Sulęcin12
lutego
Sulęcin 12-13 lutego IV Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2011
Kościelisko26
lutego
Kościelisko 26 lutego XI Mistrzostwa Podhala
Szczecin12
marca
Szczecin 12-13 marca XIII Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2011
Wczasy i  XI Mistrzostwa Podhala26 lutego 2011 — XI Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XI Mistrzostwa PodhalaKościelisko, 26 lutego 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Wczasy odbyły się przy pięknej pogodzie i w licznym gronie . Graliśmy wszystko co możliwe do północy albo i później. Niekwestionowanym królem wczasów został Tomek Zwoliński a Stanisław Rydzik który zwykle walczył o zwycięstwo tym razem odpuścił sobie cześć gier. Tytuł królowej zdobyła Irena Sołdan.
Tabela z grami wczasowymi poniżej.

Na zakończenie jak zwykle odbyły się Mistrzostwa Podhala. W emocjonującej bezpośredniej walce Stanisław Rydzik zwyciężył Dariusza Dzierżę i został Mistrzem Podhala. Przed tą ostatnią partią Darek, prowadzący w klasyfikacji od początku, miał jedno zwycięstwo więcej i 100 małych punktów przewagi nad Stasiem. Jednak stary wyjadacz nie dał za wygraną i zwyciężył 527 do 419. Tak więc 7 punktów zdecydowało tym razem o ostatecznym wyniku ( 3219 do 3212). Wicemistrzem został Dariusz Dzierża, a trzecie miejsce zajął Marek Syczuk.
W turnieju wzięło udział 38 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
X Mistrzostwa Podhala
IX Mistrzostwa Podhala
VIII Mistrzostwa Podhala


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekWDW Kościelisko
Zakopane - Kościelisko
Obrońca tytułuTomasz Zwoliński
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 26 lutego (7 rund)
12:00 — początek turnieju
15:00 do 16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju XI Mistrzostawa Podhala w  Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Stanisław       Rydzik               Warszawa               147.63      6.0     3219     1154      527
  2 Dariusz         Dzierża              Kraków                 135.00      6.0     3212     1177      671
  3 Marek           Syczuk               Warszawa               137.05      6.0     2992     1120      536
  4 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               141.74      5.0     2945     1072      399
  5 Jan             Mrozowski            Kraków                 123.24      5.0     2893     1030      548
  6 Michał          Alabrudziński        Włocławek              143.44      5.0     2883      983      391
  7 Irena           Sołdan               Rumia                  130.40      5.0     2848     1063      217
  8 Dawid           Adamczyk             Wodzisław Śląski       141.65      5.0     2750     1026      126
  9 Kamil           Kister               Puławy                 127.09      4.0     2873      904      492
 10 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                142.83      4.0     2810      964      203
 11 Arkadiusz       Biegun               Kraków                 125.50      4.0     2787      897      134
 12 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               130.18      4.0     2773      940      203
 13 Tomasz          Łapka                Opole                  123.11      4.0     2771      911       60
 14 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 123.74      4.0     2700      897      329
 15 Agnieszka       Krupka               Krosno                 122.88      4.0     2693      804      548
 16 Tomasz          Górka                Łęczna                 120.70      4.0     2577      915      119
 17 Mariusz         Grodek               Olsztyn                122.75      4.0     2575      952     -136
 18 Dariusz         Małysa               Kraków                 100.00      4.0     2479      885      -66
 19 Mariusz         Makuch               Zator                  115.22      3.5     2410      823     -270
 20 Katarzyna       Małek                Mielec                 125.08      3.0     2711      812       29
 21 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.59      3.0     2671      819       11
 22 Beata           Wiączkowska          Wrocław                128.69      3.0     2622      789      165
 23 Renata          Andracka             Zwola                  108.92      3.0     2586      751      -37
 24 Adam            Janicki              Łódź                   111.84      3.0     2569      787       62
 25 Piotr           Broda                Sandomierz             117.49      3.0     2376      761      -94
 26 Teresa          Zalewska             Racibórz               110.03      3.0     2312      727     -126
 27 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      3.0     1915      723     -689
 28 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.71      2.5     2592      742      210
 29 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           107.44      2.0     2602      707       39
 30 Sebastian       Orzelski             Bielsk Podlaski        113.21      2.0     2380      642     -218
 31 Paulina         Naplocha             Racibórz               100.00      2.0     2164      676     -585
 32 Aneta           Grodek               Zawiercie              100.00      2.0     2122      634     -261
 33 Rafał           Stachura             Zator                  100.00      2.0     1995      633     -478
 34 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                132.19      2.0     1208      395      228
 35 Marek           Niedzielin           Kraków                 100.00      1.5     1549      456     -919
 36 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.0     2088      528     -748
 37 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      0.5     1877      398     -621
 38 Jacek           Szczygieł            Piastów                100.00      0.0        1       74     -399
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XI Mistrzostawa Podhala w  Scrabble



	Stanisław Rydzik 147.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Grodek                122.75 +  511: 330  173
    2     3 Tomasz         Zwoliński             142.83 +  397: 394  193
    3     3 Irena          Sołdan                130.40 -  309: 457   80
    4     5 Jerzy          Matyasik              120.71 +  545: 295  171
    5     2 Katarzyna      Małek                 125.08 +  506: 383  175
    6     2 Kamil          Kister                127.09 +  424: 414  177
    7     1 Dariusz        Dzierża               135.00 +  527: 419  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1154  /  7 164.86




	Michał Alabrudziński 143.44 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Jerzy          Matyasik              120.71 +  355: 339  171
    2     7 Katarzyna      Małek                 125.08 -  378: 416   75
    3     7 Mariusz        Grodek                122.75 -  313: 347   73
    4    13 Paulina        Naplocha              100.00 +  474: 264  150
    5    12 Maria          Krzyżanowska          107.44 +  441: 380  157
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 +  485: 324  177
    7     5 Waldemar       Czerwoniec            130.18 +  437: 422  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  7 140.43




	Tomasz Zwoliński 142.83 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Górka                 120.70 +  408: 333  171
    2     3 Stanisław      Rydzik                147.63 -  394: 397   98
    3     8 Waldemar       Czerwoniec            130.18 +  498: 330  180
    4     4 Tomasz         Łapka                 123.11 -  328: 389   73
    5     7 Beata          Wiączkowska           128.69 +  393: 386  179
    6     4 Grzegorz       Kurowski              141.74 -  358: 434   92
    7     7 Tomasz         Górka                 120.70 +  431: 338  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  /  7 137.71




	Grzegorz Kurowski 141.74 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Piotr          Broda                 117.49 +  481: 281  167
    2     6 Marek          Syczuk                137.05 +  363: 351  187
    3     4 Jan            Mrozowski             123.24 +  401: 326  173
    4     2 Irena          Sołdan                130.40 +  566: 357  180
    5     1 Dariusz        Dzierża               135.00 -  357: 475   85
    6     4 Tomasz         Zwoliński             142.83 +  434: 358  193
    7     2 Marek          Syczuk                137.05 -  343: 398   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  /  7 153.14




	Dawid Adamczyk 141.65 Wodzisław Śląski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariusz        Makuch                115.22 +  452: 291  165
    2     8 Beata          Wiączkowska           128.69 +  406: 317  179
    3     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 +  430: 338  177
    4     1 Dariusz        Dzierża               135.00 -  284: 431   85
    5     4 Jan            Mrozowski             123.24 -  331: 495   73
    6     9 Mariusz        Grodek                122.75 +  423: 344  173
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            123.74 +  424: 408  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  /  7 146.57




	Marek Syczuk 137.05 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Sebastian      Orzelski              113.21 +  399: 377  163
    2     6 Grzegorz       Kurowski              141.74 -  351: 363   92
    3    13 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  496: 193  150
    4     8 Małgorzata     Sulejewska            123.74 +  454: 386  174
    5     5 Arkadiusz      Biegun                125.50 +  506: 449  176
    6     3 Jan            Mrozowski             123.24 +  388: 345  173
    7     2 Grzegorz       Kurowski              141.74 +  398: 343  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  /  7 160.00




	Dariusz Dzierża 135.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               111.84 +  572: 318  162
    2     1 Kamil          Kister                127.09 +  419: 360  177
    3     1 Arkadiusz      Biegun                125.50 +  475: 314  176
    4     1 Dawid          Adamczyk              141.65 +  431: 284  192
    5     1 Grzegorz       Kurowski              141.74 +  475: 357  192
    6     1 Irena          Sołdan                130.40 +  421: 381  180
    7     1 Stanisław      Rydzik                147.63 -  419: 527   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1177  /  7 168.14




	Łukasz Szałkiewicz 132.19 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Teresa         Zalewska              110.03 +  401: 263  160
    2     4 Jan            Mrozowski             123.24 -  383: 391   73
    3    11 Adam           Janicki               111.84 +  424: 326  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     395  /  3 131.67




	Irena Sołdan 130.40 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Renata         Andracka              108.92 +  440: 362  159
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            130.18 +  416: 376  180
    3     3 Stanisław      Rydzik                147.63 +  457: 309  198
    4     2 Grzegorz       Kurowski              141.74 -  357: 566   92
    5     6 Mariusz        Grodek                122.75 +  402: 278  173
    6     1 Dariusz        Dzierża               135.00 -  381: 421   85
    7     4 Arkadiusz      Biegun                125.50 +  395: 319  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1063  /  7 151.86




	Waldemar Czerwoniec 130.18 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maria          Krzyżanowska          107.44 +  350: 302  157
    2     9 Irena          Sołdan                130.40 -  376: 416   80
    3     8 Tomasz         Zwoliński             142.83 -  330: 498   93
    4    12 Piotr          Broda                 117.49 +  440: 281  167
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 +  366: 286  177
    6     6 Tomasz         Łapka                 123.11 +  489: 350  173
    7     5 Michał         Alabrudziński         143.44 -  422: 437   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     940  /  7 134.29




	Beata Wiączkowska 128.69 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paulina        Naplocha              100.00 +  354: 336  150
    2     8 Dawid          Adamczyk              141.65 -  317: 406   92
    3    12 Małgorzata     Sulejewska            123.74 -  351: 359   74
    4    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  470: 295  150
    5     7 Tomasz         Zwoliński             142.83 -  386: 393   93
    6    12 Piotr          Broda                 117.49 -  308: 356   67
    7    14 Sebastian      Orzelski              113.21 +  436: 312  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     789  /  7 112.71




	Kamil Kister 127.09 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  431: 255  150
    2     1 Dariusz        Dzierża               135.00 -  360: 419   85
    3    10 Paulina        Naplocha              100.00 +  562: 233  150
    4     3 Katarzyna      Małek                 125.08 +  398: 305  175
    5     3 Tomasz         Łapka                 123.11 +  428: 405  173
    6     2 Stanisław      Rydzik                147.63 -  414: 424   98
    7     3 Jan            Mrozowski             123.24 -  280: 340   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     904  /  7 129.14




	Andrzej Kwiatkowski 126.59 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Buks                  100.00 +  504: 249  150
    2     5 Małgorzata     Sulejewska            123.74 +  408: 380  174
    3     2 Dawid          Adamczyk              141.65 -  338: 430   92
    4     7 Mariusz        Grodek                122.75 -  371: 382   73
    5     8 Waldemar       Czerwoniec            130.18 -  286: 366   80
    6     8 Michał         Alabrudziński         143.44 -  324: 485   93
    7    13 Maria          Krzyżanowska          107.44 +  440: 368  157
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     819  /  7 117.00




	Arkadiusz Biegun 125.50 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Rafał          Stachura              100.00 +  436: 332  150
    2    10 Sebastian      Orzelski              113.21 +  437: 287  163
    3     1 Dariusz        Dzierża               135.00 -  314: 475   85
    4     6 Agnieszka      Krupka                122.88 +  382: 323  173
    5     5 Marek          Syczuk                137.05 -  449: 506   87
    6     5 Renata         Andracka              108.92 +  450: 335  159
    7     4 Irena          Sołdan                130.40 -  319: 395   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Katarzyna Małek 125.08 Mielec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Aneta          Grodek                100.00 +  465: 282  150
    2     7 Michał         Alabrudziński         143.44 +  416: 378  193
    3     5 Dariusz        Małysa                100.00 +  431: 327  150
    4     3 Kamil          Kister                127.09 -  305: 398   77
    5     2 Stanisław      Rydzik                147.63 -  383: 506   98
    6     7 Tomasz         Górka                 120.70 -  318: 380   71
    7     8 Tomasz         Łapka                 123.11 -  393: 411   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     812  /  7 116.00




	Małgorzata Sulejewska 123.74 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Jacek          Szczygieł             100.00 +  400:   1  150
    2     5 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 -  380: 408   77
    3    12 Beata          Wiączkowska           128.69 +  359: 351  179
    4     8 Marek          Syczuk                137.05 -  386: 454   87
    5    11 Dariusz        Małysa                100.00 +  376: 360  150
    6    10 Adam           Janicki               111.84 +  391: 373  162
    7     6 Dawid          Adamczyk              141.65 -  408: 424   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     897  /  7 128.14




	Jan Mrozowski 123.24 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  507: 254  150
    2     4 Łukasz         Szałkiewicz           132.19 +  391: 383  182
    3     4 Grzegorz       Kurowski              141.74 -  326: 401   92
    4     9 Dariusz        Małysa                100.00 +  489: 308  150
    5     4 Dawid          Adamczyk              141.65 +  495: 331  192
    6     3 Marek          Syczuk                137.05 -  345: 388   87
    7     3 Kamil          Kister                127.09 +  340: 280  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Tomasz Łapka 123.11 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Dariusz        Małysa                100.00 -  349: 423   50
    2    12 Mariusz        Makuch                115.22 +  447: 312  165
    3     9 Tomasz         Górka                 120.70 +  420: 338  171
    4     4 Tomasz         Zwoliński             142.83 +  389: 328  193
    5     3 Kamil          Kister                127.09 -  405: 428   77
    6     6 Waldemar       Czerwoniec            130.18 -  350: 489   80
    7     8 Katarzyna      Małek                 125.08 +  411: 393  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     911  /  7 130.14




	Agnieszka Krupka 122.88 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Niedzielin            100.00 +  570: 179  150
    2     2 Dariusz        Małysa                100.00 -  314: 341   50
    3     6 Maria          Krzyżanowska          107.44 +  391: 334  157
    4     6 Arkadiusz      Biegun                125.50 -  323: 382   76
    5     9 Adam           Janicki               111.84 -  271: 345   62
    6    13 Rafał          Stachura              100.00 +  441: 193  150
    7     9 Renata         Andracka              108.92 +  383: 371  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     804  /  7 114.86




	Mariusz Grodek 122.75 Olsztyn                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Stanisław      Rydzik                147.63 -  330: 511   98
    2    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  501: 314  150
    3     7 Michał         Alabrudziński         143.44 +  347: 313  193
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 +  382: 371  177
    5     6 Irena          Sołdan                130.40 -  278: 402   80
    6     9 Dawid          Adamczyk              141.65 -  344: 423   92
    7    10 Adam           Janicki               111.84 +  393: 377  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     952  /  7 136.00




	Jerzy Matyasik 120.71 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Michał         Alabrudziński         143.44 -  339: 355   93
    2    13 Aneta          Grodek                100.00 +  406: 245  150
    3    14 Marek          Niedzielin            100.00 +  536: 129  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                147.63 -  295: 545   98
    5    10 Tomasz         Górka                 120.70 -  311: 393   71
    6    11 Mariusz        Makuch                115.22 =  370: 370  115
    7    12 Mariusz        Makuch                115.22 -  335: 345   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     742  /  7 106.00




	Tomasz Górka 120.70 Łęczna                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             142.83 -  333: 408   93
    2    15 Teresa         Zalewska              110.03 +  388: 343  160
    3     9 Tomasz         Łapka                 123.11 -  338: 420   73
    4    11 Rafał          Stachura              100.00 +  407: 227  150
    5    10 Jerzy          Matyasik              120.71 +  393: 311  171
    6     7 Katarzyna      Małek                 125.08 +  380: 318  175
    7     7 Tomasz         Zwoliński             142.83 -  338: 431   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     915  /  7 130.71




	Piotr Broda 117.49 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Grzegorz       Kurowski              141.74 -  281: 481   92
    2    14 Paulina        Naplocha              100.00 -  280: 356   50
    3    17 Teresa         Zalewska              110.03 +  397: 325  160
    4    12 Waldemar       Czerwoniec            130.18 -  281: 440   80
    5    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  455: 223  150
    6    12 Beata          Wiączkowska           128.69 +  356: 308  179
    7    11 Dariusz        Małysa                100.00 -  326: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     761  /  7 108.71




	Mariusz Makuch 115.22 Zator                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Adamczyk              141.65 -  291: 452   92
    2    12 Tomasz         Łapka                 123.11 -  312: 447   73
    3    18 Aneta          Grodek                100.00 +  377: 371  150
    4    10 Maria          Krzyżanowska          107.44 +  382: 322  157
    5    13 Renata         Andracka              108.92 -  333: 383   59
    6    11 Jerzy          Matyasik              120.71 =  370: 370  121
    7    12 Jerzy          Matyasik              120.71 +  345: 335  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  7 117.57




	Sebastian Orzelski 113.21 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Syczuk                137.05 -  377: 399   87
    2    10 Arkadiusz      Biegun                125.50 -  287: 437   76
    3    15 Rafał          Stachura              100.00 -  309: 377   50
    4    17 Aneta          Grodek                100.00 -  306: 374   50
    5    18 Blanka         Zwolińska             100.00 +  378: 266  150
    6    16 Sylwia         Buks                  100.00 +  411: 309  150
    7    14 Beata          Wiączkowska           128.69 -  312: 436   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     642  /  7  91.71




	Adam Janicki 111.84 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Dzierża               135.00 -  318: 572   85
    2    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  373: 274  150
    3    11 Łukasz         Szałkiewicz           132.19 -  326: 424   82
    4    16 Marek          Niedzielin            100.00 +  457: 182  150
    5     9 Agnieszka      Krupka                122.88 +  345: 271  173
    6    10 Małgorzata     Sulejewska            123.74 -  373: 391   74
    7    10 Mariusz        Grodek                122.75 -  377: 393   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     787  /  7 112.43




	Teresa Zalewska 110.03 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Szałkiewicz           132.19 -  263: 401   82
    2    15 Tomasz         Górka                 120.70 -  343: 388   71
    3    17 Piotr          Broda                 117.49 -  325: 397   67
    4    18 Blanka         Zwolińska             100.00 +  396: 275  150
    5    14 Paulina        Naplocha              100.00 +  405: 307  150
    6    15 Maria          Krzyżanowska          107.44 -  282: 454   57
    7    15 Aneta          Grodek                100.00 +  298: 216  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     727  /  7 103.86




	Renata Andracka 108.92 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                130.40 -  362: 440   80
    2    11 Maria          Krzyżanowska          107.44 -  277: 442   57
    3    16 Blanka         Zwolińska             100.00 +  386: 305  150
    4    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  472: 270  150
    5    13 Mariusz        Makuch                115.22 +  383: 333  165
    6     5 Arkadiusz      Biegun                125.50 -  335: 450   76
    7     9 Agnieszka      Krupka                122.88 -  371: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     751  /  7 107.29




	Maria Krzyżanowska 107.44 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Waldemar       Czerwoniec            130.18 -  302: 350   80
    2    11 Renata         Andracka              108.92 +  442: 277  159
    3     6 Agnieszka      Krupka                122.88 -  334: 391   73
    4    10 Mariusz        Makuch                115.22 -  322: 382   65
    5    12 Michał         Alabrudziński         143.44 -  380: 441   93
    6    15 Teresa         Zalewska              110.03 +  454: 282  160
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 -  368: 440   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     707  /  7 101.00




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Kamil          Kister                127.09 -  255: 431   77
    2    16 Rafał          Stachura              100.00 +  266: 265  150
    3    13 Marek          Syczuk                137.05 -  193: 496   87
    4    14 Renata         Andracka              108.92 -  270: 472   59
    5    15 Aneta          Grodek                100.00 +  339: 279  150
    6    14 Dariusz        Małysa                100.00 -  260: 383   50
    7    16 Rafał          Stachura              100.00 +  332: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     723  /  7 103.29




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kwiatkowski           126.59 -  249: 504   77
    2    18 Adam           Janicki               111.84 -  274: 373   62
    3    19 PAUZA
    4    15 Beata          Wiączkowska           128.69 -  295: 470   79
    5    16 Piotr          Broda                 117.49 -  223: 455   67
    6    16 Sebastian      Orzelski              113.21 -  309: 411   63
    7    18 Marek          Niedzielin            100.00 -  227: 285   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     398  /  6  66.33




	Aneta Grodek 100.00 Zawiercie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Katarzyna      Małek                 125.08 -  282: 465   75
    2    13 Jerzy          Matyasik              120.71 -  245: 406   71
    3    18 Mariusz        Makuch                115.22 -  371: 377   65
    4    17 Sebastian      Orzelski              113.21 +  374: 306  163
    5    15 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  279: 339   50
    6    17 Marek          Niedzielin            100.00 +  355: 192  150
    7    15 Teresa         Zalewska              110.03 -  216: 298   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  7  90.57




	Dariusz Małysa 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Tomasz         Łapka                 123.11 +  423: 349  173
    2     2 Agnieszka      Krupka                122.88 +  341: 314  173
    3     5 Katarzyna      Małek                 125.08 -  327: 431   75
    4     9 Jan            Mrozowski             123.24 -  308: 489   73
    5    11 Małgorzata     Sulejewska            123.74 -  360: 376   74
    6    14 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  383: 260  150
    7    11 Piotr          Broda                 117.49 +  337: 326  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     885  /  7 126.43




	Paulina Naplocha 100.00 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Beata          Wiączkowska           128.69 -  336: 354   79
    2    14 Piotr          Broda                 117.49 +  356: 280  167
    3    10 Kamil          Kister                127.09 -  233: 562   77
    4    13 Michał         Alabrudziński         143.44 -  264: 474   93
    5    14 Teresa         Zalewska              110.03 -  307: 405   60
    6    18 Blanka         Zwolińska             100.00 -  332: 411   50
    7    17 Blanka         Zwolińska             100.00 +  336: 263  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     676  /  7  96.57




	Marek Niedzielin 100.00 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Agnieszka      Krupka                122.88 -  179: 570   73
    2    19 PAUZA
    3    14 Jerzy          Matyasik              120.71 -  129: 536   71
    4    16 Adam           Janicki               111.84 -  182: 457   62
    5    17 Rafał          Stachura              100.00 -  282: 323   50
    6    17 Aneta          Grodek                100.00 -  192: 355   50
    7    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  285: 227  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     456  /  6  76.00




	Rafał Stachura 100.00 Zator

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Arkadiusz      Biegun                125.50 -  332: 436   76
    2    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  265: 266   50
    3    15 Sebastian      Orzelski              113.21 +  377: 309  163
    4    11 Tomasz         Górka                 120.70 -  227: 407   71
    5    17 Marek          Niedzielin            100.00 +  323: 282  150
    6    13 Agnieszka      Krupka                122.88 -  193: 441   73
    7    16 Aleksandra     Brzeska               100.00 -  278: 332   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     633  /  7  90.43




	Jacek Szczygieł 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Małgorzata     Sulejewska            123.74 -    1: 400   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                      74  /  1  74.00




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Jan            Mrozowski             123.24 -  254: 507   73
    2    17 Mariusz        Grodek                122.75 -  314: 501   73
    3    16 Renata         Andracka              108.92 -  305: 386   59
    4    18 Teresa         Zalewska              110.03 -  275: 396   60
    5    18 Sebastian      Orzelski              113.21 -  266: 378   63
    6    18 Paulina        Naplocha              100.00 +  411: 332  150
    7    17 Paulina        Naplocha              100.00 -  263: 336   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     528  /  7  75.43


Wyniki poszczególnych rund turnieju XI Mistrzostawa Podhala w  Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Grodek                511: 330
   2 Jerzy          Matyasik             - Michał         Alabrudziński         339: 355
   3 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Górka                 408: 333
   4 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              281: 481
   5 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Makuch                452: 291
   6 Sebastian      Orzelski             - Marek          Syczuk                377: 399
   7 Dariusz        Dzierża              - Adam           Janicki               572: 318
   8 Teresa         Zalewska             - Łukasz         Szałkiewicz           263: 401
   9 Irena          Sołdan               - Renata         Andracka              440: 362
  10 Maria          Krzyżanowska         - Waldemar       Czerwoniec            302: 350
  11 Beata          Wiączkowska          - Paulina        Naplocha              354: 336
  12 Aleksandra     Brzeska              - Kamil          Kister                255: 431
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Sylwia         Buks                  504: 249
  14 Rafał          Stachura             - Arkadiusz      Biegun                332: 436
  15 Katarzyna      Małek                - Aneta          Grodek                465: 282
  16 Jacek          Szczygieł            - Małgorzata     Sulejewska              1: 400
  17 Jan            Mrozowski            - Blanka         Zwolińska             507: 254
  18 Dariusz        Małysa               - Tomasz         Łapka                 423: 349
  19 Agnieszka      Krupka               - Marek          Niedzielin            570: 179


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Dariusz        Dzierża               360: 419
   2 Dariusz        Małysa               - Agnieszka      Krupka                341: 314
   3 Stanisław      Rydzik               - Tomasz         Zwoliński             397: 394
   4 Łukasz         Szałkiewicz          - Jan            Mrozowski             383: 391
   5 Małgorzata     Sulejewska           - Andrzej        Kwiatkowski           380: 408
   6 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              351: 363
   7 Michał         Alabrudziński        - Katarzyna      Małek                 378: 416
   8 Beata          Wiączkowska          - Dawid          Adamczyk              317: 406
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Irena          Sołdan                376: 416
  10 Arkadiusz      Biegun               - Sebastian      Orzelski              437: 287
  11 Renata         Andracka             - Maria          Krzyżanowska          277: 442
  12 Mariusz        Makuch               - Tomasz         Łapka                 312: 447
  13 Aneta          Grodek               - Jerzy          Matyasik              245: 406
  14 Paulina        Naplocha             - Piotr          Broda                 356: 280
  15 Tomasz         Górka                - Teresa         Zalewska              388: 343
  16 Aleksandra     Brzeska              - Rafał          Stachura              266: 265
  17 Mariusz        Grodek               - Blanka         Zwolińska             501: 314
  18 Sylwia         Buks                 - Adam           Janicki               274: 373
  19 Marek          Niedzielin           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Arkadiusz      Biegun               - Dariusz        Dzierża               314: 475
   2 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           430: 338
   3 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                457: 309
   4 Grzegorz       Kurowski             - Jan            Mrozowski             401: 326
   5 Katarzyna      Małek                - Dariusz        Małysa                431: 327
   6 Agnieszka      Krupka               - Maria          Krzyżanowska          391: 334
   7 Mariusz        Grodek               - Michał         Alabrudziński         347: 313
   8 Tomasz         Zwoliński            - Waldemar       Czerwoniec            498: 330
   9 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Górka                 420: 338
  10 Paulina        Naplocha             - Kamil          Kister                233: 562
  11 Adam           Janicki              - Łukasz         Szałkiewicz           326: 424
  12 Małgorzata     Sulejewska           - Beata          Wiączkowska           359: 351
  13 Marek          Syczuk               - Aleksandra     Brzeska               496: 193
  14 Jerzy          Matyasik             - Marek          Niedzielin            536: 129
  15 Sebastian      Orzelski             - Rafał          Stachura              309: 377
  16 Blanka         Zwolińska            - Renata         Andracka              305: 386
  17 Piotr          Broda                - Teresa         Zalewska              397: 325
  18 Aneta          Grodek               - Mariusz        Makuch                371: 377
  19 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Dzierża              - Dawid          Adamczyk              431: 284
   2 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                566: 357
   3 Kamil          Kister               - Katarzyna      Małek                 398: 305
   4 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Zwoliński             389: 328
   5 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                295: 545
   6 Arkadiusz      Biegun               - Agnieszka      Krupka                382: 323
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Grodek                371: 382
   8 Marek          Syczuk               - Małgorzata     Sulejewska            454: 386
   9 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Małysa                489: 308
  10 Maria          Krzyżanowska         - Mariusz        Makuch                322: 382
  11 Rafał          Stachura             - Tomasz         Górka                 227: 407
  12 Waldemar       Czerwoniec           - Piotr          Broda                 440: 281
  13 Michał         Alabrudziński        - Paulina        Naplocha              474: 264
  14 Renata         Andracka             - Aleksandra     Brzeska               472: 270
  15 Sylwia         Buks                 - Beata          Wiączkowska           295: 470
  16 Marek          Niedzielin           - Adam           Janicki               182: 457
  17 Aneta          Grodek               - Sebastian      Orzelski              374: 306
  18 Teresa         Zalewska             - Blanka         Zwolińska             396: 275


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Dzierża               357: 475
   2 Stanisław      Rydzik               - Katarzyna      Małek                 506: 383
   3 Kamil          Kister               - Tomasz         Łapka                 428: 405
   4 Jan            Mrozowski            - Dawid          Adamczyk              495: 331
   5 Marek          Syczuk               - Arkadiusz      Biegun                506: 449
   6 Mariusz        Grodek               - Irena          Sołdan                278: 402
   7 Tomasz         Zwoliński            - Beata          Wiączkowska           393: 386
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Czerwoniec            286: 366
   9 Adam           Janicki              - Agnieszka      Krupka                345: 271
  10 Tomasz         Górka                - Jerzy          Matyasik              393: 311
  11 Małgorzata     Sulejewska           - Dariusz        Małysa                376: 360
  12 Maria          Krzyżanowska         - Michał         Alabrudziński         380: 441
  13 Mariusz        Makuch               - Renata         Andracka              333: 383
  14 Paulina        Naplocha             - Teresa         Zalewska              307: 405
  15 Aleksandra     Brzeska              - Aneta          Grodek                339: 279
  16 Piotr          Broda                - Sylwia         Buks                  455: 223
  17 Rafał          Stachura             - Marek          Niedzielin            323: 282
  18 Blanka         Zwolińska            - Sebastian      Orzelski              266: 378


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Irena          Sołdan               - Dariusz        Dzierża               381: 421
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                424: 414
   3 Jan            Mrozowski            - Marek          Syczuk                345: 388
   4 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Zwoliński             434: 358
   5 Renata         Andracka             - Arkadiusz      Biegun                335: 450
   6 Tomasz         Łapka                - Waldemar       Czerwoniec            350: 489
   7 Katarzyna      Małek                - Tomasz         Górka                 318: 380
   8 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kwiatkowski           485: 324
   9 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Grodek                423: 344
  10 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            373: 391
  11 Mariusz        Makuch               - Jerzy          Matyasik              370: 370
  12 Beata          Wiączkowska          - Piotr          Broda                 308: 356
  13 Agnieszka      Krupka               - Rafał          Stachura              441: 193
  14 Dariusz        Małysa               - Aleksandra     Brzeska               383: 260
  15 Teresa         Zalewska             - Maria          Krzyżanowska          282: 454
  16 Sebastian      Orzelski             - Sylwia         Buks                  411: 309
  17 Marek          Niedzielin           - Aneta          Grodek                192: 355
  18 Blanka         Zwolińska            - Paulina        Naplocha              411: 332


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Dzierża              - Stanisław      Rydzik                419: 527
   2 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Kurowski              398: 343
   3 Kamil          Kister               - Jan            Mrozowski             280: 340
   4 Arkadiusz      Biegun               - Irena          Sołdan                319: 395
   5 Waldemar       Czerwoniec           - Michał         Alabrudziński         422: 437
   6 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Sulejewska            424: 408
   7 Tomasz         Górka                - Tomasz         Zwoliński             338: 431
   8 Tomasz         Łapka                - Katarzyna      Małek                 411: 393
   9 Renata         Andracka             - Agnieszka      Krupka                371: 383
  10 Mariusz        Grodek               - Adam           Janicki               393: 377
  11 Dariusz        Małysa               - Piotr          Broda                 337: 326
  12 Jerzy          Matyasik             - Mariusz        Makuch                335: 345
  13 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           368: 440
  14 Sebastian      Orzelski             - Beata          Wiączkowska           312: 436
  15 Aneta          Grodek               - Teresa         Zalewska              216: 298
  16 Aleksandra     Brzeska              - Rafał          Stachura              332: 278
  17 Paulina        Naplocha             - Blanka         Zwolińska             336: 263
  18 Sylwia         Buks                 - Marek          Niedzielin            227: 285
Lista rankingowa na dzień 12-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 153.59  29029  189
   2 Stanisław Rydzik               Warszawa             148.24  29499  199
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.68  28162  192
   4 Kamil Górka                    Kraków               146.56  27699  189
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               145.75  13846   95
   6 Bartosz Morawski               Gliwice              145.61  28102  193
   7 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
   8 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
   9 Mariusz Skrobosz               Warszawa             144.37  28586  198
  10 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  11 Jan Kozłowski                  Kraków               144.28   7214   50
  12 Dawid Pikul                    Poznań               144.22  26537  184
  13 Mirosław Uglik                 Warszawa             143.97  27210  189
  14 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.80  13805   96
  15 Michał Alabrudziński           Włocławek            143.34  28667  200
  16 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.32  27088  189
  17 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.65  28531  200
  18 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             142.51  27504  193
  19 Wojciech Zemło                 Łódź                 142.19  16636  117
  20 Grzegorz Kurowski              Warszawa             142.14  28002  197
  21 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  22 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.87  22557  159
  23 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  141.40  17817  126
  24 Rafał Lenartowski              Gdynia               141.10  27938  198
  25 Miłosz Wrzałek                 Reda                 139.76  27113  194
  26 Justyna Górka                  Kraków               139.33  26752  192
  27 Paweł Jackowski                Warszawa             139.15  27274  196
  28 Krzysztof Obremski             Legnica              138.59  26054  188
  29 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  30 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.41  25605  185
  31 Marek Syczuk                   Warszawa             138.14  26247  190
  32 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.89  15168  110
  33 Karol Waniek                   Wrocław              137.60  18989  138
  34 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.30  17712  129
  35 Łukasz Bobowski                Suchedniów           136.91  26834  196
  36 Przemysław Herdzina            Kraków               136.45  26880  197
  37 Bogusław Szyszka               Oława                135.70  24155  178
  38 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  135.60  24002  177
  39 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  40 Rafał Matczak                  Milanówek            134.47  12909   96
  41 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  42 Paweł Janaś                    Głogów               134.23  22148  165
  43 Marek Reda                     Wołomin              133.99  25994  194
  44 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.41  23481  176
  46 Wojciech Sołdan                Gdynia               133.40  18543  139
  47 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  48 Artur Irzyk                    Kraków               132.82  10360   78
  49 Adam Szukalski                 Coventry             132.66  16184  122
  50 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.24  25257  191
  51 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  52 Dariusz Maciejuk               Warszawa             132.01  18350  139
  53 Dominik Piasecki               Słupsk               131.80   7908   60
  54 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     131.79  10280   78
  55 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.76  14230  108
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.52   4077   31
  57 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.51  24987  190
  58 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.41  17872  136
  59 Irena Sołdan                   Rumia                131.16  25970  198
  60 Robert Kamiński                Warszawa             131.07  25821  197
  61 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.66  25217  193
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  64 Przemysław Rybicki             Otwock               130.44  24654  189
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  67 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  129.81  23626  182
  68 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  69 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.61   9202   71
  70 Radosław Jachna                Łódź                 129.39  23419  181
  71 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.26  15899  123
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             129.00  18705  145
  73 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  74 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.85  11983   93
  75 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  76 Beata Wiączkowska              Wrocław              128.39  24651  192
  77 Szymon Płachta                 Warszawa             128.21  25642  200
  78 Rafał Wesołowski               Warszawa             128.13  24217  189
  79 Kamil Kister                   Puławy               127.08  25161  198
  80 Jan Mrozowski                  Kraków               127.05   5590   44
  81 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  82 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  83 Weronika Rudnicka              Ustka                126.51  24417  193
  84 Janusz Krupiński               Bytom                126.42  10872   86
  85 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.33   6569   52
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             126.32  23874  189
  87 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.24  24743  196
  88 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.12  24593  195
  89 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.01  18650  148
  90 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  91 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.83  22020  175
  92 Arkadiusz Biegun               Kraków               125.67  13447  107
  93 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.49  13176  105
  94 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.44  23959  191
  95 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.28   9020   72
  96 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
  97 Andrzej Rechowicz              Katowice             125.15  25031  200
  98 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             125.10  23269  186
  99 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           124.93  14492  116
 100 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.67  24311  195
 101 Łukasz Baranowski              Reda                 124.63  24427  196
 102 Kuba Koisar                    Warszawa             124.62   4237   34
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 104 Jacek Karwowski                Płock                124.53   8219   66
 105 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             124.50   9462   76
 106 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.37  24377  196
 107 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 108 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 109 Katarzyna Małek                Mielec               124.28   9818   79
 110 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            124.14  11917   96
 111 Dorota Maciejuk                Warszawa             124.04  22451  181
 112 Marcin Figiel                  Kraków               123.47   4692   38
 113 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 114 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.45  19628  159
 115 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 116 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 117 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.18  22911  186
 118 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.01  12178   99
 119 Bogusław Książek               Szczecin             122.87  14253  116
 120 Małgorzata Sulejewska          Kraków               122.76  23939  195
 121 Michał Kolaj                   Ostróda              122.66  22693  185
 122 Agnieszka Krupka               Krosno               122.53  19973  163
 123 Tomasz Łapka                   Opole                122.31  19325  158
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                122.09  12697  104
 125 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 126 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            121.97  24150  198
 127 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 128 Jolanta Chłopińska             Wałcz                121.55  19935  164
 129 Maciej Grąbczewski             Piła                 121.41  23433  193
 130 Magdalena Kublik               Warszawa             121.37  23789  196
 131 Robert Głowacki                Łódź                 121.34  23298  192
 132 Michał Ozimiński               Łódź                 121.23  13942  115
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.18   5332   44
 134 Stanisław Gasik                Warszawa             121.15   8723   72
 135 Paweł Kowalski                 Kutno                121.02   6535   54
 136 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 137 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 138 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 139 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 140 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            120.18  10696   89
 141 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.16  22470  187
 142 Marta Dobrzańska               Kraków               119.48   8483   71
 143 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 144 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 145 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.15  12987  109
 146 Grzegorz Kwiecień              Kraków               119.11  18105  152
 147 Zdzisław Szota                 Warszawa             119.08   9169   77
 148 Mariusz Grodek                 Olsztyn              118.87   3685   31
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 151 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Grzegorz Pukniel               Lublin               118.52  23704  200
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.43  22857  193
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.34  17633  149
 159 Paweł Jędryka                  Chrzanów             118.25   4257   36
 160 Czesław Grajewski              Choroszcz            117.98  23479  199
 161 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 162 Piotr Broda                    Sandomierz           117.51  22914  195
 163 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       117.50   5405   46
 164 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 165 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       117.14   8434   72
 166 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 167 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             117.04   9129   78
 168 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.73  22062  189
 169 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.63  18777  161
 170 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.14  21486  185
 173 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.11  21944  189
 174 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 175 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.69   5553   48
 176 Anita Bruska                   Gdynia               115.63  15494  134
 177 Mariusz Makuch                 Zator                115.59   5086   44
 178 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 179 Tomasz Lempart                 Kraków               115.33   3460   30
 180 Jacek Pietruszka               Kraków               115.07  10586   92
 181 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.86   6777   59
 182 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              114.84  12403  108
 183 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 184 Beata Piotrowska               Łódź                 114.10  21109  185
 185 Małgorzata Jóźwiak             Iława                114.03  15394  135
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             113.89  22778  200
 187 Andrzej Kroc                   Łódź                 113.74  22521  198
 188 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 189 Marek Rogalski                 Warszawa             113.69   7390   65
 190 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.55   3520   31
 192 Maciej Kuczyński               Gdynia               113.47   8283   73
 193 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            113.41  16217  143
 194 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 195 Jerzy Luter                    Bytom                113.28  19937  176
 196 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.25  20499  181
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 198 Wojciech Urbański              Warszawa             113.20   4981   44
 199 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 200 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.06   9384   83
 201 Danuta Langiewicz              Ostróda              113.05  20462  181
 202 Mikołaj Fidziński              Dębica               112.94  10616   94
 203 Dorota Zielińska               Piaseczno            112.65   9463   84
 204 Monika Dymek                   Ustka                112.54   6865   61
 205 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.47  21144  188
 206 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.32  21677  193
 207 Dorota Rudzińska               Warszawa             112.21  21207  189
 208 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 209 Maciej Bukowski                Szczecin             111.74  11174  100
 210 Natalia Ogierman               Katowice             110.80  10637   96
 211 Anna Stefańska                 Łódź                 110.68  12839  116
 212 Ryszard Korpalski              Wójtowice            110.67  21913  198
 213 Adam Janicki                   Łódź                 110.61  21348  193
 214 Marcin Ceglarek                Kraków               110.55  17798  161
 215 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.46   6186   56
 216 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 217 Marcin Resler                  Września             110.13   3414   31
 218 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 219 Dorota Stachowska              Wydartowo I          110.06  20361  185
 220 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  109.96  13415  122
 221 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.83  10763   98
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.79  20092  183
 223 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 224 Renata Andracka                Zwola                108.86  21446  197
 225 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.86  16220  149
 226 Krzysztof Gibas                Kraków               108.83   3918   36
 227 Sławomir Długosz               Ostróda              108.82  19044  175
 228 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 229 Roman Figiel                   Zawichost            108.65   4020   37
 230 Anna Arana                     Warszawa             108.38  19508  180
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Maurycy Machnio                Lipiany              107.98   4427   41
 233 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 234 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.61  11730  109
 235 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 237 Anna Niedzielko                Szczecin             107.02   9311   87
 238 Małgorzata Sikora              Kraków               106.94   3315   31
 239 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 240 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 241 Monika Sadurska                Warszawa             106.52   5752   54
 242 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 243 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 244 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 246 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 247 Urszula Solarska               Łódź                 104.70  20207  193
 248 Zofia Górka                    Łęczna               104.51   3658   35
 249 Jacek Nowak                    Szczecin             104.47   3970   38
 250 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 251 Radosław Więch                 Warszawa             103.82  13601  131
 252 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 253 Marta Sztajnert                Wisła                103.64   8602   83
 254 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 255 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.39   6410   62
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.31  13017  126
 257 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 258 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 259 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 260 Rafał Stachowski               Police               102.64   8827   86
 261 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  102.62   6260   61
 262 Sławomir Wolski                Wrocław              102.52  13840  135
 263 Maria Pokorska                 Warszawa             102.34   6345   62
 264 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           101.99  10403  102
 266 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           101.97  18762  184
 267 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 268 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 269 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.61  19407  191
 270 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 271 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 272 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 273 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 274 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.76   4131   41
 275 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.72  18734  186
 276 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 278 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 279 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 280 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.01   7101   71
 281 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.91  13688  137
 282 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 283 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.54   5674   57
 284 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 285 Katarzyna Dębska               Ostróda               99.07  10105  102
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 287 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 288 Robert Wagner                  Wrocław               98.31  10519  107
 289 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.14  10501  107
 290 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 291 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.63  18457  191
 292 Sylwia Buks                    Warszawa              95.21  18375  193
 293 Janina Grajewska               Choroszcz             95.11   9226   97
 294 Szymon Dąbrowski               Warszawa              94.63   5678   60
 295 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 296 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 297 Anna Lenartowska               Gdynia                93.36   6722   72
 298 Sławomir Rattay                Zgorzelec             93.35   5601   60
 299 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.17   4286   46
 300 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             93.10   2886   31
 301 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 302 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 303 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 304 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 305 Sylwia Łada                    Inowrocław            89.29   4911   55
 306 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 307 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 308 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 309 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 310 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 311 Paulina Naplocha               Racibórz              85.54  15482  181
 312 Leszek Katyński                Słupsk                85.09   8679  102
 313 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 314 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.14   8231   99
 315 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 316 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 317 Adam Kędzior                   Lublin                80.57   3545   44
 318 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 319 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 320 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 321 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 322 Michał Dąbrowski               Warszawa              71.08   2559   36
 323 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 324 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             61.45   1905   31
 325 Mirosław Dejna                 Sampława              58.28  11598  199




Poczekalnia na dzień 12-03-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   4 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   5 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   6 Tomasz Drewnowski              Warszawa              92.19   2489   27
   7 Monika Siemaszko               Lipiany               90.78   2451   27
   8 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
   9 Filip Sosin                    Warszawa             142.40   3560   25
  10 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  11 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  12 Paweł Zaręba                   Warszawa             128.72   3218   25
  13 Hanna Gawłowska                Piła                 108.88   2722   25
  14 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  15 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  16 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  17 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  18 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  19 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  20 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  22 Michał Garnowski               Pasłęk               114.46   2747   24
  23 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  24 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  25 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  26 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  27 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.42   2578   24
  28 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  29 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  30 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  31 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  32 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  33 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  34 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  35 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  36 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  37 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  38 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  39 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  40 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  41 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  42 Grzegorz Łukasik               Konojady             117.13   2694   23
  43 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  44 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  45 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  46 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  47 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  50 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  51 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  52 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  53 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  54 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  55 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.82   1866   22
  56 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  57 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  58 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  59 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  60 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  61 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  62 Dariusz Dzierża                Kraków               130.35   2607   20
  63 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  64 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  65 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  66 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  67 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  68 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  69 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  70 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  71 Krzysztof Bonda                Białystok            109.58   2082   19
  72 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  73 Andrzej Gostomski              Łódź                 103.63   1969   19
  74 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  75 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  76 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  77 Rafał Stachura                 Zator                 80.56   1450   18
  78 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                70.89   1276   18
  79 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  80 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  81 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  82 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  83 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  84 Jakub Błażejewski              Poznań                85.12   1362   16
  85 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  86 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  87 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  88 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  89 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  90 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  91 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  92 Andrzej Słapiński              Warszawa             111.86   1566   14
  93 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  94 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             90.36   1265   14
  95 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
  96 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
  97 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
  98 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  99 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 100 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 101 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 102 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 103 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 104 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 105 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 106 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 107 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 108 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 109 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 110 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 111 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 112 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 113 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 114 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 115 Wojciech Zieliński             Szczecin             133.25   1599   12
 116 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 117 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.67   1520   12
 118 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 119 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 120 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 121 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 122 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 123 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 124 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 125 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.33   1360   12
 126 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 127 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 128 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 129 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 131 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 132 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 133 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.83   1306   12
 134 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 135 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 136 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 137 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 138 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 139 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 140 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 141 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            103.58   1243   12
 142 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 143 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 144 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 145 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 146 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 147 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 148 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 149 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 150 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 151 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 152 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 153 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 154 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 155 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 156 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 157 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 158 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 159 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 160 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 161 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 162 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 163 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 164 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 165 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 166 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 167 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 168 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 169 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 170 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 171 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 172 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 173 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 174 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 175 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 176 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 177 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 178 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 179 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 180 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 181 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 182 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 183 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 184 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 185 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 186 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 187 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 188 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 189 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           85.25   1023   12
 190 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 191 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 192 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 193 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 194 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 195 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 196 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 197 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 198 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 199 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 200 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 201 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 202 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             100.73   1108   11
 203 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 204 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 205 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 206 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 207 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 208 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 209 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 210 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 211 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 212 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 213 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 214 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 215 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 216 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 217 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 218 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 219 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 220 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 221 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 222 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 223 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 224 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 225 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 226 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 229 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 230 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 231 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 232 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 233 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 234 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 235 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 236 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 237 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 238 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 239 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 240 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 241 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 242 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 243 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 244 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 245 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 246 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 247 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 248 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 249 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 250 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 251 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 252 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 253 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 254 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 255 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 256 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 257 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 258 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 259 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 260 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 261 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 262 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 263 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 264 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 265 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 267 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 268 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 269 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 270 Karol Rembiałkowski            Warszawa             123.14    862    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Jarosław Kamienik              Słupsk               114.29    800    7
 273 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 274 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 275 Adam Słapiński                 Warszawa             100.43    703    7
 276 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 277 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 278 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 279 Aneta Grodek                   Zawiercie             90.57    634    7
 280 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 281 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 282 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 283 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 284 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 285 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 286 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 287 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 288 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 289 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 290 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 292 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 293 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 294 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 295 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 296 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 297 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 298 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 299 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 300 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 301 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 302 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 303 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 304 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 305 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 306 Maciej Dąbrowski               Warszawa              80.33    482    6
 307 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 308 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 309 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 310 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 311 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 312 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 313 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 314 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 315 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 316 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 317 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 318 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 319 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 320 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 321 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 322 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             94.60    473    5
 324 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 325 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 326 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 327 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 328 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 329 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 330 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 331 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 332 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 333 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 334 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 335 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 336 Alicja Kosińska                Szczecin             111.67    335    3
 337 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 338 Artur Koszel                   Warszawa              93.00    279    3
 339 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 340 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 341 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 342 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 343 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 344 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 345 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 346 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 347 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 348 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 349 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 350 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 351 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 352 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 353 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 354 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 355 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 356 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 357 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 358 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 359 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 360 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 361 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 362 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 363 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 364 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 365 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 366 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 367 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 368 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 369 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 370 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 371 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie