Kutno22
maja
Kutno 22 maja VII Mistrzostwa Polski Gimnazjów w Scrabble Kutno 2009
Milanówek23
maja
Milanówek 23-24 maja IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Katowice23
maja
Katowice 23 maja III Hanysowe Scrabblowanie
Do trzech razy sztuka i pierwszy tryumf Michała Alabrudzińskiego23 - 24 maja 2009 — IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Milanówek, 23 - 24 maja 2009

Konkurs Relacja z turnieju


Do trzech razy sztuka i pierwszy tryumf Michała AlabrudzińskiegoJuż po raz czwarty organizatorzy — Mariola Osajda-Matczak, Marek DudkiewiczKrzysztof Bukowski, zaprosili scrabblistów z całej Polski na wyśmienite truskawki do uroczego Milanówka. Na turniej pod patronatem Burmistrza Milanówka, Pana Jerzego Wysockiego, stawiło się 53 zawodników. Pod nieobecność mistrza z zeszłego roku, Karola Wyrębkiewicza, walka toczyła się pomiędzy dwoma graczami. Krzysztof Mówka z Warszawy przez 10 rund był niepokonany, jednak w 11 rundzie rozpoczął się dramat "Toruńczyka". Na drodze do tryumfu najpierw stanął Tomasz Zwoliński ze Skierd, a w ostatniej rundzie, po raz trzeci na tym turnieju, Michał Alabrudziński z Włocławka. Pierwsze dwie partie pomiędzy Krzyśkiem i Michałem zakończyły się zwycięstwem "Toruńczyka". Jak mówi jednak stare przysłowie — do trzech razy sztuka — Michał zwyciężył w ostatniej partii i tym samym wygrał po raz pierwszy w swojej karierze turniej scrabblowy, a Krzysiek musiał zadowolić się drugim miejscem. Na najniższym stopniu podium znalazł się Paweł Jackowski z Warszawy, który wyprzedził lepszym wynikiem małych punktów Tomka Zwolińskiego. Najlepszym zawodnikiem z Milanówka został Marek Dudkiewicz. Organizatorzy ufundowali dwie dodatkowe nagrody dla gracza z najdroższym ruchem i dla gracza z najlepszym miejscem w stosunku do numeru startowego. Pierwszą konkurencję wygrał Tomasz Łapka z Opola, układając słowo ROZPADAJ za 149 punktów. Najlepszy "SKOK TYGRYSA" wykonał Krzysztof Sporczyk z Piaseczna. Długość skoku to 22 miejsca. Nagrody dla zawodników wręczył Burmistrz Jerzy Wysocki. Serdeczne podziękowania należą się: organizatorom za truskawki i pyszne kanapeczki, gospodarzom — Milanowskiemu Centrum Kultury — za udostępnienie miejsca rozgrywek, firmie "Cukierki Reklamowe Konstancja Dołęga-Dołęgowska" za wyśmienite krówki oraz Kasi Bogusławskiej za smakowite babeczki. Zapraszamy wszystkich na przyszłoroczne V Mistrzostwa Milanówka i oczywiście smaczne truskawki.
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
Truskawki w Milanówku (I Mistrzostwa Milanówka)


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 90)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury, Milanówek, ul. Kościelna 3
Obrońca tytułuKarol Wyrębkiewicz
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 23 maja (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 24 maja (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:45 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy (stacja Śródmieście PKP) tzw. Koleją Miejską trwa ok. 30 minut + ok. 5 minut pieszo z dworca w Milanówku
WyżywienieW sobotę, czyli 23 maja, obiad w pobliskiej restauracji za 20 zł; w niedzielę od rana kanapki gratis
NoclegiHotelik „Ania” w Grodzisku Mazowieckim (zgłoszenia na zarezerwowane pokoje przyjmuje Marek Dudkiewicz do 17 maja pod tel. 602 392 436 lub mailem: madud@gazeta.pl). Pokoje dwuosobowe w cenie 140 PLN za pokój.
NagrodyPuchary dla trzech najlepszych zawodników turnieju i dla najlepszego zawodnika z Milanówka; nagrody pieniężne oraz wiele nagród rzeczowych
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki
OrganizatorzyMariola Osajda-Matczak (602 679 422; mariolaosajda@wp.pl)
Marek Dudkiewicz (602 392 436; madud@gazeta.pl)
SponsorzyBurmistrz Miasta Milanówka
Milanowskie Centrum Kultury


Wyniki turnieju IV Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              136.82     10.0     5202     1985     1147
  2 Krzysztof       Mówka                Warszawa               141.62     10.0     5126     1965      831
  3 Paweł           Jackowski            Warszawa               137.98      9.0     4993     1830      738
  4 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                139.57      9.0     4821     1807      527
  5 Piotr           Pietuchowski         Białystok              138.50      8.0     4933     1697      664
  6 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               141.61      8.0     4866     1735      308
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               126.02      8.0     4686     1724      281
  8 Mariusz         Margalski            Pieczyska              134.36      8.0     4666     1726      449
  9 Andrzej         Rechowicz            Katowice               123.70      8.0     4625     1642      162
 10 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              116.46      8.0     4614     1818      476
 11 Tomasz          Ciejka               Kraków                 131.29      8.0     4551     1628      231
 12 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              127.70      7.0     4798     1697      140
 13 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         137.72      7.0     4687     1582       96
 14 Miłosz          Wrzałek              Reda                   139.63      7.0     4678     1591       -5
 15 Grzegorz        Koczkodon            Ostróda                124.14      7.0     4634     1671      262
 16 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               120.10      7.0     4617     1597      244
 17 Grzegorz        Kurowski             Warszawa               124.23      7.0     4558     1574      104
 18 Weronika        Rudnicka             Ustka                  116.43      7.0     4523     1598      253
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               117.95      6.5     4171     1360      -95
 20 Stanisław       Rydzik               Warszawa               144.55      6.0     4937     1518      630
 21 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               150.03      6.0     4799     1583      -70
 22 Krzysztof       Bukowski             Milanówek              113.78      6.0     4698     1458      -52
 23 Tomasz          Łapka                Opole                  117.82      6.0     4615     1454      337
 24 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               112.69      6.0     4572     1410      209
 25 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               123.47      6.0     4551     1452      135
 26 Maciej          Sancewicz            Gorzów Wielkopolski    117.86      6.0     4499     1456      120
 27 Jerzy           Matyasik             Kraków                 119.37      6.0     4482     1394     -307
 28 Rafał           Wesołowski           Warszawa               122.04      6.0     4407     1455       11
 29 Małgorzata      Sulejewska           Kraków                 127.90      5.5     4438     1298      134
 30 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              116.85      5.5     4374     1422      -54
 31 Przemysław      Rybicki              Otwock                 129.65      5.0     4549     1343       22
 32 Jarosław        Puchalski            Łódź                   123.22      5.0     4489     1292      -35
 33 Jarosław        Sobczak              Warszawa               114.25      5.0     4473     1380     -170
 34 Krzysztof       Langiewicz           Ostróda                126.42      5.0     4436     1424     -241
 35 Marek           Rogalski             Warszawa               115.85      5.0     4314     1257     -126
 36 Tomasz          Ruta                 Warszawa               114.39      5.0     4139     1298     -153
 37 Jarosław        Olek                 Warszawa               113.93      5.0     3986     1409     -509
 38 Urszula         Solarska             Łódź                   108.14      4.5     4296     1109      -36
 39 Zbigniew        Rybak                Warszawa               100.00      4.5     3946     1130       36
 40 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               112.86      3.5     4406     1007      156
 41 Paweł           Morga                Warszawa               104.36      3.5     3947     1008      -86
 42 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.5     3937     1032     -404
 43 Sylwia          Buks                 Warszawa               100.00      3.5     3640     1026     -840
 44 Magdalena       Kublik               Warszawa               112.41      3.0     2855      774      167
 45 Daniel          Janus                Wąchock                120.56      3.0     2464      845     -570
 46 Anna            Szyperska            Poznań                 100.00      2.5     3962      901     -512
 47 Jan             Olek                 Warszawa               100.00      2.0     2427      680     -130
 48 Adam            Janicki              Łódź                   105.73      2.0     1815      532      -57
 49 Anna            Arana                Warszawa               101.64      2.0     1781      496       40
 50 Dorota          Rudzińska            Warszawa               100.00      2.0     1406      427      -10
 51 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      1.5     3361      738    -1092
 52 Sławomir        Piotrowski           Biała Podlaska         119.73      1.5     2145      547     -201
 53 Jerzy           Krzyżewski           Piasutno               111.07      1.5     1342      292      145
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju IV Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"



	Kazimierz.Jr Merklejn 150.03 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 +  456: 450  170
    2     6 Daniel         Janus                 120.56 +  389: 315  171
    3     7 Paweł          Jackowski             137.98 +  412: 369  188
    4     1 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  363: 473   78
    5     7 Robert         Kamiński              126.02 +  433: 346  176
    6     5 Stanisław      Rydzik                144.55 +  494: 378  195
    7     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  361: 437   92
    8     3 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  349: 432   92
    9     6 Przemysław     Rybicki               129.65 +  413: 357  180
   10     5 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  417: 418   90
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  312: 433   73
   12     9 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  400: 461   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1583  / 12 131.92




	Stanisław Rydzik 144.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Sławomir       Piotrowski            119.73 +  510: 259  170
    2     2 Jarosław       Olek                  113.93 +  552: 288  164
    3     1 Michał         Alabrudziński         136.82 -  326: 484   87
    4     4 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  492: 272  176
    5     2 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  265: 458   92
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  378: 494  100
    7    10 Jarosław       Puchalski             123.22 -  387: 393   73
    8    14 Daniel         Janus                 120.56 +  400:   1  171
    9     4 Paweł          Jackowski             137.98 -  393: 407   88
   10    14 Jarosław       Sobczak               114.25 +  466: 338  164
   11    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  428: 371  167
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  340: 542   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Krzysztof Mówka 141.62 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jerzy          Matyasik              119.37 +  451: 367  169
    2     7 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  439: 319  150
    3     4 Mariusz        Margalski             134.36 +  476: 350  184
    4     2 Robert         Kamiński              126.02 +  394: 328  176
    5     2 Stanisław      Rydzik                144.55 +  458: 265  195
    6     1 Michał         Alabrudziński         136.82 +  432: 409  187
    7     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  437: 361  200
    8     1 Andrzej        Rechowicz             123.70 +  529: 370  174
    9     1 Michał         Alabrudziński         136.82 +  497: 337  187
   10     1 Krzysztof      Sporczyk              116.46 +  397: 388  166
   11     1 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  293: 445   90
   12     1 Michał         Alabrudziński         136.82 -  323: 356   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1965  / 12 163.75




	Mariusz Skrobosz 141.61 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Joanna         Ostrowska             117.95 +  457: 297  168
    2     5 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  323: 479   74
    3    12 Tomasz         Ciejka                131.29 +  380: 359  181
    4     6 Piotr          Pietuchowski          138.50 +  425: 393  189
    5     3 Weronika       Rudnicka              116.43 +  463: 324  166
    6     2 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  409: 386  178
    7     3 Michał         Alabrudziński         136.82 -  341: 503   87
    8     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  432: 349  200
    9     3 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  325: 381   66
   10     9 Maciej         Sancewicz             117.86 +  458: 392  168
   11     5 Mariusz        Margalski             134.36 -  345: 434   84
   12     4 Grzegorz       Koczkodon             124.14 +  508: 261  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1735  / 12 144.58




	Miłosz Wrzałek 139.63 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Sancewicz             117.86 +  429: 340  168
    2    11 Mariusz        Margalski             134.36 -  306: 478   84
    3    18 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  460: 292  150
    4    11 Jarosław       Olek                  113.93 +  488: 295  164
    5     4 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  386: 300  176
    6     4 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  372: 464   66
    7     8 Grzegorz       Kurowski              124.23 +  480: 323  174
    8     2 Michał         Alabrudziński         136.82 -  289: 561   87
    9     7 Robert         Kamiński              126.02 -  315: 477   76
   10     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  418: 417  200
   11     7 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  373: 382   78
   12    10 Tomasz         Łapka                 117.82 +  362: 354  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1591  / 12 132.58




	Tomasz Zwoliński 139.57 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Łapka                 117.82 +  391: 284  168
    2     4 Przemysław     Rybicki               129.65 +  386: 322  180
    3     5 Krzysztof      Langiewicz            126.42 -  372: 411   76
    4     8 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  309: 455   74
    5    10 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  409: 437   89
    6    16 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  373: 371  167
    7    16 Piotr          Jakubiak              112.86 +  516: 417  163
    8    11 Jarosław       Sobczak               114.25 +  369: 313  164
    9    13 Rafał          Wesołowski            122.04 +  470: 258  172
   10     6 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  431: 388  178
   11     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 +  445: 293  192
   12     3 Mariusz        Margalski             134.36 +  350: 345  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Piotr Pietuchowski 138.50 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  480: 305  167
    2     3 Sylwia         Buks                  100.00 +  481: 268  150
    3     3 Robert         Kamiński              126.02 -  291: 394   76
    4     6 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  393: 425   92
    5    10 Tomasz         Zwoliński             139.57 +  437: 409  190
    6     6 Rafał          Wesołowski            122.04 +  371: 348  172
    7     6 Robert         Kuszpit               137.72 -  383: 386   88
    8     7 Grzegorz       Kurowski              124.23 +  504: 329  174
    9     5 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  453: 309  164
   10     3 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 +  441: 376  170
   11     3 Krzysztof      Sporczyk              116.46 +  411: 378  166
   12     2 Paweł          Jackowski             137.98 -  288: 342   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Paweł Jackowski 137.98 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  313: 337   66
    2    17 Jerzy          Matyasik              119.37 +  537: 317  169
    3     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  369: 412  100
    4    13 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  528: 313  163
    5     9 Tomasz         Łapka                 117.82 +  314: 281  168
    6     7 Przemysław     Rybicki               129.65 +  476: 373  180
    7     4 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  351: 408   74
    8     6 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  457: 442  164
    9     4 Stanisław      Rydzik                144.55 +  407: 393  195
   10     4 Robert         Kuszpit               137.72 +  408: 399  188
   11     4 Andrzej        Rechowicz             123.70 +  491: 292  174
   12     2 Piotr          Pietuchowski          138.50 +  342: 288  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1830  / 12 152.50




	Robert Kuszpit 137.72 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Weronika       Rudnicka              116.43 +  413: 368  166
    2    13 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 +  426: 379  170
    3     2 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  364: 432   78
    4    10 Jarosław       Sobczak               114.25 -  358: 423   64
    5    12 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  378: 342  173
    6    12 Tomasz         Ruta                  114.39 +  425: 263  164
    7     6 Piotr          Pietuchowski          138.50 +  386: 383  189
    8     5 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  300: 438   74
    9    15 Jarosław       Olek                  113.93 +  426: 396  164
   10     4 Paweł          Jackowski             137.98 -  399: 408   88
   11    10 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  473: 376  176
   12     5 Robert         Kamiński              126.02 -  339: 383   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1582  / 12 131.83




	Michał Alabrudziński 136.82 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Marek          Rogalski              115.85 +  440: 337  166
    2     8 Grzegorz       Kurowski              124.23 +  401: 394  174
    3     1 Stanisław      Rydzik                144.55 +  484: 326  195
    4     3 Krzysztof      Sporczyk              116.46 +  427: 266  166
    5     1 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  402: 263  178
    6     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  409: 432   92
    7     3 Mariusz        Skrobosz              141.61 +  503: 341  192
    8     2 Miłosz         Wrzałek               139.63 +  561: 289  190
    9     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  337: 497   92
   10     2 Andrzej        Rechowicz             123.70 +  434: 271  174
   11     2 Grzegorz       Koczkodon             124.14 +  448: 316  174
   12     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 +  356: 323  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1985  / 12 165.42




	Mariusz Margalski 134.36 Pieczyska              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Paweł          Morga                 104.36 +  326: 259  154
    2    11 Miłosz         Wrzałek               139.63 +  478: 306  190
    3     4 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  350: 476   92
    4     7 Grzegorz       Kurowski              124.23 +  401: 386  174
    5     5 Grzegorz       Koczkodon             124.14 +  440: 299  174
    6     3 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  386: 500   74
    7     5 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  481: 260  178
    8     4 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  268: 380   66
    9    12 Jarosław       Sobczak               114.25 +  391: 325  164
   10    11 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  366: 331  178
   11     5 Mariusz        Skrobosz              141.61 +  434: 345  192
   12     3 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  345: 350   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Tomasz Ciejka 131.29 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ruta                  114.39 +  434: 339  164
    2    10 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  253: 423   66
    3    12 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  359: 380   92
    4    20 Anna           Szyperska             100.00 +  451: 345  150
    5    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  432: 338  167
    6    13 Magdalena      Kublik                112.41 -  350: 480   62
    7    13 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  427: 411  173
    8    12 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  384: 371  176
    9    14 Maciej         Sancewicz             117.86 -  296: 343   68
   10    10 Weronika       Rudnicka              116.43 +  340: 273  166
   11    13 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  448: 292  178
   12     7 Weronika       Rudnicka              116.43 +  377: 325  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Przemysław Rybicki 129.65 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Jarosław       Sobczak               114.25 +  461: 340  164
    2     4 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  322: 386   90
    3    11 Jarosław       Olek                  113.93 -  365: 405   64
    4    16 Paweł          Morga                 104.36 +  368: 335  154
    5    15 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  388: 292  150
    6     7 Paweł          Jackowski             137.98 -  373: 476   88
    7    14 Tomasz         Ruta                  114.39 +  368: 342  164
    8     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  337: 360   70
    9     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  357: 413  100
   10    16 Rafał          Wesołowski            122.04 -  382: 406   72
   11    17 Piotr          Jakubiak              112.86 +  448: 282  163
   12    13 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  380: 490   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1343  / 12 111.92




	Małgorzata Sulejewska 127.90 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jarosław       Olek                  113.93 -  342: 408   64
    2    20 Joanna         Ostrowska             117.95 +  475: 200  168
    3    10 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  309: 322   50
    4    17 Tomasz         Ruta                  114.39 -  279: 382   64
    5    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  338: 407   50
    6    22 Anna           Szyperska             100.00 +  492: 390  150
    7    18 Jan            Olek                  100.00 +  409: 372  150
    8    15 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 =  363: 363  117
    9    16 Adam           Janicki               105.73 +  430: 361  156
   10    11 Mariusz        Margalski             134.36 -  331: 366   84
   11    13 Tomasz         Ciejka                131.29 -  292: 448   81
   12    17 Jarosław       Olek                  113.93 +  378: 285  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Marek Dudkiewicz 127.70 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  547: 351  164
    2     1 Jan            Olek                  100.00 +  436: 317  150
    3     2 Robert         Kuszpit               137.72 +  432: 364  188
    4     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  473: 363  200
    5     1 Michał         Alabrudziński         136.82 -  263: 402   87
    6     2 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  386: 409   92
    7     5 Mariusz        Margalski             134.36 -  260: 481   84
    8     8 Robert         Kamiński              126.02 +  411: 346  176
    9     8 Krzysztof      Langiewicz            126.42 -  359: 421   76
   10     6 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  388: 431   90
   11     7 Miłosz         Wrzałek               139.63 +  382: 373  190
   12     9 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  461: 400  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1697  / 12 141.42




	Krzysztof Langiewicz 126.42 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Piotr          Jakubiak              112.86 +  353: 281  163
    2     9 Rafał          Wesołowski            122.04 +  531: 314  172
    3     5 Tomasz         Zwoliński             139.57 +  411: 372  190
    4     4 Stanisław      Rydzik                144.55 -  272: 492   95
    5     4 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  300: 386   90
    6    11 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  329: 338   64
    7     7 Weronika       Rudnicka              116.43 +  413: 324  166
    8    12 Tomasz         Ciejka                131.29 -  371: 384   81
    9     8 Marek          Dudkiewicz            127.70 +  421: 359  178
   10     7 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  289: 468   74
   11    10 Robert         Kuszpit               137.72 -  376: 473   88
   12    15 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  370: 486   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1424  / 12 118.67




	Robert Kamiński 126.02 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  427: 298  163
    2    12 Anna           Szyperska             100.00 +  401: 369  150
    3     3 Piotr          Pietuchowski          138.50 +  394: 291  189
    4     2 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  328: 394   92
    5     7 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  346: 433  100
    6    10 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  295: 419   74
    7    12 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  461: 353  164
    8     8 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  346: 411   78
    9     7 Miłosz         Wrzałek               139.63 +  477: 315  190
   10     8 Tomasz         Łapka                 117.82 +  388: 358  168
   11    11 Maciej         Sancewicz             117.86 +  440: 425  168
   12     5 Robert         Kuszpit               137.72 +  383: 339  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1724  / 12 143.67




	Grzegorz Kurowski 124.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Magdalena      Kublik                112.41 +  357: 316  162
    2     8 Michał         Alabrudziński         136.82 -  394: 401   87
    3    15 Sylwia         Buks                  100.00 +  498: 271  150
    4     7 Mariusz        Margalski             134.36 -  386: 401   84
    5    11 Maciej         Sancewicz             117.86 +  348: 302  168
    6     9 Jarosław       Puchalski             123.22 +  340: 298  173
    7     8 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  323: 480   90
    8     7 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  329: 504   89
    9    10 Weronika       Rudnicka              116.43 -  303: 368   66
   10    15 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  478: 412  164
   11     8 Tomasz         Łapka                 117.82 +  429: 342  168
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  373: 359  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1574  / 12 131.17




	Grzegorz Koczkodon 124.14 Ostróda                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Urszula        Solarska              108.14 +  389: 364  158
    2     5 Mariusz        Skrobosz              141.61 +  479: 323  192
    3     6 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  357: 391   66
    4     8 Tomasz         Zwoliński             139.57 +  455: 309  190
    5     5 Mariusz        Margalski             134.36 -  299: 440   84
    6    10 Robert         Kamiński              126.02 +  419: 295  176
    7     4 Paweł          Jackowski             137.98 +  408: 351  188
    8     5 Robert         Kuszpit               137.72 +  438: 300  188
    9     2 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  345: 354   74
   10     7 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  468: 289  176
   11     2 Michał         Alabrudziński         136.82 -  316: 448   87
   12     4 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  261: 508   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 12 139.25




	Andrzej Rechowicz 123.70 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jan            Olek                  100.00 -  369: 411   50
    2    15 Blanka         Zwolińska             100.00 +  471: 197  150
    3     8 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  345: 324  167
    4    12 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  460: 370  150
    5     6 Jarosław       Sobczak               114.25 +  447: 346  164
    6     3 Mariusz        Margalski             134.36 +  500: 386  184
    7     2 Krzysztof      Sporczyk              116.46 +  361: 267  166
    8     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  370: 529   92
    9     2 Grzegorz       Koczkodon             124.14 +  354: 345  174
   10     2 Michał         Alabrudziński         136.82 -  271: 434   87
   11     4 Paweł          Jackowski             137.98 -  292: 491   88
   12     6 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 +  385: 363  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1642  / 12 136.83




	Andrzej Kwiatkowski 123.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  338: 380   50
    2    24 Sławomir       Piotrowski            119.73 -  276: 384   70
    3    22 Urszula        Solarska              108.14 +  395: 335  158
    4    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 +  405: 398  170
    5    12 Robert         Kuszpit               137.72 -  342: 378   88
    6    15 Piotr          Jakubiak              112.86 +  429: 369  163
    7    13 Tomasz         Ciejka                131.29 -  411: 427   81
    8    17 Jarosław       Olek                  113.93 -  272: 368   64
    9    20 Jerzy          Krzyżewski            111.07 +  467: 304  161
   10    17 Jarosław       Puchalski             123.22 +  424: 388  173
   11     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 +  433: 312  200
   12    11 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  359: 373   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Jarosław Puchalski 123.22 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Sylwia         Buks                  100.00 -  371: 396   50
    2    14 Marek          Rogalski              115.85 +  386: 382  166
    3    14 Paweł          Morga                 104.36 +  424: 338  154
    4     5 Weronika       Rudnicka              116.43 -  368: 412   66
    5    14 Jarosław       Olek                  113.93 +  355: 251  164
    6     9 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  298: 340   74
    7    10 Stanisław      Rydzik                144.55 +  393: 387  195
    8    13 Tomasz         Łapka                 117.82 -  370: 521   68
    9    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  348: 366   70
   10    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  388: 424   73
   11    18 Adam           Janicki               105.73 -  365: 380   56
   12    19 Adam           Janicki               105.73 +  423: 327  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1292  / 12 107.67




	Rafał Wesołowski 122.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  437: 248  150
    2     9 Krzysztof      Langiewicz            126.42 -  314: 531   76
    3    16 Sławomir       Piotrowski            119.73 +  452: 276  170
    4     9 Maciej         Sancewicz             117.86 +  395: 317  168
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              116.46 -  314: 397   66
    6     6 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  348: 371   89
    7    15 Jarosław       Olek                  113.93 +  362: 289  164
    8    10 Weronika       Rudnicka              116.43 -  328: 380   66
    9    13 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  258: 470   90
   10    16 Przemysław     Rybicki               129.65 +  406: 382  180
   11    14 Joanna         Ostrowska             117.95 +  487: 271  168
   12    12 Joanna         Ostrowska             117.95 -  306: 464   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1455  / 12 121.25




	Daniel Janus 120.56 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  388: 317  150
    2     6 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  315: 389  100
    3     9 Weronika       Rudnicka              116.43 -  338: 465   66
    4    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  358: 340  150
    5    13 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  328: 412   64
    6    14 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  409: 431   70
    7    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  327: 280  150
    8    14 Stanisław      Rydzik                144.55 -    1: 400   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     845  /  8 105.62




	Mariusz Sylwestrzuk 120.10 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              150.03 -  450: 456  100
    2    13 Robert         Kuszpit               137.72 -  379: 426   88
    3    19 Jan            Olek                  100.00 +  344: 283  150
    4    14 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  398: 405   73
    5    18 Sławomir       Piotrowski            119.73 +  331: 257  170
    6    14 Daniel         Janus                 120.56 +  431: 409  171
    7    11 Marek          Rogalski              115.85 +  443: 293  166
    8     9 Przemysław     Rybicki               129.65 +  360: 337  180
    9    11 Jarosław       Puchalski             123.22 +  366: 348  173
   10     3 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  376: 441   89
   11     9 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  376: 333  163
   12     6 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  363: 385   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1597  / 12 133.08




	Sławomir Piotrowski 119.73 Biała Podlaska

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Stanisław      Rydzik                144.55 -  259: 510   95
    2    24 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  384: 276  173
    3    16 Rafał          Wesołowski            122.04 -  276: 452   72
    4    19 Tomasz         Łapka                 117.82 -  302: 405   68
    5    18 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  257: 331   70
    6    21 Jerzy          Matyasik              119.37 -  367: 372   69
    7    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     547  /  6  91.17




	Jerzy Matyasik 119.37 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  367: 451   92
    2    17 Paweł          Jackowski             137.98 -  317: 537   88
    3    23 Tomasz         Ruta                  114.39 -  323: 367   64
    4    23 Magdalena      Kublik                112.41 -  347: 476   62
    5    24 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  436: 348  163
    6    21 Sławomir       Piotrowski            119.73 +  372: 367  170
    7    20 Urszula        Solarska              108.14 -  349: 454   58
    8    21 Anna           Szyperska             100.00 +  416: 362  150
    9    19 Anna           Arana                 101.64 +  361: 360  152
   10    13 Joanna         Ostrowska             117.95 -  386: 387   68
   11    19 Jerzy          Krzyżewski            111.07 +  380: 350  161
   12    16 Marek          Rogalski              115.85 +  428: 330  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1394  / 12 116.17




	Joanna Ostrowska 117.95 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  297: 457   92
    2    20 Małgorzata     Sulejewska            127.90 -  200: 475   78
    3    25 PAUZA
    4    22 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 -  264: 341   67
    5    23 Paweł          Morga                 104.36 +  425: 400  154
    6    20 Maciej         Sancewicz             117.86 +  365: 340  168
    7    17 Jarosław       Sobczak               114.25 -  357: 419   64
    8    19 Marek          Rogalski              115.85 +  399: 343  166
    9    18 Urszula        Solarska              108.14 +  442: 312  158
   10    13 Jerzy          Matyasik              119.37 +  387: 386  169
   11    14 Rafał          Wesołowski            122.04 -  271: 487   72
   12    12 Rafał          Wesołowski            122.04 +  464: 306  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 11 123.64




	Maciej Sancewicz 117.86 Gorzów Wielkopolski

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  340: 429   90
    2    21 Tomasz         Łapka                 117.82 +  425: 374  168
    3    13 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  373: 328  163
    4     9 Rafał          Wesołowski            122.04 -  317: 395   72
    5    11 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  302: 348   74
    6    20 Joanna         Ostrowska             117.95 -  340: 365   68
    7    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  452: 296  150
    8    18 Urszula        Solarska              108.14 +  378: 329  158
    9    14 Tomasz         Ciejka                131.29 +  343: 296  181
   10     9 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  392: 458   92
   11    11 Robert         Kamiński              126.02 -  425: 440   76
   12    14 Jarosław       Sobczak               114.25 +  412: 321  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 12 121.33




	Tomasz Łapka 117.82 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  284: 391   90
    2    21 Maciej         Sancewicz             117.86 -  374: 425   68
    3    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  418: 294  150
    4    19 Sławomir       Piotrowski            119.73 +  405: 302  170
    5     9 Paweł          Jackowski             137.98 -  281: 314   88
    6    19 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  449: 357  150
    7     9 Magdalena      Kublik                112.41 +  470: 331  162
    8    13 Jarosław       Puchalski             123.22 +  521: 370  173
    9     9 Patrycja       Śliwińska             112.69 +  359: 315  163
   10     8 Robert         Kamiński              126.02 -  358: 388   76
   11     8 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  342: 429   74
   12    10 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  354: 362   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1454  / 12 121.17




	Mariola Osajda-Matczak 116.85 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  305: 480   89
    2    18 Urszula        Solarska              108.14 +  410: 325  158
    3     8 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  324: 345   74
    4    22 Joanna         Ostrowska             117.95 +  341: 264  168
    5    17 Tomasz         Ciejka                131.29 -  338: 432   81
    6    16 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  371: 373   90
    7    23 Paweł          Morga                 104.36 +  370: 256  154
    8    15 Małgorzata     Sulejewska            127.90 =  363: 363  128
    9    17 Tomasz         Ruta                  114.39 +  350: 323  164
   10    12 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  329: 459   63
   11    15 Stanisław      Rydzik                144.55 -  371: 428   95
   12    18 Urszula        Solarska              108.14 +  502: 380  158
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Krzysztof Sporczyk 116.46 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Paweł          Jackowski             137.98 +  337: 313  188
    2    10 Tomasz         Ciejka                131.29 +  423: 253  181
    3     6 Grzegorz       Koczkodon             124.14 +  391: 357  174
    4     3 Michał         Alabrudziński         136.82 -  266: 427   87
    5     8 Rafał          Wesołowski            122.04 +  397: 314  172
    6     4 Miłosz         Wrzałek               139.63 +  464: 372  190
    7     2 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  267: 361   74
    8     4 Mariusz        Margalski             134.36 +  380: 268  184
    9     3 Mariusz        Skrobosz              141.61 +  381: 325  192
   10     1 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  388: 397   92
   11     3 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  378: 411   89
   12     8 Stanisław      Rydzik                144.55 +  542: 340  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1818  / 12 151.50




	Weronika Rudnicka 116.43 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               137.72 -  368: 413   88
    2    16 Magdalena      Kublik                112.41 +  464: 341  162
    3     9 Daniel         Janus                 120.56 +  465: 338  171
    4     5 Jarosław       Puchalski             123.22 +  412: 368  173
    5     3 Mariusz        Skrobosz              141.61 -  324: 463   92
    6     8 Jarosław       Sobczak               114.25 +  418: 328  164
    7     7 Krzysztof      Langiewicz            126.42 -  324: 413   76
    8    10 Rafał          Wesołowski            122.04 +  380: 328  172
    9    10 Grzegorz       Kurowski              124.23 +  368: 303  174
   10    10 Tomasz         Ciejka                131.29 -  273: 340   81
   11    12 Jarosław       Olek                  113.93 +  402: 258  164
   12     7 Tomasz         Ciejka                131.29 -  325: 377   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1598  / 12 133.17




	Marek Rogalski 115.85 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Michał         Alabrudziński         136.82 -  337: 440   87
    2    14 Jarosław       Puchalski             123.22 -  382: 386   73
    3    20 Magdalena      Kublik                112.41 +  447: 379  162
    4    15 Jan            Olek                  100.00 +  347: 338  150
    5    16 Tomasz         Ruta                  114.39 -  297: 410   64
    6    17 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  389: 291  150
    7    11 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  293: 443   70
    8    19 Joanna         Ostrowska             117.95 -  343: 399   68
    9    21 Sylwia         Buks                  100.00 +  401: 239  150
   10    18 Jarosław       Olek                  113.93 -  285: 378   64
   11    21 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  463: 309  150
   12    16 Jerzy          Matyasik              119.37 -  330: 428   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1257  / 12 104.75




	Tomasz Ruta 114.39 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Tomasz         Ciejka                131.29 -  339: 434   81
    2    23 Paweł          Morga                 104.36 -  245: 406   54
    3    23 Jerzy          Matyasik              119.37 +  367: 323  169
    4    17 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  382: 279  178
    5    16 Marek          Rogalski              115.85 +  410: 297  166
    6    12 Robert         Kuszpit               137.72 -  263: 425   88
    7    14 Przemysław     Rybicki               129.65 -  342: 368   80
    8    16 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  287: 376   63
    9    17 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 -  323: 350   67
   10    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  415: 363  150
   11    22 Anna           Szyperska             100.00 -  355: 375   50
   12    20 Anna           Arana                 101.64 +  411: 296  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Jarosław Sobczak 114.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Przemysław     Rybicki               129.65 -  340: 461   80
    2    22 Piotr          Jakubiak              112.86 +  397: 348  163
    3    17 Anna           Szyperska             100.00 +  392: 322  150
    4    10 Robert         Kuszpit               137.72 +  423: 358  188
    5     6 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  346: 447   74
    6     8 Weronika       Rudnicka              116.43 -  328: 418   66
    7    17 Joanna         Ostrowska             117.95 +  419: 357  168
    8    11 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  313: 369   90
    9    12 Mariusz        Margalski             134.36 -  325: 391   84
   10    14 Stanisław      Rydzik                144.55 -  338: 466   95
   11    20 Paweł          Morga                 104.36 +  531: 294  154
   12    14 Maciej         Sancewicz             117.86 -  321: 412   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1380  / 12 115.00




	Jarosław Olek 113.93 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  408: 342  178
    2     2 Stanisław      Rydzik                144.55 -  288: 552   95
    3    11 Przemysław     Rybicki               129.65 +  405: 365  180
    4    11 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  295: 488   90
    5    14 Jarosław       Puchalski             123.22 -  251: 355   73
    6    18 Jan            Olek                  100.00 +  365: 268  150
    7    15 Rafał          Wesołowski            122.04 -  289: 362   72
    8    17 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  368: 272  173
    9    15 Robert         Kuszpit               137.72 -  396: 426   88
   10    18 Marek          Rogalski              115.85 +  378: 285  166
   11    12 Weronika       Rudnicka              116.43 -  258: 402   66
   12    17 Małgorzata     Sulejewska            127.90 -  285: 378   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1409  / 12 117.42




	Krzysztof Bukowski 113.78 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  351: 547   78
    2    19 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  339: 385   63
    3    21 Piotr          Jakubiak              112.86 +  391: 348  163
    4    18 Sylwia         Buks                  100.00 +  479: 245  150
    5    13 Daniel         Janus                 120.56 +  412: 328  171
    6    11 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  338: 329  176
    7    12 Robert         Kamiński              126.02 -  353: 461   76
    8     6 Paweł          Jackowski             137.98 -  442: 457   88
    9     5 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  309: 453   89
   10    15 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  412: 478   74
   11    16 Dorota         Rudzińska             100.00 +  382: 339  150
   12    13 Przemysław     Rybicki               129.65 +  490: 380  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 12 121.50




	Piotr Jakubiak 112.86 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Krzysztof      Langiewicz            126.42 -  281: 353   76
    2    22 Jarosław       Sobczak               114.25 -  348: 397   64
    3    21 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  348: 391   64
    4    24 Urszula        Solarska              108.14 +  482: 299  158
    5    20 Anna           Szyperska             100.00 +  412: 336  150
    6    15 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  369: 429   73
    7    16 Tomasz         Zwoliński             139.57 -  417: 516   90
    8    20 Anna           Arana                 101.64 -  367: 383   52
    9    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  428: 323  150
   10    19 Dorota         Rudzińska             100.00 -  372: 375   50
   11    17 Przemysław     Rybicki               129.65 -  282: 448   80
   12    25 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1007  / 11  91.55




	Patrycja Śliwińska 112.69 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Robert         Kamiński              126.02 -  298: 427   76
    2    19 Krzysztof      Bukowski              113.78 +  385: 339  164
    3    13 Maciej         Sancewicz             117.86 -  328: 373   68
    4    13 Paweł          Jackowski             137.98 -  313: 528   88
    5    24 Jerzy          Matyasik              119.37 -  348: 436   69
    6    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  532: 270  150
    7    19 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  399: 269  150
    8    16 Tomasz         Ruta                  114.39 +  376: 287  164
    9     9 Tomasz         Łapka                 117.82 -  315: 359   68
   10    12 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 +  459: 329  167
   11     9 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  333: 376   70
   12    15 Krzysztof      Langiewicz            126.42 +  486: 370  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1410  / 12 117.50




	Magdalena Kublik 112.41 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  316: 357   74
    2    16 Weronika       Rudnicka              116.43 -  341: 464   66
    3    20 Marek          Rogalski              115.85 -  379: 447   66
    4    23 Jerzy          Matyasik              119.37 +  476: 347  169
    5    19 Sylwia         Buks                  100.00 +  532: 253  150
    6    13 Tomasz         Ciejka                131.29 +  480: 350  181
    7     9 Tomasz         Łapka                 117.82 -  331: 470   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  7 110.57




	Jerzy Krzyżewski 111.07 Piasutno      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    20 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  304: 467   73
   10    25 PAUZA
   11    19 Jerzy          Matyasik              119.37 -  350: 380   69
   12    22 Sylwia         Buks                  100.00 +  388: 350  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     292  /  3  97.33




	Urszula Solarska 108.14 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grzegorz       Koczkodon             124.14 -  364: 389   74
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 -  325: 410   67
    3    22 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 -  335: 395   73
    4    24 Piotr          Jakubiak              112.86 -  299: 482   63
    5    25 PAUZA
    6    23 Paweł          Morga                 104.36 +  389: 351  154
    7    20 Jerzy          Matyasik              119.37 +  454: 349  169
    8    18 Maciej         Sancewicz             117.86 -  329: 378   68
    9    18 Joanna         Ostrowska             117.95 -  312: 442   68
   10    20 Adam           Janicki               105.73 +  398: 328  156
   11    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  411: 306  150
   12    18 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 -  380: 502   67
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1109  / 11 100.82




	Adam Janicki 105.73 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  419: 256  150
    9    16 Małgorzata     Sulejewska            127.90 -  361: 430   78
   10    20 Urszula        Solarska              108.14 -  328: 398   58
   11    18 Jarosław       Puchalski             123.22 +  380: 365  173
   12    19 Jarosław       Puchalski             123.22 -  327: 423   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     532  /  5 106.40




	Paweł Morga 104.36 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Mariusz        Margalski             134.36 -  259: 326   84
    2    23 Tomasz         Ruta                  114.39 +  406: 245  164
    3    14 Jarosław       Puchalski             123.22 -  338: 424   73
    4    16 Przemysław     Rybicki               129.65 -  335: 368   80
    5    23 Joanna         Ostrowska             117.95 -  400: 425   68
    6    23 Urszula        Solarska              108.14 -  351: 389   58
    7    23 Mariola        Osajda-Matczak        116.85 -  256: 370   67
    8    24 Blanka         Zwolińska             100.00 -  291: 310   50
    9    25 PAUZA
   10    21 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  316: 284  150
   11    20 Jarosław       Sobczak               114.25 -  294: 531   64
   12    23 Anna           Szyperska             100.00 +  401: 361  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1008  / 11  91.64




	Anna Arana 101.64 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    20 Piotr          Jakubiak              112.86 +  383: 367  163
    9    19 Jerzy          Matyasik              119.37 -  360: 361   69
   10    23 Anna           Szyperska             100.00 +  440: 244  150
   11    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  302: 358   50
   12    20 Tomasz         Ruta                  114.39 -  296: 411   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     496  /  5  99.20




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Rafał          Wesołowski            122.04 -  248: 437   72
    2    25 PAUZA
    3    18 Miłosz         Wrzałek               139.63 -  292: 460   90
    4    21 Daniel         Janus                 120.56 -  340: 358   71
    5    21 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  407: 338  178
    6    19 Tomasz         Łapka                 117.82 -  357: 449   68
    7    22 Maciej         Sancewicz             117.86 -  296: 452   68
    8    22 Adam           Janicki               105.73 -  256: 419   56
    9    22 Piotr          Jakubiak              112.86 -  323: 428   63
   10    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  418: 290  150
   11    21 Marek          Rogalski              115.85 -  309: 463   66
   12    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  391: 247  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1032  / 11  93.82




	Sylwia Buks 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Jarosław       Puchalski             123.22 +  396: 371  173
    2     3 Piotr          Pietuchowski          138.50 -  268: 481   89
    3    15 Grzegorz       Kurowski              124.23 -  271: 498   74
    4    18 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  245: 479   64
    5    19 Magdalena      Kublik                112.41 -  253: 532   62
    6    25 PAUZA
    7    21 Daniel         Janus                 120.56 -  280: 327   71
    8    23 Zbigniew       Rybak                 100.00 +  317: 286  150
    9    21 Marek          Rogalski              115.85 -  239: 401   66
   10    22 Tomasz         Ruta                  114.39 -  363: 415   64
   11    23 Anna           Arana                 101.64 +  358: 302  152
   12    22 Jerzy          Krzyżewski            111.07 -  350: 388   61
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1026  / 11  93.27




	Jan  Olek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Andrzej        Rechowicz             123.70 +  411: 369  174
    2     1 Marek          Dudkiewicz            127.70 -  317: 436   78
    3    19 Mariusz        Sylwestrzuk           120.10 -  283: 344   70
    4    15 Marek          Rogalski              115.85 -  338: 347   66
    5    22 Blanka         Zwolińska             100.00 +  438: 287  150
    6    18 Jarosław       Olek                  113.93 -  268: 365   64
    7    18 Małgorzata     Sulejewska            127.90 -  372: 409   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     680  /  7  97.14




	Dorota Rudzińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  378: 288  150
   10    19 Piotr          Jakubiak              112.86 +  375: 372  163
   11    16 Krzysztof      Bukowski              113.78 -  339: 382   64
   12    21 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  314: 374   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     427  /  4 106.75




	Zbigniew Rybak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Andrzej        Kwiatkowski           123.47 +  380: 338  173
    2     7 Krzysztof      Mówka                 141.62 -  319: 439   92
    3    10 Małgorzata     Sulejewska            127.90 +  322: 309  178
    4    12 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  370: 460   74
    5    15 Przemysław     Rybicki               129.65 -  292: 388   80
    6    17 Marek          Rogalski              115.85 -  291: 389   66
    7    19 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  269: 399   63
    8    23 Sylwia         Buks                  100.00 -  286: 317   50
    9    23 Anna           Szyperska             100.00 +  459: 241  150
   10    21 Paweł          Morga                 104.36 -  284: 316   54
   11    25 PAUZA
   12    21 Dorota         Rudzińska             100.00 +  374: 314  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1130  / 11 102.73




	Anna Szyperska 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 PAUZA
    2    12 Robert         Kamiński              126.02 -  369: 401   76
    3    17 Jarosław       Sobczak               114.25 -  322: 392   64
    4    20 Tomasz         Ciejka                131.29 -  345: 451   81
    5    20 Piotr          Jakubiak              112.86 -  336: 412   63
    6    22 Małgorzata     Sulejewska            127.90 -  390: 492   78
    7    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  317: 255  150
    8    21 Jerzy          Matyasik              119.37 -  362: 416   69
    9    23 Zbigniew       Rybak                 100.00 -  241: 459   50
   10    23 Anna           Arana                 101.64 -  244: 440   52
   11    22 Tomasz         Ruta                  114.39 +  375: 355  164
   12    23 Paweł          Morga                 104.36 -  361: 401   54
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     901  / 11  81.91




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Daniel         Janus                 120.56 -  317: 388   71
    2    15 Andrzej        Rechowicz             123.70 -  197: 471   74
    3    24 Tomasz         Łapka                 117.82 -  294: 418   68
    4    25 PAUZA
    5    22 Jan            Olek                  100.00 -  287: 438   50
    6    24 Patrycja       Śliwińska             112.69 -  270: 532   63
    7    24 Anna           Szyperska             100.00 -  255: 317   50
    8    24 Paweł          Morga                 104.36 +  310: 291  154
    9    24 Dorota         Rudzińska             100.00 -  288: 378   50
   10    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  290: 418   50
   11    24 Urszula        Solarska              108.14 -  306: 411   58
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  247: 391   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     738  / 11  67.09


Wyniki poszczególnych rund turnieju IV Mistrzostwa Milanówka "Truskawki w Milanówku"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Mariusz        Sylwestrzuk           456: 450
   2 Sławomir       Piotrowski           - Stanisław      Rydzik                259: 510
   3 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              451: 367
   4 Joanna         Ostrowska            - Mariusz        Skrobosz              297: 457
   5 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Sancewicz             429: 340
   6 Tomasz         Łapka                - Tomasz         Zwoliński             284: 391
   7 Piotr          Pietuchowski         - Mariola        Osajda-Matczak        480: 305
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Paweł          Jackowski             337: 313
   9 Robert         Kuszpit              - Weronika       Rudnicka              413: 368
  10 Marek          Rogalski             - Michał         Alabrudziński         337: 440
  11 Mariusz        Margalski            - Paweł          Morga                 326: 259
  12 Tomasz         Ruta                 - Tomasz         Ciejka                339: 434
  13 Przemysław     Rybicki              - Jarosław       Sobczak               461: 340
  14 Jarosław       Olek                 - Małgorzata     Sulejewska            408: 342
  15 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Bukowski              547: 351
  16 Piotr          Jakubiak             - Krzysztof      Langiewicz            281: 353
  17 Robert         Kamiński             - Patrycja       ¦liwińska             427: 298
  18 Magdalena      Kublik               - Grzegorz       Kurowski              316: 357
  19 Grzegorz       Koczkodon            - Urszula        Solarska              389: 364
  20 Jan            Olek                 - Andrzej        Rechowicz             411: 369
  21 Andrzej        Kwiatkowski          - Zbigniew       Rybak                 338: 380
  22 Sylwia         Buks                 - Jarosław       Puchalski             396: 371
  23 Rafał          Wesołowski           - Katarzyna      Bogusławska           437: 248
  24 Blanka         Zwolińska            - Daniel         Janus                 317: 388
  25 Anna           Szyperska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Olek                 - Marek          Dudkiewicz            317: 436
   2 Stanisław      Rydzik               - Jarosław       Olek                  552: 288
   3 Piotr          Pietuchowski         - Sylwia         Buks                  481: 268
   4 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               386: 322
   5 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             323: 479
   6 Daniel         Janus                - Kazimierz.Jr   Merklejn              315: 389
   7 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Mówka                 319: 439
   8 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Kurowski              401: 394
   9 Krzysztof      Langiewicz           - Rafał          Wesołowski            531: 314
  10 Tomasz         Ciejka               - Krzysztof      Sporczyk              253: 423
  11 Mariusz        Margalski            - Miłosz         Wrzałek               478: 306
  12 Anna           Szyperska            - Robert         Kamiński              369: 401
  13 Mariusz        Sylwestrzuk          - Robert         Kuszpit               379: 426
  14 Jarosław       Puchalski            - Marek          Rogalski              386: 382
  15 Andrzej        Rechowicz            - Blanka         Zwolińska             471: 197
  16 Weronika       Rudnicka             - Magdalena      Kublik                464: 341
  17 Paweł          Jackowski            - Jerzy          Matyasik              537: 317
  18 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        325: 410
  19 Patrycja       ¦liwińska            - Krzysztof      Bukowski              385: 339
  20 Małgorzata     Sulejewska           - Joanna         Ostrowska             475: 200
  21 Maciej         Sancewicz            - Tomasz         Łapka                 425: 374
  22 Jarosław       Sobczak              - Piotr          Jakubiak              397: 348
  23 Paweł          Morga                - Tomasz         Ruta                  406: 245
  24 Sławomir       Piotrowski           - Andrzej        Kwiatkowski           384: 276
  25 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Stanisław      Rydzik                484: 326
   2 Robert         Kuszpit              - Marek          Dudkiewicz            364: 432
   3 Robert         Kamiński             - Piotr          Pietuchowski          394: 291
   4 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Margalski             476: 350
   5 Tomasz         Zwoliński            - Krzysztof      Langiewicz            372: 411
   6 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Sporczyk              357: 391
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Paweł          Jackowski             412: 369
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Andrzej        Rechowicz             324: 345
   9 Daniel         Janus                - Weronika       Rudnicka              338: 465
  10 Małgorzata     Sulejewska           - Zbigniew       Rybak                 309: 322
  11 Jarosław       Olek                 - Przemysław     Rybicki               405: 365
  12 Tomasz         Ciejka               - Mariusz        Skrobosz              359: 380
  13 Patrycja       ¦liwińska            - Maciej         Sancewicz             328: 373
  14 Paweł          Morga                - Jarosław       Puchalski             338: 424
  15 Grzegorz       Kurowski             - Sylwia         Buks                  498: 271
  16 Rafał          Wesołowski           - Sławomir       Piotrowski            452: 276
  17 Jarosław       Sobczak              - Anna           Szyperska             392: 322
  18 Miłosz         Wrzałek              - Katarzyna      Bogusławska           460: 292
  19 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jan            Olek                  344: 283
  20 Magdalena      Kublik               - Marek          Rogalski              379: 447
  21 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Jakubiak              391: 348
  22 Andrzej        Kwiatkowski          - Urszula        Solarska              395: 335
  23 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Ruta                  323: 367
  24 Blanka         Zwolińska            - Tomasz         Łapka                 294: 418
  25 Joanna         Ostrowska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Kazimierz.Jr   Merklejn              473: 363
   2 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              394: 328
   3 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Alabrudziński         266: 427
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Stanisław      Rydzik                272: 492
   5 Weronika       Rudnicka             - Jarosław       Puchalski             412: 368
   6 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          425: 393
   7 Grzegorz       Kurowski             - Mariusz        Margalski             386: 401
   8 Tomasz         Zwoliński            - Grzegorz       Koczkodon             309: 455
   9 Maciej         Sancewicz            - Rafał          Wesołowski            317: 395
  10 Robert         Kuszpit              - Jarosław       Sobczak               358: 423
  11 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Olek                  488: 295
  12 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             370: 460
  13 Paweł          Jackowski            - Patrycja       ¦liwińska             528: 313
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Mariusz        Sylwestrzuk           405: 398
  15 Marek          Rogalski             - Jan            Olek                  347: 338
  16 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Morga                 368: 335
  17 Tomasz         Ruta                 - Małgorzata     Sulejewska            382: 279
  18 Krzysztof      Bukowski             - Sylwia         Buks                  479: 245
  19 Tomasz         Łapka                - Sławomir       Piotrowski            405: 302
  20 Anna           Szyperska            - Tomasz         Ciejka                345: 451
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Daniel         Janus                 340: 358
  22 Mariola        Osajda-Matczak       - Joanna         Ostrowska             341: 264
  23 Jerzy          Matyasik             - Magdalena      Kublik                347: 476
  24 Urszula        Solarska             - Piotr          Jakubiak              299: 482
  25 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marek          Dudkiewicz            402: 263
   2 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Mówka                 265: 458
   3 Weronika       Rudnicka             - Mariusz        Skrobosz              324: 463
   4 Krzysztof      Langiewicz           - Miłosz         Wrzałek               300: 386
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Mariusz        Margalski             299: 440
   6 Andrzej        Rechowicz            - Jarosław       Sobczak               447: 346
   7 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Robert         Kamiński              433: 346
   8 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Sporczyk              314: 397
   9 Tomasz         Łapka                - Paweł          Jackowski             281: 314
  10 Piotr          Pietuchowski         - Tomasz         Zwoliński             437: 409
  11 Grzegorz       Kurowski             - Maciej         Sancewicz             348: 302
  12 Robert         Kuszpit              - Andrzej        Kwiatkowski           378: 342
  13 Krzysztof      Bukowski             - Daniel         Janus                 412: 328
  14 Jarosław       Puchalski            - Jarosław       Olek                  355: 251
  15 Zbigniew       Rybak                - Przemysław     Rybicki               292: 388
  16 Tomasz         Ruta                 - Marek          Rogalski              410: 297
  17 Tomasz         Ciejka               - Mariola        Osajda-Matczak        432: 338
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Sławomir       Piotrowski            331: 257
  19 Sylwia         Buks                 - Magdalena      Kublik                253: 532
  20 Piotr          Jakubiak             - Anna           Szyperska             412: 336
  21 Małgorzata     Sulejewska           - Katarzyna      Bogusławska           338: 407
  22 Jan            Olek                 - Blanka         Zwolińska             438: 287
  23 Joanna         Ostrowska            - Paweł          Morga                 425: 400
  24 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       ¦liwińska             436: 348
  25 Urszula        Solarska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Krzysztof      Mówka                 409: 432
   2 Marek          Dudkiewicz           - Mariusz        Skrobosz              386: 409
   3 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Margalski             500: 386
   4 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               464: 372
   5 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              378: 494
   6 Rafał          Wesołowski           - Piotr          Pietuchowski          348: 371
   7 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             373: 476
   8 Jarosław       Sobczak              - Weronika       Rudnicka              328: 418
   9 Jarosław       Puchalski            - Grzegorz       Kurowski              298: 340
  10 Robert         Kamiński             - Grzegorz       Koczkodon             295: 419
  11 Krzysztof      Langiewicz           - Krzysztof      Bukowski              329: 338
  12 Tomasz         Ruta                 - Robert         Kuszpit               263: 425
  13 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Ciejka                480: 350
  14 Daniel         Janus                - Mariusz        Sylwestrzuk           409: 431
  15 Piotr          Jakubiak             - Andrzej        Kwiatkowski           369: 429
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Zwoliński             371: 373
  17 Marek          Rogalski             - Zbigniew       Rybak                 389: 291
  18 Jarosław       Olek                 - Jan            Olek                  365: 268
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Tomasz         Łapka                 357: 449
  20 Maciej         Sancewicz            - Joanna         Ostrowska             340: 365
  21 Sławomir       Piotrowski           - Jerzy          Matyasik              367: 372
  22 Małgorzata     Sulejewska           - Anna           Szyperska             492: 390
  23 Paweł          Morga                - Urszula        Solarska              351: 389
  24 Patrycja       ¦liwińska            - Blanka         Zwolińska             532: 270
  25 Sylwia         Buks                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 361: 437
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Rechowicz             267: 361
   3 Mariusz        Skrobosz             - Michał         Alabrudziński         341: 503
   4 Paweł          Jackowski            - Grzegorz       Koczkodon             351: 408
   5 Mariusz        Margalski            - Marek          Dudkiewicz            481: 260
   6 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kuszpit               383: 386
   7 Weronika       Rudnicka             - Krzysztof      Langiewicz            324: 413
   8 Miłosz         Wrzałek              - Grzegorz       Kurowski              480: 323
   9 Magdalena      Kublik               - Tomasz         Łapka                 331: 470
  10 Jarosław       Puchalski            - Stanisław      Rydzik                393: 387
  11 Marek          Rogalski             - Mariusz        Sylwestrzuk           293: 443
  12 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Bukowski              461: 353
  13 Tomasz         Ciejka               - Andrzej        Kwiatkowski           427: 411
  14 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Ruta                  368: 342
  15 Jarosław       Olek                 - Rafał          Wesołowski            289: 362
  16 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Zwoliński             417: 516
  17 Joanna         Ostrowska            - Jarosław       Sobczak               357: 419
  18 Jan            Olek                 - Małgorzata     Sulejewska            372: 409
  19 Zbigniew       Rybak                - Patrycja       ¦liwińska             269: 399
  20 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              454: 349
  21 Sylwia         Buks                 - Daniel         Janus                 280: 327
  22 Maciej         Sancewicz            - Katarzyna      Bogusławska           452: 296
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Paweł          Morga                 370: 256
  24 Blanka         Zwolińska            - Anna           Szyperska             255: 317
  25 Sławomir       Piotrowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Rechowicz            - Krzysztof      Mówka                 370: 529
   2 Michał         Alabrudziński        - Miłosz         Wrzałek               561: 289
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kazimierz.Jr   Merklejn              432: 349
   4 Mariusz        Margalski            - Krzysztof      Sporczyk              268: 380
   5 Grzegorz       Koczkodon            - Robert         Kuszpit               438: 300
   6 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Bukowski              457: 442
   7 Grzegorz       Kurowski             - Piotr          Pietuchowski          329: 504
   8 Marek          Dudkiewicz           - Robert         Kamiński              411: 346
   9 Mariusz        Sylwestrzuk          - Przemysław     Rybicki               360: 337
  10 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            380: 328
  11 Tomasz         Zwoliński            - Jarosław       Sobczak               369: 313
  12 Krzysztof      Langiewicz           - Tomasz         Ciejka                371: 384
  13 Tomasz         Łapka                - Jarosław       Puchalski             521: 370
  14 Stanisław      Rydzik               - Daniel         Janus                 400:   1
  15 Małgorzata     Sulejewska           - Mariola        Osajda-Matczak        363: 363
  16 Patrycja       ¦liwińska            - Tomasz         Ruta                  376: 287
  17 Andrzej        Kwiatkowski          - Jarosław       Olek                  272: 368
  18 Maciej         Sancewicz            - Urszula        Solarska              378: 329
  19 Joanna         Ostrowska            - Marek          Rogalski              399: 343
  20 Anna           Arana                - Piotr          Jakubiak              383: 367
  21 Anna           Szyperska            - Jerzy          Matyasik              362: 416
  22 Adam           Janicki              - Katarzyna      Bogusławska           419: 256
  23 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Buks                  286: 317
  24 Paweł          Morga                - Blanka         Zwolińska             291: 310


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         497: 337
   2 Grzegorz       Koczkodon            - Andrzej        Rechowicz             345: 354
   3 Mariusz        Skrobosz             - Krzysztof      Sporczyk              325: 381
   4 Stanisław      Rydzik               - Paweł          Jackowski             393: 407
   5 Krzysztof      Bukowski             - Piotr          Pietuchowski          309: 453
   6 Przemysław     Rybicki              - Kazimierz.Jr   Merklejn              357: 413
   7 Robert         Kamiński             - Miłosz         Wrzałek               477: 315
   8 Marek          Dudkiewicz           - Krzysztof      Langiewicz            359: 421
   9 Tomasz         Łapka                - Patrycja       ¦liwińska             359: 315
  10 Grzegorz       Kurowski             - Weronika       Rudnicka              303: 368
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Jarosław       Puchalski             366: 348
  12 Jarosław       Sobczak              - Mariusz        Margalski             325: 391
  13 Tomasz         Zwoliński            - Rafał          Wesołowski            470: 258
  14 Tomasz         Ciejka               - Maciej         Sancewicz             296: 343
  15 Jarosław       Olek                 - Robert         Kuszpit               396: 426
  16 Adam           Janicki              - Małgorzata     Sulejewska            361: 430
  17 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Ruta                  350: 323
  18 Urszula        Solarska             - Joanna         Ostrowska             312: 442
  19 Anna           Arana                - Jerzy          Matyasik              360: 361
  20 Jerzy          Krzyżewski           - Andrzej        Kwiatkowski           304: 467
  21 Marek          Rogalski             - Sylwia         Buks                  401: 239
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Piotr          Jakubiak              323: 428
  23 Anna           Szyperska            - Zbigniew       Rybak                 241: 459
  24 Dorota         Rudzińska            - Blanka         Zwolińska             378: 288
  25 Paweł          Morga                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Mówka                 388: 397
   2 Andrzej        Rechowicz            - Michał         Alabrudziński         271: 434
   3 Piotr          Pietuchowski         - Mariusz        Sylwestrzuk           441: 376
   4 Robert         Kuszpit              - Paweł          Jackowski             399: 408
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Miłosz         Wrzałek               417: 418
   6 Marek          Dudkiewicz           - Tomasz         Zwoliński             388: 431
   7 Grzegorz       Koczkodon            - Krzysztof      Langiewicz            468: 289
   8 Tomasz         Łapka                - Robert         Kamiński              358: 388
   9 Maciej         Sancewicz            - Mariusz        Skrobosz              392: 458
  10 Tomasz         Ciejka               - Weronika       Rudnicka              340: 273
  11 Mariusz        Margalski            - Małgorzata     Sulejewska            366: 331
  12 Patrycja       ¦liwińska            - Mariola        Osajda-Matczak        459: 329
  13 Jerzy          Matyasik             - Joanna         Ostrowska             386: 387
  14 Jarosław       Sobczak              - Stanisław      Rydzik                338: 466
  15 Krzysztof      Bukowski             - Grzegorz       Kurowski              412: 478
  16 Rafał          Wesołowski           - Przemysław     Rybicki               406: 382
  17 Jarosław       Puchalski            - Andrzej        Kwiatkowski           388: 424
  18 Jarosław       Olek                 - Marek          Rogalski              378: 285
  19 Dorota         Rudzińska            - Piotr          Jakubiak              375: 372
  20 Adam           Janicki              - Urszula        Solarska              328: 398
  21 Zbigniew       Rybak                - Paweł          Morga                 284: 316
  22 Tomasz         Ruta                 - Sylwia         Buks                  415: 363
  23 Anna           Arana                - Anna           Szyperska             440: 244
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Blanka         Zwolińska             418: 290
  25 Jerzy          Krzyżewski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Tomasz         Zwoliński             293: 445
   2 Michał         Alabrudziński        - Grzegorz       Koczkodon             448: 316
   3 Piotr          Pietuchowski         - Krzysztof      Sporczyk              411: 378
   4 Paweł          Jackowski            - Andrzej        Rechowicz             491: 292
   5 Mariusz        Skrobosz             - Mariusz        Margalski             345: 434
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz.Jr   Merklejn              433: 312
   7 Miłosz         Wrzałek              - Marek          Dudkiewicz            373: 382
   8 Grzegorz       Kurowski             - Tomasz         Łapka                 429: 342
   9 Patrycja       ¦liwińska            - Mariusz        Sylwestrzuk           333: 376
  10 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Langiewicz            473: 376
  11 Robert         Kamiński             - Maciej         Sancewicz             440: 425
  12 Weronika       Rudnicka             - Jarosław       Olek                  402: 258
  13 Małgorzata     Sulejewska           - Tomasz         Ciejka                292: 448
  14 Rafał          Wesołowski           - Joanna         Ostrowska             487: 271
  15 Stanisław      Rydzik               - Mariola        Osajda-Matczak        428: 371
  16 Dorota         Rudzińska            - Krzysztof      Bukowski              339: 382
  17 Piotr          Jakubiak             - Przemysław     Rybicki               282: 448
  18 Adam           Janicki              - Jarosław       Puchalski             380: 365
  19 Jerzy          Krzyżewski           - Jerzy          Matyasik              350: 380
  20 Jarosław       Sobczak              - Paweł          Morga                 531: 294
  21 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Bogusławska           463: 309
  22 Anna           Szyperska            - Tomasz         Ruta                  375: 355
  23 Anna           Arana                - Sylwia         Buks                  302: 358
  24 Blanka         Zwolińska            - Urszula        Solarska              306: 411
  25 Zbigniew       Rybak                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Go¶ć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         323: 356
   2 Paweł          Jackowski            - Piotr          Pietuchowski          342: 288
   3 Tomasz         Zwoliński            - Mariusz        Margalski             350: 345
   4 Mariusz        Skrobosz             - Grzegorz       Koczkodon             508: 261
   5 Robert         Kamiński             - Robert         Kuszpit               383: 339
   6 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Sylwestrzuk           385: 363
   7 Tomasz         Ciejka               - Weronika       Rudnicka              377: 325
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Stanisław      Rydzik                542: 340
   9 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            400: 461
  10 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Łapka                 362: 354
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Grzegorz       Kurowski              359: 373
  12 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            464: 306
  13 Krzysztof      Bukowski             - Przemysław     Rybicki               490: 380
  14 Maciej         Sancewicz            - Jarosław       Sobczak               412: 321
  15 Krzysztof      Langiewicz           - Patrycja       ¦liwińska             370: 486
  16 Jerzy          Matyasik             - Marek          Rogalski              428: 330
  17 Małgorzata     Sulejewska           - Jarosław       Olek                  378: 285
  18 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        380: 502
  19 Adam           Janicki              - Jarosław       Puchalski             327: 423
  20 Anna           Arana                - Tomasz         Ruta                  296: 411
  21 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 314: 374
  22 Jerzy          Krzyżewski           - Sylwia         Buks                  388: 350
  23 Paweł          Morga                - Anna           Szyperska             401: 361
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Blanka         Zwolińska             391: 247
  25 Piotr          Jakubiak             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 30-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             148.80  28867  194
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             145.14  11321   78
   3 Kamil Górka                    Kraków               144.50  27455  190
   4 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 143.68  28017  195
   5 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.63  18098  126
   6 Dariusz Dzierża                Londyn               143.49   5596   39
   7 Stanisław Rydzik               Warszawa             143.29  27225  190
   8 Michał Makowski                Warszawa             142.87  12430   87
   9 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.19  26589  187
  10 Mariusz Skrobosz               Warszawa             141.80  26942  190
  11 Dariusz Kosz                   Nysa                 141.69  26213  185
  12 Krzysztof Obremski             Legnica              141.23  27963  198
  13 Mateusz Żbikowski              Warszawa             140.89  27474  195
  14 Marek Syczuk                   Warszawa             140.83   7464   53
  15 Tomasz Zwoliński               Skierdy              140.77  27732  197
  16 Jakub Zaryński                 Świnoujście          140.77  25057  178
  17 Justyna Górka                  Kraków               140.07  27314  195
  18 Michał Alabrudziński           Włocławek            140.06  27031  193
  19 Bartosz Morawski               Gliwice              139.60  10191   73
  20 Dawid Pikul                    Poznań               139.25  26458  190
  21 Piotr Pietuchowski             Białystok            139.10  27403  197
  22 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.96  27654  199
  23 Miłosz Wrzałek                 Reda                 138.53  26321  190
  24 Szymon Fidziński               Warszawa             138.21   9951   72
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             138.21  26950  195
  26 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       137.96  26902  195
  27 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      137.79   4547   33
  28 Sławomir Kucia                 Krosno               137.70  14458  105
  29 Andrzej Oleksiak               Ostróda              136.11  25724  189
  30 Radosław Konca                 Warszawa             135.79   7061   52
  31 Wojciech Zemło                 Łódź                 135.69  26189  193
  32 Przemysław Herdzina            Kraków               135.66  24148  178
  33 Mariusz Margalski              Pieczyska            135.05  22418  166
  34 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             134.84  14563  108
  35 Rafał Lenartowski              Gdynia               134.80  26555  197
  36 Maciej Czupryniak              Milanówek            134.78   7817   58
  37 Radosław Jachna                Łódź                 134.64   7540   56
  38 Filip Warzecha                 Gdynia               134.21   9126   68
  39 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     134.15  11269   84
  40 Marek Reda                     Wołomin              133.94  26387  197
  41 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  133.94  25046  187
  42 Jakub Szymczak                 Łódź                 133.27  20524  154
  43 Wojciech Sołdan                Rumia                132.43  25030  189
  44 Rafał Dąbrowski                Ostróda              132.38  26475  200
  45 Aleksander Puchalski           Włocławek            132.31  16406  124
  46 Tomasz Ciejka                  Kraków               132.12  25632  194
  47 Filip Sosin                    Warszawa             132.05   9904   75
  48 Irena Sołdan                   Rumia                131.87  24659  187
  49 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            131.84  25576  194
  50 Sergiusz Puchalski             Włocławek            131.65   6056   46
  51 Maciej Perzyński               Piła                 131.62  13425  102
  52 Patryk Gadus                   Pszczew              131.10  15601  119
  53 Łukasz Bobowski                Suchedniów           130.79  24327  186
  54 Marek Dudkiewicz               Milanówek            130.34  25546  196
  55 Andrzej Rakoczy                Kraków               130.33   7559   58
  56 Grzegorz Święcki               Białystok            129.87   5974   46
  57 Jan Kozłowski                  Kraków               129.56  13474  104
  58 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  129.55  12566   97
  59 Adam Klimont                   Wałcz                129.44  25758  199
  60 Paweł Janaś                    Głogów               129.42  25625  198
  61 Tomasz Suchanek                Wrocław              129.41  24976  193
  62 Maciej Michalak                Łódź                 129.27  14349  111
  63 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          129.21  24680  191
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               129.20  13437  104
  65 Marcin Figiel                  Kraków               129.18   8397   65
  66 Marek Salamon                  Bytom                129.09  17169  133
  67 Przemysław Rybicki             Otwock               128.57  25328  197
  68 Artur Irzyk                    Kraków               128.55  13112  102
  69 Marek Roszak                   Poznań               128.40  24781  193
  70 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             127.64   7020   55
  71 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.61  11357   89
  72 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             127.54  17855  140
  73 Robert Kamiński                Warszawa             127.47  18611  146
  74 Małgorzata Sulejewska          Kraków               127.14  24029  189
  75 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.06  12833  101
  76 Grzegorz Kurowski              Warszawa             126.73  23826  188
  77 Robert Głowacki                Łódź                 126.63  24313  192
  78 Michał Ozimiński               Łódź                 126.59  24938  197
  79 Michał Trumpus                 Wrocław              126.47   4047   32
  80 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               126.22  13632  108
  81 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       126.10  12988  103
  82 Anita Bruska                   Gdynia               126.08  11473   91
  83 Joanna Juszczak                Warszawa             125.64  14197  113
  84 Kuba Koisar                    Warszawa             125.55  24858  198
  85 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              125.41  23953  191
  86 Artur Koszel                   Warszawa             125.12   8633   69
  87 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.89  24728  198
  88 Ewa Ciszewska                  Katowice             124.73  22077  177
  89 Bogusław Szyszka               Oława                124.73  11849   95
  90 Dariusz Maciejuk               Warszawa             124.60  10716   86
  91 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.23   5963   48
  92 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              124.16   9933   80
  93 Andrzej Rechowicz              Katowice             124.12  23583  190
  94 Jolanta Chłopińska             Wałcz                124.07  24070  194
  95 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             124.07  24690  199
  96 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              124.02  23439  189
  97 Jacek Gasik                    Warszawa             123.93   3718   30
  98 Marek Róziecki                 Rybnik               123.64   4822   39
  99 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  123.24  23539  191
 100 Aleksandra Merklejn-Kaczanowska Szczecin             123.15  14039  114
 101 Dorota Zielińska               Piaseczno            122.84  10810   88
 102 Katarzyna Sołdan               Rumia                122.44  20814  170
 103 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.13   7328   60
 104 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            122.06  24168  198
 105 Leszek Stecuła                 Bytom                122.02   5247   43
 106 Mirosław Uglik                 Warszawa             121.93  23532  193
 107 Karol Waniek                   Wrocław              121.90  14140  116
 108 Jarosław Puchalski             Łódź                 121.64  14353  118
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             121.54  23092  190
 110 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  120.95  18989  157
 111 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.90  23454  194
 112 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         120.85  19698  163
 113 Maciej Rzychoń                 Katowice             120.61   9528   79
 114 Szymon Płachta                 Warszawa             120.51   5182   43
 115 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            120.32  17808  148
 116 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              120.23  11422   95
 117 Arkadiusz Biegun               Kraków               120.23  10941   91
 118 Agnieszka Krupka               Krosno               120.18  14902  124
 119 Bogusław Puchalski             Włocławek            120.13  10091   84
 120 Beata Wiączkowska              Wrocław              119.98  23156  193
 121 Andrzej Słapiński              Warszawa             119.95   4798   40
 122 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              119.81   6470   54
 123 Daniel Janus                   Wąchock              119.80  18808  157
 124 Lucyna Śniadach                Rumia                119.32  12409  104
 125 Jerzy Matyasik                 Kraków               119.12  23348  196
 126 Katarzyna Rosiek               Kraków               119.08   7145   60
 127 Piotr Rosół                    Warszawa             119.07   3572   30
 128 Michał Szymkowski              Wrocław              118.93   3568   30
 129 Jarosław Michalak              Łódź                 118.93  10347   87
 130 Paweł Kowalski                 Kutno                118.92  18313  154
 131 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       118.85  23176  195
 132 Joanna Ostrowska               Warszawa             118.68  22786  192
 133 Marta Dobrzańska               Kraków               118.62  13167  111
 134 Artur Tomczyk                  Piła                 118.51   4622   39
 135 Beata Piotrowska               Łódź                 118.43  22620  191
 136 Krzysztof Leśniak              Kraków               118.38  13969  118
 137 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  118.18  15481  131
 138 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       118.12   7914   67
 139 Michał Musielak                Bydgoszcz            118.08   4605   39
 140 Mikołaj Fidziński              Dębica               118.02   7317   62
 141 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            117.98  22888  194
 142 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              117.91  16743  142
 143 Weronika Rudnicka              Ustka                117.44  23371  199
 144 Andrzej Gostomski              Łódź                 117.42   3640   31
 145 Bartosz Orłowski               Bytom                117.42  17495  149
 146 Grzegorz Kwiecień              Kraków               117.32  16425  140
 147 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             117.25   7035   60
 148 Grzegorz Wilk                  Kraków               117.14   4920   42
 149 Jarosław Kamienik              Słupsk               117.07   4800   41
 150 Agnieszka Goniowska            Wrocław              117.04  19428  166
 151 Tomasz Łapka                   Opole                116.97  23044  197
 152 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           116.91  15432  132
 153 Dorota Maciejuk                Warszawa             116.91  10171   87
 154 Halina Roszak                  Poznań               116.90  15197  130
 155 Krzysztof Bukowski             Milanówek            116.87   3506   30
 156 Lucyna Korga                   Zabrze               116.69   4201   36
 157 Ryszard Żydaczewski            Lubin                116.69   4201   36
 158 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             116.53  22956  197
 159 Mateusz Borsuk                 Reda                 116.49   4310   37
 160 Walenty Siemaszko              Lipiany              116.48   5824   50
 161 Piotr Adamczyk                 Tarnów               116.38  12104  104
 162 Jarosław Żuliński              Szczecin             116.33   5584   48
 163 Janusz Krupiński               Bytom                116.32  10934   94
 164 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.24  22086  190
 165 Anna Dłużniewska               Warszawa             116.21   8251   71
 166 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 115.37   4730   41
 167 Rafał Matczak                  Milanówek            115.34   7151   62
 168 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.18   8984   78
 169 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             115.10  17956  156
 170 Tomasz Górka                   Łęczna               114.99  11384   99
 171 Anna Stefańska                 Łódź                 114.92  21949  191
 172 Marek Rogalski                 Warszawa             114.82  14812  129
 173 Grzegorz Pukniel               Lublin               114.82  21816  190
 174 Alina Białobrzewska            Gdynia               114.81  15040  131
 175 Jarosław Olek                  Warszawa             114.68   6422   56
 176 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            114.51  13512  118
 177 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             114.48  13967  122
 178 Mirosław Konsik                Gdańsk               114.41   3661   32
 179 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     114.37   6176   54
 180 Marcin Skowron                 Zabrze               114.37   6862   60
 181 Zdzisław Szota                 Warszawa             114.35  12921  113
 182 Bogusław Książek               Szczecin             114.30  18746  164
 183 Jarosław Sobczak               Warszawa             114.30  19431  170
 184 Stanisław Gasik                Warszawa             114.24  14509  127
 185 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           114.17   5480   48
 186 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       114.00  12540  110
 187 Jacek Pietruszka               Kraków               113.87  13437  118
 188 Alicja Kosińska                Szczecin             113.78   6713   59
 189 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             113.77   3413   30
 190 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.60  10678   94
 191 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     113.46  10665   94
 192 Piotr Madej                    Wrocław              113.41   6351   56
 193 Magdalena Kublik               Warszawa             113.28  21523  190
 194 Michał Kolaj                   Ostróda              113.15  19236  170
 195 Joanna Brychcy                 Katowice             112.99  21355  189
 196 Patrycja Śliwińska             Szczecin             112.89  22465  199
 197 Krystyna Augustyniak           Łódź                 112.57   8105   72
 198 Andrzej Kroc                   Łódź                 112.46  21368  190
 199 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  112.31  22461  200
 200 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  112.00   8400   75
 201 Rafał Skibicki                 Lębork               111.86  21812  195
 202 Monika Sadurska                Warszawa             111.84  15769  141
 203 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            111.82   8498   76
 204 Anna Kowalska-Demczyszyn       Bielsko Biała        111.67   5360   48
 205 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.30  14691  132
 206 Aleksander Puzyna              Warszawa             111.20   8451   76
 207 Teresa Zalewska                Racibórz             110.90   7874   71
 208 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.89  21623  195
 209 Małgorzata Jóźwiak             Iława                110.78  21603  195
 210 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             110.71  12732  115
 211 Czesław Grajewski              Choroszcz            110.48  11932  108
 212 Renata Andracka                Poznań               110.45   9388   85
 213 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              110.44   7952   72
 214 Sławomir Zabawa                Wałcz                110.43  12037  109
 215 Dominik Piasecki               Słupsk               110.24   9150   83
 216 Renata Kowalska                Bielsko Biała        110.20   4959   45
 217 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 110.18   3746   34
 218 Mariusz Makuch                 Zator                109.89   3956   36
 219 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             109.85  19664  179
 220 Łukasz Sornek                  Mikołów              109.79  13175  120
 221 Grażyna Wesołowska             Łódź                 109.79  15919  145
 222 Roman Figiel                   Zawichost            109.28   5136   47
 223 Rafał Stachowski               Police               109.23  12343  113
 224 Piotr Broda                    Sandomierz           108.97   4141   38
 225 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               108.69   9456   87
 226 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      108.44   5205   48
 227 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         108.43  19842  183
 228 Danuta Langiewicz              Ostróda              108.42  21359  197
 229 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              108.17  11141  103
 230 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 231 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             107.87   5070   47
 232 Karolina Drabik                Skarżysko            107.86   7550   70
 233 Urszula Solarska               Łódź                 107.78  21125  196
 234 Anna Niedzielko                Szczecin             107.68   6030   56
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    107.64   6028   56
 236 Tomasz Siwiński                Zawiercie            107.53  20968  195
 237 Monika Lewandowska             Warszawa             107.37   5476   51
 238 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 107.31  21355  199
 239 Łukasz Baranowski              Reda                 107.27  19631  183
 240 Kamil Kister                   Puławy               107.26   8688   81
 241 Małgorzata Sameryt             Warszawa             107.06   8886   83
 242 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.73  11847  111
 243 Jerzy Luter                    Bytom                106.65  19090  179
 244 Maciej Grąbczewski             Piła                 106.62   5544   52
 245 Monika Laskowska               Wrocław              106.40   9682   91
 246 Tomasz Smulewicz               Łódź                 106.34   3722   35
 247 Joanna Żłobicka                Wrocław              106.32  11270  106
 248 Kazimierz Merklejn             Szczecin             106.31  11163  105
 249 Anna Swoboda                   Wałbrzych            105.96   4980   47
 250 Radosław Sowiński              Warszawa             105.94   5615   53
 251 Jacek Nowak                    Szczecin             105.94   5509   52
 252 Daniel Tomczyk                 Piła                 105.79   8040   76
 253 Adam Janicki                   Łódź                 105.74  20620  195
 254 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     105.69   8878   84
 255 Jolanta Kosmowska              Warszawa             105.44   3374   32
 256 Grzegorz Bajer                 Łódź                 105.20  12939  123
 257 Mariusz Kubicki                Inowrocław           105.02   6196   59
 258 Przemysław Pawlic              Wrocław              105.01  21003  200
 259 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.98   8818   84
 260 Marianna Kozłowska             Białystok            104.00   8008   77
 261 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  103.97   3743   36
 262 Michał Puchowski               Izbicko              103.97   3327   32
 263 Paweł Michalski                Ksawerów             103.96   4990   48
 264 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   103.84  11526  111
 265 Jarosław Karp                  Jędrzejów            103.57   6732   65
 266 Ryszard Korpalski              Wójtowice            103.57  12428  120
 267 Małgorzata Sikora              Kraków               103.39   4239   41
 268 Michał Garnowski               Pasłęk               102.72   3698   36
 269 Anna Arana                     Warszawa             102.66  19711  192
 270 Piotr Szutenberg               Ustka                102.01   7651   75
 271 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 272 Wiesław Olewiński              Warszawa             101.81   5396   53
 273 Bartosz Pięta                  Swarzędz             101.64   4777   47
 274 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  101.17   6475   64
 275 Joanna Kubińska                Warszawa             101.05  10610  105
 276 Ziemowit Pazda                 Wrocław              100.84   7664   76
 277 Iza Kraj                       Warszawa             100.78   5543   55
 278 Marcin Resler                  Września             100.53   3016   30
 279 Dorota Stachowska              Wydartowo I          100.41   8535   85
 280 Sławomir Długosz               Ostróda              100.17  17931  179
 281 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 282 Rafał Świątek                  Wrocław              100.14   9413   94
 283 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.98   5999   60
 284 Grażyna Kula                   Sosnowiec             99.89   3496   35
 285 Jacek Dec                      Pszczew               99.71   7478   75
 286 Wojciech Gołęcki               Inowrocław            99.35  19076  192
 287 Hanna Gawłowska                Piła                  99.21   6548   66
 288 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk                99.16  10610  107
 289 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk                99.07  12086  122
 290 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław               98.75   3160   32
 291 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  98.67   7499   76
 292 Grażyna Cieślikowska           Racibórz              97.71   3420   35
 293 Zbigniew Rybak                 Warszawa              97.56   6244   64
 294 Mariusz Michalski              Inowrocław            96.64   4542   47
 295 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   96.21   3271   34
 296 Natalia Kosiba                 Warszawa              96.15   3269   34
 297 Agnieszka Kozak                Gdynia                96.09  16240  169
 298 Błażej Fidziński               Dębica                95.63   3347   35
 299 Jacek Cichecki                 Józefów               95.15   6756   71
 300 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 95.00   4370   46
 301 Katarzyna Dębska               Ostróda               94.80  11186  118
 302 Tomasz Lewiński                Wejherowo             94.65   4354   46
 303 Jakub Kraj                     Szczecin              94.36   4718   50
 304 Tomasz Silny                   Gdynia                94.21   9892  105
 305 Katarzyna Bogusławska          Piastów               94.13   8754   93
 306 Sandra Sekuła                  Szczecin              93.67   3091   33
 307 Marcin Radwański               Wrocław               92.70   6211   67
 308 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           91.69   5043   55
 309 Krzysztof Zawadzki             Sampława              91.48   7410   81
 310 Radosław Pastusiak             Sulęcin               91.12   7381   81
 311 Paweł Golubiński               Gdynia                89.86   4493   50
 312 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.66  11656  130
 313 Janina Grajewska               Choroszcz             89.63   3137   35
 314 Zygmunt Skwarek                Katowice              89.48   3937   44
 315 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.14   7131   80
 316 Anna Lenartowska               Gdynia                88.90   5156   58
 317 Radosław Więch                 Warszawa              88.83   4797   54
 318 Anna Szyperska                 Poznań                88.65   3280   37
 319 Wojciech Obremski              Legnica               88.28   5297   60
 320 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             88.24   5559   63
 321 Anna  Bogucka                  Wrocław               88.22   3617   41
 322 Sylwia Buks                    Warszawa              87.83  10715  122
 323 Piotr Szewczyk                 Skarżysko-Kamienna    87.23   3053   35
 324 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           85.78   7034   82
 325 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  85.18   9625  113
 326 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.70   3981   47
 327 Kamil Puton                    Ruda Śląska           84.42   2786   33
 328 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             84.10   4037   48
 329 Beata Sekuła                   Szczecin              84.10   4121   49
 330 Paulina Naplocha               Racibórz              80.05   6484   81
 331 Alicja Bielecka                Poznań                78.47   3688   47
 332 Blanka Zwolińska               Skierdy               75.63   8017  106
 333 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  74.94   2698   36
 334 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 335 Julia Solarska                 Łódź                  73.50   3822   52
 336 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       73.22   2929   40
 337 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 338 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.75   2168   32
 339 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   66.34   2919   44
 340 Mirosław Dejna                 Sampława              58.53   4507   77




Poczekalnia na dzień 30-05-2009

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jarosław Krzemiński            Tuchów               117.17   3398   29
   2 Iwona Kucia                    Krosno               115.52   3350   29
   3 Leszek Kilian                  Jaworzno              96.03   2785   29
   4 Dorota Patera                  Legnica               83.62   2425   29
   5 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            114.75   3213   28
   6 Marcin Łydka                   Jaworzno              60.25   1687   28
   7 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            117.19   3164   27
   8 Maciej Śliwa                   Zabrze               116.85   3155   27
   9 Krzysztof Jaworski             Warszawa             110.70   2989   27
  10 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  109.70   2962   27
  11 Piotr Chabowski                Piła                 105.70   2854   27
  12 Jan  Olek                      Warszawa             102.33   2763   27
  13 Andrzej Grabiński              Suchedniów           101.67   2745   27
  14 Jerzy Ciesielski               Łódź                  99.89   2697   27
  15 Barbara Turbo                  Szczecin             111.24   2781   25
  16 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             103.04   2576   25
  17 Tomasz Żbikowski               Warszawa             100.44   2511   25
  18 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              100.00   2500   25
  19 Sławomir Szymański             Szczecin              95.60   2390   25
  20 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            134.25   3222   24
  21 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  22 Michał Lipka                   Mielec               131.33   3152   24
  23 Sławomir Buk                   Gliwice              130.33   3128   24
  24 Katarzyna Małek                Mielec               125.88   3021   24
  25 Monika Dymek                   Ustka                117.08   2810   24
  26 Michał  Borejko                Wrocław              116.12   2787   24
  27 Andrzej Stańczyk               Kraków               115.92   2782   24
  28 Jan Ziółkowski                 Rumia                114.67   2752   24
  29 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            110.71   2657   24
  30 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  31 Paweł Jędryka                  Tarnów               109.04   2617   24
  32 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              108.79   2611   24
  33 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            107.58   2582   24
  34 Elżbieta Święcka               Białystok            106.71   2561   24
  35 Anna Andrzejczuk               Milanówek            105.96   2543   24
  36 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               104.25   2502   24
  37 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               103.46   2483   24
  38 Damian Chabrowski              Lublin               102.12   2451   24
  39 Tomasz Wiśniewski              Chełmża              100.92   2422   24
  40 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  41 Mariusz Niemczyk               Kraków               100.17   2404   24
  42 Michał Wodecki                 Skrzyszów             99.33   2384   24
  43 Iwona Rutkowska                Warszawa              98.46   2363   24
  44 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             98.00   2352   24
  45 Maria Jarosz                   Lublin                97.79   2347   24
  46 Bożena Guział                  Racibórz              97.04   2329   24
  47 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             96.75   2322   24
  48 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki   95.62   2295   24
  49 Magdalena Szymala              Lublin                94.88   2277   24
  50 Jan Lisiewski                  Piasutno              93.08   2234   24
  51 Marek Kocikowski               Ostróda               92.25   2214   24
  52 Edward Smołka                  Zabrze                92.08   2210   24
  53 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   88.71   2129   24
  54 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               85.00   2040   24
  55 Bartosz Klimczak               Mysiadło              81.08   1946   24
  56 Beata Kozłowska                Białystok             74.33   1784   24
  57 Dariusz Banaszek               Warszawa             132.74   3053   23
  58 Marek Swoboda                  Wałbrzych            106.61   2452   23
  59 Paweł Morga                    Warszawa             103.70   2385   23
  60 Małgorzata Supińska            Warszawa             103.26   2375   23
  61 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                  99.52   2289   23
  62 Zdzisław Parnicki              Słupsk                88.04   2025   23
  63 Mateusz Stańczyk               Tarnów                86.70   1994   23
  64 Barbara Żydaczewska            Lubin                 84.61   1946   23
  65 Michał Dulat                   Kraków                78.61   1808   23
  66 Małgorzata Baśko               Andrespol             75.22   1730   23
  67 Dorota Rudzińska               Warszawa             107.09   2356   22
  68 Ryszard Schwartz               Kąpino                84.18   1852   22
  69 Teresa Fortuna                 Lubin                116.70   2334   20
  70 Dariusz Zębek                  Olsztyn               82.60   1652   20
  71 Waldemar Dębski                Ostróda               63.35   1267   20
  72 Czesława Pawłowska             Wrocław              103.74   1971   19
  73 Kamil Tylmanowski              Brodnica              89.47   1700   19
  74 Jacek Karwowski                Płock                128.61   2315   18
  75 Andrzej Puchalski              Łódź                 112.06   2017   18
  76 Filip Dalecki                  Rumia                 88.33   1590   18
  77 Adam Kędzior                   Lublin                87.61   1577   18
  78 Anna Żyła                      Wrocław               80.28   1445   18
  79 Aldona Głośnicka               Ostróda               73.39   1321   18
  80 Krystyna Puchalska             Łódź                  75.76   1288   17
  81 Anna Czarnecka                 Zgierz               103.56   1657   16
  82 Łukasz Miłosz                  Warszawa              97.19   1555   16
  83 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   90.31   1445   16
  84 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  85 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  86 Łukasz Święcki                 Białystok            115.00   1725   15
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
  88 Michał Jaworek                 Zabrze               100.67   1510   15
  89 Jacek Góźdź                    Radom                 99.20   1488   15
  90 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
  91 Joanna Duda                    Zabrze                88.60   1329   15
  92 Magdalena Sulejewska           Kraków                73.00   1095   15
  93 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
  94 Marcin Białkowski              Piła                  97.29   1362   14
  95 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
  96 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
  97 Wojciech Zieliński             Szczecin             123.69   1608   13
  98 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski  112.85   1467   13
  99 Maciej Bukowski                Szczecin             110.38   1435   13
 100 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 101 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 102 Anna Chybowska                 Sochaczew            100.54   1307   13
 103 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 104 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 105 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           89.31   1161   13
 106 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 107 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 108 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 109 Maksymilian Kardas             Warszawa              73.77    959   13
 110 Michał Waszkiewicz             Warszawa             137.25   1647   12
 111 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 112 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 113 Piotr Domański                 Łódź                 126.33   1516   12
 114 Paweł Szulc                    Szczecin             124.67   1496   12
 115 Anna Stambulska                Kraków               123.33   1480   12
 116 Łukasz Bryła                   Mielec               122.25   1467   12
 117 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             121.00   1452   12
 118 Tomasz Lempart                 Kraków               119.75   1437   12
 119 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 120 Joanna Stępień                 Katowice             116.83   1402   12
 121 Beata Marynowicz               Racibórz             115.83   1390   12
 122 Leszek Jóźwik                  Szczecin             115.17   1382   12
 123 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  114.67   1376   12
 124 Maciej Stolarczyk              Zator                114.08   1369   12
 125 Leszek Dobrowolski             Wrocław              113.17   1358   12
 126 Karolina Rubaszewska           Wrocław              112.92   1355   12
 127 Anna Bargiel                   Ruda Śląska          111.25   1335   12
 128 Maciej Chmielowski             Kraków               110.75   1329   12
 129 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 130 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  108.83   1306   12
 131 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 132 Przemysław Pok                 Szczecin             108.00   1296   12
 133 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.92   1295   12
 134 Małgorzata Skubel              Nowa Sól             107.83   1294   12
 135 Tomasz Figiel                  Zawichost            106.67   1280   12
 136 Jacek Petrus                   Wrocław              106.00   1272   12
 137 Magdalena.Maja Rusak           Poznań               105.25   1263   12
 138 Angelika Zmitrowicz            Szczecin             105.00   1260   12
 139 Grzegorz Miecugow              Warszawa             104.17   1250   12
 140 Ewa Czerwoniec                 Warszawa             103.17   1238   12
 141 Bartek Kaczanowski             Szczecin             102.75   1233   12
 142 Anna Gorszka-Bilska            Przecław             102.42   1229   12
 143 Aleksandra Krencjasz           Łódź                 101.83   1222   12
 144 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 145 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            100.75   1209   12
 146 Tomasz Wieszczyk               Łódź                 100.17   1202   12
 147 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 148 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 149 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                99.00   1188   12
 150 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 151 Piotr Morawski                 Gdańsk                96.92   1163   12
 152 Andrzej Zając                  Jaworzno              96.83   1162   12
 153 Tomasz Dąbrowski               Ostróda               96.25   1155   12
 154 Joanna Regdos                  Kraków                96.17   1154   12
 155 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 156 Marcela Wołowiec               Gdynia                94.67   1136   12
 157 Marek Gutjar                   Starogard Gdański     94.42   1133   12
 158 Monika Jędryka                 Chrzanów              93.83   1126   12
 159 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 160 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 161 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  92.58   1111   12
 162 Zbyszek Donarski               Wejherowo             92.00   1104   12
 163 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 164 Szymon Stolarczyk              Zator                 90.92   1091   12
 165 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 166 Sławomir Rattay                Zgorzelec             90.58   1087   12
 167 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 168 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       89.92   1079   12
 169 Danuta Głowacka                Nowa Sól              89.92   1079   12
 170 Dominik Małocha                Demblin               89.83   1078   12
 171 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 172 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   89.17   1070   12
 173 Marta Bożemska                 Ustka                 88.67   1064   12
 174 Wacław Sarek                   Jaworzno              88.25   1059   12
 175 Piotr Narewski                 Gdańsk                83.92   1007   12
 176 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 177 Miłosz Cieszyński              Brodnica              81.42    977   12
 178 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 179 Leszek Katyński                Słupsk                76.25    915   12
 180 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 75.33    904   12
 181 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 182 Ewa Kujawska                   Poznań                71.58    859   12
 183 Mateusz Pawlaczyk              Ostróda               60.33    724   12
 184 Krzysztof Żurawski             Nowe Miasto Lubawsk  122.00   1342   11
 185 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  117.45   1292   11
 186 Bartosz Muszyński              Ustka                109.00   1199   11
 187 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 188 Piotr Sobociński               Inowrocław            95.91   1055   11
 189 Magda Klimek                   Brodnica              93.64   1030   11
 190 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 191 Michał Popiel                  Głogoczów             92.27   1015   11
 192 Maciej Pilc                    Poznań                90.09    991   11
 193 Filip Kopiczyński              Nowe Miasto Lubawsk   89.18    981   11
 194 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              89.00    979   11
 195 Robert Golonka                 Bielsko-Biała         86.45    951   11
 196 Klaudyna Hubeny                Łódź                  86.09    947   11
 197 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 198 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 199 Ewa Szewczyk                   Skarżysko-Kamienna    84.64    931   11
 200 Robert Wagner                  Wrocław               83.91    923   11
 201 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             83.64    920   11
 202 Jolanta Skrobisz               Warszawa              83.55    919   11
 203 Ewelina Tokarczyk              Bielsko-Biała         83.45    918   11
 204 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 205 Kuba Żuliński                  Przecław              83.00    913   11
 206 Barbara Belof                  Szwecja               82.55    908   11
 207 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 208 Aleksandra Sakuta              Wrocław               81.27    894   11
 209 Marta Łęgowska                 Inowrocław            80.36    884   11
 210 Gniewomir Białek               Dębica                80.27    883   11
 211 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 212 Ewa Jóźwiak                    Iława                 79.64    876   11
 213 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 214 Sylwia Łada                    Inowrocław            77.64    854   11
 215 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 216 Anna Kurpiel                   Warszawa              75.55    831   11
 217 Rafał Stachura                 Zator                 75.09    826   11
 218 Aneta Bugaj                    Zawiercie             74.45    819   11
 219 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 220 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 221 Bogumił Włodek                 Łódź                  72.36    796   11
 222 Wojciech Popiel                Głogoczów             71.82    790   11
 223 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 224 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 225 Mateusz Wasylko                Szczecin              70.09    771   11
 226 Piotr Kalus                    Chorzów               68.91    758   11
 227 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 228 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 229 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 230 Michał Mamoń                   Zator                 64.91    714   11
 231 Andrzej Stolot                 Zabrze                64.27    707   11
 232 Żaneta Cieślikowska            Racibórz              62.82    691   11
 233 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 234 Anna Kwiatkowska               Łódź                  54.00    594   11
 235 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 236 Paweł Bratuń                   Dąbrowa Górnicza     109.33    984    9
 237 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 238 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 239 Marlena Drgas                  Wrocław               64.78    583    9
 240 Filip Klar                     Mielec               123.00    984    8
 241 Joanna Julian                  Wrocław              106.12    849    8
 242 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 243 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych             98.38    787    8
 244 Paweł Opyc                     Warszawa              95.25    762    8
 245 Michał Gorlicki                Łódź                  90.00    720    8
 246 Romuald Owczarek               Wałbrzych             86.00    688    8
 247 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 248 Beata Błaszczyk                Łowicz                77.88    623    8
 249 Anna Chruścicka                Łódź                  75.50    604    8
 250 Adrian Fulczyk                 Mysłowice             73.00    584    8
 251 Bogdan Pokojski                Brwinów              105.86    741    7
 252 Marzena Mazur                  Warszawa             105.71    740    7
 253 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  104.00    728    7
 254 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 255 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 256 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 257 Wojciech Urbański              Warszawa              85.14    596    7
 258 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 259 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 260 Krzysztof Piotrowski           Modlin Twierdza       72.86    510    7
 261 Andrzej Wilk                   Zabrze                70.43    493    7
 262 Karol Koc                      Modlin Twierdza       70.29    492    7
 263 Mirosław Przepiórkowski        Inowrocław            69.57    487    7
 264 Kamila Górecka                 Łódź                  59.14    414    7
 265 Przemysław Szczepaniak         Szczecin              55.29    387    7
 266 Michał Patera                  Legnica               53.00    371    7
 267 Marta Sztajnert                Wisła                136.67    820    6
 268 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             135.00    810    6
 269 Grzegorz Lempkowski            Bielsko Biała        101.67    610    6
 270 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 271 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 272 Sylwia Pliszka                 Szczecin              95.83    575    6
 273 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 274 Zygmunt Sołtysiak              Piastów               93.00    558    6
 275 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 276 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 277 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 278 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 279 Tomasz Litman                  Szczecin              72.00    432    6
 280 Elvis Ziętal                   Ruda Śląska           66.17    397    6
 281 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 282 Damian Ziętal                  Ruda Śląska           60.83    365    6
 283 Marianna Rogala                Jaworzno              60.50    363    6
 284 Filip Pieczyński               Piastów               58.33    350    6
 285 Ewa Bator                      Bydgoszcz             58.17    349    6
 286 Krzysztof Kruk                 Łódź                 136.00    680    5
 287 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 288 Zuzanna Molak                  Warszawa              71.80    359    5
 289 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 290 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 291 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 292 Michał Cichy                   Katowice              87.25    349    4
 293 Stanisław Stolarczyk           Zator                 78.50    314    4
 294 Leszek Milewski                Nowe Miasto Lubawsk   75.00    300    4
 295 Paweł Kasprzak                 Warszawa              73.25    293    4
 296 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 297 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 298 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 299 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 300 Grzegorz Gardynik              Warszawa             136.00    408    3
 301 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 302 Agnieszka Pellowska            Słupsk                77.33    232    3
 303 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 304 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 305 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 306 Barbara Spodniewska            Tychy                 57.00    171    3
 307 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 308 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 309 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 310 Jan Staniewicz                 Lublin                62.50    125    2
 311 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 312 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 313 Walerian Pawlicki              Wrocław               75.00     75    1
 314 Tomasz  Jedynak                Majków                74.00     74    1
 315 Tomasz Maciąg                  Wrocław               73.00     73    1
 316 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 317 Krzysztof Wysoczański          Kraków                68.00     68    1
 318 Radosław Wodecki               Wrocław               67.00     67    1
 319 Mateusz Zgliński               Nowe Miasto Lubawsk   64.00     64    1
 320 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie