Rumia15
maja
Rumia 15-16 maja IX Mistrzostwa Wybrzeża
Milanówek22
maja
Milanówek 22-23 maja V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2010
Wrocław22
maja
Wrocław 22 maja Festiwal Scrabble – Siódemka w Empiku
Robert Kamiński górą !!!22 - 23 maja 2010 — V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRanking
galeria

V Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku” Milanówek, 22 - 23 maja 2010
Grand Prix 2010

Konkurs Relacja z turnieju


Robert Kamiński górą !!!Na jubileuszowe V Mistrzostwa Milanówka i słodziutkie truskawki przyjechało 57 zawodników, w tym jedyny debiutant — Włodzimierz Wapniarz z Milanówka. Turniej rozgrywano w odświeżonej sali Milanowskiego Centrum Kultury. Rozgrywki były bardzo wyrównane i przyniosły kilka niespodzianek jak i rozczarowań z osiągniętych wyników. Troje graczy przez cały turniej przewodziło stawce graczy i mimo kilku porażek cały czas plasowali się w czołówce turnieju. Marek Dudkiewicz z Milanówka, Robert Kamiński z Warszawy i Stanisław Rydzik również z Warszawy z każdą rundą zmieniali się prowadzeniem w turnieju. Przed ostatnią rundą stawka była na tyle wyrównana, że teoretyczne na tryumf w V Mistrzostwach Milanówka miało szansę sześciu zawodników.

Ostatecznie zmagania wygrał Robert Kamiński, który wyprzedził Kazimierza Merklejna ze Szczecina i Marka Dudkiewicza. Stanisławowi Rydzikowi pozostała nagroda jubileuszowa za zajęcie piątego miejsca. Jak przystało na turniej w Milanówku, organizatorzy nagrodzili osobę, która wykonała najlepszy "skok tygrysa": najlepszą pozycję w stosunku do numeru startowego uzyskała Dorota Rudzińska z Warszawy ( poprawa o 24 miejsca ).

Podczas turnieju organizatorzy — Mariola Osajda-Matczak i Marek Dudkiewicz — zapewnili stały dostęp do smakowitych przekąsek z truskawkami włącznie. Nagrody dla tryumfatorów turnieju i osób zajmujących kolejne miejsca premiowane nagrodami wręczali: Dyrektor Milanowskiego Centrum Kultury Anna Osiadacz oraz Burmistrz Milanówka Jerzy Wysocki.

Wielkie podziękowania należą się sponsorom Burmistrzowi i MCK, organizatorom oraz Włodzimierzowi Filipiakowi i Grzegorzowi Lawendowskiemu z MCK.

ps. Wiadomość z ostatniej chwili — już przygotowywane są sadzonki truskawek na przyszłoroczne zbiory ;-)
relacja: Andrzej Gostomski
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
IV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
III Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
II Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuotwarty (liczba miejsc ograniczona do 90)
Sposób rozgrywania- liczba rund: 12
- system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
Miejsce rozgrywekMilanowskie Centrum Kultury
Milanówek, ul. Kościelna 3
Obrońca tytułuMichał Alabrudziński
SędziaAndrzej Gostomski
HarmonogramSobota, 22 maja (7 rund)
11:30 — rozpoczęcie turnieju
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
19:30 — zakończenie gier

Niedziela, 23 maja (5 rund)
09:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:40 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe- 15 zł (14 zł + 1 zł na cele statutowe PFS) za dzień
- członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 10 zł za dzień
- młodzież szkolna — 5 zł za dzień (do liceum włącznie)
- debiutanci — bez opłat
DojazdZ Warszawy (stacja PKP Śródmieście) tzw. Kolejami Mazowieckimi w kierunku Żyrardów-Skierniewice (nie na Sochaczew!); dojazd trwa ok. 30 minut + 5 minut na dojście do celu
WyżywienieMożliwość zamówienia obiadu w sobotę (w formularzu zgłoszeniowym) – cena 20,00 zł (rosół z makaronem + kotlet de volaille z ziemniakami i wiosenną surówką);
w pobliżu również bar wietnamski, naleśnikarnia i kebaby
NoclegiHotelik Ania, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 22 755 52 13; http://hotelik.waw.pl/
Uwaga! Rezerwacja na hasło: turniej Scrabble
pokoje dwuosobowe z łazienkami
koszty noclegu: 1 osoba w dwójce – 120,00 zł za dobę; 2 osoby – 140,00 zł (śniadanie płatne dodatkowo – 15,00 zł)
Brak restauracji
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Inne noclegi:
Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305
pokoje dwu- i trzyosobowe z łazienkami
koszt noclegu za 1 osobę – 50,00 zł; za pokój dwuosobowy — 100,00 zł;
brak śniadań; dostępny sklep na stacji benzynowej
zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
pokój jednoosobowy z łazienką – 150,00 zł (w cenie śniadanie); pokój dwuosobowy z łazienką i ze śniadaniem — 200,00 zł
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/index.html
pok. jednoosobowy – 100,00 zł; dwuosobowy – 150,00 (pokoje z łazienką);
w cenie śniadanie
Uwaga! Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry
NagrodyPuchary i nagrody pieniężne dla trzech pierwszych zawodników (500, 300, 100 zł) oraz najlepszego zawodnika z Milanówka (50 zł)
Dodatkowe nagrody za: 5. miejsce w turnieju oraz tzw. skok tygrysa
Poza tym wiele atrakcyjnych nagród rzeczowych
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki :)
OrganizatorzyMariola Osajda-Matczak — tel. 602 679 422, mariolaosajda@wp.pl
Marek Dudkiewicz — tel. 605 093 407, marek@dudkiewicz-milanowa.pl
SponsorzyBurmistrz Miasta Milanówka — Jerzy Wysocki
Milanowskie Centrum Kultury


Wyniki turnieju V Mistrzostwa Milanówka - "Truskawki w Milanówku"

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Robert          Kamiński             Warszawa               124.11     10.0     4740     1974      522
  2 Kazimierz.Jr    Merklejn             Szczecin               146.85      9.0     4738     1820      428
  3 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              124.71      9.0     4658     1852      311
  4 Przemysław      Herdzina             Kraków                 132.83      8.5     4963     1713      694
  5 Stanisław       Rydzik               Warszawa               138.35      8.0     5231     1726      739
  6 Paweł           Jackowski            Warszawa               135.67      8.0     5000     1659      250
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               143.08      8.0     4994     1653      473
  8 Justyna         Górka                Kraków                 136.78      8.0     4874     1739      498
  9 Michał          Alabrudziński        Włocławek              138.49      8.0     4873     1655      572
 10 Tomasz          Łapka                Opole                  118.89      8.0     4658     1682      156
 11 Michał          Musielak             Bydgoszcz              126.84      8.0     4534     1678      309
 12 Przemysław      Rybicki              Otwock                 124.44      7.5     4770     1758      389
 13 Piotr           Jakubiak             Żyrardów               126.13      7.0     4960     1586      400
 14 Ryszard         Dębski               Biała Podlaska         126.70      7.0     4939     1562      521
 15 Kamil           Górka                Kraków                 143.17      7.0     4903     1603       55
 16 Miłosz          Wrzałek              Reda                   141.29      7.0     4703     1490      217
 17 Jerzy           Matyasik             Kraków                 115.54      7.0     4648     1532      126
 18 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                143.17      7.0     4639     1534      -97
 19 Marek           Reda                 Wołomin                134.53      7.0     4598     1617      130
 20 Dorota          Rudzińska            Warszawa               106.23      7.0     4505     1633      -36
 21 Marek           Charytoniuk          Biała Podlaska         129.76      7.0     4482     1556      101
 22 Jarosław        Sobczak              Warszawa               121.60      7.0     4310     1563       28
 23 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               122.83      6.0     4887     1461      776
 24 Patrycja        Śliwińska            Szczecin               116.41      6.0     4635     1427      606
 25 Magdalena       Kublik               Warszawa               113.19      6.0     4584     1494       34
 26 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             132.99      6.0     4576     1523      -34
 27 Kamil           Kister               Puławy                 121.61      6.0     4528     1426      -34
 28 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              119.68      6.0     4428     1472      134
 29 Renata          Andracka             Zwola                  110.36      6.0     4415     1426      237
 30 Weronika        Rudnicka             Ustka                  129.18      6.0     4355     1494     -330
 31 Piotr           Broda                Sandomierz             109.11      6.0     4338     1493     -170
 32 Marek           Rogalski             Warszawa               119.31      6.0     4204     1447     -453
 33 Adam            Janicki              Łódź                   109.98      6.0     4184     1336      174
 34 Andrzej         Rechowicz            Katowice               120.78      5.5     4518     1452      -23
 35 Rafał           Matczak              Milanówek              133.02      5.5     4475     1427     -155
 36 Wojciech        Urbański             Warszawa               100.00      5.5     4348     1376     -232
 37 Rafał           Wesołowski           Warszawa               121.08      5.0     4651     1279      230
 38 Urszula         Solarska             Łódź                   101.17      5.0     4521     1269     -129
 39 Mikołaj         Fidziński            Dębica                 118.07      5.0     4470     1348     -128
 40 Jarosław        Puchalski            Łódź                   120.86      5.0     4425     1336       14
 41 Monika          Lewandowska          Warszawa               104.56      5.0     4363     1301     -307
 42 Zbigniew        Rybak                Warszawa               108.12      5.0     4307     1271      256
 43 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              117.37      5.0     4263     1321      -79
 44 Edward          Stefaniak            Biała Podlaska         114.81      5.0     4151     1393     -208
 45 Jacek           Pietruszka           Kraków                 115.62      5.0     4095     1368     -153
 46 Piotr           Pietuchowski         Białystok              135.64      5.0     3517     1213       73
 47 Zofia           Górka                Łęczna                 100.00      4.5     4025     1062      -44
 48 Maria           Pokorska             Warszawa               100.00      4.5     3907     1115     -242
 49 Joanna          Ostrowska            Warszawa               116.54      4.0     4476     1209       82
 50 Dariusz         Jarosławski          Ełk                    100.00      3.5     4136      979     -365
 51 Radosław        Więch                Warszawa               103.04      3.5     4112      945       28
 52 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                100.00      3.5     4054     1023        0
 53 Blanka          Zwolińska            Skierdy                100.00      3.5     3873      959      132
 54 Błażej          Fidziński            Dębica                 100.00      3.0     4183     1042      130
 55 Robert          Kuszpit              Biała Podlaska         136.09      3.0     4158      995      -99
 56 Mariusz         Sylwestrzuk          Warszawa               121.40      1.0     1640      485     -264
 57 Włodzimierz     Wapniarz             Milanówek              100.00      0.5     1691      630    -3843
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju V Mistrzostwa Milanówka - "Truskawki w Milanówku"



	Kazimierz.Jr Merklejn 146.85 Szczecin               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  422: 406  171
    2    13 Wojciech       Urbański              100.00 +  446: 325  150
    3     2 Kamil          Górka                 143.17 +  524: 394  193
    4     2 Robert         Kamiński              124.11 -  292: 367   74
    5     4 Łukasz         Bobowski              132.99 +  401: 301  183
    6     5 Przemysław     Rybicki               124.44 -  365: 379   74
    7     5 Renata         Andracka              110.36 +  391: 375  160
    8     4 Jarosław       Sobczak               121.60 +  409: 286  172
    9     5 Krzysztof      Mówka                 143.08 +  337: 334  193
   10     3 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  324: 379   75
   11     1 Stanisław      Rydzik                138.35 +  412: 370  188
   12     2 Justyna        Górka                 136.78 +  415: 394  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1820  / 12 151.67




	Tomasz Zwoliński 143.17 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  385: 354  170
    2     5 Magdalena      Kublik                113.19 +  432: 390  163
    3     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -  387: 475   73
    4    12 Weronika       Rudnicka              129.18 +  401: 320  179
    5    10 Piotr          Jakubiak              126.13 -  360: 489   76
    6    13 Edward         Stefaniak             114.81 -  369: 381   65
    7    19 Patrycja       |liwińska             116.41 +  388: 373  166
    8    15 Dorota         Rudzińska             106.23 -  347: 408   56
    9    15 Mariusz        Sylwestrzuk           121.40 +  339: 327  171
   10    14 Joanna         Ostrowska             116.54 +  444: 416  167
   11     6 Przemysław     Rybicki               124.44 +  371: 352  174
   12     9 Przemysław     Rybicki               124.44 -  416: 451   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 12 127.83




	Kamil Górka 143.17 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Marek          Rogalski              119.31 +  425: 295  169
    2    11 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  378: 299  168
    3     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  394: 524   97
    4    13 Piotr          Broda                 109.11 +  445: 347  159
    5     6 Marek          Reda                  134.53 +  508: 395  185
    6     3 Dorota         Rudzińska             106.23 +  352: 318  156
    7     2 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  361: 503   75
    8     3 Edward         Stefaniak             114.81 +  432: 272  165
    9     4 Przemysław     Rybicki               124.44 +  462: 417  174
   10     2 Stanisław      Rydzik                138.35 -  385: 536   88
   11     3 Robert         Kamiński              124.11 -  380: 464   74
   12     6 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  381: 478   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1603  / 12 133.58




	Krzysztof Mówka 143.08 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Tomasz         Łapka                 118.89 +  423: 372  169
    2    12 Przemysław     Rybicki               124.44 -  356: 426   74
    3    16 Piotr          Broda                 109.11 -  376: 381   59
    4    21 Rafał          Matczak               133.02 -  383: 473   83
    5    22 Błażej         Fidziński             100.00 +  419: 313  150
    6    19 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  541: 365  150
    7    11 Magdalena      Kublik                113.19 +  451: 389  163
    8     9 Jerzy          Matyasik              115.54 +  459: 373  166
    9     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  334: 337   97
   10     9 Jacek          Pietruszka            115.62 +  357: 329  166
   11     9 Łukasz         Bobowski              132.99 +  417: 382  183
   12     6 Kamil          Górka                 143.17 +  478: 381  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 12 137.75




	Miłosz Wrzałek 141.29 Reda                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mikołaj        Fidziński             118.07 -  284: 316   68
    2    24 Urszula        Solarska              101.17 -  376: 574   51
    3    27 Maria          Pokorska              100.00 +  457: 307  150
    4    22 Andrzej        Rechowicz             120.78 -  358: 426   71
    5    24 Robert         Kuszpit               136.09 -  417: 468   86
    6    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  437: 367  150
    7    21 Weronika       Rudnicka              129.18 +  338: 337  179
    8    19 Monika         Lewandowska           104.56 +  409: 280  155
    9    14 Piotr          Broda                 109.11 +  463: 348  159
   10    10 Rafał          Matczak               133.02 +  424: 362  183
   11    12 Marek          Rogalski              119.31 +  401: 317  169
   12     8 Tomasz         Łapka                 118.89 -  339: 384   69
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1490  / 12 124.17




	Michał Alabrudziński 138.49 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 -  359: 378   67
    2    22 Marek          Rogalski              119.31 +  463: 325  169
    3    12 Marek          Charytoniuk           129.76 -  399: 412   80
    4    17 Monika         Lewandowska           104.56 +  464: 435  155
    5    11 Jarosław       Puchalski             120.86 +  469: 384  171
    6     7 Marek          Reda                  134.53 -  315: 378   85
    7    12 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  401: 314  158
    8    11 Mariusz        Sylwestrzuk           121.40 +  401: 283  171
    9     8 Edward         Stefaniak             114.81 +  345: 303  165
   10     7 Piotr          Jakubiak              126.13 -  383: 390   76
   11    10 Jarosław       Sobczak               121.60 +  389: 348  172
   12     7 Piotr          Pietuchowski          135.64 +  485: 351  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1655  / 12 137.92




	Stanisław Rydzik 138.35 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             116.54 +  460: 335  167
    2     3 Dorota         Rudzińska             106.23 +  539: 310  156
    3     1 Justyna        Górka                 136.78 +  503: 352  187
    4     1 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  419: 437   75
    5     2 Robert         Kamiński              124.11 +  422: 384  174
    6     2 Jacek          Pietruszka            115.62 +  371: 345  166
    7     1 Przemysław     Rybicki               124.44 +  376: 327  174
    8     1 Piotr          Pietuchowski          135.64 -  380: 427   86
    9     2 Michał         Musielak              126.84 +  489: 274  177
   10     2 Kamil          Górka                 143.17 +  536: 385  193
   11     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  370: 412   97
   12     1 Robert         Kamiński              124.11 -  366: 504   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1726  / 12 143.83




	Justyna Górka 136.78 Kraków  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Patrycja       |liwińska             116.41 +  393: 365  166
    2     4 Ryszard        Dębski                126.70 +  414: 312  177
    3     1 Stanisław      Rydzik                138.35 -  352: 503   88
    4     7 Piotr          Pietuchowski          135.64 -  401: 405   86
    5    17 Weronika       Rudnicka              129.18 +  497: 316  179
    6     9 Łukasz         Bobowski              132.99 -  371: 497   83
    7    14 Jarosław       Puchalski             120.86 +  434: 275  171
    8    12 Renata         Andracka              110.36 +  384: 311  160
    9     9 Marek          Reda                  134.53 +  413: 339  185
   10     6 Jarosław       Sobczak               121.60 +  472: 293  172
   11     2 Marek          Dudkiewicz            124.71 +  349: 345  175
   12     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  394: 415   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1739  / 12 144.92




	Robert Kuszpit 136.09 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jacek          Pietruszka            115.62 -  284: 427   66
    2    25 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -  359: 363   70
    3    22 Andrzej        Rechowicz             120.78 =  390: 390  121
    4    23 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  330: 335   50
    5    24 Miłosz         Wrzałek               141.29 +  468: 417  191
    6    22 Marek          Charytoniuk           129.76 -  309: 367   80
    7    24 Mikołaj        Fidziński             118.07 -  304: 506   68
    8    26 Weronika       Rudnicka              129.18 -  348: 349   79
    9    29 PAUZA
   10    25 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 -  341: 350   67
   11    27 Błażej         Fidziński             100.00 +  397: 351  150
   12    27 Radosław       Więch                 103.04 -  328: 402   53
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     995  / 11  90.45




	Paweł Jackowski 135.67 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jerzy          Matyasik              115.54 +  448: 379  166
    2     7 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  378: 367  167
    3     7 Przemysław     Rybicki               124.44 -  411: 418   74
    4     6 Marek          Reda                  134.53 -  369: 380   85
    5    13 Rafał          Matczak               133.02 -  376: 438   83
    6    18 Piotr          Broda                 109.11 +  426: 403  159
    7    17 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  512: 503  171
    8    10 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  431: 293  170
    9     7 Dorota         Rudzińska             106.23 +  539: 328  156
   10     1 Robert         Kamiński              124.11 +  398: 376  174
   11     4 Michał         Musielak              126.84 -  288: 472   77
   12     5 Ryszard        Dębski                126.70 +  424: 393  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1659  / 12 138.25




	Piotr Pietuchowski 135.64 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4     7 Justyna        Górka                 136.78 +  405: 401  187
    5     8 Jarosław       Sobczak               121.60 +  470: 358  172
    6     4 Robert         Kamiński              124.11 -  341: 390   74
    7     6 Jacek          Pietruszka            115.62 +  452: 254  166
    8     1 Stanisław      Rydzik                138.35 +  427: 380  188
    9     3 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  356: 361   75
   10     5 Przemysław     Herdzina              132.83 -  317: 446   83
   11    11 Marek          Charytoniuk           129.76 +  398: 369  180
   12     7 Michał         Alabrudziński         138.49 -  351: 485   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1213  /  9 134.78




	Marek Reda 134.53 Wołomin                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Edward         Stefaniak             114.81 +  440: 321  165
    2     8 Robert         Kamiński              124.11 -  326: 370   74
    3    18 Monika         Lewandowska           104.56 +  397: 355  155
    4     6 Paweł          Jackowski             135.67 +  380: 369  186
    5     6 Kamil          Górka                 143.17 -  395: 508   93
    6     7 Michał         Alabrudziński         138.49 +  378: 315  188
    7     4 Piotr          Jakubiak              126.13 +  437: 347  176
    8     6 Przemysław     Rybicki               124.44 -  287: 447   74
    9     9 Justyna        Górka                 136.78 -  339: 413   87
   10    16 Piotr          Broda                 109.11 +  426: 249  159
   11     8 Ryszard        Dębski                126.70 -  306: 403   77
   12    11 Łukasz         Bobowski              132.99 +  487: 371  183
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 12 134.75




	Rafał Matczak 133.02 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Magdalena      Kublik                113.19 -  322: 459   63
    2    18 Tomasz         Łapka                 118.89 +  367: 363  169
    3    15 Renata         Andracka              110.36 -  279: 445   60
    4    21 Krzysztof      Mówka                 143.08 +  473: 383  193
    5    13 Paweł          Jackowski             135.67 +  438: 376  186
    6     8 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  371: 340  173
    7     7 Przemysław     Herdzina              132.83 =  380: 380  133
    8     7 Michał         Musielak              126.84 -  369: 382   77
    9    11 Kamil          Kister                121.61 -  308: 409   72
   10    10 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  362: 424   91
   11    23 Adam           Janicki               109.98 -  368: 374   60
   12    23 Maria          Pokorska              100.00 +  438: 295  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Łukasz Bobowski 132.99 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Renata         Andracka              110.36 +  399: 339  160
    2     1 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  462: 336  173
    3     3 Jarosław       Sobczak               121.60 +  456: 348  172
    4     3 Przemysław     Rybicki               124.44 -  267: 404   74
    5     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  301: 401   97
    6     9 Justyna        Górka                 136.78 +  497: 371  187
    7     9 Dorota         Rudzińska             106.23 +  374: 340  156
    8     5 Przemysław     Herdzina              132.83 -  342: 446   83
    9     6 Ryszard        Dębski                126.70 -  299: 427   77
   10    15 Patrycja       |liwińska             116.41 +  426: 294  166
   11     9 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  382: 417   93
   12    11 Marek          Reda                  134.53 -  371: 487   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1523  / 12 126.92




	Przemysław Herdzina 132.83 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Adam           Janicki               109.98 +  407: 317  160
    2    15 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  422: 400  171
    3     6 Weronika       Rudnicka              129.18 +  463: 347  179
    4     4 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -  342: 380   73
    5     7 Dorota         Rudzińska             106.23 -  346: 387   56
    6    12 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  461: 344  150
    7     7 Rafał          Matczak               133.02 =  380: 380  133
    8     5 Łukasz         Bobowski              132.99 +  446: 342  183
    9     1 Robert         Kamiński              124.11 -  392: 419   74
   10     5 Piotr          Pietuchowski          135.64 +  446: 317  186
   11     5 Kamil          Kister                121.61 +  447: 324  172
   12     4 Piotr          Jakubiak              126.13 +  411: 312  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1713  / 12 142.75




	Marek Charytoniuk 129.76 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Piotr          Broda                 109.11 +  341: 332  159
    2    10 Jacek          Pietruszka            115.62 -  368: 404   66
    3    12 Michał         Alabrudziński         138.49 +  412: 399  188
    4     9 Magdalena      Kublik                113.19 -  343: 417   63
    5    12 Ryszard        Dębski                126.70 -  409: 421   77
    6    22 Robert         Kuszpit               136.09 +  367: 309  186
    7    13 Rafał          Wesołowski            121.08 +  361: 358  171
    8    14 Tomasz         Łapka                 118.89 -  358: 405   69
    9    19 Wojciech       Urbański              100.00 +  357: 309  150
   10    18 Mariusz        Sylwestrzuk           121.40 +  387: 300  171
   11    11 Piotr          Pietuchowski          135.64 -  369: 398   86
   12    12 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  410: 329  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1556  / 12 129.67




	Weronika Rudnicka 129.18 Ustka                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  381: 367  158
    2     6 Rafał          Wesołowski            121.08 +  358: 348  171
    3     6 Przemysław     Herdzina              132.83 -  347: 463   83
    4    12 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  320: 401   93
    5    17 Justyna        Górka                 136.78 -  316: 497   87
    6    20 Tomasz         Łapka                 118.89 -  348: 399   69
    7    21 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  337: 338   91
    8    26 Robert         Kuszpit               136.09 +  349: 348  186
    9    23 Joanna         Ostrowska             116.54 -  347: 477   67
   10    24 Urszula        Solarska              101.17 +  414: 401  151
   11    22 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  464: 350  171
   12    19 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  374: 296  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Michał Musielak 126.84 Bydgoszcz                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Dorota         Rudzińska             106.23 -  345: 396   56
    2    26 Maria          Pokorska              100.00 +  488: 228  150
    3    11 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  375: 362  170
    4    10 Jarosław       Puchalski             120.86 +  365: 357  171
    5     3 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  375: 293  173
    6     1 Marek          Dudkiewicz            124.71 +  385: 285  175
    7     3 Robert         Kamiński              124.11 -  340: 366   74
    8     7 Rafał          Matczak               133.02 +  382: 369  183
    9     2 Stanisław      Rydzik                138.35 -  274: 489   88
   10     4 Ryszard        Dębski                126.70 +  379: 353  177
   11     4 Paweł          Jackowski             135.67 +  472: 288  186
   12     3 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  354: 439   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Ryszard Dębski 126.70 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Monika         Lewandowska           104.56 +  459: 295  155
    2     4 Justyna        Górka                 136.78 -  312: 414   87
    3    17 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  405: 359  168
    4    14 Wojciech       Urbański              100.00 -  433: 450   50
    5    12 Marek          Charytoniuk           129.76 +  421: 409  180
    6    10 Kamil          Kister                121.61 -  379: 514   72
    7    16 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  394: 316  150
    8    13 Marek          Rogalski              119.31 +  560: 253  169
    9     6 Łukasz         Bobowski              132.99 +  427: 299  183
   10     4 Michał         Musielak              126.84 -  353: 379   77
   11     8 Marek          Reda                  134.53 +  403: 306  185
   12     5 Paweł          Jackowski             135.67 -  393: 424   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 12 130.17




	Piotr Jakubiak 126.13 Żyrardów                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Radosław       Więch                 103.04 +  494: 357  153
    2     2 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  327: 385   75
    3    13 Jarosław       Puchalski             120.86 -  397: 400   71
    4    18 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  533: 344  168
    5    10 Tomasz         Zwoliński             143.17 +  489: 360  193
    6     6 Magdalena      Kublik                113.19 +  498: 284  163
    7     4 Marek          Reda                  134.53 -  347: 437   85
    8     8 Kamil          Kister                121.61 -  373: 442   72
    9    12 Tomasz         Łapka                 118.89 +  429: 389  169
   10     7 Michał         Alabrudziński         138.49 +  390: 383  188
   11     7 Jerzy          Matyasik              115.54 +  371: 368  166
   12     4 Przemysław     Herdzina              132.83 -  312: 411   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1586  / 12 132.17




	Marek Dudkiewicz 124.71 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Urszula        Solarska              101.17 +  398: 355  151
    2     2 Piotr          Jakubiak              126.13 +  385: 327  176
    3     4 Kamil          Kister                121.61 +  399: 375  172
    4     1 Stanisław      Rydzik                138.35 +  437: 419  188
    5     1 Przemysław     Rybicki               124.44 +  385: 369  174
    6     1 Michał         Musielak              126.84 -  285: 385   77
    7     2 Kamil          Górka                 143.17 +  503: 361  193
    8     2 Robert         Kamiński              124.11 -  342: 373   74
    9     3 Piotr          Pietuchowski          135.64 +  361: 356  186
   10     3 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 +  379: 324  197
   11     2 Justyna        Górka                 136.78 -  345: 349   87
   12     3 Michał         Musielak              126.84 +  439: 354  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1852  / 12 154.33




	Przemysław Rybicki 124.44 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Wojciech       Urbański              100.00 =  355: 355  100
    2    12 Krzysztof      Mówka                 143.08 +  426: 356  193
    3     7 Paweł          Jackowski             135.67 +  418: 411  186
    4     3 Łukasz         Bobowski              132.99 +  404: 267  183
    5     1 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  369: 385   75
    6     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 +  379: 365  197
    7     1 Stanisław      Rydzik                138.35 -  327: 376   88
    8     6 Marek          Reda                  134.53 +  447: 287  185
    9     4 Kamil          Górka                 143.17 -  417: 462   93
   10     8 Kamil          Kister                121.61 +  425: 330  172
   11     6 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  352: 371   93
   12     9 Tomasz         Zwoliński             143.17 +  451: 416  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1758  / 12 146.50




	Robert Kamiński 124.11 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Maria          Pokorska              100.00 +  374: 282  150
    2     8 Marek          Reda                  134.53 +  370: 326  185
    3     5 Jacek          Pietruszka            115.62 +  353: 337  166
    4     2 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 +  367: 292  197
    5     2 Stanisław      Rydzik                138.35 -  384: 422   88
    6     4 Piotr          Pietuchowski          135.64 +  390: 341  186
    7     3 Michał         Musielak              126.84 +  366: 340  177
    8     2 Marek          Dudkiewicz            124.71 +  373: 342  175
    9     1 Przemysław     Herdzina              132.83 +  419: 392  183
   10     1 Paweł          Jackowski             135.67 -  376: 398   86
   11     3 Kamil          Górka                 143.17 +  464: 380  193
   12     1 Stanisław      Rydzik                138.35 +  504: 366  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1974  / 12 164.50




	Andrzej Kwiatkowski 122.83 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  596:  74  150
    2     1 Łukasz         Bobowski              132.99 -  336: 462   83
    3     8 Tomasz         Zwoliński             143.17 +  475: 387  193
    4     4 Przemysław     Herdzina              132.83 +  380: 342  183
    5     3 Michał         Musielak              126.84 -  293: 375   77
    6     8 Rafał          Matczak               133.02 -  340: 371   83
    7    15 Marek          Rogalski              119.31 -  325: 376   69
    8    18 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  626: 315  150
    9    13 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -  380: 426   70
   10    11 Tomasz         Łapka                 118.89 -  351: 364   69
   11    14 Magdalena      Kublik                113.19 +  416: 261  163
   12    15 Rafał          Wesołowski            121.08 +  369: 358  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1461  / 12 121.75




	Kamil Kister 121.61 Puławy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  411: 376  150
    2    14 Zofia          Górka                 100.00 +  422: 351  150
    3     4 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  375: 399   75
    4    11 Dorota         Rudzińska             106.23 -  302: 346   56
    5    19 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  359: 301  171
    6    10 Ryszard        Dębski                126.70 +  514: 379  177
    7     8 Edward         Stefaniak             114.81 -  328: 424   65
    8     8 Piotr          Jakubiak              126.13 +  442: 373  176
    9    11 Rafał          Matczak               133.02 +  409: 308  183
   10     8 Przemysław     Rybicki               124.44 -  330: 425   74
   11     5 Przemysław     Herdzina              132.83 -  324: 447   83
   12    10 Jerzy          Matyasik              115.54 -  312: 433   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Jarosław Sobczak 121.60 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Blanka         Zwolińska             100.00 +  427: 193  150
    2     9 Jarosław       Puchalski             120.86 +  363: 346  171
    3     3 Łukasz         Bobowski              132.99 -  348: 456   83
    4     8 Renata         Andracka              110.36 +  323: 302  160
    5     8 Piotr          Pietuchowski          135.64 -  358: 470   86
    6    11 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  343: 307  158
    7    10 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  402: 299  170
    8     4 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  286: 409   97
    9    10 Magdalena      Kublik                113.19 +  344: 341  163
   10     6 Justyna        Górka                 136.78 -  293: 472   87
   11    10 Michał         Alabrudziński         138.49 -  348: 389   88
   12    14 Wojciech       Urbański              100.00 +  475: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1563  / 12 130.25




	Mariusz Sylwestrzuk 121.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    8    11 Michał         Alabrudziński         138.49 -  283: 401   88
    9    15 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  327: 339   93
   10    18 Marek          Charytoniuk           129.76 -  300: 387   80
   11    20 Edward         Stefaniak             114.81 +  374: 347  165
   12    20 Piotr          Broda                 109.11 -  356: 430   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     485  /  5  97.00




	Rafał Wesołowski 121.08 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  449: 360  150
    2     6 Weronika       Rudnicka              129.18 -  348: 358   79
    3    14 Dorota         Rudzińska             106.23 -  409: 412   56
    4    19 Edward         Stefaniak             114.81 -  325: 468   65
    5    23 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  457: 305  168
    6    17 Monika         Lewandowska           104.56 +  450: 310  155
    7    13 Marek          Charytoniuk           129.76 -  358: 361   80
    8    17 Jarosław       Puchalski             120.86 -  294: 401   71
    9    20 Maria          Pokorska              100.00 +  453: 335  150
   10    12 Magdalena      Kublik                113.19 +  394: 370  163
   11    13 Tomasz         Łapka                 118.89 -  356: 372   69
   12    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -  358: 369   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1279  / 12 106.58




	Jarosław Puchalski 120.86 Łódˇ                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Błażej         Fidziński             100.00 +  361: 314  150
    2     9 Jarosław       Sobczak               121.60 -  346: 363   72
    3    13 Piotr          Jakubiak              126.13 +  400: 397  176
    4    10 Michał         Musielak              126.84 -  357: 365   77
    5    11 Michał         Alabrudziński         138.49 -  384: 469   88
    6    23 Zofia          Górka                 100.00 +  376: 278  150
    7    14 Justyna        Górka                 136.78 -  275: 434   87
    8    17 Rafał          Wesołowski            121.08 +  401: 294  171
    9    16 Jerzy          Matyasik              115.54 -  382: 387   66
   10    17 Krzysztof      Sporczyk              119.68 +  413: 310  170
   11    15 Patrycja       |liwińska             116.41 -  359: 360   66
   12    17 Magdalena      Kublik                113.19 -  371: 440   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Andrzej Rechowicz 120.78 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  406: 422   97
    2    15 Przemysław     Herdzina              132.83 -  400: 422   83
    3    22 Robert         Kuszpit               136.09 =  390: 390  136
    4    22 Miłosz         Wrzałek               141.29 +  426: 358  191
    5    19 Kamil          Kister                121.61 -  301: 359   72
    6    21 Joanna         Ostrowska             116.54 +  445: 315  167
    7    17 Paweł          Jackowski             135.67 -  503: 512   86
    8    21 Zbigniew       Rybak                 108.12 -  348: 401   58
    9    24 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  305: 300  167
   10    22 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  351: 312  150
   11    22 Weronika       Rudnicka              129.18 -  350: 464   79
   12    22 Jacek          Pietruszka            115.62 +  293: 286  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1452  / 12 121.00




	Krzysztof Sporczyk 119.68 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  354: 385   93
    2    25 Robert         Kuszpit               136.09 +  363: 359  186
    3    11 Michał         Musielak              126.84 -  362: 375   77
    4    25 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  481:  98  150
    5    16 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  388: 304  150
    6    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  411: 383  167
    7    10 Jarosław       Sobczak               121.60 -  299: 402   72
    8    10 Paweł          Jackowski             135.67 -  293: 431   86
    9    13 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  426: 380  173
   10    17 Jarosław       Puchalski             120.86 -  310: 413   71
   11    16 Joanna         Ostrowska             116.54 +  412: 354  167
   12    12 Marek          Charytoniuk           129.76 -  329: 410   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Marek Rogalski 119.31 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 143.17 -  295: 425   93
    2    22 Michał         Alabrudziński         138.49 -  325: 463   88
    3    23 Tomasz         Łapka                 118.89 -  383: 434   69
    4    27 Adam           Janicki               109.98 +  372: 317  160
    5    21 Urszula        Solarska              101.17 +  429: 340  151
    6    16 Patrycja       |liwińska             116.41 +  405: 373  166
    7    15 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  376: 325  173
    8    13 Ryszard        Dębski                126.70 -  253: 560   77
    9    17 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  393: 226  158
   10    20 Edward         Stefaniak             114.81 +  358: 320  165
   11    12 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  317: 401   91
   12    13 Dorota         Rudzińska             106.23 -  298: 473   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1447  / 12 120.58




	Tomasz Łapka 118.89 Opole

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  372: 423   93
    2    18 Rafał          Matczak               133.02 -  363: 367   83
    3    23 Marek          Rogalski              119.31 +  434: 383  169
    4    20 Błażej         Fidziński             100.00 +  430: 409  150
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 -  344: 360   67
    6    20 Weronika       Rudnicka              129.18 +  399: 348  179
    7    18 Wojciech       Urbański              100.00 +  402: 379  150
    8    14 Marek          Charytoniuk           129.76 +  405: 358  180
    9    12 Piotr          Jakubiak              126.13 -  389: 429   76
   10    11 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 +  364: 351  173
   11    13 Rafał          Wesołowski            121.08 +  372: 356  171
   12     8 Miłosz         Wrzałek               141.29 +  384: 339  191
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Mikołaj Fidziński 118.07 Dębica                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Miłosz         Wrzałek               141.29 +  316: 284  191
    2    11 Kamil          Górka                 143.17 -  299: 378   93
    3    17 Ryszard        Dębski                126.70 -  359: 405   77
    4    18 Piotr          Jakubiak              126.13 -  344: 533   76
    5    23 Rafał          Wesołowski            121.08 -  305: 457   71
    6    27 Radosław       Więch                 103.04 +  490: 286  153
    7    24 Robert         Kuszpit               136.09 +  506: 304  186
    8    20 Piotr          Broda                 109.11 -  286: 456   59
    9    25 Zofia          Górka                 100.00 +  403: 332  150
   10    13 Jerzy          Matyasik              115.54 -  400: 402   66
   11    17 Renata         Andracka              110.36 +  445: 374  160
   12    16 Patrycja       |liwińska             116.41 -  317: 387   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1348  / 12 112.33




	Mariola Osajda-Matczak 117.37 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Michał         Alabrudziński         138.49 +  378: 359  188
    2     7 Paweł          Jackowski             135.67 -  367: 378   86
    3    20 Zofia          Górka                 100.00 -  307: 367   50
    4    16 Urszula        Solarska              101.17 +  399: 333  151
    5    14 Tomasz         Łapka                 118.89 +  360: 344  169
    6    14 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -  383: 411   70
    7    20 Jerzy          Matyasik              115.54 -  355: 379   66
    8    23 Wojciech       Urbański              100.00 -  365: 385   50
    9    24 Andrzej        Rechowicz             120.78 -  300: 305   71
   10    25 Robert         Kuszpit               136.09 +  350: 341  186
   11    18 Monika         Lewandowska           104.56 +  403: 366  155
   12    19 Weronika       Rudnicka              129.18 -  296: 374   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Joanna Ostrowska 116.54 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Stanisław      Rydzik                138.35 -  335: 460   88
    2    16 Jerzy          Matyasik              115.54 +  412: 325  166
    3    19 Wojciech       Urbański              100.00 -  345: 380   50
    4    24 Blanka         Zwolińska             100.00 +  488: 185  150
    5    15 Edward         Stefaniak             114.81 -  347: 375   65
    6    21 Andrzej        Rechowicz             120.78 -  315: 445   71
    7    22 Adam           Janicki               109.98 +  346: 328  160
    8    22 Patrycja       |liwińska             116.41 -  337: 346   66
    9    23 Weronika       Rudnicka              129.18 +  477: 347  179
   10    14 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  416: 444   93
   11    16 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -  354: 412   70
   12    24 Urszula        Solarska              101.17 -  304: 347   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1209  / 12 100.75




	Patrycja |liwińska 116.41 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Justyna        Górka                 136.78 -  365: 393   87
    2    20 Adam           Janicki               109.98 +  353: 301  160
    3    10 Magdalena      Kublik                113.19 -  335: 366   63
    4    26 Jerzy          Matyasik              115.54 -  357: 395   66
    5    27 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  580:  63  150
    6    16 Marek          Rogalski              119.31 -  373: 405   69
    7    19 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  373: 388   93
    8    22 Joanna         Ostrowska             116.54 +  346: 337  167
    9    21 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  512: 279  150
   10    15 Łukasz         Bobowski              132.99 -  294: 426   83
   11    15 Jarosław       Puchalski             120.86 +  360: 359  171
   12    16 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  387: 317  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1427  / 12 118.92




	Jacek Pietruszka 115.62 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Robert         Kuszpit               136.09 +  427: 284  186
    2    10 Marek          Charytoniuk           129.76 +  404: 368  180
    3     5 Robert         Kamiński              124.11 -  337: 353   74
    4    15 Zofia          Górka                 100.00 +  378: 319  150
    5     5 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  361: 326  158
    6     2 Stanisław      Rydzik                138.35 -  345: 371   88
    7     6 Piotr          Pietuchowski          135.64 -  254: 452   86
    8    16 Magdalena      Kublik                113.19 -  307: 456   63
    9    18 Renata         Andracka              110.36 +  354: 294  160
   10     9 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  329: 357   93
   11    21 Piotr          Broda                 109.11 -  313: 375   59
   12    22 Andrzej        Rechowicz             120.78 -  286: 293   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1368  / 12 114.00




	Jerzy Matyasik 115.54 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Jackowski             135.67 -  379: 448   86
    2    16 Joanna         Ostrowska             116.54 -  325: 412   67
    3    25 Edward         Stefaniak             114.81 -  336: 361   65
    4    26 Patrycja       |liwińska             116.41 +  395: 357  166
    5    25 Maria          Pokorska              100.00 +  383: 345  150
    6    24 Urszula        Solarska              101.17 +  488: 320  151
    7    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  379: 355  167
    8     9 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  373: 459   93
    9    16 Jarosław       Puchalski             120.86 +  387: 382  171
   10    13 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  402: 400  168
   11     7 Piotr          Jakubiak              126.13 -  368: 371   76
   12    10 Kamil          Kister                121.61 +  433: 312  172
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Edward Stefaniak 114.81 Biała Podlaska           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Marek          Reda                  134.53 -  321: 440   85
    2    19 Zbigniew       Rybak                 108.12 -  290: 373   58
    3    25 Jerzy          Matyasik              115.54 +  361: 336  166
    4    19 Rafał          Wesołowski            121.08 +  468: 325  171
    5    15 Joanna         Ostrowska             116.54 +  375: 347  167
    6    13 Tomasz         Zwoliński             143.17 +  381: 369  193
    7     8 Kamil          Kister                121.61 +  424: 328  172
    8     3 Kamil          Górka                 143.17 -  272: 432   93
    9     8 Michał         Alabrudziński         138.49 -  303: 345   88
   10    20 Marek          Rogalski              119.31 -  320: 358   69
   11    20 Mariusz        Sylwestrzuk           121.40 -  347: 374   71
   12    21 Adam           Janicki               109.98 -  289: 332   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1393  / 12 116.08




	Magdalena Kublik 113.19 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               133.02 +  459: 322  183
    2     5 Tomasz         Zwoliński             143.17 -  390: 432   93
    3    10 Patrycja       |liwińska             116.41 +  366: 335  166
    4     9 Marek          Charytoniuk           129.76 +  417: 343  180
    5     9 Wojciech       Urbański              100.00 +  411: 337  150
    6     6 Piotr          Jakubiak              126.13 -  284: 498   76
    7    11 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  389: 451   93
    8    16 Jacek          Pietruszka            115.62 +  456: 307  166
    9    10 Jarosław       Sobczak               121.60 -  341: 344   72
   10    12 Rafał          Wesołowski            121.08 -  370: 394   71
   11    14 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -  261: 416   73
   12    17 Jarosław       Puchalski             120.86 +  440: 371  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1494  / 12 124.50




	Renata Andracka 110.36 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Łukasz         Bobowski              132.99 -  339: 399   83
    2    27 Blanka         Zwolińska             100.00 +  443: 239  150
    3    15 Rafał          Matczak               133.02 +  445: 279  183
    4     8 Jarosław       Sobczak               121.60 -  302: 323   72
    5    18 Piotr          Broda                 109.11 +  411: 336  159
    6    15 Wojciech       Urbański              100.00 +  337: 317  150
    7     5 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  375: 391   97
    8    12 Justyna        Górka                 136.78 -  311: 384   87
    9    18 Jacek          Pietruszka            115.62 -  294: 354   66
   10    19 Dorota         Rudzińska             106.23 +  392: 336  156
   11    17 Mikołaj        Fidziński             118.07 -  374: 445   68
   12    18 Monika         Lewandowska           104.56 +  392: 375  155
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1426  / 12 118.83




	Adam Janicki 109.98 Łódˇ                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Przemysław     Herdzina              132.83 -  317: 407   83
    2    20 Patrycja       |liwińska             116.41 -  301: 353   66
    3    24 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  270: 380   50
    4    27 Marek          Rogalski              119.31 -  317: 372   69
    5    28 Radosław       Więch                 103.04 +  372: 351  153
    6    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  485: 177  150
    7    22 Joanna         Ostrowska             116.54 -  328: 346   67
    8    27 Zofia          Górka                 100.00 -  344: 382   50
    9    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  380: 245  150
   10    26 Błażej         Fidziński             100.00 +  364: 340  150
   11    23 Rafał          Matczak               133.02 +  374: 368  183
   12    21 Edward         Stefaniak             114.81 +  332: 289  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1336  / 12 111.33




	Piotr Broda 109.11 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Marek          Charytoniuk           129.76 -  332: 341   80
    2    17 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  345: 341  150
    3    16 Krzysztof      Mówka                 143.08 +  381: 376  193
    4    13 Kamil          Górka                 143.17 -  347: 445   93
    5    18 Renata         Andracka              110.36 -  336: 411   60
    6    18 Paweł          Jackowski             135.67 -  403: 426   86
    7    23 Błażej         Fidziński             100.00 +  336: 324  150
    8    20 Mikołaj        Fidziński             118.07 +  456: 286  168
    9    14 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  348: 463   91
   10    16 Marek          Reda                  134.53 -  249: 426   85
   11    21 Jacek          Pietruszka            115.62 +  375: 313  166
   12    20 Mariusz        Sylwestrzuk           121.40 +  430: 356  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1493  / 12 124.42




	Zbigniew Rybak 108.12 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Weronika       Rudnicka              129.18 -  367: 381   79
    2    19 Edward         Stefaniak             114.81 +  373: 290  165
    3    21 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  560:  57  150
    4     5 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  361: 310  150
    5     5 Jacek          Pietruszka            115.62 -  326: 361   66
    6    11 Jarosław       Sobczak               121.60 -  307: 343   72
    7    12 Michał         Alabrudziński         138.49 -  314: 401   88
    8    21 Andrzej        Rechowicz             120.78 +  401: 348  171
    9    17 Marek          Rogalski              119.31 -  226: 393   69
   10    21 Monika         Lewandowska           104.56 -  354: 380   55
   11    19 Dorota         Rudzińska             106.23 -  298: 451   56
   12    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  420: 336  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1271  / 12 105.92




	Dorota Rudzińska 106.23 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Michał         Musielak              126.84 +  396: 345  177
    2     3 Stanisław      Rydzik                138.35 -  310: 539   88
    3    14 Rafał          Wesołowski            121.08 +  412: 409  171
    4    11 Kamil          Kister                121.61 +  346: 302  172
    5     7 Przemysław     Herdzina              132.83 +  387: 346  183
    6     3 Kamil          Górka                 143.17 -  318: 352   93
    7     9 Łukasz         Bobowski              132.99 -  340: 374   83
    8    15 Tomasz         Zwoliński             143.17 +  408: 347  193
    9     7 Paweł          Jackowski             135.67 -  328: 539   86
   10    19 Renata         Andracka              110.36 -  336: 392   60
   11    19 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  451: 298  158
   12    13 Marek          Rogalski              119.31 +  473: 298  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1633  / 12 136.08




	Monika Lewandowska 104.56 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Ryszard        Dębski                126.70 -  295: 459   77
    2    23 Radosław       Więch                 103.04 +  329: 318  153
    3    18 Marek          Reda                  134.53 -  355: 397   85
    4    17 Michał         Alabrudziński         138.49 -  435: 464   88
    5    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  384: 258  150
    6    17 Rafał          Wesołowski            121.08 -  310: 450   71
    7    25 Zofia          Górka                 100.00 +  400: 390  150
    8    19 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  280: 409   91
    9    22 Urszula        Solarska              101.17 +  454: 376  151
   10    21 Zbigniew       Rybak                 108.12 +  380: 354  158
   11    18 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 -  366: 403   67
   12    18 Renata         Andracka              110.36 -  375: 392   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1301  / 12 108.42




	Radosław Więch 103.04 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Piotr          Jakubiak              126.13 -  357: 494   76
    2    23 Monika         Lewandowska           104.56 -  318: 329   55
    3    26 Błażej         Fidziński             100.00 -  270: 342   50
    4    28 Maria          Pokorska              100.00 -  377: 404   50
    5    28 Adam           Janicki               109.98 -  351: 372   60
    6    27 Mikołaj        Fidziński             118.07 -  286: 490   68
    7    28 Blanka         Zwolińska             100.00 +  358: 350  150
    8    29 PAUZA
    9    27 Katarzyna      Bogusławska           100.00 -  279: 399   50
   10    27 Zofia          Górka                 100.00 -  334: 359   50
   11    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  480: 217  150
   12    27 Robert         Kuszpit               136.09 +  402: 328  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     945  / 11  85.91




	Urszula Solarska 101.17 Łódˇ                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Dudkiewicz            124.71 -  355: 398   75
    2    24 Miłosz         Wrzałek               141.29 +  574: 376  191
    3     9 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  320: 425   50
    4    16 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 -  333: 399   67
    5    21 Marek          Rogalski              119.31 -  340: 429   69
    6    24 Jerzy          Matyasik              115.54 -  320: 488   66
    7    26 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  370: 332  150
    8    24 Błażej         Fidziński             100.00 +  368: 348  150
    9    22 Monika         Lewandowska           104.56 -  376: 454   55
   10    24 Weronika       Rudnicka              129.18 -  401: 414   79
   11    26 Blanka         Zwolińska             100.00 +  417: 283  150
   12    24 Joanna         Ostrowska             116.54 +  347: 304  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1269  / 12 105.75




	Katarzyna Bogusławska 100.00 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Kamil          Kister                121.61 -  376: 411   72
    2    17 Piotr          Broda                 109.11 -  341: 345   59
    3    24 Adam           Janicki               109.98 +  380: 270  160
    4    23 Robert         Kuszpit               136.09 +  335: 330  186
    5    16 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -  304: 388   70
    6    19 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  365: 541   93
    7    26 Urszula        Solarska              101.17 -  332: 370   51
    8    25 Maria          Pokorska              100.00 -  274: 349   50
    9    27 Radosław       Więch                 103.04 +  399: 279  153
   10    22 Andrzej        Rechowicz             120.78 -  312: 351   71
   11    29 PAUZA
   12    25 Zbigniew       Rybak                 108.12 -  336: 420   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1023  / 11  93.00




	Błażej Fidziński 100.00 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Jarosław       Puchalski             120.86 -  314: 361   71
    2    21 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  283: 380   50
    3    26 Radosław       Więch                 103.04 +  342: 270  153
    4    20 Tomasz         Łapka                 118.89 -  409: 430   69
    5    22 Krzysztof      Mówka                 143.08 -  313: 419   93
    6    26 Maria          Pokorska              100.00 +  334: 249  150
    7    23 Piotr          Broda                 109.11 -  324: 336   59
    8    24 Urszula        Solarska              101.17 -  348: 368   51
    9    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  527: 110  150
   10    26 Adam           Janicki               109.98 -  340: 364   60
   11    27 Robert         Kuszpit               136.09 -  351: 397   86
   12    26 Zofia          Górka                 100.00 -  298: 369   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1042  / 12  86.83




	Zofia Górka 100.00 Łęczna

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Kamil          Kister                121.61 -  351: 422   72
    3    20 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  367: 307  167
    4    15 Jacek          Pietruszka            115.62 -  319: 378   66
    5    20 Dariusz        Jarosławski           100.00 -  272: 376   50
    6    23 Jarosław       Puchalski             120.86 -  278: 376   71
    7    25 Monika         Lewandowska           104.56 -  390: 400   55
    8    27 Adam           Janicki               109.98 +  382: 344  160
    9    25 Mikołaj        Fidziński             118.07 -  332: 403   68
   10    27 Radosław       Więch                 103.04 +  359: 334  153
   11    24 Wojciech       Urbański              100.00 -  306: 431   50
   12    26 Błażej         Fidziński             100.00 +  369: 298  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1062  / 11  96.55




	Dariusz  Jarosławski 100.00 Ełk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Rafał          Wesołowski            121.08 -  360: 449   71
    2    21 Błażej         Fidziński             100.00 +  380: 283  150
    3     9 Urszula        Solarska              101.17 +  425: 320  151
    4     5 Zbigniew       Rybak                 108.12 -  310: 361   58
    5    20 Zofia          Górka                 100.00 +  376: 272  150
    6    12 Przemysław     Herdzina              132.83 -  344: 461   83
    7    16 Ryszard        Dębski                126.70 -  316: 394   77
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -  315: 626   73
    9    21 Patrycja       |liwińska             116.41 -  279: 512   66
   10    23 Wojciech       Urbański              100.00 -  348: 382   50
   11    25 Maria          Pokorska              100.00 -  383: 441   50
   12    29 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     979  / 11  89.00




	Maria Pokorska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Robert         Kamiński              124.11 -  282: 374   74
    2    26 Michał         Musielak              126.84 -  228: 488   77
    3    27 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  307: 457   91
    4    28 Radosław       Więch                 103.04 +  404: 377  153
    5    25 Jerzy          Matyasik              115.54 -  345: 383   66
    6    26 Błażej         Fidziński             100.00 -  249: 334   50
    7    27 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  372: 188  150
    8    25 Katarzyna      Bogusławska           100.00 +  349: 274  150
    9    20 Rafał          Wesołowski            121.08 -  335: 453   71
   10    29 PAUZA
   11    25 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  441: 383  150
   12    23 Rafał          Matczak               133.02 -  295: 438   83
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1115  / 11 101.36




	Wojciech Urbański 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Przemysław     Rybicki               124.44 =  355: 355  124
    2    13 Kazimierz.Jr   Merklejn              146.85 -  325: 446   97
    3    19 Joanna         Ostrowska             116.54 +  380: 345  167
    4    14 Ryszard        Dębski                126.70 +  450: 433  177
    5     9 Magdalena      Kublik                113.19 -  337: 411   63
    6    15 Renata         Andracka              110.36 -  317: 337   60
    7    18 Tomasz         Łapka                 118.89 -  379: 402   69
    8    23 Mariola        Osajda-Matczak        117.37 +  385: 365  167
    9    19 Marek          Charytoniuk           129.76 -  309: 357   80
   10    23 Dariusz        Jarosławski           100.00 +  382: 348  150
   11    24 Zofia          Górka                 100.00 +  431: 306  150
   12    14 Jarosław       Sobczak               121.60 -  298: 475   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1376  / 12 114.67




	Włodzimierz Wapniarz 100.00 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           122.83 -   74: 596   73
    2    28 PAUZA
    3    21 Zbigniew       Rybak                 108.12 -   57: 560   58
    4    25 Krzysztof      Sporczyk              119.68 -   98: 481   70
    5    27 Patrycja       |liwińska             116.41 -   63: 580   66
    6    28 Adam           Janicki               109.98 -  177: 485   60
    7    27 Maria          Pokorska              100.00 -  188: 372   50
    8    28 Blanka         Zwolińska             100.00 -  124: 441   50
    9    28 Błażej         Fidziński             100.00 -  110: 527   50
   10    28 Blanka         Zwolińska             100.00 -  113: 576   50
   11    28 Radosław       Więch                 103.04 -  217: 480   53
   12    28 Blanka         Zwolińska             100.00 -  170: 436   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     630  / 11  57.27




	Blanka Zwolińska 100.00 Skierdy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jarosław       Sobczak               121.60 -  193: 427   72
    2    27 Renata         Andracka              110.36 -  239: 443   60
    3    28 PAUZA
    4    24 Joanna         Ostrowska             116.54 -  185: 488   67
    5    26 Monika         Lewandowska           104.56 -  258: 384   55
    6    25 Miłosz         Wrzałek               141.29 -  367: 437   91
    7    28 Radosław       Więch                 103.04 -  350: 358   53
    8    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  441: 124  150
    9    26 Adam           Janicki               109.98 -  245: 380   60
   10    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  576: 113  150
   11    26 Urszula        Solarska              101.17 -  283: 417   51
   12    28 Włodzimierz    Wapniarz              100.00 +  436: 170  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     959  / 11  87.18


Wyniki poszczególnych rund turnieju V Mistrzostwa Milanówka - "Truskawki w Milanówku"



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Andrzej        Rechowicz             422: 406
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Tomasz         Zwoliński             354: 385
   3 Kamil          Górka                - Marek          Rogalski              425: 295
   4 Tomasz         Łapka                - Krzysztof      Mówka                 372: 423
   5 Miłosz         Wrzałek              - Mikołaj        Fidziński             284: 316
   6 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         378: 359
   7 Stanisław      Rydzik               - Joanna         Ostrowska             460: 335
   8 Patrycja       |liwińska            - Justyna        Górka                 365: 393
   9 Robert         Kuszpit              - Jacek          Pietruszka            284: 427
  10 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Jackowski             379: 448
  11 Marek          Reda                 - Edward         Stefaniak             440: 321
  12 Magdalena      Kublik               - Rafał          Matczak               459: 322
  13 Łukasz         Bobowski             - Renata         Andracka              399: 339
  14 Adam           Janicki              - Przemysław     Herdzina              317: 407
  15 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Broda                 341: 332
  16 Zbigniew       Rybak                - Weronika       Rudnicka              367: 381
  17 Michał         Musielak             - Dorota         Rudzińska             345: 396
  18 Monika         Lewandowska          - Ryszard        Dębski                295: 459
  19 Piotr          Jakubiak             - Radosław       Więch                 494: 357
  20 Urszula        Solarska             - Marek          Dudkiewicz            355: 398
  21 Przemysław     Rybicki              - Wojciech       Urbański              355: 355
  22 Maria          Pokorska             - Robert         Kamiński              282: 374
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Włodzimierz    Wapniarz              596:  74
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Kamil          Kister                376: 411
  25 Jarosław       Sobczak              - Blanka         Zwolińska             427: 193
  26 Dariusz        Jarosławski          - Rafał          Wesołowski            360: 449
  27 Jarosław       Puchalski            - Błażej         Fidziński             361: 314
  28 Zofia          Górka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Kwiatkowski           462: 336
   2 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Jakubiak              385: 327
   3 Dorota         Rudzińska            - Stanisław      Rydzik                310: 539
   4 Justyna        Górka                - Ryszard        Dębski                414: 312
   5 Tomasz         Zwoliński            - Magdalena      Kublik                432: 390
   6 Weronika       Rudnicka             - Rafał          Wesołowski            358: 348
   7 Paweł          Jackowski            - Mariola        Osajda-Matczak        378: 367
   8 Robert         Kamiński             - Marek          Reda                  370: 326
   9 Jarosław       Sobczak              - Jarosław       Puchalski             363: 346
  10 Jacek          Pietruszka           - Marek          Charytoniuk           404: 368
  11 Mikołaj        Fidziński            - Kamil          Górka                 299: 378
  12 Krzysztof      Mówka                - Przemysław     Rybicki               356: 426
  13 Wojciech       Urbański             - Kazimierz.Jr   Merklejn              325: 446
  14 Kamil          Kister               - Zofia          Górka                 422: 351
  15 Andrzej        Rechowicz            - Przemysław     Herdzina              400: 422
  16 Joanna         Ostrowska            - Jerzy          Matyasik              412: 325
  17 Piotr          Broda                - Katarzyna      Bogusławska           345: 341
  18 Rafał          Matczak              - Tomasz         Łapka                 367: 363
  19 Edward         Stefaniak            - Zbigniew       Rybak                 290: 373
  20 Adam           Janicki              - Patrycja       |liwińska             301: 353
  21 Błażej         Fidziński            - Dariusz        Jarosławski           283: 380
  22 Marek          Rogalski             - Michał         Alabrudziński         325: 463
  23 Radosław       Więch                - Monika         Lewandowska           318: 329
  24 Miłosz         Wrzałek              - Urszula        Solarska              376: 574
  25 Robert         Kuszpit              - Krzysztof      Sporczyk              359: 363
  26 Michał         Musielak             - Maria          Pokorska              488: 228
  27 Renata         Andracka             - Blanka         Zwolińska             443: 239
  28 Włodzimierz    Wapniarz             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Justyna        Górka                - Stanisław      Rydzik                352: 503
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Kamil          Górka                 524: 394
   3 Jarosław       Sobczak              - Łukasz         Bobowski              348: 456
   4 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Kister                399: 375
   5 Robert         Kamiński             - Jacek          Pietruszka            353: 337
   6 Przemysław     Herdzina             - Weronika       Rudnicka              463: 347
   7 Przemysław     Rybicki              - Paweł          Jackowski             418: 411
   8 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           387: 475
   9 Dariusz        Jarosławski          - Urszula        Solarska              425: 320
  10 Patrycja       |liwińska            - Magdalena      Kublik                335: 366
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Musielak              362: 375
  12 Michał         Alabrudziński        - Marek          Charytoniuk           399: 412
  13 Jarosław       Puchalski            - Piotr          Jakubiak              400: 397
  14 Rafał          Wesołowski           - Dorota         Rudzińska             409: 412
  15 Renata         Andracka             - Rafał          Matczak               445: 279
  16 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Broda                 376: 381
  17 Ryszard        Dębski               - Mikołaj        Fidziński             405: 359
  18 Marek          Reda                 - Monika         Lewandowska           397: 355
  19 Wojciech       Urbański             - Joanna         Ostrowska             380: 345
  20 Mariola        Osajda-Matczak       - Zofia          Górka                 307: 367
  21 Zbigniew       Rybak                - Włodzimierz    Wapniarz              560:  57
  22 Andrzej        Rechowicz            - Robert         Kuszpit               390: 390
  23 Marek          Rogalski             - Tomasz         Łapka                 383: 434
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Adam           Janicki               380: 270
  25 Edward         Stefaniak            - Jerzy          Matyasik              361: 336
  26 Radosław       Więch                - Błażej         Fidziński             270: 342
  27 Maria          Pokorska             - Miłosz         Wrzałek               307: 457
  28 Blanka         Zwolińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Marek          Dudkiewicz            419: 437
   2 Robert         Kamiński             - Kazimierz.Jr   Merklejn              367: 292
   3 Łukasz         Bobowski             - Przemysław     Rybicki               267: 404
   4 Przemysław     Herdzina             - Andrzej        Kwiatkowski           342: 380
   5 Zbigniew       Rybak                - Dariusz        Jarosławski           361: 310
   6 Paweł          Jackowski            - Marek          Reda                  369: 380
   7 Piotr          Pietuchowski         - Justyna        Górka                 405: 401
   8 Renata         Andracka             - Jarosław       Sobczak               302: 323
   9 Magdalena      Kublik               - Marek          Charytoniuk           417: 343
  10 Jarosław       Puchalski            - Michał         Musielak              357: 365
  11 Kamil          Kister               - Dorota         Rudzińska             302: 346
  12 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Zwoliński             320: 401
  13 Kamil          Górka                - Piotr          Broda                 445: 347
  14 Ryszard        Dębski               - Wojciech       Urbański              433: 450
  15 Jacek          Pietruszka           - Zofia          Górka                 378: 319
  16 Urszula        Solarska             - Mariola        Osajda-Matczak        333: 399
  17 Monika         Lewandowska          - Michał         Alabrudziński         435: 464
  18 Mikołaj        Fidziński            - Piotr          Jakubiak              344: 533
  19 Rafał          Wesołowski           - Edward         Stefaniak             325: 468
  20 Tomasz         Łapka                - Błażej         Fidziński             430: 409
  21 Rafał          Matczak              - Krzysztof      Mówka                 473: 383
  22 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Rechowicz             358: 426
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Robert         Kuszpit               335: 330
  24 Blanka         Zwolińska            - Joanna         Ostrowska             185: 488
  25 Włodzimierz    Wapniarz             - Krzysztof      Sporczyk               98: 481
  26 Jerzy          Matyasik             - Patrycja       |liwińska             395: 357
  27 Adam           Janicki              - Marek          Rogalski              317: 372
  28 Maria          Pokorska             - Radosław       Więch                 404: 377


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marek          Dudkiewicz           - Przemysław     Rybicki               385: 369
   2 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              422: 384
   3 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Musielak              293: 375
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Łukasz         Bobowski              401: 301
   5 Jacek          Pietruszka           - Zbigniew       Rybak                 361: 326
   6 Kamil          Górka                - Marek          Reda                  508: 395
   7 Dorota         Rudzińska            - Przemysław     Herdzina              387: 346
   8 Piotr          Pietuchowski         - Jarosław       Sobczak               470: 358
   9 Wojciech       Urbański             - Magdalena      Kublik                337: 411
  10 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Zwoliński             489: 360
  11 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Puchalski             469: 384
  12 Marek          Charytoniuk          - Ryszard        Dębski                409: 421
  13 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             438: 376
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Tomasz         Łapka                 360: 344
  15 Joanna         Ostrowska            - Edward         Stefaniak             347: 375
  16 Krzysztof      Sporczyk             - Katarzyna      Bogusławska           388: 304
  17 Justyna        Górka                - Weronika       Rudnicka              497: 316
  18 Piotr          Broda                - Renata         Andracka              336: 411
  19 Andrzej        Rechowicz            - Kamil          Kister                301: 359
  20 Zofia          Górka                - Dariusz        Jarosławski           272: 376
  21 Marek          Rogalski             - Urszula        Solarska              429: 340
  22 Błażej         Fidziński            - Krzysztof      Mówka                 313: 419
  23 Rafał          Wesołowski           - Mikołaj        Fidziński             457: 305
  24 Robert         Kuszpit              - Miłosz         Wrzałek               468: 417
  25 Jerzy          Matyasik             - Maria          Pokorska              383: 345
  26 Monika         Lewandowska          - Blanka         Zwolińska             384: 258
  27 Włodzimierz    Wapniarz             - Patrycja       |liwińska              63: 580
  28 Radosław       Więch                - Adam           Janicki               351: 372


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Musielak             - Marek          Dudkiewicz            385: 285
   2 Jacek          Pietruszka           - Stanisław      Rydzik                345: 371
   3 Dorota         Rudzińska            - Kamil          Górka                 318: 352
   4 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              341: 390
   5 Przemysław     Rybicki              - Kazimierz.Jr   Merklejn              379: 365
   6 Piotr          Jakubiak             - Magdalena      Kublik                498: 284
   7 Michał         Alabrudziński        - Marek          Reda                  315: 378
   8 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               340: 371
   9 Łukasz         Bobowski             - Justyna        Górka                 497: 371
  10 Kamil          Kister               - Ryszard        Dębski                514: 379
  11 Jarosław       Sobczak              - Zbigniew       Rybak                 343: 307
  12 Dariusz        Jarosławski          - Przemysław     Herdzina              344: 461
  13 Edward         Stefaniak            - Tomasz         Zwoliński             381: 369
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Mariola        Osajda-Matczak        411: 383
  15 Renata         Andracka             - Wojciech       Urbański              337: 317
  16 Patrycja       |liwińska            - Marek          Rogalski              373: 405
  17 Monika         Lewandowska          - Rafał          Wesołowski            310: 450
  18 Paweł          Jackowski            - Piotr          Broda                 426: 403
  19 Krzysztof      Mówka                - Katarzyna      Bogusławska           541: 365
  20 Weronika       Rudnicka             - Tomasz         Łapka                 348: 399
  21 Joanna         Ostrowska            - Andrzej        Rechowicz             315: 445
  22 Marek          Charytoniuk          - Robert         Kuszpit               367: 309
  23 Zofia          Górka                - Jarosław       Puchalski             278: 376
  24 Urszula        Solarska             - Jerzy          Matyasik              320: 488
  25 Blanka         Zwolińska            - Miłosz         Wrzałek               367: 437
  26 Błażej         Fidziński            - Maria          Pokorska              334: 249
  27 Mikołaj        Fidziński            - Radosław       Więch                 490: 286
  28 Włodzimierz    Wapniarz             - Adam           Janicki               177: 485


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Przemysław     Rybicki              - Stanisław      Rydzik                327: 376
   2 Marek          Dudkiewicz           - Kamil          Górka                 503: 361
   3 Michał         Musielak             - Robert         Kamiński              340: 366
   4 Marek          Reda                 - Piotr          Jakubiak              437: 347
   5 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Renata         Andracka              391: 375
   6 Piotr          Pietuchowski         - Jacek          Pietruszka            452: 254
   7 Przemysław     Herdzina             - Rafał          Matczak               380: 380
   8 Edward         Stefaniak            - Kamil          Kister                424: 328
   9 Dorota         Rudzińska            - Łukasz         Bobowski              340: 374
  10 Jarosław       Sobczak              - Krzysztof      Sporczyk              402: 299
  11 Magdalena      Kublik               - Krzysztof      Mówka                 389: 451
  12 Zbigniew       Rybak                - Michał         Alabrudziński         314: 401
  13 Rafał          Wesołowski           - Marek          Charytoniuk           358: 361
  14 Justyna        Górka                - Jarosław       Puchalski             434: 275
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Rogalski              325: 376
  16 Ryszard        Dębski               - Dariusz        Jarosławski           394: 316
  17 Andrzej        Rechowicz            - Paweł          Jackowski             503: 512
  18 Tomasz         Łapka                - Wojciech       Urbański              402: 379
  19 Tomasz         Zwoliński            - Patrycja       |liwińska             388: 373
  20 Jerzy          Matyasik             - Mariola        Osajda-Matczak        379: 355
  21 Miłosz         Wrzałek              - Weronika       Rudnicka              338: 337
  22 Adam           Janicki              - Joanna         Ostrowska             328: 346
  23 Piotr          Broda                - Błażej         Fidziński             336: 324
  24 Robert         Kuszpit              - Mikołaj        Fidziński             304: 506
  25 Zofia          Górka                - Monika         Lewandowska           390: 400
  26 Katarzyna      Bogusławska          - Urszula        Solarska              332: 370
  27 Maria          Pokorska             - Włodzimierz    Wapniarz              372: 188
  28 Radosław       Więch                - Blanka         Zwolińska             358: 350


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Piotr          Pietuchowski          380: 427
   2 Robert         Kamiński             - Marek          Dudkiewicz            373: 342
   3 Kamil          Górka                - Edward         Stefaniak             432: 272
   4 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Jarosław       Sobczak               409: 286
   5 Przemysław     Herdzina             - Łukasz         Bobowski              446: 342
   6 Marek          Reda                 - Przemysław     Rybicki               287: 447
   7 Rafał          Matczak              - Michał         Musielak              369: 382
   8 Kamil          Kister               - Piotr          Jakubiak              442: 373
   9 Krzysztof      Mówka                - Jerzy          Matyasik              459: 373
  10 Paweł          Jackowski            - Krzysztof      Sporczyk              431: 293
  11 Mariusz        Sylwestrzuk          - Michał         Alabrudziński         283: 401
  12 Justyna        Górka                - Renata         Andracka              384: 311
  13 Ryszard        Dębski               - Marek          Rogalski              560: 253
  14 Tomasz         Łapka                - Marek          Charytoniuk           405: 358
  15 Tomasz         Zwoliński            - Dorota         Rudzińska             347: 408
  16 Magdalena      Kublik               - Jacek          Pietruszka            456: 307
  17 Jarosław       Puchalski            - Rafał          Wesołowski            401: 294
  18 Dariusz        Jarosławski          - Andrzej        Kwiatkowski           315: 626
  19 Miłosz         Wrzałek              - Monika         Lewandowska           409: 280
  20 Piotr          Broda                - Mikołaj        Fidziński             456: 286
  21 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             401: 348
  22 Joanna         Ostrowska            - Patrycja       |liwińska             337: 346
  23 Mariola        Osajda-Matczak       - Wojciech       Urbański              365: 385
  24 Błażej         Fidziński            - Urszula        Solarska              348: 368
  25 Maria          Pokorska             - Katarzyna      Bogusławska           349: 274
  26 Weronika       Rudnicka             - Robert         Kuszpit               349: 348
  27 Adam           Janicki              - Zofia          Górka                 344: 382
  28 Blanka         Zwolińska            - Włodzimierz    Wapniarz              441: 124
  29 Radosław       Więch                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Przemysław     Herdzina              419: 392
   2 Stanisław      Rydzik               - Michał         Musielak              489: 274
   3 Marek          Dudkiewicz           - Piotr          Pietuchowski          361: 356
   4 Przemysław     Rybicki              - Kamil          Górka                 417: 462
   5 Krzysztof      Mówka                - Kazimierz.Jr   Merklejn              334: 337
   6 Łukasz         Bobowski             - Ryszard        Dębski                299: 427
   7 Paweł          Jackowski            - Dorota         Rudzińska             539: 328
   8 Michał         Alabrudziński        - Edward         Stefaniak             345: 303
   9 Marek          Reda                 - Justyna        Górka                 339: 413
  10 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Sobczak               341: 344
  11 Kamil          Kister               - Rafał          Matczak               409: 308
  12 Piotr          Jakubiak             - Tomasz         Łapka                 429: 389
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           426: 380
  14 Piotr          Broda                - Miłosz         Wrzałek               348: 463
  15 Mariusz        Sylwestrzuk          - Tomasz         Zwoliński             327: 339
  16 Jarosław       Puchalski            - Jerzy          Matyasik              382: 387
  17 Marek          Rogalski             - Zbigniew       Rybak                 393: 226
  18 Jacek          Pietruszka           - Renata         Andracka              354: 294
  19 Marek          Charytoniuk          - Wojciech       Urbański              357: 309
  20 Rafał          Wesołowski           - Maria          Pokorska              453: 335
  21 Patrycja       |liwińska            - Dariusz        Jarosławski           512: 279
  22 Urszula        Solarska             - Monika         Lewandowska           376: 454
  23 Weronika       Rudnicka             - Joanna         Ostrowska             347: 477
  24 Andrzej        Rechowicz            - Mariola        Osajda-Matczak        305: 300
  25 Mikołaj        Fidziński            - Zofia          Górka                 403: 332
  26 Blanka         Zwolińska            - Adam           Janicki               245: 380
  27 Katarzyna      Bogusławska          - Radosław       Więch                 399: 279
  28 Błażej         Fidziński            - Włodzimierz    Wapniarz              527: 110
  29 Robert         Kuszpit              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              398: 376
   2 Kamil          Górka                - Stanisław      Rydzik                385: 536
   3 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Marek          Dudkiewicz            324: 379
   4 Ryszard        Dębski               - Michał         Musielak              353: 379
   5 Piotr          Pietuchowski         - Przemysław     Herdzina              317: 446
   6 Justyna        Górka                - Jarosław       Sobczak               472: 293
   7 Piotr          Jakubiak             - Michał         Alabrudziński         390: 383
   8 Kamil          Kister               - Przemysław     Rybicki               330: 425
   9 Krzysztof      Mówka                - Jacek          Pietruszka            357: 329
  10 Rafał          Matczak              - Miłosz         Wrzałek               362: 424
  11 Tomasz         Łapka                - Andrzej        Kwiatkowski           364: 351
  12 Rafał          Wesołowski           - Magdalena      Kublik                394: 370
  13 Mikołaj        Fidziński            - Jerzy          Matyasik              400: 402
  14 Tomasz         Zwoliński            - Joanna         Ostrowska             444: 416
  15 Patrycja       |liwińska            - Łukasz         Bobowski              294: 426
  16 Marek          Reda                 - Piotr          Broda                 426: 249
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             310: 413
  18 Mariusz        Sylwestrzuk          - Marek          Charytoniuk           300: 387
  19 Renata         Andracka             - Dorota         Rudzińska             392: 336
  20 Edward         Stefaniak            - Marek          Rogalski              320: 358
  21 Monika         Lewandowska          - Zbigniew       Rybak                 380: 354
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Andrzej        Rechowicz             312: 351
  23 Wojciech       Urbański             - Dariusz        Jarosławski           382: 348
  24 Urszula        Solarska             - Weronika       Rudnicka              401: 414
  25 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kuszpit               350: 341
  26 Błażej         Fidziński            - Adam           Janicki               340: 364
  27 Zofia          Górka                - Radosław       Więch                 359: 334
  28 Włodzimierz    Wapniarz             - Blanka         Zwolińska             113: 576
  29 Maria          Pokorska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Kazimierz.Jr   Merklejn              370: 412
   2 Marek          Dudkiewicz           - Justyna        Górka                 345: 349
   3 Kamil          Górka                - Robert         Kamiński              380: 464
   4 Michał         Musielak             - Paweł          Jackowski             472: 288
   5 Przemysław     Herdzina             - Kamil          Kister                447: 324
   6 Przemysław     Rybicki              - Tomasz         Zwoliński             352: 371
   7 Jerzy          Matyasik             - Piotr          Jakubiak              368: 371
   8 Ryszard        Dębski               - Marek          Reda                  403: 306
   9 Łukasz         Bobowski             - Krzysztof      Mówka                 382: 417
  10 Michał         Alabrudziński        - Jarosław       Sobczak               389: 348
  11 Marek          Charytoniuk          - Piotr          Pietuchowski          369: 398
  12 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               317: 401
  13 Tomasz         Łapka                - Rafał          Wesołowski            372: 356
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Magdalena      Kublik                416: 261
  15 Jarosław       Puchalski            - Patrycja       |liwińska             359: 360
  16 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              354: 412
  17 Renata         Andracka             - Mikołaj        Fidziński             374: 445
  18 Monika         Lewandowska          - Mariola        Osajda-Matczak        366: 403
  19 Dorota         Rudzińska            - Zbigniew       Rybak                 451: 298
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Edward         Stefaniak             374: 347
  21 Piotr          Broda                - Jacek          Pietruszka            375: 313
  22 Andrzej        Rechowicz            - Weronika       Rudnicka              350: 464
  23 Rafał          Matczak              - Adam           Janicki               368: 374
  24 Wojciech       Urbański             - Zofia          Górka                 431: 306
  25 Dariusz        Jarosławski          - Maria          Pokorska              383: 441
  26 Urszula        Solarska             - Blanka         Zwolińska             417: 283
  27 Robert         Kuszpit              - Błażej         Fidziński             397: 351
  28 Włodzimierz    Wapniarz             - Radosław       Więch                 217: 480
  29 Katarzyna      Bogusławska          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             GoPć                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Stanisław      Rydzik                504: 366
   2 Kazimierz.Jr   Merklejn             - Justyna        Górka                 415: 394
   3 Michał         Musielak             - Marek          Dudkiewicz            354: 439
   4 Przemysław     Herdzina             - Piotr          Jakubiak              411: 312
   5 Paweł          Jackowski            - Ryszard        Dębski                424: 393
   6 Kamil          Górka                - Krzysztof      Mówka                 381: 478
   7 Michał         Alabrudziński        - Piotr          Pietuchowski          485: 351
   8 Miłosz         Wrzałek              - Tomasz         Łapka                 339: 384
   9 Tomasz         Zwoliński            - Przemysław     Rybicki               416: 451
  10 Jerzy          Matyasik             - Kamil          Kister                433: 312
  11 Marek          Reda                 - Łukasz         Bobowski              487: 371
  12 Marek          Charytoniuk          - Krzysztof      Sporczyk              410: 329
  13 Marek          Rogalski             - Dorota         Rudzińska             298: 473
  14 Jarosław       Sobczak              - Wojciech       Urbański              475: 298
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Wesołowski            369: 358
  16 Patrycja       |liwińska            - Mikołaj        Fidziński             387: 317
  17 Magdalena      Kublik               - Jarosław       Puchalski             440: 371
  18 Monika         Lewandowska          - Renata         Andracka              375: 392
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Weronika       Rudnicka              296: 374
  20 Mariusz        Sylwestrzuk          - Piotr          Broda                 356: 430
  21 Adam           Janicki              - Edward         Stefaniak             332: 289
  22 Jacek          Pietruszka           - Andrzej        Rechowicz             286: 293
  23 Rafał          Matczak              - Maria          Pokorska              438: 295
  24 Joanna         Ostrowska            - Urszula        Solarska              304: 347
  25 Zbigniew       Rybak                - Katarzyna      Bogusławska           420: 336
  26 Zofia          Górka                - Błażej         Fidziński             369: 298
  27 Radosław       Więch                - Robert         Kuszpit               402: 328
  28 Blanka         Zwolińska            - Włodzimierz    Wapniarz              436: 170
  29 Dariusz        Jarosławski          - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 29-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Dariusz Kosz                   Nysa                 151.98  27356  180
   2 Marcin Mroziuk                 Warszawa             148.62  12633   85
   3 Krzysztof Obremski             Legnica              147.45  27425  186
   4 Kazimierz.Jr Merklejn          Szczecin             146.66  27572  188
   5 Michał Makowski                Warszawa             145.06  23065  159
   6 Mateusz Żbikowski              Warszawa             143.66  26865  187
   7 Dawid Pikul                    Poznań               143.34  27234  190
   8 Mariusz Skrobosz               Warszawa             143.18  26631  186
   9 Marek Syczuk                   Warszawa             142.94  11149   78
  10 Kamil Górka                    Kraków               142.56  26944  189
  11 Krzysztof Mówka                Warszawa             142.51  28360  199
  12 Bartosz Morawski               Gliwice              142.49  26930  189
  13 Tomasz Zwoliński               Skierdy              142.46  27353  192
  14 Jakub Zaryński                 Świnoujście          142.29  27746  195
  15 Rafał Dąbrowski                Ostróda              142.11  27143  191
  16 Filip Warzecha                 Gdynia               141.33   8480   60
  17 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 141.33  27842  197
  18 Miłosz Wrzałek                 Reda                 140.78  28016  199
  19 Andrzej Oleksiak               Ostróda              140.14   8268   59
  20 Wojciech Zemło                 Łódź                 139.84  20697  148
  21 Michał Alabrudziński           Włocławek            138.61  26475  191
  22 Rafał Lenartowski              Gdynia               138.47  27418  198
  23 Mariusz Wrześniewski           Kraków               138.30  11341   82
  24 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             138.18  25563  185
  25 Stanisław Rydzik               Warszawa             138.13  26797  194
  26 Mariusz Margalski              Pieczyska            137.96   6208   45
  27 Adam Szukalski                 Coventry [W. Bryt.]  137.04  16582  121
  28 Jan Kozłowski                  Kraków               136.40  12685   93
  29 Piotr Pietuchowski             Białystok            136.22  26290  193
  30 Justyna Górka                  Kraków               136.20  26014  191
  31 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  136.01  26113  192
  32 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      135.94  12099   89
  33 Dariusz Dzierża                Kraków               135.12   7026   52
  34 Paweł Jackowski                Warszawa             135.10  26209  194
  35 Marek Reda                     Wołomin              134.91  26038  193
  36 Radosław Jachna                Łódź                 134.57  24760  184
  37 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            134.52  22330  166
  38 Przemysław Herdzina            Kraków               134.16  26295  196
  39 Tomasz Ciejka                  Kraków               134.11  25615  191
  40 Grzegorz Kurowski              Warszawa             133.66  25931  194
  41 Dawid Adamczyk                 Wodzisław Śląski     133.56  17096  128
  42 Karol Waniek                   Wrocław              133.52  14821  111
  43 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       133.40  24946  187
  44 Dariusz Puton                  Ruda Śląska          133.27  17591  132
  45 Bogusław Szyszka               Oława                133.16  20240  152
  46 Maciej Michalak                Łódź                 133.14  12781   96
  47 Sławomir Kucia                 Krosno               132.96  10238   77
  48 Jakub Szymczak                 Łódź                 132.74  25486  192
  49 Łukasz Bobowski                Suchedniów           132.62  25595  193
  50 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  132.17  16654  126
  51 Grzegorz Święcki               Białystok            132.00   4884   37
  52 Andrzej Rakoczy                Kraków               131.95  14382  109
  53 Filip Sosin                    Warszawa             131.88   6726   51
  54 Tomasz Suchanek                Wrocław              131.53  22623  172
  55 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             131.42   7754   59
  56 Paweł Janaś                    Głogów               131.39  23518  179
  57 Aleksander Puchalski           Włocławek            131.31  17333  132
  58 Wojciech Sołdan                Rumia                131.15  22952  175
  59 Mirosław Uglik                 Warszawa             130.97  25540  195
  60 Irena Sołdan                   Rumia                130.94  24748  189
  61 Marcin Figiel                  Kraków               130.70   6535   50
  62 Michał Gawroński               Siemianowice Śląski  130.53   4699   36
  63 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.37  25814  198
  64 Andrzej Kowalski               Gdańsk               130.05   7153   55
  65 Rafał Matczak                  Milanówek            129.83   6881   53
  66 Maciej Perzyński               Piła                 129.76  16479  127
  67 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.75  10250   79
  68 Marek Roszak                   Poznań               129.59  18272  141
  69 Katarzyna Sołdan               Rumia                129.44   5048   39
  70 Patryk Gadus                   Pszczew              129.04  12259   95
  71 Michał Musielak                Bydgoszcz            128.97   9415   73
  72 Weronika Rudnicka              Ustka                128.66  25732  200
  73 Sergiusz Puchalski             Włocławek            128.10   4996   39
  74 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               127.91  16501  129
  75 Kuba Koisar                    Warszawa             127.90  14709  115
  76 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             127.80   3834   30
  77 Krzysztof Langiewicz           Ostróda              127.67  24257  190
  78 Robert Kamiński                Warszawa             127.46  18481  145
  79 Artur Irzyk                    Kraków               127.34   9423   74
  80 Ryszard Dębski                 Biała Podlaska       127.23  10051   79
  81 Janusz Kaczor                  Międzyrzec Podl.     127.08   8133   64
  82 Piotr Jakubiak                 Żyrardów             127.02  10289   81
  83 Marek Dudkiewicz               Milanówek            127.00  25400  200
  84 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              126.82  23842  188
  85 Mateusz Borsuk                 Reda                 126.60  13420  106
  86 Dariusz Kuć                    Stargard Szczecińsk  126.46  25293  200
  87 Agnieszka Krupka               Krosno               126.35  21605  171
  88 Marek Salamon                  Bytom                126.29   3915   31
  89 Dariusz Maciejuk               Warszawa             126.27  12627  100
  90 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.21  15650  124
  91 Marta Dobrzańska               Kraków               126.07   8825   70
  92 Michał Ozimiński               Łódź                 125.88  24672  196
  93 Szymon Płachta                 Warszawa             125.87  14727  117
  94 Przemysław Rybicki             Otwock               125.48  24093  192
  95 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         125.32  15289  122
  96 Tomasz Sienkiewicz             Białogard            125.30  17166  137
  97 Małgorzata Sulejewska          Kraków               125.29  23679  189
  98 Beata Wiączkowska              Wrocław              125.03  23755  190
  99 Arkadiusz Biegun               Kraków               124.49  11951   96
 100 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            124.26  21125  170
 101 Jacek Karwowski                Płock                124.24   5218   42
 102 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             123.90  23912  193
 103 Leszek Stecuła                 Bytom                123.75   7549   61
 104 Ewa Ciszewska                  Katowice             123.64  11375   92
 105 Adam Klimont                   Wałcz                123.57  24590  199
 106 Robert Głowacki                Łódź                 123.44  21972  178
 107 Krzysztof Kodzis               Inowrocław           123.29  12699  103
 108 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             123.00  24476  199
 109 Jolanta Chłopińska             Wałcz                122.85  24202  197
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               122.69  10306   84
 111 Anita Bruska                   Gdynia               122.53  16419  134
 112 Jarosław Sobczak               Warszawa             122.42  15425  126
 113 Magdalena Kupczyńska           Szczecin             122.35   9666   79
 114 Joanna Jewtuch                 Warszawa             122.29  13085  107
 115 Kamil Kister                   Puławy               122.27  23232  190
 116 Michał Kolaj                   Ostróda              122.21  23343  191
 117 Piotr Szałkiewicz              Wrocław              121.96   8781   72
 118 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             121.79  10230   84
 119 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             121.75  14854  122
 120 Grzegorz Pukniel               Lublin               121.72  23248  191
 121 Paweł Kowalski                 Kutno                121.59  12402  102
 122 Grzegorz Kwiecień              Kraków               121.55  16045  132
 123 Tomasz Łapka                   Opole                121.40  23066  190
 124 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.38  11046   91
 125 Piotr Adamczyk                 Tarnów               121.01   8592   71
 126 Marcin Kozyra                  Warszawa             120.89   4473   37
 127 Dorota Zielińska               Piaseczno            120.80  10751   89
 128 Sławomir Piotrowski            Biała Podlaska       120.79  23071  191
 129 Mariusz Sylwestrzuk            Warszawa             120.75  22701  188
 130 Tomasz Górka                   Łęczna               120.71   5794   48
 131 Agnieszka Goniowska            Wrocław              120.71  14847  123
 132 Andrzej Rechowicz              Katowice             120.56  23629  196
 133 Adam Weremczuk                 Łódź                 120.33   4332   36
 134 Bogusław Książek               Szczecin             120.14  13456  112
 135 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           120.08   7085   59
 136 Krzysztof Jaworski             Warszawa             120.05   7923   66
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             120.02  12962  108
 138 Łukasz Baranowski              Reda                 119.89  22779  190
 139 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            119.82  23965  200
 140 Rafał Wesołowski               Warszawa             119.79  23000  192
 141 Jarosław Puchalski             Łódź                 119.60  10884   91
 142 Marek Rogalski                 Warszawa             119.52   8725   73
 143 Grzegorz Wiączkowski           Wrocław              119.45  21621  181
 144 Bogusław Puchalski             Włocławek            119.44   5733   48
 145 Grażyna Wesołowska             Łódź                 119.34   8831   74
 146 Czesław Grajewski              Choroszcz            119.34  18855  158
 147 Dorota Maciejuk                Warszawa             118.77  13183  111
 148 Tadeusz Wiśniewski             Piła                 118.54   4149   35
 149 Daniel Janus                   Wąchock              118.44  12792  108
 150 Patrycja Śliwińska             Szczecin             118.40  21431  181
 151 Walenty Siemaszko              Lipiany              118.18   7327   62
 152 Mikołaj Fidziński              Dębica               117.21   9377   80
 153 Krzysztof Leśniak              Kraków               117.12   7847   67
 154 Barbara Łukaszewicz            Wrocław              117.07  22009  188
 155 Stanisław Gasik                Warszawa             117.04  12172  104
 156 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            116.92  22799  195
 157 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  116.91  11574   99
 158 Ireneusz Kurzok                Mikołów              116.66   9216   79
 159 Janusz Krupiński               Bytom                116.58   7578   65
 160 Michał  Borejko                Wrocław              116.58   5596   48
 161 Teresa Pawlik                  Lubin                116.52   3612   31
 162 Piotr Wierzchowski             Widuchowa            116.40  10243   88
 163 Zdzisław Szota                 Warszawa             116.29   5582   48
 164 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  116.23  12553  108
 165 Jarosław Michalak              Łódź                 116.22   6392   55
 166 Jerzy Matyasik                 Kraków               116.16  22651  195
 167 Lucyna Śniadach                Rumia                115.65  16654  144
 168 Joanna Ostrowska               Warszawa             115.57  22652  196
 169 Jacek Pietruszka               Kraków               115.45  13739  119
 170 Bogdan Kozłowski               Białystok            115.41  10502   91
 171 Alina Białobrzewska            Gdynia               115.25  20861  181
 172 Elżbieta Szuba                 Bytom Odrzański      115.25   5532   48
 173 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       115.00   9085   79
 174 Magdalena Kublik               Warszawa             114.68  22935  200
 175 Anna Stefańska                 Łódź                 114.59  15584  136
 176 Maciej Grąbczewski             Piła                 114.42  17621  154
 177 Aleksander Puzyna              Warszawa             114.29   5943   52
 178 Andrzej Kroc                   Łódź                 114.27  22168  194
 179 Mariusz Makuch                 Zator                113.84   5578   49
 180 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.77   3982   35
 181 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             113.31  19829  175
 182 Kazimierz Merklejn             Szczecin             113.27   9288   82
 183 Tomasz Ruta                    Warszawa             113.07   8028   71
 184 Jarosław Żuliński              Szczecin             113.02   5425   48
 185 Grzegorz Kulgawczuk            Biała Podlaska       112.88  11062   98
 186 Anna Niedzielko                Szczecin             112.88   9030   80
 187 Jerzy Tatarczuk                Warszawa             112.81   4061   36
 188 Małgorzata Supińska            Warszawa             112.71   3945   35
 189 Andrzej Tyczyno                Bydgoszcz            112.69  11382  101
 190 Beata Piotrowska               Łódź                 112.59  22406  199
 191 Agata Kuć                      Stargard Szczeciński 112.49  18336  163
 192 Małgorzata Jóźwiak             Iława                112.35  18762  167
 193 Tomasz Siwiński                Zawiercie            112.35  22469  200
 194 Łukasz Mycio                   Górowo Iławeckie     112.32   6627   59
 195 Monika Laskowska               Wrocław              112.29   5390   48
 196 Maciej Michalski               Łódź                 112.20   5161   46
 197 Jerzy Luter                    Bytom                112.17  16153  144
 198 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             112.13  19960  178
 199 Joanna Brychcy                 Katowice             112.02  14786  132
 200 Katarzyna Żuławska             Katowice             111.93  11193  100
 201 Renata Andracka                Zwola                111.91  22159  198
 202 Jarosław Olek                  Warszawa             111.67   4020   36
 203 Joanna Żłobicka                Wrocław              111.56   7586   68
 204 Rafał Skibicki                 Lębork               111.51  11039   99
 205 Halina Roszak                  Poznań               111.27  10237   92
 206 Małgorzata Sikora              Kraków               111.14   4001   36
 207 Adam Janicki                   Łódź                 111.09  21218  191
 208 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              111.07   9330   84
 209 Mateusz Królikowski            Wrocław              111.03   9549   86
 210 Monika Dymek                   Ustka                111.03   6773   61
 211 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            110.84  18510  167
 212 Łukasz Sornek                  Mikołów              110.58  19131  173
 213 Roman Figiel                   Zawichost            110.23   6283   57
 214 Teresa Zalewska                Racibórz             110.22  13998  127
 215 Monika Sadurska                Warszawa             110.15  16743  152
 216 Piotr Broda                    Sandomierz           110.00  22000  200
 217 Danuta Langiewicz              Ostróda              109.92  18356  167
 218 Remigiusz Skwarek              Bydgoszcz            109.82   4173   38
 219 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     109.50   8760   80
 220 Dorota Kuć                     Stargard Szczecińsk  109.43  21668  198
 221 Dorota Rudzińska               Warszawa             109.07  13743  126
 222 Małgorzata Sameryt             Warszawa             108.67   7824   72
 223 Ryszard Korpalski              Wójtowice            108.58  20196  186
 224 Zbigniew Rybak                 Warszawa             108.20  21423  198
 225 Mariusz Kubicki                Inowrocław           108.15   7354   68
 226 Jarosław Karp                  Jędrzejów            108.10   4432   41
 227 Michał Kołodziejczyk           Warszawa             107.95   6477   60
 228 Magdalena Ambroszczyk          Łódź                 107.89   3884   36
 229 Piotr Madej                    Wrocław              107.88  11867  110
 230 Rafał Stachowski               Police               107.84  13372  124
 231 Sławomir Zabawa                Wałcz                107.56   7852   73
 232 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         107.47  19667  183
 233 Anna Arana                     Warszawa             107.41  17293  161
 234 Elżbieta Zębek                 Olsztyn              106.94   3850   36
 235 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    106.88   7802   73
 236 Grzegorz Bajer                 Łódź                 106.76   3950   37
 237 Bartosz Muszyński              Ustka                106.36   4999   47
 238 Maciej Kuczyński               Gdynia               106.21   8603   81
 239 Przemysław Pawlic              Wrocław              106.06  12939  122
 240 Marta Sztajnert                Wisła                105.95   4450   42
 241 Henryk Piotrowski              Lidzbark Warmiński   105.73   6978   66
 242 Sławomir Długosz               Ostróda              105.44  13391  127
 243 Bartosz Pięta                  Swarzędz             104.93   5981   57
 244 Marcin Resler                  Września             104.64   4395   42
 245 Jacek Nowak                    Szczecin             104.51   5539   53
 246 Danuta Połomska                Ostrów Wlkp.         104.31   5007   48
 247 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           104.12  20407  196
 248 Jerzy Ciesielski               Łódź                 103.90   4052   39
 249 Natalia Ogierman               Katowice             103.80   4775   46
 250 Dorota Stachowska              Wydartowo I          103.70  17422  168
 251 Ewa Fiszer-Włodarczyk          Wrocław              103.69   3733   36
 252 Anna Swoboda                   Wałbrzych            103.32   4133   40
 253 Daniel Tomczyk                 Piła                 103.32   9299   90
 254 Karol Posielski                Warszawa             103.22   3716   36
 255 Aleksandra Łukaszewicz         Wrocław              103.16   3817   37
 256 Marcin Ceglarek                Kraków               103.08   3814   37
 257 Hanna Gawłowska                Piła                 102.79   6887   67
 258 Rafał Świątek                  Wrocław              102.72   8834   86
 259 Iza Kraj                       Warszawa             102.63   5337   52
 260 Jan  Olek                      Warszawa             102.31   6241   61
 261 Karol Rembiałkowski            Warszawa             101.90   3057   30
 262 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.86  19047  187
 263 Ireneusz Kaczmarczyk           Gdańsk               101.72   7019   69
 264 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               101.71   3153   31
 265 Leszek Kilian                  Jaworzno             101.57   3047   30
 266 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               101.42   7809   77
 267 Urszula Solarska               Łódź                 101.03  19297  191
 268 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  100.46  11352  113
 269 Marianna Kozłowska             Białystok            100.17   7713   77
 270 Izabela  Potęga                Łódź                 100.14   5007   50
 271 Jan Lisiewski                  Piasutno             100.05   4402   44
 272 Radosław Więch                 Warszawa              99.74   5685   57
 273 Anna Chybowska                 Sochaczew             99.70   3689   37
 274 Julita Dygnas                  Jelenia Góra          99.39   6957   70
 275 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  99.02   5347   54
 276 Anna  Bogucka                  Wrocław               98.71   4146   42
 277 Joanna Pawlińska               Bielany Wrocławskie   98.56   8378   85
 278 Jacek Dec                      Pszczew               98.21   3830   39
 279 Sławomir Rattay                Zgorzelec             98.16   4810   49
 280 Mieczysław Pastuszak           Gdynia                97.60   4685   48
 281 Robert Wagner                  Wrocław               97.39   9252   95
 282 Bożena Guział                  Racibórz              96.81   3485   36
 283 Ziemowit Pazda                 Wrocław               96.69   5705   59
 284 Jakub Kraj                     Szczecin              96.55   5986   62
 285 Tomasz Lewiński                Wejherowo             96.49   3377   35
 286 Katarzyna Dębska               Ostróda               96.36   9829  102
 287 Bartłomiej Dalecki             Rumia                 96.13   3749   39
 288 Danuta Wodecka                 Skrzyszów             96.05   8068   84
 289 Katarzyna Bogusławska          Piastów               95.82  15523  162
 290 Maria Pokorska                 Warszawa              95.30   3526   37
 291 Zygmunt Skwarek                Katowice              94.97   3419   36
 292 Mariusz Michalski              Inowrocław            94.80   6257   66
 293 Marcin Radwański               Wrocław               94.80   9954  105
 294 Jacek Cichecki                 Józefów               94.78   3886   41
 295 Radosław Pastusiak             Sulęcin               94.41   5759   61
 296 Janina Grajewska               Choroszcz             93.81   6567   70
 297 Sławomir Wolski                Wrocław               93.79   4408   47
 298 Anna Lenartowska               Gdynia                93.68   5246   56
 299 Michał Wodecki                 Skrzyszów             93.55   4397   47
 300 Błażej Fidziński               Dębica                93.39   5510   59
 301 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski       92.95   4090   44
 302 Krzysztof Zawadzki             Sampława              92.95  18125  195
 303 Agata Nawrocka                 Bydgoszcz             92.25   4059   44
 304 Wojciech Obremski              Legnica               90.64   2991   33
 305 Dariusz Zębek                  Olsztyn               90.22   2887   32
 306 Sylwia Buks                    Warszawa              89.91  17172  191
 307 Justyna Szymendera             Ostrów Wlkp           89.58   3225   36
 308 Mateusz Gołębiewski            Łódź                  89.26   4195   47
 309 Agata Pastusiak                Sulęcin               89.07   5433   61
 310 Grzegorz Cieplak               Warszawa              89.06   3028   34
 311 Maciej Kuć                     Stargard Szczeciński  88.83   5863   66
 312 Beata Sekuła                   Szczecin              88.33   2915   33
 313 Joanna Zacharewicz             Bydgoszcz             86.18   3275   38
 314 Jan Pawłowski                  Warszawa              84.80   2544   30
 315 Marta Łęgowska                 Inowrocław            83.91   6377   76
 316 Natalia Połomska               Ostrów Wlkp           83.54   3843   46
 317 Paulina Naplocha               Racibórz              83.14   9644  116
 318 Leszek Katyński                Słupsk                82.63   4710   57
 319 Blanka Zwolińska               Skierdy               82.44   7832   95
 320 Małgorzata Baśko               Andrespol             77.68   2641   34
 321 Adam Kędzior                   Lublin                76.81   2381   31
 322 Magdalena Sulejewska           Kraków                75.90   6376   84
 323 Izabela Długosz                Ostróda               74.33   3791   51
 324 Karolina Długosz               Ostróda               71.38   2855   40
 325 Paweł Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   67.71   3724   55
 326 Mirosław Dejna                 Sampława              57.12  11082  194




Poczekalnia na dzień 29-05-2010

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Szymkowski              Wrocław              124.45   3609   29
   2 Małgorzata Nowakowska          Pruszcz Gdański       80.10   2323   29
   3 Krzysztof Bukowski             Milanówek            117.71   3296   28
   4 Piotr Domański                 Ostrołęka            111.57   3124   28
   5 Jacek Gigoła                   Gorzów Wielkopolski  106.29   2976   28
   6 Dorota Patera                  Legnica               91.68   2567   28
   7 Szymon Fidziński               Kobyłka              134.89   3642   27
   8 Jędrzej Florek                 Bydgoszcz            131.85   3560   27
   9 Anna Szyperska                 Poznań                93.96   2443   26
  10 Wojciech Zieliński             Szczecin             128.28   3207   25
  11 Maciej Bukowski                Szczecin             108.68   2717   25
  12 Łukasz Wojciechowski           Łomża                105.88   2647   25
  13 Barbara Turbo                  Szczecin             102.56   2564   25
  14 Dominika Brzezińska            Piła                  89.56   2239   25
  15 Ewa Kondracka                  Warszawa             134.25   3222   24
  16 Adam Jurkowski                 Knurów               131.88   3165   24
  17 Marcin Skowron                 Zabrze               128.83   3092   24
  18 Marek Gajdosz                  Nowy Sącz            128.29   3079   24
  19 Ryszard Żydaczewski            Lubin                125.96   3023   24
  20 Ewa Żbikowska                  Warszawa             124.00   2976   24
  21 Michał Trumpus                 Wrocław              123.79   2971   24
  22 Mariusz Grodek                 Olsztyn              122.75   2946   24
  23 Paweł Jędryka                  Tarnów               121.08   2906   24
  24 Tomasz Lempart                 Kraków               119.92   2878   24
  25 Maciej Chmielowski             Kraków               119.25   2862   24
  26 Marek Róziecki                 Rybnik               117.79   2827   24
  27 Małgorzata Puternicka          Gdańsk               115.88   2781   24
  28 Michał Puchowski               Izbicko              115.75   2778   24
  29 Andrzej Stańczyk               Tarnów               115.17   2764   24
  30 Ryszard Niżewski               Warszawa             114.96   2759   24
  31 Beata Marynowicz               Racibórz             113.83   2732   24
  32 Anna Dłużniewska               Warszawa             109.58   2630   24
  33 Marcin Żuchowski               Bydgoszcz            109.21   2621   24
  34 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.12   2619   24
  35 Karolina Rubaszewska           Wrocław              107.83   2588   24
  36 Elżbieta Święcka               Białystok            107.25   2574   24
  37 Leszek Kacprzyk                Katowice             107.00   2568   24
  38 Marcela Wołowiec               Gdynia               106.50   2556   24
  39 Paweł Michalski                Ksawerów             105.96   2543   24
  40 Andrzej Zając                  Jaworzno             103.96   2495   24
  41 Lucyna Korga                   Zabrze               100.71   2417   24
  42 Janusz Sojka                   Łódź                 100.33   2408   24
  43 Joanna Regdos                  Kraków               100.25   2406   24
  44 Lidia Szpakowska               Jaworzno              98.71   2369   24
  45 Zdzisław Parnicki              Słupsk                98.25   2358   24
  46 Piotr Morawski                 Gdańsk                98.21   2357   24
  47 Jędrzej Krasnoborski           Węgorzewo             97.54   2341   24
  48 Justyna Wiśniewska             Stargard Szczeciński  96.46   2315   24
  49 Dominik Małocha                Demblin               95.75   2298   24
  50 Wacław Sarek                   Jaworzno              94.83   2276   24
  51 Mateusz Stańczyk               Tarnów                90.21   2165   24
  52 Michał Dulat                   Kraków                89.67   2152   24
  53 Zbigniew Skrzypczyk            Jawor                 85.21   2045   24
  54 Marta Bożemska                 Ustka                 84.21   2021   24
  55 Edward Smołka                  Zabrze                83.46   2003   24
  56 Zofia Górka                    Łęczna               108.65   2499   23
  57 Dariusz  Jarosławski           Ełk                  106.43   2448   23
  58 Kamil Piecewicz                Nowe Miasto Lubawsk  104.39   2401   23
  59 Grażyna Cieślikowska           Racibórz             103.39   2378   23
  60 Mateusz Cygan                  Chorzów               96.22   2213   23
  61 Tomasz Silny                   Gdynia                95.00   2185   23
  62 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   90.30   2077   23
  63 Norbert Skrzyński              Warszawa              89.87   2067   23
  64 Monika Szczyrzyca              Jaworzno              77.13   1774   23
  65 Piotr Sadzyński                Jaworzno              70.83   1629   23
  66 Grzegorz Wilk                  Kraków               120.27   2646   22
  67 Artur Tomczyk                  Piła                 108.41   2385   22
  68 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   85.91   1890   22
  69 Małgorzata Armknecht           Bydgoszcz             82.50   1815   22
  70 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.62   2617   21
  71 Krzysztof Usakiewicz           Warszawa             122.76   2578   21
  72 Łukasz Szałkiewicz             Wrocław              116.05   2437   21
  73 Robert Kurdziel                Katowice              92.14   1935   21
  74 Maciej Rzychoń                 Katowice             138.60   2772   20
  75 Grzegorz Miecugow              Warszawa             108.75   2175   20
  76 Bartosz Boniecki               Elbląg               107.90   2158   20
  77 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz             98.60   1972   20
  78 Piotr Sobociński               Inowrocław           108.74   2066   19
  79 Bartosz Orłowski               Bytom                106.11   2016   19
  80 Wojciech Urbański              Warszawa             103.79   1972   19
  81 Jarosław Kamienik              Słupsk               103.32   1963   19
  82 Krzysztof Borodziuk            Kostrzyn              98.21   1866   19
  83 Grzegorz Sęk                   Wrocław               96.84   1840   19
  84 Alicja Bielecka                Poznań                88.16   1675   19
  85 Sylwia Łada                    Inowrocław            85.74   1629   19
  86 Alicja Kosińska                Szczecin             125.72   2263   18
  87 Kamila Zacharuk                Zabrze                95.94   1727   18
  88 Anna Kurpiel                   Warszawa              67.56   1216   18
  89 Krzysztof Pypno                Gliwice              127.35   2165   17
  90 Jan Ziółkowski                 Rumia                104.76   1781   17
  91 Agnieszka Jaśkiewicz           Czechowice-Dziedzice 102.94   1750   17
  92 Filip Dalecki                  Rumia                102.35   1740   17
  93 Marcin Łydka                   Jaworzno              57.76    982   17
  94 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.38   1718   16
  95 Zuzanna Molak                  Warszawa              81.38   1302   16
  96 Barbara Krawczyk               Warszawa              70.44   1127   16
  97 Andrzej Przybyłowicz           Warszawa             138.60   2079   15
  98 Radosław Sowiński              Warszawa             112.27   1684   15
  99 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             111.13   1667   15
 100 Piotr Chabowski                Piła                 107.33   1610   15
 101 Wiesław Olewiński              Warszawa             106.33   1595   15
 102 Jacek Gasik                    Warszawa             102.47   1537   15
 103 Marek Swoboda                  Wałbrzych            100.53   1508   15
 104 Władysław Zieliński            Białogard             93.53   1403   15
 105 Marta Bołbot                   Bielsk Podlaski       84.47   1267   15
 106 Kinga Niżewska                 Warszawa              83.07   1246   15
 107 Agnieszka Kotlarz              Gdynia                69.00   1035   15
 108 Julia Solarska                 Łódź                  61.13    917   15
 109 Andrzej Puchalski              Łódź                 108.71   1522   14
 110 Marek Antosik                  Nowy Dwór Mazowieck  105.57   1478   14
 111 Sandra Sekuła                  Szczecin              90.86   1272   14
 112 Tomasz Drewnowski              Warszawa              87.64   1227   14
 113 Elżbieta Hardej                Piaseczno             56.93    797   14
 114 Radosław Konca                 Warszawa             152.69   1985   13
 115 Paweł Łęcki                    Gorzów Wielkopolski  127.15   1653   13
 116 Łukasz Święcki                 Białystok            114.08   1483   13
 117 Krzysztof Chełstowski          Łomża                110.15   1432   13
 118 Alicja Tarczewska              Łomża                106.31   1382   13
 119 Marcin  Baniewski              Pełczyce             101.92   1325   13
 120 Mirosław Norwajszas            Szczecin             101.92   1325   13
 121 Anna Biegańska                 Białystok             97.08   1262   13
 122 Przemysław Kaliszuk            Szczecin              95.23   1238   13
 123 Maurycy Machnio                Lipiany               90.46   1176   13
 124 Dorota Franków                 Gorzów Wielkopolski   88.54   1151   13
 125 Czesław Konopko                Szczecin              84.31   1096   13
 126 Waldemar Stankiewicz           Mieszkowice           84.23   1095   13
 127 Arkadiusz Kaliszuk             Szczecin              78.31   1018   13
 128 Krystyna Puchalska             Łódź                  73.38    954   13
 129 Mirosław Dymkowski             Czechowice-Dziedzice  71.54    930   13
 130 Robert Zabłocki                Łódź                 137.08   1645   12
 131 Bartłomiej Bęben               Jarosław             128.75   1545   12
 132 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk  128.25   1539   12
 133 Leszek Dobrowolski             Wrocław              125.75   1509   12
 134 Andrzej Grabiński              Suchedniów           123.42   1481   12
 135 Kinga Pruszak                  Bydgoszcz            119.33   1432   12
 136 Jarosław Krzemiński            Tuchów               114.25   1371   12
 137 Andrzej Czesław Kowalski       Wałbrzych            113.00   1356   12
 138 Paweł Subocz                   Szczecin             112.75   1353   12
 139 Anna Bilska                    Przecław             111.67   1340   12
 140 Grażyna Kula                   Sosnowiec            111.08   1333   12
 141 Jakub Nalepa                   Gliwice              111.08   1333   12
 142 Piotr Syta                     Puławy               110.00   1320   12
 143 Ewa Marek-Domagała             Jelenia Góra         109.67   1316   12
 144 Michał Garnowski               Pasłęk               109.17   1310   12
 145 Marta Szeliga-Frynia           Warszawa             108.75   1305   12
 146 Paweł Miczko                   Sandomierz           108.58   1303   12
 147 Monika Lewandowska             Warszawa             108.42   1301   12
 148 Rafał  Wagnerowski             Tarnów               107.92   1295   12
 149 Paulina Mech                   Kraków               107.83   1294   12
 150 Beata Błaszczyk                Łowicz               107.42   1289   12
 151 Agnieszka Biegańska            Białystok            106.83   1282   12
 152 Maria Grzegorzewska            Nowe Miasto Lubawsk  105.58   1267   12
 153 Marcin Bertrand                Poznań               103.75   1245   12
 154 Karolina Drabik                Skarżysko            103.33   1240   12
 155 Konrad Sowula                  Kraków               103.25   1239   12
 156 Paweł Frynia                   Konstantynów Łódzki  103.08   1237   12
 157 Iwona Kucia                    Krosno               102.25   1227   12
 158 Andrzej Gostomski              Łódź                 101.92   1223   12
 159 Lidia Żywna                    Gdynia               101.92   1223   12
 160 Piotr Szutenberg               Ustka                101.83   1222   12
 161 Agata Brzezińska               Świebodzice          101.50   1218   12
 162 Lucyna Sapis                   Słupsk               101.00   1212   12
 163 Grzegorz Dudziński             Gdańsk               100.92   1211   12
 164 Krzysztof Sojka                Łódź                  99.92   1199   12
 165 Artur Tanistra                 Glinka                99.42   1193   12
 166 Andrzej Gronkiewicz            Gdańsk                99.33   1192   12
 167 Marta Świątkowska              Wrocław               98.75   1185   12
 168 Dorota Ziembowicz              Gliwice               96.17   1154   12
 169 Anna Szutenberg                Ustka                 95.50   1146   12
 170 Tomasz Szczodry                Łomża                 95.33   1144   12
 171 Krystyna Borecka               Wałcz                 94.75   1137   12
 172 Czesława Pawłowska             Wrocław               94.42   1133   12
 173 Katarzyna Pawluch              Zabrze                93.83   1126   12
 174 Agnieszka Lutkiewicz           Gdynia                93.50   1122   12
 175 Łukasz Sobierajski             Ostróda               93.08   1117   12
 176 Sandra Rykaczewska             Jaworzno              92.67   1112   12
 177 Jacek Jerzyński                Toruń                 92.50   1110   12
 178 Mariusz Niemczyk               Kraków                91.58   1099   12
 179 Anna Gabriela Kortońska        Kraków                91.50   1098   12
 180 Mariusz Bogdański              Łomża                 91.42   1097   12
 181 Maciej Zięba                   Wrocław               91.17   1094   12
 182 Piotr Ziętal                   Legnica               91.08   1093   12
 183 Kuba Wróblewski                Ustka                 90.83   1090   12
 184 Krzysztof Wychudzki            Ostróda               90.33   1084   12
 185 Barbara Belof                  Falkenberg (Szwecja   90.08   1081   12
 186 Jolanta Szabla                 Wrocław               90.08   1081   12
 187 Dariusz Szulc                  Legnica               89.83   1078   12
 188 Maciej Polak                   Warszawa              89.50   1074   12
 189 Maciej Stańczyk                Kraków                89.00   1068   12
 190 Dawid Rykaczewski              Jaworzno              87.42   1049   12
 191 Daniel Such                    Legnica               85.75   1029   12
 192 Kamil Tylmanowski              Brodnica              85.08   1021   12
 193 Maciej Sylwestrzuk             Gródek                84.67   1016   12
 194 Sylwia Kozłowska               Białystok             83.33   1000   12
 195 Andrzej Stolot                 Zabrze                83.25    999   12
 196 Artur Jakimczyk                Olsztyn               82.75    993   12
 197 Paweł Łyszczarz                Gorzów Wielkopolski   82.08    985   12
 198 Danuta Zając                   Jaworzno              81.33    976   12
 199 Piotr Matyasik                 Kraków                79.42    953   12
 200 Ewa Bożemska                   Ustka                 79.25    951   12
 201 Szymon Jankowski               Nowe Miasto Lubawsk   78.17    938   12
 202 Grzegorz Kokot                 Ustka                 76.83    922   12
 203 Waldemar  Różanowski           Police                73.83    886   12
 204 Paweł Skowron                  Legnica               70.92    851   12
 205 Daria Ząbik                    Legnica               61.08    733   12
 206 Zdzisław Stańkowski            Ostrzeszów           102.36   1126   11
 207 Mariusz  Chmiel                Puławy               100.91   1110   11
 208 Waldemar Kaniewski             Sochaczew             97.18   1069   11
 209 Grzegorz Mazur                 Gorzów                93.91   1033   11
 210 Pawel Kulka                    Brodnica              92.73   1020   11
 211 Paweł Morga                    Warszawa              91.64   1008   11
 212 Ryszard Schwartz               Kąpino                89.00    979   11
 213 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              88.27    971   11
 214 Arkadiusz Florczak             Szczecin              87.64    964   11
 215 Julia Lutkiewicz               Gdynia                87.36    961   11
 216 Magdalena Jacak                Kraków                86.00    946   11
 217 Sławomir Grudziński            Ostróda               84.91    934   11
 218 Anna Straburzyńska             Bydgoszcz             84.91    934   11
 219 Barbara Rapacz                 Złotniki Kujawskie    83.09    914   11
 220 Kamil Kajfasz                  Spytkowice            81.73    899   11
 221 Barbara Żydaczewska            Lubin                 81.55    897   11
 222 Wojciech Kuć                   Stargard Szczecińsk   79.91    879   11
 223 Dariusz Zając                  Jaworzno              79.18    871   11
 224 Mateusz  Chojnacki             Bydgoszcz             76.36    840   11
 225 Katarzyna Sawuła               Police                75.91    835   11
 226 Janusz Kozieł                  Lublin                75.64    832   11
 227 Magda Wierzchowska             Widuchowa             74.45    819   11
 228 Agnieszka Niwelińska           Kraków                74.36    818   11
 229 Rafał Stachura                 Zator                 74.27    817   11
 230 Marta Armknecht                Bydgoszcz             73.82    812   11
 231 Sonia Cieślikowska             Racibórz              72.73    800   11
 232 Paweł Jakubiak                 Ostróda               71.64    788   11
 233 Maria Jankowska                Gdynia                71.45    786   11
 234 Piotr Jankowski                Nowe Miasto Lubawsk   71.45    786   11
 235 Marcin Kołodziejski            Brodnica              71.36    785   11
 236 Martyna  Zaforemska            Jaworzno              71.18    783   11
 237 Lidia Beling                   Łódź                  66.18    728   11
 238 Daniel Stasik                  Gdynia                66.00    726   11
 239 Przemysław Mamoń               Spytkowice            65.18    717   11
 240 Mateusz Zawadzki               Sampław               65.18    717   11
 241 Anna Skudlarska                Wrocław               63.00    693   11
 242 Wiktoria Kliber                Ostrów Wielkopolski   62.45    687   11
 243 Włodzimierz Wapniarz           Milanówek             57.27    630   11
 244 Klaudia Zaforemska             Jaworzno              52.09    573   11
 245 Damian Motycki                 Łomża                 51.73    569   11
 246 Artur Koszel                   Warszawa             124.00   1240   10
 247 Joanna Zadrożna                Szczecin             121.80   1218   10
 248 Wojciech Kwaśniak              Częstochowa           87.40    874   10
 249 Marian Wiatr                   Warszawa              78.30    783   10
 250 Kinga Kunert                   Zelistrzewo           76.40    764   10
 251 Stanisław Książek              Skawina              105.56    950    9
 252 Andrzej Klich                  Jaworzno             102.67    924    9
 253 Jolanta Bednarska              Łódź                  67.44    607    9
 254 Paweł Brylski                  Kraków                66.11    595    9
 255 Waldemar Dębski                Ostróda               64.78    583    9
 256 Paweł Golubiński               Gdynia               102.75    822    8
 257 Marek Starostka                Olkusz               102.75    822    8
 258 Piotr Jasiński                 Szpetal Górny        101.38    811    8
 259 Karolina Alferowicz            Wrocław              100.38    803    8
 260 Grzegorz Mroczek               Puławy                98.88    791    8
 261 Maciej Pilc                    Poznań                97.50    780    8
 262 Andrzej Serafinowicz           Bydgoszcz             96.12    769    8
 263 Marzena Kasner                 Janikowo              94.62    757    8
 264 Leszek Kowalik                 Bydgoszcz             82.75    662    8
 265 Bernadetta Kudlińska           Bydgoszcz             79.25    634    8
 266 Natalia Tokajuk                Bielsk Podlaski       78.38    627    8
 267 Artur Rutkowski                Włocławek             69.50    556    8
 268 Marzena Mazur                  Warszawa             143.86   1007    7
 269 Bogdan Pokojski                Brwinów              128.29    898    7
 270 Andrzej Szmidtke               Bolszewo             125.71    880    7
 271 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        121.86    853    7
 272 Michał Waszkiewicz             Warszawa             104.29    730    7
 273 Jarosław Baranowski            Lublin                98.43    689    7
 274 Małgorzata Szablowska          Wrocław               98.29    688    7
 275 Krzysztof Wysoczański          Kraków                98.14    687    7
 276 Justyna Woszczyna              Kraków                87.00    609    7
 277 Remigiusz Rydz                 Kochlice              86.29    604    7
 278 Grzegorz  Sarnacki             Piastów               85.86    601    7
 279 Mateusz Lipczyński             Sopot                 82.57    578    7
 280 Rafał Daniluk                  Bielsk Podlaski       82.43    577    7
 281 Natalia Lis zz                 Trzebnica             81.86    573    7
 282 Łukasz Pałka                   Puławy                71.86    503    7
 283 Aleksandra Brzeska             Warszawa              70.71    495    7
 284 Jacek Czubak                   Legnica               69.71    488    7
 285 Barbara Pęska                  Nowy Dwór Mazowiecki  69.14    484    7
 286 Magda Dąbrowska                Bielsk Podlaski       68.86    482    7
 287 Marcin Wójcicki                Piastów               59.29    415    7
 288 Cezary Bureta                  Wrocław               54.14    379    7
 289 Izabela Wyłoga                 Lublin                99.33    596    6
 290 Barbara Sajna                  Nowy Dwór Mazowiecki  96.50    579    6
 291 Iwona  Szymańska               Września              94.83    569    6
 292 Marcin Ochal                   Dęblin                81.50    489    6
 293 Aldona Głośnicka               Ostróda               77.50    465    6
 294 Dorota Pastuszak               Lublin                77.33    464    6
 295 Barbara Mrowiec                Wadowice              75.83    455    6
 296 Paweł Szczekutek               Warszawa              75.00    450    6
 297 Robert Oleszczuk               Rowy                  74.50    447    6
 298 Mieczysław Karwowski           Nowy Dwór Mazowiecki  73.50    441    6
 299 Paweł Mroczkowski              Nowy Dwór Mazowiecki  64.00    384    6
 300 Karol Nitkowski                Szczytno              62.83    377    6
 301 Dawid Hudzik                   Zabrze                62.17    373    6
 302 Andrzej Gałuszka               Wadowice              55.50    333    6
 303 Maciej Gołaszewski             Wrocław               54.67    328    6
 304 Szymon Jachimek                Gdynia               136.00    680    5
 305 Marek Gutjar                   Starogard Gdański    105.60    528    5
 306 Monika Kowalik                 Kraków                90.00    450    5
 307 Anna Żyła                      Wrocław               84.20    421    5
 308 Marcin Kukuła                  Jelenia Góra          79.00    395    5
 309 Andrzej Matyasik               Kraków                72.40    362    5
 310 Agnieszka Wydra                Gorzów Wielkopolski   57.20    286    5
 311 Adam Sacharczuk                Łomża                 55.20    276    5
 312 Zenon Cichy                    Gorzów Wielkopolski   50.00    250    5
 313 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski      134.00    536    4
 314 Kinga Stecuła                  Bytom                125.00    500    4
 315 Paweł Stefaniak                Biała Podlaska       111.50    446    4
 316 Anna Czarnecka                 Zgierz               106.75    427    4
 317 Małgorzata Deszczyńska         Milanówek            100.75    403    4
 318 Iwona Bujak                    Tarnów                97.00    388    4
 319 Jarosław Wiśniewski            Gdańsk                81.75    327    4
 320 Joanna Żądło                   Wrocław               68.25    273    4
 321 Jacek Starzonek                Szczecin              62.25    249    4
 322 Izabela Borkiewicz             Kraków                57.25    229    4
 323 Patrycjusz Śliwiński           Wrocław               53.50    214    4
 324 Witold Berus                   Zabrze                51.50    206    4
 325 Maria Gaca                     Bydgoszcz             50.00    200    4
 326 Maria Krawczuk                 Wrocław              118.67    356    3
 327 Ewa Stypułkowska               Warszawa              90.00    270    3
 328 Michał Jaworek                 Zabrze                74.00    222    3
 329 Joanna Zając                   Warszawa              71.00    213    3
 330 Grzegorz Głowacki              Piastów               62.67    188    3
 331 Joanna Duda                    Zabrze                62.33    187    3
 332 Anna Sroka                     Wrocław               57.67    173    3
 333 Elżbieta Nadolna               Ustka                 57.33    172    3
 334 Jerzy Stępniewski              Wrocław               57.00    171    3
 335 Dorota Kupiec                  Dęblin                56.33    169    3
 336 Wojciech Wróbel                Zator                113.50    227    2
 337 Sylwia Chrobok                 Warszawa              82.00    164    2
 338 Edward Kupiec                  Dęblin                65.50    131    2
 339 Grzegorz Groszewski            Zławieś Mała          64.00    128    2
 340 Maria Kosińska                 Piła                  64.00    128    2
 341 Tadeusz Bach                   Wejherowo             62.00    124    2
 342 Michał Dzierżak                Wrocław               60.00    120    2
 343 Katarzyna Dziwnik              Bydgoszcz             50.00    100    2
 344 Patrycja Chodyna               Grudziądz             73.00     73    1
 345 Krzysztof Kuźma                Osiek                 73.00     73    1
 346 Justyna Kuźma                  Osiek                 73.00     73    1
 347 Patrycja Luranc                Osiek                 71.00     71    1
 348 Jakub Michalski                Piastów               71.00     71    1
 349 Łukasz Musiał                  Wrocław               71.00     71    1
 350 Jakub Tlałka                   Osiek                 69.00     69    1
 351 Jan Staniewicz                 Lublin                64.00     64    1
 352 Marta Tralińska                Wrocław               62.00     62    1
 353 Bernadeta Zapała               Jaworzno              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie