Kutno14
maja
Kutno 14 maja VIII Mistrzostwa Polski Gimnazjów
Rumia15
maja
Rumia 15-16 maja IX Mistrzostwa Wybrzeża
Milanówek22
maja
Milanówek 22-23 maja V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2010
Turniej z przygodami15 - 16 maja 2010 — IX Mistrzostwa WybrzeżaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa WybrzeżaRumia, 15 - 16 maja 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Turniej z przygodamiIX Mistrzostwa Wybrzeża dla organizatorów zaczęły się, co oczywiste, na długo przed przyjazdem zawodników. Dzięki temu oprawa zawodów stała jak zwykle na bardzo wysokim poziomie. Zawdzięczamy to dyrekcji i pracownikom MDK Rumia oraz bezpośrednio zaangażowanym w organizację turnieju z Ireną Sołdan na czele. Gracze mieli zapewnione komfortowe warunki do gry, a oprócz tego napoje, kanapki, ciasto...

I tu się zaczęły wspomniane w tytule przygody — ciasto nie dojechało na czas, gdyż Anita Bruska złamała nogę. Była jednak tak dzielna, że po wizycie u lekarza stawiła się na zawody i z nogą w gipsie rozegrała wszystkie 12 rund! A pechowe ciasto i tak w końcu zjadły mrówki. Rano drugiego dnia zawodów chwile grozy przeżył sędzia, zamknięty w pokoju przez sprzątaczkę — zdążył na turniej w ostatniej chwili.

Zarówno przykre, jak i zabawne perypetie na szczęście nie wpłynęły na atmosferę rozgrywek i wolę walki zawodników. A było o co walczyć, bo dzięki hojności sponsorów każdy dostał nagrodę rzeczową, a najlepsi w rywalizacji indywidualnej i kategoriach specjalnych również nagrody pieniężne. Rywalizacja była od samego początku bardzo interesująca, a niespodzianek nie brakowało. Od mocnego uderzenia (6:0) zaczął Kamil Nawrocki, który pierwszego dnia był w znakomitej formie, a prowadzenie stracił dopiero po 10 rundzie na rzecz Kazimierza Merklejna jr. Już w 11 rundzie Kazik zapewnił sobie zwycięstwo w turnieju, które przypieczętował wygrywając ostatnią partię i pozbawiając tym samym Tomasza Zwolińskiego szans na podium. Drugie miejsce zajął Mariusz Skrobosz, pokonując słabiej w tym dniu dysponowanego Kamila. Miłosz Wrzałek — Mistrz Wybrzeża 2009 — po zaciętej partii wygrał rywalizację o trzecie miejsce z Dorotą Rudzińską. Klasyfikację par wygrali Weronika RudnickaKazimierz Merklejn jr. Trzy najwyżej sklasyfikowane pary dostały w nagrodę rękodzieła ceramiki kaszubskiej, którą warto się zainteresować nie tylko ze względu na jej piękno, ale i na długą tradycję. Ciekawe były też nagrody losowane — tomiki powieści Grzegorza Miecugowa „Przypadek”, które ufundował nie kto inny, tylko sam autor, znany nam wszystkim również jako wielki miłośnik scrabbli. Nagrody w kategoriach dodatkowych otrzymali:
  • najwyższy "skor" — Tomasz Zwoliński
  • najlepsza zawodniczka — Dorota Rudzińska
  • najlepszy klubowicz — Rafał Lenartowski
  • najlepszy mieszkaniec Rumi — Irena Sołdan
  • najlepszy debiut — Lidia Żywna
Na wyróżnienie zasłużyła też najmłodsza uczestniczka mistrzostw — jedenastoletnia Julia Lutkiewicz — która grała bez kompleksów i zdobyła 3,5 punktu ogrywając między innymi wysoko notowanego zawodnika. Zarówno stali bywalcy, jak i dzisiejsi debiutanci, jeszcze nieraz zawitają do gościnnej Rumi — miasta młodego i nowoczesnego z wciąż żywą kulturą kaszubską.
relacja: Mariusz Sylwestrzuk
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Wybrzeża
VII Mistrzostwa Wybrzeża
VI Mistrzostwa Wybrzeża


Rodzaj turniejuotwarty (Uwaga! Ograniczenie liczby miejsc do 70)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMiejski Dom Kultury (Pod Lipami)
Rumia, ul. Mickiewicza 19
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 15 maja (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 16 maja (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Wyżywieniekanapki, kawa, herbata, zimne napoje
Noclegi

1. MOSiR w Rumi (rezerwacja na hasło scrabble)

2. Willa Virgo

3. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Redzie

ul. Łąkowa 59, 84-240 Reda, tel. (058) 678 58 02, fax (058) 678 31 64
e-mail: moksir@moksir.reda.pl

4. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Gdyni

15 minut jazdy autobusem (linia R) od miejsca gry.

5. Hotel Marengo


Inne hotele

Z uwagi na zbliżający się sezon, wskazana jest wcześniejsza rezerwacja

NagrodyI miejsce — puchar + 500 PLN + nagroda sponsorowana (okulary przeciwsłoneczne)
II miejsce — puchar + 400 PLN
III miejsce — puchar + 300 PLN
IV miejsce — 200 PLN
V miejsce — 100 PLN
IX miejsce — nagroda sponsorowana

Najlepszy debiutant — puchar + nagroda rzeczowa
Najlepsza kobieta — 100 PLN + nagroda sponsorowana (okulary)
Najlepszy rumianin — 100 PLN
Najlepszy klubowicz — 100 PLN (nagroda ta przyznana zostanie tylko wśród aktywnych klubowiczów)

Nagrody rzeczowe w różnych kategoriach.
Nagrody dla par mieszanych za najlepszy wspólnie osiągnięty wynik.
Zgłoszenia par będą przyjmowane przed rozpoczęciem turnieju.

Wielkość i ilość nagród może wzrosnąć.

Nagrody pieniężne od I do IV miejsca nie dublują się z nagrodami pieniężnymi w innych kategoriach.
OrganizatorzyMiejski Dom Kultury (Pod Lipami) w Rumi
Irena Sołdan, tel. 791 003 536, mail: sirenca@gmail.com


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Wybrzeża

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               145.66     11.0     5167     1986      868
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               144.72      9.0     4861     1853      429
  3 Miłosz          Wrzałek              Reda                   143.11      9.0     4770     1731      591
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                144.21      8.0     5335     1740     1258
  5 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              133.38      8.0     4954     1789      597
  6 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 126.86      8.0     4821     1658      666
  7 Michał          Kolaj                Ostróda                120.77      8.0     4687     1631      417
  8 Mirosław        Uglik                Warszawa               130.53      8.0     4675     1686      443
  9 Dorota          Rudzińska            Warszawa               103.10      8.0     4651     1594      316
 10 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 138.49      8.0     4607     1658      -45
 11 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.62      8.0     4491     1636      150
 12 Małgorzata      Jóˇwiak              Iława                  110.17      8.0     4479     1686      136
 13 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 125.53      8.0     4435     1755        6
 14 Stanisław       Rydzik               Warszawa               137.15      7.0     4953     1581      475
 15 Marek           Reda                 Wołomin                135.70      7.0     4674     1592      573
 16 Irena           Sołdan               Rumia                  129.76      7.0     4631     1588       95
 17 Krzysztof       Jaworski             Warszawa               119.52      7.0     4609     1469      389
 18 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               123.97      7.0     4531     1474      238
 19 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  123.15      7.0     4516     1450      457
 20 Weronika        Rudnicka             Ustka                  128.18      7.0     4479     1552       98
 21 Łukasz          Baranowski           Reda                   119.37      7.0     4474     1495       76
 22 Patrycja        |liwińska            Szczecin               115.23      7.0     4251     1598     -283
 23 Sławomir        Długosz              Ostróda                103.77      7.0     4114     1457      -96
 24 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.31      6.0     4572     1519      294
 25 Filip           Warzecha             Gdynia                 145.71      6.0     4550     1486      185
 26 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.89      6.0     4511     1457      -40
 27 Marcela         Wołowiec             Gdynia                 109.64      6.0     4382     1420     -128
 28 Tomasz          Sienkiewicz          Białogard              126.80      6.0     4354     1316      187
 29 Sławomir        Zabawa               Wałcz                  106.38      6.0     4292     1363     -183
 30 Danuta          Langiewicz           Ostróda                108.48      6.0     4288     1468      -58
 31 Renata          Andracka             Zwola                  110.30      6.0     4262     1418      -99
 32 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.85      6.0     4158     1367     -181
 33 Anita           Bruska               Gdynia                 123.18      6.0     4128     1391     -120
 34 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    129.77      6.0     4119     1324      171
 35 Maciej          Kuczyński            Gdynia                 106.83      5.0     4477     1232      312
 36 Czesław         Grajewski            Choroszcz              120.81      5.0     4462     1217      182
 37 Lucyna          |niadach             Rumia                  116.22      5.0     4311     1313       18
 38 Agnieszka       Piotrowicz           Gdańsk                 101.38      5.0     4262     1219      229
 39 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.93      5.0     4242     1214      -52
 40 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              111.14      5.0     4170     1283     -508
 41 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.66      5.0     4158     1202     -345
 42 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           107.84      5.0     4144     1226     -240
 43 Lidia           Żywna                Gdynia                 100.00      5.0     3958     1223      -27
 44 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      5.0     3936     1271     -626
 45 Piotr           Morawski             Gdańsk                 100.00      5.0     3588     1194     -608
 46 Wojciech        Sołdan               Rumia                  130.60      5.0     2627     1011     -122
 47 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      4.5     3879     1026     -105
 48 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 116.09      4.0     4476     1242       41
 49 Tomasz          Lewiński             Wejherowo              100.00      4.0     4306     1173      -22
 50 Grzegorz        Dudziński            Gdańsk                 100.00      4.0     4235     1211     -413
 51 Jacek           Jerzyński            Toruń                  100.00      4.0     4163     1110     -271
 52 Jędrzej         Krasnoborski         Węgorzewo              100.00      4.0     4055     1086     -406
 53 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3941     1096     -463
 54 Agnieszka       Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      4.0     3698     1122     -555
 55 Szymon          Jachimek             Gdynia                 100.00      4.0     1859      680      225
 56 Julia           Lutkiewicz           Gdynia                 100.00      3.5     3561      961     -339
 57 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 102.81      3.0     4150      984     -177
 58 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      3.0     3898      995     -581
 59 Mateusz         Borsuk               Reda                   128.99      3.0     2648      779     -204
 60 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.91      3.0     2494      747      -24
 61 Jan             Ziółkowski           Rumia                  114.53      2.0     1727      554     -156
 62 Daniel          Stasik               Gdynia                 100.00      1.5     3241      726     -929
 63 Jarosław        WiPniewski           Gdańsk                 100.00      1.0     1174      327     -135
 64 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5      956      201     -381
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Wybrzeża



	Filip Warzecha 145.71 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Alina          Białobrzewska         116.09 +  389: 371  166
    2     3 Patrycja       |liwińska             115.23 +  576: 265  165
    3     2 Irena          Sołdan                129.76 -  308: 341   80
    4     6 Sławomir       Zabawa                106.38 +  344: 307  156
    5     7 Sylwia         Buks                  100.00 +  546: 241  150
    6     3 Rafał          Lenartowski           138.49 +  434: 371  188
    7     3 Andrzej        Kowalski              125.53 -  359: 383   76
    8     4 Marek          Reda                  135.70 -  324: 381   86
    9     6 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  316: 486   93
   10     7 Mirosław       Uglik                 130.53 -  287: 383   81
   11    14 Danuta         Langiewicz            108.48 +  407: 362  158
   12    10 Stanisław      Rydzik                137.15 -  260: 474   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1486  / 12 123.83




	Kazimierz.Jr Merklejn 145.66 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Patrycja       |liwińska             115.23 -  370: 497   65
    2    22 Anna           Lenartowska           100.00 +  345: 333  150
    3    10 Rafał          Wesołowski            120.89 +  485: 364  171
    4    10 Dariusz        Białobrzewski         126.86 +  510: 401  177
    5     3 Danuta         Langiewicz            108.48 +  494: 264  158
    6     2 Michał         Kolaj                 120.77 +  370: 335  171
    7     4 Krzysztof      Jaworski              119.52 +  501: 324  170
    8     2 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  395: 289  176
    9     2 Mariusz        Skrobosz              144.72 +  383: 382  195
   10     2 Andrzej        Kowalski              125.53 +  437: 340  176
   11     1 Kamil          Nawrocki              133.38 +  456: 360  183
   12     1 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  421: 410  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1986  / 12 165.50




	Mariusz Skrobosz 144.72 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  374: 365  163
    2     6 Kamil          Nawrocki              133.38 -  378: 567   83
    3    20 Renata         Andracka              110.30 +  506: 309  160
    4     7 Patrycja       |liwińska             115.23 +  372: 304  165
    5     6 Irena          Sołdan                129.76 +  481: 368  180
    6     5 Weronika       Rudnicka              128.18 +  369: 286  178
    7     2 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  405: 403  194
    8     3 Andrzej        Kowalski              125.53 +  402: 367  176
    9     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  382: 383   96
   10     3 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  312: 445   94
   11     4 Mirosław       Uglik                 130.53 +  481: 321  181
   12     2 Kamil          Nawrocki              133.38 +  399: 314  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 12 154.42




	Tomasz Zwoliński 144.21 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  428: 316  161
    2     9 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  422: 280  150
    3     8 Alina          Białobrzewska         116.09 +  472: 356  166
    4     2 Irena          Sołdan                129.76 +  465: 342  180
    5     2 Andrzej        Kowalski              125.53 -  331: 349   76
    6     4 Wojciech       Sołdan                130.60 +  536: 299  181
    7     2 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  403: 405   95
    8     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  384: 411   83
    9     5 Łukasz         Baranowski            119.37 +  516: 292  169
   10     3 Mariusz        Skrobosz              144.72 +  445: 312  195
   11     2 Rafał          Lenartowski           138.49 +  523: 294  188
   12     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  410: 421   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1740  / 12 145.00




	Miłosz Wrzałek 143.11 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Renata         Andracka              110.30 -  275: 309   60
    2    26 Stanisław      Rydzik                137.15 -  361: 436   87
    3    30 Daniel         Stasik                100.00 +  409: 242  150
    4    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  483: 302  150
    5    13 Marcela        Wołowiec              109.64 +  406: 327  160
    6    10 Sławomir       Piotrowski            120.91 +  371: 336  171
    7     5 Marek          Reda                  135.70 -  320: 390   86
    8     8 Alina          Białobrzewska         116.09 +  439: 353  166
    9     6 Filip          Warzecha              145.71 +  486: 316  196
   10     8 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  429: 409  176
   11     5 Andrzej        Kowalski              125.53 +  422: 411  176
   12     3 Dorota         Rudzińska             103.10 +  369: 348  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1731  / 12 144.25




	Rafał Lenartowski 138.49 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  326: 450   60
    2    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  459: 295  150
    3    14 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  382: 323  151
    4    13 Tomasz         Lewiński              100.00 +  397: 344  150
    5    10 Krzysztof      Sporczyk              118.62 +  428: 390  169
    6     3 Filip          Warzecha              145.71 -  371: 434   96
    7     9 Ireneusz       Moralewicz            123.97 +  450: 414  174
    8     6 Weronika       Rudnicka              128.18 +  365: 300  178
    9     3 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  342: 335  176
   10     1 Kamil          Nawrocki              133.38 +  411: 378  183
   11     2 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  294: 523   94
   12     4 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  382: 466   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Stanisław Rydzik 137.15 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marcela        Wołowiec              109.64 -  356: 397   60
    2    26 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  436: 361  193
    3    13 Łukasz         Baranowski            119.37 +  445: 442  169
    4     8 Marek          Reda                  135.70 -  324: 414   86
    5    12 Patrycja       |liwińska             115.23 -  338: 399   65
    6    18 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  413: 244  161
    7    13 Sławomir       Piotrowski            120.91 +  601: 350  171
    8     7 Irena          Sołdan                129.76 -  359: 457   80
    9    11 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  370: 486   77
   10    21 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  421: 304  158
   11    13 Jan            Ziółkowski            114.53 +  416: 364  165
   12    10 Filip          Warzecha              145.71 +  474: 260  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Marek Reda 135.70 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Danuta         Langiewicz            108.48 -  300: 318   58
    2    23 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  419: 328  177
    3     9 Maciej         Kuczyński             106.83 +  384: 283  157
    4     8 Stanisław      Rydzik                137.15 +  414: 324  187
    5     4 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  353: 369   76
    6    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  508: 303  150
    7     5 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  390: 320  193
    8     4 Filip          Warzecha              145.71 +  381: 324  196
    9     4 Andrzej        Kowalski              125.53 -  350: 358   76
   10     6 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  380: 416   77
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  396: 400   69
   12    11 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  399: 358  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Kamil Nawrocki 133.38 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  444: 283  158
    2     6 Mariusz        Skrobosz              144.72 +  567: 378  195
    3     1 Wojciech       Sołdan                130.60 +  431: 336  181
    4     1 Weronika       Rudnicka              128.18 +  482: 274  178
    5     1 Michał         Kolaj                 120.77 +  397: 352  171
    6     1 Andrzej        Kowalski              125.53 +  439: 343  176
    7     1 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  336: 414   76
    8     1 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  411: 384  194
    9     1 Mirosław       Uglik                 130.53 +  395: 327  181
   10     1 Rafał          Lenartowski           138.49 -  378: 411   88
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  360: 456   96
   12     2 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  314: 399   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 12 149.08




	Wojciech Sołdan 130.60 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Kuczyński             106.83 +  418: 415  157
    2    12 Anita          Bruska                123.18 +  430: 319  173
    3     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  336: 431   83
    4    11 Marcela        Wołowiec              109.64 +  423: 370  160
    5     8 Jolanta        Chłopińska            123.15 +  344: 334  173
    6     4 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  299: 536   94
    7     8 Michał         Kolaj                 120.77 +  377: 344  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  7 144.43




	Mirosław Uglik 130.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Zabawa                106.38 +  436: 317  156
    2     8 Krzysztof      Sporczyk              118.62 +  428: 283  169
    3     6 Andrzej        Kowalski              125.53 -  311: 352   76
    4    12 Zbigniew       Wietecki              129.77 +  395: 346  180
    5     9 Rafał          Wesołowski            120.89 -  369: 386   71
    6     9 Tomasz         Lewiński              100.00 +  436: 353  150
    7     6 Irena          Sołdan                129.76 +  467: 323  180
    8     5 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 +  389: 340  160
    9     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  327: 395   83
   10     7 Filip          Warzecha              145.71 +  383: 287  196
   11     4 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  321: 481   95
   12     6 Krzysztof      Jaworski              119.52 +  413: 369  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Zbigniew Wietecki 129.77 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Sławomir       Długosz               103.77 +  389: 342  154
    2     2 Rafał          Wesołowski            120.89 +  334: 318  171
    3     5 Weronika       Rudnicka              128.18 -  326: 362   78
    4    12 Mirosław       Uglik                 130.53 -  346: 395   81
    5    15 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  357: 398   60
    6    19 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  406: 297  153
    7    11 Alina          Białobrzewska         116.09 -  266: 471   66
    8    17 Jan            Ziółkowski            114.53 -  376: 381   65
    9    19 Maciej         Kuczyński             106.83 +  348: 324  157
   10    19 Anita          Bruska                123.18 +  483: 300  173
   11    16 Lucyna         |niadach              116.22 +  488: 360  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1324  / 11 120.36




	Irena Sołdan 129.76 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  378: 373  154
    2     5 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 +  450: 364  160
    3     2 Filip          Warzecha              145.71 +  341: 308  196
    4     2 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  342: 465   94
    5     6 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  368: 481   95
    6    14 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  398: 384  150
    7     6 Mirosław       Uglik                 130.53 -  323: 467   81
    8     7 Stanisław      Rydzik                137.15 +  457: 359  187
    9     7 Michał         Kolaj                 120.77 -  335: 362   71
   10    10 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  376: 295  177
   11    11 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  503: 294  152
   12     5 Michał         Kolaj                 120.77 -  360: 384   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1588  / 12 132.33




	Mateusz Borsuk 128.99 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Rudzińska             103.10 -  320: 343   53
    2    17 Jacek          Jerzyński             100.00 +  416: 295  150
    3    23 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  387: 310  154
    4     5 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  338: 357   76
    5    20 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  421: 320  150
    6    13 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  380: 418   69
    7    14 Grzegorz       Dudziński             100.00 -  385: 409   50
    8    15 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -    1: 400   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     779  /  8  97.38




	Weronika Rudnicka 128.18 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  420: 374  153
    2    11 Dorota         Rudzińska             103.10 +  461: 404  153
    3     5 Zbigniew       Wietecki              129.77 +  362: 326  180
    4     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  274: 482   83
    5     5 Lucyna         |niadach              116.22 +  353: 335  166
    6     5 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  286: 369   95
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              118.62 +  411: 328  169
    8     6 Rafał          Lenartowski           138.49 -  300: 365   88
    9     9 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  365: 394   74
   10    14 Marcela        Wołowiec              109.64 +  421: 350  160
   11    10 Rafał          Wesołowski            120.89 +  502: 319  171
   12     7 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  324: 335   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Dariusz Białobrzewski 126.86 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  392: 349  152
    2    15 Renata         Andracka              110.30 +  353: 299  160
    3     4 Lucyna         |niadach              116.22 -  336: 389   66
    4    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  401: 510   96
    5    17 Tomasz         Lewiński              100.00 -  296: 456   50
    6    24 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  462: 328  150
    7    18 Anita          Bruska                123.18 +  433: 291  173
    8    15 Mateusz        Borsuk                128.99 +  400:   1  179
    9    11 Stanisław      Rydzik                137.15 +  486: 370  187
   10     6 Marek          Reda                  135.70 +  416: 380  186
   11     6 Michał         Kolaj                 120.77 -  380: 400   71
   12     4 Rafał          Lenartowski           138.49 +  466: 382  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1658  / 12 138.17




	Tomasz Sienkiewicz 126.80 Białogard

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 -  366: 403   51
    2    23 Marek          Reda                  135.70 -  328: 419   86
    3    25 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  398: 325  158
    4    23 Renata         Andracka              110.30 -  323: 467   60
    5    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  416: 242  150
    6    23 Sławomir       Długosz               103.77 -  338: 408   54
    7    22 Dariusz        Nawrocki              111.14 -  405: 406   61
    8    25 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  400: 243  150
    9    20 Szymon         Jachimek              100.00 +  331: 319  150
   10    10 Irena          Sołdan                129.76 -  295: 376   80
   11    19 Jarosław       WiPniewski            100.00 +  405: 250  150
   12    15 Lucyna         |niadach              116.22 +  349: 309  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1316  / 12 109.67




	Grzegorz Koczkodon 126.31 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  503: 265  150
    2     1 Łukasz         Baranowski            119.37 +  457: 297  169
    3     3 Danuta         Langiewicz            108.48 -  380: 400   58
    4     5 Mateusz        Borsuk                128.99 +  357: 338  179
    5     4 Marek          Reda                  135.70 +  369: 353  186
    6     6 Rafał          Wesołowski            120.89 +  379: 314  171
    7     1 Kamil          Nawrocki              133.38 +  414: 336  183
    8     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  289: 395   96
    9     3 Rafał          Lenartowski           138.49 -  335: 342   88
   10     8 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  409: 429   93
   11     7 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  322: 410   60
   12    11 Marek          Reda                  135.70 -  358: 399   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1519  / 12 126.58




	Andrzej Kowalski 125.53 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  426: 362  150
    2    10 Lidia          Żywna                 100.00 +  278: 274  150
    3     6 Mirosław       Uglik                 130.53 +  352: 311  181
    4     4 Lucyna         |niadach              116.22 +  397: 378  166
    5     2 Tomasz         Zwoliński             144.21 +  349: 331  194
    6     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  343: 439   83
    7     3 Filip          Warzecha              145.71 +  383: 359  196
    8     3 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  367: 402   95
    9     4 Marek          Reda                  135.70 +  358: 350  186
   10     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  340: 437   96
   11     5 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  411: 422   93
   12     9 Patrycja       |liwińska             115.23 +  431: 364  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 12 146.25




	Ireneusz Moralewicz 123.97 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Lidia          Żywna                 100.00 -  325: 345   50
    2    30 Piotr          Morawski              100.00 +  448: 283  150
    3    16 Anita          Bruska                123.18 +  390: 340  173
    4    14 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  350: 353   69
    5    14 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  421: 361  152
    6    11 Danuta         Langiewicz            108.48 +  396: 341  158
    7     9 Rafał          Lenartowski           138.49 -  414: 450   88
    8    10 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  395: 365  150
    9     9 Weronika       Rudnicka              128.18 +  394: 365  178
   10     4 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  342: 394   70
   11     9 Patrycja       |liwińska             115.23 -  281: 376   65
   12    12 Rafał          Wesołowski            120.89 +  375: 320  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Anita Bruska 123.18 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Daniel         Stasik                100.00 +  333: 274  150
    2    12 Wojciech       Sołdan                130.60 -  319: 430   81
    3    16 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  340: 390   74
    4    20 Łukasz         Baranowski            119.37 -  324: 354   69
    5    22 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  415: 249  154
    6    20 Czesław        Grajewski             120.81 +  349: 292  171
    7    18 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  291: 433   77
    8    20 Tomasz         Lewiński              100.00 +  390: 376  150
    9    17 Jan            Ziółkowski            114.53 +  393: 277  165
   10    19 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  300: 483   80
   11    17 Alina          Białobrzewska         116.09 +  349: 288  166
   12    14 Sławomir       Długosz               103.77 -  325: 402   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1391  / 12 115.92




	Jolanta Chłopińska 123.15 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  299: 324   50
    2    24 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  393: 237  163
    3    12 Czesław        Grajewski             120.81 +  394: 298  171
    4     9 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 +  400: 289  160
    5     8 Wojciech       Sołdan                130.60 -  334: 344   81
    6     7 Lucyna         |niadach              116.22 -  388: 391   66
    7    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  328: 297  150
    8    11 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  348: 427   70
    9    12 Alina          Białobrzewska         116.09 +  462: 372  166
   10    13 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  421: 347  150
   11    12 Sławomir       Długosz               103.77 +  348: 320  154
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  401: 413   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1450  / 12 120.83




	Sławomir Piotrowski 120.91 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  317: 354   50
    2    19 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  379: 320  153
    3    11 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  393: 405   60
    4    24 Piotr          Morawski              100.00 +  373: 224  150
    5    19 Sławomir       Długosz               103.77 +  346: 243  154
    6    10 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  336: 371   93
    7    13 Stanisław      Rydzik                137.15 -  350: 601   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     747  /  7 106.71




	Rafał Wesołowski 120.89 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Anna           Lenartowska           100.00 +  500: 314  150
    2     2 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  318: 334   80
    3    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  364: 485   96
    4    17 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  481: 378  161
    5     9 Mirosław       Uglik                 130.53 +  386: 369  181
    6     6 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  314: 379   76
    7    12 Patrycja       |liwińska             115.23 +  461: 249  165
    8     9 Łukasz         Baranowski            119.37 -  271: 452   69
    9    13 Sławomir       Zabawa                106.38 +  359: 327  156
   10     9 Czesław        Grajewski             120.81 +  418: 387  171
   11    10 Weronika       Rudnicka              128.18 -  319: 502   78
   12    12 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  320: 375   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Czesław Grajewski 120.81 Choroszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Morawski              100.00 +  452: 252  150
    2     4 Michał         Kolaj                 120.77 -  349: 483   71
    3    12 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  298: 394   73
    4    22 Lidia          Żywna                 100.00 +  372: 265  150
    5    18 Grzegorz       Dudziński             100.00 -  382: 383   50
    6    20 Anita          Bruska                123.18 -  292: 349   73
    7    25 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  412: 312  150
    8    18 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  467: 333  161
    9    14 Danuta         Langiewicz            108.48 -  321: 357   58
   10     9 Rafał          Wesołowski            120.89 -  387: 418   71
   11    18 Renata         Andracka              110.30 -  315: 413   60
   12    22 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  415: 321  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1217  / 12 101.42




	Michał Kolaj 120.77 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  379: 376  150
    2     4 Czesław        Grajewski             120.81 +  483: 349  171
    3     7 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  414: 270  150
    4     3 Danuta         Langiewicz            108.48 +  404: 377  158
    5     1 Kamil          Nawrocki              133.38 -  352: 397   83
    6     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  335: 370   96
    7     8 Wojciech       Sołdan                130.60 -  344: 377   81
    8    12 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  439: 252  152
    9     7 Irena          Sołdan                129.76 +  362: 335  180
   10     5 Dorota         Rudzińska             103.10 -  391: 427   53
   11     6 Dariusz        Białobrzewski         126.86 +  400: 380  177
   12     5 Irena          Sołdan                129.76 +  384: 360  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Krzysztof Jaworski 119.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Tomasz         Lewiński              100.00 -  320: 365   50
    2    18 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  457: 302  150
    3    15 Marcela        Wołowiec              109.64 -  368: 376   60
    4    19 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  424: 286  151
    5    11 Sławomir       Zabawa                106.38 +  381: 292  156
    6     8 Patrycja       |liwińska             115.23 +  445: 348  165
    7     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  324: 501   96
    8    11 Jolanta        Chłopińska            123.15 +  427: 348  173
    9     8 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 +  433: 334  160
   10     4 Ireneusz       Moralewicz            123.97 +  394: 342  174
   11     3 Dorota         Rudzińska             103.10 -  267: 313   53
   12     6 Mirosław       Uglik                 130.53 -  369: 413   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 12 122.42




	Łukasz Baranowski 119.37 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Jacek          Jerzyński             100.00 +  391: 386  150
    2     1 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  297: 457   76
    3    13 Stanisław      Rydzik                137.15 -  442: 445   87
    4    20 Anita          Bruska                123.18 +  354: 324  173
    5    16 Renata         Andracka              110.30 -  357: 389   60
    6    22 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  418: 342  158
    7    15 Danuta         Langiewicz            108.48 +  357: 305  158
    8     9 Rafał          Wesołowski            120.89 +  452: 271  171
    9     5 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  292: 516   94
   10    11 Lucyna         |niadach              116.22 -  338: 349   66
   11    15 Lidia          Żywna                 100.00 +  417: 313  150
   12    13 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  359: 301  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 12 124.58




	Krzysztof Sporczyk 118.62 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  364: 273  150
    2     8 Mirosław       Uglik                 130.53 -  283: 428   81
    3    17 Agnieszka      Kozak                 101.85 +  359: 268  152
    4    14 Ireneusz       Moralewicz            123.97 +  353: 350  174
    5    10 Rafał          Lenartowski           138.49 -  390: 428   88
    6    13 Mateusz        Borsuk                128.99 +  418: 380  179
    7    10 Weronika       Rudnicka              128.18 -  328: 411   78
    8    13 Dorota         Rudzińska             103.10 -  339: 396   53
    9    15 Lucyna         |niadach              116.22 +  356: 287  166
   10    16 Sławomir       Zabawa                106.38 +  488: 323  156
   11     8 Marek          Reda                  135.70 +  400: 396  186
   12     8 Jolanta        Chłopińska            123.15 +  413: 401  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1636  / 12 136.33




	Lucyna |niadach 116.22 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  439: 321  150
    2     7 Tomasz         Lewiński              100.00 +  442: 215  150
    3     4 Dariusz        Białobrzewski         126.86 +  389: 336  177
    4     4 Andrzej        Kowalski              125.53 -  378: 397   76
    5     5 Weronika       Rudnicka              128.18 -  335: 353   78
    6     7 Jolanta        Chłopińska            123.15 +  391: 388  173
    7     7 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  308: 406   60
    8    14 Sławomir       Długosz               103.77 -  324: 346   54
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  287: 356   69
   10    11 Łukasz         Baranowski            119.37 +  349: 338  169
   11    16 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  360: 488   80
   12    15 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  309: 349   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1313  / 12 109.42




	Alina Białobrzewska 116.09 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Filip          Warzecha              145.71 -  371: 389   96
    2    21 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  503: 292  161
    3     8 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  356: 472   94
    4    16 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  338: 366   52
    5    21 Dorota         Rudzińska             103.10 +  398: 316  153
    6    17 Marcela        Wołowiec              109.64 +  418: 402  160
    7    11 Zbigniew       Wietecki              129.77 +  471: 266  180
    8     8 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  353: 439   93
    9    12 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  372: 462   73
   10    22 Lidia          Żywna                 100.00 -  315: 370   50
   11    17 Anita          Bruska                123.18 -  288: 349   73
   12    21 Maciej         Kuczyński             106.83 -  293: 312   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1242  / 12 103.50




	Patrycja |liwińska 115.23 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 +  497: 370  196
    2     3 Filip          Warzecha              145.71 -  265: 576   96
    3    18 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  344: 279  150
    4     7 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  304: 372   95
    5    12 Stanisław      Rydzik                137.15 +  399: 338  187
    6     8 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  348: 445   70
    7    12 Rafał          Wesołowski            120.89 -  249: 461   71
    8    19 Marcela        Wołowiec              109.64 +  360: 337  160
    9    16 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  390: 318  163
   10    18 Renata         Andracka              110.30 +  355: 326  160
   11     9 Ireneusz       Moralewicz            123.97 +  376: 281  174
   12     9 Andrzej        Kowalski              125.53 -  364: 431   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Jan Ziółkowski 114.53 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    17 Zbigniew       Wietecki              129.77 +  381: 376  180
    9    17 Anita          Bruska                123.18 -  277: 393   73
   10    15 Danuta         Langiewicz            108.48 +  358: 337  158
   11    13 Stanisław      Rydzik                137.15 -  364: 416   87
   12    17 Sławomir       Zabawa                106.38 -  347: 361   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     554  /  5 110.80




	Jerzy Krzyżewski 112.93 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  365: 374   95
    2    24 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  237: 393   73
    3    27 Grzegorz       Dudziński             100.00 -  316: 348   50
    4    28 Jacek          Jerzyński             100.00 -  283: 358   50
    5    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  393: 344  150
    6    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  485: 395  150
    7    26 Piotr          Morawski              100.00 +  413: 275  150
    8    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  476: 295  150
    9    16 Patrycja       |liwińska             115.23 -  318: 390   65
   10    12 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  309: 384   60
   11    20 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  348: 319  161
   12    16 Marcela        Wołowiec              109.64 -  299: 419   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1214  / 12 101.17




	Dariusz Nawrocki 111.14 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  316: 428   94
    2    21 Alina          Białobrzewska         116.09 -  292: 503   66
    3    26 Jacek          Jerzyński             100.00 +  420: 359  150
    4    17 Rafał          Wesołowski            120.89 -  378: 481   71
    5    26 Lidia          Żywna                 100.00 +  358: 328  150
    6    18 Stanisław      Rydzik                137.15 -  244: 413   87
    7    22 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  406: 405  177
    8    18 Czesław        Grajewski             120.81 -  333: 467   71
    9    22 Tomasz         Lewiński              100.00 +  380: 266  150
   10    20 Sławomir       Długosz               103.77 -  354: 371   54
   11    20 Jerzy          Krzyżewski            112.93 -  319: 348   63
   12    23 Jacek          Jerzyński             100.00 +  370: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Renata Andracka 110.30 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               143.11 +  309: 275  193
    2    15 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  299: 353   77
    3    20 Mariusz        Skrobosz              144.72 -  309: 506   95
    4    23 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  467: 323  177
    5    16 Łukasz         Baranowski            119.37 +  389: 357  169
    6    12 Małgorzata     Jó·wiak               110.17 -  332: 364   60
    7    17 Dorota         Rudzińska             103.10 -  380: 447   53
    8    22 Maciej         Kuczyński             106.83 -  316: 431   57
    9    21 Jacek          Jerzyński             100.00 +  360: 285  150
   10    18 Patrycja       |liwińska             115.23 -  326: 355   65
   11    18 Czesław        Grajewski             120.81 +  413: 315  171
   12    18 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  362: 350  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Małgorzata Jó·wiak 110.17 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Lenartowski           138.49 +  450: 326  188
    2     5 Irena          Sołdan                129.76 -  364: 450   80
    3    11 Sławomir       Piotrowski            120.91 +  405: 393  171
    4     9 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  289: 400   73
    5    15 Zbigniew       Wietecki              129.77 +  398: 357  180
    6    12 Renata         Andracka              110.30 +  364: 332  160
    7     7 Lucyna         |niadach              116.22 +  406: 308  166
    8     5 Mirosław       Uglik                 130.53 -  340: 389   81
    9     8 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  334: 433   70
   10    12 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  384: 309  163
   11     7 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  410: 322  176
   12     7 Weronika       Rudnicka              128.18 +  335: 324  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1686  / 12 140.50




	Marcela Wołowiec 109.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                137.15 +  397: 356  187
    2    14 Danuta         Langiewicz            108.48 -  283: 428   58
    3    15 Krzysztof      Jaworski              119.52 +  376: 368  170
    4    11 Wojciech       Sołdan                130.60 -  370: 423   81
    5    13 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  327: 406   93
    6    17 Alina          Białobrzewska         116.09 -  402: 418   66
    7    23 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  388: 360  151
    8    19 Patrycja       |liwińska             115.23 -  337: 360   65
    9    23 Sylwia         Buks                  100.00 +  356: 341  150
   10    14 Weronika       Rudnicka              128.18 -  350: 421   78
   11    22 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  377: 330  158
   12    16 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  419: 299  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Danuta Langiewicz 108.48 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Marek          Reda                  135.70 +  318: 300  186
    2    14 Marcela        Wołowiec              109.64 +  428: 283  160
    3     3 Grzegorz       Koczkodon             126.31 +  400: 380  176
    4     3 Michał         Kolaj                 120.77 -  377: 404   71
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  264: 494   96
    6    11 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  341: 396   74
    7    15 Łukasz         Baranowski            119.37 -  305: 357   69
    8    16 Jacek          Jerzyński             100.00 +  404: 379  150
    9    14 Czesław        Grajewski             120.81 +  357: 321  171
   10    15 Jan            Ziółkowski            114.53 -  337: 358   65
   11    14 Filip          Warzecha              145.71 -  362: 407   96
   12    19 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  395: 267  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1468  / 12 122.33




	Maria Krzyżanowska 107.84 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Kamil          Nawrocki              133.38 -  283: 444   83
    2    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  334: 389   50
    3    25 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  325: 398   77
    4    30 Daniel         Stasik                100.00 +  389: 293  150
    5    28 Piotr          Morawski              100.00 +  369: 219  150
    6    22 Łukasz         Baranowski            119.37 -  342: 418   69
    7    27 Anna           Lenartowska           100.00 -  389: 398   50
    8    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  379: 373  150
    9    26 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  307: 294  150
   10    21 Stanisław      Rydzik                137.15 -  304: 421   87
   11    22 Marcela        Wołowiec              109.64 -  330: 377   60
   12    24 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  393: 360  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1226  / 12 102.17




	Maciej Kuczyński 106.83 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Sołdan                130.60 -  415: 418   81
    2    16 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  452: 306  150
    3     9 Marek          Reda                  135.70 -  283: 384   86
    4    18 Grzegorz       Dudziński             100.00 -  299: 339   50
    5    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  556: 226  150
    6    16 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  343: 356   52
    7    21 Sławomir       Zabawa                106.38 -  379: 435   56
    8    22 Renata         Andracka              110.30 +  431: 316  160
    9    19 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  324: 348   80
   10    23 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 -  317: 410   51
   11    26 Anna           Lenartowska           100.00 +  366: 334  150
   12    21 Alina          Białobrzewska         116.09 +  312: 293  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Sławomir Zabawa 106.38 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mirosław       Uglik                 130.53 -  317: 436   81
    2    20 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  436: 378  154
    3    19 Lidia          Żywna                 100.00 +  356: 329  150
    4     6 Filip          Warzecha              145.71 -  307: 344   96
    5    11 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  292: 381   70
    6    21 Jacek          Jerzyński             100.00 -  319: 415   50
    7    21 Maciej         Kuczyński             106.83 +  435: 379  157
    8    23 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  416: 306  150
    9    13 Rafał          Wesołowski            120.89 -  327: 359   71
   10    16 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  323: 488   69
   11    24 Sylwia         Buks                  100.00 +  403: 313  150
   12    17 Jan            Ziółkowski            114.53 +  361: 347  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1363  / 12 113.58




	Sławomir Długosz 103.77 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  342: 389   80
    2    28 Katarzyna      Dębska                100.00 -  312: 325   50
    3    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  317: 310  150
    4    21 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  341: 334  153
    5    19 Sławomir       Piotrowski            120.91 -  243: 346   71
    6    23 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  408: 338  177
    7    20 Tomasz         Lewiński              100.00 +  364: 347  150
    8    14 Lucyna         |niadach              116.22 +  346: 324  166
    9    10 Dorota         Rudzińska             103.10 -  348: 470   53
   10    20 Dariusz        Nawrocki              111.14 +  371: 354  161
   11    12 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  320: 348   73
   12    14 Anita          Bruska                123.18 +  402: 325  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1457  / 12 121.42




	Wojciech Gołęcki 103.66 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                129.76 -  373: 378   80
    2    20 Sławomir       Zabawa                106.38 -  378: 436   56
    3    23 Mateusz        Borsuk                128.99 -  310: 387   79
    4    27 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  429: 315  150
    5    22 Anita          Bruska                123.18 -  249: 415   73
    6    25 Dorota         Rudzińska             103.10 -  292: 478   53
    7    28 Katarzyna      Dębska                100.00 +  390: 360  150
    8    29 Piotr          Morawski              100.00 +  428: 312  150
    9    24 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  344: 339  151
   10    17 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  317: 386   52
   11    25 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  381: 302  150
   12    19 Danuta         Langiewicz            108.48 -  267: 395   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 12 100.17




	Dorota Rudzińska 103.10 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mateusz        Borsuk                128.99 +  343: 320  179
    2    11 Weronika       Rudnicka              128.18 -  404: 461   78
    3    22 Tomasz         Lewiński              100.00 -  325: 443   50
    4    25 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  384: 327  150
    5    21 Alina          Białobrzewska         116.09 -  316: 398   66
    6    25 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  478: 292  154
    7    17 Renata         Andracka              110.30 +  447: 380  160
    8    13 Krzysztof      Sporczyk              118.62 +  396: 339  169
    9    10 Sławomir       Długosz               103.77 +  470: 348  154
   10     5 Michał         Kolaj                 120.77 +  427: 391  171
   11     3 Krzysztof      Jaworski              119.52 +  313: 267  170
   12     3 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  348: 369   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1594  / 12 132.83




	Mieczysław Pastuszak 102.81 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Weronika       Rudnicka              128.18 -  374: 420   78
    2    19 Sławomir       Piotrowski            120.91 -  320: 379   71
    3    24 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  430: 296  150
    4    21 Sławomir       Długosz               103.77 -  334: 341   54
    5    23 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  399: 365  151
    6    19 Zbigniew       Wietecki              129.77 -  297: 406   80
    7    24 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  317: 345   50
    8    26 Szymon         Jachimek              100.00 -  336: 384   50
    9    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  430: 303  150
   10    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  325: 354   50
   11    27 Piotr          Morawski              100.00 -  337: 341   50
   12    27 Katarzyna      Dębska                100.00 -  251: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     984  / 12  82.00




	Agnieszka Kozak 101.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  349: 392   77
    2    27 Daniel         Stasik                100.00 +  422: 217  150
    3    17 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  268: 359   69
    4    16 Alina          Białobrzewska         116.09 +  366: 338  166
    5    14 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  361: 421   74
    6    16 Maciej         Kuczyński             106.83 +  356: 343  157
    7    16 Jacek          Jerzyński             100.00 +  380: 320  150
    8    12 Michał         Kolaj                 120.77 -  252: 439   71
    9    18 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  423: 331  150
   10    17 Wojciech       Gołęcki               103.66 +  386: 317  154
   11    11 Irena          Sołdan                129.76 -  294: 503   80
   12    13 Łukasz         Baranowski            119.37 -  301: 359   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1367  / 12 113.92




	Agnieszka Piotrowicz 101.38 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 +  403: 366  177
    2    13 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  279: 315   50
    3    14 Rafał          Lenartowski           138.49 -  323: 382   88
    4    19 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  286: 424   70
    5    23 Mieczysław     Pastuszak             102.81 -  365: 399   53
    6    27 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  356: 291  150
    7    23 Marcela        Wołowiec              109.64 -  360: 388   60
    8    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  351: 178  150
    9    24 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  339: 344   54
   10    23 Maciej         Kuczyński             106.83 +  410: 317  157
   11    21 Jacek          Jerzyński             100.00 +  440: 267  150
   12    18 Renata         Andracka              110.30 -  350: 362   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1219  / 12 101.58




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kowalski              125.53 -  362: 426   76
    2    25 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  389: 334  158
    3    21 Katarzyna      Dębska                100.00 +  407: 256  150
    4    15 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  335: 307  150
    5     7 Filip          Warzecha              145.71 -  241: 546   96
    6    15 Marek          Reda                  135.70 -  303: 508   86
    7    19 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  297: 328   73
    8    21 Jerzy          Krzyżewski            112.93 -  295: 476   63
    9    23 Marcela        Wołowiec              109.64 -  341: 356   60
   10    25 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  354: 325  153
   11    24 Sławomir       Zabawa                106.38 -  313: 403   56
   12    25 Jarosław       WiPniewski            100.00 +  299: 297  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    24 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 -  178: 351   51
    9    29 Piotr          Morawski              100.00 -  168: 378   50
   10    30 Daniel         Stasik                100.00 -  149: 313   50
   11    31 PAUZA
   12    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  161: 295   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     201  /  4  50.25




	Grzegorz Dudziński 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Michał         Kolaj                 120.77 -  376: 379   71
    2    18 Krzysztof      Jaworski              119.52 -  302: 457   70
    3    27 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  348: 316  163
    4    18 Maciej         Kuczyński             106.83 +  339: 299  157
    5    18 Czesław        Grajewski             120.81 +  383: 382  171
    6    14 Irena          Sołdan                129.76 -  384: 398   80
    7    14 Mateusz        Borsuk                128.99 +  409: 385  179
    8    10 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  365: 395   74
    9    18 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  331: 423   52
   10    13 Jolanta        Chłopińska            123.15 -  347: 421   73
   11    23 Szymon         Jachimek              100.00 -  330: 378   50
   12    22 Czesław        Grajewski             120.81 -  321: 415   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1211  / 12 100.92




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Krzysztof      Sporczyk              118.62 -  273: 364   69
    2    28 Sławomir       Długosz               103.77 +  325: 312  154
    3    21 Sylwia         Buks                  100.00 -  256: 407   50
    4    26 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  302: 483   93
    5    27 Jacek          Jerzyński             100.00 -  350: 443   50
    6    26 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  295: 333   50
    7    28 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  360: 390   54
    8    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  381: 289  150
    9    27 Mieczysław     Pastuszak             102.81 -  303: 430   53
   10    31 PAUZA
   11    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  341: 282  150
   12    27 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  393: 251  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 11  93.27




	Szymon Jachimek 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    26 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  384: 336  153
    9    20 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  319: 331   77
   10    26 Tomasz         Lewiński              100.00 +  385: 331  150
   11    23 Grzegorz       Dudziński             100.00 +  378: 330  150
   12    20 Lidia          Żywna                 100.00 +  393: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  5 136.00




	Jacek Jerzyński 100.00 Toruń

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Łukasz         Baranowski            119.37 -  386: 391   69
    2    17 Mateusz        Borsuk                128.99 -  295: 416   79
    3    26 Dariusz        Nawrocki              111.14 -  359: 420   61
    4    28 Jerzy          Krzyżewski            112.93 +  358: 283  163
    5    27 Katarzyna      Dębska                100.00 +  443: 350  150
    6    21 Sławomir       Zabawa                106.38 +  415: 319  156
    7    16 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  320: 380   52
    8    16 Danuta         Langiewicz            108.48 -  379: 404   58
    9    21 Renata         Andracka              110.30 -  285: 360   60
   10    24 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 +  347: 301  150
   11    21 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 -  267: 440   51
   12    23 Dariusz        Nawrocki              111.14 -  309: 370   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  / 12  92.50




	Jędrzej Krasnoborski 100.00 Węgorzewo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Lucyna         |niadach              116.22 -  321: 439   66
    2    16 Maciej         Kuczyński             106.83 -  306: 452   57
    3    24 Mieczysław     Pastuszak             102.81 -  296: 430   53
    4    27 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  315: 429   54
    5    30 Daniel         Stasik                100.00 +  430: 286  150
    6    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  333: 295  150
    7    25 Czesław        Grajewski             120.81 -  312: 412   71
    8    25 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  243: 400   77
    9    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  483: 264  150
   10    24 Jacek          Jerzyński             100.00 -  301: 347   50
   11    28 Tomasz         Lewiński              100.00 +  355: 314  150
   12    24 Maria          Krzyżanowska          107.84 -  360: 393   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1086  / 12  90.50




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Rafał          Wesołowski            120.89 -  314: 500   71
    2    22 Kazimierz.Jr   Merklejn              145.66 -  333: 345   96
    3    29 Piotr          Morawski              100.00 -  319: 335   50
    4    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  342: 375   50
    5    29 Jerzy          Krzyżewski            112.93 -  344: 393   63
    6    30 Daniel         Stasik                100.00 +  418: 220  150
    7    27 Maria          Krzyżanowska          107.84 +  398: 389  158
    8    27 Lidia          Żywna                 100.00 -  293: 342   50
    9    28 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  264: 483   50
   10    29 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  301: 235  150
   11    26 Maciej         Kuczyński             106.83 -  334: 366   57
   12    28 Tomasz         Lewiński              100.00 -  238: 496   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 12  82.92




	Tomasz Lewiński 100.00 Wejherowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Jaworski              119.52 +  365: 320  170
    2     7 Lucyna         |niadach              116.22 -  215: 442   66
    3    22 Dorota         Rudzińska             103.10 +  443: 325  153
    4    13 Rafał          Lenartowski           138.49 -  344: 397   88
    5    17 Dariusz        Białobrzewski         126.86 +  456: 296  177
    6     9 Mirosław       Uglik                 130.53 -  353: 436   81
    7    20 Sławomir       Długosz               103.77 -  347: 364   54
    8    20 Anita          Bruska                123.18 -  376: 390   73
    9    22 Dariusz        Nawrocki              111.14 -  266: 380   61
   10    26 Szymon         Jachimek              100.00 -  331: 385   50
   11    28 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  314: 355   50
   12    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  496: 238  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1173  / 12  97.75




	Agnieszka Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jolanta        Chłopińska            123.15 +  324: 299  173
    2    13 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 +  315: 279  151
    3     7 Michał         Kolaj                 120.77 -  270: 414   71
    4    15 Sylwia         Buks                  100.00 -  307: 335   50
    5    20 Mateusz        Borsuk                128.99 -  320: 421   79
    6    24 Dariusz        Białobrzewski         126.86 -  328: 462   77
    7    24 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  345: 317  153
    8    23 Sławomir       Zabawa                106.38 -  306: 416   56
    9    26 Maria          Krzyżanowska          107.84 -  294: 307   58
   10    27 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  325: 252  150
   11    25 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  302: 381   54
   12    26 Piotr          Morawski              100.00 -  262: 370   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1122  / 12  93.50




	Julia Lutkiewicz 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Sławomir       Piotrowski            120.91 +  354: 317  171
    2     9 Tomasz         Zwoliński             144.21 -  280: 422   94
    3    18 Patrycja       |liwińska             115.23 -  279: 344   65
    4    25 Dorota         Rudzińska             103.10 -  327: 384   53
    5    25 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  242: 416   77
    6    27 Agnieszka      Piotrowicz            101.38 -  291: 356   51
    7    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  225: 426   50
    8    30 Katarzyna      Dębska                100.00 -  289: 381   50
    9    31 PAUZA
   10    29 Anna           Lenartowska           100.00 -  235: 301   50
   11    30 Daniel         Stasik                100.00 +  359: 299  150
   12    30 Daniel         Stasik                100.00 +  380: 254  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 11  87.36




	Piotr Morawski 100.00 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Czesław        Grajewski             120.81 -  252: 452   71
    2    30 Ireneusz       Moralewicz            123.97 -  283: 448   74
    3    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  335: 319  150
    4    24 Sławomir       Piotrowski            120.91 -  224: 373   71
    5    28 Maria          Krzyżanowska          107.84 -  219: 369   58
    6    29 Lidia          Żywna                 100.00 +  350: 296  150
    7    26 Jerzy          Krzyżewski            112.93 -  275: 413   63
    8    29 Wojciech       Gołęcki               103.66 -  312: 428   54
    9    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  378: 168  150
   10    28 Jarosław       WiPniewski            100.00 -  249: 331   50
   11    27 Mieczysław     Pastuszak             102.81 +  341: 337  153
   12    26 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 +  370: 262  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1194  / 12  99.50




	Daniel Stasik 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Anita          Bruska                123.18 -  274: 333   73
    2    27 Agnieszka      Kozak                 101.85 -  217: 422   52
    3    30 Miłosz         Wrzałek               143.11 -  242: 409   93
    4    30 Maria          Krzyżanowska          107.84 -  293: 389   58
    5    30 Jędrzej        Krasnoborski          100.00 -  286: 430   50
    6    30 Anna           Lenartowska           100.00 -  220: 418   50
    7    30 Lidia          Żywna                 100.00 -  232: 434   50
    8    31 PAUZA
    9    30 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  311: 447   50
   10    30 Mirosław       Dejna                 100.00 +  313: 149  150
   11    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  299: 359   50
   12    30 Julia          Lutkiewicz            100.00 -  254: 380   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     726  / 11  66.00




	Jarosław WiPniewski 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    25 Lidia          Żywna                 100.00 -  296: 356   50
   10    28 Piotr          Morawski              100.00 +  331: 249  150
   11    19 Tomasz         Sienkiewicz           126.80 -  250: 405   77
   12    25 Sylwia         Buks                  100.00 -  297: 299   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     327  /  4  81.75




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Koczkodon             126.31 -  265: 503   76
    2    29 Rafał          Lenartowski           138.49 -  295: 459   88
    3    28 Sławomir       Długosz               103.77 -  310: 317   54
    4    29 Anna           Lenartowska           100.00 +  375: 342  150
    5    24 Maciej         Kuczyński             106.83 -  226: 556   57
    6    28 Jerzy          Krzyżewski            112.93 -  395: 485   63
    7    29 Julia          Lutkiewicz            100.00 +  426: 225  150
    8    28 Maria          Krzyżanowska          107.84 -  373: 379   58
    9    30 Daniel         Stasik                100.00 +  447: 311  150
   10    27 Agnieszka      Lutkiewicz            100.00 -  252: 325   50
   11    29 Katarzyna      Dębska                100.00 -  282: 341   50
   12    29 Mirosław       Dejna                 100.00 +  295: 161  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Lidia Żywna 100.00 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Ireneusz       Moralewicz            123.97 +  345: 325  174
    2    10 Andrzej        Kowalski              125.53 -  274: 278   76
    3    19 Sławomir       Zabawa                106.38 -  329: 356   56
    4    22 Czesław        Grajewski             120.81 -  265: 372   71
    5    26 Dariusz        Nawrocki              111.14 -  328: 358   61
    6    29 Piotr          Morawski              100.00 -  296: 350   50
    7    30 Daniel         Stasik                100.00 +  434: 232  150
    8    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  342: 293  150
    9    25 Jarosław       WiPniewski            100.00 +  356: 296  150
   10    22 Alina          Białobrzewska         116.09 +  370: 315  166
   11    15 Łukasz         Baranowski            119.37 -  313: 417   69
   12    20 Szymon         Jachimek              100.00 -  306: 393   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Wybrzeża



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Filip          Warzecha             - Alina          Białobrzewska         389: 371
   2 Patrycja       |liwińska            - Kazimierz.Jr   Merklejn              497: 370
   3 Mariusz        Skrobosz             - Jerzy          Krzyżewski            374: 365
   4 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             316: 428
   5 Miłosz         Wrzałek              - Renata         Andracka              275: 309
   6 Małgorzata     Jóˇwiak              - Rafał          Lenartowski           450: 326
   7 Stanisław      Rydzik               - Marcela        Wołowiec              356: 397
   8 Danuta         Langiewicz           - Marek          Reda                  318: 300
   9 Kamil          Nawrocki             - Maria          Krzyżanowska          444: 283
  10 Maciej         Kuczyński            - Wojciech       Sołdan                415: 418
  11 Mirosław       Uglik                - Sławomir       Zabawa                436: 317
  12 Sławomir       Długosz              - Zbigniew       Wietecki              342: 389
  13 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               378: 373
  14 Dorota         Rudzińska            - Mateusz        Borsuk                343: 320
  15 Weronika       Rudnicka             - Mieczysław     Pastuszak             420: 374
  16 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Białobrzewski         349: 392
  17 Tomasz         Sienkiewicz          - Agnieszka      Piotrowicz            366: 403
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Grzegorz       Koczkodon             265: 503
  19 Andrzej        Kowalski             - Sylwia         Buks                  426: 362
  20 Lidia          Żywna                - Ireneusz       Moralewicz            345: 325
  21 Anita          Bruska               - Daniel         Stasik                333: 274
  22 Agnieszka      Lutkiewicz           - Jolanta        Chłopińska            324: 299
  23 Sławomir       Piotrowski           - Julia          Lutkiewicz            317: 354
  24 Anna           Lenartowska          - Rafał          Wesołowski            314: 500
  25 Czesław        Grajewski            - Piotr          Morawski              452: 252
  26 Grzegorz       Dudziński            - Michał         Kolaj                 376: 379
  27 Krzysztof      Jaworski             - Tomasz         Lewiński              320: 365
  28 Jacek          Jerzyński            - Łukasz         Baranowski            386: 391
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Dębska                364: 273
  30 Jędrzej        Krasnoborski         - Lucyna         |niadach              321: 439


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Baranowski           - Grzegorz       Koczkodon             297: 457
   2 Zbigniew       Wietecki             - Rafał          Wesołowski            334: 318
   3 Filip          Warzecha             - Patrycja       |liwińska             576: 265
   4 Michał         Kolaj                - Czesław        Grajewski             483: 349
   5 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Jóˇwiak               450: 364
   6 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              567: 378
   7 Lucyna         |niadach             - Tomasz         Lewiński              442: 215
   8 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Sporczyk              428: 283
   9 Tomasz         Zwoliński            - Julia          Lutkiewicz            422: 280
  10 Lidia          Żywna                - Andrzej        Kowalski              274: 278
  11 Dorota         Rudzińska            - Weronika       Rudnicka              404: 461
  12 Wojciech       Sołdan               - Anita          Bruska                430: 319
  13 Agnieszka      Piotrowicz           - Agnieszka      Lutkiewicz            279: 315
  14 Marcela        Wołowiec             - Danuta         Langiewicz            283: 428
  15 Dariusz        Białobrzewski        - Renata         Andracka              353: 299
  16 Jędrzej        Krasnoborski         - Maciej         Kuczyński             306: 452
  17 Mateusz        Borsuk               - Jacek          Jerzyński             416: 295
  18 Grzegorz       Dudziński            - Krzysztof      Jaworski              302: 457
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Sławomir       Piotrowski            320: 379
  20 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Zabawa                378: 436
  21 Alina          Białobrzewska        - Dariusz        Nawrocki              503: 292
  22 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Anna           Lenartowska           345: 333
  23 Marek          Reda                 - Tomasz         Sienkiewicz           419: 328
  24 Jerzy          Krzyżewski           - Jolanta        Chłopińska            237: 393
  25 Sylwia         Buks                 - Maria          Krzyżanowska          389: 334
  26 Stanisław      Rydzik               - Miłosz         Wrzałek               436: 361
  27 Daniel         Stasik               - Agnieszka      Kozak                 217: 422
  28 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               325: 312
  29 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Zawadzki              459: 295
  30 Ireneusz       Moralewicz           - Piotr          Morawski              448: 283


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Sołdan               - Kamil          Nawrocki              336: 431
   2 Filip          Warzecha             - Irena          Sołdan                308: 341
   3 Grzegorz       Koczkodon            - Danuta         Langiewicz            380: 400
   4 Lucyna         |niadach             - Dariusz        Białobrzewski         389: 336
   5 Zbigniew       Wietecki             - Weronika       Rudnicka              326: 362
   6 Andrzej        Kowalski             - Mirosław       Uglik                 352: 311
   7 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Lutkiewicz            414: 270
   8 Tomasz         Zwoliński            - Alina          Białobrzewska         472: 356
   9 Marek          Reda                 - Maciej         Kuczyński             384: 283
  10 Rafał          Wesołowski           - Kazimierz.Jr   Merklejn              364: 485
  11 Małgorzata     Jóˇwiak              - Sławomir       Piotrowski            405: 393
  12 Jolanta        Chłopińska           - Czesław        Grajewski             394: 298
  13 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                442: 445
  14 Agnieszka      Piotrowicz           - Rafał          Lenartowski           323: 382
  15 Krzysztof      Jaworski             - Marcela        Wołowiec              368: 376
  16 Ireneusz       Moralewicz           - Anita          Bruska                390: 340
  17 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Sporczyk              268: 359
  18 Julia          Lutkiewicz           - Patrycja       |liwińska             279: 344
  19 Sławomir       Zabawa               - Lidia          Żywna                 356: 329
  20 Renata         Andracka             - Mariusz        Skrobosz              309: 506
  21 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Buks                  256: 407
  22 Tomasz         Lewiński             - Dorota         Rudzińska             443: 325
  23 Mateusz        Borsuk               - Wojciech       Gołęcki               387: 310
  24 Mieczysław     Pastuszak            - Jędrzej        Krasnoborski          430: 296
  25 Maria          Krzyżanowska         - Tomasz         Sienkiewicz           325: 398
  26 Dariusz        Nawrocki             - Jacek          Jerzyński             420: 359
  27 Jerzy          Krzyżewski           - Grzegorz       Dudziński             316: 348
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Długosz               310: 317
  29 Piotr          Morawski             - Anna           Lenartowska           335: 319
  30 Daniel         Stasik               - Miłosz         Wrzałek               242: 409


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Nawrocki              274: 482
   2 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             342: 465
   3 Danuta         Langiewicz           - Michał         Kolaj                 377: 404
   4 Lucyna         |niadach             - Andrzej        Kowalski              378: 397
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Mateusz        Borsuk                357: 338
   6 Sławomir       Zabawa               - Filip          Warzecha              307: 344
   7 Patrycja       |liwińska            - Mariusz        Skrobosz              304: 372
   8 Marek          Reda                 - Stanisław      Rydzik                414: 324
   9 Jolanta        Chłopińska           - Małgorzata     Jóˇwiak               400: 289
  10 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Białobrzewski         510: 401
  11 Marcela        Wołowiec             - Wojciech       Sołdan                370: 423
  12 Mirosław       Uglik                - Zbigniew       Wietecki              395: 346
  13 Tomasz         Lewiński             - Rafał          Lenartowski           344: 397
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Ireneusz       Moralewicz            353: 350
  15 Sylwia         Buks                 - Agnieszka      Lutkiewicz            335: 307
  16 Alina          Białobrzewska        - Agnieszka      Kozak                 338: 366
  17 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Nawrocki              481: 378
  18 Maciej         Kuczyński            - Grzegorz       Dudziński             299: 339
  19 Agnieszka      Piotrowicz           - Krzysztof      Jaworski              286: 424
  20 Anita          Bruska               - Łukasz         Baranowski            324: 354
  21 Sławomir       Długosz              - Mieczysław     Pastuszak             341: 334
  22 Czesław        Grajewski            - Lidia          Żywna                 372: 265
  23 Renata         Andracka             - Tomasz         Sienkiewicz           467: 323
  24 Sławomir       Piotrowski           - Piotr          Morawski              373: 224
  25 Julia          Lutkiewicz           - Dorota         Rudzińska             327: 384
  26 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Dębska                483: 302
  27 Wojciech       Gołęcki              - Jędrzej        Krasnoborski          429: 315
  28 Jacek          Jerzyński            - Jerzy          Krzyżewski            358: 283
  29 Anna           Lenartowska          - Krzysztof      Zawadzki              342: 375
  30 Maria          Krzyżanowska         - Daniel         Stasik                389: 293


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Michał         Kolaj                 397: 352
   2 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kowalski              331: 349
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Danuta         Langiewicz            494: 264
   4 Grzegorz       Koczkodon            - Marek          Reda                  369: 353
   5 Weronika       Rudnicka             - Lucyna         |niadach              353: 335
   6 Mariusz        Skrobosz             - Irena          Sołdan                481: 368
   7 Sylwia         Buks                 - Filip          Warzecha              241: 546
   8 Jolanta        Chłopińska           - Wojciech       Sołdan                334: 344
   9 Rafał          Wesołowski           - Mirosław       Uglik                 386: 369
  10 Rafał          Lenartowski          - Krzysztof      Sporczyk              428: 390
  11 Sławomir       Zabawa               - Krzysztof      Jaworski              292: 381
  12 Patrycja       |liwińska            - Stanisław      Rydzik                399: 338
  13 Marcela        Wołowiec             - Miłosz         Wrzałek               327: 406
  14 Agnieszka      Kozak                - Ireneusz       Moralewicz            361: 421
  15 Zbigniew       Wietecki             - Małgorzata     Jóˇwiak               357: 398
  16 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            389: 357
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Tomasz         Lewiński              296: 456
  18 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Dudziński             382: 383
  19 Sławomir       Piotrowski           - Sławomir       Długosz               346: 243
  20 Agnieszka      Lutkiewicz           - Mateusz        Borsuk                320: 421
  21 Dorota         Rudzińska            - Alina          Białobrzewska         316: 398
  22 Anita          Bruska               - Wojciech       Gołęcki               415: 249
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Agnieszka      Piotrowicz            399: 365
  24 Maciej         Kuczyński            - Krzysztof      Zawadzki              556: 226
  25 Tomasz         Sienkiewicz          - Julia          Lutkiewicz            416: 242
  26 Lidia          Żywna                - Dariusz        Nawrocki              328: 358
  27 Katarzyna      Dębska               - Jacek          Jerzyński             350: 443
  28 Piotr          Morawski             - Maria          Krzyżanowska          219: 369
  29 Anna           Lenartowska          - Jerzy          Krzyżewski            344: 393
  30 Daniel         Stasik               - Jędrzej        Krasnoborski          286: 430


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Kamil          Nawrocki              343: 439
   2 Michał         Kolaj                - Kazimierz.Jr   Merklejn              335: 370
   3 Rafał          Lenartowski          - Filip          Warzecha              371: 434
   4 Wojciech       Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             299: 536
   5 Mariusz        Skrobosz             - Weronika       Rudnicka              369: 286
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            379: 314
   7 Lucyna         |niadach             - Jolanta        Chłopińska            391: 388
   8 Krzysztof      Jaworski             - Patrycja       |liwińska             445: 348
   9 Tomasz         Lewiński             - Mirosław       Uglik                 353: 436
  10 Miłosz         Wrzałek              - Sławomir       Piotrowski            371: 336
  11 Danuta         Langiewicz           - Ireneusz       Moralewicz            341: 396
  12 Małgorzata     Jóˇwiak              - Renata         Andracka              364: 332
  13 Mateusz        Borsuk               - Krzysztof      Sporczyk              380: 418
  14 Grzegorz       Dudziński            - Irena          Sołdan                384: 398
  15 Marek          Reda                 - Sylwia         Buks                  508: 303
  16 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Kuczyński             356: 343
  17 Alina          Białobrzewska        - Marcela        Wołowiec              418: 402
  18 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Nawrocki              413: 244
  19 Mieczysław     Pastuszak            - Zbigniew       Wietecki              297: 406
  20 Czesław        Grajewski            - Anita          Bruska                292: 349
  21 Jacek          Jerzyński            - Sławomir       Zabawa                415: 319
  22 Łukasz         Baranowski           - Maria          Krzyżanowska          418: 342
  23 Sławomir       Długosz              - Tomasz         Sienkiewicz           408: 338
  24 Dariusz        Białobrzewski        - Agnieszka      Lutkiewicz            462: 328
  25 Wojciech       Gołęcki              - Dorota         Rudzińska             292: 478
  26 Jędrzej        Krasnoborski         - Katarzyna      Dębska                333: 295
  27 Julia          Lutkiewicz           - Agnieszka      Piotrowicz            291: 356
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Jerzy          Krzyżewski            395: 485
  29 Piotr          Morawski             - Lidia          Żywna                 350: 296
  30 Daniel         Stasik               - Anna           Lenartowska           220: 418


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Grzegorz       Koczkodon             336: 414
   2 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Skrobosz              403: 405
   3 Filip          Warzecha             - Andrzej        Kowalski              359: 383
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Jaworski              501: 324
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Reda                  320: 390
   6 Mirosław       Uglik                - Irena          Sołdan                467: 323
   7 Małgorzata     Jóˇwiak              - Lucyna         |niadach              406: 308
   8 Michał         Kolaj                - Wojciech       Sołdan                344: 377
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Lenartowski           414: 450
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Weronika       Rudnicka              328: 411
  11 Zbigniew       Wietecki             - Alina          Białobrzewska         266: 471
  12 Patrycja       |liwińska            - Rafał          Wesołowski            249: 461
  13 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                350: 601
  14 Grzegorz       Dudziński            - Mateusz        Borsuk                409: 385
  15 Łukasz         Baranowski           - Danuta         Langiewicz            357: 305
  16 Jacek          Jerzyński            - Agnieszka      Kozak                 320: 380
  17 Dorota         Rudzińska            - Renata         Andracka              447: 380
  18 Dariusz        Białobrzewski        - Anita          Bruska                433: 291
  19 Sylwia         Buks                 - Jolanta        Chłopińska            297: 328
  20 Tomasz         Lewiński             - Sławomir       Długosz               347: 364
  21 Sławomir       Zabawa               - Maciej         Kuczyński             435: 379
  22 Tomasz         Sienkiewicz          - Dariusz        Nawrocki              405: 406
  23 Agnieszka      Piotrowicz           - Marcela        Wołowiec              360: 388
  24 Agnieszka      Lutkiewicz           - Mieczysław     Pastuszak             345: 317
  25 Jędrzej        Krasnoborski         - Czesław        Grajewski             312: 412
  26 Jerzy          Krzyżewski           - Piotr          Morawski              413: 275
  27 Maria          Krzyżanowska         - Anna           Lenartowska           389: 398
  28 Wojciech       Gołęcki              - Katarzyna      Dębska                390: 360
  29 Julia          Lutkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              225: 426
  30 Lidia          Żywna                - Daniel         Stasik                434: 232


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Nawrocki              384: 411
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Grzegorz       Koczkodon             395: 289
   3 Mariusz        Skrobosz             - Andrzej        Kowalski              402: 367
   4 Filip          Warzecha             - Marek          Reda                  324: 381
   5 Mirosław       Uglik                - Małgorzata     Jóˇwiak               389: 340
   6 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Lenartowski           300: 365
   7 Stanisław      Rydzik               - Irena          Sołdan                359: 457
   8 Alina          Białobrzewska        - Miłosz         Wrzałek               353: 439
   9 Rafał          Wesołowski           - Łukasz         Baranowski            271: 452
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Grzegorz       Dudziński             395: 365
  11 Krzysztof      Jaworski             - Jolanta        Chłopińska            427: 348
  12 Michał         Kolaj                - Agnieszka      Kozak                 439: 252
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Dorota         Rudzińska             339: 396
  14 Sławomir       Długosz              - Lucyna         |niadach              346: 324
  15 Mateusz        Borsuk               - Dariusz        Białobrzewski           1: 400
  16 Danuta         Langiewicz           - Jacek          Jerzyński             404: 379
  17 Jan            Ziółkowski           - Zbigniew       Wietecki              381: 376
  18 Dariusz        Nawrocki             - Czesław        Grajewski             333: 467
  19 Marcela        Wołowiec             - Patrycja       |liwińska             337: 360
  20 Anita          Bruska               - Tomasz         Lewiński              390: 376
  21 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Buks                  476: 295
  22 Maciej         Kuczyński            - Renata         Andracka              431: 316
  23 Agnieszka      Lutkiewicz           - Sławomir       Zabawa                306: 416
  24 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Piotrowicz            178: 351
  25 Tomasz         Sienkiewicz          - Jędrzej        Krasnoborski          400: 243
  26 Szymon         Jachimek             - Mieczysław     Pastuszak             384: 336
  27 Anna           Lenartowska          - Lidia          Żywna                 293: 342
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Maria          Krzyżanowska          373: 379
  29 Piotr          Morawski             - Wojciech       Gołęcki               312: 428
  30 Katarzyna      Dębska               - Julia          Lutkiewicz            381: 289
  31 Daniel         Stasik               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 395: 327
   2 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              382: 383
   3 Rafał          Lenartowski          - Grzegorz       Koczkodon             342: 335
   4 Andrzej        Kowalski             - Marek          Reda                  358: 350
   5 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Zwoliński             292: 516
   6 Miłosz         Wrzałek              - Filip          Warzecha              486: 316
   7 Irena          Sołdan               - Michał         Kolaj                 335: 362
   8 Krzysztof      Jaworski             - Małgorzata     Jóˇwiak               433: 334
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Weronika       Rudnicka              394: 365
  10 Dorota         Rudzińska            - Sławomir       Długosz               470: 348
  11 Stanisław      Rydzik               - Dariusz        Białobrzewski         370: 486
  12 Jolanta        Chłopińska           - Alina          Białobrzewska         462: 372
  13 Sławomir       Zabawa               - Rafał          Wesołowski            327: 359
  14 Danuta         Langiewicz           - Czesław        Grajewski             357: 321
  15 Lucyna         |niadach             - Krzysztof      Sporczyk              287: 356
  16 Jerzy          Krzyżewski           - Patrycja       |liwińska             318: 390
  17 Jan            Ziółkowski           - Anita          Bruska                277: 393
  18 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Dudziński             423: 331
  19 Zbigniew       Wietecki             - Maciej         Kuczyński             348: 324
  20 Szymon         Jachimek             - Tomasz         Sienkiewicz           319: 331
  21 Renata         Andracka             - Jacek          Jerzyński             360: 285
  22 Dariusz        Nawrocki             - Tomasz         Lewiński              380: 266
  23 Sylwia         Buks                 - Marcela        Wołowiec              341: 356
  24 Wojciech       Gołęcki              - Agnieszka      Piotrowicz            344: 339
  25 Jarosław       WiPniewski           - Lidia          Żywna                 296: 356
  26 Maria          Krzyżanowska         - Agnieszka      Lutkiewicz            307: 294
  27 Katarzyna      Dębska               - Mieczysław     Pastuszak             303: 430
  28 Jędrzej        Krasnoborski         - Anna           Lenartowska           483: 264
  29 Mirosław       Dejna                - Piotr          Morawski              168: 378
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Daniel         Stasik                447: 311
  31 Julia          Lutkiewicz           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Lenartowski          - Kamil          Nawrocki              411: 378
   2 Andrzej        Kowalski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              340: 437
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Zwoliński             312: 445
   4 Krzysztof      Jaworski             - Ireneusz       Moralewicz            394: 342
   5 Dorota         Rudzińska            - Michał         Kolaj                 427: 391
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Marek          Reda                  416: 380
   7 Filip          Warzecha             - Mirosław       Uglik                 287: 383
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Miłosz         Wrzałek               409: 429
   9 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            387: 418
  10 Irena          Sołdan               - Tomasz         Sienkiewicz           376: 295
  11 Lucyna         |niadach             - Łukasz         Baranowski            349: 338
  12 Małgorzata     Jóˇwiak              - Jerzy          Krzyżewski            384: 309
  13 Jolanta        Chłopińska           - Grzegorz       Dudziński             421: 347
  14 Weronika       Rudnicka             - Marcela        Wołowiec              421: 350
  15 Jan            Ziółkowski           - Danuta         Langiewicz            358: 337
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Sławomir       Zabawa                488: 323
  17 Agnieszka      Kozak                - Wojciech       Gołęcki               386: 317
  18 Patrycja       |liwińska            - Renata         Andracka              355: 326
  19 Anita          Bruska               - Zbigniew       Wietecki              300: 483
  20 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Nawrocki              371: 354
  21 Maria          Krzyżanowska         - Stanisław      Rydzik                304: 421
  22 Alina          Białobrzewska        - Lidia          Żywna                 315: 370
  23 Maciej         Kuczyński            - Agnieszka      Piotrowicz            317: 410
  24 Jacek          Jerzyński            - Jędrzej        Krasnoborski          347: 301
  25 Mieczysław     Pastuszak            - Sylwia         Buks                  325: 354
  26 Szymon         Jachimek             - Tomasz         Lewiński              385: 331
  27 Agnieszka      Lutkiewicz           - Krzysztof      Zawadzki              325: 252
  28 Jarosław       WiPniewski           - Piotr          Morawski              331: 249
  29 Anna           Lenartowska          - Julia          Lutkiewicz            301: 235
  30 Mirosław       Dejna                - Daniel         Stasik                149: 313
  31 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Nawrocki              456: 360
   2 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Lenartowski           523: 294
   3 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Jaworski              313: 267
   4 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Skrobosz              321: 481
   5 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kowalski              422: 411
   6 Michał         Kolaj                - Dariusz        Białobrzewski         400: 380
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Małgorzata     Jóˇwiak               322: 410
   8 Marek          Reda                 - Krzysztof      Sporczyk              396: 400
   9 Patrycja       |liwińska            - Ireneusz       Moralewicz            376: 281
  10 Rafał          Wesołowski           - Weronika       Rudnicka              319: 502
  11 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Kozak                 503: 294
  12 Jolanta        Chłopińska           - Sławomir       Długosz               348: 320
  13 Jan            Ziółkowski           - Stanisław      Rydzik                364: 416
  14 Danuta         Langiewicz           - Filip          Warzecha              362: 407
  15 Lidia          Żywna                - Łukasz         Baranowski            313: 417
  16 Zbigniew       Wietecki             - Lucyna         |niadach              488: 360
  17 Anita          Bruska               - Alina          Białobrzewska         349: 288
  18 Renata         Andracka             - Czesław        Grajewski             413: 315
  19 Jarosław       WiPniewski           - Tomasz         Sienkiewicz           250: 405
  20 Dariusz        Nawrocki             - Jerzy          Krzyżewski            319: 348
  21 Agnieszka      Piotrowicz           - Jacek          Jerzyński             440: 267
  22 Marcela        Wołowiec             - Maria          Krzyżanowska          377: 330
  23 Szymon         Jachimek             - Grzegorz       Dudziński             378: 330
  24 Sławomir       Zabawa               - Sylwia         Buks                  403: 313
  25 Agnieszka      Lutkiewicz           - Wojciech       Gołęcki               302: 381
  26 Maciej         Kuczyński            - Anna           Lenartowska           366: 334
  27 Piotr          Morawski             - Mieczysław     Pastuszak             341: 337
  28 Tomasz         Lewiński             - Jędrzej        Krasnoborski          314: 355
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                282: 341
  30 Daniel         Stasik               - Julia          Lutkiewicz            299: 359
  31 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              410: 421
   2 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              314: 399
   3 Miłosz         Wrzałek              - Dorota         Rudzińska             369: 348
   4 Dariusz        Białobrzewski        - Rafał          Lenartowski           466: 382
   5 Irena          Sołdan               - Michał         Kolaj                 360: 384
   6 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Jaworski              413: 369
   7 Małgorzata     Jóˇwiak              - Weronika       Rudnicka              335: 324
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            413: 401
   9 Andrzej        Kowalski             - Patrycja       |liwińska             431: 364
  10 Stanisław      Rydzik               - Filip          Warzecha              474: 260
  11 Marek          Reda                 - Grzegorz       Koczkodon             399: 358
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Rafał          Wesołowski            375: 320
  13 Łukasz         Baranowski           - Agnieszka      Kozak                 359: 301
  14 Sławomir       Długosz              - Anita          Bruska                402: 325
  15 Tomasz         Sienkiewicz          - Lucyna         |niadach              349: 309
  16 Marcela        Wołowiec             - Jerzy          Krzyżewski            419: 299
  17 Jan            Ziółkowski           - Sławomir       Zabawa                347: 361
  18 Agnieszka      Piotrowicz           - Renata         Andracka              350: 362
  19 Wojciech       Gołęcki              - Danuta         Langiewicz            267: 395
  20 Szymon         Jachimek             - Lidia          Żywna                 393: 306
  21 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Kuczyński             293: 312
  22 Grzegorz       Dudziński            - Czesław        Grajewski             321: 415
  23 Dariusz        Nawrocki             - Jacek          Jerzyński             370: 309
  24 Maria          Krzyżanowska         - Jędrzej        Krasnoborski          393: 360
  25 Jarosław       WiPniewski           - Sylwia         Buks                  297: 299
  26 Piotr          Morawski             - Agnieszka      Lutkiewicz            370: 262
  27 Mieczysław     Pastuszak            - Katarzyna      Dębska                251: 393
  28 Anna           Lenartowska          - Tomasz         Lewiński              238: 496
  29 Mirosław       Dejna                - Krzysztof      Zawadzki              161: 295
  30 Julia          Lutkiewicz           - Daniel         Stasik                380: 254
Lista rankingowa na dzień 22-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.98  27356  180
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             148.62  12633   85
   3 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.85  29370  200
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.66  26865  187
   7 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.18  26631  186
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.17  27489  192
  10 Kamil Górka                    Kraków               143.17  25341  177
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.08  28473  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             142.94  11149   78
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 141.29  28117  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.14   8268   59
  20 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.49  26451  191
  21 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.47  27418  198
  22 Mariusz Margalski              Pieczyska            138.45   8307   60
  23 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.35  26979  195
  24 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  25 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  26 Wojciech Zemło                 Łódź                 137.49  23236  169
  27 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  28 Justyna Górka                  Kraków               136.78  26125  191
  29 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  30 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.09  23951  176
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  33 Paweł Jackowski                Warszawa             135.67  25642  189
  34 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.64  26585  196
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Radosław Jachna                Łódź                 134.57  24760  184
  37 Marek Reda                     Wołomin              134.53  26099  194
  38 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  39 Marek Salamon                  Bytom                134.19   6441   48
  40 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.66  25931  194
  42 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.56  17096  128
  43 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  44 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.52  20295  152
  45 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  46 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  47 Maciej Michalak                Łódź                 133.14  12781   96
  48 Rafał Matczak                  Milanówek            133.02   5454   41
  49 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.99  24072  181
  50 Przemysław Herdzina            Kraków               132.83  26433  199
  51 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.74  25486  192
  52 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  53 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  54 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  55 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.64  25406  193
  56 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  57 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  58 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  59 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  60 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  61 Irena Sołdan                   Rumia                130.94  24748  189
  62 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  63 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  64 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  65 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  66 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  67 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  68 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  129.63  19056  147
  69 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  70 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  71 Weronika Rudnicka              Ustka                129.18  25836  200
  72 Patryk Gadus                   Pszczew              129.04  12259   95
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  74 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  75 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  76 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  77 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  78 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  79 Michał Musielak                Bydgoszcz            126.84   7737   61
  80 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.82  23842  188
  81 Kuba Koisar                    Warszawa             126.82  16486  130
  82 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  83 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  84 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  85 Leszek Stecuła                 Bytom                126.45   8472   67
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  87 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.27  12627  100
  88 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  90 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  91 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  92 Szymon Płachta                 Warszawa             125.87  14727  117
  93 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.32  15289  122
  94 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  95 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.29  23679  189
  96 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  97 Marek Dudkiewicz               Milanówek            124.71  24941  200
  98 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
  99 Przemysław Rybicki             Otwock               124.44  24266  195
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Robert Kamiński                Warszawa             124.11  16507  133
 102 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 103 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.64  11375   92
 104 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 105 Robert Głowacki                Łódź                 123.54  24584  199
 106 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.02  23496  191
 108 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 109 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             122.83  24443  199
 110 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.70   4908   40
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 115 Michał Kolaj                   Ostróda              122.21  23343  191
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.17   5131   42
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 118 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 120 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.72  23248  191
 121 Kamil Kister                   Puławy               121.61  23957  197
 122 Jarosław Sobczak               Warszawa             121.60  13862  114
 123 Paweł Kowalski                 Kutno                121.59  12402  102
 124 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.55  16045  132
 125 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.40  22216  183
 126 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 127 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.08  23369  193
 128 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 129 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 130 Jarosław Puchalski             Łódź                 120.86   9548   79
 131 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 132 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 133 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.78  23069  191
 134 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 135 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 136 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 137 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 138 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 139 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.05   7923   66
 140 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.02  12962  108
 141 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 142 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.68  23936  200
 143 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              119.45  21621  181
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.34  18855  158
 147 Marek Rogalski                 Warszawa             119.31   7278   61
 148 Tomasz Łapka                   Opole                118.89  22589  190
 149 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 150 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 151 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 152 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 153 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.07   8029   68
 154 Jakub Nalepa                   Gliwice              117.88   3890   33
 155 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.37  21478  183
 156 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 157 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 158 Stanisław Gasik                Warszawa             117.04  12172  104
 159 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 161 Janusz Krupiński               Bytom                116.58   7578   65
 162 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 163 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 164 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 165 Patrycja Śliwińska             Szczecin             116.41  22468  193
 166 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 167 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 168 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 170 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 171 Jacek Pietruszka               Kraków               115.62  12371  107
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.54  22876  198
 173 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.25  20861  181
 175 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 176 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 177 Anna Stefańska                 Łódź                 114.59  15584  136
 178 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 179 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 180 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.27  22168  194
 181 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 182 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 183 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.31  19829  175
 184 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 185 Magdalena Kublik               Warszawa             113.19  22524  199
 186 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 187 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 189 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 190 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 191 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 192 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 193 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 194 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 195 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 196 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 197 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 198 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 199 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 200 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 201 Jerzy Luter                    Bytom                112.17  16153  144
 202 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.13  19960  178
 203 Joanna Brychcy                 Katowice             112.02  14786  132
 204 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.93  11193  100
 205 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 206 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 207 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 208 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 209 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 210 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 211 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 213 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 214 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.58  19131  173
 215 Renata Andracka                Zwola                110.36  21740  197
 216 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 217 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 218 Monika Sadurska                Warszawa             110.15  16743  152
 219 Adam Janicki                   Łódź                 109.98  20897  190
 220 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 221 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.50   8760   80
 222 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 223 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.42  19476  178
 224 Piotr Broda                    Sandomierz           109.11  21823  200
 225 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 226 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 227 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 228 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.12  21299  197
 229 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 230 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 231 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 232 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 233 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 234 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 235 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 236 Anna Arana                     Warszawa             107.41  17293  161
 237 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 238 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 239 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 240 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 241 Dorota Rudzińska               Warszawa             106.23  12110  114
 242 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 243 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.06  12939  122
 244 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 245 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              105.44  13391  127
 247 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 248 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 250 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 251 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 252 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 253 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 254 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 255 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 256 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 257 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 258 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 259 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 260 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 261 Radosław Więch                 Warszawa             103.04   4740   46
 262 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 263 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 264 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 265 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 266 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 267 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 268 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 269 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 270 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 271 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 272 Urszula Solarska               Łódź                 101.17  19323  191
 273 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 274 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 275 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 276 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.05   4402   44
 277 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 278 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 279 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 280 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 281 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 282 Jacek Dec                      Pszczew               98.21   3830   39
 283 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 284 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 285 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 286 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 287 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 288 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 289 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 290 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 291 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 292 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 293 Katarzyna Bogusławska          Piastów               96.03  14500  151
 294 Błażej Fidziński               Dębica                95.06   4468   47
 295 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.97   3419   36
 296 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 297 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 298 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 299 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 300 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 301 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 302 Anna Lenartowska               Gdynia                93.68   5246   56
 303 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 304 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 305 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.95  18125  195
 306 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 307 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 308 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 309 Sylwia Buks                    Warszawa              89.91  17172  191
 310 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 311 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 312 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 313 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 314 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 315 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 316 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 317 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 318 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 319 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 320 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 321 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 322 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.82   6873   84
 323 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 324 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 325 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 326 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 327 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 328 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 329 Mirosław Dejna                 Sampława              57.12  11082  194




Poczekalnia na dzień 22-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   9 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  10 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
  11 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  12 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  13 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  14 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  15 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  16 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  17 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  18 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  19 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  20 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  21 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  22 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  23 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  24 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  25 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  26 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  27 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  29 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  30 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  31 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  32 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  33 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  34 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  35 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  36 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  37 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  38 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  39 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  40 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  41 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  42 Lucyna Korga                   Zabrze               100.71   2417   24
  43 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  44 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  45 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  46 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  47 Piotr Morawski                 Gdańsk                98.21   2357   24
  48 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  49 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  50 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  51 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  52 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  53 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  54 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  55 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  56 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  57 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  58 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  59 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  60 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  61 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  62 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  63 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  64 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  65 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  66 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  67 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  68 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  69 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  70 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  71 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  72 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  73 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  74 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  75 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  76 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  77 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  78 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  79 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  80 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  81 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  82 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  83 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  84 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  85 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  86 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  87 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  88 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  89 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  90 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  91 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  92 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  93 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  94 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  95 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  96 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  98 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  99 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 100 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 101 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 102 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 103 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 104 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 105 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 106 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 107 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 108 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 109 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 110 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 111 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 112 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 113 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 114 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 115 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 116 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 117 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 118 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 119 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 120 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 121 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 122 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 123 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 124 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 125 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 126 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 127 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 128 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 129 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 130 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 131 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 132 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 133 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 134 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 135 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.08   1333   12
 138 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 139 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 140 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 141 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 142 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 143 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 144 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 145 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 146 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 147 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 148 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 149 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 150 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 151 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 152 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 153 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 154 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 155 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 156 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 157 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 158 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 159 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 160 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 161 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 162 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 163 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 164 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 165 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 166 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 167 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 168 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 169 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 170 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 171 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 172 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 173 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 174 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 175 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 176 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 177 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 178 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 179 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 180 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 181 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 182 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 183 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 184 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 185 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 186 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 187 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 188 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 189 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 190 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 191 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 192 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 193 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 195 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 196 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 197 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 198 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 199 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 200 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 201 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 202 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 203 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 204 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 205 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 206 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 207 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 208 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 209 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 210 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 211 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 212 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 213 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 214 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 215 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 216 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 217 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 218 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 219 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 220 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 221 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 222 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 223 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 225 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 226 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 227 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 228 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 229 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 230 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 231 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 232 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 233 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 235 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 236 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 237 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 238 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 239 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 240 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 241 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 242 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 243 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 244 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 245 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 246 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 247 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 248 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 249 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 250 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 251 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 252 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 253 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 254 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 255 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 256 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 257 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 258 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 259 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 260 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 261 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 262 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 263 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 264 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 265 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 266 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 267 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 268 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 269 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 270 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 271 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 272 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 273 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 274 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 275 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 276 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 277 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 278 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 279 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 280 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 281 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 282 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 283 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 284 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 285 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 286 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 287 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 288 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 289 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 290 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 291 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 292 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 293 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 294 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 295 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 296 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 297 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 298 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 299 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 300 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 301 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 302 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 303 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 304 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 305 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 306 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 307 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 308 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 309 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 310 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 311 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 312 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 313 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 314 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 316 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 317 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 318 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 319 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 320 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 321 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 322 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 323 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 324 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 325 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 326 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 327 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 328 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 329 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 330 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 333 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 334 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 335 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 336 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 337 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 338 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 339 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 340 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 341 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 342 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 343 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 344 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 345 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 346 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 347 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 348 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie