Wójtowice 9
stycznia
Wójtowice 9-10 stycznia VIII Urodziny „Siódemki” — II Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
Kościelisko 6
lutego
Kościelisko 6 lutego X Mistrzostwa Podhala
Sulęcin13
lutego
Sulęcin 13-14 lutego Walentynki w SulęcinieGrand Prix 2010
X Mistrzostwa Podhala wygrywa Tomasz Zwoliński06 lutego 2010 — X Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

X Mistrzostwa PodhalaKościelisko, 06 lutego 2010

Konkurs Relacja z turnieju


X Mistrzostwa Podhala wygrywa Tomasz ZwolińskiPo wspaniałych śnieżnych wczasach, na których królem został po raz nie wiem już który Stanisław "gościu" Rydzik, odbył się X jubileuszowy turniej o Mistrzostwo Podhala. Nieduży, skromny ale za to średnia rankingu była niezła — 126,95.
Turniej wygrał Tomasz Zwoliński a w ogóle wczasowicze nie dali szans przyjezdnym, bo na drugim miejscu uplasował się Marek Syczuk a na trzecim Waldek Czerwoniec.
Na zakończenie turnusu długi wieczór w gospodzie góralskiej a potem ostatnie pożegnania w podgrupach. Do zobaczenia za rok.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IX Mistrzostwa Podhala
VIII Mistrzostwa Podhala
VII Mistrzostwa Podhala


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekWDW Kościelisko
Zakopane - Kościelisko
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 6 lutego (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NagrodyPuchar Starosty Tatrzańskiego, nagroda pieniężna lub rzeczowa.
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju X Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.76      6.0     3061     1188      613
  2 Marek           Syczuk               Warszawa               139.58      5.0     2849     1072      194
  3 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.54      5.0     2810     1053      216
  4 Kamil           Górka                Kraków                 142.68      5.0     2754     1062      267
  5 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        134.41      5.0     2663     1077      200
  6 Justyna         Górka                Kraków                 137.16      4.0     2888      983      350
  7 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    128.19      4.0     2811      970      186
  8 Agnieszka       Krupka               Krosno                 124.78      4.0     2800      970      199
  9 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 125.62      4.0     2783      892      321
 10 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             133.54      4.0     2680      912     -105
 11 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               133.27      4.0     2548      972     -213
 12 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.25      3.0     2744      845        1
 13 Tomasz          Ciejka               Kraków                 135.46      3.0     2577      823      -64
 14 Piotr           Broda                Sandomierz             110.94      3.0     2551      817     -179
 15 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               126.41      3.0     2504      765     -199
 16 Grzegorz        Kwiecień             Kraków                 121.64      2.0     2803      743      279
 17 Jacek           Pietruszka           Kraków                 116.82      2.0     2514      689     -222
 18 Jerzy           Matyasik             Kraków                 116.07      2.0     2476      760     -161
 19 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           108.74      2.0     2418      692       66
 20 Aleksandra      Brzeska              Warszawa               100.00      0.0     1541      495    -1749
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju X Mistrzostwa Podhala



	Kamil Górka 142.68 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Waldemar       Czerwoniec            127.54 +  465: 313  178
    2     2 Grzegorz       Kurowski              133.27 +  453: 304  183
    3     2 Agnieszka      Krupka                124.78 -  375: 406   75
    4     5 Grzegorz       Kwiecień              121.64 +  330: 315  172
    5     1 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  331: 408   88
    6     3 Stanisław      Rydzik                138.25 +  338: 330  188
    7     3 Zbigniew       Wietecki              128.19 +  462: 411  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  /  7 151.71




	Marek Syczuk 139.58 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 +  411: 393  176
    2     5 Jarosław       Borowski              134.41 -  407: 465   84
    3     5 Łukasz         Bobowski              133.54 +  634: 340  184
    4     2 Justyna        Górka                 137.16 -  311: 409   87
    5     3 Agnieszka      Krupka                124.78 +  346: 336  175
    6     2 Zbigniew       Wietecki              128.19 +  368: 351  178
    7     1 Tomasz         Zwoliński             137.76 +  372: 361  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1072  /  7 153.14




	Stanisław Rydzik 138.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Małgorzata     Sulejewska            125.62 +  463: 325  176
    2     3 Justyna        Górka                 137.16 -  329: 534   87
    3     6 Jerzy          Matyasik              116.07 +  378: 316  166
    4     4 Agnieszka      Krupka                124.78 -  362: 374   75
    5     6 Piotr          Broda                 110.94 +  526: 345  161
    6     3 Kamil          Górka                 142.68 -  330: 338   93
    7     5 Justyna        Górka                 137.16 -  356: 511   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  7 120.71




	Tomasz Zwoliński 137.76 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Krupka                124.78 +  407: 401  175
    2     1 Tomasz         Ciejka                135.46 +  482: 403  185
    3     3 Jarosław       Borowski              134.41 +  393: 367  184
    4     1 Zbigniew       Wietecki              128.19 +  543: 301  178
    5     1 Kamil          Górka                 142.68 +  408: 331  193
    6     1 Grzegorz       Kurowski              133.27 +  467: 273  183
    7     1 Marek          Syczuk                139.58 -  361: 372   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  /  7 169.71




	Justyna Górka 137.16 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Kwiecień              121.64 +  385: 329  172
    2     3 Stanisław      Rydzik                138.25 +  534: 329  188
    3     1 Zbigniew       Wietecki              128.19 -  341: 434   78
    4     2 Marek          Syczuk                139.58 +  409: 311  190
    5     4 Grzegorz       Kurowski              133.27 -  366: 390   83
    6     5 Jarosław       Borowski              134.41 -  342: 389   84
    7     5 Stanisław      Rydzik                138.25 +  511: 356  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  7 140.43




	Tomasz Ciejka 135.46 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jacek          Pietruszka            116.82 +  475: 337  167
    2     1 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  403: 482   88
    3     4 Maria          Krzyżanowska          108.74 +  385: 215  159
    4     6 Grzegorz       Kurowski              133.27 -  405: 427   83
    5     5 Jarosław       Borowski              134.41 -  238: 395   84
    6     8 Jerzy          Matyasik              116.07 +  422: 353  166
    7     6 Małgorzata     Sulejewska            125.62 -  249: 432   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     823  /  7 117.57




	Jarosław Borowski 134.41 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jerzy          Matyasik              116.07 +  342: 321  166
    2     5 Marek          Syczuk                139.58 +  465: 407  190
    3     3 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  367: 393   88
    4     3 Waldemar       Czerwoniec            127.54 -  330: 407   78
    5     5 Tomasz         Ciejka                135.46 +  395: 238  185
    6     5 Justyna        Górka                 137.16 +  389: 342  187
    7     4 Grzegorz       Kurowski              133.27 +  375: 355  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1077  /  7 153.86




	Łukasz Bobowski 133.54 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Piotr          Broda                 110.94 +  376: 325  161
    2     4 Zbigniew       Wietecki              128.19 -  364: 412   78
    3     5 Marek          Syczuk                139.58 -  340: 634   90
    4     9 Jacek          Pietruszka            116.82 +  432: 389  167
    5     7 Jerzy          Matyasik              116.07 +  400: 307  166
    6     4 Waldemar       Czerwoniec            127.54 -  336: 411   78
    7     7 Grzegorz       Kwiecień              121.64 +  432: 307  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Grzegorz Kurowski 133.27 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          108.74 +  387: 322  159
    2     2 Kamil          Górka                 142.68 -  304: 453   93
    3     7 Małgorzata     Sulejewska            125.62 +  412: 373  176
    4     6 Tomasz         Ciejka                135.46 +  427: 405  185
    5     4 Justyna        Górka                 137.16 +  390: 366  187
    6     1 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  273: 467   88
    7     4 Jarosław       Borowski              134.41 -  355: 375   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     972  /  7 138.86




	Zbigniew Wietecki 128.19 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  441: 258  150
    2     4 Łukasz         Bobowski              133.54 +  412: 364  184
    3     1 Justyna        Górka                 137.16 +  434: 341  187
    4     1 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  301: 543   88
    5     2 Waldemar       Czerwoniec            127.54 +  461: 289  178
    6     2 Marek          Syczuk                139.58 -  351: 368   90
    7     3 Kamil          Górka                 142.68 -  411: 462   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Waldemar Czerwoniec 127.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 142.68 -  313: 465   93
    2     9 Grzegorz       Kwiecień              121.64 +  463: 355  172
    3     8 Jacek          Pietruszka            116.82 +  564: 289  167
    4     3 Jarosław       Borowski              134.41 +  407: 330  184
    5     2 Zbigniew       Wietecki              128.19 -  289: 461   78
    6     4 Łukasz         Bobowski              133.54 +  411: 336  184
    7     2 Agnieszka      Krupka                124.78 +  363: 358  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  /  7 150.43




	Andrzej Kwiatkowski 126.41 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marek          Syczuk                139.58 -  393: 411   90
    2     7 Maria          Krzyżanowska          108.74 -  281: 451   59
    3     9 Piotr          Broda                 110.94 -  286: 436   61
    4    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  470: 210  150
    5     8 Grzegorz       Kwiecień              121.64 -  275: 493   72
    6     9 Jacek          Pietruszka            116.82 +  415: 330  167
    7     9 Jerzy          Matyasik              116.07 +  384: 372  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     765  /  7 109.29




	Małgorzata Sulejewska 125.62 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Stanisław      Rydzik                138.25 -  325: 463   88
    2    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  462: 244  150
    3     7 Grzegorz       Kurowski              133.27 -  373: 412   83
    4     7 Jerzy          Matyasik              116.07 -  342: 412   66
    5     9 Maria          Krzyżanowska          108.74 +  408: 339  159
    6     7 Piotr          Broda                 110.94 +  441: 343  161
    7     6 Tomasz         Ciejka                135.46 +  432: 249  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     892  /  7 127.43




	Agnieszka Krupka 124.78 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             137.76 -  401: 407   88
    2     6 Piotr          Broda                 110.94 +  502: 369  161
    3     2 Kamil          Górka                 142.68 +  406: 375  193
    4     4 Stanisław      Rydzik                138.25 +  374: 362  188
    5     3 Marek          Syczuk                139.58 -  336: 346   90
    6     6 Grzegorz       Kwiecień              121.64 +  423: 379  172
    7     2 Waldemar       Czerwoniec            127.54 -  358: 363   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  /  7 138.57




	Grzegorz Kwiecień 121.64 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Justyna        Górka                 137.16 -  329: 385   87
    2     9 Waldemar       Czerwoniec            127.54 -  355: 463   78
    3    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  625: 216  150
    4     5 Kamil          Górka                 142.68 -  315: 330   93
    5     8 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 +  493: 275  176
    6     6 Agnieszka      Krupka                124.78 -  379: 423   75
    7     7 Łukasz         Bobowski              133.54 -  307: 432   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     743  /  7 106.14




	Jacek Pietruszka 116.82 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Ciejka                135.46 -  337: 475   85
    2     8 Jerzy          Matyasik              116.07 -  369: 395   66
    3     8 Waldemar       Czerwoniec            127.54 -  289: 564   78
    4     9 Łukasz         Bobowski              133.54 -  389: 432   84
    5    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  459: 253  150
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 -  330: 415   76
    7    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  341: 202  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Jerzy Matyasik 116.07 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jarosław       Borowski              134.41 -  321: 342   84
    2     8 Jacek          Pietruszka            116.82 +  395: 369  167
    3     6 Stanisław      Rydzik                138.25 -  316: 378   88
    4     7 Małgorzata     Sulejewska            125.62 +  412: 342  176
    5     7 Łukasz         Bobowski              133.54 -  307: 400   84
    6     8 Tomasz         Ciejka                135.46 -  353: 422   85
    7     9 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 -  372: 384   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     760  /  7 108.57




	Piotr Broda 110.94 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Bobowski              133.54 -  325: 376   84
    2     6 Agnieszka      Krupka                124.78 -  369: 502   75
    3     9 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 +  436: 286  176
    4     8 Maria          Krzyżanowska          108.74 +  353: 317  159
    5     6 Stanisław      Rydzik                138.25 -  345: 526   88
    6     7 Małgorzata     Sulejewska            125.62 -  343: 441   76
    7     8 Maria          Krzyżanowska          108.74 +  380: 282  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  7 116.71




	Maria Krzyżanowska 108.74 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Grzegorz       Kurowski              133.27 -  322: 387   83
    2     7 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 +  451: 281  176
    3     4 Tomasz         Ciejka                135.46 -  215: 385   85
    4     8 Piotr          Broda                 110.94 -  317: 353   61
    5     9 Małgorzata     Sulejewska            125.62 -  339: 408   76
    6    10 Aleksandra     Brzeska               100.00 +  492: 158  150
    7     8 Piotr          Broda                 110.94 -  282: 380   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     692  /  7  98.86




	Aleksandra Brzeska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              128.19 -  258: 441   78
    2    10 Małgorzata     Sulejewska            125.62 -  244: 462   76
    3    10 Grzegorz       Kwiecień              121.64 -  216: 625   72
    4    10 Andrzej        Kwiatkowski           126.41 -  210: 470   76
    5    10 Jacek          Pietruszka            116.82 -  253: 459   67
    6    10 Maria          Krzyżanowska          108.74 -  158: 492   59
    7    10 Jacek          Pietruszka            116.82 -  202: 341   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  7  70.71


Wyniki poszczególnych rund turnieju X Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Waldemar       Czerwoniec            465: 313
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Syczuk                393: 411
   3 Stanisław      Rydzik               - Małgorzata     Sulejewska            463: 325
   4 Agnieszka      Krupka               - Tomasz         Zwoliński             401: 407
   5 Justyna        Górka                - Grzegorz       Kwiecień              385: 329
   6 Jacek          Pietruszka           - Tomasz         Ciejka                337: 475
   7 Jarosław       Borowski             - Jerzy          Matyasik              342: 321
   8 Piotr          Broda                - Łukasz         Bobowski              325: 376
   9 Grzegorz       Kurowski             - Maria          Krzyżanowska          387: 322
  10 Aleksandra     Brzeska              - Zbigniew       Wietecki              258: 441


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Tomasz         Ciejka                482: 403
   2 Grzegorz       Kurowski             - Kamil          Górka                 304: 453
   3 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                534: 329
   4 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              412: 364
   5 Marek          Syczuk               - Jarosław       Borowski              407: 465
   6 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                369: 502
   7 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           451: 281
   8 Jerzy          Matyasik             - Jacek          Pietruszka            395: 369
   9 Waldemar       Czerwoniec           - Grzegorz       Kwiecień              463: 355
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Aleksandra     Brzeska               462: 244


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Zbigniew       Wietecki             - Justyna        Górka                 434: 341
   2 Kamil          Górka                - Agnieszka      Krupka                375: 406
   3 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Borowski              393: 367
   4 Tomasz         Ciejka               - Maria          Krzyżanowska          385: 215
   5 Łukasz         Bobowski             - Marek          Syczuk                340: 634
   6 Jerzy          Matyasik             - Stanisław      Rydzik                316: 378
   7 Małgorzata     Sulejewska           - Grzegorz       Kurowski              373: 412
   8 Jacek          Pietruszka           - Waldemar       Czerwoniec            289: 564
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Broda                 286: 436
  10 Grzegorz       Kwiecień             - Aleksandra     Brzeska               625: 216


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Wietecki              543: 301
   2 Marek          Syczuk               - Justyna        Górka                 311: 409
   3 Waldemar       Czerwoniec           - Jarosław       Borowski              407: 330
   4 Stanisław      Rydzik               - Agnieszka      Krupka                362: 374
   5 Grzegorz       Kwiecień             - Kamil          Górka                 315: 330
   6 Tomasz         Ciejka               - Grzegorz       Kurowski              405: 427
   7 Jerzy          Matyasik             - Małgorzata     Sulejewska            412: 342
   8 Maria          Krzyżanowska         - Piotr          Broda                 317: 353
   9 Łukasz         Bobowski             - Jacek          Pietruszka            432: 389
  10 Aleksandra     Brzeska              - Andrzej        Kwiatkowski           210: 470


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             331: 408
   2 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Czerwoniec            461: 289
   3 Agnieszka      Krupka               - Marek          Syczuk                336: 346
   4 Grzegorz       Kurowski             - Justyna        Górka                 390: 366
   5 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Ciejka                395: 238
   6 Piotr          Broda                - Stanisław      Rydzik                345: 526
   7 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              400: 307
   8 Grzegorz       Kwiecień             - Andrzej        Kwiatkowski           493: 275
   9 Małgorzata     Sulejewska           - Maria          Krzyżanowska          408: 339
  10 Aleksandra     Brzeska              - Jacek          Pietruszka            253: 459


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Kurowski              467: 273
   2 Marek          Syczuk               - Zbigniew       Wietecki              368: 351
   3 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 330: 338
   4 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              411: 336
   5 Jarosław       Borowski             - Justyna        Górka                 389: 342
   6 Agnieszka      Krupka               - Grzegorz       Kwiecień              423: 379
   7 Piotr          Broda                - Małgorzata     Sulejewska            343: 441
   8 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              422: 353
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Jacek          Pietruszka            415: 330
  10 Maria          Krzyżanowska         - Aleksandra     Brzeska               492: 158


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Tomasz         Zwoliński             372: 361
   2 Agnieszka      Krupka               - Waldemar       Czerwoniec            358: 363
   3 Zbigniew       Wietecki             - Kamil          Górka                 411: 462
   4 Grzegorz       Kurowski             - Jarosław       Borowski              355: 375
   5 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                511: 356
   6 Tomasz         Ciejka               - Małgorzata     Sulejewska            249: 432
   7 Grzegorz       Kwiecień             - Łukasz         Bobowski              307: 432
   8 Maria          Krzyżanowska         - Piotr          Broda                 282: 380
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Jerzy          Matyasik              384: 372
  10 Jacek          Pietruszka           - Aleksandra     Brzeska               341: 202
Lista rankingowa na dzień 13-02-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              146.43  27822  190
   3 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.20  28509  195
   4 Michał Makowski                Warszawa             145.93  18533  127
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             144.82  28530  197
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.13  28682  199
   8 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.69  26113  183
   9 Kamil Górka                    Kraków               142.59  27805  195
  10 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.28  27176  191
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  13 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.60  26762  189
  14 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.07  26945  191
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             140.69  27293  194
  16 Dawid Pikul                    Poznań               140.53  27122  193
  17 Marek Syczuk                   Warszawa             140.50   4496   32
  18 Tomasz Zwoliński               Skierdy              138.89  27362  197
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  25093  182
  21 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  22 Justyna Górka                  Kraków               137.27  27454  200
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.19  23048  168
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.80  26402  193
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.72  16270  119
  27 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.72  27207  199
  28 Jan Kozłowski                  Kraków               136.10  12113   89
  29 Szymon Fidziński               Kobyłka              136.00   5304   39
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  31 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  32 Paweł Jackowski                Warszawa             135.68  24693  182
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.67  26185  193
  34 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.51  13009   96
  35 Marek Reda                     Wołomin              135.15  25813  191
  36 Stanisław Rydzik               Warszawa             135.12  24187  179
  37 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  38 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.79  17253  128
  39 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          134.61  24634  183
  40 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  41 Radosław Jachna                Łódź                 133.94  22903  171
  42 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             133.81  11106   83
  43 Andrzej Rakoczy                Kraków               133.61  12960   97
  44 Łukasz Bobowski                Suchedniów           133.43  26152  196
  45 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  46 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.30  26127  196
  47 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.92  25787  194
  48 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  49 Przemysław Herdzina            Kraków               131.96  25204  191
  50 Jakub Szymczak                 Łódź                 131.89  25587  194
  51 Maciej Michalak                Łódź                 131.83  17402  132
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.75  25296  192
  53 Karol Waniek                   Wrocław              131.74  14623  111
  54 Irena Sołdan                   Rumia                131.27  26255  200
  55 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  56 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  57 Marcin Figiel                  Kraków               130.84   7458   57
  58 Paweł Janaś                    Głogów               130.67  20515  157
  59 Bogusław Szyszka               Oława                130.64  19857  152
  60 Marek Salamon                  Bytom                130.59   5354   41
  61 Aleksander Puchalski           Włocławek            130.44  16174  124
  62 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  63 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.58   8293   64
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.52  10232   79
  65 Filip Sosin                    Warszawa             129.28   5042   39
  66 Marek Roszak                   Poznań               129.18  16406  127
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.78  16741  130
  68 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  69 Maciej Perzyński               Piła                 128.56  16070  125
  70 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.56  25326  197
  71 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       128.32  10137   79
  72 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.21  11026   86
  73 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  127.97  24315  190
  74 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  75 Anita Bruska                   Gdynia               127.75  14563  114
  76 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  77 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  78 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  79 Kuba Koisar                    Warszawa             127.20  19589  154
  80 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.06  18932  149
  81 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  126.81  18388  145
  82 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.72  13813  109
  83 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.44   9989   79
  84 Arkadiusz Biegun               Kraków               126.17  12995  103
  85 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  86 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.92  23925  190
  88 Leszek Stecuła                 Bytom                125.78   8427   67
  89 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             125.72  25145  200
  90 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.69  23504  187
  91 Marek Dudkiewicz               Milanówek            125.48  23966  191
  92 Agnieszka Krupka               Krosno               125.31  22806  182
  93 Michał Musielak                Bydgoszcz            125.26   8267   66
  94 Sergiusz Puchalski             Włocławek            124.89   5745   46
  95 Joanna Jewtuch                 Warszawa             124.68  17829  143
  96 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.66  19697  158
  97 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.62  24300  195
  98 Robert Kamiński                Warszawa             124.57  15696  126
  99 Przemysław Rybicki             Otwock               124.51  23533  189
 100 Paweł Kowalski                 Kutno                124.41  12814  103
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Weronika Rudnicka              Ustka                124.22  23851  192
 103 Maciej Rzychoń                 Katowice             124.10   7322   59
 104 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     123.86   9413   76
 105 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             123.75  14355  116
 106 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 107 Bogusław Puchalski             Włocławek            123.12   7387   60
 108 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             123.09  24003  195
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 110 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.98  23490  191
 111 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 112 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 113 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.59  23906  195
 114 Walenty Siemaszko              Lipiany              122.58   7600   62
 115 Beata Wiączkowska              Wrocław              122.51  23277  190
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 117 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 118 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 119 Szymon Płachta                 Warszawa             121.95  11951   98
 120 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.52  11301   93
 121 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.37   6918   57
 123 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.36   8738   72
 124 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.33  23174  191
 125 Rafał Matczak                  Milanówek            121.17   9088   75
 126 Jarosław Sobczak               Warszawa             120.90  19585  162
 127 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 128 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.89  17408  144
 129 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             120.82  22472  186
 130 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.74  23666  196
 131 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 132 Piotr Adamczyk                 Tarnów               120.70   9897   82
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.97  23515  196
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.61   9449   79
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.56  14347  120
 137 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 138 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.41  14568  122
 139 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.39  23043  193
 140 Dorota Zielińska               Piaseczno            119.35  10503   88
 141 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 142 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.67  11274   95
 143 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.66  14595  123
 144 Bartosz Orłowski               Bytom                118.65   3678   31
 145 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 146 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.97  22886  194
 147 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           117.94  10615   90
 148 Ewa Żbikowska                  Warszawa             117.94   4246   36
 149 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.94  22998  195
 150 Michał Kolaj                   Ostróda              117.80  23443  199
 151 Kamil Kister                   Puławy               117.73  23076  196
 152 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.39   7865   67
 153 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             117.23   7620   65
 154 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.18  14296  122
 155 Joanna Żłobicka                Wrocław              117.00   9360   80
 156 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 157 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 158 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.87  10518   90
 159 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              116.86  20334  174
 160 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.86   5025   43
 161 Lucyna Śniadach                Rumia                116.86  15893  136
 162 Stanisław Gasik                Warszawa             116.78  13547  116
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.74   9573   82
 164 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 165 Daniel Janus                   Wąchock              116.61  13993  120
 166 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 167 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 168 Tomasz Łapka                   Opole                116.51  22603  194
 169 Jarosław Michalak              Łódź                 116.37   6982   60
 170 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 171 Krzysztof Bukowski             Milanówek            115.95   4638   40
 172 Jacek Pietruszka               Kraków               115.84  15175  131
 173 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.80  22929  198
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.48  17207  149
 175 Krzysztof Leśniak              Kraków               115.46   9121   79
 176 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 177 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.32  13608  118
 178 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 180 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.18  21653  188
 181 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.00  23001  200
 182 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 183 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77   7575   66
 184 Bogusław Książek               Szczecin             114.77  15609  136
 185 Alicja Kosińska                Szczecin             114.62   4470   39
 186 Anna Stefańska                 Łódź                 114.40  18075  158
 187 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.22  12564  110
 188 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.19  22381  196
 189 Joanna Brychcy                 Katowice             114.08  17796  156
 190 Łukasz Baranowski              Reda                 113.84  22084  194
 191 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.59   8065   71
 192 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.51  17934  158
 193 Magdalena Kublik               Warszawa             113.38  22222  196
 194 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.98   9377   83
 195 Beata Piotrowska               Łódź                 112.76  21198  188
 196 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 197 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 198 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 199 Roman Figiel                   Zawichost            112.18   5048   45
 200 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            112.09  21858  195
 201 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 202 Halina Roszak                  Poznań               111.92  10073   90
 203 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.76  18664  167
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               111.76  12405  111
 205 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 206 Renata Andracka                Zwola                111.47  21179  190
 207 Tomasz Siwiński                Zawiercie            111.29  22259  200
 208 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 209 Piotr Broda                    Sandomierz           111.18  18678  168
 210 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               111.09   6110   55
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 213 Adam Janicki                   Łódź                 110.97  19752  178
 214 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.85  21616  195
 215 Maciej Grąbczewski             Piła                 110.81  14184  128
 216 Jerzy Luter                    Bytom                110.62  15819  143
 217 Jarosław Karp                  Jędrzejów            110.24   4520   41
 218 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 110.18  17959  163
 219 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 220 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 221 Kazimierz Merklejn             Szczecin             109.95  10225   93
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.92  12641  115
 223 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 224 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 225 Sławomir Zabawa                Wałcz                109.65   9320   85
 226 Mateusz Królikowski            Wrocław              109.51   7885   72
 227 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 228 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.42  21555  197
 229 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 230 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 231 Katarzyna Żuławska             Katowice             108.84  10666   98
 232 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.64  17383  160
 233 Piotr Madej                    Wrocław              108.56  12701  117
 234 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 235 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.10  21080  195
 236 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.01  18362  170
 237 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 238 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 239 Mariusz Kubicki                Inowrocław           107.49   7739   72
 240 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14   8893   83
 242 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 243 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 244 Marta Sztajnert                Wisła                106.47   3194   30
 245 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         106.43   6386   60
 246 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 247 Krystyna Augustyniak           Łódź                 106.07   6258   59
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             106.00   5618   53
 249 Jerzy Ciesielski               Łódź                 105.04   5252   50
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 104.93   4617   44
 251 Przemysław Pawlic              Wrocław              104.83  14781  141
 252 Urszula Solarska               Łódź                 104.76  20743  198
 253 Anna Arana                     Warszawa             104.70  20102  192
 254 Zbigniew Rybak                 Warszawa             104.42  18692  179
 255 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 256 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 257 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.92   9145   88
 258 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.71   8089   78
 259 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 260 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 261 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 262 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 263 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 264 Dorota Rudzińska               Warszawa             102.89   8437   82
 265 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 266 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 267 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 268 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   102.64   8006   78
 269 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 270 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.41   6247   61
 271 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.40  14643  143
 272 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 273 Maciej Kuczyński               Gdynia               102.25   8282   81
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 277 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 278 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.13  10619  105
 279 Sławomir Długosz               Ostróda              100.97  14439  143
 280 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           100.93  19378  192
 281 Natalia Kosiba                 Katowice             100.82   3428   34
 282 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 283 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 284 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 285 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 287 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 288 Sławomir Rattay                Zgorzelec             99.32   3675   37
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 290 Agnieszka Kozak                Gdynia                99.18  19042  192
 291 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.66   7005   71
 293 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.38   6914   71
 295 Radosław Więch                 Warszawa              97.27   5058   52
 296 Robert Wagner                  Wrocław               96.97   5721   59
 297 Tomasz Silny                   Gdynia                96.88   5716   59
 298 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 299 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          96.80   3388   35
 300 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 301 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.21   6927   72
 302 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 303 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.78  10153  106
 304 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.11  11223  118
 306 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 307 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 308 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 310 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 311 Anna Lenartowska               Gdynia                93.47   5421   58
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               93.03   5582   60
 313 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 314 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.49  18313  198
 315 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.80   5508   60
 318 Paweł Golubiński               Gdynia                91.39   2833   31
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.99   7552   83
 320 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 321 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              90.18  14789  164
 323 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 324 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 325 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 327 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.64   4655   55
 328 Beata Sekuła                   Szczecin              84.57   3721   44
 329 Paulina Naplocha               Racibórz              84.25   8846  105
 330 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           82.83   4804   58
 331 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 332 Adam Kędzior                   Lublin                82.44   2638   32
 333 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 334 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 335 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.55   4511   56
 336 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 337 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 338 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.57   4414   60
 339 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 340 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 341 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 342 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 343 Mirosław Dejna                 Sampława              57.46  11089  193




Poczekalnia na dzień 13-02-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   3 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   4 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   5 Anna Chybowska                 Sochaczew            103.23   2684   26
   6 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   7 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
   8 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
   9 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  10 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  11 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  12 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  13 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  14 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  15 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  16 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  17 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  18 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  19 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  20 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  21 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  22 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  23 Andrzej Grabiński              Suchedniów           113.67   2728   24
  24 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  25 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  26 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  27 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  28 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  29 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  30 Piotr Szutenberg               Ustka                101.88   2445   24
  31 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  32 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  33 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  34 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  35 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  36 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  37 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  38 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  39 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  40 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  41 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  42 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  43 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  44 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  45 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  46 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  47 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  48 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  49 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  50 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  51 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  52 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  53 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  54 Błażej Fidziński               Dębica                86.95   1913   22
  55 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  56 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  57 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  58 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  59 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  60 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  61 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  62 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  63 Radosław Konca                 Warszawa             137.68   2616   19
  64 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  65 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  66 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  67 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  68 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  69 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  70 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  71 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  72 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  73 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  74 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  75 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  76 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  77 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  78 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  79 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  80 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  81 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  82 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  83 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  84 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  85 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice  96.21   1347   14
  86 Maria Pokorska                 Warszawa              96.21   1347   14
  87 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
  88 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
  89 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  90 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  91 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  92 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
  93 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  94 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
  95 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
  96 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
  97 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
  98 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
  99 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 100 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 101 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 102 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 103 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 104 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 105 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 106 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 107 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            145.42   1745   12
 108 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 109 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 110 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 111 Maciej Czupryniak              Milanówek            126.25   1515   12
 112 Sławomir Buk                   Gliwice              125.83   1510   12
 113 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 114 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            124.92   1499   12
 115 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 116 Adam Jurkowski                 Knurów               122.67   1472   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 119 Monika Lewandowska             Warszawa             118.08   1417   12
 120 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 121 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 122 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 123 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 124 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 125 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 126 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 127 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 128 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 129 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 130 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 131 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 132 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 133 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 134 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 135 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 136 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 137 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 138 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 139 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 140 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 141 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 142 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 143 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 144 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 145 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 146 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 147 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 148 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 149 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 150 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 151 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 152 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 153 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 154 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 155 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 156 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 157 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 158 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 159 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 160 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 161 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 162 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 163 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 164 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 165 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 166 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 167 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 170 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 171 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 172 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 173 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 174 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 175 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 176 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 182 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 186 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 187 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 188 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 189 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 190 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 191 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 192 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 193 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 194 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 195 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 196 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 197 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 198 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 199 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 200 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 201 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 202 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 203 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 206 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 209 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 212 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 213 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 214 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 215 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 216 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 217 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 218 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 219 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 220 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 221 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 222 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 223 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 224 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 225 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 226 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 229 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 230 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 231 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 232 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 233 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 234 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 235 Tomasz Żbikowski               Warszawa              88.20    882   10
 236 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 237 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 238 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 239 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 240 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 241 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 242 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 243 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 244 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 245 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 246 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 249 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 250 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 251 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 252 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 253 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 254 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 255 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 256 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 257 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 258 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 259 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 260 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 261 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 262 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 263 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 264 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 265 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 266 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 267 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 268 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 271 Piotr Rosół                    Warszawa             108.00    648    6
 272 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 273 Jolanta Kosmowska              Warszawa              98.17    589    6
 274 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 275 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 276 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 277 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 278 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 279 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 280 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 281 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 282 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 283 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 284 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 285 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 286 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 287 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 288 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 289 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 290 Krzysztof Pypno                Gliwice              117.40    587    5
 291 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 292 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 293 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 306 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 307 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 308 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 309 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 310 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 311 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 312 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 313 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 316 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 317 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 318 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 319 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 320 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 321 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 322 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 323 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 324 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 325 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 326 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 327 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 328 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 329 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 330 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 331 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 332 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 333 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 334 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 335 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie