Ustka 4
kwietnia
Ustka 4- 5 kwietnia I Mistrzostwa Ustki „Bursztynowe Scrabble”
Inowrocław18
kwietnia
Inowrocław 18-19 kwietnia XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
Piastów 3
maja
Piastów 3 maja XIII Mistrzostwa Piastowa
Jajo Skrobosza18 - 19 kwietnia 2009 — XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”Inowrocław, 18 - 19 kwietnia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Jajo SkroboszaXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej stały na wysokim poziomie. Uczestniczyło w nich 6 mistrzów Polski (w tym aktualny), nie brakowało także zwycięzców wielu turniejów. Walka o prymat była bardzo wyrównana i właściwie do ostatniej rundy nie można było wskazać zdecydowanego faworyta. Po poszczególnych rundach prowadzili Eugeniusz Wróblewski, Marek Dudkiewicz, Justyna Górka, Krzysztof Kodzis. I właśnie ten ostatni stał się największą sensacją turnieju. Krzysztof debiutował rok temu w Inowrocławiu, swoim rodzinnym mieście, a teraz walczył w ostatniej rundzie na pierwszym stole z Mariuszem Skroboszem o zwycięstwo w turnieju. Tym razem przegrał i ostatecznie zajął czwarte miejsce, ale widać było, że ma ogromny potencjał. Nowy Mistrz Ziemi Kujawskiej poza kryształowym jajem otrzymał telewizor LCD oraz pamiątkowy dyplom. Nagrodzone zostały 22 osoby oraz najlepsza zawodniczka (Justyna Górka), najlepszy zawodnik z Inowrocławia (Krzysztof Kodzis), z Kujaw (Aleksander Puchalski) i najlepszy debiutant (Piotr Sobociński). Wszystko zawdzięczamy niesłychanie rzutkiemu organizatorowi — Grzegorzowi Kaczmarkowi — który jak mało kto potrafi znaleźć sponsorów turnieju. Dopisała również pogoda. W turnieju wzięły udział 52 osoby, w tym trójka debiutantów.
relacja: Andrzej Lożyński
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
XI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”
X Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Rodzaj turniejuotwarty (ilość miejsc ograniczona do 70 osób)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
ul. Toruńska 60
88–100 Inowrocław
Obrońca tytułuAndrzej Oleksiak
SędziaAndrzej Lożyński
HarmonogramSobota, 18 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 19 kwietnia (5 rund)
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
- młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
NoclegiRezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.

Najdalej ale najtaniej
Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64

Blisko ale drożej
Hotel „Park” ul. Świętokrzyska 107 tel. 0. 52 355 5373
Sanatorium „Metalowiec” ul. Świętokrzyska 76 tel. 0 52 355 11 22
Sanatorium „Energetyk” ul. Wilkońskiego 2 tel. 0 52 357 90 15
MANSARDA-POKOJE ul. Solankowa 50 tel. 0 52 355 03 25 lub 603 599 467
Pokoje gościnne „Maryla” ul. Dworcowa 67 tel. 0 600 895 621
NagrodyI miejsce — Puchar „Kryształowe Jajo Świąteczne”, nagroda do wyboru, dyplom
II i III nagrody do wyboru, dyplomy
Dyplomy do V miejsca
Nagrody w zależności od ilości zawodników do X miejsca

Nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
Nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
Nagroda dla debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
Nagroda dla najlepszej kobiety
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
tel. O 52 357 26 15 lub 0601 621 716


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świąteczne"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               137.46     10.0     5035     1959      683
  2 Justyna         Górka                Kraków                 135.99      9.0     5097     1850      832
  3 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.05      9.0     4632     1856      185
  4 Krzysztof       Kodzis               Inowrocław             102.33      9.0     4383     1796      401
  5 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               150.61      8.0     5161     1657      725
  6 Kamil           Górka                Kraków                 145.96      8.0     4933     1716      486
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.98      8.0     4832     1697      469
  8 Kamil           Nawrocki             Bydgoszcz              131.30      8.0     4768     1698      331
  9 Jakub           Szymczak             Łódź                   132.29      8.0     4713     1739      -61
 10 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.53      8.0     4673     1589      290
 11 Wojciech        Usakiewicz           Warszawa               138.51      7.0     5005     1520      728
 12 Aleksander      Puchalski            Włocławek              132.98      7.0     4977     1595      532
 13 Paweł           Jackowski            Warszawa               138.12      7.0     4780     1621      287
 14 Michał          Alabrudziński        Włocławek              137.87      7.0     4748     1631      146
 15 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                140.39      7.0     4706     1568      333
 16 Łukasz          Baranowski           Reda                   105.50      7.0     4630     1516      680
 17 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 112.43      7.0     4484     1540      312
 18 Weronika        Rudnicka             Ustka                  118.05      7.0     4443     1455      296
 19 Robert          Głowacki             Łódź                   126.64      7.0     4397     1581     -194
 20 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.69      7.0     4353     1418      325
 21 Adam            Janicki              Łódź                   106.16      7.0     4346     1583     -115
 22 Danuta          Langiewicz           Ostróda                105.69      7.0     4234     1492       18
 23 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               123.96      6.0     4738     1449      332
 24 Michał          Ozimiński            Łódź                   127.14      6.0     4581     1418      126
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.02      6.0     4502     1496      -84
 26 Stanisław       Gasik                Warszawa               114.93      6.0     4467     1477       29
 27 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                125.59      6.0     4429     1414       25
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              115.67      6.0     4417     1353      410
 29 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         122.29      6.0     4398     1491       41
 30 Renata          Andracka             Poznań                 109.33      6.0     4349     1407     -183
 31 Dariusz         Nawrocki             Bydgoszcz              109.92      6.0     4304     1326       75
 32 Grzegorz        Kulgawczuk           Biała Podlaska         112.28      6.0     4266     1496      -51
 33 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      5.5     4399     1147      607
 34 Maria           Krzyżanowska         Władysławowo           110.42      5.5     3984     1203      211
 35 Sławomir        Długosz              Ostróda                102.02      5.0     4415     1204      387
 36 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             119.10      5.0     4357     1410     -252
 37 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               112.29      5.0     4312     1284     -114
 38 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.29      5.0     4279     1321     -181
 39 Joanna          Ostrowska            Warszawa               118.20      5.0     4259     1317       97
 40 Andrzej         Tyczyno              Bydgoszcz              115.24      5.0     4221     1257     -269
 41 Anna            Stefańska            Łódź                   114.74      5.0     4211     1272     -169
 42 Małgorzata      Jóźwiak              Iława                  110.73      5.0     4202     1310     -184
 43 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             114.11      4.5     4027     1073      398
 44 Piotr           Sobociński           Inowrocław             100.00      4.5     3971     1055       40
 45 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.00      4.5     3944     1102       22
 46 Anna            Arana                Warszawa               101.19      4.0     4241     1241     -561
 47 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.00      3.5     4172      935      134
 48 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      3.5     4086      935      -68
 49 Katarzyna       Dębska               Ostróda                100.00      3.5     3931      960     -105
 50 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      3.5     3861      970     -125
 51 Barbara         Rapacz               Złotniki Kujawskie     100.00      3.5     2990      914     -610
 52 Sylwia          Łada                 Inowrocław             100.00      2.5     3148      854    -1080
 53 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.5     1931      620    -2987
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świąteczne"



	Kazimierz.J Merklejn 150.61 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  400: 381  165
    2    14 Sylwia         Łada                  100.00 +  531: 221  150
    3     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  381: 407   87
    4     5 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  343: 398   72
    5     9 Michał         Alabrudziński         137.87 +  461: 406  188
    6     6 Anna           Arana                 101.19 +  574: 343  151
    7     4 Michał         Ozimiński             127.14 +  432: 283  177
    8     2 Paweł          Jackowski             138.12 +  445: 386  188
    9     2 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  319: 394   52
   10     6 Jakub          Szymczak              132.29 -  437: 455   82
   11     5 Łukasz         Baranowski            105.50 +  441: 399  155
   12     4 Wojciech       Usakiewicz            138.51 +  397: 363  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1656  / 12 138.00




	Stanisław Rydzik 146.53 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Gasik                 114.93 -  370: 399   65
    2    17 Anna           Arana                 101.19 +  424: 351  151
    3    12 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  257: 366   62
    4    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  362: 309  150
    5    11 Wojciech       Usakiewicz            138.51 +  464: 349  189
    6    13 Joanna         Ostrowska             118.20 +  429: 424  168
    7     8 Kamil          Nawrocki              131.30 -  351: 428   81
    8    13 Adam           Janicki               106.16 -  282: 420   56
    9    16 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  484: 315  166
   10    13 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  440: 302  162
   11     7 Aleksander     Puchalski             132.98 +  395: 366  183
   12     7 Adam           Janicki               106.16 +  415: 354  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Kamil Górka 145.96 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Anna           Stefańska             114.74 +  415: 375  165
    2    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  495: 365  173
    3     3 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  386: 480   74
    4     7 Aleksander     Puchalski             132.98 +  449: 385  183
    5     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 +  408: 349  187
    6     3 Jakub          Szymczak              132.29 -  384: 385   82
    7     6 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  355: 389   90
    8     8 Stanisław      Gasik                 114.93 +  465: 335  165
    9     5 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  351: 350  169
   10     7 Adam           Janicki               106.16 +  559: 284  156
   11     1 Justyna        Górka                 135.99 +  400: 377  186
   12     2 Justyna        Górka                 135.99 -  266: 373   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1716  / 12 143.00




	Krzysztof Mówka 141.98 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Kubicki               114.11 +  400: 298  164
    2     1 Justyna        Górka                 135.99 +  411: 383  186
    3     2 Robert         Głowacki              126.64 +  493: 323  177
    4     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  418: 450   87
    5     4 Jakub          Szymczak              132.29 -  349: 400   82
    6     7 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  267: 450   72
    7    11 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  509: 287  161
    8     9 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  452: 366  173
    9     6 Renata         Andracka              109.33 +  389: 347  159
   10     3 Michał         Alabrudziński         137.87 +  432: 329  188
   11     3 Marek          Dudkiewicz            124.05 +  375: 371  174
   12     3 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  337: 359   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Tomasz Zwoliński 140.39 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Alina          Białobrzewska         112.43 +  437: 372  162
    2     6 Michał         Ozimiński             127.14 +  397: 339  177
    3     7 Rafał          Wesołowski            122.29 +  409: 374  172
    4     4 Justyna        Górka                 135.99 -  387: 422   86
    5     8 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  280: 348   52
    6    12 Danuta         Langiewicz            105.69 +  422: 370  156
    7     6 Kamil          Górka                 145.96 +  389: 355  196
    8     4 Michał         Alabrudziński         137.87 -  346: 362   88
    9    10 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  476: 401  176
   10     4 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  355: 376   74
   11    11 Adam           Janicki               106.16 -  327: 358   56
   12    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  481: 296  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1568  / 12 130.67




	Wojciech Usakiewicz 138.51 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Patrycja       Śliwińska             112.29 -  357: 384   62
    2    20 Mariusz        Michalski             100.00 +  457: 331  150
    3    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  358: 383   73
    4    14 Renata         Andracka              109.33 +  387: 290  159
    5    11 Stanisław      Rydzik                146.53 -  349: 464   97
    6    15 Adam           Janicki               106.16 -  402: 421   56
    7    19 Piotr          Sobociński            100.00 +  493: 298  150
    8    15 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  433: 304  161
    9    11 Robert         Głowacki              126.64 +  458: 320  177
   10     9 Alina          Białobrzewska         112.43 +  553: 300  162
   11     6 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  395: 385  172
   12     4 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  363: 397  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Paweł Jackowski 138.12 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  390: 355  162
    2     4 Danuta         Langiewicz            105.69 +  366: 288  156
    3     4 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  399: 389  174
    4     3 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  335: 406   74
    5     7 Kamil          Nawrocki              131.30 +  409: 347  181
    6     5 Michał         Ozimiński             127.14 +  560: 334  177
    7     2 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  404: 361  169
    8     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  386: 445  101
    9     3 Justyna        Górka                 135.99 -  376: 386   86
   10     2 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  395: 398   87
   11     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  421: 415  173
   12     5 Kamil          Nawrocki              131.30 -  339: 369   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1621  / 12 135.08




	Michał Alabrudziński 137.87 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  346: 344  161
    2    12 Robert         Głowacki              126.64 -  422: 517   77
    3    13 Anna           Stefańska             114.74 +  447: 265  165
    4    10 Weronika       Rudnicka              118.05 +  415: 304  168
    5     9 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  406: 461  101
    6     8 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  398: 349  162
    7     7 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  426: 368  172
    8     4 Tomasz         Zwoliński             140.39 +  362: 346  190
    9     1 Marek          Dudkiewicz            124.05 +  450: 360  174
   10     3 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  329: 432   92
   11     2 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  386: 441   87
   12     6 Jakub          Szymczak              132.29 -  361: 415   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1631  / 12 135.92




	Mariusz Skrobosz 137.46 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  426: 289  160
    2     8 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  402: 349  176
    3     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 +  407: 381  201
    4     1 Krzysztof      Mówka                 141.98 +  450: 418  192
    5     1 Kamil          Górka                 145.96 -  349: 408   96
    6     1 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  433: 394  169
    7     1 Jakub          Szymczak              132.29 +  452: 290  182
    8     1 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  360: 375   74
    9     4 Kamil          Nawrocki              131.30 +  502: 288  181
   10     2 Paweł          Jackowski             138.12 +  398: 395  188
   11     2 Michał         Alabrudziński         137.87 +  441: 386  188
   12     1 Krzysztof      Kodzis                102.33 +  415: 379  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1959  / 12 163.25




	Justyna Górka 135.99 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  502: 369  160
    2     1 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  383: 411   92
    3     8 Stanisław      Gasik                 114.93 +  431: 375  165
    4     4 Tomasz         Zwoliński             140.39 +  422: 387  190
    5     3 Robert         Głowacki              126.64 +  469: 258  177
    6     2 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  411: 421   74
    7     5 Alina          Białobrzewska         112.43 +  437: 338  162
    8     3 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  512: 330  169
    9     3 Paweł          Jackowski             138.12 +  386: 376  188
   10     1 Kamil          Nawrocki              131.30 +  394: 334  181
   11     1 Kamil          Górka                 145.96 -  377: 400   96
   12     2 Kamil          Górka                 145.96 +  373: 266  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1850  / 12 154.17




	Aleksander Puchalski 132.98 Włocławek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Renata         Andracka              109.33 +  427: 363  159
    2     7 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  327: 340   72
    3    14 Łukasz         Baranowski            105.50 +  342: 327  155
    4     7 Kamil          Górka                 145.96 -  385: 449   96
    5    13 Rafał          Wesołowski            122.29 -  389: 410   72
    6    16 Weronika       Rudnicka              118.05 +  479: 353  168
    7    10 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  550: 339  174
    8     7 Robert         Głowacki              126.64 +  383: 308  177
    9     7 Jakub          Szymczak              132.29 -  428: 453   82
   10     8 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  456: 284  169
   11     7 Stanisław      Rydzik                146.53 -  366: 395   97
   12     8 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  445: 424  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 12 132.92




	Jakub Szymczak 132.29 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Adam           Janicki               106.16 +  439: 344  156
    2     5 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  425: 350  162
    3     6 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  417: 402  172
    4     2 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 -  287: 386   69
    5     4 Krzysztof      Mówka                 141.98 +  400: 349  192
    6     3 Kamil          Górka                 145.96 +  385: 384  196
    7     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  290: 452   87
    8     5 Kamil          Nawrocki              131.30 -  375: 453   81
    9     7 Aleksander     Puchalski             132.98 +  453: 428  183
   10     6 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 +  455: 437  201
   11     4 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  372: 428   52
   12     6 Michał         Alabrudziński         137.87 +  415: 361  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Kamil Nawrocki 131.30 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Danuta         Langiewicz            105.69 -  350: 458   56
    2    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  531: 272  150
    3     9 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  327: 323  161
    4    11 Rafał          Wesołowski            122.29 +  441: 336  172
    5     7 Paweł          Jackowski             138.12 -  347: 409   88
    6     9 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  429: 274  166
    7     8 Stanisław      Rydzik                146.53 +  428: 351  197
    8     5 Jakub          Szymczak              132.29 +  453: 375  182
    9     4 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  288: 502   87
   10     1 Justyna        Górka                 135.99 -  334: 394   86
   11     9 Stanisław      Gasik                 114.93 +  471: 404  165
   12     5 Paweł          Jackowski             138.12 +  369: 339  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1698  / 12 141.50




	Michał Ozimiński 127.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Łukasz         Baranowski            105.50 +  383: 341  155
    2     6 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  339: 397   90
    3    20 Mirosław       Dejna                 100.00 +  575: 189  150
    4     6 Joanna         Ostrowska             118.20 +  370: 307  168
    5     5 Alina          Białobrzewska         112.43 +  372: 351  162
    6     5 Paweł          Jackowski             138.12 -  334: 560   88
    7     4 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  283: 432  101
    8    14 Renata         Andracka              109.33 -  389: 463   59
    9    13 Anna           Arana                 101.19 +  449: 296  151
   10    10 Stanisław      Gasik                 114.93 -  355: 362   65
   11    10 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  422: 410  174
   12     9 Łukasz         Baranowski            105.50 -  310: 347   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Robert Głowacki 126.64 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Kodzis                102.33 +  408: 221  152
    2    12 Michał         Alabrudziński         137.87 +  517: 422  188
    3     2 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  323: 493   92
    4     9 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  358: 353  162
    5     3 Justyna        Górka                 135.99 -  258: 469   86
    6    14 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  423: 377  176
    7     9 Łukasz         Baranowski            105.50 -  317: 450   55
    8     7 Aleksander     Puchalski             132.98 -  308: 383   83
    9    11 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  320: 458   89
   10    18 Mariusz        Kubicki               114.11 +  431: 293  164
   11    16 Joanna         Ostrowska             118.20 +  354: 322  168
   12    13 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  380: 350  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1581  / 12 131.75




	Grzegorz Koczkodon 125.59 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Sławomir       Długosz               102.02 +  365: 337  152
    2     8 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  349: 402   87
    3    11 Joanna         Ostrowska             118.20 -  249: 299   68
    4    18 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  366: 355  162
    5    19 Katarzyna      Dębska                100.00 +  357: 294  150
    6    14 Robert         Głowacki              126.64 -  377: 423   77
    7    16 Anna           Arana                 101.19 +  458: 313  151
    8    11 Alina          Białobrzewska         112.43 +  343: 284  162
    9    10 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  401: 476   90
   10    12 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  399: 426   74
   11    15 Rafał          Wesołowski            122.29 -  310: 418   72
   12    16 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  455: 377  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Marek Dudkiewicz 124.05 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Anna           Arana                 101.19 +  406: 326  151
    2    13 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  378: 364  165
    3     3 Kamil          Górka                 145.96 +  480: 386  196
    4     3 Paweł          Jackowski             138.12 +  406: 335  188
    5     2 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 -  314: 378   69
    6     2 Justyna        Górka                 135.99 +  421: 411  186
    7     3 Krzysztof      Kodzis                102.33 +  386: 370  152
    8     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 +  375: 360  187
    9     1 Michał         Alabrudziński         137.87 -  360: 450   88
   10     4 Tomasz         Zwoliński             140.39 +  376: 355  190
   11     3 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  371: 375   92
   12     3 Krzysztof      Mówka                 141.98 +  359: 337  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1856  / 12 154.67




	Grzegorz Kurowski 123.96 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Mirosław       Dejna                 100.00 +  490: 151  150
    2     2 Stanisław      Gasik                 114.93 +  376: 320  165
    3     4 Paweł          Jackowski             138.12 -  389: 399   88
    4     8 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  411: 315  173
    5     6 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  405: 353  172
    6     4 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  304: 337   52
    7    10 Aleksander     Puchalski             132.98 -  339: 550   83
    8    10 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  368: 372   62
    9    12 Joanna         Ostrowska             118.20 +  396: 343  168
   10    12 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  426: 399  176
   11    10 Michał         Ozimiński             127.14 -  410: 422   77
   12     8 Aleksander     Puchalski             132.98 -  424: 445   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1449  / 12 120.75




	Andrzej Kwiatkowski 123.02 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Katarzyna      Dębska                100.00 +  351: 320  150
    2    10 Kamil          Górka                 145.96 -  365: 495   96
    3    10 Wojciech       Usakiewicz            138.51 +  383: 358  189
    4     8 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  315: 411   74
    5    10 Łukasz         Baranowski            105.50 -  375: 394   55
    6    19 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  421: 302  160
    7    13 Rafał          Wesołowski            122.29 +  379: 288  172
    8     9 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  366: 452   92
    9    15 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  445: 312  168
   10    14 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  391: 352  162
   11     8 Paweł          Jackowski             138.12 -  415: 421   88
   12    10 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  296: 481   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Sławomir Piotrowski 122.29 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  371: 346  150
    2     7 Aleksander     Puchalski             132.98 +  340: 327  183
    3     6 Jakub          Szymczak              132.29 -  402: 417   82
    4     5 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 +  398: 343  201
    5     6 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  353: 405   74
    6     7 Krzysztof      Mówka                 141.98 +  450: 267  192
    7     7 Michał         Alabrudziński         137.87 -  368: 426   88
    8    12 Danuta         Langiewicz            105.69 +  412: 294  156
    9     9 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  412: 347  162
   10     5 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  268: 449   52
   11     6 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  385: 395   89
   12    11 Alina          Białobrzewska         112.43 -  239: 341   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1491  / 12 124.25




	Rafał Wesołowski 122.29 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  349: 323  150
    2    11 Weronika       Rudnicka              118.05 +  327: 280  168
    3     7 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  374: 409   90
    4    11 Kamil          Nawrocki              131.30 -  336: 441   81
    5    13 Aleksander     Puchalski             132.98 +  410: 389  183
    6    11 Alina          Białobrzewska         112.43 -  325: 434   62
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  288: 379   73
    8    17 Joanna         Ostrowska             118.20 -  346: 359   68
    9    22 Maria          Krzyżanowska          110.42 -  340: 374   60
   10    19 Anna           Arana                 101.19 +  428: 349  151
   11    15 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  418: 310  176
   12    17 Renata         Andracka              109.33 -  338: 413   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Eugeniusz Wróblewski 119.10 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mariusz        Michalski             100.00 +  398: 303  150
    2     3 Joanna         Ostrowska             118.20 +  468: 347  168
    3     5 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  324: 317  168
    4     2 Jakub          Szymczak              132.29 +  386: 287  182
    5     2 Marek          Dudkiewicz            124.05 +  378: 314  174
    6     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  394: 433   87
    7     2 Paweł          Jackowski             138.12 -  361: 404   88
    8     3 Justyna        Górka                 135.99 -  330: 512   86
    9     5 Kamil          Górka                 145.96 -  350: 351   96
   10     8 Aleksander     Puchalski             132.98 -  284: 456   83
   11    14 Sławomir       Długosz               102.02 -  307: 430   52
   12    16 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  377: 455   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Joanna Ostrowska 118.20 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Barbara        Rapacz                100.00 +  465: 176  150
    2     3 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 -  347: 468   69
    3    11 Grzegorz       Koczkodon             125.59 +  299: 249  176
    4     6 Michał         Ozimiński             127.14 -  307: 370   77
    5    18 Anna           Stefańska             114.74 +  353: 292  165
    6    13 Stanisław      Rydzik                146.53 -  424: 429   97
    7    15 Renata         Andracka              109.33 -  357: 411   59
    8    17 Rafał          Wesołowski            122.29 +  359: 346  172
    9    12 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  343: 396   74
   10    17 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  328: 355   50
   11    16 Robert         Głowacki              126.64 -  322: 354   77
   12    22 Anna           Arana                 101.19 +  355: 316  151
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Weronika Rudnicka 118.05 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  409: 291  150
    2    11 Rafał          Wesołowski            122.29 -  280: 327   72
    3    15 Danuta         Langiewicz            105.69 +  367: 265  156
    4    10 Michał         Alabrudziński         137.87 -  304: 415   88
    5    16 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  344: 383   62
    6    16 Aleksander     Puchalski             132.98 -  353: 479   83
    7    23 Mariusz        Michalski             100.00 +  430: 293  150
    8    20 Anna           Stefańska             114.74 +  442: 356  165
    9    18 Sławomir       Długosz               102.02 -  347: 366   52
   10    16 Piotr          Sobociński            100.00 +  402: 311  150
   11    13 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  391: 301  162
   12    12 Stanisław      Gasik                 114.93 +  374: 360  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Mariola Osajda-Matczak 117.69 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Piotr          Sobociński            100.00 +  363: 329  150
    2     9 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  353: 321  166
    3     5 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 -  317: 324   69
    4    12 Alina          Białobrzewska         112.43 -  372: 396   62
    5    12 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 -  281: 328   61
    6    18 Stanisław      Gasik                 114.93 -  350: 357   65
    7    24 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  422: 376  150
    8    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  380: 305  150
    9    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  312: 445   73
   10    20 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  363: 284  160
   11    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  445: 261  150
   12    14 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 +  395: 302  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Krzysztof Sporczyk 115.67 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  417: 295  150
    2     9 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  321: 353   68
    3    16 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  393: 234  150
    4    13 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  307: 325   52
    5    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  347: 321  150
    6     9 Kamil          Nawrocki              131.30 -  274: 429   81
    7    17 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  340: 376   62
    8    18 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  420: 228  165
    9    16 Stanisław      Rydzik                146.53 -  315: 484   97
   10    22 Sylwia         Łada                  100.00 +  503: 193  150
   11    17 Anna           Arana                 101.19 +  430: 389  151
   12    13 Robert         Głowacki              126.64 -  350: 380   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Andrzej Tyczyno 115.24 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  381: 400  101
    2    13 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  364: 378   74
    3    21 Mariusz        Kubicki               114.11 +  334: 310  164
    4    16 Maria          Krzyżanowska          110.42 -  318: 403   60
    5    22 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  453: 309  150
    6    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  362: 301  150
    7    12 Adam           Janicki               106.16 -  329: 359   56
    8    18 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  228: 420   66
    9    21 Anna           Stefańska             114.74 -  308: 438   65
   10    21 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  381: 314  161
   11    20 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  419: 368  160
   12    19 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  344: 490   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Stanisław Gasik 114.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                146.53 +  399: 370  197
    2     2 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  320: 376   74
    3     8 Justyna        Górka                 135.99 -  375: 431   86
    4    15 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  357: 390   50
    5    20 Mariusz        Kubicki               114.11 +  394: 284  164
    6    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  357: 350  168
    7    14 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  395: 305  160
    8     8 Kamil          Górka                 145.96 -  335: 465   96
    9    17 Danuta         Langiewicz            105.69 +  409: 267  156
   10    10 Michał         Ozimiński             127.14 +  362: 355  177
   11     9 Kamil          Nawrocki              131.30 -  404: 471   81
   12    12 Weronika       Rudnicka              118.05 -  360: 374   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Anna Stefańska 114.74 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 145.96 -  375: 415   96
    2    15 Sławomir       Długosz               102.02 +  325: 306  152
    3    13 Michał         Alabrudziński         137.87 -  265: 447   88
    4    17 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  301: 273  160
    5    18 Joanna         Ostrowska             118.20 -  292: 353   68
    6    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  443: 388  150
    7    18 Danuta         Langiewicz            105.69 -  328: 369   56
    8    20 Weronika       Rudnicka              118.05 -  356: 442   68
    9    21 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  438: 308  165
   10    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  354: 382   50
   11    18 Renata         Andracka              109.33 +  425: 307  159
   12    18 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  309: 390   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1272  / 12 106.00




	Mariusz Kubicki 114.11 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  298: 400   92
    2    21 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  336: 346   62
    3    21 Andrzej        Tyczyno               115.24 -  310: 334   65
    4    25 Sławomir       Długosz               102.02 +  347: 320  152
    5    20 Stanisław      Gasik                 114.93 -  284: 394   65
    6    25 Barbara        Rapacz                100.00 +  389: 255  150
    7    22 Katarzyna      Dębska                100.00 -  314: 347   50
    8    24 Sylwia         Łada                  100.00 +  396: 246  150
    9    27 PAUZA
   10    18 Robert         Głowacki              126.64 -  293: 431   77
   11    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  454: 166  150
   12    20 Maria          Krzyżanowska          110.42 -  306: 390   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1073  / 11  97.55




	Alina Białobrzewska 112.43 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  372: 437   90
    2    16 Piotr          Sobociński            100.00 +  360: 236  150
    3    19 Sylwia         Łada                  100.00 +  437: 221  150
    4    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  396: 372  168
    5     5 Michał         Ozimiński             127.14 -  351: 372   77
    6    11 Rafał          Wesołowski            122.29 +  434: 325  172
    7     5 Justyna        Górka                 135.99 -  338: 437   86
    8    11 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  284: 343   76
    9    14 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  411: 302  160
   10     9 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  300: 553   89
   11    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  460: 335  150
   12    11 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  341: 239  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 12 128.33




	Patrycja Śliwińska 112.29 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Wojciech       Usakiewicz            138.51 +  384: 357  189
    2     5 Jakub          Szymczak              132.29 -  350: 425   82
    3    18 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  331: 359   52
    4    18 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  355: 366   76
    5    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  355: 415   50
    6    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  436: 289  150
    7    21 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  375: 293  160
    8    16 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  347: 410   60
    9    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  397: 304  150
   10    13 Stanisław      Rydzik                146.53 -  302: 440   97
   11    13 Weronika       Rudnicka              118.05 -  301: 391   68
   12    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  379: 377  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1284  / 12 107.00




	Grzegorz Kulgawczuk 112.28 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Paweł          Jackowski             138.12 -  355: 390   88
    2    21 Mariusz        Kubicki               114.11 +  346: 336  164
    3    12 Stanisław      Rydzik                146.53 +  366: 257  197
    4     9 Robert         Głowacki              126.64 -  353: 358   77
    5    16 Weronika       Rudnicka              118.05 +  383: 344  168
    6     8 Michał         Alabrudziński         137.87 -  349: 398   88
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  376: 340  166
    8    10 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  372: 368  174
    9     9 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  347: 412   72
   10    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  352: 391   73
   11    19 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  365: 328  161
   12    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  302: 395   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1496  / 12 124.67




	Małgorzata Jóźwiak 110.73 Iława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Alabrudziński         137.87 -  344: 346   88
    2    24 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  373: 369  160
    3     9 Kamil          Nawrocki              131.30 -  323: 327   81
    4    22 Barbara        Rapacz                100.00 +  451: 249  150
    5    12 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 +  328: 281  168
    6    10 Łukasz         Baranowski            105.50 -  319: 434   55
    7    11 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  287: 509   92
    8    15 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  304: 433   89
    9    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  418: 414  150
   10    21 Andrzej        Tyczyno               115.24 -  314: 381   65
   11    19 Grzegorz       Kulgawczuk            112.28 -  328: 365   62
   12    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  413: 278  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1310  / 12 109.17




	Maria Krzyżanowska 110.42 Władysławowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  289: 426   87
    2    24 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 -  369: 373   61
    3    24 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  325: 273  150
    4    16 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  403: 318  165
    5    14 Anna           Arana                 101.19 -  291: 377   51
    6    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  302: 421   73
    7    21 Patrycja       Śliwińska             112.29 -  293: 375   62
    8    27 PAUZA
    9    22 Rafał          Wesołowski            122.29 +  374: 340  172
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  284: 363   68
   11    25 Barbara        Rapacz                100.00 +  364: 201  150
   12    20 Mariusz        Kubicki               114.11 +  390: 306  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1203  / 11 109.36




	Dariusz Nawrocki 109.92 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Justyna        Górka                 135.99 -  369: 502   86
    2    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  305: 339   50
    3    23 Adam           Janicki               106.16 +  395: 342  156
    4    17 Anna           Stefańska             114.74 -  273: 301   65
    5    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  370: 286  150
    6    21 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  395: 294  150
    7    14 Stanisław      Gasik                 114.93 -  305: 395   65
    8    16 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  410: 347  162
    9    14 Alina          Białobrzewska         112.43 -  302: 411   62
   10    23 Katarzyna      Dębska                100.00 +  422: 284  150
   11    20 Andrzej        Tyczyno               115.24 -  368: 419   65
   12    18 Anna           Stefańska             114.74 +  390: 309  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1326  / 12 110.50




	Renata Andracka 109.33 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Aleksander     Puchalski             132.98 -  363: 427   83
    2    19 Katarzyna      Dębska                100.00 +  375: 334  150
    3    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  392: 326  150
    4    14 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  290: 387   89
    5    17 Danuta         Langiewicz            105.69 -  300: 419   56
    6    20 Piotr          Sobociński            100.00 +  349: 339  150
    7    15 Joanna         Ostrowska             118.20 +  411: 357  168
    8    14 Michał         Ozimiński             127.14 +  463: 389  177
    9     6 Krzysztof      Mówka                 141.98 -  347: 389   92
   10    11 Łukasz         Baranowski            105.50 -  339: 402   55
   11    18 Anna           Stefańska             114.74 -  307: 425   65
   12    17 Rafał          Wesołowski            122.29 +  413: 338  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Adam Janicki 106.16 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jakub          Szymczak              132.29 -  344: 439   82
    2    25 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  265: 409   52
    3    23 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  342: 395   60
    4    26 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  380: 364  150
    5    24 Barbara        Rapacz                100.00 +  376: 225  150
    6    15 Wojciech       Usakiewicz            138.51 +  421: 402  189
    7    12 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  359: 329  165
    8    13 Stanisław      Rydzik                146.53 +  420: 282  197
    9     8 Łukasz         Baranowski            105.50 +  443: 315  155
   10     7 Kamil          Górka                 145.96 -  284: 559   96
   11    11 Tomasz         Zwoliński             140.39 +  358: 327  190
   12     7 Stanisław      Rydzik                146.53 -  354: 415   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Danuta Langiewicz 105.69 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Kamil          Nawrocki              131.30 +  458: 350  181
    2     4 Paweł          Jackowski             138.12 -  288: 366   88
    3    15 Weronika       Rudnicka              118.05 -  265: 367   68
    4    24 Mariusz        Michalski             100.00 +  346: 345  150
    5    17 Renata         Andracka              109.33 +  419: 300  159
    6    12 Tomasz         Zwoliński             140.39 -  370: 422   90
    7    18 Anna           Stefańska             114.74 +  369: 328  165
    8    12 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  294: 412   72
    9    17 Stanisław      Gasik                 114.93 -  267: 409   65
   10    15 Sławomir       Długosz               102.02 +  353: 303  152
   11    22 Piotr          Sobociński            100.00 +  424: 259  150
   12    15 Sławomir       Długosz               102.02 +  381: 355  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Łukasz Baranowski 105.50 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Michał         Ozimiński             127.14 -  341: 383   77
    2    26 Barbara        Rapacz                100.00 +  358: 204  150
    3    14 Aleksander     Puchalski             132.98 -  327: 342   83
    4    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  536: 113  150
    5    10 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 +  394: 375  173
    6    10 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 +  434: 319  161
    7     9 Robert         Głowacki              126.64 +  450: 317  177
    8     6 Krzysztof      Kodzis                102.33 -  327: 364   52
    9     8 Adam           Janicki               106.16 -  315: 443   56
   10    11 Renata         Andracka              109.33 +  402: 339  159
   11     5 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  399: 441  101
   12     9 Michał         Ozimiński             127.14 +  347: 310  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Krzysztof Kodzis 102.33 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Robert         Głowacki              126.64 -  221: 408   77
    2    25 Adam           Janicki               106.16 +  409: 265  156
    3    18 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  359: 331  162
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              115.67 +  325: 307  166
    5     8 Tomasz         Zwoliński             140.39 +  348: 280  190
    6     4 Grzegorz       Kurowski              123.96 +  337: 304  174
    7     3 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  370: 386   74
    8     6 Łukasz         Baranowski            105.50 +  364: 327  155
    9     2 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 +  394: 319  201
   10     5 Sławomir       Piotrowski            122.29 +  449: 268  172
   11     4 Jakub          Szymczak              132.29 +  428: 372  182
   12     1 Mariusz        Skrobosz              137.46 -  379: 415   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1796  / 12 149.67




	Sławomir Długosz 102.02 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  337: 365   76
    2    15 Anna           Stefańska             114.74 -  306: 325   65
    3    26 Piotr          Sobociński            100.00 -  317: 388   50
    4    25 Mariusz        Kubicki               114.11 -  320: 347   64
    5    26 Mariusz        Michalski             100.00 +  443: 313  150
    6    24 Sylwia         Łada                  100.00 +  500: 187  150
    7    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  306: 382   50
    8    22 Katarzyna      Dębska                100.00 +  432: 333  150
    9    18 Weronika       Rudnicka              118.05 +  366: 347  168
   10    15 Danuta         Langiewicz            105.69 -  303: 353   56
   11    14 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 +  430: 307  169
   12    15 Danuta         Langiewicz            105.69 -  355: 381   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1204  / 12 100.33




	Anna Arana 101.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marek          Dudkiewicz            124.05 -  326: 406   74
    2    17 Stanisław      Rydzik                146.53 -  351: 424   97
    3    22 Mariusz        Michalski             100.00 +  382: 334  150
    4    19 Piotr          Sobociński            100.00 +  396: 343  150
    5    14 Maria          Krzyżanowska          110.42 +  377: 291  160
    6     6 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  343: 574  101
    7    16 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  313: 458   76
    8    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  403: 310  150
    9    13 Michał         Ozimiński             127.14 -  296: 449   77
   10    19 Rafał          Wesołowski            122.29 -  349: 428   72
   11    17 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  389: 430   66
   12    22 Joanna         Ostrowska             118.20 -  316: 355   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1241  / 12 103.42




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kurowski              123.96 -  151: 490   74
    2    27 PAUZA
    3    20 Michał         Ozimiński             127.14 -  189: 575   77
    4    23 Łukasz         Baranowski            105.50 -  113: 536   55
    5    25 Piotr          Sobociński            100.00 -  136: 381   50
    6    26 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  159: 502   50
    7    26 Sylwia         Łada                  100.00 -  153: 340   50
    8    26 Barbara        Rapacz                100.00 -  161: 303   50
    9    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  136: 613   50
   10    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  148: 386   50
   11    24 Mariusz        Kubicki               114.11 -  166: 454   64
   12    26 Barbara        Rapacz                100.00 -  119: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     620  / 11  56.36




	Katarzyna Dębska 100.00 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Andrzej        Kwiatkowski           123.02 -  320: 351   73
    2    19 Renata         Andracka              109.33 -  334: 375   59
    3    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  395: 284  150
    4    21 Sylwia         Łada                  100.00 +  366: 309  150
    5    19 Grzegorz       Koczkodon             125.59 -  294: 357   76
    6    22 Anna           Stefańska             114.74 -  388: 443   65
    7    22 Mariusz        Kubicki               114.11 +  347: 314  164
    8    22 Sławomir       Długosz               102.02 -  333: 432   52
    9    20 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  292: 336   50
   10    23 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  284: 422   60
   11    27 PAUZA
   12    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 -  278: 413   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Wojciech Gołęcki 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Sławomir       Piotrowski            122.29 -  346: 371   72
    2    23 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  337: 292  150
    3    16 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  234: 393   66
    4    20 Stanisław      Rydzik                146.53 -  309: 362   97
    5    21 Patrycja       Śliwińska             112.29 +  415: 355  162
    6    21 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  294: 395   60
    7    27 PAUZA
    8    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  305: 380   68
    9    24 Piotr          Sobociński            100.00 -  360: 376   50
   10    24 Anna           Stefańska             114.74 +  382: 354  165
   11    23 Sylwia         Łada                  100.00 +  285: 265  150
   12    21 Patrycja       Śliwińska             112.29 -  377: 379   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1102  / 11 100.18




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Wesołowski            122.29 -  323: 349   72
    2    18 Dariusz        Nawrocki              109.92 +  339: 305  160
    3    17 Renata         Andracka              109.33 -  326: 392   59
    4    15 Stanisław      Gasik                 114.93 +  390: 357  165
    5    15 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  321: 347   66
    6    17 Andrzej        Tyczyno               115.24 -  301: 362   65
    7    20 Sławomir       Długosz               102.02 +  382: 306  152
    8    19 Anna           Arana                 101.19 -  310: 403   51
    9    19 Patrycja       Śliwińska             112.29 -  304: 397   62
   10    27 PAUZA
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  261: 445   68
   12    24 Mariusz        Michalski             100.00 -  304: 323   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     970  / 11  88.18




	Mariusz Michalski 100.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Eugeniusz      Wróblewski            119.10 -  303: 398   69
    2    20 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  331: 457   89
    3    22 Anna           Arana                 101.19 -  334: 382   51
    4    24 Danuta         Langiewicz            105.69 -  345: 346   56
    5    26 Sławomir       Długosz               102.02 -  313: 443   52
    6    27 PAUZA
    7    23 Weronika       Rudnicka              118.05 -  293: 430   68
    8    25 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  336: 485   50
    9    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  613: 136  150
   10    25 Barbara        Rapacz                100.00 -  263: 288   50
   11    26 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  418: 369  150
   12    24 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  323: 304  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Barbara Rapacz 100.00 Złotniki Kujawskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Joanna         Ostrowska             118.20 -  176: 465   68
    2    26 Łukasz         Baranowski            105.50 -  204: 358   55
    3    27 PAUZA
    4    22 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 -  249: 451   61
    5    24 Adam           Janicki               106.16 -  225: 376   56
    6    25 Mariusz        Kubicki               114.11 -  255: 389   64
    7    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  232: 369   50
    8    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  303: 161  150
    9    25 Sylwia         Łada                  100.00 -  219: 285   50
   10    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  288: 263  150
   11    25 Maria          Krzyżanowska          110.42 -  201: 364   60
   12    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  338: 119  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     914  / 11  83.09




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Weronika       Rudnicka              118.05 -  291: 409   68
    2    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  292: 337   50
    3    24 Maria          Krzyżanowska          110.42 -  273: 325   60
    4    26 Adam           Janicki               106.16 -  364: 380   56
    5    27 PAUZA
    6    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  502: 159  150
    7    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  376: 422   68
    8    25 Mariusz        Michalski             100.00 +  485: 336  150
    9    20 Katarzyna      Dębska                100.00 +  336: 292  150
   10    17 Joanna         Ostrowska             118.20 +  355: 328  168
   11    12 Alina          Białobrzewska         112.43 -  335: 460   62
   12    19 Andrzej        Tyczyno               115.24 +  490: 344  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1147  / 11 104.27




	Piotr Sobociński 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Mariola        Osajda-Matczak        117.69 -  329: 363   68
    2    16 Alina          Białobrzewska         112.43 -  236: 360   62
    3    26 Sławomir       Długosz               102.02 +  388: 317  152
    4    19 Anna           Arana                 101.19 -  343: 396   51
    5    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  381: 136  150
    6    20 Renata         Andracka              109.33 -  339: 349   59
    7    19 Wojciech       Usakiewicz            138.51 -  298: 493   89
    8    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  411: 331  150
    9    24 Wojciech       Gołęcki               100.00 +  376: 360  150
   10    16 Weronika       Rudnicka              118.05 -  311: 402   68
   11    22 Danuta         Langiewicz            105.69 -  259: 424   56
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1055  / 11  95.91




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  295: 417   66
    2    22 Kamil          Nawrocki              131.30 -  272: 531   81
    3    25 Katarzyna      Dębska                100.00 -  284: 395   50
    4    27 PAUZA
    5    22 Andrzej        Tyczyno               115.24 -  309: 453   65
    6    23 Patrycja       Śliwińska             112.29 -  289: 436   62
    7    25 Barbara        Rapacz                100.00 +  369: 232  150
    8    23 Piotr          Sobociński            100.00 -  331: 411   50
    9    23 Małgorzata     Jóźwiak               110.73 -  414: 418   61
   10    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  386: 148  150
   11    26 Mariusz        Michalski             100.00 -  369: 418   50
   12    25 Sylwia         Łada                  100.00 +  468: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     935  / 11  85.00




	Sylwia Łada 100.00 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 PAUZA
    2    14 Kazimierz.J    Merklejn              150.61 -  221: 531  101
    3    19 Alina          Białobrzewska         112.43 -  221: 437   62
    4    21 Katarzyna      Dębska                100.00 -  309: 366   50
    5    23 Dariusz        Nawrocki              109.92 -  286: 370   60
    6    24 Sławomir       Długosz               102.02 -  187: 500   52
    7    26 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 153  150
    8    24 Mariusz        Kubicki               114.11 -  246: 396   64
    9    25 Barbara        Rapacz                100.00 +  285: 219  150
   10    22 Krzysztof      Sporczyk              115.67 -  193: 503   66
   11    23 Wojciech       Gołęcki               100.00 -  265: 285   50
   12    25 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  295: 468   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  / 11  77.73


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej "O kryształowe jajo świąteczne"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Andrzej        Tyczyno               400: 381
   2 Stanisław      Gasik                - Stanisław      Rydzik                399: 370
   3 Kamil          Górka                - Anna           Stefańska             415: 375
   4 Mariusz        Kubicki              - Krzysztof      Mówka                 298: 400
   5 Tomasz         Zwoliński            - Alina          Białobrzewska         437: 372
   6 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Usakiewicz            384: 357
   7 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kulgawczuk            390: 355
   8 Małgorzata     Jóźwiak              - Michał         Alabrudziński         344: 346
   9 Mariusz        Skrobosz             - Maria          Krzyżanowska          426: 289
  10 Dariusz        Nawrocki             - Justyna        Górka                 369: 502
  11 Aleksander     Puchalski            - Renata         Andracka              427: 363
  12 Adam           Janicki              - Jakub          Szymczak              344: 439
  13 Kamil          Nawrocki             - Danuta         Langiewicz            350: 458
  14 Łukasz         Baranowski           - Michał         Ozimiński             341: 383
  15 Robert         Głowacki             - Krzysztof      Kodzis                408: 221
  16 Sławomir       Długosz              - Grzegorz       Koczkodon             337: 365
  17 Marek          Dudkiewicz           - Anna           Arana                 406: 326
  18 Mirosław       Dejna                - Grzegorz       Kurowski              151: 490
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Dębska                351: 320
  20 Wojciech       Gołęcki              - Sławomir       Piotrowski            346: 371
  21 Rafał          Wesołowski           - Agnieszka      Kozak                 349: 323
  22 Mariusz        Michalski            - Eugeniusz      Wróblewski            303: 398
  23 Joanna         Ostrowska            - Barbara        Rapacz                465: 176
  24 Zbigniew       Rybak                - Weronika       Rudnicka              291: 409
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Piotr          Sobociński            363: 329
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              295: 417
  27 Sylwia         Łada                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Krzysztof      Mówka                 383: 411
   2 Grzegorz       Kurowski             - Stanisław      Gasik                 376: 320
   3 Eugeniusz      Wróblewski           - Joanna         Ostrowska             468: 347
   4 Danuta         Langiewicz           - Paweł          Jackowski             288: 366
   5 Jakub          Szymczak             - Patrycja       Śliwińska             425: 350
   6 Michał         Ozimiński            - Tomasz         Zwoliński             339: 397
   7 Sławomir       Piotrowski           - Aleksander     Puchalski             340: 327
   8 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Skrobosz              349: 402
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        321: 353
  10 Kamil          Górka                - Andrzej        Kwiatkowski           495: 365
  11 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            280: 327
  12 Michał         Alabrudziński        - Robert         Głowacki              422: 517
  13 Andrzej        Tyczyno              - Marek          Dudkiewicz            364: 378
  14 Sylwia         Łada                 - Kazimierz.J    Merklejn              221: 531
  15 Anna           Stefańska            - Sławomir       Długosz               325: 306
  16 Piotr          Sobociński           - Alina          Białobrzewska         236: 360
  17 Stanisław      Rydzik               - Anna           Arana                 424: 351
  18 Agnieszka      Kozak                - Dariusz        Nawrocki              339: 305
  19 Katarzyna      Dębska               - Renata         Andracka              334: 375
  20 Wojciech       Usakiewicz           - Mariusz        Michalski             457: 331
  21 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mariusz        Kubicki               346: 336
  22 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Zawadzki              531: 272
  23 Wojciech       Gołęcki              - Zbigniew       Rybak                 337: 292
  24 Maria          Krzyżanowska         - Małgorzata     Jóźwiak               369: 373
  25 Krzysztof      Kodzis               - Adam           Janicki               409: 265
  26 Barbara        Rapacz               - Łukasz         Baranowski            204: 358
  27 Mirosław       Dejna                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.J    Merklejn              407: 381
   2 Krzysztof      Mówka                - Robert         Głowacki              493: 323
   3 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 480: 386
   4 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Kurowski              399: 389
   5 Mariola        Osajda-Matczak       - Eugeniusz      Wróblewski            317: 324
   6 Sławomir       Piotrowski           - Jakub          Szymczak              402: 417
   7 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            409: 374
   8 Justyna        Górka                - Stanisław      Gasik                 431: 375
   9 Małgorzata     Jóźwiak              - Kamil          Nawrocki              323: 327
  10 Wojciech       Usakiewicz           - Andrzej        Kwiatkowski           358: 383
  11 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Koczkodon             299: 249
  12 Grzegorz       Kulgawczuk           - Stanisław      Rydzik                366: 257
  13 Anna           Stefańska            - Michał         Alabrudziński         265: 447
  14 Aleksander     Puchalski            - Łukasz         Baranowski            342: 327
  15 Weronika       Rudnicka             - Danuta         Langiewicz            367: 265
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Wojciech       Gołęcki               393: 234
  17 Renata         Andracka             - Agnieszka      Kozak                 392: 326
  18 Patrycja       Śliwińska            - Krzysztof      Kodzis                331: 359
  19 Alina          Białobrzewska        - Sylwia         Łada                  437: 221
  20 Michał         Ozimiński            - Mirosław       Dejna                 575: 189
  21 Andrzej        Tyczyno              - Mariusz        Kubicki               334: 310
  22 Anna           Arana                - Mariusz        Michalski             382: 334
  23 Dariusz        Nawrocki             - Adam           Janicki               395: 342
  24 Maria          Krzyżanowska         - Zbigniew       Rybak                 325: 273
  25 Katarzyna      Dębska               - Krzysztof      Zawadzki              395: 284
  26 Sławomir       Długosz              - Piotr          Sobociński            317: 388
  27 Barbara        Rapacz               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              418: 450
   2 Jakub          Szymczak             - Eugeniusz      Wróblewski            287: 386
   3 Marek          Dudkiewicz           - Paweł          Jackowski             406: 335
   4 Justyna        Górka                - Tomasz         Zwoliński             422: 387
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Sławomir       Piotrowski            343: 398
   6 Michał         Ozimiński            - Joanna         Ostrowska             370: 307
   7 Kamil          Górka                - Aleksander     Puchalski             449: 385
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              315: 411
   9 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Kulgawczuk            358: 353
  10 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              415: 304
  11 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Nawrocki              336: 441
  12 Alina          Białobrzewska        - Mariola        Osajda-Matczak        396: 372
  13 Krzysztof      Kodzis               - Krzysztof      Sporczyk              325: 307
  14 Renata         Andracka             - Wojciech       Usakiewicz            290: 387
  15 Stanisław      Gasik                - Agnieszka      Kozak                 357: 390
  16 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Tyczyno               403: 318
  17 Dariusz        Nawrocki             - Anna           Stefańska             273: 301
  18 Grzegorz       Koczkodon            - Patrycja       Śliwińska             366: 355
  19 Anna           Arana                - Piotr          Sobociński            396: 343
  20 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Gołęcki               362: 309
  21 Katarzyna      Dębska               - Sylwia         Łada                  366: 309
  22 Barbara        Rapacz               - Małgorzata     Jóźwiak               249: 451
  23 Łukasz         Baranowski           - Mirosław       Dejna                 536: 113
  24 Danuta         Langiewicz           - Mariusz        Michalski             346: 345
  25 Mariusz        Kubicki              - Sławomir       Długosz               347: 320
  26 Zbigniew       Rybak                - Adam           Janicki               364: 380
  27 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Górka                 349: 408
   2 Eugeniusz      Wróblewski           - Marek          Dudkiewicz            378: 314
   3 Robert         Głowacki             - Justyna        Górka                 258: 469
   4 Jakub          Szymczak             - Krzysztof      Mówka                 400: 349
   5 Alina          Białobrzewska        - Michał         Ozimiński             351: 372
   6 Grzegorz       Kurowski             - Sławomir       Piotrowski            405: 353
   7 Paweł          Jackowski            - Kamil          Nawrocki              409: 347
   8 Krzysztof      Kodzis               - Tomasz         Zwoliński             348: 280
   9 Michał         Alabrudziński        - Kazimierz.J    Merklejn              406: 461
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Łukasz         Baranowski            375: 394
  11 Stanisław      Rydzik               - Wojciech       Usakiewicz            464: 349
  12 Małgorzata     Jóźwiak              - Mariola        Osajda-Matczak        328: 281
  13 Aleksander     Puchalski            - Rafał          Wesołowski            389: 410
  14 Anna           Arana                - Maria          Krzyżanowska          377: 291
  15 Agnieszka      Kozak                - Krzysztof      Sporczyk              321: 347
  16 Weronika       Rudnicka             - Grzegorz       Kulgawczuk            344: 383
  17 Renata         Andracka             - Danuta         Langiewicz            300: 419
  18 Anna           Stefańska            - Joanna         Ostrowska             292: 353
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Katarzyna      Dębska                357: 294
  20 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Gasik                 284: 394
  21 Patrycja       Śliwińska            - Wojciech       Gołęcki               355: 415
  22 Andrzej        Tyczyno              - Krzysztof      Zawadzki              453: 309
  23 Sylwia         Łada                 - Dariusz        Nawrocki              286: 370
  24 Adam           Janicki              - Barbara        Rapacz                376: 225
  25 Piotr          Sobociński           - Mirosław       Dejna                 381: 136
  26 Mariusz        Michalski            - Sławomir       Długosz               313: 443
  27 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Eugeniusz      Wróblewski           - Mariusz        Skrobosz              394: 433
   2 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 421: 411
   3 Kamil          Górka                - Jakub          Szymczak              384: 385
   4 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Kodzis                304: 337
   5 Michał         Ozimiński            - Paweł          Jackowski             334: 560
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Anna           Arana                 574: 343
   7 Krzysztof      Mówka                - Sławomir       Piotrowski            267: 450
   8 Grzegorz       Kulgawczuk           - Michał         Alabrudziński         349: 398
   9 Kamil          Nawrocki             - Krzysztof      Sporczyk              429: 274
  10 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Jóźwiak               434: 319
  11 Rafał          Wesołowski           - Alina          Białobrzewska         325: 434
  12 Danuta         Langiewicz           - Tomasz         Zwoliński             370: 422
  13 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                424: 429
  14 Robert         Głowacki             - Grzegorz       Koczkodon             423: 377
  15 Wojciech       Usakiewicz           - Adam           Janicki               402: 421
  16 Aleksander     Puchalski            - Weronika       Rudnicka              479: 353
  17 Agnieszka      Kozak                - Andrzej        Tyczyno               301: 362
  18 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Gasik                 350: 357
  19 Maria          Krzyżanowska         - Andrzej        Kwiatkowski           302: 421
  20 Piotr          Sobociński           - Renata         Andracka              339: 349
  21 Wojciech       Gołęcki              - Dariusz        Nawrocki              294: 395
  22 Katarzyna      Dębska               - Anna           Stefańska             388: 443
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Patrycja       Śliwińska             289: 436
  24 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Łada                  500: 187
  25 Mariusz        Kubicki              - Barbara        Rapacz                389: 255
  26 Mirosław       Dejna                - Zbigniew       Rybak                 159: 502
  27 Mariusz        Michalski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Jakub          Szymczak              452: 290
   2 Eugeniusz      Wróblewski           - Paweł          Jackowski             361: 404
   3 Krzysztof      Kodzis               - Marek          Dudkiewicz            370: 386
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Michał         Ozimiński             432: 283
   5 Alina          Białobrzewska        - Justyna        Górka                 338: 437
   6 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 389: 355
   7 Sławomir       Piotrowski           - Michał         Alabrudziński         368: 426
   8 Stanisław      Rydzik               - Kamil          Nawrocki              351: 428
   9 Łukasz         Baranowski           - Robert         Głowacki              450: 317
  10 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             339: 550
  11 Krzysztof      Mówka                - Małgorzata     Jóźwiak               509: 287
  12 Adam           Janicki              - Andrzej        Tyczyno               359: 329
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            379: 288
  14 Stanisław      Gasik                - Dariusz        Nawrocki              395: 305
  15 Renata         Andracka             - Joanna         Ostrowska             411: 357
  16 Grzegorz       Koczkodon            - Anna           Arana                 458: 313
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Kulgawczuk            340: 376
  18 Anna           Stefańska            - Danuta         Langiewicz            328: 369
  19 Wojciech       Usakiewicz           - Piotr          Sobociński            493: 298
  20 Agnieszka      Kozak                - Sławomir       Długosz               382: 306
  21 Patrycja       Śliwińska            - Maria          Krzyżanowska          375: 293
  22 Mariusz        Kubicki              - Katarzyna      Dębska                314: 347
  23 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Michalski             430: 293
  24 Mariola        Osajda-Matczak       - Zbigniew       Rybak                 422: 376
  25 Barbara        Rapacz               - Krzysztof      Zawadzki              232: 369
  26 Mirosław       Dejna                - Sylwia         Łada                  153: 340
  27 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              375: 360
   2 Paweł          Jackowski            - Kazimierz.J    Merklejn              386: 445
   3 Justyna        Górka                - Eugeniusz      Wróblewski            512: 330
   4 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             362: 346
   5 Kamil          Nawrocki             - Jakub          Szymczak              453: 375
   6 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Kodzis                327: 364
   7 Aleksander     Puchalski            - Robert         Głowacki              383: 308
   8 Stanisław      Gasik                - Kamil          Górka                 335: 465
   9 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Mówka                 366: 452
  10 Grzegorz       Kulgawczuk           - Grzegorz       Kurowski              372: 368
  11 Alina          Białobrzewska        - Grzegorz       Koczkodon             284: 343
  12 Sławomir       Piotrowski           - Danuta         Langiewicz            412: 294
  13 Adam           Janicki              - Stanisław      Rydzik                420: 282
  14 Michał         Ozimiński            - Renata         Andracka              389: 463
  15 Małgorzata     Jóźwiak              - Wojciech       Usakiewicz            304: 433
  16 Dariusz        Nawrocki             - Patrycja       Śliwińska             410: 347
  17 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             346: 359
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Tyczyno               420: 228
  19 Anna           Arana                - Agnieszka      Kozak                 403: 310
  20 Weronika       Rudnicka             - Anna           Stefańska             442: 356
  21 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Gołęcki               380: 305
  22 Sławomir       Długosz              - Katarzyna      Dębska                432: 333
  23 Piotr          Sobociński           - Krzysztof      Zawadzki              411: 331
  24 Sylwia         Łada                 - Mariusz        Kubicki               246: 396
  25 Mariusz        Michalski            - Zbigniew       Rybak                 336: 485
  26 Mirosław       Dejna                - Barbara        Rapacz                161: 303
  27 Maria          Krzyżanowska         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            450: 360
   2 Krzysztof      Kodzis               - Kazimierz.J    Merklejn              394: 319
   3 Justyna        Górka                - Paweł          Jackowski             386: 376
   4 Kamil          Nawrocki             - Mariusz        Skrobosz              288: 502
   5 Eugeniusz      Wróblewski           - Kamil          Górka                 350: 351
   6 Renata         Andracka             - Krzysztof      Mówka                 347: 389
   7 Jakub          Szymczak             - Aleksander     Puchalski             453: 428
   8 Adam           Janicki              - Łukasz         Baranowski            443: 315
   9 Grzegorz       Kulgawczuk           - Sławomir       Piotrowski            347: 412
  10 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             476: 401
  11 Wojciech       Usakiewicz           - Robert         Głowacki              458: 320
  12 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Kurowski              343: 396
  13 Anna           Arana                - Michał         Ozimiński             296: 449
  14 Dariusz        Nawrocki             - Alina          Białobrzewska         302: 411
  15 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Kwiatkowski           312: 445
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                315: 484
  17 Danuta         Langiewicz           - Stanisław      Gasik                 267: 409
  18 Sławomir       Długosz              - Weronika       Rudnicka              366: 347
  19 Patrycja       Śliwińska            - Agnieszka      Kozak                 397: 304
  20 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Dębska                336: 292
  21 Andrzej        Tyczyno              - Anna           Stefańska             308: 438
  22 Rafał          Wesołowski           - Maria          Krzyżanowska          340: 374
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Jóźwiak               414: 418
  24 Piotr          Sobociński           - Wojciech       Gołęcki               376: 360
  25 Barbara        Rapacz               - Sylwia         Łada                  219: 285
  26 Mariusz        Michalski            - Mirosław       Dejna                 613: 136
  27 Mariusz        Kubicki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Nawrocki             - Justyna        Górka                 334: 394
   2 Paweł          Jackowski            - Mariusz        Skrobosz              395: 398
   3 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         432: 329
   4 Tomasz         Zwoliński            - Marek          Dudkiewicz            355: 376
   5 Sławomir       Piotrowski           - Krzysztof      Kodzis                268: 449
   6 Jakub          Szymczak             - Kazimierz.J    Merklejn              455: 437
   7 Kamil          Górka                - Adam           Janicki               559: 284
   8 Aleksander     Puchalski            - Eugeniusz      Wróblewski            456: 284
   9 Alina          Białobrzewska        - Wojciech       Usakiewicz            300: 553
  10 Stanisław      Gasik                - Michał         Ozimiński             362: 355
  11 Renata         Andracka             - Łukasz         Baranowski            339: 402
  12 Grzegorz       Kurowski             - Grzegorz       Koczkodon             426: 399
  13 Stanisław      Rydzik               - Patrycja       Śliwińska             440: 302
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kulgawczuk            391: 352
  15 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               353: 303
  16 Piotr          Sobociński           - Weronika       Rudnicka              311: 402
  17 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Ostrowska             355: 328
  18 Robert         Głowacki             - Mariusz        Kubicki               431: 293
  19 Rafał          Wesołowski           - Anna           Arana                 428: 349
  20 Maria          Krzyżanowska         - Mariola        Osajda-Matczak        284: 363
  21 Małgorzata     Jóźwiak              - Andrzej        Tyczyno               314: 381
  22 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Sporczyk              193: 503
  23 Katarzyna      Dębska               - Dariusz        Nawrocki              284: 422
  24 Wojciech       Gołęcki              - Anna           Stefańska             382: 354
  25 Barbara        Rapacz               - Mariusz        Michalski             288: 263
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 386: 148
  27 Agnieszka      Kozak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Justyna        Górka                 400: 377
   2 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         441: 386
   3 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Mówka                 371: 375
   4 Krzysztof      Kodzis               - Jakub          Szymczak              428: 372
   5 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Baranowski            441: 399
   6 Wojciech       Usakiewicz           - Sławomir       Piotrowski            395: 385
   7 Stanisław      Rydzik               - Aleksander     Puchalski             395: 366
   8 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Kwiatkowski           421: 415
   9 Stanisław      Gasik                - Kamil          Nawrocki              404: 471
  10 Michał         Ozimiński            - Grzegorz       Kurowski              422: 410
  11 Tomasz         Zwoliński            - Adam           Janicki               327: 358
  12 Zbigniew       Rybak                - Alina          Białobrzewska         335: 460
  13 Weronika       Rudnicka             - Patrycja       Śliwińska             391: 301
  14 Sławomir       Długosz              - Eugeniusz      Wróblewski            430: 307
  15 Grzegorz       Koczkodon            - Rafał          Wesołowski            310: 418
  16 Joanna         Ostrowska            - Robert         Głowacki              322: 354
  17 Anna           Arana                - Krzysztof      Sporczyk              389: 430
  18 Anna           Stefańska            - Renata         Andracka              425: 307
  19 Grzegorz       Kulgawczuk           - Małgorzata     Jóźwiak               365: 328
  20 Andrzej        Tyczyno              - Dariusz        Nawrocki              419: 368
  21 Agnieszka      Kozak                - Mariola        Osajda-Matczak        261: 445
  22 Danuta         Langiewicz           - Piotr          Sobociński            424: 259
  23 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               265: 285
  24 Mirosław       Dejna                - Mariusz        Kubicki               166: 454
  25 Maria          Krzyżanowska         - Barbara        Rapacz                364: 201
  26 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Michalski             369: 418
  27 Katarzyna      Dębska               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Kodzis                415: 379
   2 Justyna        Górka                - Kamil          Górka                 373: 266
   3 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            337: 359
   4 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Usakiewicz            397: 363
   5 Kamil          Nawrocki             - Paweł          Jackowski             369: 339
   6 Jakub          Szymczak             - Michał         Alabrudziński         415: 361
   7 Adam           Janicki              - Stanisław      Rydzik                354: 415
   8 Grzegorz       Kurowski             - Aleksander     Puchalski             424: 445
   9 Łukasz         Baranowski           - Michał         Ozimiński             347: 310
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Tomasz         Zwoliński             296: 481
  11 Sławomir       Piotrowski           - Alina          Białobrzewska         239: 341
  12 Weronika       Rudnicka             - Stanisław      Gasik                 374: 360
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Robert         Głowacki              350: 380
  14 Grzegorz       Kulgawczuk           - Mariola        Osajda-Matczak        302: 395
  15 Danuta         Langiewicz           - Sławomir       Długosz               381: 355
  16 Eugeniusz      Wróblewski           - Grzegorz       Koczkodon             377: 455
  17 Renata         Andracka             - Rafał          Wesołowski            413: 338
  18 Anna           Stefańska            - Dariusz        Nawrocki              309: 390
  19 Andrzej        Tyczyno              - Zbigniew       Rybak                 344: 490
  20 Mariusz        Kubicki              - Maria          Krzyżanowska          306: 390
  21 Wojciech       Gołęcki              - Patrycja       Śliwińska             377: 379
  22 Joanna         Ostrowska            - Anna           Arana                 355: 316
  23 Małgorzata     Jóźwiak              - Katarzyna      Dębska                413: 278
  24 Mariusz        Michalski            - Agnieszka      Kozak                 323: 304
  25 Sylwia         Łada                 - Krzysztof      Zawadzki              295: 468
  26 Barbara        Rapacz               - Mirosław       Dejna                 338: 119
  27 Piotr          Sobociński           - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             149.24  28952  194
   2 Kamil Górka                    Kraków               145.68  27680  190
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.41  10324   71
   4 Stanisław Rydzik               Warszawa             145.18  28455  196
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 142.93  27872  195
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.38  26862  190
  
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             140.42  26540  189
  14 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.32  26661  190
  15 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.15  24947  178
  16 Krzysztof Obremski             Legnica              140.01  27161  194
  17 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  18 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  19 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  
  20 Paweł Jackowski                Warszawa             138.91  27783  200
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            138.78  27201  196
  22 Justyna Górka                  Kraków               138.40  26988  195
  23 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  24 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  25 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.72  26856  195
  26 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  27 Miłosz Wrzałek                 Reda                 137.33  26504  193
  28 Michał Alabrudziński           Włocławek            136.82  26407  193
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  
  30 Rafał Lenartowski              Gdynia               135.96  26785  197
  31 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  33 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  34 Marek Reda                     Wołomin              134.81  26962  200
  35 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  36 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.43  25542  190
  37 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.26  26583  198
  38 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.35  22136  166
  
  40 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.27  20524  154
  41 Wojciech Sołdan                Rumia                132.83  26035  196
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  44 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.89  25587  194
  47 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  48 Tomasz Ciejka                  Kraków               131.29  25470  194
  49 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  
  50 Irena Sołdan                   Rumia                130.92  24875  190
  51 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  53 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  54 Paweł Janaś                    Głogów               129.80  24143  186
  55 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  56 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  57 Przemysław Rybicki             Otwock               129.49  23049  178
  58 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  59 Maciej Michalak                Łódź                 129.27  14349  111
  
  60 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.25  16544  128
  61 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  62 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  63 Maciej Perzyński               Piła                 129.12  11621   90
  64 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Adam Klimont                   Wałcz                128.57  24043  187
  67 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  68 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  69 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.90  24174  189
  
  70 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  71 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.70  25030  196
  72 Artur Koszel                   Warszawa             127.62   9954   78
  73 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  74 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  75 Radosław Jachna                Łódź                 127.45   5608   44
  76 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  77 Robert Głowacki                Łódź                 126.63  24313  192
  78 Michał Ozimiński               Łódź                 126.59  24938  197
  79 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  
  80 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              126.42  24146  191
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  82 Anita Bruska                   Gdynia               125.98  11464   91
  83 Robert Kamiński                Warszawa             125.94  15995  127
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  85 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  125.52  23974  191
  86 Dariusz Maciejuk               Warszawa             125.18  12268   98
  87 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.10  23644  189
  88 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  23230  186
  89 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  
  90 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  91 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.51  24279  195
  92 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  93 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  94 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  95 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  96 Grzegorz Kurowski              Warszawa             123.78  24013  194
  97 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  98 Piotr Rosół                    Warszawa             123.57   5190   42
  99 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.52  23221  188

 100 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.50  23959  194
 101 Jarosław Puchalski             Łódź                 123.22  13061  106
 102 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 103 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 104 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 105 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               122.70  13252  108
 106 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 107 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 108 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.04  23187  190
 109 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 110 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 111 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 112 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  121.23  17578  145
 113 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       121.20  22906  189
 114 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 115 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 116 Daniel Janus                   Wąchock              120.56  17963  149
 117 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 118 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 119 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 120 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 121 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 122 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 123 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 124 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 125 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 119.81  22883  191
 127 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.37  23396  196
 128 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            119.11  17628  148
 129 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 130 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 131 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 132 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 133 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 136 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 137 Halina Roszak                  Poznań               118.09  16769  142
 138 Weronika Rudnicka              Ustka                118.08  22435  190
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 140 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           118.03  18413  156
 141 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 143 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  117.86  14025  119
 144 Tomasz Łapka                   Opole                117.82  22621  192
 145 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 146 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 147 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.38  23007  196
 148 Joanna Ostrowska               Warszawa             117.34  23234  198
 149 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 150 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              117.18   7265   62
 152 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 153 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 154 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 155 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 156 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.78  13547  116
 157 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 158 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 159 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            116.65  23096  198
 160 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 161 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 162 Piotr Broda                    Sandomierz           116.19   3718   32
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             115.99  15311  132
 164 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             115.73  22799  197
 165 Marek Rogalski                 Warszawa             115.44  12698  110
 166 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.38  15692  136
 167 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 168 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 169 Grzegorz Pukniel               Lublin               115.34  21914  190
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 171 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 172 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 173 Anna Stefańska                 Łódź                 114.92  21949  191
 174 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             114.83  16536  144
 175 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 176 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 177 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 178 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 179 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 180 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 181 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.25  18051  158
 182 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 183 Tomasz Ruta                    Warszawa             114.03   8552   75
 184 Jarosław Olek                  Warszawa             113.93   5013   44
 185 Michał Kolaj                   Ostróda              113.92  22100  194
 186 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.89  14919  131
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 188 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 189 Bogusław Książek               Szczecin             113.69  20010  176
 190 Rafał Skibicki                 Lębork               113.64  22159  195
 191 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.50  13847  122
 192 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 193 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  113.11  21264  188
 194 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 195 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.86   4063   36
 196 Anna Niedzielko                Szczecin             112.66   6309   56
 197 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 198 Magdalena Kublik               Warszawa             112.41  21920  195
 199 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             112.02  20052  179
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Alicja Kosińska                Szczecin             111.90   7945   71
 202 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 203 Patrycja Śliwińska             Szczecin             111.79  20458  183
 204 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 206 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 207 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 208 Andrzej Kroc                   Łódź                 111.13  19781  178
 209 Mariusz Kubicki                Inowrocław           110.86   9201   83
 210 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.70  21587  195
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.50  21548  195
 212 Renata Andracka                Poznań               110.45   9388   85
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 215 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         110.31  21510  195
 216 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 217 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 218 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 219 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 220 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 222 Teresa Zalewska                Racibórz             109.68   7787   71
 223 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.54  11611  106
 224 Rafał Stachowski               Police               109.51  13689  125
 225 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 226 Maciej Kuczyński               Gdynia               108.85  12082  111
 227 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 228 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 229 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.20  21532  199
 230 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 231 Urszula Solarska               Łódź                 108.08  21400  198
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 234 Danuta Langiewicz              Ostróda              107.85  21139  196
 235 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               107.69  11846  110
 236 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 237 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 238 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 240 Łukasz Baranowski              Reda                 106.96  18290  171
 241 Adam Janicki                   Łódź                 106.71  20809  195
 242 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 243 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 246 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 247 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 248 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 249 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 250 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 251 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 252 Kamil Kister                   Puławy               105.44   6537   62
 253 Maciej Grąbczewski             Piła                 105.35   4214   40
 254 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 255 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.20  12939  123
 256 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 257 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 258 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 259 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 262 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 263 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 265 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 266 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 267 Sławomir Długosz               Ostróda              102.15  19511  191
 268 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 269 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 270 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 271 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 272 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 273 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 274 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 275 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 276 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.60   7847   78
 277 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 278 Anna Arana                     Warszawa             100.52  19200  191
 279 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 280 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 281 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 282 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 283 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.35  19076  192
 284 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 285 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 286 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 287 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 288 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 289 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 290 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 291 Zbigniew Rybak                 Warszawa              97.57   4586   47
 292 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 293 Jacek Cichecki                 Józefów               96.69   8025   83
 294 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 295 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 296 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 297 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.37  12303  129
 298 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 299 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 300 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 301 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.10   5458   58
 302 Agnieszka Kozak                Gdynia                93.89  15867  169
 303 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 304 Katarzyna Bogusławska          Piastów               93.17   6988   75
 305 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 306 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 307 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 308 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 309 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 310 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 311 Radosław Pastusiak             Sulęcin               89.38   8312   93
 312 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.09   8196   92
 313 Krzysztof Zawadzki             Sampława              89.02   7211   81
 314 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 315 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.80   6660   75
 316 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 317 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 318 Paweł Golubiński               Gdynia                88.00   4224   48
 319 Sylwia Buks                    Warszawa              87.29   9689  111
 320 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 321 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 322 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 323 Anna Lenartowska               Gdynia                84.98   4844   57
 324 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 325 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 326 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 327 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 328 Paulina Naplocha               Racibórz              78.64   6291   80
 329 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 330 Blanka Zwolińska               Skierdy               76.62   7279   95
 331 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 332 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 333 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 334 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 335 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 336 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 337 Mirosław Dejna                 Sampława              58.51   4505   77




Poczekalnia na dzień 03-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   7 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   8 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   9 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  10 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  11 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  12 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  16 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  17 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.16   3054   25
  18 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  19 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  20 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  21 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  22 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  23 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  24 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  25 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  26 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  27 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  28 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  29 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  30 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  31 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  32 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  35 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  36 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  37 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  38 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  39 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  40 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  41 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  42 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             100.79   2419   24
  43 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  44 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  45 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  46 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  47 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  48 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  49 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  50 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  51 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  54 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  55 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  56 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  57 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  58 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  59 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  60 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  61 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  64 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  65 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  66 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  67 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  70 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  71 Jan  Olek                      Warszawa             104.15   2083   20
  72 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  73 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  74 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  77 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  78 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  79 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  80 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  81 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  82 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  83 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  84 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  87 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  88 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  89 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  90 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  91 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  92 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  93 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  94 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  95 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  96 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  97 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  98 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
  99 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 101 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 102 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 103 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 104 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 105 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 106 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 107 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 108 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 109 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 110 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 112 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 113 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 114 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 121 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 122 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 123 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 124 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 125 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 126 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 127 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 128 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 129 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 130 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 131 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 132 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 133 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 134 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 135 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 136 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 137 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 138 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 139 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 140 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 141 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 142 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 143 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 144 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 145 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 146 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 147 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 148 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 149 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 150 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 151 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 152 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 153 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 154 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 155 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 160 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 161 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 162 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk                92.75   1113   12
 163 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 164 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 168 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 169 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 170 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 171 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 172 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 173 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 174 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 175 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 176 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 177 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 178 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 179 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 180 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 181 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 182 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 183 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 184 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 185 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 186 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 187 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 188 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 189 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 190 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 191 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 192 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 193 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 194 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 195 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 196 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 197 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 198 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 199 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 200 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 201 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 202 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 203 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 204 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 205 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 206 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 207 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 208 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 209 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 210 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 211 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 212 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 213 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 214 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 215 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 216 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 217 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 218 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 219 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 220 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 221 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 222 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 223 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 224 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 225 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 226 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 227 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 228 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 229 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 230 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 231 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 232 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 233 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 234 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 235 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 236 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 237 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 238 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 239 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 240 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 241 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 242 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 243 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 244 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 245 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 246 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 247 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 250 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 251 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 252 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 253 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 254 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 255 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 256 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 257 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 258 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 259 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 260 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 261 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 262 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 263 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 264 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 265 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 266 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 267 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 268 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 269 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 270 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 271 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 272 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 273 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 274 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 275 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 276 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 277 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 278 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 279 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 280 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 281 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 282 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 283 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 284 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 285 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 286 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 287 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 288 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 289 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 290 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 291 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 292 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 293 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 294 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 295 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 296 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 297 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 298 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 299 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 300 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 301 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 302 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 303 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 304 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 305 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 306 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 307 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 308 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 309 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 310 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 311 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 312 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 313 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 314 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 315 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 316 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 317 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 318 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 319 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 320 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 321 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 322 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 323 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 324 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie