława                126.81  14076  111
  77 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  78 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.69  24832  196
  79 Małgorzata Sulejewska          Kraków               126.48  23905  189
  80 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  82 Mirosław Uglik                 Warszawa             126.24  22470  178
  83 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.20  15144  120
  84 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.12  19296  153
  85 Joanna Juszczak                Warszawa             126.08  16516  131
  86 Anita Bruska                   Gdynia               125.64  11308   90
  87 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             125.60  15449  123
  88 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  89 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.98  19997  160
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.96  24991  200
  91 Robert Głowacki                Łódź                 124.91  24607  197
  92 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  93 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  94 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin            124.18  13287  107
  95 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  96 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  98 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
  99 Michał Ozimiński               Łódź                 123.36  23931  194
 100 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                123.13   8496   69
 102 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.12  11573   94
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.95  23853  194
 104 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.88  23715  193
 105 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.87  24329  198
 106 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 107 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 108 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 110 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.38  24109  197
 111 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 113 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.04  19039  156
 114 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 115 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 116 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.60  13984  115
 117 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.51  10571   87
 118 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.47   3644   30
 119 Daniel Janus                   Wąchock              121.11  17561  145
 120 Weronika Rudnicka              Ustka                121.10  23373  193
 121 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.05  15373  127
 122 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.99  23230  192
 123 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.96  16935  140
 124 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 125 Marta Dobrzańska               Kraków               120.27  11907   99
 126 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.11  23302  194
 127 Grzegorz Pukniel               Lublin               120.09  23778  198
 128 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.06  23532  196
 129 Paweł Kowalski                 Kutno                120.05  19929  166
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.03  24006  200
 131 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 132 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 133 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.86  22773  190
 134 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.72  11493   96
 135 Agnieszka Krupka               Krosno               119.51  17687  148
 136 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 137 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              119.29  20638  173
 138 Jarosław Michalak              Łódź                 119.13  11794   99
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 141 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.71  10328   87
 142 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 143 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 144 Halina Roszak                  Poznań               117.98  12506  106
 145 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 146 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.90  15327  130
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.74  14129  120
 148 Stanisław Gasik                Warszawa             117.71  13419  114
 149 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.68  15769  134
 150 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 151 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 152 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  117.26  13016  111
 153 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                116.85  13087  112
 155 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.71  16689  143
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 157 Agnieszka Goniowska            Wrocław              116.65  22163  190
 158 Katarzyna Rosiek               Kraków               116.65   5599   48
 159 Tomasz Górka                   Łęczna               116.61  14343  123
 160 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 163 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.33  14890  128
 164 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 165 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             116.29   9303   80
 166 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 167 Jarosław Sobczak               Warszawa             115.82  20152  174
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 169 Beata Piotrowska               Łódź                 115.58  22885  198
 170 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  21952  190
 171 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 172 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 173 Anna Stefańska                 Łódź                 115.34  22030  191
 174 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.20  21657  188
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 177 Renata Kowalska                Bielsko Biała        114.88   3791   33
 178 Michał Kolaj                   Ostróda              114.68  20986  183
 179 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 180 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.60   6876   60
 181 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 182 Jacek Pietruszka               Kraków               114.34  17609  154
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.34  15665  137
 184 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.29   5486   48
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.86  10247   90
 187 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.85  21403  188
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.44   9302   82
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 194 Kamil Kister                   Puławy               113.29  13255  117
 195 Czesław Grajewski              Choroszcz            113.10  14929  132
 196 Magdalena Kublik               Warszawa             112.98  21354  189
 197 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 198 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 199 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 200 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 201 Renata Andracka                Poznań               112.45  14843  132
 202 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 203 Rafał Skibicki                 Lębork               112.14  20521  183
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.85  12192  109
 205 Piotr Madej                    Wrocław              111.61   7813   70
 206 Joanna Brychcy                 Katowice             111.61  21205  190
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 209 Grażyna Wesołowska             Łódź                 110.48  16020  145
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.47  13477  122
 211 Marcin Skowron                 Zabrze               110.46   5302   48
 212 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 213 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 214 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 216 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 218 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 219 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.82  21745  198
 221 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        109.56   3944   36
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.43  11271  103
 223 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 224 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 225 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 226 Łukasz Baranowski              Reda                 109.01  21256  195
 227 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.55  19322  178
 228 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 229 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.45  13014  120
 230 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 231 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 232 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 233 Jerzy Luter                    Bytom                108.28  19382  179
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.27  21112  195
 235 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 236 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 237 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 238 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.69  21214  197
 239 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 240 Łukasz Sornek                  Mikołów              107.64  15392  143
 241 Maciej Grąbczewski             Piła                 107.47   8168   76
 242 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 243 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 244 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     106.63  11090  104
 245 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 246 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 247 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 248 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 249 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 250 Piotr Broda                    Sandomierz           106.02   9012   85
 251 Adam Janicki                   Łódź                 105.97  20770  196
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 253 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 255 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.71   9725   92
 256 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 257 Urszula Solarska               Łódź                 105.58  20588  195
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 260 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 261 Jarosław Karp                  Jędrzejów            104.89   5559   53
 262 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.81  11110  106
 263 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 264 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 265 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 267 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 270 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.47   9427   92
 271 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              102.36   4504   44
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 273 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 274 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 275 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 276 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 277 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 278 Joanna Kubińska                Warszawa             101.53   9442   93
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 280 Sławomir Długosz               Ostróda              100.58  18003  179
 281 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 282 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.36  19169  191
 283 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 284 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 285 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 286 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 287 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 288 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 289 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.62  10958  110
 290 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 291 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 292 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.11  12686  128
 293 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 294 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 295 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 296 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.52   4681   48
 297 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.97   3491   36
 298 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.22   5677   59
 300 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 301 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 302 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 303 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 304 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.71  10050  105
 305 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 306 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 307 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.87  11195  118
 308 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.29   3300   35
 310 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 311 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 312 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 313 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 314 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 317 Krzysztof Zawadzki             Sampława              90.42  10489  116
 318 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 319 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 320 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 321 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 323 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 324 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             89.00   4539   51
 325 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 326 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 327 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 328 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 329 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 330 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.54   7702   89
 331 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 332 Beata Sekuła                   Szczecin              84.80   4749   56
 333 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 334 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 335 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 336 Paulina Naplocha               Racibórz              79.17   7284   92
 337 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.75   8333  110
 338 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 339 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 340 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 341 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 342 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 343 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 344 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 345 Mirosław Dejna                 Sampława              57.37   6368  111

Poczekalnia na dzień 18-07-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   8 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
   9 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  10 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  11 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.35   1985   26
  12 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  13 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  14 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  15 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  16 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  17 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  18 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  19 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  20 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  21 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  22 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  23 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  24 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  25 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  26 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  27 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  28 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  29 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  30 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  33 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  34 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  35 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  36 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  37 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  39 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  40 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  41 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  42 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  43 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  44 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       90.38   2169   24
  45 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  46 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  47 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  48 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  49 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  50 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  51 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  52 Robert Wagner                  Wrocław               99.22   2282   23
  53 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  54 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  55 Marta Łęgowska                 Inowrocław            87.57   2014   23
  56 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  57 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  58 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  59 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  60 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  61 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  62 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  63 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  64 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  65 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  66 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  67 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  68 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  69 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  70 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  71 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  72 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  73 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  74 Iwona Kucia                    Krosno               109.76   1866   17
  75 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  76 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  77 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  78 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  79 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  80 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  81 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  82 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  83 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  84 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  85 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  86 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  87 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  88 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  89 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.00   1092   14
  90 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  91 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  92 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  93 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  94 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  95 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  96 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
  97 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  98 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  99 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 100 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 101 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 102 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 103 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 107 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 108 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 109 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 110 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 111 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 112 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 113 Michał Lipka                   Mielec               117.50   1410   12
 114 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 115 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 116 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 118 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 119 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 120 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 121 Bartosz Boniecki               Elbląg               111.17   1334   12
 122 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 123 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 127 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 128 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 129 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 130 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 131 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 132 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 133 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 134 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 135 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 139 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 140 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 141 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 142 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 145 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 146 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 147 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 148 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 149 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 150 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 151 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 152 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 153 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 154 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 155 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 156 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 157 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 158 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 159 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 160 Magdalena Szymala              Lublin                91.17   1094   12
 161 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 162 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 163 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 164 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 165 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 166 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 167 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 168 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 169 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 170 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 171 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 172 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 173 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 174 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 175 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 176 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 177 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 178 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 179 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 180 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 181 Marek Kocikowski               Ostróda               79.58    955   12
 182 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 183 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 184 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 185 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 186 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 187 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 188 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 189 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 190 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 191 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 192 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 193 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 194 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 197 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 198 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 199 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 200 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 201 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 202 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 203 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 212 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 213 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 216 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 217 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 219 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 220 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 221 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 222 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 223 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 224 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 232 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 236 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 237 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 238 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 239 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 240 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 241 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 242 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 243 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 246 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 247 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 248 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 249 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 250 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 251 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 252 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 253 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 254 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 255 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 256 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 257 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 258 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 259 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 260 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 261 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 262 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 264 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 265 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 266 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 267 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 268 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 269 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 270 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 271 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 272 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 273 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 274 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 275 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 276 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 277 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 278 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 279 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 280 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 281 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 282 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 283 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 284 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 285 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 286 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 287 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 289 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 290 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 291 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 292 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 293 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 294 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 295 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 296 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 297 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 298 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 299 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 300 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 301 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 302 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 303 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 304 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 305 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 306 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 307 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 308 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 309 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 310 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 311 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 312 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 313 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 314 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 315 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 316 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 317 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 318 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 319 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 320 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 321 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 322 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie