Wójtowice10
stycznia
Wójtowice 10-11 stycznia VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
Kościelisko24
stycznia
Kościelisko 24 stycznia IX Mistrzostwa Podhala
Sulęcin14
lutego
Sulęcin 14-15 lutego II Turniej o Puchar Burmistrza Sulęcina Grand Prix 2009
Wczasy scrabblowe i Mistrzostwa Podhala24 stycznia 2009 — IX Mistrzostwa PodhalaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IX Mistrzostwa PodhalaKościelisko, 24 stycznia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Wczasy scrabblowe i Mistrzostwa PodhalaWczasy nie obfitowały w tym roku w nadmiar uczestników. Ale w doborowym gronie została przetestowana nowa forma gry... nazwana od autora Stanisława Rydzika "GOŚCIÓWKĄ".

Ta gra to belgijka na dwa stojaki. Układa się najpierw wyraz z jednego, potem z drugiego stojaka a wynikiem jest suma punktów. Czas na ruch to 5 minut. Testy nowej gry wypadły bardziej niż zachęcająco. Ogromne zróżnicowanie proponowanych rozwiązań, siódemki... naprawdę warto w gościówkę zagrać.

W punktacji długofalowej zwyciężył Tomasz Zwoliński wyprzedzając o 3 punkty Stanisława Rydzika, który w tym roku w większości rozegranych turniejów był drugi. Również drugi był w rozegranych na zakończenie wczasów Mistrzostwach Podhala. Nowym Mistrzem Podhala został nie po raz pierwszy zresztą Kamil Górka. Ciekawostką tego turnieju było to, że 20% uczestników stanowili Mistrzowie Polski.

Punktacja długofalowa wczasów scrabblowych Kościelisko 2009

relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Mistrzostwa Podhala
VII Mistrzostwa Podhala
VI Mistrzostwa Podhala


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 7
- system: połówkowy (rundy 1-6), duńczyk (runda 7)
Miejsce rozgrywekWDW Kościelisko
Zakopane - Kościelisko
Obrońca tytułuStanisław Rydzik
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 24 stycznia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
- młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NagrodyPuchar Starosty Tatrzańskiego, nagroda pieniężna lub rzeczowa.
OrganizatorzyAndrzej Lożyński
tel. 602 278 365


Wyniki turnieju IX Mistrzostwa Podhala

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 145.13      7.0     3013     1230      688
  2 Stanisław       Rydzik               Warszawa               143.38      5.0     2975     1006      528
  3 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             131.25      5.0     2965     1016      376
  4 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.96      5.0     2877     1030      618
  5 Jerzy           Matyasik             Kraków                 120.42      5.0     2505     1043       78
  6 Jarosław        Borowski             Bielsk Podlaski        133.33      4.0     2882      968      251
  7 Tomasz          Ciejka               Kraków                 133.91      4.0     2842      851      524
  8 Jan             Kozłowski            Kraków                 125.20      4.0     2823      929      154
  9 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                137.18      4.0     2782      912      140
 10 Justyna         Górka                Kraków                 135.42      4.0     2654      932       18
 11 Waldemar        Czerwoniec           Warszawa               127.94      4.0     2644      951      102
 12 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         124.55      4.0     2481      890       29
 13 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    123.95      3.0     2676      759       48
 14 Agnieszka       Krupka               Krosno                 124.78      3.0     2662      850      -97
 15 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.47      3.0     2619      817      -81
 16 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      2.5     2393      634      121
 17 Adam            Janicki              Łódź                   103.59      2.5     2349      650     -166
 18 Piotr           Broda                Sandomierz             100.00      2.5     2337      588      199
 19 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           106.21      2.5     2269      584     -162
 20 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              122.92      2.0     2461      658     -195
 21 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      1.5     2133      465     -127
 22 Anna            Arana                Warszawa               103.09      1.5     2058      504     -489
 23 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.5     1979      494     -457
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IX Mistrzostwa Podhala



	Kamil Górka 145.13 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              123.95 +  481: 320  174
    2     3 Sławomir       Piotrowski            124.55 +  417: 307  175
    3     1 Jan            Kozłowski             125.20 +  453: 319  175
    4     1 Agnieszka      Krupka                124.78 +  448: 422  175
    5     1 Waldemar       Czerwoniec            127.94 +  408: 333  178
    6     1 Jarosław       Borowski              133.33 +  419: 360  183
    7     1 Jerzy          Matyasik              120.42 +  387: 264  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  /  7 175.71




	Stanisław Rydzik 143.38 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  459: 346  173
    2     5 Agnieszka      Krupka                124.78 -  403: 438   75
    3     5 Adam           Janicki               103.59 +  491: 270  154
    4     3 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  416: 264  168
    5     3 Jarosław       Borowski              133.33 -  356: 455   83
    6     3 Waldemar       Czerwoniec            127.94 +  376: 352  178
    7     3 Jan            Kozłowski             125.20 +  474: 322  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  7 143.71




	Tomasz Zwoliński 137.18 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Dudkiewicz            122.92 +  517: 290  173
    2     2 Justyna        Górka                 135.42 +  393: 365  185
    3     2 Waldemar       Czerwoniec            127.94 -  378: 430   78
    4     4 Jarosław       Borowski              133.33 -  325: 530   83
    5     5 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  403: 311  150
    6     5 Sławomir       Piotrowski            124.55 +  459: 279  175
    7     4 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  307: 437   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     912  /  7 130.29




	Justyna Górka 135.42 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jerzy          Matyasik              120.42 +  414: 291  170
    2     2 Tomasz         Zwoliński             137.18 -  365: 393   87
    3     6 Sławomir       Piotrowski            124.55 +  346: 345  175
    4     5 Jan            Kozłowski             125.20 -  331: 434   75
    5     6 Tomasz         Ciejka                133.91 +  408: 362  184
    6     6 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  361: 430   68
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  429: 381  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     932  /  7 133.14




	Tomasz Ciejka 133.91 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  361: 382   68
    2     7 Anna           Arana                 103.09 +  384: 323  153
    3     8 Sylwia         Buks                  100.00 +  521: 320  150
    4     6 Jerzy          Matyasik              120.42 -  309: 339   70
    5     6 Justyna        Górka                 135.42 -  362: 408   85
    6     7 Piotr          Broda                 100.00 +  454: 251  150
    7     5 Agnieszka      Krupka                124.78 +  451: 295  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     851  /  7 121.57




	Jarosław Borowski 133.33 Bielsk Podlaski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Maria          Krzyżanowska          106.21 +  436: 298  156
    2     1 Łukasz         Bobowski              131.25 +  471: 453  181
    3     3 Agnieszka      Krupka                124.78 -  304: 389   75
    4     4 Tomasz         Zwoliński             137.18 +  530: 325  187
    5     3 Stanisław      Rydzik                143.38 +  455: 356  193
    6     1 Kamil          Górka                 145.13 -  360: 419   95
    7     2 Łukasz         Bobowski              131.25 -  326: 391   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     968  /  7 138.29




	Łukasz Bobowski 131.25 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Adam           Janicki               103.59 +  528: 287  154
    2     1 Jarosław       Borowski              133.33 -  453: 471   83
    3     4 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  439: 426  173
    4     2 Waldemar       Czerwoniec            127.94 +  369: 316  178
    5     2 Jan            Kozłowski             125.20 +  433: 363  175
    6     2 Jerzy          Matyasik              120.42 -  352: 400   70
    7     2 Jarosław       Borowski              133.33 +  391: 326  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1016  /  7 145.14




	Waldemar Czerwoniec 127.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Arana                 103.09 +  464: 305  153
    2     4 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 +  395: 362  168
    3     2 Tomasz         Zwoliński             137.18 +  430: 378  187
    4     2 Łukasz         Bobowski              131.25 -  316: 369   81
    5     1 Kamil          Górka                 145.13 -  333: 408   95
    6     3 Stanisław      Rydzik                143.38 -  352: 376   93
    7     6 Zbigniew       Wietecki              123.95 +  354: 344  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  /  7 135.86




	Jan Kozłowski 125.20 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  451: 336  150
    2     6 Blanka         Zwolińska             100.00 +  504: 244  150
    3     1 Kamil          Górka                 145.13 -  319: 453   95
    4     5 Justyna        Górka                 135.42 +  434: 331  185
    5     2 Łukasz         Bobowski              131.25 -  363: 433   81
    6     4 Agnieszka      Krupka                124.78 +  430: 398  175
    7     3 Stanisław      Rydzik                143.38 -  322: 474   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     929  /  7 132.71




	Agnieszka Krupka 124.78 Krosno                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Piotr          Broda                 100.00 +  365: 343  150
    2     5 Stanisław      Rydzik                143.38 +  438: 403  193
    3     3 Jarosław       Borowski              133.33 +  389: 304  183
    4     1 Kamil          Górka                 145.13 -  422: 448   95
    5     4 Jerzy          Matyasik              120.42 -  355: 380   70
    6     4 Jan            Kozłowski             125.20 -  398: 430   75
    7     5 Tomasz         Ciejka                133.91 -  295: 451   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     850  /  7 121.43




	Sławomir Piotrowski 124.55 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sylwia         Buks                  100.00 +  395: 272  150
    2     3 Kamil          Górka                 145.13 -  307: 417   95
    3     6 Justyna        Górka                 135.42 -  345: 346   85
    4    10 Blanka         Zwolińska             100.00 +  394: 307  150
    5     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  369: 318  173
    6     5 Tomasz         Zwoliński             137.18 -  279: 459   87
    7     8 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  392: 333  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     890  /  7 127.14




	Zbigniew Wietecki 123.95 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 145.13 -  320: 481   95
    2    11 Adam           Janicki               103.59 -  408: 431   54
    3    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  254: 379   50
    4    11 Marek          Dudkiewicz            122.92 +  404: 354  173
    5    10 Maria          Krzyżanowska          106.21 +  518: 316  156
    6     8 Anna           Arana                 103.09 +  428: 313  153
    7     6 Waldemar       Czerwoniec            127.94 -  344: 354   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  7 108.43




	Andrzej Kwiatkowski 123.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                143.38 -  346: 459   93
    2     8 Maria          Krzyżanowska          106.21 +  391: 370  156
    3     4 Łukasz         Bobowski              131.25 -  426: 439   81
    4     7 Adam           Janicki               103.59 +  401: 309  154
    5     7 Sławomir       Piotrowski            124.55 -  318: 369   75
    6     9 Marek          Dudkiewicz            122.92 +  356: 325  173
    7     7 Justyna        Górka                 135.42 -  381: 429   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     817  /  7 116.71




	Marek Dudkiewicz 122.92 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Zwoliński             137.18 -  290: 517   87
    2    10 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  465: 333  150
    3     7 Jerzy          Matyasik              120.42 -  266: 421   70
    4    11 Zbigniew       Wietecki              123.95 -  354: 404   74
    5    11 Blanka         Zwolińska             100.00 +  442: 211  150
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  325: 356   73
    7     9 Adam           Janicki               103.59 -  319: 414   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  7  94.00




	Jerzy Matyasik 120.42 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Justyna        Górka                 135.42 -  291: 414   85
    2     9 Piotr          Broda                 100.00 +  410: 344  150
    3     7 Marek          Dudkiewicz            122.92 +  421: 266  173
    4     6 Tomasz         Ciejka                133.91 +  339: 309  184
    5     4 Agnieszka      Krupka                124.78 +  380: 355  175
    6     2 Łukasz         Bobowski              131.25 +  400: 352  181
    7     1 Kamil          Górka                 145.13 -  264: 387   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1043  /  7 149.00




	Mariola Osajda-Matczak 117.96 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Ciejka                133.91 +  382: 361  184
    2     4 Waldemar       Czerwoniec            127.94 -  362: 395   78
    3     9 Blanka         Zwolińska             100.00 +  481: 206  150
    4     3 Stanisław      Rydzik                143.38 -  264: 416   93
    5     8 Anna           Arana                 103.09 +  521: 213  153
    6     6 Justyna        Górka                 135.42 +  430: 361  185
    7     4 Tomasz         Zwoliński             137.18 +  437: 307  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  7 147.14




	Maria Krzyżanowska 106.21 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jarosław       Borowski              133.33 -  298: 436   83
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  370: 391   73
    3    11 Piotr          Broda                 100.00 -  280: 454   50
    4    12 PAUZA
    5    10 Zbigniew       Wietecki              123.95 -  316: 518   74
    6    10 Adam           Janicki               103.59 +  368: 338  154
    7    10 Sylwia         Buks                  100.00 +  337: 294  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  6  97.33




	Adam Janicki 103.59 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Łukasz         Bobowski              131.25 -  287: 528   81
    2    11 Zbigniew       Wietecki              123.95 +  431: 408  174
    3     5 Stanisław      Rydzik                143.38 -  270: 491   93
    4     7 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  309: 401   73
    5    12 PAUZA
    6    10 Maria          Krzyżanowska          106.21 -  338: 368   56
    7     9 Marek          Dudkiewicz            122.92 +  414: 319  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Anna Arana 103.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Czerwoniec            127.94 -  305: 464   78
    2     7 Tomasz         Ciejka                133.91 -  323: 384   84
    3    12 PAUZA
    4     8 Piotr          Broda                 100.00 +  321: 319  150
    5     8 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  213: 521   68
    6     8 Zbigniew       Wietecki              123.95 -  313: 428   74
    7    11 Blanka         Zwolińska             100.00 -  283: 431   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     504  /  6  84.00




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jan            Kozłowski             125.20 -  336: 451   75
    2    10 Marek          Dudkiewicz            122.92 -  333: 465   73
    3    10 Zbigniew       Wietecki              123.95 +  379: 254  174
    4     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  401: 307  150
    5     5 Tomasz         Zwoliński             137.18 -  311: 403   87
    6    12 PAUZA
    7     8 Sławomir       Piotrowski            124.55 -  333: 392   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  6 105.67




	Piotr Broda 100.00 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Agnieszka      Krupka                124.78 -  343: 365   75
    2     9 Jerzy          Matyasik              120.42 -  344: 410   70
    3    11 Maria          Krzyżanowska          106.21 +  454: 280  156
    4     8 Anna           Arana                 103.09 -  319: 321   53
    5     9 Sylwia         Buks                  100.00 +  326: 308  150
    6     7 Tomasz         Ciejka                133.91 -  251: 454   84
    7    12 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  /  6  98.00




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Sławomir       Piotrowski            124.55 -  272: 395   75
    2    12 PAUZA
    3     8 Tomasz         Ciejka                133.91 -  320: 521   84
    4     9 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  307: 401   50
    5     9 Piotr          Broda                 100.00 -  308: 326   50
    6    11 Blanka         Zwolińska             100.00 +  332: 280  150
    7    10 Maria          Krzyżanowska          106.21 -  294: 337   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     465  /  6  77.50




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 PAUZA
    2     6 Jan            Kozłowski             125.20 -  244: 504   75
    3     9 Mariola        Osajda-Matczak        117.96 -  206: 481   68
    4    10 Sławomir       Piotrowski            124.55 -  307: 394   75
    5    11 Marek          Dudkiewicz            122.92 -  211: 442   73
    6    11 Sylwia         Buks                  100.00 -  280: 332   50
    7    11 Anna           Arana                 103.09 +  431: 283  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     494  /  6  82.33


Wyniki poszczególnych rund turnieju IX Mistrzostwa Podhala



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Zbigniew       Wietecki              481: 320
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                346: 459
   3 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            517: 290
   4 Jerzy          Matyasik             - Justyna        Górka                 291: 414
   5 Tomasz         Ciejka               - Mariola        Osajda-Matczak        361: 382
   6 Maria          Krzyżanowska         - Jarosław       Borowski              298: 436
   7 Łukasz         Bobowski             - Adam           Janicki               528: 287
   8 Anna           Arana                - Waldemar       Czerwoniec            305: 464
   9 Jan            Kozłowski            - Katarzyna      Bogusławska           451: 336
  10 Piotr          Broda                - Agnieszka      Krupka                343: 365
  11 Sławomir       Piotrowski           - Sylwia         Buks                  395: 272
  12 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Łukasz         Bobowski              471: 453
   2 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             365: 393
   3 Kamil          Górka                - Sławomir       Piotrowski            417: 307
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Waldemar       Czerwoniec            362: 395
   5 Agnieszka      Krupka               - Stanisław      Rydzik                438: 403
   6 Jan            Kozłowski            - Blanka         Zwolińska             504: 244
   7 Tomasz         Ciejka               - Anna           Arana                 384: 323
   8 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           370: 391
   9 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Broda                 410: 344
  10 Marek          Dudkiewicz           - Katarzyna      Bogusławska           465: 333
  11 Zbigniew       Wietecki             - Adam           Janicki               408: 431
  12 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jan            Kozłowski             453: 319
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Tomasz         Zwoliński             430: 378
   3 Agnieszka      Krupka               - Jarosław       Borowski              389: 304
   4 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Bobowski              426: 439
   5 Adam           Janicki              - Stanisław      Rydzik                270: 491
   6 Sławomir       Piotrowski           - Justyna        Górka                 345: 346
   7 Marek          Dudkiewicz           - Jerzy          Matyasik              266: 421
   8 Sylwia         Buks                 - Tomasz         Ciejka                320: 521
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Blanka         Zwolińska             481: 206
  10 Katarzyna      Bogusławska          - Zbigniew       Wietecki              379: 254
  11 Piotr          Broda                - Maria          Krzyżanowska          454: 280
  12 Anna           Arana                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agnieszka      Krupka               - Kamil          Górka                 422: 448
   2 Waldemar       Czerwoniec           - Łukasz         Bobowski              316: 369
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        416: 264
   4 Jarosław       Borowski             - Tomasz         Zwoliński             530: 325
   5 Justyna        Górka                - Jan            Kozłowski             331: 434
   6 Tomasz         Ciejka               - Jerzy          Matyasik              309: 339
   7 Adam           Janicki              - Andrzej        Kwiatkowski           309: 401
   8 Anna           Arana                - Piotr          Broda                 321: 319
   9 Katarzyna      Bogusławska          - Sylwia         Buks                  401: 307
  10 Blanka         Zwolińska            - Sławomir       Piotrowski            307: 394
  11 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Dudkiewicz            404: 354
  12 Maria          Krzyżanowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Waldemar       Czerwoniec           - Kamil          Górka                 333: 408
   2 Łukasz         Bobowski             - Jan            Kozłowski             433: 363
   3 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Borowski              356: 455
   4 Jerzy          Matyasik             - Agnieszka      Krupka                380: 355
   5 Tomasz         Zwoliński            - Katarzyna      Bogusławska           403: 311
   6 Justyna        Górka                - Tomasz         Ciejka                408: 362
   7 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Kwiatkowski           369: 318
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Anna           Arana                 521: 213
   9 Sylwia         Buks                 - Piotr          Broda                 308: 326
  10 Zbigniew       Wietecki             - Maria          Krzyżanowska          518: 316
  11 Blanka         Zwolińska            - Marek          Dudkiewicz            211: 442
  12 Adam           Janicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jarosław       Borowski             - Kamil          Górka                 360: 419
   2 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              352: 400
   3 Stanisław      Rydzik               - Waldemar       Czerwoniec            376: 352
   4 Jan            Kozłowski            - Agnieszka      Krupka                430: 398
   5 Tomasz         Zwoliński            - Sławomir       Piotrowski            459: 279
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Justyna        Górka                 430: 361
   7 Piotr          Broda                - Tomasz         Ciejka                251: 454
   8 Anna           Arana                - Zbigniew       Wietecki              313: 428
   9 Marek          Dudkiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           325: 356
  10 Maria          Krzyżanowska         - Adam           Janicki               368: 338
  11 Sylwia         Buks                 - Blanka         Zwolińska             332: 280
  12 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              387: 264
   2 Łukasz         Bobowski             - Jarosław       Borowski              391: 326
   3 Jan            Kozłowski            - Stanisław      Rydzik                322: 474
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mariola        Osajda-Matczak        307: 437
   5 Tomasz         Ciejka               - Agnieszka      Krupka                451: 295
   6 Zbigniew       Wietecki             - Waldemar       Czerwoniec            344: 354
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Justyna        Górka                 381: 429
   8 Katarzyna      Bogusławska          - Sławomir       Piotrowski            333: 392
   9 Adam           Janicki              - Marek          Dudkiewicz            414: 319
  10 Maria          Krzyżanowska         - Sylwia         Buks                  337: 294
  11 Blanka         Zwolińska            - Anna           Arana                 431: 283
  12 Piotr          Broda                - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-02-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             149.98  29096  194
   2 Kamil Górka                    Kraków               147.03  28377  193
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  20166  138
   4 Dariusz Dzierża                Londyn               145.06   7398   51
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.37  28152  195
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.94  27204  189
   8 Marcin Mroziuk                 Warszawa             142.97  11152   78
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.28  27549  195

  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.01  27497  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.20  27423  197
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              138.94  26954  194
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.89  27500  198
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.57  24249  175
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.41  27406  198
  18 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.11  16573  120
  20 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117

  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  24955  181
  22 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  23 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.40  25694  187
  24 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.36  26098  190
  25 Mariusz Skrobosz               Warszawa             136.94  26703  195
  26 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  27 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  28 Dawid Pikul                    Poznań               135.97  25698  189
  29 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  30 Paweł Jackowski                Warszawa             135.58  26167  193

  31 Justyna Górka                  Kraków               135.34  26662  197
  32 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  33 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  25709  191
  34 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.47  26356  196
  35 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              133.72  14843  111
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.42  23348  175
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  26104  196
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.41  25290  191
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.29  26325  199
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  48 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.59  25529  194
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  50 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  
  51 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  52 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.56  18540  142
  53 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  54 Irena Sołdan                   Rumia                130.29  25667  197
  55 Michał Trumpus                 Wrocław              130.14   5726   44
  56 Artur Irzyk                    Kraków               130.13  13273  102
  57 Przemysław Rybicki             Otwock               130.01  25742  198
  58 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  59 Marek Roszak                   Poznań               129.85  24932  192
  60 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  
  61 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  62 Maciej Michalak                Łódź                 129.73  16605  128
  63 Paweł Janaś                    Głogów               129.39  24972  193
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.02  21159  164
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Jakub Nalepa                   Gliwice              128.77  14551  113
  67 Małgorzata Sulejewska          Kraków               128.30  23350  182
  68 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             128.18  13972  109
  69 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  70 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  
  71 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  72 Bogusław Szyszka               Oława                127.22  11831   93
  73 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.98  25269  199
  74 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.96  25393  200
  75 Adam Klimont                   Wałcz                126.87  24612  194
  76 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  77 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  78 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  79 Robert Głowacki                Łódź                 126.11  23330  185
  80 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  
  81 Jan Kozłowski                  Kraków               125.70  14581  116
  82 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  125.61  10426   83
  83 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.56  23856  190
  84 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  85 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23580  188
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               125.30  17041  136
  87 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.22  12397   99
  88 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  89 Michał Ozimiński               Łódź                 124.57  24789  199
  90 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  
  91 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  92 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.17  23592  190
  93 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  94 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  95 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  96 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.08  24195  195
  97 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.98  23805  192
  98 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  99 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 100 Marek Dudkiewicz               Milanówek            123.39  24185  196
 
 101 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 102 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 103 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.36  23685  192
 104 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.32  23554  191
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.14  24629  200
 106 Artur Koszel                   Warszawa             123.12  14898  121
 107 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 108 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 109 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 110 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 111 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 112 Weronika Rudnicka              Ustka                122.05  24288  199
 113 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 114 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.89  23159  190
 115 Maciej Perzyński               Piła                 121.62   7662   63
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 117 Jerzy Matyasik                 Kraków               121.44  23802  196
 118 Arkadiusz Biegun               Kraków               121.10  12473  103
 119 Daniel Janus                   Wąchock              120.81  19450  161
 120 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.79  23917  198
 121 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 122 Łukasz Bryła                   Mielec               120.46   5782   48
 123 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.38  21066  175
 124 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 125 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 126 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 127 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 128 Beata Piotrowska               Łódź                 120.07  21253  177
 129 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 130 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 131 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.59   7295   61
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 135 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 136 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 137 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.04  21308  179
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 141 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 142 Halina Roszak                  Poznań               118.25  16673  141
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.84  21447  182
 146 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 147 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 149 Tomasz Łapka                   Opole                117.31  22523  192
 150 Bartosz Orłowski               Bytom                117.05  18845  161
 151 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 152 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 153 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 154 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.55  12471  107
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.28  23255  200
 157 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 158 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 159 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 160 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.85  14829  128
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 162 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 163 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 165 Anna Stefańska                 Łódź                 115.14  22797  198
 166 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.12   4835   42
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.93  11953  104
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.88  20909  182
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 174 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.76  18017  157
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.68  19839  173
 176 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.65  22472  196
 177 Marta Dobrzańska               Kraków               114.57  12717  111
 178 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 182 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 183 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.90  21641  190
 184 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 185 Michał Kolaj                   Ostróda              113.75  21953  193
 186 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.57  22032  194
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 188 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 189 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 190 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 191 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 192 Rafał Skibicki                 Lębork               112.92  21906  194
 193 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 194 Magdalena Kublik               Warszawa             112.69  20623  183
 195 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 196 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 197 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 198 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.24  16051  143
 199 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.13  22089  197
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 202 Bogusław Książek               Szczecin             111.76  20340  182
 203 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 204 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 205 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.33   8016   72
 206 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.24  17354  156
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Renata Andracka                Poznań               110.95   6546   59
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 212 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.70  18155  164
 213 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.65  21023  190
 214 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 215 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 216 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 217 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.27  10476   95
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 220 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 221 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 222 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 223 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 224 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.62  16662  152
 225 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 226 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.51  11718  107
 227 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 228 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 229 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 230 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 231 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 232 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 233 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 234 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.63  12377  115
 237 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 238 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 239 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.88  20628  193
 240 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 241 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 106.48  20870  196
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 243 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 244 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 245 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 246 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.30  20622  194
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.06  20469  193
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21086  199
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.70  16700  158
 251 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 252 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 253 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 254 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 255 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 256 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 257 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 258 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 259 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 260 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 261 Adam Janicki                   Łódź                 103.74  20540  198
 262 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 263 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.46   4966   48
 265 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 266 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.22  10941  106
 267 Kazimierz Merklejn             Szczecin             103.02   9272   90
 268 Mariusz Makuch                 Zator                102.94   3706   36
 269 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 270 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 271 Izabela  Potęga                Łódź                 102.29   4296   42
 272 Anna Arana                     Warszawa             102.16  19308  189
 273 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 274 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 275 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 276 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 278 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 279 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 280 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 281 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 282 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 283 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.66   5880   59
 284 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.42  19189  193
 285 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          99.18  11703  118
 286 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.17   7140   72
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 288 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 290 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 291 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 292 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 293 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 294 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.82   7358   76
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 296 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 297 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 298 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 299 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               95.45   4200   44
 300 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 301 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 302 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 304 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   93.65   3465   37
 305 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.04   4187   45
 306 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 307 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 308 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 309 Jacek Cichecki                 Józefów               92.23   8116   88
 310 Katarzyna Bogusławska          Piastów               91.95   3402   37
 311 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.28   7211   79
 312 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 313 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 314 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 315 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 316 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.60   6899   77
 317 Wojciech Obremski              Legnica               88.99   6407   72
 318 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 319 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 320 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 321 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 322 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 323 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 324 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.18   6974   80
 325 Sylwia Buks                    Warszawa              86.12   8526   99
 326 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.47   9915  116
 327 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 328 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 329 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.29  10368  123
 330 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 331 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 332 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 333 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.08   6771   89
 336 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 337 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 338 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 14-02-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             121.48   3280   27
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.00   3267   27
  11 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  12 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  13 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  14 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  15 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  16 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  17 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  18 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  19 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  20 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  21 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  22 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  23 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  24 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  27 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  28 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Maciej Stolarczyk              Zator                111.67   2680   24
  32 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  33 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  35 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  38 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  39 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  40 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               102.75   2466   24
  41 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  42 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  43 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  44 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  45 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  46 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  47 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  48 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  49 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  50 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             93.92   2254   24
  51 Szymon Stolarczyk              Zator                 93.88   2253   24
  52 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  53 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  54 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  55 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  56 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  57 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  58 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  59 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  60 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  61 Anna Czarnecka                 Zgierz                99.17   2281   23
  62 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  63 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  64 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  65 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  66 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  67 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  68 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  69 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  70 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  71 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  72 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  73 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  74 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  75 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  76 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  77 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  78 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  79 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  80 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  81 Piotr Domański                 Łódź                 117.39   2113   18
  82 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  83 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  84 Maciej Pilc                    Poznań                99.83   1797   18
  85 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  86 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  87 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  88 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  89 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  90 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  91 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  92 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  93 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  94 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  95 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  96 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  97 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  98 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  99 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 100 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 101 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 102 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 103 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 104 Piotr Broda                    Sandomierz            91.46   1189   13
 105 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 106 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 107 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 108 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 109 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 110 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 111 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 115 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 116 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 117 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 118 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 119 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 121 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 122 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 123 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 124 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 125 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 126 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 127 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 128 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 129 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 130 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 133 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 134 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 135 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 136 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 137 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 138 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 139 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 140 Wojciech Wróbel                Zator                101.75   1221   12
 141 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 142 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 143 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 144 Maurycy Machnio                Lipiany              100.58   1207   12
 145 Błażej Fuczek                  Przeciszów           100.50   1206   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 150 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 151 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 152 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 153 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 154 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 155 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 156 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 157 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 158 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 166 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 168 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 169 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 170 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 171 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 172 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 173 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 174 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 175 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 181 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 182 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 183 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 184 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 185 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 186 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 187 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 188 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 189 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 190 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 191 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 192 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 193 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 194 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 199 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 200 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 201 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 202 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 203 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 204 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 205 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 206 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 207 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 210 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 211 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            78.73    866   11
 212 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 213 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 214 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 216 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 217 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 218 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 221 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 222 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 223 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Rafał Horoszko                 Przeciszów            71.27    784   11
 226 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 231 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 232 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 233 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 234 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 235 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 236 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 237 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 238 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 239 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 240 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 241 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 242 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 243 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 244 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 245 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 246 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 247 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 248 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 249 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 250 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 251 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 252 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 253 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 254 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 255 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 256 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 257 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 258 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 259 Adrian Szczepanik              Zator                 97.57    683    7
 260 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 261 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 262 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 263 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 264 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 265 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 266 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 267 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 268 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 271 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 272 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 273 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 274 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 275 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 276 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 277 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 280 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 281 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 282 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 283 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 284 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 285 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 286 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 287 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 288 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 289 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 290 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 291 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 292 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 293 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 294 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 295 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 296 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 297 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 298 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 299 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 300 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 301 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 302 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 303 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 304 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 305 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 306 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 307 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 308 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 309 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 310 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 311 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 312 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 313 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 314 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 315 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 316 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 317 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 318 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 319 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 320 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 321 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 322 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 323 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 324 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie