Łódź18
lipca
Łódź 18-19 lipca Wielka Łódka 2009 — Lato
Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2009
Słupsk 1
sierpnia
Słupsk 1- 2 sierpnia XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Grand Prix 2009
Dariusz Kosz zwycięża w Krakowie25 - 26 lipca 2009 — XIII Mistrzostwa KrakowaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Krakowa Kraków, 25 - 26 lipca 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Dariusz Kosz zwycięża w KrakowieDo Krakowa nikogo chyba nie trzeba przekonywać... Kto był raz w tym pięknym mieście, chętnie wraca przy każdej okazji. Tym razem pretekstem do odwiedzenia grodu Kraka były XIII Mistrzostwa Krakowa, a z zaproszenia na nie skorzystało aż 98 graczy z całej Polski. Tegoroczne mistrzostwa obrodziły też sporą grupą debiutantów, co zapewne dobrze rokuje rozwojowi tej gry. Pogoda dzielnie współpracowała z organizatorami — kiedy trzeba było grać, atmosferę odświeżał delikatny deszczyk, a gdy przyszła pora na spacer po Krakowie — towarzyszyło słońce.
Mistrzostwa odbyły się dzięki gościnności hotelu "Holiday Inn", gdzie w bardzo dobrych warunkach toczyły się zacięte pojedynki. Jak co roku, już od pierwszych rund ruszyła zacięta walka o tytuł Mistrza Krakowa, którego bronił Marek Dudkiewicz. Nie da się ukryć, iż na krakowskich turniejach dobrze czują się Staszek Rydzik, Dariusz Kosz oraz Bartek Morawski. Do nich też należał ten turniej. Pierwszego dnia lider zmieniał się jak w kalejdoskopie. W drugim dniu — królował Dariusz Kosz z Nysy i on też wygrał XIII Mistrzostwa Krakowa. Drugi na podium — Stanisław Rydzik z Warszawy, a trzecie miejsce Bartosz Morawski z Gliwic. Bartek odnotował też najwyższą ilość małych punktów w turnieju.
W dodatkowym konkursie, w którym Centrum Gier „BARD” ufundowało utytułowaną grę Dominion, wygrał Piotr Sadzyński z Jaworzna. Gratulujemy!
Organizatorów i gospodarzy dzielnie wspierali patroni i sponsorzy, bez których nie dałoby się zrobić tak atrakcyjnej imprezy scrabblowej — byli to: prezydent Krakowa Jacek Majchrowski, hotel Holiday Inn, Centrum Gier Bard, Park Wodny w Krakowie, Księgarnia Hetmańska, firmy: Sfera Sport, Anna, Źródełko, Static, Centrum Kinowe ARS i Kancelaria Prawna — Ewa Nowińska. Serdecznie dziękujemy!
Wielkie brawa dla organizatorów za wzorowo przygotowany turniej i zaproszenie nas do tak pięknego miasta. Idąc za ciosem, w imieniu organizatorów, zapraszam na przyszłoroczne mistrzostwa do Krakowa i nową, zapewne jeszcze ciekawszą przygodę ze scrabblami.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Krakowa
XI Mistrzostwa Krakowa
X Mistrzostwa Krakowa


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc w turnieju jest ograniczona do 110)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekHotel Holiday Inn
ul. Wielopole 4, Kraków
Obrońca tytułuMarek Dudkiewicz
SędziaSławomir Zabawa
Strona www turniejukluby.pfs.org.pl/krakow/
HarmonogramSobota, 25 lipca (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie zapisów do turnieju
11:45 — zakończenie zapisów do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 26 lipca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazd10 minut piechotą z dworca PKS i PKP
WyżywienieWe własnym zakresie (podamy różne propozycje na turnieju)
NoclegiPropozycje:
http://www.taniehostele.pl/
http://www.zaczek.bratniak.krakow.pl
http://www.krakow.pl/rezerwacja/
NagrodyNagrody pieniężne i rzeczowe
OrganizatorzyKamil Górka — 0602 443800, kgorka@epf.pl
Justyna Górka — 0606 288378, satynuj@wp.pl
Jerzy Matyasik — 0606 707148, grogik1@gazeta.pl
Mariusz Wrześniewski — 0502 493904, maaw@o2.pl
SponsorzyHotel Holiday Inn i inni


Wyniki turnieju  XIII Mistrzostwa Krakowa

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dariusz         Kosz                 Nysa                   143.97     11.0     5020     2058      835
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.64     10.0     4719     1939      525
  3 Bartosz         Morawski             Gliwice                140.01      9.0     5265     1822      901
  4 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.35      9.0     5039     1796      838
  5 Marek           Reda                 Wołomin                133.12      9.0     4971     1819      377
  6 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.55      9.0     4802     1739      520
  7 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             128.89      9.0     4674     1854      359
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 137.86      8.0     5034     1597      933
  9 Mirosław        Uglik                Warszawa               126.24      8.0     4968     1710      446
 10 Jan             Kozłowski            Kraków                 127.97      8.0     4955     1723      412
 11 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.19      8.0     4921     1553      704
 12 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 140.60      8.0     4775     1694      352
 13 Grzegorz        Grzeszczuk           Racibórz               116.29      8.0     4764     1673      448
 14 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    127.39      8.0     4629     1714      435
 15 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            129.43      8.0     4603     1655      424
 16 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 122.32      8.0     4574     1584      327
 17 Tomasz          Ciejka               Kraków                 134.63      8.0     4566     1665       92
 18 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               122.87      8.0     4451     1575      597
 19 Agnieszka       Krupka               Krosno                 120.24      8.0     4380     1481      366
 20 Paweł           Jackowski            Warszawa               139.99      7.5     4621     1532      484
 21 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.03      7.0     5047     1559      645
 22 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   145.23      7.0     4920     1582      388
 23 Mateusz         Żbikowski            Warszawa               140.87      7.0     4869     1528      398
 24 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.75      7.0     4806     1614      278
 25 Artur           Irzyk                Kraków                 129.04      7.0     4769     1553      625
 26 Agata           Kopta                Wodzisław Śląski       107.83      7.0     4643     1548      259
 27 Bogusław        Szyszka              Oława                  126.81      7.0     4611     1505      101
 28 Sławomir        Kucia                Krosno                 135.51      7.0     4595     1495      372
 29 Piotr           Adamczyk             Tarnów                 117.00      7.0     4497     1589      273
 30 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               131.41      7.0     4442     1495      195
 31 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.10      7.0     4436     1564     -108
 32 Jarosław        Sobczak              Warszawa               116.06      7.0     4425     1491      144
 33 Maciej          Chmielowski          Kraków                 100.00      7.0     4360     1533      115
 34 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 121.09      7.0     4351     1480       99
 35 Joanna          Brychcy              Katowice               111.61      6.5     4571     1547      143
 36 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                109.11      6.0     4813     1384      536
 37 Zofia           Gajewska             Jelenia Góra           122.04      6.0     4677     1389      219
 38 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 126.48      6.0     4575     1550      -27
 39 Przemysław      Herdzina             Kraków                 134.01      6.0     4535     1392       70
 40 Maciej          Michalski            Łódź                   100.00      6.0     4500     1288      214
 41 Tomasz          Lempart              Kraków                 117.75      6.0     4487     1441     -103
 42 Ireneusz        Kurzok               Mikołów                114.29      6.0     4422     1397      -72
 43 Andrzej         Grabiński            Suchedniów             101.67      6.0     4392     1481       -3
 44 Paweł           Kowalski             Kutno                  120.31      6.0     4381     1397     -308
 45 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 114.74      6.0     4357     1314      240
 46 Kamil           Kister               Puławy                 111.49      6.0     4350     1278      280
 47 Łukasz          Sornek               Mikołów                107.64      6.0     4305     1469      -43
 48 Jacek           Wandzel              Ząbkowice Śląskie      109.45      6.0     4216     1332     -169
 49 Marta           Dobrzańska           Kraków                 121.22      6.0     4215     1425     -129
 50 Paulina         Mech                 Kraków                 100.00      6.0     4154     1294      241
 51 Beata           Marynowicz           Racibórz               100.00      6.0     4113     1342     -356
 52 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      6.0     3998     1388     -197
 53 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       137.08      5.0     4668     1295       -6
 54 Andrzej         Stańczyk             Kraków                 103.90      5.0     4581     1290        4
 55 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.29      5.0     4536     1279      213
 56 Renata          Andracka             Poznań                 111.65      5.0     4466     1310      217
 57 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.98      5.0     4455     1196      237
 58 Elżbieta        Szuba                Bytom Odrzański        110.39      5.0     4339     1272      -78
 59 Teresa          Zalewska             Racibórz               109.43      5.0     4337     1220     -160
 60 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              108.27      5.0     4331     1228       82
 61 Piotr           Broda                Sandomierz             106.02      5.0     4301     1303      -34
 62 Marcin          Radwański            Wrocław                100.00      5.0     4219     1221     -207
 63 Katarzyna       Żuławska             Katowice               111.66      5.0     4204     1245      136
 64 Jarosław        Karp                 Jędrzejów              106.10      5.0     4189     1277       96
 65 Bożena          Guział               Racibórz               100.00      5.0     4188     1156      413
 66 Konrad          Sowula               Kraków                 100.00      5.0     4097     1239      -56
 67 Joanna          Ostrowska            Warszawa               119.97      5.0     4088     1264     -460
 68 Joanna          Regdos               Kraków                 100.00      5.0     4071     1252     -556
 69 Małgorzata      Sikora               Kraków                 103.39      5.0     3983     1269     -493
 70 Dominik         Małocha              Demblin                100.00      5.0     3932     1220     -631
 71 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               100.00      5.0     3750     1171      -75
 72 Grzegorz        Wilk                 Kraków                 121.47      5.0     3558     1216      -64
 73 Michał          Dulat                Kraków                 100.00      5.0     3425     1164     -482
 74 Robert          Wagner               Wrocław                100.00      4.5     3827     1181     -530
 75 Marta           Sztajnert            Wisła                  100.00      4.0     4256     1144     -269
 76 Mateusz         Królikowski          Wrocław                100.00      4.0     4224     1130      107
 77 Mateusz         Stańczyk             Tarnów                 100.00      4.0     4092     1035     -483
 78 Marcin          Ceglarek             Kraków                 100.00      4.0     3916     1164     -552
 79 Anna Gabriela   Kortońska            Kraków                 100.00      4.0     3740     1098     -650
 80 Michał          Wodecki              Skrzyszów              100.00      4.0     3729     1097     -491
 81 Maciej          Stańczyk             Kraków                 100.00      4.0     3706     1068     -628
 82 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3620     1101     -595
 83 Jacek           Pietruszka           Kraków                 114.34      4.0     2380      805      256
 84 Danuta          Wodecka              Skrzyszów              100.00      3.5     4001     1075     -596
 85 Aneta           Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      3.5     3563      971     -690
 86 Piotr           Matyasik             Kraków                 100.00      3.0     3696      953     -410
 87 Bartosz         Boniecki             Elbląg                 100.00      3.0     2574      824     -548
 88 Andrzej         Rechowicz            Katowice               121.22      3.0     2521      743       23
 89 Roman           Figiel               Zawichost              109.28      3.0     2479      796     -203
 90 Kinga           Stecuła              Bytom                  100.00      3.0     1626      500      560
 91 Leszek          Stecuła              Bytom                  124.28      3.0     1495      563       38
 92 Agnieszka       Niwelińska           Kraków                 100.00      2.5     3300      818     -302
 93 Magdalena       Sulejewska           Kraków                 100.00      2.5     3166      806     -929
 94 Piotr           Sadzyński            Jaworzno               100.00      2.0     2435      829    -2057
 95 Monika          Kowalik              Kraków                 100.00      2.0     1231      450     -236
 96 Monika          Szczyrzyca           Jaworzno               100.00      1.5     2814      716    -1080
 97 Andrzej         Matyasik             Kraków                 100.00      1.0     1303      362     -521
 98 Izabela         Borkiewicz           Kraków                 100.00      0.0      828      229     -805
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju  XIII Mistrzostwa Krakowa



	Karol Wyrębkiewicz 145.23 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Magdalena      Kublik                112.98 +  416: 308  163
    2    18 Zbigniew       Wietecki              127.39 +  437: 363  177
    3    10 Marek          Reda                  133.12 -  434: 449   83
    4     9 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  411: 319  159
    5     8 Arkadiusz      Biegun                122.32 +  396: 328  172
    6     6 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  368: 421   76
    7     9 Dariusz        Puton                 129.43 -  344: 506   79
    8    13 Tomasz         Siwiński              108.27 +  425: 335  158
    9     8 Artur          Irzyk                 129.04 +  419: 388  179
   10     9 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 +  517: 310  173
   11     5 Tomasz         Ciejka                134.63 -  339: 372   85
   12     7 Jan            Kozłowski             127.97 -  414: 433   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Dariusz Kosz 143.97 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  327: 285  162
    2    21 Mirosław       Uglik                 126.24 +  396: 348  176
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  352: 309  176
    4     6 Marek          Reda                  133.12 +  465: 431  183
    5     3 Tomasz         Lempart               117.75 +  425: 356  168
    6     1 Stanisław      Rydzik                143.64 +  436: 397  194
    7     1 Marek          Dudkiewicz            127.10 +  455: 240  177
    8     1 Tomasz         Zwoliński             142.75 +  434: 394  193
    9     1 Łukasz         Bobowski              128.89 +  457: 279  179
   10     1 Bartosz        Morawski              140.01 -  414: 454   90
   11     2 Sławomir       Piotrowski            120.03 +  433: 349  170
   12     1 Bartosz        Morawski              140.01 +  426: 343  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2058  / 12 171.50




	Stanisław Rydzik 143.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Renata         Andracka              111.65 +  433: 272  162
    2    14 Jarosław       Sobczak               116.06 +  377: 295  166
    3     6 Jan            Kozłowski             127.97 +  423: 388  178
    4     5 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 +  411: 400  166
    5     1 Jacek          Pietruszka            114.34 +  349: 324  164
    6     1 Dariusz        Kosz                  143.97 -  397: 436   94
    7     3 Mirosław       Uglik                 126.24 -  302: 393   76
    8     6 Mariusz        Wrześniewski          140.60 +  452: 266  191
    9     5 Marek          Reda                  133.12 +  434: 365  183
   10     4 Marek          Dudkiewicz            127.10 +  377: 344  177
   11     3 Michał         Alabrudziński         138.35 +  394: 342  188
   12     2 Krzysztof      Obremski              143.55 +  370: 369  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1939  / 12 161.58




	Krzysztof Obremski 143.55 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Brychcy               111.61 -  352: 380   62
    2    30 Małgorzata     Sikora                103.39 +  476: 324  153
    3    15 Bartosz        Boniecki              100.00 +  394: 372  150
    4    14 Renata         Andracka              111.65 +  374: 366  162
    5     5 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  363: 433   93
    6    16 Roman          Figiel                109.28 +  368: 340  159
    7    16 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  425: 303  154
    8    11 Jan            Kozłowski             127.97 +  451: 379  178
    9     7 Zbigniew       Wietecki              127.39 +  413: 363  177
   10     3 Piotr          Adamczyk              117.00 +  404: 326  167
   11     1 Bartosz        Morawski              140.01 +  413: 326  190
   12     2 Stanisław      Rydzik                143.64 -  369: 370   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Tomasz Zwoliński 142.75 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Kamil          Kister                111.49 +  460: 339  161
    2     7 Michał         Alabrudziński         138.35 -  369: 423   88
    3    14 Mateusz        Królikowski           100.00 +  383: 379  150
    4    15 Joanna         Brychcy               111.61 +  553: 312  162
    5     5 Krzysztof      Obremski              143.55 +  433: 363  194
    6     4 Tomasz         Ciejka                134.63 +  356: 349  185
    7     5 Zbigniew       Wietecki              127.39 +  390: 388  177
    8     1 Dariusz        Kosz                  143.97 -  394: 434   94
    9     6 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  354: 382   77
   10     8 Grzegorz       Kurowski              131.41 +  374: 326  181
   11     7 Dariusz        Puton                 129.43 -  376: 381   79
   12     9 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  364: 452   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Mateusz Żbikowski 140.87 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Elżbieta       Szuba                 110.39 -  366: 407   60
    2    27 Mateusz        Królikowski           100.00 -  380: 427   50
    3    36 Paweł          Jackowski             139.99 +  392: 317  190
    4    26 Marcin         Radwański             100.00 +  533: 245  150
    5    16 Renata         Andracka              111.65 +  364: 323  162
    6    13 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 +  371: 370  166
    7    12 Grzegorz       Wilk                  121.47 +  391: 330  171
    8     9 Joanna         Brychcy               111.61 +  354: 338  162
    9     3 Michał         Alabrudziński         138.35 -  399: 414   88
   10    12 Dawid          Pikul                 137.86 -  413: 491   88
   11    12 Tomasz         Lempart               117.75 +  505: 347  168
   12     8 Rafał          Wesołowski            123.19 -  401: 462   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1528  / 12 127.33




	Mariusz Wrześniewski 140.60 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Wandzel               109.45 +  455: 388  159
    2     8 Łukasz         Sornek                107.64 +  436: 295  158
    3     5 Łukasz         Bobowski              128.89 -  379: 393   79
    4    10 Przemysław     Herdzina              134.01 +  426: 382  184
    5     9 Dariusz        Puton                 129.43 -  366: 367   79
    6    11 Arkadiusz      Biegun                122.32 +  415: 334  172
    7     7 Artur          Irzyk                 129.04 +  418: 362  179
    8     6 Stanisław      Rydzik                143.64 -  266: 452   94
    9    11 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 +  396: 378  166
   10    11 Paweł          Jackowski             139.99 +  347: 315  190
   11     4 Mirosław       Uglik                 126.24 -  406: 423   76
   12    10 Agata          Kopta                 107.83 +  465: 334  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Bartosz Morawski 140.01 Gliwice                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              109.43 +  423: 375  159
    2    16 Bartosz        Boniecki              100.00 +  506: 353  150
    3     1 Tomasz         Ciejka                134.63 -  378: 443   85
    4     8 Grzegorz       Wilk                  121.47 +  464: 344  171
    5     4 Piotr          Adamczyk              117.00 +  482: 337  167
    6     2 Łukasz         Bobowski              128.89 +  504: 325  179
    7     2 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  424: 283  176
    8     2 Marek          Reda                  133.12 +  468: 338  183
    9     2 Sławomir       Piotrowski            120.03 +  493: 313  170
   10     1 Dariusz        Kosz                  143.97 +  454: 414  194
   11     1 Krzysztof      Obremski              143.55 -  326: 413   94
   12     1 Dariusz        Kosz                  143.97 -  343: 426   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1822  / 12 151.83




	Paweł Jackowski 139.99 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Roman          Figiel                109.28 +  373: 351  159
    2    12 Krzysztof      Sporczyk              119.29 -  365: 423   69
    3    36 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  317: 392   91
    4    40 Michał         Wodecki               100.00 +  426: 280  150
    5    30 Joanna         Pawlińska             100.00 +  435: 285  150
    6    23 Łukasz         Sornek                107.64 -  354: 409   58
    7    24 Joanna         Ostrowska             119.97 +  473: 254  170
    8    16 Andrzej        Grabiński             101.67 +  352: 317  152
    9    15 Joanna         Brychcy               111.61 =  383: 383  112
   10    11 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  315: 347   91
   11    27 Marta          Dobrzańska            121.22 +  429: 334  171
   12    16 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  399: 362  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Michał Alabrudziński 138.35 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  385: 365  159
    2     7 Tomasz         Zwoliński             142.75 +  423: 369  193
    3     7 Piotr          Adamczyk              117.00 -  337: 351   67
    4    11 Jan            Kozłowski             127.97 -  333: 430   78
    5    31 Danuta         Wodecka               100.00 +  479: 316  150
    6    17 Marta          Dobrzańska            121.22 +  486: 258  171
    7    10 Paweł          Kowalski              120.31 +  547: 243  170
    8     5 Tomasz         Lempart               117.75 +  451: 402  168
    9     3 Mateusz        Żbikowski             140.87 +  414: 399  191
   10     2 Łukasz         Bobowski              128.89 +  372: 348  179
   11     3 Stanisław      Rydzik                143.64 -  342: 394   94
   12     3 Mirosław       Uglik                 126.24 +  470: 326  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Dawid Pikul 137.86 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz         Siwiński              108.27 -  323: 401   58
    2    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  369: 320  150
    3    24 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  334: 390   72
    4    27 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  401: 421   71
    5    35 Konrad         Sowula                100.00 +  472: 220  150
    6    26 Maciej         Stańczyk              100.00 +  515: 280  150
    7    18 Roman          Figiel                109.28 +  514: 283  159
    8    12 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  310: 359   73
    9    19 Jarosław       Sobczak               116.06 +  473: 338  166
   10    12 Mateusz        Żbikowski             140.87 +  491: 413  191
   11     9 Dawid          Adamczyk              137.08 +  424: 292  187
   12     6 Sławomir       Piotrowski            120.03 +  408: 384  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Dawid Adamczyk 137.08 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agata          Kopta                 107.83 -  313: 477   58
    2    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  396: 326  150
    3    18 Artur          Irzyk                 129.04 -  423: 446   79
    4    28 Małgorzata     Sikora                103.39 +  392: 323  153
    5    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  424: 271  150
    6    18 Maciej         Chmielowski           100.00 -  384: 398   50
    7    20 Renata         Andracka              111.65 +  422: 352  162
    8    14 Grzegorz       Wilk                  121.47 +  399: 284  171
    9    12 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  401: 448   76
   10    15 Sławomir       Kucia                 135.51 -  384: 477   86
   11     9 Dawid          Pikul                 137.86 -  292: 424   88
   12    22 Zofia          Gajewska              122.04 -  438: 448   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1295  / 12 107.92




	Sławomir Kucia 135.51 Krosno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Sornek                107.64 -  315: 384   58
    2    45 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  443: 226  150
    3    28 Konrad         Sowula                100.00 +  431: 322  150
    4    21 Joanna         Pawlińska             100.00 +  420: 251  150
    5    14 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  301: 422   77
    6    10 Jan            Kozłowski             127.97 -  371: 514   78
    7    21 Andrzej        Rechowicz             121.22 +  396: 344  171
    8    21 Marta          Dobrzańska            121.22 -  318: 330   71
    9    24 Jarosław       Karp                  106.10 +  374: 305  156
   10    15 Dawid          Adamczyk              137.08 +  477: 384  187
   11    20 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  325: 396   71
   12    18 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  424: 345  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Tomasz Ciejka 134.63 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Karp                  106.10 +  378: 339  156
    2    10 Paweł          Kowalski              120.31 +  457: 416  170
    3     1 Bartosz        Morawski              140.01 +  443: 378  190
    4     2 Łukasz         Bobowski              128.89 -  323: 417   79
    5    15 Łukasz         Sornek                107.64 +  423: 362  158
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  349: 356   93
    7    14 Maciej         Chmielowski           100.00 +  387: 363  150
    8    10 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  410: 415   77
    9    10 Piotr          Broda                 106.02 +  337: 308  156
   10    13 Joanna         Brychcy               111.61 +  369: 356  162
   11     5 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 +  372: 339  195
   12     5 Łukasz         Bobowski              128.89 -  318: 425   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Przemysław Herdzina 134.01 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 106.02 -  342: 372   56
    2    34 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  415: 247  150
    3    29 Dominik        Małocha               100.00 +  389: 345  150
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  382: 426   91
    5    24 Marcin         Ceglarek              100.00 +  530: 222  150
    6    12 Grzegorz       Wilk                  121.47 -  363: 383   71
    7    17 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  274: 443   73
    8    25 Zofia          Gajewska              122.04 +  384: 362  172
    9    20 Paweł          Kowalski              120.31 +  423: 411  170
   10    17 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  403: 316  164
   11    15 Jarosław       Sobczak               116.06 -  344: 424   66
   12    17 Artur          Irzyk                 129.04 -  286: 514   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1392  / 12 116.00




	Marek Reda 133.12 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  388: 332  154
    2     6 Agata          Kopta                 107.83 +  390: 334  158
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 +  449: 434  195
    4     6 Dariusz        Kosz                  143.97 -  431: 465   94
    5    11 Grzegorz       Kurowski              131.41 +  403: 388  181
    6     7 Andrzej        Grabiński             101.67 +  432: 362  152
    7     6 Jan            Kozłowski             127.97 +  518: 326  178
    8     2 Bartosz        Morawski              140.01 -  338: 468   90
    9     5 Stanisław      Rydzik                143.64 -  365: 434   94
   10     7 Zbigniew       Wietecki              127.39 +  450: 414  177
   11     6 Piotr          Adamczyk              117.00 +  386: 343  167
   12     4 Dariusz        Puton                 129.43 +  421: 294  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Grzegorz Kurowski 131.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Małgorzata     Sikora                103.39 +  427: 285  153
    2    15 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  259: 470   76
    3    25 Maciej         Chmielowski           100.00 +  388: 290  150
    4    16 Marta          Sztajnert             100.00 +  460: 328  150
    5    11 Marek          Reda                  133.12 -  388: 403   83
    6    20 Joanna         Brychcy               111.61 -  350: 453   62
    7    22 Zofia          Gajewska              122.04 +  404: 280  172
    8    22 Marcin         Ceglarek              100.00 +  407: 312  150
    9    17 Marta          Dobrzańska            121.22 +  368: 329  171
   10     8 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  326: 374   93
   11    23 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  353: 344  162
   12    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  312: 379   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Dariusz Puton 129.43 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Andrzej        Grabiński             101.67 -  344: 345   52
    2    32 Marcin         Ceglarek              100.00 +  453: 292  150
    3    20 Agnieszka      Krupka                120.24 +  377: 279  170
    4    23 Robert         Wagner                100.00 +  378: 277  150
    5     9 Mariusz        Wrześniewski          140.60 +  367: 366  191
    6     8 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  379: 384   77
    7     9 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 +  506: 344  195
    8     8 Piotr          Adamczyk              117.00 -  341: 438   67
    9    13 Bogusław       Szyszka               126.81 +  420: 385  177
   10    10 Maciej         Chmielowski           100.00 +  363: 272  150
   11     7 Tomasz         Zwoliński             142.75 +  381: 376  193
   12     4 Marek          Reda                  133.12 -  294: 421   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Artur Irzyk 129.04 Kraków               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Sadzyński             100.00 +  524: 153  150
    2     2 Łukasz         Bobowski              128.89 -  283: 417   79
    3    18 Dawid          Adamczyk              137.08 +  446: 423  187
    4    12 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  306: 431   76
    5    17 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  362: 333  160
    6    21 Joanna         Regdos                100.00 +  404: 269  150
    7     7 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  362: 418   91
    8    19 Paweł          Kowalski              120.31 +  385: 342  170
    9     8 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  388: 419   95
   10    20 Jacek          Wandzel               109.45 +  447: 278  159
   11    14 Andrzej        Grabiński             101.67 -  348: 375   52
   12    17 Przemysław     Herdzina              134.01 +  514: 286  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Łukasz Bobowski 128.89 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lidia          Szpakowska            100.00 +  401: 268  150
    2     2 Artur          Irzyk                 129.04 +  417: 283  179
    3     5 Mariusz        Wrześniewski          140.60 +  393: 379  191
    4     2 Tomasz         Ciejka                134.63 +  417: 323  185
    5     2 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  363: 361  169
    6     2 Bartosz        Morawski              140.01 -  325: 504   90
    7     4 Sławomir       Piotrowski            120.03 +  402: 382  170
    8     3 Mirosław       Uglik                 126.24 +  450: 292  176
    9     1 Dariusz        Kosz                  143.97 -  279: 457   94
   10     2 Michał         Alabrudziński         138.35 -  348: 372   88
   11     8 Marek          Dudkiewicz            127.10 +  454: 376  177
   12     5 Tomasz         Ciejka                134.63 +  425: 318  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1854  / 12 154.50




	Jan Kozłowski 127.97 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  446: 252  150
    2    11 Bogusław       Szyszka               126.81 +  435: 296  177
    3     6 Stanisław      Rydzik                143.64 -  388: 423   94
    4    11 Michał         Alabrudziński         138.35 +  430: 333  188
    5     7 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  399: 427   76
    6    10 Sławomir       Kucia                 135.51 +  514: 371  186
    7     6 Marek          Reda                  133.12 -  326: 518   83
    8    11 Krzysztof      Obremski              143.55 -  379: 451   94
    9    18 Andrzej        Grabiński             101.67 +  381: 376  152
   10    14 Piotr          Broda                 106.02 +  409: 279  156
   11    10 Zofia          Gajewska              122.04 +  415: 403  172
   12     7 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 +  433: 414  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1723  / 12 143.58




	Zbigniew Wietecki 127.39 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  337: 224  150
    2    18 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  363: 437   95
    3    19 Teresa         Zalewska              109.43 +  332: 269  159
    4    19 Agata          Kopta                 107.83 +  416: 293  158
    5    14 Sławomir       Kucia                 135.51 +  422: 301  186
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  398: 336  169
    7     5 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  388: 390   93
    8    10 Tomasz         Ciejka                134.63 +  415: 410  185
    9     7 Krzysztof      Obremski              143.55 -  363: 413   94
   10     7 Marek          Reda                  133.12 -  414: 450   83
   11    19 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  362: 307  165
   12    11 Bogusław       Szyszka               126.81 +  419: 364  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 12 142.83




	Marek Dudkiewicz 127.10 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Beata          Marynowicz            100.00 +  417: 306  150
    2    17 Andrzej        Grabiński             101.67 -  379: 479   52
    3    21 Marcin         Radwański             100.00 +  406: 332  150
    4    17 Bogusław       Szyszka               126.81 +  427: 254  177
    5    13 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  428: 415  164
    6     8 Dariusz        Puton                 129.43 +  384: 379  179
    7     1 Dariusz        Kosz                  143.97 -  240: 455   94
    8     7 Agata          Kopta                 107.83 +  370: 328  158
    9     6 Tomasz         Zwoliński             142.75 +  382: 354  193
   10     4 Stanisław      Rydzik                143.64 -  344: 377   94
   11     8 Łukasz         Bobowski              128.89 -  376: 454   79
   12    13 Leszek         Stecuła               124.28 -  283: 411   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1564  / 12 130.33




	Bogusław Szyszka 126.81 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bożena         Guział                100.00 +  376: 318  150
    2    11 Jan            Kozłowski             127.97 -  296: 435   78
    3    27 Grzegorz       Kwiecień              121.09 +  379: 373  171
    4    17 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  254: 427   77
    5    29 Agata          Kopta                 107.83 -  303: 490   58
    6    34 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  422: 319  165
    7    30 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  488: 351  164
    8    18 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  494: 322  159
    9    13 Dariusz        Puton                 129.43 -  385: 420   79
   10    23 Marta          Dobrzańska            121.22 +  465: 306  171
   11    18 Piotr          Broda                 106.02 +  385: 330  156
   12    11 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  364: 419   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1505  / 12 125.42




	Małgorzata Sulejewska 126.48 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Paulina        Naplocha              100.00 +  366: 313  150
    2    15 Grzegorz       Kurowski              131.41 +  470: 259  181
    3    12 Dariusz        Kosz                  143.97 -  309: 352   94
    4    12 Artur          Irzyk                 129.04 +  431: 306  179
    5     7 Jan            Kozłowski             127.97 +  427: 399  178
    6     6 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 +  421: 368  195
    7     2 Bartosz        Morawski              140.01 -  283: 424   90
    8     4 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  332: 471   70
    9    12 Dawid          Adamczyk              137.08 +  448: 401  187
   10     6 Mirosław       Uglik                 126.24 -  388: 491   76
   11    16 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  355: 394   64
   12    18 Sławomir       Kucia                 135.51 -  345: 424   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1550  / 12 129.17




	Mirosław Uglik 126.24 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  404: 327  150
    2    21 Dariusz        Kosz                  143.97 -  348: 396   94
    3    30 Jarosław       Sobczak               116.06 +  478: 307  166
    4    13 Andrzej        Rechowicz             121.22 +  498: 409  171
    5     6 Paweł          Kowalski              120.31 +  517: 335  170
    6     3 Jacek          Pietruszka            114.34 +  431: 351  164
    7     3 Stanisław      Rydzik                143.64 +  393: 302  194
    8     3 Łukasz         Bobowski              128.89 -  292: 450   79
    9     4 Piotr          Adamczyk              117.00 -  367: 381   67
   10     6 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  491: 388  176
   11     4 Mariusz        Wrześniewski          140.60 +  423: 406  191
   12     3 Michał         Alabrudziński         138.35 -  326: 470   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1710  / 12 142.50




	Leszek Stecuła 124.28 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     9 Agata          Kopta                 107.83 +  422: 367  158
   10     5 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  346: 502   70
   11    21 Łukasz         Sornek                107.64 +  316: 305  158
   12    13 Marek          Dudkiewicz            127.10 +  411: 283  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     563  /  4 140.75




	Rafał Wesołowski 123.19 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dominik        Małocha               100.00 +  534: 255  150
    2     1 Piotr          Matyasik              100.00 +  307: 291  150
    3    11 Tomasz         Lempart               117.75 -  350: 375   68
    4    20 Joanna         Ostrowska             119.97 +  446: 370  170
    5    12 Andrzej        Grabiński             101.67 -  345: 414   52
    6    14 Zofia          Gajewska              122.04 +  425: 294  172
    7    11 Piotr          Adamczyk              117.00 -  285: 374   67
    8    17 Maciej         Chmielowski           100.00 -  378: 397   50
    9    21 Grzegorz       Wilk                  121.47 +  393: 286  171
   10    19 Maciej         Michalski             100.00 +  547: 398  150
   11    11 Renata         Andracka              111.65 +  449: 362  162
   12     8 Mateusz        Żbikowski             140.87 +  462: 401  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Mariusz Sylwestrzuk 122.87 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Joanna         Pawlińska             100.00 -  278: 285   50
    2    33 Joanna         Regdos                100.00 -  390: 398   50
    3    40 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 -  287: 351   50
    4    43 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  387: 252  150
    5    43 Michał         Dulat                 100.00 +  450: 226  150
    6    38 Robert         Wagner                100.00 +  408: 277  150
    7    17 Przemysław     Herdzina              134.01 +  443: 274  184
    8    12 Dawid          Pikul                 137.86 +  359: 310  188
    9    14 Tomasz         Lempart               117.75 +  378: 343  168
   10     9 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  310: 517   95
   11    24 Jacek          Wandzel               109.45 +  382: 309  159
   12    14 Grzegorz       Kurowski              131.41 +  379: 312  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 12 131.25




	Arkadiusz Biegun 122.32 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Marta          Sztajnert             100.00 -  356: 455   50
    2    29 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  419: 368  162
    3    24 Dawid          Pikul                 137.86 +  390: 334  188
    4    24 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  396: 368  154
    5     8 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  328: 396   95
    6    11 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  334: 415   91
    7    28 Joanna         Regdos                100.00 +  452: 288  150
    8    23 Małgorzata     Sikora                103.39 +  420: 258  153
    9    16 Maciej         Chmielowski           100.00 -  378: 393   50
   10    18 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  324: 302  165
   11    22 Teresa         Zalewska              109.43 +  401: 328  159
   12    12 Piotr          Adamczyk              117.00 +  376: 342  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 12 132.00




	Zofia Gajewska 122.04 Jelenia Góra             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Danuta         Wodecka               100.00 +  403: 333  150
    2    22 Joanna         Ostrowska             119.97 +  493: 357  170
    3     4 Andrzej        Grabiński             101.67 -  296: 415   52
    4    18 Łukasz         Sornek                107.64 -  351: 377   58
    5    21 Jarosław       Karp                  106.10 +  323: 261  156
    6    14 Rafał          Wesołowski            123.19 -  294: 425   73
    7    22 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  280: 404   81
    8    25 Przemysław     Herdzina              134.01 -  362: 384   84
    9    36 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  569: 291  150
   10    27 Joanna         Regdos                100.00 +  455: 358  150
   11    10 Jan            Kozłowski             127.97 -  403: 415   78
   12    22 Dawid          Adamczyk              137.08 +  448: 438  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1389  / 12 115.75




	Grzegorz Wilk 121.47 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Michał         Wodecki               100.00 +  478: 259  150
    2     4 Grzegorz       Kwiecień              121.09 +  384: 362  171
    3     9 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  291: 347   66
    4     8 Bartosz        Morawski              140.01 -  344: 464   90
    5    27 Beata          Marynowicz            100.00 +  392: 306  150
    6    12 Przemysław     Herdzina              134.01 +  383: 363  184
    7    12 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  330: 391   91
    8    14 Dawid          Adamczyk              137.08 -  284: 399   87
    9    21 Rafał          Wesołowski            123.19 -  286: 393   73
   10    24 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  386: 338  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 10 121.60




	Marta Dobrzańska 121.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Bartosz        Boniecki              100.00 -  337: 363   50
    2    37 Michał         Wodecki               100.00 +  415: 266  150
    3    31 Joanna         Ostrowska             119.97 -  315: 350   70
    4    37 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  406: 342  162
    5    32 Robert         Wagner                100.00 +  365: 350  150
    6    17 Michał         Alabrudziński         138.35 -  258: 486   88
    7    25 Grzegorz       Kwiecień              121.09 +  361: 344  171
    8    21 Sławomir       Kucia                 135.51 +  330: 318  186
    9    17 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  329: 368   81
   10    23 Bogusław       Szyszka               126.81 -  306: 465   77
   11    27 Paweł          Jackowski             139.99 -  334: 429   90
   12    30 Joanna         Regdos                100.00 +  459: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1425  / 12 118.75




	Andrzej Rechowicz 121.22 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Paulina        Mech                  100.00 +  403: 287  150
    2    23 Joanna         Pawlińska             100.00 +  387: 270  150
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              119.29 -  339: 397   69
    4    13 Mirosław       Uglik                 126.24 -  409: 498   76
    5    23 Joanna         Brychcy               111.61 -  260: 362   62
    6    36 Danuta         Wodecka               100.00 +  379: 288  150
    7    21 Sławomir       Kucia                 135.51 -  344: 396   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Grzegorz Kwiecień 121.09 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Michał         Dulat                 100.00 +  400: 232  150
    2     4 Grzegorz       Wilk                  121.47 -  362: 384   71
    3    27 Bogusław       Szyszka               126.81 -  373: 379   77
    4    27 Dawid          Pikul                 137.86 +  421: 401  188
    5    18 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  313: 445   59
    6    29 Jarosław       Karp                  106.10 +  372: 311  156
    7    25 Marta          Dobrzańska            121.22 -  344: 361   71
    8    28 Joanna         Ostrowska             119.97 -  294: 402   70
    9    32 Joanna         Pawlińska             100.00 +  376: 366  150
   10    32 Beata          Marynowicz            100.00 +  361: 315  150
   11    20 Sławomir       Kucia                 135.51 +  396: 325  186
   12    20 Andrzej        Grabiński             101.67 +  339: 331  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1480  / 12 123.33




	Paweł Kowalski 120.31 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Joanna         Regdos                100.00 +  450: 343  150
    2    10 Tomasz         Ciejka                134.63 -  416: 457   85
    3    13 Jarosław       Karp                  106.10 +  314: 306  156
    4    22 Danuta         Wodecka               100.00 +  406: 360  150
    5     6 Mirosław       Uglik                 126.24 -  335: 517   76
    6    22 Jarosław       Sobczak               116.06 +  354: 346  166
    7    10 Michał         Alabrudziński         138.35 -  243: 547   88
    8    19 Artur          Irzyk                 129.04 -  342: 385   79
    9    20 Przemysław     Herdzina              134.01 -  411: 423   84
   10    31 Dominik        Małocha               100.00 -  336: 392   50
   11    32 Małgorzata     Sikora                103.39 +  443: 298  153
   12    25 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  331: 315  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Agnieszka Krupka 120.24 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Konrad         Sowula                100.00 +  331: 254  150
    2    20 Elżbieta       Szuba                 110.39 -  368: 419   60
    3    20 Dariusz        Puton                 129.43 -  279: 377   79
    4    34 Maciej         Michalski             100.00 -  305: 474   50
    5    36 Bożena         Guział                100.00 +  352: 319  150
    6    31 Mateusz        Królikowski           100.00 +  437: 274  150
    7    26 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  327: 358   66
    8    27 Marta          Sztajnert             100.00 +  400: 226  150
    9    25 Tomasz         Siwiński              108.27 +  394: 325  158
   10    21 Tomasz         Lempart               117.75 +  485: 355  168
   11    25 Paulina        Mech                  100.00 +  345: 307  150
   12    15 Maciej         Chmielowski           100.00 +  357: 326  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Sławomir Piotrowski 120.03 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Marcin         Ceglarek              100.00 +  413: 284  150
    2    19 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  367: 488   64
    3    23 Piotr          Matyasik              100.00 +  536: 234  150
    4     7 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  375: 312  160
    5    10 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 +  436: 331  166
    6     5 Tomasz         Lempart               117.75 +  519: 339  168
    7     4 Łukasz         Bobowski              128.89 -  382: 402   79
    8     4 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  471: 332  176
    9     2 Bartosz        Morawski              140.01 -  313: 493   90
   10     5 Leszek         Stecuła               124.28 +  502: 346  174
   11     2 Dariusz        Kosz                  143.97 -  349: 433   94
   12     6 Dawid          Pikul                 137.86 -  384: 408   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1559  / 12 129.92




	Joanna Ostrowska 119.97 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  303: 285  150
    2    22 Zofia          Gajewska              122.04 -  357: 493   72
    3    31 Marta          Dobrzańska            121.22 +  350: 315  171
    4    20 Rafał          Wesołowski            123.19 -  370: 446   73
    5    25 Piotr          Broda                 106.02 +  427: 361  156
    6    19 Piotr          Adamczyk              117.00 -  300: 359   67
    7    24 Paweł          Jackowski             139.99 -  254: 473   90
    8    28 Grzegorz       Kwiecień              121.09 +  402: 294  171
    9    26 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  237: 413   64
   10    33 Marta          Sztajnert             100.00 +  434: 323  150
   11    26 Maciej         Chmielowski           100.00 -  301: 397   50
   12    32 Beata          Marynowicz            100.00 -  353: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1264  / 12 105.33




	Krzysztof Sporczyk 119.29 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  440: 220  150
    2    12 Paweł          Jackowski             139.99 +  423: 365  190
    3     8 Andrzej        Rechowicz             121.22 +  397: 339  171
    4     3 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  424: 282  164
    5     2 Łukasz         Bobowski              128.89 -  361: 363   79
    6     9 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  336: 398   77
    7    13 Joanna         Brychcy               111.61 -  364: 405   62
    8    15 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  304: 467   66
    9    22 Łukasz         Sornek                107.64 -  381: 388   58
   10    25 Katarzyna      Żuławska              111.66 -  416: 422   62
   11    30 Konrad         Sowula                100.00 -  325: 402   50
   12    34 Robert         Wagner                100.00 +  365: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Tomasz Lempart 117.75 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Izabela        Borkiewicz            100.00 +  403: 249  150
    2    24 Jacek          Wandzel               109.45 +  369: 300  159
    3    11 Rafał          Wesołowski            123.19 +  375: 350  173
    4     4 Andrzej        Grabiński             101.67 +  502: 293  152
    5     3 Dariusz        Kosz                  143.97 -  356: 425   94
    6     5 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  339: 519   70
    7    15 Łukasz         Sornek                107.64 +  362: 305  158
    8     5 Michał         Alabrudziński         138.35 -  402: 451   88
    9    14 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  343: 378   73
   10    21 Agnieszka      Krupka                120.24 -  355: 485   70
   11    12 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  347: 505   91
   12    23 Magdalena      Kublik                112.98 +  334: 330  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Piotr Adamczyk 117.00 Tarnów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Maciej         Stańczyk              100.00 +  477: 248  150
    2     5 Marcin         Radwański             100.00 +  395: 306  150
    3     7 Michał         Alabrudziński         138.35 +  351: 337  188
    4     1 Jacek          Pietruszka            114.34 -  374: 392   64
    5     4 Bartosz        Morawski              140.01 -  337: 482   90
    6    19 Joanna         Ostrowska             119.97 +  359: 300  170
    7    11 Rafał          Wesołowski            123.19 +  374: 285  173
    8     8 Dariusz        Puton                 129.43 +  438: 341  179
    9     4 Mirosław       Uglik                 126.24 +  381: 367  176
   10     3 Krzysztof      Obremski              143.55 -  326: 404   94
   11     6 Marek          Reda                  133.12 -  343: 386   83
   12    12 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  342: 376   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Grzegorz Grzeszczuk 116.29 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Maciej         Chmielowski           100.00 +  436: 323  150
    2    13 Piotr          Broda                 106.02 +  354: 334  156
    3     9 Grzegorz       Wilk                  121.47 +  347: 291  171
    4     5 Stanisław      Rydzik                143.64 -  400: 411   94
    5    10 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  331: 436   70
    6    13 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  370: 371   91
    7    26 Agnieszka      Krupka                120.24 +  358: 327  170
    8    15 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  467: 304  169
    9    11 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  378: 396   91
   10    22 Łukasz         Sornek                107.64 +  426: 362  158
   11    17 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  445: 397  160
   12     9 Tomasz         Zwoliński             142.75 +  452: 364  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Jarosław Sobczak 116.06 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Robert         Wagner                100.00 +  368: 256  150
    2    14 Stanisław      Rydzik                143.64 -  295: 377   94
    3    30 Mirosław       Uglik                 126.24 -  307: 478   76
    4    36 Teresa         Zalewska              109.43 +  343: 330  159
    5    28 Bartosz        Boniecki              100.00 +  468: 340  150
    6    22 Paweł          Kowalski              120.31 -  346: 354   70
    7    23 Piotr          Broda                 106.02 -  343: 409   56
    8    35 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  435: 257  150
    9    19 Dawid          Pikul                 137.86 -  338: 473   88
   10    34 Lidia          Szpakowska            100.00 +  403: 320  150
   11    15 Przemysław     Herdzina              134.01 +  424: 344  184
   12    19 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  355: 343  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Mikołaj Fidziński 114.74 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Marcin         Radwański             100.00 -  377: 389   50
    2    25 Magdalena      Kublik                112.98 +  442: 303  163
    3    16 Joanna         Brychcy               111.61 -  320: 406   62
    4    25 Paulina        Mech                  100.00 +  334: 202  150
    5    33 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  333: 424   54
    6    34 Bogusław       Szyszka               126.81 -  319: 422   77
    7    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  454: 248  150
    8    29 Joanna         Regdos                100.00 +  374: 335  150
    9    28 Marcin         Ceglarek              100.00 +  365: 294  150
   10    18 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  302: 324   72
   11    19 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  307: 362   77
   12    27 Teresa         Zalewska              109.43 +  430: 408  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1314  / 12 109.50




	Jacek Pietruszka 114.34 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Mateusz        Królikowski           100.00 +  494: 297  150
    2     3 Tomasz         Siwiński              108.27 +  424: 339  158
    3     2 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  395: 334  160
    4     1 Piotr          Adamczyk              117.00 +  392: 374  167
    5     1 Stanisław      Rydzik                143.64 -  324: 349   94
    6     3 Mirosław       Uglik                 126.24 -  351: 431   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  6 134.17




	Ireneusz Kurzok 114.29 Mikołów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Maciej         Michalski             100.00 +  336: 319  150
    2    19 Sławomir       Piotrowski            120.03 +  488: 367  170
    3     3 Marta          Sztajnert             100.00 +  344: 308  150
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              119.29 -  282: 424   69
    5    13 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  415: 428   77
    6    15 Agata          Kopta                 107.83 -  352: 495   58
    7    30 Bogusław       Szyszka               126.81 -  351: 488   77
    8    31 Beata          Marynowicz            100.00 +  388: 315  150
    9    26 Joanna         Ostrowska             119.97 +  413: 237  170
   10    17 Przemysław     Herdzina              134.01 -  316: 403   84
   11    16 Małgorzata     Sulejewska            126.48 +  394: 355  176
   12    19 Jarosław       Sobczak               116.06 -  343: 355   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1397  / 12 116.42




	Magdalena Kublik 112.98 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  308: 416   95
    2    25 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  303: 442   65
    3    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  514: 166  150
    4    29 Dominik        Małocha               100.00 +  428: 284  150
    5    20 Roman          Figiel                109.28 -  380: 391   59
    6    25 Małgorzata     Sikora                103.39 -  313: 341   53
    7    32 Marcin         Radwański             100.00 +  438: 416  150
    8    26 Jarosław       Karp                  106.10 -  345: 393   56
    9    31 Beata          Marynowicz            100.00 -  352: 384   50
   10    36 Maciej         Stańczyk              100.00 +  320: 311  150
   11    31 Marcin         Ceglarek              100.00 +  424: 340  150
   12    23 Tomasz         Lempart               117.75 -  330: 334   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1196  / 12  99.67




	Katarzyna Żuławska 111.66 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Kosz                  143.97 -  285: 327   94
    2    29 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  368: 419   72
    3    41 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  297: 263  150
    4    37 Marta          Dobrzańska            121.22 -  342: 406   71
    5    34 Mateusz        Królikowski           100.00 -  340: 362   50
    6    42 Michał         Wodecki               100.00 +  441: 293  150
    7    37 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 -  333: 343   50
    8    40 Andrzej        Matyasik              100.00 +  350: 278  150
    9    38 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  398: 216  150
   10    25 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  422: 416  169
   11    23 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  344: 353   81
   12    28 Łukasz         Sornek                107.64 -  284: 392   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Renata Andracka 111.65 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                143.64 -  272: 433   94
    2    35 Kamil          Kister                111.49 +  421: 279  161
    3    22 Paulina        Naplocha              100.00 +  413: 268  150
    4    14 Krzysztof      Obremski              143.55 -  366: 374   94
    5    16 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  323: 364   91
    6    37 Joanna         Pawlińska             100.00 +  393: 267  150
    7    20 Dawid          Adamczyk              137.08 -  352: 422   87
    8    33 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  385: 298  150
    9    29 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  380: 398   54
   10    28 Jarosław       Karp                  106.10 +  415: 299  156
   11    11 Rafał          Wesołowski            123.19 -  362: 449   73
   12    24 Maciej         Michalski             100.00 -  384: 398   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Joanna Brychcy 111.61 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              143.55 +  380: 352  194
    2     9 Marta          Sztajnert             100.00 -  339: 449   50
    3    16 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  406: 320  165
    4    15 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  312: 553   93
    5    23 Andrzej        Rechowicz             121.22 +  362: 260  171
    6    20 Grzegorz       Kurowski              131.41 +  453: 350  181
    7    13 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  405: 364  169
    8     9 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  338: 354   91
    9    15 Paweł          Jackowski             139.99 =  383: 383  140
   10    13 Tomasz         Ciejka                134.63 -  356: 369   85
   11    28 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  390: 418   54
   12    21 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  447: 256  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1547  / 12 128.92




	Kamil Kister 111.49 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  339: 460   93
    2    35 Renata         Andracka              111.65 -  279: 421   62
    3    43 Izabela        Borkiewicz            100.00 +  382: 296  150
    4    32 Roman          Figiel                109.28 -  356: 379   59
    5    40 Paulina        Mech                  100.00 -  392: 398   50
    6    39 Tomasz         Siwiński              108.27 -  337: 423   58
    7    42 Dominik        Małocha               100.00 +  475: 311  150
    8    36 Konrad         Sowula                100.00 +  292: 288  150
    9    33 Lidia          Szpakowska            100.00 -  273: 333   50
   10    39 Michał         Dulat                 100.00 +  374: 202  150
   11    35 Paulina        Naplocha              100.00 +  436: 241  150
   12    26 Piotr          Broda                 106.02 +  415: 318  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1278  / 12 106.50




	Elżbieta Szuba 110.39 Bytom Odrzański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mateusz        Żbikowski             140.87 +  407: 366  191
    2    20 Agnieszka      Krupka                120.24 +  419: 368  170
    3     2 Jacek          Pietruszka            114.34 -  334: 395   64
    4     7 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  312: 375   70
    5    17 Artur          Irzyk                 129.04 -  333: 362   79
    6    35 Marcin         Ceglarek              100.00 -  324: 338   50
    7    34 Piotr          Matyasik              100.00 +  333: 312  150
    8    24 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  458: 407  154
    9    30 Paulina        Mech                  100.00 +  402: 347  150
   10    16 Agata          Kopta                 107.83 -  305: 371   58
   11    17 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  397: 445   66
   12    25 Paweł          Kowalski              120.31 -  315: 331   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Jacek Wandzel 109.45 Ząbkowice Śląskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  388: 455   91
    2    24 Tomasz         Lempart               117.75 -  300: 369   68
    3    39 Bożena         Guział                100.00 -  272: 447   50
    4    42 Jarosław       Karp                  106.10 -  305: 394   56
    5    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  401: 213  150
    6    41 Konrad         Sowula                100.00 +  350: 331  150
    7    39 Danuta         Wodecka               100.00 +  470: 319  150
    8    34 Joanna         Pawlińska             100.00 +  361: 310  150
    9    23 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  407: 392  159
   10    20 Artur          Irzyk                 129.04 -  278: 447   79
   11    24 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  309: 382   73
   12    29 Jarosław       Karp                  106.10 +  375: 326  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  / 12 111.00




	Teresa Zalewska 109.43 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Bartosz        Morawski              140.01 -  375: 423   90
    2    26 Beata          Marynowicz            100.00 +  424: 397  150
    3    19 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  269: 332   77
    4    36 Jarosław       Sobczak               116.06 -  330: 343   66
    5    38 Lidia          Szpakowska            100.00 +  310: 307  150
    6    28 Marta          Sztajnert             100.00 -  336: 495   50
    7    38 Joanna         Pawlińska             100.00 -  349: 422   50
    8    42 Robert         Wagner                100.00 +  385: 336  150
    9    37 Danuta         Wodecka               100.00 +  424: 303  150
   10    35 Marcin         Ceglarek              100.00 +  399: 308  150
   11    22 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  328: 401   72
   12    27 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  408: 430   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Roman Figiel 109.28 Zawichost              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Paweł          Jackowski             139.99 -  351: 373   90
    2    31 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  401: 268  150
    3    32 Joanna         Pawlińska             100.00 -  334: 423   50
    4    32 Kamil          Kister                111.49 +  379: 356  161
    5    20 Magdalena      Kublik                112.98 +  391: 380  163
    6    16 Krzysztof      Obremski              143.55 -  340: 368   94
    7    18 Dawid          Pikul                 137.86 -  283: 514   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     796  /  7 113.71




	Barbara Łukaszewicz 109.11 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         138.35 -  365: 385   88
    2    28 Paulina        Mech                  100.00 +  386: 365  150
    3    33 Michał         Dulat                 100.00 +  399: 264  150
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  319: 411   95
    5    18 Grzegorz       Kwiecień              121.09 +  445: 313  171
    6    24 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  308: 449   54
    7    29 Beata          Marynowicz            100.00 +  466: 257  150
    8    18 Bogusław       Szyszka               126.81 -  322: 494   77
    9    23 Jacek          Wandzel               109.45 -  392: 407   59
   10    26 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  629: 268  150
   11    29 Dominik        Małocha               100.00 +  420: 265  150
   12    16 Paweł          Jackowski             139.99 -  362: 399   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1384  / 12 115.33




	Tomasz Siwiński 108.27 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dawid          Pikul                 137.86 +  401: 323  188
    2     3 Jacek          Pietruszka            114.34 -  339: 424   64
    3    35 Robert         Wagner                100.00 -  334: 342   50
    4    35 Beata          Marynowicz            100.00 -  326: 347   50
    5    37 Marcin         Radwański             100.00 +  377: 352  150
    6    39 Kamil          Kister                111.49 +  423: 337  161
    7    19 Marta          Sztajnert             100.00 +  442: 251  150
    8    13 Karol          Wyrębkiewicz          145.23 -  335: 425   95
    9    25 Agnieszka      Krupka                120.24 -  325: 394   70
   10    29 Paulina        Mech                  100.00 -  263: 335   50
   11    34 Joanna         Pawlińska             100.00 -  392: 403   50
   12    35 Marta          Sztajnert             100.00 +  374: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1228  / 12 102.33




	Agata Kopta 107.83 Wodzisław Śląski         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Dawid          Adamczyk              137.08 +  477: 313  187
    2     6 Marek          Reda                  133.12 -  334: 390   83
    3    17 Piotr          Broda                 106.02 +  381: 379  156
    4    19 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  293: 416   77
    5    29 Bogusław       Szyszka               126.81 +  490: 303  177
    6    15 Ireneusz       Kurzok                114.29 +  495: 352  164
    7     8 Andrzej        Grabiński             101.67 +  383: 283  152
    8     7 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  328: 370   77
    9     9 Leszek         Stecuła               124.28 -  367: 422   74
   10    16 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  371: 305  160
   11    13 Maciej         Michalski             100.00 +  390: 386  150
   12    10 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  334: 465   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 12 129.00




	Łukasz Sornek 107.64 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sławomir       Kucia                 135.51 +  384: 315  186
    2     8 Mariusz        Wrześniewski          140.60 -  295: 436   91
    3    26 Maciej         Michalski             100.00 +  357: 314  150
    4    18 Zofia          Gajewska              122.04 +  377: 351  172
    5    15 Tomasz         Ciejka                134.63 -  362: 423   85
    6    23 Paweł          Jackowski             139.99 +  409: 354  190
    7    15 Tomasz         Lempart               117.75 -  305: 362   68
    8    20 Piotr          Broda                 106.02 -  369: 386   56
    9    22 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  388: 381  169
   10    22 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  362: 426   66
   11    21 Leszek         Stecuła               124.28 -  305: 316   74
   12    28 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  392: 284  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Jarosław Karp 106.10 Jędrzejów                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Ciejka                134.63 -  339: 378   85
    2    36 Lidia          Szpakowska            100.00 +  399: 299  150
    3    13 Paweł          Kowalski              120.31 -  306: 314   70
    4    42 Jacek          Wandzel               109.45 +  394: 305  159
    5    21 Zofia          Gajewska              122.04 -  261: 323   72
    6    29 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  311: 372   71
    7    40 Robert         Wagner                100.00 +  400: 277  150
    8    26 Magdalena      Kublik                112.98 +  393: 345  163
    9    24 Sławomir       Kucia                 135.51 -  305: 374   86
   10    28 Renata         Andracka              111.65 -  299: 415   62
   11    38 Danuta         Wodecka               100.00 +  456: 316  150
   12    29 Jacek          Wandzel               109.45 -  326: 375   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1277  / 12 106.42




	Piotr Broda 106.02 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Przemysław     Herdzina              134.01 +  372: 342  184
    2    13 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  334: 354   66
    3    17 Agata          Kopta                 107.83 -  379: 381   58
    4    33 Konrad         Sowula                100.00 +  442: 295  150
    5    25 Joanna         Ostrowska             119.97 -  361: 427   70
    6    27 Dominik        Małocha               100.00 +  383: 278  150
    7    23 Jarosław       Sobczak               116.06 +  409: 343  166
    8    20 Łukasz         Sornek                107.64 +  386: 369  158
    9    10 Tomasz         Ciejka                134.63 -  308: 337   85
   10    14 Jan            Kozłowski             127.97 -  279: 409   78
   11    18 Bogusław       Szyszka               126.81 -  330: 385   77
   12    26 Kamil          Kister                111.49 -  318: 415   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1303  / 12 108.58




	Andrzej Stańczyk 103.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marek          Reda                  133.12 -  332: 388   83
    2    39 Dominik        Małocha               100.00 -  409: 412   50
    3    37 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  479: 254  150
    4    24 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  368: 396   72
    5    33 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  424: 333  165
    6    24 Barbara        Łukaszewicz           109.11 +  449: 308  159
    7    16 Krzysztof      Obremski              143.55 -  303: 425   94
    8    24 Elżbieta       Szuba                 110.39 -  407: 458   60
    9    29 Renata         Andracka              111.65 +  398: 380  162
   10    24 Grzegorz       Wilk                  121.47 -  338: 386   71
   11    28 Joanna         Brychcy               111.61 +  418: 390  162
   12    21 Joanna         Brychcy               111.61 -  256: 447   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1290  / 12 107.50




	Małgorzata Sikora 103.39 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  285: 427   81
    2    30 Krzysztof      Obremski              143.55 -  324: 476   94
    3    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  415: 235  150
    4    28 Dawid          Adamczyk              137.08 -  323: 392   87
    5    42 Michał         Wodecki               100.00 +  383: 327  150
    6    25 Magdalena      Kublik                112.98 +  341: 313  163
    7    27 Bartosz        Boniecki              100.00 +  363: 342  150
    8    23 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  258: 420   72
    9    27 Maciej         Michalski             100.00 -  336: 363   50
   10    30 Andrzej        Grabiński             101.67 -  294: 402   52
   11    32 Paweł          Kowalski              120.31 -  298: 443   70
   12    38 Marcin         Ceglarek              100.00 +  363: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Andrzej Grabiński 101.67 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Puton                 129.43 +  345: 344  179
    2    17 Marek          Dudkiewicz            127.10 +  479: 379  177
    3     4 Zofia          Gajewska              122.04 +  415: 296  172
    4     4 Tomasz         Lempart               117.75 -  293: 502   68
    5    12 Rafał          Wesołowski            123.19 +  414: 345  173
    6     7 Marek          Reda                  133.12 -  362: 432   83
    7     8 Agata          Kopta                 107.83 -  283: 383   58
    8    16 Paweł          Jackowski             139.99 -  317: 352   90
    9    18 Jan            Kozłowski             127.97 -  376: 381   78
   10    30 Małgorzata     Sikora                103.39 +  402: 294  153
   11    14 Artur          Irzyk                 129.04 +  375: 348  179
   12    20 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  331: 339   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Bartosz Boniecki 100.00 Elbląg                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Marta          Dobrzańska            121.22 +  363: 337  171
    2    16 Bartosz        Morawski              140.01 -  353: 506   90
    3    15 Krzysztof      Obremski              143.55 -  372: 394   94
    4    31 Bożena         Guział                100.00 +  407: 406  150
    5    28 Jarosław       Sobczak               116.06 -  340: 468   66
    6    30 Paulina        Naplocha              100.00 +  396: 248  150
    7    27 Małgorzata     Sikora                103.39 -  342: 363   53
    8    30 Paulina        Mech                  100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     824  /  8 103.00




	Izabela Borkiewicz 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Tomasz         Lempart               117.75 -  249: 403   68
    2    42 Maciej         Chmielowski           100.00 -  282: 448   50
    3    43 Kamil          Kister                111.49 -  296: 382   61
    4    47 Piotr          Sadzyński             100.00 -    1: 400   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     229  /  4  57.25




	Marcin Ceglarek 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  284: 413   70
    2    32 Dariusz        Puton                 129.43 -  292: 453   79
    3    47 Piotr          Sadzyński             100.00 +  477: 154  150
    4    41 Michał         Dulat                 100.00 +  330: 281  150
    5    24 Przemysław     Herdzina              134.01 -  222: 530   84
    6    35 Elżbieta       Szuba                 110.39 +  338: 324  160
    7    31 Maciej         Michalski             100.00 +  383: 355  150
    8    22 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  312: 407   81
    9    28 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  294: 365   65
   10    35 Teresa         Zalewska              109.43 -  308: 399   59
   11    31 Magdalena      Kublik                112.98 -  340: 424   63
   12    38 Małgorzata     Sikora                103.39 -  336: 363   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Maciej Chmielowski 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 Grzegorz       Grzeszczuk            116.29 -  323: 436   66
    2    42 Izabela        Borkiewicz            100.00 +  448: 282  150
    3    25 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  290: 388   81
    4    39 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  406: 315  150
    5    19 Maciej         Michalski             100.00 +  347: 276  150
    6    18 Dawid          Adamczyk              137.08 +  398: 384  187
    7    14 Tomasz         Ciejka                134.63 -  363: 387   85
    8    17 Rafał          Wesołowski            123.19 +  397: 378  173
    9    16 Arkadiusz      Biegun                122.32 +  393: 378  172
   10    10 Dariusz        Puton                 129.43 -  272: 363   79
   11    26 Joanna         Ostrowska             119.97 +  397: 301  170
   12    15 Agnieszka      Krupka                120.24 -  326: 357   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Michał Dulat 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  232: 400   71
    2    44 Bożena         Guział                100.00 +  279: 243  150
    3    33 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  264: 399   59
    4    41 Marcin         Ceglarek              100.00 -  281: 330   50
    5    43 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  226: 450   73
    6    43 Marcin         Radwański             100.00 -  329: 361   50
    7    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  268: 221  150
    8    39 Mateusz        Królikowski           100.00 +  337: 258  150
    9    35 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  320: 328   50
   10    39 Kamil          Kister                111.49 -  202: 374   61
   11    42 Piotr          Matyasik              100.00 +  391: 282  150
   12    40 Paulina        Naplocha              100.00 +  296: 261  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1164  / 12  97.00




	Bożena Guział 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Bogusław       Szyszka               126.81 -  318: 376   77
    2    44 Michał         Dulat                 100.00 -  243: 279   50
    3    39 Jacek          Wandzel               109.45 +  447: 272  159
    4    31 Bartosz        Boniecki              100.00 -  406: 407   50
    5    36 Agnieszka      Krupka                120.24 -  319: 352   70
    6    40 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 -  274: 309   50
    7    43 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  470: 185  150
    8    38 Paulina        Naplocha              100.00 -  292: 353   50
    9    40 Dominik        Małocha               100.00 -  332: 366   50
   10    43 Kinga          Stecuła               100.00 +  355: 309  150
   11    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  388: 260  150
   12    37 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  344: 307  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1156  / 12  96.33




	Anna Gabriela Kortońska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Joanna         Ostrowska             119.97 -  285: 303   70
    2    31 Roman          Figiel                109.28 -  268: 401   59
    3    40 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 +  351: 287  173
    4    39 Maciej         Chmielowski           100.00 -  315: 406   50
    5    41 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  305: 459   50
    6    40 Bożena         Guział                100.00 +  309: 274  150
    7    37 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  343: 333  162
    8    33 Renata         Andracka              111.65 -  298: 385   62
    9    36 Zofia          Gajewska              122.04 -  291: 569   72
   10    42 Paulina        Naplocha              100.00 -  263: 384   50
   11    43 Michał         Wodecki               100.00 -  275: 365   50
   12    43 Andrzej        Matyasik              100.00 +  437: 224  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1098  / 12  91.50




	Monika Kowalik 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    43 Maciej         Stańczyk              100.00 +  400:   1  150
    9    39 Joanna         Regdos                100.00 -  209: 430   50
   10    41 Joanna         Pawlińska             100.00 -  199: 358   50
   11    41 Mateusz        Królikowski           100.00 -  150: 450   50
   12    45 Piotr          Sadzyński             100.00 +  273: 228  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     450  /  5  90.00




	Mateusz Królikowski 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    47 Jacek          Pietruszka            114.34 -  297: 494   64
    2    27 Mateusz        Żbikowski             140.87 +  427: 380  191
    3    14 Tomasz         Zwoliński             142.75 -  379: 383   93
    4    30 Joanna         Regdos                100.00 -  367: 383   50
    5    34 Katarzyna      Żuławska              111.66 +  362: 340  162
    6    31 Agnieszka      Krupka                120.24 -  274: 437   70
    7    36 Lidia          Szpakowska            100.00 -  335: 356   50
    8    39 Michał         Dulat                 100.00 -  258: 337   50
    9    41 Piotr          Sadzyński             100.00 +  440: 203  150
   10    38 Danuta         Wodecka               100.00 -  301: 313   50
   11    41 Monika         Kowalik               100.00 +  450: 150  150
   12    36 Marcin         Radwański             100.00 -  334: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 12  94.17




	Beata Marynowicz 100.00 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  306: 417   77
    2    26 Teresa         Zalewska              109.43 -  397: 424   59
    3    38 Lidia          Szpakowska            100.00 +  275: 274  150
    4    35 Tomasz         Siwiński              108.27 +  347: 326  158
    5    27 Grzegorz       Wilk                  121.47 -  306: 392   71
    6    33 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  408: 354  150
    7    29 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  257: 466   59
    8    31 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  315: 388   64
    9    31 Magdalena      Kublik                112.98 +  384: 352  163
   10    32 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  315: 361   71
   11    33 Marta          Sztajnert             100.00 +  414: 362  150
   12    32 Joanna         Ostrowska             119.97 +  389: 353  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1342  / 12 111.83




	Andrzej Matyasik 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    40 Katarzyna      Żuławska              111.66 -  278: 350   62
    9    42 Marcin         Radwański             100.00 -  196: 452   50
   10    44 Piotr          Matyasik              100.00 -  265: 315   50
   11    45 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  340: 270  150
   12    43 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 -  224: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     362  /  5  72.40




	Piotr Matyasik 100.00 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  402: 275  150
    2     1 Rafał          Wesołowski            123.19 -  291: 307   73
    3    23 Sławomir       Piotrowski            120.03 -  234: 536   70
    4    38 Paulina        Naplocha              100.00 -  313: 318   50
    5    39 Maciej         Stańczyk              100.00 -  342: 352   50
    6    44 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  328: 247  150
    7    34 Elżbieta       Szuba                 110.39 -  312: 333   60
    8    37 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  326: 340   50
    9    43 Robert         Wagner                100.00 -  325: 373   50
   10    44 Andrzej        Matyasik              100.00 +  315: 265  150
   11    42 Michał         Dulat                 100.00 -  282: 391   50
   12    42 Maciej         Stańczyk              100.00 -  226: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     953  / 12  79.42




	Dominik Małocha 100.00 Demblin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Rafał          Wesołowski            123.19 -  255: 534   73
    2    39 Andrzej        Stańczyk              103.90 +  412: 409  154
    3    29 Przemysław     Herdzina              134.01 -  345: 389   84
    4    29 Magdalena      Kublik                112.98 -  284: 428   63
    5    44 Piotr          Sadzyński             100.00 +  413: 218  150
    6    27 Piotr          Broda                 106.02 -  278: 383   56
    7    42 Kamil          Kister                111.49 -  311: 475   61
    8    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  340: 281  150
    9    40 Bożena         Guział                100.00 +  366: 332  150
   10    31 Paweł          Kowalski              120.31 +  392: 336  170
   11    29 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  265: 420   59
   12    33 Joanna         Pawlińska             100.00 -  271: 358   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1220  / 12 101.67




	Paulina Mech 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Rechowicz             121.22 -  287: 403   71
    2    28 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  365: 386   59
    3    42 Maciej         Stańczyk              100.00 +  382: 330  150
    4    25 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  202: 334   65
    5    40 Kamil          Kister                111.49 +  398: 392  161
    6    32 Maciej         Michalski             100.00 -  316: 381   50
    7    33 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  405: 323  150
    8    30 Bartosz        Boniecki              100.00 +  400:   1  150
    9    30 Elżbieta       Szuba                 110.39 -  347: 402   60
   10    29 Tomasz         Siwiński              108.27 +  335: 263  158
   11    25 Agnieszka      Krupka                120.24 -  307: 345   70
   12    31 Konrad         Sowula                100.00 +  410: 353  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 12 107.83




	Maciej Michalski 100.00 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    48 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  319: 336   64
    2    43 Maciej         Stańczyk              100.00 +  449: 293  150
    3    26 Łukasz         Sornek                107.64 -  314: 357   58
    4    34 Agnieszka      Krupka                120.24 +  474: 305  170
    5    19 Maciej         Chmielowski           100.00 -  276: 347   50
    6    32 Paulina        Mech                  100.00 +  381: 316  150
    7    31 Marcin         Ceglarek              100.00 -  355: 383   50
    8    32 Lidia          Szpakowska            100.00 +  387: 292  150
    9    27 Małgorzata     Sikora                103.39 +  363: 336  153
   10    19 Rafał          Wesołowski            123.19 -  398: 547   73
   11    13 Agata          Kopta                 107.83 -  386: 390   58
   12    24 Renata         Andracka              111.65 +  398: 384  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1288  / 12 107.33




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Małgorzata     Sulejewska            126.48 -  313: 366   76
    2    47 Piotr          Sadzyński             100.00 +  480: 155  150
    3    22 Renata         Andracka              111.65 -  268: 413   62
    4    38 Piotr          Matyasik              100.00 +  318: 313  150
    5    26 Dawid          Adamczyk              137.08 -  271: 424   87
    6    30 Bartosz        Boniecki              100.00 -  248: 396   50
    7    35 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  248: 454   65
    8    38 Bożena         Guział                100.00 +  353: 292  150
    9    34 Marta          Sztajnert             100.00 -  235: 407   50
   10    42 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  384: 263  150
   11    35 Kamil          Kister                111.49 -  241: 436   61
   12    40 Michał         Dulat                 100.00 -  261: 296   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1101  / 12  91.75




	Agnieszka Niwelińska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Krzysztof      Sporczyk              119.29 -  220: 440   69
    2    46 Dawid          Adamczyk              137.08 -  326: 396   87
    3    41 Katarzyna      Żuławska              111.66 -  263: 297   62
    4    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 -  272: 472   50
    5    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 -  249: 250   50
    6    46 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  307: 358   50
    7    46 Michał         Dulat                 100.00 -  221: 268   50
    8    45 Michał         Wodecki               100.00 -  288: 295   50
    9    47 PAUZA
   10    46 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  271: 256  150
   11    45 Andrzej        Matyasik              100.00 -  270: 340   50
   12    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  313: 230  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 11  74.36




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 +  285: 278  173
    2    23 Andrzej        Rechowicz             121.22 -  270: 387   71
    3    32 Roman          Figiel                109.28 +  423: 334  159
    4    21 Sławomir       Kucia                 135.51 -  251: 420   86
    5    30 Paweł          Jackowski             139.99 -  285: 435   90
    6    37 Renata         Andracka              111.65 -  267: 393   62
    7    38 Teresa         Zalewska              109.43 +  422: 349  159
    8    34 Jacek          Wandzel               109.45 -  310: 361   59
    9    32 Grzegorz       Kwiecień              121.09 -  366: 376   71
   10    41 Monika         Kowalik               100.00 +  358: 199  150
   11    34 Tomasz         Siwiński              108.27 +  403: 392  158
   12    33 Dominik        Małocha               100.00 +  358: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1388  / 12 115.67




	Marcin Radwański 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    46 Mikołaj        Fidziński             114.74 +  389: 377  165
    2     5 Piotr          Adamczyk              117.00 -  306: 395   67
    3    21 Marek          Dudkiewicz            127.10 -  332: 406   77
    4    26 Mateusz        Żbikowski             140.87 -  245: 533   91
    5    37 Tomasz         Siwiński              108.27 -  352: 377   58
    6    43 Michał         Dulat                 100.00 +  361: 329  150
    7    32 Magdalena      Kublik                112.98 -  416: 438   63
    8    41 Danuta         Wodecka               100.00 -  292: 343   50
    9    42 Andrzej        Matyasik              100.00 +  452: 196  150
   10    37 Robert         Wagner                100.00 -  332: 356   50
   11    39 Maciej         Stańczyk              100.00 +  401: 342  150
   12    36 Mateusz        Królikowski           100.00 +  341: 334  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Joanna Regdos 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Paweł          Kowalski              120.31 -  343: 450   70
    2    33 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 +  398: 390  173
    3    34 Danuta         Wodecka               100.00 -  268: 454   50
    4    30 Mateusz        Królikowski           100.00 +  383: 367  150
    5    22 Marta          Sztajnert             100.00 +  391: 336  150
    6    21 Artur          Irzyk                 129.04 -  269: 404   79
    7    28 Arkadiusz      Biegun                122.32 -  288: 452   72
    8    29 Mikołaj        Fidziński             114.74 -  335: 374   65
    9    39 Monika         Kowalik               100.00 +  430: 209  150
   10    27 Zofia          Gajewska              122.04 -  358: 455   72
   11    36 Lidia          Szpakowska            100.00 +  345: 277  150
   12    30 Marta          Dobrzańska            121.22 -  263: 459   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 12 104.33




	Piotr Sadzyński 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Artur          Irzyk                 129.04 -  153: 524   79
    2    47 Paulina        Naplocha              100.00 -  155: 480   50
    3    47 Marcin         Ceglarek              100.00 -  154: 477   50
    4    47 Izabela        Borkiewicz            100.00 +  400:   1  150
    5    44 Dominik        Małocha               100.00 -  218: 413   50
    6    45 Lidia          Szpakowska            100.00 -  197: 305   50
    7    44 Konrad         Sowula                100.00 -  174: 416   50
    8    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  278: 240  150
    9    41 Mateusz        Królikowski           100.00 -  203: 440   50
   10    45 Michał         Wodecki               100.00 -  130: 457   50
   11    44 Kinga          Stecuła               100.00 -  145: 466   50
   12    45 Monika         Kowalik               100.00 -  228: 273   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     829  / 12  69.08




	Konrad Sowula 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Agnieszka      Krupka                120.24 -  254: 331   70
    2    40 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  414: 287  150
    3    28 Sławomir       Kucia                 135.51 -  322: 431   86
    4    33 Piotr          Broda                 106.02 -  295: 442   56
    5    35 Dawid          Pikul                 137.86 -  220: 472   88
    6    41 Jacek          Wandzel               109.45 -  331: 350   59
    7    44 Piotr          Sadzyński             100.00 +  416: 174  150
    8    36 Kamil          Kister                111.49 -  288: 292   61
    9    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  371: 297  150
   10    40 Aneta          Szczyrzyca            100.00 +  431: 342  150
   11    30 Krzysztof      Sporczyk              119.29 +  402: 325  169
   12    31 Paulina        Mech                  100.00 -  353: 410   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1239  / 12 103.25




	Maciej Stańczyk 100.00 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Piotr          Adamczyk              117.00 -  248: 477   67
    2    43 Maciej         Michalski             100.00 -  293: 449   50
    3    42 Paulina        Mech                  100.00 -  330: 382   50
    4    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  487: 215  150
    5    39 Piotr          Matyasik              100.00 +  352: 342  150
    6    26 Dawid          Pikul                 137.86 -  280: 515   88
    7    41 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  319: 388   50
    8    43 Monika         Kowalik               100.00 -    1: 400   50
    9    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  374: 219  150
   10    36 Magdalena      Kublik                112.98 -  311: 320   63
   11    39 Marcin         Radwański             100.00 -  342: 401   50
   12    42 Piotr          Matyasik              100.00 +  369: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1068  / 12  89.00




	Mateusz Stańczyk 100.00 Tarnów                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Mirosław       Uglik                 126.24 -  327: 404   76
    2    40 Konrad         Sowula                100.00 -  287: 414   50
    3    44 Michał         Wodecki               100.00 -  264: 371   50
    4    44 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  472: 272  150
    5    41 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  459: 305  150
    6    33 Beata          Marynowicz            100.00 -  354: 408   50
    7    33 Paulina        Mech                  100.00 -  323: 405   50
    8    37 Piotr          Matyasik              100.00 +  340: 326  150
    9    35 Michał         Dulat                 100.00 +  328: 320  150
   10    26 Barbara        Łukaszewicz           109.11 -  268: 629   59
   11    37 Robert         Wagner                100.00 -  363: 377   50
   12    37 Bożena         Guział                100.00 -  307: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1035  / 12  86.25




	Kinga Stecuła 100.00 Bytom                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    45 Michał         Wodecki               100.00 +  466: 244  150
   10    43 Bożena         Guział                100.00 -  309: 355   50
   11    44 Piotr          Sadzyński             100.00 +  466: 145  150
   12    41 Danuta         Wodecka               100.00 +  385: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     500  /  4 125.00




	Magdalena Sulejewska 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Piotr          Matyasik              100.00 -  275: 402   50
    2    34 Przemysław     Herdzina              134.01 -  247: 415   84
    3    45 Magdalena      Kublik                112.98 -  166: 514   63
    4    45 Maciej         Stańczyk              100.00 -  215: 487   50
    5    45 Jacek          Wandzel               109.45 -  213: 401   59
    6    47 PAUZA
    7    45 Michał         Wodecki               100.00 +  337: 264  150
    8    44 Dominik        Małocha               100.00 -  281: 340   50
    9    44 Konrad         Sowula                100.00 -  297: 371   50
   10    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 -  256: 271   50
   11    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  285: 266  150
   12    44 Aneta          Szczyrzyca            100.00 -  294: 364   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     806  / 11  73.27




	Aneta Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jan            Kozłowski             127.97 -  252: 446   78
    2    41 Dawid          Pikul                 137.86 -  320: 369   88
    3    37 Andrzej        Stańczyk              103.90 -  254: 479   54
    4    43 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  252: 387   73
    5    47 PAUZA
    6    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  358: 307  150
    7    41 Maciej         Stańczyk              100.00 +  388: 319  150
    8    35 Jarosław       Sobczak               116.06 -  257: 435   66
    9    38 Katarzyna      Żuławska              111.66 -  216: 398   62
   10    40 Konrad         Sowula                100.00 -  342: 431   50
   11    40 Bożena         Guział                100.00 -  260: 388   50
   12    44 Magdalena      Sulejewska            100.00 +  364: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     971  / 11  88.27




	Monika Szczyrzyca 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Zbigniew       Wietecki              127.39 -  224: 337   77
    2    45 Sławomir       Kucia                 135.51 -  226: 443   86
    3    46 Małgorzata     Sikora                103.39 -  235: 415   53
    4    46 Lidia          Szpakowska            100.00 -  192: 402   50
    5    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  250: 249  150
    6    44 Piotr          Matyasik              100.00 -  247: 328   50
    7    43 Bożena         Guział                100.00 -  185: 470   50
    8    46 Piotr          Sadzyński             100.00 -  240: 278   50
    9    46 Maciej         Stańczyk              100.00 -  219: 374   50
   10    47 PAUZA
   11    46 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  266: 285   50
   12    46 Agnieszka      Niwelińska            100.00 -  230: 313   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     716  / 11  65.09




	Lidia Szpakowska 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Bobowski              128.89 -  268: 401   79
    2    36 Jarosław       Karp                  106.10 -  299: 399   56
    3    38 Beata          Marynowicz            100.00 -  274: 275   50
    4    46 Monika         Szczyrzyca            100.00 +  402: 192  150
    5    38 Teresa         Zalewska              109.43 -  307: 310   59
    6    45 Piotr          Sadzyński             100.00 +  305: 197  150
    7    36 Mateusz        Królikowski           100.00 +  356: 335  150
    8    32 Maciej         Michalski             100.00 -  292: 387   50
    9    33 Kamil          Kister                111.49 +  333: 273  161
   10    34 Jarosław       Sobczak               116.06 -  320: 403   66
   11    36 Joanna         Regdos                100.00 -  277: 345   50
   12    39 Michał         Wodecki               100.00 +  317: 308  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1171  / 12  97.58




	Marta Sztajnert 100.00 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Arkadiusz      Biegun                122.32 +  455: 356  172
    2     9 Joanna         Brychcy               111.61 +  449: 339  162
    3     3 Ireneusz       Kurzok                114.29 -  308: 344   64
    4    16 Grzegorz       Kurowski              131.41 -  328: 460   81
    5    22 Joanna         Regdos                100.00 -  336: 391   50
    6    28 Teresa         Zalewska              109.43 +  495: 336  159
    7    19 Tomasz         Siwiński              108.27 -  251: 442   58
    8    27 Agnieszka      Krupka                120.24 -  226: 400   70
    9    34 Paulina        Naplocha              100.00 +  407: 235  150
   10    33 Joanna         Ostrowska             119.97 -  323: 434   70
   11    33 Beata          Marynowicz            100.00 -  362: 414   50
   12    35 Tomasz         Siwiński              108.27 -  316: 374   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1144  / 12  95.33




	Robert Wagner 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    45 Jarosław       Sobczak               116.06 -  256: 368   66
    2    38 Danuta         Wodecka               100.00 =  334: 334  100
    3    35 Tomasz         Siwiński              108.27 +  342: 334  158
    4    23 Dariusz        Puton                 129.43 -  277: 378   79
    5    32 Marta          Dobrzańska            121.22 -  350: 365   71
    6    38 Mariusz        Sylwestrzuk           122.87 -  277: 408   73
    7    40 Jarosław       Karp                  106.10 -  277: 400   56
    8    42 Teresa         Zalewska              109.43 -  336: 385   59
    9    43 Piotr          Matyasik              100.00 +  373: 325  150
   10    37 Marcin         Radwański             100.00 +  356: 332  150
   11    37 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  377: 363  150
   12    34 Krzysztof      Sporczyk              119.29 -  272: 365   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1181  / 12  98.42




	Danuta Wodecka 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Zofia          Gajewska              122.04 -  333: 403   72
    2    38 Robert         Wagner                100.00 =  334: 334  100
    3    34 Joanna         Regdos                100.00 +  454: 268  150
    4    22 Paweł          Kowalski              120.31 -  360: 406   70
    5    31 Michał         Alabrudziński         138.35 -  316: 479   88
    6    36 Andrzej        Rechowicz             121.22 -  288: 379   71
    7    39 Jacek          Wandzel               109.45 -  319: 470   59
    8    41 Marcin         Radwański             100.00 +  343: 292  150
    9    37 Teresa         Zalewska              109.43 -  303: 424   59
   10    38 Mateusz        Królikowski           100.00 +  313: 301  150
   11    38 Jarosław       Karp                  106.10 -  316: 456   56
   12    41 Kinga          Stecuła               100.00 -  322: 385   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1075  / 12  89.58




	Michał Wodecki 100.00 Skrzyszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Grzegorz       Wilk                  121.47 -  259: 478   71
    2    37 Marta          Dobrzańska            121.22 -  266: 415   71
    3    44 Mateusz        Stańczyk              100.00 +  371: 264  150
    4    40 Paweł          Jackowski             139.99 -  280: 426   90
    5    42 Małgorzata     Sikora                103.39 -  327: 383   53
    6    42 Katarzyna      Żuławska              111.66 -  293: 441   62
    7    45 Magdalena      Sulejewska            100.00 -  264: 337   50
    8    45 Agnieszka      Niwelińska            100.00 +  295: 288  150
    9    45 Kinga          Stecuła               100.00 -  244: 466   50
   10    45 Piotr          Sadzyński             100.00 +  457: 130  150
   11    43 Anna Gabriela  Kortońska             100.00 +  365: 275  150
   12    39 Lidia          Szpakowska            100.00 -  308: 317   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1097  / 12  91.42


Wyniki poszczególnych rund turnieju  XIII Mistrzostwa Krakowa



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Magdalena      Kublik                416: 308
   2 Katarzyna      Żuławska             - Dariusz        Kosz                  285: 327
   3 Stanisław      Rydzik               - Renata         Andracka              433: 272
   4 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Obremski              380: 352
   5 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Kister                460: 339
   6 Elżbieta       Szuba                - Mateusz        Żbikowski             407: 366
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Jacek          Wandzel               455: 388
   8 Teresa         Zalewska             - Bartosz        Morawski              375: 423
   9 Paweł          Jackowski            - Roman          Figiel                373: 351
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Alabrudziński         365: 385
  11 Dawid          Pikul                - Tomasz         Siwiński              323: 401
  12 Agata          Kopta                - Dawid          Adamczyk              477: 313
  13 Sławomir       Kucia                - Łukasz         Sornek                315: 384
  14 Jarosław       Karp                 - Tomasz         Ciejka                339: 378
  15 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Broda                 342: 372
  16 Andrzej        Stańczyk             - Marek          Reda                  332: 388
  17 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sikora                427: 285
  18 Andrzej        Grabiński            - Dariusz        Puton                 345: 344
  19 Artur          Irzyk                - Piotr          Sadzyński             524: 153
  20 Lidia          Szpakowska           - Łukasz         Bobowski              268: 401
  21 Jan            Kozłowski            - Aneta          Szczyrzyca            446: 252
  22 Monika         Szczyrzyca           - Zbigniew       Wietecki              224: 337
  23 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Marynowicz            417: 306
  24 Bożena         Guział               - Bogusław       Szyszka               318: 376
  25 Małgorzata     Sulejewska           - Paulina        Naplocha              366: 313
  26 Mateusz        Stańczyk             - Mirosław       Uglik                 327: 404
  27 Rafał          Wesołowski           - Dominik        Małocha               534: 255
  28 Joanna         Pawlińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           285: 278
  29 Arkadiusz      Biegun               - Marta          Sztajnert             356: 455
  30 Danuta         Wodecka              - Zofia          Gajewska              333: 403
  31 Grzegorz       Wilk                 - Michał         Wodecki               478: 259
  32 Bartosz        Boniecki             - Marta          Dobrzańska            363: 337
  33 Andrzej        Rechowicz            - Paulina        Mech                  403: 287
  34 Michał         Dulat                - Grzegorz       Kwiecień              232: 400
  35 Paweł          Kowalski             - Joanna         Regdos                450: 343
  36 Konrad         Sowula               - Agnieszka      Krupka                254: 331
  37 Sławomir       Piotrowski           - Marcin         Ceglarek              413: 284
  38 Anna Gabriela  Kortońska            - Joanna         Ostrowska             285: 303
  40 Agnieszka      Niwelińska           - Krzysztof      Sporczyk              220: 440
  41 Tomasz         Lempart              - Izabela        Borkiewicz            403: 249
  42 Maciej         Stańczyk             - Piotr          Adamczyk              248: 477
  43 Magdalena      Sulejewska           - Piotr          Matyasik              275: 402
  44 Maciej         Chmielowski          - Grzegorz       Grzeszczuk            323: 436
  45 Jarosław       Sobczak              - Robert         Wagner                368: 256
  46 Marcin         Radwański            - Mikołaj        Fidziński             389: 377
  47 Jacek          Pietruszka           - Mateusz        Królikowski           494: 297
  48 Maciej         Michalski            - Ireneusz       Kurzok                319: 336


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Matyasik             - Rafał          Wesołowski            291: 307
   2 Łukasz         Bobowski             - Artur          Irzyk                 417: 283
   3 Tomasz         Siwiński             - Jacek          Pietruszka            339: 424
   4 Grzegorz       Kwiecień             - Grzegorz       Wilk                  362: 384
   5 Piotr          Adamczyk             - Marcin         Radwański             395: 306
   6 Marek          Reda                 - Agata          Kopta                 390: 334
   7 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             423: 369
   8 Łukasz         Sornek               - Mariusz        Wrze¶niewski          295: 436
   9 Marta          Sztajnert            - Joanna         Brychcy               449: 339
  10 Tomasz         Ciejka               - Paweł          Kowalski              457: 416
  11 Bogusław       Szyszka              - Jan            Kozłowski             296: 435
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             423: 365
  13 Grzegorz       Grzeszczuk           - Piotr          Broda                 354: 334
  14 Jarosław       Sobczak              - Stanisław      Rydzik                295: 377
  15 Grzegorz       Kurowski             - Małgorzata     Sulejewska            259: 470
  16 Bartosz        Morawski             - Bartosz        Boniecki              506: 353
  17 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Grabiński             379: 479
  18 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          363: 437
  19 Ireneusz       Kurzok               - Sławomir       Piotrowski            488: 367
  20 Agnieszka      Krupka               - Elżbieta       Szuba                 368: 419
  21 Mirosław       Uglik                - Dariusz        Kosz                  348: 396
  22 Zofia          Gajewska             - Joanna         Ostrowska             493: 357
  23 Andrzej        Rechowicz            - Joanna         Pawlińska             387: 270
  24 Jacek          Wandzel              - Tomasz         Lempart               300: 369
  25 Mikołaj        Fidziński            - Magdalena      Kublik                442: 303
  26 Beata          Marynowicz           - Teresa         Zalewska              397: 424
  27 Mateusz        Żbikowski            - Mateusz        Królikowski           380: 427
  28 Paulina        Mech                 - Barbara        Łukaszewicz           365: 386
  29 Arkadiusz      Biegun               - Katarzyna      Żuławska              419: 368
  30 Małgorzata     Sikora               - Krzysztof      Obremski              324: 476
  31 Roman          Figiel               - Anna Gabriela  Kortońska             401: 268
  32 Dariusz        Puton                - Marcin         Ceglarek              453: 292
  33 Joanna         Regdos               - Mariusz        Sylwestrzuk           398: 390
  34 Magdalena      Sulejewska           - Przemysław     Herdzina              247: 415
  35 Kamil          Kister               - Renata         Andracka              279: 421
  36 Lidia          Szpakowska           - Jarosław       Karp                  299: 399
  37 Marta          Dobrzańska           - Michał         Wodecki               415: 266
  38 Robert         Wagner               - Danuta         Wodecka               334: 334
  39 Dominik        Małocha              - Andrzej        Stańczyk              412: 409
  40 Mateusz        Stańczyk             - Konrad         Sowula                287: 414
  41 Aneta          Szczyrzyca           - Dawid          Pikul                 320: 369
  42 Izabela        Borkiewicz           - Maciej         Chmielowski           282: 448
  43 Maciej         Michalski            - Maciej         Stańczyk              449: 293
  44 Michał         Dulat                - Bożena         Guział                279: 243
  45 Sławomir       Kucia                - Monika         Szczyrzyca            443: 226
  46 Dawid          Adamczyk             - Agnieszka      Niwelińska            396: 326
  47 Piotr          Sadzyński            - Paulina        Naplocha              155: 480


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Bartosz        Morawski              443: 378
   2 Elżbieta       Szuba                - Jacek          Pietruszka            334: 395
   3 Ireneusz       Kurzok               - Marta          Sztajnert             344: 308
   4 Zofia          Gajewska             - Andrzej        Grabiński             296: 415
   5 Łukasz         Bobowski             - Mariusz        Wrze¶niewski          393: 379
   6 Stanisław      Rydzik               - Jan            Kozłowski             423: 388
   7 Piotr          Adamczyk             - Michał         Alabrudziński         351: 337
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             397: 339
   9 Grzegorz       Wilk                 - Grzegorz       Grzeszczuk            291: 347
  10 Marek          Reda                 - Karol          Wyrębkiewicz          449: 434
  11 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Lempart               350: 375
  12 Dariusz        Kosz                 - Małgorzata     Sulejewska            352: 309
  13 Jarosław       Karp                 - Paweł          Kowalski              306: 314
  14 Mateusz        Królikowski          - Tomasz         Zwoliński             379: 383
  15 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Boniecki              394: 372
  16 Joanna         Brychcy              - Mikołaj        Fidziński             406: 320
  17 Piotr          Broda                - Agata          Kopta                 379: 381
  18 Artur          Irzyk                - Dawid          Adamczyk              446: 423
  19 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              269: 332
  20 Dariusz        Puton                - Agnieszka      Krupka                377: 279
  21 Marcin         Radwański            - Marek          Dudkiewicz            332: 406
  22 Paulina        Naplocha             - Renata         Andracka              268: 413
  23 Piotr          Matyasik             - Sławomir       Piotrowski            234: 536
  24 Dawid          Pikul                - Arkadiusz      Biegun                334: 390
  25 Maciej         Chmielowski          - Grzegorz       Kurowski              290: 388
  26 Łukasz         Sornek               - Maciej         Michalski             357: 314
  27 Bogusław       Szyszka              - Grzegorz       Kwiecień              379: 373
  28 Konrad         Sowula               - Sławomir       Kucia                 322: 431
  29 Dominik        Małocha              - Przemysław     Herdzina              345: 389
  30 Mirosław       Uglik                - Jarosław       Sobczak               478: 307
  31 Joanna         Ostrowska            - Marta          Dobrzańska            350: 315
  32 Joanna         Pawlińska            - Roman          Figiel                423: 334
  33 Barbara        Łukaszewicz          - Michał         Dulat                 399: 264
  34 Danuta         Wodecka              - Joanna         Regdos                454: 268
  35 Robert         Wagner               - Tomasz         Siwiński              342: 334
  36 Mateusz        Żbikowski            - Paweł          Jackowski             392: 317
  37 Andrzej        Stańczyk             - Aneta          Szczyrzyca            479: 254
  38 Beata          Marynowicz           - Lidia          Szpakowska            275: 274
  39 Jacek          Wandzel              - Bożena         Guział                272: 447
  40 Mariusz        Sylwestrzuk          - Anna Gabriela  Kortońska             287: 351
  41 Katarzyna      Żuławska             - Agnieszka      Niwelińska            297: 263
  42 Maciej         Stańczyk             - Paulina        Mech                  330: 382
  43 Kamil          Kister               - Izabela        Borkiewicz            382: 296
  44 Michał         Wodecki              - Mateusz        Stańczyk              371: 264
  45 Magdalena      Kublik               - Magdalena      Sulejewska            514: 166
  46 Monika         Szczyrzyca           - Małgorzata     Sikora                235: 415
  47 Marcin         Ceglarek             - Piotr          Sadzyński             477: 154


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jacek          Pietruszka           - Piotr          Adamczyk              392: 374
   2 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Ciejka                417: 323
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Kurzok                424: 282
   4 Tomasz         Lempart              - Andrzej        Grabiński             502: 293
   5 Grzegorz       Grzeszczuk           - Stanisław      Rydzik                400: 411
   6 Dariusz        Kosz                 - Marek          Reda                  465: 431
   7 Sławomir       Piotrowski           - Elżbieta       Szuba                 375: 312
   8 Bartosz        Morawski             - Grzegorz       Wilk                  464: 344
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Barbara        Łukaszewicz           411: 319
  10 Mariusz        Wrze¶niewski         - Przemysław     Herdzina              426: 382
  11 Jan            Kozłowski            - Michał         Alabrudziński         430: 333
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Artur          Irzyk                 431: 306
  13 Andrzej        Rechowicz            - Mirosław       Uglik                 409: 498
  14 Renata         Andracka             - Krzysztof      Obremski              366: 374
  15 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Brychcy               553: 312
  16 Marta          Sztajnert            - Grzegorz       Kurowski              328: 460
  17 Marek          Dudkiewicz           - Bogusław       Szyszka               427: 254
  18 Zofia          Gajewska             - Łukasz         Sornek                351: 377
  19 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Kopta                 416: 293
  20 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            370: 446
  21 Sławomir       Kucia                - Joanna         Pawlińska             420: 251
  22 Paweł          Kowalski             - Danuta         Wodecka               406: 360
  23 Dariusz        Puton                - Robert         Wagner                378: 277
  24 Arkadiusz      Biegun               - Andrzej        Stańczyk              396: 368
  25 Mikołaj        Fidziński            - Paulina        Mech                  334: 202
  26 Marcin         Radwański            - Mateusz        Żbikowski             245: 533
  27 Grzegorz       Kwiecień             - Dawid          Pikul                 421: 401
  28 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Sikora                392: 323
  29 Magdalena      Kublik               - Dominik        Małocha               428: 284
  30 Joanna         Regdos               - Mateusz        Królikowski           383: 367
  31 Bożena         Guział               - Bartosz        Boniecki              406: 407
  32 Roman          Figiel               - Kamil          Kister                379: 356
  33 Piotr          Broda                - Konrad         Sowula                442: 295
  34 Agnieszka      Krupka               - Maciej         Michalski             305: 474
  35 Tomasz         Siwiński             - Beata          Marynowicz            326: 347
  36 Teresa         Zalewska             - Jarosław       Sobczak               330: 343
  37 Marta          Dobrzańska           - Katarzyna      Żuławska              406: 342
  38 Paulina        Naplocha             - Piotr          Matyasik              318: 313
  39 Anna Gabriela  Kortońska            - Maciej         Chmielowski           315: 406
  40 Paweł          Jackowski            - Michał         Wodecki               426: 280
  41 Marcin         Ceglarek             - Michał         Dulat                 330: 281
  42 Jarosław       Karp                 - Jacek          Wandzel               394: 305
  43 Mariusz        Sylwestrzuk          - Aneta          Szczyrzyca            387: 252
  44 Agnieszka      Niwelińska           - Mateusz        Stańczyk              272: 472
  45 Maciej         Stańczyk             - Magdalena      Sulejewska            487: 215
  46 Monika         Szczyrzyca           - Lidia          Szpakowska            192: 402
  47 Piotr          Sadzyński            - Izabela        Borkiewicz            400:   1


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Jacek          Pietruszka            349: 324
   2 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Sporczyk              363: 361
   3 Tomasz         Lempart              - Dariusz        Kosz                  356: 425
   4 Bartosz        Morawski             - Piotr          Adamczyk              482: 337
   5 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Zwoliński             363: 433
   6 Mirosław       Uglik                - Paweł          Kowalski              517: 335
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Jan            Kozłowski             427: 399
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Arkadiusz      Biegun                396: 328
   9 Mariusz        Wrze¶niewski         - Dariusz        Puton                 366: 367
  10 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Grzeszczuk            436: 331
  11 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Reda                  388: 403
  12 Andrzej        Grabiński            - Rafał          Wesołowski            414: 345
  13 Ireneusz       Kurzok               - Marek          Dudkiewicz            415: 428
  14 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Kucia                 422: 301
  15 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Sornek                423: 362
  16 Renata         Andracka             - Mateusz        Żbikowski             323: 364
  17 Elżbieta       Szuba                - Artur          Irzyk                 333: 362
  18 Grzegorz       Kwiecień             - Barbara        Łukaszewicz           313: 445
  19 Maciej         Chmielowski          - Maciej         Michalski             347: 276
  20 Magdalena      Kublik               - Roman          Figiel                380: 391
  21 Zofia          Gajewska             - Jarosław       Karp                  323: 261
  22 Joanna         Regdos               - Marta          Sztajnert             391: 336
  23 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Rechowicz             362: 260
  24 Przemysław     Herdzina             - Marcin         Ceglarek              530: 222
  25 Piotr          Broda                - Joanna         Ostrowska             361: 427
  26 Dawid          Adamczyk             - Paulina        Naplocha              424: 271
  27 Beata          Marynowicz           - Grzegorz       Wilk                  306: 392
  28 Bartosz        Boniecki             - Jarosław       Sobczak               340: 468
  29 Agata          Kopta                - Bogusław       Szyszka               490: 303
  30 Joanna         Pawlińska            - Paweł          Jackowski             285: 435
  31 Michał         Alabrudziński        - Danuta         Wodecka               479: 316
  32 Robert         Wagner               - Marta          Dobrzańska            350: 365
  33 Mikołaj        Fidziński            - Andrzej        Stańczyk              333: 424
  34 Mateusz        Królikowski          - Katarzyna      Żuławska              362: 340
  35 Konrad         Sowula               - Dawid          Pikul                 220: 472
  36 Agnieszka      Krupka               - Bożena         Guział                352: 319
  37 Tomasz         Siwiński             - Marcin         Radwański             377: 352
  38 Lidia          Szpakowska           - Teresa         Zalewska              307: 310
  39 Piotr          Matyasik             - Maciej         Stańczyk              342: 352
  40 Paulina        Mech                 - Kamil          Kister                398: 392
  41 Anna Gabriela  Kortońska            - Mateusz        Stańczyk              305: 459
  42 Michał         Wodecki              - Małgorzata     Sikora                327: 383
  43 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Dulat                 450: 226
  44 Dominik        Małocha              - Piotr          Sadzyński             413: 218
  45 Jacek          Wandzel              - Magdalena      Sulejewska            401: 213
  46 Agnieszka      Niwelińska           - Monika         Szczyrzyca            249: 250
  47 Aneta          Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Stanisław      Rydzik                436: 397
   2 Bartosz        Morawski             - Łukasz         Bobowski              504: 325
   3 Jacek          Pietruszka           - Mirosław       Uglik                 351: 431
   4 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                356: 349
   5 Tomasz         Lempart              - Sławomir       Piotrowski            339: 519
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Małgorzata     Sulejewska            368: 421
   7 Marek          Reda                 - Andrzej        Grabiński             432: 362
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dariusz        Puton                 384: 379
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              336: 398
  10 Jan            Kozłowski            - Sławomir       Kucia                 514: 371
  11 Arkadiusz      Biegun               - Mariusz        Wrze¶niewski          334: 415
  12 Grzegorz       Wilk                 - Przemysław     Herdzina              383: 363
  13 Mateusz        Żbikowski            - Grzegorz       Grzeszczuk            371: 370
  14 Rafał          Wesołowski           - Zofia          Gajewska              425: 294
  15 Agata          Kopta                - Ireneusz       Kurzok                495: 352
  16 Roman          Figiel               - Krzysztof      Obremski              340: 368
  17 Michał         Alabrudziński        - Marta          Dobrzańska            486: 258
  18 Maciej         Chmielowski          - Dawid          Adamczyk              398: 384
  19 Piotr          Adamczyk             - Joanna         Ostrowska             359: 300
  20 Grzegorz       Kurowski             - Joanna         Brychcy               350: 453
  21 Artur          Irzyk                - Joanna         Regdos                404: 269
  22 Paweł          Kowalski             - Jarosław       Sobczak               354: 346
  23 Łukasz         Sornek               - Paweł          Jackowski             409: 354
  24 Barbara        Łukaszewicz          - Andrzej        Stańczyk              308: 449
  25 Małgorzata     Sikora               - Magdalena      Kublik                341: 313
  26 Dawid          Pikul                - Maciej         Stańczyk              515: 280
  27 Dominik        Małocha              - Piotr          Broda                 278: 383
  28 Marta          Sztajnert            - Teresa         Zalewska              495: 336
  29 Jarosław       Karp                 - Grzegorz       Kwiecień              311: 372
  30 Bartosz        Boniecki             - Paulina        Naplocha              396: 248
  31 Mateusz        Królikowski          - Agnieszka      Krupka                274: 437
  32 Maciej         Michalski            - Paulina        Mech                  381: 316
  33 Mateusz        Stańczyk             - Beata          Marynowicz            354: 408
  34 Bogusław       Szyszka              - Mikołaj        Fidziński             422: 319
  35 Marcin         Ceglarek             - Elżbieta       Szuba                 338: 324
  36 Danuta         Wodecka              - Andrzej        Rechowicz             288: 379
  37 Renata         Andracka             - Joanna         Pawlińska             393: 267
  38 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Wagner                408: 277
  39 Kamil          Kister               - Tomasz         Siwiński              337: 423
  40 Bożena         Guział               - Anna Gabriela  Kortońska             274: 309
  41 Jacek          Wandzel              - Konrad         Sowula                350: 331
  42 Katarzyna      Żuławska             - Michał         Wodecki               441: 293
  43 Michał         Dulat                - Marcin         Radwański             329: 361
  44 Piotr          Matyasik             - Monika         Szczyrzyca            328: 247
  45 Piotr          Sadzyński            - Lidia          Szpakowska            197: 305
  46 Aneta          Szczyrzyca           - Agnieszka      Niwelińska            358: 307
  47 Magdalena      Sulejewska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Marek          Dudkiewicz            455: 240
   2 Małgorzata     Sulejewska           - Bartosz        Morawski              283: 424
   3 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 302: 393
   4 Sławomir       Piotrowski           - Łukasz         Bobowski              382: 402
   5 Zbigniew       Wietecki             - Tomasz         Zwoliński             388: 390
   6 Marek          Reda                 - Jan            Kozłowski             518: 326
   7 Mariusz        Wrze¶niewski         - Artur          Irzyk                 418: 362
   8 Andrzej        Grabiński            - Agata          Kopta                 283: 383
   9 Dariusz        Puton                - Karol          Wyrębkiewicz          506: 344
  10 Michał         Alabrudziński        - Paweł          Kowalski              547: 243
  11 Piotr          Adamczyk             - Rafał          Wesołowski            374: 285
  12 Grzegorz       Wilk                 - Mateusz        Żbikowski             330: 391
  13 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Sporczyk              405: 364
  14 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Chmielowski           387: 363
  15 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Lempart               305: 362
  16 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Stańczyk              425: 303
  17 Przemysław     Herdzina             - Mariusz        Sylwestrzuk           274: 443
  18 Dawid          Pikul                - Roman          Figiel                514: 283
  19 Tomasz         Siwiński             - Marta          Sztajnert             442: 251
  20 Renata         Andracka             - Dawid          Adamczyk              352: 422
  21 Andrzej        Rechowicz            - Sławomir       Kucia                 344: 396
  22 Grzegorz       Kurowski             - Zofia          Gajewska              404: 280
  23 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Broda                 343: 409
  24 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Jackowski             254: 473
  25 Marta          Dobrzańska           - Grzegorz       Kwiecień              361: 344
  26 Grzegorz       Grzeszczuk           - Agnieszka      Krupka                358: 327
  27 Małgorzata     Sikora               - Bartosz        Boniecki              363: 342
  28 Joanna         Regdos               - Arkadiusz      Biegun                288: 452
  29 Beata          Marynowicz           - Barbara        Łukaszewicz           257: 466
  30 Ireneusz       Kurzok               - Bogusław       Szyszka               351: 488
  31 Marcin         Ceglarek             - Maciej         Michalski             383: 355
  32 Magdalena      Kublik               - Marcin         Radwański             438: 416
  33 Paulina        Mech                 - Mateusz        Stańczyk              405: 323
  34 Elżbieta       Szuba                - Piotr          Matyasik              333: 312
  35 Paulina        Naplocha             - Mikołaj        Fidziński             248: 454
  36 Lidia          Szpakowska           - Mateusz        Królikowski           356: 335
  37 Anna Gabriela  Kortońska            - Katarzyna      Żuławska              343: 333
  38 Teresa         Zalewska             - Joanna         Pawlińska             349: 422
  39 Danuta         Wodecka              - Jacek          Wandzel               319: 470
  40 Robert         Wagner               - Jarosław       Karp                  277: 400
  41 Aneta          Szczyrzyca           - Maciej         Stańczyk              388: 319
  42 Kamil          Kister               - Dominik        Małocha               475: 311
  43 Bożena         Guział               - Monika         Szczyrzyca            470: 185
  44 Piotr          Sadzyński            - Konrad         Sowula                174: 416
  45 Michał         Wodecki              - Magdalena      Sulejewska            264: 337
  46 Michał         Dulat                - Agnieszka      Niwelińska            268: 221


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kosz                  394: 434
   2 Marek          Reda                 - Bartosz        Morawski              338: 468
   3 Mirosław       Uglik                - Łukasz         Bobowski              292: 450
   4 Sławomir       Piotrowski           - Małgorzata     Sulejewska            471: 332
   5 Tomasz         Lempart              - Michał         Alabrudziński         402: 451
   6 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Wrze¶niewski          452: 266
   7 Agata          Kopta                - Marek          Dudkiewicz            328: 370
   8 Dariusz        Puton                - Piotr          Adamczyk              341: 438
   9 Mateusz        Żbikowski            - Joanna         Brychcy               354: 338
  10 Tomasz         Ciejka               - Zbigniew       Wietecki              410: 415
  11 Jan            Kozłowski            - Krzysztof      Obremski              379: 451
  12 Mariusz        Sylwestrzuk          - Dawid          Pikul                 359: 310
  13 Tomasz         Siwiński             - Karol          Wyrębkiewicz          335: 425
  14 Dawid          Adamczyk             - Grzegorz       Wilk                  399: 284
  15 Grzegorz       Grzeszczuk           - Krzysztof      Sporczyk              467: 304
  16 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Grabiński             352: 317
  17 Rafał          Wesołowski           - Maciej         Chmielowski           378: 397
  18 Barbara        Łukaszewicz          - Bogusław       Szyszka               322: 494
  19 Paweł          Kowalski             - Artur          Irzyk                 342: 385
  20 Piotr          Broda                - Łukasz         Sornek                386: 369
  21 Marta          Dobrzańska           - Sławomir       Kucia                 330: 318
  22 Marcin         Ceglarek             - Grzegorz       Kurowski              312: 407
  23 Małgorzata     Sikora               - Arkadiusz      Biegun                258: 420
  24 Andrzej        Stańczyk             - Elżbieta       Szuba                 407: 458
  25 Przemysław     Herdzina             - Zofia          Gajewska              384: 362
  26 Jarosław       Karp                 - Magdalena      Kublik                393: 345
  27 Agnieszka      Krupka               - Marta          Sztajnert             400: 226
  28 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kwiecień              402: 294
  29 Mikołaj        Fidziński            - Joanna         Regdos                374: 335
  30 Bartosz        Boniecki             - Paulina        Mech                    1: 400
  31 Ireneusz       Kurzok               - Beata          Marynowicz            388: 315
  32 Maciej         Michalski            - Lidia          Szpakowska            387: 292
  33 Anna Gabriela  Kortońska            - Renata         Andracka              298: 385
  34 Joanna         Pawlińska            - Jacek          Wandzel               310: 361
  35 Jarosław       Sobczak              - Aneta          Szczyrzyca            435: 257
  36 Konrad         Sowula               - Kamil          Kister                288: 292
  37 Mateusz        Stańczyk             - Piotr          Matyasik              340: 326
  38 Paulina        Naplocha             - Bożena         Guział                353: 292
  39 Mateusz        Królikowski          - Michał         Dulat                 258: 337
  40 Andrzej        Matyasik             - Katarzyna      Żuławska              278: 350
  41 Marcin         Radwański            - Danuta         Wodecka               292: 343
  42 Teresa         Zalewska             - Robert         Wagner                385: 336
  43 Monika         Kowalik              - Maciej         Stańczyk              400:   1
  44 Magdalena      Sulejewska           - Dominik        Małocha               281: 340
  45 Agnieszka      Niwelińska           - Michał         Wodecki               288: 295
  46 Monika         Szczyrzyca           - Piotr          Sadzyński             240: 278


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Dariusz        Kosz                  279: 457
   2 Bartosz        Morawski             - Sławomir       Piotrowski            493: 313
   3 Mateusz        Żbikowski            - Michał         Alabrudziński         399: 414
   4 Piotr          Adamczyk             - Mirosław       Uglik                 381: 367
   5 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                365: 434
   6 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             382: 354
   7 Krzysztof      Obremski             - Zbigniew       Wietecki              413: 363
   8 Artur          Irzyk                - Karol          Wyrębkiewicz          388: 419
   9 Leszek         Stecuła              - Agata          Kopta                 422: 367
  10 Piotr          Broda                - Tomasz         Ciejka                308: 337
  11 Grzegorz       Grzeszczuk           - Mariusz        Wrze¶niewski          378: 396
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Dawid          Adamczyk              448: 401
  13 Bogusław       Szyszka              - Dariusz        Puton                 385: 420
  14 Tomasz         Lempart              - Mariusz        Sylwestrzuk           343: 378
  15 Paweł          Jackowski            - Joanna         Brychcy               383: 383
  16 Arkadiusz      Biegun               - Maciej         Chmielowski           378: 393
  17 Marta          Dobrzańska           - Grzegorz       Kurowski              329: 368
  18 Andrzej        Grabiński            - Jan            Kozłowski             376: 381
  19 Dawid          Pikul                - Jarosław       Sobczak               473: 338
  20 Paweł          Kowalski             - Przemysław     Herdzina              411: 423
  21 Rafał          Wesołowski           - Grzegorz       Wilk                  393: 286
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Łukasz         Sornek                381: 388
  23 Jacek          Wandzel              - Barbara        Łukaszewicz           407: 392
  24 Sławomir       Kucia                - Jarosław       Karp                  374: 305
  25 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Siwiński              394: 325
  26 Joanna         Ostrowska            - Ireneusz       Kurzok                237: 413
  27 Małgorzata     Sikora               - Maciej         Michalski             336: 363
  28 Mikołaj        Fidziński            - Marcin         Ceglarek              365: 294
  29 Andrzej        Stańczyk             - Renata         Andracka              398: 380
  30 Paulina        Mech                 - Elżbieta       Szuba                 347: 402
  31 Magdalena      Kublik               - Beata          Marynowicz            352: 384
  32 Grzegorz       Kwiecień             - Joanna         Pawlińska             376: 366
  33 Lidia          Szpakowska           - Kamil          Kister                333: 273
  34 Marta          Sztajnert            - Paulina        Naplocha              407: 235
  35 Mateusz        Stańczyk             - Michał         Dulat                 328: 320
  36 Zofia          Gajewska             - Anna Gabriela  Kortońska             569: 291
  37 Danuta         Wodecka              - Teresa         Zalewska              303: 424
  38 Katarzyna      Żuławska             - Aneta          Szczyrzyca            398: 216
  39 Monika         Kowalik              - Joanna         Regdos                209: 430
  40 Dominik        Małocha              - Bożena         Guział                366: 332
  41 Piotr          Sadzyński            - Mateusz        Królikowski           203: 440
  42 Andrzej        Matyasik             - Marcin         Radwański             196: 452
  43 Robert         Wagner               - Piotr          Matyasik              373: 325
  44 Magdalena      Sulejewska           - Konrad         Sowula                297: 371
  45 Kinga          Stecuła              - Michał         Wodecki               466: 244
  46 Maciej         Stańczyk             - Monika         Szczyrzyca            374: 219
  47 Agnieszka      Niwelińska           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              414: 454
   2 Michał         Alabrudziński        - Łukasz         Bobowski              372: 348
   3 Krzysztof      Obremski             - Piotr          Adamczyk              404: 326
   4 Marek          Dudkiewicz           - Stanisław      Rydzik                344: 377
   5 Leszek         Stecuła              - Sławomir       Piotrowski            346: 502
   6 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Sulejewska            491: 388
   7 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Reda                  414: 450
   8 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              374: 326
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Sylwestrzuk           517: 310
  10 Maciej         Chmielowski          - Dariusz        Puton                 272: 363
  11 Mariusz        Wrze¶niewski         - Paweł          Jackowski             347: 315
  12 Mateusz        Żbikowski            - Dawid          Pikul                 413: 491
  13 Joanna         Brychcy              - Tomasz         Ciejka                356: 369
  14 Jan            Kozłowski            - Piotr          Broda                 409: 279
  15 Dawid          Adamczyk             - Sławomir       Kucia                 384: 477
  16 Agata          Kopta                - Elżbieta       Szuba                 371: 305
  17 Przemysław     Herdzina             - Ireneusz       Kurzok                403: 316
  18 Mikołaj        Fidziński            - Arkadiusz      Biegun                302: 324
  19 Maciej         Michalski            - Rafał          Wesołowski            398: 547
  20 Artur          Irzyk                - Jacek          Wandzel               447: 278
  21 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Lempart               485: 355
  22 Łukasz         Sornek               - Grzegorz       Grzeszczuk            362: 426
  23 Bogusław       Szyszka              - Marta          Dobrzańska            465: 306
  24 Grzegorz       Wilk                 - Andrzej        Stańczyk              386: 338
  25 Katarzyna      Żuławska             - Krzysztof      Sporczyk              422: 416
  26 Barbara        Łukaszewicz          - Mateusz        Stańczyk              629: 268
  27 Joanna         Regdos               - Zofia          Gajewska              358: 455
  28 Renata         Andracka             - Jarosław       Karp                  415: 299
  29 Paulina        Mech                 - Tomasz         Siwiński              335: 263
  30 Andrzej        Grabiński            - Małgorzata     Sikora                402: 294
  31 Paweł          Kowalski             - Dominik        Małocha               336: 392
  32 Beata          Marynowicz           - Grzegorz       Kwiecień              315: 361
  33 Marta          Sztajnert            - Joanna         Ostrowska             323: 434
  34 Jarosław       Sobczak              - Lidia          Szpakowska            403: 320
  35 Teresa         Zalewska             - Marcin         Ceglarek              399: 308
  36 Maciej         Stańczyk             - Magdalena      Kublik                311: 320
  37 Marcin         Radwański            - Robert         Wagner                332: 356
  38 Mateusz        Królikowski          - Danuta         Wodecka               301: 313
  39 Kamil          Kister               - Michał         Dulat                 374: 202
  40 Konrad         Sowula               - Aneta          Szczyrzyca            431: 342
  41 Monika         Kowalik              - Joanna         Pawlińska             199: 358
  42 Paulina        Naplocha             - Anna Gabriela  Kortońska             384: 263
  43 Kinga          Stecuła              - Bożena         Guział                309: 355
  44 Andrzej        Matyasik             - Piotr          Matyasik              265: 315
  45 Michał         Wodecki              - Piotr          Sadzyński             457: 130
  46 Magdalena      Sulejewska           - Agnieszka      Niwelińska            256: 271
  47 Monika         Szczyrzyca           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Morawski              413: 326
   2 Sławomir       Piotrowski           - Dariusz        Kosz                  349: 433
   3 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                342: 394
   4 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Wrze¶niewski          423: 406
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Tomasz         Ciejka                339: 372
   6 Piotr          Adamczyk             - Marek          Reda                  343: 386
   7 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Puton                 376: 381
   8 Łukasz         Bobowski             - Marek          Dudkiewicz            454: 376
   9 Dawid          Adamczyk             - Dawid          Pikul                 292: 424
  10 Zofia          Gajewska             - Jan            Kozłowski             403: 415
  11 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            362: 449
  12 Tomasz         Lempart              - Mateusz        Żbikowski             347: 505
  13 Maciej         Michalski            - Agata          Kopta                 386: 390
  14 Andrzej        Grabiński            - Artur          Irzyk                 375: 348
  15 Jarosław       Sobczak              - Przemysław     Herdzina              424: 344
  16 Małgorzata     Sulejewska           - Ireneusz       Kurzok                355: 394
  17 Elżbieta       Szuba                - Grzegorz       Grzeszczuk            397: 445
  18 Bogusław       Szyszka              - Piotr          Broda                 385: 330
  19 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Fidziński             362: 307
  20 Sławomir       Kucia                - Grzegorz       Kwiecień              325: 396
  21 Leszek         Stecuła              - Łukasz         Sornek                316: 305
  22 Arkadiusz      Biegun               - Teresa         Zalewska              401: 328
  23 Katarzyna      Żuławska             - Grzegorz       Kurowski              344: 353
  24 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jacek          Wandzel               382: 309
  25 Paulina        Mech                 - Agnieszka      Krupka                307: 345
  26 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Chmielowski           301: 397
  27 Paweł          Jackowski            - Marta          Dobrzańska            429: 334
  28 Andrzej        Stańczyk             - Joanna         Brychcy               418: 390
  29 Dominik        Małocha              - Barbara        Łukaszewicz           265: 420
  30 Krzysztof      Sporczyk             - Konrad         Sowula                325: 402
  31 Marcin         Ceglarek             - Magdalena      Kublik                340: 424
  32 Małgorzata     Sikora               - Paweł          Kowalski              298: 443
  33 Marta          Sztajnert            - Beata          Marynowicz            362: 414
  34 Joanna         Pawlińska            - Tomasz         Siwiński              403: 392
  35 Kamil          Kister               - Paulina        Naplocha              436: 241
  36 Lidia          Szpakowska           - Joanna         Regdos                277: 345
  37 Mateusz        Stańczyk             - Robert         Wagner                363: 377
  38 Jarosław       Karp                 - Danuta         Wodecka               456: 316
  39 Maciej         Stańczyk             - Marcin         Radwański             342: 401
  40 Bożena         Guział               - Aneta          Szczyrzyca            388: 260
  41 Monika         Kowalik              - Mateusz        Królikowski           150: 450
  42 Piotr          Matyasik             - Michał         Dulat                 282: 391
  43 Michał         Wodecki              - Anna Gabriela  Kortońska             365: 275
  44 Kinga          Stecuła              - Piotr          Sadzyński             466: 145
  45 Andrzej        Matyasik             - Agnieszka      Niwelińska            340: 270
  46 Monika         Szczyrzyca           - Magdalena      Sulejewska            266: 285


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Bartosz        Morawski              426: 343
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Obremski              370: 369
   3 Mirosław       Uglik                - Michał         Alabrudziński         326: 470
   4 Dariusz        Puton                - Marek          Reda                  294: 421
   5 Tomasz         Ciejka               - Łukasz         Bobowski              318: 425
   6 Dawid          Pikul                - Sławomir       Piotrowski            408: 384
   7 Jan            Kozłowski            - Karol          Wyrębkiewicz          433: 414
   8 Rafał          Wesołowski           - Mateusz        Żbikowski             462: 401
   9 Grzegorz       Grzeszczuk           - Tomasz         Zwoliński             452: 364
  10 Agata          Kopta                - Mariusz        Wrze¶niewski          334: 465
  11 Bogusław       Szyszka              - Zbigniew       Wietecki              364: 419
  12 Piotr          Adamczyk             - Arkadiusz      Biegun                342: 376
  13 Leszek         Stecuła              - Marek          Dudkiewicz            411: 283
  14 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Sylwestrzuk           312: 379
  15 Maciej         Chmielowski          - Agnieszka      Krupka                326: 357
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Paweł          Jackowski             362: 399
  17 Artur          Irzyk                - Przemysław     Herdzina              514: 286
  18 Sławomir       Kucia                - Małgorzata     Sulejewska            424: 345
  19 Ireneusz       Kurzok               - Jarosław       Sobczak               343: 355
  20 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Grabiński             339: 331
  21 Joanna         Brychcy              - Andrzej        Stańczyk              447: 256
  22 Dawid          Adamczyk             - Zofia          Gajewska              438: 448
  23 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Lempart               330: 334
  24 Maciej         Michalski            - Renata         Andracka              398: 384
  25 Elżbieta       Szuba                - Paweł          Kowalski              315: 331
  26 Piotr          Broda                - Kamil          Kister                318: 415
  27 Teresa         Zalewska             - Mikołaj        Fidziński             408: 430
  28 Łukasz         Sornek               - Katarzyna      Żuławska              392: 284
  29 Jacek          Wandzel              - Jarosław       Karp                  375: 326
  30 Marta          Dobrzańska           - Joanna         Regdos                459: 263
  31 Konrad         Sowula               - Paulina        Mech                  353: 410
  32 Beata          Marynowicz           - Joanna         Ostrowska             389: 353
  33 Joanna         Pawlińska            - Dominik        Małocha               358: 271
  34 Robert         Wagner               - Krzysztof      Sporczyk              272: 365
  35 Tomasz         Siwiński             - Marta          Sztajnert             374: 316
  36 Marcin         Radwański            - Mateusz        Królikowski           341: 334
  37 Bożena         Guział               - Mateusz        Stańczyk              344: 307
  38 Marcin         Ceglarek             - Małgorzata     Sikora                336: 363
  39 Michał         Wodecki              - Lidia          Szpakowska            308: 317
  40 Michał         Dulat                - Paulina        Naplocha              296: 261
  41 Kinga          Stecuła              - Danuta         Wodecka               385: 322
  42 Piotr          Matyasik             - Maciej         Stańczyk              226: 369
  43 Andrzej        Matyasik             - Anna Gabriela  Kortońska             224: 437
  44 Aneta          Szczyrzyca           - Magdalena      Sulejewska            364: 294
  45 Monika         Kowalik              - Piotr          Sadzyński             273: 228
  46 Agnieszka      Niwelińska           - Monika         Szczyrzyca            313: 230
Lista rankingowa na dzień 01-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.11  28585  193
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.05  28969  197
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 145.65  28693  197
   5 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.61  28488  197
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.54  28909  200
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              143.33  27950  195
   9 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
  10 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.81  28221  199
  11 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  12 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  14 Bartosz Morawski               Gliwice              141.01  19883  141
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.66  15613  111
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.04  27728  198
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             139.93  27706  198
  20 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.82  27265  195
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.63  27172  196
  23 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  24 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.41  26521  193
  25 Dawid Pikul                    Poznań               137.31  26363  192
  26 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.75  18461  135
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  29 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  31 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.23  26838  197
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  34 Radosław Jachna                Łódź                 134.86  16723  124
  35 Marek Reda                     Wołomin              134.86  25488  189
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.66  26259  195
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.26  14097  105
  40 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  41 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  42 Wojciech Sołdan                Rumia                133.77  26219  196
  43 Przemysław Herdzina            Kraków               133.61  25921  194
  44 Maciej Michalak                Łódź                 133.59  17768  133
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.28  23990  180
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  50 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  51 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  52 Irena Sołdan                   Rumia                131.18  25187  192
  53 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Paweł Janaś                    Głogów               130.72  25751  197
  56 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  57 Marek Salamon                  Bytom                130.61  10057   77
  58 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  59 Grzegorz Kurowski              Warszawa             130.46  25440  195
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  61 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  62 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.97  24565  189
  63 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  64 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  65 Artur Irzyk                    Kraków               129.09  13167  102
  66 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  67 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  68 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.41  25169  196
  69 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.26  25139  196
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.89  24682  193
  71 Marek Roszak                   Poznań               127.87  20076  157
  72 Artur Koszel                   Warszawa             127.76   6260   49
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  74 Adam Klimont                   Wałcz                127.60  25137  197
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.26  24180  190
  77 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  78 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  79 Ewa Ciszewska                  Katowice             127.06  17916  141
  80 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  81 Bogusław Szyszka               Oława                126.67  15581  123
  82 Joanna Juszczak                Warszawa             126.66  16466  130
  83 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  85 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.20  15144  120
  86 Anita Bruska                   Gdynia               125.64  11308   90
  87 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  89 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.98  19997  160
  90 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.96  24991  200
  91 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.89  13238  106
  92 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             124.85  13858  111
  93 Robert Głowacki                Łódź                 124.63  23056  185
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.18  13287  107
  97 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Rafał Wesołowski               Warszawa             123.84  24024  194
 102 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 103 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 104 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.95  23853  194
 106 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 107 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 108 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 109 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 110 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.42  14078  115
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.41  24238  198
 112 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.29  24214  198
 113 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 114 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.02  23550  193
 115 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 116 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.60  20428  168
 118 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.58  22978  189
 119 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.51  10571   87
 120 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 121 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.29  16980  140
 122 Daniel Janus                   Wąchock              121.11  17561  145
 123 Weronika Rudnicka              Ustka                121.10  23373  193
 124 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.99  23230  192
 125 Marta Dobrzańska               Kraków               120.92  11971   99
 126 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 127 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.61  11940   99
 128 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 129 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.26  24053  200
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                120.02  19924  166
 131 Joanna Ostrowska               Warszawa             120.01  23522  196
 132 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 133 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 134 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.72  11493   96
 135 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 136 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.30  10976   92
 137 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 138 Jarosław Michalak              Łódź                 118.98  13207  111
 139 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 140 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            118.52  23586  199
 142 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.39  15746  133
 143 Halina Roszak                  Poznań               118.34  11124   94
 144 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 145 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.25  21877  185
 146 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 147 Anna Dłużniewska               Warszawa             118.02   6963   59
 148 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 149 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.74  14129  120
 150 Stanisław Gasik                Warszawa             117.71  13419  114
 151 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             117.66  19531  166
 152 Janusz Krupiński               Bytom                117.51  11046   94
 153 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.48   3642   31
 154 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 155 Bartosz Orłowski               Bytom                116.85  13087  112
 156 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.71  16689  143
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.62  20292  174
 159 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 160 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 161 Anna Stefańska                 Łódź                 116.34  22221  191
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 163 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 164 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 165 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 166 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 169 Agnieszka Goniowska            Wrocław              115.56  20570  178
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 171 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.50  22523  195
 173 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 174 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.24   3803   33
 175 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 177 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 178 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 179 Michał Kolaj                   Ostróda              114.68  20986  183
 180 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 181 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.60   6876   60
 182 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 183 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.34  15665  137
 184 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 185 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.86  10247   90
 186 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.85  21403  188
 187 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 188 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 189 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.73   7051   62
 190 Jarosław Olek                  Warszawa             113.72   7733   68
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.44   9302   82
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 194 Czesław Grajewski              Choroszcz            113.10  14929  132
 195 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 196 Joanna Brychcy                 Katowice             112.75  21423  190
 197 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 199 Magdalena Kublik               Warszawa             112.49  22386  199
 200 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 201 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               112.14  20521  183
 203 Renata Andracka                Poznań               111.46  17387  156
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 205 Kamil Kister                   Puławy               111.06  15549  140
 206 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 207 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.79  12076  109
 208 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 210 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 211 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 213 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 214 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.06  14748  134
 216 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 217 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 218 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 219 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.82  21745  198
 220 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79   6148   56
 221 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              109.62  15786  144
 222 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.52  17194  157
 223 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.29   5246   48
 224 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 225 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 226 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 227 Łukasz Baranowski              Reda                 109.01  21256  195
 228 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.86  21227  195
 229 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.78  16861  155
 230 Teresa Zalewska                Racibórz             108.62  12491  115
 231 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.55  19322  178
 232 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 233 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  18101  167
 235 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 236 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 237 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 238 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 239 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 240 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.69  21214  197
 241 Maciej Grąbczewski             Piła                 107.47   8168   76
 242 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 243 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 244 Adam Janicki                   Łódź                 106.91  20634  193
 245 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 246 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.50  10970  103
 247 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 248 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 249 Piotr Broda                    Sandomierz           106.34  10315   97
 250 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 251 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 253 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 255 Urszula Solarska               Łódź                 105.71  20614  195
 256 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.71   9725   92
 257 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.69   6870   65
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 260 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 261 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.81  11110  106
 262 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 263 Jerzy Ciesielski               Łódź                 104.18   4063   39
 264 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 265 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 268 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 269 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 270 Anna Arana                     Warszawa             102.26  19531  191
 271 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 272 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 273 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Joanna Kubińska                Warszawa             101.53   9442   93
 278 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.28   4659   46
 279 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 280 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              100.75   5541   55
 281 Sławomir Długosz               Ostróda              100.58  18003  179
 282 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 283 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.36  19169  191
 284 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 285 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 286 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 287 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 288 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 289 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 290 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.63  13948  140
 291 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.62  10958  110
 292 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 293 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 294 Robert Wagner                  Wrocław               98.94   3463   35
 295 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 296 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.52   8582   88
 298 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 299 Krzysztof Sojka                Łódź                  96.75   3483   36
 300 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 301 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.22   5677   59
 302 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 303 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 304 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.71  10050  105
 306 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 307 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 308 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.87  11195  118
 309 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 310 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 311 Marcin Radwański               Wrocław               94.08   7432   79
 312 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 313 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 314 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 315 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 316 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 317 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 318 Krzysztof Zawadzki             Sampława              90.42  10489  116
 319 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 320 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 321 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 322 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 323 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 324 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 325 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             89.00   4539   51
 326 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 327 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 328 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 329 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 330 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 331 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.54   7702   89
 332 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 333 Beata Sekuła                   Szczecin              84.80   4749   56
 334 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 335 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 336 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 337 Paulina Naplocha               Racibórz              80.62   8385  104
 338 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.75   8333  110
 339 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 340 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 341 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 342 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 343 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 344 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 345 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 346 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 347 Mirosław Dejna                 Sampława              57.37   6368  111




Poczekalnia na dzień 01-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
   8 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   9 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  10 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  11 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  12 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  13 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  14 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  15 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  16 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  17 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  18 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  19 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  20 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  21 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  22 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  24 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  27 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  28 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  29 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  30 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  34 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  35 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  36 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  37 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  38 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  39 Błażej Fidziński               Dębica                98.71   2369   24
  40 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  41 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  42 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  43 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  44 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       90.38   2169   24
  45 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  46 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  47 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  49 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  50 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  51 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  52 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  53 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  56 Marta Łęgowska                 Inowrocław            87.57   2014   23
  57 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  58 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  59 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  60 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  61 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  62 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  63 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  66 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  67 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  68 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  69 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  70 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  71 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  72 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  73 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  74 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  75 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  76 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  77 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  78 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  79 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  80 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  81 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  82 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  83 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  84 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  85 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  86 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  87 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  88 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  89 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  90 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  91 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  92 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  93 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  94 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  95 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  96 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
  97 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
  98 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
  99 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 100 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 101 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 102 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 103 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 104 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 105 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 106 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 107 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 108 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 109 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 110 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 111 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 112 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 113 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 114 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 115 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 116 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 117 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 118 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              108.92   1307   12
 119 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 120 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 121 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 122 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 123 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 124 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 125 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 126 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 127 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 128 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 129 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 130 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 131 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 132 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 133 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 134 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 135 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 136 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 137 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 138 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 139 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 140 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 141 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 142 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 143 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 144 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 145 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 146 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 147 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 148 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 149 Marcin Ceglarek                Kraków                97.00   1164   12
 150 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 151 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 152 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 153 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 154 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 155 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 156 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 157 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 160 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 161 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 162 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 163 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 166 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 167 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 168 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 169 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 172 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 173 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 178 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 179 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 180 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 181 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 182 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 183 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 184 Marek Kocikowski               Ostróda               79.58    955   12
 185 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 186 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 187 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 188 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 189 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 190 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 191 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 192 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 193 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 194 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 195 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 196 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 197 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 198 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 199 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 200 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 201 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 202 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 203 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 204 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 205 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 206 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 207 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 208 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 209 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 210 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 211 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 212 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 213 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 214 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 215 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 216 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 217 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 218 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 219 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 220 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 221 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 222 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 223 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 224 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 225 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 226 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 227 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 228 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 229 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 230 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 231 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 232 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 233 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 235 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 236 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 237 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 238 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 239 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 240 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 241 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 242 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 243 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 244 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 245 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 246 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 247 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 248 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 249 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 250 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 251 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 252 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 253 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 254 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 255 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 256 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 257 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 258 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 259 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 260 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 261 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 262 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 263 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 264 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 265 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 266 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 267 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 268 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 269 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 270 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 271 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 272 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 273 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 274 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 275 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 276 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 277 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 280 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 281 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 282 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 283 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 284 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 285 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 288 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 289 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 291 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 292 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 293 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 294 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 295 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 296 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 297 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 298 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 299 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 300 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 301 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 302 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 303 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 304 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 305 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 306 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 307 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 308 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 309 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 310 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 311 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 312 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 313 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 314 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 315 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 316 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 317 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 318 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 319 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 320 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 321 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 322 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 323 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 324 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 325 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 326 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 327 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 328 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 329 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 330 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie