Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XIII Mistrzostwa Piastowa
Rumia16
maja
Rumia 16-17 maja VIII Mistrzostwa WybrzeżaGrand Prix 2009
Warszawa17
maja
Warszawa 17 maja Turniej XX-lecia SLO nr 7 im. B. Geremka
Puchar zostaje na Kaszubach16 - 17 maja 2009 — VIII Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VIII Mistrzostwa Wybrzeża Rumia, 16 - 17 maja 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Puchar zostaje na KaszubachJuż po raz ósmy odbyły się Mistrzostwa Wybrzeża w Rumi. Były one rekordowe pod względem liczby uczestników — 89 zawodników stawiło się w  Miejskim Domu Kultury, gdzie pracownicy wraz z dyrektorem Ludwikiem Bachem zapewnili graczom wspaniałą atmosferę i smakowity poczęstunek.
Na turnieju pojawiło się kilku debiutantów, którzy dzielnie walczyli o  jak najlepszy wynik. Organizatorzy, Irena i Wojciech Sołdan, po każdej rundzie nagradzali graczy za różne osiągnięcia. Urozmaicenie kategorii było tak duże, że nagrody otrzymywali zawodnicy bez względu na  to jaki poziom gry prezentują. Dodatkowo prowadzona była klasyfikacja par, do której zgłosiło się 25 męsko-damskich duetów.
Po pierwszym dniu niepokonanym zawodnikiem był tylko Kamil Górka z  Krakowa. Tuż za nim z 6 punktami uplasowało się pięciu zawodników. Wśród nich byli: Miłosz Wrzałek z Redy i Radosław Jachna z Łodzi. Wykorzystali oni dwie porażki z rzędu Kamila i przed ostatnią rundą zapewnili sobie dwa czołowe miejsca. Miłosz, który grał już z  Radkiem w trzeciej rundzie (doznając porażki), udanie zrewanżował się jednak w ostatniej partii i tym samym został Mistrzem Wybrzeża A.D. 2009 oraz najlepszym Klubowiczem "Mikrusa". Wśród par najlepsze było małżeństwo z Krakowa, Justyna i  Kamil Górka. Najlepszą kobietą turnieju została organizatorka, Irena Sołdan, a najlepszym debiutantem Grzegorz Miecugow z Warszawy, który w nagrodę dostał między innymi płyn do przemywania "SZKŁA KONTAKTOWEGO".
Organizatorzy i gospodarze imprezy zapraszają wszystkich za rok, a my z niecierpliwością czekamy na kolejny turniej w Rumi, mając nadzieję, że w końcu pęknie magiczna liczba stu uczestników.

Klasyfikacja par
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VII Mistrzostwa Wybrzeża
VI Mistrzostwa Wybrzeża
V Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuOtwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 90)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuJustyna Górka
SędziaAndrzej Gostomski
Strona www turniejukluby.pfs.org.pl/rumia/?page_id=15
HarmonogramSobota, 16 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 17 maja (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, kawa, herbata, zimne napoje
Noclegi

1. MOSiR w Rumi (rezerwacja na hasło scrabble)

2. Willa Virgo

3. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie

ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda, tel. (058) 678 58 02, fax (058) 678 31 64
e-mail: moksir@moksir.reda.pl
Pokoje w cenie 50 PLN od osoby

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni

15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry.

5. Hotel Marengo


Inne hotele

Z uwagi na zbliżający się sezon, wskazana jest wcześniejsza rezerwacja

NagrodyI miejsce — puchar + 500 PLN + nagroda sponsorowana
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN

Najlepszy debiutant — puchar + nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — puchar + 100 PLN + nagroda sponsorowana
Najlepszy rumianin — 100 PLN
Najlepszy klubowicz — 100 PLN (nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów)

Nagrody w różnych kategoriach po każdej rundzie.

Nagrody dla par mieszanych za najlepszy wspólnie osiągnięty wynik.
Zgłoszenia par będą przyjmowane przed rozpoczęciem turnieju.

Wielkość i ilość nagród może wzrosnąć.

Nagrody pieniężne od I do IV miejsca nie dublują się z nagrodami pieniężnymi w innych kategoriach.
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan, tel. 791 003 536, mail: sirenca@gmail.com
Sponsorzy
  • Miejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
  • Salon optyczny Euro Optic SC — Gdynia ul. 10 lutego 4, 81-366
  • MHB Polska Sp. z o.o. ul. Zakręt do Oksywia 16, 81-244 Gdynia
  • Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych TELMAX inż. Edward Pastuła


Wyniki turnieju VIII Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Reda                   138.71     11.0     5014     2093      695
  2 Radosław        Jachna               Łódź                   127.45      9.5     4908     1932      767
  3 Krzysztof       Obremski             Legnica                140.01      9.0     5085     1803     1076
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               149.24      9.0     4958     1833      501
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            140.15      9.0     4758     1818      439
  6 Maciej          Perzyński            Piła                   129.12      9.0     4588     1804      455
  7 Irena           Sołdan               Rumia                  130.92      8.0     5072     1670      909
  8 Kamil           Górka                Kraków                 145.68      8.0     4982     1800      662
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.95      8.0     4940     1621      778
 10 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.89      8.0     4904     1554      847
 11 Justyna         Górka                Kraków                 138.40      8.0     4796     1738      521
 12 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   142.93      8.0     4791     1673      250
 13 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               140.14      8.0     4683     1765      400
 14 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 135.96      8.0     4644     1581      421
 15 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 124.35      8.0     4611     1694      350
 16 Adam            Klimont              Wałcz                  128.57      8.0     4594     1715      347
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.11      8.0     4477     1665      420
 18 Lucyna          Śniadach             Rumia                  117.12      8.0     4443     1634      225
 19 Wojciech        Sołdan               Rumia                  132.83      7.5     4654     1707       10
 20 Katarzyna       Sołdan               Rumia                  122.52      7.5     4615     1613      588
 21 Filip           Warzecha             Gdynia                 134.93      7.0     4948     1570      412
 22 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               111.79      7.0     4855     1517      624
 23 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    124.89      7.0     4732     1498      502
 24 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              119.43      7.0     4659     1565      178
 25 Andrzej         Kroc                 Łódź                   111.13      7.0     4650     1587       -5
 26 Marek           Reda                 Wołomin                134.48      7.0     4626     1675      209
 27 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.50      7.0     4605     1479      426
 28 Czesław         Grajewski            Choroszcz              109.18      7.0     4584     1451      570
 29 Robert          Duczemiński          Gorzów Wielkopolski    134.43      7.0     4494     1479       75
 30 Małgorzata      Szmuksta             Szczecin               114.83      7.0     4454     1420      482
 31 Anita           Bruska               Gdynia                 126.76      7.0     4392     1459      390
 32 Teresa          Zalewska             Racibórz               108.03      7.0     4367     1500      138
 33 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              110.70      7.0     4345     1502      -68
 34 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.50      7.0     4258     1518     -205
 35 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.51      6.5     5149     1533      688
 36 Jacek           Karwowski            Płock                  100.00      6.5     4390     1267      381
 37 Paweł           Janaś                Głogów                 129.80      6.0     4832     1482      257
 38 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   108.20      6.0     4644     1363      358
 39 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.03      6.0     4512     1470      543
 40 Marek           Herzig               Gorzów Wielkopolski    121.23      6.0     4494     1411     -211
 41 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.10      6.0     4469     1378      -33
 42 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         121.20      6.0     4441     1412      182
 43 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               115.73      6.0     4426     1418      207
 44 Weronika        Rudnicka             Ustka                  118.08      6.0     4408     1353      166
 45 Michał          Garnowski            Pasłęk                 103.94      6.0     4386     1310      155
 46 Danuta          Langiewicz           Ostróda                107.85      6.0     4362     1423      -76
 47 Anna            Niedzielko           Szczecin               112.66      6.0     4347     1302      162
 48 Maciej          Grąbczewski          Piła                   105.35      6.0     4318     1330     -213
 49 Grażyna         Kula                 Sosnowiec              100.00      6.0     4166     1333     -216
 50 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      6.0     4134     1421     -110
 51 Agnieszka       Kaczkowska           Gdańsk                 100.00      6.0     4087     1370     -426
 52 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               110.49      6.0     4046     1391     -265
 53 Kamil           Kister               Puławy                 108.54      5.0     4479     1199      -49
 54 Beata           Piotrowska           Łódź                   119.81      5.0     4475     1267      -86
 55 Dorota          Kuć                  Stargard Szczeciński   113.11      5.0     4413     1197      -91
 56 Łukasz          Baranowski           Reda                   106.96      5.0     4357     1341     -171
 57 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 107.33      5.0     4349     1221      161
 58 Grzegorz        Pukniel              Lublin                 115.34      5.0     4348     1234     -122
 59 Dariusz         Kuć                  Stargard Szczeciński   125.52      5.0     4328     1223       67
 60 Mateusz         Borsuk               Reda                   100.00      5.0     4272     1256      -70
 61 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      5.0     4241     1197     -100
 62 Rafał           Skibicki             Lębork                 113.64      5.0     4228     1198      -58
 63 Jan             Ziółkowski           Rumia                  114.53      5.0     4173     1227     -288
 64 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      5.0     4120     1188     -100
 65 Jędrzej         Krasnoborski         Węgorzewo              100.00      5.0     4057     1255     -422
 66 Grzegorz        Miecugow             Warszawa               100.00      5.0     4033     1250     -229
 67 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 100.00      5.0     3970     1249     -328
 68 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      5.0     3899     1245     -511
 69 Piotr           Morawski             Gdańsk                 100.00      5.0     3889     1163     -260
 70 Dorota          Rudzińska            Warszawa               100.00      5.0     3794     1192     -141
 71 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.5     3717      999     -169
 72 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.64      4.0     4238     1136     -381
 73 Sławomir        Długosz              Ostróda                102.26      4.0     4134     1063     -232
 74 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           110.31      4.0     4099     1108     -215
 75 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               112.02      4.0     4025     1111      -28
 76 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      4.0     3909     1088     -409
 77 Andrzej         Gronkiewicz          Gdańsk                 100.00      4.0     3886     1192     -816
 78 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      4.0     3862     1087     -454
 79 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      4.0     3857     1096     -397
 80 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.0     3695     1104     -646
 81 Maciej          Polak                Warszawa               100.00      4.0     3484     1074     -775
 82 Jan             Lisiewski            Piasutno               114.54      3.0     3979      975     -252
 83 Małgorzata      Nowakowska           Pruszcz Gdański        100.00      3.0     3540      989     -678
 84 Paweł           Golubiński           Gdynia                 100.00      3.0     2741      822     -341
 85 Agnieszka       Kotlarz              Gdynia                 100.00      2.5     3413      818     -620
 86 Maria           Jankowska            Gdynia                 100.00      2.5     2704      786    -1283
 87 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2172      596    -2262
 88 Agnieszka       Wydra                Gorzów Wielkopolski    100.00      0.0     1241      286     -742
 89 Tadeusz         Bach                 Wejherowo              100.00      0.0      393      124     -541
 90 Jan             Staniewicz           Lublin                 100.00      0.0        1       64     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VIII Mistrzostwa Wybrzeża



	Kazimierz.Jr Merklejn 149.24 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Anna           Niedzielko            112.66 +  434: 332  163
    2    18 Maciej         Perzyński             129.12 +  378: 289  179
    3     8 Adam           Klimont               128.57 +  425: 333  179
    4     1 Kamil          Górka                 145.68 -  414: 457   96
    5    13 Dariusz        Nawrocki              110.70 +  506: 351  161
    6     3 Alina          Białobrzewska         114.03 +  401: 350  164
    7     2 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  376: 421   89
    8     4 Lucyna         Śniadach              117.12 +  367: 313  167
    9     4 Dariusz        Białobrzewski         124.35 +  412: 395  174
   10     4 Jakub          Zaryński              140.15 -  369: 408   90
   11     5 Wojciech       Sołdan                132.83 +  489: 427  183
   12     3 Justyna        Górka                 138.40 +  387: 381  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Kamil Górka 145.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  579: 262  162
    2     2 Marek          Herzig                121.23 +  532: 331  171
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.51 +  409: 331  195
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 +  457: 414  199
    5     1 Krzysztof      Sporczyk              116.11 +  394: 377  166
    6     1 Jakub          Zaryński              140.15 +  424: 359  190
    7     1 Radosław       Jachna                127.45 +  353: 315  177
    8     1 Marek          Reda                  134.48 -  339: 377   84
    9     1 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  351: 433   89
   10     3 Justyna        Górka                 138.40 +  431: 353  188
   11     1 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  383: 396   89
   12     2 Krzysztof      Obremski              140.01 -  330: 372   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1800  / 12 150.00




	Stanisław Rydzik 144.51 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Patrycja       Śliwińska             111.79 +  369: 362  162
    2    17 Jan            Ziółkowski            114.53 +  499: 260  165
    3     1 Kamil          Górka                 145.68 -  331: 409   96
    4    20 Łukasz         Baranowski            106.96 +  478: 391  157
    5     7 Katarzyna      Sołdan                122.52 =  451: 451  123
    6     7 Marek          Reda                  134.48 -  339: 405   84
    7    15 Rafał          Lenartowski           135.96 +  484: 238  186
    8     8 Andrzej        Kroc                  111.13 -  427: 459   61
    9    15 Marek          Herzig                121.23 +  528: 312  171
   10    10 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  404: 423   93
   11     9 Filip          Warzecha              134.93 -  275: 451   85
   12    21 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  564: 300  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1533  / 12 127.75




	Karol Wyrębkiewicz 142.93 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Kroc                  111.13 -  365: 539   61
    2    28 Kamil          Kister                108.54 +  445: 377  159
    3    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  434: 263  150
    4    14 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  458: 212  150
    5     5 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  379: 317  166
    6     5 Mariusz        Skrobosz              140.14 +  382: 329  190
    7     3 Lucyna         Śniadach              117.12 +  395: 390  167
    8     2 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  320: 480   89
    9     7 Wojciech       Sołdan                132.83 -  383: 401   83
   10    10 Stanisław      Rydzik                144.51 +  423: 404  195
   11     7 Adam           Klimont               128.57 -  320: 478   79
   12     9 Marek          Reda                  134.48 +  487: 351  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1673  / 12 139.42




	Jakub Zaryński 140.15 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dariusz        Nawrocki              110.70 +  402: 323  161
    2     5 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  427: 309  165
    3     5 Andrzej        Kroc                  111.13 +  386: 311  161
    4     3 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  371: 296  150
    5     2 Wojciech       Sołdan                132.83 +  438: 326  183
    6     1 Kamil          Górka                 145.68 -  359: 424   96
    7     5 Maciej         Perzyński             129.12 +  371: 356  179
    8     3 Radosław       Jachna                127.45 -  315: 417   77
    9     5 Paweł          Janaś                 129.80 +  440: 403  180
   10     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 +  408: 369  199
   11     2 Radosław       Jachna                127.45 -  373: 453   77
   12     4 Mariusz        Skrobosz              140.14 +  468: 332  190
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Mariusz Skrobosz 140.14 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 +  405: 264  161
    2     4 Dariusz        Kuć                   125.52 +  495: 344  176
    3     7 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  343: 317  175
    4     6 Krzysztof      Obremski              140.01 -  314: 414   90
    5    10 Tomasz         Zwoliński             139.95 +  408: 342  190
    6     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  329: 382   93
    7     9 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 +  467: 235  169
    8     9 Wojciech       Sołdan                132.83 -  357: 388   83
    9    13 Anita          Bruska                126.76 +  339: 328  177
   10     7 Paweł          Janaś                 129.80 +  438: 435  180
   11     4 Irena          Sołdan                130.92 +  456: 366  181
   12     4 Jakub          Zaryński              140.15 -  332: 468   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1765  / 12 147.08




	Krzysztof Obremski 140.01 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  456: 191  160
    2    12 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  395: 509   69
    3    17 Filip          Dalecki               100.00 +  598: 248  150
    4     6 Mariusz        Skrobosz              140.14 +  414: 314  190
    5     3 Radosław       Jachna                127.45 -  387: 410   77
    6    10 Marek          Herzig                121.23 +  398: 315  171
    7     6 Adam           Klimont               128.57 -  351: 378   79
    8    12 Robert         Duczemiński           134.43 +  450: 341  184
    9     8 Lucyna         Śniadach              117.12 +  396: 294  167
   10     6 Dariusz        Białobrzewski         124.35 +  450: 363  174
   11     3 Rafał          Lenartowski           135.96 +  418: 316  186
   12     2 Kamil          Górka                 145.68 +  372: 330  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1803  / 12 150.25




	Tomasz Zwoliński 139.95 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  416: 331  160
    2    22 Jacek          Karwowski             100.00 +  511: 294  150
    3     3 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  378: 381   66
    4     8 Jolanta        Chłopińska            123.50 +  356: 351  174
    5    10 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  342: 408   90
    6    16 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  393: 274  150
    7    14 Irena          Sołdan                130.92 -  386: 392   81
    8    17 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  411: 345  171
    9    10 Łukasz         Baranowski            106.96 +  321: 315  157
   10    12 Filip          Warzecha              134.93 -  404: 413   85
   11    15 Dariusz        Kuć                   125.52 +  481: 322  176
   12     8 Andrzej        Kroc                  111.13 +  541: 336  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Miłosz Wrzałek 138.71 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marcela        Wołowiec              109.64 +  443: 250  160
    2    16 Jolanta        Chłopińska            123.50 +  438: 394  174
    3    10 Radosław       Jachna                127.45 -  302: 415   77
    4     7 Paweł          Janaś                 129.80 +  381: 330  180
    5     9 Justyna        Górka                 138.40 +  403: 388  188
    6     4 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 +  409: 404  169
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 +  421: 376  199
    8     2 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 +  480: 320  193
    9     1 Kamil          Górka                 145.68 +  433: 351  196
   10     2 Marek          Reda                  134.48 +  486: 356  184
   11     1 Kamil          Górka                 145.68 +  396: 383  196
   12     1 Radosław       Jachna                127.45 +  422: 352  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2093  / 12 174.42




	Justyna Górka 138.40 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Czesław        Grajewski             109.18 +  373: 309  159
    2    13 Weronika       Rudnicka              118.08 +  552: 323  168
    3     4 Dariusz        Białobrzewski         124.35 +  385: 368  174
    4     4 Radosław       Jachna                127.45 -  353: 462   77
    5     9 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  388: 403   89
    6    14 Dariusz        Nawrocki              110.70 +  447: 312  161
    7     8 Robert         Duczemiński           134.43 +  412: 310  184
    8     5 Maciej         Perzyński             129.12 +  405: 307  179
    9     3 Adam           Klimont               128.57 +  385: 357  179
   10     3 Kamil          Górka                 145.68 -  353: 431   96
   11     6 Katarzyna      Sołdan                122.52 +  362: 306  173
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  381: 387   99
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1738  / 12 144.83




	Rafał Lenartowski 135.96 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Kamil          Kister                108.54 +  417: 291  159
    2    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  407: 241  150
    3     6 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  379: 417   50
    4    19 Danuta         Langiewicz            107.85 +  450: 328  158
    5    11 Alina          Białobrzewska         114.03 -  281: 419   64
    6    23 Maciej         Kuczyński             107.33 +  454: 325  157
    7    15 Stanisław      Rydzik                144.51 -  238: 484   95
    8    23 Paweł          Golubiński            100.00 +  476: 243  150
    9    14 Krzysztof      Sporczyk              116.11 +  391: 300  166
   10     5 Wojciech       Sołdan                132.83 +  402: 369  183
   11     3 Krzysztof      Obremski              140.01 -  316: 418   90
   12    11 Czesław        Grajewski             109.18 +  433: 388  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Filip Warzecha 134.93 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Agata          Kuć                   108.20 +  446: 322  158
    2    14 Lucyna         Śniadach              117.12 +  485: 425  167
    3     2 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  337: 516   75
    4    13 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  508: 232  175
    5     4 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  500: 321  150
    6     2 Radosław       Jachna                127.45 -  355: 488   77
    7     7 Alina          Białobrzewska         114.03 -  369: 480   64
    8    11 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  356: 367   74
    9    17 Rafał          Skibicki              113.64 +  408: 285  164
   10    12 Tomasz         Zwoliński             139.95 +  413: 404  190
   11     9 Stanisław      Rydzik                144.51 +  451: 275  195
   12     6 Irena          Sołdan                130.92 -  320: 421   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 12 130.83




	Marek Reda 134.48 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Teresa         Zalewska              108.03 +  400: 290  158
    2     7 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  340: 362   66
    3    12 Irena          Sołdan                130.92 +  375: 345  181
    4    16 Robert         Duczemiński           134.43 +  411: 356  184
    5    12 Dariusz        Białobrzewski         124.35 +  473: 232  174
    6     7 Stanisław      Rydzik                144.51 +  405: 339  195
    7     4 Wojciech       Sołdan                132.83 +  426: 341  183
    8     1 Kamil          Górka                 145.68 +  377: 339  196
    9     2 Radosław       Jachna                127.45 -  344: 451   77
   10     2 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  356: 486   89
   11     8 Maciej         Perzyński             129.12 -  368: 389   79
   12     9 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  351: 487   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1675  / 12 139.58




	Robert Duczemiński 134.43 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Danuta         Langiewicz            107.85 -  365: 382   58
    2    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  522: 257  150
    3    14 Mateusz        Borsuk                100.00 +  333: 325  150
    4    16 Marek          Reda                  134.48 -  356: 411   84
    5    20 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  396: 324  150
    6    19 Dorota         Rudzińska             100.00 +  339: 313  150
    7     8 Justyna        Górka                 138.40 -  310: 412   88
    8    12 Krzysztof      Obremski              140.01 -  341: 450   90
    9    27 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  339: 447   60
   10    16 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  426: 389  175
   11    14 Agata          Kuć                   108.20 +  396: 391  158
   12    18 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  371: 318  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Wojciech Sołdan 132.83 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Kuczyński             107.33 +  385: 318  157
    2    10 Paweł          Janaś                 129.80 +  374: 367  180
    3    11 Beata          Piotrowska            119.81 +  420: 412  170
    4     5 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 +  468: 317  169
    5     2 Jakub          Zaryński              140.15 -  326: 438   90
    6     9 Irena          Sołdan                130.92 =  412: 412  131
    7     4 Marek          Reda                  134.48 -  341: 426   84
    8     9 Mariusz        Skrobosz              140.14 +  388: 357  190
    9     7 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 +  401: 383  193
   10     5 Rafał          Lenartowski           135.96 -  369: 402   86
   11     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  427: 489   99
   12    14 Teresa         Zalewska              108.03 +  343: 323  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Kamil Nawrocki 131.89 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Łukasz         Baranowski            106.96 -  321: 352   57
    2    41 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  453: 330  155
    3    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 +  507: 243  161
    4    11 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  349: 442   66
    5    17 Danuta         Langiewicz            107.85 +  461: 337  158
    6    11 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  359: 388   74
    7    17 Dariusz        Nawrocki              110.70 +  432: 327  161
    8    14 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  388: 266  150
    9     9 Weronika       Rudnicka              118.08 +  370: 365  168
   10     8 Adam           Klimont               128.57 -  357: 363   79
   11    12 Dorota         Kuć                   113.11 +  524: 291  163
   12     7 Patrycja       Śliwińska             111.79 +  383: 353  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1554  / 12 129.50




	Irena Sołdan 130.92 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  639: 208  155
    2     1 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  365: 375   73
    3    12 Marek          Reda                  134.48 -  345: 375   84
    4    23 Teresa         Zalewska              108.03 +  452: 302  158
    5    15 Mateusz        Borsuk                100.00 +  508: 320  150
    6     9 Wojciech       Sołdan                132.83 =  412: 412  133
    7    14 Tomasz         Zwoliński             139.95 +  392: 386  190
    8     7 Alina          Białobrzewska         114.03 +  404: 345  164
    9     6 Andrzej        Kroc                  111.13 +  387: 283  161
   10     1 Radosław       Jachna                127.45 =  381: 381  127
   11     4 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  366: 456   90
   12     6 Filip          Warzecha              134.93 +  421: 320  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1670  / 12 139.17




	Paweł Janaś 129.80 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sławomir       Długosz               102.26 +  466: 401  152
    2    10 Wojciech       Sołdan                132.83 -  367: 374   83
    3    18 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  511: 303  150
    4     7 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  330: 381   89
    5    16 Anita          Bruska                126.76 +  387: 329  177
    6    12 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  399: 304  166
    7    12 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  422: 387  171
    8     6 Krzysztof      Sporczyk              116.11 +  399: 302  166
    9     5 Jakub          Zaryński              140.15 -  403: 440   90
   10     7 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  435: 438   90
   11    10 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  343: 446   75
   12    15 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  370: 470   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Maciej Perzyński 129.12 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  361: 327  150
    2    18 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  289: 378   99
    3    27 Małgorzata     Szmuksta              114.83 +  437: 293  165
    4    21 Marek          Herzig                121.23 +  348: 333  171
    5    14 Adam           Klimont               128.57 +  421: 328  179
    6     6 Krzysztof      Sporczyk              116.11 +  439: 256  166
    7     5 Jakub          Zaryński              140.15 -  356: 371   90
    8     5 Justyna        Górka                 138.40 -  307: 405   88
    9    12 Alina          Białobrzewska         114.03 +  368: 361  164
   10     9 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 +  421: 405  169
   11     8 Marek          Reda                  134.48 +  389: 368  184
   12     5 Adam           Klimont               128.57 +  452: 308  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1804  / 12 150.33




	Adam Klimont 128.57 Wałcz                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Michał         Garnowski             103.94 +  419: 364  154
    2    19 Łukasz         Baranowski            106.96 +  469: 335  157
    3     8 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  333: 425   99
    4    15 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  402: 284  171
    5    14 Maciej         Perzyński             129.12 -  328: 421   79
    6    21 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  414: 238  150
    7     6 Krzysztof      Obremski              140.01 +  378: 351  190
    8    10 Katarzyna      Sołdan                122.52 +  345: 315  173
    9     3 Justyna        Górka                 138.40 -  357: 385   88
   10     8 Kamil          Nawrocki              131.89 +  363: 357  182
   11     7 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 +  478: 320  193
   12     5 Maciej         Perzyński             129.12 -  308: 452   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1715  / 12 142.92




	Radosław Jachna 127.45 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Paulina        Naplocha              100.00 +  370: 291  150
    2    15 Filip          Dalecki               100.00 +  394: 265  150
    3    10 Miłosz         Wrzałek               138.71 +  415: 302  189
    4     4 Justyna        Górka                 138.40 +  462: 353  188
    5     3 Krzysztof      Obremski              140.01 +  410: 387  190
    6     2 Filip          Warzecha              134.93 +  488: 355  185
    7     1 Kamil          Górka                 145.68 -  315: 353   96
    8     3 Jakub          Zaryński              140.15 +  417: 315  190
    9     2 Marek          Reda                  134.48 +  451: 344  184
   10     1 Irena          Sołdan                130.92 =  381: 381  131
   11     2 Jakub          Zaryński              140.15 +  453: 373  190
   12     1 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  352: 422   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1932  / 12 161.00




	Anita Bruska 126.76 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  466: 159  150
    2     9 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  356: 433   75
    3    19 Grażyna        Kula                  100.00 +  354: 291  150
    4     9 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  249: 379   62
    5    16 Paweł          Janaś                 129.80 -  329: 387   80
    6    25 Jolanta        Chłopińska            123.50 +  376: 362  174
    7    22 Anna           Niedzielko            112.66 +  379: 303  163
    8    18 Tomasz         Lewiński              100.00 +  436: 261  150
    9    13 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  328: 339   90
   10    30 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  389: 367  150
   11    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  335: 398   61
   12    19 Michał         Garnowski             103.94 +  395: 323  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Dariusz Kuć 125.52 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Maciej         Polak                 100.00 +  523: 225  150
    2     4 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  344: 495   90
    3    16 Danuta         Langiewicz            107.85 -  331: 376   58
    4    24 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  326: 314  150
    5    26 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  321: 351   50
    6    28 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  347: 319  150
    7    28 Paweł          Golubiński            100.00 -  355: 442   50
    8    29 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  498: 245  150
    9    23 Grażyna        Kula                  100.00 -  295: 335   50
   10    15 Alina          Białobrzewska         114.03 +  372: 341  164
   11    15 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  322: 481   90
   12    24 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  294: 337   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Grzegorz Koczkodon 125.10 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  386: 365  150
    2     9 Anita          Bruska                126.76 +  433: 356  177
    3     7 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  317: 343   90
    4    13 Filip          Warzecha              134.93 -  232: 508   85
    5    23 Grzegorz       Pukniel               115.34 -  314: 337   65
    6    30 Łukasz         Baranowski            106.96 -  383: 408   57
    7    30 Beata          Piotrowska            119.81 +  460: 392  170
    8    32 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 +  457: 284  161
    9    26 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  346: 332  150
   10    27 Dorota         Rudzińska             100.00 +  457: 359  150
   11    20 Michał         Garnowski             103.94 -  361: 416   54
   12    17 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  323: 402   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Zbigniew Wietecki 124.89 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  496: 277  150
    2     6 Alina          Białobrzewska         114.03 +  365: 345  164
    3     2 Filip          Warzecha              134.93 +  516: 337  185
    4     2 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  296: 403   66
    5     8 Lucyna         Śniadach              117.12 -  309: 408   67
    6    18 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  385: 394   71
    7    18 Jan            Lisiewski             114.54 +  421: 234  165
    8    16 Teresa         Zalewska              108.03 -  372: 417   58
    9    20 Mateusz        Borsuk                100.00 +  341: 333  150
   10    16 Robert         Duczemiński           134.43 -  389: 426   84
   11    10 Paweł          Janaś                 129.80 +  446: 343  180
   12    16 Agata          Kuć                   108.20 +  396: 313  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1498  / 12 124.83




	Dariusz Białobrzewski 124.35 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Maria          Jankowska             100.00 +  460: 151  150
    2    11 Danuta         Langiewicz            107.85 +  377: 337  158
    3     4 Justyna        Górka                 138.40 -  368: 385   88
    4    18 Jan            Ziółkowski            114.53 +  447: 242  165
    5    12 Marek          Reda                  134.48 -  232: 473   84
    6    11 Kamil          Nawrocki              131.89 +  388: 359  182
    7    10 Patrycja       Śliwińska             111.79 +  440: 404  162
    8    11 Filip          Warzecha              134.93 +  367: 356  185
    9     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  395: 412   99
   10     6 Krzysztof      Obremski              140.01 -  363: 450   90
   11    18 Łukasz         Baranowski            106.96 +  400: 324  157
   12    10 Jolanta        Chłopińska            123.50 +  374: 368  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 12 141.17




	Jolanta Chłopińska 123.50 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  370: 335  150
    2    16 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  394: 438   89
    3    28 Marcela        Wołowiec              109.64 +  415: 353  160
    4     8 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  351: 356   90
    5    25 Dorota         Rudzińska             100.00 -  390: 402   50
    6    25 Anita          Bruska                126.76 -  362: 376   77
    7    31 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  351: 323  150
    8    26 Agnieszka      Wydra                 100.00 +  455: 266  150
    9    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  325: 285  150
   10    18 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  456: 373  171
   11    16 Weronika       Rudnicka              118.08 +  368: 298  168
   12    10 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  368: 374   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1479  / 12 123.25




	Katarzyna Sołdan 122.52 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  415: 264  150
    2     1 Irena          Sołdan                130.92 +  375: 365  181
    3     9 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  376: 404   69
    4    10 Beata          Piotrowska            119.81 +  436: 275  170
    5     7 Stanisław      Rydzik                144.51 =  451: 451  145
    6     8 Lucyna         Śniadach              117.12 -  337: 340   67
    7    16 Weronika       Rudnicka              118.08 +  329: 265  168
    8    10 Adam           Klimont               128.57 -  315: 345   79
    9    16 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  405: 287  155
   10    11 Andrzej        Kroc                  111.13 +  400: 299  161
   11     6 Justyna        Górka                 138.40 -  306: 362   88
   12    15 Paweł          Janaś                 129.80 +  470: 370  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Marek Herzig 121.23 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  411: 328  150
    2     2 Kamil          Górka                 145.68 -  331: 532   96
    3    32 Jacek          Karwowski             100.00 +  456: 386  150
    4    21 Maciej         Perzyński             129.12 -  333: 348   79
    5    24 Jan            Ziółkowski            114.53 +  400: 316  165
    6    10 Krzysztof      Obremski              140.01 -  315: 398   90
    7    21 Marcela        Wołowiec              109.64 +  408: 311  160
    8    20 Grażyna        Kula                  100.00 +  441: 399  150
    9    15 Stanisław      Rydzik                144.51 -  312: 528   95
   10    19 Michał         Garnowski             103.94 -  296: 425   54
   11    17 Czesław        Grajewski             109.18 -  325: 342   59
   12    25 Dorota         Kuć                   113.11 +  466: 392  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Sławomir Piotrowski 121.20 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  328: 418   50
    2    37 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  417: 194  150
    3    31 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  371: 330  160
    4    15 Adam           Klimont               128.57 -  284: 402   79
    5    22 Beata          Piotrowska            119.81 +  382: 350  170
    6    18 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  394: 385  175
    7    12 Paweł          Janaś                 129.80 -  387: 422   80
    8    17 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  345: 411   90
    9    18 Agata          Kuć                   108.20 -  326: 341   58
   10    18 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  373: 456   74
   11    32 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  497: 256  150
   12    24 Dariusz        Kuć                   125.52 +  337: 294  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1412  / 12 117.67




	Beata Piotrowska 119.81 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  467: 348  150
    2     8 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  404: 390  166
    3    11 Wojciech       Sołdan                132.83 -  412: 420   83
    4    10 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  275: 436   73
    5    22 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  350: 382   71
    6    26 Teresa         Zalewska              108.03 -  376: 394   58
    7    30 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  392: 460   75
    8    35 Mateusz        Borsuk                100.00 -  367: 400   50
    9    39 Piotr          Morawski              100.00 +  368: 332  150
   10    34 Jan            Lisiewski             114.54 +  381: 326  165
   11    29 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  388: 278  162
   12    23 Alina          Białobrzewska         114.03 -  295: 395   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 12 105.58




	Tomasz Sienkiewicz 119.43 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Anna           Lenartowska           100.00 +  373: 303  150
    2    12 Krzysztof      Obremski              140.01 +  509: 395  190
    3     9 Katarzyna      Sołdan                122.52 +  404: 376  173
    4     5 Wojciech       Sołdan                132.83 -  317: 468   83
    5     6 Patrycja       Śliwińska             111.79 +  485: 334  162
    6     4 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  404: 409   89
    7     9 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  235: 467   90
    8    19 Dorota         Rudzińska             100.00 +  462: 319  150
    9    11 Teresa         Zalewska              108.03 +  376: 289  158
   10     9 Maciej         Perzyński             129.12 -  405: 421   79
   11    13 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  287: 377   66
   12    17 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  402: 323  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1565  / 12 130.42




	Weronika Rudnicka 118.08 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Morawski              100.00 +  451: 265  150
    2    13 Justyna        Górka                 138.40 -  323: 552   88
    3    26 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  299: 342   50
    4    32 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 +  427: 322  161
    5    27 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  459: 357  150
    6    20 Paweł          Golubiński            100.00 +  427: 253  150
    7    16 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  265: 329   73
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  356: 289  160
    9     9 Kamil          Nawrocki              131.89 -  365: 370   82
   10    22 Danuta         Langiewicz            107.85 -  340: 441   58
   11    16 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  298: 368   74
   12    26 Łukasz         Baranowski            106.96 +  398: 354  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Lucyna Śniadach 117.12 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Mateusz        Borsuk                100.00 +  373: 337  150
    2    14 Filip          Warzecha              134.93 -  425: 485   85
    3    22 Teresa         Zalewska              108.03 +  393: 319  158
    4    22 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  381: 324  150
    5     8 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  408: 309  175
    6     8 Katarzyna      Sołdan                122.52 +  340: 337  173
    7     3 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  390: 395   93
    8     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  313: 367   99
    9     8 Krzysztof      Obremski              140.01 -  294: 396   90
   10    28 Paweł          Golubiński            100.00 +  355: 352  150
   11    24 Grażyna        Kula                  100.00 +  391: 316  150
   12    13 Dariusz        Nawrocki              110.70 +  380: 281  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 12 136.17




	Krzysztof Sporczyk 116.11 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Tadeusz        Bach                  100.00 +  478: 209  150
    2     7 Marek          Reda                  134.48 +  362: 340  184
    3     3 Tomasz         Zwoliński             139.95 +  381: 378  190
    4     2 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  403: 296  175
    5     1 Kamil          Górka                 145.68 -  377: 394   96
    6     6 Maciej         Perzyński             129.12 -  256: 439   79
    7    11 Tomasz         Lewiński              100.00 +  354: 286  150
    8     6 Paweł          Janaś                 129.80 -  302: 399   80
    9    14 Rafał          Lenartowski           135.96 -  300: 391   86
   10    32 Filip          Dalecki               100.00 +  405: 352  150
   11    27 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  466: 273  160
   12    12 Małgorzata     Szmuksta              114.83 +  393: 300  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1665  / 12 138.75




	Ireneusz Moralewicz 115.73 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Tomasz         Lewiński              100.00 +  388: 313  150
    2     8 Beata          Piotrowska            119.81 -  390: 404   70
    3    24 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  388: 371  150
    4    11 Kamil          Nawrocki              131.89 +  442: 349  182
    5     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  317: 379   93
    6    12 Paweł          Janaś                 129.80 -  304: 399   80
    7    23 Grażyna        Kula                  100.00 -  330: 361   50
    8    28 Jan            Lisiewski             114.54 +  334: 315  165
    9    19 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  364: 378   62
   10    17 Dorota         Kuć                   113.11 +  474: 292  163
   11    13 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 +  377: 287  169
   12    18 Robert         Duczemiński           134.43 -  318: 371   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Grzegorz Pukniel 115.34 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grażyna        Kula                  100.00 +  497: 370  150
    2     5 Jakub          Zaryński              140.15 -  309: 427   90
    3    21 Jan            Ziółkowski            114.53 -  319: 401   65
    4    29 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  411: 376  150
    5    23 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  337: 314  175
    6    13 Andrzej        Kroc                  111.13 -  344: 398   61
    7    25 Dorota         Rudzińska             100.00 -  357: 380   50
    8    27 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 -  332: 386   62
    9    31 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  298: 433   61
   10    37 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  366: 375   50
   11    37 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  334: 290  160
   12    33 Marcela        Wołowiec              109.64 +  444: 320  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Małgorzata Szmuksta 114.83 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  407: 259  150
    2     3 Andrzej        Kroc                  111.13 -  363: 365   61
    3    27 Maciej         Perzyński             129.12 -  293: 437   79
    4    35 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  337: 381   60
    5    37 Katarzyna      Dębska                100.00 +  467: 229  150
    6    27 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  406: 291  160
    7    20 Teresa         Zalewska              108.03 -  393: 410   58
    8    24 Marcela        Wołowiec              109.64 +  397: 328  160
    9    22 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  333: 290  162
   10    20 Mateusz        Borsuk                100.00 +  382: 315  150
   11    21 Rafał          Skibicki              113.64 +  376: 274  164
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  300: 393   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Jan Lisiewski 114.54 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Katarzyna      Dębska                100.00 -  282: 325   50
    2    30 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  302: 512   62
    3    34 Sławomir       Długosz               102.26 -  362: 366   52
    4    40 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  457: 238  150
    5    36 Filip          Dalecki               100.00 +  370: 277  150
    6    35 Maciej         Polak                 100.00 +  400: 285  150
    7    18 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  234: 421   75
    8    28 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  315: 334   66
    9    36 Jacek          Karwowski             100.00 -  277: 426   50
   10    34 Beata          Piotrowska            119.81 -  326: 381   70
   11    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  331: 334   50
   12    41 Anna           Lenartowska           100.00 -  323: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     975  / 12  81.25




	Jan Ziółkowski 114.53 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  440: 266  150
    2    17 Stanisław      Rydzik                144.51 -  260: 499   95
    3    21 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  401: 319  165
    4    18 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  242: 447   74
    5    24 Marek          Herzig                121.23 -  316: 400   71
    6    31 Anna           Niedzielko            112.66 -  324: 435   63
    7    34 Czesław        Grajewski             109.18 -  329: 360   59
    8    42 Jacek          Karwowski             100.00 -  345: 423   50
    9    42 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  426: 335  150
   10    40 Katarzyna      Dębska                100.00 +  388: 295  150
   11    36 Paulina        Naplocha              100.00 +  374: 353  150
   12    29 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  328: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1227  / 12 102.25




	Alina Białobrzewska 114.03 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Jan            Staniewicz            100.00 +  400:   1  150
    2     6 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  345: 365   75
    3    30 Katarzyna      Dębska                100.00 +  393: 306  150
    4    12 Maciej         Kuczyński             107.33 +  415: 348  157
    5    11 Rafał          Lenartowski           135.96 +  419: 281  186
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  350: 401   99
    7     7 Filip          Warzecha              134.93 +  480: 369  185
    8     7 Irena          Sołdan                130.92 -  345: 404   81
    9    12 Maciej         Perzyński             129.12 -  361: 368   79
   10    15 Dariusz        Kuć                   125.52 -  341: 372   76
   11    11 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  268: 459   62
   12    23 Beata          Piotrowska            119.81 +  395: 295  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1470  / 12 122.50




	Rafał Skibicki 113.64 Lębork                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  318: 346   50
    2    42 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  325: 370   60
    3    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  422: 293  150
    4    34 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  353: 235  150
    5    19 Andrzej        Kroc                  111.13 -  422: 465   61
    6    29 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  369: 289  150
    7    26 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 +  382: 321  161
    8    15 Agata          Kuć                   108.20 +  439: 382  158
    9    17 Filip          Warzecha              134.93 -  285: 408   85
   10    29 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  320: 389   50
   11    21 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  274: 376   65
   12    28 Danuta         Langiewicz            107.85 -  319: 412   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1198  / 12  99.83




	Dorota Kuć 113.11 Stargard Szczeciński     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Filip          Dalecki               100.00 -  395: 446   50
    2    24 Czesław        Grajewski             109.18 -  355: 430   59
    3    35 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  389: 233  150
    4    27 Dorota         Rudzińska             100.00 -  282: 344   50
    5    35 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  322: 391   61
    6    39 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  345: 286  150
    7    36 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  450: 313  150
    8    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  500: 267  150
    9    24 Danuta         Langiewicz            107.85 +  400: 330  158
   10    17 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  292: 474   66
   11    12 Kamil          Nawrocki              131.89 -  291: 524   82
   12    25 Marek          Herzig                121.23 -  392: 466   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Anna Niedzielko 112.66 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  332: 434   99
    2    34 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  287: 411   61
    3    42 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  398: 458   50
    4    39 Piotr          Morawski              100.00 +  445: 270  150
    5    34 Paulina        Naplocha              100.00 +  346: 284  150
    6    31 Jan            Ziółkowski            114.53 +  435: 324  165
    7    22 Anita          Bruska                126.76 -  303: 379   77
    8    30 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  281: 404   50
    9    33 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 -  371: 372   50
   10    38 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  308: 298  150
   11    35 Filip          Dalecki               100.00 +  444: 271  150
   12    27 Tomasz         Lewiński              100.00 +  397: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1302  / 12 108.50




	Monika Gawron-Cieślik 112.02 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 145.68 -  262: 579   96
    2    36 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 -  317: 355   50
    3    36 Maria          Krzyżanowska          110.31 -  249: 390   60
    4    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  535: 141  150
    5    39 Maciej         Polak                 100.00 -  269: 318   50
    6    41 Maria          Jankowska             100.00 +  440: 194  150
    7    39 Jacek          Karwowski             100.00 +  358: 332  150
    8    27 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  386: 332  165
    9    22 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  290: 333   65
   10    24 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  302: 305   55
   11    29 Beata          Piotrowska            119.81 -  278: 388   70
   12    36 Dorota         Rudzińska             100.00 -  339: 386   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1111  / 12  92.58




	Patrycja Śliwińska 111.79 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                144.51 -  362: 369   95
    2    30 Jan            Lisiewski             114.54 +  512: 302  165
    3    15 Tomasz         Lewiński              100.00 +  429: 317  150
    4     9 Anita          Bruska                126.76 +  379: 249  177
    5     6 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  334: 485   69
    6    15 Marcela        Wołowiec              109.64 +  473: 303  160
    7    10 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  404: 440   74
    8    13 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  299: 441   55
    9    19 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  378: 364  166
   10    13 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  473: 310  160
   11    11 Alina          Białobrzewska         114.03 +  459: 268  164
   12     7 Kamil          Nawrocki              131.89 -  353: 383   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Andrzej Kroc 111.13 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 +  539: 365  193
    2     3 Małgorzata     Szmuksta              114.83 +  365: 363  165
    3     5 Jakub          Zaryński              140.15 -  311: 386   90
    4    17 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  375: 412   61
    5    19 Rafał          Skibicki              113.64 +  465: 422  164
    6    13 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  398: 344  165
    7    13 Jerzy          Krzyżewski            110.49 +  327: 321  160
    8     8 Stanisław      Rydzik                144.51 +  459: 427  195
    9     6 Irena          Sołdan                130.92 -  283: 387   81
   10    11 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  299: 400   73
   11    19 Tomasz         Lewiński              100.00 +  493: 287  150
   12     8 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  336: 541   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1587  / 12 132.25




	Dariusz Nawrocki 110.70 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jakub          Zaryński              140.15 -  323: 402   90
    2    39 Maciej         Polak                 100.00 +  430: 277  150
    3    29 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  351: 302  150
    4    17 Andrzej        Kroc                  111.13 +  412: 375  161
    5    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              149.24 -  351: 506   99
    6    14 Justyna        Górka                 138.40 -  312: 447   88
    7    17 Kamil          Nawrocki              131.89 -  327: 432   82
    8    34 Filip          Dalecki               100.00 +  433: 280  150
    9    29 Maciej         Kuczyński             107.33 +  390: 327  157
   10    26 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  370: 322  150
   11    22 Danuta         Langiewicz            107.85 +  365: 363  158
   12    13 Lucyna         Śniadach              117.12 -  281: 380   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1502  / 12 125.17




	Małgorzata Jóźwiak 110.50 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariusz        Skrobosz              140.14 -  264: 405   90
    2    34 Anna           Niedzielko            112.66 +  411: 287  163
    3    25 Kamil          Nawrocki              131.89 -  243: 507   82
    4    32 Weronika       Rudnicka              118.08 -  322: 427   68
    5    35 Dorota         Kuć                   113.11 +  391: 322  163
    6    33 Czesław        Grajewski             109.18 +  404: 370  159
    7    26 Rafał          Skibicki              113.64 -  321: 382   64
    8    32 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  284: 457   75
    9    31 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  433: 298  165
   10    25 Łukasz         Baranowski            106.96 +  391: 344  157
   11    25 Anita          Bruska                126.76 +  398: 335  177
   12    20 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  396: 329  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Jerzy Krzyżewski 110.49 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Krzysztof      Obremski              140.01 -  191: 456   90
    2    42 Rafał          Skibicki              113.64 +  370: 325  164
    3    31 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  330: 371   71
    4    35 Małgorzata     Szmuksta              114.83 +  381: 337  165
    5    30 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  392: 269  160
    6    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 265  150
    7    13 Andrzej        Kroc                  111.13 -  321: 327   61
    8    21 Weronika       Rudnicka              118.08 -  289: 356   68
    9    27 Robert         Duczemiński           134.43 +  447: 339  184
   10    13 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  310: 473   62
   11    27 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  273: 466   66
   12    31 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  377: 327  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Maria Krzyżanowska 110.31 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  331: 416   90
    2    35 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  368: 389   50
    3    36 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  390: 249  162
    4    31 Filip          Dalecki               100.00 +  389: 265  150
    5    30 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  269: 392   60
    6    27 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  291: 406   65
    7    32 Maciej         Kuczyński             107.33 -  329: 390   57
    8    40 Piotr          Morawski              100.00 +  447: 294  150
    9    34 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  377: 323  150
   10    21 Czesław        Grajewski             109.18 -  263: 478   59
   11    37 Grzegorz       Pukniel               115.34 -  290: 334   65
   12    35 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  355: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1108  / 12  92.33




	Marcela Wołowiec 109.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Miłosz         Wrzałek               138.71 -  250: 443   89
    2    38 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  380: 318  150
    3    28 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  353: 415   74
    4    28 Sławomir       Długosz               102.26 +  426: 333  152
    5    21 Agata          Kuć                   108.20 +  433: 367  158
    6    15 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  303: 473   62
    7    21 Marek          Herzig                121.23 -  311: 408   71
    8    24 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  328: 397   65
    9    35 Paulina        Naplocha              100.00 -  349: 352   50
   10    39 Agnieszka      Wydra                 100.00 +  449: 243  150
   11    33 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  336: 426   50
   12    33 Grzegorz       Pukniel               115.34 -  320: 444   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1136  / 12  94.67




	Czesław Grajewski 109.18 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 138.40 -  309: 373   88
    2    24 Dorota         Kuć                   113.11 +  430: 355  163
    3    13 Maciej         Kuczyński             107.33 -  328: 341   57
    4    33 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  298: 357   50
    5    38 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  429: 164  150
    6    33 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  370: 404   61
    7    34 Jan            Ziółkowski            114.53 +  360: 329  165
    8    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  430: 317  150
    9    28 Paweł          Golubiński            100.00 +  422: 353  150
   10    21 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  478: 263  160
   11    17 Marek          Herzig                121.23 +  342: 325  171
   12    11 Rafał          Lenartowski           135.96 -  388: 433   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1451  / 12 120.92




	Kamil Kister 108.54 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Lenartowski           135.96 -  291: 417   86
    2    28 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  377: 445   93
    3    38 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  436: 383  155
    4    30 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  429: 452   50
    5    31 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 -  317: 376   50
    6    37 Katarzyna      Dębska                100.00 +  364: 313  150
    7    33 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  453: 299  150
    8    22 Łukasz         Baranowski            106.96 -  287: 378   57
    9    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  491: 315  150
   10    14 Agata          Kuć                   108.20 -  308: 402   58
   11    30 Paweł          Golubiński            100.00 +  438: 311  150
   12    22 Jacek          Karwowski             100.00 -  288: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1199  / 12  99.92




	Agata Kuć 108.20 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Filip          Warzecha              134.93 -  322: 446   85
    2    40 Tadeusz        Bach                  100.00 +  456: 184  150
    3    23 Łukasz         Baranowski            106.96 -  386: 403   57
    4    26 Paulina        Naplocha              100.00 +  397: 307  150
    5    21 Marcela        Wołowiec              109.64 -  367: 433   60
    6    24 Danuta         Langiewicz            107.85 +  409: 321  158
    7    19 Mateusz        Borsuk                100.00 +  478: 327  150
    8    15 Rafał          Skibicki              113.64 -  382: 439   64
    9    18 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  341: 326  171
   10    14 Kamil          Kister                108.54 +  402: 308  159
   11    14 Robert         Duczemiński           134.43 -  391: 396   84
   12    16 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  313: 396   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Teresa Zalewska 108.03 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marek          Reda                  134.48 -  290: 400   84
    2    29 Michał         Garnowski             103.94 +  404: 323  154
    3    22 Lucyna         Śniadach              117.12 -  319: 393   67
    4    23 Irena          Sołdan                130.92 -  302: 452   81
    5    33 Sławomir       Długosz               102.26 +  439: 288  152
    6    26 Beata          Piotrowska            119.81 +  394: 376  170
    7    20 Małgorzata     Szmuksta              114.83 +  410: 393  165
    8    16 Zbigniew       Wietecki              124.89 +  417: 372  175
    9    11 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  289: 376   69
   10    31 Paulina        Naplocha              100.00 +  415: 241  150
   11    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  365: 272  150
   12    14 Wojciech       Sołdan                132.83 -  323: 343   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1500  / 12 125.00




	Danuta Langiewicz 107.85 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Duczemiński           134.43 +  382: 365  184
    2    11 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  337: 377   74
    3    16 Dariusz        Kuć                   125.52 +  376: 331  176
    4    19 Rafał          Lenartowski           135.96 -  328: 450   86
    5    17 Kamil          Nawrocki              131.89 -  337: 461   82
    6    24 Agata          Kuć                   108.20 -  321: 409   58
    7    38 Maciej         Polak                 100.00 +  353: 300  150
    8    25 Maciej         Kuczyński             107.33 +  382: 321  157
    9    24 Dorota         Kuć                   113.11 -  330: 400   63
   10    22 Weronika       Rudnicka              118.08 +  441: 340  168
   11    22 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  363: 365   61
   12    28 Rafał          Skibicki              113.64 +  412: 319  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1423  / 12 118.58




	Maciej Kuczyński 107.33 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Wojciech       Sołdan                132.83 -  318: 385   83
    2    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  616: 166  150
    3    13 Czesław        Grajewski             109.18 +  341: 328  159
    4    12 Alina          Białobrzewska         114.03 -  348: 415   64
    5    18 Grażyna        Kula                  100.00 -  308: 364   50
    6    23 Rafał          Lenartowski           135.96 -  325: 454   86
    7    32 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  390: 329  160
    8    25 Danuta         Langiewicz            107.85 -  321: 382   58
    9    29 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  327: 390   61
   10    35 Anna           Lenartowska           100.00 +  317: 293  150
   11    31 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  348: 360   50
   12    32 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  390: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Łukasz Baranowski 106.96 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Nawrocki              131.89 +  352: 321  182
    2    19 Adam           Klimont               128.57 -  335: 469   79
    3    23 Agata          Kuć                   108.20 +  403: 386  158
    4    20 Stanisław      Rydzik                144.51 -  391: 478   95
    5    29 Paweł          Golubiński            100.00 -  334: 427   50
    6    30 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  408: 383  175
    7    24 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  419: 267  150
    8    22 Kamil          Kister                108.54 +  378: 287  159
    9    10 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  315: 321   90
   10    25 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  344: 391   61
   11    18 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  324: 400   74
   12    26 Weronika       Rudnicka              118.08 -  354: 398   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Maciej Grąbczewski 105.35 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Irena          Sołdan                130.92 -  208: 639   81
    2    41 Kamil          Nawrocki              131.89 -  330: 453   82
    3    38 Kamil          Kister                108.54 -  383: 436   59
    4    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  428: 244  150
    5    40 Jacek          Karwowski             100.00 +  458: 331  150
    6    32 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  375: 297  150
    7    29 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  437: 388  150
    8    13 Patrycja       Śliwińska             111.79 +  441: 299  162
    9    16 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  287: 405   73
   10    24 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  305: 302  162
   11    26 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  337: 341   50
   12    20 Małgorzata     Jóźwiak               110.50 -  329: 396   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1330  / 12 110.83




	Michał Garnowski 103.94 Pasłęk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Klimont               128.57 -  364: 419   79
    2    29 Teresa         Zalewska              108.03 -  323: 404   58
    3    37 Anna           Lenartowska           100.00 +  492: 287  150
    4    25 Grażyna        Kula                  100.00 -  311: 419   50
    5    32 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  370: 371   50
    6    36 Mateusz        Borsuk                100.00 -  283: 389   50
    7    40 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  321: 308  150
    8    36 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  394: 261  150
    9    32 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 +  364: 321  150
   10    19 Marek          Herzig                121.23 +  425: 296  171
   11    20 Grzegorz       Koczkodon             125.10 +  416: 361  175
   12    19 Anita          Bruska                126.76 -  323: 395   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Sławomir Długosz 102.26 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Paweł          Janaś                 129.80 -  401: 466   80
    2    23 Tomasz         Lewiński              100.00 -  369: 415   50
    3    34 Jan            Lisiewski             114.54 +  366: 362  165
    4    28 Marcela        Wołowiec              109.64 -  333: 426   60
    5    33 Teresa         Zalewska              108.03 -  288: 439   58
    6    38 Piotr          Morawski              100.00 +  358: 280  150
    7    35 Paulina        Naplocha              100.00 -  321: 354   50
    8    37 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  311: 320   50
    9    40 Maciej         Polak                 100.00 +  464: 266  150
   10    36 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  282: 329   50
   11    38 Agnieszka      Wydra                 100.00 +  329: 321  150
   12    34 Mateusz        Borsuk                100.00 -  312: 388   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  / 12  88.58




	Tadeusz Bach 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  209: 478   66
    2    40 Agata          Kuć                   108.20 -  184: 456   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     124  /  2  62.00




	Mateusz Borsuk 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Lucyna         Śniadach              117.12 -  337: 373   67
    2    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  395: 254  150
    3    14 Robert         Duczemiński           134.43 -  325: 333   84
    4    36 Katarzyna      Dębska                100.00 +  383: 337  150
    5    15 Irena          Sołdan                130.92 -  320: 508   81
    6    36 Michał         Garnowski             103.94 +  389: 283  154
    7    19 Agata          Kuć                   108.20 -  327: 478   58
    8    35 Beata          Piotrowska            119.81 +  400: 367  170
    9    20 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  333: 341   75
   10    20 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  315: 382   65
   11    34 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  360: 374   50
   12    34 Sławomir       Długosz               102.26 +  388: 312  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1256  / 12 104.67




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    42 Rafał          Skibicki              113.64 +  346: 318  164
    2    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  269: 483   50
    3    29 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  302: 351   61
    4    33 Czesław        Grajewski             109.18 +  357: 298  159
    5    27 Weronika       Rudnicka              118.08 -  357: 459   68
    6    32 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  297: 375   55
    7    36 Dorota         Kuć                   113.11 -  313: 450   63
    8    36 Michał         Garnowski             103.94 -  261: 394   54
    9    43 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  395: 237  150
   10    38 Anna           Niedzielko            112.66 -  298: 308   63
   11    42 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  338: 284  150
   12    39 Piotr          Morawski              100.00 -  329: 359   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    43 Dorota         Kuć                   113.11 +  446: 395  163
    2    15 Radosław       Jachna                127.45 -  265: 394   77
    3    17 Krzysztof      Obremski              140.01 -  248: 598   90
    4    31 Maria          Krzyżanowska          110.31 -  265: 389   60
    5    36 Jan            Lisiewski             114.54 -  277: 370   65
    6    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  404: 141  150
    7    37 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  354: 334  150
    8    34 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  280: 433   61
    9    37 Agnieszka      Wydra                 100.00 +  376: 185  150
   10    32 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  352: 405   66
   11    35 Anna           Niedzielko            112.66 -  271: 444   63
   12    38 Paulina        Naplocha              100.00 +  361: 322  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1245  / 12 103.75




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Anita          Bruska                126.76 -  159: 466   77
    2    43 Maciej         Kuczyński             107.33 -  166: 616   57
    3    43 Paulina        Naplocha              100.00 -  181: 401   50
    4    43 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 -  141: 535   62
    5    44 PAUZA
    6    43 Filip          Dalecki               100.00 -  141: 404   50
    7    43 Piotr          Morawski              100.00 -  186: 405   50
    8    44 Agnieszka      Kotlarz               100.00 -  179: 318   50
    9    44 Maria          Jankowska             100.00 -  212: 251   50
   10    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -   96: 408   50
   11    44 Maria          Jankowska             100.00 -  230: 247   50
   12    44 Agnieszka      Kotlarz               100.00 -  181: 383   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     596  / 11  54.18




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    40 Jan            Lisiewski             114.54 +  325: 282  165
    2    21 Rafał          Lenartowski           135.96 -  241: 407   86
    3    30 Alina          Białobrzewska         114.03 -  306: 393   64
    4    36 Mateusz        Borsuk                100.00 -  337: 383   50
    5    37 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  229: 467   65
    6    37 Kamil          Kister                108.54 -  313: 364   59
    7    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  390: 370  150
    8    38 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  326: 267  150
    9    38 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  318: 380   50
   10    40 Jan            Ziółkowski            114.53 -  295: 388   65
   11    41 Anna           Lenartowska           100.00 +  349: 288  150
   12    40 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  266: 352   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1104  / 12  92.00




	Paweł Golubiński 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    5    29 Łukasz         Baranowski            106.96 +  427: 334  157
    6    20 Weronika       Rudnicka              118.08 -  253: 427   68
    7    28 Dariusz        Kuć                   125.52 +  442: 355  176
    8    23 Rafał          Lenartowski           135.96 -  243: 476   86
    9    28 Czesław        Grajewski             109.18 -  353: 422   59
   10    28 Lucyna         Śniadach              117.12 -  352: 355   67
   11    30 Kamil          Kister                108.54 -  311: 438   59
   12    37 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 +  360: 275  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  8 102.75




	Andrzej Gronkiewicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Marek          Herzig                121.23 -  328: 411   71
    2    36 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  355: 317  162
    3    24 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  371: 388   66
    4    37 Jacek          Karwowski             100.00 +  400: 342  150
    5    31 Kamil          Kister                108.54 +  376: 317  159
    6    16 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  274: 393   90
    7    24 Łukasz         Baranowski            106.96 -  267: 419   57
    8    29 Dariusz        Kuć                   125.52 -  245: 498   76
    9    33 Anna           Niedzielko            112.66 +  372: 371  163
   10    30 Anita          Bruska                126.76 -  367: 389   77
   11    32 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  256: 497   71
   12    37 Paweł          Golubiński            100.00 -  275: 360   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 12  99.33




	Maria Jankowska 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Dariusz        Białobrzewski         124.35 -  151: 460   74
    2    44 PAUZA
    3    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  200: 378   50
    4    38 Tomasz         Lewiński              100.00 -  209: 451   50
    5    41 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  191: 430   50
    6    41 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 -  194: 440   62
    7    41 Anna           Lenartowska           100.00 -  236: 372   50
    8    43 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  257: 424   50
    9    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  251: 212  150
   10    42 Maciej         Polak                 100.00 -  252: 253   50
   11    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  247: 230  150
   12    43 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  216: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     786  / 11  71.45




	Agnieszka Kaczkowska 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Sołdan                122.52 -  264: 415   73
    2    35 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  389: 368  160
    3    26 Weronika       Rudnicka              118.08 +  342: 299  168
    4    22 Lucyna         Śniadach              117.12 -  324: 381   67
    5    28 Tomasz         Lewiński              100.00 -  300: 500   50
    6    34 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  387: 309  150
    7    27 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  315: 393   50
    8    30 Anna           Niedzielko            112.66 +  404: 281  163
    9    26 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  332: 346   75
   10    29 Rafał          Skibicki              113.64 +  389: 320  164
   11    26 Maciej         Grąbczewski           105.35 +  341: 337  155
   12    21 Stanisław      Rydzik                144.51 -  300: 564   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Jacek Karwowski 100.00 Płock

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    44 PAUZA
    2    22 Tomasz         Zwoliński             139.95 -  294: 511   90
    3    32 Marek          Herzig                121.23 -  386: 456   71
    4    37 Andrzej        Gronkiewicz           100.00 -  342: 400   50
    5    40 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  331: 458   55
    6    40 Anna           Lenartowska           100.00 +  387: 292  150
    7    39 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 -  332: 358   62
    8    42 Jan            Ziółkowski            114.53 +  423: 345  165
    9    36 Jan            Lisiewski             114.54 +  426: 277  165
   10    33 Grażyna        Kula                  100.00 +  376: 326  150
   11    28 Dorota         Rudzińska             100.00 +  356: 298  150
   12    22 Kamil          Kister                108.54 +  437: 288  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1267  / 11 115.18




	Agnieszka Kotlarz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Zbigniew       Wietecki              124.89 -  277: 496   75
    2    31 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  307: 358   50
    3    35 Dorota         Kuć                   113.11 -  233: 389   63
    4    40 Jan            Lisiewski             114.54 -  238: 457   65
    5    43 Piotr          Morawski              100.00 -  226: 323   50
    6    42 Paulina        Naplocha              100.00 -  295: 388   50
    7    44 PAUZA
    8    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  318: 179  150
    9    42 Jan            Ziółkowski            114.53 -  335: 426   65
   10    44 Małgorzata     Nowakowska            100.00 -  217: 498   50
   11    42 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  284: 338   50
   12    44 Mirosław       Dejna                 100.00 +  383: 181  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     818  / 11  74.36




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Sławomir       Piotrowski            121.20 +  418: 328  171
    2    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  483: 269  150
    3     6 Rafał          Lenartowski           135.96 +  417: 379  186
    4     3 Jakub          Zaryński              140.15 -  296: 371   90
    5     4 Filip          Warzecha              134.93 -  321: 500   85
    6    22 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  265: 365   60
    7    27 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  393: 315  150
    8    14 Kamil          Nawrocki              131.89 -  266: 388   82
    9    21 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  285: 325   74
   10    23 Tomasz         Lewiński              100.00 +  389: 311  150
   11    23 Teresa         Zalewska              108.03 -  272: 365   58
   12    29 Jan            Ziółkowski            114.53 +  329: 328  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1421  / 12 118.42




	Jędrzej Krasnoborski 100.00 Węgorzewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  365: 386   75
    2    27 Paulina        Naplocha              100.00 +  345: 297  150
    3    18 Paweł          Janaś                 129.80 -  303: 511   80
    4    24 Dariusz        Kuć                   125.52 -  314: 326   76
    5    32 Michał         Garnowski             103.94 +  371: 370  154
    6    29 Rafał          Skibicki              113.64 -  289: 369   64
    7    33 Kamil          Kister                108.54 -  299: 453   59
    8    37 Sławomir       Długosz               102.26 +  320: 311  152
    9    34 Maria          Krzyżanowska          110.31 -  323: 377   60
   10    37 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  375: 366  165
   11    33 Marcela        Wołowiec              109.64 +  426: 336  160
   12    31 Jerzy          Krzyżewski            110.49 -  327: 377   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Grażyna Kula 100.00 Sosnowiec                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    38 Grzegorz       Pukniel               115.34 -  370: 497   65
    2    25 Dorota         Rudzińska             100.00 +  340: 323  150
    3    19 Anita          Bruska                126.76 -  291: 354   77
    4    25 Michał         Garnowski             103.94 +  419: 311  154
    5    18 Maciej         Kuczyński             107.33 +  364: 308  157
    6    17 Tomasz         Lewiński              100.00 -  265: 477   50
    7    23 Ireneusz       Moralewicz            115.73 +  361: 330  166
    8    20 Marek          Herzig                121.23 -  399: 441   71
    9    23 Dariusz        Kuć                   125.52 +  335: 295  176
   10    33 Jacek          Karwowski             100.00 -  326: 376   50
   11    24 Lucyna         Śniadach              117.12 -  316: 391   67
   12    30 Grzegorz       Miecugow              100.00 +  380: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1333  / 12 111.08




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  303: 373   69
    2    26 Robert         Duczemiński           134.43 -  257: 522   84
    3    37 Michał         Garnowski             103.94 -  287: 492   54
    4    42 Maciej         Polak                 100.00 -  327: 329   50
    5    42 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  482: 219  150
    6    40 Jacek          Karwowski             100.00 -  292: 387   50
    7    41 Maria          Jankowska             100.00 +  372: 236  150
    8    41 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  361: 280  150
    9    30 Kamil          Kister                108.54 -  315: 491   59
   10    35 Maciej         Kuczyński             107.33 -  293: 317   57
   11    41 Katarzyna      Dębska                100.00 -  288: 349   50
   12    41 Jan            Lisiewski             114.54 +  332: 323  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1088  / 12  90.67




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Ireneusz       Moralewicz            115.73 -  313: 388   66
    2    23 Sławomir       Długosz               102.26 +  415: 369  152
    3    15 Patrycja       Śliwińska             111.79 -  317: 429   62
    4    38 Maria          Jankowska             100.00 +  451: 209  150
    5    28 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 +  500: 300  150
    6    17 Grażyna        Kula                  100.00 +  477: 265  150
    7    11 Krzysztof      Sporczyk              116.11 -  286: 354   66
    8    18 Anita          Bruska                126.76 -  261: 436   77
    9    25 Dorota         Rudzińska             100.00 +  343: 312  150
   10    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  311: 389   50
   11    19 Andrzej        Kroc                  111.13 -  287: 493   61
   12    27 Anna           Niedzielko            112.66 -  280: 397   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1197  / 12  99.75




	Grzegorz Miecugow 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Perzyński             129.12 -  327: 361   79
    2    38 Marcela        Wołowiec              109.64 -  318: 380   60
    3    39 Piotr          Morawski              100.00 +  316: 285  150
    4    30 Kamil          Kister                108.54 +  452: 429  159
    5    20 Robert         Duczemiński           134.43 -  324: 396   84
    6    28 Dariusz        Kuć                   125.52 -  319: 347   76
    7    31 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  323: 351   74
    8    39 Maciej         Polak                 100.00 +  313: 297  150
    9    38 Katarzyna      Dębska                100.00 +  380: 318  150
   10    26 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  322: 370   61
   11    31 Maciej         Kuczyński             107.33 +  360: 348  157
   12    30 Grażyna        Kula                  100.00 -  279: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1250  / 12 104.17




	Piotr Morawski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Weronika       Rudnicka              118.08 -  265: 451   68
    2    33 Agnieszka      Piotrowicz            100.00 -  272: 405   50
    3    39 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  285: 316   50
    4    39 Anna           Niedzielko            112.66 -  270: 445   63
    5    43 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  323: 226  150
    6    38 Sławomir       Długosz               102.26 -  280: 358   52
    7    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  405: 186  150
    8    40 Maria          Krzyżanowska          110.31 -  294: 447   60
    9    39 Beata          Piotrowska            119.81 -  332: 368   70
   10    41 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  445: 334  150
   11    43 Małgorzata     Nowakowska            100.00 +  359: 284  150
   12    39 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  359: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1163  / 12  96.92




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Radosław       Jachna                127.45 -  291: 370   77
    2    27 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  297: 345   50
    3    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  401: 181  150
    4    26 Agata          Kuć                   108.20 -  307: 397   58
    5    34 Anna           Niedzielko            112.66 -  284: 346   63
    6    42 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  388: 295  150
    7    35 Sławomir       Długosz               102.26 +  354: 321  152
    8    31 Dorota         Kuć                   113.11 -  267: 500   63
    9    35 Marcela        Wołowiec              109.64 +  352: 349  160
   10    31 Teresa         Zalewska              108.03 -  241: 415   58
   11    36 Jan            Ziółkowski            114.53 -  353: 374   65
   12    38 Filip          Dalecki               100.00 -  322: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Małgorzata Nowakowska 100.00 Pruszcz Gdański

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    39 Małgorzata     Szmuksta              114.83 -  259: 407   65
    2    37 Sławomir       Piotrowski            121.20 -  194: 417   71
    3    42 Anna           Niedzielko            112.66 +  458: 398  163
    4    34 Rafał          Skibicki              113.64 -  235: 353   64
    5    38 Czesław        Grajewski             109.18 -  164: 429   59
    6    39 Dorota         Kuć                   113.11 -  286: 345   63
    7    40 Michał         Garnowski             103.94 -  308: 321   54
    8    41 Anna           Lenartowska           100.00 -  280: 361   50
    9    43 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  237: 395   50
   10    44 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  498: 217  150
   11    43 Piotr          Morawski              100.00 -  284: 359   50
   12    43 Maria          Jankowska             100.00 +  337: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     989  / 12  82.42




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Beata          Piotrowska            119.81 -  348: 467   70
    2    31 Agnieszka      Kotlarz               100.00 +  358: 307  150
    3    20 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  263: 434   93
    4    29 Grzegorz       Pukniel               115.34 -  376: 411   65
    5    41 Maria          Jankowska             100.00 +  430: 191  150
    6    34 Agnieszka      Kaczkowska            100.00 -  309: 387   50
    7    37 Filip          Dalecki               100.00 -  334: 354   50
    8    38 Katarzyna      Dębska                100.00 -  267: 326   50
    9    41 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  379: 253  150
   10    41 Piotr          Morawski              100.00 -  334: 445   50
   11    39 Maciej         Polak                 100.00 +  344: 290  150
   12    35 Maria          Krzyżanowska          110.31 +  378: 355  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 12  99.00




	Agnieszka Piotrowicz 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  335: 370   74
    2    33 Piotr          Morawski              100.00 +  405: 272  150
    3    33 Maria          Jankowska             100.00 +  378: 200  150
    4    14 Karol          Wyrębkiewicz          142.93 -  212: 458   93
    5    26 Dariusz        Kuć                   125.52 +  351: 321  176
    6    21 Adam           Klimont               128.57 -  238: 414   79
    7    29 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  388: 437   55
    8    33 Czesław        Grajewski             109.18 -  317: 430   59
    9    32 Michał         Garnowski             103.94 -  321: 364   54
   10    36 Sławomir       Długosz               102.26 +  329: 282  152
   11    34 Mateusz        Borsuk                100.00 +  374: 360  150
   12    32 Maciej         Kuczyński             107.33 -  322: 390   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1249  / 12 104.08




	Maciej Polak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Kuć                   125.52 -  225: 523   76
    2    39 Dariusz        Nawrocki              110.70 -  277: 430   61
    3    41 Dorota         Rudzińska             100.00 -  270: 358   50
    4    42 Anna           Lenartowska           100.00 +  329: 327  150
    5    39 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  318: 269  162
    6    35 Jan            Lisiewski             114.54 -  285: 400   65
    7    38 Danuta         Langiewicz            107.85 -  300: 353   58
    8    39 Grzegorz       Miecugow              100.00 -  297: 313   50
    9    40 Sławomir       Długosz               102.26 -  266: 464   52
   10    42 Maria          Jankowska             100.00 +  253: 252  150
   11    39 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  290: 344   50
   12    42 Agnieszka      Wydra                 100.00 +  374: 226  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1074  / 12  89.50




	Dorota Rudzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    25 Grażyna        Kula                  100.00 -  323: 340   50
    3    41 Maciej         Polak                 100.00 +  358: 270  150
    4    27 Dorota         Kuć                   113.11 +  344: 282  163
    5    25 Jolanta        Chłopińska            123.50 +  402: 390  174
    6    19 Robert         Duczemiński           134.43 -  313: 339   84
    7    25 Grzegorz       Pukniel               115.34 +  380: 357  165
    8    19 Tomasz         Sienkiewicz           119.43 -  319: 462   69
    9    25 Tomasz         Lewiński              100.00 -  312: 343   50
   10    27 Grzegorz       Koczkodon             125.10 -  359: 457   75
   11    28 Jacek          Karwowski             100.00 -  298: 356   50
   12    36 Monika         Gawron-Cieślik        112.02 +  386: 339  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1192  / 11 108.36




	Jan Staniewicz 100.00 Lublin                        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    41 Alina          Białobrzewska         114.03 -    1: 400   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      64  /  1  64.00




	Agnieszka Wydra 100.00 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Jolanta        Chłopińska            123.50 -  266: 455   74
    9    37 Filip          Dalecki               100.00 -  185: 376   50
   10    39 Marcela        Wołowiec              109.64 -  243: 449   60
   11    38 Sławomir       Długosz               102.26 -  321: 329   52
   12    42 Maciej         Polak                 100.00 -  226: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     286  /  5  57.20




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Ziółkowski            114.53 -  266: 440   65
    2    32 Mateusz        Borsuk                100.00 -  254: 395   50
    3    40 Rafał          Skibicki              113.64 -  293: 422   64
    4    41 Maciej         Grąbczewski           105.35 -  244: 428   55
    5    42 Anna           Lenartowska           100.00 -  219: 482   50
    6    44 PAUZA
    7    42 Katarzyna      Dębska                100.00 -  370: 390   50
    8    43 Maria          Jankowska             100.00 +  424: 257  150
    9    41 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  253: 379   50
   10    43 Mirosław       Dejna                 100.00 +  408:  96  150
   11    40 Jan            Lisiewski             114.54 +  334: 331  165
   12    40 Katarzyna      Dębska                100.00 +  352: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     999  / 11  90.82


Wyniki poszczególnych rund turnieju VIII Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Anna           Niedzielko            434: 332
   2 Monika         Gawron-Cieślik       - Kamil          Górka                 262: 579
   3 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             369: 362
   4 Andrzej        Kroc                 - Karol          Wyrębkiewicz          539: 365
   5 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Nawrocki              402: 323
   6 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Skrobosz              264: 405
   7 Krzysztof      Obremski             - Jerzy          Krzyżewski            456: 191
   8 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Zwoliński             331: 416
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marcela        Wołowiec              443: 250
  10 Czesław        Grajewski            - Justyna        Górka                 309: 373
  11 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Kister                417: 291
  12 Agata          Kuć                  - Filip          Warzecha              322: 446
  13 Marek          Reda                 - Teresa         Zalewska              400: 290
  14 Danuta         Langiewicz           - Robert         Duczemiński           382: 365
  15 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Kuczyński             385: 318
  16 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Nawrocki              352: 321
  17 Irena          Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           639: 208
  18 Sławomir       Długosz              - Paweł          Janaś                 401: 466
  19 Maciej         Perzyński            - Grzegorz       Miecugow              361: 327
  20 Michał         Garnowski            - Adam           Klimont               364: 419
  21 Radosław       Jachna               - Paulina        Naplocha              370: 291
  22 Mirosław       Dejna                - Anita          Bruska                159: 466
  23 Jan            Ziółkowski           - Krzysztof      Zawadzki              440: 266
  24 Maciej         Polak                - Dariusz        Kuć                   225: 523
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Jędrzej        Krasnoborski          386: 365
  26 Agnieszka      Kotlarz              - Zbigniew       Wietecki              277: 496
  27 Dariusz        Białobrzewski        - Maria          Jankowska             460: 151
  28 Agnieszka      Piotrowicz           - Jolanta        Chłopińska            335: 370
  29 Katarzyna      Sołdan               - Agnieszka      Kaczkowska            415: 264
  30 Andrzej        Gronkiewicz          - Marek          Herzig                328: 411
  31 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Kozak                 328: 418
  32 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Piotrowska            348: 467
  33 Tomasz         Sienkiewicz          - Anna           Lenartowska           373: 303
  34 Piotr          Morawski             - Weronika       Rudnicka              265: 451
  35 Lucyna         Śniadach             - Mateusz        Borsuk                373: 337
  36 Tadeusz        Bach                 - Krzysztof      Sporczyk              209: 478
  37 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Lewiński              388: 313
  38 Grażyna        Kula                 - Grzegorz       Pukniel               370: 497
  39 Małgorzata     Szmuksta             - Małgorzata     Nowakowska            407: 259
  40 Katarzyna      Dębska               - Jan            Lisiewski             325: 282
  41 Alina          Białobrzewska        - Jan            Staniewicz            400:   1
  42 Bartłomiej     Dalecki              - Rafał          Skibicki              346: 318
  43 Dorota         Kuć                  - Filip          Dalecki               395: 446
  44 Jacek          Karwowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Katarzyna      Sołdan               - Irena          Sołdan                375: 365
   2 Marek          Herzig               - Kamil          Górka                 331: 532
   3 Andrzej        Kroc                 - Małgorzata     Szmuksta              365: 363
   4 Dariusz        Kuć                  - Mariusz        Skrobosz              344: 495
   5 Grzegorz       Pukniel              - Jakub          Zaryński              309: 427
   6 Zbigniew       Wietecki             - Alina          Białobrzewska         365: 345
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Marek          Reda                  362: 340
   8 Beata          Piotrowska           - Ireneusz       Moralewicz            404: 390
   9 Anita          Bruska               - Grzegorz       Koczkodon             356: 433
  10 Paweł          Janaś                - Wojciech       Sołdan                367: 374
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Danuta         Langiewicz            377: 337
  12 Krzysztof      Obremski             - Tomasz         Sienkiewicz           395: 509
  13 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              552: 323
  14 Filip          Warzecha             - Lucyna         Śniadach              485: 425
  15 Filip          Dalecki              - Radosław       Jachna                265: 394
  16 Jolanta        Chłopińska           - Miłosz         Wrzałek               394: 438
  17 Stanisław      Rydzik               - Jan            Ziółkowski            499: 260
  18 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Maciej         Perzyński             378: 289
  19 Adam           Klimont              - Łukasz         Baranowski            469: 335
  20 Agnieszka      Kozak                - Bartłomiej     Dalecki               483: 269
  21 Katarzyna      Dębska               - Rafał          Lenartowski           241: 407
  22 Tomasz         Zwoliński            - Jacek          Karwowski             511: 294
  23 Tomasz         Lewiński             - Sławomir       Długosz               415: 369
  24 Dorota         Kuć                  - Czesław        Grajewski             355: 430
  25 Dorota         Rudzińska            - Grażyna        Kula                  323: 340
  26 Robert         Duczemiński          - Anna           Lenartowska           522: 257
  27 Jędrzej        Krasnoborski         - Paulina        Naplocha              345: 297
  28 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Kister                445: 377
  29 Teresa         Zalewska             - Michał         Garnowski             404: 323
  30 Patrycja       Śliwińska            - Jan            Lisiewski             512: 302
  31 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kotlarz               358: 307
  32 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Zawadzki              395: 254
  33 Agnieszka      Piotrowicz           - Piotr          Morawski              405: 272
  34 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Jóźwiak               287: 411
  35 Agnieszka      Kaczkowska           - Maria          Krzyżanowska          389: 368
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Gronkiewicz           317: 355
  37 Małgorzata     Nowakowska           - Sławomir       Piotrowski            194: 417
  38 Grzegorz       Miecugow             - Marcela        Wołowiec              318: 380
  39 Dariusz        Nawrocki             - Maciej         Polak                 430: 277
  40 Agata          Kuć                  - Tadeusz        Bach                  456: 184
  41 Maciej         Grąbczewski          - Kamil          Nawrocki              330: 453
  42 Rafał          Skibicki             - Jerzy          Krzyżewski            325: 370
  43 Maciej         Kuczyński            - Mirosław       Dejna                 616: 166
  44 Maria          Jankowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                409: 331
   2 Zbigniew       Wietecki             - Filip          Warzecha              516: 337
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Sporczyk              378: 381
   4 Justyna        Górka                - Dariusz        Białobrzewski         385: 368
   5 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Kroc                  386: 311
   6 Agnieszka      Kozak                - Rafał          Lenartowski           417: 379
   7 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             343: 317
   8 Adam           Klimont              - Kazimierz.Jr   Merklejn              333: 425
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Katarzyna      Sołdan                404: 376
  10 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                302: 415
  11 Wojciech       Sołdan               - Beata          Piotrowska            420: 412
  12 Irena          Sołdan               - Marek          Reda                  345: 375
  13 Czesław        Grajewski            - Maciej         Kuczyński             328: 341
  14 Mateusz        Borsuk               - Robert         Duczemiński           325: 333
  15 Tomasz         Lewiński             - Patrycja       Śliwińska             317: 429
  16 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Kuć                   376: 331
  17 Filip          Dalecki              - Krzysztof      Obremski              248: 598
  18 Paweł          Janaś                - Jędrzej        Krasnoborski          511: 303
  19 Grażyna        Kula                 - Anita          Bruska                291: 354
  20 Karol          Wyrębkiewicz         - Mieczysław     Pastuszak             434: 263
  21 Jan            Ziółkowski           - Grzegorz       Pukniel               401: 319
  22 Lucyna         Śniadach             - Teresa         Zalewska              393: 319
  23 Łukasz         Baranowski           - Agata          Kuć                   403: 386
  24 Ireneusz       Moralewicz           - Andrzej        Gronkiewicz           388: 371
  25 Kamil          Nawrocki             - Małgorzata     Jóźwiak               507: 243
  26 Weronika       Rudnicka             - Agnieszka      Kaczkowska            299: 342
  27 Maciej         Perzyński            - Małgorzata     Szmuksta              437: 293
  28 Marcela        Wołowiec             - Jolanta        Chłopińska            353: 415
  29 Dariusz        Nawrocki             - Bartłomiej     Dalecki               351: 302
  30 Alina          Białobrzewska        - Katarzyna      Dębska                393: 306
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Sławomir       Piotrowski            330: 371
  32 Jacek          Karwowski            - Marek          Herzig                386: 456
  33 Maria          Jankowska            - Agnieszka      Piotrowicz            200: 378
  34 Jan            Lisiewski            - Sławomir       Długosz               362: 366
  35 Agnieszka      Kotlarz              - Dorota         Kuć                   233: 389
  36 Maria          Krzyżanowska         - Monika         Gawron-Cieślik        390: 249
  37 Anna           Lenartowska          - Michał         Garnowski             287: 492
  38 Kamil          Kister               - Maciej         Grąbczewski           436: 383
  39 Piotr          Morawski             - Grzegorz       Miecugow              285: 316
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Rafał          Skibicki              293: 422
  41 Dorota         Rudzińska            - Maciej         Polak                 358: 270
  42 Anna           Niedzielko           - Małgorzata     Nowakowska            398: 458
  43 Paulina        Naplocha             - Mirosław       Dejna                 401: 181


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              457: 414
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Zbigniew       Wietecki              403: 296
   3 Jakub          Zaryński             - Agnieszka      Kozak                 371: 296
   4 Radosław       Jachna               - Justyna        Górka                 462: 353
   5 Tomasz         Sienkiewicz          - Wojciech       Sołdan                317: 468
   6 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              314: 414
   7 Paweł          Janaś                - Miłosz         Wrzałek               330: 381
   8 Jolanta        Chłopińska           - Tomasz         Zwoliński             351: 356
   9 Anita          Bruska               - Patrycja       Śliwińska             249: 379
  10 Beata          Piotrowska           - Katarzyna      Sołdan                275: 436
  11 Kamil          Nawrocki             - Ireneusz       Moralewicz            349: 442
  12 Maciej         Kuczyński            - Alina          Białobrzewska         348: 415
  13 Filip          Warzecha             - Grzegorz       Koczkodon             508: 232
  14 Karol          Wyrębkiewicz         - Agnieszka      Piotrowicz            458: 212
  15 Sławomir       Piotrowski           - Adam           Klimont               284: 402
  16 Marek          Reda                 - Robert         Duczemiński           411: 356
  17 Andrzej        Kroc                 - Dariusz        Nawrocki              375: 412
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Jan            Ziółkowski            447: 242
  19 Rafał          Lenartowski          - Danuta         Langiewicz            450: 328
  20 Stanisław      Rydzik               - Łukasz         Baranowski            478: 391
  21 Marek          Herzig               - Maciej         Perzyński             333: 348
  22 Agnieszka      Kaczkowska           - Lucyna         Śniadach              324: 381
  23 Teresa         Zalewska             - Irena          Sołdan                302: 452
  24 Dariusz        Kuć                  - Jędrzej        Krasnoborski          326: 314
  25 Michał         Garnowski            - Grażyna        Kula                  311: 419
  26 Paulina        Naplocha             - Agata          Kuć                   307: 397
  27 Dorota         Rudzińska            - Dorota         Kuć                   344: 282
  28 Sławomir       Długosz              - Marcela        Wołowiec              333: 426
  29 Grzegorz       Pukniel              - Mieczysław     Pastuszak             411: 376
  30 Grzegorz       Miecugow             - Kamil          Kister                452: 429
  31 Filip          Dalecki              - Maria          Krzyżanowska          265: 389
  32 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Jóźwiak               427: 322
  33 Bartłomiej     Dalecki              - Czesław        Grajewski             357: 298
  34 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Nowakowska            353: 235
  35 Małgorzata     Szmuksta             - Jerzy          Krzyżewski            337: 381
  36 Mateusz        Borsuk               - Katarzyna      Dębska                383: 337
  37 Andrzej        Gronkiewicz          - Jacek          Karwowski             400: 342
  38 Tomasz         Lewiński             - Maria          Jankowska             451: 209
  39 Piotr          Morawski             - Anna           Niedzielko            270: 445
  40 Jan            Lisiewski            - Agnieszka      Kotlarz               457: 238
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Grąbczewski           244: 428
  42 Maciej         Polak                - Anna           Lenartowska           329: 327
  43 Mirosław       Dejna                - Monika         Gawron-Cieślik        141: 535


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Kamil          Górka                 377: 394
   2 Wojciech       Sołdan               - Jakub          Zaryński              326: 438
   3 Radosław       Jachna               - Krzysztof      Obremski              410: 387
   4 Filip          Warzecha             - Agnieszka      Kozak                 500: 321
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Karol          Wyrębkiewicz          317: 379
   6 Patrycja       Śliwińska            - Tomasz         Sienkiewicz           334: 485
   7 Katarzyna      Sołdan               - Stanisław      Rydzik                451: 451
   8 Zbigniew       Wietecki             - Lucyna         Śniadach              309: 408
   9 Miłosz         Wrzałek              - Justyna        Górka                 403: 388
  10 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              342: 408
  11 Alina          Białobrzewska        - Rafał          Lenartowski           419: 281
  12 Marek          Reda                 - Dariusz        Białobrzewski         473: 232
  13 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Nawrocki              506: 351
  14 Maciej         Perzyński            - Adam           Klimont               421: 328
  15 Irena          Sołdan               - Mateusz        Borsuk                508: 320
  16 Anita          Bruska               - Paweł          Janaś                 329: 387
  17 Kamil          Nawrocki             - Danuta         Langiewicz            461: 337
  18 Grażyna        Kula                 - Maciej         Kuczyński             364: 308
  19 Rafał          Skibicki             - Andrzej        Kroc                  422: 465
  20 Robert         Duczemiński          - Grzegorz       Miecugow              396: 324
  21 Marcela        Wołowiec             - Agata          Kuć                   433: 367
  22 Beata          Piotrowska           - Sławomir       Piotrowski            350: 382
  23 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Pukniel               314: 337
  24 Marek          Herzig               - Jan            Ziółkowski            400: 316
  25 Jolanta        Chłopińska           - Dorota         Rudzińska             390: 402
  26 Agnieszka      Piotrowicz           - Dariusz        Kuć                   351: 321
  27 Weronika       Rudnicka             - Bartłomiej     Dalecki               459: 357
  28 Agnieszka      Kaczkowska           - Tomasz         Lewiński              300: 500
  29 Paweł          Golubiński           - Łukasz         Baranowski            427: 334
  30 Jerzy          Krzyżewski           - Maria          Krzyżanowska          392: 269
  31 Kamil          Kister               - Andrzej        Gronkiewicz           317: 376
  32 Jędrzej        Krasnoborski         - Michał         Garnowski             371: 370
  33 Sławomir       Długosz              - Teresa         Zalewska              288: 439
  34 Paulina        Naplocha             - Anna           Niedzielko            284: 346
  35 Małgorzata     Jóźwiak              - Dorota         Kuć                   391: 322
  36 Jan            Lisiewski            - Filip          Dalecki               370: 277
  37 Katarzyna      Dębska               - Małgorzata     Szmuksta              229: 467
  38 Małgorzata     Nowakowska           - Czesław        Grajewski             164: 429
  39 Maciej         Polak                - Monika         Gawron-Cieślik        318: 269
  40 Maciej         Grąbczewski          - Jacek          Karwowski             458: 331
  41 Mieczysław     Pastuszak            - Maria          Jankowska             430: 191
  42 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Zawadzki              482: 219
  43 Agnieszka      Kotlarz              - Piotr          Morawski              226: 323
  44 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jakub          Zaryński              424: 359
   2 Filip          Warzecha             - Radosław       Jachna                355: 488
   3 Alina          Białobrzewska        - Kazimierz.Jr   Merklejn              350: 401
   4 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Sienkiewicz           409: 404
   5 Mariusz        Skrobosz             - Karol          Wyrębkiewicz          329: 382
   6 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Sporczyk              439: 256
   7 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                405: 339
   8 Lucyna         Śniadach             - Katarzyna      Sołdan                340: 337
   9 Wojciech       Sołdan               - Irena          Sołdan                412: 412
  10 Krzysztof      Obremski             - Marek          Herzig                398: 315
  11 Kamil          Nawrocki             - Dariusz        Białobrzewski         359: 388
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Paweł          Janaś                 304: 399
  13 Grzegorz       Pukniel              - Andrzej        Kroc                  344: 398
  14 Dariusz        Nawrocki             - Justyna        Górka                 312: 447
  15 Patrycja       Śliwińska            - Marcela        Wołowiec              473: 303
  16 Andrzej        Gronkiewicz          - Tomasz         Zwoliński             274: 393
  17 Tomasz         Lewiński             - Grażyna        Kula                  477: 265
  18 Sławomir       Piotrowski           - Zbigniew       Wietecki              394: 385
  19 Robert         Duczemiński          - Dorota         Rudzińska             339: 313
  20 Paweł          Golubiński           - Weronika       Rudnicka              253: 427
  21 Adam           Klimont              - Agnieszka      Piotrowicz            414: 238
  22 Agnieszka      Kozak                - Jerzy          Krzyżewski            265: 365
  23 Rafał          Lenartowski          - Maciej         Kuczyński             454: 325
  24 Danuta         Langiewicz           - Agata          Kuć                   321: 409
  25 Anita          Bruska               - Jolanta        Chłopińska            376: 362
  26 Teresa         Zalewska             - Beata          Piotrowska            394: 376
  27 Małgorzata     Szmuksta             - Maria          Krzyżanowska          406: 291
  28 Grzegorz       Miecugow             - Dariusz        Kuć                   319: 347
  29 Jędrzej        Krasnoborski         - Rafał          Skibicki              289: 369
  30 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             408: 383
  31 Jan            Ziółkowski           - Anna           Niedzielko            324: 435
  32 Maciej         Grąbczewski          - Bartłomiej     Dalecki               375: 297
  33 Czesław        Grajewski            - Małgorzata     Jóźwiak               370: 404
  34 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Kaczkowska            309: 387
  35 Maciej         Polak                - Jan            Lisiewski             285: 400
  36 Michał         Garnowski            - Mateusz        Borsuk                283: 389
  37 Kamil          Kister               - Katarzyna      Dębska                364: 313
  38 Sławomir       Długosz              - Piotr          Morawski              358: 280
  39 Małgorzata     Nowakowska           - Dorota         Kuć                   286: 345
  40 Jacek          Karwowski            - Anna           Lenartowska           387: 292
  41 Monika         Gawron-Cieślik       - Maria          Jankowska             440: 194
  42 Paulina        Naplocha             - Agnieszka      Kotlarz               388: 295
  43 Filip          Dalecki              - Mirosław       Dejna                 404: 141
  44 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Radosław       Jachna                353: 315
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               376: 421
   3 Karol          Wyrębkiewicz         - Lucyna         Śniadach              395: 390
   4 Marek          Reda                 - Wojciech       Sołdan                426: 341
   5 Jakub          Zaryński             - Maciej         Perzyński             371: 356
   6 Adam           Klimont              - Krzysztof      Obremski              378: 351
   7 Alina          Białobrzewska        - Filip          Warzecha              480: 369
   8 Justyna        Górka                - Robert         Duczemiński           412: 310
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Mariusz        Skrobosz              235: 467
  10 Patrycja       Śliwińska            - Dariusz        Białobrzewski         404: 440
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Lewiński              354: 286
  12 Paweł          Janaś                - Sławomir       Piotrowski            422: 387
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kroc                  321: 327
  14 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             392: 386
  15 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Lenartowski           484: 238
  16 Weronika       Rudnicka             - Katarzyna      Sołdan                265: 329
  17 Dariusz        Nawrocki             - Kamil          Nawrocki              327: 432
  18 Zbigniew       Wietecki             - Jan            Lisiewski             421: 234
  19 Agata          Kuć                  - Mateusz        Borsuk                478: 327
  20 Teresa         Zalewska             - Małgorzata     Szmuksta              410: 393
  21 Marcela        Wołowiec             - Marek          Herzig                311: 408
  22 Anna           Niedzielko           - Anita          Bruska                303: 379
  23 Grażyna        Kula                 - Ireneusz       Moralewicz            361: 330
  24 Andrzej        Gronkiewicz          - Łukasz         Baranowski            267: 419
  25 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Pukniel               380: 357
  26 Małgorzata     Jóźwiak              - Rafał          Skibicki              321: 382
  27 Agnieszka      Kozak                - Agnieszka      Kaczkowska            393: 315
  28 Paweł          Golubiński           - Dariusz        Kuć                   442: 355
  29 Agnieszka      Piotrowicz           - Maciej         Grąbczewski           388: 437
  30 Grzegorz       Koczkodon            - Beata          Piotrowska            460: 392
  31 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Miecugow              351: 323
  32 Maria          Krzyżanowska         - Maciej         Kuczyński             329: 390
  33 Kamil          Kister               - Jędrzej        Krasnoborski          453: 299
  34 Jan            Ziółkowski           - Czesław        Grajewski             329: 360
  35 Paulina        Naplocha             - Sławomir       Długosz               354: 321
  36 Dorota         Kuć                  - Bartłomiej     Dalecki               450: 313
  37 Filip          Dalecki              - Mieczysław     Pastuszak             354: 334
  38 Danuta         Langiewicz           - Maciej         Polak                 353: 300
  39 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Karwowski             358: 332
  40 Małgorzata     Nowakowska           - Michał         Garnowski             308: 321
  41 Anna           Lenartowska          - Maria          Jankowska             372: 236
  42 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              390: 370
  43 Piotr          Morawski             - Mirosław       Dejna                 405: 186
  44 Agnieszka      Kotlarz              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  339: 377
   2 Miłosz         Wrzałek              - Karol          Wyrębkiewicz          480: 320
   3 Radosław       Jachna               - Jakub          Zaryński              417: 315
   4 Lucyna         Śniadach             - Kazimierz.Jr   Merklejn              313: 367
   5 Justyna        Górka                - Maciej         Perzyński             405: 307
   6 Paweł          Janaś                - Krzysztof      Sporczyk              399: 302
   7 Irena          Sołdan               - Alina          Białobrzewska         404: 345
   8 Andrzej        Kroc                 - Stanisław      Rydzik                459: 427
   9 Mariusz        Skrobosz             - Wojciech       Sołdan                357: 388
  10 Katarzyna      Sołdan               - Adam           Klimont               315: 345
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Filip          Warzecha              367: 356
  12 Krzysztof      Obremski             - Robert         Duczemiński           450: 341
  13 Maciej         Grąbczewski          - Patrycja       Śliwińska             441: 299
  14 Kamil          Nawrocki             - Agnieszka      Kozak                 388: 266
  15 Agata          Kuć                  - Rafał          Skibicki              382: 439
  16 Teresa         Zalewska             - Zbigniew       Wietecki              417: 372
  17 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            411: 345
  18 Tomasz         Lewiński             - Anita          Bruska                261: 436
  19 Tomasz         Sienkiewicz          - Dorota         Rudzińska             462: 319
  20 Marek          Herzig               - Grażyna        Kula                  441: 399
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Weronika       Rudnicka              289: 356
  22 Łukasz         Baranowski           - Kamil          Kister                378: 287
  23 Paweł          Golubiński           - Rafał          Lenartowski           243: 476
  24 Marcela        Wołowiec             - Małgorzata     Szmuksta              328: 397
  25 Maciej         Kuczyński            - Danuta         Langiewicz            321: 382
  26 Agnieszka      Wydra                - Jolanta        Chłopińska            266: 455
  27 Grzegorz       Pukniel              - Monika         Gawron-Cieślik        332: 386
  28 Jan            Lisiewski            - Ireneusz       Moralewicz            315: 334
  29 Dariusz        Kuć                  - Andrzej        Gronkiewicz           498: 245
  30 Anna           Niedzielko           - Agnieszka      Kaczkowska            281: 404
  31 Dorota         Kuć                  - Paulina        Naplocha              500: 267
  32 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Jóźwiak               457: 284
  33 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Piotrowicz            430: 317
  34 Dariusz        Nawrocki             - Filip          Dalecki               433: 280
  35 Mateusz        Borsuk               - Beata          Piotrowska            400: 367
  36 Bartłomiej     Dalecki              - Michał         Garnowski             261: 394
  37 Jędrzej        Krasnoborski         - Sławomir       Długosz               320: 311
  38 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             326: 267
  39 Grzegorz       Miecugow             - Maciej         Polak                 313: 297
  40 Maria          Krzyżanowska         - Piotr          Morawski              447: 294
  41 Anna           Lenartowska          - Małgorzata     Nowakowska            361: 280
  42 Jacek          Karwowski            - Jan            Ziółkowski            423: 345
  43 Maria          Jankowska            - Krzysztof      Zawadzki              257: 424
  44 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Kotlarz               179: 318


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 433: 351
   2 Radosław       Jachna               - Marek          Reda                  451: 344
   3 Adam           Klimont              - Justyna        Górka                 357: 385
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Białobrzewski         412: 395
   5 Jakub          Zaryński             - Paweł          Janaś                 440: 403
   6 Andrzej        Kroc                 - Irena          Sołdan                283: 387
   7 Karol          Wyrębkiewicz         - Wojciech       Sołdan                383: 401
   8 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Obremski              294: 396
   9 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Nawrocki              365: 370
  10 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             315: 321
  11 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Sienkiewicz           289: 376
  12 Maciej         Perzyński            - Alina          Białobrzewska         368: 361
  13 Mariusz        Skrobosz             - Anita          Bruska                339: 328
  14 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              391: 300
  15 Stanisław      Rydzik               - Marek          Herzig                528: 312
  16 Katarzyna      Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           405: 287
  17 Rafał          Skibicki             - Filip          Warzecha              285: 408
  18 Sławomir       Piotrowski           - Agata          Kuć                   326: 341
  19 Patrycja       Śliwińska            - Ireneusz       Moralewicz            378: 364
  20 Zbigniew       Wietecki             - Mateusz        Borsuk                341: 333
  21 Agnieszka      Kozak                - Jolanta        Chłopińska            285: 325
  22 Małgorzata     Szmuksta             - Monika         Gawron-Cieślik        333: 290
  23 Dariusz        Kuć                  - Grażyna        Kula                  295: 335
  24 Danuta         Langiewicz           - Dorota         Kuć                   330: 400
  25 Dorota         Rudzińska            - Tomasz         Lewiński              312: 343
  26 Agnieszka      Kaczkowska           - Grzegorz       Koczkodon             332: 346
  27 Robert         Duczemiński          - Jerzy          Krzyżewski            339: 447
  28 Paweł          Golubiński           - Czesław        Grajewski             353: 422
  29 Maciej         Kuczyński            - Dariusz        Nawrocki              327: 390
  30 Kamil          Kister               - Anna           Lenartowska           491: 315
  31 Małgorzata     Jóźwiak              - Grzegorz       Pukniel               433: 298
  32 Michał         Garnowski            - Agnieszka      Piotrowicz            364: 321
  33 Andrzej        Gronkiewicz          - Anna           Niedzielko            372: 371
  34 Jędrzej        Krasnoborski         - Maria          Krzyżanowska          323: 377
  35 Marcela        Wołowiec             - Paulina        Naplocha              349: 352
  36 Jacek          Karwowski            - Jan            Lisiewski             426: 277
  37 Agnieszka      Wydra                - Filip          Dalecki               185: 376
  38 Grzegorz       Miecugow             - Katarzyna      Dębska                380: 318
  39 Beata          Piotrowska           - Piotr          Morawski              368: 332
  40 Maciej         Polak                - Sławomir       Długosz               266: 464
  41 Krzysztof      Zawadzki             - Mieczysław     Pastuszak             253: 379
  42 Agnieszka      Kotlarz              - Jan            Ziółkowski            335: 426
  43 Bartłomiej     Dalecki              - Małgorzata     Nowakowska            395: 237
  44 Maria          Jankowska            - Mirosław       Dejna                 251: 212


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Radosław       Jachna                381: 381
   2 Marek          Reda                 - Miłosz         Wrzałek               356: 486
   3 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 353: 431
   4 Jakub          Zaryński             - Kazimierz.Jr   Merklejn              408: 369
   5 Rafał          Lenartowski          - Wojciech       Sołdan                402: 369
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Krzysztof      Obremski              363: 450
   7 Paweł          Janaś                - Mariusz        Skrobosz              435: 438
   8 Kamil          Nawrocki             - Adam           Klimont               357: 363
   9 Tomasz         Sienkiewicz          - Maciej         Perzyński             405: 421
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Stanisław      Rydzik                423: 404
  11 Katarzyna      Sołdan               - Andrzej        Kroc                  400: 299
  12 Filip          Warzecha             - Tomasz         Zwoliński             413: 404
  13 Jerzy          Krzyżewski           - Patrycja       Śliwińska             310: 473
  14 Agata          Kuć                  - Kamil          Kister                402: 308
  15 Dariusz        Kuć                  - Alina          Białobrzewska         372: 341
  16 Robert         Duczemiński          - Zbigniew       Wietecki              426: 389
  17 Dorota         Kuć                  - Ireneusz       Moralewicz            292: 474
  18 Sławomir       Piotrowski           - Jolanta        Chłopińska            373: 456
  19 Marek          Herzig               - Michał         Garnowski             296: 425
  20 Małgorzata     Szmuksta             - Mateusz        Borsuk                382: 315
  21 Czesław        Grajewski            - Maria          Krzyżanowska          478: 263
  22 Weronika       Rudnicka             - Danuta         Langiewicz            340: 441
  23 Tomasz         Lewiński             - Agnieszka      Kozak                 311: 389
  24 Maciej         Grąbczewski          - Monika         Gawron-Cieślik        305: 302
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Łukasz         Baranowski            391: 344
  26 Dariusz        Nawrocki             - Grzegorz       Miecugow              370: 322
  27 Grzegorz       Koczkodon            - Dorota         Rudzińska             457: 359
  28 Lucyna         Śniadach             - Paweł          Golubiński            355: 352
  29 Agnieszka      Kaczkowska           - Rafał          Skibicki              389: 320
  30 Anita          Bruska               - Andrzej        Gronkiewicz           389: 367
  31 Paulina        Naplocha             - Teresa         Zalewska              241: 415
  32 Krzysztof      Sporczyk             - Filip          Dalecki               405: 352
  33 Grażyna        Kula                 - Jacek          Karwowski             326: 376
  34 Beata          Piotrowska           - Jan            Lisiewski             381: 326
  35 Maciej         Kuczyński            - Anna           Lenartowska           317: 293
  36 Agnieszka      Piotrowicz           - Sławomir       Długosz               329: 282
  37 Grzegorz       Pukniel              - Jędrzej        Krasnoborski          366: 375
  38 Anna           Niedzielko           - Bartłomiej     Dalecki               308: 298
  39 Agnieszka      Wydra                - Marcela        Wołowiec              243: 449
  40 Jan            Ziółkowski           - Katarzyna      Dębska                388: 295
  41 Piotr          Morawski             - Mieczysław     Pastuszak             445: 334
  42 Maria          Jankowska            - Maciej         Polak                 252: 253
  43 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 408:  96
  44 Małgorzata     Nowakowska           - Agnieszka      Kotlarz               498: 217


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Miłosz         Wrzałek               383: 396
   2 Radosław       Jachna               - Jakub          Zaryński              453: 373
   3 Krzysztof      Obremski             - Rafał          Lenartowski           418: 316
   4 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                456: 366
   5 Wojciech       Sołdan               - Kazimierz.Jr   Merklejn              427: 489
   6 Justyna        Górka                - Katarzyna      Sołdan                362: 306
   7 Adam           Klimont              - Karol          Wyrębkiewicz          478: 320
   8 Maciej         Perzyński            - Marek          Reda                  389: 368
   9 Filip          Warzecha             - Stanisław      Rydzik                451: 275
  10 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Janaś                 446: 343
  11 Patrycja       Śliwińska            - Alina          Białobrzewska         459: 268
  12 Dorota         Kuć                  - Kamil          Nawrocki              291: 524
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Sienkiewicz           377: 287
  14 Agata          Kuć                  - Robert         Duczemiński           391: 396
  15 Tomasz         Zwoliński            - Dariusz        Kuć                   481: 322
  16 Jolanta        Chłopińska           - Weronika       Rudnicka              368: 298
  17 Czesław        Grajewski            - Marek          Herzig                342: 325
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            400: 324
  19 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Lewiński              493: 287
  20 Michał         Garnowski            - Grzegorz       Koczkodon             416: 361
  21 Rafał          Skibicki             - Małgorzata     Szmuksta              274: 376
  22 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Nawrocki              363: 365
  23 Agnieszka      Kozak                - Teresa         Zalewska              272: 365
  24 Grażyna        Kula                 - Lucyna         Śniadach              316: 391
  25 Małgorzata     Jóźwiak              - Anita          Bruska                398: 335
  26 Agnieszka      Kaczkowska           - Maciej         Grąbczewski           341: 337
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Sporczyk              273: 466
  28 Dorota         Rudzińska            - Jacek          Karwowski             298: 356
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Beata          Piotrowska            278: 388
  30 Kamil          Kister               - Paweł          Golubiński            438: 311
  31 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Miecugow              348: 360
  32 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Gronkiewicz           497: 256
  33 Jędrzej        Krasnoborski         - Marcela        Wołowiec              426: 336
  34 Mateusz        Borsuk               - Agnieszka      Piotrowicz            360: 374
  35 Anna           Niedzielko           - Filip          Dalecki               444: 271
  36 Jan            Ziółkowski           - Paulina        Naplocha              374: 353
  37 Maria          Krzyżanowska         - Grzegorz       Pukniel               290: 334
  38 Agnieszka      Wydra                - Sławomir       Długosz               321: 329
  39 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Polak                 344: 290
  40 Jan            Lisiewski            - Krzysztof      Zawadzki              331: 334
  41 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Dębska                288: 349
  42 Bartłomiej     Dalecki              - Agnieszka      Kotlarz               338: 284
  43 Małgorzata     Nowakowska           - Piotr          Morawski              284: 359
  44 Mirosław       Dejna                - Maria          Jankowska             230: 247


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Radosław       Jachna                422: 352
   2 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 372: 330
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 387: 381
   4 Jakub          Zaryński             - Mariusz        Skrobosz              468: 332
   5 Adam           Klimont              - Maciej         Perzyński             308: 452
   6 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                320: 421
   7 Kamil          Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             383: 353
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kroc                  541: 336
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Marek          Reda                  487: 351
  10 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Białobrzewski         368: 374
  11 Rafał          Lenartowski          - Czesław        Grajewski             433: 388
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Szmuksta              393: 300
  13 Dariusz        Nawrocki             - Lucyna         Śniadach              281: 380
  14 Wojciech       Sołdan               - Teresa         Zalewska              343: 323
  15 Katarzyna      Sołdan               - Paweł          Janaś                 470: 370
  16 Agata          Kuć                  - Zbigniew       Wietecki              313: 396
  17 Grzegorz       Koczkodon            - Tomasz         Sienkiewicz           323: 402
  18 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Duczemiński           318: 371
  19 Anita          Bruska               - Michał         Garnowski             395: 323
  20 Maciej         Grąbczewski          - Małgorzata     Jóźwiak               329: 396
  21 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Kaczkowska            564: 300
  22 Jacek          Karwowski            - Kamil          Kister                437: 288
  23 Beata          Piotrowska           - Alina          Białobrzewska         295: 395
  24 Dariusz        Kuć                  - Sławomir       Piotrowski            294: 337
  25 Marek          Herzig               - Dorota         Kuć                   466: 392
  26 Łukasz         Baranowski           - Weronika       Rudnicka              354: 398
  27 Anna           Niedzielko           - Tomasz         Lewiński              397: 280
  28 Rafał          Skibicki             - Danuta         Langiewicz            319: 412
  29 Agnieszka      Kozak                - Jan            Ziółkowski            329: 328
  30 Grzegorz       Miecugow             - Grażyna        Kula                  279: 380
  31 Jerzy          Krzyżewski           - Jędrzej        Krasnoborski          377: 327
  32 Agnieszka      Piotrowicz           - Maciej         Kuczyński             322: 390
  33 Grzegorz       Pukniel              - Marcela        Wołowiec              444: 320
  34 Sławomir       Długosz              - Mateusz        Borsuk                312: 388
  35 Maria          Krzyżanowska         - Mieczysław     Pastuszak             355: 378
  36 Monika         Gawron-Cieślik       - Dorota         Rudzińska             339: 386
  37 Paweł          Golubiński           - Andrzej        Gronkiewicz           360: 275
  38 Filip          Dalecki              - Paulina        Naplocha              361: 322
  39 Bartłomiej     Dalecki              - Piotr          Morawski              329: 359
  40 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                352: 266
  41 Anna           Lenartowska          - Jan            Lisiewski             332: 323
  42 Agnieszka      Wydra                - Maciej         Polak                 226: 374
  43 Maria          Jankowska            - Małgorzata     Nowakowska            216: 337
  44 Agnieszka      Kotlarz              - Mirosław       Dejna                 383: 181
Lista rankingowa na dzień 2009-05-23

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             150.03  29105  194
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   3 Stanisław Rydzik               Warszawa             144.55  27464  190
   4 Kamil Górka                    Kraków               144.50  27455  190
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.68  28017  195
   6 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   7 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.62  27900  197
  11 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.61  26905  190
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              141.23  27963  198
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.87  26765  190
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  16 Justyna Górka                  Kraków               140.07  27314  195
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.63  26530  190
  18 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  19 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.57  27495  197
  20 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  22 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.50  27285  197
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Paweł Jackowski                Warszawa             137.98  26906  195
  25 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  27 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.82  26407  193
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.69  26189  193
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  33 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  34 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.80  26555  197
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  36 Radosław Jachna                Łódź                 134.64   7540   56
  37 Mariusz Margalski              Pieczyska            134.36  20692  154
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               134.21   9126   68
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  40 Marek Reda                     Wołomin              133.94  26387  197
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.94  25046  187
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.27  20524  154
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  46 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  47 Irena Sołdan                   Rumia                131.87  24659  187
  48 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.84  25576  194
  49 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  50 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  51 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.29  25470  194
  52 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  53 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  55 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  56 Przemysław Rybicki             Otwock               129.65  23985  185
  57 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  58 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  59 Adam Klimont                   Wałcz                129.44  25758  199
  60 Paweł Janaś                    Głogów               129.42  25625  198
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  62 Maciej Michalak                Łódź                 129.27  14349  111
  63 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.20  13437  104
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  67 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  68 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.90  24174  189
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.70  25030  196
  71 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.64   7020   55
  72 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  73 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  74 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  75 Robert Głowacki                Łódź                 126.63  24313  192
  76 Michał Ozimiński               Łódź                 126.59  24938  197
  77 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  78 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  79 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  80 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  81 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  82 Robert Kamiński                Warszawa             126.02  16887  134
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  85 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  86 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  24728  198
  87 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  88 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.60  10716   86
  90 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.23  24846  200
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  93 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.14  23462  189
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  96 Andrzej Rechowicz              Katowice             123.70  23503  190
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.47  24077  195
  99 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.24  23539  191
 100 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 101 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 102 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.70  22331  182
 104 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 105 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 106 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.04  23187  190
 107 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 108 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 109 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 110 Andrzej Gostomski              Łódź                 121.60   5229   43
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.95  18989  157
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 113 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 114 Daniel Janus                   Wąchock              120.56  17963  149
 115 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 116 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.32  17808  148
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 119 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 120 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 121 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 122 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 123 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 124 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 125 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       119.73  22629  189
 126 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.37  23396  196
 127 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 128 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 129 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 131 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 133 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Beata Piotrowska               Łódź                 118.43  22620  191
 136 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 137 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 138 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 139 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 140 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.95  22764  193
 141 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 142 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 143 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 145 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 146 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 147 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 148 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 149 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 150 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 151 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 153 Halina Roszak                  Poznań               116.90  15197  130
 154 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.85  22201  190
 155 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 156 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 157 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.53  22956  197
 158 Mateusz Borsuk                 Reda                 116.49   4310   37
 159 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.46  22594  194
 160 Weronika Rudnicka              Ustka                116.43  21773  187
 161 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.38  12104  104
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 164 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 165 Marek Rogalski                 Warszawa             115.85  13555  117
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 167 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  17956  156
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Anna Stefańska                 Łódź                 114.92  21949  191
 172 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.82  21816  190
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.81  15040  131
 174 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.51  13512  118
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 176 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 177 Tomasz Ruta                    Warszawa             114.39   9380   82
 178 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 181 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.25  18051  158
 182 Stanisław Gasik                Warszawa             114.24  14509  127
 183 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 184 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.00  12540  110
 185 Jarosław Olek                  Warszawa             113.93   5013   44
 186 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 187 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 188 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 189 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 190 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 191 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 192 Michał Kolaj                   Ostróda              113.15  19236  170
 193 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 194 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.86   4063   36
 195 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.69  21975  195
 196 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 197 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.46  21368  190
 198 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 199 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.31  22461  200
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Anna Niedzielko                Szczecin             111.93   7611   68
 202 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 203 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 204 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 205 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 206 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.07  12440  112
 209 Teresa Zalewska                Racibórz             110.90   7874   71
 210 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.89  21623  195
 211 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.80  21163  191
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.78  21603  195
 213 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.48  11932  108
 214 Renata Andracka                Poznań               110.45   9388   85
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 216 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 217 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 218 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 219 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 220 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 221 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 222 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 223 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 224 Rafał Stachowski               Police               109.23  12343  113
 225 Piotr Broda                    Sandomierz           108.97   4141   38
 226 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.69   9456   87
 227 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 228 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 229 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 230 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 231 Urszula Solarska               Łódź                 108.14  21196  196
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 235 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 236 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 237 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 107.31  21355  199
 238 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 239 Kamil Kister                   Puławy               107.26   8688   81
 240 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.06   8886   83
 241 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 242 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 243 Maciej Grąbczewski             Piła                 106.62   5544   52
 244 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 247 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 248 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 249 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 251 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 252 Adam Janicki                   Łódź                 105.73  20088  190
 253 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 254 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 255 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.20  12939  123
 256 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 257 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 258 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 259 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 260 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 261 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 262 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 263 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 265 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 267 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 268 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 272 Anna Arana                     Warszawa             101.64  20124  198
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 274 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 275 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 276 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 277 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 278 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.41   8535   85
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 280 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 281 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 282 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 283 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 284 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.35  19076  192
 286 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 287 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 288 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 289 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 290 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 291 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 293 Zbigniew Rybak                 Warszawa              96.49   5114   53
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 295 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 297 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 298 Jacek Cichecki                 Józefów               95.15   6756   71
 299 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 301 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 302 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 303 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 304 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.17   7722   82
 305 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 306 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 307 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 308 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.48   7410   81
 309 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 310 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 313 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 316 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 317 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 318 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 319 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 321 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 322 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 323 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 325 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 326 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 327 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              80.05   6484   81
 329 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 330 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 331 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 332 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 333 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 334 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 335 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 336 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 337 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 338 Mirosław Dejna                 Sampława              58.53   4507   77




Poczekalnia na dzień 2009-05-23

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   7 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   8 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   9 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  10 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  11 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  12 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  13 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  14 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  16 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  17 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  18 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  19 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  20 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  21 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  22 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  23 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  24 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  25 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  27 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  28 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  29 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  35 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  36 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  37 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  43 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  44 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  45 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  46 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  47 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  48 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  49 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  50 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  51 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  54 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  55 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  56 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  57 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  58 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  59 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  60 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  61 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  62 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  63 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  64 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  65 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  66 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  67 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  68 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  69 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  70 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  71 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  72 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  73 Jacek Karwowski                Płock                128.61   2315   18
  74 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  75 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  76 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.17   1929   18
  77 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  78 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  79 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  80 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  81 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  82 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  83 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  84 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  87 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  89 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  90 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  91 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  92 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  93 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  94 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  95 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  96 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  97 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  98 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  99 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 100 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 101 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 102 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 103 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 104 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 105 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 106 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 109 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 110 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 111 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 112 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 113 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 114 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 117 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 118 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 119 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 120 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 121 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 122 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 123 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 124 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 125 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 126 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 127 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 128 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 129 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 130 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 131 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 132 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 133 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 134 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 135 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 136 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 137 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 138 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 139 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 140 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 141 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 142 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 143 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 144 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 145 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 151 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 152 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 153 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 154 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 155 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 156 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 157 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 158 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 159 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 160 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 161 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 166 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 167 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 168 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 171 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 172 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 175 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 181 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 182 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 183 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 184 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 185 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 186 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 187 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 188 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 189 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 190 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 191 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 192 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 193 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 194 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 197 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 198 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 199 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 200 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 201 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 202 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 203 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 212 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 213 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 214 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 215 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 216 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 217 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 218 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 219 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 220 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 221 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 224 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 225 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 232 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 233 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 234 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 235 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 238 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 239 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 240 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 241 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 242 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 243 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 246 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 251 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 252 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 253 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 255 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 256 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 257 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 258 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 259 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 260 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 261 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 262 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 263 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 264 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 265 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 266 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 267 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 268 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 269 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 270 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 271 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 274 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 275 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 276 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 277 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 278 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 279 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 280 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 281 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 282 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 283 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 284 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 285 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 286 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 287 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 288 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 289 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 290 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 291 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 292 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 293 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 294 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 295 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 296 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 297 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 298 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 299 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 300 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 301 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 302 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 303 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 304 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 305 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 306 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 307 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 308 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 309 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 310 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 311 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 312 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 313 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 314 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 315 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 316 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 317 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 318 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 319 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 320 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 321 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 322 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie