Nowe Miasto Lubawskie10
października
Nowe Miasto Lubawskie 10-11 października XII Mistrzostwa Warmii i Mazur w Scrabble
Wrocław17
października
Wrocław 17-18 października V Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleGrand Prix 2009
Legnica24
października
Legnica 24-25 października I Mistrzostwa Ziemi Legnickiej
Kobrem zgarnia wszystko. Miecugow przed Borowskim w Turnieju Osobistości.17 - 18 października 2009 — V Mistrzostwa Wrocławia w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble Wrocław, 17 - 18 października 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Kobrem zgarnia wszystko. Miecugow przed Borowskim w Turnieju Osobistości.V Mistrzostwa Wrocławia właśnie przeszły do historii. Rozgrywane pod honorowym patronatem wiceprezydenta Wrocławia Jarosława Obremskiego w hallu reprezentacyjnego biurowca Times przyciągnęły 90 osób z całej Polski. Z największą ilością tytułów i nagród zakończył zawody Krzysztof Obremski z Legnicy (10 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka). Popularny Kobrem zdobył tytuł Mistrza Wrocławia, Akademickiego Mistrza Polski (AMP), Mistrza Politechniki Wrocławskiej i tytuł Najlepszego Dolnoślązaka.

Nikomu w czasie turnieju nie udało się ułożyć na planszy żadnego z egzotycznych (UKULELE) i mniej egzotycznych instrumentów muzycznych (jedynie Łukasz Tuszyński wyłożył TAMBURYN), więc zostały rozlosowane wśród zawodników. Hitem było rozlosowanie wśród wszystkich graczy 3 zestawów biżuterii marki Spark na licencji Swarovskiego (ufundowanych przez Corundum). Pozostałą biżuterią podzielili się zawodnicy z miejsc 4-10, pierwsza trójka AMP oraz trzy pierwsze kobiety.

W czasie niedzielnych zmagań cały czas obecna była telewizja TVN, a uczestnicy turnieju udzielali wywiadów kilku radiom zdającym relację z zawodów.

Wspomnijmy jeszcze o turniejach towarzyszących. W sobotę został rozegrany Turniej dla Cudzoziemców. Szóstka obcokrajowców dzielnie zmagała się z językiem polskim, a obserwowanie ich zmagań było niezwykle ciekawym doświadczeniem. Grano po polsku, a nad planszą rozmawiano po czesku, niemiecku i przede wszystkim po angielsku. Ostatni mecz tego turnieju, decydujący o zwycięstwie, rozegrali Russ ze Stanów Zjednoczonych i Mathias z Niemiec. Wygrał ten pierwszy, a wynik 252:207 może w tym wypadku imponować. W niedzielę zaś rozegrano Turniej Osobistości. I to w świetnej atmosferze, a niektóre partie (choćby Marka BorowskiegoGrzegorzem Miecugowem) stały na naprawdę wysokim poziomie. Zdarzały się także czysto skrablowe końcówki — tak na przykład Łukasz Dziemidok wygrał z Michałem Czachowskim, któremu skończył się czas i przewaga kilkudziesięciu punktów nie wystarczyła. Ciekawą strategię przyjął Zdzisław Smektała, który grał ekspresowo, tylko że układane słówka okazywały się zbyt krótkie, by mógł odnosić sukcesy. Ale jak to określił: "pierwsze śliwki robaczywki". Przy okazji warto podkreślić, że okazało się, iż Marek Borowski był prekursorem scrabbli w Polsce, już w latach siedemdziesiątych grywał na własnoręcznie zrobionej planszy.

Obiektywną relację przerwijmy na chwilę subiektywną, głos oddajmy Krzysztofowi Sporczykowi, wiceprezesowi PFS:

"Turniej odbył się w bardzo ciekawym miejscu — budynek o nazwie TIMES sprawia wrażenie, jakby był projektowany z myślą o zawodach scrabblowych. Obszerny hall, przeszklony dach i wokół galerie, które dają możliwość zrobienia ciekawych fotek w trakcie gry — to naprawdę niebagatelne zalety. Pogoda nie pozwoliła obejrzeć wieczorem gwiazd nad nami, więc zadowoliliśmy się tymi wewnątrz. Po pierwszym dniu gwiazdami turnieju byli: Jakub Zaryński, Dariusz Kosz i Krzysztof Obremski. Niemniej istotne gwiazdy wieczoru — to nasze gwiazdy medialne — wywiadów reporterce TV TRWAM (tak tak, wzrok Was nie myli!) udzielili Sirenka i Magik!
(...)słowo o organizatorach — gratulacje! Ten rok pod względem organizacyjnym jest Wasz! Moim zdaniem to najciekawszy turniej 2009 roku — mimo że jeszcze parę turniejów przed nami. Łukasz Szałkiewicz — prowadzący zawody i prezentujący cudnej urody anagramy nazwisk uczestników Turnieju Osobistości, tyrający Tomek Suchanek — potrafił rozwiązać wszystkie problemy organizacyjne z taktem i od ręki. Gratulacje dla całej ekipy "Siódemki". Wreszcie perfekcyjny sędzia — Grzegorz Wiączkowski. Pierwszy raz od niepamiętnych czasów byłem na turnieju, na którym nie dzwoniły komórki, a gry nie przerywały teatralne szepty w rodzaju: "nie mogę teraz rozmawiać, właśnie kładę scrabbla..."
A to wszystko w jeden weekend..."


Wielkie podziękowania dla sponsorów: OWA-dekor (nagrody finansowe), British Center, Le Mans, Bissole, Hotele Diament, Corundum (biżuteria), miasto Wrocław, Grafikon, Sadownictwo Dziekan, Szkoła Języka Polskiego i Kultury dla Cudzoziemców Uniwersytetu Wrocławskiego oraz organizatorów: Tomka Suchanka, Łukasza Szałkiewicza, Rafała Świątka (z pomocą wrocławskiego klubu scrabble "Siódemka") i sędziego turnieju (Grzegorza Wiączkowskiego).

Wymieńmy głównych nagrodzonych:

V Mistrzostwa Wrocława
1. Krzysztof Obremski (Legnica) 10,5 zw.
2. Adam Szukalski (Coventry) 10 zw.
3. Tomasz Zwoliński (Skierdy) 9 zw.

Turniej Osobistości (4 rundy)
1. Grzegorz Miecugow 4 zw.
2. Marek Borowski 3 zw.
3. Monika Krupa 2 zw.

Akademickie Mistrzostwa Polski
1. Krzysztof Obremski
2. Łukasz Tuszyński
3. Dawid Adamczyk

Turniej dla Cudzoziemców (3 rundy)
1. Russ ze Stanów Zjednoczonych 3 zw.
2. Matthias z Niemiec 2 zw.
3. Johanna z Niemiec 2 zw.
Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej
1. Krzysztof Obremski
2. Adam Klimont
3. Karolina Rubaszewska

Tytuły:
Najlepszy Dolnoślązak — Krzysztof Obremski
Najlepszy Debiutant — Grzegorz Sęk
Najlepszy Junior — Magdalena Sulejewska
3 najlepsze kobiety: Małgorzata Sulejewska (12 miejsce), Weronika Rudnicka (16 miejsce), Małgorzata Szczygieł (20 miejsce)

Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble
I Akademickie Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej w Scrabble

III Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2007
II Mistrzostwa Wrocławia — Budopol Open 2006


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekbudynek TIMES
Obrońca tytułuKazimierz Merklejn
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejugp2009.scrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 17 października
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00-20:00 — I część turnieju dla zawodowców, turniej Grand Prix (7 rund)
15:00-16:00 — przerwa obiadowa (po 3 rundzie)
16:45-20:00 — Turniej Dla Cudzoziemców (3-rundowy)

Niedziela, 18 października
9.00-14.00 — II część turnieju dla zawodowców, turniej Grand Prix (5 rund)
9.45-13.00 — Turniej Osobistości (4-rundowy )
12:00 — przerwa obiadowa (po 3 rundzie)
14.00-15.00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju.

więcej informacji można znaleźć tutaj
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- członkowie WKS Siódemka — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdBardzo łatwy z każdego miejsca Wrocławia – miejsce gry znajduje się przy samym centrum.
Więcej szczegółów na stronie turnieju.
WyżywienieZestawy obiadowe w promocyjnej cenie w Los Cubanitos.
Więcej szczegółów tuż przed turniejem.
NoclegiWięcej informacji na stronie turnieju.
Nagrody1 miejsce – puchar + 700zł
2 miejsce – puchar + 500zł
3 miejsce – puchar + 300zł

oraz wiele nagród rzeczowych
OrganizatorzyOrganizatorem V Mistrzostw Wrocławia jest WKS Siódemka oraz towarzysze.com, których reprezentują:
  • Tomasz Suchanek, tel. +48 507-049-917, tomasz.suchanek@scrabble.wroclaw.pl
  • Łukasz Szałkiewicz, tel. +48 605-961-767, lukasz.szalkiewicz@scrabble.wroclaw.pl
  • Rafał Sylwester Świątek, tel. +48 692-328-743, rafal@towarzysze.com
Sponsorzypatronat honorowy Wiceprezydenta Miasta Wrocław — Jarosława Obremskiego
patronat prasowy Polska The Times — Gazeta Wrocławska
patronat radiowy Radia RAM
patronat radiowy Polskiego Radia Wrocław
więcej informacji o sponsorach znajdziesz na stronie turnieju


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Wrocławia

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Krzysztof       Obremski             Legnica                144.73     10.5     5127     1954      995
  2 Adam            Szukalski            Coventry [W. Bryt.]    132.10     10.0     4982     1915      769
  3 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.46      9.0     5285     1715      976
  4 Karol           Waniek               Wrocław                121.70      9.0     4995     1891      448
  5 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               139.64      9.0     4926     1762      596
  6 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               147.93      8.0     5281     1667     1025
  7 Dariusz         Kosz                 Nysa                   147.43      8.0     5092     1755      268
  8 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       135.01      8.0     5032     1649      487
  9 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               149.14      8.0     5024     1698      561
 10 Bartosz         Morawski             Gliwice                142.01      8.0     4950     1623      429
 11 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.71      8.0     4944     1792      378
 12 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.15      8.0     4898     1705      437
 13 Bogusław        Szyszka              Oława                  129.21      8.0     4815     1630      887
 14 Dominik         Piasecki             Słupsk                 120.03      8.0     4697     1612      498
 15 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.76      8.0     4318     1615     -233
 16 Weronika        Rudnicka             Ustka                  123.55      7.5     4662     1662      414
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             107.00      7.5     4517     1642      318
 18 Mirosław        Uglik                Warszawa               128.67      7.0     5011     1614      439
 19 Michał          Trumpus              Wrocław                126.47      7.0     4987     1510      676
 20 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              121.00      7.0     4799     1548      589
 21 Beata           Piotrowska           Łódź                   115.45      7.0     4673     1491      367
 22 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                115.98      7.0     4663     1473      480
 23 Renata          Andracka             Poznań                 111.75      7.0     4580     1509      276
 24 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        109.75      7.0     4574     1581      406
 25 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           123.33      7.0     4485     1536     -162
 26 Piotr           Szałkiewicz          Wrocław                119.86      7.0     4443     1418     -155
 27 Ryszard         Żydaczewski          Lubin                  116.69      7.0     4428     1477      159
 28 Michał          Puchowski            Izbicko                106.35      7.0     4286     1452     -111
 29 Michał          Szymkowski           Wrocław                122.28      7.0     3885     1408     -127
 30 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.81      7.0     3877     1387      335
 31 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               113.76      6.5     4807     1430      564
 32 Dariusz         Dzierża              Kraków                 143.49      6.5     4785     1365      480
 33 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.28      6.5     4481     1431      368
 34 Andrzej         Kroc                 Łódź                   116.26      6.5     4437     1436       81
 35 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      6.5     4150     1537     -441
 36 Maciej          Grąbczewski          Piła                   108.03      6.0     4708     1435      262
 37 Adam            Klimont              Wałcz                  124.90      6.0     4572     1363       85
 38 Paweł           Kowalski             Kutno                  120.99      6.0     4552     1441       94
 39 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.08      6.0     4530     1349      218
 40 Irena           Sołdan               Rumia                  131.45      6.0     4522     1494     -266
 41 Andrzej Czesław Kowalski             Wałbrzych              100.00      6.0     4519     1356      434
 42 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 121.81      6.0     4470     1363       15
 43 Teresa          Pawlik               Lubin                  122.80      6.0     4465     1323      397
 44 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      108.68      6.0     4393     1420       74
 45 Marek           Reda                 Wołomin                134.85      6.0     4316     1358     -110
 46 Aleksandra      Łukaszewicz          Wrocław                102.30      6.0     4251     1310      -35
 47 Katarzyna       Żuławska             Katowice               107.99      6.0     4228     1364      -46
 48 Leszek          Dobrowolski          Wrocław                100.00      6.0     4200     1509     -428
 49 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      6.0     4034     1319      167
 50 Stanisław       Rydzik               Warszawa               140.76      5.5     4499     1270      480
 51 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              110.86      5.5     4448     1345      163
 52 Daniel          Janus                Wąchock                119.62      5.0     4559     1306      166
 53 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              106.31      5.0     4481     1296      125
 54 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.29      5.0     4471     1281       84
 55 Dorota          Stachowska           Wydartowo I            103.79      5.0     4444     1301      -75
 56 Mateusz         Królikowski          Wrocław                100.00      5.0     4408     1266        6
 57 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 119.21      5.0     4398     1232      -24
 58 Leokadia        Litwinowicz          Gliwice                121.05      5.0     4367     1287     -141
 59 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       109.42      5.0     4346     1238     -181
 60 Anna            Swoboda              Wałbrzych              106.33      5.0     4319     1190      123
 61 Grzegorz        Sęk                  Wrocław                100.00      5.0     4033     1234     -209
 62 Karolina        Rubaszewska          Wrocław                100.00      5.0     3982     1233     -618
 63 Ewa             Fiszer-Włodarczyk    Wrocław                102.16      5.0     3969     1244     -551
 64 Teresa          Zalewska             Racibórz               108.26      5.0     3969     1294     -388
 65 Józef           Wietecki             Gorzów Wielkopolski    103.91      5.0     3933     1248     -594
 66 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                114.72      5.0     2578      939       90
 67 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      4.5     4181     1151        2
 68 Przemysław      Pawlic               Wrocław                106.48      4.0     4095     1093     -194
 69 Dominika        Brzezińska           Piła                   100.00      4.0     3959     1106        8
 70 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    101.15      4.0     3956     1102     -514
 71 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      4.0     3952     1154     -555
 72 Sławomir        Wolski               Wrocław                100.00      4.0     3888     1146     -277
 73 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      4.0     3874     1121     -653
 74 Sławomir        Rattay               Zgorzelec              100.00      4.0     3847     1227     -789
 75 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               100.00      4.0     2470      925     -112
 76 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      3.5     3605      924     -520
 77 Ziemowit        Pazda                Wrocław                103.89      3.0     4188      987       -7
 78 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      3.0     3265      965     -678
 79 Łukasz          Sornek               Mikołów                108.46      3.0     2617      697      113
 80 Karolina        Alferowicz           Wrocław                100.00      3.0     2193      803     -735
 81 Maria           Krawczuk             Wrocław                100.00      2.0     1061      356      118
 82 Anna            Skudlarska           Wrocław                100.00      1.5     3236      693     -948
 83 Dorota          Patera               Legnica                100.00      1.5     1735      429      -85
 84 Anna            Żyła                 Wrocław                100.00      1.0     1635      421     -140
 85 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               120.21      1.0     1416      385     -315
 86 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      1.0     1128      315     -272
 87 Karol           Nitkowski            Szczytno               100.00      0.5     1380      377    -1458
 88 Maciej          Gołaszewski          Wrocław                100.00      0.5     1252      328    -1169
 89 Cezary          Bureta               Wrocław                100.00      0.0     1224      379    -1873
 90 Michał          Dzierżak             Wrocław                100.00      0.0      247      120     -541
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Wrocławia



	Mariusz Skrobosz 149.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Renata         Andracka              111.75 +  462: 339  162
    2     8 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  526: 304  152
    3     2 Jakub          Zaryński              140.71 -  382: 412   91
    4     6 Irena          Sołdan                131.45 +  348: 335  181
    5     4 Paweł          Kowalski              120.99 +  438: 367  171
    6     2 Krzysztof      Obremski              144.73 -  390: 438   95
    7     6 Jerzy          Matyasik              118.29 +  505: 361  168
    8     4 Adam           Szukalski             132.10 -  370: 492   82
    9     8 Piotr          Broda                 107.00 +  420: 358  157
   10     6 Dominik        Piasecki              120.03 +  430: 313  170
   11     5 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  337: 360   90
   12     6 Mirosław       Uglik                 128.67 +  416: 384  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Kazimierz.Jr Merklejn 147.93 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Ryszard        Żydaczewski           116.69 +  498: 267  167
    2     6 Małgorzata     Sulejewska            127.15 +  427: 341  177
    3     5 Michał         Borejko               100.00 +  484: 234  150
    4     2 Karol          Waniek                121.70 -  368: 412   72
    5     3 Krzysztof      Obremski              144.73 -  426: 432   95
    6     9 Dorota         Stachowska            103.79 +  544: 317  154
    7     5 Mirosław       Uglik                 128.67 -  417: 492   79
    8    10 Renata         Andracka              111.75 +  584: 306  162
    9     7 Jacek          Wandzel               108.68 +  372: 352  159
   10     5 Bogusław       Szyszka               129.21 +  462: 272  179
   11     2 Jakub          Zaryński              140.71 +  376: 350  191
   12     2 Adam           Szukalski             132.10 -  323: 481   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1667  / 12 138.92




	Dariusz Kosz 147.43 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Siwiński              110.86 +  445: 358  161
    2    13 Adam           Szukalski             132.10 +  448: 335  182
    3     8 Sławomir       Rattay                100.00 +  485: 385  150
    4     3 Łukasz         Tuszyński             139.64 +  414: 401  190
    5     2 Karol          Waniek                121.70 +  473: 457  172
    6     1 Jakub          Zaryński              140.71 -  432: 456   91
    7     2 Bogusław       Szyszka               129.21 +  491: 352  179
    8     2 Mirosław       Uglik                 128.67 +  432: 414  179
    9     1 Krzysztof      Obremski              144.73 -  368: 373   95
   10     4 Weronika       Rudnicka              123.55 -  378: 393   74
   11     4 Bartosz        Morawski              142.01 +  431: 411  192
   12     3 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  295: 489   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Krzysztof Obremski 144.73 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Elżbieta       Szuba                 109.75 +  411: 313  160
    2    21 Karol          Nitkowski             100.00 +  571: 161  150
    3     4 Beata          Piotrowska            115.45 +  373: 345  165
    4     4 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  402: 290  150
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 +  432: 426  198
    6     2 Mariusz        Skrobosz              149.14 +  438: 390  199
    7     1 Jakub          Zaryński              140.71 -  419: 446   91
    8     3 Weronika       Rudnicka              123.55 =  371: 371  124
    9     1 Dariusz        Kosz                  147.43 +  373: 368  197
   10     3 Grzegorz       Koczkodon             125.81 +  437: 364  176
   11     1 Karol          Waniek                121.70 +  505: 349  172
   12     1 Karol          Waniek                121.70 +  395: 309  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1954  / 12 162.83




	Dariusz Dzierża 143.49 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Agata          Kopta                 109.42 -  367: 377   59
    2    26 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  400: 418   60
    3    32 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  399: 472   77
    4    38 Sławomir       Wolski                100.00 +  435: 334  150
    5    31 Teresa         Zalewska              108.26 -  345: 352   58
    6    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  466: 322  150
    7    30 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  329: 338   52
    8    35 Przemysław     Pawlic                106.48 +  429: 260  156
    9    28 Anna           Żyła                  100.00 +  393: 327  150
   10    13 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  357: 348  158
   11    20 Irena          Sołdan                131.45 +  448: 340  181
   12    13 Patrycja       Śliwińska             113.76 =  417: 417  114
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1365  / 12 113.75




	Bartosz Morawski 142.01 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Wandzel               108.68 +  429: 368  159
    2    15 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  333: 382   50
    3    25 Ireneusz       Kurzok                114.72 +  480: 335  165
    4    15 Dorota         Stachowska            103.79 -  336: 415   54
    5    18 Anna           Bogucka               100.00 +  517: 333  150
    6    11 Adam           Szukalski             132.10 -  367: 466   82
    7    16 Elżbieta       Szuba                 109.75 +  346: 305  160
    8    14 Marek          Reda                  134.85 +  370: 354  185
    9    12 Zofia          Gajewska              123.33 +  514: 361  173
   10     9 Agnieszka      Krupka                122.28 +  419: 391  172
   11     4 Dariusz        Kosz                  147.43 -  411: 431   97
   12     7 Michał         Trumpus               126.47 +  428: 380  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Stanisław Rydzik 140.76 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Sornek                108.46 +  525: 330  158
    2     4 Beata          Piotrowska            115.45 -  390: 415   65
    3    13 Grzegorz       Koczkodon             125.81 +  396: 364  176
    4     8 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  388: 273  150
    5     5 Irena          Sołdan                131.45 +  456: 270  181
    6     3 Dominik        Piasecki              120.03 +  491: 345  170
    7     3 Karol          Waniek                121.70 -  350: 434   72
    8     5 Paweł          Kowalski              120.99 -  380: 382   71
    9     9 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  389: 393   70
   10    12 Michał         Borejko               100.00 -  307: 386   50
   11    17 Piotr          Broda                 107.00 =  427: 427  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1270  / 11 115.45




	Jakub Zaryński 140.71 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              108.26 +  384: 322  158
    2     9 Mirosław       Uglik                 128.67 +  477: 375  179
    3     2 Mariusz        Skrobosz              149.14 +  412: 382  199
    4     5 Zofia          Gajewska              123.33 +  445: 274  173
    5     1 Adam           Klimont               124.90 +  438: 278  175
    6     1 Dariusz        Kosz                  147.43 +  456: 432  197
    7     1 Krzysztof      Obremski              144.73 +  446: 419  195
    8     1 Karol          Waniek                121.70 -  389: 504   72
    9     3 Weronika       Rudnicka              123.55 +  415: 331  174
   10     2 Adam           Szukalski             132.10 -  365: 424   82
   11     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  350: 376   98
   12     4 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  367: 449   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Tomasz Zwoliński 140.46 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  361: 424   58
    2    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  618: 219  150
    3    10 Karol          Waniek                121.70 -  312: 365   72
    4    22 Barbara        Łukaszewicz           115.98 +  376: 358  166
    5    15 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  437: 387  178
    6    10 Ryszard        Korpalski             106.31 +  410: 376  156
    7     7 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  385: 490   76
    8    12 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  436: 308  171
    9    10 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  492: 381  150
   10     7 Paweł          Kowalski              120.99 +  438: 389  171
   11     6 Krzysztof      Sporczyk              119.76 +  531: 317  170
   12     3 Dariusz        Kosz                  147.43 +  489: 295  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Łukasz Tuszyński 139.64 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  379: 315  158
    2    10 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  404: 336  178
    3     6 Dawid          Adamczyk              135.01 +  446: 375  185
    4     3 Dariusz        Kosz                  147.43 -  401: 414   97
    5    10 Piotr          Broda                 107.00 -  326: 498   57
    6    18 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  344: 394   50
    7    25 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  445: 284  150
    8    18 Tomasz         Siwiński              110.86 +  428: 367  161
    9    13 Grzegorz       Grzeszczuk            120.21 +  486: 338  170
   10    10 Andrzej        Kroc                  116.26 +  458: 305  166
   11     5 Mariusz        Skrobosz              149.14 +  360: 337  199
   12     4 Jakub          Zaryński              140.71 +  449: 367  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1762  / 12 146.83




	Dawid Adamczyk 135.01 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Broda                 107.00 +  552: 347  157
    2     2 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  358: 343  171
    3     6 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  375: 446   90
    4    11 Michał         Szymkowski            122.28 -  367: 466   72
    5    16 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  397: 354  169
    6    14 Irena          Sołdan                131.45 -  367: 380   81
    7    18 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  540: 357  172
    8    11 Jacek          Wandzel               108.68 -  334: 340   59
    9    15 Ryszard        Korpalski             106.31 +  514: 418  156
   10    11 Małgorzata     Szczygieł             121.00 +  382: 354  171
   11     7 Małgorzata     Sulejewska            127.15 +  446: 353  177
   12     5 Weronika       Rudnicka              123.55 +  400: 387  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1649  / 12 137.42




	Marek Reda 134.85 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 -  344: 387   52
    2    35 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  394: 324  150
    3    30 Józef          Wietecki              103.91 +  384: 339  154
    4    16 Weronika       Rudnicka              123.55 -  349: 377   74
    5    17 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  314: 426   77
    6    34 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  319: 289  150
    7    22 Robert         Wagner                100.00 +  467: 321  150
    8    14 Bartosz        Morawski              142.01 -  354: 370   92
    9    17 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  353: 453   58
   10    22 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  366: 350  171
   11    23 Daniel         Janus                 119.62 +  386: 351  170
   12    16 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  286: 439   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1358  / 12 113.17




	Adam Szukalski 132.10 Coventry [W. Bryt.]

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Pawlic                106.48 +  374: 350  156
    2    13 Dariusz        Kosz                  147.43 -  335: 448   97
    3    20 Renata         Andracka              111.75 +  421: 274  162
    4    13 Mateusz        Królikowski           100.00 +  359: 290  150
    5     9 Michał         Trumpus               126.47 -  393: 418   76
    6    11 Bartosz        Morawski              142.01 +  466: 367  192
    7    15 Michał         Borejko               100.00 +  451: 318  150
    8     4 Mariusz        Skrobosz              149.14 +  492: 370  199
    9     4 Dominik        Piasecki              120.03 +  435: 384  170
   10     2 Jakub          Zaryński              140.71 +  424: 365  191
   11     3 Weronika       Rudnicka              123.55 +  351: 306  174
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 +  481: 323  198
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1915  / 12 159.58




	Irena Sołdan 131.45 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Puchowski             106.35 +  404: 371  156
    2     5 Patrycja       Śliwińska             113.76 +  459: 432  164
    3     1 Małgorzata     Szczygieł             121.00 +  393: 325  171
    4     6 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  335: 348   99
    5     5 Stanisław      Rydzik                140.76 -  270: 456   91
    6    14 Dawid          Adamczyk              135.01 +  380: 367  185
    7     9 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  444: 396  158
    8     7 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  375: 386   77
    9    16 Agnieszka      Krupka                122.28 -  343: 558   72
   10    21 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  382: 389   60
   11    20 Dariusz        Dzierża               143.49 -  340: 448   93
   12    24 Jerzy          Matyasik              118.29 +  397: 312  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Bogusław Szyszka 129.21 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Anna           Swoboda               106.33 +  413: 301  156
    2    20 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  355: 356   50
    3    23 Agata          Kopta                 109.42 +  451: 315  159
    4    17 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  477: 428  171
    5     6 Jerzy          Matyasik              118.29 +  397: 389  168
    6     8 Michał         Borejko               100.00 +  421: 325  150
    7     2 Dariusz        Kosz                  147.43 -  352: 491   97
    8     6 Michał         Szymkowski            122.28 +  400:   1  172
    9     5 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  350: 362   76
   10     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  272: 462   98
   11    13 Tomasz         Siwiński              110.86 +  418: 226  161
   12     9 Michał         Szymkowski            122.28 +  509: 272  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1630  / 12 135.83




	Mirosław Uglik 128.67 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ryszard        Korpalski             106.31 +  462: 255  156
    2     9 Jakub          Zaryński              140.71 -  375: 477   91
    3    15 Teresa         Pawlik                122.80 +  456: 368  173
    4    10 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  386: 364  172
    5     7 Daniel         Janus                 119.62 +  422: 410  170
    6     7 Andrzej        Kroc                  116.26 +  452: 334  166
    7     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 +  492: 417  198
    8     2 Dariusz        Kosz                  147.43 -  414: 432   97
    9     2 Karol          Waniek                121.70 -  349: 447   72
   10     8 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  315: 370   70
   11     8 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  504: 282  150
   12     6 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  384: 416   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Zbigniew Wietecki 128.08 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Józef          Wietecki              103.91 +  451: 237  154
    2    10 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  336: 404   90
    3    21 Dorota         Stachowska            103.79 -  308: 417   54
    4    26 Agata          Kopta                 109.42 +  394: 320  159
    5    15 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  387: 437   90
    6    26 Michał         Puchowski             106.35 +  495: 282  156
    7    20 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  399: 420   58
    8    22 Ryszard        Korpalski             106.31 -  382: 386   56
    9    29 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  401: 325  150
   10    14 Michał         Trumpus               126.47 -  247: 480   76
   11    27 Anna           Żyła                  100.00 +  372: 295  150
   12    23 Ryszard        Korpalski             106.31 +  358: 309  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Małgorzata Sulejewska 127.15 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  391: 359  154
    2     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  341: 427   98
    3    32 Dariusz        Dzierża               143.49 +  472: 399  193
    4    20 Michał         Borejko               100.00 -  380: 399   50
    5    17 Marek          Reda                  134.85 +  426: 314  185
    6    15 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  377: 338  172
    7    12 Zofia          Gajewska              123.33 +  471: 302  173
    8     7 Irena          Sołdan                131.45 +  386: 375  181
    9     6 Paweł          Kowalski              120.99 +  499: 338  171
   10     1 Karol          Waniek                121.70 -  385: 413   72
   11     7 Dawid          Adamczyk              135.01 -  353: 446   85
   12     8 Małgorzata     Szczygieł             121.00 +  417: 351  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Michał Trumpus 126.47 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Marcin         Radwański             100.00 -  361: 363   50
    2    28 Anna           Swoboda               106.33 +  453: 411  156
    3    17 Piotr          Szałkiewicz           119.86 +  471: 304  170
    4    12 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  360: 338  169
    5     9 Adam           Szukalski             132.10 +  418: 393  182
    6     4 Weronika       Rudnicka              123.55 -  342: 437   74
    7    10 Ireneusz       Kurzok                114.72 -  329: 392   65
    8    19 Andrzej        Kroc                  116.26 -  342: 345   66
    9    21 Michał         Puchowski             106.35 +  472: 346  156
   10    14 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  480: 247  178
   11     9 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  579: 307  152
   12     7 Bartosz        Morawski              142.01 -  380: 428   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1510  / 12 125.83




	Grzegorz Koczkodon 125.81 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Dorota         Stachowska            103.79 -  315: 367   54
    2    24 Michał         Puchowski             106.35 +  415: 337  156
    3    13 Stanisław      Rydzik                140.76 -  364: 396   91
    4    28 Joanna         Pawlińska             101.15 +  440: 315  151
    5    23 Sławomir       Rattay                100.00 +  343: 257  150
    6    12 Małgorzata     Szczygieł             121.00 +  437: 353  171
    7     7 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  490: 385  190
    8     9 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  347: 345  150
    9     5 Bogusław       Szyszka               129.21 +  362: 350  179
   10     3 Krzysztof      Obremski              144.73 -  364: 437   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1387  / 10 138.70




	Adam Klimont 124.90 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  449: 348  152
    2    11 Agata          Kopta                 109.42 +  534: 312  159
    3     3 Daniel         Janus                 119.62 +  445: 377  170
    4     1 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  398: 373  158
    5     1 Jakub          Zaryński              140.71 -  278: 438   91
    6     6 Piotr          Broda                 107.00 -  293: 340   57
    7    11 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  362: 367   50
    8    17 Zofia          Gajewska              123.33 -  361: 424   73
    9    18 Teresa         Pawlik                122.80 +  358: 298  173
   10    18 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  358: 381   50
   11    22 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  350: 447   60
   12    22 Daniel         Janus                 119.62 +  386: 382  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Weronika Rudnicka 123.55 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Joanna         Pawlińska             101.15 +  477: 275  151
    2     7 Daniel         Janus                 119.62 -  343: 436   70
    3    16 Anna           Bogucka               100.00 +  413: 348  150
    4    16 Marek          Reda                  134.85 +  377: 349  185
    5    13 Zofia          Gajewska              123.33 +  521: 292  173
    6     4 Michał         Trumpus               126.47 +  437: 342  176
    7     4 Piotr          Broda                 107.00 +  306: 291  157
    8     3 Krzysztof      Obremski              144.73 =  371: 371  145
    9     3 Jakub          Zaryński              140.71 -  331: 415   91
   10     4 Dariusz        Kosz                  147.43 +  393: 378  197
   11     3 Adam           Szukalski             132.10 -  306: 351   82
   12     5 Dawid          Adamczyk              135.01 -  387: 400   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1662  / 12 138.50




	Zofia Gajewska 123.33 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  362: 308  150
    2    19 Dominik        Piasecki              120.03 +  338: 328  170
    3     9 Andrzej        Kroc                  116.26 +  393: 366  166
    4     5 Jakub          Zaryński              140.71 -  274: 445   91
    5    13 Weronika       Rudnicka              123.55 -  292: 521   74
    6    20 Daniel         Janus                 119.62 +  388: 352  170
    7    12 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  302: 471   77
    8    17 Adam           Klimont               124.90 +  424: 361  175
    9    12 Bartosz        Morawski              142.01 -  361: 514   92
   10    30 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  443: 278  150
   11    10 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  433: 438   71
   12    18 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  475: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1536  / 12 128.00




	Teresa Pawlik 122.80 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  365: 265  150
    2    17 Michał         Borejko               100.00 -  363: 376   50
    3    15 Mirosław       Uglik                 128.67 -  368: 456   79
    4    25 Teresa         Zalewska              108.26 +  414: 337  158
    5    28 Józef          Wietecki              103.91 -  287: 393   54
    6    32 Sławomir       Rattay                100.00 -  325: 363   50
    7    33 Dominika       Brzezińska            100.00 +  371: 301  150
    8    31 Karolina       Alferowicz            100.00 +  400:   1  150
    9    18 Adam           Klimont               124.90 -  298: 358   75
   10    23 Daniel         Janus                 119.62 +  452: 450  170
   11    24 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  414: 435   66
   12    27 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  408: 333  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1323  / 12 110.25




	Michał Szymkowski 122.28 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Sławomir       Rattay                100.00 -  329: 375   50
    2    38 Sławomir       Wolski                100.00 +  410: 326  150
    3    29 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  399: 370  150
    4    11 Dawid          Adamczyk              135.01 +  466: 367  185
    5    14 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  339: 390   71
    6    21 Tomasz         Siwiński              110.86 +  430: 324  161
    7    13 Andrzej        Kroc                  116.26 +  359: 277  166
    8     6 Bogusław       Szyszka               129.21 -    1: 400   79
   10    17 Mateusz        Królikowski           100.00 +  464: 314  150
   11    11 Ryszard        Żydaczewski           116.69 +  416: 360  167
   12     9 Bogusław       Szyszka               129.21 -  272: 509   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 11 128.00




	Agnieszka Krupka 122.28 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  316: 317   50
    2    23 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  339: 409   50
    3    39 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  363: 275  150
    4    24 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  372: 320  154
    5    25 Tomasz         Siwiński              110.86 =  382: 382  111
    6    22 Renata         Andracka              111.75 +  361: 314  162
    7    14 Paweł          Kowalski              120.99 -  300: 384   71
    8    21 Daniel         Janus                 119.62 +  405: 311  170
    9    16 Irena          Sołdan                131.45 +  558: 343  181
   10     9 Bartosz        Morawski              142.01 -  391: 419   92
   11    16 Piotr          Szałkiewicz           119.86 +  371: 299  170
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  323: 340   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1431  / 12 119.25




	Grzegorz Kwiecień 121.81 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dominika       Brzezińska            100.00 +  408: 319  150
    2     1 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  339: 383   71
    3    27 Krzysztof      Sporczyk              119.76 +  405: 380  170
    4    10 Mirosław       Uglik                 128.67 -  364: 386   79
    5    26 Marcin         Radwański             100.00 +  344: 282  150
    6    15 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  338: 377   77
    7    18 Dawid          Adamczyk              135.01 -  357: 540   85
    8    28 Sławomir       Rattay                100.00 +  464: 344  150
    9    23 Tomasz         Siwiński              110.86 -  292: 428   61
   10    20 Renata         Andracka              111.75 -  340: 381   62
   11    31 Teresa         Zalewska              108.26 +  444: 293  158
   12    26 Mateusz        Królikowski           100.00 +  375: 342  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Karol Waniek 121.70 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Danuta         Wodecka               100.00 +  434: 325  150
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              119.76 +  442: 289  170
    3    10 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  365: 312  190
    4     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 +  412: 368  198
    5     2 Dariusz        Kosz                  147.43 -  457: 473   97
    6     5 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  429: 407  158
    7     3 Stanisław      Rydzik                140.76 +  434: 350  191
    8     1 Jakub          Zaryński              140.71 +  504: 389  191
    9     2 Mirosław       Uglik                 128.67 +  447: 349  179
   10     1 Małgorzata     Sulejewska            127.15 +  413: 385  177
   11     1 Krzysztof      Obremski              144.73 -  349: 505   95
   12     1 Krzysztof      Obremski              144.73 -  309: 395   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1891  / 12 157.58




	Leokadia Litwinowicz 121.05 Gliwice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  407: 286  150
    2     2 Dawid          Adamczyk              135.01 -  343: 358   85
    3    26 Joanna         Pawlińska             101.15 +  357: 337  151
    4    17 Bogusław       Szyszka               129.21 -  428: 477   79
    5    22 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  336: 431   60
    6    27 Dominika       Brzezińska            100.00 +  390: 317  150
    7    27 Karolina       Alferowicz            100.00 +  397: 320  150
    8    12 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  308: 436   90
    9    26 Dorota         Patera                100.00 +  420: 360  150
   10    22 Marek          Reda                  134.85 -  350: 366   85
   11    18 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  298: 412   64
   12    27 Teresa         Pawlik                122.80 -  333: 408   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Małgorzata Szczygieł 121.00 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Cezary         Bureta                100.00 +  634: 142  150
    2     1 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  383: 339  172
    3     1 Irena          Sołdan                131.45 -  325: 393   81
    4     7 Jerzy          Matyasik              118.29 -  335: 374   68
    5    14 Michał         Szymkowski            122.28 +  390: 339  172
    6    12 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  353: 437   76
    7    17 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  401: 367  169
    8    13 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  386: 260  158
    9    11 Ryszard        Żydaczewski           116.69 +  449: 327  167
   10    11 Dawid          Adamczyk              135.01 -  354: 382   85
   11    10 Zofia          Gajewska              123.33 +  438: 433  173
   12     8 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  351: 417   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Paweł Kowalski 120.99 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Robert         Wagner                100.00 +  406: 263  150
    2     3 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  360: 370   66
    3    24 Marcin         Radwański             100.00 +  453: 306  150
    4    18 Elżbieta       Szuba                 109.75 +  363: 334  160
    5     4 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  367: 438   99
    6    19 Józef          Wietecki              103.91 +  413: 264  154
    7    14 Agnieszka      Krupka                122.28 +  384: 300  172
    8     5 Stanisław      Rydzik                140.76 +  382: 380  191
    9     6 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  338: 499   77
   10     7 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  389: 438   90
   11    14 Andrzej        Kroc                  116.26 -  342: 462   66
   12    15 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  355: 404   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Grzegorz Grzeszczuk 120.21 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    13 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  338: 486   90
   10    31 Teresa         Zalewska              108.26 +  463: 349  158
   11    12 Dominik        Piasecki              120.03 -  350: 370   70
   12    20 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  265: 526   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     385  /  4  96.25




	Dominik Piasecki 120.03 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sławomir       Wolski                100.00 +  416: 260  150
    2    19 Zofia          Gajewska              123.33 -  328: 338   73
    3    28 Danuta         Wodecka               100.00 +  566: 164  150
    4     9 Beata          Piotrowska            115.45 +  353: 348  165
    5     8 Dorota         Stachowska            103.79 +  414: 402  154
    6     3 Stanisław      Rydzik                140.76 -  345: 491   91
    7     8 Jacek          Wandzel               108.68 +  399: 329  159
    8     8 Piotr          Broda                 107.00 +  392: 320  157
    9     4 Adam           Szukalski             132.10 -  384: 435   82
   10     6 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  313: 430   99
   11    12 Grzegorz       Grzeszczuk            120.21 +  370: 350  170
   12    10 Renata         Andracka              111.75 +  417: 332  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1612  / 12 134.33




	Piotr Szałkiewicz 119.86 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Michał         Borejko               100.00 -  300: 422   50
    2    29 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  419: 307  154
    3    17 Michał         Trumpus               126.47 -  304: 471   76
    4    23 Patrycja       Śliwińska             113.76 +  407: 363  164
    5    20 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  317: 502   66
    6    25 Mateusz        Królikowski           100.00 -  338: 465   50
    7    38 Sławomir       Wolski                100.00 +  378: 349  150
    8    32 Józef          Wietecki              103.91 +  407: 325  154
    9    20 Beata          Piotrowska            115.45 +  410: 348  165
   10    25 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  442: 294  158
   11    16 Agnieszka      Krupka                122.28 -  299: 371   72
   12    17 Jacek          Wandzel               108.68 +  422: 381  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Krzysztof Sporczyk 119.76 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Anna           Bogucka               100.00 +  373: 323  150
    2    14 Karol          Waniek                121.70 -  289: 442   72
    3    27 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  380: 405   72
    4    32 Ryszard        Żydaczewski           116.69 +  455: 403  167
    5    30 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  307: 452   64
    6    30 Marcin         Radwański             100.00 +  343: 329  150
    7    21 Mateusz        Królikowski           100.00 +  386: 313  150
    8    15 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  365: 326  158
    9     9 Stanisław      Rydzik                140.76 +  393: 389  191
   10     8 Mirosław       Uglik                 128.67 +  370: 315  179
   11     6 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  317: 531   90
   12    11 Agnieszka      Krupka                122.28 +  340: 323  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1615  / 12 134.58




	Daniel Janus 119.62 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Dzierżak              100.00 +  388: 246  150
    2     7 Weronika       Rudnicka              123.55 +  436: 343  174
    3     3 Adam           Klimont               124.90 -  377: 445   75
    4    21 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  338: 311  150
    5     7 Mirosław       Uglik                 128.67 -  410: 422   79
    6    20 Zofia          Gajewska              123.33 -  352: 388   73
    7    24 Sławomir       Rattay                100.00 +  391: 248  150
    8    21 Agnieszka      Krupka                122.28 -  311: 405   72
    9    24 Marcin         Radwański             100.00 +  373: 361  150
   10    23 Teresa         Pawlik                122.80 -  450: 452   73
   11    23 Marek          Reda                  134.85 -  351: 386   85
   12    22 Adam           Klimont               124.90 -  382: 386   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1306  / 12 108.83




	Grzegorz Pukniel 119.21 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  448: 397  150
    2    12 Sławomir       Rattay                100.00 -  354: 370   50
    3    19 Jacek          Wandzel               108.68 +  336: 329  159
    4    12 Michał         Trumpus               126.47 -  338: 360   76
    5    16 Dawid          Adamczyk              135.01 -  354: 397   85
    6    28 Teresa         Zalewska              108.26 +  356: 338  158
    7    17 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  367: 401   71
    8    29 Marcin         Radwański             100.00 -  365: 428   50
    9    32 Dominika       Brzezińska            100.00 +  402: 247  150
   10    19 Jerzy          Matyasik              118.29 +  389: 338  168
   11    21 Beata          Piotrowska            115.45 -  400: 406   65
   12    25 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  289: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Jerzy Matyasik 118.29 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Karolina       Alferowicz            100.00 +  410: 268  150
    2    22 Mateusz        Królikowski           100.00 -  326: 466   50
    3    31 Karol          Nitkowski             100.00 +  461: 180  150
    4     7 Małgorzata     Szczygieł             121.00 +  374: 335  171
    5     6 Bogusław       Szyszka               129.21 -  389: 397   79
    6    16 Elżbieta       Szuba                 109.75 +  383: 376  160
    7     6 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  361: 505   99
    8    20 Michał         Borejko               100.00 +  394: 292  150
    9    14 Andrzej        Kroc                  116.26 -  368: 412   66
   10    19 Grzegorz       Pukniel               119.21 -  338: 389   69
   11    26 Michał         Puchowski             106.35 -  355: 370   56
   12    24 Irena          Sołdan                131.45 -  312: 397   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1281  / 12 106.75




	Ryszard Żydaczewski 116.69 Lubin                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  267: 498   98
    2    34 Piotr          Broda                 107.00 -  246: 384   57
    3    40 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  438: 258  158
    4    32 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  403: 455   70
    5    40 Sławomir       Wolski                100.00 +  321: 304  150
    6    31 Anna           Bogucka               100.00 +  407: 294  150
    7    23 Beata          Piotrowska            115.45 +  386: 313  165
    8    16 Barbara        Łukaszewicz           115.98 +  369: 332  166
    9    11 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  327: 449   71
   10    29 Sławomir       Rattay                100.00 +  378: 301  150
   11    11 Michał         Szymkowski            122.28 -  360: 416   72
   12    20 Grzegorz       Grzeszczuk            120.21 +  526: 265  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Andrzej Kroc 116.26 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  421: 272  150
    2    18 Marcin         Radwański             100.00 +  465: 312  150
    3     9 Zofia          Gajewska              123.33 -  366: 393   73
    4    14 Sławomir       Rattay                100.00 +  364: 262  150
    5    12 Michał         Borejko               100.00 =  363: 363  100
    6     7 Mirosław       Uglik                 128.67 -  334: 452   79
    7    13 Michał         Szymkowski            122.28 -  277: 359   72
    8    19 Michał         Trumpus               126.47 +  345: 342  176
    9    14 Jerzy          Matyasik              118.29 +  412: 368  168
   10    10 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  305: 458   90
   11    14 Paweł          Kowalski              120.99 +  462: 342  171
   12    12 Piotr          Broda                 107.00 -  323: 433   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1436  / 12 119.67




	Barbara Łukaszewicz 115.98 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  526: 102  150
    2     3 Paweł          Kowalski              120.99 +  370: 360  171
    3     7 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  303: 394   50
    4    22 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  358: 376   90
    5    20 Piotr          Szałkiewicz           119.86 +  502: 317  170
    6    13 Jacek          Wandzel               108.68 -  318: 405   59
    7    19 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  392: 391  150
    8    16 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  332: 369   67
    9    19 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  409: 251  158
   10    15 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  314: 449   64
   11    24 Teresa         Pawlik                122.80 +  435: 414  173
   12    15 Paweł          Kowalski              120.99 +  404: 355  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1473  / 12 122.75




	Beata Piotrowska 115.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Mateusz        Królikowski           100.00 +  406: 400  150
    2     4 Stanisław      Rydzik                140.76 +  415: 390  191
    3     4 Krzysztof      Obremski              144.73 -  345: 373   95
    4     9 Dominik        Piasecki              120.03 -  348: 353   70
    5    27 Dominika       Brzezińska            100.00 +  445: 317  150
    6    17 Ireneusz       Kurzok                114.72 -  357: 399   65
    7    23 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  313: 386   67
    8    25 Wojciech       Obremski              100.00 +  472: 185  150
    9    20 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  348: 410   70
   10    16 Ryszard        Korpalski             106.31 +  431: 314  156
   11    21 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  406: 400  169
   12    14 Maciej         Grąbczewski           108.03 +  387: 379  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Ireneusz Kurzok 114.72 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  347: 370   50
    2    33 Karolina       Alferowicz            100.00 +  319: 298  150
    3    25 Bartosz        Morawski              142.01 -  335: 480   92
    4    27 Anna           Swoboda               106.33 +  419: 310  156
    5    21 Mateusz        Królikowski           100.00 +  367: 344  150
    6    17 Beata          Piotrowska            115.45 +  399: 357  165
    7    10 Michał         Trumpus               126.47 +  392: 329  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     939  /  7 134.14




	Patrycja Śliwińska 113.76 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Anna           Skudlarska            100.00 +  525: 265  150
    2     5 Irena          Sołdan                131.45 -  432: 459   81
    3    12 Piotr          Broda                 107.00 -  315: 327   57
    4    23 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  363: 407   70
    5    30 Krzysztof      Sporczyk              119.76 +  452: 307  170
    6    23 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  364: 413   50
    7    29 Renata         Andracka              111.75 -  308: 414   62
    8    34 Teresa         Zalewska              108.26 +  375: 236  158
    9    30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  395: 386  152
   10    15 Barbara        Łukaszewicz           115.98 +  449: 314  166
   11    18 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  412: 298  171
   12    13 Dariusz        Dzierża               143.49 =  417: 417  143
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1430  / 12 119.17




	Renata Andracka 111.75 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  339: 462   99
    2    36 Anna           Skudlarska            100.00 +  459: 200  150
    3    20 Adam           Szukalski             132.10 -  274: 421   82
    4    30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  498: 301  152
    5    19 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  370: 333  150
    6    22 Agnieszka      Krupka                122.28 -  314: 361   72
    7    29 Patrycja       Śliwińska             113.76 +  414: 308  164
    8    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  306: 584   98
    9    25 Robert         Wagner                100.00 +  458: 272  150
   10    20 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  381: 340  172
   11    15 Michał         Borejko               100.00 +  435: 305  150
   12    10 Dominik        Piasecki              120.03 -  332: 417   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Tomasz Siwiński 110.86 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  147.43 -  358: 445   97
    2    30 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  419: 233  150
    3    22 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  431: 280  152
    4    19 Piotr          Broda                 107.00 -  321: 396   57
    5    25 Agnieszka      Krupka                122.28 =  382: 382  122
    6    21 Michał         Szymkowski            122.28 -  324: 430   72
    7    28 Dorota         Stachowska            103.79 +  423: 330  154
    8    18 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  367: 428   90
    9    23 Grzegorz       Kwiecień              121.81 +  428: 292  172
   10    32 Robert         Wagner                100.00 +  443: 320  150
   11    13 Bogusław       Szyszka               129.21 -  226: 418   79
   12    21 Michał         Borejko               100.00 -  326: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1345  / 12 112.08




	Elżbieta Szuba 109.75 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              144.73 -  313: 411   95
    2    26 Dariusz        Dzierża               143.49 +  418: 400  193
    3    33 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  343: 196  150
    4    18 Paweł          Kowalski              120.99 -  334: 363   71
    5    22 Leokadia       Litwinowicz           121.05 +  431: 336  171
    6    16 Jerzy          Matyasik              118.29 -  376: 383   68
    7    16 Bartosz        Morawski              142.01 -  305: 346   92
    8    30 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  412: 316  150
    9    27 Michał         Borejko               100.00 -  367: 399   50
   10    21 Irena          Sołdan                131.45 +  389: 382  181
   11    22 Adam           Klimont               124.90 +  447: 350  175
   12    16 Marek          Reda                  134.85 +  439: 286  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Agata Kopta 109.42 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Dzierża               143.49 +  377: 367  193
    2    11 Adam           Klimont               124.90 -  312: 534   75
    3    23 Bogusław       Szyszka               129.21 -  315: 451   79
    4    26 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  320: 394   78
    5    32 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  459: 385  154
    6    35 Karolina       Alferowicz            100.00 -  328: 358   50
    7    35 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 -  344: 441   52
    8    37 Joanna         Pawlińska             101.15 +  451: 304  151
    9    33 Sławomir       Rattay                100.00 -  356: 399   50
   10    34 Sławomir       Wolski                100.00 +  440: 267  150
   11    29 Anna           Bogucka               100.00 -  290: 310   50
   12    32 Przemysław     Pawlic                106.48 +  354: 317  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1238  / 12 103.17




	Jacek Wandzel 108.68 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bartosz        Morawski              142.01 -  368: 429   92
    2    25 Katarzyna      Żuławska              107.99 +  344: 310  158
    3    19 Grzegorz       Pukniel               119.21 -  329: 336   69
    4    34 Karolina       Alferowicz            100.00 +  469: 236  150
    5    29 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  353: 334  150
    6    13 Barbara        Łukaszewicz           115.98 +  405: 318  166
    7     8 Dominik        Piasecki              120.03 -  329: 399   70
    8    11 Dawid          Adamczyk              135.01 +  340: 334  185
    9     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  352: 372   98
   10    24 Michał         Puchowski             106.35 -  348: 465   56
   11    25 Ryszard        Korpalski             106.31 +  375: 364  156
   12    17 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  381: 422   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Łukasz Sornek 108.46 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                140.76 -  330: 525   91
    2    37 Robert         Wagner                100.00 +  388: 338  150
    3    18 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  357: 379   50
    4    29 Marcin         Radwański             100.00 -  329: 387   50
    5    35 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  322: 382   50
    6    39 Karol          Nitkowski             100.00 +  485: 185  150
    7    32 Przemysław     Pawlic                106.48 +  406: 308  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  7  99.57




	Teresa Zalewska 108.26 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jakub          Zaryński              140.71 -  322: 384   91
    2    41 Józef          Wietecki              103.91 -  279: 323   54
    3    41 Anna           Skudlarska            100.00 +  405: 304  150
    4    25 Teresa         Pawlik                122.80 -  337: 414   73
    5    31 Dariusz        Dzierża               143.49 +  352: 345  193
    6    28 Grzegorz       Pukniel               119.21 -  338: 356   69
    7    31 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  365: 318  154
    8    34 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  236: 375   64
    9    31 Dorota         Stachowska            103.79 +  333: 299  154
   10    31 Grzegorz       Grzeszczuk            120.21 -  349: 463   70
   11    31 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  293: 444   72
   12    35 Sławomir       Wolski                100.00 +  360: 332  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Maciej Grąbczewski 108.03 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Zwoliński             140.46 +  424: 361  190
    2    16 Dorota         Stachowska            103.79 +  451: 339  154
    3    11 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  374: 285  150
    4     1 Adam           Klimont               124.90 -  373: 398   75
    5    11 Leszek         Dobrowolski           100.00 +  383: 349  150
    6     5 Karol          Waniek                121.70 -  407: 429   72
    7     9 Irena          Sołdan                131.45 -  396: 444   81
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  326: 365   70
    9    17 Marek          Reda                  134.85 +  453: 353  185
   10    13 Dariusz        Dzierża               143.49 -  348: 357   93
   11    19 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  394: 379  150
   12    14 Beata          Piotrowska            115.45 -  379: 387   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1435  / 12 119.58




	Katarzyna Żuławska 107.99 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  315: 379   90
    2    25 Jacek          Wandzel               108.68 -  310: 344   59
    3    40 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  258: 438   67
    4    42 Cezary         Bureta                100.00 +  542: 235  150
    5    33 Joanna         Pawlińska             101.15 +  389: 273  151
    6    29 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  362: 348  152
    7    20 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  420: 399  178
    8    13 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  260: 386   71
    9    19 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  251: 409   66
   10    25 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  294: 442   70
   11    28 Dorota         Stachowska            103.79 +  477: 303  154
   12    28 Anna           Swoboda               106.33 +  350: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1364  / 12 113.67




	Piotr Broda 107.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Adamczyk              135.01 -  347: 552   85
    2    34 Ryszard        Żydaczewski           116.69 +  384: 246  167
    3    12 Patrycja       Śliwińska             113.76 +  327: 315  164
    4    19 Tomasz         Siwiński              110.86 +  396: 321  161
    5    10 Łukasz         Tuszyński             139.64 +  498: 326  190
    6     6 Adam           Klimont               124.90 +  340: 293  175
    7     4 Weronika       Rudnicka              123.55 -  291: 306   74
    8     8 Dominik        Piasecki              120.03 -  320: 392   70
    9     8 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  358: 420   99
   10    27 Anna           Bogucka               100.00 +  396: 278  150
   11    17 Stanisław      Rydzik                140.76 =  427: 427  141
   12    12 Andrzej        Kroc                  116.26 +  433: 323  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Przemysław Pawlic 106.48 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Adam           Szukalski             132.10 -  350: 374   82
    2    31 Joanna         Pawlińska             101.15 -  351: 389   51
    3    36 Karolina       Alferowicz            100.00 -  324: 326   50
    4    39 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  369: 223  150
    5    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  359: 339  150
    6    24 Robert         Wagner                100.00 -  277: 419   50
    7    32 Łukasz         Sornek                108.46 -  308: 406   58
    8    35 Dariusz        Dzierża               143.49 -  260: 429   93
    9    39 Anna           Skudlarska            100.00 +  407: 294  150
   10    33 Dorota         Patera                100.00 +  413: 361  150
   11    33 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  360: 375   50
   12    32 Agata          Kopta                 109.42 -  317: 354   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1093  / 12  91.08




	Michał Puchowski 106.35 Izbicko

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Irena          Sołdan                131.45 -  371: 404   81
    2    24 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  337: 415   76
    3    35 Sławomir       Wolski                100.00 +  322: 278  150
    4    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  375: 343  150
    5    24 Ryszard        Korpalski             106.31 -  303: 367   56
    6    26 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  282: 495   78
    7    34 Anna           Swoboda               106.33 +  385: 300  156
    8    27 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  362: 276  150
    9    21 Michał         Trumpus               126.47 -  346: 472   76
   10    24 Jacek          Wandzel               108.68 +  465: 348  159
   11    26 Jerzy          Matyasik              118.29 +  370: 355  168
   12    19 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  368: 344  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Anna Swoboda 106.33 Wałbrzych                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Bogusław       Szyszka               129.21 -  301: 413   79
    2    28 Michał         Trumpus               126.47 -  411: 453   76
    3    34 Andrzej CzesławKowalski              100.00 +  383: 310  150
    4    27 Ireneusz       Kurzok                114.72 -  310: 419   65
    5    34 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 -  343: 387   52
    6    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  364: 270  150
    7    34 Michał         Puchowski             106.35 -  300: 385   56
    8    38 Danuta         Wodecka               100.00 +  342: 261  150
    9    36 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  401: 411   50
   10    36 Józef          Wietecki              103.91 +  367: 310  154
   11    32 Sławomir       Rattay                100.00 +  479: 227  150
   12    28 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  318: 350   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  / 12  99.17




	Ryszard Korpalski 106.31 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Mirosław       Uglik                 128.67 -  255: 462   79
    2    39 Danuta         Wodecka               100.00 -  293: 311   50
    3    37 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  486: 335  152
    4    35 Karol          Nitkowski             100.00 +  496: 154  150
    5    24 Michał         Puchowski             106.35 +  367: 303  156
    6    10 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  376: 410   90
    7    26 Józef          Wietecki              103.91 +  417: 321  154
    8    22 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  386: 382  178
    9    15 Dawid          Adamczyk              135.01 -  418: 514   85
   10    16 Beata          Piotrowska            115.45 -  314: 431   65
   11    25 Jacek          Wandzel               108.68 -  364: 375   59
   12    23 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  309: 358   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1296  / 12 108.00




	Józef Wietecki 103.91 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  237: 451   78
    2    41 Teresa         Zalewska              108.26 +  323: 279  158
    3    30 Marek          Reda                  134.85 -  339: 384   85
    4    33 Robert         Wagner                100.00 +  379: 337  150
    5    28 Teresa         Pawlik                122.80 +  393: 287  173
    6    19 Paweł          Kowalski              120.99 -  264: 413   71
    7    26 Ryszard        Korpalski             106.31 -  321: 417   56
    8    32 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  325: 407   70
    9    34 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  294: 502   50
   10    36 Anna           Swoboda               106.33 -  310: 367   56
   11    38 Joanna         Pawlińska             101.15 +  360: 354  151
   12    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  388: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1248  / 12 104.00




	Ziemowit Pazda 103.89 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Sulejewska            127.15 -  359: 391   77
    2    29 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  307: 419   70
    3    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  509: 233  150
    4    24 Agnieszka      Krupka                122.28 -  320: 372   72
    5    32 Agata          Kopta                 109.42 -  385: 459   59
    6    37 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  359: 250  150
    7    31 Teresa         Zalewska              108.26 -  318: 365   58
    8    36 Dominika       Brzezińska            100.00 -  299: 310   50
    9    37 Danuta         Wodecka               100.00 -  330: 432   50
   10    39 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  376: 270  150
   11    36 Maria          Krawczuk              100.00 -  325: 343   50
   12    38 Joanna         Pawlińska             101.15 -  301: 351   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 12  82.25




	Dorota Stachowska 103.79 Wydartowo I

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             125.81 +  367: 315  176
    2    16 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  339: 451   58
    3    21 Zbigniew       Wietecki              128.08 +  417: 308  178
    4    15 Bartosz        Morawski              142.01 +  415: 336  192
    5     8 Dominik        Piasecki              120.03 -  402: 414   70
    6     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  317: 544   98
    7    28 Tomasz         Siwiński              110.86 -  330: 423   61
    8    26 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  343: 352   52
    9    31 Teresa         Zalewska              108.26 -  299: 333   58
   10    35 Danuta         Wodecka               100.00 +  527: 279  150
   11    28 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  303: 477   58
   12    31 Robert         Wagner                100.00 +  385: 287  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Aleksandra Łukaszewicz 102.30 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Klimont               124.90 -  348: 449   75
    2    32 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  327: 329   50
    3    37 Ryszard        Korpalski             106.31 -  335: 486   56
    4    40 Anna           Skudlarska            100.00 +  380: 228  150
    5    37 Karolina       Alferowicz            100.00 -  281: 386   50
    6    40 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  367: 191  150
    7    30 Dariusz        Dzierża               143.49 +  338: 329  193
    8    26 Dorota         Stachowska            103.79 +  352: 343  154
    9    22 Mateusz        Królikowski           100.00 +  443: 333  150
   10    28 Marcin         Radwański             100.00 +  429: 265  150
   11     9 Michał         Trumpus               126.47 -  307: 579   76
   12    19 Michał         Puchowski             106.35 -  344: 368   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Ewa Fiszer-Włodarczyk 102.16 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Marek          Reda                  134.85 +  387: 344  185
    2     8 Mariusz        Skrobosz              149.14 -  304: 526   99
    3    22 Tomasz         Siwiński              110.86 -  280: 431   61
    4    30 Renata         Andracka              111.75 -  301: 498   62
    5    34 Anna           Swoboda               106.33 +  387: 343  156
    6    29 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  348: 362   58
    7    35 Agata          Kopta                 109.42 +  441: 344  159
    8    33 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  255: 281   50
    9    30 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  386: 395   64
   10    37 Dominika       Brzezińska            100.00 +  325: 321  150
   11    35 Dorota         Patera                100.00 +  318: 293  150
   12    29 Maria          Krawczuk              100.00 -  237: 382   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 12 103.67




	Joanna Pawlińska 101.15 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Weronika       Rudnicka              123.55 -  275: 477   74
    2    31 Przemysław     Pawlic                106.48 +  389: 351  156
    3    26 Leokadia       Litwinowicz           121.05 -  337: 357   71
    4    28 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  315: 440   76
    5    33 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  273: 389   58
    6    41 Sławomir       Wolski                100.00 -  316: 441   50
    7    39 Anna           Skudlarska            100.00 +  342: 269  150
    8    37 Agata          Kopta                 109.42 -  304: 451   59
    9    40 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  279: 329   50
   10    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  421: 305  150
   11    38 Józef          Wietecki              103.91 -  354: 360   54
   12    38 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  351: 301  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 12  91.83




	Karolina Alferowicz 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Jerzy          Matyasik              118.29 -  268: 410   68
    2    33 Ireneusz       Kurzok                114.72 -  298: 319   65
    3    36 Przemysław     Pawlic                106.48 +  326: 324  156
    4    34 Jacek          Wandzel               108.68 -  236: 469   59
    5    37 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  386: 281  152
    6    35 Agata          Kopta                 109.42 +  358: 328  159
    7    27 Leokadia       Litwinowicz           121.05 -  320: 397   71
    8    31 Teresa         Pawlik                122.80 -    1: 400   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     803  /  8 100.38




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  323: 373   70
    2    40 Michał         Dzierżak              100.00 +  400:   1  150
    3    16 Weronika       Rudnicka              123.55 -  348: 413   74
    4    31 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  400: 276  150
    5    18 Bartosz        Morawski              142.01 -  333: 517   92
    6    31 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  294: 407   67
    7    36 Marcin         Radwański             100.00 -  267: 298   50
    8    39 Paulina        Naplocha              100.00 +  428: 269  150
    9    35 Wojciech       Obremski              100.00 +  284: 282  150
   10    27 Piotr          Broda                 107.00 -  278: 396   57
   11    29 Agata          Kopta                 109.42 +  310: 290  159
   12    30 Karolina       Rubaszewska           100.00 +  369: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1319  / 12 109.92




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Piotr          Szałkiewicz           119.86 +  422: 300  170
    2    17 Teresa         Pawlik                122.80 +  376: 363  173
    3     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              147.93 -  234: 484   98
    4    20 Małgorzata     Sulejewska            127.15 +  399: 380  177
    5    12 Andrzej        Kroc                  116.26 =  363: 363  116
    6     8 Bogusław       Szyszka               129.21 -  325: 421   79
    7    15 Adam           Szukalski             132.10 -  318: 451   82
    8    20 Jerzy          Matyasik              118.29 -  292: 394   68
    9    27 Elżbieta       Szuba                 109.75 +  399: 367  160
   10    12 Stanisław      Rydzik                140.76 +  386: 307  191
   11    15 Renata         Andracka              111.75 -  305: 435   62
   12    21 Tomasz         Siwiński              110.86 +  331: 326  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1537  / 12 128.08




	Dominika Brzezińska 100.00 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  319: 408   72
    2    42 Cezary         Bureta                100.00 +  410: 148  150
    3    14 Mateusz        Królikowski           100.00 -  300: 391   50
    4    37 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  354: 215  150
    5    27 Beata          Piotrowska            115.45 -  317: 445   65
    6    27 Leokadia       Litwinowicz           121.05 -  317: 390   71
    7    33 Teresa         Pawlik                122.80 -  301: 371   73
    8    36 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  310: 299  154
    9    32 Grzegorz       Pukniel               119.21 -  247: 402   69
   10    37 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 -  321: 325   52
   11    37 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  325: 329   50
   12    39 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  438: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  / 12  92.17




	Cezary Bureta 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Małgorzata     Szczygieł             121.00 -  142: 634   71
    2    42 Dominika       Brzezińska            100.00 -  148: 410   50
    3    42 Robert         Wagner                100.00 -  175: 441   50
    4    42 Katarzyna      Żuławska              107.99 -  235: 542   58
    5    42 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  167: 330   50
    6    42 Anna           Skudlarska            100.00 -  193: 327   50
    7    41 Paulina        Naplocha              100.00 -  164: 413   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     379  /  7  54.14




	Leszek Dobrowolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Ireneusz       Kurzok                114.72 +  370: 347  165
    2    15 Bartosz        Morawski              142.01 +  382: 333  192
    3     7 Barbara        Łukaszewicz           115.98 +  394: 303  166
    4     4 Krzysztof      Obremski              144.73 -  290: 402   95
    5    11 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  349: 383   58
    6    18 Łukasz         Tuszyński             139.64 +  394: 344  190
    7    11 Adam           Klimont               124.90 +  367: 362  175
    8     9 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  345: 347   76
    9    10 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  381: 492   90
   10    26 Maria          Krawczuk              100.00 +  381: 336  150
   11     8 Mirosław       Uglik                 128.67 -  282: 504   79
   12    18 Zofia          Gajewska              123.33 -  265: 475   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1509  / 12 125.75




	Michał Dzierżak 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Daniel         Janus                 119.62 -  246: 388   70
    2    40 Anna           Bogucka               100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     120  /  2  60.00




	Maciej Gołaszewski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  102: 526   66
    2    43 PAUZA
    3    33 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  196: 343   60
    4    37 Dominika       Brzezińska            100.00 -  215: 354   50
    5    38 Robert         Wagner                100.00 -  141: 521   50
    6    40 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  191: 367   52
    7    42 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  107: 310   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     328  /  6  54.67




	Andrzej Czesław Kowalski 100.00 Wałbrzych

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Teresa         Pawlik                122.80 -  265: 365   73
    2    35 Marek          Reda                  134.85 -  324: 394   85
    3    34 Anna           Swoboda               106.33 -  310: 383   56
    4    41 Paulina        Naplocha              100.00 +  465: 259  150
    5    39 Karol          Nitkowski             100.00 +  402: 231  150
    6    23 Patrycja       Śliwińska             113.76 +  413: 364  164
    7    19 Barbara        Łukaszewicz           115.98 -  391: 392   66
    8    27 Michał         Puchowski             106.35 -  276: 362   56
    9    34 Józef          Wietecki              103.91 +  502: 294  154
   10    18 Adam           Klimont               124.90 +  381: 358  175
   11    19 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  379: 394   58
   12    25 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  411: 289  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1356  / 12 113.00




	Maria Krawczuk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   10    26 Leszek         Dobrowolski           100.00 -  336: 381   50
   11    36 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  343: 325  154
   12    29 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  382: 237  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     356  /  3 118.67




	Mateusz Królikowski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Beata          Piotrowska            115.45 -  400: 406   65
    2    22 Jerzy          Matyasik              118.29 +  466: 326  168
    3    14 Dominika       Brzezińska            100.00 +  391: 300  150
    4    13 Adam           Szukalski             132.10 -  290: 359   82
    5    21 Ireneusz       Kurzok                114.72 -  344: 367   65
    6    25 Piotr          Szałkiewicz           119.86 +  465: 338  170
    7    21 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  313: 386   70
    8    23 Anna           Żyła                  100.00 +  366: 348  150
    9    22 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  333: 443   52
   10    17 Michał         Szymkowski            122.28 -  314: 464   72
   11    30 Marcin         Radwański             100.00 +  384: 290  150
   12    26 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  342: 375   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Grzegorz Miecugow 100.00 Warszawa           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Agnieszka      Krupka                122.28 +  317: 316  172
    2    20 Bogusław       Szyszka               129.21 +  356: 355  179
    3    11 Maciej         Grąbczewski           108.03 -  285: 374   58
    4    21 Daniel         Janus                 119.62 -  311: 338   70
    5    29 Jacek          Wandzel               108.68 -  334: 353   59
    6    34 Marek          Reda                  134.85 -  289: 319   85
    7    37 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  297: 272  150
    8    33 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 +  281: 255  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     925  /  8 115.62




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zofia          Gajewska              123.33 -  308: 362   73
    2    27 Tomasz         Zwoliński             140.46 -  219: 618   90
    3    38 Ziemowit       Pazda                 103.89 -  233: 509   54
    4    41 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  259: 465   50
    5    41 Anna           Skudlarska            100.00 +  418: 188  150
    6    38 Anna           Swoboda               106.33 -  270: 364   56
    7    41 Cezary         Bureta                100.00 +  413: 164  150
    8    39 Anna           Bogucka               100.00 -  269: 428   50
    9    38 Sławomir       Wolski                100.00 -  245: 300   50
   10    40 Joanna         Pawlińska             101.15 -  305: 421   51
   11    41 PAUZA
   12    40 Anna           Skudlarska            100.00 +  366: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     924  / 11  84.00




	Karol Nitkowski 100.00 Szczytno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 PAUZA
    2    21 Krzysztof      Obremski              144.73 -  161: 571   95
    3    31 Jerzy          Matyasik              118.29 -  180: 461   68
    4    35 Ryszard        Korpalski             106.31 -  154: 496   56
    5    39 Andrzej CzesławKowalski              100.00 -  231: 402   50
    6    39 Łukasz         Sornek                108.46 -  185: 485   58
    7    40 Danuta         Wodecka               100.00 -  169: 423   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     377  /  6  62.83




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    25 Beata          Piotrowska            115.45 -  185: 472   65
    9    35 Anna           Bogucka               100.00 -  282: 284   50
   11    34 Robert         Wagner                100.00 -  307: 309   50
   12    33 Anna           Żyła                  100.00 +  354: 335  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     315  /  4  78.75




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Robert         Wagner                100.00 =  353: 353  100
    9    26 Leokadia       Litwinowicz           121.05 -  360: 420   71
   10    33 Przemysław     Pawlic                106.48 -  361: 413   56
   11    35 Ewa            Fiszer-Włodarczyk     102.16 -  293: 318   52
   12    37 Sławomir       Rattay                100.00 +  368: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     429  /  5  85.80




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Michał         Trumpus               126.47 +  363: 361  176
    2    18 Andrzej        Kroc                  116.26 -  312: 465   66
    3    24 Paweł          Kowalski              120.99 -  306: 453   71
    4    29 Łukasz         Sornek                108.46 +  387: 329  158
    5    26 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  282: 344   72
    6    30 Krzysztof      Sporczyk              119.76 -  329: 343   70
    7    36 Anna           Bogucka               100.00 +  298: 267  150
    8    29 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  428: 365  169
    9    24 Daniel         Janus                 119.62 -  361: 373   70
   10    28 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  265: 429   52
   11    30 Mateusz        Królikowski           100.00 -  290: 384   50
   12    34 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  331: 394   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  / 12  96.17




	Sławomir Rattay 100.00 Zgorzelec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Michał         Szymkowski            122.28 +  375: 329  172
    2    12 Grzegorz       Pukniel               119.21 +  370: 354  169
    3     8 Dariusz        Kosz                  147.43 -  385: 485   97
    4    14 Andrzej        Kroc                  116.26 -  262: 364   66
    5    23 Grzegorz       Koczkodon             125.81 -  257: 343   76
    6    32 Teresa         Pawlik                122.80 +  363: 325  173
    7    24 Daniel         Janus                 119.62 -  248: 391   70
    8    28 Grzegorz       Kwiecień              121.81 -  344: 464   72
    9    33 Agata          Kopta                 109.42 +  399: 356  159
   10    29 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  301: 378   67
   11    32 Anna           Swoboda               106.33 -  227: 479   56
   12    37 Dorota         Patera                100.00 -  316: 368   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Karolina Rubaszewska 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Andrzej        Kroc                  116.26 -  272: 421   66
    2    32 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 +  329: 327  152
    3    29 Michał         Szymkowski            122.28 -  370: 399   72
    4    31 Anna           Bogucka               100.00 -  276: 400   50
    5    35 Łukasz         Sornek                108.46 +  382: 322  158
    6    33 Grzegorz       Sęk                   100.00 +  344: 301  150
    7    25 Łukasz         Tuszyński             139.64 -  284: 445   90
    8    30 Elżbieta       Szuba                 109.75 -  316: 412   60
    9    36 Anna           Swoboda               106.33 +  411: 401  156
   10    30 Zofia          Gajewska              123.33 -  278: 443   73
   11    33 Przemysław     Pawlic                106.48 +  375: 360  156
   12    30 Anna           Bogucka               100.00 -  345: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Anna Skudlarska 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Patrycja       Śliwińska             113.76 -  265: 525   64
    2    36 Renata         Andracka              111.75 -  200: 459   62
    3    41 Teresa         Zalewska              108.26 -  304: 405   58
    4    40 Aleksandra     Łukaszewicz           102.30 -  228: 380   52
    5    41 Paulina        Naplocha              100.00 -  188: 418   50
    6    42 Cezary         Bureta                100.00 +  327: 193  150
    7    39 Joanna         Pawlińska             101.15 -  269: 342   51
    8    41 Sławomir       Wolski                100.00 -  277: 343   50
    9    39 Przemysław     Pawlic                106.48 -  294: 407   56
   10    41 PAUZA
   11    40 Danuta         Wodecka               100.00 -  278: 346   50
   12    40 Paulina        Naplocha              100.00 -  306: 366   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     693  / 11  63.00




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Leokadia       Litwinowicz           121.05 -  286: 407   71
    2    30 Tomasz         Siwiński              110.86 -  233: 419   61
    3    39 Agnieszka      Krupka                122.28 -  275: 363   72
    4    39 Przemysław     Pawlic                106.48 -  223: 369   56
    5    42 Cezary         Bureta                100.00 +  330: 167  150
    6    37 Ziemowit       Pazda                 103.89 -  250: 359   54
    7    42 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  310: 107  150
    8    40 Grzegorz       Sęk                   100.00 -  266: 351   50
    9    40 Joanna         Pawlińska             101.15 +  329: 279  151
   10    38 Anna           Żyła                  100.00 -  290: 330   50
   11    39 Sławomir       Wolski                100.00 -  245: 354   50
   12    39 Dominika       Brzezińska            100.00 -  228: 438   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     965  / 12  80.42




	Grzegorz Sęk 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Grzegorz       Pukniel               119.21 -  397: 448   69
    2    23 Agnieszka      Krupka                122.28 +  409: 339  172
    3    18 Łukasz         Sornek                108.46 +  379: 357  158
    4     8 Stanisław      Rydzik                140.76 -  273: 388   91
    5    19 Renata         Andracka              111.75 -  333: 370   62
    6    33 Karolina       Rubaszewska           100.00 -  301: 344   50
    7    37 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  272: 297   50
    8    40 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  351: 266  150
    9    29 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  325: 401   78
   10    39 Ziemowit       Pazda                 103.89 -  270: 376   54
   11    37 Dominika       Brzezińska            100.00 +  329: 325  150
   12    34 Marcin         Radwański             100.00 +  394: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Paweł          Kowalski              120.99 -  263: 406   71
    2    37 Łukasz         Sornek                108.46 -  338: 388   58
    3    42 Cezary         Bureta                100.00 +  441: 175  150
    4    33 Józef          Wietecki              103.91 -  337: 379   54
    5    38 Maciej         Gołaszewski           100.00 +  521: 141  150
    6    24 Przemysław     Pawlic                106.48 +  419: 277  156
    7    22 Marek          Reda                  134.85 -  321: 467   85
    8    24 Dorota         Patera                100.00 =  353: 353  100
    9    25 Renata         Andracka              111.75 -  272: 458   62
   10    32 Tomasz         Siwiński              110.86 -  320: 443   61
   11    34 Wojciech       Obremski              100.00 +  309: 307  150
   12    31 Dorota         Stachowska            103.79 -  287: 385   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1151  / 12  95.92




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Karol          Waniek                121.70 -  325: 434   72
    2    39 Ryszard        Korpalski             106.31 +  311: 293  156
    3    28 Dominik        Piasecki              120.03 -  164: 566   70
    4    36 Michał         Puchowski             106.35 -  343: 375   56
    5    36 Przemysław     Pawlic                106.48 -  339: 359   56
    6    36 Dariusz        Dzierża               143.49 -  322: 466   93
    7    40 Karol          Nitkowski             100.00 +  423: 169  150
    8    38 Anna           Swoboda               106.33 -  261: 342   56
    9    37 Ziemowit       Pazda                 103.89 +  432: 330  154
   10    35 Dorota         Stachowska            103.79 -  279: 527   54
   11    40 Anna           Skudlarska            100.00 +  346: 278  150
   12    36 Józef          Wietecki              103.91 -  329: 388   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1121  / 12  93.42




	Sławomir Wolski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Dominik        Piasecki              120.03 -  260: 416   70
    2    38 Michał         Szymkowski            122.28 -  326: 410   72
    3    35 Michał         Puchowski             106.35 -  278: 322   56
    4    38 Dariusz        Dzierża               143.49 -  334: 435   93
    5    40 Ryszard        Żydaczewski           116.69 -  304: 321   67
    6    41 Joanna         Pawlińska             101.15 +  441: 316  151
    7    38 Piotr          Szałkiewicz           119.86 -  349: 378   70
    8    41 Anna           Skudlarska            100.00 +  343: 277  150
    9    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  300: 245  150
   10    34 Agata          Kopta                 109.42 -  267: 440   59
   11    39 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  354: 245  150
   12    35 Teresa         Zalewska              108.26 -  332: 360   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Anna Żyła 100.00 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    23 Mateusz        Królikowski           100.00 -  348: 366   50
    9    28 Dariusz        Dzierża               143.49 -  327: 393   93
   10    38 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  330: 290  150
   11    27 Zbigniew       Wietecki              128.08 -  295: 372   78
   12    33 Wojciech       Obremski              100.00 -  335: 354   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     421  /  5  84.20


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Wrocławia



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Renata         Andracka              462: 339
   2 Ryszard        Żydaczewski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              267: 498
   3 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Siwiński              445: 358
   4 Elżbieta       Szuba                - Krzysztof      Obremski              313: 411
   5 Dariusz        Dzierża              - Agata          Kopta                 367: 377
   6 Jacek          Wandzel              - Bartosz        Morawski              368: 429
   7 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Sornek                525: 330
   8 Teresa         Zalewska             - Jakub          Zaryński              322: 384
   9 Tomasz         Zwoliński            - Maciej         Grąbczewski           361: 424
  10 Katarzyna      Żuławska             - Łukasz         Tuszyński             315: 379
  11 Dawid          Adamczyk             - Piotr          Broda                 552: 347
  12 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Marek          Reda                  387: 344
  13 Adam           Szukalski            - Przemysław     Pawlic                374: 350
  14 Michał         Puchowski            - Irena          Sołdan                371: 404
  15 Bogusław       Szyszka              - Anna           Swoboda               413: 301
  16 Ryszard        Korpalski            - Mirosław       Uglik                 255: 462
  17 Zbigniew       Wietecki             - Józef          Wietecki              451: 237
  18 Ziemowit       Pazda                - Małgorzata     Sulejewska            359: 391
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Stachowska            315: 367
  20 Aleksandra     Łukaszewicz          - Adam           Klimont               348: 449
  21 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Pawlińska             477: 275
  22 Paulina        Naplocha             - Zofia          Gajewska              308: 362
  23 Teresa         Pawlik               - Andrzej CzesławKowalski              365: 265
  24 Grzegorz       Miecugow             - Agnieszka      Krupka                317: 316
  25 Michał         Szymkowski           - Sławomir       Rattay                329: 375
  26 Dominika       Brzezińska           - Grzegorz       Kwiecień              319: 408
  27 Karol          Waniek               - Danuta         Wodecka               434: 325
  28 Magdalena      Sulejewska           - Leokadia       Litwinowicz           286: 407
  29 Małgorzata     Szczygieł            - Cezary         Bureta                634: 142
  30 Robert         Wagner               - Paweł          Kowalski              263: 406
  31 Dominik        Piasecki             - Sławomir       Wolski                416: 260
  32 Michał         Borejko              - Piotr          Szałkiewicz           422: 300
  33 Krzysztof      Sporczyk             - Anna           Bogucka               373: 323
  34 Michał         Dzierżak             - Daniel         Janus                 246: 388
  35 Grzegorz       Pukniel              - Grzegorz       Sęk                   448: 397
  36 Marcin         Radwański            - Michał         Trumpus               363: 361
  37 Jerzy          Matyasik             - Karolina       Alferowicz            410: 268
  38 Karolina       Rubaszewska          - Andrzej        Kroc                  272: 421
  39 Barbara        Łukaszewicz          - Maciej         Gołaszewski           526: 102
  40 Mateusz        Królikowski          - Beata          Piotrowska            400: 406
  41 Ireneusz       Kurzok               - Leszek         Dobrowolski           347: 370
  42 Anna           Skudlarska           - Patrycja       Śliwińska             265: 525
  43 Karol          Nitkowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Szczygieł             339: 383
   2 Leokadia       Litwinowicz          - Dawid          Adamczyk              343: 358
   3 Paweł          Kowalski             - Barbara        Łukaszewicz           360: 370
   4 Beata          Piotrowska           - Stanisław      Rydzik                415: 390
   5 Irena          Sołdan               - Patrycja       Śliwińska             459: 432
   6 Małgorzata     Sulejewska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              341: 427
   7 Daniel         Janus                - Weronika       Rudnicka              436: 343
   8 Mariusz        Skrobosz             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     526: 304
   9 Jakub          Zaryński             - Mirosław       Uglik                 477: 375
  10 Łukasz         Tuszyński            - Zbigniew       Wietecki              404: 336
  11 Agata          Kopta                - Adam           Klimont               312: 534
  12 Sławomir       Rattay               - Grzegorz       Pukniel               370: 354
  13 Adam           Szukalski            - Dariusz        Kosz                  335: 448
  14 Karol          Waniek               - Krzysztof      Sporczyk              442: 289
  15 Bartosz        Morawski             - Leszek         Dobrowolski           333: 382
  16 Maciej         Grąbczewski          - Dorota         Stachowska            451: 339
  17 Teresa         Pawlik               - Michał         Borejko               363: 376
  18 Andrzej        Kroc                 - Marcin         Radwański             465: 312
  19 Zofia          Gajewska             - Dominik        Piasecki              338: 328
  20 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Miecugow              355: 356
  21 Krzysztof      Obremski             - Karol          Nitkowski             571: 161
  22 Jerzy          Matyasik             - Mateusz        Królikowski           326: 466
  23 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Sęk                   339: 409
  24 Grzegorz       Koczkodon            - Michał         Puchowski             415: 337
  25 Jacek          Wandzel              - Katarzyna      Żuławska              344: 310
  26 Elżbieta       Szuba                - Dariusz        Dzierża               418: 400
  27 Tomasz         Zwoliński            - Paulina        Naplocha              618: 219
  28 Michał         Trumpus              - Anna           Swoboda               453: 411
  29 Piotr          Szałkiewicz          - Ziemowit       Pazda                 419: 307
  30 Tomasz         Siwiński             - Magdalena      Sulejewska            419: 233
  31 Joanna         Pawlińska            - Przemysław     Pawlic                389: 351
  32 Karolina       Rubaszewska          - Aleksandra     Łukaszewicz           329: 327
  33 Karolina       Alferowicz           - Ireneusz       Kurzok                298: 319
  34 Piotr          Broda                - Ryszard        Żydaczewski           384: 246
  35 Andrzej CzesławKowalski             - Marek          Reda                  324: 394
  36 Renata         Andracka             - Anna           Skudlarska            459: 200
  37 Łukasz         Sornek               - Robert         Wagner                388: 338
  38 Sławomir       Wolski               - Michał         Szymkowski            326: 410
  39 Danuta         Wodecka              - Ryszard        Korpalski             311: 293
  40 Anna           Bogucka              - Michał         Dzierżak              400:   1
  41 Józef          Wietecki             - Teresa         Zalewska              323: 279
  42 Cezary         Bureta               - Dominika       Brzezińska            148: 410
  43 Maciej         Gołaszewski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             393: 325
   2 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              412: 382
   3 Adam           Klimont              - Daniel         Janus                 445: 377
   4 Krzysztof      Obremski             - Beata          Piotrowska            373: 345
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Michał         Borejko               484: 234
   6 Dawid          Adamczyk             - Łukasz         Tuszyński             375: 446
   7 Leszek         Dobrowolski          - Barbara        Łukaszewicz           394: 303
   8 Dariusz        Kosz                 - Sławomir       Rattay                485: 385
   9 Andrzej        Kroc                 - Zofia          Gajewska              366: 393
  10 Tomasz         Zwoliński            - Karol          Waniek                312: 365
  11 Grzegorz       Miecugow             - Maciej         Grąbczewski           285: 374
  12 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Broda                 315: 327
  13 Stanisław      Rydzik               - Grzegorz       Koczkodon             396: 364
  14 Mateusz        Królikowski          - Dominika       Brzezińska            391: 300
  15 Mirosław       Uglik                - Teresa         Pawlik                456: 368
  16 Anna           Bogucka              - Weronika       Rudnicka              348: 413
  17 Michał         Trumpus              - Piotr          Szałkiewicz           471: 304
  18 Grzegorz       Sęk                  - Łukasz         Sornek                379: 357
  19 Grzegorz       Pukniel              - Jacek          Wandzel               336: 329
  20 Renata         Andracka             - Adam           Szukalski             274: 421
  21 Dorota         Stachowska           - Zbigniew       Wietecki              417: 308
  22 Tomasz         Siwiński             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     431: 280
  23 Agata          Kopta                - Bogusław       Szyszka               315: 451
  24 Paweł          Kowalski             - Marcin         Radwański             453: 306
  25 Bartosz        Morawski             - Ireneusz       Kurzok                480: 335
  26 Leokadia       Litwinowicz          - Joanna         Pawlińska             357: 337
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Krzysztof      Sporczyk              405: 380
  28 Dominik        Piasecki             - Danuta         Wodecka               566: 164
  29 Michał         Szymkowski           - Karolina       Rubaszewska           399: 370
  30 Marek          Reda                 - Józef          Wietecki              384: 339
  31 Karol          Nitkowski            - Jerzy          Matyasik              180: 461
  32 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Dzierża               472: 399
  33 Maciej         Gołaszewski          - Elżbieta       Szuba                 196: 343
  34 Anna           Swoboda              - Andrzej CzesławKowalski              383: 310
  35 Sławomir       Wolski               - Michał         Puchowski             278: 322
  36 Przemysław     Pawlic               - Karolina       Alferowicz            324: 326
  37 Aleksandra     Łukaszewicz          - Ryszard        Korpalski             335: 486
  38 Ziemowit       Pazda                - Paulina        Naplocha              509: 233
  39 Magdalena      Sulejewska           - Agnieszka      Krupka                275: 363
  40 Katarzyna      Żuławska             - Ryszard        Żydaczewski           258: 438
  41 Anna           Skudlarska           - Teresa         Zalewska              304: 405
  42 Robert         Wagner               - Cezary         Bureta                441: 175


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Adam           Klimont              - Maciej         Grąbczewski           398: 373
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Karol          Waniek                368: 412
   3 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  401: 414
   4 Leszek         Dobrowolski          - Krzysztof      Obremski              290: 402
   5 Zofia          Gajewska             - Jakub          Zaryński              274: 445
   6 Irena          Sołdan               - Mariusz        Skrobosz              335: 348
   7 Małgorzata     Szczygieł            - Jerzy          Matyasik              335: 374
   8 Grzegorz       Sęk                  - Stanisław      Rydzik                273: 388
   9 Beata          Piotrowska           - Dominik        Piasecki              348: 353
  10 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kwiecień              386: 364
  11 Michał         Szymkowski           - Dawid          Adamczyk              466: 367
  12 Michał         Trumpus              - Grzegorz       Pukniel               360: 338
  13 Adam           Szukalski            - Mateusz        Królikowski           359: 290
  14 Sławomir       Rattay               - Andrzej        Kroc                  262: 364
  15 Dorota         Stachowska           - Bartosz        Morawski              415: 336
  16 Marek          Reda                 - Weronika       Rudnicka              349: 377
  17 Leokadia       Litwinowicz          - Bogusław       Szyszka               428: 477
  18 Elżbieta       Szuba                - Paweł          Kowalski              334: 363
  19 Piotr          Broda                - Tomasz         Siwiński              396: 321
  20 Michał         Borejko              - Małgorzata     Sulejewska            399: 380
  21 Daniel         Janus                - Grzegorz       Miecugow              338: 311
  22 Barbara        Łukaszewicz          - Tomasz         Zwoliński             358: 376
  23 Patrycja       Śliwińska            - Piotr          Szałkiewicz           363: 407
  24 Agnieszka      Krupka               - Ziemowit       Pazda                 372: 320
  25 Teresa         Zalewska             - Teresa         Pawlik                337: 414
  26 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kopta                 394: 320
  27 Ireneusz       Kurzok               - Anna           Swoboda               419: 310
  28 Joanna         Pawlińska            - Grzegorz       Koczkodon             315: 440
  29 Marcin         Radwański            - Łukasz         Sornek                387: 329
  30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Renata         Andracka              301: 498
  31 Anna           Bogucka              - Karolina       Rubaszewska           400: 276
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Ryszard        Żydaczewski           455: 403
  33 Józef          Wietecki             - Robert         Wagner                379: 337
  34 Karolina       Alferowicz           - Jacek          Wandzel               236: 469
  35 Ryszard        Korpalski            - Karol          Nitkowski             496: 154
  36 Danuta         Wodecka              - Michał         Puchowski             343: 375
  37 Dominika       Brzezińska           - Maciej         Gołaszewski           354: 215
  38 Dariusz        Dzierża              - Sławomir       Wolski                435: 334
  39 Przemysław     Pawlic               - Magdalena      Sulejewska            369: 223
  40 Aleksandra     Łukaszewicz          - Anna           Skudlarska            380: 228
  41 Paulina        Naplocha             - Andrzej CzesławKowalski              259: 465
  42 Cezary         Bureta               - Katarzyna      Żuławska              235: 542


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Adam           Klimont               438: 278
   2 Dariusz        Kosz                 - Karol          Waniek                473: 457
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              432: 426
   4 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Kowalski              438: 367
   5 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                456: 270
   6 Bogusław       Szyszka              - Jerzy          Matyasik              397: 389
   7 Daniel         Janus                - Mirosław       Uglik                 410: 422
   8 Dominik        Piasecki             - Dorota         Stachowska            414: 402
   9 Michał         Trumpus              - Adam           Szukalski             418: 393
  10 Łukasz         Tuszyński            - Piotr          Broda                 326: 498
  11 Maciej         Grąbczewski          - Leszek         Dobrowolski           383: 349
  12 Michał         Borejko              - Andrzej        Kroc                  363: 363
  13 Weronika       Rudnicka             - Zofia          Gajewska              521: 292
  14 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Szymkowski            390: 339
  15 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             387: 437
  16 Grzegorz       Pukniel              - Dawid          Adamczyk              354: 397
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Marek          Reda                  426: 314
  18 Bartosz        Morawski             - Anna           Bogucka               517: 333
  19 Renata         Andracka             - Grzegorz       Sęk                   370: 333
  20 Piotr          Szałkiewicz          - Barbara        Łukaszewicz           317: 502
  21 Mateusz        Królikowski          - Ireneusz       Kurzok                344: 367
  22 Elżbieta       Szuba                - Leokadia       Litwinowicz           431: 336
  23 Sławomir       Rattay               - Grzegorz       Koczkodon             257: 343
  24 Michał         Puchowski            - Ryszard        Korpalski             303: 367
  25 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Siwiński              382: 382
  26 Grzegorz       Kwiecień             - Marcin         Radwański             344: 282
  27 Beata          Piotrowska           - Dominika       Brzezińska            445: 317
  28 Józef          Wietecki             - Teresa         Pawlik                393: 287
  29 Grzegorz       Miecugow             - Jacek          Wandzel               334: 353
  30 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Sporczyk              452: 307
  31 Dariusz        Dzierża              - Teresa         Zalewska              345: 352
  32 Agata          Kopta                - Ziemowit       Pazda                 459: 385
  33 Joanna         Pawlińska            - Katarzyna      Żuławska              273: 389
  34 Anna           Swoboda              - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     343: 387
  35 Łukasz         Sornek               - Karolina       Rubaszewska           322: 382
  36 Przemysław     Pawlic               - Danuta         Wodecka               359: 339
  37 Karolina       Alferowicz           - Aleksandra     Łukaszewicz           386: 281
  38 Robert         Wagner               - Maciej         Gołaszewski           521: 141
  39 Andrzej CzesławKowalski             - Karol          Nitkowski             402: 231
  40 Ryszard        Żydaczewski          - Sławomir       Wolski                321: 304
  41 Anna           Skudlarska           - Paulina        Naplocha              188: 418
  42 Cezary         Bureta               - Magdalena      Sulejewska            167: 330


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Kosz                  456: 432
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              390: 438
   3 Dominik        Piasecki             - Stanisław      Rydzik                345: 491
   4 Weronika       Rudnicka             - Michał         Trumpus               437: 342
   5 Maciej         Grąbczewski          - Karol          Waniek                407: 429
   6 Piotr          Broda                - Adam           Klimont               340: 293
   7 Mirosław       Uglik                - Andrzej        Kroc                  452: 334
   8 Bogusław       Szyszka              - Michał         Borejko               421: 325
   9 Dorota         Stachowska           - Kazimierz.Jr   Merklejn              317: 544
  10 Ryszard        Korpalski            - Tomasz         Zwoliński             376: 410
  11 Bartosz        Morawski             - Adam           Szukalski             367: 466
  12 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Szczygieł             437: 353
  13 Jacek          Wandzel              - Barbara        Łukaszewicz           405: 318
  14 Dawid          Adamczyk             - Irena          Sołdan                367: 380
  15 Grzegorz       Kwiecień             - Małgorzata     Sulejewska            338: 377
  16 Jerzy          Matyasik             - Elżbieta       Szuba                 383: 376
  17 Ireneusz       Kurzok               - Beata          Piotrowska            399: 357
  18 Leszek         Dobrowolski          - Łukasz         Tuszyński             394: 344
  19 Paweł          Kowalski             - Józef          Wietecki              413: 264
  20 Zofia          Gajewska             - Daniel         Janus                 388: 352
  21 Tomasz         Siwiński             - Michał         Szymkowski            324: 430
  22 Agnieszka      Krupka               - Renata         Andracka              361: 314
  23 Andrzej CzesławKowalski             - Patrycja       Śliwińska             413: 364
  24 Przemysław     Pawlic               - Robert         Wagner                277: 419
  25 Piotr          Szałkiewicz          - Mateusz        Królikowski           338: 465
  26 Michał         Puchowski            - Zbigniew       Wietecki              282: 495
  27 Dominika       Brzezińska           - Leokadia       Litwinowicz           317: 390
  28 Teresa         Zalewska             - Grzegorz       Pukniel               338: 356
  29 Katarzyna      Żuławska             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     362: 348
  30 Marcin         Radwański            - Krzysztof      Sporczyk              329: 343
  31 Ryszard        Żydaczewski          - Anna           Bogucka               407: 294
  32 Teresa         Pawlik               - Sławomir       Rattay                325: 363
  33 Karolina       Rubaszewska          - Grzegorz       Sęk                   344: 301
  34 Marek          Reda                 - Grzegorz       Miecugow              319: 289
  35 Karolina       Alferowicz           - Agata          Kopta                 358: 328
  36 Danuta         Wodecka              - Dariusz        Dzierża               322: 466
  37 Ziemowit       Pazda                - Magdalena      Sulejewska            359: 250
  38 Anna           Swoboda              - Paulina        Naplocha              364: 270
  39 Łukasz         Sornek               - Karol          Nitkowski             485: 185
  40 Maciej         Gołaszewski          - Aleksandra     Łukaszewicz           191: 367
  41 Sławomir       Wolski               - Joanna         Pawlińska             441: 316
  42 Cezary         Bureta               - Anna           Skudlarska            193: 327


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Jakub          Zaryński              419: 446
   2 Dariusz        Kosz                 - Bogusław       Szyszka               491: 352
   3 Karol          Waniek               - Stanisław      Rydzik                434: 350
   4 Weronika       Rudnicka             - Piotr          Broda                 306: 291
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mirosław       Uglik                 417: 492
   6 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Skrobosz              361: 505
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Zwoliński             490: 385
   8 Jacek          Wandzel              - Dominik        Piasecki              329: 399
   9 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           444: 396
  10 Ireneusz       Kurzok               - Michał         Trumpus               392: 329
  11 Adam           Klimont              - Leszek         Dobrowolski           362: 367
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Zofia          Gajewska              471: 302
  13 Andrzej        Kroc                 - Michał         Szymkowski            277: 359
  14 Paweł          Kowalski             - Agnieszka      Krupka                384: 300
  15 Michał         Borejko              - Adam           Szukalski             318: 451
  16 Bartosz        Morawski             - Elżbieta       Szuba                 346: 305
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Grzegorz       Pukniel               401: 367
  18 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Kwiecień              540: 357
  19 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej CzesławKowalski              392: 391
  20 Katarzyna      Żuławska             - Zbigniew       Wietecki              420: 399
  21 Krzysztof      Sporczyk             - Mateusz        Królikowski           386: 313
  22 Marek          Reda                 - Robert         Wagner                467: 321
  23 Ryszard        Żydaczewski          - Beata          Piotrowska            386: 313
  24 Sławomir       Rattay               - Daniel         Janus                 248: 391
  25 Łukasz         Tuszyński            - Karolina       Rubaszewska           445: 284
  26 Ryszard        Korpalski            - Józef          Wietecki              417: 321
  27 Leokadia       Litwinowicz          - Karolina       Alferowicz            397: 320
  28 Dorota         Stachowska           - Tomasz         Siwiński              330: 423
  29 Renata         Andracka             - Patrycja       Śliwińska             414: 308
  30 Aleksandra     Łukaszewicz          - Dariusz        Dzierża               338: 329
  31 Teresa         Zalewska             - Ziemowit       Pazda                 365: 318
  32 Łukasz         Sornek               - Przemysław     Pawlic                406: 308
  33 Teresa         Pawlik               - Dominika       Brzezińska            371: 301
  34 Michał         Puchowski            - Anna           Swoboda               385: 300
  35 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Agata          Kopta                 441: 344
  36 Anna           Bogucka              - Marcin         Radwański             267: 298
  37 Grzegorz       Sęk                  - Grzegorz       Miecugow              272: 297
  38 Piotr          Szałkiewicz          - Sławomir       Wolski                378: 349
  39 Joanna         Pawlińska            - Anna           Skudlarska            342: 269
  40 Karol          Nitkowski            - Danuta         Wodecka               169: 423
  41 Paulina        Naplocha             - Cezary         Bureta                413: 164
  42 Magdalena      Sulejewska           - Maciej         Gołaszewski           310: 107


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Jakub          Zaryński              504: 389
   2 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  414: 432
   3 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Obremski              371: 371
   4 Adam           Szukalski            - Mariusz        Skrobosz              492: 370
   5 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Kowalski              380: 382
   6 Michał         Szymkowski           - Bogusław       Szyszka                 1: 400
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Irena          Sołdan                386: 375
   8 Piotr          Broda                - Dominik        Piasecki              320: 392
   9 Leszek         Dobrowolski          - Grzegorz       Koczkodon             345: 347
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Renata         Andracka              584: 306
  11 Dawid          Adamczyk             - Jacek          Wandzel               334: 340
  12 Tomasz         Zwoliński            - Leokadia       Litwinowicz           436: 308
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Katarzyna      Żuławska              386: 260
  14 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              354: 370
  15 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              326: 365
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Ryszard        Żydaczewski           332: 369
  17 Zofia          Gajewska             - Adam           Klimont               424: 361
  18 Tomasz         Siwiński             - Łukasz         Tuszyński             367: 428
  19 Andrzej        Kroc                 - Michał         Trumpus               345: 342
  20 Jerzy          Matyasik             - Michał         Borejko               394: 292
  21 Daniel         Janus                - Agnieszka      Krupka                311: 405
  22 Zbigniew       Wietecki             - Ryszard        Korpalski             382: 386
  23 Anna           Żyła                 - Mateusz        Królikowski           348: 366
  24 Dorota         Patera               - Robert         Wagner                353: 353
  25 Wojciech       Obremski             - Beata          Piotrowska            185: 472
  26 Dorota         Stachowska           - Aleksandra     Łukaszewicz           343: 352
  27 Andrzej CzesławKowalski             - Michał         Puchowski             276: 362
  28 Grzegorz       Kwiecień             - Sławomir       Rattay                464: 344
  29 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Pukniel               428: 365
  30 Karolina       Rubaszewska          - Elżbieta       Szuba                 316: 412
  31 Karolina       Alferowicz           - Teresa         Pawlik                  1: 400
  32 Józef          Wietecki             - Piotr          Szałkiewicz           325: 407
  33 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Grzegorz       Miecugow              255: 281
  34 Patrycja       Śliwińska            - Teresa         Zalewska              375: 236
  35 Dariusz        Dzierża              - Przemysław     Pawlic                429: 260
  36 Ziemowit       Pazda                - Dominika       Brzezińska            299: 310
  37 Agata          Kopta                - Joanna         Pawlińska             451: 304
  38 Anna           Swoboda              - Danuta         Wodecka               342: 261
  39 Paulina        Naplocha             - Anna           Bogucka               269: 428
  40 Magdalena      Sulejewska           - Grzegorz       Sęk                   266: 351
  41 Anna           Skudlarska           - Sławomir       Wolski                277: 343


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Dariusz        Kosz                  373: 368
   2 Karol          Waniek               - Mirosław       Uglik                 447: 349
   3 Jakub          Zaryński             - Weronika       Rudnicka              415: 331
   4 Adam           Szukalski            - Dominik        Piasecki              435: 384
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Bogusław       Szyszka               362: 350
   6 Paweł          Kowalski             - Małgorzata     Sulejewska            338: 499
   7 Jacek          Wandzel              - Kazimierz.Jr   Merklejn              352: 372
   8 Piotr          Broda                - Mariusz        Skrobosz              358: 420
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                393: 389
  10 Tomasz         Zwoliński            - Leszek         Dobrowolski           492: 381
  11 Ryszard        Żydaczewski          - Małgorzata     Szczygieł             327: 449
  12 Zofia          Gajewska             - Bartosz        Morawski              361: 514
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Łukasz         Tuszyński             338: 486
  14 Andrzej        Kroc                 - Jerzy          Matyasik              412: 368
  15 Ryszard        Korpalski            - Dawid          Adamczyk              418: 514
  16 Agnieszka      Krupka               - Irena          Sołdan                558: 343
  17 Maciej         Grąbczewski          - Marek          Reda                  453: 353
  18 Adam           Klimont              - Teresa         Pawlik                358: 298
  19 Katarzyna      Żuławska             - Barbara        Łukaszewicz           251: 409
  20 Beata          Piotrowska           - Piotr          Szałkiewicz           348: 410
  21 Michał         Trumpus              - Michał         Puchowski             472: 346
  22 Mateusz        Królikowski          - Aleksandra     Łukaszewicz           333: 443
  23 Tomasz         Siwiński             - Grzegorz       Kwiecień              428: 292
  24 Daniel         Janus                - Marcin         Radwański             373: 361
  25 Robert         Wagner               - Renata         Andracka              272: 458
  26 Dorota         Patera               - Leokadia       Litwinowicz           360: 420
  27 Michał         Borejko              - Elżbieta       Szuba                 399: 367
  28 Anna           Żyła                 - Dariusz        Dzierża               327: 393
  29 Grzegorz       Sęk                  - Zbigniew       Wietecki              325: 401
  30 Ewa            Fiszer-Włodarczyk    - Patrycja       Śliwińska             386: 395
  31 Teresa         Zalewska             - Dorota         Stachowska            333: 299
  32 Dominika       Brzezińska           - Grzegorz       Pukniel               247: 402
  33 Agata          Kopta                - Sławomir       Rattay                356: 399
  34 Józef          Wietecki             - Andrzej CzesławKowalski              294: 502
  35 Wojciech       Obremski             - Anna           Bogucka               282: 284
  36 Karolina       Rubaszewska          - Anna           Swoboda               411: 401
  37 Danuta         Wodecka              - Ziemowit       Pazda                 432: 330
  38 Sławomir       Wolski               - Paulina        Naplocha              300: 245
  39 Anna           Skudlarska           - Przemysław     Pawlic                294: 407
  40 Magdalena      Sulejewska           - Joanna         Pawlińska             329: 279


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Małgorzata     Sulejewska           - Karol          Waniek                385: 413
   2 Jakub          Zaryński             - Adam           Szukalski             365: 424
   3 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Koczkodon             437: 364
   4 Dariusz        Kosz                 - Weronika       Rudnicka              378: 393
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Bogusław       Szyszka               462: 272
   6 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Piasecki              430: 313
   7 Paweł          Kowalski             - Tomasz         Zwoliński             389: 438
   8 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              315: 370
   9 Bartosz        Morawski             - Agnieszka      Krupka                419: 391
  10 Łukasz         Tuszyński            - Andrzej        Kroc                  458: 305
  11 Małgorzata     Szczygieł            - Dawid          Adamczyk              354: 382
  12 Stanisław      Rydzik               - Michał         Borejko               307: 386
  13 Dariusz        Dzierża              - Maciej         Grąbczewski           357: 348
  14 Zbigniew       Wietecki             - Michał         Trumpus               247: 480
  15 Patrycja       Śliwińska            - Barbara        Łukaszewicz           449: 314
  16 Beata          Piotrowska           - Ryszard        Korpalski             431: 314
  17 Mateusz        Królikowski          - Michał         Szymkowski            314: 464
  18 Adam           Klimont              - Andrzej CzesławKowalski              358: 381
  19 Grzegorz       Pukniel              - Jerzy          Matyasik              389: 338
  20 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kwiecień              381: 340
  21 Irena          Sołdan               - Elżbieta       Szuba                 382: 389
  22 Leokadia       Litwinowicz          - Marek          Reda                  350: 366
  23 Teresa         Pawlik               - Daniel         Janus                 452: 450
  24 Michał         Puchowski            - Jacek          Wandzel               465: 348
  25 Piotr          Szałkiewicz          - Katarzyna      Żuławska              442: 294
  26 Maria          Krawczuk             - Leszek         Dobrowolski           336: 381
  27 Anna           Bogucka              - Piotr          Broda                 278: 396
  28 Aleksandra     Łukaszewicz          - Marcin         Radwański             429: 265
  29 Sławomir       Rattay               - Ryszard        Żydaczewski           301: 378
  30 Karolina       Rubaszewska          - Zofia          Gajewska              278: 443
  31 Grzegorz       Grzeszczuk           - Teresa         Zalewska              463: 349
  32 Robert         Wagner               - Tomasz         Siwiński              320: 443
  33 Dorota         Patera               - Przemysław     Pawlic                361: 413
  34 Sławomir       Wolski               - Agata          Kopta                 267: 440
  35 Danuta         Wodecka              - Dorota         Stachowska            279: 527
  36 Anna           Swoboda              - Józef          Wietecki              367: 310
  37 Dominika       Brzezińska           - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     321: 325
  38 Anna           Żyła                 - Magdalena      Sulejewska            330: 290
  39 Ziemowit       Pazda                - Grzegorz       Sęk                   376: 270
  40 Paulina        Naplocha             - Joanna         Pawlińska             305: 421
  41 Anna           Skudlarska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Waniek               - Krzysztof      Obremski              349: 505
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jakub          Zaryński              376: 350
   3 Weronika       Rudnicka             - Adam           Szukalski             306: 351
   4 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              431: 411
   5 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             337: 360
   6 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             317: 531
   7 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Sulejewska            446: 353
   8 Leszek         Dobrowolski          - Mirosław       Uglik                 282: 504
   9 Michał         Trumpus              - Aleksandra     Łukaszewicz           579: 307
  10 Zofia          Gajewska             - Małgorzata     Szczygieł             433: 438
  11 Michał         Szymkowski           - Ryszard        Żydaczewski           416: 360
  12 Grzegorz       Grzeszczuk           - Dominik        Piasecki              350: 370
  13 Bogusław       Szyszka              - Tomasz         Siwiński              418: 226
  14 Andrzej        Kroc                 - Paweł          Kowalski              462: 342
  15 Renata         Andracka             - Michał         Borejko               435: 305
  16 Piotr          Szałkiewicz          - Agnieszka      Krupka                299: 371
  17 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Broda                 427: 427
  18 Patrycja       Śliwińska            - Leokadia       Litwinowicz           412: 298
  19 Andrzej CzesławKowalski             - Maciej         Grąbczewski           379: 394
  20 Dariusz        Dzierża              - Irena          Sołdan                448: 340
  21 Grzegorz       Pukniel              - Beata          Piotrowska            400: 406
  22 Elżbieta       Szuba                - Adam           Klimont               447: 350
  23 Daniel         Janus                - Marek          Reda                  351: 386
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Teresa         Pawlik                435: 414
  25 Jacek          Wandzel              - Ryszard        Korpalski             375: 364
  26 Michał         Puchowski            - Jerzy          Matyasik              370: 355
  27 Anna           Żyła                 - Zbigniew       Wietecki              295: 372
  28 Dorota         Stachowska           - Katarzyna      Żuławska              303: 477
  29 Agata          Kopta                - Anna           Bogucka               290: 310
  30 Marcin         Radwański            - Mateusz        Królikowski           290: 384
  31 Grzegorz       Kwiecień             - Teresa         Zalewska              444: 293
  32 Sławomir       Rattay               - Anna           Swoboda               227: 479
  33 Przemysław     Pawlic               - Karolina       Rubaszewska           360: 375
  34 Wojciech       Obremski             - Robert         Wagner                307: 309
  35 Dorota         Patera               - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     293: 318
  36 Maria          Krawczuk             - Ziemowit       Pazda                 343: 325
  37 Grzegorz       Sęk                  - Dominika       Brzezińska            329: 325
  38 Joanna         Pawlińska            - Józef          Wietecki              354: 360
  39 Magdalena      Sulejewska           - Sławomir       Wolski                245: 354
  40 Danuta         Wodecka              - Anna           Skudlarska            346: 278
  41 Paulina        Naplocha             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Karol          Waniek                395: 309
   2 Adam           Szukalski            - Kazimierz.Jr   Merklejn              481: 323
   3 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  489: 295
   4 Łukasz         Tuszyński            - Jakub          Zaryński              449: 367
   5 Dawid          Adamczyk             - Weronika       Rudnicka              400: 387
   6 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              384: 416
   7 Michał         Trumpus              - Bartosz        Morawski              380: 428
   8 Małgorzata     Sulejewska           - Małgorzata     Szczygieł             417: 351
   9 Michał         Szymkowski           - Bogusław       Szyszka               272: 509
  10 Dominik        Piasecki             - Renata         Andracka              417: 332
  11 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Sporczyk              323: 340
  12 Piotr          Broda                - Andrzej        Kroc                  433: 323
  13 Dariusz        Dzierża              - Patrycja       Śliwińska             417: 417
  14 Maciej         Grąbczewski          - Beata          Piotrowska            379: 387
  15 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Kowalski              404: 355
  16 Elżbieta       Szuba                - Marek          Reda                  439: 286
  17 Piotr          Szałkiewicz          - Jacek          Wandzel               422: 381
  18 Leszek         Dobrowolski          - Zofia          Gajewska              265: 475
  19 Aleksandra     Łukaszewicz          - Michał         Puchowski             344: 368
  20 Grzegorz       Grzeszczuk           - Ryszard        Żydaczewski           265: 526
  21 Michał         Borejko              - Tomasz         Siwiński              331: 326
  22 Adam           Klimont              - Daniel         Janus                 386: 382
  23 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Wietecki              309: 358
  24 Irena          Sołdan               - Jerzy          Matyasik              397: 312
  25 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej CzesławKowalski              289: 411
  26 Mateusz        Królikowski          - Grzegorz       Kwiecień              342: 375
  27 Teresa         Pawlik               - Leokadia       Litwinowicz           408: 333
  28 Katarzyna      Żuławska             - Anna           Swoboda               350: 318
  29 Maria          Krawczuk             - Ewa            Fiszer-Włodarczyk     382: 237
  30 Anna           Bogucka              - Karolina       Rubaszewska           369: 345
  31 Robert         Wagner               - Dorota         Stachowska            287: 385
  32 Przemysław     Pawlic               - Agata          Kopta                 317: 354
  33 Wojciech       Obremski             - Anna           Żyła                  354: 335
  34 Marcin         Radwański            - Grzegorz       Sęk                   331: 394
  35 Sławomir       Wolski               - Teresa         Zalewska              332: 360
  36 Józef          Wietecki             - Danuta         Wodecka               388: 329
  37 Dorota         Patera               - Sławomir       Rattay                368: 316
  38 Ziemowit       Pazda                - Joanna         Pawlińska             301: 351
  39 Dominika       Brzezińska           - Magdalena      Sulejewska            438: 228
  40 Anna           Skudlarska           - Paulina        Naplocha              306: 366
Lista rankingowa na dzień 24-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             150.06  28811  192
   2 Dariusz Kosz                   Nysa                 147.68  29240  198
   3 Krzysztof Obremski             Legnica              147.42  27715  188
   4 Marcin Mroziuk                 Warszawa             147.32  11491   78
   5 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.49  28420  194
   6 Miłosz Wrzałek                 Reda                 145.05  28430  196
   7 Kamil Górka                    Kraków               143.16  26770  187
   8 Michał Makowski                Warszawa             143.14  16175  113
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             142.85   4857   34
  10 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  11 Bartosz Morawski               Gliwice              141.52  23067  163
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Jakub Zaryński                 Świnoujście          141.26  26557  188
  14 Dawid Pikul                    Poznań               141.03  26795  190
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.93  27905  198
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             140.83  28166  200
  17 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.20  26919  192
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.08  27596  197
  19 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.55  27073  194
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             138.84  27213  196
  21 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  138.71  27188  196
  22 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       138.57  26605  192
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.02  13388   97
  24 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            137.97   4967   36
  25 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  26 Justyna Górka                  Kraków               137.21  26481  193
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.19  15228  111
  28 Rafał Dąbrowski                Ostróda              136.90  26559  194
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.87  27101  198
  30 Maciej Czupryniak              Milanówek            136.78   4924   36
  31 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  32 Dariusz Dzierża                Kraków               136.49   6961   51
  33 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.21  19205  141
  34 Szymon Fidziński               Kobyłka              135.89   7202   53
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.63  26990  199
  36 Radosław Jachna                Łódź                 135.34  18541  137
  37 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     135.26  15690  116
  38 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  134.91  15785  117
  39 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  40 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  41 Sławomir Kucia                 Krosno               134.65  15889  118
  42 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.56  26373  196
  43 Grzegorz Kurowski              Warszawa             134.44  24064  179
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.26  25643  191
  45 Wojciech Sołdan                Rumia                133.96  24112  180
  46 Przemysław Herdzina            Kraków               133.86  24497  183
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            133.50  19758  148
  48 Marek Reda                     Wołomin              133.48  25361  190
  49 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.28   6131   46
  50 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  51 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          132.64  21885  165
  52 Jan Kozłowski                  Kraków               132.63  12202   92
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.87   8308   63
  54 Maciej Michalak                Łódź                 131.61  17636  134
  55 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  56 Irena Sołdan                   Rumia                131.46  24583  187
  57 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.84  22766  174
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.35  23985  184
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.79  25568  197
  61 Bogusław Szyszka               Oława                129.75  19203  148
  62 Artur Irzyk                    Kraków               129.71  13360  103
  63 Marek Salamon                  Bytom                129.49   6863   53
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Mirosław Uglik                 Warszawa             128.89  25005  194
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  68 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.01  23809  186
  69 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.00   7296   57
  70 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  71 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.49  25116  197
  74 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.49  23585  185
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  77 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  78 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  79 Mariusz Grodek                 Olsztyn              126.75   6084   48
  80 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.66  24573  194
  81 Marek Roszak                   Poznań               126.34  19961  158
  82 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.25  14014  111
  83 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.18  23470  186
  84 Weronika Rudnicka              Ustka                125.94  22291  177
  85 Karol Waniek                   Wrocław              125.84  13087  104
  86 Kuba Koisar                    Warszawa             125.83  21266  169
  87 Robert Kamiński                Warszawa             125.64  17966  143
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  89 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.33  11656   93
  90 Joanna Jewtuch                 Warszawa             125.24  16907  135
  91 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              125.14   7884   63
  92 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       125.08   9881   79
  93 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  94 Marta Dobrzańska               Kraków               124.61  10592   85
  95 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  96 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.20  16518  133
  98 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             124.03  24682  199
  99 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.95   9792   79
 100 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 101 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 102 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 103 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         123.66  20899  169
 104 Mateusz Borsuk                 Reda                 123.62   9024   73
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.58  24222  196
 106 Michał Musielak                Bydgoszcz            123.51   6299   51
 107 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 108 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.27  23544  191
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.19  23037  187
 110 Przemysław Rybicki             Otwock               123.10  24497  199
 111 Robert Głowacki                Łódź                 122.89  24333  198
 112 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 113 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 114 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.73  24055  196
 115 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 116 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       122.37   9667   79
 117 Joanna Ostrowska               Warszawa             122.14  23940  196
 118 Dominik Piasecki               Słupsk               122.10  10134   83
 119 Agnieszka Krupka               Krosno               122.03  18061  148
 120 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             121.85  24126  198
 121 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             121.82  22171  182
 122 Bartosz Orłowski               Bytom                121.67   7787   64
 123 Marcin Kozyra                  Warszawa             121.67   4380   36
 124 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 125 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 126 Michał Trumpus                 Wrocław              121.34   3883   32
 127 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.16  18417  152
 128 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            121.14  22896  189
 129 Bogusław Puchalski             Włocławek            121.08  10171   84
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                120.92  18621  154
 131 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.73  23301  193
 132 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.56   4702   39
 133 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.38  17094  142
 134 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.30  21534  179
 135 Michał  Borejko                Wrocław              120.11   4324   36
 136 Szymon Płachta                 Warszawa             119.96   9957   83
 137 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              119.66  12445  104
 138 Marek Róziecki                 Rybnik               119.46   4659   39
 139 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 140 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.11  14412  121
 141 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.07  10002   84
 142 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.83  12121  102
 143 Jarosław Sobczak               Warszawa             118.80  20671  174
 144 Daniel Janus                   Wąchock              118.73  17216  145
 145 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 147 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             118.60  17079  144
 148 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              118.58   7945   67
 149 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 150 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 151 Grzegorz Pukniel               Lublin               117.95  22765  193
 152 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 153 Rafał Matczak                  Milanówek            117.50   5640   48
 154 Jerzy Matyasik                 Kraków               117.48  22908  195
 155 Stanisław Gasik                Warszawa             117.46  14448  123
 156 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     117.44   7281   62
 157 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.03  18374  157
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 160 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.84  12385  106
 162 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.75   7822   67
 163 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.50  18058  155
 164 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 165 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 166 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.20  22892  197
 167 Tomasz Górka                   Łęczna               116.17  11501   99
 168 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             116.04   5454   47
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               115.99  17167  148
 170 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 171 Tomasz Łapka                   Opole                115.91  22718  196
 172 Michał Kolaj                   Ostróda              115.84  22704  196
 173 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  115.80  17833  154
 174 Marek Rogalski                 Warszawa             115.58  10402   90
 175 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.56  22880  198
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 177 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 178 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.51  16402  142
 179 Halina Roszak                  Poznań               115.34  10381   90
 180 Bogusław Książek               Szczecin             115.29  15680  136
 181 Anna Stefańska                 Łódź                 115.25  20630  179
 182 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 183 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 184 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.12  21413  186
 185 Beata Piotrowska               Łódź                 115.02  22543  196
 186 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.62  19830  173
 187 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            114.46  22549  197
 188 Teresa Pawlik                  Lubin                114.28   3657   32
 189 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.16   7649   67
 190 Alicja Kosińska                Szczecin             113.98   5357   47
 191 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 192 Andrzej Słapiński              Warszawa             113.82   3756   33
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.69  10118   89
 194 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.65  17843  157
 195 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.24   5662   50
 196 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.78  15112  134
 197 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 198 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 199 Renata Andracka                Poznań               112.60  22294  198
 200 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.56   9793   87
 201 Kamil Kister                   Puławy               112.48  21033  187
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.41  16861  150
 203 Joanna Brychcy                 Katowice             112.24  18744  167
 204 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 205 Grażyna Wesołowska             Łódź                 112.08  15243  136
 206 Łukasz Baranowski              Reda                 111.93  21602  193
 207 Michał Puchowski               Izbicko              111.84   3579   32
 208 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 213 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.93  21743  196
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 215 Karolina Drabik                Skarżysko            110.53   5637   51
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.36   7615   69
 217 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     110.36   6401   58
 218 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 219 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 220 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 221 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.17  18398  167
 222 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 223 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 224 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 225 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 226 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 227 Piotr Broda                    Sandomierz           109.67  14696  134
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 229 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 230 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.26  12346  113
 231 Magdalena Kublik               Warszawa             109.22  20861  191
 232 Monika Laskowska               Wrocław              109.11   9929   91
 233 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 234 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 235 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.70  11305  104
 236 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.61  11839  109
 237 Adam Janicki                   Łódź                 108.57  20519  189
 238 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.51  21159  195
 239 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 240 Joanna Żłobicka                Wrocław              108.37   8886   82
 241 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 242 Jerzy Ciesielski               Łódź                 108.32   4333   40
 243 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 244 Teresa Zalewska                Racibórz             108.22  12445  115
 245 Jerzy Luter                    Bytom                108.20  15472  143
 246 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.10  18809  174
 247 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.09   8647   80
 248 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 249 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 250 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 251 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 252 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.10  19814  185
 253 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 254 Ryszard Korpalski              Wójtowice            106.44  16605  156
 255 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 256 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 257 Urszula Solarska               Łódź                 106.20  21028  198
 258 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 259 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 260 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              105.89   3918   37
 261 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.43  18662  177
 262 Anna Swoboda                   Wałbrzych            104.54   5018   48
 263 Dorota Stachowska              Wydartowo I          104.27  12095  116
 264 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.13   4686   45
 265 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 268 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 269 Joanna Kubińska                Warszawa             103.62   5181   50
 270 Anna Arana                     Warszawa             103.49  19457  188
 271 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 272 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 273 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.85   5657   55
 274 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 275 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 276 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 277 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 278 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 279 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 280 Piotr Szutenberg               Ustka                102.16   6436   63
 281 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 282 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 283 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 284 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 285 Zbigniew Rybak                 Warszawa             101.45  14710  145
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.90  11805  117
 288 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 289 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 290 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 291 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 292 Ziemowit Pazda                 Wrocław               99.95   6597   66
 293 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 294 Rafał Świątek                  Wrocław               99.48   8157   82
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   99.45   6564   66
 296 Sławomir Długosz               Ostróda               99.44  16607  167
 297 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 298 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.31  18969  191
 299 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 300 Iza Kraj                       Warszawa              99.14   7733   78
 301 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 302 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 304 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 305 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 306 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 307 Tomasz Silny                   Gdynia                96.54   6854   71
 308 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 309 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 310 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 311 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 312 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 313 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             94.78   5687   60
 314 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 316 Marcin Radwański               Wrocław               93.12   8288   89
 317 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.86  14951  161
 318 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 319 Jacek Cichecki                 Józefów               92.64   3335   36
 320 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.60   5278   57
 321 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 322 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 323 Radosław Więch                 Warszawa              90.85   4906   54
 324 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.56   8513   94
 325 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 326 Sylwia Buks                    Warszawa              90.08  13151  146
 327 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.83   3234   36
 328 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 329 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 330 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.27   4999   56
 331 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 332 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 333 Wojciech Obremski              Legnica               88.80   3641   41
 334 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 336 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 337 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 338 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 339 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 340 Paulina Naplocha               Racibórz              80.71   8394  104
 341 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 342 Blanka Zwolińska               Skierdy               79.77   7419   93
 343 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.65   3756   49
 344 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 345 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 346 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 347 Julia Solarska                 Łódź                  70.32   2180   31
 348 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 349 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 350 Mirosław Dejna                 Sampława              56.51   8816  156




Poczekalnia na dzień 24-10-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   3 Radosław Konca                 Warszawa             128.70   3475   27
   4 Monika Lewandowska             Warszawa             104.56   2823   27
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Artur Koszel                   Warszawa             131.88   3297   25
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  12 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  13 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  14 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  15 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  16 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  17 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  18 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  19 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  20 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  21 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  22 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  23 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  24 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  25 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  26 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  27 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  28 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  29 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  30 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  31 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  32 Mateusz Królikowski            Wrocław               99.83   2396   24
  33 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  34 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  35 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  36 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  37 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  38 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.58   2270   24
  39 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  40 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  41 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  42 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    89.04   2137   24
  43 Sławomir Wolski                Wrocław               87.29   2095   24
  44 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  46 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  47 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  76.88   1845   24
  48 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  49 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  50 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  51 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  52 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          90.43   2080   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Dorota Patera                  Legnica               82.30   1893   23
  56 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  57 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  58 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  59 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  60 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  61 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  62 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  63 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            107.15   2143   20
  64 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  65 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  66 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            108.95   2070   19
  67 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  68 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             118.06   2125   18
  69 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  70 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  71 Leszek Kilian                  Jaworzno             103.33   1860   18
  72 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  73 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  74 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 109.24   1857   17
  75 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  76 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  77 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  78 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  79 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  80 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  81 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  82 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  83 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  84 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  85 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  86 Błażej Fidziński               Dębica                87.67   1315   15
  87 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  88 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  89 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  90 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  91 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  92 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  93 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  94 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  95 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  96 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  97 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  98 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
  99 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 100 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 101 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 102 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 103 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 104 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 105 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 106 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 107 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 108 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 109 Katarzyna Małek                Mielec               120.33   1444   12
 110 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 111 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.17   1430   12
 112 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 113 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 114 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 115 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 116 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 117 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 118 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 119 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 120 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 121 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 122 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 123 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 124 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        103.33   1240   12
 125 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 126 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 127 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.83   1234   12
 128 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 129 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 130 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 131 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 132 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 133 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 134 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 135 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 136 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 137 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 138 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 139 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 140 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 141 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 142 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 143 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 144 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 145 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 146 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 147 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 148 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 149 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 150 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 151 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 152 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 153 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 154 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 155 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 156 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 157 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 158 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 159 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 160 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 161 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 162 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 163 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 164 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 165 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 166 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 167 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 168 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 169 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 170 Anna Żyła                      Wrocław               82.08    985   12
 171 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 172 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 173 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 174 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 175 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 176 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 177 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 178 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 179 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 180 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 181 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 182 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 183 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 184 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 185 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 186 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 187 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 188 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 189 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 190 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 191 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 192 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 193 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 194 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 195 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 196 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 197 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 198 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 199 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 200 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 201 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 202 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 203 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 204 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 205 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 206 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 207 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 208 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 209 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 210 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 211 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 212 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 213 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 214 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 215 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 216 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 217 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 218 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 219 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 220 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 221 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 222 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 223 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 224 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 225 Łukasz Miłosz                  Warszawa              87.33    786    9
 226 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 227 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 228 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 229 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 230 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 231 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 232 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 233 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 234 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 235 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 236 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 237 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 238 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 239 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 240 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 241 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 242 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 243 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 244 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 245 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 246 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 247 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       70.57    494    7
 248 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 249 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 250 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 251 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 252 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 253 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 254 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 255 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 256 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 257 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 258 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 259 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 260 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 261 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 262 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 263 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 264 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 265 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 266 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 267 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 268 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 269 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 270 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 271 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 272 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 273 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 274 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 275 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 276 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 277 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 278 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 279 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 280 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 281 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 282 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 283 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 284 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 285 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 286 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 287 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 288 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 289 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 290 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 291 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 292 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 293 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 294 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 295 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 296 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 297 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 298 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 299 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 300 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 301 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 302 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 303 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 304 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 305 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 306 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 307 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 308 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 309 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 310 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 311 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 312 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 313 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 314 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 315 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 316 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 317 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie