Ostróda30
kwietnia
Ostróda 30- 3 maja VI Klubowe Mistrzostwa Polski
Inowrocław 7
maja
Inowrocław 7- 8 maja XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Warszawa 7
maja
Warszawa 7 maja Bemowski Piknik Rodzinny
Jubileuszowe Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej07 - 08 maja 2011 — XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 07 - 08 maja 2011

Konkurs Relacja z turnieju


Już piętnasty raz rozegrane zostały Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej a czternasty raz w Inowrocławiu. Stanisław Rydzik przyjechał na turniej z twardym postanowieniem żeby zdobyć wreszcie kryształowe jajo. Po dziesiątej rundzie zajmował drugie miejsce za Michałem Alabrudzińskim ze strata 1 punktu. W jedenastej spotkali się w bezpośrednim pojedynku. Gościu wygrał i obaj powtórnie skrzyżowali blanki w rundzie finałowej. Walka była bardzo zacięta. Ostatecznie wygrał Michał 390:395. Stasio spadł na czwarte miejsce, a do najniższego pudła zabrakło mu 14 punktów.

Michał poza mistrzostwem Ziemi Kujawskiej, za które oprócz kryształowego jaja dostał telewizor, zdobył również nagrodę za najdroższy ruch oraz nagrodę dla najlepszego kujawiaka. Wicemistrzowski tytuł wywalczył Krzysztof Mówka a trzeci był Marek Syczuk. Najlepszą zawodniczką turnieju została Mariola Osajda Matczak a tytuł najlepszego zawodnika z Inowrocławia zdobył Mariusz Kubicki. Mnóstwo nagród i upominków przygotował jak zawsze organizator Grzegorz Kaczmarek.

W turnieju wzięło udział 55 osób.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 80)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Toruńska 60
88 – 100 Inowrocław
mapa
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 7 maja (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 8 maja (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe20 zł (19 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 12,5 zł za dzień
młodzież szkolna — 7,5 zł za dzień (do liceum włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdwe własnym zakresie
mapa
Wyżywieniewe własnym zakresie
na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami
NoclegiRezerwacja we własnym zakresie

Najdalej ale najtaniej:
- Schronisko turystyczne — ul. Rakowicza 93 — tel. 52 355 53 64
- MANSARDA-POKOJE — ul. Solankowa 50 — tel. 52 355 03 25 lub 603 599 467

Blisko ale drożej:
- Hotel „Park” — ul. Świętokrzyska 107 — tel. 52 355 53 73
- Sanatorium „Metalowiec” — ul. Świętokrzyska 76 — tel. 52 355 11 22
- Sanatorium „Energetyk” — ul. Wilkońskiego 2 — tel. 52 357 90 15
NagrodyI miejsce — puchar „Kryształowe Jajo Świąteczne”, nagroda rzeczowa, dyplom
II i III — nagrody rzeczowe, dyplomy
Nagrody rzeczowe do X miejsca

Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub „Kopernik” KSM 88-100 Inowrocław ul. Toruńska 60
tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716
SponsorzyPatronat medialny Gazeta Pomorska i Radio „GRA” oraz serwis internetowy www.inowroclaw.info.pl


Wyniki turnieju XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              144.76     10.0     5075     1930      987
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               146.28      9.0     5122     1904      917
  3 Marek           Syczuk               Warszawa               139.16      9.0     5083     1885      438
  4 Stanisław       Rydzik               Warszawa               142.32      9.0     5069     1896      810
  5 Kamil           Kister               Puławy                 127.19      8.0     5151     1833      622
  6 Piotr           Pietuchowski         Białystok              131.41      8.0     4898     1689      518
  7 Mirosław        Uglik                Warszawa               145.09      8.0     4853     1711      399
  8 Dawid           Pikul                Poznań                 144.07      8.0     4793     1747      466
  9 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              122.17      8.0     4664     1631      411
 10 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              137.50      8.0     4596     1705      249
 11 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         123.45      8.0     4440     1792      -30
 12 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.27      7.0     4939     1707      613
 13 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               124.26      7.0     4860     1518      701
 14 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               150.11      7.0     4722     1646      421
 15 Aleksander      Puchalski            Włocławek              132.05      7.0     4672     1647      666
 16 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              131.26      7.0     4505     1608      361
 17 Piotr           Broda                Sandomierz             117.76      7.0     4435     1646      167
 18 Łukasz          Baranowski           Reda                   124.12      7.0     4417     1637     -161
 19 Zbigniew        Rybak                Warszawa               110.50      7.0     4279     1408      309
 20 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.96      7.0     4149     1490     -174
 21 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               143.96      6.5     4530     1583      135
 22 Rafał           Matczak              Milanówek              134.47      6.0     4827     1409      409
 23 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             113.62      6.0     4752     1453      164
 24 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.28      6.0     4693     1418      210
 25 Magdalena       Kublik               Warszawa               120.71      6.0     4468     1433      -28
 26 Stanisław       Gasik                Warszawa               120.21      6.0     4401     1395       18
 27 Jakub           Błażejewski          Poznań                 100.00      6.0     4192     1328     -378
 28 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                125.70      6.0     4170     1434     -398
 29 Katarzyna       Dębska               Ostróda                102.30      6.0     4164     1287      -77
 30 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           100.00      6.0     4015     1378     -287
 31 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             101.78      6.0     3931     1347      -67
 32 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      6.0     3927     1301     -232
 33 Kamil           Piecewicz            Nowe Miasto Lubawskie   102.62      5.5     4059     1414     -519
 34 Paulina         Mech                 Kraków                 115.31      5.0     4754     1216      403
 35 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                132.43      5.0     4341     1299       35
 36 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      5.0     4133     1230     -410
 37 Sławomir        Długosz              Ostróda                110.32      5.0     3950     1339     -323
 38 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 100.00      5.0     3937     1146      -43
 39 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               100.76      5.0     3926     1283     -455
 40 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      5.0     3862     1224     -385
 41 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             120.60      4.5     4329     1223      -23
 42 Renata          Andracka             Zwola                  108.65      4.5     4205     1221     -506
 43 Mariusz         Michalski            Inowrocław             104.04      4.0     4107     1054      -97
 44 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               100.00      4.0     3633     1092     -734
 45 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              122.58      4.0     2663      888       72
 46 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      3.5     3956      969       97
 47 Katarzyna       Poziomka             Inowrocław             100.00      3.5     3680      909     -102
 48 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      3.5     3502      883      -63
 49 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              116.84      3.0     2363      775     -134
 50 Urszula         Kubicka              Inowrocław             100.00      2.5     3290      811     -531
 51 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      2.0     2200      619     -249
 52 Agnieszka       Wiśniewska           Inowrocław             100.00      2.0     2098      574     -248
 53 Joanna          Zacharewicz          Bydgoszcz              100.00      1.0     2103      507     -525
 54 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     2407      588    -1919
 55 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      0.0        0        0        0
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Mariusz Skrobosz 150.11 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dariusz        Nawrocki              116.84 +  406: 286  167
    2    14 Renata         Andracka              108.65 +  494: 267  159
    3     5 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  473: 353  176
    4     3 Łukasz         Baranowski            124.12 +  412: 392  174
    5     2 Stanisław      Rydzik                142.32 -  322: 385   92
    6     1 Krzysztof      Mówka                 146.28 +  409: 367  196
    7     1 Marek          Syczuk                139.16 -  368: 377   89
    8     6 Piotr          Broda                 117.76 +  342: 300  168
    9     4 Kamil          Kister                127.19 -  344: 455   77
   10     6 Sławomir       Piotrowski            123.45 +  531: 307  173
   11     5 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  302: 400   81
   12     5 Dawid          Pikul                 144.07 -  319: 412   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Krzysztof Mówka 146.28 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Paulina        Mech                  115.31 +  386: 347  165
    2     2 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  452: 332  189
    3     1 Marek          Syczuk                139.16 +  555: 276  189
    4     2 Marek          Dudkiewicz            131.26 +  355: 320  181
    5     1 Kamil          Kister                127.19 +  490: 338  177
    6     1 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  367: 409  100
    7     3 Łukasz         Baranowski            124.12 +  504: 279  174
    8     2 Michał         Alabrudziński         144.76 -  438: 447   95
    9     2 Aleksander     Puchalski             132.05 +  377: 312  182
   10     3 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  347: 352   81
   11     3 Dawid          Pikul                 144.07 +  423: 388  194
   12     2 Kamil          Kister                127.19 +  428: 405  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1904  / 12 158.67




	Mirosław Uglik 145.09 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Kubicki               113.62 -  358: 383   64
    2    16 Dariusz        Nawrocki              116.84 +  429: 337  167
    3    10 Kamil          Piecewicz             102.62 +  410: 363  153
    4    12 Magdalena      Kublik                120.71 +  414: 343  171
    5     9 Grzegorz       Kurowski              143.96 +  390: 320  194
    6     3 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  344: 386   89
    7     8 Sławomir       Piotrowski            123.45 +  506: 258  173
    8     4 Stanisław      Rydzik                142.32 -  292: 493   92
    9     6 Piotr          Broda                 117.76 +  416: 410  168
   10     7 Łukasz         Baranowski            124.12 +  493: 338  174
   11     2 Kamil          Kister                127.19 -  380: 456   77
   12     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  421: 367  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 12 142.58




	Michał Alabrudziński 144.76 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Zbigniew       Rybak                 110.50 +  386: 322  161
    2     3 Aleksander     Puchalski             132.05 -  379: 387   82
    3    13 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  487: 240  151
    4     9 Piotr          Broda                 117.76 +  395: 326  168
    5     7 Sławomir       Długosz               110.32 +  468: 287  160
    6     6 Sławomir       Piotrowski            123.45 +  374: 300  173
    7     2 Kamil          Kister                127.19 +  459: 335  177
    8     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 +  447: 438  196
    9     1 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  394: 372  189
   10     1 Marek          Syczuk                139.16 +  513: 291  189
   11     1 Stanisław      Rydzik                142.32 -  383: 405   92
   12     1 Stanisław      Rydzik                142.32 +  390: 385  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1930  / 12 160.83




	Dawid Pikul 144.07 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Długosz               110.32 +  359: 299  160
    2    10 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  324: 428   73
    3    12 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  509: 305  171
    4    14 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  453: 280  150
    5     8 Marek          Dudkiewicz            131.26 +  413: 385  181
    6     2 Marek          Syczuk                139.16 -  321: 514   89
    7     7 Piotr          Broda                 117.76 -  306: 401   68
    8    11 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  452: 312  176
    9     7 Grzegorz       Kurowski              143.96 +  416: 311  194
   10     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  440: 350  189
   11     3 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  388: 423   96
   12     5 Mariusz        Skrobosz              150.11 +  412: 319  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Grzegorz Kurowski 143.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Renata         Andracka              108.65 =  401: 401  109
    2    13 Piotr          Broda                 117.76 +  341: 286  168
    3     7 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  294: 305   73
    4    13 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 +  406: 305  172
    5     9 Mirosław       Uglik                 145.09 -  320: 390   95
    6    13 Rafał          Matczak               134.47 +  424: 376  184
    7     9 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  418: 294  182
    8     7 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  386: 492   81
    9     7 Dawid          Pikul                 144.07 -  311: 416   94
   10    13 Magdalena      Kublik                120.71 +  435: 395  171
   11    11 Marek          Dudkiewicz            131.26 +  419: 340  181
   12     8 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  375: 395   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Stanisław Rydzik 142.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Michalski             104.04 +  510: 242  154
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  459: 331  182
    3     2 Andrzej        Tyczyno               122.58 -  417: 452   73
    4     5 Kamil          Nawrocki              137.50 +  429: 345  188
    5     2 Mariusz        Skrobosz              150.11 +  385: 322  200
    6     4 Łukasz         Baranowski            124.12 -  349: 456   74
    7     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 +  414: 366  189
    8     4 Mirosław       Uglik                 145.09 +  493: 292  195
    9     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  427: 353  174
   10     2 Kamil          Kister                127.19 +  396: 327  177
   11     1 Michał         Alabrudziński         144.76 +  405: 383  195
   12     1 Michał         Alabrudziński         144.76 -  385: 390   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 12 158.00




	Tomasz Zwoliński 139.27 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Kamil          Piecewicz             102.62 +  560: 280  153
    2     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  332: 452   96
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  512: 265  174
    4     4 Andrzej        Tyczyno               122.58 +  396: 302  173
    5     3 Aleksander     Puchalski             132.05 +  419: 407  182
    6     3 Mirosław       Uglik                 145.09 +  386: 344  195
    7     4 Stanisław      Rydzik                142.32 -  366: 414   92
    8     3 Kamil          Nawrocki              137.50 +  411: 331  188
    9     1 Michał         Alabrudziński         144.76 -  372: 394   95
   10     4 Dawid          Pikul                 144.07 -  350: 440   94
   11     6 Stanisław      Gasik                 120.21 +  468: 276  170
   12     4 Mirosław       Uglik                 145.09 -  367: 421   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1707  / 12 142.25




	Marek Syczuk 139.16 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Dębska                102.30 +  567: 294  152
    2     1 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 +  451: 342  172
    3     1 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  276: 555   96
    4     6 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  465: 302  182
    5     4 Andrzej        Tyczyno               122.58 +  547: 362  173
    6     2 Dawid          Pikul                 144.07 +  514: 321  194
    7     1 Mariusz        Skrobosz              150.11 +  377: 368  200
    8     1 Kamil          Kister                127.19 -  331: 483   77
    9     3 Piotr          Pietuchowski          131.41 +  423: 405  181
   10     1 Michał         Alabrudziński         144.76 -  291: 513   95
   11     4 Aleksander     Puchalski             132.05 +  380: 318  182
   12     3 Piotr          Pietuchowski          131.41 +  461: 382  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Kamil Nawrocki 137.50 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  385: 336  152
    2     4 Kamil          Kister                127.19 -  365: 410   77
    3    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  439: 347  150
    4     5 Stanisław      Rydzik                142.32 -  345: 429   92
    5    10 Stanisław      Gasik                 120.21 +  409: 402  170
    6    11 Marek          Dudkiewicz            131.26 +  398: 333  181
    7    10 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  425: 328  175
    8     3 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  331: 411   89
    9     9 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  422: 314  171
   10     5 Aleksander     Puchalski             132.05 -  322: 326   82
   11    10 Rafał          Matczak               134.47 +  378: 377  184
   12     6 Aleksander     Puchalski             132.05 +  377: 334  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Rafał Matczak 134.47 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  452: 300  151
    2     8 Stanisław      Gasik                 120.21 +  377: 322  170
    3     3 Kamil          Kister                127.19 -  339: 501   77
    4     7 Mariusz        Kubicki               113.62 -  361: 423   64
    5    11 Kamil          Piecewicz             102.62 +  403: 365  153
    6    13 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  376: 424   94
    7    12 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  451: 323  150
    8     9 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  390: 409   81
    9    13 Sławomir       Długosz               110.32 +  495: 256  160
   10     8 Piotr          Broda                 117.76 -  404: 425   68
   11    10 Kamil          Nawrocki              137.50 -  377: 378   88
   12    14 Kamil          Piecewicz             102.62 +  402: 292  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Grzegorz Koczkodon 132.43 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  384: 277  151
    2     5 Stanisław      Rydzik                142.32 -  331: 459   92
    3    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  477: 225  150
    4     6 Marek          Syczuk                139.16 -  302: 465   89
    5    14 Jakub          Błażejewski           100.00 +  505: 258  150
    6     8 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  346: 286  176
    7     9 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  294: 418   94
    8    13 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  268: 415   73
    9    15 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  370: 456   51
   10    16 Julita         Dygnas                100.00 -  307: 368   50
   11    19 Renata         Andracka              108.65 +  445: 307  159
   12    15 Mariusz        Kubicki               113.62 -  312: 372   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1299  / 12 108.25




	Aleksander Puchalski 132.05 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mirosław       Dejna                 100.00 +  555: 159  150
    2     3 Michał         Alabrudziński         144.76 +  387: 379  195
    3     4 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  302: 311   81
    4    10 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  341: 283  152
    5     3 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  407: 419   89
    6     9 Magdalena      Kublik                120.71 +  526: 274  171
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  389: 386  174
    8     5 Łukasz         Baranowski            124.12 +  475: 339  174
    9     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  312: 377   96
   10     5 Kamil          Nawrocki              137.50 +  326: 322  188
   11     4 Marek          Syczuk                139.16 -  318: 380   89
   12     6 Kamil          Nawrocki              137.50 -  334: 377   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1647  / 12 137.25




	Piotr Pietuchowski 131.41 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  485: 306  150
    2     6 Mariusz        Kubicki               113.62 +  408: 395  164
    3     6 Łukasz         Baranowski            124.12 -  311: 377   74
    4    11 Sławomir       Długosz               110.32 -  270: 399   60
    5    15 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  463: 324  151
    6    12 Julita         Dygnas                100.00 +  446: 317  150
    7     6 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 +  484: 343  172
    8     7 Grzegorz       Kurowski              143.96 +  492: 386  194
    9     3 Marek          Syczuk                139.16 -  405: 423   89
   10     3 Krzysztof      Mówka                 146.28 +  352: 347  196
   11     5 Mariusz        Skrobosz              150.11 +  400: 302  200
   12     3 Marek          Syczuk                139.16 -  382: 461   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Marek Dudkiewicz 131.26 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  365: 261  150
    2     9 Magdalena      Kublik                120.71 +  428: 285  171
    3     4 Aleksander     Puchalski             132.05 +  311: 302  182
    4     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  320: 355   96
    5     8 Dawid          Pikul                 144.07 -  385: 413   94
    6    11 Kamil          Nawrocki              137.50 -  333: 398   88
    7    17 Jakub          Błażejewski           100.00 +  404: 387  150
    8     9 Rafał          Matczak               134.47 +  409: 390  184
    9    11 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  335: 376   75
   10    14 Kamil          Piecewicz             102.62 +  498: 240  153
   11    11 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  340: 419   94
   12    10 Magdalena      Kublik                120.71 +  377: 318  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1608  / 12 134.00




	Kamil Kister 127.19 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  534: 314  150
    2     4 Kamil          Nawrocki              137.50 +  410: 365  188
    3     3 Rafał          Matczak               134.47 +  501: 339  184
    4     1 Sławomir       Piotrowski            123.45 +  406: 292  173
    5     1 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  338: 490   96
    6     5 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  501: 391  175
    7     2 Michał         Alabrudziński         144.76 -  335: 459   95
    8     1 Marek          Syczuk                139.16 +  483: 331  189
    9     4 Mariusz        Skrobosz              150.11 +  455: 344  200
   10     2 Stanisław      Rydzik                142.32 -  327: 396   92
   11     2 Mirosław       Uglik                 145.09 +  456: 380  195
   12     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  405: 428   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Krzysztof Langiewicz 125.70 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Julita         Dygnas                100.00 +  441: 265  150
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  350: 346  174
    3     5 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  353: 473  100
    4     8 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  308: 469   75
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  405: 374  150
    6     8 Grzegorz       Koczkodon             132.43 -  286: 346   82
    7    16 Sławomir       Długosz               110.32 +  351: 329  160
    8    11 Dawid          Pikul                 144.07 -  312: 452   94
    9    17 Paulina        Mech                  115.31 +  392: 371  165
   10    11 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  299: 419   72
   11    15 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  386: 324  151
   12    12 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  287: 400   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1434  / 12 119.50




	Mariusz Orzeł 125.28 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Sylwia         Łada                  100.00 -  359: 377   50
    2    15 Katarzyna      Dębska                102.30 +  457: 341  152
    3     9 Stanisław      Gasik                 120.21 +  454: 258  170
    4     8 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  469: 308  176
    5     5 Łukasz         Baranowski            124.12 -  371: 468   74
    6     5 Kamil          Kister                127.19 -  391: 501   77
    7    10 Kamil          Nawrocki              137.50 -  328: 425   88
    8    14 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  404: 356  152
    9    11 Marek          Dudkiewicz            131.26 +  376: 335  181
   10     9 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  411: 267  151
   11     8 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  367: 397   73
   12     9 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  306: 450   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Andrzej Kwiatkowski 124.26 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  351: 249  150
    2    11 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  346: 350   76
    3     8 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  265: 512   89
    4    21 Urszula        Kubicka               100.00 +  566: 197  150
    5    12 Waldemar       Kudliński             100.00 +  376: 371  150
    6     7 Mariusz        Kubicki               113.62 +  396: 353  164
    7     5 Aleksander     Puchalski             132.05 -  386: 389   82
    8    10 Magdalena      Kublik                120.71 +  530: 276  171
    9     5 Stanisław      Rydzik                142.32 -  353: 427   92
   10    10 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  466: 308  151
   11     7 Piotr          Broda                 117.76 -  375: 421   68
   12     9 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  450: 306  175
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Łukasz Baranowski 124.12 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Kubicka               100.00 +  341: 297  150
    2    12 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  381: 338  171
    3     6 Piotr          Pietuchowski          131.41 +  377: 311  181
    4     3 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  392: 412  100
    5     5 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  468: 371  175
    6     4 Stanisław      Rydzik                142.32 +  456: 349  192
    7     3 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  279: 504   96
    8     5 Aleksander     Puchalski             132.05 -  339: 475   82
    9    10 Kamil          Piecewicz             102.62 +  320: 302  153
   10     7 Mirosław       Uglik                 145.09 -  338: 493   95
   11     9 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  354: 355   72
   12    11 Stanisław      Gasik                 120.21 +  372: 371  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1637  / 12 136.42




	Sławomir Piotrowski 123.45 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  444: 344  150
    2    10 Dawid          Pikul                 144.07 +  428: 324  194
    3     7 Grzegorz       Kurowski              143.96 +  305: 294  194
    4     1 Kamil          Kister                127.19 -  292: 406   77
    5     6 Mariusz        Kubicki               113.62 +  424: 362  164
    6     6 Michał         Alabrudziński         144.76 -  300: 374   95
    7     8 Mirosław       Uglik                 145.09 -  258: 506   95
    8    13 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  415: 268  182
    9     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 +  475: 319  172
   10     6 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  307: 531  100
   11     8 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  397: 367  175
   12     8 Grzegorz       Kurowski              143.96 +  395: 375  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1792  / 12 149.33




	Andrzej Tyczyno 122.58 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jakub          Błażejewski           100.00 +  453: 319  150
    2     7 Sylwia         Łada                  100.00 +  383: 291  150
    3     2 Stanisław      Rydzik                142.32 +  452: 417  192
    4     4 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  302: 396   89
    5     4 Marek          Syczuk                139.16 -  362: 547   89
    6    10 Piotr          Broda                 117.76 -  322: 356   68
    7    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  389: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     888  /  7 126.86




	Mariola Osajda-Matczak 122.17 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  390: 299  150
    2     1 Marek          Syczuk                139.16 -  342: 451   89
    3    15 Jakub          Błażejewski           100.00 +  464: 281  150
    4    13 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  305: 406   94
    5    13 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  413: 287  152
    6    14 Sławomir       Długosz               110.32 +  365: 261  160
    7     6 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  343: 484   81
    8     8 Mariusz        Kubicki               113.62 +  503: 350  164
    9     8 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  319: 475   73
   10    11 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  419: 299  176
   11     9 Łukasz         Baranowski            124.12 +  355: 354  174
   12     7 Piotr          Broda                 117.76 +  446: 306  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Magdalena Kublik 120.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Waldemar       Kudliński             100.00 +  446: 249  150
    2     9 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  285: 428   81
    3    16 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  331: 304  151
    4    12 Mirosław       Uglik                 145.09 -  343: 414   95
    5    19 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  423: 299  151
    6     9 Aleksander     Puchalski             132.05 -  274: 526   82
    7    18 Julita         Dygnas                100.00 +  409: 313  150
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  276: 530   74
    9    12 Mariusz        Kubicki               113.62 +  506: 409  164
   10    13 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  395: 435   94
   11    12 Sławomir       Długosz               110.32 +  462: 212  160
   12    10 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  318: 377   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Krzysztof Kodzis 120.60 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  439: 255  150
    2    12 Łukasz         Baranowski            124.12 -  338: 381   74
    3    12 Dawid          Pikul                 144.07 -  305: 509   94
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  319: 390   50
    5    21 Agata          Nawrocka              100.00 +  422: 279  150
    6    16 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  458: 230  151
    7    13 Dariusz        Nawrocki              116.84 +  389: 303  167
    8    12 Kamil          Piecewicz             102.62 =  367: 367  103
    9     9 Kamil          Nawrocki              137.50 -  314: 422   88
   10    12 Stanisław      Gasik                 120.21 -  308: 381   70
   11    13 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  343: 346   61
   12    20 Paulina        Mech                  115.31 -  327: 489   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 12 101.92




	Stanisław Gasik 120.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Agata          Nawrocka              100.00 +  372: 267  150
    2     8 Rafał          Matczak               134.47 -  322: 377   84
    3     9 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  258: 454   75
    4    23 Renata         Andracka              108.65 +  440: 420  159
    5    10 Kamil          Nawrocki              137.50 -  402: 409   88
    6    17 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  395: 338  152
    7    15 Kamil          Piecewicz             102.62 -  329: 437   53
    8    15 Julita         Dygnas                100.00 +  472: 295  150
    9    14 Waldemar       Kudliński             100.00 +  383: 238  150
   10    12 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  381: 308  171
   11     6 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  276: 468   89
   12    11 Łukasz         Baranowski            124.12 -  371: 372   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1395  / 12 116.25




	Piotr Broda 117.76 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  415: 264  150
    2    13 Grzegorz       Kurowski              143.96 -  286: 341   94
    3    21 Paulina        Mech                  115.31 +  393: 374  165
    4     9 Michał         Alabrudziński         144.76 -  326: 395   95
    5    17 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  396: 283  150
    6    10 Andrzej        Tyczyno               122.58 +  356: 322  173
    7     7 Dawid          Pikul                 144.07 +  401: 306  194
    8     6 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  300: 342  100
    9     6 Mirosław       Uglik                 145.09 -  410: 416   95
   10     8 Rafał          Matczak               134.47 +  425: 404  184
   11     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 +  421: 375  174
   12     7 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  306: 446   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1646  / 12 137.17




	Dariusz Nawrocki 116.84 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  286: 406  100
    2    16 Mirosław       Uglik                 145.09 -  337: 429   95
    3    24 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  320: 270  150
    4    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  473: 359  150
    5    18 Julita         Dygnas                100.00 -  283: 338   50
    6    22 Renata         Andracka              108.65 +  361: 306  159
    7    13 Krzysztof      Kodzis                120.60 -  303: 389   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  7 110.71




	Paulina Mech 115.31 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Mówka                 146.28 -  347: 386   96
    2    17 Kamil          Piecewicz             102.62 -  344: 410   53
    3    21 Piotr          Broda                 117.76 -  374: 393   68
    4    24 Jakub          Błażejewski           100.00 -  380: 403   50
    5    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  454: 362  150
    6    23 Agata          Nawrocka              100.00 +  450: 318  150
    7    19 Szymon         Dąbrowski             100.76 -  284: 331   51
    8    21 Sylwia         Łada                  100.00 +  404: 297  150
    9    17 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  371: 392   76
   10    20 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  534: 313  150
   11    17 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  323: 419   51
   12    20 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  489: 327  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1216  / 12 101.33




	Mariusz Kubicki 113.62 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mirosław       Uglik                 145.09 +  383: 358  195
    2     6 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  395: 408   81
    3    11 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  505: 244  150
    4     7 Rafał          Matczak               134.47 +  423: 361  184
    5     6 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  362: 424   73
    6     7 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  353: 396   74
    7    11 Zbigniew       Rybak                 110.50 +  390: 375  161
    8     8 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  350: 503   72
    9    12 Magdalena      Kublik                120.71 -  409: 506   71
   10    15 Sławomir       Długosz               110.32 -  330: 369   60
   11    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  480: 332  150
   12    15 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  372: 312  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Zbigniew Rybak 110.50 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Alabrudziński         144.76 -  322: 386   95
    2    20 Julita         Dygnas                100.00 -  299: 345   50
    3    25 Agata          Nawrocka              100.00 +  362: 286  150
    4    19 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  309: 369   51
    5    24 Urszula        Kubicka               100.00 +  459: 273  150
    6    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  351: 303  150
    7    11 Mariusz        Kubicki               113.62 -  375: 390   64
    8    16 Szymon         Dąbrowski             100.76 -  285: 372   51
    9    19 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  421: 306  150
   10    17 Waldemar       Kudliński             100.00 +  350: 310  150
   11    13 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  346: 343  171
   12    12 Krzysztof      Langiewicz            125.70 +  400: 287  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Sławomir Długosz 110.32 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Dawid          Pikul                 144.07 -  299: 359   94
    2    25 Waldemar       Kudliński             100.00 +  430: 282  150
    3    17 Julita         Dygnas                100.00 +  336: 301  150
    4    11 Piotr          Pietuchowski          131.41 +  399: 270  181
    5     7 Michał         Alabrudziński         144.76 -  287: 468   95
    6    14 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  261: 365   72
    7    16 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  329: 351   76
    8    19 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  440: 232  150
    9    13 Rafał          Matczak               134.47 -  256: 495   84
   10    15 Mariusz        Kubicki               113.62 +  369: 330  164
   11    12 Magdalena      Kublik                120.71 -  212: 462   71
   12    17 Katarzyna      Dębska                102.30 -  332: 358   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1339  / 12 111.58




	Renata Andracka 108.65 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Grzegorz       Kurowski              143.96 =  401: 401  144
    2    14 Mariusz        Skrobosz              150.11 -  267: 494  100
    3    20 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  337: 377   52
    4    23 Stanisław      Gasik                 120.21 -  420: 440   70
    5    25 Katarzyna      Dębska                102.30 +  376: 365  152
    6    22 Dariusz        Nawrocki              116.84 -  306: 361   67
    7    24 Sylwia         Łada                  100.00 +  388: 376  150
    8    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  319: 380   50
    9    22 Julita         Dygnas                100.00 -  358: 401   50
   10    21 Mariusz        Michalski             104.04 +  351: 307  154
   11    19 Grzegorz       Koczkodon             132.43 -  307: 445   82
   12    22 Sylwia         Łada                  100.00 +  375: 364  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1221  / 12 101.75




	Mariusz Michalski 104.04 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                142.32 -  242: 510   92
    2    26 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  379: 417   50
    3    26 Waldemar       Kudliński             100.00 -  297: 377   50
    4    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  475: 286  150
    5    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  369: 280  150
    6    18 Jakub          Błażejewski           100.00 -  386: 393   50
    7    21 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  291: 355   51
    8    23 Katarzyna      Poziomka              100.00 -  336: 357   50
    9    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  394: 224  150
   10    21 Renata         Andracka              108.65 -  307: 351   59
   11    20 Katarzyna      Dębska                102.30 -  329: 374   52
   12    23 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  302: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1054  / 12  87.83




	Kamil Piecewicz 102.62 Nowe Miasto Lubawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Tomasz         Zwoliński             139.27 -  280: 560   89
    2    17 Paulina        Mech                  115.31 +  410: 344  165
    3    10 Mirosław       Uglik                 145.09 -  363: 410   95
    4    17 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  330: 297  150
    5    11 Rafał          Matczak               134.47 -  365: 403   84
    6    20 Agnieszka      Kozak                 100.96 +  290: 273  151
    7    15 Stanisław      Gasik                 120.21 +  437: 329  170
    8    12 Krzysztof      Kodzis                120.60 =  367: 367  121
    9    10 Łukasz         Baranowski            124.12 -  302: 320   74
   10    14 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  240: 498   81
   11    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  383: 375  150
   12    14 Rafał          Matczak               134.47 -  292: 402   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Katarzyna Dębska 102.30 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Marek          Syczuk                139.16 -  294: 567   89
    2    15 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  341: 457   75
    3    23 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  341: 308  150
    4    20 Waldemar       Kudliński             100.00 -  293: 467   50
    5    25 Renata         Andracka              108.65 -  365: 376   59
    6    24 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  415: 262  150
    7    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  349: 352   50
    8    24 Urszula        Kubicka               100.00 +  400: 239  150
    9    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  294: 378   50
   10    22 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 174  150
   11    20 Mariusz        Michalski             104.04 +  374: 329  154
   12    17 Sławomir       Długosz               110.32 +  358: 332  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Wojciech Gołęcki 101.78 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Kamil          Nawrocki              137.50 -  336: 385   88
    2    19 Agata          Nawrocka              100.00 +  373: 272  150
    3    20 Renata         Andracka              108.65 +  377: 337  159
    4    10 Aleksander     Puchalski             132.05 -  283: 341   82
    5    13 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  287: 413   72
    6    17 Stanisław      Gasik                 120.21 -  338: 395   70
    7    23 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  308: 264  150
    8    14 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  356: 404   75
    9    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  255: 345   50
   10    24 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  355: 245  150
   11    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  318: 270  150
   12    18 Szymon         Dąbrowski             100.76 +  345: 327  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Agnieszka Kozak 100.96 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Rafał          Matczak               134.47 -  300: 452   84
    2    24 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  370: 326  150
    3    13 Michał         Alabrudziński         144.76 -  240: 487   95
    4    19 Zbigniew       Rybak                 110.50 +  369: 309  161
    5    19 Magdalena      Kublik                120.71 -  299: 423   71
    6    20 Kamil          Piecewicz             102.62 -  273: 290   53
    7    21 Mariusz        Michalski             104.04 +  355: 291  154
    8    17 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  483: 330  150
    9    15 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  456: 370  182
   10     9 Mariusz        Orzeł                 125.28 -  267: 411   75
   11    17 Paulina        Mech                  115.31 +  419: 323  165
   12    13 Julita         Dygnas                100.00 +  318: 311  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Szymon Dąbrowski 100.76 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grzegorz       Koczkodon             132.43 -  277: 384   82
    2    18 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  379: 317  150
    3    16 Magdalena      Kublik                120.71 -  304: 331   71
    4    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  390: 360  150
    5    15 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  324: 463   81
    6    16 Krzysztof      Kodzis                120.60 -  230: 458   71
    7    19 Paulina        Mech                  115.31 +  331: 284  165
    8    16 Zbigniew       Rybak                 110.50 +  372: 285  161
    9    16 Jakub          Błażejewski           100.00 +  360: 302  150
   10    10 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  308: 466   74
   11    15 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  324: 386   76
   12    18 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  327: 345   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1283  / 12 106.92




	Andrzej Bednaruk 100.00 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Kamil          Kister                127.19 -  314: 534   77
    2    22 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  300: 316   50
    3    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  503: 180  150
    4    15 Dariusz        Nawrocki              116.84 -  359: 473   67
    5    20 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  390: 272  150
    6    15 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  317: 404   50
    7    20 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  285: 305   50
    8    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  233: 286   50
    9    24 Sylwia         Łada                  100.00 +  309: 295  150
   10    23 Urszula        Kubicka               100.00 +  320: 281  150
   11    21 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  270: 318   52
   12    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  337: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  / 12  95.50




	Jakub Błażejewski 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Tyczyno               122.58 -  319: 453   73
    2    21 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  347: 327  150
    3    15 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  281: 464   72
    4    24 Paulina        Mech                  115.31 +  403: 380  165
    5    14 Grzegorz       Koczkodon             132.43 -  258: 505   82
    6    18 Mariusz        Michalski             104.04 +  393: 386  154
    7    17 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  387: 404   81
    8    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  437: 324  150
    9    16 Szymon         Dąbrowski             100.76 -  302: 360   51
   10    18 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  388: 298  150
   11    14 Julita         Dygnas                100.00 -  327: 380   50
   12    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  350: 289  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Aleksander     Puchalski             132.05 -  159: 555   82
    2    27 Urszula        Kubicka               100.00 -  199: 308   50
    3    27 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  180: 503   50
    4    27 Katarzyna      Poziomka              100.00 -  163: 376   50
    5    27 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  149: 356   50
    6    27 Joanna         Zacharewicz           100.00 -  214: 365   50
    7    27 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  237: 360   50
    8    25 PAUZA
    9    23 Mariusz        Michalski             104.04 -  224: 394   54
   10    22 Katarzyna      Dębska                102.30 -  174: 340   52
   11    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  198: 379   50
   12    24 Urszula        Kubicka               100.00 -  210: 390   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     588  / 11  53.45




	Julita Dygnas 100.00 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  265: 441   76
    2    20 Zbigniew       Rybak                 110.50 +  345: 299  161
    3    17 Sławomir       Długosz               110.32 -  301: 336   60
    4    18 Sylwia         Łada                  100.00 +  381: 306  150
    5    18 Dariusz        Nawrocki              116.84 +  338: 283  167
    6    12 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  317: 446   81
    7    18 Magdalena      Kublik                120.71 -  313: 409   71
    8    15 Stanisław      Gasik                 120.21 -  295: 472   70
    9    22 Renata         Andracka              108.65 +  401: 358  159
   10    16 Grzegorz       Koczkodon             132.43 +  368: 307  182
   11    14 Jakub          Błażejewski           100.00 +  380: 327  150
   12    13 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  311: 318   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Maciej Dąbrowski 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            131.26 -  261: 365   81
    2    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  316: 300  150
    3    19 Grzegorz       Koczkodon             132.43 -  225: 477   82
    4    22 Szymon         Dąbrowski             100.76 -  360: 390   51
    5    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  328: 274  150
    6    21 Waldemar       Kudliński             100.00 -  268: 312   50
    7    22 Katarzyna      Dębska                102.30 +  352: 349  152
    8    19 Sławomir       Długosz               110.32 -  232: 440   60
    9    21 Wojciech       Gołęcki               101.78 +  345: 255  152
   10    18 Jakub          Błażejewski           100.00 -  298: 388   50
   11    18 Mariusz        Kubicki               113.62 -  332: 480   64
   12    21 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  316: 337   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1092  / 12  91.00




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----


	Urszula Kubicka 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Łukasz         Baranowski            124.12 -  297: 341   74
    2    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  308: 199  150
    3    18 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  272: 297   50
    4    21 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  197: 566   74
    5    24 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  273: 459   61
    6    26 Katarzyna      Poziomka              100.00 -  242: 291   50
    7    25 Agata          Nawrocka              100.00 -  266: 357   50
    8    24 Katarzyna      Dębska                102.30 -  239: 400   52
    9    25 PAUZA
   10    23 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  281: 320   50
   11    24 Sylwia         Łada                  100.00 -  225: 381   50
   12    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  390: 210  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  / 11  73.73




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariola        Osajda-Matczak        122.17 -  299: 390   72
    2    26 Mariusz        Michalski             104.04 +  417: 379  154
    3    18 Urszula        Kubicka               100.00 +  297: 272  150
    4    14 Dawid          Pikul                 144.07 -  280: 453   94
    5    17 Piotr          Broda                 117.76 -  283: 396   68
    6    19 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  303: 351   61
    7    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  305: 285  150
    8    18 Jakub          Błażejewski           100.00 -  324: 437   50
    9    18 Katarzyna      Dębska                102.30 +  378: 294  152
   10    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  284: 419   50
   11    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  379: 198  150
   12    19 Waldemar       Kudliński             100.00 +  378: 285  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Magdalena      Kublik                120.71 -  249: 446   71
    2    25 Sławomir       Długosz               110.32 -  282: 430   60
    3    26 Mariusz        Michalski             104.04 +  377: 297  154
    4    20 Katarzyna      Dębska                102.30 +  467: 293  152
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  371: 376   74
    6    21 Maciej         Dąbrowski             100.00 +  312: 268  150
    7    14 Andrzej        Tyczyno               122.58 -  265: 389   73
    8    20 Renata         Andracka              108.65 +  380: 319  159
    9    14 Stanisław      Gasik                 120.21 -  238: 383   70
   10    17 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  310: 350   61
   11    22 Katarzyna      Poziomka              100.00 +  326: 318  150
   12    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  285: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1224  / 12 102.00




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Gasik                 120.21 -  267: 372   70
    2    19 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  272: 373   52
    3    25 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  286: 362   61
    4    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  421: 204  150
    5    21 Krzysztof      Kodzis                120.60 -  279: 422   71
    6    23 Paulina        Mech                  115.31 -  318: 450   65
    7    25 Urszula        Kubicka               100.00 +  357: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     619  /  7  88.43




	Katarzyna Poziomka 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           124.26 -  249: 351   74
    2    24 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  326: 370   51
    3    23 Katarzyna      Dębska                102.30 -  308: 341   52
    4    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  376: 163  150
    5    20 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  272: 390   50
    6    26 Urszula        Kubicka               100.00 +  291: 242  150
    7    23 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  264: 308   52
    8    23 Mariusz        Michalski             104.04 +  357: 336  154
    9    19 Zbigniew       Rybak                 110.50 -  306: 421   61
   10    20 Paulina        Mech                  115.31 -  313: 534   65
   11    22 Waldemar       Kudliński             100.00 -  318: 326   50
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  / 11  82.64




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Broda                 117.76 -  264: 415   68
    2    21 Jakub          Błażejewski           100.00 -  327: 347   50
    3    22 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  325: 265  150
    4    17 Kamil          Piecewicz             102.62 -  297: 330   53
    5    22 Mariusz        Michalski             104.04 -  280: 369   54
    6    24 Katarzyna      Dębska                102.30 -  262: 415   52
    7    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  360: 237  150
    8    22 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  286: 233  150
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  276: 297   50
   10    24 Wojciech       Gołęcki               101.78 -  245: 355   52
   11    25 PAUZA
   12    23 Mariusz        Michalski             104.04 -  280: 302   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     883  / 11  80.27




	Agnieszka Wiśniewska 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Sławomir       Piotrowski            123.45 -  344: 444   73
    2    18 Szymon         Dąbrowski             100.76 -  317: 379   51
    3    22 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  265: 325   50
    4    25 Agata          Nawrocka              100.00 -  204: 421   50
    5    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  356: 149  150
    6    25 Sylwia         Łada                  100.00 -  268: 348   50
    7    26 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  344: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     574  /  7  82.00




	Joanna Zacharewicz 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krzysztof      Kodzis                120.60 -  255: 439   71
    2    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  285: 382   50
    3    24 Dariusz        Nawrocki              116.84 -  270: 320   67
    4    26 Mariusz        Michalski             104.04 -  286: 475   54
    5    26 Paulina        Mech                  115.31 -  362: 454   65
    6    27 Mirosław       Dejna                 100.00 +  365: 214  150
    7    26 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 -  280: 344   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     507  /  7  72.43




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Piotr          Pietuchowski          131.41 -  306: 485   81
    2    23 Joanna         Zacharewicz           100.00 +  382: 285  150
    3    11 Mariusz        Kubicki               113.62 -  244: 505   64
    4    16 Krzysztof      Kodzis                120.60 +  390: 319  171
    5    16 Krzysztof      Langiewicz            125.70 -  374: 405   76
    6    15 Andrzej        Bednaruk              100.00 +  404: 317  150
    7    12 Rafał          Matczak               134.47 -  323: 451   84
    8    17 Agnieszka      Kozak                 100.96 -  330: 483   51
    9    20 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  297: 276  150
   10    19 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  419: 284  150
   11    16 Kamil          Piecewicz             102.62 -  375: 383   53
   12    16 Jakub          Błażejewski           100.00 -  289: 350   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1230  / 12 102.50




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mariusz        Orzeł                 125.28 +  377: 359  175
    2     7 Andrzej        Tyczyno               122.58 -  291: 383   73
    3    14 Kamil          Nawrocki              137.50 -  347: 439   88
    4    18 Julita         Dygnas                100.00 -  306: 381   50
    5    23 Maciej         Dąbrowski             100.00 -  274: 328   50
    6    25 Agnieszka      Wiśniewska            100.00 +  348: 268  150
    7    24 Renata         Andracka              108.65 -  376: 388   59
    8    21 Paulina        Mech                  115.31 -  297: 404   65
    9    24 Andrzej        Bednaruk              100.00 -  295: 309   50
   10    25 PAUZA
   11    24 Urszula        Kubicka               100.00 +  381: 225  150
   12    22 Renata         Andracka              108.65 -  364: 375   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  / 11  88.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju XV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Nawrocki              406: 286
   2 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Mówka                 347: 386
   3 Mirosław       Uglik                - Mariusz        Kubicki               358: 383
   4 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         322: 386
   5 Dawid          Pikul                - Sławomir       Długosz               359: 299
   6 Renata         Andracka             - Grzegorz       Kurowski              401: 401
   7 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Michalski             510: 242
   8 Kamil          Piecewicz            - Tomasz         Zwoliński             280: 560
   9 Marek          Syczuk               - Katarzyna      Dębska                567: 294
  10 Wojciech       Gołęcki              - Kamil          Nawrocki              336: 385
  11 Rafał          Matczak              - Agnieszka      Kozak                 452: 300
  12 Szymon         Dąbrowski            - Grzegorz       Koczkodon             277: 384
  13 Aleksander     Puchalski            - Mirosław       Dejna                 555: 159
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Pietuchowski          306: 485
  15 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             365: 261
  16 Andrzej        Bednaruk             - Kamil          Kister                314: 534
  17 Krzysztof      Langiewicz           - Julita         Dygnas                441: 265
  18 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Orzeł                 377: 359
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Poziomka              351: 249
  20 Urszula        Kubicka              - Łukasz         Baranowski            297: 341
  21 Sławomir       Piotrowski           - Agnieszka      Wiśniewska            444: 344
  22 Jakub          Błażejewski          - Andrzej        Tyczyno               319: 453
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Bernadetta     Kudlińska             390: 299
  24 Waldemar       Kudliński            - Magdalena      Kublik                249: 446
  25 Krzysztof      Kodzis               - Joanna         Zacharewicz           439: 255
  26 Agata          Nawrocka             - Stanisław      Gasik                 267: 372
  27 Piotr          Broda                - Andrzej        Serafinowicz          415: 264


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariola        Osajda-Matczak       - Marek          Syczuk                342: 451
   2 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             452: 332
   3 Michał         Alabrudziński        - Aleksander     Puchalski             379: 387
   4 Kamil          Kister               - Kamil          Nawrocki              410: 365
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Stanisław      Rydzik                331: 459
   6 Mariusz        Kubicki              - Piotr          Pietuchowski          395: 408
   7 Andrzej        Tyczyno              - Sylwia         Łada                  383: 291
   8 Stanisław      Gasik                - Rafał          Matczak               322: 377
   9 Magdalena      Kublik               - Marek          Dudkiewicz            285: 428
  10 Sławomir       Piotrowski           - Dawid          Pikul                 428: 324
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           350: 346
  12 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Kodzis                381: 338
  13 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Broda                 341: 286
  14 Renata         Andracka             - Mariusz        Skrobosz              267: 494
  15 Katarzyna      Dębska               - Mariusz        Orzeł                 341: 457
  16 Dariusz        Nawrocki             - Mirosław       Uglik                 337: 429
  17 Kamil          Piecewicz            - Paulina        Mech                  410: 344
  18 Agnieszka      Wiśniewska           - Szymon         Dąbrowski             317: 379
  19 Agata          Nawrocka             - Wojciech       Gołęcki               272: 373
  20 Julita         Dygnas               - Zbigniew       Rybak                 345: 299
  21 Andrzej        Serafinowicz         - Jakub          Błażejewski           327: 347
  22 Maciej         Dąbrowski            - Andrzej        Bednaruk              316: 300
  23 Joanna         Zacharewicz          - Krzysztof      Zawadzki              285: 382
  24 Agnieszka      Kozak                - Katarzyna      Poziomka              370: 326
  25 Sławomir       Długosz              - Waldemar       Kudliński             430: 282
  26 Bernadetta     Kudlińska            - Mariusz        Michalski             417: 379
  27 Mirosław       Dejna                - Urszula        Kubicka               199: 308


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Krzysztof      Mówka                 276: 555
   2 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Tyczyno               417: 452
   3 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                339: 501
   4 Marek          Dudkiewicz           - Aleksander     Puchalski             311: 302
   5 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Langiewicz            473: 353
   6 Piotr          Pietuchowski         - Łukasz         Baranowski            311: 377
   7 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            294: 305
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           512: 265
   9 Mariusz        Orzeł                - Stanisław      Gasik                 454: 258
  10 Mirosław       Uglik                - Kamil          Piecewicz             410: 363
  11 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Zawadzki              505: 244
  12 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Kodzis                509: 305
  13 Michał         Alabrudziński        - Agnieszka      Kozak                 487: 240
  14 Kamil          Nawrocki             - Sylwia         Łada                  439: 347
  15 Jakub          Błażejewski          - Mariola        Osajda-Matczak        281: 464
  16 Magdalena      Kublik               - Szymon         Dąbrowski             331: 304
  17 Sławomir       Długosz              - Julita         Dygnas                336: 301
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Urszula        Kubicka               297: 272
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Maciej         Dąbrowski             477: 225
  20 Wojciech       Gołęcki              - Renata         Andracka              377: 337
  21 Piotr          Broda                - Paulina        Mech                  393: 374
  22 Agnieszka      Wiśniewska           - Andrzej        Serafinowicz          265: 325
  23 Katarzyna      Poziomka             - Katarzyna      Dębska                308: 341
  24 Dariusz        Nawrocki             - Joanna         Zacharewicz           320: 270
  25 Zbigniew       Rybak                - Agata          Nawrocka              362: 286
  26 Mariusz        Michalski            - Waldemar       Kudliński             297: 377
  27 Mirosław       Dejna                - Andrzej        Bednaruk              180: 503


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Sławomir       Piotrowski            406: 292
   2 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            355: 320
   3 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Skrobosz              392: 412
   4 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             302: 396
   5 Kamil          Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                345: 429
   6 Marek          Syczuk               - Grzegorz       Koczkodon             465: 302
   7 Rafał          Matczak              - Mariusz        Kubicki               361: 423
   8 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Langiewicz            469: 308
   9 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Broda                 395: 326
  10 Aleksander     Puchalski            - Wojciech       Gołęcki               341: 283
  11 Piotr          Pietuchowski         - Sławomir       Długosz               270: 399
  12 Magdalena      Kublik               - Mirosław       Uglik                 343: 414
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Grzegorz       Kurowski              305: 406
  14 Dawid          Pikul                - Bernadetta     Kudlińska             453: 280
  15 Andrzej        Bednaruk             - Dariusz        Nawrocki              359: 473
  16 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Zawadzki              319: 390
  17 Andrzej        Serafinowicz         - Kamil          Piecewicz             297: 330
  18 Julita         Dygnas               - Sylwia         Łada                  381: 306
  19 Agnieszka      Kozak                - Zbigniew       Rybak                 369: 309
  20 Katarzyna      Dębska               - Waldemar       Kudliński             293: 467
  21 Urszula        Kubicka              - Andrzej        Kwiatkowski           197: 566
  22 Maciej         Dąbrowski            - Szymon         Dąbrowski             360: 390
  23 Stanisław      Gasik                - Renata         Andracka              440: 420
  24 Paulina        Mech                 - Jakub          Błażejewski           380: 403
  25 Agata          Nawrocka             - Agnieszka      Wiśniewska            421: 204
  26 Joanna         Zacharewicz          - Mariusz        Michalski             286: 475
  27 Katarzyna      Poziomka             - Mirosław       Dejna                 376: 163


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 338: 490
   2 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              385: 322
   3 Tomasz         Zwoliński            - Aleksander     Puchalski             419: 407
   4 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Syczuk                362: 547
   5 Łukasz         Baranowski           - Mariusz        Orzeł                 468: 371
   6 Mariusz        Kubicki              - Sławomir       Piotrowski            362: 424
   7 Sławomir       Długosz              - Michał         Alabrudziński         287: 468
   8 Marek          Dudkiewicz           - Dawid          Pikul                 385: 413
   9 Mirosław       Uglik                - Grzegorz       Kurowski              390: 320
  10 Stanisław      Gasik                - Kamil          Nawrocki              402: 409
  11 Kamil          Piecewicz            - Rafał          Matczak               365: 403
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Waldemar       Kudliński             376: 371
  13 Wojciech       Gołęcki              - Mariola        Osajda-Matczak        287: 413
  14 Jakub          Błażejewski          - Grzegorz       Koczkodon             258: 505
  15 Szymon         Dąbrowski            - Piotr          Pietuchowski          324: 463
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Langiewicz            374: 405
  17 Bernadetta     Kudlińska            - Piotr          Broda                 283: 396
  18 Dariusz        Nawrocki             - Julita         Dygnas                283: 338
  19 Agnieszka      Kozak                - Magdalena      Kublik                299: 423
  20 Andrzej        Bednaruk             - Katarzyna      Poziomka              390: 272
  21 Krzysztof      Kodzis               - Agata          Nawrocka              422: 279
  22 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Serafinowicz          369: 280
  23 Sylwia         Łada                 - Maciej         Dąbrowski             274: 328
  24 Zbigniew       Rybak                - Urszula        Kubicka               459: 273
  25 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              365: 376
  26 Joanna         Zacharewicz          - Paulina        Mech                  362: 454
  27 Mirosław       Dejna                - Agnieszka      Wiśniewska            149: 356


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 409: 367
   2 Dawid          Pikul                - Marek          Syczuk                321: 514
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 386: 344
   4 Łukasz         Baranowski           - Stanisław      Rydzik                456: 349
   5 Mariusz        Orzeł                - Kamil          Kister                391: 501
   6 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         300: 374
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Kubicki               396: 353
   8 Krzysztof      Langiewicz           - Grzegorz       Koczkodon             286: 346
   9 Aleksander     Puchalski            - Magdalena      Kublik                526: 274
  10 Piotr          Broda                - Andrzej        Tyczyno               356: 322
  11 Kamil          Nawrocki             - Marek          Dudkiewicz            398: 333
  12 Julita         Dygnas               - Piotr          Pietuchowski          317: 446
  13 Grzegorz       Kurowski             - Rafał          Matczak               424: 376
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Sławomir       Długosz               365: 261
  15 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Bednaruk              404: 317
  16 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Kodzis                230: 458
  17 Stanisław      Gasik                - Wojciech       Gołęcki               395: 338
  18 Mariusz        Michalski            - Jakub          Błażejewski           386: 393
  19 Zbigniew       Rybak                - Bernadetta     Kudlińska             351: 303
  20 Agnieszka      Kozak                - Kamil          Piecewicz             273: 290
  21 Waldemar       Kudliński            - Maciej         Dąbrowski             312: 268
  22 Renata         Andracka             - Dariusz        Nawrocki              306: 361
  23 Paulina        Mech                 - Agata          Nawrocka              450: 318
  24 Andrzej        Serafinowicz         - Katarzyna      Dębska                262: 415
  25 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Wiśniewska            348: 268
  26 Urszula        Kubicka              - Katarzyna      Poziomka              242: 291
  27 Mirosław       Dejna                - Joanna         Zacharewicz           214: 365


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Mariusz        Skrobosz              377: 368
   2 Michał         Alabrudziński        - Kamil          Kister                459: 335
   3 Krzysztof      Mówka                - Łukasz         Baranowski            504: 279
   4 Tomasz         Zwoliński            - Stanisław      Rydzik                366: 414
   5 Aleksander     Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           389: 386
   6 Piotr          Pietuchowski         - Mariola        Osajda-Matczak        484: 343
   7 Piotr          Broda                - Dawid          Pikul                 401: 306
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mirosław       Uglik                 258: 506
   9 Grzegorz       Koczkodon            - Grzegorz       Kurowski              294: 418
  10 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Orzeł                 425: 328
  11 Mariusz        Kubicki              - Zbigniew       Rybak                 390: 375
  12 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Zawadzki              451: 323
  13 Dariusz        Nawrocki             - Krzysztof      Kodzis                303: 389
  14 Waldemar       Kudliński            - Andrzej        Tyczyno               265: 389
  15 Kamil          Piecewicz            - Stanisław      Gasik                 437: 329
  16 Krzysztof      Langiewicz           - Sławomir       Długosz               351: 329
  17 Marek          Dudkiewicz           - Jakub          Błażejewski           404: 387
  18 Magdalena      Kublik               - Julita         Dygnas                409: 313
  19 Paulina        Mech                 - Szymon         Dąbrowski             284: 331
  20 Bernadetta     Kudlińska            - Andrzej        Bednaruk              305: 285
  21 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Kozak                 291: 355
  22 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Dębska                352: 349
  23 Katarzyna      Poziomka             - Wojciech       Gołęcki               264: 308
  24 Sylwia         Łada                 - Renata         Andracka              376: 388
  25 Urszula        Kubicka              - Agata          Nawrocka              266: 357
  26 Agnieszka      Wiśniewska           - Joanna         Zacharewicz           344: 280
  27 Andrzej        Serafinowicz         - Mirosław       Dejna                 360: 237


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Marek          Syczuk                483: 331
   2 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         438: 447
   3 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Zwoliński             331: 411
   4 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 493: 292
   5 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Baranowski            475: 339
   6 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Broda                 342: 300
   7 Piotr          Pietuchowski         - Grzegorz       Kurowski              492: 386
   8 Mariusz        Kubicki              - Mariola        Osajda-Matczak        350: 503
   9 Marek          Dudkiewicz           - Rafał          Matczak               409: 390
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                530: 276
  11 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Langiewicz            452: 312
  12 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Piecewicz             367: 367
  13 Grzegorz       Koczkodon            - Sławomir       Piotrowski            268: 415
  14 Mariusz        Orzeł                - Wojciech       Gołęcki               404: 356
  15 Julita         Dygnas               - Stanisław      Gasik                 295: 472
  16 Szymon         Dąbrowski            - Zbigniew       Rybak                 372: 285
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Agnieszka      Kozak                 330: 483
  18 Jakub          Błażejewski          - Bernadetta     Kudlińska             437: 324
  19 Sławomir       Długosz              - Maciej         Dąbrowski             440: 232
  20 Renata         Andracka             - Waldemar       Kudliński             319: 380
  21 Sylwia         Łada                 - Paulina        Mech                  297: 404
  22 Andrzej        Bednaruk             - Andrzej        Serafinowicz          233: 286
  23 Katarzyna      Poziomka             - Mariusz        Michalski             357: 336
  24 Katarzyna      Dębska               - Urszula        Kubicka               400: 239
  25 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             394: 372
   2 Krzysztof      Mówka                - Aleksander     Puchalski             377: 312
   3 Marek          Syczuk               - Piotr          Pietuchowski          423: 405
   4 Kamil          Kister               - Mariusz        Skrobosz              455: 344
   5 Andrzej        Kwiatkowski          - Stanisław      Rydzik                353: 427
   6 Mirosław       Uglik                - Piotr          Broda                 416: 410
   7 Grzegorz       Kurowski             - Dawid          Pikul                 311: 416
   8 Sławomir       Piotrowski           - Mariola        Osajda-Matczak        475: 319
   9 Krzysztof      Kodzis               - Kamil          Nawrocki              314: 422
  10 Kamil          Piecewicz            - Łukasz         Baranowski            302: 320
  11 Mariusz        Orzeł                - Marek          Dudkiewicz            376: 335
  12 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Kubicki               506: 409
  13 Rafał          Matczak              - Sławomir       Długosz               495: 256
  14 Waldemar       Kudliński            - Stanisław      Gasik                 238: 383
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Agnieszka      Kozak                 370: 456
  16 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Błażejewski           360: 302
  17 Paulina        Mech                 - Krzysztof      Langiewicz            371: 392
  18 Bernadetta     Kudlińska            - Katarzyna      Dębska                378: 294
  19 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Poziomka              421: 306
  20 Andrzej        Serafinowicz         - Krzysztof      Zawadzki              276: 297
  21 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Gołęcki               345: 255
  22 Julita         Dygnas               - Renata         Andracka              401: 358
  23 Mariusz        Michalski            - Mirosław       Dejna                 394: 224
  24 Andrzej        Bednaruk             - Sylwia         Łada                  309: 295
  25 Urszula        Kubicka              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marek          Syczuk                513: 291
   2 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Kister                396: 327
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Mówka                 352: 347
   4 Tomasz         Zwoliński            - Dawid          Pikul                 350: 440
   5 Kamil          Nawrocki             - Aleksander     Puchalski             322: 326
   6 Mariusz        Skrobosz             - Sławomir       Piotrowski            531: 307
   7 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Uglik                 338: 493
   8 Piotr          Broda                - Rafał          Matczak               425: 404
   9 Agnieszka      Kozak                - Mariusz        Orzeł                 267: 411
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Szymon         Dąbrowski             466: 308
  11 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Langiewicz            419: 299
  12 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Kodzis                381: 308
  13 Grzegorz       Kurowski             - Magdalena      Kublik                435: 395
  14 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Piecewicz             498: 240
  15 Sławomir       Długosz              - Mariusz        Kubicki               369: 330
  16 Julita         Dygnas               - Grzegorz       Koczkodon             368: 307
  17 Waldemar       Kudliński            - Zbigniew       Rybak                 310: 350
  18 Jakub          Błażejewski          - Maciej         Dąbrowski             388: 298
  19 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             419: 284
  20 Katarzyna      Poziomka             - Paulina        Mech                  313: 534
  21 Renata         Andracka             - Mariusz        Michalski             351: 307
  22 Katarzyna      Dębska               - Mirosław       Dejna                 340: 174
  23 Urszula        Kubicka              - Andrzej        Bednaruk              281: 320
  24 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Serafinowicz          355: 245
  25 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         405: 383
   2 Mirosław       Uglik                - Kamil          Kister                380: 456
   3 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Mówka                 388: 423
   4 Aleksander     Puchalski            - Marek          Syczuk                318: 380
   5 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Skrobosz              400: 302
   6 Stanisław      Gasik                - Tomasz         Zwoliński             276: 468
   7 Piotr          Broda                - Andrzej        Kwiatkowski           421: 375
   8 Mariusz        Orzeł                - Sławomir       Piotrowski            367: 397
   9 Łukasz         Baranowski           - Mariola        Osajda-Matczak        354: 355
  10 Rafał          Matczak              - Kamil          Nawrocki              377: 378
  11 Grzegorz       Kurowski             - Marek          Dudkiewicz            419: 340
  12 Magdalena      Kublik               - Sławomir       Długosz               462: 212
  13 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Kodzis                346: 343
  14 Jakub          Błażejewski          - Julita         Dygnas                327: 380
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Szymon         Dąbrowski             386: 324
  16 Kamil          Piecewicz            - Krzysztof      Zawadzki              383: 375
  17 Paulina        Mech                 - Agnieszka      Kozak                 323: 419
  18 Maciej         Dąbrowski            - Mariusz        Kubicki               332: 480
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Renata         Andracka              445: 307
  20 Mariusz        Michalski            - Katarzyna      Dębska                329: 374
  21 Wojciech       Gołęcki              - Andrzej        Bednaruk              318: 270
  22 Katarzyna      Poziomka             - Waldemar       Kudliński             318: 326
  23 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             198: 379
  24 Sylwia         Łada                 - Urszula        Kubicka               381: 225
  25 Andrzej        Serafinowicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                390: 385
   2 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 405: 428
   3 Marek          Syczuk               - Piotr          Pietuchowski          461: 382
   4 Tomasz         Zwoliński            - Mirosław       Uglik                 367: 421
   5 Mariusz        Skrobosz             - Dawid          Pikul                 319: 412
   6 Kamil          Nawrocki             - Aleksander     Puchalski             377: 334
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Broda                 446: 306
   8 Sławomir       Piotrowski           - Grzegorz       Kurowski              395: 375
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Orzeł                 450: 306
  10 Magdalena      Kublik               - Marek          Dudkiewicz            318: 377
  11 Stanisław      Gasik                - Łukasz         Baranowski            371: 372
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Zbigniew       Rybak                 287: 400
  13 Agnieszka      Kozak                - Julita         Dygnas                318: 311
  14 Rafał          Matczak              - Kamil          Piecewicz             402: 292
  15 Mariusz        Kubicki              - Grzegorz       Koczkodon             372: 312
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           289: 350
  17 Katarzyna      Dębska               - Sławomir       Długosz               358: 332
  18 Wojciech       Gołęcki              - Szymon         Dąbrowski             345: 327
  19 Waldemar       Kudliński            - Bernadetta     Kudlińska             285: 378
  20 Krzysztof      Kodzis               - Paulina        Mech                  327: 489
  21 Andrzej        Bednaruk             - Maciej         Dąbrowski             337: 316
  22 Renata         Andracka             - Sylwia         Łada                  375: 364
  23 Mariusz        Michalski            - Andrzej        Serafinowicz          302: 280
  24 Mirosław       Dejna                - Urszula        Kubicka               210: 390
  25 Katarzyna      Poziomka             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 14-05-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 152.05  28585  188
   2 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.05  29065  195
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             147.73  28659  194
   4 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.66  27908  189
   5 Bartosz Morawski               Gliwice              147.65  27759  188
   6 Kamil Górka                    Kraków               147.09  27653  188
   7 Mirosław Uglik                 Warszawa             145.72  27687  190
   8 Michał Alabrudziński           Włocławek            145.62  28833  198
   9 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.91  17824  123
  10 Michał Makowski                Warszawa             144.77  18965  131
  11 Dawid Pikul                    Poznań               144.60  26751  185
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             144.32  17030  118
  13 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.91  16837  117
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              143.76  28751  200
  15 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.49  28411  198
  16 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             143.24  27645  193
  17 Grzegorz Kurowski              Warszawa             143.19  27207  190
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               142.43  28343  199
  19 Tomasz Ciejka                  Kraków               142.10  28135  198
  20 Miłosz Wrzałek                 Reda                 142.06  27559  194
  21 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     141.62  24217  171
  22 Jan Kozłowski                  Kraków               141.45   5375   38
  23 Wojciech Zemło                 Łódź                 141.05  15516  110
  24 Marek Syczuk                   Warszawa             140.36  26808  191
  25 Marcin Mroziuk                 Warszawa             140.13  15414  110
  26 Tomasz Zwoliński               Skierdy              139.80  27960  200
  27 Filip Sosin                    Warszawa             139.78   5172   37
  28 Marek Reda                     Wołomin              139.23  27010  194
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             139.09  27400  197
  30 Łukasz Bobowski                Suchedniów           138.86  26661  192
  31 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  138.76  20953  151
  32 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 138.43  18965  137
  33 Justyna Górka                  Kraków               138.21  27643  200
  34 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          138.14  26246  190
  35 Michał Musielak                Bydgoszcz            137.90  16824  122
  36 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            137.86  21368  155
  37 Bogusław Szyszka               Oława                137.85  27569  200
  38 Karol Waniek                   Wrocław              136.25  21663  159
  39 Przemysław Herdzina            Kraków               136.20  26832  197
  40 Filip Warzecha                 Gdynia               135.39   4874   36
  41 Adam Szukalski                 Coventry             134.62  19654  146
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 134.41  25942  193
  43 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.39  25535  190
  44 Robert Kamiński                Warszawa             134.27  24975  186
  45 Jakub Zaryński                 Świnoujście          133.83  25293  189
  46 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.74   9094   68
  47 Irena Sołdan                   Rumia                133.34  26135  196
  48 Paweł Janaś                    Głogów               133.23  23715  178
  49 Michał Trumpus                 Wrocław              132.84   4915   37
  50 Jan Mrozowski                  Kraków               132.78  10490   79
  51 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.76  16860  127
  52 Rafał Matczak                  Milanówek            132.57  14318  108
  53 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.56  16040  121
  54 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              132.14   4625   35
  55 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.06  25488  193
  56 Andrzej Kowalski               Gdańsk               131.79   5667   43
  57 Marek Dudkiewicz               Milanówek            131.55  25257  192
  58 Dominik Piasecki               Słupsk               131.50   6312   48
  59 Piotr Pietuchowski             Białystok            131.38  25094  191
  60 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             131.22  18239  139
  61 Artur Irzyk                    Kraków               131.21   9578   73
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Marek Roszak                   Poznań               130.48  12526   96
  64 Radosław Jachna                Łódź                 130.16  25120  193
  65 Grzegorz Święcki               Białystok            130.14   4815   37
  66 Mateusz Borsuk                 Reda                 130.03  13783  106
  67 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.92   4937   38
  68 Andrzej Rakoczy                Kraków               129.91  14420  111
  69 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             129.73  12195   94
  70 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       129.73  19978  154
  71 Przemysław Rybicki             Otwock               129.63  24630  190
  72 Janusz Krupiński               Bytom                129.55  11141   86
  73 Szymon Płachta                 Warszawa             129.22  25456  197
  74 Dariusz Maciejuk               Warszawa             129.20  20542  159
  75 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.05  24520  190
  76 Maciej Michalak                Łódź                 128.98  13543  105
  77 Kamil Kister                   Puławy               128.85  23709  184
  78 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       128.72   9783   76
  79 Jarosław Sobczak               Warszawa             128.53  11182   87
  80 Mariusz Grodek                 Olsztyn              128.32   3978   31
  81 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  128.32  24894  194
  82 Andrzej Rechowicz              Katowice             128.27  25140  196
  83 Tomasz Suchanek                Wrocław              128.12  24983  195
  84 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.90  13046  102
  85 Dariusz Dzierża                Kraków               127.88   4092   32
  86 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             127.47  24601  193
  87 Beata Wiączkowska              Wrocław              126.77  24339  192
  88 Maciej Perzyński               Piła                 126.71   9250   73
  89 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            126.69   6461   51
  90 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            126.65  24951  197
  91 Piotr Domański                 Ostrołęka            126.52   8224   65
  92 Weronika Rudnicka              Szczecin             126.30  23997  190
  93 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             126.25  23608  187
  94 Ewa Ciszewska                  Katowice             125.83   4404   35
  95 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.75  23767  189
  96 Katarzyna Małek                Mielec               125.70  11564   92
  97 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             125.67  16337  130
  98 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            125.34  21935  175
  99 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            125.22   8014   64
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.03  11628   93
 101 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.90  24480  196
 102 Michał Kolaj                   Ostróda              124.88  23727  190
 103 Agnieszka Goniowska            Wrocław              124.58  19933  160
 104 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.37  14800  119
 105 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         124.37  15670  126
 106 Łukasz Baranowski              Reda                 124.33  24369  196
 107 Adam Klimont                   Wałcz                124.33  24493  197
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.30  24362  196
 109 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  124.26  10438   84
 110 Maciej Grąbczewski             Piła                 124.24  24102  194
 111 Agnieszka Krupka               Krosno               124.16  18748  151
 112 Paweł Kowalski                 Kutno                123.92   7311   59
 113 Małgorzata Sulejewska          Kraków               123.91  24286  196
 114 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            123.87  24155  195
 115 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  123.72  21279  172
 116 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            123.68  13481  109
 117 Walenty Siemaszko              Lipiany              123.47  11112   90
 118 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.46  24693  200
 119 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              123.35   5921   48
 120 Maciej Śliwa                   Zabrze               123.30   5302   43
 121 Jerzy Matyasik                 Kraków               123.30  23303  189
 122 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              123.13  24503  199
 123 Dorota Maciejuk                Warszawa             123.12  23886  194
 124 Leszek Stecuła                 Bytom                123.08  13293  108
 125 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            122.94  10327   84
 126 Robert Głowacki                Łódź                 122.78  21732  177
 127 Tomasz Łapka                   Opole                122.23  22368  183
 128 Jarosław Puchalski             Łódź                 122.08  15016  123
 129 Tomasz Górka                   Łęczna               121.69   8640   71
 130 Michał Ozimiński               Łódź                 121.59  12524  103
 131 Zdzisław Szota                 Warszawa             121.56   8509   70
 132 Jacek Karwowski                Płock                121.54   7171   59
 133 Joanna Jewtuch                 Warszawa             121.07   6901   57
 134 Adam Jurkowski                 Knurów               121.01   8713   72
 135 Ryszard Żydaczewski            Lubin                120.94   4354   36
 136 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 137 Paweł Zaręba                   Warszawa             120.76   4468   37
 138 Bogusław Książek               Szczecin             120.48  17108  142
 139 Magdalena Kublik               Warszawa             120.39  23477  195
 140 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 141 Stanisław Gasik                Warszawa             119.48   7766   65
 142 Krzysztof Pypno                Gliwice              119.34   4893   41
 143 Michał  Borejko                Wrocław              119.25   4293   36
 144 Marta Dobrzańska               Kraków               119.10   7027   59
 145 Jolanta Chłopińska             Wałcz                119.07  19646  165
 146 Piotr Broda                    Sandomierz           118.91  23425  197
 147 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           118.85  15213  128
 148 Grzegorz Kwiecień              Kraków               118.83  18656  157
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.74   8668   73
 150 Bogusław Puchalski             Włocławek            118.62   5694   48
 151 Krzysztof Jaworski             Warszawa             118.57  10316   87
 152 Artur Tomczyk                  Piła                 118.55   3912   33
 153 Michał Garnowski               Pasłęk               118.54   4386   37
 154 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.46  22981  194
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            118.42   4263   36
 156 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.40  10064   85
 157 Jarosław Olek                  Warszawa             118.36   7220   61
 158 Czesław Grajewski              Choroszcz            118.12  22207  188
 159 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             118.05  17707  150
 160 Leszek Kacprzyk                Katowice             117.70  14124  120
 161 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.64  11411   97
 162 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      117.45   5755   49
 163 Mateusz Królikowski            Wrocław              117.13  17218  147
 164 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       116.98  13687  117
 165 Łukasz Sornek                  Mikołów              116.86  18814  161
 166 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66  22048  189
 167 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.63   5948   51
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.62   4548   39
 169 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            116.58  19119  164
 170 Krzysztof Bonda                Białystok            116.47   3727   32
 171 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       116.41   8498   73
 172 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              116.37  21529  185
 173 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.16  10571   91
 174 Grażyna Wesołowska             Łódź                 116.16  11732  101
 175 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  115.96  22381  193
 176 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              115.96  13915  120
 177 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.77  22113  191
 178 Jarosław Karp                  Jędrzejów            115.75   5556   48
 179 Piotr Adamczyk                 Tarnów               115.70   5322   46
 180 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.58  22076  191
 181 Joanna Suchanek                Wrocław              115.37  17882  155
 182 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.28  20404  177
 183 Mariusz Kubicki                Inowrocław           115.19   6566   57
 184 Wojciech Urbański              Warszawa             115.12   5756   50
 185 Anita Bruska                   Gdynia               115.07  14038  122
 186 Joanna Ostrowska               Warszawa             114.81  22387  195
 187 Krzysztof Gibas                Kraków               114.73   5507   48
 188 Lucyna Śniadach                Rumia                114.62   9284   81
 189 Maciej Kuczyński               Gdynia               114.58   9854   86
 190 Mariusz Makuch                 Zator                114.39   5033   44
 191 Beata Piotrowska               Łódź                 114.21  22157  194
 192 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           114.19   5367   47
 193 Grzegorz Łukasik               Konojady             114.06   7300   64
 194 Jacek Pietruszka               Kraków               113.99  10373   91
 195 Adam Janicki                   Łódź                 113.91  21301  187
 196 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.70   9096   80
 197 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             113.66   3978   35
 198 Małgorzata Jóźwiak             Iława                113.51  16913  149
 199 Mikołaj Fidziński              Dębica               113.38  12132  107
 200 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36   9862   87
 201 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 113.35   8955   79
 202 Dorota Rudzińska               Warszawa             113.22  21965  194
 203 Bogdan Kozłowski               Białystok            113.20   9962   88
 204 Halina Roszak                  Poznań               113.18   7470   66
 205 Paulina Mech                   Kraków               112.81   7558   67
 206 Marek Rogalski                 Warszawa             112.64   6533   58
 207 Zbigniew Rybak                 Warszawa             112.60  22408  199
 208 Dorota Stachowska              Wydartowo I          112.23  22109  197
 209 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 210 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  112.12  16481  147
 211 Jerzy Luter                    Bytom                111.99  19710  176
 212 Monika Dymek                   Ustka                111.88   5482   49
 213 Maciej Bukowski                Szczecin             111.82  12077  108
 214 Sławomir Długosz               Ostróda              111.75  21679  194
 215 Dorota Zielińska               Piaseczno            111.60  10714   96
 216 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             111.30  18031  162
 217 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             111.27  21921  197
 218 Anna Stefańska                 Łódź                 111.22  11567  104
 219 Ryszard Korpalski              Wójtowice            111.18  22237  200
 220 Danuta Langiewicz              Ostróda              110.77  21710  196
 221 Teresa Zalewska                Racibórz             110.65  21688  196
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    110.34  14896  135
 223 Tomasz Siwiński                Zawiercie            110.09  21137  192
 224 Natalia Ogierman               Katowice             110.07  11117  101
 225 Marcin Ceglarek                Kraków               110.01  20462  186
 226 Tomasz Lempart                 Kraków               109.62   4604   42
 227 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              109.17  12118  111
 228 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               108.97   3269   30
 229 Dariusz Zębek                  Olsztyn              108.69   3913   36
 230 Anna Niedzielko                Szczecin             108.29  10829  100
 231 Anna Biegańska                 Białystok            108.14   4001   37
 232 Bartosz Pięta                  Swarzędz             107.82   3666   34
 233 Renata Andracka                Zwola                107.72  20466  190
 234 Rafał Stachowski               Police               107.55  10647   99
 235 Beata Marynowicz               Racibórz             107.23   5147   48
 236 Rafał Skibicki                 Lębork               107.11   5034   47
 237 Paweł Morga                    Warszawa             106.89   3848   36
 238 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.68   7254   68
 239 Adriana Gąbka                  Krasowiec            106.61   5757   54
 240 Radosław Więch                 Warszawa             106.60  16630  156
 241 Jerzy Ciesielski               Łódź                 106.29   3720   35
 242 Anna Arana                     Warszawa             105.84  17676  167
 243 Marta Ćwiek                    Radomsko             105.68  12681  120
 244 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 105.60   4435   42
 245 Bartosz Muszyński              Ustka                105.56   3800   36
 246 Grzegorz Miecugow              Warszawa             105.41   3373   32
 247 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         105.28  10317   98
 248 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  105.12   7674   73
 249 Marta Sztajnert                Wisła                104.56   9933   95
 250 Piotr Madej                    Wrocław              104.10   6350   61
 251 Maurycy Machnio                Lipiany              104.04   5410   52
 252 Iza Kraj                       Warszawa             103.71   4356   42
 253 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.59   5801   56
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             103.44   5172   50
 255 Sławomir Wolski                Wrocław              103.28  15182  147
 256 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 257 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              103.06   3710   36
 258 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            103.00   3708   36
 259 Urszula Solarska               Łódź                 102.96  20490  199
 260 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.96   5560   54
 261 Roman Figiel                   Zawichost            102.83   3085   30
 262 Katarzyna Dębska               Ostróda              102.76  13256  129
 263 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           102.53  20095  196
 264 Przemysław Pawlic              Wrocław              102.50  11685  114
 265 Mariusz Michalski              Inowrocław           102.16  10522  103
 266 Monika Sadurska                Warszawa             102.06   5409   53
 267 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       102.05   4490   44
 268 Zofia Górka                    Łęczna               102.00   4794   47
 269 Małgorzata Sameryt             Warszawa             101.86   3769   37
 270 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.82  19753  194
 271 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 101.78   8244   81
 272 Szymon Dąbrowski               Warszawa             101.53   9848   97
 273 Anna Swoboda                   Wałbrzych            101.24   3847   38
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.04  13943  138
 275 Łukasz Wojciechowski           Łomża                101.02   4243   42
 276 Marianna Kozłowska             Białystok            100.96   7572   75
 277 Katarzyna Bogusławska          Piastów              100.80  16128  160
 278 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               100.72   9669   96
 279 Bożena Guział                  Racibórz             100.66   6140   61
 280 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  100.59  10361  103
 281 Daniel Tomczyk                 Piła                 100.48   5024   50
 282 Jan  Olek                      Warszawa             100.35   4917   49
 283 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         100.34  16155  161
 284 Lidia Szpakowska               Jaworzno             100.29   4112   41
 285 Robert Wagner                  Wrocław               99.96   9596   96
 286 Maria Pokorska                 Warszawa              99.90   6993   70
 287 Jan Lisiewski                  Piasutno              99.75   6883   69
 288 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       99.73   4388   44
 289 Józef Burzyński                Ełk                   99.43   3679   37
 290 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             99.00   9405   95
 291 Tomasz Drewnowski              Warszawa              98.75   3950   40
 292 Tomasz Lewiński                Wejherowo             98.63   3452   35
 293 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.49   4235   43
 294 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              97.56   4000   41
 295 Monika Siemaszko               Lipiany               97.50   3900   40
 296 Krzysztof Zawadzki             Sampława              96.84  18691  193
 297 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             96.58   5312   55
 298 Sylwia Buks                    Warszawa              95.55  18919  198
 299 Błażej Fidziński               Dębica                94.50   5670   60
 300 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              94.19   4427   47
 301 Sławomir Rattay                Zgorzelec             94.04   4514   48
 302 Janina Grajewska               Choroszcz             93.25  10164  109
 303 Sylwia Łada                    Inowrocław            92.25   6181   67
 304 Agata Pastusiak                Sulęcin               92.10   5618   61
 305 Kamila Zacharuk                Zabrze                90.78   3268   36
 306 Piotr Morawski                 Gdańsk                90.48   2805   31
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                90.32   5419   60
 308 Ziemowit Pazda                 Wrocław               89.48   7427   83
 309 Michał Wodecki                 Skrzyszów             89.44   3041   34
 310 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               88.52   5488   62
 312 Liliana Dąbrowska              Warszawa              88.08   3435   39
 313 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   87.29   2968   34
 314 Marta Łęgowska                 Inowrocław            86.52   8652  100
 315 Leszek Katyński                Słupsk                86.27   7764   90
 316 Paulina Naplocha               Racibórz              85.52  16505  193
 317 Krzysztof Lelonek              Zabrze                83.60   2926   35
 318 Maciej Dąbrowski               Warszawa              83.43   2503   30
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               83.04   7723   93
 320 Andrzej Klich                  Jaworzno              82.70   3804   46
 321 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                82.44   4452   54
 322 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             81.77   2535   31
 323 Andrzej Bednaruk               Gdańsk                80.73   2422   30
 324 Andrzej Stolot                 Zabrze                80.03   2721   34
 325 Adam Kędzior                   Lublin                79.89   4953   62
 326 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              78.08   4138   53
 327 Piotr Sadzyński                Jaworzno              77.39   3560   46
 328 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             77.05   4238   55
 329 Magdalena Sulejewska           Kraków                76.28   6179   81
 330 Michał Dąbrowski               Warszawa              74.40   3348   45
 331 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   65.34   2875   44
 332 Mirosław Dejna                 Sampława              58.65  11671  199




Poczekalnia na dzień 14-05-2011

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dorota Patera                  Legnica               96.52   2799   29
   2 Jacek Cichecki                 Józefów               96.31   2793   29
   3 Zuzanna Molak                  Warszawa              84.07   2438   29
   4 Rafał Stachura                 Zator                 71.79   2082   29
   5 Rafał Polak                    Wałcz                106.11   2971   28
   6 Agnieszka Biegańska            Białystok            103.61   2901   28
   7 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.32   2697   28
   8 Jakub Błażejewski              Poznań                96.07   2690   28
   9 Dominika Brzezińska            Piła                  88.92   2312   26
  10 Dominik Urbacki                Pruszków             139.20   3480   25
  11 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.96   3449   25
  12 Sławomir Kucia                 Krosno               131.48   3287   25
  13 Wojciech Zieliński             Szczecin             127.00   3175   25
  14 Marcin Resler                  Września             118.40   2960   25
  15 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.36   2884   25
  16 Anna Stambulska                Kraków               102.72   2568   25
  17 Artur Chrzczonowicz            Człuchów             124.71   2993   24
  18 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             124.71   2993   24
  19 Sergiusz Puchalski             Włocławek            119.92   2878   24
  20 Paweł Jędryka                  Chrzanów             119.83   2876   24
  21 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            118.96   2855   24
  22 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            115.17   2764   24
  23 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               114.58   2750   24
  25 Joanna Regdos                  Kraków               113.42   2722   24
  26 Małgorzata Supińska            Warszawa             113.12   2715   24
  27 Tomasz Ruta                    Warszawa             112.17   2692   24
  28 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  111.67   2680   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               110.42   2650   24
  30 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.04   2569   24
  31 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            105.58   2534   24
  33 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            104.92   2518   24
  34 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                104.88   2517   24
  35 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               104.21   2501   24
  36 Rafał Świątek                  Wrocław              102.38   2457   24
  37 Konrad Sowula                  Kraków               102.12   2451   24
  38 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.25   2382   24
  39 Anna  Bogucka                  Wrocław               97.75   2346   24
  40 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  41 Arkadiusz Florczak             Szczecin              96.46   2315   24
  42 Michał Dulat                   Kraków                96.08   2306   24
  43 Leszek Kilian                  Jaworzno              94.96   2279   24
  44 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.96   2087   24
  45 Piotr Ziętal                   Legnica               85.83   2060   24
  46 Michał Szymkowski              Wrocław              115.26   2651   23
  47 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        114.83   2641   23
  48 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.83   2595   23
  49 Anna Mech                      Lututów              101.70   2339   23
  50 Zdzisław Parnicki              Słupsk                99.70   2293   23
  51 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  52 Krystyna Augustyniak           Łódź                  95.04   2186   23
  53 Sławomir Grudziński            Ostróda               90.74   2087   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Tomasz Szczodry                Łomża                 85.57   1968   23
  56 Katarzyna Sawuła               Police                71.00   1633   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               133.14   2929   22
  58 Michał Puchowski               Izbicko              123.18   2710   22
  59 Kuba Koisar                    Warszawa             120.82   2658   22
  60 Artur Jakimczyk                Olsztyn               84.64   1862   22
  61 Marcin Kołodziejski            Brodnica              80.73   1776   22
  62 Patryk Statkiewicz             Jaworzno              63.91   1406   22
  63 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.86   2433   21
  64 Andrzej Gostomski              Łódź                  97.38   2045   21
  65 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  66 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.38   1772   21
  67 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              65.19   1369   21
  68 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  69 Michał Waszkiewicz             Warszawa             127.05   2541   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Mirosław Dymkowski             Bielsko-Biała        100.25   2005   20
  72 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           87.20   1744   20
  73 Marek Salamon                  Bytom                150.58   2861   19
  74 Marcin Figiel                  Kraków               122.37   2325   19
  75 Leszek Dobrowolski             Wrocław              120.89   2297   19
  76 Teresa Pawlik                  Lubin                112.89   2145   19
  77 Dariusz Małysa                 Kraków               112.11   2130   19
  78 Grażyna Kula                   Sosnowiec            110.11   2092   19
  79 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               107.37   2040   19
  80 Małgorzata Sikora              Kraków               100.42   1908   19
  81 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  82 Danuta Zając                   Jaworzno              84.05   1597   19
  83 Małgorzata Baśko               Andrespol             87.78   1580   18
  84 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  85 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  86 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           94.65   1609   17
  87 Monika Kowalik                 Kraków                81.47   1385   17
  88 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      105.81   1693   16
  89 Jacek Starzonek                Szczecin              72.69   1163   16
  90 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              56.50    904   16
  91 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             117.87   1768   15
  92 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński    91.47   1372   15
  93 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  94 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  95 Joanna Schutz                  Wrocław               81.00   1215   15
  96 Alicja Kosińska                Szczecin             135.79   1901   14
  97 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  108.86   1524   14
  98 Adam Słapiński                 Warszawa              91.14   1276   14
  99 Aleksandra Brzeska             Warszawa              87.00   1218   14
 100 Aneta Grodek                   Zawiercie             85.36   1195   14
 101 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     128.00   1664   13
 102 Radosław Sowiński              Warszawa             123.77   1609   13
 103 Karol Rembiałkowski            Warszawa             118.38   1539   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Bartłomiej Sylwestrzuk         Warszawa             113.08   1470   13
 106 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 111.31   1447   13
 107 Tomasz Kozak                   Poznań               110.54   1437   13
 108 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 109 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.77   1388   13
 110 Hanna Gawłowska                Piła                 106.31   1382   13
 111 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 112 Anna Kuc                       Warszawa             106.15   1380   13
 113 Michał Rogalewicz              Poznań               105.92   1377   13
 114 Marek Leda                     Koszalin             105.38   1370   13
 115 Artur Koszel                   Warszawa             102.62   1334   13
 116 Zygmunt Skwarek                Katowice             102.00   1326   13
 117 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski   93.69   1218   13
 118 Wojciech Stawicki              Kutno                 93.46   1215   13
 119 Dariusz Zając                  Jaworzno              89.31   1161   13
 120 Piotr Gruchacz                 Warszawa              81.46   1059   13
 121 Arletta Reksulak               Łódź                  76.46    994   13
 122 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  66.08    859   13
 123 Szymon Fidziński               Kobyłka              143.92   1727   12
 124 Mariusz Margalski              Pieczyska            143.83   1726   12
 125 Ewa Szałas                     Katowice             127.75   1533   12
 126 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 127 Anna Krynicka                  Warszawa             121.25   1455   12
 128 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.50   1446   12
 129 Marek Róziecki                 Rybnik               118.92   1427   12
 130 Monika Laskowska               Wrocław              117.58   1411   12
 131 Kamil Wereszczyński            Jastrzębie           115.50   1386   12
 132 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp          113.33   1360   12
 133 Krzysztof Leśniak              Kraków               113.17   1358   12
 134 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 135 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 136 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 137 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 138 Andrzej Zając                  Jaworzno             111.08   1333   12
 139 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 140 Marta Kleinrok                 Lublin               109.92   1319   12
 141 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 142 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 143 Jakub Kraj                     Szczecin             105.67   1268   12
 144 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 104.83   1258   12
 145 Łucja  Rosołowska              Biłgoraj             104.17   1250   12
 146 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 147 Beata Wisz                     Gdańsk               103.67   1244   12
 148 Patryk Wolniewicz              Szczecin             103.42   1241   12
 149 Monika Krzysztofek             Wejherowo            103.25   1239   12
 150 Lucyna Korga                   Zabrze               102.75   1233   12
 151 Karolina Rubaszewska           Wrocław              102.75   1233   12
 152 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 153 Dominik Małocha                Demblin              101.67   1220   12
 154 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 155 Wacław Sarek                   Jaworzno             101.42   1217   12
 156 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 157 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             100.67   1208   12
 158 Mateusz Lipczyński             Sopot                100.42   1205   12
 159 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński 100.33   1204   12
 160 Adam Drzyzga                   Bytom                100.00   1200   12
 161 Karolina Szubska               Bytom                 99.83   1198   12
 162 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 163 Anna Haraf                     Jaworzno              98.67   1184   12
 164 Magdalena Kitel-Frydel         Pszczyna              98.33   1180   12
 165 Urszula Gutowska               Pszczyna              97.42   1169   12
 166 Stefan Koczarski               Szczecin              97.33   1168   12
 167 Joanna Wilk                    Racibórz              97.25   1167   12
 168 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 169 Barbara Turbo                  Szczecin              95.33   1144   12
 170 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     95.17   1142   12
 171 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 172 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 173 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          93.17   1118   12
 174 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 175 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 176 Jolanta Sylwestrzuk            Warszawa              92.42   1109   12
 177 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 178 Bartłomiej Pawlak              Sochaczew             91.50   1098   12
 179 Konrad Łukaszewicz             Wrocław               91.50   1098   12
 180 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 181 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             91.00   1092   12
 182 Barbara Żydaczewska            Lubin                 90.75   1089   12
 183 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 184 Marek Swoboda                  Wałbrzych             89.83   1078   12
 185 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 186 Arkadiusz Janota               Zabrze                89.75   1077   12
 187 Stanisław Kapuśniak            Racibórz              89.75   1077   12
 188 Jacek Nocoń                    Jaworzno              89.58   1075   12
 189 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 190 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 191 Łukasz Bereżnicki              Oława                 88.50   1062   12
 192 Katarzyna Kumorek              Kraków                88.33   1060   12
 193 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 194 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  87.33   1048   12
 195 Paulina Patalon                Nowe Miasto Lubawsk   86.17   1034   12
 196 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 197 Łukasz Przyszlak               Świnoujście           84.00   1008   12
 198 Magdalena Matyasik             Kraków                83.50   1002   12
 199 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 200 Edward Smołka                  Zabrze                82.67    992   12
 201 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       82.42    989   12
 202 Marta Bożemska                 Ustka                 79.75    957   12
 203 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 204 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 205 Beata Kowaluk-Jagielska        Szczecin              76.33    916   12
 206 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 207 Dawid Hudzik                   Zabrze                67.00    804   12
 208 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 209 Roksana Statkiewicz            Jaworzno              54.58    655   12
 210 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 211 Mariusz Buras                  Prudnik               99.36   1093   11
 212 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 213 Paweł Maciejczuk               Białystok             94.55   1040   11
 214 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 215 Monika Czekała                 Pietrowice            92.64   1019   11
 216 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz             91.73   1009   11
 217 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   91.55   1007   11
 218 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 219 Hubert Wichrowski              Bytów                 87.36    961   11
 220 Agata Szczygieł                Wrocław               86.18    948   11
 221 Alina Rybińska                 Ostróda               83.64    920   11
 222 Katarzyna Poziomka             Inowrocław            82.64    909   11
 223 Anna Szyperska                 Poznań                81.91    901   11
 224 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             81.36    895   11
 225 Marta Musiał                   Zabrze                81.00    891   11
 226 Jędrzej Zawojski               Modzurów              80.27    883   11
 227 Magda Janiczko                 Racibórz              79.55    875   11
 228 Grażyna Smereka                Racibórz              79.55    875   11
 229 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 230 Marta Kruk                     Olsztyn               75.27    828   11
 231 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 232 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                74.36    818   11
 233 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 234 Urszula Kubicka                Inowrocław            73.73    811   11
 235 Ewelina Modzelewska            Łomża                 72.45    797   11
 236 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 237 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 238 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 239 Marta Strzelczak               Nowe Miasto Lubawsk   65.64    722   11
 240 Kamil Barczyński               Pszczyna              65.45    720   11
 241 Adrian Świerczyński            Wrocław               65.45    720   11
 242 Marcela Hryniak                Wrocław               65.27    718   11
 243 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 244 Jakub Osadkowski               Legnica               62.55    688   11
 245 Kasper Kamiński                Gdańsk                58.73    646   11
 246 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 247 Agnieszka Antos                Racibórz              53.00    583   11
 248 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 249 Krystian Bekała                Legnica               78.50    785   10
 250 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 251 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 252 Tomasz Drąszkowski             Pszczyna             107.44    967    9
 253 Julia Solarska                 Łódź                  64.22    578    9
 254 Piotr Sobociński               Inowrocław           126.38   1011    8
 255 Marta Abramczyk                Wyszków              114.50    916    8
 256 Kinga Stecuła                  Bytom                105.25    842    8
 257 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Andrzej Puchalski              Łódź                 101.12    809    8
 260 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 261 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 262 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 263 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 264 Magdalena Parnicka             Słupsk                85.25    682    8
 265 Agnieszka Pachała              Poznań                84.62    677    8
 266 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 267 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 268 Michał Śliwiński               Szczecin              53.62    429    8
 269 Oskar Glegoła                  Warszawa              50.00    400    8
 270 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 271 Leszek Nowak                   Myślibórz            128.86    902    7
 272 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 273 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 274 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 275 Edward Salamon                 Bytom                107.00    749    7
 276 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             102.57    718    7
 277 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 278 Bartosz Orłowski               Bytom                 95.14    666    7
 279 Aleksandra Orczyk              Kraków                90.43    633    7
 280 Beata Sekuła                   Szczecin              89.71    628    7
 281 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 282 Wojciech Obremski              Legnica               85.86    601    7
 283 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 284 Robert Kaciński                Kraków                84.86    594    7
 285 Grzegorz Jagiełka              Studzienice           84.57    592    7
 286 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 287 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            82.00    574    7
 288 Sławomir Leszczyński           Puławy                77.57    543    7
 289 Andrzej Ciesiński              Wałcz                 75.57    529    7
 290 Krystyna Puchalska             Łódź                  72.86    510    7
 291 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 292 Jan Pawłowski                  Warszawa              70.86    496    7
 293 Weronika Ciesińska             Wałcz                 70.71    495    7
 294 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 295 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 296 Mateusz Nagły                  Wałcz                 62.43    437    7
 297 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 298 Wiktoria Ciesińska             Wałcz                 57.71    404    7
 299 Anna Kurpiel                   Warszawa              55.00    385    7
 300 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 301 Anna Soroczyńska               Marcinkowice          54.14    379    7
 302 Marek Starostka                Olkusz               100.33    602    6
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz                83.33    500    6
 304 Anna Kwaśniak                  Częstochowa           77.50    465    6
 305 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 306 Marek Niedzielin               Kraków                76.00    456    6
 307 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 308 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 309 Otylia Bernat                  Nowy Dwór Mazowiecki  57.83    347    6
 310 Karol Kołakowski               Warszawa              56.83    341    6
 311 Zuzanna Drażba                 Ełk                   56.00    336    6
 312 Kamil Derkacz                  Racibórz              55.83    335    6
 313 Kinga Drażba                   Ełk                   55.50    333    6
 314 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 315 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 316 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 317 Piotr Konopka                  Ostróda              112.80    564    5
 318 Przemysław Malinka             Ostrożnica           102.80    514    5
 319 Katarzyna  Konopka             Ostróda              101.00    505    5
 320 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 321 Krzysztof Duda                 Pszczyna              75.60    378    5
 322 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 323 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 324 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 325 Kamil Reclik                   Pszczyna              50.80    254    5
 326 Mirosław Norwajszas            Szczecin             105.50    422    4
 327 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 328 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 329 Miłosz Borowski                Bielsko Biała         61.00    244    4
 330 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 331 Chrystian Schutz               Wrocław               51.00    204    4
 332 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 333 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            109.67    329    3
 334 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 335 Tadeusz Bach                   Wejherowo             65.67    197    3
 336 Cecylia Gruca-Woch             Kraków                63.67    191    3
 337 Władysław Zieliński            Białogard             62.33    187    3
 338 Olga Grabowska                 Łomża                 53.00    159    3
 339 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 340 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 341 Filip Bielawski                Ełk                   80.50    161    2
 342 Małgorzata Krakowiak           Bielsko-Biała         76.00    152    2
 343 Małgorzata Michaluk            Łomża                 73.50    147    2
 344 Barbara Diakow                 Zabrze                64.00    128    2
 345 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 346 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 347 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 348 Tomasz Szuchta                 Wrocław               60.00    120    2
 349 Anna Krawiec                   Zabrze                51.50    103    2
 350 Paweł Florczak                 Szczecin              92.00     92    1
 351 Jacek Szczygieł                Piastów               74.00     74    1
 352 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 353 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 354 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 355 Lech Szymczak                  Gorzów Wielkopolski   73.00     73    1
 356 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 357 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 358 Marcin Nowak                   Kraków                71.00     71    1
 359 Paweł Pierzchała               Kraków                70.00     70    1
 360 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 361 Anna Zając                     Warszawa              69.00     69    1
 362 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 363 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie