Kraków25
lipca
Kraków 25-26 lipca XIII Mistrzostwa KrakowaGrand Prix 2009
Słupsk 1
sierpnia
Słupsk 1- 2 sierpnia XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Grand Prix 2009
Wałcz14
sierpnia
Wałcz 14 sierpnia V Mistrzostwa Polski Nauczycieli
Mariusz Skrobosz znów zwycięża w Słupsku01 - 02 sierpnia 2009 — XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej Słupsk, 01 - 02 sierpnia 2009
Grand Prix 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Mariusz Skrobosz znów zwycięża w SłupskuWciąż czekamy na relację od sędziego turnieju...
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
XI Mistrzostwa Ziemi Słupskiej
X Mistrzostwa Ziemi Słupskiej


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekAkademia Pomorska w Słupsku, ul. Arciszewskiego 22 "a"
Wydział Humanistyczny (główny budynek)
Obrońca tytułuMariusz Skrobosz
SędziaAndrzej Lożyński
Strona www turniejuwww.bridgefestival.hg.pl (Scrabble)
HarmonogramSobota, 1 sierpnia (7 rund)
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier
20:30 — kolacja

Niedziela, 2 sierpnia (5 rund)
08:00-09:00 — śniadanie
09:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdAutobus linii nr 1. Przystanek na ulicy Wojska Polskiego (50 metrów w linii prostej od wyjścia z dworca kolejowego
WyżywienieAkademia Pomorska ul. Arciszewskiego 22 "a" — stołówka w Domu Studenta nr 1
Dzienny koszt wyżywienia ok. 25zł (w tym śniadanie, obiad, kolacja)
NoclegiDom Studenta Nr 3 Akademii Pomorskiej
ul. Arciszewskiego 22a (ok. 50 metrów od miejsca rozgrywek)
- pokoje jednoosobowe 45zł od osoby
- pokoje 2-osobowe 35 zł od osoby

Rezerwacja noclegów:
telefonicznie — 598405367
lub
e-mail: osiedle@apsl.edu.pl

Termin rezerwacji do 20 lipca br.
NagrodyI miejsce — 700zł, puchar, dyplom
II miejsce — 500zł, dyplom
III miejsce — 400zł, dyplom
IV miejsce — 300zł, dyplom
V miejsce — 200zł, dyplom
VI miejsce — nagroda rzeczowa
VII miejsce — nagroda rzeczowa
VIII miejsce — nagroda rzeczowa
nagroda dla najlepszego słupszczanina — 150 zł, dyplom
SponsorzyStowarzyszenie Międzynarodowy Festiwal Brydża Sportowego "Solidarność"
76-200 Słupsk, ul. Jedności Narodowej 2
tel. 601831325 — Henryk Grądzki
tel. 693967637 — Józef Grządzielski
e-mail:bridgefestival@go2.pl


Wyniki turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               147.05     11.0     5253     2066      738
  2 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               138.96      9.0     4915     1921      628
  3 Dominik         Piasecki             Słupsk                 110.24      9.0     4774     1819      463
  4 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               148.11      9.0     4710     1855      374
  5 Dariusz         Kosz                 Nysa                   145.65      8.0     5240     1787      720
  6 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               130.46      8.0     4966     1759      657
  7 Dariusz         Puton                Ruda Śląska            129.97      8.0     4544     1735      542
  8 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              118.52      8.0     4231     1574       10
  9 Krzysztof       Obremski             Legnica                143.33      7.0     5176     1600      961
 10 Irena           Sołdan               Rumia                  131.18      7.0     4835     1603      151
 11 Dawid           Pikul                Poznań                 137.31      7.0     4820     1553      546
 12 Miłosz          Wrzałek              Reda                   140.04      7.0     4706     1692       35
 13 Anita           Bruska               Gdynia                 125.64      7.0     4663     1532      386
 14 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.63      7.0     4647     1535      111
 15 Barbara         Łukaszewicz          Wrocław                109.62      7.0     4592     1628      222
 16 Joanna          Ostrowska            Warszawa               120.01      7.0     4507     1639      -56
 17 Monika          Dymek                Ustka                  100.00      7.0     4155     1557     -299
 18 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.61      6.0     5058     1347      614
 19 Dariusz         Białobrzewski        Gdynia                 126.20      6.0     4744     1382      493
 20 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                141.81      6.0     4664     1514       63
 21 Ireneusz        Moralewicz           Goleniów               117.66      6.0     4617     1518     -149
 22 Weronika        Rudnicka             Ustka                  121.10      6.0     4556     1394      308
 23 Jolanta         Chłopińska           Wałcz                  122.95      6.0     4484     1418      157
 24 Małgorzata      Szczygieł            Radwanice              122.29      6.0     4431     1349      -13
 25 Beata           Wiączkowska          Wrocław                122.02      6.0     4339     1459       21
 26 Maciej          Grąbczewski          Piła                   107.47      6.0     4303     1445     -171
 27 Eugeniusz       Wróblewski           Inowrocław             117.74      6.0     4295     1459       14
 28 Wojciech        Sołdan               Rumia                  133.77      6.0     4275     1456      122
 29 Daniel          Tomczyk              Piła                   105.69      6.0     4234     1354       19
 30 Łukasz          Baranowski           Reda                   109.01      6.0     3707     1262      275
 31 Marcin          Kozyra               Warszawa               126.68      5.0     4813     1341      226
 32 Rafał           Wesołowski           Warszawa               123.84      5.0     4512     1420     -149
 33 Alina           Białobrzewska        Gdynia                 114.34      5.0     4399     1287     -154
 34 Grzegorz        Wiączkowski          Wrocław                118.25      5.0     4233     1415      -87
 35 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.32      5.0     4192     1359     -300
 36 Bartosz         Muszyński            Ustka                  100.00      5.0     4138     1347     -413
 37 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 100.00      5.0     4045     1257     -348
 38 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             105.02      5.0     4008     1266     -125
 39 Zdzisław        Parnicki             Słupsk                 100.00      5.0     3867     1260     -300
 40 Maciej          Perzyński            Piła                   131.62      4.0     4559     1172     -229
 41 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             100.36      4.0     3921     1142     -180
 42 Barbara         Belof                Falkenberg (Szwecja)   100.00      4.0     3885     1081     -129
 43 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               100.00      4.0     3660     1168     -668
 44 Leszek          Katyński             Słupsk                 100.00      4.0     3373     1079     -459
 45 Agnieszka       Kozak                Gdynia                 100.00      4.0     3047      964     -202
 46 Marta           Bożemska             Ustka                  100.00      3.0     3432      957     -514
 47 Ewa             Bożemska             Ustka                  100.00      3.0     3403      951     -834
 48 Filip           Dalecki              Rumia                  100.00      2.0     1534      495     -336
 49 Bartłomiej      Dalecki              Rumia                  100.00      1.0     1794      414      -48
 50 Mirosław        Dejna                Sampława               100.00      0.0     1745      550    -2693
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



	Kazimierz.Jr Merklejn 148.11 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Weronika       Rudnicka              121.10 +  415: 367  171
    2    10 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  387: 319  150
    3     1 Dariusz        Kosz                  145.65 +  480: 296  196
    4     3 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  374: 352  168
    5     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  372: 383   97
    6     3 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  364: 407   80
    7     7 Dariusz        Puton                 129.97 +  370: 332  180
    8     3 Irena          Sołdan                131.18 +  422: 353  181
    9     3 Łukasz         Tuszyński             138.96 +  419: 393  189
   10     2 Miłosz         Wrzałek               140.04 +  381: 352  190
   11     2 Dominik        Piasecki              110.24 -  315: 409   60
   12     3 Krzysztof      Obremski              143.33 +  411: 373  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1855  / 12 154.58




	Mariusz Skrobosz 147.05 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Joanna         Ostrowska             120.01 +  526: 351  170
    2     1 Anita          Bruska                125.64 +  440: 366  176
    3     3 Dariusz        Puton                 129.97 +  389: 321  180
    4     1 Miłosz         Wrzałek               140.04 +  463: 431  190
    5     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 +  383: 372  198
    6     1 Rafał          Wesołowski            123.84 +  512: 388  174
    7     1 Łukasz         Tuszyński             138.96 +  379: 377  189
    8     1 Grzegorz       Kurowski              130.46 +  392: 389  180
    9     1 Dariusz        Kosz                  145.65 +  458: 448  196
   10     1 Dominik        Piasecki              110.24 -  364: 373   60
   11     1 Krzysztof      Obremski              143.33 +  465: 349  193
   12     1 Dominik        Piasecki              110.24 +  482: 350  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2066  / 12 172.17




	Dariusz Kosz 145.65 Nysa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Lucyna         Śniadach              119.32 +  443: 345  169
    2     7 Piotr          Pietuchowski          138.63 +  619: 367  189
    3     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  296: 480   98
    4     4 Alina          Białobrzewska         114.34 +  422: 342  164
    5     3 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  453: 270  168
    6     2 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  521: 308  192
    7     2 Miłosz         Wrzałek               140.04 +  494: 371  190
    8     2 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  313: 478   89
    9     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  448: 458   97
   10     4 Joanna         Ostrowska             120.01 +  337: 320  170
   11     3 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  343: 403   80
   12     4 Irena          Sołdan                131.18 +  551: 378  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1787  / 12 148.92




	Stanisław Rydzik 144.61 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  335: 389   69
    2    14 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  423: 444   68
    3    18 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  447: 287  150
    4    15 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  371: 389   73
    5    17 Monika         Dymek                 100.00 -  467: 468   50
    6    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  542: 283  150
    7    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  388: 394   50
    8    20 Bartosz        Muszyński             100.00 +  480: 373  150
    9    16 Daniel         Tomczyk               105.69 +  380: 333  156
   10    10 Anita          Bruska                125.64 +  483: 330  176
   11    15 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  407: 396  168
   12     7 Dawid          Pikul                 137.31 -  335: 358   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Krzysztof Obremski 143.33 Legnica                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 -  381: 437   68
    2    12 Bartosz        Muszyński             100.00 +  491: 279  150
    3     7 Lucyna         Śniadach              119.32 -  344: 355   69
    4    14 Łukasz         Baranowski            109.01 +  458: 352  159
    5    11 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  546: 275  157
    6     5 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  393: 413   89
    7     9 Monika         Dymek                 100.00 +  563: 249  150
    8     6 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  450: 304  192
    9     4 Miłosz         Wrzałek               140.04 +  415: 310  190
   10     3 Irena          Sołdan                131.18 +  413: 365  181
   11     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  349: 465   97
   12     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  373: 411   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1600  / 12 133.33




	Tomasz Zwoliński 141.81 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  413: 346  168
    2    11 Barbara        Łukaszewicz           109.62 +  391: 334  160
    3     6 Marcin         Kozyra                126.68 +  436: 395  177
    4     2 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  374: 446   89
    5     5 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  344: 279  168
    6     2 Dariusz        Kosz                  145.65 -  308: 521   96
    7     4 Irena          Sołdan                131.18 -  373: 414   81
    8     6 Krzysztof      Obremski              143.33 -  304: 450   93
    9    14 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  440: 269  150
   10     9 Rafał          Wesołowski            123.84 +  522: 324  174
   11     8 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  390: 439   68
   12     9 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  369: 384   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Miłosz Wrzałek 140.04 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  398: 356  168
    2     3 Marcin         Kozyra                126.68 +  401: 394  177
    3     2 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  471: 351  176
    4     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  431: 463   97
    5     4 Lucyna         Śniadach              119.32 +  432: 309  169
    6     4 Dariusz        Puton                 129.97 +  337: 336  180
    7     2 Dariusz        Kosz                  145.65 -  371: 494   96
    8     4 Joanna         Ostrowska             120.01 +  475: 354  170
    9     4 Krzysztof      Obremski              143.33 -  310: 415   93
   10     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  352: 381   98
   11     7 Anita          Bruska                125.64 -  344: 449   76
   12     9 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  384: 369  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Łukasz Tuszyński 138.96 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Alina          Białobrzewska         114.34 +  476: 318  164
    2     5 Maciej         Perzyński             131.62 +  451: 346  182
    3     4 Beata          Wiączkowska           122.02 +  390: 303  172
    4     2 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  446: 374  192
    5     2 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  316: 370   80
    6     5 Krzysztof      Obremski              143.33 +  413: 393  193
    7     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  377: 379   97
    8     2 Dariusz        Kosz                  145.65 +  478: 313  196
    9     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  393: 419   98
   10     6 Dariusz        Puton                 129.97 +  377: 362  180
   11     4 Dawid          Pikul                 137.31 +  412: 360  187
   12     2 Grzegorz       Kurowski              130.46 +  386: 350  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1921  / 12 160.08




	Piotr Pietuchowski 138.63 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dominik        Piasecki              110.24 +  356: 346  160
    2     7 Dariusz        Kosz                  145.65 -  367: 619   96
    3    10 Joanna         Ostrowska             120.01 -  400: 425   70
    4    18 Mariusz        Kubicki               105.02 +  409: 280  155
    5    16 Barbara        Łukaszewicz           109.62 +  455: 374  160
    6    11 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 -  353: 361   68
    7    12 Lucyna         Śniadach              119.32 +  443: 305  169
    8    10 Dariusz        Puton                 129.97 -  330: 394   80
    9    11 Monika         Dymek                 100.00 -  278: 373   50
   10    14 Beata          Wiączkowska           122.02 +  382: 280  172
   11    12 Wojciech       Sołdan                133.77 +  419: 399  184
   12    11 Weronika       Rudnicka              121.10 +  455: 380  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1535  / 12 127.92




	Dawid Pikul 137.31 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  284: 304   60
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  533: 246  150
    3    11 Maciej         Perzyński             131.62 +  471: 424  182
    4     7 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  367: 414   68
    5    12 Bartosz        Muszyński             100.00 +  429: 301  150
    6     8 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  506: 324  168
    7     3 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  421: 428   80
    8     7 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  383: 341  168
    9     5 Wojciech       Sołdan                133.77 -  316: 363   84
   10     7 Łukasz         Baranowski            109.01 +  392: 382  159
   11     4 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  360: 412   89
   12     7 Stanisław      Rydzik                144.61 +  358: 335  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 12 129.42




	Wojciech Sołdan 133.77 Rumia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  326: 354   57
    2    16 Daniel         Tomczyk               105.69 +  427: 343  156
    3    17 Leszek         Katyński              100.00 +  392: 219  150
    4     5 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  413: 376  176
    5     7 Dariusz        Puton                 129.97 -  355: 379   80
    6     6 Marcin         Kozyra                126.68 +  343: 312  177
    7     5 Rafał          Wesołowski            123.84 +  350: 289  174
    8     5 Dominik        Piasecki              110.24 -  349: 351   60
    9     5 Dawid          Pikul                 137.31 +  363: 316  187
   10     5 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  280: 441   80
   11    12 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  399: 419   89
   12    12 Joanna         Ostrowska             120.01 -  278: 354   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Maciej Perzyński 131.62 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Daniel         Tomczyk               105.69 +  363: 351  156
    2     5 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  346: 451   89
    3    11 Dawid          Pikul                 137.31 -  424: 471   87
    4    17 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  308: 388   60
    5    18 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  487: 268  150
    6    13 Bartosz        Muszyński             100.00 -  410: 423   50
    7    17 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  486: 389  150
    8    12 Rafał          Wesołowski            123.84 -  335: 466   74
    9    17 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  330: 375   57
   10    18 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  383: 330  150
   11    17 Beata          Wiączkowska           122.02 -  349: 453   72
   12    19 Marcin         Kozyra                126.68 -  338: 423   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1172  / 12  97.67




	Irena Sołdan 131.18 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mariusz        Kubicki               105.02 -  341: 426   55
    2    23 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  390: 380  150
    3     9 Dominik        Piasecki              110.24 +  485: 416  160
    4    10 Dariusz        Puton                 129.97 -  357: 369   80
    5    15 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  425: 361  173
    6    10 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  432: 332  172
    7     4 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  414: 373  192
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  353: 422   98
    9     6 Barbara        Łukaszewicz           109.62 +  463: 369  160
   10     3 Krzysztof      Obremski              143.33 -  365: 413   93
   11     6 Rafał          Wesołowski            123.84 +  432: 272  174
   12     4 Dariusz        Kosz                  145.65 -  378: 551   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Grzegorz Kurowski 130.46 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  469: 248  150
    2     6 Beata          Wiączkowska           122.02 -  380: 388   72
    3     8 Krzysztof      Sporczyk              118.52 +  457: 365  169
    4     6 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  485: 304  168
    5     2 Łukasz         Tuszyński             138.96 +  370: 316  189
    6     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 +  407: 364  198
    7     3 Dawid          Pikul                 137.31 +  428: 421  187
    8     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  389: 392   97
    9     2 Dominik        Piasecki              110.24 -  387: 502   60
   10     5 Wojciech       Sołdan                133.77 +  441: 280  184
   11     3 Dariusz        Kosz                  145.65 +  403: 343  196
   12     2 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  350: 386   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1759  / 12 146.58




	Dariusz Puton 129.97 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Barbara        Belof                 100.00 +  346: 279  150
    2     9 Mariusz        Kubicki               105.02 +  407: 264  155
    3     3 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  321: 389   97
    4    10 Irena          Sołdan                131.18 +  369: 357  181
    5     7 Wojciech       Sołdan                133.77 +  379: 355  184
    6     4 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  336: 337   90
    7     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  332: 370   98
    8    10 Piotr          Pietuchowski          138.63 +  394: 330  189
    9     8 Rafał          Wesołowski            123.84 +  424: 378  174
   10     6 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  362: 377   89
   11    11 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  499: 245  168
   12     5 Barbara        Łukaszewicz           109.62 +  375: 321  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Marcin Kozyra 126.68 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Ewa            Bożemska              100.00 +  498: 284  150
    2     3 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  394: 401   90
    3     6 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  395: 436   92
    4    12 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  424: 280  150
    5     9 Alina          Białobrzewska         114.34 +  508: 331  164
    6     6 Wojciech       Sołdan                133.77 -  312: 343   84
    7    10 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  377: 347  173
    8     8 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  365: 470   60
    9     9 Joanna         Ostrowska             120.01 -  431: 451   70
   10    13 Lucyna         Śniadach              119.32 -  273: 477   69
   11    16 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  413: 429   57
   12    19 Maciej         Perzyński             131.62 +  423: 338  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1341  / 12 111.75




	Dariusz Białobrzewski 126.20 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Bożemska              100.00 +  521: 256  150
    2     2 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  466: 293  173
    3     2 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  351: 471   90
    4     5 Wojciech       Sołdan                133.77 -  376: 413   84
    5     8 Weronika       Rudnicka              121.10 +  405: 372  171
    6     7 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  308: 340   68
    7    11 Bartosz        Muszyński             100.00 +  461: 262  150
    8     9 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  315: 409   68
    9    10 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  453: 324  150
   10     8 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  368: 436   60
   11     5 Łukasz         Baranowski            109.01 +  430: 322  159
   12     8 Łukasz         Baranowski            109.01 -  290: 353   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1382  / 12 115.17




	Anita Bruska 125.64 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Dymek                 100.00 +  409: 348  150
    2     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  366: 440   97
    3    14 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  494: 257  150
    4     8 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  321: 335   72
    5    13 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  354: 361   68
    6    12 Joanna         Ostrowska             120.01 -  282: 403   70
    7    18 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  371: 315  150
    8    13 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  506: 277  150
    9    12 Beata          Wiączkowska           122.02 +  376: 324  172
   10    10 Stanisław      Rydzik                144.61 -  330: 483   95
   11     7 Miłosz         Wrzałek               140.04 +  449: 344  190
   12    10 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  405: 390  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Rafał Wesołowski 123.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Leszek         Katyński              100.00 +  481: 257  150
    2     4 Krzysztof      Sporczyk              118.52 +  374: 354  169
    3     5 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 -  346: 384   68
    4    11 Beata          Wiączkowska           122.02 +  379: 376  172
    5     6 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  435: 330  172
    6     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  388: 512   97
    7     5 Wojciech       Sołdan                133.77 -  289: 350   84
    8    12 Maciej         Perzyński             131.62 +  466: 335  182
    9     8 Dariusz        Puton                 129.97 -  378: 424   80
   10     9 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  324: 522   92
   11     6 Irena          Sołdan                131.18 -  272: 432   81
   12    13 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  380: 385   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1420  / 12 118.33




	Jolanta Chłopińska 122.95 Wałcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Bartosz        Muszyński             100.00 +  405: 341  150
    2     2 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  293: 466   76
    3    12 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  326: 342   68
    4    15 Stanisław      Rydzik                144.61 +  389: 371  195
    5    15 Irena          Sołdan                131.18 -  361: 425   81
    6    19 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  448: 296  150
    7    10 Marcin         Kozyra                126.68 -  347: 377   77
    8    15 Filip          Dalecki               100.00 +  453: 231  150
    9    13 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  425: 330  168
   10    12 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  314: 368   69
   11     9 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  338: 400   60
   12    13 Rafał          Wesołowski            123.84 +  385: 380  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1418  / 12 118.17




	Małgorzata Szczygieł 122.29 Radwanice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  340: 342   50
    2    13 Weronika       Rudnicka              121.10 +  436: 326  171
    3    13 Mariusz        Kubicki               105.02 +  353: 301  155
    4     8 Anita          Bruska                125.64 +  335: 321  176
    5     6 Rafał          Wesołowski            123.84 -  330: 435   74
    6    10 Irena          Sołdan                131.18 -  332: 432   81
    7    15 Łukasz         Baranowski            109.01 -  386: 532   59
    8    17 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  324: 413   69
    9    19 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  343: 397   50
   10    20 Filip          Dalecki               100.00 +  417: 307  150
   11    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  463: 271  150
   12    14 Alina          Białobrzewska         114.34 +  372: 367  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1349  / 12 112.42




	Beata Wiączkowska 122.02 Wrocław         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  358: 331  150
    2     6 Grzegorz       Kurowski              130.46 +  388: 380  180
    3     4 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  303: 390   89
    4    11 Rafał          Wesołowski            123.84 -  376: 379   74
    5    14 Joanna         Ostrowska             120.01 -  277: 362   70
    6    18 Łukasz         Baranowski            109.01 -  266: 447   59
    7    19 Weronika       Rudnicka              121.10 +  408: 336  171
    8    18 Lucyna         Śniadach              119.32 +  453: 335  169
    9    12 Anita          Bruska                125.64 -  324: 376   76
   10    14 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  280: 382   89
   11    17 Maciej         Perzyński             131.62 +  453: 349  182
   12    17 Bartosz        Muszyński             100.00 +  453: 251  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Weronika Rudnicka 121.10 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  367: 415   98
    2    13 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  326: 436   72
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  377: 314  150
    4    21 Leszek         Katyński              100.00 +  436: 243  150
    5     8 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  372: 405   76
    6    14 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  281: 420   60
    7    19 Beata          Wiączkowska           122.02 -  336: 408   72
    8    21 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  312: 304  150
    9    22 Barbara        Belof                 100.00 +  493: 234  150
   10    16 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  349: 318  157
   11    10 Joanna         Ostrowska             120.01 +  527: 296  170
   12    11 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  380: 455   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Joanna Ostrowska 120.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  351: 526   97
    2    15 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  468: 288  150
    3    10 Piotr          Pietuchowski          138.63 +  425: 400  189
    4     9 Lucyna         Śniadach              119.32 -  332: 382   69
    5    14 Beata          Wiączkowska           122.02 +  362: 277  172
    6    12 Anita          Bruska                125.64 +  403: 282  176
    7     8 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  391: 360  168
    8     4 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  354: 475   90
    9     9 Marcin         Kozyra                126.68 +  451: 431  177
   10     4 Dariusz        Kosz                  145.65 -  320: 337   96
   11    10 Weronika       Rudnicka              121.10 -  296: 527   71
   12    12 Wojciech       Sołdan                133.77 +  354: 278  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1639  / 12 136.58




	Lucyna Śniadach 119.32 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dariusz        Kosz                  145.65 -  345: 443   96
    2    22 Marta          Bożemska              100.00 +  408: 301  150
    3     7 Krzysztof      Obremski              143.33 +  355: 344  193
    4     9 Joanna         Ostrowska             120.01 +  382: 332  170
    5     4 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  309: 432   90
    6     9 Dominik        Piasecki              110.24 -  372: 391   60
    7    12 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  305: 443   89
    8    18 Beata          Wiączkowska           122.02 -  335: 453   72
    9    21 Mariusz        Kubicki               105.02 +  343: 334  155
   10    13 Marcin         Kozyra                126.68 +  477: 273  177
   11    13 Monika         Dymek                 100.00 -  307: 335   50
   12    15 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  254: 411   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Krzysztof Sporczyk 118.52 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Stanisław      Rydzik                144.61 +  389: 335  195
    2     4 Rafał          Wesołowski            123.84 -  354: 374   74
    3     8 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  365: 457   80
    4    19 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  286: 517   57
    5    20 Mariusz        Kubicki               105.02 +  346: 317  155
    6    16 Monika         Dymek                 100.00 -  293: 421   50
    7    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  354: 306  150
    8    17 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  413: 324  172
    9    15 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  333: 329  168
   10    12 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  368: 314  173
   11    14 Bartosz        Muszyński             100.00 +  370: 277  150
   12     6 Monika         Dymek                 100.00 +  360: 250  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Grzegorz Wiączkowski 118.25 Wrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Krzysztof      Obremski              143.33 +  437: 381  193
    2     8 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  391: 285  157
    3     5 Rafał          Wesołowski            123.84 +  384: 346  174
    4     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  352: 374   98
    5     5 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  279: 344   92
    6    11 Piotr          Pietuchowski          138.63 +  361: 353  189
    7     8 Joanna         Ostrowska             120.01 -  360: 391   70
    8     7 Dawid          Pikul                 137.31 -  341: 383   87
    9    15 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  329: 333   69
   10    17 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  410: 286  150
   11    11 Dariusz        Puton                 129.97 -  245: 499   80
   12    16 Daniel         Tomczyk               105.69 -  344: 345   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1415  / 12 117.92




	Eugeniusz Wróblewski 117.74 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  346: 413   92
    2    19 Ewa            Bożemska              100.00 +  427: 220  150
    3    15 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  364: 310  157
    4     7 Dawid          Pikul                 137.31 +  414: 367  187
    5     3 Dariusz        Kosz                  145.65 -  270: 453   96
    6     7 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  340: 308  176
    7     6 Dominik        Piasecki              110.24 -  274: 394   60
    8    11 Łukasz         Baranowski            109.01 -  374: 399   59
    9    13 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  330: 425   73
   10    15 Alina          Białobrzewska         114.34 +  335: 284  164
   11    15 Stanisław      Rydzik                144.61 -  396: 407   95
   12    18 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  425: 301  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Ireneusz Moralewicz 117.66 Goleniów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Miłosz         Wrzałek               140.04 -  356: 398   90
    2    14 Stanisław      Rydzik                144.61 +  444: 423  195
    3    12 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  342: 326  173
    4     6 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  304: 485   80
    5    13 Anita          Bruska                125.64 +  361: 354  176
    6     8 Dawid          Pikul                 137.31 -  324: 506   87
    7    13 Alina          Białobrzewska         114.34 +  451: 282  164
    8     9 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  409: 315  176
    9     7 Łukasz         Baranowski            109.01 -  465: 526   59
   10    11 Monika         Dymek                 100.00 -  332: 356   50
   11     8 Tomasz         Zwoliński             141.81 +  439: 390  192
   12    10 Anita          Bruska                125.64 -  390: 405   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Alina Białobrzewska 114.34 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Łukasz         Tuszyński             138.96 -  318: 476   89
    2    17 Monika         Dymek                 100.00 +  440: 298  150
    3    16 Barbara        Łukaszewicz           109.62 +  394: 356  160
    4     4 Dariusz        Kosz                  145.65 -  342: 422   96
    5     9 Marcin         Kozyra                126.68 -  331: 508   77
    6    15 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  446: 323  157
    7    13 Ireneusz       Moralewicz            117.66 -  282: 451   68
    8    16 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  392: 398   50
    9    18 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  416: 298  150
   10    15 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  284: 335   68
   11    18 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  387: 316  150
   12    14 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  367: 372   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1287  / 12 107.25




	Dominik Piasecki 110.24 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  346: 356   89
    2    20 Barbara        Belof                 100.00 +  479: 323  150
    3     9 Irena          Sołdan                131.18 -  416: 485   81
    4    13 Monika         Dymek                 100.00 +  435: 286  150
    5    10 Daniel         Tomczyk               105.69 +  328: 318  156
    6     9 Lucyna         Śniadach              119.32 +  391: 372  169
    7     6 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  394: 274  168
    8     5 Wojciech       Sołdan                133.77 +  351: 349  184
    9     2 Grzegorz       Kurowski              130.46 +  502: 387  180
   10     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 +  373: 364  197
   11     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 +  409: 315  198
   12     1 Mariusz        Skrobosz              147.05 -  350: 482   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1819  / 12 151.58




	Barbara Łukaszewicz 109.62 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Dawid          Pikul                 137.31 +  304: 284  187
    2    11 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  334: 391   92
    3    16 Alina          Białobrzewska         114.34 -  356: 394   64
    4    17 Maciej         Perzyński             131.62 +  388: 308  182
    5    16 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  374: 455   89
    6    14 Weronika       Rudnicka              121.10 +  420: 281  171
    7    14 Daniel         Tomczyk               105.69 +  420: 348  156
    8     8 Marcin         Kozyra                126.68 +  470: 365  177
    9     6 Irena          Sołdan                131.18 -  369: 463   81
   10     8 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  436: 368  176
   11     9 Jolanta        Chłopińska            122.95 +  400: 338  173
   12     5 Dariusz        Puton                 129.97 -  321: 375   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Łukasz Baranowski 109.01 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    14 Krzysztof      Obremski              143.33 -  352: 458   93
    5    19 Barbara        Belof                 100.00 +  394: 371  150
    6    18 Beata          Wiączkowska           122.02 +  447: 266  172
    7    15 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  532: 386  172
    8    11 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 +  399: 374  168
    9     7 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  526: 465  168
   10     7 Dawid          Pikul                 137.31 -  382: 392   87
   11     5 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  322: 430   76
   12     8 Dariusz        Białobrzewski         126.20 +  353: 290  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1262  /  9 140.22




	Maciej Grąbczewski 107.47 Piła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Wojciech       Sołdan                133.77 +  354: 326  184
    2     8 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 -  285: 391   68
    3    15 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  310: 364   68
    4    19 Krzysztof      Sporczyk              118.52 +  517: 286  169
    5    11 Krzysztof      Obremski              143.33 -  275: 546   93
    6    15 Alina          Białobrzewska         114.34 -  323: 446   64
    7    21 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  287: 484   50
    8    24 Marta          Bożemska              100.00 +  419: 285  150
    9    17 Maciej         Perzyński             131.62 +  375: 330  182
   10    16 Weronika       Rudnicka              121.10 -  318: 349   71
   11    16 Marcin         Kozyra                126.68 +  429: 413  177
   12    15 Lucyna         Śniadach              119.32 +  411: 254  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1445  / 12 120.42




	Daniel Tomczyk 105.69 Piła                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Maciej         Perzyński             131.62 -  351: 363   82
    2    16 Wojciech       Sołdan                133.77 -  343: 427   84
    3    19 Barbara        Belof                 100.00 +  441: 338  150
    4    16 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  346: 335  150
    5    10 Dominik        Piasecki              110.24 -  318: 328   60
    6    17 Mieczysław     Pastuszak             100.00 +  443: 288  150
    7    14 Barbara        Łukaszewicz           109.62 -  348: 420   60
    8    14 Bartłomiej     Dalecki               100.00 -  188: 470   50
    9    16 Stanisław      Rydzik                144.61 -  333: 380   95
   10    21 Ewa            Bożemska              100.00 +  386: 247  150
   11    21 Mariusz        Kubicki               105.02 +  392: 275  155
   12    16 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 +  345: 344  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1354  / 12 112.83




	Mariusz Kubicki 105.02 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Irena          Sołdan                131.18 +  426: 341  181
    2     9 Dariusz        Puton                 129.97 -  264: 407   80
    3    13 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  301: 353   72
    4    18 Piotr          Pietuchowski          138.63 -  280: 409   89
    5    20 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  317: 346   69
    6    23 Marta          Bożemska              100.00 +  343: 280  150
    7    20 Barbara        Belof                 100.00 +  371: 310  150
    8    19 Monika         Dymek                 100.00 -  313: 368   50
    9    21 Lucyna         Śniadach              119.32 -  334: 343   69
   10    22 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  391: 239  150
   11    21 Daniel         Tomczyk               105.69 -  275: 392   56
   12    21 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  393: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1266  / 12 105.50




	Wojciech Gołęcki 100.36 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Grzegorz       Kurowski              130.46 -  248: 469   80
    2    23 Irena          Sołdan                131.18 -  380: 390   81
    3    22 Ewa            Bożemska              100.00 +  393: 284  150
    4    16 Daniel         Tomczyk               105.69 -  335: 346   56
    5    22 Leszek         Katyński              100.00 +  328: 319  150
    6    19 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  296: 448   73
    7    18 Anita          Bruska                125.64 -  315: 371   76
    8    21 Weronika       Rudnicka              121.10 -  304: 312   71
    9    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  437: 164  150
   10    22 Mariusz        Kubicki               105.02 -  239: 391   55
   11    22 Marta          Bożemska              100.00 +  297: 229  150
   12    22 Filip          Dalecki               100.00 -  349: 378   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1142  / 12  95.17




	Barbara Belof 100.00 Falkenberg (Szwecja)         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Dariusz        Puton                 129.97 -  279: 346   80
    2    20 Dominik        Piasecki              110.24 -  323: 479   60
    3    19 Daniel         Tomczyk               105.69 -  338: 441   56
    4    22 Marta          Bożemska              100.00 +  344: 249  150
    5    19 Łukasz         Baranowski            109.01 -  371: 394   59
    6    21 Ewa            Bożemska              100.00 +  418: 230  150
    7    20 Mariusz        Kubicki               105.02 -  310: 371   55
    8    22 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  267: 283   50
    9    22 Weronika       Rudnicka              121.10 -  234: 493   71
   10    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  376: 152  150
   11    23 Leszek         Katyński              100.00 -  284: 302   50
   12    24 Ewa            Bożemska              100.00 +  341: 274  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1081  / 12  90.08




	Ewa Bożemska 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marcin         Kozyra                126.68 -  284: 498   77
    2    19 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  220: 427   68
    3    22 Wojciech       Gołęcki               100.36 -  284: 393   50
    4    23 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  269: 390   50
    5    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 123  150
    6    21 Barbara        Belof                 100.00 -  230: 418   50
    7    23 Leszek         Katyński              100.00 +  288: 277  150
    8    23 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  284: 330   50
    9    25 Marta          Bożemska              100.00 +  337: 314  150
   10    21 Daniel         Tomczyk               105.69 -  247: 386   56
   11    24 Filip          Dalecki               100.00 -  302: 340   50
   12    24 Barbara        Belof                 100.00 -  274: 341   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     951  / 12  79.25




	Marta Bożemska 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  256: 521   76
    2    22 Lucyna         Śniadach              119.32 -  301: 408   69
    3    21 Monika         Dymek                 100.00 -  257: 403   50
    4    22 Barbara        Belof                 100.00 -  249: 344   50
    5    23 Agnieszka      Kozak                 100.00 +  274: 259  150
    6    23 Mariusz        Kubicki               105.02 -  280: 343   55
    7    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  340: 162  150
    8    24 Maciej         Grąbczewski           107.47 -  285: 419   57
    9    25 Ewa            Bożemska              100.00 -  314: 337   50
   10    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  263: 299   50
   11    22 Wojciech       Gołęcki               100.36 -  229: 297   50
   12    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  384: 154  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     957  / 12  79.75




	Bartłomiej Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    14 Daniel         Tomczyk               105.69 +  470: 188  156
    9    10 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  324: 453   76
   10    18 Maciej         Perzyński             131.62 -  330: 383   82
   11    20 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  339: 385   50
   12    20 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  331: 433   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     414  /  5  82.80




	Filip Dalecki 100.00 Rumia                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    15 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  231: 453   73
    9    20 Bartosz        Muszyński             100.00 -  278: 349   50
   10    20 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  307: 417   72
   11    24 Ewa            Bożemska              100.00 +  340: 302  150
   12    22 Wojciech       Gołęcki               100.36 +  378: 349  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     495  /  5  99.00




	Mirosław Dejna 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    21 Leszek         Katyński              100.00 -  138: 357   50
    3    23 Bartosz        Muszyński             100.00 -  162: 477   50
    4    24 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  188: 473   50
    5    24 Ewa            Bożemska              100.00 -  123: 384   50
    6    24 Krzysztof      Zawadzki              100.00 -  155: 447   50
    7    24 Marta          Bożemska              100.00 -  162: 340   50
    8    25 Leszek         Katyński              100.00 -  161: 242   50
    9    23 Wojciech       Gołęcki               100.36 -  164: 437   50
   10    24 Barbara        Belof                 100.00 -  152: 376   50
   11    25 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  186: 521   50
   12    25 Marta          Bożemska              100.00 -  154: 384   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     550  / 11  50.00




	Monika Dymek 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Anita          Bruska                125.64 -  348: 409   76
    2    17 Alina          Białobrzewska         114.34 -  298: 440   64
    3    21 Marta          Bożemska              100.00 +  403: 257  150
    4    13 Dominik        Piasecki              110.24 -  286: 435   60
    5    17 Stanisław      Rydzik                144.61 +  468: 467  195
    6    16 Krzysztof      Sporczyk              118.52 +  421: 293  169
    7     9 Krzysztof      Obremski              143.33 -  249: 563   93
    8    19 Mariusz        Kubicki               105.02 +  368: 313  155
    9    11 Piotr          Pietuchowski          138.63 +  373: 278  189
   10    11 Ireneusz       Moralewicz            117.66 +  356: 332  168
   11    13 Lucyna         Śniadach              119.32 +  335: 307  169
   12     6 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  250: 360   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1557  / 12 129.75




	Leszek Katyński 100.00 Słupsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Rafał          Wesołowski            123.84 -  257: 481   74
    2    21 Mirosław       Dejna                 100.00 +  357: 138  150
    3    17 Wojciech       Sołdan                133.77 -  219: 392   84
    4    21 Weronika       Rudnicka              121.10 -  243: 436   71
    5    22 Wojciech       Gołęcki               100.36 -  319: 328   50
    6    22 Agnieszka      Kozak                 100.00 -  287: 315   50
    7    23 Ewa            Bożemska              100.00 -  277: 288   50
    8    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  242: 161  150
    9    24 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  326: 324  150
   10    23 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  235: 350   50
   11    23 Barbara        Belof                 100.00 +  302: 284  150
   12    23 Zdzisław       Parnicki              100.00 -  309: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1079  / 12  89.92




	Agnieszka Kozak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    12 Marcin         Kozyra                126.68 -  280: 424   77
    5    23 Marta          Bożemska              100.00 -  259: 274   50
    6    22 Leszek         Katyński              100.00 +  315: 287  150
    7    21 Maciej         Grąbczewski           107.47 +  484: 287  157
    8    13 Anita          Bruska                125.64 -  277: 506   76
    9    19 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  397: 343  172
   10    17 Grzegorz       Wiączkowski           118.25 -  286: 410   68
   11    18 Alina          Białobrzewska         114.34 -  316: 387   64
   12    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  433: 331  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     964  /  9 107.11




	Bartosz Muszyński 100.00 Ustka

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jolanta        Chłopińska            122.95 -  341: 405   73
    2    12 Krzysztof      Obremski              143.33 -  279: 491   93
    3    23 Mirosław       Dejna                 100.00 +  477: 162  150
    4    20 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  374: 294  150
    5    12 Dawid          Pikul                 137.31 -  301: 429   87
    6    13 Maciej         Perzyński             131.62 +  423: 410  182
    7    11 Dariusz        Białobrzewski         126.20 -  262: 461   76
    8    20 Stanisław      Rydzik                144.61 -  373: 480   95
    9    20 Filip          Dalecki               100.00 +  349: 278  150
   10    19 Krzysztof      Zawadzki              100.00 +  431: 318  150
   11    14 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  277: 370   69
   12    17 Beata          Wiączkowska           122.02 -  251: 453   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1347  / 12 112.25




	Zdzisław Parnicki 100.00 Słupsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Małgorzata     Szczygieł             122.29 +  342: 340  172
    2    10 Kazimierz.Jr   Merklejn              148.11 -  319: 387   98
    3    14 Anita          Bruska                125.64 -  257: 494   76
    4    20 Bartosz        Muszyński             100.00 -  294: 374   50
    5    21 Mieczysław     Pastuszak             100.00 -  304: 325   50
    6    20 Stanisław      Rydzik                144.61 -  283: 542   95
    7    22 Krzysztof      Sporczyk              118.52 -  306: 354   69
    8    22 Barbara        Belof                 100.00 +  283: 267  150
    9    24 Leszek         Katyński              100.00 -  324: 326   50
   10    25 Marta          Bożemska              100.00 +  299: 263  150
   11    25 Mirosław       Dejna                 100.00 +  521: 186  150
   12    23 Leszek         Katyński              100.00 +  335: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1260  / 12 105.00




	Mieczysław Pastuszak 100.00 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Beata          Wiączkowska           122.02 -  331: 358   72
    2    15 Joanna         Ostrowska             120.01 -  288: 468   70
    3    18 Stanisław      Rydzik                144.61 -  287: 447   95
    4    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  473: 188  150
    5    21 Zdzisław       Parnicki              100.00 +  325: 304  150
    6    17 Daniel         Tomczyk               105.69 -  288: 443   56
    7    17 Maciej         Perzyński             131.62 -  389: 486   82
    8    23 Ewa            Bożemska              100.00 +  330: 284  150
    9    18 Alina          Białobrzewska         114.34 -  298: 416   64
   10    23 Leszek         Katyński              100.00 +  350: 235  150
   11    20 Bartłomiej     Dalecki               100.00 +  385: 339  150
   12    18 Eugeniusz      Wróblewski            117.74 -  301: 425   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Krzysztof Zawadzki 100.00 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    2    18 Dawid          Pikul                 137.31 -  246: 533   87
    3    20 Weronika       Rudnicka              121.10 -  314: 377   71
    4    23 Ewa            Bożemska              100.00 +  390: 269  150
    5    18 Maciej         Perzyński             131.62 -  268: 487   82
    6    24 Mirosław       Dejna                 100.00 +  447: 155  150
    7    16 Stanisław      Rydzik                144.61 +  394: 388  195
    8    16 Alina          Białobrzewska         114.34 +  398: 392  164
    9    14 Tomasz         Zwoliński             141.81 -  269: 440   92
   10    19 Bartosz        Muszyński             100.00 -  318: 431   50
   11    19 Małgorzata     Szczygieł             122.29 -  271: 463   72
   12    21 Mariusz        Kubicki               105.02 -  345: 393   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 11 106.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIII Mistrzostwa Ziemi Słupskiej



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Weronika       Rudnicka              415: 367
   2 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              351: 526
   3 Dariusz        Kosz                 - Lucyna         Śniadach              443: 345
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                389: 335
   5 Krzysztof      Obremski             - Grzegorz       Wiączkowski           381: 437
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Tomasz         Zwoliński             346: 413
   7 Miłosz         Wrzałek              - Ireneusz       Moralewicz            398: 356
   8 Alina          Białobrzewska        - Łukasz         Tuszyński             318: 476
   9 Piotr          Pietuchowski         - Dominik        Piasecki              356: 346
  10 Barbara        Łukaszewicz          - Dawid          Pikul                 304: 284
  11 Wojciech       Sołdan               - Maciej         Grąbczewski           326: 354
  12 Daniel         Tomczyk              - Maciej         Perzyński             351: 363
  13 Irena          Sołdan               - Mariusz        Kubicki               341: 426
  14 Wojciech       Gołęcki              - Grzegorz       Kurowski              248: 469
  15 Dariusz        Puton                - Barbara        Belof                 346: 279
  16 Ewa            Bożemska             - Marcin         Kozyra                284: 498
  17 Dariusz        Białobrzewski        - Marta          Bożemska              521: 256
  18 Monika         Dymek                - Anita          Bruska                348: 409
  19 Rafał          Wesołowski           - Leszek         Katyński              481: 257
  20 Bartosz        Muszyński            - Jolanta        Chłopińska            341: 405
  21 Małgorzata     Szczygieł            - Zdzisław       Parnicki              340: 342
  22 Mieczysław     Pastuszak            - Beata          Wiączkowska           331: 358


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Anita          Bruska               - Mariusz        Skrobosz              366: 440
   2 Jolanta        Chłopińska           - Dariusz        Białobrzewski         293: 466
   3 Marcin         Kozyra               - Miłosz         Wrzałek               394: 401
   4 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              374: 354
   5 Maciej         Perzyński            - Łukasz         Tuszyński             346: 451
   6 Beata          Wiączkowska          - Grzegorz       Kurowski              388: 380
   7 Piotr          Pietuchowski         - Dariusz        Kosz                  367: 619
   8 Grzegorz       Wiączkowski          - Maciej         Grąbczewski           391: 285
   9 Mariusz        Kubicki              - Dariusz        Puton                 264: 407
  10 Zdzisław       Parnicki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              319: 387
  11 Tomasz         Zwoliński            - Barbara        Łukaszewicz           391: 334
  12 Krzysztof      Obremski             - Bartosz        Muszyński             491: 279
  13 Weronika       Rudnicka             - Małgorzata     Szczygieł             326: 436
  14 Ireneusz       Moralewicz           - Stanisław      Rydzik                444: 423
  15 Mieczysław     Pastuszak            - Joanna         Ostrowska             288: 468
  16 Daniel         Tomczyk              - Wojciech       Sołdan                343: 427
  17 Monika         Dymek                - Alina          Białobrzewska         298: 440
  18 Dawid          Pikul                - Krzysztof      Zawadzki              533: 246
  19 Ewa            Bożemska             - Eugeniusz      Wróblewski            220: 427
  20 Dominik        Piasecki             - Barbara        Belof                 479: 323
  21 Leszek         Katyński             - Mirosław       Dejna                 357: 138
  22 Lucyna         Śniadach             - Marta          Bożemska              408: 301
  23 Irena          Sołdan               - Wojciech       Gołęcki               390: 380


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Kosz                  480: 296
   2 Dariusz        Białobrzewski        - Miłosz         Wrzałek               351: 471
   3 Mariusz        Skrobosz             - Dariusz        Puton                 389: 321
   4 Łukasz         Tuszyński            - Beata          Wiączkowska           390: 303
   5 Grzegorz       Wiączkowski          - Rafał          Wesołowski            384: 346
   6 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Kozyra                436: 395
   7 Lucyna         Śniadach             - Krzysztof      Obremski              355: 344
   8 Grzegorz       Kurowski             - Krzysztof      Sporczyk              457: 365
   9 Dominik        Piasecki             - Irena          Sołdan                416: 485
  10 Joanna         Ostrowska            - Piotr          Pietuchowski          425: 400
  11 Dawid          Pikul                - Maciej         Perzyński             471: 424
  12 Ireneusz       Moralewicz           - Jolanta        Chłopińska            342: 326
  13 Mariusz        Kubicki              - Małgorzata     Szczygieł             301: 353
  14 Anita          Bruska               - Zdzisław       Parnicki              494: 257
  15 Maciej         Grąbczewski          - Eugeniusz      Wróblewski            310: 364
  16 Alina          Białobrzewska        - Barbara        Łukaszewicz           394: 356
  17 Wojciech       Sołdan               - Leszek         Katyński              392: 219
  18 Stanisław      Rydzik               - Mieczysław     Pastuszak             447: 287
  19 Barbara        Belof                - Daniel         Tomczyk               338: 441
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Weronika       Rudnicka              314: 377
  21 Marta          Bożemska             - Monika         Dymek                 257: 403
  22 Wojciech       Gołęcki              - Ewa            Bożemska              393: 284
  23 Mirosław       Dejna                - Bartosz        Muszyński             162: 477


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               463: 431
   2 Łukasz         Tuszyński            - Tomasz         Zwoliński             446: 374
   3 Grzegorz       Wiączkowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              352: 374
   4 Dariusz        Kosz                 - Alina          Białobrzewska         422: 342
   5 Wojciech       Sołdan               - Dariusz        Białobrzewski         413: 376
   6 Grzegorz       Kurowski             - Ireneusz       Moralewicz            485: 304
   7 Eugeniusz      Wróblewski           - Dawid          Pikul                 414: 367
   8 Małgorzata     Szczygieł            - Anita          Bruska                335: 321
   9 Lucyna         Śniadach             - Joanna         Ostrowska             382: 332
  10 Dariusz        Puton                - Irena          Sołdan                369: 357
  11 Beata          Wiączkowska          - Rafał          Wesołowski            376: 379
  12 Agnieszka      Kozak                - Marcin         Kozyra                280: 424
  13 Dominik        Piasecki             - Monika         Dymek                 435: 286
  14 Łukasz         Baranowski           - Krzysztof      Obremski              352: 458
  15 Jolanta        Chłopińska           - Stanisław      Rydzik                389: 371
  16 Wojciech       Gołęcki              - Daniel         Tomczyk               335: 346
  17 Maciej         Perzyński            - Barbara        Łukaszewicz           308: 388
  18 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Kubicki               409: 280
  19 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Sporczyk              517: 286
  20 Zdzisław       Parnicki             - Bartosz        Muszyński             294: 374
  21 Leszek         Katyński             - Weronika       Rudnicka              243: 436
  22 Barbara        Belof                - Marta          Bożemska              344: 249
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Ewa            Bożemska              390: 269
  24 Mirosław       Dejna                - Mieczysław     Pastuszak             188: 473


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Skrobosz              372: 383
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             370: 316
   3 Eugeniusz      Wróblewski           - Dariusz        Kosz                  270: 453
   4 Miłosz         Wrzałek              - Lucyna         Śniadach              432: 309
   5 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Wiączkowski           344: 279
   6 Małgorzata     Szczygieł            - Rafał          Wesołowski            330: 435
   7 Dariusz        Puton                - Wojciech       Sołdan                379: 355
   8 Weronika       Rudnicka             - Dariusz        Białobrzewski         372: 405
   9 Marcin         Kozyra               - Alina          Białobrzewska         508: 331
  10 Daniel         Tomczyk              - Dominik        Piasecki              318: 328
  11 Maciej         Grąbczewski          - Krzysztof      Obremski              275: 546
  12 Bartosz        Muszyński            - Dawid          Pikul                 301: 429
  13 Anita          Bruska               - Ireneusz       Moralewicz            354: 361
  14 Joanna         Ostrowska            - Beata          Wiączkowska           362: 277
  15 Jolanta        Chłopińska           - Irena          Sołdan                361: 425
  16 Barbara        Łukaszewicz          - Piotr          Pietuchowski          374: 455
  17 Stanisław      Rydzik               - Monika         Dymek                 467: 468
  18 Maciej         Perzyński            - Krzysztof      Zawadzki              487: 268
  19 Łukasz         Baranowski           - Barbara        Belof                 394: 371
  20 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Kubicki               346: 317
  21 Zdzisław       Parnicki             - Mieczysław     Pastuszak             304: 325
  22 Leszek         Katyński             - Wojciech       Gołęcki               319: 328
  23 Marta          Bożemska             - Agnieszka      Kozak                 274: 259
  24 Mirosław       Dejna                - Ewa            Bożemska              123: 384


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Wesołowski           - Mariusz        Skrobosz              388: 512
   2 Dariusz        Kosz                 - Tomasz         Zwoliński             521: 308
   3 Grzegorz       Kurowski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              407: 364
   4 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Puton                 337: 336
   5 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Obremski              413: 393
   6 Marcin         Kozyra               - Wojciech       Sołdan                312: 343
   7 Dariusz        Białobrzewski        - Eugeniusz      Wróblewski            308: 340
   8 Dawid          Pikul                - Ireneusz       Moralewicz            506: 324
   9 Dominik        Piasecki             - Lucyna         Śniadach              391: 372
  10 Irena          Sołdan               - Małgorzata     Szczygieł             432: 332
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Piotr          Pietuchowski          361: 353
  12 Joanna         Ostrowska            - Anita          Bruska                403: 282
  13 Bartosz        Muszyński            - Maciej         Perzyński             423: 410
  14 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Łukaszewicz           281: 420
  15 Alina          Białobrzewska        - Maciej         Grąbczewski           446: 323
  16 Monika         Dymek                - Krzysztof      Sporczyk              421: 293
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Daniel         Tomczyk               288: 443
  18 Beata          Wiączkowska          - Łukasz         Baranowski            266: 447
  19 Wojciech       Gołęcki              - Jolanta        Chłopińska            296: 448
  20 Stanisław      Rydzik               - Zdzisław       Parnicki              542: 283
  21 Barbara        Belof                - Ewa            Bożemska              418: 230
  22 Agnieszka      Kozak                - Leszek         Katyński              315: 287
  23 Mariusz        Kubicki              - Marta          Bożemska              343: 280
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Mirosław       Dejna                 447: 155


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Łukasz         Tuszyński             379: 377
   2 Miłosz         Wrzałek              - Dariusz        Kosz                  371: 494
   3 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Kurowski              421: 428
   4 Irena          Sołdan               - Tomasz         Zwoliński             414: 373
   5 Rafał          Wesołowski           - Wojciech       Sołdan                289: 350
   6 Eugeniusz      Wróblewski           - Dominik        Piasecki              274: 394
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Dariusz        Puton                 370: 332
   8 Joanna         Ostrowska            - Grzegorz       Wiączkowski           391: 360
   9 Krzysztof      Obremski             - Monika         Dymek                 563: 249
  10 Jolanta        Chłopińska           - Marcin         Kozyra                347: 377
  11 Dariusz        Białobrzewski        - Bartosz        Muszyński             461: 262
  12 Piotr          Pietuchowski         - Lucyna         Śniadach              443: 305
  13 Ireneusz       Moralewicz           - Alina          Białobrzewska         451: 282
  14 Barbara        Łukaszewicz          - Daniel         Tomczyk               420: 348
  15 Łukasz         Baranowski           - Małgorzata     Szczygieł             532: 386
  16 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Zawadzki              388: 394
  17 Mieczysław     Pastuszak            - Maciej         Perzyński             389: 486
  18 Anita          Bruska               - Wojciech       Gołęcki               371: 315
  19 Beata          Wiączkowska          - Weronika       Rudnicka              408: 336
  20 Barbara        Belof                - Mariusz        Kubicki               310: 371
  21 Agnieszka      Kozak                - Maciej         Grąbczewski           484: 287
  22 Krzysztof      Sporczyk             - Zdzisław       Parnicki              354: 306
  23 Ewa            Bożemska             - Leszek         Katyński              288: 277
  24 Marta          Bożemska             - Mirosław       Dejna                 340: 162


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Kurowski              392: 389
   2 Łukasz         Tuszyński            - Dariusz        Kosz                  478: 313
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Irena          Sołdan                422: 353
   4 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             475: 354
   5 Wojciech       Sołdan               - Dominik        Piasecki              349: 351
   6 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Obremski              304: 450
   7 Dawid          Pikul                - Grzegorz       Wiączkowski           383: 341
   8 Marcin         Kozyra               - Barbara        Łukaszewicz           365: 470
   9 Ireneusz       Moralewicz           - Dariusz        Białobrzewski         409: 315
  10 Dariusz        Puton                - Piotr          Pietuchowski          394: 330
  11 Łukasz         Baranowski           - Eugeniusz      Wróblewski            399: 374
  12 Maciej         Perzyński            - Rafał          Wesołowski            335: 466
  13 Agnieszka      Kozak                - Anita          Bruska                277: 506
  14 Bartłomiej     Dalecki              - Daniel         Tomczyk               470: 188
  15 Filip          Dalecki              - Jolanta        Chłopińska            231: 453
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Alina          Białobrzewska         398: 392
  17 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Sporczyk              324: 413
  18 Lucyna         Śniadach             - Beata          Wiączkowska           335: 453
  19 Mariusz        Kubicki              - Monika         Dymek                 313: 368
  20 Bartosz        Muszyński            - Stanisław      Rydzik                373: 480
  21 Weronika       Rudnicka             - Wojciech       Gołęcki               312: 304
  22 Zdzisław       Parnicki             - Barbara        Belof                 283: 267
  23 Ewa            Bożemska             - Mieczysław     Pastuszak             284: 330
  24 Marta          Bożemska             - Maciej         Grąbczewski           285: 419
  25 Mirosław       Dejna                - Leszek         Katyński              161: 242


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Kosz                 - Mariusz        Skrobosz              448: 458
   2 Dominik        Piasecki             - Grzegorz       Kurowski              502: 387
   3 Łukasz         Tuszyński            - Kazimierz.Jr   Merklejn              393: 419
   4 Krzysztof      Obremski             - Miłosz         Wrzałek               415: 310
   5 Wojciech       Sołdan               - Dawid          Pikul                 363: 316
   6 Barbara        Łukaszewicz          - Irena          Sołdan                369: 463
   7 Łukasz         Baranowski           - Ireneusz       Moralewicz            526: 465
   8 Rafał          Wesołowski           - Dariusz        Puton                 378: 424
   9 Marcin         Kozyra               - Joanna         Ostrowska             431: 451
  10 Bartłomiej     Dalecki              - Dariusz        Białobrzewski         324: 453
  11 Monika         Dymek                - Piotr          Pietuchowski          373: 278
  12 Anita          Bruska               - Beata          Wiączkowska           376: 324
  13 Jolanta        Chłopińska           - Eugeniusz      Wróblewski            425: 330
  14 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Zwoliński             269: 440
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Grzegorz       Wiączkowski           333: 329
  16 Daniel         Tomczyk              - Stanisław      Rydzik                333: 380
  17 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Perzyński             375: 330
  18 Alina          Białobrzewska        - Mieczysław     Pastuszak             416: 298
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Agnieszka      Kozak                 343: 397
  20 Filip          Dalecki              - Bartosz        Muszyński             278: 349
  21 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Kubicki               343: 334
  22 Weronika       Rudnicka             - Barbara        Belof                 493: 234
  23 Mirosław       Dejna                - Wojciech       Gołęcki               164: 437
  24 Leszek         Katyński             - Zdzisław       Parnicki              326: 324
  25 Marta          Bożemska             - Ewa            Bożemska              314: 337


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Dominik        Piasecki              364: 373
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               381: 352
   3 Krzysztof      Obremski             - Irena          Sołdan                413: 365
   4 Dariusz        Kosz                 - Joanna         Ostrowska             337: 320
   5 Grzegorz       Kurowski             - Wojciech       Sołdan                441: 280
   6 Dariusz        Puton                - Łukasz         Tuszyński             362: 377
   7 Łukasz         Baranowski           - Dawid          Pikul                 382: 392
   8 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Białobrzewski         436: 368
   9 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            522: 324
  10 Stanisław      Rydzik               - Anita          Bruska                483: 330
  11 Monika         Dymek                - Ireneusz       Moralewicz            356: 332
  12 Krzysztof      Sporczyk             - Jolanta        Chłopińska            368: 314
  13 Lucyna         Śniadach             - Marcin         Kozyra                477: 273
  14 Piotr          Pietuchowski         - Beata          Wiączkowska           382: 280
  15 Alina          Białobrzewska        - Eugeniusz      Wróblewski            284: 335
  16 Maciej         Grąbczewski          - Weronika       Rudnicka              318: 349
  17 Agnieszka      Kozak                - Grzegorz       Wiączkowski           286: 410
  18 Bartłomiej     Dalecki              - Maciej         Perzyński             330: 383
  19 Bartosz        Muszyński            - Krzysztof      Zawadzki              431: 318
  20 Filip          Dalecki              - Małgorzata     Szczygieł             307: 417
  21 Ewa            Bożemska             - Daniel         Tomczyk               247: 386
  22 Mariusz        Kubicki              - Wojciech       Gołęcki               391: 239
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Leszek         Katyński              350: 235
  24 Barbara        Belof                - Mirosław       Dejna                 376: 152
  25 Zdzisław       Parnicki             - Marta          Bożemska              299: 263


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Obremski              465: 349
   2 Dominik        Piasecki             - Kazimierz.Jr   Merklejn              409: 315
   3 Grzegorz       Kurowski             - Dariusz        Kosz                  403: 343
   4 Łukasz         Tuszyński            - Dawid          Pikul                 412: 360
   5 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            430: 322
   6 Irena          Sołdan               - Rafał          Wesołowski            432: 272
   7 Anita          Bruska               - Miłosz         Wrzałek               449: 344
   8 Ireneusz       Moralewicz           - Tomasz         Zwoliński             439: 390
   9 Jolanta        Chłopińska           - Barbara        Łukaszewicz           338: 400
  10 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Ostrowska             527: 296
  11 Grzegorz       Wiączkowski          - Dariusz        Puton                 245: 499
  12 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Sołdan                419: 399
  13 Monika         Dymek                - Lucyna         Śniadach              335: 307
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Bartosz        Muszyński             370: 277
  15 Eugeniusz      Wróblewski           - Stanisław      Rydzik                396: 407
  16 Maciej         Grąbczewski          - Marcin         Kozyra                429: 413
  17 Beata          Wiączkowska          - Maciej         Perzyński             453: 349
  18 Agnieszka      Kozak                - Alina          Białobrzewska         316: 387
  19 Małgorzata     Szczygieł            - Krzysztof      Zawadzki              463: 271
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Mieczysław     Pastuszak             339: 385
  21 Daniel         Tomczyk              - Mariusz        Kubicki               392: 275
  22 Wojciech       Gołęcki              - Marta          Bożemska              297: 229
  23 Leszek         Katyński             - Barbara        Belof                 302: 284
  24 Filip          Dalecki              - Ewa            Bożemska              340: 302
  25 Zdzisław       Parnicki             - Mirosław       Dejna                 521: 186


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dominik        Piasecki             - Mariusz        Skrobosz              350: 482
   2 Grzegorz       Kurowski             - Łukasz         Tuszyński             350: 386
   3 Krzysztof      Obremski             - Kazimierz.Jr   Merklejn              373: 411
   4 Dariusz        Kosz                 - Irena          Sołdan                551: 378
   5 Barbara        Łukaszewicz          - Dariusz        Puton                 321: 375
   6 Monika         Dymek                - Krzysztof      Sporczyk              250: 360
   7 Dawid          Pikul                - Stanisław      Rydzik                358: 335
   8 Dariusz        Białobrzewski        - Łukasz         Baranowski            290: 353
   9 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Zwoliński             384: 369
  10 Ireneusz       Moralewicz           - Anita          Bruska                390: 405
  11 Piotr          Pietuchowski         - Weronika       Rudnicka              455: 380
  12 Joanna         Ostrowska            - Wojciech       Sołdan                354: 278
  13 Rafał          Wesołowski           - Jolanta        Chłopińska            380: 385
  14 Alina          Białobrzewska        - Małgorzata     Szczygieł             367: 372
  15 Maciej         Grąbczewski          - Lucyna         Śniadach              411: 254
  16 Daniel         Tomczyk              - Grzegorz       Wiączkowski           345: 344
  17 Bartosz        Muszyński            - Beata          Wiączkowska           251: 453
  18 Eugeniusz      Wróblewski           - Mieczysław     Pastuszak             425: 301
  19 Maciej         Perzyński            - Marcin         Kozyra                338: 423
  20 Bartłomiej     Dalecki              - Agnieszka      Kozak                 331: 433
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Kubicki               345: 393
  22 Filip          Dalecki              - Wojciech       Gołęcki               378: 349
  23 Leszek         Katyński             - Zdzisław       Parnicki              309: 335
  24 Ewa            Bożemska             - Barbara        Belof                 274: 341
  25 Mirosław       Dejna                - Marta          Bożemska              154: 384
Lista rankingowa na dzień 15-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Mariusz Skrobosz               Warszawa             149.37  29425  197
   2 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             149.13  29527  198
   3 Marcin Mroziuk                 Warszawa             146.39   9662   66
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 145.90  28742  197
   5 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 144.54  28909  200
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Michał Makowski                Warszawa             142.45  14387  101
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              142.26  27740  195
   9 Tomasz Zwoliński               Skierdy              141.92  26965  190
  10 Kamil Górka                    Kraków               141.55  27037  191
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             141.47  28153  199
  12 Mateusz Żbikowski              Warszawa             141.41  27293  193
  13 Bartosz Morawski               Gliwice              141.01  19883  141
  14 Stanisław Rydzik               Warszawa             140.95  27767  197
  15 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  17 Mariusz Wrześniewski           Kraków               140.66  15613  111
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.26  27350  195
  19 Paweł Jackowski                Warszawa             139.93  27706  198
  20 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             139.88  27417  196
  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            139.82  27265  195
  22 Dawid Pikul                    Poznań               139.12  26711  192
  23 Piotr Pietuchowski             Białystok            137.61  27110  197
  24 Justyna Górka                  Kraków               137.55  27372  199
  25 Rafał Dąbrowski                Ostróda              137.41  26521  193
  26 Szymon Fidziński               Warszawa             136.93   8216   60
  27 Mariusz Margalski              Pieczyska            136.75  18461  135
  28 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      136.61   9426   69
  29 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       136.55  26627  195
  30 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.24  24931  183
  31 Rafał Lenartowski              Gdynia               136.23  26838  197
  32 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  33 Wojciech Zemło                 Łódź                 134.91  26442  196
  34 Radosław Jachna                Łódź                 134.86  16723  124
  35 Marek Reda                     Wołomin              134.86  25488  189
  36 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.78  13208   98
  37 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.66  26259  195
  38 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.38   6450   48
  39 Sławomir Kucia                 Krosno               134.26  14097  105
  40 Maciej Michalak                Łódź                 134.23  16242  121
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.06  15551  116
  42 Filip Warzecha                 Gdynia               133.94   6429   48
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                133.68  26201  196
  44 Przemysław Herdzina            Kraków               133.61  25921  194
  45 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.28  23990  180
  46 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            133.04  24213  182
  47 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.34  17998  136
  48 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  49 Grzegorz Święcki               Białystok            131.54   6051   46
  50 Radosław Konca                 Warszawa             131.49   5128   39
  51 Grzegorz Kurowski              Warszawa             131.46  25635  195
  52 Jakub Nalepa                   Gliwice              131.12   9047   69
  53 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          131.11  24780  189
  54 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  55 Irena Sołdan                   Rumia                131.03  25158  192
  56 Paweł Janaś                    Głogów               130.72  25751  197
  57 Tomasz Suchanek                Wrocław              130.71  25357  194
  58 Marek Salamon                  Bytom                130.61  10057   77
  59 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.61  25338  194
  60 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  61 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  130.13  15225  117
  62 Jan Kozłowski                  Kraków               129.77  13496  104
  63 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  64 Artur Irzyk                    Kraków               129.09  13167  102
  65 Robert Kamiński                Warszawa             128.98  19347  150
  66 Andrzej Kowalski               Gdańsk               128.65  11707   91
  67 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  128.41  25169  196
  68 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              128.26  25139  196
  69 Maciej Perzyński               Piła                 128.04  14597  114
  70 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.89  24682  193
  71 Marek Roszak                   Poznań               127.87  20076  157
  72 Sergiusz Puchalski             Włocławek            127.63   8934   70
  73 Adam Klimont                   Wałcz                127.60  25137  197
  74 Artur Koszel                   Warszawa             127.57   4720   37
  75 Ewa Ciszewska                  Katowice             127.55  16454  129
  76 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  127.47   5991   47
  77 Mirosław Uglik                 Warszawa             127.26  24180  190
  78 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       127.16  11572   91
  79 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.15  24032  189
  80 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.03  12576   99
  81 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.77  24214  191
  82 Bogusław Szyszka               Oława                126.67  15581  123
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             126.66  16466  130
  84 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  85 Kuba Koisar                    Warszawa             126.25  24366  193
  86 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.93  18637  148
  87 Anita Bruska                   Gdynia               125.88  12840  102
  88 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       125.59   9922   79
  89 Leszek Stecuła                 Bytom                125.36   7647   61
  90 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.20  16526  132
  91 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.96  24991  200
  92 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.89  13238  106
  93 Robert Głowacki                Łódź                 124.63  23056  185
  94 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
  95 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  96 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             124.18  13287  107
  97 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  98 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              124.12   9309   75
  99 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
 100 Michał Ozimiński               Łódź                 123.86  24029  194
 101 Przemysław Rybicki             Otwock               123.62  24229  196
 102 Arkadiusz Biegun               Kraków               123.33  14183  115
 103 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  123.28  17753  144
 104 Beata Wiączkowska              Wrocław              123.24  23786  193
 105 Jolanta Chłopińska             Wałcz                123.08  23877  194
 106 Rafał Wesołowski               Warszawa             122.99  22385  182
 107 Maciej Rzychoń                 Katowice             122.86   9706   79
 108 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             122.81   3807   31
 109 Mateusz Borsuk                 Reda                 122.61   7479   61
 110 Marek Róziecki                 Rybnik               122.53   6249   51
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             122.41  24238  198
 112 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 113 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 114 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 115 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.60  20428  168
 116 Andrzej Rechowicz              Katowice             121.58  22978  189
 117 Katarzyna Sołdan               Rumia                121.53  12518  103
 118 Dorota Zielińska               Piaseczno            121.51  10571   87
 119 Grzegorz Wilk                  Kraków               121.50   4860   40
 120 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            121.41  24039  198
 121 Monika Dymek                   Ustka                121.31   4367   36
 122 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.29  16980  140
 123 Weronika Rudnicka              Ustka                121.28  23407  193
 124 Joanna Ostrowska               Warszawa             121.24  23763  196
 125 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             120.99  23230  192
 126 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            120.97  22621  187
 127 Marta Dobrzańska               Kraków               120.92  11971   99
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              120.61   7357   61
 129 Dorota Maciejuk                Warszawa             120.61  11940   99
 130 Agnieszka Krupka               Krosno               120.50  17834  148
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.26  24053  200
 132 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.22  14426  120
 133 Paweł Kowalski                 Kutno                120.02  19924  166
 134 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 135 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.93   6476   54
 136 Daniel Janus                   Wąchock              119.72  15923  133
 137 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.72  11493   96
 138 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             119.30  10976   92
 139 Grzegorz Pukniel               Lublin               119.29  23620  198
 140 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 141 Lucyna Śniadach                Rumia                118.91  12367  104
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               118.81  21504  181
 143 Jarosław Michalak              Łódź                 118.73  11754   99
 144 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             118.64  20288  171
 145 Piotr Adamczyk                 Tarnów               118.39  15746  133
 146 Halina Roszak                  Poznań               118.34  11124   94
 147 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  118.33  11715   99
 148 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              118.23  23292  197
 149 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 150 Anna Dłużniewska               Warszawa             118.02   6963   59
 151 Szymon Płachta                 Warszawa             117.96   8375   71
 152 Bartosz Orłowski               Bytom                117.84  11784  100
 153 Stanisław Gasik                Warszawa             117.71  13419  114
 154 Janusz Krupiński               Bytom                117.61   9644   82
 155 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.06  19432  166
 156 Marcin Skowron                 Zabrze               117.06   4214   36
 157 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             116.71  16689  143
 158 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 159 Jarosław Sobczak               Warszawa             116.62  20292  174
 160 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.48   4892   42
 161 Marek Rogalski                 Warszawa             116.35  12682  109
 162 Anna Stefańska                 Łódź                 116.34  22221  191
 163 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 164 Krzysztof Leśniak              Kraków               116.33  13727  118
 165 Tomasz Łapka                   Opole                116.32  21286  183
 166 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.10  16950  146
 167 Beata Piotrowska               Łódź                 116.07  22982  198
 168 Zdzisław Szota                 Warszawa             115.78  12273  106
 169 Tomasz Górka                   Łęczna               115.72  12845  111
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.53  11784  102
 171 Katarzyna Rosiek               Kraków               115.53   4159   36
 172 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            115.50  22523  195
 173 Dominik Piasecki               Słupsk               115.46  10969   95
 174 Andrzej Kroc                   Łódź                 115.40  23080  200
 175 Maciej Śliwa                   Zabrze               115.24   3803   33
 176 Jacek Pietruszka               Kraków               115.09  18414  160
 177 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            115.06  16339  142
 178 Rafał Matczak                  Milanówek            114.84   5742   50
 179 Ireneusz Kurzok                Mikołów              114.72   6883   60
 180 Michał Kolaj                   Ostróda              114.68  20986  183
 181 Bogusław Książek               Szczecin             114.67  15481  135
 182 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.60   6876   60
 183 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 184 Mikołaj Fidziński              Dębica               114.00   5700   50
 185 Andrzej Gostomski              Łódź                 113.92   4101   36
 186 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             113.86  10247   90
 187 Patrycja Śliwińska             Szczecin             113.85  21403  188
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Alina Białobrzewska            Gdynia               113.77  16952  149
 190 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 191 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 192 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.44   9302   82
 193 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       113.36  15190  134
 194 Czesław Grajewski              Choroszcz            113.10  14929  132
 195 Rafał Skibicki                 Lębork               112.95  19315  171
 196 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             112.79   5301   47
 197 Joanna Brychcy                 Katowice             112.75  21423  190
 198 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            112.68   9916   88
 199 Magdalena Kublik               Warszawa             112.49  22386  199
 200 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       112.45   6185   55
 201 Jarosław Olek                  Warszawa             112.45   6297   56
 202 Krzysztof Jaworski             Warszawa             112.44   4385   39
 203 Sławomir Zabawa                Wałcz                111.96  10860   97
 204 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              111.74  16091  144
 205 Renata Andracka                Poznań               111.46  17387  156
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Kamil Kister                   Puławy               111.06  15549  140
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            111.05  20323  183
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.83  13521  122
 210 Katarzyna Żuławska             Katowice             110.79  12076  109
 211 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.34  20192  183
 212 Krystyna Augustyniak           Łódź                 110.28   6617   60
 213 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     110.27  11468  104
 214 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  110.22  20500  186
 215 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.18   7933   72
 216 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 217 Anna Niedzielko                Szczecin             110.12   8810   80
 218 Monika Sadurska                Warszawa             110.05  18048  164
 219 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 220 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.88  15932  145
 221 Roman Figiel                   Zawichost            109.85   5932   54
 222 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    109.79   6148   56
 223 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      109.29   5246   48
 224 Maciej Grąbczewski             Piła                 109.24   9613   88
 225 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               109.09   7309   67
 226 Piotr Madej                    Wrocław              109.06   8943   82
 227 Lucyna Korga                   Zabrze               109.06   3926   36
 228 Tomasz Siwiński                Zawiercie            108.86  21227  195
 229 Łukasz Sornek                  Mikołów              108.78  16861  155
 230 Łukasz Baranowski              Reda                 108.68  20867  192
 231 Teresa Zalewska                Racibórz             108.62  12491  115
 232 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.59   9882   91
 233 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             108.55  19322  178
 234 Rafał Stachowski               Police               108.51  14757  136
 235 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 236 Jerzy Luter                    Bytom                108.39  18101  167
 237 Andrzej Grabiński              Suchedniów           108.36   4226   39
 238 Kazimierz Merklejn             Szczecin             108.29  10071   93
 239 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 108.13  21517  199
 240 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 241 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 242 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.14  11464  107
 243 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 244 Adam Janicki                   Łódź                 106.91  20634  193
 245 Danuta Langiewicz              Ostróda              106.86  19769  185
 246 Daniel Tomczyk                 Piła                 106.81   8224   77
 247 Monika Lewandowska             Warszawa             106.62   4158   39
 248 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 249 Piotr Broda                    Sandomierz           106.34  10315   97
 250 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 251 Jarosław Karp                  Jędrzejów            106.17   5627   53
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 253 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 254 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 255 Urszula Solarska               Łódź                 105.71  20614  195
 256 Maciej Kuczyński               Gdynia               105.71   9725   92
 257 Ziemowit Pazda                 Wrocław              105.47   6961   66
 258 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.10   7462   71
 259 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 260 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 261 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   104.81  11110  106
 262 Ryszard Korpalski              Wójtowice            104.55  13800  132
 263 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 264 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 265 Małgorzata Sikora              Kraków               103.92   5508   53
 266 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  103.91   7897   76
 267 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.79  10794  104
 268 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.26  19531  191
 270 Jan  Olek                      Warszawa             102.24   6339   62
 271 Marianna Kozłowska             Białystok            102.11  10313  101
 272 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 273 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 274 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 275 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 276 Joanna Kubińska                Warszawa             101.53   9442   93
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie  101.28   4659   46
 278 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               100.82  13006  129
 279 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              100.75   5541   55
 280 Sławomir Długosz               Ostróda              100.58  18003  179
 281 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 282 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 283 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 284 Bartosz Pięta                  Swarzędz              99.93   4097   41
 285 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 286 Iza Kraj                       Warszawa              99.84   6689   67
 287 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 288 Zbigniew Rybak                 Warszawa              99.62  10958  110
 289 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.27  11217  113
 290 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 291 Robert Wagner                  Wrocław               98.94   3463   35
 292 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.34   7474   76
 293 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            98.29  18773  191
 294 Jacek Cichecki                 Józefów               97.72   5863   60
 295 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 296 Agnieszka Kozak                Gdynia                97.10  16216  167
 297 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 298 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 299 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.22   5677   59
 300 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  96.12   3268   34
 301 Natalia Kosiba                 Katowice              95.83   4408   46
 302 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.71  10050  105
 303 Tomasz Silny                   Gdynia                95.30   8958   94
 304 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             95.12   4566   48
 305 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.87  11195  118
 306 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 307 Marcin Radwański               Wrocław               94.08   7432   79
 308 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 93.80   4784   51
 309 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 310 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 311 Janina Grajewska               Choroszcz             92.76   5380   58
 312 Radosław Pastusiak             Sulęcin               92.28   6367   69
 313 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.79  11657  127
 314 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 315 Anna Lenartowska               Gdynia                91.54   4211   46
 316 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 317 Agata Pastusiak                Sulęcin               90.10   6127   68
 318 Paweł Golubiński               Gdynia                89.88   3775   42
 319 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.75  10591  118
 320 Sylwia Buks                    Warszawa              89.44  12074  135
 321 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.42   3845   43
 322 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             89.00   4539   51
 323 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 324 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 325 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 326 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 327 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 328 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  86.23   6726   78
 329 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 330 Beata Sekuła                   Szczecin              84.80   4749   56
 331 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 332 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 333 Alicja Bielecka                Poznań                81.07   3324   41
 334 Paulina Naplocha               Racibórz              80.62   8385  104
 335 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.75   8333  110
 336 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.43   2791   37
 337 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 338 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 339 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 340 Julia Solarska                 Łódź                  71.78   2871   40
 341 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 342 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 343 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.11   3636   55
 344 Mirosław Dejna                 Sampława              56.70   6918  122




Poczekalnia na dzień 15-08-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 110.55   3206   29
   2 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   3 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   4 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   5 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   6 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   7 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.33   2898   27
   8 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
   9 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  10 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             109.48   2737   25
  11 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  12 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  13 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  14 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  15 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  16 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  17 Maciej Michalski               Łódź                 121.46   2915   24
  18 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  19 Adam Weremczuk                 Łódź                 119.79   2875   24
  20 Renata Kowalska                Bielsko Biała        119.50   2868   24
  21 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  22 Jarosław Krzemiński            Tuchów               118.58   2846   24
  23 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  24 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.17   2764   24
  25 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  26 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  27 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        113.62   2727   24
  28 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  110.21   2645   24
  29 Leszek Kacprzyk                Katowice             109.79   2635   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  32 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  33 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  34 Tomasz Smulewicz               Łódź                 104.46   2507   24
  35 Michał Garnowski               Pasłęk               102.83   2468   24
  36 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  37 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               101.88   2445   24
  38 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  39 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  40 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  41 Krzysztof Sojka                Łódź                  97.58   2342   24
  42 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  43 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  44 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  45 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  46 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       90.38   2169   24
  47 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  48 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  49 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  50 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  51 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  52 Leszek Katyński                Słupsk                83.08   1994   24
  53 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  54 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  55 Bartosz Muszyński              Ustka                110.70   2546   23
  56 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  57 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  58 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  59 Filip Dalecki                  Rumia                 90.65   2085   23
  60 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  61 Marta Łęgowska                 Inowrocław            87.57   2014   23
  62 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   86.48   1989   23
  63 Grzegorz Cieplak               Warszawa              85.22   1960   23
  64 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  65 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  66 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  67 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  68 Artur Tomczyk                  Piła                 113.05   2374   21
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  70 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  71 Beata Błaszczyk                Łowicz                95.60   1912   20
  72 Jolanta Kosmowska              Warszawa              90.15   1803   20
  73 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  74 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  75 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  76 Piotr Rosół                    Warszawa             115.28   2075   18
  77 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  78 Marta Sztajnert                Wisła                109.11   1964   18
  79 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  80 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  81 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  82 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  83 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  84 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  85 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  86 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  87 Dariusz Banaszek               Warszawa             128.47   1927   15
  88 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  117.20   1758   15
  89 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  90 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  91 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  92 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  93 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
  94 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  95 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  96 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  97 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  98 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
  99 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 100 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 101 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 102 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 103 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 104 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 105 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 106 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 107 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 108 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 109 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 110 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 111 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 112 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 113 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 114 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 115 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 116 Paweł Jędryka                  Tarnów               115.08   1381   12
 117 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 118 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 119 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 120 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 121 Marcin Kozyra                  Warszawa             111.75   1341   12
 122 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 123 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              108.92   1307   12
 124 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 125 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 126 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 127 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 128 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 129 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 130 Iwona Rutkowska                Warszawa             107.00   1284   12
 131 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 132 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 133 Łukasz Wojciechowski           Łomża                106.00   1272   12
 134 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 135 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 136 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 137 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 138 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 139 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 140 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 141 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 142 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 143 Jan Ziółkowski                 Rumia                102.25   1227   12
 144 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 145 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 146 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 147 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 148 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 149 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Lidia Szpakowska               Jaworzno              97.58   1171   12
 152 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec             97.33   1168   12
 153 Marcin Ceglarek                Kraków                97.00   1164   12
 154 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 155 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 156 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 157 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 158 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 159 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 160 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 161 Mateusz Królikowski            Wrocław               94.17   1130   12
 162 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 163 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 164 Sławomir Szymański             Szczecin              92.83   1114   12
 165 Błażej Fidziński               Dębica                92.58   1111   12
 166 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 167 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 168 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 169 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 170 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 171 Robert Kurdziel                Katowice              90.83   1090   12
 172 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 173 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 174 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 175 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 176 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 177 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 178 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 179 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 180 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 181 Maria Jarosz                   Lublin                86.42   1037   12
 182 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 183 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 184 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 185 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 186 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 187 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 188 Marek Kocikowski               Ostróda               79.58    955   12
 189 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 190 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 191 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 192 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 193 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 194 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 195 Piotr Sadzyński                Jaworzno              69.08    829   12
 196 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 197 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 198 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 199 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 200 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 201 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 202 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 203 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 204 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 205 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 206 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 207 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 208 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 209 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 210 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 211 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 212 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 213 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 214 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 215 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 216 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 217 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 218 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 219 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 220 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 221 Maksymilian Kardas             Warszawa              78.09    859   11
 222 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 223 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 224 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 225 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 226 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 227 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 228 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 229 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 230 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 231 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 232 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 233 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 234 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 235 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 236 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 237 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 238 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              65.09    716   11
 239 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 240 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 241 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 242 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 243 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 244 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 245 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 246 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56    932    9
 247 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 248 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 249 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 250 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 251 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 252 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 253 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 254 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 255 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 256 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 257 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 258 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 259 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 260 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 261 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 262 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 263 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 264 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 265 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 266 Kamil Puton                    Ruda Śląska           78.71    551    7
 267 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 268 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 269 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 270 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 271 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 272 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 273 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 274 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 275 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 276 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 277 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 278 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 279 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 280 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 281 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 282 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 283 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 284 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 285 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 286 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 287 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 288 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 289 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 290 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 291 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 292 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 293 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 294 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 295 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 296 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 297 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 298 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 299 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 300 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 301 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 302 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 303 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 304 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 305 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 306 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 307 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 308 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 309 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 310 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 311 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 312 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 313 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 314 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 315 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 316 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 317 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 318 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 319 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 320 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 321 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 322 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 323 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 324 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 325 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 326 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 327 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 328 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 329 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 330 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 331 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie