Warszawa13
grudnia
Warszawa 13-14 grudnia VIII Turniej 24h Non Stop „Le Mans”
Wójtowice10
stycznia
Wójtowice 10-11 stycznia VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich
Kościelisko24
stycznia
Kościelisko 24 stycznia IX Mistrzostwa Podhala
Zwycięstwo Kamila Górki na scrabblowe rozpoczęcie 2009 roku10 - 11 stycznia 2009 — VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór BystrzyckichInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

VII Urodziny „Siódemki” — I Mistrzostwa Gór BystrzyckichWójtowice, 10 - 11 stycznia 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Zwycięstwo Kamila Górki na scrabblowe rozpoczęcie 2009 rokuPierwszy ogólnopolski rankingowy turniej scrabblowy został rozegrany w tym roku w Wójtowicach. Były to I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich a zarazem VII urodziny „Siódemki” (wrocławskiego klubu scrabble). Zwycięzcą zawodów został Kamil Górka z Krakowa (9 zwycięstw, 3 porażki). Objął on prowadzenie po 3 rundzie i nie oddał go już do końca. Drugie miejsce zajął Tomasz Zwoliński ze Skierd (również 9 zwycięstw). Najwięcej małych punktów wśród zawodników z 8 zwycięstwami zdobył Tomasz Suchanek z Wrocławia i to on mógł cieszyć się z najniższego stopnia podium (dodajmy: pierwsze podium w karierze). Co ciekawe Tomek przez cały turniej był klasyfikowany w pierwszej trójce, jedynie przed ostatnią rundą znalazł się na 5 miejscu, jednak zwycięstwo z Małgorzatą Szczygieł z Radwanic, przy porażce Kazika Merklejna ze Szczecina (ostatecznie 4 miejsce) z Kamilem Górką i Łukasza Bobowskiego z Krakowa (ostatecznie 6 miejsce) z Tomaszem Zwolińskim, dało mu zasłużone podium. Kazik Merkljen natomiast o mały włos nie przekroczył w rankingu ogólnopolskim magicznej liczby 150 punktów, po wójtowickim turnieju jego ranking wynosi 149,98. Najlepszym debiutantem została Joanna Żądło (była bezkonkurencyjna, bo jedyna) i choć nie wygrała żadnej partii, to kolczyki na pewno będą stanowić zachętę do rozwoju umiejętności. Turnieje organizowane przez „Siódemkę” to jednak nie tylko zwykłe zawody i o tym chyba już powszechnie wiadomo. Zrelacjonujmy pokrótce co się jeszcze działo.

PIĄTEK
  • dzień przyjazdów, spacerów po górach,
  • jednorundowy turniej „Szalone Scrabble”; wynik oczek na kostkach do gry decydował, co się dzieje po każdym ruchu, a było to np. dołożenie jednej płytki do stojaka (przy ułożeniu wszystkich ośmiu na planszy premia wynosiła 100 punktów), zamiana stojaków (!), zamiana blanka leżącego na planszy na literkę ze stojaka, pod warunkiem, ze miało się taką literkę jaką był blank (co ciekawe w partii Kazika Merklejna z Tomkiem Śliwińskim jako blank leżało A i choć pięciokrotnie była możliwość zabrania blanka, to żaden z nich nie miał wtedy A na stojaku),
  • klasówka scrabblowa (każdy z zawodników dostaje 100 składów i układa siódemki w czasie 20 minut),
  • 7-rudnowy turniej 7-minutówek na VII urodziny „Siódemki” wygrany przez Krzysztofa Obremskiego z Legnicy.

SOBOTA
  • klasyczny turniej a po nim:
  • 2 klasówka scrabblowa (a tam m.in.: KOBREMA, WOBREMA, GREENOM, AZTEKOM, PSZEMKA, WRZAŁKA, IRZYKOM, DANONKI, JEŻMYSZ, PODŁÓRZ — zapraszmy do samodzielnego rozwiązania),
  • biesiada urodzinowa: przyznanie statuetki „Przyjaciel Siódemki” Przemkowi Pawlicowi i Wojtkowi Obremskiemu, tort, żarełko, piwo i masa dobrej zabawy przy muzyce do... prawie do rana.

NIEDZIELA
  • dokończenie turnieju,
  • obiad i papa.

Organizatorzy serdecznie dziękują prawie 40 uczestnikom, sponsorom (Urzędowi Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej a przede wszystkim pani burmistrz, która była obecna na rozdaniu nagród, Restauracji Myśliwskiej Paśnik z jej właścicielem Ryszardem Korpalskim) i zapraszają do Wójtowic następnym razem (bowiem kolejny turniej jest tam tylko kwestią czasu). Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
relacja: Łukasz Szałkiewicz




Do Wójtowic zapraszamy serdecznie nie tylko graczy, ale także wszystkich chętnych, wokół są bardzo malownicze tereny dla piechurów oraz ośrodki narciarskie: Czarna Góra, Zieleniec czy stacje narciarskie po stronie czeskiej dla miłośników białego szaleństwa.
Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekOśrodek Wypoczynkowy „Pod Dębem”,
ul. Górna 17
Wójtowice, woj. dolnośląskie
Obrońca tytułuKamil Górka
SędziaGrzegorz Wiączkowski
Strona www turniejuscrabble.wroclaw.pl
HarmonogramSobota, 10 stycznia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 11 stycznia (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00-14:30 — przerwa po XI rundzie
15:30-16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 13 zł (12 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 8 zł za dzień
- młodzież szkolna — 4 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
Dojazddojazd na stronie Ośrodka www.poddebem.info
w przypadku wcześniejszego umówienia organizatorzy mogą przewieźć graczy z dworca PKP Bystrzyca Kłodzka na miejsce gry
Wyżywieniena miejscu
Noclegidla uczestników proponujemy dwa warianty opłat za pobyt w Ośrodku:
- wariant 1 — 160 zł/os. pobyt od kolacji w piątek do końca turnieju czyli obiadu w niedzielę
- wariant 2 — 120 zł/os. pobyt od obiadu w sobotę do końca turnieju czyli obiadu w niedzielę

ewentualne rozszerzenia (np. piątkowy obiad w wariancie 1 czy sobotnie śniadanie w wariancie 2) – dodatkowo płatne, informacje u Przemka
NagrodyI miejsce — 200 zł
II miejsce — 150 zł
III miejsce — 100 zł
puchary dla najlepszych, nagrody rzeczowe
Dodatkowe atrakcjezapraszamy wszystkich chętnych do przyjazdu do Wójtowic już w piątek popołudniu
9 stycznia (piątek) po kolacji rozegramy rozgrzewkowy turniej nierankingowy — siedem rund siedmiominutówek na siedmiolecie
10 stycznia (sobota) zamiast kolacji przewidywana jest biesiada — jak będzie ładna pogoda to będzie to ognisko
OrganizatorzyPrzemysław Pawlic lablador@interia.pl +48 501 434 165
Tomasz Suchanek scrabblewroclaw@op.pl +48 507 049 917
Grzegorz Wiączkowski broda@imaster.pl
SponsorzyUrząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej


Wyniki turnieju VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 143.43      9.0     5264     1829     1061
  2 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                136.71      9.0     4813     1801      610
  3 Tomasz          Suchanek             Wrocław                125.71      8.0     4997     1756      557
  4 Kazimierz.J     Merklejn             Szczecin               149.38      8.0     4784     1678      754
  5 Krzysztof       Obremski             Legnica                138.93      8.0     4645     1708       83
  6 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             130.57      8.0     4390     1700       48
  7 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              120.07      7.0     4569     1562      158
  8 Michał          Alabrudziński        Włocławek              139.52      7.0     4532     1542      340
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               125.92      7.0     4489     1543      265
 10 Agata           Kuć                  Stargard Szczeciński   104.85      7.0     4449     1577      -95
 11 Bogusław        Szyszka              Oława                  127.31      7.0     4324     1485       33
 12 Weronika        Rudnicka             Ustka                  121.55      7.0     4182     1654     -388
 13 Łukasz          Szałkiewicz          Wrocław                122.29      6.0     4528     1378      727
 14 Beata           Wiączkowska          Wrocław                123.51      6.0     4453     1409       43
 15 Michał          Borejko              Wrocław                100.00      6.0     4247     1328     -246
 16 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              103.05      6.0     4111     1334       -9
 17 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              107.67      5.5     4237     1202      358
 18 Łukasz          Sornek               Mikołów                110.15      5.5     4125     1223      374
 19 Rafał           Świątek              Wrocław                100.00      5.0     3732     1280     -671
 20 Przemysław      Pawlic               Wrocław                107.20      4.5     3940     1032      100
 21 Izabela         Potęga               Łódź                   105.20      4.0     4209     1140     -330
 22 Urszula         Solarska             Łódź                   107.03      4.0     4149     1096      -52
 23 Joanna          Pawlińska            Bielany Wrocławskie    100.00      4.0     3889     1083     -107
 24 Dorota          Patera               Legnica                100.00      3.5     3838      960     -184
 25 Anna            Bogucka              Wrocław                100.00      3.0     3753      961     -685
 26 Wojciech        Obremski             Legnica                100.00      3.0     3584     1053     -805
 27 Joanna          Żądło                Wrocław                100.00      0.5     1236      273     -439
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



	Kazimierz.J Merklejn 149.38 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Łukasz         Sornek                110.15 +  374: 247  160
    2     4 Andrzej        Rechowicz             125.92 +  345: 329  176
    3     2 Tomasz         Suchanek              125.71 -  349: 440   76
    4     3 Agata          Kuć                   104.85 -  347: 374   55
    5    10 Michał         Borejko               100.00 -  373: 387   50
    6     9 Wojciech       Obremski              100.00 +  496: 243  150
    7     6 Bogusław       Szyszka               127.31 +  421: 348  177
    8     4 Tomasz         Zwoliński             136.71 +  424: 303  187
    9     3 Weronika       Rudnicka              121.55 +  492: 220  172
   10     1 Kamil          Górka                 143.43 +  445: 350  193
   11     3 Krzysztof      Obremski              138.93 +  427: 412  189
   12     1 Kamil          Górka                 143.43 -  291: 377   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Kamil Górka 143.43 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Siwiński              107.67 +  427: 293  158
    2     7 Joanna         Żądło                 100.00 +  460: 238  150
    3     3 Weronika       Rudnicka              121.55 +  556: 323  172
    4     1 Krzysztof      Obremski              138.93 +  414: 404  189
    5     1 Tomasz         Suchanek              125.71 +  412: 396  176
    6     1 Łukasz         Bobowski              130.57 +  486: 371  181
    7     1 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  325: 420   87
    8     1 Agata          Kuć                   104.85 +  566: 282  155
    9     1 Tomasz         Suchanek              125.71 +  543: 305  176
   10     1 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  350: 445   99
   11     1 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  348: 435   87
   12     1 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 +  377: 291  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1829  / 12 152.42




	Michał Alabrudziński 139.52 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Przemysław     Pawlic                107.20 +  389: 303  157
    2     3 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  366: 367   87
    3     8 Dorota         Patera                100.00 +  530: 288  150
    4     2 Tomasz         Suchanek              125.71 -  312: 426   76
    5     5 Bogusław       Szyszka               127.31 +  332: 293  177
    6     5 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  342: 385   70
    7     8 Rafał          Świątek               100.00 +  380: 375  150
    8     6 Beata          Wiączkowska           123.51 +  385: 343  174
    9     5 Andrzej        Rechowicz             125.92 +  346: 326  176
   10     4 Łukasz         Bobowski              130.57 -  395: 396   81
   11     5 Weronika       Rudnicka              121.55 -  361: 375   72
   12     5 Weronika       Rudnicka              121.55 +  394: 315  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1542  / 12 128.50




	Krzysztof Obremski 138.93 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Urszula        Solarska              107.03 +  344: 335  157
    2     5 Małgorzata     Szczygieł             120.07 +  395: 380  170
    3     1 Agata          Kuć                   104.85 +  436: 334  155
    4     1 Kamil          Górka                 143.43 -  404: 414   93
    5     2 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  399: 340  172
    6     3 Weronika       Rudnicka              121.55 +  427: 425  172
    7     2 Tomasz         Suchanek              125.71 +  435: 399  176
    8     2 Łukasz         Bobowski              130.57 +  332: 313  181
    9     2 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  310: 356   70
   10     2 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  347: 448   87
   11     3 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  412: 427   99
   12     4 Andrzej        Rechowicz             125.92 +  404: 391  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1708  / 12 142.33




	Tomasz Zwoliński 136.71 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Izabela        Potęga                105.20 +  487: 304  155
    2     3 Michał         Alabrudziński         139.52 +  367: 366  190
    3     4 Beata          Wiączkowska           123.51 -  313: 326   74
    4     6 Weronika       Rudnicka              121.55 -  411: 423   72
    5     6 Wojciech       Obremski              100.00 +  389: 261  150
    6     4 Rafał          Świątek               100.00 +  410: 306  150
    7     1 Kamil          Górka                 143.43 +  420: 325  193
    8     4 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  303: 424   99
    9     4 Agata          Kuć                   104.85 +  447: 402  155
   10     2 Krzysztof      Obremski              138.93 +  448: 347  189
   11     1 Kamil          Górka                 143.43 +  435: 348  193
   12     2 Łukasz         Bobowski              130.57 +  383: 371  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Łukasz Bobowski 130.57 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Agata          Kuć                   104.85 -  334: 488   55
    2    11 Tomasz         Siwiński              107.67 +  389: 328  158
    3     9 Łukasz         Sornek                110.15 +  367: 330  160
    4     5 Andrzej        Rechowicz             125.92 +  392: 381  176
    5     4 Małgorzata     Szczygieł             120.07 +  358: 345  170
    6     1 Kamil          Górka                 143.43 -  371: 486   93
    7     5 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  333: 279  172
    8     2 Krzysztof      Obremski              138.93 -  313: 332   89
    9     6 Beata          Wiączkowska           123.51 +  358: 288  174
   10     4 Michał         Alabrudziński         139.52 +  396: 395  190
   11     2 Tomasz         Suchanek              125.71 +  408: 307  176
   12     2 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  371: 383   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1700  / 12 141.67




	Bogusław Szyszka 127.31 Oława                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ryszard        Korpalski             103.05 +  427: 338  153
    2     1 Tomasz         Suchanek              125.71 -  254: 410   76
    3     5 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  378: 384   70
    4    11 Przemysław     Pawlic                107.20 +  346: 294  157
    5     5 Michał         Alabrudziński         139.52 -  293: 332   90
    6    12 Dorota         Patera                100.00 +  414: 350  150
    7     6 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  348: 421   99
    8     9 Rafał          Świątek               100.00 +  315: 301  150
    9     9 Tomasz         Siwiński              107.67 +  401: 335  158
   10     7 Weronika       Rudnicka              121.55 -  319: 377   72
   11     9 Urszula        Solarska              107.03 +  405: 379  157
   12     7 Ryszard        Korpalski             103.05 +  424: 370  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1485  / 12 123.75




	Andrzej Rechowicz 125.92 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Anna           Bogucka               100.00 +  441: 318  150
    2     4 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  329: 345   99
    3     6 Wojciech       Obremski              100.00 +  406: 245  150
    4     5 Łukasz         Bobowski              130.57 -  381: 392   81
    5     7 Izabela        Potęga                105.20 +  400: 355  155
    6     6 Beata          Wiączkowska           123.51 +  399: 366  174
    7     3 Weronika       Rudnicka              121.55 -  285: 419   72
    8     7 Tomasz         Siwiński              107.67 +  387: 351  158
    9     5 Michał         Alabrudziński         139.52 -  326: 346   90
   10     5 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  364: 346  172
   11     6 Ryszard        Korpalski             103.05 +  380: 337  153
   12     4 Krzysztof      Obremski              138.93 -  391: 404   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1543  / 12 128.58




	Tomasz Suchanek 125.71 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Michał         Borejko               100.00 +  501: 416  150
    2     1 Bogusław       Szyszka               127.31 +  410: 254  177
    3     2 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 +  440: 349  199
    4     2 Michał         Alabrudziński         139.52 +  426: 312  190
    5     1 Kamil          Górka                 143.43 -  396: 412   93
    6     2 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  486: 317  172
    7     2 Krzysztof      Obremski              138.93 -  399: 435   89
    8     3 Weronika       Rudnicka              121.55 +  447: 319  172
    9     1 Kamil          Górka                 143.43 -  305: 543   93
   10     3 Małgorzata     Szczygieł             120.07 +  416: 350  170
   11     2 Łukasz         Bobowski              130.57 -  307: 408   81
   12     3 Małgorzata     Szczygieł             120.07 +  464: 325  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 12 146.33




	Beata Wiączkowska 123.51 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Wojciech       Obremski              100.00 +  400: 296  150
    2     2 Agata          Kuć                   104.85 -  418: 452   55
    3     4 Tomasz         Zwoliński             136.71 +  326: 313  187
    4     4 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  344: 420   70
    5     9 Łukasz         Sornek                110.15 +  428: 389  160
    6     6 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  366: 399   76
    7     7 Izabela        Potęga                105.20 +  455: 404  155
    8     6 Michał         Alabrudziński         139.52 -  343: 385   90
    9     6 Łukasz         Bobowski              130.57 -  288: 358   81
   10     8 Ryszard        Korpalski             103.05 -  343: 383   53
   11     7 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  359: 305  172
   12     8 Łukasz         Sornek                110.15 +  383: 306  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Łukasz Szałkiewicz 122.29 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Dorota         Patera                100.00 +  429: 257  150
    2     6 Weronika       Rudnicka              121.55 -  265: 338   72
    3    10 Joanna         Żądło                 100.00 +  468: 241  150
    4     7 Rafał          Świątek               100.00 +  518: 210  150
    5     2 Krzysztof      Obremski              138.93 -  340: 399   89
    6     2 Tomasz         Suchanek              125.71 -  317: 486   76
    7     5 Łukasz         Bobowski              130.57 -  279: 333   81
    8     8 Łukasz         Sornek                110.15 +  463: 319  160
    9     7 Joanna         Pawlińska             100.00 +  326: 282  150
   10     5 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  346: 364   76
   11     7 Beata          Wiączkowska           123.51 -  305: 359   74
   12     9 Rafał          Świątek               100.00 +  472: 213  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Weronika Rudnicka 121.55 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Joanna         Pawlińska             100.00 +  319: 315  150
    2     6 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 +  338: 265  172
    3     3 Kamil          Górka                 143.43 -  323: 556   93
    4     6 Tomasz         Zwoliński             136.71 +  423: 411  187
    5     3 Agata          Kuć                   104.85 +  329: 298  155
    6     3 Krzysztof      Obremski              138.93 -  425: 427   89
    7     3 Andrzej        Rechowicz             125.92 +  419: 285  176
    8     3 Tomasz         Suchanek              125.71 -  319: 447   76
    9     3 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  220: 492   99
   10     7 Bogusław       Szyszka               127.31 +  377: 319  177
   11     5 Michał         Alabrudziński         139.52 +  375: 361  190
   12     5 Michał         Alabrudziński         139.52 -  315: 394   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1654  / 12 137.83




	Małgorzata Szczygieł 120.07 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Rafał          Świątek               100.00 +  435: 292  150
    2     5 Krzysztof      Obremski              138.93 -  380: 395   89
    3     5 Bogusław       Szyszka               127.31 +  384: 378  177
    4     4 Beata          Wiączkowska           123.51 +  420: 344  174
    5     4 Łukasz         Bobowski              130.57 -  345: 358   81
    6     5 Michał         Alabrudziński         139.52 +  385: 342  190
    7     4 Agata          Kuć                   104.85 -  354: 372   55
    8     5 Izabela        Potęga                105.20 +  449: 377  155
    9     2 Krzysztof      Obremski              138.93 +  356: 310  189
   10     3 Tomasz         Suchanek              125.71 -  350: 416   76
   11     4 Michał         Borejko               100.00 +  386: 363  150
   12     3 Tomasz         Suchanek              125.71 -  325: 464   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Łukasz Sornek 110.15 Mikołów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  247: 374   99
    2    14 PAUZA
    3     9 Łukasz         Bobowski              130.57 -  330: 367   81
    4    10 Ryszard        Korpalski             103.05 +  369: 247  153
    5     9 Beata          Wiączkowska           123.51 -  389: 428   74
    6    11 Izabela        Potęga                105.20 -  339: 360   55
    7    10 Urszula        Solarska              107.03 +  337: 303  157
    8     8 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  319: 463   72
    9    11 Anna           Bogucka               100.00 +  376: 195  150
   10     9 Joanna         Pawlińska             100.00 +  397: 320  150
   11    10 Tomasz         Siwiński              107.67 +  416: 311  158
   12     8 Beata          Wiączkowska           123.51 -  306: 383   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1223  / 11 111.18




	Tomasz Siwiński 107.67 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kamil          Górka                 143.43 -  293: 427   93
    2    11 Łukasz         Bobowski              130.57 -  328: 389   81
    3    13 Joanna         Pawlińska             100.00 -  310: 373   50
    4    14 PAUZA
    5    11 Anna           Bogucka               100.00 +  420: 267  150
    6    10 Ryszard        Korpalski             103.05 +  435: 311  153
    7     9 Michał         Borejko               100.00 +  370: 274  150
    8     7 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  351: 387   76
    9     9 Bogusław       Szyszka               127.31 -  335: 401   77
   10    10 Urszula        Solarska              107.03 +  336: 301  157
   11    10 Łukasz         Sornek                110.15 -  311: 416   60
   12    10 Izabela        Potęga                105.20 +  448: 333  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1202  / 11 109.27




	Przemysław Pawlic 107.20 Wrocław                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Michał         Alabrudziński         139.52 -  303: 389   90
    2     9 Ryszard        Korpalski             103.05 -  256: 354   53
    3    14 PAUZA
    4    11 Bogusław       Szyszka               127.31 -  294: 346   77
    5    12 Joanna         Pawlińska             100.00 -  347: 379   50
    6    13 Anna           Bogucka               100.00 +  293: 282  150
    7    13 Dorota         Patera                100.00 +  420: 334  150
    8    10 Michał         Borejko               100.00 -  372: 400   50
    9    12 Urszula        Solarska              107.03 -  324: 352   57
   10    11 Izabela        Potęga                105.20 -  348: 404   55
   11    13 Wojciech       Obremski              100.00 +  344: 272  150
   12    11 Joanna         Pawlińska             100.00 +  339: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82




	Urszula Solarska 107.03 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Obremski              138.93 -  335: 344   89
    2    10 Wojciech       Obremski              100.00 -  354: 358   50
    3    12 Anna           Bogucka               100.00 +  468: 351  150
    4     8 Dorota         Patera                100.00 +  371: 342  150
    5     8 Rafał          Świątek               100.00 -  351: 404   50
    6     7 Agata          Kuć                   104.85 -  312: 350   55
    7    10 Łukasz         Sornek                110.15 -  303: 337   60
    8    12 Joanna         Pawlińska             100.00 -  303: 341   50
    9    12 Przemysław     Pawlic                107.20 +  352: 324  157
   10    10 Tomasz         Siwiński              107.67 -  301: 336   58
   11     9 Bogusław       Szyszka               127.31 -  379: 405   77
   12    12 Dorota         Patera                100.00 +  320: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1096  / 12  91.33




	Izabela  Potęga 105.20 Łódź

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  304: 487   87
    2     8 Michał         Borejko               100.00 +  452: 301  150
    3     7 Rafał          Świątek               100.00 -  248: 398   50
    4    12 Joanna         Żądło                 100.00 +  345: 274  150
    5     7 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  355: 400   76
    6    11 Łukasz         Sornek                110.15 +  360: 339  160
    7     7 Beata          Wiączkowska           123.51 -  404: 455   74
    8     5 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  377: 449   70
    9    10 Ryszard        Korpalski             103.05 -  305: 312   53
   10    11 Przemysław     Pawlic                107.20 +  404: 348  157
   11     8 Agata          Kuć                   104.85 -  322: 328   55
   12    10 Tomasz         Siwiński              107.67 -  333: 448   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1140  / 12  95.00




	Agata Kuć 104.85 Stargard Szczeciński

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Łukasz         Bobowski              130.57 +  488: 334  181
    2     2 Beata          Wiączkowska           123.51 +  452: 418  174
    3     1 Krzysztof      Obremski              138.93 -  334: 436   89
    4     3 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 +  374: 347  199
    5     3 Weronika       Rudnicka              121.55 -  298: 329   72
    6     7 Urszula        Solarska              107.03 +  350: 312  157
    7     4 Małgorzata     Szczygieł             120.07 +  372: 354  170
    8     1 Kamil          Górka                 143.43 -  282: 566   93
    9     4 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  402: 447   87
   10     6 Michał         Borejko               100.00 -  369: 424   50
   11     8 Izabela        Potęga                105.20 +  328: 322  155
   12     6 Michał         Borejko               100.00 +  400: 255  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1577  / 12 131.42




	Ryszard Korpalski 103.05 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Bogusław       Szyszka               127.31 -  338: 427   77
    2     9 Przemysław     Pawlic                107.20 +  354: 256  157
    3    11 Michał         Borejko               100.00 -  372: 377   50
    4    10 Łukasz         Sornek                110.15 -  247: 369   60
    5    13 Joanna         Żądło                 100.00 +  402: 183  150
    6    10 Tomasz         Siwiński              107.67 -  311: 435   58
    7    11 Anna           Bogucka               100.00 +  350: 336  150
    8    11 Wojciech       Obremski              100.00 +  335: 285  150
    9    10 Izabela        Potęga                105.20 +  312: 305  155
   10     8 Beata          Wiączkowska           123.51 +  383: 343  174
   11     6 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  337: 380   76
   12     7 Bogusław       Szyszka               127.31 -  370: 424   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1334  / 12 111.17




	Anna  Bogucka 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  318: 441   76
    2    12 Rafał          Świątek               100.00 -  297: 308   50
    3    12 Urszula        Solarska              107.03 -  351: 468   57
    4    13 Joanna         Pawlińska             100.00 +  360: 338  150
    5    11 Tomasz         Siwiński              107.67 -  267: 420   58
    6    13 Przemysław     Pawlic                107.20 -  282: 293   57
    7    11 Ryszard        Korpalski             103.05 -  336: 350   53
    8    13 Dorota         Patera                100.00 +  327: 319  150
    9    11 Łukasz         Sornek                110.15 -  195: 376   60
   10    13 Wojciech       Obremski              100.00 +  375: 337  150
   11    12 Dorota         Patera                100.00 -  332: 389   50
   12    13 Wojciech       Obremski              100.00 -  313: 399   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     961  / 12  80.08




	Michał  Borejko 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Tomasz         Suchanek              125.71 -  416: 501   76
    2     8 Izabela        Potęga                105.20 -  301: 452   55
    3    11 Ryszard        Korpalski             103.05 +  377: 372  153
    4     9 Wojciech       Obremski              100.00 -  308: 331   50
    5    10 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 +  387: 373  199
    6     8 Joanna         Pawlińska             100.00 +  366: 303  150
    7     9 Tomasz         Siwiński              107.67 -  274: 370   58
    8    10 Przemysław     Pawlic                107.20 +  400: 372  157
    9     8 Rafał          Świątek               100.00 +  376: 264  150
   10     6 Agata          Kuć                   104.85 +  424: 369  155
   11     4 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  363: 386   70
   12     6 Agata          Kuć                   104.85 -  255: 400   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1328  / 12 110.67




	Wojciech Obremski 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Beata          Wiączkowska           123.51 -  296: 400   74
    2    10 Urszula        Solarska              107.03 +  358: 354  157
    3     6 Andrzej        Rechowicz             125.92 -  245: 406   76
    4     9 Michał         Borejko               100.00 +  331: 308  150
    5     6 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  261: 389   87
    6     9 Kazimierz.J    Merklejn              149.38 -  243: 496   99
    7    12 Joanna         Pawlińska             100.00 -  306: 317   50
    8    11 Ryszard        Korpalski             103.05 -  285: 335   53
    9    13 Dorota         Patera                100.00 -  251: 352   50
   10    13 Anna           Bogucka               100.00 -  337: 375   50
   11    13 Przemysław     Pawlic                107.20 -  272: 344   57
   12    13 Anna           Bogucka               100.00 +  399: 313  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1053  / 12  87.75




	Dorota Patera 100.00 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  257: 429   72
    2    13 Joanna         Pawlińska             100.00 +  304: 286  150
    3     8 Michał         Alabrudziński         139.52 -  288: 530   90
    4     8 Urszula        Solarska              107.03 -  342: 371   57
    5    14 PAUZA
    6    12 Bogusław       Szyszka               127.31 -  350: 414   77
    7    13 Przemysław     Pawlic                107.20 -  334: 420   57
    8    13 Anna           Bogucka               100.00 -  319: 327   50
    9    13 Wojciech       Obremski              100.00 +  352: 251  150
   10    12 Rafał          Świątek               100.00 -  294: 342   50
   11    12 Anna           Bogucka               100.00 +  389: 332  150
   12    12 Urszula        Solarska              107.03 -  309: 320   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     960  / 11  87.27




	Joanna Pawlińska 100.00 Bielany Wrocławskie

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Weronika       Rudnicka              121.55 -  315: 319   72
    2    13 Dorota         Patera                100.00 -  286: 304   50
    3    13 Tomasz         Siwiński              107.67 +  373: 310  158
    4    13 Anna           Bogucka               100.00 -  338: 360   50
    5    12 Przemysław     Pawlic                107.20 +  379: 347  157
    6     8 Michał         Borejko               100.00 -  303: 366   50
    7    12 Wojciech       Obremski              100.00 +  317: 306  150
    8    12 Urszula        Solarska              107.03 +  341: 303  157
    9     7 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  282: 326   72
   10     9 Łukasz         Sornek                110.15 -  320: 397   60
   11    11 Rafał          Świątek               100.00 -  307: 319   50
   12    11 Przemysław     Pawlic                107.20 -  328: 339   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Rafał Świątek 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Małgorzata     Szczygieł             120.07 -  292: 435   70
    2    12 Anna           Bogucka               100.00 +  308: 297  150
    3     7 Izabela        Potęga                105.20 +  398: 248  155
    4     7 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  210: 518   72
    5     8 Urszula        Solarska              107.03 +  404: 351  157
    6     4 Tomasz         Zwoliński             136.71 -  306: 410   87
    7     8 Michał         Alabrudziński         139.52 -  375: 380   90
    8     9 Bogusław       Szyszka               127.31 -  301: 315   77
    9     8 Michał         Borejko               100.00 -  264: 376   50
   10    12 Dorota         Patera                100.00 +  342: 294  150
   11    11 Joanna         Pawlińska             100.00 +  319: 307  150
   12     9 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  213: 472   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1280  / 12 106.67




	Joanna Żądło 100.00 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 PAUZA
    2     7 Kamil          Górka                 143.43 -  238: 460   93
    3    10 Łukasz         Szałkiewicz           122.29 -  241: 468   72
    4    12 Izabela        Potęga                105.20 -  274: 345   55
    5    13 Ryszard        Korpalski             103.05 -  183: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     273  /  4  68.25


Wyniki poszczególnych rund turnieju VII Urodziny Siódemki - I Mistrzostwa Gór Bystrzyckich



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Łukasz         Sornek                374: 247
   2 Tomasz         Siwiński             - Kamil          Górka                 293: 427
   3 Michał         Alabrudziński        - Przemysław     Pawlic                389: 303
   4 Urszula        Solarska             - Krzysztof      Obremski              335: 344
   5 Tomasz         Zwoliński            - Izabela        Potęga                487: 304
   6 Agata          Kuć                  - Łukasz         Bobowski              488: 334
   7 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             427: 338
   8 Anna           Bogucka              - Andrzej        Rechowicz             318: 441
   9 Tomasz         Suchanek             - Michał         Borejko               501: 416
  10 Wojciech       Obremski             - Beata          Wiączkowska           296: 400
  11 Łukasz         Szałkiewicz          - Dorota         Patera                429: 257
  12 Joanna         Pawlińska            - Weronika       Rudnicka              315: 319
  13 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Świątek               435: 292
  14 Joanna         Żądło                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Suchanek             - Bogusław       Szyszka               410: 254
   2 Beata          Wiączkowska          - Agata          Kuć                   418: 452
   3 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Zwoliński             366: 367
   4 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz.J    Merklejn              329: 345
   5 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             395: 380
   6 Weronika       Rudnicka             - Łukasz         Szałkiewicz           338: 265
   7 Kamil          Górka                - Joanna         Żądło                 460: 238
   8 Izabela        Potęga               - Michał         Borejko               452: 301
   9 Przemysław     Pawlic               - Ryszard        Korpalski             256: 354
  10 Urszula        Solarska             - Wojciech       Obremski              354: 358
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Siwiński              389: 328
  12 Rafał          Świątek              - Anna           Bogucka               308: 297
  13 Dorota         Patera               - Joanna         Pawlińska             304: 286
  14 Łukasz         Sornek               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Agata          Kuć                  - Krzysztof      Obremski              334: 436
   2 Kazimierz.J    Merklejn             - Tomasz         Suchanek              349: 440
   3 Weronika       Rudnicka             - Kamil          Górka                 323: 556
   4 Beata          Wiączkowska          - Tomasz         Zwoliński             326: 313
   5 Bogusław       Szyszka              - Małgorzata     Szczygieł             378: 384
   6 Andrzej        Rechowicz            - Wojciech       Obremski              406: 245
   7 Rafał          Świątek              - Izabela        Potęga                398: 248
   8 Dorota         Patera               - Michał         Alabrudziński         288: 530
   9 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Bobowski              330: 367
  10 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Żądło                 468: 241
  11 Ryszard        Korpalski            - Michał         Borejko               372: 377
  12 Anna           Bogucka              - Urszula        Solarska              351: 468
  13 Joanna         Pawlińska            - Tomasz         Siwiński              373: 310
  14 Przemysław     Pawlic               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Obremski             - Kamil          Górka                 404: 414
   2 Michał         Alabrudziński        - Tomasz         Suchanek              312: 426
   3 Agata          Kuć                  - Kazimierz.J    Merklejn              374: 347
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Beata          Wiączkowska           420: 344
   5 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rechowicz             392: 381
   6 Tomasz         Zwoliński            - Weronika       Rudnicka              411: 423
   7 Rafał          Świątek              - Łukasz         Szałkiewicz           210: 518
   8 Dorota         Patera               - Urszula        Solarska              342: 371
   9 Michał         Borejko              - Wojciech       Obremski              308: 331
  10 Ryszard        Korpalski            - Łukasz         Sornek                247: 369
  11 Przemysław     Pawlic               - Bogusław       Szyszka               294: 346
  12 Joanna         Żądło                - Izabela        Potęga                274: 345
  13 Anna           Bogucka              - Joanna         Pawlińska             360: 338
  14 Tomasz         Siwiński             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              412: 396
   2 Łukasz         Szałkiewicz          - Krzysztof      Obremski              340: 399
   3 Weronika       Rudnicka             - Agata          Kuć                   329: 298
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Łukasz         Bobowski              345: 358
   5 Bogusław       Szyszka              - Michał         Alabrudziński         293: 332
   6 Wojciech       Obremski             - Tomasz         Zwoliński             261: 389
   7 Izabela        Potęga               - Andrzej        Rechowicz             355: 400
   8 Urszula        Solarska             - Rafał          Świątek               351: 404
   9 Łukasz         Sornek               - Beata          Wiączkowska           389: 428
  10 Michał         Borejko              - Kazimierz.J    Merklejn              387: 373
  11 Tomasz         Siwiński             - Anna           Bogucka               420: 267
  12 Joanna         Pawlińska            - Przemysław     Pawlic                379: 347
  13 Ryszard        Korpalski            - Joanna         Żądło                 402: 183
  14 Dorota         Patera               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Kamil          Górka                 371: 486
   2 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Szałkiewicz           486: 317
   3 Krzysztof      Obremski             - Weronika       Rudnicka              427: 425
   4 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Świątek               410: 306
   5 Michał         Alabrudziński        - Małgorzata     Szczygieł             342: 385
   6 Andrzej        Rechowicz            - Beata          Wiączkowska           399: 366
   7 Agata          Kuć                  - Urszula        Solarska              350: 312
   8 Michał         Borejko              - Joanna         Pawlińska             366: 303
   9 Kazimierz.J    Merklejn             - Wojciech       Obremski              496: 243
  10 Tomasz         Siwiński             - Ryszard        Korpalski             435: 311
  11 Izabela        Potęga               - Łukasz         Sornek                360: 339
  12 Bogusław       Szyszka              - Dorota         Patera                414: 350
  13 Anna           Bogucka              - Przemysław     Pawlic                282: 293


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             325: 420
   2 Tomasz         Suchanek             - Krzysztof      Obremski              399: 435
   3 Weronika       Rudnicka             - Andrzej        Rechowicz             419: 285
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Agata          Kuć                   354: 372
   5 Łukasz         Szałkiewicz          - Łukasz         Bobowski              279: 333
   6 Kazimierz.J    Merklejn             - Bogusław       Szyszka               421: 348
   7 Beata          Wiączkowska          - Izabela        Potęga                455: 404
   8 Rafał          Świątek              - Michał         Alabrudziński         375: 380
   9 Michał         Borejko              - Tomasz         Siwiński              274: 370
  10 Urszula        Solarska             - Łukasz         Sornek                303: 337
  11 Ryszard        Korpalski            - Anna           Bogucka               350: 336
  12 Wojciech       Obremski             - Joanna         Pawlińska             306: 317
  13 Przemysław     Pawlic               - Dorota         Patera                420: 334


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Agata          Kuć                   566: 282
   2 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Obremski              313: 332
   3 Tomasz         Suchanek             - Weronika       Rudnicka              447: 319
   4 Tomasz         Zwoliński            - Kazimierz.J    Merklejn              303: 424
   5 Izabela        Potęga               - Małgorzata     Szczygieł             377: 449
   6 Beata          Wiączkowska          - Michał         Alabrudziński         343: 385
   7 Andrzej        Rechowicz            - Tomasz         Siwiński              387: 351
   8 Łukasz         Sornek               - Łukasz         Szałkiewicz           319: 463
   9 Bogusław       Szyszka              - Rafał          Świątek               315: 301
  10 Michał         Borejko              - Przemysław     Pawlic                400: 372
  11 Wojciech       Obremski             - Ryszard        Korpalski             285: 335
  12 Joanna         Pawlińska            - Urszula        Solarska              341: 303
  13 Anna           Bogucka              - Dorota         Patera                327: 319


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Tomasz         Suchanek              543: 305
   2 Krzysztof      Obremski             - Małgorzata     Szczygieł             310: 356
   3 Kazimierz.J    Merklejn             - Weronika       Rudnicka              492: 220
   4 Agata          Kuć                  - Tomasz         Zwoliński             402: 447
   5 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Alabrudziński         326: 346
   6 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Bobowski              288: 358
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Joanna         Pawlińska             326: 282
   8 Rafał          Świątek              - Michał         Borejko               264: 376
   9 Tomasz         Siwiński             - Bogusław       Szyszka               335: 401
  10 Izabela        Potęga               - Ryszard        Korpalski             305: 312
  11 Łukasz         Sornek               - Anna           Bogucka               376: 195
  12 Urszula        Solarska             - Przemysław     Pawlic                352: 324
  13 Dorota         Patera               - Wojciech       Obremski              352: 251


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Kazimierz.J    Merklejn              350: 445
   2 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              448: 347
   3 Małgorzata     Szczygieł            - Tomasz         Suchanek              350: 416
   4 Łukasz         Bobowski             - Michał         Alabrudziński         396: 395
   5 Andrzej        Rechowicz            - Łukasz         Szałkiewicz           364: 346
   6 Michał         Borejko              - Agata          Kuć                   424: 369
   7 Weronika       Rudnicka             - Bogusław       Szyszka               377: 319
   8 Ryszard        Korpalski            - Beata          Wiączkowska           383: 343
   9 Joanna         Pawlińska            - Łukasz         Sornek                320: 397
  10 Tomasz         Siwiński             - Urszula        Solarska              336: 301
  11 Przemysław     Pawlic               - Izabela        Potęga                348: 404
  12 Dorota         Patera               - Rafał          Świątek               294: 342
  13 Wojciech       Obremski             - Anna           Bogucka               337: 375


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Zwoliński            - Kamil          Górka                 435: 348
   2 Tomasz         Suchanek             - Łukasz         Bobowski              307: 408
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.J    Merklejn              412: 427
   4 Małgorzata     Szczygieł            - Michał         Borejko               386: 363
   5 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              361: 375
   6 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Rechowicz             337: 380
   7 Łukasz         Szałkiewicz          - Beata          Wiączkowska           305: 359
   8 Agata          Kuć                  - Izabela        Potęga                328: 322
   9 Bogusław       Szyszka              - Urszula        Solarska              405: 379
  10 Łukasz         Sornek               - Tomasz         Siwiński              416: 311
  11 Rafał          Świątek              - Joanna         Pawlińska             319: 307
  12 Anna           Bogucka              - Dorota         Patera                332: 389
  13 Wojciech       Obremski             - Przemysław     Pawlic                272: 344


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.J    Merklejn             - Kamil          Górka                 291: 377
   2 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Zwoliński             371: 383
   3 Tomasz         Suchanek             - Małgorzata     Szczygieł             464: 325
   4 Krzysztof      Obremski             - Andrzej        Rechowicz             404: 391
   5 Michał         Alabrudziński        - Weronika       Rudnicka              394: 315
   6 Agata          Kuć                  - Michał         Borejko               400: 255
   7 Bogusław       Szyszka              - Ryszard        Korpalski             424: 370
   8 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Sornek                383: 306
   9 Łukasz         Szałkiewicz          - Rafał          Świątek               472: 213
  10 Izabela        Potęga               - Tomasz         Siwiński              333: 448
  11 Joanna         Pawlińska            - Przemysław     Pawlic                328: 339
  12 Urszula        Solarska             - Dorota         Patera                320: 309
  13 Anna           Bogucka              - Wojciech       Obremski              313: 399
Lista rankingowa na dzień 24-01-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.J Merklejn           Szczecin             149.98  29096  194
   2 Dariusz Dzierża                Londyn               146.66   8506   58
   3 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.13  20166  138
   4 Kamil Górka                    Kraków               145.13  28735  198
   5 Michał Makowski                Warszawa             144.89  14344   99
   6 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.37  28152  195
   7 Marcin Mroziuk                 Warszawa             143.64  12209   85
   8 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.38  27815  194
   9 Dariusz Kosz                   Nysa                 142.43  28058  197
  10 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.28  27549  195
  11 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.01  27497  195
  12 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  13 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.20  27423  197
  14 Krzysztof Obremski             Legnica              138.94  26954  194
  15 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.89  27500  198
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          138.57  24249  175
  17 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.41  27406  198
  18 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  19 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             138.11  16573  120
  20 Sławomir Kucia                 Krosno               137.94  16139  117
  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            137.87  24955  181
  22 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.40  25694  187
  23 Tomasz Zwoliński               Skierdy              137.18  26751  195
  24 Mariusz Skrobosz               Warszawa             136.94  26703  195
  25 Bartosz Morawski               Gliwice              136.29  11585   85
  26 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  27 Dawid Pikul                    Poznań               135.97  25698  189
  28 Radosław Konca                 Warszawa             135.81   8692   64
  29 Paweł Jackowski                Warszawa             135.58  26167  193
  30 Justyna Górka                  Kraków               135.42  25730  190
  31 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  32 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.60  25709  191
  33 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  134.47  26356  196
  34 Przemysław Herdzina            Kraków               134.37  25531  190
  35 Tomasz Ciejka                  Kraków               133.91  22497  168
  36 Patryk Gadus                   Pszczew              133.72  14843  111
  37 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      133.33   4400   33
  38 Wojciech Zemło                 Łódź                 133.18  26104  196
  39 Mariusz Margalski              Pieczyska            133.12  23695  178
  40 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.98  16490  124
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     132.83   9564   72
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               132.57   9015   68
  43 Marek Reda                     Wołomin              132.41  25290  191
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.29  26325  199
  45 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  46 Wojciech Sołdan                Rumia                131.92  25857  196
  47 Michał Trumpus                 Wrocław              131.67   6847   52
  48 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.30  25472  194
  50 Łukasz Bobowski                Suchedniów           131.25  25463  194
  51 Marcin Figiel                  Kraków               131.09   6030   46
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.91   9164   70
  53 Jakub Szymczak                 Łódź                 130.56  18540  142
  54 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          130.56  25590  196
  55 Irena Sołdan                   Rumia                130.29  25667  197
  56 Przemysław Rybicki             Otwock               130.01  25742  198
  57 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  58 Marek Roszak                   Poznań               129.85  24932  192
  59 Marek Salamon                  Bytom                129.83  18825  145
  60 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       129.77  12198   94
  61 Maciej Michalak                Łódź                 129.73  16605  128
  62 Paweł Janaś                    Głogów               129.39  24972  193
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               129.11  24402  189
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.02  21159  164
  65 Joanna Juszczak                Warszawa             128.97  16121  125
  66 Artur Irzyk                    Kraków               128.61  14018  109
  67 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.94  13946  109
  68 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.87   8567   67
  69 Katarzyna Małek                Mielec               127.86   4603   36
  70 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.86  15471  121
  71 Michał Lipka                   Mielec               127.53   5484   43
  72 Tomasz Suchanek                Wrocław              126.98  25269  199
  73 Andrzej Rechowicz              Katowice             126.96  25393  200
  74 Bogusław Szyszka               Oława                126.89  12816  101
  75 Adam Klimont                   Wałcz                126.87  24612  194
  76 Anita Bruska                   Gdynia               126.68  10008   79
  77 Radosław Jachna                Łódź                 126.62   4052   32
  78 Ewa Ciszewska                  Katowice             126.32  23875  189
  79 Robert Głowacki                Łódź                 126.11  23330  185
  80 Robert Kamiński                Warszawa             125.92  18385  146
  81 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  125.69  11438   91
  82 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.56  23856  190
  83 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             125.52  14184  113
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              125.43  23580  188
  85 Jarosław Puchalski             Łódź                 125.22  12397   99
  86 Jan Kozłowski                  Kraków               125.20  14523  116
  87 Kuba Koisar                    Warszawa             124.99  24123  193
  88 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.98  10998   88
  89 Agnieszka Krupka               Krosno               124.78  16970  136
  90 Michał Ozimiński               Łódź                 124.57  24789  199
  91 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       124.55  24910  200
  92 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  93 Mariusz Grodek                 Olsztyn              124.21   5962   48
  94 Grzegorz Kurowski              Warszawa             124.17  23592  190
  95 Leszek Stecuła                 Bytom                124.16   4718   38
  96 Andrzej Gostomski              Łódź                 124.08   4467   36
  97 Mirosław Uglik                 Warszawa             123.98  23805  192
  98 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  123.95  24419  197
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Marek Róziecki                 Rybnik               123.78   6313   51
 101 Łukasz Bryła                   Mielec               123.69   6803   55
 102 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.47  24201  196
 103 Dariusz Maciejuk               Warszawa             123.38  14436  117
 104 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       123.36  13323  108
 105 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.14  24629  200
 106 Artur Koszel                   Warszawa             123.12  14898  121
 107 Katarzyna Sołdan               Rumia                123.03  23867  194
 108 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  122.96  23977  195
 109 Marek Dudkiewicz               Milanówek            122.92  24216  197
 110 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 111 Piotr Rosół                    Warszawa             122.67   9568   78
 112 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  122.37  17376  142
 113 Weronika Rudnicka              Ustka                122.05  24288  199
 114 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               121.92  11704   96
 115 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.89  23159  190
 116 Maciej Perzyński               Piła                 121.62   7662   63
 117 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              121.46  12996  107
 118 Jolanta Chłopińska             Wałcz                120.79  23917  198
 119 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            120.67  23892  198
 120 Daniel Janus                   Wąchock              120.47  20359  169
 121 Jerzy Matyasik                 Kraków               120.42  22759  189
 122 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.33  13236  110
 123 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.30  10947   91
 124 Karol Waniek                   Wrocław              120.27  12508  104
 125 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 126 Beata Piotrowska               Łódź                 120.12  22222  185
 127 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.11  22821  190
 128 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.10  23300  194
 129 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              120.00  13920  116
 130 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 131 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 132 Szymon Płachta                 Warszawa             119.64   4307   36
 133 Walenty Siemaszko              Lipiany              119.59   7295   61
 134 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           119.10  18579  156
 135 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   8574   72
 136 Grzegorz Wilk                  Kraków               119.07   6430   54
 137 Joanna Ostrowska               Warszawa             119.04  21308  179
 138 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 139 Paweł Kowalski                 Kutno                118.87  18901  159
 140 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 141 Jarosław Michalak              Łódź                 118.39  10300   87
 142 Halina Roszak                  Poznań               118.25  16673  141
 143 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 144 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 145 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            117.96  23475  199
 146 Lucyna Śniadach                Rumia                117.73  12244  104
 147 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.65   4000   34
 148 Janusz Krupiński               Bytom                117.40  12444  106
 149 Tomasz Łapka                   Opole                117.31  22523  192
 150 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       116.93   8419   72
 151 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 152 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 153 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 154 Bartosz Orłowski               Bytom                116.56  19698  169
 155 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.55  12471  107
 156 Grzegorz Pukniel               Lublin               116.28  23255  200
 157 Tomasz Ruta                    Warszawa             116.20  10923   94
 158 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.07  15786  136
 159 Rafał Matczak                  Milanówek            116.04   8587   74
 160 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            115.97  17048  147
 161 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.67  12261  106
 162 Anna Niedzielko                Szczecin             115.65   8327   72
 163 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.24  15673  136
 164 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 165 Anna Stefańska                 Łódź                 115.14  22797  198
 166 Jarosław Żuliński              Szczecin             115.12   4835   42
 167 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     115.06  12196  106
 168 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 169 Marcin Skowron                 Zabrze               114.99   9659   84
 170 Stanisław Gasik                Warszawa             114.98  15867  138
 171 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  114.93  11953  104
 172 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.88  20909  182
 173 Marek Rogalski                 Warszawa             114.77  16183  141
 174 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  114.68  19839  173
 175 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            114.65  22472  196
 176 Marta Dobrzańska               Kraków               114.57  12717  111
 177 Grzegorz Kwiecień              Kraków               114.49  18777  164
 178 Anna Dłużniewska               Warszawa             114.46   9500   83
 179 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 180 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 181 Maciej Stolarczyk              Zator                114.23   3541   31
 182 Przemysław Pok                 Szczecin             114.22   4112   36
 183 Mariusz Kubicki                Inowrocław           114.11   9585   84
 184 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 185 Michał Kolaj                   Ostróda              113.75  21953  193
 186 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             113.57  22032  194
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.53  13396  118
 188 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 189 Agnieszka Goniowska            Wrocław              113.28  22429  198
 190 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.11   7465   66
 191 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 113.02   5990   53
 192 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 193 Rafał Skibicki                 Lębork               112.92  21906  194
 194 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             112.85  12075  107
 195 Magdalena Kublik               Warszawa             112.69  20623  183
 196 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.52   7089   63
 197 Jarosław Olek                  Warszawa             112.48   4949   44
 198 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.28  12351  110
 199 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             112.24  16051  143
 200 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.13  22089  197
 201 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 202 Teresa Zalewska                Racibórz             111.80   9391   84
 203 Bogusław Książek               Szczecin             111.76  20340  182
 204 Alina Białobrzewska            Gdynia               111.64  11945  107
 205 Renata Kowalska                Bielsko Biała        111.43   7020   63
 206 Krystyna Augustyniak           Łódź                 111.33   8016   72
 207 Alicja Kosińska                Szczecin             111.21  10454   94
 208 Monika Sadurska                Warszawa             111.21  14902  134
 209 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 210 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.96  18198  164
 211 Renata Andracka                Poznań               110.95   6546   59
 212 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.73  21592  195
 213 Andrzej Kroc                   Łódź                 110.70  18155  164
 214 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             110.65  21023  190
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 216 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             110.36   4635   42
 217 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             110.29   7941   72
 218 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.27  10476   95
 219 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 220 Roman Figiel                   Zawichost            110.12   5726   52
 221 Paweł Jędryka                  Tarnów               110.03   3961   36
 222 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            109.92  21324  194
 223 Maciej Kuczyński               Gdynia               109.84  12082  110
 224 Jolanta Kosmowska              Warszawa             109.78   5599   51
 225 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.62  16662  152
 226 Radosław Sowiński              Warszawa             109.52   7228   66
 227 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             109.51  11718  107
 228 Daniel Tomczyk                 Piła                 109.16   4148   38
 229 Sławomir Zabawa                Wałcz                108.87  10343   95
 230 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 231 Czesław Grajewski              Choroszcz            108.31  11697  108
 232 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 233 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              107.93  13275  123
 234 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 235 Rafał Stachowski               Police               107.79  13366  124
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.77  21015  195
 237 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 238 Andrzej Grabiński              Suchedniów           107.13   4178   39
 239 Małgorzata Sameryt             Warszawa             106.98  10163   95
 240 Jerzy Luter                    Bytom                106.78  20395  191
 241 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 106.48  20870  196
 242 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               106.45  12881  121
 243 Dominik Piasecki               Słupsk               106.39   7554   71
 244 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.30  20622  194
 246 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         106.21  21136  199
 247 Urszula Solarska               Łódź                 106.06  20469  193
 248 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.96  21086  199
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 250 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.70  16700  158
 251 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 252 Monika Laskowska               Wrocław              105.45  10440   99
 253 Joanna Żłobicka                Wrocław              105.34  12430  118
 254 Michał Puchowski               Izbicko              104.78   4191   40
 255 Monika Lewandowska             Warszawa             104.61   7218   69
 256 Łukasz Baranowski              Reda                 104.54  15263  146
 257 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  104.29   5006   48
 258 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.25  12823  123
 259 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.15   6145   59
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Michał Garnowski               Pasłęk               103.94   3742   36
 262 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.90  11845  114
 263 Adam Janicki                   Łódź                 103.59  19890  192
 264 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.58   6733   65
 265 Piotr Szutenberg               Ustka                103.55   7766   75
 266 Mariusz Makuch                 Zator                103.51   4451   43
 267 Paweł Michalski                Ksawerów             103.46   4966   48
 268 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            103.22   3716   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             103.09  20102  195
 270 Kazimierz Merklejn             Szczecin             103.02   9272   90
 271 Jacek Nowak                    Szczecin             102.69   5237   51
 272 Ziemowit Pazda                 Wrocław              102.58   8617   84
 273 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           102.33   3684   36
 274 Izabela  Potęga                Łódź                 102.29   4296   42
 275 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 276 Sławomir Długosz               Ostróda              101.72  18106  178
 277 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 278 Kamil Kister                   Puławy               101.05   4345   43
 279 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 280 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 281 Małgorzata Sikora              Kraków                99.94   3598   36
 282 Anna Gorszka-Bilska            Przecław              99.72   3590   36
 283 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 284 Dorota Stachowska              Wydartowo I           99.66   5880   59
 285 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.42  19189  193
 286 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.17   7140   72
 287 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 288 Tomasz Żbikowski               Warszawa              98.93   2968   30
 289 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław               98.88   3263   33
 290 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.          98.81  12450  126
 291 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                98.54   9361   95
 292 Marek Kocikowski               Ostróda               98.36   3541   36
 293 Sławomir Szymański             Szczecin              98.05   3628   37
 294 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               97.88   5090   52
 295 Bożena Guział                  Racibórz              97.86   3523   36
 296 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   97.53   3511   36
 297 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.82   7358   76
 298 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 299 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 300 Katarzyna Dębska               Ostróda               95.80  13508  141
 301 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 302 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.29   4002   42
 303 Szymon Stolarczyk              Zator                 94.97   2849   30
 304 Jerzy Ciesielski               Łódź                  94.42   3588   38
 305 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 306 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.17   5462   58
 307 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski   93.65   3465   37
 308 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.04   4187   45
 309 Tomasz Lewiński                Wejherowo             92.76   4267   46
 310 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 311 Agnieszka Kozak                Gdynia                92.26  13378  145
 312 Jacek Cichecki                 Józefów               92.23   8116   88
 313 Krzysztof Kokot                Nowy Targ             91.87   2756   30
 314 Agata Pastusiak                Sulęcin               91.28   7211   79
 315 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.01   7736   85
 316 Zygmunt Skwarek                Katowice              90.65   4623   51
 317 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  90.60   9604  106
 318 Jakub Kraj                     Szczecin              90.22   3338   37
 319 Wojciech Obremski              Legnica               90.05   7204   80
 320 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 321 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 322 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.80   4351   49
 323 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.30   7594   86
 324 Paweł Golubiński               Gdynia                87.78   5179   59
 325 Krzysztof Zawadzki             Sampława              87.36   5067   58
 326 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 327 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           87.18  10810  124
 328 Radosław Pastusiak             Sulęcin               87.18   6974   80
 329 Sylwia Buks                    Warszawa              86.68   8061   93
 330 Katarzyna Bogusławska          Piastów               86.68   3207   37
 331 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 332 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 333 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  84.29  10368  123
 334 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 335 Beata Sekuła                   Szczecin              82.98   5062   61
 336 Anna Lenartowska               Gdynia                80.57   4512   56
 337 Izabela Długosz                Ostróda               76.47   2906   38
 338 Paulina Naplocha               Racibórz              76.46   6881   90
 339 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   6277   83
 340 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 341 Alicja Bielecka                Poznań                74.76   2542   34
 342 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 343 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 344 Mirosław Dejna                 Sampława              59.11   3251   55




Poczekalnia na dzień 24-01-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Zbigniew Rybak                 Warszawa              92.45   2681   29
   5 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   6 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   7 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       69.29   1940   28
   8 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   9 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             121.48   3280   27
  10 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             121.00   3267   27
  11 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
  12 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
  13 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  14 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  15 Czesława Pawłowska             Wrocław              108.74   2936   27
  16 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  17 Maciej Grąbczewski             Piła                  95.22   2571   27
  18 Hanna Gawłowska                Piła                  88.74   2396   27
  19 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.74   2315   27
  20 Karolina Długosz               Ostróda               71.96   1943   27
  21 Anna Szyperska                 Poznań                91.50   2379   26
  22 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  23 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.24   2506   25
  24 Maksymilian Kardas             Warszawa              91.24   2281   25
  25 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  26 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  27 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  28 Jan Ziółkowski                 Rumia                125.88   3021   24
  29 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  30 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  31 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  34 Marcin Resler                  Września             106.75   2562   24
  35 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  36 Leszek Kacprzyk                Katowice             106.50   2556   24
  37 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  38 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  39 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               102.75   2466   24
  40 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  41 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  42 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  43 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  44 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  45 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  46 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              96.33   2312   24
  47 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     96.21   2309   24
  48 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  49 Krzysztof Kruk                 Łódź                  93.25   2238   24
  50 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  51 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  52 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  58 Anna Czarnecka                 Zgierz                99.17   2281   23
  59 Karol Rembiałkowski            Warszawa              95.43   2195   23
  60 Adam Kędzior                   Lublin                94.83   2181   23
  61 Grażyna Kula                   Sosnowiec             94.04   2163   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   87.74   2018   23
  64 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  65 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  66 Michał Mamoń                   Zator                 82.26   1892   23
  67 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  68 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.87   1561   23
  69 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  70 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64   1752   22
  71 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  72 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  73 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  74 Andrzej Bryła                  Mielec               118.37   2249   19
  75 Joanna Regdos                  Kraków                98.74   1876   19
  76 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  77 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             128.44   2312   18
  78 Piotr Domański                 Łódź                 117.39   2113   18
  79 Krzysztof Bukowski             Milanówek            113.78   2048   18
  80 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  81 Maciej Pilc                    Poznań                99.83   1797   18
  82 Wojciech Wróbel                Zator                 98.78   1778   18
  83 Błażej Fuczek                  Przeciszów            91.33   1644   18
  84 Piotr Dudczyk                  Przeciszów            84.33   1518   18
  85 Rafał Horoszko                 Przeciszów            82.72   1489   18
  86 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  87 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  88 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     103.88   1766   17
  89 Sylwia Pliszka                 Szczecin              94.41   1605   17
  90 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  91 Filip Dalecki                  Rumia                 65.94   1121   17
  92 Filip Klar                     Mielec               117.69   1883   16
  93 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  94 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  95 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  96 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  97 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  98 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  99 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
 100 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
 101 Bogdan Pokojski                Brwinów              132.57   1856   14
 102 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
 103 Adrian Szczepanik              Zator                 91.64   1283   14
 104 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 105 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 106 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
 107 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 108 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Mateusz Borsuk                 Reda                 125.92   1511   12
 112 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 113 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 114 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 115 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 116 Monika Dymek                   Ustka                118.92   1427   12
 117 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 118 Arkadiusz Ziemba               Szczecin             116.42   1397   12
 119 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 120 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 121 Paweł Morga                    Warszawa             114.75   1377   12
 122 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 123 Tomasz Olędzki                 Warszawa             114.50   1374   12
 124 Barbara Turbo                  Szczecin             113.42   1361   12
 125 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 126 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 127 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 128 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 129 Robert Soszka                  Warszawa             110.33   1324   12
 130 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 131 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 132 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 133 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 134 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 135 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 136 Jan Lisiewski                  Piasutno             104.92   1259   12
 137 Danuta Wodecka                 Skrzyszów            104.67   1256   12
 138 Kamil Klinkosz                 Rumia                103.58   1243   12
 139 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 142 Monika Jackowska-Żuchowska     Iława                101.00   1212   12
 143 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 144 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 145 Maurycy Machnio                Lipiany              100.58   1207   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Mariusz Skrzypczyński          Reda                 100.00   1200   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 150 Anna Biegańska                 Białystok             98.25   1179   12
 151 Urszula Behnke                 Iława                 97.75   1173   12
 152 Mirosław Sztukiert             Gdańsk                97.25   1167   12
 153 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 154 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             96.58   1159   12
 155 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 156 Michał Wodecki                 Skrzyszów             94.92   1139   12
 157 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 158 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 159 Tomasz Cieśla                  Katowice              93.08   1117   12
 160 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 161 Sylwester Wójcik               Lublin                92.75   1113   12
 162 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 163 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 164 Artur Tamioła                  Katowice              91.92   1103   12
 165 Arkadiusz Miedziński           Gdynia                91.33   1096   12
 166 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 167 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           90.75   1089   12
 168 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 169 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 170 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 171 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 172 Dorota Kaniewska               Sochaczew             89.50   1074   12
 173 Tomasz  Jedynak                Majków                89.33   1072   12
 174 Jędrzej Krasnoborski           Warszawa              88.92   1067   12
 175 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 176 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 177 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 178 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 179 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 180 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 181 Małgorzata Baśko               Andrespol             67.75    813   12
 182 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 183 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 184 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 185 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 186 Marzena Kasner                 Janikowo              96.82   1065   11
 187 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 188 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 189 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 190 Mirosław Norwajszas            Szczecin              90.91   1000   11
 191 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 192 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 193 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  88.55    974   11
 194 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 195 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 196 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 197 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 198 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 199 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 200 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 201 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 202 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 203 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 204 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 205 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 206 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 207 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 208 Jolanta Kruk                   Łódź                  79.73    877   11
 209 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 210 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 211 Anna Czech                     Jaworzno              76.18    838   11
 212 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 213 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 214 Piotr Haraf                    Jaworzno              74.73    822   11
 215 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 216 Jacek Jabłonowski              Iława                 74.00    814   11
 217 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 218 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 219 Dominika Awieruszko            Racibórz              72.09    793   11
 220 Sławomira Zawistowska          Rumia                 71.91    791   11
 221 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 222 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 223 Szymon Skwarczyński            Spytkowice            70.45    775   11
 224 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 225 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 226 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 227 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 228 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 229 Anna Ciesielska                Gdynia                64.09    705   11
 230 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 231 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 232 Sergiusz Kaźmierski            Rojewo                57.18    629   11
 233 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 234 Przemysław Mamoń               Spytkowice            51.64    568   11
 235 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 236 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 237 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 238 Łukasz Homa                    Wrocław              109.75    878    8
 239 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 240 Joanna Wons                    Jelenia Góra         104.00    832    8
 241 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 242 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 243 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 244 Justyna Przeniczna             Łamki                 95.12    761    8
 245 Jan  Olek                      Warszawa              94.88    759    8
 246 Jagoda Smektała                Łamki                 93.50    748    8
 247 Kinga Ibron                    Łąkociny              91.25    730    8
 248 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 249 Marta Piętak                   Łamki                 90.00    720    8
 250 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 251 Marta Juszczyk                 Ścinawa               82.75    662    8
 252 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 253 Patrycja Jankowska             Daniszyn              81.88    655    8
 254 Marzena Berlik                 Łamki                 80.00    640    8
 255 Mateusz Sałata                 Łamki                 80.00    640    8
 256 Aneta Malińska                 Łąkociny              78.38    627    8
 257 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 258 Katarzyna Zemska               Daniszyn              77.88    623    8
 259 Katarzyna Wojciechowska        Daniszyn              76.62    613    8
 260 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 261 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 262 Aleksandra Szypowska           Gliwice               66.75    534    8
 263 Marta Sobczak                  Łamki                 65.00    520    8
 264 Marta Biel                     Chruszczyny           55.38    443    8
 265 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      119.14    834    7
 266 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 267 Dorota Rudzińska               Warszawa             105.29    737    7
 268 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 269 Łukasz Kozub                   Brzesko              100.29    702    7
 270 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 271 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 272 Piotr Broda                    Sandomierz            85.86    601    7
 273 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 274 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 275 Jarosław Józik                 Brzeszcze             81.71    572    7
 276 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 277 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 278 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 279 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 280 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 281 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 282 Jerzy Siadak                   Szczecin              53.43    374    7
 283 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 284 Kacper Jachowicz               Żyrardów             139.33    836    6
 285 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 286 Paweł Subocz                   Szczecin             123.33    740    6
 287 Paweł Jachowicz                Żyrardów             110.83    665    6
 288 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 289 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 290 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 291 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 292 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 293 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 294 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 295 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 296 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 297 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 298 Krystyna Stolarczyk            Zator                 58.50    351    6
 299 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 300 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 301 Maciej Olejnik                 Warszawa              54.83    329    6
 302 Joanna Zadrożna                Szczecin             134.00    670    5
 303 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 304 Paweł Puchalski                Piastów               77.20    386    5
 305 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 306 Katarzyna Majewska             Lublin                59.80    299    5
 307 Piotr Marusa                   Szczytno              53.60    268    5
 308 Monika Wrzałek                 Rumia                 51.00    255    5
 309 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 310 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 311 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 312 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 313 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 314 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 315 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 316 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                54.25    217    4
 317 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 318 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 319 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 320 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 321 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin              95.67    287    3
 322 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 323 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 324 Katarzyna Karpińska            Piastów               57.67    173    3
 325 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 326 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 327 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 328 Katarzyna Tomasiak             Szczecin              55.67    167    3
 329 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 330 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 331 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 332 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 333 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 334 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 335 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 336 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 337 Jan Staniewicz                 Lublin                61.00     61    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie