Wójtowice 6
stycznia
Wójtowice 6- 8 stycznia IV Mistrzostwa Gór Bystrzyckich – X Urodziny Siódemki
Kościelisko28
stycznia
Kościelisko 28 stycznia XII Mistrzostwa Podhala
Warszawa25
lutego
Warszawa 25 lutego II Turniej Scrabble o Puchar Gimnazjum Niepublicznego nr 12 im. Lotników Amerykańskich
Tomasz Zwoliński mistrzem Podhala28 stycznia 2012 — XII Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XII Mistrzostwa PodhalaKościelisko, 28 stycznia 2012

Konkurs Relacja z turnieju


Tomasz Zwoliński mistrzem PodhalaJak zwykle po zakończeniu bardzo śnieżnych wczasów odbył się już po raz 12 turniej o Mistrzostwo Podhala. Zgodnie z przewidywaniami frekwencja na turnieju nie była rekordowa, bowiem uczestniczyło w nim 15 osób.

Już przed ostatnią (7) rundą zapewnił sobie zwycięstwo Tomasz Zwoliński, który ostatecznie wygrał wszystkie rundy. Wicemistrzem został Marek Syczuk a na najniższym podium stanęła Beata Wiączkowska. Poza wymienionymi upominek otrzymała również najmłodsza uczestniczka turnieju — Aleksandra Brzeska.

Dzięki sprawnej grze uczestników turniej trwał bardzo krótko, bowiem wliczając w to przerwę obiadową 7 rund zakończyło się po 6,5 godzinach.

Być może w przyszłym roku uda się zorganizować turniej dwudniowy, ale to zależy od sponsorów.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XI Mistrzostwa Podhala
X Mistrzostwa Podhala
IX Mistrzostwa Podhala


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 7
system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekWDW Kościelisko
Zakopane - Kościelisko
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 28 stycznia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
OrganizatorzyAndrzej Lożyński — tel. 602 278 365


Wyniki turnieju XII Mistrzostwa Podhala w scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                138.08      7.0     3016     1332      548
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               141.42      5.0     2897     1053      504
  3 Beata           Wiączkowska          Wrocław                124.26      5.0     2750     1040      361
  4 Tomasz          Ciejka               Kraków                 144.69      4.0     2947     1001      424
  5 Justyna         Górka                Kraków                 145.82      4.0     2892      948      411
  6 Kamil           Górka                Kraków                 152.97      4.0     2763      933      319
  7 Rafał           Wesołowski           Warszawa               132.65      4.0     2703      987     -181
  8 Jerzy           Matyasik             Kraków                 118.82      3.5     2398      743        8
  9 Agnieszka       Krupka               Krosno                 126.24      3.5     2144      805     -304
 10 Krzysztof       Gibas                Kraków                 121.83      3.0     2551      828      -79
 11 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.63      2.5     2426      659      185
 12 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      2.5     2082      703     -192
 13 Jacek           Pietruszka           Kraków                 111.16      1.5     2460      518      127
 14 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 124.43      1.5     2390      575       82
 15 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                115.48      1.5     2382      527     -113
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XII Mistrzostwa Podhala w scrabble



	Kamil Górka 152.97 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Agnieszka      Krupka                126.24 +  504: 203  176
    2     2 Krzysztof      Gibas                 121.83 +  396: 369  172
    3     2 Justyna        Górka                 145.82 -  296: 471   96
    4     3 Tomasz         Ciejka                144.69 -  374: 443   95
    5     4 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  436: 231  150
    6     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  384: 399   88
    7     5 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  373: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     927  /  7 132.43




	Justyna Górka 145.82 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Arkadiusz      Biegun                124.43 +  438: 425  174
    2     4 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  397: 314  150
    3     2 Kamil          Górka                 152.97 +  471: 296  203
    4     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  397: 437   88
    5     3 Beata          Wiączkowska           124.26 -  315: 334   74
    6     3 Rafał          Wesołowski            132.65 -  399: 414   83
    7     4 Agnieszka      Krupka                126.24 +  475: 261  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     948  /  7 135.43




	Tomasz Ciejka 144.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Beata          Wiączkowska           124.26 +  413: 365  174
    2     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  317: 376   88
    3     3 Arkadiusz      Biegun                124.43 +  534: 312  174
    4     3 Kamil          Górka                 152.97 +  443: 374  203
    5     2 Rafał          Wesołowski            132.65 +  549: 304  183
    6     2 Marek          Syczuk                141.42 -  357: 397   91
    7     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  334: 395   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  /  7 143.00




	Marek Syczuk 141.42 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Gibas                 121.83 -  380: 388   72
    2     6 Jacek          Pietruszka            111.16 +  416: 353  161
    3     4 Marek          Dudkiewicz            127.63 +  434: 343  178
    4     4 Agnieszka      Krupka                126.24 +  415: 262  176
    5     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  377: 424   88
    6     2 Tomasz         Ciejka                144.69 +  397: 357  195
    7     2 Rafał          Wesołowski            132.65 +  478: 266  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  /  7 150.43




	Tomasz Zwoliński 138.08 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Jerzy          Matyasik              118.82 +  556: 251  169
    2     1 Tomasz         Ciejka                144.69 +  376: 317  195
    3     1 Rafał          Wesołowski            132.65 +  429: 408  183
    4     1 Justyna        Górka                 145.82 +  437: 397  196
    5     1 Marek          Syczuk                141.42 +  424: 377  191
    6     1 Kamil          Górka                 152.97 +  399: 384  203
    7     1 Tomasz         Ciejka                144.69 +  395: 334  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1332  /  7 190.29




	Rafał Wesołowski 132.65 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 +  479: 332  165
    2     3 Marek          Dudkiewicz            127.63 +  397: 289  178
    3     1 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  408: 429   88
    4     2 Beata          Wiączkowska           124.26 +  435: 408  174
    5     2 Tomasz         Ciejka                144.69 -  304: 549   95
    6     3 Justyna        Górka                 145.82 +  414: 399  196
    7     2 Marek          Syczuk                141.42 -  266: 478   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  /  7 141.00




	Marek Dudkiewicz 127.63 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jacek          Pietruszka            111.16 +  374: 313  161
    2     3 Rafał          Wesołowski            132.65 -  289: 397   83
    3     4 Marek          Syczuk                141.42 -  343: 434   91
    4     5 Arkadiusz      Biegun                124.43 +  405: 343  174
    5     5 Agnieszka      Krupka                126.24 -  354: 391   76
    6     4 Beata          Wiączkowska           124.26 -  361: 363   74
    7     8 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     659  /  6 109.83




	Agnieszka Krupka 126.24 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 152.97 -  203: 504  103
    2     8 PAUZA
    3     6 Krzysztof      Gibas                 121.83 +  378: 371  172
    4     4 Marek          Syczuk                141.42 -  262: 415   91
    5     5 Marek          Dudkiewicz            127.63 +  391: 354  178
    6     6 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 +  349: 329  165
    7     4 Justyna        Górka                 145.82 -  261: 475   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     805  /  6 134.17




	Arkadiusz Biegun 124.43 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Justyna        Górka                 145.82 -  425: 438   96
    2     5 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 +  397: 285  165
    3     3 Tomasz         Ciejka                144.69 -  312: 534   95
    4     5 Marek          Dudkiewicz            127.63 -  343: 405   78
    5     6 Jerzy          Matyasik              118.82 -  301: 320   69
    6     8 PAUZA
    7     6 Krzysztof      Gibas                 121.83 -  312: 326   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     575  /  6  95.83




	Beata Wiączkowska 124.26 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Ciejka                144.69 -  365: 413   95
    2     7 Jerzy          Matyasik              118.82 +  415: 357  169
    3     5 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  439: 234  150
    4     2 Rafał          Wesołowski            132.65 -  408: 435   83
    5     3 Justyna        Górka                 145.82 +  334: 315  196
    6     4 Marek          Dudkiewicz            127.63 +  363: 361  178
    7     3 Jerzy          Matyasik              118.82 +  426: 274  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1040  /  7 148.57




	Krzysztof Gibas 121.83 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Syczuk                141.42 +  388: 380  191
    2     2 Kamil          Górka                 152.97 -  369: 396  103
    3     6 Agnieszka      Krupka                126.24 -  371: 378   76
    4     6 Jerzy          Matyasik              118.82 -  347: 474   69
    5     7 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 +  431: 350  165
    6     7 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  319: 340   50
    7     6 Arkadiusz      Biegun                124.43 +  326: 312  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     828  /  7 118.29




	Jerzy Matyasik 118.82 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             138.08 -  251: 556   88
    2     7 Beata          Wiączkowska           124.26 -  357: 415   74
    3     8 PAUZA
    4     6 Krzysztof      Gibas                 121.83 +  474: 347  172
    5     6 Arkadiusz      Biegun                124.43 +  320: 301  174
    6     5 Jacek          Pietruszka            111.16 +  422: 345  161
    7     3 Beata          Wiączkowska           124.26 -  274: 426   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  6 123.83




	Grzegorz Wiączkowski 115.48 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Rafał          Wesołowski            132.65 -  332: 479   83
    2     5 Arkadiusz      Biegun                124.43 -  285: 397   74
    3     7 Jacek          Pietruszka            111.16 -  330: 453   61
    4     8 PAUZA
    5     7 Krzysztof      Gibas                 121.83 -  350: 431   72
    6     6 Agnieszka      Krupka                126.24 -  329: 349   76
    7     7 Jacek          Pietruszka            111.16 +  456: 386  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     527  /  6  87.83




	Jacek Pietruszka 111.16 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Marek          Dudkiewicz            127.63 -  313: 374   78
    2     6 Marek          Syczuk                141.42 -  353: 416   91
    3     7 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 +  453: 330  165
    4     7 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  310: 335   50
    5     8 PAUZA
    6     5 Jerzy          Matyasik              118.82 -  345: 422   69
    7     7 Grzegorz       Wiączkowski           115.48 -  386: 456   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     518  /  6  86.33




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 PAUZA
    2     4 Justyna        Górka                 145.82 -  314: 397   96
    3     5 Beata          Wiączkowska           124.26 -  234: 439   74
    4     7 Jacek          Pietruszka            111.16 +  335: 310  161
    5     4 Kamil          Górka                 152.97 -  231: 436  103
    6     7 Krzysztof      Gibas                 121.83 +  340: 319  172
    7     5 Kamil          Górka                 152.97 -  328: 373  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     709  /  6 118.17


Wyniki poszczególnych rund turnieju XII Mistrzostwa Podhala w scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                504: 203
   2 Arkadiusz      Biegun               - Justyna        Górka                 425: 438
   3 Tomasz         Ciejka               - Beata          Wiączkowska           413: 365
   4 Krzysztof      Gibas                - Marek          Syczuk                388: 380
   5 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              556: 251
   6 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Wesołowski            332: 479
   7 Marek          Dudkiewicz           - Jacek          Pietruszka            374: 313
   8 Aleksandra     Brzeska              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                376: 317
   2 Kamil          Górka                - Krzysztof      Gibas                 396: 369
   3 Rafał          Wesołowski           - Marek          Dudkiewicz            397: 289
   4 Justyna        Górka                - Aleksandra     Brzeska               397: 314
   5 Grzegorz       Wiączkowski          - Arkadiusz      Biegun                285: 397
   6 Jacek          Pietruszka           - Marek          Syczuk                353: 416
   7 Beata          Wiączkowska          - Jerzy          Matyasik              415: 357
   8 Agnieszka      Krupka               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Tomasz         Zwoliński             408: 429
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 471: 296
   3 Arkadiusz      Biegun               - Tomasz         Ciejka                312: 534
   4 Marek          Syczuk               - Marek          Dudkiewicz            434: 343
   5 Beata          Wiączkowska          - Aleksandra     Brzeska               439: 234
   6 Agnieszka      Krupka               - Krzysztof      Gibas                 378: 371
   7 Jacek          Pietruszka           - Grzegorz       Wiączkowski           453: 330
   8 Jerzy          Matyasik             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             397: 437
   2 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            408: 435
   3 Tomasz         Ciejka               - Kamil          Górka                 443: 374
   4 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Krupka                415: 262
   5 Marek          Dudkiewicz           - Arkadiusz      Biegun                405: 343
   6 Krzysztof      Gibas                - Jerzy          Matyasik              347: 474
   7 Aleksandra     Brzeska              - Jacek          Pietruszka            335: 310
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Syczuk                424: 377
   2 Tomasz         Ciejka               - Rafał          Wesołowski            549: 304
   3 Beata          Wiączkowska          - Justyna        Górka                 334: 315
   4 Aleksandra     Brzeska              - Kamil          Górka                 231: 436
   5 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Krupka                354: 391
   6 Jerzy          Matyasik             - Arkadiusz      Biegun                320: 301
   7 Krzysztof      Gibas                - Grzegorz       Wiączkowski           431: 350
   8 Jacek          Pietruszka           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             384: 399
   2 Marek          Syczuk               - Tomasz         Ciejka                397: 357
   3 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 414: 399
   4 Marek          Dudkiewicz           - Beata          Wiączkowska           361: 363
   5 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            422: 345
   6 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Wiączkowski           349: 329
   7 Aleksandra     Brzeska              - Krzysztof      Gibas                 340: 319
   8 Arkadiusz      Biegun               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Ciejka               - Tomasz         Zwoliński             334: 395
   2 Marek          Syczuk               - Rafał          Wesołowski            478: 266
   3 Jerzy          Matyasik             - Beata          Wiączkowska           274: 426
   4 Agnieszka      Krupka               - Justyna        Górka                 261: 475
   5 Kamil          Górka                - Aleksandra     Brzeska               373: 328
   6 Arkadiusz      Biegun               - Krzysztof      Gibas                 312: 326
   7 Grzegorz       Wiączkowski          - Jacek          Pietruszka            456: 386
   8 Marek          Dudkiewicz           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 17-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Stanisław Rydzik               Warszawa             153.01  30295  198
   2 Kamil Górka                    Kraków               152.28  30304  199
   3 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.51  26363  174
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            150.77  30154  200
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              150.09  28818  192
   6 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.75  26742  181
   7 Rafał Lenartowski              Gdynia               147.62  29525  200
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              147.48  29201  198
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             147.28  28572  194
  10 Miłosz Wrzałek                 Reda                 146.78  26861  183
  11 Tomasz Ciejka                  Kraków               146.53  14213   97
  12 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     146.48  28418  194
  13 Justyna Górka                  Kraków               145.46  29091  200
  14 Kazimierz Merklejn             Warszawa             145.01  28132  194
  15 Dawid Pikul                    Poznań               144.69  28938  200
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             144.59  26315  182
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.88  20862  145
  18 Marek Reda                     Wołomin              142.93  27156  190
  19 Michał Makowski                Warszawa             142.67   8132   57
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             142.45  28347  199
  21 Mirosław Uglik                 Warszawa             142.28  28313  199
  22 Bogusław Szyszka               Oława                141.66  23091  163
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.12   7197   51
  24 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          140.83  26758  190
  25 Marek Syczuk                   Warszawa             140.77  26887  191
  26 Piotr Pietuchowski             Białystok            140.20  27199  194
  27 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            140.12  14993  107
  28 Dominik Piasecki               Słupsk               140.02   6021   43
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.92  27705  198
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 139.64  12847   92
  31 Kamil Kister                   Puławy               139.14  26994  194
  32 Jakub Szymczak                 Łódź                 139.10  20169  145
  33 Michał Musielak                Bydgoszcz            138.59  16492  119
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               138.20  27226  197
  35 Jan Mrozowski                  Kraków               138.14  19478  141
  36 Grzegorz Kurowski              Warszawa             137.96  26626  193
  37 Radosław Jachna                Łódź                 137.68  25884  188
  38 Grzegorz Święcki               Białystok            137.49   7012   51
  39 Michał Ozimiński               Łódź                 137.43   5085   37
  40 Mateusz Borsuk                 Reda                 137.18  12758   93
  41 Wojciech Sołdan                Gdynia               136.62   9973   73
  42 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  136.61  19398  142
  43 Mateusz Żbikowski              Warszawa             136.18   8852   65
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           135.66  24011  177
  45 Marek Salamon                  Bytom                134.03   4423   33
  46 Robert Kamiński                Warszawa             133.86  26102  195
  47 Marcin Mroziuk                 Warszawa             133.82  12044   90
  48 Rafał Dąbrowski                Ostróda              133.63   7884   59
  49 Rafał Wesołowski               Warszawa             133.61  25787  193
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               133.35  17736  133
  51 Adam Szukalski                 Coventry             133.32  14798  111
  52 Szymon Płachta                 Warszawa             133.23  25714  193
  53 Paweł Janaś                    Głogów               133.18  11853   89
  54 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  133.18  25970  195
  55 Jakub Zaryński                 Świnoujście          132.96  24598  185
  56 Karol Waniek                   Wrocław              132.73  17520  132
  57 Dominik Urbacki                Pruszków             132.39  17476  132
  58 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  132.06  25223  191
  59 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              131.95  25070  190
  60 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.94   4750   36
  61 Piotr Domański                 Ostrołęka            131.81   6195   47
  62 Mariusz Grodek                 Kraków               131.56   7499   57
  63 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.48  20905  159
  64 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.35  25745  196
  65 Irena Sołdan                   Rumia                131.34  25218  192
  66 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              131.02   6420   49
  67 Marek Roszak                   Poznań               130.35   9646   74
  68 Filip Sosin                    Warszawa             130.24   5470   42
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.63   6352   49
  70 Janusz Krupiński               Bytom                129.52  12952  100
  71 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.30  15516  120
  72 Rafał Matczak                  Milanówek            129.29  18877  146
  73 Adam Klimont                   Wałcz                129.29  13058  101
  74 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             128.73  25618  199
  75 Dariusz Maciejuk               Warszawa             128.61  15690  122
  76 Katarzyna Małek                Mielec               128.42  24014  187
  77 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            128.11   5637   44
  78 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.05  24586  192
  79 Michał Kolaj                   Ostróda              128.03  24069  188
  80 Andrzej Rechowicz              Katowice             127.98  24317  190
  81 Tomasz Łapka                   Opole                127.81  14442  113
  82 Michał Trumpus                 Wrocław              127.80   6262   49
  83 Alicja Kosińska                Szczecin             127.62   9699   76
  84 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.52  25249  198
  85 Aleksander Puchalski           Włocławek            127.31  14386  113
  86 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       127.25  25196  198
  87 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.09  25164  198
  88 Agnieszka Goniowska            Wrocław              126.98  24254  191
  89 Piotr Broda                    Sandomierz           126.84  24481  193
  90 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.70  24959  197
  91 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.63  24566  194
  92 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.23  16662  132
  93 Agnieszka Krupka               Krosno               125.81  11197   89
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.76  23642  188
  95 Krzysztof Jaworski             Warszawa             125.75  12952  103
  96 Mateusz Królikowski            Wrocław              125.66  10681   85
  97 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.41  11036   88
  98 Mikołaj Fidziński              Dębica               125.25  17285  138
  99 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.11  25022  200
 100 Robert Głowacki                Łódź                 125.05  20509  164
 101 Maciej Perzyński               Piła                 124.91   5496   44
 102 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               124.81   8487   68
 103 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.75  24575  197
 104 Grzegorz Łukasik               Konojady             124.69  16958  136
 105 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            124.53  24533  197
 106 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            124.24   8945   72
 107 Maciej Michalak                Łódź                 123.97   4959   40
 108 Monika Dymek                   Ustka                123.83   4458   36
 109 Wojciech Urbański              Warszawa             123.78  12873  104
 110 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  123.67   9275   75
 111 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            123.64   7913   64
 112 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.48   8026   65
 113 Leszek Stecuła                 Bytom                123.44  11727   95
 114 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             123.43  16293  132
 115 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.08  15631  127
 116 Czesław Grajewski              Choroszcz            123.05  24117  196
 117 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         122.95  10328   84
 118 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.86  23834  194
 119 Dorota Maciejuk                Warszawa             122.84  21252  173
 120 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.74  22829  186
 121 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.42   7345   60
 122 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  122.39  24234  198
 123 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     122.29   7949   65
 124 Artur Tomczyk                  Piła                 122.14   4275   35
 125 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.11   6838   56
 126 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            122.10   6105   50
 127 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.10  22954  188
 128 Mariusz Kubicki                Inowrocław           121.91   5364   44
 129 Magdalena Kublik               Warszawa             121.81  24240  199
 130 Krzysztof Gibas                Kraków               121.59  12767  105
 131 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       121.49   4495   37
 132 Michał Garnowski               Pasłęk               121.41   4492   37
 133 Łukasz Baranowski              Reda                 120.90  23213  192
 134 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       120.87   6648   55
 135 Paweł Morga                    Warszawa             120.79   4711   39
 136 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 137 Andrzej Rakoczy                Kraków               120.71   5794   48
 138 Anita Bruska                   Gdynia               120.64  13994  116
 139 Patrycja Śliwińska             Szczecin             120.53  14464  120
 140 Marta Dobrzańska               Kraków               120.09   6605   55
 141 Łukasz Sornek                  Mikołów              119.99  18479  154
 142 Andrzej Kroc                   Łódź                 119.97  23635  197
 143 Halina Roszak                  Poznań               119.90   4916   41
 144 Marcin Resler                  Września             119.77   3593   30
 145 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              119.76  22874  191
 146 Tomasz Górka                   Łęczna               119.68   7061   59
 147 Maciej Kuczyński               Gdynia               119.58  11958  100
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.54  16736  140
 149 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.37  23755  199
 150 Adam Jurkowski                 Knurów               119.28   9423   79
 151 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.97  23795  200
 152 Jarosław Karp                  Jędrzejów            118.82   7367   62
 153 Paulina Mech                   Kraków               118.80  21027  177
 154 Anna Biegańska                 Białystok            118.64   7830   66
 155 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  118.53  22047  186
 156 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            118.48  16587  140
 157 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      118.43   4382   37
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              118.35  23196  196
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.30  10884   92
 160 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             118.08   8620   73
 161 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.73  11184   95
 162 Dorota Stachowska              Wydartowo I          117.73  21426  182
 163 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.67  15768  134
 164 Maciej Śliwa                   Zabrze               117.53   7757   66
 165 Natalia Ogierman               Katowice             117.42  17848  152
 166 Bogusław Książek               Szczecin             117.36  16548  141
 167 Monika Sadurska                Warszawa             117.02   5266   45
 168 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             116.86  15192  130
 169 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.85   3973   34
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             116.84   6660   57
 171 Krzysztof Bonda                Białystok            116.81   8060   69
 172 Katarzyna Kowalska             Katowice             116.34  11285   97
 173 Renata Andracka                Zwola                116.24  22666  195
 174 Tomasz Lempart                 Kraków               116.22   7903   68
 175 Konrad Sowula                  Kraków               116.21   4416   38
 176 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 116.17   3485   30
 177 Krzysztof Pypno                Gliwice              116.10   4760   41
 178 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.93   8231   71
 179 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.89   7301   63
 180 Joanna Brychcy                 Katowice             115.88   5678   49
 181 Marek Rogalski                 Warszawa             115.80   5095   44
 182 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.50  12705  110
 183 Ewa Radzikowska                Gliwice              115.49   4735   41
 184 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.47  18475  160
 185 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             115.41  22274  193
 186 Karol Rembiałkowski            Warszawa             115.41   4270   37
 187 Zbigniew Rybak                 Warszawa             115.30  22484  195
 188 Jarosław Olek                  Warszawa             115.29  10376   90
 189 Marianna Kozłowska             Białystok            115.25   7261   63
 190 Dorota Rudzińska               Warszawa             115.12  23025  200
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 115.10  13121  114
 192 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           115.09   9322   81
 193 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.05   7248   63
 194 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 195 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.20  12676  111
 196 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  114.08  22816  200
 197 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              114.05  14827  130
 198 Adam Janicki                   Łódź                 114.01  22802  200
 199 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.83   4098   36
 200 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       113.71  10234   90
 201 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.58  14198  125
 202 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           113.27   4644   41
 203 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.07  10176   90
 204 Tomasz Siwiński                Zawiercie            113.06  14246  126
 205 Joanna Suchanek                Wrocław              112.95  21009  186
 206 Dariusz Małysa                 Kraków               112.48   3487   31
 207 Maciej Bukowski                Szczecin             112.45  10795   96
 208 Radosław Więch                 Warszawa             112.40  18770  167
 209 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.90  22156  198
 210 Marcin Ceglarek                Kraków               111.87  20696  185
 211 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         111.86  13200  118
 212 Sławomir Wolski                Wrocław              111.81  21803  195
 213 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             111.69   6925   62
 214 Anna Stefańska                 Łódź                 111.62   8483   76
 215 Ewa Szałas                     Katowice             111.58   6918   62
 216 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              111.53   4015   36
 217 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.22   8008   72
 218 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.01  10657   96
 219 Rafał Stachowski               Police               110.25   5843   53
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 110.23   8929   81
 221 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.22  21272  193
 222 Jacek Pietruszka               Kraków               110.17   6610   60
 223 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.12  10792   98
 224 Marta Bajorek                  Warszawa             110.07  11667  106
 225 Teresa Zalewska                Racibórz             109.91  16926  154
 226 Monika Krzysztofek             Wejherowo            109.53   3943   36
 227 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       109.42  10833   99
 228 Sławomir Długosz               Ostróda              108.72  20330  187
 229 Lucyna Śniadach                Rumia                108.40   4553   42
 230 Agnieszka Kozak                Gdynia               108.37  20699  191
 231 Lidia Szpakowska               Jaworzno             108.21   4653   43
 232 Adriana Gąbka                  Krasowiec            108.17   8437   78
 233 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               108.15  16979  157
 234 Jerzy Luter                    Bytom                108.14  19140  177
 235 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              108.03  13396  124
 236 Marta Sztajnert                Wisła                107.93  10469   97
 237 Przemysław Pawlic              Wrocław              107.73   9803   91
 238 Maurycy Machnio                Lipiany              107.58   8176   76
 239 Katarzyna Bogusławska          Piastów              107.51  21071  196
 240 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             107.33   6762   63
 241 Marta Ćwiek                    Radomsko             106.84  17949  168
 242 Anna Niedzielko                Szczecin             106.82   8973   84
 243 Jacek Nocoń                    Jaworzno             106.71   4055   38
 244 Lech Szymczak                  Mniszki              106.70   4588   43
 245 Szymon Dąbrowski               Warszawa             106.41  21176  199
 246 Tomasz Drewnowski              Warszawa             106.22   4249   40
 247 Rafał Polak                    Wałcz                106.18   4778   45
 248 Rafał Skibicki                 Lębork               106.02   4453   42
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            106.00   3180   30
 250 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.86   3705   35
 251 Elżbieta Święcka               Białystok            105.84   3916   37
 252 Beata Marynowicz               Racibórz             105.69   3805   36
 253 Urszula Solarska               Łódź                 105.21  19149  182
 254 Maria Pokorska                 Warszawa             104.93   6086   58
 255 Agnieszka Biegańska            Białystok            104.73   7331   70
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             104.64   4395   42
 257 Robert Wagner                  Wrocław              104.51   3867   37
 258 Anna Arana                     Warszawa             104.11  16241  156
 259 Paweł Maciejczuk               Białystok            104.08   5516   53
 260 Józef Burzyński                Ełk                  104.02   6657   64
 261 Jan Lisiewski                  Piasutno             103.67   5909   57
 262 Dorota Ostrowska               Białystok            103.66   4250   41
 263 Bożena Guział                  Racibórz             103.53   7765   75
 264 Mariusz Michalski              Inowrocław           103.35  11162  108
 265 Marta Świątkowska              Wrocław              103.30   3099   30
 266 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  103.21   7844   76
 267 Anna Stambulska                Kraków               103.14   7632   74
 268 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            102.77   4830   47
 269 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             102.39   3686   36
 270 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.07  15923  156
 271 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            102.00   3672   36
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.63  13415  132
 273 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.28  19041  188
 274 Dariusz Zębek                  Olsztyn              101.19   3643   36
 275 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.04   5254   52
 276 Zofia Górka                    Łęczna               100.98   4746   47
 277 Grzegorz Miecugow              Warszawa             100.86   4337   43
 278 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.81   5948   59
 279 Jakub Błażejewski              Poznań               100.49   5728   57
 280 Krzysztof Zawadzki             Sampława             100.37  19170  191
 281 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.35  10737  107
 282 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            100.25   4812   48
 283 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                99.92   3597   36
 284 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.80  15769  158
 285 Lidia Żywna                    Gdynia                98.07   9611   98
 286 Sylwia Łada                    Inowrocław            97.76  13198  135
 287 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 288 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                97.30   8757   90
 289 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.87   9881  102
 290 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.82   5906   61
 291 Sylwia Buks                    Warszawa              96.75  18479  191
 292 Marek Szczepanik               Reda                  95.54   4777   50
 293 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             95.49   7544   79
 294 Beata Kowaluk-Jagielska        Police                95.38   3720   39
 295 Aleksandra Brzeska             Warszawa              95.30   5337   56
 296 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              94.72   5115   54
 297 Błażej Fidziński               Dębica                93.37   3548   38
 298 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.82   6033   65
 299 Anna Lenartowska               Gdynia                92.80   7795   84
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              92.24   3136   34
 301 Janina Grajewska               Choroszcz             92.15  10229  111
 302 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.13   5804   63
 303 Marta Łęgowska                 Inowrocław            91.94   2942   32
 304 Maciej Dąbrowski               Warszawa              90.89   8635   95
 305 Michał Dąbrowski               Warszawa              90.56  12860  142
 306 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.53   3259   36
 307 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                90.17  10370  115
 308 Julia Lutkiewicz               Gdynia                90.12   3064   34
 309 Liliana Dąbrowska              Warszawa              89.91   5215   58
 310 Leszek Katyński                Słupsk                89.25   5087   57
 311 Zuzanna Molak                  Warszawa              87.94   4749   54
 312 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   86.54   3981   46
 313 Blanka Zwolińska               Skierdy               86.25   8797  102
 314 Paulina Naplocha               Racibórz              84.62  16500  195
 315 Piotr Morawski                 Gdańsk                83.74   2596   31
 316 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 317 Piotr Sadzyński                Jaworzno              83.32   2833   34
 318 Radosław Pastusiak             Sulęcin               82.74   5378   65
 319 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.56   6935   84
 320 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              81.25   5281   65
 321 Magdalena Sulejewska           Kraków                81.06   3810   47
 322 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             79.31   3331   42
 323 Adam Kędzior                   Lublin                79.14   2928   37
 324 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             76.62   6053   79
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              59.88  11797  197
 326 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   58.91   1944   33




Poczekalnia na dzień 17-03-2012

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Artur Irzyk                    Kraków               132.14   3832   29
   2 Anna Krynicka                  Warszawa             120.38   3491   29
   3 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   4 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.61   2985   28
   5 Kazimierz.Senior Merklejn      Szczecin             103.57   2900   28
   6 Krzysztof Bukowski             Milanówek            111.07   2999   27
   7 Teresa Pawlik                  Lubin                107.93   2914   27
   8 Tomasz Kozak                   Poznań               105.52   2849   27
   9 Dariusz Zając                  Jaworzno              97.41   2630   27
  10 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                82.85   2237   27
  11 Jan Kozłowski                  Kraków               133.00   3458   26
  12 Katarzyna Sołdan-Polak         Rumia                127.85   3324   26
  13 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             139.68   3492   25
  14 Marcela Wołowiec               Gdynia               138.96   3335   24
  15 Paweł Kowalski                 Kutno                132.92   3190   24
  16 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      131.25   3150   24
  17 Jarosław Sobczak               Warszawa             129.46   3107   24
  18 Jacek Karwowski                Płock                125.04   3001   24
  19 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  20 Filip Warzecha                 Gdynia               123.00   2952   24
  21 Michał  Borejko                Wrocław              117.92   2830   24
  22 Bogusław Puchalski             Włocławek            116.00   2784   24
  23 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       110.83   2660   24
  24 Paweł Subocz                   Szczecin             108.62   2607   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               108.38   2601   24
  26 Wojciech Gonet                 Wrocław              107.79   2587   24
  27 Dorota Patera                  Legnica              107.29   2575   24
  28 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  29 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      102.71   2465   24
  30 Adam Drzyzga                   Bytom                 99.08   2378   24
  31 Barbara Żydaczewska            Lubin                 92.58   2222   24
  32 Ewa Ciszewska                  Katowice             131.52   3025   23
  33 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk               104.78   2410   23
  35 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  36 Joanna Wilk                    Racibórz              91.61   2107   23
  37 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo               90.61   2084   23
  38 Michał Dulat                   Kraków                90.26   2076   23
  39 Krystyna Augustyniak           Łódź                  88.78   2042   23
  40 Artur Jakimczyk                Olsztyn               87.61   2015   23
  41 Sławomir Rattay                Zgorzelec             83.74   1926   23
  42 Anna  Bogucka                  Wrocław               81.39   1872   23
  43 Jędrzej Zawojski               Modzurów              77.91   1792   23
  44 Monika Kowalik                 Kraków                77.87   1791   23
  45 Michał Puchowski               Izbicko              116.91   2572   22
  46 Roman Figiel                   Zawichost            100.27   2206   22
  47 Marcin Kołodziejski            Brodnica              87.68   1929   22
  48 Grażyna Smereka                Racibórz              86.23   1897   22
  49 Andrzej Stolot                 Zabrze                78.27   1722   22
  50 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  51 Kasper Kamiński                Gdańsk                60.36   1328   22
  52 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.90   2434   21
  53 Aneta Grodek                   Zawiercie             86.67   1820   21
  54 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.05   1807   21
  55 Bartek Ćmiel                   Wałcz                 63.24   1328   21
  56 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  57 Małgorzata Jankowska           Warszawa              73.25   1465   20
  58 Dariusz Dzierża                Kraków               140.11   2662   19
  59 Daniel Janus                   Wąchock              129.37   2458   19
  60 Leszek Dobrowolski             Wrocław              124.95   2374   19
  61 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  62 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.37   2097   19
  63 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              104.42   1984   19
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec            104.05   1977   19
  65 Zuzanna Drażba                 Ełk                   59.63   1133   19
  66 Adam Weremczuk                 Łódź/Londyn          128.56   2314   18
  67 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew            110.67   1992   18
  68 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  102.71   1746   17
  69 Piotr Konopka                  Ostróda              101.24   1721   17
  70 Kinga Stecuła                  Bytom                107.56   1721   16
  71 Andrzej Gostomski              Łódź                  99.00   1584   16
  72 Anatol Lyzohub                 Kijów                 66.12   1058   16
  73 Agnieszka Antos                Racibórz              60.56    969   16
  74 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  122.07   1831   15
  75 Jarosław Michalak              Łódź                 112.53   1688   15
  76 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  77 Michał Jakubiec                Siemianowice Śląskie 120.00   1680   14
  78 Bartosz Pięta                  Swarzędz             108.29   1516   14
  79 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  80 Magda Janiczko                 Racibórz              84.93   1189   14
  81 Waldemar Dębski                Ostróda               83.00   1162   14
  82 Joanna Biernacka               Wałcz                 56.93    797   14
  83 Michał Waszkiewicz             Warszawa             139.31   1811   13
  84 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  85 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 122.31   1590   13
  86 Wojciech Zieliński             Szczecin             121.23   1576   13
  87 Joanna Jewtuch                 Warszawa             120.69   1569   13
  88 Jarosław Żuliński              Szczecin             117.23   1524   13
  89 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
  90 Maciej Michalski               Łódź                 112.77   1466   13
  91 Kamil Lesisz                   Warszawa             107.00   1391   13
  92 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
  93 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
  94 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
  95 Arkadiusz Florczak             Szczecin             103.92   1351   13
  96 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
  97 Marta Gibałka                  Sosnowiec            102.08   1327   13
  98 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
  99 Małgorzata Sameryt             Warszawa              91.62   1191   13
 100 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 101 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 102 Maciej Pierzchała              Jaworzno              73.77    959   13
 103 Sebastian Małdażys             Jaworzno              72.92    948   13
 104 Paulina  Pływaczewska          Ełk                   71.15    925   13
 105 Marcin Wójcicki                Piastów               58.31    758   13
 106 Jakub Ziomek                   Jaworzno              57.00    741   13
 107 Grzegorz Wilk                  Kraków               142.75   1713   12
 108 Jolanta Kosmowska              Warszawa             142.50   1710   12
 109 Paweł Florek                   Bydgoszcz            136.50   1638   12
 110 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              133.83   1606   12
 111 Monika Laskowska               Wrocław              132.67   1592   12
 112 Adam Ziemniewicz               Białystok            131.67   1580   12
 113 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        131.25   1575   12
 114 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  124.50   1494   12
 115 Joanna Regdos                  Kraków               122.50   1470   12
 116 Michał, Piotr Waszkiewicz      Białystok            120.58   1447   12
 117 Piotr Mańkowski                Warszawa             120.50   1446   12
 118 Piotr Szulc                    Bydgoszcz            120.42   1445   12
 119 Michał Burak                   Wrocław              117.83   1414   12
 120 Szymon Figurski                Gryfów Śląski        117.08   1405   12
 121 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 122 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      114.75   1377   12
 123 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                114.67   1376   12
 124 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 125 Paweł Jędryka                  Chrzanów             112.58   1351   12
 126 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.50   1350   12
 127 Bożena Górska                  Białystok            111.25   1335   12
 128 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 129 Adrian Ziemniewicz             Białystok            109.17   1310   12
 130 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 131 Agnieszka Ciwoniuk             Białystok            107.75   1293   12
 132 Alicja Bielecka                Poznań               106.17   1274   12
 133 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 134 Grażyna Błaut                  Białystok            103.83   1246   12
 135 Krzysztof Maleszewski          Białystok            103.75   1245   12
 136 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 137 Michał Osobliwy                Ustka                103.58   1243   12
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              103.58   1243   12
 139 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 140 Agnieszka Potocka              Warszawa             101.67   1220   12
 141 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 142 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 143 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 144 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 145 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 146 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 147 Iwona Müller                   Katowice              98.33   1180   12
 148 Zbigniew Donarski              Wejherowo             98.17   1178   12
 149 Jan  Olek                      Warszawa              98.08   1177   12
 150 Paweł Halicki                  Białystok             97.92   1175   12
 151 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 152 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 153 Agata Brzezińska               Świebodzice           96.75   1161   12
 154 Anna Rymanowska-Osobliwy       Mielec                96.33   1156   12
 155 Sławomir Grudziński            Ostróda               96.08   1153   12
 156 Małgorzata Supińska            Warszawa              95.42   1145   12
 157 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 158 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   95.08   1141   12
 159 Małgorzata Karpacz             Białystok             94.17   1130   12
 160 Bożena Lisiewska               Piasutno              93.75   1125   12
 161 Rafał Świątek                  Wrocław               93.58   1123   12
 162 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               93.17   1118   12
 163 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 164 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 165 Marek Wydrzyński               Katowice              92.25   1107   12
 166 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 167 Aleksandra Grzeszczak          Grodzisk Mazowiecki   91.42   1097   12
 168 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             90.50   1086   12
 169 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 170 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.75   1077   12
 171 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 172 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 173 Sławomir Koszelew              Ignatki               89.58   1075   12
 174 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 175 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 176 Sylwia Kozłowska               Białystok             88.17   1058   12
 177 Teresa Jakimczyk               Ełk                   87.92   1055   12
 178 Mateusz Stańczyk               Tarnów                87.67   1052   12
 179 Beata Bińkowska                Warszawa              86.75   1041   12
 180 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 181 Paulina Ostrowska              Białystok             85.58   1027   12
 182 Anna Fertig                    Wrocław               84.33   1012   12
 183 Anna Szkiruć                   Żyrardów              84.25   1011   12
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 185 Wioletta Kamińska              Gdańsk                83.92   1007   12
 186 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 187 Karol Lenartowski              Gdynia                82.83    994   12
 188 Alina Rybińska                 Ostróda               82.42    989   12
 189 Piotr Ziętal                   Legnica               80.58    967   12
 190 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 80.33    964   12
 191 Jacek Starzonek                Szczecin              76.17    914   12
 192 Alicja  Reimus                 Zdrojewo              74.00    888   12
 193 Patrycja Hanasiuk              Białystok             69.83    838   12
 194 Katarzyna Sawuła               Police                66.50    798   12
 195 Dominika Adeszko               Ełk                   64.92    779   12
 196 Leszek Żywna                   Gdynia                62.42    749   12
 197 Michał Lasecki                 Warszawa              60.50    726   12
 198 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 199 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.73   1339   11
 200 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 201 Paulina Markowska              Białystok             96.91   1066   11
 202 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.45   1028   11
 203 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 204 Bartosz Górski                 Białystok             90.55    996   11
 205 Justyna Rzepakowska            Kozienice             89.55    985   11
 206 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 207 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 208 Paweł Brzeziński               Warszawa              85.82    944   11
 209 Ewa Kraśko                     Warszawa              83.09    914   11
 210 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 211 Emilia Więsław                 Białystok             82.18    904   11
 212 Maria Świstak                  Białystok             81.82    900   11
 213 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 214 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               79.00    869   11
 215 Tomasz Okłota                  Białystok             78.82    867   11
 216 Irena Szostak                  Piastów               78.09    859   11
 217 Juliusz Sieradzon              Kutno                 77.55    853   11
 218 Ariel Majcher                  Warszawa              77.00    847   11
 219 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 220 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   75.09    826   11
 221 Tomasz Szczodry                Łomża                 74.91    824   11
 222 Urszula Supłatowicz            Gdynia                74.18    816   11
 223 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 224 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 225 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 226 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 227 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 228 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 229 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 230 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 231 Jadwiga Żelazny                Kraków                62.55    688   11
 232 Paulina Koszelew               Białystok             61.55    677   11
 233 Alicja Ruczakowska             Środa Śląska          61.18    673   11
 234 Marcin Łydka                   Jaworzno              59.00    649   11
 235 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 236 Julian Łuczyc-Wyhowski         Milanówek             54.73    602   11
 237 Iwona Skubis-Galus             Dąbrowa Górnicza      50.27    553   11
 238 Marta Skok                     Warszawa              85.10    851   10
 239 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 240 Piotr Olejnik                  Białystok             71.50    715   10
 241 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              58.60    586   10
 242 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 243 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 244 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 245 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 246 Milena Woźniak                 Wałcz                 96.00    768    8
 247 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 248 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.12    721    8
 249 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 250 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 251 Joanna Kacprzewska             Kraków                70.12    561    8
 252 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 253 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 254 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 255 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 256 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 257 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 258 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 259 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa          105.00    735    7
 260 Karolina Alferowicz            Wrocław              102.71    719    7
 261 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 262 Agnieszka Sorokowska           Wrocław               96.14    673    7
 263 Małgorzata Baśko               Andrespol             95.57    669    7
 264 Magdalena Majos                Warszawa              94.57    662    7
 265 Jacek Cichecki                 Józefów               93.71    656    7
 266 Małgorzata Sikora              Kraków                91.29    639    7
 267 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 268 Danuta Zając                   Jaworzno              88.71    621    7
 269 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.43    619    7
 270 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 271 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 272 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 273 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 274 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 275 Krystian Józefik               Kraków                76.86    538    7
 276 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 277 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 278 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 279 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 280 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 281 Joanna Żądło                   Wrocław               50.00    350    7
 282 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             112.17    673    6
 283 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 284 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 285 Mariusz Rostkowski             Jasieniec             80.83    485    6
 286 Stanisław Więckowski           Rybno                 78.83    473    6
 287 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 288 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 289 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 290 Dawid Hudzik                   Zabrze                71.83    431    6
 291 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  62.50    375    6
 292 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 293 Krzysztof Palusiński           Bydgoszcz             57.33    344    6
 294 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 295 Kamila Antosz-Lasecka          Warszawa              56.33    338    6
 296 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 297 Jadwiga Dziurdzia              Kraków                55.67    334    6
 298 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 299 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 300 Michał Czapski                 Warszawa              55.00    330    6
 301 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 302 Łukasz Święcki                 Białystok            122.80    614    5
 303 Jan Ziółkowski                 Rumia                110.80    554    5
 304 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 305 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 306 Piotr Kozak                    Racibórz              85.20    426    5
 307 Adriana Dutka                  Ustka                 77.20    386    5
 308 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 309 Paweł Węglarz                  Kraków                74.80    374    5
 310 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              66.20    331    5
 311 Tomasz Dawidowski              Ełk                   60.80    304    5
 312 Agnieszka Zwolan               Słupsk                56.40    282    5
 313 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 314 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 315 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 316 Kamila Biskupska               Mirosławiec           82.00    328    4
 317 Justyna Woszczyna              Kraków                78.50    314    4
 318 Katarzyna Magierska-Felusiak   Szczecin              63.25    253    4
 319 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 320 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 321 Kuba Koisar                    Warszawa             134.67    404    3
 322 Justyna Czerniak               Wałcz                116.67    350    3
 323 Katarzyna Lepianka             Mirosławiec          116.67    350    3
 324 Karol Posielski                Warszawa             108.00    324    3
 325 Wojciech Obremski              Legnica               95.33    286    3
 326 Magda Komar                    Miroslawiec           83.33    250    3
 327 Magdalena Berlińska            Warszawa              74.67    224    3
 328 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 329 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 330 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 331 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 332 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 333 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 334 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 335 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 336 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 337 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 338 Adam Ciwoniuk                  Białystok            150.00    150    1
 339 Ewa Jóźwiak                    Iława                150.00    150    1
 340 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 341 Dawid Karpacz                  Białystok             81.00     81    1
 342 Marcin Kochanowski             Białystok             78.00     78    1
 343 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 344 Tadeusz Bach                   Wejherowo             73.00     73    1
 345 Dominika Brzezińska            Piła                  73.00     73    1
 346 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 347 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 348 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 349 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 350 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 351 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 352 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 353 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 354 Marcin Dyszkiewicz             Białystok             66.00     66    1
 355 Adam Samsonowicz               Białystok             63.00     63    1
 356 Piotr Dzierzgowski             Białystok             50.00     50    1
 357 Damian Leśniewski              Białystok             50.00     50    1
 358 Kinga Mocarska                 Białystok             50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie