Graboszyce27
marca
Graboszyce 27-28 marca V Mistrzostwa Doliny Karpia
Inowrocław10
kwietnia
Inowrocław 10 kwietnia XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Łódź24
kwietnia
Łódź 24-25 kwietnia XIII-lecie Polskiej Federacji Scrabble
XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej10 kwietnia 2010 — XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 10 kwietnia 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Ze względu na tragiczne wydarzenie, które tak wstrząsnęło Polską, turniej rozpoczął się minutą ciszy i został skrócony do 8 rund, rozegranych w sobotę. Nowym Mistrzem został Dawid Pikul, który wygrał przewagą dwóch zwycięstw nad Kazimierzem Merklejnem. Trzecie miejsce zajął Mariusz Skrobosz. W turnieju wzięły udział 72 osoby. Jak zwykle mnóstwo nagród i upominków. Serdeczne podziękowania dla organizatorów, a szczególnie dla gospodarza, Grzegorza Kaczmarka.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Rodzaj turniejuotwarty - ograniczenie do 80 miejsc
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Toruńska 60
88–100 Inowrocław
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 10 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 11 kwietnia (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiRezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.

Najdalej ale najtaniej
Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64

Blisko ale drożej
Hotel „Park” ul. Świętokrzyska 107 tel. 0. 52 355 5373
Sanatorium „Metalowiec” ul. Świętokrzyska 76 tel. 0 52 355 11 22
Sanatorium „Energetyk” ul. Wilkońskiego 2 tel. 0 52 357 90 15
MANSARDA-POKOJE ul. Solankowa 50 tel. 0 52 355 03 25 lub 603 599 467
NagrodyZa I miejsce Puchar „Kryształowe Jajo Świąteczne”, nagroda do wyboru, dyplom
II i III nagrody do wyboru, dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od ilości zawodników do X miejsca

Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
tel. 0 52 357 26 15 lub 0601 621 716


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Dawid           Pikul                Poznań                 140.53      8.0     3332     1438      510
  2 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.61      6.0     3637     1266      824
  3 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               146.91      6.0     3547     1176      801
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               142.84      6.0     3512     1190      625
  5 Aleksander      Puchalski            Włocławek              130.44      6.0     3390     1159      300
  6 Paweł           Janaś                Głogów                 130.33      6.0     3380     1231      661
  7 Karol           Wyrębkiewicz         Łódź                   142.09      6.0     3373     1184      437
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.47      6.0     3312     1146      546
  9 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         135.57      6.0     3259     1175      421
 10 Rafał           Matczak              Milanówek              119.55      6.0     3215     1049      726
 11 Stanisław       Rydzik               Warszawa               139.33      5.0     3386     1105      519
 12 Marek           Syczuk               Warszawa               143.36      5.0     3324     1114      222
 13 Kamil           Górka                Kraków                 142.69      5.0     3292     1168      262
 14 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         120.54      5.0     3170     1036      204
 15 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 126.72      5.0     3161     1030      412
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   144.43      5.0     3154     1125      280
 17 Justyna         Górka                Kraków                 136.90      5.0     3149      969      371
 18 Tomasz          Łapka                Opole                  118.02      5.0     3133     1031      360
 19 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               121.56      5.0     3125     1138      224
 20 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             119.87      5.0     3099     1036      247
 21 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              134.18      5.0     3078     1017      300
 22 Rafał           Lenartowski          Gdynia                 137.63      5.0     3064     1106      272
 23 Przemysław      Herdzina             Kraków                 132.68      5.0     3020     1091     -244
 24 Weronika        Rudnicka             Ustka                  127.60      5.0     2988     1011      328
 25 Jędrzej         Florek               Bydgoszcz              138.00      5.0     2965     1014      353
 26 Piotr           Sobociński           Inowrocław             100.00      5.0     2920     1011      161
 27 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.73      4.0     3278      978      399
 28 Irena           Sołdan               Rumia                  130.29      4.0     3218      938      188
 29 Rafał           Wesołowski           Warszawa               120.52      4.0     3155      921       42
 30 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.14      4.0     3135      993      163
 31 Dorota          Rudzińska            Warszawa               102.71      4.0     2997      861      482
 32 Łukasz          Baranowski           Reda                   117.32      4.0     2990      990      -40
 33 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 115.85      4.0     2981      967      139
 34 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                126.39      4.0     2978      997     -131
 35 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.95      4.0     2930     1039     -193
 36 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               134.72      4.0     2926      902      234
 37 Danuta          Langiewicz           Ostróda                108.19      4.0     2856      914      267
 38 Anita           Bruska               Gdynia                 124.75      4.0     2821      983     -202
 39 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             105.80      4.0     2804     1006     -244
 40 Lucyna          Śniadach             Rumia                  116.86      4.0     2799      928      148
 41 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               114.96      4.0     2727      992     -570
 42 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               112.74      4.0     2663     1020     -437
 43 Jan             Lisiewski            Piasutno               100.00      4.0     2659      974     -352
 44 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              126.93      3.0     3104      856      -40
 45 Piotr           Broda                Sandomierz             111.10      3.0     3034      881      139
 46 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              113.99      3.0     2879      862      -70
 47 Marzena         Kasner               Janikowo               100.00      3.0     2863      757      -83
 48 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               113.58      3.0     2824      861     -185
 49 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      3.0     2820      759     -302
 50 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              112.86      3.0     2815      790       32
 51 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.0     2790      822     -146
 52 Julita          Dygnas               Jelenia Góra           103.02      3.0     2729      839     -184
 53 Renata          Andracka             Zwola                  110.50      3.0     2707      845     -218
 54 Sławomir        Długosz              Ostróda                102.69      3.0     2706      916     -235
 55 Piotr           Jasiński             Szpetal Górny          100.00      3.0     2640      811     -248
 56 Zbigniew        Rybak                Warszawa               106.04      3.0     2597      859     -385
 57 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.0     2492      813     -731
 58 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              100.00      3.0     2469      763     -242
 59 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      3.0     2464      775     -357
 60 Andrzej         Serafinowicz         Bydgoszcz              100.00      3.0     2172      769     -775
 61 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             102.29      3.0     1659      658        8
 62 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 101.64      2.0     2827      730     -249
 63 Anna            Lenartowska          Gdynia                 100.00      2.0     2677      650     -469
 64 Marta           Łęgowska             Inowrocław             100.00      2.0     2609      667     -399
 65 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      2.0     2598      658     -322
 66 Bernadetta      Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      2.0     2243      634     -527
 67 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      2.0     2198      606     -652
 68 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             120.39      2.0     1897      584     -207
 69 Artur           Rutkowski            Włocławek              100.00      1.0     2268      556     -560
 70 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     1331      438    -1881
 71 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              113.97      0.0      704      144      -77
 72 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.88      0.0      679      190     -250
 73 Agata           Nawrocka             Bydgoszcz              100.00      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



	Mariusz Skrobosz 146.91 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Alina          Białobrzewska         115.85 -  293: 420   66
    2    24 Magdalena      Kublik                112.88 +  478: 315  163
    3    21 Anita          Bruska                124.75 +  461: 292  175
    4    12 Mariusz        Kubicki               105.80 +  532: 290  156
    5     5 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 +  471: 277  161
    6     3 Grzegorz       Koczkodon             126.39 +  446: 299  176
    7     3 Robert         Kuszpit               135.57 +  505: 401  186
    8     2 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  361: 452   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1176  /  8 147.00




	Kazimierz.Jr Merklejn 146.61 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Patrycja       Śliwińska             114.96 +  601: 283  165
    2     1 Przemysław     Herdzina              132.68 +  578: 287  183
    3     1 Kamil          Górka                 142.69 -  420: 521   93
    4     5 Miłosz         Wrzałek               144.43 +  461: 297  194
    5     3 Rafał          Lenartowski           137.63 +  387: 343  188
    6     2 Aleksander     Puchalski             130.44 +  488: 384  180
    7     2 Ireneusz       Moralewicz            121.56 +  387: 286  172
    8     1 Dawid          Pikul                 140.53 -  315: 412   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  /  8 158.25




	Miłosz Wrzałek 144.43 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 +  446: 285  164
    2    14 Anita          Bruska                124.75 +  375: 295  175
    3     4 Paweł          Janaś                 130.33 +  456: 370  180
    4     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  297: 461   97
    5     9 Marek          Syczuk                143.36 -  435: 462   93
    6    11 Jerzy          Krzyżewski            112.74 -  384: 389   63
    7    17 Patrycja       Śliwińska             114.96 +  368: 290  165
    8     9 Rafał          Lenartowski           137.63 +  393: 322  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1125  /  8 140.62




	Tomasz Zwoliński 143.73 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Andrzej        Tyczyno               113.97 +  442: 375  164
    2    16 Jan            Lisiewski             100.00 +  530: 252  150
    3     3 Krzysztof      Kodzis                119.87 +  441: 309  170
    4     1 Dawid          Pikul                 140.53 -  381: 413   91
    5     4 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 -  259: 371   73
    6    10 Przemysław     Herdzina              132.68 -  406: 427   83
    7    13 Rafał          Matczak               119.55 -  344: 430   70
    8    19 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  475: 302  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     978  /  8 122.25




	Marek Syczuk 143.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 +  391: 389  164
    2     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 -  412: 464   61
    3    15 Jędrzej        Florek                138.00 +  424: 354  188
    4    13 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  482: 313  152
    5     9 Miłosz         Wrzałek               144.43 +  462: 435  194
    6     4 Kamil          Nawrocki              134.18 +  443: 282  184
    7     1 Dawid          Pikul                 140.53 -  316: 430   91
    8     4 Paweł          Janaś                 130.33 -  394: 435   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1114  /  8 139.25




	Krzysztof Mówka 142.84 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Magdalena      Kublik                112.88 +  451: 364  163
    2    12 Łukasz         Baranowski            117.32 -  325: 378   67
    3    18 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 +  467: 312  164
    4    10 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 +  488: 296  164
    5     8 Rafał          Matczak               119.55 +  425: 414  170
    6     7 Stanisław      Rydzik                139.33 -  410: 456   89
    7     6 Grzegorz       Koczkodon             126.39 +  494: 306  176
    8     2 Mariusz        Skrobosz              146.91 +  452: 361  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1190  /  8 148.75




	Kamil Górka 142.69 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Dariusz        Nawrocki              112.86 +  387: 309  163
    2    10 Irena          Sołdan                130.29 +  475: 384  180
    3     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 +  521: 420  197
    4     2 Rafał          Lenartowski           137.63 +  440: 414  188
    5     1 Dawid          Pikul                 140.53 -  339: 394   91
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 +  455: 357  173
    7     4 Stanisław      Rydzik                139.33 -  300: 364   89
    8     5 Michał         Alabrudziński         137.47 -  375: 388   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  /  8 146.00




	Karol Wyrębkiewicz 142.09 Łódź              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Krzyżewski            112.74 +  552: 236  163
    2     4 Rafał          Lenartowski           137.63 -  323: 453   88
    3    10 Danuta         Langiewicz            108.19 +  408: 344  158
    4     9 Krzysztof      Kodzis                119.87 +  471: 422  170
    5     6 Grzegorz       Koczkodon             126.39 -  371: 437   76
    6     8 Łukasz         Baranowski            117.32 +  445: 328  167
    7     5 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 +  428: 369  173
    8     3 Stanisław      Rydzik                139.33 +  375: 347  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1184  /  8 148.00




	Dawid Pikul 140.53 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Broda                 111.10 +  443: 358  161
    2    15 Renata         Andracka              110.50 +  402: 334  160
    3     2 Tomasz         Łapka                 118.02 +  395: 346  168
    4     1 Tomasz         Zwoliński             143.73 +  413: 381  194
    5     1 Kamil          Górka                 142.69 +  394: 339  193
    6     1 Ireneusz       Moralewicz            121.56 +  443: 433  172
    7     1 Marek          Syczuk                143.36 +  430: 316  193
    8     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 +  412: 315  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1438  /  8 179.75




	Stanisław Rydzik 139.33 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 -  424: 462   61
    2    18 Michał         Alabrudziński         137.47 -  414: 466   87
    3    27 Artur          Rutkowski             100.00 +  497: 248  150
    4    19 Dariusz        Nawrocki              112.86 +  452: 283  163
    5    12 Alina          Białobrzewska         115.85 +  432: 323  166
    6     7 Krzysztof      Mówka                 142.84 +  456: 410  193
    7     4 Kamil          Górka                 142.69 +  364: 300  193
    8     3 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  347: 375   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  /  8 138.12




	Jędrzej Florek 138.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              110.50 -  336: 363   60
    2    30 Jerzy          Krzyżewski            112.74 +  371: 298  163
    3    15 Marek          Syczuk                143.36 -  354: 424   93
    4    27 Wojciech       Gołęcki               102.29 -  295: 296   52
    5    31 Katarzyna      Dębska                100.00 +  471: 295  150
    6    26 Mariusz        Kubicki               105.80 +  347: 337  156
    7    14 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  392: 363  177
    8    17 Jerzy          Krzyżewski            112.74 +  399: 236  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1014  /  8 126.75




	Rafał Lenartowski 137.63 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Danuta         Langiewicz            108.19 +  415: 311  158
    2     4 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 +  453: 323  192
    3     9 Sławomir       Długosz               102.69 +  341: 315  153
    4     2 Kamil          Górka                 142.69 -  414: 440   93
    5     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  343: 387   97
    6    17 Zbigniew       Rybak                 106.04 +  435: 325  156
    7    11 Jerzy          Krzyżewski            112.74 +  341: 298  163
    8     9 Miłosz         Wrzałek               144.43 -  322: 393   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1106  /  8 138.25




	Michał Alabrudziński 137.47 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Zbigniew       Rybak                 106.04 +  429: 222  156
    2    18 Stanisław      Rydzik                139.33 +  466: 414  189
    3     8 Ireneusz       Moralewicz            121.56 -  302: 386   72
    4    17 Sławomir       Długosz               102.69 -  367: 374   53
    5    16 Mariusz        Kubicki               105.80 +  405: 292  156
    6    16 Piotr          Jasiński              100.00 +  524: 332  150
    7     8 Dariusz        Białobrzewski         126.72 +  431: 371  177
    8     5 Kamil          Górka                 142.69 +  388: 375  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1146  /  8 143.25




	Justyna Górka 136.90 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Mariusz        Kubicki               105.80 -  341: 408   56
    2    27 Julita         Dygnas                103.02 +  337: 279  153
    3    19 Piotr          Sobociński            100.00 -  362: 378   50
    4    30 Sylwia         Łada                  100.00 +  414: 304  150
    5    24 Wojciech       Gołęcki               102.29 -  281: 369   52
    6    22 Piotr          Broda                 111.10 +  412: 373  161
    7    15 Rafał          Wesołowski            120.52 +  517: 344  171
    8    12 Grzegorz       Koczkodon             126.39 +  485: 323  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     969  /  8 121.12




	Robert Kuszpit 135.57 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Julita         Dygnas                103.02 +  534: 282  153
    2     5 Ireneusz       Moralewicz            121.56 -  290: 337   72
    3    12 Przemysław     Herdzina              132.68 +  402: 365  183
    4    14 Patrycja       Śliwińska             114.96 +  464: 339  165
    5    11 Sławomir       Długosz               102.69 +  316: 311  153
    6     5 Paweł          Janaś                 130.33 +  426: 384  180
    7     3 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  401: 505   97
    8     7 Ireneusz       Moralewicz            121.56 +  426: 315  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1175  /  8 146.88




	Grzegorz Kurowski 134.72 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Dorota         Rudzińska             102.71 +  376: 320  153
    2    13 Weronika       Rudnicka              127.60 -  320: 345   78
    3    17 Dariusz        Białobrzewski         126.72 -  293: 397   77
    4    21 Irena          Sołdan                130.29 -  362: 416   80
    5    33 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  447: 231  150
    6    27 Julita         Dygnas                103.02 +  404: 365  153
    7    24 Piotr          Broda                 111.10 -  317: 367   61
    8    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  407: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     902  /  8 112.75




	Kamil Nawrocki 134.18 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Sławomir       Długosz               102.69 -  369: 383   53
    2    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  373: 336  150
    3    24 Jan            Lisiewski             100.00 +  454: 293  150
    4    18 Zbigniew       Rybak                 106.04 +  408: 308  156
    5     7 Tomasz         Łapka                 118.02 +  404: 260  168
    6     4 Marek          Syczuk                143.36 -  282: 443   93
    7     7 Paweł          Janaś                 130.33 -  331: 396   80
    8    14 Łukasz         Baranowski            117.32 +  457: 359  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1017  /  8 127.12




	Przemysław Herdzina 132.68 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  428: 368  152
    2     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  287: 578   97
    3    12 Robert         Kuszpit               135.57 -  365: 402   86
    4    23 Renata         Andracka              110.50 +  328: 326  160
    5    15 Piotr          Broda                 111.10 +  386: 351  161
    6    10 Tomasz         Zwoliński             143.73 +  427: 406  194
    7    10 Sławomir       Piotrowski            120.54 -  363: 458   71
    8    16 Eugeniusz      Wróblewski            120.39 +  436: 375  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1091  /  8 136.38




	Aleksander Puchalski 130.44 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marzena        Kasner                100.00 +  512: 213  150
    2     7 Rafał          Wesołowski            120.52 +  403: 400  171
    3     7 Łukasz         Baranowski            117.32 +  409: 398  167
    4     3 Rafał          Matczak               119.55 +  432: 381  170
    5     2 Ireneusz       Moralewicz            121.56 -  344: 553   72
    6     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  384: 488   97
    7     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 +  416: 378  161
    8     6 Sławomir       Piotrowski            120.54 +  490: 279  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1159  /  8 144.88




	Paweł Janaś 130.33 Głogów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  587: 187  150
    2     3 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  381: 353  177
    3     4 Miłosz         Wrzałek               144.43 -  370: 456   94
    4     6 Dariusz        Białobrzewski         126.72 +  371: 306  177
    5    10 Eugeniusz      Wróblewski            120.39 +  456: 266  170
    6     5 Robert         Kuszpit               135.57 -  384: 426   86
    7     7 Kamil          Nawrocki              134.18 +  396: 331  184
    8     4 Marek          Syczuk                143.36 +  435: 394  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  /  8 153.88




	Irena Sołdan 130.29 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  456: 324  150
    2    10 Kamil          Górka                 142.69 -  384: 475   93
    3    11 Patrycja       Śliwińska             114.96 -  354: 378   65
    4    21 Grzegorz       Kurowski              134.72 +  416: 362  185
    5    13 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 +  447: 325  164
    6     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 -  340: 341   61
    7    16 Eugeniusz      Wróblewski            120.39 -  449: 474   70
    8    18 Jan            Lisiewski             100.00 +  372: 351  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     938  /  8 117.25




	Weronika Rudnicka 127.60 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  449: 311  150
    2    13 Grzegorz       Kurowski              134.72 +  345: 320  185
    3     5 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 -  328: 362   61
    4    11 Grzegorz       Koczkodon             126.39 -  371: 377   76
    5    22 Zbigniew       Rybak                 106.04 -  366: 383   56
    6    24 Lucyna         Śniadach              116.86 +  348: 267  167
    7    23 Piotr          Jasiński              100.00 +  444: 310  150
    8    13 Alina          Białobrzewska         115.85 +  337: 330  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  8 126.38




	Marek Dudkiewicz 126.93 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Anna           Lenartowska           100.00 +  419: 341  150
    2     3 Paweł          Janaś                 130.33 -  353: 381   80
    3    20 Lucyna         Śniadach              116.86 -  302: 382   67
    4    24 Anita          Bruska                124.75 -  404: 407   75
    5    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  481: 342  150
    6    20 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  480: 424  152
    7    14 Jędrzej        Florek                138.00 -  363: 392   88
    8    19 Tomasz         Zwoliński             143.73 -  302: 475   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     856  /  8 107.00




	Dariusz Białobrzewski 126.72 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  452: 304  150
    2    11 Sławomir       Długosz               102.69 -  335: 350   53
    3    17 Grzegorz       Kurowski              134.72 +  397: 293  185
    4     6 Paweł          Janaś                 130.33 -  306: 371   80
    5    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  467: 223  150
    6    18 Wojciech       Gołęcki               102.29 +  365: 359  152
    7     8 Michał         Alabrudziński         137.47 -  371: 431   87
    8    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 +  468: 418  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  /  8 128.75




	Grzegorz Koczkodon 126.39 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jan            Lisiewski             100.00 -  339: 350   50
    2    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  400: 313  150
    3    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  497: 279  150
    4    11 Weronika       Rudnicka              127.60 +  377: 371  178
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 +  437: 371  192
    6     3 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  299: 446   97
    7     6 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  306: 494   93
    8    12 Justyna        Górka                 136.90 -  323: 485   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     997  /  8 124.62




	Anita Bruska 124.75 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Sylwia         Łada                  100.00 +  367: 266  150
    2    14 Miłosz         Wrzałek               144.43 -  295: 375   94
    3    21 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  292: 461   97
    4    24 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  407: 404  177
    5    19 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 +  389: 352  164
    6    12 Sławomir       Piotrowski            120.54 -  330: 428   71
    7    18 Alina          Białobrzewska         115.85 -  356: 367   66
    8    23 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 +  385: 370  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     983  /  8 122.88




	Andrzej Kwiatkowski 123.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Marta          Łęgowska              100.00 +  471: 347  150
    2     8 Rafał          Matczak               119.55 -  298: 383   70
    3    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  433: 293  150
    4    16 Lucyna         Śniadach              116.86 +  418: 339  167
    5     4 Tomasz         Zwoliński             143.73 +  371: 259  194
    6     6 Kamil          Górka                 142.69 -  357: 455   93
    7     5 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  369: 428   92
    8    10 Dariusz        Białobrzewski         126.72 -  418: 468   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     993  /  8 124.12




	Ireneusz Moralewicz 121.56 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Piotr          Sobociński            100.00 +  410: 383  150
    2     5 Robert         Kuszpit               135.57 +  337: 290  186
    3     8 Michał         Alabrudziński         137.47 +  386: 302  187
    4     4 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 +  405: 326  161
    5     2 Aleksander     Puchalski             130.44 +  553: 344  180
    6     1 Dawid          Pikul                 140.53 -  433: 443   91
    7     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  286: 387   97
    8     7 Robert         Kuszpit               135.57 -  315: 426   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1138  /  8 142.25




	Sławomir Piotrowski 120.54 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  518: 308  150
    2     6 Mariusz        Kubicki               105.80 +  405: 304  156
    3     6 Rafał          Matczak               119.55 -  297: 414   70
    4    15 Eugeniusz      Wróblewski            120.39 -  384: 412   70
    5    14 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  401: 345  152
    6    12 Anita          Bruska                124.75 +  428: 330  175
    7    10 Przemysław     Herdzina              132.68 +  458: 363  183
    8     6 Aleksander     Puchalski             130.44 -  279: 490   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  8 129.50




	Rafał Wesołowski 120.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  407: 296  150
    2     7 Aleksander     Puchalski             130.44 -  400: 403   80
    3    14 Mariusz        Kubicki               105.80 -  390: 399   56
    4    20 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 -  366: 531   64
    5    25 Patrycja       Śliwińska             114.96 +  482: 297  165
    6    19 Danuta         Langiewicz            108.19 +  355: 299  158
    7    15 Justyna        Górka                 136.90 -  344: 517   87
    8    20 Piotr          Broda                 111.10 +  411: 371  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     921  /  8 115.12




	Eugeniusz Wróblewski 120.39 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    15 Sławomir       Piotrowski            120.54 +  412: 384  171
    5    10 Paweł          Janaś                 130.33 -  266: 456   80
    6    14 Rafał          Matczak               119.55 -  370: 379   70
    7    16 Irena          Sołdan                130.29 +  474: 449  180
    8    16 Przemysław     Herdzina              132.68 -  375: 436   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     584  /  5 116.80




	Krzysztof Kodzis 119.87 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Waldemar       Kudliński             100.00 +  440: 249  150
    2    17 Lucyna         Śniadach              116.86 +  382: 352  167
    3     3 Tomasz         Zwoliński             143.73 -  309: 441   94
    4     9 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  422: 471   92
    5    18 Jerzy          Krzyżewski            112.74 -  370: 378   63
    6    21 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 +  347: 317  164
    7    19 Sławomir       Długosz               102.69 +  418: 318  153
    8    11 Dorota         Rudzińska             102.71 +  411: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1036  /  8 129.50




	Rafał Matczak 119.55 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Agata          Nawrocka              100.00 +  400:   0    0
    2     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 +  383: 298  173
    3     6 Sławomir       Piotrowski            120.54 +  414: 297  171
    4     3 Aleksander     Puchalski             130.44 -  381: 432   80
    5     8 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  414: 425   93
    6    14 Eugeniusz      Wróblewski            120.39 +  379: 370  170
    7    13 Tomasz         Zwoliński             143.73 +  430: 344  194
    8     8 Tomasz         Łapka                 118.02 +  414: 323  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1049  /  7 149.86




	Tomasz Łapka 118.02 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  593: 206  150
    2     2 Alina          Białobrzewska         115.85 +  390: 377  166
    3     2 Dawid          Pikul                 140.53 -  346: 395   91
    4     7 Łukasz         Baranowski            117.32 +  408: 407  167
    5     7 Kamil          Nawrocki              134.18 -  260: 404   84
    6    13 Sławomir       Długosz               102.69 +  396: 329  153
    7    12 Jan            Lisiewski             100.00 +  417: 241  150
    8     8 Rafał          Matczak               119.55 -  323: 414   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1031  /  8 128.88




	Łukasz Baranowski 117.32 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Piotr          Jasiński              100.00 +  379: 334  150
    2    12 Krzysztof      Mówka                 142.84 +  378: 325  193
    3     7 Aleksander     Puchalski             130.44 -  398: 409   80
    4     7 Tomasz         Łapka                 118.02 -  407: 408   68
    5    17 Lucyna         Śniadach              116.86 +  334: 331  167
    6     8 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  328: 445   92
    7    21 Zbigniew       Rybak                 106.04 +  407: 321  156
    8    14 Kamil          Nawrocki              134.18 -  359: 457   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     990  /  8 123.75




	Lucyna Śniadach 116.86 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Artur          Rutkowski             100.00 +  319: 312  150
    2    17 Krzysztof      Kodzis                119.87 -  352: 382   70
    3    20 Marek          Dudkiewicz            126.93 +  382: 302  177
    4    16 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 -  339: 418   73
    5    17 Łukasz         Baranowski            117.32 -  331: 334   67
    6    24 Weronika       Rudnicka              127.60 -  267: 348   78
    7    28 Renata         Andracka              110.50 +  425: 242  160
    8    24 Julita         Dygnas                103.02 +  384: 313  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     928  /  8 116.00




	Alina Białobrzewska 115.85 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Skrobosz              146.91 +  420: 293  197
    2     2 Tomasz         Łapka                 118.02 -  377: 390   68
    3    16 Renata         Andracka              110.50 +  502: 263  160
    4     8 Piotr          Sobociński            100.00 +  369: 357  150
    5    12 Stanisław      Rydzik                139.33 -  323: 432   89
    6    15 Jan            Lisiewski             100.00 -  293: 414   50
    7    18 Anita          Bruska                124.75 +  367: 356  175
    8    13 Weronika       Rudnicka              127.60 -  330: 337   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     967  /  8 120.88




	Patrycja Śliwińska 114.96 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.61 -  283: 601   97
    2    26 Marta          Łęgowska              100.00 +  436: 341  150
    3    11 Irena          Sołdan                130.29 +  378: 354  180
    4    14 Robert         Kuszpit               135.57 -  339: 464   86
    5    25 Rafał          Wesołowski            120.52 -  297: 482   71
    6    23 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 +  352: 340  164
    7    17 Miłosz         Wrzałek               144.43 -  290: 368   94
    8    26 Piotr          Jasiński              100.00 +  352: 347  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     992  /  8 124.00




	Mariola Osajda-Matczak 113.99 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Miłosz         Wrzałek               144.43 -  285: 446   94
    2    25 Piotr          Broda                 111.10 +  396: 282  161
    3    18 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  312: 467   93
    4    20 Rafał          Wesołowski            120.52 +  531: 366  171
    5    19 Anita          Bruska                124.75 -  352: 389   75
    6    23 Patrycja       Śliwińska             114.96 -  340: 352   65
    7    25 Julita         Dygnas                103.02 -  338: 382   53
    8    28 Waldemar       Kudliński             100.00 +  325: 265  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     862  /  8 107.75




	Andrzej Tyczyno 113.97 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Zwoliński             143.73 -  375: 442   94
    2    21 Katarzyna      Dębska                100.00 -  329: 339   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     144  /  2  72.00




	Monika Gawron-Cieślik 113.58 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Marek          Syczuk                143.36 -  389: 391   93
    2    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  424: 339  150
    3    13 Marzena        Kasner                100.00 +  313: 310  150
    4    10 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  296: 488   93
    5    13 Irena          Sołdan                130.29 -  325: 447   80
    6    21 Krzysztof      Kodzis                119.87 -  317: 347   70
    7    29 Katarzyna      Dębska                100.00 +  390: 302  150
    8    23 Anita          Bruska                124.75 -  370: 385   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  8 107.62




	Magdalena Kublik 112.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Krzysztof      Mówka                 142.84 -  364: 451   93
    2    24 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  315: 478   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     190  /  2  95.00




	Dariusz Nawrocki 112.86 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Górka                 142.69 -  309: 387   93
    2    20 Piotr          Sobociński            100.00 -  315: 393   50
    3    33 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  393: 258  150
    4    19 Stanisław      Rydzik                139.33 -  283: 452   89
    5    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  303: 364   50
    6    33 Sylwia         Buks                  100.00 +  446: 271  150
    7    31 Marzena        Kasner                100.00 +  416: 281  150
    8    22 Danuta         Langiewicz            108.19 -  350: 377   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     790  /  8  98.75




	Jerzy Krzyżewski 112.74 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  236: 552   92
    2    30 Jędrzej        Florek                138.00 -  298: 371   88
    3    32 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  393: 342  150
    4    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  435: 341  150
    5    18 Krzysztof      Kodzis                119.87 +  378: 370  170
    6    11 Miłosz         Wrzałek               144.43 +  389: 384  194
    7    11 Rafał          Lenartowski           137.63 -  298: 341   88
    8    17 Jędrzej        Florek                138.00 -  236: 399   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1020  /  8 127.50




	Piotr Broda 111.10 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dawid          Pikul                 140.53 -  358: 443   91
    2    25 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 -  282: 396   64
    3    31 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  464: 266  150
    4    22 Marta          Łęgowska              100.00 +  468: 264  150
    5    15 Przemysław     Herdzina              132.68 -  351: 386   83
    6    22 Justyna        Górka                 136.90 -  373: 412   87
    7    24 Grzegorz       Kurowski              134.72 +  367: 317  185
    8    20 Rafał          Wesołowski            120.52 -  371: 411   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     881  /  8 110.12




	Małgorzata Jóźwiak 110.95 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Stanisław      Rydzik                139.33 +  462: 424  189
    2     9 Marek          Syczuk                143.36 +  464: 412  193
    3     5 Weronika       Rudnicka              127.60 +  362: 328  178
    4     4 Ireneusz       Moralewicz            121.56 -  326: 405   72
    5     5 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  277: 471   97
    6     9 Irena          Sołdan                130.29 +  341: 340  180
    7     9 Aleksander     Puchalski             130.44 -  378: 416   80
    8    15 Piotr          Sobociński            100.00 -  320: 327   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1039  /  8 129.88




	Renata Andracka 110.50 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jędrzej        Florek                138.00 +  363: 336  188
    2    15 Dawid          Pikul                 140.53 -  334: 402   91
    3    16 Alina          Białobrzewska         115.85 -  263: 502   66
    4    23 Przemysław     Herdzina              132.68 -  326: 328   83
    5    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  428: 253  150
    6    25 Piotr          Sobociński            100.00 -  358: 374   50
    7    28 Lucyna         Śniadach              116.86 -  242: 425   67
    8    31 Marta          Łęgowska              100.00 +  393: 305  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  8 105.62




	Danuta Langiewicz 108.19 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Lenartowski           137.63 -  311: 415   88
    2    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  413: 132  150
    3    10 Karol          Wyrębkiewicz          142.09 -  344: 408   92
    4    25 Piotr          Jasiński              100.00 -  316: 366   50
    5    29 Marta          Łęgowska              100.00 +  381: 282  150
    6    19 Rafał          Wesołowski            120.52 -  299: 355   71
    7    30 Sylwia         Łada                  100.00 +  415: 281  150
    8    22 Dariusz        Nawrocki              112.86 +  377: 350  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  /  8 114.25




	Zbigniew Rybak 106.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Alabrudziński         137.47 -  222: 429   87
    2    31 Piotr          Jasiński              100.00 +  351: 270  150
    3    25 Dorota         Rudzińska             102.71 +  354: 324  153
    4    18 Kamil          Nawrocki              134.18 -  308: 408   84
    5    22 Weronika       Rudnicka              127.60 +  383: 366  178
    6    17 Rafał          Lenartowski           137.63 -  325: 435   88
    7    21 Łukasz         Baranowski            117.32 -  321: 407   67
    8    27 Wojciech       Gołęcki               102.29 -  333: 343   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     859  /  8 107.38




	Mariusz Kubicki 105.80 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Justyna        Górka                 136.90 +  408: 341  187
    2     6 Sławomir       Piotrowski            120.54 -  304: 405   71
    3    14 Rafał          Wesołowski            120.52 +  399: 390  171
    4    12 Mariusz        Skrobosz              146.91 -  290: 532   97
    5    16 Michał         Alabrudziński         137.47 -  292: 405   87
    6    26 Jędrzej        Florek                138.00 -  337: 347   88
    7    26 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  375: 302  152
    8    25 Sławomir       Długosz               102.69 +  399: 326  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1006  /  8 125.75




	Julita Dygnas 103.02 Jelenia Góra

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Kuszpit               135.57 -  282: 534   86
    2    27 Justyna        Górka                 136.90 -  279: 337   87
    3    30 Sylwia         Buks                  100.00 +  489: 245  150
    4    29 Jan            Lisiewski             100.00 -  305: 358   50
    5    32 Sylwia         Łada                  100.00 +  314: 313  150
    6    27 Grzegorz       Kurowski              134.72 -  365: 404   85
    7    25 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 +  382: 338  164
    8    24 Lucyna         Śniadach              116.86 -  313: 384   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     839  /  8 104.88




	Dorota Rudzińska 102.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Kurowski              134.72 -  320: 376   85
    2    33 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  421: 218  150
    3    25 Zbigniew       Rybak                 106.04 -  324: 354   56
    4    26 Katarzyna      Dębska                100.00 +  429: 275  150
    5    21 Jan            Lisiewski             100.00 -  301: 400   50
    6    29 Mariusz        Michalski             100.00 +  449: 262  150
    7    20 Waldemar       Kudliński             100.00 +  427: 219  150
    8    11 Krzysztof      Kodzis                119.87 -  326: 411   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     861  /  8 107.62




	Sławomir Długosz 102.69 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Kamil          Nawrocki              134.18 +  383: 369  184
    2    11 Dariusz        Białobrzewski         126.72 +  350: 335  177
    3     9 Rafał          Lenartowski           137.63 -  315: 341   88
    4    17 Michał         Alabrudziński         137.47 +  374: 367  187
    5    11 Robert         Kuszpit               135.57 -  311: 316   86
    6    13 Tomasz         Łapka                 118.02 -  329: 396   68
    7    19 Krzysztof      Kodzis                119.87 -  318: 418   70
    8    25 Mariusz        Kubicki               105.80 -  326: 399   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     916  /  8 114.50




	Wojciech Gołęcki 102.29 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    27 Jędrzej        Florek                138.00 +  296: 295  188
    5    24 Justyna        Górka                 136.90 +  369: 281  187
    6    18 Dariusz        Białobrzewski         126.72 -  359: 365   77
    7    22 Piotr          Sobociński            100.00 -  292: 377   50
    8    27 Zbigniew       Rybak                 106.04 +  343: 333  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  5 131.60




	Agnieszka Kozak 101.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Przemysław     Herdzina              132.68 -  368: 428   83
    2    23 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  375: 260  150
    3    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  364: 225  150
    4    13 Marek          Syczuk                143.36 -  313: 482   93
    5    14 Sławomir       Piotrowski            120.54 -  345: 401   71
    6    20 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  424: 480   77
    7    26 Mariusz        Kubicki               105.80 -  302: 375   56
    8    29 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  336: 425   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     730  /  8  91.25




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Dariusz        Białobrzewski         126.72 -  304: 452   77
    2    22 Kamil          Nawrocki              134.18 -  336: 373   84
    3    32 Jerzy          Krzyżewski            112.74 -  342: 393   63
    4    32 Artur          Rutkowski             100.00 +  450: 281  150
    5    27 Dariusz        Nawrocki              112.86 +  364: 303  163
    6    28 Waldemar       Kudliński             100.00 -  338: 368   50
    7    27 Anna           Lenartowska           100.00 +  405: 359  150
    8    21 Grzegorz       Kurowski              134.72 -  251: 407   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     822  /  8 102.75




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Weronika       Rudnicka              127.60 -  311: 449   78
    2    19 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 -  339: 424   64
    3    30 Julita         Dygnas                103.02 -  245: 489   53
    4    34 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  303: 349   50
    5    34 Artur          Rutkowski             100.00 +  329: 278  150
    6    33 Dariusz        Nawrocki              112.86 -  271: 446   63
    7    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  487: 170  150
    8    32 Katarzyna      Dębska                100.00 -  313: 315   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     658  /  8  82.25




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Paweł          Janaś                 130.33 -  187: 587   80
    2    35 Danuta         Langiewicz            108.19 -  132: 413   58
    3    34 Piotr          Jasiński              100.00 -  191: 348   50
    4    35 Waldemar       Kudliński             100.00 -  162: 376   50
    5    35 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  182: 359   50
    6    35 Artur          Rutkowski             100.00 -  168: 361   50
    7    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  170: 487   50
    8    35 Bernadetta     Kudlińska             100.00 -  139: 281   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     438  /  8  54.75




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Sławomir       Piotrowski            120.54 -  308: 518   71
    2    21 Andrzej        Tyczyno               113.97 +  339: 329  164
    3    22 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 -  293: 433   73
    4    26 Dorota         Rudzińska             102.71 -  275: 429   53
    5    31 Jędrzej        Florek                138.00 -  295: 471   88
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  365: 340  150
    7    29 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 -  302: 390   64
    8    32 Sylwia         Buks                  100.00 +  315: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     813  /  8 101.62




	Piotr Jasiński 100.00 Szpetal Górny

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Łukasz         Baranowski            117.32 -  334: 379   67
    2    31 Zbigniew       Rybak                 106.04 -  270: 351   56
    3    34 Mirosław       Dejna                 100.00 +  348: 191  150
    4    25 Danuta         Langiewicz            108.19 +  366: 316  158
    5    20 Piotr          Sobociński            100.00 +  333: 331  150
    6    16 Michał         Alabrudziński         137.47 -  332: 524   87
    7    23 Weronika       Rudnicka              127.60 -  310: 444   78
    8    26 Patrycja       Śliwińska             114.96 -  347: 352   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     811  /  8 101.38




	Marzena Kasner 100.00 Janikowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Aleksander     Puchalski             130.44 -  213: 512   80
    2    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  502: 260  150
    3    13 Monika         Gawron-Cieślik        113.58 -  310: 313   64
    4    31 Mariusz        Michalski             100.00 -  346: 371   50
    5    30 Waldemar       Kudliński             100.00 -  329: 400   50
    6    30 Marta          Łęgowska              100.00 +  357: 349  150
    7    31 Dariusz        Nawrocki              112.86 -  281: 416   63
    8    30 Anna           Lenartowska           100.00 +  525: 325  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     757  /  8  94.62




	Bernadetta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Rafał          Wesołowski            120.52 -  296: 407   71
    2    23 Agnieszka      Kozak                 101.64 -  260: 375   52
    3    31 Piotr          Broda                 111.10 -  266: 464   61
    4    33 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  308: 427   50
    5    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  359: 182  150
    6    32 Anna           Lenartowska           100.00 -  250: 345   50
    7    33 Marta          Łęgowska              100.00 -  223: 431   50
    8    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  281: 139  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     634  /  8  79.25




	Waldemar Kudliński 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Krzysztof      Kodzis                119.87 -  249: 440   70
    2    29 Grzegorz       Koczkodon             126.39 -  313: 400   76
    3    29 Marta          Łęgowska              100.00 -  279: 290   50
    4    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  376: 162  150
    5    30 Marzena        Kasner                100.00 +  400: 329  150
    6    28 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  368: 338  150
    7    20 Dorota         Rudzińska             102.71 -  219: 427   53
    8    28 Mariola        Osajda-Matczak        113.99 -  265: 325   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     763  /  8  95.38




	Anna Lenartowska 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  341: 419   77
    2    28 Sylwia         Łada                  100.00 -  347: 357   50
    3    28 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  366: 327  150
    4    28 Jerzy          Krzyżewski            112.74 -  341: 435   63
    5    28 Renata         Andracka              110.50 -  253: 428   60
    6    32 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  345: 250  150
    7    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  359: 405   50
    8    30 Marzena        Kasner                100.00 -  325: 525   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  8  81.25




	Jan Lisiewski 100.00 Piasutno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Grzegorz       Koczkodon             126.39 +  350: 339  176
    2    16 Tomasz         Zwoliński             143.73 -  252: 530   94
    3    24 Kamil          Nawrocki              134.18 -  293: 454   84
    4    29 Julita         Dygnas                103.02 +  358: 305  153
    5    21 Dorota         Rudzińska             102.71 +  400: 301  153
    6    15 Alina          Białobrzewska         115.85 +  414: 293  166
    7    12 Tomasz         Łapka                 118.02 -  241: 417   68
    8    18 Irena          Sołdan                130.29 -  351: 372   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     974  /  8 121.75




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    34 Artur          Rutkowski             100.00 +  379: 279  150
    3    26 Grzegorz       Koczkodon             126.39 -  279: 497   76
    4    31 Marzena        Kasner                100.00 +  371: 346  150
    5    23 Dariusz        Białobrzewski         126.72 -  223: 467   77
    6    29 Dorota         Rudzińska             102.71 -  262: 449   53
    7    32 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  308: 375   50
    8    33 Sylwia         Łada                  100.00 -  376: 437   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     606  /  7  86.57




	Agata Nawrocka 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Matczak               119.55 -    0: 400    0


	Artur Rutkowski 100.00 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Lucyna         Śniadach              116.86 -  312: 319   67
    2    34 Mariusz        Michalski             100.00 -  279: 379   50
    3    27 Stanisław      Rydzik                139.33 -  248: 497   89
    4    32 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  281: 450   50
    5    34 Sylwia         Buks                  100.00 -  278: 329   50
    6    35 Mirosław       Dejna                 100.00 +  361: 168  150
    7    35 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  237: 397   50
    8    34 Andrzej        Serafinowicz          100.00 -  272: 289   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     556  /  8  69.50




	Andrzej Serafinowicz 100.00 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Tomasz         Łapka                 118.02 -  206: 593   68
    2    33 Dorota         Rudzińska             102.71 -  218: 421   53
    3    33 Dariusz        Nawrocki              112.86 -  258: 393   63
    4    34 Sylwia         Buks                  100.00 +  349: 303  150
    5    33 Grzegorz       Kurowski              134.72 -  231: 447   85
    6    34 Sylwia         Łada                  100.00 -  224: 281   50
    7    35 Artur          Rutkowski             100.00 +  397: 237  150
    8    34 Artur          Rutkowski             100.00 +  289: 272  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     769  /  8  96.12




	Piotr Sobociński 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Ireneusz       Moralewicz            121.56 -  383: 410   72
    2    20 Dariusz        Nawrocki              112.86 +  393: 315  163
    3    19 Justyna        Górka                 136.90 +  378: 362  187
    4     8 Alina          Białobrzewska         115.85 -  357: 369   66
    5    20 Piotr          Jasiński              100.00 -  331: 333   50
    6    25 Renata         Andracka              110.50 +  374: 358  160
    7    22 Wojciech       Gołęcki               102.29 +  377: 292  152
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.95 +  327: 320  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1011  /  8 126.38




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Irena          Sołdan                130.29 -  324: 456   80
    2    32 Marzena        Kasner                100.00 -  260: 502   50
    3    28 Anna           Lenartowska           100.00 -  327: 366   50
    4    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  427: 308  150
    5    26 Marek          Dudkiewicz            126.93 -  342: 481   77
    6    31 Katarzyna      Dębska                100.00 -  340: 365   50
    7    32 Mariusz        Michalski             100.00 +  375: 308  150
    8    29 Agnieszka      Kozak                 101.64 +  425: 336  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     759  /  8  94.88




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Anita          Bruska                124.75 -  266: 367   75
    2    28 Anna           Lenartowska           100.00 +  357: 347  150
    3    23 Agnieszka      Kozak                 101.64 -  225: 364   52
    4    30 Justyna        Górka                 136.90 -  304: 414   87
    5    32 Julita         Dygnas                103.02 -  313: 314   53
    6    34 Andrzej        Serafinowicz          100.00 +  281: 224  150
    7    30 Danuta         Langiewicz            108.19 -  281: 415   58
    8    33 Mariusz        Michalski             100.00 +  437: 376  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     775  /  8  96.88




	Marta Łęgowska 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Andrzej        Kwiatkowski           123.14 -  347: 471   73
    2    26 Patrycja       Śliwińska             114.96 -  341: 436   65
    3    29 Waldemar       Kudliński             100.00 +  290: 279  150
    4    22 Piotr          Broda                 111.10 -  264: 468   61
    5    29 Danuta         Langiewicz            108.19 -  282: 381   58
    6    30 Marzena        Kasner                100.00 -  349: 357   50
    7    33 Bernadetta     Kudlińska             100.00 +  431: 223  150
    8    31 Renata         Andracka              110.50 -  305: 393   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     667  /  8  83.38


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Alina          Białobrzewska         293: 420
   2 Patrycja       Śliwińska            - Kazimierz.Jr   Merklejn              283: 601
   3 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        446: 285
   4 Andrzej        Tyczyno              - Tomasz         Zwoliński             375: 442
   5 Marek          Syczuk               - Monika         Gawron-Cieślik        391: 389
   6 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Mówka                 364: 451
   7 Kamil          Górka                - Dariusz        Nawrocki              387: 309
   8 Jerzy          Krzyżewski           - Karol          Wyrębkiewicz          236: 552
   9 Dawid          Pikul                - Piotr          Broda                 443: 358
  10 Małgorzata     Jóźwiak              - Stanisław      Rydzik                462: 424
  11 Jędrzej        Florek               - Renata         Andracka              336: 363
  12 Danuta         Langiewicz           - Rafał          Lenartowski           311: 415
  13 Michał         Alabrudziński        - Zbigniew       Rybak                 429: 222
  14 Mariusz        Kubicki              - Justyna        Górka                 408: 341
  15 Robert         Kuszpit              - Julita         Dygnas                534: 282
  16 Dorota         Rudzińska            - Grzegorz       Kurowski              320: 376
  17 Kamil          Nawrocki             - Sławomir       Długosz               369: 383
  18 Agnieszka      Kozak                - Przemysław     Herdzina              368: 428
  19 Aleksander     Puchalski            - Marzena        Kasner                512: 213
  20 Mirosław       Dejna                - Paweł          Janaś                 187: 587
  21 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Zawadzki              456: 324
  22 Sylwia         Buks                 - Weronika       Rudnicka              311: 449
  23 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Lenartowska           419: 341
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Białobrzewski         304: 452
  25 Grzegorz       Koczkodon            - Jan            Lisiewski             339: 350
  26 Sylwia         Łada                 - Anita          Bruska                266: 367
  27 Andrzej        Kwiatkowski          - Marta          Łęgowska              471: 347
  28 Piotr          Sobociński           - Ireneusz       Moralewicz            383: 410
  29 Sławomir       Piotrowski           - Katarzyna      Dębska                518: 308
  30 Bernadetta     Kudlińska            - Rafał          Wesołowski            296: 407
  31 Krzysztof      Kodzis               - Waldemar       Kudliński             440: 249
  32 Agata          Nawrocka             - Rafał          Matczak                 0: 400
  33 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Serafinowicz          593: 206
  34 Piotr          Jasiński             - Łukasz         Baranowski            334: 379
  35 Lucyna         Śniadach             - Artur          Rutkowski             319: 312


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Herdzina             - Kazimierz.Jr   Merklejn              287: 578
   2 Alina          Białobrzewska        - Tomasz         Łapka                 377: 390
   3 Paweł          Janaś                - Marek          Dudkiewicz            381: 353
   4 Karol          Wyrębkiewicz         - Rafał          Lenartowski           323: 453
   5 Ireneusz       Moralewicz           - Robert         Kuszpit               337: 290
   6 Sławomir       Piotrowski           - Mariusz        Kubicki               405: 304
   7 Rafał          Wesołowski           - Aleksander     Puchalski             400: 403
   8 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kwiatkowski           383: 298
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Marek          Syczuk                464: 412
  10 Irena          Sołdan               - Kamil          Górka                 384: 475
  11 Sławomir       Długosz              - Dariusz        Białobrzewski         350: 335
  12 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Mówka                 378: 325
  13 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kurowski              345: 320
  14 Anita          Bruska               - Miłosz         Wrzałek               295: 375
  15 Renata         Andracka             - Dawid          Pikul                 334: 402
  16 Jan            Lisiewski            - Tomasz         Zwoliński             252: 530
  17 Krzysztof      Kodzis               - Lucyna         Śniadach              382: 352
  18 Stanisław      Rydzik               - Michał         Alabrudziński         414: 466
  19 Monika         Gawron-Cieślik       - Sylwia         Buks                  424: 339
  20 Dariusz        Nawrocki             - Piotr          Sobociński            315: 393
  21 Katarzyna      Dębska               - Andrzej        Tyczyno               339: 329
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Nawrocki              336: 373
  23 Agnieszka      Kozak                - Bernadetta     Kudlińska             375: 260
  24 Magdalena      Kublik               - Mariusz        Skrobosz              315: 478
  25 Piotr          Broda                - Mariola        Osajda-Matczak        282: 396
  26 Marta          Łęgowska             - Patrycja       Śliwińska             341: 436
  27 Julita         Dygnas               - Justyna        Górka                 279: 337
  28 Anna           Lenartowska          - Sylwia         Łada                  347: 357
  29 Waldemar       Kudliński            - Grzegorz       Koczkodon             313: 400
  30 Jędrzej        Florek               - Jerzy          Krzyżewski            371: 298
  31 Zbigniew       Rybak                - Piotr          Jasiński              351: 270
  32 Marzena        Kasner               - Krzysztof      Zawadzki              502: 260
  33 Andrzej        Serafinowicz         - Dorota         Rudzińska             218: 421
  34 Mariusz        Michalski            - Artur          Rutkowski             379: 279
  35 Danuta         Langiewicz           - Mirosław       Dejna                 413: 132


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 420: 521
   2 Tomasz         Łapka                - Dawid          Pikul                 346: 395
   3 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Kodzis                441: 309
   4 Paweł          Janaś                - Miłosz         Wrzałek               370: 456
   5 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Jóźwiak               328: 362
   6 Rafał          Matczak              - Sławomir       Piotrowski            414: 297
   7 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Baranowski            409: 398
   8 Michał         Alabrudziński        - Ireneusz       Moralewicz            302: 386
   9 Rafał          Lenartowski          - Sławomir       Długosz               341: 315
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Danuta         Langiewicz            408: 344
  11 Patrycja       Śliwińska            - Irena          Sołdan                378: 354
  12 Robert         Kuszpit              - Przemysław     Herdzina              402: 365
  13 Marzena        Kasner               - Monika         Gawron-Cieślik        310: 313
  14 Mariusz        Kubicki              - Rafał          Wesołowski            399: 390
  15 Marek          Syczuk               - Jędrzej        Florek                424: 354
  16 Alina          Białobrzewska        - Renata         Andracka              502: 263
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Grzegorz       Kurowski              397: 293
  18 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        467: 312
  19 Justyna        Górka                - Piotr          Sobociński            362: 378
  20 Lucyna         Śniadach             - Marek          Dudkiewicz            382: 302
  21 Anita          Bruska               - Mariusz        Skrobosz              292: 461
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                433: 293
  23 Sylwia         Łada                 - Agnieszka      Kozak                 225: 364
  24 Kamil          Nawrocki             - Jan            Lisiewski             454: 293
  25 Zbigniew       Rybak                - Dorota         Rudzińska             354: 324
  26 Mariusz        Michalski            - Grzegorz       Koczkodon             279: 497
  27 Artur          Rutkowski            - Stanisław      Rydzik                248: 497
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Anna           Lenartowska           327: 366
  29 Waldemar       Kudliński            - Marta          Łęgowska              279: 290
  30 Sylwia         Buks                 - Julita         Dygnas                245: 489
  31 Bernadetta     Kudlińska            - Piotr          Broda                 266: 464
  32 Jerzy          Krzyżewski           - Katarzyna      Bogusławska           393: 342
  33 Andrzej        Serafinowicz         - Dariusz        Nawrocki              258: 393
  34 Piotr          Jasiński             - Mirosław       Dejna                 348: 191


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             413: 381
   2 Kamil          Górka                - Rafał          Lenartowski           440: 414
   3 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Matczak               432: 381
   4 Ireneusz       Moralewicz           - Małgorzata     Jóźwiak               405: 326
   5 Miłosz         Wrzałek              - Kazimierz.Jr   Merklejn              297: 461
   6 Dariusz        Białobrzewski        - Paweł          Janaś                 306: 371
   7 Łukasz         Baranowski           - Tomasz         Łapka                 407: 408
   8 Piotr          Sobociński           - Alina          Białobrzewska         357: 369
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Krzysztof      Kodzis                471: 422
  10 Monika         Gawron-Cieślik       - Krzysztof      Mówka                 296: 488
  11 Grzegorz       Koczkodon            - Weronika       Rudnicka              377: 371
  12 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Kubicki               532: 290
  13 Marek          Syczuk               - Agnieszka      Kozak                 482: 313
  14 Robert         Kuszpit              - Patrycja       Śliwińska             464: 339
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Sławomir       Piotrowski            412: 384
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Lucyna         Śniadach              418: 339
  17 Sławomir       Długosz              - Michał         Alabrudziński         374: 367
  18 Zbigniew       Rybak                - Kamil          Nawrocki              308: 408
  19 Dariusz        Nawrocki             - Stanisław      Rydzik                283: 452
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Rafał          Wesołowski            531: 366
  21 Grzegorz       Kurowski             - Irena          Sołdan                362: 416
  22 Piotr          Broda                - Marta          Łęgowska              468: 264
  23 Przemysław     Herdzina             - Renata         Andracka              328: 326
  24 Marek          Dudkiewicz           - Anita          Bruska                404: 407
  25 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Jasiński              316: 366
  26 Katarzyna      Dębska               - Dorota         Rudzińska             275: 429
  27 Wojciech       Gołęcki              - Jędrzej        Florek                296: 295
  28 Anna           Lenartowska          - Jerzy          Krzyżewski            341: 435
  29 Jan            Lisiewski            - Julita         Dygnas                358: 305
  30 Justyna        Górka                - Sylwia         Łada                  414: 304
  31 Mariusz        Michalski            - Marzena        Kasner                371: 346
  32 Artur          Rutkowski            - Katarzyna      Bogusławska           281: 450
  33 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadetta     Kudlińska             427: 308
  34 Sylwia         Buks                 - Andrzej        Serafinowicz          303: 349
  35 Mirosław       Dejna                - Waldemar       Kudliński             162: 376


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dawid          Pikul                 339: 394
   2 Ireneusz       Moralewicz           - Aleksander     Puchalski             553: 344
   3 Rafał          Lenartowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              343: 387
   4 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           259: 371
   5 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariusz        Skrobosz              277: 471
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Karol          Wyrębkiewicz          437: 371
   7 Kamil          Nawrocki             - Tomasz         Łapka                 404: 260
   8 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               425: 414
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Syczuk                435: 462
  10 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Janaś                 266: 456
  11 Sławomir       Długosz              - Robert         Kuszpit               311: 316
  12 Stanisław      Rydzik               - Alina          Białobrzewska         432: 323
  13 Irena          Sołdan               - Monika         Gawron-Cieślik        447: 325
  14 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Piotrowski            345: 401
  15 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Broda                 386: 351
  16 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Kubicki               405: 292
  17 Łukasz         Baranowski           - Lucyna         Śniadach              334: 331
  18 Jerzy          Krzyżewski           - Krzysztof      Kodzis                378: 370
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Anita          Bruska                352: 389
  20 Piotr          Jasiński             - Piotr          Sobociński            333: 331
  21 Dorota         Rudzińska            - Jan            Lisiewski             301: 400
  22 Weronika       Rudnicka             - Zbigniew       Rybak                 366: 383
  23 Dariusz        Białobrzewski        - Mariusz        Michalski             467: 223
  24 Wojciech       Gołęcki              - Justyna        Górka                 369: 281
  25 Rafał          Wesołowski           - Patrycja       Śliwińska             482: 297
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Marek          Dudkiewicz            342: 481
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Dariusz        Nawrocki              364: 303
  28 Renata         Andracka             - Anna           Lenartowska           428: 253
  29 Marta          Łęgowska             - Danuta         Langiewicz            282: 381
  30 Waldemar       Kudliński            - Marzena        Kasner                400: 329
  31 Katarzyna      Dębska               - Jędrzej        Florek                295: 471
  32 Julita         Dygnas               - Sylwia         Łada                  314: 313
  33 Grzegorz       Kurowski             - Andrzej        Serafinowicz          447: 231
  34 Artur          Rutkowski            - Sylwia         Buks                  278: 329
  35 Mirosław       Dejna                - Bernadetta     Kudlińska             182: 359


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            443: 433
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Aleksander     Puchalski             488: 384
   3 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             446: 299
   4 Kamil          Nawrocki             - Marek          Syczuk                282: 443
   5 Paweł          Janaś                - Robert         Kuszpit               384: 426
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Kamil          Górka                 357: 455
   7 Krzysztof      Mówka                - Stanisław      Rydzik                410: 456
   8 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Baranowski            445: 328
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Irena          Sołdan                341: 340
  10 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Herdzina              406: 427
  11 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Krzyżewski            384: 389
  12 Anita          Bruska               - Sławomir       Piotrowski            330: 428
  13 Tomasz         Łapka                - Sławomir       Długosz               396: 329
  14 Eugeniusz      Wróblewski           - Rafał          Matczak               370: 379
  15 Jan            Lisiewski            - Alina          Białobrzewska         414: 293
  16 Piotr          Jasiński             - Michał         Alabrudziński         332: 524
  17 Rafał          Lenartowski          - Zbigniew       Rybak                 435: 325
  18 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Białobrzewski         359: 365
  19 Rafał          Wesołowski           - Danuta         Langiewicz            355: 299
  20 Marek          Dudkiewicz           - Agnieszka      Kozak                 480: 424
  21 Krzysztof      Kodzis               - Monika         Gawron-Cieślik        347: 317
  22 Justyna        Górka                - Piotr          Broda                 412: 373
  23 Patrycja       Śliwińska            - Mariola        Osajda-Matczak        352: 340
  24 Lucyna         Śniadach             - Weronika       Rudnicka              267: 348
  25 Renata         Andracka             - Piotr          Sobociński            358: 374
  26 Jędrzej        Florek               - Mariusz        Kubicki               347: 337
  27 Grzegorz       Kurowski             - Julita         Dygnas                404: 365
  28 Katarzyna      Bogusławska          - Waldemar       Kudliński             338: 368
  29 Dorota         Rudzińska            - Mariusz        Michalski             449: 262
  30 Marta          Łęgowska             - Marzena        Kasner                349: 357
  31 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Dębska                340: 365
  32 Anna           Lenartowska          - Bernadetta     Kudlińska             345: 250
  33 Dariusz        Nawrocki             - Sylwia         Buks                  446: 271
  34 Andrzej        Serafinowicz         - Sylwia         Łada                  224: 281
  35 Mirosław       Dejna                - Artur          Rutkowski             168: 361


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Syczuk               - Dawid          Pikul                 316: 430
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Ireneusz       Moralewicz            387: 286
   3 Mariusz        Skrobosz             - Robert         Kuszpit               505: 401
   4 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Górka                 364: 300
   5 Karol          Wyrębkiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           428: 369
   6 Krzysztof      Mówka                - Grzegorz       Koczkodon             494: 306
   7 Paweł          Janaś                - Kamil          Nawrocki              396: 331
   8 Michał         Alabrudziński        - Dariusz        Białobrzewski         431: 371
   9 Aleksander     Puchalski            - Małgorzata     Jóźwiak               416: 378
  10 Sławomir       Piotrowski           - Przemysław     Herdzina              458: 363
  11 Jerzy          Krzyżewski           - Rafał          Lenartowski           298: 341
  12 Tomasz         Łapka                - Jan            Lisiewski             417: 241
  13 Rafał          Matczak              - Tomasz         Zwoliński             430: 344
  14 Marek          Dudkiewicz           - Jędrzej        Florek                363: 392
  15 Rafał          Wesołowski           - Justyna        Górka                 344: 517
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Irena          Sołdan                474: 449
  17 Patrycja       Śliwińska            - Miłosz         Wrzałek               290: 368
  18 Alina          Białobrzewska        - Anita          Bruska                367: 356
  19 Sławomir       Długosz              - Krzysztof      Kodzis                318: 418
  20 Dorota         Rudzińska            - Waldemar       Kudliński             427: 219
  21 Łukasz         Baranowski           - Zbigniew       Rybak                 407: 321
  22 Piotr          Sobociński           - Wojciech       Gołęcki               377: 292
  23 Weronika       Rudnicka             - Piotr          Jasiński              444: 310
  24 Piotr          Broda                - Grzegorz       Kurowski              367: 317
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Julita         Dygnas                338: 382
  26 Mariusz        Kubicki              - Agnieszka      Kozak                 375: 302
  27 Anna           Lenartowska          - Katarzyna      Bogusławska           359: 405
  28 Lucyna         Śniadach             - Renata         Andracka              425: 242
  29 Monika         Gawron-Cieślik       - Katarzyna      Dębska                390: 302
  30 Sylwia         Łada                 - Danuta         Langiewicz            281: 415
  31 Marzena        Kasner               - Dariusz        Nawrocki              281: 416
  32 Mariusz        Michalski            - Krzysztof      Zawadzki              308: 375
  33 Bernadetta     Kudlińska            - Marta          Łęgowska              223: 431
  34 Sylwia         Buks                 - Mirosław       Dejna                 487: 170
  35 Andrzej        Serafinowicz         - Artur          Rutkowski             397: 237


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dawid          Pikul                 315: 412
   2 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Mówka                 361: 452
   3 Stanisław      Rydzik               - Karol          Wyrębkiewicz          347: 375
   4 Paweł          Janaś                - Marek          Syczuk                435: 394
   5 Kamil          Górka                - Michał         Alabrudziński         375: 388
   6 Sławomir       Piotrowski           - Aleksander     Puchalski             279: 490
   7 Robert         Kuszpit              - Ireneusz       Moralewicz            426: 315
   8 Rafał          Matczak              - Tomasz         Łapka                 414: 323
   9 Rafał          Lenartowski          - Miłosz         Wrzałek               322: 393
  10 Dariusz        Białobrzewski        - Andrzej        Kwiatkowski           468: 418
  11 Krzysztof      Kodzis               - Dorota         Rudzińska             411: 326
  12 Justyna        Górka                - Grzegorz       Koczkodon             485: 323
  13 Alina          Białobrzewska        - Weronika       Rudnicka              330: 337
  14 Kamil          Nawrocki             - Łukasz         Baranowski            457: 359
  15 Piotr          Sobociński           - Małgorzata     Jóźwiak               327: 320
  16 Przemysław     Herdzina             - Eugeniusz      Wróblewski            436: 375
  17 Jędrzej        Florek               - Jerzy          Krzyżewski            399: 236
  18 Jan            Lisiewski            - Irena          Sołdan                351: 372
  19 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            475: 302
  20 Piotr          Broda                - Rafał          Wesołowski            371: 411
  21 Grzegorz       Kurowski             - Katarzyna      Bogusławska           407: 251
  22 Danuta         Langiewicz           - Dariusz        Nawrocki              377: 350
  23 Monika         Gawron-Cieślik       - Anita          Bruska                370: 385
  24 Julita         Dygnas               - Lucyna         Śniadach              313: 384
  25 Mariusz        Kubicki              - Sławomir       Długosz               399: 326
  26 Piotr          Jasiński             - Patrycja       Śliwińska             347: 352
  27 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Rybak                 343: 333
  28 Waldemar       Kudliński            - Mariola        Osajda-Matczak        265: 325
  29 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Zawadzki              336: 425
  30 Marzena        Kasner               - Anna           Lenartowska           525: 325
  31 Renata         Andracka             - Marta          Łęgowska              393: 305
  32 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Buks                  315: 313
  33 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Michalski             437: 376
  34 Artur          Rutkowski            - Andrzej        Serafinowicz          272: 289
  35 Bernadetta     Kudlińska            - Mirosław       Dejna                 281: 139
Lista rankingowa na dzień 24-04-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 150.97  28987  192
   2 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   3 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.73  28612  195
   4 Mariusz Skrobosz               Warszawa             146.30  27944  191
   5 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  12360   85
   6 Michał Makowski                Warszawa             145.01  20157  139
   7 Miłosz Wrzałek                 Reda                 144.28  28712  199
   8 Tomasz Zwoliński               Skierdy              143.52  27842  194
   9 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
  10 Kamil Górka                    Kraków               143.17  25341  177
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             143.08  28473  199
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             142.94  11149   78
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  14 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.33  28324  199
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  16 Mateusz Żbikowski              Warszawa             142.12  28140  198
  17 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  18 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.49  25760  186
  19 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  20 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.28  26273  190
  21 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  22 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.01  26774  194
  23 Filip Warzecha                 Gdynia               137.45   8247   60
  24 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  25 Justyna Górka                  Kraków               136.78  26125  191
  26 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  27 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.09  23951  176
  28 Paweł Jackowski                Warszawa             136.04  26391  194
  29 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  30 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.71  24564  181
  32 Piotr Pietuchowski             Białystok            135.70  25647  189
  33 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.69   9770   72
  34 Andrzej Oleksiak               Ostróda              135.54  11250   83
  35 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  36 Marek Reda                     Wołomin              134.92  26714  198
  37 Marek Salamon                  Bytom                134.19   6441   48
  38 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.95  18753  140
  40 Radosław Jachna                Łódź                 133.87  25302  189
  41 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.84  26768  200
  42 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.77  21938  164
  43 Maciej Michalak                Łódź                 133.34  14401  108
  44 Sławomir Kucia                 Krosno               133.31  12531   94
  45 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.99  24072  181
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            132.93  23661  178
  47 Przemysław Herdzina            Kraków               132.83  26433  199
  48 Bogusław Szyszka               Oława                132.21  21682  164
  49 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  50 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  51 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  52 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.64  25406  193
  53 Karol Waniek                   Wrocław              131.43  16166  123
  54 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  55 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  56 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  57 Wojciech Sołdan                Rumia                131.14  23605  180
  58 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  59 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  60 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.68  25352  194
  61 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.28  25926  199
  62 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.77  25824  199
  63 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.76   8694   67
  64 Michał Musielak                Bydgoszcz            129.76   7007   54
  65 Irena Sołdan                   Rumia                129.76  25562  197
  66 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  129.63  19056  147
  67 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  68 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  69 Maciej Perzyński               Piła                 129.37  17982  139
  70 Mateusz Borsuk                 Reda                 128.99  12641   98
  71 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  72 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  73 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  74 Weronika Rudnicka              Ustka                127.55  25382  199
  75 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  76 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  77 Dariusz Maciejuk               Warszawa             127.33  15152  119
  78 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            127.32  17443  137
  79 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  80 Andrzej Kowalski               Gdańsk               126.95   6982   55
  81 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.86  14843  117
  82 Kuba Koisar                    Warszawa             126.82  18008  142
  83 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.78  14073  111
  84 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       126.70   8489   67
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  86 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.31  24125  191
  88 Marek Dudkiewicz               Milanówek            126.13  25100  199
  89 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             126.13   8703   69
  90 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  91 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.47  16813  134
  92 Robert Kamiński                Warszawa             125.34  15793  126
  93 Szymon Płachta                 Warszawa             125.31  13784  110
  94 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.09  24017  192
  95 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  96 Rafał Matczak                  Milanówek            125.00   6125   49
  97 Anita Bruska                   Gdynia               124.64  16702  134
  98 Dorota Zielińska               Piaseczno            124.58   9468   76
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 100 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 101 Leszek Stecuła                 Bytom                124.09   9803   79
 102 Joanna Jewtuch                 Warszawa             123.86  14739  119
 103 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  23982  194
 104 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.15  24261  197
 106 Paweł Kowalski                 Kutno                123.10  14033  114
 107 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.05  23748  193
 108 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            123.02  23496  191
 109 Michał Ozimiński               Łódź                 123.01  23986  195
 110 Grzegorz Pukniel               Lublin               122.80  22718  185
 111 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 112 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             122.41  23626  193
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              122.29   4158   34
 115 Andrzej Rechowicz              Katowice             122.24  23836  195
 116 Robert Głowacki                Łódź                 122.23  24201  198
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 118 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 120 Jakub Nalepa                   Gliwice              121.73   5478   45
 121 Ewa Ciszewska                  Katowice             121.65  11070   91
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             121.40  22216  183
 123 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 124 Maciej Rzychoń                 Katowice             121.28   5700   47
 125 Jarosław Sobczak               Warszawa             121.27  16735  138
 126 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.91  23819  197
 127 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 128 Kamil Kister                   Puławy               120.86  23689  196
 129 Michał Kolaj                   Ostróda              120.77  23067  191
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 131 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           120.54  13862  115
 132 Grzegorz Kwiecień              Kraków               120.35  17331  144
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Rafał Wesołowski               Warszawa             120.30  23700  197
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             119.97  14396  120
 137 Bogusław Książek               Szczecin             119.54  14823  124
 138 Krzysztof Jaworski             Warszawa             119.52   6454   54
 139 Piotr Adamczyk                 Tarnów               119.51  10278   86
 140 Agnieszka Goniowska            Wrocław              119.49  16011  134
 141 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 142 Łukasz Baranowski              Reda                 119.37  22680  190
 143 Janusz Krupiński               Bytom                119.34   9189   77
 144 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.13  18823  158
 145 Tomasz Łapka                   Opole                118.89  22589  190
 146 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 147 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 148 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 149 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 150 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.17  23397  198
 151 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.76  22609  192
 152 Grażyna Wesołowska             Łódź                 117.52  11517   98
 153 Zdzisław Szota                 Warszawa             117.44   6459   55
 154 Marek Rogalski                 Warszawa             117.33   6336   54
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 156 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 158 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.90  13444  115
 159 Lucyna Śniadach                Rumia                116.81  16821  144
 160 Mikołaj Fidziński              Dębica               116.78   6423   55
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 162 Jarosław Puchalski             Łódź                 116.64   9098   78
 163 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 164 Joanna Ostrowska               Warszawa             116.54  21443  184
 165 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 166 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 167 Jacek Pietruszka               Kraków               116.27  13836  119
 168 Jarosław Michalak              Łódź                 116.23   5579   48
 169 Alina Białobrzewska            Gdynia               116.09  19619  169
 170 Anna Stefańska                 Łódź                 115.79  15631  135
 171 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.54  22414  194
 172 Jerzy Matyasik                 Kraków               115.54  22876  198
 173 Mariusz Makuch                 Zator                115.44   4156   36
 174 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 175 Stanisław Gasik                Warszawa             115.34  11995  104
 176 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.31  21678  188
 177 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 178 Patrycja Śliwińska             Szczecin             115.23  22585  196
 179 Ryszard Żydaczewski            Lubin                115.22   4148   36
 180 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       114.81   7692   67
 181 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 182 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.40  20185  178
 183 Joanna Brychcy                 Katowice             113.36  16324  144
 184 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.31  19829  175
 185 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            113.19  12225  108
 186 Rafał Skibicki                 Lębork               113.11  12555  111
 187 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 188 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 189 Alicja Kosińska                Szczecin             112.90   3387   30
 190 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 191 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 192 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 193 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 194 Kazimierz Merklejn             Szczecin             112.71  10595   94
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.70  22315  198
 196 Roman Figiel                   Zawichost            112.58   6417   57
 197 Joanna Żłobicka                Wrocław              112.51   9001   80
 198 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 199 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               112.42   3485   31
 200 Beata Piotrowska               Łódź                 112.38  21352  190
 201 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 202 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 203 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 204 Aleksander Puzyna              Warszawa             112.06   7172   64
 205 Maciej Michalski               Łódź                 111.97   3695   33
 206 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 207 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.59  19975  179
 208 Małgorzata Jóźwiak             Iława                111.57  19971  179
 209 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 210 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 211 Jerzy Luter                    Bytom                111.10  15887  143
 212 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 213 Piotr Broda                    Sandomierz           111.07  22213  200
 214 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 215 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 216 Monika Sadurska                Warszawa             110.82  18175  164
 217 Renata Andracka                Zwola                110.30  21729  197
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 219 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.14   8040   73
 220 Adam Janicki                   Łódź                 109.87  20876  190
 221 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 222 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.50  20257  185
 223 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 224 Katarzyna Żuławska             Katowice             109.27  12020  110
 225 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 226 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     108.98  10026   92
 227 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 228 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 229 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.48  18008  166
 230 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 231 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 232 Krystyna Augustyniak           Łódź                 108.06   5079   47
 233 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 234 Anna Dłużniewska               Warszawa             107.89   3884   36
 235 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 236 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 237 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.37  19649  183
 238 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.31   3863   36
 239 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 240 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 241 Zbigniew Rybak                 Warszawa             106.79  20930  196
 242 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 243 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 244 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  14199  134
 245 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 246 Anna Arana                     Warszawa             105.88  19059  180
 247 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 248 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.48   8544   81
 249 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 250 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 251 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 252 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 253 Urszula Solarska               Łódź                 103.85  20562  198
 254 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 255 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 256 Paweł Michalski                Ksawerów             103.56   3728   36
 257 Sławomir Długosz               Ostróda              103.43  13136  127
 258 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 259 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 260 Julita Dygnas                  Jelenia Góra         103.28   5887   57
 261 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 262 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 263 Dorota Rudzińska               Warszawa             103.10  10516  102
 264 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 265 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.04  20093  195
 266 Radosław Więch                 Warszawa             102.96   5354   52
 267 Dorota Stachowska              Wydartowo I          102.90  15949  155
 268 Bartosz Pięta                  Swarzędz             102.89   4630   45
 269 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               102.81   3701   36
 270 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 271 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 272 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 273 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 274 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 275 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.85  19352  190
 276 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 277 Ziemowit Pazda                 Wrocław              101.64   4777   47
 278 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 279 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               100.81   7762   77
 280 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.63   8151   81
 281 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 282 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 283 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 284 Jacek Dec                      Pszczew              100.06   6304   63
 285 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.05   4402   44
 286 Tomasz Lewiński                Wejherowo            100.03   3501   35
 287 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 288 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 289 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 290 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 291 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  97.26   6419   66
 293 Tomasz Silny                   Gdynia                96.86   3390   35
 294 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 295 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 296 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 297 Robert Wagner                  Wrocław               95.74   7851   82
 298 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.48   9739  102
 299 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.28   4764   50
 300 Błażej Fidziński               Dębica                95.09   3233   34
 301 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.01  14156  149
 302 Jacek Cichecki                 Józefów               95.00   3230   34
 303 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 304 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 305 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 306 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 307 Anna Lenartowska               Gdynia                93.75   5156   55
 308 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 309 Marcin Radwański               Wrocław               93.52   8604   92
 310 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 311 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.30  17906  194
 312 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 313 Zygmunt Skwarek                Katowice              92.09   3960   43
 314 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 315 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.36   5331   59
 316 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 317 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 318 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 319 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 320 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 321 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              88.29  17129  194
 323 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             85.52   3763   44
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 325 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 326 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.46   7261   87
 327 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 328 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 329 Blanka Zwolińska               Skierdy               81.44   7248   89
 330 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 331 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 332 Magdalena Sulejewska           Kraków                74.93   5395   72
 333 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 334 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 335 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              57.27  10881  190




Poczekalnia na dzień 24-04-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   3 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   4 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   5 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   6 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   7 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   8 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
   9 Maria Pokorska                 Warszawa              92.73   2411   26
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  11 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  12 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  14 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  17 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  18 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  19 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  20 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  21 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  22 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  23 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  24 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  25 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  26 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  27 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  28 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  29 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  32 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  33 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  34 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  35 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  36 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  37 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  38 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  39 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  40 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  41 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  42 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  43 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  44 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  45 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  46 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  47 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  48 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  49 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  50 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  51 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.74   2294   23
  52 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  53 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  54 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  55 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  56 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  57 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  58 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  59 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  60 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  61 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  62 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  63 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  64 Jolanta Bednarska              Łódź                  61.05   1282   21
  65 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  66 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  67 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  68 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  69 Julia Solarska                 Łódź                  69.35   1387   20
  70 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             110.89   2107   19
  71 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  72 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  73 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  74 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  75 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  76 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  77 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  78 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  79 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  80 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  81 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  82 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  83 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  84 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  87 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  89 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
  90 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
  91 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
  92 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
  93 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  94 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
  95 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  96 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  97 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
  98 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
  99 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 100 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 101 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 102 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 103 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 104 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 105 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 106 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 107 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 108 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 109 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 110 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 111 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 112 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 113 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 114 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 115 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 116 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 117 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 118 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 119 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 120 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 121 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 122 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 123 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  122.42   1469   12
 124 Zofia Górka                    Łęczna               119.75   1437   12
 125 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 126 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 127 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 128 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 129 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 130 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 131 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 132 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 133 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 134 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 135 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 136 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 137 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo            104.58   1255   12
 138 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.17   1250   12
 139 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 140 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 141 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 142 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 143 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 144 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 145 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 146 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 147 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 148 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 149 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 150 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 151 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 152 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 153 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 154 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 155 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 156 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 157 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 158 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 159 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 160 Kamila Zacharuk                Zabrze                93.92   1127   12
 161 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 162 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 163 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 164 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 165 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 166 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 167 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 168 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 169 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 170 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 171 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 172 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 173 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 174 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 175 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 176 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 177 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 178 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 179 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 180 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 181 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 182 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 183 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 184 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 185 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 186 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 187 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 188 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 189 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 190 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 191 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 192 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 193 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 194 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 195 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 196 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 197 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 198 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 199 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 200 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 201 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 202 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 203 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 204 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 205 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 206 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 207 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 208 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 209 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 210 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 211 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 212 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 213 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 214 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 215 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 216 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 217 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 218 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 219 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 220 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 221 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 222 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 223 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 224 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 225 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 226 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 227 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 228 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 229 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 230 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 231 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 232 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 233 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 234 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 235 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 236 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 237 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 238 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 239 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 240 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 241 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 244 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 245 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 246 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 247 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 248 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 249 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 250 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 251 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 252 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 253 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 254 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 255 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 256 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 257 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 258 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 259 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 260 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 261 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 262 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 263 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 264 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 265 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 266 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 267 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 268 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 269 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 270 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 271 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 272 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 273 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 274 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 275 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 276 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 277 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 280 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 281 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 282 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 283 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 284 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 285 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 286 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 287 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 288 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 289 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 290 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 291 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 292 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 293 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 294 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 295 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 296 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 299 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 300 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 301 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 302 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 303 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 304 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 305 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 306 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 307 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 308 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 309 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 310 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 311 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 312 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 313 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 314 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 315 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 316 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 317 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 318 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 319 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 320 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 321 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 322 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 323 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 324 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 325 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 326 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 327 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 328 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 329 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 330 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 331 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 332 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 333 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 334 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 335 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 336 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 337 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 338 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 339 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 340 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie